PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 1.Hafta | K.D.Ç. Karabükspor 1-1 TRABZONSPOR | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 23:39
Adam erken bitirdi kıyamet kopacak...

serdaracıl
18.08.2012, 23:39
Zabaha gadar futboll

Mustafa Ayazoğlu
18.08.2012, 23:40
hayret 47 sn erken bitirdi

Oruç
18.08.2012, 23:40

Spiker de şaşırdı.

:)

serdaracıl
18.08.2012, 23:41
Umarım gayse de puan yitirir

Erkin
Haha erken bitirdi Tolgacigim.. Neyse zaten 5 dk fazlaydı..

h@msi61

Vallahi kopar, fenere laf verdi kendi eliyle. 5 dakika uzatip 4 dakika oynatmanin ne mantigi vardi anlamak zor. fenerliler kesin biz 1 dakika var diye yuklenmiyorduk, hakem bize inat yapti gibi seylerle gelirler tabi...

serdaracıl
18.08.2012, 23:42
Bizim de yedek kulübesi maşallah yabancı dolu

özgür6161
18.08.2012, 23:42
:) iyi oldu bu galatasarayda puan kaybederse bu hafta için bize kocaman bir ders olmuş olur...

DeAgLeMaNyAq
18.08.2012, 23:43
Bizim de yedek kulübesi maşallah yabancı dolu

O sorun değil ama o 3 oyuncunun bedelinin 13 milyon euro olması skandal...

tarsus
18.08.2012, 23:45
Sikecilere boru dosediler:-)azize gakkoslarin tarlalarini suremedi ama kahyasi serefsizbuloya guvendiginden 1puani yine kurtardi

Sami Kuk
18.08.2012, 23:46
Hakem sıkecılere resmen 1 gol hedıye etti.. Suanda adamlar bizden fena antuda gs macından buyana aykuta demedıklerı kalmadı..

Bu sene Gs işi götürür açık ara

oeince
18.08.2012, 23:48
bırakın elalemi! biz bugün tam bir antrenör fiyaskosu yaşadık

Bordo_MaviM_61
18.08.2012, 23:48
:) iyi oldu bu galatasarayda puan kaybederse bu hafta için bize kocaman bir ders olmuş olur...

Mesele puan kaybetmek değil ki..
Mesele daha derin..

Şenol hocama kendi sözüyle sesleniyorum..

"Düşüncede devrim yapmalıyız.."

ALDENİRO
18.08.2012, 23:51
karabükten yeni geldim. yorumlara başlıyorum.

ilk yarı gayet iyiydiksadece vitek kötüydü.
ikinci yari rolantide giden maç karabükün ataklarına döndü.ve golü yedik.forvetsiz oynamak hocamızın hatasıydı.ama belkide yönetime bunu göstermek istemiş olabilir.maçı alamamamızın en net nedeni alanzinhoyu hocanın oyuna sokmamasıydı.

analiz edersek yine bloklar arası boşluklar var. oyun oyuncu kalitesine göre oynanıyor. ve en sıkıntılı gördüğüm şey.barış özbek ve serkan hariç diğer oyuncuların top tutma becerileri yeterli değil.çok pozisyon harcadık vede verdik orta sahada.

sapara : vasat satılabilir.
vitek : bitmiş
henriğe : bitmemiş ama uzatmaları oynuyor.
celutska : aynı vasat
giray :aynı vasat
m.yumlu : daha iyi ama yetersiz
serkan : gecen seneki gibi.bence yeterli.
soner : çuk oturmuş.ama yanında colman olmalı.
volkan : çok daha iyi ama.hücum da çoğalamadığımız için yalnız kalıyor.
olcan : oynuyor ama yeterli değil.daha iyisi yok elimizde.

geleceğe dair yorum: bamba olsaydı.golü yemezdik.kesinlikle forvet şart ama kaleye sırtı dönük oynayabilmeli.

haftanın oyuncusu : ilk yarı soner, ikinci yarı için volkan.

Sami Kuk
18.08.2012, 23:53
bırakın elalemi! biz bugün tam bir antrenör fiyaskosu yaşadık

şikecının Pozisyonda suratına top geldi adamın oyun durması lazımdı %100 hemde ama durdurmadı gol oldu.Üstelik neden durdurmadın diyen adamada kırmızı kart verdi:) Hakemlerden çok çekicez

oeince
18.08.2012, 23:54
ferhat'a çok üzüldüm. tamam adamı yedek tutarsın, gerekirse kadroya da almazsın, kulüp aramasını da isteyebilirsin ama oyuna sokup çıkarmak da ne oluyor? bu çocuktan bi daha nasıl verim alacaksın?
Belledi bi Serkan! Serkan'a göre kurgu mu yapılır ya! Serkan nedir arkadaş? Adrian bu sene iyi oynatmıyor. Adamı oynatmayınca da düşüyor. Barıştan beklediğin neyi vermezdi Adrian?
Forvetsiz oynuyor takım. Tamam Vittek kötüyse Henrikeyi al. Hoca saçmalamasa 3-0 kazanacağımız maçtı
Hocanın mevcut en iyi sol bek olan Cech'i de kadro dışında tutması da büyük hata.

Armağan Dere
18.08.2012, 23:56
tolganın hatasından gol yemişiz.ben 2.yarıyı izleyemedim de.

Nihat Günay
18.08.2012, 23:57
bu benim :)

r9emre
18.08.2012, 23:59
Merak etmeyin Sadri Başkan'ı devirmek isteyenler peş peşe puan kayıpları için Şenol Hoca'yı itekliyordur. Videoton ile Elazığspor maçlarına da forvetsiz, Serkan - Ferhat - Sapara - Zokora orta sahasıyla başlarız.

inadina61_08
19.08.2012, 00:02
Problemimiz orta saha değil Allah nazardan saklasın soner çok iyi transfer oldu
Zokora-Soner
Volkan-Colman-Olcan

Yada soner-colman yer değiştirerek olabilir maç içinde bizim sıkıntımız defansın kanatları da değil aslında
yani
yasin, serkan, ferhat, celu ile de idare edebiliriz bizim en büyük problemimiz forvet ve stoper
aslında bir forvet alsınlar başka birşeyde istemiyorum, gördüğüm takım savunmamızda problem yok, takım diri ve güçlü, pas trafiğini iyi ayarlayabilecek yasin, soner, colman, olcan ve volkan var ama bunlara uyum sağlayacak forvetimiz yok, çok çok çok kaliteli bir forvet alınırsa(saviola değil bu daha genç n'doye tarzı biri olabilir) takım dizilişide otomatik olarak
4-2-3-1 den 4-1-4-1 ile ataklara çıkar 4-4-1-1 ile defans yapar ama bunu yapman için rakiplerin vites arttırmasını engelleyecek bir forvete ihtiyacın varrrrrr

tarsus
Henrique,vittek,adrian gibi yabancilarimiz takimin yukunu kaldiracak skor uretemezlerrr ne okursa olsun satilmalari yerlerine biri yerli digeri yabanci forvet almamiz gerekiyordu.bugunku mac resmen kral ciplak dedigimiz macti insallah videotonu geceriz ve yonetim yaptigi yanlistan donerek takviyeleri yapar

DeAgLeMaNyAq
Tolga'yı bu maçta çok eleştirdim ama bence Mustafa yerine Bamba olsaydı o golü yemezdik. Ha o golü yiyip yemememiz zerre umrumda değil. O kadar rezil bir oyun ve plan (!) varken 1-0 yensek ne olacaktı?

Oruç
19.08.2012, 00:03
O sorun değil ama o 3 oyuncunun bedelinin 13 milyon euro olması skandal...

Gözünü sevdiğim 'denge'ler bozulmadı gitti.

13 milyona kimler alınırdı kimler. Tek bir kaliteli isme bu parayı verip karşılığını almak varken ne olduğu belirsiz adamlara saçıyoruz.

Olan Trabzonspor'a oluyor. Kimin umurunda.

Ahmet Kuru
19.08.2012, 00:04
Bugun birkez daha gorduk ki bu takim barça modelinde oynasa vile kaliteli üst duzey birebir de adam gecebilen son vuruslari iyi kisacasi Fatih Tekke nin bizden gitmedigi yillardaki gibi bir forvet lazim. Zaten Şenol hoca ikinci yaeinin buyuk kismini forvetsiz oynatarak yonetime bir nevi mesaj gonderdi

Diger yandan Volkan Şen bu sezonun yeni transferi diyebiliriz. Çok iyi bir baslangic yapti. Soner ise transferinin ne kadar dogru oldugu bize kanitladi. Yeni selçuk degil, bence selcuktan daha iyi. Savunma anlaminda sikintilarimiz var giray- mustafa ikilisi asla takimin stoperi olamaz. Kendilerini gelistirecek yaslarida coktan gectiler. Tolga nin da yemiş oldugu golden sonra uefa macindan sonra kaleye Onur un yavas yavas gecme sirasi geldiginin gostergesiir

Kisacasi maca iyi basladik ama iyi bitireedik

Birde bu sicak havada o saatte futbol oynanmasina izin verenleride Allah a havale ediyorum

Ahmet Kuru
19.08.2012, 00:06
Enol hocanin ikinci yarida ferhat- soner degisikligi ile takimin oyun yapisini bastan asagiya degistirmesine anlam veremedim. Madem baris oyuna alinacakti vitek cikip savunma yapilacakti neden somer - baris degisikli yapilmadi? Bu degisiklik takimi bitirdi demek abarti olmaz bence

inadina61_08
19.08.2012, 00:07
zararda diretmeye gerek yok o zaman bu oyuncuların menejerlerini çağırırsın kulübe attığınız kazığı temizleyin yoksa dersin, neresinden dönersen kar edersin hala birileri uyum sağlayacak birileri iyi olacak diye bekliyoruz o arada sözleşmesi biter bedava gider namussuzla

Erdem Koltuk
19.08.2012, 00:09
Bugun birkez daha gorduk ki bu takim barça modelinde oynasa vile kaliteli üst duzey birebir de adam gecebilen son vuruslari iyi kisacasi Fatih Tekke nin bizden gitmedigi yillardaki gibi bir forvet lazim. Zaten Şenol hoca ikinci yarinin buyuk kismini forvetsiz oynatarak yonetime bir nevi mesaj gonderdi
Diger yandan Volkan Şen bu sezonun yeni transferi diyebiliriz. Çok iyi bir baslangic yapti. Soner ise transferinin ne kadar dogru oldugu bize kanitladi. Yeni selçuk degil, bence selcuktan daha iyi. Savunma anlaminda sikintilarimiz var giray- mustafa ikilisi asla takimin stoperi olamaz. Kendilerini gelistirecek yaslarida coktan gectiler. Tolga nin da yemiş oldugu golden sonra uefa macindan sonra kaleye Onur un yavas yavas gecme sirasi geldiginin gostergesiir
Kisacasi maca iyi basladik ama iyi bitireedik
Birde bu sicak havada o saatte futbol oynanmasina izin verenleride Allah a havale ediyorum

Ben bunu anlayamıyorum?

Eğer gerçekten mesajları bu şekilde veriyorsa bu adam defolsun gitsin bu takımdan.

Tunga
19.08.2012, 00:13
Ferhat'ın, pekçoğunuz kadar bu durumu dert ettiğini düşünmüyorum.

Ferhat'ın oyundan alınışının performansıyla alakası yoktu.

Takımın orta sahada takviyeye ihtiyacı vardı, Karabük baskı kurmuştu üzerimizde. Bu dakikada zaten üretken olmayan ileri hattımıza güvenerek devam edemezdik. 10-15 dakika kadar toparlanmayı bekledik ve ardından orta sahaya bir takviye geldi. Barış Özbek'i görünce gözlerime inanamadım. Ben Aykut'u alır diyordum hoca. Çünkü maçı elinde tutabilecek veya skoru arttıracak durumumuz yoktu.

Savunma geçen seneki gibi. İyi niyetli ama kabiliyet olarak yetersiz. Ben Serkan'ın orta sahaya kaydırılmasına taraftarım. Serkan iki senedir orta sahaya kaydırılınca daha verimli oluyor.

Ancak sorunun temelinin Burak Yılmaz olmadığı da azıcık bile olsa görüldü. Zira takım hala şişirme toplarla oynamaya çalışıyor.

Trabzonspor 3 sezondur Colman'ın iyi oynamadığı maçlarda süründü. Şimdi cezalıydı, değişen bir şey olmadı.

Orta sahada da, forvette de sorumluluk alan, kendini gösteren ve elini taşın altına koyan oyuncunuz olmayınca sürekli ileriye top şişiriyorsunuz. Trabzonspor gibi bir takım defansından şişirme ve/veya degajla oyuna başlamamalı. Oyun kurarak çıkmalı. Biz şişirmeye başlayınca toplar duvardan seker gibi geri geliyor. Her geri gelen top da sıkıntı oluyor ve defans nefeslenemediği için sürekli hataya zorlanıyor.

Takımımızın sahadaki yerleşiminin bile sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Kadro bir türlü birbirini tamamlayamıyor.

Colman'ın geri gelmesi bizi en az 1 sınıf yukarı taşır; ancak Colman her maçta iyi oynamıyor.

Bu sene işimiz çok zor.

Yönetimin transfer yap(a)mamasını eleştirmiyorum. Zira kadro kuruyorsunuz, biri o kadro ile aldığınız kupanızı, bir diğeri kadronun kendisini çalıyor. Ama hiç olmazsa böyle söylenerek taraftarın beklentileri azaltılabilirdi.

Buna da yönetim yanaşmadı gibi görülüyor.

Transfer sezonu hala açık. Takviye yapılması da şart. Ama yine de, şike süreci bunların hepsinin önünde.

Mehmet Yıldız bizim maça "sadece bulunmak için" çıkmıyor ama fenere gelince iş değişiyor. Ve bu adam hala gözümüzün içine baka baka oynamaya devam edebiliyor.

Maç boyunca çoğunuz Şenol Güneş'e küfretmişsiniz; oysa ben ekrana vurup duran güneşe ve bizi o güneşe mahkum edene küfrediyordum. Kazanamamak değil ama bu muameleye muhatap ve mecbur olmak gururuma dokunuyor.

Tyler Durden
19.08.2012, 00:13
Ben bunu anlayamıyorum?

Eğer gerçekten mesajları bu şekilde veriyorsa bu adam defolsun gitsin bu takımdan.

basarisizliga kilif araniyor iste.idare et..
direkt olarak hocanin kapasitesi bu,ziya dogandan hallice diyemiyor millet..
hos bugun yaptigi hatalari o bile yapmaz..

birde barca modeli diye kendini avutanlar var..
delimisiniz,divanemisiniz.adamlarin orta sahasinda dunyaya 100 senede bir gelen
uclu oynuyor..xavi-iniesta-messi..
bu kalitede adamlar varsa ileri olmus olmamis onemli degil..
kaldi ki bu cok ovulen barcelona david villanin sakatligi yuzunden
sampiyon olamadi..

DeAgLeMaNyAq
19.08.2012, 00:16
Bünyamin Gezer iyi kapak yapmış. "Sen Akhisar Belediyespor musun ki Vittek'i çıkarıp Barış'ı sokuyorsun..."

Yaşar
19.08.2012, 00:16
Trabzonspor takımı, hocanın yönetime ''ben forvet istiyorum'' mesajı verilecek yer midir yahu?
Vittek'in çıkıp, Barış'In oyuna girmesinin mantığını bana kim anlatacak?
Veya Yasin'in tribüne gönderilmesi veya EMre'Nin kadroya alınmamasının mantığını;Aynı mevkiden 3 adamın sahada, 4 adamın kulübede olmasının ne demek olduğunu bana kim açıklayacak?

İlk yarıda çok iyi oynayan SerKan'ı, Ferhat oyuna girdikten sonra ortasahaya almak, defansın kurgusunu tamamen değiştirmek veya sahada onca dökülen adam varken, 2. yarıda oyuna aldığın adamı oyundan çıkarmak tipik bir Şenol güneş hareketidir ve hatadır.

Fakat kulübede Henrique dışında hücum oyuncusu olmayan bir takımın 3 tane hücumsunun kadroya alınmamasını ve 60. dakikadan sonra forvetsiz oyun anlayışını bana ''hata'' diye kimse yediremez.

Sami Kuk
19.08.2012, 00:17
Talip Doğan Karlıbel ‏@TDKARLIBEL
Takımın morali düşük kaleci dandik Aykut villası mühürlendi diye manitasından küfůrler yemiş, Aziz zaten mort olmuş. Vay şikecilerin haline

Söyledikleri çıkmasa uydurma olsada azize hala sallıyor ya cesurlugunu seviyorum:):) Bu adamı Nato falşanmı koruyor ne:)

Recep Alkan
19.08.2012, 00:17
Doğruları bilemediğimiz için komplo teorilerine devam edeceğiz anlaşılan.

Çünkü ne hoca konuşuyor, ne Başkan konuşuyor, ne de gruplaşmanın olduğu diğer kesim, Yönetim konuşuyor.

Eğer bugün üretilen komplo teorisi doğru ise, (Hocanın mesaj vermek için forvetsiz oynadığı)

Çok net söylüyorum Hoca hemen bırakmalı. Sabahı bile beklememeli...

Trabzonspor asla bu şekilde yönetilemez takım olarak. ŞAhsi küslükler, konuşulamayanlar, anlatılamayanlar bu şekil halledilmez.

Eğer komplo teorisi doğru değil ise, bu hoca için büyük ayıptır. Bugün yaptığı tüm değişiklikleri maça dair herşeyi tekrar gözden geçirmelidir.

Dünya çapında hoca dediğimiz bir insanın bu şekil hatalar yapmaya lüksü yoktur.

Orta Alan çıkarıp (sakatlanma) Sol Bek almak

Forvet çıkarıp Orta Saha almak,

sonra soktuğu sol beki çıkarıp forvet almak komedi filminden başka birşey değildir.

Alika87
19.08.2012, 00:18
bu basliktaki yorumlara göre, tüm forum aslinda ceza almasi gerekiyordu.

Ahmet Kuru
19.08.2012, 00:20
Ben bunu anlayamıyorum?

Şenol hocanin bu hareketi belkide dogru degildir tartişilabilir ama Şenol Güneş e ozellikle bu durumda " defol git" demek yada diyebilmek en buyuk haksizliktir

Ayrica Şenol hoca ile ziya dogan ve lazaroniyi ayni cumle icinde kullanmak Şenol Güneş e degil futbola ihanettir

Bugun Şenol hocaya sallayanlar yarin adam gibi adam buyuk hocada diyecekler. Olsun biz futbolu zaten günluk yasiyoruz

Nihat Günay
19.08.2012, 00:20
Ben maçtaydım...

Şenol Hocayı çok severim.. Burada kendisi hakkında ileri geri atıp tutanlara da çok kızarım..

Bugün hata yaptı...

Hatasını farkedecek kadar akıllı olduğunu biliyorum..

İlk yarı fena oynamayan takımın bir çok taşını yerinden oynatarak geriye gömülmesine neden oldu...

Hiç olmazsa Barış yerine Alanzinho'yu koyup forvetsizliği kapatmaya çalışabilrdi...

Enes Başkaya60
19.08.2012, 00:21
Yazıklar olsun Lütfen Hocam istifa yönetim başta sen lütfen....

