PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012-2013 Sezonu Kombine Kart Satışları Başladı

bkandil
02.07.2012, 09:54
Trabzonspor'un 2012-2013 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için kombine kart satışlarına 4 Temmuz Çarşamba günü başlanacak.

Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz’a kadar yerlerini tekrar satın alabilecekler.
Genel satış dönemi ise 14 Temmuz’da başlayacak. Bunun yanında isteyen taraftarlar 4-13 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl satılmamış yerlerin sahibi olabilecekler.

Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlarla, 2000 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde Trabzonspor tarafından 5 taksit imkanı sağlanacak. Ayrıca Vakıfbank VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ve Denizbank Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı ile yapılacak kombine kart alımlarında yüzde 10 indirim ile 12 taksit fırsatı tanınacak.

VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ile alışveriş yapan taraftarlara banka tarafından 6 aylık Trabzonspor Resmi Dergisi aboneliği hediye edilecek. Kombine kartlarımız satın alındığı anda teslim edilecek ve Avrupa Kupaları dahil tüm resmi müsabakalarda geçerli olacak.

Kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlar Sadri Şener Merkezi dışında Trabzonspor internet sitesi aracılığıyla da satın alımı gerçekleştirebilecekler.
Web üzerinden gerçekleştirilecek satışlarda alınması düşünülen koltuklarda sahanın görüntüsünü izleme fırsatı bulunabilecek.

Trabzonspor Web sayfasından kombine kart satışları 14 Temmuz tarihinde başlayacak.

Bordo-mavili kulüp tarafından yapılan uyarıda kombine kart almak isteyen taraftarlar alışveriş esnasında yanlarında üzerinde T.C Kimlik numarası yer alan bir kimlik kartı bulundurmaları gerektiğine dikkat çekildi.

Buna göre 2012-2013 sezonu kombine kartları şu fiyatlardan satışa sunulacak:

KALE ARKASI 300 TL
MARATON E-H 350 TL
MARATON A-D 450 TL
MARATON B-C-F-G 600 TL
KAPALI A-D-E-H 1.250 TL
KAPALI B-C-F-G 1.500 TL
VIP 3.000 TL

Faik Yılmaz
02.07.2012, 10:04
5 senedir klübümüze üyeyim.....

daha 1 sene kombine kartlarda indirim yapılmadı.....

yani üyelerinin böyle hor gören başka bir klüp varmıdır yeryüzünde bilmiyorum

bkandil
02.07.2012, 10:06
Bizim kulübün bu konudaki tavrı belli Faik kardeşim,

İş başka, arkadaşlık başka :D

Benim asıl merakım, bu sene toplu kombine alacak siyasetçi bulabilecekler mi?

Faik Yılmaz
02.07.2012, 10:08
Bizim kulübün bu konudaki tavrı belli Faik kardeşim,

İş başka, arkadaşlık başka :D

Benim asıl merakım, bu sene toplu kombine alacak siyasetçi bulabilecekler mi?

yerel seçimlerin önümüzdeki yıla alınma ihtimali var....

dolayısıyla bu yılda bulunur siyasi merak etmeyin.... :)

Cagdas Topal
02.07.2012, 10:25
5 senedir klübümüze üyeyim.....

daha 1 sene kombine kartlarda indirim yapılmadı.....

yani üyelerinin böyle hor gören başka bir klüp varmıdır yeryüzünde bilmiyorum

Kombine fiyatları zaten uygun değil mi abi , sen diyorsun ki senden farkım olsun . Olsun abi ziyanı yok :D

Faik Yılmaz
02.07.2012, 10:31
Kombine fiyatları zaten uygun değil mi abi , sen diyorsun ki senden farkım olsun . Olsun abi ziyanı yok :D

Bir farkımız olmalı değilmi ama....

Başkan seçme hakkım var.....

ama ne bilet ne kombineyi ucuza alma hakkım yok.....

kağıt üzerinde sadece 2 senede bir oy kullanmak için çağırdıkları başka hiç bir işe yaramayan üye olmak istemiyorum ben.....

bkandil
02.07.2012, 10:33
Geçtiğimiz 2 sezonda kombine almıştım. Bu sezon zor görünüyor...
Hayırlısı bakalım...

bkandil
02.07.2012, 10:37
BMN'de kombine konusunda bir organizasyon olacak mı acaba?

