PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

KUTADGU
28.12.2007, 22:58
Bir de Umut' u beğenmezler..

Adamlar bile bizden daha iyi görmüşler çocuktaki geleceği:D

Bu arada Milli Takım' daki diğer adamımıza da dikkat:rolleyes:

http://img87.imageshack.us/img87/7538/ssnw1.th.png (http://img87.imageshack.us/my.php?image=ssnw1.png)

Yok artık ferhat çökmüş...

Şimdi bu resim aleyhimize delil olarak bile kullanılabilir...

Yok etmek lazım bu resmi...

OLCAY ÇAKIR
28.12.2007, 23:04
Umut,Semih'e 10 basar.

Mesele senkronize olmakta,olamamakta.!

Arkamız folloş,
Ön tarafta sorunlu değiliz.

Great White
28.12.2007, 23:10
Yok artık ferhat çökmüş...

Şimdi bu resim aleyhimize delil olarak bile kullanılabilir...

Yok etmek lazım bu resmi...

Baba öyle diyorsun da sanki Milli Takım' ın defansında Nesta ile Puyol mu oynuyor:D

Servetler, Emre Aşıklar' ın yanında Ferhat' ın bir tek yaşı eksik:)

Great White
28.12.2007, 23:11
Umut,Semih'e 10 basar.

Arkamız folloş,

Kesinlikle :)

Ama o arkaya Hüseyin' i dahil etmezsin sen şimdi:D

OLCAY ÇAKIR
28.12.2007, 23:16
Hüseyin konusunda artık yorum yapmasam daha iyi G.W.

Öyle veya böyle durdurulamıyor ama:D

KUTADGU
29.12.2007, 00:02
Hüseyin konusunda artık yorum yapmasam daha iyi G.W.

Öyle veya böyle durdurulamıyor ama:D

Şimdi ister misiniz, Hüseyin durdurulamıyor diye...

Hüseyin'e istihdam alanları yaratmak için Forvete yerleştirilmeli diyenler cephesi oluşsun forumda...

Forvette Umut Out
Forvette Hüseyin İn

Aman Allah Korusun diyeyim de..

karatasof
29.12.2007, 01:32
Umut,Semih'e 10 basar.

Arkamız folloş,
Ligdeki gol krallığı sıralaması öyle demiyor ama.Yani bizim umut geriyi düşünmekten gol atamıyor öylemi? Çok enteresan..Umut'un problemi belli,gol atamanak!

Cem Balcı
29.12.2007, 01:47
hep diyorum;umut tek forvet oynadığı sürece bundan fazlasını yapamaz.

CEMEFKER
29.12.2007, 02:19
Takım Tek santrafor oynuyor yani ilerde Tek Adam. Yattara ve Gökdeniz'i orta saha sayın. Yattara'nın kanatlardan getireceği toplar, Gökdeniz'in sürpriz, ara koşuları, Ceyhun'un gününde olursa uzaktan atacağı aşırtma , şut, paslar vs......Takımın hücüm organizyonlarını bunlar teşkil ediyor.Umut'un bu organizasyonda benim gördüğüm takıma faydası ( o da son maçlarda daha belirgin olarak,Ersun Yanal'ın oyun sistemi sonucu ),rakip defans üzerindeki baskısı, presi sonucu bulunan pozisyonlardan faydanılması.....
Ancak Umut'un topa basıp vücudunu kullanması ( Fatih) , pas özelliğini geliştirmesi ,takımı hücuma çekmesi, en başta da bir -santrafor mevkisinde oynayan biri- olarak gol atması gerekir.İleri ucun son adamından beklenen budur. Umut'un gol atmadığı müddetçe baskı altına girdiğine ve bu durumun yapmak istediklerini de etkilediğini düşünüyorum.Umut'dan bu hali ile çok şey istemek hayal olur.
Yani Umut Bulut Tek Adam oynayacak adam ( futbolcu) değil, çift santraforlu bir takımda iyi bir partnerle iş yapabilirdi?!?, yaşının genç olması avantajı olarak gözüküyor.

Özkan
29.12.2007, 02:51
Bir futbolcu kendini geliştirmek için hiç mi birşey yapmaz? Neden böyleleri hep bizi bulur?

Yavuz Hasan
29.12.2007, 11:01
hep diyorum;umut tek forvet oynadığı sürece bundan fazlasını yapamaz.
adam gibi bi partner alinirsa yanina kimse durduramaz

orhan42
29.12.2007, 14:20
Geçan sezon formdaydı bu adam.Bu sene neden böyle anlayabilmiş değilim.Genç futbolcu kendisini geliştrimesi gerekirken daha da geriye gidiyor.

webb
29.12.2007, 14:22
abilerim simdi hep konusduklarniz hep guzel, sizlere bir se soryim bunlari fotbolcu mu duzeltir yoksa hocalarmi,yoksa yonetigilermi,bu takimda umut da oynar omer da oynar,ersen ve arkada gellen genc erginmi bunlar hepsida oynar ama iste milesef kulanmasi bilinmiyor. bir durum daha soleyim size su hocalar bir fotbolcunan ya anasmamaslik olur ya beyenmez heman yakmiya cabalar yani berbat oluyor bole hocalarin isleri yok fotbolda her fotbolcuyu takima ve culubune kazandirmak

Cem Balcı
29.12.2007, 15:11
Geçan sezon formdaydı bu adam.Bu sene neden böyle anlayabilmiş değilim.Genç futbolcu kendisini geliştrimesi gerekirken daha da geriye gidiyor.

yani teknik yapısı iyice oturmaya başlıyor.mesela tek forvet ve sırtı dönük oynayamaması gibi.

EmRe-61
04.01.2008, 16:31
ben umut un futbolcu diye gecinmesinden utanıyorum..adam sadece yerine baska adam olmadıgı için oynuyo bence futbolculukla ilğisi yok takıma sadece zarar veriyo ...yaa adam istemesede bi tane kafasına top carpar adam sanki inada atmıyo kafayı nası beceriyo anlamıorum...zaten bi kosması var her an dusucek gibi adam daha kosmasını bilmio,top kontrolu -100 ..futbol zekası yok adam da daha nerde durucagını bilmio .en son fener macından ben utandım yani adama pas atıyolar ayagına carpıyo dısarı gidiyo forvet adamı biraz akıllı olur bekler topu yaa bu adam TRABZONDA oynuyoya

EmRe-61
04.01.2008, 16:31
ben umut un futbolcu diye gecinmesinden utanıyorum..adam sadece yerine baska adam olmadıgı için oynuyo bence futbolculukla ilğisi yok takıma sadece zarar veriyo ...yaa adam istemesede bi tane kafasına top carpar adam sanki inada atmıyo kafayı nası beceriyo anlamıorum...zaten bi kosması var her an dusucek gibi adam daha kosmasını bilmio,top kontrolu -100 ..futbol zekası yok adam da daha nerde durucagını bilmio .en son fener macından ben utandım yani adama pas atıyolar ayagına carpıyo dısarı gidiyo forvet adamı biraz akıllı olur bekler topu yaa bu adam TRABZONDA oynuyoya ben

EmRe-61
04.01.2008, 16:33
ben umut un futbolcu diye gecinmesinden utanıyorum..adam sadece yerine baska adam olmadıgı için oynuyo bence futbolculukla ilğisi yok takıma sadece zarar veriyo ...yaa adam istemesede bi tane kafasına top carpar adam sanki inada atmıyo kafayı nası beceriyo anlamıorum...zaten bi kosması var her an dusucek gibi adam daha kosmasını bilmio,top kontrolu -100 ..futbol zekası yok adam da daha nerde durucagını bilmio .en son fener macından ben utandım yani adama pas atıyolar ayagına carpıyo dısarı gidiyo forvet adamı biraz akıllı olur bekler topu yaa bu adam TRABZONDA oynuyoya ben istanbulda Maltepe sporda oynuyodum bırakmak zorunda kalmıstım üni. yi kazanınca tekrar baslamaya karar verdim bu adamı trabzonda gorunce:-) sadece o da deil say say bitmez TRABZON bu kadar kalitesini dusremezdi yani bravo

EmRe-61
04.01.2008, 16:35
aynı seyi 3 kere nası gönderdim anlamadım valla kusura bakmayın :-)

ofluu_ulas
04.01.2008, 20:59
umutun tek sorunu tek forvet oynaması bence ama onun yerinede kaliteli bir yabancı olabilirdi

Cem Balcı
04.01.2008, 21:03
hadi bakalım umut bitane daha atta hettirck yap bari

hamucera
04.01.2008, 22:58
atacaktı da atamadı. helal olsun valla seviyorum bu oyuncuyu. her zaman gol atamasa da iyi yerler seçiyo bazen. yine asist yaptı yine gol attı.

Akın_61
04.01.2008, 22:59
umuttan bize forvet olmaz...başka söze gerek yok...

Erdem Keser
04.01.2008, 23:05
Sende bu takımın gol umudusun..
Senden kurtulacağımız gün ne zaman gelecek acaba..

hamucera
04.01.2008, 23:05
atacaktı da atamadı. helal olsun valla seviyorum bu oyuncuyu. her zaman gol atamasa da iyi yerler seçiyo bazen. yine asist yaptı yine gol attı.

Bartuğ13
04.01.2008, 23:55
2 gol attın 1 asist yaptın ya kralsın umut ama şu halde bile ne olduğunu belli ettin.arada bazı hareketler yapıyorsun şaşıyorum.
üzerine bomboş karşı karşıya topu dışarı atıyorsun şaşkınlığım anında geçiyor,aha bizim kazma diyorum.
senden bize forvet olmaz umut,maalesef.2 senede kendini geliştirmeni beklerdim ama o da olmadı.olmayınca olmuyor

Cem Balcı
05.01.2008, 00:17
umut bugün şok ettin beni.:D:eek:

macka61
05.01.2008, 01:11
umut için moral olmuştur

Uğurtan
05.01.2008, 07:39
2 gol attın 1 asist yaptın ya kralsın umut ama şu halde bile ne olduğunu belli ettin.arada bazı hareketler yapıyorsun şaşıyorum.
üzerine bomboş karşı karşıya topu dışarı atıyorsun şaşkınlığım anında geçiyor,aha bizim kazma diyorum.
senden bize forvet olmaz umut,maalesef.2 senede kendini geliştirmeni beklerdim ama o da olmadı.olmayınca olmuyor
Şaşacak bişey yok.. Umut'un %50 kapasiteli hali bile değil şuanki hali ama aşacak mutlaka aşacak.. Sabır sabır sabır.. Tekke'nin G.Antep'e gitmeden önceki hali daha beterdi lütfen hatırlayın...

umut için moral olmuştur
İnşallah.. Kendini bulmuştur:)

Sende bu takımın gol umudusun..
Senden kurtulacağımız gün ne zaman gelecek acaba..
İnşallah bu sefer öyle bi ahmahlık yapmayacağız.. Öyle umuyorum..:)

Erdem Keser
05.01.2008, 11:44
Şaşacak bişey yok.. Umut'un %50 kapasiteli hali bile değil şuanki hali ama aşacak mutlaka aşacak.. Sabır sabır sabır.. Tekke'nin G.Antep'e gitmeden önceki hali daha beterdi lütfen hatırlayın...

İnşallah.. Kendini bulmuştur:)

İnşallah bu sefer öyle bi ahmahlık yapmayacağız.. Öyle umuyorum..:)
Böyle bir ahmaklığa çok ihtiyacımız var emin ol ama biraz zaman alacak gibi:)

hamucera
05.01.2008, 13:04
Böyle bir ahmaklığa çok ihtiyacımız var emin ol ama biraz zaman alacak gibi:)

bence de yanlış düşünüyorsun arkadaşım. Umut genç ve ilrisi açık bi yetenek. geçen yıl atarkende acaba senden kurtulacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum diyormuydunuz. Yanına bi forvet daha monte edilsin çift forvetle oynayalım çok daha da iyi olacaktır.

Çağatay_
05.01.2008, 13:06
Umut uzun falan ama tek forvet oyuncusu değil.. yanına bir adam gelsin 1 atacağına 2 atar bakın da görün..Acaba mücadele etmediği tek bir maç var mı ?

yns61
05.01.2008, 13:30
profesyonel oldugundan şüphem vardı dünki futbolu görünce amatör olmadıgına karar verdim.. ama ya kendini geliştir kaleciyle karsı karsı ya kacırma ya da giiiiiiiiittttt

Erdem Keser
05.01.2008, 13:34
bence de yanlış düşünüyorsun arkadaşım. Umut genç ve ilrisi açık bi yetenek. geçen yıl atarkende acaba senden kurtulacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum diyormuydunuz. Yanına bi forvet daha monte edilsin çift forvetle oynayalım çok daha da iyi olacaktır.

