PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike Sürecinde Fenerlilerin Yalakalığını Yapan Beşiktaşlılar

Trabzonspor 61
02.07.2012, 20:51
Şike süreci boyunca fenerlilerin yanında yer aldı bjk'liler. Açıkçası ben bir türlü anlamamıştım bunun nedenini. Sonuçta bu zamana kadar sürekli olarak nefret kusmuşlardı fenerlilere. Ama bugün ortaya çıktı neden olduğu. Beşiktaş'ın ikinci başkanı, teknik direktörü, yöneticileri falan şike yapmaktan ceza aldılar.

Şike kardeşliğiymiş meğerse bunları birbirine bağlayan. Sırf fenere yalakalık için Trabzonspor'a şikeci yaftasını vuran, küfür eden bjk'liler allahınızdan bulun. Bugün sizin gerçek yüzünüzü gördük. Benim gözümde bundan sonra fenerbahçe'den farkınız yok. Onlar da hak yemeyi çok seviyor sizde.

Lütfen artık forumda kimse şu kargaları övmesin. Tarihte bize en çok zarar veren takımlardan birisidir bunlar. Bence en sinsisi. Genelde Galatasaray'a sinsi Fenerbahçe'ye düşman deriz ama bence en sinsi camia Beşiktaş camiasıdır. Omurgasızlığın kitabını yazdılar bu süreçte. Yakışır sizlere.

Eğer ki birazcık onurunuz varsa camia olarak Trabzonspor'dan özür dilersiniz. 1 yıldır kan ağladık, siz fenerle bir olup bize saldırdınız. Alçaksınız!

CAFER ÖZER
02.07.2012, 23:30
Sinan Engin
ADNAN Aybaba
Tupcu
En son yalakada yeni baskan Fikret Orman
İki delikanlı Bjk li
Kaan ark
Turgay demir
Turgay Demır Ahaberde Gürcan a kapak taktı durdu
"sen konuşma bı defa sen taca çıktın benim dediklerim doğru çıktın" dedi

Süleyman50
03.07.2012, 09:15
bu süreçte beşiktaş beni gerçekten çok şaşırttı, ama şaşırttmamalıymış çünkü onlarında kuyruk acısı varmış...

cakalkerem
03.07.2012, 09:16
Kaan a helal olsun...yerden yere vurdu hem beşiktaşı hem tüpçü'yü

Misina
03.07.2012, 09:29
Her şeye karşı olan çarşı başkanlarının fbnin taşeronluğunu üstlenmesine neden karşı çıkmıyor acaba?

ferdeco128
03.07.2012, 10:12
Her şeye karşı olan çarşı başkanlarının fbnin taşeronluğunu üstlenmesine neden karşı çıkmıyor acaba? çünkü tasmaları demirören'in elinde. demirören'in tasmasıda fenerlilerin elinde.

Bera B.
03.07.2012, 11:41
Kaya Çilingiroğlu kimi zaman camiasına özgün davranışlar sergilese de o da ufaktan biraz bahsedilmeyi hak ediyor. Yavşaklık yapmadı en azından.

Mert Pasa
04.07.2012, 07:41
Kaya Çilingiroğlu kimi zaman camiasına özgün davranışlar sergilese de o da ufaktan biraz bahsedilmeyi hak ediyor. Yavşaklık yapmadı en azından.

Trabzonlu ve Besiktasli! o dogustan yavsak

Trabzonspor 61
04.07.2012, 20:04

Çıktığı programları dikkatli izleyememişsin kardeşim. İnan fener yalakalığından geberecekti.

İrva Yazıcıoğlu
04.07.2012, 20:33
FBJK hepsi aynı !

kargaların bukadar şikeci yalakası olmasının arkasındaki sebep aslında başından beri belliydi..

Behzat_06
04.07.2012, 22:48
sürecin başından beri fbjk şike kardeşliği oluşturdular fb şikeden bjk de şike ve borçtan batsın bellerini doğrultamısınlar bir daha amin

sanatik
04.07.2012, 23:09
12 ay boyunca fener ile birlikde konusulmasi takim besiktas iken cok kurnaz bir sekilde kurtardilar (simdiye kadar) kendilerini. Gecen yil tff toplantisi sonrasinda Besiktasi sayemde kurtardik diyordu bir yönetici, burda baya tepki verilmisdi.