Gerçi bu hafta da şike davasının kararlarının yorumlanmasıyla geçer, bu başlığa rağbet haftaya artar sanırım...

bkandil
04.07.2012, 10:14
Kombine kart satışlarımız başladı

1 2 3 4 5 Bu habere 1 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 1 !
Takımımızın 2012-2013 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı resmi müsabakalar için kombine kart satışlarına bugün (Çarşamba) başlandı.

Kombine kart satışlarında eski kart sahipleri 13 Temmuz’a kadar yerlerini tekrar satın alabilecekler.

Genel satış dönemi ise 14 Temmuz’da başlayacak. Bunun yanında isteyen taraftarlarımız 4-13 Temmuz tarihleri arasında geçen yıl satılmamış yerlerin sahibi olabilecekler.

Mevcut kombine kart sahiplerine yüzde 10, bayanlarla, 2000 ve yukarı doğumlu çocuklara da yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Kombine kart satışlarında kredi kartıyla yapılacak ödemelerde kulübümüz tarafından 5 taksit imkanı sağlanacak. Ayrıca Vakıfbank VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ve Denizbank Trabzonspor Bonus Taraftar Kredi Kartı ile yapılacak kombine kart alımlarında yüzde 10 indirim ile 12 taksit fırsatı tanınacak. VakıfBank Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı ile alışveriş yapan taraftarlarımıza banka tarafından 6 aylık Trabzonspor Resmi Dergisi aboneliği hediye edilecek. Kombine kartlarımız satın alındığı anda teslim edilecek ve Avrupa Kupaları dahil tüm resmi müsabakalarda geçerli olacak.

Kombine kart sahibi olmak isteyen taraftarlarımız Sadri Şener Merkezimiz dışında internet sitemiz aracılığıyla da satın alımı gerçekleştirebilecekler.

Web üzerinden gerçekleştirilecek satışlarda alınması düşünülen koltuklarda sahanın görüntüsünü izleme fırsatı bulunabilecek.

Web sayfamızdan kombine kart satışları 14 Temmuz tarihinde başlayacak. Kulübümüz tarafından yapılan uyarıda kombine kart almak isteyen taraftarlarımızın alışveriş esnasında yanlarında üzerinde TC Kimlik numarası yer alan bir kimlik kartı bulundurmaları gerektiğine dikkat çekildi.

Buna göre 2012-2013 sezonu kombine kartları şu fiyatlardan satışa sunulacak:

KALE ARKASI
300 TL

MARATON E-H
350 TL

MARATON A-D
450 TL

MARATON B-C-F-G
600 TL

KAPALI A-D-E-H
1.250 TL

KAPALI B-C-F-G
1.500 TL

VIP
3.000 TL

Külünkoğlu
04.07.2012, 10:23
BMN'de kombine konusunda bir organizasyon olacak mı acaba?

Geçen seneki peşkeş uygulamanın aynısı olacaksa biz yine topluca alımda bulunmayacağız.

bkandil
04.07.2012, 11:31
Geçen seneki peşkeş uygulamanın aynısı olacaksa biz yine topluca alımda bulunmayacağız.

Yerel seçimler Ekim 2013'e alınmazsa bu sene hiç bir siyasi toplu kombine almaz...

Seçimlerin erkene alınması da bu senenin sonuna doğru belli olur. (Yanlış bilmiyorsam meclis tatile girdi ve Eylül'e kadar bu tür çalışmalar yapılmaz)

Bu yüzden bu sene bu kombineler kulübün elinde kalır...

Adem Erdoğan
04.07.2012, 11:43
Geçen sezonki kombine organizasyonu nasıl sonuçlandı?

Cagdas Topal
04.07.2012, 11:43
Toplu bir organizasyon yapılacaksa bilgim olsun , lütfen .

