PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

sametaydin
05.10.2010, 01:40
Teofilo sezona iyi başladı fakat ben birkaç maçtır ısrarla teofilonun oynamasına bir anlam veremiyorum. Umut bulut teofilodan daha iyi işler yapacağı maçlarda oynamadı oynadıysa da farklı mevkilerdeydi. Ben burada hocanın umuta daha çok şans vermesi gerektiğini düşünüyorum. Umut bulut teofilonun yedeği olacak bir oyuncu değil, o kadar kötü bir oyuncu değil.

bordolumavi
05.10.2010, 02:13
basının oyununa gelmeyıp tarftarımızın umut guvenıyor olması benı cok mutlu ettı,umut bu takımdakı herkesten daha cok ıyı nıyetle mucadele eder herseyını sahaya verır,goruyoruz kalecıyle karsı karsıya kalıpta gol kacıran son vurus ustalarını...hepsını sevıyorum ama umutu ayrı sevıyorummmm

ÖmerFarukYılmaz
05.10.2010, 03:25
Umut mu bunu yapacak...

Hee..İkiz kuleleride ben vurdum..

ESER
05.10.2010, 04:20
umut un boyle birsey yapacagina ihtimal vermiyorum ama olurda hocaya nazi gecip bir tepki vermis olsun bunda da abartilacak bir durum oldugunu sanmiyorum,. bizler taraftar olarak macin heyecaniyla sekilden sekile giriyoruz, yeri geliyor cok sevdigimiz kisileri bile kiriyoruz istemeden ki futbolcular bu olaya direkt mudahil olan ve olayi sekillendiren kisiler, onlarin yuksek adrenalinle mac sirasinda yapabilecekleri bazi fevri olaylari da abartmamak gerekir. kaldi ki umutun kisiligini de az cok biliyoruz ki boyle bir olayda yipratilmaya calisilmasi, yakin gecmiste yasanan transfer gelismesinin ardindan oyuncu uzerinden kulupde kaos cikarma girisiminden baska birsey degil.. bu alemde sirtini baska kitalardaki agababalarina yaslayip adam gibi adam taklidi yapan kolpalarin adam yerine konuldugu bir yerde umutun adamligini kalitesini tartismam bile..

Uğurtan
05.10.2010, 08:05
Ben de hiç sanmıyorum öyle bir şey yaptığını..

Gitmek istedi dediler..

Bu olabilir dedim.. Kaç senedir mutlu olamadı uşak.. Zamanlamasına kızmıştım ama o mevzu da öyle çıkmadı..

Bu tamamen farklı bir şey.. Umut, hocasına.. Hem de Şenol hocaya.. Asla inanmam..

Kasımpaşa maçında forvette o oynayacak.. Başarılı olacağına da eminim..

Ahmet Karaman
05.10.2010, 09:40
devre arasında gideceğini biliyorsun umut. 10 maç kaldı elinden geleni yapmak zorundasın.

Mustafa ÖZDEMİR
05.10.2010, 10:11
devre arasında gideceğini biliyorsun umut. 10 maç kaldı elinden geleni yapmak zorundasın.
nerden buldun bu bilgiyi.umutun yerine daha iyisini alamadıktan sonra nasıl yollayacaklar umutu...

Emre7
05.10.2010, 10:17
ben şimdi burdan yerel medyaya saldırsam bu adamlar kalkıp bana kişiliğe vs saldırmaktan dava açar.
ama bunlar yalan yanlış haber yapınca ben bişey yapamıyorum.
Yerel denen istanbul medyasından daha illet medyamız. Artık ekmeğini depelemekten vaz geçsin.
Sinir oluyorum!
Bu haberde ne umuttur onu yapabilecek, ne de Şenol hocadır o tepki verecek...

Bıyıklıoğlu
05.10.2010, 15:41
Oyuncumuz Umut Bulut Beşiktaş maçında yedek kulübesinde yaşanan gelişmelerin kamuoyuna yansımasından duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Beşiktaş karşılaşmasında oynamayı çok istediğini ve saha dışında gelişen bazı beklenmeyen durumlar yüzünden bunun gerçekleşmediğini vurgulayan Umut, “Bir tepki gösterdiğim doğrudur. Ama bu tepkim tamamen şanssızlığımaydı. Oysa olayın yansıma biçiminin Şenol Hocama karşıymış gibi algılanması beni fazlasıyla rahatsız etti. Böyle bir tavır içerisine girmem söz konusu dahi olamaz” diye konuştu.
Beşiktaş galibiyetinin herkes kadar kendisini de fazlasıyla mutlu ettiğini dile getiren Umut, “Camiamız bu önemli galibiyetin keyfini sürerken son dönemde sürekli sorun çıkaran adam gibi gösterilmem beni üzüyor. İsmimin bu şekilde gündeme gelmesini istemiyorum” ifadelerini kullandı.
Resmi site

Zeki Akyol
05.10.2010, 15:57
Burdan oyuna gırmek ıstemediği ortaya cıkmış oldu bende yanılmışım hakkında ...

Armağan Dere
05.10.2010, 16:01
Kıvırma Umut,tepkiyi kime yaptığın belli..seni niye satmadılar ki onu anlamam...tavır yapacak kadar seni artistlendirenlerde suç...4 milyon euroyu bir daha zor buluruz...devre arası Umut+para=Emenikeyi alsak

Tatar Kemal
05.10.2010, 16:03
hareketin hocaya karşı olmadığı zaten aşikardı ama olsun sen yine de artık bu takımda fazlasın umut. inşallah devre arasında toulouse 4 milyon euroya razı olur da seni transfer eder. artık bu takıma hiç bir şekilde yararın dokunamaz. bir an önce sende kurtul bizde kurtulalım. 4 milyon euro'ya emenike ve iyi bir sol açık transfer ederiz. toulouse'da en fazla 2 sene oynar sonra ersen martin gibi soluğu kasımpaşada alır bol bol istanbul gecelerine akarsın.

Süleyman Eruyar
05.10.2010, 16:07
Kıvırma Umut,tepkiyi kime yaptığın belli..seni niye satmadılar ki onu anlamam...tavır yapacak kadar seni artistlendirenlerde suç...4 milyon euroyu bir daha zor buluruz...devre arası Umut+para=Emenikeyi alsak

yani Armağan diyorsun ki, UMUT oyuna girmeye hazırlanırken Serkan' ın sakatlanması dolayısıyla Ferhat'ı oyuna sokmaya karar veren Şenol Güneş'e kızdı?

ya bu Umut manyak, ya da senin düşüncelerin zehirlenmiş..

Erol Koç
05.10.2010, 16:08
Bu habare gerçekten sevindim umut bize her zaman lazım

Armağan Dere
05.10.2010, 16:10
yani Armağan diyorsun ki, UMUT oyuna girmeye hazırlanırken Serkan' ın sakatlanması dolayısıyla Ferhat'ı oyuna sokmaya karar veren Şenol Güneş'e kızdı?

ya bu Umut manyak, ya da senin düşüncelerin zehirlenmiş..

Hayır tepkiyi yapmadığını öne süren arkadaşlar vardı ya onlar için söledim...Umut bu takımda kalmak istemiyor,şanssız talihineymiş bak bak bak...hem siz Şenol Güneş'e yapmadığını nerden biliyorsunuz..Umut bu açıklamayı gaz almak için yapmış olabilir...bilemeyiz

Mustafa Yüksek
05.10.2010, 16:11

Umut oynayabilmek için hırs yapıyor, saç ektirmiyor...Akbaba gibi uşağın başındasın..Kasımpaşa maçında sahaya çıkıp gol atarsa, delikanlı gibi gelip burada tebrik edeceksin Umut'u..Madem bu kadar seviyorsun bu başlığı...

Süleyman Eruyar
05.10.2010, 16:13
Hayır tepkiyi yapmadığını öne süren arkadaşlar vardı ya onlar için söledim...Umut bu takımda kalmak istemiyor,şanssız talihineymiş bak bak bak...hem siz Şenol Güneş'e yapmadığını nerden biliyorsunuz..Umut bu açıklamayı gaz almak için yapmış olabilir...bilemeyiz

yahu sen nasıl bu kadar emin konuşuyorsun peki,
nasıl bu kadar eminsin ki " kime yaptığın belli" diyorsun,

o hareketi kime yaptığını görmediğimize göre,
Umut Bulut' un dediklerine inanmak zorundayız,

bu konuda en son senin dediklerine inanırım, bunuda bil..

Armağan Dere
05.10.2010, 16:15
Umut oynayabilmek için hırs yapıyor, saç ektirmiyor...Akbaba gibi uşağın başındasın..Kasımpaşa maçında sahaya çıkıp gol atarsa, delikanlı gibi gelip burada tebrik edeceksin Umut'u..Madem bu kadar seviyorsun bu başlığı...

Umut bu sene 100'ler klubune katılacaktı dimi:)...7'de sıfır...ortalama düşünürsek 34'te 5 gibi bir oran çıkıyor ki geçen sene ilk yarı 5 gol 2.yarı 6 gol atmıştı ligde..kupada attığı hattrickleri saymassak:)...denizli belediye 3 gol:)...

Mustafa Yüksek
05.10.2010, 16:17
Umut bu sene 100'ler klubune katılacaktı dimi:)...7'de sıfır...ortalama düşünürsek 34'te 5 gibi bir oran çıkıyor ki geçen sene ilk yarı 5 gol 2.yarı 6 gol atmıştı ligde..kupada attığı hattrickleri saymassak:)...denizli belediye 3 gol:)

Sen oyna sayılarla, toplama yap çıkarma da...Umut gol attığında gelip buraya tebrik edeceksin..Yoksa senin bu takımı tutmadığına kanaat getiririm..Amacının forumda bilgi paylaşımı olmadığını zaten biliyorum...Renklerin belli olacaktır...

pReN@_61
05.10.2010, 16:19
Maçta gösterdiği tepkinin Hoca ile alakası yokmuş.Öyle açıklama yapmış Umut.

Armağan Dere
05.10.2010, 16:21
Sen oyna sayılarla, toplama yap çıkarma da...Umut gol attığında gelip buraya tebrik edeceksin..Yoksa senin bu takımı tutmadığına kanaat getiririm..Amacının forumda bilgi paylaşımı olmadığını zaten biliyorum...Renklerin belli olacaktır...

Bu arada o saç ektiren gitti kurtulamadı dilinizden bak ben onu hiç öne sürmedim ki..futbolu mantığıyla izleyen Gökhan'ın Umuttan 3 gömlek üstün olduğunu bilir...Fenerbahçe'de de ondan 3 gömlek üstün olan Nıang ilk 11 oynuyor...

Mustafa amacın laf sokmaksa inan daha iyisini yaparım...Futbol hakkında da forvetlerde acımasızlık vardır..tüm takım onlara çalışır gol atsınlar diye...atamassalar,atmak için uğraşmalılar..ama 28 yaşından sonra değişeceğini sanmıyorum Umut bey'in

Mustafa Yüksek
05.10.2010, 16:25
Bu arada o saç ektiren gitti kurtulamadı dilinizden bak ben onu hiç öne sürmedim ki..futbolu mantığıyla izleyen Gökhan'ın Umuttan 3 gömlek üstün olduğunu bilir...Fenerbahçe'de de ondan 3 gömlek üstün olan Nıang ilk 11 oynuyor...

Mustafa amacın laf sokmaksa inan daha iyisini yaparım...Futbol hakkında da forvetlerde acımasızlık vardır..tüm takım onlara çalışır gol atsınlar diye...atamassalar,atmak için uğraşmalılar..ama 28 yaşından sonra değişeceğini sanmıyorum Umut bey'in

Armağan ben iyidir kötüdür değerlendirmesi yapmadım..Performans konuşmuyorum..Adamı sürekli belli kalıpların içine sokup itham ediyorsun...Çoğu da kendi kurgun oluyor..Teknik yorumlardan ziyade aklın bunlara çalışıyor..Ben de sana diyorum, bu sevmediğin herif sevdiğin renkler için gol attığında burada olmanı istiyorum...

Amacım laf sokmak değil, karakterine güvendiğim bir topçuya kıvırtma dediğin için Gökhan beyi hatırlattım..Zira saç ektirecek karakterdeydi kendisi...

lazkopatfaroz
05.10.2010, 16:42
Maçı anlatan spikerler "Umut oyuna girmek için hazırlanıyor" dediğinde Serkan kulübeye "Beni değiştirin" işareti yapıyordu. Şenol hoca da mecburi olarak Ferhat'ı oyuna almak zorunda kaldı. Ben bu haberin art niyetli olduğunu düşünüyorum. Umut Bulut "ben girmiyorum" diyecek bir insan değildir. Futbolculuğunu tartışırım ama karakterini asla.

Futbolunda da çok fazla tartışılacak konu yok.

hamucera
05.10.2010, 17:47
Armağan yine bir kanal buldun kendine hadi gözün aydın, adam oynamazken nasıl saldırsam diye kara kara düşünüyordun

Serdar A
05.10.2010, 17:54
...futbolu mantığıyla izleyen Gökhan'ın Umuttan 3 gömlek üstün olduğunu bilir...Fenerbahçe'de de ondan 3 gömlek üstün olan Nıang ilk 11 oynuyor...

