PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Takımlarının Avrupa Maçları | 2012 - 2013

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

Full HD
05.12.2012, 23:46
Olan Messiye oldu bu aksam!

Cagdas Topal
05.12.2012, 23:46
Schalke ve Malaga'yı eleyebilirler diğerlerini eleyemezler.

Malagayi eleyebilirler oylemi :) Malaga nerenin takimi onu bilmezsin daha :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Full HD
05.12.2012, 23:47
Elese Schalkeyi eler diye düsünüyorum.Gerisi daha kaliteli ama Insallah Barcaya düser o köpekler.

Giallorossi
05.12.2012, 23:49

Evet cok yazik oldu. Insallah ciddi birseyi yoktur.

Full HD
05.12.2012, 23:50
Evet cok yazik oldu. Insallah ciddi birseyi yoktur.

Insallah ya sanki Gerd Müller beddua etti xD

Veysel
05.12.2012, 23:50
Başarılar gs. Bayer munich ve Barca istiyorum size. Rüya takımsınız ya farketmez sizin için

Giallorossi
05.12.2012, 23:52
Üc Alman takimin ücü grup lideri olarak cikti :) Birde bizim dandik ligimize bak

Hamza Öztürk
05.12.2012, 23:54
Üc Alman takimin ücü grup lideri olarak cikti :) Birde bizim dandik ligimize bak

aynen ama herkes aynisini diyor. schalke cikarsa gs eler diyorlar.
schalke ciksin iki macdada gsyi handicap gecirmezse adim Hamza degil.

Soner Albayrak
06.12.2012, 00:00
Schalke takımı neden küçük görülüyor arkadaş anlamış değilim :)

Giallorossi
06.12.2012, 00:02
aynen ama herkes aynisini diyor. schalke cikarsa gs eler diyorlar.
schalke ciksin iki macdada gsyi handicap gecirmezse adim Hamza degil.

Schalke icerde ve disarde yer bunlari. Hangi takim cikarsa ciksin favori rakip takim olacaktir. Kagit üzerinde en kolay rakip Schalke ve Malaga görünsede gs bu takimlari eleyecegine 10% ihtimal bile vermiyorum.

Vkgz
06.12.2012, 00:03
Alternatifler arasından en iyisi Malaga-Psg-Schalke

ama hepside iyi takımlar

Vkgz
06.12.2012, 00:04

ozaman hollandayı belçikayı rusyayı çöpe atalım. ezikliğe gerek yok.

Oruç
06.12.2012, 00:04
Bir kerede şans gülse Madrid, Barca falan çıksa.

yorumsuz6117
06.12.2012, 00:06
Psg Barca'dan sonra en kötü kura olur.

Fatih Özkan
06.12.2012, 00:08

Messi'ye ne oldu arkadaşlar ?

Soner Albayrak
06.12.2012, 00:09
Bir kerede şans gülse Madrid, Barca falan çıksa.

Yok bunlarda fena bal var. Kesin Schalke veya Malaga çıkar bunlara..

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 00:09
Sadece ülke puanı için seviniyorum +5 bonus önümüzdeki yıllar adına çok iyi oldu. Biz de Lille karşısında beklemeyip risk alsaydık belki aynı duyguları tadardık...

Erbay
06.12.2012, 00:12
Ercan Taner bitmiş yahu o ne ses öyle, hasta falan herhalde ama bırakması lazım artık

yorumsuz6117
06.12.2012, 00:20
gs sağlam para kaldırdı yalnız ŞL'den.

SALDIRAY
06.12.2012, 00:24
Schalke ve Malaga'yı hafife alanlar futboldan zerre anlamıyorlar.

Oğuzhan
06.12.2012, 00:28
Aslında GS'nin kazanması işimize gelir. Ligde daha çok puan kaybedebilirler bu periyotta. Fakat bizim toparlanmamız lazım tabi bu futbolla olacak iş değil :)

Yaşar
06.12.2012, 00:41
Büyük ihtimalle bir İspanyol veya Alman çekecekler.
Ama İspanyol çekme ihtimalleri çok yüksek.
O İspanyol Barcelona olsa tadından yenmez artık.

OnurKul
06.12.2012, 00:42
Gs'nin, Şenol Güneş'in oyuncularıyla ve taktiğiyle 16'ya kalması sürpriz olmadı.

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 00:46
gs sağlam para kaldırdı yalnız ŞL'den.

Bu seneki seneki rakamlar % 20 civarında arttırılmıştı. Sadece UEFA'nın şimdiye kadar ödeyeceği katılım (8.6m) maç primleri (3.5m) ve 2.tura yükselme (3.5m) bedeli olmak üzeree 15.6 milyon euro. Yayın geliri de en az 15 milyon euro olur ki biz bile geçen sene yayın gelirinden salt 13 milyon euro aldık...

Berat Akçay
06.12.2012, 00:46
Büyük ihtimalle bir İspanyol veya Alman çekecekler.
Ama İspanyol çekme ihtimalleri çok yüksek.
O İspanyol Barcelona olsa tadından yenmez artık.

Barça çıkması kötü olur . Sanmayın Barça 5 atacak .
Elendiklerinde de Barçaya elendik diyecekler. Bayern veya Juventus

Ömer Sak
06.12.2012, 00:50
Yatip kalkip Senol Günes'e dua etsinler ;) Yoktan var etti adami.

Aklim almiyor beni bir camiya ve hoca batakliktan cikartip yildiz yapacak ve ben onlara karsi yamukluk yapacam. Kendimden utanirdim acikcasi. Gittigi takim cocukluktan beri asik oldugu takim Besiktas olsa anlardim sonucta bende Trabzonspor icin yapamiyacagim fedakarlik yoktur ama hic bir alakasi olmadigi bir camiyaya gitmek aklim almiyor.

Yaşar
06.12.2012, 00:54
Gs bu akşam elenmiş olasydı, herkes M.United'ın yaptığı işi konuşacak ve M.United'a veryansın edecekti.(Sahasında asa yakın kadroyla Cluj'a yenilmesi)
Ama biz geçen yıl İnter'in şerefsizliği ile 3. olurken, millet Gs-Fb derbisini konuşuyordu.
Trabzonspor-Lille maçının olduğu güne derbi koyma rezilliğini de gördük bu ülkede.

Hüseyin Başoğlu
06.12.2012, 00:54
messiye noldu

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 01:00

Hocam 100 maç yapsalar 99'unu Barcelona kazanır. Ha ben 5 atar demiyorum ama kazanırlar her türlü...

Soner Albayrak
06.12.2012, 01:00
Ah şu Barca ile bi eşleşşseler de eğlence çıksa bize ne güzel olurdu ama ihtimal vermiyorum bunlardaki bal başka bir yerde yok..

Soner Albayrak
06.12.2012, 01:02

Madem rüya takım olmuşlar o zaman dememeleri lazım :)

Fatih Özkan
06.12.2012, 01:05
messiye noldu

Şampiyonlar Ligi'nde son 16 takım arasına adını seribaşı olarak yazdırması önceden garanti olan Barcelona, Benfica ile golsüz berabere kalırken, 40 yıllık rekorun peşinden koşan Arjantinli yıldız Lionel Messi yürekleri ağıza getirdi.
Nou Camp Stadı'nda oynanan karşılaşmada, Barcelona teknik direktörü birçok as oyuncusunu dinlendirme amaçlı olarak kadroya almazken, Messi de maça yedek kulübesinde başladı.

Arjantinli yıldız, 58. dakikada Rafinha'nın yerine oyuna dahil olurken, 84. dakikada Benfica kalecisi Artur Moraes ile çarpıştığı pozisyonda sakatlandı.

Oyuna devam etmek için kendini zorlayan ancak sonunda sedyeyle kenara gelmek zorunda kalan 25 yaşındaki futbolcu, dünya futbol tarihindeki inanılmaz rekoru kırmak için bekleyişe devam etti.

Barcelona kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, sol dizinden problem yaşayan Messi'nin kesin durumunun çekilecek MR'ın ardından belli olacağı bildirildi.

Şu ana kadar 2012 yılında Arjantin Milli takımı (12) ve Barcelona formaları (72) altında toplam 84 kez fileleri havalandıran Messi'nin, kırılması imkansız gözüken 40 yıllık rekoru yakalamasına sadece 1 golü var.

Dünya futbol tarihinde aynı yıl içinde en çok gol atan futbolcu olma unvanını, 1972'de Milli takım ve Bayern Munich formasıyla toplamda 85 kez gol (72 Bayern-13 Almanya) sevinci yaşayan Almanlar'ın efsanesi Gerd Müller elinde bulunduruyor.

Bu arada, Katalan ekip, böylelikle Devler Ligi'nde üst üste 9. kez adını son 16 takım arasına yazdırırken, son 6 sezonda ise lider olarak grubundan çıkarak büyük bir başarı sağladı

Son olarak 2000-2001 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde grubundan çıkamayan Barcelona, 2003-2004 sezonunda ise UEFA Kupası'nda mücadele etmişti.

