PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Erhan Gursoy
18.08.2012, 19:41
O degilde en cok Emre, Henrique, Adrian, Alanzinho ve Zekiye uzuluyorum. Bunlarin gunahi ne?

Kader KORELİ
Henrique diye bir oyuncumuz var 4,5 milyon avroya transfer etmişiz. Maçta santraforumuz dışarı alınıyor,
ama 4,5 milyonluk forvetimiz yerine Barış Özbek oyuna dahil oluyor.

Adrian diye bir oyuncumuz var, 5 milyon avroya transfer etmişiz. Maçta orta saha oyuncumuz dışarı alınıyor,
ama 5 milyonluk orta saha oyuncumuz yerine sol bek Ferhat oyuna dahil oluyor.

Mantığı bir yana bıraktım, bu şekilde oyuncu değişikliği yapılarak oyuncular da kaybediliyor bir yandan.

Ferhat oyuna alınıp Serkan orta sahaya çekilirken Alanzinho, Adrian, Barış ve Aykut ne düşünmüşlerdir?

Barış'ı sokup forvetsiz oynarken yedek kulübesinde Henrique ve maçı televizyondan izleyen Emre Güral ne düşünmüşlerdir?

h@msi61
aslında esas olay oyuncu değişiklikleri değil.
o olayın sıvama kısımı.
şenol güneşin asıl sorunu
karabükspor gibi bir takıma karşı bile çift forvet çıkamaya korkmasıdır.
bu mantalitede bir hocaya real madrid 'i emanet etsen yine birşey olmaz.

Siz iki sene oncesine kadar futbolu takip ediyor muydunuz yoksa gecen sene mi basladiniz? Hoca iyi bir kadro ile neler basarabildigini gostermisti de cunku...

Ibrahim Gaygusuz
Yaw ne Giray Bulaki ? Siz onu transferlemi ugrasiyor saniyorsunuz ? Gununu gun ediyor gittigi ulkelerde ! Ingilterede nerelere gittigini abilerimiz anlatiyor bize !

hyasin61
Okay Karacan :ıyı oyuncu degısıklıklerıne karsı trabzonda gerıye dogru gıden oyuncu degısıklıklerı meydana geldi.

Tayfun Bahadır :Boyle bır saha hıc yakısmadı bu sezonun baslangıcına.Soner cıktıktan sonra baska bır takım oldu neden soner-ferhat degısıklıgı oldugunu anlayamadım

ozturk
18.08.2012, 19:42
Trabzonsporun buyumesını ıstemeyen bır ergenekon var maalesef kulube coreklenmıs nesıl degısmesı gerek bunlardan kurtulmak ıcın

Esmoface
Kadromuzun eksikleri belli; ama bu maçı bu duruma getiren eksik kadromuz değildir bana göre.
Şenol Hocayı çok savundum; ama çok aklımı karıştırdı bu maç.
3 tane yapılmaması gerekeni yaptık;
Pozisyon vermeyen defans kurgusunu bozduk;
Oyunu yönlendirip pas yapabilecek adamımız sakatlandıktan sonra ona benzer özelliklerde adam alacağımız yerine sol bek aldık, iki pas yapamadık.
Forvetimizi çıkarıp adamların hücuma 2 kişi daha fazla çıkmasına neden olduk.

Hani bu hataları ilk defa yapsak neyse; ama geçen sene şunlardan dolayı kaç puan kaybettik. Yapma hocam, gözünü seveyim yapma.

Bir de Celustka'nın asıl mevkisi sağ bektir muhabbetlerine de inanmıyorum, oynadığı en iyi bölge sol bektir bana göre.

Tayfun
Maç öncesi burda biri yazmıştı tam hatırlayamadım kim olduğunu "farklı kazanırız bırakın umutsuz olmayı" diye..

O saatlerde "pollyanna'nın" dibine vurmuştu arkadaş heralde :)

nesta61
ferhati oyuna alip cikarmasi yonetime acik mesajdir!!

U.Sadıkoğlu
Hemen hocaya sallayın zaten en iyi becerdiğiniz o. Demiyorsunuz ki hoca forvet + stoper istediği halde yönetim beceremediğinden alamadı. Bu kadar acizlik olur mu yahu, kala kala barış ve vitek'e kaldık.

Anlamak istemediğiniz olay şu.. Biz hocaya sallarken yönetim suçsuz demiyoruz..

Ama hocanın elinde Alanzinho varken neden Soner'i çıkartıp Ferhat'ı oyuna alıp , Serkan'ı orta sahaya alıyor bu adam.. Bunun açıklamasını yapın bana..

Yok hoca mesaj veriyor bilmem ne zırvalamayın kardeşim.. Mesaj vermek istiyosan çık basın toplantısında ver mesajını.. Yaptığın değişiklikler değişiklik mi hoca derler adama.. Hani Trabzonspor diyorduk önce !!! Ne oldu Trabzonspor'luluğun !!!

Berkan
18.08.2012, 19:43
Henrique dk 85 de almakta ayıptır ayıp. 4-6-0 la oynadık resmen. Giray Bulak yerine Hami Mandıralı olacaktı ah ah.

UĞUR DURTAŞ
abdullah dan sonra bir tane sol bek bulamayan yönetimlere hocalara yazıklar olsun....

bazı kişilerin isimlerini ağzıma almak istemiyorum ama bir defa daha yazacağım

sayın yönetim selçuk 2 mi istiyor 4 vereceksin imzayı attıracaksın egemen 2 mi isyor 4 vereceksin imzalatacaksın,hasan ali fb ye 2 ye gittiyse 4 verip alacaksın para için bunların yapmayacağı şey yok sayın yönetim...

4 ü vermiyorsun sonra bu paranın iki katı para vererek adrianı alıyorsun

siz takımı yönetemiyorsunuz sayın yönetim

Muhammet_61
Şenol Güneş'in müthiş sağlam bir karaktere sahip olduğunu ancak, Teknik/Taktik açıdan yetersiz olduğunu savunmjuşumdur hep.
Bugünkü kadrosu ve oyuncu değişiklikleri bu tezimi çok güçlendirdi.

Tamam kadro zayıf.. Transferler yetersiz.. Eksikler de var..
Ancak hiçbiri bugün maçı kazanmamamız için bir neden değildi. Aradığımız golü bulduktan sonra aynı şekilde devam etsek 2-0, 3-0 alabilecekken,
Artık yönetime bir tepki miydi yoksa tamamen Ziya Doğanvari bir korkaklıkla skoru korduma içgüdüsü müydü bilemem, Şenol Güneş takımı yarım saat forvetsiz oynatarak "Önde olunan bir maç rakibe nasıl verilir?" konusunda ders verdi. Halil ve Emre kadroya dahi giremezken Vittek'in oynaması bir yana, Vittek'i çıkarırken oyuna forvet de sokmadığı gibi, kenarda Adrian ve Alanzinho dururken Barış gibi bir futbol dahisini oyuna soktu..

Tolga'ya da bir çift sözüm var. Ya arkadaş 30 yaşına gelmişsin.. Yan toplarda hala kararsız kalınmayacağını öğrenememişsen bırak bu mesleği.. Yan topta kalenden ayrılıyosan yükselip topu alacaksın, alamıyosan kalende duracaksın.

hyasin61
18.08.2012, 19:44
Tayfun Bahadır :Hocanın serkan'ı ordan oraya almasını hala anlamıs degılım ,hocanın egrı oturup dogru dusunmesı gerek ..Alanzınho,adrıan,henrıque dururken degısıklıklerı ve 1-0 ı koruma arzusunu anlayamadım

Giallorossi

Ama hocanın elinde Alanzinho varken neden Soner'i çıkartıp Ferhat'ı oyuna alıp , Serkan'ı orta sahaya alıyor bu adam.. Bunun açıklamasını yapın bana..

Yok hoca mesaj veriyor bilmem ne zırvalamayın kardeşim.. Mesaj vermek istiyosan çık basın toplantısında ver mesajını.. Yaptığın değişiklikler değişiklik mi hoca derler adama.. Hani Trabzonspor diyorduk önce !!! Ne oldu Trabzonspor'luluğun !!!

Bizim tepkimiz hocayi elestirenlere degil sizin gibi hocaya sallayanlara.

İbrahim CİHAN
şenol hocayı severim kesinlikle başımızda olmalı ondan daha başarılı bi hoca geleceğini düşünmüyorum öncelikle bunu belirtiyim. ama bu değişiklikler nedir ya? ne düşündü neyin kafasını yaşıyodu acaba bu değişiklikleri yaparken? Trabzonspor 5-0 önde olsa da atak oynaması gereken bi takımdır bu ligde. forvetsiz oynamak nedir Allah aşkına ya.

Taha Muhammet
tolga golü kurtarsa sanki havalara uçacaktık bu futbolun üstünü üç puan örtecekti

ozturk
Bírde şu var bu kadrodan ne beklíyoruz kí bu kadroyla bu kadar

owi61
Geçen sene defansın rezilliği ortada.Araya koskoca bir transfer dönemi giriyor, sahaya aynı defansla çıkıyorsun. Forvetini satıyorsun, yerine adam alamıyorsun. Bugünkü oyuncu değişikliklerini söylemiyorum bile bu ne saçmalıktır ya..

serhatki
18.08.2012, 19:45
Siz iki sene oncesine kadar futbolu takip ediyor muydunuz yoksa gecen sene mi basladiniz? Hoca iyi bir kadro ile neler basarabildigini gostermisti de cunku...

evet 2 sene öncesini çok iyi takip ediyordum
eğer o sene o takımın başında iyi bir hoca olsaydı.
şikecilerin yaptıkları bütün şikelere rağmen resmi olarakta şampiyon bizdik şu an.

hüseyin1975

Sakatlanmadigi sürece hicbir futbolcuya bu YAPILMAZ!!!
Ferhat üzerinden Mesaj göndermekse derdi, AYIP etmis!

Mesaj net sözlerle gönderilir, öyle kücük oyunlarla, filozof sözlerle falan OLMAZ bunlar.

Cikip NET sözler kullansin!

Yapdigi degisiklikler Trabzonsporuma ZARAR verdigi sürece arkasinda yatan bir Mesaj bana ne?

inadina61_08

Konu bu zaten Oyuncu değişiklikleri ve konu mesaj değil, böyle bir mesaj varsa YAZIKLAR olsun, çünkü böyle mesaj vermezsin atarsın taraftarın önüne transfer istiyorum diye bir kanalda konuşursun böylece hem taraftarı arkana alırsın hemde yönetimi sıkışıtırısın, böyle mesaj verilecekse YAZIKLAR olsun derim, Hoca ve yönetim Lütfen kendi ayağına sıkma millete böyle fırsatlar verme(sadece uefa kararları açıklanana kadar ondan sonra isteyen istediği yere gidebilir)

Tayfun Aydın
Herkes sonuca odaklı konuşuyor. Kimse de demiyor ki; "bunların olma sebepleri şunlar şunlardır."...

Anlattık kim arkadaşlar direk hedef olarak seçildi dalga geçildi kimisi bize karaktersiz dedi kimisi beğenmiyorsan seyretme dedi. Şenol Hoca yla bu işin olmayacağını anlattık hareket yedik tabii siz yöneticilerde bu hareketlere daha 20 lerine gelmemiş ergenlere haddini bildirmediniz.Bunların olma sebebimi.Bakın anlatayım.Şenol hoca kendisine karşı çıkacak adamı istemez yetenekli topçu sevmez çünkü kaprisli olur kusura bakmasın iyi topçudan da anlamaz. Yeteneği bariz olan adamı doğru yerde oynatmaz.

Geçen sene bütün takım bir kişiye oynadı belki de Trabzonspor tarihinde ilktir bu sonuç ortada.
Devam edelim Şenol Hoca alt yapıdan adam oynatmaz.Gençlerin hiç şansı olmaz Göksu Alhas 1461 de oynar ama Barış Özbek Trabzonspor da oynar.

Zamnın da yazmıştım Jaja Engin için burası futbol takımı Kuran Kursu değil disiplin arayan buyursun gitsin diye. Hadi Engin manyaktı Engin in gittiği parayı bilen varmı resmen komedi.Jaja alemci bana ne...Şenol Hoca şimdi bir tane daha Jaja bulsun istiyorsa adam çıksın sahanın ortasında içsin ama onun gibi top oynasın. Bir tane Engin gibi hırslı adam bulsun.
Bugün Ferhat çıkardı hoca 2. yarı aldıktan sonra umuyorum akibeti bunu en son yapan hocayla aynı olur.

Ha unutmadan şu takımda Yattara yı kesebilecek bir adam varmı.

Yeterince anlatabilmişimdir umarım.Bir daha ki şampiyonluğa oynayabilecek kadro kurulduğunda tahminen ben 38 hoca da 65 olacak umuyorum ki aktif futbol yaşantısını bitirmiş olur o zamana kadar.

Gordon Freeman
çok fazla yonetımı elestıren bırı degılım ama sanırım bı yonetım degısıklıgı ıyı olucak.
Olmuyo işte anlaşıldı.Taraftarın beklentısı karşılanamıyor bır turlu kaç yıldır.
Yapılıcak en iyi şey bırakmak.Buyuk yıkımlar, uzuntuler kapıda.

Tayfun
18.08.2012, 19:46
Karabük 3 forvetle saldırırken,biz oyuna sokacak forvet bulamıyoruz, bu da ayrı bi enstantane ...

eraytaskin61
komplo teorilerini sevmem ama bu oyuncu değişiklikleri akıllı bi adamın yapcagı değişiklikler değil hemde elinde son hakkın varken, gol geliyorum derken son değişikliği kullanmamak ne demek yazık arefe günümüzü bu hale getirmeye kimsenin hakkı yok

Erbay
Maçın bitmesine 35-40 dk. var ama Şampiyonlar Ligi finalinin son dakikası gibi kapanmaya başlıyoruz. 2 senedir bu pis alışkanlıktan kurtulamadık. Kudurmuştan beteriz.

arifberkay
giray bulak nevzat sakar senol gunes lutfen gidiniz

U.Sadıkoğlu

Ne yapayım hocaya ne diyeyim anasını satayım ne yapsak suç ulan Trabzonspor'u , Şenol Güneş ve Sadri Şener'in isimlerinin yanında küçülttünüz be.

Tayfun Aydın
Sakatlanmadigi sürece hicbir futbolcuya bu YAPILMAZ!!!
Ferhat üzerinden Mesaj göndermekse derdi, AYIP etmis!

Mesaj net sözlerle gönderilir, öyle kücük oyunlarla, filozof sözlerle falan OLMAZ bunlar.

Cikip NET sözler kullansin!

Yapdigi degisiklikler Trabzonsporuma ZARAR verdigi sürece arkasinda yatan bir Mesaj bana ne?

Efendi çocuk sesini çıkarmaz bunu bir Engin e bir Jaja ya yapamazdı. Ferhat ses çıkarmaz ama.

Giallorossi
18.08.2012, 19:47
şikecilerin yaptıkları bütün şikelere rağmen resmi olarakta şampiyon bizdik şu an.

Resmen abartiya gidiyorsunuz. Elestirmek icin bahane ariyorsunuz. 82 puani daha önce hangi takim almis?

O sene devre arasinda alinan futbolculara bakin. Tam bir komedi.

h@msi61
18.08.2012, 19:47

Hocayi elestirmek ile defol git ulan arasindaki farki anlayamayan insanlar cok ne yazik ki...

Hoca bugun kotu bir yonetim gostermistir kesinlikle, iki puan birakmazmizda oldukca buyuk katkisi var. Bunu hocayi sonuna kadar destekleyen ben bile rahatlikla soylerim. Ama hocayi bu kadroya muhtac edenler varken hoca gitsin diyecek kadar da kor degilim cok sukur :)

serhatki
18.08.2012, 19:48
Resmen abartiya gidiyorsunuz. Elestirmek icin bahane ariyorsunuz. 82 puani daha önce hangi takim almis?