...

http://imgur.com/PWfs4.gif

izzet
05.10.2010, 18:23
http://imgur.com/PWfs4.gif

çççççççççççç

Su Sekilmi:

http://images.gittigidiyor.com/1776/3-GOMLEK-3-KRAVAT-HEPSI-MODA-VALENTINI__17764981_0.jpg

Berat
05.10.2010, 19:42
Umut bu sene 100'ler klubune katılacaktı dimi:)...7'de sıfır...ortalama düşünürsek 34'te 5 gibi bir oran çıkıyor ki geçen sene ilk yarı 5 gol 2.yarı 6 gol atmıştı ligde..kupada attığı hattrickleri saymassak:)...denizli belediye 3 gol:)...

Teofilo Ankaragücü maçında 2 gol atmıştı. Yani ligin 1. haftası sonunda 2 golü vardı. 1 maçta 2 gol attıysa; 34 haftada 68 golle tamamlar artık sezonu senin hesaba göre...

Umut'un da o maçta 2 asisti olduğunu düşünürsek; o da 68 asistle kapatır sezonu.

Şampiyon oluruz artık..

Mollasalihoğlu
05.10.2010, 19:44
BMN Radyo'ya katıldığı gün yollayacağım dediği formayı da yollamadı.. Yeni formalar güzel bunlara mı kısmetmiş diyelim? :P

Cafer Bulur
05.10.2010, 20:10
Dün aksam stadyumda bahsedilen haberi yorumladilar,serdar bali de olayi yalanlamadi.

Umut elbette yaptiginin cezasini cekmelidir ama onu kazanmaya da calismak lazim.

Umut kötü bir oyuncu degil,kendisi de özür dileyip olay tatliya baglanmalidir.

fteotdgs
05.10.2010, 20:18
Burak ve Yattara icin de ayni seyi dusunuyorum, bu adama verilen bu kadar sans, gosterilen bu kadar sabir, israr takimda ayni sansi bulamayan oyunculara en hafif deyimi ile haksizliktir. Yetmedi mi bu Umut'un afralari tafralari artik? Bu kalibrede, kalitede bir oyuncuya Trabzonspor'un bu kadar mahkum olmaya hakki yok, ihtiyaci da yok.

Mustafa Yüksek
05.10.2010, 20:36
Burak ve Yattara icin de ayni seyi dusunuyorum, bu adama verilen bu kadar sans, gosterilen bu kadar sabir, israr takimda ayni sansi bulamayan oyunculara en hafif deyimi ile haksizliktir. Yetmedi mi bu Umut'un afralari tafralari artik? Bu kalibrede, kalitede bir oyuncuya Trabzonspor'un bu kadar mahkum olmaya hakki yok, ihtiyaci da yok.

Abi 5 senedir hangi afra tafrasını gördünüz Umut'un? Yani bu adamın futbolunu tartışalım da karakter tahlilini yapmayalım lütfen...

fteotdgs
05.10.2010, 20:55
Abi 5 senedir hangi afra tafrasını gördünüz Umut'un? Yani bu adamın futbolunu tartışalım da karakter tahlilini yapmayalım lütfen...
Afra tafradan kastettigim bir bu malum olay Pazar gunku BJK macinda olan. Ikincisi Trabzon'daki Liverpool maci oncesi olnalar. Hic kimse bana o olanlarda Umut'un hicbir sucu olmadigini kabul ettiremez. Daha oncesine gidersek basiretsiz ve cesaretsiz Ersun Yanal'in basini yiyen Gokhan ile birbirine pas vermemeleri, inatlasmalari. Daha sonra ayni seyi Teofilo'y ayapmasi. Gecen sezon Eskisehir'de gordugu son derece ucuz kirmizi kart... Ilk aklima gelenler. Tum bunlara ragmen tutup da Umut soyledir, boyledir diye nerde yazmisim, futbolculugu disinda ne tur yorumlarda bulunmusum gosterin ben de kendisi icin "karakter tahlili" yaptigimi kabul edeyim. Tekrar ediyorum: Sampiyonlugu hedefleyen bir takimin oyuncusu asla olamaz Umut. O kapasite yok kendisinde. Yedekligi kabul ederse belki.

BiZe HeR YeR 61
05.10.2010, 21:01
Maçta gösterdiği tepkinin Hoca ile alakası yokmuş.Öyle açıklama yapmış Umut.
Peki kime diye sorarlar adama.

Süleyman Eruyar
05.10.2010, 23:02
Dün aksam stadyumda bahsedilen haberi yorumladilar,serdar bali de olayi yalanlamadi.

Umut elbette yaptiginin cezasini cekmelidir ama onu kazanmaya da calismak lazim.

Umut kötü bir oyuncu degil,kendisi de özür dileyip olay tatliya baglanmalidir.

1.si Umut Bulut bu durum hakkında açıklama yaptı, umarım okumuşsunuzdur,
2. si Serdar Bali'yi dikkate alan birilerininde olduğunu göstermiş olduğunuz için teşekkür ederim.

Süleyman Eruyar
05.10.2010, 23:03
Peki kime diye sorarlar adama.

bir önceki sayfada var,
bir bakaydın keşke,
şansızlığa demiş o adam..

Armağan Dere
05.10.2010, 23:30
bir önceki sayfada var,
bir bakaydın keşke,
şansızlığa demiş o adam..

bizde bunu yedik(!)...şanssızlığaymış:)..evet bende çok şanssızım kendisini izlemek zorunda olduğum için...ha bu arada hiçbir değişme de göstermiyor yılların aynı Umut'u gene dünyaları kaçıracak gene kaçıracak.. gene olan taraftara olacak..bu arada karikatürü koyan arkadaş da kendini çok akıllı sanıyor,o işten pekala para kazanabilir

Ömer TOPAL
05.10.2010, 23:30
inadına UMUT BULUT......!

Alper Beyazay
05.10.2010, 23:54
bizde bunu yedik(!)...şanssızlığaymış:)..evet bende çok şanssızım kendisini izlemek zorunda olduğum için...ha bu arada hiçbir değişme de göstermiyor yılların aynı Umut'u gene dünyaları kaçıracak gene kaçıracak.. gene olan taraftara olacak..bu arada karikatürü koyan arkadaş da kendini çok akıllı sanıyor,o işten pekala para kazanabilir

Bende çok şanssızım,Umut hakkında yazdıkların gözüme çarpıyor diye.

Ömer TOPAL
06.10.2010, 00:23

Birilerinin son 3 lig maçımızda kaçırdıklarını senin begenmedigin UMUT birini gol yapardı emin ol....

Anıl Caner
06.10.2010, 00:43
Armağan kameraların önünde Umut Bulut bu hareketi yapacak ve bu hareketi lig tv kamerası çekmeyecek öyle mi? Buna inanıyorsun. Üstüne de kıvırma Umut gibi bir cümle kurabiliyorsun :) Çok günah alıyorsun bu başlıkta. Gerek yok.

Bir de gömlek mevzusu dikkatimi çekti. Cemalettin Sarar'ı alalım mı forvete :)

Armağan Dere
06.10.2010, 00:46
Armağan kameraların önünde Umut Bulut bu hareketi yapacak ve bu hareketi lig tv kamerası çekmeyecek öyle mi? Buna inanıyorsun. Üstüne de kıvırma Umut gibi bir cümle kurabiliyorsun :) Çok günah alıyorsun bu başlıkta. Gerek yok.

Bir de gömlek mevzusu dikkatimi çekti. Cemalettin Sarar'ı alalım mı forvete :)

Kığılı da gelsin,sen de gel

TSelif
06.10.2010, 00:51
Herşeyi kabul ederim ama o aptal gökhan ile Umut'un kıyaslanmasını asla . Böyle bir tane Umut'u bin tane karaktersiz ruhsuz sevgisiz gökhana tercih ederim.

Armağan Dere
06.10.2010, 00:55
Herşeyi kabul ederim ama o aptal gökhan ile Umut'un kıyaslanmasını asla . Böyle bir tane Umut'u bin tane karaktersiz ruhsuz sevgisiz gökhana tercih ederim.

O size göre,futbol sadece koşmak değildir...bizde oynadığı süre boyunca hangisinin daha faydalı olduğunu anlamak pek de zor olmasa gerek...son yarım senesinde bende dahil olmak üzere Trabzon'daki taraftar adamı küstürdü...ondan sonra terapiye zaman bırakılmadan gönderildi...şu kadar söliyim Gökhan=2XBurak+2XUmut eder...Fenerbahçe'de de ondan çok üstün bir forvet ilk 11 oynuyor...Kayseri zamanında da izlemişsinizdir Gökhan'ı..Umut'u da Ankaragücünde iken ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

Mustafa
06.10.2010, 01:03
Hala Armağan Dere'yi ciddiye alıp cevap verenler varya :D

Armağan Dere
06.10.2010, 01:10
Sen zorlanma,Futbolu Umut'a öğretmek için çabalıyoruz...bakacağız sene sonunda

Mustafa
06.10.2010, 01:13

Umut'unda çok umrundaydı Armağan Dere'nin yorumları :D

OZDEN61
06.10.2010, 14:13
O size göre,futbol sadece koşmak değildir...bizde oynadığı süre boyunca hangisinin daha faydalı olduğunu anlamak pek de zor olmasa gerek...son yarım senesinde bende dahil olmak üzere Trabzon'daki taraftar adamı küstürdü...ondan sonra terapiye zaman bırakılmadan gönderildi...şu kadar söliyim Gökhan=2XBurak+2XUmut eder...Fenerbahçe'de de ondan çok üstün bir forvet ilk 11 oynuyor...Kayseri zamanında da izlemişsinizdir Gökhan'ı..Umut'u da Ankaragücünde iken ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız

"bende dahil adamı küstürdük" yazmışsın. demekki her sene bir isme kafayı takıyon. demekki sen isim taraftarısın. daha önce yazdığın emenike alınsa eminimki bu seferki hedefin o olurdu. illa birini bulursun yanii... bumu taraftarlık şimdi? kimin gidip kimin geleceğine bırakta hocayla, yönetim karar versin. sen taraftarım diyorsan, taraftarın görevi destek olmaktır, köstek olmak değil.

stormtiger61
06.10.2010, 21:41
Burada tekrar artik birakin su cocugun yakasini demeyecegim cunku bunu daha once defalarca soyledim, soyledik, soylediler. Hicbirsey degismiyor, bizim herseyi bilen taraftarimiz hic degismiyor. Ama size sunu soyliyeyim arkadaslar bu takimdaki forvetlerden hicbiri ne teofio, ne jaja ne de digerleri Umut Bulut un sahip oldugu ozelliklere sahip degil. Inanin bana bir gun gittiginde onu cok arayacagiz. Bu takimin ileri ucunda teofilo oynar yada jaja oynar yada baska biri ama partneri bence hep ayni olmalidir; Umut Bulut. Cunku bu ligde hic kimse bu cocuk kadar pres yapmiyor, kosmuyor, rakip savunmayi rahatsiz etmiyor. Umarim cok gec olmdan bu gercekleri gorursunuz.

Kıvanç Çuvalcı
06.10.2010, 22:45
Umut sana guveniyorum kocum,basarilar.

Armagan sanada basarilar...

Bıyıklıoğlu
06.10.2010, 22:55
Futbolu Umuta öğretmek?

Sen mi öğreteceksin Umuta futbolu?

Burada adamı sürekli kötülemelerinle...

Sen öğretici isen bu işi biliyorsun demektir öyle dimi Armağan?

Sen anca nasıl bir insana bu kadar düşman olunur onu öğretebilirsin insanlara...Tabi kendinde uygulamış ve başarmış olduğun yöntemin diğer insanlarda tutarsa...

Sen bir marka olmayı başardın sanırım.Az önce arkadaşım sırf senin için bana mesaj çekiyor bak.İnternet yokmuş olduğu evde.2 gündür foruma giremiyormuş.Bana dediği aynen şu Armağan Dere oralarda mı?Neler söylüyor?

Ömer TOPAL
07.10.2010, 00:24
Kasımpaşanın kalecisinin adı Armagan dır İNSALLAH.....!

ensar6161
07.10.2010, 02:40
epeydir bakmadım buraya ve yine Armağan şov var burda...bu adam öyle bi adam ki Umut bir iki iyi oynasın kaybolur burdan...amaaa bi dedikodu bi olumsuzluk oldu mu ona gün doğdu demektir...ben uğraştım ama baktım değişiklik yok bıraktım...tatmin olmayan arkadaşlar varsa gökhan ünal topiğinde bolca yorumu vardır bir ordan bakın...................

Miraç Atalay Çiftçi
07.10.2010, 03:35
Kayıp aranıyor...

Armağan Dere
07.10.2010, 11:39
Umut,Beni şaşırtman dileğiyle...Hadi Bakalım...

Fatih Öztürk
07.10.2010, 11:50
kasımpaşa maçında şenol hoca muhakkak oynatacak.bence kasımpaşaya en az 3 golu var.acısını çıkartacak geride kalan 7 haftanın.

Tatar Kemal
07.10.2010, 13:26
devre arasında toulouse 4 milyon euro'yu tekrar kabul etsede artık bu umut bulut'tan bir kurtulsak. inşallah toulouse fikrinden caymaz. yoksa bundan kurtulmamız çok zor olacak.

