PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Newcastle United Taraftarları Mailimize Sitesinde Yer Verdi!

Kaan
04.07.2012, 17:07
http://c1207.hizliresim.com/z/4/98xmu.jpg

http://www.newcastleunited-mad.co.uk/news/tmnw/match_fixing_748297/index.shtml

Maillerimizin karşılığını aldığımız ilk site oluyor sanırım. Umarım devamı gelir. :alkis:

Enes Ünal Kaya
04.07.2012, 17:27
Helal Olsun , Gözümde Bir Tane Bundan Sonra Newcastle

Yılmaz
04.07.2012, 17:52
yanlız görselin içindeki pardusa dikkat ! karadeniz kaplanına dikkat çekmeye çalışmışlar herhal ! =))

Kasım Hilal
04.07.2012, 18:17
Gaza geldim bir daha yollayacağım..

Ilelioglu
04.07.2012, 18:47
Resmi siteleri degil ki...

Badaloğlu
04.07.2012, 19:05
Neden şaşırıyorsunuz? Adamlar Reuters'e bile haber oldular. New Castle Unıted'ın taraftar sitesinde haber olmuşlar çok mu?:)

http://www.reuters.com/article/2012/07/02/soccer-turkey-matchfixing-idUSL6E8HT4PK20120702

Kaan
04.07.2012, 20:01
Resmi siteleri degil ki...

Öyle bir şey yazmadım zaten. Başlığı dikkatli okursanız "Newcastle United Taraftarları" yazıyor. :)

SEDAT
04.07.2012, 20:06
* Helal Newcastle zaten severdim sizi :)

Trabzonspor 61
04.07.2012, 20:07
Taraftar sitesi veya resmi site fark etmiyor. On binlerce İngiliz taraftar fenerbahçe'nin gerçek yüzünü görecekler. Trabzonspor'un hakkının yendiğini anlayacaklar. Bu yeterli.

Alihan Ertürk
04.07.2012, 20:08
İşte olay budur! Boşuna uğraşmadığımızın belgesidir... Çok yaşa BMN!

Ilelioglu
04.07.2012, 20:25
Öyle bir şey yazmadım zaten. Başlığı dikkatli okursanız "Newcastle United Taraftarları" yazıyor. :)

Evet pardon....:)

Tekke
04.07.2012, 21:13
Kamuoyu oluşturmak diye buna diyorlar iste, tebrikler.

UEFA hamle yapmak zorunda artık...

Recep Alkan
04.07.2012, 21:27
Bence teşekkür yazısı da geçilmeli...

Mert Oğuzlu61
04.07.2012, 21:28
avrupada tuttuğun takım ? tuttuğum demeyeyimde işte, ilgimin olduğu bir takım diye soracak olursanız, kendimi bildim bileli newcastle a karşı bir ilgim var. sebebini tam olarak bende bilmiyorum :)

helal olsun, sağolun uşaklar.

Samet Türkmen
04.07.2012, 21:53
Ben bu siteyi tam çözemedim. Alan bilgisi Norveç'e kayıtlı görünüyor. Sadece Newcastle değil birçok takım hakkında yayın yapan bir site sanırım. Büyük bir futbol portalının Newcastle hakkında bilgi içeren alt sayfası gibi.

Asıl isim footymad.net olarak geçiyor.

Gamze_TS
05.07.2012, 00:33
Ben de sevdim bu takimi, Artik New Castle'liyiz demek ki

Gamze_TS
05.07.2012, 00:34
Bence teşekkür yazısı da geçilmeli...

Attim, son gelismeleri de anlatan maillerden derleyip bir cevap yazdim. İsim degistirilerek bize cevap yazan diger kluplere de atilabilir.

Dear Sir/ Madam,
First of all, as Trabzonspor fans, we would like to thank you for your support regarding the matchfixing scandal in Turkey. We really appreciate it!

Brief summary of the latest developments:
Turkish court has sentenced Fenerbahce president Aziz Yildirim to 6 years and 3 months in prison for match fixing charges. Besides, several board members from Fenerbahce, even the club's translator, have received a wide variety of sentences from 1 to 7 years.

According to the verdict of the court, the number of the fixed matches of Fenerbahce S.K is 7; but in fact, it is 13!

That's simply because some matches have been played before 11/04/2012, before the law no. 6222 on “The Prevention of Violent Acts and Disorder in Sports" was enacted.
Unfortunately according to the former Turkish law the punishment did not exist for matchfixing.

