PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soner Aydoğdu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kaan
02.09.2012, 23:56
Aferin la sana.

Ahmet Faruk
02.09.2012, 23:56
Bence antremanları falan tek başına ayrı bir yerde yapsın. Malum üzüm üzüme baka baka kararır. Şimdi Allah muhafaza Soneri de bozmasın diğerleri.

Canberk
02.09.2012, 23:58
Sahanın yıldızıydı ama yetmedi yeteneği ortada eğer şımarıp da parayı tercih etmezse çok iş yapar

Soner Albayrak
03.09.2012, 00:43
Sahada bir şeyler yapmaya çalışan nadir oyunculardan. Üzülüyorum bu çocuğa gerçekten üzülüyorum emeğine yazık oluyor..

61_Serhat_61
03.09.2012, 01:01
90 dakika sadece soner soner soner duydum...
Yeni yıldızımızsım...
Tabii senide senol gunes bey küstürmezse...
Aman haaa yanlışlıkla formanı yere atarsın senide kadroya almaz bi 5-6 hafta...
Sonuçta Comlandan olduk..

Arif Timurcioğlu
03.09.2012, 01:23
Kazanmak isteyen 90 dakika tüm arzusuyla mücadele eden iki futbolcumuzdan biriydin sahada yeteneğini geçtim hırsından dolayı teşekkür ederim. Hiç değilse gelecek için umutlarımız var.

İdris Toksoy
03.09.2012, 09:21
colman abinle çok muhteşem işler çıkaracaksınız ikiniz. reyiz de arkanızı toplayacak Allahın izniyle.

SAFA
03.09.2012, 13:07
Teşekkürler Soner . İnşallah seni iyi bir Colman , Olcan , Emerson ve Janko ile beraber izleyebiliriz. O zaman hünerlerin çok daha fazla belirginleşir .

delikoyun
03.09.2012, 13:09
soner güçlenecek yoksa zor güçlenmezse faydalı olamaz alanzinho bence oynamalı orta saha üstünlüğümüz yok soner güçlenip pres yaparsa ve sert şut atarsa faydalı olur şutlarda çok zayıf

erenslash
03.09.2012, 13:11
soner iyi adam ama alper olmassa soneri alalım mantığı yönetimin gene cimrlik yapıp ucuza kaçmasından kaynaklı. büyük düşün gençleri al yerli olarak güçlenelim işte sonerin yanında alper olsa bu takım uçar iki yerli şahane işte hemde daha gençler

Ali Yerlikaya
03.09.2012, 13:23
Masallah hergecen gun ustune koyiyor takim toparladikca skorada katkin olicakdir...

erenslash
03.09.2012, 13:27
alperin çalım özelliği çok iyi sonerde eksik olan bu ikisini de yan yana görmek isterdim eskişehir avrupadan da elendi.bas parayı veya takas yap al bu çocuğu be kardeşim

Hatice Aslan
03.09.2012, 18:12
Frikikleri hep Soner kullanmalı.
Sapara mümkünse o toplara dokunmasın.

Travelair
05.09.2012, 12:45
http://skorer.milliyet.com.tr/iste-yeni-selcuk-inan-i/trabzonspor/detay/1588161/default.htm

Atakan
05.09.2012, 13:12
Böyle dikine paslar atıp bu kadar isabetli olması inanılmaz.

Çok daha iyi olacak.

İdris Toksoy
06.09.2012, 13:08
sonerin durumu nedir?

bladex61
06.09.2012, 13:14
şenol hoca sonerin sakatlıgı var dedi :( durumu nedir ?

ilhan
06.09.2012, 13:42
Şenol hoca sakatlığı var diyor, susuyor. Arkadaş nesi var? İshal mı oldu? Nedir yani? Neyi saklarsınız. Söyle de ki; ayağında ağrısı var, baldılarında çekme var. Bir şeyler var de. Taraftara ne merakta bırakırsınız. Hiç anlamıyorum, hiç.

Yasin Altuntas
06.09.2012, 16:07
Lütfen Selcuk ile karsilastirilmasin. Ne ona nede bize faydasi olur, aksine zarar verir.

cem1990
06.09.2012, 16:20
Seni sevdim genç.
Formanin hakkini veriyorsun seneye çok daha iyi yerlerde olacaksın inş.

Timur Öztürk
06.09.2012, 17:35
yırtık var diye belirtiliyo sitede..arkadas zoko colman soneri bir arada göremeden ölücez :)

DeAgLeMaNyAq
06.09.2012, 17:39
İkinci derecede yırtık varsa 1 ay yok demektir. Geçmiş olsun yine Zokora ve Colman'a kaldık...

Furkan S.
06.09.2012, 18:10
İkinci derecede yırtık varsa 1 ay yok demektir. Geçmiş olsun yine Zokora ve Colman'a kaldık...

Resmi sitede 2 hafta diyor :(

bladex61
06.09.2012, 18:12
yeter ya vallahi yeter ne olur şu altılıyı bir görelim

----zokora-----colman---
volkan----soner----olcan
----------janko----------

Yasin Altuntas
06.09.2012, 18:15
Resmi sitede 2 hafta diyor :(

Eh Tamam bizde onu diyoruz.

Resmi sahadan uzak kalma süresi * 2 = gercekten sahadan uzaktan kaldigi süre

2 Hafta * 2 = 1 ay sahalarda yok. Km ile Mil gibi birsey iste.

DeAgLeMaNyAq
06.09.2012, 18:36
2 haftanın 1 ay olarak uzaması sadece bizim sağlık ekibiyle de ilgili değil. Sonuçta Soner'in iyileşme süreci en az 2 hafta olsa bile bu sürede antrenmanlara katılamayacak olduğunu hesap etmek lazım. 2 hafta boyunca antrenman yapmayan birinin de sakatlığı geçer geçmez forma giymesi pek mümkün değil...

ilhan
06.09.2012, 22:17
Bende fazlasıyla görmek istiyorum. Müthiş bir ofansif hattı.

yeter ya vallahi yeter ne olur şu altılıyı bir görelim

----zokora-----colman---
volkan----soner----olcan
----------janko----------

Jackdaniels
07.09.2012, 09:54
Sanada nazar değdi 1 aydan önce dönmezsin geçmiş olsun.