Abdülkadir Kılıç
19.08.2012, 00:22
Her zaman Celustka'nın sol bekte oynamasına karşı çıkmışımdır. Sol tarafta oynayacak stoper için 2-3 yıldır sol ayaklı futbolcu arayan takımın, sol bekinde sağ ayaklı bir oyuncunun oynaması herhalde akılla açıklanamaz. Bu Trabzonspor'a özgü bir durumdur. Fakat bu maçta savunma düzenimiz oturmuşken, Soner'in talihsiz biçimde sakatlanması oyunun kaderini değiştirdi. Yedek kulübesindeki dört orta saha oyuncusunun hiçbirini düşünmeyen teknik ekip Ferhat'ı alarak takım savunmasının düzenini yerle bir etti. Celustka'yı sağa, Serkan'ı orta sahaya çeken teknik ekip asıl sürprizini Vittek'i çıkarıp oyuna Barış'ı almakla yaptı. Bu arada Serkan yeniden sağa geçti. Celustka'nın tekrar sola dönmesiyle Trabzonspor, futbol tarihinde bir ilki gerçekleştirerek iki sol bekle oynadı. Böylece Trabzonspor, kedinin fare ile oynar gibi oynadığı rakibine tüm kontrolü vermiş oldu. Rakibin karşı durulamaz yükselişi üzerine Tolga'nın da ufak bir hatasıyla skor eşitlendi. Ve teknik ekip bombayı patlattı. Ferhat'ı çıkarıp oyuna Henrique'nin girmesiyle tek sol bekli sisteme geri dönüş yaptık. Tabii ki bu değişiklik oyuna hiç bir etki etmedi.

İlk değişiklikteki mantık geçen sene de çok kullandığımız bir seçimdi. Bunu geçen sene Cech ile gerçekleştiriyorduk. Görünen o ki bu sene, bu tuhaf sistemin kurbanı Ferhat olacak. İkinci değişiklikle berakber yapılanlar ise akılla açıklanacak cinsten değil. Trabzonpor oyun kontrolünü ele almaya çalışacaktı desem, oyuna Alan'ın veya Henrique'nin girmesi gerek. Çünkü bu oyuncular topu ileri taşıyan ve topu ileride saklayabilecek elemanlar. Eğer ki Vittek'in hücum etkinliklerinden memnun değil isen yine Henrique'yi oyuna dahil etmen gerek. Dediğim gibi benim futbol bilgim ikinci değişikliği açıklamaya yetmiyor. Son değişiklik ise hem Ferhat'ı bitiren, hem de oyuna hiç bir etki etmeyen bir değişiklik oldu. Ayrıca oyun içinde kanatları etkili kullanan Volkan ve Olcan'ın ikinci yarıda unutulmasının sebebi topu dağıtan Soner'in çıkmak zorunda kalmasıyla açıklanabilir. Bu etkinliği oyuna Adrian'ı alarak sürdürebilirdi Trabzonspor. Oyun anlamında dikkatimi çeken son şey, sırf ileride bir tane uzun futbolcu var diye, Tolga'nın duran topları uzun kullanması. Tabii ki bu durum Tolga'nın takdirinde olan bir durum değildir. Futbolun artık üzerinden attığı bu ölü taktiği uygulamasını isteyen teknik ekiptir sorumlu olan.

Genel olarak bakarsak, bugün ki oyuncu değişikliklerinin emrini Şenol Güneş'in verdiğini düşünmek istemiyorum. Bu yüzden yazı boyunca öznemi teknik ekip olarak seçtim. Oyunun tüm kaderi elindeyken, bu kontolü rakibe vermek Trabzonspor'un alışkanlıkları arasından çıkarması gereken bir virüs. Bu durum geçen sene de Trabzonspor'un canını çok yakmıştı.

Transfer olmadığı için Trabzonspor'un yenildiğini düşünenlere ise bu Karabük'ü takımın yarısı olmasa da yenmen gerektiğini söyleyebilirim. Takımın galibiyetine ve transferine değil, 2010-2011 de şampiyonluğun Trabzonspor'un elinden alınmasına bakın diyen taraftarlara ise diyeceği şudur: Eğer ki sen her sene iddialı olmazsan kupanı zaten verirler. Seni bir güç, bir başkaldırı olarak görmezler. Ama sen bundan sonra da şampiyonluğa adayım dersen, siz vermeyin biz yenisini alırız mesajını verirsen gerçek Trabzonspor olursun.

Yine de Trabzonsporlular ümitsizliğe kapılmasın. Volkan, Soner ve Olcan başta olmak üzere tüm oyuncular lige hazır. Kadroya giremeyen oyuncuları da düşündüğünüzde takımı iyi günler beklediğini görebilirsizin. Yeter ki aklı selim biçimde sahaya bir onbir çıksın.

Saygılar...

Tunga
19.08.2012, 00:23
8 maç üst üste kazanamamış, bunların 7sini üst üste kaybetmiş, bunu da son 20 yılın en zengin başkanı döneminde başarmış Ziya Doğan'ın adı bu şekilde geçiyorsa, yatmadan önce duanızı edin, helallik alın.

Sabaha kıyamet kopabilir.

Yiğit SARI
19.08.2012, 00:24
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/559292_277735338994506_1381973525_n.jpg

Nihat Günay
19.08.2012, 00:25
Takım bugün Colman'ı aradı...

arifberkay
19.08.2012, 00:27
senol hocaya tapanlar biz de sizin kadar trabzonluyuz trabzonsorluyuz ama senol gunes sporlu degiliz.kimse beni aptal yerine koymasin hoca yonetime mesaj vermistir bizle de dalga gecmistir.ama unutmasin ki burasi onun babasinin citligi degil mesaj verceksen agzinla verceksin acik ve net yoksa gideceksin

alper*
Gariban edebiyatını bırakıp Şenol Güneş'in oyuncu değişikliklerini tartışalım.
Ferhat'ı sola, Celu'yu sağa ve Serkan'ı ortaya koyma fikri ancak PS oyunlarında işe yarar.
Soner'in yaptığı işi Adrian yapamaz mı?
Bu Serkan Adriandan da mı iyi?

Ogün YAZICI
Takım bugün Colman'ı aradı...

takım bugün sadece oyunu okuyabilen bir teknik direktörü aradı.bugün eksikliğini hissettiğimiz tek isim ünal karamandı.bu maç her türlü farka gitmeliydi...

ylmzince
19.08.2012, 00:28
sapara uzun top iyi yere

sapara uzun top vittek indirdi.

sapara uzun top olcan yetişemedi.

sapara uzun top volkan yükseldi indiremedi.

be adam al şu topu ilerle çalım yap

colmanın yanından geçemez bu sapara.

sapara uzun top......

Recep Alkan
19.08.2012, 00:29
Ben bugün şunu anladım,

Yedek kulübesi ile tribünden farklı görünüyor bu maç. Hele ki teknik direktör iseniz.

Fatih ÇOLAK
Bu arada FB puan kaybetti diye kendi adımıza sevinmem, daha da fazla üzülürüm. 1. hafta itibariyle sırtlanların 1 tanesinden 2 puan önde olacaktık şimdi :cool:

ylmzince
celutska bu takımda işi yok ferhat ile birlikte

r9emre
Bir adam düşünün (Celustka) aynı maç içinde 2 kere sağ beke 3 kere sol beke geçti. Dünyanın en dengeli futbolcusu olsanız oyun olarak sapıtırsınız. Açıkça söylüyorum Celustka yerinde bir başkası olsa gider hocaya der hocam sen benimle dalga mı geçiyorsun? Yani şaklabanı bensem bu takımın bileyim der.

arifberkay
19.08.2012, 00:30
Bir adam düşünün (Celustka) aynı maç içinde 2 kere sağ beke 3 kere sol beke geçti. Dünyanın en dengeli futbolcusu olsanız oyun olarak sapıtırsınız. Açıkça söylüyorum Celustka yerinde bir başkası olsa gider hocaya der hocam sen benimle dalga mı geçiyorsun? Yani şaklabanı bensem bu takımın bileyim der.
cok ama cok dogru adamla salga gecti resmen

Yaşar
19.08.2012, 00:33
Şenol Güneş'in Vittek çıkardıktan sonra Barış'I oyuna alıp takımı forvetsiz bırakmasının ''ben forvet istiyorum'' mesajı olmadığını düşünmek isttiyorum.
O zaman da yapılan değişikliklere bakıyorum.
Sakatlanan Soner'in yerine kulübede o mevkinin 4 adamı varken solbek alınması ve defansın bütün dengesinin bozulması sonra Vittek'in yerine Barış'ın girmesi ve takımın forvetsiz kalması, ardından 2. yarıda giren adamın oyundan alınıp yerine Henrique'nin girmesi gibi değişiklikleri yapan bir hoca yetersizdir ve takıma hiçbir şey katamaz düşüncesi aklıma geliyor.
Soner'in yerine Barış, Vittek'in yerine girseydi maçın sonucunun ne olacağını bilemezdim ama en azından deplasmana takımını maç izlemeye giden taraftarlara ''bakın forvet istedim almadılar, Takım bu kadar işte''yi göstermeseydi...

Nihat Günay
19.08.2012, 00:34
Şenol Hoca'nın yönetime mesaj verdiği gibi bir komplo teorisini ortaya atıp sonrada inananlara ne diyeyim ???

Recep Alkan
Başkan diyor ki,

Şike davasında Hoca bile beni aramadı, hal hatır sormadı, geçmiş olsun demedi !

Hoca bugün Yönetime göstermek için resmen takımının iki puanını yedi.

Ve hala poliyannacılık oynayıp, herşeyi normal görenler var.

Bu işin sonu belli, ya Hoca gider, Başkan yeni ekip ile devam eder, ya Başkan gider Şenol Güneş üzerine (kendisi de olabilir) yeni bir ekip gelir...

Bu ikili asla birlikte gidemeyecek. Net Belli...

kamilsan61
senol hocaya tapanlar biz de sizin kadar trabzonluyuz trabzonsorluyuz ama senol gunes sporlu degiliz.kimse beni aptal yerine koymasin hoca yonetime mesaj vermistir bizle de dalga gecmistir.ama unutmasin ki burasi onun babasinin citligi degil mesaj verceksen agzinla verceksin acik ve net yoksa gideceksin

kimse şenol güneş ci değil kardeşim.hepimiz bugün ortak bir düşüncede şenol güneş'i eleştiriyoruz.ama burda sizin gibi nefret kusmuyoruz.biraz daha duyarlı olmanız gerektiğini düşünüyorum.hepimizin ortak düşüncesi Trabzonspor tabiki.

Ahmet Kuru

Her turlu gorus ve dusunceye saygili bir insanimdir. Şenol hocayi begenirsiniz begenmezsiniz farkli bir bakis acisidir okurum gecerim
Ama;
"Şenol Güneş e tapanlar" cumlesini sizin gibi yaşini almiş bir insana yakiştíramadim
Hoş tabirler degil bunlar. Elestiri ve yorumlarin bir uslubu adabi ve seviyesi olmasi gerektigini dusunuyorum

oeince
mesajımın silinmemesini söylemiştim. ısrarla sildiniz. Bu sitede yazdığım tüm mesajlar ile üyeliğimi silin.

Oruç
19.08.2012, 00:36
Soner'in yaptığı işi Adrian falan yapamaz. Bize yapacağı en büyük katkı bu takımdan çekip gitmesidir. 5 milyonluk oyuncu Soner'in yapacağı işi yapacaksa bir dakika durmasın bu takımda.

oeince
19.08.2012, 00:36
kendisini benden çok biliyor zanneden yönetici her kim ise hemen tüm mesajlarımı silsin

arifberkay
19.08.2012, 00:37
Başkan diyor ki,

Şike davasında Hoca bile beni aramadı, hal hatır sormadı, geçmiş olsun demedi !

Hoca bugün Yönetime göstermek için resmen takımının iki puanını yedi.

Ve hala poliyannacılık oynayıp, herşeyi normal görenler var.

Bu işin sonu belli, ya Hoca gider, Başkan yeni ekip ile devam eder, ya Başkan gider Şenol Güneş üzerine (kendisi de olabilir) yeni bir ekip gelir...

Bu ikili asla birlikte gidemeyecek. Net Belli...

olay budur ya sadri sener hocayi yollayacak ya da hoca baskani

Erdem Koltuk
19.08.2012, 00:37
mesajımın silinmemesini söylemiştim. ısrarla sildiniz. Bu sitede yazdığım tüm mesajlar ile üyeliğimi silin.

Ne ile ilgili msjların silindi çok merak ettim?

Tunga
19.08.2012, 00:38
Önemli Türkologlardan biri: Jean-Paul Roux

Türklerin Tarihi kitabı önemli bir eserdir.

http://www.bizimshop.eu/catalog/article_images/turklerin_tarihi_1.jpg

Bu kitabında şöyle bir bölüm var. Mealen diyor ki "Tarihteki milletleri incelerken, hangi toplumun hangi milletten türediğini, hangi devletin hangi milletten oluştuğunu ortaya koymada dil en önemli etkendir. Tarih boyunca dilleri ile çevresindeki dilleri buluşturan Türkler ise istisnadır. Zira Türkçe konuşmayan Türk Devletleri de olmuştur. Türkleri bu nedenle farklı bir tanımlama ile anlayabiliriz."

Uzun bir paragrafta tanımlamış Türklerin karakteristik özelliklerini. Bunlardan biri de: "Şüpheci"

Okuduğumda gülümsemiştim. Zira 11 Eylül saldırılarının olduğu gün bile tüm dünya olayın vahameti karşısında şok yaşarken, bizlerin ilk söylediği "bunu Amerika kendi kendine yaptı" olmuştu. Hemen hiç bir toplumun ilk başta aklına gelmeyen, bizim ilk aklımıza gelen şey olmuştu.

Birbirimize olan güvensizliğimizin de temelinde bu var.

Siyasette, sporda, hatta aynı takım taraftarları arasında bile ilk itham hep "ihanet" olur.

Şenol Güneş'in Sadri Şener'e bir mesaj vermek için kendi bindiği gemiye dinamit koymasını düşünmek de bence Şenol Güneş'in zekasına hakaret olur. Komik olur.

Çoğumuz biliyoruz ki, Şenol Güneş'in ismi, yönetime göre kantara dahi konmayacak kadar ağırdır. Böyle bir manevraya ihtiyacı yoktur mesaj vermek için. Kaldı ki böyle bir mesaj, iddia edildiği gibi yönetimi değil, ilk önce kendini vurur.

Eğer Şenol Güneş'in, Yanal'ın kaymağını yediğini düşünüyorsanız, büyük yanılgı içindesiniz. Ersun Yanal'ın o kadronun kuruluşunda çok emeği vardır; ama en iyi oynattığı maçta dahi Şenol Güneş'in oynattığı kadar iyi oynatamamıştır. Bu, Şenol Güneş katkısıdır.

Maçın son düdüğü ile birlikte golde hatası olan Tolga, kaleye giren topa gereksiz yere dokunarak skorun 2-0 olmasını engelleyen Olcan değil de, Vittek - Barış değişikliği dolayısıyla Güneş eleştiriliyorsa, bu varsa bir tezgahın, tam tersine olduğunu düşündürür.

Olcan da, Tolga da eleştirilsin diye söylemiyorum bunu. Hatta Güneş'in başını yemek için komplo var da demiyorum. Ama diyorum kazanın doğurduğuna inanıyorsanız, öldüğüne de inanmalısınız.

Şike sürecinde her gelişmenin ardından "kim bilir neler var altında" deyip durduğumuz şeylerin, aslında hep göründüğü gibi olduğunu gördük. Bence bu da aynen öyle.

Bu seneye hiç konsantre olmayan bir hoca ve yönetim (en başta da başkan) var karşımızda. Bu konsantrasyon eksikliği nedeniyle suçlayamıyorum hiç birini.

Önce düzen değişmeli ki, _üzülen biz olmayalım.

arifberkay
19.08.2012, 00:39
Şenol Hoca'nın yönetime mesaj verdiği gibi bir komplo teorisini ortaya atıp sonrada inananlara ne diyeyim ???

ya ben sizin gibi cok iyi niyetli dusunenlere ne diyeyim

28TS61
giray bulak niye geldi zaten belliydi

oflu engin
şikeciler şikeden ceza alanlar hapis yatanlar hepsi görevinin başında sahada ve saha kenarındaydı.Trabzonspor berabere kalmış kıyamet mi kopar.

Emin Danışmaz
5.HAFTAYA kadar bekleyin.Herşey o zaman netleşir.

Oruç
19.08.2012, 00:40
Sezon başında ben dahil bir kaç arkadaş yazdık. Bu plansızlıkla bu becriksizlikle Şenol Güneş 7-8. haftalarda istifa edip gider. Yerine Giray Bulak gelir. Olan Trabzonspor'un marka değerine ve yıllarına olur.

ylmzince
19.08.2012, 00:41
alıncak oyuncu öyle tırışka olmamalı

kolo toure kesin gelmeli.

+ leblebi gibi gol atan forvet

Nihat Günay
19.08.2012, 00:41
ya ben sizin gibi cok iyi niyetli dusunenlere ne diyeyim

Söz konusu isim Şenol Güneş ise kötü niyet aramak kadar büyük bir saygısızlık olamaz....

Recep Alkan
19.08.2012, 00:42
Tunga Abi,

Takıma gerekli takviyelerin yapılmaması ile düzenin hiçbir alakası yok.

Eğer düzen nedeni ile Transfer yapılmıyorsa, bu iş böyle yapılmaz. Ben bu düzene tepkimi koyuyorum der, sıkıyorsa çekersin kulübü ligden.

Eğer Transferin düzen ile alakası yoksa, hiç konu değiştirmeyelim derim.

3 senedir eksikleri belli takıma gerekli transferler yapılmıyorsa, elde ki oyuncular kaçırılıyorsa, 4 senede bir Yönetim Başkan hariç nerede ise baştan aşağıya değişiyorsa, ve son gelen yönetim ile başkan arasında hala daha gerilim sürüyorsa, hoca tepkisini takımı hiçe sayıp sahada veriyorsa bu işin düzen ile falan alakası yok demektir.

(Yukarıda ki yazından ziyade Tvitter de yazdıkların için)

arifberkay
19.08.2012, 00:42

giray bulak niye geldi zaten belliydi

sadri baskani yiyecekler giray bulak klubeye gececek senol hoca da daha ust bir mevkiye

Yaşar
19.08.2012, 00:43

Bu kitabında şöyle bir bölüm var. Mealen diyor ki "Tarihteki milletleri incelerken, hangi toplumun hangi milletten türediğini, hangi devletin hangi milletten oluştuğunu ortaya koymada dil en önemli etkendir. Tarih boyunca dilleri ile çevresindeki dilleri buluşturan Türkler ise istisnadır. Zira Türkçe konuşmayan Türk Devletleri de olmuştur. Türkleri bu nedenle farklı bir tanımlama ile anlayabiliriz."

Uzun bir paragrafta tanımlamış Türklerin karakteristik özelliklerini. Bunlardan biri de: "Şüpheci"

Okuduğumda gülümsemiştim. Zira 11 Eylül saldırılarının olduğu gün bile tüm dünya olayın vahameti karşısında şok yaşarken, bizlerin ilk söylediği "bunu Amerika kendi kendine yaptı" olmuştu. Hemen hiç bir toplumun ilk başta aklına gelmeyen, bizim ilk aklımıza gelen şey olmuştu.

Siyasette, sporda, hatta aynı takım taraftarları arasında bile ilk itham hep "ihanet" olur.

Şenol Güneş'in Sadri Şener'e bir mesaj vermek için kendi bindiği gemiye dinamit koymasını düşünmek de bence Şenol Güneş'in zekasına hakaret olur. Komik olur.