Onur Akyüz
06.12.2012, 02:03
Messi'nin önemli bir şeyi yokmuş..

Bu arada bizim şampiyon kadro dağılmasaydı neler yapabilirdik az buçuk fikir oluşmuştur herhalde?

Yaşar
06.12.2012, 02:20
Burak'ın özellikle bu sene kafa gollerinin sayısının artması dikkat çekmiyor mu?
Tek eksiği kafa vuruşları idi, o da tamamdır, adam komple bir golcü oldu.
Bu şekilde devam eder ise Gs verdiği parayı 2 katıyla çıkarır.

Zafer Fidan
06.12.2012, 02:26
Barcelona cikarsa varya. Düsünemiyorum :D

Dany ve Semi bir tarafta, Messi, Fabregas, Iniesta, Xavi,.. öbür tarafta :D

looxer
06.12.2012, 02:53
O dandik gruptan bizim 1461de cikardi. Lokum gibi gruba düstüler. Lille, CSKA, Inter nerde, cluj braga nerde...

Videotonu 1461 eler miydi peki?

Bud Spencer
06.12.2012, 03:04
gs'yi abartmaya gerek yok

manu yedekleri yenmisler..... af edersiniz g.t. b.kl. cluj manchesterde as kadroya yakin manu'yu yendi.

braganin zaten hic bir iddiasi yoktu bugün ona ragmen zorlandilar

turu gecen takimlarin kesinlikle en zayifi bunlardir

uzun sözün kisasi gs'de pek is yok ama ne yazikki bizde hic is yok :(

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 04:05
Burak'ın özellikle bu sene kafa gollerinin sayısının artması dikkat çekmiyor mu?
Tek eksiği kafa vuruşları idi, o da tamamdır, adam komple bir golcü oldu.
Bu şekilde devam eder ise Gs verdiği parayı 2 katıyla çıkarır.

Burak GS'deki sözleşmesine madde koydurmuş mudur acaba? :)

Lemi_TS
06.12.2012, 05:17
Turk takimlarinin, hele ki de Galatasaray'in Avrupa'daki buyuk takim motivasyonunu hesaba katmama gibi bir cehalete dusmesin kimse. Biribirine alakasiz oyun stillerini ve motivasyon faktorunu kistas tutarak Galatasaray'in olasi Barca maclari her sonuca acik maclardir benim gozumde.

Buradaki en net sonuc olasi bir Bayern-Galatasaray eslesmesinden cikar. Az biraz futboldan anliyorsam, her iki macta da ciddi hezimete ugrar Galatasaray. Bayern anormal ters bir takim. Ozellikle de Galatasaray gibi kopuk oynayan ve buna ragmen alan savunmasi deneyen takimlara karsi.

Diger rakipler hakkinda pek birsey diyemem. Ama Galatasaray illa da fark yaratacak transfer yapacaktir. Transferleri gordukten sonra daha net konusabiliriz.

zafer6161
06.12.2012, 08:55
messiye ne olmuş...vay bee

Trabzonspor 61
06.12.2012, 12:20
Köy takımi videtontona mi ne elendik hala yok gs nin grubu şöyle kolaydı böyle kolaydı diyoruz. Önce kendimize bakalım. Geçen sene berbat inter berbat lille berbat cska vardı bizim grupta. Cluj ve braga daha iyi takım bunlara göre. Neden 6 puan aldık ve çıkamadık¿

alper*
06.12.2012, 12:26
Öyle ya da böyle ikinci tura çıkmışlar. Tebrik etmek lazım. Kolay iş değil. Ülkemiz adına da sevindirici. İki yıldız takımlar gruptan çıkıyor :)

Soner Albayrak
06.12.2012, 13:03
Schalke ve Malaga dışındaki rakipler Danylerle Hamitlerle top niyetine oynar..

Tolga
06.12.2012, 13:30
Köy takımi videtontona mi ne elendik hala yok gs nin grubu şöyle kolaydı böyle kolaydı diyoruz. Önce kendimize bakalım. Geçen sene berbat inter berbat lille berbat cska vardı bizim grupta. Cluj ve braga daha iyi takım bunlara göre. Neden 6 puan aldık ve çıkamadık¿

Koyulaştırdığım yere kadar ne güzel gelmiştin oysa ki :)

Galatasaray'ın rakipleri kolaydı değildi onada eyvallahta, Inter'in CSKA'nın Lille'in ölüsü deyince tutamadım kendimi yazmak zorunda kaldım.

Biz o kadroyla iyi futbol adına herşeyi yaptık.Bugün Inter ve CSKA, Braga ve Cluj'le top diye oynar buda bir gerçek.Lille de büyük oranla dağıldı sayılır ki sadece Chelsea'ye giden Belçika'lı oyuncuları Hazard tek başına takım etkisi yapabilecek bir oyuncuydu.

Senden önce bir tane GS'li cücük geldi buraya yazdı birşeyler, aynılarını yazmışsın adamın hiçbir eksiği yoktu yazdıklarının :) Geçen seneki takımları bugüne göre değerlendirdiğin için bu görüşüne katılmıyorum . . .

edit : Bu arada biz CL'de 7 puan topladık . . .

Süleyman50
06.12.2012, 13:38
inşallah kurada en zor rakip çıkar, benim emeğimi çalan hiçbir takımı avrupa maçıda olsa desteklemiyorum...

Murat'
06.12.2012, 13:52
Arkadaşlar Avrupa'da Fenerbahçe hariç diğer bütün türk takımlarının arkasında dururum ben.Galatasaray ikinci tura çıkmıştır, tebrik ediyoruz kendilerini.Burak Yılmaz gibi bir adamı da böyle saçma sapan bir ücret karşılığında satılmasına sebep olan yönetimimizi de ayrıca tebrik ediyorum.Galatasaray'ın başarısında onların da emeği büyük.

Trabzonspor 61
06.12.2012, 14:17
Koyulaştırdığım yere kadar ne güzel gelmiştin oysa ki :)

Galatasaray'ın rakipleri kolaydı değildi onada eyvallahta, Inter'in CSKA'nın Lille'in ölüsü deyince tutamadım kendimi yazmak zorunda kaldım.

Biz o kadroyla iyi futbol adına herşeyi yaptık.Bugün Inter ve CSKA, Braga ve Cluj'le top diye oynar buda bir gerçek.Lille de büyük oranla dağıldı sayılır ki sadece Chelsea'ye giden Belçika'lı oyuncuları Hazard tek başına takım etkisi yapabilecek bir oyuncuydu.

Senden önce bir tane GS'li cücük geldi buraya yazdı birşeyler, aynılarını yazmışsın adamın hiçbir eksiği yoktu yazdıklarının :) Geçen seneki takımları bugüne göre değerlendirdiğin için bu görüşüne katılmıyorum . . .

edit : Bu arada biz CL'de 7 puan topladık . . .

İnter ve CSKA Akhisarı bile top diye oynayamaz. Abartma. GS'li cücügün ne yazdığı beni ilgilendirmiyor. Konu Avrupa olunca gayet de objektif olurum. Braga ve Cluj'la biz oynasak gol atamadan madara olurduk. Ben kendi takımıma bakarım her zaman. Ne yaptık Avrupa'da?

Tolga
06.12.2012, 15:37
Tamamda gardaşım farklı şeyler söylüyorsun.Ben Cluj ve Braga'yı yeneriz demedim bugün için.Ancak geçen sezon ki Inter-CSKA ve Lille'i küçümsemen hele ki bu takımları Avrupa'da (bu sezon için) sadece GS'ye karşı izlemen şartların eşitlendiği anlamına gelmiyor.

Bu sezon Avrupa Arenası'nda takım olamamanın, iyi yönetilmemenin ve herhangi bir oyun sistemimizin olmayışından dolayı kaybettik diyorum.Cluj ve Braga'ya karşı oynasaydık muamma olurduk diyorum.Bu sezon Avrupa'da başarısızız.

Ancak geçen sezon her ne kadar ikilemde de olsa Inter bizim karşımıza çıktı, ilk maçı savunma kurgusunu hücuma göre değil, hücum kurgusunu savunmaya göre yaptığımız için kazandık.Bu bir başarıdır.Tıpkı Chelsea'nin geçen sezon Barcelona'yı elemesi gibi.

Lille maçları futbol adına aşırı derecede iğrenç geçen maçlardı.Genel olarak bakıldığında bir Şampiyonlar Ligi'nden çok G.Antep-G.Birliği maçı izliyormuş havası verdi.

CSKA'yla oynadığımız ilk maçta top hakimiyeti bizden yanaydı, iyi paslaştık, ancak onlar bizim şu an oynadığımız futbolun "Sistemli"sini oynadıkları için hücum kombinasyonlarını çözemediğimiz için 3-0 yaptılar Playstation' kolunu masaya koyup döndüler.Burada gördüğümüz takımın savunma futbolunu iyi bir şekilde ortaya koyduğu gerçeği.

