PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

özgür6161
18.08.2012, 21:15
http://i.milliyet.com.tr/464x335/2012/08/18/karabukspor-1-trabzonspor-1-2556154.Jpeg

Tolga'nın hatası yok değil !

Çıkışları hiç iyi değil.

İnanılmaz hatalı bir gol yedi hem de...

Vkgz
tolga hala nasıl kaleyi koruyabiliyor.
mustafa yumlu hangi yetenekle ilk11de oynuyor.

.....
çok iyimser konuşuyoruz renktaş.bu maçın bile telafisi yok.biz böyle elimizdeki maçları verdikçe rakiplerimiz kazanmaya devam edecek.ve bir anda ne olduğunu anlamadan liderle aradaki fark uçar gider..

Bir beraberlikle tabi ki hiçbir şeyi kaybetmiş olmuyoruz ama transfer yapılmazsa çok şeyi kaybedebiliriz. Takımın önemli bir kaç eksiği var, giderildiği zaman daha iyi olabiliriz.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 21:16
Bu sezon 1 maçta 3 gol zor atarız 3 gol görmek hayal olacak.

Bülent AKBULUT61
Bülent'im biraz sakin ol.Sana birşey olacak yoksa.Bazı konularda aşırı hissi davranıyoruz gibi geliyor bana.Eleştiriler olacak ama gördüğüm kadarıyla eleştiriler eleştiri sınırını aşıp hakarete hatta ötesine geçti.Yanılıyor muyum?

doğru söyluyorsun abicim özürdilerim.

h@msi61

Bamba'nin da olmayisiyla yokluktan oynadi resmen...

nakzo
olmaz Ömer böyle macların telafisi olmaz.şimdi burda 2 mac çok güzel oynayız tamam deriz olduk ama olmadık ondan sonra takım yine herzamanki gibi bizi mahvetmeye başlar

Abi olay bu zaten zihniyet meselesi 2011 sezonuda aynıydı gol at 70 dakika öl öl bit dua etki gol yeme .Böyle bir büyük takım olur mu .Abi komiğin öteside bilmem kaçtane hazırlık maçı ve 1 tane lig maçı forvetimiz tek gol atamamış acaba akhisar belediye dahi böyle rezil bir tablo var mı?İdada ediyorum bu takım ne beşiktaşı, ne feneri, ne gs yi ne bursayı ,ne kayseriyi ne kasımpaşayı, nede antebi yenemez diğer takımlarıda 1-0 veya 2-1 ancak yener.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 21:17

Yetenekli, çokta teknik fakat çok güçsüz geliyor bana kas yapısı da öyle.

güç = sıfır

iyi bir stoper çok güçlü olmalı.

Erbay
18.08.2012, 21:18
Yani taraflık bir yana spor olarak baktığımızda da rezil bir maçtı. Dan-dun, üç pası üst üste göremedim.

Mustafa Ayazoğlu
mustafa yumlu teknik bir futbolcu

fakat çok çelimsiz

since1967-61
Bir maçla karamsarlığa kapılmaya gerek olmadıgı gibi bu macı kazansak bile bisilerin iyi gittiğini söyleyemezdik.takima forvet stoper sag ve sol bek takviyesi yapılmadan hep bisiler eksik kalacak

Tyler Durden
Evet memnun edecek, cirkin iftiralari okuyup sinirlerim ziplamamis olacak. Elestiri yapmayi becerebiliyorsaniz yapin, ama bir mac sonunda hoca maci satti gibi bir seviyedeyseniz yazmamaniz daha hayirli. Mac satti gayet de forum kurallarini cigniyor ve bunlara musade eden yoneticiler de bu kurallarin cignenmesine izin veriyor ne yazik ki...

senin gibileri okuyunca ziplayan sinirler ne olacak..
elestiri yapmayi senden mi ogrenecegiz.bu ne kendine guvendir boyle..
bu elestiriler tek mac uzerinden yapilmiyor..
hoca takimi menejerlik oyunu yonetir gibi yonetiyor kimseden gik cikmiyor.
son bir senede ilk defa iyi oynayan serkan'i ortaya cekti..ustelik
alternatifin en bol oldugu bolgede bunu yapiyor..
solu saga,sagi ortaya,ileriyi geriye..bu nedir ya..
size sacma gelmiyor mu?cok mu normal degisiklikler yapti..
bir insan bunu yapiyorsa ya bilincli olarak yapiyordur ya da akli
dengesini yitirmistir..bunlar saglikli bir hocanin yapacagi isler degil cunku..
son olarak, seviyenizi yesinler..

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 21:19
Bu maçı çıkmadan kaybettik aslında

Trabzonspor'un TFF ye olan isteğinin geri çevrilmesi ile.

17:00 oynanan maçta kalite bu kadar.

Trabzonspor gündüz maçlarında iyi değil

özgür6161
18.08.2012, 21:19
Yetenekli, çokta teknik fakat çok güçsüz geliyor bana kas yapısı da öyle.

güç = sıfır

iyi bir stoper çok güçlü olmalı.

Kesinlikle katılıyorum bugün ben de 3 pozisyonda aynı şeyi söyledim.Üflesen uçuyor...bize fiziği sağlam bir fiziği olan stoper lazım...vücudunu iyi kullanabilen ve en önemlisi beynini...

memozcan
18.08.2012, 21:20

hoca tolgayı kaybetmeyeyim diye onuru kaybedecek korkarım.. bamba milli takımdan yorgun dönmüş, bahaneye gel...

h@msi61

fakat çok çelimsiz

Goldeki hatasi da gucsuzlugunden kaynaklaniyor olabilir. Bir kactane de rovasata vari vurmaya calisip iska yapti. Cernat'in kendisinden kaptigi topta da faul yoktu bana kalirsa.. Kotu bir performans gosterdi. Giray ise onun aksine cok iyiydi, bu takimda herturlu oynarim mesajini verdi.

babaschar
Mustafa Yumlu !!!

soyadın gibi yumuldun, golü yedirdin, bayrama moralsiz girmemize sebep oldun, boşver bayramı, bizim gibi kıt kanaat şampiyonluğa oynamaya çalışan takımların başlarda seri galibiyetler alması lazım ki, lige iyi tutunsunlar, sayende hevessiz, şevksiz başladık.

kazık gibi çakılsan yine top kafan çarpar uzaklaşır, ne diye büzülüyorsun be adam !!!

Furkan S.
18.08.2012, 21:21
hoca tolgayı kaybetmeyeyim diye onuru kaybedecek korkarım.. bamba milli takımdan yorgun dönmüş, bahaneye gel...

Zokora ?

.....
Ferhat'a üzüldüm gerçekten.

Uşağın girmesiyle çıkması bir oldu.

Biz ilk golü attıktan sonra bocalıyoruz. 1-0 dan sonra Alanzinho girseydi belki birşeyler yapabilirdi.

hüseyin1975
http://i.milliyet.com.tr/464x335/2012/08/18/karabukspor-1-trabzonspor-1-2556154.Jpeg

Tolga'nın hatası yok değil !

Çıkışları hiç iyi değil.

Aksine cikislari Türkiyede en iyi olan kalecidir, bizim Onur bu konuda hep problem cekmisdir.
Orada kalabalik arasinda topa müdahele etmesi zor ama araya dalip ortami bozmaliydi, Oliver Kahn bir kalcinin kalesinin önündeki kalabaligi dagitmasi gerekdigini söyler hep.
Gerci Kahn ucarak geldiginde zaten herkes cekilirdi:p

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2012, 21:22
Forvetimiz yok. Vittek iyi niyetli ama gezindi, durdu, hatta defansa bile yardım etti. Neredesin Umut Bulut, Burak ah ah, bu sene zor gol atacağız.

Taha Muhammet
18.08.2012, 21:23

görende kenarda pique var sanır mustafa sakatlanmasın die dua ederek çıktık maça sakatlansa yerine koycan stoperin yok

fteotdgs
ilginç bir yapın var vesselam. yani 3. madde de yer alan dedikodudan ibaret diyorsun. yani yönetimde herkes birbiriyle çok iyi anlaşıyor, çatlak yok, şenol hoca başkanı yalnız bırakmadı, mahkemelerde hep yanındaydı. arada bir de olsa alınterimiz olan kupanın bize gelmesini bekliyoruz dedi. vs vs.bunun gibi onlarca örnek veririm. iyi niyetli biri olduğunuzu düşünmüyorum,hatta çok tehlikeli olduğunuzu düşünüyorum.ALLAH size selamet versin

Renkdas, Senol Gunes hakkinda yukarida yazdiklarin dogru. Ancak bu siraladiklarina dair kendisi cikip dese "Kardesim, ben bu takimin teknik direktoruyum. Gorevim sahada., vs." ben kendisine hak veririm, verirdim. Mamafih, kendisi ote yandan bilmiyorum neden, belki herkese mavi boncuk dagitmak amaci ile, belki Turk futbol dunyasina bir felsefe getirmek amaci ile, tutup "A. Kocaman ve ogrencilerinin sike yaptiklarina inanmiyorum" demeci vermis biri. Sonuc olarak, kendi adima sunu soyleyip cikayim aradan: Kendisine 2010-11 sezonu sampiyonlugu icin mutesekkirim, hayatimin sonuna kadar mutesekkir kalacagim. Ancak gectigimiz sezonun basindan beri hem saha ici, hm saha disi performansi bence yerlerde. Boyle devam edecekse bugun biraksa gorevi zerre uzulmem.

asilhamsi

fakat çok çelimsiz

yahu ne teknigi.Attıgı her top rakibe gitti.

arifberkay
Forumdaki seviyesizler neden ceza almıyor ?

hakimmisin savcimi?

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2012, 21:24

Biz ilk golü attıktan sonra bocalıyoruz. 1-0 dan sonra Alanzinho girseydi belki birşeyler yapabilirdi.

İlk maçı olmasına rağmen, Soner çok iyiydi. Ara pasları mükemmel. Şenol HOCA'nın elinde iyi pişer.

Mustafa Ayazoğlu
maçı

vittek - barış
soner - ferhat

değişiklikleri ile berabere bitirdik , barış ve ferhat'ın katkısı olmadı

h@msi61

Karabuk baya acilmisken Alanzinho'nun alinmamasi cok anlamsizdi. Vittek yerine Alan'i alsa cok daha mantikli olacakti. Olcan da cok kotuydu bugun, onun yerine de alabilirlerdi Alan'i...
Ayrica surekli beklerin yerlerini degistirip oyuncu sablanuyla oynamayi umarim birakir hoca, cidden iyi gelmiyor takima...

Ali Özcan
Arkadaşlar Şenol Hoca bir çeşit akıl tutulması yaşıyor, bariz...

Aklında ne var, kendinden başka kimse bilemez...Tabii ki Şenol Hoca 1 -2 maçla hatta 1-2 sezonla silinemez ama bugün yapılan değişiklikler, saha içi hamleler, taktiksel diziliş kesinlikle ve kesinlikle TRABZONSPOR a hizmet etmiyordu...En masumane savunması "Şenol Hocanın yönetime mesaj vermek istemesi" olabilir, ki bunu yapmak 1 önceki mesajımda yazdığım gibi Şenol Hocanın bile haddi değildir...Yönetimi, transferi beğenmiyorsan istifa edersin, milyonlarca taraftarla oynayarak transfer istenmez...Samimiyet yoktu hamlelerde...Umarım düzelir...

