PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11

Sinan Akyıldız
18.08.2012, 19:09
Volkan Şen 1,73
Olcan Adın 1,73

Bu iki oyuncuya maç boyunca yüksek top atılsın taktiğini Şenol Güneş mi verdi acaba ? Eğer böyle bir taktik verdiyse çok sevdiğim Şenol Hocam fişi çekmiş ayrılmak istiyor galiba . Böyle bir taktik hiç bir mantıklı açıklama ile izah edilemez.

asilhamsi
18.08.2012, 19:09
asalım şenol güneşi olsun bitsin
herkes rahat etsin

tamam hocam bizde sonsuz saygıı ve sevgi duyuyoruz hocaya.

ama bu mactan sonrada hoca elestirilmeyecekse kapatıp gidelim forumu.

Acık ve net bugünkü puan kaybının tek sorumlusu Senol hocadır.

ozturk
18.08.2012, 19:10
Vıdyoton macını stadda ızleyecektım ızlenmez sımdı pffffff

Cenk ÇAÇAN
2007 2008 gıbı bır sezon bızı beklıyor 7 hafta sonra gıray hoca gelır bakalım neler olacak kume dusmesek barı

bu sıcakta 17:00 de maç yapan oyuncuların haliyle koşacak durumları olmaz...
biraz ümitli olun yahuu...daha sezon başı...

Sanki her sene ilk maçımızda beş atıyoruz... galatasaray geçen sene belediyeye 2-0 yenildi...

Soner Albayrak
2 sene öncesinin şampiyon takımı ikinci yarıyı forvetsiz oynuyor diyecek söz yok herhalde.
1 tane gol atıp üzerine yatmalar yine aynı hatalar.
Ben dahil birçok kişi o gülün yenileceğini biliyordu!

samway
sezon baslamadan bıttı

kımse kusura bakmasın benım trabzonspor uma ne boyle baskan ne boyle teknık kadro nede boyle topcular yakısıyo trabzonspor kazanmaya cıkar trabzonspor derbıler dısında hep topa sahıp bır takımdır bızı bu hallere getırenlere yazıklar olsun

Timur Mikhail
18.08.2012, 19:11
ulan bir kere be bir kere ula bir kere Allahın adını veriyorum bir kere lütfen bir kerede küçük basit sıradan takımlar gibi skora yatmayalım bu nasıl bir taktiktir mantıktır, forvetsiz oyna hop gol ye sonra tak henriyi al sonra gol bekle ferhatıda küstür...
ulan hadi siz buna dayanıyorsunuzda biz bu görüntüleri izlemek zorundamıyız kaç yıldır yahu kaç yıldır !!!

legorakiss
Senol hocayi elestirmekte haklisiniz fakat Bu hirsiz yonetim olduktan sonra mourinho olsa ne olacak.

brnclhn
Utaniyorummmmm bu oyundan

abcabca
adamlar haklı 4. büyükmüş :D

Mustafa Hazıroğlu
bu sıcakta 17:00 de maç yapan oyuncuların haliyle koşacak durumları olmaz...
biraz ümitli olun yahuu...daha sezon başı...

Sanki her sene ilk maçımızda beş atıyoruz... galatasaray geçen sene belediyeye 2-0 yenildi...

Sorun oyuncularda değil bence sorun yönetimde ve teknik ekipte...

SEDAT
* Malzeme bu, Camia bu, Yönetenlerin kafa bu = Sonuç normal, hatta iyi...

Bera B.
Yahu 30. dakikada belliydi golün geleceği. Geçen seneki manisa maçının aynısıydı bu maç.

ibrahim ŞEN
şampiyon takımın kadrosunu gs ye beleşe sat.şenol hocadan birşeyler bekle adamın elinde sihirli deynek mi var.bunlar daha iyi günlerimiz.

Bu kadrodakı oyuncular bukadarmı degersız kalitesiz. Bi sistemin olur 1 2 3 4 5 bi seviyede oynarsın kımse 5 istemiyo ama bir sistemde yok bunun tek sorumlusuda Şenol Güneş

serdar
Son yillarda basarili olmamizin tek nedeni Ersun Yanalin kurdugu kadroydu... O kadro gitti... Ilk 4e zor girebilecegimiz sezonlar basladi...

Uğur Ö.
Kupa yok, transfer yok, elindeki 5 oyuncuyu rakibe kaptır,aldıgın adamlar ortada,futbol ortada..

ulan daha ne b.kuma yararsınız.S.gidin ya Sadri Kaça sattın acaba kupayı

Sen git lan.Adama bak.Herkes senin gibi ahlak seviyesinde değil kupa satacak.Terbiyesizliğin lüzumu yok.

Arif Timurcioğlu
Lanet olsun hiç mi yüzümüz gülmeyecek bıktım artık rahat uyuyun yönetim biz nasıl olsa uyuyamıyoruz.

murat3861
maalesef oyuncu değişiklikleriyle maçı verdik.yediğimiz golde lütfen yumluya dikkat edin.resmen eğiliyor.bambayla herhalde böyle saçma goller yemeyiz.ferhat,barış ve henrikeden futbolcu olmaz.henrike 10 dakika oynamasına rağmen koşamıyordu.

Taha Muhammet
bu seneyide boş geçircez anlaşılan başlarım serkanada barışada

inadina61_08
arkdaşlar ben inanamıyorum o değişiklikler Şenol hocaya ait olamaz, kenar yönetiminin yediği bir halttır, hocayı biliriz biz soner yerine barışı, vitek yerine henrique yi, sapara yerine alanzinhoyu alırdı yok ya... yok canım hocamız değildir bunu yapan inanamıyorum böyle saçma değişikliklere kim yaptıysa resmen sabotajdır art niyettir bu, yenersin yenilirsin değil olay akıl vemantığın almadığı şeyler dönüyor yine kaynadı bizim kazan yandık, ilk 5 güle güle

hyasin61
şampiyon takımın kadrosunu gs ye beleşe sat.şenol hocadan birşeyler bekle adamın elinde sihirli deynek mi var.bunlar daha iyi günlerimiz.

Sihirli değnek olmasına gerek yok futbolu bıraz okuması yeterli ılkokula gıden cocugu koy oraya o degısıklıklerı yapmaz bıraz cesur bırını koy oraya 2-3 u bulur

Yiğit Gayretli
Şenol Güneş gidince bu takım şampiyon olacak değil mi? Haklısınız :)

Berk Eren
18.08.2012, 19:12
Adrian başarısız kabul..
Ama bu sapara 90 dakika oynasın adrian 15 dakika..
Adrian daha etkili olur açık ve net..

semih YETİM
ya böyle taktik mi olur forvetsiz takım oynatıyorsun sen niye ?? çünkü karabükten korkuyorsun yaslanıyorsun bari sahada küçük düşürmeyin bizi yeter ya..bit takımın başında hiç mi düzgün adam olmaz ya yönetim transfer yapmaz şenol güneş zaten ses çıkaramaz vur kafasına al ekmeğini gıgıkını çıkarmasın aman birlik bozulmasın çok daha bekleriz o zaman..daha ilk maç be kanser ettiniz bu taraftarı yeter be yeter..mahalle takmı sanki bu takım ya

Mustafa Ayazoğlu
şenol güneş'i eleştiriyoruz bu maç için kazanması gerekti rakip çok iyi değil çünkü.

fener, galatasaray, beşiktaş gibi bir deplasman değil sonuçta.

şu gerçek es geçilmesin, 17:00 maç ile psikolojik olarak mağlup çıkarıldı takım sahaya

yorumsuz6117
Vittek takımı ilerde tutuyordu resmen.

h@msi61
Oyuncu degisikliklerinde takim icerisindeki 3 oyuncunun yerinin degismesi inanilmaz sacma idi, ozellikle sag bekte iyi oynayan ve onunde Volkan'i da oynatan Serkan'in ortaya alinmasi felaket oldu. Vittek-Baris degisikligi icin konusmaya bile gerek yok, sivama fasliydi resmen.
Takim berbatti. Yumlu'nun golde yaptigi sacmalik, Olcan'in kotu oyununun yani sira olasi ikinci golumuzu cok amatorce heba etmesi de macin berabere bitmesine inanilmaz katkida bulundu. Bu takima acilen forvet alinmaz ise bu sene bu tarz maclari cok izleriz...

Takimin en iyisi de Giray'di, eger Bamba iyi ise stoper filan almasinlar, yeterki bir forvet alalim...

exelans_25
barış özbek kim ya sen onu oyuna alıyorsun istifa etmek istiyorsan çık istifa et takımı sabote etme.

Mete DORUK
Karabuk ulan bu karabuk.Daha kimi yenecegiz.Ah pardon ya Akhisar vardi dimi unutmusum.

r9emre
Bu saatten sonra bu takımın başına nah Giray nah Ziya gelir. Gelecek sıralama bellidir ya Shota ya Tolunay ya Ünal gelecektir. Hatta ben kesinlikle bir devrim yapılıp Trabzon'daki kan emici tayfaya karşı Ünal Karaman'ın olası bir hoca değişikliğinde teknik direktörlük koltuğuna oturtulmasını istiyorum. Bu arada Şenol Hoca'nın içine Ziya Doğan kaçsa şu maçı alırdık. O değil de Ziya Doğan'a laf edenler bu durumu bir açıklasa bari orta saha Serkan - Zokora - Barış - Sapara.. Açıklayın bana biraz. O kadar küfür ettiniz hala Ayman 0-6 yaş esprileri filan hehauauuha diye gülmeler.

Sercan Keleş
Şenol Güneş Forvet Oyuna Sokmayarak Bana Forveti Seve Seve Alacaksınız Mesajımı verdi anlamadım ki. Yüzde Yüz Bizim Olan Maç Gitti. Olcanı Ortaya Çek Sola Koy Yasini. Vittek Ne Yaptı Ya..

iso_4939
vallahı bıllahı ızlemeyın daha ıyı beyler stres yok sınır yok.
ne bu takım nede bu şike ligi izlenmez ..

10-61
yazıklar olsun koskoca takımı karabük gibi kıçı kırık bir takım karşısında bile ezdirenlere...ulan geçen seneden bi ton para kazandınız bi forvet alamadınız almassınız tabii gördüğünüz gibi gadromuz yeterli!!!geçen sene manisa maçında murat erdoğan girer takımı tek başına dağıtır bu sene shelton girer takımı hallac pamuğu gibi atar,bu ne rezalet yahu...bir de barcelona modeliymiş sevsinler modelinizi!!!

samway
mustafa yumlu ve gıray :)

sapara ve barıs :)

serkan ve vıttek :)

ben yoruldum saymaya dusunun kı ne haldeyız

Alican Altunbaş
18.08.2012, 19:13
Çok abartmamak lazım.Geçen sen bu filmi çok gördük.

serhatki
Sorun oyuncularda değil bence sorun yönetimde ve teknik ekipte...

aynen
karabükün futbolculara bak
bizim futbolcular en az 5 gömlek üstün

yani bu futbol elimizdeki kadro için inanılmaz kötü bir futbol tarif bulamıyorum
mahalle takımları bile 3 pas üstüste yapabilir.
bizim takım yapamıyor.

Erbay
Adrian-Sapara-Alanzinho hepsini gönderelim. En az 10 gol atacak orada oynayan adam. Bunlar 2 gol atamıyor. Geçen senelerden biliyoruz.

