PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Egesel ve Batur Altıparmak ile Ne Olursa Olsun Çalışılmamalı !

Hotaman
14.07.2012, 16:02
Uzun zamandır aklımda bulunan bir konu. Ancak başlık için gerekli olup olmadığı konusunda emin değildim.Bugün ligtv.com.tr de Başkanın açıklamasını okuduktan sonra gerekli olduğuna karar verdim.

Hemen başlayalım. Kim bu insanlar, Trabzonspor'a nasıl zararlar verdiler.

Ali Egesel ; Engin Baytar, Umut Bulut ve Burak Yılmaz'ın futbolcu temsilcisi.
Batur Altıparmak ; Selçuk İnan, Gökhan Ünal, Yusuf Erdoğan (1461 Trabzon da ki oyuncumuz)

Şimdi ilgilendiğimiz oyunculara bir bakalım.
Alper Potuk, Veysel Sarı Ali Egesel'in oyuncuları.
Muhammet Demir ise Batur Altıparmak'ın oyuncusu.

Bu oyuncuların büyük potansiyel oldukları konusunda forumun büyük bir bölümün hemfikir olduğunu görüyorum. Bu konuda da bir itirazım yok. Ancak bu oyunculara ve dolayısıyla onların menajerlerine güvenerek nereye kadar gidebilir burası tam bir muamma.

Tam bu nokta da başlığı açmama vesile olan Başkan'nın ligtv.com.tr de yaptığı açıklamaya bakalım.

"Bunu yaratan Trabzonspor. Trabzonspor'un hocası, yönetimi kadrosu. Bu gayet doğal. Ondan önce Gökdeniz'i de sattık. Daha önceki yıllar Ali Kemal gitti, Osman gitti. Aklınıza kim gelirse herkes gitti. Gayet doğal. Ben şekline karşıyım. Yoksa gidebilir. Hakikaten bir daha kolay kolay selam vermeyeceğimiz Trabzonspor'un kapısından geçmeyecek bir menacere sahip. Ondan önce de başka bir menacerin başka bir versiyonu da Selçuk'ta vardı. O açıdan bakıyorum olaya,. Ben mi farklı yetiştim?"
http://www.ligtv.com.tr/haber/sener-gsaraya-sert-cikti

Şimdi ben diyorum ki o zaman Başkan bu sözünü milat say. Bu adamlar sana Messi'yi getirse de alma. Bu başlıkla da bunun takibini yapacak aksi yönde bir harekette bunun izahını sizden isteyeceğiz. Trabzonspor'a zarar veren bu insanlar bu kulüpten bir daha iş almamalı.

Son olarak, sizden ricam bu konunun dağılmamasını sağlamanız. Başkan hatalıydı, şu eksikti, bu sorunluydu gibi bahanelerden çok bu insanları tanıyıp kendimizi ve kulübü bu şekilde yönlendirmemizdir.

DeAgLeMaNyAq
14.07.2012, 17:16
İkisi zaten ortak...

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/pmh-management-consulting--angora-sports-management/details/berater_1566.html

slmn
14.07.2012, 20:28
Ise yusuf erdogandan baslamali o zaman.

SEDER
14.07.2012, 22:01
kesinlikle katılıyorum bu adamlar bedava messi getirseler alan yönetimin taa bir tarafını azizcik öpsün.yaşadıkları sürece bu tipitiplerden selam bile alınmamalı..

Ilelioglu
14.07.2012, 22:19
Bencede bu konunun üzerinde durulmali, ama artik sözlesmeleride adam gibi yapmak lazim.

..

Alihan Ertürk
14.07.2012, 22:21
Beni de yazın listeye...

Zafer Fidan
14.07.2012, 22:53
Burak ve Selcük transferinde belki iyi bir miktar ceplerine girdi ama bundan Trabzonspor'a bir futbolcu daha pazarlasalar haram olsun. Külüp bir "Kara Liste" gibi birsey yapsa ve resmi sitede aciklasa.