Erbay
18.08.2012, 21:25
Şu anda işleyen tek yer kanatlar gibi. Olcan ve Volkan. Ama ben iki tane çizgi oyuncusuyla başarılı olacağımıza artık inanmıyorum. İçeri giren oyuncularla başarılı olmuştuk hatırlarsınız. No 17 kanattaydı falan. Baktım maçta Olcan-Volkan yer değiştiriyor ama olmuyor, ters kanatta beceremiyorlar.

İki çizgi oyuncusu olunca takım iyice birbirine uzak kalıyor ataklarda. Benim gördüğüm sorun bu. Orta falan hak getire zaten.

.....
18.08.2012, 21:25
İlk maçı olmasına rağmen, Soner çok iyiydi. Ara pasları mükemmel. Şenol HOCA'nın elinde iyi pişer.

Aynen. Soner bu takımın çok önemli parçası olacaktır kısa zamanda.

Yeter ki desteğimizi eksik etmeyelim.

My
18.08.2012, 21:26
Şenol hocam ve futbolcular son derece kötü bir sınav verdi.

sbay
http://cdn.sporx.com/img/3/2012/20120818-192345_krb408_1885834.jpg

maçın sonunda volkan kimle tartışıyordu...farkedebilen varmı...

HOPA'LI TS'Lİ
Bu maçı çıkmadan kaybettik aslında

Trabzonspor'un TFF ye olan isteğinin geri çevrilmesi ile.

17:00 oynanan maçta kalite bu kadar.

Trabzonspor gündüz maçlarında iyi değil

Büyük takımsan herkesi yeneceksin
2 yıldır bizdeki hastalık 1-0 iken skoru tutamamak, yani 2-0'ı yakalasak iş bitecek
Ayrıca Tolga sadece bir hata yaptı, pir hata yaptı.

bordoylamavi
daha ilk maçtan verilen tepkilere bak. biraz laflarınıza dikkat edin hem başkana hemde şenol güneşe ettiğiniz laflara dikkat edin.

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 21:27
bizim burdada ne kadar çok meraklısı varmış milletin ceza alması için uğraşanlar var butun Maşallah butun hakimler savcılar avukatlar hep buralara gelmişler.ya forum yöneticileri bana ceza verinde bazı arkadaşlarımız rahat etsin bari yoksa adamlar kafayı yiyecekler

HOPA'LI TS'Lİ
Bu takıma kaleye Onur geçerse,
İyi bir sol bek ve tecrübeli bir golcü alınırsa
Zirveden kopmadan yarışın içinde olacağımıza inanıyorum

Taha Muhammet

olcandır kim olcak

serdaracıl
Zokora Serkan Bariş ortasahaya bak sen.

.....
18.08.2012, 21:28
Bizim bu şekilde hata yapmamız ya da puan kaybetmemiz bazılarının işine yarayacaktır.

Bu konuda dikkatli olmalıyız. Her ne olursa olsun birliğimizden taviz vermeyelim.

Manşetleri okuyunca ne demek istediğimi anlayacaksınız.

My
18.08.2012, 21:28
Barış'ı sahaya sürdüğünde Şenol hocama inanamadım. Kağıt üzerinde orta sahanın gerisini savunma olarak güçlendirmeye yönelik bir taktik hamleydi ama gerçekler farklı. Barış o bölgeyi kaldırabilecek ne fizik kondisyona sahip ne de tekniğe.

HOPA'LI TS'Lİ
18.08.2012, 21:29
maçı

vittek - barış
soner - ferhat

değişiklikleri ile berabere bitirdik , barış ve ferhat'ın katkısı olmadı

aynen öyle oldu, eski oyuncumuz ve yorumcumuz Hamdi ASLAN da maç sonunda öyle dedi.

Alanzinho'yu alsa daha yararlı olurdu Vittek yerine

.....
Barış demiştin , Barış Özbek Trabzonspor'un oyuncusu değil. Oyuna alınmasını bırakın kadroda olması bile hata.

Hemen yol vermemiz lazım. Barış'ın yerinde Zeki oynasa daha iyi oynar gerçekten.

Kasım Hilal
Barış'ı sahaya sürdüğünde Şenol hocama inanamadım. Kağıt üzerinde orta sahanın gerisini savunma olarak güçlendirmeye yönelik bir taktik hamleydi ama gerçekler farklı. Barış o bölgeyi kaldırabilecek ne fizik kondisyona sahip ne de tekniğe.

O zaman onu yollayıp bu işi yapacak birini bulmak lazım.

oeince
18.08.2012, 21:30
şenol hocam serkan joker değil, elinde sihirli değnek de yok. sağ bek bile olmayacak adamdan messi yaratmaya çalışıyorsun. tamam anladık duygusal adamsın ama taktın mı takma şu topçulara da!adriani komaysun oyuna. vu? pariş! pariş nedu pariş? ko oraya adriani da! neetti saa hau uşak? siştun bayramumuza pi kot!

Taha Muhammet
tolga o golü yemeseydi bir şey değişicekmiydi bu oynadıkları oyunu unutcakmıydık

Tyler Durden
kim baslatti bilmiyorum ama mustafa yumlu teknik falan degil..
etmayun gozunuzu seveyim..nesi tam olarak teknik..
iki pas atan basimiza teknik kesiliyor..

DURAS
18.08.2012, 21:31
Bu takıma kaleye Onur geçerse,
İyi bir sol bek ve tecrübeli bir golcü alınırsa
Zirveden kopmadan yarışın içinde olacağımıza inanıyorum
sevgili renktaşım, şenol hcayı şarj etmedikçe kimi alırsanız alın farketmeyecek. şenol hocaya dikkat edin hep ilk geldiği seneler başarılı olmuştur. bunu, hazır iyi kadroya bağlayanlar var ama ben motivasyonuna ve heycanına bağlıyorum sonra bu motivasyon ve heyecan gidiyor.

colman
18.08.2012, 21:31
tamam arkadaşlar biraz sakin olalım bir birimizi üzmeyelim İNŞALLAH düzelecek bu hep böyle gitmezya...

serdaracıl
18.08.2012, 21:32
Bariş kazmasının Allah bekasını versin. biz bunami layigiz Bariş kim?

Ogün YAZICI
bugün sahadaki nadir güzel sonuçlardan birisi ferhatı kaybetmemiz oldu.ya bu adama yılda 1-2 kez işimiz düşüyor hepsinde de bizi mahçup ediyor.girdi oyuna pozisyon üstüne pozisyon verdik onun kademe hatalarıyla...bir sol bek bu kadar mı yetersiz olur.bu adam para alıyor klüpten yazık günah ya...

h@msi61
Zokorasiz, Colman-Soner-Saparali iyi top yapan bir ortasahamiz olur insallah...

My
18.08.2012, 21:33
Ziya Doğan döneminden beri ilk defe santraforsuz oynadık :) Yani tamamen oyunu kendi sahamızda kabullenip Volkan, Olcan ve Sapara ile hızlı kontra ataklarla gol aradık. Eldeki futbolcularla ve formlarıyla bu mümkün müydü tartışılır. Her yönüyle kötü bir sınav verdik.

Ali Özcan
18.08.2012, 21:34

aynı fikirdeyim...Zokora çok gömülüyor...

Soner --------- Colman

..........Sapara.............

ya da

Soner-----------Colman

........Alan (Adrian).......

olmalı...

asilhamsi
18.08.2012, 21:35
ortasahamız soner--zokora---colman olacak bu asikar
kanantlar volkan--olcan(yasin)
forvete alınacak a kalite bir oyuncu,bir sol bek ve bir stoperle yarısta kalırız.
Ve tabi aklını takıma vermiş bir teknik direktor ile.

Kim ne derse desin vittek cıkana kadar cok iyiydi.Vittek degisikligi cok cok sacmaydı.

Ben saparayı cıkarıp alanzinhoyu almasını beklerdim.

Hoca shelton korkusuna serkan,celustka ile sheltonu tutmaya calıstı.Sonra baktı ki bu sefer diger kanat es o es veriyor.

Zaten sonra oda koptu.En son volkanı santrafor oynattı.O derece koptu :)

Taha Muhammet
piotr cech ferhat2 milyon üzerinde bonservis ve yıllık alacakları ve elimizde kocaman bir hiç şunlara dünyanın parası verilecene adam gibi bir tane sol bek alsan sadece ona versen o parayı ne kaybedersin

İskender Çakmak
İlk yarıyı canlı izledim ikinc yarıya da özetlerden baktım kesinlikle pozisyon bulmamız bu oyun tarzı ile imkansız zaten santrafor da yok isimiz cok zor.

İleli
18.08.2012, 21:36
santraforsuz oynamamizin 2 nedeni var, 1 senol gunes takimi normal olmayan bir sekilde defansa cekti 2 yonetime mesaji yolladi forvetim yok diye!

alayi bir zokora bir olcan etmez!

Erbay

Ben Sapara'yı bir türlü sevemedim gitti :) Soner'le ilgili belki de abartılı beğenilerim var o yüzden yazmıyorum nazar değmesin. Orta sahayı iyi parselliyemiyoruz. 3 adam oynatınca 2 adamın vereceği faydayı veriyor.

h@msi61
aynı fikirdeyim...Zokora çok gömülüyor...

Soner'in suanki performansi Selcuk'un ilk geldigine gore cok daha iyi, Colman ile cok guzel bir uyum yakalayabilecegini dusunuyorum. Zokora cok demode bir oyuncu, 10 sene once cok kiymetli olabilirdi ama bugunun futbolunda yeri oldugunu dusunmuyorum. Zaten genellikle zorluk derecesi yuksek maclarda etkili oluyor, digerlerinde el freni...

asilhamsi
18.08.2012, 21:37
zokora stoper oynarsa harika olur gorusum devam ediyor.

DeAgLeMaNyAq
Barış Özbek bir truva atıdır. Daha bunlar iyi günlerimiz...

Hıdır ÇALIŞAN
Bugün bir kez daha gördük mü ? BASİRETSİZ bir yönetime sahibimiz. Vesselam...

My
piotr cech ferhat2 milyon üzerinde bonservis ve yıllık alacakları ve elimizde kocaman bir hiç şunlara dünyanın parası verilecene adam gibi bir tane sol bek alsan sadece ona versen o parayı ne kaybedersinÇok büyük bir yeniden yapılanmaya gitmemiz şart ama mevcut şartlar, şike süreci ve her yerden gelen baskı sonucu taraftar da (benim gibi) kime, ne kadar, nasıl sahip çıkıp hesap soracağını şaşırdı.

h@msi61
18.08.2012, 21:38
Ben Sapara'yı bir türlü sevemedim gitti :) Soner'le ilgili belki de abartılı beğenilerim var o yüzden yazmıyorum nazar değmesin. Orta sahayı iyi parselliyemiyoruz. 3 adam oynatınca 2 adamın vereceği faydayı veriyor.