Yetenek ve Umut:)

tslover
05.01.2008, 15:10
umuttan bize forvet olmaz...başka söze gerek yok...

böle anlık tabela yorumcuları malesef bu forumda da var. şimdi umut golleri atmaya baslasa bu sefer de aaa işte iyi felan yazacaksın önemli olan tabiki gol atması ama birde şunları düşün istersen:

1)bu adam kaç kere sakatlandı bi defa istikrar var

2)kaç kere kırmızı kart görüp takımını yalnız bıraktı

3)kaçkere herhangi bir disiplinsilik olayını duyduk

4)kaç kere hocasıyla-kaldı ki ziya doğan gibi hücum ettirmeyen bi adamla bile-taraftarla yada baka taraflarla polemiklere girdi

5)hangi maçta elinden geleni yapmaya çalışmadı gol atamasa da iyi niyetle mücadele etmedi

6)türkiyede umut gibi hem sağ hem sol ayağını hemde kafasını kullanabilen kaç tane forvet oyuncusu var

7)bu kadrodan müteşekkil bi takımda forvete desteğin oldukça sınırlı olduğu bi takımda -sakın yattara var gökdeniz var deme topu topu 2 adam işte şimdiki futbol anlayışı total futboldur ama toplam 3 adamdan başa hücum yapabilecek oyuncu yok işte-böle mücadele ederek ve tabiki gol de atarak başarılı sayılacak kaç tane oyuncu var türkiyede

8)ayrıca bunların yanında pres gücü de yüksek bir oyuncudur unutma ki kaleciye presle gol atan ender oyunculardan birisidir

bütü bunların yanında varsa bildiğin söle bizde öğrenelim
saygılar.

Tansu Onur Erdoğan
05.01.2008, 15:17
arkamda ceyhun gökdeniz oynasın kırıkkaleye ben de bi gol atarımmm heralde

umutcum fason maclarda attıgın gollerin bi anlamı yok ligde göörelim senii

Gamze
05.01.2008, 15:27
tslover'ın iki mesaj yukarıdaki yazısını dikkatle okumak gerek. Çok güzel özetlemiş, teşekkürler.

Umut'un üstüne fazla gidildiğini düşünüyorum.

Süleyman Eruyar
05.01.2008, 15:31
tslover'ın iki mesaj yukarıdaki yazısını dikkatle okumak gerek. Çok güzel özetlemiş, teşekkürler.

Umut'un üstüne fazla gidildiğini düşünüyorum.

+1 ama inşallah son dakikada kaçırdığı golü averajda aramayız..

ilhan
05.01.2008, 15:32
Sonuçta bütün iyi niyetiyle oynuyor. Koşuyor, yırtıyor kendini ama olmuyor. Eminim onunda üzerinde baskı var. Geçen sene tek forvet oynamaktan dolayı sıkıntıları sürekli tekrarlıyordu.

Pres yap , koş , uç , zıpla , vur , topu indir.. vs. bu adam forvet. Maç içerisinde sürekli hareket halinde.

Ben çok kötü bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Ama geçen sene 15 gol atan Umut ile bu seneki Umut arasında dağlar kadar fark var.

Yedek kalsa aklı başına gelir diyeceğim ama yedekte Umut'un alternatifi yok. İşte üzerinde ki baskının nedenide bence bu.

Umut'tan umutlu olmak istiyorum. Ama olmuyor. Nedir bu düşüşün sebebi bilmiyorum. Ama düzeleceğini umuyorum.

Demiştim. Halen aynı şeyler geçerli.

Devre arasına kadar 1 maç kaldı. Umut'a 1 maç daha sabredeceğiz. İkinci devre yedek kulubesinde oturacağını düşünüyorum.

İyi bir forvet alınırsa demiştim. Halen aynı şeyler geçerli.

Tansu Onur Erdoğan
05.01.2008, 15:32
böle anlık tabela yorumcuları malesef bu forumda da var. şimdi umut golleri atmaya baslasa bu sefer de aaa işte iyi felan yazacaksın önemli olan tabiki gol atması ama birde şunları düşün istersen:

1)bu adam kaç kere sakatlandı bi defa istikrar var

2)kaç kere kırmızı kart görüp takımını yalnız bıraktı

3)kaçkere herhangi bir disiplinsilik olayını duyduk

4)kaç kere hocasıyla-kaldı ki ziya doğan gibi hücum ettirmeyen bi adamla bile-taraftarla yada baka taraflarla polemiklere girdi

5)hangi maçta elinden geleni yapmaya çalışmadı gol atamasa da iyi niyetle mücadele etmedi

6)türkiyede umut gibi hem sağ hem sol ayağını hemde kafasını kullanabilen kaç tane forvet oyuncusu var

7)bu kadrodan müteşekkil bi takımda forvete desteğin oldukça sınırlı olduğu bi takımda -sakın yattara var gökdeniz var deme topu topu 2 adam işte şimdiki futbol anlayışı total futboldur ama toplam 3 adamdan başa hücum yapabilecek oyuncu yok işte-böle mücadele ederek ve tabiki gol de atarak başarılı sayılacak kaç tane oyuncu var türkiyede

8)ayrıca bunların yanında pres gücü de yüksek bir oyuncudur unutma ki kaleciye presle gol atan ender oyunculardan birisidir

bütü bunların yanında varsa bildiğin söle bizde öğrenelim
saygılar.
Dostum o yazdıkların profosyonel oyuncunun yapması gereken davranıslar

Gamze
05.01.2008, 15:37
Dostum o yazdıkların profosyonel oyuncunun yapması gereken davranıslar

Ama bunları yapmayan birçok kişiyi tepemize çıkarırken Umut'u yerden yere vurmaya devam ediyoruz. Bunda bir terslik var...

Erdem Keser
05.01.2008, 16:04
-Umut profesyonel bir oyuncu olabilir,iyi bir insanda olabilir ama asla Trabzonsporun forvetinde oynayabilecek potansiyel ve yetenekte değildir..
-Umut'un iyi bir profesyonel olması,az kart görmesi ve hocalarıyla polemiklere girmemesi onun Trabzonsporun forvet hattında oynayabilecek yetenek ve beceride olduğunu göstermez..
-Bırakın top saklamayı,tek hamlede topu stop edemeyen ,2 metre öteye normal bir şiddette pasveremeyen ve girdiği hiç bir verkaçta başarı gösteremeyen bir oyuncunun formsuzluğunun sebebinin tek forvet oynatılması olarak gösterilmesi asla bir bahane değildir..
-Trabzonspor'un ileri ucunda ki bir oyuncudan ayağında 5 saniye olsun top tutabilmesini beklemek biz taraftarında doğal hakkıdır..
-Umut ,anadolu takımlarında iş yapabilecek bir oyuncu olabilir ama Trabzonsporda oynayacak kalitede bir forvet asla değildir..
Son olarak Umut'un kötü olmasının sebebi tek forvet oynaması değil kabiliyetsiz oluşudur..
Yattara'lı,Ceyhun'lu,Gökdeniz'li bir kadroda oynayacaksın ve bahanen çift forvet oynamamak olacak:)Gülerler adama..

Muhammed KOÇ
05.01.2008, 16:18
işte sen böle takımlarla oynayıp gol atmayı öğrenip 2.mi 3. mü ligde gol kırali olduktan sonra bize gel

Mustafa AYDIN
05.01.2008, 17:30
Umutla bu iş olmayacak,bize iyi bir forvet lazımmmmm...

AYYILDIZ
05.01.2008, 18:11
-Umut profesyonel bir oyuncu olabilir,iyi bir insanda olabilir ama asla Trabzonsporun forvetinde oynayabilecek potansiyel ve yetenekte değildir..
-Umut'un iyi bir profesyonel olması,az kart görmesi ve hocalarıyla polemiklere girmemesi onun Trabzonsporun forvet hattında oynayabilecek yetenek ve beceride olduğunu göstermez..
-Bırakın top saklamayı,tek hamlede topu stop edemeyen ,2 metre öteye normal bir şiddette pasveremeyen ve girdiği hiç bir verkaçta başarı gösteremeyen bir oyuncunun formsuzluğunun sebebinin tek forvet oynatılması olarak gösterilmesi asla bir bahane değildir..
-Trabzonspor'un ileri ucunda ki bir oyuncudan ayağında 5 saniye olsun top tutabilmesini beklemek biz taraftarında doğal hakkıdır..
-Umut ,anadolu takımlarında iş yapabilecek bir oyuncu olabilir ama Trabzonsporda oynayacak kalitede bir forvet asla değildir..
Son olarak Umut'un kötü olmasının sebebi tek forvet oynaması değil kabiliyetsiz oluşudur..
Yattara'lı,Ceyhun'lu,Gökdeniz'li bir kadroda oynayacaksın ve bahanen çift forvet oynamamak olacak:)Gülerler adama..

Ligde ne yazikki Umuttan iyi alacagimiz bu traz adam yok Fatih Tekkeden sonra Raulde gelse bu yuku zor kaldirir.Umutun yanina kaliteli golcu sart ama Umutuda harcamak olmaz

Uğurtan
05.01.2008, 20:26
Tekrardan lütfen gidin 1999-2000 sezonuna bakın Giray Bulak hoca, Hami Mandıralı kadro.. Fatih Tekke'ye neler yapılmış.. Bu kadar bilgiyi verdim size biraz araştırın yahu.. Lütfen geçmişten ders alalım diyoruz daha dünü unutuyoruz.. Yanlış yanlış..

Bir arkadaş demiş böyle bir ahmahlığa ihtiyaç var diye.. Böle ahmahlıklar yaptığımız içindir ki her sene sadece 3 iyi adamımız oluyor.. Fazlası olmuyor.. Böyle ahmahlıklar yaptığımız içnidir 24 senedir bekliyoruz.. Ve böyle ahmahlıklar yaptığımız içindir ki bedava yolladığımız adamlara sonradan trilyonlar akıtıyoruz.. Böyle yaptığımız içindirki borç 50 trilyondadır.. Saygılar..

Erdem Keser
05.01.2008, 20:44
Tekrardan lütfen gidin 1999-2000 sezonuna bakın Giray Bulak hoca, Hami Mandıralı kadro.. Fatih Tekke'ye neler yapılmış.. Bu kadar bilgiyi verdim size biraz araştırın yahu.. Lütfen geçmişten ders alalım diyoruz daha dünü unutuyoruz.. Yanlış yanlış..

Bir arkadaş demiş böyle bir ahmahlığa ihtiyaç var diye.. Böle ahmahlıklar yaptığımız içindir ki her sene sadece 3 iyi adamımız oluyor.. Fazlası olmuyor.. Böyle ahmahlıklar yaptığımız içnidir 24 senedir bekliyoruz.. Ve böyle ahmahlıklar yaptığımız içindir ki bedava yolladığımız adamlara sonradan trilyonlar akıtıyoruz.. Böyle yaptığımız içindirki borç 50 trilyondadır.. Saygılar..

Arkadaşım neyden ders alacaz dalga mı geçiyorsun kıyaslama yaparken..
Yahu insan biraz misal verirken utanır yaa..Bir yandan Fatih Tekke diğer yandan 3 metreye pas atamayan Umut..
Alın değerini bilin Umutunuzun,siz ders alın geçmişten..

Uğurtan
05.01.2008, 20:46
Arkadaşım neyden ders alacaz dalga mı geçiyorsun kıyaslama yaparken..
Yahu insan biraz misal verirken utanır yaa..Bir yandan Fatih Tekke diğer yandan 3 metreye pas atamayan Umut..
Alın değerini bilin Umutunuzun,siz ders alın geçmişten..

Fatih Tekke'nin 24 yaşındaki halini diyorum bul araştır :) Kolaycılık yok..