Eeee forvetin de yok bu sene. Allah yardımcımız olsun.

temel_yilmaz
Bu mac kişisel çekişmeler,kişisel ihtiraslar yüzünden satilmistir.
Bu oyuncu değişiklilerinin başka izahı yok,bırakın vitteki değiştirmeyi 90 a kadar sahada kalsa mac bu aşamaya gelmezdi.Bu mac kişisel ihtiras ve iç çatışmalar uğruna klubun yonetici kadrosu tarafından satilmistir.

Tyler Durden
ziya doganin sucu neydi??
senol gunes sen hicbir zaman buyuk hoca olamazsin,olamadinda..trabzonspor disinda
calistirabilecegin tek buyuk takim yok..sana degil seni orada tutan sadri senere yaziklar olsun..
bu hoca gitmeden transfer yapmak parayi cope atmaktir..
hic gerek yok..bu adam aklinca birseyleri protesto ediyor..bunun egolarina yenik dusmeyelim..
gidene kadar transfer yapilmasin..

Semih Kırsüleymanoğlu
Kim yapti degisiklikleri bilmiyorum ama rezalet. Oyuncular kendi aralarinda oynasalar bu maci rahat 3-0 alirdilar bukadar net arkadas!!

Ilk yari cok iyi olmasada zemine ragmen fena oynamiyorduk. Karabük kalemize sutu bile yoktu. Yani bu maci alicagimizdan kimsenin süphesi yoktu herhalde.

Taki ikinci yariya sacma sapan degisiklikle basliyana kadar.
- Soner sakatlanip Ferhati alirsan oyuna Takimda ister istemez defansa cekilme düsüncesi olusur.
- Arti hayatinin futbolunun oynuyan Serkan sag bekden alip orta sahaya koyup kaybolmasini sagladin bravo! (dogrusu Alan veya Adrian degisikligi, hic olmadi Saparayi forvet arkasi oynatirsin Barisi alirsin)
- Arti Arti Celuskanin pozisyon degistirmesi shelton ile karsi karsiya birakti onu (sag beke gecince) Bravo iki!
- Takimimizin orta sahayi gecemedigini gören Teknik ekip bir müthis mudahale daha yapip Vitteki alip Barisi oyuna sokarak Trabzonspor takimini forvetsiz oynatmaya karar verir ve takima daha fazla defans yapin aman gol yemeyin mesaji verir.

Yaziktir günahdir. Biz gerizekali tabi haftarca transfer bekle (alicaz dedikleri icin) güzel futbol bekle (Senol Hoca ümitli konustugu icin).

Sami Kuk
Bu yönetim paraları ne etti CL gelen para , Buraktan gelen para nerde..Taraftarın gazını almak içinde yalandan yere kupa diyorlar arada..Sıradan bir anadolu takımıyız

winner
18.08.2012, 19:14
Evet Sadri Şener, Şenol Güneş'e dedi ki...

65'ten sonra 4-6-0 taktiği ile oyna...

Ferhat Sol açık,Barış Özbek oyun kurucu oynasın...

İleride top tutacak,pas yapacak,oyunu rahatlatacak Alan,Adrian ve Henrique sakın oyuna girmesin maç hep bizim sahamızda oynasın.

Bırakın şu ezberden konuşmayı artık.

Ne yaptı etti başardı hoca puan kaybetmeyi.

Togrul
Nerdn baksan kayıp bir sezon. Yönetimiyle, teknik direktörüyle. Bu kafayla Videotonu elesek noolur ki. Gruplarda ingiliz ispanyol alman takımlarıyla oynuyacaksın.

Sinan Sağlam
Kimse yönetime mesajdı geyiklerine girmesin...

Bu takımın menfaatlerini bizler kadar düşünüyorsa ve yönetimden rahatsızsa basar istifayı gider...

İlla de mesaj vereceğim derse de maça Vittek'siz başlar ...

Geçen sene Manisa maçında ne mesajı vermişti??? İki maç arasında tek fark sahada 10 dk. santraforsuz kalışımız...

Takımı top oynarken , 1-0 öne geçmişken , başta kendine sonra da takımına güvenmeyen hocadır bu maçın sorumlusu...

Yasin sakatlandıysa oraya ortasaha oyuncusu alırsın Barış , Adrian , Aykut , şu bu farketmez...Ama gidip ne oynadığı belli olmayan sahanın değil belki ligin en güçsüz , savunması en zayıf bekini alıp ordaki beki ortahasaya çekip soldaki adamı sağa çekersen ortaya işte böyle iğrenç bi çorba çıkar...

Bugüne kadar hep tırstın be hocam ne geçti eline...

UĞUR DURTAŞ
-şenol hoca başta
-tolga oyuna soktuğu topların tamamı rakibe attı
-yenilen golde mustafa nın durumuna çok üzüldüm
-olcan leyla gibi gezdi sahada

Salih Yazıcı
Trabzonspor yönetimi, 3 ayda bu takıma bir forvet alamadı. Eserleri ile gurur duysunlar.

Batuhan
Şenol Güneş'in bugünkü yaptıkları dün Burak Saral isimli vatandaşımızın yazdıklarını doğruluyor gibi yalnız.

"AKP üzerinden Trabzonlu siyasetçileri susun emri geldi. Yerel medyaya reklam pastasından sunuldu. 20 milyon dolar teklif var. Sadri Şener lig başladıktan sonra, maalesef Şenol hocanın da destek verdiği şeytani çete tarafından harcanacak."

Allah göstermesin, susuyorum ben.

Furkan Özdem
2. yarı başladı 5 dkda bir "2. golü atmamız lazım" dedim (ya da dedik). Dedik çünkü geçen sene geriye yaslanınca neler olduğunu gördük. Demek ki hoca ders çıkarmamış hiç... Yine çok iyi defans yapıyormuşuz gibi geriye yaslandık...

Bir kere onur kalede olmalıydı yazıktır... Soner çıkıyor ferhat giriyor ???? Vittek çıkıyor barış giriyor ????????????? Şenol Hoca kariyerinin en saçma oyuncu değişikliklerini gerçekleştirdi ve cezasını da çektik...

edimurphy_61
Yasin ile Emre bu takımda banko oynaması lazım arkadas

Mustafa Ayazoğlu

bıraksın istemiyoruz.

kendisi yoruldu sanki bırakmak istiyor takımı düzen seni şampiyon yapmam diyor, şenol güneşte haliyle ne uğraşayım diyor.

soner - ferhat
vittet - barış

değişikliği bunu gösterdi net.

Kader KORELİ
Soner sakatlanmış

senin 4 tane orta saha oyuncun var yedek kulübesinde:

Alanzinho, Adrian, Barış, Aykut.

Sen hangi mantıkla gidip sol bek Ferhat'ı oyuna alıyorsun?

Sağ bek Serkan'ı bu dört orta sahası oyuncundan da daha iyi bir orta saha oyuncusu olarak görüyorsan vay takımın haline!

Serkan hangi maçta orta saha oynamışsa, o maçta puan kaybettik benim bildiğim.

Sefa
18.08.2012, 19:15
Bu kadroyla gerçekten Şampiyon olacağımızı sananlar mı var ?

hyasin61
zokora-soner-sapara uclusuydu ortada madem soner sakatlandı al onun yerıne adrıanı ne ugrascan barısla ferhatla ya ortasahayı degıstır defansı degırcegıne,ferhat -barıs degısıklıgı yerıne al oyuna alanı adrıanı don zokara-adrıan-alan lı ucluye bu kadar zor mu ya ayagına gelen macı koparmak

Kaan_Yilmaz
Umut, Burak Yilmaz, Engin, Selcuk İnan ve yedekte Ceyhunu. Adamlarin ilk11inde bizden 4 oyuncu oynayacak. Yabancilari kaliteli, farki yaratiyor adamlar helal olsun. Birde bize bakalim, Colmandan baska yabanci yok dogru düzgün katki veren.Zokora demeyin, kapanan takimlara karsi Zokora lüks tür. Stoperin yok, sol bekin sorunlu, ortasahadaki göbekte yeterince alternatifin yok, bitiricilik sorunun var. Hala transfer yok

Gidip, Veysel, Murat Akca, Alper Potuk, Muhammed gibi adamlari almak cok mu zor. Gecen sene CLden 22 milyon euro geldi. Gidip panik transfleri yapilip, paralar savrulacagina bu adamlara gitsin. Gidip, bir Polonyali daha almayalim.

Ogün YAZICI
ilk yarı yarı sahamıza bile gelemeyen karabüke karşı ikinci yarı kapanan takımın teknik direktörünü eleştirmenin anlamı yok...eleştirmek karşıdaki insana bir şeyler vermeli...şenol güneşte bir şeyler kapacak kafa yok !

cihatöztürk
Yönetime mesaj göndercem diye takımı göz göre sabote etti şenol hoca

Bu Çete olayına inanmaya başladım artık Şenol güneş,Nevzat Şakar,Giray bulak bunlar derhal klüpten uzaklaştırılmalı

abcabca
dakika 10 tolga zaman geçiyor, hoca böyle yaparsa cemaat ne yapsın..

DİNÇ
Bu seneyi de geçtik...

Artık Seneye...

1 maçla takımı yerin dibine batıran diye başlayanlara da....

Görünen köy kılavuz istemez...

serdaracıl
18.08.2012, 19:16
Serkan zokora Bariş. Ayman Hüseyin hasan

Salih Yazıcı
nuri albayrak ve atay aktuğun suçu neydi onlarıda asbaşkanları bitirdi sadri başkanıda nevzat efendi bitiriyor

lazo1967_61
Kim ne derse desin bu takim forvetsiz bile bu tanima karsi boyle oynamam1li

Kasım Hilal
Zaten yönetim forvet almadı bir de üzerine Colman'sız bir maç, saha şartları ve havanın sıcaklığı da eklenince iyi atlattık diyebiliriz.
Henrique'ye "forvet değil" diyenler şimdi oyatılmadığı için neden Şenol Hocaya yüklenirler anlam veremiyorum.
Bunun sorumlusu hocadır maalesef.
El o kadar adam aldı biz ne elimizdeki forveti tutabildik ne de yerine -kötü çıksın, ona da razıyım- bir forvet alabildik.
N'Doye, Berbatov, Saviola, Matavs, Taivonen... Pektemek, Muhammet Demir, Cenk... Sadece isimler gündemde. Öyle haber okuyoruz.
İleride topu tutacak, paylaştıracak bir adam şart. Alınmazsa işimiz zor.
Ayrıca defansımızın da büyük bir sıkıntısı var. Öncelikle Mustafa da Giray da çok telaşlı oynuyor. Rahat olmaları lazım. Sonra da bizim hala defansın ayağından topu çalacak bir oyuncumuz yok. Bunu zamanında Song iyi yapardı. Onun gibi bir adam şart. Sol bek de lazım ama en elzemleri santrfor ve stoper. N'olur başkan HES'ten gelecek olan 10 milyon doları şimdiden harca. Para bir işe yarasın.

UĞUR DURTAŞ
şenol hoca vittek in yerine barışı alarak yönetime hakaret etmiştir.

beraberliğin sorumlusu şenol hocadır yanlız davranışı tartışılır.

Mehmet Yusuf
su takima bakiyorumda,
Gercekten mantik hatasi var yapilanlarda...

memozcan
umarım şenol hoca beni yanıltır ve çıkıp zeminden , maçın gündüz oynatılmasından falan dem vurmaz ya da felsefe yapmaz da oyuncu istiyorum, elimdeki oyuncularla bu kadar der ve kendisinden mantıklı bir açıklama dinlemiş oluruz..