Çoğumuz biliyoruz ki, Şenol Güneş'in ismi, yönetime göre kantara dahi konmayacak kadar ağırdır. Böyle bir manevraya ihtiyacı yoktur mesaj vermek için. Kaldı ki böyle bir mesaj, iddia edildiği gibi yönetimi değil, ilk önce kendini vurur.

Eğer Şenol Güneş'in, Yanal'ın kaymağını yediğini düşünüyorsanız, büyük yanılgı içindesiniz. Ersun Yanal'ın o kadronun kuruluşunda çok emeği vardır; ama en iyi oynattığı maçta dahi Şenol Güneş'in oynattığı kadar iyi oynatamamıştır. Bu, Şenol Güneş katkısıdır.

Maçın son düdüğü ile birlikte golde hatası olan Tolga, kaleye giren topa gereksiz yere dokunarak skorun 2-0 olmasını engelleyen Olcan değil de, Vittek - Barış değişikliği dolayısıyla Güneş eleştiriliyorsa, bu varsa bir tezgahın, tam tersine olduğunu düşündürür.

Olcan da, Tolga da eleştirilsin diye söylemiyorum bunu. Hatta Güneş'in başını yemek için komplo var da demiyorum. Ama diyorum kazanın doğurduğuna inanıyorsanız, öldüğüne de inanmalısınız.

Şike sürecinde her gelişmenin ardından "kim bilir neler var altında" deyip durduğumuz şeylerin, aslında hep göründüğü gibi olduğunu gördük. Bence bu da aynen öyle.

Bu seneye hiç konsantre olmayan bir hoca ve yönetim (en başta da başkan) var karşımızda. Bu konsantrasyon eksikliği nedeniyle suçlayamıyorum hiç birini.

Üstadım;
Yapılan değişiklikler ''yönetime mesaj'' da olsa; ''Hata'' da olsa tam bir skandal değil midir?
ben ''yönetime mesaj'' veriyor diye skandal olduğunu düşüyorum.
Peki sizce hata ise '' Şenol Güneş bu hataları nasıl yapar?'' diye sorgulamak gerekmiyor mu?
Ki sahaya normal bir vatandaşı çıkarsan o bile böyle değişiklikler yapmazdı.

Nihat Günay
19.08.2012, 00:43

Tebrik ederim...

arifberkay
19.08.2012, 00:44
Söz konusu isim Şenol Güneş ise kötü niyet aramak kadar büyük bir saygısızlık olamaz....

cok guveniyorsunuz cok

DeAgLeMaNyAq
19.08.2012, 00:45
http://i48.tinypic.com/j924ar.jpg

Erdem Koltuk
Videtona elenince ne olacak? Mesajın iletim raporu mu gelmiş olacak o zaman???

AYYILDIZ
Sadri baskani yiyecekler de bu adam saf mi.Oyle birsey olsa hemen istifa eder.Eskiden yapardi istifa ettim v.s

Recep Alkan
19.08.2012, 00:46
Üstadım;
Yapılan değişiklikler ''yönetime mesaj'' da olsa; ''Hata'' da olsa tam bir skandal değil midir?
Peki sizce hata ise '' Şenol Güneş bu hataları nasıl yapar?'' diye sorgulamak gerekmiyor mu?

Şenol Güneş'in bu hataları bilinçsiz olarak yaptığını düşünmüyorum.

3 yıldır bu kadar bariz hata yapmadı hoca...

Hataları oldu, ama bu kadarı olmadı...

Tunga
19.08.2012, 00:46
Recep son mesajımda saha içi mesaj verme işinin kökünü kendi görüşüme göre açıkladım. Diğer hususla ilgili de bugün bir yazı yazıp şöyle demiştim ( bu yazıyı özellikle kazanamayacağımızı düşündüğüm için dün gece yazmıştım):

"...
Trabzonspor mevcut kadrosu, teknik ekibi, yönetimi ile ligde şampiyonluğa oynama sinyali vermiyor belki. Ama bu sinyali verdiğinde, hatta sireni çala çala geldiğinde de sizi hak ettiğiniz o makama oturtmuyorlar.

Trabzonspor yönetimleri iyi kadrolar da kurdular zamanında. Birileri o kadro ile aldığınız kupaları, bir diğeri o kadronuzu çaldı. Oyunu adil kılmakla mükellef olanlar ise terazinin karşı yanına bastırdılar.

Trabzonspor vicdani ve hukuki haklılığı ile yapayalnız.

Ülkeyi ve futbolu yönetenlerin “süreç tamamlanmıştır” sözlerine inat, süreci sürdürme gayretinde.

Bizim derdimiz her sene bir benzerini yaşadığımız transfer fiyaskosu olmamalı. Zaten çoğu zaman çok iyi beceremediğimiz bir iş için, yeni bir şeymiş gibi kendimizi yıpratmamalıyız.

Kuruluşumuzdan beri hiç elimize geçmemiş bir fırsat var şimdi elimizde.

Kadim dostumuz adaletin akrabası olan hukuk, kuruluşumuzdan beri hiç olmadığı kadar yanımızda.

İşlenecek damar burası."

http://www.zaguda.net/makale/tunga-liman/yumruk-inmeden-surec-bitmez/89.html

O düzeni yıkmaya tarihimizde en yaklaştığımız bu zamanda, bu fırsatı kaçırmak lüks olur ancak.

delikoyun
19.08.2012, 00:47
4 tane yedek kalıcak oyuncu alacağına 1 tane rakibi bayıltıcak oyuncu alsalar ne olur de sizce?

memmedaga
19.08.2012, 00:49
3.ncü oyuncu değışikliği oldumu?

Tunga
Üstadım;

Bence hatadır, skandal değil. Kadromuzun derin ve esnek olmadığını geçen sene tecrübe ettik. Adrian da girse, Ferhat çıkmasa, Serkan orta sahaya çekilmese de değişen çok fazla şey olduğunu düşünmüyorum. Ama saha içi mesaj vermek ile, Gökdeniz'in kazanmamız gereken bir GS maçına karşı tarafa bahis yapması farksızdır. Şenol Güneş hatalıdır ama ASLA hain değildir. Bunu demek istiyorum.

Recep Alkan
Başkan yine konuşmuş,

Kanaltürk göstgeriyor...

Nihat Günay
cok guveniyorsunuz cok

Yaşıt sayılırız...

Sen, ben ve buradaki bir çok arkadaşımız daha doğmadan önce Şenol Güneş bu takım için ter döküyordu..

Müsade edin bir kişiye de güvenelim...

Yıllardır kuyu kazmaktan bıkmadık...

Sana bir soru soracağım ve samimi bir cevap isteyeceğim..

1995-96 SEZONUNDA 82 PUAN TOPLAYARAK ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDIKTAN SONRA AYNI LİNÇ MANTIĞI İLE ŞENOL HOCAYI KAÇIRMASAYDIK VE ARALIKSIZ TAKIMIN BAŞINDA KALMASINI SAĞLASAYDIK ARAYA 2-3 ŞAMPİYONLUK SIKIŞTIRMIŞ OLMAZ MIYDIK???

Enes Başkaya60
19.08.2012, 00:51
Başkan yine konuşmuş,

Kanaltürk göstgeriyor...

Ne diyor utanmadan acaba ya Allah aşkına konuşacağına icraat yap be...

memmedaga
4 tane yedek kalıcak oyuncu alacağına 1 tane rakibi bayıltıcak oyuncu alsalar ne olur de sizce?

Soner bence yedek oyuncu değil ama sana katılıyorum her sene yapılan transferlerin yedek klubesine

OnurKul
Şenol Güneş'i çok severim ama forvetsiz oynamak için hücum kabiliyeti yüksek orta saha gerekmez mi?

Vittek çıktı, Karabük savunması orta sahanın göbeğinde çizgi yaptı.

Demek ki çamurdan olsun forvet olsun, rakip stoperleri oyalayacak adamın yoksa puan kaybı kaçınılmaz.

Bu arada yönetimin kredisi bitiyor bende... Hala oyuncu yok, 2 senedir Şenol Güneş'in ekmeğini yiyorlar. Ayıptır! Transfer yapın!

7can61

Ben bunu anlamıyorum arkadaş kim ne hakla konsantre felan olamıyor! Ben inşaat mühendisiyim şirketimle sorunlar yaşadım diyelim ee işimi yapmıyacam yada kötü yapcam ee yıkılsın binalar! Bu nasıl bir mantıktır. Şenol hocanında aldığı bir maaş var dimi babasının hayrına yapmıyor bu işi, böyle profesyonellik olmaz.
Ne yani bunca haksızlığa karşı bir tek onlar mı üzülüyor, milyonlarca taraftar bunca haksızlığa rağmen yinede bu takıma gönül veriyor ve maç başlayınca sadece iyi futbol izlemek istiyor. Bunu beceremiyorsanız bu işi yapmıyacaksınız, isimlerin önemi yoktur.
Kim ne derse desin yönetim işin içine etmiştir, şenol hocada sıvamıştır.
Yok yaptığımız takımı bizden çaldılar, yok şampiyonluğumuz aldılarda heves bırakmadılar bunlar bahane olamaz. Kapatalım o zaman kepenkleri hiç konuşmayalım.
Bu takım nasıl yıllar önce bu istanbul saltanatını savaşarak yıkmışsa, şimdide savaşarak yıkmak zorundadır. En azından denemek zorundadır.

Oruç
19.08.2012, 00:52

Nicelik üzerinden hareket edince böyle oluyor. Nitelik hakgetire.

r9emre
Haftaya Elazığspor maçına normal de en basit mantıkla düşünen bir teknik direktör Sapara yerine Colman'ı, Giray ya da Yumlu yerine Bamba'yı, Olcan yerine de Yasin'i oynatır. Niye Olcan demeyin sahanın en laçka adamı, kafasına eser 40 metreden şut dener, kafasına eser en gereksiz yerde topu kanat çizgiye indirir abuk hareketler yapar. Şu anki düzende Zokora - Colman önlerinde Soner - Yasin - Volkan hücumda Vittek kesinlikle bu maçta çıktıktan sonra ve öncesi Vittek farkı görülmüştür umarım. Tam bir pivot santrafor görevindeydi, takımı ileride tutuyordu, sırtı dönük rakiple boğuşuyor top indiriyordu. Olcan yerine Yasin değil, Henrique de olabilir 2. forvet konumun oynayabilir yani zamanındaki gibi Vittek, Umut olacak.. Henrique, Burak olacak. En ideal stoper hattı bence Yumlu - Bamba. Sağ bek Serkan, sol bek Celustka yapacak bir şey yok.

arifberkay
Yaşıt sayılırız...

Sen, ben ve buradaki bir çok arkadaşımız daha doğmadan önce Şenol Güneş bu takım için ter döküyordu..

Müsade edin bir kişiye de güvenelim...

Yıllardır kuyu kazmaktan bıkmadık...

Sana bir soru soracağım ve samimi bir cevap isteyeceğim..

1995-96 SEZONUNDA 82 PUAN TOPLAYARAK ŞAMPİYONLUĞU KAÇIRDIKTAN SONRA AYNI LİNÇ MANTIĞI İLE ŞENOL HOCAYI KAÇIRMASAYDIK VE ARALIKSIZ TAKIMIN BAŞINDA KALMASINI SAĞLASAYDIK ARAYA 2-3 ŞAMPİYONLUK SIKIŞTIRMIŞ OLMAZ MIYDIK???
senol hoca kalsaydi bile yine bugun ku gibi o kadroyu elinde tutamayacaktin

oeince
19.08.2012, 00:53
Mesajımı kim sildi ise ben sildim demesini, siteye 3 sene içinde eklediğim diğer tüm mesajları da silmesini bekliyorum

AyhanPe
yabanci birisi su tepkiyi görse bunlar her sene sampiyon oluyorlar ve her senede sampiyonlar liginde sayisiz basarilari var diye düsünür herhalde..

tabiki hepimizi birlestiren degerler yumaginin sembolüdür Trabzonspor ama bir sampiyonluk Senol Günes den daha kiymetli degildir mesela..

yahu bi kerede birlik olmasini bilelim..bi kere de ahmakca provokasyonlara gelmeyelim..

bizden adam olmaz..

Sefa
kendisini benden çok biliyor zanneden yönetici her kim ise hemen tüm mesajlarımı silsin

Argo içerikli mesaj yazın sonra mesajımı silmeyin deyin. Başka bir arzunuz ? Burası mahalle kahvesi değil bayanlar da okuyor burada yazılanları..

arifberkay
19.08.2012, 00:54
baskan sallamis heralde yine

oeince
19.08.2012, 00:55
diğer tüm mesajlarımı da silin. Burada sözümün kalmasını istemiyorum

Nihat Günay
19.08.2012, 00:55
[QUOTE=arifberkay;1918679026]senol hoca kalsaydi bile yine bugun ku gibi o kadroyu elinde tutamayacaktin[/QUOTE

Ben başka bir şey sordum..

1995/96 -2012/13...

Bunca yıllık kayıp....

Niye...

Sırf kelle avcıları her dönem hortladığı için...

Yaşar
19.08.2012, 00:56
Abilerim, kardeşlerim;
Geçen seneden beri klasik Şenol Güneş hatalarından birisi olan bir oyuncu değişikliği ile defans kurgusunun bozulması taktiği hiçbir zaman işe yaramamasına rağmen neden hala ısrar edildiğini öğrenmek istiyorum. Sakatlanan futbolcunun mevkisinde oynayabilecek birçok oyuncumuzun kulübede olduğunu da gözardı etmemek gerekiyor.
Bunun hata olduğunu düşünüyorum o zaman da ''sürekli neden aynı hata yapılıyor'' diye sormadan edemiyorum kendi kendime.

r9emre
19.08.2012, 00:57
3 yıldır böyle bari bir hatayı geçin, milli takım kariyeri olsun, kulüp olsun ben forvetsiz takımını oynattığı 1 tek maç hatırlamıyorum. Hatırlayan varsa beri gelsin.

Recep Alkan
19.08.2012, 00:57
baskan sallamis heralde yine

Bu Yönetimi benden daha çok eleştiren bir insan yok.

Ama net söylüyorum, bu pislikleri gördükten sonra artık Sadri Şener'i destekleme kararı almak üzereyim.

Bugün dediği de mantıklı, Tahkime götmeyeceğim dedi, çünkü tarafsız değiller demiş, ırkçılığa ceza veremeyenler bana veriyor dedi.

Net söylüyorum, Şenol Güneş bugünkü davranışı için mutlaka konuşmalıdır, aksi durumda yeri değişecektir taraftarın gözünde..

batugol
19.08.2012, 00:58
şikeciler de berabere kaldı
forumlarında a.kocamanı bizim şenol güneşi eleştirdiğimiz gibi eleştiriyorlar mı acaba ?
şu şikecilerden ''nasıl destek olunur'' dersi almamız lazım

U.Sadıkoğlu
19.08.2012, 00:59

Ama net söylüyorum, bu pislikleri gördükten sonra artık Sadri Şener'i destekleme kararı almak üzereyim.

Bugün dediği de mantıklı, Tahkime götmeyeceğim dedi, çünkü tarafsız değiller demiş, ırkçılığa ceza veremeyenler bana veriyor dedi.

Net söylüyorum, Şenol Güneş bugünkü davranışı için mutlaka konuşmalıdır, aksi durumda yeri değişecektir taraftarın gözünde..

Aynı kanaatteyim.

AyhanPe
19.08.2012, 01:00
onca sey yasadik ve paylastik bu bi kac sene icinde ve bazilarimiz hala Sadri Sener i ve Senol Günes i destekleme karari alma asamasindalar ?!..:)

oeince
19.08.2012, 01:01
Sefa diğer mesajlarımı sil

AyhanPe
19.08.2012, 01:02
kimse gücenmesin ve kizmasin ama galiba Trabzonspor un ne demek oldugunu ancak onu kaybedince anlayacak bir cogumuz..

Yaşar
19.08.2012, 01:02
Ben Trabzonspor kulübü başkanının yaptığı transferlere değil, şerefsizlere karşı nasıl durduğuna bakarım.
Sadri Şener dışında hiç kimse çalınan kupamızı geri alamaz.
Belki o da alamayacak ama en azından dik duruyor.
Yerine gelen her kim olursa olsun, bu işi kapatır ve temiz ligimizde(!) oynamaya devam ederiz.

serdaracıl
19.08.2012, 01:03
Yav su olcanin pozisyonunda top içeri giriyormuydu yoksa auta mi gidiyordu ben tam suzemedim

U.Sadıkoğlu
19.08.2012, 01:03
Yav su olcanin pozisyonunda top içeri giriyormuydu yoksa auta mi gidiyordu ben tam suzemedim

Auta gidiyordu Volkan kendi ağzıyla söyledi.

DeAgLeMaNyAq
19.08.2012, 01:05
forumlarında a.kocamanı bizim şenol güneşi eleştirdiğimiz gibi eleştiriyorlar mı acaba ?

Onlar uzun süredir deli gibi sallıyorlar Aykut'a. Bizim eleştirilerimiz onlarınkinin yanında hiç kalır. Tabii onların eleştirisi zengin kadroyu kullanamaması. Biz de ise öncelikli sorun kadronun yetersizliği olduğundan Şenol Hoca ikinci planda...

Oruç
Auta gidiyordu Volkan kendi ağzıyla söyledi.

Yardımcı hocamız bu pozisyonu maçın 'kırılma anı' olarak değerlendirdi. Hey gidi.

Tunga
Ben bunu anlamıyorum arkadaş kim ne hakla konsantre felan olamıyor! Ben inşaat mühendisiyim şirketimle sorunlar yaşadım diyelim ee işimi yapmıyacam yada kötü yapcam ee yıkılsın binalar! Bu nasıl bir mantıktır. Şenol hocanında aldığı bir maaş var dimi babasının hayrına yapmıyor bu işi, böyle profesyonellik olmaz.
Ne yani bunca haksızlığa karşı bir tek onlar mı üzülüyor, milyonlarca taraftar bunca haksızlığa rağmen yinede bu takıma gönül veriyor ve maç başlayınca sadece iyi futbol izlemek istiyor. Bunu beceremiyorsanız bu işi yapmıyacaksınız, isimlerin önemi yoktur.
Kim ne derse desin yönetim işin içine etmiştir, şenol hocada sıvamıştır.
Yok yaptığımız takımı bizden çaldılar, yok şampiyonluğumuz aldılarda heves bırakmadılar bunlar bahane olamaz. Kapatalım o zaman kepenkleri hiç konuşmayalım.
Bu takım nasıl yıllar önce bu istanbul saltanatını savaşarak yıkmışsa, şimdide savaşarak yıkmak zorundadır. En azından denemek zorundadır.

Önce şuradan başlayalım.

Birbirimize saygı!

Böyle bağırıp, çağırır gibi yazmayalım. Birileri işlerini iyi yapmadılar, yapamadılar diye gelip beni kırmaya hakkın olduğunu düşünmüyorum.

Katılmazsın, istersen gerekçelerini sayarsın biter.

Konsantrasyonun ne menem bir şey olduğunu özellikle de riskli işlerde, baskı altında çalışanlar bilir. Bahsi geçen makamlar, başkan, hoca vs. çok göz önünde iş yapan insanlardır. Bir şikette bir işi biri yapar, biri denetler. Hatalar bulunur düzeltilir. Yaptığınız herhangi basit bir işi siz yaparken çevrenizde sizi en ufak hatalarınızda dahi eleştirecek 5 milyon insanın izlediğini düşünün.

