PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

tslover
28.08.2010, 21:57
Ulan şurda her gün gelip de kişisel egolarını umut üzerinden atanlar şimdi çıkıp ta umut böyle karaktersiz böyle adi demeye başlamış ya , utanmıyor mu yüzünüz ?

Sen bir gün gelip de Umut'u savundun mu da forumda şimdi Umut'tan senin için geleceğinden vazgeçmesini istiyorsun ...

Affola bi pok bilmeden Umut'un kişiliğene hakaret ediyorsun ...

Sen kız senle iken söv söv , döv döv sana elinden geleni yapsın sen söv ...

Kızla hem çık , çıkarken de sen güzel değilsin de kız napsın uğraşıyo işte ... Sonra kız ayrılmak isteyince bir de zamanında seni düşünerek ayrılma imkanı varken ayrılmamış , çıkıp sen adam değilsin haysiyetsizsin diyeceksin ...

Herkes bir durup kendine baksın , çok mu beyfendi herkes çok mu hanımefendi herkes ...

Milyon dolarlar dönüyo , bu adamın kafası karışamaz mı ?

Eşinden ayrıldı başka bir ülkeye gidip kafasını rahatlatmak bu adama uygun gelemez mi ?

En ufağından bir insan hata yapamaz mı ? Sen doğru şey yaparken ne zaman gelipte Umut adamsın dedin şimdi çıkıp adam değilsin demeye cüret ediyorsun ...

Milletin guizaya yaptığını sen kendi oyuncun için her gün yapmadın mı ?

En güzel gollerinde yok kaval kemiği falan demedin mi ? Şimdi ne hakla Umut'tan Trabzonda çok mutlu olmasını asla vazgeçmemesini bekliyorsun ...

Umut gitsende kalsanda sen o formayı terlettikçe son damlana kadar uğraştın , becerirsin beceremezsin kör müyüm oynatmasın hoca Umut zorla mı oynattırıyo ...

Baş tacımsın ...

Trabzonlusun benim gözümde , bir Fatih Tekke kadar hırçınsın o formayı giydiğinde ...

Burda kimse çıkıp adamlık muhasebesi yapmasın varsa bunun ölçeri koyun da biz de ölçelim adamlığımızı ...
son söz budur abi:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

hamucera
28.08.2010, 22:53
şimdi Umut sağlık kontrolüne çıkacak diyelim ki dediler sakat değil, o zaman ne olacak tabi bu iddialar doğru ise

Sadri Şener ne demişti Yattara olayında ağrı ölçer yok ki kontrolünü yapalım, acaba teknoloji çok mu gelişti son bir sene de ağrı ölçer çıktı mı

Sefaenes
28.08.2010, 22:57
hocamiz bir kac mac dinlendirip hem bu son olayin sogumazi hem umutu tekrar kazanmasini saglamali. bana kalsa sakat degilse gitsin derdim ama takimda kalacaksa tekrar sahip cikilmali.

AYDIN KANTEKIN
28.08.2010, 23:06
Umut kesinlikle harcanmamali,hangimiz günlük hayatimizda hatalar yapmiyoruz oda ilk defa olacak böyle bir dava ile karsilasti millet olarak bunlari asmak zorundayiz eger basarili olacaksak bireylerin sirtindan degil takimin sirtindan basari gelmesi lazim.

Mehmet Yusuf
28.08.2010, 23:12
http://www.takagazete.com/haber_images/umut_28082010.090827.jpg

Fransız ekibinin, dün akşama kadar süre tanıdığı Bordo-Mavililer’de
Güneş’in ısrarı sonucunda transfere onay çıkmadı.
Toulouse, Umut için Ocak’a söz aldı.

Güneş Etkili Oldu

Trabzon, Umut’a vize vermedi. Bordo-Mavililer’de Liverpool maçı öncesi Toulouse gitmek için kriz çıkartan ve tarihi maçta sakatlık bahanesiyle forma giymek istemeyince kadrodan çıkartılan Umut Bulut, dün yaşanan sıcak gelişmelerden sonra takımda kalması kararlaştırıldı. 3.5 milyon EURO bonservis bedeli önerdiği Trabzonspor’a dün akşama kadar süre tanıyan Toulouse’ye, Umut için Teknik Patron Şenol Güneş’in gitmemesi yönünde yoğun ısrarına karşısında Trabzon’dan ‘red’ cevabı verildi.

Ocak’ta Gidecek

Bordo-Mavililer, Umut Bulut’un transferine onay verebilmek için forvet için gün boyunca temas kurdukları ve bunun sonucunda istenilen sonuç alınamamasının da Toulose’ye verilen olumsuz cevapta etkili olduğu ifade edildi. Golcüsü Gignac’ı 14 milyon EURO’ya Marsilya’ya satan Fransız ekibi, Umut Bulut için Ocak’ta yeniden görüşme sözü aldığı ve bu transferin devre arası gerçekleşmesinin yüksek ihtimal olduğu ifade edildi. Trabzonspor’da devre arasında yeni bir golcü alabileceği için transferine onay vereceği belirtildi.

takagazetesinden alıntıdır...

.....
28.08.2010, 23:18
Hiçbir yere gitmez, gidemez.

:)

Mustafa
28.08.2010, 23:20
Bu yerel gazeteler ve istanbul medyası bizim en büyük düşmanlarımız bence.İç karışıklık çıksın diye her türlü uğraşı veriyorlar sürekli.

Emrah Akcagöz
28.08.2010, 23:29
Hiçbir yere gitmez, gidemez.

Adam önemli bir maç öncesi gitmek istiyorum diye tutturrmuş Ömer daha neye dayanarak gitmez..?

Mustafa
28.08.2010, 23:35
Adam önemli bir maç öncesi gitmek istiyorum diye tutturrmuş Ömer daha neye dayanarak gitmez..?

Gitmek istiyorum diye tutturduğunu duydun mu sen ?

İlker ToSun
28.08.2010, 23:37
takımımızdaki 2. baharın hayırlı olsun

umarım yine oynacağın zamanlar son 2 maçta olduğu gibi mümkün olduğunca rakip kaleden uzak ve gol yükünden mahrum oynatılırsın da hem biz hem de sen rahat edersin

"sonradan girip sol çizgide oynamak" sanırım optimum şekli budur senle birlikteliğin

Emrah Akcagöz
28.08.2010, 23:37
Gitmek istiyorum diye tutturduğunu duydun mu sen ?
Bu adam neden kadrodan çıkarıldı peki Şenol Güneş durduk yere mi çıkardı..?

Umut'un samimi dürüst bir futbolcu olduğuna inanırdım ilk Kasımpaşa maçında beni biraz düşündürdü yaptıkları bundan sonra inanmıyorum Umut'un samimiyetine dürüstlüğüne..

Mustafa
28.08.2010, 23:42
Bu adam neden kadrodan çıkarıldı peki Şenol Güneş durduk yere mi çıkardı..?

Umut'un samimi dürüst bir futbolcu olduğuna inanırdım ilk Kasımpaşa maçında beni biraz düşündürdü yaptıkları bundan sonra inanmıyorum Umut'un samimiyetine dürüstlüğüne..

Kadroya alsa zaten basının dolduruşuna gelen taraftarımızdan tepki alacaktı.Zaten alakasız bile olsa tepki göstermeye niyetli o kadar çok adam varken tamda onların ekmeğine yağ sürülmüş olurdu.

OZDEN61
28.08.2010, 23:43
Bu yerel gazeteler ve istanbul medyası bizim en büyük düşmanlarımız bence.İç karışıklık çıksın diye her türlü uğraşı veriyorlar sürekli.

bence yerel basın , istanbul basınından daha iyi yıkım çalışması yapıyor. günlük tirajımı bir şekil de nasıl artırırım onun derdindeler,

.....
28.08.2010, 23:45

Gitmek istiyorum diye tutturmak mı ?

Umut ? :eek:

Şaka dimi :)

Emrah Akcagöz
28.08.2010, 23:47
Kadroya alsa zaten basının dolduruşuna gelen taraftarımızdan tepki alacaktı.Zaten alakasız bile olsa tepki göstermeye niyetli o kadar çok adam varken tamda onların ekmeğine yağ sürülmüş olurdu.
Asla böyle düşünmüyorum taraftarın büyük bir kesimi Şenol hocaya saygı duyuyor kimse tutupta Umut kadroda diye kolay kolay birşey demezdi Şenol hocaya kaldıki Umut'un son 2 maçta oynadığı futbol ve takıma katkısı da ortada ben Umut'un haklı bi tarafı olduğunu sanmıyorum madem Toulose ciddi bi şekilde ilgileniyor maçtan sonra görüşelim demesi çok mu zor..?

Mustafa
28.08.2010, 23:48
bence yerel basın , istanbul basınından daha iyi yıkım çalışması yapıyor. günlük tirajımı bir şekil de nasıl artırırım onun derdindeler,

Taraftarımız bu şekilde yanan ateşe su dökmek yerine benzin dökerse daha çok yapar yerel gazeteler bu haberleri.

Mustafa
28.08.2010, 23:49
Asla böyle düşünmüyorum taraftarın büyük bir kesimi Şenol hocaya saygı duyuyor kimse tutupta Umut kadroda diye kolay kolay birşey demezdi Şenol hocaya kaldıki Umut'un son 2 maçta oynadığı futbol ve takıma katkısı da ortada ben Umut'un haklı bi tarafı olduğunu sanmıyorum madem Toulose ciddi bi şekilde ilgileniyor maçtan sonra görüşelim demesi çok mu zor..?

Şenol Hoca takımın başında bulunduğu dönemlerde neler denildiğini öğrenmek istiyorsan geride kalan sayfalara tekrar bi bak istersen ;)

Emrah Akcagöz
28.08.2010, 23:50
Gitmek istiyorum diye tutturmak mı ?

Umut ? :eek:

Şaka dimi :)
Ömer bu adam neden kadrodan çıkarıldı hemde bunu kadrodan çıkaran Şenol Güneş hani Umut'un performansı berbatken bile onu 90 dakika oynatan Şenol Güneş..

Umut'un neden kadrodan çıkarıldığının mantıklı bi izahını istiyorum sakatlık falan bahane..

.....
28.08.2010, 23:53
Ömer bu adam neden kadrodan çıkarıldı hemde bunu kadrodan çıkaran Şenol Güneş hani Umut'un performansı berbatken bile onu 90 dakika oynatan Şenol Güneş..

Umut'un neden kadrodan çıkarıldığının mantıklı bi izahını istiyorum sakatlık falan bahane..

Transfer yüzünden kadrodan çıkartılmış olabilir bende tam bilmiyorum.

Ama Umut gidecem diye can atmaz. Bunu yapmayacağını sezon başında sözleşme yenileyerek gösterdi bize zaten.

Kasım BEKTAŞ
28.08.2010, 23:57
hiç düşündünüzmü bizim kulüpten kaç futbolcu KAÇARAK gitti

hatta çok sevdiğimiz Szymkowiak futbol hayatını bitirme pahasına kaçmadı mı?

bu futbolcular niye kaçıyor bizim kulüpten acaba?

taraftar olarak bizlerin bu durumun oluşmasında hiç mi sorumluluğumuz yok?

Kereşenli
29.08.2010, 00:01
Gitmediği için sevindim. Ama yaptığı saygısızlığı kolay kolay unutamacayağım. Yaptığı davranış bir Trabzonspor kaptanına yakışmıyor.

Emrah Akcagöz
29.08.2010, 00:03
Transfer yüzünden kadrodan çıkartılmış olabilir bende tam bilmiyorum.

Ama Umut gidecem diye can atmaz. Bunu yapmayacağını sezon başında sözleşme yenileyerek gösterdi bize zaten.
Bak Ömer sorunda burda neden çıkarıldığı tam olarak bilinmiyor ben bunda Umut'un masum olduğunu düşünmüyorum senin önünde kariyerini olumlu yönde etkileyecek bir Liverpool maçı var ben beklerdimki Umuttan maçtan sonra görüşelim desin ama o da ne maçın başlamasına 24 saat hatta daha az bi süre kala Umut Bulut kadro dışı. Şimdi hata Şenol Güneş'te mi Umut'ta mı yoksa yine yönetimde mi..?

oskanonur
29.08.2010, 00:04
Birisi çıkıp da şu konuyu bir aydınlatsa. Perşembe günü neler yaşandı bilmeden yorum yapmak çok doğru değil.

hamucera
29.08.2010, 00:08
Bak Ömer sorunda burda neden çıkarıldığı tam olarak bilinmiyor ben bunda Umut'un masum olduğunu düşünmüyorum senin önünde kariyerini olumlu yönde etkileyecek bir Liverpool maçı var ben beklerdimki Umuttan maçtan sonra görüşelim desin ama o da ne maçın başlamasına 24 saat hatta daha az bi süre kala Umut Bulut kadro dışı. Şimdi hata Şenol Güneş'te mi Umut'ta mı yoksa yine yönetimde mi..?

bunu kimse bilmiyor ne oldu ne olmadı,

yalnız şu da var ki söylenen Umut söylenene göre Şenol Güneş'e beni satmak istediler, benimde avrupaya gitme düşüncem vardı kafam karışık demiş, bunu gören Şenol Güneş'te kafası karışık olduğundan faydası olamaz düşüncesi ile kadroya almamış

mış'lı cümleler kullandım çünkü kimse net bir açıklama yapmıyor sadece okuduğumuz ve duyduğumuz

ibrahim
29.08.2010, 00:09
hiç düşündünüzmü bizim kulüpten kaç futbolcu KAÇARAK gitti

hatta çok sevdiğimiz Szymkowiak futbol hayatını bitirme pahasına kaçmadı mı?

bu futbolcular niye kaçıyor bizim kulüpten acaba?

taraftar olarak bizlerin bu durumun oluşmasında hiç mi sorumluluğumuz yok?
Simdi Szymkowiaki niye karistirdin Umutun isine? Szymekin gitmesinin taratarlarla ne alakasi var? Umutu taraftar istemedi oda gitmek istedi bu gayet normal bisey. Taraftar sevmedi gitmesini istedi. Bunda taraftarin sucu var diyebilirsin ama Szymekin gitmesini kimse istemiyodu. Szymkowiakin kendisi bile dedi zaten en cok taraftarlardan ayrildigina üzüldügünü söyledi. Umuit gittimi bizi takacakmi saniyosun?

Emrah Akcagöz
29.08.2010, 00:16
Bi dolaplar dönüyor ama bakalım hayırlısı inşallah bu 1 sezonumuza daha mal olmaz..

Mustafa
29.08.2010, 00:23
Bi dolaplar dönüyor ama bakalım hayırlısı inşallah bu 1 sezonumuza daha mal olmaz..

1 sezonumuza mal olmaması için taraftar olarak üzerimize düşen görevi yapıp her şartta tüm futbolcularımıza destek vermeyi denesek.Ne olacak yani Umut gol atmış Teofilo atmış Burak atmış.Sonuç olarak yazılan skor Trabzonspor'un hanesine yazılıyor.

Selçuk gs de haberi çıkar hücum Selçuk'a.Onur gece gezmede haberi çıkar hücum Onur'a Umut transfer olacak haberi çıkar hücum Umut'a.

Bu sene bir kerede destek olamyı deneyelim herşeyiyle tüm takımımıza.Bide böyle deneyelim bakalım ne olacak.

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:23
Olay ilgincime gitti neler oldu neler döndü anlamadım

Tolga Kurt
29.08.2010, 00:26
Emir büyük yerden. :cool:

Olur savunmayız bir daha bu adamı. ;)

Estağfurullah..

Demek istediğimi gayet iyi anladın Kaan.. Umut bunu yapmamalıydı yani Umut'un bu konuda savunulacak bir tarafı yok.

Çağatay_
29.08.2010, 00:29
Umut Bulut Antalya kadrosuna dahil edildi arkadaşlar..

