PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

OZDEN61
07.02.2011, 00:42
su foruma neden filtre koyulmazki. trabzonsporlu olmayanlar bayağı cocunlukta yine. bu nasıl taraftar, kendi takımına hep köstek oluyor...

Madshine
07.02.2011, 01:01
umut dalya heyecanı ile gol orucuna girdi. kaç maçtır yokları oynuyor. ama bazıları performansından memnun.

dimsag
07.02.2011, 01:03
son 25 dk ben topa dokunduğunu görmedim

Canberk
07.02.2011, 02:29
Herşeyin dalya yüzünden olacağını zannetmiyorum Umut.
Ama at bi gol.
Bırak bi gol daha kalsın.
Yeter ki 1 gol at.

LaZ_KoPaT
07.02.2011, 02:33
bugun oynadi mi umut ya?

mit_o
07.02.2011, 03:07
Bugün hiç duymadım ismini Pawel erken girmeliydi şenol hoca resmen izledi !

Armağan Dere
07.02.2011, 09:01
Takımı yakmaya ekürinle son sürat devam ediyorsunuz ve hoca bunu izliyor!

ozturk
07.02.2011, 09:19
umut 3 maçtır çok ama çok etkisizsin..

Onur
07.02.2011, 09:49
Kapanan -kapanacağı sağır sultan tarafından bilinen- takımlara karşı Umut'la karşılaşmaya çıkmanın tek açıklaması kadro darlığı. Bu darlık bize ne kazandıracak ne kaybettirecek büyük ihtimalle sezon sonunda göreceğiz.

Deplasman maçlarında ilk 11'in değişilmezi, iç saha maçlarının -kapananlara karşı- yedek oyuncusu... Umuttt Buluuttt

CAFER ÖZER
07.02.2011, 09:54
Umut sende zerre kadar suç Yok,
Suçlu hala senden medet umup seni bu takımda rakipsiz tek forvet bırakan Yönetim ve Umuta rağmen adam aldırmayıp seni her maç 90 dakika sahada tutan Teknik adamdadır sorun.
Sen elinden geldiğince mücadele etmeye çalışan kabiliyetin ölçüsünde mücadele eden bir adamsın,Senin kapasiten kabiliyetin bu,
4-5 senedir takımda yaptığın belli,Bundan sonra yapacaklarında belli
Her yıl ortalama 10-15 arası gol atıp attğından 5 ka fazlasını kaçıran bir adamsın,
Yılda yaptığın asist sayıs bir elin parmakları kadar bie olayan 2,3 asistle oynayan adamsın.
4,5 yıldır senin kaçırdıklarına rağmen iyi bir golcü almayıp sana koskoca camiayı mahkum edenler şimdi övünsün dursunlar senle,
Hala senden bi şeyler bekleyip seni her maç 90 dakika sahada tutanlar düşünsün acaba nerde hata yaptık diye.
Her sene aynı senaryo aynı sahneler biz izleye izleye bıktık,
Senin üstüne 5,6 teknik direktör değişti ama nedense sen aynı kaldın yerinde,
Ne bulunmaz hint kumaşı imissin sen o kadar başkan o kadar tenik direktör o kadar oyuncu değişti sen değişmedin.
Ne vazgeçilmez bir adammışsın o kadar oyuncu aldık,Hiç oynatmadan karar verdik bu oyuncu işe yaramaz dedik ama seni her sezon her maçta oynattık,Senden vazgeçemedik.
O kadar şampiyonluk kaçırdık olsun Umut Çok koşuyor ya bize yetti.
Son zamanlarda anladığım şu Trabzonsporda şampiyonluk hiç önemli değil Tabzonspor için önemli olan
1-Umut Çok koşuyor
2-Adnan ve Aziz bizim başkanın arkadaşı
3-Eimizden şampiyonluk alınsa bile oyunlara gelmeyeceğiz.Kimseye laf söylemeyeceğiz.
4-Bizim haram hurda hilemiz yok.
Şampiyonluktan daha önemlisi UMUT ÇOK KOŞUYOR bize yetiyor,Yada bir çok kişiye yetiyor.
Kal Umut hep bizde kal,Sen varken en azından UMUT umuz var diyoruz.
Sen hep koş ilerde atletizm takımı kurunca başına geçersin.Ama İstatistiklere bile giremeyen en çok koşan futbolcu sıralamasında bile olmayan Çok Koşan Umut sen kal bizde.

Turgay Atalay
07.02.2011, 10:02
Dün oynadı mı Umut, ben görmedim, gören varsa söylesin,dün maçtaydı ve şunu şunu yaptı diye?

Ama suç onda değil, bu stresi kaldıracak kalitede forvet alamayan yönetimde

Turgay Atalay
07.02.2011, 10:13
Çok iyi futbolcu gerçekten muhteşem muazzam bayılıyorum o top indirmelerine aralara kaçmalarına hiç öyle koşmuyorda güzel güzel bekliyor topu alıyor hele o duvar pası yapmaları yok mu ayakta alkışlıyorum. Serkana bir pas attı yavaş atsa serkan karşı karşıyaydı ama o taça doğru attı peki neden ? Çok koşuyor yürekli adam ondan. Topa kalenin önünde kafa vurdu yandan gelen ortada süper bir vuruştu kafayı topa doğru eğerek vurdu yani top aşşağadaydı toptan önce yükseldi top aşşağada kaldı bak sen ya valla muhteşem neden diye sorun çok pres yapıyor yürekli adam ondan önce yükseldi.Hele o görevi olmadığı halde sol beke ve sağ beke yardıma gitmeleri gerçekten böyle bir insan yok çok şanslıyız çok en son olarakda ilk 15 dakkada ömer çatkıça 9-10 defa pres yaptı neden ? düşündünüz mü Allah aşkına neden ? çünkü pres yaparsa topu kapabilir evet ömer ve diğer rakip futbolcular gerizekalı olduğu için bu pres yapınca ay diyip topu kaptıracaklar adamda yürek var yürek kimse boşuna eleştirmesin.

Yahu bir insan bu kadar mı komik olur:D Süper süper süper:alkış:

Harun CAN
07.02.2011, 10:18
HAftasonu en az 10 maçta 20 forvet izledim. Umut çok sıradan. Yabancıları saymıyorum bile ama bizim ligdeki çoğu forvetin Umuttan pekçok fazlası var. Yerinin garanti olduğunu bildiği müddetçe takıma katkı sağlamaz. Sorumlusu yönetim ve teknik ekiptir.