İlk refleksiniz, hata yaptığınızda dahi sizi sahiplenecek insan grubu yaratmaya çalışmak olur. Bu da sağlıksız bir yapı doğurur.

Oysa o 5 milyonluk kitle biraz daha sakin ve rasyonel kalabilse böyle sağlıksız bir sistemin kurulmasına dahi gerek kalmaz.

Sakın ha birbirimizi kandırmayalım. Biz şampiyonluk kazanamadığımız onca sene susup susup da bu sene konuşmaya başlamış değiliz. O nedenle "sabır sabır nereye kadar" diyebilecek durumda değiliz. Sabretmedik çoğu kez. Ve keskin sirke küpüne zarar verdi.

Şenol Güneş iyi bir teknik direktör değil derseniz bu karşılıklı fikir atıştırılacak bir tartışma olur; ama hain denilirse ben o tartışmada nefes tüketmem. Onca yazdıklarımın tamamı bu ihanet üzerinedir.

Sadri Şener beceriksiz bir başkan derseniz tartışırız; hatta çokça katılırım size. Ama hain değildir ve bunu da tartışmam.

Burada anlattığımız şu: Senelerce devirmeye çalış, dur. Deviremiyorsun. Sezonun ilk maçının saat 5'e verilmesi bile bir mesajdır Trabzonspor'a.

Bunu ıskalamamak gerekir. Bizim takımımız bu kadroyla bugünkü maçı ancak 1-0, 2-0 alabilirdi. En iyi ihtimalle. Öyle olsaydı bir sonraki hafta bir başka operasyon daha gelecekti ardından.

Kabul edelim ki 2010-2011 yılındaki gibi iyi bir kadroyu kolay kolay 4-5 sene içinde kurmamız zor (ki o kadro bile 3 senede kurulmuştu). Kabul edelim ki 2010-2011 yılındaki gibi bir futbolu oynamamız da en az 4-5 sene alır.

E, ben de soruyorum: 2010-2011'de denedik ve başardık da ne oldu?

Şike süreci benim için çok çok çok önemli. Bu süreci geçirirken hoca-başkan ikilisinin değişmesini istemiyorum. Sonrasında emin olun ki çooook söyleyeceklerimiz var.

Tunga
19.08.2012, 01:07

..

Hırsız olmadığına kani oldun mu Recep?

oeince
19.08.2012, 01:07
Uyarmama rağmen ısrarla mesajım silindiği için bu sitede bugüne kadar yazdığım her şeyin ve sonra da üyeliğimin silinmesini istiyorum.

Yardımcı olur musunuz

Recep Alkan
19.08.2012, 01:08
onca sey yasadik ve paylastik bu bi kac sene icinde ve bazilarimiz hala Sadri Sener i ve Senol Günes i destekleme karari alma asamasindalar ?!..:)

Yahu ne zaman okuduğunuz mesaja direk cevap vermeyi deneyeceksiniz.

Sonra üslubunuz nedeni ile birçok tartışma oluyor.

Şurada mesajıma alıntı yapsanız adam gibi konuşacağız, Bazılarımız ne demek ? Ki yazdığınız mesajın muhatabı sadece ben iken ?

Şu huylarınızdan vazgeçerseniz sizde bazı aşamalara gelebileceksiniz.

Kasım Hilal

Abi işte özet budur.

Tyler Durden
iki senedir hep sadri sener tartisildi..hep bu adam elestirildi..
kotu giden ne olduysa bu adamin hanesine yazildi..iyi seylerde hocaya..
ama artik millet yavas yavas gercekleri gormeye basladi..bu sevindirici bir gelisme..
transfer yok, oyuncu secimleri rezalet,oyunculari kusturme girla,oynattigi sistem ziya dogandan hallice,
surekli imali imali konusmalari vss...
senol gunes'in takimda kalmasini gerektirecek bir tane sebep yok..
allah askina bu takimin basina baska birini gecirsek daha mi kotu olacak?
ersunun mirasini yedi deyince yok canim olur mu diyenlere soruyorum..
eee gecen sene ersunun kadrosu dagildi..iki senedir hocanin takimini goruyoruz..
gecen sene sezon ortasinda havlu atmistik..bu senede boyle giderse farkli olmayacak..
kadro sampiyonluga oynayacak bir kadro degil kesinlikle ama bu kadro halen daha ligin en
iyi ucuncu veya dorduncu kadrosudur..
cok tepki gelecek ama ben ersun zamanindaki futbolu ozledim..baskili,pozisyona girmekte zorlanmayan
trabzonspor'u ozledim..

Tyler Durden
19.08.2012, 01:09

daha beterini yapiyorlar..uc dort tane istifa basligi var..
havadan konusmayin lutfen..
antuya girin bakin..

Recep Alkan
Hırsız olmadığına kani oldun mu Recep?

:)

Ceza gelebilir. Malum bu lafı kullanmamız şiddetle yasak..

Sende dikkat et derim abi.

Sorduğuna gelirsek, Trabzonspor'un parasını çalmak ile puanına sebep olmak benim gözümde o kelime ile eşdeğerdir. Hatta daha ağırdır.

Bu nedenle hırsızlığında çeşitleri olduğunu bugün öğrenmiş olduk.

Ama haklı, ama haksız...

oeince
yok mu kardeşim bi sisteminiz. silin mesajlarımı da gidelim

batugol
19.08.2012, 01:10
Onlar uzun süredir deli gibi sallıyorlar Aykut'a. Bizim eleştirilerimiz onlarınkinin yanında hiç kalır. Tabii onların eleştirisi zengin kadroyu kullanamaması. Biz de ise öncelikli sorun kadronun yetersizliği olduğundan Şenol Hoca ikinci planda...

ben başka forumlara girmiyorum
ama şikecilerin a.k.'nın kişiliğine, klubüne bağlılığına, zekasına laf söylediklerini sanmıyorum
bu akşam kadronun değil şenol hocanın ilk planda olduğunu görüyorum

titanic
Maç hiç tat vermedi.Öyleki 70.dakikadan sonra izlemeyi bıraktım.Üstüne bir de gol yemişiz.hazırlık maçı gibi kaliteden yoksun bir maçtı.Ama ligin ilk haftası kötü oynama hakkımızı şimdi kullanmamız ıyı oldu.Vitteki hiç beğenemedim aynı şekilde saparayı da patlama beklediğimiz adrian ve henri oynasa daha ıyı olabilirdi.Karabukte top oynayamadı.Daha cok erken insallah takır takır top oynayan bır takım izleriz kısa zamanda,Olcan da kötüydü

Sefa
Uyarmama rağmen ısrarla mesajım silindiği için bu sitede bugüne kadar yazdığım her şeyin ve sonra da üyeliğimin silinmesini istiyorum.

Yardımcı olur musunuz

Biz üyelerin keyfine göre değil kurallara göre iş yapıyoruz. Hala yazdığınız mesajı savunuyorsunuz. Var mı bilmiyorum ama eşiniz ve ya kız kardeşinizin yanında o şekilde başkasının konuşması hoşunuza gider mi ?

Neyse tüm mesajlar ve üyelik silinmemektedir. İlgili kural:

l) Forumda üyelik silme işlemi yapılmamaktadır. BMN Forum, gönüllülük ilkesi üzerine kurulu bir oluşum olduğundan, forumda bulunmak istemeyen bir üye dilediği zaman foruma girmeye ara verebilir ya da dilediği takdirde Forum'a tekrar girmemek üzere insiyatif kullanabilir. Forum Yöneticileri'nin üye talebi üzerine üyelik silme gibi bir görev ya da sorumluluğu bulunmamaktadır.

memmedaga
19.08.2012, 01:11
Önce şuradan başlayalım.

Birbirimize saygı!

Böyle bağırıp, çağırır gibi yazmayalım. Birileri işlerini iyi yapmadılar, yapamadılar diye gelip beni kırmaya hakkın olduğunu düşünmüyorum.

Katılmazsın, istersen gerekçelerini sayarsın biter.

Konsantrasyonun ne menem bir şey olduğunu özellikle de riskli işlerde, baskı altında çalışanlar bilir. Bahsi geçen makamlar, başkan, hoca vs. çok göz önünde iş yapan insanlardır. Bir şikette bir işi biri yapar, biri denetler. Hatalar bulunur düzeltilir. Yaptığınız herhangi basit bir işi siz yaparken çevrenizde sizi en ufak hatalarınızda dahi eleştirecek 5 milyon insanın izlediğini düşünün.

İlk refleksiniz, hata yaptığınızda dahi sizi sahiplenecek insan grubu yaratmaya çalışmak olur. Bu da sağlıksız bir yapı doğurur.

Oysa o 5 milyonluk kitle biraz daha sakin ve rasyonel kalabilse böyle sağlıksız bir sistemin kurulmasına dahi gerek kalmaz.

Sakın ha birbirimizi kandırmayalım. Biz şampiyonluk kazanamadığımız onca sene susup susup da bu sene konuşmaya başlamış değiliz. O nedenle "sabır sabır nereye kadar" diyebilecek durumda değiliz. Sabretmedik çoğu kez. Ve keskin sirke küpüne zarar verdi.

Şenol Güneş iyi bir teknik direktör değil derseniz bu karşılıklı fikir atıştırılacak bir tartışma olur; ama hain denilirse ben o tartışmada nefes tüketmem. Onca yazdıklarımın tamamı bu ihanet üzerinedir.

Sadri Şener beceriksiz bir başkan derseniz tartışırız; hatta çokça katılırım size. Ama hain değildir ve bunu da tartışmam.

Burada anlattığımız şu: Senelerce devirmeye çalış, dur. Deviremiyorsun. Sezonun ilk maçının saat 5'e verilmesi bile bir mesajdır Trabzonspor'a.

Bunu ıskalamamak gerekir. Bizim takımımız bu kadroyla bugünkü maçı ancak 1-0, 2-0 alabilirdi. En iyi ihtimalle. Öyle olsaydı bir sonraki hafta bir başka operasyon daha gelecekti ardından.

Kabul edelim ki 2010-2011 yılındaki gibi iyi bir kadroyu kolay kolay 4-5 sene içinde kurmamız zor (ki o kadro bile 3 senede kurulmuştu). Kabul edelim ki 2010-2011 yılındaki gibi bir futbolu oynamamız da en az 4-5 sene alır.

E, ben de soruyorum: 2010-2011'de denedik ve başardık da ne oldu?

Şike süreci benim için çok çok çok önemli. Bu süreci geçirirken hoca-başkan ikilisinin değişmesini istemiyorum. Sonrasında emin olun ki çooook söyleyeceklerimiz var.

sizin gibi abilerimiz olmasa şu forum çekilmez iyi varsınız

yazılarınız bize kuvvet veriyor

titanic
19.08.2012, 01:12
BU arada aksam atv yı ızlıyoordum .Mac devam ederken fener-elazığ maçının skoru üst kösede duruyordu.Yanlıs mı gördüm bilemiyorum ama uzun süre SB-ELZ 1-1 yazıyordu.Artık herkes sikebahce dıyor zannımca

Tunga
19.08.2012, 01:16
Birbirimizi daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyorum. Başkan ile hocanın arasındaki sıkıntıdan farklı sıkıntılar yaşamıyoruz aslında aramızda.

Buluştuğumuz nokta ise şu:

Farklı düşünüyor olabiliriz; ama aynı üzülüyoruz.

Yaşar
19.08.2012, 01:17
BU arada aksam atv yı ızlıyoordum .Mac devam ederken fener-elazığ maçının skoru üst kösede duruyordu.Yanlıs mı gördüm bilemiyorum ama uzun süre SB-ELZ 1-1 yazıyordu.Artık herkes sikebahce dıyor zannımca

Yanlış görmüşsünüz.
Sonica Boru Elazığ:1-Fb:1 yazıyordu.
Sonica Boru Elazığ'In kısa yazılışı SBELZ oabilir.

Yiğit SARI

Hadi canım neden fotoğraf çekmedin öyleyse ?

Ugur Kurucelik
İki sene önce, biri bana cale'yi özleyeceksin deseydi, ona neremle gülerdim bilmiyorum.

Özledik seni be cale!!!

Orta sahayı geçmiyordun ama adamda geçirmiyordun. çok basit oynuyordun ama hata yapmıyordun.

Yanlış anlaşılmasın celustka'yı eleştirmiyorum. Celustka fiziğiyle oyun yapısıyla stoperdir! Kaç aydan beri acilen sol bek'e ihtiyaç duyduğumuzu yazıyoruz çiziyoruz, bukadarmı zor bir sol bek bulmak?

Ayrıca kimin nerde oynadığı belli değil. Olcan bir solda bir sağda bir ortada volkan öyle, sapara ön-libero'mu forvet'mi bek'mi belli değil, serkan zaten öyle, böyle birşey nerde görülmüş?

Geçen sene kaç kere bir sıfırın üstene yatmaya çalıştık, her seferinde ağzımızın payını aldık ama ders çıkaramadık.

Trabzonspor kendi oyununu oynamalıdır! Rakibe göre hamle yaparsan böyle olur. Eğer soner'in yerine adrian girip oyun sistemini bozmasaydık, eminim bir veya iki gol daha atardık.

Berke6198
19.08.2012, 01:19
İlk önce kendimize şu soruyu soralım: Yeni bir teknik direktör bu takımı taşıyabilir mi ? veyahut bu takım yeni bir teknik direktörü taşıyabilir mi ?

unyelimetin
Bir şeyi anlamıyorum...Sadri Şener ve Şenol Güneş eleştirilemez diye bir ayet mi var?

Herkes hakaret olmadıkça yorumlara saygı göstersin,yönetici arkadaşlar da bu konuda yol gösterici olsun.(İşimizi öğretmeyin demeyin,artık yetti!)Yıllar oldu bu konuda çok sıkıntı çekiyorum.Kafa patlatıp iki yorum yapıyoruz vay efendim hala başkanı,hocayı eleştiriyorsunuz diyorlar!

Şike meselesi çözülmeden maç izlemek,yorum yapmak çok zoruma gidiyor.Ama bu kirli ligde oynamaya devam edeceksek oyunu kuralına göre oynayalım.Şenol hocanın bu dördüncü defa göreve gelişi.Her defasında Trabzonspor'a çocuğu muamelesi yaptığından dolayı yönetimleri de doğru yönlendirememiştir.Geçen koca bir sezonu heba ettik.Bu yıl da bize aynı filmin daha kötüsünü izletmeye hazırlanıyorlar.

Sadri Başkan savunma vererek tahkim kuruluna zevk yaptırmayacağım diyor.Haklıdır da...Ancak bu kadar dengesiz bir kadro kurup şikeci takımlara zevk yaptırma imkanı hazırlıyor.Bir senedir ızdırap çeken bu taraftara bunu yapmaya kimsenin hakkı yok!

Takımda sol bek yok.Defansın göbeğine transfer yaptık ama hala Yumlu-Giray ikilisi oynuyor.Colman yoksa orta sahada pas yapacak Allah'ın kulu yok.(Alper Potuk'a 4 milyon veremeyenlerin 5 milyon verdiği Polonya'nın Arda'sı nerede acaba?!)Kontra top oynuyoruz,sprinter bir golcü lazım,pivot santrafor ile sahadayız.(Karabük maç boyunca yerleşik bir savunma yaptığından,defansın dengesini bozmak için Vittek lazım ya!)

Her şeye rağmen bu maçı kazansaydık "efendim üç puan aldığımıza göre transfere gerek yok" diyeceklerdi.

Olsun daha sezon başı,takımda taşlar bi yerine otursun.Lig uzun bir maraton.Önümüze bakmak lazım!!!

titanic
Yanlış görmüşsünüz.
Sonica Boru Elazığ:1-Fb:1 yazıyordu.
Sonica Boru Elazığ'In kısa yazılışı SBELZ oabilir.

demekki öyle gördüm ve kendimce yorumladım

titanic
19.08.2012, 01:20

Niye fotoğrafını çekeyim ufo değildi ya gördüğüm herkesin bildiği şeyler

batugol
19.08.2012, 01:21
daha beterini yapiyorlar..uc dort tane istifa basligi var..
havadan konusmayin lutfen..
antuya girin bakin..

istifa başlığı olması ayrı
teknik direktörün kişiliğine ve zekasına saldırılması ayrı
eğer onlar da aynı şekilde yapıyorlarsa ''ders alma'' konusunda yazdıklarımı geri alıyor ve özür diliyorum

Tunga
19.08.2012, 01:22
...
Trabzonspor kendi oyununu oynamalıdır! Rakibe göre hamle yaparsan böyle olur. ...

Buna aynen katılıyorum. Bir küçük ilave ile: "rakibe ve/veya skora göre"

DeAgLeMaNyAq
ama şikecilerin a.k.'nın kişiliğine, klubüne bağlılığına, zekasına laf söylediklerini sanmıyorum
bu akşam kadronun değil şenol hocanın ilk planda olduğunu görüyorum

Bana kalırsa kötü oyundan dolayı hoca eleştirilmedi. Tek santraforun alınıp Barış'ın girmesi bir nevi skora yatılması, bunun yanında Ferhat'ın sonradan girip çıkarılması akabinde Celustka'nın bir sağa bir sola geçmesi eleştiri konusu oldu...

http://i48.tinypic.com/2qx6zah.jpg

Volkan haklı olarak Olcan'ı suçlamadı zaten suçlamaması gerekirdi. Pozisyon gol de olabilirdi direğe de vurabilirdi. Biraz zemine bağlı gözüküyor. Ama takımın yardımcı hocasının rezil oyunu ve taktiği bir kenara bırakıp bu pozisyona sığınması felaket...

Oruç

Sağolsun, mahkeme o fotoğrafı çekti. Photoshopsuz hem de.

Berke6198
19.08.2012, 01:24
Bu takım en verimli dönemlerini neredeyse Şenol Güneş takımın başındayken yaşadı. Ve Şenol Güneş bu takımın başındayken 3 tane şampiyonluğumuz çalındı... Peki gözü kapalı sövenler bu faktörleri hiç düşündüler mi? bence hiç düşünmediler... 1995/96 sezonu şampiyonluğumuz elimizden alındı. 2004/05 sezonu şampiyonluğumuz elimizden alındı. 2010/01 sezonu zaten gözler önünde...

Recep Alkan
19.08.2012, 01:24
Belki takıntılı bir adamım bilmem. Ama bugün ki skorun ortaya çıkmasına neden olan hataları kendime bir türlü yediremiyorum.

Bir insan göz göre göre nasıl ve neden bu kadar bariz hatayı yapar ?

Aklım, mantığım dimağım almıyor arkadaş...

Şu takım artık kişisel sürtüşmelere kurban gitmesin ne olur ya...

Tunga
19.08.2012, 01:27
Üniversitede fakülteler arası turnuva maçları oynanırdı. Amatör Birinci kümeden daha kaliteli takımlar vardı. Pek çok oyuncu paf veya ikinci lig takımlarında oynuyordu.

Bizim fakülte 3 sene namağlup şampiyon oldu. Ben sağ açık oynuyordum. O üçüncü senede Elektronik Fakültesi ile oynayacaktık. Maçı kazanan da hemen hemen şampiyon olacaktı. Hocam bana rakibin sol kanat oyuncusunu kilitleme görevi verdi ve ben sezon boyunca ilk defa hücumu değil savunmayı düşünecektim.

İki takım birbirini kilitledi ama biz araya bir gol sıkıştırdık. Ben hocamın dediği gibi sol kanat oyuncusuna nefes aldırmadım; ama hücuma da hiç katkım olmamıştı. Maç bitti, soyunma odasına gittik. Hoca beni tüm takıma alkışlattı. "Maçın adamı Tunga"dır dedi. Kanat oyuncuları o yıl şampiyon olan Beşiktaş PAF takımı oyuncusuydu.