İdris Toksoy
07.09.2012, 10:42
2 hafta ise yine de ucuz atlattık demektir. 1 hafta da toparlanması sürer. bir hafta verilen arayı da sayarsak 1 veya 2 maç oynayamayacak sadece.

Soner Albayrak
07.09.2012, 15:24
Nazar değdirdik adama.

Hatice Aslan
07.09.2012, 18:19
İnsan överken bir maşallah der...

Şaka bir yana.
Çabuk iyileş Soner, Sapara'nın serbest vuruşlarını izletme bize eziyet etme :)

Tuğrul
07.09.2012, 19:35
Futbolu temel kurallarını iyi bilmesi başına iş açıyor. Maalesef diğer oyuncular egoist olduklarından onun kapasitesine yaklaşamıyorlar.

Adam ikiye bir yapmak için pası verip harekatleniyor ama bizim adamlar topu ya ayağında tutuyor ya da kaptırıyor.

Soner çok büyük kazanım. Bize çok faydası dokunacaktır.

.....
07.09.2012, 20:49
Geçmiş olsun Soner. Umarım en yakın zamanda formana kavuşursun.

Atakan
08.09.2012, 01:26
Yerli İniesta ama defansın önünde oynuyor resmen.

Zoko-Colman ikilisinin önünde oynamalı.

Yasin Altuntas
08.09.2012, 05:43
http://www.resimupload.org/data/media/1921/Nazar-Boncugu-2194.jpg

Gec de olsa burda yerini bulsun.

Tayfun
08.09.2012, 12:48
http://d1209.hizliresim.com/11/8/cswm4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Trabzonspor 61
08.09.2012, 12:50
Bize gelen sakatlanıyor ağa.

SAFA
08.09.2012, 13:05
Geçmiş olsun Soner . Fenerbahçe maçına yetişsen ....

.....
10.09.2012, 12:48
Soner’den çok özel açıklamalar

Başarılı oyuncumuz Soner Aydoğdu, Trabzonspor Dergisi’nin Eylül sayısına çok özel açıklamalarda bulundu.

İşte Soner’in Trabzonspor Dergisi’ndeki röportajından satır başları...

Süper Lig’de görev alan en genç futbolculardan Soner Aydoğdu Trabzonspor Dergisi'ne konuştu. Sezon başında Trabzonspor’a transfer olarak hayallerini gerçekleştirmiş ve daha önemlisi, 2006 yılındı kaybettiği babasına verdiği sözü tutmuş olmanın gururunu yaşayan Soner'in, Trabzonspor'a transferi sonrasındaki ilk işi Bordo-Mavili formasıyla babasının mezarını ziyaret etmek olmuş... Sergilediği olumlu futbolla Güneş sisteminde kendisine yer edinen, gol atmayı ve attırmayı seven, duran topları etkili kullanan, Milli Takım'ın her kategorisinde başarıyla görev alan Soner, kendi ifadesiyle hamsiyi ölümüne yiyip Barça'yı destekliyor...

Gençlerbirliği altyapısında oynarken yeteneğinle kısa sürede büyük takımların dikkatini çektin ve bu takımlar arasından Trabzonspor’u tercih ettin. Bunun en önemli nedeni nedir?
Trabzon, futbol şehri olarak zihnimde yer etmişti. Gençlerbirliği’nde Trabzonspor’a karşı oynadığım maçlarda Avni Aker’ın havası her zaman beni etkiliyordu. Trabzonspor’dan teklif aldığımda düşünmeden kabul etmemin en önemli nedenleri bunlar diye bilirim. “Şenol hoca benimle çok ilgileniyor” diyorsun. Şenol hocayla çalışmak nasıl? Benim için Şenol hocayla çalışmak gurur verici bir durum. Çünkü televizyondan izlediğim, kariyerinde dünya üçüncülüğü olan hocayla aynı takımda olmak, adımın Trabzonspor ile anılmaya başladığından beri beni heyecanlandırdı. Geldiğimde benimle özel olarak ilgilendi, bana şehri, taraftarları anlattı. Trabzon’un futboldan beklentileri fazla olan bir şehir olduğundan, taraftarların futbola çok ilgi duyduğunu ve insanların cana yakınlığından bahsetti.

Performansının ne kadarını sergilediğini düşünüyorsun?
Sezonun başı olduğundan dolayı performansımın yüzde 60-70’ini sergilediğimi düşünüyorum. İleriki haftalarda form grafiğim daha yükseğe çıkacaktır.

Gelecekteki hedeflerin nelerdir?
Anadolu kulüplerinden büyük takımlara transfer olmak her oyuncunun hedefidir ve ben de Trabzonspor’a gelerek bunu başardım. Avrupa’da top oynamak hayalim var, yanlış anlaşılmasın Trabzonspor’u basamak olarak görmüyorum. Burada başarılı olup, Milli Takım'ın değişmez oyuncusu olup daha sonra da Avrupa’da futbol oynamak istiyorum.

Avrupa’da hangi ligde oynamak istersin?

İspanya’yı oyun stilime daha uygun görüyorum. Barcelona ise favori takımım.

Trabzon kültüründe sana yakın gelen neler var?
Yemekleri. Balığı çok seviyorum ve burada her çeşit balık var. Deniz ürünlerinin tadına bakma fırsat buldum. Favorim ise hamsidir. Hamsiyi ölümüne yerim diyebilirim.

Babanı 2006 yılında kaybettin. Bugün başarılı bir oyuncusun. Herhalde en çok babanın bugünlere geldiğini görmesini istemişsindir?
Babam, benim futbol oynamamı, iyi noktalara gelmemi çok isterdi. İki abim amatör olarak futbol oynadı. Daha sonra ben Gençlerbirliği alt yapısına seçildim. 5 kardeştik ve maddi açıdan zor dönemlerimiz oluyordu. Ablam tıp fakültesinde okuyordu. Babam hem ablamın eğitim masrafını hem de aileyi geçindirebilmek için kendi dükkanını satarak arkadaşının yanında çalışmaya başladı. Bizim için büyük fedakarlıklar yaptı. Gelinen noktada Trabzonspor gibi büyük bir takımda futbol oynuyorum ve para kazanıyorum. Hayatımda her şey yolunda. Tek eksik babam. Keşke babam bu günlerimi görseydi. Keşke O’nu rahat bir şekilde yaşatabilseydim.