Çağatay_
29.08.2010, 00:31
1 sezonumuza mal olmaması için taraftar olarak üzerimize düşen görevi yapıp her şartta tüm futbolcularımıza destek vermeyi denesek.Ne olacak yani Umut gol atmış Teofilo atmış Burak atmış.Sonuç olarak yazılan skor Trabzonspor'un hanesine yazılıyor.

Selçuk gs de haberi çıkar hücum Selçuk'a.Onur gece gezmede haberi çıkar hücum Onur'a Umut transfer olacak haberi çıkar hücum Umut'a.

Bu sene bir kerede destek olamyı deneyelim herşeyiyle tüm takımımıza.Bide böyle deneyelim bakalım ne olacak.

O hooo senin dediğin gibi değil o işler abicim taraftar her şeyin en iyisini bilir asarız keseriz gerekirse kovarız biz böyleyiz..

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:32
Estağfurullah..

Demek istediğimi gayet iyi anladın Kaan.. Umut bunu yapmamalıydı yani Umut'un bu konuda savunulacak bir tarafı yok.
Olmaz Kaan umut'u kendinden bir parça görüyor hayranım Umut sevgisine aynı benim Totti sevgim gibi :)

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 00:44
Simdi Szymkowiaki niye karistirdin Umutun isine? Szymekin gitmesinin taratarlarla ne alakasi var? Umutu taraftar istemedi oda gitmek istedi bu gayet normal bisey. Taraftar sevmedi gitmesini istedi. Bunda taraftarin sucu var diyebilirsin ama Szymekin gitmesini kimse istemiyodu. Szymkowiakin kendisi bile dedi zaten en cok taraftarlardan ayrildigina üzüldügünü söyledi. Umuit gittimi bizi takacakmi saniyosun?

Trabzon'da kulübün önünü kesen bir yapılaşma var biz taraftarlar olarak bu durumdan şikayet ederken bazen bizde takıma onlar kadar zarar verebiliyoruz , evet szymkowiak taraftar yüzünden gitmedi doğrudur o başka sebeplerden gitti ancak diğer futbolcular içinde taraftarın suçu yok mudur?

umut gidince bizi takacakmı diyorsun? biz şu an Umutu ne kadar takıyorsak o da gittikten sonra o kadar takacaktır...

Umut kimsenin babasının oğlu değil (belki kardeşi vardır ama bu forumda değildir sanırım :) ), ancak Umut üzerinden Trabzonspor'a zarar veriliyor sonuçta umutun morali bozulduğu zaman kaçan goller Trabzonspor hanesinden eksiliyor dün başkası bugün umut yarın bir başkası

kimse egolarını tatmin ederken Trabzonspor'a zarar vermeye kalkmasın

.....
29.08.2010, 00:51
Umut Bulut Antalya kadrosuna dahil edildi arkadaşlar..

Kaynak var mı ?

Kaan
29.08.2010, 00:55
Estağfurullah..

Olayların daha tam ne olduğu açıklığa kavuşmadan yorum yapmamak daha doğru olur bence. :)

Olmaz Kaan umut'u kendinden bir parça görüyor hayranım Umut sevgisine aynı benim Totti sevgim gibi :)

Evelallah. :cool::D

Hasan61
29.08.2010, 00:59
Olayda yönetimin daha büyük hatası olduğunu düşünüyorum ama iş Liverpool maçında oynamayacak kadar ciddiyete binmişse transfer gerçekleşmeliydi.

Deniz Telci
29.08.2010, 01:02
Bir kadro dişi bırakıldı, bir kadro'ya alındı. Böyle bir oyuncuyu ilk kez klüp tarihinde duydum.

pReN@_61
29.08.2010, 01:04
Umut'a emekleri için teşekkür ettik ama erken davrandık galiba.Yola devam :)

DeAgLeMaNyAq
29.08.2010, 01:08
Kaynak var mı ?

Lig TV'de söylediler. Gerçi forma şansı bulacağını sanmıyorum...

Çağatay_
29.08.2010, 01:12
Evet Lig TV'de söylendi..

Anlaşılan sakatlığa kimse inanmamış :D

Bence hoca kızsa böyle pat diye kadroya almazdı demek ki sıkıntı yok..

Şenol Hoca kolay taviz verecek bir yapıda değil artık.Tamamen otoriteyi sağlamış durumda.

.....
29.08.2010, 01:14
Evet Lig TV'de söylendi..

Anlaşılan sakatlığa kimse inanmamış :D

Bence hoca kızsa böyle pat diye kadroya almazdı demek ki sıkıntı yok..

Şenol Hoca kolay taviz verecek bir yapıda değil artık.Tamamen otoriteyi sağlamış durumda.

Bence de.

Şenol Hoca kimsenin gözünün yaşına bakmaz ortada bir hile hurda varsa.

Umut un bir günahı yok.

irfanb
29.08.2010, 01:18
Sen hayati bir maca cikacaksin,takimin bel bagladigi bir oyuncuyu tüm yetkilerini verdigin teknik adamdan habersiz satmaya kalkacaksin sonrada Umut`u gitmek istiyor diye taraftarlarin önüne atacaksin.
Biz de bu numarayi yiyecegiz öyle mi?

pReN@_61
29.08.2010, 01:20
Sakat değilse ceza kapıda Umut..

.....
29.08.2010, 01:20
Sen hayati bir maca cikacaksin,takimin bel bagladigi bir oyuncuyu tüm yetkilerini verdigin teknik adamdan habersiz satmaya kalkacaksin sonrada Umut`u gitmek istiyor diye taraftarlarin önüne atacaksin.
Biz de bu numarayi yiyecegiz öyle mi?

Yiyenler var İrfan abi ne yazık ki...

irfanb
29.08.2010, 01:23
Güneş istifadan döndü
TRABZONSPOR'da yaşanan Umut Bulut, depremi şimdilik dururken, gelişmelerin üzerinden üç gün geçtikten sonra bilinmeyenler de birer birer aydınlığa çıkıyor. Adeta artçı deprem gibi her yeni konu Umut Bulut konusunda Trabzonspor yönetim kurulunu sorumlu hale getirirken en önemli gelişmenin Umut Bulut'un satılması halinde istifa edeceği tehdidinde bulunan Şenol Güneş'in duruşuydu.

LİVERPOOL maçının oynandığı Perşembe günü konuyu öğrenen Güneş, önce Umut Bulut'un gitmek istediğini düşünerek bu futbolcuyu ikna etmeye çalıştı fakat, Umut'un ifadeleri ile gelişmelerin bu şekilde oymadığı ortaya çıktı. Trabzonspor yönetim kurulu üyelerinin Liverpool maçından bir gün önce Fransa'nın Toulouse takımının menajerleri ile konuştuğu ve anlaşmaya vardığı ortaya çıktı.

MAÇ günü tesislere giden Şenol Güneş, Umut'u, Toulouse takımına pazarlamaya çalışan menajerlerin tesislerde olduğunu öğrenince adeta çıldırdı. Önce menajerleri tesislerden kovan Güneş, daha sonra Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüştü. Hacısalihoğlu'nun Umut'u 3.5 milyon Avro'ya Toulouse takımına vermeyi düşündüklerini söylemesi üzerine Şenol Güneş, o anda resti çekti.

SATIŞ kararının kimin kararı olup olmadığının kendisini ilgilendirmediğini belirten Teknik Direktör Şenol Güneş'in önce Başkan Sadri Şener ile görüştüğü ve Başkan Sadri Şener'e, “Şampiyon olacaksak Umut'u satamayız” dediği öğrenildi. Telefon kapandıktan sonra Hacısalihoğlu'na dönen Şenol Güneş'in Asbaşkana, “Umut Bulut'u satarsanız istifamı önünüze koyarım” dediği belirtildi.

BU gelişmeden sonra Güneş, Umut ile bir süre görüştü. Menajerlerin etkisinde kalan ve yönetimin kendisine satıldığını bildirmesi ile Trabzonspor'dan koptuğunu düşünen Umut Bulut, Liverpool maçında ilk 11'de oynama isteğini ortaya koydu ve Güneş ile adeta pazarlık yaptı. Kadro dışı kalan Umut Bulut'u satmaktan vaz geçen yönetim kurulu resmi sitesinde kararı Güneş'e bıraktıklarını açıkladı.

http://www.spor61.net/news_detail.php?id=18762

.....
29.08.2010, 01:27
Güneş istifadan döndü
TRABZONSPOR'da yaşanan Umut Bulut, depremi şimdilik dururken, gelişmelerin üzerinden üç gün geçtikten sonra bilinmeyenler de birer birer aydınlığa çıkıyor. Adeta artçı deprem gibi her yeni konu Umut Bulut konusunda Trabzonspor yönetim kurulunu sorumlu hale getirirken en önemli gelişmenin Umut Bulut'un satılması halinde istifa edeceği tehdidinde bulunan Şenol Güneş'in duruşuydu.

LİVERPOOL maçının oynandığı Perşembe günü konuyu öğrenen Güneş, önce Umut Bulut'un gitmek istediğini düşünerek bu futbolcuyu ikna etmeye çalıştı fakat, Umut'un ifadeleri ile gelişmelerin bu şekilde oymadığı ortaya çıktı. Trabzonspor yönetim kurulu üyelerinin Liverpool maçından bir gün önce Fransa'nın Toulouse takımının menajerleri ile konuştuğu ve anlaşmaya vardığı ortaya çıktı.

MAÇ günü tesislere giden Şenol Güneş, Umut'u, Toulouse takımına pazarlamaya çalışan menajerlerin tesislerde olduğunu öğrenince adeta çıldırdı. Önce menajerleri tesislerden kovan Güneş, daha sonra Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüştü. Hacısalihoğlu'nun Umut'u 3.5 milyon Avro'ya Toulouse takımına vermeyi düşündüklerini söylemesi üzerine Şenol Güneş, o anda resti çekti.

SATIŞ kararının kimin kararı olup olmadığının kendisini ilgilendirmediğini belirten Teknik Direktör Şenol Güneş'in önce Başkan Sadri Şener ile görüştüğü ve Başkan Sadri Şener'e, “Şampiyon olacaksak Umut'u satamayız” dediği öğrenildi. Telefon kapandıktan sonra Hacısalihoğlu'na dönen Şenol Güneş'in Asbaşkana, “Umut Bulut'u satarsanız istifamı önünüze koyarım” dediği belirtildi.

BU gelişmeden sonra Güneş, Umut ile bir süre görüştü. Menajerlerin etkisinde kalan ve yönetimin kendisine satıldığını bildirmesi ile Trabzonspor'dan koptuğunu düşünen Umut Bulut, Liverpool maçında ilk 11'de oynama isteğini ortaya koydu ve Güneş ile adeta pazarlık yaptı. Kadro dışı kalan Umut Bulut'u satmaktan vaz geçen yönetim kurulu resmi sitesinde kararı Güneş'e bıraktıklarını açıkladı.

Vayyyy canına...

Kokusu çıkmaya başlıyor...

hamucera
29.08.2010, 01:32
sakatım dediği de belli değil, bir kişi attı ortaya bir iddia

Emrah Akcagöz
29.08.2010, 01:34
sakatım dediği de belli değil, bir kişi attı ortaya bir iddia
Onu diyen Caner Çuvalcıoğlumudur nedir o değil miydi..?

hamucera
29.08.2010, 01:44
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5243-9B3K2R2B.jpg

28 ağustos idman günlüğü

Çağatay_
29.08.2010, 01:46
Onu diyen Caner Çuvalcıoğlumudur nedir o değil miydi..?

Renktaşım nasihat uyarma vs gibi algılama bir tavsiye diyeyim..

Sevsen de sevmesende bence bu şekilde ifade kullanma..

Ben yönetime destek olmaya çalışan birisi olarak "Ümit Milli miymiş neymiş" demecini duyduğumda tasvip etmemiştim.Gözümle görmedim ama böyle bir laf söylenmiş..

Bence sen de söyleme hoş durmadığı için diyorum..

Armağan Dere
29.08.2010, 01:46
Başkan Sadri Şener ile görüştüğü ve Başkan Sadri Şener'e, “Şampiyon olacaksak Umut'u satamayız” dediği öğrenildi. Telefon kapandıktan sonra Hacısalihoğlu'na dönen Şenol Güneş'in Asbaşkana, “Umut Bulut'u satarsanız istifamı önünüze koyarım” dediği belirtildi.

bu kelimeyi Şenol Güneş etmez,hem de Umut için hiç etmez..bir takım Umut'a muhtaç kaldıysa o takım kapıları kapatıp gitsin bu kadar basit...şunu düşünmüş olabilir 2 gün içinde Umut'un yeni mevkisi olan sol açığa ''abdurrahman çelebi'' derler misali rest çekmiş olabilir yoksa Umut'a bel bağladığını sanmıyorum ki Ocak ayında yol verilecektir kendisine

Emrah Akcagöz
29.08.2010, 01:49
Renktaşım nasihat uyarma vs gibi algılama bir tavsiye diyeyim..

Sevsen de sevmesende bence bu şekilde ifade kullanma..

Ben yönetime destek olmaya çalışan birisi olarak "Ümit Milli miymiş neymiş" demecini duyduğumda tasvip etmemiştim.Gözümle görmedim ama böyle bir laf söylenmiş..

Bence sen de söyleme hoş durmadığı için diyorum..
Sevip sevmediğimden değil ismini tam bilmiyorum malum bizde kimi kademelerde çalışanlar varki henüz ne yaptıkları tam belli değil..

stormtiger61
29.08.2010, 01:50
Ya her kafadan bir ses cikiyor burda arkadaslar bir motor sogutun be. Biliyorum hepiniz futbol profesorusunuz ve diyeceginizi de dediniz ama artik herkes icin susma vakti gelmistir. Umut Bulut Trabzonspor un futbolcusudur ve bu takim icin ter dokmeye devam edecek. Bu vakitten sonra hala daha bu konuyu kasiyanlar art niyetli insanlardir. Yolumuz uzun ve cok zor bir yol. Bu yolda bir cok rakibimiz var. o yuzden bir de siz bize rakip olmayin yeter artik kapatin bu konuyu.

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 01:53
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5243-9B3K2R2B.jpg

28 ağustos idman günlüğü

şu andan itibaren kim suçlu kim değil konuşmaya gerek yok... görüldüğü üzere futbolcuların hepsinin üzerinde Trabzonspor tişörtü var... artık önümüzdeki maçlara bakıyoruz :)

Ömer TOPAL
29.08.2010, 01:54
ne oldu armagan dogrular yavas yavas gün yüzüne cıkınca lekeleme calısmalarında yön degistirdin..bi kerede olanı kabul etsen şaşardım...Oysaki umuttan çok senden ümitliydim arkadasım....!