Fatih Özkan
04.07.2012, 12:14
Alacağım İnşallah...
En ön sıradan (:

Bülent Bayraktar
04.07.2012, 20:08
Bir farkımız olmalı değilmi ama....

Başkan seçme hakkım var.....

ama ne bilet ne kombineyi ucuza alma hakkım yok.....

kağıt üzerinde sadece 2 senede bir oy kullanmak için çağırdıkları başka hiç bir işe yaramayan üye olmak istemiyorum ben.....

Abi katilmamak mumkun degil bu konularla ilgili o kadar cok mail attim ki ama hep duvara carpip geri dondu .
Kulube uyelik seninde dedigin gibi sadece oy kullanmak icin ne kombinede ne ts clubda ne de normal bilet satisinda ne bi oncelik var ne de bi indirim..

Trabzonspor 61
04.07.2012, 20:12
Biraz gaza getirmek lazım taraftarı. İster sidik yarışı deyin ister başka bir şey.

Galatasaray 40 bin kombine satmış bu sene. Satışlar hala devam ediyor.
Fenerbahçe 30 bin kombineyi bulacaktır satış sonuna kadar. Genelde 30 bin ortalamaları var zaten.
Fiyat olarak bizimkilere oranla çok daha pahalı satıyorlar.

Bakalım biz kaç tane satacağız? Trabzon'da yaşasam 3 kombine almıştım bile.

Berberoğlu
05.07.2012, 08:54
Abi katilmamak mumkun degil bu konularla ilgili o kadar cok mail attim ki ama hep duvara carpip geri dondu .
Kulube uyelik seninde dedigin gibi sadece oy kullanmak icin ne kombinede ne ts clubda ne de normal bilet satisinda ne bi oncelik var ne de bi indirim..

En azından kulüp üyeleri ayrıca taraftar kart almak zorunda olmamalı, taraftar kartın tüm avantajları kulüp üyelerinde de otomatikmen olmalı. Gerekirse 10-20 TL artırsınlar aidatımızı, önemli değil. Her sene gidip taraftar kart almak zor geliyor.

Külünkoğlu
05.07.2012, 09:50
Geçen sezonki kombine organizasyonu nasıl sonuçlandı?
Adem o aralar ülke dışında olanlar bile anlamıştı konuyu sen mi anlamadın?

Yasin T.
14.07.2012, 14:01
İnternetten kombineler satışa çıktı ama kalearkası kombineleri satışta gözükmüyor. Neden acaba?

Emirhan Makul
14.07.2012, 14:09
Kale arkalarında tadilat mı var :( Kale arkalarına maç izlenmeyecek galiba :D

robinhood61
14.07.2012, 17:44
1- BU sene ki takımda taraftara heyecan verecek oyuncu yok
2- Şampiyonluğa oynayacak kadro yok
3- Şampiyonluğa oynayacak kadro olsa bile bir şekilde şampiyonluk elimizden alınacağı için kimsenin inancı yok
4- yahu kardeşim bıktım 30 senedir tiyatro izlemekten kombine beni ilgilendirmiyor artık gider gerçek tiyatro bileti alırım daha iyi hiç olmassa entellektüel yanımı güçlendiririm.

Samet Türkmen
14.07.2012, 20:23
Bir organizasyon olacaksa alınmaması yönünde olmalı.

Ilelioglu
14.07.2012, 20:26
Bir organizasyon olacaksa alınmaması yönünde olmalı.

Aynen bencede, suana kadar zaten 800 tane satildi, gayse 40 bin satmis. Baskan söyledi bunu. Baskan'a sormak lazim gayse ile kendini nasil bir tutuyorsun?

Gecen sezon Sampiyon oldular, oda yetmezmis gibi üstüne Dany, Burak, Hamit Altintop ve Ambrabat gibi oyunculari kadrosuna kattilar. Oysa sen daha Stoper acigini bile gidermedin. Yalan mi?

..

