PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

kogale
17.02.2011, 02:30
şahsen forvet oyuncusundan defansa gelip savunma yapmasını değilde ilerde durup gol atmayıda geçtim rakip defansı yormasını beklerim umut son 2-3 maçtır defansif ortasaha oyuncusu gibi oynuyo anlamadım amacı ne.umuta çok laf atıldığı için çok savunanı var ama allah aşkına şampiyonluğa giden bi takıma umut gibi bi forvet yakışıyor mu

LaZ_KoPaT
17.02.2011, 02:37
Geldiğinden beri Trabzon’da hocalar, yönetimler değişti ama değişmeyen tek şey Serkan Balcı’nın istikrarı oldu. Deneyimli futbolcu, kariyerinin en başarılı günlerini adeta Bordo-Mavili forma altında yaşarken, kısa sürede hem taraftarların hem de takım arkadaşlarının sevgilisi haline geldi. 3 yılın ardından sözleşme yenileyen ve takımın abileri arasına katılan Serkan Balcı, takım arkadaşlarıyla ilgili küçük sırları paylaştı!

Umut Bulut: Takımdaki en kötü şarkıcı. İyi ki bu işi yapmamış. Sürekli yabancı müzik dinler. Ayrıca en cimrilerimizden. Cebinde sanki akrep var. Yıllardır aynı arabayı kullanıyor.

Asi Çaykaralı61
17.02.2011, 16:05
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6547-7H1Q0X0H.jpg

.....
17.02.2011, 16:52
Artık gol atma zamanı geldi de geçiyor :)

Ali İhsan
17.02.2011, 17:09
Klasik Umut, yine gittikçe düşen form, yine en büyük sorun o olarak gösteriliyor.

Aniden parlayınca bir anda seyrelecek bu veya herhangi sayfadaki tek suçlu Umut'muş gibi yazılan yazılar. Umut bir açılsın lig sonuna kadar sürer iyi formu. Hadi da!

tzercin61
17.02.2011, 23:33
Umut'un en büyük talihsizliği Fatih'ten sonra bu takıma forvet olma yükünü taşımak zorunda kalmasıydı. Dünyada az sayıda futbolcu o yükü kaldırabilir. Ama dalyayı görse bi de biz de rahatlasak o da :)

Yaşar
17.02.2011, 23:43
1999 yılından beri top koşturduğu Türkiye Liginde, 1999-2000 sezonu hariç, hiçbir sezonda 10 golü aşağıya düşmemiş; Trabzonspor'da oynadığı 5 sezonda 13 gol ortalaması olan bir futbolcudan bahseeidyoruz. Gücü, fiziği, hırsı çoğu futbolcuyum diyenlerden daha fazla. Zaten son vuruş da olsaydı biz de oynamazdı emin olun.

batuhan249
17.02.2011, 23:43
insallah manisa macinda sensiz oynariz umut
yaf allah askina bikac mac sakatim kendimi iyi hissetmiyorum de hocaya sende kurtul bu cileden bizde belki bi kacmac dinlenirsen kendine gelebilirsin hic umudum yok ama allahtan umit kesilmez

FC-ST-PAULI-61
17.02.2011, 23:45
Pawelin Günahi ne? Umut son Zamanlarda cok kötü oynuyor,bari 1 Macta Pawele Sans ver Senol Hoca

İlker ToSun
17.02.2011, 23:48
1999 yılından beri top koşturduğu Türkiye Liginde, 1999-2000 sezonu hariç, hiçbir sezonda 10 golü aşağıya düşmemiş; Trabzonspor'da oynadığı 5 sezonda 13 gol ortalaması olan bir futbolcudan bahseeidyoruz. Gücü, fiziği, hırsı çoğu futbolcuyum diyenlerden daha fazla. Zaten son vuruş da olsaydı biz de oynamazdı emin olun.

Hayır

Tam tersi

Son vuruşu da olsaydı bizde oynamalıydı.

Cem Akyüz
18.02.2011, 00:57
Hayır

Tam tersi

Hay eline sağlık ya.Katılıyorum

Yaşar
18.02.2011, 00:58
Hayır

Tam tersi

İddia ediyorum. rakip savunmalara sorsunlar kendilerini en çok hırpalayan adamı hepsi Umut der. Umut'ta son vuruş olsaydı Trabzonspor'da oynamazdı demek istememin sebebi anladığın gibi değil. Mesela Drogba,mesela Berbatov inan ki Umut'tan daha çok mücadele eden veya çok daha güçlü adamlar değlller. Birinin Chelsea'de, diğerinin Manu'da oynamasının sebebi son vuruş ustalıkları. Değerini gitiikten sonra anlarız ama geç olur.

Ömer TOPAL
18.02.2011, 01:11
kaç maçtır kaç gol kaçırdıki ? arkadaş ne son vuruşta ne baska bir seyde sorun yok..sorun forvetleri yeteri kadar besleyemememiz...Çark güzel işliyordu bi sorun oldu düzelicek...buraga atılan iki ara topu işte bunları özlemiştik ve geri geliyor bordo ruh..o güzelim paslarla umutta düzelecektir...sıkıntı yok

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:14

Bu işte bir gariplik yok mu?
Adam dandirik bir takımın dandirik ortasahalarının önünde de 10 gol atmış, Yattaranın, Gökdenizin, Szymekin, Colmanın önünde de o kadar gol atmış. Bu sene Jajanın önünde de yine o kadar gol atacak. Umut Trabzonsporda oynadığı süre içerisinde ligin en iyi gol pası veren oyuncularının önünde oynadı ama sonuç sıradan bir ortasaha oyuncusu ile oynamasından pek farklı değil.

Zaten Umutun hepimizin taktir ettiği yönü iş ahlakı, forma sevgisi. En azından yetersizliklerini biliyor ve bir şekilde onları kapatmak için başka bir yönü ile ekstra mücadele ediyor.

Ben Umutun bu sene bize yakıştırılan oyun sistemine uymadığını düşünüyorum. 3. bölgeye top geldiği zaman nedense pas yapamıyoruz. Daha neredeyse bir tane doğru düzgün atak organizasyonu göremedik. Ortasahayı geçince topu defansın arkasına atmak için can atıyor oyuncularımız. Sivas maçında Burakın bırakıp Selçuğun vurduğu pozisyondaki aksiyonlara ağzımız açık bakıyoruz.

Buradan Umutun attığı golleri beğenmiyorum anlamı çıkmasın. Hem gollerini hem çabasını hem içtenliğini hem de mücadelesini çok seviyorum. Ama bu sene oynamamız gereken sistemde yetenekleri göz önüne alındığında birinci adam olmamalı.

İlker ToSun
18.02.2011, 01:18
İddia ediyorum. rakip savunmalara sorsunlar kendilerini en çok hırpalayan adamı hepsi Umut der. Umut'ta son vuruş olsaydı Trabzonspor'da oynamazdı demek istememin sebebi anladığın gibi değil. Mesela Drogba,mesela Berbatov inan ki Umut'tan daha çok mücadele eden veya çok daha güçlü adamlar değlller. Birinin Chelsea'de, diğerinin Manu'da oynamasının sebebi son vuruş ustalıkları. Değerini gitiikten sonra anlarız ama geç olur.

Ben de diyorum ki rakip oyuncuları en çok hırpalayan isim olması Trabzonspor'un santraforu olması için yeterli değildir.

Ki güreş değil bu futbol, rakip defansı kora kor mücadeleyle değil gol atarak yıpratırsın.

Kendi liginde şampiyonluk mücadelesi verdiği iddaasında bulunan hiçbir takımın santraforu olmanın kriteri mücadele etmek, rakip defansı yormak değildir.

Şifresi tektir ; gol atmak.

Zaten bu mücadelenin içindeki bir takımın santraforu için "gol vuruşu iyi değil ama" diye başlıyorsak cümleye, cümlenin geri kalanının hak ettiği yer çöp kutusudur.

Çünkü gol atamıyorsan bunun "ama"sı yoktur

pardon vardır

Buca isen, Kasımpaşa isen

ama Trabzonspor'da yoktur, olmamalıdır

ne yazık ki oluyor

Ama bu Umut'un suçu değil. Seçicilerin suçu. Eminim Umut bu takımın başkanı yada teknik adamı olsa Umut Umut'u bu kadar oynatmazdı.

Armağan Dere
18.02.2011, 01:21
Defansların korkulu rüyası ama kalecilerin korkmadığı bir santrafor Umut Bulut..bunu 5 yıldır değiştiremedi bundan sonra da değiştirmesi de zor görünüyor...ama İnşallah diyelim

Emirhan Makul
18.02.2011, 01:24
4 Yıldır Yok yani Başkanla Teknik Adam öyle mi İlker :)

Armağan bi sakin ol bi sakin ol sen yazdıkça bende geriliyorum sonra sövüp ceza alıyorum bir dur Allah aşkına :D Adamın forvet olmadığını kendi bile biliyor üstüne gitme fazla zaten sivas maçında aya gönderdiği top uzaya giden ilk Türk cismi olarak seçilecekmiş :D

Yaşar
18.02.2011, 01:25
Bu işte bir gariplik yok mu?
Adam dandirik bir takımın dandirik ortasahalarının önünde de 10 gol atmış, Yattaranın, Gökdenizin, Szymekin, Colmanın önünde de o kadar gol atmış. Bu sene Jajanın önünde de yine o kadar gol atacak. Umut Trabzonsporda oynadığı süre içerisinde ligin en iyi gol pası veren oyuncularının önünde oynadı ama sonuç sıradan bir ortasaha oyuncusu ile oynamasından pek farklı değil.

Zaten Umutun hepimizin taktir ettiği yönü iş ahlakı, forma sevgisi. En azından yetersizliklerini biliyor ve bir şekilde onları kapatmak için başka bir yönü ile ekstra mücadele ediyor.

Ben Umutun bu sene bize yakıştırılan oyun sistemine uymadığını düşünüyorum. 3. bölgeye top geldiği zaman nedense pas yapamıyoruz. Daha neredeyse bir tane doğru düzgün atak organizasyonu göremedik. Ortasahayı geçince topu defansın arkasına atmak için can atıyor oyuncularımız. Sivas maçında Burakın bırakıp Selçuğun vurduğu pozisyondaki aksiyonlara ağzımız açık bakıyoruz.

Buradan Umutun attığı golleri beğenmiyorum anlamı çıkmasın. Hem gollerini hem çabasını hem içtenliğini hem de mücadelesini çok seviyorum. Ama bu sene oynamamız gereken sistemde yetenekleri göz önüne alındığında birinci adam olmamalı.
Ne bekliyorsunuz Allah aşkına. Her sene 20-30 gol mü atacaktı. Dikkatle incelememiz gereken bir nokta var. Trabzonspor Umut'un oynadığı son 5 yl içerisinde kaç defa şampiyonluğa oynadı? bir sezonda kaç gol att? Bu gollerin kaçını Umut attı? Ve defansın arkasına atılan toplarda en etkili takımlardan birisi olmamızın sebebi nedir?

Armağan Dere
18.02.2011, 01:27

Armağan bi sakin ol bi sakin ol sen yazdıkça bende geriliyorum sonra sövüp ceza alıyorum bir dur Allah aşkına :D Adamın forvet olmadığını kendi bile biliyor üstüne gitme fazla zaten sivas maçında aya gönderdiği top uzaya giden ilk Türk cismi olarak seçilecekmiş :D

o topu Sivas/Şarkışlaya yolladı Emirhan:) arkadaşın dükkanda izliyorum maçı,müşteri kaçtı dükkandan öle bi bağırdım ki:)..küfür yok sadece ''Ey Gidi Umut'',tabi nakaratlar şeklinde:)

İlker ToSun
18.02.2011, 01:29

:)

koltuklar dolu da,

Trabzonspor'un büyüklüğünün farkına varan biri çıkmadı daha.

Ahmet Suat "atanın ve tutanın iyi olacak" demiş ya. Bizde iyi atanlar varken tutanımız yoktu, şimdi tutanımız var atanımız yok.

Kalecisi Onur olan bi takımın golcüsü Umut ol(a)maz.

Yaşar
18.02.2011, 01:30
Eminim ki Umut gol attığında benden fazla havaya sıçrıyorsunuzdur:D

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:32
Ne bekliyorsunuz Allah aşkına. Her sene 20-30 gol mü atacaktı. Dikkatle incelememiz gereken bir nokta var. Trabzonspor Umut'un oynadığı son 5 yl içerisinde kaç defa şampiyonluğa oynadı? bir sezonda kaç gol att? Bu gollerin kaçını Umut attı? Ve defansın arkasına atılan toplarda en etkili takımlardan birisi olmamızın sebebi nedir?

Hersene değil de arkasında Colman-Selçuk-Yattara ve Jajanın oynadığı bir sezonda hemen hemen lig-kupa bütün maçlara çıkmışken 20 gol atsa fena olmazdı. Ama zaten Umut için arkasında oynayan oyuncular değil, koşup yetişebildiği toplar önemli. E o da lazım tabi. İnkâr etmiyorum.