Futboldan kazandığın ilk para ile ne yaptın?
2006 yılında PAF takımda oynadığım dönemde yurt dışında maça gidecektik. Cebimde harçlığım olsun diye babam tüm imkanları zorlayarak bana 50 Euro verdi. Yurt dışına çıktıktan sonra kulüpten iki aylık maaş ve yurt dışı primi olan toplam 700 TL aldım. Amacım paranın tamamını babama getirmekti. Babama katkı sağlamak, eve para getirecek olmak bana büyük bir gurur yaşatıyordu. Ancak tam o anda acı haberi aldım. Babam hayıtını kaybetmişti. Hayallerim yıkıldı. Döndüğümde kendisine katkı sağlayacağını düşündüğüm parayı cenaze masraflarında kullandık. Sonrasında kazandığım ilk ciddi parayla anneme güzel bir ev aldım. Babam için gerçekleştiremediğim iyi bir hayatı annem için gerçekleştirmeye çalışıyorum.

Gol atınca babam için attım diyor musun?
Diyorum tabi. Gol atınca yukarıyı gösteriyorum zaten, belki görüyordur! Zaten benim ahtım ve babama sözüm vardı. O’nun için iyi futbolcu olacaktım. Emeklerinin karşılığını verecektim. Trabzonspor’a transfer olarak sözümü tuttum ve imza töreni sonrası benim için hazırlanan formayı alıp ilk olarak Ankara’daki babamın mezarına gittim. O an manevi olarak büyük bir haz duydum.

Daha fazlası Trabzonspor Dergisi’nde...

Zafer Fidan
10.09.2012, 13:11
"Her şey babam için..."

Trabzonspor'a sezon başında Gençlerbirliği'nden transfer olan Soner Aydoğdu, şu anda hayatındaki tek eksiğinin 2006 yılında kaybettiği babası olduğunu söyledi.

Soner, Trabzonspor Dergisi'ndeki röportajında, maddi sıkıntı yaşayan bir aileden geldiğini belirterek, ''Babam futbol oynamamı, iyi noktalara gelmemi çok isterdi. İki ağabeyim amatör olarak futbol oynadı. Daha sonra ben Gençlerbirliği alt yapısına seçildim. 5 kardeşiz ve maddi açıdan zor dönemlerimiz oluyordu'' dedi.

Ablasının tıp fakültesinde okuduğunu kaydeden Soner, ''Babam hem ablamın eğitim masrafını hem de aileyi geçindirebilmek için dükkanını satarak arkadaşının yanında çalışmaya başladı. Bizim için büyük fedakarlıklar yaptı. Gelinen noktada Trabzonspor gibi büyük bir takımda futbol oynuyorum ve para kazanıyorum. Hayatımda her şey yolunda. Tek eksik babam. Keşke babam bu günlerimi görseydi. Keşke onu rahat bir şekilde yaşatabilseydim'' diye konuştu.

2006 yılında PAF takımda oynadığı dönemde yurt dışında maça gittiklerini anlatan Soner, şöyle devam etti:

''Cebimde harçlığım olsun diye babam tüm imkanları zorlayarak bana 50 avro verdi. Yurt dışına çıktıktan sonra kulüpten iki aylık maaş ve yurt dışı primi olan toplam 700 lira aldım. Amacım paranın tamamını babama getirmekti. Babama katkı sağlamak, eve para getirecek olmak bana büyük gurur yaşatıyordu. Ancak tam o anda acı haberi aldım. Babam hayatını kaybetmişti. Hayallerim yıkıldı. Döndüğümde kendisine katkı sağlayacağını düşündüğüm parayı cenaze masraflarında kullandık. Sonrasında kazandığım ilk ciddi parayla anneme güzel bir ev aldım. Babam için gerçekleştiremediğim iyi bir hayatı annem için gerçekleştirmeye çalışıyorum.''

Soner, gol atınca ''babam için attım'' dediğini belirterek, ''Gol atınca yukarıyı gösteriyorum zaten, belki görüyordur. Zaten benim ahtım ve babama sözüm vardı. Onun için iyi futbolcu olacaktım. Emeklerinin karşılığını verecektim. Trabzonspor'a transfer olarak sözümü tuttum ve imza töreni sonrası benim için hazırlanan formayı alıp Ankara'da babamın mezarına gittim. O an manevi olarak büyük bir haz duydum'' şeklinde konuştu.

''Güneş ile çalışmak gurur verici''

Teknik direktör Şenol Güneş ile çalışmanın gurur verici bir olduğunu dile getiren Soner, ''Televizyondan izlediğim, kariyerinde dünya üçüncülüğü olan hocayla aynı takımda olmak, adımın Trabzonspor ile anılmaya başladığından beri beni heyecanlandırdı. Geldiğimde benimle özel olarak ilgilendi, bana şehri, taraftarları anlattı. Trabzon'un futboldan beklentileri fazla olan bir şehir olduğundan, taraftarların futbola çok ilgi duyduğunu ve insanların cana yakınlığından bahsetti'' ifadelerini kulandı.

Büyük takımların dikkatini çektiği dönemde Trabzonspor'u tercih ettiğini belirten Soner, ''Trabzon, futbol şehri olarak zihnimde yer etmişti. Gençlerbirliği'nde Trabzonspor'a karşı oynadığım maçlarda Avni Aker'in havası her zaman beni etkiliyordu. Trabzonspor'dan teklif aldığımda düşünmeden kabul etmemin en önemli nedenleri bunlardı'' dedi.

Sezonun başı olduğundan dolayı performansının yüzde 60-70'ini sergileyebildiğini ifade eden Soner, ileri ki haftalarda form grafiğinin daha da yükseleceğini söyledi.

''Trabzonspor'u basamak görmüyorum''

Anadolu kulüplerinden büyük takımlara transfer olmanın her oyuncunun hedefi olduğunu belirten Soner, ''Ben de Trabzonspor'a gelerek bunu başardım. Avrupa'da top oynamak hayalim var, yanlış anlaşılmasın Trabzonspor'u basamak olarak görmüyorum. Burada başarılı olup, milli takımın değişmez oyuncusu olup daha sonra da Avrupa'da futbol oynamak istiyorum'' diye konuştu.

İspanya'yı oyun stiline daha uygun gördüğünü vurgulayan Soner, Barcelona'nın ise favori takımı olduğunu dile getirdi.

Balığı çok sevdiğini, Trabzon'da çok sayıda balık türü bulunduğunu söyleyen Soner, ''Deniz ürünlerinin tadına bakma fırsatı buldum. Favorim ise hamsidir'' dedi.