İkinci maç yine taktik savunma taktiğine döndü, her ne kadar 10 kişi kalsalarda ceza sahasına girebilecek herhangi bir sistemimiz yoktu.Bunun içindir ki şansta yanımızda olmasına rağmen galibiyete ne yaklaştık ne uzaklaştık.Bu maçın tekrarını Videoton'la 2 kere oynadık bana göre.Hatta hücum olarak daha da üstündük o maçlarda.

İkinci Inter maçı eğlenceli oldu.Hücum olarak birşeyleri başarabildik.Önceki maça oranla daha tecrübeli çıktık karşılarına.Şanstır-şudur budur güzel bir gol attık.Ancak yediğimiz Gol karşımızdaki takımın kim olduğunu bize gösterdi.

Yani senin küçümsediğin CSKA ve Inter belirli oyun sistemi olan takımlar.Braga ve Cluj gibi Avrupa'da her takıma karşı farklı sistematik varyasyonlarla oynayan takımlar değil.

Faik Yılmaz
06.12.2012, 15:45
Bir tarafta Videotona 2 maçta 210 dakikada 1 gol bile atamayan Trabzonspor....

Diğer yanda şampiyonlar liginde 10 puan toplayan üst tura çıkan Gs.....

Desteklemek zorunda değiliz tabiki de dalga geçerek komik duruma düşmüyormuyuz biraz.....

Trabzonspor 61
06.12.2012, 16:17
Tamamda gardaşım farklı şeyler söylüyorsun.Ben Cluj ve Braga'yı yeneriz demedim bugün için.Ancak geçen sezon ki Inter-CSKA ve Lille'i küçümsemen hele ki bu takımları Avrupa'da (bu sezon için) sadece GS'ye karşı izlemen şartların eşitlendiği anlamına gelmiyor.

Bu sezon Avrupa Arenası'nda takım olamamanın, iyi yönetilmemenin ve herhangi bir oyun sistemimizin olmayışından dolayı kaybettik diyorum.Cluj ve Braga'ya karşı oynasaydık muamma olurduk diyorum.Bu sezon Avrupa'da başarısızız.

Ancak geçen sezon her ne kadar ikilemde de olsa Inter bizim karşımıza çıktı, ilk maçı savunma kurgusunu hücuma göre değil, hücum kurgusunu savunmaya göre yaptığımız için kazandık.Bu bir başarıdır.Tıpkı Chelsea'nin geçen sezon Barcelona'yı elemesi gibi.

Lille maçları futbol adına aşırı derecede iğrenç geçen maçlardı.Genel olarak bakıldığında bir Şampiyonlar Ligi'nden çok G.Antep-G.Birliği maçı izliyormuş havası verdi.

CSKA'yla oynadığımız ilk maçta top hakimiyeti bizden yanaydı, iyi paslaştık, ancak onlar bizim şu an oynadığımız futbolun "Sistemli"sini oynadıkları için hücum kombinasyonlarını çözemediğimiz için 3-0 yaptılar Playstation' kolunu masaya koyup döndüler.Burada gördüğümüz takımın savunma futbolunu iyi bir şekilde ortaya koyduğu gerçeği.

İkinci maç yine taktik savunma taktiğine döndü, her ne kadar 10 kişi kalsalarda ceza sahasına girebilecek herhangi bir sistemimiz yoktu.Bunun içindir ki şansta yanımızda olmasına rağmen galibiyete ne yaklaştık ne uzaklaştık.Bu maçın tekrarını Videoton'la 2 kere oynadık bana göre.Hatta hücum olarak daha da üstündük o maçlarda.

İkinci Inter maçı eğlenceli oldu.Hücum olarak birşeyleri başarabildik.Önceki maça oranla daha tecrübeli çıktık karşılarına.Şanstır-şudur budur güzel bir gol attık.Ancak yediğimiz Gol karşımızdaki takımın kim olduğunu bize gösterdi.

Yani senin küçümsediğin CSKA ve Inter belirli oyun sistemi olan takımlar.Braga ve Cluj gibi Avrupa'da her takıma karşı farklı sistematik varyasyonlarla oynayan takımlar değil.

Manchester, Avrupa'nın en güçlü 3. takımı şahsi kanaatimce. Barça'yı, Real'i eleyebilecek nadir takımlardan. Cluj, geçen senenin Romanya şampiyonu. Sakın ha küçümseme. Romanya genel başarı olarak Türkiye'nin çok önünde hem başarı hem de sıralama olarak. Ayrıca Cluj da son senelerde Şampiyonlar Ligi'ne sık katılan, istikrarlı zorlu bir takım. Her takımın başına bela olabilirler. Braga, iki sene öncesinin Avrupa Ligi finalisti. Geçen senenin Portekiz ikincisi ve geçtiğimiz hafta Porto'yu 1-0 geriye düştükleri maçta ezici bir oyunla 2-1 yendiler. Buraya kadar tamam mı?

Gelelim CL serüvenimize... Şimdi bizim geçen seneki maçların hepsini geçtim; sadece son Lille maçındaki utanç verici futbolu hatırla. Korkudan Lille yarı sahasını geçemediğimiz, pozisyon üstüne pozisyon verdiğimiz o maçı... Sonra GS'ye veya başka bir Türk takımına çamur atarsın. 3 gol atarak tamamladık CL'yi. Harfle "üç". Ben utandım o sene. Seni ve senin gibi düşünenleri bilemem.

Ben ligden daha çok Avrupa başarısı isteyen bir insanım. O yüzden bakış açım da o yöne doğru dönük. GS Şampiyonlar Ligi gruplarından 3. kez çıktı. Bir de çeyrek finali var. Hala kendi önümüze bakmamızda ısrarlıyım. Böyle yaparak Fenerlilerden ne farkımız kalıyor? Kompleksliler gibi "yok şöyle olmasa çıkamazlardı, böyle olmasa bitmişlerdi" demek bizi sadece küçük düşürüyor.:rolleyes:

Lemi_TS
06.12.2012, 16:17
Videoton ağızlarda sakız olmuş. Bu rezaletten ders cıkarmak ok, ama dalga geçer gibi sürekli kullanmak gerçekten yazık.

Trabzonspor 61
06.12.2012, 16:19
Videoton ağızlarda sakız olmuş. Bu rezaletten ders cıkarmak ok, ama dalga geçer gibi sürekli kullanmak gerçekten yazık.

FB'nin MTK, GS'nin Tromso'su da hala ağızlarda sakız. Gidip köy takımı Videoton'a elenirsen herhalde sakız olursun ağızlara.:rolleyes:

alper*
06.12.2012, 16:20
Böyle yaparak Fenerlilerden ne farkımız kalıyor? Kompleksliler gibi "yok şöyle olmasa çıkamazlardı, böyle olmasa bitmişlerdi" demek bizi sadece küçük düşürüyor.:rolleyes:
Aynen öyle :) Sevmesek de başkarlarının başarılarını görüp takdir edebilmek bizi büyütür.

Tolga
06.12.2012, 16:47
Manchester, Avrupa'nın en güçlü 3. takımı şahsi kanaatimce. Barça'yı, Real'i eleyebilecek nadir takımlardan. Cluj, geçen senenin Romanya şampiyonu. Sakın ha küçümseme. Romanya genel başarı olarak Türkiye'nin çok önünde hem başarı hem de sıralama olarak. Ayrıca Cluj da son senelerde Şampiyonlar Ligi'ne sık katılan, istikrarlı zorlu bir takım. Her takımın başına bela olabilirler. Braga, iki sene öncesinin Avrupa Ligi finalisti. Geçen senenin Portekiz ikincisi ve geçtiğimiz hafta Porto'yu 1-0 geriye düştükleri maçta ezici bir oyunla 2-1 yendiler. Buraya kadar tamam mı?

Gelelim CL serüvenimize... Şimdi bizim geçen seneki maçların hepsini geçtim; sadece son Lille maçındaki utanç verici futbolu hatırla. Korkudan Lille yarı sahasını geçemediğimiz, pozisyon üstüne pozisyon verdiğimiz o maçı... Sonra GS'ye veya başka bir Türk takımına çamur atarsın. 3 gol atarak tamamladık CL'yi. Harfle "üç". Ben utandım o sene. Seni ve senin gibi düşünenleri bilemem.

Ben ligden daha çok Avrupa başarısı isteyen bir insanım. O yüzden bakış açım da o yöne doğru dönük. GS Şampiyonlar Ligi gruplarından 3. kez çıktı. Bir de çeyrek finali var. Hala kendi önümüze bakmamızda ısrarlıyım. Böyle yaparak Fenerlilerden ne farkımız kalıyor? Kompleksliler gibi "yok şöyle olmasa çıkamazlardı, böyle olmasa bitmişlerdi" demek bizi sadece küçük düşürüyor.:rolleyes:

Hâlâ anlaşılamıyorum, mesajlarımda GS öyle olsa çıkamazdı, böyle olsa çıkamazdı dediğim tek bir cümlem bile yok.Ben sadece bizim maçlarımızın bahsedilen maçlardan hafif olmadığını söylüyorum. Buraya kadar tamam mı ?