Hem sonra ne bu alınganlık. Ben Umutun yeteneklerini köreltmedim ki. Umut bile diyor son vuruşlarım yetersiz diye. Yani şimdi sen Umuta böyle körü körüne sahip çıkmanın Trabzonspor için daha iyi olacağını düşünüyorsan lafım yok. Ben de Umuttan daha iyi pas atabilen, top tutabilen, arkadaşları ile top alışverişi iyi olan bir oyuncunun daha faydalı olacağını düşünüyorum. Nihayetinde ikimiz de Trabzonspor için daha iyisini istiyoruz. Ama sanki benimki daha mantıklı gibi :)

Emirhan Makul
18.02.2011, 01:36

koltuklar dolu da,

Trabzonspor'un büyüklüğünün farkına varan biri çıkmadı daha.

Ahmet Suat "atanın ve tutanın iyi olacak" demiş ya. Bizde iyi atanlar varken tutanımız yoktu, şimdi tutanımız var atanımız yok.

Kalecisi Onur olan bi takımın golcüsü Umut ol(a)maz.

Aynı düşüncedeyim ve ;

Umut Bulut devrinin kapanması Hüseyin Çimşir devrinin kapanması ile eş değer olacaktır.

Şimdi bu gittide biz şampiyon olduk mu hatta o oldu gibi klişelerin dışında Hüseyin gittiğinde ön liberoda aslında kendisinin pas diye nitelendirdiği ama şut çektiği bir gerçek olan topa kafa vurmak dışında yeteneği olmayan adam yıllar sonra gidiyor yerine selçuk ve colmanlı sistem geliyor. Arada ki fark şuanda paslı sisteme geçişimizde en büyük etmenlerdendir.

Umutun gidişide aynı olacak umutun gitmesi ile haddinden fazla bütün rakip takıma pres yapan bir forvet gidecek sadece kaleci ve ortada ki defans ikilisine topu kenara çektiklerinde basan gol noktalarında bulunan bir forvet gelecektir. Çokda büyük yetenek olmasına gerek yok bu orta sahanın önünde dediğin gibi.

İlker ToSun
18.02.2011, 01:36
Eminim ki Umut gol attığında benden fazla havaya sıçrıyorsunuzdur:D

ya Umut'u eleştiriyoruz diye gol atınca üzülüyoruz demek değil tabiki de.

Sözkonusu Trabzonspor ise felsefemiz tektir : "kim koyarsa koysun Allah razı olsun" : )

Yaşar
18.02.2011, 01:37
Kardeşim Umut benim amcamın oğlu değil, arkadaşım değil. Ama az çok futboldan anladığımı düşünüyorum ve bilgilerim ışığında Umut'un son vuruşları dışında diğer özelliklerinin full olduğunu söylüyorum. Trabzonspor bir Niang, bir Baros, bir Almeida getiremez Trabzon'a ne yazık ki. bari elimizdekilerin değğerini bilelim diyorum. Türkiye'nin en iyi santraforudur şu anda bana göre(Türk futbolcular içerisinde)

Armağan Dere
18.02.2011, 01:41
bilgilerim ışığında Umut'un son vuruşları dışında diğer özelliklerinin full olduğunu söylüyorum. )

topla oyun,topsuz oyun(pozisyon alma vs) ceza alanı ver-kaç,duvar olabilme,top indirme,top sürme şu an aklıma gelen bunlar bunlar sizce Full mu Umut'da.yoksa ben mi yanlış Umutu izliyorum

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:43
Umut 5 yıldır Trabzonsporda. Bu beş yıl içerisinde son vuruşu yapan oyuncu olma dışında kaç pozisyonda Umut var? Ya da Umut 5 yıl içerisinde 5 tane duvar pası, verkaç olaylarının içerisinde bulunmuş mu?
Kapalı savunmaları açamıyoruz diyoruz. İyi de rakip ceza sahasında 10 metre kala pas yapma konusunda özürlüleşen bir takım nasıl rakip savunmayı açacak? Evet bu sadece Umutun sorunu değil ama Umut ile duvar pası yapacak oyuncunun seken topun nereye gideceği konusunda bir fikri olduğunu da zannetmiyorum.

Gol atmasını geçtim, vallahi geçtim iş olsun diye demiyorum. Ama pas da atamıyor be abi.
Koşup alakasız toplar ile pozisyon oluşturduğunu inkar etmemekle birlikte durduramadığı toplar yüzünden heba olan onlarca pozisyonu da hatırlatırım. Yani olay sadece son vuruş değil.

Yaşar
18.02.2011, 01:43
top indirme, rakip defansa pres yapıp top kazanma, rakip stoperleri gezdirme gibi bir çok özelliği var. Bu saydığın özellikler hangi futbolcu da var? Drogba da var, Rooney de var, Villa d var. Eminim onlarda da bazıları yoktur.

İlker ToSun
18.02.2011, 01:44
topla oyun,topsuz oyun(pozisyon alma vs) ceza alanı ver-kaç,duvar olabilme,top indirme,top sürme şu an aklıma gelen bunlar bunlar sizce Full mu Umut'da.yoksa ben mi yanlış Umutu izliyorum

onlar da değil ötekiler :)

Lazsar yanlış anlama valla dalga geçmek için demiyorum da gerçekten ben Armağan'ın saydığı bu şeylerin de bırak full olmayı vasat bile olmadığını düşünüyorum Umut'ta

Yaşar
18.02.2011, 01:45
Burada bir arkadaşın bir lafı vardı. O lafı alırım arkadaş. Hepimiz birer Hıncal Uluç'uz.

İlker ToSun
18.02.2011, 01:47
Burada bir arkadaşın bir lafı vardı. O lafı alırım arkadaş. Hepimiz birer Hıncal Uluç'uz.

Ben genel itibariyle severim kendisini o yüzden benim açımdan problem yok :)

Yaşar
18.02.2011, 01:47
onlar da değil ötekiler :)

Lazsar yanlış anlama valla dalga geçmek için demiyorum da gerçekten ben Armağan'ın saydığı bu şeylerin de bırak full olmayı vasat bile olmadığını düşünüyorum Umut'ta
Türkiye standartlarında bulunması gereken özelliklerinden bahsettim ben. yukarıda da yazdım zaten o özellikleri.

Ahmet Faruk
18.02.2011, 01:49
Top indirme deyince benim için olay bitti :) 'Toplara kafa vuruyor'u anlarım ama, top indirme sanki olmayan bir şey gibi :)

Yaşar
18.02.2011, 01:59
Top indirme deyince benim için olay bitti :) 'Topları kafa vuruyor'u anlarım ama, top indirme sanki olmayan bir şey gibi :)
Arkadaş ben dalga geçilecek adam değilim. Siz bu işten anlıyorsunuz derim ve yorum yapmam bu saaten sonra.

Süleyman50
18.02.2011, 09:09
yine çok formsuz, alternatifi olmadığı için yine ilk 11 oynayacaktır...

A.Gökhan AKIN
18.02.2011, 09:21
Suç Umut da değilki arkadaşlar Umut Belli yetenekleri ile oynayan bir oyuncu Suç Umut'a Böyle bir takımın Tek santraforu olma yükünü yükleyenlerde, Suç devre arasında aldığın bir oyuncuyu bir kez bile 11'e koymayanlarda, suç Umut'tan daha fazlasını bekleyenlerde ortada tek Suçsuz olan Umut bana göre..

Ozan Yazıcı
18.02.2011, 09:41
Koş Umut koş..

Sen bu takımın bir ferdisin, sözümüz sana değil. Seni bu kısıtlı yeteneklerine rağmen banko oynatanlara..

Şampiyonluğa oynayan takımın golcüsü 5 maçtır pas geçiyor, millet hala nelerden bahsediyor. Laf ola torba dola..

Turgay Atalay
18.02.2011, 09:56
Umutun kaleciyi çalımlayıp attığı gol var mı, varsa hatırlatın. Ben ya unuttum, ya da böyle birşey hiç olmadı. Merak ettim gerçekten

Ahmet Faruk
18.02.2011, 12:14
Arkadaş ben dalga geçilecek adam değilim. Siz bu işten anlıyorsunuz derim ve yorum yapmam bu saaten sonra.

Bir yanlış anlaşılma var sanırım. Burada kimse ile dalga geçmek haddime değil. Ne münasebet. Böyle anlaşılacak bir şeyler karaladıysam kusuruma bakmayın.

Harun-61
18.02.2011, 12:51
acaba ?

.................Pawel..................

Umut..............................Burak
...........Selcuk....Colman....

?

Davut Özdemir
18.02.2011, 13:38
Umut u severim, seviyorum,

ama arkası kaleye dönükken atılan topu istop ederken orta sahaya kadar topun peşinden koşup sonra geri dönmesine hasta oluyorum :)

Hay yaşa Umut

ensar6161
18.02.2011, 13:40
Umut kır artık şu şansızlığı..ne stres yaptı 100ler klübü böyle...at şu 2 golü sende rahatla bizde rahatlayalım....

güneyli
18.02.2011, 22:40
Artık eleştiri gıdasının zirvesine ulaştı.Hazmettirici çıkışı Manisa da bekliyorum.İyisini bulana kadar Umut.

Burak DERELİ
18.02.2011, 22:48
Hadi be Umut at artık gol 100 ler klubu seni bekliyor

Her zaman destekçinim yeterki koş,ama aradada gol at :D

Kubilay ŞAHİN
18.02.2011, 23:18
Her düşüşün bir yükşelişi vardır..

Şu manisa maçı seni bekler..

Tıpkı bize geldiğindeki gibi..

Ali Tunahan Güllü
18.02.2011, 23:21
Aynen öyle düştüysek kalkarız daha ölmedik ya Umut'um:)
İnşallah bu sefer olacak.

Armağan Dere
21.02.2011, 01:21
Gene ayaklarına kaldık..Muhtemelen sen oynayacaksın...Allah Yardımcın Olsun..

Yaşar
21.02.2011, 01:26
Milyon dolarlık Almeida'yı gördükten sonra, artık Umut'a kızmayacağıma yemin ediyorum.Fazlası var eksiği yok ondan.

mit_o
21.02.2011, 01:57
Şenol hoca gene yarın ki maçta sende ısrar edip forvette oynatacak gözünü seveyim yarın ki maçta bir forvet olarak görevinin gol atmak olduğunu bir kez daha hatırla da kaçırma artık şu pozisyonları ve gol atıp yarın ki maçı kurtar senin sayende gol atıp kazandığımız bir maç görmek istiyorum artık yeter hadi göster kendini şu maçta bari !!!

Ömer TOPAL
21.02.2011, 03:08
açılış maçın....

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 06:05
Haftalardır her maç gününde gazetelerin, Umut dalya diyecek şeklinde manşet atmalarından bıktım. At şu 2 golü, sen de rahatla biz de rahatlayalım...

Ali İhsan
21.02.2011, 08:38
Umut için iftar vakti 20:00

Semra
21.02.2011, 10:18
Umut, senin hırsına, görevini yerine getirmek için verdiğin mücadeleye güvenimiz tam, vakit geldi artık silkelenip kendine gelmelisin... Evet burdan konuşurken her şey kolay geliyor belki ama ben sana güveniyorum yapabilirsin bu zamana kadar yapmışken bugün ve bundan sonra niye yapamayasın ki. Allah yardımcın olsun, şansın gelip seni bulmasını beklemeyip, şansını kendin yaratırsın inşallah,...

hami08
21.02.2011, 13:28
Milyon dolarlık Almeida'yı gördükten sonra, artık Umut'a kızmayacağıma yemin ediyorum.Fazlası var eksiği yok ondan.

Kesinlikle katılıyorum abi.Hatta bugün okulda arkadaşlara da dedim bunu.Almeida sağından soluna dönene kadar dünyanın güneşin çevresinde bir tur atması lazım :D:D Kurban olayım umuta :)

Mellih
21.02.2011, 14:27
artık sıralamaya başla kral.

Yunus Emre SEYHAN
21.02.2011, 15:02
Umut benim gözümde iyi bir oyuncu.
Herkesin kabul ettiği gibi Umut bir golcü değil. 4 yıldır bizde ve Umut'un oynadığı takım tek forvet oynamak zorunda. Umut yanındaki forveti fena halde bozuyor. Zaten bu 4 yıllık süreçte bir tek Gökhan ile yan yana oynadı. Gökhan Ünal 16 gol ve 10 asist ile oynarken(Asistlerin hepsi Umut'a) Umut 14 gol sıfır asist ile oynamıştı.

Umut sene sonu Toulouse'ye verilmeli. 4 milyon euro iyi para.