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 20:48
Fatih Tekke ile Umutu kıyaslamayın umut fatihten çook uzak bir oyuncu.
topa basması arkasını dönmesi şutları bitirişi .... fatih diyorsak umutun adı geçmez öyle bir kıyaslama
eto ile nobreyi yu kıyaslıyon onun gibi bişey

Erdem Keser
05.01.2008, 20:50
Fatih Tekke'nin 24 yaşındaki halini diyorum bul araştır :) Kolaycılık yok..
Fatih Tekkenin 19 yaşındaki halinide araştırdım merak etme..Yeteneğini kimse tartışmıyordu fakat kendisininde bir takım hataları olmuş..Keza Altaydayken Bayren'e transferi gerçekleşiyordu ayağı kırılmasaydı..
Kıyaslama yapacaksan makul isimleri örnek ver ..Bu hakikaten komik olmuş:)

Erdem Keser
05.01.2008, 20:52
Bak Mehmet Yılmaz ile kıyaslayabilirsin..Gerçekten Mehmet Yılmaz'a haksızlık etmişiz,burda haklı olabilirsin .:)

Uğurtan
05.01.2008, 20:52
Fatih Tekkenin 19 yaşındaki halinide araştırdım merak etme..Yeteneğini kimse tartışmıyordu fakat kendisininde bir takım hataları olmuş..Keza Altaydayken Bayren'e transferi gerçekleşiyordu ayağı kırılmasaydı..
Kıyaslama yapacaksan makul isimleri örnek ver ..Bu hakikaten komik olmuş:)

Umut'u de A.gücü'nde Ajax istiyodu nolucak şimdi:)

Erdem Keser
05.01.2008, 20:53
Umut'u de A.gücü'nde Ajax istiyodu nolucak şimdi:)
:D:D Hadi canım ne için istiyordu merak ettim doğrusu:rolleyes:
Unutmadan, Umut'u Ankaragücünden inegöle yollayanda Ersun hocaydı;)

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 20:54
Fatih Tekke 29 yaşında 5 sene önce 2002-2003 de Fatih bize geri gelmişti antepten ve umuttan 10 kat daha iyiydi. Zaten 1 sene sonra da türkiye kupasını falan aldık,2003-2004 sezonunda çok çok iyi oynamıştı UMUT un performansıyla kıyaslamam bile

Umut gibi oyuncular bakarsın lig bitmiş 10-15 gol arası bişey atmış dersin ligin ii golcülerinden ama attığı gollerin %80 i beleştir. Gerçek golcülerin attığı golleri atabilse zaten 30 küsür gol atar bu ligde umut.
Fatih in 2004 yılında attığı bir gol var fenere 25 yaşında orda imkansız kafa vuruşu...antepe attığı ankaraya attığı çoğu kafa golü çok zor pozisyonlarda bitiriyordu işi fatih... fatih öyle çok gol kaçıran bir oyuncu değil di... ki hiç bir zaman... Çok gençken de ilk bizden gitmeden önce kanata daha yakın oynardı iyi koşar içeri girerdi Fatih hiç umutun kaçırdığı golleri kaçırmadı... Hiç umut gibi olmadı kısacası umut topu durduramıyor sahada.. Top sürerken kesin kaptırıyor. fatih topu alınca bi dönerdi ya faul yapcan yada dokunmayacaksın o kadar... Pivot santrafor işte topu ilerde tutmasını biliyor... bizim şimdi ileri atılan toplar duvara çarpıyor geri geliyor...

Erdem Keser
05.01.2008, 20:57
Fatih Tekke 29 yaşında 5 sene önce 2002-2003 de Fatih bize geri gelmişti antepten ve umuttan 10 kat daha iyiydi. Zaten 1 sene sonra da türkiye kupasını falan aldık,2003-2004 sezonunda çok çok iyi oynamıştı UMUT un performansıyla kıyaslamam bile

Umut gibi oyuncular bakarsın lig bitmiş 10-15 gol arası bişey atmış dersin ligin ii golcülerinden ama attığı gollerin %80 i beleştir. Gerçek golcülerin attığı golleri atabilse zaten 30 küsür gol atar bu ligde umut.
Fatih in 2004 yılında attığı bir gol var fenere 25 yaşında orda imkansız kafa vuruşu...antepe attığı ankaraya attığı çoğu kafa golü çok zor pozisyonlarda bitiriyordu işi fatih... fatih öyle çok gol kaçıran bir oyuncu değil di... ki hiç bir zaman... Çok gençken de ilk bizden gitmeden önce kanata daha yakın oynardı iyi koşar içeri girerdi Fatih hiç umutun kaçırdığı golleri kaçırmadı... Hiç umut gibi olmadı kısacası umut topu durduramıyor sahada.. Top sürerken kesin kaptırıyor. fatih topu alınca bi dönerdi ya faul yapcan yada dokunmayacaksın o kadar... Pivot santrafor işte topu ilerde tutmasını biliyor... bizim şimdi ileri atılan toplar duvara çarpıyor geri geliyor...

Yahu adam kafasıyla topa falso veriyordu,kafasıyla plase yapıyordu..

Umut ile Fatihi kıyaslarken insan biraz utanır..:)

KUTADGU
05.01.2008, 20:58
İşte Umut'un en büyük handikapı burda ortaya çıkıyor..

Fatih Tekke'den sonra Trabzonspor'a gelmesi.

Mehmet Yılmaz, Umut'tan daha iyidir yorumlarına hiç katılamayacağım...

Fatih Tekke gibi bir usta ile oynayan Mehmet Yılmaz'ın da yaptıklarını biliyoruz..

Ve son söz..

24 yaşında kaç türk Futbolcusu

3 sezon 15 gol üzeri gol atabilmiş acaba.

24 yaşında diyorum hemde...

Sefa Murat Dokuz
05.01.2008, 21:01
Yahu adam kafasıyla topa falso veriyordu,kafasıyla plase yapıyordu..

Umut ile Fatihi kıyaslarken insan biraz utanır..:)
kafayla plase:D:D:D

Erdem Keser
05.01.2008, 21:03

Fatih Tekke gibi bir usta ile oynayan Mehmet Yılmaz'ın da yaptıklarını biliyoruz..

Ve son söz..

24 yaşında kaç türk Futbolcusu

3 sezon 15 gol üzeri gol atabilmiş acaba.

24 yaşında diyorum hemde...
İşte ancak bunlarla avuturuz kendimizi..

Yarıştığımız takımların forvetlerine bak,birde bizimkine..

Caferler,Cenkler,Zafer Biryollar orta sıralarda mücadele eden takımlarda 13-15 gol ortalamasına sahip oyuncular..Üstelik hiç birisi Yattara'lı,Gökdeniz'li,Ceyhun'lu,Marcelinho'lu bir takımda oynama fırsatına erişemediler..Bence Umut'a bakınca saydığım bu oyuncularada haksızlık yapılmış..

ilhan
05.01.2008, 21:04

Umut Bulut başlığındaki Fatih Tekke muhabbetine son noktayı koyacak kısım.

Fatih Tekke'yle Umut Bulut'u kıyaslayan adamada gülerler ;)

Great White
05.01.2008, 21:38
Şu Umut' daki şansa da bak..

Biri çıkar, 24 yaşlarında iken sezonda on golü bulamamış Fatih Tekke ile,

Bir diğeri sezonda 5-6 gol ortalaması ile oynayan sahip olduğumuz en kazma forvetlerden M. Yılmaz ile,

Bir başkası ise hayatında ilk büyük takım deneyiminde iki golü dahi bir arada görememiş Zafer Biryol gibi adamlar ile kıyaslar:D

Küçük ve kapanan takımlarda gol atmak tabii ki kolaydır. Rakip o takıma zaten fazla önlem almaz ve devamlı yüklenerek arkasında açıklar bırakır. Böyle durumlarda da o küçük takım forvetleri bolca pozisyon bulur ve rahat gol atarlar..

Bakınız, Bushi, Agustine, Loebe.. :)

Erdem Keser
05.01.2008, 23:47
Şu Umut' daki şansa da bak..

Biri çıkar, 24 yaşlarında iken sezonda on golü bulamamış Fatih Tekke ile,

Bir diğeri sezonda 5-6 gol ortalaması ile oynayan sahip olduğumuz en kazma forvetlerden M. Yılmaz ile,

Bir başkası ise hayatında ilk büyük takım deneyiminde iki golü dahi bir arada görememiş Zafer Biryol gibi adamlar ile kıyaslar:D

Küçük ve kapanan takımlarda gol atmak tabii ki kolaydır. Rakip o takıma zaten fazla önlem almaz ve devamlı yüklenerek arkasında açıklar bırakır. Böyle durumlarda da o küçük takım forvetleri bolca pozisyon bulur ve rahat gol atarlar..

Bakınız, Bushi, Agustine, Loebe.. :)
Haşa ne münasebet!
24 yaşındaki gelecek vaadeden Umut ile Fatih Tekke denen yetenek düşmanını kıyaslamak haddimize mi düşmüş:)Umut avrupanın en önemli forvetlerinden birisi olarak gösteriliyor:D

Umut gibi büyük bir yeteneği Fatih ile nasıl kıyaslamışım ben..Kendimi affetmicem :rolleyes:
Zaten en büyük handikapıda tek forvet oynaması..Çift forvet oynasa kaçırdıklarınıda atardı kesin..Psikolojik olarak etkileniyor adam:)
Çift forvet..24 yaşında... 15 gol atmış...Fatih Tekke :rolleyes:
Sen ne büyük topçuymuşsun be Umut..

Akın_61
06.01.2008, 00:08
Umutun attıklarını boşver kaçırdıklarını atsa hersene Avurupa gol kralı olur...umuttan bize forvet olmaz kabiliyetsizin teki...

Erdem Keser
06.01.2008, 00:17
Umutun attıklarını boşver kaçırdıklarını atsa hersene Avurupa gol kralı olur...umuttan bize forvet olmaz kabiliyetsizin teki...
Sen nasıl olurda 24 yaşında olmasına rağmen Fatihten daha fazla gol atma başarısı gösteren(Fatihinde 24 yaşında olduğunu ve o halini kabul ediniz:)) bir yıldız hakkında böyle konuşursunuz..O ki daha 24 yaşlarında üstelik geçen sezonda 15 gol atmış..Hemide Ajax tarafından istenmiş bir oyuncu:)
Üstelik gelecek vaadediyor hemide daha 24 yaşında..:)
Yanlız gel gör ki bir şanssızlığı var ,takım tek forvet oynuyor ..Bide çift forvetle oynadığımızı düşünün:rolleyes:

Akın_61
06.01.2008, 00:20
Sen nasıl olurda 24 yaşında olmasına rağmen Fatihten daha fazla gol atma başarısı gösteren(Fatihinde 24 yaşında olduğunu ve o halini kabul ediniz:)) bir yıldız hakkında böyle konuşursunuz..O ki daha 24 yaşlarında üstelik geçen sezonda 15 gol atmış..Hemide Ajax tarafından istenmiş bir oyuncu:)
Üstelik gelecek vaadediyor hemide daha 24 yaşında..:)
Yanlız gel gör ki bir şanssızlığı var ,takım tek forvet oynuyor ..Bide çift forvetle oynadığımızı düşünün:rolleyes:

:D:D af buyurun ben bu sözleri Fatih Tekke için söyleyecektim,yanlışlıkla umut yazmısım,nasıl böyle bir hata yaparım..:D

KUTADGU
06.01.2008, 00:26
Umut hakkında ironiler havada uçuşuyor... Ne hikmetse...
ve ne hikmettir ki;
Umut son senelerde Trabzonspor'da yerli yabancı hangi futbolcu olursa olsun...
Hepsinden daha yeteneksiz bir futbolcu olmasına rağmen onların toplamları kadar gol atmış...
Beceriksiz ne de olsa....
Arada bir denk geliyor güzel gol atıyor...
Ama sadece şans faktörüyle..
Ha bir de çok beleşçi canım...
Boş kaleye gelen 10 pasın bir tanesini atıp istatistik yapıyor yahu...

Bu arada geçen sene nerdeyse ilk yarı doğru dürüst görev almadığını da hatırlatalım...

Egemen
06.01.2008, 03:33
http://img158.imageshack.us/img158/7286/20061121sl4.jpg

no comment..

Egemen
06.01.2008, 03:44
http://img158.imageshack.us/img158/6287/atgozluuqj3.jpg

ahahhahah

çıkarın yahu at gözlüklerini..

Erkut Ay
06.01.2008, 10:50
umut bulutuda bir bakıma harcayanda bu yönetimdir Trabzonsporun tek başına gol sorununda gözdeki hedef olmak bi hayli ağır özellikleden fatih tekkeden sonra bu istenen başarıyı vermesi zordu umutu beğenmiyorum tek başına ancak umutun yanında iyi bir forvetle daha güzel işler yapacağınada inanıyorum....

Atakan
06.01.2008, 11:43
Herkes boşuna tartışıyor bu tartışmayı ben bitiriyim umut 5 yıl daha bizde oynasın 29 yaşında olur ve onu ya zenite yada barcelonaya yada ajax'a yollarız

Cem Balcı
06.01.2008, 12:55
Herkes boşuna tartışıyor bu tartışmayı ben bitiriyim umut 5 yıl daha bizde oynasın 29 yaşında olur ve onu ya zenite yada barcelonaya yada ajax'a yollarız

hadi ajax la zeniti bir nebze de olsa anlayabilirim ama barça noluyor.:rolleyes::D

Atakan
06.01.2008, 14:00
Aslında doğru:D o nou camp'a anca top toplıyıcısı olarak yada futbolcuların arkasından krampon toplamak için gider:D

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 13:09
Oynamaya devam ettiği sürece bu adam büyük topçu olacak. Görürsünüz. Umut'ta her yetenekten biraz var. Yeter ki oynamaya devam etsin, kendini geliştirsin. Ahlak olarak da takımdaki en uyumlu, en iyi insanlardan biri. Yattara'dan sonra takımda en sevdiğim adam kesinlikle. Sadece o forma için sahada kendini parçalaması yeter be!:)

Cem Balcı
07.01.2008, 13:24
Oynamaya devam ettiği sürece bu adam büyük topçu olacak. Görürsünüz. Umut'ta her yetenekten biraz var. Yeter ki oynamaya devam etsin, kendini geliştirsin. Ahlak olarak da takımdaki en uyumlu, en iyi insanlardan biri. Yattara'dan sonra takımda en sevdiğim adam kesinlikle. Sadece o forma için sahada kendini parçalaması yeter be!:)

imzandan ve yazdıklarından umut hayranı olduğun çok açık.saygı duyarım....

ama bu adama daha nekadar şans verilcek,daha nekadar beklicez.

sıkıntı şu;eğer yanalın futbol anlayışı tek forvetse,umutun biranönce gönderilmesi lazım.çünkü umut tek forvet oynayamıyor.ha sistemde değişiklik yapıp ceyhundan vazgeçip umutun yanına bi forvet koyarsa belki farklı bir umut izleyebiliriz.

ama;tek forvet bir umut izlemektense hiç izlemeyelim daha iyi.