Ahmet Başkaya
07.02.2011, 10:19
Bence yapabileceği bir şey yoktu bir pozisyonda Serkan'a verdiği pas çok çok saçmaydı . O pası ben bile daha olumlu verirdim .

~~~

Emirhaan :D

Adem Erdoğan
07.02.2011, 10:25
Umut'un suçu ne?

r9emre
07.02.2011, 11:01
Suç senin değil.Senin ne kadar formsuz olduğunu görüp Pawel'i 87. dakika itibariyle oyuna alan teknik ekipte.Her şeyini seviyorum Şenol Güneş'in ama şu yeni gelen oyunculara saçma sapan hazır değil muhabbetleri onları oynatmaması yok mu sinir oluyorum tek kelimeyle.Ama anlamadığı nokta bu ısrarı yüzünden hoca seni de Burak'ı da Engin'i de taraftara yem olarak veriyor farkında değil.

hamucera
07.02.2011, 12:58
duran toplarda en fazla kafayı vuranın Giray olması birazda Umut,Burak ve Jaja gibi golcülerin daha fazla markajda olmasından kaynaklanıyor. Giray onlara göre daha boş kalıyor ve daha fazla çıkabiliyor toplara,

Dün Umut'a pozisyon üretilmedi malesef bunun karşılığı olarka ta oyunda pek gözükmedi. ama uzatma dakikalarında herkes bakarken geriye doğru koşup top almaya çalışan tek adamdı,

Umut dün kendisine pas gelemediğini gördüğü için orta sahaya kadar gelerek top almaya çalıştı, bunu da yapması yanlış senin işin değil ki kardeşim,

Samet Yildirim
07.02.2011, 15:20
Umut iyi oynadi yani elestirilecek pek birsey yok. Son vuruslarda eksikti.

Ilelioglu
07.02.2011, 16:48
Eski Umut'u göremiyorum, o pres yapan yirtilan Umut yok artik gibi.

:cool:

.....
07.02.2011, 20:21
Umut gelip defanstan orta alandan top çıkarıyor.

Umut un işi bu değil ama o bunu yapıyor.

Tamam iyi bir şey ama bu yüzden gol noktalarında etkisiz kalıyor.

Şenol Hocanın bir çare bulması lazım.

Sefa
07.02.2011, 20:28
Ha gayret Sivas'ta dalyalayacaksın!

bahadır2561
07.02.2011, 20:37
Herkes kendi işini yapsa sorun kalmayacak zaten

Umut'un işi de gol atmak sağa sola koşmakla gol atılmıyor malesef..

Gol noktalarında ki etkisizliğini buna dayandırmak da filmi komple görmeyip fragmanı izlemek gibi bişeydir..

Ercan DEMİRCİ
07.02.2011, 20:48
Eski Umut'u göremiyorum, o pres yapan yirtilan Umut yok artik gibi.

:cool:

Adam da haklı baktı ne yapsam yaranamıyorum. Bu maçta golü var..

Hasan Nasrallah
07.02.2011, 20:53

son vuruşta eksikmi, vuruş ne zaman yaptıda görmedim ben bi ara tuvalete gittim o zaman heralde ;)

Bıyıklıoğlu
07.02.2011, 23:36
İşinize gelen en kolay işi yapıyorsunuz...

Eleştirmek,saydırmak,ona buna yüklenmek...

Neden destek olmuyorsunuz peki?

Umut'la olmaz diyenlere...Takımda sadece Umut'un mu performansı son 3 haftada kötü?

Bazılarınız bu forumu saçma sapan mesajlarıyla işgal ede dursun,bazılarınız ellerini avuşturup akşama kimi eleştireceğiz diye düşünsün,bazılarınız iyi oynadığı hafta "koçum benim,helal olsun vs." kelimeler kullansın...Bazılarınız attığı gole,duruş yerine laf etsin...Bazılarınız kalksın felancıyla karşılaştırsın...

Devam edin...Aynen devam...

Şampiyonluk yolunda sizin gibi Şerefsizlere de ihtiyacımız var...

Yahu o pokyiyenin kupası gelse ne olur gelmese ne olur...

Hani laf olsun diye söylüyoruz yaa şampiyonluk için sevmedik diye...

Hep destek tam destek yalanına sahi ne oldu!!!?

delikoyun
07.02.2011, 23:54
beyler umut burakla şampiyon olunmaz kendinizi kandırmayın biz şampiyonluğu iyi bir santrafor almıyarak kaybettik geçmiş olsun umut burak jaja 3 forvetle emin olun 6-7 maç kazanacağız 2-3 beraberlik alıcağız 7 mağlubiyet sonuç ise 3. lük gerçekten yazık olucak çok gol kaçıran takım şapiyon olamaz

yigits
08.02.2011, 00:32
Umut'u beğenmeyenler an itibariyle milli takım forvetinin kim olduğunu söyleyebilir mi?

Cem Akyüz
08.02.2011, 00:46

Son vuruşu eksik.Bu eleştirilecek bir durum değil mi Samet :)

Üzülerek söylüyorum ki Umut efsanesi geri döndü.Eyvahlar olsun:cool:

Armağan Dere
08.02.2011, 00:51
Son vuruşu eksik.Bu eleştirilecek bir durum değil mi Samet :)

Üzülerek söylüyorum ki Umut efsanesi geri döndü.Eyvahlar olsun:cool:

Cem,kim(ler) haklı çıktı kardeşim?..bu konu haklı çıkmak istediğim son konudur..her zaman sölüyorum Futbol Forvetlere ve Kalecilere ACIMASIZDIR...

mit_o
08.02.2011, 00:59
Umut sende zerre kadar suç Yok,
Suçlu hala senden medet umup seni bu takımda rakipsiz tek forvet bırakan Yönetim ve Umuta rağmen adam aldırmayıp seni her maç 90 dakika sahada tutan Teknik adamdadır sorun.
Sen elinden geldiğince mücadele etmeye çalışan kabiliyetin ölçüsünde mücadele eden bir adamsın,Senin kapasiten kabiliyetin bu,
4-5 senedir takımda yaptığın belli,Bundan sonra yapacaklarında belli
Her yıl ortalama 10-15 arası gol atıp attğından 5 ka fazlasını kaçıran bir adamsın,
Yılda yaptığın asist sayıs bir elin parmakları kadar bie olayan 2,3 asistle oynayan adamsın.
4,5 yıldır senin kaçırdıklarına rağmen iyi bir golcü almayıp sana koskoca camiayı mahkum edenler şimdi övünsün dursunlar senle,
Hala senden bi şeyler bekleyip seni her maç 90 dakika sahada tutanlar düşünsün acaba nerde hata yaptık diye.
Her sene aynı senaryo aynı sahneler biz izleye izleye bıktık,
Senin üstüne 5,6 teknik direktör değişti ama nedense sen aynı kaldın yerinde,
Ne bulunmaz hint kumaşı imissin sen o kadar başkan o kadar tenik direktör o kadar oyuncu değişti sen değişmedin.
Ne vazgeçilmez bir adammışsın o kadar oyuncu aldık,Hiç oynatmadan karar verdik bu oyuncu işe yaramaz dedik ama seni her sezon her maçta oynattık,Senden vazgeçemedik.
O kadar şampiyonluk kaçırdık olsun Umut Çok koşuyor ya bize yetti.
Son zamanlarda anladığım şu Trabzonsporda şampiyonluk hiç önemli değil Tabzonspor için önemli olan
1-Umut Çok koşuyor
2-Adnan ve Aziz bizim başkanın arkadaşı
3-Eimizden şampiyonluk alınsa bile oyunlara gelmeyeceğiz.Kimseye laf söylemeyeceğiz.
4-Bizim haram hurda hilemiz yok.
Şampiyonluktan daha önemlisi UMUT ÇOK KOŞUYOR bize yetiyor,Yada bir çok kişiye yetiyor.
Kal Umut hep bizde kal,Sen varken en azından UMUT umuz var diyoruz.
Sen hep koş ilerde atletizm takımı kurunca başına geçersin.Ama İstatistiklere bile giremeyen en çok koşan futbolcu sıralamasında bile olmayan Çok Koşan Umut sen kal bizde.

bizim dile getiremediklerimizi çok iyi özetlemişsin abi yorumuna sağlık :alkış:
şu yorumu yönetim de görse ya keşke !!! :mad:

balli_kuymak
08.02.2011, 01:11
Eğer bir futbolcu geldiği günden beri büyük bir kesim tarafından tartışılıyorsa bi sorun bir eksiklik var demektir kendisinde... umutu bende bu başlıkta çok yerdim ve bıktım artık aynı şeyleri yazıp durmaktan..Evet koşmaktan başka bir meziyeti yok ne hava hakimiyeti ne çalım kabiliyeti ne top saklama ne son vuruş hiçbiri yok denecek kadar az umut'ta..Eleştirmekle veya övmeklede bu meziyetleri kazanacağı yok bu zamana kadar kendini geliştirmesi lazımdı fakat umutun kendini geliştirmek adına yaptığı tek şey daha hızlı koşmak ve santrada bacağını kafasına kadar kaldırmak :) Umut'a gösterilen sabır verilen süre alt yapıdan başka bir oyuncumuza verilseydi çok daha başarılı olacağına inanıyordum..(Mesela Cem Demir diye bi çocuk vardı bence çok iyiydi ama harcadılar)Sonuç olarak yapacak bişey yok sezonun ikinci yarısındayız şampiyonluğun en büyük adayıyız bu takımın buraya kadar umut ve burak yılmaz ile gelmesi zaten büyük bir başarıdır inşallah bundan sonrada ilk yarıdaki performanslarına geri dönerler diycem ama gol atabilmesi için en az 10 pozisyona girmesi gereken iki futbolcumuz var ve ikinci yarı itibariyle golcülerimizi pozisyona sokmakta zorlanıyoruz ALLAH yardımcımız olsun...

Armağan Dere
08.02.2011, 01:21
Hau kuymak ne sarardi gece gece biliymusun:)...

Batuhan
08.02.2011, 01:22
Taraftarlığınız bu işte. Daha Manisaspor maçına kadar neler yazılıyordu, şimdi neler yazılıyor. Çok yazık..

Cem Akyüz
08.02.2011, 01:27
Cem,kim(ler) haklı çıktı kardeşim?..bu konu haklı çıkmak istediğim son konudur..her zaman sölüyorum Futbol Forvetlere ve Kalecilere ACIMASIZDIR...

Armağan ben maç maç baktım dostum.Genel anlamda Umut'u beğenmediğimi yazdım zaten.Ama ilk yarı bence iyi oynadı ve takdir ettim..2.yarı o beğenmediğim versiyonuna geri döndü

.....
08.02.2011, 01:32
Sen Kendini Biliyorsan, Bil ki Kendini Bilmezlerin Söyledikleri Anlamsızdır. Unutma Gereksiz Eleştiri Sadece Gizli Hayranlıktır.

Cengiz Aytmatov

Yoluna devam et. Yüreğin yeter ;)

Emirhan Makul
08.02.2011, 01:46
Kayserili Güiza :)

Fatih Özkan
08.02.2011, 01:53
Sen Kendini Biliyorsan, Bil ki Kendini Bilmezlerin Söyledikleri Anlamsızdır. Unutma Gereksiz Eleştiri Sadece Gizli Hayranlıktır.

Cengiz Aytmatov

Yoluna devam et. Yüreğin yeter ;)

Güzel söz :cool:

CAFER ÖZER
08.02.2011, 08:58
Kaç senedir Oynayan Umut Takıma ne katkı yapmıştır,
Takıma yaptığı katkılardan dolayı Şampiyonluk potasınamı sokmuş,
Yoksa kaçırdığı goller yüzünden Şampiyonluklarmı kaçmıştır
Kaçırdığı goller yüzünden şampiyonluklar kaçmıştır ama hala el üstünde,Hala methiyeler düzülüyor özelliklede Trabzonspor Düşmanı medya yere göğe sığdıramıyor,
Ama bakıyorum Brozek yeni gelmiş dahahiç oynamamış,Te BJK kupa maçında oynamış ondada Bir asist yapmış,Bir kafasıda direkte patlamış,
Hiç oynatmadığımız adam ile ilgili Dünkü gazetelerde yorumlar.
"Broze gelediğinden beri takıma hiç katkı yapmadı,Gol atamadı."
Korkarımki Hiç gol atamadı diye Onuda harcarız.
Teofiloyu koskoca yarım sezon oynatmadık,Adama profilo dedik.Hiç gol atamıyor dedik oynatmadan bu kararları verdik.Adamı futbola küstürdük.Sonunda oynamaya başladı golleri attı ve en sonunda gitti.Teofiloda haklı Umut her maç gol kaçırıyor ama sürekli ilk 11 de ve 90 dakika oynuyor,
Teofilo Hiç oynamıyor gazeteler onu yazıyor Hiç gol atamadı,
NİYE DURSUNKİ BÖYLE bir ortamda ben Golcü olsam,Bende durmam.
Nasıl olsa Umut varken hep o oynayacak,Kötü oynadığı halde gaeteler
UMUT çok koşuyor diyecek,
Oynamayan golcü için ise Beklenen verimi veremedi,Hiç golü yok diyecekler.

.....
08.02.2011, 18:39
Kaç senedir Oynayan Umut Takıma ne katkı yapmıştır,
Takıma yaptığı katkılardan dolayı Şampiyonluk potasınamı sokmuş,
Yoksa kaçırdığı goller yüzünden Şampiyonluklarmı kaçmıştır
Kaçırdığı goller yüzünden şampiyonluklar kaçmıştır ama hala el üstünde,Hala methiyeler düzülüyor özelliklede Trabzonspor Düşmanı medya yere göğe sığdıramıyor,
Ama bakıyorum Brozek yeni gelmiş dahahiç oynamamış,Te BJK kupa maçında oynamış ondada Bir asist yapmış,Bir kafasıda direkte patlamış,
Hiç oynatmadığımız adam ile ilgili Dünkü gazetelerde yorumlar.
