PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları | 2012 - 2013

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Mustafa Umut
13.03.2013, 00:32
Arkadaşlar tamam biz de çok meraklı değiliz ama komik duruma düşüyorsunuz haberiniz yok. Ne yapacağınızı şaşırdınız heralde? Yok şu takım çıksın, bunu eleyemezler, diğeri 5 atar vs.. Yakışmıyor bunlar. Bizi ilgilendiriyor mu? Neyin hesabı bu? Adamlar öyle ya da böyle çeyrek finali görmüş. Onları bize karşı tutumu kötü ise biz de onlara aynı şekilde mi yaklaşmalıyız? Cevabınız evet ise devam edin size de bu yakışır. Bu şekilde onların bize, bizim de onlara karşı tutumumuz düzelecek. Onlar yapınca kötü, biz yapınca iyi öyle mi? Sadece bunun cevabını verin.

ibrahim
13.03.2013, 00:34
En çokta Almanyadaki gurbetçilerimiz için sevindim gün sizin gününüzdür istediğiniz gibi dalga geçin almanlarla.

ya bakta olan ise...

Ali Can
13.03.2013, 00:35
Bu başarı senin sadri şener!..

Berkan
Benim gibi çevresi %99 başka takımı tutanlardan oluşan renkdaşlarımın neden gs tebrik edemediğini çok iyi anlıyorum.

Hamza Öztürk
Te Allahim ya okusana yazdim iste,basarili olursa gs daha fazla para kazanacak,dahada iyi Oyuncularla güclenecek.Sen simdi bile bunlari yenemezsin Seneye daha güclü gsyi nasil yeneceksin neyse tamam ben sustum hadi iyi eglenceler size.

En çokta Almanyadaki gurbetçilerimiz için sevindim gün sizin gününüzdür istediğiniz gibi dalga geçin almanlarla.

bunu anlamayan insanlar var burda.
almanlar türkleri pek sevmez.
onlar Türklere elendikleri icin kafayi yiyorlar su an.
ha gs yenmis ha bursa ha bilmem ne hic fark etmez, onlar Türk bayragina bakar.
bazi dostlar anlamiyor burda.
bende Trabzonda yasasam istanbulda yasasam takmam bu durumu.
Ama gurbetde sana yeri gelince irkcilik yapan almanlarin Türk takimina karsi yenilmesi tabiki sevindirici.
Simdi Barcelona ciksin bes yesinler on yesinler fark etmez. Ispanyada yasamiyorum :)

FC-ST-PAULI-61
Senin bu baslikta ozaman ne isin var?

Nekadar ğs sempatizani varmis Trabzonlularda... hep söylenti saniyordum megerse dogruymus.
Kesinlikle dogru.Fenerbahce uefada tur atlarsa kimse sevinmiyor nedense.
Bu Gs en az fener kadar igrenc bir Kulüp.EN AZ!
Selcuk ve Burak oynuyor onlarda hala Ülke Puani diyor.

Oğuz B.
Almanların mı Trabzonspor'a daha çok zararı oldu yoksa Ğs'nin mi?

Bu adamlar hırsız. Bu adamlar mide bulandırıyor en az şikeciler kadar.

Kader KORELİ
13.03.2013, 00:36
Ben Almanya'da yaşıyorum, gurbetçiyim, hiç de sevinmedim, Schalke Almanya'nın Trabzonspor'u sayılır, Hami'nin eskiden oynadığı takımdı, onlar tur atlasa sevinirdim. Hiç de öyle Almanlarla dalga geçme gibi bir derdim yok, ne de çok meraklıymışsınız dalga geçmeye, hava basmaya. Ben şimdi Trabzonsporlu olarak gidecem ğs yendi diye Almana hava basacam, öyle mi? Siz de bunun için seviniyorsunuz şimdi he? Sadece Gülüyorum. Sevinecekseniz kendi adınıza sevinin. İyi geceler.

Oğuzhan
13.03.2013, 00:37
Ben bizim yönetimi de eleştiriyorum, katılıyorum yazdıklarına, ama ğs'nin ne mal olduğu, arkadan iş çevirdiği, Selçuk'ta olduğu gibi oyuncuları önceden ayarttığı, yok Burak'ı bizden değil de Moskova'dan almaları falan ortada değil mi? Bizim yönetim basiretsiz diye bunların pisliklerini görmezden mi gelecem?

Bizim taraftarda bir huyu var, başkası bir başarı elde ettimi hemen kutlamaya, tebrik etmeye merak, göre büyüklük yapacak kendince, ama fazlasıyla unutkan, fazlasıyla saf.

ya ben kimseyi kutlamıyorum sadece bizim takım küme düşmeme mücadelesi verirken adamlar şampiyonlar liginde çeyrek final oynayacaklar o yada bu şekilde. adamları küçümsemek için yok bala geldiler, yok kura şansı falan yazıyor bazı arkadaşlar ufak düşürüyorsunuz taraftarımızı diyorum. ben kimsenin galibiyetine sevinmem avrupada Trabzonspor dışında.

bizim yönetim adamlara o fırsatı verirse adamlar da ayartırlar her şeyi yaparlar.

Hamza Öztürk
13.03.2013, 00:37

Hayat sadece futboldan ibaret degil dostum.
Trabzonsporu bilmemde Trabzonlu gurbetcilere cok cektirdiler evet

Oğuz B.
13.03.2013, 00:39
Orası bambaşka bir konu.

slmn
13.03.2013, 00:39

Senin dediğin olay işin farklı boyutu.Alman takımını eleyince çektiğin acıların intikamını mı almış olacaksın,çok saçma.

MDanışmaz
13.03.2013, 00:40
İsteyen istediği takımı desteklesin ama şu 5 yaşındaki çocuk gibi yok şu eler yok şunlar gelsin 5 atar balına çıktı zaten gibi lafları kullanmasak iyi olur komik duruma düşüyorsunuz..

Oğuzhan
13.03.2013, 00:41
https://twitter.com/Zaferrr7

alın size işte sonra neden Galatasaray'a gidiyor bizim adamlar.

adamın son yazdığıyla bir önceki yazdığını okuyorum da neyse.

slmn
13.03.2013, 00:42
İsteyen istediği takımı desteklesin ama şu 5 yaşındaki çocuk gibi yok şu eler yok şunlar gelsin 5 atar balına çıktı zaten gibi lafları kullanmasak iyi olur komik duruma düşüyorsunuz..

Uefa avrupa ligi düzeyinde grup,sonrası yine aynı lig düzeyinde schalke buna bal deyince komik mi oluyoruz,enteresan.

slmn
13.03.2013, 00:43

Bu ne rezalettir ya bunlara hesap soran eden yok mu bu itlere eleman mı yetiştiriyoruz biz !

Mustafa Umut
13.03.2013, 00:43
Şu saatten sonra bizim Avrupa maçlarımızda rakip takımı destekleyen herhangi bir Türk takımı taraftarına Rum,Fransız,Alman,İngiliz gibi damga vurursanız tükürdüğünüzü yalamış olursunuz bunu da bilin.

Size yapılmasını istenmeyen şeyi başkalarına yapmayın. Bırakın onlar devam etsin. Siz tepkisiz kalın. Ama bunu yapmayın!

Kendime de kızıyorum, zamanında hırsıma ben de yenik düştüm ama yapmamalıydık. Şunu bilin bize yakışan kesinlikle bu değildir.

Şimdi istediğiniz deyin bana çünkü doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.

Zafer Fidan
13.03.2013, 00:44
Ben hic bir alman takimini tutmam. Ingilezlere karsi oynarsalar ingilizleri tutarim, italyanlara karsi oynarsalar italyanlari tutarim ama su üc ukala ile maclari varsa bilin almanlarin en büyük destekcilerinden biriyim.

ğs,sb,8jk beni temsil etmiyor cünkü. Nefret ediyorum ve gercek Trabzonsporlular'da nefret etmesi lazim zaten. Ne cektiysek su ....sizlerden cektik.

Oğuzhan
13.03.2013, 00:44
Bu ne rezalettir ya bunlara hesap soran eden yok mu bu itlere eleman mı yetiştiriyoruz biz !

çok yazık ne diyeyim yahu Trabzon doğumlu adam bir de dışarıdan falan gelme değil alt yapıya.

içten bölünmüşüz biz.

Giallorossi
13.03.2013, 00:46

Burda gs turu gecti diye sevinenler var o cocuk öyle yazmis cok mu?

kopeli
13.03.2013, 00:47
Cözüm Basit.Oyuncunun sözlesmesine,Türkiye'de Trabzonspor Yönetiminin izni olmadan,Trabzonspor'dan baska hicbir takımda oynayamaz diye bir madde koyduracaksın.Hadi gitsin bakalım.

biltrabzon
Arkadaslar sikinti yok,gs yi bitirmek istiyorsaniz bir sekil senol günes i oraya getirmeniz lazim.Tarihin en iyi yerli futbolcularini transfer edip Senol Günes e verdiler 9 puan öndeyken,§ikebahcenin her türlü ayak oyunlarinaa ragmen o takim puan farkiyla sampiyon olsaydi hic kimse bir yere gitmezdi.Ben yönetimin her türlü fedakarligi yaptigina inaniyorum,3 temmuzdan sonra yasananlari saymiyorum.O kadro bence yanlis hocaya teslim edildi.Kimse kizmasin bizim o kadronun basina bosta olan Fatih Terim getirilseydi bugün baska seyler konusacaktik.Ben baskan olsaydim o sezon devre arasi Senol Günes i gönderirdim.Sampiyonluk yolu cetin yoldur her türlü tehlikelerle dolu bir yolda Senol Günes le yürüyemezdin zaten.3 temmuzdan sonra yönetiminde sacmalamalariyla buralara geldik vesselam,allah sonumuzu hayir etsin.

Ömer Sak
Senin bu baslikta ozaman ne isin var?

Nekadar ğs sempatizani varmis Trabzonlularda... hep söylenti saniyordum megerse dogruymus.
Ne alaka bazen gercekci olmak lazim. Gsyi sevmeyebilirsin ayni benim gibi ancak adamlarin basarisini kiskanircasina yapan yorumlar bizi kücük düsüyor. Tebrik etmen lazim degil ama kalkip gelecek tur nekadar gol yiyecek hesaplari yapmak cok aptalca bizi ilgilendirmez bu bizi su anda tek ilgilendiren bu seneki kötü gidisata dur demek.

bordox
13.03.2013, 00:48
Adamların bize verdiği zararın haddi hesabı yok,işin enteresan tarafı Şişli ve etrafının takımını Rizelisinden,bilmem hangi şehirli yöneticisi öyle bir sahip çıkıyor ki.
Yani anlam bile veremiyorsun ne yani,neyin peşindesiniz diyorsun.
Diğer tarafta da Sadri Şener gibi bir şovmene kalmış misyonundan habersiz biz.
Bu işin doğrusu bu olmamalı ama.

Edit tabi:Efsane ben bilmem Giray Bilir diyen Şenol Güneş'i de unutmamak lazım gelir.Trabzonspor'un parası değerli Barış Özbeklere var,Fatih Tekkelere yok.
Yatacak yeriniz yok ikinizin de.Ses edebilecek gücü varken sessiz kalanında.

Oğuzhan
Burda gs turu gecti diye sevinenler var o cocuk öyle yazmis cok mu?

burdaki insan almanyada doğmuş büyümüş bir insan olabilir, durumlar çok farklı.

trabzon doğumlu ve trabzonsporun lisanslı sporcusunun böyle bir şey yazmaya hakkı yok.

FC-ST-PAULI-61
Sanki Almanlar Schalke kazansa bana gelipte benimle Dalga gecekti.
Yok öyle birsey,abartiliyor.Eger Gsli olsam ve bunu bilseler belki biraz olurdu ama
sanki Adamlar herhangi bir Türkü gördümü Dalga gececek.

Zafer Fidan
13.03.2013, 00:50
Ne alaka bazen gercekci olmak lazim. Gsyi sevmeyebilirsin ayni benim gibi ancak adamlarin basarisini kiskanircasina yapan yorumlar bizi kücük düsüyor. Tebrik etmen lazim degil ama kalkip gelecek tur nekadar gol yiyecek hesaplari yapmak cok aptalca bizi ilgilendirmez bu bizi su anda tek ilgilendiren bu seneki kötü gidisata dur demek.

Ne konusalim ozaman? Bayern, Barcelona veya Real ile basa bas bir mücadele mi bekliyorsun? Ben samimi olarak diyorum, bunlari cok pis dövecekler gelecek tur'da.

Yaşar
13.03.2013, 00:50
Beni hiçbir takımın yaptığı ilgilendirmez...
Herhangi bir 2 takımın maçını izlermiş gibi izledim maçı...
İlk yarıdaki oyunuyla gs turu haketmişti ve geçtiler...
Barcelona Milan'I yendi Barcelona'yı tebrik ettim, gs Schalke'yi yendi gs'yi tebrik ettim...

Berat Akçay
13.03.2013, 00:51
Arkadaşlar tamam biz de çok meraklı değiliz ama komik duruma düşüyorsunuz haberiniz yok. Ne yapacağınızı şaşırdınız heralde? Yok şu takım çıksın, bunu eleyemezler, diğeri 5 atar vs.. Yakışmıyor bunlar. Bizi ilgilendiriyor mu? Neyin hesabı bu? Adamlar öyle ya da böyle çeyrek finali görmüş. Onları bize karşı tutumu kötü ise biz de onlara aynı şekilde mi yaklaşmalıyız? Cevabınız evet ise devam edin size de bu yakışır. Bu şekilde onların bize, bizim de onlara karşı tutumumuz düzelecek. Onlar yapınca kötü, biz yapınca iyi öyle mi? Sadece bunun cevabını verin.

