PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye-Ukrayna

TheRapZoNe
19.10.2004, 22:51
önümüzdeki maç Ukrayna

Emrah ve Erdinç Ersun yenal tarafindan gözlem altina alinmis..onlarda oynarsa takimda 6 tane Trabzonsporlu olacak

Maç eziklerin mekani sükrü saraçta

schevchenko mu? FAtih Sultan Tekke mi?

yorumlar sizin

Guests
20.10.2004, 08:12
sultan fatih tekke oooo sultan fatik tekke ooooo

bu maçi kesin almamiz lazim. bir beraberlikte bile durumlar karma karisik hadi türkiye.

Çebi
20.10.2004, 12:15
Emrah'in kesinlikle bu takimda oynamasi gerekiyo...O zamana kadar forma girerse Volkan'da sol tarafta oynar...Yeteneklerine,performanslarina bakilirsa milli takimin mevcut kenar oyuncularindan çok daha kaliteliler....Su Ümit Özat'i hele o takimda görmek büyük aci veriyo bana....Emrah mevcut performansiyla kadroya alinip ilk 11 oynatilmali,Volkan'in da bir an önce form tutmasi lazim.....

Ukrayna maçi zor maç olacak...Kazansakta Kazakistan maçi gibi rahat kazanacagimizi sanmiyorum...

sanatik
21.10.2004, 06:50
önümüzdeki maç Ukrayna

Emrah ve Erdinç Ersun yenal tarafindan gözlem altina alinmis..onlarda oynarsa takimda 6 tane Trabzonsporlu olacak

Maç eziklerin mekani sükrü saraçta

schevchenko mu? FAtih Sultan Tekke mi?

yorumlar sizin

desene bicakcida milli maclari segretmeye gitmez o zaman artik - gülesim geldi simdi smileys/smiley36.gif

TheRapZoNe
26.10.2004, 20:04
hiç sorma

zaten basbakan bile 4 tane Trabzonspor oyuncu var diye maçlara 15 dk geç gidiyor smileys/smiley36.gif

yakinda 6 kisi olursak bos tribünlere oynayacaklari kesin

sanatik
27.10.2004, 00:31
smileys/smiley36.gif

kopenhag kriterlerine uymak, ab ye girebilmek icin mecburen takim degistirmesi gerek basbakanin smileys/smiley36.gif

l-m
27.10.2004, 01:01
Simdiden liste yapalim,büyük bir aksilik çikmazsa gelecek olanlar organizasyon bölümünde ayrica baslik açip bölmeyelim buraya yazalim,alinti yapip alta ekleyin adinizi lütfen.

Ukrayna maçina Bmn'den Gidecekler
-----------------------------------
1. L-M^
2.
3.

Guests
27.10.2004, 19:28
benide yazi ölümüne trabzonspor ölümüne türkiye

TheRapZoNe
27.10.2004, 20:51
smileys/smiley36.gif

kopenhag kriterlerine uymak, ab ye girebilmek icin mecburen takim degistirmesi gerek basbakanin smileys/smiley36.gif

ab kriterleri dedinde aklima bak ne geldi.. simdi biz ab ye girmek için herseyi yapiyoruz ya aslinda milli takimda ezikbahçe çamuriyetinden futbolcu olmamasi lazim.. mâlum onlar kendilerini türk görmüyorlar smileys/smiley36.gif

haksizmiyim amasmileys/smiley4.gif

TheRapZoNe
27.10.2004, 20:53
Simdiden liste yapalim,büyük bir aksilik çikmazsa gelecek olanlar organizasyon bölümünde ayrica baslik açip bölmeyelim buraya yazalim,alinti yapip alta ekleyin adinizi lütfen.

Ukrayna maçina Bmn'den Gidecekler
-----------------------------------
1. L-M^
2.
3.

Aman ha kendinize dikkat edin.. Mâlum orasi büyülü okunmus bir çiftliksmileys/smiley36.gif milli maça gelenleride fenerli yapmak için sihir de yapar bunlar .. smileys/smiley36.gif

hokus pokus fener

hokus pokus

Guests
27.10.2004, 20:58
onlar gitsin tas ceksin

TheRapZoNe
28.10.2004, 21:07
http://img85.exs.cx/img85/9803/turkbayrak.gifhttp://img85.exs.cx/img85/9803/turkbayrak.gif Türkiyemizin Maçinada az kaldi..O zaman kadar insallah daha çok futbolcu çagirilir Trabzonspordan...

Milli Takim Temizleniyor..

Feybeden kovulan tinerci fatih ocaga kadar avucunu yalayacagi gibi milli takima da uzak görünüyor..

Darisi gay-s deki çirkef bülente Insallah..

TheRapZoNe
02.11.2004, 20:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

http://smileys.smileycentral.com/cat/6/6_18_5.gif

maç yaklasiyor

kalpler seninle Trabzonspor

fatih.. gökdeniz..tolga..hüseyin kesin oynar sanirim..

darisi digerlerinin basina..</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

snoks61
02.11.2004, 20:45
TRABZONLU OLUNMAZ TRABZONLU DOGULURsmileys/smiley1.gif

sanatik
03.11.2004, 04:18
kadro aciklandimi ?

ezik fatih yerine bizim emrah ?

@ snoks61

bende trabzonluyum ama almanyada dogdum -ancak nüfus kagidimda macka yaziyor. benide trabzonsuz yapdin ya smileys/smiley5.gifneyse smileys/smiley4.gifüstelik erzincanli koyu trabzonsporlu arkadasim hic bir ts macini kacirmaz bana bozuk atar ben biletüm maclari izleyemedimve ne bicim ts liyim diye - gerisini sen düsün.Edited by: TesTosTeron

TheRapZoNe
04.11.2004, 12:05
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

testesteron

o zaman ben düzeltiyim

Trabzonsporlu olunmaz

Trabzonsporlu dogulur http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif</TD></TR>

Guests
04.11.2004, 20:38
maca gidilecekmi arkadaslar

$FIRTINA61$
05.11.2004, 09:43
bu macda varya gökdeniz le fatihin maci olacak bizim öbür oyuncularda iyi oynarda ama bunun ikisi fena dagtacak hele fatihsmileys/smiley32.gif

TheRapZoNe
05.11.2004, 23:52
bu macda varya gökdeniz le fatihin maci olacak bizim öbür oyuncularda iyi oynarda ama bunun ikisi fena dagtacak hele fatihsmileys/smiley32.gif

insallah insallah smileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
06.11.2004, 20:54
bu benim hosuma gitmedi fb maci öncesi milli mac olmazi hem oyuncularimiz yorulacak hele gökdeniz ve fatih birde tam adamlar depresiyona girmis fb tam darma dan edeces milli mac kazancas bence büyük ihtamale adamlarin morali düselecek keske 1 hafta sonra olsaydi mac

Guests
07.11.2004, 09:18
bu maç febe maçindan önceymis ya bende 2 gün önce ögrendim ulan tam zamanina veriyolar ha

TheRapZoNe
07.11.2004, 15:30
http://www.hpff.net/images/blocks/bayrak.gifhttp://www.hpff.net/images/blocks/bayrak.gifdert etmeyin sonucta fenerdekilerde milli maç oynayacak...

