PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Transfer Cem Demir

Çebi
06.06.2006, 22:23
Cem Demir sözlesme imzaladi
Kulübümüz, 2. Lig B Kategorisi takimlarindan Pendikspor?un forvet oyuncusu Cem Demir?le üç yillik sözlesme imzaladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060606cem.jpg2003 yilinda Kartal Bulvarspor?dan Pendikspor?a geçerek profesyonel olan Cem, 2002/03 sezonunun ikinci yarisindan itibaren Pendikspor?da oynadi. Özellikle 2004/05 sezonundan bu yana sergiledigi performansla dikkatleri çeken 21 yasindaki oyuncu bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek mukavele imzaladi.

Cem, Trabzonspor gibi büyük bir camiada oynayacagi için mutlu oldugunu ve Bordo-Mavili formayi giymek için heyecanlandigini belirtirken, Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ?Cem Demir?in transferiyle sadece Trabzonspor?un bugününü degil, gelecegini düsündügümüzü de gösterdik? diye konustu.

Cem Demir kimdir?

Dogum Tarihi ve Yeri: 30.04.1985, Erzincan
Mevki: Forvet
Milli Olma Sayisi: -
Boy: 1.87cm
Kilo: 80kg
Ayakkabi No: 43

Kariyeri

2002/03 Pendikspor 2/0
2003/04 Pendikspor 3/0
2004/05 Pendikspor 24/4
2005/06 Pendikspor 34/9

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060606cem1.jpg</CENTER>

kuzey_lee
06.06.2006, 22:26
ali güzeldal bolca küfretsin..haklidir.ne derse haklidir..

2.lig b kategorisinde 2 senede 13 gol atabilmis oyuncu bizim gelecegimizin teminati olacakmis.sonra da paftan neden oyuncu çikmiyor derler..

Çebi
06.06.2006, 22:27
2.Lig B kategorisinden bir forvet oyuncusunun Trabzonspor'a gelebilmesi için o lide harikalar yaratmasi lazim...Bu oyuncu ise sadece 13 gol atmis 4 sezonda...Bu oyuncu mu süper lig de bize maç alacak, gol atacak?

Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, ?Cem Demir?in transferiyle sadece Trabzonspor?un bugününü degil, gelecegini düsündügümüzü de gösterdik? diyor bir de...

Sen eger gelecegini düsünüyorsan önce kiralik olarak süründürdügün yildiz adayi gençlerine sahip çikacaksin...

immortal_TS
06.06.2006, 22:32
Gene birisinin yüksek tavsiyesiyle yada araya hatirli kisiler gelerek alin su çocugu yaa yararli olur size demeleriyle yapilmis bir transfer tamamiyle bos bir transfer.

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 22:35
nasi anladiniz hemen bosbi transfer oldunu hayret bise ben suan ne ii diebilirim nede kötü bakicaz

Harun-61
06.06.2006, 22:36
yazacak coook $ey var ama...

ne diyelim, buda bi Transfer-hic yoktan iyidir smileys/smiley5.gif

Hayirli Olsun...

gerçekefsane
06.06.2006, 22:38
Kiralik diye gönderilen yildiz adaylarimizin Lig A'daki basarilari ortadasmileys/smiley1.gif. Cem Demir geldiyse yildiz adayi gençlerimiz kendilerine bakacaklarsmileys/smiley1.gif A.sebatspor küme düsüyordusmileys/smiley1.gif

Serdar Kurtulus için Besiktas'in Eser Yagmur, Sinan kaloglu ve para verdigini bilmiyormusunuzsmileys/smiley2.gif

Gökhan Güleç bir öncesine kadar Inegölspor'da oynuyordusmileys/smiley2.gif

Cem Demir'i kaç izlediniz ?

Ali Güzeldal Bakirköyspor'dan geldismileys/smiley1.gif

alt yapidan Cengiz Çoban'dan umutluyumsmileys/smiley1.gif

Edited by: gerçekefsane

Bülent Bayraktar
06.06.2006, 22:38
nerdende buldular bu usagii

tsmaniac
06.06.2006, 22:39
yönetimi tebrik etmek istiyorum yildiz futbolcu aldilar sonundasmileys/smiley7.gif ulen bu adamlar ne yapmaya çalisiyor koskoca Trabzonsporu Trabzon büyük sehir belediyeye çevirdiler.. kariyere bak 10 tane gol atmis bilmem kaçinci ligde hani büyük takimdik biz ne hallere getiriyolar bizi ya yaziktir günahtir Trabzonun öz gençlerinesmileys/smiley7.gif

kuzey_lee
06.06.2006, 22:40
kendine bakacaklar dedigin yildiz adaylarindan ali güzeldal ve ergin keles ikilisi bize gelmeden önce gayet iyi performans sergiliyolardi..ali sebatin en çok gol atan oyuncusuydu..bize geldikten sonra sans mi verildi?oynadi da atmadi mi (bkz malatya maçi)

2bde 8 gol atmis birinin neyini izliycekmisim sormasi ayip?yaptiklarim yapacaklarimin teminatidir demisler.her sey ortada

immortal_TS
06.06.2006, 22:46
nasi anladiniz hemen bosbi transfer oldunu hayret bise ben suan ne ii diebilirim nede kötü bakicaz

Anlamamak için çok akilli olmaya gerek yok az düsününce cevaplar kendi kendini olusturuyor zaten.

selokal61
06.06.2006, 22:47
Yönetim alin size yildiz oyuncu bu mu dedi yok sadece gelecege yönelik umut veren bir oyuncuoldugu için aldik dedi.Yönetimi sif elestirmek olsun diye elestirmeyelim.Her oyuncuda anasinin karnindan yildiz olarak dogmuyor bakarsiniz ileride çok iyi bir topçu olabilir simdiden önyargi ile bakmayalim..

gerçekefsane
06.06.2006, 22:48
@kuzey_lee

yanlis anlama durumu oldugunu hissediyorum.

