PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

woollss
26.08.2010, 12:03
umut satılır yerine biri alınamazsa Şenol hoca yönetimle köprüleri atar vallaa

Ali Yerlikaya
26.08.2010, 12:05
Umutun altrnatifi kim olbilir acaba cok merak ediyom...

Yerli alternatifleri sayabilcek birileri varmi acaba.. ???

Bana göre suan yerli en iyi alternatif Ibrahim Akin olur, baskada oyuncu aklima gelmiyor...

T-Zone
BU sene haricindeki sezonlarda Umut'un gol atamama sorunu bizim için ciddi bir handikap olabilirdi. Ancak bu sene diğer meziyetleri bizim için daha önemli. Bursa, Ankaragücü, Liverpool ve Fenerbahçe maçlarının hangisinde gol attı. Hiçbirinde. Ama, bu maçlarda skora katkısı yok diyebilir miyiz?

Serdær
Bu arada Umut Bulut kesin gitti gözüyle bakmakta yanlış olur..

Dolayısıyla tam olarak herşey kesinleşmeden önyargılı olmak doğru değil.

Bekleyip görelim ..

ilhan
Hakaret etmeyelim arkadaşlar..

Eren Karaahmetoğlu
26.08.2010, 12:06
Bence Umut Bulut gitmeyecek.

Eren Karaahmetoğlu
26.08.2010, 12:08
Yahu Liverpool maçının olduğu gün, aklmın %50si Umut'un transferinde.. %25'i sözleşmesi bitecek olan oyuncularımız ve Gabric'te.. %25'i anca maçta.. Hayırlısı.

woollss
26.08.2010, 12:08
Bence Umut Bulut gitmeyecek.

adam gitmek için ağlıyomuş bee :mad:

Mustafa Önal
26.08.2010, 12:11
Yahu Liverpool maçının olduğu gün, aklmın % 50si Umut'un transferinde.. %25'i sözleşmesi bitecek olan oyuncularımız ve Gabric'te.. %25'i anca maçta.. Hayırlısı.

peki bunun sebebi kim ?

Hekimoğlu
26.08.2010, 12:12
Hayırlısı olsun ama alternatif sayımız azalıyor.

muratt
26.08.2010, 12:14
Birincisi bu olayda yonetimin ne sucu kabahati var ? Yonetime co haksiz elestiri yapiliyor.. Adamlar guzel takim kurdular, transferi kapattilar, hersey yolunda.. Transferin bitimine 4 gun kala oyuncuya teklif geliyorsa ve oyuncu da gitmek istiyorsa yonetim napsin ? El insaf !!! Yerine adam alinsin deniyor, 4 gunde kim nerden futbolcu buluyor ??? Goruyorsunuz iste aylarca futbolcu ariyor millet bulamiyor kolay kolay..

Umut sampiyonluk yolunda cok kritik bir oyuncu, giderse isimiz cok zor olur.. Keske gitmese ama gitmek istiyorsa ve rakam da iyiyse yapcak bise yok.. (3-4m Euro Umut icin iyi paradir.)

Ayrica, yonetime kizan arkadaslar, Umut'un tum iyi niyetine ragmen onu gunah kecisi yapip yuhalayan, isliklayan, Fatih Tekke tezahurati yapan taraftarin hic mi sucu yok ? Adam yillardir elinden geleni yapiyor ama yaranamiyor, tabiki gitmek isteyecek.. Bunda yonetimin yapabilecegi hic birsey yok.. Futbolcusuna sahip cikmayan taraftarin eseridir bu, kimse kusura bakmasin, bosuna yonetime yuklenmesin..

Orhan Aydın
Hayırlısı olsun ama alternatif sayımız azalıyor.

Abi ne alternatifi?

Çift forvet oynasak yedekte kimse yok:D

Zeki Akyol
Bende Umutu en cok elestirenlerden biriyim, ama suan hoca Umutu tam verimli kullanmaya baslamisken satmak hic akil isi degil...
Hadi diyelim sattik alternatifi kim olabilir...???
Suan Umuta yakin futbol stili olan yerli bi oyuncu tanimiyom...
Umut santrafor degil ama iyi bi kanat forveti ve suan sol forvet olarak cok ama cok verimli oyniyor...

Bu takimi bilincli sekilde karistiranlar Allaha havale ediyom... :(

tam toparlandık dedık bak yıne karıştırdılar ortalığı :(

F.Erdem
Umut'un karakterini konuşmaya gerek yok.
Yerinde kim olsa aynı tepkileri verirdi.Bir teklif gelmiş Avrupa'dan ve Umut'un heyecanlanıp bir an önce gitmek istemesi kadar doğal birşey yok.

Bu heyecanı bastırması gereken ve yönlendirmesi gereken yönetimdir,kardeşim önümüzde liverpool maçı var sonra görüşelim denilebilirdi.Üstelik menejerlerin de tesisler de dolanması tamamen rezalet.

Bu olayların üstüne,Umut gitmeli.Kendini toparlaması zaman alacaktır.Her zaman örnek gösterilen Yattara gibi.Bize faydalı olacağını bu saatten sonra düşünmüyorum.

Murat Erdem
26.08.2010, 12:17
Takım tesisler de 24 saat sonra oynanacak tarihi maç için kamptayken, aynı tesislere futbolcu satmak için menajer sokmak...

Bu olay nerede olur ? sorusunun tek cevabı : Trabzonspor !!!

Ben şaşkınlık-garipseme vs. için de değilim.

Mevcut yöneticimsilerden her türlü vizyonsuzluğu beklediğim için.

Bilmem kaçıncı kez, "biz demiştik"...

+++İhtilall-Murat Erdem-Bahadır33-Recep Alkan+++

winner
26.08.2010, 12:18
26 yıldır neden şampiyon olamıyoruz sorusunu cevabı şunlar olur hep; kadro yetersizliği,endüstrileşen futbol,İstanbul takımları ile gelir dengesizliği falan filan.Hiç ilgisi yoktur aslında ya da en son sebeplerdir bunlar.Bursa'nın şampiyonluğu bu gerçeği tokat gibi yüzümüze vurmuştur.Şimdi şu son iki günde yaşanan gelişmeler başka bir gerçeği bir kez daha vurmuştur yüzümüze.

Her şey güllük gülistanlık giderken,süper kupayı kazanmışken,ligde ikide iki yapıp fbyi sahadan silmişken,liverpool ile tur şansımız %50 gibi görünürken hoooooooop birden tepe taklak.Kulüp karışır,futbolcu-hoca, hoca-yönetim cepheleşir,konsantrasyon bozulur birkaç kötü sonuç sonra arkası toplanamaz revizyon olur,kongre sesleri gelir,hocanın istifası cebinde olur ve trabzosnpor yine birkaç sene geriye gider.Bu filmi izlemekten bıktım artık.

Bunları özellikle bizden genç arkadaşlar için yazıyorum, ben 30 yaşındayım ve 21-22 yıldır futbolla çok ilgiliyim. Hani niye biz bu kadar zamandır şampiyon olamıyoruz derlerse sorunu çok uzakta ve saha içinde aramasınlar...

Emrah Akcagöz
26.08.2010, 12:21
Takım tesisler de 24 saat sonra oynanacak tarihi maç için kamptayken, aynı tesislere futbolcu satmak için menajer sokmak...

Bu olay nerede olur ? sorusunun tek cevabı : Trabzonspor !!!

Ben şaşkınlık-garipseme vs. için de değilim.

Mevcut yöneticimsilerden her türlü vizyonsuzluğu beklediğim için.

Bilmem kaçıncı kez, "biz demiştik"...

+++İhtilall-Murat Erdem-Bahadır33-Recep Alkan+++
Yaş sırasına göre..:D

Emrah KabuL
26.08.2010, 12:25
Madem bu adam bu kadar iyi neden hiç talibi çıkmıyor.

Atıp tutanlar yine hüsrana uğradı..

Umarım gider de kendini kurtarır.

Emrah Akcagöz
26.08.2010, 12:25
Ulan ne güzel adam akıllı 3 forvetimiz vardı gene kalacak 2 tane tamam madem satacaksın yada ne bilim gündeme getireceksin maçtan sonra getir ama yok arkadaş başarısızlık iliklerine işlemiş bunların..

Gökçebey
26.08.2010, 12:26
Ne mutlu size.

Great White
26.08.2010, 12:31
En büyük korkum bu sezonu da "Umut-Teofilo" ikilisinin ayaklarına mahkum kalarak geçirme olasılığıydı..

Şimdi eğer Umut bir şekilde takmdan ayrılırsa sadece Teofilo' nun ayaklarına bakacağız..

Jaja' nın pivot santrfor olmadığı, en azından kendisinin bu şekilde oynamayı sevmediği gerçeğinden hareketle söylüyorum tabii..

Umut' un ayrılması halinde o kalitede bir yerli bulamayacağımıza göre kon tenjan ayarlanıp bir yabancı santrfor getirilmesi şarttır..

Aksi halde taraflı tarafsız herkes tarafından favori olarak görülen şu kadro ilk üçe dahi giremeyebilir sezon sonunda..

Bu da kendi kendimize yapacağımız en büyük dangalaklık olur, fazlası değil..

magicyattara
26.08.2010, 12:34
Umut'un gitmesi gördüğüm kadarıyla sadece Umut'u beğenenleri değil,beğenmediğini söyleyenleri de telaşlandırmış..:)

Bu arada Toulouse takımı 3 maçta 9 puanla Fransa lideri şu anda..her yıl üstüne koyarak devam eden bir takım..ve bu takım Gignac'ın yerine Umut Bulut'u tercih edebiliyor..her ne kadar gol vuruşlarında yetersiz olsa da,üstün fiziki özellikleriyle,spor ahlağıyla,kendine bakmasıyla,maçlara olan konsantresiyle örnek bir sporcu olan Umut Bulut'u tercih etmeleri,bana göre de isabetli bir karardır..

hamucera
26.08.2010, 12:37
adam gitmek için ağlıyomuş bee :mad:

yanındamıydın nereden biliyorsun ağladığını,

yahu Yattara çıktı kimseye haber vermeden basın toplantısı düzenledi, gitmek istiyorum dedi, sonra yönetim sattı, ama ne oldu menejerler sahte çıktı,

şimdide aynı olaylar dönüyor,

menejer Çuvalcıoğlu bizimle çalışmalara devam edecek sadece 1 maçlık kadroya alınmadı dedi,

HH satılık oyuncumuz yok bizim, satılmayacak oyuncuda yok, şu an için bizim oyuncumuzdur diyor,

Umut açıklama yapmıyor, Şenol hoca açıklama yapmıyor, ama herşeyi bilen taraftar yine bilmeden başkalarından duydukları ile yorumlar yapıyor,

şimdi ben buraya yazsam, Umut telefonlara bakmıyor, arabasına atlayıp Trabzondan uzaklaştı, herkes inanır, hele hele bu günleri sabırsızlıkla bekleyenler bu yarıyı değişik boyutlara da taşır,

Osman Yavuz
26.08.2010, 12:38
Ben kalacağına inanıyorum.Aynı katkıyı verebilir mi o büyük bir muamma.

Recep Alkan
26.08.2010, 12:39

yahu Yattara çıktı kimseye haber vermeden basın toplantısı düzenledi, gitmek istiyorum dedi, sonra yönetim sattı, ama ne oldu menejerler sahte çıktı,

menejer Çuvalcıoğlu bizimle çalışmalara devam edecek sadece 1 maçlık kadroya alınmadı dedi,

HH satılık oyuncumuz yok bizim, satılmayacak oyuncuda yok, şu an için bizim oyuncumuzdur diyor,

Umut açıklama yapmıyor, Şenol hoca açıklama yapmıyor, ama herşeyi bilen taraftar yine bilmeden başkalarından duydukları ile yorumlar yapıyor,

şimdi ben buraya yazsam, Umut telefonlara bakmıyor, arabasına atlayıp Trabzondan uzaklaştı, herkes inanır, hele hele bu günleri sabırsızlıkla bekleyenler bu yarıyı değişik boyutlara da taşır,

Ama harbiden Telefonunu açmıyor :)

Orhan Aydın
26.08.2010, 12:39
Yerinde Makukula alınırsa gitmesi karalar bağlamama neden olmaz,

Ama aksi durum beni düşündürüyor:(

Emrah KabuL
26.08.2010, 12:41
Çok iyi?
07/08'de ligi 17., 09/10'da da 14. bitirmişler.

2010-11

3 de 3 yaptılar..

Toulouse 9
Psg 4
Lyon 4
Marsilya 3
Bordeaux 3
Monaco 2

Bari buna bir kulp takmayın.

.....
26.08.2010, 12:42
Burda Umut a soy sop saldıranlara ne oldu ?

Neden gitmesini istemezler anlamak çok güç...

Gülyalı
26.08.2010, 12:43
Ya şimdi bir şey söyleyeceğim tepki toplayacağım ve göze alıyorum.

Alex yedek kaldı herif çıtını çıkarmadı da bizim Umut iki maçta sonradan girdi diye alındığını dile getirmişse ben ona hadi oradan derim.

Üstelik geçen yıl Teo'ya attırmadığı gollerde ve bencilce kaleye çektiği her pozisyon için kendisinde art niyet ararım.