Cengiz Çubukcu
21.02.2011, 15:51
BİRAZ ABARTI OLACAK AMA KENDİSİNDEN ÜÇLEME (Hattrick) BEKLİYORUM :)

izzet
21.02.2011, 21:53
Buralar sessiz sedasiz olacak birkacgün günah kecisi... pardon atlet...

Paksoy
21.02.2011, 21:55
O kafa gol olsaydı daha bi güzel olacaktı tebrikler Umut.

Murat'
21.02.2011, 21:57
Bugün en iyi oynayanların başında geliyordu Umut, keşke 100. golünü de atsaydın şu maçta da stresten kurtulsaydın.

FC-ST-PAULI-61
21.02.2011, 21:59
Bugün gol atacagini ben bile biliyordum Umut ama Son dakikada o Golü atsaydin keske 125 Euro kazanacaktim ;(

Batuhan
21.02.2011, 22:01
Çok iyi oynadı bence her yönüyle. Dalyayla burun buruna da geldi. Tebrikler Umut ! :)

Vkgz
21.02.2011, 22:07
Hayatının maçlarından birini oynadı dış sahada çok iyi.

DeAgLeMaNyAq
21.02.2011, 22:19
Ben saha içinde kaybolan Umut istemiyorum. Böyle oynasın kaçırsa da onu suçlamam. Pazar akşamı memleketinin takımına karşı atacağı golle dalya diyecek inşallah...

Harun-61
21.02.2011, 22:29
Bravo Kocum....

Ömer Yüce
21.02.2011, 22:30
İnş. Kayseri maçında hem atacağın golle seriye bir galibiyet daha getirirsin, atacağın golle takımı kurtarırsın, dalyayı trabzonda yaparsın ve kendinide bizide rahatlatırsın...

ibrahim
21.02.2011, 22:31
Hey gidi kadare bak! Takima geldiginden beri bu adama demedigimi birakmiyordum. Trabzonsporda 6. senesi. Ilk 4 yil demedigimi birakmamistim. Son iki sezondur yaptiklariyla laflarimi teker teker gözüme sokuyo. Bu adama ulasmam lazim helallik dilemem lazim!! Hala elestirenler varsa acilen hak yoluna davet ediyorum sizleri... Helal olsun sana be UMUT :)

Özge
21.02.2011, 22:48
Suskunluğa son verdi.:)Goldeki vuruşu oldukça iyiydi.İstekli ve hırslıydı.

dimsag
21.02.2011, 23:02
Suskunluğu son verdi.:)Goldeki vuruşu oldukça iyiydi.İstekli ve hırslıydı.

bencil olması eksik kalmış:)

OZDEN61
21.02.2011, 23:14
helal olsun adamım. sana bordo mavi formayı giydiğinde, ben bu takımın taraftarıyım diyip sana hakaret edenler utansın

Cengiz Çubukcu
21.02.2011, 23:17
BİRAZ ABARTI OLACAK AMA KENDİSİNDEN ÜÇLEME (Hattrick) BEKLİYORUM :)

ah umut ah, ben senden 3 beklerken sen 1'de kaldın :) şaka bir yana 100. gol herhalde memleketi Kayseriye ...

Kaan
21.02.2011, 23:18
Bugün harika performans sergiledi. 5 haftalık gol orucunu da bozarak kendine gelir umarım artık. :) Teşekkürler gol için.. :yattara:

Memleketini sever Umut.. Kayseri'yi mağlup ettiysek gol atanlardan biri veya gol atan kişi Umut'tur. :)

Mustafa ÖZDEMİR
21.02.2011, 23:24
gol kaçırsada verdiği mücadele güzeldi.yüreğine sağlık...

Armağan Dere
21.02.2011, 23:27
Aslanım Benim!...keşke uzak köşeye kestiğin top gol olsaydı...90+'daki kaçırdığı ise amatörceydi...

antagonist
21.02.2011, 23:29
Umut, gol sevinci yaşarken son sürat sağa sola koşan adamları yere indirmeyi bırak lütfen. Tamam, sen de çok seviniyorsun ama bırak adamı koşsun. :)

Şaka bir yana, attığınla, kaçırdığınla,mücadelenle, hırsınla gönlümdeki yerin bir başka...

Haftaya 100'ü bekliyoruz! :)

Hürgün Aygün
21.02.2011, 23:29
Çok iyiydi bugün ancak kaçırdığı bir pozisyon vardı net keşke atsaydın artık Kayseri maçında 100'ler kulübüne haydi Umut güveniyoruz sana.

h@msi61
21.02.2011, 23:35
Oldukca iyiydi bugun, pozisyon kovaladi, girdi de, golu de yapti. Insallah Avni Aker'de atacaksin 100. golunu...

Ömer TOPAL
22.02.2011, 00:12
Allah aşkına kaçırdıgı demeyin...ilk yarıdaki şutu kaleci güzel çıkardı, kornerdeki kafa şutu yine kaleci iyiydi...90. dakikadakinde vurması gereken yere vurdu yine kaleci bey devleşti..ee hep demişimdir kaleciler mesleklerini yapmak için Trabzonspor maçlarını bekliyor diye...milletten yer bizde panter kesilirler...neyse umut bu maç harikaydı...100. golünü memleketinin takımıda atıcak...ne zamandır gol atamaması 99 u memleketinin takımının maçına bir maç kala atması buna işarettir...İsteyerek olan bir şey degil tabiki ama kader işte..ben öyle hissediyorum...başarılar koçum

sifuni
22.02.2011, 00:15
iyi artik baski üzeriden kalkar insallah.99 buldun yüzün insallah kayseride gülecek :D

pReN@_61
22.02.2011, 00:16
Çok iyi maç çıkardın Umut.Tebrikler..

balli_kuymak
22.02.2011, 00:28
Kazanmayı isteyen futbolcularımızdan biriydi...Son dakikadaki golüde yazsa çok daha güzel olcaktı tabi ama ne yapalım klasik umut işte :)

Serdar A
22.02.2011, 00:33
99

1 adım daha ...

ziyaretci
22.02.2011, 00:37
harikaydi..

ilk yaridaki o sutu hele.. tk umut hep boyle

Özkan
22.02.2011, 00:38
100 gol atana maaş mı bağlıyorlar, kaç haftadır amma stres yaptı. Haftaya Kayseri maçında bu 100'ler klübü muhabbetini bitirecek ve daha sonra kafası daha rahat oynayacaktır.

Mustafa
22.02.2011, 00:45
Golünden çok uzaktan attığı kalecinin çeldiği şutu muhteşemdi.Ben onu gol sayarım arkadaş :)

inadına_Trabzon
22.02.2011, 00:47
Topa farkında olmadan sert vuruyor. Kas çalışmayı bırakması lazım.Manisa maçında da gol atmasına rağmen ki zaten atması gereken bir golü attı alda at'lık.kaçırdığı pozisyonlara bakmak lazım. Kontrolsüz güç güç değildir.

futbalski60
22.02.2011, 00:54
Alanzinho'nun attığı golde payı büyük, bugün de iyi işler yaptı sahada golünü de attı tebrikler.

Yaşar
22.02.2011, 00:54
Bırakalım artık şu çocuğun yakasını yav. Bizden başka herkes takdir ediyor adamı.

Ali Yerlikaya
22.02.2011, 01:13
Bugün acikcasi seni begendim Umut, müsait posisyonlarda sut denemen ayri bi güzellik kendine güven gerisi halolur herhalde...

Burçak
22.02.2011, 01:17
Bu akşam harika bi şutu vardı ama kaleci çeldi. o gol olsa jeneriklik olacaktı.

irfanb
22.02.2011, 01:19
99`u veren Allah, 100`ü de verir.
Sevenlerinin yüzü suyu hürmetine.

YakupDayi
22.02.2011, 01:19
alanzinhonun attığı golu ancak 34 numara ayakkabı giyenler atabilir. başka kimse atamaz..:D:D:D

YakupDayi
22.02.2011, 01:20
fenerbahçanin mutlaka takılmasını bekliyoruz arkadaşlar. bu çok önemli..

Onur Akyüz
22.02.2011, 01:21
Bugün oynaması gerektiği gibi oynadı,

Forvet gibi..

yerinde şutlar,yerinde koşular,güzelde bir gol..

Samet Yildirim
22.02.2011, 01:52
Bugün ben begenmedim acikcasi.

Ama gol icin tskler ve tebrikler.

ma80
22.02.2011, 02:33
herzamanki gibi top saklamayı beceremesede bu akşam en iyiler arasında 2.diyebilirm.

memmedaga
22.02.2011, 02:35
Umut Bulut cok savundum onu bugunde fena oynamadi bu macta ama Sampiyonluga oynayan takimin golcusu degil bugun cok iyi anladim,maci koparacak golleri atamadi ve ilk defa yapmiyor bunu,tamam gol istikrari var her sezon 10 altinda gol atmiyor ama Sampiyonluga oynayan takima bu YETMEZ

Ömer TOPAL
22.02.2011, 02:45
pardon da rakip takımın kalecisi neden var memmedaga ? ? ?

DeAgLeMaNyAq
22.02.2011, 02:49
Umut'u ilk yarıda ceza sahası önünde kazanılan frikiği atmaya kalkan Burak'ı kaptan olarak engellediği için de ayrıca tebrik ediyorum. Burak ömründe frikik golü atmış mı ki, her kazanılan frikikte topun başına geçmeye kalkıyor...

Ömer TOPAL
22.02.2011, 02:49
Topa farkında olmadan sert vuruyor. Kas çalışmayı bırakması lazım.Manisa maçında da gol atmasına rağmen ki zaten atması gereken bir golü attı alda at'lık.kaçırdığı pozisyonlara bakmak lazım. Kontrolsüz güç güç değildir.

ee bakmak lazımla olmaz yaz bakalım kaçırdıklarını ve bakalım...bekliyorum....!

memmedaga
22.02.2011, 02:56
Sende haklisin gardasim ne diyeyim,Umut Bulut kaleciyle alakasi olmayan pozisyonlarda kacirma yuzdesi fazla,aslinda Umut cok pozisyona girmesinin sebebi yine kendi cabasi sayesinde hakkini vermek lazim,cok kosuyor pres yapiyor,isiriyor israrci sekilde kovaliyor,her sezon attigi gol sayisi istikrarli bunlar pozitif tarafi, hava toplarinda yeteri kadar iyi degil zamanlama hatalari cok,top kontrolu top alislari sikintili,yani asil soru su Kulunkoglu abimizin dedigi gibi Santrafora ihtiyacimiz varmi yokmu,Umutun cabalari sampiyonluk icin yeterlimi,takim Senol Hocamiz geldiginden beri duran toplara, cok ehemmiyet veriyor,hatirlayalim antalya-ankara maclarini duran toplari,ortalari degerlendiremedik hic,yani mesele Umut Bulut degil mesele YETERLI olup olmadigi,SAMPIYONLUK icin?

Yaşar
22.02.2011, 02:58
Bu takımın hücum hattı şampiyonluk için yeterli. Burak+jaja+Umut+Alanzinho+Yattara ve giden Teo toplam 40 gol attı. 30'u Burak+Umut ve Jaja'dan.

uemit
22.02.2011, 03:58
herseyi biraktim ama ilk 5 dakikada bi pozion yine topu kontrol edemeyip topu kaybetti :D komik adam yaa :D

demir
22.02.2011, 04:29
umutu begenmeyen her fırsatta yerden yere vuran taraftarlarımızın aralarında para toplayrak vannistelroy, sevsenko yada drogbayı getırmelerını rıca edıyorum

werg
22.02.2011, 05:00
umutu begenmeyen her fırsatta yerden yere vuran taraftarlarımızın aralarında para toplayrak vannistelroy, sevsenko yada drogbayı getırmelerını rıca edıyorum
ççç
Bu maç harikaydı 100. gole çok yaklaştı ama olmadı artık Kayseriye inşallah

ihsan candas
22.02.2011, 05:10
umarım 100.golü memleketinin takımına atar :) gerçi develi il olacak diyorlar ama..

zekeriyya
22.02.2011, 08:06
sivas maçı sonrası Burak Yılmaz maçın yıldızı olmuştu
bende bakın görün haftaya da
Umut Bulut maçın yıldızı olacak demiştim
ki az kalsın oluyordu kaleci iyi gününde olmasa en az 3 golü vardı
olsun
haftaya maçın yıldızı olur :)

zekeriyya
22.02.2011, 08:08
umarım 100.golü memleketinin takımına atar :) gerçi develi il olacak diyorlar ama..

önümüzdeki 1 haftalık süreçte develi il olamaz ise
dediğin olur:)

Erbay
22.02.2011, 08:49
Böyle pozisyonların kaçırmasın yeter. Çok sakin vurdu :alkış:

Turgay Atalay
22.02.2011, 09:08
Sanırım tırmanışa geçme zamanı geldi. İkinci yarıdaki en iyi maçını çıkardı.