Erdem Keser
07.01.2008, 13:29
Umut ister tek forvet isterse on forvetle oynasın başarılı olamaz..Çünkü kapasitesi bununla sınırlı..

Ömer SEVİNÇ
07.01.2008, 13:34
imzandan ve yazdıklarından umut hayranı olduğun çok açık.saygı duyarım....

sıkıntı şu;eğer yanalın futbol anlayışı tek forvetse,umutun biranönce gönderilmesi lazım.çünkü umut tek forvet oynayamıyor.ha sistemde değişiklik yapıp ceyhundan vazgeçip umutun yanına bi forvet koyarsa belki farklı bir umut izleyebiliriz.

Bu yazının altına ben de imza atarım:)

Umut ayağında top tutabilen bir forvet türü değil. Böyle olunca takım ileride topa basamıyor ve dolayısıyla olgun bir hücum geliştiremiyoruz. Umut'un yanına koyacaksın Fatih'i, Hakan Şükür'ü, sırtı dönük alacak topu ve araya top atacak. Umut da boş alanlara koşu yapıp bu topları değerlendirecek.

Keşke Umut'un Ankaragücündeyken attığı gollerden birazını izleseniz. Ne kadar fikriniz değişirdi..

Atakan
07.01.2008, 13:58

sana katılıyorum çok haklısın

x_man
07.01.2008, 14:22
bu adama ahksızlık yapılıyor bence başarılı ve potansiyeli olan bir oyuncu

Obi-Van
07.01.2008, 18:57
bu adama ahksızlık yapılıyor bence başarılı ve potansiyeli olan bir oyuncu

bu saatten sonra ne potansiyeli olacak?

Egemen
07.01.2008, 22:11
Umut ister tek forvet isterse on forvetle oynasın başarılı olamaz..Çünkü kapasitesi bununla sınırlı..

bu kadar acımasız eleştirmeyin ya..
hasan veya hüseyinden bahsetsek neyse..

_SeRKaN_
07.01.2008, 22:19
İnşallah gollerinin devamı gelir..

Cem Balcı
07.01.2008, 22:26
İnşallah gollerinin devamı gelir..

ama mümkünse ligde...;)

Özge
09.01.2008, 22:42
Artık ne diyeceğimi bulamıyorum.Defansta oynuyor sanki.Gelen her topu çıkarmak zorunda mısın yaa?

Şenol YİĞİT
09.01.2008, 22:45
Orta saha'nın oralarda bir göğüs istopu yaptıki akıllara zarar!Top taca çıktı:mad:

28TS61
09.01.2008, 22:46
umuta verilen sanslarin 10da biri tomas juna verilse daha iyi olurdu bence

umut sen kendine yeni bir takim bul bence

seni ts de gormek istemiyorum

Erdem Keser
09.01.2008, 22:48
Sen bizim başımıza gönderilen en büyük felaketlerden birisisin..Ne günah işledikte Allah seni bizim başımıza musallat etti..

Cem Balcı
ahhh umut ahhh...yedin bitirdin beni.

İleli
cok savundugum umut benim icin bitmistir..

Sefa Murat Dokuz
09.01.2008, 22:52
umutu nou campa seyirci olarak bile almazlar....

agahozlu
09.01.2008, 23:13
Umut benim için Trabzonspor'un forveti olamazdı ve olmadığınıda gösteriyor.Umut geldiğinden beri bunu savunuyorum.Eğer bir forvet yaklaşık 2 yıldır bir elin parmaklarını bile geçemeyecek sayıda hava topu alamıyorsa,tüm kafaları rakip kale yerine bizim kaleye veya tabir-i caizse stadın dışına atıyorsa,ayağında 2 saniye top tutup en yakınıdaki adam pas atamıyorsa bu kişiden forvet olmaz.Forvet topu ileri uçta tutmayı başaracak ki takım atağa kalksın.Kendisine yeteri kadar şans verilmiştir,verilmektedir fakat hiç bir gelişme yoktur.Umut un forvette olması veya olmaması bu takımı hiç etkilemez yaptığı hiç bir olumlu hareket yok.Trabzonspor'da şu an alternatifsiz olduğu için oynamak zorunda,Umut oynadıkça da ne doğru düzgün bir gol atarız ne de takım olarak atağa kalkarız.Yine bireysel beceriler ile gol buluruz.Arada birde Umut gol atar o kadar.Malesef benim için Umut Bulut bitmiştir.Bunu söylerken çok üzülüyorum ama bu cümlenin kararını 1 maçta değil 2 sezonda verdim.Sonuç olarak Umut tek forvet oynatılacaksa hiç oynatılmasın daha iyi..hem ona hem Trabzonspor'a yazık oluyor...

özçelik61
09.01.2008, 23:14
ah umut iisin hoşsun yumuşak huylusun sevecensin naziksin kibarsın ama kardeş bu forma sana extra large yeteneklerin sınırlı bence bu takımda anca ii bi forvetin arkasında yedek olursun turkiye kupası maçları için

Emiroğlu
09.01.2008, 23:17
cok savundugum umut benim icin bitmistir..

Ne yazık ki hemfikirim.

Ahmet Kuru
09.01.2008, 23:58
Mahallemin Takımına Forvet diye almam Seni.Seni Buraya alanların gözlerine ne diim kii.KAfayada küfredilmez Günah dimi?:@

Serdær
10.01.2008, 01:32
Sen TOPÇUMUSUN ?

Bartuğ13
10.01.2008, 01:41
baştan beri kendini bir gram geliştirmediğini,trabzonspora forvet olacak oyuncu olmadığını söyledim yine aynı fikirdeyim.
şu takımdan acilen gitmesi gereken isimler listesinde hüseyin,ayman,hasan ve celalettinden sonra 5.sırayı alıyor benim gözümde.
ilk 11de yer almasın bari.kovulmasa da yedek falan beklesin.alalh rızası için 11de görmeyeyim.ben ergini umuttan daha çok beğeniyorum.en azından umuta verilen şans bana verilse büyük ihtimal avrupanın kalburüstü takımlarından transfer teklifi alırdım.
bu kardeşimizde hem bitiricilik yok hem de akıl.
oyun zekası da yok.lan 3e 2 yakalamış gidiyorsunne diye kenara kaçıp kalecinin kucağına orta yaparsın?
ama eşşeklik sende değil,sana orda o topu verende.

Great White
10.01.2008, 02:03
Eh yani normaldir..

2 gol atmış olduğu maçlarda bile acımasızca yerden yere vurulan bir forvetin Adana Demir defansına gol atamadığı bir maç sonrasında eleştirilmesi pek de şaşırtmadı beni..

Maçı da izlemediğim için maçta ne yaptı, ne kadar pozisyona girebildi, kaçını atamadı, kaçını ezdi bilemeyeceğim artık..

Abdullah Altıntaş
10.01.2008, 02:05
umut ediyoruz ama olmayacak

ilhan
10.01.2008, 02:17
Eh yani normaldir..

2 gol atmış olduğu maçlarda bile acımasızca yerden yere vurulan bir forvetin Adana Demir defansına gol atamadığı bir maç sonrasında eleştirilmesi pek de şaşırtmadı beni..

Maçı da izlemediğim için maçta ne yaptı, ne kadar pozisyona girebildi, kaçını atamadı, kaçını ezdi bilemeyeceğim artık..

Bugune kadar hep iyi düşündüm Umut için. Bu maçı izledikten sonra yorum yazmamak için kendimi zor tuttum. Keşke maçı izlemeseydimde Umut Bulut için sana katılabilseydim.

Artık hakkında yorum yapmayacağım futbolculardan birisi. Kişisel olarak sevmeye devam ederim orası ayrı tabi.

Great White
10.01.2008, 02:34
Bugune kadar hep iyi düşündüm Umut için. Bu maçı izledikten sonra yorum yazmamak için kendimi zor tuttum. Keşke maçı izlemeseydimde Umut Bulut için sana katılabilseydim.

Artık hakkında yorum yapmayacağım futbolculardan birisi. Kişisel olarak sevmeye devam ederim orası ayrı tabi.

Ben de savunmak için yazmamıştım zaten:)

Ama şunu açık ve net bir şekilde söyleyeyim..

Kendi adıma Umut' u eleştirebilmem için şu takımın her şeyden önce büyük bir takım gibi hücum yapabilmesini, bir GS gibi hemen her maçta ortalama 10 net gol pozisyonuna girebilmesini ve Umut' un da her maçta en az 5 net gol pozisyonunu heba ettiğini görmem gerekir..

Şu takım Kırıkkale dahil hiçbir rakibe karşı oyunda üstünlük kuramıyorken, hiçbir maçta yeteri kadar atak girişiminde bulunamıyorken ve forveti beslemesi gereken orta saha neredeyse futbol katili adamlara emanet edilmişken tek başına ileride çaresizce cebelleşen bir adama laf söylemek en son aklıma gelen şey açıkçası..

Fatih Öztürk
10.01.2008, 03:16
forvet dediğin oyuncu mac boyunca kafaya gelen 5 topun 3 tanesini indiremiyor veya vuramıyorsa o futbolcu amatördür.
hiç kimse orta sahaya kabahat aramasın.sağdan yattara soldan barış memiş deli danalar gibi top sürüp mis gibi kafaya ortalar yapıyor bizim at gibi koşmasından başka birşey elinden gelmeyen umut bulutta ya bölgesine gec geliyor yada fiziği zayıf olduğu için duvara carpar gibi markajdan cıkamıyor.
de nigris gündemdeymiş! hele bi gelsinde umut bulut ders alırda akıllanır belki.yoksa sezon sonu eski kulubune geri döner.

Bayramm61
10.01.2008, 04:13
Bu is umutla O-L-M-A-Z ...nedenmi? defansimizdan gelen kac topu kontrol edip yanindaki arkadasina ulastirabildi? Ben saydim..HIC birini...kendi defansindan gelen yüksek bir topda, havaya yükselirken rakip oyuncunun arkasinda (yani onlarin kalesina daha yakin) nasil kalabilir "golcü" bir oyuncu? Olacak gibi degil...ping pong oynar gibi, umuta atilan her top geri dönüyor ve rakibim üzerimize gelmesini sagliyor..ondan sonra biz sucu defans oyuncularinda ariyoruz...Avrupanin hic bir takiminda bizim defans oyunculari kadar top kontagi olan baska bir takim yoktur... Topu ilerde tutacak, durdurabilecek, kontrol ederken 3 metre sektirmeyecek bir forvet lazim bize...tutturmuslar bi umut sevdasi...trabzonsporda bir forvet oyuncusunun bir sezonda ortalama 20 gol atmasi zaten "en normal olan birsey" olmasi lazim. Rakip adana, 2. lig takimi..ve senin dogru dürüst gol pozisyonun yok...Eh normaldir, adananin kalecisi kirikkale kalecisi gibi topu önüne atmadi...yazik yazik yazik...

S.F.K.
10.01.2008, 08:27
gerçekten diyecek kelime savunacak hal bırakmadın
topu kontrol edip önüne düşürememen
olumlu 1 tek pas yapamaman çıldırtıyor insanı.
iyi bir golcü gelsin artık
senle olmayacak Umut.

CAFER ÖZER
10.01.2008, 09:57
Sende artık kendine Çeki düzen ver.Biliyorum yalnız kalıyorsun Kazmalar dan Gol pası gelmiyor,Ama birazda sen kabiliyetli olacaksın Boş kaleye bile Vuramıyorsun bazen.
ya kendine Çeki düzen ver yada Güle güle

Erdem Keser
10.01.2008, 11:51
Umut neden böylesin sen ya:)

Ömer SEVİNÇ
10.01.2008, 12:34
1 kez daha söylüyorum Umut kaleye sırtı dönük oynayabilen bir forvet değil ve dolayısıyla çok yalnız kalıyor. Ersen Martin de aynı şeyi söylemiyor muydu? Gökdeniz'i tek başına forvete koyduğunuzu düşünün. Ya da Yattara'nın forvet oynadığı maçları.