Yönetime sesleniyorum.Bu işi yapacaksanız delikanlı gibi yapın.Futbolcuyla taraftarı papaz yapmaya çalışmayın.

hamucera
26.08.2010, 12:46
Ama harbiden Telefonunu açmıyor :)

uyuyodur belki, ama gerçekten Recep taraftar gaza geldi ya, bir açıklama beklemeden milletin dedikleri ile öyle şeyler uyduruluyorki,

akşam Can ligtv ye bağlandığında dinledim batan sona sonra birde buraya baktım, yahu adamın demediklerini demiş gibi yorumlayarak yazanlar var yaa

ilhan
26.08.2010, 12:47

Yattara konusu çok farklı. Yönetim satmak istedi fakat beceremedi. Yattara gitmek istiyor dedi olayı geçiştirdiler. Sonra garibim Yattara tek başına kendini aklama konuşması yapmak zorunda kaldı. Kaldı ki o paraya gitmek istemesi normaldi. Ama yönetimin o zaman uygulamış olduğu politika yanlıştı.

Hem satmak istediler, sonra gitmek istiyor dediler ve akabinde tek kelime dahi etmeden taraftarın kucağına attılar. E bizim taraftarımız da tez canlı olduğu için yedi tabii ve Yattara'yı hain ilan etti.

Aynı durumun bir benzeri Umut olayıdır. Umut gitmek istemişse normaldir. Adam zaten sözleşmesini uzatırken Avrupa'dan teklif gelirse kolaylık isterim demişti. O zaman belliydi Avrupa'dan teklif gelince sıcak bakacağı.

Ama ben Umut'un yerinde olsam Liverpool maçını oynamadan bu konuda gündeme gelmemeye çalışırdım. Umut gitmek isterse yerden göğe kadar haklı. Her futbolcu Avrupa'da oynamak ister.

Umut'un yine yerinde olsam Liverpool maçının kahramanı olmak için mücadele etmeyi yeğlerdim.

*

Uzun lafın kısası, bence "gitmesin."

Ben Umut'un Karadeniz'e benzetiyorum sahadayken... Çırpınıp duruyor, tıpkı Karadeniz'in dalgaları gibi...

Gitme Umut, bence gitme.

Anıl Caner
26.08.2010, 12:49
İlhancığım sen liverpool maçına bir gün kala, menajerlerin tesislerde tur atmasını anlayabiliyor musun?

Bunu masum görebiliyor musun?

Umut'un transferindeki mantıksızlıkları zaten geçtim. Şu olan biteni anlayışla karşılayabiliyor musunuz?

Aygün GÜNDOĞDU
26.08.2010, 12:49
Burnuma nefis kokular gelmeye başladı.:)

Fatih TEKKE!.....

atomania
26.08.2010, 12:51
jaja nin oynama ihtimali yükseldi

ilhan
Valla Anıl'ım dün yazdım. Umut'un bu şekilde gitmesi bana Fatih Tekke'nin ve Gökdeniz'in gidişi kadar, Szymek'in futbolu bırakışı kadar koyar. Liverpool maçı başlığı dururken geceden beri bu başlıktaysam zaten şu an mantıklı bir şey düşünemediğimdendir.

Orhan Aydın
Burda Umut a soy sop saldıranlara ne oldu ?

Neden gitmesini istemezler anlamak çok güç...

Bu mesajın kapsama alanında değilim, değil mi?:cool::)

Çünkü, ona saydırmadım

Recep Alkan
26.08.2010, 12:52
uyuyodur belki, ama gerçekten Recep taraftar gaza geldi ya, bir açıklama beklemeden milletin dedikleri ile öyle şeyler uyduruluyorki,

akşam Can ligtv ye bağlandığında dinledim batan sona sonra birde buraya baktım, yahu adamın demediklerini demiş gibi yorumlayarak yazanlar var yaa

Zafer anlatmak istediğim konu bu işte. Boş konuşuyoruz. Ben yapmıyor muyum, bende yapıyorum. Ama bu konuda sustum. Yönetim başlığı derinlerde ki yerinden hortlamış çıkmış, yorumlar baş döndürüyor, ama tek kelime yazmadım, kabahatli belli değil, oyuncu gitmek istedi mi, Hoca neden kadro dışı bıraktı, yönetimin bu işteki parmağı ne ? Oyuncu hangi tarz ile bu isteğini iletti, içeride neler oldu. Hiçbirşey belli değil, ama adam yukarıda kalkmıi parayı gördün gidiyorsun diyor.

Soru sorduk yanıt gelmedi. Daha adamın ne kadar aldığını kimse bilmiyor, giderse ne kadar alacağını bilmiyor, 4 yıldır Trabzondan ve taraftarından ne çektiğini kimse bilmiyor, sıkıntıları ne soran eden yok, parayı gördün gidiyorsun.

Şerefsiz Umut.
Pargöz Umut,
Sattın bizi Umut,
Defol git Umut.

Ne kadar kolay değil mi ?

Trabzonspor taraftarı heyecan arıyor, ve bu hafta da buldu heyecanını.

Oynarken sövecek onca bahane çıkardıkları Umut, kalsa da gitse de Trabzonspor taraftarı için yine malzeme olmuştur.

lazkopatfaroz
26.08.2010, 12:53
Gidip gitmeyeceği belli olsada taraftar maça odaklansa.

.....
26.08.2010, 12:54
Bu mesajın kapsama alanında değilim, değil mi?:cool::)

Çünkü, ona saydırmadım

Saydıranlara söylüyorum ben :)

Daha önce saydırıp şimdi gitmesin diyenlere!

hamucera
Aygün abi, bu yönetim almayı değil satmayı hedef seçmiş kendine, Fatih Tekke hele hele stadyumda da ismi verildikten sonra kesinlikle alınmaz, yerine alacakları bir adam vardır oda makakula, 3 aydır idman yapmayan ve kimsenin peşinde olmadığı bir adam,

Mustafa ÖZDEMİR
gidiyormu...

woollss
eee umutta giderse biz kime kızacazzz beee...

Cengiz
Alex yedek kaldı herif çıtını çıkarmadı da bizim Umut iki maçta sonradan girdi diye alındığını dile getirmişse ben ona hadi oradan derim.

üst komşun herhalde Alex

Recep Alkan
26.08.2010, 12:55

Fatih TEKKE!.....

Kesinlikle karşıyım. Gelmesin, istemiyorum.

Bu zamana kadar yapılan tüm yanlışlar ve Umut'un satılması üzerine kalacaktır kaptanın. Zaten tam randumanlı değil bu aralar, istemem gelip de yükün altına girmesini.

İlker ToSun
26.08.2010, 12:58
tekrardan bir iki kelam edeyim dedim ama baktım forumdaki hava bıraktığımla aynı o zaman kendimi alıntılayayım dedim :)

yalan yok en başından beri umuta bir türlü ısınamadım çünkü yeteneklerini, kapasitesini bu takımda oynamaya yeterli görmüyorum. bu yüzden de sürekli onu eleştirdim ancak onu eleştirirken çoğu sefer altını vurgulamak istediğim bir şey vardı o da bu konuda en masum kişinin yine kendisi olduğu ve asıl suçun bütün gol yükünü onun sırtına yükleyenlerde olduğuydu.

her yerli futbolcunun hayali avrupada iyi kötü bir takıma kapağı atıp kendini ve kariyerini geliştirmektir. umut da bunu istiyor ve şu an bunu dile getiriyorsa ona sonuna kadar hak verir ve anlarım ama yattara "gitmek istiyorum" diyince onu hain ilan edip yönetimi savunan öbür yandan umut "gitmek istiyorum" diyince umutu kahraman ilan edip yönetimi hain ilan eden zihniyeti asla anlamam hatta kale bile almam.

görünüyor ki umut büyük ihtimalle takımdan ayrılacak.

burada o zaman trabzonspor taraftarına özellikle de trabzonspor kulübüne tek bir şey düşer o da umut ile yolları centilmen ve iki tarafa da yakışır bir şekilde ayırmaktır. ben artık bu transfer döneminde bir yenilik olmasını ve yöneticilerden umut hakkında karalayıcı ifadeler yerine onu onore eden sözler sarfetmelerini hatta giderken bu kulübe para kazandırdığı için teşekkür etmelerini bekliyorum.

biz maalesef ülke olarak sporculardan ayrılmayı bir türlü medeni bir şekilde beceremedik ve o veya bu sebepten umut bu takımda senelerce ilk 11 oynamış ve kaptanlık yapmış bir profesyoneldir o yüzden de ayrılıkların en güzelini hak etmektedir.

bu fiyata satılması bence doğaldır ancak önemli olan ayrılmayı da raconuyla yerine getirebilmektir

umutun 3,5 milyon euroya toulouse a transfer olmasından inanın hem umut hem de trabzonspor karlı çıkacaktır.

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 12:59
hedefimiz ilk 5 teşekkürler yönetim...

lazkopatfaroz
26.08.2010, 13:00
Fatih'in şuan form durumunu bilen var mı ? Ne durumdadır en son ne zaman oynadı ne kadar süre aldı ? Fizik durumu nasıldır ?

Zeki Akyol
26.08.2010, 13:01
Şuan satılsın dıyenler bakalım ılerleyen haftalarda aynı görüştemı olacak...

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 13:01
Fatih'in şuan form durumunu bilen var mı ? Ne durumdadır en son ne zaman oynadı ne kadar süre aldı ? Fizik durumu nasıldır ?
formunun zirvesinde olsa ne olacakki .çok para istedi denecek alınmayacak...

lazkopatfaroz
26.08.2010, 13:02
hedefimiz ilk 5 teşekkürler yönetim...

Geçen sene Samet Aybaba alınacağı zaman 'hedefimiz Türkiye kupası' denmişti.

Sonra kupayı alınca deliler gibi sevindik. Sadece kupa ile bitmedi. Avrupa'da daha az ön eleme oynadık. Türkiye kupası sayesinde süper kupayıda aldık.

Ligde ilk 5 güzeldir... Bakarsın ilk 5 in 1. sırasında oluruz :)

İlker ToSun
eğer Fatih i alırsa bu yönetim, bütün bu olayların ihalesini Fatih'e bırakır ve Fatih'e öldürücü son darbeyi indirmiş olur :)

zaten Fatih de zamanında yaptığı kimi hatalarla bu şekil kulpların takılması müsait bir futbolcu, kimisi inanır bile belki bu kampanyaya

yalnız yerli, kaliteli ve bu fiyata alınabilecek tek ismin o oluşu beni biraz düşündürüyor

Aygün GÜNDOĞDU
Aygün abi, bu yönetim almayı değil satmayı hedef seçmiş kendine, Fatih Tekke hele hele stadyumda da ismi verildikten sonra kesinlikle alınmaz, yerine alacakları bir adam vardır oda makakula, 3 aydır idman yapmayan ve kimsenin peşinde olmadığı bir adam,

Şuan takım içinde ilk 11 oynayabilecek 7 yabancı hazır futbolcu var. 6 yabancı sınırlamasını hatırlatıp alınacak forvet oyuncusunun yabancı olma ihtimalini ben zayıf gördüğümü belirtmek istiyorum.
Gazetelerin yanlış yazmadıysa ve hafızam beni yanıltmıyorsa, 8taştakımı Rubin kazana Fatih için teklif götürmüş ve rubin kazan 3,5 million euro para istemişti.

Yönetimin Umut transferi için 3,5 million Euro bonservis istemesi manidar değil mi?

sessizkral_1
Rubin bile tekkeden umudu kesip forvet oyuncu aldı-ki hali hazırda çok iyi bir forveti var.tekke bayadır topla oynamıyor sakatlık vs.

biz şu konumda hala tekkeyi konuşuyoruz.

Gülyalı
26.08.2010, 13:04
En son oynadığı maçta bir gol pozisyonunda rakip kaleci ayağına daldı ve sakatlandı.İki hafta önce Trabzon'da olduğunu duymuştum.Sakatlığı ne kadar sürer bilmiyorum.

Şahsi görüşüm Fatih Tekke işinden vazgeçin derim.

Not:Evet Alex üst komşum,kaç gündür çıtları çıkmıyor.

bordoblue (bxb)

Hocam ne güzeldemişsin ya:alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
Şuan takım içinde ilk 11 oynayabilecek 7 yabancı hazır futbolcu var. 6 yabancı sınırlamasını hatırlatıp alınacak forvet oyuncusunun yabancı olma ihtimalini ben zayıf gördüğümü belirtmek istiyorum.
Gazetelerin yanlış yazmadıysa ve hafızam beni yanıltmıyorsa, 8taştakımı Rubin kazana Fatih için teklif götürmüş ve rubin kazan 3,5 million euro para istemişti.

Yönetimin Umut transferi için 3,5 million Euro bonservis istemesi manidar değil mi?

Değil abi, çünkü mantık, satalım alalım değil, domuzun sırtından ne koparsak kar mantığıdır.

Küçük ayrıntılarda seni mutlu edecek şeyler arama ne olur ;)

Cengiz Çubukcu
Valla Anıl'ım dün yazdım. Umut'un bu şekilde gitmesi bana Fatih Tekke'nin ve Gökdeniz'in gidişi kadar, Szymek'in futbolu bırakışı kadar koyar. Liverpool maçı başlığı dururken geceden beri bu başlıktaysam zaten şu an mantıklı bir şey düşünemediğimdendir.

aynıyız İlhanım aynı ...sahurda bile uykulu uykulu ''şimdi umut gidiyor ha!!'' diye sayıklıyordum !!!

winner
26.08.2010, 13:05

Fatih TEKKE!.....

Bence acıktınız hele de niyetliyseniz

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 13:05
Geçen sene Samet Aybaba alınacağı zaman 'hedefimiz Türkiye kupası' denmişti.

Sonra kupayı alınca deliler gibi sevindik. Sadece kupa ile bitmedi. Avrupa'da daha az ön eleme oynadık. Türkiye kupası sayesinde süper kupayıda aldık.