Bu film artık koptu Umut . Bize yapınları gördükten sonra Milli takımmış yok ülkemizi temsil ediyorlarmış ilgilendirmez . Adaleti sağlayacaktın arkadaş

alper*
13.03.2013, 00:51
http://s7.directupload.net/images/130312/pwgdjgr7.swf

:D

Oğuz B.
13.03.2013, 00:52
Ğs'nin rakibini desteklemek değil konu. Ama içimden sevinmek gelmiyor bu çirkefler kazandı diye. Normalde sevinmek gerek değil mi 2000 yılındaki gibi. Ama sonra ne oldu her tartışmada biz şöyleyiz biz böyleyiz bizim uefa kupamız var tiriplerine girdiler.
Bu da sorun değil ama ciddi anlamda bunlarda karakter yetersizliği var. Zor durumda ki Trazbzonspor'un yanındaymış gibi yapıp en büyük çelmeyi onlar taktı nasıl sevineyim. Bu takımın oyuncularını çaldılar İstanbul ve para kozuyla. Nasıl sevineyim. Nasıl destekleyeyim.
Milli değerler konusundan da dem vurmaya gerek yok çünkü ğs'lerde hiç bir değer yok ben bu değersizleri destekleyecem de milli değer sahibi olacam... Yok öyle bir dünya.
Asla rakiplerini desteklemem ama bunlar sevinmesinler arkadaş bu çirkeflerin yüzü gülmesin.

biltrabzon
Ulan bizde almanya da yasiyoruz,baslatmayin gs nize....neyse sakin olalim.

Veysel
Sunlara biri helal olsun yazsınlarda edebiyatı baska yerlerde yapsınlar hainler gol atıyor benim uykum kacıyor..

Tapatalk

Serdær
http://s7.directupload.net/images/130312/pwgdjgr7.swf

Ugur Kurucelik
13.03.2013, 00:53
bunu anlamayan insanlar var burda.
almanlar türkleri pek sevmez.
onlar Türklere elendikleri icin kafayi yiyorlar su an.
ha gs yenmis ha bursa ha bilmem ne hic fark etmez, onlar Türk bayragina bakar.
bazi dostlar anlamiyor burda.
bende Trabzonda yasasam istanbulda yasasam takmam bu durumu.
Ama gurbetde sana yeri gelince irkcilik yapan almanlarin Türk takimina karsi yenilmesi tabiki sevindirici.
Simdi Barcelona ciksin bes yesinler on yesinler fark etmez. Ispanyada yasamiyorum :)

Ben Almanyada doğmuş büyümüş biri olarak, türklerden gördüğüm ırkçılığı almanlardan görmedim.

Burdaki türkler için ben hep kafası 12 den sonra duran laz beyinli, rum bozması ,puntos veya kürtlerin deniz görmüşşu oldum.

Berlinde durum bu. Almanlarla gayet iyi anlaşıyorum. Bugünde ölümüne schalkeliydim.

recdodo
13.03.2013, 00:53
Ne konusalim ozaman? Bayer, Barcelona veya Real ile basa bas bir mücadele mi bekliyorsun? Ben samimi olarak diyorum, bunlari cok pis dövecekler gelecek tur'da.

Yav dövsünler arkadaş, dövsünler renktaş, hatta .......ler. Ama bir TÜRK olarak bugün sevinmek lazım.

Dün CL deki maçlarımızda rus,fransız,italyan olup tribünde rakibi destekleyenlerden bir farkımız olmalı. Büyüklük budur, yakışan budur. Onlar it olup fransızı, italyanı, rusu destekledi diye bizde mi o yoldan gideceğiz?

ibrahim
13.03.2013, 00:54
Ulan bizde almanya da yasiyoruz,baslatmayin gs nize....neyse sakin olalim.

Valla ya sanki gvtlar yenilse Türklere sokaga cikma yasagi uygulayacaklar...

kopeli
13.03.2013, 00:54
Sanki Almanlar Schalke kazansa bana gelipte benimle Dalga gecekti.
Yok öyle birsey,abartiliyor.Eger Gsli olsam ve bunu bilseler belki biraz olurdu ama
sanki Adamlar herhangi bir Türkü gördümü Dalga gececek.

Spordan sebep adamlar tabi ki Türkler ile dalga geçmez.Çünkü onlar sporu bir hobi eğlence olarak görüyor.Bizim ise spora bakıs acımız,spordan baska hersey:)

zx61
13.03.2013, 00:55
Neyse senin gibilerle ugrasamam iyi eglenceler.
Yarin fenerbahcede tur atlarsa sevinirsiniz artik.
Yoksa farkmi var? Fener tur atlayinca niye Ülke icin sevinin diyen olmadi? Yoksa farkmi var? Trabzonlularin ikinci Takimi Gs diyorlar inanmaya basladim.

Aynen öyle Trabzonluların ikinci takımı gs degilse fbnin tur atlamasına da sevinin..
Ülke puanıymış hangi ülkenin puanı? gs fbye ne yapsakta daha fazla güclense diye yırtınan turkiyenin mi puanı artcak.. Ayrıca tabiki gurbette yasayan vatandaslarımız icin iyi olmustur ancak almanyanın orta sınıf bir takımı turkiyenin rüya(!) takımına dise dis mücadele ederek elenmis..çok da sallamazlar diye tahmin ediyorum..En azından benim icin hic sürpriz olmadı kura cekildiginde rahat elerler demistim rahat olmadı bir tek :)
Trabzonumun su günlerini görmekten cok taraftarımızın aslında ne kadar bos oldugunu gormek üzüyor beni..Sırf bu olay degil gercekten Trabzonlunun 2.bir takımı olurmus bunu da gördük bu günlerde..gecen maca cocuguna bjk forması giydirip gelen adamı gördügumde maçı benim icin coktan kaybetmistik..az sayıda oldugunu düsünüyordum evet görünürde azdılar belki takım kötü gidince hisler acığa cıkmaya basladı forumdan degil cevremden de gözlemledigim böyle..

Mustafa Umut
13.03.2013, 00:55
Bu film artık koptu Umut . Bize yapınları gördükten sonra Milli takımmış yok ülkemizi temsil ediyorlarmış ilgilendirmez . Adaleti sağlayacaktın arkadaş

Olması gerekenleri söyledim Berat. Aslında Trabzonspor taraftarının olması gerekeni söyledim. Tek doğru da budur.

Ancak bu taraftar bugün bu haldeyse bunun tek sorumlusu da federasyondur, yancılardır bence.

Ancak bunlara rağmen dik durup Trabzonsporlu duruşumuzu zedelemesek güzel olacaktı. Çünkü dışarıdan bakıldığında bu yaptığımızın onların yaptığından hiçbir farkı yok malesef Berat.

bordox
13.03.2013, 00:56
Ne konusalim ozaman? Bayern, Barcelona veya Real ile basa bas bir mücadele mi bekliyorsun? Ben samimi olarak diyorum, bunlari cok pis dövecekler gelecek tur'da.

Kardeşim dövseler ne olacak?Harcadıkları para ile maksimum gelecekleri noktaya vardılar,bundan sonra üzerlerinde baskı da olmaz bence,belki daha rahat olurlar.Yani her türlü bu sene başarılılar.
Biz yanlış yerde duruyoruz,adamların ne yaptığı bizi ne alakadar eder?
Ülkenin zengin tabakasasının bir takımı etrafında organik olmayan,yapmacık bir bağ oluşuyor bunu sinerjiye çeviriyor,yani şöyle düşün ellerinde bu şehir benim,benden başkasının borusu ötmez diyecekleri bir şehir bile yok ama öyle böyle bir sinerji oluşturup Rizeli adamı maskara yapıyorlar kendilerine.
Biz ise Sadri Şener'in her ayrılan futbolcuya aptalca laf sokmalarını dinliyoruz.

Hamza Öztürk
13.03.2013, 00:56
Ben Almanyada doğmuş büyümüş biri olarak, türklerden gördüğüm ırkçılığı almanlardan görmedim.

Burdaki türkler için ben hep kafası 12 den sonra duran laz beyinli, rum bozması rum,puntos veya kürtlerin deniz görmüşşu oldum.

Berlinde durum bu. Almanlarla gayet iyi anlaşıyorum. Bugünde ölümüne schalkeliydim.

hocam senin yasadigin sehir bir metropol. orada almanlar tolerans bakimindan zirve yapmis. Türkleride asiri yobazdir oranin. Gayet haklisin. Bizim burda durum farkli.Olay gs yendi olayi degil. Olay alman futbol takimi türk futbol takimina karsi yenilmesi.

OYılmaz
13.03.2013, 00:57
Geçenlerde gs başkanı Burak'ın fiyatı 40 milyon diyordu. Burak'tan alacağımız pay yüzde 25 diye hatırlıyorum. 10 milyonu bize gelecek öyleyse ?

Zafer Fidan
13.03.2013, 00:57
Yav dövsünler arkadaş, dövsünler renktaş, hatta .......ler. Ama bir TÜRK olarak bugün sevinmek lazım.

Dün CL deki maçlarımızda rus,fransız,italyan olup tribünde rakibi destekleyenlerden bir farkımız olmalı. Büyüklük budur, yakışan budur. Onlar it olup fransızı, italyanı, rusu destekledi diye bizde mi o yoldan gideceğiz?

Biz ozaman neyin savasini veriyoruz? Ozaman şikebahcenin avrupada basarisina'da sevinelim ne dersin? Dogru'ya biz it olmayalim, persembe macimiz var, sari-lacivert kaskollar'la herkez tv karsinina..

biltrabzon
13.03.2013, 00:58
Ulan intikamimizi Bayern alacak insaallah.(Bayern cikarsa)Bir cakacak varya cincona , icimizdeki sempatizanlar bile hissedecek.

Oğuzhan
13.03.2013, 00:59
Geçenlerde gs başkanı Burak'ın fiyatı 40 milyon diyordu. Burak'tan alacağımız pay yüzde 25 diye hatırlıyorum. 10 milyonu bize gelecek öyleyse ?

40 milyon kimse ödemez ama 20 milyona falan satabilirler eğer burak diğer maçta da gol atarsa rahat satarlar 20 ye atleticoya falan.

kopeli
13.03.2013, 01:02

Moskova ile yüzde 25 sonraki satıstan pay karsılıgında anlasılmıstı.gs ile öyle bir anlasmamıs yokmuş.Yani su an icin Burak üzerinde hicbir hakkımız yok.

Ogün'
13.03.2013, 01:05
Galatasaray kazandı bizim taraftar birbirine girdi.Forumda,Facede,Twitterda.

recdodo
13.03.2013, 01:06
Biz ozaman neyin savasini veriyoruz? Ozaman şikebahcenin avrupada basarisina'da sevinelim ne dersin? Dogru'ya biz it olmayalim, persembe macimiz var, sari-lacivert kaskollar'la herkez tv karsinina..

Hergün olmasa da hafta 1 veya 2 gün mail/faks çekerek, yapılan temiz futbol eylemlerine katılarak vermiş olduğun verecek olduğun savaşa devam et ama TRABZONSPOR'un nasıl BÜYÜK BİR FUTBOL KULÜBÜ olduğunu o itlerin yapmadıklarını yaparak göster. Benim demek istediğim bu.

gsyi dağıtmak mı istiyorsun, konuşmayı unutan (hani sezon sonu şike konusunda konuşacak olan) fatihi konuşturmak mı istiyorsun, son hafta (İNŞALLAH olur, bizim maç şampiyonluk düğümünü çözer) yen gs yi, kızart terimin suratını, konussun sende dön arkanı anlat de fatih anlat...

axelman
13.03.2013, 01:06
Galatasaray kazandı bizim taraftar birbirine girdi.Forumda,Facede,Twitterda.
Valla bu kafayla daha çok birbirine girer bu taraftar.Allah yardımcımız olsun:rolleyes:

Mert'
13.03.2013, 01:07
Turları gecsinler 3 takim Şampiyonlar Ligi'ne gitsin gerisi bizi ilgilendirmez

Berat Akçay
13.03.2013, 01:08
Olması gerekenleri söyledim Berat. Aslında Trabzonspor taraftarının olması gerekeni söyledim. Tek doğru da budur.

Ancak bu taraftar bugün bu haldeyse bunun tek sorumlusu da federasyondur, yancılardır bence.

Ancak bunlara rağmen dik durup Trabzonsporlu duruşumuzu zedelemesek güzel olacaktı. Çünkü dışarıdan bakıldığında bu yaptığımızın onların yaptığından hiçbir farkı yok malesef Berat.

O dik duruşu keşke Galtaksaray'dan ya da Beşiktaş'tan görseydik . Şike konusunu 1 kere bile açmadılar . Düşüncene saygım var ama buda benim düşüncem . Milli duygularımız köreltildi ve artık benim için sadece Trabzonspor var

danger00
Moskova ile yüzde 25 sonraki satıstan pay karsılıgında anlasılmıstı.gs ile öyle bir anlasmamıs yokmuş.Yani su an icin Burak üzerinde hicbir hakkımız yok.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=223542

Oğuz B.
Yahu tamam diyorum boş ver. Ama şu 8 numaralı iti sırıtırken görünce olmuyor arkadaş. Yoksa bana ne rakibinden, turundan.

Kadir Aydın
13.03.2013, 01:10
Böyle balli bir takim olamaz.

Neyse önümüzdeki tur 4-5 tane yerler.

krdnz
13.03.2013, 01:16
Burda Almanyaya Almanlara sallayan arkadaşlar var haksızlık etmeyin diyorum.

Ben iki senedir İstanbulda takımımın maçlarına alınmazken Almanlar Gsli taraftarları arasına almış insanca maç izledi.

Var mı ötesi?

Ahmet Öztürk
13.03.2013, 01:17

http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=224119

Burda var gözüküyor ? Sonrasında yeni bir düzenleme hatırlamıyoruum bildirimlerde..

kopeli
13.03.2013, 01:20
http://www.kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=224119

Burda var gözüküyor ? Sonrasında yeni bir düzenleme hatırlamıyoruum bildirimlerde..

Buldugum haberler;Moskova ile yüzde 25 satıstan pay alma konusunda anlasıldıgı yönündeydi.