$FIRTINA61$
08.11.2004, 11:38
http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/fatihgokdenizmiilli.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZON'DA MILLI OYUNCULAR IÇIN SEFERBERLIK
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Dogan, yönetimden, Milli Takim;daki 4 futbolcusunun Ukrayna maçinin ardindan persembe sabahi yapilacak idmana yetistirilmesini istedi. Dogan;in ;F.Bahçe maçimiz çok önemli. Milli maç 20.30;da basliyor. 23.30;da da Trabzon;a uçak var. 4 futbolcum da bu uçakla Trabzon;a dönsün; talebinde bulundu. Yöneticilerin ;Bu mümkün degil; cevabi üzerine Dogan ;Kadiköy;den havaalanina helikopterle getirin1; dedi. Bunun üzerine Süleyman Atal ve Ahmet Agaoglu helikopterin gece uçusu için çalismalarda bulundu ama gereken izni alamadi</TD></TR></T></TABLE>

Guests
08.11.2004, 11:49
milli maç haftaya çarsamba günüymüs bu hafta sonu neden lig tatil edildi???????

Harun
08.11.2004, 20:31
Maç için toplanilip kamp yapilmasi gerek bu haftasonu lig devam etse çarsambaya kadar olan süre bunun için yetersiz olacakti.

trabzonspor1
08.11.2004, 20:39
maça gidecek var mi ya.

ben maratona gitmeyi düsünüyom fiyati sudan ucuz 7.5 ytlsmileys/smiley36.gif

Punisher-61
08.11.2004, 20:40
Milli takmiin defansi pekiyi degil shevcenko mudur nedir onu tutamazsak zor olur

POYRAZ
08.11.2004, 21:18
tamda bizim maca denk geldi,ukraynayi 1-0 yeneriz

İleli
09.11.2004, 02:16
dikkat edilecek tek oyunculari var ANDRIY SHEVCHENKO adam affetmiyor abi hic bosu yok her mac atiyorbu adami kilitledikmi maci rahat aliriz eger kilitleyemezsek cok kotu olur!

Guests
09.11.2004, 07:40
tolga kilitler onu. 404 gibi yapisir valla

Harun-61
09.11.2004, 08:57
milli maç haftaya çarsamba günüymüs bu hafta sonu neden lig tatil edildi???????

bayram nedeni ile...

Guests
09.11.2004, 14:40
Maraton tribün alt bölüm: 18.000.000 TL.
Maraton tribün üst bölüm: 10.000.000 TL.
Numarali tribün: 10.000.000 TL.
Migros ve Telsim kale arkasi tribünler: 7.000.000 TL.
Açiklamada, kisi basi bilet limitinin 5 oldugu, bu sayi üzerinde alinan biletlerin iptal edilecekleri bildirildi.

Murat BAYRAKTAR
09.11.2004, 15:01
forma dagitcaklar mi?

Barış
12.11.2004, 13:17
Biletler Trabzondaki maçtan ucuz.....Gel de konusma....

Guests
12.11.2004, 13:43
bayrak dagitilacagi söyleniyor ama forma konusunda haber yok.

Çebi
13.11.2004, 00:30
Biletler Trabzondaki maçtan ucuz.....Gel de konusma....

ilk degil,sonda olmayacak..

Guests
13.11.2004, 10:35
40 bin bayrak
TÜRKIYE - Ukrayna maçina olan ilgiyi artirmak isteyen Futbol Federasyonu, sporseverleri tribünlere çekmek için çesitli organizasyonlar hazirliyor. Maç günü bilet alan seyircilere 40 bin bayrak dagitilacagi açiklandi.

Barış
13.11.2004, 20:38
Trabzondaki maça ben gitmistim.BIM Magazalari kirmizi-beyaz sapka dagitmisti.O da rüzgarda uçtu.Istanbulda 40 bin forma....smileys/smiley5.gif

Erkin
14.11.2004, 09:10
Al iste federasyon Kazakistan maçinda oldugu gibi yine iyi bir organizasyon yapmak aklina geldi (bayrak ve varsa forma dagitmak,ucuz bilet vb...) Tabi ne yapalim vatanseverlik..smileys/smiley7.gif Trabzon'da niye bayrak,forma vb. dagitmadilar biletleri bu maçlardaki gibibiraz daha ucuza satmadilar? Sonra gelmis Trabzon'a çamur atiyorlar..

Barış
14.11.2004, 15:11
Bu adamalr böyle.Trabzon Istanbuldan çok daha bi zengin mi ki bilet orda 7 burda 12 milyon.Insanin çok sey söyleyesi geliyor ama neyse...

ts-saral-of
14.11.2004, 16:00
aferim fenerasyona boyle devam etsin aferim

SDanışmaz
15.11.2004, 17:25
Dün netten bilet alalim dedik bilet kalmamis smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif Edited by: gUgUDa_61

Guests
16.11.2004, 11:36
insallah bu maci aliriz ama biraz da düsüncelerim var deniz gibi bir futbolcu milli macta oynarsa on kisi oynamaya baslaiz adam genelde toplari rakipe veriyor bu milli mac secilme seklinide anlamadim istanbulda oyna yedek ol milli futbolcu ol bu ne zaman degisecek bakalim her olumsuzluklara karsi insallah yinede aliriz bu maci

Barış
16.11.2004, 12:43
Dogru söylüyorsun ya.Kendi takiminda yedek milli takimda as.Vallahi anlamiyorum.

ts_fan
16.11.2004, 14:22
FATIH

NIHAT YILDIRAY GÖKDENIZ

EMRE HÜSEYIN

ÜMIT SERVET TOLGA CIHAN

RÜSTÜ

bu kadro ile ukrayna'yi sahadan sileriz Allah'in izni ile...smileys/smiley2.gif

Gökhan Kutlu
16.11.2004, 23:55
INSALLAH yenecegiz ukrayna'yi.ALLAH'IN izniyle!!!

Guests
17.11.2004, 08:08
dün ümitler 1-0 kazandi. adem ilk 11 deydi. 2. dakikada uzaktan çektigi sut direkten disari çikti. ilk yari iyi mücadele etti ikinci yariyi izlemedim ama 10 üzerinden 7 almis. febeye oynar herhalde. ukrayna ümitlerinde gerçekten süper oyuncular var özellikle gözüme çarpan sag kanadi tamamiyle kullanan ve forvette oynayabilen Vorobey...