O sene devre arasinda alinan futbolculara bakin. Tam bir komedi.

ben değilde
sen korumak için bahane üretiyor olmayasın?

alper*

Onun bu mesajları yüzünden takım bu halde.
Mesajlarını da alıp gitsin bir zahmet.

Berkan

Tamam eleştir kardeşim ama bugün maçı Trabzonda izleyeyim dedim hocaya sövüyorlar resmen naaptı bu adam hiç mi hatırı yok sizde, burada yazılanları görünce de dayanamayıp yazdım. Tamam hocanında bu maçı kaybetmemizde büyük payı var ama bugünkü Trabzonspor'un vasat olmasının mimarı yönetimdir.

owi61
Bol pas yapan bir takım olacağız filan deniyordu 7 tane defansla nası pas yapacaz anlamadım..

grigandalf1967
18.08.2012, 19:49
hoca intihar etti.

fanatikdevri
İlk yarıdaki oyunu beğendim ama,yani benim beklentimden daha diri oynadı takım o zemin ve saha şartlarında,Karabük pek bir şey yapamadı.BU oyunun üstüne koyup sağlam bir forvet ve sol bekle en azından futbol oyarız.
İkinci yarı Soner çıktıktan sonra oynadığımız şeye futbol demek istemiyorum,zamana ve parama yazık.

h@msi61

Eminim oyleydi, o kadronun cok benzerinin bir onceki sezona nasil giris yaptigini da hatirliyorsunuz umarim...
Hoca o sezon daha ne yapacakti, umut denen adamin kayseriye ve ankaragucune iki metreden atamadigi golleri de girip tamamlamasi gerekiyordu herhalde... Kusura bakmayin ama objektif oldugunuza inanmak cok zor su soylediklerinizden sonra.

Ertan1982
18.08.2012, 19:50
Belki umut ediyorum bu rezlikten sonra herkez Kendi menfatlarini birakir ve Trabzonsporu düsünür.Basarisizlik üzerine Sadri Baskani yikip kendi oyunlarini oynamak isteyen yav.... sözüm su.Biz bu oyunlari yemeyiz artik.Sizi oraya cikartmayiz.Kimin köpekleri oldunuzu cogumuz iyi biliyoruz.

Son sözüm Senol Hoca´nin Kontrati uzatilmamali ve en gec Devre arasinda yeni Hoca ile yeni sezonun planlamasini yapilmali.Yoksa Belimizi dogrulatmayiz.

Burak TOSUN
Maçtan önce ki yorumum:

Kontrollü oynamaya çalışırsak illa bir tane yer çıkartamayız.
Gümbür gümbür akıcı oynamalıyız. Defansımız sağlam değil çünkü, atıp üstüne yatamıyoruz illa ki hata yapıp yiyoruz.
Yediğimizden çok atmalıyız felsefesini uygulamamız lazım

Maçı Galatasaraylı bir arkadaşımla izledim: 75. dakikada dediğim şu oldu çocuğa ''80-90 arası yeriz bir tane çıkartamayız sonra hep böyle olur Trabzonspor maçları''

ve 80de yedik.

Bunu ben görüyorumda takımın teknik kadrosu nasıl görmez????

serhatki
şenol hocanın alışkanlığıdır.
gelir
biraz başarı gösterir
sonra önlenemez bir geri gidiş başlar.

ben bu filmi daha öncede izledim
eminim şimdi şenol hocayı savunanlar
2 ay sonra bizden daha ateşli şekilde istifa diye söylenecekler.

winner
Hocanın forvete ihtiyacı yoktu, en azından bu maç için böyle bir bahanesi olamaz.

Yanında oturuyordu hem de 4 milyon euro bedelli...

Son 25 dakika Vittek kadar oynasa maç geliyordu.

Ama o gitti Barış'ı aldı.

Giallorossi
Ne yapayım hocaya ne diyeyim anasını satayım ne yapsak suç ulan Trabzonspor'u , Şenol Güneş ve Sadri Şener'in isimlerinin yanında küçülttünüz be.

Ben elestirenlere hic birsey demiyorum. Mac bitiminde bende elestirdim hocayi ama 15/20 sayfa geriye bakin. Hocanin sülalesine selam edenler, bir kadin kadar yüregi olmadigini yazanlar var. Burda hem Senol hocayi, hem forumdaki bayanlari kücülten zihniyet var.

Elestirmeninde bir üslubu var. Biz 10 sene okulda bu üslubun dersini gördük ama dersini calismayan cok kisi var.

hyasin61
colman-zokara önünde soneri kardolara yazabılırsınız

özgür6161
Ne yazacağımı bilmiyorum.Ben yavaş yavaş Şenol Hocanın gideceğini(artık şenol hoca son kez trabzonsporda görevini sonlandırmalı) düşünüyorum.Transfer komitesi ve Şenol Güneş'tir bence suçlu olan.Zira kardeşim transfer raporu verilip başkan mı almadı oyuncuları?Kaldı ki bu konuyla asbaşkan ve genel sekreter ilgileniyor ve sadece finansman konusunda başkandan onay alıyorlar.BAKIN TEKRARLIYORUM TAKIM KÖTÜ DEĞİL İKİ TRANSFER TAKVİYESİYLE İLK İKİYİ ZORLAYACAK BİR TAKIM VAR AMA TEKNİK HEYET(BAŞTA ŞENOL GÜNEŞ),TRANSFER KOMİTESİ VE BAZI İDARİCİLER(GİRAY BULAK YANLIŞ BİR TERCİHTİ AYRICA GEREKTE YOKTU,ÖZKAN SÜMER GİBİ SÜREKLİ AKIL VERDİĞİNİ SANAN ADAMLAR) VE GERÇEKTEN PASİF BU İŞTEN ANLAMAYAN FUTBOL KULUBÜ YÖNETMEYİ YALNIZCA ŞİRKET YÖNETİYORUM SANAN BZI YÖNETİCİLER(NEVZAT ŞAKAR,HASAN YENER GİBİ) BU SONUÇLARI OLUŞTURDULAR.BAŞKANA DESTEK VERİYORUM ZİRA HAKİKATEN BÜYÜK KABAHAT BULAMIYORUM BİLAKİS ÇABALAYAN TEK ADAM...

outlaws61
18.08.2012, 19:51
Volkan'ı kova kova Mustafa Pektemek'le takas etmeye çalışanlar nerde ? Utanmışsınızdır umarım..

Burak Sahin

iste günün benim tarafimdan en anlamli mesaji,

Berat Akçay
Hürgün yaktın takımı

h@msi61

Su uslupla hicbirsey yapma mumkunse, birsey de yazma. Azicik seviye yahu, mahalle kahvesinde mi saniyorsun kendini..

memozcan
18.08.2012, 19:52
maçtan sonra hoca bir açıklama yaptı mı acaba?

Ömer Faruk61
HH gerçekten Hocanın kankası mı?

Kader KORELİ
Şenol hocayı ben çok severim, kulübümüzün yaşayan en büyük efsanelerinden, saygı duyuyorum,
teknik direktörlüğünü de iyi buluyordum, ama artık kendisine olan güvenimi kaybettim açıkçası,
transferlere karşı çıkması, transfer komitesinde hiçbir iş yapmayanların arkasında durması, hep
1 sayı ile öndeyken skorun üzerine yatması, bu tarz saçmasapan oyuncu değişiklikleri, kulüp içinde
gruplaşlamarın olması, vs. artık güvenim kalmadı Şenol hocaya. Yönetim değişikliği de istiyorum, ama
bu şike süreci tamamiyle kapandıktan sonra.

Giallorossi
18.08.2012, 19:53
ben değilde
sen korumak için bahane üretiyor olmayasın?

82 puan gercekmi? Gercek.

Komedi bir transfer politikasi varmiydi? Vardi.

Bütün medya ve Trabzonspor camiasi o gün yaptigimiz transfer yüzünden sampiyonlugun gittigini konusuyordu. (O zaman sike olayi daha patlamamisti).

Ama senin söylediklerinin hic biri gercekle alakasi yok.

Ömer Faruk61
18.08.2012, 19:53
maçtan sonra hoca bir açıklama yaptı mı acaba?

Cezalıydı...

edimurphy_61
18.08.2012, 19:54
Trabzonsporlu Soner Aydoğdu'dan güzel haber..Karabük maçında sakatlanan Soner'in durumunun ciddi olmadığı öğrenildi

Ligtv

asilhamsi
arkadas eger forvet yetersiz diye dusunuyorsan sende ne yaparsın 2 forvetle bu eksikligi giderirsin.

--------------------onur----------------------
celustka--------giray----------mustafa-------cech
volkan--------soner-----------zokora--------olcan
--------vittek-----------henrique------------------

cech i kadroda dusunmeyebilirsin saygı duyarım.ama su ferhatı gorecegime cech i 10 kere tercih ederim.

İskender YILMAZ
Maçtan önce ki yorumum:

Maçı Galatasaraylı bir arkadaşımla izledim: 75. dakikada dediğim şu oldu çocuğa ''80-90 arası yeriz bir tane çıkartamayız sonra hep böyle olur Trabzonspor maçları''

ve 80de yedik.

Bunu göremeyeni dövüyorlar da renktaş malesef elimizden gelen tek şey televizyon başında sinir hastası olmak işte. Bas bas bağrıyor sahadaki takım, acizlik akıyor Trabzonspor'dan ama bizim gibi teknik heyet de izlemekle yetiniyor ..

ozturk
Hocam gıtmek ıstıyosan gıt neden boyle takıma zarar verıyorsun madem kadro yetersız transfer ısteseydın

serhatki
82 puan gercekmi? Gercek.

Komedi bir transfer politikasi varmiydi? Vardi.

Bütün medya ve Trabzonspor camiasi o gün yaptigimiz transfer yüzünden sampiyonlugun gittigini konusuyordu. (O zaman sike olayi daha patlamamisti).

Ama senin söylediklerinin hic biri gercekle alakasi yok.

şu an oynadığımız futbolda bir gerçek

Togrul
Yemin ediyorum beni herkes sakin bir insan olarak tanır. Fakat bu maç bittikten sonra 6 yıllık evliliğim boyunca çocuklarıma hiç bir zaman bu şekilde bağırmamıştım. Yazıktır günahtır. Kimin ne hakkı var bize bunu yapmaya. Ölmüş bir karabükü ardarda hamlelerle diriltip maça ortak ettik. Yeter artık yeter. Bazılarının zoruna gidiyor o nedenle isim vermeden bu durumun sorumlularına Allah belanızı versin diyorum.

grigandalf1967
18.08.2012, 19:55
ferhatın kulüple ilişiğinin kesilmesi lazım.
Bu adam bukadar yetersizse ne işi var trabzonda.

alper*
Yardımcı antrenöre göre 2 puan Olcan yüzünden kaçmış :D
Maçın kırılma anı imiş :D
Gülsek mi ağlasak mı?
Umutlarımızı bağladığımız adamlar bunlar işte.

kursat1313
maçın şokunu hala atlatamadım düşünüyorum ama bir anlam veremiyorum Şenol Hoca niçin böyle davrandı bugün gitmek mi istiyor artık acaba kalede onuru niye oynatmadı anlamıyorum niye uzun süre forvetsiz oynadık mesajmı verdi yönetime eğer öyleyse bu çok daha kötü bu yönetimle arasında bir problem olduğunu gösterir offf offfffff Allah sonumuzu hayr etsin ne diyeyim

polatmu
18.08.2012, 19:56
O golde hatali olan Yumluydu. Adama resmen "gel sirtima bin daha yüksege ziplarsin" diye egildi.

madem eğildin düş yerlerde sürün bağır yok mal gibi baktılar arkadaş...

Ogün YAZICI
18.08.2012, 19:57
Maçtan önce ki yorumum:

ve 80de yedik.

ah be kardeşim herkes görüyor herkes.trabzonspor ruhunu taşıyan herkes görüyor...

deadpool
Mesaj falan verdi diyenler hangi kafada anlayamıyorum, en azından anlamak istemiyorum. Kişisel sorunları, iletişim eksikliği yüzünden Trabzonspor'un iki puanını rakibe hediye eden adam hırsızdır, karaktersizdir, şikecilerden farksızdır. Gün gelir senin şampiyonluğunu da üç kuruşa satar.

Şenol Güneş'in anlamsız tercihlerini savunmak için hayal gücünün sınırları zorlanıyor, kendisi sadece kötü bir teknik direktör olayı komplo teorileriyle açıklamaya gerek yok.

U.Sadıkoğlu
Tamam eleştir kardeşim ama bugün maçı Trabzonda izleyeyim dedim hocaya sövüyorlar resmen naaptı bu adam hiç mi hatırı yok sizde, burada yazılanları görünce de dayanamayıp yazdım. Tamam hocanında bu maçı kaybetmemizde büyük payı var ama bugünkü Trabzonspor'un vasat olmasının mimarı yönetimdir.

Trabzon'da ki halkın zaten futbola bakış açısı belli sen onları ne kendine muhattap alıyorsun bu 1.

İkincisi eğer hoca Soner çıktıktan sonra yerine Alanzinho'yu soksaydı bugün bu başlıkta sadece yönetime kitliyor olacaktık belkide , galibiyeti kutluyor olacaktık hoca yaparsa hoca eleştirilir zaten bütün bir yaz boyunca yönetimi eleştirdik yönetim maç esnasında sahaya her hangi bir müdahelede bulunamıyor malesef kardeşim.

özgür6161
18.08.2012, 19:58
Yardımcı antrenöre göre 2 puan Olcan yüzünden kaçmış :D
Maçın kırılma anı imiş :D
Gülsek mi ağlasak mı?
Umutlarımızı bağladığımız adamlar bunlar işte.

Konuşmasını çok iyi becerebilen bir adam değil zaten.İnşallah maşallah dedi sadece.Bu takımda profesyonel yöneticiler,profesyonel teknik kadro gelmediği sürece hep birşeyler eksik kalacak...

winner
demirören Sadri Şener için "sürüden ayrılanı kurt kapar" demişti 2 gün önce.

Sadri Şener'in Türk futbolundan uzaklaştırılması çalışmalarının olduğunu herhalde bu laftan daha güzel anlatan bir şey olamaz.

Trabzonspor'un önde gelenleri de başkanı uyaracaklarmış...

Saldırıların köşe taşı da saha skorları olacak öyle görünüyor.

Buna alet olanlar utansın ne diyelim...

Kasım Hilal
Maçtan önce ki yorumum:

ve 80de yedik.

4Aslında hoca da gördü ve onun yüzünden yanlış bir değişiklik yaptı.

Ömer Faruk61
18.08.2012, 19:59
Sefer Çiçek'in açıklamalarından Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
"Sezona 3 punla başlamak istemiştik ama olmadı. 3 puanla başlayalım, taraftarımıza bayram hediyesi verelim istemiştik. Maça iyi başladık, öne geçtik ilk yarıda iyi de oynadık. Maçın kırılma anı Volkan'ın attığı golde Olcan'ın topa dokunması. İnşallah bu puanları telafi edeceğiz. Önümüzde Avrupa Ligi maçı var. İnşallah iyi bir sonuç elde edeceğiz."

U.Sadıkoğlu
Su uslupla hicbirsey yapma mumkunse, birsey de yazma. Azicik seviye yahu, mahalle kahvesinde mi saniyorsun kendini..

Edebiyat forumunda takılmıyoruz kibarlık dersi alacak halim yok yazdıklarımda bir sorun varsa yöneticiler çizsinler üstünü banlasınlar benide 3 günde bir ceza ala ala alıştık zaten..

Sen Türk Dil Kurumunun forumu varsa mümkünse orada takıl çünkü ben maçtan sonra sakin olamıyorum birader.