Sapara olur Adrian olur Alan olur farketmez. Ya da iki tane forvet olur. Ama o orta ikili top yapan, skora katki saglayan nitelikte olsun. Colman-Soner bana kalirsa cok guzel olur...

memozcan
18.08.2012, 21:38
umarım macar takımına karşı iyi bir galibiyet alırız da taşlar biraz yerine oturur, aksini düşünmek bile istemiyorum...

Emre ÖZTÜRK
18.08.2012, 21:39

o Zokora ileriye kaç tane milimetrik pas attı bugün kaç tane atak kesti.O yazdığınız orta saha bir oynasa da görsek neler olacak.Kevgire döneriz kevgire

fteotdgs
Baris Ozbek gibi bir adamin bu takimda oynamasi once yonetimin, sonra onu oynatan teknik direktorun sucudur. Su adamin bizim takimda oynadigini bilmek, gormek aci veriyor bana. Daha ne diyeyim, bilmiyorum.

serdaracıl

Takımda olmasından utanıyorum

memozcan
18.08.2012, 21:40
benim anlamadığım madem cech bu kadar yetersiz, kadroya da almayacaksın o zaman neden sözleşmesi feshedilmiyor.. yediği yemeklere yazık değil mi?

asilhamsi
18.08.2012, 21:40
adrian--soner---colman uclusu eger savunma yapmayı ogrenirse iyi olur

h@msi61
18.08.2012, 21:41
o Zokora ileriye kaç tane milimetrik pas attı bugün kaç tane atak kesti.O yazdığınız orta saha bir oynasa da görsek neler olacak.Kevgire döneriz kevgire

Bu takim Huseyin'den kurtuldu, Selcuk-Colmanli ortasahaya gecti ileri gitti. Selcuk gitti Zokora geldi yine kayiplardayiz. Iki tane uzun topu goz boyamasin, ortasahayi gecmiyor adam.

oeince
18.08.2012, 21:41
cech mevcut şartlarda en iyi sol bek. yerine daha iyi adam alınana kadar kadro dışı bırakmamak gerekiyordu.

serdaracıl
18.08.2012, 21:42
Alper---colman
----- soner

Ortasahamiz böyle olmali

Bülent AKBULUT61

bu takımda oynatığını gördukce midem bulanıyor onu bu takımda oynatmak bu takıma ihanetliktir

Hasan Ayvenli
Şenol Hoca Vittek-Barış değişikliğiyle yönetime mesaj verdi diyenler bizi güldürmek için başka espri bulsunlar.

Soner-Ferhat değişikliğiyle kime mesaj verdi Şenol Hoca?

Geçen yıl Burak'ı oyundan çıkarmak yemiyodu da çıkarmıyodu, yoksa geçen sene de aynı şeyleri görürdük.

"2011-2012 sezonundan 2012-2013 sezonuna kopyalanıyor, %3 tamamlandı." Oyuncu değişikliği mantalitesi bile aynı. Bravo.

AYYILDIZ
18.08.2012, 21:43
cech mevcut şartlarda en iyi sol bek. yerine daha iyi adam alınana kadar kadro dışı bırakmamak gerekiyordu.

Celustka'yi orda gorunce Cech resmen Carlos.

memozcan
18.08.2012, 21:43

aynı maçı mı izledik acaba kuşkuluyum.. milimetrik rakibe attığı toplardan bahsediyorsun heralde..

onur_alabuga_61
18.08.2012, 21:45
orta sahayla forvet arasında adam yok topu karşıya taşıyamırouzz forvetide alsak buraktan iisi gelmez değişen bişi olmaz ama millet kör bize 10 numara orta saha lazımm...

DeAgLeMaNyAq
benim anlamadığım madem cech bu kadar yetersiz, kadroya da almayacaksın o zaman neden sözleşmesi feshedilmiyor.. yediği yemeklere yazık değil mi?

Adamı oynatmasan bile 2 senede 2 milyon euro alacak ne diye fesh etsin sözleşmesini...

özgür6161

Maçın hemen ardındaki yorumlarda lig tv de hamdi sahada sinirlenmesi arkadaşlarına bağırması hırsından ve kazanma isteğinden dolayıydı ve bu Trabzonspor için büyük artı dedi.

memozcan
kulübümüzün borcu var ödeme güçlüğü varsa amenna, çıkıp açıklasınlar ve hiç transfer yapmasınlar şahsen ben razıyım.. ama yoksa eksik yerlerde herkes hemfikir bu takımın başını yakmasınlar..

bahadır2561
kim baslatti bilmiyorum ama mustafa yumlu teknik falan degil..
etmayun gozunuzu seveyim..nesi tam olarak teknik..
iki pas atan basimiza teknik kesiliyor..

Aynen biri bi kuyuya taş attı 40 akıllı çıkaramıyor teknikten kasıt nedir ?
A.gücü maçında Burak'a pas attı ortalık yıkıldı teknik oyuncu filan ne alakası var teknik filan değil

kncyalcin
18.08.2012, 21:46
Eylül'e kadar adam gibi bir temizlik yapılmalı.
Sapara+Vittek= Muhammet transferine hayır demem.
Hatta Adrian + özbek+cora vb. = Alper
Stoper ve solbek şart oğlu şart.
Birde yabancı santrafor ile takım yerine oturur eldeki fazlalıkları gönderin Allah aşkına boşuna kadroda yer işgal ediyorlar.

Murathan
18.08.2012, 21:46
Alper---colman
----- soner

Ortasahamiz böyle olmali

Ne Alperi Allah aşkına, koy oraya Adrian'ı 5x katkı yapar.

memozcan
18.08.2012, 21:47
Adamı oynatmasan bile 2 senede 2 milyon euro alacak ne diye fesh etsin sözleşmesini...

işi almanyadan iyi valla...

kncyalcin
18.08.2012, 21:47
Alper---colman
----- soner

Ortasahamiz böyle olmali

Buna bende varım..
Kanatlar Volkan ve Yasin ya da Olcan oynar.
Muhammet ile iyi bir yabancı santrafor alınırsa yarışta var oluruz yoksa yokları oynarız..

Emre ÖZTÜRK
18.08.2012, 21:48
aynı maçı mı izledik acaba kuşkuluyum.. milimetrik rakibe attığı toplardan bahsediyorsun heralde..

Ben başka maç izlemişim pardon ;)

Erbay
18.08.2012, 21:49
50 kere yazdım yine yazıyorum; 4-2-3-1 oynayacaksak forvet arkası skorer olmalı. Adrian, Sapara, Alanzinho kurtarmaz. Zaten kanatlardaki oyuncularda forvet özellikleri yok. En önde zatenin zateni forvet yok. Baya bi sorunumuz var.

kncyalcin
Ne Alperi Allah aşkına, koy oraya Adrian'ı 5x katkı yapar.

Adrian ile Henrique bal yapmayan arı gibiler. Bu takımdaki yabancılar iş yapsa bu takım ne geçen sene ne de bu sene bu kadar sıkıntı yaşardı. Adrian, shelton'un ya da Cernat'ın karabük'e verdiği katkıyı bize vermiyor.

asilhamsi
celustka---giray---bamba----cech

eger transfer yapılmayacaksa savunma budur.Macera aramak adamları oynamadıkları mevkide denemek sacmalık.

.....
18.08.2012, 21:50

Deme böyle abi.

Barış'ı yollamamız lazım biran önce.

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 21:50
Mustafa benim için hayal kırıklığı yarattı bugün. Geçen sene gayet iyi noktalarda bırakmıştı ama bugün 3'lü stoperler arasında son sıraya koyduğum Giray, Mustafa'nın yanında Puyol gibi göründü. Yapma Mustafa, etme Mustafa, üstüne koyarak devam et, tekrar sıfırdan başlama herşeye.

Sapara çok iyi şeyler düşündü ama uygulayamadı, bariz belli oluyor çünkü tedirgin...

Bugün Giray, Volkan Şen ve Celustka'yı çok beğendim. Soner'de fena değildi. Maçın hayal kırıklıkları ise Şenol Güneş ve Olcan Adın, özellikle Şenol Güneş amatör teknik direktörlerin denemeyeceği şeyler denedi, yine taraftarı üzdü...

yatmaztara
18.08.2012, 21:51
sanki geçen sene 9. olmuş, bu senede 10 maç sonunda liderle aramızda 20 puan fark olacakmış gibi geliyor. neden böyle bir ruh haline büründüm :(

Togrul
Sırbistan liginden belçika liginden hatta kuzey afrika ülkelerinin birinden iki stoper alsak bu kadar sinirlenmeden maç izlemeyiz. Anlamak mümkün değil antep, eskişehir ve diğer anadolu takımları böyle topçuları nasıl bulup getiriyor bizimkiler bulamıyor. Giray top kullanma becerisinden o kadar yoksun ki alakasız topları hep taça kornere attı. Şeltonun karşısında resmen dağıldı.
Tolganın da geçenseneki performansına eyvallahta bu sene çok formsuz. Kaleyi Onura devretmeli bence.

memozcan
bir takım yabancılardan yana hiç mi katkı almaz..

.....
18.08.2012, 21:52
Serkan sağda iyiydi nazar değmesin. :)

asilhamsi
18.08.2012, 21:53
bu arada serkan sag bekte cok iyi oynuyordu.Ortasahaya almak hakikaten sacmalıktı..

h@msi61
18.08.2012, 21:53
bir takım yabancılardan yana hiç mi katkı almaz..

Colman disinda takima katki saglayan yabancimiz yok. Celutska da aldigi paraya gore verimli, gerisi gitse zerre etkilenmez takim.

inadina61_08
18.08.2012, 21:55
Birazdan yazacaklarım buraya kadar yazdıklarımı silip atacak, değişiklikleri bu gece ağır şekilde eleştirenlerdenim deyip geçmiş mesajlarımın özetini geçeyim bari;
Bugün iki yeni transferimiz oldu ve bu takıma 2 transfer yapılsa eldeki kadro ziyan olmamış ve oyuncuların değeri de katlanarak artmış olacak; bu günün en iyileri VOLKAN ve SONER oldu bu ikili artık formayı katpı diyorum,
gelecek bir transferimizde Yasin olacak göreceksiniz eee geriye ne kalıyor stoper ve forvet transferi bunu yap takım ilk yarı lider bitirmezse bende futboldan anlamıyorum ama bir şartla transferler kalite olacak toure ilk gözdem, forvet hoca kimi istiyorsa -ki illa bir isteği vardır,

Takım kötü değil ama eksik, düşünsenize bugün zokora ve soner ikilisinin mücadelesi nasıldı bunların önüne at colmanı ve orta sahaya bak volkan-colman-olcan, ileriyede çok kaliteli bir forvet bitsin bu iş, gerisi mi? elde kalanlar ver kiraya kullan takasda hem yabancı sayını azalt hemde bunların yıllık maliyetinden kurtul transferleri bedavaya getir....

yatmaztara
18.08.2012, 21:57
maçı izleyenler soneri beğenmiş bu çok iyi bir haber. çok ihtiyacımız var sonere. ilerleyen haftalarda colman-soner oynar umarım

asilhamsi
18.08.2012, 21:57
volkan--soner--colman--olcan/yasin ortasahası ne yapar?