Barış
17.11.2004, 11:54
Aga kadron iyi de su sol bekte Ümitten baska süper solak yok mu?Yok mu Türkiyede Ümitin solundan iyi sol?Ben oynasam ondan iyi oynarim solda ya.Sol kanadi adamlar otoban yapacak.Orta yapamiyor.Kendi taraftari onun için orta özürlü dedi bea!

Emin
17.11.2004, 12:02
Maçtan önce 40.000 bayrak dagitacak olan federasyona aklima geldikçe kin beslemeye devam ediyorum. Trabzona yapilan komplo ortada. Trabzonda oynanirken milli maç degilmiydi de bayrak yapmadiniz. Bir su Federasyon birde su Ersun Hoca yüzünden Milli Takimdan sogudum.

MeKanSiZ
17.11.2004, 12:03
dün türkiye-ukrayna ümit milli takim maçi vardi..maç inönü stadinda oynaniyoduu..maçin 60.dk sindan itibaren bjk taraftarlari milli takimi yerinee kendi takimlarini destekliyodular..bunlarr trabzonda olsa hain ilan ederler bizi..yorum yoq:)

Barış
17.11.2004, 12:26
Haklisin ama onlar Bizans takimi.'Fener'asyon ve onlar bütünlesmis durumda...

Barış
17.11.2004, 12:28
TÜRKIYE-UKRAYNA...Defansta Ümit ve Deniz olursa isimiz zor.Maç da stresli olacak.Ama orta saha ve forvet kalite...

A.Hilal Çakıroğlu
17.11.2004, 12:45
dün ümitler 1-0 kazandi. adem ilk 11 deydi. 2. dakikada uzaktan çektigi sut direkten disari çikti. ilk yari iyi mücadele etti ikinci yariyi izlemedim ama 10 üzerinden 7 almis. febeye oynar herhalde. ukrayna ümitlerinde gerçekten süper oyuncular var özellikle gözüme çarpan sag kanadi tamamiyle kullanan ve forvette oynayabilen Vorobey...

SENDE SPIKERIN YANILGISINA DÜSMÜSSÜN. 2. DK.DA TOPU DIREKTEN DÖNEN ADEM DEGILDI, SUTTAN SONRAKI GÖRÜNTÜYÜ SEYRETSEN ANLARDIN 3 NUMARALI FORMAYI GIYIYORDU, ADINI SU AN HATIRLAMIYORUM. SPIKER HATA YAPTI YANI. NEYSE BIZIM FUTBOLCUMUZUN ADINI SÖYLEMESI FENA DEGILDI AMA YANLIS.

Guests
17.11.2004, 12:51
pacci ok tesekkür ederim.

A.Hilal Çakıroğlu
17.11.2004, 12:56
RICA EDERIM. NE DEMEKsmileys/smiley9.gif

Murat BAYRAKTAR
17.11.2004, 16:11
yine mi bayrak dagitcaklar... ah ulan federasyon.. su bayraklarin 500 tanesinide mi getiremedin...

Erkin
17.11.2004, 16:15
Evet Deniz çok agir! Oflu144 çok hakli Ümit'in ortalaritam bir komedi(bizde Volkan gibi bir futbolcuvarkenÜmit'in milli takimda olmasi ve sol back de onun oynamasiçoksaçma)Ayrica Servet'in marifetlerinibilmeyen kalmadi!! Shevchenko'yu ancak Tolga tutabilir isimiz fb'lilere kaldiysa bittik biz.. Ama insallah aliriz bu maçi.. Fatih,Gökdeniz,Hüseyin,Tolga.. Yürüyün be kaplanlar!!! smileys/smiley2.gif

sanatik
17.11.2004, 17:05
Aga kadron iyi de su sol bekte Ümitten baska süper solak yok mu?Yok mu Türkiyede Ümitin solundan iyi sol?Ben oynasam ondan iyi oynarim solda ya.Sol kanadi adamlar otoban yapacak.Orta yapamiyor.Kendi taraftari onun için orta özürlü dedi bea!

kime diyorsun arkadas.

laptop ersun - sanirim bütün gün internette dolasmakdan farketmedi daha smileys/smiley4.gif

neyse - basarilar dileyelim. 3 puan bizim olsun.

sanatik
17.11.2004, 17:08
FATIH

NIHAT YILDIRAY GÖKDENIZ

EMRE HÜSEYIN

ÜMIT SERVET TOLGA CIHAN

RÜSTÜ

bu kadro ile ukrayna'yi sahadan sileriz Allah'in izni ile...smileys/smiley2.gif

yildiray kadrodami ?

son günlerde durumu takip edemedim.

iyi olur kesinlikle - hatta süper olur smileys/smiley2.gif

Punisher-61
17.11.2004, 22:10
ya böyle MIlli Takim mi olur?? bu ne ya... kendi evimizde Ukrayna karsi 2-0 yenik oynuyoruz....

Havada bulut 2006yi unut

Punisher-61
17.11.2004, 22:26
Yorumsuz:

Rüstü-Ümit-servet-deniz

FB S.Ligi 4mac 13 Gol

Harun-61
17.11.2004, 22:28
ahh servet ahhh, ahhhh deniz ahhhh, sizi bu kadroya koyanda suc !!!!

helal olsun EMRE ye, sahanin tek yildizi idi...bravo...! smileys/smiley32.gif

ayrica fatih tekke ye niye pas atiyorlar ??? coook yalniz kaliyor...

Harun-61
17.11.2004, 22:29
puan durumunu yazin birzahmet suraya...

canim TS
17.11.2004, 22:36
Iste budur yazik cok yazik. Soruyorum ne oldu böyle? 2006 hayal hayal. Peki bakalim simdi Hincal serefsiz Uluclar, Erman Toroglular ne diyecek Ersun beyefendiye. Senol Günes varken dünya 3 olduk , yok tesadüf yok sanslan, yok böyle yok söyle. Senol Günes in tek elestirildi konu Trabzonlu oldugu icin. Bir örnek daha, Türkiye Gürcistan maci, mac berabere bitti suclu kim yapildi Trabzon halki ve seyircisi. Alsinlar simdi. Ya Senol Günes de Fatih Gökdeniz Tolga ve Hüseyin oynatirmiydi hatta daha fazlasini oynatirdi. Peki Mustafa Denizli niye elestirilmedi veya Fatih Terim dogru dürüst? Soruyorum... Artik siz söyleyin taman Letonya yenildik ama bu kadar rezil duruma düsmemistik 2006 hayal. Bakalim Medya ne yapacak.

Bunlar benim görüslerim saygi ve sevgiler

insallah Türkiye düselir

**Maxim**
17.11.2004, 22:39
Maç için tek cümle söylüyorum:

Sadece Emre iyi oynadi, Tolga görevini yapti, gerisi ise kötü oynadi...

