PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

serdaracıl
19.08.2012, 14:22
Kulp bulmak istedikten sonra herkese kulp bulunur. Bekleyelim adamlar ısını yapsın.

Yaldız61
19.08.2012, 14:24
daha ilk maç ve tepkilere bak anlatabiliyormuyum taraftarlık mertebinde nerelerde oldumuzu utanın be bide gelmişsiniz bana savunuyorsunuz bizde büyük taraftarlık vizyonu yok malesef dortmund küme düşmeye oynarken 80 bin kişiye oynuordu sonra noldu şampiyon oldular adamlar ama bizde adaletde olmadı için onuda yaptık ama hakkımızı yediler o piskoliyi siz şenol hocaya sorun emekelrin çalınması nasıl bir duygu hocaya sorun hocaya

AYYILDIZ
19.08.2012, 14:29
Sadri bey hala forvet almamakla israr ediyor.

serdaracıl
19.08.2012, 14:31
İyi bir forvete o kadar ihtiyacımız var ki.

Fatih Öztürk
19.08.2012, 14:31
o kaçtı bu kaçtı.kulübü yönetenler adam gibi hareket ederse kimse bir yere kaçmaz.ünala mecnunla arkadaş dıye tavır koyanlar,şotanın takımı bizden puan aldımı şerefsız ilan edenler önce aynaya baksın.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 14:34
ya kardeşim ben hala takımımın arkasındayım. kimsenin desteğini çektiği falan da yok. bu takım hiçbir zaman da yalnız yürümez. biz bu takımın renklerine aşık olduk bi kere. ölene kadar da Trabzonsporluyuz ama şu yapılanları bir fb gs teknik direktörü yapsa o da en ağır şekilde eleştirilmez mi zaten? ben şahsen şenol güneşe inanıyorum. bu işi yapabilecek gücü ve deneyimi var ama yaptıkları bariz yanlış. tuttuğu yol yol değil onu demeye çalışıyoruz.

Yaldız61
19.08.2012, 14:34
İskoçya’da dördüncü kümede mücadele eden Glasgow Rangers’ın bugün ligde East Stirling’e karşı Ibrox’ta oynadığı maçı 49 bin 118 kişi izledi. Bu sayı, dördüncü lig seviyeleri için dünya rekoru niteliği taşıyor.

Daha önce 1961 yılında Crystal Palace ve Milwall’un Selhust Park’ta oynadığı karşılaşmada 37,774 kişiyle kırılan bu rekor, Rangers tarafından tarihe gömüldü.

ya biz olsaydık acaba ????? koskoca soru işaretti bu takım nası başarılı olmasın adamlar 4.ligde seyirciye bak yemin ediyorum bizim stadımız bom boş olurdu

isyan6161
19.08.2012, 14:35
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=122132
adam herseyı ozetlemıs fazla konusmaya gerek yok...ah senol hoca ahh..

Fatih Öztürk
19.08.2012, 14:35
onu beğenme bunu beğenme.memlekette bi adam Şenol hoca.istifa edin istifa.medeni hakkımla bir Trabzonsporlu olarak istifasını istiyorum hem yönetimin hemde hocanın.

M.S.SOFU
19.08.2012, 14:36
ben bazı mesjların trabzonsporlu oldunu düşünmedim için sürekli yazıyorum senin gibi trabzonsporluların bakış acısına karşı cıkmam zaten ama zaten takımın durumu ortada bildin istnabulla savaş halindeyiz ve şuanki dururmuz öle bi durumki kenetlenmeyliz sadece sahada deyil saha dışındada bu takım en güzel en iyi şeyleri hak ediyor bunuda biz yapabilirz ne oldu protesto vardı oda fıs anlatabiliyormuyum biz hiç bişe yapmıyoruz sadece konusuyoruz yapanlar var ama kendi çapında birlikde deyil biz şehir takımıyız biz aya kalktımız zaman o şehir inlemeli bizim hakkımızı yemeye calıstıkları zaman 1 deyil 10 kere düşünmeliler bunu yönetim deyil taraftar sağlar

bu çok zor
yaklaşık 10 yaşımdan beri bu takımı tutuyorum
taraftarların birlik halinde olduğunu hatırlamıyorum.
ama bu güne kadar taraftar ne kadar hatalıysa gelen giden yönetimde teknik direktörlerde o kadar hatalıdır.
bir tane akil adam çıkıp bu takımın altyapısını kurmazsa,takım kendisi bir şeyler üretmezse,taraftar takımı sahiplenmez
allah aşkına kaçımız adrianı henrique yi ciddi anlamda sahipleniyoruz
sahiplenemeyiz
çünkü bu adamlar para için oynuyor
bir kaç tane mevkiide bu adamlara tahammül edersin
kalan oyuncular yerli olmalı
ancak bu şekilde taraftar takımı sahiplenir.
yoksa trabzon insanı takımı sahiplenmez
ben trabzonlu değilim,şehre bir kaç kere gitmişliğim var
bize dışardan görünen aynen şudur *muhtemelen şehir içindeki insanlarda bunu görüyor* ''trabzonspor trabzonlu iş adamları tarafından reklam malzemesi olarak kullanılıyor'' ''teknik direkötrler menajerler aracğılığyla başka yere satamadıkları oyuncuları trazbonspora kakalıyor'' şimdi böyle bakıyorum ki çoğu kişide eminim böyle.gel de şimdi tribünleri birleştir.

ben çok açık ve net çözüm önerimi sunuyorum '' takımın %100 ü halka açılsın,hisseler en çok payı verene değil trabzonda ikamet edenelere satılsın(ilk satışta)(devlet bunu vakti zamanında erdemir için yaptı),şirket gibi yönetilsin''
ancak bu şekilde sahiplenme ve profesyonel bir yönetim olur.
başka bir şekilde biz burada eleştiririz,siz savunursunuz,geleni yıkarız yeni düzen kuramayız.sürekli böyle bir süreç işliyor.bu diğer türk kulüpleri içinde geçerli.
tabi nun yapmak için siyasi destek almak lazım.bunuda hiç bir siyasetçi yapamaz.çünkü bu işi yaptıktan sonra trabzonsda üzerinden prim yapılacak bir şey kalmaz.

ben taraftarın hiçbir zaman bir araya geleceğine inanmıyorum.bunu objektif bir şekilde söylüyorum size.durum bunu gösteriyor.
aksi görüşlere saygılıyım ama yöntemi dinlemek isterim.

bizim şu anda uğraştığımız şeye bakar mısın : albayrakın şirketi dolgu ihalesini alıyor,albayrak sadri şeneri sevmediği için işi yavaştan alıyor,siyasi irade kulübü içerden bölmeye çalışıp buna çanak tutuyor,kulüpte neredeyse herkes birbirinin altını oyuyor.
şöyle bir enkazın altından mourinho olsa abramovich olsa kalkamaz.
bence sıkıntı burada.
bu durumda başarı ve tribünlerin birleşmesini beklemek bence hayal.

ha eleştiri konusuna gelirsek taraftar bunları görüyor,sabah kalkıyor birde fanatik fotomaç okuyor,iyice delleniyor
gelip buraya saydırıyor.
bizim durumumuz tamamen bundan ibaret diye düşünüyorum.

yani toplu tepki irademiz yok,taraftarda bıkkınlık var.taraftarın olaya genel tepkisi şu:ya iş adamları almış kulübü yönetiyor,bizde forma alıp onlara para kazandırıyoruz.başlarım böyle işe...
benim görüşüm bu,böyle olunca hiçbir isteğim kalmıyor.

neyse konuyu pek dağıtmayayım.bu mesaja cevap yazarsanız hemen cevaplayamam.şimdi bayram ziyaretine gideceğim ama cevaplarsanız mesajınızı kesin okurum.