Ali İhsan
22.02.2011, 09:10
Çok sağlam şutlar çekti, golü atınca iyice rahatladı. Bence artık açılmıştır, zaten o kendini yiyip bitiren, düştükçe düşüren beynini biraz da kendini motive etmek için kullansa böyle uzun süreli düşüşler yaşamaz. Ben önümüzdeki 5-6 hafta boyunca golleri sıralayacağını düşünüyorum.

kudu_61
22.02.2011, 09:21
bu maç tam bir forvettin benim gözümde umut bak bu ne demek beeen ön yargılı değilim şutların, gol vuruşların ve goluün bu hpafta sana yakıştı devam umudumuz

F.Erdem
22.02.2011, 12:48
Çok iyiydi , güzel şutlarını bir golle süslemen ve mücadelen.
Teşekkürler umut.

Harun-61
22.02.2011, 12:52
sezonu 15-17 gol ile bitirir.

hamucera
22.02.2011, 13:23
9 gol oldu, 10 gole ne kaldı. 10. gol aynı zamanda 100. gol olacak. Birileri forma için anlaşmıştı Umut 10 gol atar atamaz diye, 10 gol de neymiş, daha fazlasını atacak

mehmets61
22.02.2011, 13:30
gol vuruşunda oldugu gibi vurda gol olmasın yeterki kalecinin üstüne vurma.tebrikler umut:)

Mert Oğuzlu61
22.02.2011, 14:15
şimdi kafası daha rahat olacaktır, kayseri maçında iyi bir oyun bekliyorum ondan. avni aker de 100. gole ulaşacaktır haftaya :)

hami08
22.02.2011, 14:28
Bugün ben begenmedim acikcasi.

Ama gol icin tskler ve tebrikler.

Kardeşim allahın seversen dün neyini beğenmedin ya ? Ben artık anladım ki umut ağzıyla değil güvercin değil anka kuşu da tutsa bazı kesim tarafından hiç sevilmiycek.

Samet Yildirim
22.02.2011, 15:24
Kardeşim allahın seversen dün neyini beğenmedin ya ? Ben artık anladım ki umut ağzıyla değil güvercin değil anka kuşu da tutsa bazı kesim tarafından hiç sevilmiycek.
Umutu hep öven ve önemli oyuncu oldugunu söyleyen benim zaten.

Bu macta oyunun icinde begenmedim katkisi olmadi ama gol atti tebrik ettik tsk ettik.

Ibrahim Gaygusuz
22.02.2011, 15:25
Cok iyi pozisyon aldi golunde, tam koseye birakti. Son kacirdiginda aynisini yapabilseydi 100cu golunu atmis olacakti oda rahatlicakti bizde :D

Mert67
22.02.2011, 15:32
Ben bile ohhh beee dedim.O strest gitti, gerisi daha çabuk gelsin.:)

Asi Çaykaralı61
22.02.2011, 16:54
Ben şahsen Umut'u çok beğendim.Her zaman ki gibi istekli ve arzulu oynadı.Uzaktan şutlarla ayrıca kaleyide yokladı.Haftaya Kayseri'ye 100 atar diye düşünüyorum :)

http://www.facebook.com/connect/uiserver.php?app_id=184853971539573&next=http%3A%2F%2Fa184853971539573.lounjr.com%2Fre sults.php&display=page&cancel_url=http%3A%2F%2Fa184853971539573.lounjr.co m%2Fqotd.php&locale=tr_TR&perms=publish_stream%2Cfriends_online_presence&return_session=1&session_version=3&fbconnect=1&canvas=0&legacy_return=1&method=permissions.request#!/video/video.php?v=189524281087197&oid=8715106814&comments

FC-ST-PAULI-61
22.02.2011, 16:56
Ben bile ohhh beee dedim.O strest gitti, gerisi daha çabuk gelsin.:)
Ne Stresmis bu anlamadim gitti.Sanki Adam 39 Yasinda ve Son Maclarini oynuyor

Aker
22.02.2011, 17:40
Umutu beğenmeyen ben, açıkçası bu maçta çok beğendim şaşırttı beni. Çok arzuluydu, denedi çabaladı, düzgün şutlar çıkardı. Sürdürecekse bu oyunu ilk 11 eğer geçen haftalar gibi bilindik umut olacaksa pawel tercihimdir.

Batuhan
22.02.2011, 18:39
http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150111933718814&oid=133934367298&comments&ref=mf

Boş geçme Kayseri'yi :p

ensar6161
22.02.2011, 18:49
Umuta destek olalım arkadaşlar....

http://www.facebook.com/UmutBulutFanPage

Alihan Ertürk
22.02.2011, 18:54
Ya gerçekten merak ediyorum, Umut'a karşı bir kinim/kastım yok.
Nasıl başarıyor bunu? Yani o kadar müsait pozisyon buluyor, sayısız net fırsat yakalıyor ama hala bu kadar az golü var.

Takımımızın girdiği pozisyonlara bakarsak golcülerimizin -özellikle Umut'un- uçuk bir gol sayısı ile zirvede olması gerekirdi.:)

TheCrow
22.02.2011, 19:17
Umutu hep öven ve önemli oyuncu oldugunu söyleyen benim zaten.

Bu macta oyunun icinde begenmedim katkisi olmadi ama gol atti tebrik ettik tsk ettik.

Samet, benim hatırladığım adamın 4 şutu kaleyi buldu, 2 sini kaleci güç bela çıkardı, biri gol oldu, biri de son dakikadaki pozisyon. Az farkla auta çıkan 2 şutu var, defanstan sekip kornere çıkan şutları var. Bence iyi bir oyun çıkardı.

Selman
22.02.2011, 19:20
Maçı izleyemediğim için oyunu hakkında yorum yapamıyorum.

Gol vuruşu enfes."Hep böyle vursa" diyeceğim de olmayacak duaya "amin" denmez.

anth
23.02.2011, 13:40
Şahsen en çok kızdığım yani bir kere mi verkaç yapamaz insan duvar olmak bu kadar mı zor? İleride top tutamamamızın ana nedenlerinden biri olarak görüyorum. Verilen pas geri gelmiyor ne yazık ki... Hırsına diyecek laf yok zaten...

Armağan Dere
23.02.2011, 13:46
Şahsen en çok kızdığım yani bir kere mi verkaç yapamaz insan duvar olmak bu kadar mı zor? İleride top tutamamamızın ana nedenlerinden biri olarak görüyorum. Verilen pas geri gelmiyor ne yazık ki... Hırsına diyecek laf yok zaten...

Umut bu saydığınız 2 özelliği de yapamaz...duvar olamaz,ver kaç yapamaz..Ayrıca Top da indiremez..

LaZ_KoPaT
23.02.2011, 20:10
manisa macinda gercekten cok ama cok iyi oynadi. cok guzel pozisyonlara girdi gol atti iki tane golunu kaleci cikartti. her zamanki gibi azimli ve hirsliydi. masallah Mevlam daim etsin.

Gökhan KAN
23.02.2011, 21:08
Ya hacı ben anlamıyorum. Son dakika Serkan içeri bindirme yapmış çıkarsa 3 olacak gidip kaleye vuruyor. Gerçi bunu diğerleride yapıyor. Arkadaş, adamların şişirdiği son top girse ne olacak ya. Ne olacak bu taraftarın hali. Hiç düşünmüyorlar mı..

Bıyıklıoğlu
23.02.2011, 22:17
Aslanım Benim!...keşke uzak köşeye kestiğin top gol olsaydı...90+'daki kaçırdığı ise amatörceydi...

Mısır...

Libya...

Tunus...

Yunanistan...

Son olarakta Armağan Dere'nin Umut hakkında yazdıkları...

Kıyamet yakındır...:rolleyes:

Cafer Bulur
23.02.2011, 22:18
Üzerindeki ölü topragi ve stresi manisa macinda atti iyi oldu.

Ben umut un dinlendirilmesi taraftariydim hoca oynatarak kazanma yolunu secti,hayirlisi olsun.

100.golünü umarim kayseriye atar,cok önemli bir maca denk gelmesi de cabasi olur.

Bıyıklıoğlu
23.02.2011, 22:19
9 gol oldu, 10 gole ne kaldı. 10. gol aynı zamanda 100. gol olacak. Birileri forma için anlaşmıştı Umut 10 gol atar atamaz diye, 10 gol de neymiş, daha fazlasını atacak

Abi en az 10 gol atar demiştim... :)

10'a 1..

100'e 1...

Bordo formaya 1 kaldı... :)

Armağan Dere
24.02.2011, 00:04
Mısır...

Libya...

Tunus...

Yunanistan...

Son olarakta Armağan Dere'nin Umut hakkında yazdıkları...

Kıyamet yakındır...:rolleyes:

Hadi İnşallah bakalım...Manisa maçında iyiydi Umut..

FC-ST-PAULI-61
24.02.2011, 00:08
Isterse 20 Gol atsin Umut fena bir Oyuncu degil ama tek Santrafor oynayamaz.Ama Formayi tabiki Mesut Kardesimize alacagim

Emirhan Makul
24.02.2011, 00:16
Hadi İnşallah bakalım...Manisa maçında iyiydi Umut..

Attığı golü atabildiği için teşekkürlerimi bir buket halinde sunuyorum Umut Bulut'a gerçekten atılacak bir golü atarak kendi açısından çok üst düzey bir iş yaptı eee tabi ki bizim içinde. Maç içerisinde pek değerlendirmeye gerek yok top istopları ile sözde duvar paslarında ki takım arkadaşlarına attığı paslar ile bizi bizden almaya devam etti bu yolda ilerlemesini cani gönülden diliyorum hep böyle olsun ama 1 gol atsın. Zaten başkada olamayacağına göre bence en iyi dilek gol at başka birşey yapmana gerek yok.

Armağan Dere
24.02.2011, 00:22
Attığı golü atabildiği için teşekkürlerimi bir buket halinde sunuyorum Umut Bulut'a gerçekten atılacak bir golü atarak kendi açısından çok üst düzey bir iş yaptı eee tabi ki bizim içinde. Maç içerisinde pek değerlendirmeye gerek yok top istopları ile sözde duvar paslarında ki takım arkadaşlarına attığı paslar ile bizi bizden almaya devam etti bu yolda ilerlemesini cani gönülden diliyorum hep böyle olsun ama 1 gol atsın. Zaten başkada olamayacağına göre bence en iyi dilek gol at başka birşey yapmana gerek yok.

Emirhan,korner topuna vurduğu kafa ve uzak direğe kestiği Gökhan Ünal vari top:) Umut'un bu maçlık çizgisinin üstüne çıktığını belirtir..yoksa dediğin duvar pası,top indirme,duvar olma bunlar eksikoğlu eksik Umut'ta oraları karıştırmıyorum hiç:)..yoksa karıştırınca kanıyor kanadıkça biz üzülüyoruz..

Yaşar
24.02.2011, 01:20
Şimdi ben de sana bu maçta yapabildiklerini yazaardım ama gerek yok, parmaklarıma yazık. Ne yaparsa yapsın ön yargı işte. Değişmaz oğlu değişmez.

Oğuzhan İnce
24.02.2011, 03:02
Şimdi ben de sana bu maçta yapabildiklerini yazaardım ama gerek yok, parmaklarıma yazık. Ne yaparsa yapsın ön yargı işte. Değişmaz oğlu değişmez.
ne yapmış abi yaz da anlasın Umut'ûn yeteneklerini.

Ömer TOPAL
24.02.2011, 03:27
Samet, benim hatırladığım adamın 4 şutu kaleyi buldu, 2 sini kaleci güç bela çıkardı, biri gol oldu, biri de son dakikadaki pozisyon. Az farkla auta çıkan 2 şutu var, defanstan sekip kornere çıkan şutları var. Bence iyi bir oyun çıkardı.

abi son dakikadakinide kaleci güç bela çıkardı korner kullandık saten o şut sonrası..düzeltelim :)

Yiğit SARI
24.02.2011, 11:53
'100'ler Kulübü'ne 1 gol uzakta..

Manisaspor'a attığı golle 5 haftalık suskunluğunu bozarak 99 gole ulaşan Trabzonspor'un forvet oyuncusu Umut Bulut, hafta sonu Kayserispor maçında gol ataması halinde ligde "100'ler Kulübü"ne girecek..

http://www.ajansspor.com/resimv3/umutbulutsevinc_031210.jpg

Ligde 9. sezonunu geçiren ve lig maçlarında bugüne dek 99 gol kaydeden bordo-mavili futbolcu, Kayserispor maçında 1 gol atarsa bu sezonki 10'uncu toplamda da 100. golüne ulaşacak ve ligin 23. haftasında bu hedefini gerçekleştirmiş olacak.

Atacağı golle ''100'ler Kulübü''ne girecek Umut, Türkiye'de genel olarak bu sayıya ulaşan 33. futbolcu olacak.