Mustafa Ayazoğlu
Şenol Güneş'in bugünkü yaptıkları dün Burak Saral isimli vatandaşımızın yazdıklarını doğruluyor gibi yalnız.

"AKP üzerinden Trabzonlu siyasetçileri susun emri geldi. Yerel medyaya reklam pastasından sunuldu. 20 milyon dolar teklif var. Sadri Şener lig başladıktan sonra, maalesef Şenol hocanın da destek verdiği şeytani çete tarafından harcanacak."

Allah göstermesin, susuyorum ben.

ne yargıtay kararı ne uefa kararı

sadri şener'in istifa etmesi kadar etkili olamayack

sistem sadri şener'i yutmaya çalışıyor.

Faruk UYSAL
18.08.2012, 19:17
Serkan önce sağ bek, sonra orta saha ve en sonda yine sağ bek; Celutska önce sol bek, sonra sağ bek ve en son yine sol bek; Ferhat sonradan sol bek olarak giriyor, sonra orta sahaya geçiyor vb... Hollanda 3.lig takımlarından biri ile hazırlık maçı oynamıyoruz. Bir süper lig maçında oyuncuların görev alanları bu kadar değiştirilmemeli.
Vittek'in çıkarılıp Barış'ın alınması sonucu kendi yarı sahamıza tamamen gömüldük. Zaten doğru dürüst 3 top yapamıyoruz, bir de savunmaya çekilince beraberlik golüne davetiye çıkardık.
Yediğimiz golde Mustafa top üzerine gelmekte iken neden eğildi anlayamadım. Acaba o anda Tolga "bırak!" falan mı dedi?
Sonuç olarak lige ilk maçta deplasmanda alınan 1 puanla başlamak çok da kötü değildir ama oynanan futbol bana ilerisi için pek ümit vermedi.

AYYILDIZ
Takim rezalet.Yonetiminden hocasina koklu degisiklik sart.Taraftar 3 aydir forvet-solbek diyor.Takima bakiyoruz yine o mevkiler bombos.

cimlagava
Serkan kadar taş düşsün başınıza adam ne yapacaktı daha.
Yumlu biraz daha pişmesi lazım.
Celustka çok gamsız oynuyor.

samway
burda ben ceza almıstım ustune basa basa soyluyorum kı belkı yıne ceza yerım yemem bana kufur edersınız etmezsınız ama ıcerde cok buyuk sabote var trabzonspor u yıyolar paralar bır yerlere gıdıyo beyler artık buna goz yumulmaz artık destek deıl kostek zamanı kımse kusura bakmasın

Uğur Ö.
İyi bari Henriqeyi oyuna alıp sol beke almadı Hoca

arifberkay

birakin bu isleri bizi aptal yerine koymayin hala

Soner Albayrak
Takımda bir sürü orta saha elemanı varken sen git Serkan'ı ortaya çek Ferhat'ı sola al yok yok bilinçli yapılmış birşey bu.
Şenol hoca yönetime kızgınlığını bu şekilde anlatıyor olsa gerek.

exelans_25

ya neyin şampiyonu bu takım şu haliyle ilk 5e giremez

Kader KORELİ
Sonra ne hikmetse 4 oyuncun kadroda yok.

Halil Altıntop
Emre Güral
Yasin Öztekin
Sol Bamba

Hepsi birlikte mi sakatlanmışlar, yorulmuşlar, bilmem ne olmuşlar, bu nasıl iştir?

uğurlu2000
Arkadaşlar inanın bizim sorunumuz şenol güneş bu takımı derhal bırakmalı bu kadar korkak bu kadar basiretsiz bir teknik adam türkiyede bulamazsın ölü karabükü canlandırmak için elinden geleni yapan şenol güneşi tebrik ediyorum

gerçekten futboldan anlamayan insanlar bile bu hataları yapmazlar adam barış özbek ve ferhatı alıyor ileri uç elamanlarını çıkarıyor sonrada ne yaptığını bilmeyen şenol güneş efendi ferhatı oyundan alıp santrafor oyuna sokuyor ferhatıda bitiriyor inanın maçı izleyen 9 yaşındaki yeğenim bile bu nasıl bir değişiklik az sonra gol yeriz dedi

yönetim ile beraber şenol hoca direk istifa sen misyonunu tamamlamışsın bu takıma zarardan başka hiç bir şey vermezsin

bu arada bu karabük küme düşer

batugol
garip garip laflar etmeyin
taraftar taraftarlığını yapsın
azıcık şikeciler gibi olun be
ne olursa olsun destek
şenol hocaya da destek
sadri başkana da destek

ozturk
Hala şoktayım oyuna gs artıkları ferhat ve barıs gırdı ustelık forvetsız oynadık

Giallorossi
ziya doganin sucu neydi??
senol gunes sen hicbir zaman buyuk hoca olamazsin,olamadinda..trabzonspor disinda
calistirabilecegin tek buyuk takim yok..sana degil seni orada tutan sadri senere yaziklar olsun..
bu hoca gitmeden transfer yapmak parayi cope atmaktir..
hic gerek yok..bu adam aklinca birseyleri protesto ediyor..bunun egolarina yenik dusmeyelim..
gidene kadar transfer yapilmasin..

Bende diyorumki bu yönetim istifa etmeden Senol hoca her mac böyle protesto etsin. Iki gidim is yapip sampiyon takimi elde tutamayan, kadro eksik oldugunu 2 yasindaki cocuk bile gören ama her defasinda "gadromuz yederli" diye demec veren yönetim. Sözde transferi ilk kamp dönemi baslamadan bitirecek olan yönetim. Kafasina göre transfer yapan yönetim.

Tayfun
Barca sistemini oturtacak Şenol hoca derken,santraforsuz oynayacığımız aklıma gelmemişti :)
Ama "Gadro Yederli" hatta fazlası var :)

Sami Kuk
18.08.2012, 19:18

Sende ciddi ciddi soruyomusun bunu:) Ne şampiyonlugu ya kafanızmı güzel

sercan 61>34
Tolunay kafkas....

Ogün YAZICI
geçen sezondan bazı maçlar ;
-manisaspor-trabzonspor
-samsunspor-trabzonspor
-gençlerbirliği-trabzonspor
ve bugünki maç...evet bu maçların ortak özelliğ ne ?

Mustafa Ayazoğlu
vittek çıkıyorsa, henrique girer

soner çıkıyorsa, alanzinho !!!

bunu şenol güneşte biliyordur. kasıt ararım bu değişikliklerde.

Salih Yazıcı
18.08.2012, 19:19
giray bulak nevzat şakar derhal bıraksın yeter transfer yapılmadı diye istifa başlığımı açılır diyen arkaşlar şimdi konuşun trabzonspor kendi yönetimi trafından sabote ediliyor

Erbay
Volkan-Olcan iyi tamam da bu kötü kadroyu Gökdeniz'in yarısı kadar sırtlayamazlar. Yıldız lazım acil. Asker çok, komutan lazım takıma.

DURAS
maçı izlemeden yazdığınız o kadar belli ki!! tapelerde var hani, azize, bülent uygunua taktik tahtasında, böyle oynarsanız yenersiniz bizi, şöyle oynayın diye taktik veriyordu. bugün aziz yıldırım taktik verse, şenol hocanın yaptıklarını yapamazdı. o kadar rezildi. şenol hoca şike sürecindeki başkanı ve takımı sahiplenmeyen suspus görüntüsü rahatsız etmişti, bugünkü fantezileri iyice çıldırttı. daha ağır şeyler yazacağım ama ya sabır diyorum

samway
Serkan kadar taş düşsün başınıza adam ne yapacaktı daha.
Yumlu biraz daha pişmesi lazım.
Celustka çok gamsız oynuyor.

hala yumlu dıyosunuz yaaaa bırak arkadasım ne pısıcek elın topcusu 18 yasında tek basına takımı sırtlıyo adam 25 yasına gelmıs pısmekten bahsedıyosun kesınlıkle savunmayın su mustafayı trabzonluymus da da da dı dı da da ...

bende trabzonluyum 90 kılo adamım alsınlar benı oynatsınlar ozaman sacmalık

yorumsuz6117
Hocadan yönetime hepsi defolup gitmesi lazım.

r9emre
Hala Şenol Güneş gidince bu takım şampiyon olacak değil mi diye aklı sıra bıyık altı espri yapan zihniyet var bu taraftarın eleştirdiği Şenol Hoca gitsin filan değil burada bilinçli bir maç verme var Şenol Hoca tarafından. Bu muhabbeti yapan adamın Ziya Doğan ile Ersun Yanal ile dalga geçip bugün yaptıklarını gördüğü halde Şenol Hoca'yı eleştirmemesi dünyanında en büyük ironisi. Bana şike sürecinde Sadri Şener'i kaç kere arayıp arkasında olduğunu hissettirmiş Şenol Hoca? Bana bunu deyiverin bir. Sizin layığını Hacısalioğlu başkan, İbrahim Hacıosmanoğlu yardımcısı, şike sürecinde ne kadar susan varsa onlar yönetimde, Süleyman Atal yönetimde.. Sizin layığınız bu ama bekleyin o günleri göreceksiniz zaten bu senaryonun devamında. Kendimi bildim bileli Şenol Hoca'nın yön verdiği maçları bilirim, böyle bir maçı yok Şenol Hoca'nın ya yediği bir şey zehirledi kafa yaptı ya da bilinçli bir şey var bu maçta kusura bakmayın. He çıkar maçtan sonra delikanlı gibi der ki ben yönetim istediğim forveti almadı diye böyle bir tepki koydum, o zaman kızmam cesaretinden dolayı eyvallah der, tebrik ederim ama öyle bir şey yok.

Helvacı61
şu takımdan başka ne bekliyordunuz sonuçta karabükte olan forvet bizde yoktu...buradan her defasında haykırıyıyoruz...hangi takımla avrupada tur geçeceğiz ama hala hayal dünyasında olanlar var...takımın forveti zaten yok olanıda şenol hoca oynatmıyor...benim merak ettiğim şu maçta oynamayan henrige neden takımda tutluyor...

memozcan
bazı arkadaşlar tolga zengin adamdır falan triplerine giriyorya kafayı yemek işten değil.. kimse tolga adam değil demiyor, tolga sadece kaleci değil, bir senelik bir rüyaydı geldi geçti.. ısrar edilmesi takıma zarar veriyor, yediği hatalı golden dolayı 2 puan kaybettik demiyorum.. aldığı bütün topları rakibe vererek mahkum bir oyun oynatıyor..

ozturk
Senol hocanın yonetıme kızmaya zerre kadar hakkı yoktur

Fatih ÇOLAK
18.08.2012, 19:20
Bir ara Tolga > Henriqe değişikliği falan bekledim :cool:

asilhamsi
Biri demsiki Senol gidince takım sampiyonmu olacak.