serdaracıl
19.08.2012, 14:48
Ben de istifa değil süreklilik istiyorum.

lopsang
19.08.2012, 14:49
Dünkü maçta oyuncu değişikliği kararları Şenol Güneş'e ait değildir. Geçen sene de benzer bir durum olmuş ve hoca kararı Ünal Karaman'a bırakmıştı. Oyuncu değişikliklerine bakarsanız hocanın tarzı olmadığını görürsünüz, şimdiye kadr hiç bir maçta Şenol Güneş aynı anda üç tane defansif orta saha elemanı oynatmamıştır, kaldı ki çıkan oyuncunun yerine girebilecek oyuncular varken, senin sağ kanadından Şelton giib süratli bir adam gelirken o bölgeden çabuk Serkan'ı çıkarıp , ağır Celustka'yı oraya çekmez,görünen o ki TS sadece gol yollarının en etkili oyuncusunu değil klübenin de en önemli aktörlerinden birsini kaybetmiş, Ünal Hocanın gidişiyle teknik ekip ziyadesiyle zayıflamış, dünkü puan kaybının sorumlusu Şeref Çiçektir, Şenol Güneş değil

isyan6161
19.08.2012, 14:50
arkadaşım iyi günde kötü günde kelimesini bize deyil gerçek taraftar olanları için söylediler eleştiri yapılır ama destek de çıkılır bizde eleştiri öldürme noktasında anlıyormusun onun için bu forum bildin ya asıyor kesiyor yada tam destekliyor ortası yok ben burdaki çohu kişinin taraftarlını sorgularım kimsede engelleyemez beni ben 15 senemi tribünde geçirdim taraftarlın ne oldunu cok iyi biliyorum takıma piskolojik ve manevi destek çıkıp o baskıyı onlara hissettirin savaşaark oynasınlar biz yine 82 puan toplarız

Şenol güenşin karıyeri belli dunya 3.cülüğü 3 kere bizi 1.yaptı 3.ündede çalındı da napsın adam

dunya 3 ,luğunde terımın kurduğu mıllı takımı devraldı gayseyın uefa sampıyonu olduğu kadroyu aynen mıllı takıma yansıttı kadro kuruluydu ertesı sene yenı olusma gıdıyoruz dedı oyuncuları değıstırdı letonyaya elenerek mıllı takımı avrupaya tasıyamadı..96 da leekensın zamanında kurulan kadronun meyvesını topladı ustune oturdu elınde kadro mevcuttu..sonrasında sametın olusturduğu bızı kume hattından cıkarıp turkıye kupası kazandırdığı kadronun basına gelmıstı takımın sablonu yıne kuruluydu oyuncular aynıydı oyun sıtemını bıle değıstırmedı..gecen senede ersun zamanında 3 senede olusturulan kadronun ustune yonetım jaja yı aldı burakda bedavadan geldı kadroda yer buldu kendıne..sımdı soyle bı baktığımzıda buna basarı dıyenlerın hepsınde senol gunes hazır ve kurulu sablonların ustune geldı ve hepsının sonundada takımı darma duman ettı dağıttı gerıde enkaz bırakıp arkasına bakmadan ıstıfa ettı gıttı..hocanın kendı donemeınde aldığı oyuncularda ortada oynattığı futbolda taktık anlayısıda oyunu okuma kabılıyetıde fazla soze gerek yok senol hoca malesef felsefe yapmakdan hocalık yapcak zaman bulamıyor..ıyı bır ınsan olarak heres sevıyor ve mutlaka klupde yonetıcı yada ıdarecı olmalı ama teknık dırektor asla dun yaptığı hatalar ne ılk nede son olacak gecen sene bu hataları her maç tekrarladı bu sene değısen bısey yok ..ınadında ben bılırımcılıkde ısrar etmesı takımı ucuruma surukluyor karabuk macında oynadığımız korkak futbol eğer onlem alınmazsakı alınmıcak gıbı gozukuyor evımzıde fenevden 3 gayseyden 4 gol yemek olarak bıze gerı doncektır..

isyan6161
19.08.2012, 14:54
Dünkü maçta oyuncu değişikliği kararları Şenol Güneş'e ait değildir. Geçen sene de benzer bir durum olmuş ve hoca kararı Ünal Karaman'a bırakmıştı. Oyuncu değişikliklerine bakarsanız hocanın tarzı olmadığını görürsünüz, şimdiye kadr hiç bir maçta Şenol Güneş aynı anda üç tane defansif orta saha elemanı oynatmamıştır, kaldı ki çıkan oyuncunun yerine girebilecek oyuncular varken, senin sağ kanadından Şelton giib süratli bir adam gelirken o bölgeden çabuk Serkan'ı çıkarıp , ağır Celustka'yı oraya çekmez,görünen o ki TS sadece gol yollarının en etkili oyuncusunu değil klübenin de en önemli aktörlerinden birsini kaybetmiş, Ünal Hocanın gidişiyle teknik ekip ziyadesiyle zayıflamış, dünkü puan kaybının sorumlusu Şeref Çiçektir, Şenol Güneş değil

senol gunesı hıc tanımıyorsun ondan habersız takımda kus uctumu hemen kıyametı koparır ortalığı ayağa kaldırır bu konuda hıc toleransı yoktur.. klubde 4 sene calısan bırı olarak bunu bılıyorum..ayrıca telefon denen bısey var macı trubunden ızlemesı takımı yonetmeyeceğı anlamına gelmıyor bırakın Allah askına ..

Fatih Öztürk
19.08.2012, 14:56
Lopsang...nerden biliyorsun Şenol hocanın oyuncu değişikliklerinde rolu olmadığını?

Yaldız61
19.08.2012, 14:57
Lopsang...nerden biliyorsun Şenol hocanın oyuncu değişikliklerinde rolu olmadığını?

sen nerden biliyosun rolu oldunu onun için da tartışmaya gerek yok destek

Ömer Öztürk
19.08.2012, 14:59
iyiki cezalıyızda avnı akerde olası bı puan kaybına karsı burda ıstıfa dıye naara atanlar orada olamıyacak. kendı degerlermize sahip cıkalım senol hoca tabıkı elestırılırr ama ilk haftadan istifa etsın ceksın gıtsın vs laflar yakısmıyor hem sadrı senere hem senol hocaya destek vermemız gerek isterseler transfer falan yapmasınlar.

lopsang
19.08.2012, 14:59
senol gunesı hıc tanımıyorsun ondan habersız takımda kus uctumu hemen kıyametı koparır ortalığı ayağa kaldırır bu konuda hıc toleransı yoktur.. klubede 4 sene calısan bırı olarak bunu bılıyorum..ayrıca telefon denen bısey var macı trubunden ızlemesı takımı yonetmeyeceğı anlamına gelmıyor bırakın Allah askına ..

Takımı yönetemeyeceği değil, yönetmeyeceği, cezalı olduğu için, müdahale etmiyor diyorum, geçen sene bu söylem ortaya çıkmıştı hoca cezalıydı ve Ünal Karaman klübedeydi, hoca değişikliklere karşımamıştı, hatta bu yüzden maç sonu röportajlarına falan da çıkmaz, cezayı tamamiyle çeker kendince...ama 4 sene klübede çalıştım diyorsanız, tabiki hocayı bizden daha iyi tanıyorsunuzdur, o zaman size bir soru; hoca neden giden futbolcuları kalmaya ikna edemiyor ? Futbolcularla diyaloğu mu zayıf, kral yaptığı adam sırtını döndü gitti, hoca tek kelam etmedi ? Bu arada siz kimsiniz, klübede dört sene deyince...?