Sami Kuk
14.07.2012, 20:48
Bu sene 5 bin'i bulmaz acil flaş transferler yapılmassa

Samet Yildirim
15.07.2012, 00:04
Su ana kadar iyi görünmüyor.

toksoy61
15.07.2012, 09:16
flaş transferlerden önce bu ligte hakkımızı alıp alamayacağımız önemli. biz %100 haklı olduğumuz bir durumda şampiyonluğumuzu alamıyoruz. adamlar mahkemede şike yaptığı tescillendi ama hala daha şampiyonluğumuzu vermiyorlar.

başbakan, muhalefet, medya ve tff hepsi bir olmuş fb yi koruyorlar. böyle bir durumda niye maç oynayalım? şampiyon olacağımıza kim inaır bundan sonra? yada şampiyonluğa giderken seni tepe taklak yapmak için ellerinden geleni yapmayacağını kim garanti eder?

bunlara karşı, bu pislik düzene karşı en iyi cevap onların bu tiyatrolarına gitmemekle olur. o stada gidersen, lig tv izlersen onların isteği olur onların bu çarklarına hizmet edersin başka bir işe yaramazsın. önce hakkımızı alacağız. hakkımız verilmedikçe bu şehirde bir daha futbol oynanmamalı. en iyi protesto budur

titanic
15.07.2012, 09:20
şampiyonluk kupmızı almamız insanlarda yarışın adil olduğu izlenimini uyandıracak.Trabzonspor taraftaının yanı sıra birçok futbolsever kombine almada daha istekli olacak. Anormal birşey yok şimdilik,bana göre karar çıkmadan böyle olması da gerekiyor.40000 kombine alanları anlayamıyorum.

İlyas Özdemir
15.07.2012, 11:49
eğer adam gibi transfer yapmazlarsa kombineler elde kalır birde mahkeme sonuçlandı ama değişen birşey yok buda insanlardaki umutsuzluğu artırıyor eğer böyle devam ederse maçları tvden bile izlemeyeceğim

Berberoğlu
17.07.2012, 16:49
İnternetten kombineler satışa çıktı ama kalearkası kombineleri satışta gözükmüyor. Neden acaba?

Bugün mail adresime Trabzonspor'dan kombineyle ilgili mail geldi ben de internet sitesinden bakayım dedim ama kale arkalarından satış yok galiba. Sadece fiyatı görünüyor...

Yine malum şahısa mı satılacak kale arkaları acaba?

Bu konuda bilgisi, duyumu olan var mı?

kürşat şen
17.07.2012, 17:40
bazı kale arkası grupları yine nemalanır kombinelerden..
geçen tayyip erdoğanın mitinginde hangi gruba susmanları için kombine verildiyse..
bu senede o guruplara verilecek!!!!!

Fatih Öztürk
17.07.2012, 18:27
Maraton gençlere bırakılmalı.bende maratondan alacam.bu sene Trabzonsporu gerçekten seven gücü oranında maratondan kombine almalı.maraton tribünü coşkuyla inletmeli tüm stadı.

bkandil
18.07.2012, 08:51
Sanırım kale arkaları taraftar gruplarına verilecek. Bu yüzden satış listesine konulmadı.
Yönetim Burak fiyaskosundan sonra oralarda aleyhinde tezahurat yapılmasının önüne geçmek için çözüm arıyor anlaşılan...

Fatih Özkan
18.07.2012, 09:41
Kale arkasından maç izlemek yalan oldu...
İlla taraftar gruplarından mı alalım kombineleri ?

abcabca
18.07.2012, 09:58
önceden kombine alanlar; maratondaki kombinelerde herkes kendi yerinde mi oturuyor ?

Cagdas Topal
18.07.2012, 09:58
Kapali Tribun F blok E sirasi 54. Koltuktayim bu sezonda :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

TSelif
18.07.2012, 10:01
Gene kale arkalarının içine etmişler anlaşılan geçen seneki olay bu sene de devam edecek. ALLAH sizi kahretsin e mi ..
@abcabca
Herkes yerinde oturuyor evet ama şu var. Mesela oturdun başka bir yerde eğer sahibi çok sıkıntı etmezse sorun çıkmıyor. Yani kaldırılmadığın sürece istediğin yerde oturabiliyorsun. Zaten tıklım tıklım dolmadığı için sıkıntı yok :)