Demirören yapilan türkiye kupasi sikeyi kimbilir kendisi ayarladi cunkü kac aydir pisligi kapatmaya calisiyor bitirmedi. Aziz yildirim gibi kendiside sikeci damgasi yiyebilir.

Burhan61
05.07.2012, 13:45
Bu işin bjklisi gslisi yok. şikecibaşı sayesinde medyada yer bulabilen,hakettiğinden fazla para kazanan tipler şikecibaşına destek oldular.

en büyükleri koridor ayısı. zaten tapelerde ne mal olduğu ortadaydı.

Ilelioglu
05.07.2012, 13:47
Hepsi ayni. Ama gayse sirin gözüküp arkadan vuran Kulüp, bunu hepimiz biliyoruz.

Bu nedenle en nefret ettigim Kulüptür Türkiye'de.

DeAgLeMaNyAq
05.07.2012, 16:02
Koyu BJK'li Ertem Şener'de bu süreçte sırf tepki görmemek adına FB'liler gibi davrandı. Hatta Sadri Şener'in dün söylediği mahkeme şampiyonluğumuzu tescilledi tarzındaki sözlerine bugün garip bir cevap verdi. Neymiş FB şike yaptı demek Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçmuş. Yok daha neler... :)

İdris Toksoy
05.07.2012, 16:07
Hakkimizi istiyoruz. Su saatten sonra bile neden kupamizi vermezler arkadas yaaaa

Badaloğlu
05.07.2012, 16:13
Hakkimizi istiyoruz. Su saatten sonra bile neden kupamizi vermezler arkadas yaaaa

Bu mahkeme kararlarını yargıtay onasın, o zaman sen seyreyle cümbüşü... Gerekirse mahkeme kararıyla alacağız o kupayı...

Doğukan Uçan
05.07.2012, 17:45
ahmet çakar ne söylemiş bakın http://www.facebook.com/photo.php?v=297234430320935&set=vb.188698941149004&type=2&theater

Oruç
05.07.2012, 17:49
Yukarıdaki videoda AA 'Mahkemeye kadar beklerim...' diyor.

Hadi çık söyle şimdi gerçeği.

a f s
05.07.2012, 18:37
Hani bunlar aldıkları kupayı da geri vereceklerdi nerde?

Trabzonspor 61
06.07.2012, 14:44
Hani bunlar aldıkları kupayı da geri vereceklerdi nerde?

Beşiktaşlı duruşları var onların. Vermezler.

cemoli5408
06.07.2012, 15:16
Beşiktaş taraftarı; en azından bir kısmı, bu mahkemenin kararından sonra, her dürüst vatandaşın yapacağı gibi, ceza almamız lazım diyebilmiştir. En azından bunu diyen Beşiktaşlılar, diğer tüm şikeye bulaşmış kulüp taraftarından daha fazlalar. Sırf bu yüzden, o insanlara saygım ve sempatim var. Ama şikeye destek veren, "biz istediğimizi yaparız, biz varsak futbol var" diyen, kendini kanunların üstünde gören, kendini beğenmiş haysiyetsiz avanaklardan ise tiksiniyorum.

Dip.Ing.Mag.
06.07.2012, 15:26
yavsaklikta Mackali Sinan'i ve saklaban adnan aybabayi kimse gecemez. tüpcü icinde söyle bir iddiam var danisiklilik ve dönüsüklülük meselesi. azizin onun ipini cekeceginden kortugundan sikecilerin yalakasi oldu. cünkü onunda yapmadigi halt kalmadi

Oğuz ZEYTİN
06.07.2012, 17:45
Harika bir başlık!

İnşallah bu gerçeği görüp anlayan Trabzonsporluların sayısı artar. Varlık sebebi olarak yalnızca anti-Fener gibi absürtlüğe sığınan Trabzonsporludan, "bunların pisliklerinin hepsine karşı dik, temiz ve ŞAMPİYON TRABZONSPOR" diyen Trabzonsporluya dönüş zamanı umarım uzun olmaz.

Bir de çıktığı TV programlarında, verdiği mesajlarda federasyonu "Galatasaray ile birlikte devirmeye" ant içen başkan ve sahte dostluk gösterilerinde bulunan bazı tribün grupları akıllarını başlarına devşirirler inşallah. Gördük Galatasaray'ınızın erkekliğini!