Kereşenli
14.07.2012, 22:58
Yusuf Erdoğan'a Facebook'tan mesaj attım, bakalım geri dönecek mi.

Alihan Ertürk
14.07.2012, 22:59
Ne üzücüdür ki Hasan Ahmet Sarı'mız da bu elemanların elinde.

Sefa
14.07.2012, 23:10
Ne üzücüdür ki Hasan Ahmet Sarı'mız da bu elemanların elinde.

Ahmet'in işine yarar belki bunların elinde olması.. Trabzonspor'a zararı olmaz belki Ahmet'e faydası olur..

bangkook_61
14.07.2012, 23:16
Böyle menejerlere savaş açacaksak topçu bulamayız alacak. Şimdi Burak'ın yaptığı kahpeliğin suçunu menejere mi atacağız ? Futbolcuların istemedikleri şeyleri yapmıyorlar ya bunlar. Ortalığı karıştırıyorlar evet ama bunların ahlaksızlığı temsil ettikleri futbolcunun ahlaksızlığından fazla değil.

musti5576
14.07.2012, 23:17
ali egesel i bilmemde bu batur un şike süreci boyunca twitter da yazdıklarını düşününce klübün kapısından geçmemeli...zaten kendisi ogün altıparmak ın oğludur.

TS-FAN
14.07.2012, 23:45
Dik durmak gerek dik !
Destekliyorum.

Hasan61
14.07.2012, 23:46
Menajerin kim olduğu önemsiz.Her menajer oyuncusuna transfer yaptırıp,para kazanmak ister.
Önemli olan oyuncunun duruşudur.

Joomla!
14.07.2012, 23:55
onların ben taa...

kaç gündür sövüyorum bunlara zaten.

Oruç
15.07.2012, 00:03
Menajerlik sistemini toptan kaldırmak lazım.

Hotaman
15.07.2012, 23:34
Böyle menejerlere savaş açacaksak topçu bulamayız alacak. Şimdi Burak'ın yaptığı kahpeliğin suçunu menejere mi atacağız ? Futbolcuların istemedikleri şeyleri yapmıyorlar ya bunlar. Ortalığı karıştırıyorlar evet ama bunların ahlaksızlığı temsil ettikleri futbolcunun ahlaksızlığından fazla değil.

Savaş değil kardeşim. Sadece bu insanların verdiği dallar hep elimizde kaldı. Bunlar Trabzonspor'u rant olarak kullanıyorlar. O nedenle bunlarla çalışmamalıyız. Gitsinler oyuncularını parlatacak başka bir kulüp seçsinler kendilerine.

Ufuk Turgut
15.07.2012, 23:38
desteklıyorum ..........

Serdær
12.05.2013, 18:45
@BaturALTIPARMAK Trabzonspor'da ki oyuncuları galatasaray götürdüğün gibi 1461 Trabzon oyuncularını bunu yapamayacaksın !

@BaturALTIPARMAK Sen ve sizin menajerlik şirketiniz.

@BaturALTIPARMAK Yusuf Erdoğan 2016 kadar sözleşmesi olmasa eğer neler yapabileceğini düşünmek bile istemiyorum.

@BaturALTIPARMAK Ali Egesel ortaklığın yok mu ?

@BaturALTIPARMAK Şuanda resmi olarak ortaklığın olmayabilir , beraber hareket ettiğinizi cümle alem biliyor. En çok Trabzonspor taraftarı.

@BaturALTIPARMAK Angora Sports Management http://www.transfermarkt.com.tr/tr/pmh-management-consulting--angora-sports-management/details/berater_1566.html …

@BaturALTIPARMAK Münferit derken , Angora Sports Management menajerlik şirketi kimin ?

@BaturALTIPARMAK Şuanda öyle , daha önce Ali Egesel ile beraberdiniz. Dediğim gibi Trabzonspor taraftarı neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor

-------------------------

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 32 dk
@TSerdarS oyuncular mı ? Temsil ettiğim oyuncum ne isterse onu yaparım hele ki sozlesmesi bitiyorsa...