Ligde ilk 5 güzeldir... Bakarsın ilk 5 in 1. sırasında oluruz :)
umut giderse kim gelecekki umutsuz bu takım biter...

lazkopatfaroz
26.08.2010, 13:06
formunun zirvesinde olsa ne olacakki .çok para istedi denecek alınmayacak...

Alınsın diye söylemedim zaten. Sürekli burada isminin geçmesine istinaden sordum. Acaba ne durumdadır diye merak ettim.

Cengiz
kör ölür, badem gözlü olur

gerçi gideceğini düşünmüyorum

gitmesini de çok istiyorum o ayrı

Mustafa Ayazoğlu
Umut Bulut kaçar :)

Zeki Akyol
26.08.2010, 13:07
huzurlu bır donemımız olamyacak mı ?:( takım oturdu Fb bıle sahamıza beraberlığe gelır oldu...
Son macta umut nerde oynasa dıye duşunruken sol açıkta süper oynadı Stoch a adım attırmadı ulan genış kadromuz oldu herkes ıyı şapiyon oluruz derken ...Umut a teklıf var dıye ahada gıdıyo yok bole bışe yaa :(

Cengiz
26.08.2010, 13:07
Umut giderse Alex'i alalım bizde , komşusu olanlar var aramızda hallederler ...

Gülyalı
26.08.2010, 13:08
Ne içiyon sen.

Cengiz
26.08.2010, 13:09
Ne içiyon sen.

sen demedin mi üst komşum diye, halledersin işte

lazkopatfaroz
umut giderse kim gelecekki umutsuz bu takım biter...

Şu oyuncu olmayınca bu takım biter sözüne katılmıyorum. Bitmekten kasıt nedir ? Sakatlansa ilk yarıyı kapatsa ne olacaktı ?

Alternatifi hazırdır diye düşünüyorum. Şuan mevcut kadroda sol açık oynayacak Engin var Gabrıc var. Tek olumsuzluk Teo nun alternatifinin olmayışı olabilir.

Zeki Akyol

ne alaka bız koşan adam dıyoruz sen Alex dıyorsun :)

Sümeyye Şahin
26.08.2010, 13:10
Liverpool gibi bir maç öncesi bunların yaşanması saçmalık.

Umut'un futbolcu kişiliği az çok belli. Gitmek istese bile bu önemli maça çıkmak ister ve bu yüzden teklife bir müddet nötr bakacağını düşünüyordum. Düşünürüm dururum da, menajerlerin ortalıkta bulunma mantığını anlayamam.

Şenol Güneş'e dayanarak düşünüyorum bunu. Umut gitmeyecek.

Gitmemeli.

Burhan61
26.08.2010, 13:10
Bursa kadar olamıyoruz. Oyuncularımıza gelen ilk cazip teklifte pazarlamak için her yol mubah diyoruz.

Ayıptır,yazıktır,günahtır takım şu haldeyken yine yönetim tarafından sabote ediliyor. Umut ısrarla gitmek istese bile ikna edilmeyecek bir insan değil bence. Kaldı ki öyle olduğunu da sanmıyorum.

Devre arasına 10-15 puan farkla lider bile girsek iyi oyuncularımızı alarak şampiyonluğumuzu alabilirler. Burdan ben bunu anlıyorum.

Cengiz
26.08.2010, 13:11
ne alaka bız koşan adam dıyoruz sen Alex dıyorsun :)

konu o değil zeki kardeşim zaten :)

magicyattara
26.08.2010, 13:12
Bursa kadar olamıyoruz. Oyuncularımıza gelen ilk cazip teklifte pazarlamak için her yol mubah diyoruz.

Ayıptır,yazıktır,günahtır takım şu haldeyken yine yönetim tarafından sabote ediliyor. Umut ısrarla gitmek istese bile ikna edilmeyecek bir insan değil bence. Kaldı ki öyle olduğunu da sanmıyorum.

Umut bazı şeyleri hissetmese bu transfere böyle sıcak yaklaşmazdı..bir sıkıntı varmış demek ki..

Hüseyin Hatırlı
26.08.2010, 13:13
umut gider makukula gelir...ama iki koşmayan oyuncu teofilo ve makukula bi arada oynamayamaz..ayrıca jaja ya halen yer bulunamadı...sol acıga monte edecek sanırm...

Sanıyor musun ki Umut gider gitmez transfer yapılacak.. Çabuk unutuyoruz :D

Koray10
26.08.2010, 13:14
her yaz böyle olaylar yasariz yattaranin transferi..bir rahat birakmiyorlar takimimizi

İlker ToSun
ister misin teo gol kaçırmaya başlaynca taraftar umut bulut diye bağırsın

asrın olayı olur :)

zira umut selefinin isminde çok çekti, aynı lanet teo yu da vurmasın :)

hamucera
Umut Bulut kaçar :)

çok merka ediyorum gerçekten, buray ara ara gelip bu yazıları yazıp daha da fazla insanları germek zevk mi veriyor,

Umutgitmeyecek, ama taraftardan soğutulacak, o yine her zamanki gibi tüm gücüyle oynayacak, zaten adamlarda almayacak

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 13:15
Sanıyor musun ki Umut gider gitmez transfer yapılacak.. Çabuk unutuyoruz :D
umuttan gelecek parayı yemiyecekler heralde...

winner
26.08.2010, 13:16
kör ölür, badem gözlü olur

gerçi gideceğini düşünmüyorum

gitmesini de çok istiyorum o ayrı

Badem gözlünün 4 sezonda toplam 70 resmi golü vardı.

İlker ToSun
26.08.2010, 13:16
çok merka ediyorum gerçekten, buray ara ara gelip bu yazıları yazıp daha da fazla insanları germek zevk mi veriyor,

Umutgitmeyecek, ama taraftardan soğutulacak, o yine her zamanki gibi tüm gücüyle oynayacak, zaten adamlarda almayacak

laf sokmak amaçlı değil gerçekten hatırlamadığımdan soruyorum

yattara konusunda bu sğutma politikasının kralı yapılırken ve bizler basbas bağırırken sen hangi tavırdaydın ?

tekrarlıyorum kesinlikle art niyet arama sorumda, eski sayfaları karıştıramadım şu an

serkanholep
26.08.2010, 13:17
bari son 8 haftada 1-2 gol atsanda elimizde patlamasan diyorum Umutcuğum
veya daha fazla koş diyeceğim ama bu seferde sağlığın tehlikeye girecek yada fazla koşmanın işe yaramayacağı deşifre olacak
gerçi sağ olsun Ankaragücü var o gerekeni yapacaktır...

biraz geçmiş yorumlara baktım

amacım kürşat arkadaşa ya da o zaman umut hakkında yazanlara bişey söylemek değil

zira bende yazmışımdır

ama şu duruma bakıyorum

yerden yere vurulan adam şimdi 3 milyon euroya satılırsa yazık olur

giderse trabzon yara alır deniyor

ki öyle düşünüyorum

yedek olarak daha iyisini bulmamız imkansız

Cengiz
26.08.2010, 13:17
Badem gözlünün 4 sezonda toplam 70 resmi golü vardı.

yetmiyo demek ki millete , 250 falan olması lazım

kendisini kurtarması için gitmesini istiyorum ben

Burhan61
26.08.2010, 13:18
Umut bazı şeyleri hissetmese bu transfere böyle sıcak yaklaşmazdı..bir sıkıntı varmış demek ki..

Sıkıntının sebebi nedir? Ben Umut kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Bu adam kaç yıldır burda bir sorun çıkarmadan işini yapmaya çalışıyor.

maydin
26.08.2010, 13:20
şenol hoca istemedikten sonra hiç bi yere gidemez. umut jaja oynamalı.

hamucera
26.08.2010, 13:22

yattara konusunda bu sğutma politikasının kralı yapılırken ve bizler basbas bağırırken sen hangi tavırdaydın ?

tekrarlıyorum kesinlikle art niyet arama sorumda, eski sayfaları karıştıramadım şu an

ben o Yattara döneminde sadece Yattara'ya kızdığım nokta yönetimden izin almadan çıkıp basın toplantısı düzenlemesiydi, yani ben gitmek istiyorum dedi açıkça,

daha sonra transfer olmayınca başka bir toplantıya daha çıktı, ondan bahsetmiyorum, o ilk toplantıyı yapmamalıydı,

Umut olayınında tamamen netleşmesini beklemek gerekir şu anda, yani satılacaksa da adam gibi satın taraftara düşman gibi göstermenin mantığı nedir,

ben bundan sonra yazmayacağım, haber sitelerinden resi bir açıklama okursam gelip bakarım, ya da yazmamaya gayret edeceğim diyeyim

.....
26.08.2010, 13:23
İnşallah Umut hiçbir yere gitmez.

Anıl Caner

ben cevaplayayım ilker. Ben yönetimin yanındaydım. Ancak yanıldığımı ta o zaman gördüm. yattara'ya bildiğin saydırdım burada. Forum tarihim boyunca pişman olduğum nadir hareketlerdendir.

şimdi dersimi son derece almış şekilde bu tavrı izliyorum.

Hasan YAYLI
şimdi hiç zamanı değil bu transferin,takımın ahengini bozabilir

Hüseyin Hatırlı
26.08.2010, 13:24
tekrar yazıyorum :)
herşeyin sorumlusu fenerbahçe...
marsilyadan aldı niangı, marsilyada toulousedan gignacı aldı yerini doldurmak için. touloseda umuta sarıldı..
Allah cezanı vermesin fenerbahçe :D

Veriyo renkdaş onların da cezasını veriyor :)

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 13:25
ne olursa olsun bu saatten sonra para için oyuncu satılmamalı...

Hüseyin Hatırlı
26.08.2010, 13:26
Sıkıntının sebebi nedir? Ben Umut kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Bu adam kaç yıldır burda bir sorun çıkarmadan işini yapmaya çalışıyor.

Yönetim hergün forvet transferi için uğraşıyor, taraftar her maç Fatih Tekke diye bağırıyor... Ses çıkarmıyorsun gol kralları alıyorlar yanına yarın kadar gol atamıyorlar ama suçlu gene sensin... Sıkılmaz mısın üstad?

ilhan
26.08.2010, 13:31
Yattara'nın olayı farklıydı. Yaptığı 2 basın toplantısının direktifini de yönetim verdi. Adam canlı yayında "Ben mutlu ama yönetim göndermek istiyor. İyi para veriyorlar" demişti ligtvde. Ertesi gün "gitmek istiyorum" diye basın toplantısı yaptı. Düzmeceydi. O zaman yiyenler halen unutmamış. :)

İlker ToSun
26.08.2010, 13:31
ben cevaplayayım ilker. Ben yönetimin yanındaydım. Ancak yanıldığımı ta o zaman gördüm. yattara'ya bildiğin saydırdım burada. Forum tarihim boyunca pişman olduğum nadir hareketlerdendir.

şimdi dersimi son derece almış şekilde bu tavrı izliyorum.

eyvallah kardeşim :alkış:

bu arada Hamucera'ya da teşekkürler...

okg_53
26.08.2010, 13:37
Yahu , Umut gidiyor diye bu kadar kafaya ne takıyorsunuz :)
Başarılımıydı ? , Başarılıydı.
Çalışkanmıydı ? , Çalışkandı .
Dürüstmüydü ? , Dürüsttü .
(Ruhuna fatiha diyesim geldi :))

herneyse,
ama bize yıllarca saç baş yoldurtanda kendisiydi. bu yüzden umut bulunmaz hint kumaşı değildir.benzer özellikte topçu bulmak zordur ama imkansız değildir.Yıllarca umuta alıştığımz için böyle üzüldük. yoksa üzülecek bişey yok pek.

İskender YILMAZ
26.08.2010, 13:40
Umut'a yakıştıramadım .. :) Giderse de Allah yardımcısı olsun kalırsa da ..

winner
26.08.2010, 13:47
Yönetim dünyanın en iyi 10 liginden birinden 150 maçta 70 gol atmış birinin peşine düşse ayaklarımız yerden kesilirdi.

Git Umut bence de. Biz seni çok ararız.

Murat Erdem
26.08.2010, 13:51
Krizsiz yapamıyoruz, bünye alışmış bir kere...