Muhalif
17.11.2004, 22:43
ben takim taraftari gözlügünü çikarip yazmak istiyorum.. size de tavsiye ederim.. sonuçta milli maç bu... efendim biz deniz e servet e fatura keserken baskalari da fatih-gökdeniz neden trabzonda oynadigi futbolu milli takimda oynayamiyor diyebilirler.. sonuçta herkes bir yanindan çeker uzar gider bu konu...

maçin özellikle golleri yedikten sonraki kismi izlerken ayni bizim antep maçi havasina büründüm.. 180 dk da oynasak gol atamayacagiz dedim.. bazilari kisa-hizli adamlarla verkaçla kapali defansi açarim diyor ama maalesef bunu basaran çok az takim var dünyada... bu isin kurali özellikle forvet hattinda kanaatimce bir uzun(agir olabilir ama yeter ki kafaya çiksin, olmazsa top indirsin, olmazsa 2-3 kisiyi mesgul etsin en azindan) ve bir kisa(fatih-nihat-tuncay-gökdeniz tarzi adamlar) olmali.. öyle olmayinca iyi kapanan takimlar arasinda kisa boylu adamlar hizli da olsa bos alan bulamadiklari için eriyip gidiyorlar.. topu kenarlara tasiyip orta yapsan kafa vuracak adam yok.. eh saglam 2 ön libero oldu mu göbegi de kapiyorlar tamam.. kilitleniyorsun.. isin sans golüne kaliyor.. ya korner ya serbest vurus v.s...

aslinda isin daha da çagdas formulü ileride tek uzun, hava toplarina hakim adam arkasina 2 çabuk adam... ha bu yazdiklarimdan hakan sükür sonucunu çikarmayin.. aslinda o da olabilir.. ama ne bileyim kafaya iyi çikan biri olmali.. ersen martin, zafer biryol, tayfun türkmen, ank.bel. hüseyin v.b.. arkalarina ise koyacak 2 li çok.. yildiray-hamit-fatih-gökdeniz-tuncay-nihat seç begen oynat.. ama buradada tercih dönen toplara iyi vurabilecek biri olmali fikrimce.. hamitaltintop, nihat gibi adamlar daha etkili olur...

sonuç.. milli takim da ayni trabzonspor a benzedi.. deplasmanda iyi oynuyor-yani bizim taktik kapanip hizli adamlarla kontra- kendi sahasinda kapanan takimlara karsi eli kolu baglaniyor.. üstelik trabzonsporda olmayan bir Emre faktörü de varken.. ama tabi rakipler de tr liginin siradan takimlari degil ki tek adamla maç koparabilesin...

bir de su yönü var isin... takimin 8 kisisi ts-fb karisimiyidi.. rakibin ise yarisi d.kiew... sl de bizi eleyen kiew yani.. ayrica sl de kiew ve fenerin puan durumuna ve oynadigi rakiplere de bakin... sonuç gayet normal görünür gözünüze..

diyorum ya ligimizde futbol gün geçtikçe siradanlasiyor...

Muhalif
17.11.2004, 22:50
ha bir de trabzonspor taraftari olarak bakarsam söyle derim.. bu yenilgi haftasonuna kadar basinda ersun yanal i tartismaya açar.. ve bizim fb maçi arada gürültüye gidebilir.. bu bakimdan yararimiza olmustur.. yoksa o takimin oyuncusu onu yapti bu takimin oyuncusu bunu yapti diyemem.. kimse bir sey yapmadi ki!

Guests
17.11.2004, 23:15
Ersun Yanal Dauma yalakalik yapicam diye orta yapamayan 3 ortasinda biri disari giden ümit özati,korkudan ne yapacagini sasiran denizi israrla oynatmaya devam ettigi sürece daha cokk yeniliriz.

Yanlis anlasilmasin yenilgiyi 1-2 futbolcuya mal etmiyoru mtakim olarak cok kötüydük ama bunlar yendigimizde de düsündüklerim.Sadece bu bölümü ilk defa burada bu gece gördüm ve birseytler yazma ihtiyaci hissettim.Orta yapamayan kanat oyuncusu olur mu?
70 milyonluk türkiyede bi dogru dürüst kanat oyuncusu mu yok?Var ama gören yok

Timuçin ali günesdaha sayiyim mi?(daha fazla aklima gelmedi de simdilik böyle bagladim bu kismi:)) )

Fatihe neden pas atilmaz ?

Neden topu alan kopar gider ya da saçma sapan paslar verir?

Kaya
18.11.2004, 00:42
Almanya 2006'ya katilamazsak FEDERASYON VE YANAL bunun hesabini vermek zorundadir.

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sanatik
18.11.2004, 00:53
üzülerek söylüyorum - bu yenilgi kacinilmazdi.

üzülüyorum elbette ama bir tarafdanda seviniyorum cunkü esas milli takimdaki degisiklikler simdi yapilacak.

ersun yanalmi gidecek baskasimi gelecek

o mu kadrodan cikacak bu mu gelecek.

önemli olan ukraynadan cok daha üstün futbolculara sahip olan türk milli takiminin gercek gücünü ortaya cikarmak.

aslinda ersun yanal yerinde olsam - macin ardindan istifa ederdim.

emre gibi bir futbolcu nasil wm 2006 ya gidemez - allah askina - helal olsun gercekden - yenildik ama emre ile gurur duydum - gercekden helal olsun - onun yeri dünya sampiyonasi. Digerlerine deginmiyorum cunkü arada maalesef cok fark var - maalesef.

Bu farkida ve takim oyununuda gerceklestirmek - ersun yanalin isi - türkiye ligininde etkisi var elbette ama aradaki fark bu kadar olmamali ve TAKIM OYUNU OYNAYAMADAN, birbirine yardimlasmadan ve birde özellikle yerdencok daha fazla oynamadan bilhassa verkaclar olmadan biz hic bir yere gidemeyiz. Bunada ersun beyin taktik olarak gerekdigi gibi hazirlanamasi ve takimi hazirliyamamasi ayrica ukraynayi hicmi hic dogru analiz edememeside 3 puani ukraynaya hediye etmemizi etkiledi.

en az 6 ay oldu halen o kadar pas hatasi halen birbirinlen dogru dürüst futbol oynayamayan kaleye kadar gelemeden top kayiplariyla nerdese tüm macibitiren taktika ve anlayisla olmaz - olamaz. Bu kadar emek veriliyor ama sonuc inanilmaz kötü. Hernekadar zaman zaman güzel görünümler olsada milli takim oturmadi - oturacakmi acaba böyle devam edilirse - ciddi ciddi düsünmek gerek - artik tüm macalar kazanilmasi gerek cunkü - nasil olacak ?