Ahmet Başkaya
07.10.2010, 13:40
Adam açıklamış , şanssızlığıma diye ve cidden de Umut için şanssız bir durumdu . Bunun aksini iddia edecek olan var mı ?

Üzülmesi kadar doğal bir durum yok .

Ama buna rağmen yalancı muamelesi gösteren tipler var , yazıktır ayıptır yahu tamam Umut'u sevmeyebilirsin de sen Trabzonspor taraftarısın ... Tarafındasın yani .

Umut'ta Trabzonspor'un oyuncusu senin oyuncun .

İlk senin red etmen gerekirken iddiaları , yok yalan yok böyle diye hala kıçından bir şey üretme çabasında olanlar var .

Umut atacağı gollerle en güzel cevabı verecektir .

ensar6161
07.10.2010, 20:23
ne kadar fazla Umut avatarı var...çok hoşuma gidiyor:cool:

Mustafa ÖZDEMİR
07.10.2010, 20:47
artık gollerini atmaya başlamalı .adamlar 7 gole ulaştı...

Orhan Kahraman
07.10.2010, 23:25
Oynamadığın sürece seni daha az eleştiriyorum senin adına olumlu birsey bu eleştiri almıyorsun kafanı kurcalayan seylerde olmuyor haliyle

Haa oynamıyor musun ? Olsun be elestirilmekten iyidir

Turgay Atalay
08.10.2010, 10:38
Umutun bu hafta gol atacağına yürekten inanıyorum

Gökhan Döner
08.10.2010, 10:52
Umutun bu hafta gol atacağına yürekten inanıyorum

bence 2 tane atacak

Tangerine Dream
08.10.2010, 10:53
Hani şu prize takılan sivrisinek ve haşere kovucular var ya, onlardan bir tane de bu başlığa lazım.

Turgay Atalay
08.10.2010, 11:06
bence 2 tane atacak
İnşallah abim ya, çok kötü bir dönem geçiriyor. Gol atması hem onu hem takımımızı rahatlatır

Serdar A
08.10.2010, 11:09
Dilerim bu sezon 100. süper lig golünü atmayı başarır .

Fatih
08.10.2010, 11:37
Umarım devre arasında Avrupa hayalini gerçekleştirir.

Birtan Karaman
08.10.2010, 11:42
Herkez birşey diliyor. :D

Gökhan KAN
08.10.2010, 11:44
Devre arasına kadar destesteklerim devam edecek..:)

Tatar Kemal
08.10.2010, 17:23
aklı fikri toulouse'da. o sebeple umut bulut'tan gol beklemek hayalcilik olur. bir an önce gitse de yerine doğru dürüst bir adam alsak.

Emrullah
08.10.2010, 17:45
Bence de bir an önce gitsin ki 4 milyon euro gibi bir para kazanalım. Bize faydalı olacak gibi durmuyor. Bizde de çok kabahat var ama, bence hayırlısı gitmesi yönünde.

Mesut
08.10.2010, 17:46
bu adamla çok ugraşıyor basın

r9emre
08.10.2010, 18:11
Nasıl bela oldu senin gibi yeteneksiz futbolcu böyle bir takıma hala anlamış değilim. :D :D :D

Ömer TOPAL
08.10.2010, 20:09
bende sizleri anlamış degilim....

Mustafa ÖZDEMİR
08.10.2010, 20:52
bırakın şu adamın yakasını artık...

BiZe HeR YeR 61
08.10.2010, 21:18
Satsınlar artık. Sıkıldım valla. Bundan bize hayır gelmez.

magicyattara
08.10.2010, 21:44
Olur..siz isteyin yeter ki hemen satarlar..yani hocanın 4 milyona Umut'u satacak aklı yoktu ..

KUTADGU
08.10.2010, 22:13
Yahu Umut'a Türkiye Ligi'nde beş kuruş verecek takım yoktur.

Anca böyle Kazakistan Ligi'nden takımlar çıkar Tuluk gibi onlar verir para.

Ben Umut'un Tuluk takımına gitmesine ses çıkarmam.

Oynayabileceği en iyi takım Trabzonspor'du zaten.

Gitsin Kazak liginde aklı başına gelsin.

Artsit herif (!)

Özcan DUMAN
08.10.2010, 22:24
Umut gitsin diyenler ne çok anlarmışsınız futboldan.

Hiçbir antremanı izlemezsiniz, futbol ve teknik adamlık geçmişiniz başarı larla dolu ve Şenol hocadan çok daha iyi bir kariyere sahipsiniz ki Şenol hoca yanınızda çırak kalır ! Pes!!!

Sizin gibi aklıevvellerin futbolcular üzerinde oluşturduğu bu baskıyla, bu futbol bilgeliği (!) ile de biz daha çoook şampiyonluklar bekler bekler dururuz köşemizde...

Sizin gibi çok bilmişleri, birileri içimizden transfer etmeden ne yazık ki bu takım şampiyonluk göremeyecek. Yazık, çok yazık !

Tangerine Dream
08.10.2010, 22:38
Şu an şu dakikalarda Alman milli takımı topu geriden bu kadar rahat oyuna sokuyorsa Umut gibi rakibe ileride basan bir futbolcumuzun olmayışındandır. Gerçi anti Umutçular böyle şeyleri pek görmezler ama...

Ömer TOPAL
09.10.2010, 01:55
maça girip topa dokunmayan sercandan, şizofren gibi davranan tuncaydan halilden daha faydalı olmazssa ben keserim bu kelleyi bedenimden..bu kadar söylüyorum..Anticiler kızcakmış peh peh peh..çok tırstım

Tatar Kemal
09.10.2010, 11:15
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali umut bulut gibi bal yapmayan arı dün akşam ki milli takımda oynasaydı elbette kötünün en iyisi olurdu. ama umut bulut Trabzonspor'da artık iş yapamaz. bu gerçeği unutmamak lazım.

Ahmet Başkaya
09.10.2010, 13:05
O forma için her dakika hırsla mücadele edeceğinden şüphem yok ondan dolayı güveniyorum her zaman .

Emre7
09.10.2010, 13:20
umut'a aklı fikri Toulose da diyen mantık aynı teklifi sen alsaydın acaba ne yapardın.
Bu adamla birinin oturup konuşması lazım.
Nedir ne değildir.
Bu şekilde yarım sezonu geçtim 1 gün geçirmek eziyettir insana...

Kazım Uzunboy
09.10.2010, 13:27
Toulouse onun için gelecek!

Transfer sezonu bitmek üzereyken Umut'a talip olan Toulouse, bir kez daha Bordo-Mavili kulübün kapısını çalacak.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/8/fft1mm1206931.jpg

Transfer sezonunun bitmesine çok kısa bir süre kala onun adı Toulouse ekibiyle anılmış, ancak konuyu son anda Şenol Güneş veto öderek ipleri koparmıştı. O günlerden sonra Teofilo’nun da form tutmasıyla formasını Kolombiyalı’ya kaptıran ve Jaja ile de sıkı bir rekabet içinde olan Umut Bulut’un Fransa’ya transferi devre arasında tekrar gündeme gelebilir. Bu konuda Toulouse’un kurmaylarının önümüzdeki haftalarda Trabzonspor’un kapısını çalması bekleniyor. Ancak bu kez yönetim konuyu, ilk andan itibaren sorun çıkmaması için Güneş ile beraber, koordineli şekilde yürütmekte kararlı. Fransızlar’ın yapacağı teklif ve diğer forvetlerin performansı Umut’un yeni bir yolculuğa çıkmasındaki etkenler arasında.

Y.Emre Sel/DHA

www.fanatik.com.tr

Ömer TOPAL
09.10.2010, 19:11
adamlar taktı kafayı..Merakım şudur bizim bir şey göremedigimiz adamda bunlar ne görüyor ? keşke herkez kendine bu soruyu sorsa....!

Sefa
09.10.2010, 19:36
Yalı'ya 2 gol atmış tebrikler..

Samet Metin
09.10.2010, 20:30
teklif gelirse gönderelim bence Umut'u...

bir futbolcu hedeflerine ulaşmak için her zaman fırsat yakalayamıyor. Umut defalarca avrupada oynamak istediğini söylemişti. gitsin ve hedefine ulaşsın bence. ama sözleşmesine madde koyduralım; Türkiye'den başka takımlara satılamaz diye... Biz yandık eller yanmasın:D:D

şaka şaka umutkolikler tepeme binmesin şimdi...

Samet Yildirim
09.10.2010, 20:30
2 gol atmasi güzel moral olur...

Oruç
09.10.2010, 20:49
Satsınlar artık. Sıkıldım valla. Bundan bize hayır gelmez.

"Bu" diye hitap ettiğiniz oyuncu Trabzonspor'un sözleşmeli futbolcusu. Sizin gibi "Bu"nun da bir ismi var.

Gökhan KAN
09.10.2010, 20:59
Umutu savunanlarda avatar ve imza hep Umut. Cale de aynı sekilde. Alanzinho yla uğraşmayın diyenler onun fanları. Colmandan ne istiyorsunuz diyenlerin sayısı az değil. Mübarek takımda herkes iyi. Kimseye gitmeli denmiyor. Herkesin koruduğu biri var.

Bıyıklıoğlu
09.10.2010, 21:04
Umutu savunanlarda avatar ve imza hep Umut. Cale de aynı sekilde. Alanzinho yla uğraşmayın diyenler onun fanları. Colmandan ne istiyorsunuz diyenlerin sayısı az değil. Mübarek takımda herkes iyi. Kimseye gitmeli denmiyor. Herkesin koruduğu biri var.
Sende bakıyorum Letchkovu savunuyorsun :D

Oruç
09.10.2010, 21:09

İyi de Gökhan bunda garip olan ne ? Taraftarın beğendiği oyuncuyu savunması ilk değil ki.

Ömer SEVİNÇ
09.10.2010, 21:13
Adam yedek kulübesindeyken bile eleştirilerden kurtulamıyor. Bir de oynasa neler olurdu mazallah..

Gökhan KAN
09.10.2010, 21:19
İyi de Gökhan bunda garip olan ne ? Taraftarın beğendiği oyuncuyu savunması ilk değil ki.

Savunmalara zaten bişey demiyorum. Benim kızdığım şey olaylara taraflı bakmak. Benim kızgınlığım buna. Her hangi bir futbolcu kötü oynuyor, büyük çoğunluk eleştiriyor, ama illa birileri kötülüğünü kabul etmiyor. Bakıyorum avatarlara imzalara o adamdan bişeyler var.

magicyattara
09.10.2010, 21:19
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali umut bulut gibi bal yapmayan arı dün akşam ki milli takımda oynasaydı elbette kötünün en iyisi olurdu. ama umut bulut Trabzonspor'da artık iş yapamaz. bu gerçeği unutmamak lazım.

Bu kanıya nasıl vardınız çok merak ettim inanın..bunu bize de öğretebilir misiniz acaba..yani bu gerçeği şahsen ben kavrayamadım hala..

ilhan
09.10.2010, 21:22
"Umut Bulut'un Trabzonspor'da iş yapamayacağını düşünüyorum" dese kimse bir şey demez. Hangi argümanlar ile "Artık iş yapamaz" deniliyor? İnsanların kendi düşüncelerini söylemelerine asla ve asla hiçbir şey demem -şahsen-. Ama insanların kendi düşüncelerinin "gerçekmiş" gibi davranmasını anlayamıyorum, isimlendiremiyorum.

Oruç
09.10.2010, 21:38
Savunmalara zaten bişey demiyorum. Benim kızdığım şey olaylara taraflı bakmak. Benim kızgınlığım buna. Her hangi bir futbolcu kötü oynuyor, büyük çoğunluk eleştiriyor, ama illa birileri kötülüğünü kabul etmiyor. Bakıyorum avatarlara imzalara o adamdan bişeyler var.

Eksik yanları görmemezlik, söylememezlik genel olarak üzerimize işlemiş bir durum zaten. Her yorum yapan, bir şey söyleyen, kendi söylediklerini "hakikat" olarak kabul ettiği için ortak noktayı bulamıyoruz.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 00:15
e bende şöyle dersem olur mu
ama umut bulut Trabzonspor'da en iyi işi yapar. bu gerçeği unutmamak lazım

sametaydin
10.10.2010, 00:59
Bana göre umut bulut her takıma lazım olan bir oyuncu tipidir.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 02:48
ben toulseye gitmesini istiyorum...belki milli takıma girerde milli takımımız uzun zamandır hasret kaldıgı forvet tipine kavusur..en azından üzerindeki AYYILDIZLI formanın degerini bilir umut.....!

Maçkalı Atmaca
10.10.2010, 02:51
Ben olsam affetmezdim fakat Şenol Hoca affetti. Gitsin. Onun seviyesinde çok golcü var.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 02:53
Ben olsam affetmezdim fakat Şenol Hoca affetti. Gitsin. Onun seviyesinde çok golcü var.

onun seviyesinde Türk statüsündeki golcülere 3 örnek verebilirmisin ben merak ettimde

Maçkalı Atmaca
10.10.2010, 02:57
3 değil 10 örnek veririm istersen. Umut'u bu kadar gözümüzde büyütmemek adına söyledim.