Yasin T.
18.07.2012, 10:55
Sanıyorum gruplar alacakları kombine sayısını kesin olarak kulübe bildirdiklerinde kalearkası kombineleri genel satışa sunulacak. Çünkü Vira grubu kendi grubundan kombine almak isteyenlerin isimlerini alıyor. Son günde 27 Temmuz. Bu tarihten itibaren genel satış başlayabilir ama yetkili bir ağızdan bilgi almakta fayda var.

olcay_61
23.07.2012, 11:31
kale arkaları satışa çıkmış

Berberoğlu
23.07.2012, 12:22
kale arkaları satışa çıkmış

http://kombine.trabzonspor.org.tr/

adresinden kontrol ettim, hala eskisi gibi "Bu blok satışa sunulmamıştır" diyor.

Kulübe bu konuda mail attım 3-4 gün önce hala bir cevap yok... :(

bkandil
23.07.2012, 12:25
Kombineler satışa çıkıyor
23 Temmuz 2012 / 11:49
Trabzonspor'un yeni sezon kombineleri satışa çıkıyor.

Trabzonspor'un 2012-2013 sezonunda Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynayacağı müsabakaların kombine kartlarının satışına devam edilirken kale arkası kombine kartları da Trabzonspor'lu taraftarların alınımına sunulacak.

Bordo-Mavili taraftarlar kale arkası kombine kartlara 300 TL karşılığında sahip olabilecek.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=119732

ilyskm
23.07.2012, 18:25
Maraton G Blok M 25... hayırlısı olsun...

Ufuk Turgut
23.07.2012, 21:54
sayı kaclarda acaba bılgısı olan varmı arkadaslar??en son medyada 2100 olarak cımıstı..

Soner Albayrak
23.07.2012, 21:55
sayı kaclarda acaba bılgısı olan varmı arkadaslar??en son medyada 2100 olarak cımıstı..

Evet arkadaşlar net bilen birisi yazarsa güzel olur? Şu ana kadar satılan kombine sayısı tam olarak ne kadar?

Ilelioglu
23.07.2012, 21:57
Evet arkadaşlar net bilen birisi yazarsa güzel olur? Şu ana kadar satılan kombine sayısı tam olarak ne kadar?

2 hafta önce Sadri Baskan 800 demisti. Simdi 2000 olsa gerek. :D Stoper almadigi sürecede 5000'i gecmez bu sayi. Senol Hocanin istediklerini alsin hele bir.

..

Ufuk Turgut
23.07.2012, 21:58
ben karsıyım ancak eger yonetım bır kıyak yapıyorsa yapacaksa yada oncelerı yaptıysa blok olarak kombınelerı maratondan vermelı ..maraton trubununden yapılan tezahurat daha coskulu ve daha cok etkılı olur dıye dusunuyorum...

Berberoğlu
24.07.2012, 08:48
http://kombine.trabzonspor.org.tr/

adresinden kontrol ettim, hala eskisi gibi "Bu blok satışa sunulmamıştır" diyor.

Kulübe bu konuda mail attım 3-4 gün önce hala bir cevap yok... :(

Kulüpten Emel Hanım dün akşamüstü mailime cevap vermiş...
-------------------------
Mehmet Bey Merhabalar

Yanlızca daha önce kombinesi olanlara % 10 indirim sağlanıyor . Üyelerimizin ayrıca bir indirim hakkı yok . Taraftar kart alma zorunluluğunuz yoktur bu tamamen sizin isteğinize bağlı bir durumdur. Kale Arkası B2 tribün bugün itibariyle internette satışa sunulmuştur.

İyi çalışmalar
-------------------------

Yol tarafı kale arkasının kapalıya yakın olan köşesi (B2 blok) açık satışa sunulmuş, az önce baktığımda 2 adet koltuk satılmıştı bu bölümden.

BMN yönetimi, özellikle de BMN Trabzon kombine alımı konusunda ne düşünüyor? Ortak bir hareket olacaksa katılabiliriz, belki 1-2 maça gitme imkanımız olur...