Yüzde 25 pay alma hakkımız varsa süper olur.20 m euro'ya gitse 5 m euro kasada..Tabi bu kamiller bunu düsünerekten satmayabilirler:(

Ahmet Öztürk
13.03.2013, 01:24
Buldugum haberler;Moskova ile yüzde 25 satıstan pay alma konusunda anlasıldıgı yönündeydi.

Yüzde 25 pay alma hakkımız varsa süper olur.20 m euro'ya gitse 5 m euro kasada..Tabi bu kamiller bunu düsünerekten satmayabilirler:(

Teşbihte hata olmaz ama bizimkisi bildiğiniz züğürt tesellisi. Burak'ın galatasaraya verdikleri maddi olarak çok büyük oldu. Böyle giderse daha da olacak gibi. Ama bizde az kazanmadık hani :)

Gökhan Ünal = Burak Yılmaz + 3.250.000 Euro + 5.000.000 Euro + olası transferden %25 pay

kopeli
13.03.2013, 01:29
Teşbihte hata olmaz ama bizimkisi bildiğiniz züğürt tesellisi. Burak'ın galatasaraya verdikleri maddi olarak çok büyük oldu. Böyle giderse daha da olacak gibi. Ama bizde az kazanmadık hani :)

Gökhan Ünal = Burak Yılmaz + 3.250.000 Euro + 5.000.000 Euro + olası transferden %25 pay

5+3.25=8.25 m euro kazandırmıs.Tarihimizde bu kadar bonservis kazandıran oyuncu yoktur heralde.Birde satısından 4-5 m euro gelirse,bundan sonra Trabzonspor'a bonserviste kazanc sağlayan oyuncu konusunda onu gececek oyuncuda olmaz.

yorumsuz6117
13.03.2013, 01:30

Sonuç olarak borç batağındayız ve elde para edece kaliteli 1-2 oyuncumuz var. :D

Kadir Aydın
13.03.2013, 01:31
Burak`a herhangibi bir Avrupa kulübü 5 milyondan fazla vermez.

Alika87
13.03.2013, 01:32

Burdaki türkler için ben hep kafası 12 den sonra duran laz beyinli, rum bozması ,puntos veya kürtlerin deniz görmüşşu oldum.

aynisi benim icin de gecerli, sen adam olduktan sonra, almanlardan bir gram zarar gelmez sana. Bende bugün Schalkeliydim. Bize Galatasarayin vurdugu darbeyi, hic bir alman kulübü vurmamisti ve vurmayacak. Ben Galatasarayi Fenerden daha az seviyorum.

Berk
13.03.2013, 01:34
Özellikle İstanbul takımlarının Avrupa kupası maçlarında rakip takımı tutuyorum, gol attıklarında seviniyorum, yediklerinde üzülüyorum.GS, ŞB ve BJK'nin galibiyetleri yada geçtikleri turlar beni zerre ilgilendirmiyor, hiçbir şey ifade etmiyor.

Formasında bayrağımız var onun için destekliyoruz diyenleri de anlamıyorum.Bu adamlar yerel ligde her türlü pisliği, hırsızlığı, haksızlığı yapıp Avrupa kupalarına katılma şansı yakalıyor ama Avrupa kupası maçında sırf bayrak taşıyor diye bu yaptıkları o an için unutuluyor öyle mi?Öyle bir dünya yok arkadaşlar, yıllarca hak yiyip türlü adaletsizliklerle hak etmedikleri yerlere gelenlerin formasında hangi bayrağı taşıdığı hiç önemli değil.

Ahmet Öztürk
13.03.2013, 01:39
Burak 10 milyon daha kazandırsa ne olacak sanki. Bu zihniyet değişmediği müddetçe 1 milyonluk adamlara 5'er 5'er saçarız paraları. 2-3 sene sonra da sözleşmesini fesh eder yollarız. Menejer ücreti adı altında birilerinin cepleri dolar bizde burda Trabzonspor'u nasıl daha iyiye götürebiliriz diye tartışmaya devam ederiz.

Elimizde en iyi para getirebilecek futbolcu Onur görünüyor. Mesele onu 7.5'a verip sonraki trafnferinden pay almak değil. Gidecekse 10-20 neyse bizden gitmesi olmalı. Tabi bu da bir yönetim stratejisi gerektirir ki bizde ki strateji belli. "Bi telefon geliyor sat diyorlar satıyorsun" "Kadromuz yeterli" "Zokora 5 tane Selçuk eder" "Bu takımı bilgisayara koysan şampiyon olur" vs vs...

beitar
13.03.2013, 01:43
------------------------------

Ahmet Öztürk
13.03.2013, 01:46
Özellikle İstanbul takımlarının Avrupa kupası maçlarında rakip takımı tutuyorum, gol attıklarında seviniyorum, yediklerinde üzülüyorum.GS, ŞB ve BJK'nin galibiyetleri yada geçtikleri turlar beni zerre ilgilendirmiyor, hiçbir şey ifade etmiyor.

Formasında bayrağımız var onun için destekliyoruz diyenleri de anlamıyorum.Bu adamlar yerel ligde her türlü pisliği, hırsızlığı, haksızlığı yapıp Avrupa kupalarına katılma şansı yakalıyor ama Avrupa kupası maçında sırf bayrak taşıyor diye bu yaptıkları o an için unutuluyor öyle mi?Öyle bir dünya yok arkadaşlar, yıllarca hak yiyip türlü adaletsizliklerle hak etmedikleri yerlere gelenlerin formasında hangi bayrağı taşıdığı hiç önemli değil.

İşte bu kadar basit işin özü. Atıcılık Milli takımımızında göğsünde ay yıldız var ama kimse onu tebrik etmiyor.

3 sene evvel futbolcularına para ödeyemeyen takım şimdilerin Türkiye'de ki Los Galacticos'u ilan ediliyor. Drogra'lar, Sneijder'ler, Muslera'lar milyon eurolar havada uçuşuyor. Bu derenin kaynağını sorgulamıyoruz. Adamlar borsada manipülasyon yapacak, rakibin futbolcusunu ayartacak, işine gelince ateşi sönmeyecek, milyonlarca lira vergi borcunu sırf "Büyük Kulüp" diye ödemeyecek ondan sonra göğsünde bayrak var. Bu imkanları verelim Şanlıurfaspor'a onları da tebrik edelim.

Birisi emeğimi, birisi futbolcumu çalacak, ilk fırsatta "Trabzon kümeye" diye tezahürat yapacak, benim ŞL'de kaderimin belli olacağı maç günü iki kardeş "Dünya Derbisi" oynayacak, haksız kazançlarla dünya yıldızlarını alacak sonra ben göğsünde Türk Bayrağı var diye destekçisi mi olacağım. Benim ülkem Trabzonspor'dur bu şartlar altında...

biltrabzon
13.03.2013, 01:53
İşte bu kadar basit işin özü. Atıcılık Milli takımımızında göğsünde ay yıldız var ama kimse onu tebrik etmiyor.

3 sene evvel futbolcularına para ödeyemeyen takım şimdilerin Türkiye'de ki Los Galacticos'u ilan ediliyor. Drogra'lar, Sneijder'ler, Muslera'lar milyon eurolar havada uçuşuyor. Bu derenin kaynağını sorgulamıyoruz. Adamlar borsada manipülasyon yapacak, rakibin futbolcusunu ayartacak, işine gelince ateşi sönmeyecek, milyonlarca lira vergi borcunu sırf "Büyük Kulüp" diye ödemeyecek ondan sonra göğsünde bayrak var. Bu imkanları verelim Şanlıurfaspor'a onları da tebrik edelim.

Birisi emeğimi, birisi futbolcumu çalacak, ilk fırsatta "Trabzon kümeye" diye tezahürat yapacak, benim ŞL'de kaderimin belli olacağı maç günü iki kardeş "Dünya Derbisi" oynayacak, haksız kazançlarla dünya yıldızlarını alacak sonra ben göğsünde Türk Bayrağı var diye destekçisi mi olacağım. Benim ülkem Trabzonspor'dur bu şartlar altında...

Bu aksam maci izledigimiz yerde konustuklari,hemde kesin diyor adamlar.Muslera nin yerine Onur,Melo nun yerinede Colman i almislar.Colman i özellikle cekik gözlü yönetime ve Fatih Terim e alalim diye söylemis.Muslera ve Melo dan haric Riera yida yollayip cok kaliteli 2 tane yabanci stoper alacaklarmis.Adamlar neleri simdiden ayarlamislar.

Alika87
13.03.2013, 02:03
Bu aksam maci izledigimiz yerde konustuklari,hemde kesin diyor adamlar.Muslera nin yerine Onur,Melo nun yerinede Colman i almislar.Colman i özellikle cekik gözlü yönetime ve Fatih Terim e alalim diye söylemis.Muslera ve Melo dan haric Riera yida yollayip cok kaliteli 2 tane yabanci stoper alacaklarmis.Adamlar neleri simdiden ayarlamislar.

adamlar bizim oyuncular sayesinde toparladilar, biliyorlar artik Trabzonspor = Kalite!!

Bud Spencer
13.03.2013, 02:06

herkes onur gs'ye gidiyor diyor ama ben inanmiyorum
bedavaya sinan bolat varken onura o kadar para ödemezler bana göre.
musleradan veya buraktan aldiklari parayla yine 1-2 star alirlar

ayrica umarimki gayse bayern'e karsi oynarda güzelce bi rezil olurlar
aslinda kime karsi oynayacaklari pek fark etmez cünki geriye kalan her takim bunlari eler. perisan durumda olan, oyunculari sakat ve cezali bir schalke bile cok zorladi bunlari

insallah batarsin gayse.....topcu ayartan sikeci gayse sikebahceden tek farkin sikenin üzerine birde topcu ayartman

nefret ediyorum bunlardan.

Alika87
13.03.2013, 03:43

Gelsenkirchen ve cevresi disinda kimse takmaz schlakeyi. burda herkes sehir takimini tutuyor. Ben Stuttgart'da yasiyorum, yarin biriyle Galatasaray Schalkeyi eledi diye dalga gecersem, "Bana ne?" cevabini alirim.

mashal61
13.03.2013, 05:08
Sadri şener gs bizim sayemizde buralara gelebildi diye övünüyordur heralde...

Murat'
13.03.2013, 07:57
Olmayacak yorumlar yapıp kendinizi küçük düşürmeyin arkadaşlar.

Adamlar gitti, turu aldı geldi.

Tebrikler.

zafer6161
13.03.2013, 08:04
gönlüm shalke den yanaydı

ama ortada bir başarı varsa,kıskanmak değil alkışlamak ve tebrik etmek lazım,,,

Kader KORELİ
13.03.2013, 09:50
İçimizdeki ğs sempatizanları o kadar çok ki. Gittikçe omurgasızlaşıyoruz. Yazıklar olsun hepinize.

Doğan BULAT
13.03.2013, 09:55
Bizden gidenler gol attıkça kahroluyorum.. Hele bizde bize saç baş yolduranlar,bizde oynarken karşı karşıya pozisyonlarda artık bizim için klasikleşmiş sözümüz olan "yine kaçıracak" dediğimiz adamların gollerini görünce yönetime defalarca küfrediyorum. Adamların milyon dolar harcayıp sportif başarı uğruna aldığı adamları görüp birde bizim çöpleri gördüğümde yönetime bir daha küfrediyorum..İçim acıyor..

Attıkları her gol sanki hep bize atılmış hissine kapılıyorum

Hele bizden önce sürünen adamların bizimle çıkışa geçip bizden kaçarcasına gidip şimdi dünya yıldızı muamalesi görmeleri kanıma dokunuyor arkadaş..

Biz avrupada oynarken forma giyemeyen adamın kaçıp gittiği takımda Avrupa da gol krallığına oynuyor olması da acaip koyuyor. Zoruma gidiyor arkadaş..

Her sevindiklerinde yüzlerindeki o ifadeleri görünce sanki bize gıcıklık yapar gibi dalga geçip bizim külübü küçümsüyorlarmış hissine kapılıyorum. Sanki "iyiki kaçtım " diyorlarmış gibi geliyorlar bana..

Kıskanıyorum arkadaş..

Adamların aldığı adamları transfer yapıcaz alıcaz dediği adamları inatla kadroyua katmalarını kıskanıyorum..

Statlarını kıskanıyorum.. Taraftarlarını kıskanıyorum.. Bir bizim trübüne bakıp bir de onların tezaruhatlarına baktığım zaman hatta televizyonda bile seyrederken bi onların maçının yayınına bi bizim yayına bakarken kıskanıyorum zoruma gidiyor arkadaş...

Şampiyon olduğun halde olamamak kahrediyor arkadaş..

Küfrediyorum ya lanet okuyorum Trabzonu bu hale getirenlere.. Büyük takımdan küçük takım haline getirenlere...Trabzonu yiyenlere Trabzondan geçinenlere taraftarı inek gibi görenlere hergün küfrediyorum.. Federasyona hakemlere yönetime...Allah iki yakanızı bir araya getirmesin.. Ondan sonra da taraftar maça gelsin.. S. gidin ordan

Berkan
13.03.2013, 09:55
Emek hırsızı gs ... rezil olup elenmeleri dileğiyle.

alper*
13.03.2013, 10:00
Arkadaşlar bu neyin kıskançlığı anlamadım ki?
Adamlar gitti turu aldı geldi bu kadar basit. Tebrik et ya da etme konuyu kapat gitsin.
Yok Barça gelsin yok 5 yesinler falan.

Hala aklımız Burak'ta Selçuk'ta. İçten içe bu adamların kazandığı başarıları kıskanıyoruz. Çok ayıp.
İki sene önce biz aynı durumdaydık, ne olduğunu hatırlatayım:

Vittek (Drogba), Sapara (Sneijder)

Bu kafadaki bir takımda Selçuk ve Burak durmaz zaten.
Suçu kendimizde arayalım.

Doğan BULAT
13.03.2013, 10:04
Arkadaşlar bu neyin kıskançlığı anlamadım ki?
Adamlar gitti turu aldı geldi bu kadar basit. Tebrik et ya da etme konuyu kapat gitsin.
Yok Barça gelsin yok 5 yesinler falan.

