PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umut Bulut

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158

Gökhan KAN
27.06.2010, 00:43
Valla artık Umut'u kim eleştiriyor kim övüyor iyice anladık. Sürekli aynı şeyler. Bende gitmesinden yanayım eleştirenlere katılıyorum ama sürekli eleştirenlerde bıraksın artık yahu. :) Sıkılmadınız mı aynı şeyleri söylemekten.

hamucera
27.06.2010, 00:43
yeni formalar da çıktı,

sırada çubuklu forma alıp arkasına 10 Umut Bulut yazdırmak var.

Canberk
27.06.2010, 00:44
Ben Umut'u yuhalamadım.
Sadece beceriksiz dedim geçtim bugüne kadar.
Keşke yuhalasaydım.
Hakediyor ;)

Mustafa Hazıroğlu
27.06.2010, 00:46
bu umut için atıp tutanlar 3 ezikli taraftarlardan daha acımasız ve tiksindirici konuşuyor

seyduna_efil
27.06.2010, 00:54
umut bulut 10 numaralı formayı bırakmalı artıkk..kendisi 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan bir oyuncu değil..9 yada 11 numarayı giysin,gerçi o numaralarında oyuncusu değil ya neyse

Hürgün Aygün
27.06.2010, 00:56
Ben her zaman derim Umut'a kızarım ekeştiririm ama hiçbir zaman sürekli hakaret vs. etmem.Bu ona da Trabzonspor'a da zarar verir eleştiri yapınca elimize ne geçiyo futbolcumuz stres altına giriyo..

Hakan Karadirek
27.06.2010, 00:57
Benimde takildigim bi nokta su 10 numara formasi. 10 numara Colmana verilmeli.

Armağan Dere
27.06.2010, 01:00
onun için mi Umut gol attığında sevinmiyorum diyorsun,

Sevinmiyorum demedim,Sadece bazılarının gözünü boyadığı için ve takıma demir attığı için ve zararı faydasından fazla olduğu için ve sizin gözünüzü kör ettiği için eskisi kadar sevinmiyorum..azcık ileriyi düşünün Umut ile en basiti uefada ne yapabiliriz kestirebiliyormusun..gruptan çıkabilirmiyiz..ki kalacağımızda meçhul...ancak şu şekilde olur 2-0 önde oluruz 80'den sonra adamları koşularıyla sıkarak belki maç kazandırabilir..mazallah 1-0'ken oyuna girer sonra kaçırdıkları yüzünden puan ya da maçı kaybederiz prestij sıfıra iner..Zaten avrupada pek prestijimiz yok olanı da yoketmeyelim bunun derdindeyim

seyduna_efil
27.06.2010, 01:04
Benimde takildigim bi nokta su 10 numara formasi. 10 numara Colmana verilmeli.

umut'tan önce mehmet yılmaz giyiyordu 10 numarayı..ki mehmet yılmazda kesınlıkle 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan biri değildi..hami mandıralı'dan sonra 10 numaralı formayı adam akıllı birine giydiremedik..şuan takımda 10 numarayı en çok hakeden Colman'dır..ayrıca 10 numarayı Colman'a giydirmek forma satışlarınıda artıracaktır..Colman olmazsa ikinci adayım Alanzınho'dur..Ama 10 nuamrayı kesınlıkle Umut gıymemelidir..Umut'a garezim olduğu için söylemiyorum;o forma gerçekten Umut'a yakışmıyor hem teknik olarak hem görsel olarak..

Samet İslamoğlu
27.06.2010, 01:06
Evet 10 numara kesinlikle ama kesinlikle Colman'a verilmeli.Çok güzel durur görsel olarakta.

Kaan
umut'tan önce mehmet yılmaz giyiyordu 10 numarayı..ki mehmet yılmazda kesınlıkle 10 numaralı formanın özellıklerını tasıyan biri değildi..hami mandıralı'dan sonra 10 numaralı formayı adam akıllı birine giydiremedik..şuan takımda 10 numarayı en çok hakeden Colman'dır..ayrıca 10 numarayı Colman'a giydirmek forma satışlarınıda artıracaktır..Colman olmazsa ikinci adayım Alanzınho'dur..Ama 10 nuamrayı kesınlıkle Umut gıymemelidir..Umut'a garezim olduğu için söylemiyorum;o forma gerçekten Umut'a yakışmıyor hem teknik olarak hem görsel olarak..

Eleştiri budur. :yattara: Şahsen ben de karşıyım Umut'un 10 numara giymesine.

Diğerleri de bu mesaja bakıp eleştirinin ne demek olduğunu kavrasınlar. ''ulan'' dememe takana kadar. :)

hamucera
Sevinmiyorum demedim,Sadece bazılarının gözünü boyadığı için ve takıma demir attığı için ve zararı faydasından fazla olduğu için ve sizin gözünüzü kör ettiği için eskisi kadar sevinmiyorum..azcık ileriyi düşünün Umut ile en basiti uefada ne yapabiliriz kestirebiliyormusun..gruptan çıkabilirmiyiz..ki kalacağımızda meçhul...ancak şu şekilde olur 2-0 önde oluruz 80'den sonra adamları koşularıyla sıkarak belki maç kazandırabilir..mazallah 1-0'ken oyuna girer sonra kaçırdıkları yüzünden puan ya da maçı kaybederiz prestij sıfıra iner..Zaten avrupada pek prestijimiz yok olanı da yoketmeyelim bunun derdindeyim

sen bunun derdinde değilsin, maç başlığında Umut gol attı ama sevinmedim diyen sendin,

hatta senin gibi düşünen yakarcı vardı oda Umut atınca sevinmiyorum diyordu, ama kupa maçından sonra tebrikler kupada attığın gol ve tekrar bir inanç verdiğin için tarzında cümlesi vardı. ama malesef ki sizden bunları göremiyoruz, neyse çok fazla yazmışım bu başlığa maçlar başlayana kadar pek yazmayı düşünmüyorum, ben Umut Bulut forması alacağım, sen ister sev ister sevme snin bileceğin iş, Ben bordo-mavi formayı giyen her oyuncuyu her platformda savunurum

Canberk

Bizim takımda var bu evet.
1 10 numara tutturamadık.
Bu takımda 10 numara sıradan sayılmaya başladı...

Bunlara nerden bakıyoruz?=)

Başlığın yanında yazan mesaj sayısına tıkla yeni sayfa açılıyor ordan kim ne kadar yazdığını görürsün.
O sayıya tıklarsanda o yazdığı mesajları görürsün.

Cem Akyüz
27.06.2010, 01:08
Umut'u eleştiriyorum..Hava toplarında etkisiz,çalım atma özelliği yok,sırtı dönük oynama özelliği yok..Trabzonspor'un forvetteki yükünü taşıyamaz

Gökhan KAN
27.06.2010, 01:08
Bunlara nerden bakıyoruz?=)
Başlığın yanında yanıtlar yazar ordan bakıyorsun. Mesaj sayısının üstüne tıklıyorsun..

Samet İslamoğlu
27.06.2010, 01:09
Bizim takımda var bu evet.
1 10 numara tutturamadık.
Bu takımda 10 numara sıradan sayılmaya başladı...

Başlığın yanında yazan mesaj sayısına tıkla yeni sayfa açılıyor ordan kim ne kadar yazdığını görürsün.
O sayıya tıklarsanda o yazdığı mesajları görürsün.

Teşekkürler ...

Hakan Karadirek
27.06.2010, 01:10
Ben Bordo Mavi giyen her futbolcuyu severim !
Olur bazen elestiririm, fakat hic bi zaman, defol git tarzi bi cumle kurmadim.
Ben elestiri sifatinin ne oldugunu gayet iyi bilirim.
Ulan demissin, ozur dilemissin. Ee demekki hatani gordun.
Belkide biz takmasaydik, bidahaki mesajin yine Ulan ile baslardi.
Kim bilir.

Armağan Dere
27.06.2010, 01:10
Ben,lazkopatfaroz,İlker Tosun görünen eleştiriciler..diğerleri savunucular... bizi yalnız bırakmamanı öneririm Gökhan:)..Hep beraber Umut'u nasıl futbolcu yaparız onu konuşuruz

Gökhan KAN
27.06.2010, 01:16
Ben,lazkopatfaroz,İlker Tosun görünen eleştiriciler..diğerleri savunucular... bizi yalnız bırakmamanı öneririm Gökhan:)..Hep beraber Umut'u nasıl futbolcu yaparız onu konuşuruz
Zor be Armağan bu saatten sonra Umut'tan köşeye plase beklemeyin. Bugün Uruguay maçında Suarez'in ilk golünde aklıma Umut geldi. Sanki tek vuruşta kaleyi bulamazdı gibi geldi bana..

Beni de çektiler içine arkadaş..:)

Canberk
27.06.2010, 01:17
Zor be Armağan bu saatten sonra Umut'tan köşeye plase beklemeyin. Bugün Uruguay maçında Suarez'in ilk golünde aklıma Umut geldi. Sanki tek vuruşta kaleyi bulamazdı gibi geldi bana..

Aman abi sen bulaşma buralara bende gideceğim zaten Armağan abi bizi savunur ççç
Bir giren çıkamıyor başlıktan.:D

Samet İslamoğlu
27.06.2010, 01:18
Aslında olay o kadar basitki.Olayın buralara kadar gelmesinin tek sebebi adam gibi forvet almayan yönetim.
Şöyle Tekke gibi bir forvetimiz olsaydı bugün burada Umut çok daha az konuşulacaktı zaten.

Armağan Dere
27.06.2010, 01:19

aynısını sölesem sana...yemin ediyorum aklıma geldi o topu Umut kalenin 2-3 metre yanından ve 2-3 metre üstünden auta atardı ya neyse...yaramı deşme Gökhan..yeni sezona Umutlu giriyoruz(!)..2.golde..

Canberk
27.06.2010, 01:20
Umutsuz Umutlara yelken açıyoruz her sezon başındaki gibi.Yine,Yeniden...
Vira Bismillah ...

ilhan
27.06.2010, 01:48
Karşılıklı ve ikili tartışmalara sebep olan mesajlar temizlenmiştir. Olayı Umut'un performans ve formundan ziyade kişisel çatışmalara getirmezseniz daha iyi olur arkadaşlar.

Bu arada; bir kaç mesajı silme nedenim alıntılandığı mesajların silinmesiydi. O mesajları yazan arkadaşlar kusura bakmasınlar.

bahadır2561
27.06.2010, 01:48
gol kralı olacakmıs,simdi de gecmiş sayflarda makukula ile karsılastırma sürekli baskalarıyla kıyaslama içindesiniz...

o kadar kolaysa beyfendimiz de olsun,tutan mı var..salıverin küçük enişteyi. . .

makukula'ya filan b.k atmaya gerek yok..

yazılan her mesaja da cevap verme zorunlulugunuz yok..

hatırlatayım dedim..

Samet İslamoğlu
27.06.2010, 01:54
gol kralı olacakmıs,simdi de gecmiş sayflarda makukula ile karsılastırma sürekli baskalarıyla kıyaslama içindesiniz...

o kadar kolaysa beyfendimiz de olsun,tutan mı var..salıverin küçük enişteyi. . .

makukula'ya filan b.k atmaya gerek yok..

yazılan her mesaja da cevap verme zorunlulugunuz yok..

hatırlatayım dedim..

Biz salıverdikte siz bırakmıyorsunuzki kafası rahat top oynasın.Doğru her hatasında asgari 10.000 kişiden küfür ve ıslık yiyen bir adamın gol kralı olması zor zaten.Orasını es geçmişim.

Canberk
27.06.2010, 02:02
Karşılıklı ve ikili tartışmalara sebep olan mesajlar temizlenmiştir. Olayı Umut'un performans ve formundan ziyade kişisel çatışmalara getirmezseniz daha iyi olur arkadaşlar.

Bu arada; bir kaç mesajı silme nedenim alıntılandığı mesajların silinmesiydi. O mesajları yazan arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Teşekkürler.......

bahadır2561
27.06.2010, 02:03
Biz salıverdikte siz bırakmıyorsunuzki kafası rahat top oynasın.Doğru her hatasında asgari 10.000 kişiden küfür ve ıslık yiyen bir adamın gol kralı olması zor zaten.Orasını es geçmişim.

bu kardesimiz kac yıldır takımda oynuyor,olmayacagı belli,zaten belli kapasite de bu saatten sonra da gelişemez. .

o halde yapılacak tek sey var Umut'un yerine--yanına degil yerine--bi tane forvet almak..

Canberk
27.06.2010, 02:05
bu kardesimiz kac yıldır takımda oynuyor,olmayacagı belli,zaten belli kapasite de bu saatten sonra da gelişemez. .

o halde yapılacak tek sey var Umut'un yerine--yanına degil yerine--bi tane forvet almak..

Yani bunu herkez benimsemiş.
Olması gereken bu.
Ne kadar sıkarsan sık su çıkmaz bundan.
Ne kadar sondaj yaparsan yap kazarsan kaz petrol çıkmaz.
Zorlamanın faydası yok.
Neyi zorluyoruz ve en önemlisi Niye zorluyoruz ...

ilhan
27.06.2010, 02:09
Arkadaşlar;

Ben Umut'u şahsen severim. Bu başlıkta cansiperhane savunduğum zamanlarda oldu. Mesajlarım orada duruyor. Ama bazen eleştiri iyidir. Bir insan sadece mücadele ediyor, çok koşuyor, sakatlanmıyor diye Trabzonspor forveti vasfı mı taşıyor?

Gökhan-Umut oynarken hep Umut'u tuttum. Gökhan gitti, Umut ortalıkta yok koca bir sezon. Bu adam bizim takımımızın gol yükünü kaldıramıyor.

İyi bir forvet alınmadığı sürece bu işkence sürecek. Burada suçlu olan Umut değil. Hatta en masum olan Umut. Yönetim Fatih Tekke ayarında bir forvet almadığı sürece Umut hep oynar. Biz istesek de istemesek de oynar.

Performansından memnun değilim, eleştiriyorum. Bakıyorum kulübeye... Umut dışında adam yok. E bu durumda suçlu Umut mu?

*

Eleştirirkende, savunurkende bir standart tutturmalıyız. Gereksiz yere birbirimize laf sokmaya, iğnelemeye çalışıyoruz. Ortak amacımız Trabzonspor'un başarısı arkadaşlar. Başarılı olunca hepimiz seviniyoruz. Başarısız olunca hepimiz üzülüyoruz. Bunu gözardı etmeyelim birbirimizle tartışırken...

Samet İslamoğlu
27.06.2010, 02:11

Alalım arkadaşım alalım işte.Bizde bundan bahsediyoruz.En azından kendi adıma konuşursam bunu söylüyorum.Bu takımın en iyi forveti olmak Umut'un suçu değilki Umut ıslıklanıyor.Burada Umut'u eleştirenlere lafım yok.Belirli sınırlar içinde tartışıyoruz.Ama benim kızdığım kaç yıldır bu takımın en iyi forveti Umut olmasına rağmen her maçta ıslıklanması,küfredilmesi.
Yönetim Umuttan iyisini aldıda biz yok o oynamasın Umut oynasın demedikki=)
Bu yıl yönetim yine forvet almazsa,Teo aynı Teo olarak kalırsa.Umut yine takımın en iyi forveti olacak.O zaman taraftarın stadlarda Umut'u ıslıklaması Trabzonspor'a hiçbişi katmaz.

bahadır2561
27.06.2010, 02:31
Alalım arkadaşım alalım işte.Bizde bundan bahsediyoruz.En azından kendi adıma konuşursam bunu söylüyorum.Bu takımın en iyi forveti olmak Umut'un suçu değilki Umut ıslıklanıyor.Burada Umut'u eleştirenlere lafım yok.Belirli sınırlar içinde tartışıyoruz.Ama benim kızdığım kaç yıldır bu takımın en iyi forveti Umut olmasına rağmen her maçta ıslıklanması,küfredilmesi.
Yönetim Umuttan iyisini aldıda biz yok o oynamasın Umut oynasın demedikki=)
Bu yıl yönetim yine forvet almazsa,Teo aynı Teo olarak kalırsa.Umut yine takımın en iyi forveti olacak.O zaman taraftarın stadlarda Umut'u ıslıklaması Trabzonspor'a hiçbişi katmaz.

burda öyle yazılar var ki inadına Umutsonuna kadar Umut ya arkadaslar neyin inadı?

burda eleştirenler baska takımı mı tutuyor?

herkesin istegi TS'nin başarılı olması,size göre Umut iyidir başkalarına göre de kötüdür.

söylediklerinin aksini iddia eden yok zaten,en azından ben yazdıklarına katılıyorum

Halit Aydın
27.06.2010, 02:34
Seneye gol kralı Umut..

mashal61
27.06.2010, 02:37
Bir şeyler karaladım ama sildim. İnanın burada Umut'u savunacağım diye uğraşmaya çabalamaya değmez. Umut'un gol kralı olması temennimizi yazıyoruz, aldığımız tepkiler hahahahah, çok komik, yüzyılın şakası...