Son olarak, Anadolu kardeşliğini bir zırvadan öte görmediğimi defaatle belirtmiştim. Geride kalan süreçte, şikecilerin TRABZONSPOR'a karşı kurduğu kirli ittifakta yer almış anadolu itlerinin de ne mal olduğu görülmüştür.

İşte, tekrar ve yüksek sesle: SADE ve SADECE TRABZONSPOR!

Ek: İki sezon önce "Trabzonspor, Fener'den puan alsın, kellemi keserim" diyen Turgay Demir bilmem nesinin bir kez daha Allah belasını versin. Böyle karaktersizlere hala gazetelerde köşe veren, televizyonlarda yorum yaptıranları da Allah bildiği gibi yapsın. Onu öven, takip eden Trabzonsporlulara'da yine Allah akıl fikir versin.

Reha
10.07.2012, 17:26
Manasız,somut dayanağı olmayan ve toplumu kin ve nefrete yöneltecek bir başlık..FB ve GS gibi kan emiciler dururken BJK a bu kadar yüklenmek kadar saçma bir şey olamaz.Bizden sonra hakkı yenen ve şampiyonluğu en çok çalınan takımdır ve geçen sene şike süreci başladığında ÇARŞI nın kazım posteri ile şampiyonluğumuzu kutladığını unutmayalım...

titanic
10.07.2012, 19:18
Beşiktaşın eski yöneticisi süreci buralara taşıyan aktörlerden birisi iken insanların beşiktaşlı bazı yazarları fener taraflılığnı benımsemelerından bahsetmelerı de doğaldır. İnsanlar hangi takımın taraftarıysa belli bir safta düşünce ürettiler. örneğin besıktas medyasının buyuk bolumu fenere yapılanları haksızlık olarak değerlendırdı.galatasaray medyası ise kendi içinde tutarsız göründü. sürecin sonunda ıse tamamen sessızlığe burunduler.

Oğuz ZEYTİN
13.07.2012, 16:08
Trabzonsporlular arasına sızmış bazı Beşiktaşlıları kızdırmış başlık.

Trabzonsporluların meydanında, Trabzonsporlulara karşı olanları, üstelik onların ağlamaklı dilinden savunabilenleri görmemizi de sağlamıştır bu başlık.

Söz konusu kan emicileri meşru gösterebilmek için araya Kazım sosu serpince, herkes masum ne de olsa! Ooohh değme keyfime! Kazım demişken... Fenerliler de stadda Hayde çalıyorlar. Onlar da pür-i pak sevgili Trabzonsporlu, ses etme. Konjonktür uygun olduğu zaman Feneri de savunuruz. Yaşasın Nihat Gençgiller!

En harbi Beşiktaşlıların dahi açıklayamadığı, kemkümle geçiştirmeye çalıştıkları formasındaki sahte yıldızdan bihaberlerin "şampiyonluğu en çok çalınan takım" diye nitelediği takıma gel de üzülme. 2004'de ellerindeki şampiyonluğu nasıl SATTIKLARINI (Şaşırdın mı? Evet, satmak diyorum) bilmeyenlerin gözyaşlarına kıyamam.

Bu kederi paylaşmak üzere hepinizi bir dakikalık Beşiktaşlı duruşuna davet ediyorum.

Trabzonspor mu? Boşverin la, hep birlikte Beşiktaş'a üzülelim... Bugün Beşiktaş, yarın Fenerbahçemiz... Gün gelir Galatasarayımız, Bursamız, Sivasımız, Eskişehirimiz... Çıkar aramızdan böyle iyi niyetliler, eminim. Hepimiz Mevlana'nın torunlarıyız: Gel, gel, şike de yapsan gel! Sevgi, hoşgörü, dünya barışı! Trabzonspor haklarından bahsetmek ise kin, nefret... Eyy gidi kafası karışıklar!

Hocası, futbol şube sorumlusu şikeden ceza almış; ne gam! Üzülelim, ağlayalım. Hatta "FEDA" edelim canımızı, kanımızı.

Başkanından oyuncusuna (tesadüfe bak, o kaleci de Beşiktaş'dan kiralık, kurcalama, tesadüf hepsi) şike cezası almış Sivas'ın hocası bilin bakalım hangi takımın efsane(!) kaptanı? (O şahsın şike soruşturmasından yırtması da ayrı bir konu ya neyse...) Üzülün ona da... Ne de olsa onun kaptanlık yaptığı zamanlarda çalınmıştır şampiyonlukları belki!