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 29 dk
@TSerdarS bu arada Yusuf Erdogan a Araklı dan 1461 Trabzon' a gelirken de bu tercihi futbolcum yaptı ve uyguladım, bilmem anlatabildim mi ?

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 26 dk
@TSerdarS sizin ? İyi arastır oyle konus...

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 21 dk
@TSerdarS siz oyle dusunmeye devam edin...saygı gosteririm ama gelecek herseyi ortaya cıkaracaktır...

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 12 dk
@TSerdarS iyi arastır bence...

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 1 dk
@TSerdarS her ikimizde munferit davranırız.siz nasıl dusunurseniz oyle dusunun saygılıyım ama ben neyin ne oldugunu biliyorum.Vicdanım rahat

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 3 dk
@TSerdarS sadece bana aittir. Temsil ettiğim oyuncular ektedir. + serkan balcı http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=659&ftID=1123774 …

Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 45 sn
@TSerdarS siz devam edin inandıgınız seye...

kürşat şen
12.05.2013, 19:25
ben anlamıyorum ya..türk futbolcularının yarısı batur altıparmağın diğer yarısı ali egeselin herhalde..
mithat halis bitti bunlar başladı..bizim futbolcu tayfası da herhalde kendilerini komple buna emanet ediyorlar..menajer nereye isterse oraya giderler.öyle olduğu için de bir halt olmaz onlardan..şunu söylerim akıllı ne istediğini bilen futbolcuyu hiç bir menajer kandıramaz,oyuna getiremez..son olarak başkan sadri şenerin katkılarını yadsımayın..bu kadroun dağılmasında sadece menajerlerin suçu yok..

aksamvakti
12.05.2013, 21:40
Güzel bir başlık olmus +1967

Veysel
12.05.2013, 21:45
Futbolcu kalıyorum dedikten sonra Menager kim oluyor ki ? adam işini yapıyor

Serdær
25.06.2013, 12:58
Başımıza gelecekleri biliyordum.

Yukarıda da kendisine söylemiştim menajerin.

Misina
25.06.2013, 13:02
Siz ikiniz varya susuz o....

ozturk
25.06.2013, 13:02
Güzel öngörü

Batur
Mitat
Ali

bunlarla kesinlikle çalışılmamalı.

oflubektas
25.06.2013, 13:14
Bunların hepsi aynı, meseleye sadece kazançları yönünden bakarlar.

Şimdi menejeri Yusuf'u işleyip "şimdi sana 5 senelik ucuz bir teklif yapacaklar, sakın kabul etme, kariyerin yükselişe geçer de fiyatın artarsa en az yıllık 1 milyon €'ya oynarsın. Hatta İstanbul'a kapak atarsan yıllığın en az 3 milyon € olur" dese şaşırmamalı. Neticede kendisi de Yusuf'un kazandığı paradan yüzde alıyor.

Menejerlerde Fifa Pro lisanslı olanları tercih etmeli sadece (Mesela Ali Egesel'in var, Batur'u bilmiyorum) usule aykırı bir halt işlediklerinde Fifa bunlara yaptırım uygulayabilir, ayrıca yetkisi olmadığı bir adam için pazarlık yap(a)mazlar.

Serdær
25.06.2013, 13:15
Batur ALTIPARMAK ‏@BaturALTIPARMAK 6 dk
@TSerdarS Trabzonspor ne sekilde teklif yaptıysa ve ne sartlar sunduysa hepsini kabul ettik.?ben trabzon da dahi degilim,ne sacmalıyorsunuz?
Sohbeti göster

Badaloğlu
25.06.2013, 13:30
Emre Belezoğlu'nun menejeri Ahmet Bulut aynı zamanda Batuhan Karadeniz'in de menejeridir!!!

Tayfun
25.06.2013, 13:31
Bu kulüp sizden ve sizin gibilerden kurtulduğu gün derin bir nefes alacaktır !