İnanın değmez bir şeyler yazmaya...

izzet
27.06.2010, 02:54
Umutu begenip begenmemek degil mesele. Kendisini cok severim. Kisilik olarakda. Trabzonsporun onsuz Hücuma cikamadigini görmemezlikten gelemem.

Bazen cok sacmaladigi, Iyi niyetin bize negatif sonuclar dogurmasida bir gercek. Forvet olmamasina ragem, tek Forvet oynamasida bir gercek.

Bende yeri geldi cok elestirdim, kötüsün Umut dedim. Yeri geldi savundum.

Mesele bu degil artik.

Mesele bazi üyelerin, Futbol Bilgini edasinda, yillardir en zayif halka olarak yalnis birakilan, Trafatarin önüne atilan Umutu elestirerek egolarini tatmin etmesi durumuna kaymasi.

Baska basliklastarda göremedigimiz, girseler bile Umutu agzina almaktan baska elinden birsey gelmeyecek kadar aciz olanlarin oyuncagi olmustur Umut.

Hala "Neden baskalari istemiyor" gibi abuk "Gol krali olamiyor, demekki Golcü degil" gibi sabuk Yorumlarla kirletiliyor Baslik.

Umutu Fenerbahcede istemistir, Riza döneminde Besiktasta istemistir. Bunu bilen biliyor. Yinede buraya 900bin € Zam aldi gibi yalanlari savuranlar, böyle birseyin aksini iddia edecek kadar cifte Standart meraklisi.

Umut yeni sezonda Basarilar.

Halit Aydın
27.06.2010, 03:07
Bütün sezon yatan, çoğu önemli maçta takımını yalnız bırakan Yattara kral,

Trabzonspor'a geldiğinden beri bilmem kaç maçtır sakatlanmayan, her maçta maksimum düzeyde efor sarfeden Umut tü kaka.

Hiç değilse sırf bu yüzden saygı gösterin. Ayıp.

Kaan
27.06.2010, 03:21
Umutu begenip begenmemek degil mesele. Kendisini cok severim. Kisilik olarakda. Trabzonsporun onsuz Hücuma cikamadigini görmemezlikten gelemem.

Bazen cok sacmaladigi, Iyi niyetin bize negatif sonuclar dogurmasida bir gercek. Forvet olmamasina ragem, tek Forvet oynamasida bir gercek.

Bende yeri geldi cok elestirdim, kötüsün Umut dedim. Yeri geldi savundum.

Mesele bu degil artik.

Mesele bazi üyelerin, Futbol Bilgini edasinda, yillardir en zayif halka olarak yalnis birakilan, Trafatarin önüne atilan Umutu elestirerek egolarini tatmin etmesi durumuna kaymasi.

Baska basliklastarda göremedigimiz, girseler bile Umutu agzina almaktan baska elinden birsey gelmeyecek kadar aciz olanlarin oyuncagi olmustur Umut.

Hala "Neden baskalari istemiyor" gibi abuk "Gol krali olamiyor, demekki Golcü degil" gibi sabuk Yorumlarla kirletiliyor Baslik.

Umutu Fenerbahcede istemistir, Riza döneminde Besiktasta istemistir. Bunu bilen biliyor. Yinede buraya 900bin € Zam aldi gibi yalanlari savuranlar, böyle birseyin aksini iddia edecek kadar cifte Standart meraklisi.

Umut yeni sezonda Basarilar.

Seviyorum seni İzzet abi ya. :D

Bu arada Beşiktaş'ın istediğini hiç duymadım da haber61 Galatasaray istiyor diyordu bir aralar. :)

izzet
27.06.2010, 03:28
Seviyorum seni İzzet abi ya. :D

Bu arada Beşiktaş'ın istediğini hiç duymadım da haber61 Galatasaray istiyor diyordu bir aralar. :)

Riza Calimbay Umutun Hocasidir. Forvetin arkasinda serbest oynamasi gerektigini, Besiktasin Pahali bulmasi sonucu alinmadigini bizzat Röportajda söylemistir.

Fenerbahce Umut bize gelmeden önce Ankaragücüne teklif götürmüstür.

-------------

Onu gectim, hangi Maci bir Alman arkadasla izlesem, son vurus eksikliginin yaninda, müthis güclü, ve tehlikeli, defansi Savuran bir Oyuncu oldugunu söyledi. Bide Colmani begenirler genellikle...

Bir Iddiam daha var. Umut bogusarak gectigi defanslarin ardindan kacirdigi golleri, calimlayarak gecerek kacirsa, ayni "Muhalefet" "Cocuk ne yapsin, hep yanliz kaliyor" diyecekti...

Kalin saglicakla, bu Basliga daha yazmam. Yazsam bile ne yazar ;)

mete61bordomavi
27.06.2010, 11:14
Arkadaşlar;

Ben Umut'u şahsen severim. Bu başlıkta cansiperhane savunduğum zamanlarda oldu. Mesajlarım orada duruyor. Ama bazen eleştiri iyidir. Bir insan sadece mücadele ediyor, çok koşuyor, sakatlanmıyor diye Trabzonspor forveti vasfı mı taşıyor?

Gökhan-Umut oynarken hep Umut'u tuttum. Gökhan gitti, Umut ortalıkta yok koca bir sezon. Bu adam bizim takımımızın gol yükünü kaldıramıyor.

İyi bir forvet alınmadığı sürece bu işkence sürecek. Burada suçlu olan Umut değil. Hatta en masum olan Umut. Yönetim Fatih Tekke ayarında bir forvet almadığı sürece Umut hep oynar. Biz istesek de istemesek de oynar.

Performansından memnun değilim, eleştiriyorum. Bakıyorum kulübeye... Umut dışında adam yok. E bu durumda suçlu Umut mu?

*

Eleştirirkende, savunurkende bir standart tutturmalıyız. Gereksiz yere birbirimize laf sokmaya, iğnelemeye çalışıyoruz. Ortak amacımız Trabzonspor'un başarısı arkadaşlar. Başarılı olunca hepimiz seviniyoruz. Başarısız olunca hepimiz üzülüyoruz. Bunu gözardı etmeyelim birbirimizle tartışırken...
Bak İlhan kardeşim ne güzel söylemiş!

Umut bu takımda kaldığı müddetçe ve biri ondan daha iyi oynayamadığı müddetçe veya yeni bir transfer yapılmadığı müddetçe UMUT BULUT Trabzonspor'un forvetidir!

Bunu içinimize sindirmek durumundayız!

Ben de eskiden koyu bir Umut düşmanı denilecek kadar ona kızıyordum.
Ama kupa maçındaki heves isteğini gördükten sonra artık ona kızamıyorum!
Ama zaman zaman adamı sinir etmiyor da değil, sonuçta bu adam bizim forvetimiz olduğu müddetçe destekleyeceğiz!

Ama bizim gol yükümüzü tek başına çeker mi Umut?
Açıkçası hiç sanmıyorum.

mete61bordomavi
27.06.2010, 11:22
Riza Calimbay Umutun Hocasidir. Forvetin arkasinda serbest oynamasi gerektigini, Besiktasin Pahali bulmasi sonucu alinmadigini bizzat Röportajda söylemistir.

Fenerbahce Umut bize gelmeden önce Ankaragücüne teklif götürmüstür.

-------------

Onu gectim, hangi Maci bir Alman arkadasla izlesem, son vurus eksikliginin yaninda, müthis güclü, ve tehlikeli, defansi Savuran bir Oyuncu oldugunu söyledi. Bide Colmani begenirler genellikle...

Bir Iddiam daha var. Umut bogusarak gectigi defanslarin ardindan kacirdigi golleri, calimlayarak gecerek kacirsa, ayni "Muhalefet" "Cocuk ne yapsin, hep yanliz kaliyor" diyecekti...

Kalin saglicakla, bu Basliga daha yazmam. Yazsam bile ne yazar ;)

Bize burda futboldan anlamayan kişiler olarak bakanlar yukarda arkadaşımızın altı çizili alıntıladığım yere iyice baksın!
Umut tek forvet oynayacak yapıda değil, forvet arkasında oynayacak yapıdadır.
Fakat forvet arkasında Alanzinho olduğu için, ya onunla değişmeli oynayacak,-çünkü Alanzinho yüksek tempolu maçların 2. devresinde çok yoruluyor- ya da pasör forvet olarak oynayacak!

Yani bunu göremeyecek ne var gerçekten anlamıyorum!
Umut gerçekten etkili bir forvet, fakat asla golcü değil!
Şimdi burda tartışırken şunu önce iyi anlayalım!
Forvet ile golcü aynı şey değildir!
İkisi de aynı bölgede oynarlar, amaçları aynıdır, gol atmaktır!
Fakat daha ileri uçta oynayan forvet golcü olmak zorundadır!
Yani duracağı yeri bilmeli, pozisyonu sezmeli,koklamalı, son vuruş ustası olmalı, ayak içini, dışını öldürücü silah gibi kullanabilmelidir!

Eğer bu açıklamadan da birşey anlamadıysanız!
Alın size örnek Suarez!
Dün ki G.Kore- Uruguay maçında Suarez çok mu koştu? Çok mu adam yıprattı?
Hayır!
Bize kalsa adam maçta yattı deriz!
Ama hem sezgisiyle, hem vuruş ustalığıyla attığı 2 golle takımına turu getirdi!

Samet Türkmen
27.06.2010, 11:23
Futbolcuları sadece kulüpler yollamaz. Çıkar futbolcu: ''Ben kalmak istemiyorum ,sözleşmemi uzatmıyorum'' veya ''Gelin anlaşalım,sözleşmeyi karşılıklı feshedelim'' der. Bunlar doğal şeyler futbolda. Ama taraftara ve uzun zamandır iyi bir performans sergilenmemesine rağmen bu takımda kalma hevesini anlamıyorum.

Sanki ölene dek sözleşme uzatılsa onu da kabul edecek gibi.

Sibel
27.06.2010, 11:45
Kaptanlık Umut'a verilmeli.

Ömer Yüce
27.06.2010, 14:20
Kaptanlık Umut'a verilmeli.

Kesinlikle...

Ben kaptanlığın elinden alınmış bir oyuncuya tekrar verilmesindeki mantığı şu an çözemiyorum

esra61
27.06.2010, 14:27
yeni sezonda başarılır..............inş senin için iyi bir sezon geçer............

Ömer Yüce
27.06.2010, 14:32
yeni sezonda başarılır..............inş senin için iyi bir sezon geçer............

Ben böyle temenniler bizim taraftardan istiyorum. Neden çünkü adamın takımda kalacağı kesin ve buna rağmen git diyosunuz ve hatta diğer rakiplerimizden daha çok ağır eleştirileri geçtim hakaretler ediyosunuz. Yani bi oyuncuyu bu kadar eleştirmek oyuncudan fayda alınmak için mi yoksa başka bişey mi!!!!

tslover
27.06.2010, 14:54
Ben böyle temenniler bizim taraftardan istiyorum. Neden çünkü adamın takımda kalacağı kesin ve buna rağmen git diyosunuz ve hatta diğer rakiplerimizden daha çok ağır eleştirileri geçtim hakaretler ediyosunuz. Yani bi oyuncuyu bu kadar eleştirmek oyuncudan fayda alınmak için mi yoksa başka bişey mi!!!!

O eleştirenlere şunları sormak istiyorum ama lütfen düşünerek ve samimi olarak cevap verin.

Soru 1:Herhangi bir maçta Trabzonsporun rakibinin forvetinin Umut Bulut olmasını ister miydiniz ?

Soru 2:TSL'de hangi takımlarla maç yaparken Umut'u verip rakip takımın forvetini almak istersiniz?

Armağan Dere
27.06.2010, 15:03
O eleştirenlere şunları sormak istiyorum ama lütfen düşünerek ve samimi olarak cevap verin.

Soru 1:Herhangi bir maçta Trabzonsporun rakibinin forvetinin Umut Bulut olmasını ister miydiniz ?

Soru 2:TSL'de hangi takımlarla maç yaparken Umut'u verip rakip takımın forvetini almak istersiniz?

Baroş'u,Makakula'yı almak isterim çünkü Umut bir maç kazandırırsa 4 maç puan kaybettirir...tabiiki çünkü Umut koşması haricinde,çok şeyi eksik olan bir forvet...%95 denilen karşı karşıya gollerin çoğunu atamıyor...üstüne üstlükde gol vuruşlarım çok iyi diyor

Ömer Yüce

Ben Umutun bizim takıma karşı rakip takımda olacağını hiç düşünmedim :S

Emrah KabuL
Armağan Dere, pusuda bekliyor.. :)

tslover
27.06.2010, 15:10
Ben Umutun bizim takıma karşı rakip takımda olacağını hiç düşünmedim :S
Düşünmesi bile korkunç.90 dakika rahat maç izlenmez rakip takımın forveti Umut'sa eğer

tslover
27.06.2010, 15:14
Baroş'u,Makakula'yı almak isterim çünkü Umut bir maç kazandırırsa 4 maç puan kaybettirir...tabiiki çünkü Umut koşması haricinde,çok şeyi eksik olan bir forvet...%95 denilen karşı karşıya gollerin çoğunu atamıyor...üstüne üstlükde gol vuruşlarım çok iyi diyor

Makukulanın iyi bir forvet olduğuna inanmıyorum.Biz ne gol kralları gördük özellikle Kayseri'den alınma.Avatarındaki yeter:D Hem artık o TSL'de değil.

Baroş bir nebze.Öle bile olsa ligdeki en iyi 2/3 forvetten birisi olduğunu eleştirenler bile bunu kabul ediyorsa ortada bir yanlışlık var demektir

Fatih Özkan
27.06.2010, 15:30
Umut'un rakip forvette olmasını kesinlikle istemezdim...
Eleştirilecek yönleri var elbet...
Ama hakarete varan yorumlar midemi bulandırıyor...
Sahip çıkmamız gerek!
Çünkü bu adam Bordo-Mavi forma ile çıkacak sahaya!

Ömer Yüce
27.06.2010, 15:39

Umut'un bugün hani denilen 11 de 1 gol atıyor denilen istatistiğini 4te 1 yaptığını bi düşün??? Umut geçtiğimiz sezon ondan önceki sezon kaç golle gol kralı olmuştu?

Ve bu dediklerimizi hayal etseydik de Umut'un hala Trabzonspor da olduğunu da hayal edebilir miydik? Umut her sezon ortalama 15 gol ortalamasıyla oynuyor. Kaçırdıklarının yarısını geçtim 4te 1inin atsa 40 gole ulaşır yapılan istatistiklere göre ve o Umut o istatistiki verilere sahip olan umut Barçada oynar İbrahimoviçide yedeği yapar... Umut'un tek eksiği ayağının uzak mesafaye oranla yakın mesafeden daha daha kötü olması...

Armağan Dere
27.06.2010, 15:47
Umut'un bugün hani denilen 11 de 1 gol atıyor denilen istatistiğini 4te 1 yaptığını bi düşün??? Umut geçtiğimiz sezon ondan önceki sezon kaç golle gol kralı olmuştu?

Ve bu dediklerimizi hayal etseydik de Umut'un hala Trabzonspor da olduğunu da hayal edebilir miydik? Umut her sezon ortalama 15 gol ortalamasıyla oynuyor. Kaçırdıklarının yarısını geçtim 4te 1inin atsa 40 gole ulaşır yapılan istatistiklere göre ve o Umut o istatistiki verilere sahip olan umut Barçada oynar İbrahimoviçide yedeği yapar... Umut'un tek eksiği ayağının uzak mesafaye oranla yakın mesafeden daha daha kötü olması...