Hala aklımız Burak'ta Selçuk'ta. İçten içe bu adamların kazandığı başarıları kıskanıyoruz. Çok ayıp.
İki sene önce biz aynı durumdaydık, ne olduğunu hatırlatayım:

Vittek (Drogba), Sapara (Sneijder)

Bu kafadaki bir takımda Selçuk ve Burak durmaz zaten.
Suçu kendimizde arayalım.

İsyanımızda buna zaten :)

Emre Emiroğlu
13.03.2013, 10:52
Selçukla burak kalsa ne olacaktı sanki ? Biz mi oynayacaktık çeyrek finali ?

Adamlar gençti. Potansiyelleri vardı. Bunun farkındalardı.. Kendi potansiyellerini değerlendirebilecekleri potansiyeldeki klüplere gitmekte en doğal haklarıydı. İster kafamı kesseler istanbula gitmem desinler. İsterse yeminler etsinler.

Adamlar galatasaraya gitti. Bakın stadyumlarına , bakın taraftarlarına , bakım yönetimlerine ?

Hangi branşta yarışabilirsin galatasarayla , fenerbahçeyle ?

Camia olarak hiçbir zaman yakın olmadık o iki camiaya. Takım bazında yeri geldi iyi olduk yeri geldi kötü.

Bu kadar klüp milliyetçisi olmaya gerek yok. Ben galatasaraydan gurur duydum yaşattıkları için. Fenerbahçe de tur atlasın onlardan da duyarım.

Evet bu klüpler Türkiyede yaptıkları pisliklerle oraya gitmeyi hakediyorlar. Ama gittikten sonraki mücadele boyutu benim için başka.

Gerek stadımız , gerek stada giden taraftar profilimiz , gerek stada gitmeyen taraftar profilimiz , gerek yönetimimiz...

Stadımız çağın gerisinde ( akyazı dahil ) , takımımız mahalle takımı , yöneticilerimiz basiretsiz misyonsuz rant yöneticileri , taraftarımız dönek , karaktersiz. Bir o kadar da sonuç odaklı.

Trabzonsporun tüm dinamikleriyle çapı küçülmüştür. . Belkide küçülmemiş ülke çapında ( spor alanında ) değişen ve gelişen dengelere ayak uyduramadığı için artık yetersiz kalmıştır. Ama net olan ne bir saygınlığı , ne bir büyüklüğü nede bir asiliği kalmıştır Trabzonsporun.

Şuan Trabzonsporun en büyük problemi , taraftarlarının bu küçülmeyi hazmedemeyip hala Trabzonsporu dev aynasında görmeleridir.

Kim ne derse desin. Şampiyonluğuyla alakasız bir şekilde söylüyorum , Bursaspor her şeyiyle Trabzonspordan çok daha saygın ve büyük olmaya aday bir klüp..

Dün gece burağında , selçuğunda , umutunda galatasaraya giderek kendileri için ne kadar doğru bir karar verdiklerini gördük. Ve onlar dün yaşadıklarını , bizim klübümüzde yaşayamayacaklarını bizden daha iyi biliyorlardı.

kopeli
13.03.2013, 11:18
Sorun Selcuk ile Burak'ın gitmesinde değil.Sorun Kaliteli oyuncuları elimizde tutamayısımızda.Muhakkak kaliteli bir jenerasyon daha kuracağız,peki elimizde tutabilecekmiyiz ?

Öncelikle şu sorunu halletmemiz gerekiyor;Trabzonspor'da oynayacak oyuncunun transfer hedefi Avrupa olmalı.3 büyüklere gideceğime Trabzonspor'da kalırım demeli.Tabi bunu oyunculara aşılamak gerekiyor.

Erbay
13.03.2013, 11:20
ğs'nin en önemli belki de silahı(çaresi) önde basmak diyordum. Yine öyle oldu. Önde basınca bir başka oynuyorlar. Ama ne kapanmayı becerebiliyorlar ne de rölanti oynamayı. Hiç yani, az daha eleniyorlardı bunun yüzünden. Drogba ve Sneijder açık ara takımın en kötüleriydi. Amrabat girdi de sol taraf kapandı biraz. Bizim hain bilmemneler için hiç sevinemem valla. Trabzonspor'dan kaçıp isterse Papalığa seçilsinler bana ne. En büyük kötülükler onların başına gelsin.

Bi tane kadim dostum diyebileceğim arkadaşım var onun adına sevindim sadece. Adam forma şort giymiş ya :D Fatih Terim çok büyük hoca bak onu inkar etmem son olarak.

Ömer Faruk61
13.03.2013, 12:05
Güçlünün Hukukun olduğu bir ülkede bu güçlüleri gavura karşı desteklemem..Yenildiklerinde de sevinmem beni ilgilendirmiyor ne yaptıkları...

Emrah Akcagöz
13.03.2013, 12:06
Elenmesine rağmen Schalke mükkemmel oynadı. Biraz şans yanlarında olsaydı 5'lik olurdu gs.

biltrabzon
13.03.2013, 12:25

Adamlar gençti. Potansiyelleri vardı. Bunun farkındalardı.. Kendi potansiyellerini değerlendirebilecekleri potansiyeldeki klüplere gitmekte en doğal haklarıydı. İster kafamı kesseler istanbula gitmem desinler. İsterse yeminler etsinler.

Adamlar galatasaraya gitti. Bakın stadyumlarına , bakın taraftarlarına , bakım yönetimlerine ?

Camia olarak hiçbir zaman yakın olmadık o iki camiaya. Takım bazında yeri geldi iyi olduk yeri geldi kötü.

Bu kadar klüp milliyetçisi olmaya gerek yok. Ben galatasaraydan gurur duydum yaşattıkları için. Fenerbahçe de tur atlasın onlardan da duyarım.

Evet bu klüpler Türkiyede yaptıkları pisliklerle oraya gitmeyi hakediyorlar. Ama gittikten sonraki mücadele boyutu benim için başka.

Gerek stadımız , gerek stada giden taraftar profilimiz , gerek stada gitmeyen taraftar profilimiz , gerek yönetimimiz...

Stadımız çağın gerisinde ( akyazı dahil ) , takımımız mahalle takımı , yöneticilerimiz basiretsiz misyonsuz rant yöneticileri , taraftarımız dönek , karaktersiz. Bir o kadar da sonuç odaklı.

Trabzonsporun tüm dinamikleriyle çapı küçülmüştür. . Belkide küçülmemiş ülke çapında ( spor alanında ) değişen ve gelişen dengelere ayak uyduramadığı için artık yetersiz kalmıştır. Ama net olan ne bir saygınlığı , ne bir büyüklüğü nede bir asiliği kalmıştır Trabzonsporun.

Şuan Trabzonsporun en büyük problemi , taraftarlarının bu küçülmeyi hazmedemeyip hala Trabzonsporu dev aynasında görmeleridir.

Kim ne derse desin. Şampiyonluğuyla alakasız bir şekilde söylüyorum , Bursaspor her şeyiyle Trabzonspordan çok daha saygın ve büyük olmaya aday bir klüp..

Dün gece burağında , selçuğunda , umutunda galatasaraya giderek kendileri için ne kadar doğru bir karar verdiklerini gördük. Ve onlar dün yaşadıklarını , bizim klübümüzde yaşayamayacaklarını bizden daha iyi biliyorlardı.
Iste bu zihniyetteki adamlar yüzünden,istanbul takimlari güclendikce güclenir.Bu taraftar böyle düsündükce biz asla basarili olamayiz zaten,oldu olacak kulübü kapatalim ne dersin arkadas.

Karıncaya Sormuslar Nereye Gıdıyorsun Karıncada "Beytullaha gidiyorum demiş" Yav demişler sen nasıl gıdıcen Beytullaha ölürsün demişler.Karıncada "Varamasakda Bu Yolda Ölürüz Demiş"

ilhan
13.03.2013, 12:45
Trabzonspor Avrupa kupalarında Paraguay'ı mı temsil ediyordu? "Ve gol" diye geçiştirilen bir zaferle İtalya'dan dönmüştü? Şu milli duygu romantizmini İstanbul takımı taraftarı hariç herkes yaşıyor ülkede. Ama bi' onlar yaşamıyor. Çünkü onların derdi sadece kendi takımları.

Valla ne tebrik ederim ne de gurur duyarım.
Bu pislik bu ülkede temizlenmediği sürece Türkiye gerekirse "futbol"da dibe vursun.
Umurumda olmaz.
Önce ülkede "adalet" sağlansın da, ondan biz de tebrik edeceksek ederiz ilgili yerleri. Ama önce "adalet". Adaletin olmadığı yerde başarının "benim" için hiçbir önemi yoktur.

Adnan Mollasalihoğlu
13.03.2013, 14:17

Gökhan Ünal'a da 6,25 m euro verdin ama onu da hesap et kardeş.

Adnan Mollasalihoğlu
13.03.2013, 14:18
trabzonspor avrupa kupalarında paraguay'ı mı temsil ediyordu? "ve gol" diye geçiştirilen bir zaferle italya'dan dönmüştü? şu milli duygu romantizmini istanbul takımı taraftarı hariç herkes yaşıyor ülkede. Ama bi' onlar yaşamıyor. çünkü onların derdi sadece kendi takımları.

Valla ne tebrik ederim ne de gurur duyarım.
Bu pislik bu ülkede temizlenmediği sürece türkiye gerekirse "futbol"da dibe vursun.
Umurumda olmaz.
önce ülkede "adalet" sağlansın da, ondan biz de tebrik edeceksek ederiz ilgili yerleri. Ama önce "adalet". Adaletin olmadığı yerde başarının "benim" için hiçbir önemi yoktur.

+1967

61_Hasan_69
13.03.2013, 14:36

Ne yazmıştıki silmiş galiba göremedim ?

Uğur GEMİCİOĞLU
13.03.2013, 14:56
Şikeden 1 gram bahsetmeyen, oyuncularımızı ayartıp ardından bir de dalga geçen takımı tebrik falan etmem. İnşallah öteki turda rezil rüsva olurlar. Beni zerre kadar ilgilendirmiyor Avrupa'da ki Türk takımları.

ESER
13.03.2013, 15:19

Trabzonspor kime gore buyuk kime gore kucuk? bu soylemi neden bu kadar onemseriz , neden bir kompleks haline donustururuz bunu bir turlu anlamiyorum. buyuk olmasak yada baskalarinca buyuk olarak gorulmesek ne degisir? bu buyukluk soylemi neden bu kadar onemli?

avrupa bizim bulundugumuz cografyayi middle east ( orta dogu ) olarak tanimlar. burasi nereye gore orta, nereye gore dogu ? ben cevaplayayim avrupaya gore . Bizim durumumuz da buna benziyor. Istanbulun olusturdugu algilara gore takimimizi degerlendiriyoruz. kimimiz " biz buyuguz" , kimimiz" biz dőrdűncű buyuguz " , kimimiz "biz de buyuguz ", kimimiz de " biz kuculuyoruz ve artik buyuk degiliz" diyor. bir takimin buyuk yada kucuk olduguna karar veren kim? istanbul.. buyukluk kriterini belirleyen kim ? istanbul ... yani istanbul medyasinin cekirdek tabani olmayan semt takimlarini pazarlamak icin yurdun geneline yillardir caktigi bir buyukluk fasaryasi uzerinden Trabzonspora olan aidiyetimizi sorgulamamizdir sorunumuz. Bu olusturulan buyukluk kucukluk algisina teslim olan Trabzonlu var istanbul takimlarini tutan , Trabzonspor dururken seni istanbul kulubu taraftari yapan etken nedir diye soruldugunda da cevap hemen hemen aynidir. sebep Trabzonsporu kucuk, bu kulupleri buyuk olarak gormeleri. Beni Trabzonsporlu yapan etken Trabzonsporun " bűyűk " ilahi bir takim olmasi degil . Ben memleketimin takimi diye gonul verdim basitce. Trabzonlu olmayan taraftarlarimiz icin de oncu bir Anadolu takimi olmasi, kartele comak cokmasi vs sebeplerdir.
Trabzonsporu tutan ve sampiyonluk delisi yani istanbulun buyuklugunu temellendirdigi o tenekelere tapan pek fazla Trabzonsporlu gormedim bu gune kadar. Bu buyuguz , kucuguz gibi komplekslerden siyrilmak lazim benim kanaatimce.

ozetlemek gerekirse hazmedilmesi gereken bir kuculmenin yada istanbul olcekli bir buyuklugun benim icin pek de onemi yok.

Soner Albayrak
13.03.2013, 16:15
GS taraftarı iyi gün taraftarıdır çok net.

Şikeciler bile takımlarına daha bağlı bunlardan.

Biz 30 senedir başarı namına elle tutulur birşey görmedik hala destekliyoruz şu takımı Allah'dan reva mı bu be..

slmn
13.03.2013, 16:17
Ne yazmıştıki silmiş galiba göremedim ?

Avrupa fatihi gs falan yazmisti tepkiler uzerine geri vites yapti.

Veysel
13.03.2013, 16:24
!!!

Mert'
13.03.2013, 18:06

Katılıyorum stadımız kötü yönetim kötü futbolcular çok kötü her şeyi geçtim taraftar kötü.

Fatih Öztürk
13.03.2013, 18:10
Cehennemin dibine kadar yolunuz var şikeciler.sizi savunan sizden olsun.bizden uzak durun.

Serhat Kılıç
13.03.2013, 18:10
63. sayfadan 74. sayfaya kadar okudum .. okumaz olaydim .. aramizda öyleleri varki nerdeyse sokaga çikip kutlayacaklar .. bi holiganlik yapmadiginiz kaldi, valla bravo ..

Murat'
13.03.2013, 18:15
Yahu önüne gelene de şikeci demek yeni moda oldu herhalde.

Bırakın artık bu ağızları.

DeAgLeMaNyAq
13.03.2013, 18:31
13 sene önce GS UEFA kupasını kazandığında durum nasıldı şimdi nasıl. Bunda biz dahil herkesin suçu var...