Ömer TOPAL
10.10.2010, 03:43
10 degil ben 3 istedimde henüz gelmiş degil o örnekler

Ahmet Başkaya
10.10.2010, 03:43

Avatarımda Umut var Umut'u savunuyorum . Yeri geldiğinde de en çok eleştiren olurum .

Bu dediklerinin hepsine harfiyen katılıyorum .

Oyuncuyu beğenebilirsin , hayransındır ama varsa eleştirilecek yer eleştirilmeli .

Gitmeli diyorsa birileri onun da belli doğrularla bunu dediği düşünülmeli ama dediğin gibi herkes birini sahiplenmiş . Yanlışına da artık doğru diyecek hal almış .

İşte bu cidden korkutucu .

61_Serhat_61
10.10.2010, 05:39
hadi be toulouse... al sunuda kurtar bizi büyük bi dertten...

Salih Edip
10.10.2010, 10:35
Bu başlıkta herkes yazdığının başına "bana göre","bence" veya sonuna ben böyle düşünüyorum gibi şeyler yazmak zorundamı ?
Zaten herkes kendi düşüncesini yazıyor burada neyi yazacaz başka...

ONUR BEKAR
10.10.2010, 11:18
umut 5 sezondur bu takımda, takıma katkılarını ben hiç göremedim koşmak mı koşuyor, ama gol atamıyor. benim istediğim biri forvet oynuyorsa gol atacak gol kaçırma yarışına girmeyecek. Umut bu takıma yarar sağlamamıştır ve bundan sonrada bir yararını göremeyeğiz. büyük harflerle GITMELI

Ertan 51
10.10.2010, 11:29
umut 5 sezondur bu takımda, takıma katkılarını ben hiç göremedim koşmak mı koşuyor, ama gol atamıyor. benim istediğim biri forvet oynuyorsa gol atacak gol kaçırma yarışına girmeyecek. Umut bu takıma yarar sağlamamıştır ve bundan sonrada bir yararını göremeyeğiz. büyük harflerle GITMELI
Performansını-yaptığını-yapacağını geçtik te bence yıprandığı için gitmeli,
hele hele Liverpool'a elenme sebeplerinden birisi olması üzücü.

Bu ara da imzandaki kadroda sıkıntı yok mu Onur,
nöörmüşsün aman diyim:)

Emre7
10.10.2010, 11:38
Bir umut alttan çıkar mı evet,
ama bu şimdi çıkar mı hayır....
Bize şimdi lazım. İlerde basan 2 çiğerli adam!

Mustafa
10.10.2010, 11:41
Bırakın bu işlleri Liverpool'a elenme sebebiymiş.Sanki eleyecektik Liverpool'u garantisi mi vardı bu işin ?

Emre7
10.10.2010, 11:46

yaşınızı görmesem, hörmet göstermem ama gerçekten komik.
adamlar torresi gerrard'ı trabzona getirmediler.
siz liverpoolu elemekten bahsediyorsunuz.
susalım en iyisi. HA!

Ertan 51
10.10.2010, 12:04

Bırakın bu işlleri Liverpool'a elenme sebebiymiş.Sanki eleyecektik Liverpool'u garantisi mi vardı bu işin ?
Eleyecektik yazmadım,karanti de demedim,haddim olmayarak düşüncemi bildirdim,şimdilik bırakmayım da başka hatam olursa yine uyar ikincisinde bırakıyım,olurmu.

yaşınızı görmesem, hörmet göstermem ama gerçekten komik.
adamlar torresi gerrard'ı trabzona getirmediler.
siz liverpoolu elemekten bahsediyorsunuz.
susalım en iyisi. HA!
Şimdi hörmet etmiş oldun öylemi,Maşallah.
Bu asabiyeti anlayamadım,biri bırak bu işleri der,birisi sus der.
Bu ara da benim ne zaman susacağıma karışma HAA.

Tatar Kemal
10.10.2010, 12:11
Bu kanıya nasıl vardınız çok merak ettim inanın..bunu bize de öğretebilir misiniz acaba..yani bu gerçeği şahsen ben kavrayamadım hala..

bu kanıya şuradan vardım ki aslında sizin de varmanız zor değil: liverpool maçından sonra umut bulut diye bir futbolcu Trabzonspor'da oyanmıyor arkadaş.

oynamıyor. bitti bu adam bitti. artık anlayın ve gerçekleri görün. umut, Trabzonspor için bitmiştir. bu saatten sonra bu adamdan fayda beklemek cehalettir. ve unutmayın umut bulut Trabzonspor'dan daha büyük değildir. bir an önce gitmelidir,. kişiliğine lafım yok umut bulut iyi bir insandır ama Trabzonspor için artık pasif elemandır. hazır para veren varken bunu satalım yerine işe yarar birilerini transfer edelim.

hele hele bjk maçında Şenol Güneş'e yaptığı terbiyesizliği içine sindirenlerin de Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim ben. açıklamasında "hareketim hocama karşı değildi" demiş. peki kimeydi be arkadaş bana mı yaptın yoksa o hareketi.

Mustafa
10.10.2010, 12:17
Eleyecektik yazmadım,karanti de demedim,haddim olmayarak düşüncemi bildirdim,şimdilik bırakmayım da başka hatam olursa yine uyar ikincisinde bırakıyım,olurmu.

Orda bir genelleme olduğunu farkedemedin sanırım bırak bu işleri yazmadım.Bir dahaki seferdede uyarırım hiç merak etme ;)

Travelair
10.10.2010, 12:26
Umut'un 4.5 milyon €'ya yakın bir paraya satılmasına karşı çıktım. Çünkü transfer dönemi bitiyordu ve telafisi yoktu. Ayrıca Teofilo'nun performansında Umut'un canla başla defansa pres yapması büyük önem taşıyor. Fakat gerek özel yaşamı gerekse 1. forvetten alternatif forvet seviyesine çekilmesi performansını olumsuz etkiliyor diye düşünüyorum. O yine canla başla oynarsa takım da yükselir kendisi de, bunu unutmaması lazım

Ertan 51
10.10.2010, 12:35
Orda bir genelleme olduğunu farkedemedin sanırım bırak bu işleri yazmadım.Bir dahaki seferdede uyarırım hiç merak etme ;)

Uyarırsın da kendin çalar kendin oynarsın,ben de etkisi olmaz;)

magicyattara
10.10.2010, 12:35
bu kanıya şuradan vardım ki aslında sizin de varmanız zor değil: liverpool maçından sonra umut bulut diye bir futbolcu Trabzonspor'da oynamıyor arkadaş.

oynamıyor. bitti bu adam bitti. artık anlayın ve gerçekleri görün. umut, Trabzonspor için bitmiştir. bu saatten sonra bu adamdan fayda beklemek cehalettir. ve unutmayın umut bulut Trabzonspor'dan daha büyük değildir. bir an önce gitmelidir,. kişiliğine lafım yok umut bulut iyi bir insandır ama Trabzonspor için artık pasif elemandır. hazır para veren varken bunu satalım yerine işe yarar birilerini transfer edelim.

hele hele bjk maçında Şenol Güneş'e yaptığı terbiyesizliği içine sindirenlerin de Trabzonspor'luluğundan şüphe ederim ben. açıklamasında "hareketim hocama karşı değildi" demiş. peki kimeydi be arkadaş bana mı yaptın yoksa o hareketi.

Evet oynamıyor,çünkü yedek..

Bakmak istediğiniz gibi bakmayın..objektif olun..

Umut'un performansında bir düşüş olduğuna inanmıyorum..oynamayan adamın performansını tartacak halimiz yok..
Sonradan oyuna girip aldığı maçlar var..hazırladığı pozisyonlar var gol olmayan..
Teofilo'nun yedeğinde bekleyecek adam değil Umut..eğer işin içinde başka hesaplar yoksa,Umut'a o kulübede yazık oluyor..

Mustafa Yüksek
10.10.2010, 12:36

Şanssızlığıma yaptım diyor adam...Nedir derdiniz anlamıyorum ki..Son dakikalarda oyuna gireceksin, hazırlanıyorsun, o sırada arkadaşın sakatlanıyor...Oyuna giremiyorsun..Buna sinirlendim diyor..Uşak futbolculuk yapacak, bir de size hesap verip, inandırmaya çalışacak...Siz ikna olmazsanız gitmesi gerekecek...

Her oyuncunun formsuz dönemleri olur...Bu formsuz dönemimde düzelmek için çaba harcamadığını düşünen var mı? Yeter artık da bırakın uşağın peşini...Eğer Şenol hoca faydalı olamayacağını düşünürse, yollar ayrılır...Ben Umut'un daha yapacaklarının olduğunu düşünüyorum...

Son bir hatırlatma..Ömer Aysan bu takımdan neden ayrıldı hatırlayan var mı? Performansı gayet iyi olan, ihtiyacımız olan bir oyuncuydu...Ancak saha dışı yaşantısı ve karakteri nedeniyle takımdan uzaklaştırıldı..Eğer dediğiniz tepki Şenol hocaya olsaydı, Umut şu anda hala takımımızda olmazdı..Komplo teorilerinizi de rafa kaldırın artık...

Ahmet Başkaya
10.10.2010, 12:39
Şanssızlığıma yaptım diyor adam...Nedir derdiniz anlamıyorum ki..Son dakikalarda oyuna gireceksin, hazırlanıyorsun, o sırada arkadaşın sakatlanıyor...Oyuna giremiyorsun..Buna sinirlendim diyor..Uşak futbolculuk yapacak, bir de size hesap verip, inandırmaya çalışacak...Siz ikna olmazsanız gitmesi gerekecek...

Her oyuncunun formsuz dönemleri olur...Bu formsuz dönemimde düzelmek için çaba harcamadığını düşünen var mı? Yeter artık da bırakın uşağın peşini...Eğer Şenol hoca faydalı olamayacağını düşünürse, yollar ayrılır...Ben Umut'un daha yapacaklarının olduğunu düşünüyorum...

Son bir hatırlatma..Ömer Aysan bu takımdan neden ayrıldı hatırlayan var mı? Performansı gayet iyi olan, ihtiyacımız olan bir oyuncuydu...Ancak saha dışı yaşantısı ve karakteri nedeniyle takımdan uzaklaştırıldı..Eğer dediğiniz tepki Şenol hocaya olsaydı, Umut şu anda hala takımımızda olmazdı..Komplo teorilerinizi de rafa kaldırın artık...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Yeter bencede binbir türlü asılsız şey uydurup kendinizi de inandırmayı kesin .

Emre7
10.10.2010, 12:39

umuta oyunu kaybetme nedeni diyorsunUZ!
sonrada sen bana nasıl karışırsın diyorsun.
yapıcı değil yıpratıcı eleştirilerin kim olursa olsun arkasındayım.
Adamlar gerek orda gerek burda kendilerine o kadar güvenip as oyuncuları olmadan maça çıkabildiler. siz kaçan 1 gole bütün işi umutun kafasına yıkabilecek kadar büyük düşünüyorsunuz. O zaman HA! sözünü kullandım. Yoksa banane !

Ahmet Başkaya
10.10.2010, 12:42
Adamlar gerek orda gerek burda kendilerine o kadar güvenip as oyuncuları olmadan maça çıkabildiler. siz kaçan 1 gole bütün işi umutun kafasına yıkabilecek kadar büyük düşünüyorsunuz. O zaman HA! sözünü kullandım. Yoksa banane !

1 cümleden ne güzel analiz yapmışsınız yahu , evet Umut Liverpool'a elenme sebeplerinden biridir ...

Neresi yanlış bu cümlenin ...

Bir de yaşça büyüklerimize hitap ederken biraz daha saygılı olalım haddime değil ama sadece bir öneri , tecrübelerinden faydalanacağımız çok abimiz yok olanların değerini bilelim .

Oğuz ZEYTİN
10.10.2010, 12:43
Keşke oyuncu transferi gibi forumlar arası taraftar transferi de olsa.

Mesela, Toulouse ( bu sayfada Trabzonspor'dan daha çok yazılan sıradan bir takım), Umut (4 yıldır Süper Lig'de en fazla gol atan ikinci oyuncu ve buna rağmen hala golcü değil diye eleştiriliyor)'u istemeye geldiğinde yapılan pazarlıklarda Umut'u vermese yönetim ama bizim azılı Umut karşıtlarını Toulouse'a gönderse...

O ki Umut'tan bu kadar rahatsız oluyorlar.

Bir de şu var: Neden gün aşırı bir insan üzerine olumsuz yazılar durup dururken yazılır. Ortada maç yok, olay yok... Takıntı olsa gerek...

(Düzeltme: Dünkü hazırlık maçında iki gol atması bu arkadaşları rahatsız etmiş anlaşılan. Olsun, bu da geçer beyler, sıkmayın canınızı...)

NOT: İnadına Umut inadına Bulut!!!

Emre7
10.10.2010, 12:47
1 cümleden ne güzel analiz yapmışsınız yahu , evet Umut Liverpool'a elenme sebeplerinden biridir ...

Neresi yanlış bu cümlenin ...PES!......

Bir de yaşça büyüklerimize hitap ederken biraz daha saygılı olalım haddime değil ama sadece bir öneri , tecrübelerinden faydalanacağımız çok abimiz yok olanların değerini bilelim .

haddimi aştığımın farkındayım. Ama desturumu nerde alacağımıda bilirim

Ahmet Başkaya
10.10.2010, 12:50
PES!......

haddimi aştığımın farkındayım. Ama desturumu nerde alacağımıda bilirim

Neye pes ?