ClaretBlueLove
19.08.2012, 15:00
umalım öyle olsun

lopsang
19.08.2012, 15:02

Dğer mesajımda cevap var aslında, geçen seneden ...hoca ceza varsa çekilir diyor, cezalı olduğu için o haftaki maçla ilgili sorumluluğu yardımcılarına bırakıyor, geçen sene bu konuşuldu TV'de , çok emin olmamakla birlikte ya Ünal Karaman söylemişti ya da spor yorumcuları falan...

Fatih Öztürk
19.08.2012, 15:02
Ne demek nerden biliyorum?takımın hocası söz gelimi yüzbaşının beygirimi?tabikide tüm hamlelerı Şenol hoca yaptırdı.siz Trabzonsporu köy takımımı zannedıyorsunuz.

Yaldız61
19.08.2012, 15:03
Ne demek nerden biliyorum?takımın hocası söz gelimi yüzbaşının beygirimi?tabikide tüm hamlelerı Şenol hoca yaptırdı.siz Trabzonsporu köy takımımı zannedıyorsunuz.

bence o düşüncede olan sensin hoca karışmamıştır deyişikliklere köy takımı olan bir takımın hocası karışır zaten hoca ordan herşeyi görüştür benim içm ferah takım çok iyi olucak

Murat Erdem
19.08.2012, 15:04
maçı burada yazılan mesajlardan takip ediyordum...sonra devre başında soner'in sakatlığıyla yapılan oyuncu ve saha içinde ki mevki değişimini bildiren ilk mesaj buraya yazılınca...direk bilgisayarı kapatıp...attım tabureyi dükkanın önüne hayatıma devam ettim...maçın sonucunu bugün öğle haberlerini izlerken ntv de geçen alt yazıyla öğrendim...bizim çok ciddi bir şekilde teknik direktör sorunumuz da var...malesef var yani.

Ömer Öztürk
19.08.2012, 15:05
senol hoca gıtsınde kım gelırse gelsın mantıgı nedır arkadasyaa

Yaldız61
19.08.2012, 15:06
şenol hoca gitsin asıl ozaman sıradan bir takım olucaz işte bildin sıradan takım olucaz farkında deyilller

lopsang
19.08.2012, 15:09
maçı burada yazılan mesajlardan takip ediyordum...sonra devre başında soner'in sakatlığıyla yapılan oyuncu ve saha içinde ki mevki değişimini bildiren ilk mesaj buraya yazılınca...direk bilgisayarı kapatıp...attım tabureyi dükkanın önüne hayatıma devam ettim...maçın sonucunu bugün öğle haberlerini izlerken ntv de geçen alt yazıyla öğrendim...bizim çok ciddi bir şekilde teknik direktör sorunumuz da var...malesef var yani.

Murat Bey daha önce de eleştirilen değişiklikleri olmuştur hocanın, ama dünkü hatalar o teçcrübedeki birsinin yapacağı cinsten değildi, klübede Şeref Çiçek vardı, hocanın tüm sorumluluğu ona bıraktığını düşünüyorum, bilemiyorum örenğin Ferhatın ortasahaya kadırılması sonra çıkarılması, oyuna aldığı bir oyuncuyu kaç defa çıkardı hoca...hatırlıyorumusunuz böyle bir şey...üç savunma ağırlıklı adamı yanyana ne zaman oynattı...Ziya Doğan mı bu ?

Fatih Öztürk
19.08.2012, 15:10
Yaldız61...yazdığın yoruma inanıyormusun?

Yaldız61
19.08.2012, 15:11
Fatih kardeşim inanamakla beraber geçmiş senelerde örnekleri var şenol hocayla 2.olduktan sonra gönderilmişti ondan sonra ne oldu küme düşmeye oynadık sen tarihimizi bilmiyorsun gelmiş benimle tartışıyorsun bana masal anlatma

Togrul
19.08.2012, 15:15
Şimdi bazı şeyleri doğru söylemek gerekir. Şenol Güneşi toptan karalamayalım.
Hoca geldiğinde takım ligde 8. sırada ve en önemli 4 oyuncusu kadro dışı bırakılmıştı. Kısa sürede takımı toparladı ve ligi 5. sırada tamaladık artı Türkiye kupası ve Süper kupayı aldık. İzleyen sezonun özellikle ilk yarısında takıma şiir gibi top oynattı. 82 puan topladık. Kupamız verilirse şampiyon olduk diyeceğiz. Takıma Onur gibi bir futbolcu kazandırdı. Burakı, Selcuku parlattı. Şampiyonlar liginde iyi futbol oynadık. Fakat ne olduysa geçen sezonun 2. yarısından sonra oldu. Koreden geldiğinde takıma canavar gibi top oynatan hocadan eser yok. Her şey bir tarafa hoca inanılmaz derecede motivasyonsuz ve hevessiz. Bu durumda da doğru kararlar vermesi zor. Takımlar teknik direktörlerin ruh halini yansıtırlar. Sezonun bitiminde ben bu takımı çalıştırmak için kendimde yeterli derecede güç ve enerji görmüyorum diyen bir teknik direktör takımı ileri hedeflere götüremez. Fakat önümüzde de son derece önemli Videoton maçı var. Şayet gruplara kalrsak bile bence hoca teknik ekipte iyice değişikliğe gitmeli Hami veya Abdullahtan birisini ekibine katmalıdır. Sezon sonuna gelince bence Şota ile şimdiden anlaşılmalı. Trabzonspor saygı duyulan isimleriyle beraber artık Türkiyeüstü bir takımdır. Belli kalıpları artık kırmamız lazım. Trabzonsporda gol krallığı yaşamış Ayax gibi önemli bir avrupa klübünde kariyer yakalamış hırslı, Türkçe bilen bir gürcü teknik adam eğer Trabzonsporu seviyorsa ona şans verilmeli. Bana her sene bir Amrabat kazandırsa kimse bu takımı tutamaz.

Soner Albayrak
19.08.2012, 15:16
Skor 1-0 lehimize iken evlerinde maçı seyreden 2.546.473 seyirci o golün yenileceğini biliyordu.
Neden maç içinde saçma sapan hamleler yapıldı anlamıyorum.
Şenol hocanın bu hareketi bizi tek bir ihtimale götürüyor o da transfer politikası yüzünden ''yönetime tepki''
Yoksa yapılması gerekeni 5 yaşındaki çocuğun gördüğü bir maçta Şenol hoca bu hamleleri yapmazdı.

Murat Erdem
19.08.2012, 15:17
Şenol hocanın ben de mevcut izlenimi şu...kökeni...bu kulüp tarihinde ki ayak izleri...en önemlisi Trabzonsporluluğuyla...kendini bu göreve devam etmeye mecbur görüyor...zoraki yapılan iş bu kadar oluyor işte..."mecburum" psikolojisine girmemiş olsaydı...istifa edeli 1 sene olmuştu en azından...hiç bir bahane bulamasa kamu oyuna şike sürecini protesto mesajı vermek için istifa etmişti....

ClaretBlueLove
19.08.2012, 15:24
şenol güneşin vizyonu yok . bu açık ve net ortada. yaş kemale ermiş. kendisi gitmek istiyor ama zorla takımın başında tutuluyor. ha elimizde daha iyi yerli hoca var mı? yok. ama böyle zoraki de yürümüyo işte. onun yerine bu işi isteyen önü açık yerli teknik direktöre ihtiycımız var gibi geliyor bana. bunu bursaspor ertuğrul sağlamda buldu ama biz bi türlü bulamadık.