Soyunma odasından çıkıp tribündeki arkadaşlarla bir araya geldiğimizde bana sezonun en kötü oyununu oynadığımı söylediler. Derdimi anlatamadım. :)

O nedenle sahada hocaların verdiği kararları sorgularken hep daha seçici olmaya çalışırım. Görünenle olan başka başka olabiliyor zira.

Recep Alkan
19.08.2012, 01:28
Neyse arkadaşlar, malum yarın bayram, sabah da 7 de bayram namazı var.

Şimdiden herkesin Bayramını kutlarım.

Hayırlı Geceler, Hayırlı Bayramlar...

memmedaga
19.08.2012, 01:32
hala cvp alamadım bugün 3.ncü oyuncu değişikliği oldumu ben göremedim

olmadıysa Şenol hocanın kafası sandığımızdan daha karaşık diye düşünüyorum

Tunga
19.08.2012, 01:33
@ memmedaga nezaketin için teşekkür ederim.

Hepimiz birbirimize lazımız.

Sefa
19.08.2012, 01:34
hala cvp alamadım bugün 3.ncü oyuncu değişikliği oldumu ben göremedim

olmadıysa Şenol hocanın kafası sandığımızdan daha karaşık diye düşünüyorum

Evet oldu..Ferhat çıktı Henrique girdi..

ylmzince
19.08.2012, 01:34
bülent uygun lazım bize bülent uygun

hem adımızı da kullanmış

Tunga
19.08.2012, 01:35
Soner - Ferhat
Vittek - Barış
Ferhat - Henrique

3 değişikliği de yaptık

oeince
yok mu kardeşim bi sisteminiz. silin mesajlarımı da gidelim

Biz üyelerin keyfine göre değil kurallara göre iş yapıyoruz. Hala yazdığınız mesajı savunuyorsunuz. Var mı bilmiyorum ama eşiniz ve ya kız kardeşinizin yanında o şekilde başkasının konuşması hoşunuza gider mi ?

Neyse tüm mesajlar ve üyelik silinmemektedir. İlgili kural:

Bana laf yetiştirme Sefa. Ben kendim silmeye çalışıyorum mesajlarımı bu sefer de mesajların kısa olduğu uyarısı geliyor ve silinmiyor. Böyle bir sisteminiz varsa kullanın lütfen.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Uygunsuz hareket/Yazım Kuralları).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Berke6198
Bu milli takımlar gerçekten futbolcu düşmanı. Oyuncuyu veriyorsun sakatlayıp, geri veriyorlar.

memozcan
19.08.2012, 01:38
bugün değişiklikler için hep şenol hocayı eleştirdik ama belki de müdahale edemedi hoca..zira sonerin sakatlığı beklenmeyen bi gelişmeydi, o esnada hocayla kontak kurdularmı bilemiyoruz..

Yaldız61
19.08.2012, 01:39
takım gayet iyi şenol hocaya ve s.şenere laf atanlar trabzonspor düşmanları ve onun çıkarcı tayfaları hiç kusura bakmayın ama benim bordomavi aşkımdan başka bir menfatim yok ne olursa olsun desteklemeyi seçiyorum siz neden öle yapmıyorsunuz çıkar işte çıkar bu forumdada var o adamlar

DeAgLeMaNyAq
19.08.2012, 01:41
bugün değişiklikler için hep şenol hocayı eleştirdik ama belki de müdahale edemedi hoca..zira sonerin sakatlığı beklenmeyen bi gelişmeydi, o esnada hocayla kontak kurdularmı bilemiyoruz..

Kurdular tabi kurmaz olurlar mı Şenol Hoca talimatları yanındaki Metin Kazancıoğlu'na veriyordu o da kulübedeki Caner Çuvalcıoğlu'na. Tabii oyuna direkt müdahale edecekken araya 3 kişi girmesi süreyi baya uzatıyor...

Berke6198
19.08.2012, 01:41
Tabii ki değişiklikleri yanlıştı ancak Soner'in sakatlanması oyun kurgusunu resmen alt üst etti... bunu kimse beklemiyordu açıkçası.

Berke6198
19.08.2012, 01:44
Soner sakatlanmasaydı ne takım bu kadar kötü bir oyun oynamaya başlayacaktı ne de Şenol Hoca'ya ve yönetime sallayanlar olacaktı... Bazı taraftarlarımızın sadece skor taraftarlığı yaptığına inanmaya başladım gerçekten.

Sefa
19.08.2012, 01:45
@oeince

Laf yetiştirmiyor görevimi yapıyorum. Belirttiğiniz mesajlar da gereken işleme tabi tutulmakta.

Argo kelimeyi bağlaç çatısına soktunuz diyecek sözüm yok. BMN Kuralları bellidir okuyup incelerseniz haksız olduğunuzu göreceksiniz.

Size artık cevap vermeyeceğim. Varsa Forum Yöneticilerine itirazınız bordomavi@bordomavi.net adresine mail atabilirsiniz. İstediğiniz işlem hiç bir şekilde uygulanmayacaktır.

memozcan
19.08.2012, 01:45
Kurdular tabi kurmaz olurlar mı Şenol Hoca talimatları yanındaki Metin Kazancıoğlu'na veriyordu o da kulübedeki Caner Çuvalcıoğlu'na. Tabii oyuna direkt müdahale edecekken araya 3 kişi girmesi süreyi baya uzatıyor...

bi ara taktik çizip verdiğini ekrana taşıdı ligtv fakat değişiklik ani oldu, zaten oyunun koptuğu nokta soner-ferhat değişikliği oldu, şerif çiçekin aksine bence.. şenol hocanın aynı şeyi f.tekkeye 96 yılında yapmışlığı var ama bu değişikliğin ikisini de onun yaptığını düşünemiyorum açıkçası..

ayvaz
19.08.2012, 01:46
maça gitmesine gittik lakin Şnol güneşin kadrosunu hiç beğenmedim. Nasıl sabretti acaba vittek denilen FORVETİMİZE ayrıca barcelonaöısnız 1-0 üstüne yatmaya kalkıyo takım. geçen sezon acını çekmedikmi bu yarz oyunun. Şenol hoca kendine gelmeli Takıntılı davranmaktan vaz geçmeli. Birazcık gençlere şans vermesini bilmeli

Berke6198
19.08.2012, 01:50
Takımın bu sene şampiyonlukta oynaması için gerekli olan şeylerden birisi de "Önde basma"sı olacaktır. Bizim takım geriye çekildiği zaman hücumlara uzun süre dayanamayan bir yapıya sahip. Onun için önde basmamız bize bu yolda daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Yaşar
19.08.2012, 02:00
takım gayet iyi şenol hocaya ve s.şenere laf atanlar trabzonspor düşmanları ve onun çıkarcı tayfaları hiç kusura bakmayın ama benim bordomavi aşkımdan başka bir menfatim yok ne olursa olsun desteklemeyi seçiyorum siz neden öle yapmıyorsunuz çıkar işte çıkar bu forumdada var o adamlar

Peki benim ne manfaatim var?
Kime hizmet ediyor olabilirim.?

İsa
19.08.2012, 02:04
Giray-Yumlu-Vitek fazlasiyla takim kapasitesini altinda.

Olcan bu haliyle Antepte bile zor oynar...

Sol bekimiz zaten yok hiic konusmaya gerek yok.

AyhanPe
19.08.2012, 02:07
Yahu ne zaman okuduğunuz mesaja direk cevap vermeyi deneyeceksiniz.

Sonra üslubunuz nedeni ile birçok tartışma oluyor.

Şurada mesajıma alıntı yapsanız adam gibi konuşacağız, Bazılarımız ne demek ? Ki yazdığınız mesajın muhatabı sadece ben iken ?

Şu huylarınızdan vazgeçerseniz sizde bazı aşamalara gelebileceksiniz.

valla özellikle üzerine alinmaman icin bunu yapmadim..üstelik senin samimiyetine inaniyorum ben..o mesaji alinti yapsaydim sana karsi haksizlik etmis olurdum..yinede sitemkarim bu konuda sana..sonucta forumun saygin kisileri birlik adina daha cok adim atmalilar..tunga abi gibi mesela..

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:08
Vittek yerine oyuna Barış'ı alarak Şenol hoca yönetime mesaj vermişmiş diye maç yorumu yazan ve bu davranışı haklı gören var yerel haber sitesinde arkadaş ya gel de sinirlenme... ben artık bıkmaya başladım futboldan, daha maç izlemek istemiyorum, 33 maç daha bu saçmalıkları mı izleyecem, hocanın ağzı var onu açsın konuşsun bir derdi varsa

Yaldız61
19.08.2012, 02:09
Peki benim ne manfaatim var?
Kime hizmet ediyor olabilirim.?

kardeşim eleştiri yapıcı oldu sürece sıkıntı yok kimisi çıkmış şenol güneş bilmem ne köşesinde dururklen bu tkaım kazanamaz flan nankör taraftarımız var hmede cok nankör herkez için deyil üstüne alınan alıınır

Fanatik34
19.08.2012, 02:10
Celustka defansin en iyi adamiydi, cok kritik kademelere girdi. Giray zaten bu ligin en iyi kesicisi. Serkan´da defansiv olarak cok iyi idi. Ne zaman Ferhat oyuna girdi, bütün denge bozuldu, Celu´nun hatasi yüzünden üce iki yakalandik, Giray ve Mustafa kart gördüler.

Vittek´i bayagi iyi buldum. Lakin ona en yakin oyuncu 30 metrede oynayinca tabi ki bir sonuc alamazsiniz! Volkan yetenegi ile tek basina destek olmaya calisti ama ortasahadan destek gelmeyince...

Olcan´a 20 dk. dayanabildim ama Hoca 90 dk. resmen dökülüyordu!

Soner asist disinda pek varlik gösteremedi, keza Sapara. Ama bu üclünün belkide ilk defa yanyana oynamasi, buna en büyük engeldi.
Tabi havanin sicakligi ile sahanin zeminide buna eklenince, fizikgücü daha iyi olup, hakemin sertlige göz yummasinida kullanan takim, bir adim öne gecti. Eee bunun üstüne sahayi daraltacigimiza actigimiz icin..

Tolga´da Onurvari bir gol yiyince, olasi bir galibiyetten olduk. Yine ve yeniden, buna ragmen o 7,5 milyon düzeltilmeden Tolga ile devam..istedigi kadar hata yapsin!

L.Burrows
19.08.2012, 02:10
Ben anlayamıyorum arkadaş. 2 aydır forvet arayan bi takım nasıl bulamaz yahu. Ne arıyosunuz bir bilsem uzaydanmı getirteceksiniz bu adamı nedirde bu lig başlamasına rağmen daha ortalıklarda yok. Bile bile ladestir bu elinizi cabuk tutun adam gibi transferler yapın yoksa ne taraftar gelir macınızı izler nede ligte bi iddanız olur. 10 sene geri gittik resmen millet kıcıyla gülüyor bize 1 forvet oyuncusu alamadılar diye acizmisiniz nesiniz.

DeAgLeMaNyAq
19.08.2012, 02:11
Vittek yerine oyuna Barış'ı alarak Şenol hoca yönetime mesaj vermişmiş diye maç yorumu yazan ve bu davranışı haklı gören var yerel haber sitesinde arkadaş ya gel de sinirlenme... ben artık bıkmaya başladım futboldan, daha maç izlemek istemiyorum, 33 maç daha bu saçmalıkları mı izleyecem, hocanın ağzı var onu açsın konuşsun bir derdi varsa

Her hazırlık maçı sonrasında hocaya transfer sorduklarında hoca neden konuşmak istemiyorum diyip kenara attı. Bir sorun olduğu ortada. Hoca transfer istemese açık açık istemiyorum derdi. Ancak resmi siteden birkaç cümle ile transfer yapabilirsek yapacağız diyebiliyor...

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:13

ne çıkarı kardeşim, neyin çıkarı?

bırak milleti çıkarcılıkla suçlamayı da o üç oyuncu değişikliğini anlat bana, çoğumuzun kafası almıyor çünkü...

kenardan rezilce yönetilecek takım ve biz sesimizi çıkarmayacağız öyle mi? çıkardığımızda da çıkarcılık olacak?

Sinan Akyıldız
19.08.2012, 02:13
Bana kalırsa kötü oyundan dolayı hoca eleştirilmedi. Tek santraforun alınıp Barış'ın girmesi bir nevi skora yatılması, bunun yanında Ferhat'ın sonradan girip çıkarılması akabinde Celustka'nın bir sağa bir sola geçmesi eleştiri konusu oldu...

http://i48.tinypic.com/2qx6zah.jpg

Volkan haklı olarak Olcan'ı suçlamadı zaten suçlamaması gerekirdi. Pozisyon gol de olabilirdi direğe de vurabilirdi. Biraz zemine bağlı gözüküyor. Ama takımın yardımcı hocasının rezil oyunu ve taktiği bir kenara bırakıp bu pozisyona sığınması felaket...

Bu pozisyonda top çizilenden ziyade dışarı doğru yönelmişti . Ayak üstü ve ya dışı ile değil ayak içi ile yapılmış bir vuruştu buna bağlı olarak çok büyük ihtimalle ya direğin dışına ya da doğrudan dışarı gidecekti .

Velhasıl yardımcı hocanın görüşü yanlış , Volkan'ın ki ise doğrudur :)

Bir de not : Topun dışarı gidiyor olması Olcan'ın yaptığının amatörce olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir elbette .

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:17
Tamam yönetim forvet transferi yapmalı, biz de günlerdir transfer haberi bekliyoruz burda, ama
hocanın forvet transfer edilmedi diye takımı yarım saat forvetsiz oynatma hakkı yok, Henrique var orda
yedek kulübesinde, kadroya bile almadığın Emre Güral, ne sıkıntısı vardı da kadroya alınmadığını bilmediğim
Halil Altıntop var. Hoca ya Avrupa Kupasında İspanya Milli takımından fazla etkilendi, ya da bilerek, bilinçli
bir şekilde takıma bazı sorunlarından dolayı bu eziyeti çektiriyor.

Yaldız61
19.08.2012, 02:19
ne çıkarı kardeşim, neyin çıkarı?

bırak milleti çıkarcılıkla suçlamayı da o üç oyuncu değişikliğini anlat bana, çoğumuzun kafası almıyor çünkü...

kenardan rezilce yönetilecek takım ve biz sesimizi çıkarmayacağız öyle mi? çıkardığımızda da çıkarcılık olacak?

kardeşim geçen sene iyi di ondan önceki seneler efsaneydi bir hata yaptı diye al aşamı edelim neyin derdindesiiniz siz bu forumda bn oldum sürece böle yorumlara hep muhalefet olucam ve ceza almam gerekirse bile her şekil de konuşurum ben otur bilmiyosan dinle öğretsinler sen destek çıkamayı öğren tokat atmayı deyil sözde taraftar

Adem Öztürk
19.08.2012, 02:22
Bırakın destekleme laflarını yok bız formaya aşığız hayranız ne olursa olsun arkasındayız laflarını.Bunlar tamamen duygusal.Destekse en kralını bizlerde veriyoruz.Sayısız ürününe sahip birisiyim.Traftar kart sahibiyim.İstanbul da ki tüm maçlarında seyirciyim.Destekse sorun sonuna kadar.

Ama biz o kısmı layikiyle yerine getirirken birilerini bunun karşılığının olmadığını yüzümüze haykırırcasına bağırırken bizim susacak halimiz yok.Sanki Şenol hoca yönetime mesaj verircesin oyundan forveti alıyor ve defans oyuna alıyor.Sonra da bu onun hatası değilmiş gibi yeniden aynı oyuncuyu dışarı çıkarıyor ve forvet alıyor.

Sorun var bu içerde yuva parçalanmış durumda bu kanayan yarayı birisi kendini feda edip kesmesi lazım.Aldığı paranın sıcaklığından konuşamayanlar dilleri tutulanlar olmasınlar.Bu forma bu takım bu bizim kimliğimiz gururumuz onurumuz kimse bunu inciltemez zedeleyemez yok yere sayamaz.

Günler sonra ayrılıklar olduğunda bir bağı kalmadığında konuşmak kolay.Asıl trabzonluluk bağın varken hakikatleri anlatmak neyse sorun ortaya gün yüzüne çıkarmak.Az açık sözlü olalalım Şenol hocam ve başkan sadece samimiyet biz saf değiliz.

Biz Trabzonluyuz TRABZONSPORLUYUZ biz buna sahip çıktık çıkmaya da devam ediyoruz.

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:26
Dört tane orta saha oyuncun var yedekte, Emre'yi Trabzon'da bırakıp Aykut'u da Barış'ı da almışsın kadroya, ama orta saha oyuncusu sakatlanınca sanki elinde orta saha oyuncusu kalmamış gibi, kulübüdeki o dört orta saha oyuncusuyla dalga geçer gibi sol beki oyuna sokup, sağ beki orta sahaya çekiyorsun. Sonra Henrique ile dalganı geçiyorsun, Barış'ı oyuna alarak, Celustka ve Serkan ile dalga geçiyorsun, bir uyana bir buyana kaydırarak, oyuna soktuğun Ferhat'ı sonra dışarı alıyorsun, onunla dalga geçiyorsun, 1-0'nın üzerine yatıp taraftarla dalga geçiyorsun... orta sahaya 5 milyon verdiğin oyuncu yerine sağ bekini alıyorsun, 4,5 milyonluk adamın yedekteyken Vittek yerine Barış'ı oyuna alıyorsun, Sapara'yı öne çekiyorsun, transferlerinle de dalga geçiyorsun, onca harcanan parayı hiçe sayıyorsun, sanki elinde mevkilerin oyuncusu yokmuş gibi hiç olmadık değişiklikler yapıyorsun... bir maç için bu kadarı fazla, bugün hocaya olan güvenim gerçekten yok oldu.

Yaldız61
19.08.2012, 02:28
Bırakın destekleme laflarını yok bız formaya aşığız hayranız ne olursa olsun arkasındayız laflarını.Bunlar tamamen duygusal.Destekse en kralını bizlerde veriyoruz.Sayısız ürününe sahip birisiyim.Traftar kart sahibiyim.İstanbul da ki tüm maçlarında seyirciyim.Destekse sorun sonuna kadar.

Ama biz o kısmı layikiyle yerine getirirken birilerini bunun karşılığının olmadığını yüzümüze haykırırcasına bağırırken bizim susacak halimiz yok.Sanki Şenol hoca yönetime mesaj verircesin oyundan forveti alıyor ve defans oyuna alıyor.Sonra da bu onun hatası değilmiş gibi yeniden aynı oyuncuyu dışarı çıkarıyor ve forvet alıyor.

Sorun var bu içerde yuva parçalanmış durumda bu kanayan yarayı birisi kendini feda edip kesmesi lazım.Aldığı paranın sıcaklığından konuşamayanlar dilleri tutulanlar olmasınlar.Bu forma bu takım bu bizim kimliğimiz gururumuz onurumuz kimse bunu inciltemez zedeleyemez yok yere sayamaz.

Günler sonra ayrılıklar olduğunda bir bağı kalmadığında konuşmak kolay.Asıl trabzonluluk bağın varken hakikatleri anlatmak neyse sorun ortaya gün yüzüne çıkarmak.Az açık sözlü olalalım Şenol hocam ve başkan sadece samimiyet biz saf değiliz.