"Broze gelediğinden beri takıma hiç katkı yapmadı,Gol atamadı."
Korkarımki Hiç gol atamadı diye Onuda harcarız.
Teofiloyu koskoca yarım sezon oynatmadık,Adama profilo dedik.Hiç gol atamıyor dedik oynatmadan bu kararları verdik.Adamı futbola küstürdük.Sonunda oynamaya başladı golleri attı ve en sonunda gitti.Teofiloda haklı Umut her maç gol kaçırıyor ama sürekli ilk 11 de ve 90 dakika oynuyor,
Teofilo Hiç oynamıyor gazeteler onu yazıyor Hiç gol atamadı,
NİYE DURSUNKİ BÖYLE bir ortamda ben Golcü olsam,Bende durmam.
Nasıl olsa Umut varken hep o oynayacak,Kötü oynadığı halde gaeteler
UMUT çok koşuyor diyecek,
Oynamayan golcü için ise Beklenen verimi veremedi,Hiç golü yok diyecekler.

Cafer abi , Umut zorla oynamıyor bu takımda. Toulouse teklif yaptı Teknik Ekip bırakmadı biliyorsun.

Umut a yapılan haksızlıklar başka birisine yapılsa çoktan gitmişti takımdan.
Kim geldiyse hangi golcü geldiyse takıma Umut oynadı , hangi hoca geldiyse Umut'u oynattı. Futbolun içindeki insanlar Umut derken dışında olanlar içerde yaşananları ne bilir ki ?

Bak yarın akşam Türkiye Milli Takımı formasını giyecek , kötü oyuncu olsa alırlar mı onu oraya ?

Çünkü Umut istikrarlı ve çalışkan bir oyuncu. Bir o kadar da hırslı ve terbiyeli.

Herşey gol demek değil binlerce kez bunu söyledik ama futbolun golden ibaret olduğunu düşünenlere anlatamadık. Anlamak istemeyenlere yüz kere anlatsak yine anlamayacak ki...

Hasan Nasrallah
08.02.2011, 20:02
UMUTU HİÇ ELEŞTİRMEDİM (hatta hiç bir futbolçumu) bu maça kadar ama artık yetti baba

Aker
08.02.2011, 20:35
Herşey gol atmak değil mi?
Bu oyunun amacı değil mi topu kaleye sokmak, ben yanlış biliyorum sanırım:o
Umut bunu başaramıyor ve yetersiz. Yönetim suçludur, adam gibi bir santrfor almayarak.

Asi Çaykaralı61
08.02.2011, 20:43
Hadi Umut yarın Milli takımımızda gol umudumuzsun :)

ibrahim
08.02.2011, 20:47
Gol atamadigimiz maclarin hepsi rakibin 10 kisi defansa gectigi maclar . Yinede gol sansi bulabiliyosak bu yüzde 60 Umutun sayesindedir. Ari gibi calisiyo herif daha ne yapsin?? En önde tek basina basiyo adamlara. Messi bile 5 kisi pres yaptimi caresiz kaliyo en önde bizim Umut ne yapsin??

Uğur Ö.
08.02.2011, 21:20
6 senedir Umutta teknik olarak bir gram ilerleme yok.Mücadele etmesi iyi hoş ama son adam olarak bu takımda oynamasından sıkıldım artık

Sibel
08.02.2011, 22:16
Bazıları futbolu tek kişilik sanıyor...Emeğine ve yüreğine sağlık Umut...

.....
08.02.2011, 22:31
Bazıları Trabzonspor'u sadece Umut'tan ibaret görüyor..

Sadece Umut batıyor!

.....
08.02.2011, 23:38
UMUT BULUT'UN AÇIKLAMALARI
Umut Bulut, yarın oynayacakları Güney Kore maçının Avusturya maçı öncesi kendi eksikliklerini görmek açısından çok önemli olacağını belirterek, ''Hollanda maçında takımın son durumunun iyi olduğunu görüyorum. Umarım yarın Güney Kore maçında galip geliriz, milli takım için hava olur. Milli takım bundan sonra da başarılı olur'' dedi.

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6486-4Y2C4D1T.jpg

İsa
08.02.2011, 23:42
Kritik zamanlarda üzerindeki heyacanı ve baskıyı kaldıramıyor.

Hazırlık maçlarındaki kadar rahat oynayabilse çok daha iyi bir oyuncu olacak.

Yıllardan beri şu adamı rahatlatacak bir golcü bulamadınya yönetim bir şey demiyorum...

Alihan Ertürk
08.02.2011, 23:49
Çok yorma kendini, Sivas'a da birşeyler bırak.
:)

Süleyman Baykan
09.02.2011, 00:16
Ben hala Umut'u sola kaydırmalıyız diyorum;

Burak(Yattara)______Jaja_________Umut

_________________Pawel______________

Umut rakibi yoran bir oyuncu bu klişe bir söylem oldu zaten ayrıca Bursa maçında sol kanatta yaptığı baskı ve Jaja'ya attırdığı golü biliyoruz yani sol tarafa hem direnç hem heycan getirecektir.Ayrıca atak yönüne ve oyunun gidişatına göre Jaja ile yer değişebilir veya sağdan gelişen ataklarda içeri kat ederek savunmanın dengesini bozabilir.Ben ısrarla Umut'un tek forvet oyuncusu olmadığını tamamlayıcı özellikleri %100'e yakın bir oyuncu olduğunu düşünüyor ve hangi mevkide oynarsa oynasın sonuna kadar destekliyorum çünkü o bunu hak ediyor.

OZDEN61
09.02.2011, 01:56
İşinize gelen en kolay işi yapıyorsunuz...

Eleştirmek,saydırmak,ona buna yüklenmek...

Neden destek olmuyorsunuz peki?

Umut'la olmaz diyenlere...Takımda sadece Umut'un mu performansı son 3 haftada kötü?

Bazılarınız bu forumu saçma sapan mesajlarıyla işgal ede dursun,bazılarınız ellerini avuşturup akşama kimi eleştireceğiz diye düşünsün,bazılarınız iyi oynadığı hafta "koçum benim,helal olsun vs." kelimeler kullansın...Bazılarınız attığı gole,duruş yerine laf etsin...Bazılarınız kalksın felancıyla karşılaştırsın...

Devam edin...Aynen devam...

Şampiyonluk yolunda sizin gibi Şerefsizlere de ihtiyacımız var...

Yahu o pokyiyenin kupası gelse ne olur gelmese ne olur...

Hani laf olsun diye söylüyoruz yaa şampiyonluk için sevmedik diye...

Hep destek tam destek yalanına sahi ne oldu!!!?

güzel yazmışsın. herkes bir isme takmış devam ediyor. yönetime söylenen var, hocaya söylenen var, futbolcuya söylenen var. yönetime söylenenler hatırlamazmı bu yönetim işbaşı yağtığında bi öncekinden kurtulduğuna, bu hoca geldiğin de herkes umutlanmadımı, bizim adamımız demedimi, sahip çıkacağız arkandayız demedimi. futbolcuları tek tek isim isim yazmaya gerek yok, sadece umuta cok acımasızca yazılanlar oldugu icin onun forumuna yazıyorum. bu adam ilk geldiğinde cogumuz sevindik. touluse istedi yönetimden bazıları onun haberi olmadan sattı onu ve ona seni sattık hazırlan denildi, bunlardan hocanında haberi yok. tekrar istediler yine gönderilmedi. o geldi geleli 5 hoca değişti ama hep onu banko oynattılar, hicbir macta sakatlanmadı istikrarlı bir şekilde oynadı. bazen formsuz bazen form tuttu oynadı, ama oynadı. şehre gelen artist oyuncular gibi kalkınmada birilerinin peşinde dolaşmadı, sac ektirmedi, sosyal hayatıyla gündeme oturmadı, medyada sürekli özel hayatıyla ismi çıkmadı. yine bu şehre gelen ybancı oyuncular gibi şehri terketmedi. iyi oyuncu alalım diyenler tamam yıldız oyuncu alalım, peki bunun maddi boyutunu düşündünüzmü, gelecek olanın sosyal hayatını düşündünüzmü, form tutabileceğine eminmisiniz. bakın bir trabzon aşığı olarak söylüyorum avrupa görmüş bir oyuncu bu şehre kolay kolay uyum saglayamaz. sizler sadece onun 90 dak sına göre değerlendiremezsiniz, onun haftada 90 dak sı sahada ama diğer 7 gün ve sözleşme imzaladığı sürece trabzondaki hayatını düşündünüzmü.

şimdi burada umutla dalga gecenler, umut sizin tuttuğunuz takımın oyuncusu değilmi, o top benim ben kesin oynayacağım diyerekmi oynuyor, onu takıma kazandıran ve göndermeyen yönetimin tercihi umut ilk 11 de oynayacak demesimi, herkesin cok sevdiği ama son maclarda hata yapmakla suclanan şenol hoca yarın istifa ediyorum dese üzülmezmisiniz, hepimiz üzülürüz , peki üzüleceksek şenol hocanın tercihine saygı duyalım. yönetime saygı duyalım. futbolcumuza saygı duyalım. sırf umut için yazmıyorum bunları, bütün futbolcular için, yönetim için, hocamız için. herkes görevini yapsın, bizlerde taraftarlığımızı. eleştirilerinizi sene sonuna saklayın. lig daha uzun, siz böylemi takımınıza destek oluyorsunuz. bazıları diyecek eleştirmektemi yasak. eleştirmek yasak değil, eleştirenler neyi değiştirecek, takımda hocada futbolcuda ne kadar etkisi var onu düşünsün. hedefe giden yolda bazı şeyleri yıkmak kolaydır, aramızda cok iyi yıkıcılar var, 27 senedirde isbasında.

bazıları yazmış umut geldi geleli kendini geliştirmedi diye. diyenler acaba 27 senedir kendini nasıl geliştirdi, taraftar olarak neyi değişti. hala tribünde küfürlü, marşsız, düzensiz destek. antalya macında 20. dakkada destek için anons yapılması nasıl taraftar modelimizin oldugunu gösteriyor ne acıki...

arkadaşın yazdıgı gibi "Hep destek tam destek ne oldu". futbolunu begenmediğim, karakterini tipini begenmediğim futbolcular var ama umut yada diğerleri bu formayı giydiği sürece destekçisiyim... yazının içinde var eleştiri yapınca ne değişecek diye, bende olumsuz yazanları eleştirdim ne değişecek? ben sadece küçük bir taş koydum, taş çekmedim... anlayana....

mit_o
09.02.2011, 02:08
Ben hala Umut'u sola kaydırmalıyız diyorum;

Burak(Yattara)______Jaja_________Umut

_________________Pawel______________

Umut rakibi yoran bir oyuncu bu klişe bir söylem oldu zaten ayrıca Bursa maçında sol kanatta yaptığı baskı ve Jaja'ya attırdığı golü biliyoruz yani sol tarafa hem direnç hem heycan getirecektir.Ayrıca atak yönüne ve oyunun gidişatına göre Jaja ile yer değişebilir veya sağdan gelişen ataklarda içeri kat ederek savunmanın dengesini bozabilir.Ben ısrarla Umut'un tek forvet oyuncusu olmadığını tamamlayıcı özellikleri %100'e yakın bir oyuncu olduğunu düşünüyor ve hangi mevkide oynarsa oynasın sonuna kadar destekliyorum çünkü o bunu hak ediyor.

Haklısın bana da mantıklı geldi 1 maç denense aslında şu şekil süper olur

.....
09.02.2011, 02:34
Pawel'le birlikte oynamaya başladığında Şenol Hoca Umut u kanatlara yayacaktır.

Pawel'e çok goller attıracak daha :)

outoftime
09.02.2011, 03:12
umut kapasitesini zorlayan bir adam
zor pozisyonları değerlendirmesi de cabası
arkasında alex yok ki leblebi gibi gol atsın

Uğur Ö.
09.02.2011, 08:17
Her maç en az 3-4 tane net pozisyona giriyor Alex ile ne ilgisi var.Bu adam santrafor oynayamaz.Ne duvar pasına girebiliyor ne de sakin gol vuruşları.Teofilo tarzı bir oyuncu lazım bize.Ama bu değil ki Umutu kadrodan atalım.Koyarsın forvete santraforu besler.Takıma direnç katar.Ama bu adam santrafor da yapamıyor çünkü kendisinin o mevkisiyle alakası bile yok bence

matalar
09.02.2011, 09:51
umut banko oynuyor diye şampiyon olamıyoruz demek hezeyandan başka birşey değildir.
umut B sınıfı bir golcü A sınıfı bir takım oyuncusudur.
ben umutu izlerken yoruluyorum.azmine şapka çıkarıyorum.
unutmayalımki bu takımda A sınıfı golcülerin olduğu zamanda şampiyon olamadık.(fatih,şota)
onun için bırakın şu adamın yakasını.Bu adam formasının hakkını veriyor..

Serdar A
09.02.2011, 09:51
Son haftalarda ciddi stres altına girdiği açıkça görülüyor .

Süleyman50
09.02.2011, 10:04
iyi niyetinde şüphem yok ama 1.forvetimiz kesinlikle umut olmamalı...

inadına_Trabzon
09.02.2011, 17:14
Umut Bulut sürekli kas çalışması yaparsan ayağının ayarı bozulur.Topu unutursun.Şut hafızan anlamsızlaşır.

Şut Çalış.