Ben başka bir takıma durduk yere çamur atacak kadar düşük bir insan değilim, söylediklerimi iyi anla ve iyi tart renktaş ayıp ediyorsun.

Eğer ki bunu Cluj ve Braga'nın Avrupa Arenası'nda belirli bir kültürü olmamasına bağlıyorsan da şöyle açıklayayım.

Öve öve bitiremediğin Romanya ekolünün cenazesi 2000 yılında kalktı.Belki o kadar bile yok.Sadece ŞL'ne katılan takımları var ancak son dönemlerde.Elle tutulur bir başarı ? ? ?

Braga takımı belirli bir sistemini oturtmuş bir ekip ancak henüz beklenilen patlamayı Avrupa Arenası'nda gösteremediler.Bunun sebebi bana göre maddiyat.Ancak elindeki oyuncularından alabildiğince verim aldığı bir kulüp olduğu için kendi yağında kavruluyor.

Bir Porto gibi eze eze kupaya gittikleri bir dönem olmadı.Bunu da dediğim gibi maddi sebeplere bağlıyorum, ancak yapamadıkları da ortada.Mevcut sistemlerini Avrupa'ya göre revize ediyorlar.

Sen Şampiyonlar Ligi'ndeki mücadelemizi başarısızlık ve utanç olarak nitelendiriyorsan takımdan çok fazla şey beklemişsin derim.Kaç yıl aradan sonra ilk kez katıldığın bir arenada, yıllardır tecrüben olmayan bir arenada herkesi eze eze yenmemizi beklersen o senin iyimserliğin derim.Nitekim dev aynasında görmeyelim kendimizi.Katıldığımız kadronun takım olabilitesi ve kadrodaki isimlerin kimler olduğunu görürsek daha ılımlı bir yaklaşım sergilemiş oluruz.Hele ki Braga'nın Avrupa Ligi yarı finaline kalmasındaki futbolu başarı olarak görüp bizimkini beğenmemen düşündürücü.

Birde Anlamayanlar için bir kez daha tekrarlıyorum, GS'nin rakipleri çok kolaydı vs. gibi bir eleştirmede bulunmuyorum.Sadece iki takımın rakiplerini ele alarak açıklamalar yapıyorum.

Murat'
06.12.2012, 17:00
Sadece Videoton mu, Otelul Galati ve Anorthosis facialarına ne demeli.Neyse ki bu iki takım ilerleyen yıllarda Şampiyonlar Ligi'nde oynadılar da yenilgilerimiz için bir bahane çıktı ortaya.Darısı Videoton'un başına.Bu sene çok büyük fırsat teptik.Kazanamadığımız puanları çok arayacağız.

h@msi61
06.12.2012, 17:26
FB'nin MTK, GS'nin Tromso'su da hala ağızlarda sakız. Gidip köy takımı Videoton'a elenirsen herhalde sakız olursun ağızlara.:rolleyes:

Onlar birbirlerinin agzinda sakiz, kimse kendi takimiyla bu denli kafa bulmaya calismiyor... Gerci dalga gecenlerin kendi takimlarimi, o da muamma da...

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 18:11
Bu arada Videoton şansı kalmayan Lisbon'u yener, Genk'te Basel'i yenerse adamlar gruptan çıkıyor. Berabere kaldıklarında ise Videoton ikili averajdan eleniyor. Basel ile oynadıkları maçlar 2-1 ve 1-0 sonuçlanmıştı. Ancak Basel'in deplasmanda 90+1'de attığı gol belki de turu getirecek...

Erkin
06.12.2012, 20:28
Penaltidan Hanke atti 0-2 oldu..

Berat Akçay
06.12.2012, 20:29
Mönchaposdasfmnvocasbach 2-0 yaptı

yorumsuz6117
06.12.2012, 20:53
fb ful yedek kadro çıkmış.

Zafer Fidan
06.12.2012, 21:22
fb ful yedek kadro çıkmış.

Gladbach da öyle.

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 21:34
5-6 olacak maçtı aslında...

Bu arada Aykut'un FB'si ilk kez 3 farklı mağlubiyet almış o da Avrupa'da. Bence önemli başarı...

Mert Pasa
06.12.2012, 21:57
bu Angut bizim takimda olsa en fazla 7-8 mac sans bulabilirdi

Emrah KabuL
06.12.2012, 22:14
Her ne kadar Fener gruptan çıkmayı garantilemiş olsa da bir Avrupa ligi maçında Mert Günok,Recep Niyaz,Özgür Çek gibi gençler ilk 11'de sahaya çıkıyor.

Biz de ise 4-0 önde olduğumuz bir maçın ancak 80.dakikasında Emre Güral oyuna girebiliyor.

Üstelik rakip de 10 kişi.

Tebrikler Mönche..!

Lemi_TS
06.12.2012, 22:32

Sacmalik. O yazdigin rezillikler o takimlarin kendi taraftarlari arasinda pek bahsi gecmeyen seyler. Daha cok iki taraftarin biribiri icin kullandigi alay malzemesidir. Sen ise kendi takimina karsi alay malzemesi olarak kullaniyorsun.

Seni ne gercekte tanirim, ne de sanaldan. Lakin hislerim yaniltmiyorsa sen sozde Trabzonlu kimligi altinda buraya takilan bir Galatasaraylisin. Zira foruma uye olmadan once de buralari takip ediyordum ve senin Galatasaray'i destekleyici bir ton mesajin dikkatimi cekiyordu. Umarim oyle degildir, ama bu konularda cok az yanilirim.

Lemi_TS
06.12.2012, 22:42
5-6 olacak maçtı aslında...

Bu arada Aykut'un FB'si ilk kez 3 farklı mağlubiyet almış o da Avrupa'da. Bence önemli başarı...

Hep soyluyorum, ben bu Aykut'un Fenerbahcesi kadar sansli bir takim gormedim. Hemen her takimin akin akin kalesine geldigi bir takimin bu zamana kadar 3 fark yememesi bir mucizedir. Eger futboldan biraz nasibimi almissam, Fenerbahce 2 hafta sonra TT Arena'da ciddi bir hezimete ugrayacaktir. Hele ki Galatasaray erken bir gol bulursa o 6-0 övüncleri tarihe gömülur. Bu konuda oldukca iddialiyim.

Fatih Terim'in ne Sivas ne de hafta arasindaki Kupa macini dusundugunu zannetmiyorum. Fenerlilerin dillerinden dusurmedigi o 6-0'in acisini cikartmak icin firsat kolluyor. Gecen sezon ki ilk macta cift forvete dönmesinin nedeni de buydu bana kalirsa. Ki o macta Baros biraz formda olsa cok rahat egale edilirdi 6-0.

Tolga
06.12.2012, 22:53
Sacmalik. O yazdigin rezillikler o takimlarin kendi taraftarlari arasinda pek bahsi gecmeyen seyler. Daha cok iki taraftarin biribiri icin kullandigi alay malzemesidir. Sen ise kendi takimina karsi alay malzemesi olarak kullaniyorsun.

Seni ne gercekte tanirim, ne de sanaldan. Lakin hislerim yaniltmiyorsa sen sozde Trabzonlu kimligi altinda buraya takilan bir Galatasaraylisin. Zira foruma uye olmadan once de buralari takip ediyordum ve senin Galatasaray'i destekleyici bir ton mesajin dikkatimi cekiyordu. Umarim oyle degildir, ama bu konularda cok az yanilirim.

Kalp kalbe karşıdır derler ya ;)

DeAgLeMaNyAq
06.12.2012, 23:57
Videoton maçı yağmurdan ertelendi ama yine de elendi çünkü Genk - Basel maçı berabere bitti...

Emrah KabuL
07.12.2012, 00:02
Yazık olmuş Videoton'a.

Oysa ki bizi eleyerek tüm dünyanın dikkatini çekmişti.

yorumsuz6117
07.12.2012, 00:06
Bienvenu tam bir mal ya.

yorumsuz6117
07.12.2012, 00:29
http://s14.directupload.net/images/user/120527/ngzusg3s.swf

Giallorossi
07.12.2012, 00:59
Ajax
Zenit Sint-Petersburg
Bate Borisov
Dynamo Kiev
Atlético Madrid
Newcastle United
Anzhi Makhachkala
VfB Stuttgart
Napoli
FC Basel
Internazionale
Sparta Praag
Tottenham Hotspur
Bayer Leverkusen
Levante

Sikecilerin muhtemel rakipleri. Levante, Sparta Praag ve Basel haric bütün takimlara karsi kesin elenirler.

Lemi_TS
07.12.2012, 01:04
Cubuklu tosun Emre'li Atletico'yu Fenerbahce'ye karsi izlemek isteriz.

