PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

TheRapZoNe
05.08.2010, 00:37
Takımdaki en beceriksiz,kalitesiz ve bu nedenlerden dolayı en istenilmeyen oyuncu.Umarım aralıkta yönetim değişir ve bu gol kaçırma makinesi umut bulut isimli şahıs devre arasında bu takımdan gönderilir

İlker ToSun
05.08.2010, 01:31
"biz umutu savunuyoruz diye ondan daha iyisinin gelmesini istemiyormuyuz sanki" ayaklarına yatan cenah daha burada yazılan 10 eleştirinin en az 7 sinin umuta giydirmekten ziyade umutu türlü türlü zırvalarla (iyi niyet, koşu) savunmaya çalışan kimselere ve ortaya attıkları fikirlere karşı yapılmış bir muhalefet olduğunu anlaması için daha ne gibi bir zeka seviyesine ulaşması lazım çok merak ediyorum veya o seviyeye inmek adına ne gibi yayınlar okumak ne gibi müzikler dinlemek lazım onu da bilemiyorum :)

burada trabzonsporun başına sarılmış umut bulut faciasının en masum figürünün umutun kendisi olduğunun herkes farkında. burada kimse amerikayı yeniden keşfetmeye veya keşfediyo triplerine yatmaya kalkmasın. hele bir de buradan kendine bir rol devşirip daha karşıdakinin lafını anlamadan sazanlığın önde bayrak tutanı olup zırvalamanın hiç alemi yok.

o yüzden bence herkes bu başlığa yazılan "eleştiri" yazılarını daha dikkatli bir şekilde okusun ve o yazılar altındaki mesajı ve o mesajın gönderilmesi istenen asıl yeri iyi kavrasın. en azından anlayabilme konusunda elinde yeterli kaynakları olanlar yapsın :)

bence o zaman bu başlık en çok kavgaların olduğu, en fazla cezalara sebebiyet veren başlık olmaktan çıkacaktır

Mustafa Umut
05.08.2010, 20:16
Transfer Dosyası 'nın vazgeçilmezi UmutBulut :)

r9emre
05.08.2010, 20:25
hafta sonu ilk 11'de Teo'yu değil de seni görürsem yine lanet edeceğim kaçırdığın gollere ve sana..

yaranozlu
05.08.2010, 20:31
"biz umutu savunuyoruz diye ondan daha iyisinin gelmesini istemiyormuyuz sanki" ayaklarına yatan cenah daha burada yazılan 10 eleştirinin en az 7 sinin umuta giydirmekten ziyade umutu türlü türlü zırvalarla (iyi niyet, koşu) savunmaya çalışan kimselere ve ortaya attıkları fikirlere karşı yapılmış bir muhalefet olduğunu anlaması için daha ne gibi bir zeka seviyesine ulaşması lazım çok merak ediyorum veya o seviyeye inmek adına ne gibi yayınlar okumak ne gibi müzikler dinlemek lazım onu da bilemiyorum :)

burada trabzonsporun başına sarılmış umut bulut faciasının en masum figürünün umutun kendisi olduğunun herkes farkında. burada kimse amerikayı yeniden keşfetmeye veya keşfediyo triplerine yatmaya kalkmasın. hele bir de buradan kendine bir rol devşirip daha karşıdakinin lafını anlamadan sazanlığın önde bayrak tutanı olup zırvalamanın hiç alemi yok.

o yüzden bence herkes bu başlığa yazılan "eleştiri" yazılarını daha dikkatli bir şekilde okusun ve o yazılar altındaki mesajı ve o mesajın gönderilmesi istenen asıl yeri iyi kavrasın. en azından anlayabilme konusunda elinde yeterli kaynakları olanlar yapsın :)

bence o zaman bu başlık en çok kavgaların olduğu, en fazla cezalara sebebiyet veren başlık olmaktan çıkacaktır

dostum umut konusunda seninle genelde aynı doğrultuda düşünüyoruz ki bana göre az buçuk futbol bilgisi olan birinin başka türlü düşünmesi zor. ne olursa olsun görüşlere saygı göstermek çerçevesi içinde hareket edilmesi gerektiği halde, umutu ve onu takımda tutanların bu hareketlerini eleştirenlere komik ve bedava laf oyunlarıyla ahlaksızca saldırmak; basitlik, komiklik, kişiliksizlik ve terbiyesizlikten başka bir şey değil! bu umut konusu dışında bir konu. bu tip adamlar, statlarda ve toplumda da imajımızı zedelerler bu yobaz tavırlarla, eğitip eritmek gerek. burda görev bütün Trabzonsporlulara düşüyor.

genelde genç arkadaşlar umutun gol sayısına bakarak faydalı olduğunu düşünüyorlardır, bu gayet normal, eskiden Trabzonsporun hücum hattının gücü nasıldı pek bilmezler, Umut da bomboş koşularıyla ve boş kale golleriyle gözleri boyayabilir. her geçen gün artan ivmeyle geriye giden umuttan medet ummak, hedef küçültmekten başka işe yaramaz.

umut efendiymiş, (ne efendiliği görüldüyse, o zaman bütün insanlar efendi) efendi olmak zorunda zaten. takıma yaptığı katkı ortada, aldığı para ortada. şirin gözüküp cebini doldurmanın hesabını yapıyor. trabzona geldikten sonra ekstradan ne çalışmış, hangi konuda kendini geliştirmiş? yönetim ona güveniyor diye biz de mi güveneceğiz. yapamayacağın işe başlamayacaksın.

umutla çok zor bir sezon bizi bekliyor! ha burak ve teofilo farklı mı, onlardan da hiç umudum yok. allahtan diğer takılmlarından aman aman bizden fazla bir artısı yok ama hakem faktörleriyle ayağımız kayar, ilk beşe zor gireriz.

Samet İslamoğlu
05.08.2010, 20:55
transfer yapılır

eğer birilerinin cebini doldurmaya uygun transfer imkanı sağlanırsa o oyuncu alınır :)

onun dışında benim de tabii en büyük arzum altyapıdan yeni önemli oyuncuların çıkabilmesi ama işte ona önem veren bir teknik ve idari yönetim anlayışına sahip değiliz.

onun dışında umuta verilen şans teo, burak veya murattan herhangi birine verilse onların umuttan daha iyi olacaklarına eminim ama olacak iş değil tabi bizde forvetten beklenen şey farklı

hipodrom izleyicisi bol malum bizde :)

Peki ben bişi sorucam.4 senedir birsürü teknik direktör geldi Trabzonspor'a neden hepsi Umut'u oynattı.Umut'un içerden bi bağlantısı falanmı var?Yoksa 4 senedir Trabzonspor'a gelen hiçbir teknik direktör futboldan yada forvettenmi anlamıyor?Neden hepsi Umut'u oynatıyor?

Kara Mert61
05.08.2010, 20:57
hafta sonu ilk 11'de Teo'yu değil de seni görürsem yine lanet edeceğim kaçırdığın gollere ve sana..

teo yu kaç kere şzledin de ilk 11 de görmeyi istiyosun?

İsa
05.08.2010, 20:57
Yazık şu adama.

Kafayı bozan soluğu burda alıyor...

Samet İslamoğlu
05.08.2010, 21:02
teo yu kaç kere şzledin de ilk 11 de görmeyi istiyosun?

Foruma yeni giren biri r9 un yazdığı mesajı görse ironi yapıyor başkanından öğrenmiş diye düşünür heralde =) lakin akla mantığa sığmayan bi yorum olmuş.

Cafer Bulur
05.08.2010, 21:03
Umut a haddinden fazla yükleniliyor.

Eminim ki umut en az bizler kadar iyi bir forvet alinmasini istiyordur.

O halde umut gol kacirdigi zaman elestiri oklari umut a degil yönetime yönelmelidir...

oguz altinbas
05.08.2010, 21:20
bakalım bu sene ne yapacak klasik cok çalışıyorum ama neden atamıyorum bilmiyorum seyirci baskısı var ooo bahane çok, bu senede bizi delirtecek

İlker ToSun
05.08.2010, 22:37
Peki ben bişi sorucam.4 senedir birsürü teknik direktör geldi Trabzonspor'a neden hepsi Umut'u oynattı.Umut'un içerden bi bağlantısı falanmı var?Yoksa 4 senedir Trabzonspor'a gelen hiçbir teknik direktör futboldan yada forvettenmi anlamıyor?Neden hepsi Umut'u oynatıyor?

Ersun Yanal göreve devam ediyor olsaydı Umut ile devam edeceğini düşünmüyorum (kaçırdığı goller ile Ersun Yanalın başını yedi çünkü :) ) ama tabii bu söylediğimin pek bir geçerliliği yok doğruluğu da yanlışlığı da ispatlanamaz.

Onun dışındaki teknik adamlarımızın tercihlerine gelirsek,

umut ve benzeri futbolcular yani teknik kapasitesi düşük, "mücadeleci" , "hırslı" , "özverili" kaba tabir ile "hamal" tipli futbolcular bazı teknik adamların vazgeçilmezidir. Belki bu onların suçu değildir genel istek de bu yöndedir belki de.

bunun en güzel kanıtı da şudur, forvetin işi gol atmak ve asist yapmak ise Gökhan bu işi Umut'tan daha iyi yaptı. Rakamlarla ortada. Ancak o asık suratı, taca giden adamın arkasında faul yapmayışı, boşa koşularla enerjisini boşa harcamayışı onu bir türlü taraftarın gözünde "makbul" oyuncu kılmadı.

gökhanın oynadığı sene kaçan gollerin tüm faturası gökhana kesildi bunun en güzel örneği de stadlarımızdan eksik olmayan malum "fatih tekke" tezahüratlarının gökhanın gidişinden sonra kesilişidir. yani tek günah keçisi gökhanmış imajı verildi.

hal böyle iken de daha iyisini arzulanmayan bir taraftar kitlesi bulunmuşken daha iyisine daha masraflısına ihtiyaç duyulmuyor. ha gün olur da daha masraflısı ve karlısı (!) bulunursa alınacağına şüphem yok ne yapar eder alırlar :)

Samet İslamoğlu
05.08.2010, 22:46
Ersun Yanal göreve devam ediyor olsaydı Umut ile devam edeceğini düşünmüyorum (kaçırdığı goller ile Ersun Yanalın başını yedi çünkü :) ) ama tabii bu söylediğimin pek bir geçerliliği yok doğruluğu da yanlışlığı da ispatlanamaz.

umut ve benzeri futbolcular yani teknik kapasitesi düşük, "mücadeleci" , "hırslı" , "özverili" kaba tabir ile "hamal" tipli futbolcular bazı teknik adamların vazgeçilmezidir. Belki bu onların suçu değildir genel istek de bu yöndedir belki de.

bunun en güzel kanıtı da şudur, forvetin işi gol atmak ve asist yapmak ise Gökhan bu işi Umut'tan daha iyi yaptı. Rakamlarla ortada. Ancak o asık suratı, taca giden adamın arkasında faul yapmayışı, boşa koşularla enerjisini boşa harcamayışı onu bir türlü taraftarın gözünde "makbul" oyuncu kılmadı.

gökhanın oynadığı sene kaçan gollerin tüm faturası gökhana kesildi bunun en güzel örneği de stadlarımızdan eksik olmayan malum "fatih tekke" tezahüratlarının gökhanın gidişinden sonra kesilişidir. yani tek günah keçisi gökhanmış imajı verildi.

hal böyle iken de daha iyisini arzulanmayan bir taraftar kitlesi bulunmuşken daha iyisine daha masraflısına ihtiyaç duyulmuyor. ha gün olur da daha masraflısı ve karlısı (!) bulunursa alınacağına şüphem yok ne yapar eder alırlar :)

Kusra bakmayın ama ben Trabzonspor'a gelen teknik direktörlerin görüşlerini her zaman taraftarın görüşlerinin önünde tutarm.Çünkü idmanlardada o vardır futbolcuları hepimizdende iyi tanıyordur.Umut'u seçiyorsa Umut daha iyi olduğu içindir.
Gökhan konusuna gelince kaçırılan gollerin cezasının gökhana kesildiği falan yoktu.Çünkü ztn gökhanında Umut gibi 5te1 gol istatistiği vardı.Kendi kaçırıyordu zaten.Ne yapılsaydı Umut'a yüklenilip,Umut'un yaptığıo ekstra işlerin hiçbirini yapmayan gökhanmı savunulsaydı.Gökhanın sizi zamanında ne kadar deli ettiğinide gökhan başlığında defol yazmanızdan anlayabilirz=)
Fenerbahçe taraftarı bile ıslıkladı herifi.Yetenekli olmasına bişi demiyorum.Ama yeteneklerinin %50 sini dahi kullanmadı TRabzonspor için ben bu adamın neyini savunayım daha.En azından Umut sahip olduğu yeteneğin %100 ünü vermeye çalışıyor takıma.Oynatılıyor.Oynatılmakta onun suçu değil bence.
Ben 1 yıldır şurda Umut'u yerdiğiniz kadar forvet almayan yönetim başlığına gidin dedim herkese ama yeni yeni forvet bu senede hala alınmayınca ancak o başlığa geçmeye başladı bazı arkadaşlar.Yanlış anlama sözüm sana değil İlker =)

Anıl Caner
05.08.2010, 22:47

İlker saygı duymakla beraber baştan aşağı katıldığım hiç bir şey olmadığını belirtmek istedim.

Great White
05.08.2010, 22:54
hal böyle iken de daha iyisini arzulanmayan bir taraftar kitlesi bulunmuşken daha iyisine daha masraflısına ihtiyaç duyulmuyor.