Trabzona son vuruş ustası lazım.Ligin en çok şut çeken takımıyız yıllardır.Sonuç alamıyoruz.

Ali İhsan
09.02.2011, 17:21
Umarım milli maçta atacağı golle stresi bir nebze olsun azalır. Goller atmaya başlayınca açılır Umut, inşallah erkenden açılır.

Batuhan
09.02.2011, 17:38
Umarım milli maçta atacağı golle stresi bir nebze olsun azalır. Goller atmaya başlayınca açılır Umut, inşallah erkenden açılır.

Katılıyorum. Yaz ilk millî golünü Umut :rolleyes:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/168442_10150093335617299_133934367298_5889941_5916 514_n.jpg

ilhan
09.02.2011, 17:43
Bu maçta atacağı gol ya da goller ligdeki performansına etki edecektir. Ben inanıyorum gol atacağına...

.....
09.02.2011, 17:47
Hadi koçum sana inananları mahçup etme yaz bu akşam bi tane.

Mustafa ÖZDEMİR
09.02.2011, 18:51
sivasa patlayacak umutum...

Sibel
09.02.2011, 19:23
.. futbolcuları tek tek isim isim yazmaya gerek yok, sadece umuta cok acımasızca yazılanlar oldugu icin onun forumuna yazıyorum. bu adam ilk geldiğinde cogumuz sevindik. touluse istedi yönetimden bazıları onun haberi olmadan sattı onu ve ona seni sattık hazırlan denildi, bunlardan hocanında haberi yok. tekrar istediler yine gönderilmedi. o geldi geleli 5 hoca değişti ama hep onu banko oynattılar, hicbir macta sakatlanmadı istikrarlı bir şekilde oynadı. bazen formsuz bazen form tuttu oynadı, ama oynadı. şehre gelen artist oyuncular gibi kalkınmada birilerinin peşinde dolaşmadı, sac ektirmedi, sosyal hayatıyla gündeme oturmadı, medyada sürekli özel hayatıyla ismi çıkmadı. yine bu şehre gelen ybancı oyuncular gibi şehri terketmedi. iyi oyuncu alalım diyenler tamam yıldız oyuncu alalım, peki bunun maddi boyutunu düşündünüzmü, gelecek olanın sosyal hayatını düşündünüzmü, form tutabileceğine eminmisiniz. bakın bir trabzon aşığı olarak söylüyorum avrupa görmüş bir oyuncu bu şehre kolay kolay uyum saglayamaz. sizler sadece onun 90 dak sına göre değerlendiremezsiniz, onun haftada 90 dak sı sahada ama diğer 7 gün ve sözleşme imzaladığı sürece trabzondaki hayatını düşündünüzmü.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Mustafa Yüksek
09.02.2011, 19:54
Hadi aslanım, bu akşam yaz golünü. Özgüvenini kazan.

bahadır2561
09.02.2011, 21:57

çok talihsiz bir açıklama olmuş

bahadır2561
09.02.2011, 21:58
Herşey gol demek değil binlerce kez bunu söyledik ama futbolun golden ibaret olduğunu düşünenlere anlatamadık. Anlamak istemeyenlere yüz kere anlatsak yine anlamayacak ki...

enteresan bir bakış açısı

Samet Yildirim
10.02.2011, 01:26
Hucumda cogalamadik ve yalniz kaldi ona ragmen begendim.

Topla felan biraz daha iyi eskiye nazaran.

Hafta sonu oynar mi yoksa Pawel mi oynar bilemem.

Miraç Atalay Çiftçi
10.02.2011, 01:33
Bence son haftalarda kariyerinin en düşük performansını sergiliyor.

Emirhan Makul
10.02.2011, 01:46
Oyundayken ve oyundan çıktıkdan sonra aynı verimi aldık ! Hatta daha da faydalı oldu çıktından sonra diyebiliriz 2-3 pozisyon yakaladık hiç değilse.

.....
10.02.2011, 01:47
Tek forvet artık yoruluyor.

Pawelle birlikte denemek lazım. Milli Maçta da çok yanlız kaldı.

Turgay Atalay
10.02.2011, 10:16
İleride çok yalnız kaldı, Mehmet ne ona yardıma gelebildi ne de İsmaile.Hatta her iki koridoru da tıkadı. Umut bir çok kez gerilere kadar gelip futbol adına güzel şeyler yapmadı da değil. Vasatın üstüydü

maxim
10.02.2011, 11:07
Oyundayken ve oyundan çıktıkdan sonra aynı verimi aldık ! Hatta daha da faydalı oldu çıktından sonra diyebiliriz 2-3 pozisyon yakaladık hiç değilse.

Usta Umut sivil hayatta ne yaptı sana? :confused:

Emirhan Makul
10.02.2011, 12:45
Usta Umut sivil hayatta ne yaptı sana? :confused:

Kan davalısı olacak halim yok olanı söylüyorum , bundan farklı birşey oldu da ben mi söylemiyorum.

Çıktıkdan sonra Kazım ve Servetle pozisyona girmedik mi ?
Oyundayken orta saha ve defans elemanları o mevkiye gitmedi ona bırakmadılar mı içeriyi ?
Yine sol beke gelip top çıkarmadı mı ?
Maçı izlediniz mi ?

apachi61
10.02.2011, 13:05
Dün ligtv de dünden bugüne isimli programda ankaragücü-bjk müsabaklarını gösteriyordu baktım umut hiç bi gelişme gösterememiş o günden bu güne gene kolay pozisyonları kaçırıyor benim artık umuttan bi beklentim yok sezon sonu gönderilmeli ve kaliteli bi forvet alınmalı.

esra61
10.02.2011, 15:18
umut'umuzsun...........sivas maçında üzerindeki şansızlığını kırıcağını tahmin ediyorum....

maxim
10.02.2011, 15:49
Kan davalısı olacak halim yok olanı söylüyorum , bundan farklı birşey oldu da ben mi söylemiyorum.

Çıktıkdan sonra Kazım ve Servetle pozisyona girmedik mi ?
Oyundayken orta saha ve defans elemanları o mevkiye gitmedi ona bırakmadılar mı içeriyi ?
Yine sol beke gelip top çıkarmadı mı ?
Maçı izlediniz mi ?

Maçı izledim,

İlk yarı ve ikinci yarıda Umut'tan dolayı oluşan bir fark göremedim. Ben olsam Umut'u tercih ederim mesela.

Kazım pozisyona girdiyse Umut da maçın başında girdi.

Servetin pozisyona girmesi ile Umut'un ne alakası var anlayamadım.

Sol bekten top çıkarmak kötü bişey mi?

Emirhan Makul
10.02.2011, 15:58
Maçı izledim,

İlk yarı ve ikinci yarıda Umut'tan dolayı oluşan bir fark göremedim. Ben olsam Umut'u tercih ederim mesela.

Kazım pozisyona girdiyse Umut da maçın başında girdi.

Servetin pozisyona girmesi ile Umut'un ne alakası var anlayamadım.

Sol bekten top çıkarmak kötü bişey mi?

Evet umuttan dolayı oluşan bir fark bende göremedim. , arkasındaki orta saha elemanlarından alakasız ona buna pres yapan bir sporcu konumundaydı yine.

Kazımın forvette oynaması en büyük saçmalıktır zaten , sabrinin orta sahada oynamasıda bir o kadar saçmalıktır sercan dururken umutun alınmasıda başka bir saçmalıktır bu performans ve oyun stili ile milli takımda oynayamayacaktır , boşuna zorlanılıyor.

Sol bekte oynamasıda kendisini yormasından başka bir etkisi yoktur.

Ben böyle düşünüyorum Maxim.

maxim
10.02.2011, 16:11
Eyvallah Emirhan...

Batuhan
10.02.2011, 16:37
Adam milli takımda dahi yalnız kalıyor. Çift forvet oynatın bir kere de şu adamı..

h@msi61
10.02.2011, 17:31
Kulaklara dikkat Umut...

Mustafa SAYAR
10.02.2011, 18:05
Umut kadar saç baş yolduran bir oyuncu daha yok bence.Biraz teknik olsa bir şeyler olacak ama...

Hürgün Aygün
10.02.2011, 18:46
Pawel ile bu hafta inşallah çift forvet oynar çift forvette çok katkılı oluyo gördük bunu G.Ünal dönemindede artık 100'ler kulubüne girme zamanı geldi Umut.:)

.....
11.02.2011, 01:46
Çift forvet oynasın da siz bir de o zaman izleyin!

Cem Akyüz
11.02.2011, 01:51
Tek forvet artık yoruluyor.

Pawelle birlikte denemek lazım. Milli Maçta da çok yanlız kaldı.

Ömer

İlla oynatacak mıyız Umut'u :)

Gol atmasada koşuyor diyorsunuz,sahaya çıkıyor tek forvet kaldı diyorsunuz,oyunda iyiydi ama son vuruşlarda yetersiz kaldı diyorsunuz

ee ne yapacağız yani umut oynayacak diye ona göre mi hareket edecek herkes

.....
11.02.2011, 01:58
Ömer

İlla oynatacak mıyız Umut'u :)

Gol atmasada koşuyor diyorsunuz,sahaya çıkıyor tek forvet kaldı diyorsunuz,oyunda iyiydi ama son vuruşlarda yetersiz kaldı diyorsunuz

ee ne yapacağız yani umut oynayacak diye ona göre mi hareket edecek herkes

Yok estafurullah.

Umut tan iyisi gelsin yeter ki oynasın bizde rahatlayalım o da rahatlasın.

Sivas maçı kadrolarının bazılarında tek Pawel i yazdım. Denemek lazım hangisi daha iyiyse o oynasın. Kimsenin hakkı kimsede kalması. Formayı gerçekten hakeden giysin :)

Mustafa ÖZDEMİR
11.02.2011, 09:46
atacak atacak.sivasa atacak...

Armağan Dere
11.02.2011, 10:17
Umarım yarın ki maçta ekürin Burak'la takımı yakmassınız...

Batuhan
11.02.2011, 12:14
Umarım yarın ki maçta ekürin Burak'la takımı yakmassınız...

Burak ve Umut da selamlarını iletiyor sana :)

.....
11.02.2011, 13:49
Milli Takımdan Umut gitsin Sercan gelsin diyen bir zihniyetle aynı takımı tuttuğuma utanıyorum!

Ali Tunahan Güllü
11.02.2011, 13:51
Haydi Umut artık gol zamanı geldi.

.....
12.02.2011, 02:40
Git Umut git.

Sana bu takımda yer yok.

Senin neyine gerek sahayı enine boyuna 90 dakika dur durak bilmeden arşınlamak?
Neyine gerek ciğerlerine bu kadar yüklenmek. Allah sana bu nefesi sayıyla vermiş; ne diye sahada harcarsın ki?

90. dakikada oyuna alınmışsın sahaya ayak basar basmaz maç bitmiş ne gam?! Golcü dediğin o maçta bile golünü atar.

Rakip defansları ne diye yıpratıyorsun? Türkiye'de bazı kurumlar yıpratılmamalı. (Hay Allah Cumhuriyet bayramı coşkusu galiba! Son cümle kayıtlardan çıkarılsın!)

Hem orta sahasız defanssız bir takımda 14 gol atmak ayıp değil mi? Azınlıkta olduğuna göre yanlış yapan sendin.

Büyük bir kalem erbabının dediğine göre; ibadet dua gibi şeylerle uğraşıyor; "sahada sarf ettiğin eforun karşılığını öbür dünyada almak istiyormuşsun". Ayıp değil mi? Türk futbolunun gusül abdesdini mi kaçıracaksın?

Çapraz koşular yaparak geriden gelen, daha doğrusu gelmesi gereken arkadaşlarına boş alan yaratmaya çalışmak da neyin nesi?
Topu alıp önüne çıkan herkesi, -bu arada muhtemelen önüne çıkacak olan Hüseyin ve türevlerini- de çalımlayıp çizgiye inip orta yapman, sonra da o ortaya yetişip kafa vurup gol atman gerekiyor. Golcü dediğin öyle olur.

Dün bu takım küme düşme tehlikesi yaşamışsa senin imkansızlıklar içerisinde attığın gollere borçlu bunu. Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer. Attıklarının takdirini bekleme; atmadığın ya da atamadıkların yüzünden Meydan Parkı'nda halka açık olarak idam edilmediğine şükret.

Hem "adam da tutmuyorsun".

Sonra davranışların da Trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor:

Seni birkaç ay evvel benzin istasyonunda görmüş 20 dakika kadar sohbet etme fırsatı bulmuştum. Burada herkesin, delikanlılık göstergesi olarak yaptığı şeyleri yapmıyordun. Bacak bacak üzerine atmıyordun mesela. Biraz rahat ol dediğimde bana verdiğin cevap burada yerin olmadığının kanıtıydı:

"Bizler göz önündeki insanlarız, yediden yetmişe herkes hareketlerimize dikkat ediyor. Yerimizde olmayı isteyen bir sürü çocuk var. Konuşmamızdan yürüyüşümüze kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir."

Bu kadar koşman gerekmez dediğimde; "Aldığım her kuruşuı helal ettirmeliyim. Geceleri rahat uyumak istiyorum." demiştin.

Yuh be Umut, yuh!

TS futbolcusu böyle düşünür mü?