Oruç
29.08.2010, 01:54
arkadaşlar sabahtan beri mesajları okuyorum umut takımda kalmış arkadaşlar bunun başka bi çözümü varmı yok ozaman neden destek çıkmıyorsunuz umuta anlamıyorum sizi gerçekten bende sevmezdim ama umut bu konuda haklıdır yapmayın umuta şuan saygısızlık yapıyoruz belki sizden daha çok ben eleştirdim umutu ama bi düşünün kendinizi umutun yerine koyun taraftar sadece umutu ıslıkladıgını düşünün memnun mu olacaksın kazançmı elde edeceksiniz yok peki umutu yıpratmak trabzona zarar verirmi evet aslında kendi kendimize trabzonspora bilmeden farkına varmadan zarar veriyoruz evet

Başımıza taş yağacak.

hamucera
29.08.2010, 01:55
bu kelimeyi Şenol Güneş etmez,hem de Umut için hiç etmez..bir takım Umut'a muhtaç kaldıysa o takım kapıları kapatıp gitsin bu kadar basit...şunu düşünmüş olabilir 2 gün içinde Umut'un yeni mevkisi olan sol açığa ''abdurrahman çelebi'' derler misali rest çekmiş olabilir yoksa Umut'a bel bağladığını sanmıyorum ki Ocak ayında yol verilecektir kendisine

Armağan nereden biliyorsun bunu söylemez,

Sezon öncesi konuşmasında 5 forvet alsak ta Umut iyiyse o oynayacak, çok çalışıyor kendisini bile geçmenin peşinde demişti,

şimdi sende artık aynı mesajları kopyalaya kopyalaya buraya yazmak yerine takıma ve oyuncumuza destek olmayı denesen, hadi içinden gelmiyor bari bir süre sessiz kalıp yorum yapmasan burada

Armağan Dere
29.08.2010, 01:58
bakalım gelecek neyi gösterecek Umut bu takımda kalmalı mı kalmamalı mı o zaman daha sağlıklı karar verebileceğiz...bu takımın sahibi ne şenol güneş,ne sadri şener,ne hh,ne bir başkası bu klübün sahibi TARAFTARDIR..Hayırlısı olsun..Umut beni şaşırtman dileğiyle arkadaş

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 02:00
avatarımı da Umut Bulut yaptım belki yazdıklarımın çoğu anlaşılmayacak bu yüzden ama biz derdimizi anlatmaya devam edeceğiz :)

Oruç
29.08.2010, 02:04
Burası Trabzonspor Kulübü olduğu için bu kulüpte "futboldan sorumlu tek yetkili (!) teknik direktör"den habersiz transfer de yapılır, oyuncu da gönderilir.

Normal karşılıyorum ben. Olay patlak verdiği zaman bile böyle şeylerin olabileceği aklımdan geçti. Zamanında çok yaşadık, korkarım ki uzun yıllar daha yaşayacağız.

Birileri başka birilerinin işine karıştığı müddetçe biz bunları çok yaşar ve başkalarının şampiyonluklarını resmi sitemizden kutlamaya devam ederiz. Teknik direktör Şenol Güneş dahi olsa...

Ömer TOPAL
29.08.2010, 02:07
arkadaşlar sabahtan beri mesajları okuyorum umut takımda kalmış arkadaşlar bunun başka bi çözümü varmı yok ozaman neden destek çıkmıyorsunuz umuta anlamıyorum sizi gerçekten bende sevmezdim ama umut bu konuda haklıdır yapmayın umuta şuan saygısızlık yapıyoruz belki sizden daha çok ben eleştirdim umutu ama bi düşünün kendinizi umutun yerine koyun taraftar sadece umutu ıslıkladıgını düşünün memnun mu olacaksın kazançmı elde edeceksiniz yok peki umutu yıpratmak trabzona zarar verirmi evet aslında kendi kendimize trabzonspora bilmeden farkına varmadan zarar veriyoruz evet

ne içtin sen :) yönetim bi kontrol edin ıp sini yakarcının şifresini birisi çalmış sanırım...Agızından çıkan sözler pek bi şaşırtıcı...Neyse işin şakasıda agır eleştiren bu arkadasımızın bile bu sözlerini görüp hala devam eden bir kaç arkadasında ibret alması gerekmezmi bu olaydan....Onlar kendilerini bilir....!

A.T.R
29.08.2010, 02:09
Ne olursa olsun sabır taşı olsa çatlar insan. Sen taraftar olarak takımın sözleşmeli ve en özverili oyuncusuna ana-avrat-bacı ayrımı yapmadan sövmeyi, en aşşağılık sıfatlarla aşşağılamayı kendinde EN DOĞAL hak olarak gör,ama Umut'a kendisine gelen transfer teklifine ilgi göstermesini (o da gösterdi ise, bunu bile bilmiyoruz kaldı ki) takımı satmak olarak gör ve HALA DAHA SÖVMEYE,HAKARETE devam et. TOK ÖYLE YAĞMA. Köleniz mi Umut sizin. Ya da bir başka Futbolcu hiç önemli değil kim olduğu. Bu köhnemiş zihniyete bir son verin artık.

Armağan Dere
29.08.2010, 02:10
ne içtin sen :) yönetim bi kontrol edin ıp sini yakarcının şifresini birisi çalmış sanırım...Agızından çıkan sözler pek bi şaşırtıcı...Neyse işin şakasıda agır eleştiren bu arkadasımızın bile bu sözlerini görüp hala devam eden bir kaç arkadasında ibret alması gerekmezmi bu olaydan....Onlar kendilerini bilir....!

hayırdır Ömer abi kimi ima ediyorsun:)...Bafralısın...Kandaşım sayılırsın..çok akrabam var Engizde,Merkezde:)..yangın çıktığında bayaa üzülmüştüm Bafrada

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:11
allahim Umut oynamasin bu hafta lütfen

Ömer TOPAL
29.08.2010, 02:13
:) bak yerlerine gidiyo mesajım..Kardesim bafralı olmasakta kandaşız Türküz...Trabzonsporluyuz bu bile yeter...Evet senide kasdettim dogrudur yalan yok..Lutfen sende artık acık düşün ve sakin ol...Sanada bu yakışır

TSercaN
29.08.2010, 02:13
Yeter ama vallahi.

Hala mi bu konu ya? Birakin adami rahat. Siz bikmadikca ben de bikmayacagim onu savunmak dan.

Umut u savunmayi bosver, Trabzonspor icin savunuyorum. Bizler boyle konular da dagiliyorsak isimiz bu sezon yine her sezon ki gibi cok zor olacak.

Koca kari lar gibi dedikodu duyulmus ve onun uzerine adama yine yukleniyorsunuz. Bosverin gidin ya ne ugrasip duruyorsunuz.

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 02:15
allahim Umut oynamasin bu hafta lütfen

tamam onun yerine sen oynarsın 3 gol atar bize 3 puan kazandırırsın...

Cafer Bulur
29.08.2010, 02:15
Umut takimda kaldigina göre ona sahip cikilmali ve gereken destek kendisine verilmeli.

Bu konuda yönetim kesin hatalidir,bunu anlamak icin kulübün icinde olmaya gerek yok.

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:16
tamam onun yerine sen oynarsın 3 gol atar bize 3 puan kazandırırsın...
10 tane kacirmam en azindan Umut gibi ;)

ph=61
29.08.2010, 02:16
ŞENOL GÜNEŞ

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/29/608.jpg

UMUT BULUT

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/29/612.jpg

Bence 1100 bilmem kaç sayfa yazacak kadar değeri olmayan biri..

Kaan
29.08.2010, 02:20
ŞENOL GÜNEŞ

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/29/608.jpg

UMUT BULUT

http://i1008.hizliresim.com/2010/8/29/612.jpg

Bence 1100 bilmem kaç sayfa yazacak kadar değeri olmayan biri..

Şenol Güneş 1 senedir Trabzonspor'un başında, Umut 4..

Bu kadar takıntılı olmaya gerek yok. :)

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 02:20

sen 10 tane pozisyona gir Umut kesin 3 tanesini atar ;)

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:21
sen 10 tane pozisyona gir Umut kesin 3 tanesini atar ;)
umut bos kaleye atmayi ögrensin önce :)

ph=61
29.08.2010, 02:22
Şenol Güneş 1 senedir Trabzonspor'un başında, Umut 4..

Bu kadar takıntılı olmaya gerek yok. :)

Zaten bu garip istatistiğe şaşıyorum ya :)

Samet Yildirim
29.08.2010, 02:23
Umut takimda kaldigina göre ona sahip cikilmali ve gereken destek kendisine verilmeli.

Bu konuda yönetim kesin hatalidir,bunu anlamak icin kulübün icinde olmaya gerek yok.
Ayni görüsteyim.

Hakan Karadirek
29.08.2010, 02:23
20 dakika hali saha mac yap bakalim, bakalim kac dakika kosabiliyorsun. Turkiyede 90 dakika durmadan kosan bir adam var, oda Umut Buluttur. Acaba 25 dakika hic durmadan kosabilirmisin ?

Tabi yaninda indirdigi toplar, attigi goller, girdigi gol pozisyonlarda yaninda cabasi. Adami elestirmekten vazgecin artik.

pReN@_61
29.08.2010, 02:25
Bu sene Umut çok şey katacak takıma.

ph=61
29.08.2010, 02:26
20 dakika hali saha mac yap bakalim, bakalim kac dakika kosabiliyorsun. Turkiyede 90 dakika durmadan kosan bir adam var, oda Umut Buluttur. Acaba 25 dakika hic durmadan kosabilirmisin ?

Tabi yaninda indirdigi toplar, attigi goller, girdigi gol pozisyonlarda yaninda cabasi. Adami elestirmekten vazgecin artik.

Umut kadar para alsam üstüne çimleri de yerim..
Mesleği bu abi. Bir doktor ameliyatın ortasında diyebilir mi ki ben bırakıyorum çıkıyorum sarmadı bana bu ameliyat, diyemez. Bu adam da bırak 25-30-40 dakkayı. 90 dakka koşacak. İster adı Umut ister Messi olsun. Taraftardan önce mesleklerine saygıları olması lazım, tabiki tek işi koşmakta değil o ayrı tabi.

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 02:26
umut bos kaleye atmayi ögrensin önce :)

neyse diyaloğu fazla uzatmayalım

bu beğenmediğin adam sezonda ortalama 15 gol atıyor ve bir çok sezon tek başına oynadı ilerde... onca hakarete rağmen canını dişine takarak oynuyor
Umutu sevmesende taşıdığı formanın Trabzonspor forması olduğunu unutmadan hareket edin...

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:27
neyse diyaloğu fazla uzatmayalım

bu beğenmediğin adam sezonda ortalama 15 gol atıyor ve bir çok sezon tek başına oynadı ilerde... onca hakarete rağmen canını dişine takarak oynuyor
Umutu sevmesende taşıdığı formanın Trabzonspor forması olduğunu unutmadan hareket edin...
bu sezon 10 gol bile atamaz varmisin iddiaya abi?

Cafer Bulur
29.08.2010, 02:28
Umut kadar para alsam üstüne çimleri de yerim..
Mesleği bu abi. Bir doktor ameliyatın ortasında diyebilir mi ki ben bırakıyorum çıkıyorum sarmadı bana bu ameliyat, diyemez. Bu adam da bırak 25-30-40 dakkayı. 90 dakka koşacak. İster adı Umut ister Messi olsun. Taraftardan önce mesleklerine saygıları olması lazım, tabiki tek işi koşmakta değil o ayrı tabi.
Hücum hattimizda oynayip da 90 dakika kim kosuyor?

Yattara mi teo mu alanzinho mu?:rolleyes:

ph=61
29.08.2010, 02:29
Hücum hattimizda oynayip da 90 dakika kim kosuyor?

Yattara mi teo mu alanzinho mu?:rolleyes:

Umut koşmuyor demedim, mecbur koşacak dedim. Hakeza diğerleri de.

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:30
mac istatistiklere bakin en cok kim kosuyor diye. 1. Colman 2. Serkan hep böyle

Samet Yildirim
29.08.2010, 02:31
FB macinda en cok kosa futbolcu Teofilo idi...

Bıyıklıoğlu
29.08.2010, 02:32
Umut 10 gol atara iddaya girerim seninle.

Cafer Bulur
29.08.2010, 02:32
Umut koşmuyor demedim, mecbur koşacak dedim. Hakeza diğerleri de.
Yattara,teo ve alan icinde mecbur kosacak diyormusun yoksa onlarin 1-2 klas hareketi yeterli mi dersin?

Armağan Dere
29.08.2010, 02:33
@ph=61

keçinin olmadığı yerde koyuna abdurrahman çelebi derler..forvette olmadı yıllardır..sol açıkta değerlendirilecek Umut anladığım kadarıyla ki o kadar tekniği de yok içeri katedebilecek,iyi ortalar açabilecek,ara topları verebilecek vs... nası olacak ben de bilmiyorum..Ocak'a kadar idare edilecek kendisiyle diye düşünüyorum

Kasım BEKTAŞ

:) uyanık baktın kadroya giremiyor varmısın iddaya?

Umut geçen sezon ki kadar maç oynasın varım...

Hakan Karadirek
Ozer Hurmacida az kostu sayilmaz. Fakat nicin okadar kostu kimse bana izah edemez.

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:34
Umut 10 gol atara iddaya girerim seninle.
tamam girelim ozaman

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:35
:) uyanık baktın kadroya giremiyor varmısın iddaya?

Umut geçen sezon ki kadar maç oynasın varım...
yani en az 30 mac oynamali lazim 10 gol atmak icin öylemi.....büyük golcü

Bıyıklıoğlu
29.08.2010, 02:35
tamam girelim ozaman
Tamam neyine girdiğimize sen karar ver.

ph=61
29.08.2010, 02:36
Yattara,teo ve alan icinde mecbur kosacak diyormusun yoksa onlarin 1-2 klas hareketi yeterli mi dersin?

Hakeza diğerleri de..

Lütfen tamamını oku, bu soruna cevap orda.

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:36
Tamam neyine girdiğimize sen karar ver.
fenerbahce forma ile resim cekmek olurmu ?

Cafer Bulur
29.08.2010, 02:37
Sadece gol atmakmidir bir forvetin yapmasi gereken isler?

Hücum presi baslatmak,takimi icin herseyini ortaya koymak,sakatlanmadan devamliligi olan bir futbolcu olmak bunlar önemli degil mi?

Bıyıklıoğlu
Bence Trabzonspor forması alsın kaybeden fenerle ne işimiz var bizim:)

ph=61
@ Armağan Dere
Hocasına, formasına saygısı yoktu, bari mesleğine olan saygısından oynasın eğer oynayacaksa ne yapalım.

Hakan Karadirek
Yapma bence, hic bir iddaaya degmez onlarin formasini giymek.

Armağan Dere
29.08.2010, 02:39
Sadece gol atmakmidir bir forvetin yapmasi gereken isler?

Hücum presi baslatmak,takimi icin herseyini ortaya koymak,sakatlanmadan devamliligi olan bir futbolcu olmak bunlar önemli degil mi?

cafer abi yorumlarını beğenirim..ama forvet için daha acınılmaz bir durumdur o..''gol atmak'',tüm takım ona çalışır gol atması için,ama Umut golcü değildir bunu kesin sölüyorum...takımı için herşeyini ortaya koymak bunlar soyut kavramlar..Somut kavram olarak gol atması daha mantıklı geliyor...kendisi çok koşuyor,iyi niyetli diye kimseye 3 puan yazılmıyor

FC-ST-PAULI-61
29.08.2010, 02:40
Bence Trabzonspor forması alsın kaybeden fenerle ne işimiz var bizim:)
tamam oldu ozaman

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 02:40

ne oldu 10 gol kesmedimi :)

:) ben Umutun yerinde olsam böyle taraftarın olduğu takımda oynamazdım açık ve net....

senin imzana aldığın Teofilo ki ben beğenmiyorum demiyorum geçen sene ikinci yarının başında geldi kaç tane gol attı?

adamı 10 dakika 15 dakika oynatırsan ne ara gol atacak?

Bıyıklıoğlu
29.08.2010, 02:41
tamam oldu ozaman
tamam sezon sonu kaybeden formayı alır kargo ile kazananın adresine yollar.
dipnot:bugüne kadar girdiğim iddaaların hiçbirini kaybetmedim.ilk olur belki :)

Oruç
29.08.2010, 02:41
"yakarcı"nın yeri doluyor...

"Doğa boşluk habul etmez" derler, öyleymiş.

Cafer Bulur
29.08.2010, 02:42
cafer abi yorumlarını beğenirim..ama forvet için daha acınılmaz bir durumdur o..''gol atmak'',tüm takım ona çalışır gol atması için,ama Umut golcü değildir bunu kesin sölüyorum...takımı için herşeyini ortaya koymak bunlar soyut kavramlar..Somut kavram olarak gol atması daha mantıklı geliyor...
Ben de umutun golcü olmadigini her zaman söylerim.