Yaşar
13.03.2013, 18:32

Türk futboluna şikeyi ilk sokan takımdır gs...
bjk ile son haftaya aynı puanla girip Ankaragücü'nü 8-0 yendikleri maç vardır...
Averajla şampiyon olmuşlardır...
Ayrıca 2 yıldır oynayacakları takımların en iyi adamlarını ayartmak da üzerlerine de yok...

Cafer Bulur
13.03.2013, 18:41

Bir gs taraftari agziyla konustun,tebrik ederim seni.

Eger Trabzonspora mutlu degilsen,hatta bursasporu bile bizden daha büyük olmaya aday görüyorsan sen Trabzonsporun büyüklügünü kavrayamamis demeksin.

Biz TRABZONSPOR olarak tarihimizde ilk defa katildigimiz sampiyonlar liginde 3.cü olduk,hatta hakem interin penaltisini verse tur atlayacaktik bunun farkindamisiniz?

Trabzonspor un yönetimi kötüdür,hocasi kötüdür futbolcusu kötüdür taraftari de su anda kötü günler yasamaktadir ama Trabzonspor kötü degildir,kulüp ve camia olarak halen daha büyüklügünü korumaktadir.

Gs de bundan birkac yil önce kötüydü,futbolcusuna para veremiyordu ligi orta siralarda bitirdi ne oldu hedef ve büyüklügünü mü kaybetti bugünkü durumu ortadadir.

Trabzonspor bugün kötüdür evet küme düsmemeye oynamaktadir ama bu demek degilki bu böyle devam edecek elbetteki bugünler geride kalacak,yeniden sampiyonluga oynanacaktir.

Önemli ve belirleyici olan taraftarin ve camianin su anki basarisizligi kabullenmemesidir,bunu basarirsak gerisi kendiliginde gelecektir...

Emre Emiroğlu
13.03.2013, 19:16
Iste bu zihniyetteki adamlar yüzünden,istanbul takimlari güclendikce güclenir.Bu taraftar böyle düsündükce biz asla basarili olamayiz zaten,oldu olacak kulübü kapatalim ne dersin arkadas.

Karıncaya Sormuslar Nereye Gıdıyorsun Karıncada "Beytullaha gidiyorum demiş" Yav demişler sen nasıl gıdıcen Beytullaha ölürsün demişler.Karıncada "Varamasakda Bu Yolda Ölürüz Demiş"

Hiçbir klüp aynı anda bu kadar çok unsuruyla rezil olmamıştır. Stadından futbolcusuna , yönetiminden taraftarına.. Tüm acizliğiyle Trabzonspor camia olarak en kötü yıllarını yaşıyor. Benim düşünce tarzımla istanbul takımlarının güçlenmesinin hiç ilgisi yok. Bak oturup şampiyonlar ligi maçı izlemek için galatasaray maçını izledim. Galatasarayı izlemek için değil. Klüp branş bazından elinden geldiğince küçülüyor zaten. Bayan futbol takımından , yakın gelecekte kapatılması gündemde olan Trabzonspor Basketbola kadar. Atıcılıktan 1461 in satılma isteğine kadar.

Adaleten acizliği , yönetici bazında basiretsizliği , transferlerdeki beceriksizliği , siyaseten maşalığı , taraftar olarakta şakşakçılığıdır Trabzonsporu güçsüzleştiren. Trabzonsporun güçsüz olduğu ligde de istanbul takımlarının güçlenmesi doğru orantılı olsa gerek.

Trabzonspor kime gore buyuk kime gore kucuk? bu soylemi neden bu kadar onemseriz , neden bir kompleks haline donustururuz bunu bir turlu anlamiyorum. buyuk olmasak yada baskalarinca buyuk olarak gorulmesek ne degisir? bu buyukluk soylemi neden bu kadar onemli?

avrupa bizim bulundugumuz cografyayi middle east ( orta dogu ) olarak tanimlar. burasi nereye gore orta, nereye gore dogu ? ben cevaplayayim avrupaya gore . Bizim durumumuz da buna benziyor. Istanbulun olusturdugu algilara gore takimimizi degerlendiriyoruz. kimimiz " biz buyuguz" , kimimiz" biz dőrdűncű buyuguz " , kimimiz "biz de buyuguz ", kimimiz de " biz kuculuyoruz ve artik buyuk degiliz" diyor. bir takimin buyuk yada kucuk olduguna karar veren kim? istanbul.. buyukluk kriterini belirleyen kim ? istanbul ... yani istanbul medyasinin cekirdek tabani olmayan semt takimlarini pazarlamak icin yurdun geneline yillardir caktigi bir buyukluk fasaryasi uzerinden Trabzonspora olan aidiyetimizi sorgulamamizdir sorunumuz. Bu olusturulan buyukluk kucukluk algisina teslim olan Trabzonlu var istanbul takimlarini tutan , Trabzonspor dururken seni istanbul kulubu taraftari yapan etken nedir diye soruldugunda da cevap hemen hemen aynidir. sebep Trabzonsporu kucuk, bu kulupleri buyuk olarak gormeleri. Beni Trabzonsporlu yapan etken Trabzonsporun " bűyűk " ilahi bir takim olmasi degil . Ben memleketimin takimi diye gonul verdim basitce. Trabzonlu olmayan taraftarlarimiz icin de oncu bir Anadolu takimi olmasi, kartele comak cokmasi vs sebeplerdir.
Trabzonsporu tutan ve sampiyonluk delisi yani istanbulun buyuklugunu temellendirdigi o tenekelere tapan pek fazla Trabzonsporlu gormedim bu gune kadar. Bu buyuguz , kucuguz gibi komplekslerden siyrilmak lazim benim kanaatimce.

ozetlemek gerekirse hazmedilmesi gereken bir kuculmenin yada istanbul olcekli bir buyuklugun benim icin pek de onemi yok.

İstanbul ölçekli büyüklükten kim bahsetti ? Kim takar istanbulun büyüklüğünü. Aynı istanbul yeri geldiğinde bursaspora da büyük diyor. Büyüklük değerlendirmesi için İstanbul ağzından konuşmaya , o camiaların ve basının bize o sıfatı takmasına hiç gerek yok.

Ben şampiyonluk görmemiş (!) bir trabzonspor taraftarıyım.. Ve yaşım elverdikçe büyüklüğün ne demek olduğunu İstanbul takımlarında yaşamak yerinde Trabzonspor da sayısız kez hissettim.

Benim büyüklük anlayışımı , Trabzonsporun , istanbul takımlarının yaptıklarını yapabilecek olması değil , İstanbul takımlarına karşı yaptıkları belirliyordu.

Trabzonsporun kaybetmediği bir ERDEM'i kaldı mı ?

Tarih boyunca sergilediği asiliği , şuanki mevcut siyasal düzene karşı sergileyebildimi ? HAYIR.. Tam aksine. Kasımpaşanın , Rizenin , Kayserisporun olmadığı kadar maşası olduk siyasetin. 9 yıldır BMN üyesiyim. 9 yıldır bu forumda siyaset konuşmak yasak. Bu kadar siyasete batmış bir klüp tarftarlarının en büyük taraftar platformu , şuan forumunda siyaseti yasaklayarak bence trabzonsporu inkar ediyor :)

Özkan sümer döneminde ligi 13. sırada bitirdiğimiz yıl dahi Trabzonspor ezeli rakiplerine kendini ezdiriyormuydu ?

Trabzonspor başkanı ve yönetim kurulu , ne zaman bu kadar saygı duyulmayan , umursanmayan , hiçbir konuda hiçbir yaptırımı olmayan insanlardan oluştu ? ( Gerek kendi taraftarı ve camiası üzerinde , gerek yerel ve ulusal medyada , gerek kadro ve teknik kadro üzerinde )

Aynı şekilde Trabzonspor taraftarı! ne zaman başkanı ve yönetim kurulu tarafından bu kadar umursanmayan bir taraftar oldu ?

Trabzonsporun hangi kadrosu , bu kadar kimliksiz , becereksiz ve yeteneksiz oldu ?

Sadece Trabzonspora gönül vermiş insanların anlayabileceği unsurlar dışında , Trabzonspor taraftarının dış etkenlere yönelik tek övünebileceği birşey kalmış mıdır ?

Önemli olan benim bir Trabzonspor taraftarı olarak , klübümle aramdaki duygusal ilişkinin bana hissettirdikleri.. Trabzonspor her unsuruyla dejenere olmuş bir ilişkiden başka hiçbirşey hissettirmiyor.

Yönetimine bakıyorum... 3 , bilemedin 4. yönetici ismi sayamazsın. 1. numara dahil konuşmayı bileni yok. Komplesi siyasetin kucağına oturmuş. Oturdukça belini kıvırmış.

Stadına bakıyorum... 2. lik takımlarının stadyumları çok daha iyi.

Yeni stad projesine bakıyorum... Dolgusundan ihalesine , projesinden tadilatına kadar pislik akıyor. Rant akıyor..

Milletvekili yalancı , bakanı ince ayarcı, başkanı kucakçı.. Taraftarı peşkeşe meze.. Futbolcusu nedir Trabzonspor ? Farkında bile değil. Aslında umrunda da değil.

Trabzonspor , takımlarını " sözlerle " , " talimatlarla " yönetmiyorken , Şikeye ve arkasında duranlara rağmen !!! " yeter ki yapın. Çatırda olsa yapın. " demiyorken , fatihi istanbula gol attığında dişlerini sıkıp boğazından fışkıran damarlarını izliyorken , şotası kameralardan istanbula kapak takıyorken , hamisi topun başındayken , gökdenizi " seneye görüşürüz " dediğinde tam 1 yıl sonra düşmanını kalbinden kuruyorken büyüktü benim için Trabzonspor.. İstanbul medyası 3 büyükler diye dillendirdiğinde değil.

FC-ST-PAULI-61
13.03.2013, 20:10
"Lokomotife sattiniz, bizde gidip onlarn kampindan aldik."

Bu sacmaligi biraksa bu gsliler artik.Ozaman onlara verseydiniz 5 Milyonu.

Zafer Fidan
13.03.2013, 20:11
Kedi kokusu geldi..

inception61
13.03.2013, 20:15
Hadi dişi kedi bu mart ayı sizin ayınız:) ondan birşey demeyeyim sana ama TRABZONSPOR dışındaki tüm takımların anladın sen:)
şerefsiz,ayartmaca,şike konusunda lidersin ğs

Mert Pasa
13.03.2013, 20:19

10 numara yorum,benden bir imza

Mert Pasa
13.03.2013, 20:25
kizcagiz Zalada bile aciklama getirmis,o gun gayse 1-0 kazansa bjk 4 fark yapsa kim sampiyon oluyordu,macin basinda 5-0 yaptilarki kargalar birseye yeltenmesin diye.

yok 1-0da olsa sampiyon oluyorlarmis

ha gayse ha sikebahce fark gorene sasarim

Berkan
13.03.2013, 22:03

gs şikeci olması haliyle burada dile getirilmesi neden zorunuza gidiyor ?

Murat'
13.03.2013, 22:27
gs şikeci olması haliyle burada dile getirilmesi neden zorunuza gidiyor ?

Şu dili bir kenara bırakın diye söylüyorum.

Gerçekten sıkmaya başladı çünkü.

Yahu hep iddialarla konuşuyorsunuz.Fenerbahçe'de olduğu gibi mahkeme kararı ile ortada bir şey olsa anlarım tamam.

Bu takım Şampiyon Kulüpler kupasında da mı şike ile yarı final oynadı, şike ile mi kazandı UEFA kupasını.

Sen Videoton diye saçma salak bir takıma elen sonra da Galatasaray büyük bir başarı yakalasın, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselsin hemen yapıştır şikesi lafını.Kendimizi komik duruma düşürmeyelim.

Yanlış anlamayın da Galatasaray ve diğer takımlar olmasa biz daha da rezil oluruz, UEFA kupasına bir iki tur daha geriden başlar bu sefer Malta, ya da San Marino takımlarına falan eleniriz.Son 10 seneden beri geçen seneden başka Avrupa'da adam gibi bir başarımız var mı ?

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:33

Yahu hep iddialarla konuşuyorsunuz.Fenerbahçe'de olduğu gibi mahkeme kararı ile ortada bir şey olsa anlarım tamam.

Bu takım Şampiyon Kulüpler kupasında da mı şike ile yarı final oynadı, şike ile mi kazandı UEFA kupasını.

Sen Videoton diye saçma salak bir takıma elen sonra da Galatasaray büyük bir başarı yakalasın, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselsin hemen yapıştır şikesi lafını.Kendimizi komik duruma düşürmeyelim.

Yanlış anlamayın da Galatasaray ve diğer takımlar olmasa biz daha da rezil oluruz, UEFA kupasına bir iki tur daha geriden başlar bu sefer Malta, ya da San Marino takımlarına falan eleniriz.Son 10 seneden beri geçen seneden başka Avrupa'da adam gibi bir başarımız var mı ?

Agir ol bakalim,biz 90 li yillarda avrupada turlar atlarken fb sigma olmützlerden 7 yiyordu.:)

Gecmise bakacaksak daha öncesine de bakmak lazim.

Murat'
13.03.2013, 22:34
Anorthosis,Otelul Galati ve Videoton takımları bize birçok şeyi hatırlatır diye düşünüyorum.

Bu rezilliklerin ikisine Şenol Güneş, diğerine de Ziya Doğan imza atmıştı maalesef.

Anarthosis ve Galati maçlarında Yattara'nın katkısı da tartışılmaz tabi ki.

Murat'
13.03.2013, 22:37
Agir ol bakalim,biz 90 li yillarda avrupada turlar atlarken fb sigma olmützlerden 7 yiyordu.:)

Gecmise bakacaksak daha öncesine de bakmak lazim.