Tolga Kurt
10.09.2012, 13:28
Şuanda takımın en iyi oyuncusu

Dawsofield
10.09.2012, 17:01
Sanada nazar değdi 1 aydan önce dönmezsin geçmiş olsun.

:eek:

Fatih ÇOLAK
10.09.2012, 17:07
....

Cebimde harçlığım olsun diye babam tüm imkanları zorlayarak bana 50 avro verdi. Yurt dışına çıktıktan sonra kulüpten iki aylık maaş ve yurt dışı primi olan toplam 700 lira aldım. Amacım paranın tamamını babama getirmekti. Babama katkı sağlamak, eve para getirecek olmak bana büyük gurur yaşatıyordu. Ancak tam o anda acı haberi aldım. Babam hayatını kaybetmişti. Hayallerim yıkıldı. Döndüğümde kendisine katkı sağlayacağını düşündüğüm parayı cenaze masraflarında kullandık. Sonrasında kazandığım ilk ciddi parayla anneme güzel bir ev aldım. Babam için gerçekleştiremediğim iyi bir hayatı annem için gerçekleştirmeye çalışıyorum.''

...

Anadolu kulüplerinden büyük takımlara transfer olmanın her oyuncunun hedefi olduğunu belirten Soner, ''Ben de Trabzonspor'a gelerek bunu başardım. Avrupa'da top oynamak hayalim var, yanlış anlaşılmasın Trabzonspor'u basamak olarak görmüyorum. Burada başarılı olup, milli takımın değişmez oyuncusu olup daha sonra da Avrupa'da futbol oynamak istiyorum'' diye konuştu.

...

İlk kısım gerçekten çok üzücü, ailesine bağlı olduğu aşikâr, bu iyi bir şey, nerden geldiğini de biliyor...

İkinci kısıma gelince; Milli takım işi zor işte, yoksa 2 sene içinde açılırsın Avrupa'ya ama o formayı sana kolay kolay vermezler, bizimkiler de becerip gruplara kalamadığına göre, Avrupa işi biraz uzar gibi, belki de hiç olmaz, maalesef.

.....
10.09.2012, 17:39
Soner e çok güveniyorum. İşini en iyi şekilde yapacağına eminim. Zorlukları görüp buralara gelmiş. Bu yüzden çalışarak daha da iyi olacaktır.

Hatice Aslan
10.09.2012, 18:22
Allah gönlüne göre versin herşeyi Soner :)

yorumsuz6117
10.09.2012, 19:40
Açıklamaları bana birşeyler hatırlattı. Sonu benzemez inş. :)

Serdær
10.09.2012, 21:37
5 yıl anlaşma yapmak çok iyi oldu , Soner bizi basamak görmüyor olması da gayet iyi.

Fakat bu söz bana hiç yabancı gelmiyor .

Hatice Aslan
10.09.2012, 21:39
Artık herşeye herkese şüpheyle bakıyoruz. Soner'in bu açıklamaları bizlere yabancı gelmediği için hepimiz eskiyi hatırladık.
Ama bu çocuğun biraz aklı varsa ''gerçekten Avrupaya gider'' bizde gururla teşekkür eder göndeririz.

Furkan S.
10.09.2012, 21:48
Soner'in bize ihanet edeceğini sanmıyorum. O diğerlerinden farklı ;)

ibrahim
10.09.2012, 22:17
Bu usagi kollamak lazim. Trabzonda kimlerle arkadaslik kuruyor, kimlerle geziyor, gittigi yerler nereleri vs.

Kendi cocugumuzmus gibi bakmamiz lazim. Bizden kacarak giden adamlar bize gelirkende cakaliydilar. Sonerin karakteri su anlik saglam gözüküyor. Yasi daha 21 ilerde nasil biri olacagini kestiremeyiz.

Bununda gözü acilmadan Trabzonspor sevgisini asilamamiz lazim. Yoksa gidisi digerleri gibi olur...

gabriel omar
10.09.2012, 22:31
İnanmıyorum sana Soner kusura bakma.Sende fırsatını bulunca çekip gideceksin ama umarım delikanlıca gidersin.Şu an ki sözlerin gerçekten güzel,zorluğu bilen bir insansın.

Ama kime çok güvenip değer verdiysek sırtımızdan vurup gitti o yüzden sanada güvenmeye niyetim yok.İşini iyi yap sende kazan bizde kazanalım yeter.

Koray
10.09.2012, 23:19
Bu çocuk diğerlerinden farklı çok duygusal biri olduğu her halinden belli sahadaki hareketlerinden bile.

5 yıllık anlaşma yapmamız iyi oldu.

Çakal çukal aklına girse dahi sağlam sözleşme olduktan sonra sıkıntı yaşanmaz.

Soner Albayrak
11.09.2012, 01:20
Nedense adaşıma çok kanım ısınıyor ve içimden bir ses ''o diğerlerinden farklı gitmez bir yere'' diyor.

Tek istediğim bizde yeteri kadar oynayıp, göz önüne çıkıp hayali olan Avrupa kulüplerinden birisine transfer olmasıdır.

Aksi takdirde 3 büyütülmüşler bu çocuğun aklını çelebilir ne yazık ki.

Bir gerçek var ki İstanbul takımları Trabzonspor'dan daha çok takip ediliyor.

Soner bizden Avrupa gidemezse mecburen bu yolu deneyecektir. Umarım bizden sonra direk Avrupa'ya gider.

Hatice Aslan
11.09.2012, 01:32
https://www.facebook.com/photo.php?v=3698558702341

Bunu iyice seyretmeli..

TSezgin61
11.09.2012, 12:07
Ortada bi yanlis anlasilma var galiba...

Brnim sonerin dediklerinden anladigim, babasina Trabzonspor formasi giyinecegi sözünü degil, büyük takim formasi giyinecegi sözü vermis olmasi...

Büyük takima gitti diye formasini giyinip mezarina gitti. Sözünü tutmus oldu...

Bazi arkadaslar yanlis anliyor, Trabzonspor sözü verdi gibi yaziyor...

ağasarlı
11.09.2012, 13:30
Ortada bi yanlis anlasilma var galiba...

Brnim sonerin dediklerinden anladigim, babasina Trabzonspor formasi giyinecegi sözünü degil, büyük takim formasi giyinecegi sözü vermis olmasi...

