PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 16.07.1999 -... | #İyikiDogdunBMN Mutlu Yıllar Büyük BMN Ailesi...

Kaya
15.07.2012, 23:36
99'dan bugüne...

Neler neler yaşadık hep birlikte...

İyi ki doğdun BMN...

İyi ki varsınız kardeşlerim, abilerim...

Sevgiler... :)

Nice güzel yaşlara...

HER ZAMAN ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN!..

Tunga
15.07.2012, 23:40
Nice mutlu yaşlara değerli dostlar..

Kupa gelince yapalım kutlamayı da :)

Adem Erdoğan
15.07.2012, 23:42
Nice yıllara...

Ufuk Turgut
15.07.2012, 23:43
nıce senelere ınsallah ...ıyıkı varsın Trabzonum ıyıkı varsın BMN

Hotaman
15.07.2012, 23:43
Hoppaaaaaaaaaaaa=)))

Oruç
15.07.2012, 23:44
Nice 'dik duruş'lu yıllara.

SEDER
15.07.2012, 23:45
nice senelere..bmn siz hayat benim için inanılmaz zor.. işyerinde bazen giremiyorum kendimi eve zor atıyorum..bu arada yanılmıyorsam bizim kurumda 3 kızkardeşin taraftar forumları açık ama bmn kapalı..son zamanlardaki site problemlerine veriyorum şimdilik ama yakında yaygara kopar;)

Mehmet Fatih Silik
15.07.2012, 23:50
Nice nice nice yillara in$allah...Iyisiyle kötüyüslye 4 senmi geride biraktim...
Daha cok güzel günler görecegiz hepberaber...IYI KI DOGDUN BMN (:

http://img1.loadtr.com/k-572571-havai_fi%C5%9Fek.gif

http://www.image-load.net/users/public/images/v2r1Y1m9BR.jpg

titanic
15.07.2012, 23:54
Trabzonsporluları buluşturan,tahammülü olan,dinlemesini bilen üyeleri içinde barındıran kocaman aile.nice nice senelere

Berberoğlu
15.07.2012, 23:54
İyi ki doğdun bordomavi.net

İyi ki bir şekilde senden haberdar oldum...

İyi ki seni yıllardır takip ediyorum...

..........

Umarım ilelebed varlığını devam ettirirsin...

Umarım ömrüm boyunca seni takip etmeye devam edebilirim...

Umarım senle birlikte nice şampiyonluklar kutlarız....

...............

Emirhan Makul
16.07.2012, 00:00
Nice yıllara bu camianın yüz akı.

#IyikiDogdunBMN Hastagı ile duygularımızı dile getiriyoruz bu arada twitterde haberiniz olsun ahali :)

Mahmut Keleş
16.07.2012, 00:00
iyi ki doğdun BMN, bize hizmet veren herkese Teşekkürler.. yüreklerinize sağlık iyi ki varsınız..

Fatih
16.07.2012, 00:01
İyi doğdun iyi ki varsın BMN...

Hürgün Aygün
16.07.2012, 00:03
Bu forum bana birçok abi, abla, dost, kardeş en önemlisi sadece Trabzonspor diyen kişileri kazandırdı.Dik duruşumuz hiçbir zaman değişmeyecek!
İyi ki doğdun iyi ki varsın BMN! Nice yıllara...

Cem Kıran
16.07.2012, 00:27
İyiki doğdun BMN..Sonsuza dek hep birlikte nice mutlu senelere..

Alihan Ertürk
16.07.2012, 00:35
Keşke ramazana denk gelseydi de iftarları bu tarihte yapsaydık, doğum günü kutlamaları olurdu dört bir yanda. :)

İyi ki doğdun BMN!

Sümeyye Şahin
16.07.2012, 00:37
Bordosuyla, mavisiyle nicelerine bmn. Teşekkürler, bana öğrettiklerinize. Saygılar, sevgiler emekçilerine..