Bülent AKBULUT61
hoca bu vakitten sonra ağzıyla balık tutsa süresi bitmiştir İnşallah tez zamanda çeker gider

asilhamsi
18.08.2012, 20:00
Sadri Baskan transfer yaparsın yapmazsın o ayrı mevzu.

Ama seni kimseye yedirtmeyiz..Ne icerideki nede dısarıdaki dusmanlara..

polatmu
18.08.2012, 20:00
yasin forvet oynasa çok başarılı olabilirdi gol de atabilridi... olcan beni şaşırtıyor iyi volkan var iyi olcan yok... yumluya da pes eline geçen fırsatı resmen tepti o kadar boy var ama....

Murathan
18.08.2012, 20:01
Bu takım çok can yakacak merak etmeyin!
Solbek,Santrafor ve macera aramayan eski Hocam.
Formül bu.

h@msi61
Edebiyat forumunda takılmıyoruz kibarlık dersi alacak halim yok yazdıklarımda bir sorun varsa yöneticiler çizsinler üstünü banlasınlar benide 3 günde bir ceza ala ala alıştık zaten..

Sen Türk Dil Kurumunun forumu varsa mümkünse orada takıl çünkü ben maçtan sonra sakin olamıyorum birader.

Futbol konusurken icerisine ulan, anasini satayim gibi seviyesiz laflar katmak zorunda degilsin. Yazim yanlisi filan bulmuyorum zaten, fakat bolca seviyesizliklerini burda okumak zorunda degiliz. Bayan arkadaslar da var burayi okuyan, soyleyeyim de belki azicik utanirsin. Sakin olamiyorsan burdan gidecek kisi sensin ben degil, seviyeli sekilde konusmayi ogrenip gelirsin olur biter...

leons61
şenol hoca bugün ne yapmaya çalıştı bana teknik açıdan biri anlatsın ya.sonerin yerine ferhatın oyuna girmesinindeki amaç ne abi takımda en çok ortasaha topçusu varken...sonra barış giriyo vittek çıkıyo komediye bak(vitteki çıkartacaksan henriki sür sahaya bu ne biçim hocalık böyle.karabük karşısında 1-0 ı koruycam diye oynuyorsanız kilit vurun kulübün kapısına ya.(ferhatı ssolbeke ceelustkayı sağbeke serkanı ortaya maceramı arıyosun direk bi ortasaha topçusu sürsene sonerin yerine..BAKIN BUNLAR BİİNÇLİ YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER BENCE HOCA+ŞAKAR BAŞKANI YEMEYE ÇALIIYOR.BU KADAR SAÇMA DEĞİŞİKLİĞİ SOKAKTAN ADAM GETİRSEN YAPMAZ

grigandalf1967
18.08.2012, 20:02
bi mustafa videosu izlenir şimdi

serhatki
18.08.2012, 20:03
Bu takım çok can yakacak merak etmeyin!
Solbek,Santrafor ve macera aramayan eski Hocam.
Formül bu.

tabi canım
küresel ısınmada ortadan kalkacak
nesli tükenmiş balık türleri geri gelecek.
doğal bir yaşam süreceğiz:)

U.Sadıkoğlu
18.08.2012, 20:03
Futbol konusurken icerisine ulan, anasini satayim gibi seviyesiz laflar katmak zorunda degilsin. Yazim yanlisi filan bulmuyorum zaten, fakat bolca seviyesizliklerini burda okumak zorunda degiliz. Bayan arkadaslar da var burayi okuyan, soyleyeyim de belki azicik utanirsin. Sakin olamiyorsan burdan gidecek kisi sensin ben degil, seviyeli sekilde konusmayi ogrenip gelirsin olur biter...

Ben bu sitede 8 yıldır yazıyorum ne yazıp yazmayacağımı iyi biliyorum kardeşim herkes işine baksın.

h@msi61
18.08.2012, 20:04
Ben bu sitede 8 yıldır yazıyorum ne yazıp yazmayacağımı iyi biliyorum kardeşim herkes işine baksın.

Sen diyorsun ceza ala ala alistik diye, belli ki birsey bildigin yok... Dogru durust soyleyebilirsin soylemek istediklerini bence, zor degil emin ol...

leons61
Yine verem olacaz abi bu yılda nerden başladı bu lig.

Burak Sahin
hocanin bu hali bugünlük yarinlik degil ki gecen sene komple böyleydi adama büyümü yaptilar ne yaptilar ben anlayamiyorum yada denildigi gibi kapasitesi bu kadar....büyük takimi kaldiramiyor....

Suha
macin bittigi yer anlamsiz oyuncu degisikligidir. hali saga taktigi oldu resmen

B.Yiğit
18.08.2012, 20:05
Sadri Şenerin daha çok arkasındayım.

özgür6161
demirören sadri Şener için "sürüden ayrılanı kurt kapar" demişti 2 gün önce.

Sadri Şener'in türk futbolundan uzaklaştırılması çalışmalarının olduğunu herhalde bu laftan daha güzel anlatan bir şey olamaz.

bugÜn bunu duyduĞumda ben de Çok ŞaŞirdim.trabzonspor'un Önde gelenlerİ baŞkani uyaracaklar...beyler bakin transfer falan ayri mesele ama yÖnetİmde ve teknİk heyette olaylari tikayan adamlar var.Şenol hoca baŞkani İstemİyor.hatta kendİsİ tÜm trabzonun desteĞİnİ alarak baŞkan olmak İstİyor kanimca.bu yÖnde duyumlari geÇen sene almiŞtik.İdarİcİlerden bazilari baŞkana muhalİf olanlarla sÜreklİ temasta.yÖnetİcİlerİn ÇoĞu pasİf ve sadrİ Şener'e enformasyon ve destek saĞlamiyorlar...transferlerİ en Çok tikayan sÜreÇ bu...

hasancebi81
Daha sezonun ilk maçı ve biz şimdiden hocayı eleştirmeye başladık. Haksızmıyız, hayır değiliz, sonuna kadar haklıyız. Bir maç ancak bu şekilde verilirdi. İyi oynayan bir takım ancak bu şekilde bozulurdu.

Geçen seneden beri bu tarz oyuncu değişikliklerini ve oyuna müdahaleyi çok yaptı. Amaç ne peki, amaç Serkan Balcı'nın orta sahadaki üstüne meziyetlerinden ve press kabiliyetinden faydalanarak zaten 1-0 önde olduğu maçı bu şekilde bitirmek. Ya Serkan sadece adamın peşinden koşuyor bunu görmüyormusun hocam. Ceza sahası içerisinde bir pozisyon vardı 2. yarı top 2 metre önünde ama müdahale bile etmeye çalışmadı, öyle durdu izledi.

Geçen seneden beri aynı şey diyorum, ne olduğunu herkez biliyor. Ortasahadan birisini çıkar, yerine bir bek al, sonra yallaaaaaah, Celutska sağa, Serkan orta sahaya, yenı bek. Tamamen yeni bir defans kurgusu. Ya Orta sahada Serkanın yerine oynatabileceğimiz başka bir oyuncu yokmu. Oki soner sakatlandı koy yerine Barışı. 2. yarı Ferhata dayanamayınca soktun, demekki oynatmayı düşünmüşsün, daha önceden sok.

Bir sürü şey yapılabilirdi. Sonerin yerine Barış girebilirdi, Sonerin yerine Adrian girebilirdi. Ha çok ofansif oluyoruz, zaten 1-0 öndeyiz yatalım bu skorun üstüne diyorsanda al bir kaleci daha sok kaleye hocam, yada bir defans daha al. Ama 1 yarı boyunca 1 kere bile atak yapamamış bir takımı üzerimize getirecek hamleler yapma hocam.

VE BIRAK SERKAN SAĞ BEKTE KALSIN. ORTA SAHAYA ÇEKME HOCAAAAAAAAAM. Bütün Türkiye gördü 1 senedir olmuyor, tutmuyor. Yeter artık Hocam yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Daha ligin ilk maçı ama biz saç baş yolmaya başladık. Tamam saha kötü, zemin berbat, adamımız sakatlandı, ama bir futbol mantalitemiz olsun hocam. Oda 1-0 ın üzerine yatmak olmasın hocam.

serdaracıl
18.08.2012, 20:06
yasin forvet oynasa çok başarılı olabilirdi gol de atabilridi... olcan beni şaşırtıyor iyi volkan var iyi olcan yok... yumluya da pes eline geçen fırsatı resmen tepti o kadar boy var ama....

Olcan iyi bir hazırlık donemi geçirmedi. Ben normal karşılıyorum.

el fanatico
18.08.2012, 20:06
sadri şener in, geri kalan yönetim+şenol hoca out... ben artık demeçleriyle taraftarın canını sıkan yönetici de istemiyorum, twitter da yemek anlatan yönetici de, kafasının dikine giden ve kendine sonuna kadar güvenen taraftarı da futbol bilgisiyle darmadağın eden hoca da istemiyorum... yetti artık...

Murathan
18.08.2012, 20:07
Mustafa Yumlu bugün benim için tam hayal kırıklığıydı.
Giray da bu takımın as stoperi olduğunu gösterdi.
Serkan sağbekte oynadığın da çok iyiydi ama ona da yazık oldu ortasahaya alınarak.
Volkanın kendine güvenmesi çok iyi, biraz daha topla az oynarsa çok iş yapar.
Olcan'ı beğenmemişsiniz ama ben ilk yarı çok beğendim kendisini.
Zokoraya gelince ilk yarı ne yapıyor bu adam derken spikerden Cernat ve M.Yıldız ismini duyamayınca uzun süre, Reis görevini yapıyormuş jeton geç düştü.
Vittek ise aradağımız oyuncu fakat çok ağır, şu haliye bile iş yapar kanaatindeyim. Geçen yıl önde top kaybettiğimizde forvetimiz ne pres yapardı ne bir şey. Vittek ise çıkartmıyor.

İlk yarı için yazdım bunları, ikinci yarıyı atın çöpe.
Haydi hayırlı iftarlar :)

Punisher-61
18.08.2012, 20:09
mac sonu senol günes ne dedi bilen var mi??

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 20:10
hoca yönetimdeki malum kişiler ve millet vekili kişiler el birliği yaparak Sadri başkanı yok etmeye çalışıyorlar ama başaramazlar bu kulupten hoca'da gidecek herkes gidecek ama Sadri başkan gitmeyecek

leviathan_-1461
18.08.2012, 20:10
hoca bu vakitten sonra ağzıyla balık tutsa süresi bitmiştir İnşallah tez zamanda çeker gider

İnşallah sen ve senin zihniyetindekiler biran önce çeker gider..

serdaracıl
18.08.2012, 20:11
Yumlu ileri gideceğine geri gidiyor

Tyler Durden
18.08.2012, 20:12

aynen..
bu adama sahip cikalim arkadas..bu adam gittigi takdirde ortalik
sakar gibi adamlara kalacak..
keske bir babalik yapsada butun yonetim+teknik ekibi gonderse..

Kasım Hilal
18.08.2012, 20:12
Hoca-başkan kutuplaştırılması doğru değil. Sorunu daha çok dış mihraklarda aramalı.

Bordo_MaviM_61
18.08.2012, 20:13
Mustafa Yumlu bugün benim için tam hayal kırıklığıydı.
Giray da bu takımın as stoperi olduğunu gösterdi.
Serkan sağbekte oynadığın da çok iyiydi ama ona da yazık oldu ortasahaya alınarak.
Volkanın kendine güvenmesi çok iyi, biraz daha topla az oynarsa çok iş yapar.
Olcan'ı beğenmemişsiniz ama ben ilk yarı çok beğendim kendisini.
Zokoraya gelince ilk yarı ne yapıyor bu adam derken spikerden Cernat ve M.Yıldız ismini duyamayınca uzun süre, Reis görevini yapıyormuş jeton geç düştü.
Vittek ise aradağımız oyuncu fakat çok ağır, şu haliye bile iş yapar kanaatindeyim. Geçen yıl önde top kaybettiğimizde forvetimiz ne pres yapardı ne bir şey. Vittek ise çıkartmıyor.

İlk yarı için yazdım bunları, ikinci yarıyı atın çöpe.
Haydi hayırlı iftarlar :)

Ekleme..
Soner maşallah parmak ısırttı ilk yarıda çokta şık bir asist yaptı..
Helal sana Soner..

Ertan1982
18.08.2012, 20:13
Ya herseyi bir yana birakip beraber Trabzonspor icin calisirlar yada bizi taraf secmeye zorlarlar.Benim Tarafim belli,Trabzonsporu ve haklarini size yedirmem.

Yönetimde cok Hain var ben buna inaniyorum.Kari gibi entrikalar kuruyorlar.Trabzonspor onlarin umrunda degil.Onlari sadece cepleri ve Menfatlari ilgilendirir.Ben güördüm duydum seylerden bunu cikartiyorum artik.

Kereşenli
18.08.2012, 20:15
İstifa yok mu hala, istifa?

Punisher-61
18.08.2012, 20:16

biz senol günesin egosunun kurbaniyiz nedenide senin gibi taraftarlar...adam göz göre göre maci veriyor ama hesap soran yok herkes senol günes iyidir adamimizdir dokunmayin ona faso fiso..

resmen hatalarindan ders cikartmiyor sacma sapan oyuncu degisiklikleri..adam ömrümüzü yedi..

yönetimin sucu yok mu?? var tabi..

AMA..
1- sezon basi illa gitmesi istedigin iki topcu vittek ve saparaydi satamadin simdi ilk 11de oynatiyorsun..bu ne demek??
2- emre neden kadroda yok???
3-soner cikarken ferhati oyuna aliyorsun sonra vitteki aliyorsun barisi koyuyorsun bunu mantigi nedir?????

hasancebi81
18.08.2012, 20:16
Ya birde şu Sadri Başkan oyuncu almadı diyenler varya, aaaah ah. Ya bu başkan değilmiydi 3 sene önce 24 tane oyuncu alan. Ersun Yenalı dahamı çok seviyordu Şenol Güneşten. Sadri Başkanın arkasındayım. Yönetimde onun arkasından iş çevirenler var. Adam bile söylüyor, millet 7 sene ceza almış başkanını alkışlarla omuzlarda karşılıyor bizse bizimkini bir kaşık suda boğmaya çalışıyoruz. Bu takımı kuranda odur, bu duruma getirende.

DURAS
18.08.2012, 20:19
Trabzonsporun büyüklüğünü en iyi bilen hoca, karabüğe karşı, skoru korumak için santraforsuz oynadı. diğer adı büyüklerde ben böyle bişey yaşandığını görmedim. eğer yaşanırsada o camiada ömrü uzun olmaz. sen Trabzonspru çalıştırıyorsun ayıptır ayıp. o değişiklikler ayık kafayla yapılacak değişikliler değil, inşallah da kafa ayık değildir çünkü kafa ayıksa kasıt var demektir...

fteotdgs
Senol hocanin Sadri Sener'i istemedigini yazan, iddia eden renkdaslar bunu neye dayandiriyorlar? Somut bir bilgi var mi bu konuda? Hakikaten bilmedigim icin soruyorum.

Berkan
Trabzon'da ki halkın zaten futbola bakış açısı belli sen onları ne kendine muhattap alıyorsun bu 1.

İkincisi eğer hoca Soner çıktıktan sonra yerine Alanzinho'yu soksaydı bugün bu başlıkta sadece yönetime kitliyor olacaktık belkide , galibiyeti kutluyor olacaktık hoca yaparsa hoca eleştirilir zaten bütün bir yaz boyunca yönetimi eleştirdik yönetim maç esnasında sahaya her hangi bir müdahelede bulunamıyor malesef kardeşim.