Menejer = Sömürü

Anıl C
25.06.2013, 16:15
...

BOZOHAN
25.06.2013, 18:17
anlayamıyorum nekadar zor bu adamların futbolcularını almamak. bırak mejerini gel dersin. gelirsen ekime gelmessen kasıma kadar. topcumu kalmadı memlekette.

Hamza Milet
26.06.2013, 17:13
Tam bu Altıparmak firlamasi hakkinda konusuyordum, birden basligini gördüm.
Bu adamlari kulüpten uzak tutmamiz lazim.
Kime çalistiklari belli, 2 senedir oyuncularimizin nereye hangi sekilde gittigide ortada.
Yönetimin bu ise el atmasi lazim, hemde acil.
Sayemizde bazi takimlar 2 sene üst üste sampiyon oluyor, SLigini rüyasinda bile göremezken SLigine direkt katiliyor.
Bunu önlememiz lazim.

Serdær
15.09.2013, 15:51
Serdar : @Ysf032 artan performansından dolayı @BaturALTIPARMAK şimdiden ellerini ovalamaya başlamıştır.

Batur : @TSerdarS adil yorum soyle olmaliydi diye dusunuyorum.3 ligte araklisporda oynarken farkina varmis ve menajerligini almis.

Serdar : @Trabzonspor Başkanı @Ysf032 @galatasaray istedi derken amacı nedir Futbolcuya niye baskı kuruyorsun. Menajeri @BaturALTIPARMAK mutlu etme

Batur : @TSerdarS @Ysf032 menajeri Araklida oynarken de mutluydu. Caliskan,karakterli ve hedefleri olan bir oyuncuyla calistigi icin.

bangkook_61
15.09.2013, 16:49
Yusuf 3.ligde oynarken adam keşfetmiş, sevincine, hüznüne ortak olmuş. Yusuf menajerini bırakırsa vefasız olur, işin gerçeği bu. Bizim bunu istememiz çok bencilce.

poetricus
15.09.2013, 17:26
Koskoca Trabzonspor'un taraftarı birkaç menajerden korkuyor. En acısı geçmişte yaşanananlara bakılırsa korkmakta çok da haklı. Menajerler için, Hülya Polat'ın tabiriyle tam "kaymaklı pasta" konumundayız ve hep yendik.

Aklıma bir şey daha takıldı şimdi: Vaktiyle Sercan ve Eren'i Rizespor'a göndermemuzi isteyen güç[lü] yarın Yusuf'u FB'ye vermemizi isterse ne yaparız?

Paranoyak mı oldum yoksa çok mu gerçekçiyim bilemedim.

Ali İhsan
15.09.2013, 17:49
Valla buradakilerin tersi düşünüyorum, adamlar hep iyi futbolcuları bir de gençken yakalıyorsa bence asıl bu adamlarla çalışılmalı ama bu adamların kucağında değil, karşılıklı menfaatler ile çalışılmalı...

Şimdi Yusuf bu adamın elindeyse ve Yusuf onu seviyorsa bu adamı dinlemesi normal, sen Yusuf'u kazanmak için taviz vermeden bunla anlaşmayı beceremeyecek kadar acizsen futbol yöneticiliği yapma...

Sefa
15.09.2013, 18:02
Senin yönetimin beceriksiz olduktan sonra menajeri isterse Trabzonlu olsun..

Menajerlerin ne olduğunu herkes biliyor sen işini bileceksin..

Sefaenes
15.09.2013, 18:05
o degilde uefa ve fifa bu manajerlik konusuna el atmali bu systeme bir ayar getirmeli

MuratJ
15.09.2013, 18:08
En kısa zamanda Yusuf ile en az 5 yıllık sözleşme imzalamalıp tamamen Trabzonspor'a bağlamalıyız. Gerekirse şu menejer bozuntusuyla ilişkisini devreye girip sonlandırmalıyız. Yusuf konusunda gerekli kamuoyu baskısına taraftar şimdiden başlamalı.