Ali Güzeldal Bakirköysporden geldismileys/smiley1.gif Cem'de Pendikspor'dan geldi.vurgulamak istedigim Ali ve Cemaltyapidangelmediler. Ali Bakirköyspor'dan geldi. Cem'de Pendikspor'dan geldi smileys/smiley1.gifkizilacak durum yoksmileys/smiley1.gif

Alt yapidan kiralik gidenoyuncularimiz kendilerine bakacaklar. Lig A'daki performanslarina bakacaklar.smileys/smiley1.gifAli Trabzonspor A kadrosu için düsünülüyorsmileys/smiley1.gif

Mehmet Yilmaz'in yerine kadroda Ali'yi düsünürüm smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

corleone
06.06.2006, 22:49
her sene olur böyle transferler, iki üç yil sonra merak ederiz bizim böyle bi toçumuz vardi ne oldu diye, ya marasspordadir, ya sariyerdedir ya güngörende heey gidi günler deriz, geçeriz...

kuzey_lee
06.06.2006, 22:49
Yönetim alin size yildiz oyuncu bu mu dedi yok sadece gelecege yönelik umut veren bir oyuncuoldugu için aldik dedi.Yönetimi sif elestirmek olsun diye elestirmeyelim.Her oyuncuda anasinin karnindan yildiz olarak dogmuyor bakarsiniz ileride çok iyi bir topçu olabilir simdiden önyargi ile bakmayalim..

yasim çok geç degil,geçen sene hali saha liginde baya gol attim hem de mevkim sag açik olmasina ragmen..bakarsin ilerde benden çok iyi topçu olur dimi

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 22:51

Anlamamak için çok akilli olmaya gerek yok az düsününce cevaplar kendi kendini olusturuyor zaten.

bi futbolcunun ii olup olmadigi düsünerek bulunmaz ancak onu izlersin ve iyiligine karar verirsin sen bu futbolcuyu izledinmi ben izlemedim eger izlediysen ve videolarini ele geçirebiliosan bize de ver bizlede paylas bizde nasil bi futbolcu olduna kara verelim

bence artik sirf muhalefet yapmaktan vaz geçelim elestirelim ama su transfer de gereksiz demeyin izleelim bi görelim

biz bu futbolcuyu izlemeden kötü dioruz herlade yönetim bu adami izledide aldi bizim gibi bu futbolcu iidir veya kötüdür die transsfer yapmazlar zanetmiorum biraaz daha yapici olmaya çalisalim

immortal_TS
06.06.2006, 22:52
her sene olur böyle transferler, iki üç yil sonra merak ederiz bizim böyle bi toçumuz vardi ne oldu diye, ya marasspordadir, ya sariyerdedir ya güngörende heey gidi günler deriz, geçeriz...

Olayin kisaca ve en öz açiklamasi budur iste.

selokal61
06.06.2006, 22:54

yasim çok geç degil,geçen sene hali saha liginde baya gol attim hem de mevkim sag açik olmasina ragmen..bakarsin ilerde benden çok iyi topçu olur dimi vallasenden olurmu onu bilmiyom ama yeni alinan oyuncudan olabilir.Yönetim begenip almissa illaki bir bildigi vardir bekleyip görmek lazim

immortal_TS
06.06.2006, 22:57
@husolee61

Yönetimin izleyip aldigini nerden biliyosun?

Ali İhsan
06.06.2006, 22:57
Yaw bu adami Fener alsa hiç tanimasak bilmesek bilebizim yönetim neden uyuyo el gençleri topluyo deriz. Sanki milyon dolarlar döküldü adamin önüne. Adamda is varsa oynar yoksa Sebat'i kurtaracak adamlara ihtiyaç var zaten seneye de...

Beytullah
06.06.2006, 22:58
bu neya nedim aradigimiz yildiz oyuncu buydu desene baskaninsmileys/smiley36.gif

DKaraduman
06.06.2006, 22:59
Vallahi ben Ali Güzeldal in yerinde olsam terkeder giderdim böyle rezillik olur mu ya ne hallere düstük yahu Pendikspor dan adam aliyoruz...

kuzey_lee
06.06.2006, 22:59
@gerçekefsane

yanlis anlamamdan dolayi özür dilerim.ama kizdigimiz nokta bu mevkide zaten elimizde genç ve ilerisi parlak olarak görülen oyuncu varken fuzuli olarak bu oyuncunun alinmasi.genç yetenek alacaksan bursadan serdari antalyadan burak yilmaz'i alacaksin..pendikte 9 gol atmis birini gelecek için aldim diyemezsin..o zaman ben de sana derim ki ferdi serdar ikinci li,g b kategorisinde sanliurfa belediyespor formasiyla grubunun gol krali oldu..git onu al..fuzuli islerle ugrasiyorlar

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 23:03
@husolee61

Yönetimin izleyip aldigini nerden biliyosun?

tahmin kardes tahmin 6. hissim kuvvetli salladim tutar die belki tutturamadimmi acaba?

bu ne saçma sapan bi soru yönetim izledini nereden biliomusum kuslar söledi bilader kuslar

gerçekefsane
06.06.2006, 23:05
@gerçekefsane

ferdi serdar ikinci li,g b kategorisinde sanliurfa belediyespor formasiyla grubunun gol krali oldu..git onu al

Ferdi Serdar yakinda gazete mansetlerinde görürsek sasirmam.smileys/smiley4.gifismini duyarsam Kuzey_lee söylemisti diyecegim.smileys/smiley1.gif

Bucaspor'dan Mehmet Battal'i, Giresunspor'dan Emre Karaman'i alsalardismileys/smiley19.gifEdited by: gerçekefsane

immortal_TS
06.06.2006, 23:05
Iyi 6.hislerin kuvvetliyse, kuslarina selam söyle yanlis haberler uçurmasinlar.

kuzey_lee
06.06.2006, 23:08
Ferdi Serdar yakinda gazete mansetlerinde görürsek sasirmam.smileys/smiley4.gifismini duyarsam Kuzey_lee söylemisti diyecegim.smileys/smiley1.gif

Bucaspor'dan Mehmet Battal'i alsalardismileys/smiley1.gif

kulisle bazi seyleri yapmayanlar maalesef o takimda oynayamayacak..ferdi de bunlardan birisidir.babasi kemal serdar (bu ay dergide roportaji olan eski kaptan)..trabzonspor altyapisindan yetisti..madem alt yapidan yetisen oyunculara bakilacak nasildir performansi diye buyrun bu çocuga bakin..