13 fixed matches! Easy to say?
Almost all of the matches during a season, all fixed!

ln consideration of existing UEFA regulations; even relegation from the league would definetely not be a fair punishment for Fenerbahce SK, its license should be cancelled!

However, corrupted Turkish Football Federation seems to choose doing nothing once again, eventhough matchfixing activities are so obvious, and sentenced!
Now we are waiting for UEFA/ FlFA to step in for the sake of justice and fairplay.

Trabzonspor officials, who were attached to the match-fixing probe as a "border", ofcource have been acquitted from all charges.

Now we are waiting for Fenerbahce to be punished, and for announcement of the real Champion of the Turkish Football League, TRABZONSPOR!

Once again thank you for your help in our effords to be heard, we will always be grateful for your support in our way leading to justice.

Kind Regards to all NEWCASTLE UNlTED FANS;

TRABZONSPOR FANS

Ibrahim Gaygusuz
05.07.2012, 00:38
Sirada baska bir kulube mail yagmuru olmasi lazim.

talibim
25.07.2012, 00:03
avrupada tuttuğun takım ? tuttuğum demeyeyimde işte, ilgimin olduğu bir takım diye soracak olursanız, kendimi bildim bileli newcastle a karşı bir ilgim var. sebebini tam olarak bende bilmiyorum :)

helal olsun, sağolun uşaklar.

muhtemel sebepleri yazmak istiyorum..

-newscastle ingiltere'nin kuzey doğusunda bir liman şehri ; tıpkı trabzonspor gibi
-tyne yöresinin aksanı değişiktir..mesela ilk duyduğunuzda acaba hangi lisanda konuşuyorlar diyebilirsiniz..ve diğer ingilizlere göre komik bir aksandır..bizim karadeniz aksanı gibi..
-o yörenin yerlisine "geordie" derler..bizdeki "temel" gibi bir karakter..böyle şakacı,hayatı geniş yaşayan,zeki bir karakter..
-futbolu çok seviyorlar,neredeyse tüm tribün kombine bilet sahiplerinin bizden ayrılan en büyük yanları bu kombine meselesi..

Gökhan Koç
25.07.2012, 00:26
Herkese gonderdik bitek newcastle tereddut etmeden yayinladi. Yeter mi yeter.

Yayinlamasalar bile okudular arkadaslar. 7 yildizli sikeci tanimi altinda boyle guzellikler var

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mustafa Umut
25.07.2012, 00:36
newcastle'yi severim zaten oyunlarda da çok oynarım newcastle ile.
newcastle demişken bu oyuncuyu da es geçmeyelim :)
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/cheik-tiote/profil/spieler_33478.html

titanic
25.07.2012, 02:20
İkinci takımım newcastle,bir diğeride romanya ekibi

Çağdaş DENİZ
25.07.2012, 12:04
benim anlamadığım newcastle takımı 10 numara takım da neden şikecilerle hazırlık maçı yapıyo?

buserkan61
25.07.2012, 12:10
sıtelerınde yer vermelerı guzel mac yapmaları kotu ama bu sefer bu takım hakkına bilgimiz cok olmazdı :)
oynasınlar enazından kımle oynaıklarını bılsınler
:)

cınar#7
25.07.2012, 12:34
muhtemel sebepleri yazmak istiyorum..

-newscastle ingiltere'nin kuzey doğusunda bir liman şehri ; tıpkı trabzonspor gibi
-tyne yöresinin aksanı değişiktir..mesela ilk duyduğunuzda acaba hangi lisanda konuşuyorlar diyebilirsiniz..ve diğer ingilizlere göre komik bir aksandır..bizim karadeniz aksanı gibi..
-o yörenin yerlisine "geordie" derler..bizdeki "temel" gibi bir karakter..böyle şakacı,hayatı geniş yaşayan,zeki bir karakter..
-futbolu çok seviyorlar,neredeyse tüm tribün kombine bilet sahiplerinin bizden ayrılan en büyük yanları bu kombine meselesi..

kesinlikle bizim ingiltere şubemiz,futbolla yaşarlar bizim gibi.

sırf st.james parkı görmek için 8 saat otobus yolculuğu yapmıştım londradan o kadar takip ederim yıllardır 2.takımım.

TSezgin61
26.07.2012, 12:47
seni bütün dünya biliyor blatiski...