Yanlış anladıysam söyle pes ne için ?

Estagf , haddime olmadığını belirttim zaten .

Ertan 51
10.10.2010, 13:02
Yav alttaki yazım senin alıntın,
orda nasıl bir yıkıcılık gördünüz arkadaş yapmayın etmeyin Allahınızı severseniz.Yazmayalım mı düşüncemizi,destur la mı girelim başlıklara,dediğin yanlışı yapanlar olursa git onlarla uğraş ama ben de 1 tane tarifine uygun mesaj bulamazsın.

insan51 tarafından yazılan

Neresi yanlış bu cümlenin ...

Ahmet'im teşekkür ederim kardeşim,gönlüne kurban senin.
Yeniden yeniden okuyorum yazdıklarımda hatamı göremiyorum,bu başlığa da çok yazmam,hiç bi topçumuza art niyetli olmam,sabah sabah baya bi şaşırdım ya hayırlısı bakalım.

Ahmet Başkaya
10.10.2010, 13:07
Ahmet'im teşekkür ederim kardeşim,gönlüne kurban senin.
Yeniden yeniden okuyorum yazdıklarımda hatamı göremiyorum,bu başlığa da çok yazmam,hiç bi topçumuza art niyetli olmam,sabah sabah baya bi şaşırdım ya hayırlısı bakalım.

Teşekkür etmene gerek yok Ertan Abi , sadece dediğin gibi ben de şaşırdım ...

Arkadaşın eleştirdiği cümleyi okudum , cidden de dediğin cümlede ne bir yanlışlık gördüm ne de bir artniyet .

Ama Emre'nin de bir artniyeti olduğuna inanmıyorum , o da sakin okuyunca anlayacaktır diye düşünüyorum .

Travelair
10.10.2010, 13:08
Umut milli takıma neden çağrılmıyor ben bunu merak ediyorum. Halil daha mı iyi?

Ertan 51
10.10.2010, 13:12
Aynısını bende düşündüm diyeceğim ama Mustafa ve Emre inanmayacak ;)
Ama şahidim var,benim büyük oğlana sorabilirsiniz:)

MARATON_61
10.10.2010, 13:33
gitmek isdeyene dur demeyeceksin yollayacaksin artik ondan takima bir fayda gelmez

Murat'
10.10.2010, 13:44
Kasimpasa macinda gol umudumuz olacak, golle doneceginden hic kuskum yok.

Mirva
10.10.2010, 15:07
Umut gol gol gol :)

Asi Çaykaralı61
10.10.2010, 15:17
Haydi Umut sana güvenimiz tam İNŞALLAH gol orucunu bozacaksın ve maçdan da 3 puanla ayrılacağız

.....
10.10.2010, 15:54
Umut tan Kasımpaşa maçında gol bekliyorum :)

hamucera
10.10.2010, 17:56
liverpol maçında oynasa yine elenecektik belkide o zamanda oynadın da ne oldu senin yüzünden elendik olacaktı, oynamadı keşke oynasa tam da onun gibi takım oyundan düştüğünde yıpratıcı oyuncu lazımdı deniliyor, bir kesimde onun gitmek için rest çektiğinden kadro dışı kaldığına inanıyor, ama işin gerçeğininde o olmadığı anlaşıldı zaten.

Umut iyidir değildir tartışmasına girmeyeceğim hiç kimseyle burada herkes futbol bilgini nede olsa, ben bilmiyorum futbolu bu kadar futbolu bilenler arasında. herkes kadro kurar ama kendi kadrosu olmadığında ve takım kazanamadığında haklıdır kendine göre, Umut şu an pek iyi değil bu bir gerçek, ama daha da kötü olması için çaba gösterilmesine gerek yok. Umut gideceği söylentileri çıkınca bu maç lazım, zaten transfer yapamayız gitmemeli, tamda maç öncesi diyenler, elendiğimizde keşke defolup gitseydin demeye başladı hemen. Bu nedenle şartsız bir şekilde Umut'u eleştirenlere cevap vermek pek mantıklı değil

Fatih
10.10.2010, 23:12
Mantıklı açıklaması yok.:)

SEDAT
10.10.2010, 23:26
- O Paraya Satılmalıydın , Kafa Gitmiş Belli , Sana Kızmıyorum Umut , Ama Gitmelisin Yada Kafanı Düzelt , İstemedende Olsa Takımı Sabote Ediyosun...

magicyattara
10.10.2010, 23:28
Umut neden Milli takıma çağrılmıyor?

-Çünkü kendi taraftarının bu kadar karşı olduğu bir adamı Milli takıma çağırmamak için,seçicilerin elinde önemli bir bahane var..yoksa kıçını kaldıramayan Semih'in yerine,rakip stoperlere nefes aldırmayan,kendi orta sahasını ise rahatlatan bir Umut lazım aslında..

Geçen sezon ki fener kupa maçında performansını sezonun en üst noktasına çıkaran Umut'un,yeni sezonda kulübeye çekilmesi de Milli olmasının önünü kapatmıştır..Şenol hoca ne yapmak istiyor anlamış değilim hala..

Tatar Kemal
11.10.2010, 10:01
"Trabzon'un golcüsüne yol göründü

Umut Bulut konusunda flaş gelişme... Şenol Güneş izin verdi.. Yeni teklif gelirse Trabzonspor'un golcüsü gidiyor...

Sezon başında Toulouse'a transferi son anda yatan golcü konusunda flaş gelişme... Şenol Güneş izin verdi; Yeni teklif gelirse Umut Bulut gidiyor.

Sezon başında Toulouse'a gitmek istedi, Şenol Güneş izin vermedi. Artık Trabzonspor'un forvetteki alternatifleri çoğaldı, Güneş'ten de Umut'un transferi için onay çıktı. Devre arasında Fransız ekibinden teklif gelirse, golcü futbolcu satılacak.

Süper Lig’de geride kalan 7 haftada beklentilerin hayli uzağında kalan Umut Bulut yol ayrımında. Sezonun başlamasına kısa bir süre kala Toulouse’dan teklif alan ve Fransız temsilcisine gitmek isteyen Umut’a, teknik direktör Şenol Güneş’ten onay çıkmamıştı.

Güneş, transfer konusunda Bordo-Mavili yönetimle karşı karşıya gelmiş, hücumdaki alternatif yokluğuna vurgu yapıp, “O yoksa, ben de yokum” mesajı vermişti.

Bunun üzerine Umut Bulut takımda kalmıştı. Ancak tecrübeli forvetin gerek sezona iyi başlayamaması, gerekse kafasının karışık olmasından dolayı bu kez Şenol Güneş’in, Umut’un satılmasına sıcak baktığı belirtildi.

Yönetimle konuştu
Teofilo’nun form yakalaması, Jaja’nın da her geçen gün takıma alışmasıyla birlikte istediği golcü alternatiflerini bulan Güneş’in, konuyla ilgili yönetimle bir araya geldiği öğrenildi.

Yapılan görüşmede tecrübeli hocanın, devre arasında Toulouse’dan iyi bir teklif gelmesi halinde Umut’un satılmasına izin vereceği ifade edildi. Bunun üzerine Bordo-Mavili yönetim de gelecek olası teklifleri ciddi şekilde değerlendirmeye almaya karar verdi."

inşallah doğru haberdir. dua edelim de toullouse vazgeçmiş olmasın. Allah'ım kurtar bizi bu dertten.

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2010, 10:05
gidecekse yolu açık olsun.sezon başında yollanması yanlış olurdu çünkü transfer sezonu bitiyordu .ama devre arası gidebilir.tabi yeri doldurulacaksa...

Tatar Kemal
11.10.2010, 10:54
Umut neden Milli takıma çağrılmıyor?

-Çünkü kendi taraftarının bu kadar karşı olduğu bir adamı Milli takıma çağırmamak için,seçicilerin elinde önemli bir bahane var..yoksa kıçını kaldıramayan Semih'in yerine,rakip stoperlere nefes aldırmayan,kendi orta sahasını ise rahatlatan bir Umut lazım aslında..

Geçen sezon ki fener kupa maçında performansını sezonun en üst noktasına çıkaran Umut'un,yeni sezonda kulübeye çekilmesi de Milli olmasının önünü kapatmıştır..Şenol hoca ne yapmak istiyor anlamış değilim hala..

hadi umut bulut kendi taraftarının karşı olduğu bir oyuncu olduğu için milli takıma çağrılmıyor diyelim peki ya egemen korkmaz, serkan balcı, engin baytar neden çağrılmıyor sence? bu taraftar onlara da mı karşı?

yanlış teşhis koyuyorsunuz. umut bulut gese, febe ya da bejeke de oynuyor olsaydı her milli maça çağrılırdı. o bizim genel şanssızlığımız. bakın selçuk inan'ı milli takıma gönderdik adamı ilk onbire bile almıyorlar. ama selçuk, bizans takımlarından birinde oynuyor olsaydı her maça ilk onbir çıkardı.

o sebeple olayın umut bulut karşıtlığıyla alakası yok. federasyonun, Trabzonspor düşmanlığıyla alakalı bir durum.

ErtuGrul
11.10.2010, 10:58
Adamimsin Umut, Insallah en kisa zamanda formana ve formuna kavusursun..

UğuR
11.10.2010, 18:08
Umut için 5 milyon euro
11 Ekim 2010 / 17:29
Fransız Mercato365 isimli site Toulouse'un Umut Bulut'u transfer etmek için 5 milyon euro'yu gözden çıkardığını yazdı.

Fransız Mercato365 isimli site Toulouse'un Umut Bulut'u transfer etmek için 5 milyon euro'yu gözden çıkardığını yazdı. Sezon başında Bulut'u transfer edemeyen Toulouse'un, golcü futbolcu için Bordo-Mavili ekiple görüşmelerini sürdürdüğü, Trabzonspor'un Umut'u satmaya, Umut'un da Fransa'ya gitmeye sıcak baktığı iddia edildi.

Kazım Uzunboy
11.10.2010, 18:29
Trabzonspor Umut'u satmaya sıcak bakmasa 5 milyon euro belki verirler ama Trabzonspor da bu işe sıcak bakıyorsa o kadar vermezler..

Bıyıklıoğlu
11.10.2010, 20:28
Kasımpaşa maçından sonra Umut'u yerden yere vuranları özellikle bu sayfaya bekliyorum.İddaalıyım da Kasımpaşa maçında göreceğiz nasıl olduğunu.O günün akşamına kadar da bu başlığa daha yazı yazmak yok.Ama o akşam Umut şu ağır eleştirilere cevap verirse sahada, bende o ağır eleştirilere burada cevap vereceğim.Haa yok olmadı yanıldım mı o zaman da çıkar burada özürümü dileyeceğim.Ama özellikle o akşamı burada o bir hata yapsada şu başlığa girip yerden yere vurmak için tetikte bekleyenler var ya onları bekliyorum...

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2010, 20:42
kimse umuta 5 milyonluk teklif yapmaz .haber tamamen uydurma...

.....
11.10.2010, 21:28
Umut bu hafta gol atacak içime doğuyor :p:)

Kaan
11.10.2010, 22:59
Gitmesine olumlu bakıyordum ben de her zaman. Hem Umut için, hem de içimizdeki bazı futbol ulemaları için.. O ulemaların gerçekleri görebilmesi için. Fakat zaman yanlıştı..

Devre arası gönderilmezsin de gidersin inşallah Umut! Hem de onurlu, gururlu bir şekilde, takımına para kazandırarak..

Bakalım değerin ne zaman anlaşılacak. Yerini şu kadroda doldurabilecek adam var mı ? Yok. Peki yerini doldurabilecek adam alınacak mı ? Hiç sanmıyorum.

Üzerinde hangi forma olursa olsun, hep destek; tam destek! Eğer gidersen -ki öyle gözüküyor- Fransa'da 61 numaralı formayı gururla taşıyacağına inanıyorum.

Ha bu arada Kasımpaşa'yı boş geçmezsin, güveniyorum. :)

buroli
11.10.2010, 23:02
giderse takım için kötü olur yerini zor doldururuz

İlyas Onat
11.10.2010, 23:19
100'lere ermeden bir yere gitmek yok Umut.

Çilen dolmadı henüz. Ha gayret!

magicyattara
11.10.2010, 23:41
hadi umut bulut kendi taraftarının karşı olduğu bir oyuncu olduğu için milli takıma çağrılmıyor diyelim peki ya egemen korkmaz, serkan balcı, engin baytar neden çağrılmıyor sence? bu taraftar onlara da mı karşı?

yanlış teşhis koyuyorsunuz. umut bulut gese, febe ya da bejeke de oynuyor olsaydı her milli maça çağrılırdı. o bizim genel şanssızlığımız. bakın selçuk inan'ı milli takıma gönderdik adamı ilk onbire bile almıyorlar. ama selçuk, bizans takımlarından birinde oynuyor olsaydı her maça ilk onbir çıkardı.

o sebeple olayın umut bulut karşıtlığıyla alakası yok. federasyonun, Trabzonspor düşmanlığıyla alakalı bir durum.