Hüseyin Çümen
06.06.2006, 23:09
belki elimizde gelecek vaadeden kendini birtürlü gösterememis yildiz adaylarimiz var ama onlardan bi farki var bu çocuun boyu aranilan santrafor özelliklerine uyuyor yetenek görüldüyse biraz kendini gelistirdiginde belkide gelecegin hakan sükürü olur neden olmasin herkes yeni bi hakan sükür aramiyomu belki de insalllah biz bulmusuzdursmileys/smiley1.gif

Tunga
06.06.2006, 23:11
21 yasindaki oyuncunun gelecek vaadetmesi degil, direk oynamasi gerekir, kendi iyiligi için. Umarim sans bulur, ama biz daha Ömer Riza'yi degerlendiremiyoruz, Mehmet Yilmaz ortada, Ali Güzeldal'a benim de içim yaniyor. Erginler, Enisler....

Allah mahçup etmesin, utandirmasin genç kardesimizi. Çünkü bu transfer tutmazsa, kendine yazik eder, Trabzonspor pek birsey kaybetmez.

Alpayer
06.06.2006, 23:13
Hayirli olur insallah.

gerçekefsane
06.06.2006, 23:16

kulisle bazi seyleri yapmayanlar maalesef o takimda oynayamayacak..ferdi de bunlardan birisidir.babasi kemal serdar (bu ay dergide roportaji olan eski kaptan)..trabzonspor altyapisindan yetisti..madem alt yapidan yetisen oyunculara bakilacak nasildir performansi diye buyrun bu çocuga bakin..

Gözden kaçtiysa futbolcu izleme ekibinin hatasismileys/smiley2.gif. Bu futbolcu isminisizden duydumsmileys/smiley2.gif A.Sebatspor'da kiralikoynayan oyuncular için görüslerimdegismeyeceksmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

kuzey_lee
06.06.2006, 23:21
futbolcu izleme komitesi mi var gerçekefsane?güldürüyorlar bizi saolsunlar

onurkaradeniz
06.06.2006, 23:22
komite istifa o zamansmileys/smiley4.gif

kuzey_lee
06.06.2006, 23:27

bak seni de unuttum onurum..kusura kalmayasin.kendi transferimden sonra söz seni aldirtacam

Taner Gündoğdu
06.06.2006, 23:31
Vallahi ben Ali Güzeldal in yerinde olsam terkeder giderdim böyle rezillik olur mu ya ne hallere düstük yahu Pendikspor dan adam aliyoruz...

hiç sanmam çünkü ali güzeldalin nerden geldigini bir düsün istersensmileys/smiley2.gif

cyberentalpi
06.06.2006, 23:32
Ya amma elestirdiniz yani. Yonetim aldi ise almis olmak icin almamistir. Boyu uzun bir forvet. Gerekirse bizde pisecek. Usteklik Bu sezonun ikinci yarisini iyi oynamis. Umarim hayirli olur. Bir Stephanov olur:)

zanoylu
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Futbolcu izleme komitesinin de kimler oldugunu çookk iyyiii biliyoruz. konusturmasinlar adami.Adam gibi transferler yapsinlar oraya babalarinin hayrina gelmedilersmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane

@onur

Denizlispor Eskisehirspor'dan oyuncu aliyormussmileys/smiley1.gifnasil bu oyuncularsmileys/smiley1.gifDenizlispor'da oynayabilirlermismileys/smiley2.gif

onurkaradeniz
06.06.2006, 23:33

ben eskisehirdeyken ferdiyle karsilikli oynadik o zaman küçükköysporda oynuyodu ...trabzon altyapisindan ve kemal serdar'in ogludur kendisi
fatih'inde dedigi gibi!

s.urfa belediyesporda forvette oynuyo ve çok hareketli bu sezonu çok iyi ve bol gollü geçirdi bence de cem demirin ki2.ligle ilgili olmama ragmen ismini duymadim!pendikte 10-15 gol atan bi oyuncu.bizde oynayamaz ! ferdi serdar'in yaninda baska isimlerde bize yararli olabilir mesela yine ferdi gibi altyapimizdan çikip 2.ligde oynamakta olan burak denizli adiyamansporda oynamakta ve yine adiyamanda mustafa ramazan var madem ileriye dönük adam ariyolar özümüzden olanlari alsinlar!

onurkaradeniz
06.06.2006, 23:35

bak seni de unuttum onurum..kusura kalmayasin.kendi transferimden sonra söz seni aldirtacam

eyvallah fatihsmileys/smiley4.gif bu adamlar gelecege yönelik topçu ariyosa onlara 3-4 adam da ben öneriyim yanismileys/smiley4.gif bulduklarindan daha iyi degilse bende onur degilimsmileys/smiley2.gif

Amasyali
06.06.2006, 23:36
Bu futbolcu izleme komitesi Lemi Çelik ve saz arkadaslari degil mi? Bunlarin Brezilya'dan getirdiklerini de görüyoruz.