-DOĞDUĞU KENTİN TAKIMINA KARŞI-
Trabzonspor'un golcü oyuncusu Kayserispor'a gol atması halinde doğduğu kentin takımı karşısında dalya heyecanını yaşamış olacak.

Bordo-mavili futbolcu, futbol yaşantısında Kayserispor'a karşı ligde 8 gol atarak en fazla golünü bu takıma karşı atma başarısı gösterdi.

-LİG PERFORMANSI-
Eski takımı Ankaragücü'nde 36 gol, Trabzonspor formasıyla 63 gol olmak üzere 239 maçta toplam 99 gol atan bordo-mavili futbolcunun, lig performansı şöyle:

Sezon Takım Maç Gol
2010-2011 Trabzonspor 21 9
2009-2010 Trabzonspor 31 11
2008-2009 Trabzonspor 33 14
2007-2008 Trabzonspor 33 14
2006-2007 Trabzonspor 31 15
2005-2006 Ankaragücü 33 16
2004-2005 Ankaragücü 34 9
2003-2004 Ankaragücü 22 11
2001-2002 Ankaragücü 1 -

Toplam 239 99

-6. OYUNCU OLACAK-
Umut Bulut, ''100'ler Kulübü''ne girmesi halinde Trabzonspor forması giymiş futbolculardan bu unvanı elde eden 6. oyuncu olacak.

Daha önce bordo-mavili takım forması giyen Hami Mandıralı, Fatih Tekke, Oktay Derelioğlu, Sergen Yalçın ve Hasan Özer ''100'ler Kulübü''ne girmeyi başarmıştı.

Umut, 100. golüne ulaşması halinde bu sezon Fenerbahçeli Alex De Souza ve Antalyasporlu Necati Ateş'ten sonra üçüncü kez ''100'ler Kulübü''ne giren futbolcu olacak.

-EN GOLCÜSÜ HAKAN ŞÜKÜR-
Son yıllardaki adıyla ''Süper Lig''de geride kalan sezonlarda en fazla gol atan futbolcu olarak Hakan Şükür tarihe geçti.

Hakan Şükür, Türkiye'deki lig kariyerinde toplam 249 gol atarak, 2007-2008 sezonunda bu unvanı yıllar sonra Tanju Çolak'ın elinden almayı başardı ve listenin en başına yerleşti. Hakan Şükür'ü 240 golle Tanju Çolak, 219 golle Hami Mandıralı, 217 golle Metin Oktay, 200 golle de Aykut Kocaman izliyor.

Hakan Şükür, Tanju Çolak, Hami Mandıralı, Metin Oktay ve Aykut Kocaman aynı zamanda lig tarihinde 200 gol barajına ulaşan 5 futbolcu oldu.

-100'LER KULÜBÜ-
Ligin 52 yıllık geçmişinde, yalnızca lig maçlarında attıkları goller baz alınarak yapılan değerlendirmede 100 gol barajına ulaşan futbolcular ve attıkları gol sayıları şöyle:

Futbolcu Oynadığı Takımlar Gol Sayısı
Hakan Şükür Sakaryaspor-Bursaspor-Galatasaray 249
Tanju Çolak Samsunspor-Galatasaray-Fenerbahçe 240
Hami Mandıralı Trabzonspor-Ankaragücü 219
Metin Oktay Galatasaray 217
Aykut Kocaman Sakaryaspor-Fenerbahçe-İstanbulspor 200
Feyyaz Uçar Beşiktaş-Fenerbahçe-Antalyaspor 191
Serkan Aykut Samsunspor-Galatasaray 188
Fevzi Zemzem Göztepe 144
Cenk İşler Samsunspor-Adanaspor-İstanbulspor Konyaspor-A.Gücü-K.Erciyesspor-K.Paşa Buca 137
Ümit Karan G.Birliği-G.Saray-Ankaraspor-E.Şehir 134
Saffet Sancaklı Beşiktaş-Kocaelispor-G.Saray-F.Bahçe 130
Mehmet Özdilek Beşiktaş 130
Elvir Boliç Galatasaray-Gaziantepspor-Fenerbahçe İstanbulspor-G.Birliği-Malatyaspor 129
Fikri Elma Ankara Demirspor 128
Ertuğrul Sağlam Samsunspor-Beşiktaş 126
Fatih Tekke Trabzonspor-Altay-G.Antep-Beşiktaş Ankaragücü 125
Ertan Adatepe Ankaragücü-PTT-Galatasaray 122
Oktay Derelioğlu Beşiktaş-Trabzonspor-Gaziantepspor Fenerbahçe-Samsunspor-A.Sebatspor 122
Cemil Turan İstanbulspor-Fenerbahçe 120
H.İbrahim Eren Boluspor-A.Gücü-G.Birliği-Samsunspor 119
Mustafa Denizli Altay-Galatasaray 117
Osman Arpacıoğlu Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe 107 Zafer Tüzün Eskişehirspor-F.Bahçe-Adana Demirspor
Sakaryaspor-Bakırköyspor-Kayserispor 107
Arif Erdem Galatasaray 105
Sergen Yalçın Beşiktaş-İstanbulspor-Fenerbahçe Galatasaray-Trabzonspor 105
Alex De Sauza Fenerbahçe 105
Gökmen Özdenak İstanbulspor-Galatasaray 101
Okan Yılmaz Bursaspor-Malatyaspor-Konyaspor Sakaryaspor 101
Ahmet Özacar Beşiktaş 100
Andre Ngole Kona G.Birliği-Antalyaspor-D.Bakırspor İstanbulspor 100
Hasan Özer G.Antepspor-Trabzonspor-Şekerspor Altay-Ç.Rizespor-Malatyaspor-A.Sebat 100
Necati Ateş Altay-Adanaspor Galatasaray-Medical Park Antalyaspor 100

Ünal Cumhur
24.02.2011, 12:45
umutu 100 bu hafta atar şimdi ben bişey derdimde (200. golünü bizim formada atan 2. oyuncu olması dileğiyle :D )neyse bende kalsın heralde bizim taraftarın yarısı ozamana kadar saç baş yolmaktan kel olurdu :D.sene sonunda bizi şampiyon yapıp 4-5meuro bonservisle touluse gider :).bizde mutlu oluruz umutta

.....
24.02.2011, 16:43
Hadi ula at bi tane daha :)

Ömer Yüce
24.02.2011, 16:48
umutu 100 bu hafta atar şimdi ben bişey derdimde (200. golünü bizim formada atan 2. oyuncu olması dileğiyle :D )neyse bende kalsın heralde bizim taraftarın yarısı ozamana kadar saç baş yolmaktan kel olurdu :D.sene sonunda bizi şampiyon yapıp 4-5meuro bonservisle touluse gider :).bizde mutlu oluruz umutta

Ben Umut'un gitmesi taraftarı değilim. Bence yerine yerli bir oyuncuyla dolduramıyacağımız bir santrafor... Dediğim şu an için geçerli...

degok
24.02.2011, 17:36
bu 100 ler kulübünde ağırlık ortasaha oyuncularında gibi.

güneyli
24.02.2011, 20:12
Umut yönün baskın,bulut yönün çekinik olsun.Kayseri, seriliğine ve golcülüğüne hedef olsun..

Murat'
24.02.2011, 20:38
Gidenlerin yerinin doldurulamadığını çok iyi biliyoruz, Umut seneye de, ondan sonraki senede, hatta futbolu bırakana kadar bu takımda oynamalı.Yapayalnız bırakılmadığı müddetçe.

SEDER
25.02.2011, 09:13

sıradan bir türk futbolcusunu bile getirsek yeter..onada 7 yıl katlanırsak oda 62 gol atar...ayrıca bu taraftardaki bu umut hayranlığı varken 2 drogba gelse gene yedek bekler..dünyada hiçbir futbolcuya nasip olmayacak sabırı 7 yıldır Umuta gösteriyoruz birde üstüne eleştiremiyoruz, vay anasını yaa.....

Ali YİĞİT
25.02.2011, 10:24
İnşallah kayseriye 1 gol atacak bu hafta:) umudumuz sürüyo

werg
25.02.2011, 10:32
Bu hafta çok umutluyum Umut'tan kayseri geriden pasla çıkmaya çalışıyo tam Umut'a göre bir maç 2 gol ya da 1gol 1 asist

CAFER ÖZER
25.02.2011, 10:39
Umutun attığı gol sayısı 9 ama kaçıdığı gol sayısı saymadım ama en 49 vardır.
(aklımda kalan sadece A.gücü maçına 6-7 tane,antalya,Sivas maçlarında kaçırdığı en az 10 gol )
yani maç başı otalama kaçan gol 3 desek 22 maçta 66 gol yapar.kaçırdığı gollerden 1/5 ini atsa şu an en az 15-20 golle zirvede,Takımda en az 15-20 puan farkı ile lider olurdu.
Ama Şu aşamada yapacak bir şey yok,lig sonuna kadar yine kaçacak,Yine saç baş yolacağız.
Ama inşallah Şampiyon oluruz.
Umutla ilgili o kadar çok söyleyeceklerim var ama sezon sonuna kadar askıya aldım.

oflu engin
25.02.2011, 12:09
DERS.abartma sanatı
KONU.Umut Bulut
umutun 80 tane gol pozisyonu vardı.40 nı kaçırdı 10 tanesini burak arkadaşına verdi 6 tanesini yolda düşürdü12 tanesi
kaval kemiğine geldi 13 tanesi hatalı zamanlama ile auta gitti.bu durumda umut kaç gol kaçırdı.

malesef uzun zamandır umut umut gol atsada atmasada bir karış yol katetmeyen bir konu varsa oda bu konudur.insan sevdiğinin kusurlarını örtermiş.biz Trabzonspor'u çok seviyoruz ama anlık tartışma olacak konuyu veya kusuru bir yıla yayarak aslında sevgimizi nasıldabelli ediyoruz.
şimdide yeni bir tartışma açacak bir iddia atıldı ortaya umut şampiyonluk yolunda yeterlimi.bu konuyu bu şekilde buralarda bırakmamak lazım büyük bir konu anket yapmak lazım ulusal basına yansıtmak lazım yerel kanallarda sabahlara kadar tartışmak lazım.
bana kimse sormaz ama hadi sordunuz diyelim.umut bana göre tartışılmayacak bir futbolcu.yeri geldiğinde satranç taşlarının her özelliğini barındıran bir futbolcu görev adamı.bu özellik şenol hoca ile dahada üst seviyeye çıktı.maçları iyi analiz eden ne demek istediğimi anlar.bazan umut arkadaşı topu aldığında ters kademeye boş koşarkende görmek mümkün.ama yok umut kaçırdı demek varken işin kolayına gitmek varken ne gerek var.
görmekde var bakmak da var ama bu ikisi arasındaki ayrıntıyı bilmek umutu anlamaktır.hocasının umuttan istediğini nasıl yaptığını bilmektir.
kaçırdığı pozisyonları tartışmaya açmak bile yersiz.evet doğru yüzde yüzlük pozisyonuda kaçırdı yüzde yüzlük pozisyonuda kaleci kurtardı diyebilmektir umutu anlamak.denildiği gibide değildir kaçırdıkları.kaçırdıkları pozisyonlar hep son anda yetişmeye çalıştığı yada zor pozisyonları var etme çabasındaki durumlardır.evet kimine göre yüzde yüz kimene görede sadece gol pozisyonu bir tane kaçırmayan söyleyinde kriterimizi bilelim.messide içinde
şampiyonluk yolunda bana göre en büyük avantajımızdır umut.

SADECETRABZON61
25.02.2011, 12:58
Umut Bulut Gerçekten Çok iyi Niyetli Bir Futbolcu Benimde Beğendiğim İsimlerden Biri.Çok Koşuyor pres yapıyor herşey var ama sadece son Vuruşları iyi değil.