Alıntı yapmadığım kısımlarda atıp durduğun kavaraları geçtim. Onlar senin ve türevlerinizin bilindik hezeyanları zaten:)

Hani sıkıştığınız yerde diyorsunuz ya "Biz aslında Umut' a giydirmiyoruz, onu buralarda savunmaya çalışan insanlara karşı muhalefet ediyoruz" diye..

Bana şimdi şu forumdan sadece 5 üyenin adını yazın ki bu üyeler "Bu takıma Umut Bulut' dan daha iyisi alınamaz" ya da "Bu takımın Umut' dan başka bir santrfora ihtiyacı yok" diyecek kadar kontrolden çıkmış olsunlar..

Hatta sadece sen değil, buralarda Umut Bulut' dan yana kuyruk acısı olan diğer hazımsız tayfa da yazabilir bu 5 üyenin adını. Neredeyse 30 bin üyesi olan bir forumda sadece 5 kişinin adını yazmak pek de zor olmasa gerek:)

Gerçekten böyle kişiler varsa tüm samimiyetimle yapılan bütün eleştirileri anlayışla karşılayacağıma da söz veriyorum..

Haydi bakalım, hodri meydan!

İlker ToSun
05.08.2010, 22:55
Kusra bakmayın ama ben Trabzonspor'a gelen teknik direktörlerin görüşlerini her zaman taraftarın görüşlerinin önünde tutarm.Çünkü idmanlardada o vardır futbolcuları hepimizdende iyi tanıyordur.Umut'u seçiyorsa Umut daha iyi olduğu içindir.
Gökhan konusuna gelince kaçırılan gollerin cezasının gökhana kesildiği falan yoktu.Çünkü ztn gökhanında Umut gibi 5te1 gol istatistiği vardı.Kendi kaçırıyordu zaten.Ne yapılsaydı Umut'a yüklenilip,Umut'un yaptığıo ekstra işlerin hiçbirini yapmayan gökhanmı savunulsaydı.Gökhanın sizi zamanında ne kadar deli ettiğinide gökhan başlığında defol yazmanızdan anlayabilirz=)
Fenerbahçe taraftarı bile ıslıkladı herifi.Yetenekli olmasına bişi demiyorum.Ama yeteneklerinin %50 sini dahi kullanmadı TRabzonspor için ben bu adamın neyini savunayım daha.En azından Umut sahip olduğu yeteneğin %100 ünü vermeye çalışıyor takıma.Oynatılıyor.Oynatılmakta onun suçu değil bence.
Ben 1 yıldır şurda Umut'u yerdiğiniz kadar forvet almayan yönetim başlığına gidin dedim herkese ama yeni yeni forvet bu senede hala alınmayınca ancak o başlığa geçmeye başladı bazı arkadaşlar.Yanlış anlama sözüm sana değil İlker =)

Zaten gökhan bu takımın ideal santraforuydu gibi bir iddaam yok benim ancak tek söylediğim yollanacaksa ikisi de yollanmalıydı, biri yollanacaksa bu umut olmalıydı.

dökhan en azından kötünün iyisiydi :)

hadi "gökhanın talibi vardı umutun yoktu" sözünü de sözleşme feshetmenin kulübe maddi külfeti açısından bir yere kadar anlardım ancak 3 sene daha kontrat uzatmak akıl işi değil.

son kısma gelince o eleştirinin muhattabının ben olmadığıma ben kendim zaten adım gibi eminim ama bunu belirtmek düşünceli bir davranış. teşekkür ederim :)

iyi akşamlar

İlker ToSun
05.08.2010, 22:57
İlker saygı duymakla beraber baştan aşağı katıldığım hiç bir şey olmadığını belirtmek istedim.

canın sağolsun Anıl.

keşke her katılmayan senin gibi olsa :)

sağolasın

crazyman_61
05.08.2010, 22:58
umutun Trabzonspor için yeterli bi forvet olmadığını görmemek zor değil
bu saatten sonra umut değişmez aynı pozisyonlarda aynı şeyleri yapacaktır

Ha-kan
05.08.2010, 23:01
avni akerde ilk haftalardan itibaren yuhalayacağım oyuncu

Anıl Caner
05.08.2010, 23:04

mükemmelsin adamım. helal.

Great White
05.08.2010, 23:04
Gerçekten böyle kişiler varsa tüm samimiyetimle yapılan bütün eleştirileri anlayışla karşılayacağıma da söz veriyorum..

Haydi bakalım, hodri meydan!

Bu lafımın arkasında olmakla beraber şunu da eklemeden geçemeyeceğim bak..

Hadi o şekilde düşünen 3-5 fanatiğin olduğunu var sayalım..

"Ulan Umut' un günahı ne" diye sorarlar adama..

İlker ToSun
05.08.2010, 23:12
.
Bana şimdi şu forumdan sadece 5 üyenin adını yazın ki bu üyeler "Bu takıma Umut Bulut' dan daha iyisi alınamaz" ya da "Bu takımın Umut' dan başka bir santrfora ihtiyacı yok" diyecek kadar kontrolden çıkmış olsunlar..

Hatta sadece sen değil, buralarda Umut Bulut' dan yana kuyruk acısı olan diğer hazımsız tayfa da yazabilir bu 5 üyenin adını. Neredeyse 30 bin üyesi olan bir forumda sadece 5 kişinin adını yazmak pek de zor olmasa gerek:)

yahu ben mi anlatamıyorum yoksa karşımda muhalefet etme çabasından okuduğunu anlamayan birisi mi var çözemedim.

benim tek derdim daha doğrusu bana dert falan olmaz tek tespitim şu

bu başlığı saçma sapan diyaloglar bütünü haline getiren şey bu forumu sadece umuta hakaret etmek üzere kullananlardan ziyade fikirlerini beğenmeyenlerin fikirlerine karşı çıkmaktansa o kişilerin kişiliğine kendi boylarını aşan laflar eden kimselerdir ve bunu da güya "takımının oyuncusunu savunmuş olmak" tarzından hamasi boyutlara taşımak da cabası.

buraya en azından benim yazdığım eleştirilerin çoğunluğu aslında umuta değil onu saçma şeylerle savunanlaradır.

burada bunları kimlerin yaptığının hiçbir önemi yoktur zaten bu takıma umuttan daha iyisinin lazım olduğu bilincine kavuşan her insan başkasının eleştirisine de sadece fikirler düzeyinde karşı gelerek muhalefet eder onun dışında kalanlar da ya bu bilince ulaşamayanlardır yada bu bilince sahip olduğu halde kendine burada enteresan roller biçme hevesinde olan zayıf karakterlerdir.

Great White
05.08.2010, 23:19
Bırakalım şimdi köçek havasını. Şu aşağıdaki postlar kime ait:)

Polemik istiyorsan sabaha kadar kralını yaparım. Ben kartları açık oynuyor ve direkt sadede geliyorum gördüğün üzere..

Ben şu forumda şimdiye dek en azılı Umut savunucularından dahi "Umut' dan başka bir santrfora ihtiyacımız yok" denildiğine şahit olmadım. Ama "Elimizdekilerin en iyisi bundan ibaret" diyene çok rastladım, ben de dahil. Varsa o şekilde düşünenler buyrun yazın yahu; çok mu zor?

Ama ben Yönetim başlığında ya da transfer topiğinde üç beş mesajı olmadan ömrü hayatını bu başlıkta 7/24 Umut' a salya sümük saldırarak geçiren türlü türlü tiplemeler görüyorum..

Hem de çok önemli bir Süper Kupa finaline sadece 2 gün kala..

İlker ToSun
05.08.2010, 23:24
alıntıladığın iki mesajı neden seçtin bilemedim, aralarında tezat bulduysan çok gülerim, gerçi gülüşüm ilk de olmaz son da olmaz.

"Ama ben Yönetim başlığında ya da transfer topiğinde üç beş mesajı olmadan ömrü hayatını bu başlıkta 7/24 Umut' a salya sümük saldırarak geçiren türlü türlü tiplemeler görüyorum.." cümlesine gelirsek bunu bence bana söylemiş olma zira söz uçar yazı kalır derler. ileti geçmişim ortada.

ayrıca öbür türlü muhabbete girersen de benim buraya en az 5 defa yazmış olduğum "umut bulut olayının en msaum figürü umutun kendisidir" yazıları fena bozar seni.

bana yanlış yerden muhalefet yapıyorsun, taktiğini değiştir bence :)

Emre7
05.08.2010, 23:30
haca gttiğnde üsüman şeytanı bu kadar taşlamıyordur...
yuh size

KUTADGU
06.08.2010, 02:07
Kendi adıma bir uğur yazısı daha.

Umut'um.

Kupayı almak için oyna.
Arkadaşlarına yardımcı olmak için oyna.
Trabzonsporu hiç tek başına bırakmayan taraftar için oyna.
Savaş, hırpala, coştur, canından bezdir rakibi.

Umut.
Gol at, goller at, gol attır.

Umut
Maçı kazandır, kupayı kazandır.

Umut!
Güldür yüzümüzü.

Umut!
İnanıyorum

Umut!
İnanıyorsun biliyorum.

Allah yardımcın olsun.

Orhan Kahraman
06.08.2010, 03:12

Kime , ne kazandıracak bu ?

ensar6161
06.08.2010, 08:31

eksik olsun sen ve senin gibiler.....

sedatalis82
06.08.2010, 08:52
olm umut bizi sana mahküm edenler utansın

Ozan Yazıcı
06.08.2010, 09:02
Burada Umut' savunanlar, Umut bizi her kahrettiğinde onun kadar sizlerin de kulağını çınlatacağımı iyi bilin.
Ve evet, bizi Umut'a mahkum edenler utansın. Ama kardeşim hırsızın hiç mi suçu yok, Umut'un kendisi de utansın. Sınırlı yetenekleriyle çöreklenmiş takıma, bizden ayrılırsa ancak bir asansör takıma gidebileceğini biliyor, o yüzden hiç sesini çıkarmıyor beyefendi. Umut kendi yeteneksizliği ve kişisel çıkarları uğruna 26 yıldır şampiyonluk bekleyen bir camianın şampiyonluk hayallerini baltalayan bir futbol fakiridir. Şu adamı savunup durmayın, adamı ayar etmeyin.

Great White
06.08.2010, 10:01
bana yanlış yerden muhalefet yapıyorsun, taktiğini değiştir bence :)

Sana ve senin gibilere niye muhalelefet edeyim yahu!

Çok basit bir soru sordum, cevap falan yok hala ortada. Bolca patinaj var ama..

Daha iki post önce "hal böyle iken de daha iyisini arzulanmayan bir taraftar kitlesi bulunmuşken daha iyisine daha masraflısına ihtiyaç duyulmuyor." demişsin.

Dediğin gibi söz uçuyor, yazı kalıyor bak:D

Ben de soruyorum, "hani nerede o taraftar kitlesi?"

Hem de ne insaflıyım ki, sadece 5 kişi çıkarmanızı istedim şuradan dediğin şekilde düşünen..

Gene de cevap yok. Hey gidi..

Ozan Yazıcı, "Buralarda Umut' u savunup da adamı ayar etmeyin" falan diyorsun ya, senin rot balans ayarın bozuksa yapılacak bir şey yok. Ön takımlara bir baktırıver bence. Abuk subuk sesler geliyor da:)

İlker ToSun
06.08.2010, 10:23
Daha iki post önce "hal böyle iken de daha iyisini arzulanmayan bir taraftar kitlesi bulunmuşken daha iyisine daha masraflısına ihtiyaç duyulmuyor." demişsin.

Ben de soruyorum, "hani nerede o taraftar kitlesi?"

Hem de ne insaflıyım ki, sadece 5 kişi çıkarmanızı istedim şuradan dediğin şekilde düşünen..

Gene de cevap yok. Hey gidi..

o cümledeki taraftar kitlesinin nerede olduğunu zaten o mesajın kendisinde açıkladım.

umutu savunanların bu sayfalarda "umuttan daha iyisinin gelmesi gerektiğini biz de biliyoruz" diyerek iyisini alın mesajı vermiş olmaz

mesaj stadlarda verilir

umut ve gökhan birlikte oynadıkları sene ikisi birden kaçırdıkları goller ile Ersun Yanal'ın başını yediler. Ve o sene avni akerdeki her maçımızı "Fatih Tekke" tezahüratları eşliğinde oynadık bilhassa da kaçan gollerden sonra. Ardından kötü ikiliden iyi olan gökhan yollandı ve stadlarımızda "fatih tekke" tezahüratı yok denecek kadar düşük bir seviyeye indi hatta bıçak gibi kesildi.

en basitinden burada taraftarın verdiği mesaj neydi

"kaçan gollerin tek sorumlusu gökhandır, biz gökhanın kaçırdığı gollerden rahatsız oluyoruz"

o çok takıldığın cümlede kimlerin kastedildiğini aynı mesajda söylüyorum zaten ancak o cümleyi cımbızla çekersen bütün anlamı altüst etmiş olursun.

aynı niyetle ben de sana derim ki kuranda "namaza yaklaşmayınız" yazıyor ne iş bu ? o cümleyi tek başına çekersen anlayamazsın oysa o cümlenin de öncesinde "abdest almadan" yazar

seninki de o misal :)

Great White
06.08.2010, 10:41
He şimdi forumdaki taraftarlar da bitti, elde kalan son dayanak tribündeki taraftar mı oldu yani?