Tolga
07.12.2012, 01:25
Herifle aynı fikre bile düştük ya la :D

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 12:01
allahın izniyle barcelona çıkıcak gs ye...

anzhi çıkıcak fb ye...

Erkin
20.12.2012, 12:41
allahın izniyle barcelona çıkıcak gs ye...

anzhi çıkıcak fb ye...

Anzhi mi? Oy oy çıkarsa Şubatta süper olur oralar.. :D

Gs'ye Malaga tahminim..

Erkin
20.12.2012, 12:52
İnsanda bal olacak arkadaş.. Biz Avrupa Ligi'nde 1.turda Liverpool'la, ŞL önelemesinde Benfica'yla eşleşiriz daha ilk turdan.. Adamlar top16 takımdan Schalkeyi çeker.. Hakkaten bal deresi..

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 12:55
GS'nin balı daha grup kuralarından belliydi. İlk maçta burada yenilmezlerse çeyrek finale çıkabilirler...

FC-ST-PAULI-61
20.12.2012, 12:57
Schalke gsyi kesin eler.Farfan,Huntelaar,Affelay,Jones,Höwedes,papado poulos falan Schalke cok iyi Takim.Gs abartilacak bir Takim degil Almanlar diyor zaten Schalke iyi kura cekti diye.

yorumsuz6117
20.12.2012, 12:57
gs çekebileceği en iyi kurayı çekti. Bana göre tur şansları %51.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 12:59
huntelaar ayrılmaz inş. devre arası schalkeden :D:D

Ertan1982
20.12.2012, 12:59
Alman Takmlari tehlikeli.Stevens gitti.1-2 transfer ile ilk 3 garanti Schalkede.Malaga gelseydi Rahat gecerdi gs ama Alman takimlari her zaman güclü cünkü Top oynamasini biliyorlar ve Defanslari saglam.60%-40% Schalke lehine tur.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 13:01
ulan barça felan çıksaydı gider izlerdik messiyi ya...nede olsa kardeş takımımız :P:D

Erkin
20.12.2012, 13:01
Schalke gsyi kesin eler.Farfan,Huntelaar,Affelay,Jones,Höwedes,papado poulos falan Schalke cok iyi Takim.Gs abartilacak bir Takim degil Almanlar diyor zaten Schalke iyi kura cekti diye.

Haklısın o yönü de var.. Schalke için de en kolay kura.. ŞL'nin en dandik iki takımı.. Sonuçta adamlara Real Madrid, Milan, Arsenal gibi takımlar da vardı.. Schalke'ye de en Kötüsü çıktı..

Şu an Gs'liler Schalkeyi küçümsemekle meşguller..

yorumsuz6117
20.12.2012, 13:04
gs burda kazanamasa bile orda yine tur atlayabilir.

Erkin
20.12.2012, 13:26
Bu da şikecilerin muhtemel rakipleri.. 'Türk takımı' başlığı olunca doğru başlıkta mı yazdım bilemedim ama..

Şampiyonlar Ligi'nden gelenler: Dinamo Kiev (Ukrayna), Zenit (Rusya), Ajax (Hollanda), Bate Borisov (Belarus)

UEFA Avrupa Ligi'nden gelenler: Anzhi (Rusya), Atletico Madrid (İspanya), Newcastle United (İngiltere), Stuttgart (Almanya), Napoli (İtalya), Basel (İsviçre), Inter (İtalya), Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti), Tottenham (İngiltere), Bayer Leverkusen (Almanya), Levante (İspanya).

Şikecilerin muhtemel kurası birkaç takım haricinde Gs'ye çıkandan daha zor..

tahir61ayas
20.12.2012, 13:28
ğs turu geçerse!!! porto malaga galibiyle eşlecekmiş!!!

!!!!!sokayım şansınıza balınıza

cem1990
20.12.2012, 13:29
Gs şanslı takım hakkatten.
Nieyse yarı finalle giderler diye düşünüyorum güçlüler hep birbirlerine çıktılar
Çeyrek finale pek bişe kalmaz.(porto çıkar tahminen:)
Schalkeyi yenerseler o gazla gidebilirler.

Bud Spencer
20.12.2012, 13:36
hahahahha inanilir gibi degil

tarihin en dandik cl grubuna düs
orada son iki macini iddiasiz mac oyna, zorla belese kazan ve grubu gec
sonra sira geldi kura cekimine, en zayif takima düs, üstüne üstlükte krizde olan, teknik adamini kovmus bir takima,
yetmezmis gibi birde bu turu gecerse porto/malaga'ya düsecek

Mert Oğuzlu61
20.12.2012, 14:36

gs de de melo, selçuk, elmander, şerefsiz burak, amrabat gibi isimler var, ne olmuş ??? gs kötü takım mı ?

dişe diş bir kura. şanslar eşit bence, kediler çekebilecekleri en iyi kurayı çektiler, malaga yada schalke gelecekti belliydi zaten, schalke geldi.

Tayfun
20.12.2012, 14:42
Bal damlıyor arkadaş şu kulüpten o kadar zorlu rakip arasından git Schalke'yi çek... Sonra imparator bla bla bla . .

Ogün'
20.12.2012, 14:43
gs de de melo, selçuk, elmander, şerefsiz burak, amrabat gibi isimler var, ne olmuş ??? gs kötü takım mı ?

dişe diş bir kura. şanslar eşit bence, kediler çekebilecekleri en iyi kurayı çektiler, malaga yada schalke gelecekti belliydi zaten, schalke geldi.
schalke % 70 gayse %30 şansı var şanslar eşit falan değil.Türk takımlarının rakibi küçümsemesine deli oluyorum braunschewig ile değil Schalke ile oynayacaklar.

Necmettin ALTUNTAŞ
20.12.2012, 15:01
Bence Gs çok iyi kura çekti.Şansın bu kadarı da...

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 15:17
FB Bate ile eşleşti. Şanslı sayılır...

Erkin
20.12.2012, 15:18
Şubatta güzel olur oralar buz buz :)

Hüseyin Başoğlu
hay bunların ballarına koyam ben ya :D

Ogün'
Bate Borisov-Şikebahçe ulan bu kura şansı bir tek bizde yok.

Yaşar
20.12.2012, 15:19
FB Bate ile eşleşti. Şanslı sayılır...

Muhtemel rakipler içerisinde çekebilecekleri en iyi kuralardan birisini çekmişler fakat Bate deplasmanı çok zor bir deplasman olacaktır...

Ömer_
20.12.2012, 15:20
kurada şans olurda bu şans sahada olurmu?bate feneri eler.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 15:20
kleivert ile mcmeneman gözümden düştüler dahada efsane felan değiller:D

Anil Cevik
20.12.2012, 15:22
Şbnin ilk macta isi zor
2 fark yerse elemesi zor istanbulda

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 15:22
ouu zenit-liverpool güzeel

tahir61ayas
20.12.2012, 15:23
bate borisov-----> belarus ligi

belarus ligi neeyyy laaannnn

Ilelioglu
20.12.2012, 15:23
Fenerde kolay cekti...Ballarina tüküreyim her ikisininde..

..

Süleyman50
20.12.2012, 15:24
ikisi de iyi kura çekmiş inşallah elenirler...

cem1990
20.12.2012, 15:24
Bunlar baya şanslı biz olsak interden aşağısı gelmezdi

Yaşar
20.12.2012, 15:25
Şike yaptığı dünyanın her yerinden bilinen Şikecilerin Uefa'da tur atlaması demek, Uefa'ya daha fazla baskı uygulayabilmek demektir.
Onlar tur atladıkça medyada daha çok yer alacak, medyada yer aldıkça şike yaptıkları sezon daha fazla gündeme gelecek.(Özellikle Avrupa medyasında9
O nedenle şikecilerin tur atlamasını istiyorum.
Hatta kupayı alsınlar...
Böyle Uefa'ya,böyle şampiyon yakışır.

gs ise içeride dışarıda 5 yesin..

Tayfun
20.12.2012, 15:26
Kolay kura çekip emek hırsızları elenince tadı daha bir güzel çıkıyor tv karşısında cips & cola ile . . .
Gerçi bu emek hırsızlarının ne mal olduğunu dünya biliyor . Hem bunlar Türkiye'yi niye temsil ediyor? Bunlar; RUS,FRANSIZ,İTALYAN çocuklarıydı benim bildiğim.

Hüseyin Başoğlu
20.12.2012, 15:29
atletico-rubin kazan...

gökdeniz halleder :D:D

Murat 61
20.12.2012, 15:31
Bu 2 şerefsiz takım birbirlerine sürtüp öyle gitmişler kura çekimine.

Ogün'
20.12.2012, 15:32
Şu kurada bizde olmalıydık :(

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 15:37
Diğer tur kurası da basit...

Erkin
20.12.2012, 15:37
Geçerse Napoli/Plzen

Napoli güçlü takım ama kendi liglerinde ŞL sıralamasına ya da şampiyonluğa oynayan diğer takımlar gibi orayı pek sallamayanlardan..