Biz Trabzonluyuz TRABZONSPORLUYUZ biz buna sahip çıktık çıkmaya da devam ediyoruz.

arkadaşım vallahi herkez tek vucud tek ses olaibliyor biz ola mıyoruz işte senin gibiler yüzünden herşeye şüpeyle herşeyn altında kötü bir niyet aradınız için bu böle yeter be bıraknı arkadaş bu takımı tutmayın ozaman vallaa yeter ya

Adem Öztürk
19.08.2012, 02:30
arkadaşım vallahi herkez tek vucud tek ses olaibliyor biz ola mıyoruz işte senin gibiler yüzünden herşeye şüpeyle herşeyn altında kötü bir niyet aradınız için bu böle yeter be bıraknı arkadaş bu takımı tutmayın ozaman vallaa yeter ya

Sana tek sözüm var.Bu takım ne kadar şenol hacanınsa ne kadar başkanınsa o kadar da bana aittir o kadar.

Yaldız61
19.08.2012, 02:34
Sana tek sözüm var.Bu takım ne kadar şenol hacanınsa ne kadar başkanınsa o kadar da bana aittir o kadar.

he öle ben dahil hiç kimse şenol güneşin tırnagı olamaz burda okadar kendini yukarki mertebelerde görme destek sadece parayla pulla olsaydı zaten başarılı olurduk zamanı geldinde düşünce yapısı ve eleştirmenin dozu okadar yanlışkı saman gibisiniz biri kıvılcım atsa yanacak halldesiniz

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:36
kardeşim geçen sene iyi di ondan önceki seneler efsaneydi bir hata yaptı diye al aşamı edelim neyin derdindesiiniz siz bu forumda bn oldum sürece böle yorumlara hep muhalefet olucam ve ceza almam gerekirse bile her şekil de konuşurum ben otur bilmiyosan dinle öğretsinler sen destek çıkamayı öğren tokat atmayı deyil sözde taraftar

ya arkadaş sen kimsin benim taraftarlığımı yargılıyorsun? sana mı kalmış benim taraftarlığım?

Şenol hocayı burda çok savundum, hep savundum geçen sezon boyunca, elde ettiği başarıların unutulmaması için uğraştım, yönetimin de bütün şike süreci boyunca arkasında durdum, hala da duruyorum, hakkımızı alana kadar da duracağım.

AMA bu demek değildirki ben yönetimin, hocanın kaprislerini, sıkıntılarını sahaya yansıtmalarını, kendi aralarından gruplaşmalarını, birbirleriyle güç kavgasına girişmelerini, birbirlerinin işlerini engellemelerini, kendilerince saha üzerinden mesaj vermeye çalışmalarını, puan kaybetmemize sebebiyet veren ağır hatalarını da hoşgörüyle karşılayayım.

Ben bugün aşırı bir mantıksızlık gördüm oyuncu değişikliklerinde ve istediğim kadar eleştiririm bunu. Ben Şenol hoca gitsin istifa etsin demiyorum, hatalarını eleştiriyorum. Bir derdi varsa açsın ağızını basına konuşsun, ya da çıksın yönetime desen, Vittek'in yerine Barış'ı alarak yapmaya çalışmasın bu işleri, 2 puanımız gitti bu ne olduğu belli olmayan saçmalıklar yüzünden. Akıl var mantık var, bugün olanlar normal değildi.

Yaldız61
19.08.2012, 02:38
ya arkadaş sen kimsin benim taraftarlığımı yargılıyorsun? sana mı kalmış benim taraftarlığım?

Şenol hocayı burda çok savundum, hep savundum geçen sezon boyunca, elde ettiği başarıların unutulmaması için uğraştım, yönetimin de bütün şike süreci boyunca arkasında durdum, hala da duruyorum, hakkımızı alana kadar da duracağım.

AMA bu demek değildirki ben yönetimin, hocanın kaprislerini, sıkıntılarını sahaya yansıtmalarını, kendi aralarından gruplaşmalarını, birbirleriyle güç kavgasına girişmelerini, birbirlerinin işlerini engellemelerini, kendilerince saha üzerinden mesaj vermeye çalışmalarını, puan kaybetmemize sebebiyet veren ağır hatalarını da hoşgörüyle karşılayayım.

Ben bugün aşırı bir mantıksızlık gördüm oyuncu değişikliklerinde ve istediğim kadar eleştiririm bunu. Ben Şenol hoca gitsin istifa etsin demiyorum, hatalarını eleştiriyorum. Bir derdi varsa açsın ağızını basına konuşsun, ya da çıksın yönetime desen, Vittek'in yerine Barış'ı alarak yapmaya çalışmasın bu işleri, 2 puanımız gitti bu ne olduğu belli olmayan saçmalıklar yüzünden. Akıl var mantık var, bugün olanlar normal değildi.

sen nası şenol hocayı flan sorguluyabiliyosan ben de snei sorgularım babanın çin duvarı deyil bu tkaım herkez gelip her istedinde işiyip gidemez önce sen ne konustunu bil

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:44
sen nası şenol hocayı flan sorguluyabiliyosan ben de snei sorgularım babanın çin duvarı deyil bu tkaım herkez gelip her istedinde işiyip gidemez önce sen ne konustunu bil

Ben ne konuştuğumu gayet iyi biliyorum. Senin de kafa yapını anlamış oldum. Yazdıklarıma argümanlı tek cevap veremedin. Tek dediğin Şenol hocayı eleştirmeyin. Öyle olsun. Bil ki en az senin kadar severim Şenol hocayı. Ama yeri geldiğinde eleştirmesini de bilirim. O dediklerin benim ve senin için geçerliği olduğu gibi Şenol Güneş için de geçerli, ondan.

Yaldız61
19.08.2012, 02:50
Ben ne konuştuğumu gayet iyi biliyorum. Senin de kafa yapını anlamış oldum. Yazdıklarıma argümanlı tek cevap veremedin. Tek dediğin Şenol hocayı eleştirmeyin. Öyle olsun. Bil ki en az senin kadar severim Şenol hocayı. Ama yeri geldiğinde eleştirmesini de bilirim. O dediklerin benim ve senin için geçerliği olduğu gibi Şenol Güneş için de geçerli, ondan.

ben orda ilk mesajı sana deyil şenol güneş orda durdu sürece bu takım şampiyon olamaz diyen elemana söledim he sen eleştirini yapıcaksın tabi ama desteksiz eleştiri inan hiç bir zaman yapıcı olmaz eleştiri yapıpta kaçmak da çözüm deyil eleştiri yap ama destekde çık

Kader KORELİ
19.08.2012, 02:53
ben orda ilk mesajı sana deyil şenol güneş orda durdu sürece bu takım şampiyon olamaz diyen elemana söledim he sen eleştirini yapıcaksın tabi ama desteksiz eleştiri inan hiç bir zaman yapıcı olmaz eleştiri yapıpta kaçmak da çözüm deyil eleştiri yap ama destekde çık

Tamam renktaş, haklısın, desteğin de yeri geldi mi destek de olurum merak etme, daha fazla uzatıp meşgul etmeyelim burayı.

Tyler Durden
19.08.2012, 02:55
he öle ben dahil hiç kimse şenol güneşin tırnagı olamaz burda okadar kendini yukarki mertebelerde görme destek sadece parayla pulla olsaydı zaten başarılı olurduk zamanı geldinde düşünce yapısı ve eleştirmenin dozu okadar yanlışkı saman gibisiniz biri kıvılcım atsa yanacak halldesiniz

birader kendi adina konus..
15 yasindaki cocuklar gibi adami ilahlastirmayin..yuzeysel bakmayin..
burada senol gunes'in kisiligi degil yaptiklari sorgulaniyor..
yok tirnagi olamayiz yok bu olamayiz diye kendinizi asagilamaniza gerek yok..
bu kadar farkli ses cikmasi bizimde hocaninda lehine..hic sanmiyorum
ama umarim buralari okuyordur..karabuk macinda olanlar senol gunes'in
hocalik kariyerinde kara bir leke olarak tarihe gecti..
boylesine sacma seylerin yapildigi bir macta elestirilerin dozuda boyle
siddetli olur..
neredeyse birbucuk senedir ayni hatalari yapan bir adami ben desteklemiyorum.
mecburda degilim..taraftar ayni zamanda kongre uyesi olarak bunlara kosulsuz
destek vermek zorunda degilim,degiliz..
sen ve senin gibiler destekleyebilir..onada bir lafimiz yok.ama yanlis yapiyorsunuz.suca ortak oluyorsunuz..

Yaldız61
19.08.2012, 02:58
siddetli olur..
sen ve senin gibiler destekleyebilir..onada bir lafimiz yok.ama yanlis yapiyorsunuz.suca ortak oluyorsunuz..

ben adım gibi eminimki şenol güenş okadar yürekli bir admaki kendi karıyeri uğruna onun yeirne sahada olan teknik direktöre tüm yetkiyi verip hiç karışmayıp sana güveniyorum demiştir he güvenmemesi gerekiyordu orası ayrı konu ama olaylara yüzeysel bakan sizlersiniz işte sen ne zannediyorsun orda bir tane hamle bile şenol güneşin emriyle olmamıştır hocanın tek suçu aşırı karakterli olması

ibrahim ŞEN
19.08.2012, 02:58
Dur tahmin edim zemin kotuydu, mac erken saatte oynandı kadro yeterli degil, hoca yonetıme mesaj vermek istedi. Şenol Güneşi savunanlar bunları yazıyo? kımse kusura bakmasın ne olursa olsun bu takım bu futbolu oynayamaz. Ve tek sorumlusu hocadır.

Kader KORELİ
19.08.2012, 03:04
ben adım gibi eminimki şenol güenş okadar yürekli bir admaki kendi karıyeri uğruna onun yeirne sahada olan teknik direktöre tüm yetkiyi verip hiç karışmayıp sana güveniyorum demiştir he güvenmemesi gerekiyordu orası ayrı konu ama olaylara yüzeysel bakan sizlersiniz işte sen ne zannediyorsun orda bir tane hamle bile şenol güneşin emriyle olmamıştır hocanın tek suçu aşırı karakterli olması

Böyle bir şey olabileceğini ben de düşündüm, çünkü Şenol hocadan bu kadar ağır hatalar zinciri beklemezdim, ama bakarsan yetki vermiş olsa, o kişinin bu tarzda - yani oyuncuların dizilişini değiştirerek veya forvetsiz oynatacak - değişiklik yapacağına cesaret edebileceğini düşünmüyorum. Hem Ferhat - Soner değişikliği zaten devre arası gerçekleşti, mutlaka hocaya sormuşturlar. Ama diyelim ki öyle oldu, yetki verildi, o zaman bunun da açıklanması lazım. Açıklanmadığı sürece Şenol Güneş'tir bu kararları veren.

Tyler Durden
19.08.2012, 03:11
hoca yapmadi yardimcisi yapti oyle mi?cemisgezekspor ya burasi..
hocayi savunamiyorsunuz bile..kilif aramayin..sacmalamaya basladiniz..

ibrahim ŞEN
19.08.2012, 03:14
hoca yapmadi yardimcisi yapti oyle mi?cemisgezekspor ya burasi..
hocayi savunamiyorsunuz bile..kilif aramayin..sacmalamaya basladiniz..

Oyle bırsey varsa gecen senekı tek basarımız. CL de gruplarından Uefaya gitmek 2 macta 4 puan toplayan Ünal Karaman sayesındedır :)

Furkan Özdem
19.08.2012, 03:50
Bu sonuçta yönetimin transfer yapmamasının, hocanın oynattığı oyun ve yaptığı değişikliklerin yanında tolganın hatası da etkiliydi. Yan toplarda çok beğendiğim tolga topa yaklaşamadan gol yedik. Gerçekten yakışmadı.

Bu maçtaki performansından dolayı değil, genel yeteneğine göre tolganın artık onura devretmesi lazım kaleyi... Bence...

şenol.08.borçkalı
19.08.2012, 03:56
yaww şimdi bugun tv de lemı konusuyor..ALLAH ASKINA BU ADAMI KIM NIYE CIKARTIYOR TV LERE...

A.Ali Karanis
19.08.2012, 04:57
30dakika forvetsiz oynamamizi Senol Hoca'nin yonetime verdigi bi mesaj olarak algiliyorum.Hatirlayacaksiniz yine berbat 'taktiksel hatalar'in yapildigi bir Kasimpasa macindan sonra Hugo Broos 'arada korlere yol gostermek gerekir' diye bir cumle sarfetmisti.Bu durumun bir benzeriyle karsi karsiyayiz bence.
Senol Hoca'nin ve Sadri Sener'in kellesini isteyenler,unutmayin ki bizim camiamizda ozellikle son senelerde gelen,gideni aratiyor.Su anda bir duzen oturmus en azindan,kurtulusumuz icimizdeki hastaliklari temizlemek olacaktir.Gerisi corap sokugu gibi gelir zaten.
Takima gelince bas bas bagiriyor 'ben forvet istiyorum' diye.Vittek'i begenmedim,Sapara da nedense diger takimlarda Xavi kesiliyor,Trabzonspor'a gelince tutuluyor usak.Anlamadim:)
Volkan ve Soner'in performansini begendim bu arada.Bir forvet,Yasin,Colman ve Halil'in katilmasiyla takim en azindan takim oyunu oynar diye dusunuyorum.

x_man
19.08.2012, 05:24
Şenol hocayı çok severim ama nerdeyse 1 seneden beri tanıyamıyorum bu kadar korkak değildi ne oldu neden hep skoru korumaya çalışıyor neden ziya doğanlastı neden hiç risk almıyor ne olmuş bizlm şenol hocamıza hiç böyle değildi

Fatih Öztürk
19.08.2012, 07:40
Bayramınız mubarek olsun Arkadaşlar.

Soner Albayrak
19.08.2012, 08:26
Galip gelip bayrama moralli girmek vardı ama neyse nasip değilmiş.

bladex61
19.08.2012, 08:31
iki şeyden eminim şampiyon olamayacagımızdan ve her maça gidecegimden

arifberkay
19.08.2012, 08:48
yaww şimdi bugun tv de lemı konusuyor..ALLAH ASKINA BU ADAMI KIM NIYE CIKARTIYOR TV LERE...
selcuk yulayla sikecilerin problemleri uzerine kafa yoruyorlardi salla gitsin

.....
19.08.2012, 08:56
Ramazan hediyesi beklerdik senden Trabzonspor'um ama olmadı. Canın sağolsun.

Yılmadan yıkılmadan yolumuza devam etmeliyiz.

Her zaman takımımızın yanında olmalıyız sonuna kadar.

arifberkay
19.08.2012, 08:59
baskan aksam ne konustu kanalturk te dinleyen var mi?

Lazman
19.08.2012, 09:04
gecen seneye gore ne degisti.sistem olarak hic bisey.gol at yat.
takim olarak, ilerde herzaman bi golcu(burak) vardi artik onuda degistirip arkaya adam almaya basladi. santraforsuz 20 dakka top oynayan bi takim. bu oynanama sekliyle sampiyon olacaz demek kufur gibi biseydir.
adam iki kisiyi(yumlu+giray) ezip kafa golu atti.kaleci hangi alemdeydi goren varsa anlatsin anlayak.
girayin takimdan kesilme gibi biseyi olmayacani anladimda su yumludan bari kurtulsak. vurdugu 20 topun 19u taca gitti. takima sifir katki.

alper*
19.08.2012, 09:29
1-0'a yatılmaz. 2-0'a yatılır.

Punisher-61
19.08.2012, 09:35
1-0'a yatılmaz. 2-0'a yatılır.

Sen trabzonspor isen karabüke karsi hic bir skora yatmazsin...

Ahmet Öztürk
19.08.2012, 09:42
siddetli olur..

Bu mesaj için sizi alkışlıyorum...

Not: Şenol Güneş'i çok severim.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 09:46
ya hoca napsın ya. suçun yüzde 90ı basiretsiz cimri yönetimde. bu takımın her bölgede transfere ihtiyacı olduğunu hiç futboldan anlamayan biri bile tek bakışta görebilir. ama bu demek değil ki dün şenol hoca tamamen suçsuzdu. dün resmen sıçtı sıvadı.
vitteki çıkartıp yerine barış özbeki almanın, sonra ferhatı oyuna sokup gol yedikten sonra yerine henriqueyi almanın taktiksel açıdan hiçbir mantıklı izahatı olamaz. ve nitekim de şenol hocanın saçmalıkları sayesinde dün rakibe hiç gerek yokken 1 puanı hediye ettik. umarım aynı saçmalıkları bi daha denemeye kalkmaz.
eğer yönetimle arasında bir sorun varsa bunu sahadaki enteresan kompozisyonlarıyla değil konuşarak halletmesi gerekir. gerekirse yumruğunu masaya vurup, karşılarına çıkıp derdini yönetime anlatması gerek. yoksa sonsuza dek pısırık ve ezik şenol olarak kalmaya mahkum olacak ve hiçbir zaman kabuğunu kıramayan şenol olarak hatırlanacak. biz de onun bu mahkum oyununu izlerken kahırdan kahıra koşup durucaz.

Ali Yerlikaya
19.08.2012, 09:53
Arkadaslar ne derseniz deyin bu maci Senol hocanin hatalari verdi, haaa asip kesip hemen kovmakmi lazim, tabikide degil neticede Senol hocada insan kendince dogru bir hamle yapmisdir ama tutmadi, burdan dersini cikarticakdir elbet...

Duran topdan golu yemesek yinede 1-0 la maci alicakdik, ilk yari gayet iyiydik ama forvet eksikligimiz bariz belli...

TekfurÇayır 61
19.08.2012, 09:54
Bir şirketin en büyük hissedârısınız. Şirketinizin başına bir CEO getiriyorsunuz tam yetkiyle. Sonrasında zamanınızı o CEO'ya, bunu şöyle yap, onu böyle yap demekle harcarmısınız, böyle yaparsanız o CEO'nun orada ne işi var, tam yetkiyi niye verdiniz? Uygulamalarını beğenmiyorsanız yapacağınız CEO'yu işten almaktır, bu göreve lâyık değilsin diyerek.

Şenol hocayı eleştirmek benim anlayışıma garip geliyor. Hem de çok garip geliyor.

O kendi doğrularını yapmak için o görevde. Benim doğrularımı yapmak için değil.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 10:01
ya o değil de şenol hocaya 3 maç ceza veren fenerasyon yöneticilerinin annesine, bacısına burdan selamlarımı iletiyorum. naptı da bu maç cezalıydı biri anlatsın hele. adam mı öldürdü bu herif. ağzı var dili yok ama ha bre ceza yiyip duruyo. aykut kekosu istediğine sallıyo maçtan sonra, ona üç beş kuruş ceza verip geçiştiriyolar. var mı böyle bişey ya. adaletinizi öpiyim sizin.

Cyzio
19.08.2012, 10:15
Bir şirketin en büyük hissedârısınız. Şirketinizin başına bir CEO getiriyorsunuz tam yetkiyle. Sonrasında zamanınızı o CEO'ya, bunu şöyle yap, onu böyle yap demekle harcarmısınız, böyle yaparsanız o CEO'nun orada ne işi var, tam yetkiyi niye verdiniz? Uygulamalarını beğenmiyorsanız yapacağınız CEO'yu işten almaktır, bu göreve lâyık değilsin diyerek.

Şenol hocayı eleştirmek benim anlayışıma garip geliyor. Hem de çok garip geliyor.

O kendi doğrularını yapmak için o görevde. Benim doğrularımı yapmak için değil.