Düşünmekle olmuyor uygulamaya geçirsin de bir görelim...niye Fatih 32 gol attığında hala Trabzonspor'daydı..çok güzel uçmuşsun ibrahimoviç'i de yedeği yapar demişsin..zamanında genel de bi başlık vardı..''Rooney değil Umut diye''...son cümlene göre,o zaman asist yapacaksın...asist yapma özelliği de yok beyimizin..ee ne yapacağız şimdi Umut'un kendini yontmasını mı bekleyeceğiz yoksa razı mı geleceğiz 3 sene daha bu şekilde

Ömer Yüce
27.06.2010, 15:58
Düşünmekle olmuyor uygulamaya geçirsin de bir görelim...niye Fatih 32 gol attığında hala Trabzonspor'daydı..çok güzel uçmuşsun ibrahimoviç'i de yedeği yapar demişsin..zamanında genel de bi başlık vardı..''Rooney değil Umut diye''...son cümlene göre,o zaman asist yapacaksın...asist yapma özelliği de yok beyimizin..ee ne yapacağız şimdi Umut'un kendini yontmasını mı bekleyeceğiz yoksa razı mı geleceğiz 3 sene daha bu şekilde
Fatih Umut kadar pozisyona girmiyor, Umutta Fatih gibi girdiği pozisyonları gole çeviremiyor. Umut'la Fatih'in kıyaslanması yanlış özellikleri çok farklı iki oyuncu. Fatih pası alır atar. Umut pozisyonu yapar ve gol atar. He atamaz ama o kadar uğraşmayı becerebilen bir forvet Türkiye'de yok ne Baroş ne bobo ne Makakula... Umut bulunduğu mevki arkasındaki oyuncular ve mevkisindeki tek kalması nedeniyle kendini aşırı yorup son vuruşlarına yansıtacak enerjiyi ve sakinliği bulamıyor. Umut'un yanına koy Fatih'i bakalım o zaman Umut neler yapar???

Armağan Dere
27.06.2010, 16:04
O zaman şunu bilmek gerekiyor..çok pozisyona mı girmek yoksa az pozisyona mı girmek..sence her maç Umut'un gol yapabileceği kadar pozisyona girebilirmiyiz?..Umut kaç pozisyon kendi yaratır,yaratabilir...Umut,Fatih gibi ortasahadan top alıp sürebilir mi,sence Fatih,Umut ile yanyana oynasa bile ne kadar verim alınabilir çünkü Umut,Fatih kadar yaratıcı ve hızlı düşünebilen ve bu düşündüğünü uygulamaya koyabilen bir oyuncu değil..Umut ancak geçen de yazdım 80'den sonra 2-0 önde olacağımız zaman oyuna girecek oyuncu...çünkü 10 dk'da 3 gol yeme olasılığımız çok düşük 90 dk bu takımın yükünü çekemez..ama zorla golcülüğüm iyi deyip duruyor

Ömer Yüce
27.06.2010, 16:10
O zaman şunu bilmek gerekiyor..çok pozisyona mı girmek yoksa az pozisyona mı girmek..sence her maç Umut'un gol yapabileceği kadar pozisyona girebilirmiyiz?..Umut kaç pozisyon kendi yaratır,yaratabilir...Umut,Fatih gibi ortasahadan top alıp sürebilir mi,sence Fatih,Umut ile yanyana oynasa bile ne kadar verim alınabilir çünkü Umut,Fatih kadar yaratıcı ve hızlı düşünebilen ve bu düşündüğünü uygulamaya koyabilen bir oyuncu değil..Umut ancak geçen de yazdım 80'den sonra 2-0 önde olacağımız zaman oyuna girecek oyuncu...çünkü 10 dk'da 3 gol yeme olasılığımız çok düşük 90 dk bu takımın yükünü çekemez..ama zorla golcülüğüm iyi deyip duruyor
Profilindeki oyuncu neden Umut'u bekledi hep yedek?

Armağan Dere
27.06.2010, 16:19
Profilindeki oyuncu neden Umut'u bekledi hep yedek?

ne hikmetse bu takımın çatısı sanki Umut üstüne kurulu..Umut'a tanınan hak kadar Gökhan'a,Murat'a tanınmadı..Teofilo nasıl çıkacak hiç bilmiyorum..demek istediğim o Umut sanki bu takımda hocalar tarafından tabulaştırılmış,onsuz hiçbişey olmuyormuş gibi...devre arasında Gökhan'ı değil Umut'u satmalıydık...çünkü göreceksiniz yeni sezonda da eski sezonlardaki gibi ortasaha adamlarımız çoğu maçta olduğu gibi gene Umut'u değil birbirlerini tercih edecekler pas konusunda...bunun nedenini anlasa zaten Umut geceler boyu ağlayıp,kendini kahretmesi lazım ben bu takıma nasıl daha fazla yararlı olmalıyım diye..500 defa söyledim Umut'un yerinde ben olsam gece uyuyamam ya o maç kasetlerini alıp 10 defa izlerim bu pozisyonda nerde durulur,nasıl atılır...sanırsam gene bu sene çıldıracağız

Ömer Yüce
27.06.2010, 17:05
ne hikmetse bu takımın çatısı sanki Umut üstüne kurulu..Umut'a tanınan hak kadar Gökhan'a,Murat'a tanınmadı..Teofilo nasıl çıkacak hiç bilmiyorum..demek istediğim o Umut sanki bu takımda hocalar tarafından tabulaştırılmış,onsuz hiçbişey olmuyormuş gibi...devre arasında Gökhan'ı değil Umut'u satmalıydık...çünkü göreceksiniz yeni sezonda da eski sezonlardaki gibi ortasaha adamlarımız çoğu maçta olduğu gibi gene Umut'u değil birbirlerini tercih edecekler pas konusunda...bunun nedenini anlasa zaten Umut geceler boyu ağlayıp,kendini kahretmesi lazım ben bu takıma nasıl daha fazla yararlı olmalıyım diye..500 defa söyledim Umut'un yerinde ben olsam gece uyuyamam ya o maç kasetlerini alıp 10 defa izlerim bu pozisyonda nerde durulur,nasıl atılır...sanırsam gene bu sene çıldıracağız

O zaman 5 senedir bir sen doğru biliyosun ne teknik direktör ne de yönetim hepsi yanlış biliyor... Yani ben ilahım benden başka kimse bilemez diye kafa tutuyosun resmen... Ben Umut'un yerinde olsam yeter artık yanıma sağlam bir oyuncu alın derim...

Ayrıca Güzia'yı unutma İspanya gol kralı olmuş, ,İbrahimviçi unutma dünyada sayılı golcülerde ama şu an tırtlar hepsi

must61
27.06.2010, 17:22

Cevap 1 : Kesinlikle isterim.Savunmayı rahatsız etsede,yıpratsada kolay kolay gol atamayacağını bilmek rahatlatır beni
Cevap 2 :
Galatasaray ile ; Baros,Jo
Fenerbahçe ile ; Semih
Beşiktaş ile :Bobo
Bursa ile : Sercan
Kayseri ile :Makukula,Cangele(hatta Troisi)
Antep ile :J.Sezar
Gençlerbirliği ile :M.Pektemek
Antalyaspor ile : Necati

takaslarını düşünmeden yaparım..Samimi bir soru samimi bir cevap...

Kaan
28.06.2010, 00:09
Cevap 1 : Kesinlikle isterim.Savunmayı rahatsız etsede,yıpratsada kolay kolay gol atamayacağını bilmek rahatlatır beni

Cevap 2 :
Galatasaray ile ; Baros,Jo
Fenerbahçe ile ; Semih
Beşiktaş ile :Bobo
Bursa ile : Sercan
Kayseri ile :Makukula,Cangele(hatta Troisi)
Antep ile :J.Sezar
Gençlerbirliği ile :M.Pektemek
Antalyaspor ile : Necati

takaslarını düşünmeden yaparım..Samimi bir soru samimi bir cevap...

Düşünseydiniz zaten yapmazdınız. :D

.....
28.06.2010, 00:11

:) Eyvallah Kaanım eyvallah :)

Armağan Dere
28.06.2010, 00:13

Yapmak istesek sence kim Umut ile takas yapmayı düşünür:) Mustafa'nın saydıklarından..Kaan efendi...bunu bi söyle bize...aydınlat bizi çok düşünceli kardeşim..öle dalga geçip gitmek olmuyor neden olmayacağını anlatacaksın

.....
28.06.2010, 00:18
24 saat Umut u eleştirenlere ve onu karalamak isteyenlere inat burdayız.

Yoksa Umut u savunmaya gerek yok. Ama ufku açılması gereken kimseler var...

Gökhan KAN
28.06.2010, 00:28
Aklıma Ankaragücü taraftarı geldi bir an. Ne demişti Umut haberleri çıkınca. Biz seneye şampiyonluğa oynayacağız ne yapalım Umut'u. Şampiyonluk olayı ayrı ama kötü olduğunu kastetmesi herşeyi açıklıyor.

Ceyhun Öncü
28.06.2010, 00:42

Ben Umut Bulutun karsi takimda oynama ihtimalini sevdim..

Gökhan KAN
28.06.2010, 00:53
Ben Umut Bulutun karsi takimda oynama ihtimalini sevdim..
Ceyhun avatarın benim hiç hoşuma gitmiyor ya.:) Sürekli dikkatimi çekiyor. Net değil. Yüzü pek belli değil. Tipide kaymış gol sevincinde. Başka bir Ronny avatarı koysan daha iyi sanki.:)

.....
28.06.2010, 00:57
Ceyhun avatarın benim hiç hoşuma gitmiyor ya.:) Sürekli dikkatimi çekiyor. Net değil. Yüzü pek belli değil. Tipide kaymış gol sevincinde. Başka bir Ronny avatarı koysan daha iyi sanki.:)

Bence de Ceyhun avatarın hiç hoş değil :)

Ayrıca ben Umut un gol kralı olma ihtimalini sevdim ;)

:)

trabzonlux61x
28.06.2010, 01:09
Fatih Tekkenin kalitesini kesinlikle tartismam seninle bende cok seviyorum. Türkiye liginde 30un üstünde gol atmak eskisi kadar kolay diyil artik. Eskiden her sezon 30 barajini rahatlikla geciyordu golcüler son 5 sezondur gol atmak o kadar da kolay diyil.Anelka kac gol atti Fenerde kötü futbolcumu simdi ?? Umut kesinlikle kötü futbolcu diyil sadece son vuruslarinda eksiklik var ve ben inaniyorumki bu sezon cok farkli bir Umut izliycez. Bi arkadasin dedi gibi Umut buldugu pozisyonlariin 4 te 1ini atsa Avrupanin en iyi kulüplerde oynardi. Dünya kupasindaki golcüleride görüyoruz:)

trabzonlux61x
28.06.2010, 01:11

allah korusun

Kaan
28.06.2010, 01:16
Fatih Tekkenin kalitesini kesinlikle tartismam seninle bende cok seviyorum. Türkiye liginde 30un üstünde gol atmak eskisi kadar kolay diyil artik. Eskiden her sezon 30 barajini rahatlikla geciyordu golcüler son 5 sezondur gol atmak o kadar da kolay diyil.Anelka kac gol atti Fenerde kötü futbolcumu simdi ?? Umut kesinlikle kötü futbolcu diyil sadece son vuruslarinda eksiklik var ve ben inaniyorumki bu sezon cok farkli bir Umut izliycez. Bi arkadasin dedi gibi Umut buldugu pozisyonlariin 4 te 1ini atsa Avrupanin en iyi kulüplerde oynardi. Dünya kupasindaki golcüleride görüyoruz:)

53 pozisyon/11 gol - %20,75
53 pozisyon/13 gol - %25

Umut bu sene yakaladığı pozisyonların yaklaşık 5te 1ini atmış. Sonuç 11 gol.

Eğer 4te 1ini atsaydı 13 gol atacaktı. Fazla bir şey değişmeyecekti yani. :)

3te 1ini atsaydı atacağı gol sayısı 17-18 olacaktı. :)

Atılay
28.06.2010, 01:26
53 pozisyon/13 gol - %25

Bu biraz saçma olmuş o 7 golün bize aldıracağı maçlarla takımın gireceği havayı düşünürsek bu anlamda önemlidir bu sayı

.....
28.06.2010, 01:27
53 pozisyon/13 gol - %25

Matematiğine kurban :)

Çağatay_
28.06.2010, 01:35
Umut yerinde başka forvet olsa ve tek başına oynasa o kadar pozisyona giremeyiz, dolayısıyla o kadar saç baş yolmayız.

Ama pozisyon bulamadığımızı konuşuruz maçlardan sonra.

O yüzden Umut'un yanında Téo iyi olacak seneye.. Daha iyisi alınana kadar Umut bu takımda oynayacaktır..

Umut'u kovmaya çalışanlar kimsenin onu kesemediği gerçeğini kabul etmeli.

Kaan
28.06.2010, 03:30
Bu biraz saçma olmuş o 7 golün bize aldıracağı maçlarla takımın gireceği havayı düşünürsek bu anlamda önemlidir bu sayı

7 değil abi 2 gol. :D

ensar6161
28.06.2010, 10:30
adam avatarına gökhan ünalın fotoğrafını koymuş ondan sonra umut bulut gol kaçırıyor kötü futbolcu diyor....adam fenevbahçenin 85. yedeğinin fotosunu gururla taşıyor gelmiş kaptanından gocunuyor....başbakanın dediği gibi gökhanıda al git burdan............

Travelair
28.06.2010, 10:43
Bakalım yeni sezonda "Havada bulut, sen Umut'u unut"u mu izleyeceğiz yoksa Umut Bulut'u mu?

Yeni sezonda başarılar dilerim

Onur Şeref
28.06.2010, 11:01
La sen daha gitmedin mi?

Burak
28.06.2010, 11:37
http://img03.blogcu.com/v2/images/editor/t/r/a/trabz10spor/524588248260197_1259773340.jpg

Formda bir Umut bu ligdeki defanslar için büyük tehlikedir.Bu takımda da yer almalıdır...

.....
28.06.2010, 12:50
Umut Bulut bu sene fırtına estirir.

Benim bildiğim Umut estirir :) :)

seref_ts6177
28.06.2010, 12:56
http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_1.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=2)http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_2.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=3)http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_3.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=4)http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_4.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=5)http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_5.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=6)http://www.medyatrabzon.com/images/gallery/216_6.jpg (http://www.medyatrabzon.com/gallery.php?id=216&no=1)

Canberk
28.06.2010, 12:58
İnşallah Ömer .
Laflar aynı hersene ama inşallah görebiliriz şu meşhur fırtınayı ;)

Gökhan KAN
28.06.2010, 13:01
Umut Bulut bu sene fırtına estirir.

Benim bildiğim Umut estirir :) :)
Senin bildiğin Umut nasıl Ömer. :)

Armağan Dere
28.06.2010, 19:26
adam avatarına gökhan ünalın fotoğrafını koymuş ondan sonra umut bulut gol kaçırıyor kötü futbolcu diyor....adam fenevbahçenin 85. yedeğinin fotosunu gururla taşıyor gelmiş kaptanından gocunuyor....başbakanın dediği gibi gökhanıda al git burdan............

:)...Komik arkadaşım Fenerbahçe'de Guiza gönderilecek ve Gökhan ilk 11 başlayabilir Semih'le..Sen bana laf yetiştireceğine şunu de bana,Fener neden Gökhan'ı istedi de Umut'u istemedi...Aykut Kocaman mı iyi biliyor yoksa sizler mi...Neyse daha fazla konuşmayacağım...Yeni sezonda hep beraber göreceğiz Bulut'u(!)...

.....
28.06.2010, 19:30
İnşallah Ömer .
Laflar aynı hersene ama inşallah görebiliriz şu meşhur fırtınayı ;)

Görecez görecez Allahın izniyle :)

Senin bildiğin Umut nasıl Ömer. :)

Benim bildiğim UMUT o formanın hakkını verir. ;)

.....
28.06.2010, 19:31
:)...Komik arkadaşım Fenerbahçe'de Guiza gönderilecek ve Gökhan ilk 11 başlayabilir Semih'le..Sen bana laf yetiştireceğine şunu de bana,Fener neden Gökhan'ı istedi de Umut'u istemedi...Aykut Kocaman mı iyi biliyor yoksa sizler mi...Neyse daha fazla konuşmayacağım...Yeni sezonda hep beraber göreceğiz Bulut'u(!)...

Bakıyorumda Trabzospordan çok feneri takip ediyorsun.