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 15:44
Abdullah Kiğılı her kanala bağlanıp daha sunucular sormadan 3 transfer yapacağız diyip güç gösterisi yapıyor...

yorumsuz6117
20.12.2012, 15:57
ğs turu geçerse!!! porto malaga galibiyle eşlecekmiş!!!

!!!!!sokayım şansınıza balınıza

Bu balla yarı finale bile gidebilirler.

Oğuzhan
20.12.2012, 16:00
Abi nedir bu bal bu adamlarda ya kuralara bak.

Yaşar
20.12.2012, 16:02
Şikeciler turu geçer.
Gs ise elenir.

Mert'
20.12.2012, 16:09
Kuraya bak adamlardaki arkadaş münih dortmund barcelona psg varken schalke çıkmış. Yetmemiş turu geçerse porto-malaga galibiyle oynayacaklar yarı final falan görebilirler bu balla.

Süleyman50
20.12.2012, 16:23
biri emeğimizi, diğeride futbolcularımız çaldı o yüzden hiçbir şekilde desteklemiyorum...

Paksoy
20.12.2012, 16:24
Bayern-Arsenal ve Mancester-Real madrid eşleşmelerini rüyamda görmüştüm.

DeAgLeMaNyAq
20.12.2012, 18:58
GS'nin turu geçmesi halinde Porto ve Malaga eşleşmesinin galibiyle oynayacağı haberi doğru değil. Twitter'ın zararları doğru olmayan haberler de bir anda heryere yayılabiliyor. Ben de ilk duyduğumda şaşırmıştım çünkü kura çekiminde böyle bir eşleşme göstermediler. Zaten UEFA'nın kura tarihlerine bakıldığında 15 Mart'ta Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin çeyrek ve yarı final kuralarının çekileceği yazıyor...

Hüseyin Başoğlu
14.02.2013, 20:24
meireles delikanlı ise o hakemede yapsaydı hareketi...

DeAgLeMaNyAq
14.02.2013, 20:25
Sadri Şener haklı çıktı... :)

Oruç
14.02.2013, 20:36
meireles delikanlı ise o hakemede yapsaydı hareketi...

'ne oldu, yemiyo mu ?'

:)

Lazman
14.02.2013, 20:39
tupcunun pfdk kaldirir kirmizi karti ikinci yaritekrar oyuna girer. hemen itiraz etsinler :D:D

serdaracıl
14.02.2013, 20:42
Türkiye'de olsa meireles hakeme top demiş sarılı takım 10 kişi kalmıştı.

DeAgLeMaNyAq
14.02.2013, 20:44
Yalnız bu BATE'de hiç iş yok. Gol yemeden galip gelemezlerse zor tur atlarlar...

Enes Başkaya60
14.02.2013, 20:49
Bate bildiğin köy takımı bu takım Bayerni nasıl yenmiş ya inanılacak gibi değil...

Hüseyin Başoğlu
14.02.2013, 21:08
kırmızı görmeleri bate için iyi olmadı bence...

BATE bariz kontra atak oynicaktı meireles kırmızı görünce onlarında sistemi çöktü normaldir böyle olması maçın....

serdaracıl
14.02.2013, 21:21
Halil bu bate'de en yaratıcı oyuncu olur

odyseuys
14.02.2013, 21:31
sonradan giren mozolevski'ye dikkat. referansları çok iyi. onu izlemek için açmıştım maçı, sonradan girmesi hayal kırıklığı oldu benim için.

Burçak
14.02.2013, 21:44
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/32152_335225706589880_1851568550_n.jpg

FC-ST-PAULI-61
14.02.2013, 21:47
Pilzen Napoliyi deplasmanda 3-0 yeniyor.fener turu gecerse pilzenide eler ceyrek finale kalir.
Ne sansli bunlar.

serdaracıl
14.02.2013, 21:50
Yalnız su bate taraftarına acıdım her hafta çekilir mi la bu futbol bizden beterler

DeAgLeMaNyAq
14.02.2013, 21:52
Adamların zemini bizimkinden beter 3 pas yapılmıyor...

Berkan
14.02.2013, 22:33
Fotoğrafa bak ya :D:D gülmekten öldüm :D

Lazman
14.02.2013, 22:38
Gokdeniz dayadi istanbul basinina. Arda gol ataydo boy boy resimlerini koyardilar

macuka
14.02.2013, 23:23
Trabzonspordan farki yok bate bor. un
Cernobil faciasi bunlarin cocukluguna denk geliyor, hala etkisinden kurtulamamislar...:)

okg_53
16.02.2013, 15:07
Arkadaşlar ciddi bir iddiaya girdik biriyle.

Galatasaray, Schalke 04'ü elerse, Porto-Malaga maçlarının galibi ile mi oynayacak ?
yoksa,
8 takım arasında kura mı çekilecek ?

Gelişi güzel Google'a sorduğumuzda bazı yerlerde ilk söylediğim yazıyor ancak emin değilim,

Resmi bir kaynaktan doğru olanı link ile birlikte bulabilecek var mı ? (uefa sitesi vb.)

Ilelioglu
16.02.2013, 15:31
Arkadaşlar ciddi bir iddiaya girdik biriyle.

Galatasaray, Schalke 04'ü elerse, Porto-Malaga maçlarının galibi ile mi oynayacak ?
yoksa,
8 takım arasında kura mı çekilecek ?

Gelişi güzel Google'a sorduğumuzda bazı yerlerde ilk söylediğim yazıyor ancak emin değilim,

Resmi bir kaynaktan doğru olanı link ile birlikte bulabilecek var mı ? (uefa sitesi vb.)

8 takim arasinda kura cekilecekmis gibi duruyor.

..

Ilelioglu
19.02.2013, 18:18
Galatasaray Schalke'ye karsi kazanir bence.

..

Cafer Bulur
19.02.2013, 23:05
Galatasaray Schalke'ye karsi kazanir bence.

..

Gs yarin kaya ya carpacak.:)

Ilelioglu
19.02.2013, 23:53
Gs yarin kaya ya carpacak.:)

:) Insallah.

..

yorumsuz6117
20.02.2013, 00:20
gs turlar.

deneme61
20.02.2013, 01:40
yarın karşılarında Alman ekolu olacak.salke felan degıl. deplasmanda 1-0 olsun dıyeceklerdır

Mert__1967
20.02.2013, 03:16
yarın karşılarında Alman ekolu olacak.salke felan degıl. deplasmanda 1-0 olsun dıyeceklerdır
Katiliyorum ama skor daha farkli olacak gibime geliyor.

Schalkeyi izlediğim kadariyla, topa sahip olmaya dayali bir oyun yapisina sahip olan, önde basan, cok iyi alan daraltan bir takim, sadece biraz istikrarsiz. CLde daha iyiyler.

Schalkenin cok iyi kadrosu var. Höwedes, Papa Avrupada büyük piyasasi olan oyuncular. Neudstader kaliteli bir ön libero ve iyi bir pasör. Farfan, Afellay, Draxler, Huntelaar, Bastos gibi oyunculari da var. Schalke takimi, ölü toplarda cok iyi, kontralarda cok iyi. Neden kücümsüyorlar anlams degilim.

Drogba ve Sneijderi Höwedes ve Neudstader durdurabilir de, Farfani kim durduracak? Schalke erken de bir gol bulursa farka gider.

Bateye gelince, gücsüz bir takim, sadece kontrada iyiler. En iyi oyunculari Bressani da sattilar. Avrupa ligini neticede kimse fazla önemsemiyor, Anzhi, Benfica gibi takimlar biraz umursuyor gibi duruyor. Acikcasi benim favorim Anzhi. Eto'o, Willian Traore gibi oyuncularla cok güclüler.

Hüseyin Başoğlu
20.02.2013, 13:28
draxler farfan bastos huntelaar bugün galatasaray defansını paramparça eder....

Mustafa Umut
20.02.2013, 14:16
Galatasaray 1 golden fazla atamaz bence. Alman disiplini kendisini hissettirir:)

Adem Erdoğan
20.02.2013, 14:20
İnşallah hakem hatalarıyla maçı kaybederler.

alper*
20.02.2013, 14:24
Berabere biter ya da taraflardan biri kazanır.

Faruk BERBER
20.02.2013, 14:55
#direnveefsaneolşalkesıfırdört

FC-ST-PAULI-61
20.02.2013, 14:58
Bu Gsliler kendilerini ne saniyor acaba Schalkelilere 4-5 atacagiz diyorlar onlarda siz barcelona degil galatasaraysiniz diyorlar.Schalke suanda cok kötü durumda,teknik direktörü sifir.
Ama yinede bastos,huntelaar,farfan,fuchs,jones,höwedes bunlar cok kaliteli Oyuncular.Bugün gs 2-1 kazanir ama Schalke turu gecer.