Cafer abi 20 sene öncesinden bahsediyorsun.Ayrıca o zamanlarda da iki-üç turdan öteye geçemiyorduk maalesef.İlk defa geçen sene görebilmiştik Şubat ayını Avrupa kupalarında.

bangkook_61
13.03.2013, 22:38
Hep merak etmişimdir. Avrupa'da Bayern turları atlayınca Dortmundlular seviniyor mu ? Manchster United kupayı alınca Liverpoollular da tebrik ediyor mu ?

Kimse Şalkeyi tut demiyor millete. Gsyi tutmak neden ? Kulüplerin yarıştığı turnuvada neden bu milli takım havası ? İçeride adamlara söv, hırsız de , şikeci de, manipilatör de ama dışarı çıkınca hadi gs. Hırsız bizim hırsız olunca kıymetli mi oluyor. ?

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:39
Cafer abi 20 sene öncesinden bahsediyorsun.Ayrıca o zamanlarda da iki-üç turdan öteye geçemiyorduk maalesef.İlk defa geçen sene görebilmiştik Şubat ayını Avrupa kupalarında.

Subat ayini görmek Türk takimlarina cokca nasip olmadi yani bu sadece bizim sorunumuz degil.

Evet videoton,galati ve anorthosis gibi takimlara elendik ama fb de sigma,gs tromsö bjk de valeranga gibi takimlara elendi onlarinda beyaz sayfasi yok yani.

Murat'
13.03.2013, 22:41
Hep merak etmişimdir. Avrupa'da Bayern turları atlayınca Dortmundlular seviniyor mu ? Manchster United kupayı alınca Liverpoollular da tebrik ediyor mu ?

Kimse Şalkeyi tut demiyor millete. Gsyi tutmak neden ? Kulüplerin yarıştığı turnuvada neden bu milli takım havası ? İçeride adamlara söv, hırsız de , şikeci de, manipilatör de ama dışarı çıkınca hadi gs. Hırsız bizim hırsız olunca kıymetli mi oluyor. ?

İşimize gelince Türkler şöyledir böyledir, tek yumruktur diyoruz işimize gelmeyince de ayrışmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bu arada Draxler'e çok kızdım dün, ben de yaşananlardan dolayı Galatasaray'ın elenmesini istiyordum ama olmadı maalesef.

Murat'
13.03.2013, 22:43
Subat ayini görmek Türk takimlarina cokca nasip olmadi yani bu sadece bizim sorunumuz degil.

Evet videoton,galati ve anorthosis gibi takimlara elendik ama fb de sigma,gs tromsö bjk de valeranga gibi takimlara elendi onlarinda beyaz sayfasi yok yani.

Abi ben onlar dört dörtlük demedim ki, ama öylesine lanet maçlar izledim ki Avrupa kupalarından soğudum.Anarthosis, Otelul Galati, Dinamo Kiev, bu maçların hepsinde tribündeydim.Vallahi bu maçlar beni yedi bitirdi.

bordox

Seni rahatsız etmeyecek ve üzmeyecekse:

Adnan Polat:GALATASARAY'IN ŞİKE YAPMADIĞINA KEFİL OLAMAM

Galatasaray'ın tarih boyunca şike yapmadığına kefil olamam. Ama kendi dönemime kefil olurum.

Kendi döneminde de Aziz Yıldırım'la kafa kafaya verip bizi şampiyon yapmamak üzerine yaptığı konuşmalar kayıt altnda.

Ayrıca Trabzonspor ve İstanbul takumlarının bütçeleri ve imkanlarını,bu bütçelerin karşılığı olarak neler başarıldığını da hesaba katarsan çok doğru bir mantık yürütürsün.

alper*
Mesele destekleme desteklememe değil ki.

Adamların bizim desteğimize ihtiyacı olmadığı gibi bu iş bizim vazifemiz de değil.

GS tur atladığında bayrağı alıp sokağa koşmak değil olay. Yüzünde bir tebessüm olan olur üzülen olur ya da hiçbir şey hissetmeyen olur.

Ama ortada bir başarı var. Bunu inkar edemeyiz.

Böyle bir başarıyı kalkıp da çeşitli tahkir edici laflarla yermekle bence kendi imajımızı zedeliyoruz.

Hiç hoşuna gitmeyen en azından susmalı.

Murat'
13.03.2013, 22:47
Seni rahatsız etmeyecek ve üzmeyecekse:

Adnan Polat:GALATASARAY'IN ŞİKE YAPMADIĞINA KEFİL OLAMAM

Galatasaray'ın tarih boyunca şike yapmadığına kefil olamam. Ama kendi dönemime kefil olurum.

Kendi döneminde de Aziz Yıldırım'la kafa kafaya verip bizi şampiyon yapmamak üzerine yaptığı konuşmalar kayıt altnda.

Ayrıca Trabzonspor ve İstanbul takumlarının bütçeleri ve imkanlarını,bu bütçelerin karşılığı olarak neler başarıldığını da hesaba katarsan çok doğru bir mantık yürütürsün.

Şaka mısın sen bu yazdığın beni ne diye üzsün, hayırdır çaktırmadan Galatasaraylı olduğumu mu ima ediyorsun, yoksa Galatasaray'a sempati ile bakan Trabzonsporlulardan olduğumu mu ?

Kusura bakmayın ama bu sizin vazifeniz olmadığı gibi hiç kimsenin de vazifesi değil.

Siz şikeci demeye devam edin, ben bildiğimi okurum.

Cafer Bulur
13.03.2013, 22:48
Gs ceyrek finalde karsisinda real,barcelona,bayern,dortmund veya juventusu bulmazsa yari finali bile görebilir.

Murat'
13.03.2013, 22:52
Gs ceyrek finalde karsisinda real,barcelona,bayern,dortmund veya juventusu bulmazsa yari finali bile görebilir.

Çeyrek final kuralarında seribaşı olma durumu yoksa Galatasaray bu şans ile Malaga'yı çeker.

bordox
13.03.2013, 22:54
Şaka mısın sen bu yazdığın beni ne diye üzsün, hayırdır çaktırmadan Galatasaraylı olduğumu mu ima ediyorsun, yoksa Galatasaray'a sempati ile bakan Trabzonsporlulardan olduğumu mu ?

Kusura bakmayın ama bu sizin vazifeniz olmadığı gibi hiç kimsenin de vazifesi değil.

Siz şikeci demeye devam edin, ben bildiğimi okurum.

Yok be,öyle savunduğun için hani kendi başkanları bu kadar emin değilken sen böyle iddialı olunca üzülürsün belki dedim ama sen yanlış anladın sanırım,senin gsli veya sempatizanı olup olmaman çok da umrumda olmaz.Kimsenin duygularını kontrol etmek gibi bir derdim de olmaz.Sonuçta hayatın olağan bir akışı var biz de ona bakıyoruz en fazla,konuyla ilgili olduğu için yazma gereği hissettim sadece.

İstanbul takımlarına sunulan imkanlar ve tanınan ayrıcalıklar,ellerindeki bütçe ile her sene CL'de yarı final veya iki yılda bir UEFA kupası görmek lazım ama başarıların çoğu tesadüf ve gaz.Onlardan daha az bütçeli takımların başarıları daha fazla Avrupa'da,hem de büyük vergi oranları ile futbolcu oynatıyorken.

Normal herkesin aynı şekilde hırpalandığı bir yarışma olsa biz açık ara daha başarılı bir takım oluruz ama çok saçma bir düzen var ülkede.

Cafer Bulur
13.03.2013, 23:04
Çeyrek final kuralarında seribaşı olma durumu yoksa Galatasaray bu şans ile Malaga'yı çeker.

Seribasi durumu olmayacak her takim her takima düsebilir,bana da gs yine balli bir kura cekecek gibi geliyor.

Zafer Fidan
13.03.2013, 23:25
Barcelona cikacak. Bakin ve görün :D

Murat'
13.03.2013, 23:26
Malaga iki yaptı.

Galatasaray'a hayırlı olsun.

yorumsuz6117
13.03.2013, 23:37
gsliler Malaga'yı isteyeceklerdir ama Malaga haşamat eder bence gsyi.

Mert'
13.03.2013, 23:59
Şansta bi yere kadar Malaga cıkmaz tahminim PSG çıkar. Malaga harici kim çıkarsa çıksın %100 elenecekler nasıl olsa

ErtuGrul
14.03.2013, 00:49
Malaga, Gs'lilere hayırlı olsun....Başka rakip beklemeyin, en güçsüz hangi takımsa o takım çıkar gs'ye...

Alika87
14.03.2013, 00:58
Malaga, Gs'lilere hayırlı olsun....Başka rakip beklemeyin, en güçsüz hangi takımsa o takım çıkar gs'ye...

malaganin neresi gücsüz? Cok derli toplu futbol oynuyorlar. GS zor yener onlari.

ErtuGrul
14.03.2013, 01:00
malaganin neresi gücsüz? Cok derli toplu futbol oynuyorlar. GS zor yener onlari.

Geriye kalan takımlardan en güçsüzü Gs sonra Malaga....Kıstas geriye kalan 8 takım...

Alika87
14.03.2013, 01:15
Geriye kalan takımlardan en güçsüzü Gs sonra Malaga....Kıstas geriye kalan 8 takım...

orasi öyle, ama malaga cok tehlikeli bir takim, cünkü cogu kisi onlari kücümsüyor, ama gercekten saglam takim. Bu tur öncesi de herkes schalkeyi istiyordu ve gördük GS sadece sansla turu gecti. Ama tabi haklisin, öbürlerine göre en zayif takim malaga.

kopeli
14.03.2013, 08:13
bir uefa kupasısını 13 yıldır konusuyorlar.olurda cl'de yarı final görürlerse uefa kupasından daha değerli bir başarı elde etmiş olurlar.

Burçak
14.03.2013, 09:22
Uzaklardan Trabzon nasıl görünüyor bilemiyorum.
Ama hor görülen görmezden gelinen bu şehir isyanını Trabzonspor üzerinden dile getiriyor.
Orda da haksızlıklara uğradığında çileden çıkıyor..

Söylediğin konuların bir çoğuna katılıyorum.
Özellikle Sadri Şener ile alakalı olanlara. İyi niyetli olmak yetmiyor bazen. Artık sağlıklı düşünemiyor.
Ama aldığınız futbolcular için söylenecek bazı şeyler var.
Mesela transfer şekilleri yönünden kurallara aykırı bir şey yok ..
5 değil 15 milyon euro koysaymışlar serbest kalır maddesini..

Fakat Burak'a kızılmasının bazı nedenleri de var. Trabzonspor Dergisi Burak Yılmaz röportajından:

Trabzonspor senin için ne ifade ediyor?

Trabzonspor benim için çok farklı. Herkesin eleştirdiği ve tabiri caizse gönderdiği Burak Yılmaz’ı almış ve bu noktalara getirmiş bir kulüp Trabzonspor. Bu nedenle ne başkanımızın, ne yönetim kurulumuzun, ne hocamın, ne camiamızın ne de taraftarlarımızın hakkını asla ödeyemem. Her zaman benim arkamda oldular. Ben de onları mahcup etmemek için elimden geleni yapıyorum. Niyetimden kimsenin şüphesi olmasın. Trabzonspor benim için kutsaldır. Her zaman önünde eğileceğim camiadır. Hayatım boyunca anlamını koruyacak. Sahada ve saha dışında Trabzonsporlu Burak olarak üstüme düşeni yapacağım. İlk transfer olduğum gün “Trabzonsporlu Burak olmak istiyorum” demiştim. O sözümü gerçekleştirdiğimi ve artık Trabzonsporlu Burak olduğumu düşünüyorum. Milli takımda olsun, yurt dışında olsun benimle ilgili bir konu açıldığında Trabzonsporlu Burak diye lanse ediliyorum. Eğer bir gün Avrupa’ya gidersem, Trabzonsporlu Burak olarak gideceğim. Kısaca Burak’tan önce her zaman Trabzonspor olacak. Röportaj (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9103)
**

Buna benzer açıklamaları Selçukta yapardı.
Ama başkana kızıyorum çünkü Selçuğu seçim malzemesi olarak kullanmıştı.
Tekrar seçilirsem Selçuk burada olacak diyordu..

ama aziz yıldırımla gs ın diyaloglarıda yenilir yutulur değil hani. bizim gözümüzde açıkcası pek farkları yok.

Konuşanlar
Galatasaray başkanı; Adnan Polat (=A.P.)
Fenerbahçe başkanı; Aziz Yıldırım (=A.Y.)

Band Çözümü

A.P. - "Maçı da istediğin gibi aldın, eğer üç olsa maç dönmezdi."
A.Y. - "Bu üç büyüklerden (Üç Istanbul Takımı) birinin şampiyon olması lazım, olamazsak bu Anadolu (Taşra Takımları) ile başedemeyiz, haberiniz olsun"
A.P. - "Ama bu federasyondan ben memnun değilim."
A.Y. - "Tamam da bu Trabzon’un falan götü kalktı."
A.P. - "Ama federasyon bunlara yol veriyor."
A.Y. - "Yarın Kayseri de kalkar, öteki de kalkar, hepsi kalkar.

Yani Mete kardeşim, gördüğün gibi bu bir kaç satırlık diyalog aslında gs ile fb nin farklı olmaıdklaırnı gösteriyor. Birisi yakalanmış sadece.