Valla sampiyon olurmu bilmem ama en azından ferhat sol acık,serkan sag acık,volkan santrafor oynamaz bundan eminim.

inadina61_08
Ya hala gidenleri mi yazıyorsunuz bırakın artık geçmişte yaşamayı Allah ne belasını versin satılmışların, haala gidenler, kaçanlar alınması gerekenlerle derdiniz, kardeşim bu takıma çok acil FORVET lazım hemde bunu bir tek benmi görüyorum bilmiyorum ama Defanstan önce,
--Günün özeti yönetim ve hoca arasında sıkıntı var, herkesin yönetim ve hocayla sıkınktısı var, ama hoca giderse de giray bulak gelirse (%100 bence) hocaya istifa diyenleri beklerim buraya,
Değişikliklerin sorumlusu bir an önce bulunmalı, Talimatla Şenol hoca yaptıysa bence yapılan saygısızlıktır, nedir forvetsiz oynamak şakamı yahu bu, kiminle dalga geçiliyor, yada birileri bırakıp gitmek için bahane mi arıyor,
eğer hoca değilse birileri acilen defolup gitmeli o kulübeden,

Herkes olduğun gibi yönetim ve hocada bırakmak için bahane arıyorsa bize eziyet etmesinler MERTÇE, Adam gibi bırakıp gidiyoruz desinler, bugünkü oyun, skor hikaye tek problem oyuncu değişiklikleri....

Mustafa Ayazoğlu
giray bulak'a soruyor gazeteci sahaya iner misin

şartlar oluşursa neden olmasın diyor.

hazırlık yapılmış.

h@msi61
Volkan-Olcan iyi tamam da bu kötü kadroyu Gökdeniz'in yarısı kadar sırtlayamazlar. Yıldız lazım acil. Asker çok, komutan lazım takıma.

Iyi de Gokdeniz yildiz degil ki, baskani pek dinlemiyorsun herhalde :)

Salih Yazıcı
garip garip laflar etmeyin
taraftar taraftarlığını yapsın
azıcık şikeciler gibi olun be
ne olursa olsun destek
şenol hocaya da destek
sadri başkana da destek

ne desteği abi takım sabote ediliyor başkanın gitmesi için

samway
Tolunay kafkas....

tereddutsuz .

Alican Altunbaş
Şenol Güneş hatalımı hatalı evet ama Hoca değil diyenlere bir lafım var.
Seninde ağzın var konuşuyorsun ama her söylediğin doğru değil mesela sende hatalısın.
Biraz sakin olun kardeşim bu nasıl bir tepkidir.Bende çok üzgünüm bir galibiyet alıp o moralle gidip iftarını yapıcaktım.Olmadı ama etrafa saldırmadım.
Durum analizi yaparsak maçı hoca kaybettirdi evet sonuna kadar evet.

Sinan Sağlam
Ziya Doğan - Ayman Abdelaziz aşkından sonra şimdi de Şenol Güneş - Olcan Adın aşkı...

Bu adamın sahadaki rahatlığı , gevşekliği bana şunu hissettirdi : Nasıl olsa 90 dk. sahadayım çekerim bir şut girerse girer girmezse haftaya artık...

Birkaç adama artık tahammülüm kalmadı sadece bu maç için değil : Yumlu , Giray , Ferhat ve Celutska'ya ne olur topçu muamelesi yapmayın onlara şöyle diyelim : Kondüsyonu yüksek topa vurmasını bilen insanlar...

Ben Sapara'yı da Vittek ' i de Soner ' i de çok beğendim... Olcan'ın yerine Yasin oynar bu vaziyette...

toksoy61
18.08.2012, 19:21
forvet çıkarıp onun yerine orta saha oyuncusu sokan hocadan ne bekliyoruz? şuna artık inanmaya başladım şenol güneş başkanın altını oyuyor bilerek. başkanın ggitmesini istiyor. bu arada tolga bi zahmet dinlensin artık. onur geçsin kaleye hiç olmazsa geleceği var

hos_cocuk61
Bir insan takımı sabote etse bu kadar berbat taktik veremez.

Soner Albayrak
Maç gündüz vakti berbat bir sahada oynanıyor.
Şikeci Mehmet Yıldız hiç bir şey olmamış gibi futbol oynuyor.
Ah ah galip gelip şunları yerin dibine gömmeliydik.

bordo(61)mavi
soner sakatlanıp çıkıyorsa barış var aykut var adrian var hatta alanziho var yani oyuna sokacağın 4 adam var sen en olmadık adamı oyuna alıyosun... böle hoca hatası olurmu ... bide 1-0 a yatıp forvet çıkarıp defans ağırlık oyuncu alıyosun sahaya... hocam keşke cezalı olmasaydında şu maçtan sonra ne açıklama yapacaktın çok merak ediyorum... şu ramazan arefesinde sinir ettin bizi siniiiiiiiiiirrrrrrrr

KÖKSAL AYDIN
Şenol güneş barca sistemi oturtacak.

Onu bunu bilmem ama giderayak bize iyi oturtuyor.

matalar
forvetsiz oynayarak rakibi üzerimize çektik.sonra mustafa kafaya çıkmayınca shelton cezayı kesti.
bu kadrodan bi cacık olmaz

B.Yiğit
4 orta saha oyuncusu yedekte sol bek oyuna girer. Forvet cıkar ön libero girer. forvetsiz oynatır sırf yönetime mesaj vermek için. puan kaybı falan umrunda değil. boyle bi hoocayı kovsunlar isterse 10 maç kazansın ust uste niyet kötü..

h@msi61

Baskan ne yapiyor peki? Burak gideli kac ay oldu, gidip getirseydi bir forvet de sonra oynatmadiklari zaman hesabini sorsaydik... Baskan da kendisini gayet sabote ediyor...

Kader KORELİ
Bugünkü oyuncu değişikliklerine bakılırsa, EVET, takım sabote ediliyor, ben de o görüşteyim. Aklı başında, tecrübeli bir teknik direktör bu değişiklikleri yapmaz.

alper*
Mağlubiyetin tek sorumlusu Şenol Güneş'tir.
Ben onu artık takımın başında görmek istemiyorum.

U.Sadıkoğlu
Şenol Güneş'te defolsun gitsin , Sadri Şener'de o yönetimde.. Trabzonspor'u , Trabzonspor'u sevenler yönetsin parayı , koltuğu sevenler değil !!!

LANET OLSUN HEPİNİZE..

Mete DORUK
18.08.2012, 19:22
Ilk 3e gireriz umuduyla basladik ama sanirim son 3e girmemeye calisacagiz.Tesekkurler emegi gecenler.Gurur duyun takiminizla.Bu benim TRABZONSPOR um degil,olamazda!!!

Mustafa Ayazoğlu
görülüyor ki

tff, uefa ve fifa hatta yargıtay'da oyun oynayan fenerbahçe

Trabzonspor'un içinde sızmış !

UĞUR DURTAŞ
şenol hoca dünya futbolunda hiç görülmemiş davranışlarda bulunuyor 2 yıldır

ne dirya serkan sağ bek 10.dak.sonra ortada celuska solda sonra sağda sonra ortada
ferhat oyuna giriyor sonra çıkıyor

sayın hocam saygım sonsuz ama bizle dalga geçme lütfen çok sıkıldım,bu oyun tarzından

golün geleceği belliydi bekliyordum heran beklemen tek kişi şenol hocaydı

Salih Yazıcı
macarlar bizi duman ederse seyrele cümbüşü

Tayfun Aydın
Bu takım Şenol Hoca gittikten 5 sene sonra şampiyon olabilir ancak zira kendisinin her geliş gidişinde kendimize gelmemiz bir 5 sene alıyor. Tabii şimdi bir de Giray Bulak ımız var onu eklersek takrimi bir 7 sene sonra kafaya oynayacak bir kadro kurarız.

Maçı izlemedim ama yaptığınız yorumlardan tipik bir Şenol Güneş takımı olduğumuz sonucunu çıkartıyorum.

Tayfun
Kötü durumda denilen bjk bile bu takımdan fazla puan toplar gibime geliyor. Hiç olmazsa ilerde Mustafa Pektemek gibi adamları var.

Yiğit Gayretli
Hala Şenol Güneş gidince bu takım şampiyon olacak değil mi diye aklı sıra bıyık altı espri yapan zihniyet var bu taraftarın eleştirdiği Şenol Hoca gitsin filan değil burada bilinçli bir maç verme var Şenol Hoca tarafından. Bu muhabbeti yapan adamın Ziya Doğan ile Ersun Yanal ile dalga geçip bugün yaptıklarını gördüğü halde Şenol Hoca'yı eleştirmemesi dünyanında en büyük ironisi. Bana şike sürecinde Sadri Şener'i kaç kere arayıp arkasında olduğunu hissettirmiş Şenol Hoca? Bana bunu deyiverin bir. Sizin layığını Hacısalioğlu başkan, İbrahim Hacıosmanoğlu yardımcısı, şike sürecinde ne kadar susan varsa onlar yönetimde, Süleyman Atal yönetimde.. Sizin layığınız bu ama bekleyin o günleri göreceksiniz zaten bu senaryonun devamında. Kendimi bildim bileli Şenol Hoca'nın yön verdiği maçları bilirim, böyle bir maçı yok Şenol Hoca'nın ya yediği bir şey zehirledi kafa yaptı ya da bilinçli bir şey var bu maçta kusura bakmayın. He çıkar maçtan sonra delikanlı gibi der ki ben yönetim istediğim forveti almadı diye böyle bir tepki koydum, o zaman kızmam cesaretinden dolayı eyvallah der, tebrik ederim ama öyle bir şey yok.

Cevap veriyorsan önce alıntı yapacaksın...

Foruma yazılan "istifa et, defol git" mesajlarını okumadığını varsayarak bu yorumuna uzun bir cevap verme gereği duymuyorum...

fanatikdevri
18.08.2012, 19:23
Zokora takıma ağırlığını koyacak diye bekliyoruz adam 15 metrede top oynuyor,Ferhat Karabük maçında bile dökülüyor,Sapara Adrian ve Alandan iyiyse ayvayı yedik.Olcan yok,Vittek ağır.
Defans ve Volkan Soner dışında alayı bitik.Serkan Balcı olmasa fark da yiyebilirdik sanırım ikinci yarıda.

Ya Şenol Hocam 60 yaşından sonra fantazi peşindeşin,çocuk gibi naz yapıyorsun tamam gördük sana forvet almadılar sen de Emre Güral'ı kadroya almadın.

samway
senol gunes go home (guney kore)

Ogün YAZICI
orta sahadan bir oyuncu sakatlanıp çıkınca oraya serkan kayıp ferhat girecekse barış ve aykut neden klübede be adam ! vittek'le değişsin diye mi...senin taktiğinde bilginde yerin dibine batsın...

Erbay
Yani Karabük gibi rezil derecede kötü bir takıma puan kaybettik. Sağlam bir takım olsa dağılırdık bugün.

En önemlisi yine rakip bizden daha hırslıydı, maçı daha fazla istediler.

r9emre
O değil sahanın yıldızı Volkan'ı da forvete çekerek söndürdü güzelim performansını adamın yazık resmen arkadaş. Olcan yerine acilen ilk 11 Yasin başlamalı. Sapara yerine Colman. Ferhat yerine yeni sol bek. Kulübeye de ya Shota ya Ünal ya Tolunay lazım.

abcabca
şenol hocaya bu kadro bile fazla, hoca ferhat ve barışlara layık olduğunu bir kez daha gösterdi..

memozcan
bu ferhat madem bu kadar kötüydü neden 3 yıllık sözleşme yeniledin, yok madem 3 yıl daha bu adam bizde neden 30 dk onamasına dayanamadın!!!!