Büyük takima gitti diye formasini giyinip mezarina gitti. Sözünü tutmus oldu...

Bazi arkadaslar yanlis anliyor, Trabzonspor sözü verdi gibi yaziyor...

evet olay ta olarak budur.. babasına büyük takım sözü verdi; özelikle Trabonspor adı geçmiyor..

Yunus Danışmaz
11.09.2012, 19:22
Helal olsun sana inşallah diğerleri gibi değilsindir. Ayrıca sahada biraz daha sorumlululk alman lazım..

serdaracıl
11.09.2012, 22:34
Ekstra antrenman yapmalı

onur-ts
12.09.2012, 11:45
hedefim TS'de başarılı olmak, milli takıma yükselmek sonra da "AVRUPA"da futbol oynamak istiyorum.(soner Aydoğdu)

Soner seni beğeniyorum, destekliyorum, seviyorum ama şunu şimdiden söyleyeyim asla sana bağlanmayacağım.başarılar

Hami Demir
12.09.2012, 12:44
4 sene sonra sende umarım memleketsizlerin takımına gitmessin avrupaya gidersin.diğerlerinin yaptıgı gibi.Çok iyi oyuncusun umarım kendını geliştirirsin ama emin ol sanada güvenmıyorum hele Burak Ve Selçuk tan sonra kimseye güvenmem artık

bladex61
12.09.2012, 14:37
normal bir insan sonere sözleşmesinin bitmesine 1 sezon kala yeni sözleşme önerir kabul etmezse avrupaya ederine satar ancak bizim klubü normal insanlar yönetmiyor hissi var içimde :(

Emrah Akcagöz
16.09.2012, 13:24
Belki de futbolu bizde bırakmak isteyecek ne diye gitmeye zorluyorsunuz uşağı. :)

Hürgün Aygün
21.09.2012, 21:03
Şikebahçe maçında olmaması kötü oldu biran önce tamamen iyileşir inşallah...

Fatih Solmaz
21.09.2012, 22:55
ihtiyaç vardı sana be soner.

Jackdaniels
24.09.2012, 14:21
Hani şikebahçe maçında sahadaydı ??? Eyyy gidi sağlık ekibi sizede bu kulüpte ekmek yediriyolar işte.

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 14:55
Hani şikebahçe maçında sahadaydı ??? Eyyy gidi sağlık ekibi sizede bu kulüpte ekmek yediriyolar işte.

Kim dedi sahada olacağını. Teorik olarak mümkün değildi böyle bir şey. Adamda 2 hafta önce ikinci derecede yırtık oluşmuştu. Bu sakatlığın iyileşme süreci zaten 2-3 hafta. Aradaki antrenman eksikliğini de hesap ederseniz kimse oynamasını beklemiyordu...

Mert Oğuzlu61
24.09.2012, 15:24
selçuk bizde bir kere bile sakatlanmadı maç kaçırmadı.

soner şimdiden başladı sakatlıklarla boğuşmaya. böyle olmaz, kendisine iyi bakması lazım.

Tolga
24.09.2012, 15:57
Amin . . .

Ömer SEVİNÇ
24.09.2012, 15:59
Sahada göremedik adamı. Bu sene transferden Bamba hariç kimseden verim alamadık.

DeAgLeMaNyAq
24.09.2012, 16:10

soner şimdiden başladı sakatlıklarla boğuşmaya. böyle olmaz, kendisine iyi bakması lazım.

Bu nasıl bir kıyaslama. Herkesin fizyolojik yapısı farklıdır...

Mert Oğuzlu61
24.09.2012, 16:30
Bu nasıl bir kıyaslama. Herkesin fizyolojik yapısı farklıdır...

demek istediğim şey şu, yaşı daha genç... nedir bu sakatlıklar, sezon başladığından beri bir türlü monte edemedik adamı 11 e.

Ahmet Başkaya
24.09.2012, 17:44
Şu Selçuk- Soner muhabbeti de baydı .

ilhan
24.09.2012, 17:58

Ona bakacak olursak Ersun Yanal döneminde sakatlanmayi geçtim grip olan futbolcumuz yoktu.

Uğurtan
24.09.2012, 19:20
No:8 genelde cırcır oluyordu.

Kaçırdığı kritik maçlarımız vardır.

oflubektas
24.09.2012, 19:38
Ona bakacak olursak Ersun Yanal döneminde sakatlanmayi geçtim grip olan futbolcumuz yoktu.

Kabız olan çoktu ama :)

ihsan candas
24.09.2012, 20:44
hedefim TS'de başarılı olmak, milli takıma yükselmek sonra da "AVRUPA"da futbol oynamak istiyorum.(soner Aydoğdu)

Soner seni beğeniyorum, destekliyorum, seviyorum ama şunu şimdiden söyleyeyim asla sana bağlanmayacağım.başarılar

-maalesef şişli de avrupada....

Mert Pasa
24.09.2012, 20:50
Su Fener macinda olsaydin,heryer bombos,yarin tum Turkiye seni konusuyor olacakti

Yavuz Hasan
24.09.2012, 22:28

bu birazda alt yapıdan aldığı eğitime bağlı bence

td nü beğenmesem de iyi bir kondisyoner olan ersun yanalla yetişti selçuk

artvints
26.09.2012, 11:56
gözlerim seni arıyo, çabuk dön.
seneye alperle muhammedi de alırsak şampiyonluk yolu görünmeye başlar.malum şampiyonluk iyi yerli lerden geçiyo.
şöyle bi bakınca onur,zeki,soner,alper,eren,emre,muhammed kadro da bu futbolcular tutulabilirse, müthiş bi potansiyele sahip oluruz.soner de takımın beyni olur inşallah.

ibrahim
30.09.2012, 20:57
Gol aninda arap spikerin sesini duydum serefsizim!!

Masallah Allah nazarlardan saklasin.

marcusjava
30.09.2012, 20:58
sorumluluk alma 0 ?

Batuhan
30.09.2012, 21:02
Attığı gol dışında hiçbir olumlu katkısını görmedim maalesef. Olmadı be Soner...

DeAgLeMaNyAq
30.09.2012, 21:08
1 puanı getirdi ama fiziksel açıdan hiç hazır değildi. Attığı pasların isabet oranı çok düşüktü...