TSelif
24.07.2012, 09:55
@Berberoğlu
Karışmak gibi olmasın yanlış da anlamayın ama şu satılmış karaktersiz adi herifin fotosonu profilinizde taşımayın.

Berberoğlu
24.07.2012, 10:48
@Berberoğlu
Karışmak gibi olmasın yanlış da anlamayın ama şu satılmış karaktersiz adi herifin fotosonu profilinizde taşımayın.

Uyarınız için teşekkürler...
Unutmuşum değiştirmeyi..

Bu arada avatar seim sayfasında futbolcular kısmında genelde eski futbolcuların fotoları var, Yattara-Umut gırla gidiyor. Medya ekibimiz avatar işine el atabilse iyi olur...

Sacit
24.07.2012, 18:49
Trabzonspor'un bazı taraftar grupları yönetimden ücretsiz kombine bilet talep ediyormuş.
Bak sen..

Ulan ne utanmaz bir millet olduk. ne aşşağılık bir hale geldik.
Eğer ki yönetim bu çapulculara ücretsiz kombine bilet verirse bizde çalmaya başlayalım !
O tinercilerin ayrıcalığı nedir ?

300 tl veripte kombine bilet alamıyor musun! ?
Ama sigaraya para verirsin, her türlü uyuşturucu maddeye para verirsin.

Yönetim bu hatasını tekrarlamaz umarım..

Fatih Özkan
25.07.2012, 12:56
Hala satışa açılmadı kale arkaları...
Kale arkasında maç izleyebilmek için illa taraftar gruplarından mı almak gerek ?
O adamlara param gitsin istemiyorum!

Emirhan Makul
06.08.2012, 17:28
Kombine satışları nasıl gidiyor acaba ? Şehir alıyor mu kombine, ben almadığını düşünüyorum haklı olarak.

bkandil
06.08.2012, 21:56
"haklı olarak" derken?

Bu iş müşteri memnuniyetini gözeten bir alışveriş ise müşteri haklılığı gibi bir durumdan bahsedilebilir, yok eğer taraftarlıktan bahsediyorsak imkanı olan herkesin elini bu taşın altına sokması şart.

Veysel
06.08.2012, 22:02
Ben yine aldim biz isaaclari agustinleri aymanlari izledik kombinelerimizle bu kadar kotu deglizya

Tayfun
07.08.2012, 12:48
Kombinemi aldım hayırlısıyla, birde meşhur forveti görelim sonra alırım formayı.

Vkgz
08.08.2012, 00:04
Şu ana kadarki kombine bilet satışları (08-08-2012): 1. G.Saray-40.812, 2. F.Bahçe-32.000, 3. BJK-4238, 4. Trabzon-2054.

Ömer_
10.08.2012, 10:37
fener ve gs kombinede rekordan rekora koşuyor.bizim Trabzonda 3-5 bini zor buluyor.evet iki şehir arasındaki sosyo ekonomik denge tartışılmaz.40 bin kişilik stad,25-30 bin kombine Trabzonda olmayacak şey değildir.taraftar 1-2 yıldız istiyor.potansiyeli harekete geçirmek için bu şart.fakat olmayacak gibi duruyor.kendi ayağımıza kurşun sıkıyoruz.sağol yönetim.tek suçlu kombinesini almayan taraftardı dimi?

Fatih Özkan
17.08.2012, 17:41
Şükürler olsun bu gün kombinemi aldım.
Gavura kızıp oruç bozanlardan değilim.

Tahir61
17.08.2012, 18:29
bugün Trabzonspor bir sene istanbulda oynuyorum desin kombine forma satışlarında istanbulda bjk yi ezer.ğs yi konuşmanın alemi yok tamamen başarıya endeksli taraftar hatta başarı da kesmiyor bazen geçen sene şampiyonluğa giderken 4-5 atarken bile stadları boştu sadece fb maçlarında tıklım tıklım doldu.ne yazık ki şikeciler bu işi biliyor. biz son 6-7 yıl ortlama her sene 13-14 bin kombine sattık. şu an Trabzonumun insanı takımdan değil futboldan soğudu bütün pislikler meydanda hala neye para versinki hemşerim para kulübün kasasına gitmiyor ki :( gözümüzün içine baka çalıyorlar paramızı kupamızı hayallerimizi .