bunlar benim düsüncelerim.Edited by: TesTosTeron

Analyzer
18.11.2004, 01:15
Emre mükemmel bir futbolcu. Gerçekten tepeden tirnaga futbolcu. Teknigi, enerjisi, hirsi her maçta üst düzeyde. Bunlar tamam. Inter'in maçlarini TV8 gösteriyor. Bir bakin bakalim Emre Inter'de milli takimda oynadigi gibi mi oynuyor?Ukrayna maçini hali sahada 6 ya 6 oynasak Emre tek basina maçi alirdi, hatta fark atardik. Ne var ki, maç stadyumda 11 e 11 oynandi. Emre günümüz futbolunun tüm ilkelerine ihanet edip maçi tek basina oynamaya kalkti. Defanstan topu ben çikarayim, ileriye ben götüreyim, bu arada 5-10 kisiyi çalimlayayim zihniyeti ile oynadi. Oysa ki bugünfutbol çok hizli bir oyun. Tek paslarla baskin yapar gibi gol atmak ayri bir beceri. Emre'nin ayagina kaldiysak bu konuda, yandi gülüm keten helva. Emre orta sahada 3 futbolcu çalimlarken adamlarin defansi yerlesti hep.

Emre süper oynadi evet. Dünya çapinda futbolcu süper oynadi ve biz o maçi 3-0 kaybettik? Olamaz tabi böyle birsey. Yoksa Napoli, Maradona'nin tek pas oyunuyla yaptigi devrimle iki kere Serie A sampiyonu olmadi mi? Yanlis mi gördük?

Guests
18.11.2004, 02:22
maç 0-2 devam ederken,70-80'ncidakikalarda tribünlerin canlandigini, ve maçi veren kanalin sürekli tribünlerden milli takimimiza verilen destegi belgelemeye çalistigini farkettiniz mi..?

türk insanina tv'lerinin karsisinda, fb lilerinmilli takimlarina asla küsmeyen ve ne kadar centilmen taraftarlar olduklarinin dersi verilmeye çalisiyordu sanki...smileys/smiley36.gif (trabzondaki gürcü çogunluga nazire yaparcasina..!)

ilker yasin'i de oldum olasi sevmem zaten. bizim tolga topu defanstan çikariyor.adamdaki yorum:"defanstan bir kafa..!" (o kafa ... emi ?)hüseyin'in,gökdeniz'in sanki adini anmamaya yeminli... fakat top kazara servet'e gelince ümit'e gelince ise yorum:"allahtan servet orada,topu kapti..!""haydi ümit..!" "haydi tuncay..!"

acaba çok komik olduklarini farketmiyorlarmi..?

Guests
18.11.2004, 07:37
ulan su milli takima bir daha güvenirsem noluyum bütün kuponlarimi yatirdi ayiptir be. milli maça gelince fenerliler asiri derecede formsuzdu haftaya bizim maçtada böyle olurlar insallah. emre süperdi helal olsun. taraftar öyle ahim sahim degildi. yeri geldi tamamiyle sustu. sahaya atilanlari hiç görmemis sayiyorum kendimi. ha bi arada sanki hakan sükür ve fener tezahuratlarini duymus gibi oldum.

Muhalif
18.11.2004, 07:40
''emre gibi bir futbolcu nasil wm 2006 ya gidemez - allah askina - helal olsun gercekden - yenildik ama emre ile gurur duydum - gercekden helal olsun - onun yeri dünya sampiyonasi. Digerlerine deginmiyorum cunkü arada maalesef cok fark var - maalesef. ''

derseniz andrei shevchenkov gibi dünyanin 1 numarali golcüsünün hiç bir dünya-avrupa kupasinda forma giydigini görmedim derim..

noname
18.11.2004, 08:06
40.000 bayrakla lale bahçesine dönmesini bekledigimiz stad ilk yariyi sessiz geçirdi. 2. yari tribünler ara hareketlendi ama gol gelmeyince herkesin umudu yavas yavas tükendi. Fener tezahurati vardi tabi ki.. Hatta taraftar rakip takimi o kadar sevmisti ki hocalari topa topukla vurdugunda alkislamayi ihmal etmediler.

Emre gerçekten iyiydi. Tuncay ve Necati'nin oyuna girdikten sonra ne yaptigini ben anlamadim. Bencil ve beceriksizlerdi. Tabi Nihat da bizi kahretti. Herseye ragmen televizyon karsisinda oturmus maçi seyretmeye çalissam da i.yasin denen maç anlaticisinin laflarindan sonra tahammülüm kalmadi.

EmrahYalçınalp
18.11.2004, 08:51
Bir teknik direktörümüz vardi bizim... Hani fena top oynatmiyordu ama "karizmatik" degildi diye medya baya ugrasmisti... Sonra -bence-milli takimigelebilecegi en önemli yere getirerekdünya üçüncüsü yapmisti da, Ingiltere'yi sapsala çevirmesine ragmen yenemeyinceherkes kellesini istemisti. Sonra Avrupa sampiyonasindadünya ikincisi Almanya'yi sahadan ilen bir "17. sinif !!!"takimi eleyemeyince vurmustuk kiçina tekmeyi...

Hah, hatirladim, Senol Günes!

Gözünüze girsin diyecektim, seref fakirleri... Karizmatik Ersun'un laptopinda windows göçmüs, caniniz sagolsun. Size dünya üçüncülügünü yakalayan degil, en büyük basarisi kupada Trabzon'uma iki kere boyun egmek olan böyle adamlar yakisir. Milli takimimin defansina bak be... Deniz, Servet, Ümit, yani febe defansi. Acaba bu kez 6 yemediler diye içlerinden sevinmisler midir dersiniz?

oskayb
18.11.2004, 08:55
buradan soruyor ve isyan ediyorum ;

sükrü saraçoglundaki rezillikten sonra bakalim federasyon baskani çikip;kirmizi-beyazdan çok ,stada hakim renk sari -lacivertti diyebilecek mi?

medyanin kasar yorumculari kin dolu bakislarla herbiri degisik bir kanala dagilip ,50-60 000 kisilik gürühun ay-yildizli formaya pet sise ,sopa ve bozuk para yagdirmasi hainligini lanetleyebilecek mi?

Allah büyük ,daha 2 ay önce trabzona yargisiz infaz yapanlar ,aksamki rezaleti açiklasinlar ,türk milletine böyle bir borçlari oldugunu düsünüyorum.kimse sormuyorsa ben soruyorum ,biz sormaliyiz.

kisaca dün gece tribünde ve saha klasik rezilbahçe rezilligi vardi.buradan yetkililere sesleniyorum ;bu adamlarin samp. liginde türkiyeyi (biz böyle görmesektemalesef türk takimi olarak gözüküyor)rezil ettikleri yeter , bari milli takimin yakasini biraksinlar.

ama kime söylüyorum ,nasilsa bozacinin sahidi siraci degil mi?