Hüseyin Başoğlu
20.02.2013, 15:00
farfan-draxler-bastos
----Huntelaar---

forvet hattını

riera--dany-semih-eboue

mi durdurucak :D:D

Tayfun
20.02.2013, 16:52
Medya Schalke 04'ü o kadar küçümsedi ki ptt 1. lig takımından biri ile maç yapacak sanki gs ... (gerçi yaptı yine elendi 1461 Trabzon'a :) )

Adamlar "Alman disiplini" ile oynuyor sahada bunu göz ardı ediyor çoğu kişi ve belirli bir sistemleri olduğu aşikâr son haftalarda inişli çıkışlı bir performansları var ligde ama farklı motive olacaklardır bu maça. En fazla berabere biter olur da yenerlerse Schalke'yi bana göre sürpriz yapmış olur gs .

Ayrıca Schalke 04'ün eksik denilen muhtemel 11'i

--------Hildebrand------

Höger---Höwedes---Matip---Fuchs

Jermaine Jones---Roman Neustadter

Farfan---Barnetta---Bastos

Huntelaar

Erbay
20.02.2013, 17:06
Schalke'nin kadrosu hakikaten hiç ama hiç fena değil. ğs'de Sneijder yavaş yavaş form tutuyor ama hala çok vasat. Riera yedek bırakılabilir bence sürpriz olarak, oynarsa çok açık verir. Hamit'in maçın sembol ismi olarak ilk golü atacağını düşünüyorum :)

deneme61
20.02.2013, 18:02
1-2 bitecek.. eger kadro gercekten fark atacagız dıye cıkarsa fark atar salke

alper*
20.02.2013, 18:42
Schalke 04'ün kadrosuna baktım, çok ciddi bir skor gelebilir. 0-3 , 0-4 gibi.

yorumsuz6117
20.02.2013, 21:11
Galatasaray: Muslera, Dany, Semih, Sabri, Riera, Hamit, Selçuk, Melo, Sneijder, Drogba, Burak Yılmaz.

Schalke: Hildebrand, Höwedes, Matip, Kolasinac, Bastos, Höger, Jonas, Draxler, Neustadter, Farfan, Huntelaar.

Fatih Özkan
20.02.2013, 21:13
GS maçını nasıl izlicez arkadaşlar ?

of_trabzonlu
20.02.2013, 21:24
GS maçını nasıl izlicez arkadaşlar ?
Zdf kanalı verecek maçı. Maç başladığında şifreye girer mi bilemiyorum ama.

Kader KORELİ
20.02.2013, 21:33
http://www.zdf.de/ZDFmediathek/hauptnavigation/live#/beitrag/livevideo/1842386/Galatasaray-Istanbul---Schalke-live

Türkiye İP'li bilgisayarlara kapatabilirler ama.

Murat'
20.02.2013, 21:33
Şu maçı izleyebileceğimiz adam gibi bir link var mı ?

Fatih Özkan
20.02.2013, 21:38
Zdf kanalı verecek maçı. Maç başladığında şifreye girer mi bilemiyorum ama.

İnşallah girmez...
Alternatif link sahibi olan arkadaşlar var mı peki ?

Murat'
20.02.2013, 21:43
http://www.zdf.de/ZDFmediathek/hauptnavigation/live#/beitrag/livevideo/1842386/Galatasaray-Istanbul---Schalke-live

Türkiye'den izlenmiyor.

Fatih Özkan
20.02.2013, 21:43

Video Wird Geladen yazıyor...

of_trabzonlu
20.02.2013, 21:51
Maç şifreye girmedi Zdf'de

Emirhan Uludüz
20.02.2013, 22:00
attı gs

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:00
Selçuk verdi Burak gömdü.

Veysel
20.02.2013, 22:02
:(

alper*
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllll
?

Murat'
Maç şifreye girmedi Zdf'de

Uydudan mı izliyorsunuz.

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:03
Yalnız defansı berbat gsnin gol yemeden bitirmeleri zor.

Fatih Özkan
20.02.2013, 22:04
Yabancı hakemler çok farklı...

Fatih Özkan
20.02.2013, 22:05
Hamit vurdu direkten döndü...

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:05
Drogba kaleci çıkardı dönen top Hamit direkten döndü.

Oğuzhan
20.02.2013, 22:06
Yalnız Galatasaray'ın hücum varyasyonlarına bakıyorum da. Bize 3-4 tane atarlar rahat herhalde. Bu kadar rahat ikiye bir falan yapıp arkaya top atılır mı.

Murat'
Galatasaray çok rahat kazanır bu maçı.

Emirhan Uludüz
Nereden izliyorsunuz? İnternetten izleyen varsa link verebilirmi

Fatih Özkan
20.02.2013, 22:07
GS bu balla gol filan yemez...
Ama adamlar oynuyor da aynı zamanda...

of_trabzonlu
20.02.2013, 22:07
Uydudan mı izliyorsunuz.
Evet uydudan izliyorum.
Maçta daha çok gol olur iki takımında defansı kötü şu dakikaya kadar.

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:08
Schalke çok rahat gs kalesine geliyo.

Veysel
20.02.2013, 22:09
Geliyorsa sallasın işleri ne bekliyorlar

MuratJ
20.02.2013, 22:11
Burak gol atınca ona değil yalancı, peşkeşçi, Sadri Şener'e kızalım hakaret edelim. Bu gerçeğin farkına varmazsak klüp küçülmeye devam edecek. Sözleşme uzatmak yada bir futbolcuyu takımda tutmak yalanlarla bizlere gösterilen gibi zor değildir. Bursa'nın dün Serdar Aziz'e sessizce 4 yıllık yeni sözleşme imzalatması kadar kolaydır. Hiç öyle madde falan olmadan.

Başarılar Schalke tüm kalbimle seni destekliyorum. Hadi gol ve goller gelecek inşallah.

Veysel
20.02.2013, 22:13
Allah belasını versin bu smart tv lerin milyarlar bayıldık kiss key midir nedir yok bunlarda Allahın belaları

mehmet83
20.02.2013, 22:14
Hadi schalke. En az bi beraberlik al bugun

Veysel
20.02.2013, 22:14
Beyler biri sağlam bi link verebilir mi

zx61
20.02.2013, 22:17
Hadi schalke...gs ztn gol atabiliyor ama kolay yiyor ..ins yine yer :)
Bu arada dk 31 dimi ?

Numan Yerlikaya
20.02.2013, 22:19
Bi link bulamadık ya la

mehmet83
20.02.2013, 22:21
Bu milandaki el shararimidir nedir nereli bu eleman

mehmet83
20.02.2013, 22:22
Hahasport.com a girin 10 tane link var orda

zx61
20.02.2013, 22:23
www.justads.eu/video1.htm
Sorunsuzz.. :)

Golden sonra hep schalke oynuyor..

Veysel
20.02.2013, 22:23
Türkiye'de kapalı o

mehmet83
20.02.2013, 22:24
Lig maci falan hepsini izleyebilirsiniz oradan

Alper Beyazay
20.02.2013, 22:26
Hadi Schalke !:cool:

Emre Çömez
20.02.2013, 22:27
www.justads.eu/video1.htm (http://www.justads.eu/video1.htm)
Sorunsuzz.. :)

Golden sonra hep schalke oynuyor..
teşekkürler.:D

Veysel
20.02.2013, 22:31
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllll

zx61
teşekkürler.:D
Bir sey degil :)
Schalke cok pas hatası yapıyor ..gs rahat pozisyon veriyor ama schalke simdiye kadar adam akıllı dee..
Gollllllll:)

Emirhan Uludüz
Gooooooooolllll genjjjlerrrrr :D

Fatih Özkan
Attı Şalke! :D

Aker
20.02.2013, 22:32
Goooooooooooooolllllllllllllllllllllll :d :d :d

alper*
Ben maçı açar açmaz Schalke'nin golü geldi.

Murat'
Linki açtım Schalke attı golü.

Fatih Özkan
GS golden sonra direkten dönen pozisyonu da saymazsak atak geliştiremedi...

of_trabzonlu
Belliydi golün geleceği tek kale oynuyordu Schalke

zx61
Tam degerlendiremedi diyordum :)
Aferin schalke böyle devam bol gollu olur bu maç..

mehmet83
20.02.2013, 22:33
Gooooooooooooooolllllllll

Alper Beyazay
20.02.2013, 22:34
Hadi Schalke dedim gol oldu. Hadi sıra 2'de. Devam ! :cool:

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:34
gs defans oyuncuları lig için yeterli olabilir ama şampiyonlar ligi için vasatlar.

zx61
20.02.2013, 22:36
Buragın yürüyüşü kes havalı havalı :)
Allah'tan biz Turklerden messi gibi yetenekler cıkmıyor..yanlarından geçilmez.. :)

Oruç
20.02.2013, 22:37
Çok iyi oynuyor Schalke. Golü de harika bir zamanda attılar.