Fenerbahçe'nin tüm rezilliğini resmen savunabilme sorumluluğunu, hevesle ve heyecanla üstlenenlerin de Beşiktaş kongre üyesi olması da tesadüf zaten!? Tesadüf tabii beyim... Hatta kedidir o kedi... Kedi mi dedim? Pardon, Kartal diyecektim, hem de karakartal. Boşver önemseme. Sadece üzül!

Somut dayanak isteyenler, sadece Kazım'ın ölüm yıldönümünde değil başka zamanlarda da Çarşı'ya uğrasınlar.

Biliyorum, korkutmaz onları musalla taşı
Çünkü çok severler Fenerbahçe'yi, Galatasaray'ı ve pek tabii Beşiktaş'ı!

barisb
13.07.2012, 17:10
Ne güzel söylemişsin Oğuz, ben de aynı bu şekilde düşünüyorum ancak gel gör ki ben bu kadar güzel ifade edemezdim :)

Çağdaş DENİZ
13.07.2012, 18:00
Trabzonsporlular arasına sızmış bazı Beşiktaşlıları kızdırmış başlık.

Trabzonsporluların meydanında, Trabzonsporlulara karşı olanları, üstelik onların ağlamaklı dilinden savunabilenleri görmemizi de sağlamıştır bu başlık.

Söz konusu kan emicileri meşru gösterebilmek için araya Kazım sosu serpince, herkes masum ne de olsa! Ooohh değme keyfime! Kazım demişken... Fenerliler de stadda Hayde çalıyorlar. Onlar da pür-i pak sevgili Trabzonsporlu, ses etme. Konjonktür uygun olduğu zaman Feneri de savunuruz. Yaşasın Nihat Gençgiller!

En harbi Beşiktaşlıların dahi açıklayamadığı, kemkümle geçiştirmeye çalıştıkları formasındaki sahte yıldızdan bihaberlerin "şampiyonluğu en çok çalınan takım" diye nitelediği takıma gel de üzülme. 2004'de ellerindeki şampiyonluğu nasıl SATTIKLARINI (Şaşırdın mı? Evet, satmak diyorum) bilmeyenlerin gözyaşlarına kıyamam.

Bu kederi paylaşmak üzere hepinizi bir dakikalık Beşiktaşlı duruşuna davet ediyorum.

Trabzonspor mu? Boşverin la, hep birlikte Beşiktaş'a üzülelim... Bugün Beşiktaş, yarın Fenerbahçemiz... Gün gelir Galatasarayımız, Bursamız, Sivasımız, Eskişehirimiz... Çıkar aramızdan böyle iyi niyetliler, eminim. Hepimiz Mevlana'nın torunlarıyız: Gel, gel, şike de yapsan gel! Sevgi, hoşgörü, dünya barışı! Trabzonspor haklarından bahsetmek ise kin, nefret... Eyy gidi kafası karışıklar!

Hocası, futbol şube sorumlusu şikeden ceza almış; ne gam! Üzülelim, ağlayalım. Hatta "FEDA" edelim canımızı, kanımızı.

Başkanından oyuncusuna (tesadüfe bak, o kaleci de Beşiktaş'dan kiralık, kurcalama, tesadüf hepsi) şike cezası almış Sivas'ın hocası bilin bakalım hangi takımın efsane(!) kaptanı? (O şahsın şike soruşturmasından yırtması da ayrı bir konu ya neyse...) Üzülün ona da... Ne de olsa onun kaptanlık yaptığı zamanlarda çalınmıştır şampiyonlukları belki!

Fenerbahçe'nin tüm rezilliğini resmen savunabilme sorumluluğunu, hevesle ve heyecanla üstlenenlerin de Beşiktaş kongre üyesi olması da tesadüf zaten!? Tesadüf tabii beyim... Hatta kedidir o kedi... Kedi mi dedim? Pardon, Kartal diyecektim, hem de karakartal. Boşver önemseme. Sadece üzül!

Somut dayanak isteyenler, sadece Kazım'ın ölüm yıldönümünde değil başka zamanlarda da Çarşı'ya uğrasınlar.

Biliyorum, korkutmaz onları musalla taşı
Çünkü çok severler Fenerbahçe'yi, Galatasaray'ı ve pek tabii Beşiktaş'ı!

:(:(:(:( .........

Trabzonspor 61
21.07.2012, 00:25
Bjk hayranları bile varmış burada peh.