Ali İhsan
30.09.2012, 21:31
Gol süper, kendi berbattı, Serkan'dan sonra maçın en kötüsüydü.

Sakatlıktan yeni çıkmış olmasına bağlıyorum.

artvints
30.09.2012, 22:41
gol attı, bi tane de müthiş bi asist yaptı, yasinin o gölü atamamasının izahı yok.büyük takımsan bazen böyle de maçlar kazanman lazım.soner bugün fiziki açıdan kötüydü belki ama pırıl pırıl bi yeteneği var.ben uzun zamandır trabzonsporda bu kadar yetenekli bi oyuncu görmedim.biran önce
maç kondüsyonunu yakalayıp bi daha da hiç bi maçı kaçırmaman dileğiyle.

Oruç
30.09.2012, 22:44
Akıl dolu bir gol attı ama fiziki yetersizliği çok açıktı. Bir an önce düzelir umarım.

Şentürk
30.09.2012, 22:45
Gol süper, kendi berbattı, Serkan'dan sonra maçın en kötüsüydü.

Sakatlıktan yeni çıkmış olmasına bağlıyorum.

Evet.21 yaşında sakatlıktan yeni çıkmış toplasan 5 maç oynamamış adam, bu kadar kötü oynadığı maçta bir gol ve yasine mükemmel bir asist yapıyorsa utanması gereken başka topçular var takımda:mad:

İskender YILMAZ
30.09.2012, 22:50
İyi gol attı, kötü bile oynayamadı onun dışında.

artvints
30.09.2012, 22:57
soner alper önlerinde emre veya muhammed acilen bu futbolcuları biraraya getirmek lazım.3 5 sene beraber oynasınlar,, ozaman anca şampiyonluk görürüz.

yorumsuz6117
30.09.2012, 23:24
İlk yarı çok çok kötüydü 2. yarı çok kötüydü.

serdaracıl
30.09.2012, 23:44
Teşekkürler soner elinden geleni yaptın

alper*
01.10.2012, 00:24
Attığı olağanüstü golle, bana Jaja'nın Bursa'ya attığı golü hatırlattı :)

Berat Akçay
01.10.2012, 01:00
Maç kondisyonuna bağlıyorum kötü oyununu . Gol güzeldi .

artvints
01.10.2012, 01:22
bi adam için kötü oynadı bu maçta deniliyo ve o adam aynı maçta harika bi gol atıp bi de maç kazandıracak yüzde yüzlük bi gol pası atıyosa, olmuştur zaten.trabzonspor bu yetenekte futbolculara layıktır, kötü oynarken bile maçın kaderini etkileyebilecek adamlar giymeli o formayı.ve henüz 21 yaşında.daha nasıl bi adam aldığımızın farkında değiliz, selçuk 23 yaşında bize geldiğinde, top ayaklarına dolanıyodu.
biraz vücut falan çalış da alem futbolcu görsün.

Emre Aksu
01.10.2012, 02:36
Geleceğin İniesta'sı olacak inşallah.

Gurpas
01.10.2012, 08:45
Sakatlıktan çıktı ve maç eksigine rağmen 1 puanı getiren golü attı takımın açık ara yıldız adayı

İdris Toksoy
01.10.2012, 10:07
golün güzeldi adamım

Eazy-man61
01.10.2012, 11:07
Soner 12 km koctu dün macta

balli_kuymak
01.10.2012, 12:13
Enfes gol dışında etkili değildi ama ben çok umutluyum bu çocuktan inşallah değerini bilir ve elimizde tutarız.

h@msi61
01.10.2012, 16:39
Harika gol, berbat futbol.

Necmi6161
01.10.2012, 17:33
kötü oynadı. 1 gol attı ve asistlik pas verdi. 12 km koştu . bu kötü oynamış versiyonu .

Deniz Tosunoğlu
02.10.2012, 11:17
Galatasaraya gidecigine korkuyorum. 2 sene sonra kontratina madde koydurtup GSye transfer olacak bence. Gecenlerde bir SporX muhabiri Sonerle roportaj yapmis. Sonrasinda bu muhabir Twitter'den arkadasina şoyle mesaj yolluyor: "abi merak etme ben Sonerle konustum, 2 sene sonra bize geliyor". Arkadasi ise: "Sadri Sener isteyerek mi verecek yoksa biz mi zorla alacagiz?". Muhabir: "ben Sonere ayari verdim rahat ol". Arkadasi:"tamam eyvallah, TS'nin altyapisi senin elinde kardesim tesekkurler".

İlginc bir diyalog. Gulebilirsiniz yazdiklarima, belkide ciddiye alamayabilirsiniz ama benim ciddi endiselerim var.

Cafer Bulur
02.10.2012, 11:20
Takimin acikara en yetenekli futbolcusu.

En büyük rakibi sakatliklari, umarim bundan uzak kalabilir.

Çağdaş DENİZ
02.10.2012, 12:00
Galatasaraya gidecigine korkuyorum. 2 sene sonra kontratina madde koydurtup GSye transfer olacak bence. Gecenlerde bir SporX muhabiri Sonerle roportaj yapmis. Sonrasinda bu muhabir Twitter'den arkadasina şoyle mesaj yolluyor: "abi merak etme ben Sonerle konustum, 2 sene sonra bize geliyor". Arkadasi ise: "Sadri Sener isteyerek mi verecek yoksa biz mi zorla alacagiz?". Muhabir: "ben Sonere ayari verdim rahat ol". Arkadasi:"tamam eyvallah, TS'nin altyapisi senin elinde kardesim tesekkurler".

İlginc bir diyalog. Gulebilirsiniz yazdiklarima, belkide ciddiye alamayabilirsiniz ama benim ciddi endiselerim var.

bizim taraftar iyice paranoyak oldu.

Hasan YAYLI
02.10.2012, 12:32
Attığın golden sonra 8 den daha iyi olacağın izlenimi uyandırdın bende....Sol ayaklı olman büyük avantaj...

artvints
02.10.2012, 14:08
sözleşmesinin 2. senesinde hemen 5 seneye tekrar tamamlamak gerekir.şu geyik de artık son bulsun.galatasaray gelip para teklif ederek bizden oyuncu alcak kapasitede bi takım değil, türkiye de öyle bi takım yok zaten, yönetim de akıllanmıştır artık hata yapmazlar.

artvints
02.10.2012, 19:08
ayağa pas yapacak, oyunkuracak futbolcunun bu kadar koşmaması gerekir, takım düzeninde sorun var, çok geniş alanda oynuyoruz, pozisyonlar olgunlaşmadan final pası kullanıyoruz, oyun merkezi geride kalıyo, yani klasik bi kontra atak takımı düzenindeyiz.yavaş yavaş bu alışkanlıktan kurtulmamız lazım, bunu sağlayacak olanlar soner colman janko gibi oyuncular.özellikle soner e daha büyük sorumluluklar verilmeli, sen bu takımın herşeyisin denmeli, bunu hak eden ve kaldırbilecek bi oyuncu soner.