4-6-0 la oynadık bizde biliyoruz hocanın da beraberlikte katkısının olduğunu. Eleştirmene de bir şey demedim dikkat edersen.

murat3861
18.08.2012, 20:20
moralimizi çok bozmayalım artık.aslında takım iyi oynuyordu.saçma değişikler ve geriye yaslanma psikolojisi puan kaybettirdi.yumludan ancak iyi bir defansif yedek olur.barış,ferhat,aykut mümkünse kadroya hiç alınmamalı.skor ne olursa olsun trabzonspor sakatlık dışında oyuna defansif oyuncu almamalı.oyuna giren oyuncular bizi heyecanlandırmalı ve rakibi korkutmalı.

turphan

Şenol Hoca'ya hiç yakıştırmadım. Teknik olarak değil , ahlaki olarak. Bir efsanenin bir fitneye bulaşmasını gördük bu aksam

Mustafa 42
yok istifa felan ancak 2.lige düsünce istifa ederler bu yönetimmidir yoksa milleti oyalayan bir zihniyetmidir ne oldu belli olmayan bir yönetim var yaziklar olsun trabzonsporu bu hale düsürenler nalet olsun allahlarindan bulsunlar insallah en kisa zamanda yeter yahu hersene ayni bok yani aferdesiniz yani elindekini satiyor sozon basliyor transfer yok ondan sonra 1.2 transfer yaparlar isde biz yaptip olur biter sezonda biter allah belanizi versin bu kadar da olmaz yeterin yahu yokmu allah askina bir dur diyecek kimse yahu ne bu rezalet

Oruç
18.08.2012, 20:21
demirören Sadri Şener için "sürüden ayrılanı kurt kapar" demişti 2 gün önce.

Sadri Şener'in Türk futbolundan uzaklaştırılması çalışmalarının olduğunu herhalde bu laftan daha güzel anlatan bir şey olamaz.

Hocam bunu hepimiz biliyoruz. Herkesin üzerimize geldiğini de biliyoruz. Adam gibi kaliteli isimler almak varken yönetim ve teknik heyet olacaklara çanak tutmuştur. Malum kesim sesimizi kısmaya bizi ezmeye çalışırken bizim daha güçlü olmamız gerekirdi. Kaderimize razı olmuş gibi bir durumdayız.

Yönetimin bunu görmesi lazımdı. Şimdi saha sonuçlarıyla yerel medya üzerinden bol bol vurulacak yönetime. Yönetim dersini iyi çalışmadı. Koskoca transfer sezonu heba edildi.

Olan Trabzonspor'a olacak. Yoksa umurumda değil yönetim, teknik heyet. Resmen azap dolu bir yıl başladı. Allah hepimize sabır versin.

Tyler Durden
18.08.2012, 20:22
Trabzonsporun büyüklüğünü en iyi bilen hoca, karabüğe karşı, skoru korumak için santraforsuz oynadı. diğer adı büyüklerde ben böyle bişey yaşandığını görmedim. eğer yaşanırsada o camiada ömrü uzun olmaz. sen Trabzonspru çalıştırıyorsun ayıptır ayıp. o değişiklikler ayık kafayla yapılacak değişikliler değil, inşallah da kafa ayık değildir çünkü kafa ayıksa kasıt var demektir...

ya abicim bu yeni bir sey mi?
gecen sezon son dakikalarda yedigimiz golleri unuttunuz mu?
gol attiktan sonra hurra geriye cekilen takim yokmuydu?degisen
bir sey yok..50den sonra gol geliyorum diye bangir bangir bagiriyordu..
buna canak tutan senol gunes bunu ilk defa mi yapiyor?hayir..
bu adam burayi babasinin ciftligi bellemis..nasilsa tepkide yok..ohh mis..

Kaan
http://media1.ntvspor.net//C/I//292/20120818.180152_KRB381_1885808_Y21K1.jpg

yatmaztara
İnadına Sadri Şener!!!

h@msi61
Yahu hoca bugun fitneye bulasti da, 3 aydir transfer sezonunu agustos bocegi misali geciren baskan nelere bulasti acaba? Bir tarafta 45 dakika icerisinde yapilan hatalardan bahsediyoruz, obur tarafta 3 ayda. Birisi 2 puan verdi, digeri sezonu heba etti. Kim daha cok suclu acaba....

leviathan_-1461
18.08.2012, 20:23
biz senol günesin egosunun kurbaniyiz nedenide senin gibi taraftarlar...adam göz göre göre maci veriyor ama hesap soran yok herkes senol günes iyidir adamimizdir dokunmayin ona faso fiso..

resmen hatalarindan ders cikartmiyor sacma sapan oyuncu degisiklikleri..adam ömrümüzü yedi..

AMA..
1- sezon basi illa gitmesi istedigin iki topcu vittek ve saparaydi satamadin simdi ilk 11de oynatiyorsun..bu ne demek??
3-soner cikarken ferhati oyuna aliyorsun sonra vitteki aliyorsun barisi koyuyorsun bunu mantigi nedir?????

Bende katılıyorum maçı göz göre göre verdi, ama ilk haftadan neyin istifası istenmektedir...Kapımızın önünde düşmemizi bekleyen sırtlanlardan farkı yok bizim taraftarın..

Furkan Özdem
18.08.2012, 20:23
Her şey celustkanın soneri sakatlamasıyla başladı :)

fteotdgs
18.08.2012, 20:25
Selcuk ve Burak'i goz gore gore ardarda GS'ye kaptirinca dananin kuyrugu koptu zaten. Bu iki adam guc dengelerini o kadar degistirdi ki. Simdi bizim yonetim, bir yandan UEFA'dan bir turlu cikmayan karari bahane gosteriyor, diger yandan (bunu tabii ki acikca telaffuz edemiyor) bu saatten sonra kimi alirsa alsin GS kadrosuna yaklasamayacagini biliyor. Bu sezon GS rakipsiz sampiyondur. FB yine sikeye bulasacak kadar igrenclesirse bilemem. Senol Gunes bu sacmaliklari niye yapiyor bilemiyorum ancak bunlar ilk degil. Kendisi boyle yapmaya devam edecekse, futbol heyecanini kaybettiyse bi zahmet biraksin bir an once.

Emrullah
18.08.2012, 20:26
Hayatı boyunca hiçbirşeyi başaramamış kisiliksiz insanların gelipte burada Senol Güneş'e hakaret etmeleri terbiyesizliklerinin nişanesidir. Eleştirirsin tamam amenna, bugün cidden Senol Hoca eleştirileri sonuna kadar hak ediyor. Ama hakaret ne oluyor, assagilama ne oluyor. Sen kimsin? Haddini bil haddini. Sen ne verdin bu takım icin de bu takımın herseyi olan Senol Hoca'ya hakaret ediyorsun, alay ediyorsun, assagaliyorsun?...

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 20:27

sanane kardeşim hocayı sevecem diye bir kuralmı var burda hoca senin akrabanmı hemen muhalefet oluyorsun senin gibi adamlar yüzünden senelerden beri şampiyon olamıyoruz ilk gidecek adam varsa başkalrının görüşlerine saygı duymayan sizin gibi kişiler gidecek.
hocayı bu zamana kadar seviyordum ama ağzıyla kuş tutsa balıkta tutssa sevmiyorum İNŞALLAH İSTİFA EDER

Kereşenli
18.08.2012, 20:28
Burası kimsenin babasının çiftliği değil, bu takımın yıllardır milyonlarca sevdalısı var, kimse kafasına göre birilerini protesto etmek için maç veremez, satamaz! Bugün bunun yapıldığını herkes açıkça gördük. Bunun hesabını sorulmadığı sürece benim için Şenol Güneş'in maç satan Satılmışşehir'lerden farkı yoktur.

ibilek
18.08.2012, 20:29
taktikleri şenol hocamı verdi hep, değişiklikleri şenol hocamı yaptı.yardımcı antrenörün yapma ihtimali varmıdır. Yoksa bu kadar tecrübeli hoca maçta böyle hata nasıl yapar.

leviathan_-1461
[QUOTE=Emrullah;1918678146]Hayatı boyunca hiçbirşeyi başaramamış kisiliksiz insanların gelipte burada Senol Güneş'e hakaret etmeleri terbiyesizliklerinin nişanesidir. Eleştirirsin tamam amenna, bugün cidden Senol Hoca eleştirileri sonuna kadar hak ediyor. Ama hakaret ne oluyor, assagilama ne oluyor. Sen kimsin? Haddini bil haddini. Sen ne verdin bu takım icin de bu takımın herseyi olan Senol Hoca'ya hakaret ediyorsun, alay ediyorsun, assagaliyorsun?...[/QUOT

Boşuna uyarma, bizim yüzüne tükürsen bile utanmayacak binlerce taraftarımız var..

Punisher-61
Bende katılıyorum maçı göz göre göre verdi, ama ilk haftadan neyin istifası istenmektedir...Kapımızın önünde düşmemizi bekleyen sırtlanlardan farkı yok bizim taraftarın..

senol günesle sezona girmemiz birkere hata...adam zaten birakacakti zorla ikna ettiler kal diye..adam trabzonsporu kafasinda bitirmis..isler iyi gitmeyince zaten bizi yari yolda birakacak..

zafer6161
yok abi,,sen serkanla,barışla mustafa yla celuskayla bu liga başlarsan başarılı olamassın,,,,bunlar ikinci lig topçusu,her sene aynı sıkıntı,skor üretecek topcumuz malesef yok

Kaan
Şenol Güneş maçı neden vermek istesin? N'Doye'u veto eden kendisi değil miydi?

Bana kalırsa heyecan kalmamış hocada. Geçen sezondan alınmış hiçbir ders yok...

cerasus
18.08.2012, 20:30
Burası kimsenin babasının çiftliği değil, bu takımın yıllardır milyonlarca sevdalısı var, kimse kafasına göre birilerini protesto etmek için maç veremez, satamaz! Bugün bunun yapıldığını herkes açıkça gördük. Bunun hesabını sorulmadığı sürece benim için Şenol Güneş'in maç satan Satılmışşehir'lerden farkı yoktur.

Seninde sikebahceliden farkin yok o z aman zaten.

Koskoca Senol Günese bile böyle yakistirma yapiyorsun, bosuna bu takimi tutma.

Burda herkese bunu söylüyorum.

atomania

:alkış: hep beraber inadina destek, adamlar bile bile sikeci baskanlarina destek cikiyorda biz yedirtirmiyiz sadri baskanimizi

toksoy61
karabük ü yenmek için 10 milyon ueroluk forvete gerek yoktu. mevcut kadro yeterliydi. ama mantığını anlayamadığmız saçma sapan oyuncu değişiklikleri ile oyundan düşüyoruz ve gol yiyoruz. bunun açıklamasını bekliyoruz.

sadri şener i istemeyenler var. adamın hatalarıda var. gitmesini isteyenler var. özellikle şikeyi örtmek isteyenler mevcut yönetimin gitmesini istiyorlar. korkarım içerden de destekçileri var. bunların başındada akp milletvekilleri ve teknik direktörümüz geliyor

CAFER ÖZER
18.08.2012, 20:31
UEFA kupasında sıradan takıma karsı tur beklemeyin
Kac aydır takıma tek santrafor almayıp takim Ziya doğan taktığı ile oynatanlara yazıklar olsun
Neymiş millet sike yapan baskani omuzlarda taşıyormuş
Adam sike yapmış ama buna rağmen transfer yapıyor
Bizimki ne transfer yapıyor ne yenmiş haklarını arayabiliyor
Bu sene iyiki lig tv yi iptal etmiştim mac izlemiyorum

Esmoface
Selcuk ve Burak'i goz gore gore ardarda GS'ye kaptirinca dananin kuyrugu koptu zaten. Bu iki adam guc dengelerini o kadar degistirdi ki. Simdi bizim yonetim, bir yandan UEFA'dan bir turlu cikmayan karari bahane gosteriyor, diger yandan (bunu tabii ki acikca telaffuz edemiyor) bu saatten sonra kimi alirsa alsin GS kadrosuna yaklasamayacagini biliyor. Bu sezon GS rakipsiz sampiyondur. FB yine sikeye bulasacak kadar igrenclesirse bilemem. Senol Gunes bu sacmaliklari niye yapiyor bilemiyorum ancak bunlar ilk degil. Kendisi boyle yapmaya devam edecekse, futbol heyecanini kaybettiyse bi zahmet biraksin bir an once.

GS görüşünüze katılmıyorum abi.
İyi top oynama, organize olma, vs. iyi topçular ister, tamam; ama şampiyonluk daha çok duygusallığa bağlıdır bence.
GS'nin olası bir sekme durumunda çok da toparlanacağını düşünmüyorum, o yıllık maaşlar arasındaki dengesizlik onların ipini çekecek bence.
Ha, bizim kadromuz şu anda GS'den daha güçsüz olabilir; fakat denildiği kadar (burada size tavır almıyorum, yanlış anlaşılmasın) da güçsüz değildir.
Önce forvet, sonra stoper, sonra sol bek ihtiyaçlarımız karşılansın kadro olarak yarışabileceğimizi düşünüyorum. Gerisi oyuncuların motivasyonuna ve kritik dönemeçlerde oynayacağımız maçlara kalıyor, ki o maçları kaldıracak futbolcular da az değil bizim kadromuzda.
Bizim şu anda en büyük zafiyetimiz yönetim-teknik kadro çekişmesidir bana göre.
Aralık ayındaki kongreden sonra ya batarız ya çıkarız.

özgür6161
Senol hocanin Sadri Sener'i istemedigini yazan, iddia eden renkdaslar bunu neye dayandiriyorlar? Somut bir bilgi var mi bu konuda? Hakikaten bilmedigim icin soruyorum.

1.Geçen sezon sonunda bu ayrışma gün yüzüne çıktı ve iki tarafta reddetti.
2.Aldığımız kaynaklar,TS eski teknik direktörü ve yönetici akrabaları
3.Sadri Şener'le aynı semtte oturuyorum.Şoförü ve güvenlik kanalıyla konuşmaları bazen haber alıyoruz :)
4.Muhalif olan isimlerin akrabaları ve yakın isimlerden alınan bilgiler
5.Örneğin Ünal Karaman'ın takımda ayrılma sebebi hem Şenol Hocanın artık yönetime geçip yerini Ünal hocaya bırakacak olmasıydı planlara göre ki tutmadı.İkincisi Ünal hoca ülkücüdür.Sivas başkanı mecnun odyakmazın bir an önce çıkmasını bekliyoruz diyerek selam yollaması şenol hocayla aynı siyasi görüşe sahip bir kişiyim ayrıca rahatsız etti.
6.Mesela bu olayda beni ilk düşündüren demeçte sonra o partinin bir il yöneticisi olmuştu.Hakikaten gönderir şimdi bunlar dedim 2 aya kalmadı gönderdiler.

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 20:32

AMA..
Adamlar istiyorki Şenol Güneşe laf edilmeyecek Mubarek Şenol Hoca padişah ya Şenol hocayıda koruyanlar askerleri adam eliyle macı veriyor ama yo Şenol hocaya laf yok birde başkalarını görüşlerine bile saygı duymuyorlar burası Şenol güneşi koruma forumuda bizmi bilmiyoruz

İnadına Sadri Şener!!!
bencede inadına SADRİ BAŞKAN İnadına SADRİ ŞENER

macka61
göz göre göre maçı verdik bu maçın transferle filan alakası yok bu maç teknik hocanın hatasıyla böyle bitti alanzinho adrian bile oynamadı transfer olsa onlar mı oynayacak neden karabük bile 3 santforla oynuyor biz 0 ziya doğana haksızlık yapmışız adam önceden görmüş forvetsiz oyunu

leviathan_-1461
senol günesle sezona girmemiz birkere hata...adam zaten birakacakti zorla ikna ettiler kal diye..adam trabzonsporu kafasinda bitirmis..isler iyi gitmeyince zaten bizi yari yolda birakacak..

Bunu ilk haftadan gördün demek, pravo sana..