Başkan yine gereksiz laf etmiş ayrıca.

Tuğrul
15.09.2013, 18:24
Yusuf'un yeni bir kontrat yapmamasını ekonomik sebeplere dayandığını düşünüyorum.

Abdülkadir gibi teslimiyetçi olup düşük ücreti kabul etmedi. Zannedersem 150-200 bin dolara oynuyor.

Bence kendisini ispat edip 500 bin euro taban ücretle anlaşma zemini aramaya çalışacaktır. Üstelik Volkan'ın 1.100 bin euro aldığı bir takımda Yusuf'un maddi anlamdaki beklentileri yadırganmamalı. Sezon bittiğinde orta yolu bulup uzun süreli bir kontrat yapılacağını düşünüyorum.

Bu menajerler çıkarlarına göre harekat eder. Takımların ve kişilerin telkinlerine göre pozisyon almazlar. Kazan kazan politikasına inanırlar. Selçuk İnan'ın gitmesinde suçlanacak en son kişi menajerlerdir. Selçuk göz göre göre elimizden kayıp gitmiştir. Bunun sorumlusu basiretsiz Sadri Şener'dir.

Alemdar61
17.09.2013, 15:01
BATUR ALTIPARMAK, YUSUF ERDOĞAN'DAN VOLEYİ VURMAK İSTİYOR..

SEBAHATTİN ÇAKIROĞLU ÇOK DİKKATLİ OLMALI !!..

Yusuf Erdoğan ile ilgili 6 ay önce yazdım..8 Ay öncede yazmıştım..

Bazı şeyleri az buçuk bilen birisi olarak üzerine basa basa yazıyorum ki, belki birileri okurda gerekli tedbirleri alır diye..Görev Başkan'dan çok Sebahattin Çakıroğlu'na düşüyor..
Trabzonspor Yönetimi; Yusuf'u ve menajerini kontrol altında tutmalıdır..

BATUR YAKINDA YUSUF ERDOĞAN İÇİN YENİ SÖZLEŞME İSTEYECEK :)))

Önce Trabzonspor'luyum..Bunun gereğini yapmaya devam ediyorum..

Bazı şeyler olmadan yazmak lazım ki Yönetim hazırlıklı olsun..Batur, Yusuf'un sözleşmesinde iyileşme isteyecek..Eğer iyileşme kabul edilmesse sözleşme fesh edilebilir..Çünki bonservisi 900.000 Euro Yusuf'un..

Daha önce Yusuf Erdoğan ile ilgili bilgiler vermiştim..

Yusuf Erdoğan, menajerimi değiştirdim diye çıkıp açıklama yaptıktan sonra menajerini değiştirmediğini öğrenmiştik..Yönetimin değişmesini fırsat bilip, güya herkesi kandırdılar. :))) Ama işin içinde olan insanlar biliyor Batur'un ne halt yemeye çalıştığını..

Trabzonspor Yönetimi menajer diye Ogün Altıparmak'ın oğlu Batur Altıparmak ile karşı karşıya.Ali Egesel'in türevidir Batur'da.. Çok dikkatli olunması lazım..

Geçen sene az kalsın Fenere gidiyordu Yusuf..Son anda farkedilmese iş bitmişti..

YUSUF'A DA ALİ EGESEL MODELİ...

Benim işittiğim FIFA menajeri arkadaşlardan, Batur Altıparmak Yusuf Erdoğan'ın sözleşmesine 5 Milyon Euro getirirse serbest kalır maddesini koydurmak istiyor..Burak Yılmaz'da olduğu gibi..Trabzonspor Yönetimi bu konuda dirençli olmak zorunda..Yani bu türk menajer numaralarını kesinlikle yememeleri lazım..

Nevzat Şakar Trabzonspor'un en kek Yöneticilerinden birisidir..Selçuk,Burak bir çok oyuncu yok pahasına gittiyse onun yaptığı sözleşmeler sayesindedir..