Zaten avatarından belli oluyor...

Armağan Dere
28.06.2010, 19:34
Bakıyorumda Trabzospordan çok feneri takip ediyorsun.

Zaten avatarından belli oluyor...

Sen neyi takip ediyorsun..burda körü körüne Umut'u savunmaktan başka ne işe yararsın...Umut'u sat(a)mayıp Gökhan'ı sattığına pişman olacak Trabzonspor bunu sölemeye çalışıyorum..ama sen ve sen gibiler gene ithamlarınızla kendiniz küçük düşüyorsunuz haberiniz yok...O resimde de üstünde Fener forması var dimi

Kaan
28.06.2010, 19:38

Şenol Güneş mi daha iyi biliyor sen mi ? :)

.....
28.06.2010, 19:40
Sen neyi takip ediyorsun..burda körü körüne Umut'u savunmaktan başka ne işe yararsın...Umut'u sat(a)mayıp Gökhan'ı sattığına pişman olacak Trabzonspor bunu sölemeye çalışıyorum..ama sen ve sen gibiler gene ithamlarınızla kendiniz küçük düşüyorsunuz haberiniz yok...O resimde de üstünde Fener forması var dimi

Yaşına olan saygımdan ötürü ileri gitmiyorum ama beni zorlama istersen.

Herkesin bir sabrının sınırı var.

İstemiyorsan girmezsin bu başlığa. gider nostalji başlığına gökhan ünal başlığı açarsın tek başına orda takılırsın.

Cihan
28.06.2010, 19:42
ayıp oluyor beyler ... konuyu uzatmaya gerek yok ..

Armağan Dere
28.06.2010, 19:44
Yaşına olan saygımdan ötürü ileri gitmiyorum ama beni zorlama istersen.

Herkesin bir sabrının sınırı var.

İstemiyorsan girmezsin bu başlığa. gider nostalji başlığına gökhan ünal başlığı açarsın tek başına orda takılırsın.

Birader kendin laf atıyorsun,kısacası fenerbahçeli diyorsun bana ne çok tanıyorsun beni de böle konuşabiliyorsun böle konuşmayı sana hangi hak veriyor...adam gibi tartışmıyorsunuz laf atıyorsunuz..burası forumsa kardeşim eleştiririm,yerden yere de vururum hakederse...ancak Umut'un şahsiyetine,adamlığına laf söylemem sadece üstünde Trabzonspor forması var diye o formanın hakkını vermek zorunda ve burayı okusaydı emin olun kendini düzeltirdi boşuna burda yazıyoruz...

Aker
28.06.2010, 19:46
Şenol Güneş mi daha iyi biliyor sen mi ? :)

Hoca ne yapsın yokluktan kalmasını istiyor. Yönetimin yerli golcü alamayacağını, bu işi beceremeceğini biliyor.

.....
28.06.2010, 19:47
Birader kendin laf atıyorsun,kısacası fenerbahçeli diyorsun bana ne çok tanıyorsun beni de böle konuşabiliyorsun böle konuşmayı sana hangi hak veriyor...adam gibi tartışmıyorsunuz laf atıyorsunuz..burası forumsa kardeşim eleştiririm,yerden yere de vururum hakederse...ancak Umut'un şahsiyetine,adamlığına laf söylemem sadece üstünde Trabzonspor forması var diye o formanın hakkını vermek zorunda ve burayı okusaydı emin olun kendini düzeltirdi boşuna burda yazıyoruz...

Ben sana fenerbahçelisin filan demedim. Burdaki kimseye bunu demem.diyenide kınarım.

Herkes burda TRABZONSPORUN menfaatleri için var. Ama sen yorum yapmaktan çok adamı öldürüyorsun.

Deki bana Umut bu sene ligde 11 gol attı az attı de. Geçen sene daha fazla atmıştı de. Konuşalım tartışalım.

Sen hemen bundan bi şey olmaz .hay ben böyle oyuncunun diyorsun.

Bu TRABZONSPORLU birisine yakışmıyor. Ben uzatmak istemiyorum ama senin yazılarını görünce uyuz oluyorum. mantıklı şeyler yazmıyorsun.

Gel adam gibi tartışalım. Neden bu ligde 2002 den beri en çok gol atan Umut de bana ?

Bende Umut 2. diyim , birinci Alex diyim. diyim de diyim ama sen bana mantıklı şeyler söyle

ALLAH AŞKINA

Canberk
28.06.2010, 19:48
Ömer, Armağan abi sakin olun boşverin giden gitmiş ve kalan maalesef takımda .
Uzatmayın.

Kaan
28.06.2010, 19:50
Hoca ne yapsın yokluktan kalmasını istiyor. Yönetimin yerli golcü alamayacağını, bu işi beceremeceğini biliyor.

Gökhan iyi bir futbolcuysa Şenol Güneş gitmesine neden müsade etti ?

Elinde 4 forvet varken neden Umut oynuyor hep ? :)

Ayrıca açıklamaları da gösteriyor ki Umut'un takımda kalmasını istiyor. Boşu boşuna 3 yıllık sözleşme imzalanmazdı yoksa değil mi ? :)

Armağan Dere
28.06.2010, 19:55

Gökhan'a verilen bonservis bedeli bu takımın hangi forvetine verilirdi..Umut'a neden verilmedi ya da verilmediyi geçtim transfer teklifi bile edilmedi...yönetimin o işte kesin parmağı var bu zamana kadar forvet alınamayışı dahil olmak üzere..şu anda bir tutturabilecek Murat Tosun'u görüyorum..Gökhan'ı bende dahil olmak üzere taraftar çökertti ve terapiye müsaade edilmeden takımdan gönderildi..adam 1,5 yıl oynadı Trabzonspor'da ilk sezonunda 14 gol 11 asist yaptı...bu da istenmesi için haklı bir sebep...

Umut yanılt beni,haksız çıkar beni..o kadar çok istiyorum ki bunu..

.....
28.06.2010, 19:57
Umut - Gökhan kıyaslamasına girmeyelim isterseniz.

Ezilirsiniz...

.....
28.06.2010, 20:01
Şu ligde Son 8 yılda Umut Bulut ile kıyaslandırılacak bir golcü yoktur.

Ömer Yüce
28.06.2010, 20:25

Tamam aykut kocaman mı biliyor o arkadaşmı :)

Peki sen mi Biliyosun Yoksa 5 senedir değişen teknik direktörlerin hepsi de umutu oynatıyor... Onlar mı biliyo???

Ömer Yüce
28.06.2010, 20:28
Gökhan'a verilen bonservis bedeli bu takımın hangi forvetine verilirdi..Umut'a neden verilmedi ya da verilmediyi geçtim transfer teklifi bile edilmedi...yönetimin o işte kesin parmağı var bu zamana kadar forvet alınamayışı dahil olmak üzere..şu anda bir tutturabilecek Murat Tosun'u görüyorum..Gökhan'ı bende dahil olmak üzere taraftar çökertti ve terapiye müsaade edilmeden takımdan gönderildi..adam 1,5 yıl oynadı Trabzonspor'da ilk sezonunda 14 gol 11 asist yaptı...bu da istenmesi için haklı bir sebep...

Aynı sezon Umut 15 gol attı...

ilhan
28.06.2010, 20:32

Bu soru insanları doğruya ulaştırabilecek bir soru değil Kaan. Gerçekci bir yaklaşım değil. Daha çok tatmin olma duygusunu bastırmak amacıyla sorulabilecek ve cevap aranabilecek bir soru.

BiZe HeR YeR 61
28.06.2010, 22:46
Yok daha neler.:)

FC-ST-PAULI-61
28.06.2010, 22:53
hahaha evet öyledir Umut varken Fatih Tekke kim

ensar6161
28.06.2010, 23:09
arkadaşlar bu kişileri engelleme nasıl oluyor??bi temizlik yapayım da kuru gürültü olmasın......

Deniz Telci
28.06.2010, 23:11
Yaşına saygı duyuyorum :). Ama, biz malesef Tekkespor değiliz.

Umut'un, 31 ile Gol Kralı olabileceğine gönülden inanıyorum. Gol Krallığı öyle kolay da değil. Kolay, ama ancak PleySeytin de Kolay. ;)

.....
28.06.2010, 23:22
Yok daha neler.:)

Ne oldu beğenmediniz galiba ?

Bana Fatih ile Umut u kıyaslatmayın şimdi. Bir önceki sayfadaki mesajımı okursanız Fatih saymıyorum bile...

Ömer TOPAL
29.06.2010, 00:32
takılma bunlara ömer :) onların eglence parkı burası...kum yok burda oynuyorlar...oku ve gül...eglenceli oluyor....

.....
29.06.2010, 00:45
takılma bunlara ömer :) onların eglence parkı burası...kum yok burda oynuyorlar...oku ve gül...eglenceli oluyor....

Ben eğlenemiyorum işte abi.Zoruma gidiyor.

TRABZONSPORLU birisine böyle şeyler söylenmez!

Armağan Dere
29.06.2010, 00:47

valla bizde size gülüyoruz...hemde katıla katıla...Trabzonspor'a layık bulduğunuz adamın hali ortada...neyse siz gülmeye devam edin...yeni sezonda da bakalım gülebilecekmisiniz

Emrah KabuL
29.06.2010, 01:02
Armağan, avatarın çok yakışmış :)

.....
29.06.2010, 01:22
valla bizde size gülüyoruz...hemde katıla katıla...Trabzonspor'a layık bulduğunuz adamın hali ortada...neyse siz gülmeye devam edin...yeni sezonda da bakalım gülebilecekmisiniz

Ne konuştuk seninle ?

Biraz iyimser ol diyecem de iyimseri bırak normal olamıyorsun ki ?

Emrah KabuL
29.06.2010, 01:29
Valla Armağan kardeş, sırf Umut'a olan nefretinden dolayı gidip de o ruhsuz adam(Gökhan)ı avatarına koyduğun için katıla katıla gülünmeyi hakediyorsun.. düştüğün durum çok içler acısı.. umarım kurtulursun bir an önce.

Canberk
29.06.2010, 01:33
Bune cumbus yine burda yaa :D
O kadar yazdik bu sezon umut kesin gol krali :D

Mustafa Yüksek
29.06.2010, 02:30
Bu başlık Hüseyin başlığının varisi...Sezon boyunca her maçtan sonra karşılıklı atışmaları okuyacağız sanırım...

Olay basit...Umut'un golcülük yeteneği sınırlı ancak eldeki en formda forvet şu anda..Bu sene bir yerlere geleceksek onun da payı olacaktır bunda...Hele ilerde top tutacak bir forvet alınırsa Umut çok daha rahatlayacaktır...

Diğer yandan Umut'u olduğundan fazla göstermenin manası yok...Umut bitirici bir forvet değil...Koşar, pres yapar, denk gelirse gol atar...Bundan fazlasını beklemek, daha fazlası varmış gibi iddia etmek anlamsız...11 de olmalı mı bilmem ama forvetimizde kaleyi karşıdan gördüğünde istediği köşeye topu yollayabilen, arkası dönük top alıp arkadaşlarına dağıtabilen birine ihtiyacımız var...

Gerçi öyle biri vardı bildiğimiz ama inat işte...

Hüseyin Hatırlı
29.06.2010, 09:07
Armağan, avatarın çok yakışmış :)

O kim ya ben tanıyamadım :D

ensar6161
29.06.2010, 10:56
eveeeet arkadaşlar...işte size bir gazetecilik başarısı bir araştırma sonucu:D:D:D
sevgili Armağan Dere arkadaşımızın bu kadar gökhanı savunduğunu görünce bakayım dedim bu arkadaş zamanında gökhan için neler yazmış????????ve buldum.....inanın insanın acımaktan başka elinde birşey yok...seneye umut takımdan gitsin bu arkadaşımızın avatarı inanın umut bulut olacaktır ve bu arkadaş yeni forvetimizin sayfasında yatıp kalkıp onu yerden yere vuracaktır....şimdi arkadaşımızın birkaç tane gökhan ünal ile ilgili yorumunu yapıştıracağım buraya.........

ensar6161
29.06.2010, 10:58
Peki Gökhan sence kendine yapıcı bi özeleştiri yapmışmıdır? Yapsa böle oynar mı? bırakın röportajları kendini kral golcü sanıyor geçti o ayaklar..Taraftar beni bu hale getirdi diyor?..Sen iyi oynasan taraftar öle demez emin ol bunu sende bende biliyoruz.Almadan Vermek ALLAH'a mahsus...Ancak ben alalım da demiyorum ama 3 veriyosak 1 alalım sence biz 3 vermedik mi Gökhan'a

ne çok şey anlamışsın yazılarımdan aklımda öle bişey yoktu yazarken. ancak zorla tekrar tekrar Yazıyorum..Bi insan düşün parasını biriktirip maça geliyor Gökhan Oyuna giriyor yürüyor,koşmuyor pres yapmıyor 5 dk krampon değiştiriyor bunları uzatabiliriz..Peki Allah görmüyor mu Reva mı bu ben onu demek istedim yoksa sahaya atlayıp gökhan'ı dövsünler demedim..Ancak Evinin önüne Ruhsuz adam Ruhunu geri çağır yazılabilir:)...

ARMAĞAN arkadaşımızın bir yazısı........yoruma gerek yok...

ensar6161
29.06.2010, 11:00
Bi an kendimi o an ki duygularıma kaptırmış olabilirim,yoksa dövülsün demiyorum o da nihayetinde insan...Allah'ın bir kulu benim problemim boş boş dolanmasında Ruhsuz olmasında..

ensar6161
29.06.2010, 11:10
Alıntı:
Semih tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2888057#post2888057)
Armağan Dere,

Siz insan mısınız?
Vicdan kelimesinden nasiplendiniz mi hiç?

Pardon,Acaba neyin vicdanı anlayamadım Gökhan Ünal'ı eleştirdiğimden dolayı mı?...Şöle düşün başarısızlıkların üzerine giderek başarıyı yakalayabilirsin 1,5 sene boyunca futbol olarak gelişme kaydedememiş aksine gerilemiş bir adamdan bahsediyoruz...Bu RUHSUZLUĞUN ödülü alnından öpmek midir?...bizim başkan az girişken olsa Semih-Gökhan takasıyla bu iş biterdi...ha Gökhan beni 2.yarı utandırsın gelip kendisinden özür bile dilerim burda..Ama sanmıyorum yanılayım...

gerçekten can alıcı bir yazı...

ensar6161
29.06.2010, 11:13
Gökhan Gol atmışsın İnanamıyorum...Adama çarpıp mı girdi acaba

ensar6161
29.06.2010, 11:18
Bakıp göreceğiz.Emrah Kabul,Sen hemen savunmaya geçtiniz 1 gol attı diye...Senelik tam bilmiyorum ama 1 milyon euro alan bi adam bu, 10 gol atsa gol başı 100000 euro iyi para be..Fatih'e bu kadar para verildiğini sanmıyorum 32 gol attı 3,2 milyon euro eder

o zamanda bu arkadaş gökhanı savunanlarla birlikte çatışma içerisinde....

ensar6161
29.06.2010, 11:19
Alıntı:
demir tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2869585#post2869585)
bencede bırakın yakasını hatta destek olun bır zmanlar fatihe katlandıgınız gıbı onada katlanın bakın goreceksınız bu cocuk neler yapacak

Abi kimsenin yakasına yapıştığımız yok...Kullandığı Kelimeleri tekrar hatırlamasını istedim...Ne kadar kendisini istemesemde takımda Aldığı paranın Hakkını vermek zorundadır

ensar6161
29.06.2010, 11:21
benden bu kadar amacım burda Armağan Dere denen şahsı afişe etmek değil ama bu forumu benm sevgili kaptanım okuyor.....her yazılana kulak asma....diğer arkadaşlarda bundan sonra o arkadaşa cvp vermek zorunda kalmasın

Gökhan KAN
29.06.2010, 11:24
Hiç gerek yoktu be hocam. Adam pişman olmuş olabilir yani. Gökhan'ın o performansını bile özlemiş adam Umut'la yanlız kalınca. Olabilir yani.

ensar6161
29.06.2010, 11:42
Hiç gerek yoktu be hocam. Adam pişman olmuş olabilir yani. Gökhan'ın o performansını bile özlemiş adam Umut'la yanlız kalınca. Olabilir yani.

olmasın abi pişman filan...benm hiçbir oyunucumu bu şekilde kimsenin yerden yere vurmaya hakkı yok...SEVMİYORSANDA SESİNİ ÇIKARMA SENDEN YUKARDA YÖNETİM VAR...BİRŞEY YAPILACAKSA ONLAR YAPAR....yönetimide beğenmiyorsan gider kulube üye olur kongrede oyunu kullanırsın......