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 21:59
Serkan sağda iyiydi nazar değmesin. :)

adam iyidi ama Şenol hocamız gitti adamı ordan aldı orta sahada oynattı yerinde iyi oynayan adamın yeri değiştirilirmi bende bunu anlamıyorum

.....
18.08.2012, 22:00
Bu maçta çok hata yaptık. Ama ben çok Ferhat'a üzüldüm. Oyuna girmesiyle çıkması bir oldu.

Umarım ilerisi için psikolojik bir çöküntü olmaz.

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:02
Olcan'ın rahatlığı belli oldu, Yasin 18'de bile değilmiş, anlayamıyorum hocayı. Barış Özbek-Aykut ikilisi birlikte neden kulübede olur?

.....
18.08.2012, 22:03
Mümkünse bundan sonra özellikle Barış Özbek'i ilk 18 e almasın hoca.

Maçta hareketleri beni çıldırttı.

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:03
Nedir günahımız.bu rezil oyun kurgusuyla bize ne demek istıyorsunuz sayın Güneş ve Şener.

zafer6161
18.08.2012, 22:05
adamlar s.prag ile oynayacak,ama nedense alex.show,kuyt,stoch ilk 11 de !!!
dinlendirme mecburiyeti bi bizim takımda var heralde..adama sormazlarmı,bu futbolcular 2 ay boyunca ne yaptı ??
rakibde elazığ,,,

Fatih ÇOLAK
Bu maçta çok hata yaptık. Ama ben çok Ferhat'a üzüldüm. Oyuna girmesiyle çıkması bir oldu.

Ben üzülmedim Ömer. Neden biliyor musun? Ferhat bize geleli kaç sene oldu? 4 sene. Ya kardeşim koskoca 4 senede bir ışık ver bize. Celustka bugün elinden gelenin en iyisini verdi, belki yaptıkları kısıtlı ama müthiş mücadele etti. Ferhat ne yaptı? Hiçbir şey.

Ferhat'ın bugün oyuna girmesi hataydı. Ferhat'ın 4 senedir bu takımda olması çok daha büyük bir hata...

Harun
Bugün takımda beğendiğim sadece iki isim vardı.Biri Serkan,diğeri Volkan'dı.Sağ kanadı çok iyi kullandılar.

Mehmet Yusuf
18.08.2012, 22:06
arkadaslar colman kart cezalisimiydi ?

Fatih Öztürk
Bu takıma adam gıbı golcu nıye almıyorsunuz.biz taraftarlar aptalmıyız?

DeAgLeMaNyAq

Ne bozulacak. Bu takımda Cale ve Piotr olmasına rağmen hoca solbekte Ferhat yerine Egemen'i oynattı. Bundan büyük hakaret mi olur. Ama her ne hikmetse Ferhat bizdeki kariyerinde çok büyük işler başarmış gibi yeni sözleşme imzalıyoruz...

objek
18.08.2012, 22:07
Bu oyun duzeninde santrafor oynayacak tek adam var oda yasin doldur bosalt sisteminde vitek oynar oncelikle tas gibi bir stoper lazim bugun vitek tek bir yan orta alamadi alanzinho son yarim saatlerin krali olmaya devam eder

Harun
Ben üzülmedim Ömer. Neden biliyor musun? Ferhat bize geleli kaç sene oldu? 4 sene. Ya kardeşim koskoca 4 senede bir ışık ver bize. Celustka bugün elinden gelenin en iyisini verdi, belki yaptıkları kısıtlı ama müthiş mücadele etti. Ferhat ne yaptı? Hiçbir şey.

Ferhat'ın bugün oyuna girmesi hataydı. Ferhat'ın 4 senedir bu takımda olması çok daha büyük bir hata...

Ferhat'ı kaç kere ilk onbirde 90 dakika gördünde ışık bekliyorsun?Celuska bugün sıradan topçudan farksızdı.Tek farkı yabancı olmasıydı.

.....

Ferhat duygusal birisi sanırım. Şimdiye kadar arkasına pek destek almadı ve elinden geleni yapmaya çalıştı. Tabi ki bu yeterli değil ama , duygusallığı bırakamayan oyuncular böyle durumlarda daha da çöküntüye de uğrayabilir.

Hiç almasaydı en iyisiydi.

memozcan
takım bugün özellikle duran toplarda s.o.s verdi. normal şekilde gol yemeyeceğimiz aşikardı zira maç kör dövüşüne döndü. ilk yarı biterken işaret geldi aslında bir duran topta, herkes boşa çıktı.. golü de ne yazık ki duran toptan yedik..

farkeden oldu mu bilmem ama olcan bugün 2-3 kere trivela vuruş denedi, tabi sol ayağının dışıyla .. kendini q7 mi sandı nedendir bilmem ama yerini çok garanti görüyor gibime geldi, bu performansıyla formayı yasin giymeli bence..

hoca 4lü defansın yerini geçen yıl ne zaman değiştirse gol yemiştik umarım bu yıl aynısı devam etmez(bundan sonra).. bu takımın mevcut kadro haliyle geri dörtlüsü kim ne derse desin: serkan- giray- bamba- celustka şeklindedir..

hoca bir sistemi ezberledi mi onu sittin sene değiştirmyor.. ne yazık ki yeni ezberimiz 4-2-3-1 .. evet bu şablonla 2011 şamp. olduk ama o kadroda ilerdeki kişi sürekli stoperleri sağa sola çeken ve arkasındaki üçlüye içeri giriş imkanı saylayan umut buluttu.. hareketsiz ve ağır bir forvetle bu dizilişle ilerde sadece top kaybederiz..

hoca ülkemizde defansif ortasaha kavramını yıkan kişi oldu , selçuk-colman ikilisiyle ayağa oynayan, ve hücumu başlatan ortasaha kavramını getirmişti.. 10 selçuk edecek zokorayla nedense gene defansif ortasahaya büründük.. bu şeklide rakibi açmamız mümkün değil aksine sürekli rakibi üstümüze çekiyoruz..

bu sene kazanımlarıız galiba soner, volkan ve yasin olacak gibi.. umarım yeni transferlerden -edilen ve edileceğini umduğumuz- araya sokulan olur..

Harun
18.08.2012, 22:08
arkadaslar colman kart cezalisimiydi ?

Geçen seneden cezası vardı.

.....
18.08.2012, 22:08
Ne bozulacak. Bu takımda Cale ve Piotr olmasına rağmen hoca solbekte Ferhat yerine Egemen'i oynattı. Bundan büyük hakaret mi olur. Ama her ne hikmetse Ferhat bizdeki kariyerinde çok büyük işler başarmış gibi yeni sözleşme imzalıyoruz...

Abi , dediğim gibi oyuna giripte çıkarmak üzer oyuncuyu.

Erkin
18.08.2012, 22:10
Çöküntüden cok Ferhatin Trabzonspor'da ne isi olduğu konusunda supheliyim, vasatin altinda bir oyuncu.. Zaten oyuna da niye girdi niye cikti hocanın kendisi de bilmiyordur..

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:11
Tolganın degajları beni kanser etti.yeter be kardeşim kaleye Onur geçsin.

.....
18.08.2012, 22:13
Bu maçı biran önce unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmalıyız. Bu maça takılıp kalırsak çok üzülürüz.

murat3861
18.08.2012, 22:14
bencede serkan sağ bekte çok iyiydi.sol bek alınmayacaksa en iyi sol bek cech görünüyor.derbi maçlarda cech'in yerine celutska oynayabilir.

bahadır2561
18.08.2012, 22:15
Tolganın degajları beni kanser etti.yeter be kardeşim kaleye Onur geçsin.

1.90'lık Olcan'a degajlayıp durdu anlamsızca golde de hatası vardı

Fatih ÇOLAK
Ferhat'ı kaç kere ilk onbirde 90 dakika gördünde ışık bekliyorsun?Celuska bugün sıradan topçudan farksızdı.Tek farkı yabancı olmasıydı.

Hoca yeterince şans verdi ona. Manisa maçı hatırlıyorum, şampiyon olduğumuz sene, 1 hareket yap be adam, 1 top getir, 1 kere çalım yeme. Sıfır yahu, koskocaman bir sıfır Ferhat. Oyundan çıktım diye trip atmayacak, trip atmak istiyorsa sözleşmesini karşılıklı feshetmek istesin, en iyisi bu olur. Bizimkilerin bırakacağı yok onu...

Mehmet Yusuf
mustafa yumlu bi macta da yine ayni sekilde kafa topuna cikmamisti egilmisti ve gol yemistik.

en iyi olmasi gereken yerde bu kadar bariz hatalar yapmasi mevkisi adina dusundurucu malesef..

savas avci
18.08.2012, 22:17
Kendi elleriyle verdi hoca maçı ne yazık ki.Bu arada Tolganın dinlenmeye ihtiyacı var artık

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:17
1.90'lık Olcan'a degajlayıp durdu anlamsızca golde de hatası vardı

Evet, Tolga degaj konusunda biraz sıkıntılı. Peki neden her topu degaj yaptı, düşündünüz mü hiç?

4 tane defans oyuncusundan 1 tane bile oyun kurabilen yok çünkü. Sanki kafasına göre mi yaptı o degajları? 1970 oyun stilinde oynuyoruz, stoperler oyun kurmayı bilmiyor, degajla oyun kurmalar falan...

atomania
18.08.2012, 22:18
Yedigimiz golü agir cekimde daha yeni gördüm.ALLAH askina bit Tolgayi takip edin. Bir kaleci cornerde resmen seyrediyor. madem cikamiyon kalede niye durmuyon

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:18
Sırf Trabzonlu diye Mustafa Yumlu Trabzonsporda oynayamaz.yeter artık.

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 22:19
Bu maçı biran önce unutup önümüzdeki maçlara konsantre olmalıyız. Bu maça takılıp kalırsak çok üzülürüz.

Tam tersi bu maçtan dersler çıkarılmalı. Hem yönetim hem teknik heyet gerekli hamleleri yapmalı. Aynı oyunumuzu devam ettirirsek Elazığ da bizi evimizde yener adamlar Karabük'ten çok daha iyi oynuyor. Kadın ve çocukların sesi ne kadar çıkar bilmem ama birileri istifaya davet edilir...

Erdem Koltuk
18.08.2012, 22:19
Hala buralarda Şenol Güneş'in futboldan anladığını sananlar var mı?

Doğan BULAT
18.08.2012, 22:21
Anadolunun sıradan bir takımıyız artık.. Volkan da bu sene çıkış yapar seneye satarız da kasamıza para girer.. Neyse futbolcularımız da 3 büyüklerle yaptığımız maçta daha iyi konsantre olurlar.. Artık 3 büyüklerden birini yenelim 1 sene yeter bize bu...

Bu takımı bu hale getirenlere artık tepki koymanın zamanı geldi... Ne olur kombineleride geri veri verin tepkinizi koyun artık.. Bunlar trabzonu daha da beter hale getirecekler... Reziller

tamuğ yamtar
18.08.2012, 22:21
Bugün oynanan macın izahı cok zor.

Hele hele oyuncu degisikligi ve taktik anlamında.