Fatih Öztürk
19.08.2012, 15:25
Yaldız61...harbiden sen Trabzonsporla alakan zayıf.bu takım Ziya Doğanlada şampıyonluğa oynadı Ersun Yanallada.Şenol hoca bu takımdan hiç bır zaman gönderılmedi,hep istifa ederek gitti.tarihi ne kadar ıyı bıldığın bellı oldu.

Fatih Öztürk
19.08.2012, 15:41
Soner kardeşim yorumun altına imzamı atıyorum.

Joomla!
19.08.2012, 15:46
Senol güneş de eğer yönetime mesaj vereceğim diye bize acı yasatiyorsa onu Allah'a havale ediyorum.

Erdem Koltuk
19.08.2012, 15:50
Forumda ve bazı Trabzonspor taraftarlarında şöyle bir hava var:

Şenol Güneş Trabzonspor'u şampiyon yaptı. Şenol Güneş kimdir ya tek başına Trabzonspor'u şampiyon yapmış. (Ayrıca hala googla Şenol Güneş yazınca teknik direktör olarak bir lig şampiyonluğu gözükmüyor o ayrı.)

Şenol Güneş kimdir bütün başarıları o yapacak ama bütün başarısızlıklarda hiç adından bahsedilmeyecek.

Kronikleşmiş bazı saçmalıkarı var ve bunları düzeltmek adına en ufak bir çabası yok. Hala 1990 yılının kafasında ve nazında. Trabzonspor Şenol Güneş'in babasının çiftliği değil. Takımı katetti ve her geçen gün geriye gidiyoruz. Trabzonspor önümüzdeki sene tekrar 10. sıralarda mücadele edecekse bu yeni gelecek teknik direktör yüzünden değil ŞENOL GÜNEŞ yüzünden olacak. Bu filmi ben 3 kere izledim. Bu 4. sü.....

Joomla!
19.08.2012, 15:51
Savunayim savunayim diyorum ama yok arkadaş dünden sonra neresini savunayim artık.

bitirim
19.08.2012, 15:52
Yaldız61...harbiden sen Trabzonsporla alakan zayıf.bu takım Ziya Doğanlada şampıyonluğa oynadı Ersun Yanallada.Şenol hoca bu takımdan hiç bır zaman gönderılmedi,hep istifa ederek gitti.tarihi ne kadar ıyı bıldığın bellı oldu.
Şenol hoca hep istifamı etti :D sanırım senin kafan güzel. Şenol Güneş her defasında harcandı. (örn. Atay Aktuğ) bu takım son şampiyonluğumuzdan bu zamana kadar en başarılı günlerini Şenol Güneşle yaşadı Ersun Yanal bu takıma güzel şeyler yaptı bunu inkar etmiyorum ama şampiyonluğa oynarken ne fener vardı nede gs hepside erken havlu atmıştı lige. gönderilmesi tam bir olaydı bir yığın ayak oyunu sonucu ayrıldı şimdi benzer oyunlar Şenol Güneş ve başkan üzerine oynanıyor. o değilde hoca koredeyken buradan herkez başkana saydırıyordu hocayı getirmiyor diye :) şimdide şu olanlara bak :) altı üstü bir beraberlik aldık acaba bizim taraftar kadar yanar döner bir taraftar varmı şu dünyada. bu gün Şenol hoca ve başkan istifa etsinler istanbulun üçüz yosmaları bizden çok fena intikam alacaklar. kimse sıradan takım oluruz diye endişe etmesin sıradan bir takımlığımızı bile bırakmayacaklar. maç sonuçlarını bir kenara bırakın artık. oyun artık sahanın dışına taşmıştır cavcavın açıklamalarını isterseniz bir okuyun. amaçları açık seçik ortada bizimkiler istifa edecek yerine bir piyon geçecek ve yok oluş başlatılacak.

bitirim
19.08.2012, 15:58
Forumda ve bazı Trabzonspor taraftarlarında şöyle bir hava var:

Şenol Güneş Trabzonspor'u şampiyon yaptı. Şenol Güneş kimdir ya tek başına Trabzonspor'u şampiyon yapmış. (Ayrıca hala googla Şenol Güneş yazınca teknik direktör olarak bir lig şampiyonluğu gözükmüyor o ayrı.)

Şenol Güneş kimdir bütün başarıları o yapacak ama bütün başarısızlıklarda hiç adından bahsedilmeyecek.

Kronikleşmiş bazı saçmalıkarı var ve bunları düzeltmek adına en ufak bir çabası yok. Hala 1990 yılının kafasında ve nazında. Trabzonspor Şenol Güneş'in babasının çiftliği değil. Takımı katetti ve her geçen gün geriye gidiyoruz. Trabzonspor önümüzdeki sene tekrar 10. sıralarda mücadele edecekse bu yeni gelecek teknik direktör yüzünden değil ŞENOL GÜNEŞ yüzünden olacak. Bu filmi ben 3 kere izledim. Bu 4. sü.....

Fatih Tekkenin güzel bir lafı vardı sanırım senin için söylemişti "her kez bize gönüllerin şampiyonu diyor ama tarih ve kitaplar gönüllerin şampiyonunu değil kupayı alanları yazıyor" sen bile en azından 2011-2011 sezonunu şampiyon olarak tamamladığımıza inanmıyorsan şike süreci bitmiştir

Fatih Öztürk
19.08.2012, 15:59
Atay Aktuğun röportajı vardı Şenol hocanın takımı yüz üstü bırakmasıyla ilgili.ben telden bağlanıyorum.bulup atardımda malum durum.

bitirim
19.08.2012, 16:00
Savunayim savunayim diyorum ama yok arkadaş dünden sonra neresini savunayim artık.

savunmaya gerek yok dün akşam bencede hatalıydı ama her hata sonrası adam harcayacak olsaydık bu takım ne oynatacak oyuncu bulabilirdi nede teknik direktör

.....
19.08.2012, 16:04
Biz 1-0 lık skorun üstüne koymadıkça zorlu maçlar bizi bekliyor.

1-0'a yatmak neyin nesi hiçbir zaman anlamamışımdır. Böyle golü yiyoruz işte.

Koray10
19.08.2012, 16:05
tolga hata yapmasaydi sizler acaba neyi kousuyordunuz?

Murat Erdem
19.08.2012, 16:05
atay aktuğ döeneminde atılan bir kazık varsa onu atan da şenol güneş'di...o kadar ısrara rağmen...futbol şubesinin bütün yetki-sorumluluğunu almayı kabul etmemiş...yeni sezonun 5.haftası zoru görür görmez istifayı basıp gitmiştir...başlatılan profesyonelleşme hamlesi de ziyan olmuştur...

bitirim
19.08.2012, 16:06
Atay Aktuğun röportajı vardı Şenol hocanın takımı yüz üstü bırakmasıyla ilgili.ben telden bağlanıyorum.bulup atardımda malum durum.

o sezonu sana hatırlatayım istersen. Şenol hoca kadroya takviye istediği halde atay aktuğ gerek yok dedi sezonun henüz başında 5-6 tane as futbolcumuz ya sakatlandı yada kart cezalısı oldu 3-4 hafta yedeğin yedeğiyle maçlara çıktık ve hiç galip gelemediğimiz gibi neredeyse tamamında yenildik atay aktuğ denilen yaratık kendini kurtarmak için Şenol Güneşin fişini çekti ve her şeyi onun üzerine yıktı. takım başkanlarının can simitidir teknik direktörler ne zaman işler kötüye gitse teknik direktörler suçlanır bunu şimdiye kadar öğrenmişsindir

bitirim
19.08.2012, 16:09
atay aktuğ döeneminde atılan bir kazık varsa onu atan da şenol güneş'di...o kadar ısrara rağmen...futbol şubesinin bütün yetki-sorumluluğunu almayı kabul etmemiş...yeni sezonun 5.haftası zoru görür görmez istifayı basıp gitmiştir...başlatılan profesyonelleşme hamlesi de ziyan olmuştur...

evet kabul etmemişti çünkü kabul etmiş olsaydı bu profesyonellik olmayacaktı ziya doğan aldı ve batırdı modern futbolda futbol şubesinin başına teknik direktör geçmez profesyoneller geçer. atay aktuğ geçirmeye çalıştı şenol güneşte bu benim işim değil dedi ve kabul etmedi.