onurkaradeniz
06.06.2006, 23:37

@onur

Denizlispor Eskisehirspor'dan oyuncu aliyormussmileys/smiley1.gifnasil bu oyuncularsmileys/smiley1.gifDenizlispor'da oynayabilirlermismileys/smiley2.gif

valla su an ki kadrodan ishak ve mehmet eren'i öneririm denizliyesmileys/smiley2.gifayrica benim zamanimda paf kalecisi olan sinan da alinabilir yani su an a takimda hakanin yedegismileys/smiley2.gif

kuzey_lee
06.06.2006, 23:38
@onurkaradeniz

ferdi ismini sadece öylesine söyledim.kendisi mahalleden arkadasim dostumdur.su anda bile msnde konusuyoruz..kesinlikle gelsin gibi bir düsüncem yok..mustafa bu sene kötü bir sezon geçirdi diye biliyorum..adiyamandan ayrildi su anda adana demirsporda oynuyor...tesadüf bugün sanki cevahirde gördüm kendisini..

eski topçular mektupla kendilerini izletemezler,haberdar ettiremezler..pendikten cemi alana kadar bir sürü topçu var piyasada..

edit..onur ishak dedigin karagumrukten gelen ishak mi?Edited by: kuzey_lee

Beytullah
06.06.2006, 23:40

@onur

valla su an ki kadrodan ishak ve mehmet eren'i öneririm denizliyesmileys/smiley2.gifayrica benim zamanimda paf kalecisi olan sinan da alinabilir yani su an a takimda hakanin yedegismileys/smiley2.gif

kanka senin gibi oyuncula varken kimialiyor smileys/smiley4.gif

gerçekefsane
06.06.2006, 23:41

@onur

Muhammet ile anlasmislar smileys/smiley1.gif

BDiler61
07.06.2006, 00:11
hayirli olsun umarim takima faydasi dokunur

İleli
07.06.2006, 00:19
bu yilin transferi icin kutluyorum yonetimi.

Akın_61
07.06.2006, 00:22
yahu bukadar uzatacak bisey yok..sanki kaç para verdiler...iyi oynarsa kalir oynayamassa gider.......fazla alternetif iyidir.....

TAMTÜRK61
07.06.2006, 00:24
"Atomu parcaladik ama önyargiyi parcalayamadik"

Albert Einstein

Yine basladi bizim taraftarlarda infazlar. Yeni alinan futbocuyu kac kere izlediniz? Hemen nereden yargiya vardiniz ,iyi oyuncu degil diye.

Kusura bakmayin ama kimse size hazir futbolcu vermez, yok öyle armut pi$ agzima dü$!

Yeni transferimiz hayirli olsun!

İ.Öztel
07.06.2006, 04:54
En azindan Tomas jun gibi gol krali getirdik deyip kandirmadilar. Gelecege yatirim dediler .Tomas jun hic gol atamadi.Bu cocuk bir gol atarsa bile basaridir.bide burdan bakin bakalim.

Sirf elestirmek icin elestirmeyin bi kerede. Daha dereyi gormeden pacayi siviosunuz. Edited by: ofkopat

Faik Yılmaz
07.06.2006, 08:27
1996 YILINDAN BERI genç futbolcular aliyoruz sözümona takimi gençlestiriyoruz....

ama ne birine sahip çikiyoruz nede bunlarsdan yilsdiz çikan var.....

bakiniz tönetim devre arasinda alinan AHMET SAHIN kovasini bile transferden sayip 8 transfer yaptik diyor.bu transferde sirf fazla transfer yaptik denilmek için yapilan bi transfer......

yönetimi bu popülist davranisislarindan ötürü kiniyorum.....smileys/smiley7.gif

Cengiz Çubukcu
07.06.2006, 08:58

@onur

kanka senin gibi oyuncula varken kimialiyor smileys/smiley4.gif

1.mehmet eren gs'nin topçusu..verirler mi bilemeyiz..

2. bu kadar forvet varken ve oynamazlarken nerden çikti bu transfer ? izleyen bilen var mi?

Murat Acar
07.06.2006, 09:09
Ya arkadaslar ben pendikten futbolcu alindi deyince aklima febe nin maçi geldi pendikle bosverin sirf o maç hatrina bu takimdan topçu alinir.isin bu yanini hiç düsündünüzmü hoca nin dedigi gibi tutarsa köseyiz tutmassada tutmaz naapalim alti üstü bir kasik yogurt.Jun gibi adamlara verilen milyon eurolara bakarsak pendikten bunu almak daha eyicene dir usaklar.Seyretmedim ama bana sorarsaniz 2.lig b deki her futbolcu jun dan daha iyidir bencesmileys/smiley36.gif

Erdinç Dilek
07.06.2006, 09:12
hayirli ve ugurlu olur insallah

ozcan_asanoglu
07.06.2006, 09:18
Trabzonspor necmi perekli'den sonra adam gibi golcü çikaramadi..

fatih tekke var amao da firsatçi, ceza sahasi içinde affetmeyen tiptegolcü degil..o fantezi dalinda süper..

bir hasan kabze, bin gökhan güleç'i bulup çikarmamiz lazim artik..her zaman yabanci golcü alamayiz.

Cem demir'in de bu kapsamda degerlendirilip hayirli olsun ve "insallah tutar" demekten baska yapacak bir seyimiz yok.

CAFER ÖZER
07.06.2006, 09:23
Elestiri yapmak için elestirenlerin kendi kendilerine çeliskiye düstüklerini görmeyecek kadar Sirf elestiri olsunda ne olursa olsun mantigi ile hareket ettikleri ortada.Yok Ali Güzeldal küfür etsin yok Ali Güzeldal çeksin gitsin.Ali Güzeldal kim Bakirköyden gelmis Bakirköy nerde 3.ligde,Pendik nerde 2.lig a yi Finalde kaybetti.ALI GÜZELDAL da bahsettiginiz gibi süper bir oyuncu degildi.Bu bir,

Ayrica Bu yeni ALINAN CEM DEMIR i HÜSNÜ ÖZKARA nin tavsiye ettigini biliyormusunuz.

Cem Demir yildiz olarak alinmamistir.kadro zaafiyeti yasanmamasi için ve gelecege dönük olarak alinmistir.