Ha pardon, o da yetmedi namaz niyaza girdik iyi mi? O kısmı sen Erdal Hoca' ya danış bana değil :))

Verdiğin örnek alakasız. Ben senin cümleni falan kırpmadım, olduğu gibi alıp koydum ve sonra da cevabını veremeyeceğini zaten bildiğim bir soru sordum. Neyse; tekrar tekrar aynı soruyu sorarak seni daha fazla taciz edecek değilim, sana değil okuyana yazık:D

Kaldı ki o tribündeki bir kısım taraftar da tam senin kafanda aslında. Kupa finalinde en kritik golümüzü atan Umut bir hafta sonra gazozuna yaptığımız Denizli maçında oyundan alınırken senin zihniyetindeki bir kısım taraftar kitlesi kalktı Umut' u yuhaladı..

Ama o beyhudelerin bir tanesi dahi Yönetim' e zırnık tepki göstermeyi akıl edemedi. Diyeceğim o ki, kukla ile uğraşacağınıza kuklacıyı vurmayı deneyin. İşte o zaman yaptığınız muhalefet, şuralara döktüğünüz onca yazı belki bir halta yarar..

Haydi selametle..

İlker ToSun
06.08.2010, 10:45
Ama o beyhudelerin bir tanesi dahi Yönetim' e zırnık tepki göstermeyi akıl edemedi. Diyeceğim o ki, kukla ile uğraşacağınıza kuklacıyı vurmayı deneyin. İşte o zaman yaptığınız muhalefet, şuralara döktüğünüz onca yazı belki bir halta yarar..

şu paragrafla finali yapalım, zaten sıkıntı bu.

bu uğurda polemiğe girip parmaklarını yorduğun adam yani ben yönetime tonla eleştirisi olan ve bunu da bu sayfalarda tonla dile getiren bir adamım. yani bu eleştirinin muhattabı ben değilim. ben de sana diyorum ki senin kendine gerekçe yaparak muhalefet edeceğin kesimde değilim ben.

sen bence git yönetime gıkını çıkarmadan sadece umuta sallayanlara sar :)

çünkü karşındaki kişi hem yönetime sallayan hem de buradaki eleştirileri ile umuttan ziyade bir "zihniyete" sallayan bir taraftar :D

selametle

Anıl Caner
06.08.2010, 16:43
Anfield Road'da kafa golün var Umut :)

Ozan Yazıcı
06.08.2010, 17:08
Umut'un hava topu zamanlaması İngiliz taraftarları mest edecektir..

Tayfun
06.08.2010, 17:08
Anfield Road'da kafa golün var Umut :)

Vurdurursalar o kafayı !

Ömer SEVİNÇ
06.08.2010, 17:25
Siz bir vurdursanız belki vuracak.

futbalski60
06.08.2010, 17:35
http://www.ajansspor.com/resimv3/sercan_umut_nikeTotal90TracerPL.jpg

KÖKSAL AYDIN
06.08.2010, 17:35
Umut!

Doğuştan bitik bazı kişilere verilebilecek en büyük cevap için bulunmaz bir fırsat çıktı karşına.

Bunu çok iyi değerlendirip gereken dersi vereceğine inanıyorum.

Allah yardımcın olsun!

Onur Civelek61
06.08.2010, 17:37
Umut :D Liverpool :D

Y-DRMS
06.08.2010, 17:53
Umut top mu sana çarpar golur sen mi top'a çarpar gol atarsın bilmem ama sen bu liverpool'a gol atarsın hadi bu sene senin senen olsun.

Hüseyin Hatırlı
06.08.2010, 18:05
Haydi göster kendini Umut tüm dünyaya... Kontralarda sakin ol, gücünü kullan yeter..

Zafer Fidan
06.08.2010, 18:20
Anfield Road u salliyacak! :-) Ironi yapmiyorum.

Ha-kan
06.08.2010, 20:11
sallayacağı tek yer,kalelerin dış fileleri olur.kendisi gol kaçırma uzmanı olduğu için

Oğuz B.
06.08.2010, 21:16
Bursa-Fener-Liver hattında bol şans Umut.. ;)

Anıl Caner
06.08.2010, 21:22
Boş zihniyetli Trabzonspor taraftarının yaptığı markajı bu adama 6-7 yıldır süper ligde kimse yapmamıştır.

Ahmet KESKİN
06.08.2010, 22:20
ula bakmısın umut liverpool a üç gol atıyor hemen satıyoruz ondan sonra chelseye ikinci drogba diyeeee

Ha-kan
06.08.2010, 22:51
kendisini drogbaya benzeten umut bulut bakalım liverpool'a karşı ne yapacak :)

Armağan Dere
07.08.2010, 00:55
Umut bize turu getirecek golü ya da golleri at ciddi sölüyorum sana burda bir daha hiçbişey yazmıyacağım bunu içten sölüyorum..ama bir kaçırırsak turu elimizden...şunu düşün bu takım bu maçta bana en az 5 pozisyon yaratamayacağını düşünerek bu maça hazırlan..''gol vuruşlarım iyi deme''..hadi göreyim

hamucera
07.08.2010, 01:44
kendisini drogbaya benzeten umut bulut bakalım liverpool'a karşı ne yapacak :)

sen o röportajı kulaklarınla mı dinledin yoksa başka bir yerinlemi,

Umut orada hırsımı benzetiyorum dedi kendimi demedi

yakarcı
07.08.2010, 02:06
umut senden gol bekliyorum bursaya döşe golleri =)) hadi canım benim

ensar6161
07.08.2010, 09:16
Umut!

Doğuştan bitik bazı kişilere verilebilecek en büyük cevap için bulunmaz bir fırsat çıktı karşına.

Bunu çok iyi değerlendirip gereken dersi vereceğine inanıyorum.

Allah yardımcın olsun!

bu millet nankördür...sanki o cevabı türkiye kupası finalinde vermedi mi...???burda ciğerci kedisi gibi Umut'un başarısızlığını bekleyenler bugün olmasa haftaya olmasa birgün gene çıkacaklar ortada miyavlayacaklar....

Harun-61
07.08.2010, 09:43
Umut bu aksam en az 2 gol bekliyorum...

Kupa bizim...

Kıvanç Çuvalcı
07.08.2010, 11:54
Kendi takiminin bir oyuncusuna dusmanmis gibi davranan taraftarlik zihniyetini anlayamiyorum,kendi takiminin oyuncusu senin formani renklerini tasiyor senin basarili olman icin ama iyi ama kotu mucadele ediyor sen kalkmis akla mantiga gelmeyen sebeplerden oyuncunu her platformda sahip cikmak yerine asagiliyorsun.....Kime ne faydasi var,amaciniz ne?...Kufurle yuhlamayla oyuncu motive edebilcegini dusunen bir taraftarlik kulturunden geliyoruz ne olucakti ki?

Armağan Dere
07.08.2010, 11:54
bu millet nankördür...sanki o cevabı türkiye kupası finalinde vermedi mi...???burda ciğerci kedisi gibi Umut'un başarısızlığını bekleyenler bugün olmasa haftaya olmasa birgün gene çıkacaklar ortada miyavlayacaklar....

şimdi yönetici arkadaşlar bu mesaj hakaret içermiyor...ama benim bu arkadaşa karşılık yazdığım o mesaj hakaret içeriyor...ki o gün bana yazdığı mesaj üstüne yazdım onları....ceza verilecekse bu arkadaşa da verilmelidir

Süleyman Eruyar
07.08.2010, 12:10
Hadi oğlum , güveniyoruz sana..

Berk
07.08.2010, 13:35
Liverpool maçlarında gol veya goller atıp turu geçtiğimiz takdirde kendisini bir daha eleştirmemeye yemin ettiğim futbolcu..

61_ts
07.08.2010, 13:38
100% golü var bugün bursaya....89.da

Cemalettin Taşkın
07.08.2010, 13:42
hadi bakalım umut sezonu gole aç ve devamı gelsin.

FC-ST-PAULI-61
07.08.2010, 14:19
haydi umut seni sevmesemde destek zamani geldi golü var bugün

DeAgLeMaNyAq
07.08.2010, 16:21
Umarım Jaja'nın gelişi Umut'u da hırslandırır. Aksi takdirde moralmen çöküşü onu direk ikinci plana attırır...

ensar6161
07.08.2010, 17:10
Umut bize turu getirecek golü ya da golleri at ciddi sölüyorum sana burda bir daha hiçbişey yazmıyacağım bunu içten sölüyorum..ama bir kaçırırsak turu elimizden...şunu düşün bu takım bu maçta bana en az 5 pozisyon yaratamayacağını düşünerek bu maça hazırlan..''gol vuruşlarım iyi deme''..hadi göreyim

bravo be Armağan...işte böyle olumlu ol pozitif ol biraz...Göreceksin o zaman herşay daha güzel olacak...

M.S.SOFU
07.08.2010, 17:52
jaja nın gelişi umuta yarayacak

adam artık gol kaçırsa da öyle bakmayacak

beğenmiyorsanız yeni adam aldınız onu oynatsaydınız der

iyi oldu bu transfer ilaç gibi gelir umuta

Ha-kan
07.08.2010, 21:21
umut bulutun olmadığı bir maç ne zevkle izleniyor Allah'ım sana şükürler olsun:D

Ha-kan
07.08.2010, 22:03
Teofilo'nun golleri...
Yeni gelen forvet...

umuta bu akşam uyku yok.kabuslar görmeye başlar:D:D

umutsporlulara geçmiş olsun:)

albatros
07.08.2010, 22:35
Umut başka bir takımın oyuncusu da ben mi bilmiyorum?
Umut-Teofilo ikinize de teşekkür ederim.
FORZA TRABZONSPOR!

Ahmet Ocak
07.08.2010, 23:07
oohhhhhhhh dunya varmıssss be umutsuz hayat ne guzelmıs 2. golde teonun yerınde olsaydın topa nasıl vururdun cok merak edıyorum

Bülent Bayraktar
07.08.2010, 23:08
Bir oyuncu yedek kulubesine bu kadar yakışmaz yaw...(aynen devam)

Recep Orhan
07.08.2010, 23:24
umuta mahkum olmamak ne güzelmiş ya şimdi o formayı haketmesi lazım sadece koşarak değil gol de atarak

gustavo_colman
07.08.2010, 23:28
bi adamı överken diğeri yermek olmaz :)

FC-ST-PAULI-61
07.08.2010, 23:37
umut suz yari sahayi gecemiyoruz diyenlere kapak olsun

mehmetdoğan
07.08.2010, 23:39
jaja da geldi mi sana forma falan yok umut

FC-ST-PAULI-61
07.08.2010, 23:40
insallah abi insallahhhhhh

M.S.SOFU
08.08.2010, 00:08
ulan sanki umut bizim takımımız oyuncusu değil fb nin oyuncusu

biraz edep adap ahlak bilen takıma bunca yıl hizmet etmiş bir oyuncuya bunları söylemez

ahlaksızlar

FC-ST-PAULI-61
08.08.2010, 00:13
Bircok kisi Teo ya haksizlik yapti Umut varken Profiloya gerek yok diyenleri gördüm.Umut bizim oyuncumuz tabi.Ama adami abartmayin

Colakoglu
08.08.2010, 00:14
Bencede umut takimda kalmali ama forma bence teo ve jajanindir artik, iyi bir alternatif umut

M.S.SOFU
08.08.2010, 00:15
adamı abartan yok

sadece insanların emeklerine saygı duyun

umut sanki her gün kulübün camına taş atıp kaçıyormuş gibi konuşuyorsanız

hiç birşeye değilse bile emeğe saygınız olsun

adam elinden geleni yapmaya çalışıyor

siz adamın emeğine bok atmaktan başka ne iş yapıyorsunuz

mehmetdoğan
08.08.2010, 00:18
adamı abartan yok

siz adamın emeğine bok atmaktan başka ne iş yapıyorsunuzsadece forma yok dedim bunda ne var bilader.ahlaksız lafın kime onu söle bakim

M.S.SOFU
08.08.2010, 00:24
hayırdır bileader kan mı dökecen?

zafer6161
08.08.2010, 00:26
teo için sevindim,umut için üzüldüm
efsanenin bittiği gündür,ama dış sahalarda bence umutla başlamalıyız

İslam Sezer
08.08.2010, 00:27
valla adam maç sonu güldü oynadı herkesi kutladı.hiçte kabus görür bir hali yoktu umutun.
umut Trabzonspor taraftarının sessiz çoğunluğu seni biliyor dostum.
bak yaşım senden büyük beni iyi dinle,burdaki veya sağ soldaki olumsuz tıkırtılara kulaklarını tıka.
çoğunluk seni seviyor olmadı en azından saygı duyuyor emin ol bundan.
sen yoluna devam et.maçta veya kulübede farketmez.hazır ol heran.Trabzonspor için.
Profesyonellik için.Sen de iyi bir profesyonel oyuncusun.Aynen devam et.

mehmetdoğan
08.08.2010, 00:27
hayırdır bileader kan mı dökecen?
kan mı istiyon

M.S.SOFU
08.08.2010, 00:30
valla sen istiyon galiba
bilader milader

mehmetdoğan
08.08.2010, 00:33
valla sen istiyon galiba
bilader miladerahlaksız lafın kime?ulu orta millete hakaret sallama.

Kadir
08.08.2010, 00:35
Mutluyum lan.. Umutsuz bir Trabzonspor'a doğru!

Emrah KabuL
08.08.2010, 00:36
Hakeden formayı giyer beyler..

Teofilo birazcık daha güçlenirse bir daha da formayı bırakmaz..