Mehmet EROĞLU
16.07.2012, 00:42
--------------------------------------------------------------------------------

iyiki varsın bmn kuruluş yıldönümünü en içten dileklerimle kutlarım.
tüm üye arkadaşlar la birlikte iyi haberleri burda paylaşarak mutlu oluruz inşallah.
hem kuruluş yılını hemde bizim için uefa dan fifa dan gelecek güzel haberleri kutlarız inşallah.
ilkeli, onurlu, dik duruşa ,kahpelerle mücadeleye yılmadan devam...

Sefa
16.07.2012, 00:42
Keşke ramazana denk gelseydi de iftarları bu tarihte yapsaydık, doğum günü kutlamaları olurdu dört bir yanda. :)

İyi ki doğdun BMN!

O da önümüzdeki 3 yıl olabilir.. :)

İyi ki doğdun BMN! Nice mutlu, başarılı senelere!

Emre İskender
16.07.2012, 01:03
İyki doğdun BMN...

sence
16.07.2012, 01:06
Derdimizi, sevincimizi Trabzonspor ekseninde paylaştığımız güzel renkli sayfalar topluluğu...

bordomavi.net...

Nice yıllara...

Canberk
16.07.2012, 01:09
Kaya abi bana bırakmamış başlığı bu sene :)

Neyse bir sene daha geride kaldı daha yolumuz uzun ama doğru yolda adım adım ilerliyoruz Allah yolumuzu açık etsin . Her şeyden önce TRABZONSPOR ! İyi ki varsın BordoMavi.Net

Samet Türkmen
16.07.2012, 01:11
İyi ki doğdun bordomavi.net

Site kurulduğunda 999999999 oyunlu oyun kasetleriyle,arasıra eski segalarda fifa 96 oynayan bir velettim :D

İnternet ise anneden para alınıp baba eve dönmeden geri gelinmesi gereken bir yerdi. :) Eyy gidi ey...

SDanışmaz
16.07.2012, 01:11
BMN sayesinde beni tanıdınız var mı ötesi :p

Nice BMN'li yıllara :)

Şenol Altunsoy
16.07.2012, 01:19
Çok kısa İyi ki varsın BordoMaviNet..!

Harun-61
16.07.2012, 01:20
yaslaniyoruz :)

BMN ile tanistigimda bekar genc delikanli idim....

Simdi ise 2 cocuk babasiyiz;)

Iyi ki dogduuuuuun BMN

Tunga
16.07.2012, 02:02
2000 yılıydı sanırım. Kulüp başına Özkan Sümer geçmişti. Kulüp göstermelik borçlara bağlı batak halde, iflasın eşiğindeydi. Öyle ki resmi internet sitesinde hala yarası bende saklı bir Hukuk Bölümü oluşturulmuştu.

İçim burkulmuştu. Üniversite yıllarında elime alıp da okuyarak en hızlı bitirdiğim kitap Gazap Üzümleri idi. Bir buhranın romanı. Öğrenci ve yurtta okuyan halimle bile kendimi kitapta hikayesi yazılan aileden çok daha zengin sayıyordum. Ve kitabı okurken o ailenin fakirliği beni o kadar çok etkilemişti ki, cebimde aşağıdan tost alabilecek kadarcık olan paradan utanmıştım.

İşte kulübümü o halde görmek de bende aynı hissiyatı uyandırmıştı. O yıllarda kariyerim ciddi bir ivme kazanmış, madden, manen iyi bir duruma gelmiştim.

Ama çocukluk aşkım, ilk göz ağrım Trabzonspor batak durumdaydı ve ben kulübü kurtarmak için çırpınan insanların uykusuz kaldığı gecelerde evimde rahatça uyuyordum.

Bu böyle gitmemeliydi.

Aldım özgeçmişimi, başına bir mektup yazarak kulübe gönderdim.