O halde Umut da çağrılabilir diyorsun..ki daha önce de çağrılmıştı..2 ya da 3 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam..

Hakan Karadirek
12.10.2010, 01:43
Aldığımız duyumlara ve okuduğumuz çoğu habere göre Umut devre arasında %90 gidecek. Bizim temennimiz kesinlikle %10luk ihtimâlin gerçekleşmesi. Ama eğer ki giderse de bir nebze sevinmiş olacağız. Umut haberlerine "üstüne para da istiyorlar mı ?" diyerek komik olduğunu düşünen takımına mükemmel derecede destek veren(!) taraftarlarımızın Umut gittikten sonra "Keşke.." diyeceği anlar çok olacak ve bizde o zaman onlarla dalga geçeceğiz. Nerede olursan ol arkanda olacağız Umut, Bordo-Mavili forma için akıttığın ter ve verdiğin emek unutulmaz !

r9emre
12.10.2010, 02:01
Ahahahaha Umut niye milli takımda değil diyen bile var o zaman zaten soğuduğum milli takımı bırakırdım herhalde.Umut'dan bahsediyoruz yapmayın gözünüzü seveyim. :D :D

ErtuGrul
12.10.2010, 02:38
İnadına Umut Bulut ! (http://www.facebook.com/UmutBulutFanPage) Aldığımız duyumlara ve okuduğumuz çoğu habere göre Umut devre arasında %90 gidecek. Bizim temennimiz kesinlikle %10luk ihtimâlin gerçekleşmesi. Ama eğer ki giderse de bir nebze sevinmiş olacağız. Umut haberlerine "üstüne para da istiyorlar mı ?" diyerek komik olduğunu düşünen takımına mükemmel derecede destek veren(!) taraftarlarımızı...n Umut gittikten sonra "Keşke.." diyeceği anlar çok olacak ve bizde o zaman onlarla dalga geçeceğiz. Nerede olursan ol arkanda olacağız Umut, Bordo-Mavili forma için akıttığın ter ve verdiğin emek unutulmaz !

Hayatın boyunca hep gül..See More

http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs792.snc4/67201_444626442298_133934367298_4950273_3796517_s. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=444626442298&set=a.264387102298.138679.133934367298&ref=nf) inadina Umut BUlut sayfasindan..

Dualariniz kabul olacak futbol ulemalari...

Mustafa ÖZDEMİR
12.10.2010, 07:15
giderse çok pişman olacağız .ama iş işten geçmiş olacak ...

Tangerine Dream
12.10.2010, 09:36
Ahahahaha Umut niye milli takımda değil diyen bile var o zaman zaten soğuduğum milli takımı bırakırdım herhalde.Umut'dan bahsediyoruz yapmayın gözünüzü seveyim. :D :D

Semih, Tuncay ve Halil'in şu anki, ya da genel performanslarıyla Umut'dan daha iyi olduklarını iddia ediyorsun yani?

Ayrıca Umut'a olan antipatin, çağırıldığı takdirde sana Milli Takım'ı desteklemeyi bıraktıracak derecedeyse problemi Umut'da değil, kendinde ara.

Armağan Dere
12.10.2010, 09:53
5 Milyon Euro doğru bir rakam ise (ki hiç sanmıyorum) hemen hemen satılmalı...devre arası Emenike alınmalı...

Tatar Kemal
12.10.2010, 09:57
O halde Umut da çağrılabilir diyorsun..ki daha önce de çağrılmıştı..2 ya da 3 yıl önce yanlış hatırlamıyorsam..

bana kalırsa umut bulut milli takıma çağrılmalı. Trabzonspor'da başarılı olamaması tamamen psikolojik. çünkü kafa olarak Trabzonspor'u bitirmiş durumda. ama milli takımda ileride rakibe basacak tek futbolcu umut'tur. gerçi almanya maçında gördük ki milli takımın yarı sahayı geçmeye mecali yok. 10-15 dakika biraz baskı kurduk o kadar. eğer umut bulut Trabzonspor'da değil de febe, gese ya da bejeke'nin futbolcusu olsaydı her milli maça zaten çağrılıyor olurdu. işte nihat kahveci, aurelio, servet çetin, gökhan gönül, sabri sarıoğlu örneği ortada. adamlar kendi takımlarında aylardı maç oynamamış ama direk milli takıma çağrılıyor. umut'Un tek şansı Trabzonspor futbolcusu olmak. hatta sezon başında toulouse transferi gerçeklemiş olsaydı umut hem almanya hem de azerbaycan maçına mutlaka çağrılmış olurdu. oğuz çetin pisliğinin garezi var bize işte. tıpkı fatih terim gibi.

Mesut
12.10.2010, 09:58
İnadına Umut Bulut
Adamımsın
Senle uğraşanlara Sahada Cevabını Vereceksın Eminim

Tatar Kemal
12.10.2010, 10:02
giderse çok pişman olacağız .ama iş işten geçmiş olacak ...

umut bulut giderse neden pişman olacağız söyler misin acaba? şunu ne zaman anlayacağız çok merak ediyorum: hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir. hele hele liverpool maçı gibi çok önemli bir maç öncesi bu takımı sırtından hançerleyen "ben bu maçta oynamak istemiyorum hazır menajerlerde buradayken izin verin gideyim" diyen bir futbolcunun Trabzonspor da yeri olmamalı.

umut bulut gider yerine daha iyisi gelir. dünya üzerinde başka futbolcu mu kalmadı. Trabzonspor sadece umut bulut sayesinde bir yerlere gelecek kadar küçük bir takım mı? 4 milyon euro veriliyorsa bence hemen satılmalı, kulüp biraz para kazansa kötü mü olur. inadına umut bulutçulara seslenmek istiyorum sezon başında beri kaç gol attı bu futbolcu ve kaç maçta isteyerek oynadı. ve bundan sonra kaç gol atar ve isteyerek oynar. adam kafa olarak bitmiş. bırakalım gitsin biz de biraz para kazanalım.

Mesut
12.10.2010, 10:05
umut bulut giderse neden pişman olacağız söyler misin acaba? şunu ne zaman anlayacağız çok merak ediyorum: hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan büyük değildir. hele hele liverpool maçı gibi çok önemli bir maç öncesi bu takımı sırtından hançerleyen "ben bu maçta oynamak istemiyorum hazır menajerlerde buradayken izin verin gideyim" diyen bir futbolcunun Trabzonspor da yeri olmamalı.

umut bulut gider yerine daha iyisi gelir. dünya üzerinde başka futbolcu mu kalmadı. Trabzonspor sadece umut bulut sayesinde bir yerlere gelecek kadar küçük bir takım mı? 4 milyon euro veriliyorsa bence hemen satılmalı, kulüp biraz para kazansa kötü mü olur. inadına umut bulutçulara seslenmek istiyorum sezon başında beri kaç gol attı bu futbolcu ve kaç maçta isteyerek oynadı. ve bundan sonra kaç gol atar ve isteyerek oynar. adam kafa olarak bitmiş. bırakalım gitsin biz de biraz para kazanalım.

hım nerden biliyosun böyle dediğini ?

Armağan Dere
12.10.2010, 10:08
Umut en masum karakterdir(!)...Umut sütten çıkmış ak kaşıktır...Umut touluse'a hiç gitmek istememiş Şenol Güneş onu zorla göndermek istemiş,ters düştüğü için kadro dışı bırakmıştır(!)..Umut hariç herkes suçludur(!)

Mesut
12.10.2010, 10:14
Umut en masum karakterdir(!)...Umut sütten çıkmış ak kaşıktır...Umut touluse'a hiç gitmek istememiş Şenol Güneş onu zorla göndermek istemiş,ters düştüğü için kadro dışı bırakmıştır(!)..Umut hariç herkes suçludur(!)

sizlerden masum olduğu kesin

ilhan
12.10.2010, 10:17

Hem de Brezilya'ya karşı tek forvet oynatmıştı Fatih Terim. Ey gidi ya. :)

Bdeniz_61
12.10.2010, 10:18
Semih, Tuncay ve Halil'in şu anki, ya da genel performanslarıyla Umut'dan daha iyi olduklarını iddia ediyorsun yani?

Ayrıca Umut'a olan antipatin, çağırıldığı takdirde sana Milli Takım'ı desteklemeyi bıraktıracak derecedeyse problemi Umut'da değil, kendinde ara.
:alkış::alkış::alkış:

Tangerine Dream
12.10.2010, 10:58
Siz, Umut'un yerine gelen forvete en ufak tökezlemesinde veya formsuz bir döneminde Umut'a yaptığınız acımasız eleştiri ve hakaretlerinizi bu sayfaya dökerken Umutçu dediğiniz arkadaşlar o futbolcuyu da Umut'u size karşı savundukları gibi savunacaklardır.

Mesele, zihniyet meselesi.

Travelair
12.10.2010, 11:05
Umut için 5 milyon euro
11 Ekim 2010 / 17:29
Fransız Mercato365 isimli site Toulouse'un Umut Bulut'u transfer etmek için 5 milyon euro'yu gözden çıkardığını yazdı.

Fransız Mercato365 isimli site Toulouse'un Umut Bulut'u transfer etmek için 5 milyon euro'yu gözden çıkardığını yazdı. Sezon başında Bulut'u transfer edemeyen Toulouse'un, golcü futbolcu için Bordo-Mavili ekiple görüşmelerini sürdürdüğü, Trabzonspor'un Umut'u satmaya, Umut'un da Fransa'ya gitmeye sıcak baktığı iddia edildi.

Eğer Umut'un yerine transfer yapamamışlarsa haber doğru olabilir. Teknik direktörünün ısrarı da biliniyor. Zaten başkan bizzat açıklamıştı yaklaşık 4,5 milyon € kazanacaktık diye. 5 de mantıklı bir rakam. Fransız kulüpleri yeri gelir peşin parayla çalışır. Satılırsa umarım peşin parayla olur. Satılmazsa da umarım bu çıkan haberler en azından futbolcu üzerinde ki gerilimi alır ve yeniden eskisi gibi performans vermeye başlar

magicyattara
12.10.2010, 11:27
Umut'u Toulouse'a satmaya çalışıp,Liverpool maçı öncesi takımda kaosa neden olan kişinin başkan Sadri Şener olduğu söyleniyor..burda hala Umut'ta suç arayanları hayretle takip ediyorum..

Umut 5 milyon euro etmez diyenler,eğer Toulouse bu parayı verirse-ki 4 milyonu zaten vermişlerdi-ne söyleyecekler merak ediyorum..futbolun önde gelen bir ülkesi,alacağı bir futbolcuyu defalarca izleyip öyle almaya karar veren bir sistemin temsilcisi işi bilmiyor,siz biliyorsunuz..bravo sizlere..

Gökhan KAN
12.10.2010, 11:31
Umut'u mu arayacağız ?
Sadece tarihimizdeki çok iyi futbolcuları ararız. Onlarda belli zaten. Bir tanesi Selçuk mesela. Hüseyin giderkende çok ararız deniyordu. Çok mu arıyoruz şimdi.

Gökhan KAN
12.10.2010, 11:47
Tabi bunlar sizin görüşünüz. Ben Umut'u arayacakların Taraftarımızın yüzde 3 ünü bile geçeceğini düşünmüyorum. Benim aklıma dahi gelmez. Anca şöyle gelir. Çok rezalet bir yabancı alırsın. Umut bundan iyiydi derim. O da kulübün transfer politikasıyla ilgili. Bende Umut'un yeteneklerini kısıtlı gördüğüm için, alacağımız adamın Umut'tan daha kısıtlı yeteneklı olacağını sanmıyorum.

sametaydin
12.10.2010, 16:11
Türkiyenin en iyi forvet oyuncusudur umut bulut kim ne derse desin ben böyle düşünüyorum. 5 m euro ya bile satmazdım ben açıkçası ama gitmek istiyorsa da yapacak bişey yok. Umarım gideceği yerde başarılı olur. Umut bulut gider daha iyisi gelir diyenler nerde daha iyisi bulun getirin. Çünkü trabzonspor bunu beceremiyor. Gittik teofiloyu aldık. Sizce teofilo umuttan iyi mi, bence değil. Daha iyisini bulun ondan sonra satın bari.

r9emre
12.10.2010, 22:34

Hayır ben 2 maçta da Mevlüt'ün oynamasını istiyordum.Ayrıca Halil her maç ilk 11 başladığı düşünülürse Frankfurt'da oda daha önde olması normal.Tuncay ile Semih ise geçmişte yaptıklarından beslenen parazitler.Ama doğru Umut Bulut oynasaydı biz Liverpool'uda eleyecektik tek o yüzden elendik biz haklısınız. :D

r9emre
12.10.2010, 22:36
Türkiyenin en iyi forvet oyuncusudur umut bulut kim ne derse desin ben böyle düşünüyorum. 5 m euro ya bile satmazdım ben açıkçası ama gitmek istiyorsa da yapacak bişey yok. Umarım gideceği yerde başarılı olur. Umut bulut gider daha iyisi gelir diyenler nerde daha iyisi bulun getirin. Çünkü trabzonspor bunu beceremiyor. Gittik teofiloyu aldık. Sizce teofilo umuttan iyi mi, bence değil. Daha iyisini bulun ondan sonra satın bari.