Ali YİĞİT
25.02.2011, 14:04
DERS.abartma sanatı
KONU.Umut Bulut
umutun 80 tane gol pozisyonu vardı.40 nı kaçırdı 10 tanesini burak arkadaşına verdi 6 tanesini yolda düşürdü12 tanesi
kaval kemiğine geldi 13 tanesi hatalı zamanlama ile auta gitti.bu durumda umut kaç gol kaçırdı.

malesef uzun zamandır umut umut gol atsada atmasada bir karış yol katetmeyen bir konu varsa oda bu konudur.insan sevdiğinin kusurlarını örtermiş.biz Trabzonspor'u çok seviyoruz ama anlık tartışma olacak konuyu veya kusuru bir yıla yayarak aslında sevgimizi nasıldabelli ediyoruz.
şimdide yeni bir tartışma açacak bir iddia atıldı ortaya umut şampiyonluk yolunda yeterlimi.bu konuyu bu şekilde buralarda bırakmamak lazım büyük bir konu anket yapmak lazım ulusal basına yansıtmak lazım yerel kanallarda sabahlara kadar tartışmak lazım.
bana kimse sormaz ama hadi sordunuz diyelim.umut bana göre tartışılmayacak bir futbolcu.yeri geldiğinde satranç taşlarının her özelliğini barındıran bir futbolcu görev adamı.bu özellik şenol hoca ile dahada üst seviyeye çıktı.maçları iyi analiz eden ne demek istediğimi anlar.bazan umut arkadaşı topu aldığında ters kademeye boş koşarkende görmek mümkün.ama yok umut kaçırdı demek varken işin kolayına gitmek varken ne gerek var.
görmekde var bakmak da var ama bu ikisi arasındaki ayrıntıyı bilmek umutu anlamaktır.hocasının umuttan istediğini nasıl yaptığını bilmektir.
kaçırdığı pozisyonları tartışmaya açmak bile yersiz.evet doğru yüzde yüzlük pozisyonuda kaçırdı yüzde yüzlük pozisyonuda kaleci kurtardı diyebilmektir umutu anlamak.denildiği gibide değildir kaçırdıkları.kaçırdıkları pozisyonlar hep son anda yetişmeye çalıştığı yada zor pozisyonları var etme çabasındaki durumlardır.evet kimine göre yüzde yüz kimene görede sadece gol pozisyonu bir tane kaçırmayan söyleyinde kriterimizi bilelim.messide içinde
şampiyonluk yolunda bana göre en büyük avantajımızdır umut.

Adam gol atar kaval kemiğiyle attı olur,Boş olana koşu yapar arkadaşının önünü açar,Gereksiz koşu olur.Defansa yardıma gelir boşu boşuna kendini yoruyo olur,
Kafa topuna çıkar zor pozisyonu kaleci çıkarır umut kafa vurmayı bilmiyo olur,Hiç olmadık bir pozisyonun peşinden gider adeta olmayan pozisyonun olur duruma çevirir ve golü kaçırır ardından bu adam bu takımın topçusu değil olur.
Olsun bakalım,Vurun biraz daha bu adama elimizden gittiğinde anlarız kıymetini...

Ömür Karadeniz
25.02.2011, 14:50
Ha gayret umut efendi 100 geliyor.Ama bizim şampiyonluk gidiyor senin 100 geliyor diye.

hami08
25.02.2011, 14:54
Adam gol atar kaval kemiğiyle attı olur,Boş olana koşu yapar arkadaşının önünü açar,Gereksiz koşu olur.Defansa yardıma gelir boşu boşuna kendini yoruyo olur,
Kafa topuna çıkar zor pozisyonu kaleci çıkarır umut kafa vurmayı bilmiyo olur,Hiç olmadık bir pozisyonun peşinden gider adeta olmayan pozisyonun olur duruma çevirir ve golü kaçırır ardından bu adam bu takımın topçusu değil olur.
Olsun bakalım,Vurun biraz daha bu adama elimizden gittiğinde anlarız kıymetini...

Abi geçen manisa maçı umut golü attı 1-1 oldu maç arkadan biri çıktı dedi ki ''umut malı nasıl gol attı ya''böyle taraftarlarımız olduğu sürece boşuna konuşuyoruz biz umut ne yaparsa yapsın sevilmiycek bu insanlar tarafından.

Armağan Dere
25.02.2011, 15:00
Umut,100'ler klübüne de girse benim için hala yetersiz bir forvettir..Çünkü 6 senedir Trabzonspor'da..burada Türkiye'nin en iyi ortasahaları ile oynadı...Futbol ahlakı olarak iyidir ama forvet olarak değil..

Tangerine Dream
25.02.2011, 15:15
http://i55.tinypic.com/e8277p.jpg

Umut: Yeter yahu, düşün yakamdan.:mad:

Oruç
25.02.2011, 15:19
Umut,100'ler klübüne de girse benim için hala yetersiz bir forvettir..Çünkü 6 senedir Trabzonspor'da..burada Türkiye'nin en iyi ortasahaları ile oynadı...Futbol ahlakı olarak iyidir ama forvet olarak değil..

Burada ben dahil Umut'a destek olanların hemen hemen hepsi aynı şeyleri söylüyor zaten. Yanına bir golcü lazım diye. Yeni bir şey söylemiyorsun ki Armağan. Ne yapmaya çalıştığını inan anlamıyorum.

Ali YİĞİT
25.02.2011, 15:39
Burada ben dahil Umut'a destek olanların hemen hemen hepsi aynı şeyleri söylüyor zaten. Yanına bir golcü lazım diye. Yeni bir şey söylemiyorsun ki Armağan. Ne yapmaya çalıştığını inan anlamıyorum.

Boş beleş muhabbetlere ve böylelerine prim verme arkadaşım..Zaten onu kaale alan yok sende alıp kendi kendini sıkıntıya sokma.O bile kendini anlamıyor bizler nasıl anlayacağız..

seyyah61
25.02.2011, 15:49
Hasan, Hüseyin, Ayman mi Türkiye'nin en iyi ortasahalari? 15 gol atmadi mi bu adam o zaman? Biraz destekli sallayin bari inandiriciligi olsun. Bjk'nin 10 milyon eurodan asagi satmadigi Bobo kac gol atmis Guti, Simao, Quaresma'nin önünde acaba?

werg
25.02.2011, 15:52
Hasan, Hüseyin, Ayman mi Türkiye'nin en iyi ortasahalari? 15 gol atmadi mi bu adam o zaman? Biraz destekli sallayin bari inandiriciligi olsun. Bjk'nin 10 milyon eurodan asagi satmadigi Bobo kac gol atmis Guti, Simao, Quaresma'nin önünde acaba?
ççç hey gidi Ayman

Batuhan
25.02.2011, 16:10

:ok

* * *
@Armağan Dere

Sıkılmıyor musunuz sırf eleştirmek adına kullandığınız boş laflardan ? Komik duruma düşüyorsunuz..

mda61
25.02.2011, 16:50
Seviyoruz seni seviyoruz .!

( Maçta da sövüyoruz ama olur öyle şeyler, takma kafana :D )

Travelair
25.02.2011, 16:55
Bu tür başlıklar genelde zamanla maksadından sapıyor. İlgili kişiyi tartışmaya açıyor, hem onu hem de taraftarı zamanla yıpratıyor. O yüzden mümkün olduğunca bu tür başlıkların açılmamasından yanayım

.....
25.02.2011, 17:22
Hadi koçum at şu golü de sende rahatla bizde.

Gol sevincin ayrı bir güzel olsun :)

Hüseyin Çümen
25.02.2011, 17:28
seiyoruz umut u bu hafta 2 golle girecek 101 ler klübüne inşallah

Gökhan Bilgin
25.02.2011, 18:33
Çok ilginç bi adam vesselam:) manisa maçında kale arkasındaydım ısınırken bile attığı bikaç şut tribündeki arkadaşları vurdu:D tuhafıma gtti ısınırken bile gol atamıyor:D hı ama kendisini çok severim hava alanında bi sarılışım var kendisine adamsın umut abi dedim duygulandı:D kaçırdığın gollerinle seviyoruz seni!

Reşit
25.02.2011, 19:06
bir kac sezon oncesine kadar sinir delisi eiyordu beni :)
bakıs acımı değiştirince sevgim kat kat artıyor umuta karsı. yanına dogru durust santraforla oynarken goremıcez diye korkmuyor da değilim

lazoli06
25.02.2011, 19:16
Ha gayret umut efendi 100 geliyor.Ama bizim şampiyonluk gidiyor senin 100 geliyor diye.

Şampiyonluk giderse senin gibi düşünenler yüzünden gidecek.

Serdar A
25.02.2011, 19:39

100'ü geçiyorum , bana Şota'dan başka 50 golü geçen bir transfer söyleyin de , ben de Umut için açtığım bu başlıktan utanç duyayım .

Umut ülkenin en iyi santraforu olmadığı gibi , arkasında oynayanlar da ülkenin en iyi orta alan futbolcuları değil . Ancak tüm bu futbolcular bir araya geldiğinde ortaya çıkan ülkenin en iyi takımı oldu .

Ben bu başlığı , söz konusu futbolcumuzun kabiliyetlerini övmek için açmamıştım . Amacım Trabzondaki tüm gücün birleştirilmesiyle oluşturulmuş Trabzonspor'umuzun 50 yıla yaklaşan tarihinde 3. kez oluşan bir başarıyı taraftarlarla paylaşmaktı .

E , hata etmişiz .

Geç de olsa anladık .

Yaşar
25.02.2011, 23:13
Yahu arkadaş Umut'tan başka derdin yok mudur senin?

Ömer Sak
25.02.2011, 23:27
Umut'un yeri bende ayri , yillardir bukadar elestiriye ragmen hirsindan hic birsey kaybetmedi üzerine koymak icin cok calisiyor ben onun gibi hirsli 90 dakika kosan bir futbolcu görmedim :) simdik Umut'u elestiriyoruz ancak okadar hoca gidip geldi ve hicbiri Umut'u kesmedi kendisi gittikten sonra onun degerini anlayacagiz o icin simdiden elestirenleri suskunlukla seyrediyorum.

Ünal Cumhur
25.02.2011, 23:47
pazar geliyorum senin 100.golünü izlemeye :D:D

federer61
25.02.2011, 23:57
Umut un hırsına,fedakarlığına lafımız yok.Aldığı parayı her kuruşunu teriyle ödüyo.Ama gel gör ki koşmaya,hırsa puan veya puanlar verilmiyo.Sivasspor a karşı oynadığımız maçta santra sonrası gol atmamış olsak,boş kaleye kaçırdığı gol belki de şampiyonluğun elimizden uçup gidişiydi.Umut hala iyi bir forvet değil,zamanlaması,topa yükselmesi,oyunu okuyabilmesi hala zayıf.Benim de şahsi görüşüm Umut un Trabzonspor un forveti olmadığıdır

Armağan Dere
26.02.2011, 00:01
100'ü geçiyorum , bana Şota'dan başka 50 golü geçen bir transfer söyleyin de , ben de Umut için açtığım bu başlıktan utanç duyayım .

Umut ülkenin en iyi santraforu olmadığı gibi , arkasında oynayanlar da ülkenin en iyi orta alan futbolcuları değil . Ancak tüm bu futbolcular bir araya geldiğinde ortaya çıkan ülkenin en iyi takımı oldu .

Ben bu başlığı , söz konusu futbolcumuzun kabiliyetlerini övmek için açmamıştım . Amacım Trabzondaki tüm gücün birleştirilmesiyle oluşturulmuş Trabzonspor'umuzun 50 yıla yaklaşan tarihinde 3. kez oluşan bir başarıyı taraftarlarla paylaşmaktı .

E , hata etmişiz .

Geç de olsa anladık .

6 sene de kim oynamış ona bakalım isterseniz..Kime sabredilmiş 1,5 sene oynayan Gökhan Ünal 18 gol 15 asistle oynamıştı..bunları da göz önünde bulundurarak yorum yapalım..Onların gitmiş olması kötü oldukları manasına gelmez,keza Umut'un kalmış olması da kaliteli olduğunu göstermez..kaliteli bir forvet Trabzonspor'da leblebi gibi gol atar..ki bunda Umut'un suçu yok yönetimin suçu var...

ssmuratss
26.02.2011, 00:13
kaçırdığı gollerden sonra çok kulaklarını çınlatıyorum.. ama art niyet yok o an ki refleks Allah affetsin ama gerçekten en sevdiğim oyunculardan birisi..

Mellih
26.02.2011, 00:24
umut iyi bir futbolcu ama ben onun büyük futbolcu olmasını istiyorum, o bunu hakediyor..

61trabzonomer
26.02.2011, 01:18
yahu burda da herkes birbirine gircek nerdeyse :D bi sakin olun bee ama açık ve net bişey var beğenmeyenler için diyorum umut gibisini zor bulursunuz ...

Armağan Dere
26.02.2011, 01:19
yahu burda da herkes birbirine gircek nerdeyse :D bi sakin olun bee ama açık ve net bişey var beğenmeyenler için diyorum umut gibisini zor bulursunuz ...

:)...Fatih ve Şota hakaret sayar Ömer:)

Sibel
26.02.2011, 14:01
İnşallah yarın goller gelir senden..