Taner Uykuçeken
26.08.2010, 14:01
Umut, Yönetim, Şenol Güneş,

Umut, teklifi duyunca yönetime ben gideceğim mi dedi, yoksa
Yönetim, teklifi duyunca fiyatı öğrenince Umut seni istiyorlar fiyat çok iyi seni satıcaz mı dedi
Şenol Güneş, futbolun herşeyi kendisine bağlanmıştı ya hani öyle diyorlar nasıl oluyorda en son duyuyor olanları

Suçun büyüğü her zamanki gibi Yönetemeyenlerimizde
Sonra Umutun menejeri sonrada Umut,

uftinci
26.08.2010, 14:04
Umut son vuruşlarda ne kadar beceriksiz, kazma ....n olsada, takımda serkan balcı ile birlikte yüreği ile oynayan bi çok trabzonludan daha çok trabzonsporlu bir arkadaşımızdır. Her ne kadar oynadığı her maçta hüseyin çimşir'den sonra kendisine en fazla küfredilen futbolcu olsada yüreğimizde ayrı bir yeri vardır. Ben şahsen gitmesini istemem.

a d bacan
26.08.2010, 14:06
umut bulut sevdiğim bir topçudur (çoğu kişinin aksine) en ufak bir kötü sözümde olmamıştır.
gidecekse çok üzülürüm
saçma gelmesin kimseye,umut gibi topçu zor bulunur

golcü istediğiniz kadar bulabilirsiniz.

umut gitmeyecek,olduğundn dahada iyi olacak

her şey eskisinden daha güzel olacak.
hele şu incüluz leri pi yenelum

BEYTEKİN61
26.08.2010, 14:14
böyle bir maçın öncesinde nasıl böyle birşey olur anlamıyorum. o menejerleri kim çağırdı. 1 hafta sonra gelselerdi...

melih61
26.08.2010, 14:19
Ya yerine adam alamassak gitmesin giderse cok yanlis haraket ama adam gelirse gitsin

winner
26.08.2010, 14:19
"Liverpool maçı sonrası Umut'un sağlık kontorlünden geçirileceği ve sakatlığa rastlanılmaması halinde ceza verileceği" açıklanmış yönetim tarafından

Kaynak : ntvspor

OrkHun
26.08.2010, 14:26
şaka mı lan bu?
3,5 milyon euro şaka herhalde
umut'un toulouse gibi 3. sınıf bir takıma gitmek için şekilden şekile girmesi şaka herhalde
bütün bunların liverpool maçı arefesinde yaşanması da eşek şakası herhalde

arkadaş bütün bu olanlar şakaysa hiç komik değil, ciddiyse çok komik

Kazım Uzunboy
26.08.2010, 14:27
Çok şaşırdım!..

Umut'un gidebilme ihtimalini hiç düşünmemiştim sanırım..

Tangerine Dream
26.08.2010, 14:28
Krizsiz yapamıyoruz, bünye alışmış bir kere...

Aynen öyle Murat Hocam, her şeyin dört dörtlük olduğu uzunca bir zaman dilimimizi hatırlamıyorum.

slmn
26.08.2010, 14:30
Kafasına gitmeyi koymuşsa göndersinler daha verimli olamaz burda.Makukula ve Deniz yılmaz iddiaları var onlar alınırsa gönderilsin bence.

Murat Erdem
26.08.2010, 14:32
Recep, Umut'a ulaşma şansın yok mu ? nedir bu işin aslı astarı bir sorsan...

Sefaenes
26.08.2010, 14:32
Umut gedebilir ama bunu keske Lverpool macindan sonra yapsaydi. Bu takimdan kimler gitti neler oldugunu gördük Umut da gider yerine Hasan gelir ama burayi arar bence

hooligans61
26.08.2010, 14:37
nasıl toplumuz yaa adam gol kacırınca en cok ona sövülüyo transfer haberi cıkıyo sonra gitmesin diyoruz gecen sene bu adamla sampiyonluk gelmez diyoduk simdi sampiyonluk icin en büyük fırsat var ve gitmesin diyoruz daha dogrusu diyorsunuz bırakın da gitsin hic değilse baskalarının önü açılır bu klüpte kaldıkca zararı daha cok bence

Cengiz Çubukcu
26.08.2010, 14:40
"Liverpool maçı sonrası Umut'un sağlık kontorlünden geçirileceği ve sakatlığa rastlanılmaması halinde ceza verileceği" açıklanmış yönetim tarafından

Kaynak : ntvspor

Umut'a ceza versinler bu onu etkilemez, çıkar yine topunu oynar ...ama tafartar olarak benim gönlümdeki yerini kaybetti :)

B.Yiğit
26.08.2010, 14:44
çok kararakterliymiş doğrusu.. takımda huzuru bozan kişi messi olsa gönderilmeli..

Güle güle umut

serhaterol61
26.08.2010, 14:44
öncelikle ben trabzonsporun bu durumuna cok üzülüyorum
trabzonspor ne zaman 3 million euro ya kalmis takimki simdi kalsin
umut trabzonspora ilk iki haftada bana göre 6 puani getiren yildiz adam
simdi böyle bi adam simdiki bu durumda gözden cikarilabiliyorsa 3 milliona ve transfer bitimine 6 gün kala böyle bir duruma düsüyorsak cok yazik olur
ama bunun kar tarafi ne olabilir düsünürsek sol kanata hem defansa yardim edecek hem pas dagiltabilecek ve hem positiona girebilecek sol kanat oyuncusu alabilmek tarafindanim
ve tabiki deniz yilmazi alternatif olarak ve gelecegin santraforu olarak gelmesini istiyorum
ama eger sol kanat alinmicaksa onun yerine makalula alinacaksa bunu ben cok yanlis olarak görürorum sünkü teo o mevkide cok basarili bir futbolcu ve makalula bizim systeme hic uymayan bir forvet

Mustafa Yılmaz.20
26.08.2010, 14:49
Toulouse sportif direktörü Fener maçını izlemiş ve teklif yapmış.Bizim yöneticiler Liverpool maçından sonra görüşelim demiş.Daha sonra Umut'un haberi olmuş ve hocaya ; Hocam benim kafam karıştı, beni bırakın gideyim vs vs demiş.

Kaynak; ligtv

Mesut
26.08.2010, 14:50
umut bulut gitmek mi istiyor

Recep Alkan
26.08.2010, 14:54
Recep, Umut'a ulaşma şansın yok mu ? nedir bu işin aslı astarı bir sorsan...

Abi biliyorsun bir kere radyo programı yapmıştık onunla. Telefon numarası ordan kalmıştı bende, arada sırada görüşüyorduk da, bugün 3 kez aradım açan olmadı, mesaj falan attım ama geri dönüşte olmadı.

Bende bekliyorum açıkcası.

İlker ToSun
26.08.2010, 14:55
Toulouse sportif direktörü Fener maçını izlemiş ve teklif yapmış.Bizim yöneticiler Liverpool maçından sonra görüşelim demiş.Daha sonra Umut'un haberi olmuş ve hocaya ; Hocam benim kafam karıştı, beni bırakın gideyim vs vs demiş.

Kaynak; ligtv

dolayısıyla can karyağdı

ondan bu konuda gelen haberlein hepsi yönetimin yazıp verdiği haberler buna eminim. her muhabbette yönetimin çıkarı doğrultusunda hep futbolcuları satar, yönetimin futbolcuyu kirletme politikasına alet olur.

olayın gerçek yüzünü yakında öğreniriz.

inşallah sıradan bir oyuncu transferidir.

TSercaN
26.08.2010, 14:56
Can karyagdi mi, aman Allah im Dikkat!

Emin Danışmaz
26.08.2010, 14:59
burada yapılan her yoruma ironik yorumlar demekten sıkıldım artık

iso_4939
26.08.2010, 15:00
yanı gıttıgı takımda takım olsa hemde 3,5 dolar barı adam akıllı bır paraya gıt be.kafasımı karısık orada dahamı mutlu olacak acaba.gıdersede güle güle.bu takımdan fatih tekke hami gıbı adamlar gıtmıs eyyy gıdı eyyy.

TheRapZoNe
26.08.2010, 15:02
İşte sizin ' gönülden Trabzonsporlu, Trabzonspor için canını dişine takıyor ' diye saçma sözlerle allayıp pulladığınız umut bulut..

transfer teklifini duyar duymaz Trabzonspor'u satan,gitmek için sakat rolü yapan,liverpool gibi büyük bir maç öncesi takımını yalnız bırakan adamı savundunuz yıllardır. görün işte umut bulut gerçekte kimmiş...

Kereşenli
26.08.2010, 15:06
Büyük Trabzonspor kaptanı Umut Bulut takımını yüz üstü bırakarak gidiyor. :alkış: Az önce Can Karyağdı söyledi Umut'un takımla birlikte çalışmalara katılmak istememesini. Herkesten beklerdim ama Umut gibi profesyonel bir futbolcudan beklemezdim.

Murat Erdem
26.08.2010, 15:10
Ali Kemal-Tuncay-Hasan-K.Şenol-Hami-Ogün-Apo-Şota-Sultan Tekke-Gökdeniz...ve daha isimleri aklıma gelmeyen niceleri.

Bu takımdan kimler gitmedi ki...

Umut'un gitmesi zerre umrumda değil.

Bizleri rencide eden yaralayan, bu ayrılığın en olmadık zamanda, en olmadık biçimde berbatça, ele yüze bulaştırılarak yapılmış olması.

Umut'a tek şey için teşekkür ediyorum, sözleşmesi sona ermiş olmasına rağmen uzatması ve ayrılırken Trabzonspor'a bir nebze olsun maddi kazanç elde etme şansını tanımış olması.

Yolun açık olsun Umut Bulut.

Recep Alkan
26.08.2010, 15:10
İşte sizin ' gönülden Trabzonsporlu, Trabzonspor için canını dişine takıyor ' diye saçma sözlerle allayıp pulladığınız umut bulut..

transfer teklifini duyar duymaz Trabzonspor'u satan,gitmek için sakat rolü yapan,liverpool gibi büyük bir maç öncesi takımını yalnız bırakan adamı savundunuz yıllardır. görün işte umut bulut gerçekte kimmiş...

Yahu ne sayıklıyorsun sen ?

Daha verilmesi muhtemel paranın dolar mı Euro mu olduğu belli değil, sadece 3,5 milyon yazan arkasına yapıştırıyor istediği birimi.

Kalkmışsınız alın sizi Trabzonlu Trabzonsporlu diye aptal saptal yorumlar yapıyorsunuz. Hiç değişmeyecek mi mantık, dün tekke için, sonra gökdeniz için arada yattara için şimdi de Umut için öyle mi ? Hepsi sahtekar, hepsi paracı, hepsi satıcı idi öyle mi ?

Ne biliyorsun transfer hakkında ? Var mı konuşulanlardan haberin ? Kim kimi ne kadara satıyor duydun mu ağızlardan ?

Ben transfer masasında olan isimlerin ağzından duyduklarımı buraya yazmaya çekinirken sen hiçbirşey bilmeden nasıl oluyorda Trabzonspor ikinci kaptanını iki dakika da yerle bir ediyorsun. (Bahsettiğim olay Tekke olayı)

Yazık be, bizde durduk habu yorumları okuyoruz.

objek
26.08.2010, 15:15
Ankaragucu macinda oyuna sonradan girip macin koparilmasina iyi katki yapmisti umut sol tarafta hem rakibi bozuyordu hemde sag ayagi iyi oldugu icin iceri katlayip sut atabilen bir oyuncu aslinda umut ilk 11,de yerini sol tarafta bulmusken onemli bir mac oncesi luzumsuz bir kriz cikartilmis oldu okuduklarimiz dogruysa kriz donemi iyi yonetilemedi suclu araniyorsa?.. oyuncu & yonetim & ve teknik heyet

OZDEN61
26.08.2010, 15:17
umut gitmekte son derece haklı, bu taraftarla yıldızı bir türlü barışmadı. bu taraftar haketmediği halde cok sey yaptı ona

Bera B.
26.08.2010, 15:20
Umut'a her maç küfredip de burda ahlak timsali kesilenlerin gerçek olduğuna inanmak isetmiyorum. Onlar konuşması gereken son insanlar.

Mert Oğuzlu61
26.08.2010, 15:23
gerçekten sol kanatta oynadığı oyunu çok beğenmiştim, tam asıl oynaması gereken yeri bulduk lanet olası fransızlar geldi umut un aklı karıştı, al işte tıkır tıkır işleyen takımın bugün liverpool maçı var gelmiş hala bu konuyu konuşuyoruz, ligde çok faydalı olurdu bize umut ben bu yüzden üzülüyorum şimdi o giderse nerden bulacaz sağlam bir hücumcu ?

kızıyorum umut a bu önemli maç öncesi resmen satış yaptı bize, yakışmadı ona tamam anlarım yaş oldu 27-28 adam avrupayıda görmek istiyor ne diyebilirizki... gitmek istemesini anlarım ama şu maça çık aslanlar gibi oyna ondan sonra otur konuş şenol hocayla, şimdi senin yüzünden kaos ortamı oldu akşama liverpool maçı var ama bu konu şuanda 2. plana atılmış durumda !!!

İbrahim CİHAN
26.08.2010, 15:26
müthiş bi hava yakalamışken bu haberler çıktı.. bu transferin sonucu ne olursa olsun inşallah iyi gidişimiz bozulmaz, dengemiz bozulmaz..

Onur Civelek61
26.08.2010, 15:38
Ya bırakın gitsin.Hiç gitmeyecek diye korkuyordum.Bide üstüne para alıyoruz.Umrumda değilsin umut...
Hedef tur atlamak sende fransa liginden düşmemeye bak...

OZDEN61
26.08.2010, 15:40
Yönetim, nasıl olsa taraftar tarafından pek sevilmedi gönderelim politikasıyla hareket ediyor. ama su an yerine adam alabilirmiyiz onuda düşünüyor. alacak adam umut gibi mücadeleci mi olacak, muratı da verdik kesin adam almalıyız ama umut gibi birini bulmalıyız.

Şenol hoca; umut son maçlarda çok faydalı oldu. onu kaybedemem. onun gibi mücadeleci biri, rakip defansı yoran, pres yapan, aralara koşan, birini daha bulamayız. o yüzden satma taraftarı değildir. yönetimede umut gibi birini bulamayacağı için güvenemez. (bu olayda en mantıklı düşünen de o).