Silmeyin şu adamı. Cidden büyük oyuncu olacak..

Erdem Keser
10.01.2008, 12:46
1 kez daha söylüyorum Umut kaleye sırtı dönük oynayabilen bir forvet değil ve dolayısıyla çok yalnız kalıyor. Ersen Martin de aynı şeyi söylemiyor muydu? Gökdeniz'i tek başına forvete koyduğunuzu düşünün. Ya da Yattara'nın forvet oynadığı maçları.

Silmeyin şu adamı. Cidden büyük oyuncu olacak..
Arkadaşım burda sistemin eleştirilmesi ayrı bir şey..
Evet yanlız kalabilir,sırtı dönükte oynayamadığını söyleyebilirsin..ama bu adam 2 metreye pas atamıyor yahu..Verkaça giremiyor,girsede çıkamıyor,pas şiddetini ayarlayamıyor,oyun zekası denen bir şey zaten yok..
Pas atamayan ,ayağında top tutamayan adam tek forvet oynasa ne olur,5 forvetle oynasa ne olur.Çift forvet oynayan adam ayağında top tutmayacak sadece sprinter olacak diye bi kural mı var..
Neyiyle büyük olacak,hangi özelliğiyle..Dediğim gibi tek forvet ,çift forvet meselesinden önce Umutun futbol eksikleri var..Top kontrolü yapamayan adam Trabzonspor'un forveti ..Ne diyeyim..

Ömer SEVİNÇ
10.01.2008, 12:56
Top kontrolü yapamadığı doğrudur. Hele bir maçta ceza sahasına atılan top sırtına çarpıp geri düşmüştü kafayı yemiştim:D Pozisyon alma ve kafa topuna çıkma zamanlamasında da eksikleri var. Ancak pas atma konusunda katılmıyorum. Umutun çok güzel paslar attığını da gördüm ben. Herkes pas hatası yapar. Ya en basitinden Marcelinho'ya bakın. Adam sol bekteyken çalım bile atamıyordu. En önemli özelliği olan şutları bozulmuştu yahu. Umut'un Ersen'le yan yana oynarken ne kadar farklı oynadığını hatırlamıyor musunuz?

Erdem Keser
10.01.2008, 13:03
Top kontrolü yapamadığı doğrudur. Hele bir maçta ceza sahasına atılan top sırtına çarpıp geri düşmüştü kafayı yemiştim:D Pozisyon alma ve kafa topuna çıkma zamanlamasında da eksikleri var. Ancak pas atma konusunda katılmıyorum. Umutun çok güzel paslar attığını da gördüm ben. Herkes pas hatası yapar. Ya en basitinden Marcelinho'ya bakın. Adam sol bekteyken çalım bile atamıyordu. En önemli özelliği olan şutları bozulmuştu yahu. Umut'un Ersen'le yan yana oynarken ne kadar farklı oynadığını hatırlamıyor musunuz?

Emin ol..Sağimda Yattara,solumda Gökdeniz,Arkamda Ceyhun ve yanımda da Ersen Martin gibi bir oyuncu olduğu sürece bende gol atarım ve bir o kadarda pozisyona girerim :)
Eğer imkanın ve fırsatın varsa bir kez Giresunspor maçında Emrah'ı izlemeni tavsiye ederim..Hani şu bizim paf takımımızdan çıkıp Giresunspor'a bonservis ücreti almadan verdiğimiz Emrah..

Ömer SEVİNÇ
10.01.2008, 13:09
İsmini duymuştum Emrah'ın. Fm'de de yetenekli oyuncuya benziyordu:D Ancak izleme şansım yok ne yazık ki. İnşallah başarılı olur ve Trabzon'a geri döner.

Söyleyeceğim şudur ki o dediğin oyunculardan sadece Yattara'ya güvenirim ben. Gökdeniz içe kateder, kendine pozisyon hazırlar, Ceyhun zaten kafasının dikine gider, Ersen de sadece faul yapıyor top indirme becerisi sıfır:) (Ama Ersen'in ayağında top tutma kabiliyeti vardı. O yüzden tek forvet Umut'tan daha başarılı olurdu.)

Erbay
10.01.2008, 14:04
Umut bu hayatta pilot olabilir,mühendis olabilir,öğretmen olabilir,başbakan bile olabilir ama santrafor olamaz.Bu kadar da olmaz ki.Seyredilemeyecek kadar kötü oynuyorsun.İnsan bir tane kafa topu alır.Yattara bile daha iyi çıkıyor kafa topuna.En azından bazen zıplamıyor adam vuramayınca topu kazanıyor.

Samet Yildirim
10.01.2008, 14:47
Rakip ADANADEMIR bu takima karsi insani $öyle topu alip 1-2 kisiye calim atip gol atamaz mi ya BARIS 17 yasinda önüne geleni calimladi ama UMUT daha topu durdurmasini bilmiyor....senden forvet morvet olmaz bu kadar basit...

Hekimoğlu
10.01.2008, 15:43
ankaragücü laneti var üzerimizde.orda yıldız olan bizde dökülüyor.

Cem Balcı
10.01.2008, 21:37
olmuyor bu adamla olmuyor...

KUTADGU
10.01.2008, 23:06
Maçın büyük bölümünü izledim...

Ne yazık ki, takım olarak, bütün hatlarımızla oldukça kötüydük.

Tek tek futbolcu bazında bakılacak bir maç değil çünkü..
Herşeyiyle kötüydük...

Doğru düzgün organize atağımız yoktu yahu..
Umut suçluydu
Ama daha az suçu olanlardandı..

Bu arada bir yoruma katılacağım..
Üzülerek
Eh be Umut.. Bir korner topunada çık ve vur artık kafayı yahu....

ince_memed
11.01.2008, 02:03
ankaragücü laneti var üzerimizde.orda yıldız olan bizde dökülüyor.

katılıyorum :D:alkış:

Emirhan Makul
11.01.2008, 08:19
kereste resmi koyacam yine kızacaklar neye benzetsem diye düşünüyorum olmuyo bulamıyorum forvet bozuntusu timeing özürli adam kollları havada duran herif

Öztürk Adem
11.01.2008, 09:48
umut cokkotusun be kardesım artık ogren oynamayı bence yada gıt de su ızdıraptan kurtulalım top ne zaman ayagına gelse hzuunle seyredıyorumm 1 adam gecsen mutlu edıosun ama hıc de yeterlı 1 oyuncu deılsın

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:15
bence yanında iyi bir forvet olursa cok daha fazla gol atar

Arif Timurcioğlu
13.01.2008, 02:40
Umut ne oldu sana kardeşim ankara gücündeyken estirirdin. Bize geldin topu unuttun ne ayağında top tutabiliyosun ne kafa topu alabiliyosun inş. düzelirsin daha gençsin. Şuanda iyi bir yedeksin trabzonda as oynamak herkesin harcı değil. İyi pişmen lazım.

Cem Balcı
13.01.2008, 13:16
rüyamda gördüm bu gece sivasa golü var.hadi hayırlısı...

ilhan
13.01.2008, 13:21

Bu gece ne maçı varmış:D Maçın başlamasına 1 saat 40 dakika kaldı =)

Umut bugun gol at.. Sen atmasan bile doğru yerde dur top çarpsın girsin.. Bu maçı almamız lazım! Ezmemiz lazım! Senin gol atman lazım!

Cem Balcı
13.01.2008, 16:13
Yav Umut;gÜzel Kardesim;sen Ne Ise Yararsin Allah Askina.bitane At Yav Bi Tane...

Emirhan Makul
13.01.2008, 16:19
çocuğunda topçu olur inşallah

S.F.K.
13.01.2008, 16:46

üstün açık kalmış heralde
zira şuan maçın 70. dakkası bırak Umut un gol atmasını sahanın en kötüsü
rezilin rezili ve bence TS de mizyonunu tamamladı Umut.
bu takıma acilen 1 de değil 2 tane golcü şart
2 tane orta saha lazım olduğu gibi.

corleone
13.01.2008, 16:55
umut trabzona dönünce valizini al güzelce bi toparlan dön kayseriye bul kendine bir ikinci lig takımı orda yılda 10-15 gol atarsın tarlana patatesini ekersin ne güzel yaşayıp gidersin, biz de mutlu oluruz sen de mutlu olursun

corleone
13.01.2008, 16:57
giderken ayman'ı da al o da ırgatlık yapar, başarılı olacağına eminim

ince_memed
13.01.2008, 16:58
jgidecekleri saysam cok uzun olur ama ben kalmasını istediklerimi sayayım,
jeff,gökdeniz,yattara,hüseyin hasan,barıs,yusuf,jabi,serkan,jun,ferhat,adnan,onu r,musa geri kalanı da sallayın gitsin basta albayrak vede ersunda dahil......

izmirdenayhan
13.01.2008, 17:08
tahammmmmmüülll bitti artıııkkk....koca hafta içi napıyo bu adam???....topaaaa vurabilseydin keşkeeee...tek umudum ayrılııp gitmesiiiii

Cem Balcı
13.01.2008, 17:28
kardeş sen koşmaktan başka ne işe yararsın.?

ilhan
13.01.2008, 17:36
O 2.dakikada ki pozisyonul gol yapsaydın..

Ne güzel olurdu...

kokoreç
13.01.2008, 17:38
umut trabzona dönme sen direk ankaraya gel ama şu takımın yakasını bırak...

Hasan Ayvenli
13.01.2008, 17:41
yok ya yok sabır sabır dedim ama olmuyo geçen sene de beklemiştik soradan açılmıştı ama bu sene olmuyo
yetenek olmadıktan sonra bi yere kadar koş mücadele et
hele forvetken yeteneğin yoksa hiç uğraşma senden topçu olmaz

Muhammed KOÇ
13.01.2008, 17:42
benim forumda olsaydı bu başlık iki paragraf küfür ederdim şimdi.
git artik git olum yerin yok.. burda bu kadar yazabiliyorum senin için iyi bir yorum

ince_memed
13.01.2008, 17:50
Gollllll Ofsayttttttt Ofsayttt!!! Serefsİz Ridavan Degİl Dİyor Bunlari Yorumcu Yapanlarinnn N Taaaaaa .......sini ..........radini ......

Yeter Beeeee Yeter Artikk.

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 17:54
Ofsaytttttan başka bir işe yaramayan ...... defoll hemen terket tabzonu ........... herif

Erdem Keser
13.01.2008, 17:55
Anlamadığım bu adam maça çıkmadan önce hap mı alıyor...

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 17:55
1. dk da atsa golü 1-0 olcak maç ama ancak ofsayta düşmesini bilir kütük kafalı ..........

Bülent Bayraktar
13.01.2008, 17:58
sana topçu diyenin ...!
kötü oynasada hep forma buluyor nasıl olsa önemli deil iyi oynamasına gerek yk

The Legend
13.01.2008, 18:00
acaba 1.lig takımlarına ne zaman gol atacan ve 1 gol atabilmen için kaç gol kaçırman gerekiyor.

Samet Yildirim
13.01.2008, 18:03
UMUT BULUT havada unut...1.dk pozisyon cok net orda 1-0 olsa maci alacagiz hadi onu da biraktim geri kalan 89 dk da hic bisi yapamazmi insan ya...baris felan oyuncu eksiltip pozisyon hazirliyor umut ise daha top durduramiyor...defol kardesim defol...yeter...

Hüdai Pervaneli
13.01.2008, 18:05
umut bulut sen bu isi unut

Remzi
13.01.2008, 18:06
yok ya ne pas atmasını biliyor ne şut çekmesini ne de ofsayti!.. bizde oynayacak kapasitede değil.Artık bırakalım bence Ankaragücü'nden topçu almayı.bize gelince bi şeyler oluyor bunlara..

Ahmet Kuru
13.01.2008, 19:09
Umut bugün o Kulakların çok çınladı dimi???aksam eve git biraz Ofsayt nedir öğren gel Koçum hatta öğren ama gelme.O golü nasıl atamazsın sen ya.Yedin bitirdin bizi.

Cem Balcı
13.01.2008, 19:17
adam gerçekten bile bile ofsayta gidiyo.bukadar olmaz.nasıl anlamaz,kafası basmaz anlamıyorum.