Saçların kısa, "karı kız ayakların" yok. Adına "namaz" denilen bir çeşit "islamsal tapınım" da yapıyormuşsun. İçki de içimyorsun. "Öyle "Küçük dağları ben yarattım; büyükleri babamdan miras kaldı." havasında da değilsin. Savunulacak neyin kaldı?

Bu takıma yakışmıyorsun.

Gitmen gerek

Sen git ki saçları ahenkle dans eden, altı ayda bir boş kaleye gol atıp yıldız ilan edilenler şans bulsun.
Sen git ki "kendisinden uzun rakibinin ensesine basabilen" yetenekli çocuklara fırsat verilebilsin.
Hiçbir yere koşmadan bir tek ikili mücadeleye girmeden pası e-mail yoluyla bekleyenler lazım bu takıma.
Burası arkası kuvvetli olmanın her derde derman, racon kesmeyle yiğitliğin harman olduğu bir yer. Öyle kaçırdığı gol sonrası kendini paralayan, mağlubiyetlerden ya da puan kayıplarından sonra hırsından ağlayan futbolcular "bünyemize uymaz" bizim.

İşte bu yüzden çok bilmiş kimi yerel âlimlerimize göre "futbolcu", elinde irfanmetre taşıyanlara göre de "adam" değilsin. Az daha unutuyordum; "Yeteneğin de yok".

Ne "Trabzon'un" ne de "Yöremizin Çocuğu" olmadığına göre buralarda ne diye duruyorsun?!

Sen buralarda durma, git.

Maç öncesi okumak güzel gider...

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 10:19
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6509-2Z0D2E6J.jpg

Haydi Umut Bulut atacaksın bu maçda sana inanıyoruz ve güveniyoruz :)

Yunus Emre AYAZ
12.02.2011, 11:10
umut lütfen şaşırt beni allah rızası için.

jaymz
12.02.2011, 13:35
umut lütfen şaşırt beni allah rızası için.

impossible is nothing =)

Semra
12.02.2011, 13:57
İnşallah bugün iyi bir maç çıkarırsın, en son hazırlık ve kupa maçlarında es geçmediğin golleri ligde de bekliyoruz. Allah yardımcın olsun inşallah.

Adem ERTUĞRAL
12.02.2011, 13:58
umut bugün gol atacak buna eminim:)

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2011, 17:53
5 metreden topu stad dışına yolladı bu ne rezillik.

İlker ToSun
12.02.2011, 17:55
hay sana 100 ler kulübü olayından bahsedene ben ne yapayım :)

Erbay
12.02.2011, 17:56
O golü de atamayacaksan daha neyi atacaksın merak ediyorum.

Murat'
12.02.2011, 17:57
Önümüzdeki maçta yedek başlaması gerektiğine inanıyorum.

Sefa
12.02.2011, 17:57
Top kontolü yok.
Top sürme yok.
Kafa topu yok.
Oyun bilgisi yok.
Becerisizlik had safha.

Ama iyi çocuk koşuyor çabalıyor iyi çocuk iyi helal olsun!

blackrain61
12.02.2011, 17:58
Senol Hocam Umut´u artik yedek kulübesine cekmesi lazim. Pawel var, Mehmet Cakir onlara sans vermeli. Yoksa olan bizlere; Trabzonspora olacak. Bugün yatip kalkip Burak´a dua etmeleri lazim.

AYYILDIZ
12.02.2011, 18:01
Su topa vurmayi hala ogrenemedin arkadas.

bahadır2561
12.02.2011, 18:04
adam koşuyor beyler eleştirilerinize dikkat edin.. at gözlüklerinizi çıkarın

mda61
12.02.2011, 18:09
Bugün iyi değildin, kendine gelmen lazım ama şöyle bir şey de var, Umut gol attıkça açılan bir oyuncu. Bir tane atsa gerisi gelecek inşallah.

Selman
12.02.2011, 18:09
Hani normal performansıyla dahi beğenmiyorum orası ayrı da bu performansla tribünde dahi oturtmam.

Fatih
12.02.2011, 18:12
Umut tekrar söylüyorum senin asıl görevin kademeye girmek değil gol atmak.

Mert Oğuzlu61
12.02.2011, 18:15
Umut Allah aşkına toparla kendini başlatma 100 ler kulübünden şimdi ! :D

2 metreden boş kaleye golü atamamak ! umut sen yat kalk burak a dua et bu maç 2-2 bitse sırf o kaçırdığın gol için okları yerdin, gerçi şimdide yiyeceksin işte eleştiriler gelmeye başladı ama haklıyız umut ne oldu sana şampiyonluğa oynuyoruz toparla kendini ?!

Chiko
Hep desteklerdim ama artik biraz kulübede otursan iyi olur.

Murat'
Bir forvetin işi defanstan gelip top almak değil.

Armağan Dere
Sana Helal olsun 5 metreden boş kaleye topu auta atmak her babayiğidin harcı değildir.

seyduna_efil
12.02.2011, 18:16
forvet olmaktan başka herşeyi yapıyor,ama senin görevın o değil,gol atmak..saçmalamaya devam ediyor..dinlendirilmesi lazım..

bordo(61)mavi
12.02.2011, 18:17
100. golün stresine girdin,,, kendini toparlaman lazım,,, maçı kopararman gereken golü boş kale yerine attın auta,,, Bu gidişle Umut Bulut, sen 100'ü unut,,,

sessizkral_1
12.02.2011, 18:18
90 dakka koştu!!

başka ?

başka hiçbirşey yok!

Bugün umut yerinde emenike olsaydı düşünüyorum hat-trick falan yapabilirdi.

Pawele sırasını bırakmalı artık.

Hasan61
12.02.2011, 18:21
100. gol stresi çok net hissediliyor.
8.-16. haftalar arası formunu aratıyor.

Gökhan KAN
12.02.2011, 18:21
Ne diyimki sana..

yorumsuz6117
12.02.2011, 18:22
Uzunca bir süre yedek beklemeli birazda Pawel kaçırsın.

Uğur Ö.
12.02.2011, 18:23
Takımın en ileride oynayan futbolcunun teknik olarak ekstra hiçbirşey yapamaması rezalet.Ne top kontrolü yapıyor ne bişey.Takıma kattığı direnci görmemek ayıp olur ama artık sıkıldım ileride Umutu görmekten.

LaZ_KoPaT
12.02.2011, 18:23
Kaçırdığı golden sonra sanki rakibe çarpmış gibi rakibi göstermesi sanki ayıbını örtmeye çalışır gibiydi bir düşüş icinde inşallah kısa sürede toparlar

Tolga_61
12.02.2011, 18:26
Valla ben de karar veremiyorum suç Umut tamı yoksa herşeye rağmen kenarda bekleyenlere rağmen Umutu
oynatmakta direnende mi?

ahamitokutan
12.02.2011, 18:27
kesinlikle yedeğe çekilmeli.artık yeter kaç maçtır zırvalamaktan başka birşey yapmadı.sinir hastası etti bizi...

mit_o
umut artık seni ilk 11'de görmek istemediğimden artık sakatlanmanı veya cezalı olmanı istiyorum kusura bakma arkadaş bu kadar gol kaçıran golcü forvet olamaz !!!

Fatih Özkan
Naptın be Umut ?

DeAgLeMaNyAq
Düşüşü devam etmesine rağmen hırsı ve azimi bahane edilerek her maça 11'de çıkmaya devam ediyor. Alanzinho'nun yakaladığı pozisyondaki vuruşu zaten tüm psikolojik durumunu ortaya koyuyor...

Sibel
12.02.2011, 18:49
Dinlenmeli..

alioglua
12.02.2011, 18:58
yav arkadaş umut madem çok koşuyor çok mücadele ediyor o zaman olsun ön libero

colmanla selçuğun yükü hafifler pres yapan biri olunca

ceyhundan daha hızlı atik

zamanında ertuğrul da forvet oyuncusuyken ön liberoya geçmişti

golcü falan değil bu adam,
herkesin övdüğü özellikleri golcünün değil ön liberonun sahip olması gereken özelliklerdir.

Orta sahanın direncini arttırır yaptığı presle kaptığı topu selçuk ya da colmana versin yeter gerisini onlar halleder

bu ne yaa

Batuhan
12.02.2011, 18:59
Dinlendirilmeli bence de. İlk defa Umut'u bu kadar kötü görüyorum. Ciddi anlamda strese girmiş.. :o

Hürgün Aygün
12.02.2011, 19:01
Umut bugün çok etkisizdi hele Alanzinho'nun düzelttiği topa çok kötü vurdu gerçekten.

izzet
12.02.2011, 19:01
Kariyerinin en kötü dönemlerinden birini gecirmesine ragmen, neden bu kadar süre alabiliyor anlamis degilim... Pawele sans verilmeli, Umut toparlanana kadar...

Sibel
12.02.2011, 19:04
İnanmaktan asla vazgeçmeyeceğim yegane oyuncusun Umut...Dinlenirsin inşallah

Bekir
12.02.2011, 19:05
Çok harika koştu,pres yaptı,fevkalede iyi niyetliydi(!)

Süleyman Baykan
12.02.2011, 19:24
Umut için pres ve koşmak konusunda zaten birşey diyemem lakin şu 100 gol işini silmeli kafasındna kaç gol attığı değil gol atma becerisi bizim için daha önemli gol saysı zaten artacaktır o rahat olduğunda ayrıca gördüğüm en duygusal forvet pozisyonlardan çok etkileniyor bu da performansına yansıyor.

Mesut
12.02.2011, 19:26
bu maçda kötüydü

Özge
12.02.2011, 19:29
Bugün hiç beğenmedim.Çok etkisizdi , hiçbir şey yapamadı.Çokta net bir gol kaçırdı.:)

blackrain61
12.02.2011, 19:33
Böyle kötü oynamasi gayet normal. O da biliyor ki, yerim garanti, beni kimse yedegi cekemez. Sadece 100.golü düsünüyor.
Onun zamaninda bu takima kimler geldi, kimler gitti, ama o hep ne kadar kötü oynar oynasin hep ilk onbir oynadi. Bir bu sezon ligin basi haric. Sadece birkac hafta yedek kaldi ya da kadro ya alinmadi. (Tabi transfer olaylari sebebiyle). Bu durumda kendisini düzeltmesini beklemek yanlis olur, bu düzen böyle gelmis böyle gider.

Atakan
12.02.2011, 19:54
Bugün tam olarak nerede oynadı biri açıklayabilir mi bana? :D

Mert67
12.02.2011, 20:05
Çok etkisizdi.Biran önce toparlanır umarım.

Toraman
12.02.2011, 20:10
Trabzonspor'un topçusu değil. İkinci bir lafa gerek görmüyorum.

OKTAY YILMAZ
12.02.2011, 20:36
Bu forumda aldığım son iki ceza Umut Bulut'a yüklenenlere hakaret ve aşağılayıcı tarzda konuşmamdı.
Ama bugün bende pes ettim.
Diğerleri gibi bu takımın topçusu değilsin demicem ama bugün rezildin.
Umarım en yakın zamanda toparlanırsın ah şu 100. golü bir bulsan gerisi gelecek ama gelmiyor işte ne yapalım :)

Mesut
12.02.2011, 20:38
Umut touluse yöneticileri seni almak için trabzona gelmişler :D
transfer haberleri çıktımı iyi oynuyor
her maç atıyordu :)
motive etmek için adamın birini oturt şeref tribününe fransız imajla giydir tamamdır işte :D

Asi Çaykaralı61
12.02.2011, 20:38
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-3T0E2O3Q.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-8T9Z5E2L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6519-0L1R7V4D.jpg

Oğuz ZEYTİN
12.02.2011, 20:39
Umut'a her zaman destek olmuş, ona inanmış, takıma verdiklerini sadece attığı gollerle ölçmeyen ben, bugünkü Umut için pek olumlu düşünmüyorum.

Hele o boş kalenin önünden vurup Zara ilçesine gönderdiği şuttan sonra, "yok artık, acaba Armağan haklı mı?" diye düşündüm.

Kazandık, fazla üzerine gitmeyelim. Sıradaki maçımızla birlikte o da yeniden çıkış yakalayacaktır.

( İlk cümle bana Yaşar Usta'yı hatırlattı. :) )

http://www.youtube.com/watch?v=EyPA4ckDiNc&feature=related

Canberk
12.02.2011, 20:40
Çok etkisizdi.
Birde o kalenin dibinden stadın dışına çekince şutu iyice kötü oldu.
Düzeleceğine inanıyoruz .

Oğuz ZEYTİN
12.02.2011, 20:42
Şimdi, diğer yorumları okudum; genel görüş belli: "Umutsporlu" olarak anılan bizler de bugün kendisini beğenmemişiz. İnşallah iyi oynadığı zaman da ona sırt çeviren arkadaşlarımız takdirlerini esirgemezler. Şimdi, şampiyonluk yolun her oyuncumuza olduğu gibi Umut'a da destek vermeliyiz.

HEP BERABER!

Hotaman
12.02.2011, 20:46
Colman ve Umut arap atı gibiler. Geç açılıyorlar. Yine öyle olacak, sezon içinde diri kalması ikinci yarının ortasına doğru ondan çok katkı sağlamamıza yarayacak.=)

h@msi61
12.02.2011, 21:34
Burak ile yer degistiler, saga yakin oynadi. Kale dibinden kacirdigi top puan kaybina maloluyordu az daha, at bunlari Umut...

batuhan249
12.02.2011, 21:39
umut helal olsun sana yine sasirtmadin bizi
bizahmet kamanan a sorsaydin acaba kale nasil tutturuluyor diye?

Erman Aydın
12.02.2011, 21:40