Üstâdım;

Bahsettiğiniz CEO'lar işini genellikle doğru yaparlar. Ve siz onu o görevin başına liyakatinden dolayı getirmişsinizdir, nüfus cüzdanında doğum yerinin karşısında ne yazdığına bakarak değil.

Bunlara rağmen, işini doğru yapmadığına kanaat getirirseniz, bilmem hâlâ kendisiyle çalışmayı düşünür müsünüz? Ödediğiniz yüksek ücrete rağmen...

.

emin61
19.08.2012, 10:17
Şenol hocayı çok severim ama nerdeyse 1 seneden beri tanıyamıyorum bu kadar korkak değildi ne oldu neden hep skoru korumaya çalışıyor neden ziya doğanlastı neden hiç risk almıyor ne olmuş bizlm şenol hocamıza hiç böyle değildi

... Senol Hoca her zaman korkak Futbol oynatiyor! Gol at savunma yap, bu bir Senol Günes klasigi!

Cyzio
19.08.2012, 10:18
Dünkü maçta belki iki puan kaybettik ama, çok büyük birşey kazandık: Forum üyeleri de dahil, pek çok Trabzonsporlu'nun (Trabzon doğumlular da dahil), Şenol Güneş hakkında hakikat gözü açıldı.

Şükürler olsun Yâ Rabbim. Bizi şu bayram gününde gaflet uykusundan uyandırdığın için.

.

TekfurÇayır 61
19.08.2012, 10:20
Üstâdım;

Bahsettiğiniz CEO'lar işini genellikle doğru yaparlar. Ve siz onu o görevin başına liyakatinden dolayı getirmişsinizdir, nüfus cüzdanında doğum yerinin karşısında ne yazdığına bakarak değil.

Bunlara rağmen, işini doğru yapmadığına kanaat getirirseniz, bilmem hâlâ kendisiyle çalışmayı düşünür müsünüz? Ödediğiniz yüksek ücrete rağmen...

.

Aynen katılıyorum.

Bana garip gelen kısım bu değil. Şunu oyuna aldı, bunu almadı, şöyle oynattı halbuki böyle oynatmalıydı kısmı.

Karşımızdaki bir insan, kesip biçerek, bâzı yönlerini alıp, bâzı yönlerini istemeyerek hareket edemeyiz. Teknik direktör ya bir bütün olarak kabul edilir yada bir bütün olarak reddedilir diye düşünüyorum. Gerisi dedikoduymuş gibi geliyor.

Cyzio
19.08.2012, 10:27
Aynen katılıyorum.

Bana garip gelen kısım bu değil. Şunu oyuna aldı, bunu almadı, şöyle oynattı halbuki böyle oynatmalıydı kısmı.

Müsaadenizle ben de buna katılıyorum. Daha baştan göreve liyakatine bakmadan birisini koyduysanız, ondan sonra elbette "Şunu oynat, bunu oynatma." deme lüksünüz olmaz. Mukaveleyi imzalamışsınız bir kere.

3.5 sene.

.

emin61
19.08.2012, 10:29
Senol Hoca Trabzon a ve Trabzonspor a cok seyler vermisdir, ama duygusalliga yer vermemek lazim, sonucda Trabzonspor in menfatleri icin hareket edilmeli!

Trabzonspor deneme tahtasi degil, birilerine küsüp forvet cikarip defans oyuncu koyup sitem etme yeri hic degil!

Iyi bir Teknik Direktör elindeki oyuncularin yetenklerini görüp ona göre Takim cikarmali!
Vittek yabanci ve cok para verildigi icin oynuyor! Neden?

Trabzonspor un alt yapisindan kimleri A Takima cikarip ilk 11 oyuncusu yapdi?
Bunlari göz önünde bulundurun ona göre yorum yapin!

TekfurÇayır 61
19.08.2012, 10:34
Katılmanıza katılıyorum :), İşi bir perde yukarı taşıyalım, belli bir süre için seçilmiş bir yönetim var ve o yönetimin tercihi Şenol Güneş. Aynı düşüncelerim bu kısım için de geçerli. Seçime kadar bu yönetim, seçimde oy hakkı olan herkes dilediği adaya oy verir. O yönetim de bir teknik direktörde karar kılar, o teknik direktör kendi doğrularını uygular, bu devran böyle gider.

Taraftarlık bana teknik direktör şu oyuncuyu oynatsın bunu oynatmasın, böyle taktik versin şöyle vermesin demekmiş gibi gelmiyor.

Durumdan vâzife çıkaracaksak vâzifelerimizin farklı olduğunu düşünüyorum.

bunyamin55
19.08.2012, 10:39
hiç tasa etmeyin şöyle olsaydı böyle olsaydı demeyin yarın başkan çıkar kupamızı verin der herşeyi unutursunuz. Forvet transferi gerektiğini sağır sultan duydu ama sadri şener her forvet transferi gündeme geldiğinde kupamızı verin diyerek gündem değiştirdi. Tabiki kupamızı isteyecez git yasal olarak ne gerkiyorsa yap her hafta beyanat vereceğine rakipler gibi her hafta bir yıldız kat takıma sonra kombine satmamış forma satmamış.

Cyzio
19.08.2012, 10:42
Maçın tamamını canlı olarak televizyondan seyrettim. Görüşlerim şöyle:

1-) Ligin ilk maçları çok zorlu geçer ve büyük klüpler çoklukla puan kaybedebilirler.

2-) Saha çok çok kötüydü. Karabük bütün bir yaz mevsimini neden sahayı ıslah etmeden geçirmiş; anlamak mümkün değil. Bu sahada pek çok takım puan kaybedebilir. Çünkü bozuk bir saha, futbol oyna(t)mak istemeyen takımın lehinedir.

3-) 18 Ağustos tarihinde bir maçı saat 17:00'de oynatmak ancak bazı art niyetlerle mümkündür.

4-) Soner'in kendi oyuncumuz tarafından sakatlanması büyük şanssızlık.Allah'tan ciddî değilmiş.

5-) Olcan'ın golüne pilot kameradan bakarsam dokunmasa da gol olacakmış, off-side kamerasından baktığımda ise gol olmayacakmış hissine kapıldım. Hangisi doğru, bilemem. Kameralar aldatıcı olabilior.

6-) Yukarıdaki ilk 4 maddeye rağmen oyunumuz hiç de iç açıcı değildi. Videoton maçlarına böyle çıkarsak, ikinci bir Anorthosis faciası kaçınılmazdır.

7-) Bazı üyelerimizin yazdığı gibi, Şenol Güneş dünkü oyunuyla yönetime mesaj filan vermemiştir. Dünkü oyun, onu gerçek kapasitesidir.

.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 10:50
yalnız o karabük taraftarına da çok güzel laflar hazırladım trabzondaki maça saklıyorum. geçen sene de zaten kar toplarıyla yenmişlerdi bizi yamyamlar. dün de saha da iki tane kırmızıyı vermeyen Hüseyin Göçek arkalarındaydı. Evet suçlu bunlar değil, hiçbir şekilde bu kadar rezil oynama lüksümüz de yok ama Hüseyin şerefsizinin yönettiği maçlarda Trabzonun kazanamaması tesadüf müdür sizce? bence yenilgide hüseyin lalesinin karabüke vermediği iki kırmızı kart da etkiliydi. rakip ondan cesaret alıp bizim oyuncuları biçmeye başladı. yediğimiz golde de nitekim shelton mustafa yumluyu çiğneyerek kafaya çıktı ve golu attı. işin bu hakem yönünü de düşünmek gerek bence.

winner
19.08.2012, 10:56
Tüm olumsuzluklara rağmen kazanabilirdik.

Zemin,saat,sakat ve cezalılar,Soner'in maç içinde sakatlanması...

Tolga'nın formasından en ufak bir leke yoktu,yere yattığını hatırlamıyorum.

Skibbe, ferhat-barış-zokora-sapara şeklinde bir orta saha ile son yarım saat oynandığı için Şenol Hoca'ya şükranlarını sunmalı.

Orta sahaya kaleden ve savunmadan gönderilen her top duvara çarpmış gibi kalemize geri döndü.

Adnan Özkan
19.08.2012, 11:02
Şenol hocamızın misyonu dolalı çok oldu ama inatla hala takımın başında duruyor..onun futbol anlayışı tarihte kaldı artık..yapma hocam yuhalanmadan artık bırak..sen genel menejer falan ol bırak hocalıpı..korkak oynatma şu takımı..

toksoy61
19.08.2012, 11:06
Şenol Hoca: eğer yönetimle ilgili bir sorunun yada isteğin veyahut şikeyetin varsa; bunu çıkar açıklarsın. Olmadı basın toplantısı yaparsın anlatırsın. bu taraftarda arkanda durur merak etme. ama Ts nin maçında sırf gıcıklık olsun diye maçı katledersen en büyük suçlu sen olursun ve şu anda bu maçta TS nin puan kaybetmesindeki en büyük etken sensin.

bunca yıldır Şenol hocanın bir kez çıkıp şu oyuncuyu istiyorum demedin. lig başladı hala çıkıp şu bölgeye topçu istiyorum demiyorsun. neyi bekliyorsun? yoksa kadrondan memnunmusun? bir şey söyle yeterki bir şey söyle bilelim. ona göre taraftarda kendine yol çizsin

kopuk61
19.08.2012, 11:06
ilk mactir kabül hava sicak kabül saha kötü kabül takim yetersiz yine kabul ama yardimci kadronun bu yetersizligini asla kabül etmek mümkün degildir.

Bülent AKBULUT61
19.08.2012, 11:13
hoca kafasına göre takımı oynatsın ondan sonra hocaya destek cıkalım bu kulup hocanın holdıngı değil ben forveti cıkartıp defans oyuncusu alan ben takımda Alanzınho varken Adrıona varken henqrike varken oyuna Barışı alan bamba ve halili sebebsiz kadroya almayan butun hazırlık macında Onuru oynatırken adama küfür eder gibi Onuru yedek bırakıp sahaya Tolgayla cıkan bir hoca istemiyorum böyle birlik beraberlik olacaksa olmasın daha iyi

Ertan1982
19.08.2012, 11:16
Barisa verilen para yazik.Su bana göre bize nednelerinde yalan söyledi sakali oldu zaman kovcaktik.Nevzat Sakarin büyük kazigi bize.

alper*
19.08.2012, 11:23
Barış Özbek oyuna girerken dün benim içim sızladı.
O varlığı ile övündüğümüz değerlerin 8 numaralı kramponun altında ezilişini izledim.
Benim Trabzonsporum bu değildi.

gudoz81
19.08.2012, 11:35
son 7 dakka uzatmalarla 10,12 dakka oyuna sokulan henri kötü futbolcumudur?
gadromuz yedersiz mesajı 2 puan belki 3 puan bırakma pahasına maç içindemi verilir?
bu 2 sorunun cevabını arıyorum

alper*
19.08.2012, 11:39
son 7 dakka uzatmalarla 10,12 dakka oyuna sokulan henri kötü futbolcumudur?
gadromuz yedersiz mesajı 2 puan belki 3 puan bırakma pahasına maç içindemi verilir?
bu 2 sorunun cevabını arıyorum
Maç içinde verilir çünkü adam Trabzonspordan büyük.
Trabzonspor oyuncak olmuş.

ClaretBlueLove
19.08.2012, 11:43
acilen barış özbek, paulo, adrian, vittek kazmalarından kurtulup yerlerine alper potuk, cenk tosun, muhammet demir gibi önü açık futbolcular transfer etmemiz gerekiyor. yönetim duy ssesimizi. paraları indire gandi mi yapıyonuz napıyonuz anlamadım. birazcık şu takımla ilgilenin nolur

Togrul
19.08.2012, 11:51
Arkadaş bizim 1-0 üstüne yatma taktiğiyle mahelle takımına karşı oynasan bile öyle veya böyle o golü yersin. Bunu anlamayan varmı.
Birde savunma oyuncularında adam gibi savunma oyuncuları olsa yine her neyse. Girayı seyretmek insana eziyet. İllahta alakasız sarı kart, alakasız toplara taça kornere atma hastalığı biraz diri forvet karşısında bocalama var. Topu oyuna sokma becerisi desen yok. Mustafa Yumlunun deyil Trabzonsporda süperligde forma giymesine bile şaşmak lazım. Şeltonun attığı golde acınacak haldeydi. Burda herkes forvet diyor fakat takımın asıl ihtiyacı olan mevki stoperdir.

gudoz81
19.08.2012, 12:01
Maç içinde verilir çünkü adam Trabzonspordan büyük.
Trabzonspor oyuncak olmuş.

hocaya darıldıgım nokta da o Trabzonspor artık onun gözündede mi oyuncak olmuş?

Sefaenes
19.08.2012, 12:04
Trabzonun icindeki hainler temizlenmeli basta.ufuk abisini Trabzondan önce gören yönetici istifa etmelidir. O sahis her konuda Trabzons zarar verdirirken yönetimiz onu koruyor. Bu takima transferlere karsi gelenlerde derhal gitmeli

Murat Keçeci
19.08.2012, 12:16
Maçın kadrosunu gördüğümde oyunun belli bir dakikasından sonra oyundan düşeceğimizi biliyordum neden derseniz vittek ve sapara büyük takımın maç temposunu kaldırabilecek fizik kapasitesine sahip değiller o yüzden zaten antep,ankaragücü gibi takımlarda başarılı olabiliyorlar birde sonerin tecrübe eksikliğini hesaba kattığımda onunda temposunu maçın tamamına yayabileceğini düşünmüyordum ki ilk yarım saatten sonra takımın direnci kırılmaya başladı ve rakip daha etkili olmaya başladı herşeye rağmen maçı kazanabilirmiydik evet kazanabilirdik çünkü rakipde takım oyunundan çok uzak organize olmakta güçlük çekiyordu onlarında skoru ancak böyle bir golle değiştirebilirdi ki o da bizim 1.90lık dört oyuncumuzun ikramı sayesinde(celustka,mustafa,giray,tolga) gerçekleşti.Üstelik bunların birinin kaleci olması daha da düşündürücü ayrıca mustafa ve giray neden geçen sezondan beri iki stoper birden aradığımızı ispatladılar.

Gelelim Şenol Hocanın yanlışlarına;

1-Maça Tolganın yerinde Onur ve Vittek ın yerindede her ne kadar beklenenden uzak da olsa Henrique ile başlaması gerekirdi.

2-Vittek çıkarken oyuna Henrique girmeliydi forvetsiz oynayıp olcanı ve volkanı birebir stoperlerin hedefi haline getirmesi yanlıştı.

3-Hani basit oyundan bahsederiz ya hep bi de basit değişiklikten bahsedeyim soner çıktıktan sonra serkana orta sahaya ferhatı sola celustkayı sağa gibi işlere gerek yoktu bireysel olarak zaten yetersiz bir savunmamız varken iyice savunmanın balansını bozmanın gereği yoktu.Yapması gereken basit bir değişiklikti.Sonere en yakın özellikte bir oyuncuyu yedek kulübesinden oyuna almaktı.

Oyunun gidişatına göre yapılması gereken hamleler bence şöyle olmalıydı.Sonerin zorunlu değişikliğinden sonra onun yerine Barış özbeki almak,Saparayı orta sahanın soluna kesici olarak çekmek göbekte Zokora Barışla devam ederken Olcanı dışarı alıp daha dinlenmiş Alanzınhoyu Barış ve Zokoradan topu alıp hücuma taşısın diye oyuna almak ve temposu düşen Viitteki de Henrique ile değiştirmekti.Yani amaç sadece skoru korumak değil skoru korurken rakibin üzerimize yüklendiği anlarda rakibi az adamla yakalayıp alanzınho,volkan ve henrique ile maça noktayı koymaya çalışmak olmalıydı.

Maçın eksilerini konuştuk birde artılarından bahsedelim özellikle ilk yarım saat oyun tamamen bizim kontrolümüzdeydi attığımız gol sistemimize yakışan güzellikte bir goldü.O zemine göre pas bağlantımız fena değildi.Bir takımın çehresi değiştirmek kolay iş değil böyle geçişler hep sancılı olur takıma ve Şenol Hocaya fazla yüklenmenin bir anlamı yok herkesin amacı bu takımı başarıya götürmek takımımıza gereken desteği hep beraber vermeye devam etmeliyiz.

Önümüzdeki maçlardan bahsedersek Colman geldikten sonra orta sahada zokora colman soner üçlüsü daha güzel işlere imza atacaktır.Olcanda form düşüklüğü var oda performansını yükseltecektir,volkan iyi durumda ama sadece Volkanla bu işi götüremeyiz ofansif olarak başka zenginliklerde takıma katmalıyız.Herşeyden önce sürekli oyunun içinde olan stoperlerin balansını bozup orta sahadan gelecek colmana sonere olcana volkana koridorlar açan,belli bir son vuruş kalitesine sahip olan forvet transferini biran önce takıma kazandırmalıyız.

ALDENİRO
19.08.2012, 12:30
bu forumda şenol hocaya olumsuz bakanların belki başında gelirim.kabul hatasıyla maç kaybettik ama yinede takımda moral bozukluğu var.forvetsiz bile oynasak karabükü yenmeliydik.birazda ruhsuz oynayan oyuncular şenol hocayı bozuyor.en az 5 hafta hocamıza fırsat verelim.

bordo(61)mavi
19.08.2012, 13:01
Karabükte maçı statda izleyen arkadaşımdan az önce duyduklarımı paylaşmak istedim... Vitek oyundan çıktıktan sonra kulübede bağırıp çağırmış... Özellikle Volkan Şen Vitekin değişikliğinden sonra kulübeye aralıksız 5-10 dakika bağırarak forvete adam alınmasını istemiş... O dakikalarda alanzinho formasını çıkarıp tam maça girecekken golü yiyince hanricanin girmesi yönünde kara vermişler... Alanzinhoda bundan dolayı kulübede bağırıp çağırmış... Bunlar yayıncı kuruluşun kameralarına yansımayan görüntüler... Arkadaşım bunlara bizzat şahit olup kulaklarıyla duymuş... İşte takımın son hali bu arkadaşlar... Hoca yaptığı değişikliklerle fantezi kuruyor, oyuncular keyifsiz bağırığ çaığıryor Allah sezon boyunca yardımcımız olsun....

savas avci
19.08.2012, 13:13
Şenol Hoca: eğer yönetimle ilgili bir sorunun yada isteğin veyahut şikeyetin varsa; bunu çıkar açıklarsın. Olmadı basın toplantısı yaparsın anlatırsın. bu taraftarda arkanda durur merak etme. ama Ts nin maçında sırf gıcıklık olsun diye maçı katledersen en büyük suçlu sen olursun ve şu anda bu maçta TS nin puan kaybetmesindeki en büyük etken sensin.

bunca yıldır Şenol hocanın bir kez çıkıp şu oyuncuyu istiyorum demedin. lig başladı hala çıkıp şu bölgeye topçu istiyorum demiyorsun. neyi bekliyorsun? yoksa kadrondan memnunmusun? bir şey söyle yeterki bir şey söyle bilelim. ona göre taraftarda kendine yol çizsin
mumkunse genel menejerlik filanda yapmasın transferleri filan yapmaya kalkar hepten dibe vurur takım

M.S.SOFU
19.08.2012, 13:25
Karabükte maçı statda izleyen arkadaşımdan az önce duyduklarımı paylaşmak istedim... Vitek oyundan çıktıktan sonra kulübede bağırıp çağırmış... Özellikle Volkan Şen Vitekin değişikliğinden sonra kulübeye aralıksız 5-10 dakika bağırarak forvete adam alınmasını istemiş... O dakikalarda alanzinho formasını çıkarıp tam maça girecekken golü yiyince hanricanin girmesi yönünde kara vermişler... Alanzinhoda bundan dolayı kulübede bağırıp çağırmış... Bunlar yayıncı kuruluşun kameralarına yansımayan görüntüler... Arkadaşım bunlara bizzat şahit olup kulaklarıyla duymuş... İşte takımın son hali bu arkadaşlar... Hoca yaptığı değişikliklerle fantezi kuruyor, oyuncular keyifsiz bağırığ çaığıryor Allah sezon boyunca yardımcımız olsun....

bizim taktik icabı yatmamız gereken maçlar olabilir
ama bu maçın karabük maçı olmadığı kesin.
zaten bu sene benim takımdan pek bir beklentim yok
benim için 3. olursak başarıdır.çünkü mevcut takım ve kadro böyle.
uefa maçı var diye ses etmiyorum,hocaya saygım sonsuz bir bildiği vardır diyorum ve kenara çekiliyorum.
saha filan kötüydü bir şekilde durumu anlarım.

kimse kusura bakmasın,şenol hocaya ne kadar saygı duysam da oyuncularda şu noktada haklılar.
kollektif bir şekilde trabzonspor kötüye sürükleniyor.
yönetim forvet almaz,hoca maça forvetsiz çıkar,scoutlar (! ) portekizde ,ingilterede ispanyada gezerler...
ey gidi goca trabzonsporum ey
sen bu hallere düşecek ne ettin.