Neyse uzatmaya gerek yok, bu takımın peşinden utanmadan,sıkılmadan yıllarca gittim, yinede gidecem, fakat yılgınlık geldi bizim ahmak taraftarımızdan...

h@msi61
18.08.2012, 20:33
Bunu ilk haftadan gördün demek, pravo sana..

Neyse uzatmaya gerek yok, bu takımın peşinden utanmadan,sıkılmadan yıllarca gittim, yinede gidecem, fakat yılgınlık geldi bizim ahmak taraftarımızdan...

Bu takimin en buyuk sorunu ne kotu yonetimler ne de kotu hocalardir. En buyuk sorunumuz "kelle isteruk' diyen vizyonsuz taraftarimizdir...

Mehmet Fatih Silik
18.08.2012, 20:34
Daha 1. hafta...ve ortalik toz duman...ALLAH BMN yöneticilerine her$eyden önce sabir ve kolaylik versin...

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 20:35
[QUOTE=Emrullah;1918678146]Hayatı boyunca hiçbirşeyi başaramamış kisiliksiz insanların gelipte burada Senol Güneş'e hakaret etmeleri terbiyesizliklerinin nişanesidir. Eleştirirsin tamam amenna, bugün cidden Senol Hoca eleştirileri sonuna kadar hak ediyor. Ama hakaret ne oluyor, assagilama ne oluyor. Sen kimsin? Haddini bil haddini. Sen ne verdin bu takım icin de bu takımın herseyi olan Senol Hoca'ya hakaret ediyorsun, alay ediyorsun, assagaliyorsun?...[/QUOT

Boşuna uyarma, bizim yüzüne tükürsen bile utanmayacak binlerce taraftarımız var..

LAFLARINA DİKKAT ET KARDEŞ haddini fazlasıyla aşıyorsun buralara ayda yılda bir uğruyorsunuz ondan sonrada kral gibi hareket etmeyin taraftarlarının yüzüne tükürceyine git takımı ne hallere sokan hocanın yüzüne tükür gidecek fazla önceden kacıp gittiği gibi yine gidecek buralardan Şenol hocanız

AYYILDIZ
18.08.2012, 20:36
Bu takimin en buyuk sorunu ne kotu yonetimler ne de kotu hocalardir. En buyuk sorunumuz "kelle isteruk' diyen vizyonsuz taraftarimizdir...

Bu takimda kalan tek sey vizyonlu Trabzonspor taraftari.Kac aydir forvet,solbek,stoper diyoruz.Sezon acildi durum ortada.

ozturk
Twıtterda zekı drogan sadrı senere sarıyor baskanımıza sahıp cıkmalıyız

babaschar
Mustafa Yumlu !!!

soyadın gibi yumuldun, golü yedirdin, bayrama moralsiz girmemize sebep oldun, boşver bayramı, bizim gibi kıt kanaat şampiyonluğa oynamaya çalışan takımların başlarda seri galibiyetler alması lazım ki, lige iyi tutunsunlar, sayende hevessiz, şevksiz başladık.

kazık gibi çakılsan yine top kafan çarpar uzaklaşır, ne diye büzülüyorsun be adam !!!

Koray
18.08.2012, 20:37
Söylenecek fazla bişey yok Bayramı bize zehir ettiler.

Şenol Hoca inatlarından vazgeçmezse çekeceğimiz var.

Yıl oldu 2012 hala Serkan'ı orta saha oynatıyor madem oynatacaksın Barış'la Aykut'un aynı anda kulübede ne işi var, Vittek-Barış rezaleti nedir arkadaş dalga mı geçiyorsun milyonlarla.

fteotdgs
1.Geçen sezon sonunda bu ayrışma gün yüzüne çıktı ve iki tarafta reddetti.
2.Aldığımız kaynaklar,TS eski teknik direktörü ve yönetici akrabaları
3.Sadri Şener'le aynı semtte oturuyorum.Şoförü ve güvenlik kanalıyla konuşmaları bazen haber alıyoruz :)
4.Muhalif olan isimlerin akrabaları ve yakın isimlerden alınan bilgiler
5.Örneğin Ünal Karaman'ın takımda ayrılma sebebi hem Şenol Hocanın artık yönetime geçip yerini Ünal hocaya bırakacak olmasıydı planlara göre ki tutmadı.İkincisi Ünal hoca ülkücüdür.Sivas başkanı mecnun odyakmazın bir an önce çıkmasını bekliyoruz diyerek selam yollaması şenol hocayla aynı siyasi görüşe sahip bir kişiyim ayrıca rahatsız etti.
6.Mesela bu olayda beni ilk düşündüren demeçte sonra o partinin bir il yöneticisi olmuştu.Hakikaten gönderir şimdi bunlar dedim 2 aya kalmadı gönderdiler.

Renkdas, sagol bilgi icin. 5 ile 6'yi pek anlamadim ancak U. Karaman, o skandal demeci verdiginin aksami bu kulupten gonderilmesi gerekiyordu, ama yonetim yapamadi bunu.

Fanatik34
Ya herseyi bir yana birakip beraber Trabzonspor icin calisirlar yada bizi taraf secmeye zorlarlar.Benim Tarafim belli,Trabzonsporu ve haklarini size yedirmem.

Yönetimde cok Hain var ben buna inaniyorum.Kari gibi entrikalar kuruyorlar.Trabzonspor onlarin umrunda degil.Onlari sadece cepleri ve Menfatlari ilgilendirir.Ben güördüm duydum seylerden bunu cikartiyorum artik.Trabzonspor´u icindeki hainlerden kurtarma zamani coktan geldi, hatta geciyor.

Sadri Sener, TFF´ye karsi verdigi savasi, taraftarlari arkasina alarak cok rahat kazanabilirdi..ama hala gec degil!

Su Eziklere bakin, 50binlik Gazete tirajlari ile %1 lik izlenme paylari ile neler yapiyorlar...bizim elimizdeki dinamitleri harekete gecirememiz icin herseyi yapiyorlar ama bizde müsaade ediyoruz, cok aci

CAFER ÖZER
Elde eski takımdan bir ise yarayan colman kaldı Sadri bey onuda gs a ver baride
Rahatlasın millet oda zaten okul bahane etmeye başladı
Transfer yapmayı beceremiyorsunuz ama eldeki oyuncuları bedava göndermeyi ici beceriyorsunuz
Bana gore 2012-2013 sezonu Trabzonspor icin başlamadan bitmiştir
Bu sene takımın bı halt yiyeceğini zannetmiyorum

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 20:38
Her maçtan sonra mutlaka açıklama yapan adamın yerine yardımcı antrönörün açıklama yapması her şeyi doğruluyor. Çıkıp, evet ben bu akşam Trabzonspor'u sattım diyemedi.

demesine gerek kör olan bile görmuştur bugun hocanın yaptığı şeyleri

Punisher-61
18.08.2012, 20:39
senol günes ne zaman trabzonsporun basina geldiyse hazir kadroyu yikti takimin icine etti ve gitti...
su anki durum yine onu gösteriyor senol günes havlu atar yakinda

leviathan_-1461
18.08.2012, 20:40
sanane kardeşim hocayı sevecem diye bir kuralmı var burda hoca senin akrabanmı hemen muhalefet oluyorsun senin gibi adamlar yüzünden senelerden beri şampiyon olamıyoruz ilk gidecek adam varsa başkalrının görüşlerine saygı duymayan sizin gibi kişiler gidecek.
hocayı bu zamana kadar seviyordum ama ağzıyla kuş tutsa balıkta tutssa sevmiyorum İNŞALLAH İSTİFA EDER

Benim kişilerle işim olmaz,Şenol hoca olmuş,Sadri Şener olmuş umrumda değil isimler..Benim sorguladığım tarfatar zihniyeti...

vendercan
Şenol Güneş'e dil uzatanın dili kopsun!!!...Bu camiada, bu kulüpte, bu takımda kim Şenol Hoca kadar emek vermiş???..
Evet Şenol Hoca iyi taktisyen değildir.Oyunu okumada problemleri vardır. Ama çok iyi Trabzonsporlu ve çok iyi antrenördür...Bu kadar aciz ve beceriksiz yönetimle Morinho ya da Capello çalışsın onlar da rezil olurlar!..İşte Şenol Hoca'nın büyüklüğü burada her şeye rağmen içine atıyor, bu renkler için fedakarlık yapıyor!!!
Şurası da kesin Tolga iyi bir Trabzonporlu , ancak Trabzonspor Tolga ile büyük hedeflere ulaşamaz...
Tolga bundan sonra Onur'un iyi bir yedeği olmalıdır!!!

AYYILDIZ
Arkadaslar senol hoca ile sadri bey arasinda ne var bilmem.Ancak Baskan sutten cikmis ak kasik degil.Kac aydir forvet alamadi.Sadece konusuyor.Madem birseyler donuyor istifa etsin.

Bülent AKBULUT61
senol günes ne zaman trabzonsporun basina geldiyse hazir kadroyu yikti takimin icine etti ve gitti...
su anki durum yine onu gösteriyor senol günes havlu atar yakinda

tek başarılı olduğu iş bu başka yaptığı bir iş yok

Emrullah
18.08.2012, 20:41
Renkdaslar, sike disinda hicbir haberi takip etmiyorum artik. Simdi de sirf mac sonucunu ogrenmek icin girdim buraya. Simdi okudum, inanamadim: Hakikaten Senol Gunes, iddia edildigi gibi Sadri Sener'in gitmesini mi istiyor, bunun icin bilerek mac mi veriyor? Bunlar cok buyuk iddialar. Bu iddialarin dayanagi nedir? Birisi cevap verirse cok sevinirim. Simdiden tesekkurler.

İddia bile degil hepsi palavra. Birde bu palavralara sorgusuz sualsiz iman edenler var. Neymiş N'doye'yi Senol Hoca veto etmiş. Nereden biliyorsun, beraber mi müzakeresini yaptınız?...

Taraftar ne ki takımdan ne bekliyor. Önüne gelene hakaret etme özgürlüğü olan bir taraftar topluluğunun hic konuşmaya hakkı yok. Once adam gibi insan gibi takımının çalışanlarına deger vereceksin.

Bundan adam olmaz, bu ikinci lig topçusu, su kazma, öteki salak, bir digeri vurdumduymaz... Eee yeter artık. Sen bu isin uzmanı misin, nesin, kimsin, bu noktada ne başarın var. Anca konuşursun ama bos konuşursun. İki dişin arasında konuştuğunu zannedersin.

serdaracıl
18.08.2012, 20:42
ne oldu zoruna mi gitti senol hoca bugun maci satmistir

Yapmayın Allah askina

Yiğit SARI
18.08.2012, 20:42
Soner'in durumu

KDÇ Karabükspor maçında karnına aldığı darbe sonucu sakatlanan ve devre arasında oyundan alınan Soner'in hastanede yapılan tetkiklerinde önemli bır bulguya rastlanmadı. Kısa süreli nefes almakta zorluk çeken oyuncumuzun durumu tamamen düzeldi ve Soner karşılaşma bitiminde stadyuma geldi.

İyi bari ya

Ömer Faruk61
18.08.2012, 20:43
Her maçtan sonra mutlaka açıklama yapan adamın yerine yardımcı antrönörün açıklama yapması her şeyi doğruluyor. Çıkıp, evet ben bu akşam Trabzonspor'u sattım diyemedi.

Haddinizi bilin...Adam cezalıydı.........

DURAS
ben şunu gördüm, şenol hocanın td likle ilgisi kalmamış. heyecanını, muhakemesini yitirmiş. ancak camia öyle bir camia ki yerine gelecek giray bulak mı olur yoksa sadi tekelioğlu mu olur korku içindeyim. bilsem ki, 1461 in hocası mustafa hoca gelecek bu takımın başına yeminle şenol hoca gitsin isterim. önceleri şenol hoca başkan olsun istiyordum ama kendisinin Trabzon yerine Türk futboluna vereceği çok şeyler olduğuna inanıyorum. federasyon başkanı olsun ..

Tyler Durden
UEFA kupasında sıradan takıma karsı tur beklemeyin
Kac aydır takıma tek santrafor almayıp takim Ziya doğan taktığı ile oynatanlara yazıklar olsun
Neymiş millet sike yapan baskani omuzlarda taşıyormuş
Adam sike yapmış ama buna rağmen transfer yapıyor
Bizimki ne transfer yapıyor ne yenmiş haklarını arayabiliyor
Bu sene iyiki lig tv yi iptal etmiştim mac izlemiyorum

yasca benden buyuksunuz saygisizlik yapmak istemem ama
hersey transfer mi arkadas..onde ndoye geride toure olsa ne olacakti?
bu degisiklikler bu adamlari bile yalan ederdi..
hak aramiyormus..cikin siz arayin o zaman..
ne yapacakti grevemi gidecekti?
ayiptir ya..
bu takimin kadrosu bu sekliyle bile ligin en iyi ucuncu veya dorduncu kadrosudur..
oynanan futbola bakiyorsun,rezalet..
baskan ne yapsin..
50.dakikadan sonra takim geriye yaslaniyorsa,takim forvetsiz oyuna
devam ediyorsa ayni yari icinde bir oyuncu oyuna hem girip hem cikiyorsa
baskan ne yapsin..

Togrul
18.08.2012, 20:44
Enaz 5-6 oyuncu alınıp Ersun yanalın zamanında olduğu gibi köklü değişilik (teknik direktör değişikliği de buna dahildir) yapılmayanadek böyle sürüne sürüne idare edeceğiz. Ne ligde ne de Avrupada kimse başarı beklemesin. Çünü bizi bekleyen gelişmelerin işaretlerini bugün fazlasıyla gördük.

cerasus
Sana kalmamış benim kime hangi yakıştırmayı yaptığım. Burada yöneticiler var, kusurumuz varsa gereken işlem yapılır sen kafanı yorma.

Sen bugün bizi satan adamın avukatlığını yap daha, birilerini protesto etmek için güya canından çok sevdiği Trabzonspor'u satan adamı koru.

Bu kadar kolaya ekmek yok.

Siz istediginiz yakistirmayi yapacaksiniz Senol Günese, ben yapinca sana mi kalmis olacak.

Sizin gibi taraftarlar hic bir ise yaramaz ama cok ses cikarirlar.

nakzo
[QUOTE=leviathan_-1461;1918678151]

LAFLARINA DİKKAT ET KARDEŞ haddini fazlasıyla aşıyorsun buralara ayda yılda bir uğruyorsunuz ondan sonrada kral gibi hareket etmeyin taraftarlarının yüzüne tükürceyine git takımı ne hallere sokan hocanın yüzüne tükür gidecek fazla önceden kacıp gittiği gibi yine gidecek buralardan Şenol hocanız

şenol hocaları o kadar büyükki abi nedense Trabzondan başka bir tane büyük takım istemiyor kendini. Kore ligindeki takımıda batırmıştı o gitti kore ligindeki takım hemen ertesi şampiyon oldu. 2005 yılında nasılki atay başkanı yüs üstü bıraktı takımın içine edip kaçıp gittiyse yine aynısını yapacak ver şenola batırsın gitsin .

Bülent AKBULUT61
Benim kişilerle işim olmaz,Şenol hoca olmuş,Sadri Şener olmuş umrumda değil isimler..Benim sorguladığım tarfatar zihniyeti...

ne varkı taraftar zihniyetinde kardeşim burası Şenol Güneşi koruma forumusa tam o zaman biz gidelim yok burası TRABZONSPOR taraftar sitesiyse o zaman herkesin görüşlerine herkes saygı duyacak ben bugune kadar hep Şenol HOCAYI sevdim korudum ama hata etmişim bugun hoca yüzünden ben bu yaştan sonra oturup ağladım ben çocuğum hasta olduğu zaman bile bu kadar ağlamamıştım.burda herkes herkesin görüşüne saygı duyacak yok duymak istemiyorsa adam akıllı cevaplar yazsın

Oruç
18.08.2012, 20:45

Canlı yayına çıkmayışı Hocanın cezalı olmasıyla alakalı olmasın sakın.