Kusura bakma Umut :)

M.S.SOFU
ahlaksız lafın kime?ulu orta millete hakaret sallama.
ahlaksız lafım umuta ulu orta hakaret edenlere

umut kötü bir topçu olabilir ama bunca emek varken ortada adama hakaret etmenin anlamı yok

bunu şu şekilde söylemeliyiz bence:umut kötü bir futbolcudur

ya da bunun türevi

adam kötü olabilir

bunu kabul ederim

ama emeğe saygısızlık umuta hakaret hele ki o formayı üstüne geçirmiş bir futbolcuya hakaret bence ahlaksızlık olarak nitelendirilir.

Hüseyin Hatırlı
Maçın ilk yarısında gözlerim Umut'u aradı... Ancak Teofilo Umut da olmayan şey 'şansının' sayesinde güzel bi maç çıkardı. Ne olursa olsun 2 li forvetten birinin Umut olacağını düşünüyorum.

.....
08.08.2010, 00:37
Umuta olan kininiz biter inşallah!...

Samet Yildirim
08.08.2010, 00:38
Umut calisarak geri alabilir formayi kendisine bagli yani..

Fakat isi zor bide Jaja geldi...

Recep Orhan
08.08.2010, 00:39
adamı abartan yok

siz adamın emeğine bok atmaktan başka ne iş yapıyorsunuz

senin mantıkla sen de umutu yalamaktan başka bişey yapmıyosun.. sakin ol şampiyon.. hayır umut bulutsan veya akrabası falansan bilelim o zaman iş değişir tabi...

Recep Orhan
08.08.2010, 00:41
ahlaksız lafım umuta ulu orta hakaret edenlere

umut kötü bir topçu olabilir ama bunca emek varken ortada adama hakaret etmenin anlamı yok

bunu şu şekilde söylemeliyiz bence:umut kötü bir futbolcudur

ya da bunun türevi

adam kötü olabilir

bunu kabul ederim

ama emeğe saygısızlık umuta hakaret hele ki o formayı üstüne geçirmiş bir futbolcuya hakaret bence ahlaksızlık olarak nitelendirilir.

ben hakaret falan göremiyorum hakaretten kastın ne mesela bugün yazılan mesajlardan birini örnek göster bilelim.. çok ama çok alıngan davranıyosun bu da bırak umut kötü demeyi en ufak eleştiriyi bile kabullenemediğini gösteriyor

Ali İhsan
08.08.2010, 00:42
Umut çalışmaya devam, artık kadroda banko yoksun, rakiplerin bir değil iki değil.

Tecrübeli oyuncu sıfatıyla takıma saha içinde ve dışında olumlu katkı vereceğini umuyorum.

M.S.SOFU
08.08.2010, 00:45
ben hakaret falan göremiyorum hakaretten kastın ne mesela bugün yazılan mesajlardan birini örnek göster bilelim.. çok ama çok alıngan davranıyosun bu da bırak umut kötü demeyi en ufak eleştiriyi bile kabullenemediğini gösteriyor
bak mehmet doğan adlı arkadaşla özelden yazdığım mesajı aynen yazıyorum

olay şu

''yok lafım sana değil ki

bende umutu sevmem
hatta bana bıraksan kadrodan kesik yer

ama bazı yazıları görünce delleniyorum

adam çıkmış
kütük,kazma,yontulmamış odun v.s.
bir çok kez böyle yazılar gördüm

umutun forma giymeye hakkı olmadığını söylemen kadar doğal bir hak yok

hatta gel burada teknik analizini yapalım

ama kütük odun gibi laflar çıldırtıyoru beni

lafım sana değil
lafım sadece umuta hakaret edenlere

hakaretten kastım ima olarak da değil adam direk yazıyor buraya odun kütük kazma kürek diye

onlara

yoksa sen taraftarsın tabi eleştireceksin
bu senin hakkın
hatta arandada küfür et sabaha kadar

ama benim kızdığım burayı başka kişilerde okuyor
gazeteciler v.s.

trabzonsporun ve taraftarın kötü reklamı oluyor

hemen fanatik fotomaçta ertesi günü bunlar bir şekilde karşımıza çıkıyor.

eğer futbolcuya biz hakaret edersek istanbul yav.akları neler yapmaz gerisini sen düşün

bireysel bir durum yok yani ''

Recep Orhan
08.08.2010, 00:52
@sofu biz de umuta mahkum olmaktan kurtulduğumuz için seviniyoruz zaten kişisel birşey de yok. daha iyi oynasın, mevkisinin hakkını daha çok versin o oynasın. formda olduğu zaman kimse umuta birşey demiyor zaten. ama şöyle bir mesajlara baktım son iki günde kimse açık açık bırak hakareti dalga bile geçmemişken pat diye orta yere hakaret yağdırman olmamış..

AYYILDIZ
08.08.2010, 01:06
Adam oynamadi bile rahat birakalim.Umut su an her takima lazim adam.

TheRapZoNe
08.08.2010, 01:06
Taraftarı Trabzonspordan soğutan umut bulutun son günlerinin başlangıcı oldu bu akşam.umarız devre arasında kovulur ve böyle bir oyuncu gelecekte Trabzonspor kulüp kapısından içeri bir daha girmez...

Uğur Ö.
08.08.2010, 01:07
Bu saatten sonra kadroda derinlik dışında bize vereceği katkı olacağını sanmıyorum.

Selman61
08.08.2010, 01:13
Bençe 2 forvet oynamalıyız.
Futboldan pek anlamam iyi yorum yapamam, iyi gözlemci yorumcu da değilim ama bence Umut'un enerjisi Teo'nun da daha iyi olmasını sağlar :)
Umutu bir de orta saha da denesek nasıl olur acaba :) :D

Mehmet Fatih Silik
08.08.2010, 01:38
In$allah seni kaybetmeyiz...:)

yakarcı
08.08.2010, 01:50
arkadaşlar umut seneye gider çünkü trabzon çok iyi golcü aldı

Hqmi
08.08.2010, 01:52
Yedekte oturur artık.

Ömer TOPAL
08.08.2010, 02:08
arkadaşlar umut seneye gider çünkü trabzon çok iyi golcü aldı

e sende zil takar oynarsın....

Mira_61
08.08.2010, 02:10
Can'sın sen.;)
Yeni golcü gelmesi ve Teo'nun da form tutması senin de iyi olmanı sağlayacak.Sen o formaya yakışıyorsun.Çünkü onu dibine kadar terletiyorsun.;)

sefatoyer
08.08.2010, 02:11
Can'sın sen.;)
Yeni golcü gelmesi ve Teo'nun da form tutması senin de iyi olmanı sağlayacak.Sen o formaya yakışıyorsun.Çünkü onu dibine kadar terletiyorsun.;)
:):alkış::alkış::alkış:

reisoğlu61
08.08.2010, 02:44
sana gerek kalmadi umutum

DeAgLeMaNyAq
08.08.2010, 05:32
Umut, Ersen Martin döneminde de sık sık yedek oturuyordu. Buna alışacaktır moralini bozmamalı aksine daha da hırslanmalı. Takımın başarısı için de Teo ve Jaja'ya destek olmalı...

Emrah KabuL
08.08.2010, 09:40
İlk yarı bittikten sonra Umut oyuna girmeli dedim.. Çünkü Teo fiziksel açıdan yeterli değildi.. ama burada tebrik etmek gerekir ki, Şenol Hoca Teo'yu oyundan almadı ve hem futbolcunun kendine hem de kupanın bize gelmesini sağladı..

Ayrıca ne kadar savunsam da Teo'nun atmış olduğu 2.golü Umut atamazdı ne yazık ki.. öyle tahmin ediyorum.. pozisyona girerdi ama o topu aşırtma yapmazdı sanırım :)

Neyse yine de Umut Bulut bize lazımdır.. yedekliği de sorun edeceğini sanmıyorum.

tslover
08.08.2010, 10:36
Bu tarz mesajları aslında kaale almamak lazım ama Teo 3 atınca Umut'u bu kadar çabuk silecek kadar futboldan anlayan taraftarlara bu kardeşimiz özelinde birkaç şey söylemek istiyorum.Öncelikle Umut hiç mi bu takımda 3 tane atmadı bu agresiflik neden.Umut bu takımda oynayacak istesenizde istemesenizde.yarın öbür gün Teo yada başka birisi gol kaçırmayacak mı o zaman ne yazacaksınız çok merak ediyorum.

mehmetdoğan
08.08.2010, 11:07
Bu tarz mesajları aslında kaale almamak lazım ama Teo 3 atınca Umut'u bu kadar çabuk silecek kadar futboldan anlayan taraftarlara bu kardeşimiz özelinde birkaç şey söylemek istiyorum.Öncelikle Umut hiç mi bu takımda 3 tane atmadı bu agresiflik neden.Umut bu takımda oynayacak istesenizde istemesenizde.yarın öbür gün Teo yada başka birisi gol kaçırmayacak mı o zaman ne yazacaksınız çok merak ediyorum.

umut gerçekten iyi bir insan bunu biliyorum ve formasını da sonuna kadar terlettiğinden şüphem yok ama yıllardır bir taraftar olarak gür saçlarımın dökülmesidir umut bulut.
Allah aşkına daha ne kadar beklicez umutun sınıf atlamasına eğer ki trabzonspor büyük takımsa kesinlikle forveti umut bulut olmamalı diyorum ve bunu söylicek binlerce trabzonspor taraftarı var eğer onlar futbolu bilmiyorsa varsın ben de bilmez olayım.

yorumlarım tamamen umutun futbolculuğunadır yoksa gerçekten benim kişliliğini sevdiğim ender futbolculardandır kendisi.
biraz eleştiriye tahammülümüz olsun acizane fikrim ..selametle

Armağan Dere
08.08.2010, 12:38
Liverpool maçına kadar susuyorum Umut kendi kendime söz verdim..önceki yazdığım mesaj aynen geçerlidir

hamucera
08.08.2010, 12:53
umut suz yari sahayi gecemiyoruz diyenlere kapak olsun

Umutsuz yarı sahayı geçemiyorz demedik hiç bir zaman Umutsuz pozisyona giremiyoruz diyorduk ve dediğimizde yine haksız çıkmadık. İlk yarı pozisyon fakiriydik resmen, 2. yarı gol gelene kadar da yine pozisyon yoktu, golden sonra iyice açıldı bursa,

Bu arada Teo'yu da övmemek olmaz, gollerde güzel yerlerdeydi, Umut yedek olsun önemli değil benim için her zaman enerjisi ile takımı ateşleyecek bir yedek oyuncumuz olması faydalıdır

BiZe HeR YeR 61
08.08.2010, 15:38
Umutsuz yarı sahayı geçemiyorz demedik hiç bir zaman Umutsuz pozisyona giremiyoruz diyorduk ve dediğimizde yine haksız çıkmadık. İlk yarı pozisyon fakiriydik resmen, 2. yarı gol gelene kadar da yine pozisyon yoktu, golden sonra iyice açıldı bursa,

Bu arada Teo'yu da övmemek olmaz, gollerde güzel yerlerdeydi, Umut yedek olsun önemli değil benim için her zaman enerjisi ile takımı ateşleyecek bir yedek oyuncumuz olması faydalıdır
:):):):):):)

BiZe HeR YeR 61
08.08.2010, 15:39
Umutun bu takımda kalması için TRABZONSPOR'un atletizme el atması lazım..:)

Samet İslamoğlu
08.08.2010, 17:28
Umutun bu takımda kalması için TRABZONSPOR'un atletizme el atması lazım..:)

İmzandaki Yattaranın bu takımda kalması için ne yapması lazım peki.Amigo olmasımı?Son 2 sezondur amigoluğu futbolculuktan daha iyi yapıyorda kendisi.

Nazlı Ayaz
08.08.2010, 18:06
Biz Trabzonspor taraftarları için önemli olan takımımızın başarısı...Teofilo'yu takdir etmeyiz demeyiz ya da diğer futbolcuları lütfen yalış anlaşılmasın...
Umut da elinden gelenin eniyisini yapmayı hedefleyen bir futbolcu...:alkış::alkış:
Sonuç olarak kazanan Trabzonspor:):)

Anıl Caner
08.08.2010, 18:15
Teo'nun attığı 3 gol geri dönüşümü olmayan bir Umut sevdalısı olarak beni çok sevindirdi.

Teofilo'ya dair görüşlerim hiç bir değişim göstermedi. Saha içi takıma olan katkısı, hatta uzun vadede skora olan katkısı bence Umut'un yarısı kadar olamaz. Bu işin bencesi tabi.

Umarım yeni gelen Jaja da çok üst düzey top oynar. Teo da son vuruşlar haricinde takım oyununa dair bir şeyler yapar. Umut da bizim beğendiğimiz, istediğimiz standartlarda olur ve mükemmel bir sezon geçiririz.

Amin.

Teofilo'nun attığı gollerden sonra gelip Umut'un sayfasına saydıranlar da kusura bakmasınlar ama bildiğin beyinsizlik yapıyorlar.

Bu mesajı kendisine hakaret olarak algılayanlar lütfen şikayet etsinler ben de ceza alayım.

Trabzonspor'un başarısını değil de Trabzonspor için hizmet eden bir adamın başarısızlığını Allah'tan dileyen gereksizlerin benim takımımı tutması rahatsız ediyor.

Söylemesi çok kolay. Bak ben hat-trick yaptığı maçtan sonra bile söyleyebiliyorum. Bence Teofilo iyi bir futbolcu değil, kolay kolay da olacak gibi gözükmüyor. Ama kendisinin atttığı gollerde stadyumda yaşadığım sevinçleri forumdaki arkadaşlarım bilir, ismini nasıl boğazımı yırta yırta bağırdığımı da. Olur da bir gün Trabzonspor'dan ayrılırsa da hakkında hep iyi şeyler düşüneceğim bundan sonra hiç gol atmasa dahi.