Ibrahim Gaygusuz
18.08.2012, 19:24
Bross, Ersun, Lazaroni, Briegal , Sir Ziya Dogan

batugol
şenol hoca yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynatmış ha
puan kaybını bilerek yapmış ha
vay benim taraftar topluluğuma bak vay be
bunu gerçekten düşünen varsa gitsin başka takımı tutsun

asilhamsi
forever mustafa akcay.

Mustafa Ayazoğlu
Mağlubiyetin tek sorumlusu Şenol Güneş'tir.
Ben onu artık takımın başında görmek istemiyorum.

mağlup olmadık !!!

beraberliğin altında şenol güneşin kast vardır evet ama yinede devam..

şenol güneş & sadri şener

03.07.2011

tarihinden sonra üye olanlar şüpheli yaklaşıyorum

Furkan Özdem
Golü yiyeceğimiz o kadar belliydi ki... Hiçbir oyuncu değişikliği mantıklı değildi.

Giallorossi

Senol hocanin gitmesi icin baskan hocayi sabote ediyor. Bas bas bagirdigi stoper nerde? Takimda adam gibi forvet yok. Yönetim kafasina göre transfer yapmakta devam ediyor.

B.Yiğit
Birisi bu takımda en kötü değişiklikleri yap dese bu kadar olur.

toksoy61
18.08.2012, 19:25
takımını sobote eden hoca olur mu? eğer yönetimden isteğin varsa çıkar basın karşısında konuşursun. üstelik vitek çıkıyor kenarda henriqe var, soner çıkıyor alanzinho, adrian var

serdaracıl
Moralim alt üst oldu arkadaş nedir yav Karabük'ü de yenemiyorsan bırak bu isleri

Erhan Gursoy
Yaw arkadas bu nasil kadro nasil degisiklik. Ben oyuncularimiza inaniyorum ama artik hocamiza inanmiyorum.

............................Onur.................. .......
..Serkan....Giray...............Bamba....Celu....
..Volkan......Zokora....Colman........Olcan....
................Henrique..Halil................... .....

Su takimi birkerede soyle denese olmaz mi ya

winner
Şenol Güneş en hafifinden iyi niyetli değildi bugün.

Başka bir izahı yok özellikle 65.dakikadan sonrasının...

matalar
şu şenol hoca düşmanlığınıda bırakın artık.bu kadro ile bu kadar.
adam yetiştirdiği fulbolcularını tutamıyor elinde her sene yeniden başlıyor.
son 20 yıldA Trabzonda şenol hocadan başarılı bi adam gösterebilecek adam lütfen mesajıma alıntı yapsın...
ARTIK BIRAKIN BU İŞLERİ..

Soner Albayrak
Arkadaş kimse beraberliğe kızmıyor elimizdeki 3 puanı bile bile kaybettik ona kızıyoruz..

samway
18.08.2012, 19:26
Bross, Ersun, Lazaroni, Briegal , Sir Ziya Dogan

tolunay kafkas, ersun yanal, shota arvaladze

Tyler Durden
Senol Gunes istifa basligi acsak hemen kapanir mi?yetmedimi..
gun Sadri Sener'e destek olma gunudur..Bugun ki maci izleyenler hocanin iyi niyetli olmadigini gormuslerdir..
onun icin Senol Gunes istifaa!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
şenol hoca yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynatmış ha
puan kaybını bilerek yapmış ha
vay benim taraftar topluluğuma bak vay be
bunu gerçekten düşünen varsa gitsin başka takımı tutsun

vittek - barış

soner - ferhat

hangi mantık yapar *

alanzinho ve henrique gibi 2 önde oynayan oyuncu alsak karabük bu kadar yüklenir miydi.

Kader KORELİ
sahada halay çektiriyor hoca oyunculara,

Serkan sağ bekten orta sahaya gidiyor, sonra geri halay çekerek asıl mevkisine dönüyor.

Celustka sol bekten sağ beke halay çekiyor, sonra sağ bekten sol beke.

Ferhat'a da bir ileri bir geri halay çektiriyor yarım saat..

Bir halkadaymış gibi bu oyuncular bir ileri bir geri halay çektiriliyorlar.

Semih Kırsüleymanoğlu
Kim yapti degisiklikleri bilmiyorum ama rezalet. Oyuncular kendi aralarinda oynasalar bu maci rahat 3-0 alirdilar bukadar net arkadas!!

Ilk yari cok iyi olmasada zemine ragmen fena oynamiyorduk. Karabük kalemize sutu bile yoktu. Yani bu maci alicagimizdan kimsenin süphesi yoktu herhalde.

Taki ikinci yariya sacma sapan degisiklikle basliyana kadar.
- Soner sakatlanip Ferhati alirsan oyuna Takimda ister istemez defansa cekilme düsüncesi olusur.
- Arti hayatinin futbolunun oynuyan Serkan sag bekden alip orta sahaya koyuk kaybolmazini sagladin bravo!
- Arti Arti Celuskanin pozisyon degistirmesi shelton ile karsi karsiya birakti onu (sag beke gecince) Bravo iki!
- Takimimizin orta sahayi gecemedigini gören Teknik ekip bir müthis mudahale daha yapip Vitteki alip Barisi oyuna sokarak Trabzonspor takimini forvetsiz oynatmaya karar verir ve takima daha fazla defans yapin aman gol yemeyin mesaji verir.

Yaziktir günahdir. Biz gerizekali tabi haftarca transfer bekle (alicaz dedikleri icin) güzel futbol bekle (Senol Hoca ümitli konustugu icin).

UĞUR DURTAŞ
her zaman haklı çıkmaktan utanıyorum artık,

2 ay öncesinden söyledim ve yazdım 1-2 ay içerisinde başta şenol hoca olmak üzere yönetim istifa sesleri yükselecek.

inşallah yanılan ben olurum.inşallah başarılı oluruzda herkes yerinde olur

samway
18.08.2012, 19:27
bugun senol gunes takımı sabote etmıstır acık ve net

asilhamsi
Bende net soyleyeyim eger gercekten Sadri Baskan gitsin diye bir kumpas varsa Baskan cıksın hoca ve girayı gondersin.mustafa Akcay gibi bir adam var orada.Bence 10 numara olur.

Eger giray teknik direktor olursa o gidene kadar mac izlemeyecegim.

Bartuğ13
Hayatımda bu kadar rezil bir Trabzonspor görmedim...

TFF'ye kızıyorum, Karabüklülere kızıyorum saha şartlarından dolayı tamam ama maçı kendi eliyle veren, onun yanında elindeki oyuncuları takımdan soğutan teknik adama ne diyeyim?

Trabzonspor takımının elinde güveneceği santrafor olmayabilir. savunmada eksikleri var ona da tamam. Bu takımda en teknik oyuncuların colman ve soner yoksa ikinci yarıda, orta sahada oynaması gereken 3lü barış-serkan-zokora mı?

zokora defansif oynasın, kesici olsun diye aldık bu kadroda en teknik orta saha o kalıyor.

Elinde forvetin yoksa dersin ki şu forveti hemen alın!!! Alınmıyorsa dersin ki istifa ediyorum yönetim almadı istediğim oyuncuyu. Yoksa da elindekilerden kullanırsın.

Şenol güneş soner çıkınca ferhatı alıyor oyuna nasıl bir saçmalık? orta sahadan adam al, yerine sol bek koy. sonra da serkan öne,celu sağa ferhat sola. bir oyuncu değişikliğinde 3 oyuncunun yeri değişir mi? aradan 15 dakika geçer serkan beke,celu sola ferhat öne. ne biçim takım kurma anlayışı bu?

serkan pimi çekilmiş bomba. ilerde 5 oyuncu kalmış bu da pres yapıyor ortayı bomboş bırakıyor. 30 yaşına gelmiş tecrübeli olması gereken adamın yapacağı iş mi bu?

Trabzonspor takımı santraforsuz oynamaz. Karakterimizde bu yok. Kapanamayız biz. Oyunu çirkinleştiremeyiz. Rakip kaleye gitmeden hata yapacağımız anı bekledik sadece. Bu ligdeki her takımdan da gol yeriz kapanarak.

Elinde santrafor yoksa alan-adrian al oyuna en azından isabetli pas yaparsın, rakip kaleye gidersin.

Vittek'i oyundan alarak yaptığı hareketle hem 2 puanı kaybettirdi, hem emre güral'ı hem de henrique'yi. Santraforsuz oynayacak kadar mı kötü bu adamlar. O kadar reziller yani. Sonra da gol yediğinde yaptığı değişiklikle ferhat'ı bitirdi.

oyunda 11 adam var 2si sonradan girmiş biri kaleci. kalan 8 kişiden biri neden değişmez.

ben trabzonspor üyesi, hayatı boyunca tek derdi trabzonspor olan bir insanım. ferhat'a yapılan bana yapılsa ben bu takımdan ayrılırım o dakika. 4 senedir kontratlıyım 4 maça ilk 11de başlamadım adam gibi maçta. önümdeki adam gidecek belli ama yerime zaten oyuncu alınması düşünülüyor. yetmiyor sağ bek celutska benim mevkimde oynuyor.bu da yetmiyor 45te girdiğim maçta sahadan çıkmamı gerektirecek bir rezillik yapmadığım halde beni oyundan alıyor. soyunma odasına gitmekle kalmam direk olarak bavul toplamaya evime giderdim.

Şenol Hoca Burak gibi Engin gibi adamları futbola kazandırıyor çok güzel. Efendi olan, terbiyesini bozmayanları futboldan soğutması mesele değil. Yazıklar olsun! Sadece maçı değil 3 futbolcuyu da kaybettiği için.

Mustafa Ayazoğlu
Arkadaş kimse beraberliğe kızmıyor elimizdeki 3 puanı bile bile kaybettik ona kızıyoruz..

kesinlikle katılıyorum , bile bile lades

Batuhan
Sadri Şener'e destek olunmazsa önümüzdeki günler felaket. Bunu bilir, bunu söylerim... Alttan alttan yemeye çalışıyorlar kulübü. Yalnızca dün Burak Saral'ın yazdıklarını okuyun!

inadina61_08
18.08.2012, 19:28
sorun o değil aslında, bu sene daha da üzerimize gelecekler güçlü olmalıyız olayları asıl problem biz güçlü olmaya hazırız, ama yönetim ve hoca????

Bu maçta beraberlik mi bizim derdimiz?
Yoksa oyuncu değişiklikleri mi?
Eğer bizi birlik ve beraberlik içinde tutmak istiyorlarsa bir taraftarın bile mazeret bulamayacağı bu değişiklikleri yapmasınlar yada izah etsinler,

Sonerin yerine barışı al anlarım ama nedir kardeşim ferhat kanada çekip serkanı oraya almak, hadi onu da geçtim forvetsiz oynamak hadi o da başka birşey ferhatı oyundan çıkarmak, Hazırlık maçımı zannetiniz, bu hakaret neden, kime.. bize mi?
ferhata mı?

yemişim skorunu daha çok puan kaybederiz ben mücadeleyi beğendim aferin çocuklar takım oturunca daha iyi olacak ama yönetim ve hocaya bir çift lafım var, kendi ayağına sıkma

cimlagava
Şu takımı bir maçta satanların allah belasını versin. Siz defolun trabzonspordan da nefes alalım.
Hani başarıya tapmazdınız hıyarlar. İbrahimoviç vardı da hoca mı oynatmadı .
Sizin gibilerden kurtulana kadar yokum forumda gerizekalılar.

ofluhalit
aklı başında olan kimse bu takımdan şampiyonluk beklemiyordur da bu kadar da vasat bi oyun olmamalı.onurla başlanması gereken sezona nedense tolgayla başladık ve hatalı golü yedik.hadi neyse o olur da soner çıkınca oyuna neden ferhat alınır.neden teknik olarak vasatın altındaki serkandan ortasaha oyuncusu yaratmaya çalışıyoruz.bu takımın en teknik ayağında top tutabilen oyuncusu alanzinho şu takımda 2.yarı oyuna başlayamazmıydı.neydi bunu engelleyen real madridlemi oynuyorduk ki korktuk santraforsuz oynadık...