Murat Erdem
19.08.2012, 16:10
dün yaptığı soner-ferhat değişikliğiyle gelen saha içinde ki mevki kaosu...2005 senesinde ki anorthosis deplasmanında 10 gün önce menisküs ameliyatı olmuş Tekke'nin golüyle 1-1'i yakaladığımız maçta 75.dakikada defansın göbeğinden fabiano eller'i çıkarıp tayfun'u oyuna alması ve tayfun'un 10 dakika saçmalayıp rumlara 2 gol hediye etmesini bile mumla arattırdı.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 16:11
şenol güneşin taktik belli. 1 gol at üstüne yat. milli takımdayken de böyleydi hala daha böyle. hatırlayın brezilya maçında yıldırayı oyundan alışını. o günkü yıldıray değişikliğiyle dünkü vittek değişikliği arasında hiçbir fark yok. hala aynı zihniyet hala aynı korkaklık. ve benim üzüldüğüm şey de bizim şenol güneşe mahkum olmamız. maalesef şenolun yerine şöyle ahmet suat özyazıcı gibi bi teknik direktör yetiştiremedik. hala elimizdeki en iyi malzeme bu.

bitirim
19.08.2012, 16:12
dün yaptığı soner-ferhat değişikliğiyle gelen saha içinde ki mevki kaosu...2005 senesinde ki anorthosis deplasmanında 10 gün önce menisküs ameliyatı olmuş Tekke'nin golüyle 1-1'i yakaladığımız maçta 75.dakikada defansın göbeğinden fabiano eller'i çıkarıp tayfun'u oyuna alması ve tayfun'un 10 dakika saçmalayıp rumlara 2 gol hediye etmesini bile mumla arattırdı.

aynı sezon bizim yine şampiyonluğumuz çalınmıştı değilmi :) demekki mademki bu hatası daha büyüktü bu yıl kimse şampiyonluğumuzada çalamayacak :)

bitirim
19.08.2012, 16:14
şenol güneşin taktik belli. 1 gol at üstüne yat. milli takımdayken de böyleydi hala daha böyle. hatırlayın brezilya maçında yıldırayı oyundan alışını. o günkü yıldıray değişikliğiyle dünkü vittek değişikliği arasında hiçbir fark yok. hala aynı zihniyet hala aynı korkaklık. ve benim üzüldüğüm şey de bizim şenol güneşe mahkum olmamız. maalesef şenolun yerine şöyle ahmet suat özyazıcı gibi bi teknik direktör yetiştiremedik. hala elimizdeki en iyi malzeme bu.

senin o korkaklık dediğin şey sayesinde biz 6 şampiyonluğun en az 4'ünü aldık. google amcaya sor bakalım dünyanın en az golle şampiyon olmuş takımı kim :) e hani 1-0 olsun bizim olsundu :)

Fatih Öztürk
19.08.2012, 16:15
bitirim abicim.sonunda Atay Aktuğada boku attık.helal olsun bize:) tek kusursuz Şenol hoca.mubarek hatasız yaradılmış haşa tövbe.her gelen kötü yönetıcı ama hocamız hep haklı.ayna ayna söyle bana varmı Trabzonsporu başarıya taşıyacak hoca.

erolizmts
19.08.2012, 16:16
Dünkü maç için söylenecek tek şey, birileri o maçı kazanmak istemedi. Başka mantıklı bir açıklama düşünemiyorum.

Murat Erdem
19.08.2012, 16:16
yanisi Şenol hoca Trabzonspor için yeğdir...ama öyle eleştirilemeyecek kadar muhteşem bir teknik direktör de değildir...Trabzonspor harici kulüp direktörlüğü kariyeri de bellidir...boluspor-istanbulspor-antalyaspor.

bitirim
19.08.2012, 16:19
bitirim abicim.sonunda Atay Aktuğada boku attık.helal olsun bize:) tek kusursuz Şenol hoca.mubarek hatasız yaradılmış haşa tövbe.her gelen kötü yönetıcı ama hocamız hep haklı.ayna ayna söyle bana varmı Trabzonsporu başarıya taşıyacak hoca.

sanırım bir kaç mesaj yukarıya başka bir arkadaşa verdiğim cevabı okumadın :) dün için bende hoca hatalıydı dedim ama her hatasında hoca veya topçu veya yönetici gönderilmez nitekim devamında ortaya güzel şeyler çıkar

ClaretBlueLove
19.08.2012, 16:21
senin o korkaklık dediğin şey sayesinde biz 6 şampiyonluğun en az 4'ünü aldık. google amcaya sor bakalım dünyanın en az golle şampiyon olmuş takımı kim :) e hani 1-0 olsun bizim olsundu :)
işte ben de onu diyorum. artık bu oyun tarzı öldü bitti. çağdaş futbolda bunun yeri yok artık. ama şenol hoca hala 70li yıllarda. ayrıca en az gole şampiyon olmak gurur duyulacak bişey değil utanılacak bişey. bi de bunla övünmeyelim nolur

bitirim
19.08.2012, 16:22
yanisi Şenol hoca Trabzonspor için yeğdir...ama öyle eleştirilmeyecek kadar muhteşem bir teknik direktör de değildir...Trabzonspor harici kulüp direktörlüğü kariyeri de bellidir...boluspor-istanbulspor-antalyaspor.

katılıyorum ancak sadece bolu ve diğerlerini saymak iyi niyetli bir yaklaşım değil bu adam ülkemiz milli takımına tarihinin en büyük başarısını yaşatmıştır koreliler ona hala aşıktır. Trabzonlu değilde istanbullu olsaydı pek çok yere heykeli dikilirdi fatih terimin esamesi bile okunmazdı. tarihin hangi zamanında fatih terimin sahip olduğu maddi imkanlarla kurulmuş bir takımın başına geçti. sıradan bir takımla terimin nasıl dibe battığınıda gördük

bitirim
19.08.2012, 16:24
işte ben de onu diyorum. artık bu oyun tarzı öldü bitti. çağdaş futbolda bunun yeri yok artık. ama şenol hoca hala 70li yıllarda. ayrıca en az gole şampiyon olmak gurur duyulacak bişey değil utanılacak bişey. bi de bunla övünmeyelim nolur

chelsi o oyunla bayernden kupayı aldı.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 16:26
chelsi o oyunla bayernden kupayı aldı.
o oyunla di mi? trabzonun oynadığı oyunla? süpersin

bitirim
19.08.2012, 16:27

teşekkür ederim o senin süperliğin

Ergin Varlibas
19.08.2012, 16:29

chelsea defans oynayarak hatta göze hiç hoş gelmeyen futbolla şampiyonlar ligi şampiyonu oldu evet.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 16:30
chelsea defans oynayarak hatta göze hiç hoş gelmeyen futbolla şampiyonlar ligi şampiyonu oldu evet.
iyi biz de olalım o zaman madem o kadar kolaymış iyi walla

bitirim
19.08.2012, 16:33
bence dün hoca bir şeyler denemek istedi ama olmadı. 1-0 sonrası amacı yeni bir şeyler denemek ve bire bir görmek istedi ama pahalıya ödedi bedelini. o değilde zavallı ferhatın bu takıma ilk geldiği zamanı hatırlıyorum bizim taraftar nasılda sevinmişti ooooo genç yetenek aldık falan diye :)