4-6-0? Rakip Karabük? İnsaf artık...

bahadır2561
18.08.2012, 22:22
Evet, Tolga degaj konusunda biraz sıkıntılı. Peki neden her topu degaj yaptı, düşündünüz mü hiç?

4 tane defans oyuncusundan 1 tane bile oyun kurabilen yok çünkü. Sanki kafasına göre mi yaptı o degajları? 1970 oyun stilinde oynuyoruz, stoperler oyun kurmayı bilmiyor, degajla oyun kurmalar falan...

Kardeşim sen ne diyosun bahane mi bu şimdi ?

Serkan'dan sonra Volkan'la beraber sahanın en kısası olan adama ne diye top şişirip durdu?

Erkin
18.08.2012, 22:22
Dogru, olay belli bugün sahada ancak takımın iki yedek stoperi olacak iki oyuncu vardı. Mustafayi geçtim Giray da genel olarak farkli degil.. Gercekten hedefe gitmek isteyen bir takımsanız onu yedek olarak düşünüp daha deneyimli ve direk bir oyuncu alınmasi sart, neden defansin as elemani olarak düşünülüyor anlamıyorum...

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:23
Olcan 90 dakika ne yaptı sahadaki oyundan çıkmadı.Alanzinho gıbı adam eksilten tek oyuncuyu neden oyuna almadınız.yeter artık.söverim şimdi Barışına Ferhatına.

metehan
18.08.2012, 22:23
Bugün takımda beğendiğim sadece iki isim vardı.Biri Serkan,diğeri Volkan'dı.Sağ kanadı çok iyi kullandılar.
VOlkan'ın Bursa'daki formunu yakalayacağını düşünüyorum bu sene. Hazırlık kampında da bunun sinyallerini verdi. Bunu yapabilirse, mevcut kadronun en golcü oyuncusu olacağı da çok açık.

Doğan BULAT
18.08.2012, 22:24
Hala burda Colman'ın satılmasını isteyenler vardı.. Yok değerini bulunca satalım diyenler falan... Bugün görmüşlerdir herhalde bu takım Colman sız sıfır... Elimizdeki en aiyi adam Colman bence.. Ama bu şerefszler yakında para için Onuda satarlar...

Travelair
18.08.2012, 22:25
TRT-3 özet

Yiğit Gayretli
18.08.2012, 22:25
Bir de peşimizi bırakmayan bir şanssızlık var ki dillere destan...

Soner o pozisyonda sakatlanmasaydı, şu an bambaşka şeyler konuşuyor olabilirdik. O rezalet zemine rağmen oynun kontrolü elimizdeydi. Çünkü; Karabük'e oranla daha isabetli pas yapıyorduk. Ben "takımı" beğendim. Sorun değişiklik tercihlerindeydi bugün. Onun da hocanın cezalı olmasından kaynaklı iletişim kopukluğuna bağlıyorum. Yoksa Barış'ın oyuna girmesi Vittek'in çıkması ve Sapara'nın 90 dakika sahada kalması açıklanabilir bir durum değil.

objek
18.08.2012, 22:29
mustafa yumlu bi macta da yine ayni sekilde kafa topuna cikmamisti egilmisti ve gol yemistik.

en iyi olmasi gereken yerde bu kadar bariz hatalar yapmasi mevkisi adina dusundurucu malesef..

Sanki mustafa tolganin cikacagini zannedip onun onunu gormesi icin egilmis gibiydi

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:30
Kardeşim sen ne diyosun bahane mi bu şimdi ?

Serkan'dan sonra Volkan'la beraber sahanın en kısası olan adama ne diye top şişirip durdu?

Ben asıl sıkıntıyı göstermeye çalışıyorum. Mesajımı bir daha oku, bak ne demişim orada: "Evet, Tolga degaj konusunda biraz sıkıntılı."

Muslera bir maçta kaç kez degaj yapıyor? Ya da Volkan? 3-5 tane. O da en fazla. Ya biz? Tahmini 20 kere. Belki de daha fazla. Koskoca Trabzonspor degajla oyun kuruyor. Ben Tolga'nın kötü degajlarına değil, oyun kurma meselesine taktım kafayı...

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:30
Allahını seven üstüme toprak atsın. Tolganın şu yediği gole bakın.

AYYILDIZ
18.08.2012, 22:32

Soner o pozisyonda sakatlanmasaydı, şu an bambaşka şeyler konuşuyor olabilirdik. O rezalet zemine rağmen oynun kontrolü elimizdeydi. Çünkü; Karabük'e oranla daha isabetli pas yapıyorduk. Ben "takımı" beğendim. Sorun değişiklik tercihlerindeydi bugün. Onun da hocanın cezalı olmasından kaynaklı iletişim kopukluğuna bağlıyorum. Yoksa Barış'ın oyuna girmesi Vittek'in çıkması ve Sapara'nın 90 dakika sahada kalması açıklanabilir bir durum değil.

Insallah persembe gunu maci iyi futbolla aliriz.Biraz olsun takim havaya girer.

bahadır2561
18.08.2012, 22:34
Ben asıl sıkıntıyı göstermeye çalışıyorum. Mesajımı bir daha oku, bak ne demişim orada: "Evet, Tolga degaj konusunda biraz sıkıntılı."

Muslera bir maçta kaç kez degaj yapıyor? Ya da Volkan? 3-5 tane. O da en fazla. Ya biz? Tahmini 20 kere. Belki de daha fazla. Koskoca Trabzonspor degajla oyun kuruyor. Ben Tolga'nın kötü degajlarına değil, oyun kurma meselesine taktım kafayı...

Güzel kardeşim diyorum ki tamam oyun kuramıyoruz eyvallah ona bişey diyen yok ama degajda niye sola atıp durdu akıl var mantık var.
Sapara,Zokora,Soner var ver onlara başlasınlar
Neyse takımda sağlam olan bi yer yok her yer eksik dediğin de haklısın ama bu Tolga'nın degajlarının kötü oldugunu degiştirmiyor

tamuğ yamtar
18.08.2012, 22:34

Zemin bahane degil denir ama hakikaten zemin cok kötüydü.

Klasik olacak ama amatörde görürsün bu sahayı ancak.

Sol kanadı hiç kullanamadık.

İkinci yarı kötü oyuncu degisiklikleri.

İzahı olmayan bir taktik 4-6-0.

Mac esnasında da yazdım.

Tolga her antremandan sonra 1 saat degaj çalışsın.

Facia yani degajları. Adrian'in frikikleri gibi.

Amacsiz ve hep kötü.

Fatih Öztürk
18.08.2012, 22:35
Tolga degaj konusunda bıraz değil,tam sıkıntılı.yaptığı her degal ya taca yada rakıbe gıttı.kaleyi Onurun devralması kaçınılmaz oldu.çocuğu yedekte çürütmenin anlamı yok.ya satın yada kaleye geçsin.

Doğan BULAT
18.08.2012, 22:37
Hazırlık maçlarında her maçta oynayan Onur'un yerine Tolga sahada , hazırlık maçlarında 1 tane golü olman Vittek sahada... Bu nasıl iş anlamadım bu ne saçmalık... Hoca neyin kafasında anlayan beri gelsin.....

serdaracıl
Ferhat beşikduzuspor da bile kadroya giremeZ

.....
Tam tersi bu maçtan dersler çıkarılmalı. Hem yönetim hem teknik heyet gerekli hamleleri yapmalı. Aynı oyunumuzu devam ettirirsek Elazığ da bizi evimizde yener adamlar Karabük'ten çok daha iyi oynuyor. Kadın ve çocukların sesi ne kadar çıkar bilmem ama birileri istifaya davet edilir...

O konuda haklısın abi. Ben sadece bu puan kaybına takılıp kalmamalıyız , takviyelerimizi yapıp önümüze bakmalıyız anlamında söyledim.

Travelair
18.08.2012, 22:38
Golde Shelton Mustafa'ya faul yapmış gibime geldi. Ayrıca bize yapılan kartlık hareketler cezasız bırakılmış, hem de hakemlerin gözleri önünde

zafer6161
18.08.2012, 22:38
ksk6zgOYha0

Yiğit Gayretli
18.08.2012, 22:39
Insallah persembe gunu maci iyi futbolla aliriz.Biraz olsun takim havaya girer.

Takım iyi top oynuyor. Colman-Zoko-Soner orta sahası bu ligde efsane olur. Net. Bir stoper alalım... 3 hafta sonra izleyin bu takımı...

Zemin bahane degil denir ama hakikaten zemin cok kötüydü.

Klasik olacak ama amatörde görürsün bu sahayı ancak.

Sol kanadı hiç kullanamadık.

İkinci yarı kötü oyuncu degisiklikleri.

İzahı olmayan bir taktik 4-6-0.

Mac esnasında da yazdım.

Tolga her antremandan sonra 1 saat degaj çalışsın.

Facia yani degajları. Adrian'in frikikleri gibi.

Amacsiz ve hep kötü.

Valla ben amatör kümede top oynuyorum, daha böyle zemin görmedim. Şaka değil... İşin ilginci öyle kuru, öyle sert bir zemin var, bir damla su değdirmemişler oraya...

Tolga her degaj yapışında sondaj çalışması yapar gibi toprak kalktı yerden.

serdaracıl
18.08.2012, 22:40
Zokora oynuyormuş gibi yapiyor

Hüseyin Başoğlu
abi boşverin neyi tartışıyorsunuzki karabük getirmiş sokaktan davaroları koymus defansa gelene tekme tokat giriyor hakemde tembihli zaten ne kart ne başka bişi bu mac tolga volkan olcan vittek mustafa yumluya felan ne biçim girdiler bumu yani top oynamak neyi tartısıyoruz anlamıyorumki bu kadar kasıtlı olayın içinde ?

.....
Golcü almadan işimiz çok zor. Golcü ile iyi bir bek alırsak sıkıntıları aşarız diye düşünüyorum bende.

AYYILDIZ
18.08.2012, 22:41

Aynen oyle.Bugun Sapara'ya attigi pas efsane.Mac icinde sunu 4-5 defa atabilmeli.

Hüseyin Başoğlu
18.08.2012, 22:42
Golcü almadan işimiz çok zor. Golcü ile iyi bir bek alırsak sıkıntıları aşarız diye düşünüyorum bende.

bek e ihtiyac görmüyorum özellikle bugun serkan ın oynayısını gördükten sonra defansif olarak celu solda gecit vermedi ofans değildi ama orasına kabulum sağda ise zeki serkan bence beraber otoban yaparlar sağ kanatı önlerindede volkan olunca...ama bariz bir golcu sıkıntısı var gibi ama halil emre ilede aşılabilir :)

bahadır2561
Bu oç Hüseyin Göçek ve yan hakeme karsı bi açıklama yapsınlar resmi siteden

Sinan Akyıldız
Karamsarlık gibi görünmesin fakat şikecilerin karşısındaki Elazığspor'un bize karşı galip gelmemesi için hiç bir neden göremiyorum ( ilk yarı itibarı ile ).
Oldukça iyi defans hatları ve gayet yerinde bindirmeleri olan bir sağ ve sol bekleri bununla birlikte hareketli bir sağ açıkları var . Bizim defans oyuncularımıza oranla dominant bir santraforları da mevcut . Bu kadar durağan bir Karabükspor karşısında bile pozisyon bulmakta zorlanan takımımız üstüne bir de avrupa maçından sonra muhtemeldir ki mağlup olacaktır .