Tyler Durden
son 20 yıldA Trabzonda şenol hocadan başarılı bi adam gösterebilecek adam lütfen mesajıma alıntı yapsın...

ne yetirmis birader..burak kazmasini adam etti..baska?
33 gol attigi sezonda bile takimin anasini aglatmislardi..
ligin ortasinda havlu atmistik..
ersunun mirasini yemekle olmuyor bu isler..takim biraz soluklansa
bu zat gokten zembille iner gibi hemen kulupte bitiyor..
gittikten sonra uzunca bir sure gelemiyoruz..
bunu gorun artik..

Soner Albayrak
Bu takımı kimse bu kadar alçaltamaz kimse bu taraftarı mal yerine koyamaz sen lige forvetsiz başlıyorsun rezillik başka bişey değil!

h@msi61
Hocayi yaptigi degisikliklerle baskani sabote etmekle suclayanlar hocanin Burak sonrasi Vittek'e mahkum edilmesini baskanin hocayi sabotesi olarak niye goremiyorlar acaba? Bugunun buyuk sorumlusu kadroyu elde tutamayip yerine de transfer yapamayan baskandir..

samway
sahada halay çektiriyor hoca oyunculara,

Serkan sağ bekten orta sahaya gidiyor, sonra geri halay çekerek asıl mevkisine dönüyor.

Celustka sol bekten sağ beke halay çekiyor, sonra sağ bekten sol beke.

Ferhat'a da bir ileri bir geri halay çektiriyor yarım saat..

Bir halkadaymış gibi bu oyuncular bir ileri bir geri halay çektiriliyorlar.

evet yaaaaa en uyuz oldugum olay da bu arkadas adamların sabıt yerı yok mu o oraya bu oraya su buraya aptal saptal tatktık varyasyonları

Taha Muhammet
barış girio vittek çıkıo ferhat çıkıo henrique girio bu nedir allah aşkına simitçiyle çekirdekçiyide soksaydın bari

UĞUR DURTAŞ
ya çıldırcam valla ya kardeşim sapara yorgun diyorsun 90 dak.sahada bırakıyorsun

karabük bastırıyor vittek çıkıyor orta saha golcümüz yok koca trabzonsporun tarih yazdınız aferin

ylmzince
her şey şenol hocanın hatası yoksa bu takım

şampiyon bu sene :)

korfezli61
18.08.2012, 19:29
Tolga mümkünse antremanlarda degaj çalışsın her top mu rakibe yada taca gider ya.

asilhamsi
kusura bakmayın da bu takım cep telefonu mu?Ne mesaj vermesi.Eger dediklerini yapmıyorlarsa arkadas ben bu sartlarda basarıya inanmıyorum istifa ediyorum dersin.Bizde seni alkışlarız.

Koskoca TRABZONSPOR kimsenin birbirine mesaj vermek icin kullandıgı bir alet olamaz.

batugol
hadi iyi bayramlar
Allah hepinize sağlık sıhhat
bazılarına da akıl fikir versin

exelans_25
ndoye transferine kim neden taş koydu açıklansın moskova işi falan hikaye.Allah belanızı versin yönetimde kan emiciler başta nevzat şakar

ibrahim ŞEN
Şu takımı bir maçta satanların allah belasını versin. Siz defolun trabzonspordan da nefes alalım.
Hani başarıya tapmazdınız hıyarlar. İbrahimoviç vardı da hoca mı oynatmadı .
Sizin gibilerden kurtulana kadar yokum forumda gerizekalılar.

Şenol Güneş kadar olmasada sende güldürdün :)

matalar
şenol hoca gelirken bizim fergusonumuz olsun diyenler şimdi adama defol diyor.
asıl siz defolun.düşün bu takımın yakasından

semih YETİM
şenol hocada hırs istek azim savaşma gücü hiçbirşey kalmamış artık miadını tamamladı bence yeter daha fazla yıpratmaya gerek de yok verin yönetimde başka bir yer bu takımın tolunaylara hamilere shotalara ihtiyacı var kimse kusura bakmasın..sadri başkn da bu şehirden kovulmak için elinden geleni yapıyor ayıptır ayıp git artık becerip 1 ayda transfer beceremeyen komiteden de yönetimden de başkandan da hayır gelmez bu takıma..daha karabüküyenemiyorsun avrupada hedefim var diyosun bir hüsran da 23.ünde var demedi demeyin..

Ömer Faruk61
Senol Gunes istifa basligi acsak hemen kapanir mi?yetmedimi..
gun Sadri Sener'e destek olma gunudur..Bugun ki maci izleyenler hocanin iyi niyetli olmadigini gormuslerdir..
onun icin Senol Gunes istifaa!!!!!

Çifte bayram yaparsınız..

Batuhan
kusura bakmayın da bu takım cep telefonu mu?Ne mesaj vermesi.Eger dediklerini yapmıyorlarsa arkadas ben bu sartlarda basarıya inanmıyorum istifa ediyorum dersin.Bizde seni alkışlarız.

Koskoca TRABZONSPOR kimsenin birbirine mesaj vermek icin kullandıgı bir alet olamaz.

Budur.

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 19:30
maç

0-1

değil 10 kişi, 11 futbolcu kendi sahamızdayız, önde topu tutayım hiç mi aklından geçmiyor

UĞUR DURTAŞ
---yarin bayram arkadaşlar yönetim ve şenol hoca bayramımızı kutladı

teşekkür ediyoruz bizlerde onların bayramını kutluyoruz.

iyi bayramlar

r9emre
Baba şunu bilir şunu söylerim son kez herkes gider, herkes gitmeyi haketti geçen sene tek başına yaptıkları ile 10 sene daha başkanlığı haketti. O 25 yaşında delikanlı duruşu, Semih'e Emre'ye yaptığı giderler, normal bir insanın o yaşta kalpten giderim korkusuyla yapamayacağı, yapmayacağı her şeyi bu takım için yaptı. Temiz olduğunu, masum olduğunu tek başına kanıtladı. Nevzat da gidecek, Hasan da gidecek, bugün yaptığı bilinçli oyunu devam ettirirse Şenol Hoca da gidecek. Ama Sadri Başkan kalacak birader o oradan giderse bu takım büyük takım özelliğini kaybeder, gelirleri en az yarı yarıya düşer, transfer denen şeyi hiç ve hiç göremez, Erdinç, Ayman, Emrah, torpilli Hüseyin.. bu kadrolara geri döneriz ki İstanbul'un, TFF'nin amacı bu Trabzon'daki kan emici tayfada daha iyi rant elde etmek için onların emirlerine amade durumda. Eğer bu senaryoya izin verirler Sadri Başkan yalnız bırakılırsa bilin ki bu takım en az yarı yarıya da taraftarını kaybedecek. Ligde ilk 5'e girdiğimiz yılları özleyeceksiniz. Hadi iyi iftarlar.

kncyalcin
Şenol Güneş'in yılmaz savunucularından biri olarak, Hoca bu maç ile bendeki son kredisini kullanmış bulunmaktadır. Vittek ile başlamak ne demek, düne kadar göndermeye çalışıyorduk adamı. Sapara nerde ne yapmış anlamadım gitti, sadece balon idmanlarda harikaydı ya saha içi.. Barış Özbek i oynattı hem de santraforun yerine.. Kenara bir hoca koy ve saçmalaya bildiğin kadar saçmala desen bu kadarını yapamazdı..
Olcan böyle oynayacaksa Yasin'e kenarda yazık..
Vittek yerine Emre Güral'ı oynatırım daha iyi. Henrique bitmiş ama bundan ne kendisinin ne de hocanın haberi var.
cech, Sapara, Vittek, Henrique, Adrian, Barış Özbek, Cora, Ferhat Öztorun, Aykut Akgün, Barış Ataş: 10 oyuncudan bir şekilde kurtulup yerlerine
adam gibi STOPER, SOLBEK, SANTRAFOR, ORTASAHA alınmalı.10 oyuncuya 4 oyuncu..
Eldeki yabancılar:
Bamba, Zokora, Colman, Celustka
Stoper: Moisander, Viergever ya da Toure tarzı bir adam..
Solbek: Monzon
Santrafor: Muhammet'e bile razıyım. Bu takımda banko oynar.
Ortasaha: Alper Potuk al kapat transferi..

Erbay
3 aydır forvet almadıktan sonra başkasının oyun oynamasına gerek yok. Koskoca Trabzonspor Başkanısın. Hiç öyle zaten oyun oynadılar o yüzden forvet alamadılar demesin. Sadri Şener bu boru değil.

ibrahim ŞEN
şenol güneş istifa etmelidir bunu ilk söyleyenlerdenim.
ama yapmayın yok takımı sabote ediyormuş yok buymuş
okadarda değil
adamı itin götüne soktunuz.

ama futbol mantığı 1930 lu yıllar.

Aynen katılıyorum mesaj falan gonderdı deniliyo ama bence futbol bılgısı bu yanı hocanın

samway
sapara mı cok formda kampın yıldızı mı ? antep e kesınlıkle satmazmıyız ? yaaa bu adam halısahada oynayamaz bız mı körüz yoksa bunlar mı cok zeki ?

maça falan gıtmeyın arkadaslar valla rezıllık

abcabca
18.08.2012, 19:31
kombineleri geri verebiliyor muyuz? kendimi resmen enayi gibi hissediyorum, verdiğimiz para Allah bilir şuan kimin karısının cebinde avm yolunda..

temel_yilmaz
Abi kim ne derse desin bunların alayı sayın güneşde dahil mezar kaziciligi yapıyorlar,baskanı gönderecekler bu oyuncu degisikliklerinin taktik maktik alakası yok kumpas kurulmuş.

Tayfun Aydın

Güzel kardeşim bana her gelip gittiğinde takımın dağıldığı hocanın ismini verirmisin sende.Bak başarıysa sayayım Ziya Doğan bu takımı 2. yaptı Samet kupa aldırdı.Urbain hoca var. Etme eyleme seversin saygı duyarım ama hoca takımı sabote falan etmiyor ne yazıkki onun hocalığı bu kadar. 96 daki maçta takımı dizginleyemedi ve şimdi 1-0 yatma hastalığı baş gösterdi.Tamam şampiyon yaptı bize güzel anılar bıraksın gitsin artık.Bir hoca sadece maç taktiği vermez.