ESER
14.03.2013, 10:05
@ Mete Alparslan , istatislikler mini etek gibidir , herseyi gosterir ama en onemli olani saklarlar demisti Alex Ferguson .birbirinden bagimsiz maclarinin istatistiklerini alt alta ,ust uste, sagdan sola , soldan saga yazmak bir macta yasananlarin sucluluguna yada masumiyetine kanit olamaz.

mesele gsnin 8 atmasindan ziyade o macta zalad'in afiyetle yedigi , gsnin attigi komedi goller ve gsnin ihtiyaci olan skoru kasla goz arasi yakalanmasiydi. zaladin gsli oyuncuya yaptigi asisst vari hatalar! varki bunun sike ve hile olmadigini savunmak,fbnin sahaya yansimadi kolpaligi ile esdeger olur. bjk de tesvik gondermistir , buna inanirim cunku bu uc takimin hamurunda var bu isler. yani yeri geldiginde 3 buyukler diye birbirinize bosuna yaslanip goygoy yapmiyorsunuz.. ortak cok noktaniz var

bjk - fb - gs bu ulkede her turlu firildagi diledigince cevirmeye muktedir kulupler. medya hatta devlet tarafindan nasil desteklendiklerini anlatmaya gerek dahi yok. medyanin pazarlama taktigi geregi birbirine dusmanmis gibi gorunen 3 takimin ayni canaktan beslendiklerinin kanitidir bu millete 7 - 24 itelenen uc buyukler soylemi. isinize gelince birbirinize goygoy yapacaksiniz. isinize gelmeyince de onlar kaka biz temiziz diyeceksiniz ve buna inanmamizi bekleyeceksiniz, bu fasaryalari gecelim bir kalem... bunlari soyluyorsun da Trabzonspor cok mu temiz diye soracaksin muhtemelen. bana iki kez 82 puan alip da sampiyon olamamis bir baska takim gosterirsen bu pislik duzen icinde Trabzonsporun da en az istanbulun devlet ve medya eliyle beslenen ayricalikli uc kulubu kadar kirli oldugunu kabul ederim( diger calinmis sampiyonluklarimizi yazmiyorum bile). Baskaniniz adnan polatin aziz ile , adnan sezginin sekip ile tostumu yedim bekliyorum gibilerinden yaptigi o asagilik konusmalar hala mevcut tapelerde, "sampiyonluk istanbuldan cikmamali , yoksa gtleri kalkar" diyor aziz ve o tertemiz pűr u pak gsnin baskani aziz kardesine yaptigi saksakcilik bile az cok gs hakkinda bir gorus sahibi olmamizi sagliyor;) kim hakediyorsa o sampiyon olsun dedigini duyamadik o tapelerde. o gun olaylar yasanirken gsnin baskani adnan polat ise gsnin durus murus soylemi palavradan oteye gecmez

son olarak , baskanizinnin ufleyerek sonmeyecek atesine ne oldu onu da merak ediyorum. demek ki itfaiye hortumu ile imdadina yetistiler ki atesi sőnműs gőrűnűyor .. gsnin delikanli pozlari cizmesinin kupayi alana kadar olmasi bile tarihsel misyonu ve durusunun gostergesidir. gsliyim ama fbsiz bir lig istemem diyen kolpa duayenlerden gecilmiyordu ortalik.. fikir neyse zikir de odur.
herkes herseyi kolpa boyali basinin yonlendirmelerine ragmen biliyor.kasmaya gerek yok bence

Ömer Faruk61
14.03.2013, 10:34
Beşiktaş'ın başı dertte!
Son yıllarda ekonomik açıdan sorun yaşayan Beşiktaş'ta yeni yönetim, geçmişten kalan bir başka borç nedeniyle yine Avrupa kupalarının dışında kalabilir.

Kulüplere, futbolculara ve menajerlere vadesi geçmiş borçları bulunduğu için ceza alan Beşiktaş Kulübü, 31 Mart’a kadar 15.6 milyon Euro tutarındaki borcunu ödeyemez veya yapılandıramaz ise yine aynı durumla karşı karşıya kalacak.

31 Mart’ta UEFA’dan yeni sezon için lisans hakkı alma başvurusunda bulunacak olan Siyah Beyazlı kulübün bu tarih itibarıyla 15.6 milyon Euro tutarında vadesi dolan borcu bulunuyor. Eğer 31 Mart’a kadar ödemeler yapılamaz veya yapılandırılamaz ise Beşiktaş Kulübü vadesi geçmiş borçları olacağı için yeni sezonda da Avrupa arenasında boy gösteremeyecek.

Siyah Beyazlı yönetim kurulu son günlerde borçlu oldukları şahıslar ve kurumlarla yoğun görüşmeler yaparak bu sorunu çözmeye çalışıyor. Ancak kalan 2 haftalık sürede 15.6 milyon Euro’luk borç ödenemez veya anlaşmalar sağlanamaz ise Beşiktaş Kulübü 2013-2014 sezonunda da Avrupa kuplarında mücadele etme hakkı kazansa dahi UEFA tarafından en az 1 sezon daha ceza alacak.

kopeli
14.03.2013, 10:43
bu fener ile kasımpasayı neden incelemiyor uefa ? adamlar sow'u yöneticilerin parası ile aldı.Cl'ye katılamayan bir fener nasıl Meireles'e 10 m euro verdi ? Yıllardan beri yöneticilerin cebinden beslenen bir kulüp.Aynı durum Kasımpasa icinde gecerli,bu kadar transferi hangi gelir ile yaptılar ? Hani kulüpler sadece kendi gelirleri ile transfer yapacaktı ? Resmen kara para aklanıyor.

Berk
14.03.2013, 11:01
Anketlere bakarsak Malaga'dan sonra en çok istenen takım Juventus.Oy verenler Juventus'u kadrosu darmadağın olmuş ve hala 2. ligde oynuyor sanıyor galiba..:)

Veysel
14.03.2013, 11:24
http://b1303.hizliresim.com/17/g/l1jdj.png
69 bin beğeni fotoğrafa bakarmısın arkadaş helal olsun valla adamlar sahip çıkıyor takımına

kopeli
14.03.2013, 12:52
Eric Cantona,Burak icin;Man Utd'ye transfer olursa daha fazlasını atar dedi.Burak bizden giderken,cok bencil,takım kurtuldu demistik:)

Burçak
14.03.2013, 14:10
bazen muhabbet arasında burak için hala topçu değil durarak oynuyo diyenler var..
ama adam atmaya devam ediyor..

Emrah Akcagöz
14.03.2013, 18:25
Eric Cantona,Burak icin;Man Utd'ye transfer olursa daha fazlasını atar dedi.Burak bizden giderken,cok bencil,takım kurtuldu demistik:)
Maalesef onlar züğürt tesellisinden başka birşey değildi. Adam her şekilde atıyor.

Oysa ne kadar da çok sevmiştim. Açık Mert Korkusuz adamı(nı). :D

ibrahim
14.03.2013, 22:16
vatan millet sakarya fenerbahce ülke puani oley'ciler nerdesiniz yav??

61_Hasan_69
14.03.2013, 22:36
Plzenin 10 numarası ne öyle ya :D

krdnz
14.03.2013, 22:49
Salih attı 1-0.

İyi ki saldır dedik lan :D

yorumsuz6117
14.03.2013, 22:54
Salih Uçan sağlam yetenek.

krdnz
14.03.2013, 22:55
Aykutun fenerde yaptığı tek doğru şey belkide Salihe güvenmek.

Oğuzhan
14.03.2013, 22:55
Salih gerçekten yetenekli oyuncu.

Mert'
14.03.2013, 23:02
Salih'i nasıl almadı şu yöneticiler 17 yaşında bank asyada banko oynayan 2 kişi vardı biliyorum biri Okay biri Salih keşke alsaydı bizimkiler zamanında.

arifberkay
14.03.2013, 23:09
Kansızlar da maçtaymış....

Hüseyin Başoğlu
14.03.2013, 23:11
Aykutun fenerde yaptığı tek doğru şey belkide Salihe güvenmek.

güvenmek derken ? mecburiyet olmasın o biraz.....emre yok meireles yok...selçuk şahinle oynuyor adamlar...

krdnz
14.03.2013, 23:20
Şikecibaşı,İhaleciler kralı,Maliye bakanı..

SIKINTI YOK.

http://f1303.hizliresim.com/17/g/l27xy.png

biltrabzon
14.03.2013, 23:23
Şikecibaşı,İhaleciler kralı,Maliye bakanı..

SIKINTI YOK.

http://f1303.hizliresim.com/17/g/l27xy.png

biz adalet bekleyelim,bu ülke kadar rezil bir ülke afrika kitasinda bile yoktur.Devletin bakani bakin kimle izliyor maci.

arifberkay
14.03.2013, 23:25
Goooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll lllll

krdnz
14.03.2013, 23:25
61. Dakika ve Çeklerin golü 1-1.

Hasan YAYLI
14.03.2013, 23:26
Bastır FENERBAHÇE..

Çeklere rezil eme bizi.

Bu şikecilerden bize ne....Ne çabuk unutuyorsunuz bazı şeyleri

alper*
14.03.2013, 23:30
Bastır FENERBAHÇE..

Çeklere rezil eme bizi.
?

arifberkay
14.03.2013, 23:35
Bastır FENERBAHÇE..

Çeklere rezil eme bizi.

Hayrola saf mı değiştirdin?

arifberkay
14.03.2013, 23:36
Boru sesli adaletsiz bakan da orada

tahir61ayas
14.03.2013, 23:37
bir tane daha itelerlerse

şöyle son dakikalara doğru

krdnz
14.03.2013, 23:41
Hayrola saf mı değiştirdin?

Tabiki değil.

En son başka takım için gönülden sevidiğim Bursanın şampiyonluğudur.Gs UEFA şampiyonu olduğunda,fener CL de çeyreğe yükselincede sevinmiştim ama artık içimden gelmiyor.Ben sadece salı gecesi gsnin tur atlamasına üzülen arkadaşları anlamayanlar için yazdım onu.

Mesut
14.03.2013, 23:53
Star Tv' de Yusuf Yusuf Diye Bir Film Var :)

arifberkay
14.03.2013, 23:57
Ballı şikeciler..............

arifberkay
14.03.2013, 23:58
bu korku bu köpeklere yeter..........

Sefaenes
15.03.2013, 00:00
Ya su kansizlari nasil benim renktasim destekler anlamiyorum. Avrupa mis banane fb den sanki onlar bizi destekledilerde bizimkiler destekliyor

krdnz
15.03.2013, 00:05
Gs Şampiyonlar liginde,Fb Avrupa liginde çeyrek finale kalarak artık futbol konuşalımcıların ekmeğine yağ sürdü.Avrupa başarısı bu ikilinin Türkiyede daha çok kollanması demek.

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 00:05
Dünyada israil Türkiye'de pkk futbolda fb.

Yaşar
15.03.2013, 00:10
90+da Volkan'dan seken top kalecinin önüne değil de bir futbolcunun önüne düşseydi de bir depar atsaydım salonda...

Mert'
15.03.2013, 00:14
Fener çok kötü oynayarak turları geçti rakipleri nispeten kalitesi düşük takimlardi ama bu tur imkansız geçmeleri Tottenham veya Benfica ezip geçer bale 3 golü kesin var eşleşirseler ama bunlardaki şansa Basel çıkar

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 00:32
Türk milli takımı yerlerde ama yabancılar sayesinde ilk defa iki Türk takımı çeyrek final gördü. Kuralar çok önemli bu zamana kadar kolay takımlar geldi bakalım ciddi bir rakip karşısında ne olacak...

ibrahim
15.03.2013, 00:37
Bordo mavili sempatizanlari kina yakabilirler. Serbestler bu konuda...

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 00:48
Bu arada bugün Cem Yılmaz (Spiker olan) geçtiğimiz sezon Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olamadı ondan önceki senede Bursaspor başarılı olamamıştı bu yüzden Avrupa'da iyi puanlar alamıyoruz dedi. El insaf be kardeşim Bursa grubu 1 puanla bitirmişti biz 7 puan aldık. Görende diğer İstanbul takımları her katıldığında gruptan çıkıyor sanacak. GS dediğiniz takım 10 kere Şampiyonlar Ligi'ne katıldı sadece 3 kez gruptan çıkabildi. Keza FB'de 6 kere katılıp 1 kere gruptan çıkabildi. BJK ise 5 defa katılıp hiç gruptan çıkamadı...

M.Berke Gayretli
15.03.2013, 00:48
Karaktersiz herifler, Çekler tek kale oynadı, adamlar yendiler. Bu nedir böyle...

Bütün isteğim, bütün dualarım, rezil olmalarından yana. Fenerbahçeyi tebrik edenleri zaten anlamıyorum. Beyinlerini nereye bıraktılar ?

FC-ST-PAULI-61
15.03.2013, 02:05
Gs Maci sonrasinda " Ya ülke icin sevinin yada susun" diyenler bugün sevindimi acaba?

Fatih Özkan
15.03.2013, 02:08
Gs Maci sonrasinda " Ya ülke icin sevinin yada susun" diyenler bugün sevindimi acaba?

Cidden bu konuyu merak ediyorum. Madem bu kadar ülke puanı meraklısıyız, bugün FB galibiyetine de sevinsin ya millet ?
Ama olmaz değil mi ? FB şike yaptı.
Lan FB şike yaptı da GS ne yaptı diye sormazlar mı adama ?
Adamlar iskelet kadromuzu çaldılar!
Birileri konvoya, kutlamalara katılmak istiyordu!
Nerde şimdi o kıç yalayıcıları ?

kopeli
15.03.2013, 08:16
4 mactada futbol oynamadan ceyrek finale yükseldiler.Avrupa'nın en dandik takımı bile olsa zorluyor kardesim,süper lig gercekten kasaba ligi..

Mert'
15.03.2013, 11:07

Bu turdan sonra rezil olacakları için seviniyorum

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 11:45
Neyine destek olalım, niye destek olalım. 3 istanbul takımının hiçbirinin birbirinden farkı yok. Ligde senin hakkını gaspederek, bir takım oyunlar yaparak senin yerine Avrupa'ya gidecekler. Sen de onlara alkış tutacaksın.

Ayıptır.

Fatih Öztürk
15.03.2013, 12:09
Bu arada bugün Cem Yılmaz (Spiker olan) geçtiğimiz sezon Trabzonspor Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olamadı ondan önceki senede Bursaspor başarılı olamamıştı bu yüzden Avrupa'da iyi puanlar alamıyoruz dedi. El insaf be kardeşim Bursa grubu 1 puanla bitirmişti biz 7 puan aldık. Görende diğer İstanbul takımları her katıldığında gruptan çıkıyor sanacak. GS dediğiniz takım 10 kere Şampiyonlar Ligi'ne katıldı sadece 3 kez gruptan çıkabildi. Keza FB'de 6 kere katılıp 1 kere gruptan çıkabildi. BJK ise 5 defa katılıp hiç gruptan çıkamadı...