Skor taraftarı (bilinçsiz taraftar); daha önce neden hiç teklif yok diyen, somut olarak ardaya bile avrupadan teklif gelmemişken şimdi oh be sonunda kurtuluyoz mantığı var. ama neden çünkü senelerdir onu tercih eden hoca suç yoktur, umut un oynaması onun suçudur. üstelik mevkisi olmamasına rağmen santrafor görevide ona verilmiş, oda elinden geleni yapmaya çalışıyor ama yine yaranamıyor bu bilinçsiz taraftara. tam santrafor bulduk umut rahatladı, iyi oynamaya başladı ama bu skor taraftarı kafayı takmış bir kere. transfer teklifi gelmesi bile umut un suçu olmuş. hatta teklif küçük görülmüş.

bilinçli taraftar; umutun gitmesine üzülür, onun olmadığı , onun gibi birini almadığımız maçlarda rakip defansın pas trafiğini bozacak oyuncu yoktur, pres yapan ve araya koşu yapan yoktur. umutun görev adamı olduğunu bilir. umut senelerdir bu takımda mevkisi olmasada ondan fazlası istenmiştir. suç sadece yönetimdedir onun önüne iyi bir santrafor almamıştır. umut seni seviyoruz gidersen başarılar dilerim, gitmezsen yönetimin açıklama yapıp bu yükü senin omuzundan almalı, seni taraftarın önüne atmamalı

Mustafa ÖZDEMİR
26.08.2010, 15:42
yerini doldurabileceksek gitsin .ama dolduramayacaksak 1 senemiz daha heba olmuş olur...

winner
26.08.2010, 15:45
Bir yanda timsah gözyaşları dökenler, diğer yanda gösterdiği mücadele yanında son dört yıllık dönemde Türkiye'nin en skorer oyuncusuna defol diyenler.

Al birini vur ötekine.

magicyattara
26.08.2010, 15:47

Yani Umut oynasın istiyordun..:)

Anıl Caner
26.08.2010, 15:48
Ben başlığın yılmaz savunucularından olarak fikrimi açıkça belirtiyorum:

Eğer ki Umut Bulut hakkında çıkan şu haberlerin tamamı(sakat numarası yapması,gitmek istemesi vs) gerçekse hiç de üzülmem, gitsin derim.Yanıldığımı kabul eder, çok üzülürüm.

Ancak tahmin ettiğim gibi her şey kurmacadan ibaretse gerekirse tek başıma sonuna kadar yönetim aleyhtarlığı yaparım.

Liverpool maçından bir gün önce tesislerde gezen menajerlerin oluşu 2. iddiayı aslında şimdiden doğruluyor ya neyse.

Recep Alkan
26.08.2010, 15:52
Anıl sence tesadüf mü ?

Sence sene sonunda BMN Radyo da ben Trabzonspor'a gönülden imza attım diyen bir adam ben sakatım diyip maça çıkmaz mı ?

Anıl Caner
26.08.2010, 15:53
Anıl sence tesadüf mü ?

Sence sene sonunda BMN Radyo da ben Trabzonspor'a gönülden imza attım diyen bir adam ben sakatım diyip maça çıkmaz mı ?

Abi dediğim gibi ben zaten inamıyorum olana bitene. Yattara'ya yapılanın aynısı yapılıyor. Yalan yok Yattara olayında kanmış, sonra da pişmanlığın dibini yaşamıştım. Tekrar yaşamaya niyetim yok aynı şeyleri.

Gidene kadar, hatta gittikten sonra dahi hem yerel medyada, hem de ulusal basında daha çok saçmalık okuyacağız gibime geliyor.

Bahsettiğim muhabbetin Umut'un Trabzonspor'a faydalı olup olmayışıyla alakası yok. Tamamen genel durum değerlendirmesi yapıyorum, Umut'u sevmem veya sevmememle alakalı değil.

Komik bir tiyatronun bilmemkaçıncı perdesini izliyoruz. Başrollerde gene yönetim.

Recep Alkan
26.08.2010, 15:56
Kimseyi tanımam, hiçbirisi de babamın oğlu değil.

Ama Umut Bulut gideceğini yada gitmesine izin verileceğini bile bile, az da olsa sevenlerini kırıp bu büyük maça çıkmayaıp gidecek adam değil.

Hele ki 4 senede hiç sakatlanmayan birisi olarak sakatım bahanesini uyduracak bir adam hiç değil.

Gitmek istemesi doğal ve doğru olabilir, ama bunu karaktersizce yapmayacaktır.

Hele bu kadar çok adiliği gördüğüm insanların arasında....

Oğuzhan Fidan
26.08.2010, 15:58
umut o sözleri sarfetmiş olamaz. böyle bi durum varsada kendi karaktersizliği yolu açık olsun

.....
26.08.2010, 16:00
Umut Bulut böyle bir kişi değil. inanmıyorum. Belki de inanmak istemiyorum. Ama böyle birisi değil.

Cenkhan
26.08.2010, 16:01
Umut'u sevmem ve gönderilmesini isterim, ki 3.5m euro dedikodusu doğruysa bu transfer için büyük paradır, ama gitmek istediğini yönetime bildirmesini karaktersizlik olarak algılamak nasıl bir zekanın ürünüdür? İster maçtan 1 gün önce söyler, ister maç saatinde. Adam Trabzon'da cenneti yaşamıyordu, şimdi bu zamanlamaya da şaşırmamak lazım. Teklif geldiği gibi değerlendirmek istemiş.

Mustafa Yılmaz.20
26.08.2010, 16:04
Arkadaş adam gitmek ister, niye istemesin.Sonuçta kariyerini düşünecek.Ben para için değil kariyer için gitmek istediğini düşünüyorum.Sapına kadar Trabzonsporlu da olsa gitmek istemesi doğal.Belki onun yerinde ben olsam, bende gitmek isterdim.

Bu menajer olayına da fazla takılmamak gerekiyor.Sonuçta kampa gelen Umut'un menajeri.Bu olay da gitmek istediğini gösteriyor.

Haa zaman doğru mu, yanlış.Ama Fransa'da çalışma izni almak gerekiyormuş, o yüzden bu transferin bir an önce bitmesi gerekiyormuş.(galiba yarın akşama kadar)

Fatih YAZICI
26.08.2010, 16:04
Artık işin cılkı çıktı.
Ve kesinlikle bu işin iç yüzünü Umut gitse de gitmese de öğrenemeyeceğiz.
Durum bu hale geldikten sonra kalmasının hiçbir faydası yoktur, ve gitmelidir de.
Fransa Umut için çok ideal. Ve giderse çok da arayacağımız bir isim.
Hayırlısı olsun.

murat y
26.08.2010, 16:06
Takım zorlanacaktır giderse. İleride çok baskı yapardı e güçlü oyuncuydu.

hasona
26.08.2010, 16:09
bu günkü kadrodan cikarildigi kesinmi?

magicyattara
26.08.2010, 16:12
Umut'un kadroya alınmama sebebi sakatlıktan ziyade idmanda ki isteksiz tavırlarıymış..ne yapsaydı yani adam..beni de satsalar,son idmanımda isteksiz olurum durum icabı..

BiZe HeR YeR 61
26.08.2010, 16:12
Takım zorlanacaktır giderse. İleride çok baskı yapardı e güçlü oyuncuydu.
Drogba'nın veliahtıydı zaten. :)

Emrah KabuL
26.08.2010, 16:15

Büyük Trabzonspor kaptanı Umut Bulut takımını yüz üstü bırakarak gidiyor. :alkış: Az önce Can Karyağdı söyledi Umut'un takımla birlikte çalışmalara katılmak istememesini. Herkesten beklerdim ama Umut gibi profesyonel bir futbolcudan beklemezdim.

Ula adamı zaten istemiyordunuz.. ikinizin de bir çok mesajını bulabilirim bu yönde.. oysa şimdi ettiğiniz laflara bakın.

Hayır,en çok sevindiğim şey sürekli atıp tutanların, bu adam 3.ligde bile oynayamaz diyenlerin hatta G.Ünal ile kıyaslayıp bakın Fener onu istedi Umut'u neden istemedi diyenlerin afallamasıdır..

Ayrıca gitmek isteyen bir futbolcu 4 sezon yediği küfürlere rağmen 3 yıllık sözleşme yenilemezdi.. Ha dersiniz ki o zaman isteyeni yoktu.. iyi de bu sezon doğru dürüst maça çıkmadı ki patlama yapıp birilerinin dikkatini çeksin.. demek ki bir şekilde takip edenleri varmış.

Neyse.. hiç istemesem de umarım gider de kendini kurtarır. 4 sezondur yaşadığı olumsuzluklara rağmen son Fener maçında oyuna girdiğinde bile ...... yırtması bana yeter.

Mustafa Yılmaz.20
26.08.2010, 16:16
Umut'un kadroya alınmama sebebi sakatlıktan ziyade idmanda ki isteksiz tavırlarıymış..ne yapsaydı yani adam..beni de satsalar,son idmanımda isteksiz olurum durum icabı..
Umut'un gitmek istemediğini mi iddia ediyorsunuz.Böyle birşeyin söz konusu olma ihtimali yok.Bence bu saatten sonra Umut'un gitmesine izin vermek en mantıklısı.

Abluka
26.08.2010, 16:17
Ntvspor'a göre Umut yeniden 18 kişilik maç kadrosundaymış

Mustafa Yılmaz.20
26.08.2010, 16:18
Böyle bir saçmalık olamaz değil mi? Yemin ediyorum durup dururken takım motivasyonun içine ettiler

BiZe HeR YeR 61

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Napolyon emica ne demiş para,para,para...

A.Gökhan AKIN
Eğer Umut o sözleri sarfetmişsse,Sakatım diyerek idmana çıkmamışsa dünyanın öteki ucun kadar yolu var dünden yollamaları lazımdı.Ama kesinlikle Umut'un ne böyle bir söz söylediğine nede sakatlık bahanesi ile idmana çıkmadığı yalanına inanıyorum..

Umut Ressen para bulunmuşken peşkeş çekilmek isteniyor ve Umut Resmen Taraftarın önüne atılarak günah keçisi yapılmaya çalışılıyor kanaatindeyim ve eminim ki bunun arkasındada soyisimlerinde oğlu olana zatı muhteremler vardır!!!!!

Ahmet Okumuş
26.08.2010, 16:19

İnşallah vardır..

BiZe HeR YeR 61
26.08.2010, 16:19
Lanet olsun...:)

Recep Alkan
26.08.2010, 16:21
1) Umut gitmek istiyor

2) Bu akşam kesinlikle yok

3) Sakatlığı olduğu kesinlikle doğru

4) Menejerler birilerinin daveti ile kulübe gelmiştir (bu kişi umut değildir)

5) Hoca Umut'u göndermek istemiyor

6) bu akşam ki maçtan sonra yarın bu iş bitebilir.

7) Bu işte Yattara işi ile aynı senaryoda ilerliyor

Bilginize,

halukozcelik
26.08.2010, 16:23
desenize toulouse seneye şampiyon....
harika bir tespit

sakaryalı.61
26.08.2010, 16:31
umutu sevmeyen ler kına hazırlasın o gittikden sonra kıymeti bilinecek diyorum .

bazılarının aklı kaçarken gelirmiş .

Zeki Akyol
26.08.2010, 16:35

Habere link varmı okumak ınanmak ıstıyorum :(

Abluka
26.08.2010, 16:37
Habere link varmı okumak ınanmak ıstıyorum :(

sadece yayından şimdilik

Zeki Akyol
26.08.2010, 16:38
radyodan mı duydunuz :(

Hüseyin Gündoğdu
26.08.2010, 16:40
umut bulut liverpool'lu kuyt'a benziyor tarz olarak.
bu akşam kuyt'u izleyin bakın.
dolayısıyla sol veya sağ forvette çok iyi oynayabilir.
ankaragücü ve fener mmaçlarında oynadığı gibi.
umut'un gitmemesi lazım.
durduralım bu oyunu...

Zeki Akyol
26.08.2010, 16:41
umut bulut liverpool'lu kuyt'a benziyor tarz olarak.
bu akşam kuyt'u izleyin bakın.
dolayısıyla sol veya sağ forvette çok iyi oynayabilir.
ankaragücü ve fener mmaçlarında oynadığı gibi.
umut'un gitmemesi lazım.
durduralım bu oyunu...

adamın kafasını karıştırıyorlar...menejerın idmanda ne işi var senın bır gun sonra lıverpolla onemlı macın var ama yonetımın aklı oyuncu satmakta yok böyle bişe ya

Recep Alkan
26.08.2010, 16:48
1) Umut gitmek istiyor

Bilginize,

Ayrıca Şenol Hoca bu menejer olayı yüzünden birilerine de çok kızgın...

Anıl Caner
26.08.2010, 16:50
Recep Alkan'ın yazdığı yorumlar şahsi fikirleri değildir. Gerçeklerdir. Dikkatli okumanızı ve ders almanızı tavsiye ederim.

Tatar Kemal
26.08.2010, 16:51
inşallah kadroya alınmamıştır. çok büyük rezillik olur. umut'un bu saatten sonra Trabzon'da bile durmaması gerek. kadro dışı bırakıp tekrar kadroya dahil etmek büyük bir hata. belli ki umut Trabzonspor'u kafasında bitirmiş. bir an önce Trabzonspor'dan gönderilmeli. aksi halde takım içinde büyük huzursuzluklar çıkar.

ama çıkan haberlerin hepsi asılsızsa, şenol güneş umut bulut'u kalmaya ikna etmişse sorun çözülmüş demektir. o zaman kadroya dahil etmiştir. yok sakatmış, yok antremanda isteksizmiş haberleri tamamen uydurma.

zekeriyya
26.08.2010, 16:52
ne zaman iyi bir şeyler oluyor ve devamını beklerken
pat
ortalık karışıyor.
bu işi bir türlü anlayamıyorum

Zeki Akyol
26.08.2010, 16:54
inşallah kadroya alınmamıştır. çok büyük rezillik olur. umut'un bu saatten sonra Trabzon'da bile durmaması gerek. kadro dışı bırakıp tekrar kadroya dahil etmek büyük bir hata. belli ki umut Trabzonspor'u kafasında bitirmiş. bir an önce Trabzonspor'dan gönderilmeli. aksi halde takım içinde büyük huzursuzluklar çıkar.

ama çıkan haberlerin hepsi asılsızsa, şenol güneş umut bulut'u kalmaya ikna etmişse sorun çözülmüş demektir. o zaman kadroya dahil etmiştir. yok sakatmış, yok antremanda isteksizmiş haberleri tamamen uydurma.