Mektupta kısaca şunları söyledim:

"Ben hastalık derecesinde Trabzonsporlu, bugün düştüğü durumu içine sindiremeyen ve sizin yalnız kalmanıza gönlü razı olmayan bir yüksek mühendisim. Genç yaşımda proje koordinatörlüğü, savunma ve havacılık sanayi iş geliştirme faaliyetleri, Amerika'dan, Hindistan'a ihracat yapan, ithalat işleriyle meşgul, üretimin her safhasında çalışmış, özetle de becerikli bir Trabzonsporluyum. Sizden mevki, makam istemiyorum. İsterseniz bu konuda taahhütname de imzalayabilirim. Tek talebim, iş çıkışlarında kulübün Mecidiyeköy'deki İstanbul Ofisi'nde çalışmaktır. Çay demlerim, yurt dışı işlerinizi takip ederim, yurt içi ulaşılması yerlere girer - çıkarım. Ne derseniz onu yaparım. Lütfen benden faydalanın. Faydalanın da ben de geceleri üzerime düşeni yapabildim diye rahat uyuyabileyim."

Hiç ses çıkmadı. Aslında ben de buna cevap vereceklerini pek tahmin etmiyordum. Sonuçta milyonlarca taraftardan biriydim. Ve benim gerçekte kim olduğumu, neler yapabileceğimi de bilmeleri mümkün değildi.

Çok üzüldüm ama hiç kızmadım. Nasıl kızabilirim ki? Kızsam, onca emekle kulübü bataktan çıkarmaya çalışanlara bir yük de ben olurdum.

2004 yılına kadar kendimce Trabzonspor adına tek yapabildiğim sağa sola protesto mailleri atmak, kulüp ürünlerini almak, kulübe üye olmaktı. Ama yapabileceklerim olduğunu düşünüyordum ve yapamayınca kahroluyordum.

2004 yılında bir Trabzonspor Dergisi'nde BMN ile ilgili bir haber okudum. Tribün gruplarına hiç haz etmediğim için mesafeli idim. Okudum, hoşuma gitti. Denemeye karar verdim.

BMN beni çok büyük bir hızla içine çekti. Keyif verdi. Etrafımdaki Trabzonsporlular'ın sayısı 3-5'ten 3000-5000'lere ulaştı.

Üstelik buradakiler de benim kafamdaydı. Sürekli Trabzonspor düşünüyorlardı. Gene de kendimce ihtiyatlı davranıyordum. Ve bir gün l-m Osman ile bir mesaj trafiği yaşadım. O mesaj trafiği beni BMN'ye ilelebet yürekten bağladı. Mesajlaşmanın içeriğini söylemeyeceğim. Ama şu kadarını söyleyeyim ki, Osman ve onun yöneticisi olduğu BMN öyle büyük bir gurur verdi ki bana, Trabzonspor'a çok yakıştıklarına emin oldum.

Çok geçmeden, herhalde bir buçuk yıl içinde beni de yönetici kadrosuna aldılar. BMN üyeleri bugün yabancılarla konuşurken bile bana gurur verir; ama bir de yönetim kadrosu vardı ki...

Önce forum paydaşlarıydık, sonra arkadaş ve dost olduk. Şimdi kardeşiz. O ekibin bir parçası olmak ve o ekiple birlikte bu büyük ailenin içinde yer almak bana gurur vermekle kalmadı, böyle etkin bir güç ile yüzlerce faaliyette bulunduk.

2000 yılında hayal ettiklerimi çok daha etkili yapabilecek bir ortam bulabilmenin sevincini varın siz tahmin edin. Öyle kafası çalışan adamlar vardı ki...

Hele bir dönemimizi hatırlıyorum, her güne organizasyon yapıyorduk. Nefes alamıyorduk. Ve ben ihracat ödülü almış bir adam, ihracat müşterimi havalimanında bekletip önce BMN işlerini halleder olmuştum :) Ama hiç hayıflanmadım.