SEDER
26.02.2011, 16:51
Umut her transfer dönemini yerine birisini alacağız diye iple çektiğim tek adam..yılda 1.7 milyon TL alıp 10-13 arası gol atıp, her yıl ortalama 75-80 net gol kaçıran bir adamı savunan bir taraftara ne denilebilirki..herkesin düşüncesine hak veriyorum ama acaba bizim taraftarın umut ısrarında inatlaşma kültürümü var? Gözlerimize perdemi inmiş? Sergen gibi Sinan Engin gibi tescilli trabzon düşmanları bile "umut iyidir-10 numara forvettir" derken acaba böyle forvet işlerine mi geliyor demeden alamıyorum kendimi.Nasıl guiza rakip takımlar için iyi forvetse bence umut da öyle.Şimdiye kadar bize aldığı tek maç bile hatırlamazken kaptırdığı topun peşinden koşmak dışında hiç bir artısınıda göremedim.Biz plaka sayar gibi umutun attığı golleri sayarken daha 6. maçında 3. golünü atan milleri, forvet oynamamasına rağmen daha fazlasını atan burağı, jajayı, ve sadece 7 -8 maç oynayan teo nun umuttan daha fazla attığını düşününce çıldırmamak elde değil..7 yıldır forvet üretme çabası içindeyiz..Trabzonspor kulübü Umuta bel bağlamış durumda.Her haliyle Umuttan daha kaliteli olduğu anlaşılan Brozek ısrarla yedek te.Tıpkı geçen sene teo ya yapılan bu sene Brozeğe yapılıyor.Ancak şampiyonlukta havlu attıktan sonra brozek oynamaya başlayınca herkes şunu diyecek: Keşke Şenol hoca zamanında umutu değilde brozeki oynatsaydı, o zaman şampiyonluğu kaçırılan gollere feda etmezdik...

Türkiyenin değil bir çok avrupa ülkesinin bile en üretken takımıyız.ama gelinen noktada sadece 2 puan öndeyiz.Sadece 2. yarı ankaragücü maçında antalya maçında boş kalye topu gönderemeyen Umut 4 puana mal olmuştur.Sezon sonu bu puanları aramayacakmıyız?

sözün özü şampiyonluk istiyosak Umuta rağmen maç kazanmalıyız.Yani en az 7 -8 net gol pozisyonu Umuta üretip, 4-5 te diğer lerine üretmeliyizki maçı alalım..zira süper ligin en golcü ortasahası bizde.bu ortasahanın forvetinin niang, baros, bobo, miller, emenike, simpson, omadı brozek v.s olduğunu hayal ettiğimde kaybedecek maç göremiyorum...

İlker Akçay
26.02.2011, 16:54
@SEDER, yılda 1.7 milyon euro dedikten sonrasını okumadım bile..Yani bilip bilmeden konuşmaya bayılıyoruz...Umut yıllık 1 milyon euro'nun altında kazanıyor...

Hadi ayıp olmasın diye okuyayım dedim de harbiden boşa zaman kaybı oldu...

TSezgin61
26.02.2011, 17:19
iyi sut cekiyor, cok kosuyor. ama su topu sabit bir sekilde sürmeyi bir gelistiremedi gitti. ayagindan sektiriyor falan...

o eksigini giderse cok daha rahat goller atacak.

hani sanki ayagi plastiktende öyle savuruyor rastgele, pas verirken öyle görünüyor yada topu sürerken

Murat'
26.02.2011, 17:35
@Seder

1.7 milyon euro aldığına dair haberi nerden aldın, ne olursun söyle biz de bilelim.

silentpain61
26.02.2011, 18:04
seviyorum yüreğini,hırsını be UMUT....

inadına_Trabzon
26.02.2011, 23:14
Umutun derdi kas çalışmak. kas çalışmazsa ayağı düzelir.şimdi dengesiz.

Mustafa
27.02.2011, 01:46
Kayseri'yi sever Umut.

Armağan Dere
27.02.2011, 01:56
Allah Yardımcın Olsun Umut

mit_o
27.02.2011, 02:30
Santrafor olarak gole en yakın olan futbolcu olduğun için yine senden gol bekliyoruz Umut boş geçme lütfen ve pozisyonları cömertçe harcama artık lütfen !!!

Ömer TOPAL
27.02.2011, 03:00
manisa maçında geç yatmıştım gece gündüz uyimde maç saati gelsin diye..yine aynı nöbetteyim..o gece rüyamda gol atıcanı görmüştüm belki inanmazssınız ama ilk yarıdaki attıgı şuta cok benziyordu ben öyle bi gol bekliyordum ama nihayetinde gol attı..hadi birazdan yatıcam bakalım neler görcez :) ben maç geceleri sabaha kadar rüyamda maç izliyorum arkadaş bu nasıl bir psikolojidir anlamadım gitti.

SEDER
27.02.2011, 10:38
@SEDER, yılda 1.7 milyon euro dedikten sonrasını okumadım bile..Yani bilip bilmeden konuşmaya bayılıyoruz...Umut yıllık 1 milyon euro'nun altında kazanıyor...

Hadi ayıp olmasın diye okuyayım dedim de harbiden boşa zaman kaybı oldu...

afedersin ama çokta önemli değil..sen beğensen ne olur beğenmesen ne olur..hadi ayıp olmasın diye: 1.7 milyon tl diye düzeltiyorum.eurosu fazla olmuş.zira takımda kimse o kadar almıyor..doğal olarak umuta 1.7 milyon euro verilse takımda kıyamet kopar..bilip bilmeden konuşmak deyimi: bu takımda en son umut bulut için kullanılabilir..nerdeyse 200 ün üzerinde maçını seyrettik...

SEDER
27.02.2011, 10:40
iyi sut cekiyor, cok kosuyor. ama su topu sabit bir sekilde sürmeyi bir gelistiremedi gitti. ayagindan sektiriyor falan...

o eksigini giderse cok daha rahat goller atacak.

hani sanki ayagi plastiktende öyle savuruyor rastgele, pas verirken öyle görünüyor yada topu sürerken

ya kardeşim burası Umut bulutu geliştirme derneğimi, 7 yıldır olmuyorsa gönderilsin artık.olmadı kiralık yollayalım gittiği takımda geliştirsin kendini..

Oğuzhan Turhan
27.02.2011, 10:45
Degisik bir taraftar profilimiz var, yahu bu adami Tolouse istedigi zaman kiyamet kopmadimi burada; simdide nerden cikti adami yerden yere vurmak. Sampiyonluga oynadigimiz su donemde.
Bazen oyle bos seylerle ugrasiyoruz ki, onumuzde hayati derecede onemli 12 mac var, ama adi TARAFTAR olan birileri Umutun aldigi paradan tutunda baska seylerine kadar her seyi tartisiyor. Sonrada bu takim niye sampiyon olmuyor deniyor.
Lutfen o guzel sinerjinizi, takimi desteklemek adina kullanin, burada Umut icin yaptiginiz elestirilerin arti bir degeri olacakmi lutfen soylermisiniz?
Umut bunlari okuyupta, gaza gelip daha iyimi oynayacak?
Neyse cok uzatmiyorum, futbolcularin aldigi maasi tartisacaginiza, takimi destekleyinde, sampiyon olalim en azindan..

Murat'
27.02.2011, 10:52
Hemen çark ettiniz 1.7 milyon tl olsun diye, aradaki farkı siz de iyi biliyorsunuz.Şu enerjinizi futbolculara sallamak yerine daha hayırlı işlerde kullanın bence.

SEDER
27.02.2011, 11:20
Hemen çark ettiniz 1.7 milyon tl olsun diye, aradaki farkı siz de iyi biliyorsunuz.Şu enerjinizi futbolculara sallamak yerine daha hayırlı işlerde kullanın bence.

yaa ne çark edecem ben daha önce en az 3 kez daha 1,7 milyon tl yazmışımdır bilen bilir benim umut hayranlığımı(!) ayrıca toluese gidecek olmasına en çok sevinenlerdendim.. üzülenler şimdi burda umut taraftarlığı yapanlardır..

Murat'
27.02.2011, 11:34
yaa ne çark edecem ben daha önce en az 3 kez daha 1,7 milyon tl yazmışımdır bilen bilir benim umut hayranlığımı(!) ayrıca toluese gidecek olmasına en çok sevinenlerdendim.. üzülenler şimdi burda umut taraftarlığı yapanlardır..

bence en yanlış transferimiz umut bulut..daha yanlışı tarihinmizde hiç olmadı..bizi şampiyonlar ligi kapısından döndürdü..ayrıca birde şampiyonlukltan etti..yılda 1 milyon 600 bin euro alıyor bu adam...

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1916945981&postcount=268

Biliyoruz tabi ki canım, daha önce de yine 1.6 milyon euro diye sallamışsınız.Boşuna çırpınmayın çark ettiniz işte.Şöyle geriye dönüp bir bakın yazdığınız mesajlara.

SEDER
27.02.2011, 11:39
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1916945981&postcount=268

Boşuna çırpınmayın çark ettiniz işte.Şöyle geriye dönüp bir bakın yazdığınız mesajlara.

laa tamam çark ettim hee.herkes euro alınca bende euro yazmışım..düzeltiyorum tl..çünkü takımda kimse o kadar almıyor.jaja da selçukta, bunu bilemeyecek kadar kör değiliz..UMUT BULUT 1.7 MİLYON ALIYOR. RAHATLADINMI...

ama sorun parası değil dereyi bulandırıp umutu aklama tavrın ilginç..isterse 100 bin tl alsın bu takımda sırıtıyor..neyini anlamıyosun..ne yani umut euro almıyomuş şimdi rahatladım istediği kadar gol kaçırabilir, boş boş koşular yapabilir, gereksiz egoistlikler yapabilir topu boş kaleye değilde dışarı atabilir mi diyeceğim...

Murat'
27.02.2011, 11:47
laa tamam çark ettim hee.herkes euro alınca bende euro yazmışım..düzeltiyorum tl..çünkü takımda kimse o kadar almıyor.jaja da selçukta, bunu bilemeyecek kadar kör değiliz..UMUT BULUT 1.7 MİLYON ALIYOR. RAHATLADINMI...

ama sorun parası değil dereyi bulandırıp umutu aklama tavrın ilginç..isterse 100 bin tl alsın bu takımda sırıtıyor..neyini anlamıyosun..ne yani umut euro almıyomuş şimdi rahatladım istediği kadar gol kaçırabilir, boş boş koşular yapabilir, gereksiz egoistlikler yapabilir topu boş kaleye değilde dışarı atabilir mi diyeceğim...

Sizin eski mesajlarınıza şöyle bir göz gezdirdim, Umut'un iyi oynadığı maçlardan sonra bile tebrik etme nezaketini göstermemişsiniz, söylediğiniz tek şey, Umut bu takımın forveti olamaz martavalı.Hayır benim anlamadığım nokta da şu, Umut'a bu kadar saldırmanıza rağmen, Umut Liverpool maçı öncesi sizin gibiler yüzünden kadro dışı bırakılınca, hemen takımı sattı yaftasını yapıştırmışsınız.

Siz değil misiniz, Umut bu takımda oynamasın diyen, neden Liverpool maçında oynamaması gücünüze gitti ki bu kadar, istediğiniz oldu işte, hatta Liverpool'u da eleyiverdik Umut takımda olmayınca.

Sizin yazdıklarınızın hepsinde art niyet var, art niyet olmasa, Umut'un öyle ya da böyle iyi oynadığı maçlardan sonra yaptığınız şey eleştirmek değil, tebrik etmek olurdu.

Berberoğlu
27.02.2011, 11:47
Biraz daha sakin olalım lütfen.

Maç günü gereksiz yere futbolcu kötülemek için ortalığı birbirine katmanın alemi yok diye düşünüyorum.

Akşamki maç için konsantre olalım, sinerji oluşturulım... :)

İnşallah bu akşam rahat bir galibiyet alırız, Umut da Türkiye Ligi'ndeki 100. golünü doğduğu şehrin takımına atar...
Böylece bu başlık da misyonunu doldurmuş olur....

izzet
27.02.2011, 11:49
Umut gol atamayinca "Bu Adam kazma yaeee" diyenlerin, gol atinca "Ha simdi ögrenecek, ha simdi olacak aferim" diye agiz degistrmelerine bir baska mest oluyorum.

Elestirmeler sadece gol sayilarina endeksli, Kontradiyef Dalgasi mübarek:D

SEDER
27.02.2011, 11:59
Sizin eski mesajlarınıza şöyle bir göz gezdirdim, Umut'un iyi oynadığı maçlardan sonra bile tebrik etme nezaketini göstermemişsiniz, söylediğiniz tek şey, Umut bu takımın forveti olamaz martavalı.Hayır benim anlamadığım nokta da şu, Umut'a bu kadar saldırmanıza rağmen, Umut Liverpool maçı öncesi sizin gibiler yüzünden kadro dışı bırakılınca, hemen takımı sattı yaftasını yapıştırmışsınız.

Siz değil misiniz, Umut bu takımda oynamasın diyen, neden Liverpool maçında oynamaması gücünüze gitti ki bu kadar, istediğiniz oldu işte, hatta Liverpool'u da eleyiverdik Umut takımda olmayınca.

Sizin yazdıklarınızın hepsinde art niyet var, art niyet olmasa, Umut'un öyle ya da böyle iyi oynadığı maçlardan sonra yaptığınız şey eleştirmek değil, tebrik etmek olurdu.