Muhalif
18.11.2004, 09:47
t. drektörlük böyle.. kimseye yaranamazsiniz.. senol hoca milli takimin basina geldiginde çok önemli bir basarisi var miydi? bence hayir.. keza ersun hoca için de ayni sey geçerli..

oturmus bir takima hocalik yapmakla, yeni bastan bir takim kurmak ayni degildir fikrimce.. faroe adalari, makedonya v.b takimlarla oynamakla ukrayna-yunanistan-danimarka ile oynamak da ayni degil...

medya senol u da asiyordu, simdi ersun u da asiyor.. bir hakan sükür isinden dolayi neler yapilmadi görmedik mi? ne yani ömür boyu hakan-bülent-alpay-ergün mü oynayacakti milli takimda?

bakmamiz gereken yer ligimizin kalitesi... 8 oyuncu ilk 2 siradaki takimdan.. ama sonuç hüsran.. ya en çok tepki vermesi gereken gs liler bence.. adamlar bizden niye adam yok biz de 3. yüz diyebilirler... ama her durumda memnun degiliz.. m.takim t. drektörlügü zor is.. ne isa ya yaranabilirsiniz ne musa ya...

burada servet-deniz-ümit özat i elestiriyoruz, adamlar diger yanda gökdeniz-fatih i elestiriyor.. bu adamlar(deniz disinda) ligin tepesinde bulunan takimlarinin degismez oyunculari.. kimi oynatacakti ki hoca? bjk den adam alsa hep beraber yine söverdik adama.. vay efendim 10. takimdan oyuncularin ne isi var takimda diye...

ersun hocanin tek elestirilecek noktasi oyun felsefesini degistirmesidir bence.. son zamanlarda özellikle yunanistanin basarisi ve hatta Trabzonspor un basarisi futbolun önce savunma, kalabalik ortasaha ve hizli hücumla basarili olacagi hissi uyandirdi herkeste.. oysa gençlerin uefadaki maçlarini hatirliyorum da geçen yil.. ing. deki blackburn ve son ispanyadaki valencia maçi hariç tüm maçlarda rakipleri gençlere mahkum oynamisti... ama ersun hoca da son zamanin modasina uydu, eski hucüm futbolunu oynatmiyor.. ve dedigim gibi bu kadro deplasmanda basarili olur.. ve kismen oldu da.. ama içerde kapanan takimlara karsi tipki trabzonsporumuzun zorlandigi gibi zorlanacagiz... herkes yedigimiz goller üzerinde dururken net olarak kaç pozisyona girdigimizi soran olmamis.. evimizde oynadigimiz maçta asil irdelenmesi gereken konu bu degil mi? sahi sizce kaç yüzde yüz gol pozisyonumuz vardi?

Murat BAYRAKTAR
18.11.2004, 10:49
maç hakkinda birsey demicemde stadda olanlar ilgimi çekti... 1-ukrayna 'nin milli marsi okunuyor bizimkiler islikliyor.. biz nasil kendi marsimiza saygi gösterilmesini istiyorsak bizde onlarinkine saygi göstermek mecburiyetindeyiz.. 2-Yanlis görmediysem orta hakem yan hakeme bir madde verdi... Bunlar bizim stadda olsa hemen manset olurdu... vay öyleydi.. vay böyle.. sonrasi stad tiklim tiklim ama çit yok.. 70. dakkadan sonra bagirmaya basladilar.. 70. dakkadan sonra bagirsan ne olur bagirmasan ne olur.. bayrak dagitiyorsun herseyi yapiyorsun gelenler tiyatro izlemeye gelmis gibi oturdular...

EmrahYalçınalp
18.11.2004, 10:53
1- Senol hoca milli takimin basina geçtiginde Trabzonspor'da yeterince basariliydi. En azindan Abdullah'a, Ogün'e, Hami'ye, Ünal'a, Sota'ya "sunu söyle yapacaksin" demisligi vardi. Ersun gibi5 sene önce Hakan Sükür'ü yolda görse gidip çocugu için imza isteyecek adam degildi Senol hoca. Kaldi ki öyle ya da böyle, kariyerinde dünya üçüncülügü olan bir adami yolluyorsan sampiyonlugu olan bir adami getireceksin.Ayni mantiklabakinca Fatih Terim'in de bir basarisi yoktu milli takima kadar. Kimseye vahiy yoluyla gelmiyor ki kariyer denen sey. Bir yerden basalayacaksin sonuçta. Önemli olan ne yaptigin. Ersun'un stts'lari da ortada, Senol Günes'in de, hatta Fatih Terim ve Mustafa Denizli'ninkileri de katalim ki kimin ne oldugu dahabir ortaya çiksin...

2-Kimse Ergun'un saç modeline takmis degil. Senol'a yapilan sey onur kiriciydi, elestiri olmanin ötesinde. Ne demek takim elbisesi bit pazarindan alinmis olmak, ya da Nejat Biyediç Senol'dan daha güzel Türkçe konusuyor demek? Medya Ersun'u asmiyor, asmaz, müsterih olalim... Zira kendisi febe'ye gitmek için staj yapiyor (du), en azindan düne kadar.

3- Sonuç olarak neyi tartisiyoruz burda? Eger daha iyiyseler tabiki Alpay ve Bülent oynayacak defansta. Bana ne yaslarindan baslarindan... Magdem köklü bir degisime giderken basari beklemeyecegiz, o zaman verelim bir dilekçe, bize 5 yil müsaade diyelim.

4- "Hücum futbolu" diye bir sey yok ki! Eger "dandik" takimsan hurraa, saldirirsin, 9 yesen de kimse bir sey demez. Ama atinca iyisindir... Ersun da Gençler'de "hurraaa" derdi hep. Iyi oynatirmis... Ne basarisivar, magdem o kadar iyi. Ayni takima karsi iki kez kupa finali oynayip ikisini de hiç bir varlik gösteremeden kaybetti. Gördük iste "büyük maç oynama" becerisini.

5- Sonuçta milli takim benim de milli takimim. Ama3 ay önce vatan haini ilan edilmis bir Trabzon'lu futbol seyircisi olarak dün meshurKadiköy sirkinden yükselen"febe" ve "istifa" sesleri, "burasi Kadiköy, burdan çikis yok" slogani yükselirken benim önceligim bunlar oluyor. Fatih ve Gökdeniz kötüymüsler de onlara neden ses çikarmiyormusuz...Bu konuçok sonranin meselesi, önce febe stadindaki sari-lacivert (kirakibin bayraginin rengidir) flamalarla ilgili açiklamasi gelmeli Biçakçi'nin...