Sonuçta Trabzonspor benim canımdı ve ben de önce can sonra canan diyordum :)

BMN yıllar içinde çok gelişti. Yapabilirlikleri ve etkinliği çok arttı. Öyle ki bugün forumun bir köşesine yazılan bir mesaja paralel 10 dakika sonra kulüp açıklama yapıyor. Zamanında buradaki görevim nedeniyle tanış olduğum ulusal kanallardaki yorumcu ve yazarlar bir mesaj üzerine görevim dolayısıyla bana telefon açıp açıklama yapar oldular. Bu denli etkin bir güç.

BMN'nin facebook sayfasını inceliyorum bazen. Orada, buraya üye olmayan Trabzonsporlular da var. Ve buranın havasını solumamış olanların gündeminin bile daha farklı olduğunu, bakış açılarının farklı olduğunu görünce, son zamanlarda çok sık duyduğum üzere "BMN Trabzonsporlular'ın okuludur" lafı daha bir anlam kazanıyor.

BMN'den ayrılanlar oldu, bir de gelenler. Gelenlerin sayısı onbinlerle, ayrılanların sayısı ise onlarla ifade ediliyor. Gelenlerin olduğu gibi, gidenlerin de kendilerince haklı sebepleri vardır muhakkak. Ama şahit olarak mutluluk duyduğum bir şey var ki, BMN'ye tepki vererek gidenlerin büyük bir kısmı hem de üzerinden çok zaman geçmeden, haksız olduklarını kabulleniyorlar.

Sonra da tükürdüğünü yalayamama sendromu... Tükürmeyin kardeşim o zaman ha bire. :)

BMN'nin en sevdiğim yanı, popülizme alet olmaması. Yoksa gerçekten de popülist davranmak öyle kolay ki. Ama popülizm sayınızı arttırsa da, kalitenizi zayıflatıyor. Ve şükür ki, BMN üyeleri herhangi bir ortamda farklarını hemen ortaya koyacak kadar kalite sergiliyorlar.

Gurur duymayalım mı?

Büyük iş yaptık.

Hep birlike.

Yaptığımız en önemli iş, böyle bir kitleyi burada toplayabilmiş olmamız, beraberce bir eğitimden geçmiş olmamızdır. "Kalite kontrol edilmez, üretilir" derlerdi bize Kalite Eğitimleri'nde. İşte öyle. Biz de ürettik.

BMN için söylenecek haklı-haksız eleştiriler de olacaktır elbette. Bunlara da saygılı ve sabırlı davranmak gereklidir. Bizlerin fark ortaya koyduğumuz üslubumuz budur.

Örgütlü olmak çok önemlidir. Mesajın başında bahsettiğim hikayenin de amacı, ana fikri budur: Örgütlenmek.

Zaman içinde çok sekteye uğradık. Bizleri Trabzonspor değil, fener ya da bir başka takım değil, en çok Trabzonsporlular yordu. Onlardan hep rica ettiğim şeyi sizlerle de paylaşayım: Bir derdiniz, sıkıntınız, eleştiriniz varsa lütfen küsmeden, kızmadan ve ayrılmadan önce muhataplarına sorunuz bunu. Emin olun ki, göreceksiniz, karşı tarafın da sizlere söyleyeceği gerekçeleri olacaktır. Ve sonunda ne olursa olsun anlaşmak mümkündür.

Burada samimi bir ortam vardır. Burada insanlar tanıştı, evlendi, arkadaşlıklar kurdu, dostlar edindi. Bebeğimize isim vermek için başlıklar açıldı. Ben de çocuğum olunca açılan başlığımı, ameliyat olduğumda açılan başlıkları dönüp dönüp okuyorum hala. Bir tarihi paylaştık hep beraber.