CEM iyi çikarda oynama basalarsa,yada Biraz gayretli olursa,gelecek seneden 2.ligden oyuncu alinirsa bu sefer diyeceginiz lafalari simdiden tahmin edebiliyorum.CEM DEMIR çekip gitsin,Cem ALINAN bu oyuncu için simdi Küfür ediyordur.vs vs

Hayirli ugurlu olsun.

Burçak
07.06.2006, 09:31
bi maliyeti olmadigi için klübe yükü yok.

bu transferi gören alt yapi oyuncularimiz belki daha bi hirsla çalisirlar.

zaten yönetiminde Trabzonsporun normal transferi olarak gösterecegini düsünmüyorum.bu kisi sadece maliyeti düsün gelecegi olan biri düsündükleri için alindi. Yani kisaca Trabzonspor henüz transfere baslamadi. (çagdas disinda)

Faik Yılmaz
07.06.2006, 09:32
SAMPIYONLUGA OYNAYAN BI TAKIMIN FITBOLCUSU CEM DEMIR OLAMAZ....

FENERIN YEDEGI M. YOZGATLI, SEMIH....

BIZIM YEDEGIMIZ CEM DEMIR.....

BU zihniyetle sampiyon olunmaz.... biz yildiz yetistirecek bi takim degiliz.... yildizlar alacak yildizlar oynatacak bi takimiz.....

yekrara söylüyorum bu transfer yönetimin sirf 1 oyuncu daha fazla aldimk demesi için yapilan bi transferdir....

devre arasinda 8 tane transfer yapildi deniyor asagi yukaru bi takim eder kaçi oynuyor 2 si.

anlayalim artik böyle tuzaklari........

mygun61
07.06.2006, 12:52
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bize hazir adam lazim

çocuk yuvasi degil burasi

pendikspor kimmis ordan topçu alalim

paf takiminda onun gibi 50 kisi var

madem öyle biz de çikip oynayalim

bize de bisans verin yaaaa

benim tecrübem de var yasim 29

ruhum da var bordo-mavi

kanser etmeyin bizi indirmeyin sahayasmileys/smiley7.gif

</TD></TR>

Kemhacıoğlu
07.06.2006, 13:12
cem demir transferi tamamen rezillikten baska birsey degildir. sanki elimizde bulunan gençlere forma sansi veriliyorda birde yanlarina yenilerini aliyorlar. hadi hepsini geçtim sanki çok büyük bir transfermis gibide aksettirlmesi yokmu çildirtiyor beni...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Külünkoğlu
07.06.2006, 13:17
benim de yasim 34 Transfer komitemizbeni de degerlendirse iyi olur diyorum. 63maçta kazik gibi dursan bile bana çarpan 13 topun gol olacagi kanaatindeyim.

selcuk
07.06.2006, 13:20
smileys/smiley36.gifiyi bende kaleciydim kale sorunumuzda var yasimda 21 yani gelecek vaad ediyom yillik 20bin euroya hazirim

Nytre
07.06.2006, 13:20
abi güldürdün beni ya :)

benim merak ettigim soru bu transferi kim yapti..

kim dedi bu adami alalim?

ayrica biz niye t.direktor aldik?

Naim
07.06.2006, 13:24
&lt;TABLE id=HB_Mail_Container height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="on"&gt;
&lt;T&gt;
&lt;TR height="100%" UNABLE="on" width="100%"&gt;
&lt;TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"&gt;

bize hazir adam lazim

çocuk yuvasi degil burasi

pendikspor kimmis ordan topçu alalim

paf takiminda onun gibi 50 kisi var

madem öyle biz de çikip oynayalim

bize de bisans verin yaaaa

benim tecrübem de var yasim 29

ruhum da var bordo-mavi

kanser etmeyin bizi indirmeyin sahayasmileys/smiley7.gif

*&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;
&lt;TR UNABLE="on" hb_tag="1"&gt;
&lt;TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="on"&gt;
&lt;DIV id=hotbar_promo&gt;</div>&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/T&gt;&lt;/TABLE&gt;
Hocam 6 ay bu mesaji atabilmek içinmi bekledin??

Foruma bir seyler oluyor çok uzun zaman önceden üye olup hiç mesaj atmayanlar son zamanlarda çok fazla gelip ve özellikle yönetimin aleyhine olan olaylarda mesaj atar oldular

Selçukun anlattigi olay baglaminda bunlarin gerçeklestigine inanir oldum

ozcilingir
07.06.2006, 13:25
Belki asi tutar belli olmaz ben pesin hükümlü ve önyargili olmak istemiyorum insallah basarili olur.

Mesaj #10 Fietra'ya aittir.Edited by: ozcilingir

Külünkoğlu
07.06.2006, 13:30
Komplo teorisi kurmayin arkadaslar, herkese bir paranoya ile yaklasmayin. Isteyen okur isteyen yazar, bahsettiginiz kisilerin bilgileri bizde mevcut, isin bahsettiginizkismi ile biz ilgileniriz. Ayrica arkadaslarimiz sms listesine kayit olan gerçek kisilerdir. Transferleri elestirmeleri onlara süphe ile bakilmasini gerektirmez. Edited by: Külünkoglu

zanoylu
07.06.2006, 13:30
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Ya birakin kadroda oynma sansi bile bulamaz,anca jefriye idman yaptirir.Daha önce bu adamin adini bir yerde duyan varmiydi.Özelligi ne,meziyeti ne Trabzonspor gibi büyük bir camia ya ya tutarsa diye topçu alinirmi bu nasil bir mantik,nasil bir transfer politikasi Deli olacam valla.Yani su taraftara kulübü baslarina yiktiracaklar onu istiyorlar smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

lutfu61
07.06.2006, 13:37
bu ne simdi eski üye olupta az mesaj atiyos diye yorum yapmayalim mi

trabzonsporlulugumu kimseyle tartismam

yeni transferimiz cem'e de gelince daha çok genç pisecek ileride bi fatih tekke olmayacagi ne malum

ilk önce gençlere bir güvenmesini ögrenelim,onlar bizim gelecegimiz

her defasinda disaridan alinan 100 yasindaki adamlarla bu is dönmez

trabzonspor mazisinde türk futboluna bir çok yildiz kazandirmistir ve kazandirmayada devam edecektir

insallah cem de bunlardan biri olacaktir

hosgeldin cem

zanoylu
07.06.2006, 13:46
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu saga sola savrulan paralari ver alt yapiya bak ne Cem ler gelir ordan.Öyle Pendiklerden veya sapkadan tavsan çikartmaya çalismamak lazim Trabzonun aradigi ilaç zaten yani basinda Cem'e duydugun güveni ve verdigin sansi verselerya aliye,ergine.....vs gençlerimize</TD></TR>