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 19:18
allah için bir daha rüyanda şu adamı görme sağlığın bozulur kanser falan olursun ben ne zaman görsem kaçırıyor şerefsizin kaçırıdğı goller

28TS61
13.01.2008, 20:01
umut sen olimpiyatlara katil en iyisi, bu hem senin icin hem vatanimiz icin bir kazanc olur

Cem Balcı
13.01.2008, 20:04
allah için bir daha rüyanda şu adamı görme sağlığın bozulur kanser falan olursun ben ne zaman görsem kaçırıyor şerefsizin kaçırıdğı goller

zaten biyerimin açıkta kaldığı belliymiş.:o

macka61
13.01.2008, 20:06
seneye kesinlikle gönderilmeli

Tanju
13.01.2008, 20:09
bu adam burda bulduğu şansı başka hiç biyuerde bulamaz ...
ama ne yaparsın başka golcün " pardon forvetin " YOK!

agahozlu
13.01.2008, 20:26
2 senedir Umut bu takımın forveti değil hele tek başına oynayacaksa hiç değil diyorum.Koşmaktan başka hiç bir yeteneği yok.Top alamıyor,şut çekemiyor,pas atamıyor yarına takımdan ayrılsa hiç üzülmem ama malesef yönetim sağolsun!! alternatifi yok.Ancak yedek olur diye düşünüyordum artık ondan da şüpheliyim...

Great White
13.01.2008, 20:32
Takım futbol oynamıyor..

Oyun kuramıyor..

Pozisyona giremiyor..

Tüm bunlar yetmezmiş gibi ortasahada top yapabilen tek adam kadro dışı kalıyor ve Umut' dan gol bekleniyor:)

İşin kötüsü ben bunları yazmak zorunda hissettiğimde sanki Umut fanatiği ve hayranıymışım gibi bir kanı oluşuyor..

Kimse bu adamı süper forvet olarak görmüyordur eminim..

Ama bir adama bu kadar sallayabilmeniz için hemen her maçta 3-5 defa "al da at" cinsinden pozisyonu heba etmesi lazım ki adama verilen toplar "Al da kolaysa at" cinsinden:)

astopal
13.01.2008, 21:30
UMUT SEN BİZE ÇARPITILAN EN BÜYÜK CEZA OLMALISIN!

ORAYA SENİN YERİNE HAYATINDA TOP GÖRMEMİŞ BİRİNİ KOYSALAR
EMİNİM BU İNSANLARI BU KADAR SİNİRLENDİREMEZDİ.

O BOYUNA VE FİZİĞİNE RAĞMEN HAVADAN GELEN TOPA NASIL OLUYORDA BİR TEK HAMLE BİLE YAPAMIYORSUN!

BİZİM ŞU TAKIMA LAYIK GÖRMEYEREK POSTALADIĞIMIZ CEYHUN BİLE ZIPLAMADIĞI HALDE HAVA TOPLARININ %90 KONTROL EDİP KULLANABİLİYORDU!

Fatih
13.01.2008, 21:58
umut kıçı kırık semih kadar olamıyosun be

Egemen
13.01.2008, 22:01
umut kıçı kırık semih kadar olamıyosun be

arkasında alex var aurelio var fatih..

çok yükleniyorsunuz umuta..

Harun
13.01.2008, 22:02
Bu Ankaragücünün bize ikinci forvet kazığı .Agustin ne ise Umut'ta o oldu.

Egemen
13.01.2008, 22:05
Bu Ankaragücünün bize ikinci forvet kazığı .Agustin ne ise Umut'ta o oldu.

çok fark var aralarında harun abi.. ;) sende biliyorsun bunu ama modaya uyuyorsun gibi geldi bana :D

agustin 2 gol attı toplam.. umut hiç yoksa 5 kat daha iyidir agustinden hem de daha genç..

ortada kazık falan yok yani..

agustinden başka :D

Uğurtan
13.01.2008, 22:06
Gönderilirse ben bu yorumları gittiği takımdaki performansıyla sizlere hatırlatırım.. Neyse tartışmaya gerek yok formsuz kabul, takımda da iş yok ama skorboard yorumculuğunuzu mantığım almıyor..Almayacakta..

Fatih
13.01.2008, 22:08
arkasında alex var aurelio var fatih..

çok yükleniyorsunuz umuta..

arkasındaki adam beni ilgilendirmez egemen:p

yaw top sonuçta kimin attığı önemlimi :confused:

bir topu ayağında tutamayan saklayamayan bir hava topunu alamayan forvet olur mu:cool:

Egemen
13.01.2008, 22:13
arkasındaki adam beni ilgilendirmez egemen:p

yaw top sonuçta kimin attığı önemlimi :confused:

bir topu ayağında tutamayan saklayamayan bir hava topunu alamayan forvet olur mu:cool:

yaa fatih takımda bir tane hakkını vererek oynayan topçu varmı..
sistemi olmayan bir takımdan gol beklemek zaten yanlış.. (karambole girerse girer muhabbeti var takımda şu an..)
e gol kaçıran oyuncuya (ki yetenekli oldugunu bildigimiz halde) yüklenmek de ayrı bi yanlış değilmi..

gol elbet kaçar formsuzdur, gününde değildir falan filan.. ama takım tamamen çökmüş.. nedense bundan en çok payını alan takımdaki tek forvet olan umut..

yanlış olan bu..

Fatih
13.01.2008, 22:16
yaa fatih takımda bir tane hakkını vererek oynayan topçu varmı..
sistemi olmayan bir takımdan gol beklemek zaten yanlış.. (karambole girerse girer muhabbeti var takımda şu an..)
e gol kaçıran oyuncuya (ki yetenekli oldugunu bildigimiz halde) yüklenmek de ayrı bi yanlış değilmi..

gol elbet kaçar formsuzdur, gününde değildir falan filan.. ama takım tamamen çökmüş.. nedense bundan en çok payını alan takımdaki tek forvet olan umut..

yanlış olan bu..

yaa egemen diye başliim:p

yaa egemen anladım da forvet dediğin takımı rahatlatır ayağında top tutar boş koşu yapar alan yaratır bir maçta 5 defa ofsayta düşmez vs vs

genede umut gitsin demiyorum az da olsa yeteneği var mücadele ediyo koşuyo falan inşallah düzelir

Egemen
13.01.2008, 22:21
yaa egemen diye başliim:p

yaa egemen anladım da forvet dediğin takımı rahatlatır ayağında top tutar boş koşu yapar alan yaratır bir maçta 5 defa ofsayta düşmez vs vs

genede umut gitsin demiyorum az da olsa yeteneği var mücadele ediyo koşuyo falan inşallah düzelir

biliyorum fatih forvetin neler yapması gerektiğini.. :P

düşünki umut fatih tekke'yle veya iyi bir hakan şükür'le yanyana oynasa nasıl olurdu..

ersenle bile beraber oynadıkları zaman çok güzel bir ikili gibi duruyorlardı.. ama yanyana çok izleyemediğimiz için pek birşey kalmadı aklımızda :)

Fatih
13.01.2008, 22:23
biliyorum fatih forvetin neler yapması gerektiğini.. :P

düşünki umut fatih tekke'yle veya iyi bir hakan şükür'le yanyana oynasa nasıl olurdu..

ersenle bile beraber oynadıkları zaman çok güzel bir ikili gibi duruyorlardı.. ama yanyana çok izleyemediğimiz için pek birşey kalmadı aklımızda :)

bi düşüniim:rolleyes:

hakkaten güzel oluyo :D

neyse konuyu dağıtma umut sen varya sen:p

Egemen
13.01.2008, 22:26
bi düşüniim:rolleyes:

hakkaten güzel oluyo :D

neyse konuyu dağıtma umut sen varya sen:p

eheheheh :D

hakantpl
13.01.2008, 22:27
umut bulut tek forvet oynayamıyor .... bu kadar basit ama elden gelen birşey yok ersen martini bile satma becerisini (!) gösteren yönetimi kutluyorum... Ersen martini bile arar olduk

Harun
13.01.2008, 22:54
Gönderilirse ben bu yorumları gittiği takımdaki performansıyla sizlere hatırlatırım

Umut bize gelmeden önce zaten başarılıydı.Yani doğuştan futbol düşmanı biri değil.Fakat şu bir gerçek her oyuncu her takımda aynı performansı gösteremeyebilir.Umut'un şuan bizdeki performansı amatör kuluplerde oynayan herhangibir forvetten farksız.Belki oyun sistemine ayak uyduramıyor belki takım çok kötü.Fakat kendisi daha kötü.O kadar acemice hatalar yapıyor ki' bu Umut o Umut olmamalı' diyoruz kendi kendimize.Buna benzer birçok örnekler var.Agustin'de leblebi gibi gol atarak bize geldi.Fakat yemediği laf kalmadı.Tomas Jun gol kralı olarak geldi sonuç ortada.Youla gençlerde karabele iken bjk de kadroya girmekte zorlanıyordu.Ve sonrası malum.Umut bizden başka takıamm gittiğinde belki çok daha iyi işler yapabilir.Fakat bizdeki durumu hiçte gözardı edilecek bir düşüş değil.

Great White
13.01.2008, 23:04
Umut zaten pivot santrfor tipinde bir oyuncu değil..

O yüzden "Ayağında topu tutamıyor ve oyunu rakip sahada bekletemiyor" diyenler bu açıdan tabii ki haklı..

Ama en önemli özelliği, kapanan takımlara karşı değil de rakibinin üzerine çullanarak geride açıklar bırakan defanslara karşı daha etkili oluşu..

Zaten bu yüzden A. Gücü' ndeki performansı ile bizdeki biribirini tutmuyor..

Zira A. Gücü' ne karşı topyekün saldıran takımların geride bırakmış oldukları boşlukları bizde bulamıyor..

Umut rakibe karşı baskı kurmak durumunda olan bir takımın forvetinde özellikle tek başına asla verimli olamaz..

Ya tek forvet olarak pivot bir santrfor bulup Umut' u kulübeye koyacağız ya da çift forvete dönerek Umut' un yanına kaliteli bir pivot bulacağız..

En azından benim fikrim bu:)

Arif Timurcioğlu
13.01.2008, 23:09
Abi umutun yanına birini bulmak değilde bence bir tane iyi golcü alıp umutu yedeğe çekmek en iyisi. O kaçırdığı gol neydi öyle hangisini atacak, strese girdi zaten oynayamıyo daha.

Great White
13.01.2008, 23:13
Abi umutun yanına birini bulmak değilde bence bir tane iyi golcü alıp umutu yedeğe çekmek en iyisi. O kaçırdığı gol neydi öyle hangisini atacak, strese girdi zaten oynayamıyo daha.

Tamam ben ona da razıyım..

Sorun değil:)

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 23:57
Çok üstüne gittik adamın kariyeri yancak biraz düşününce kendini yerine koyunca aslında umut için de çok farklı bir durum yok ersen martinle beraber iyi oynarken tek santrafor oynayamıyor umut adam haftalardır gol atamıyor psikolojisi bozuldu 1-2 maç dinlenmeli sonradan girsin kendine gelmesi için elektro şok lazım
Umutu kaybetmemeiz lazım

sbay
14.01.2008, 00:54
bi fernandao gelseydi yanına belki ikili forvette etkili olurdu...o da bu sene çok yıprandı...

Erdem Keser
14.01.2008, 01:23
Artık bu malum şahıs hakkında yazmamaya,konuşmamaya çalışıcam ..Onun yüzünden öteki tarafıda tehlikeye atmak istemiyorum..Maç sırasında bu adam yüzünden maça konsantre olup izleyemiyorum..Şu takımdan kadro dışı bırakılıp eski kulübüne döndüğü gün benim için 2.bayram olacak..

kingfisher
14.01.2008, 03:56
şimdiye kadar kaçırdığın gollerin yarısını değil çeyreğini atsaydı durum biraz daha farklı olabilirdi.
Büyük takım oyuncusu değil apaçık ortada inşallah en kısa zamanda gönderilir.

Ertan 51
14.01.2008, 08:12
Umut u her zaman destekledik gayretli özverili dedik iyi niyetli baktık ama sadece iyi niyetle olmuyor bu işler birazda sonuç gerekiyor.
kesinlikle dinlendirilmesi lazım ve acilen bu takıma 1 değil 2 tane golcü lazım
ben bunu bilir bunu söylerim.

Faik Yılmaz
14.01.2008, 09:35
senin yerine tahta bir maket koysak çok daha fazla iş yapar....

sensiz 10 kişi oynasak bile bi şey değişmez....

ısrarla sana tahammül edildiği kadar başka birine edilse her maçta gol atan bir forvetimiz olurdu

sana harcanan zamana ve emeğe yazık

zafer6161
14.01.2008, 10:48
sen git kırıkkaleye 3 gol at ,

mehmet_35
14.01.2008, 10:51
forvette bu adam oldugu surece biz zor gol atarız.

Hekimoğlu
14.01.2008, 10:56
verkaçta topu veren bir daha alamıyor topun şiddetini ayarlama özürlü ofsayt kuralının varlığından bi haber hava topunda yere düşerken topla buluşan top saklama özelliği olmayan nereye koşu yapması gerektiğini bilmeyen bol bol koşan çokta iyi niyetli !! ama iyiniyetle bu işin olmadığının kanıtı ve alternatifi de ergin olunca hepten kabusumuz.