Trabzonsporlu olmanın ne demek olduğunu biraz iyi analiz edin.

Umut'u beğenmeyenler bunu yapabilir. Zor değil hakikaten.

demir
08.08.2010, 18:18
Bana katılır mısınız bilmiyorum, fakat Umut yedek oturulması gereken bir futbolcu değil benim için. Değil çünkü son zamanlarda Trabzonspor için bu kadar hırslı, içten, birşeyler yapabilmek uğruna kendi yeteneklerinin bile üstüne çıkabilmek için çaba sarfeden bir futbolcu görmedim. Her ne kadar görmediğimi dile getirsemde yapmış olduğu kusurları ve de saç-baş yonmaları elbette görmemezlikten gelmek doğru değil...

Düşüncem şu dur ki Umut BULUT takımda 11 oynamalı. Evet gol atma sorunu %60 hatta 70 lerde belki, cimriliğini ve pozisyon yitirme özelliğini ortadan kaldırabilirse, kendisi için, Trabzonspor için çok çok daha üst seviyeye geleceğini düşünüyorum. İkinci yarının başlama saatine kadar " Hocam sok şu Umut'u sahaya artık" diyebilir hale geldim. Teo gerçekten iyi bir futbolcu olmasına karşılık, daha çok çalışması gerekiyor. Umut'un hırsı ve kuvveti kendisinde olsa...

Santrafor'un yanına yakışabilecek, top kazanabilecek, defansına yardım edebilecek, bitmek bilmeyen bir mücadelesi olabilecek bir kişi var o da sensin Umut... Gör şu kusurlarını artık, ben bu takım için canımı veririm hissini biz görüyoruz sende, ama artık bizim görmemiz yetmiyor, haykır artık, göster kendini ve bencilliğinden arıt kendini...

Arıt kendini, bizlerin senin gibi futbolculara ihtiyacımız var. Onur gibi, Egemen gibi, Ali gibi, Ceyhun gibi ve de sen gibi, sen...

cok etkıleyıcı duygusal bir yazı olmus :D:alkış:

bASTURk
08.08.2010, 19:02
Her zaman her an bu adama ''muhtacız''.Yeri gelecek bir takım japon motoru gibi işleyen ortasahamızı kilitleyecek pas yaptırmayacak,karşı sahaya gitmekte zorluk çekeceğiz.İşte burada Umut Trabzon'u bir çok kez ipten almıştır.Yaptıkları tv başından tam olarak görülmese de ya da bakan gözler görmekte sorun yaşasa da Umut faydalı bir adamdır ve bu hakikatin ta kendisidir.Kalkandır,etten duvardır biraz da takozdur ama bazen buna da ihtiyaç duyacağız.Sözün kısası Umut öyle kolay kolay papucu dama atılacak adam değildir,olmamalıdır.

Selman61
08.08.2010, 19:14
O zaman çift forvet oynayalım
Umut - teo
Birinin hırsı diğerinin bitiriciliği daha fazla :)

Ozan Yazıcı
08.08.2010, 19:49
Burada Umut'u savunup da eleştirenlere ters yapanların argümanı nedir ben anlayamadım bir türlü..

Umut iyi, karakterli bir insan olabilir, azimli olabilir, fedakar olabilir, bizim çocuğumuz olabilir vesaire vesaire de ben aileme damat beğenmiyorum be kardeşim. Bana gol lazım, asist lazım. Dün Teo'nun attığı 2. golü Umut kaleciye takardı. Ve daha da önemlisi Yattara'nın ortasına Egemen kafaya yükseldiğinde Teo'nun uzak direğe yaptığı koşuyu Umut bin sene akıl edemezdi.

Ben Umut'a düşman değilim. Ama Trabzonspor'a hiç düşman değilim, o yüzden Umut'a yedek kulübesinde hayırlı maçlar dilerim. Arkadaşın dediği gibi oraya çok yakışmış..

türkiyem61
08.08.2010, 20:02
zor görürsün artık o formayı cok sükür..

DeAgLeMaNyAq
08.08.2010, 20:08
Umut'un niye kupayla hiç fotoğrafı yada videosu yok?

fırtına_08
08.08.2010, 20:34
arkadaşlar merhaba..ligin sonlarına doğru ben günlerce uğraştım..umut gitsin teofilo tek başına bi kaç maç oynasın dedim.o dönemde bazı umut hayranı sazanlar nerdeyse benle kavga ediyolardı..bakıyorumda ortalıkta yoklar...umut bulut bu takımda yedek olsun tamam ama teonun yedeği tosun.umut egemenin yedeği olsun.belki egemen kadar ofansif değil ama umut en az egemen kadar defansif bir futbolcu.

Anıl Caner
08.08.2010, 20:37
Hadi hep beraber işeyelim bari.

İyice sidik yarışına döndü. Trabzonsporlu olduğuna emin olan var mı?

Teofilo gol atınca Umut'un başlığında Umut'u savunan gerizekalılar parantezinde mesajlar.
Umut gol atınca Teo'cular bilmem ne.

Ne yapıyorsunuz Allah aşkına?

Çok basit. Ben Umut'u beğeniyorum. Teofilo'yu beğenmiyorum. Umut'un oynamasının gerekli olduğunu düşünüyorum.
Sen de tam aksini düşünüyorsun.

Buraya kadar normal. Neticede istediğimiz şey Trabzonspor'un daha başarılı olması mı yoksa burada savunduğumuz adamın tartışmasını milli mesele yapıp onun gol atması mı?

Ben Teo'yu hiç beğenmem. Umut'u da en iyi yerli forvet olarak görürüm.

Ama dün Teo'nun 3 tane gol atması sevindirdi. İyi ki Teo oynamış diyorum şimdi.

Neyin kavgasını yapıyorsunuz?

hamit008
08.08.2010, 21:01
Umut iyi niyetli

iyi niyetli adam niye sevilmedigi istenmedigi takimda kalir yah ,hele son maclarda yuhlandigi, tüm stat onu yuhladigi halde,bu adamin neresi iyi niyetli , vallah gökhan ünal bundan daha iyi niyetli en azindan bunlar beni istemiyor ben gidim dedi

Kaan Çetin
08.08.2010, 21:24
Umut'u bircok yonden ele aldik, iyi taraflarini kotu taraflarini listeledik, kantara koyduk, konustuk tartistik.

Umut'un 11 de oynamasi gerekir diyen dusunen arkadaslarin genelde iki argumani oluyor:

1 Umut cok arzulu, cok istekli. Galibiyeti en cok isteyen oymus gibi hirsli. Herseyini veriyor!

Evet Umut gercekten cok arzulu. Ama ben bunun Umut'taki Trabzonspor askindan kaynaklandigini dusunmuyorum. Bizden Genclerbirligi'ne ya da Kayserispor'a transfer olursa ayni hirsi ayni istegi gosterir. Bu Umut'un yapisi. Trabzonspor u ayrica cok seviyor olabilir, bilemem, cok da onemi yok bunun. Bazi oyuncular cok hirslidir, Bulent Korkmaz oyleydi, Ayman da oyleydi, Cantona da oyleydi, Ismail Gulduren de oyle. Hirs, ozveri bir oyuncuyu tek basina iyi yapmaz. Teknik yeterlilikle anlam kazanir.

2 Umut rakip savunmayi cok zorluyor, cok calisiyor, rakibi bozuyor.

Evet Umut mac icerisinde surekli bi arayis icinde gibi gorunuyor (ben surekli soylendigi kadar cok kostuguna da ayrica inanmiyorum, dikkatle izliyorum) Evet yer yer rakibi bozuyor. Ama icinde oldugu bircok hucum varyasyonumuzu da baslamadan, ya da olgunlasmadan bitiriyor.

Umut'la verkac yapmak cok zor, onunla bi ikili oyun yapmak cok zor. Ondan iyi bi pas almak imkansiz. Yanindakini de cogu zaman bozuyor.

Ve daha kotusu 'cok calismaliyim, surekli pres yapmaliyim, kanimi sonuna kadar akitmaliyim' motivasyonuyla kendini de bozuyor.

Futbol sadece hirs, ozveri degil. Ya da hirs, ozveri deli dana gibi kosmak degil. Tanju Colak Umut Bulut tan daha az hirsli deil.

Ben Umut u ilk onbirde gormek istemeyenlerdenim. Nedeni cok kacirmasindan ziyade dusuk futbol IQ su, zayif oyun gorusu, varyasyonlara giremeyisi, arkadaslarina pozisyon hazirlayamamasi. Top teknigine, top kontrolunun bir felaket olusuna hic deginmiyorum dahi.

Sogukkanli olmak, dogru yere kosmak, gol vurusunu yaparken rahat olmak. Futbolu bilerek oynamak. Bunlar bence hucum presten, rakibi bozmaktan daha degerli. Fatih Tekke yi efsane yapan en onemli ozellikler bunlardi ustun tekniginden once.

OZDEN61
08.08.2010, 22:02
senol hocam bence umutu hic bir zman silmeyecek. gol atan teoya bile fizik olarak guclenmesi lazım dedi. eminim gelen oyuncuyla (jaja) umutu beraber oynatacak. kupa macında eminim umutu alacaktıu oyuna ama skor 2 ye dayanınca karar değiştirdi. bir hoca kolay kolay umut gibi oyunculardan vazgecmez. bu forumda cogunun begendigi gökhan ve semihe ragmen fener golcü peşinde hala. bu forumda bazıları umut yedek olunca cok sevindiler. sebep feneri, gayse nin oyuncusumu... teo gol attıgı zaman benim sevindiğim kadar umut gol atınca eleştirenlerden sevinmeyenler var. bumu taraftarlık. sizin gibiler yüzünden hem kulübümüz zayıflıyor hemde trabzonspor u tutmak isteyenler tutmuyor.

B.Yiğit
08.08.2010, 22:31
umut bulut iyi niyetli olduğu konusunda şüpheliyim teo oyundan çıktıktan sonra herkesle tokalaştı umut oralı bile olmadı..

Şunda eminim ama UMUT BULUT TRABZONSPOR'da OYNAYACAK YETENEKDE DEĞİLDİR....

volkan_627
08.08.2010, 22:48
dün bulunduğu mevki umut için en faydalı mevki. orda devam etsin mümkünse. eğer umut u oyuna almak istiyorsan 0-0 giden maçta son 20 dakika forveti ikilemek yada 2-0 önde olduğumuz maçta rakip defansın çıkmasını önlemek için alırsın. asla umut la başlamayacaksın. umut gol sorunu olan bir futbolcu. tekniği sıfır, tek yapabildiği koşmak koşmak koşmak... buda yetmiyor çok koşan puan almıyor. bu takıma gol lazım ve bu umut un işi değil. bu yüzden bursa maçında oturduğu erde oturmaya devam etsin...

İlker ToSun
09.08.2010, 00:39
ya bir de yattara için "oynasa dert oynamasa dert" derler

umut oynasa burası karışıyor, sahaya ayak basmasa yine burası karışıyor

kupa finalinde onca güzellik varken umut konusunda niye bu kadar enerji harcanıyor yahu :)

demir
09.08.2010, 00:50
işte bu trabzonspor taraftarı ? genelleme yaparak bodozlama konuya bakan olayları genıs caplı dusunemeyen bızler zannedıyoruzkı ıyı bir forvet her macta gol atar oylemi ?? yok kardesım atamaz umutu elestirmek yerıne suankı dururmumuzu daha mantıklı degerlendırıp destek olmamız gerekırken tam tersını yapıyoruz. suan elımızde olan forvet oyuncularının hepsının ozellık ve yeteneklerı bır bırınden farklı bazı ozel durumlarda bu oyuncular daha ıyı oldukları yeteneklerıne gore degerlendırılecektır ama bızlerın yorum yapması daha kolay oluyor. nedenmi cunkı futbol profesoru gıbı cunleler kurup bu cunlenın sonundada kazma demek olayı bıtırıyor cunkı umut hıc boır zaman bu takıma katkı saglamazya andan heralde...

bu cocuk alındıgında buradakı yorumlarıda bılıyorum suankı yorumlarıda

kabul edıyorum hepımız tek tek futbol profesoruyuz ama rıca edıyorum bu engın bılgılerınızı umut bulutla degıl baska seylerle degerlendırınkı belkı bir fayda saglarsınız

umut kazması takımdan kovulması gereken bu adam trabzonsporun oyuncusudur ve bu oyuncu nekadar kama olursa olsun benım oyuncumdur ve bu kazma bana sahın gıbı gelıyor cunkı BENIM BENIM BENIM .....

Egemen Yılmaz
09.08.2010, 00:56
Umut'u bircok yonden ele aldik, iyi taraflarini kotu taraflarini listeledik, kantara koyduk, konustuk tartistik.

Umut'un 11 de oynamasi gerekir diyen dusunen arkadaslarin genelde iki argumani oluyor:

1 Umut cok arzulu, cok istekli. Galibiyeti en cok isteyen oymus gibi hirsli. Herseyini veriyor!

Evet Umut gercekten cok arzulu. Ama ben bunun Umut'taki Trabzonspor askindan kaynaklandigini dusunmuyorum. Bizden Genclerbirligi'ne ya da Kayserispor'a transfer olursa ayni hirsi ayni istegi gosterir. Bu Umut'un yapisi. Trabzonspor u ayrica cok seviyor olabilir, bilemem, cok da onemi yok bunun. Bazi oyuncular cok hirslidir, Bulent Korkmaz oyleydi, Ayman da oyleydi, Cantona da oyleydi, Ismail Gulduren de oyle. Hirs, ozveri bir oyuncuyu tek basina iyi yapmaz. Teknik yeterlilikle anlam kazanir.