Bdeniz_61
29.06.2010, 11:46
Umut Bulut konusu kişisel atışmaya dönüşmüş.Bende arkadaşın yazdıklarından ötürü beğenmemiştim ama bu kadar gerilere gidip ne yazdıklarını bulmak hoş değil.

TameRHan
29.06.2010, 12:24
bu kadar sayfa yorumu alan bir başka oyuncu yok.umut bulut, tartışmasız trabzonspordaki en istenmeyen oyuncu.yönetim,umutu kadroda tutarak her zamanki gibi yanlış karar vermiştir.

Armağan Dere
29.06.2010, 15:44
benden bu kadar amacım burda Armağan Dere denen şahsı afişe etmek değil ama bu forumu benm sevgili kaptanım okuyor.....her yazılana kulak asma....diğer arkadaşlarda bundan sonra o arkadaşa cvp vermek zorunda kalmasın

Sen yukarda yazmışsınya gökhan başlığından kopyalayıp yazıları zaten bende söledim ben dahil herkes burda Gökhan'ı psikolojik bunalıma soktu ve tedaviye fırsat vermeden takımdan gönderildi...Ensar bunları kendimde dedim ben...evet bende Gökhan'a salladım zamanında ama sanmıyorum ki bir daha yanılayım...sen gazetecilik başarılarına devam et kardeş...Senin sevgili kaptanın okusaydı azıcık kendini düzeltirdi..milleti utandırmak için

ensar6161
29.06.2010, 16:16
eyvallah kardeş diyorsunb ki kaptanın düzeltsin kendini...peki iğneyi kendine batırsana...gökhana aynı yanlışı yapmışsın şimdi pişmansın madem sen yapma umuta aynı şeyi.....

demir
29.06.2010, 16:49
bu kadar sayfa yorumu alan bir başka oyuncu yok.umut bulut, tartışmasız trabzonspordaki en istenmeyen oyuncu.yönetim,umutu kadroda tutarak her zamanki gibi yanlış karar vermiştir.

bu baslıgın cok yogun olması umuta verılen tepkıdır bir kısım dıyorkı "hayır umuttan forvet olmaz" hatta biraz daha ılerıye gidip umuta hakaretler kufurler yagdırıyor

diğer bir taraf ise diyorkı ewet umut bekledıgımız ST degil ama basarılı yonlerıde var ve bu yonleri iyi kullanacak bir ST bulursak umut cok ıse yarar dıyor

en sonkı gurup ıse hayır turkıye sartlarında umutun performansı ıyıdır turkıye lıglerınde her yıl ortalama 15 gol atmak da kolay bısey degıldır bu halı ıle kabul etmelıyız dıyor

bu uc farklı gorusun zırve oldugu bır ısım altında en cok yorum yapılan sayfa olmasına sebepdir bence su yaptıgımız yorumlara birbirimize olan davranıslarımıza konusmalarımıza bakıyorumda hıc yakıstıramıyorum.. bızım taraftara yakısır bir durum degıl bu, biz karadenız ınsanları herzaman ıcın bu degerlerımıze sahıp cıktık ınsallah dıyorumkı bızden sonrakı genclerımızde aynı degerlere sahıp cıkacaktır bunun baslagıcıda bu sıte olmalıdır en azından birbirimize olmasada bızı bır arada tutan renklrin ayrıcalıgı ıle...

sımdı bu bırbırını yiyen arkadaslar; soruyorum sıze hangınız bırbırınize bir deplasmanda sahıp cıkmazsınız ??

yada zor durumda oldugunu bıldıgın bu sıtede hangı arkadasının hangi derdıne kosmazsın ?

bu soruları dusunun ve kararınıza gore aynı sekılde bırbırınızın kalbını kırmaya devam edın ?

ama sunu unutmayın TRABZONSPORUN SAMPIYONLUGU UMUT BULUTTAN ONCE BIZLERIN BIRLIK BERABERLIGINDEN, KARDESLIGINDEN GECECEKTIR

BiZe HeR YeR 61
29.06.2010, 17:04
:)Yaş gitmiş ama...Neyseeee.

BiZe HeR YeR 61
29.06.2010, 17:08
Ben eğlenemiyorum işte abi.Zoruma gidiyor.

TRABZONSPORLU birisine böyle şeyler söylenmez!

O dediğin TRABZONSPOR o kadar büyük düşünen bir kulüp olsaydı 4 senedir Umut işkencesini çekmezdi ve çektirmezdi.

Egemen
29.06.2010, 17:11
O dediğin TRABZONSPOR o kadar büyük düşünen bir kulüp olsaydı 4 senedir Umut işkencesini çekmezdi ve çektirmezdi.

ee o zaman Umutun suçu ne?

kulüp istiyor, sözleşme öneriyor, umut kabul ediyor..

umuta sallamak için fırsat kollamayı bırakalım artık.. yönetimi düzeltmenin peşine düşelim..

BiZe HeR YeR 61
29.06.2010, 17:19
ee o zaman Umutun suçu ne?

kulüp istiyor, sözleşme öneriyor, umut kabul ediyor..

umuta sallamak için fırsat kollamayı bırakalım artık.. yönetimi düzeltmenin peşine düşelim..
Umut'ta suç yok melekler gibi tertemiz.

Egemen
29.06.2010, 17:20
Allahım sana geliyorum.. :)

.....
29.06.2010, 19:04
Armağan Dere

Gökhan Ünalda hata yaptığının farkına vardın. Aynı şekilde Umut a sallıyorsun şimdi. Bence yine hata yapıyorsun.O gittikten sonra da Umut avatarı koyarsın.Böyle şeylere hiç girmeden olayları yorumlamaya çalış...

TameRHan

İstenmeyen oyuncu olduğu için , gıcıklık olsun diye Umut a salladıkları için bu kadar sayfa geçti.Tabi Umut u destekleyenlerde onlara cevap verdi o sayfalar öyle geçti...

BiZe HeR YeR 61

Bence TRABZONSPOR dan önce sen biraz mantıklı düşün...
Sadece bir tavsiye...

Armağan Dere
29.06.2010, 19:14

Umut yanılt beni,haksız çıkar beni..o kadar çok istiyorum ki bunu

Ömer Yüce
29.06.2010, 19:16
Sen yukarda yazmışsınya gökhan başlığından kopyalayıp yazıları zaten bende söledim ben dahil herkes burda Gökhan'ı psikolojik bunalıma soktu ve tedaviye fırsat vermeden takımdan gönderildi...Ensar bunları kendimde dedim ben...evet bende Gökhan'a salladım zamanında ama sanmıyorum ki bir daha yanılayım...sen gazetecilik başarılarına devam et kardeş...Senin sevgili kaptanın okusaydı azıcık kendini düzeltirdi..milleti utandırmak için
Yani hala nasıl konuşursun yani adama demediğin kalmamış daha ne diyim bi de profilinde saklıyosun. Sen o yazıları gökhanı anlamadan etmeden bilmeden yazdın. Peki Umut'un ruh halini düşündün mü umutun ileride yapmak isteyipte tek kalmasından sebep yapamadıklarını gördün mü? Sence Umut Gökhanın olduğu sezon neden çok asist yaptı çünkü umut vardı neden gol attı çünkü umut vardı. İnan gökhan tek oynasa 3-4 golle sezonu kapar belki 1 tane asist yapardı.

Oyuncuyu tartışıyoz ama sen tartışmıyosun

Armağan Dere
29.06.2010, 19:23
Sence Umut Gökhanın olduğu sezon neden çok asist yaptı çünkü umut vardı neden gol attı çünkü umut vardı. İnan gökhan tek oynasa 3-4 golle sezonu kapar belki 1 tane asist yapardı.

Oyuncuyu tartışıyoz ama sen tartışmıyosun

Umut Gökhan'dan çok mu asist yapmış...Umut'un asist yapma özelliği yok...Umut o sezon kaç ara pası ya da verkaç ya da top indirme yapmışta Gökhan gol atmış..Hepsi Yattara,Colman ve Selçuk'un sayesinde...hatta size asist yaptığı bir maç söliyim geçen yıl ki Kadıköy'deki Fenerbahçe maçında yaptığı aşırtma hani Gökhan bomboşken hatırladınız mı

OZDEN61
29.06.2010, 22:27

" bende söledim ben dahil herkes burda Gökhan'ı psikolojik bunalıma soktu" yazmışsın gökhanı gönderdin, sıradaki hedefin umutmu, ondan önceki hüseyinmiydi, mustafa kecelimiydi. arkadaşım bir takıma sevdalıysan taraftarıysan gidecek gelecek oyunculara sen karar veremezsin. gelene senmi karar verdinki, sen gönderiyon. taraftarsan taraftarlıgını yap.

bi ara yazılanları okurken gs li arkadaşım sizin giblerin yazdıklarını okuyunca "sizin forumu başka taraftarlar basmış" dedi. işte 25 senedir sizin gibi morinho, ferguson bozuntuları + yerel basın bu kulübün şampiyon olmasını engellemiştir. ne zamanki yöneticilik taslayan, hocalık taslayan taraftardan kurtulduk o zaman şampiyonuz. sana desemki şenol hocayı takımın başında istiyormusun desem, cevabın evetse şenol hocanın kararlarınada saygı duy gerçi sadece senolda değil 5 hocanın kararına. cevabın hayırsa sen takımın başına gel ama bu seferde emin ol senin zihniyetinde bir hocayıda 1 haftada postalarlar.

işin özü biz taraftarız taraftarlığımızı en iyi şekilde yapalım, yönetici kendi işini hoca da kendi işini yapsın. başkaları burayı okuyunca sizleri başka taraftar zannetmesin. kendi oyuncusuna bu kadar zulmeden taraftar görmedim. 25 senedir defalarca yönetici değişti, hoca değişti, oyuncu değişti ama şu taraftar zihniyeti değişmedi, öncelikle umut değil asıp kesen taraftar gitmeli

.....
30.06.2010, 00:52
10 NUMARA

Umut BULUT

Hayırlı olsun :)

Ali Tunahan Güllü
30.06.2010, 00:54
Bırakmamış yine 10 numarayı:)

Ömer Yüce
30.06.2010, 00:57
Umut Gökhan'dan çok mu asist yapmış...Umut'un asist yapma özelliği yok...Umut o sezon kaç ara pası ya da verkaç ya da top indirme yapmışta Gökhan gol atmış..Hepsi Yattara,Colman ve Selçuk'un sayesinde...hatta size asist yaptığı bir maç söliyim geçen yıl ki Kadıköy'deki Fenerbahçe maçında yaptığı aşırtma hani Gökhan bomboşken hatırladınız mı

Kardeşim santrafor hiçbir zaman asist yapmaz dünya total futboldunda santarforların özelliği gol atmaktır. Eğer gökhanın asistleri mevzu bahisse o zaman gökhan forvet değil ortasahadır. Yani Gökhan Ünalı o kadar eleştirmişsin şimdi de umuta başkoymuşsun. Eminim Drogba bu takımda olsa bi kaç gol kaçırsa 10 gol atsa o adamı bile yerden yere vurursun. Niye Senin gözünde santarfor hep gol atmalı başka bişey yok

TameRHan
30.06.2010, 01:36
umutun 10 numarayı alması hadi trabzonsporumu geçtim,futbola ihanettir

.....
30.06.2010, 01:38

Alan memnun satan memnun. Size ne oluyor acaba ?

Halit Aydın
30.06.2010, 01:46
10 numarayla yeni sezonunu İnşallah "10 Numara" geçirirsin Umut.

Seneye gol kralı Umuuuutttttt Buluuuttttt

Hüseyin gitti şimdi Umut'a sardılar :D

.....
30.06.2010, 02:00
Bu memlekette futbolcu olmak çok zor abi.

10 Numara bu sene GOL KRALI olacak Allahın izniyle...

İnananlar 61 yazsın :)

.....
30.06.2010, 02:05
Gezinirken şunu gördüm ;

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ve Galatasaray`a bedava gitme şansına sahip olan, Umut Bulut Cimbom`un teklifini reddetti.

Çat-Kapı CİMBOM!

2010 yılında oynadığı 11 maçta 7 galibiyet alıp, 4 kez de berabere kalan Trabzonspor`un bu yükselişinde attığı 10 golle büyük rol oynayan Umut Bulut, bordo-mavili kulübü ne denli benimsediğini kanıtladı. Ara transfer döneminde, gelecek sezon için de çalışmalar yapan G.Saray, Trabzonspor`un sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan golcüsü Umut Bulut`un kapısını çaldı.

Gitse Giderdi

Forvet hattını tecrübeli bir Türk santrforla güçlendirmek isteyen sarı-kırmızılı yetkililer, 27 yaşındaki futbolcunun önüne 1. 5 milyon euroluk sözleşme teklifini getirdiler. Ancak aldıkları yanıt beklenenin aksine oldu.

Trabzonspor taraftarlarının, sahada her şeyini vermesi nedeniyle sevdiği, kaçırdığı akıl almaz goller nedeniyle de kızdığı tecrübeli futbolcu, Trabzon`dan aldığı paranın neredeyse 2 katını öneren G.Saray yöneticilerine, “Trabzon bana değer verdi. Onlara böyle bir şey yapamam. G.Saray`a gelirim ama kulübe para kazandırmadan ayrılmam.

Beni istiyorsanız, Trabzonspor`dan isteyin” cevabını verip, kulübüne olan sevgisini de gözler önüne serdi.

Alıntıdır. Alınması gereken mesajlar vardır.

seyduna_efil
30.06.2010, 02:52
sevgili arkadaşlar umutun kişiliğine,futbol oynama gayretine,azmine,sabrına sonsuz saygım var..ama umut bulut 10 numaralı formanın adamı değil,o formanın hiç bir özelliğini taşımıyor..10 numaralı oyuncu teknık oalrak oyun kurucu pozisyonunda oynar,gol atmaktan çok gol attırır,pas trafğini kontrol eder,duran topları kullanır,gerektiğinde top saklayarak takımın dinlenmesini sağlar,forvette değil forvet arkası oynar...benim bildiğim umut bu özellıklerın hiç birini taşımıyor..Umut bulut tipik türk santroforudur..Giymesi gereken numarada ya 9 yada 11 dir..başka alternatıflerde olabilir..ama giymesi gereken numara kesinlikle 10 nuamra değildir..10 numara umut ne teknik yönden nede görsel yönden yakışmıyor..10 numarayı hak eden birisine verseydi daha güzel olmaz mıydı?? bu şekilde hem taraftardan da olumlu tepki alırdı...

.....
30.06.2010, 02:58
Git Umut git.

Sana bu takımda yer yok.

Senin neyine gerek sahayı enine boyuna 90 dakika dur durak bilmeden arşınlamak?
Neyine gerek ciğerlerine bu kadar yüklenmek. Allah sana bu nefesi sayıyla vermiş; ne diye sahada harcarsın ki?

90. dakikada oyuna alınmışsın sahaya ayak basar basmaz maç bitmiş ne gam?! Golcü dediğin o maçta bile golünü atar.

Rakip defansları ne diye yıpratıyorsun? Türkiye'de bazı kurumlar yıpratılmamalı. (Hay Allah Cumhuriyet bayramı coşkusu galiba! Son cümle kayıtlardan çıkarılsın!)

Hem orta sahasız defanssız bir takımda 14 gol atmak ayıp değil mi? Azınlıkta olduğuna göre yanlış yapan sendin.

Büyük bir kalem erbabının dediğine göre; ibadet dua gibi şeylerle uğraşıyor; "sahada sarf ettiğin eforun karşılığını öbür dünyada almak istiyormuşsun". Ayıp değil mi? Türk futbolunun gusül abdesdini mi kaçıracaksın?

Çapraz koşular yaparak geriden gelen, daha doğrusu gelmesi gereken arkadaşlarına boş alan yaratmaya çalışmak da neyin nesi?
Topu alıp önüne çıkan herkesi, -bu arada muhtemelen önüne çıkacak olan Hüseyin ve türevlerini- de çalımlayıp çizgiye inip orta yapman, sonra da o ortaya yetişip kafa vurup gol atman gerekiyor. Golcü dediğin öyle olur.