Mert Pasa
17.08.2012, 23:32
sanirim uc sene onceki gibi valiligin trabzonlu cimri sirketlere kulupten aldigi kombineleri 100er 100er kakalama ihtiyaci var yine,

bu oyunu takim bozarsa o da olabilir mesela lige 5de 5 baslarsa.O durumda kombineye zam yapmayan yonetimi de ben istifaya davet edecegim

toksoy61
18.08.2012, 13:39
millet niye kombine alsın soruyorum size? son 4 sezondur kombine alıyorum. artık değl kombine maça bile gitmek istemiyorum. kombine alıp, lig tv izleyip şikeci düzene ayak mı uydurayım? maça giden, lig tv izleyen en büyük şikeci destekçisidir bunu bilin. bu düzene karşı tepkinizi gösterin ve maçlara gitmeyin. nasıl olsa şampiyon olamacağız, yaptırmayacaklar.

tek derdim şike yapanların küme düşmesidir ondan sonra stadlara döneriz

Soner Albayrak
18.08.2012, 13:44
Sırf takımın başarılı olamayacağını düşünerek kombine almayan taraftara kızıyorum.

Futbol diğer taraftanda zevktir keyif işidir bu eğlenceden mahrum kalmamak için kombine alınır diye düşünülmeli bence

biltrabzon
18.08.2012, 15:47
3-5 bin kombine satamayan takim taraftarlari,40-50 bin kisilik stad istiyor.Trabzonspor un sehirdeki seyirci potansiyeli tas catlasin 20 bini gecmez.Ben izinden yeni geldim,izin boyunca trabzoncell kullandim,benden baska kullananada rastlamadim.Transfer isterken yönetimi elestirirken frene basin.

toksoy61
18.08.2012, 16:26
3-5 bin kombine satamayan takim taraftarlari,40-50 bin kisilik stad istiyor.Trabzonspor un sehirdeki seyirci potansiyeli tas catlasin 20 bini gecmez.Ben izinden yeni geldim,izin boyunca trabzoncell kullandim,benden baska kullananada rastlamadim.Transfer isterken yönetimi elestirirken frene basin.

trabzonun toplam nüfusu 700 bin kişi. trabzonda merkezde köylerle çatlasın patlasın 200 bin kişi yaşıyor. bunun büyük zengin kesimini inanmazsın ama devlet memuru ve işçisi oluşturuyor. öyle milletin kılık kıyafetine bakma sokakta, hepsi lüks giyer ama cebinde parası yoktur. yıllardır trabzon bırak nüfus artışını aksine nüfusu azalıyor. çoğu kişi göç ediyor. gelen ise sadece doğulular. 15 milyonluk istanbuldaki takımlar, tüm şartlar tff, medya, siyaset ve zenginlik onların yanında olmasına rağmen stadlarını yeterince dolduramıyor. onların aksine trabzonaki futbola ilgi çok üst düzeyde. ama ne yazıkki 1996-2005 ve en son 2011 yılı devletin ve mafyanın desteği ile masa başında şampiyonluklar gidince insanlarda futbol zevki kalmadı. bugün o stada gidenlerin büyük kısmı bile öylesine gidiyor, bir beklentileri yok. o bağıran çağıranlar ise zaten beleşçi tayfası.

eğer sadece 2011 yılındaki şampiyonluğumuz hakkıyla verilseydi avni akerde 15-20 bin kombineleri görürdün emin ol. trabzonda futbola ilgi herşeyin üstündedir ama dediğim gibi bizi nefret ettirdiler. bjk ya bak. son zamanlara kadar şampiyonluklar kazanmış bir takım yönetim yalvarıyor kombine alın diye, batmak üzereler ve bizden iyi kadroları var ama sattıkları kombine ortada.

bu ülkede adil bir düzen olsun 200 bin kişilik trabzon şehri stadlarda en büyük kalabalıkları toplar

bkandil
21.09.2012, 13:29
Kale arkaları hala kombine satışına kapalı sanırım.