DURAS
19.08.2012, 16:34
şenol güneşin dün yaptıkları hatadan öteydi, yoksa bu kadar öfke olmazdı kendisine...
hatadan öte derken kastı aşmasın, konsantrasyonu yoktu( ve düzelecek gib değil bu durum), enerjisi yoktu, rahatsızdı vs vs

bitirim
19.08.2012, 16:35

olamayız. bizim taraftar daha o kadar büyümedi biz sadece çıkar risk almadan tek düze futbolculuk oynarız

bitirim
19.08.2012, 16:37
neyse ben çıkıyorum sizlerle sohbet güzel ama şu mübarek günde hastanede yatmak zorundayım :( yine ağrım başladı taş düşürüyorum :(

Fatih Öztürk
19.08.2012, 16:38
Chelsea örneğini verirken kadro kalitesınde bahsetseydınizya.adamların bir sistemi,düzeneği var.bizim ne oynadığımızı kım açıklayabilir?

serdaracıl
19.08.2012, 16:50
Gecen yılki hatalı transferlerin bedelini ödüyoruz

Fatih Öztürk
19.08.2012, 17:08
bitirim abim...çok geçmiş olsun.mevlam şifa versin sana.

Erkan SÜNGER
19.08.2012, 17:23
Chelsea örneğini verirken kadro kalitesınde bahsetseydınizya.adamların bir sistemi,düzeneği var.bizim ne oynadığımızı kım açıklayabilir?

Bide Onlar İstese Hücum Futbolu Oynayabiliyorlar Biz İse Mecburiyetten Bu Sistemi Uyguluyoruz 20 25 dk 8 Defansif Oyuncu ile Sahada Olmak Bunu Gayet Net Açıklıyor...

Ergin Varlibas
19.08.2012, 17:29

olduk zaten? onu diyorum zaten bas bas kaç mesajdır

ClaretBlueLove
19.08.2012, 17:39
olduk zaten? onu diyorum zaten bas bas kaç mesajdır
şampiyonlar şampiyonu oldun öyle mi? haha komik şey

iskenderunlu
19.08.2012, 18:06
takım çok kötüydü forvet ben göremedim şahsen oyun adına hiçbir varlık yoktu sahada

TekfurÇayır 61
19.08.2012, 18:20
BMN yönetiminin yerinde olsam maçlardan sonra maç kritiği yapma yetkisini belli bir yaşta olan BMN'nin eski üyeleri ile kısıtlı tutardım. Genç kardeşlerimiz onların yazılarını, fikirlerini okur, belli bir üslup, edep sâhibi olur, zamanı geldiğinde ağabeylerinden maç kritiği yapma bayrağını devralırlardı.

En azından böyle yapardım.

Ergin Varlibas
19.08.2012, 18:28
şampiyonlar şampiyonu oldun öyle mi? haha komik şey

Evet evet şampiyonlar ligi şampiyonu olduk. Hey Allahım ya

haymatloshan
19.08.2012, 18:28
Şenol miadını doldurdu,öyle veya böyle başarılar kazanmıştır,kendi kurmadığı takımlarla elde etmiştir o da meziyet lakin bir insan oyunu okuyamaz mı,nasıl müdahale edeceğini kestiremez mi,bu takımın 1 yıl stoper eksiği vardı aldıramadı,şimdi forvet eksiği var onuda aldıramayacak,onu geçtim sol bek sıkıntısını çözemeyecek,bırak git artık maçları izleyemez oldum.

.....
19.08.2012, 18:42
neyse ben çıkıyorum sizlerle sohbet güzel ama şu mübarek günde hastanede yatmak zorundayım :( yine ağrım başladı taş düşürüyorum :(

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

Bera B.
19.08.2012, 19:06

Böyle olduğunu düşünmüyorum, yani hocanın normal şartlar altında bir gol atayım da üstüne yatarım mantalitesine sahip olduğunu sanmıyorum ama hocanın 1 senedir artık kafası mı karışmış isteği mi yokmuş nedir istediği skoru elde edince maç bitse de gitsek moduna büründüğünü düşünüyorum. İstifa etmesi veya gönderilmesi gerektiğini düşünmüyorum ama büyük bir sorunumuz olduğu da aşikar. Kendini toparlasın, takım üzerinden birilerine mesaj vermesin. Şike süreci de bitince yavaş yavaş sanırım kendisi de bırakmak isteyecektir.

Joomla!
19.08.2012, 19:08
Arkadaşlar bizim tek maç üzerinden yorum yaptığımızı düşünüyor. Ama bu tek maçlık mevzu değil. Kısacası bir degil iki degil...

Togrul
19.08.2012, 19:50

Chelseanın sağ kanadında kontrataka çıkabilecek Usain Bolt kadar hızlı Ramirez, savunmasında 30 milyon avroluk adamları ve daha nice oyuncuları var. Sen Ferhatla Mustafaylamı savunma yapacaksın arkadaş. Dahası Chelseanın forvet oyuncusuz 1-0 üstüne yattığına hiç şahit olmadım.

ccd6167
19.08.2012, 20:36
o sahada futbol oynanmasini beklemek futbol zihniyetine ters duser bi kere..

futbol oynamak isteyen bi takim varsa saha ii olmayinca zevk oynacak heves kalmaz..cikin bi toprak sahada oynayin bide cim anlarsiniz belki

Hürgün Aygün
19.08.2012, 20:42
Dün maalesef yine uğursuzluğumu stada taşıdım.İlk yarı çok iyiydik Volkan ve Soner'i çok beğendim ancak değişiklikler takımı bozdu.Biz de takımın tam tersiydik ilk yarı tiyatro izler gibi izledik 2. yarı hareketlendik.Perşembe günü de gideceğim inşallah.Yine puan kaybı olursa artık şu lanet işini ben de kabul edicem gibi.:S :D

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/393781_353961248017969_182485397_n.jpg

-Samet
19.08.2012, 20:44
Hürgün hala şüphen varsa bunu yüz yüze farklı şekillerde gidermek isteyen birçok arkadaş var farkındasın umarım.

Koray
19.08.2012, 20:50
Hürgün harbi lanetlisin.

Necmettin ALTUNTAŞ
19.08.2012, 21:13
Hürgün harbi lanetlisin.

Bırakın uşağın yakasını.Darlandırmayın.

babaschar
19.08.2012, 21:52
kötü oynayarak kazanabileceğimiz bir maçı Mustafa Yumlu nun yumulması, büzülmesi sonucu kazanamadık. !!

DURAS
19.08.2012, 22:00
BMN yönetiminin yerinde olsam maçlardan sonra maç kritiği yapma yetkisini belli bir yaşta olan BMN'nin eski üyeleri ile kısıtlı tutardım. Genç kardeşlerimiz onların yazılarını, fikirlerini okur, belli bir üslup, edep sâhibi olur, zamanı geldiğinde ağabeylerinden maç kritiği yapma bayrağını devralırlardı.

bu yazıyı okudum, şok içindeyim. ALLAH tan ülke yönetmiyorsun!!!!

şunu da belirteyim böyle bir yazı okuyacağıma, edepsiz yorumlar okumayı tercih ederim. edepsiz yorumlar yapan günün birinde yanlışının farkında olur, düzeltir kendini bir umut ama bu zihniyet...

Şentürk
19.08.2012, 22:19

Esas olan düşünceye katılıyorum.Yöntemine hayır.Fakat forumun daha seviyeli olması gerekiyor.Anlayan anlamayan herkes saçma sapan yorumlar yapıyor.Özellikle belli konularda bu kısıtlama gerekli.