UĞUR DURTAŞ
14.01.2008, 11:04
umut lütfen ben yetersizim de oynayamıyorum de taraftarları üzüyorum de gol atamıyor de
1 dakikadaki golü atamassan neyi atacaksın umut

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 11:07
tamam artık umut buraya kadarmış.bir iyilik yap ve hocan senı kadroya alsa dahi sen kendin oynamak isteme lütfen...

kudu_61
14.01.2008, 15:24
sana her zaman güvenenlerdendim ama bendeki umutlarıda boşa çıkardın sadece idmanlarda çalışma ile olmaz bu isteyeceksin idmanlardan arta kalan zamanlarda da çalışacaksın hepiniz idman topçusu olmuşsunuz....

Erbay
14.01.2008, 16:03
Umut,bu şansı kaçırıyorsun ya helal olsun sana!Trabzonspor'da banko oynuyorsun,seni kesecek adam bile yok oyna işte daha ne bekliyorsun.Sırtı dönük oynamayı bilmiyorsun ama bu kadar kötü oynamaya hakkın yok.Boş kaleye bile atamıyorsun ya.Geçen sene Sivas maçıydı yine boş kaleye atamamıştın.İnsan kendini biraz geliştirir.

http://img341.imageshack.us/img341/7296/aswe4.th.jpg (http://img341.imageshack.us/my.php?image=aswe4.jpg)

murat
14.01.2008, 16:26
Trabzonsporlu bir golcunun en az su sayacagim ozelliklerden birkacini bulundurmasi lazim, top kontrolu, isabetli sut, timing, calim, zeka, kuvvet, Surat ama maalesef Umutta hicbiri tam olarak yok... Anliyacaginiz ANkaragucu bile bunu geri istemez elimizde patladi maalesef.

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 16:43
umutun soguktan kulakları şişmiş gördüm acıdım valla insan yinede dayanamıyor..

i-çing
14.01.2008, 17:05
yazık UMut'uma ya off görünce çok üzüldüm ya -25 derece sıcaklık kötü valla:S

Adem ÖZER
14.01.2008, 17:14
seni çok savundum ama artık yavaş yavaş değil de hızlı bi şekilde gözümden düşmeye başladın.böyle devam edersen;umut golcü ise ben de başbakanım diyicem valla...

Cem Balcı
14.01.2008, 18:25
kulağı çok kötü olmuş.e normaldir;sadece koştuğu için soğuğu daha çok hissediyo.

karatasof
14.01.2008, 18:26
Maçın henüz ikinci dakikası ve değil Türkiye ligleri dünyada topa tekme salladığı için para alan herkesin gol yapacağı pozisyonda ancak rakip kalecinin hayalarına şut çekebilmeyi becerebilen gol üretme kabızı.

Fatih Ay
14.01.2008, 19:36
umut bi yerinde dursan belki bişeler olcak sürekli koşuyosun ve boşa koşuyosun bi kere işe yaradı antep maçında oda zaten yüzyılda bir gelir...umut sen bu gidişle golü unut..

iyikivarsın_TS
14.01.2008, 20:48
buraya bir daha birşey yazmayacaktım ama dayanamadım.tamam tabiki umutu eleştirebilirsiniz ama bu kadar acımasız ve bu kadar kaba tabirlerle değil lütfen.kulakları ne hale gelmiş görmedinizmi yaa.

cınar#7
15.01.2008, 14:40
daha ne kadar dayanıcaz bu adama?? en iyi ihtimal yedeğimiz olur...2 tane forvet transferi gerek...

astopal
15.01.2008, 16:56
bu adamdan yedek bile olmaz
bizim arsine verinde belki lige çıkarız

Muhammed KOÇ
15.01.2008, 17:48
bu adam bi ara manyak oynuyodu.ne oldu buna anlamadım ki..

Cem Balcı
15.01.2008, 17:56
artık ilk 11 adamı olmadığın anlaşıldı.hatta tek forvet oynayamayacağın dahada iyi anlaşıldı.sana ne lazım bilmem ki...

hamucera
15.01.2008, 19:08
Hami mandıralı nın yazısını okuyanınız varmı bilmiyorum ama Umut için çok güzel yazmış. Bir forvet maç boyunca olumlu bir hareket yapamaz mı gol vuruşu yapamaz mı. Evet haklı olduğu noktalar çok. Aama aynı yazısında Ankaragücü nde orta sahadan alıp bomba gibi goller atan golcüde umut tu. ne değişti o zamandan bu zamana. Geçen sene takımın en golcü oyuncusu yine umuttu. Ne değişti. Bu maçta gol atamamış bilmem ne olmuş. Adamın kulakları herşeyi çok iyi ifade ediyor. acaba buraya bu kadar acımasızca yazı yazanlar hayatında kaç defa -20 gördüler ve durdular. ben gördüm -30 derecede nöbet te tuttum 2 saat. Ama giydiğim kıyafetlere ve bulunduğum yere bakınca onların durumu ile kıyaslayınca ne kadar zor durumda olduklarını iyi anlıyorum. öyle bir hacada o şekilde vurmak zor bir durum. insanın ne ayakları nede baika yerleri tutar doğru düzgün. Çok pres yapıyor ama onun pres yapması bir işe yaramıyor. neden yaramıyor çünkü yanında 2. bir forvet yok. Bir forvet hiç gülmezmi diyor hami. Acaba neden gülmüyor bunlarıda araştırmak lazım. harika gollere imza atan bir umut bulut un neden bu hale geldiğini sorgulamak lazım birazda.
ankaragücünde oynarken kayseriye attığı bir gol vardı. orta sahadan alıp 3 kişinin arasından çıktı ve koşarak golünü attı.izleyenler varsa bilirler. işte bu adamı arıyoruz neden bu hale geldiğini araştırmak lazım birazda.

61viya
15.01.2008, 19:48
Geçmiş olsun Umut.Geçmiş olsun Umudum...

Cafer Bulur
15.01.2008, 22:23
bu adami soguklar gecinceye ve eski gayretini gösterene kadar sahada görmek istemiyorum.eskiden kötü oldugu zamanlarda hic degilse savasirdi.artik oda yok.kesinlikle dinlendirilmesi lazim.ergin su yetersiz haliyle bile onun kadar oynar.artik erginin oynama zamani geldi.

Arif Timurcioğlu
15.01.2008, 22:34
Geçmiş olsun umut gol atamasanda, şanssız bir dönemde olsanda gene mücadeleni veriyorsun. İyi niyetlisin birşeyler yapmaya çalışıyorsun. Sırf Trabzon'lu diye o takımda boş yere duran arkadaşlardan daha iyisin.

Osman Erdoğan
16.01.2008, 04:46
Umut bana göre ii futbolcu ama tek forvet dil tek forvetlik futbolcu değil değil değil
takım ne zaman cift forvet oynarsa o zmn görürsünüz umutu ersan martin örneğinde olduğu gibi
ona ilerde top indircek topa atacak ara bası atacak adam lazim biz bunların hepsini umut dan bekliyoruz zaten hava hakimeyeti o kadar ii değil vucutu da o kadar gelişmiş değil yani bunları beklemek biraz hayalcilik olureğer fernando gelseydi ikisi muhteşem 2 li olurdu biz umutu Fatih tekke ile karşılaştırdığımız için öle oluyor bu düşünceniz vaz geçin bence tamam atılacak gooleri bazen atamıo ama orda teknik eksikliği var onu kendisi düzeltmesi lazim topa koşarken sıplayarak koşuyor yere sağlam basması lazim şut larına gelince şut cekse dünyanın en güzel göllerini atar ama cekmio nede bilimiyorum kayseri macında izlemişdim şutlarını aadam akıllı bir tek o cekiodu gökdeniz fln dışarı atarken o düzgün ve yere captırılmış toplar atıo yani boş değil ama tek forvet le asla bişe yapamaz barcalena da olsa belki ortlama golünü artırı ama gene fazla etkisi olmaz o yüzdn acilen cift forvete dönmeliyiz ergin umut ikilisi die düşünüyorum erginin hava hakimiyeti hoşuma gidio ama düşüncesiz oynuyor biraz daha akıllı oynarsa iyi bir iki li olur lar bence

TheRapZoNe
16.01.2008, 14:32
Nerde o Ankaragucu"ndeki Umut..

Cem Balcı
16.01.2008, 19:39
bu adami soguklar gecinceye ve eski gayretini gösterene kadar sahada görmek istemiyorum.eskiden kötü oldugu zamanlarda hic degilse savasirdi.artik oda yok.kesinlikle dinlendirilmesi lazim.ergin su yetersiz haliyle bile onun kadar oynar.artik erginin oynama zamani geldi.

dinlendirilmesi konusunda hemfikirim.

ama;eşşeğe altın semer giydirmişler,eşşek yine eşşek.:D

Muhammed KOÇ
16.01.2008, 21:33
belki de fazla heyecanlanıyo ondan bu oyunu..

Cem Balcı
16.01.2008, 21:37
belki de fazla heyecanlanıyo ondan bu oyunu..

:):rolleyes:hiç sanmıyorum.umut bu işte ötesi yok...

karatasof
16.01.2008, 23:25
Umut bu hafta sivas'ta çok üşümüş ve maçtan sonra verdiği demeçte birkaç hafta dinlenmek istediğini beyan etmişti.Umarım Ersun Hoca Umut'u kırmaz ve hemen bu hafta onu takımdan keser.Zaten bir şey yaptığı yoktu belki yerine oynayacak olan birşeyler yapar.

Cem Balcı
16.01.2008, 23:29
Umut bu hafta sivas'ta çok üşümüş ve maçtan sonra verdiği demeçte birkaç hafta dinlenmek istediğini beyan etmişti.Umarım Ersun Hoca Umut'u kırmaz ve hemen bu hafta onu takımdan keser.Zaten bir şey yaptığı yoktu belki yerine oynayacak olan birşeyler yapar.

ki yerine oynayacak olanda ergin olacağına göre,galiba işimiz daha da zor.:o

karatasof
16.01.2008, 23:32
ki yerine oynayacak olanda ergin olacağına göre,galiba işimiz daha da zor.:o

Belli olmaz;Ergin hiçbir maçta ilk onbirde başlamadı.Belki ilk onbir başlasa daha istekli olur.Hem Ergin Umut'tan daha hızlı ve birebirde daha kolay adam geçiyor.Bence bu dönemde ilk onbiri Umut'tan daha fazla hakediyor.

Cem Balcı
16.01.2008, 23:34
Belli olmaz;Ergin hiçbir maçta ilk onbirde başlamadı.Belki ilk onbir başlasa daha istekli olur.Hem Ergin Umut'tan daha hızlı ve birebirde daha kolay adam geçiyor.Bence bu dönemde ilk onbiri Umut'tan daha fazla hakediyor.

bence ilk 11 i haketmek için hiçbişey yapmadı.umuttan da iyi performans sergileyeceğini sanmıyorum.

ama dediğin gibi;belkide bunda ilk 11 başlayamamasının etkisi vardır.

karatasof
16.01.2008, 23:43
bence ilk 11 i haketmek için hiçbişey yapmadı.umuttan da iyi performans sergileyeceğini sanmıyorum.

ama dediğin gibi;belkide bunda ilk 11 başlayamamasının etkisi vardır.

Dediğim gibi Umut son maçtan sonra hem fizik hemde mental olarak yorulduğunu dinlendirilmek istediğini kendi ağzıyla ifade etti.Artık daha ne desin,oda diğerleri gibi bırakıp kaçsınmı?Ben Ergin ve Barış Keleş'li bir ileri ikilinin arkalarında Gökdeniz ile daha verimli olacakları kanaatindeyim.İnşaallah bu hafta evimizdeki maçı alırızda bir parça moral buluruz.Yoksa bu gidişle moral olarakta tükenen takımda oynamayı isteyecek adam bulamayacağız.

Cem Balcı
16.01.2008, 23:47
Dediğim gibi Umut son maçtan sonra hem fizik hemde mental olarak yorulduğunu dinlendirilmek istediğini kendi ağzıyla ifade etti.Artık daha ne desin,oda diğerleri gibi bırakıp kaçsınmı?Ben Ergin ve Barış Keleş'li bir ileri ikilinin arkalarında Gökdeniz ile daha verimli olacakları kanaatindeyim.İnşaallah bu hafta evimizdeki maçı alırızda bir parça moral buluruz.Yoksa bu gidişle moral olarakta tükenen takımda oynamayı isteyecek adam bulamayacağız.

umutun bu söylemini sen dile getirmeden önce zaten bi kaç mesaj yukarda dinlenmesi gerektiği hakkında hemfikir olduğumu yazdım.doğrudur...

ama;ben erginin birazdaha hatta baya pişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ömer SEVİNÇ
17.01.2008, 02:54
Bknz. imzam:)

S.F.K.
17.01.2008, 09:47
Umut eski Umut değil
bu haliyle hem bu takıma hem kendine çok zarar veriyor
yerine kaliteli bi golcü şart.

hamucera
17.01.2008, 15:41
:):rolleyes:hiç sanmıyorum.umut bu işte ötesi yok...

emin misin. ageçensenede umut tu ama bundan çok daha iyiydi. ankaragücünde de aynı umut vardı. çok çok daha iyiydi. bu kadar acımasız olmayın bence.