Galatasaray ve Fenerbahçe şuanda Yusuf'a talip..Bunu herkesin bilmesinde fayda var..

Batur Altıparmak, Yusuf'un iplerini eline almış durumda çocuğun kafasını karıştırmaya çalışıyor..Oyna göster sonra istekte bulun vermezlerse Gustavo Colman yöntemi..Yani top oynama..

Sadri Şener ve Trabzonspor Yönetimi Yusuf'u Batur Altıparmak ile çalışmaması konusunda uyarmıştı.. İbrahim Hacıosmanoğlu ve Sebahattin Çakıroğlu, Batur Altıparmak konusunda dikkatli olmak zorundalar..

Bugün Lemi'nin açıklamaları son derece önemli..Lemi eğer bir futbolcu için konuşuyorsa o oyuncu gidicidir..Burak,Selçuk içinde gitmeyecekler demişti, ikiside gitti..

Saygı ile..

MaEsTrO
17.09.2013, 15:15
Öyle ya da böyle gidecek. Kalacagina inanmak saflik olur.

Burçak
17.09.2013, 15:26
Sebep her ne olursa olsun Yusuf'u da istanbula yollarsak dükkanı kapatalım. açık ve net.
ozaman hiç bir mücadeleye inancım kalmaz işte.

GencZonguldak
17.09.2013, 15:30
Kulübe zarar veren bu tarz adamları forumda tüm taraftarlara ifşa etmek araştırmacı arkadaşların borcu olsun.

Kim zarar veriyorsa eleştirelim, üstüne gidelim, engelleyelim.

Fatih Öztürk
17.09.2013, 15:32
Bu saatten sonra iyi oyuncularımızı elimizden kolay kolay kaçırmayız.

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2013, 15:40
Yusuf ERDOĞAN Trabzonspor'da kalacak.

çekin elinizi takımımızın üzerinizden

HOPA'LI TS'Lİ
17.09.2013, 15:42
Yusuf ERDOĞAN, Trabzonspor'un pırlantasıdır.
Yusuf ERDOĞAN, Trabzonspor'un geleceğidir.
Yusuf ERDOĞAN, yeni şampiyonluklar demektir.

Anıl C
17.09.2013, 16:14
Yusuf aklında istanbul varsa ayağına prangalarda vursak durmaz.
Futbolcuyu tutacaksak kulup başarılar kazanmalı

MaEsTrO
17.09.2013, 16:17
Yahu şöyle ajite ajite saçmalamayı bırakın.

Klübün üst düzey görevlileri hain mal olmazsa haince mallık yapmazsa ne Yusuf gider ne Burak Yılmaz gider. Abartmayın şu durumu. Haince bir mallık söz konusu olmazsa bu klüpten klüp göndermedikçe kimse gidemez.

Sen önce su futbol romantizmi sacmaligini bir kenara birak ve öyle düsün.

Özde Trabzonspor'lu olmadikca siz hicbir futbolcuyu istanbul'dan talibi oldukca ne takimda ne de sehirde tu-ta-maz-si-niz. Hem maddi hem de manevi anlamda. Bu kadar net.

Serdær
17.09.2013, 16:21
@BaturALTIPARMAK @Ysf032 Biz buna geleceği parlak sözleşmesine ucuz bonservis bedeli koyup İstanbul yolculuk yapmak adına mı .

@TSerdarS karistirdiniz herhalde, ben oyle bir sozlesme nerde yapmisim?

@BaturALTIPARMAK Öyle bir sözleşme yapmadınız ama yapacaksınız. Ali Egesel ile bu işleri çok güzel yapıyorsunuz.

@TSerdarS Zamani geldiginde ona gore bakar yorumlarsiniz..umarim ozur dileyebilecek kadar da medeni bir insansinizdir..

@BaturALTIPARMAK İnsanın geçmişte yaptıkları geleceğine ışık tutar. Hangi oyuncuları nasıl gönderdiniz. Bilmem anlatabildim mi ?