Dün bu takım küme düşme tehlikesi yaşamışsa senin imkansızlıklar içerisinde attığın gollere borçlu bunu. Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer. Attıklarının takdirini bekleme; atmadığın ya da atamadıkların yüzünden Meydan Parkı'nda halka açık olarak idam edilmediğine şükret.

Hem "adam da tutmuyorsun".

Sonra davranışların da Trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor:

Seni birkaç ay evvel benzin istasyonunda görmüş 20 dakika kadar sohbet etme fırsatı bulmuştum. Burada herkesin, delikanlılık göstergesi olarak yaptığı şeyleri yapmıyordun. Bacak bacak üzerine atmıyordun mesela. Biraz rahat ol dediğimde bana verdiğin cevap burada yerin olmadığının kanıtıydı:

"Bizler göz önündeki insanlarız, yediden yetmişe herkes hareketlerimize dikkat ediyor. Yerimizde olmayı isteyen bir sürü çocuk var. Konuşmamızdan yürüyüşümüze kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir."

Bu kadar koşman gerekmez dediğimde; "Aldığım her kuruşuı helal ettirmeliyim. Geceleri rahat uyumak istiyorum." demiştin.

Yuh be Umut, yuh!

TS futbolcusu böyle düşünür mü?

Saçların kısa, "karı kız ayakların" yok. Adına "namaz" denilen bir çeşit "islamsal tapınım" da yapıyormuşsun. İçki de içimyorsun. "Öyle "Küçük dağları ben yarattım; büyükleri babamdan miras kaldı." havasında da değilsin. Savunulacak neyin kaldı?

Bu takıma yakışmıyorsun.

Gitmen gerek

Sen git ki saçları ahenkle dans eden, altı ayda bir boş kaleye gol atıp yıldız ilan edilenler şans bulsun.
Sen git ki "kendisinden uzun rakibinin ensesine basabilen" yetenekli çocuklara fırsat verilebilsin.
Hiçbir yere koşmadan bir tek ikili mücadeleye girmeden pası e-mail yoluyla bekleyenler lazım bu takıma.
Burası arkası kuvvetli olmanın her derde derman, racon kesmeyle yiğitliğin harman olduğu bir yer. Öyle kaçırdığı gol sonrası kendini paralayan, mağlubiyetlerden ya da puan kayıplarından sonra hırsından ağlayan futbolcular "bünyemize uymaz" bizim.

İşte bu yüzden çok bilmiş kimi yerel âlimlerimize göre "futbolcu", elinde irfanmetre taşıyanlara göre de "adam" değilsin. Az daha unutuyordum; "Yeteneğin de yok".

Ne "Trabzon'un" ne de "Yöremizin Çocuğu" olmadığına göre buralarda ne diye duruyorsun?!

Sen buralarda durma, git.

Araya Araya sonunda buldum...

Tekrar Ömer abimizin elinden öpüyoruz.

SEVİYORUZ SENİ UMUT...

mashal61
30.06.2010, 02:59
Bu memlekette futbolcu olmak çok zor abi.

10 Numara bu sene GOL KRALI olacak Allahın izniyle...

İnananlar 61 yazsın :)
Ben inanıyorum ama çaktırma :)

seyduna_efil
30.06.2010, 03:00
Araya Araya sonunda buldum...

Tekrar Ömer abimizin elinden öpüyoruz.

SEVİYORUZ SENİ UMUT...

kişil olarak bende seeverim umutu ama şu 10 numaralı formayı bıraksaydı bee,bence 11 nuamra umuta daha çok yakışırdıı..

mashal61
30.06.2010, 03:03
kişil olarak bende seeverim umutu ama şu 10 numaralı formayı bıraksaydı bee,bence 11 nuamra umuta daha çok yakışırdıı..
Bu seferde Yattara gibi çalım atamıyor, kıvrak değil, teknik değil diye giydirirlerdi.

.....
30.06.2010, 03:04
Üstteki yazıyı okuyun.lütfen okuyun.

Yorumlarınıza yansısın ve ya etkilenin diye demiyorum.

VİCDANI olan okur üstteki yazıyı...

Osman Erdoğan
30.06.2010, 03:06
ne alakası var elanoda 9 numara giyio

seyduna_efil
30.06.2010, 03:06
Üstteki yazıyı okuyun.lütfen okuyun.

Yorumlarınıza yansısın ve ya etkilenin diye demiyorum.

VİCDANI olan okur üstteki yazıyı...

çokta duygusal olmamakta fayda var bence kardeş..

.....
30.06.2010, 03:09
çokta duygusal olmamakta fayda var bence kardeş..

Ben duygusal insanımdır.

Bu işlerin duygularla çözülebileceğine inanırım. Duygularla birlikte güzellikler gelir. Yeter ki inanalım ve güvenelim.

Bir kişiye olmaz olmaz olmaz dersen zaten o insanı bitirirsin.

Ama olur olur olur dersen en azından kaybedeceğin bir şey olmaz hemde çok şeyler kazanabilirsin...

Meselenin özü bu bence...

mashal61
30.06.2010, 03:11
Bence yazının özeti bu cümle olmuş:

Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer.

.....
30.06.2010, 03:17
Bence yazının özeti bu cümle olmuş:

Anlayana özeti.

Anlamayana boş söz sepeti..

Sefa Murat Dokuz
30.06.2010, 03:18
Transfer olmayınca yine kurban seçildin.

Mustafa Gegüç
30.06.2010, 03:36
boşa nefes tüketme Ömer, poetricus taşı gediğine koymuş, bize susmak düşer

S.DEMİRCİ
30.06.2010, 08:50
emeğine her zaman saygı duydum..
bu takımda olmayı her zaman hak ediyorsun...

ensar6161
30.06.2010, 08:57
bu sene kral UMUT BULUT...yürekten inanıyorum......

.....
30.06.2010, 12:40
Benim anlamadığım eleştirirken bir şey yok destek verince kötü oluyoruz.

Nasıl bir anlayıştır bu ya ?

Canberk
30.06.2010, 12:52
62 Ömer ;)
Tavşan yaparsın ;)

.....
30.06.2010, 12:54
62 Ömer ;)
Tavşan yaparsın ;)

O ne demek şimdi ?

Anlamadım bi şey ?

Gökhan KAN
30.06.2010, 12:56
İnşallah bu sezon şansın yanında olur. Herkesten fazla şansa ihtiyacın var çünkü.

Canberk
30.06.2010, 12:57
İnananlar 61 yazsın demişsin ya.
62 yazıyorum ;)

.....
30.06.2010, 13:37
İnanmayanlar bi şey yazmasın mümkünse ;)

.....
30.06.2010, 13:38
Git Umut git.

Sana bu takımda yer yok.

Senin neyine gerek sahayı enine boyuna 90 dakika dur durak bilmeden arşınlamak?
Neyine gerek ciğerlerine bu kadar yüklenmek. Allah sana bu nefesi sayıyla vermiş; ne diye sahada harcarsın ki?

90. dakikada oyuna alınmışsın sahaya ayak basar basmaz maç bitmiş ne gam?! Golcü dediğin o maçta bile golünü atar.

Rakip defansları ne diye yıpratıyorsun? Türkiye'de bazı kurumlar yıpratılmamalı. (Hay Allah Cumhuriyet bayramı coşkusu galiba! Son cümle kayıtlardan çıkarılsın!)

Hem orta sahasız defanssız bir takımda 14 gol atmak ayıp değil mi? Azınlıkta olduğuna göre yanlış yapan sendin.

Büyük bir kalem erbabının dediğine göre; ibadet dua gibi şeylerle uğraşıyor; "sahada sarf ettiğin eforun karşılığını öbür dünyada almak istiyormuşsun". Ayıp değil mi? Türk futbolunun gusül abdesdini mi kaçıracaksın?

Çapraz koşular yaparak geriden gelen, daha doğrusu gelmesi gereken arkadaşlarına boş alan yaratmaya çalışmak da neyin nesi?
Topu alıp önüne çıkan herkesi, -bu arada muhtemelen önüne çıkacak olan Hüseyin ve türevlerini- de çalımlayıp çizgiye inip orta yapman, sonra da o ortaya yetişip kafa vurup gol atman gerekiyor. Golcü dediğin öyle olur.

Dün bu takım küme düşme tehlikesi yaşamışsa senin imkansızlıklar içerisinde attığın gollere borçlu bunu. Ama burası Trabzon ve metrekare başına bir futbol otoritesi düşer. Attıklarının takdirini bekleme; atmadığın ya da atamadıkların yüzünden Meydan Parkı'nda halka açık olarak idam edilmediğine şükret.

Hem "adam da tutmuyorsun".

Sonra davranışların da Trabzonspor futbolcusuna yakışmıyor:

Seni birkaç ay evvel benzin istasyonunda görmüş 20 dakika kadar sohbet etme fırsatı bulmuştum. Burada herkesin, delikanlılık göstergesi olarak yaptığı şeyleri yapmıyordun. Bacak bacak üzerine atmıyordun mesela. Biraz rahat ol dediğimde bana verdiğin cevap burada yerin olmadığının kanıtıydı:

"Bizler göz önündeki insanlarız, yediden yetmişe herkes hareketlerimize dikkat ediyor. Yerimizde olmayı isteyen bir sürü çocuk var. Konuşmamızdan yürüyüşümüze kadar her şeye dikkat etmemiz gerekir."

Bu kadar koşman gerekmez dediğimde; "Aldığım her kuruşuı helal ettirmeliyim. Geceleri rahat uyumak istiyorum." demiştin.

Yuh be Umut, yuh!

TS futbolcusu böyle düşünür mü?

Saçların kısa, "karı kız ayakların" yok. Adına "namaz" denilen bir çeşit "islamsal tapınım" da yapıyormuşsun. İçki de içimyorsun. "Öyle "Küçük dağları ben yarattım; büyükleri babamdan miras kaldı." havasında da değilsin. Savunulacak neyin kaldı?

Bu takıma yakışmıyorsun.

Gitmen gerek

Sen git ki saçları ahenkle dans eden, altı ayda bir boş kaleye gol atıp yıldız ilan edilenler şans bulsun.
Sen git ki "kendisinden uzun rakibinin ensesine basabilen" yetenekli çocuklara fırsat verilebilsin.
Hiçbir yere koşmadan bir tek ikili mücadeleye girmeden pası e-mail yoluyla bekleyenler lazım bu takıma.
Burası arkası kuvvetli olmanın her derde derman, racon kesmeyle yiğitliğin harman olduğu bir yer. Öyle kaçırdığı gol sonrası kendini paralayan, mağlubiyetlerden ya da puan kayıplarından sonra hırsından ağlayan futbolcular "bünyemize uymaz" bizim.

İşte bu yüzden çok bilmiş kimi yerel âlimlerimize göre "futbolcu", elinde irfanmetre taşıyanlara göre de "adam" değilsin. Az daha unutuyordum; "Yeteneğin de yok".

Ne "Trabzon'un" ne de "Yöremizin Çocuğu" olmadığına göre buralarda ne diye duruyorsun?!

Sen buralarda durma, git.

Okumayanlar ve son iki sayfayı okuyup geçenler için...

FC-ST-PAULI-61
30.06.2010, 13:38
........62

Bdeniz_61
30.06.2010, 13:43
........62
cevabım yorumunuza değil imzanıza...

Ya siz takımınızı nasıl görüyorsunuz bir anlatabilir misiniz?

Takımda Messi,Villa gibi adamlar mı var da ben mi bilmiyorum.Takımın kötüyse forveti yoksa Umut Bulut un bunda payı nasıl olabilir.Lüften bir anlatabilir misiniz?

Çok merak ediyorum:mad:

Bu arada resminizdeki iki oyuncudan da çok daha katkısı var "git" dediğniz adamın.Nankörlük etmeyin bence...

.....
30.06.2010, 13:45

Takımda Messi,Villa gibi adamlar mı var da ben mi bilmiyorum.Takımın kötüyse forveti yoksa Umut Bulut un bunda payı nasıl olabilir.Lüften bir anlatabilir misiniz?

İnadına yapıyolar sıkma canını.

Aslında cevapta vermeye değmez...

FC-ST-PAULI-61
30.06.2010, 13:49

Bu arada resminizdeki iki oyuncudan da çok daha katkısı var "git" dediğniz adamın.Nankörlük etmeyin bence...
4 Senede kacirdiklarini baska birisi 20 senede kaciramaz.Gerekirse Tolga Zengini bile Forvete koyarim Umutun yerine.Bencil oyunculari sevmem... Kasimpasa Macini izle anlarsin beni

Bdeniz_61
30.06.2010, 13:53
4 Senede kacirdiklarini baska birisi 20 senede kaciramaz.Gerekirse Tolga Zengini bile Forvete koyarim Umutun yerine.Bencil oyunculari sevmem... Kasimpasa Macini izle anlarsin beni
Evet biliyorum o maçı.

Umut un o maçta sadece sağ çaprazda iken Teo ya pas vermedi.

Onun dışında kaleye dikene giderken hele hele de kaleciyle karşı karşıyaysan pas verilmez.Bence doğrusunu yaptı.

Son dakikada tek başına götürdüğü pozisyonda ise dikkat et yarı sahadan beri Colman hep ofsayttaydı.

Umut bunları ne kadar bilinçli yaptı tartışılır.

Ama futbolu değerlendirirken objektif olun.O pozisyon Alanzinho ya gelse gıkınız çıkmaz.Haksız mıyım?

Canberk
30.06.2010, 14:01
Evet biliyorum o maçı.

Onun dışında kaleye dikene giderken hele hele de kaleciyle karşı karşıyaysan pas verilmez.Bence doğrusunu yaptı.

Son dakikada tek başına götürdüğü pozisyonda ise dikkat et yarı sahadan beri Colman hep ofsayttaydı.

Ama futbolu değerlendirirken objektif olun.O pozisyon Alanzinho ya gelse gıkınız çıkmaz.Haksız mıyım?

Umut'un bugüne kadar yaptığı en anlamlı ve tek takdir ettiğim hareketlerinden biri sayılabilir pas atmaması.
Ama en çokta o savunma oyuncusundan korktum üstüne atacak diye bunuda not edelim ;)

Bdeniz_61
30.06.2010, 14:06
Umut'un bugüne kadar yaptığı en anlamlı ve tek takdir ettiğim hareketlerinden biri sayılabilir pas atmaması.
Ama en çokta o savunma oyuncusundan korktum üstüne atacak diye bunuda not edelim ;)
bende korkmadım değil:D
Ama asıl merak ettiğimde kaçırdıktan sonra neler olabiliceğiydi.

Kereşenli
30.06.2010, 14:16
Evet biliyorum o maçı.

Hatırlayamadım şimdi bu maçı. Kasımpaşa maçı Umut'un bencil davrandığı ve sürekli Teofilo'ya pas vermediği maç mıydı? Son dakika da büyük iş becermiş gibi 70 metre koşup yanında daha hiç gol atmamış, belki gol atınca morali yerine gelip büyük patlama gerçekleştirebilecek Murat Tosun'a pas vermeyerek topu boş kaleye attığı maç mıydı?

Aynı olayı Alanzinho'da yapmış olsaydı yine bu taraftarı sinirlendirecekti bundan emin olabilirsin.

Canberk
30.06.2010, 14:24
Kaçırdıktan sonra taraftar klübü basardı gibime geliyor ççç

Bdeniz_61
30.06.2010, 14:27
Hatırlayamadım şimdi bu maçı. Kasımpaşa maçı Umut'un bencil davrandığı ve sürekli Teofilo'ya pas vermediği maç mıydı? Son dakika da büyük iş becermiş gibi 70 metre koşup yanında daha hiç gol atmamış, belki gol atınca morali yerine gelip büyük patlama gerçekleştirebilecek Murat Tosun'a pas vermeyerek topu boş kaleye attığı maç mıydı?

Aynı olayı Alanzinho'da yapmış olsaydı yine bu taraftarı sinirlendirecekti bundan emin olabilirsin.
İnsanlar takıntılı oldukları kişinin en ufak hareketlerini bile çok büyük şeymiş gibi algılarlar.