artık nasıl dile getirmeliyiz bilmiyorum ama nolursun düş yakamızdan çekk git git artık umut

OZDEN61
12.02.2011, 21:42
bugün etkisizdi. ama trabzonun oyuncusu değil diyenlere, siz trabzonun taraftarımısınız diye cevap vermek istiyorum. zaten sahada yaşanan olumsuzlukların üstüne şenol hocanın tercih ettiği futbolculara bide taraftar yüklenirse, nasıl şampiyon oluruz. şampiyonluğun önünde en büyük engel ne olduğu belli...

Bıyıklıoğlu
12.02.2011, 21:48
Dinlenmen gerek Umut...

Bir an önce kendini toparla...

Mustafa Ayazoğlu
12.02.2011, 21:51
ne olursa olsun

maç 2-1 iken 5 metreden topu havaya dikmekte bir yetenek !

ibrahim
12.02.2011, 21:51
Gereksiz yere su 100. gol stresine girdigini Alanzinhonun önündeki topa vurarak gösterdi bugün. Bu adami bu hale getiren medyanin &&§$&/%%&§!!

crazyman_61
12.02.2011, 21:57
şampiyonluk yolundayız atman gerekiyor şu golleri gelişme yok aynı şeyler

Toraman
12.02.2011, 22:03
bugün etkisizdi. ama trabzonun oyuncusu değil diyenlere, siz trabzonun taraftarımısınız diye cevap vermek istiyorum. zaten sahada yaşanan olumsuzlukların üstüne şenol hocanın tercih ettiği futbolculara bide taraftar yüklenirse, nasıl şampiyon oluruz. şampiyonluğun önünde en büyük engel ne olduğu belli...
Evet taraftarıyım. Hem de Trabzonlu değilim. Ben Şota'yı Hami'yi Fatih'i izleyerek büyüdüm. Büyük Trabzonspor'un santraforunun stoperlerden biraz hallice tekniği olmasına isyan ediyorum. İsyanım kendi kendime kimseninin maça gidip de Umut'u yuhlamasını istemem. Bu takıma öyle veya böyle sezon sonuna kadar lazım.

seyduna_efil
12.02.2011, 22:03
son maçlarda saçmalıyor,dinlenmesi lazım..ayrıca forvetin görevı gol atmaktır,forvet hattının dışında gereksiz yere kendini yormak değil..

KUTADGU
12.02.2011, 22:31
Bugün ligin en kötü forvet oyuncusu oymuş gibi oynadı.

Enteresan. Çok formsuz...

Kendine gelmeli ya da biraz dinlendirilmeli.

İyi bir Umut'a her zaman ihtiyacımız var çünkü...

Alihan Ertürk
12.02.2011, 22:35
O pozisyonu yer yüzünde bir Güiza birde sen kaçırabilirdin, tebrikler Kaptan!
Umarım birkaç hafta kulübede başlarsın oyuna. :)

Mert Oğuzlu61
12.02.2011, 22:41
milli takımın forveti sensin, formayı kaptın... daha iyi olmalısın umut, 4-5 metreden boş kaleye topu sokman lazım bak burak o golü atmasa yanacaktık cayır cayır, kaldı 13 maç lütfen biraz daha gayret, tüm hünerlerini göster bize...

manisa maçında pawel oynasın isterim ama yine sen 11 de başlayacaksın, o maçta senden etkili bir oyun bekliyorum sahada ruh gibi gezinmeyi bırak ve kendine gel artık.

lazoli06
12.02.2011, 23:35
Umut devre arasında formamın arkasına adını yazdırmayı düşündüm kısmet olmadı bir türlü yazdırmaya gidemedim,ama inşallah yazdırmamışım dedirtme bana,kendini topla hadi da.

unique
13.02.2011, 00:11
Çoğu arkadaş gibi ben de dinlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum, Pawel oynasın artık Umut'un şu halinden kötü olma ihtimali yok çünkü.

izzet
13.02.2011, 01:01
Hem kendisine hem Pawele yazik ediliyor...

Halit Aydın
13.02.2011, 01:41
Bugün kötüydü. Defansa bu kadar yardıma gelmesi güzel fakat gerekli zamanlarda, yani kontra ataklarda çok geride kalıyor bu yüzden.

Şu iki golü de atsa üzerindeki yük kalkacak. Bence kafası rahat değil. İlk golü atsa gerisi de gelir. Çünkü Umut attı mı ardarda atıyor.

outoftime
13.02.2011, 01:45
umut bulut şu an çok formsuz birkaç maç dinlendirilebilir
bunu kendisi için söylüyorum yoksa benim bir şikayetim yok
milli maçta adam o kadar harap etti kendini ama pas veren adam yok
arkasında sistemli bir orta saha bulursa eski günlerine döner
zaten eski günleri gol attığı ve birkaç tane de kaçırdığı günler
2 golü atsın bakın nasıl kendine geliyor

Samet Yildirim
13.02.2011, 02:54
Bu hafta dinlendirilmeli artik. Manisa macinda Pawel oynar insallah.

Mücadelesi müthisti.

Mustafa Ayazoğlu
13.02.2011, 03:45
en ucta artık burak tek forvet oynar.

umut sağda solda koşsun dursun.

aklında gol atmak yok zati bu aralar.

Erman Aydın
13.02.2011, 11:02
Bugün kötüydü. Defansa bu kadar yardıma gelmesi güzel fakat gerekli zamanlarda, yani kontra ataklarda çok geride kalıyor bu yüzden.

Şu iki golü de atsa üzerindeki yük kalkacak. Bence kafası rahat değil. İlk golü atsa gerisi de gelir. Çünkü Umut attı mı ardarda atıyor.

sadece bugun mü yuh diyorum yani.banane kardeşim defansa geliyosa gol atsın gol az daha puan kaptıracaktık yine bunun bu yüzünden yahu boş kaleye top yuvarlayamayan adama forvet mi derim ben her maç aynı senaryo bu takım bunu kaç kere pozisyona sokuyo attığı da olur illaki odun koysan çarpar girer.sonra umut gol atıyo bi tanesin sen falan filan biz bu takımın basarısını mı istiyoruz yoksa umutun mu

Cem Akyüz
13.02.2011, 12:17
eyvahlar olsun diyorum sadece

Ali Yerlikaya
13.02.2011, 12:24
Umut iyi niyetli olabilir, cok kosuyor cok cabaliyor olabilirsin, hatta Trabzonsporu en az bizim kadar seviyor olabilirsin ama Allah askina artik Senol hoca seni dinlendirmiyorsa dahi sen dinlenmeyi hocaya teklif et...
Yani oynadikca batiyorsun bi kac mac yedek soyunursan hem senin icin hemde bizim icin cok iyi olicak gibi...

alioglua
13.02.2011, 12:44
kimsenin dikkatini çekmedi mi önlibero oynaması düşüncem?

Madem pres yapıyor oynasın ön liberoda ortasahayla defans arasında ooh
koşsun dursun

Ali İhsan
13.02.2011, 12:50
Umut'un çok formsuz olduğuna katılıyorum. Hatta her maç giderek daha kötü oluyor. Bunun sebebi Umut'un az çalışması falan değil, gol atamadıkça, hele bir de 100 gol eşiği sebebiyle strese giriyor, ayakları dolaşmaya başlıyor.

Hepimiz Umut'u az çok biliyoruz, takıyor böyle şeyleri, gol kaçırınca iyice kafayı yiyor. Ben bir şans golüyle bile olsa açılacağını ve açıldıktan sonra ilk yarıda olduğu gibi peşpeşe goller atacağını düşünüyorum. O yüzden dinlendirilmemeli, şans verilmeli. Zaten gol atamasa bile Burak veya Jaja gibi gol atan isimler takımda olduğu için o da rakip defansı yıpratma görevini gayet iyi yerine getiriyor.

Ahmet Başkaya
13.02.2011, 13:00
Dinlendirilmeli açık ve net !

Toraman
13.02.2011, 14:31
kimsenin dikkatini çekmedi mi önlibero oynaması düşüncem?

Madem pres yapıyor oynasın ön liberoda ortasahayla defans arasında ooh
koşsun dursun
Umut ön libero oynayamaz. Bir kere ön libero oynayacak adam dengeli olmalı. Umut dengeli bir oyuncu değil olur olmaz yerde faul yapar top kaptırır. Sonra Umut'un tekniği de ön libero da oynayacak kalibrede değil. Ön libero yeri gelecek oyun kuracak, uzun top atacak. Bunlar da yok. Ön liberonun pozisyon bilgisi de iyi olmalı. Nerede duracağını bilmeli. Bence bu da zayıf. En iyisi Umut santrafor oynamaya devam etsin:o

demir
13.02.2011, 15:00
umut oynasında ısterse kaleye gecsın farketmez umut takımdakı butun oyuncularımızın hırs kaynagı

Adem Erdoğan
13.02.2011, 15:07
Bir an 2 sezon önceki Konya ve Denizli maçlarına götürdü bizi.

Haftaya kesinlikle dinlendirilmeli, stresi yüksek maçları kaldıramıyor.

Celil Köse
13.02.2011, 15:15
1 hafta dinlenmek ona da çok iyi gelecektir.

Murat Engin Akyüz
13.02.2011, 15:30
umut'u yerin dibine sokanlar için geliyor>>>>> hugo almeida! :)

http://www.youtube.com/watch?v=m9VEcqxds9U&feature=related

umut bu hafta dinlenmeli pawel oynamalı o ayrı.yıpranıyor şu an gol atamadıkça,kafa olarak dinlenmeye ihtiyacı var,çünkü kalan maçlarda bize çok lazım olacak.

Mirva
13.02.2011, 19:43
Umut'un 3 haftadır çoktan dinlenmiş olması dinlendirilmiş olması gerekirdi gerçekten.Şuan büyük stres altında diye düşünüyorum. Pawel'ın oynaması onu olumsuz değil olumlu etkileyecektir. Sorumluluğu paylaşmaları gerek. Kafasındakileri atmalı Umut. Şu golleri bi 100 yapsa gerisi de gelecek ya neyse. Haftalardır "Umut'tan bu maç 100'ler kulübü gollerini bekliyoruz." dedikçe ve o goller geciktikçe daha da strese giriyor. Takımın golcüsüyüm gol atamıyorum, bu hafta atmalıyım düşüncesi var kafada sürekli. Dinlenmeli.

mit_o
13.02.2011, 20:49
Şenol hoca gözünü seveyim manisa maçında dinlendir şu umutu

Mustafa ÖZDEMİR
13.02.2011, 21:42
gününde değildi ...

jaymz
13.02.2011, 22:06
bence umut bulut gözlerinin önüne kırmızı film çekilmiş bir boğa, amerika biyolojik silah olarak üretip 1 adet olmak üzere gönderdi..türkiye'nin üzerinde deniyor bu adamı.

"umut bulut'un bitiriciliği yok ama çok koşuyor" "umut bulut'un tekniği zayıf ama çok hırslı" "umut bulut kafaya çıkmayı bilmiyor ama çok mücadele ediyor" vs... cümlelerinin amerika tarafından gökyüzünden toplanmasının kaynagı umut bulut..

Emirhan Makul
13.02.2011, 23:28
Dinlendirilmeli açık ve net !

Çoğu kişi dinlendirilmeli yazmış seninkini alıntıladım Ahmetciğim.

İlk önce bu dinlendirilmeli , kötüydü , konsantrasyolu bozuktu gibi yorumlara karşı çok sinirli ve üzgün olduğumu belirtmek isterim.

Yahu ne istiyorsunuz bu adamdan , daha ne yapsın. İyi niyetle bir maçda izleyin şu adamı , 90 dakika ki evet 90 dakika geldiğinden beri hazırlık maçlarında bile 90 dakika top oynuyor , bıkmadan , yorulmadan , tükenmeden pres pres pres . Kim yapar bunu arkadaşlar sorarım sizlere ? Bir forvetin yapması gereken herşeyi yapıyor ama gol atamıyor olsun olsun sen elmayı yedin diye elmanında seni yemesi lazım değil ki , bırakında golüde başkası atsın , adamda pres var , depar var , timeing desen belkide ligdeki en timeingi iyi forvet yahu sorarım sizlere kaç forver var top gelmeden topa yükselen ya bu adam herşeyi seziyor seziyor anlamıyorsunuz.

4 Sene oldu anlayamadınız bakın gol sayısına 100 ler klübüne girecek elhamdürüllah inşallah 2 gol sonra ibret alınsın. Ama hep eleştiri hep eleştiri bu adam ne yapsın çok koşuyor çok basıyor ama maç sonu istatistiklerinde en çok koşan ilk 5 listesinde yok neden ? Düşündünüz mü neden ? O kadar mütevazi bir insan işte yaa siz bunu anlayamazsınız işte adam sahanın en çok koşanı ama listeye girmiyor heheeyt yazık bu adama söylenen sözler. Umutun hep arkasında olun arkadaşlar hep arkasında kalın destekleyin onu elbet gol atacaktır yapmadığı iş değil.

Ayrıca kaçırdığı gol hakkında birşeyler yazacağım çok kişi delirdi o pozisyonda buda kaçar mı felan ya arkadaşlar orda umut alanzinhonun topu çevirip vuracağını zannediyor nereden bilsin kendisine atılacağını bilse onu kaçırır mı ayrıca az daha aşşağadan atsaydı çorum tokat il sınırlarına gidecekti top ki tokatı çok severiz biz ama çoruma gitti ne var yani gol olmasını mı bekliyorsunuz adam topu beklemiyordu el-insaf.