Not: Avukat falan değilim.

cerasus
18.08.2012, 20:45
ne oldu zoruna mi gitti senol hoca bugun maci satmistir

Siz sikebahce icin calisiyorsunuz herhalde. Maci sattigini bildiginize göre parayi siz verdiniz kendisine.

özgür6161
18.08.2012, 20:46
Renkdas, sagol bilgi icin. 5 ile 6'yi pek anlamadim ancak U. Karaman, o skandal demeci verdiginin aksami bu kulupten gonderilmesi gerekiyordu, ama yonetim yapamadi bunu.

Abi taraftar tepkisini bir düşünsene :) izah dahi edemezsin.Aslında istenilen şeyle yapılanlar bir değil.Bu ülkede hükümetin iki günde gitiğini düşünsene?devrimler dahi zamanla yapılmalıdır ki bir zemin bulsun.Bakın 4 sene önceki yönetim ve teknik kadroyla şimdiki kadroya...Abi Sadri Şener'in düşüncesi bence bu değil,yani ne teknik yete ne de yönetici ve idarecilerden memnun ama değiştiremiyor.Zira yerine gelecek adam yok.Herkes sırt çevirmiş başkana sen git biz gelelim diyorlar.Adamı uyaracaklarmış ya bırak artık direnmeyi diye.Bunun başında da Faruk Nafiz ÖZAK varmış.Birisi de sormuş Şenol Güneş'le Hayrettin Hacısalioğlu kanka mı diye.Kanka tabiri sevimsiz ama Seul'den Şenol hocayı getiren o idi.Başkanın düşüncesi en başta farklıydı ama iş bu olunca mecburen sonuna kadar Şenol hocanın arkasında oluyorsun istemesende.Şimdiye bakar isek HH başkanın arkasından atıp tutuyor.Şenol hocanın bu şekilde davranması herkese niye garip geliyor ben de bunu anlamıyorum :) bence herşey doğal şenol hoca yapması gerekeni yapıyor ;) bayramını kutlarım abi bu vesileyle tüm renkdaşlarla beraber.

h@msi61
Senol hoca maci satti seklindeki laflar ne elestiridir ne de gorus bildirmedir. Bildigin hadsizlik ve terbiyesizlikten baska birsey de degildir. Biktik takimin kotu gununu bekleyip hocaya zehrini akitan tiplerden...

Turan Bebek
karabük geçen yıldan daha kötü bir takım...rahat alacağımız bir maçı maalesef yanlış oyuncu değişikliği nedeniyle alamadık. Hadi vitteki çıkartıyosun neden henrikeyi almazsın...hele ferhatın oyuna girip sol bekten sol açığa kaydırılamsı tam bir futbol faciası...bunu becermek için lisanslı hoca olmak gerekmiyor...peştamallı nenem de yapar o kadarını. Oyunu tutacak ileri taşıyacak adrian ve alan oyunda yok. yazacak çok şey var ama...neyse...açmim şimdi bayramlık ağzımı.

Turan AKYILDIZ
Haddinizi bilin...Adam cezalıydı.........

evet ömer arkadaşımız haklı...cezalı biri basın toplantısınada çıkamaz diye biliyorum ben..eeleştrelim ama doğrularıda bilelim..

ozturk
18.08.2012, 20:47
Camıa olarak sıkıntılıyız bınbır entrıka donuyor kımse net degıl

Ogün YAZICI
bugünki saçmalığı çıkıp açıklayacak bir yöneticimiz veya teknik direktörümüz var mı ? hani neredeler...ortam yumuşasın birisi yarın çıkar biri kadro yeterli der ; diğeri de felesefi konuşmalar yapmaya başlar.

serdaracıl

Hoca cezalıyı takımın basında yardımcı hoca vardı

leviathan_-1461
18.08.2012, 20:48

Şenol hocanın cezasından dahi haberi olmayan, büyük ihtimal maçıda izlemediği için klübede olmadığını dahi görmeyen zihniyet kalkmış hoca sorgulayacak, ithamda bulunacak, üstüne birde kaale alınmayı bekleyecek..Senin gibilere ancak gülünür..

Ertan1982
Simdik bnlar panik halinde cöp bir forvete milyonlari dökmesinler.

Miraç Atalay Çiftçi

Şenol Güneş cezası nedeniyle maç sonu demeç veremedi.

Bülent AKBULUT61
Siz sikebahce icin calisiyorsunuz herhalde. Maci sattigini bildiginize göre parayi siz verdiniz kendisine.

milletin şikebahceyle çalışmasına gerek yok hoca bugun yaptığı muhteşem hareketlerle ne yapmak istediğini anladık bir takımı acıkca bu kadar sabotaj eden bir hoca görmedim

arifberkay
Senol hoca maci satti seklindeki laflar ne elestiridir ne de gorus bildirmedir. Bildigin hadsizlik ve terbiyesizlikten baska birsey de degildir. Biktik takimin kotu gununu bekleyip hocaya zehrini akitan tiplerden...

yok ya

Ogün YAZICI
18.08.2012, 20:49

eğer şenol güneş bugün yönetime mesaj vermek amacıyla maçı satmadıysa durum daha vahimdir...bugün yapılan oyuncu değişikliklerini takım için yaptıysa demek ki başımızda futboldan zerre kadar anlamayan bir adam var.ve bunun gibilerle şampiyonluğa oynayamazsın...

Erbay
18.08.2012, 20:50
Maçı sattı demek kimsenin haddine değil. Mübarek akşamda günah sahibi olmayın.

cerasus
2 - Genel Kurallar

a) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, sataşma, aşağılama amacı taşıyan, kişi hak ve özgürlüklerine yönelik saygısız içeriğe sahip olan, ırk veya din farkı gözetilerek yazılmış, siyasi nitelik taşıyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır. F

c) Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler kullanmak da kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

arifberkay

parayla satmis demedim yonetime karsi maci sabote etmistir

memozcan
18.08.2012, 20:51
arkadaşlar ilk puan kaybında hocayı asmak doğru değil, evet hoca bugün formsuzdu ama sadece o kadar.. takımı satmak falan bunlar yakışıksız kelimeler.. bu takımı satacak adam bu takımın müzesine 2-3 tanesi çalınmış onlarca kupayı koymazdı.. yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.. taraftar resmen sadri şener ve şenol güneş arasında bölünmeye çalışılıyor bence.. ha burada suçlu olanlar yine bu iki isim kanımca .. çıkıp birlik görüntüsü vermeliler ve problem yok demeleri lazım.. hocanın eleştirilecek çok yanı var ama en önemlisi transferde neden inisiyatif almadığı sorgulanmalıdır.. ben bu yönetimin de çok yanlış yaptığını düşünen biriyim ama bu süreçte hem yönetim hemde hoca dik durmalıdır.. hele hele hoca değişikliğinde allah muhafaza mourinho gelse bile tepetaklak gideriz..

leviathan_-1461
ne varkı taraftar zihniyetinde kardeşim burası Şenol Güneşi koruma forumusa tam o zaman biz gidelim yok burası TRABZONSPOR taraftar sitesiyse o zaman herkesin görüşlerine herkes saygı duyacak ben bugune kadar hep Şenol HOCAYI sevdim korudum ama hata etmişim bugun hoca yüzünden ben bu yaştan sonra oturup ağladım ben çocuğum hasta olduğu zaman bile bu kadar ağlamamıştım.burda herkes herkesin görüşüne saygı duyacak yok duymak istemiyorsa adam akıllı cevaplar yazsın

görüşlere fazlasıyla açığım, zaten fazlada yazman bu forumda sadece takip ederim..benim saygı duymadığım şey eleştiri diye sunduğunuz yazılarda kullanılan dil...

arifberkay
2 - Genel Kurallar

a) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, sataşma, aşağılama amacı taşıyan, kişi hak ve özgürlüklerine yönelik saygısız içeriğe sahip olan, ırk veya din farkı gözetilerek yazılmış, siyasi nitelik taşıyan mesajlar göndermek kesinlikle yasaktır. F

c) Forumda Trabzonspor'un herhangi bir personeline (futbolcu, teknik direktör, yönetim kurulu üyesi vs.) hakaret etmek gibi, bu kişilerle dalga geçmek veya bu kişiler hakkında alaycı ifadeler kullanmak da kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunan üyeler 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

en buyuk silahiniz bu degil mi dogrulari konusmayalimpadisahim sen cok yasa diyelim

Mert Oğuzlu61
18.08.2012, 20:52
_________________tolga__________________

__celuskta____giray____yumlu____ferhat

_____________barış___zokora

______volkan_____serkan__________olcan
_______________sapara

emre nerde, yasin nerde ? bamba nerde ? hani aldırdığın adamlar ? utanmadın mı şu adamlarla oynamaya ?

vittek e barış a yılda toplamda 2.2m € para gidiyor, ikisini beleşe versen akhisar elazığ felan almaz, dengeleri bozar diye aldırmadığın n doye ye verirdin o paraları (!)

5 yıl lige ambargo koyacak takımı 2 senede orta sıralara oynayan takım havasına bürüdün, helal olsun !!!

inadina61_08
18.08.2012, 20:52

galiba problem siz ve ben gibi dünü çok iyi hatırlayıp yarından endişe duyanlarız,yaş itibari ile olabilir ama belki birşeyler değişir, hocadan başkası ilaç olmadı dedikçe bugün gördüm ki bir çocuğun yapmayacağı şeyler yapıldı sahada, belki soner çıkmasaydı bunları konuşmuyor olacaktık, olur beraber biter mücadele falan deyip geçecektik, ben hala daha Şenol hocadan sonrasını karanlık görüyorum, sorumlusuda sadece hoca değil nasıl bir takımız ki iyi olduğumuzda da iç çekişmeler kötü olduğumuzda da iç çekişmeler var, bu camiada huzur bulmak için satılmış birilerinin eli sopalı birilerinin gelmesi mi lazım?
Eğer bir iş iyi niyetle yapılıyorsa o iş sonunda çıkmaza girer, ancak profesyonelce yapılıyorsa sonunda doğru yola yada rayına oturur, bizde sürekli bir iyi niyet mücadelesi var hem hoca hem yönetim ama bize iyi niyet değil gerçekler lazım, ne oluyor Trabzonda, ne oluyorsa ya bitsin yada patlasın...
ama bugün yaptıklarını da anlayamıyor, birilerinin bir derdi var gitmek istiyorsa bırakmalı erkenden, yok gitmek istemiyorsa yönetimi bizim önümüze atsın otursun yerinde, ferhata yapılanın sorumlusu kimse utanmalı,

CAFER ÖZER
18.08.2012, 20:53
yasca benden buyuksunuz saygisizlik yapmak istemem ama
hersey transfer mi arkadas..onde ndoye geride toure olsa ne olacakti?
bu degisiklikler bu adamlari bile yalan ederdi..
hak aramiyormus..cikin siz arayin o zaman..
ne yapacakti grevemi gidecekti?
ayiptir ya..
bu takimin kadrosu bu sekliyle bile ligin en iyi ucuncu veya dorduncu kadrosudur..
oynanan futbola bakiyorsun,rezalet..
baskan ne yapsin..
50.dakikadan sonra takim geriye yaslaniyorsa,takim forvetsiz oyuna
devam ediyorsa ayni yari icinde bir oyuncu oyuna hem girip hem cikiyorsa
baskan ne yapsin..
Kimse senin gibi düşünmek zorunda degil
Takim kötü taktikle oynatilmis olabilir bu takıma santrafor alınmayisini eleştirmek sucumu
Benmiyim Trabzonspor Başkanı'da Fenerasyon aleyhine dava acayım
Benmi Sikeci fb yüzünden liglerin oynanmamalı gerektiği yönünde iptal davası acmaya yetkili
Nasıl arayacağım ben Trabzonspor'un hakkını
Sen şikeye ses çıkartmayan Tayyip yalakası Faruk ozaklari adam yerine koyup
Hala onları el üstünde tutup kulüpte agirlayanlara hesap soracaksın
Yetkisi olmayan taraftara degil

Punisher-61
forvet muhabbeti bahane su takimi elimizdeki topcularla rahat 3-0 yenmemiz lazimdi

Ogün YAZICI
vay be bugünki rezaletten sonra bile hale daha şenol güneşi eleştiremiyoruz.öyleyse bugünki saçmalığın ,dönen dolapların hesabını kim verecek ?

Tyler Durden

ya arkadas orada bir ironi yapiliyor..
hocanin takimi sabote ettigi soylenmek isteniyor..dunde ayni seyi yaptiniz..
bir seyi bir seferde anlamak cok mu zor?
illa detayli anlatmak mi gerekiyor.
mac satmak sadece parayla olmuyor..
takimi bu sekilde sabote edende bir nevi maci satmistir..
insan hata yapar ama insan kendi takimini sabote etmez..
bir oyuncu sakatlaniyor, soldaki saga sagdaki ortaya,ileridekini cikarip
ortaya..hali saha macinda bile bu kadar pozisyon degistirilmiyor..
bu adam birbucuk senedir 1-0lara yatmaya calisiyor..ilginctir
her seferinde gol yiyoruz..bu adam birbucuk senedir
ayni sistemde oynuyor,basarisiz oluyor..bu adam birbucuk senedir serkani
ortada deniyor ama olmuyor..
hocada tek gelisme var..genelde iyi oynayanlari cikarirdi bugun
volkan 90 dakika sahada kaldi..kendisini tebrik ediyorum..

cerasus
en buyuk silahiniz bu degil mi dogrulari konusmayalimpadisahim sen cok yasa diyelim

Dogrulari konusmak iftira atmak midir?

Nasil siz cocuklariniza örnek oluyorsunuz anlamis degilim.

Siz cocugunuzada böyle mi anlatiyorsunuz?

Hadi onu gectim müslümanlikta var midir bu yaptiklariniz?

Bu maci satti diyen herkes ahlaksizdir.

serdaracıl
18.08.2012, 20:54
Macı izlememişsin bile

nakzo
eğer şenol güneş bugün yönetime mesaj vermek amacıyla maçı satmadıysa durum daha vahimdir...bugün yapılan oyuncu değişikliklerini takım için yaptıysa demek ki başımızda futboldan zerre kadar anlamayan bir adam var.ve bunun gibilerle şampiyonluğa oynayamazsın...

maÇ satmak deĞİlde hocalik yok. Adamin kapasİtesİ bu kadar. Ondan medet ummak her sikintida kİ onun batirip gİİtİtĞİ takimlari baŞkalri 6 yilda toparlayp batirsin dİye onana emanet edİyorlar.ŞampİyonluĞa oynadiĞimiz 2011 yilini hatirlayin her maÇ bu maÇ gİbİ deĞİlmİydİ onur ve defans sayesİnde siÇa siÇaÇ maÇlari aliyorduk gol at kapan dİdİn dur bunun baŞka taktİĞİ yok kapasİtesİ bu kadar .

Uğur GEMİCİOĞLU
Şu fenevliler lütfen forumdan uzaklaştırılsın.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
Hakaret etmeden konuşamayan konuşmasın-yazmasın, ziyanı yok.
Edebi olmayanın fikri de para etmez...

h@msi61
18.08.2012, 20:55
Bu kadar iftira donuyor ve ceza alan yok. Arkadas forumun kurallarini da koydu, cignendigi apacik. Bu iftiracilari okumak zorunda miyiz ey yoneticiler?

memozcan
arkadaşlar daha dün bu forumda uğur meleke yılın spor yazarı seçildi.. ve lütfen zahmet edip melekenin dünkü yazısını okuyun..