Yaldız61
19.08.2012, 22:21
tek çare üyelik alımını deyiştirmek sistem yanlış ultraslanın sitesine üye olabilen gitsin olsun olamazsın çünkü adamlar aşmış bunu biz oğraşmadımız için gerekte yok böle şeyleri hep görücez

Burak Sahin
19.08.2012, 22:29
şenol güneşin vizyonu yok . bu açık ve net ortada. yaş kemale ermiş. kendisi gitmek istiyor ama zorla takımın başında tutuluyor. ha elimizde daha iyi yerli hoca var mı? yok. ama böyle zoraki de yürümüyo işte. onun yerine bu işi isteyen önü açık yerli teknik direktöre ihtiycımız var gibi geliyor bana. bunu bursaspor ertuğrul sağlamda buldu ama biz bi türlü bulamadık.

Var tolunay kafkas.... Anlayana...

serdaracıl
19.08.2012, 22:34
Tolunay kim

Murat Acar
19.08.2012, 22:54
Böyle olduğunu düşünmüyorum, yani hocanın normal şartlar altında bir gol atayım da üstüne yatarım mantalitesine sahip olduğunu sanmıyorum ama hocanın 1 senedir artık kafası mı karışmış isteği mi yokmuş nedir istediği skoru elde edince maç bitse de gitsek moduna büründüğünü düşünüyorum. İstifa etmesi veya gönderilmesi gerektiğini düşünmüyorum ama büyük bir sorunumuz olduğu da aşikar. Kendini toparlasın, takım üzerinden birilerine mesaj vermesin. Şike süreci de bitince yavaş yavaş sanırım kendisi de bırakmak isteyecektir.
41 Yaşına geldim ve bu güne kadar TRABZONSPOR'un 60 ıncı dakikadan sonra forvetsiz oynadığı bir maçı hatırlamıyorum bize bu utancı yaşatanlara yazıklar olsun bizden sonra febenin yedek klübesine bakınca aradaki farkı nasıl kapayacağız diye düşünmeye başladım...Yazık bu takımı bu hale getiren forvetsiz burakan 1 gol atıp üstüne yatma moduna girenlere ....

gökçay61
19.08.2012, 22:55
4-6-0 la oynayan bir trabzonspor! maç izlemeye başladıımdan beri forvetsiz bir ts görmedim hiç ve acı gerçek su ki utandım. ilk yarıdaki oyunu oynasak ve 1-0 ın üstüne yatmasak belkide 3-0 alırdık maçı ama ben hayatımda böle eziklik yaşamadım hiç. yazıkları olsun.

Yaldız61
19.08.2012, 23:01
4-6-0 la oynayan bir trabzonspor! maç izlemeye başladıımdan beri forvetsiz bir ts görmedim hiç ve acı gerçek su ki utandım. ilk yarıdaki oyunu oynasak ve 1-0 ın üstüne yatmasak belkide 3-0 alırdık maçı ama ben hayatımda böle eziklik yaşamadım hiç. yazıkları olsun.

barcelonada öle oynuyor ama hiç de utanılacak bir durumda deyilller bahaneye gerke yok ama o çimlerde bu futbol fazla bile boş laflar hep boş mantıksız ve önyargılı insanlar sistem oturtmak okadar kolay olsaydı herkez başarılı olurdu

h@msi61
19.08.2012, 23:06
Tolunay kim

var ya bizden gsye gitmeden gsli oyuncularin kafasini kazittigi gibi ligin son macina oyle cikan, o yaz gsye gidip hayallerimin takimina geldim diyen, daha sonra ne zaman hocamiz sallantida olsa canimdan cok sevdigim Trabzonspor diye mesaj gonderen... Allah yazdiysa bozsun insallah...

Tolunay da o gunun Selcuk'udur, Burak'idir, onun icin Trabzonspor treni coktan kacmistir bana kalirsa...

Ergin Varlibas
19.08.2012, 23:09
Bütün herşeyi insanımızın karakteristik özelliğine bağlıyorum. Birden yükselen sinirimiz var :)

Fatih Öztürk
19.08.2012, 23:27
Tolunay kim?sen kimsin?

Joomla!
19.08.2012, 23:38
Tolunay hoca iyi olur da ne yazıkki o da bizim yönetimin vizyonu (!) altında ezilir.

gökçay61
19.08.2012, 23:39
barcelonada öle oynuyor ama hiç de utanılacak bir durumda deyilller bahaneye gerke yok ama o çimlerde bu futbol fazla bile boş laflar hep boş mantıksız ve önyargılı insanlar sistem oturtmak okadar kolay olsaydı herkez başarılı olurdu

barça o sistemi top oynamayı bilen adamlarla oynuyor ama rastgele insanlarla deil. ayrıca o sistemi madrid bile oynayamıyor dikkatini çekerim :)

TekfurÇayır 61
19.08.2012, 23:51
bu yazıyı okudum, şok içindeyim. ALLAH tan ülke yönetmiyorsun!!!!

şunu da belirteyim böyle bir yazı okuyacağıma, edepsiz yorumlar okumayı tercih ederim. edepsiz yorumlar yapan günün birinde yanlışının farkında olur, düzeltir kendini bir umut ama bu zihniyet...

Duras kardeşim, ülkeyi yönetsem medyaya neler yapardım bir bilsen. :)

Çoğunluğun dediği doğrudur sözüne hiçbir zaman inanmadım. Yada doğru, çoğunluğun dediğidir sözüne.

Ömer TOPAL
20.08.2012, 00:54
bu ilk maçlar neden hep sancılı olur...bir çogu berabere biterken biz neden iddaa dan parayı bulamayız ki :) saglık olsun güzel günler gelecek

Burak Sahin
20.08.2012, 07:04
var ya bizden gsye gitmeden gsli oyuncularin kafasini kazittigi gibi ligin son macina oyle cikan, o yaz gsye gidip hayallerimin takimina geldim diyen, daha sonra ne zaman hocamiz sallantida olsa canimdan cok sevdigim Trabzonspor diye mesaj gonderen... Allah yazdiysa bozsun insallah...

Tolunay da o gunun Selcuk'udur, Burak'idir, onun icin Trabzonspor treni coktan kacmistir bana kalirsa...

tam nevzat sakar vizyonu....

UĞUR DURTAŞ
20.08.2012, 13:09
-geçen yıl 1-0 öne geçip basit takımlardan bile baskı yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleşi....ve goller yedik geçen yıl bu sene hiç ders çıkarmamış takım hiç çalışmamış yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baskı yiyen bir takımız golde mustafa ve tolganın ciddi anlamda hatası var....mustafanın o durumu acınacak durumdaydı
milli kalecimiz tolga kardeşim çıkıp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadın oyuna....

yönetim çok net bu işi yapamıyor....bu takıma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bir stoper
bir forvet lazım

karabük maçında 20.dak.forvetsiz oynayışımızın açıklaması benim düşünceme göre şenol hocanın yönetime hakaretidir.haklımı bu maçta çok hatası olmasına rağmen şenol hoca haklıdır.

atigol
20.08.2012, 13:14
-geçen yıl 1-0 öne geçip basit takımlardan bile baskı yiyip gol geliyorum diyor rakibin geleşi....ve goller yedik geçen yıl bu sene hiç ders çıkarmamış takım hiç çalışmamış yine 1-0 öndeyiz forvetsiz baskı yiyen bir takımız golde mustafa ve tolganın ciddi anlamda hatası var....mustafanın o durumu acınacak durumdaydı
milli kalecimiz tolga kardeşim çıkıp alsana o topu neyi bekliyorsun maçta bir tanetopu olumlu sokmadın oyuna....

yönetim çok net bu işi yapamıyor....bu takıma direk oynayacak

sol bekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
bir stoper
bir forvet lazım

karabük maçında 20.dak.forvetsiz oynayışımızın açıklaması benim düşünceme göre şenol hocanın yönetime hakaretidir.haklımı bu maçta çok hatası olmasına rağmen şenol hoca haklıdır.