Evet Umut mac icerisinde surekli bi arayis icinde gibi gorunuyor (ben surekli soylendigi kadar cok kostuguna da ayrica inanmiyorum, dikkatle izliyorum) Evet yer yer rakibi bozuyor. Ama icinde oldugu bircok hucum varyasyonumuzu da baslamadan, ya da olgunlasmadan bitiriyor.

Umut'la verkac yapmak cok zor, onunla bi ikili oyun yapmak cok zor. Ondan iyi bi pas almak imkansiz. Yanindakini de cogu zaman bozuyor.

Ve daha kotusu 'cok calismaliyim, surekli pres yapmaliyim, kanimi sonuna kadar akitmaliyim' motivasyonuyla kendini de bozuyor.

Futbol sadece hirs, ozveri degil. Ya da hirs, ozveri deli dana gibi kosmak degil. Tanju Colak Umut Bulut tan daha az hirsli deil.

Ben Umut u ilk onbirde gormek istemeyenlerdenim. Nedeni cok kacirmasindan ziyade dusuk futbol IQ su, zayif oyun gorusu, varyasyonlara giremeyisi, arkadaslarina pozisyon hazirlayamamasi. Top teknigine, top kontrolunun bir felaket olusuna hic deginmiyorum dahi.

Sogukkanli olmak, dogru yere kosmak, gol vurusunu yaparken rahat olmak. Futbolu bilerek oynamak. Bunlar bence hucum presten, rakibi bozmaktan daha degerli. Fatih Tekke yi efsane yapan en onemli ozellikler bunlardi ustun tekniginden once.

Mükemmel bir analiz olmuş, teşekkürler.

demir
09.08.2010, 00:59
Mükemmel bir analiz olmuş, teşekkürler.

UMUTA karsı oynayan futbolcularla neden hep ters dusuyoruz ? bızmı futboldan anlamıyoruz onlarmı ?

Ömer TOPAL
09.08.2010, 01:02

Neden bunları yazmak icin umutun yedek diger forvetin gol atma zamanını bekledin ? Yada bu bir tesadüfmü ? ben inanmıyorum...Analizinde senin olsun....Bildigim gördügüm benim...

Kaan Çetin
09.08.2010, 01:30
Neden bunları yazmak icin umutun yedek diger forvetin gol atma zamanını bekledin ? Yada bu bir tesadüfmü ? ben inanmıyorum...Analizinde senin olsun....Bildigim gördügüm benim...

Omer kardesim, bunlari daha once yazip yazmadigimi nereden biliyorsun? Tum Umut Bulut sayfalarini okudun mu?

Katilmiyor olabilirsin ama gerilme, rahat ol.

Ömer TOPAL
09.08.2010, 01:33
Omer kardesim, bunlari daha once yazip yazmadigimi nereden biliyorsun? Tum Umut Bulut sayfalarini okudun mu?

Katilmiyor olabilirsin ama gerilme, rahat ol.

evet genelde okurum....her gün girerim ilk duragım burasıdır....gerilmedim rahatım...yazın normal biz zamanda gelse alıntı bile yapmazsım..zamanlama hatası diyelim abim..saygılar

Armağan Dere
09.08.2010, 01:45

Ben bunları buralarda aylarca söyledim ama hep elestirildim..Bir çok zaman da ceza aldım..burda Fatih ile bile karsılastırıldığını biliyorum Umut'un...gol ortalamaları verilmis her ikisinin ancak kaç pozisyon üzerinden yazılmamıs Fatih ve Umut'un o ortalamalar ayrıca ortalamalar bayaa yakındı yani Umut<=Fatih denmeye çalısıldı ama daha çok esitlemeye bile çalıstılar bazıları

KUTADGU
09.08.2010, 01:52
Teofilo attığı sürece bekleyeceksin Umut.

:)

Bekleyeceğini, çalışacağını, huzursuzluk çıkarmayacağını biliyorum.

Görev verildiğinde de hazır olacağına inanıyorum.

Takım arkadaşların ve ileri uçtaki partnerlerinle bu takımı çok daha yukarılara taşıyacağına inancım sonsuz.

r9emre
09.08.2010, 02:01
Allah'a şükürler olsun senden kurtuluyoruz artık bugünleri görmekten gurur duyuyorum gözlerim en sonunda golcü gördü canlı canlı Fatih Tekke'den sonra..Bize sahada yok çok deli dana gibi koşan,yok çok mücadele eden değil işte böyle pozisyon zenginliğimiz olmadığı maçlarda bile gollerini atıp takımı galibiyete taşıyacak bulduğunu atacak Jardel tipi son vuruş golcüsü lazım ve bu kesinlikle Teofilo'dur.Maçtan sonra yakın çekime aldığım kameramda tek üzgün ve somurtan futbolcu sendin burada senin içindeki kıskançlığı ve fesatlığıda bir kez daha gördüm sen dün sahada olsan yine bencil yine şahsi olmaya devam ederdin öyle oynamayı hakedecek zerre yeteneğin olmamasına rağmen..

Anıl Caner
09.08.2010, 03:31
Kusura bakmayın da ben bu filmi 300 kere izledim.

Umut'un dünkü suratını cidden Teo'nun 3 gol atmasına bağlayacak kadar saf insanlar varmış onu öğrendim de Umut'un sağladığı katkı ve attığı gollere üzülebilecek kadar Trabzonsporluluğu aşağılara indirecek insanlar olduğuna ihtimal vermiyorum.

Oynamadığı bir maçta bu kadar hakaret yiyorsa bir forvet oyuncusu, ilk oynayacağı maçı ve kaçıracağı pozisyonu iple çeken ne kadar karaktersiz vardır Allah bilir.

Bu takımın başında Şenol Güneş gibi bir adam var. İsminin Anıl Caner olması kadar eminim ki o Trabzonspor için iyi olan şeyi uygulamak için elinden gelen her şeyi yapar. Ben eminim Şenol Hoca maksimum faydayı sağlayacaktır Umut'tan.

Sizin Trabzonsporluluğunuz bu kadar işte. İsme odaklanıp, formanızı terleten adamın başarısızlığını dileyecek kadar alçalabiliyorsunuz.

Renkdaş falan diyemiyorum ben size.

Futboldan bu kadar anlamayın. En azından Şenol Güneş'ten fazla anlamayın yahu :) Gerek yok. O yapacaktır doğru olanı. Siz ne yaparsa yapsın, kimi oynatırsa oynatsın destek vereceksiniz.

Beğeneceksiniz, beğenmeyeceksiniz. Bunlar ayrı şeyler ama kusura bakmayın da siz kimsiniz Trabzonspor forması giyen adam için defol kelimesini kullanıp, bela okuyacaksınız?

işi yalandan yere yok bilmemneciler, yok umutçular cephesine vurmayın. Umut Bulut'u bu başlıkta savunan bazı arkadaşları, Teofilo'yu beğenmeyen arkadaşları(birisi de ben oluyorum) Trabzonspor gol atınca dün tribünde gördüm ben. Acaba Umut gol atınca siz ne hal alıyorsunuz.

Samimi söylüyorum, utanıyorum.Dünyanın en asil takımını tutan taraftar böyle düşünemez, düşünmemeli.

Anıl Caner
09.08.2010, 03:53
Elimizde kupa finalinde hat-trick yapmış, iyi bir bitiricilik sergilemiş Teofilo.
Üst düzey transfer olarak nitelendirebileceğimiz Jaja
Ve en kötü sezonunda bile ülkedeki en iyi 2-3 hücum oyuncusundan birisi konumunda bulunan, takımına mevkisi için sıradan olmayan katkılar sağlayabilen bir Umut var.

İsimcilik yapıp bunları tartışıp, cephe alıp kavga etmenin yerine neden Şenol Güneş'in aldığı ve alacağı kararlara destek olmayı denemiyorsunuz?

Bir futbolcunun defolmasını dilemek ne kadar onurlu bir davranıştır?

Her şeyin düzelmeye başladığı, 3 günde takımın vizyon ve beklentisinin bir anda şekillendiği şu günlerde isimcilik oynamanın manası nedir?

Yaz döneminde sezonu kötü geçirmiş bir Teofilo varken, bir kısım taraftarın performansını olumsuz yorumladığı Umut'u o an kıyaslamak, fikir beyan etmek, hatta zaman zaman gerilmek anlayışla karşılanabilir.Ama dün bir yola çıktık.

Başladı artık. Bu saatten sonra ben açık şekilde yöneticilerden talep ediyorum,ortamı geren, gereksiz, Trabzonsporlulukla uzaktan yakından alakası olmayan bu sürece müdahale etsinler.

İsteyen istediği adamı beğensin, isteyen istediği adamı diğerinden daha çok sevsin. Ama bu duruma izin vermeyin. Tartışılan fikirler olsun, insanlar saçma sapan kişisel nefretlerini akıtıp ortamı germesinler.

Oğuzhan İnce
09.08.2010, 04:19
ligde ve avrupa da teonun oynamasını diliyorum,anti umutçuyum diyemesem de istemiyorum arkadaş oynamasını
laikn gel gör ki bu adam da lazım oluyor.mesela liver maçında asla teo'yu oynatmazdım ben,koy umut'u carreghar'a kendi kalesine gol attırsın

Samet Metin
09.08.2010, 08:51
Hoca 90. dakikada Teo yu çıkarırken keşke dedim oyuna Umut'u alsa da o dakikada oyuna formalite hesabı girmek, Teo alkışlansın diye girmek nasıl oluyormuş anlasın.

Neyse yavaş yavaş kurtulacaz inşallah bu adamdan...

Cemalettin Taşkın
09.08.2010, 09:05
sakat diyorlar doğru mu?

ensar6161
09.08.2010, 09:55
Umut sen bu takıma herzaman lazımsın dostum...durmak yok çalışmaya devam...teo da form tutarsa gol atabilen 2 oyuncu müthiş olur bizim için..jaja da sallamaya başlarsa taddan yenmez.

.....
09.08.2010, 11:10
Allah rızası için adam oynamazken bari rahat bırakın.

İşte herkes rahatladı mis gibi Teofilo oynuyor ve bu sene ilk lig maçında 3 gol attı.

Umut u seven birisi olarak ben çok mutluyum durumdan :)

Zaten burda Umutu savunanların hepsi Umut oynasın demiyor. İyi bir oyuncu gelsin ve oynasın ya da diğer oyuncular Umut u kessin oynasın diyor.

O yüzden lütfen artık adama yüklenmeyin. Lütfen.;)

Gordon Freeman
09.08.2010, 11:45
yınede kadromuzda her daim bulunmalı..Teo yu ovelım derken Umut u küstürmek olmaz..Liverpool la deplasmandaki maçta Umutun, içerdeki maçta Teo nun oynaması taraftarıyım..

hamucera
09.08.2010, 12:50
bu başlık iyice insanların kin kustuğu başlık olmuş artık,

Umut oynamadı, kupayı aldık Teo 3 gol attı, insanlar gidip o başlıklarda gezmek yerine gelip burada Umut'u eleştirmek için fırsat kolladıklarını apaçık ortaya koyuyorlar,

anti Umutçuluk nedemektir veya umutspırluluk ben bu iki kelimenin açıklamasını bir türlü bulamadım, anlamadım anlayamam da, her iki görüşüde savunan insanlar eğer ki Trabzonspor başarılı olsun istiyorsa bırakında teknik kadronun isteklerine kurduğu kadroya saygılı olmayı deneyin,

hocanın taktiridir, ister Umut'u oynatır ister Teo'yu demek ki seçim yaparken bir bildiği var, yoksa bu sayfalarda birilerinin yazdıkları ile, basından gördükleriniz ile kim daha iyi kim kötü siz mi karar vereceksiniz,

herkes aklı selim düşünsün de günlerce bu takımla yatıp kalkan teknik adamın tercihinin dopğru olduğuna inanarak destek olsun, sahaya çıkan kim olursa

EmreYavuz61
09.08.2010, 13:22
umut kesinlikle takımda kalmalı!!rekabetsiz bir ortamda bile 15 atan bir umut düşündüğümüzde,teo ile bir rekabete girdiğinde 20yi görür!!

tsburak08
09.08.2010, 13:30
umut kesinlikle takımda kalmalı!!rekabetsiz bir ortamda bile 15 atan bir umut düşündüğümüzde,teo ile bir rekabete girdiğinde 20yi görür!!
Umut 20 gol atsın bende futbolla ilişkimi kesicem söz.

Umut'un attığı golleri rekabet ile alakası yok pozisyon geliyor değerlendirirse gol sayısı artar,topa vururken benim yerime golcü yok diyip golü kaçırıcak hali yok heralde..

Ayrıca bu saatten sonra Umut 11'i zor görür.. Maç sıkıştığında iş yapabilir rakip defansı yoran bir oyuncu zaten başka birşeye yaradığı söylenemez.

tsburak08
09.08.2010, 13:35
yınede kadromuzda her daim bulunmalı..Teo yu ovelım derken Umut u küstürmek olmaz..Liverpool la deplasmandaki maçta Umutun, içerdeki maçta Teo nun oynaması taraftarıyım..
Hocam Umut niye küssün Teo formda şuan tabi ki Teo oynucak. Umut'ta gol atsın o da forma şansı bulsun..Gönül işiyle futbol oynamıcaz heralde.