Şentürk
02.10.2012, 19:23
ayağa pas yapacak, oyunkuracak futbolcunun bu kadar koşmaması gerekir, takım düzeninde sorun var, çok geniş alanda oynuyoruz, pozisyonlar olgunlaşmadan final pası kullanıyoruz, oyun merkezi geride kalıyo, yani klasik bi kontra atak takımı düzenindeyiz.yavaş yavaş bu alışkanlıktan kurtulmamız lazım, bunu sağlayacak olanlar soner colman janko gibi oyuncular.özellikle soner e daha büyük sorumluluklar verilmeli, sen bu takımın herşeyisin denmeli, bunu hak eden ve kaldırbilecek bi oyuncu soner.

Mükemmel bir tespit :alkış::alkış::alkış::alkış:

ilhan
02.10.2012, 19:25
Attığı golün hatırına tek satır eleştiri getiresim yok bu adama. Attığı gol çok klastı.

Hürgün Aygün
02.10.2012, 19:30
Orta sahamız uzun yıllar güvende bir yere gitmezse.Golüne zaten söyleyecek söz yok müthişti.:)

Hatice Aslan
02.10.2012, 19:31
Soner çıksın dediğimde gol attı cevabını verdi. Harika bi goldü.

Samet Yildirim
03.10.2012, 01:12
Soner yetenekli iyi bir oyuncu ama gol bölgelerine felan daha cok girmeli...

Cok geride oynuyor..

Zoko varken yaninda ne isin var cok geride gir hucuma birkeren girdin gol ü attin ama yetmez...

Mert Pasa
05.10.2012, 23:14
niye yoktu ki aksam ?

DeAgLeMaNyAq
05.10.2012, 23:24
niye yoktu ki aksam ?

Bağlarında gerilme olmuş...

Jackdaniels
06.10.2012, 08:53
Bu yaşta bu kadar sakatlık bir hafta var bir hafta yok daha dikkat edilmesi gerek.

Şentürk
06.10.2012, 08:54
Bağlarında gerilme olmuş...

Öyle bir şey yok, gribal enfeksiyon geçiriyor.

Necmi6161
06.10.2012, 12:16
bjk maçında ihtiyacımız var

DeAgLeMaNyAq
06.10.2012, 14:53
Öyle bir şey yok, gribal enfeksiyon geçiriyor.

Maçtan önce de bunu söylediniz. Soner'i yakından tanıdığınızı biliyorum ama Hoca da benim dediğimi söyledi. Bu durumda hoca niye atıyor peki? Grip hasta demesi ayıp mı ki?

Şentürk
06.10.2012, 17:57
Maçtan önce de bunu söylediniz. Soner'i yakından tanıdığınızı biliyorum ama Hoca da benim dediğimi söyledi. Bu durumda hoca niye atıyor peki? Grip hasta demesi ayıp mı ki?

Onu bilmiyorum, kendisi grip onu çok iyi biliyorum. Zaten A2 ye seçildi.Bağlarda sorun olsa gitmezdi.
Bir sıkıntısı yok şuanda, biraz grip o kadar.

Cengiz Çubukcu
06.10.2012, 18:08
Cocuga nazar degdigi kesin...

ferhaTS87
11.10.2012, 16:49
topcunu kralı olacak kralı

Ergin Varlibas
12.10.2012, 00:04
Hayret nasil oynuor bu yasta ilk 11 de ? :/

Burak Sahin
12.10.2012, 13:41

Ergincim Ligimizde uygulanan 6 yabanci 5 yerli oynatma zorunlulugu var...

Mollasalihoğlu
12.10.2012, 14:24

İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
15. DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA
14. SONER AYDOĞDU
27. MAREK SAPARA
40. VOLKAN ŞEN
92. OLCAN ADIN
7. ROBERT VITTEK

Karabük maçı. 7 Türk'ten birisi Soner.
Ah önyargılar :)

artvints
12.10.2012, 15:04
[QUOTE=Mollasalihoğlu;1918756691]İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
14. SONER AYDOĞDU
27. MAREK SAPARA
40. VOLKAN ŞEN
92. OLCAN ADIN
7. ROBERT VITTEK

Ah önyargılar :)[/QUOTE

çok iyi cevaptı, hocanın soner i çok beğendiğini görmemek hocaya haksızlık oluyo.

Mollasalihoğlu
12.10.2012, 18:46
İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
14. SONER AYDOĞDU
27. MAREK SAPARA
40. VOLKAN ŞEN
92. OLCAN ADIN
7. ROBERT VITTEK

Ah önyargılar :)[/QUOTE

çok iyi cevaptı, hocanın soner i çok beğendiğini görmemek hocaya haksızlık oluyo.

Görmemek cok mümkün değil de, görmezlikten gelmek diyelim :)

Ekleme: ornek verilen maçta orta sahanın ortasında oynayabilecek 3,5 tane yedek var, hem yerli hem yabancı ;)

Burak Sahin
16.10.2012, 12:03
Hocayi sonerle savunmak=bakin hoca bambayida ilk 11 oynatiyor demenin tipkisinin aynisini benzeri, soneri oynatmasi Senol hocanin genclere cOk deger vermesi anlamina asla gelmez önümüzdeki, sercan, jebrin, emre örnegi dururken, sen garantisini verebilirmisin emre ninartik sans bulabileceginin?!?! Ondan sonra zirliyorsunuz buralarda yederli olsa hoca oynatirdi diye 3 hazirlik maci 6 gol...

pazarkapılı
16.10.2012, 12:22
her nekadar sakatliklarindan dolayi cok 'izlemesekde....

soner;selcuk,nuri,hazard belki eski arsenalli yeni cityli fransız(unuttum ismini) tipi oyun tarzı anlayısı ile ortasahada yeni dönem futbol karakteristiği olan oyuncu gözüyle baktım topcu....iyi mi kötü mü zamanla anlayacagız....

kısaca,bu yeni tarzı özetlersek;fiziki acıdan eksiksiz,oyuna damgasını vurmayan,kilit pasları atabilme yetisine sahip,mac alamayacak ama macı etkileyecek, savunma anlayısı olan mac sonunda kendisinden konusacak cok seyler bulamayacagınız oyuncu dersek yanılmayız herhalde....numara olarak 9,5....

bu anlayısın en iyi oyuncusunu özil olarak görüyorum....hatta o; biraz daha sergene yaklasan cizgide(9,8)....