Bülent AKBULUT61
Şenol hocanın cezalı olması farketmez cezalı olmadığı zamanlarıda gördük hep Ünal hoca çıkıp konuşuyordu

DeAgLeMaNyAq
Şeref Hoca'nın açıklamaları utanç verici. Skoru falan geçtim. Bu rezil oyunun ve kurgusunun açıklaması yapılmalıyken Olcan'ın vuruşuna mı takıldık. Bu takım 2 aydır ne yapıyor? Emin olun bu Karabük falan da hikaye. Önümüzdeki hafta Kasımpaşa bunları kolay geçer...

Mesut
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/11218-2K9V1F2H.jpg
Onu bunu bırakında Gadromuz yederli :)

isyan6161
18.08.2012, 20:56
senol gunes ıyı bır ınsan olabılır ıyı bır ıdarecı ıyı bır yonetıcı hatta ıyı bır felsefecıde olabılır ama bugun sunu gordukkı ıyı bır td olamaz bu saatden sonra kafasında bıtırmıs bazı seylerı..senol gunes gıtsın zıya samet mı gelsın dıyenler varya ben onları gectım ısterse yılmaz vural gelsın takımın basına bugun yaptığı acemıce hataları turkıyede amator takım hocası yapmaz ..kuzenım henuz 10 yasında ve benı aradı 2 oyuncu değısıklığının ardından amca gol yıycez senol gunes ne yapmaya calısıyor ustumuze cekıyor karabuğu korkak oynıyoruz gol yıycez dedı ve sonuc ortada..senol hoca bugun takımı satmadı belkı ama resmen oyunu sabote ettı..sırf yonetım nıye topcu almadı dıye aklınca protesto ettı.. 2 3 olcak macı verdık..bukadar barız hatalar yapılmaz bılerek oyunu sabote ettı hoca ve bızede bayramı zehır ettı..bu karabuk sabaha kadar oynasak bızden puan falan alamazdı..

Tyler Durden
18.08.2012, 20:57
Kimse senin gibi düşünmek zorunda degil
Takim kötü taktikle oynatilmis olabilir bu takıma santrafor alınmayisini eleştirmek sucumu
Benmiyim Trabzonspor Başkanı'da Fenerasyon aleyhine dava acayım
Benmi Sikeci fb yüzünden liglerin oynanmamalı gerektiği yönünde iptal davası acmaya yetkili
Nasıl arayacağım ben Trabzonspor'un hakkını
Sen şikeye ses çıkartmayan Tayyip yalakası Faruk ozaklari adam yerine koyup
Hala onları el üstünde tutup kulüpte agirlayanlara hesap soracaksın
Yetkisi olmayan taraftara degil

gundemi takip etmiyorsun herhalde,
daha nasil hak aranir..daha gecen gun resmi siteden bildiri
yayinlandi..herkes konuyu kapatmaya calisirken yonetim isin pesini
birakmiyor..
tayyip yalakasi faruk ozak konusunda dediklerine katiliyorum..
ama sadri sener'in akp karsiti oldugunu bilmeyen yok..
ama iste burada tek basina kaliyor..
baskanin tek hatasi ozak gibi yalakalari bu kulupten def edememesi..

Punisher-61
bundan sonra maclarin ilk yarilarinda öne gectik mi daha cok korkmamiz lazim

.....
Transfer transfer diye ağzımızda tüğ bitti. Bu saatten sonra gelecek transferler ne kadar katlı sağlar orasını bilmiyorum ama mutlaka oyuncu almalıyız. Yoksa işimiz zor.

cerasus
Su ve su degisiklikleri neden yapti diyebiliriz. Bende degisikliklerden hic memnun degilim.

Ama maci satti (sabote etmekde satmaktir) dediginiz vakit, sizin bu forumda yeriniz yok demektir.

Ben dedirtmem. Bu Ziya Dogan bile olsa dedirtmem.

Siz yediginiz kaba pislige bilirsiniz ama ben pislettirmem.

nakzo
Büstünü yapalım sadri şener ve şenol güneşin, mum yakıp etrafında sürekli biyad edelim küme düşelim ,sıradanlaşalım ;ama olsun ne olur ki salak salak gülelim herkes bizle dalga geçsin biz bir odada gülelim duralım .

İskender YILMAZ
18.08.2012, 20:58
Son değişikliği Olcan - Onur şeklinde bekliyordum açıkçası.

Ogün YAZICI
Bu kadar iftira donuyor ve ceza alan yok. Arkadas forumun kurallarini da koydu, cignendigi apacik. Bu iftiracilari okumak zorunda miyiz ey yoneticiler?

sizin amacınız ne? birileri ceza alınca rahatlayacak mısınız ? kimsenin iftira attığı yok.ortada iki durum var.ya şenol güneş yönetime karşı maçı sabote etti ya da artık futboldan anlamıyor...bunları söylemek iftira değildir...klübün içinde dönen şeyler belli...

DURAS
size 1-2 sorum olacak...
1. aykut kocamalın şike sürecinde takımı sahiplendiğini, verdiği demeçleri,mücadelesini bir hırsız olmasına rağmen gördük. şenol hocanın şike sürecinde başkanı yalnız bırakmasını, takımın emeklerinin çalınmasına bu kadar sessiz kalmasını nasıl yorumluyorsun*
2- şenol hocanın bu haliyle takıma faydasının olacağını düşünüyor musun? düşünüyorsan nasıl bir dayanağın var?
biz taraftarız aptal değiliz sahada olan biteni görüyoruz, yönetim içindeki çatlakları görüyoruz, hayrettin hacısalihoğlu ile şenol hocanın yakınlıklarını da biliyoruz. hasan yeneri de biliyoruz.

size şunu söyleyeyim sadri şeneri yerlerse, bilin ki bu takımın sonu gelmiş olur. buna göz yuman herkes, Trabzon düşmanıdır ya da Trabzonspor üzerinden mamalanmalarının kesilmesini istemeyen tiplerdir...

Harun
Son değişikliği Olcan - Onur şeklinde bekliyordum açıkçası.

Seninki iyi ihtimal, ben çıkan oyuncunun yerine oyuncu alınmayacak diye korktum bir ara.

fteotdgs
18.08.2012, 21:00
Abi taraftar tepkisini bir düşünsene :) izah dahi edemezsin.Aslında istenilen şeyle yapılanlar bir değil.Bu ülkede hükümetin iki günde gitiğini düşünsene?devrimler dahi zamanla yapılmalıdır ki bir zemin bulsun.Bakın 4 sene önceki yönetim ve teknik kadroyla şimdiki kadroya...Abi Sadri Şener'in düşüncesi bence bu değil,yani ne teknik yete ne de yönetici ve idarecilerden memnun ama değiştiremiyor.Zira yerine gelecek adam yok.Herkes sırt çevirmiş başkana sen git biz gelelim diyorlar.Adamı uyaracaklarmış ya bırak artık direnmeyi diye.Bunun başında da Faruk Nafiz ÖZAK varmış.Birisi de sormuş Şenol Güneş'le Hayrettin Hacısalioğlu kanka mı diye.Kanka tabiri sevimsiz ama Seul'den Şenol hocayı getiren o idi.Başkanın düşüncesi en başta farklıydı ama iş bu olunca mecburen sonuna kadar Şenol hocanın arkasında oluyorsun istemesende.Şimdiye bakar isek HH başkanın arkasından atıp tutuyor.Şenol hocanın bu şekilde davranması herkese niye garip geliyor ben de bunu anlamıyorum :) bence herşey doğal şenol hoca yapması gerekeni yapıyor ;) bayramını kutlarım abi bu vesileyle tüm renkdaşlarla beraber.
Sagol. Senin de bayramin mubarek olsun. Cumleten.

Tyler Durden
Su ve su degisiklikleri neden yapti diyebiliriz. Bende degisikliklerden hic memnun degilim.

Ama maci satti (sabote etmekde satmaktir) dediginiz vakit, sizin bu forumda yeriniz yok demektir.

Ben dedirtmem. Bu Ziya Dogan bile olsa dedirtmem.

Siz yediginiz kaba pislige bilirsiniz ama ben pislettirmem.

ya hasta etme adami..
zorla ceza yedirteceksin..evet abicim sabote etti var mi?
ben sabote etti diyorum baskasi maci satti..
yapilanlara bir izah ariyorum.bu kadar basit..
forumu ne cok sahiplendiniz arkadas..versinleri cezayi bir rahatla ya..
bu nedir ya..adamin isi gucu kalmadi burada milleti ispiyonluyor..
senin yaptigin tahrikten baska birsey degil...

Fanatik34
Senol Günes´in formuszlugunun tek izahi var,

"O da kafasinin Videoton macinda olmasidir" diger ihtimali ise "gercekten Motivasyon´un bittigidir" (ki buna ihtimal vermiyorum, yoksa Kupa macindan sonra istifasini verir zaten)

Cünkü muhtemel bir Videoton faciasi, bizi felakete götürebilir

inadina61_08
18.08.2012, 21:01
Takımda ciddi şekilde yabancı kalitesizliği var, hani colmanı çıkardığında yerliler yabancılara 5 atar diyeyim o kadar, en az 6-7 sini gönderip adam gibi 1 tane alınsa bile bu takım sınıf atlar

h@msi61
sizin amacınız ne? birileri ceza alınca rahatlayacak mısınız ? kimsenin iftira attığı yok.ortada iki durum var.ya şenol güneş yönetime karşı maçı sabote etti ya da artık futboldan anlamıyor...bunları söylemek iftira değildir...klübün içinde dönen şeyler belli...

Iftira ne kadar ucuzlamis haberimiz yok yahu... Sizin amaciniz ne asil, bir kotu kenar yonetimi hemen mac satmaya ya da beceriksiz hocaliga nasil donusebiliyor... Gayet de iftira atiyorsunuz ve ben bu cirkin yazilari okumamak icin ceza almasini istiyorum bu kisilerin. Kurallar da oyle soyluyor zaten. Ayip yahu, bu adam bu takim icin neler yapti ve bir hatada neler yakistiriliyor kendisine.
Allah goruyor bu mubarek gunde cok sukur su iftiralari, en buyuk tesellim de bu zaten.

özgür6161
Hadİ beyler tamamdir.nİyetİmİzİ aŞmayalim herŞeyİ zaman gÖsterİr,herŞey zamanla deĞİŞİr.Şİmdİ konuŞmamiz gereken bence herkes kendİsİnİ trabzonspor aŞiĞi gÖrerek ne yapmaliyiz neler yapilmali bunlari konuŞmaliyiz...

Esmoface
Şenol Hoca'yı bu maç dolayısıyla eleştirmek ne kadar doğruysa, hakaret etmek ve istifasını istemek de o kadar yanlış bence.
Bu maçtan ve önümüzdeki 33 maçtan daha önemli olaylar var, birlik bütünlüğümüzü bozmayıp bize yıkmak isteyenlere tek cepheden savaş vermek gibi.
Şahsen Şenol Hoca'nın artık istirahat etmesi gerektiğini düşünsem de doğru vakit bu vakit değil.
Kanunen verilmesi gerekenleri alalım, sonra yaprak dökümü gerçekleşsin teknik kadroda, ben böyle düşünüyorum.

SEDAT
* Arkadaşlar eleştiri tamam ama bazı şeyleri tartarak konuşalım. Onlar bizim Takımımız,Başkanımız ve Hocamız.

lazo1967_61
18.08.2012, 21:02
Serkan sag kanatta doktururken defansimiz ilk yarida isi getirirken ikinci
Yariya mal gibi degisiklik yaparak girersen. Bu macida kaybedersin kardes

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 21:02
senol gunes ıyı bır ınsan olabılır ıyı bır ıdarecı ıyı bır yonetıcı hatta ıyı bır felsefecıde olabılır ama bugun sunu gordukkı ıyı bır td olamaz bu saatden sonra kafasında bıtırmıs bazı seylerı..senol gunes gıtsın zıya samet mı gelsın dıyenler varya ben onları gectım ısterse yılmaz vural gelsın takımın basına bugun yaptığı acemıce hataları turkıyede amator takım hocası yapmaz ..kuzenım henuz 10 yasında ve benı aradı 2 oyuncu değısıklığının ardından amca gol yıycez senol gunes ne yapmaya calısıyor ustumuze cekıyor karabuğu korkak oynıyoruz gol yıycez dedı ve sonuc ortada..senol hoca bugun takımı satmadı belkı ama resmen oyunu sabote ettı..sırf yonetım nıye topcu almadı dıye aklınca protesto ettı.. 2 3 olcak macı verdık..bukadar barız hatalar yapılmaz bılerek oyunu sabote ettı hoca ve bızede bayramı zehır ettı..bu karabuk sabaha kadar oynasak bızden puan falan alamazdı..

adın gibi isyan etmişin güzel yazmışın bende şunu söylemek istiyorum dediğin gibi yönetimi protesto edip yaptıysa bu işi yapamaz burası kendi malı değil burası kendi holdıngı değil bu takım koskoca bir TRABZONSPORDUR yönetime inat kendi bildiğini bu takıma yapamaz neyse arkadaşım daha fazla yazmayayım elim ayağım titriyor elimden yalnış şeyler yazarak ceza yemiyeyim

memozcan
18.08.2012, 21:03
şenol hoca iyi bir taktisyen olmayabilir..en büyük taktik hatası da zaten bu takımı 4-2-3-1 oynatmaya çalışmasıdır.. bu oyuncu yapısıyla bu diziliş olmaz.. her maç böyle bocalar kotraatak yapmaya çalışırız.. ama hayatında arapası atmamış barış özbek, zokora ve serkan ortasahasıyla kabuğunuza çekilir dan dun rakibin atağını savuşturmaya çalışırsınız.. hocanın bir an önce inadından dönmesi ve geçen yıl arka arkaya galibiyetler aldığımız zamanki diziliş olan 4-4-2 taktiğine dönmesi lazım.. zira başka türlü bu oyuncularla ilerde çoğalmak imkansız..

fakat, şimdiye kadar hep yaşadığımız şey olur da hoca bırakır giderse işte o zman giray bulak gelir ki zaten tavana doğru çıkmaya başlayan hizipçilik takımı tamamen bitiri ve yine 2000li yılların başına döneriz..

hüseyin1975
18.08.2012, 21:03
Ilk golü yesekde rahatlasak diye düsünmeye baslayacagim yakinda.
Ilk golü yedikmi aciliyoruz yahu :-)

Travelair
18.08.2012, 21:04
Bu takım ne zaman güzel top oynayacak? Ne zaman Avrupa kupası maçı olsa topçular ipe un sererler. Bu gelenek bozulmadı. Böyle giderse Videoton'a da eleneceğiz. Gölgesinden korkan teknik direktör istemiyorum. Transfer yapılmaya çalışılır birileri taş koyar. Yeni transferler oynatılmaz marifet sayılır. Siz necisiniz orda?

cerasus
18.08.2012, 21:05
size 1-2 sorum olacak...
1. aykut kocamalın şike sürecindenasıl takımı sahiplendiğini, verdiği demeçleri,mücadelesini bir hırsız olmasına rağmen gördük. şenol hocanın şike sürecinde başkanı yalnız bırakmasını, takımın emeklerinin çalınmasına bu kadar sessiz kalmasını nasıl yorumluyorsun*
2- şenol hocanın bu haliyle takıma faydasının olacağını düşünüyor musun? düşünüyorsan nasıl bir dayanağın var?
3- biz taraftarız aptal değiliz sahada olan biteni görüyoruz, yönetim içindeki çatlakları görüyoruz, hayrettin hacısalihoğlu ile şenol hocanın yakınlıklarını da biliyoruz. hasan yeneri de biliyoruz.

size şunu söyleyeyim sadri şeneri yerlerse, bilin ki bu takımın sonu gelmiş olur. buna göz yuman herkes, Trabzon düşmanıdır ya da Trabzonspor üzerinden mamalanmalarının kesilmesini istemeyen tiplerdir...