Benim iş ortağım bile "tam olarak" bilmez Tunga neye kızar, neye mutlu olur diye; ama pek çoğunuz beni yüz yüze görüşmesek de ortağımdan bile daha iyi tanıyorsunuz :)

En son site girişlerimizden birinin ardından Galatasaraylı ve Beşiktaşlılar'dan aldığımız geri dönüşü paylaşarak bitireyim bu uzun yazıyı:

"Ya hu kardeşim, şu fenerlilerle adam gibi uğraşıp da alt eden bir BMN var bu ülkede" :)

Ve bizler bu oluşumun parçasıyız. Ne mutlu bize.

Nice yıllarımızı beraberce paylaşmak dileğimle.

Herkese Sevgiler.

DeAgLeMaNyAq
16.07.2012, 02:32
Nice senelere inşallah...

POYRAZ
16.07.2012, 02:37
Daha nice senelere Insallah.

Gökhan ARSLAN
16.07.2012, 02:58
Nice Senelere...

TS-FAN
16.07.2012, 03:38
,
Ne mutlu bize.

Nice yıllarımızı beraberce paylaşmak dileğimle.

Herkese Sevgiler.

Yazınız her zamanki gibi çok güzel..Teşekkürler..
Trabzonspor için bir şeyler yapmanın mutluluğunu,hazzını BMN'de yaşıyorum gerçekten.
Bu fırsatı verdiği için BMN'ye,herkese binlerce teşekkürler..
Nice senelere BMN..

.....
16.07.2012, 04:35
İyi ki doğdun BMN , iyi ki varsın BMN.

Sen olmasan ne yapardık BMN :)

Bu siteye emek veren herkesten Allah razı olsun.

Allah sayımızı arttırsın.

şenol.08.borçkalı
16.07.2012, 08:08
Nice mutlu ve daha güçlü senelere inşallah.

Bu arada çok fazla taraftar gruplarımız var.Çok dağınığız.

Özellikle BMN yöneticileri sizlerden rica ediyorum.

Siz öncülük edin , bütün grupları birleştirin.

HEP BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ VE DAHA ETKİLİ OLACAĞIMIZ KESİN

Selamlar.

Külünkoğlu
16.07.2012, 08:29
Bugünün ilk mesajı tabiki bizi bir araya getiren kıymetlimiz için olsun.

Trabzonspor'un BordoMavi.Net'i kısaca BMN'si var.

İyi ki doğdun BMN.

UğuR
16.07.2012, 08:53
Nice mutlu yaşlara değerli dostlar..

İyi ki varsın BMN

Faik Yılmaz
16.07.2012, 09:18
İki anımla başlamak istiyorum..... Defalarca yaptığımız Kitap kampanlarımızdan biriydi.....
Bir dost (ismini belirtmek istemiyorum) ısrarla hesap numaramı istedi. Bnedde maddi yardım istemediğimizi mümkünse kitap yollamasını söyledi. Arkadaşta işlerinin yoğun olduğunu ve böyle güzel organizasyonu yapan insanları hiç görmesede kendisi kadar güveneceğini söyledi ve hesabıma ısrarla para gönderdi... bende o para ile 15 ten fazla kitap aldım listesini ona yolladım...

İkincisi öz ablam gibi sevdiğim bir ablamızın onca yaptıkları biryana stadyumda başımız üşümesin diye hepimize gugul örmesiydi...

İşte bu güveni bu sıcaklığı Bmn sayesinde buldum....

01.09.2004

15.07.2012

neredeyse 8 yılım dolacak bu ortamda.....

Bir çok değerli insan tanıdım......

Kırgınlıklarım da oldu, sevinçlerim de.....

Ama bu camiada bu değerli insanlarla olmaktan gurur duydum mutluluk duydum....

Teşekkürler Bmn...

Teşekkürler Arkadaşlarım, Abilerim , Ablalarım....

İdris Toksoy
16.07.2012, 09:22
çok açık ve net
bordomavinet...!