:)

yorumsuz6117
20.02.2013, 22:38
Bu defansla Schalke'yi eledin diyelim daha ileri gitmen imkansız.

umut22
20.02.2013, 22:40
shalke ye kötü diyorlardı demekki iyi zamanında yakalasa 5 lik yapardı :)

zx61
20.02.2013, 22:40
gsnin golü görmemistim güzel atmış uyuz..
Ama o da schalkenin top kaybından atılmış..ilk yarı bariz schalke üstündü.

Mert__1967
20.02.2013, 22:41
Birileri Schalkeyi mi kücümsüyordu? Semih ve Dany hamle oyunculari, orada bir lider oyuncu yok. Lider oyuncu olsa böyle hata yapmazlar. Sol bek sorunu var. Hucumdan savunmaya gecislerde 2 kenar adami ağirlar. Böyle olunca da ilk yaridaki gibi bir tablo oluyor. Kücümsedikleri Schalke ölü toplar ve kontra ataklari cok iyi bir takim.

Schalke hem macin hemde turun favorisi.

Barcelona macina geciyorum.

FC-ST-PAULI-61
20.02.2013, 22:42
Jones cezali duruma düstü olamaz ja yanindaki neustädter sifir.
Golüde onun yüzünden yediler.Tam bir korkak.Neustädter - Aykut Akgün.

Oruç
20.02.2013, 22:43
Ulan şu Messi'yle Ronaldo her sene CL'de tonla gol atıyordu. Bu sene ortalarda yoklar. Burak gol kralı olacak neredeyse.

zx61
20.02.2013, 22:43
Ben de bizi nankör bilirdim :) gsliler burak baskı yapmıyor cıksın diyorlar..

61_Lazzzo_11
20.02.2013, 22:44
gs defans oyuncuları lig için yeterli olabilir ama şampiyonlar ligi için vasatlar.
birde schalke gibi formsuz takima karsi. keske manchester barca gibi takim ciksaydi da 5 yeseydi kediler.

Fatih Özkan
20.02.2013, 22:45
* Rakip Ceza Alanına Atılan Toplar: Galatasaray 16/5, Schalke 21/7
* Galatasaray'da Rakip Ceza Alanına Atılan Toplar: Drogba 4/3, Sneijder 3/1, Burak 3/1, Riera 3/-, Sabri 2/-, Hamit 1/-
* Galatasaray'da Rakip Ceza Alanına Atılan Toplar: Sol Kanattan 4/-, Cepheden 10/4, Sağ Kanattan 2/1
* İlk Yarı, Schalke'de Rakip Ceza Alanına Atılan Toplar: Sol Kanattan 5/2, Cepheden 5/2, Sağ Kanattan 11/3

Veysel
20.02.2013, 22:49
sneijder balondu patladı gitti

Veysel
20.02.2013, 22:51
ambarat girdiği gibi sarı yedi

Emirhan Uludüz
20.02.2013, 23:00
El varmış

Emirhan Uludüz
20.02.2013, 23:02
Drogbaya bak tam şerefsiz emreden çirkef çıktı herif :D

zx61
20.02.2013, 23:05
Schalkenin kalecisi cok fena :(
Bu arada gs stadının ambiyası güzel ama bir oo oo sesi geliyor..bunların da tribünü kotu.
Eldeki linkler hep sorun cıkardı ya sorunsuz izleyen paylasabilir mi?

Necat Ulusoy
20.02.2013, 23:05
verilen linkler bende açmadı

alternatif link var mıdır ?

Veysel
20.02.2013, 23:20
Bu Galatasarayın Facebook sayfası 1 dakikada 1-2 bin kişi artıyor

Lazman
20.02.2013, 23:21
Galatanin ne oynadigini anlayan varmi 20.dakkadan sonra.ayni bizim gibi garip ni futbol

DeAgLeMaNyAq
20.02.2013, 23:21
Bu zeminde top falan oynanmaz zaten...

zx61
20.02.2013, 23:23
Ben schalkeyi de hic begenmedim :(
Oha sabriye bak :)

Full HD
20.02.2013, 23:25
Barca su an Barcalaniyor hehe

Oğuzhan
20.02.2013, 23:40
Bu zemini daha yeni düzeltmediler mi patates tarlası gibi olmuş.

İlk 20 dakika muhteşem bir Galatasaray vardı ama sonra Schalke bariz üstünlük kurdu.

Numan Yerlikaya
20.02.2013, 23:40
Schalke 2. maçta affetmez

yorumsuz6117
20.02.2013, 23:41
2. maçı 0-0'a bağlar Schalke.

umut22
20.02.2013, 23:44
Heh he.. 02 oynamıştım kupona. Yenecek diye ödüm koptu.

bordox
20.02.2013, 23:46
Almanlar ne güzel top yapıyor,ne kadar bilerek oynuyor,Bastos ve Drexler gibi odunlara rağmen hem de.Solda bir tame Sead isimli ayıboğan var onu bile oynatıyor adamlar.
Bu arena denen stad tam bir ucube bu arada,ne ambiyans ne bir şey olur orda,anca pankart kaldırıp indirsinler,yer olarak da tam bir felaket Toki iyi kazık atmış sağolsunlar.

Hüseyin Başoğlu
20.02.2013, 23:51
yorumsuz6117 kahrolmuştur bu sonuca :D

ula nereyedur bu gs schalkeyi eler diyen futbol alimleri :)

Erbay
20.02.2013, 23:53
Jones son golü atara benden başka oynayan yoktur herhalde :D ğs rezalet oynadı. Schalke'nin 2yi 3ü bulması lazımdı.

Hüseyin Başoğlu
20.02.2013, 23:54
Jones son golü atara benden başka oynayan yoktur herhalde :D ğs rezalet oynadı. Schalke'nin 2yi 3ü bulması lazımdı.

çok ballıydı eşşekoğlueşşekler....

faysal
20.02.2013, 23:56
Okadar yıldıza rağmen bu ligde dökülen shalkeyi yenemiyorsan Bizim ligimizin en iyi takımı olduğun halde şapkayı önüne koymaları gerekir...Drogba yine güzel maç çıkardı Kafayla burağa verdi pas bence kader anıydı burak şutu çekerken kafayı kaldırsa Şansları artardı...Şhalke öle ahım şahım bir takım değil Gs normal topunu oynarsa yener...Ama bu maçtaki gibi olursa Dağılır Yıldızlarıyla baş başa kalır :)

Erbay
20.02.2013, 23:59
Schalke orta sahada at koşturdu. No8'i spiker beğendi ama bence rezalet oynadı. Yürüyerek geçiyorlar onu.

Vkgz
20.02.2013, 23:59
fatih terim gene büyük teknik hatalar yaptı. burak çok güzel bir gol attı. sneijder çok kötüydü.

schalke yerinde başka takım olsa en az 3lüktü maç. schalke hala elenebilir bir takım okadar iyi değiller.

ama işte terimin yanlış tercihleri turu almanlara verebilir.

faysal
21.02.2013, 00:01
fatih terim gene büyük teknik hatalar yaptı. burak çok güzel bir gol attı. sneijder çok kötüydü.

schalke yerinde başka takım olsa en az 3lüktü maç. schalke hala elenebilir bir takım okadar iyi değiller.

ama işte terimin yanlış tercihleri turu almanlara verebilir.

kesinlikle ikinci maç çoğu şeye gebe..

Hüseyin Başoğlu
21.02.2013, 00:02
Schalke orta sahada at koşturdu. No8'i spiker beğendi ama bence rezalet oynadı. Yürüyerek geçiyorlar onu.

orta alanda schalke üstündü ama ona rağmen çok koştu çok iş yaptı o puşt hatta bana göre maçı kurtaran adamdı selçük

Erbay
21.02.2013, 00:05
Ben beğenmedim nedense çok geriye oynuyor kronik bi temposuzluk var. Fatih Terimin 4-3-1-2 tercihi faciaydı. O sistemi anca İtalyan takımları oynar.

mehmets29
21.02.2013, 00:06
drogba kaç top indirmiş buraka. drogbanın 4 de 1 olaydı burak maç çok farklı olurdu.

GULER
21.02.2013, 00:16
Sneijderi sol tarafta oynatmasi da oldukca garip..

Yaşar
21.02.2013, 00:24
Burak Türkiye standartlarının üstünde bir golcü oldu...
Attığı gol, yaptığı koşular, gücü ve hızı ile artık Avrupa'da çok rahat oynayabilecek düzeye geldi...
Yiğidi öldür ama hakkını yeme...

Adem Erdoğan
21.02.2013, 00:30
Burak yatsın kalksın Şenol Güneş'e dua etsin. Yoksa şimdilerde sürünüyordu Antep'te Mersin'de.

Enes Başkaya60
21.02.2013, 00:33
Burak ve Dragba Türkiye liginde çok iş yaparlar üst düzey topçular gerçekten...

DeAgLeMaNyAq
21.02.2013, 00:56
GS'nin bütün ataklarında Drogba vardı. Adam gerçekten bambaşka...