Ben yönetımın bu konuda hatalı olduğunu düşünüyorum ...
takım kampa gırmış yarın mac var ama oda ne toulouse mı ne halt takımsa onun menejerlerı gelmış Umut u ayartıyor sen nasıl yönetıcısın o adamların orda ne işi var..
Demekkı sen Umut u satıp gıondermek ıstıyorsun bunu acık acık söyle bızde durumu öğrenelım

Ahmet Okumuş
26.08.2010, 16:57
http://www.milliyet.com.tr/4-te-4-olsun-turkiye-cossun-/spor/sondakika/26.08.2010/1281364/default.htm

Umut Kadroda.

Zeki Akyol
26.08.2010, 16:58
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Napolyon emica ne demiş para,para,para...

iyide gittiği yerdede aynı parayı alıcak 3milyon euro almayacak ki parayı tercıh etsın

Zeki Akyol
26.08.2010, 17:03
http://www.milliyet.com.tr/4-te-4-olsun-turkiye-cossun-/spor/sondakika/26.08.2010/1281364/default.htm

Umut Kadroda.

bu haber umut kadro dışı olduğu zaman yapıldı Mıllıyet Ts yı takip etmediğinden kadroyu kopyala yapıştrla atmış sayfasına yoksa bışe bıldığinden değil...

Şenol Altunsoy
26.08.2010, 17:08
Şimdi de Umut kadro dışı dedi canlı bağlantıda NTV sporda

Anıl Caner
26.08.2010, 17:09
Evet aynen Napolyon emicenin dediği gibi para para para ama yanlış kişiler için kullanıyorsunuz ithamı. Parayı seçen Umut Bulut değil.

İlker ToSun
26.08.2010, 17:10
yahu parayı seçmişse bile bir profesyonelin parayı seçmesinden doğal ne olabilir ki, siz asıl fahri makamlardakilerin para hırsını eleştirin

Recep Alkan
26.08.2010, 17:13
Hata :

% 30 Umut

% 70 Yönetim

(Bence)

OZDEN61
26.08.2010, 17:13

1) Umut gitmek istiyor

Bilginize,

oyun içinde oyun var gibi. umut 4 senedir sakatlanmamış, bu maç öncesi oynamamak için mutlaka baskı geldi ve sakatım dedirttirildi. yoksa sakatım diyip oynamacak ve trabzonsporu bırakacak karaterde değildir. umut bizi bırakma.... şenolda göndermek istemiyor zaten. yönetim de kirli eller var, bunlar para yemek için bence operasyon yapıyorlar yattarada olduğu gibi....

M.S.SOFU
26.08.2010, 17:17
umut bulut bu takıma yılarını vermiş vefasız taraftarlarca küfrediliş bir insan olarak gitmekte haklı.

Erol Koç
26.08.2010, 17:18
umutu sevmeyen ler kına hazırlasın o gittikden sonra kıymeti bilinecek diyorum .

bazılarının aklı kaçarken gelirmiş .

Tamamda kimse gitmesini istemiyorki kendisi gitmek için çaba sarfediyo taraftarın suçu yok.

pReN@_61
26.08.2010, 17:20
Kimmiş sebebi?Habu gada şeyi paşumuza saran?Bu sıkıntıyı yaşamamıza sebep olan?

Erol Koç
26.08.2010, 17:20
Değerli arkadaşlar sonuçta avrupadan umut buluta teklif gelmiş kendiside bu fırsatı değerlindermek istiyor anlayışla karşılamak lazım ama zamansız olduğu için bende durumdan memnun değilim.

halil ibo
26.08.2010, 17:22
Hata :

% 30 Umut

% 70 Yönetim

(Bence)

Gel şunu %5+%95 yapalım.
Kardeşim yönetimin izni olmadan menejerler tesislerde cirit atabilir mi? Bunda Umut'un ne kadar kabahati olabilir.Şenol Hocanın da patlaması zaten bu duruma değil mi ?
Sen Pendikspor yönetici değilsin,futbolcun sana böyle bir teklifle gelse bile diyeceğin şey:şu maçı atlatalım sonra bakalım olmalıdır.Yok buna rağmen aksi yapılırsa ceza-i müeyyide işler o zaman.
Ama yönetimin densizliği hocayıda çileden çıkarmış ve bence çok ta yararlı olabileceği bir maç öncesi kadro dışı kalmıştır.Bunda sonra gitse ne gam kalsa ne.Kadromuz öyle yada böyle bu ligi götürecek kapasitededir.

Recep Alkan
26.08.2010, 17:23
Yazayım bir komplo teorisi, bildiğimden değil,

Umut Bulut'a teklif geldi, Umut'un belki maddi, belki manevi sıkıntılardı vardı, gitmeye sıcak bakıyordu. Bu teklif bir şekilde yönetime de gitti, (resmi yada gayriresmi) yönetim kabul etti, menejeri yada menejerleri kulübe çağırdı, Şenol hoca bu duruma çok sinirlendi, birilerine kızgınlığını dile getirdi. Oyuncusu ile görüştü, oyuncu gitmek istiyorum dedi, hoca da bu maç öncesi faydalı olamayacağını düşünüp kadro dışı bıraktı. Maçtan sonra da el sıkışılıp (ki zaten bence anaşılmış) Umut'u satacaklar.

Benim teorim bu, var mı yazacak başka birisi.

He bence Colman'a 5 milyon verseler, bugün onu da satarlar... BENCE.

worldmaster
26.08.2010, 17:25

Umut Bulut'a teklif geldi, Umut'un belki maddi, belki manevi sıkıntılardı vardı, gitmeye sıcak bakıyordu. Bu teklif bir şekilde yönetime de gitti, (resmi yada gayriresmi) yönetim kabul etti, menejeri yada menejerleri kulübe çağırdı, Şenol hoca bu duruma çok sinirlendi, birilerine kızgınlığını dile getirdi. Oyuncusu ile görüştü, oyuncu gitmek istiyorum dedi, hoca da bu maç öncesi faydalı olamayacağını düşünüp kadro dışı bıraktı. Maçtan sonra da el sıkışılıp (ki zaten bence anaşılmış) Umut'u satacaklar.

aynen ....

mahmuter61
26.08.2010, 17:26
Bu saatten sonra Umut kalsada kafa olarak Trabzonspora katkı sağlayamaz ama şekil ve zamanlama yanlış.Birde düne kadar Umutu yerden yere vuranlar hade Umut gitti şimdi sıra kimde???

Zeki Akyol
26.08.2010, 17:27

Aynen böyle olmuştur bunu anlamak ıcın dahı olmaya gerek yokm ...:( Umut mutlaka kalmalıydı ama yapcak bışe yok napalım yonetım gıder ınşlh aralıkda kurutluruz onlardan

halil ibo
26.08.2010, 17:28
Bu saatten sonra Umut kalsada kafa olarak Trabzonspora katkı sağlayamaz ama şekil ve zamanlama yanlış.Birde düne kadar Umutu yerden yere vuranlar hade Umut gitti şimdi sıra kimde???

Merak etme kardeşim günah keçisi çıkarmada bizim üstüme yoktur.Kısa sürede biri bulunur.
Hatta bak Tayfun göz kırpıyor tesislerden.Hazır sakatlığıda geçti.Ona yükleniriz.

pReN@_61
26.08.2010, 17:30

Eğer böyle bir şey olmuşsa yönetimin öncelikle Şenol Hoca ile görüşmesi gerekmez mi?Çok ayıp etmiş olurlar..

Samet Türkmen
26.08.2010, 17:32
Bence Umut Bulut, takımdan gönderilince fırtınalar koparılacak,günah keçisi bulunacak, birileri suçlanacak bir futbolcu değil. Sadece gider.

Ömer Faruk61
26.08.2010, 17:32

Burak da...:D:D

kefkenist
26.08.2010, 17:33
valla 5 dakka durmasın gitsin şampiyon takımın fotoğrafında onu görmek istemiyorum...antiumut

yorumsuz6117
Eğer yazılanlar doğruysa Umut çok ayıp etmiş. Taraftara yaptığını geçtim Şenol hocaya çok ayıp etmiş.

Recep Alkan
Eğer böyle bir şey olmuşsa yönetimin öncelikle Şenol Hoca ile görüşmesi gerekmez mi?Çok ayıp etmiş olurlar..

Yönetimin ilk ayıbı olur, affediveririrz ne olacak yahu ;)

lazkopatfaroz
26.08.2010, 17:34
Gelip gidip her şey de yönetime giydirmekte ayrı bir sıkıntı. Gerçi doğrudur Trabzonspor'dan sorumlu onlar olduğundan bütün suç onların...

Trabzonspor kaptanı yönetim kendisini satmak istese bile bu şekilde davranmamalıydı...

Dünya'nın her yerinde değerini bulan oyuncu satılır. Fakat büyük kulüpsen, hedeflerin varsa sattığın oyuncudan daha iyisini almalısın. Bu Colman olur, Yattara olur, Umut olur, Teo olur.
Benim takip ettiğim sürece bunu en kötü yapan bizim takımımızdır. Fakat Umut yeri zor dolacak bir oyuncu değil.
Colman satıldığından daha iyisinin gelmeyeceğini nerden biliyorsunuz ? Colman'ın ne dokunulmazlığı var ? Colman sadece örnek başka oyuncuda olabilir.

Recep Alkan
26.08.2010, 17:37
Umut satılır mantığında ki insanlar, yarın umarım olası mağlubiyet yada elenme (inşallah olmaz) soluğu bu başlıkta alıp sorumlu aramaya girişmezler.

Bir de onlar ile uğraşmayalım...

Cagdas Topal
26.08.2010, 17:39
Şaka gibi ya bizi ne kadar zor duruma soktugunun farkında degil hem liverpool macı öncesi hemde transfer sezonunun kapanmasına 4 gün kaldı . Nerden türk statüsünde oynayan oyuncu bulacagız Murat gitmeseydi defolsun gitsin derdim ama şimdi elimiz kolumuz baglı . Yönetimimiz yemin ediyorum küçük takım yöneticileri gibi her para gösterildiginde oyuncumuzu satıyor , her gelen teklife evet diyorlar bu ne ya ?

hamucera
26.08.2010, 17:41
Şimdi Umut giderse olan CAle'ye olacak,

sırada o var çünkü, peki onuda gönderirsek kim kalacak

yahu adamın üstüne para verelim gönderelim diyenler, sezon başı defolup gitsin diyenler, hatta hatta bu maçın kadrosunda görmek istemeyenler şimdi neden çıkıpta eleştiriyor onu anlamıyorum,

size ne oluyor arkadaş, zaten zil takıp oynuyorsunuz,

şimdi elersek Umut olsaydı eleyemezdik ilk maçta vardı da ne oldu diyecekler

elenirsek Umut yüzünden böyle önemli maçta takımı yanlız bıraktı diyecekleri

bende onlara sadece güleceğim bu yorumlardan sonra

lazkopatfaroz
26.08.2010, 17:43
Takım kötü gider suçlu ve sorumlu yönetim.
Takım iyi gider hocanın sayesinde.

Mantık bu olduğu sürece fazla kurcalamanın anlamı yok.

Bu insanlar bu hocayı bu yönetimin getirdiğini biliyorlar fakat başka yerden fena halde darbe aldıkları için işlerine geldikleri tarafta oluyorlar.

Halit Aydın
26.08.2010, 17:46
Ya adam istediğini yapmakta özgür. Haziranda serbest kalıp da gidebilirdi. Adam para kazandırmak için sözleşme yeniledi. Zaten gideceği kaçınılmazdı. Talibi çıktı, Avrupa'da oynamak istediğini her defasında söylüyordu. Fransa'dan da İspanya-İngiltere gibi ülkelere daha kolay geçebilir. Bu onun hayalleri arasında var.

Saygı duymak lazım. Ama böyle bir maç öncesinde, zamanlama yanlıştı.

mahmuter61
26.08.2010, 17:47
Burak-CaleTayfun sıradakiler evet beyler devamını getirin ama lütfen ensona Onur konsun bunlar takımdan yollanacak gidince arkalarından neden gitti diye tekrar bağırıp söyleneceğimiz futbolcular değilmi.Futbolcudan önce biz taraftar olarak kafamızı değiştirelim.Şenol hoca fener maçından sonra ne güzel dedi;gol de kaçacak ama her kaçan golde hayıflanma olmaz destek olmalı taraftar.Zor Trabzonsporda oynamak.P.tesi Yattara kraldı Allah korusun bugün gol kaçırsa rezil olacak yok böyle şey.

Cagdas Topal
26.08.2010, 17:48
Ya adam istediğini yapmakta özgür. Haziranda serbest kalıp da gidebilirdi. Adam para kazandırmak için sözleşme yeniledi. Zaten gideceği kaçınılmazdı. Talibi çıktı, Avrupa'da oynamak istediğini her defasında söylüyordu. Fransa'dan da İspanya-İngiltere gibi ülkelere daha kolay geçebilir. Bu onun hayalleri arasında var.