Barış
18.11.2004, 13:09
Sampiyonlar Liginde 13 gol yemis defans ve yanlarinda Tolga.Tolga ne yapsin.Servet ve Deniz ayaklarinin altindan geçen topa vuramiyorlar.Rüstü desen denizci sadece geziyor.Ama önemli goller de çikardi.2.gol zaten komedi...

Guests
18.11.2004, 13:31
Emre mükemmel bir futbolcu. Gerçekten tepeden tirnaga futbolcu. Teknigi, enerjisi, hirsi her maçta üst düzeyde. Bunlar tamam. Inter'in maçlarini TV8 gösteriyor. Bir bakin bakalim Emre Inter'de milli takimda oynadigi gibi mi oynuyor?Ukrayna maçini hali sahada 6 ya 6 oynasak Emre tek basina maçi alirdi, hatta fark atardik. Ne var ki, maç stadyumda 11 e 11 oynandi. Emre günümüz futbolunun tüm ilkelerine ihanet edip maçi tek basina oynamaya kalkti. Defanstan topu ben çikarayim, ileriye ben götüreyim, bu arada 5-10 kisiyi çalimlayayim zihniyeti ile oynadi. Oysa ki bugünfutbol çok hizli bir oyun. Tek paslarla baskin yapar gibi gol atmak ayri bir beceri. Emre'nin ayagina kaldiysak bu konuda, yandi gülüm keten helva. Emre orta sahada 3 futbolcu çalimlarken adamlarin defansi yerlesti hep.

Emre süper oynadi evet. Dünya çapinda futbolcu süper oynadi ve biz o maçi 3-0 kaybettik? Olamaz tabi böyle birsey. Yoksa Napoli, Maradona'nin tek pas oyunuyla yaptigi devrimle iki kere Serie A sampiyonu olmadi mi? Yanlis mi gördük?

Nickinle cok paralel bi yorum arkadasim

Sapkam olsa çikarirdim

katiliyorum arkadasa

Taner Uykuçeken
18.11.2004, 14:53
Emre -* ne denebilirki tek kelimeyle muhtesem sadecesmileys/smiley32.gif

dün rezalet bir milli takim izledik bunun tek sebebide Ersun dur gerek taktik anlayisi gerekse milli oyuncu seçimi rezalet feybe ye yarancam diye feybe oyuncularini doldur kadroya yokmu bu ülkede hiç kanat oyunculari deniz ve ümitten baska adammi kalmadi ehehe tabi hiç anadolu kulüplerinin maçlarini izlemismiki nerden bilsin hadi erdinçi geçtik denizliden özgür burak, timuçin altan ali tandogan bunlaridami görmüyo gözlerin.

fatih ve gökdeniz umarim durgunlugunuz sadece 1 maçliktir c.tesi gerçek kimliginizi bulursunuz yoksa isimiz zor

Guests
18.11.2004, 14:58
abi emre çok çirpindi ama ne yapabilirki ümit ile denizi bu performanslariyla oynatan bir yanal var baslarinda kardesim kötü oynayani çikaracan bence nihat olsa bile ki bu maç berbatti . herneyse burda yenildik ya su takima HELAL OLSUN bize ....

trabzonspor1
18.11.2004, 15:38
dün maça gittim ben çiplak gözle bu kadar kötü defans görmemistim. her gelen gol olur mu ya... servet yontulmamis kütük, deniz desen davetiye ile topa giriyo. en iyisi bizim tolgaydi.

ayrica biz taraftar olarak görevimizi yaptik. bazi futbolcularda yapti ama ersun yaLaN yapmadi.

SDanışmaz
18.11.2004, 15:59
Maçta Emre disindaki oyuncular dökülüyordu.Defansi konusmaya gerek yok.Tolga disindakiler berbatti.Fatih sahada yoktu.Kisacasi herkes maçta döküldü.Ben böyle kötü bir milli takim görmedim.Az oynasaydik maç bizim olacakti.

Bir de Ersun Yanal maçtan sonraki basin toplantisinda bir soru üzerine '"Ben dünya 3. olan takimi almadim.Avrupa sampiyonasina gidemeyen bir takim aldim" demis.

Bordomavi08
18.11.2004, 16:19
Emre Emre Emre... Herkes Emre'yi göklere çikartiyor. Bana göre Emre dün sadece kendine oynadi. Kendini Ronaldinho ayarinda göstermek için oynadi. Her aldigi topta bir kaç kisiyi geçmeden pas vermedi. Çok sayida korner atti ve hiçbirini adrese teslim edemedi. Hatta çogu ön direkte eridi gitti.

Ve Nihat Kahveci. Maçin 5. dakikasinda kahraman olmak yerine pasi Fatih'e verseydi milli takim öne geçmis olacakti. Akli sira golü kendisi atip kahraman olma yolunu seçti.

Voronin 5 tane Emre Shevchenko 50 tane Nihat eder.

Guests
18.11.2004, 16:49
Maçta Emre disindaki oyuncular dökülüyordu.Defansi konusmaya gerek yok.Tolga disindakiler berbatti.Fatih sahada yoktu.Kisacasi herkes maçta döküldü.Ben böyle kötü bir milli takim görmedim.Az oynasaydik maç bizim olacakti.

Bir de Ersun Yanal maçtan sonraki basin toplantisinda bir soru üzerine '"Ben dünya 3. olan takimi almadim.Avrupa sampiyonasina gidemeyen bir takim aldim" demis.

selo giderkende ben dünya sampiyonasina götüremedigim bir takim biraktim der olur biter

Magnolia
18.11.2004, 18:19
Maç bitiminde söylenecek iki kelime "Milli felaket"...

Mehmet
18.11.2004, 18:29
Trabzon'da oynanaN maçta milliler berabere kalinca herkes faturayi Trabzonspor camiasina kesmeye çalismisti. Neoldu? Kizardilarmi simdi?