Ama umut faydali bir oyuncudur ve bu takima bu sezonda lazim olacaktir.

Satilmamasi dogru karar ve bu konu artik kapatilmali diye düsünüyorum.

Oruç
29.08.2010, 02:44
cafer abi yorumlarını beğenirim..ama forvet için daha acınılmaz bir durumdur o..''gol atmak'',tüm takım ona çalışır gol atması için,ama Umut golcü değildir bunu kesin sölüyorum...takımı için herşeyini ortaya koymak bunlar soyut kavramlar..Somut kavram olarak gol atması daha mantıklı geliyor...kendisi çok koşuyor,iyi niyetli diye kimseye 3 puan yazılmıyor

Bana da "mantıksız" geliyor koyu yazılan cümlelerin aynı paragrafta kullanılması.

Armağan Dere
@ Armağan Dere
Hocasına, formasına saygısı yoktu, bari mesleğine olan saygısından oynasın eğer oynayacaksa ne yapalım.

İnşallah ph,göreceğiz ilerleyen günlerde..bizler buradayız Ümitle bekliyoruz her sezon olduğu gibi...

Samet Yildirim
Ben de umutun golcü olmadigini her zaman söylerim.

Ama umut faydali bir oyuncudur ve bu takima bu sezonda lazim olacaktir.

Satilmamasi dogru karar ve bu konu artik kapatilmali diye düsünüyorum.
Yüzde yüz ayni görüste degilim, yüzde 1500 ayni görüsteyim :)

ph=61
29.08.2010, 02:45
Bana da "mantıksız" geliyor koyu yazılan cümlelerin aynı paragrafta kullanılması.

Demek ki doğa boşluk kabul ediyormuş..

bASTURk
Her takımda sağ açık,sol açık ve bunlara cevap verebilecek santrafor oyuncusu yok.

Yattara her maç sağdan 20 tane orta yapsın,aynı şekilde herkesin kafasındaki gibi bir sol bekle açık oyuncumuz olsun,Teofilo bu toplara deplase olacak adam değil.Makukula tarzı biri gerekir bu durumda.Gerek de yok zaten,takımımızın iyi bir sistemi ve bu sistemin can damarı Umut Bulut gibi bir oyuncusu var...

Armağan Dere

Umut'un değil genel olarak golcülerin demek istedim..yukarıda sadece gol atmak mıdır dediği için..evet gol atmaktır ama Umut yeterli seviyede gol atamaz demek istiyorum gol sayısı/pozisyon

Oruç
29.08.2010, 02:50
Demek ki doğa boşluk kabul ediyormuş..

"Yarası olan gocunur" derlermiş, öyleymiş...

Umut'un değil genel olarak golcülerin demek istedim..yukarıda sadece gol atmak mıdır dediği için..evet gol atmaktır ama Umut yeterli seviyede gol atamaz demek istiyorum gol sayısı/pozisyon

Hiçte bile.

"Umut golcü değildir bunu kesin sölüyorum..."

"...Somut kavram olarak gol atması daha mantıklı geliyor..."

Sizin cümleleriniz. Eleştirdiğiniz kişi Umut, bunu hepimiz biliyoruz. Umut için söyledikleriniz ile Umut'tan beklentileriniz çok farklı bir şekilde anlatılmış paragrafta. Ben aradaki çelişkiyi göstermeye çalıştım hepsi bu.

Çağatay_
29.08.2010, 02:51

Zaten o yüzden Ankaragücü maçında bir gol attırıp 2 önemli pozisyona girerken, FB maçında bir çok atakta baş rol oynadı.

Golcü ve forvet arasındaki farkı ayırt edemeyeceğiz sanırım.Téo'yu hep savunup çok beğenmeme rağmen bir sezon onunla gitmez, o bulduğunu atar evet, ama bize parçalayacak adam da lazım. Örneklerini de geçtiğimiz maçlarda gördük..Hatta Liverpool maçında.

Mesela Fatih Tekke için yabancı tabirle "Complete Forward" diyebiliriz.Her özelliği tam olan bir oyuncu.

Ama Umut Bulut daha çok rakibi yıpratan, en ufak hatayı pozisyona çevirecek tipte bir adam.

Senede 35 gol atamaz belki..Ama 20 golün altına inmiyor..Ligde ise bu rakam 15 civarı.

Benim için yeterli bir istatistik.

Ayrıca tüm takım ona çalışıyor denecek bir adam varsa o da Fatih'ti, hakkını veriyordu orası ayrı.Ama Umut o tarz bir santrafor değil takım oyununun bir parçası.

Téo ile de iyi anlaşmaya başladığını gördük.

ph=61
29.08.2010, 02:52
"Yarası olan gocunur" derlermiş, öyleymiş....

İyi kılıf hazırlıyorsun kendine tebrik ettim. Böyle "yol göstermeye" devam et bize, ihtiyacımız var..

Çağatay_
29.08.2010, 03:00
Umut Bulut somut olarak da soyut olarak da ligin en iyi yerli ileri uç oyuncusudur.

Allanıp ballanan forvetler bir sene 20 gol atıp öteki yıl 3 golü geçemezken adam 8 senedir 15 gol ortalaması tutturmuş gidiyor.

Neymiş efendim "34 maça çıksa o da atardı." mış mış mış.. Masal bunlar..Hikaye hikaye..

Senede 34 maça çıkmak da bir meziyettir, bir çalışma ister..Zanetti o yüzden Zanetti'dir..Maldini o yüzden Maldini'dir..

Ona bakarsanız Sergen Türk futbol tarihinin, hatta Dünya futbol tarihinin sayılı yeteneklerindendir.Ama kendisi yeteri kadar çalışmadığı için bizim için güzel bir anı olarak kalmıştır.

Ama çok daha kısıtlı yeteneklerle Mesut, Real Madrid sisteminde kilit bir parça olmaya yakın..

Bu işler böyle..Umut tıkır tıkır oynuyor, hakediyor..

Gökhan Ünal örneğini gördük, o yetenek kendisini harcadı..Bizde taraftar etkisi büyüktü, hep uyardım adamı kaybedeceğiz yapmayın diye, orası ayrı.Ama FB'de ne oldu..Hadi onu geçtim Kayseri'de ne olmuştu ?

Bu işler yürek işi..Kendine güvenme işi..

r9emre
29.08.2010, 03:01
ne oldu 10 gol kesmedimi :)

:) ben Umutun yerinde olsam böyle taraftarın olduğu takımda oynamazdım açık ve net....

senin imzana aldığın Teofilo ki ben beğenmiyorum demiyorum geçen sene ikinci yarının başında geldi kaç tane gol attı?

adamı 10 dakika 15 dakika oynatırsan ne ara gol atacak?

Ne olur oynasın bu takımda,Umut bu şerefi bizden eksik etmesin abi :cool: Umut'u bu takım Umut yaptı alabileceği en yüksek parayı veren enayi klüpte biziz bizden iyisini Türkiye'de asla bulamaz.Şu an boşta kalsa Umut hiç bir büyük takım almaz bu adamı Türkiye'de Bursa ve Kayseri bile almaz o kadar söylüyorum.

Armağan Dere
29.08.2010, 03:01
Ben orda Umut'u kastetmedim istek derken...''SOMUT KAVRAM OLARAK GOLCÜLERİN GOL ATMASI GEREKİYOR''..BUNA BAĞLI OLARAK DA UMUT'DA GOLCÜ DEĞİLDİR diyorum...pozisyon/gol sayısı anlatabildim mi?...Umut'un bir araştırın isterseniz geçen yıl 7'de 1 diyorlardı programlarda

Çağatay,2 maça bağlı olarak Umut'u yorumlamayalım 32 maç daha var...ancak demek istedikleriniz ile dediklerim tutuyor ben orda Umut'a golcü demedim..ama golcüler için bu durum farklıdır onu demek istedim ''gol atamazsan bitersin''...bu 15 golü atarken kaç tane kaçırdığını bir araştırın isterseniz..devede kulak kalır attığı goller yeterlilik bakımından

ph=61
29.08.2010, 03:04
Ben orda Umut'u kastetmedim istek derken...''SOMUT KAVRAM OLARAK GOLCÜLERİN GOL ATMASI GEREKİYOR''..BUNA BAĞLI OLARAK DA UMUT'DA GOLCÜ DEĞİLDİR diyorum...pozisyon/gol sayısı anlatabildim mi?...Umut'un bir araştırın isterseniz geçen yıl 7'de 1 diyorlardı programlarda

Çağatay,2 maça bağlı olarak Umut'u yorumlamayalım 32 maç daha var...ancak demek istedikleriniz ile dediklerim tutuyor ben orda Umut'a golcü demedim..ama golcüler için bu durum farklıdır onu demek istedim ''gol atamazsan bitersin''...bu 15 golü atarken kaç tane kaçırdığını bir araştırın isterseniz..devede kulak kalır attığı goller

Armağan Dere, boşver açıklayacam diye kendine işkence etme, anlayan anladı zaten ama ben hala "Doğada boşluklar olduğuna inanıyorum.."

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 03:04
Ne olur oynasın bu takımda,Umut bu şerefi bizden eksik etmesin abi :cool: Umut'u bu takım Umut yaptı alabileceği en yüksek parayı veren enayi klüpte biziz bizden iyisini Türkiye'de asla bulamaz.Şu an boşta kalsa Umut hiç bir büyük takım almaz bu adamı Türkiye'de Bursa ve Kayseri bile almaz o kadar söylüyorum.

ne olur sende şu yorumlarından eksik etme bizleri, bizlere yol göstermeye devam et... senin gibiler olmazsa biz nasıl 25 kere şampiyon olurduk...

Çağatay_
29.08.2010, 03:05

Umarım öyle bir hata yapmayız, gidecekse avrupaya gitsin.Zaten o enayi dediğiniz kulüplere Toulouse da eklenmiş.

Ayrıca Umut Ankaragücünde 3 yıl gayet iyi oynadı, 3. yıl 14 gol atarak Trabzonspor'a transfer oldu ve performansı artarak devam ediyor.

Yaptığınız yorumları da futbolu bilen birisi yapmaz.O yüzden dalga geçmek için, makaraya sarmak için yazdığınızı düşünüyorum.

Çağatay_
29.08.2010, 03:08
Armağan adam zaten Téo daha faydalı görüldüğü için kesildi..Hala insanların ne alıp veremediği var anlamıyorum.

Oynaması gerektiğinde oynuyor, gerekmediğinde oynamıyor.

Kulübede taş gibi bir adam.Senede 50 maç oynamaya hazır, hangi teknik direktör istemez bunu.Elin Fransalısı görüyor, ama biz yerden yere vuruyoruz.

Beğenmiyorum dersin de kovmak da neyin nesi..

Dursun orada kullan adamı işte, oynamak da istiyor zaten.. Téo o bölgede kullanıldığında gördük ki Umut bir tabu değilmiş, gerektiğinde kesiliyormuş.Gerektiğinde yine oynatılıyormuş..

Bu bile konunun kapanması için yeterlidir.

r9emre
29.08.2010, 03:11
ne olur sende şu yorumlarından eksik etme bizleri, bizlere yol göstermeye devam et... senin gibiler olmazsa biz nasıl 25 kere şampiyon olurduk...

Senin gibi taraftarlarımız Umut gibi bir futbolcu için kendi takımını,kendi yönetimini,kendi taraftarını küçük düşerecek açıklamalar yaptıkça asla şampiyon olamayız merak etme bir 50 yıl daha.Ne Umut'muş arkadaş onun için takımı sattılar taraftarından yönetimine,yönetiminden teknik kadrosuna bir Umut haklı.Ama 10 pozisyon bulup hepsini harcayacağı maçtan sonra o surat halinizi görmek isterdim ama siz Umut'çuların da bahanesi hazır oluyor hemen ya Ceyhun'a ya Cale'ye hata yaptı ondan yedik şöyle böyle diye kapatmaya çalışırsınız geçen sene ki senaryolar dün gibi gözümün önünde.Atamazsan yemeye mahkumsun ve Umut oynadıkça buna mecburuz Allah'dan Teo-Gol ile Jaja geldi de artık sağ kanat oynatırlar bu teknik ve bitiricilik fukarasını

Recep Alkan
29.08.2010, 03:17
Güneş istifadan döndü

şu haberden sonra bu başlıkta atıp tutan onca insandan özür bekliyorum, özür dileyin ki delikanlılığınızı görelim.

Mesut
29.08.2010, 03:20
umut bulut'u tanımayanlara kapak olsun
adamım yahu
seviyorum bu adamı
bmndeki röpartajında sözleri hala kulaklarımda
ben trabzonspora gönülden bağlıyım.!!

Çağatay_
29.08.2010, 03:21
Yönetime hep destek oldum ama bu saçma hareketleri gerçekten insanı darlıyor.Bu kadar kadroyu kurdular ettiler bence bu bir yönetim başarısıdır.Şanol Hoca da gelmiş..Taraftar transferdeki söz tutmama saçmalıklarını affetmiş Jaja transferi ile, eksiklere göz yummuşuz..Yönetime hak vermişiz sonunda alınan kaliteli isim için.

Sezona girerken Liverpool'a elensek de başa baş oynamışız.Bursa'ya 3 atarken Ankaragücü ve Fenerbahçe'yi yenmişiz..

İvme nereden baksan bizden yana..Nereden baksan şampiyonluk havasına girmişiz.

Sen git takımın en hırslı, mücadelenin simgesi oyuncusunu sat..

Tamam onu da anladım..Ama ne hocanın haberi var, ne topçunun..

Tabiki kesin bir şey bilmiyoruz ama bütün oklar yönetimi gösteriyor.

Yapılan hareket eğer anlatıldığı gibiyse tam bir saçmalıktır.

Ömer TOPAL
29.08.2010, 03:23
MASUT forman hayırlı olsun şimdiden....E arkasınada BULUT UMUT yazıdırsın o arkadas :)

yakarcı
29.08.2010, 03:24
Umut hayata küstü (http://forum.bordomavi.net/index.php?option=com_content&view=article&id=31477:umut-hayata-kuestue&catid=15:trabzonspor&Itemid=39) http://forum.bordomavi.net/templates/rt_mediamogul_j15/images/pdf_button.png (http://forum.bordomavi.net/index.php?view=article&catid=15%3Atrabzonspor&id=31477%3Aumut-hayata-kuestue&format=pdf&option=com_content&Itemid=39) http://forum.bordomavi.net/templates/rt_mediamogul_j15/images/printButton.png (http://forum.bordomavi.net/index.php?view=article&catid=15%3Atrabzonspor&id=31477%3Aumut-hayata-kuestue&tmpl=component&print=1&layout=default&page=&option=com_content&Itemid=39) http://forum.bordomavi.net/templates/rt_mediamogul_j15/images/emailButton.png (http://forum.bordomavi.net/index.php?option=com_mailto&tmpl=component&link=aHR0cDovL3d3dy5mb3Rvc3Bvci5jb20vaW5kZXgucGhwP 29wdGlvbj1jb21fY29udGVudCZ2aWV3PWFydGljbGUmaWQ9MzE 0Nzc6dW11dC1oYXlhdGEta3Vlc3R1ZSZjYXRpZD0xNTp0cmFie m9uc3BvciZJdGVtaWQ9Mzk=) http://forum.bordomavi.net/images/stories/futbol/trabzonspor/2010-08/26umut.jpgToulosue’a satışı son anda yatan ve teknik heyetin tepkisini çeken golcü oyuncunun morali sıfır.
Fransız Toulosue’a gitmek için yönetim ve teknik heyetten izin isteyen ancak ummadığı bir karşılık alan Umut Bulut, küskünleri oynuyor. Kadro dışı bırakıldıktan sonra Şenol Güneş’in isteğiyle salonda tek başına çalışan golcü oyuncunun moralinin çok bozuk olduğu ve kimse ile konuşmadığı öğrenildi.
Umut’un yakın çevresine, “Böyle bir cezayı hak edecek bir şey yapmadım. Çok üzgünüm” dediği öğrenildi. Öte yandan bazı yöneticilerin Umut’u bir an önce satmak istediği ancak bu isteğe tepki gösteren Şenol Güneş’in satışa engel olduğu ve yönetimle bazı sorunlar yaşadığı iddia edildi.

fotospor

Recep Alkan
29.08.2010, 03:24
Bu yönetime sonsuz teşekkür ediyorum, bu forumda beni bir kez daha yalancı çıkarmadığı için, insanların iç yüzünü onca defa görmenize rağmen hala daha bu kadar sabretmeniz ve her fırsatta onları haklı çıkarmaya çalışmanız beni çok şaşırtıyor.