Saygı duymak lazım. Ama böyle bir maç öncesinde, zamanlama yanlıştı.

Ne saygı duyacagım ya transfer sezonunun bitmesine 4 gün kaldı , kim satar 4 günde bize yerli bir forvet ?

Murat Tosun kiralık gönderilmeseydi gitsin derdim ama zor durumda kalırız .

61iskender
26.08.2010, 17:49
yaa bu yönetim cebini doldurmak icin herkesi satar bunlarda trabzonspor aski sevdasi yok !!!!!son zamanlarda bir basari elde ettiysek bunda yönetimin bir payi yok bence!!!!ne varsa senol hocada var,ve onuda yönetim kizdirmaya basladi insallah yönetim yüzünden hocamizi kaybetmeyiz

hevesli
26.08.2010, 17:52
ben umutçulardandım.. üzüldüm.. onun yerine koyacağımız bir türk ben göremiyorum..
2 forvetle yine ligi bitirmeye çalışırsak zor bu iş..

lazkopatfaroz
26.08.2010, 17:53
Burak-CaleTayfun sıradakiler evet beyler devamını getirin ama lütfen ensona Onur konsun bunlar takımdan yollanacak gidince arkalarından neden gitti diye tekrar bağırıp söyleneceğimiz futbolcular değilmi.Futbolcudan önce biz taraftar olarak kafamızı değiştirelim.Şenol hoca fener maçından sonra ne güzel dedi;gol de kaçacak ama her kaçan golde hayıflanma olmaz destek olmalı taraftar.Zor Trabzonsporda oynamak.P.tesi Yattara kraldı Allah korusun bugün gol kaçırsa rezil olacak yok böyle şey.

Hüseyin gitti hiç peşinden keşke gitmeseydi demedim...

Tayfun sakatlandı insanlık namına sakatlanmasına üzüldüm. Takımdan uzak kalmasına üzülmedim.

Bugün Umut gitse kısmen üzülürüm yerine oyuncu alamayız. Umut gibi futbolcuyu kaçırdık diye üzülmem.

Cale konusunda benim fikirlerim geldiği günden beri aynı.

Taraftar takıma destek olur. Bireysel olarak futbolculara kısmen destek olur. Kötü olan oyuncuya bir yere kadar destek olunur.

hamucera
26.08.2010, 17:58
gol kaçırana da ana avrat söver dimi destek bitince

Remzi
26.08.2010, 18:09
Ne saygı duyacagım ya transfer sezonunun bitmesine 4 gün kaldı , kim satar 4 günde bize yerli bir forvet ?

Murat Tosun kiralık gönderilmeseydi gitsin derdim ama zor durumda kalırız .

Gitmesini istiyordunuz saygı duymak zorundasınız!

Emrah KabuL
26.08.2010, 18:11
Bu adam zaten sıradan bir futbolcu değilmiydi ?

Niye bu kadar dert edindiniz birden ?

Koy yerine Hasan Ahmet Sarı'yı oynasın.. üstüne de 3.5 m euro.. ohh mis gibi valla..!

sametaydin
26.08.2010, 18:14
İlk duyduğumda üzüldüm çok gimesini istemiyordum fakat adam gitmek istiyorsa ve liverpool maçından önce böle hareketler yapmışsa gtisin. Kimse trabzonspordan büyük değildir. Tabi olay bu noktaya gelene kadar yönetime de yaptıkları transfer görüşmesinden dolayı kınıyorum. Liverpool maçı öncesi toulouse takımı menajeriyle hangi akla hizmet transfer görüşmesi yaparsın sen? Sen öyle yaparsan oyuncunun böyle yapması çok normal.

ahmetansu61
26.08.2010, 18:14
Olayin ic yuzunu ogrenemedik daha. AMA medyadan anlasilan umutun gitmek istemesi Senol hocaninda gondermemesi bunun ustune Umut'un ben sakatım beni oynatma demesi onun kadro dısı kalmasını sağladı. Burda sunu bilmek istiyorum. Umut yedek kaldığı için mı tavır yapiyo yoksa toylar nin tranfer teklifine Senol hocanın veto koymasına mı. Gerçi her iki kosuldada Umut'u geri kazanmamız zor olacaktır. Umut gidecekse yerine derhal forvet yada sol açık alınmalı. Kalacaksa bundan sonra yedek kalabileceğini anlaması lazım. Bunun sebebenin Teo nun ondan iyi olması degil. Oyuna sonradan girdiğinde daha faydalı olduğu için. Giderseyolu açık olsun. Kalirsada aklını basına alsın.

Ahmet Kuru
26.08.2010, 18:16
Sakatım deyip idmana çıkmamış diyorlar...
Doğru mu Umut efendi?

AYYILDIZ
26.08.2010, 18:22
Trabzonspor için kayıp olmaz.Fakat Şenol Hocanın ahını alıp gitmek olmadı.Tolga var aynı örnek.

SDinc
26.08.2010, 18:24
Takımım adına üzüldüm ve onun adınada sevindim. Kurtulsun artık bu taraftardan.
Bu arada sakatım deyip böyle bir maçta takımı yüzüstü bırakacak kadar kişiliği oturmamış birisi değildir bence Umut , gerçekten sakattır bana göre.

Uğur Demircioğlu
26.08.2010, 18:25
Umut gitmek için böyle bahaneler uyduruyorsa gitsin kalmasın.Çıkıp Gökhan Ünal gibi ruhsuz ruhsuz top oynayınca satmadık diye hayıflanırız.Yerine de acilen transfer yapalım.Her ne kadar son dakika yapılmış transferlerden şimdiye kadar verim alamadıysakta yapacak başka bir şey gelmiyor aklıma. Bu saatten sonra yurt içinde kimse yerli forvet satmaz bize.

Ahmet Kuru
26.08.2010, 18:29
çok gitme meraklısıysa gitsin durmasın hiç.
Bu takımdan kimler gitti. Umut 'un gitmesini mi kaldıramayacak?

Ayrıca böyle önemli bir maç öncesi,böyle bir tavır sergilemesi hiç hoş olmamış,kişiliğine saygı duyduğum bir futbolcuydu,artık onada saygım kalmadı...

Gitsin seneye nasıl olsa bedava geri döner:)

Emrah KabuL
26.08.2010, 18:30
Ahmed Cebe olayında da aynen bu şekil atıp tutmuştunuz..

E hani Ahmed Cebe ?

Bir durun bakalım olayın aslını öğrenelim.. Ayrıca gitmek isteyen bir adam 3 ay önce neden sözleşme uzatsın ? 4 sezondur yemediği darbe kalmadı üstelik.

Anıl Caner
26.08.2010, 18:35
Okuyun yerel gazeteleri, inanın :).

O haberleri kimin çıkardığını bilmiyormuşçasına. Sonra karakterine de giydirin, bilmem neyine de giydirin işin asıl suçlusu kim diye sakın düşünmeyin.

Umut'un acaba dünkü idmana kadar haberi var mıymış Toulouse takımından.
Acaba geçen haftaki liverpool maçından beri sakatlığının olduğunu biliyor muyduk?

Ama ne gerek var. Mis gibi fırsat. Gazeteler, siteler de Umut gitmek istedi Şenol Hoca'ya rest çekti dye haber de yaptı. Giydirelim.

3-5 hafta sonra işler rayından çıkınca "biz ne yapalım adam gitmek istedi gitti" diye açıklama yapacak olan sevgili Trabzonspor yönetimine de kucak dolusu sevgiler.

Gökdeniz yıldız değil,
Ersun'un kızıyla Selçuk İnan beraber,
Yattara gitmek istiyor,
Fatih Tekke masalı,

yeni kurban hoşgeldin.

transfer döneminin bitmesine bir kaç gün kaldığı için yapılmayacak transfer.
3 milyon güzelce bir eritilecek.

Ne ala memleket.

Bir şey mi oldu. Şenol Hoca'ya sorun.

Cagdas Topal
26.08.2010, 18:39
Gitmesini istiyordunuz saygı duymak zorundasınız!

Gitmesini isteyenlere söyle bunu sonuna kadar savundum umut ' u transfer sezonunun bitmesine 4 gün kala gitmek istedigini söylemeyecekti bizi zor duruma soktugunun farkında degil , umarım gider bu saatten sonra kalmasını istemem .

Samet Türkmen
26.08.2010, 18:40
Günün eğlencesi konusuna koymak lazım Ntvspor'un yazısını : '' Touluse Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut'a talip oldu''.

Tartışmayı da bilmiyoruz. Herkes görüşünü belirtir. Sanki burada milli menfaatler tartışılıyormuş gibi agresifleşmeye gerek yok.

Zurawski
26.08.2010, 18:54
Ben şu anda Teofilo sakatlanırsa kim oynar diye düşünüyorum.Tek düşündüğüm bu.Dünyada hangi kulüp yönetimi transferin bitimine bir hafta kala futbolcunu satar.Oyuncu gitmek istiyorsa bile buna izin verir.Plan program denen birşey yok .Sezon yeni açılmış,sezona fırtına gibi girmişiz ,yıllar sonra şampiyonluk kelimesi ağızlarda ,Umut Bulut gibi maçlarda fazlasıyla faydalanabilecek bir futbolcu gönderiliyor. Ben kadro anlamında ciddi eksiklikler olduğunu düşünürken kadrodaki en önemli silahlarımızdan birisi satılıyor. Eğer yazılanlar doğruysa Şenol Hocanın yerinde olsam yönetimi aynen medyanın kucağına atarım .Bakınız Schusterin bir dediğini iki etmeyen bir yönetim ve bakınız çok önemli bir futbolcusunu hocaya rağmen pazarlayan bir yönetim. Son yıllarda malesef ,her sene esrarını gizemini çözemediğimiz onlarca olay gerçekleşiyor Trabzonsporda .Sadri Şener gibi dürüst bir adam çıkıp açıklasın bu yaşananları ,taraftarın gerçekleri bilmeye hakkı var..

Bdeniz_61
26.08.2010, 19:03
Şimdi Umut giderse olan CAle'ye olacak,

sırada o var çünkü, peki onuda gönderirsek kim kalacak

yahu adamın üstüne para verelim gönderelim diyenler, sezon başı defolup gitsin diyenler, hatta hatta bu maçın kadrosunda görmek istemeyenler şimdi neden çıkıpta eleştiriyor onu anlamıyorum,

size ne oluyor arkadaş, zaten zil takıp oynuyorsunuz,

şimdi elersek Umut olsaydı eleyemezdik ilk maçta vardı da ne oldu diyecekler

elenirsek Umut yüzünden böyle önemli maçta takımı yanlız bıraktı diyecekleri

bende onlara sadece güleceğim bu yorumlardan sonra
:alkış::alkış::alkış:

Çağatay_
26.08.2010, 19:06
Arkadaşlar 17 gündür internet erişimim yoktu gündüz de yoldaydım..Dün bir ara girdim ama pek bir şey bulamadım.

Eve şimdi gelebildim gün boyu yoldaydım..

Lütfen birisi şu transfer işini açıklasın adam gidecek mi ?

Çağatay_
26.08.2010, 19:09
Umut komple kadro dışı mı ?

Yoksa maç kadrosu dışında mı ?

Uğur Demircioğlu
26.08.2010, 19:11
Arkadaşlar 17 gündür internet erişimim yoktu gündüz de yoldaydım..Dün bir ara girdim ama pek bir şey bulamadım.

Eve şimdi gelebildim gün boyu yoldaydım..

Lütfen birisi şu transfer işini açıklasın adam gidecek mi ?

Şenol hoca engel olmuş diye duyduk en son.Yoksa yönetim anlaşmış tolouse'la.Öte yandan Umut gitmek istiyormuş.Kendisi istemiş.Sakatlığım var demiş ve maç kadrosundan o yüzden çıkmış.

Çağatay_
26.08.2010, 19:14
Şenol hoca engel olmuş diye duyduk en son.Yoksa yönetim anlaşmış tolouse'la.Öte yandan Umut gitmek istiyormuş.Kendisi istemiş.Sakatlığım var demiş ve maç kadrosundan o yüzden çıkmış.

Duyduğum gibiymiş..

Bu iş kötü gözüküyor sanırım gidecek.Zaten istemiyordum ama hele bu aşamada gitmesini hiç istemezdim.

Teşekkürler bilgiler için..

Tansu Onur Erdoğan
26.08.2010, 19:29
trabzonspor umutun boslugunu dolduramam satamam diyosa biz büyük kulüp falan değiliz o zaman arkadasım

umutun yerini trabzonspor dolduramıyosa yazıkk

umuttan bahsediyoruz ligde 15 golü zar zor atan yıllık 2 trilyona sözleşme uzatan arkadaştan

ölümüne61
26.08.2010, 19:34
kadro derinliğinin fazla olmasına ihtiyaç varken yönetim tam tersini yapıyor umut gidecek murat tosun gitti gabriç gidici kim kaldı yedek bütn maçlarda aynı takımmı sahaya çıkacak çok saçma

Uğur Demircioğlu
26.08.2010, 19:38
Duyduğum gibiymiş..

Bu iş kötü gözüküyor sanırım gidecek.Zaten istemiyordum ama hele bu aşamada gitmesini hiç istemezdim.

Teşekkürler bilgiler için..

Birşey değil az önce ntvsporda Şenol hoca forvet alınırsa satın yoksa yerini dolduramazsanız kalsın demiş.Yönetim de Makukulayı alıp Umutu satmayı planlıyorlarmış.Adam haklı.Bir forvet transferini 2 ay gerçekleştiremediler.Şimdi Umut giderse yerini kim bilir ne zaman dolduracaklar. Bazen yöneticilerden şüphe ediyorum.Trabzonsporun başarısının önünde durdukları konusunda.