çünkü ben istikrarlıyımdır..bir maç iyi oynayınca umut iyi adam demem..çünkü bu takıma fazlası lazım..zira umuta iyi oynadı diyebileceğimiz maç bir elin parmakları kadar yokken kötü oynadı denilebilecek sürüyle maç var..siz kötü oynadığı maçları izlemediniz heralde..art niyete gelince bence asıl sizin art niyetiniz var: ben bu takımda forvet falan değilimki umutu kesince benimi oynatacaklar.. yada menejermiyim ki Trabzonspora futbolcu satayım..ama siz de umutun menajeri gibi konuşmyı bırakın..ben yazdığım yüzlerce yazıda hep aynı şeyi vurguladım "umut yetersiz" görünen köy klavuz istemez..bunu söyleyecek hakkımız olduğunu inanıyorum zira 6-7 yıldır bu adamı izliyoruz..

ayrıca:
Geçmiş mesajlarına bir göz gezdirdimki: umut hayranlığını daha iyi anladım..en kötü oynadığı maçlarda bile bir kez bile umutu eleştirmemişsin..sonra kalkmış bana art niyetten bahsediyosun..oynamadığı maçlarda onsuz oynanmayacağını bile söylemişsin.. hele şu aşağıdaki iki yorumuna bayıldım...

Bir kere daha açıkça gördük ki bu takım Umut olmadan asla ama asla oynayamaz.

Gidenlerin yerinin doldurulamadığını çok iyi biliyoruz, Umut seneye de, ondan sonraki senede, hatta futbolu bırakana kadar bu takımda oynamalı.Yapayalnız bırakılmadığı müddetçe.

umutu eleştirdiğin tek mesaj ise:

Umut yaptığın iş iş değil, ne oldu sana böyle.

yaa siz artık körleşmişsiniz..o kadar çok kişiye karşı umutu savunmuşsunuz ki artık umuta hayranlık değil körü körüne bağlanma moduna geçmişsiniz..öyleki; umutsuz bu takımın asla oynayamayacağını bile yazmışsınız..ne denilebilirki neyse akşam umutu bilmem kaç yüz küsürüncü maçında 63. golü için izleyeceğiz.aslında benim tek derdim avuçlarımızın içine kadar gelen şampiyonluğu umut un ayakları ile auta göndermek korkusudur..neyse maç yaklaşıyor gerginliğe gerek yok. inşallah umut sayesinde alamadığımız puanları aramayız..

Murat'
27.02.2011, 12:03
Bu akşam golü var diyelim de adet yerini bulsun.

Alperen Çakıroğlu
27.02.2011, 12:04
çünkü ben istikrarlıyımdır..bir maç iyi oynayınca umut iyi adam demem..çünkü bu takıma fazlası lazım..zira umuta iyi oynadı diyebileceğimiz maç bir elin parmakları kadar yokken kötü oynadı denilebilecek sürüyle maç var..siz kötü oynadığı maçları izlemediniz heralde..art niyete gelince bence asıl sizin art niyetiniz var: ben bu takımda forvet falan değilimki umutu kesince benimi oynatacaklar.. yada menejermiyim ki Trabzonspora futbolcu satayım..ama siz de umutun menejeri gibi konuşmyı bırakın..ben yazdığım yüzlerce yazıda hep aynı şeyi vurguladım "umut yetersiz" görünen köy klavuz istemez..bunu söyleyecek hakkımız olduğunu inanıyorum zira 6-7 yıldır bu adamı izliyoruz..

Şu adamı bırakın artık yeter..!!

At gözülüğü konusu ;)

Semra
27.02.2011, 12:09
Sakin ol Umut, şu strest denen illete çok kapılma! önüne gelen top, sen nereye istersen oraya gitsin evet burda devreye biraz da şans giriyor ama onu çok bekleme bize pek uğramaz, kendi şansını kendin yarat. Allah yardımcın olsun.
Duran toplarda kafa vuruşların daha sert olabilir, inşallah bu maçta top kalecinin kucağına gitmek yerine filelerle buluşmayı ister.:)

Gökhan KAN
27.02.2011, 12:48
Bu akşam golü var diyelim de adet yerini bulsun.
Bana 2 golü varmış gibi geliyor..

Asi Çaykaralı61
27.02.2011, 12:52
Bugün gol atacaksın ben inanıyorum :)

izzet
27.02.2011, 13:01
Umut bugün Gol atacakmis gibi bir HIS var icimde.

Ali İhsan
27.02.2011, 13:01
Kendi futbolcusunun düşmanı olmayı marifet sananlara inat bu gece de yazacaktır.

ibrahim
27.02.2011, 13:02
Umutu sadece gol atmaya programlanmis bi robot zannedenlere sadece gülüyorum. Futbol bilgilerini tartismiyorum bile. Size tavsiyem bunlari kaale almayin. Inanin bana cok mutlu olacaksiniz ;)

Armağan Dere
27.02.2011, 13:02
Seder,boşver dostum..Bazılarına neyi,nasıl şekilde anlatacağını bilemessin onun için susmak en iyisidir..Ama Umut sahada gösteriyor bize ne olduğunu(!)

Alperen Çakıroğlu
27.02.2011, 13:47
Seder,boşver dostum..Bazılarına neyi,nasıl şekilde anlatacağını bilemessin onun için susmak en iyisidir..Ama Umut sahada gösteriyor bize ne olduğunu(!)

Bu söylediklerini kendin için de bi düşünsen uygulamaya çalışsan bu konu bu kadar uzamaz sanırsam..;)

Mert Marabaoğlu
27.02.2011, 13:52
Dalya Aşkına !! Haydi Umut !!

lazoli06
27.02.2011, 14:38

Evet herkes kendinin ne olduğunu gösteriyor,tıpkı siz gibi

Armağan Dere
27.02.2011, 14:40
Evet herkes kendinin ne olduğunu gösteriyor,tıpkı siz gibi

Yapma ya,ne çok biliyosunuz siz..Hemen de olayı çözmüşsünüz

Nonserviam
27.02.2011, 15:26
Seni gol atasın diye sevmiyorum Umut, senin gibi forvet birdaha gelmez bizim takıma..

Her zaman ki mucadeleni göster kayseri maçında o bize yeter.

.....
27.02.2011, 15:34
Yaz bu akşam 100 ü :)

Fanatik34
27.02.2011, 15:38
99 icin 5 hafta bekledik, umarim 100 icin o kadar beklemeyiz!!!

Mert Zaman
27.02.2011, 15:41
Umut Bulut Cok Koşan Oyunculardan Koşunca Yoruluyo Pozisyon Yakaladıgındada Yorgunlukla Kacırıyor..

ssmuratss
27.02.2011, 15:52
Umut yazar bugün en az bir tane

Mert Zaman
27.02.2011, 15:56
Yüzde 100 atarım

http://i.tmgrup.com.tr/ftm/2011/02/26/671x324/14174205905.jpg?84467911524

anisa'da şanssızlığımı kırdım
YÜZLER Kulübü'ne girmesine sadece 1 gol kalan Umut Bulut, Kayserispor maçı öncesinde 'umutlu' konuştu. Manisaspor filelerini havalandırıp şansızlığını kırdığını dile getiren milli futbolcu "İçimden bir ses Kayserispor maçında 100. golünü atacaksın diyor. İnşallah doğru söylüyordur. Buna inancım yüksek" ifadesini kullandı.

Gollerin devamını getiriyor
PAZAR akşamı "Dalya" demeye hazırlanan Umut Bulut'un istatistikleri de 100'üncü golün habercisi gibi. "Geçen haftaya kadar beni geren 100. golü yüzde yüz atarım" diyen yıldız futbolcu, bu sezon iki farklı seri yakaladı. Umut eylül ve ekimdeki ilk seride aralıksız 6, aralıkta ise 2 gol atmıştı. Manisa'daki gol yeni bir serinin başlangıcı olabilir.

Sibel
27.02.2011, 17:25
Avni Aker'de Golün adı Umut olur inşallah bu akşam..

cyberentalpi
27.02.2011, 17:46
Haydi Umut. 100 gelecek insallah. 100. golunu at ve galibiyetimize neden olsun

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 19:47
Bos kaleye at bari ya bu nasil kacar

Erkin Ekşi
27.02.2011, 19:47
futbolcu diye kandiriyorlar sizi.

Uğur Ö.
27.02.2011, 19:48
Boş kaleye gol atamıyorsun , duvar pası yapamıyorsun ne işe yararsın

balli_kuymak
27.02.2011, 19:49
bizim bu adamla buralara kadar gelmemiz mucize zaten...dogru düzgün bi golcümüz olsa her maçı rahat rahat izliycez..

Murat'
Boş kaleye atmazsın, ama olmayacak toplara pres yapıp golde payın olur, bu nasıl iş arkadaş çözemedim bir türlü.Umut dua et şu maçı kazanalım yoksa çok canımız yanacak.

Paksoy
boş kale evet,o pozisyon okadar kolay ya bi siz biliyosunuz bunu,Golde kaleciye baskı yaparken de uğrasanızya buraya üşüşmüssünz yine.

Mesut
27.02.2011, 19:50
gülme komşuna gelir başına ben dediydim almediaya gülmeyin diye :)

Kapıcıoğlu 61
27.02.2011, 19:51
Kazmalığın adı Umut Bulut daha yerinde bir tanım olurdu.

balli_kuymak
27.02.2011, 19:53
İkinci yarı at bi golde affettir kendini umut...

Mustafa Ayazoğlu
27.02.2011, 19:53
yarış atı gibi koşsun, kaleye 1 metreden topu havaya diksin

bu mu golcü ?

izzet
27.02.2011, 20:56
O Gol olmaliydi be Umut ...

000061
27.02.2011, 20:59
Bu adam neresiyle attı 99 golü?

Ayağında iş yok. Sadece hırsı ve dalağı var.

yattarinho61
27.02.2011, 21:00
umut sol ayagina öyle küfürler savurdum dua et bise olmasin o bacagina..

Kazım Uzunboy
27.02.2011, 21:04
2 metre kala pozisyon buluyorsan atacaksın.

Başka yolu yok.

bahadır2561
27.02.2011, 21:08
valla lanet olsun başka da bişey demiyorum. .

A.gücü maçı bu maç valla emeklerimize yazık

Batuhan
27.02.2011, 21:08
Kızılacak en son adamlardan olduğunu düşünüyorum. Çıktıktan sonra bir kez bile hücuma düzgün bir şekilde kalktığımızı göremedim ben. Yattara'nın son dakikadaki pozisyonu dışında..

DarthVader
27.02.2011, 21:13
O golü yapacaktın Umut. Ötesi yokkkkkkk.

Murat'
27.02.2011, 21:19
Kızıyorum, kızıyorum da golü atsa ne değişecekti ki, bu defans ve orta saha ne yapar eder golü yerdi.Brozek'i görünce keşke hiç çımasaydı dedim.Daha iyi gelene kadar maalesef en iyisi o.İlk golün de yaratıcısı, orda o pozisyonda çoğu futbolcu baskı falan yapmazdı.

OKTAY YILMAZ
27.02.2011, 21:19
Yahu Umut;
Seni savunacam diye burada o kadar çok ceza yedimki sayısını bende unuttum
Amaaaaaa......................................
bugün o golü atsaydın maç belkide orada kopacaktı sen ne yaptın düşünmek bile istemiyorum :(
O golü atmak için insanın Forvet olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın Santrafor olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın ileriye dönük orta saha olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın defansif orta saha olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın stoper olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın kaleci olmasına gerek yok
O golü atmak için insanın "GUİZA" olmasına gerek yok
Kusura bakma ama KOCA KARI bile olsa o golü atardı...
Şimdi aklıma geldi 100. golün olacak ya şık bir gol olsun öyle nedir o boş kaleye gol atıp 100. gol mü olur adama kıçıyla gülerler o yüzden atmadın dimi :)

FC-ST-PAULI-61
27.02.2011, 21:20
Simdi Kaan buraya gelir ve Umut iyi oynadi 1 Metreden Gol atmak zor der

Keramettin
27.02.2011, 21:23
1 metreden gol kaçırdı..

-Belli ki 100 gol psikolojisi çok etkilemiş..

Atakan
27.02.2011, 21:27
İlk golde payı büyük. İnanılmaz bir gol kaçırdı ama atsa da bir şey farketmezdi.Nitekim attık da 2. golü.Defans inanılmaz kötüydü. Umut çıktıktan sonra atak yapamadık. Şuan takımın en iyi forveti gibi gözüküyor. Yapacak bir şey yok.

Hqmi
27.02.2011, 21:29
Herşeyi eyvallah tüm gol kaçırmana eyvallah da o golü atacaksın be abi.

Misina
27.02.2011, 21:31
ilk goldeki presi golü getirdi.1 Metreden kaçırdığı golün izahı yok.Oyundan çıktıktan sonra yediğimiz baskı ortada.Bu takımda forvetten biri oyundan çıkacaksa mevcut oyuncular içerisinde en son tercih bile Umut olmamalı.