Adam niye pas atsın.Bomboş gidiyor.

demir
30.06.2010, 14:44

alanzinhonun bu sekılde pozısyona gırıp atamadıgı cok pozısyon var ama hıc bu sıtede her hangi bir baslık altında tartısma konusu oldugunu gormedım ? umut gokhanla ıyı anlastı ozellıklede sonzamanlarda ama yınede begenmedık ..! umut yanında oynayan futbolcuya alısırsa pasta atar ama sen gol atamıyorsun dıye adama ana avrat kufurler yagdırıp hakaretler edıp ustunedede kalecı ıle karsı karsıya ıken pas atmasını beklersen ınan bana cok beklersın umutun oesını bırakın destek olun golde atsın asıstte yapsın otekı turlu suankı halınden bır adım ılerı gıdemez hatta gerı gelır

oflu engin
30.06.2010, 15:12

kupa maçında gol attığında sen kendine nasıl bir ihanet içindeydin çok merak ediyorum.

Canberk
30.06.2010, 15:16
İşte bu mesajıda yanlış anlarsınız siz.
Forvetin görevi nedir gol atmak.
Bu kadar basit ;)
Duyguya düşünceye gerek yok.
Adam gol atacak...

Kereşenli
30.06.2010, 15:18
İnsanlar takıntılı oldukları kişinin en ufak hareketlerini bile çok büyük şeymiş gibi algılarlar.

Adam niye pas atsın.Bomboş gidiyor.

Takıntılı olduğumu kim söyledi? Maçı izlemiş olsaydın Umut'un Kasımpaşa maçında Teofilo'ya uygun pozisyonda olmasına rağmen defalarca pas vermediğini bilirdin. Daha uygun pozisyonda duran arkadaşına pas vereceğine sürekli gol kaçırdığını da bilirdin o maçta. Sonra son dakika da rakip takımın kalecisi öne çıkmıştı galiba Umut topu 70 metre sürükleyerek topu boş kaleye gönderdi. O maçta kaptanlık pazubandını da takıyordu galiba. Yanında takıma yeni gelmiş, henüz alışamamış ve gol atmamış arkadaşı dururken kendisinin gol atması bana çok saçma geldi ve kendisine yakıştıramadım. Trabzonspor'un kaptanına yakıştıramadım. İnan Umut orada topu ağlara göndereceğine Murat Tosun'a pas vermeyi düşünseydi ayağa kalkıp alkışlardım ama bencil davranıp kendisi gol atınca sevinemedim bile.

Bir arkadaşımız yazmış Alanzinho'nun da böyle harcadığı pozisyonlar var diye. Ben Trabzonspor'un bütün maçlarını izledim ve Alanzinho'nun böyle bencil oynadığını daha hiç görmedim. Uzaktan attığı şutları vardır elbet ama uygun pozisyonda bekleyen arkadaşlarına pas vermeyen Alanzinho'yu henüz görmedim.

Bdeniz_61
30.06.2010, 15:24
Takıntılı olduğumu kim söyledi? Maçı izlemiş olsaydın Umut'un Kasımpaşa maçında Teofilo'ya uygun pozisyonda olmasına rağmen defalarca pas vermediğini bilirdin. Daha uygun pozisyonda duran arkadaşına pas vereceğine sürekli gol kaçırdığını da bilirdin o maçta. Sonra son dakika da rakip takımın kalecisi öne çıkmıştı galiba Umut topu 70 metre sürükleyerek topu boş kaleye gönderdi. O maçta kaptanlık pazubandını da takıyordu galiba. Yanında takıma yeni gelmiş, henüz alışamamış ve gol atmamış arkadaşı dururken kendisinin gol atması bana çok saçma geldi ve kendisine yakıştıramadım. Trabzonspor'un kaptanına yakıştıramadım. İnan Umut orada topu ağlara göndereceğine Murat Tosun'a pas vermeyi düşünseydi ayağa kalkıp alkışlardım ama bencil davranıp kendisi gol atınca sevinemedim bile.

Bir arkadaşımız yazmış Alanzinho'nun da böyle harcadığı pozisyonlar var diye. Ben Trabzonspor'un bütün maçlarını izledim ve Alanzinho'nun böyle bencil oynadığını daha hiç görmedim. Uzaktan attığı şutları vardır elbet ama uygun pozisyonda bekleyen arkadaşlarına pas vermeyen Alanzinho'yu henüz görmedim.
o maçı 90 dk. izledim ki Trabzonspor un tüm maçlarını canlı izlerim.

Umut orda pas verir vermez.Takıma yeni gelmiş oyuncu hakkında niyetin iyi oalbilir.Yapsa daha hoş durabilirdi ama yapmadı diye de bu kadar eleştirmene gerek yok.Kasımpaşa maçında sadece bir pozisyonda vermedi bana göre.O pozisyonda da bencil olmadığından değil futbol görüşünün kısıtlı olmasında kaynaklanıyor bence.Görse verirdi bana göre.

Egemen
30.06.2010, 15:24
İşte bu mesajıda yanlış anlarsınız siz.
Forvetin görevi nedir gol atmak.
Bu kadar basit ;)
Duyguya düşünceye gerek yok.
Adam gol atacak...

ustam çek ordan bir buçuk golcü Canberke..

yağsız olsun.. hareket kabiliyeti olsun :)

ben ısmarlıyorum Canberk.. ;) atma elini cebine..

Kereşenli
30.06.2010, 15:28
o maçı 90 dk. izledim ki Trabzonspor un tüm maçlarını canlı izlerim.

Umut orda pas verir vermez.Takıma yeni gelmiş oyuncu hakkında niyetin iyi oalbilir.Yapsa daha hoş durabilirdi ama yapmadı diye de bu kadar eleştirmene gerek yok.Kasımpaşa maçında sadece bir pozisyonda vermedi bana göre.O pozisyonda da bencil olmadığından değil futbol görüşünün kısıtlı olmasında kaynaklanıyor bence.Görse verirdi bana göre.

Muhakkak izliyorsundur bundan bir şüphem yok ama daha dikkatlı izlemeni tavsiye ederim sana. Çünkü o maçta Umut sadece bir pozisyonda değil diğer pozisyonlarda da uygun durumda olan Teofilo'ya pas vermemekte ısrarlıydı. Bunu eleştirmek için söylemiyorum. Umut gibi yıllardır bu takıma hizmet eden ve kaptanlığa layik görülen futbolcudan böyle bir davranış beklediğimi dile getiriyorum sadece.

Birtan Karaman
30.06.2010, 15:32

Abi Theciks havaları seziyorum sende. :D

Canberk
30.06.2010, 15:51

Abi ben ne yapayım ççç
Golcü diyorsun forvet diyorsun ileri koyuyorsun gol atıyor acındırıyorlar...
Golcü değilmi gol atacak arkadaş yok başka yolu.
Gol atıyorsa tebrik edilir atamıyorsa ya sorun çözülür yada sorun kalmaz ;) :D
Tekrarlıyorum bu kadar basit ççç

Theciks ne arar la BMN'de diyerek iğrenç bir espri yapıyorum ççç

BiZe HeR YeR 61
30.06.2010, 16:52
BiZe HeR YeR 61

Bence TRABZONSPOR dan önce sen biraz mantıklı düşün...
Sadece bir tavsiye...

Zaten matıklı düşündüğümden dolayı Umut Bulutu bu takımda görmek istemiyorum.

Selman61
30.06.2010, 17:01
Çok gereksiz tartışmalar !!
Seven sever sevmeyen sevmez de bence yorum yaparken biraz da karalamadan ;)

Gökhan KAN
30.06.2010, 17:24
Ömer çık şu başlıktan..:D Herkese aynı şeyleri söylemekten yorulmadın mı hocam ya.

Oğuzhan
30.06.2010, 17:32

İyiki bir maçta bencil oynadı adam. Bütün yaptıklarını bu maç üzerinden değerlendiriyorsunuz.

Görmemiştir , vurmak daha uygun gelmiştir.

Kimse karışamaz adamın ne yaptığına , santrafor odur ; hocasıda kenardadır.

Kasıtlı birşey yaptığını düşünüyorsa keser takımdan , onu kesecek santraforunda Baros ' dan başka Türkiye ' de var olduğunu düşünmüyorum.

Kereşenli
30.06.2010, 17:58
Kardeşim diğer mesajımı da okumuş olsaydın bunu eleştiri amaçlı yazmadığımı anlamış olacaktın. Ayrıca Umut Bulut takımımızın santraforu değil forvetidir. Yanlış hatırlamıyorsam Kasımpaşa maçından sonra teknik direktörümüz de Umut Bulut'un bencilliğini eleştirmişti.

Ben kimse Umut Bulut'un yaptıklarına karışamaz cümlesine de katılmıyorum. Bu takımın milyonlarca taraftarı var, biz karışamıyorsak yaptığı işe kim karışacak?

Murat'
30.06.2010, 18:01
Hayrola nedir alip veremediginiz Umut'la, antremanda gol falan kacirdi diyecegim ama daha topla calismalara baslamadilar.

Bdeniz_61
30.06.2010, 18:01
Kardeşim diğer mesajımı da okumuş olsaydın bunu eleştiri amaçlı yazmadığımı anlamış olacaktın. Ayrıca Umut Bulut takımımızın santraforu değil forvetidir. Yanlış hatırlamıyorsam Kasımpaşa maçından sonra teknik direktörümüz de Umut Bulut'un bencilliğini eleştirmişti.

Ben kimse Umut Bulut'un yaptıklarına karışamaz cümlesine de katılmıyorum.
Hocam sizle Umut u bu takıma getirenle tanıştırsak ne olacak olsun artık:p

Bdeniz_61
30.06.2010, 18:03
Hayrola nedir alip veremediginiz Umut'la, antremanda gol falan kacirdi diyecegim ama daha topla calismalara baslamadilar.
bugün başlamışlar.Arkadaş da hemen haberini aldı herhalde:D

Kereşenli
30.06.2010, 18:07
:D Aldım haberlerini kardeşim. Yine kaçırıyormuş bol bol.

Egemen
30.06.2010, 18:10

bende mi :)

Allah korusun.. ayy nazarlarlardan saklasın :D

Kaan
30.06.2010, 18:34
Bensiz tartışma mı olurmuş. :cool::D Yalnız bazı kişileri engellediğim için forumdaki mesajlarını göremiyorum. :)

Deniz Telci
30.06.2010, 18:46
O kadar gol kaçıyorsun kı, neredeyse kaçırdığın gollere ağlayacak yaşım yok. yeter. Biraz da Hırslı ol da Tsubasa :)

a d bacan
30.06.2010, 19:45
"senin bu arenada verdiğin onurlu mücalen yeter...."

falan lafları hep boşmuş anlaşılan.

oynamayanlara karşı olacağınıza terinin son damlasınada kadar mücadele edenlere sallıyoruz ayıptır yazıktır

kimse barış için niye konuşmuyor
adam formayı bile hakedemedi o formayı gökdeniz bir kere giydi bir daha çıkarmadı.

.....
30.06.2010, 19:51
Milletin derdi Umut olmuş ne yaparsın :)

Hotaman
30.06.2010, 19:56
Öyle bir imaj oluştu ki futbolla ilgilisi olmayan biri gelse şu başlığı okusa, Umut gitse 35 puan farkla şampiyon olacağımıza inancak.:) (Çok mu acayip koşul bildirimi kullandım yahu:))

TameRHan
30.06.2010, 19:58
evet umut bulutun 10 numara giymesini çok ama çok yanlış buluyorum.
futbolunda bir gururu var.umut bulut gibi beceriksizin teki giyerse 10 numarayı,bu futbolun özüne ihanettir.

.....
30.06.2010, 19:59
Öyle bir imaj oluştu ki futbolla ilgilisi olmayan biri gelse şu başlığı okusa, Umut gitse 35 puan farkla şampiyon olacağımıza inancak.:) (Çok mu acayip koşul bildirimi kullandım yahu:))

Gayet güzel bir cümle kullandınız bence :)

Çok haklısınızda :)

.....
30.06.2010, 20:00
evet umut bulutun 10 numara giymesini çok ama çok yanlış buluyorum.
futbolunda bir gururu var.umut bulut gibi beceriksizin teki giyerse 10 numarayı,bu futbolun özüne ihanettir.

İşte Trabzonsporlu bir futbolcuya yapılan yorum.

Yazık ya,

Ama bu yorumda da art niyet var. Art niyetli yorum olduğu her halinden belli...:cool:

Gökhan KAN
30.06.2010, 20:01
Milletin derdi Umut olmuş ne yaparsın :)
Ömer senin derdin de Umut farkındasındır umarım.:)

.....
30.06.2010, 20:02
Ömer senin derdin de Umut farkındasındır umarım.:)

Milletin derdi umut olduğu için benim derdim UMUT.

Yoksa uğraşmasınlar adamla bende uğraşmam :)

Gökhan KAN
30.06.2010, 20:04
Boşver Ömer bırak sal akışına. Strese girmeye değmez ki. Kaan'ı göremiyorum bıraktı işi galiba. Bıraktıysa En iyisini yapmış.

.....
30.06.2010, 20:06
Boşver Ömer bırak sal akışına. Strese girmeye değmez ki. Kaan'ı göremiyorum bıraktı işi galiba. Bıraktıysa En iyisini yapmış.

Abi bırakacam da zoruma gidiyor.

Ben Oyuncuma hakaret ettirmem. Şimdiye kadar kimse benim olduğum yerde Trabzonspora ya da oyuncusuna laf söyleyememiştir. Söylemişse karşılığını almıştır.

Millete söylettirmezken bizimkilerin söyledikleri milletten daha çok koyuyor bana.

Canımızdan birileri böyle konuşunca benim canım daha çok acıyor...

Recep Orhan
30.06.2010, 20:10
beyler 10 numarayı bu kadar büyütmeyin gözünüzde, arsenal'de ne adamlar var da gallas giyiyo 10 numarayı. ha umut'u yine eleştirin, ben de sevmem ama 10 numarayı da kutsallaştırmayın.

Gökhan KAN
30.06.2010, 20:11
Abi bırakacam da zoruma gidiyor.

Ben Oyuncuma hakaret ettirmem. Şimdiye kadar kimse benim olduğum yerde Trabzonspora ya da oyuncusuna laf söyleyememiştir. Söylemişse karşılığını almıştır.

Millete söylettirmezken bizimkilerin söyledikleri milletten daha çok koyuyor bana.

Canımızdan birileri böyle konuşunca benim canım daha çok acıyor...
Sen bilirsin Ömer. Yoksa bu ağır eleştiriler bitmez. sıkılmıyorsan devam et.

Bende bir aralar çok eleştriyordum ama artık sıkıldım. Söyle söyle nereye kadar. İmzayı attı adam. Bişey değişmedi. Aynı şeyleri sıksık söylemeye de gerek yok. Uzun aralar veriyorum artık.:)

Kereşenli
30.06.2010, 20:12
Ne hallere düştük. Eskiden oyuncularımızın performanslarını eleştirip tartışıyorduk. Artık seçtikleri forma numaralarını tartışıp hakaret ediyoruz. Bizi ne ilgilendiriyor ki taşıdığı numara? İsterse 1 numarayı kullansın yeter ki gol atsın.

.....
30.06.2010, 20:13
Sen bilirsin Ömer. Yoksa bu ağır eleştiriler bitmez. sıkılmıyorsan devam et.

Bende bir aralar çok eleştriyordum ama artık sıkıldım. Söyle söyle nereye kadar. İmzayı attı adam. Bişey değişmedi. Aynı şeyleri sıksık söylemeye de gerek yok. Uzun aralar veriyorum artık.:)

Bak mesela herkes senin gibi düşünmüyor.

Adam sabahtan akşama kadar Umut u yerden yere vuruyor hiçbir suçu yok. Ama biz destek veriyoruz diye topun ağzındayız.

Böyle olmaması lazım :)

Vkgz
30.06.2010, 20:30
Trabzonsporun forvet hattına yakışmayacak bir isim kesinlikle. hakettiği takımlar manisa, sivas vb takımlar

Ömer Yüce
30.06.2010, 20:34
Sataşacak bi sürü belki oyuncu var ama Umut'un kredisi yok ya hani ver allah ver ver allah ver. Adam alnının teriyle işini yapıyor bi o kadar da küfür yiyor ama buna rağmen kulübüne para kazandırmadan gitmem diyor sezon ortasında. Bi çoğunuz hani rahatsınız yakeşke gitse keşke gitse dediniz ama o an gitseydi "ulan adi para bile kazandırmadan gitti" vb. laflarla yine dolaşacaktınız ama ben biliyorum. O umut bu sene herşeyi yapacak ve sizi rezil edecek. Bi adamda kapasite yoksa ne yaparsa yapsın birşey olmaz ama kapasite varsa neler olur neler...