Naim
07.06.2006, 13:47
lutfu61
Arkadasim azmesaj atiyorsun diye sana lafmi söyledik?
Olayi niye hemen trabzonsporluluguna çekiyorsun?
Ben üye olup 6 ay 1 mesaj atmak için beklemis ve ilk mesajinida daha hiç izlemedigi bir adam üzerinden yönetime sallayan birisi için dedim sen niye üstüne alindin ?

halil ibo
07.06.2006, 13:48
Taraftarin bekledigi daha dogrusu takimin ihtiyaci olan mevkilere gerekli transferleri yapamazsayönetime elestirilerin sayisinda ve dozajinda artis olacagi kesin.

T.D.için bayagi bir beklettiler simdi defutbolcular için bekliyoruz.Bu arada herhangi birkarsilasma yapmadigimiz için skor kaygimizda yok.Ama futbolcu olarak geçen senenin üstüne koyamazsak hayallerimizi ötelere erteleyecegiz.

Bu arada laf edilmeyecek tek isim Cem Demir.Ona cani gönülden basarilar dilerim.Umarimmuhalefet edenleri utandirir.smileys/smiley2.gif

zanoylu
07.06.2006, 13:51
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=ae3f9ed3>

Taraftarin bekledigi daha dogrusu takimin ihtiyaci olan mevkilere gerekli transferleri yapamazsayönetime elestirilerin sayisinda ve dozajinda artis olacagi kesin.

T.D.için bayagi bir beklettiler simdi defutbolcular için bekliyoruz.Bu arada herhangi birkarsilasma yapmadigimiz için skor kaygimizda yok.Ama futbolcu olarak geçen senenin üstüne koyamazsak hayallerimizi ötelere erteleyecegiz.

Bu arada laf edilmeyecek tek isim Cem Demir.Ona cani gönülden basarilar dilerim.Umarimmuhalefet edenleri utandirir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Isallah Allahim cenabi mevlam UTANDIR beniiiii.....</BLOCKQUOTE>

Faik Yılmaz
07.06.2006, 13:52
transfer komitesinin yeni hedefleri:

-mezitlispordan abdülkadir

- y. bosnaspordan forvet muttalip

- darica gençlerbirliginden mehmet ali.....

iste sampiyonluga oynayacak kadromuz....

bunlari futbolcu diye getirenlere yaziklar olsun....

bekleyelim diyenlere cevabim....

ali güzeldal, enis, selahattin, murat, i egeve onlarca örnek var ayni sekilde alinan. ve hiçbiri basareili olmadi....Edited by: blackseastorm

ts.titan
07.06.2006, 14:04
olsun yaw o da iyidir onlari da alirsak 5 oyuncutransfer ettik diycez:P

selcuk
07.06.2006, 14:05
transfer komitesinin yeni hedefleri:

-mezitlispordan abdülkadir

- y. bosnaspordan forvet muttalip

- darica gençlerbirliginden mehmet ali.....

iste sampiyonluga oynayacak kadromuz....

bunlari futbolcu diye getirenlere yaziklar olsun....

bekleyelim diyenlere cevabim....

ali güzeldal, enis, selahattin, murat, i egeve onlarca örnek var ayni sekilde alinan. ve hiçbiri basareili olmadi....

abdülkadire laf yok

Faik Yılmaz
07.06.2006, 14:16
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=ae3f9ed3>

Bu arada laf edilmeyecek tek isim Cem Demir.Ona cani gönülden basarilar dilerim.Umarimmuhalefet edenleri utandirir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Isallah Allahim cenabi mevlam UTANDIR beniiiii.....</BLOCKQUOTE>

baskanda azicik utanma olsa kefilim dedigi murat sahin için utanirdi.....

gene biz utanirizda onlar hiç utanmaz....

BSASKANIM SÖZÜNÜZÜ UNUTMADIK......

Emorfo
07.06.2006, 14:30
Gereksiz bir transfer gibi duruyor. Ancak bazi kulüplerde pesindeymis elemanin. Trabzonspor'un yillardir kanini emen alt yapiyi bitiren torpilli futbolcu olayina benziyor. Çocuk Erzincan'li yönetimden kimseyle aklrabaligi yok gibi. Neden alinmis anlamak güç. Ali Güzeldal Ergin Keles'lere yazik oluyor... Ancak bu futbol öyle bir sey ki en ümitsiz diye tabir etitgimiz futbolcular yildiz dahi olabiliyor. Bakiniz Tolga Çanakkale'de oynarken futbolu birakmayi düsünüyorduk Ziyua Dogan Malatya'ya ordanda Trabzonspor'a aldi yildizi parladi... Ne olacagi belli olmuyor. Bu usakta böyle bir sey olur mu bilemisyorum ancak Mehmet Yilmaz'dan daha iyi olabilir diye düsünmeden edemiyorum...