Herkesde aynı algı oluşmuş bende forvetsiz oynadığımızın 2. dakikası Şenol hocanın yönetime mesaj yolladığını düşündüm. Yönetimde aynı mesajı almıştır umarım, top tutmayı bilen rakip defansı zorlayabilen bir forvet oyuncusu alırlar.

Ben takımın performansını ilk yarı özellikle beğendim. Colman-Soner-Zokora çok iyi işler yapacaklar gibi geliyor bana.

Hüseyin Sahtiyan
20.08.2012, 13:32
Şu maçın parçalar halinde de olsa tamamını izleyebileceğim bi yer var mıdır ?

Tayfun Aydın
20.08.2012, 13:35
Hoca yönetime mesaj gönderiyor he.Valla hoca istifasını versin bir zahmet eğer bu doğruysa hem Trabzonspor a hizmet etmiş olur hem de mesajın kralını verir.

İskender Çakmak
20.08.2012, 13:44
1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamıyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?

İskender Çakmak
20.08.2012, 13:46

Ligtv web sitesinden izleyebilirsiniz. Ama üyelik isiyor.

Yasin Altuntas
20.08.2012, 13:54

Ilk Yari:
http://www.embedupload.com/?d=0FH4RMKPII
http://www.embedupload.com/?d=6UGWVPFYOV
http://www.embedupload.com/?d=0EOEKWORCQ
http://www.embedupload.com/?d=2KFODXLWDK
http://www.embedupload.com/?d=5TRVDWURAW
http://www.embedupload.com/?d=80BJJ5E0E1
http://www.embedupload.com/?d=8XISIYF1JE

Ikinci Yari:
http://www.embedupload.com/?d=33RVQXIMNA
http://www.embedupload.com/?d=5PZYBZEVWR
http://www.embedupload.com/?d=3KKFABUTJY
http://www.embedupload.com/?d=8XJRIZHUZB
http://www.embedupload.com/?d=7YJVNHOYEZ
http://www.embedupload.com/?d=31MGDRFMVX
http://www.embedupload.com/?d=6HBEOQEWDT

Ertan1982
20.08.2012, 13:56
1 0 ondeyken neden 2. Golü bulamıyoruz neden bizim hep böyle dertlerimiz oluyor?

Hoca korkak´da ondan.Son 10-5 dakikada yapacagi taktigi öne gectinden itibaren yapiyor.

h@msi61
20.08.2012, 15:53
tam nevzat sakar vizyonu....

Iyi yine bende iyi kotu vizyon namina birseyler varmis, sen o kadarindan bile nasiplenememissin :)

Erdinç Dilek
20.08.2012, 19:25
maç bittiğinde takımı ısrarla tribünlere çağırdık inancımızı gösterdik bu önemliydi bence inşallah semeresini görürüz...
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/553673_10151093370614014_872186363_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426637_10151093292994014_1435304225_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/400466_10151093294374014_301839523_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/400502_10151093295869014_1272989762_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556590_10151093299974014_1894410999_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/402845_10151093302604014_585606235_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/200764_10151093303074014_684662503_n.jpg

Cyzio
20.08.2012, 23:57
Kimse alınmasın gücenmesin Şenol Güneş gerçekten koca bir sıfır koskoca bir SIFIR.

Bu gerçeği Jean Marie Pfaff 1989 yılında görmüş ve cesaretle dile getirmiştir (Bakınız imzamın ilk satırı).

.

Hatice Aslan
22.08.2012, 19:52
Şu konuya girip başından sonuna kadar tüm mesajları okudum. Lanet ettim. Forum kuralları alenen çiğnenmiş, düzgünce eleştiriden daha çok hakaretler var hatta hakareti eleştiri olarak göstermeye çalışıp bunu savunanlar var. Nasıl bir eleştiri anlayışıdır kadınları bile küçümseyecek şekilde mesajlar atmak? Nasıl bir eleştiri anlayışıdır bir adamın gururunun olmadığını , adam olmadığını yazmak? Hadi biri karşınıza geçip gururunuzla adamlığınızla ilgili kötü şeyler söyleyip aşağılasa ''eyvallah kardeşim'' mi diyeceksiniz? Skora yönelik taraftar(!) bolluğu var bu forumda... Birde seviyeden bahsediyorlarya kendilerine bakmadan.. Yazık çok yazık..
Okuyup okuyup lanet ettim okuyup okuyup birçok kişiyi engelledim (işime gelmediği için değil o HAKARETLERİ görmemek okumamak için)!
Sadece maç günü ortaya çıkıp pusuda bekleyen, berabere kaldığımız veya yenildiğimiz maçlarda Şenol Güneş'e nefret kusan birçok artniyetli insan var. Eleştirin kimse eleştirme hakkınızı elinizden almıyor ama gelip burda kişinin adamlığına yüreğine gururuna laf etme lüksünüz yok olamazda bu şekilde eleştiri olamaz zaten bunun bir adabı vardır illa. Bunu koca koca adamlar yapıyor yaşlarına bakıp utanıyorum nasıl ailenize çocuklarınıza örnek oluyorsunuz gerçekten merak ediyorum. 2 gündür mesaj atılmayan konuya gelip bunları sinirimden çatladığım için yazıyorum biliyorum o kişiler anlamayacak anlamak istemedikleri içinde tepki gösterecek ama engellediğim için cevapları görmeyeceğim dilerim ki aklınız başınıza gelir aynaya bakıp inşallah birgün utanırsınız benim sizlerden utandığım gibi..

Burhan61
23.08.2012, 00:34
40 yaşına geldim. Binlerce maç izledim. Karabük maçında; hayatımda ilk defa bir orta saha oyuncusu sakatlandığında yerine bir sol bek alındığını, oyundaki sol bekin sağ beke geçtiğini, oyundaki sağ bekin orta sahaya geçtiğini, daha sonra oyuna bir orta saha oyuncusu alındığını ve oyuna giren sol bekin sol açığa, diğerlerinin de eski yerlerine geçtiğini gördüm.

Tüm bunlar olurken de 1-0 takım önde. Bir oyuncu değişikliği ile takımın bütün dengesi altüst oluyor. Futbolun en temel kurallarından biridir, galipsen ve gol yemiyorsan mecbur kalmadıkça(sakatlık-kart vs) defans oyuncularının yeri ve oyuncu değişimi yapılmaz.

Ben hayatımda böyle birşey görmedim.

Faik Yılmaz
23.08.2012, 08:59
Şenol Güneşin yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynattığını daha doğrusu oynatmadığını düşünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu değişikliklerinin de nasıl bir mantıkla yapıldığını doğrusu anlayamıyorum....

birde Şenol Hocanın maç boyunca ne yazdığını gerçekten çok merak ediyorum....

Ertuğrul ATALAY
23.08.2012, 13:42
Şenol Güneşin yönetime mesaj vermek için takımı böyle oynattığını daha doğrusu oynatmadığını düşünmek bile istemiyorum......

ama maç içindeki oyunu değişikliklerinin de nasıl bir mantıkla yapıldığını doğrusu anlayamıyorum....

birde Şenol Hocanın maç boyunca ne yazdığını gerçekten çok merak ediyorum....

aynen katılıyorum...ikinci yarı benim için tam bir şok oldu...