Teknik,sırtı dönük oyun anlayışı,son vuruş özellikleri bakımında düşünürsek 10 gömlek üstün Umut'dan.Bu sene her maçta da Umut'dan daha fazla koştu.İnanmayanla açıp bakabiliriz ikisinin de 90 dakika oynadığı maçlarda ne kadar koştuğuna?

Özcan DUMAN
13.10.2010, 00:30
Teknik,sırtı dönük oyun anlayışı,son vuruş özellikleri bakımında düşünürsek 10 gömlek üstün Umut'dan.Bu sene her maçta da Umut'dan daha fazla koştu.İnanmayanla açıp bakabiliriz ikisinin de 90 dakika oynadığı maçlarda ne kadar koştuğuna?

Allah aşkına yapmayın.

Hadi golcülüğü deyin, tekniği deyin başka şeyler deyin ama koşması ve pres yapmasıyla bari kıyaslamayın Umut ile Teo'yu.

Teo'ya pres yapıp savunmayı yıpratıyor, Umut'tan çok koşuyor diyen birine ne diyeyim... Üstelik renktaşım ...

Yerine Emenike'yi alalım diyenler de biraz lütfen haberleri takip etsin. Şimdiden GS ile adı anılıyor ve kendisi de bunu istediğini açık açık söylüyor.

Gidecekse yerine mutlaka Teo'dan daha güçlü bir golcü alınmalı, sonra hakkında ve hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun...

Kazım Uzunboy
13.10.2010, 04:43
Umut'tan mesaj var

Bordo-Mavili ekibin ismi sürekli transfer söylentileriyle anılan forveti Umut Bulut, şu andatakımının başarısı dışında birşey düşünmediğini söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/12/fft1mm1211627.jpg

Devre arasında Toulouse yönetiminin renklerine bağlamak için tekrar harekete geçeceği tecrübeli golcü, transfer dedikodularıyla hiç ilgilenmediğini belirtip, “Tamamen Trabzonspor’a konsantre olmuş durumdayım. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr

Tatar Kemal
13.10.2010, 09:42
Umut'tan mesaj var

Bordo-Mavili ekibin ismi sürekli transfer söylentileriyle anılan forveti Umut Bulut, şu andatakımının başarısı dışında birşey düşünmediğini söyledi.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/12/fft1mm1211627.jpg

Devre arasında Toulouse yönetiminin renklerine bağlamak için tekrar harekete geçeceği tecrübeli golcü, transfer dedikodularıyla hiç ilgilenmediğini belirtip, “Tamamen Trabzonspor’a konsantre olmuş durumdayım. Takımın başarısı için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr

iyi hadi bakalım inşallah bizi utandırırsın. en azından devre arasında gidene kadar bir iki gol at bari.

Ömer TOPAL
13.10.2010, 13:08
bizde bi hoca vardı körlere yolmu gösteriyordu ne...güzel bir laftı geldi aklıma...şu adam klübeye gittikten sonra ileri uçtaki sıkıntılarımı fark etmeyenler var...teo armut piş agzıma düş golcusüdür..he kötümü aslaa severim usagı...ama o ayrı bu ayrı....dert etmeyin..kasımpasa macından sonra ilk 11 e yine yerleşicek umut..SİZ İSTESENİZDE İSTEMESENİZDE

Mustafa Yüksek
13.10.2010, 13:14
5 veriyorlarsa (ki yalandır kesin) satalım...Bu nasıl bir cümle ya? Arkadaş bir düşün, bir dur kendine bak..Neden bu adama 5 milyon veriyorlar diye sor kendine? Bir kere sor ne olur?

lazkopatfaroz
13.10.2010, 13:31
5 veriyorlarsa (ki yalandır kesin) satalım...Bu nasıl bir cümle ya? Arkadaş bir düşün, bir dur kendine bak..Neden bu adama 5 milyon veriyorlar diye sor kendine? Bir kere sor ne olur?

Verebilirler.. Paraları vardır verirler. Biz nasıl Alanzinho'ya 4 milyon euro verdik ? Bjk Tabata'ya , Fb Topuz'a nasıl o kadar para verdi ?

Yüksek paralar veriliyor diye bu oyuncu iyi oyuncu anlamına mı gelir ?

Bu yaştan sonra kimse bu rakamları vermez, verilen rakamlar ligimiz açısından yüksek rakamlar. Bu sebepten dolayı satılmalı.

Mustafa Yüksek
13.10.2010, 13:56
Verebilirler.. Paraları vardır verirler. Biz nasıl Alanzinho'ya 4 milyon euro verdik ? Bjk Tabata'ya , Fb Topuz'a nasıl o kadar para verdi ?

Bu yaştan sonra kimse bu rakamları vermez, verilen rakamlar ligimiz açısından yüksek rakamlar. Bu sebepten dolayı satılmalı.

Uçuk örnekleri gösterip de konuyu saptırma...Ben önerilen ücret kaliteyi gösterir demedim..Ama gözümüzü yummuş bu herif kazma, yollayalım, faydasız diyoruz..Kendi oyuncumuzla kafa buluyoruz..Adamın piyasası var belli ki..Hem de iyi bir meblağa almak istiyorlar..Şenol hoca da yollamak istemiyor aslında...Bir zamanki iddiaya da kapak oluyor bu..Boşa düşse kimse almaz gibi... Bana göre Umut faydalıdır, hala daha yapacakları vardır. Touluse dediğin takımda Türk yöneticiler olmadığına göre, almak istediklerine göre dışarıdan da faydalı olduğu görülüyor...

Özcan DUMAN
13.10.2010, 14:01
Bahsi geçen futbolcuların transfer edilmesinin arkasında farklı sebepler yatıyor.

Toulouse'lu yöneticileri salak yerine mi koyuyoruz şimdi... Sattıktan sonra ne güzel kazıkladık adamları mı diyeceğiz !

Arkalarından "Alan veren gavur olsun" da diyecek miyiz :)

İnşallah çocuk kafasını toparlayabilir, gidecekse de gidene kadar faydalı olabilir Trabzonspor'a.

Emre7
13.10.2010, 14:12

fransa kimseye o kadar para vermez.
orası ne türkiiye , ne katar, ne de rusyaa!

TheCrow
13.10.2010, 14:19

Marseille Gignac'ı Toulouse'dan 16 milyon Euro'ya, M'Bia'yı Rennes'ten 12 milyon Euro'ya aldı.

Emre7
13.10.2010, 14:23
Marseille Gignac'ı Toulouse'dan 16 milyon Euro'ya, M'Bia'yı Rennes'ten 12 milyon Euro'ya aldı.

Gignac Türkiye üstü bir adamdır.
Guiza 25 -di sanırım- alındıysa onun üstünde gelişim gösteren bir adamdır. ki 25-26 yaşında da olması cabası.

M'Bia, da aynı şekilde 24-25 yaşında adam. Bunlar gelişmekte olan.
onlar bizim gibi kariyerini bitirmiş adamlara o paraları vermiyorlar.
Gelişebilecek devamı olan adamlara veriyorlar

TheCrow
13.10.2010, 15:33
Gignac Türkiye üstü bir adamdır.
Guiza 25 -di sanırım- alındıysa onun üstünde gelişim gösteren bir adamdır. ki 25-26 yaşında da olması cabası.

M'Bia, da aynı şekilde 24-25 yaşında adam. Bunlar gelişmekte olan.
onlar bizim gibi kariyerini bitirmiş adamlara o paraları vermiyorlar.
Gelişebilecek devamı olan adamlara veriyorlar

Michel Bastos, 27 yaşında 18 milyon Euro'ya Lille'den Olympic Lyon'a gitmişti. Verecekleri paraya değeceğini düşünüyorlarsa veriyorlar demek ki.

Tatar Kemal
13.10.2010, 15:37
her ne kadar umut bulut'a karşıysam da kasımpşa amaçına ilk onbirde çıkması lazım. belki kendine gelebilmesi için bir gol atar. eğer devre arasına kadar bu performansla oynarsa devre arası toulouse takımı umut bulut'u almaktan vazgeçebilir. o sebeple bu maçlarda kendini göstermeli.

Armağan Dere
13.10.2010, 16:07

bu mesajda dediğini bir sonraki mesajda yalanlıyorsun Mustafa sence neden 5 veriyorlar..iyi niyetli ve koştuğu için mi...Peki önerilen ücret neyi gösterir?..ya da futbolcunun saçına,tipine,boyuna göre mi para veriyorlar?...Umut'a verilen para kesinlikle kalitesini yansıtmıyor...Yapmayın Allah Aşkına...paraları bol veriyorlar lazkopat'ın dediği gibi...

Özcan DUMAN
13.10.2010, 16:28
Tabi tabi...

Paraları bol veriyorlar, bize ne dimi ?

İşinize gelince Avrupalı yöneticiler akıllı adamlar olur, gelmeyince böyle saçma sapan bir kulp bulursunuz... Paraları bolmuş... Peh !

Mustafa Yüksek
13.10.2010, 17:03
bu mesajda dediğini bir sonraki mesajda yalanlıyorsun Mustafa sence neden 5 veriyorlar..iyi niyetli ve koştuğu için mi...Peki önerilen ücret neyi gösterir?..ya da futbolcunun saçına,tipine,boyuna göre mi para veriyorlar?...Umut'a verilen para kesinlikle kalitesini yansıtmıyor...Yapmayın Allah Aşkına...paraları bol veriyorlar lazkopat'ın dediği gibi...

Yahu sen hala kapaklarından koleksiyon yapma derdindesin galiba:)..Mesajlarımda kendimi yalanlamıyorum bir daha oku...Ücretle direk orantılı değildir kalite ama bir Fransız klübü de bomboş bir oyuncuya iyi niyeti için 5 kağıt vermez...

Ayrıca senin iddiaların vardı neden Umut'a kimse teklif yapmıyor..Hiç bir klüp Umut'u istemez şeklinde...Hala daha bu sayfaya ne yüzle giriyorsun anlamış değilim...Neyse takıl kafana göre..Yüzlerce kez yanıldığın ortaya çıkmasına rağmen bir kez olsun hatalı düşünmüşüm diye yazdığını okumadım...Egolarının tatmini için buradasın belli ki...Bir daha sana cevap yazmıyacağım..

Ilelioglu
13.10.2010, 22:35
Umut kendine bir ceki düzen ver yoksa gidisat kötü...:cool:

Armağan Dere
14.10.2010, 09:43
Valla bana cevap yaz diye yalvarmıyorum...Ama Umut'a iyi futbolcu demek Futbola ihanettir...son sözüm

Bdeniz_61
14.10.2010, 11:06
Umut da inşallah istediği kulübe gider de Trabzonspor taraftarı diye geçinen gereksiz insanların çenesinden ve uzman(!) futbol görüşlerinden kurtulmuş olur.

Özcan DUMAN
14.10.2010, 11:21
Valla bana cevap yaz diye yalvarmıyorum...Ama Umut'a iyi futbolcu demek Futbola ihanettir...son sözüm

Şenol hocayı da hain ilan ettin sonunda !

Malum Şenol hoca da Umut'a iyi futbolcu diyor ya...

Kazım Uzunboy
14.10.2010, 14:56
Yine Rüyama girdi Umut Bulut.

Yanında eşyalarıyla birlikte gidiyordu. Nereye diye sorduk, başını öne eğdi. Anladık ama bari maçtan sonra gitseydin, forvetsiz kaldık dedik. Yanımda bir arkadaşım vardı ama kimdi hatırlayamıyorum. :)

Turgay Atalay
14.10.2010, 15:47

Sana Trabzonspor taraftarı demek de, bu şanlı taraftarımıza ihanettir. Bu da benim sana ve sen gibilere ilk ve son sözümdür beyefendi....

lazkopatfaroz
14.10.2010, 16:05

Veriyorlar işte :)

1) Sen olsan şuan Umut'a o kadar para verir misin ?
2) Umut yabancı olsa o paraya takımımıza gelmesini ister misin ? ( Bizde takip ettiğin gibi takip ettiğini düşünürsek )
3) Mantıklı düşünmek gerekirse o kulüp bu paralara Umut'tan daha iyi oyuncu bulamaz mı ?
4) O kulubun yanlış yapma olasılığı yok mu ?
5) Buyrun para ederken satılmadı şuan ne durumda. Ne yaptı bu sezon ? Gitseydi ne zararımız olacaktı ?

( Bütün mesajlara cevap niteliğinde yazdım )

lazkopatfaroz
14.10.2010, 16:10
Tabi tabi...

Paraları bol veriyorlar, bize ne dimi ?

İşinize gelince Avrupalı yöneticiler akıllı adamlar olur, gelmeyince böyle saçma sapan bir kulp bulursunuz... Paraları bolmuş... Peh !

Evet akıllılar.. Akıllı olmaları %100 başarılı olacakları anlamına gelmez. Onlarında hata yapma olasılığı var. Dünya'nın en iyi kulüpleri bile hata yapıyor ;)

Ömer TOPAL
14.10.2010, 16:39
Pazar günü atıcak size golünü rahat olun....

izzet
14.10.2010, 17:51
Yine Rüyama girdi Umut Bulut.