Mert67
16.07.2012, 09:36
Her zaman 'Önce Trabzonspor' diyen renktaşlarımla beraber BMN'de bulunmaktan dolayı gayet mutluyum.

İyi ki varsın BMN.

Sibel
16.07.2012, 10:17
Mutlu yıllar büyük aile, mutlu yıllar BMN. İyi ki varsın...
Tunga abiden sonra mesaj yazmama gerek kalmadı zaten.:)Her zaman ki güzel ve özel duygular döküldü.
Ben daha yeniyim, nice senelere diyorum...
:)

ALBATROS_61
16.07.2012, 10:37
iyiki varsın bmn.
nice yıllara hep beraber

halil ibo
16.07.2012, 10:41
Allah ömür verdikçe nice senelere hep birlikte...

Burçak
16.07.2012, 10:52
Kısacası, İyiki varsın BMN..

Gökhan Koç
16.07.2012, 10:55
Bugune kadar hic bir olusuma ait hissetmedim kendimi. Hep birseyler eksikti ve yanlisti.

Ama bugun gururla BMN ailesinin bir ferdi olarak goruyorum kendimi.

Trabzonsporu gectim, bana bile ne buyuk katkiniz oldu bilemezsiniz.

İyiki varsiniz,

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

sümela61
16.07.2012, 11:24
BMN benim için Türk Futbolu'nun açık ara en kaliteli oluşumudur... iyi ki varsın(ız), sizi seviyorum...

TSezgin61
16.07.2012, 12:50
iyi dogdun bmn.

senin adini ilk deniz tarafi kalearkasinda okumustum. 2004de üye olmustum, hatta o zamanlar mail adresi bile vardi @bordomavi.net diye.... ozamanlar pek yazmiyordum. yenilenince üyeligim silinmisti. 1 sene sonra tekrar üye olmustum.

ozamandan bugüne 8 sene gecti. internet seninle güzel BMN. iyiki varsin...

Sacit
16.07.2012, 12:56
BMN'nin bir Marka olacağını tahmin etmemiştim. Kısa sürede çok büyük adımlar attı.
İyi ki bu Ailenin bir ferdiyim.. :)
8 yıldır bu ailede olmak çok güzel.. :)

Remzi
16.07.2012, 12:58
İyi ki varsın BordoMavi.Net :)

Onur Akyüz
16.07.2012, 12:59
7 yıldır üyeyim ortalama günde 1,5 mesaj yazıyormuşum,belki az ama genelde okuyucu olarak keyifle ve gururla takip ediyorum.

Karakter olarak nefret ettiğim bir taraftar gurubuna ait olmak yerine böylesi güzel bir oluşumun parçası olmak keyifli.Nice uzun,mutlu faydalı yıllara.

.....
16.07.2012, 13:01
İlk kayıt olduğum günden beri vazgeçilmezimsin BMN.

Trabzonspor'u tutmayan arkadaşarıma bile burayı konuşuyorum. Trabzonspor'lu arkadaşlarımı elimden geldiğince buraya üye yapmaya çalışıyorum.

Daha güzel yarınlara iyi ki doğdun iyi ki varsın BMN! :)

DURAS
16.07.2012, 13:12
nice yıllara BMN

Ertan 51
16.07.2012, 13:50
9 yaşında babam öldüğünde Trabzonsporlu olmuştum,ama BMN ile tanıştıktan sonra çok daha dolu,çok daha bilgili,çok daha bilinçli bir Trabzonsporlu oldum,
şaka felan değil çoğu zaman kendi kendime bazen de yazılarımda söylüyorum çok şey öğrendim ben BMN den,mesela TUNGA'nın şu üstteki yazısını okuyup satır aralarından dersler almamak için odun olmak lazım:) bu yazı benim için kazanımdır,geniş ailem diyorum ya gerçekten de benim geniş ailem BMN.
İYİ Kİ DOĞDUN BMN,İYİ VARSIN BMN.