gününde değildi ...

Kesinlikle bu hafta umut için söylenebilecek en özet 2 kelimedir Gününde değildi. Kesinlikle katılıyorum umut bir gün öncesini yaşıyor hep bir gün öncesinde çünkü oyunu geriden izleyebilen bir forvet buda sol bekten top çıkarmasından anlaşılıyor.

Kaan
13.02.2011, 23:41
Emirhan abi yarısında bıraktım mesajı. Çok zorlama bir mesaj olmuş. Bildiğin nefretini ironik bir biçimde dökmüşsün yazıya.

Umut'un timingi iyi diyen kimse görmedim ben, boşu boşuna triplere girmeye gerek yok.

Ha Sivas maçında kötüydü, ama uzun uzun yazılar yazılacak kadar değil. :)

SEDAT
13.02.2011, 23:42
- Burak ortaya Umut sağ tarafa geçse nasıl olur ?

Mesut
13.02.2011, 23:43
- Burak ortaya Umut sağ tarafa geçse nasıl olur ?
yok olmaz abi umut orda etkili olmaz.burak forvet sağa engin sola alanzinho olabilir

SEDAT
13.02.2011, 23:45
yok olmaz abi umut orda etkili olmaz.burak forvet sağa engin sola alanzinho olabilir

- Aslında Sağ açık Serkan olsa çok tatlı olur , Serkan resmen sağbekte zoraki oynuyor , aslında iyi bindirmeler yapar Serkan...

Emirhan Makul
13.02.2011, 23:47
Emirhan abi yarısında bıraktım mesajı. Çok zorlama bir mesaj olmuş. Bildiğin nefretini ironik bir biçimde dökmüşsün yazıya.

Umut'un timingi iyi diyen kimse görmedim ben, boşu boşuna triplere girmeye gerek yok.

Kaan Kıyamam biliyorsun değil mi ? Bende 15 yaşındayken çok zor zamanlar geçirdim ama atlatıyor bir şekilde insan fazla kafaya takmamak gerek.

Gökhan KAN
13.02.2011, 23:47
Emirhan ağzına sağlık çok güzel düşünüp yazmışsın. Kesinlikle gününde değildi..

Kaan
13.02.2011, 23:49
Kaan Kıyamam biliyorsun değil mi ? Bende 15 yaşındayken çok zor zamanlar geçirdim ama atlatıyor bir şekilde insan fazla kafaya takmamak gerek.

Biraz daha açık konuş da anlayayım abi tam olarak ne diyorsun. :)

Malum 15 yaşındayız, zor dönemler.. Biraz zor anlıyorum. :)

magicyattara
13.02.2011, 23:50
Kaçırdığı golü o an maçı izleyemediğim için sonradan tvden ancak izleyebildim..o pozisyonda Alanzinho neden pas verdi anlamak mümkün değil..top kaleyi bulsa dahi büyük ihtimalle sivaslı oyuncu tarafından çıkarılacaktı..çok net bir pozisyon olarak görmedim ben onu..

Bu pozisyondan ziyade ilk yarıda önüne alamadığı bir top var..bom boştu..yine ofsayt çalınan pozisyonda karşı karşıya golü atamadı..

Umut'ta 7-8 maçtır bir form düşüklüğü var..ilk yarının son haftalarından beri bunu söylüyorum..verimsiz de oynuyor şu aralar..koşması da işe yaramıyor yani..

Biraz dinlendirilebilir..biraz kafa dinlemeye ihtiyacı var gibi..

Şampiyonluk yolunda ki en büyük güvencelerimizden..toparlanmalı..

Emirhan Makul
13.02.2011, 23:52
Biraz daha açık konuş da anlayayım abi tam olarak ne diyorsun. :)

Malum 15 yaşındayız, zor dönemler.. Biraz zor anlıyorum. :)

Diyorum ki takma kafana böyle şeyleri ve yaşını yaşa bak bu laflarımı hiç unutma :) Timeingi Timeingde yaşa Kaan.

Kaan
13.02.2011, 23:53
Diyorum ki takma kafana böyle şeyleri ve yaşını yaşa bak bu laflarımı hiç unutma :) Timeingi Timeingde yaşa Kaan.

Peki o zaman. :) İyi geceler. :)

Emirhan Makul
13.02.2011, 23:55
Peki o zaman. :) İyi geceler. :)

İyi Akşamlar Canım Benim :)

Armağan Dere
14.02.2011, 00:09
Emirhan,Umut ne zaman gününde ki Umut'un günleri bunlar..5-6 hafta aşırı parladı o kadar..5 senedir Trabzonspor'un forvetinde olan adam kaç defa gol kralı olmuş,kaç maçı domine etmiş..DÜZGÜN bir forvet leblebi gibi gol atar Trabzonspor'da..Örn:Şota,Fatih Tekke,(tutabilseydik Campell)

seyduna_efil
14.02.2011, 00:10
Lugano:"Umut Bulut'a Karşı Oynamak Benim İçin Zor, Çünkü Fiziksel Anlamda Çok Yetenekli, Süratli, Çok Hareketli ve Teknik Bir Oyuncu "

Türkiye'de ki birçok defans oyuncusu umut hakkında bu şekilde düşüncelere sahip..yine de umut'un performansında ciddi düşüş var,herkes gibi 1-2 maç dinlendirilmesi taraftarıyım...

Armağan Dere
14.02.2011, 00:12
Lugano:"Umut Bulut'a Karşı Oynamak Benim İçin Zor, Çünkü Fiziksel Anlamda Çok Yetenekli, Süratli, Çok Hareketli ve Teknik Bir Oyuncu "

...

Teknik oyuncu lafına takıldım ben..:)..5 senedir biz başka Umut mu izliyoruz

Emirhan Makul
14.02.2011, 00:14
Emirhan,Umut ne zaman gününde ki Umut'un günleri bunlar..5-6 hafta aşırı parladı o kadar..5 senedir Trabzonspor'un forvetinde olan adam kaç defa gol kralı olmuş,kaç maçı domine etmiş..DÜZGÜN bir forvet leblebi gibi gol atar Trabzonspor'da..Örn:Şota,Fatih Tekke,(tutabilseydik Campell)

Vallahi Armağan kardeş ben onu 4 senedir onu kaçırdığı ve bizi zor duruma soktuğu goller ile hatırlıyorum çoğunu aldık ama o maçların oradan yırttı ama armağan kardeş artık yüklenme lütfen adam çok koşuyor pres yapıyor bunlarıda gör artık.

SEDAT
14.02.2011, 00:17
- Herşey var bu adamda , bir çok futbolcuda olmayan şeyler var ama Forvet zekası yok malesef , takımda olmalı kesinlikle , ama bu takımın forveti Umut'tur diyemeyiz , yanına biri lazım bence Burak olur Pawel olur...

İlker ToSun
14.02.2011, 00:26
dayan Umut dayan girecen 100 ler kulübüne, olmadı 100 metre koşucuları kulübüne :)

gol yükünü Umut'a yüklersen büyük başarılar gelmez, gelemez.

suç Umut'un mu?

Hayır,

Eminim o da teknik direktör olsa Trabzonspor düzeyinde bir takımda kendisini tek santrafor olarak oynatmazdı. Ama ne yöneticiler ne de teknik adamlar bunu anlayamadı.

SEDAT
14.02.2011, 00:28
dayan Umut dayan girecen 100 ler kulübüne, olmadı 100 metre koşucuları kulübüne :)

gol yükünü Umut'a yüklersen büyük başarılar gelmez, gelemez.

suç Umut'un mu?

Hayır,

Eminim o da teknik direktör olsa Trabzonspor düzeyinde bir takımda kendisini tek santrafor olarak oynatmazdı. Ama ne yöneticiler ne de teknik adamlar bunu anlayamadı.

- Yine Şenol Hoca'ya bağladın , ince gördün ççç

Cem Akyüz
14.02.2011, 00:30

Aslında bir kitap yazılır Umut'un yaptıklarından ama :).son maça dayanarak söylemiyorum bunu :)

İlker ToSun
14.02.2011, 00:30
- Yine Şenol Hoca'ya bağladın , ince gördün ççç

teknik adamlar demişim Sedat abi etme eyleme yorgunum salma milleti üstüme :)

SEDAT
14.02.2011, 00:32
- Öyle bir adam ki Umut oynatsan ayrı , oynatmasan ayrı bir dert , ama dediğim gibi yanında diri bir bitirici forvetle çok faydalı olur :)

ibrahim
14.02.2011, 02:26
Haayde kocum maca bir hafta daha var iyice bi dinlen haftaya zimba gibi görmek istiyorum seni :)

TUNCAY HİÇYILMAZ
14.02.2011, 03:21
Umut'un kaptanlık vasıflarına uyduğunu düşünmüyorum. Takım arkadaşları laf dalaşına girmiş Umut oralı bile olmuyor. Mehmet Yıldız Serkanın üzerine yürüyüp ittiriyor Umut Bulut yine ortalıkta yok. Umut kaptanlığı sadece kolundaki pazubandından ibaret sanıyor.. Takımda bu göreve en uygun kişinin Egemen olduğunu düşünüyorum..

İlker ToSun
14.02.2011, 03:29
Umut'un kaptanlık vasıflarına uyduğunu düşünmüyorum. Takım arkadaşları laf dalaşına girmiş Umut oralı bile olmuyor. Mehmet Yıldız Serkanın üzerine yürüyüp ittiriyor Umut Bulut yine ortalıkta yok. Umut kaptanlığı sadece kolundaki pazubandından ibaret sanıyor.. Takımda bu göreve en uygun kişinin Egemen olduğunu düşünüyorum..

Bizim takımda kaptanlık makamının bir önemi veya ağırlığı yok 1 senedir falan.

Takımın kağıt üzerindeki 1. kaptanı olan Yattara çimlere hasret. Oynadığı zamanda da sahanın içinde şamar oğlanı oluyor devamlı arkadaşları tarafından fırça yiyor.

O yüzden Trabzonspor'da kaptanlık makamı Şenol hocanın uygulamalarıyla zaten içinden çıkılmaz bir hal aldı.

Hal böyle iken de birinin bu takımda kendini kaptan gibi hissedip ona göre davranması çok zor ihtimal

TUNCAY HİÇYILMAZ
14.02.2011, 03:35
Bizim takımda kaptanlık makamının bir önemi veya ağırlığı yok 1 senedir falan.

Takımın kağıt üzerindeki 1. kaptanı olan Yattara çimlere hasret. Oynadığı zamanda da sahanın içinde şamar oğlanı oluyor devamlı arkadaşları tarafından fırça yiyor.

O yüzden Trabzonspor'da kaptanlık makamı Şenol hocanın uygulamalarıyla zaten içinden çıkılmaz bir hal aldı.

Hal böyle iken de birinin bu takımda kendini kaptan gibi hissedip ona göre davranması çok zor ihtimal

Egemen oynadığı zaman belki kolunda kaptanlık pazubandı olmuyor ama bir kaptanda bulunması gereken bütün hareketleri sahaya ve arkadaşlarına yansıtıyor.

CAFER ÖZER
14.02.2011, 08:59
Tabzonspor Umut problemini çözssün Umut yerine iyi bir golcü bulup takıma koysun her sene açık ara şampiyon oluruz.
Trabzonspora Çok koşan değil çok gol atan adam lazım,kaldıki Umut Trabzonsporda Hiç bir maçta Çok koşan oyunculardan ilk üç arasına hiç bir maç giremiyor.
Çok koşan inadından vazgeçip ÇOK GOL ATAN golcü anlayışına geçmediğimiz müddetçe ben şapiyonluğun hayalden ibaret olduğuna inanıyorum.
Bu hata hiç gol atamadığı gibi Alanzinhonun hazırlayıp vurmak üzere olduğu topu alıp Boş kaleye atmayan adam çok koşşa ne olur hep yatsa ne olur.
Sivas Maçında bir kez daha gördükki Umutttan Trabzonspora forvet olmaz.
Ama ısrarla Umut diyenler hem kendi başını yakacak hem bizleri üzecekler hala farkında değiller.

Dursun Kaplan
14.02.2011, 09:46
Adam koşuyor beyler.

Yine aynı adam boş kaleye gol atamama rekorunu ele geçirecek beyler.

Erbay
14.02.2011, 11:52
Artık gol kaçırmasına bir şey demiyorum. İlk yarıda geçen senelere göre iyiydi kredisi var bende :D

Ama o top kontrolleri yok mu delirtiyor beni. Şut çeker gibi top kontrolleri var. Bir de toplu oyunda hiç yok. Gözükmüyor sahada. Topu alıp 2 metre süremiyor baskı altında. Pas alışverişlerinde de hiç yok. Duvar pası yapamıyor. Haliyle gözükmüyor oyunda. Kanatlarda oynayacak top tekniği yok hiç denemeyelim kanatlarda bence :)

Ahmet Başkaya
14.02.2011, 11:56
Emirhan canımsın :)

Ama Umut da canım :)

Bülent Bayraktar
14.02.2011, 14:36
100 gole ulaşacak diye bizide bitirdi kendinide nerden denk geldi bu zamana , aklı hep onda 2.yarıda oynanan 5 maçda attığı 98 golden daha fazlasını kaçırdı nerdeyse yarısı yüzde yüz pozisyon ..
hala Şenol hocanın Umutda ısrar etmesini anlamakda zorlanıyorum sanki alternatifi yok kulübede !

bASTURk
14.02.2011, 15:14
Yine bağlandı basireti.Manisa'ya sallar iki tane açılır inşallah.

Hüseyin Gündoğdu
14.02.2011, 15:22
sakatlanmadığı için alternatiflerini göremeyeceğimiz dayanıklı, şanssız fakat bahtlı forvet (golcü değil).
yıllardır anlayamadığım forvet ile golcü arasındaki farkı kör göze parmak açıklığında farkettirmiş olan Türk futbolcu.

Cengiz
14.02.2011, 15:33
Adam koşuyor beyler.