Mehmet Mangan
17.09.2013, 16:27
ben yusufun bizi selçuk burak engin gibi yarıyolda bırakıp gideceğini inanmıyorum. Ama sene sonu ya da devre arası 5 yıllık sözleşme imzalanırsa herkesin içi rahat eder aksi taktirde bu konu çok konuşulur. Eğer bu oyuncuyu da elden kaçırırsak benim inancım ve hevesim tamamen yok olur. Taraftarın da endişelenmesi gayet doğal yeniden bir alay konusu olmak istemiyoruz.

Colakoglu
17.09.2013, 16:30
Beyler birakin su menejer yavsaklarini. Bu saatten ve olanlardan sora Yusufu istanbula satmaya kimsenin gücü yetmez, o günler gecti yapilan hatalardan yönetimler ders cikarmadiysa biz cikardik ve gereken dersi veririz.

Mehmet Mangan
17.09.2013, 16:32
Beyler birakin su menejer yavsaklarini. Bu saatten ve olanlardan sora Yusufu istanbula satmaya kimsenin gücü yetmez, o günler gecti yapilan hatalardan yönetimler ders cikarmadiysa biz cikardik ve gereken dersi veririz.

Zaten bunca kazıktan sonra bu futbolcuyu da elden kaçırırlarsa şehri terk edip gitsinler. Biz büyük takımlara futbolcu yetiştiren kulup değiliz. Artık anlasınlar ve takımda kalmaları için ellerinden geleni yapsınlar.

Colakoglu
17.09.2013, 19:11
Zaten bunca kazıktan sonra bu futbolcuyu da elden kaçırırlarsa şehri terk edip gitsinler. Biz büyük takımlara futbolcu yetiştiren kulup değiliz. Artık anlasınlar ve takımda kalmaları için ellerinden geleni yapsınlar.

Yusufu satmaya yeltendikleri gün Linc ekibinde yerimi alirim, ciddiyim.

Mehmet Mangan
17.09.2013, 19:21
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=744889952203397&set=a.513704378655290.134320.510166199009108&type=1&theater

lemi çelik köşesinde değinmiş. Ne kadar doğru bilemem

Colakoglu
17.09.2013, 20:56
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=744889952203397&set=a.513704378655290.134320.510166199009108&type=1&theater

lemi çelik köşesinde değinmiş. Ne kadar doğru bilemem

Facebook kullanmiyorum ne diyo ?

MaEsTrO
17.09.2013, 21:25

Zamaninda Selcuk icin yazdiginin aynisini kelime dahi degismeden Yusuf icin yazmis.

Sonuc malum.

serdar
18.09.2013, 00:38
Futbolcular menejerlerini birakabiliyorlarmi yada onlarindami kontratlari var?

memozcan
18.09.2013, 00:46
çocuğun kafasını en başta başkan karıştırıyor, yok f. terim istedi yok bilmem ne.. basarsın 5 senelik kontratı, üç sene sonra yeni sözleşme uzatırsın önüne, imzalamazsa kadro dışı bırakırsın seve seve imzalar .. istersen bu şekilde bir oyuncuyu 10 sene oynatırsın.. ama bizimkiler düz....ye dünden razı olduğu için çocuğu milletin önüne atıp sonra arkasından yok yıldız değil yok bizi sattı der, paraları da cukka ederler..

Mehmet Mangan
18.09.2013, 01:14
içiniz rahat olsun. Yusuf gitmez. Bu takımın kaptanlığını yapmak istiyor. Türkiyede Trabzonspordan başka takımda oynamam demiş falan filan

Armağan Dere
18.09.2013, 03:04
Yusuf Erdoğan ‏@Ysf032 26 Haziran
Sözleşmemi ben düzenlemedim kulübüm öyle istedi şuan böyle olması en doğrusu olacağını söylediler en kısa zamanda değişecek sözleşmem....

26 Haziran'da bunu yazmış...

Alemdar61
18.09.2013, 09:26
TRABZONSPOR TARAFTARI GÜNDEMİN UZAĞINDA..