1.Senol Günesin sessiz kaldigini düsünmüyorum. Yalnizda birakmiyor. Mac sonrasinda demeclerini hatirlamiyor musunuz Süper Kupa zamaninda? Ayrica her dakika PFDK ceza yapistiriyor. Birde bu görev Senol Günesin degil, yöneticilerindir.
2. Bu haliyle derken? Ya siz nasil insanlarsiniz? 1 macda kimin ne oldugunu anlamissiniz. Ne kadar cok biliyorsunuz.
Senol Günes her zaman sampiyonluga oynatmistir bu takimi. Degisen bir sey yok.
3. Yorum yapmak istemiyorum. Dedikodu üzerinden konusmayi hic sevmem. Sevenlerdende uzak durmaya calisirim.

h@msi61
18.08.2012, 21:05
Evet iftiracıları uzaklaştırsınlar doğrudur ;ama bende senin gibi Trabzonsporu bir su topu takımı sanan polyanaların masallarını dinlemeye uyuz oluyorum ne yapacağız. Trabzonspor senin gibilerin hobi alanı değil benim gibilerin kendini tanımladığı kimliktir o kimliğin küçülmesine izin vermeyeceğiz babam Trabzonspora zarar versin yakısına yapışır hesap sorarım.

Benim ne polyanaligim gordun soylesene? Tek tanidigin hikaye kahramani o mu yoksa? Ben bu kadroyla basarili olamayacagini bastan beri soyluyordum ve bugunku futbola da skora da sasirmadim. Belli ki sizin belli seyleri gorme onguru kabiliyetiniz olmadigindan hayal kirikligi yasiyorsunuz, kiyamam :) Benim yazdiklarimin kurallara ters bir yani varsa bana da ceza verilsin, ama sizin gibiler istiyor diye yazmayacak degilim tabi. Iftira ise belli ki kurallara gore suc ve ceza verilmesini istemek gayet de dogal hakkim. Sen kim benim Trabzonsporlulugumu tartismak kim yahu :) Ne kadar taniyorsun beni de boyle sacma sapan konusuyorsun. Bayiliyorum bu insanlari kaliba sokan dar bakis acili tiplere...

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 21:06

niye milletin ceza alması seni memnunmu edecek yani buralar sizleremi kalsın ben kendi adıma söylediklerimin arkasındayım bizim yaptığımız şeylerin forum kurallarını çığnemiyoruz göruşlerimizi hareket etmeden yazıyoruz

.....
18.08.2012, 21:06
Bu maçı telafi edebiliriz ama Videoton'a elenirsek işte o zaman sıkıntılı günler bizi bekler.

Ogün YAZICI
18.08.2012, 21:07
Iftira ne kadar ucuzlamis haberimiz yok yahu... Sizin amaciniz ne asil, bir kotu kenar yonetimi hemen mac satmaya ya da beceriksiz hocaliga nasil donusebiliyor... Gayet de iftira atiyorsunuz ve ben bu cirkin yazilari okumamak icin ceza almasini istiyorum bu kisilerin. Kurallar da oyle soyluyor zaten. Ayip yahu, bu adam bu takim icin neler yapti ve bir hatada neler yakistiriliyor kendisine.
Allah goruyor bu mubarek gunde cok sukur su iftiralari, en buyuk tesellim de bu zaten.

siz şenol güneşin yönetime mesaj verdiğine inanmıyorsunuz .olabilir o zaman tek ihtimal kalıyor şenol güneş oyunu okuyamayacak kadar taktik teknikten uzak bir futbol adamı...bugünki rezaletin başka bir açıklaması var mı ?sizce ne olmuş olabilir ? geçen sezon yaşanan aynı tip puan kayıplarının üzerine neden bir arpa boyu yol alamamış olabilir bu adam
?

ANIL
18.08.2012, 21:07
Orduspor maçındaki kadro neden bozuldu? emre ve özellikle bamba neden yoktu?

Fanatik34
18.08.2012, 21:08
Ortalik yatissin, bir mac Analizi yapariz :)

Elde gercekten cok kaliteli oyuncularimiz var ama 2 eksik yüzünden takim taninmaz halde..

Ogün YAZICI
18.08.2012, 21:08
Bu maçı telafi edebiliriz ama Videoton'a elenirsek işte o zaman sıkıntılı günler bizi bekler.

çok iyimser konuşuyoruz renktaş.bu maçın bile telafisi yok.biz böyle elimizdeki maçları verdikçe rakiplerimiz kazanmaya devam edecek.ve bir anda ne olduğunu anlamadan liderle aradaki fark uçar gider..

zafer6161
18.08.2012, 21:09
bence karabük maçı video maçından daha önemli,yaw arkadaş bırak avrupayı.sanki orada hedefin kupa,1.2 tur geçince eline ne gececek,yok gruplara kalacağızda,eee sonra grupları geçtin,karşıan kim çıkacak,sanki onu yenebileceğinde,arupa sevdası yüzünden her sene ligi asıyoruz,ligde 1 maç bile önemli,sezon sonu çok ararsınız bu puanları,artı bu kadro ne avrupa ne lig nede tkupasında başarılı olur,,,

felaket tellalığı yapmıyorum......koskoca trabzonun forveti yok

hüseyin1975

Elde gercekten cok kaliteli oyuncularimiz var ama 2 eksik yüzünden takim taninmaz halde..

Katiliyoum.
Ilk golümüz harikaydi bence. Asist ve son vurus müthisdi.
2-3 kaliteli futbolcu bizi ucurur.

h@msi61
niye milletin ceza almas ıseni memnunmu edecek yani buralar sizleremi kalsın ben kendi adıma söylediklerimin arkasındayım bizim yaptığımız şeylerin forum kurallarını çığnemiyoruz göruşlerimizi hareket etmeden yazıyoruz

Evet memnun edecek, cirkin iftiralari okuyup sinirlerim ziplamamis olacak. Elestiri yapmayi becerebiliyorsaniz yapin, ama bir mac sonunda hoca maci satti gibi bir seviyedeyseniz yazmamaniz daha hayirli. Mac satti gayet de forum kurallarini cigniyor ve bunlara musade eden yoneticiler de bu kurallarin cignenmesine izin veriyor ne yazik ki...

Ali Özcan
18.08.2012, 21:10
Şenol Hoca, yönetime sahadaki takım üzerinden mesaj veremez...Nasıl ki burada taraftar "Şenol Hoca" maçı sattı dediğinde "Haddini aşmış" oluyorsa, Şenol Hoca da sahadaki takım üzerinde oynayarak Haddini aşıyor"...

Furkan S.
Orduspor maçındaki kadro neden bozuldu? emre ve özellikle bamba neden yoktu?

Uefa'daki Barcelona maçına saklanıyor !

isyan6161
30 dakka forvetsız oynadık..henrıke alanzınho adrıan klubedeyken barısı oyuna aldık golden sonra ferhat cıkarttık kı ferhat bu moral bozukluğuyla bıdaha kadro yuzu zor gorur..sımdı soruyorum hoca henrıke adrıanı transfer ettıren kım oynatmayacağın adamları neden aldın..son yarım saatı 4 6 0 taktığıyle oynayarak karabukden cekınmemız bu sene butun takımlara karsı bızı cesaretlendırdı artık fenevden 4 gayseyden 5 yerız yıne bu sene evımızde..gecen senden berı volkan sağda mukemmel oynarken adam bı sağda bı solda olcanla yer değıstırıyor bu taktığın gercekten ıse yaradığını dusunuyormusun yada rakıplerın artık bunu yedığını..onur gıbı bı kalecımız varken ve hazırlık maçlarında mukemmel performans gostermısken ustelık tolga baska takıma gıtmem yedekde beklerım burası benım yuvam derken tolga ısrarın neden onurudamı ıstanbul takımlarına kaptırmak ıstıyorsun..

h@msi61
Zavallı arıyorsan aynaya bak hilhat garibesi. Senin gibi ikitane daha var şu forumda kendiniz çalıp oynuyorsunuz sen istemiyorsun diye susacak mı taraftar kral çıplak gözün bozuksa doktora git.

Mevsim normalleri seviyene donmussun hemen, tebrik ederim :) Git isine hadi, senle ugrasacak degilim.

Erbay
Bu maçtan galip gelmememiz bizim için çok daha hayırlı oldu. Galip gelseydik pislikler halının altına gidecekti. Şimdi ortaya çıktı. Forvet eksikliği kocaman bir sorun. Hücumda çoğalma daha doğrusu çoğalamama, geriye gereksiz yaslanma zerre gelişme yok geçen seneden. Sadece kondisyon sorunu çözülmüş.

Bülent AKBULUT61
18.08.2012, 21:11

olmaz Ömer böyle macların telafisi olmaz.şimdi burda 2 mac çok güzel oynayız tamam deriz olduk ama olmadık ondan sonra takım yine herzamanki gibi bizi mahvetmeye başlar

Necmettin ALTUNTAŞ
18.08.2012, 21:12
adın gibi isyan etmişin güzel yazmışın bende şunu söylemek istiyorum dediğin gibi yönetimi protesto edip yaptıysa bu işi yapamaz burası kendi malı değil burası kendi holdıngı değil bu takım koskoca bir TRABZONSPORDUR yönetime inat kendi bildiğini bu takıma yapamaz neyse arkadaşım daha fazla yazmayayım elim ayağım titriyor elimden yalnış şeyler yazarak ceza yemiyeyim

Bülent'im biraz sakin ol.Sana birşey olacak yoksa.Bazı konularda aşırı hissi davranıyoruz gibi geliyor bana.Eleştiriler olacak ama gördüğüm kadarıyla eleştiriler eleştiri sınırını aşıp hakarete hatta ötesine geçti.Yanılıyor muyum?

CAFER ÖZER
Bu kadroya Ziya doğan yakışır
Kac yıl gecti yine Ziya doganli
Forvetsiz oyuna donduk

özgür6161
Bazı şeyler dedikodu değildir.Ben bilmiyorum dersin.Belki bilen birileri vardır ;) Şenol Güneş'i eleştirmek çok doğrudur ama hakaret bir o kadar yanlıştır.Biraz daha sabır ben herşeyin düzeleceğini düşünüyorum.

isyan6161
1.Senol Günesin sessiz kaldigini düsünmüyorum. Yalnizda birakmiyor. Mac sonrasinda demeclerini hatirlamiyor musunuz Süper Kupa zamaninda? Ayrica her dakika PFDK ceza yapistiriyor. Birde bu görev Senol Günesin degil, yöneticilerindir.
2. Bu haliyle derken? Ya siz nasil insanlarsiniz? 1 macda kimin ne oldugunu anlamissiniz. Ne kadar cok biliyorsunuz.
3. Yorum yapmak istemiyorum. Dedikodu üzerinden konusmayi hic sevmem. Sevenlerdende uzak durmaya calisirim.

senol gunes hermzan sampıyonluğamı oynatmıs takımı gecen sene lıgı 30 puan gerıde bıtıren daha ılkyarı bıtmeden lıge havlu atan takımın basındakı hocadanmı bahsedıyorsun?polıyanacılık sınırlarınıda artık zorlamaya basladın vesselam..

Mustafa Ayazoğlu
http://i.milliyet.com.tr/464x335/2012/08/18/karabukspor-1-trabzonspor-1-2556154.Jpeg

Tolga'nın hatası yok değil !

Çıkışları hiç iyi değil.

özgür6161
18.08.2012, 21:13
Uefa'daki Barcelona maçına saklanıyor !

:D

inadina61_08

Elde yabancı olupta farkı sahaya yansıtamayan bir kamyon yabancı var, yarısını gönder takasta kullan 2 tane al ligin tozunu at, ama olmaz acı çekicez illa ki... yerlerine bir forvet ve defans alınacaksa bunlara para ödemeye gerek yok; cech-vitek-sapara-celu-adrian-alan... bunlardan 3-5 milyon euro alırsın yerine alacağın adamlara 10 verirsin bunların yıllık maliyetini düştüğün zaman yine kârdasın bu kadar basit.
bir tane de yerli kaliteli, hani ozan diyesim var, alper yazmak bile istemiyorum artık tıksındım iyice...

Erkan SÜNGER
1- Sapara sahada resmen gezdi
2- Giray Mustafa Celustka Serkan Zokora Barıs Ferhat aynı anda sahada tam 7 defansif futbolcu bir de kaleci 8 nerde bunun taktik teknik adı her neyse o yönü alsaydın altyapıdan cocukları sürseydin sahaya en az bunun kadar oynarlardı. Belki aralarından 2 si 3 ü parlardıda yıllarca hizmet ederdi bu takıma.
3- Böyle mücadele edecekse takım lütfen alt yapıdaki oyuncuları oynatın bu kadar bos beles topcuya dünyanın parasını vermenin alemi var mı?
4- Gelelim yönetime, yönetimin içinde bişeylerin oldugu cok belli bi uyusmamazlık var. Biri birilerinin ayagını kaydırmaya calısıyor diye düşünüyorum peki bunlar neden taraftara acıklanmaz? Varsa bir durum bilelim bırakıp gittiğinizde arkanızdan sövdürtmenin alemi var mı acıklayın ne oluyor. Yönetim mi şenol günesi istemiyo şenol günes ve yandasları mı yönetimi istemiyo? sadri şener istenmiyorsa neden istenmiyor? Senol günes istenmiyorsa neden istenmiyor? Böyle bişey düşünmek istemiyorum ama şenol hocanın bugun yaptıkları bir antrenörün sağlıklı ruh haliyle yapacagı işler değil hocanın kafasını bu kadar bunaltan ne? Koca koca insanlar milyondolarlık şirket sahipleri bi futbolcuyla anlaşırken mi sorun yasıyolar transfer yapmadılar istifa diyenlerden değilim ama neden herkes kafasına göre hareket ediyo?
5- Bu huzursuzluk ya senol günesin ya da sadri senerin istifası ile sonuclanır tahminim budur
6- Hayırlı bayramlar

h@msi61
http://i.milliyet.com.tr/464x335/2012/08/18/karabukspor-1-trabzonspor-1-2556154.Jpeg

Tolga'nın hatası yok değil !

Çıkışları hiç iyi değil.

Acikcasi bugun Onur yerine Tolga'yi 11'de gormek beni hayal kirikligina ugratti. Iyi bir kamp donemi gecirmisti oysa ki...

Berkan
18.08.2012, 21:14
Forumdaki seviyesizler neden ceza almıyor ?

DURAS
ilginç bir yapın var vesselam. yani 3. madde de yer alan dedikodudan ibaret diyorsun. yani yönetimde herkes birbiriyle çok iyi anlaşıyor, çatlak yok, şenol hoca başkanı yalnız bırakmadı, mahkemelerde hep yanındaydı. arada bir de olsa alınterimiz olan kupanın bize gelmesini bekliyoruz dedi. vs vs.bunun gibi onlarca örnek veririm. iyi niyetli biri olduğunuzu düşünmüyorum,hatta çok tehlikeli olduğunuzu düşünüyorum.ALLAH size selamet versin

Bülent AKBULUT61
Şenol Hoca, yönetime sahadaki takım üzerinden mesaj veremez...Nasıl ki burada taraftar "Şenol Hoca" maçı sattı dediğinde "Haddini aşmış" oluyorsa, Şenol Hoca da sahadaki takım üzerinde oynayarak Haddini aşıyor"...

noktayı koymuş Ali burdaki taraftarlarımız okusun bunu ben şimdiye kadar hiç bir taraftar kitlesi kendi taraftarlarına hakeret burdaki gibi etmemiştir.
Şenol padişahım sen çok yaşa bundan sonra sana laf etmiyeceğim Padişahım cok yaşa

serdaracıl
18.08.2012, 21:15
Zokara Serkan ve Bariş'i orta sahada görünce kafayı yedim onca emek harcanan para bunun için mı Bariş kim? Zoko ve Serkan'da yaratıcılık sıfır. Ayman hüseyin ve Hasan üçüncü bundan iyiydi yazık be