Erbay
07.06.2006, 14:35
Uzun boylu bir forvet.Aslinda basarili olabilir.Ama kariyerine bakiyorum hep bir sezonda 4-5 atmis.Insan biraz umutsuz oluyor.

selcjK
07.06.2006, 14:40
oyuncunun özelliklerini vs ni geçip yönetimin mantigini anlamaya çalisiyorum, avrupada 16-17 yasindaki çocuklar ligleri kasip kavururken, biz 21 yasinda bi adam aliyoruz ve buna "genç" diyoruz; iste mantalite farki aferin yönetime. 23-24 yasindaki "genç"leride bekliyoruz.

nur1 b@skan bizi diskoya götürürsün artik

Trap_Zone61
07.06.2006, 14:40
ARKADASLAR BU YÖNETIM FOSS...ARTIK HIÇ BIRSEYI DEGERLENDIRMEYE GERENK YOK....HERSEY ACIK ORTADA...HALA ADAM GIBI BIR TRANSFER YOK...HOCA DESEN KIMSE TANIMIYOR...YÖNETIM GITSIN BILADER..

Edited by: Külünkoglu

Emorfo
07.06.2006, 14:44
Maltepespor olsun Kartalspor olsun Pendikspor olsun bu kulüplerin yönetimleri genelde hemserilerimizden olusur... Yillar önce Cevizlispor'da oynarken ve daha sonra Maltepespor'un idmanlarina çikarken sürekli Trabzonspor'den geldigi söylenen sahislar idmanlari izler futbolculara bakarlardi. O zamanlar hayallerimizi süslerdi begenilip Trabzonspor'a transfer olmak. Hatta Maltepespor hocaligini yapan Ali Kemal Deniz'ci bir çok futbolcuyu kulübe önermisti. Pendikspor yöneticileri de belki bu futbolcuyu önermis olabilirler. Ya da Trabzonsporkardes takim Pendik United'e yardim etmisolabilir onlarda nezaketen bu adami vermis olabilir smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

selcuk
07.06.2006, 14:58
tamam güzelde imza atma zamani yanlis böyle oyuncuyu 2 süpertransferin yaninda getirirsin atar imzayi kimse kizmaz yalanmi

Cengiz Çubukcu
07.06.2006, 15:24
1.cemin transferinin bir nedeni çok yetenekli olup kaçirilmak istenmemesi olabilir.

2. ya da gelecek vadediyordur, sebat vb. bir takima kiralik verilecektir.

3. kulübe yakin birinin tanidiginin tanidigidir.

4. eger yönetim gelecege yatirim yapmayi düsünüyorsa altyapiya bakar ve geçmis 10 senede hangi mevkilerde adam sikinrisi çekilmis, gelecek 5 senede takimin nerelerine takviye yapilmalidir ona bakar. bu düsüncede olsalar defansa bu tarz adam alirlardi.

5. artik anlasiliyor ki trabzonspor gerek eski yönetimler gerekse yeni yönetimler nezdinde bir türlü organize olamiyor...ben bu futbolculari futbolcu izleme komitesinin bulduguna inamiyorum..bu eskiden de böyleydi simdi de böyle

Sacit
07.06.2006, 15:28
bu adam kim yildiz transferimiz mi ?

smileys/smiley7.gif

Tahir
07.06.2006, 15:30
yönetimden birinin taniyordur ya da çok yeteneklidir.zaman gösterecek bekleyelim

Turan AKYILDIZ
07.06.2006, 15:32
EVET MAALESEF YILDIZ TRANSFERIMIZ.HEMDE ÇOK BÜYÜK YILDIZ,KUYRUKLU YILDIZ

Faik Yılmaz
07.06.2006, 15:37
EVET MAALESEF YILDIZ TRANSFERIMIZ.HEMDE ÇOK BÜYÜK YILDIZ,KUYRUKLU YILDIZ

KUYRUKLUKISMINA KATILIYORUM AMAYILDIZ DEGIL.....

KUYRUKLU YALAN.....

agahozlu
07.06.2006, 15:39
hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.bu transfer takima yum saglar saglamaz orasi bize kalmis bir sey degil.adamin ne yaptigini görmeden de konusmak ayip olur.tamam haklisiniz 2.lig b adama soguk geliyor ama bu oyuncu dün imzayi atmis ve su an Trabzonsporun oyuncusudur,yani bizim oyuncumuzdur.su an elestirmek yanlis.bekleyelim,sabredelim(bir trabzonlu olarak bende biliyorum en zor yaptigimiz istir) eger verilen sözler yerine getirilmezse ve ya illa yildiz da degil bizi bir yerlere (o yeri herkes biliyor) getirecek kaliteli adamlar alinmazsa o zaman içimizi saygi çerçevesinde dökeriz.su an ortada yapilan bir transfer var ve ne oldugu bizim gözümüzde belli degil,çünkü daha izlemedik ve attigi gollerle yorum yapiyoruz.kesinlikle bir tarafi destekler ve ya kötüler yanim yok sadecesu an beklemek gerekiyor.transfer sezonu bitince ne oldugunu görecegiz.

Külünkoğlu
07.06.2006, 16:20
hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.

Öhö öhö, Tomas Jun diyorum, 6 trilyon uçtu gitti elimizdepatladi diyorum.

agahozlu
07.06.2006, 16:32
hiç kimse bu adam yildiz transferimiz mi diyip durmasin.herkes biliyor yildiz olmadigini.Trabzonspor gibi bir kulup herhalde oyuncuyu izlemeden bir sey görmeden almaz.

Öhö öhö, Tomas Jun diyorum, 6 trilyon uçtu gitti elimizdepatladi diyorum.

metin abi inanirmisin o cümleyi yazarken tomas jun geldi aklima.hiçbir itirazim yok tomas jun konusunda ne deseniz haklisiniz ama ben onun verimli olarak izlenmedigini düsünüyorum, transferi acele tarafindan gerçeklestirilmisti hatirladigim.adam gol krali olmus milli takima kadar yükselmis bir sey var demek ama türkiyede olmadi bu.hele hele bjk ye imza atarken ve ya atmadan trabzon hakkinda yaptigi bir konisma var ki ondan sonra bu adamin trabzondan derhal gitmesi lazim.orasi istedigim gibi bir yer degil,imkanlar yok falan filan.benim anlatmak istedigim bakalim neyin nesidir bu oyuncu sonra konusalim demek isityorum.büyük ihitmalle kaliteli biri çikmayacak.

saygilar

Külünkoğlu
07.06.2006, 16:51
Mehmet Agah kardesim,transferi yapan zamaninasbaskanimiz izlemeden aldiklarini itiraf etmis, bu itirafgazeteve dergilerde yayinlanmisti. Ben biliyorum kisirket emanet edilenbir adam o sirketi 10 milyar bile zarara ugratsakendisinden tahsil edilir. Trabzonsporumuzun 6 trilyonuna kiyan bu adamlar nasil bir yüzle ortalarda dolasirlar anlayamiyorum.