Ömer Yüce
30.06.2010, 20:35
Trabzonsporun forvet hattına yakışmayacak bir isim kesinlikle. hakettiği takımlar manisa, sivas vb takımlar
:) Bizim bugüne kadar gelen hocalarda manisa, sivas tarzında hocalar ya o yüzden kesmiyo kimse...

TameRHan
30.06.2010, 20:36
şahsen,buradaki umutsporlu gençlerin ne söylediklerini ciddiye almıyorum.benim derdim futboldur,trabzonspordur.zaten umut bulut gibi birisini sürekli savunanlar benim gözümde trabzonsporun iyiliğini istemeyen adamlardır.böyleleriyle muhatap olmam

Recep Orhan
30.06.2010, 20:44
Adam alnının teriyle işini yapıyor bi o kadar da küfür yiyor ama buna rağmen kulübüne para kazandırmadan gitmem diyor sezon ortasında...

forumda yeni yazmaya başladım artniyetli görünmek istemem ama umut sözleşme yenilemeseydi gidebileceği takımlar hakkaten manisa sivas falandı. istanbul takımları bırak bonservisi trabzonda aldığı parayı bile vermezdi umuta. umut da kendince delikanlılık yapmış işte. kim para verecek de umutu alacak allahaşkına. hem bana o parayı verseler o formayı giysem beni her maç sedyeyle sahadan çıkarırlardı. babasının hayrına koşmuyo yani. koşmaktan başka meziyeti olmadığı için koşuyo. gibi geliyo bana tabi adamın niyetini hesabını bilemem.

Kaan
30.06.2010, 20:48
forumda yeni yazmaya başladım artniyetli görünmek istemem ama umut sözleşme yenilemeseydi gidebileceği takımlar hakkaten manisa sivas falandı. istanbul takımları bırak bonservisi trabzonda aldığı parayı bile vermezdi umuta. umut da kendince delikanlılık yapmış işte. kim para verecek de umutu alacak allahaşkına. hem bana o parayı verseler o formayı giysem beni her maç sedyeyle sahadan çıkarırlardı. babasının hayrına koşmuyo yani. koşmaktan başka meziyeti olmadığı için koşuyo. gibi geliyo bana tabi adamın niyetini hesabını bilemem.

Önceki sayfalarda ĞS'nin Umut'u istediğine dair haber vardı.

lazkopatfaroz
30.06.2010, 20:53
Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu aşamadan sonra Umut'u eleştirmeniz çok saçma. Olumlu eleştirseniz tamamda resmen hakaret ediyorsunuz.

Sözleşmesi bitmişti, 3 yıl uzatıldı. Bunu teknik heyet istedi yönetim uzattı.

Yani işin özü Umut'u Şenol hoca istedi.

Kereşenli
Yalandır Kaan.

Recep Orhan
peki taraftar ne diyodu bi de ona bakmak lazım. umutun bu vakitten sonra taraftar gücü olan bi takımda oynaması zor. ben de galatasarayın bi transferini taraftarı yüzünden yapamadığını hatırladım şimdi ama isim gelmiyo aklıma.

Armağan Dere
30.06.2010, 21:00
Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu aşamadan sonra Umut'u eleştirmeniz çok saçma. Olumlu eleştirseniz tamamda resmen hakaret ediyorsunuz.

Sözleşmesi bitmişti, 3 yıl uzatıldı. Bunu teknik heyet istedi yönetim uzattı.

Yani işin özü Umut'u Şenol hoca istedi.

Hayır yönetim zorladı...Gökhan'ı katakulleyle gönderdiler takımdan...bende dahil olmak üzere psikolojisi alt üst edilen Gökhan,terapiye başlanılamadan takımdan gönderildi..şöle düşün Gökhan'a karşılık ne aldık 3,5 milyon euro bir de Burak Yılmaz..bir taşla 2 kuş vurmak istediler hem para hem de forvet oynayabilecek bir adam..ancak ne teo ne burak isteneni veremedi..gelelim Umut'a Umut'u satılığa çıkarsaydık o dönem ya da şu an sence kim ona yaklaşık 5 milyon euro para verir...artı yıllık alacakları da var gideceği klupten

lazkopatfaroz
30.06.2010, 21:07
Hayır yönetim zorladı...Gökhan'ı katakulleyle gönderdiler takımdan...bende dahil olmak üzere psikolojisi alt üst edilen Gökhan,terapiye başlanılamadan takımdan gönderildi..şöle düşün Gökhan'a karşılık ne aldık 3,5 milyon euro bir de Burak Yılmaz..bir taşla 2 kuş vurmak istediler hem para hem de forvet oynayabilecek bir adam..ancak ne teo ne burak isteneni veremedi..gelelim Umut'a Umut'u satılığa çıkarsaydık o dönem ya da şu an sence kim ona yaklaşık 5 milyon euro para verir...artı yıllık alacakları da var gideceği klupten

Şahsen ben Umut'u beğenmiyorum, hatta çok eleştirdim. Kendisi iyi golcü değil. Fakat onun meziyetinde oyuncu Türkiye'de yok. Bu oynaması için yeterli mi tabiki değil.

İstense Umut bedavaya yollanırdı sözleşmesi bitmişti. Hoca takımda kalmasını istedi ve kaldı.

hamucera
30.06.2010, 21:09
şahsen,buradaki umutsporlu gençlerin ne söylediklerini ciddiye almıyorum.benim derdim futboldur,trabzonspordur.zaten umut bulut gibi birisini sürekli savunanlar benim gözümde trabzonsporun iyiliğini istemeyen adamlardır.böyleleriyle muhatap olmam

aman ne olur muhatap al bizi, kıyma bize,

biz çok sallıyoruz ya seni diyeceğim ayıp olacak, yazmayacaktım ama bu kadarda saçma ötesi yoruma dayanamıyorum kardeşim.Trabzonspor iyiliğini istemeyen adam öyle mi,

mesela Ömer Yüce, cumartesi 3 ürün alarak 60 Tl ödedik, ben bugün gri forma aldım, Ömer Yüce geçen hafta bir t-shirt daha aldı, açıkçası 25 liralık t-shirtlere 45'er lira verdik, ayrıca Ömer Yüce'nin aldığı lisanslı ürün sayısı da çok fazladır,

şimdi ben Ömer Yüce ve diğer arkadaşlar bizler Umut'u savunduğumuz için Trabzonspor iyiliğini düşünmüyorsak neden gidip bu paraları verip lisanslı ürün alıyoruz

Ayrıca yine bizler (sizlere göre umutsporlular) bordo-mavi renkleri taşıyan oyuncularımızı savunarak kötülüğünü istiyoruz sizler koşulsuz eleştirerek ve hatta hakaret ederek (hakaret kelimesini bu kez izim adımıza yapılmış olarak kullanıyorum ) büyük trabzonsporlu oluyorsunuz.

sen benim Trabzonsporluluğumu sorgulayamazsın, kelimelerini düzgün seçerek yazarsan daha isabetli olacaktır. Burası ikili tartışmaların yeri değil, beğenirsin beğenmezsin,

bende senin için kendi oyuncusunu yerin dibine sokmaya çalışan adam trabzonsporlu olamaz dersem tepki göstermezmisin, neyse sizleri bende muhatap almıyorum, ama bazı ithamlarda bulunurken 2 kere düşünerek yazın

.....
30.06.2010, 21:11

Şu yazıyı Allah rızası için kendin okusana bi ?

Bu nasıl bir yazıdır ya ?

Hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek!

Hotaman
30.06.2010, 21:14
Art niyet almış yürümüş.
Umutsporlu arkadaşların tarafındayım.

Armağan Dere
30.06.2010, 21:17
Umut,kalp sancısısın,çin işkencesisin..şimdiden görebiliyorum kaçıracağın golleri ve o golleri kaçırdıktan sonra kameralara bakışlarını ne yapayım dermiş gibi..çalışıyorum diyorsun iyi hoş kardeşim çalış ama meyvesini ne zaman yiyceğiz 5 sene oldu be kardeşim...ama Murat'a güveniyorum..ona şans verilmeli,vermeli Şenol Güneş sana verilen şansın 10'da biri ona verilse yeter gibi geliyor

.....
30.06.2010, 21:18
Armağan Dere

Sıkılmadın mı burda Umut a aynı sözleri söylemekten?

Geçen birisi seninle ilgili Gökhan a yazdıklarını önüne serdi halen daha Umut u yerden yere vurmak için can atıyorsun bakıyorum da ?

Eee tabi sende haklısın...

Herkesin derdi Umut olmuş , demek ki birilerinin yüzüne çok vurmuş...

Emrah KabuL
30.06.2010, 21:52
Umut'u beğenmeyebilirsiniz, takımda da görmek istemeyebilirsiniz ama bunu defalarca yazmanın mantığı nedir arkadaşlar ?

Misal bende Alanzinho'dan memnun değilim, kendisini de eleştirdim bir kaç kez,daha da üstelemedim.. Her gün her gün aynı şeyleri yazmaktan sıkılmıyorsunuz yahu..

Allah akıl fikir versin ne diyim.

Gökhan KAN
01.07.2010, 01:36
Alınacak forvetin gezici bir stili yoksa Umut 4-3-3 ün solunda banko oynar bence.

.....
01.07.2010, 01:37
Umut bu sene yine banko oynar bence :)

ceserdar
01.07.2010, 01:42
Ben olsam bu adamı ortasahada bir kere denerim. Bu hırs, bu mücadele ile ortasahada bozamayacağı rakip yok.

.....
01.07.2010, 01:43
Olabilir aslında :)

Defansta da oynar Umut :)

Gökhan KAN
01.07.2010, 01:44
Ben olsam bu adamı ortasahada bir kere denerim. Bu hırs, bu mücadele ile ortasahada bozamayacağı rakip yok.
Ben biraz kademe öğrenmesiyle sağ bek düşünmüştüm geçen sene. Orta yapamasa da duran toplarda kafa vuruşu yapabilecek bir oyuncu daha kazanırız.. Sürekli gider gelir..:)

.....
01.07.2010, 01:45
10 Numarayı boşuna giymiyor yani :)

.....
01.07.2010, 05:28
Yeni bir gün yeni bir UMUT...

:)

Ceyhun Öncü
01.07.2010, 05:33
Aslinda Umut Serkan gibi kullanabilinir aslinda
kosacak kendini yirtacak arasira gol de atar (belki) adam tutsun takimi süreklesin
orta saha göbek/ kanat ve bek olarak düsünülmeli
aynisi tayfun cora olarakda gecerli oda bek yerine santrafor olarak düsünülmeli bence

.....
01.07.2010, 05:37
Bence de Umut kalecilik hariç heryerde oynayabilir :)

Kalecilik konusunda şüpeliyim Onur dan alamaz formayı :) :) :)

Ceyhun Öncü
01.07.2010, 05:59
Bence de Umut kalecilik hariç heryerde oynayabilir :)

Kalecilik konusunda şüpeliyim Onur dan alamaz formayı :) :) :)

forvetide ekle sen
onuda yapamadigini yillardir gördük

TameRHan
01.07.2010, 09:48
millet,umutun gol atma yeteneği sıfır olduğu için forvet bölgesi yerine diğer bölgelerde değerlendirilmeli diyor,umutsporlular da bunu suistimal edip hemen: umut süper oyuncu,zaten her yerde oynar tarzından devreye giriyor.
bana göre ise oynayabileceği tek yer var, o da plaj.kumun üzerinde koşsun dursun

Ömer Yüce
01.07.2010, 10:13

Söylediklerinde bi mantık bulamıyorum. Yani senelerdir kulübüne hizmet eden, Galatasaray'ın teklif etmesine rağmen gitmiyen vefalı bir topçuyu savunuyorum. Tayfun Coranın tribün tepkisine karşılık vererek kulübünü terk edip gitmesine rağmen aynı tepkilerin 100 katını alan bir topçunun hem ezeli rakibine gitmeyip hemde tepkisini göstermeyip bu takıma olan bağlığını gösteren vefalı futbolcuyu savunuyorum. Türkiyeye gelebilmek için eski kulübüne çamur atıp kendini kulüpten büyük gösterip taraftarlarını tuttukları kulübe kışkıtrıp bi de koz olarakta "gerekirse askerliği uzun dönem yapmaya razıyım diyerek" sevginin tamamını üzerine çeken bir futbolcuyu savunmuyorum. Kulübüne bağlı oyuncuyu savunuyorum. canla başla oynayan futbolcuyu savunuyorum.

Futbol isimden ibaret değildir hiçbir zaman...

Canberk
01.07.2010, 10:20
forvetide ekle sen
onuda yapamadigini yillardir gördük

Oldumu bu cevap şimdi Ömer ;)

Haklısın Umut'a kim para verir Guiza'yı 5 milyon€ ya birilerine yamamaya çalışıyorlar Umut'u kim alsın ;)

Kesinlikle katılıyorum.
Hakettiği takımlara Ankaragücü'nüde eklede gitsin orda top koştursun biraz daha.En layığı o olur.

Egemen 16 numarayı alınca vefa vefa diyordunuz.
Bırakın Umut'a verin 6 numarayı.
Unutmasın Ankaragücünü...
Ama Umut bu takımda asla 10 numara olmamalı diye düşünenlerdenim.
Millet yazdığı mesajların altında rengini belli etmeye başladı.
Alın size renk sonuna kadar Anti Umut Bulut...

Ömer Yüce
01.07.2010, 12:10
Oldumu bu cevap şimdi Ömer ;)

Haklısın Umut'a kim para verir Guiza'yı 5 milyon€ ya birilerine yamamaya çalışıyorlar Umut'u kim alsın ;)

Kesinlikle katılıyorum.
Hakettiği takımlara Ankaragücü'nüde eklede gitsin orda top koştursun biraz daha.En layığı o olur.

Egemen 16 numarayı alınca vefa vefa diyordunuz.
Bırakın Umut'a verin 6 numarayı.
Unutmasın Ankaragücünü...
Ama Umut bu takımda asla 10 numara olmamalı diye düşünenlerdenim.
Millet yazdığı mesajların altında rengini belli etmeye başladı.
Alın size renk sonuna kadar Anti Umut Bulut...

Kulübüyle 3 yıllık bir sözleşme imzalayan topçuya bu kadar hele ki anti umuta varacak kadar kötü davranmak kendinizi küçük düşürür 1 diğeri ise diğer takımın taraftarları için ise resmen ezik olduğunuzu gösteriyor. Yani adamlar bizim forumda böyle yazılar olduğunu görünce neler neler diyolar ve ne kadar utanıyorum bi bilseniz...

Canberk
01.07.2010, 12:27
Ömer abi Avatarındaki ve İmzandanki futbolculardan herkez memnun bırak onları konuşalım ben daha yazmam buraya herkez yazıyor ya umutsporluyum anti umutsporluyum diye.
Bende düşüncemi yazdım o kadar.
Onur'un ve Colman'ın sayfalarında görüşmek üzere diyeceğim de adamları kimse tartışmıyorki savunsak...

.....
01.07.2010, 12:30
Ama ben bazı taraftarların ne istediğini anladım.

Hani Umut a sallıyorlar ya , ruh önemli değil diyorlarya hepsi hikaye.

Tayfun şimdiye kadar ne yapmış ? Yaşı Umuttan genç değil halen daha patlama bekliyoruz.

Ama tabi o TRABZONLU olduğu için bazı kimselerin gözünde kredisi sınırsız.

Hem fenerbahçe maçında Carlosun formasını alacam diye peşinden nasıl gittiğini de gördük...

BAZILARINA UMUT BULUT çok fazla. Tayfun Cora gibi oyuncular size MÜBAH!!!

Canberk
01.07.2010, 12:41
O kalın yazdığın hangi BAZILARI burada Tayfun Cora'yı savunduysa isim ver Ömer ben öyle birini görmedim burda kesin vardır gözümden kaçmış olabilir ama kim o BAZILARI.
Tayfun Cora'da Umut kadar oynayabilse bu davranışlarıyla eleştirilir sen merak etme ;)

.....
01.07.2010, 12:43
Canberkcim üstüne alınmaya gerek yok. Yarası olan gocunur.

Lafı ortaya söyledim. Artık kim üstüne alınırsa...