Umarım yanılırım :)

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:43
Güzel kardeşim diyorum ki tamam oyun kuramıyoruz eyvallah ona bişey diyen yok ama degajda niye sola atıp durdu akıl var mantık var.
Sapara,Zokora,Soner var ver onlara başlasınlar
Neyse takımda sağlam olan bi yer yok her yer eksik dediğin de haklısın ama bu Tolga'nın degajlarının kötü oldugunu degiştirmiyor

Kötü diyorum zaten :)

Ama iş ona kalmamalı. Ben kalede sorunun olduğunu düşünmüyorum. Onur'da bu tarz hatalar yapabilir ( Tolga'nın yediği gol). Bugün göründü ki ne kadar santrafora ihtiyacımız varsa, bir o kadar da oyun kurabilen, tecrübeli bir stopere ihtiyacımız var.

Alacak mıyız? Bence hayır.

Ertan1982
18.08.2012, 22:43
Tolga biraz dinlendirilmeli.Stopere 1 yabanci daha gelmeli.Ferhat´tan umutluydum ama solbek olmaz diyorum bugünden itibaren Sol acik veya Ortasahda degerlindir biliriz belki bu sezon.Ama son sansi
,olmadi bas tekmeyi.Baris,Aykut 1 tanesi fazla o da bana göre Baris.Ortasah Zoko,Colman ve Soner olmali ama yedekleri yok bu oyuncularin.Kanatlar gayet iyi Yasin,Olcan,Volkan Her iki kanatta da oynarlar.Forrvete mutlaka 1 yerli 1 yabanci alinmali.Vittek ile bu is olmaz.Emreye bol sans verilmeli bu sezon.Henrique kiralik olarak genclere verile bilinir.

Birde su bizim oyuncular ne kadar sakatlaniyorlar.Ekip degisti problm ayni.

h@msi61
18.08.2012, 22:45

neden oyle diyorsun, mehmet yildizi devirdi ya, bizim taraftara yeter iste...

Oyunun ofansina zerre katkisi yok adamin, umarim hocanin kafasinda Zokorasiz bir oyun dusuncesi vardir.

serdaracıl
Sapara'nin son anlarda çaprazda karsı karşıya kaçırdığı pozisyon beni deli etti

Yiğit Gayretli

Zokora sahada olmasa biz bu maçı en az iki farklı kaybederdik...

3 tane pozisyon hazırladı ki bir tanesi al da at pasıydı. (Sapara'ya)

Zokora daha çok görünmeyen işlerin kahramanı. O yüzden göze batmaz. 50 metreye top atar hissetmezsin.

.....
18.08.2012, 22:46
Bu kadar eksikle daha iyi oyun beklemek yanlış olurdu diye düşünüyorum.

Takım kendini en kısa sürede toparlar. Sakat ve cezalıların takıma katılmasıyla iyi bir ivme yakalarız.Tabi transferlerle.

Hüseyin Başoğlu
saparayı fırsat varkende göndericektik abi yok yapamıyor adam bizde olmuyor bu sefer bölgesindede oynatılmadı diyemez kimse...

Fatih Öztürk
Ağzına ekmek koduğumun hakemi Karabüke 2 kırmızı vermedi.

bahadır2561
Kötü diyorum zaten :)

Ama iş ona kalmamalı. Ben kalede sorunun olduğunu düşünmüyorum. Onur'da bu tarz hatalar yapabilir ( Tolga'nın yediği gol). Bugün göründü ki ne kadar santrafora ihtiyacımız varsa, bir o kadar da oyun kurabilen, tecrübeli bir stopere ihtiyacımız var.

Alacak mıyız? Bence hayır.

Şenol hocamız memnun galiba kadrodan 3 aydır sesi çıkmıyorsa vardır bi bildiği biz ondan daha mı iyi bileceğiz :)
Bana kalsa Giray'la da olmaz bu iş ama ölümü gösterip sıtmaya razı ettikleri için ona sıra gelmiyor

Hüseyin Başoğlu
18.08.2012, 22:47

Oyunun ofansina zerre katkisi yok adamin, umarim hocanin kafasinda Zokorasiz bir oyun dusuncesi vardir.

bire bir kıyas değil ama real madridde sen xabi alonso hiç gözüne takılırmı takılmaz cunku geriden oyunu kurar spiker cogu zaman ismini bile söylemez fazlada ilerlemez oyun sıkısmadıgı sürece şimdi xabi alonso futbolcu değilmi ??

savas avci
18.08.2012, 22:50
ZOkorayı kimse gözünde büyütmesin takıma hiçbir yararı yok

.....
18.08.2012, 22:51
Sapara yavaş yavaş ısınıyor takıma. Hemen gönderelim demek doğru değil.

bahadır2561

Oyunun ofansına zerre katkısı olmayan Celustka,Ferhat,Serkan(ortada oynadıgında) ,Aykut, Barış,Adrian varken Zokora'ya sıranın gelmemesi lazım

tarsus
Bu baris ne b.ka yarar merak ediyorum?bu kadar hazirlik macinda taniyamamislarmi!vitrine cikartarak satma dusunceleri varsa bu takma buyuk bir sabotajdir

serdaracıl
18.08.2012, 22:52
Gerçi zokoraya gelene kadar ne eksikler var

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 22:53
saparayı fırsat varkende göndericektik abi yok yapamıyor adam bizde olmuyor bu sefer bölgesindede oynatılmadı diyemez kimse...

Müthiş düşünüyor ama uygulayamıyor, çünkü tedirgin. Umarım oynamaya devam eder. Gerçi bana Soner mi, Sapara mı diye sorsalar? Soner derim sonuna kadar.

Zokora-Colman'ın yanında Soner olacak gibi bu sene. Attığı pas muazzamdı, Colman'la birlikte hücuma fazlasıyla katkı verecektir...

Recep Çaltepe
18.08.2012, 22:54
Trabzonspor için puan kaybına sebep olabilecek tüm şartların var olduğu ve olabilecek en uygun bir şekilde bir araya gelerek gerçeğe dönüştüğü bir maç olmuştur.

Bir kere her şeyden önce, bu maçın sonucundan hiçbir şekilde haberi olmayan bir insan bile takımın acilen kaliteli bir forvete ihtiyaç duyduğunu dile getirecek ve haklı olacaktır. Sebepleri ve süreçleri bambaşka ve burada olduğundan daha uzun yazılarda incelenebilecek durumlar sonucu takım yeni sezona, 1461 Trabzon’da bile oynasalar insanın moralini bozacak forvetlerle giriş yapmıştı ve bu bölge için transfer gerekliliği avaz avaz bağırıp kendini belli ediyorken maç öncesi tek düşünce “yarım sıfır olsun bizim olsun” şeklindeydi.

Cezalılar ve sakatlıklar ve hatta yapılamayan transferleri bir kenara koyup, daha bunları bile ağız tadıyla tartışamadan federasyonun bu sezonki eğilimlerini de ortaya koyacak şekilde maçı Ağustos’un sıcağında güneş altında oynatma uygulamasının siniri ve sıkıntısı geçemeden, sahanın tarlalılığını da gördükten sonra Türk futbolunun marka değeri olarak bu tip sahalarda yetiştirilecek ürünlere konması düşünülen markaların ima edildiğini net bir şekilde anlamış olduk. Kardeşim senin stadın yeterli değilse başvuracaksın federasyona “benim saham uygun değil diyeceksin”. Denmiyor mu? Sen federasyon bu maçı alıp başka sahaya vereceksin, stadına sahasına adam gibi bakamayan kulübe bir nevi ceza kesercesine.. Ama bizim federasyon bildiğiniz gibi şu marka meselesine kafayı çok taktığından bunları göremiyor doğal olarak.

Maç başlarken her ne kadar olumsuzluklar çok fazla olsa da dakikalar ilerledikçe aslında Trabzonspor’un beklediğimizden az biraz daha iyi oynadığını görünce ve hatta bu sezonunun yıldızının Soner Aydoğdu olacağını gösterircesine, kendisinden gelmiş güzel bir araya pasla, hazırlık maçlarının en çalışkan ismi olarak öne sürülen Volkan Şen’in çaprazdan güzel vuruşuyla 1-0 öne geçince, “olacak galiba böyle böyle” demedik de değil.. İlk yarı böyle al gülüm ver gülüm şeklinde geçerken Karabük’ün yapmış olduğu Bilal Kısa – Luton Shelton değişikliği ve yine komedi unsuru sonucu yaşanan Soner Aydoğdu sakatlığı sonrası ikinci yarı elimiz kalbimizde maçı izlemeye başladık.. Ne yapıp edip ikinci golü bir şekilde bulmamız gerekiyordu. Aslında gol de bulundu gibi ama Volkan Şen’in ilk goldeki pozisyonunun daha güzeli sonrası aynı açıdan kaleye gönderdiği topa Olcan Adın dokununca ofsayta sebebiyet verdi ve gol geçersiz oldu.. Hoş Volkan Şen de vuruş için “zaten auta gidiyordu..” diyerek yürekleri az da olsa serinletti.. Zira o açıklamayı duyana kadar ben de hayıflanıp duruyordum.

Karabük iyiden iyiye yüklenmeye, Trabzonspor kenar yönetimi de başarısızlık kokusu buram buram gelen oyuncu değişiklikleri sonucu takımın erimesine tanık olmaya başlıyordu. Forvetin olmadığı bir takımda, en azından forvet görevi gören ve adı ne olursa olsun Karabükspor defansını rahatsız eden bir oyuncunun çıkması, kulübede direkt olarak skora yönelik oynayacak oyuncular olmasına rağmen Ferhat’tır Barış Özbek’tir gibi oyuncuların saha sürülmesi hatta Ferhat’ın tekrar oyundan çıkarılması, yani bu oyuncu değişikliği mantalitesi beraberlikten çok daha rahatsız etti bu akşam. Bu işin içinde bir iş var, bu işin içinde mesaj kaygıları var, var oğlu var, normal değildi bu akşam bazı şeyler.. İleride kokusu çıkar diye düşünüyorum.

Tek tek oyuncu bazında değerlendirme yapma olayını pek sevemedim, sadece hem olumlu hem de olumsuz anlamda bazı oyuncular hakkında düşüncelerimi belirtmeye çalışıyorum ama büyük soru işaretlerim var ve o soru işaretlerini gidermeden ilgili futbolcular için yorum yapamıyorum. Mesela Barış Özbek.. Kendisinin sahada oyunda olmasına dahi gelemeden nasıl Trabzonspor’da oynadığını, hatta nasıl futbolcu kontenjanından ekmek parasını çıkardığını bir türlü anlayamıyorum. Bu sorularıma cevap bulamadan bu arkadaşın oyunuyla ilgili yorum yapamıyorum.. Mesela Sapara.. Hani kiralık gidecekken, hazırlık maçlarında çok iyi bir performans sergileyip takımda as kadroya bile girme becerisini gösteren Sapara.. Bu muydu o Sapara..? Güneş sarı, kafası sarı; varlığını 55. dakikada, o da sahaya gölge düşmeye başlayınca farkettim.. Keza Olcan.. geçen sene o fiziğe rağmen nasıl yardırıyordu diye düşünürken, bu sezonun başında fiziğine uyumlu bir performansa bürünmüş, ki o görüntünün hakkı yedek kulübesidir, zira bu sene onun yeri biraz pahalı; Yasin Öztekin var..