BURAK DOGU
17.01.2008, 15:50
arkadaşlar adam tek forvet oynuyor ve yapabileceği birşey yok... gökdeniz 10 gol attıysa umutun alan boşaltmasıyla bu sayıya ulaşmasında payı vardır diye düşünüyorum... ama yanına iyi bir santrafor gelirse ikisi iyi işler başarabilirler... umut santrafor değil benim gözümde ama iyi bir forvet...

BURAK DOGU
17.01.2008, 15:51
arkadaşlar adam tek forvet oynuyor ve yapabileceği birşey yok... gökdeniz 10 gol attıysa umutun alan boşaltmasıyla bu sayıya ulaşmasında payı vardır diye düşünüyorum... ama yanına iyi bir santrafor gelirse ikisi iyi işler başarabilirler... umut santrafor değil benim gözümde ama iyi bir forvet...

onur_alabuga_61
17.01.2008, 16:33
ergin umutta daha iyi ama umut daha tecrübeli

hamucera
17.01.2008, 16:37
ergin umut tan daha iyi değil arkadaşım. neden mi. oynadıkları maçlara ve attıkları gollere bakarsanız bunu çok daha iyi görürsünüz.

BURAK DOGU
17.01.2008, 17:24
erginin zamana ihtiyacı olduğuna inanıyorum ancak hangisi daha teknik diye kıyaslarsak umutta teknik olmadığı bariz açık fakat ergin hakkında birşey söylemekten kaçınıyorum çünkü hiç değerlendirme yapacak kadar mezyetlerini izleyemedik kendini gösteremediği kanısındayım... yada ben izleyemedim

hamucera
17.01.2008, 17:28
umut taki tekniği ben ankaragücünde gördüm. korkusuzca 3-4 kişinin arasına giren oradan çıkan gol atan bir oyunculuğu var(dı). ama şimdi neden böyle anlamak mümkün değil.

ince_memed
17.01.2008, 18:54
ankaragücü ile trabzonsporu karıstırmayın,ankaragücüne karsı oynanan futbolu trabzonsporun karsısında oynamıyolar. kapatıyolar geride daha fazla adam ve ileri cıkmadan oynuyolar.sorun yetenekli olup olmaması degil bu gibi durumlarda üretken olabilmesidir.umut cok iyi bi futbolcu olabilir ama bizde pek işe yaramıyor soruna da burdan bakmak kanısındayım

Cem Balcı
17.01.2008, 20:20
emin misin. ageçensenede umut tu ama bundan çok daha iyiydi. ankaragücünde de aynı umut vardı. çok çok daha iyiydi. bu kadar acımasız olmayın bence.

ben bu sezonki umuttan bahsediyorum.

Emirhan Makul
17.01.2008, 22:44
geçen sene ersende vardı da gol atıyodu işte bak bu sene iş şahsiye sönünce tırt oldu of umut ya bi kendine gel sen trabzonda ya kral olursun yada geldiğin yerde sürünmeye devam edersin burdan yükselişin yok geri dönüşün olur bakda burda adam gibi oynamaya bak

Murat Cömert
18.01.2008, 02:44
umut iyi futbolcu gercekten ama bizde deil mesela ankaraspor gaziantep bunlarda oynar umut ama bizde deil biz fatih tekkeyi gormusuz bu takimin forvetinde hatta heryerinde ne umut ne baskasi.. biz fatihi hep aricaz.. umut yetenekli ama gol kacirma konusunda..belkide tek forvet oyniyamiyo bilemiyoruz vardir bi sebebi..ama erginede ayni sans verilmesine taraftarim ben..adaletli olmak gerek

İdris Toksoy
18.01.2008, 02:48
Umut genç yaşında kaliteli oyuncu idi.Fakat kendini geliştiremedi.Aynı yerinde sayıyor.Gelişseydi şimdi bomba bi santrafor olurdu.

agahozlu
18.01.2008, 20:07
Ankaragücünde iyi işler yapıyordu.Şutları ve topu alıp gitmesi gerçekten göze hoş geliyordu.Bize gelince iyi ir transfer yaptığımızı düşünmüştüm ama çok yanılmışım.Bana göre kendisine yeterli şans gereğinden fazla verilmiştir ve umut bunu 1 kere olsun kullanamamıştır.Adam gibi attığı bir tane de gol olduğuna inanmıyorum.Bir forvet;
*Hava topu almıyorsa
*Ayağında top tutamıyorsa
*Yanındaki adama pas atamıyorsa
*top süremiyorsa
*90dk.da en fazla 2 pozisyona girip onlarıda atamıyorsa,
kimse kusura bakmasın benim için bu kişi forvet değildir.
Bazı arkadaşlarımız tek forvet oynuyor ne yapsın görüşünü savunuyorlar haklı olabilirler görüşlerine saygılıyım.Ama yakın zamanda bu takımda tek forvet oynayıp gol kralı olup,gol konusundada (yanlı hatırlamıyorsam almanyada) ödül alan birisi vardı.
Umut,Ersen'le beraber çift forvet te oynadı kısa zamanda olsa ama yaptığı işler yine aynıydı.Farklı olarak nadirde olsa gol atıyordu arada.Görüşlerimden de anlaşılacağı üzere Umut benim için bitmiştir.kendisi hakkında tek isteğim şu olabilir.:
İnşallah iyi oynayıp beni mahcup eder...

Cem Balcı
18.01.2008, 22:48
artık bu adamın ya yerine ya da yanına birisi alınmalıdır.artık umutun gol atmasını bekliyecek zamanımız kalmadı.

Sefa Murat Dokuz
18.01.2008, 22:51
ben umutu %80 eleştirirm ama yarın golü var söyliyim

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 23:26
olum umut çift forvette ok daha etkili olurdun ama oynatmadılar neyse bu arada geçmiş olsun

sbay
19.01.2008, 02:31
umut bu maçta(oftaş maçında) gol atar fernandao transferi yatar..yönetim milleti kandırmaya devam eder.

BURAK DOGU
19.01.2008, 09:39
umut bu maçta kesinlikle gol atamaz girayı tanırım iyi defanstır hava topu bırakmaz umuta markajda tutar umutu.... umut bu haftada boş arkadaşlar öyle görünüyor...

Emirhan Makul
19.01.2008, 12:21
umut hariç herkez gol atar bu maçda

i-çing
19.01.2008, 14:14
Umut için dua edicem gol atsın diye.
İnşallah atar!:S

corleone
19.01.2008, 16:55
umut olmuyor kardeşim, bizim forvetimiz değilsin, al bi tane malzemeci, geç sahalardan birine, bu gece sabaha kadar orta sahadan o topu diksin sen indirmeye çalış, ya bi insan kafa topuna hiç mi çıkamaz hiç mi indiremez kardeşim hiç mi boş kaleye gol atamaz

fatih28
19.01.2008, 17:01
attigi gol disinda sahada yoktu. bu maç gol attigi için bir 5-6 hafta daha atamaz herhalde

halil ibo
19.01.2008, 17:02
Ne yazık ki haftalar geçtikçe Umud(t)umuz tükendi.Keşke A.gücündeki gibi oynatılsa veya oynasaydı.A.gücünden bize birde gol kralı gelmişti Agustine ama o da tutmamıştı herhalde rakım farkı ! Yazık çok yazık oldu...

Külünkoğlu
19.01.2008, 17:36
20 pozisyona girip bir gol atacak mühim santrforumuz bu hafta gol attın.
7 ay daha bekleriz artık.

kokoreç
19.01.2008, 17:45
ya attığın golünde senin olsun umut balına attın bi tane karşı karşıya bomboş kaçırmak beceri işi nolur becerilerini başka yerde sergile....

Özge
19.01.2008, 18:49
Bu kadar basit golleri kaçırmayı nasıl beceriyorsun anlamıyorum.Barış'ın attığı pasta kaçırdığın o gol neydi öyle.

karatasof
19.01.2008, 19:04
Bütün iyi niyetimle bekliyorum ancak bu adam gerçekten Umutsuz vaka!Bak şansın yaver gitmiş daha üçüncü dakikada çaprazdan vurduğun şut gol olmuş moralin yerine gelmiş.Be güzel kardeşim maçın 33.dakikası genç Barış önüne topu bırakmış kaleci ile karşı karşıyasın yap golünü hem sen rahatla hem TS rahatlasın hemde görevli gönderilmiş Hakem Müsvettesinin şevki kırılsın.

Ahmet Kuru
19.01.2008, 19:13
Zor olanı attı Kolayını atamadı.Çıldırmak elde değil.Forma ona Bol geldi.o M Biz XXXL Olur mu???terzi Albayrak olursa olur tabi.

Bayramm61
19.01.2008, 19:38
Allahim sen bana sabir ver.......

Cem Balcı
19.01.2008, 19:39
ben umutu %80 eleştirirm ama yarın golü var söyliyim

........:alkış::)

OZDEN61
19.01.2008, 21:01
iyi forvet transferinde yedege cekilmeli..

Ali Can
19.01.2008, 21:45
umut seni allaha emanet ediyorum
kadir keleşi koysa daha iyi be

Great White
19.01.2008, 21:55
Vay beee..

Takım şaha kalkmış sağlı sollu ataklar ile Oftaş' ı bunaltıyor(!)

Oftaş adeta sahasından çıkamıyor(!)

Defansta Hüseyin ve Tayfun emniyet sübabı gibi rakibin önüne set çekiyor(!)

Kalede Ahmet her zamanki gibi güven veriyor(!)

Ayman ortasahada virtüöz gibi forveti besliyor(!)

En az 20 tane al da at cinsinden asist Umut' un ayağına kadar getiriliyor ama Umut bunlardan sadece bir tanesini gole çevirebiliyor(!)

Yazıklar olsun sana yahu:D(!)(!)(!)

Ömer SEVİNÇ
19.01.2008, 22:10
0'dan vurduğu şans olur, karşı karşıya kaçırdığı beceriksizlik. Bu işler böyledir. Hele ki Trabzon'da:)

ilhan
19.01.2008, 22:39
Yahu attığın gol ile kaçırdığın gollere bir bak Umut ya..

Olmayacak golü atıyorsun ama %100lük pozisyonu kaçırıyorsun.. Kendinede yazık ediyorsun bizede..

Erdem Keser
19.01.2008, 22:48
Beni haksız çıkarmadı her zaman ki gibi..

Forvetten başka her mesleğe yatkın..Fizik boy ,pos herşey tam bence kendisini farklı kulvarlarda denemeli..

TSknbkTS
19.01.2008, 23:31
her ne kadar bazen basiretin bağlanıp saçma sapan goller kaçırsanda.körle yatan şaşı kalkar deyip yine seni tutuyorum.sendeki ruh ve hırs o trabzonlu ! arkadaşlarda olsa bugün çok farklı şeyler yazıyor olurduk hepimiz.

Cem Balcı
19.01.2008, 23:34
umut mümkünse artık kulübeye...

muhammett61
19.01.2008, 23:46
hayatta tanıdgım en vasıfsız forvet..

hamucera
19.01.2008, 23:53
0'dan vurduğu şans olur, karşı karşıya kaçırdığı beceriksizlik. Bu işler böyledir. Hele ki Trabzon'da:)

doğru söze ne denir. ilk gelsiği sezonda da buna benzer atumıştı sanırım antep ti. ilk maçtı

Arif Timurcioğlu
20.01.2008, 02:04
Umut bugün gol attığında bir adımın eleştirmesi çok zoruma gitti. Adamın cümlesi ''o topa öylemi vurulur..., ne kadar ağar kaldı..., pozisyonunu kaybetti, bu nebiçim gol.'' Şok oldum yemin ediyorum. Dayı dedim süper gol attı daha ne istiyorsun sustu. Nokta noktalarda küfür. Yani şu dönemde tarbzonsporda oynamak çok zor. Gol atınca bile eleştirir hale geldik adamları.

Murat Cömert
20.01.2008, 04:53
gol atti 3 hafta daha oynar bu simdi iyice mahvolduk.. attigi gole gelince kaleci umutluk yapti yanii kalecinin malligi..barisin ona verdigi pas var ceza sahasinin icinde hemen hic heycanlanmadim cunku umuta atti topu..fatihe gelse o top acaba ne sekil bi gol olur diye heycanlanirdim ama umuta gelince acaba nasil becerip kaciracak diyorum..