Saçma sapan işlerle uğraşıyor bizim taraftar..Forum başlıklarına bakınca çoğu konunun gündemle ilgisi alakasının olmadığı görülüyor..

Yusuf Erdoğan meselesi son derece önemli..Çünki bir çok futbolcu için bu örnek teşkil edecek..Aklını başına alması lazım herkesin..

Trabzonspor Yönetiminin futboldan ve menajerlik işlerinden anlamadığını, geçmiş Yönetimde Sadri Şener dışında bu işleri iyi bilen insan olmadığını defalarca yazdım..

Sadri Şener'in en büyük hatası Nevzat Şakar gibi donanımsız bir Asbaşkan'a sahip olmasıydı..Eğer yanında Kenan İskender,Hayrettin Hacısalihoğlu, Ahmet Ağaoğlu gibi bir Asbaşkan olsa bugün bu durumda olmayacaktı kulüp..Acı ama gerçek..

Hayrettin Hacısalihoğlu ile Nevzat Şakar döneminde ki transferleri mukayese edin durumu anlayabilirsiniz..

YUSUF ERDOĞAN'I MENAJERİ BATUR YÖNETİYOR..

Yusuf Erdoğan; bu mesajı kendisi mi yazmış :))..Buna gülünür ancak :)) Bu yaşta çocuk sözleşme meselelerine bu kadar hakimse profosyonelin babasıdır.. :) Batur Altıparmak zeki ama beyin özürlü birisi..Trabzonspor camiası ile iş yapıyor, tehlikeli sularda yüzüyor..

Ben önceki yazımı aldığım haberlerle yazmıştım, Yusuf'un mesajı şaşırtmadı..Böyle bir talebinin olduğunu bilmiyordum ilk defa şimdi okudum, demek ki söylenenler harfiyen doğru..

Lemi'nin neden konuştuğunu şimdi daha iyi anlayabiliyorum..
Bu durumda Batur Altıparmak, Trabzonspor Yönetimi ile tekrar masaya oturacak ve yeni sözleşme yapılacak..
Sözleşmesinin değişecek olan maddeleri de söyleyim;

1- Yıllık ücret ve garanti para
2- Bonservis rakamı
3- Sözleşmesine 4-5 Milyon Euro getirirse serbest kalır maddesi
4. Maç başı ödemeler

Trabzonspor Yönetimi bu maddeleri değiştirmeye razı olmassa o zaman sözleşme tazminat rakamı ödenerek tek taraflı olarak fesih edilebilir. Galatasaray ve Fenerbahçe bekliyor kapıda..

Tazminatın 1 Milyon Euro'nun üzerinde olmadığını düşünürsek, bu hadise Batur Altıparmak için bu Hamsiköy sütlacı olur..

EĞER İŞİ BİLİYORSANIZ !!!..

Söylenecek ve yapılması gereken çok şey var.. Trabzonspor Yönetimi ya da Kulüp Ceo'su saksıyı biraz çalıştırabilse Trabzonspor için dönüm noktası olur ama bu beyin işi...

Trabzonspor Yönetimi menajerlik işlerinden anlamıyor ve yürütemiyor..Sadri Şener döneminde de bu böyleydi..Bilgi eksikliği, menajerlerin hamlelerini göremiyor olmaları Trabzonspor'a pahalıya patlıyor..

BİR DAHA Kİ YAZIM LUCAS BARRIOS TRANSFERİ NEDEN OLMADI, YÖNETİM NEREDE HATA YAPTIĞIYLA İLGİLİ OLACAK..

Serdær
28.12.2013, 15:44
Batur ALTIPARMAK yazdıkları

Trabzonspor yönetiminin istediği zaman görüşmelere hazır olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu şekilde çıkan haberlere itibar edilmemesini rica ediyorum.http://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2013/12/28/yusuf-erdogan-tehlikesi …

@RemziTulker61 kural geregi 5 yıl atamaz.. |Yusuf Erdoğan için