Var oğlu var.. Söyleyecek çok şey var.. Bu takımdan olmaz, şükür ki olmayacağını açık açık demeçleriyle başkanından masörüne kadar herkes dile getiriyor.. Ama icraate gelince fıs.. Futbolun klasik önermelerinden birini dile getirelim; umarım bu hal, yapılması gerekenlerin hızlıca gerçekleştirilmesi konusundan yardımcı olur..

Yoksa fırtına sorumlulara dönmekte saniye bile kaybetmez.

hyasin61
18.08.2012, 22:54
elazıg attı

h@msi61
18.08.2012, 22:55
herve tum cakti :) fener puan kaybederse bizim taraftar da biraz durulur herhalde...

Hüseyin Başoğlu
18.08.2012, 22:56
Müthiş düşünüyor ama uygulayamıyor, çünkü tedirgin. Umarım oynamaya devam eder. Gerçi bana Soner mi, Sapara mı diye sorsalar? Soner derim sonuna kadar.

Zokora-Colman'ın yanında Soner olacak gibi bu sene. Attığı pas muazzamdı, Colman'la birlikte hücuma fazlasıyla katkı verecektir...

kesinlikle zaten bu sene zokora colman soner olmalı ...

Mustafa Ayazoğlu
herve tum cakti :) fener puan kaybederse bizim taraftar da biraz durulur herhalde...

şampiyonlukta rakip fener değil

galatasaray

Yiğit SARI
Fenerin şu kadrosuna bak aykut kocaman oynatamıyor yine. Şenol hocam napsın elinde bişey yok

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 22:58
Bülent başgan müdahale et maç gidiyor...

h@msi61

galatasaray

Oyle de bizim suanki kadroyla sampiyonluk dusunmemiz gercekci degil zaten. Benim dedigim daha cok psikolojik.

Uğur Gündüz
Bu saçma degisiklikler olmasaydı skor ne olurdu bilinmez, ama bu kadar saçma ve korkakça degisiklikler olmamalıydı. Bir maçta defans 3 kere kurgulanir mı yahu! PS de bile mac içersinde takımla bu kadar oynanmaz. Soner çıktı, al yerine Alan, Adrian hadi yemedi Barış olsun bitsin.

Hoca sezona cok kötü başladı.

oeince
celustka---giray---bamba----cech

eger transfer yapılmayacaksa savunma budur.Macera aramak adamları oynamadıkları mevkide denemek sacmalık.

kesinlikle hemfikiriz

Tyler Durden
senol gunes'in muritleri simdi de zokoraya takti..
ayni adamlar gecen sene volkan'a salliyordu..butun yaz adami takasla bir yerlere gonderelim
modundaydi..
bizim takimin sorunu ne transfer ne de oyuncularin cok cok kotu olmasi..
oyun sistemimizde sorun var..
tek forvetli sistem oynuyorsan bu tek forvetin arkasindaki
adam skor uretebilmeli.oyle bir adamimiz yok..
ileride vittek gibi uzun bir golcun varsa kanatlardan orta manyagi yapacaksin..kac tane
orta yaptik?bir veya iki...
en onemlisi her oyuncuyu joker gibi her pozisyonda oynatmayacaksin..adam yerine
alisacak..oturacak..yanindakini bilecek..
misal cellustka, kalecilik disinda oynamadigi pozisyon kalmadi..
bir oyuncu sakatlaninca toplam uc dort oyuncunun mevkisi degisti..
boyle bir sey olabilir mi?
tek forvetini cikariyorsun yerine savunmaya adam aliyorsun..kanat adamlari
gol atsin diye beklemek sacmalik..volkan-olcan iyi guzelde bir messi degiller..
herkesi calimlayip gol atmalari fazlaca utopik..
yedek kulubesinde baris-aykut ayni anda oturuyor..bunun turkcesi nedir?
senin takimin 1-0 gibi sakat bir skorun ustune yatiyor sen hala forvet cikarmanin
pesindesin..elinde iyi kotu dikine gidebilen bir alanzinho var..
iyi kotu zaman zaman iyi isler yapan bir henriqe'n var..
hocanin bu lanet sistemi degismedikce bizden bir yol olmaz..leblebi gibi gol atan
adam alsak dahi olmaz.
mac oncesi futbolcular kendi kendilerine karar verseler, degisiklikleri kendileri
yapsa bundan daha kotu olamaz..

cubido
18.08.2012, 22:59
İyi oynariz kotu oynariz, yeneriz yeniliriz hic problem degil ama karabuk gibi cok vasat bir takima karsi ikinci yari 45 dakika defans yapacak kadar mahkum oynamak beni kahrediyor.
Senol hoca yonetime "santraforum yok"mesajimi vermek istedi bilinmez ama ben boyle 1-0 lik galibiyet alacagimiza adam gibi top oynayip 3 yemeye raziyim.

Senol hoca'nin cok kotu bir huyu var. 1 oyuncu degistirip takim icinde 3 kisinin yeriyle oynuyor. Bunu gecen sene dde yapti.
Takimin en alternatifli bolgeseindeki oyuncu
Ardan biri sakatlandiysa yedeklerden birini alir devam edersin.
Adrian, baris, aykut madem bu pozisyondayken bile dusunulmeyecekler neden kadrodalar.
Bu puan kaybinin aciklamasi yok. Rezil bir futbol ama daha da onemlisi , rezil bir kenar yonetim...

serdaracıl

galatasaray

Terim yavsagi ne yaptı etti meloyu getirtti yoksa götürdüm ben onlari ama oyuncular arasındaki gelir uçurumu inşallah sonları olacak

Tayfun Aydın
Arkadaşlar maçı seyredemediğimden soruyorum Soner sakatlanıp çıkınca yerine Alanzinho alınamaz mıydı? Yabancı sayısımı fazla olmuştu.

Hoca nın tarafından düşünmeye çalışıyorum orta saha direncini artırmaya çalıştı herhalde.

Bir de ilk yarı da ki takım yani dengesi bozulmadan önceki takım da 2. yarıda ki kadar kötü müydü.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:00
Bülent başgan müdahale et maç gidiyor...

haftaya başgan bize geliyor

maç skoru 0-0 şimdiden söylim :)

h@msi61
18.08.2012, 23:02
elazig bizden kotu takim degil bence :)

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 23:02
haftaya başgan bize geliyor

maç skoru 0-0 şimdiden söylim :)

Biz Karabük'e, Elazığ'da FB'ye karşı oyununu oynarsa Elazığ yener bizi...

.....
18.08.2012, 23:03

Bamba,Colman gibi oyuncularımızın takıma katılmasıyla iyi bir ivme yakalarız diye düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:03

maç seyircili olsa kesin yenilirdik.

iyi ki seyircisiz.

oeince
18.08.2012, 23:04
Bu Bamba denen bokyiyeni oynatmayacaktıysan aldırmayacaktın hoca! Takım yabancı çöplüğü oldu.

h@msi61
yalniz fener su mehmet topala verdigi her kurusla kazik yemistir, ne kadar kotu bir topcu oyle o adam...

bahadır2561
senol gunes'in muritleri simdi de zokoraya takti..
ayni adamlar gecen sene volkan'a salliyordu..butun yaz adami takasla bir yerlere gonderelim
modundaydi..
bizim takimin sorunu ne transfer ne de oyuncularin cok cok kotu olmasi..
oyun sistemimizde sorun var..
tek forvetli sistem oynuyorsan bu tek forvetin arkasindaki
adam skor uretebilmeli.oyle bir adamimiz yok..
ileride vittek gibi uzun bir golcun varsa kanatlardan orta manyagi yapacaksin..kac tane
orta yaptik?bir veya iki...
en onemlisi her oyuncuyu joker gibi her pozisyonda oynatmayacaksin..adam yerine
alisacak..oturacak..yanindakini bilecek..
misal cellustka, kalecilik disinda oynamadigi pozisyon kalmadi..
bir oyuncu sakatlaninca toplam uc dort oyuncunun mevkisi degisti..
boyle bir sey olabilir mi?
tek forvetini cikariyorsun yerine savunmaya adam aliyorsun..kanat adamlari
gol atsin diye beklemek sacmalik..volkan-olcan iyi guzelde bir messi degiller..
herkesi calimlayip gol atmalari fazlaca utopik..
yedek kulubesinde baris-aykut ayni anda oturuyor..bunun turkcesi nedir?
senin takimin 1-0 gibi sakat bir skorun ustune yatiyor sen hala forvet cikarmanin
pesindesin..elinde iyi kotu dikine gidebilen bir alanzinho var..
iyi kotu zaman zaman iyi isler yapan bir henriqe'n var..
hocanin bu lanet sistemi degismedikce bizden bir yol olmaz..leblebi gibi gol atan
adam alsak dahi olmaz.
mac oncesi futbolcular kendi kendilerine karar verseler, degisiklikleri kendileri
yapsa bundan daha kotu olamaz..

Anlamazlar boş yere yazma
Şu değişiklikleri yabancı bi td yapsaydı anında postalarlardı
Şimdi bahane arıyorlar yok msj vermek istedi yok tribündeydi falan filan

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:06
elazığ maçı kazanırsa

ve tribün geliri ile yaklaşık 3,5 -4 milyon TL gelir elde edecek.

DURAS
18.08.2012, 23:06
şenol hoca td olduğu aklına gelirse yani heyecanını, konsantrasyonunu ve aklını sahaya verirse elazığ veya gs farketmez. ama görünen şenol hoca 1 senedir kendinde değil işin kötüsü ışıkta yok...

Ertan1982
18.08.2012, 23:07
Biz su an ne 442 ne 433 oyniya biliriz Striker eksik.Gelse birnevi durumu düzelte biliriz ama alinmadi bu saate kadar.Nedenler ve Sorumlular önemli degil önemli olan alinmadi iste.Bana göre en mantikli aday su PSG deki oyuncu.Satilacak diyorlar.Gelse 442 veya 433 sistemi oturturuz.

Bugünkü maci Senol Hoca elinden verdi bunun lami cimisi yok.orda yardimci antrönör kafasina göre oyuncu degisikli yapamaz.

Mustafa Ayazoğlu
elazığ tek antipatisi bülent uygun

sivaslılardan yiğitler.

DeAgLeMaNyAq
Bamba yorgunmuş ama aynı maçta oynayan Zokora kendini iyi hissediyormuş. Parayı peşin alınca yorgunluk mu çöküyor. Bu da Lincoln gibi mi çıktı nedir... :)

bahadır2561
elazığ maçı kazanırsa

ve tribün geliri ile yaklaşık 3,5 -4 milyon TL gelir elde edecek.