Çok görmemek lazım.sonuçta kartel medyanın puçtlukları bini aştı.elimizden şampiyonluğun alanen çalındığı sezonun ardından tam bir şeytan grubunda 7 puan toplamak herkesin harcı değildi.öyleki grubu 9 puanla bitirip gruptan çıkma şansıda ayağımıza gelmişti fakat Burak efendinin bencillikleri izin vermedi buna.Trabzonspor inanılmaz büyük bir camiadır.gün gelir bu zorlukların altından kalkıp önümüze gelene sualsiz şamarlar atacağız.

Burçak
15.03.2013, 13:13
Ünal Başgan ‏@UnalBasgan
İnşallah kurada kimse çıkmaz direkt yarı finale çıkarız.

sizde bu bal varken .. :D

hyasin61
15.03.2013, 13:14
malaga-dortmunt

real madrid-gs

psg-barcelona

bayern-juventus

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 13:15
2001'in rövanşı... :)

Ömer Faruk61
15.03.2013, 13:20
Barça gelmedi arkadaş....

Cagdas Topal
15.03.2013, 13:20
Gs yarı finale kalacak .

Necmettin ALTUNTAŞ
15.03.2013, 13:21
Ntv spikeri Madrit çıkınca morali çok bozuldu.

Cagdas Topal
15.03.2013, 13:22
;1918964761']Bu turdan sonra rezil olacakları için seviniyorum

Ne kadar vizyonsuz adam varsa buraya toplamıslar . Sen kendi takiminin durumuna bak demezlermi adama ?

Adem Erdoğan
Nöşetel Xamaks çıkacak hali yoktu herhalde Ş.L.'nde çeyrek finalinde. :)

Bu arada gs için iyi bir kura. Daha önce reale karşı 2 galibiyet 1 mağlubiyetleri vardı.

hyasin61
4-6 banko ,+7 sürpriz :)

Tayfun
15.03.2013, 13:23
Haşşşşıııııııırrrrrrttttt, Madrid geldi . .

ozturk
15.03.2013, 13:24
gs baya zorlar madriti

madrid cr7 farkıyla turu geçer..

Gökçebey
15.03.2013, 13:29
İçeride 5 dışarıda 5

Tayfun
Ronaldo'dan Terime Sevgilerle

http://img479.yukle.tc/images/8758ronaldo-nun-barcelona-taraftarina-yaptigi-hareket_253384.gif (http://bit.ly/V0BZqe)

serdaracıl
gs baya zorlar madriti

O maclarda cr7 oynamaz bile.

marcusjava
15.03.2013, 13:33
kura sonucu :

http://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/11/11/kontor-kartinda-sifre-yerine-nah-cikti--1758418.Jpeg

Tayfun
15.03.2013, 13:33
gs baya zorlar madriti

O kadar fark var ki Cr7'ye sıra gelir mi bilmem...

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 13:35
O maclarda cr7 oynamaz bile.

Neden ki? Adam şimdiye kadar Real'in oynadığı 8 Şampiyonlar Ligi maçının tamamında 90 dakika forma giydi...

hyasin61
15.03.2013, 13:38
Ronaldo'dan Terime Sevgilerle

http://img479.yukle.tc/images/8758ronaldo-nun-barcelona-taraftarina-yaptigi-hareket_253384.gif (http://bit.ly/V0BZqe)

Bunun Burak'a nasıl yapıldıgını fena göstercek :)

hyasin61
15.03.2013, 13:40
Neden ki? Adam şimdiye kadar Real'in oynadığı 8 Şampiyonlar Ligi maçının tamamında 90 dakika forma giydi...

ılk macta kesın oynar ,ıkıncı maca gencler gelır

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 13:42
ılk macta kesın oynar ,ıkıncı maca gencler gelır

İlk maçta fark olursa belki. Real veya Mourinho'nun böyle bir anlayışı pek yok. Sonuçta çeyrek final bu sıradan bir grup maçı değil...

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 13:51
Mantıklı düşünecek olursak Real kupayı en son 2001-2002 sezonunda kazandı. Ligde de pek iddiaları yok. Haliyle bu kupayı almak isteyeceklerdir. Her ne kadar Madrid'i pek sevmesem de gs ve fbden fazla sevdiğim kesin. Başarılar Madrid.

hyasin61
15.03.2013, 13:53
sıkecıler-lazio

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 13:55
Fena kura değil. Petkoviç ve Aykut kapışması yeniden...

Emrah Akcagöz
15.03.2013, 13:57
Vay arkadaş namaz çıkışında adamlar Lazio'nun çıkacağını söylüyorlardı. İş yerine geldim fbli bayan arkadaşa sordum o da Lazio çıkar dedi. Şoktayım.

Uğur GEMİCİOĞLU
15.03.2013, 13:58
Ooo Lazio geldi. Başarılar Lazio. Fenerliler zırlamasın, sürekli bize lazyo diyorlar bizim takım geldi işte.

hyasin61
15.03.2013, 14:00
ıtalyadaki maç seyircisiz lazio'nun cezası nedeniyle

Özgür Öztürk
15.03.2013, 14:06
gs baya zorlar madriti

Ne zorlamasi bence +18 lik maç olur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tahir61ayas
15.03.2013, 14:10
burak-ronaldo

morunho-terim kıyaslamalrı

bir ay tv-gazeteleri süsleyecek desenize

Erdogan
15.03.2013, 14:14
Ne kadar vizyonsuz adam varsa buraya toplamıslar . Sen kendi takiminin durumuna bak demezlermi adama ?

Allah askina bende senin vizyonunu cok merak ediyorum. adamlar benim sirtimdan oralara gelecek. Benim basarisizligimin asil nedeni onlar olacak ama ben onlari desteklicem.

way vizyon way.

Ogün'
15.03.2013, 14:17
İkiside elenir.İlk maçlarda iş biter.

Emirhan Makul
15.03.2013, 14:29
Şikeciler bir üst tura çıkar, gs elenir.

Şans olarak şikecilerin %50, saman altından su yürütenlerin %40 şansı var.

Karşıda ki takımları abartmaya gerek yok bize de liverpool çıkınca ooo 4 yiyecez 10 yiyecez denildi ama elimizden zor kaçtılar.

hyasin61
15.03.2013, 14:32
ikiside elenir ilk maçlar sonunda

Kadir Aydın
15.03.2013, 14:33

Ufaklik, sen önce vizyonun kelime anlamini sözlükten ögren sonra gel cümle kur burda.

Mert'
15.03.2013, 14:59
Elendi ikiside gs hiç şans yok fener bu oyunla elenir

ilhan
15.03.2013, 15:06
Fb camiası taraftarından, sanatçısı oyuncusuna kadar "LAZio" diyerek ülkedeki etnik kökeni Lazlık olan insanları ti'ye alıyorlar. Bu düpedüz terbiyesizlik.
*
Madem öyle o halde;
saldır LAZio!

Cagdas Topal
15.03.2013, 15:15
LAZio turu geçer .

alper*
15.03.2013, 15:21
İnşallah Galatasaray turu geçer :) Şansı da o kadar düşük değil ama çok fazla efor sarfetmeleri gerekecek.

Berkan
15.03.2013, 15:24
Hala Madrid !

yorumsuz6117
15.03.2013, 15:31
İkiside zorlar ama elenir.

Tayfun
15.03.2013, 15:37
http://img472.yukle.tc/images/218019562258.jpg (http://bit.ly/V0BZqe)

:)

Hüseyin Başoğlu
15.03.2013, 15:40
Real madrid maçı için etkinlik düzenliyormuyuz ?? malum ayda yılda bir geliyorlar yanlız bırakmayalım real madridi :D:D

INCIK
15.03.2013, 15:56
real madrid iki maçtada şov yapar.

fbnin tur geçme ihtimali %60

Murat'
15.03.2013, 16:03
Galatasaray buraya kadar fakat Fenerbahçe bana göre şanslı taraf.

Mert'
15.03.2013, 16:26
Şerefsiz LAZio dalga geçmiş Lazio umarım geçer turu kapak olur.

serdaracıl
15.03.2013, 18:01

Kasmaz manasında

Yaşar
15.03.2013, 18:07
Galatasaray Real Madrid eşleşmesi ilk 10 dakikada, Lazio-fb eşleşmesi de ilk maçta biter, evli evine köylü köyüne döner...

beitar
15.03.2013, 18:19
Temsilcilerimiz LAZIO ve MADRİDE başarılar dileriz :)

Mert'
15.03.2013, 18:20
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/487866_586274511391987_1276656920_n.jpg

Zafer Fidan
15.03.2013, 19:14
Lazio cok saglam bir takim. Kücümsemeyin. şikeciler ve ..bneler elenir.

yorumsuz6117
15.03.2013, 19:15
gs Madrid'i elerse tarih yazmış olur. Türk futbol tarihinin en büyük başarısı olur bence bu.

cem1990
15.03.2013, 19:37
Gs için yolun sonu gözüküyor ama şahsen buralara kadar gelmeleri iyi bir başarıdır.
Fener için birşey demiyorum normal olarak %100 yenilir ama fb şans hiçbir takımda yok.

kopeli
15.03.2013, 19:53
gs Madrid'i elerse tarih yazmış olur. Türk futbol tarihinin en büyük başarısı olur bence bu.

Sizinle aynı görüsteyim.CL'de yarı final oynamak,Uefa kupasını almaktan daha büyük bir başarıdır.

Trabzonspor 61
15.03.2013, 21:37
Galatasaray'ın, Real Madrid karşısında ezileceğini düşünmüyorum. Büyük maçlara çok iyi konsantre oluyorlar. Deplasmanda 1-0 yenildikleri Manchester maçında da büyük oynamışlardı.

GS sürpriz yapabilir. Eğer bu gerçekleşirse bir Türk olarak gurur duyarım.

alper*
15.03.2013, 21:46
Galatasaray'ın, Real Madrid karşısında ezileceğini düşünmüyorum. Büyük maçlara çok iyi konsantre oluyorlar. Deplasmanda 1-0 yenildikleri Manchester maçında da büyük oynamışlardı.

GS sürpriz yapabilir. Eğer bu gerçekleşirse bir Türk olarak gurur duyarım.
Şimdi taşlanacaksın ne yaptın :)

Trabzonspor 61
15.03.2013, 22:05
Şimdi taşlanacaksın ne yaptın :)

Valla ben içimden ne geçiyorsa onu söylüyorum. Galatasaray'ı destekliyorum Avrupa'da.

DeAgLeMaNyAq
15.03.2013, 22:19
Biz başka takımlarla dalga geçince sorun yok başkaları bizim bu halimizle dalga geçince kıyamet kopuyor...

ibrahim
15.03.2013, 23:25
Hala Madrid!

Forza Lazio!

Mert'
15.03.2013, 23:40
İmkansız gs sürpriz falan yapamaz içeride 3-1 yenilir dışarıda 2-0 elenir

Atakan
15.03.2013, 23:56
Real Madrid'e olan nefretim daha fazla.

GS 3-4 oyuncu sakatlasa bari.

Soner Albayrak
15.03.2013, 23:56
2001 deki takımlarla şimdiki takımlar arasında uçurumlar var. Gs hallaç pamuğuna döner.

ferdeco128
16.03.2013, 10:32
Real Madrid her iki maçtada tarihi fark yaparak eler Gs'yi. Bırak Ronaldo'yu modriç'i bile savunabilecek bir futbolcusu yok. Şikebahçe 'nin durumu ise ortada. Lazio'da, şikebahçede temposuz takımlar. Maçlar temposuz oynanınca her zaman ortada olur, sonuçlar belirsiz olur.

Ilelioglu
16.03.2013, 21:57
Fener cok balli, bence turu gecmeleri süpriz olmaz.

..

Zafer Fidan
16.03.2013, 22:36
Ronaldo vs. Sabri

Umarim Eboue oynamaz'da bu komediyi izleriz.

Zafer Fidan
16.03.2013, 23:54
Real Madrid'in Twitter hesabindan bir resim, güzel olmus :D

https://o.twimg.com/1/proxy.jpg?t=FQQVBBgpaHR0cHM6Ly90d2l0cGljLmNvbS9zaG 93L2xhcmdlL2NiaTJ3Yy5qcGcUBBYAEgA&s=wrpHsWLTlk7mJS4ypECF-19DZYhLzkOAf-GxIJoZ0mw

kopeli
17.03.2013, 11:06
Lazio'nun en cekindigi oyuncu baroniymis:)

serkanholep
01.04.2013, 19:50
gs ye 9 oran verilmiş

ama bizim basına göre %51 real

real de 1,1

ufak matematik hesabı 9+1,1=10,1

şartlar eşit ama real ağır bastığından 10/2=5 +0,1=5,1==>%51 real alır

Anil Cevik
01.04.2013, 20:23
ğsnin kadro iyi
başlarinda çirkefte olsa bu maçlari iyi analiz eden biri var
real tek kale oynayamaz bence
ğs ilerde basacaktir
ğs 2. maçta biseyler yapmak istiyosa yenilse dahi mutlaka gol atmali

Mert'
01.04.2013, 20:24
Fener maçı skor 1-1 şimdiden diyorum

OYılmaz
02.04.2013, 13:35
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/22947051.asp

Hem bu Trabzonspor'lunun orada işi ne ? Bu galatasaraylı'nın olayına değinmiyorum bile. Madrid'i sevmem ama en az 5 fark bekliyorum.

zafer6161
02.04.2013, 16:08
ronaldo gol atar 1.25

real madrid kazanır 1.30

ronaldoyu realden daha favori görmüşler :D

Erkin
03.04.2013, 01:47
Başta basın olmak üzere, GS taraftarları, Fatih vs derken alayı sağlam gaz verdi.. Ciddi ciddi turu geçeceklerini düşünüyorlar :D Bugün de gaz doruk noktaya ulaştı.. Bir kibritlik işleri var :)

Berkan
03.04.2013, 13:29
Hala Madrid !