Taha Muhammet
elindekiler hiç bir bo.a yaramıosa al altyapıdakileri deki alttan oyuncu yetiştircez bir kaç sene bir şey beklemeyin ama sen nerde kazma topa vurmayı bilmeyen malı takıma toplatıp bunlarla barça olcaz diosun

nesta61
dakika 90+4 hakem son dudugu caldi tam 97 gun aradan sonra tekrar OOOOFFFFFFFF oooFFFFFFFFFFF lamaya basladiysam gercekten isleri iyi gitmiyor soner cikinca ferhat baris komedisini gordugumde gol'u' yiyecegiz dedim. ALLAH 33 hafta sabir versin

bahadır2561
Hocayi yaptigi degisikliklerle baskani sabote etmekle suclayanlar hocanin Burak sonrasi Vittek'e mahkum edilmesini baskanin hocayi sabotesi olarak niye goremiyorlar acaba? Bugunun buyuk sorumlusu kadroyu elde tutamayip yerine de transfer yapamayan baskandir..

Zorla tutan yok bıraksın takımı susuyorsa kabul ediyor demektir

alper*
İyi niyetli adam işini yapar. Yok yönetime mesaj veriyormuş yok bilmem ne?
Ya sana mı kaldı takımı forvetsiz oynatmak be?
Nasıl ki Kasımpaşa maçında Broos sabote edildi. Aynısnı kendi yapıyor.

fanatikdevri
18.08.2012, 19:32

60 yaşını devirmişler ama hala bunu anlamamışlar,asıl üzüldüğüm bu.Trabzonspor varya,herkesin gözü ordaya kaprilerimizi,bastırılmış duygularımızı,fantazilerimizi dilediğimiz gibi uygulayalım.

Bugün yapılan değişiklikerin başka bir açıklaması ve mantığı var mı?

r9emre

Ya kardeşim lütfen söyle Şenol Hoca'nın yetiştirdiği futbolcular kimler son 2 sene? Selçuk? Colman? Egemen? Umut? Onur? Bu omurga kimin omurgası? Kim kurdu bunu? İyi bir Burak adında ite hiç bir yabancı futbolcuya vermediği hakkı ve yüzsüzlüğü yapmasını tanıyarak o kadar gol attırdı.

samway
arkadas ızleme komıtesının bası gıray bulak :)

ımam ossurursa cemaat ıste boyle zıcar

ozturk
Sadrı senere yazık adam gıtsın ndoyelerle ugrassın tdsı sacmasapan kadroyla maca cıksın ıstesek ndoye bızdeydı + 2 transfer yapardık

h@msi61
sapara mı cok formda kampın yıldızı mı ? antep e kesınlıkle satmazmıyız ? yaaa bu adam halısahada oynayamaz bız mı körüz yoksa bunlar mı cok zeki ?

maça falan gıtmeyın arkadaslar valla rezıllık

Halisahada oynayamaz evet adam bizim milli takimdan cok daha iyi olan Slovakya milli takiminda oynuyor. Bir mac etkili olmadi diye ne kadar meraklisiniz adam asmaya, o gitsin bu gitsin demeye..

AYYILDIZ
Sadri Sener forvet almaz,Senol hoca ne yapmak istiyor belli degil.Olan Trabzonspor'a oluyor.Bu saatten sonra en iyi yol yeni yonetim.

temel_yilmaz
18.08.2012, 19:33
Aynen katılıyorum mesaj falan gonderdı deniliyo ama bence futbol bılgısı bu yanı hocanın

Abicim 30 kusur yil yada daha fazlasını futbola vermiş adam böyle degisiklik yapmaz,Burak teknik direktörü PES oynayan adam bile yapmaz.

Oğuzhan Fidan
Gadromuz süper lig için bile yeterli değilmiş demekki. Şu rezilliği hazmedemiyorum arkdaş ya!

Kader KORELİ
Kadronun yeterli olmadığını, gereken transferlerin yapılmadığını biz de biliyoruz, ama
bu Soner'in yerine oyuna sol bekin sokulmasını, forvetin yerine orta saha oyuncusunun
sokulmasını, takımın oyuncularının halkada döner gibi dizilişte yer değiştirmesini mazur
göstermez!

Soner'İn yerine, Adrian'ı alırsın, Barış'ı alırsın, Alanzinho'yu alırsın, Aykut'u alırsın.

Vittek'in yerine Henrique'yi alırsın veya Emre Güral'ı kadroda bulundurur onu sokarsın sonra oyuna.

Bugün yapılan saçmalıkları transfer yapılmamış olması gerçeği haklı çıkarmaz.

Bugün takım resmen sabote edildi.

samway
ferhat oyuna gırıyo yedekten sonra oyundan alınıyo :) rezalet komedı dukkanı

Tayfun
Aldığım kombineyi cami avlusuna bırakacağım, eziyet çekmeye gerek yok :)

Batuhan
Sadri Sener forvet almaz,Senol hoca ne yapmak istiyor belli degil.Olan Trabzonspor'a oluyor.Bu saatten sonra en iyi yol yeni yonetim.

Almaz mı aldırtmazlar mı?

h@msi61
18.08.2012, 19:34
Zorla tutan yok bıraksın takımı susuyorsa kabul ediyor demektir

Ben de ayni seyi baskan icin soylerim gayet. Zorla tutan yok kendisini.... 3 aydir forvet alamiyorsan da durma orda zaten.

ylmzince
sapara salatasını kim uydurdu.

adam koşamıyor alıp uzun top.

ama hakkını verelim uzun toplar hep mantıklı yere :)

İskender YILMAZ
Trabzonspor bu kadar aciz duruma düşmez, düşürülemez. Puan kaybedebilir, mağlup olabilir ama bu kadar korkak oynayamaz. Kıçı boklu Karabük koskoca Trabzonspor'un elini kolunu bağlayamaz, orta sahayı geçemeyecek hale getiremez. Sorumlular bunu hesabını vermeli, kendine aciliyetle çeki düzen vermelidir. Resmen beraberliğe oynadık, yazıklar olsun, hazmedemiyorum.

Yiğit Gayretli
Herkes sonuca odaklı konuşuyor. Kimse de demiyor ki; "bunların olma sebepleri şunlar şunlardır."...

agahozlu
20 dakika forvetsiz oynadık. 4 defans oyuncumuzun önünde Serkan-Barış ve Zokora üçlü defansif orta sahası kanatlarda iki oyuncumuz ve orta alanda hücuma dönük oyuncumu Sapara. Kontra atak dışında hayatta gol atamayacak bir kadro ve 1-0 öndeyiz.

Rakip Shelton-Bilal değişikliğinden sonra sürekli saldırıyor, yetmiyor 55. dakikalarda üçüncü forvetini oyuna alıyor. Çok forvet çok hücum demek değildir ama karşında hücum oyuncusu olmayan bir rakip varsa, çok forvet çok hücumdur.

Şenol Hoca, benim için en başarılı hocadır. Görmedim daha iyisini takımımda. Yeri gelince eleştiririm ve yeri geldi. Kaç yaşına gelmiş, neler görmüş bir hocasın. Biz taraftarın gözünün içine, yönetime söylemen gerektiğin şeyleri niye sokuyorsun hocam.

Ligden bir beklentim yok zaten. Biz bu ligde 34 maç kazanmadan şampiyon olamayız. Tek istediğim, kim olursa olsun bireyler şu takımın önderliğinde bunlarca insanın duygusuyla oynamasın. Videoton takımını eleyip gruplara kalın. Her defasında başa dönmekten bıktım.

Bir kez daha yazıyorum, eleştirdiğim kötü futbol, oyun anlayışı filan değil.

Yoksa, Olcan-Volkan ve Vittek'li sistem iyi sinyaller veriyordu. Arkalarında Colman ve Soner iyi işler çıkar.

Bana göre, herkes birbirine güçleri doğrultusunda aba altından sopa gösteriyor.

alper*
Kişisel sorunlarına Trabzonspor'u alet eden bir adam yüzünden iki puan sahada kaldı.
Mesele iki puan da değil. Trabzonspor bu kadar basit bir duruma hiç düşürülmedi.

Berkan
Karabük daha hevesliydi bizden. Yazık be.

samway
18.08.2012, 19:35
Herkes sonuca odaklı konuşuyor. Kimse de demiyor ki; "bunların olma sebepleri şunlar şunlardır."...

olacakları daha onceden gordu burda herkes o zaman soyledıler sonucu bılıyoduk maalesef ...

Timur Mikhail
Sen eğer büyük takımsan, iyi oyuncularını satmayacaksın kapı gibi sözleşmeyi yapacaksın parayı basacaksın, üçün beşin hesabını yapmayacaksın kim gerekiyorsa lazımsa alacaksın parayı basacaksın pintiliği bırakacaksın !
Eğer büyük takımsan eğer TRABZONSPORsan 1-0'a yatmayacaksın 90 dakika savaşacaksın kültürüne toprağına futbol geleneğine ters gitmeyeceksin !!!

Ulan yemin ediyorum orucum bozulmuştur 1000 kere..... !

memozcan
arkadaşlar şenol hoca bugün hatalıydı ama asıl hatası taktik değişikliklerde değil bence.. çıkıp benim sorunum şudur, şu mevkilere şu oyuncuları istiyorum dememesindendir.. herkes niyet okuyuculuğu yapıyor, yok hoca mesaj vermiş, yok onu yapmış falan.. ne mesajı bu ben çözemedim, çıkıp felsefe yapacağına türkçe küçük harflerle ben şu oyuncuları istiyorum dese rüzgarı karşısına değil arkasına alır..

inadina61_08
Almaz mı aldırtmazlar mı?

Aralıkta genel kurul var ve ben aday olacağını düşünmüyorum sadri şenerin, almaz ve adlrıtmazlarda, taraftarın gazını almak için artık bir forvet garanti alırlar, ama 3 vakte kadarmı olur 5 vakte kadarmı bilemem

Ertan1982
18.08.2012, 19:36
Emre Güral Kadroda olsaydi 3 Puani alirdik.En azindan önde Pres yapiyor ve geri cekilmezdik.Vittek futbol oyniyamaz artik.Adam sakatlanacagim diye korkuyor ikili mücadeleye giremiyor.Yavas ve hareket kabiliyeti yok.Saglam 2 forvet 1 stoper alinmasa daha cok böyle rezil mac görürüz.

DİNÇ
Bende net soyleyeyim eger gercekten Sadri Baskan gitsin diye bir kumpas varsa Baskan cıksın hoca ve girayı gondersin.mustafa Akcay gibi bir adam var orada.Bence 10 numara olur.

Eger giray teknik direktor olursa o gidene kadar mac izlemeyecegim.

Giray Bulakın çok da umurundaydı...

O alacağı cukkaya bakar...

Millet Trabzonsporumuzun yani bizleri parasını kendi cebine indirmenin derdinde...

Yeni Cip alacak...

Yeni Villa yaptıracak...

Garibim Trabzonsporlu 3 kuruşu denkleştirip bir forma alıp bu fakirleri finanse edecek...

Uyuyorum beyler uyandırmayın...

Taha Muhammet
Ya kardeşim lütfen söyle Şenol Hoca'nın yetiştirdiği futbolcular kimler son 2 sene? Selçuk? Colman? Egemen? Umut? Onur? Bu omurga kimin omurgası? Kim kurdu bunu? İyi bir Burak adında ite hiç bir yabancı futbolcuya vermediği hakkı ve yüzsüzlüğü yapmasını tanıyarak o kadar gol attırdı.

transfer edenle yetiştireni aynı sanıosun galiba

nesta61
turkiyede pkk sorunu nasil varsa TRABZONSPORUNDA TFF sorunu var bu kadar basit!!! bu havada hangi zihin hangi beyin mac oynattiriyor fener maci neden gunduz elazig da deyil??? sus sus sussss nereye kadar!!! kimler susturuyor bu trabzonsporu!!!!!!!!!!!!! hhepinizin allah belasini versin

winner
Bu maçta forvet alınmadığı için mi puan kaybedildi yani?