Git Türk futbolu baslıgında yaz bizene elazıgdan şikecilerden sen kendi derdine yan

Punisher-61
18.08.2012, 23:08
Arkadaslar... Bizim takim kötü degil...bugün ilk yari mesela güzel top oynadik..maci rakibe resmen hediye eden senol günesti...

Senol günes gecen sezonda bu tür hamlelerle dünyanin puanlarini rakiplere kaptirdi...

Ama senol günesin futboldan bildigisi hersey 1960-70li yillardan...

Serdar A
18.08.2012, 23:08
Santraforsuz düzenin mantığı alanı daraltmaktır . Biz oyunun büyük bölümünde hem alanı uzatıyor hem de 30-40 metreyi gelişigüzel toplarla geçmeye çalışıyoruz . Bu sezon Burak özelliğinde bir futbolcumuz yok , Vittek'de gereksiz ısrar ve Zokora'yı ön stoper olarak kullanmak bu takımın iyi futbol oynamasına engel olacaktır .

Yiğit SARI
18.08.2012, 23:09
Dirk Kuyt

h@msi61
18.08.2012, 23:10
bu gol fenere cok yakisti... rakip yerdeyken attilar..

hyasin61
kırmızı kart elazıg golden once atmadılar topu dısarı gol oldu

DeAgLeMaNyAq
FB alır bu saatten sonra Elazığ 10 kişi. Adamlarda fair play diye bir şey yok zaten yakışır bir gol attılar...

Yiğit SARI
18.08.2012, 23:11
Fener elden gol atmış - Elazığ kırmızı yedi

Arkadaşım böyle söylüyor

serdaracıl
18.08.2012, 23:12
Arkadaslar... Bizim takim kötü degil...bugün ilk yari mesela güzel top oynadik..maci rakibe resmen hediye eden senol günesti...

Senol günes gecen sezonda bu tür hamlelerle dünyanin puanlarini rakiplere kaptirdi...

Ama senol günesin futboldan bildigisi hersey 1960-70li yillardan...

Forvet yok be nasıl kötü degil

Yunus Danışmaz
18.08.2012, 23:14
Maçtan şimdi geldim daha, Vittek çıktıktan sonra Volkan'ın maç içindeki '' kime pas atıcam çıldırışları, bunun için kenar yönetime kadar gelmesi '' her şeyi açıklıyor gibiydi...

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:14
elazığlı yerde iken devam

fenerli yerde iken oyunu durdur

biz bu hakemlerle bu ligde nah şampiyon oluruz

DURAS
18.08.2012, 23:15
bu o.ç larının sloganı neydi!!! saygı değilmi yazık bize böyle bir oyunun peşinden gidiyoruz. sigarayı bıraktım bu şerefsiz arenada oynanan futbolu bırakamadım.

Erkin
18.08.2012, 23:16
Aynen öyle attılar, karakterleri bu kadar.. yerde yatan Elazigliya rağmen devam ettiler en sonunda ceza sahasında Kuyt'un önüne düştü o da vurdu gol oldu.. İtirazlar sırasında Sedat ikinci sarıdan kırmızı yedi.. Şikeciler macı alır artık gecmis olsun..

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 23:17
Fenerin şu kadrosuna bak aykut kocaman oynatamıyor yine. Şenol hocam napsın elinde bişey yok

Tutan mı var? Aldırsın. İstesin. Canlı yayında transfer ile ilgili konuşabilsin. Gerekiyorsa yönetimi taraftarın önüne atsın ama bir şeyler yapsın artık...

h@msi61
18.08.2012, 23:19
su aykuta verilen kadroyu goruyorum da yonetim Senol hocaya cidden buyuk ayip ediyor... Ve tabi bize de.

Oruç
18.08.2012, 23:19
Takıma adam gibi bir golcü ve oyun kurabilen bir stoper alınmadıkça daha çok eziyet çekeceğiz. Takımın golcüsü yok yahu. Böyle rezillik olmaz. Bütün yaz yattı bizimkiler. Daha önce dediğim gibi bu gidişle ömürleri kısa olacak.

Bir de Barcelona gibi paslı oyun oynayacağımızdan söz ediliyordu. Hem Tolga hem Mustafa ileriye top şişirip durdu. Delirmemek elde değil. Hele Tolga'nın goldeki çık(amay)ışı amatorce. Hiç yakışmadı takım kaptanına.

Erkin
18.08.2012, 23:20
Krasic soytarisi giriyor.

Oruç
18.08.2012, 23:21
FB alır bu saatten sonra Elazığ 10 kişi. Adamlarda fair play diye bir şey yok zaten yakışır bir gol attılar...

Tescilli şikeci takımdan fair play bekleyecek halimiz yok. Tam kendilerine layık bir gol oldu.

metehan
18.08.2012, 23:23
Bakıyorum da çoğu arkadaş FB'nin maçını izliyor. Nasıl mideniz kaldırıyor arkadaşlar? :)

Kasım Hilal
18.08.2012, 23:23
Tutan mı var? Aldırsın. İstesin. Canlı yayında transfer ile ilgili konuşabilsin. Gerekiyorsa yönetimi taraftarın önüne atsın ama bir şeyler yapsın artık...

Şu hali ile bile Sadri Şener'in kuyusunu kazmak için bilerek takımı oynatmadığını iddia edenler Şenol hoca tek bir söz söylese başkanın aleyhine kimbilir neler neler söylerler. Şenol hocanın bu maçta hatası vardı. Ama yönetimin hataları kadar değil. Şenol hocanın hataları bize bir bilemediniz üç maç kaybettirir ama acilen çok çok iyi bir stoper ve santrfor almazsak tüm sezon heba olacak. Şenol hocasa sallamak yerine yönetime baskı kurmalıyız. Yalnız Şenol hocaya yaptığımız gibi anam-babam deyip saldırarak değil, usturuplu tepkiler göstererek.

Yiğit SARI
18.08.2012, 23:24
Fair play'lik onların anca 3-0 gibi bi skor olsun maçta o zaman gelir akıllarına

h@msi61
18.08.2012, 23:25
Herve Tum kalitesinde bile forvetimiz yok gercekten... Bizde olsa direk oynar.

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 23:26
Bakıyorum da çoğu arkadaş FB'nin maçını izliyor. Nasıl mideniz kaldırıyor arkadaşlar? :)

Bizim maçlar işkence gibi geçince mecburen başka maçlara bakıyoruz abi...

Oruç
18.08.2012, 23:28
Herve Tum kalitesinde bile forvetimiz yok gercekten... Bizde olsa direk oynar.

Henrique gibi adamlara milyonları saçmak varken Tum'a hiç gerek yok. Takıma katkı sağlar falan iş çıkarma şimdi hocam.

:)

Yiğit SARI

Canlı anltımdan bakıyorum ben

h@msi61
ben fenerin degil haftaya oynayacagimiz rakibimizin macini izliyorum :)

oeince
--------------------------Onur------------------------
Cech---------Bamba----------------Giray----------Celu
Olcan------Soner--------Adrian------Sapara-----Volkan
------------------------Henrique----------------------
Şu kadroyla çıksak, forvetsiz oynamasak, Serkan'a göre kurgu yapmasak sonuç bu olur muydu?

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:29
fener 3 forvet oynuyor

elazığ 2 stoper :)

memozcan
18.08.2012, 23:29
Fair play'lik onların anca 3-0 gibi bi skor olsun maçta o zaman gelir akıllarına

o zaman rakibin saçını başını öperler..

FC-ST-PAULI-61
18.08.2012, 23:30
Bu Macta Volkan Sen ve Soneri cok begendim.Helal olsun özellikle Volkana.
Macin en kötüleri Tolga ve Yumluydu.Gerci onlardan kötü Senol Günes vardi bana göre.
Ne yapti belli degil.Ve son yarim saatda bir sifiri korumaya calistik santraforsuz oynadik utandim.
Tavsanli Linyitmiyiz biz be hayret bisey gercekten.

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 23:30
FB feci yükleniyor karambol falan atacaklar gibi ama vakit yeter mi bilemiyorum...

FC-ST-PAULI-61 cezan bitmiş hoşgeldin. Nevzat Şakar'a falan sallayayım deme gelir gelmez... :)

tarsus
18.08.2012, 23:31
Sikeciler yine avantadan golu attilar,benzer pozisyonda biz olsaydik topu bizimkiler disari atmasina firsat kalmadan hakem oyunu durdururdu,bu sikecilerin galip gelmesi icin saha sehir saat hakem...vs tum etkenler tupcunun federasyonu tarafindan ayarlanmistir,biz hala hazir olmayan eksik takimimizi teknik yonetim ve yoneticilerle beraber yerden yere vurmaya devam edelim:-(

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:31
rakip 10 kişi lige yeni çıkmış maç 1-1

fener muhteşem bir oyun oynuyor (spiker analizi)

Erkin
18.08.2012, 23:32
Acayip karambol oluyor Elazig kalesinde.. 5 dk var..

metehan
18.08.2012, 23:32
Maçın özetini izlerken dikkatimi çekti. Karabük stadındaki karçı tribüne ne oldu? Geçen sene orada tribün vardı diye hatırlıyorum, yıkmışlar mı?

Erkin
18.08.2012, 23:34
rakip 10 kişi lige yeni çıkmış maç 1-1

fener muhteşem bir oyun oynuyor (spiker analizi)

Su boguk sesli elemana uyuz oluyorum o diyor.. Ulan adamlar yaslanmis 10 kisi maci tamamlamaya calisiyorlar bu ne diyor..

Oruç
Şu Soner'i de yanlışlıkla falan aldılar herhalde. İlk maçında hiç sırıtmadı. Kaliteli çocuk. Asisti de mükemmeldi.

FC-ST-PAULI-61
FB feci yükleniyor karambol falan atacaklar gibi ama vakit yeter mi bilemiyorum...

FC-ST-PAULI-61 cezan bitmiş hoşgeldin. Nevzat Şakar'a falan sallayayım deme gelir gelmez... :)
Hosbulduk Abi :)
Baktimda herkes sallamis ama sadece ben Ceza almisim Nevzat Sakara salladim diye :) Ama iyi oldu 1 Haftada hala Transfer yapamadilar :D

metehan
ben fenerin degil haftaya oynayacagimiz rakibimizin macini izliyorum :)
Buna diyecek birşey yok, yırttın :)

Mustafa Ayazoğlu
sow, alex, krasic, kuyt , stoch

rakip 10 kişi gol atamıyorlar

FC-ST-PAULI-61
18.08.2012, 23:35
5 Dakika uzatti ama 97.Dakikada atar sikeciler.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:35
fener gol atana kadar maç uzar 5 dk ne ki

Erkin
18.08.2012, 23:37
Masallah 5 dk verdiler..

Ertan1982
18.08.2012, 23:38
Anadolu takimlar aglamasin kendileri secti ezilmeyi.Sikecilerin serefsizlerin yaninda yer aldilar.Daha beter olsunlar.

Oruç
18.08.2012, 23:38
O 5 dk göstermelik. ŞB gol atana kadar devam eder maç. Altın gol bir nevi.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:39
fenerin yerli kadrosu kalitesiz, yabancılar kaliteli fakat koşmuyorlar.