TSarıalioğlu
16.07.2012, 13:57
Nice Yıllara Bmn.
Kurucularından Allah Razı Olsun.

metinulusoy
16.07.2012, 13:57
Şampiyonluklarla dolu nice yıllara BMN....

fındıkoğlu
16.07.2012, 14:24
Nice mutlu yıılar diliyorum BMN ailesi...

Yiğit Gayretli
16.07.2012, 14:34
Her mesajı tek tek okudum. Duygulanmamak elde değil...

Kaç kere sabahladık beraber kimbilir... İyi ki varsın BMN. İyi ki doğdun!

Mustafa Çolak
16.07.2012, 15:06
Nice mutlu yıllara BMN

Mehmet Ç.
16.07.2012, 15:10
Nice mutlu yillara BMN !

Kamil Çakmak
16.07.2012, 15:12
Menfeat peşinde koşmayan "sadece Trabzonspor" diyen Bordomavi.net. iyiki doğdun

Semih Aydın
16.07.2012, 18:21
İyi ki doğdun BMN, iyi ki varsın. :)

Miraç Atalay Çiftçi
16.07.2012, 18:37
Geçmiş dönemlerde bayrağını gururla taşıdığım BMN ailesinin bir ferdi olmaktan gururluyum.BordoMavi.Net oluşumunun Türk futbolu ve Trabzonspor için önemli bir nokta olmasını sağlayan, oluşumun gelişiminde katkısı bulunan ve geleceğe taşıyacak olanlara sonsuz teşekkürler...İyi ki varsın BMN, var olacaksın.

ahmetto
16.07.2012, 18:47
hep beraber nice yıllara inşallah.İyiki varsın BMN

Mollasalihoğlu
16.07.2012, 18:49
BMN'nin doğumgünü demek, benim onbinlerce abimin, kardeşimin, ablamın doğması değil;

Benim gibi, benimle aynı onbinlerin doğması demektir...

Hiç hesapsız, çılgınca seviyoruz hem Trabzonspor'u hem birbirimizi...

Bazıları bunu kabul edemese de "Her zaman önce Trabzonspor" diyeceksen, doğru yerdesin..

yomrali_ts
16.07.2012, 20:14
600. kullanıcı adım. :) Ne yapalım? Seviyoruz burayı. Kapıdan çıkıp bacadan giriyoruz :) Mutlu yıllar :)

Ilelioglu
16.07.2012, 21:52
Nice yillara insallah...Iyiki dogdun...:)

..

Burak DERELİ
16.07.2012, 22:57
İyiki varsın BMN,
Her zaman önce Trabzonspor diyen bir grup

Sanal ve Kötü Grup virüs içerir DİKKAT!

Ali Can
16.07.2012, 23:52
Nice Yıllara BMN

Doğan ATASOY
17.07.2012, 09:22
iyiki Doğdun

macka61
18.07.2012, 20:16
yaşasın sanal kötülükler iyiki varsın BMN

SEDAT
18.07.2012, 20:41
* İyiki doğduk iyiki :)

Mustafa AYDIN
18.07.2012, 21:03
Geçen 13 yılın 9 nda burada oldum.Olmaya devam.
Nice senelere.

Cem
18.07.2012, 22:49
İyiki doğdun BMN. Sayende nice renkdaşlar edindik.

Gökçebey
18.07.2012, 22:53
Birşeyler yazmaya kalksam, saatler geçer. Yaşattıkların, yaşatacak oldukların, tanıttıkların, tecrübe ettirdiğin her şey için teşekkürler, iki renk ve asalet, BordoMavi.Net

Nihat K.
18.07.2012, 23:03
benlen yaşıt nerdeyse :D

Gökçebey
18.07.2012, 23:04
benlen yaşıt nerdeyse :D

Abisi sen 100 meraj atınca nasıl bir konu açacaksın? Bu şekilde devam edersen 100 mesajın hiç olmayacak da. :)