Maç gelmişti,Karabük'ün tek adam gibi atağı kaleyi bulan tek şutu yoktu.

O dahiyane! değişiklikler ve oyun şablonu olmasa...

Erbay
Tamam ben de kızdım Ferhat'ın girmesine ama Adrian girse ne olacak. O da dayak yiyecekti girseydi. Yapmadığı bir şey değil. Bu kadrodan bu kadar. İyi değişiklikle 3 puanı alır, haftaya yine kaybedersin.

Serdær
Stoper , sol bek ve forvetsiz 1 puan iyidir.

Buna sevinmek lazım ..

Tayfun
Şenol hocanın değişikliklerine anlam veremedim, tamam elindeki kadro kötü de, hocam bu anlamsız değişikler neyin nesi Allah aşkına.
Bence oturduğu yer çok güneşliydi,yoğurt yesin geçer ..

serdaracıl
Bariş'i bu takıma getireni Allah'a havale ediyorum

Batuhan
Aralıkta genel kurul var ve ben aday olacağını düşünmüyorum sadri şenerin, almaz ve adlrıtmazlarda, taraftarın gazını almak için artık bir forvet garanti alırlar, ama 3 vakte kadarmı olur 5 vakte kadarmı bilemem

Keşke olsa! Olmadığı an 10 yıl öncesine geri döneriz. Hayrettin Hacısalihoğlu mu dersin, M.A.Y.'ın adamları mı dersin hepsi aç köpek gibi. Sadri Şener yönetimini değiştirmelidir olağanüstü kongreyle.

r9emre
Sadri Başkan, Hasan Yener'e yol vermek istedi izin vermedi bu Trabzon'daki kan emici, rantçılar, Nevzat Şakar'a yol vermek istedi verdirtmediler, en son izleme komitesinden adam yollatmaya çalıştı yine izin vermediler. Hepsi mi tesadüf? Adam en iyi transferleri yapabilmek için her tarafını yırtıyor ama buna engel oluyor bilinçli bir şekilde. N'Doye transferi bitmişti, Sadri Başkan almıştı olay ortada.

İskender YILMAZ
18.08.2012, 19:37
Şenol Güneş sinir hudutlarını zorluyor, net.

ylmzince
3 puan karabükün hakkıydı.

h@msi61
Hocam 2 senedir stoper istiyor ve hala hoca cikip sunu istiyorum desin diyenler var. Ne yapsin davul alip mani mi soylesin duymaniz icin...

Togrul
Bakıyorum Giray Bulak ismi geçiyor. Trabzonspora ilk geldiğinde ne yapmıştı. Birde en son çalıştırdığı takım küme düşün konyaspordu.

Berkan
Becerip bir forvet alamadınız kaldıki bu takıma en az iki kaliteli forvet şart.

bahadır2561
Ben de ayni seyi baskan icin soylerim gayet. Zorla tutan yok kendisini.... 3 aydir forvet alamiyorsan da durma orda zaten.

3 ay olmus adam almamışsa td olarak istifanı vereceksin sonra da baskan defolup gidecek olay bu işte bitti

ozturk

Transfer yapmayısımızın sebebi hocanın istemeyısıdır transfer yapmazsak forvetsız oynayıp 3. Lıg oyuncusu sol bek ve orta sahaları sahaya surersek sonuc bu olur

Necmettin ALTUNTAŞ
Geçen sene de aynı tip değişiklikleri yapmıştı Şenol hoca ve hepsinde de hüsrana uğradık.Değişikler çok iyi çalışan dişli çarkları arasına sokulan çomak gibiydi.Resmen harakiri yaptık.

kncyalcin
Bu yönetiminde teknik kadronunda miyadı dolmuştur. Ama bu durumda kulubü yönetecek adam gibi Trabzonspor aşığı birilerini bulmak da zor. Nasılsa kendi cebinden birşey yapan yok, bizler gibi kulube aşık birileri gelse daha iyi olur.

bordo(61)mavi
yahu şenol hocayı savunanlar biz bu adamı hiç mi eleştiremeyeceğiz!!! şu oyuncu değişikliklerini anlatsın hocayı savunanlar!!!

ylmzince
18.08.2012, 19:38
sol bek sağ bek stoper 2 tane forvet ihtiyaç listesi

Taha Muhammet
Bakıyorum Giray Bulak ismi geçiyor. Trabzonspora ilk geldiğinde ne yapmıştı. Birde en son çalıştırdığı takım küme düşün konyaspordu.

rizespor olmasın

eraytaskin61
hayatımda bu kadar sinir oldugum maç nadirdir bu nasıl oyuncu değişikliği nasıl taktik anlayış.resmen maçı elimizle verdik ve taraftarımız boşuna olmadık hayallere girmesin fener-galata arkasında 3.kovalayacagız mesajı verildi bu kadar ucuz puan kaybetmez şampiyonluğa oynayacak takım

bünyoo-61
Şenol güneşi halen savunan var mı acaba inanın bu ligde başka hiç bir takım bu takım bu kadar korkak,kendi kimliğinden uzak oynatmazdı yazıklar olsun diyorum tüm bu sonuçta emeği geçen herkesee yazıklar olsun . .

Zurawski
Allah sonumuzu hayır etsin.Üzmeyin bizi

alper*

Sonuca odaklanan kimse göremiyorum. Sonuç o kadar da kötü değil zaten. Neticede deplasmanda 1 puan.
Ama senin kulübendeki adam, takımın gole ihtiyacı olduğu anda forvetini çıkarıyor.
Sonra, oyuna sonradan aldığı oyuncuyu tekrar çıkarıp yerine hiçbir şey vermeyen birini koyuyor.
Gol yiyince forvet geliyor aklına onu alıyor. Bir önceki forveti kendi etrafında dönemiyor.
İki stoperi arasından kafa vuruluyor.

Ya en kötüsü koskoca maç boyunca 1-0'a yatıyor adam. Ve bu ilk kez değil.
Burada sonuç konuşan yok.
Herkes sadece iyi insan olduğu için oturduğu koltukta yer alan birine isyan ediyor.

UĞUR DURTAŞ
olmuyor olmuyor olmuyor..........

celuska gibi 2.ligde oynayan tonlarca oyuncu var arkadaşlar ne özelliği var bu celuskanın efendiliğin dışında...

çok net söylüyorum

hemen yarin henrigueden,vittekten,celuskadan,adriandan,ferhatt an,aykuttan kurtulacaksın yoksa böyle karabük gibi takımlar karşısında rezil olursun

U.Sadıkoğlu
yahu şenol hocayı savunanlar biz bu adamı hiç mi eleştiremeyeceğiz!!! şu oyuncu değişikliklerini anlatsın hocayı savunanlar!!!

.................................................. ...........

Batuhan
Bu yönetiminde teknik kadronunda miyadı dolmuştur. Ama bu durumda kulubü yönetecek adam gibi Trabzonspor aşığı birilerini bulmak da zor. Nasılsa kendi cebinden birşey yapan yok, bizler gibi kulube aşık birileri gelse daha iyi olur.

Ben Halilhodzic gibi birini istiyorum ya da direk Halilhodzic gelsin.

ozturk
Senol hoca NS ısteseydı baskan transferın kralını yapardı

hüseyin1975
Yazik oldu.
Cok BASIT bir Gol yedik, Tolgada cikmisken müdahele etmeliydi ve önündeki futbolcu topluluguna dalmaliydi.

fanatikdevri
18.08.2012, 19:39
ferhat oyuna gırıyo yedekten sonra oyundan alınıyo :) rezalet komedı dukkanı

Ferhat'ın konu başlığını print edip Şenol Güneş ve yönetime ulaştırmak lazım,bak taraftarın ne kadar gerisindesiniz diyeceksin,yani bu futbolu siz oynadınız da bir tek siz anlıyor değilsin diyeceksin.

Adam bana Karabük maçında bile fayda vermeycekse Cech'i neye güvenip asıyorsun?
Allah'ım mantık kokan bir iş olmaz mı,orta sahada yedeklere bakın Aykut ve Barış,20 yaşındaki Soner çıkınca orta sahamız göçüyor ama Nevzat Başkan'a sorsan kadromuz yeterli der.

Alper61
Senol Hoca hata yapmis olabilir, hata yapma kredisi oldukca fazladir, tartisilmasi gereken transfer politikasidir

ibrahim
Faruk Özak ve cetesinin Trabzonspora verdigi zararlarin konusulmaya baslandigi bir zamanda, bu tayfanin verdigi zararlari görebilmemiz acisindan cok iyi bir mac oldu.

Gündemdeki transferleri bozup Sadri Sener yönetiminin elini zayiflatmaya calisanlarin hangi amaca hizmet ettiklerini görmüs olduk bu vesile ile.

Tesekkürler Senol Hoca.

samway
Yazik oldu.
Cok BASIT bir Gol yedik, Tolgada cikmisken müdahele etmeliydi ve önündeki futbolcu topluluguna dalmaliydi.

uzun esseek oynayan yumlu da egılıyodu atlasınlar dıye ustumden halbukı uzun olan o ama baska sey olmak ıstedı orda ...

Berkan
18.08.2012, 19:40
Hemen hocaya sallayın zaten en iyi becerdiğiniz o. Demiyorsunuz ki hoca forvet + stoper istediği halde yönetim beceremediğinden alamadı. Bu kadar acizlik olur mu yahu, kala kala barış ve vitek'e kaldık.

serhatki
aslında esas olay oyuncu değişiklikleri değil.
o olayın sıvama kısımı.
şenol güneşin asıl sorunu
karabükspor gibi bir takıma karşı bile çift forvet çıkamaya korkmasıdır.
bu mantalitede bir hocaya real madrid 'i emanet etsen yine birşey olmaz.

Giallorossi
Yazik oldu.

O golde hatali olan Yumluydu. Adama resmen "gel sirtima bin daha yüksege ziplarsin" diye egildi.

bahadır2561
Serkan-Giray-Yumlu-Celustka

Bu defans hattından bi ... olmaz
Adamı sag bek diye alıyor sol bekte oynatıyor sir şenol güneş

memozcan
18.08.2012, 19:41
şenol hoca başkanı sabote ediyor, başkan hocayı sabote ediyor.. tolga zengin hepimizi sabote ediyor...

kani6161
Ortasahamız kötüydü Sonerin sakattlanması takımı etkiledi. Forvet gerekli bu takım için. Colman Soner yanyana oynayınca takım düzelir. (Moralim çok bozuk orası ayrı)

Yiğit Gayretli
olacakları daha onceden gordu burda herkes o zaman soyledıler sonucu bılıyoduk maalesef ...

Ben bugün, bu zeminde, bu şartlarda, bu saatte bu maçı oynatan federasyona laf söyleyen tek bir taraftar görmedim.

Hal böyleyken Şenol Güneş'e, yönetime, yani senden olan kime sallarsan o bana samimiyetsiz hatta art niyetli gelir. (Sen derken, genel anlamda kullandım)

Önce herkes samimi olacak. Kendi adamımız ya, harca! Nasılsa git diyince gidiyor, gel diyince geliyor...