Süleyman Eruyar
09.08.2010, 13:55
Herhalde herkes, burada Umut'a sayan söven herkes, devre arasında Umut - Teo değişikliğini istiyordu,
Şenol Güneş' i kutlamak gerekir,
büyük cesaretti..

vice
09.08.2010, 13:58
ben burda Umut hakkında bazı arkaşların yazdığı yorumları okuyunca uotanıyorum. nasıl da acımasızca eleştiriyorsunuz. siz kendi yaptığınız işi mükemmel mi yapıyorsunuz, kendiniz eleştiriye nekadar açıksınız.Bu takıma Teo, Jaja ve Umut'ta lazımdır, hepsinin özelliği ayrıdır. Tek başına kimse takımı kurtaramaz.
Malesef ağır sözler yazan kişilerle aynı takımı tutuyoruz. istediğimiz oyuncuları nasıl kendimiz seçemiyorsak, taraftarımızıda kendimiz seçemiyoruz.çürük taraftar her takımda var ama nedense çürüklerin sesi daha çok çıkıyor.

Emrah KabuL
09.08.2010, 14:01
Herhalde herkes, burada Umut'a sayan söven herkes, devre arasında Umut - Teo değişikliğini istiyordu,
büyük cesaretti..

İlk yarı bittikten sonra Umut oyuna girmeli dedim.. Çünkü Teo fiziksel açıdan yeterli değildi.. ama burada tebrik etmek gerekir ki, Şenol Hoca Teo'yu oyundan almadı ve hem futbolcunun kendine hem de kupanın bize gelmesini sağladı..

Ayrıca ne kadar savunsam da Teo'nun atmış olduğu 2.golü Umut atamazdı ne yazık ki.. öyle tahmin ediyorum.. pozisyona girerdi ama o topu aşırtma yapmazdı sanırım :)

Neyse yine de Umut Bulut bize lazımdır.. yedekliği de sorun edeceğini sanmıyorum.

Maçtan sonra yazmıştım.

r9emre
09.08.2010, 16:53

Aynen altıma imzamı atıyorum ve kesinlikle katılıyorum Umut çokta koşmuyor özellikle her maçtan sonra bakıyorum en çok koşan ilk 5 futbolcumuz içinde neredeyse hiç bir maçta yer almıyor.Son saydığın golcü özellikleride Teofilo'da mevcut olduğu için çoğu taraftar Teofilo'yu istiyor zaten

r9emre
09.08.2010, 16:54
Bu adam kupa töreninde yüzü 2 sn bile gülmeyen tek adamdı neden acaba?

Anıl Caner
09.08.2010, 17:24
Senin gibi taraftarın takımında oynasam ben kontratımı yırtardım.

Murat Hızal
09.08.2010, 17:26
Alternatifi bol kadro diye diye senelerdir bir tarafınızı yırttınız,şimdi de ''Umut Bulut'dan kurtulduk''muhabbeti başladı.

Sayıyla mı veriyorlar sizi bize:)

halil ibo
09.08.2010, 17:37
Futboldan para kazanan bir profesyonel,kendi takımı kazandığında yada kupa aldığında morali bozulmaz,galibiyet priminden yararlanacağı için oynamış kadar mutludur.
Bunu iddia edene de kargalar bile güler.
Umut ilk onbirde olmasada kulübemiz için bir zenginliktir.Aramızdaki futbol dehaları ! görsün artık bazı gerçekleri.

Ozan Yazıcı
09.08.2010, 17:38
Anıl kardeşim çok aklı başında yorumların var, forumda zevkle okuduğum arkadaşlardan birisin. Ama Umut'u neden bu kadar cansiperane savunduğunu anlamakta inan zorluk çekiyorum.

Aytaç Çakıroğlu
09.08.2010, 17:40
umut iyidir iyi

Anıl Caner
09.08.2010, 17:44
Anıl kardeşim çok aklı başında yorumların var, forumda zevkle okuduğum arkadaşlardan birisin. Ama Umut'u neden bu kadar cansiperane savunduğunu anlamakta inan zorluk çekiyorum.

Ozan abi cansiperane savunma derken, ben kesinlikle Umut Bulut'u beğenmeyen (senin beğenmediğini de biliyorum) herkesi saygıyla karşılıyorum. Hak verdiğim noktalar da bolca mevcut.

Ben sadece bu kurtulmak, defol git minvalinde mesajları anlayışla karşılamıyorum. Yapamıyorum.

Futboluna dair beğendiğim hatta en iyisi olduğunu düşündüğüm noktalar var. Onları elimden geldiğince ifade ettim. Katılan olduğu kadar katılmayan da oldu elbet.

Umut Bulut'u en çok sevenlerden birisi olarak hep bir şey söyleyip durdum, umarım Umut'tan iyi forvetlerimiz olur.

Ve bu seneye başlarken;
kupa finalinde hat trick yapmış Teo
Şenol Hocanın övgüsünü kazanmış Tos7
Üst düzey transfer diyebileceğimiz Jaja
Ve benim çok sevdiğim, yıllardır da hatırı sayılır hizmeti bulunan Umut

ile ciddi şekilde güçlü ve alternatifli hücum hattıyla sezona başlarken, sen defol, senin belanı versin, sen karaktersizsin vs. şeklinde mesajları gereksiz ve art niyetli buluyorum.

Yoksa Umut'u beğenmiyorum inşallah yedek kalır ve girdiği zaman takımımıza katkılarda bulunur diyen kişiye ben neden tepki göstereyim.

maydin
11.08.2010, 15:48
umut sanki başka takımın oyuncusu gibi yorumlar yapılıyor yazık ya oynamadan para alıp gidenler var bu külüpten herkes haddini bilsin topçumuza sahip çıkalım.

Fatih Özkan
11.08.2010, 16:40
büyük cesaretti..

Aynen öyle...
Yalnız Teo 3 gol attı diye Umut'u silen arkadaşlar var...
Bu da büyük bir hata olur...
Umut bize lazım...

Sefaenes
11.08.2010, 19:25
umut bize lazim ve yarisda gerekli. Belki bizde cok kiziyoruz ama yinede bu takimin gölcüsü olmadik yerde gol atmasini da biliyor. Belki bu rekabet onunda daha iyi olmasina vesile olur

OZDEN61
12.08.2010, 00:31

Umut oynamadı, kupayı aldık Teo 3 gol attı, insanlar gidip o başlıklarda gezmek yerine gelip burada Umut'u eleştirmek için fırsat kolladıklarını apaçık ortaya koyuyorlar,

anti Umutçuluk nedemektir veya umutspırluluk ben bu iki kelimenin açıklamasını bir türlü bulamadım, anlamadım anlayamam da, her iki görüşüde savunan insanlar eğer ki Trabzonspor başarılı olsun istiyorsa bırakında teknik kadronun isteklerine kurduğu kadroya saygılı olmayı deneyin,

hocanın taktiridir, ister Umut'u oynatır ister Teo'yu demek ki seçim yaparken bir bildiği var, yoksa bu sayfalarda birilerinin yazdıkları ile, basından gördükleriniz ile kim daha iyi kim kötü siz mi karar vereceksiniz,

herkes aklı selim düşünsün de günlerce bu takımla yatıp kalkan teknik adamın tercihinin dopğru olduğuna inanarak destek olsun, sahaya çıkan kim olursa

taraftarımız cahil... her maç illa küfür edilen bir oyuncu vardır, fakat küfür eden aynı oyuncu 1-2 dakika sonra iyi bir şey yaptımı aslanım benim diyor. işte taraftar profilimiz. futboldan bu kadar anlıyorlar, anlık izliyorlar macı, onlar için maçın geneli yada takımın oyunu önemli değildir, onlar için 1 sene yatıp sahaya çıkan oyuncunun pozisyon yaratmayan yerde anlamsız çalımıdır, maçta hiçbir şey yapmayıp tribüne oynayan armayı öpen hareketidir... bir taraftar düşününki kendi oyuncusun küfrediyor. yazık yaawww. isimle işim olmaz, takımdaki herkesi seviyorum, çünkü hepsi benim formamı giyiyor ıslatıyor. isme kafayı takanlar morinho bozuntularıdır, sizin kadar yönetim görmüyormu, sizin kadar hoca görmüyormu, kesin sesinizi artık, sizin gibi muhalefet taraftar istemiyoruz. 26 senedir şampiyon olmamızı engelleyen sizler ve yerel basındır , her zaman yöneticinin işine karıştınız, hocanın işine karıştınız... bir isme kafayı takıp bu da topcumu diyorsunuz, bende size sizde taraftarmısınız diyorum....

Ali Tunahan Güllü
12.08.2010, 00:35
Aynen öyle...
Yalnız Teo 3 gol attı diye Umut'u silen arkadaşlar var...
Bu da büyük bir hata olur...
Umut bize lazım...

Düşünce olarak bunu yazmak için buraya girmiştim Umut ne olursa olsun takım için hala önemli bir oyuncu.Hem belli olmaz belki Jaja-Teo değilde Jaja-Umut ikilisi oynar:)

pReN@_61
12.08.2010, 00:35
Umut'u silmek yanlış olur elbette.

Merve H.Oğlu
12.08.2010, 00:38

:alkış::alkış::alkış:

Uğur Demircioğlu
12.08.2010, 00:38
Düşünce olarak bunu yazmak için buraya girmiştim Umut ne olursa olsun takım için hala önemli bir oyuncu.Hem belli olmaz belki Jaja-Teo değilde Jaja-Umut ikilisi oynar:)

Jaja Umut ikilisini Avni akerdeki Liverpool maçında kullanırsak bence rakip yarısahada çok büyük baskı oluşturabiliriz.Mascherano, Gerrard gibi silahlarını geri çekmek zorunda kalır liverpool.

...................Alanzinho..................

......Umut.......................Jaja.........

alanzinhonun hızlı atakları
Umutun rakip defansı şaşkına çevirecek driplingleri
Jajanın golü...:D

sethfilo
12.08.2010, 22:44
Umutun her ne kadar Trabzonsporumuzun ihtiyaçlarını karşılayacak bir santrafor olmadığını düşünsemde akıttığı tere olan saygım ve geldiğinden beri müthiş bir özveriyle oynamasından dolayı ona her zaman sahip çıkılmasını mantığını sürdürüyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
12.08.2010, 23:00
umut bu takımın 2 forvetinden birisi olmalıdır .birisi koşacak diğeri rahatlayacak...

OZDEN61
12.08.2010, 23:06
aynen katılıyorum. ama bazı cahiller isme kafayı takmış, onlar için forma önemli değil, onlar isim taraftarıda ondan

umut bu takımın 2 forvetinden birisi olmalıdır .birisi koşacak diğeri rahatlayacak...

Ali İhsan
12.08.2010, 23:10
Artık üzerindeki baskı kalkmıştır umarım.

bASTURk
12.08.2010, 23:13
Bursa maçında takım çok iyi pas yaptığı için,Teo da ekstra işler yaptığından goller geldi.
Futbolda en önemli olaylardan biri olan hücumda derinliği sağlayamazsanız gol ya da goller bulmakta sıkıntı çekersiniz.Kötü oynayarak maç kazanma da böyle olur zaten.Umut çok iyi alan açıyor gerçekten ama partneri olmadığı için sonuç almakta sıkıntı çekiyorduk.
Kendisinin hazırladığı pozisyonları yine kendisinin bitirmesini bekledik.Bunu yapmak Drogba'nın işidir büyük beceri ister.
Yani Teo'nun Jaja'nın performanslarının Umut'a bağlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kazım Uzunboy
13.08.2010, 09:35
Umut'tan gözdağı

Trabzonspor'un golcü isimlerinden Umut Bulut, yeni sezon öncesi umutlu konuştu.

http://foto.fanatik.com.tr/news/423x238/2010/8/12/fft1mm1141256.jpg

Takımda santrfor sayısının üçe çıkmasının iyi olduğunu kaydeden Umut, “İyi olan, hak eden formayı kapacaktır. Bu sezon da formayı giymek için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. Rekabetin olduğu yerden başarı çıkar. Trabzonspor olarak bu sezon hem ligde hem de Avrupa’da en iyi yerlere geleceğimizden şüphem yok. Her şey çok güzel olacak” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

.....
13.08.2010, 09:38
Kafası rahatlar inşallah Umutun.

KÖKSAL AYDIN
13.08.2010, 18:15
liozli (http://forum2007.antu.com/UyeBilgileri.aspx?uID=83593) : Bize karşı oynadığında Umut oynamazsa‚ Luganoda rahat eder en azından‚ nasıl korkuyorsa Umuttan‚ şampiyonluk maçlarında çok bocaladı karşısında...13.08.2010 11:54 Cuma

Fenerlilerin forumlarından alıntıdır.

Armağan Dere
14.08.2010, 03:04
Umut liverpool maçına kadar susuyorum..beni yanıltmanı senden çok istiyorum..hadi gazan mübarek olsun

Fatih Özkan
14.08.2010, 03:10
Teo 3 gol atmış, Jaja alınmış olabilir...
Bu demek değildir ki Umut'u gönderelim...
Umut'a ihtiyacımız vardır...
Kadroda bulunması gereken bir oyuncudur bence...
Diğer oyuncularımız form tutarsa çok iyi bir yedek olabilir...

Colakoglu
14.08.2010, 03:35
Bide umut patlama yapmazmi ? Siralamazmi golleri Anfield Road`da :D

yattarinho61
14.08.2010, 06:33
Jaja Umut ikilisini Avni akerdeki Liverpool maçında kullanırsak bence rakip yarısahada çok büyük baskı oluşturabiliriz.Mascherano, Gerrard gibi silahlarını geri çekmek zorunda kalır liverpool.

...................Alanzinho..................