Yine aynı adam boş kaleye gol atamama rekorunu ele geçirecek beyler.

http://video.fanatik.com.tr/Etoodan-beklenmeyecek-hareketler_1_32770.htm?auto=1

GULER
14.02.2011, 15:37
Umutu stoperde denesek daha faydali olur galiba. :D

Cengiz Çubukcu
14.02.2011, 15:42
Yine bağlandı basireti.Manisa'ya sallar iki tane açılır inşallah.

geçen sene de Manisaya patlamıştı , aynı şeyin olacağına inanıyorum ..bir yetmez 2 atacak :)

Cemalettin Taşkın
14.02.2011, 15:43
sivas maçında kaçırdığı gol inanılmazdı hemde maç 2-1 di.

inşallah burak yılmaz gibi o da patlyacaktır.

ligin ilk yarısında ilk golünü kasımpaşa maçında mı atmıştı?

Tayfun
14.02.2011, 16:14
Eskiden pozisyona girerdi şimdi o da zar zor...

Ahmet Başkaya
14.02.2011, 16:22
http://video.fanatik.com.tr/Etoodan-beklenmeyecek-hareketler_1_32770.htm?auto=1

Sorun başlıkta Eto için şaşılacak şeyler Umut için normal artık .

Ali Tunahan Güllü
14.02.2011, 16:32
Umut uzun bir süre gol atamayınca öyle devam ediyor ama artık bir yerden başlamak lazım:)

Cengiz
14.02.2011, 23:04
..Peki beğenilmeyen Umut, Trabzonspor forması altında ne gibi performans sergil...edi;

2006/2007:

Turkcell Süper Lig | 31 Maç, 15 Gol, 2203 Dakika
Türkiye Kupası | 8 Maç, 4 Gol, 625 Dakika
UEFA Kupası | 1 Maç, 1 Gol, 26 Dakika

2007/2008:

Turkcell Süper Lig | 32 Maç, 14 Gol, 6 Asist, 2762 Dakika
Türkiye Kupası | 4 Maç, 3 Gol, 315 Dakika
Intertoro Kupası | 2 Maç, 0 Gol, 0 Asist, 166 Dakika

2008/2009:

Turkcell Süper Lig | 33 Maç, 14 Gol, 4 Asist, 2754 Dakika
Türkiye Kupası | 4 Maç, 0 Gol, 0 Asist, 247 Dakika

2009/2010:

Turkcell Süper Lig | 31 Maç, 11 Gol, 6 Asist, 2543 Dakika
Ziraat Türkiye Kupası | 9 Maç, 7 Gol, 1 Asist, 765 Dakika
Avrupa Ligi Elemeleri | 2 Maç, 0 Gol, 0 Asist 127 Dakika

2010/2011:

Spor Toto Süper Lig | 19 Maç, 8 Gol, 5 Asist, 1515 Dakika
Ziraat Türkiye Kupası | 5 Maç, 4 Gol, 0 Asist, 383 Dakika

* 2006/2007 sezonunun asist bilgileri elimizde olmadığı için yazılmamıştır. Ama oynadığı ilk 12 maçta 2 asist yaptığı bilinmektedir..

Facebook'tan alıntı

Çağatay_
15.02.2011, 12:43
Çok sevdiğim ve hep savunduğum Umut'un en azından 1 maç dinlenmeye ihtiyacı var...

Ya da 45 dakika..

Ya da 2 forvet çıkalım maça..

Bu şekilde olmuyor Umut'un stresi gün gibi ortada.. Hem kendisi moral olarak çöküyor hem takıma zarar veriyor.

Pawel ile birlikte çıkarsa belki daha rahat hissedecektir.

Pawel gördüğümüz kadarıyla pas özelliklerine de sahip olan bir oyuncu.

Osman Yavuz
15.02.2011, 12:51
Bugüne kadar olumsuz bir kelime kullanmadığım Umut için bu hafta dinlendirilmeli diyorum. Yoksa gidişat iyi görünmüyor.

ApoCaN28
15.02.2011, 13:49
Tek forvet oynaması şu haliyle hem kendine hem takıma zarar .

61zeynel61
15.02.2011, 14:05
Penaltı kazanıp Umut'a attırmak lazım. Belki stresi dinerdi biraz...

Batuhan
15.02.2011, 14:43
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/182827_10150096379147299_133934367298_5932711_4700 359_n.jpg
Spor Toto Süper Ligi'nde en son ki golünü ligin 15. haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanan maçta atan Umut Bulut, dalya kabusu yaşıyor. Ligin ilk yarısında 8 kez fileleri havalandırmayı başaran, ligde ise toplamda 98 golü bulunan Umut, ikinci yarıda oynanan 4 maçta ise hiç gol atamadı. Her maça dalya yapma parolası ile çıkan ancak bunu bir türlü başaramayan Umut, bu hafta Manisaspor ile deplasmanda oynanacak olan maçta fileleri sarsarak, şansızlığını kırmak istiyor.

100'ler kulübüne girerek ligde adından söz ettirmeyi amaçlayan Umut, "Son haftalarda gol atamıyorum ancak takım arkadaşlarım attıkları gollerle bize hayat veriyor" dedi.

"GOL ATAMAMAK DEĞİL, PUAN KAYBETMEK BENİ ÜZÜYOR"
Umut, 100'ler kulübüne girmenin önemli olduğunu ancak şu anda sadece takımın başarısını düşündüğünü belirterek, "İkinci yarıya takım olarak iyi başlayamadık. Ben de istediğim golleri atamadım. 98 golde takılıp kalmayı önemsemiyorum ama yaşadığımız puan kayıpları beni üzüyor. Şimdi bunları telafi etmek için çok daha fazla çalışmamız ve daha az hata yapmamız gerekiyor. Takım halinde iyi futbol oynadığımız zaman ben de istediğim pozisyonlara girip golleri atabilirim. Sivasspor maçında buna yaklaştım ama olmadı. İnşallah Manisaspor maçında istediğim golü veya golleri atarım" diye konuştu.

DHA

Armağan Dere
15.02.2011, 14:45

:)...Eminmisiniz?..yoksa kinaye mi yaptınız?..Umut penaltı atamaz ki...

61zeynel61
15.02.2011, 14:53
Emin olmamakla beraber 2 farklı öne geçtiğimiz bir durumda denenmeye değer diye düşünüyorum. :)
Burak gol attıktan sonra belki de en az onun kadar rahatladım. Ama Umut her topla buluştuğunda empati yapıp onun kadar strese giriyorum. Koluna bacağına çarpsın ama bir şekilde gol atsın istiyorum.
Futbolda şansın da olacak arkadaş! Adamın Werder Bremen'e attığı gol hala aklımda. Ama psikoloji denen meret şey bazı durumlarda engelleyici rol üstleniyor malesef. Taktik sistemle alakalı konuşmayı çok sevmem ama ikili forvette daha rahat eder diye düşünüyorum. Belki de yanılıyorum, bilemem...

Armağan Dere
15.02.2011, 14:59
Umut yedekten girmelidir,yorulan defansları baskı ve presle yıldıracak bir yapıya sahip ama forvet için bu yeterli değil maalesef..Burak-Pawel oynatılıp,Umut'un duruma göre son yarım saat değerlendirilmesi taraftarıyım..şu dalya muhabbetinin de kendisini çok etkilediğini düşünüyorum..Umut'u Trabzonspor'a geldiğinden beri takip ettiyseniz pek anormal durumlar değil kendisi için..

DeAgLeMaNyAq
15.02.2011, 15:08

Diğer mesajda söylediğiniz gibi 2 farklı skor elde edilen bir maçta penaltı kazanıldığında kullanmasına izin verilebilir. Ama bunların haricindeki durumda kazanılan bir penaltıyı asla Umut kullanmamalı. Kaçırdığı takdirde yaşanacaklar onu daha da yıpratır. Umut'un 5 sezonda sadece 1 penaltı golünün bulunduğunu da hatırlamakta fayda var...

Asi Çaykaralı61
15.02.2011, 15:10
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6532-2C3J9N6U.jpg

61zeynel61
15.02.2011, 15:58
2 yıldır iyi bir forvet alınmasını ve Umut'un ortasaha oynamasını hayal eder dururdum. Nasıl olurdu kim bilir?
Belki top kontrolü iyi değil ama pres yapıp oyun bozan biri. Ortasahada eksik olduğumuz savunmayı güçlendirebilir belki...

güneyli
15.02.2011, 17:27
Umudumuz; düzensiz bağırsak gibi...Bazen kabız, bazen cır cır...Normalleşmen dileğiyle...Manisa seni bekliyor...

ysfemr
15.02.2011, 17:38
2 yıldır iyi bir forvet alınmasını ve Umut'un ortasaha oynamasını hayal eder dururdum. Nasıl olurdu kim bilir?
Belki top kontrolü iyi değil ama pres yapıp oyun bozan biri. Ortasahada eksik olduğumuz savunmayı güçlendirebilir belki...

umut orta sahada sol tarafta forvette teo oynadı bır cok macta yenıldıgımız manısa macı mesela :)

61zeynel61
15.02.2011, 17:43
umut orta sahada sol tarafta forvette teo oynadı bır cok macta yenıldıgımız manısa macı mesela :)

Manisa maçını hatırlatma moralim bozuluyor. :)
O maçta takım olarak çok çok iyi olduğumuz söylenemezdi. Yediğimiz golden önce Teonun kaçırdıkları vardı. Atabilseydik koparmıştık ama nasip değilmiş.

inadına_Trabzon
15.02.2011, 17:50
Umut un sorunu ne basiretinin bağlanması , ne şanssızlık , ne de dalya stresi.

Umut ayağına hakim değil,topa hangi şiddetle vuracağını ayarlayamıyor. ÇÜNKÜ aşırı kas çalışıyor.

Ayağı , beyninin zannettiğinden daha güçlü. Şukadar sertlikte vurayım girer diyor,ama top uçup gidiyor.

Umut un ŞUT çalışması lazım. Kas çalışmalarını minimuma indirip, aşırı şut çalışması lazım.

Umut topları istop edecem diye ayağından 2 metre uzaklaştırıyor, son vuruşları sert ama isabetsiz. Ulan top çok sert gidiyor bari yavaş vurayım diyor. bu seferde kaleciye takılıyor.

Umut gol atıyor, tamam da. kaç pozisyona girip atıyor ? Onun girdiği pozisyonlara SEMİH ,BAROŞ girse umut u ikiye katlarlardı.

bir futbolcu 20 gol atmış ligde.diğeri 15 gol atmış. 20 gol atan iyi deriz. Ama 20 gol atan toplam 50 net pozisyona girmiş, 15 gol atan 25 net pozisyona girmişse iş değişir.

Umut u severim. Ama şuanda gol kralı olacak kapasitede değil , OHA BUDA KAÇAR MI kralı olabilir, eee guizada yok.
Umut a ulaşabilen biri şunları söylesin.

mda61
15.02.2011, 17:55
Bende anlamıyorum bir oyuncu son vuruşlarını nasıl geliştiremez bu kadar senede ama yine de Umut'u seviyorum ve eminim ki 1-2 hafta içinde gollerini atmaya başlayacak ve Umut Bulut diye çalkalanacak her yer tekrar. Aynen şimdi herkesin Burak'ı konuştuğu gibi. Gol sırası Umut'a geldi, bir atsa gerisi gelecek. Sadece bir tane Umut.

Mustafa ÖZDEMİR
15.02.2011, 18:39
umudumuzsun umut...

Nonserviam
15.02.2011, 18:50
Ne olur biraz daha dikkatli ol,milyonlarca insan senin ayaklarına bakıyor. Gece gündüz çalış geliştir kendini göynümüzün prensi ol.

Seviyoruz seni.

Koray Yiğit
15.02.2011, 19:30
Trabzonsporun oyuncusu olmadığını birçok dile getirdim.
Artık dilim tüy bitti.
Umut'suzum

Murat'
15.02.2011, 19:51
Umut'a sonuna kadar güveniyorum, her futbolcunun yaşayabileceği bir düşüş dönemi yaşıyor, Şenol hoca onu oynatmak yerine bir iki maç kulübede oturtmalı.İki üç maç sonra gerçek Umut'u sahada göreceğimize inanıyorum ben.

r9emre
16.02.2011, 20:02
"Umut sadece eziyetin süresini artırır." Friedrich Nietzsche

Cengiz
16.02.2011, 21:00
Umut olmadan, umut edilen ele geçirilemez.
Liesherak

inadına_Trabzon
17.02.2011, 00:48
Umu şut çalış
inadına_Trabzon :)

Uğur Kalyoncu
17.02.2011, 01:37
umut bulut senin en büyük şanssızlığın fatih tekke tarzı seni tamamlayacak bir santrafor ile beraber oynama fırsatı bulamaman oldu,fatih ile beraber oynasaydın hem fatih golleri atar senin üzerindeki baskıyı alırdı hem de sana birçok gol pozisyonu yaratırdı..futboldan çok anlayan taraftarlarımız senin tek forvet oynamana ve sahanın her yerinde mücadele etmene rağmen 4 sezonda 13 gol ortalama ile oynamanı beğenmiyorlar..sen çalışmana hocanın senden istediklerini yapmaya,sahada varını yoğunu vermeye devam et,gol mü !atarsan iyi olur atmazsan da canın sağolsun ...

İlker ToSun
17.02.2011, 01:40
Umut ısrarından hem Umut'un kendisi hem de takım zarar görüyor

Bence Umut'un bu kadar istikrarlı bir derece oynatılması ona da iyilikten ziyade kötülük oluyor

el_conquistador
17.02.2011, 02:01
Umu şut çalış
inadına_Trabzon :)

hahahaha, bu iyiydi :D

Madshine
17.02.2011, 02:10
kaç maçtır yokları oynuyor. artık şansızlığını tüketti. bu maç iyi oynayacak gibi geliyor bana.