Görük işte menejerini kim çağırmış tesislere, gördük işte kim gitmek istiyorum demiş, gördük işte masa başında Touluse kim ile anlaşmış, gördük işte paragöz olan kim, gördük işte kim Trabzonspor için çalışıyor.

Ben söylemekten bıktım, siz aynı yalanları, savsataları dinlemekten bıkmadınız.

Daha dün Umut Bulut'u bu kadar önemli maç öncesi menejerleri kulübe çağırıp ortamı bozduğu için HAİN ilan edenler bugün aynı işi gerçekte yapanları ne yerine koyacaklar çok merak ediyorum.

Çağatay_
29.08.2010, 03:30
http://u.goal.com/43100/43125.jpg

mehmets61
29.08.2010, 03:34
iyide aksi yönde de bir sürü haber çıktı şimdi spor 61 in yazdıgını dogru mu kabul ediliyor ilginç!bence olay artık kapatılmalı uzatmaya gerek yok.işin dogrusunu ancak şenol hocadan duyarsam inanırım gerisi sadece haber olarak kalır benim gözümde.

UNdocab
29.08.2010, 03:43
bizim hacı varya kımıl zararlısından bile zararlı trabzonspor için

OZDEN61
29.08.2010, 04:08
aslanın benim, sen oyununu oyna. her zaman arkandayız. bu dedikodular senin suçun değil. suçu olan yönetim, suçu olan 26 senedir herşeyi değişen ama zihniyeti değişmeyen skor ve iism taraftarları. benim için bordo mavi formayı giyen, şenol hocanın tercih ettiği her oyuncu bir. şenol hocanın tercihine saygı duymayan, sana hakaret eden içimizdeki fenerlilerin senden özür dilemesi lazım. dünyada başka taraftar yokturki kendi hocasına, kendi yönetimine, kendi oyuncusuna her zaman muhalif olsun.

sorsan adamlara trabzonsporlu ama istanbul kızkardesi taraftarlarının yapmadıklarını yapıyor. bırakın olumsuz yorumları da destek çıkın, moral verin. adam o kadar küfür yiyecek, eşinden ayrılacak, üstüne bir kaç bilinçsiz taraftardan laf yiyip yönetimin basiretsizliğinin kurbanı olacak sizlerde ondan iyi oynamasını, trabzonda kalmasını bekleyeceksiniz... trabzonspor bu taraftar ve yerel basın yüzünden hoca ve futbolcu çöplüğüne döndü... böyle taraftarlara ziyan doğan ve defansif oyunu layık

Kasım BEKTAŞ
29.08.2010, 04:14
Senin gibi taraftarlarımız Umut gibi bir futbolcu için kendi takımını,kendi yönetimini,kendi taraftarını küçük düşerecek açıklamalar yaptıkça asla şampiyon olamayız merak etme bir 50 yıl daha.Ne Umut'muş arkadaş onun için takımı sattılar taraftarından yönetimine,yönetiminden teknik kadrosuna bir Umut haklı.Ama 10 pozisyon bulup hepsini harcayacağı maçtan sonra o surat halinizi görmek isterdim ama siz Umut'çuların da bahanesi hazır oluyor hemen ya Ceyhun'a ya Cale'ye hata yaptı ondan yedik şöyle böyle diye kapatmaya çalışırsınız geçen sene ki senaryolar dün gibi gözümün önünde.Atamazsan yemeye mahkumsun ve Umut oynadıkça buna mecburuz Allah'dan Teo-Gol ile Jaja geldi de artık sağ kanat oynatırlar bu teknik ve bitiricilik fukarasını

kim Umut için takımı küçük düşürecek açıklamalar yapmış?

kim Umut için takımı satmış?

sen ne söylediğinin de farkında değilsin herhalde

uzatmaya gerek yok

Umut bu takıma lazımdır...

bu olay hakkında illa bir suçlu aramaya gerek yok, olan olmuş, takım bu havasını yakalamışken bu olayı büyütüp motivasyonu bozmaya gerek yok diyorum

ben Umut üzerinden sallayıp Trabzonspor'a zarar verilmesin söylüyorum sen ne diyorsun?

yeter artık kendi kendimize verdiğimiz zarar...

bak yol boş kaptır gitsin, bakma sağa sola, yola konsantre ol, yoksa YİNE kaza yapacaksın!!!

Sefaenes
29.08.2010, 04:20
bu olayda kimin sucu var tam bilmiyorum ama bu olay Liverpool macindan önce olmasi takimin huzurunu bozdu en azindan Hocamiizin moralini bozdu. Umuta Liverpool macinda oynamadigi icin kiziyorum ama buraya menajerleri cagiran kimse hesap vermeli. Neden liverpool macindan önce cagirdi. Icimizdeki hainleri temizlemeliyiz. HH gitsin cobanlik yapsin artik. Cobanlik da kutsal bir meslek ama yöneticilik yapmasin. Umut bize lazim takimda kaldigina göre sahip cikilmali, gecmis geride kaldi onu getiremeyiz artik cünkü o öldü gelecek maclarimiza bakmaliyiz.

Egemen Yılmaz
29.08.2010, 07:41
Güneş istifadan döndü

Bu haber gerçekse, böyle bir yönetim kurulunu takımın başında 1 dakika bile tutmamak lazım. Can düşmanımız bile takımı bu denli sabote edemezdi. Ama dediğim gibi, işin iç yüzünü kesin olarak bilmiyorum, muhtemelen de bilemeyeceğim.

Nefret ediyorum futboldan.

Mustafa Ayazoğlu
29.08.2010, 07:57
Şunu itiraf etmeliyim ki Umut Bulut gibi bir forvet bulmak zor.. Golcü diyemiyorum.. ama onun gibi forvet bulmak zor.. Sakatlanmayacak.. 90 dk sahada sürekli pres yapacak..
Rakip defansı bozacak.. Tek eksiği canımızı sıkan son vuruşlarda ki gol atma becerizi zayıf.. 3-4 yıldır bu zayıflığı bizi kahretti..

Türkiye'de oynayan oyuncular kendilerini geliştiremiyor.. 2 yıl daha bekleyelim onuda çözer diyemiyoruz hiç bir futbolcu için..

Telefi olsun diye Teofilo ve Jaja alındı..
Umut gitseydi, kendisi sevinebilirdi taraftar baskınadan kurtulacak diye... Trabzonspor'dan ayrıldığına sevinirdim.. 1-2 yıl daha futbol oynar yaş itibarı ile bırakma noktasına gelirdi..

Şenol Güneş arkasında duruyorsa bunun değerini, kıymetini bilmesi lazım..

Mustafa Yılmaz.20
29.08.2010, 07:58
Herkes de işine geldiği habere inanıyor, işine gelmediği habere inanmıyor.Daha önce "herşey ortaya çıksın, netleşsin, ondan sonra suçlu kim belli olur" diyenler, şimdi işler daha da karışmışken hemen atıp tutabiliyor.

O üstteki haberi kaynak gösterip yönetime giydirenler en son paragrafı da okusun.

irfanb
29.08.2010, 08:21
Herkes de işine geldiği habere inanıyor, işine gelmediği habere inanmıyor.Daha önce "herşey ortaya çıksın, netleşsin, ondan sonra suçlu kim belli olur" diyenler, şimdi işler daha da karışmışken hemen atıp tutabiliyor.

O üstteki haberi kaynak gösterip yönetime giydirenler en son paragrafı da okusun.

En son paragrafı beraber okuyalım :
"Kadro dışı kalan Umut Bulut'u satmaktan vaz geçen yönetim kurulu resmi sitesinde kararı Güneş'e bıraktıklarını açıkladı."

Madem kararı Güneş'e bıraktılar,Güneş`ten habersiz Umut`u satmaya neden kalktılar,menajerleri takım kamp halindeyden kulübe neden çağırdılar ???

Mustafa Yılmaz.20
29.08.2010, 08:48
En son paragrafı beraber okuyalım :
"Kadro dışı kalan Umut Bulut'u satmaktan vaz geçen yönetim kurulu resmi sitesinde kararı Güneş'e bıraktıklarını açıkladı."

Madem kararı Güneş'e bıraktılar,Güneş`ten habersiz Umut`u satmaya neden kalktılar,menajerleri takım kamp halindeyden kulübe neden çağırdılar ???
En son paragraf demiştim.

Bi kesim 4 milyon € ya satılmalıydı diye düşünüyor, bi kesim satılmaması iyi oldu diye... Bu tartışılır, ben buna birşey demiyorum.

Benim asıl söylemek istediğim madem bu habere inanıyorsunuz.O zaman Umut'un, Şenol Hocayla ilk 11 de oynamak için pazarlık yaptığına da inanmış olursunuz.Herşey netleşmeden kimseyi suçlamak doğru değil.Muhtemelen Antalya maçı sonrası olan biteni muhabir sorar ve Şenol Hoca cevaplar.Ondan sonra hata kimde görürüz ve daha sağlıklı eleştiri yaparız.

SEDAT
29.08.2010, 09:46
- Tartışmasız Umut ve Yönetimin acizliği Belkide Liverpool'u Elememize Mani Oldu..

- Ayrıca Umut Ne Olursa Olsun Senden Şunu Beklerdim " Bu Maçtan sonra Olsun Ne Olucaksa " ..Bunu Demeliydin..

- Kimse Zannetmesinki Umut'a Destek Vemeyeceğiz , Yanlışları , Hataları Olmuştur ama Bu Takımda Kaptanlık Yapan Birisine Saygımız Sonsuz Olucaktır..

- İnşallah Bu Teklifi Kafasından Biran evvel Çıkarır , Zira Bizim Taraftarımız Pek Kolay Unutmuyor..

mkmoglu
29.08.2010, 10:22
yazılanlara inanamıyorum,umut bizim sözleşmeli futbolcumuz,sonuna kadar desteklememiz lazım..sol tarafta cuk oturdu..so iki maçta iyi idi

tslover
29.08.2010, 10:40
Umut'un Taraftar Korkusu

Umut Bulut, Şenol Güneş'in kesin tavır ortaya koymasıyla birlikte takımda kalırken, oynayacağı maçlarda tepki görmekten çekiniyor. Umut'un, teknik direktör Şenol Güneş ile yaptığı toplantıda, “Hocam bu gelişmelerden sonra taraftar bana tepki gösterirse ben ne yapacağım” dediği ileri sürüldü.

bunları okudukça o kadar üzülüyorum ki.sene sonunda bedavaya gitseydi de en azından kendini kurtarsaydı diyorum içimden.

İlker Akçay
29.08.2010, 10:55
Her ne olduysa olmuş ki bu olanlarda büyük suç yönetimde ve bir miktar da Umut'da ama asıl suç kesinlikle yönetimin.

Artık olanları unutup herkesin önüne bakması gerekiyor.Taraftar olarak biz Umut'a sahip çıkmalıyız ve Umut da takımda kaldığına göre hiçbir şey yaşanmamış gibi performansını sürdürmeli.

Antalya maçında gol bekliyorum :)

sinaman
29.08.2010, 11:19
yaa arkadaşlar artık bitirelim umutla ve yönetimle uğraşmayı..hatırlarsanız bjk de ibrahimler krizi patlak vermişti kadro dışı kalan kaptanlar özür dileyip sonra canla başla mucadele ederek takımlarının şampiyonluğunda büyük pay sahibi olmuşlardı.şimdi umut bizim futolcumuz bize her zaman katkısı olabilecek bir futbolcuyu sürekli yargılamanın bi anlamı yok... umut oynadığı her maç son ana kadar mucadeleden vazgeçmemiştir.. destek olalım umutu kazanalım beyler...
FUTBOLCUYU KAZAN Kİ TRABZONSPOR KAZANSIN..

Tangerine Dream
29.08.2010, 11:34
Yönetimin eksi hanesine bir puan daha yazıp artık konuyu rafa kaldırmamız gerekiyor. Lige iyi bir başlangıç yaptık, sorunlarımızı büyütüp kurşunu kendi ayağımıza sıkmayalım. Konunun ivedilikle soğutulması bizim açımızdan en yararlı olanı. Bundan sonra üzerimize düşen Umut'a destek olmak, hem de eskisinden daha fazla.

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 12:52
- Anlatılanlar doğruysa yönetim skandallarına bir yenisini daha eklemiştir.
- Şenol Hoca Umut'un satışına Umut'a bayıldığından değil bizim aciz yönetim yerine adam almayacağı için hayır demiştir.
- Umut yedek kalınca ve herşeyden önemlisi gelen ilk ve tek teklifte gerçek karakterini ortaya koymuştur. Benim bildiğim iyi topçu kapris yapar, rest çeker. Sana ne oluyor be kardeşim? Hem kekeme, hem geveze..

Anıl Caner
29.08.2010, 12:54
Umut'un en büyük hatası geçen sezon kontratı bitmişken Galatasaray'a imza atmamak oldu.

Senin neyine Trabzonspor'a gönülden bağlanmak, Avrupa takımı hariç Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem demek. Ne işin var senin yarısından fazla üyesinin hatta bazı yöneticilerinin dahi aşağıladığı adamların forumunun radyosuna bağlanıp, "Trabzonspor'a gönülden bağlıyım" diye konuşmak.

Umut Bulut saf bir adam. Doğruya doğru. Futbolculuğunda da böyle bu.

Yönetim alladı, pulladı cicilerini giydirip aç kurtların önüne attı kendisini.

İyi niyetli olmayı geçtim, objektif olan herkes durumun farkında. Ama işte o kötü niyetli dediğimiz adamların sayısı haylice fazla.

Onlara afiyet olsun diliyorum.

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 12:55
Ve artık Umut'un gol kaçırmak için kocaman bir bahanesi de var..

Anıl Caner
29.08.2010, 12:57
Gol kaçırmak için değil de devre arasında veya olmadı sezon sonunda kaçıp kurtulması için iyi bir bahanesi var. Çünkü yaşanacak sezon boyunca adamın içinde olan her şeyi de öldürecektir taraftar. Şüphe yok.

hamucera
29.08.2010, 13:01
ben hala o atıp tutanların başlığa gelip saydırdığı mesajlardan dolayı özrü dilediği mesajları göremedim,

hani hain, takımı sattı, kişiliksiz sözlerini hiç esirgemeyen ve sağdan soldan duyduklarının doğru olduğunu iddia edenler şimdi hiç başlığa uğramaz oldu, oysa ki ne dua etmişlerdir inşallah bu yazılanlar doğru olur diye

Erdal
29.08.2010, 13:05
Hayat bir imtihan...Önemli olan üste çıktığında da alta düştüğünde de sıratı müstakim üzere olmak...Ben sana güveniyorum...Hata yapmış olsanda güveniyorum...Hangimiz yapmadı ki....Yeter ki unutma; Mutevazı olanı rahmet i rahman büyütür...

bahadır2561
29.08.2010, 13:05
ben hala o atıp tutanların başlığa gelip saydırdığı mesajlardan dolayı özrü dilediği mesajları göremedim,

hani hain, takımı sattı, kişiliksiz sözlerini hiç esirgemeyen ve sağdan soldan duyduklarının doğru olduğunu iddia edenler şimdi hiç başlığa uğramaz oldu, oysa ki ne dua etmişlerdir inşallah bu yazılanlar doğru olur diye

işinize gelen haberlere inanmayın,resmi agızdan haberleri bekleyin...

tslover
29.08.2010, 13:06
Umut'un en büyük hatası geçen sezon kontratı bitmişken Galatasaray'a imza atmamak oldu.