KADIKÖY'DE FELAKET GÖRSÜNLER SIMDI smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Muhalif
18.11.2004, 19:33
kanal d haber ilk 10 dk sini ersun yanal in gönderilmesine ayirdi.. tm hatalarini saydi döktü.. fatih altayli dan analizleri aldi.. federasyon baskani ersun yanal istifa ederse kabul ederiz demis onu da söyledi...

yakinlarda ersun yanal giderse sasmam.. gs medyasi saha kalkti.. imparator-içe lerine is ariyorlar herhalde.. bu ülkede kim gelirse gelsin medyanin dilinden kurtulamaz... gelen türk se muhakkak background una göre bir kisim medya destekliyor, diger kisim yeriyor...

ve son kez ben de çikarayim hocanin hatalarini durun..

ewt.. servetle shevcenkov u durdurmaya kalkmak intihardi.. sanki tolga durdurabildi de... size bir sey söyleyim mi? gününde bir shevcenkov u italya gibi en üst düzey savunmacilarin oldugu ligde bile durduramiyorlar tr de sizce onu tutacak defans oyuncusu var mi? shevcenkov u durdurmanin tek yolu topun ona gelmesini engellemektir o kadar..

deniz, ümit özat da hataydi kabul... yerlerine kim oynardi? volkan bizde kadroya giremiyor.. celalettin vatandas bile degilmis... demek ki bizden sol bek çikmaz.. e ibrahim üzülmez i de danimarkada gördük.. sol bek bulun bana yahu! wedersonu Türk yapalim demisse yalan mi söylemis?

adam istatistikçi mantikla tr nin en az gol yiyen 2 takimindan kurmus defansi(fb-8, ts-9) ama tr de oynanan futbolu hesaba katmamis.. eh dogal olarak teoride en iyi defanslar avrupada klas tek oyuncu karsisinda bile çökmüs..

gelelim ortasahaya... ben bir de kimsenin deginmedigi konuya degineyim izninizle.. içerde ukrayna ile oynarken ben olsam hüseyini 11 e almazdim.. rakip kapanacak belli.. açacak adamlar(yildiray-hamit) dururken hüseyinle baslamasi da hataydi.. bunu pek dile getirmemis kimse.. yanlis mi sizce?

forvete dönersek o kadar orta yapacaksan forvetin boy ortalamasi 1.75 olmamali degil mi? eh hakan sükür demesinler mi? isteyen de mehmet yilmaz desin ne deyim...

surasi bir gerçek.. yukarida yazdigim gibi.. 11 adami da bir takimin oyuncusundan kursa, 11 i de ayri takimlardan olsa her kesim muhakkak bir yerlerden bakip kendine göre elestirecek yön bulacaktir..

bana sorarsaniz en iyisi yabanci t. drektör getirmek herhalde... söyle tartisilmayacak bir isim.. ki medya onlara karsi biraz daha insaflidir.. belki yerlilere 6 ay süre tanirken yabancilara 1 yil süre tanir.. ve adam o arada ne yapacaksa yapar...

bu konuda çok yorum yaptim ama gerçekten milli maçlarda ise taraftar penceresinden bakmaktan vazgeçmezsek bir yere varamayiz.. belki de sirf bunun için yazdim..

ozcilingir
19.11.2004, 03:00
Milli takima yeni teknik direktörü ALI SEN buldu, DENIZLI, TERIM VEEEEE YILMAZ VURAL. adam DAUM'un bile hocasi .Hayirli olsun. iddiali adam. FENERE olamadi MILLI takima yakisir. EMRE ,HAKAN agbisinin olmamasina kizmis herhalde geriden aldigi tüm toplarla kaleye kadar girmek istedi ama boyu yetmedi. KADIKÖY de seyirci müthis kalabalikti ama golleri attiramadilarsonuç 0 puan. Demek seyirciylede bazi seyler olmuyormus. Hadi simdi TRABZON sehrinden özür dileyin bakalim.

ERSUN sanal alemde maç yapti bunu sahaya uyguladi herhalde SERVET kütük gibi yere düstü , kisacasi takim iyi basladi kafadan yenen gollerle demoralize oldular. Adamalarda 2 yi buldu . Bu maçta UKRAYNA'nin 2 den sonra yaptigi taktigi ZIYA bir ögrenebilse açik ara TRABZON sampiyon olur.Adamlarin geri 4 lüsü tank gibi ama adamlari hep havadan yokladik. kornerlerin bir kaçini bel hisasinin altinda kullansaydik ne olurdu EMRE bey ! ERSUB bey EEE sizdeçok soruyorsunuz. Dünyanin sonumu geldi diyeceksin. Yok DÜNYA KUPASI maçlarinin sonu geldi. Katilamayacagizda .ALI SEN ( çok bilir futbol adamidir !!!!, bizide çok sever ,eski baskanimiz çocukluk arkadasi !!) 19 puan almamaiz gerekiyor diyor ERSUN sen alabilecekmisin, alamiyacaksan bak önerdigi isimler bu puanlari alacak kapasitedelermis.

SENOL zaten alamiyacagi için gitti, alin DENIZLI-TERIM -VURAL 3 ü çalistirsin bu takimida görelim. Her takimda 6 yabanci ha olmadi 8 yabanci , lejyonerlerle isi idare edeceksin alin size sonuç .

NIHAT in takimi küme düsüyor. Adam pas vermiyor. herkez kendine oynuyor. Gariban FATIH ,GÖKDENIZ le uzak oynatildi .Tamam fazla yazmayalim ,yeter , çocuklar iyi oynadilar kaybettiler. RÜSTÜ bizim maçta insallah saha kalkmaz.

Saygilarimla

Erkin
19.11.2004, 12:53
Bundan sonra bu gruptan bu oyunla çikmak zor bence.. Biz ancak Andorra'yi falan yeneriz bu fb'lilerle..Bu defansta Volkan-Tolga-Erdinç-Emrah olsa çok iyi olur milli takim defansi ama Ersun Fb'lileri almazsa olmaz..

FEDAİ
19.11.2004, 13:34
Emre bireysel oynadi da acaba hatali top mu kaptirdi.Nihatta bireysel oynadi ama çerçeve yerine topu auta atti.Duygusal olmaya gerek yok beyler Emre hariç Tolga da FATIH de Gökdeniz de çok kötüydüler.dogruya dogru.A ma insallah bu hafta süper oynarlar.Bir de sanki Fener li ve bizim topçularin akli sanki bu hafta oynanacak derby maçtaymis gibi geldi bana.Hiç agresif top oynayamadik.

**Maxim**
19.11.2004, 18:07
Arkadaslarmaçla ilgili bir yazi okudum..Trabzon'daki maçtan sonra yorum yapan bazilarina güzel bir cevap niteligi tasiyor sanki..

http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167073&amp;c (http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167073&amp;c_id=160) _id=160

Barış
19.11.2004, 19:13
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ne farkeder ki.Ersun Yanal giderse Daum'u alirlar.Adi üstünde 'Fenerasyon'...</TD></TR>

TSMareNero
24.11.2004, 04:06
Allahtan mac Trabzonda degildi, yoksa biz en az alti yerdik dimi arkadaslar. o muhtesem 45bin bayrakli taraftar ve saracoglu stadi olmasaydi baska nerde üc yerdik

smileys/smiley36.gifhelal size febeliler

Guests
24.11.2004, 08:44
Arkadaslarmaçla ilgili bir yazi okudum..Trabzon'daki maçtan sonra yorum yapan bazilarina güzel bir cevap niteligi tasiyor sanki..

http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167073&amp;c _id=160 (http://www.haberturk.com/habermetni.haberturk?@=167073&amp;c_id=160)

bunlari yazanlarda varmis be helal olsun valla