Transfer isini kesinlikle yöneticiler yapmamali. Hele hele hatir transferi hiç olmamali. Edited by: Külünkoglu

agahozlu
07.06.2006, 17:00
son cümlen çok dogru abi.yönetici adi üstünde sahip oldugu seyleri nedir bunlar paradir,kulubun mali yapisidir,basin iliskileridir bunlari yönetmeli ve alt birimlere yani oyuncu transferi,antreman kisimlarini idare edecek adam bulmalidir.ayni seyi düsünüyoruz sonuç olarak ve burada daha konusmasak bu konuyu iyi olacak topic in konusun farklismileys/smiley2.gif.

since1967_
07.06.2006, 17:09
yaziklar olsun. baska birsey demiyorum. yuhhhhhhh.

Travelair
07.06.2006, 17:45
Önyargiyla bakmayalim. Ama açikçasi ben de bu transferden bisey beklemiyorum. Biraz becerisi varsa maç içinde taktik degisiklige uygun olarak oyuna girebilir ( Havadan toplar ). Ali Güzeldal'in önünü kapayacagini sanmiyorum. Ikisi farkli tipte forvetler.

Tekrar ediyorum. Yönetim ile taraftar arasinda büyük bir halkla iliskiler eksikligi var. Ama açiyoruz bakiyoruz basina, topun 32 parçadan olustugunu eger bir parça olmazsa topun patlayacagini ögreniyoruz demeçlerden. Hiii demek öyle.... Demirel de öyle yapardi. ( Kendisine çok saygi duyarim ) Konusurdu konusurdu bir ton laf söylerdi. Sonra bi bakardik aaa ne söyledi simdi bu? Yönetim sözlesme imzaladigi bir futbolcusu hakkinda bile bilgi vermiyorsa, ya damasada bulunmasi gerekenteknik ekip/ yetkili antrenör su yüzden takibimizdeydi, su özellikleri vardir demiyorsa o imza masasinda, bu bir eksikliktir

Çakır
07.06.2006, 18:05
Bu transfer için yönetimden hiç kimse "Iste yildiz transferimiz" demedi arkadaslar. Sadece bir transfer... Yetenekli oldugu düsünülerek ve yasi göz önüne alinarak transfer edilmis belli ki. Ne"yildiz transfer" diye lanse edildi yeni oyuncumuz, ne de transfer sezonu bitti henüz.Sakin olun, bi bekleyinda smileys/smiley2.gif

keles76
07.06.2006, 18:12
bu cem gibi trabzonsporun su anki kadrosunda junuda sayarsa 4 futbolcu bunlarin ortak özelligi gelecek vadedmeleri ama trabzonda bunlar heba olacaklar trabzon olmus bitmis bugünü olan genç yetenekler bulmali yoksa bu tip transferlerin ben daha iyi çikanina rastlamadim altyapiya al dene takima adapte et ama genç yetenek diye al sonra harca bu hem trabzona uymaz hem ülke futboluna zarar verir ve hiçbir genç topçu trabzona gelmez bak falanca oradaydi sonra kayboldu denir. Yönetim bu topçulari alarak bence çocuklara yazik ediyor. Bakin cafercan , özgürcan gibi yetenekli gençleri kapsa yada bursali serdar, antalyali buragi alsa anlarim ama bu öyle basarili göz dolduran genç milli ümit milli falan da olmadi. Biz en azindan bu gencin basarili olup beni ve benim gibilerini utandirmasini arzu ediyorum.Böyle yapanlar olmustur ama ne yazikki çok azdir.

CAFER ÖZER
07.06.2006, 18:18
Maltepespor olsun Kartalspor olsun Pendikspor olsun bu kulüplerin yönetimleri genelde hemserilerimizden olusur... Yillar önce Cevizlispor'da oynarken ve daha sonra Maltepespor'un idmanlarina çikarken sürekli Trabzonspor'den geldigi söylenen sahislar idmanlari izler futbolculara bakarlardi. O zamanlar hayallerimizi süslerdi begenilip Trabzonspor'a transfer olmak. Hatta Maltepespor hocaligini yapan Ali Kemal Deniz'ci bir çok futbolcuyu kulübe önermisti. Pendikspor yöneticileri de belki bu futbolcuyu önermis olabilirler. Ya da Trabzonsporkardes takim Pendik United'e yardim etmisolabilir onlarda nezaketen bu adami vermis olabilir smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Faruk bildigim kadari ile Hüsnü ÖZKARA nin tavsiyesi üzere alinmis.

salihtopal48
07.06.2006, 18:41
pendik 2-0 fenerbahçe türkiye kupasi elemeleri

bu da olmasaydi çok kötü transferdi dogrusu

Gamze_TS
07.06.2006, 18:44
Bekleyip gorecegiz nasil bir transfer oldugunu ama cocukcagiz TS'ye gelmenin heyecaniyla bizim siteye girmis su yazilanlari okumussa zaten bitmistir. Biraz destek lutfen(Okuyorsan hadi cem goreyim seni utandir hepimizi)

tigin
07.06.2006, 18:47
Cem Demir (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5925)
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/pages_ic&#111;n.gif 1 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5925&amp;TPN=1) 2 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5925&amp;TPN=2)

futbolcular bölümündeki basliktan devam edelim