Senin neyine Trabzonspor'a gönülden bağlanmak, Avrupa takımı hariç Trabzonspor'dan başka takımda forma giymem demek. Ne işin var senin yarısından fazla üyesinin hatta bazı yöneticilerinin dahi aşağıladığı adamların forumunun radyosuna bağlanıp, "Trabzonspor'a gönülden bağlıyım" diye konuşmak.

İyi niyetli olmayı geçtim, objektif olan herkes durumun farkında. Ama işte o kötü niyetli dediğimiz adamların sayısı haylice fazla.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 13:10

GS'de yeteri kadar düz topçu var, arabesk Mustafa'lar, Ayhan'lar, baltalar.. Umut da gitse tam şenlik olurdu.. Umut bu takımdan gittiği gün 7 pare top atışı yaptıracağım.

Yavuz Hasan
29.08.2010, 13:10
umut bulut u hala seviyorum ve destekliyorum

kalsa da gitse de

Anıl Caner
29.08.2010, 13:16
Ozan abi Galatasaray'ın kadrosundaki kazmaları ve arabesk yapıyı saymışsın ancak teklif gelmesi halinde Trabzonspor kadrosunun yarısına yakınının Galatasaray'a ağzı açık şekilde evet diyeceğini de biliyorsundur diye tahmin edeyim.

Çok önemli değil sevip sevmemek. Beğenip beğenmemek.

Ancak gittiği gün 7 pare top atışı yaptıracak düzeyde olması için çok farklı şeyler yapmış olması lazım Umut'un.Heralde kişisel bir probleminiz var.

İdman sahasına gidip küfür etmediyseniz suratına olacağını da sanmıyorum aslında.
Umut pek sinirlenilebilecek, kavga edilebilecek adam değil tanıyanların anlattığı kadarıyla.

Ben sizi anlamıyorum.

Umut iyi oynarken isyan ediyorsunuz.
Umut hata yapıp, kaçırınca veya kötü oynayınca diyelim isyan ediyorsunuz.
Umut takımdan gitmek istiyor diye haber gelince isyan ediyorsunuz.
Umut takımda kalınca isyan ediyorsunuz.
Umut'u hoca ısrarla takımda tutmak istiyor haberi gelince isyan ediyorsunuz.
Umut kadro dışı kalıyor gene isyan ediyorsunuz.

Amaç ne, hiç anlamıyorum.

Great White
29.08.2010, 13:16
Umut bu takımdan gittiği gün 7 pare top atışı yaptıracağım.

ama sen ve türevlerin şu foruma 5 sene uğramasa kimse umursamayacak bile..

Erdal
29.08.2010, 13:18
Ozan, sana Umut iyi topçudur demeyeceğim, faydalıdır da demeyeceğim...Ama ne olur şöyle büyük konuşmayalım hani diyorlar ya "kabağın sahibi kızıyor" Ben ciddi ciddi Bursa'nın şampiyonluğunda bizim Hüseyin e yaptığımız haksızlıkların payı olduğunu düşünüyorum. Ne olur aynı şeyi Umut a etmeyelim....

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 13:20
Benim umursanmak gibi bir problemim yok şeker kardeşim, sonuçta burası bir forum ve herkes girip bir şeyler çiziktiriyor.
Eğer bizzat Umut'un kendisi değilsen bana niçin kendi çapında laf çakıyorsun anlam veremedim, kimseye açıklayamadığın problemlerin mi var? (Great White)

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 13:24
Umut' sevmemek kişisel takdirimdir. Ben bu kulübün taraftarı, oy kullanma hakkına sahip kongre üyesi ve forma - dergi başta olmak üzere birçok ürününü satın alarak destek olmaya çalışan bir üyesiyim. Beğenirim, beğenmem, top atışı yaparım, mum yakarım.. Sonuçta hakaret etmediğim müddetçe yorum hakkım sabittir.

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 13:25
Erdal Abi, Anıl kardeşim, saygılar. Fikirler bazen uymasa da üslubunuzu seviyorum.

yaranozlu
29.08.2010, 13:27
yönetim tarihinin en büyük işini gerçekleştirmek üzereyken, iş skandalla bitti. bu nedenle ciddi bir hata yapmış oldu. Umuttan bir kuruş bile olsa para kazanabileceğimiz bir durumdan, umutu satamayarak ve moralini bozarak bitirdik. Hiç olmazsa bir bardak çaya umutu gönderebilseydik yerine adam almaya gerek yok, zaten UEFA'da yokuz, bence verimli bir iş olacaktı ama bu haliyle zaten verimi düşük olan Umut, şimdi nasıl oynayacak merak etmekteyim. İnşalllah de ters teper...

Berk
29.08.2010, 13:27
Umut Bulut faşizanlığı tüm hızıyla devam ediyor.Adama iki satır eleştiri yapsan 8 kişi karşında bitiveriyor hemen..

Great White
29.08.2010, 13:32
İster top atışı yapın, isterseniz toplu halde ateş dansı yapın..

Ben de sizi umursamadığımı söylüyorum. Benim de bunu söyleme hakkım var..

Ozan Yazıcı
29.08.2010, 13:38
Peki o zaman

Samet Metin
29.08.2010, 13:47
Çıkan haberlerden hiç birinde Umut'un gitmek istemediğini okumadım

Neden sadece yönetim suçlu oluyor bu olayda anlayamadım doğrusu

Hırsızın hiç mi suçu yok yahu

ibla6167
29.08.2010, 13:52
ya alamıyorum.sahiden anlamıyorum.Bu çocuk geldiği günden bu yana eleştiriliyor.iyi ama geldiği günden buyana da takımın gol yükünü ve yanında da eleştiri yükünü çekiyor ve inanın ne jaj ve nede teo unun yaptığının yarınısı yapamayacaklar (inşallah yaparlar temennin saklı olsun) bu yaşıma kadar gördüğüm ve futbol bilgilerim bunu söyler.

S.DEMİRCİ
29.08.2010, 13:55
takımda kaldığına sevindim..
bu takımın her zaman sana ihtiyacı var..

ibla6167
29.08.2010, 13:56
Biz umut'u kimin yerine aldık zamanın da hatırlıyormusunuz. Evet bildiniz.Fatih Tekke'nin yerine adam bu boşluğu doldursun diye. Peki Umut yetersiz diye kimi almıştık evet bir gol kralı Gökhan Ünal'ı o kral bizi çileden çıkarmıştı.Ama umut bu arada yine kendini yırtarcasına mücadele etti. oynadığı dönemde hiç bir kaprisi olmayan adamdan bahsediyorsunuz.

ibla6167
29.08.2010, 13:58
Ne olursa olsun Umut sen yine yüreğinle saha da ol.. senin hakkını sana verecek aklı selim sahibi taraftar mevcut. yüreğin yeter.

Erkin Ekşi
29.08.2010, 14:00
Trabzonspor senol hoca vasitasiyla cok buyuk bir firsat kacirdi bence. Senol hocam hersey cok guzel gidiyordu umutuda sattirsaydin nolurdu sanki?

Samet Metin
29.08.2010, 14:01
Umut Trabzonspor'a gönülden bağlıydı ya şimdi durum ne?

Bağ koptu mu, inceldi mi yoksa daha da mı güçlendi?

Ahmet Başkaya
29.08.2010, 14:04
:alkış::alkış::alkış::alkış:
Tşk ederim .

Bu kadar şey söylemişsin de umut bulut liverpool maçına çıkıp ondan sonra bunlar olsaydı kim ne diyecekti..
Körü körüne savunmayın şu adamı eğer bu olaylar olmasaydı belkide o oynasaydı liverpool maçında biz elicektik onları. Şimdi kalkıp da Umut'a laf etmeyin deme kimseye..

Ayrıca gitmek istiyorsa da burada kimse Umut'a gitmesin diye yalvarmaz.

Bu adamın duyguları tabiki var. Ama profesyonel bir oyuncu Umut bunu unutmayın..

Yahu kimse burda Umut haklı demiyor zaten , Umut'u savunanlar bile körü körüne ...

Denilen şu : Arkadaş bu adam çocuk değil ki , şurda 7 yaşındaki çocuk bile Mahalle maçında karşı takım sana çikolata alacağız gel bize dese arkadaşlarımı satmam der ...

Umut sence Liverpool maçından 1 gün önce bir teklif geldi die arkadaşlarını bırakıp hadi satın satın diyecek bir adam mı ?

1 gün bekleyemeyecek bir adam mı ?

Yahu tamam kötü topçu diyorsunuz eyvallah ama bu dediğiniz topçuluk meselesi değil direk karakter , kimse kusura bakmasın şurda umut karaktersiz diyen cidden en büyük karaktersizdir gözümde ...

1 yıl boyu Fatih diye bağırdık ve oğlan bir kere taraftar beni üzüyo falan bile demedi ...

1 günden 1 güne o formayı terletmediğini görmedim ben ...

Hepsini geçtim yahu radyoya katıldığında bu adamın konuşmasını da mı dinlemediniz ?

İnsan sarrafı olmaya gerek yoktu o gün onun bu formaya ne kadar tutku ile bağlandığını anlamak için ?

Kimse burda Umut'u övün demiyor sadece hiç yoktan günaha girmeyin yahu gözümüzle bir şey görmedik ki bu yönetim daha öncesinde buna benzer çok olay yaptı hepsi tesadüf mü ?

son söz budur abi:alkış::alkış::alkış::alkış:

Estagf. Tşk ederim .

Bu kadar net anlatılabilirdi sanırım klavyene sağlık ;)

Yavuz Hasan
29.08.2010, 14:50
Ozan abi Galatasaray'ın kadrosundaki kazmaları ve arabesk yapıyı saymışsın ancak teklif gelmesi halinde Trabzonspor kadrosunun yarısına yakınının Galatasaray'a ağzı açık şekilde evet diyeceğini de biliyorsundur diye tahmin edeyim.

Çok önemli değil sevip sevmemek. Beğenip beğenmemek.

Ancak gittiği gün 7 pare top atışı yaptıracak düzeyde olması için çok farklı şeyler yapmış olması lazım Umut'un.Heralde kişisel bir probleminiz var.

İdman sahasına gidip küfür etmediyseniz suratına olacağını da sanmıyorum aslında.
Umut pek sinirlenilebilecek, kavga edilebilecek adam değil tanıyanların anlattığı kadarıyla.

Ben sizi anlamıyorum.

amaç isyan etmek

zaten trabzonsporluluk da istanbul tekeline isyan etmekle başlamadı mı

yapımızda var isyan

Gulsum Yavuz
29.08.2010, 14:55
Gitmedigiinn icin o kadar sevindimm ki anlatamam..
Senin gercekden Trabzonspora gonulden baglandigini hissedebiliyorum yoksa o kadar haksizliga o kadar kufure o kadarrr isyanaaa kimse dayanmazz ama sen tipki bizden biri gibi bir trabzonlu gibii yilmadin usanmadin devamm ettin.. Ve simdi de devam ET UMUT.. Bizim sana senin bize ihtiyacin var..
Hem sennn baska bi yere gitsenn duramazsinn alismisizz birbirimizee:)

hodlu
29.08.2010, 14:56
Trabzonspor gibi bir takımda kaptan olmuş bir oyuncunun yönetimin izin vermesine rağmen Liverpool maçı arefesinde takımını ve arkadaşlarını sorumsuzca satması affedilmemeli.Takımda kalması doğru bir karardır,uzun lig maratopnunda ona da ihtiyacımız olacaktır fakaaat derhal kaptranlıktan alınmalıdır.Mesele Umut iyi futbolcudur ya da kötü futbolcudur meselesi değil, mesele Ankaragücünde sıradan bir oyuncu iken ona kapılarını açan bu camiaya gösterdiği vefa örneğinin acı olmasıdır.Yazık ne kadar yazık ki Liverpool takımını 34 yıl önce A.Aker'e gömen büyük kaptan Cemil abimizin kemikleri sızlamıştır.Gerçi bu kulüp Cemil abimizin kemiklerini bol bol sızlattı ama bu onu herhalde en fazla yaralayan oldu........

Yavuz Hasan
29.08.2010, 14:59
zaten transferde adı geçen takımın adamları da menajerleri de

trabzonspor un tesislerine ellerini kollarını sallayarak girmişlerdir

ellerini kollarını sallayarak umut la görüşmüşlerdir

Mira_61
29.08.2010, 15:16
At golünü,öp armayı.:)
Tatlıya bağlansın artık bu olay...:)

.....
29.08.2010, 15:25
Seviyoruz seni Umut Bulut.

Hırsın yeter :)

Armağan Dere
29.08.2010, 15:31
Ben sizi anlamıyorum.

koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler..Şenol Güneş'in Umut'u göndertmek istememesinin sebebi 2 günde alamayacağı adam korkusudur yoksa kimse Umut'a mecbur değil...yok ''Umut'u gönderirseniz istifa ederim,Umut olmazsa Trabzonspor Şampiyon olamaz haberleri doğruyu yansıtmamaktadır kanaatimce''..Umut Trabzonspor'a muhtaç,Trabzonspor Umut'a değil...

Mustafa
29.08.2010, 15:34
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler..Şenol Güneş'in Umut'u göndertmek istemesinin sebebi 2 günde alamayacağı adam korkusudur yoksa kimse Umut'a mecbur değil...yok ''Umut'u gönderirseniz istifa ederim,Umut olmazsa Trabzonspor Şampiyon olamaz haberleri doğruyu yansıtmamaktadır kanaatimce''..Umut Trabzonspor'a muhtaç,Trabzonspor Umut'a değil...

Sen olmasan yüzümdeki gülümsemeler azalacak.

Armağan Dere
29.08.2010, 15:38
Sen olmasan yüzümdeki gülümsemeler azalacak.

he he heeee...aynen aynen

Sümeyye Şahin
29.08.2010, 15:38
amaç isyan etmek

zaten trabzonsporluluk da istanbul tekeline isyan etmekle başlamadı mı

yapımızda var isyan

Yapımızdaki isyan bu değil. En azından yapımdaki isyan bu değil.

Trabzonspor'un 'İstanbul tekeli'ne yaptığı isyanı; biz niye yine bizden birine yapalım.Umut içimizden birisi, ve böyle olduğu müddetçe dokunulmaz olmalı. Nasıl ki Trabzonspor her şeyde baş tacımızsa, Umut da baştacımızın yaverlerinden olduğu müddetçe bambaşka biri olmalı. Ha gitsin başka takıma, benim için yine dokunulmaz; ama gidince istersek son vuruşlarına isyan edelim, istersek kötü oynadı diye isyan edelim.

İçimizde isyan olmalı tabi. Ama boyutu bu şekilde hoş değil.

'Ah be Umuuuut!'

'Vur be Umuuuut'

'Hadi be koçuum' larla daha güzel isyanımız.
Onur'un göz yaşlarıyla daha güzel.
Her golde hırsla savurduğumuz yumruklarla çok daha güzel.

Mustafa
29.08.2010, 15:41
Yapımızdaki isyan bu değil. En azından yapımdaki isyan bu değil.

Trabzonspor'un 'İstanbul tekeli'ne yaptığı isyanı; biz niye yine bizden birine yapalım.Umut içimizden birisi, ve böyle olduğu müddetçe dokunulmaz olmalı. Nasıl ki Trabzonspor her şeyde baş tacımızsa, Umut da baştacımızın yaverlerinden olduğu müddetçe bambaşka biri olmalı. Ha gitsin başka takıma, benim için yine dokunulmaz; ama gidince istersek son vuruşlarına isyan edelim, istersek kötü oynadı diye isyan edelim.