ESER
26.08.2010, 19:38
boylesine onemli bir mac oncesi menajeri tesislere cagiranlarin zihniyetine tesekkur etmek lazim umut a kizmak yerine,. diyemiyormusunuz kardesim boyle onemli bir mac oncesi ne isiniz var takimin kamp yaptigi tesisde , mactan sonra gelin demek cok mu zor. takim yol almis gidiyor ama bir senol hocanin ozverisiyle yurumezki isler. yahu insan bu kadar mi amatorce davranir..

blacksea35
26.08.2010, 19:59
bırakın bu ayakları livepol maçını umuta bağlayıp yenildik diyecek yönetim umutu fazla sevmem ama yönetim bu olayı bilinçli pompaladı basına yuh olsun tam istikrar yakaladık derken yönetimin yaptığı rezilliğie bakın dört kızkardeşler şey..leriyle gülüyorlar bize ayııııııııııııııııpppppppppp

Samet Berber
26.08.2010, 22:17
Umut sana burda çok şey yazmak istiyorum ama yazmayacağım !

Uğur Demircioğlu
26.08.2010, 22:24
Umut olsaydı da bişey değişmezdi.Şimdi günah keçisi aramaya gerek yok.Tebrübesizzlik yaktı bizi daha çok.

Erbay
26.08.2010, 22:46
Eğer iddialar doğruysa, bunun hakkını zor verirsin Umut. Eğer iddialar doğru değilse canın sağ olsun.

Uğur Ö.
26.08.2010, 22:54
Eğer denilenler doğruysa yazık sana verdiğimiz değer

tuncay1984
26.08.2010, 22:56
bu forum yanli mi?

Gamze
26.08.2010, 22:58
Trabzonspor'un hali hazırda sözleşmeli olan futbolcusuna küfredemezsiniz.

ilgili mesajlar silinmiş, cezalar verilmektedir.

Edit: eksik söylemişim. sözleşmeli olmayan futbolculara da küfredilemez bu forumda.

lütfen ölçülü olalım.

mashal61
Umut sakat mı değil mi artık bir çözüme kavuşsun bu mesele.

Samet Berber
Adamımsın , adamım ! :)

Anıl Caner
26.08.2010, 23:01
Trabzonspor'un başkanı olacak adam çıksın adam gibi Gökdeniz,Ersun Yanal,Bross,Yattara,Fatih Tekke sürecinde yaşananları tek tek anlatsın.

Umut Bulut konusunda konuşmasını taraftar engeller.

Maç sonu gelip de Umut üzerinden işleri aklamaya kalkmasın kimse.

Yıllardır şu başlıkta her yenilginin her puan kaybının hesabını kesmeye kalktınız.

Adamı zorla gönderiyorsunuz.

Ve şimdi gelip de şu maçtan sonra kimse gelip tek kelime yazmasın.

Samet Berber
26.08.2010, 23:03
Adamımsın Umut , adamım !

Sümeyye Şahin
26.08.2010, 23:13
Kırgınım Umut olayında en ufak pay sahiplerine.

En olmayacak şekilde Umut'a hatta belki de.

Sağlıklı bir yorum değil.

Anısı kalacak bugünün. Belki de çok alakasız olaylar; Liverpool maçı yenilgisi değil de, Umut'un transfer dedikoduları kalacak aklımda, anımsamalarımda.

hamucera
26.08.2010, 23:13
oynamayan ve sadece basında ileri sürülen gerçekliği doğrulanmayan iddialar yüzünden yine taraftar sana yüklenmeye başladı,

oynasan sorun oynamasan sorun,

evet suçlusun bu süreçte muhakkak, buna bende inanıyorum ama asıl seni bu suçlu hale getirenler suçlu, yazık oluyor, daha fazla millet ceza almadan oyuncunun daha fazla üstüne gidilmeden en azından 1 günlük kilit vurulması taraftarıyım, çünkü halen ne olduğu ve ne olacağı belli değil

Ahmet Kuru
26.08.2010, 23:15
Kulakdan duyma dedikodumudur bilmem ama Umut'un menejerinin tesislerde gezdiğini gören hoca baya kızmış ikisinide idmandan kovmuş gibi dedikodular ortada var.
Eğer bunlar doğru ise,takımdan kesinlikle gönderilmesi gerekir.
Umut'un bu klübe kattıklarınıda gördü bu gözler,götürdüklerinide...
Herşeyin hayırlısı olur inşallah diyelim yinede biz..

serkanholep
26.08.2010, 23:17
oynamayan ve sadece basında ileri sürülen gerçekliği doğrulanmayan iddialar yüzünden yine taraftar sana yüklenmeye başladı,

oynasan sorun oynamasan sorun,

evet suçlusun bu süreçte muhakkak, buna bende inanıyorum ama asıl seni bu suçlu hale getirenler suçlu, yazık oluyor, daha fazla millet ceza almadan oyuncunun daha fazla üstüne gidilmeden en azından 1 günlük kilit vurulması taraftarıyım, çünkü halen ne olduğu ve ne olacağı belli değil
katılıyorum

umuta bu yapılmamalı

onca sene küfür yedi sesi çıkmdı

ve giderse para kazandırarak gidecek

yolun bahtın açık olsun

teşekkürler

magicyattara
26.08.2010, 23:18
Umut'u beğenmeyenler bir kere bu başlığa hiç uğramasınlar..Umut'a sitem etmesi gerekenler,bizim gibi;Umut'a inanan taraftarlardır..biz bu takımın Umut'la oynaması gerektiğini söylüyoruz başından beri..eğer bu süreçte hata yapan taraf Umut ise buna üzülmesi gereken de sitem etmesi gereken de bizleriz..
Siz zaten Umut oynamasın deyip duruyorsunuz..aha oynamıyor adam,daha ne istiyorsunuz..derdiniz ne sizin..kendinizle neden çelişiyorsunuz..

Açıkça söylüyüm;Teofilo'yu pek beğenmiyorum..oynasa da oynamasa da fazla umrumda değil..dün akşam satılan adam Teofilo olsaydı buna üzülmezdim..hatta o paraya gitmesine sevinirdim bile..başlığına girip tek kelime yazmazdım..

Umut bazı arkadaşların bünyesine nasıl bir zarar vermişse "ne seninle ne de sensiz" modundalar..ula oynamasın dediğiniz adam oynamıyor,daha ne istiyorsunuz..

hamucera
26.08.2010, 23:19
Kulakdan duyma dedikodumudur bilmem ama Umut'un menejerinin tesislerde gezdiğini gören hoca baya kızmış ikisinide idmandan kovmuş gibi dedikodular ortada var.
Eğer bunlar doğru ise,takımdan kesinlikle gönderilmesi gerekir.
Umut'un bu klübe kattıklarınıda gördü bu gözler,götürdüklerinide...
Herşeyin hayırlısı olur inşallah diyelim yinede biz..

o menejerler kulübe çağrıldı, ama Umut tarafından değil, çağıranları da mı kovsak,

kadroya alınmaması yerinde karardı,

Ahmet Kuru
26.08.2010, 23:22
Burada Umut'u eleştirenler,Umut'un sahada olmamayışını değil,sahada olmamayış nedenini eleştiriyor,ona kızıyor.
Lafı kimse başka taraflara çekmesin.
Ben Umut'u destekledim,ben eleştiririm şimdide,senin neyine anlamına gelen,anlamsız cümleleri kurmanında bir manası yok.

Camia için son derece önemli olan bir maçın arifesinde böyle olaylara karışıyorsa bir futbolcu,ona söylenecek hiçbirşey yoktur.Bu Umut da olsa aynıdır başka bir futbolcuda olsa aynıdır.Umut'u ezilen emekçi gibi göstermekden vazgeçelim artık.!!!

Ama umuyorum ki ortalıkda dolanan bu dedikodular gerçek dışıdır,sadece dedikodudar ibarettir...
Yakındır,herşeyin kokusu çıkar...

Kaan
26.08.2010, 23:22
Trabzonspor'un başkanı olacak adam çıksın adam gibi Gökdeniz,Ersun Yanal,Bross,Yattara,Fatih Tekke sürecinde yaşananları tek tek anlatsın.

Umut Bulut konusunda konuşmasını taraftar engeller.

Maç sonu gelip de Umut üzerinden işleri aklamaya kalkmasın kimse.

Yıllardır şu başlıkta her yenilginin her puan kaybının hesabını kesmeye kalktınız.

Adamı zorla gönderiyorsunuz.

Ve şimdi gelip de şu maçtan sonra kimse gelip tek kelime yazmasın.

:alkış::alkış::alkış:

Ahmet Kuru
26.08.2010, 23:24
o menejerler kulübe çağrıldı, ama Umut tarafından değil, çağıranları da mı kovsak,

kadroya alınmaması yerinde karardı,

Kim çağırdır bilmem,ama klüp menejerinin böyle önemli bir maç arifesinde antreman sahasında olmasınıda yöneticiler istememiştir herhalde değil mi?
İki gün önce sahada basmadık yer bırakmayan futbolcu,iki gün sonra antreman yapmadan sakatlanıyor öyle mi?
Bırakalım bu işleri...
Zaman herşeyin ilacı..çıkar elbet doğrusu...

OZDEN61
26.08.2010, 23:25
umut seni yem olarak taraftarın önüne attılar. zaten muhalif bir cepha vardı. o kadar hakaret ve küfürden sonra bu taraftara cok bile hizmet ettin. gitmek istemende haklısın. ama bu önemli maç öncesi olaylar çok tuhaf. bir an önce açıklığa kavuşmalı. ama yönetimde böyle bir babayiğit yok...

Anıl Caner
26.08.2010, 23:31
Burada Umut'u eleştirenler,Umut'un sahada olmamayışını değil,sahada olmamayış nedenini eleştiriyor,ona kızıyor.
Lafı kimse başka taraflara çekmesin.
Ben Umut'u destekledim,ben eleştiririm şimdide,senin neyine anlamına gelen,anlamsız cümleleri kurmanında bir manası yok.

Camia için son derece önemli olan bir maçın arifesinde böyle olaylara karışıyorsa bir futbolcu,ona söylenecek hiçbirşey yoktur.Bu Umut da olsa aynıdır başka bir futbolcuda olsa aynıdır.Umut'u ezilen emekçi gibi göstermekden vazgeçelim artık.!!!

Ama umuyorum ki ortalıkda dolanan bu dedikodular gerçek dışıdır,sadece dedikodudar ibarettir...
Yakındır,herşeyin kokusu çıkar...

O olaylara neden olan Umut'sa ben Umut'u küfürlerle uğurlamayı kabul ediyorum.

Ben yaşanan her şeyin yönetimin suçu olduğunu söylüyorum. Umut ezilen emekçi falan değil.

Umut'un bu konudaki fikri net. Gitmek istiyor. Sezon başı yaptığı sözleşmede eklettiği avrupadan teklif gelirse maddesinde de belirttiği gibi.

Ancak menajerleri, yetkilileri Liverpool maçına 1 gün kala Trabzon'a çağıran, tesislere sokan adamlar mıdır kabahatli Umut mu?

Daha önce sayısız teknik direktör ve efsane futbolcumuza yaptıkları gibi karalama kampanyaları düzenleyen sevgili yöneticilerimizin olaylar gelişir gelişmez yerel medya aracılığı ile "Umut rest çekti", "Umut oynamam dedi" haberlerinin çıkarttığını da mı anlayamıyorsunuz?

Koyun gibi takip etmeye gerek yok. Biraz önceki olaylara bağlı olarak yorumlayın durumu.

Niye Yattara şu an şerefsiz değil?
Niye hala Fatih Tekke'yi seviyoruz?
Niye Gökdeniz hala değerli bizim için?
Niye Ersun Yanal'a haksızlık yapıldığını düşünüyoruz?

Aynı süreç Umut'a yaşatılıyor.

Ben burada Umut'u savunmuyorum.Dediğim gibi Umut'a sorulduktan sonra fikri, Umut'un tavrı gitmek yönünde. Bunun için Umut'a kızmak yersiz.

Sakatlık olayına gelince. Umut'un ilk Liverpool maçından beri zaten sakatlığı var.Ancak ben de bugün oynamayaşında asıl sebebin sakatlığı olduğuna inanmıyorum.

Aynı filmin bilmem kaçıncı perdesini izlemekten bıktım ben.

Yoksa zor değil.

Ben eminim sezon sonu ya Colman ya Alan ya Yattara olmadı Onur. Bu olayın benzerleri ile tek tek karşılaşacağız. Dur diyelim istiyorum.

Umut işi bitti. Umut artık gitti. Umut'un safında olalım demiyorum, yönetimin artık göz göre göre yaptığı bu ucuz numaraların karşısında duralım. Oyunlarına gelmeyelim.

magicyattara
26.08.2010, 23:34
Fransızca mı konuşuyorum ben..gayet açıkça yazıyorum..yedek kalmalı denilen hatta bu takımda işi yok denilen bir adam bir şekilde kadronun dışında kalıyorsa,bunu söyleyenler neden mızmızlanıyor..
Adam yok işte..sizi neden nasıl yok olduğu ilgilendiriyor..öyle ya da böyle yok..sizin için önemli olan Umut'un olmaması değil mi..

Kubilay ŞAHİN
26.08.2010, 23:55
Bilmiyorum ne yorum yazacağımı..

Kime kızsam..