......Umut.......................Jaja.........

alanzinhonun hızlı atakları
Umutun rakip defansı şaşkına çevirecek driplingleri
Jajanın golü...:D

usta bana umutun yaptigi bi dripling göstersene allah askina :).. topsuz dripling yapiyo herhalde :D

Vkgz
14.08.2010, 10:19
sonunda kurtuluyoruz galiba senden umut kardeşş....

sametaydin
14.08.2010, 10:20
Umut kadroda olması gereken bir futbolcu. Yalnız bu saatten sonra ilk 11 için son vuruşlarını düzeltmesi gerekecek.

ensar6161
14.08.2010, 14:11
Umut bu takıma herzaman lazım...teo inşallah bu formunu devam ettirip 20-25 gol atarsa zaten Umutun hersene attığı 10 üstü golle bu takım şampiyon olur..yeter ki Umuta bir yardım eden olsun...geçen sen colman bi el attı sonuç 2 kupa...colman,umut teo ve jaja olursa gol atanlar sonuç müthiş olur diye düşünüyorum...

Orhan Kahraman
14.08.2010, 16:35
yeniden sabır yüklendim ve tolerans sahibi oldum inşallah fazla tükenmez bunlar umutcuuum

Mustafa Yüksek
14.08.2010, 17:05
Bu sene yedekten gelip sahaya çıkmış bile olsan, forman için yapacağın mücadele bir çoklarının gerçeği görmesini sağlayacaktır...Gerekirse yedek kalmayı problem etmiyeceğine eminim...Başarılı bir sezon geçirirsin umarım...

Hüseyin Hatırlı
15.08.2010, 00:59
Liverpol'a karşı en büyük kozumuz bence Umut Bulut olacak... Bekleyip sadece perşembe gününü görelim gençler...

Özkan
15.08.2010, 01:13
Umut kaç sezondur bizde ve oynamadığı maçlardan yalnızca son Bursaspor maçını kazandık.

Bera B.
15.08.2010, 01:55
Umut kaç sezondur bizde ve oynamadığı maçlardan yalnızca son Bursaspor maçını kazandık.

Umut'un oynamadığı maçı hatırlamıyorum ki ben zaten doğaldır :)

Orhan Kahraman
15.08.2010, 02:14
Seversin A.Gücünü sen bilirsin işini

.....
15.08.2010, 02:24
Formayı alırsa geri vermez ama :):)

Ömer TOPAL
15.08.2010, 02:30
Formasını vermediki alsın.....Rekabet var o kadar..hak eden iyi olan kapar formayı..Amaç Trabzonspora hizmet degilmi....

Hasan Ayvenli
15.08.2010, 02:39
Hadi Umut rahatlamış olarak görelim seni de.

SEDAT
15.08.2010, 03:01
- Umut Her Ne kadar kızsamda sana Çoğu Zaman , Severim seni aslında Kendi İçimde , Bu Takıma Lazımsın Aslanım :)

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 03:46
bu sene 15 gol atsın yeter...

endlessdeath
15.08.2010, 12:46
Bu adam dan forvet olmaz 2. yarı son 10 dakka girebilir ancak ne forveti be

Ömer TOPAL
15.08.2010, 13:25
endlessdeath hoş geldin kardeş...bizdde senin yoklugunu çekiyorduk

Emrah KabuL
15.08.2010, 21:29
Tebrikler Bencil Umut :)

Oyuna girmesiyle birlikte 2 pozisyona girdi birinde attırdı diğerinde de attırdı sayılır :)

AYYILDIZ
15.08.2010, 21:29
Sana helal olsun Umut.Maci cevirdi diyebiliriz.

Nazlı Ayaz
15.08.2010, 21:30
Teşekkürler:alkış::alkış::alkış::alkış:
Sen olmayınca ne olduğunu hepimiz görmüş olduk...söze gerek yok bence....

Ali Tunahan Güllü
15.08.2010, 21:30
Helal olsun Umut!!!

Erbay
15.08.2010, 21:32
Buraktan kat kat daha faydalı olduğunu bir kez daha gösterdi. Kanatta da oynasa Burak'tan daha iyi.

Gökhan KAN
15.08.2010, 21:33
Tebrikler oyunun kaderinde etkili oldun..

unique
15.08.2010, 21:34
Burak'ın yerine oynamalı; zaten değişikliklerden sonra olanları gördük.Eskisi gibi tek forvet oynamasın kafi, onun dışında her türlü verimli olur. Jaja geldikten sonra işi zor, göreceğiz bakalım.

Emrah KabuL
15.08.2010, 21:37
İlk golün asistinde 'aslında kaleye vurdu' diyenleri sabırsızlıkla bekliyorum.. :)

Reha Demirbaş
15.08.2010, 21:38
İlk golün asistinde 'aslında kaleye vurdu' diyenleri sabırsızlıkla bekliyorum.. :)

İlk golde kaleye vurmadı ama ikinci golde vurdu :)

Mustafa ÖZDEMİR
aklını başına toplamış geçen seneki gibi bencillikler yapmadı...

Fatih
Çok rahatlamış gördüm kendisini.

İkinci golde yapması gerekeni yaptı bana göre pas verse kaleci yada defans araya girebilirdi.

Göktuğ Altuntaş
15.08.2010, 21:39
liverpool macında burağın yerine cıkması lazım bence sayesinde macı aldık bugün :)

hamit008
15.08.2010, 21:39
ya birakinda joker olarak oynasin neden illa ilk 11 oyuncusu yapmak istiyorsunuz umutdan? böyle cok daha verimli olur her mac son 30-40 dakikka oyuna girerse

Ahmet Ocak
15.08.2010, 21:40
ilk golde mecburen acısı kayboldugu ıcın pas verdı 2. golde de çok müsait pozisyonda olmasına ragmen teo ya pas vermeyip berbat bir vuruşla topu kaleciye nişanladı

Keramettin
15.08.2010, 21:40
Mükemmeldi .

Hele ilk golde Teo'ya çok iyi verdi ve gol oldu . Bence gol onundu .

ilhan
15.08.2010, 21:42
Colman'ın derinlemesine paslarıyla pozisyonlara iyi girdi. İlk goldeki asisti güzeldi. İkinci golde vurması gerekiyordu. Ben beğendim bu akşam. Hep böyle oyna Umut. :)

Serdær
15.08.2010, 21:43
Beğendim.

İyi işler yaptı.

Hep böyle devam ...

Hüseyin İlkin
15.08.2010, 21:43
Aferin be Umut. :alkış:

Emrah KabuL
15.08.2010, 21:45
Bakın bir tane 'sazan' atladı..

Adam bize bir şekilde maçı kazandırmış.. tebrik etsene arkadaşım..

Gerçi imzası 'anti umut bulut' olan bir insandan sağlıklı bir yorum da beklenemez.

61_Serhat_61
15.08.2010, 21:46
ilk golde degil... ikisindede kaleyi düsündü... maci izlemedin galiba renkdas :-)

bahadır2561
15.08.2010, 21:46
Tebrikler bravo. :alkış:

LaZ_KoPaT
15.08.2010, 21:48
Allah teala sana son vuruş yeteneği verseydi ligin en iyi golcüsü sendin umut sendeku hırsı mevlam eksik etmesin senden

DeAgLeMaNyAq
15.08.2010, 21:51
Umut, Teo ile uyumlu oynadıktan sonra her zaman bu takımda şans bulur. Ama yüzünün biraz daha gülmesini istiyorum...

Ali İhsan
15.08.2010, 21:56
İlk goldeki soğukkanlılığı muhteşemdi, görerek pasını verdi ve gol oldu.

İkinci golde pas vermeyi düşünseydi keşke, artık Umut kendini mental olarak geliştirmeli o pozisyonda pas versen gol atmıştan daha değerli olursun.

Sonuç itibariyle maça damgasını vuran isimlerden biriydi, her zaman bu takımda yeri var, artık bütün yük de omuzlarında değil, bu durumda daha düşük profilde bir rolle bize çok katkısı olacaktır.

Emrah KabuL
15.08.2010, 21:58
ilk golde degil... ikisindede kaleyi düsündü... maci izlemedin galiba renkdas :-)

Evet izlemedim abi.. sallıyorum sadece.

Şimdi şu ekran görüntüsünde Umut'un kafa ve ayaklarına bakalım..

Kaleyi düşünüyor değil mi ? :)

http://img834.imageshack.us/img834/2203/umut.jpg

Hqmi
15.08.2010, 22:02
İlk golde kaleye vurmak yerine pas verdi iyiydin Umut.

Hürgün Aygün
15.08.2010, 22:07
Tebrikler Umut iki asist yaptı ancak ben hala ilk 11'de riskli görüyorum Umut'u..

Recep KINALI
15.08.2010, 22:07
iyi bir yedek olur artık Teo'ya pas atmasını öğrenmiş..

sefatoyer
15.08.2010, 22:11
tebrikler umut:)

gustavo_colman
15.08.2010, 22:14
ilk golde kendi atmaya çalışırdı eski umut olsa o asist yaptı helal olsun umut emin ol bu uyum daha iyi olucak adamsın ( umutu eleştirenlerdendim :) ) helal olsun tekrar

Emrah KabuL
15.08.2010, 22:15
Allah razı olsun Recep Bey :)

Atılay
15.08.2010, 22:15
Evet keşke ikinci golde pas verseymiş ama bunları tartışmakla bir yere varamayız

ölümüne61
15.08.2010, 22:17
ilk goldeki asist güzeldi ikincisindede istemeden oldu ama oda asiste benzer bir şey oldu güzel bir oyun çıkardın umut

Ahmet Kuru
15.08.2010, 22:33
Umut bu takımın bünyesinde olması gereken bir oyuncu.Bunu her zaman söylemişimtir.
Ama bizim golcümüzün Umut olmaması gerektiğinide söyledim.
Çok şükür ki bu sezon hücum hattında bol alternatifli kadroya sahibiz.Umut da üzerine düşeni yaparsa bu maçta olduğu gibi,hem kendi adına hemde takım adına güzel bir sezon geçirebilir...
Duymuş olduğum bir kaç dedikodunun,sadece dedikodudan ibaret olduğunu umuyorum...

Ümit Küçük
15.08.2010, 22:38
anti umutcu olarak ilk golde verdigi pas güzeldi hella olsun...ikinci gole gelirsek orda bende olsam kaleye vururdum oda öyle yaptı...şu takımda burak oynuyacagına umut oynasın daha iyi tebrikler umut....

Mustafa ÖZDEMİR
15.08.2010, 22:38
ilk golde mecburen acısı kayboldugu ıcın pas verdı 2. golde de çok müsait pozisyonda olmasına ragmen teo ya pas vermeyip berbat bir vuruşla topu kaleciye nişanladı
iyimisin sen:D...

Anıl Caner
15.08.2010, 22:45
Oynamadıkça değeri anlaşılacaktır. Hele böyle süreler aldıkça neden vazgeçilmez ve en iyi olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Tebrikler Umut'um. Harikaydın. Hatta keşke ikincide de direkt olarak pas atsaydın da imzasında Umut Bulut ismine yakışmayacak hakaretleri barındıran gerizekalılar utansaydı.

Teşekkürler, tebrikler.

ölümüne61
15.08.2010, 22:45
her zaman diyorum eğer son vuruşları kalite olsaydı bu adam 20 milyon euroluk adamdır ama yok işte. defansın arkasına bugün teonun sarkamadığı gibi sarktın ve sonucunda iki gol forvetteki bu rekabet bize çok şey kazandıracak bu sene

Samet Yildirim
15.08.2010, 22:46
Oyuna girdi müthis katki sagladi böyle devam.

61_Serhat_61
15.08.2010, 22:48
Evet izlemedim abi.. sallıyorum sadece.

Şimdi şu ekran görüntüsünde Umut'un kafa ve ayaklarına bakalım..

Kaleyi düşünüyor değil mi ? :)

http://img834.imageshack.us/img834/2203/umut.jpg
sen bu pozisyondan öncesine bak istersen hatta kaleyi düsündü ama umutta o yetenek olmadigi icin topa bile vuramadi zavallim :-D sonrada mecbur kaliyor oraya atmayi... icinden insallah atamaz demistirde :-)

Emrah KabuL
15.08.2010, 23:02
Bir de utanmadan, içinden inşallah atamaz demiştir diyorsunuz..

Yazık size.

Samet Berber
15.08.2010, 23:03
Helal olsun , Burak oynayacağına 10 kere Umut oynasın ..

Burak hiç yardım edemiyor Teo'ya ..

Dogan
15.08.2010, 23:05
Bakalım bu körlerin gözü ne zaman açılacak, merakla bekliyoruz...

Çakıroğlu İhsan
15.08.2010, 23:16
Çok rahatlamış gördüm kendisini.

İkinci golde yapması gerekeni yaptı bana göre pas verse kaleci yada defans araya girebilirdi.

Aynen öyle çok rahatlamış stres falan yok gol baskısı yok bu Teo'nun form tutması Umuta artı oldu gibi.

yakarcı
15.08.2010, 23:18
umut sen bu takım da daha 11 yüzü acaba ne zaman görürsün ?

61_Serhat_61
15.08.2010, 23:19
hic bizaman insallah :D:D:D:D

yakarcı
15.08.2010, 23:20
hic bizaman insallah :D:D:D:D
sana katılıyorum :D

Süleyman Eruyar
15.08.2010, 23:22
Umut Bulut, kocaman tebrikler..

bize her zaman lazımsın,Teo ile maçın kahramanı..

Mustafa
15.08.2010, 23:23

Çok yakında.Umut maç kazandırmaya devam edecek bugün yaptığı gibi ;)

yakarcı
15.08.2010, 23:23
Umut Bulut, kocaman tebrikler..

bize her zaman lazımsın,Teo ile maçın kahramanı..
evet gerçekten teo maçın kahramanı