İçimizde isyan olmalı tabi. Ama boyutu bu şekilde hoş değil.

'Ah be Umuuuut!'

'Vur be Umuuuut'

'Hadi be koçuum' larla daha güzel isyanımız.
Onur'un göz yaşlarıyla daha güzel.
Her golde hırsla savurduğumuz yumruklarla çok daha güzel.

Bizim kendimize verdiğimiz zararı yıllarca uğraşsa başkaları beceremez.En büyük rakibimiz kendimiz.

hamucera
29.08.2010, 15:46
Trabzonspor gibi bir takımda kaptan olmuş bir oyuncunun yönetimin izin vermesine rağmen Liverpool maçı arefesinde takımını ve arkadaşlarını sorumsuzca satması affedilmemeli.Takımda kalması doğru bir karardır,uzun lig maratopnunda ona da ihtiyacımız olacaktır fakaaat derhal kaptranlıktan alınmalıdır.Mesele Umut iyi futbolcudur ya da kötü futbolcudur meselesi değil, mesele Ankaragücünde sıradan bir oyuncu iken ona kapılarını açan bu camiaya gösterdiği vefa örneğinin acı olmasıdır.Yazık ne kadar yazık ki Liverpool takımını 34 yıl önce A.Aker'e gömen büyük kaptan Cemil abimizin kemikleri sızlamıştır.Gerçi bu kulüp Cemil abimizin kemiklerini bol bol sızlattı ama bu onu herhalde en fazla yaralayan oldu........

Umut Ankaragücünde sıradan bir oyuncu değildi, Fener dahil bir çok takım transfer etmek istiyordu, manşetler atılıyordu el yakıyor diye, hatta 5 milyon euro değer bile biçilmişti, Umut ilk tercihim Trabzonspor'dur demişti o zamanda ve pazarlıklar sonucu Trabzonspor'a transfer olmuştu

.....
29.08.2010, 15:48
Ne kadar kolay siliyorsunuz bir insanı.

Ne kadar kolay yok ediyorsunuz bütün yapılanları.

Allah bizi ıslah eylesin...

gerisiyalan
29.08.2010, 15:48
Anfield Road'da bu takımın kaptanlık pazubantını taşıyan bir oyuncu nasıl olur da 1 hafta sonraki rövanş maçından hemen önce "ben gitmek istiyorum" der?

Biraz saygı ve/veya zekası olsa idi, "şu tarihi rövanş maçı geçsin, ondan sonra gitme talebimi iletirim" diye düşünmez miydi?

Bir oyuncunun gözden çıkarılması için daha ne şekilde saçmalaması lazım?

Oğuz ZEYTİN
29.08.2010, 15:55
Umut'u yerden yere vuranların gerekçesiyle, "Yattara'nın derhal gönderilmesi gerekir! Kaptanlık kendisinden alınmalıdır!" Ama iş Yattara'ya gelince ses çıkmaz, neden?

Çünkü o, "gara uşak"! Kolbastı oynuyor, sempatik...

Ama Umut da oynuyor! Olsun, o yeteneksiz, gol kaçırıyor(!)

Yattara beş metre önündeki topa koşmaz; taraftar "aslanım" diye sever...
Bal yapmayan arı gibidir! Her derbi öncesi "sakatım", "ben gidicem", "para, para, para"... Sonra bizim taraftar, stada onu seyretmeye gider...

Ama Umut gariptir, sessizce yapar işini. Her sene 20'ye yakın gol atar. Koşar, çabalar... Yattara gibi teknik değildir. Elinden bu kadarı gelir. Ligimizin son 4 yıldır en golcü oyuncusudur, taraftar bilmez. Hala " o gol kaçar mı" derler... O kadar gole rağmen, "Umut, golcü değil; ne yapayım, gol atamayan forveti" diye düşünürler.

Kısacası Umut, üvey evladıdır bizim taraftarın. Çalışıp eve ekmek getiren üvey evlat ( ya da Külkedisi hikayesi)...

*

Basına yansıyan gelişmelere zerre inanmıyorum. Kulüp tarafından yapılan resmi açıklamaya inanmayıp da masa başında yazılan, boyalı sayfalara yapıştırılan haberimsilere kulak asmak bence büyük hata!

Sonuna kadar Umut'a destek veririm, formamızı giydikçe. İsterse gol atamasın, asisit yapamasın. Onun terlettiği formaya aşığım...

sedatalis82
29.08.2010, 16:54
umutu hiç beğenmememe rağmen yinede gitmemesi iyi oldu.

bu bir ambians meselesi,aşı meselesidir arkadaşlar.

aşı tuttu bu sene.

böyle devam.

benim kadar umuta kızamazsınız belki de.

ama yindede boşverin.çocuğun zaten ailevi sorunları da vardı.gitmek istemesi gayet doğaldı.

üzerimize düşeni yapalım ,umuta destek.....

The_Storm
29.08.2010, 17:01
Hem Umut'u gönderecek hem de para kazanacaktık... Yazık oldu...

pReN@_61
29.08.2010, 17:10
Umut'u yerden yere vuranların gerekçesiyle, "Yattara'nın derhal gönderilmesi gerekir! Kaptanlık kendisinden alınmalıdır!" Ama iş Yattara'ya gelince ses çıkmaz, neden?

Bal yapmayan arı gibidir! Her derbi öncesi "sakatım", "ben gidicem", "para, para, para"... Sonra bizim taraftar, stada onu seyretmeye gider...

Ama Umut gariptir, sessizce yapar işini. Her sene 20'ye yakın gol atar. Koşar, çabalar... Yattara gibi teknik değildir. Elinden bu kadarı gelir. Ligimizin son 4 yıldır en golcü oyuncusudur, taraftar bilmez. Hala " o gol kaçar mı" derler... O kadar gole rağmen, "Umut, golcü değil; ne yapayım, gol atamayan forveti" diye düşünürler.

Kısacası Umut, üvey evladıdır bizim taraftarın. Çalışıp eve ekmek getiren üvey evlat ( ya da Külkedisi hikayesi)...

*

Basına yansıyan gelişmelere zerre inanmıyorum. Kulüp tarafından yapılan resmi açıklamaya inanmayıp da masa başında yazılan, boyalı sayfalara yapıştırılan haberimsilere kulak asmak bence büyük hata!

Sonuna kadar Umut'a destek veririm, formamızı giydikçe. İsterse gol atamasın, asisit yapamasın. Onun terlettiği formaya aşığım...

Budur...:alkış:

poetricus
29.08.2010, 17:22
Şöyle ibret-i âlem olacak bir cezalandırma olmalı. Mesela tahterevalli gibi bir darağacı kurulmalı Meydan'da. Bir tarafında Umut asılmalı, diğer tarafında da onu göndermeyen Şenol Güneş.

Şakaydı, lütfen kendi başınıza denemeye kalkmayın.

ilhan
29.08.2010, 17:29
Yattara hakkında da gideceği konuşulunca söylenenler forum sayfalarındadır. Kimse kara bela, kara inci demiyordu yerin dibine dibine vururken. Hain, karakteriz, nankör diyenlerde cabası. O zamanda bu başlıkta Umut'u savunanlar gibi Yattara'yı savunanlar vardı gayet haklı bir şekilde. Hemen hemen aynı sayıda hem de... E tabii iş kıyasa gelince birini yerin dibine sokmak şart ya da örnek vermek lazım. Ne de olsa Umut'a edilen küfür Yattara'ya edilmedi sanki!

*

Hepsi bir yana Umut bu hafta golünü atar hepimiz seviniriz. Trabzonspor'un kazanması için gol atacak Umut ve sevineceğiz. "Umut'un attığı gol de sevinmeyen"ler de vardır buralarda. Sanki Üsküdar Belediyespor için gol atıyor.

At bu hafta Umut, mutlaka akan. Olcay abinin dediği gibi "gol atan sevilir". Yoksa 17. dişinle gol atsan tırtsındır.

TSercaN
29.08.2010, 17:30
GS'de yeteri kadar düz topçu var, arabesk Mustafa'lar, Ayhan'lar, baltalar.. Umut da gitse tam şenlik olurdu.. Umut bu takımdan gittiği gün 7 pare top atışı yaptıracağım.

Bizler de boyle dusunceler den kurtuldugumuz gun 7. sampiyonluk gelecek.

Erbay
29.08.2010, 17:31

*

Umut'u yerden yere vuranlar gibi düşünmeyelim en iyisi :D

TSercaN
29.08.2010, 17:37
Anfield Road'da bu takımın kaptanlık pazubantını taşıyan bir oyuncu nasıl olur da 1 hafta sonraki rövanş maçından hemen önce "ben gitmek istiyorum" der?

Biraz saygı ve/veya zekası olsa idi, "şu tarihi rövanş maçı geçsin, ondan sonra gitme talebimi iletirim" diye düşünmez miydi?

Bir oyuncunun gözden çıkarılması için daha ne şekilde saçmalaması lazım?

Ya vallahi delirecem, bilip bilmeden adama kuluk dan dolma haberler ile yuklenmenin anlami ne anlayamiyorum.

Vallahi anlayamiyorum, lutfen bana birisi aciklasin bunu. Ne amacla ne dusunce ile bilip bilmeden adama cephe aldilar. Bana Allah rizasi icin birisi aciklasin.

Yahu ben de Umut a sinirli oldugum donemler oldu, kacirdigi zaman kufur etmisligim de oldu ama o yaptigim yanlis hareket o an icin di.

Bir sonraki mac yine Umut u destekliyordum gol kacirinca yine kiziyordum ama adamin kisiligine laf etmiyordum.

Bu adama ben gol kacirsa da saygi duyuyorum. Bizim icin adam sivas da kulaklari dona dona oynadi, bir sonraki hafta sargi bezi ile oynadi.

Mucadelesini her mac gosteriyor, her sezon 15 gol atiyor.
Sanki bize her gelen golcu 30 gol atmis gibi konusyorsunuz.

Ben Umut u seviyorum ne olursa olsun seviyorum.

Sizler bu olayi buyuttukce biz afedersiniz ama mecbur kaldim nah sampiyon oluruz.

Yeter da yani ne gerek var boyle lastik gibi uzatmaya bu konuyu?
Uzatmayi bosverin, bilip bilmeden adama yuklenmeye ne gerek var?

poetricus
29.08.2010, 17:43
Koyulaştırdığım yere katılmıyorum hocam.

Forvet oyuncusunun değeri bence attığı gol ile belirlenir.
çünkü futbol goldür bildiğiniz üzere.
Bu mantığa göre Ankaragücü maçında yaptığı asistin -ki bazı arkadaşlara göre şuttu, istemeyerek Teofilo'nun gol atmasına sebep oldu. Benim TV bozuk galiba- oyuna girdikten sonra kurduğumuz hâkimiyetin bir değeri yok.

Yine bu mantığa göre FB maçının ikinci yarısında sol tarafta yaptığı pres, Yattara ve Teofilo tarafından değerlendirilemeyen ortalar da bir şey ifade etmiyor.

Sonuca ve oyuna etki ettiği ama gol atamadığı böyle bir sürü maç sayılabilir.

Çok ilginç...

....
Üç hafta boyunca menajerlerle pazarlık eden yöneticiye ne ceza vermeli?

"En son babalarla kocalar duyar." hesabı bir transferden en son Hoca ve satılacak futbolcunun haberi varsa ortada ciddi bir yönetim zaafı yok mudr?

Oğuz ZEYTİN
29.08.2010, 17:51
Taraftarımızın oyunculara genel bakış açısını göremeyip "ona da yapılmıştı, o zaman buna da yapılsın" mantığı ne kadar geçerlidir, vicdanlara bırakıyorum.

Yattara, bir örnektir. Bugün Onur'u saymazsak, Trabzonspor taraftarının hakkında tartışmayı tabu olarak gördüğü isimlerin başında gelir.

Umut ise Tayfun, Tolga ve son zamanlarda Burak ile birlikte topun ağzında!

Kıyaslama bu ölçüler göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Yoksa Umut'u savunmak uğruna Yattara'ya kin kusmak gibi bir niyetim yok!

Ayrıca "Umut'u savunmak" tabiri size de garip gelmiyor mu?

Ya da "Umutçu"?

Ne demek bunlar Allah aşkına?

Taraftarı olduğumuz, gönül bağı dışında herhangi bir akdimiz olmayan Trabzosnpor'un başarısı ve sonuç olarak da bizim mutluluğumuz için çabalayan insanları neden "kendimize" karşı savunmak zorunda kalıyoruz, hiç düşündünüz mü?

Makyavelizm'den nefret etsem de hayatımda dikkate alabileceğim tek alan Trabzonspor'dur!

O başarılı olduktan sonra ha Umut atmış golü ha Egemen, ha Yattara vermiş pası ha Burak...

Hepsinin üzerinde Bordo-Mavili forma yok mu!?

Mustafa
29.08.2010, 17:51
Bu mantığa göre Ankaragücü maçında yaptığı asistin -ki bazı arkadaşlara göre şuttu, istemeyerek Teofilo'nun gol atmasına sebep oldu. Benim TV bozuk galiba- oyuna girdikten sonra kurduğumuz hâkimiyetin bir değeri yok.

Yine bu mantığa göre FB maçının ikinci yarısında sol tarafta yaptığı pres, Yattar ve Teofilo tarafından değerlendirilemeyen ortalar da bir şey ifade etmiyor.

Çok ilginç...

....

"En son babalarla kocalar duyar." hesabı bir transferden en son Hoca ve satılacak futbolcunun haberi varsa ortada ciddi bir yönetim zaafı yok mudr?

Ömer Hocam hoşgeldiniz özlemiştik böyle gerçekçi ve mantıklı yorumlar görmeyi.

objek
29.08.2010, 18:04
Yonetim fiyaskoyla biten yattara transferinden yeterli ders cikaramamis olacakki simdide umut versiyonunu ellerinde patlattilar bana sanki birileri jaja,yi getirirken umutu gondermeyi akillarina koymuslar gibi geldi acaba jaja istenilen duzeyde cikmadigi icinmi hocamiz vetosunu kullanmis olabilir
Aslinda buyuk takimlarda bu gibi transfer olaylari hep olmustur ve olacaktir ama bu islerin bir yolu yordami var idarecilerimiz bu konuda sinifta kalmistir umut agir bir zeminde oynanan ve fiziki dirence ihtiyac duyulan liverpool macinda bir sekilde oynatilmaliydi daha sonra eger gercekten sucluysa? iyi bir para cezasi verilebilirdi diyer taraftan liverpooluda elemis olsaydik butun bu yazilanlar yazilmamis olurdu);

tuncay1984
29.08.2010, 18:10
bu yönetim iyi isler yapiyoda
kötüleri daha fazla ben baskan olsam bunu külüpten iceri sokmam
burak diye bi adam bize söz verip fb ye gitti tutunamayinca
bidaha transfer ediliyo bu hareketleri avrupada köy takimlarina yaptirmaazlar
kaldikki biz büyük takim diye geciniyoruz

tslover
29.08.2010, 18:28
Bu adama hiç mi huzur yok şu hayatta??