Yanında eşyalarıyla birlikte gidiyordu. Nereye diye sorduk, başını öne eğdi. Anladık ama bari maçtan sonra gitseydin, forvetsiz kaldık dedik. Yanımda bir arkadaşım vardı ama kimdi hatırlayamıyorum. :)

Yakisikli, Sarisin Renkli Gözlü biri ise, ben olabilirim...

lazkopatfaroz
14.10.2010, 18:39

Keşke atsada maç kazansak. Gerçi biz onu golcü diye değerlendirmiyoruz çok koşması yeterli :)

h@msi61
14.10.2010, 20:15
Bu hafta golu var...

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2010, 20:25
atacak inanıyorum.sol kanat oynamaktan forvet özelliğini kaybetmemiştir inşallah...

Burak DERELİ
14.10.2010, 20:25
Bu hafta gol atacak inşallah

r9emre
14.10.2010, 21:23
atacak inanıyorum.sol kanat oynamaktan forvet özelliğini kaybetmemiştir inşallah...

Forvet özelliği? :D

Kazım Uzunboy
15.10.2010, 12:53
Umut hırs küpü

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, Kasımpaşa maçını kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirterek, "Ben de Teofilo'nun cezalı olduğu haftada forma şansını iyi değerlendirmek istiyorum" dedi.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/10/15/fft1mm1215120.jpg

Kasımpaşa maçı öncesi galibiyete kilitlenen Trabzonspor'da Teofilo kart cezalısı olduğu için Glowacki ise sakatlığı nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Bordo - mavili takımda Teofilo'nun yokluğunda 11'de sahaya çıkması beklenen Umut Bulut, fırsatı iyi değerlendirmeye çalışacağını belirterek, "Kasımpaşa maçını kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Zaten önemli olan da sahadan üç puanla ayrılmak. Ama bende kendi adıma bu maçta gol atıp alınacak bir galibiyete katkı yapmak istiyorum. Eğer hocam bana formayı verirse bu şansı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağım" dedi. Bu arada Güneş, hafta içerisinde özel olarak ilgilendiği Umut Bulut'a yakalandığı pozisyonları iyi değerlendirmesi konusunda uyarılarda bulundu.

www.fanatik.com.tr

´ ßüşяā .
15.10.2010, 12:55
Teşekkürler

UğuR
15.10.2010, 17:41
Toulouse Taraftarı da 'Umut' Dedi
15 Ekim 2010 / 17:34
Fransa'nın Toulouse takımının taraftar sitesi tarafından yapılan anketten Umut Bulut ismi çıktı.

Fransa'nın Toulouse takımının taraftar sitesi tarafından yapılan 'devre arasında hangi oyuncu transfer edilirse Marsilya'ya giden Gignac'ın yerini doldurur' anketinden Umut Bulut ismi çıktı. Taraftarlar, Yanis Tafer ve Federico Santander ile yarışan Umut Bulut'a oylarının yüzde 52'sini gönderdiler.

Tatar Kemal
15.10.2010, 17:49
Fransa'nın Toulouse takımının taraftar sitesi tarafından yapılan anketten Umut Bulut ismi çıktı.

Fransa'nın Toulouse takımının taraftar sitesi tarafından yapılan 'devre arasında hangi oyuncu transfer edilirse Marsilya'ya giden Gignac'ın yerini doldurur' anketinden Umut Bulut ismi çıktı. Taraftarlar, Yanis Tafer ve Federico Santander ile yarışan Umut Bulut'a oylarının yüzde 52'sini gönderdiler.

inşallah toulouse yönetimi taraftarının sesini dinler ve umut'u devre arasında transfer eder. 4 milyn euro verseler ne güzel olur. hem umut bulut'unda önü açılmış olur.

Ömer TOPAL
15.10.2010, 18:41
artık fransada da destlekleyecegim baş harfi T olan bir takımım olucak....!

Burak Aksoy
15.10.2010, 19:11
Kasımpaşa maçı bu adaı geri döndürecek. Kesinlikle !

Umut Bulut !

Emre7
15.10.2010, 19:44
Toulose ve bir kaç takım scout'ı Emenikeyi izlemeye gitmiş Bursa'ya...

TheCrow
15.10.2010, 20:01

Bu isimlerin üçünü birden alsalar da Gignac'ın yerini biraz zor doldururlar.

Samet Yildirim
16.10.2010, 00:32
Bu macta kendisine cok is düsecek umarim ilk golünü atar...

Ömer TOPAL
16.10.2010, 01:34
Haydi umut bu maçta atacagın gol ve gelecek galibiyet..hem sana yaracak hem bize.. haksız 3 puanla ödüllendirilen şeftali kurtlarına senden gelecek ok gibi cevaplar bekliyorum.....

Gökhan KAN
16.10.2010, 01:39
Umut'a da gol lazım. Bir atsa daha çok moral kazancak. Bir golcü için gerçekten gol orucu çok kötü bişey. Atamadıkça gol vuruşlarınız değişiyor. Örneğin Ronaldo 40 50 gün gol atamıyordu. Her maç inanılmaz goller kaçırıyordu. Boş kaleye gol atamıyordu. Sonra bir gol attı gerisi geldi. Geçen hafta 2 tane attı. Milli takımda ilk maçta bir gol bir asist ikinci maçta frikikten attı. Yani ilk gol çok önemli.

Uğurtan
16.10.2010, 05:32
Bu hafta kapatır gol açığını..

En az 2 tane bekliyorum..

Armağan Dere
17.10.2010, 02:02
Paşa,yarın bir gol atman dileğiyle...

Ömer TOPAL
17.10.2010, 02:27
Paşa,yarın bir gol atman dileğiyle...

:) armağan bunu dediyse umut sana gol atmak farz oldu koçum..hadi bakalım golden sonra armagan gelicek burda seni tebrik edicek

61_Serhat_61
17.10.2010, 06:59
umarim umut cok iyi bir performans sergiler bu macta hatta golde atmasini isticem nerdeyse ama kale ne gol ne bilmiyor kendisi :-) insallah atar bu macta ve devre arasi def olur gider yerinede iyi bir forvet aliriz :-) haydi umut göster kendini bu macta fransizlar seni iziyecektir :-)

Samet Metin
17.10.2010, 10:09

artık fransada da destlekleyecegim baş harfi T olan bir takımım olucak....!

renkdaşım saplantı haline getirmişsin sen bu Umut Bulut sevgisini...

Hqmi
17.10.2010, 10:54
Umut'u göndersinler, Emenike yada Cernat'ı alalım.

Aker
17.10.2010, 11:11
inşallah toulouse yönetimi taraftarının sesini dinler ve umut'u devre arasında transfer eder. 4 milyn euro verseler ne güzel olur. hem umut bulut'unda önü açılmış olur.

Hemde bizim :rolleyes:

Ömer TOPAL
17.10.2010, 12:37
renkdaşım saplantı haline getirmişsin sen bu Umut Bulut sevgisini...

olabilir bazıları psikolojimi acayip bozdu :) onlar öyle dedikçe gidip videolarını izliyorum..izledikçede kafam karışıyo :) ne olursa olsun destekliyorum ben bu adamı...sonuna kadar

KUTADGU
17.10.2010, 12:51
Öyle böyle değil.

En az iki gol atacaksın bugünkü maçta.

Bak yazdım buraya!

.....
17.10.2010, 13:44
Yap bi güzellik artık.

Senden GOLLER Bekliyor bu taraftar :)

izzet
17.10.2010, 17:22
Ve Cevahir Umut Düsmanlarina döner: "Nooooooolddoooo!?!?!?"

Murat'
17.10.2010, 17:27
Öyle böyle değil.

En az iki gol atacaksın bugünkü maçta.

Bak yazdım buraya!

Cihan abi helal sana valla.

Bu mac elbette olcu degil ama ozguveninin yerine gelmesi icin cok iyi olacak bu iki gol.

Tebrikler.

Ömer SEVİNÇ
17.10.2010, 17:35
Özlenen gollerine kavuştu sonunda. İnşallah direkten dönen top yüzünden sövenler çıkmaz :)

.....
17.10.2010, 17:36
Allahına kurban be UMUTUMMMMMMMMMMMMMMM

:alkış:

Atakan
17.10.2010, 17:40
Özlenen gollerine kavuştu sonunda. İnşallah direkten dönen top yüzünden sövenler çıkmaz :)
Tam bunu demeye girmiştim başlığa.:D

Burak DERELİ
17.10.2010, 17:41
Atacam dedi attı
Umut Bulut adamsın :D

r9emre
:D :D :D Dimi dimi kesin maçın oyuncusuda Umut'dur.Önemli olan 2:0'dan sonra dağılmış savunmaya sıradan goller atmak değil ciddi maçlarda bulduğun 2 pozisyondan birini gole çevirmek yeğen..Gole kadar ismini 2 kere duydum duymadım maçı izlerken. :D

Gökhan KAN
Çok güzel vuruşlar yaptı aferin..

Erbay
17.10.2010, 17:43
Maçın hakkını verdi.

izzet
17.10.2010, 17:44
Evet 2-0 dan sonra ne atiyorsun o Golü...

Illa elestirtcen kendini .. :D:D:D

Paksoy
17.10.2010, 17:44
Bravo Umut böyle devam

GÖKDENİZ61
17.10.2010, 17:49
:D :D :D Dimi dimi kesin maçın oyuncusuda Umut'dur.Önemli olan 2:0'dan sonra dağılmış savunmaya sıradan goller atmak değil ciddi maçlarda bulduğun 2 pozisyondan birini gole çevirmek yeğen..Gole kadar ismini 2 kere duydum duymadım maçı izlerken. :D
çok güzel konuşuyosun ama, büyük umutlarla transfer edilen jaja da, anca senin ciddi maç olarak kabul etmediğin maçta gol atabildi, unutmadan son golü de umut sayesinde...

macka61
17.10.2010, 17:53
tebrikler umut özgüvenin inşallah yerine gelmiştir

Misina
17.10.2010, 17:54
Umut bugün şanssızlığını kırdı.Golleri sıralamaya devam edecek.

28TS61
17.10.2010, 17:55
bravo umut aynen devam böyle. top rakipteyken pres yapip hataya sürüklemenede devam. senin o preslerin rakibin oyununu bozup topun bize gecmesini sagliyor. tabi görmek isteyene

AYYILDIZ
17.10.2010, 18:02
Teofilo yerine mutlaka Umut oynamali.Teo defansi Umut kadar yipratamiyor.

The Legend
17.10.2010, 18:07
umut anca böyle takımlara gol atar. teo oynasa 3 golü garantiydi.

Mollasalihoğlu
17.10.2010, 18:08
Umut'u överken Teo'ya sallamak veya Umut'un oyununu Teofilo'nun yokluğuna vs bağlayıp kötülemek, 7-0 biten bir maçtan sonra ancak bizde olur..

Ömer Yüce
17.10.2010, 18:10

Eleştirmek bizim en kolay yapabildiğimiz şey olsa gerek... Senin takımında Teofilo diye dengesiz bi forvet oyuncusu var o büyük maçlarda neler yaptı gördük... Ben Umut'un yetenklerini inanıyorum

sessizkral_1
17.10.2010, 18:13

umut 2 gol atınca hemen göklere çıkarılmaya başlanmış.

neyse ;

umut defansı yıpratıyor evet ama ;

bu maçı ölçü almazsak %100 gol kaçırma konusunda uzmanlaştı.bu vuruş tekniğinin kötü olmasından kaynaklanıyor.teofiloda ise böyle bir sorun yok.

2.cisi teofilo umut gibi defansı yıpratmıyor ancak oyunun hep içinde var.ortasahaya gelip oyun kuruyor.gol atmadığı maçlarda bile hiç göze batmıyor.

son olarak umut tam bir egoist.teofilo ise hep yanına bakıyor arkadaşı varmı pas atayım diye.

Umutun kaçırdığı %100 goller yüzünden son 2 yılda geldiğimiz durumu UNUTMAYIN.

teofiloyu kesemez.

Ali Tunahan Güllü
17.10.2010, 18:14
Gerçekten çok sevindim Umutun gol atmasına ihtiyacı vardı bu süreçte.

demir
17.10.2010, 18:16
bu cocuk ne yapsa yaranamaz kımseye anladıkda ıkı gol attıgı mactada elestırmeye gerek yok 11 oyuncusu kesınlıkle degıl ıyı yedek olur dıyordunuz ewt nsımdı takımda yedek ? yedek ken ılk fırsatta cıktıgı ılk macta da 2 gol atıyor daha ne beklıyorsunuz ?? bırakın oyuncularımızla ugrasmöayıda ısınızı yapın sankı taraftarlıgınız 4 4lukde oyuncuyu 4 4luk ıstıyorsunuz hep

Ahmet Başkaya
17.10.2010, 18:17

umut anca böyle takımlara gol atar. teo oynasa 3 golü garantiydi.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Azıcık insaf .

Armağan Dere
17.10.2010, 18:18
Umut,kabul ederim ki bugün kötü oynamadı..Attığı goller dağılmış bir kaleciye de olsa..Direkten dönen topta da Burak'a pas vermeliydi...Ancak bu maç kesinlikle Umut'a biçtiğim kıstas değildir..Dişli savunmalara karşı seni görmeliyiz ki o zaman daha gerçekçi yorum yapabilelim.

tuncay1984
17.10.2010, 18:18
atacagini atamiyo atamica gölü atiyo ne bicim adam bu yaa
cözemedim