Erdem Koltuk
19.08.2012, 13:28

Olay çok net özetlenmiş oldu.

Şenol Güneş bu takımı değil hiç bir takımı yönetemez.

Süper ligde futbolcuların Şenol Güneş ile çalışma isteği de koca bir yalan.

Kimse alınmasın gücenmesin Şenol Güneş gerçekten koca bir sıfır koskoca bir SIFIR.

Yaldız61
19.08.2012, 13:31
Olay çok net özetlenmiş oldu.

Şenol Güneş bu takımı değil hiç bir takımı yönetemez.

Süper ligde futbolcuların Şenol Güneş ile çalışma isteği de koca bir yalan.

Kimse alınmasın gücenmesin Şenol Güneş gerçekten koca bir sıfır koskoca bir SIFIR.

herşeyede inanmayın arkadaş ben böle bişeyin oldunu zannetmiyorum olsaydı yayıncı kurulş onu öle bi güzel yayınlardıkı

Erdem Koltuk
19.08.2012, 13:36
herşeyede inanmayın arkadaş ben böle bişeyin oldunu zannetmiyorum olsaydı yayıncı kurulş onu öle bi güzel yayınlardıkı

Öyle bir olay olsun olmasın benim düşüncelerim zaten bunlar. Şenol Güneş teknik direktör olarak bir sıfırdan ibaret.

Ayrıca o denilenlerin yalan olduğunu hiç düşünmüyorum. Ben kilometrelerce uzaktan izlerken o maçı görüyorum saçmalığı da Volkan sahanın içinden mi göremiyecek.

bordo(61)mavi
19.08.2012, 13:39

maçı izleyen arkadaşım bizim kulübenin çaprazındaki kale arkasının ordan maçı takip etmiş... Yayıncı kuruluşun niye çekmediğini söyleyeyim... dikkat ederseniz yıkılmış tribünlerin ordan hiçbir görüntü maç boyunca verilmedi... zaten spikerde maça başlamadan sadece kulübelerin ordan kameralarla görüntü verebileceklerini söyledi... ayrıca burda yalan dolan yazacak kadar terbiyesizde değiliz... daha önceki yolladığım mesajlara bak istersen.... Ben arkadaşımdan duyduklarımı paylaştım... yorum sizin artık...

Yaldız61
19.08.2012, 13:39
Öyle bir olay olsun olmasın benim düşüncelerim zaten bunlar. Şenol Güneş teknik direktör olarak bir sıfırdan ibaret.

Ayrıca o denilenlerin yalan olduğunu hiç düşünmüyorum. Ben kilometrelerce uzaktan izlerken o maçı görüyorum saçmalığı da Volkan sahanın içinden mi göremiyecek.

dün gece bunun tartışmaşısı yaşadık 2 saat bak eleştirmeni anlarım ama bu takımı şampyino yapan kim 82 puan toplata kim bana sölermisin ozaman iyidi şimdimi kötü oldu vallahi k.bakmayın ama artık bende yazmıcam buralara boş taraftarsınız bu forum amacından uzaklaşmış iyice

turphan
19.08.2012, 13:40
mumkunse genel menejerlik filanda yapmasın transferleri filan yapmaya kalkar hepten dibe vurur takım

Hesaplaşmayı saha da takım üzerinden yapan ismi ne olursa olsun uzak dursun bu takımdan.

Cem Kıran
Şenol hoca her geldiğinde eleştirdim.Hatta şampiyon olduğumuz zamanda bile.Yaptığı saçma sapan oyuncu değişiklikler olmasaydı biz 90 a yakın puanla bile şampiyon olurduk..

Taktik,Kadro,Oyuncu değişikliği , oyun okuma ve transfer bilgisi SIFIR olan bir kişiden hoca OLMAZ..Kalecilik ant yapabilir..

AYYILDIZ
Dunki maci hoca sabote ettti bu acik.Kasit var yada yok bilemem.

Ergin Varlibas
19.08.2012, 13:43
dün gece bunun tartışmaşısı yaşadık 2 saat bak eleştirmeni anlarım ama bu takımı şampyino yapan kim 82 puan toplata kim bana sölermisin ozaman iyidi şimdimi kötü oldu vallahi k.bakmayın ama artık bende yazmıcam buralara boş taraftarsınız bu forum amacından uzaklaşmış iyice

Aynen öyle kardeşim bende bundan sonra yazmıyorum. Aynen öyle nankör bir taraftar topluluğumuz var

serdaracıl
19.08.2012, 13:44
Ne çok birikmiş içinizde ne çok kininiz varmış. Ersun hocayı da böyle tükettik yeter.

M.S.SOFU
19.08.2012, 13:50
ya iyide madem kimseyi eleştiremeyeceğiz forumu kapatalım o zaman
ya da her forum başlığına girip yensekde yenilsekte ''aaa takım çok güzel,ne güzel futbol oynuyoruz,hocamız çok güzel değişiklikler yapıyor,oyuncularımız çok iyi oynuyor,yönetim müthiş bir transfer politikası izliyor'' yazıp gidelim.
böyle bir şey olabilir mi?
niye farklı düşüncelere saygı duyulmuyor.
ha şenol hoca sıfır,işi bilmiyor gibi mesajlara bende katılmıyorum,ama eleştiremiyorsak bu iş nasıl olacak,forumun anlamı ne.
yanlışı görüp söylemiyorsak -internet başından bile- ne anlamı var ki.

bazı arkadaşlar yönetimi,şenol hocayı beğenmeyebilir,bazılarıda beğenebilir.bu herkesin en doğal hakkı.
ama kimsenin ''sen eleştiremezsin,o bizim kutsalımız'' ya da ''sen övemezsin ,adam takımın içine etti'' deme hakkı yok.
herkes gelip burada görüşünü yazacak
bu durum niye birilerini sürekli rahatsız ediyor anlamış değilim.
fikirlere bile tahammülü olmayan insanlar ile nereye kadar gidebiliriz.

mourner
19.08.2012, 13:53
vay efendim şenol hoca 82 puanla şampiyon yapmışta,biz taraftarlar nankörmüşüz de,şenol hoca asla sorgulanamazmış..o zaman yönetimi de sorgulama eleştirme,82 puan alırken bu yönetimle aldık,o takımı bu yönetim kurdu.eleştirme o zaman transfer yapmadı,şunu yapmadı,bunu yapmadı diye..takım ne kadar rezil olursa olsun,oyuna müdahaleler ne kadar saçma olursa olsun,tüm gerçekleri reddet,bir tek şenol güneşi savun.ya şenol hoca şu maç içinde forvet çıkarıp,sahaya defans yığma alışkanlığından vazgeçseydi 3 kere şampiyon olmuştu,82 puan değil 90 puan toplardı o kadroyla.bir insan 100 kere deneyip yanıldığı bir taktikten neden vazgeçmez.tribüne de çıksa kulübeden de baksa yaptığı hep aynı.

Yaldız61
19.08.2012, 13:55
ya iyide madem kimseyi eleştiremeyeceğiz forumu kapatalım o zaman
ya da her forum başlığına girip yensekde yenilsekte ''aaa takım çok güzel,ne güzel futbol oynuyoruz,hocamız çok güzel değişiklikler yapıyor,oyuncularımız çok iyi oynuyor,yönetim müthiş bir transfer politikası izliyor'' yazıp gidelim.
böyle bir şey olabilir mi?
niye farklı düşüncelere saygı duyulmuyor.
ha şenol hoca sıfır,işi bilmiyor gibi mesajlara bende katılmıyorum,ama eleştiremiyorsak bu iş nasıl olacak,forumun anlamı ne.
yanlışı görüp söylemiyorsak -internet başından bile- ne anlamı var ki.

bazı arkadaşlar yönetimi,şenol hocayı beğenmeyebilir,bazılarıda beğenebilir.bu herkesin en doğal hakkı.
ama kimsenin ''sen eleştiremezsin,o bizim kutsalımız'' ya da ''sen övemezsin ,adam takımın içine etti'' deme hakkı yok.
herkes gelip burada görüşünü yazacak
bu durum niye birilerini sürekli rahatsız ediyor anlamış değilim.
fikirlere bile tahammülü olmayan insanlar ile nereye kadar gidebiliriz.
arkadaşım iyi günde kötü günde kelimesini bize deyil gerçek taraftar olanları için söylediler eleştiri yapılır ama destek de çıkılır bizde eleştiri öldürme noktasında anlıyormusun onun için bu forum bildin ya asıyor kesiyor yada tam destekliyor ortası yok ben burdaki çohu kişinin taraftarlını sorgularım kimsede engelleyemez beni ben 15 senemi tribünde geçirdim taraftarlın ne oldunu cok iyi biliyorum takıma piskolojik ve manevi destek çıkıp o baskıyı onlara hissettirin savaşaark oynasınlar biz yine 82 puan toplarız

Şenol güenşin karıyeri belli dunya 3.cülüğü 3 kere bizi 1.yaptı 3.ündede çalındı da napsın adam

M.S.SOFU
19.08.2012, 14:07
arkadaşım iyi günde kötü günde kelimesini bize deyil gerçek taraftar olanları için söylediler eleştiri yapılır ama destek de çıkılır bizde eleştiri öldürme noktasında anlıyormusun onun için bu forum bildin ya asıyor kesiyor yada tam destekliyor ortası yok ben burdaki çohu kişinin taraftarlını sorgularım kimsede engelleyemez beni ben 15 senemi tribünde geçirdim taraftarlın ne oldunu cok iyi biliyorum takıma piskolojik ve manevi destek çıkıp o baskıyı onlara hissettirin savaşaark oynasınlar biz yine 82 puan toplarız

Şenol güenşin karıyeri belli dunya 3.cülüğü 3 kere bizi 1.yaptı 3.ündede çalındı da napsın adam

ytakım desteklensin,bunu hepimiz istiyoruz ama burada yazan arkadaşların çoğu gurbette olan arkadaşlar.yani forumun trabzon tribünlerindeki etkisi ne kadar,neyi destekleyecek.hadi böyle bir etkisi çok yoğun diyelim,trabzonsporun tribünlerinde *atıyorum* 20 tane grup var,çok dağınık,nasıl destek olacaksın,sen desteklesen öteki taraf yuhlar,sen yuhlarsın öteki taraf alkışlar.bizim tribünler bu şekilde.
yani bu arkadaşların burada yazdıkları çoğu zaman tribüne yansımayan şeyler.
messel ersun hoca kovulduğu zaman burada bir çok destek mesajı vardı,ama tribünde duyulmadı.

evet eleştrinin ortası yok,çok sert eleştiriler var,bunun nedeni çok açık ve net,28 yıldır şampiyno olamıyoruz.ama kimseye eleştirme yuhlama diyemezsin.herkes gördüğünü yazar.hakaret olursa forum yöneticileri gelir mesajı siler.
şimdi bence çok açık ve net yönetim başarısız,ama bu bence.birileri yönetimi başarılı bulabilir.bunu tartışırız burada.ama kimseye sen yanlış düşünüyorsun sen konuşma denmemeli.

takım yenilirse sorumlusu şenol hoca+yönetimdir,insanların bunu eleştirmesi normaldir.bunu kabul etmek lazım.

ancak çok ağır eleştirilere bende karşıyım*ki zaman zaman bende yapıyorum*
ancak burada ağır eleştirinin sınırı nedir,o nasıl çizilecek...
sıkıntı burada.
şimdilik çözüm küfürlü mesajları silmek.
yani insanların düşüncelerini sınırlayamayız
sen burada sınırlasan adam gider ekşisözlükte küfür eder.bunu sınırlayamazsın.
sen istediğin kadar eleştirileri duymamaya çalış ama gerçek orada ve kaskatı duruyor.orada bir huzursuzluk var.
bunlara tahammül etmeliyiz
eleştirileri duymayarak,övgülere küfrederek hiç bir yere varamıyız.
bunu yazan adamda mutlaka bir şeyleri görmüştürde söylemiştir.
sende mutlaka bir şeyleri görmüşsündür,söylemişsindir.
sonuç:kimsenin yorum yapma eleştirme özgürlüğü elinden alınmamalı ve bu yüzden dışlanmamalı.

Ömer Öztürk
19.08.2012, 14:08
şenol hocayı ıstemeyenler yerıne kımı isterler?

Fatih Öztürk
19.08.2012, 14:11
Başladı bazı arkadaşlar nankör taraftar edebiyatına.yok anasını satayım kulübü Şenol hocaya zimmetleyelimde rahat edin.ıstıfa ıstıfa ıstıfa.

Yaldız61
19.08.2012, 14:13
ytakım desteklensin,bunu hepimiz istiyoruz ama burada yazan arkadaşların çoğu gurbette olan arkadaşlar.yani forumun trabzon tribünlerindeki etkisi ne kadar,neyi destekleyecek.hadi böyle bir etkisi çok yoğun diyelim,trabzonsporun tribünlerinde *atıyorum* 20 tane grup var,çok dağınık,nasıl destek olacaksın,sen desteklesen öteki taraf yuhlar,sen yuhlarsın öteki taraf alkışlar.bizim tribünler bu şekilde.
yani bu arkadaşların burada yazdıkları çoğu zaman tribüne yansımayan şeyler.
messel ersun hoca kovulduğu zaman burada bir çok destek mesajı vardı,ama tribünde duyulmadı.

evet eleştrinin ortası yok,çok sert eleştiriler var,bunun nedeni çok açık ve net,28 yıldır şampiyno olamıyoruz.ama kimseye eleştirme yuhlama diyemezsin.herkes gördüğünü yazar.hakaret olursa forum yöneticileri gelir mesajı siler.
şimdi bence çok açık ve net yönetim başarısız,ama bu bence.birileri yönetimi başarılı bulabilir.bunu tartışırız burada.ama kimseye sen yanlış düşünüyorsun sen konuşma denmemeli.

takım yenilirse sorumlusu şenol hoca+yönetimdir,insanların bunu eleştirmesi normaldir.bunu kabul etmek lazım.

ancak çok ağır eleştirilere bende karşıyım*ki zaman zaman bende yapıyorum*
ancak burada ağır eleştirinin sınırı nedir,o nasıl çizilecek...
sıkıntı burada.
şimdilik çözüm küfürlü mesajları silmek.
yani insanların düşüncelerini sınırlayamayız
sen burada sınırlasan adam gider ekşisözlükte küfür eder.bunu sınırlayamazsın.
sen istediğin kadar eleştirileri duymamaya çalış ama gerçek orada ve kaskatı duruyor.orada bir huzursuzluk var.
bunlara tahammül etmeliyiz
eleştirileri duymayarak,övgülere küfrederek hiç bir yere varamıyız.
bunu yazan adamda mutlaka bir şeyleri görmüştürde söylemiştir.
sende mutlaka bir şeyleri görmüşsündür,söylemişsindir.
sonuç:kimsenin yorum yapma eleştirme özgürlüğü elinden alınmamalı ve bu yüzden dışlanmamalı.

ben bazı mesjların trabzonsporlu oldunu düşünmedim için sürekli yazıyorum senin gibi trabzonsporluların bakış acısına karşı cıkmam zaten ama zaten takımın durumu ortada bildin istnabulla savaş halindeyiz ve şuanki dururmuz öle bi durumki kenetlenmeyliz sadece sahada deyil saha dışındada bu takım en güzel en iyi şeyleri hak ediyor bunuda biz yapabilirz ne oldu protesto vardı oda fıs anlatabiliyormuyum biz hiç bişe yapmıyoruz sadece konusuyoruz yapanlar var ama kendi çapında birlikde deyil biz şehir takımıyız biz aya kalktımız zaman o şehir inlemeli bizim hakkımızı yemeye calıstıkları zaman 1 deyil 10 kere düşünmeliler bunu yönetim deyil taraftar sağlar

ClaretBlueLove
19.08.2012, 14:14
bu sene tek hedefi küme düşmemek olan karabük karşısında dün resmen 1-0 lık skora yatmaya çalıstık. yazık...
bi kere 1-0 lık skor, üzerine yatmaya çalışılacak bir skor değil. şenol güneş'in önce bunu anlaması ve şu karaktersiz futbol anlayışından bir an önce kurtulması gierek. ikincisi hadi diyelim skora yatacan. bu karabükspor'a karşı olmaz O-LA-MAAAAZ. yatacaksan avrupada büyük bi takım olur o zaman anlarım eyvallah derim 1-0 ı korumaya çalışırsın ama trabzonspor karabüğe karşı 1-0 lık skora YA-TA-MAZ. bunu trabzonspora yapmaya hiç bir teknik direktörün hakkı yok. bunu yapan teknik TRAKTÖRÜN de trabzonda yeri yok. hadi diyelim onu da yaptın ona da eyvallah dedik diyelim-sezon başıdır saha kötüdür anlarım bi nebze-bunu böyle 0 forvetle mi yapıyosun kardeşim? nerde senin yıllık 2m euro baydığın paulon, halilin? ne olursa olsun bir kişi ilerde olacaktı.sen trabzonsun, biz senden zirveye oynamanı bekliyoruz senin oynattığın oyuna bak. karabük senden daha cesur oynuyo. böyle bişey var mı ya? karşındaki takım karabük forvetini çıkarmıyor. sen trabzon teknik direktörü forveti oyundan al takımı forvetsiz oynat.oyunda bir tane forvet tutuyo olsaydık (en azından pauloyu) yine farkı arttırabilirdik (nitekim herşeye rağmen gol pozisyonu da bayağı bulduk) ve bu rezil futbola rağmen yine kazanabilirdik. ama şemol güneş maalesef beni ve tüm trabzon taraftarını hayal kırıklığına uğratmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Fatih Öztürk
19.08.2012, 14:16
Şenol hoca gitsin varsa oğlu geçsin takımın başına!saltanat devrindemıyız kardeşim.Tolunay,Şota,Hamı,Ünal hoca var.var oğlu var.sıkıntı yok,hoca çok.yönetimde gidebilir.önünde hiç bir engel yok.

serdaracıl
19.08.2012, 14:19
Tolunay kim ben onu en son gayse'ye kaçarken hatırlıyorum. Senol hocanın yerine tolunayi mı oneriyorsunuz