-Evlendi ayrıldı bütün sıkıntılarını içine gömdü genede TS için herşeyini verdi.
-Kulaklarını kaybetme pahasına TS forması için savaştı
-Attı-attırdı ama her maç ana avrat küfür yedi
-Tek başına forvette takımın gol yükünü çekti o rezil kadroyu bile ligde tuttu
-Ne yönetimlerle,ne hocalarla,ne oyuncularla çalıştı bir kere çıkıp şu şöyle bu böyle demedi.
-Çok daha fazla paraya GS'ye gitmedi oysa gitseydi milli takımın bankosu olacaktı

Allah'ını seven şu adamı eleştirmesin artık.Vallahi kendime yapılmış kadar üzülüyorum Umut'a yapılan haksızlıklara.Son olayda gitmek istemiş olsa bile kim haksız diyebilir.Taraftar tarafından bu kadar yıpratılan,bu kadar küfür edilen ve özel hayatında da sorunlar yaşamış birisi avrupadan gelen bir teklife olumlu yaklaşmış olsa buna kim ne diyebilir.Ha gitmesine çok üzülürüm gene de formasını herzaman saklarım onu her zaman ararım.Ama yeter artık kardeşim yeter ya hiç mi akıl,izan ,insaf yok sizde.Bu kadar mı kalpleriniz paslanmış,bu kadar mı empati yoksunu,taş kalpli,hissizsiniz.

ilhan
29.08.2010, 19:11
Umut'u yerden yere vuranlar gibi düşünmeyelim en iyisi :D

Artı bir ben.

(+1 ayağına mesaj dolmuyordu açılımını yaptım.)

TSercaN
29.08.2010, 19:11
bu yönetim iyi isler yapiyoda
kötüleri daha fazla ben baskan olsam bunu külüpten iceri sokmam
burak diye bi adam bize söz verip fb ye gitti tutunamayinca
bidaha transfer ediliyo bu hareketleri avrupada köy takimlarina yaptirmaazlar
kaldikki biz büyük takim diye geciniyoruz

Sen zaten baskan olamiyacagina gore sorun yok demektir.

Ben Umut Bulut resmi koyacaktim on dan vazgectim simdi Umut cu oluruz insanlarin gozun de.

Bari bir Trabzonspor kadrosu nun resmini avatarima yerlestireyim.

Osman Yavuz
29.08.2010, 19:16
Kalmasına çok sevindim zaten Türkiye'nin bence en iyi yerli santraforu.Zaten memlekette doğru düzgün yerli oyuncu yok.Rotasyon için de kalması çok iyi oldu.

Cafer Bulur
29.08.2010, 19:30
Kalmasına çok sevindim zaten Türkiye'nin bence en iyi yerli santraforu.Zaten memlekette doğru düzgün yerli oyuncu yok.Rotasyon için de kalması çok iyi oldu.
Aynen katiliyorum osman im.:)

Oğuz ZEYTİN
29.08.2010, 20:05
2006-07

Ligde 31 maç 15 gol
Kupada (Türkiye ve Avrupa) 11 maç 5 gol
Toplam 42 maç 20 gol

2007-08

Ligde 33 maç 14 gol
Kupada 7 maç 5 gol
Toplam 40 maç 19 gol

2008-09

Ligde 33 maç 14 gol
Kupada 4 maç
Toplam 37 maç 14 gol

2009-10

Ligde 31 maç 11 gol
Kupada 10 maç 7 gol
Toplam 41 maç 18 gol

160 maç - 71 gol...

Teşekkürler Umut...

.....
29.08.2010, 20:21

Yine bu mantığa göre FB maçının ikinci yarısında sol tarafta yaptığı pres, Yattar ve Teofilo tarafından değerlendirilemeyen ortalar da bir şey ifade etmiyor.

Çok ilginç...

....

Ömer abi hoşgeldin yazılarını özlemiştim.

Ama tam zamanında gelmedin.

Dediğin gibi Umut için dar ağaçları kurulmuştu!...

tslover
29.08.2010, 20:47
Umut'a bu zorlu günlerindew destek için herkesi 1 haftalığına Umut Bulut avatarı kullanmaya davet ediyorum.Ne dersiniz olmaz mı? hem onun buna hemde bizim ona çok ihtiyacımız var bence.

poetricus
29.08.2010, 21:18
Ömer Hocam hoşgeldiniz özlemiştik böyle gerçekçi ve mantıklı yorumlar görmeyi.

Ömer abi hoşgeldin yazılarını özlemiştim.
Ama tam zamanında gelmedin.
Dediğin gibi Umut için dar ağaçları kurulmuştu!...
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Ben de ayrı geçen aylar boyunca sizleri çok özledim. İyi ki varsınız.

Umut'a bu zorlu günlerinde destek için herkesi 1 haftalığına Umut Bulut avatarı kullanmaya davet ediyorum.
Vira bismillah! Ben varım.

tslover
29.08.2010, 21:25
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Ben de ayrı eçen aylar boyunca sizleri çok özledim. İyi ki varsınız.

Vira bismillah! Ben varım.

İnşallah forumu dolduralım Umut Bulut avatarlarıyla

SEDAT
29.08.2010, 21:28
- Umut'a Destek Olayını Biraz abartmıyormuyuz.

- Umut'ta En az diğer sorumsuzlar Kadar sorumludur Bu Kadar Basit ..

Burak TOSUN
29.08.2010, 21:36
Sen oynadıkça biz arkandayız Umut!

poetricus
29.08.2010, 21:43
-Umut'a destek olayını biraz abartmıyor muyuz?
Sizi bilmem, biz abartmıyoruz.

-Umut'ta en az diğer sorumsuzlar kadar sorumludur. Bu kadar basit...
Diğer sorumlular kadar masumdur diye bakıyoruz. Bu kadar basit.

SEDAT
29.08.2010, 21:52
- Ortada Umut'a Karşı Yapılmış , En azından Taraftar Tarafından yapılmış Yanlış Bişey Yok ..

- Diğer Sorumlular da Masum Felan Değildir , Bi Gerçek Varki Umut Oynamadı ve Belkide Gruplara Katılamamıza Maloldu..

- Şuandan İtibaren Umuta Destiğimiz aynı şekilde Devam edicektir , Ama Bu Olayda Sadece Yönetimi Suçlu Bulmak Bence Doğru Değildir..

tslover
29.08.2010, 21:56
- Ortada Umut'a Karşı Yapılmış , En azından Taraftar Tarafından yapılmış Yanlış Bişey Yok ..

- Diğer Sorumlular da Masum Felan Değildir , Bi Gerçek Varki Umut Oynamadı ve Belkide Gruplara Katılamamıza Maloldu..

- Şuandan İtibaren Umuta Destiğimiz aynı şekilde Devam edicektir , Ama Bu Olayda Sadece Yönetimi Suçlu Bulmak Bence Doğru Değildir..
gerçekleri tam olarak bilmiyoruz ama olanlar oldu.Bundan sonra geleceği daha güzel nasıl yapabiliriz bunun yollarını bulmak ve ona göre davranmamız gerekir.Umut'ta hata yapabilir insandır ama biz taraftar olarak üzerimize düşeni yapmalıyız.

.....
29.08.2010, 22:23
Umut'a bu zorlu günlerindew destek için herkesi 1 haftalığına Umut Bulut avatarı kullanmaya davet ediyorum.Ne dersiniz olmaz mı? hem onun buna hemde bizim ona çok ihtiyacımız var bence.

1 hafta az gelir ya :)

OZDEN61
29.08.2010, 22:31
ama sen ve türevlerin şu foruma 5 sene uğramasa kimse umursamayacak bile..

:alkış: :alkış:

OZDEN61
29.08.2010, 22:36
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler..Şenol Güneş'in Umut'u göndertmek istememesinin sebebi 2 günde alamayacağı adam korkusudur yoksa kimse Umut'a mecbur değil...yok ''Umut'u gönderirseniz istifa ederim,Umut olmazsa Trabzonspor Şampiyon olamaz haberleri doğruyu yansıtmamaktadır kanaatimce''..Umut Trabzonspor'a muhtaç,Trabzonspor Umut'a değil...

herşeye de bi kılıf bulunuyor, 4 hocada demek bu yüzden tercih etti umut u. komik olmayınn

tslover
29.08.2010, 23:03
1 hafta az gelir ya :)
valla benim avatarımda en az bir kaç ay kalır.Hani şu sürekli eleştirenler ve bir türlü inadını kıramayanlar için asgari 1 hafta olsun diyorum :rolleyes:

A.Gökhan AKIN
29.08.2010, 23:03
Neden Destek verecekmişim Umut'a ben ?Her ne olursa olsun, amacı gitmek dahi olsa bunu liverpool maçı öncesi yapmamalıydı..Eğer birilerinin gazına gelmişsse Gelmemeliydi..Onun için öyle ekstradan Umut'a bir destek verilmesi gerektiğini düşünenlerden değilim..

tslover
29.08.2010, 23:06
Neden Destek verecekmişim Umut'a ben ?Her ne olursa olsun, amacı gitmek dahi olsa bunu liverpool maçı öncesi yapmamalıydı..Eğer birilerinin gazına gelmişsse Gelmemeliydi..Onun için öyle ekstradan Umut'a bir destek verilmesi gerektiğini düşünenlerden değilim..
Olur olmadık ekstradan eleştirilen bir oyuncumuza zor bir döneminde ekstra bir desteği neden fazla görelim ki

Mira_61
29.08.2010, 23:12
İlk kez avatarıma Umut'u koydum.Bu desteği hakediyor.
Adam ne badireler atlattı,bu da geçer.:)
Seviyoruz Seni Umut:)

Zafer Fidan
29.08.2010, 23:17
Noldu buralara, herkeste bir Umut avatari :D

OZDEN61
29.08.2010, 23:17

Destek için üstündeki formanın yeterli olduğunu düşünüyorum, arkadaki ismin ne önemi var. destek vermezsem isim ve skor taraftarlarından bi farkım olmaz.

tslover
29.08.2010, 23:18
Herkesten bekliyoruz hadi arkadaşlar bütün avatarlar Umut olsun.Bırakalım artık gereksiz tartışmaları,faydasız çekişmeleri.Şimdi değilse ne zaman destek

tslover
29.08.2010, 23:19
Noldu buralara, herkeste bir Umut avatari :D
Senden de bekliyoruz:D

Ufuk Bayraktar61
29.08.2010, 23:20
bu taraftar artık umut açılımını yapmalı.

gitmesine hayır,

takımda sonuna kadar desteklemeye evet demelidir !!!

.....
29.08.2010, 23:22
Halen daha Liverpool maçında oynamayan UMUT mu ?

Bu kadar mı gözlerimiz kararmış ?

Umut un Liverpool maçında oynamak istemeyeceğini düşünmek bana çok saçma geliyor.

İsmail Coşgun
29.08.2010, 23:25
Umut Bulut; bizim acı veren, vazgeçemediğimiz aşkımız... :)

bangkook_61
29.08.2010, 23:33
Ben de Umut'un yanlış yaptığını duydum açıkçası. Şenol Hoca da konuşacak bir şey yok dediği için doğru diye düşünüyorum bu duyumlar. Umut un kadro derinliği açısından kalmasına çok sevindim ama yaptığı çok yanlıştı ve açıkçası bazen yadırgıyorum yeniden forma giyecek olmasını. Hayırlısı olsun.

murat
30.08.2010, 00:12
Madem kaldi oynamasi gerek. Yani hem kadro tutup satmiyacaksin hem oynatmiyacaksin bukadar yanlis birsey yapmaz Senol hoca..

Bilhan Özhan
30.08.2010, 00:16
Umut Buluta verilecek cezayi cok merak ediyorum

Hakan Karadirek
30.08.2010, 00:24
Bilip bilmeden konusanlara en buyuk kapagi Umut atacaktir, buna inaniyorum.

hamucera
30.08.2010, 00:30
ne güzel oldu bir anda buralar,

Tıpkı Erdoğan Arıkan söylediği gibi, zorlu dönemde desteğini esirgemiyor yine BMN, ne güzel birçok kişi Umut avatarı yapmış,

İnşallah Umut'ta sahada güzel oynayıp gol ve asist ile veya güzel oyunu ile bizi taçlandıracaktır.

Antalya maçı öncesi son idmandan
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5250-3V7E6L6V.JPG

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 00:30
Söyleyecek söz yok.İmzam yeterli sanırım :)

.....
30.08.2010, 00:31
Ne cezası yapmayın Allah aşkına ?

olcay_61
30.08.2010, 00:39
haydi umut utandır bizi :)

Armağan Dere
30.08.2010, 01:05
Kalmasına çok sevindim zaten Türkiye'nin bence en iyi yerli santraforu..

Seninle farklı Umut'ları izliyoruz demek ki...bence Türkiye'nin en beceriksiz santraforlarından birisidir..gol anlamında..zaten gol atmassan ne işe yararsın koşmaktan başka..ne diyelim Şenol Güneş onu sol açığa monte etmeye çalışıyor rotasyon olarak uyar mı uymaz mı zaman gösterecek...ayrıca Semih,Necati kendisinden daha iyidir aklıma gelenlerden

Bilhan Özhan
30.08.2010, 01:08
Ne cezası yapmayın Allah aşkına ?
umutun Liver mac öncesi sakatim demesi ve Liver maci öncesi gecede eger yalansa ceza verilecegine dair mesajlar geziniyordu forumda.. o cezadan bahsediyorum..

.....
30.08.2010, 01:10
umutun Liver mac öncesi sakatim demesi ve Liver maci öncesi gecede eger yalansa ceza verilecegine dair mesajlar geziniyordu forumda.. o cezadan bahsediyorum..

Umut öyle bir şey yapmadı. Hepsi düzmece.

Umut gibi birisi Liverpool gibi bir takıma karşı oynamayacakta kim oynayacak ?

Kendi isteğiyle değildi bu. Büyük ihtimal yönetimin parmağı var.

Bilhan Özhan
30.08.2010, 01:12
o zaman gercek nedir o olay düzmeceyse yani bizde bilelim de ona göre konusup davranalim daa?

Çağatay_
30.08.2010, 01:13
İdmanda Serkan ile aynı formayı giymiş hoca 11'de deniyor olabilir..

Umarım ilk 11'de Jaja ile oynar.

.....
30.08.2010, 01:14
o zaman gercek nedir o olay düzmeceyse yani bizde bilelim de ona göre konusup davranalim daa?

Kesin olmamakla beraber yönetim Umut u satmak istedi Umut ta gitmek istedi.

Şenol Hoca Umut u göndermek istemedi ve takımda kaldı.

Burda Liverpool maçında oynamamasının nedeni tam olarak belli değil ama şunu biliyorum ki Umut o maçta oynamak istedi.

ertuuu
30.08.2010, 01:14
Söyleyecek söz yok.İmzam yeterli sanırım :)

adama hiç şans vermemişsin 10 az...:)

mehmets61
30.08.2010, 01:15
idmanda 8 e 8 oynamışlar yarı sahada o yüzden belli olmaz çagatay:)

Sefa Murat Dokuz
30.08.2010, 01:16
Umut Bulut'u ne kadar beğenmesemde çok severdim ama bu olay ona karşı çok soğuttu beni. Maça çıkınca belki geçer bilmiyorum ama gitmek isteyen adamın bizde yeri yok.

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 01:18
adama hiç şans vermemişsin 10 az...:)
Adam kendi dedi Ertuğrul 10 gol atamaz diye :)
Bu arada görüşemedik maç sonu.Aramıssın gece gördüm vallahi o moral bozukluğuyla..

Bilhan Özhan
30.08.2010, 01:18
ne yalan söylim Umut Bulut hakkinda simdi o olaydan sonra ne düsüniyim ki heryerden farkli ses cikiyo anasini satim hangisine inanicaz.. röpörtaj fln yapsa da bizde bilsek neler oldugnu..

.....
30.08.2010, 01:21
ne yalan söylim Umut Bulut hakkinda simdi o olaydan sonra ne düsüniyim ki heryerden farkli ses cikiyo anasini satim hangisine inanicaz.. röpörtaj fln yapsa da bizde bilsek neler oldugnu..

Umut Bulut un abisi ; Umut bu konu hakkında konuşmayacak demişti o zaman.

Ortalık biraz sakinlesin bir açıklama yapacaktır diye tahmin ediyorum. Tabi bu ihtimal biraz zor ama bekliyorum ben yine de:):)

Hakan Karadirek
30.08.2010, 01:31
Yarin mactan sonra aciklama yapar galiba.