Mollasalihoğlu
16.10.2012, 12:31
Hocayi sonerle savunmak=bakin hoca bambayida ilk 11 oynatiyor demenin tipkisinin aynisini benzeri, soneri oynatmasi Senol hocanin genclere cOk deger vermesi anlamina asla gelmez önümüzdeki, sercan, jebrin, emre örnegi dururken, sen garantisini verebilirmisin emre ninartik sans bulabileceginin?!?! Ondan sonra zirliyorsunuz buralarda yederli olsa hoca oynatirdi diye 6 hazirlik maci 3 gol...

Hocanın Soner'i oynatmasına yabancı kontenjanı gibi dayanaksız bir eleştiri getirirsen alacağın cevap 11 oynadığı maçta sahada sadece 4 yabancının olduğudur.

Neyin mücadelesini veriyorsun hala?

Burak Sahin
16.10.2012, 12:46
Hocanın Soner'i oynatmasına yabancı kontenjanı gibi dayanaksız bir eleştiri getirirsen alacağın cevap 11 oynadığı maçta sahada sadece 4 yabancının olduğudur.

13 yabancimizn oldugu bir takimda soner gibi bir oyuncunun oynatilmasini tamamen hocanin üstün yetenklerine baglamaniza veriyorum.

Mollasalihoğlu
16.10.2012, 12:47
13 yabancimizn oldugu bir takimda soner gibi bir oyuncunun oynatilmasini tamamen hocanin üstün yetenklerine baglamaniza veriyorum.

13 yabancının 4'ü sahada iken Soner'in oynamasını, hocanın ona olan güvenine değil de kadrodaki yabancı çokluğuna bağlamanızı tamamen hocaya karşı önyargılarınıza veriyorum ben de..

Burak Sahin
16.10.2012, 12:53
13 yabancının 4'ü sahada iken Soner'in oynamasını, hocanın ona olan güvenine değil de kadrodaki yabancı çokluğuna bağlamanızı tamamen hocaya karşı önyargılarınıza veriyorum ben de..

Hoca sonere güvenmiyormu dedim ben ??? Eminim hoca en az gecen sene aykut akgüne güvendigi kadar sonerede güvenmelidir....

Mollasalihoğlu
16.10.2012, 13:14

İlk 11
29. TOLGA ZENGİN
30. SERKAN BALCI
23. REMZİ GİRAY KAÇAR
22. MUSTAFA YUMLU
28. ONDREJ CELUSTKA
14. SONER AYDOĞDU
27. MAREK SAPARA
40. VOLKAN ŞEN
92. OLCAN ADIN
7. ROBERT VITTEK

Ah önyargılar :)

Hocayi sonerle savunmak=bakin hoca bambayida ilk 11 oynatiyor demenin tipkisinin aynisini benzeri, soneri oynatmasi Senol hocanin genclere cOk deger vermesi anlamina asla gelmez önümüzdeki, sercan, jebrin, emre örnegi dururken, sen garantisini verebilirmisin emre ninartik sans bulabileceginin?!?! Ondan sonra zirliyorsunuz buralarda yederli olsa hoca oynatirdi diye 3 hazirlik maci 6 gol...

Hoca sonere güvenmiyormu dedim ben ??? Eminim hoca en az gecen sene aykut akgüne güvendigi kadar sonerede güvenmelidir....

Ortalama zekaya sahip biri ne dediğini anlar şu mesajlardan ;)

Burak Sahin
16.10.2012, 15:39
Ortalama zekaya sahip biri ne dediğini anlar şu mesajlardan ;)

Oooo ortalama zekaya sahip bir insan su anda hocanin takima berbat futbol oynattiginida görür, bu kadrodan anca bu futbol cikar diye kesip atmaz...

Mollasalihoğlu
16.10.2012, 15:52
Oooo ortalama zekaya sahip bir insan su anda hocanin takima berbat futbol oynattiginida görür, bu kadrodan anca bu futbol cikar diye kesip atmaz...

Ortalama bir insan ilk 11'de 5'ten fazla yeni adam olduğunda direkt olarak şiir gibi oynayamama ihtimalini de bilir ve liderin 2 puan gerisinde iken kelle istemeye başlamaz. Tabi kişisel takıntıları yoksa..

Ergin Varlibas
16.10.2012, 16:10
Ortalama bir insan ilk 11'de 5'ten fazla yeni adam olduğunda direkt olarak şiir gibi oynayamama ihtimalini de bilir ve liderin 2 puan gerisinde iken kelle istemeye başlamaz. Tabi kişisel takıntıları yoksa..

Anlamak istemiyor ki dediklerimizi

Kader KORELİ
16.10.2012, 16:18
Ünal'dan sonra en çok benimsediğim oyuncu, sanki benmişim sahada gibi :)
Çocukken Ünal'a karşı böyle hissederdim, o beni temsil ederdi sahada.

Hüseyin Başoğlu
16.10.2012, 16:50
@Burak Şahin:

eleştiricem die ıkınma artık gelmiyor zorlama arkadasım :)

Semra
16.10.2012, 17:09
Miy maçında attığı gol müthişti, inşallah o gollerin devamı da gelecek...
Sakatlıklar senden uzak olsun!

artvints
16.10.2012, 17:30
her nekadar sakatliklarindan dolayi cok 'izlemesekde....

soner;selcuk,nuri,hazard belki eski arsenalli yeni cityli fransız(unuttum ismini) tipi oyun tarzı anlayısı ile ortasahada yeni dönem futbol karakteristiği olan oyuncu gözüyle baktım topcu....iyi mi kötü mü zamanla anlayacagız....

kısaca,bu yeni tarzı özetlersek;fiziki acıdan eksiksiz,oyuna damgasını vurmayan,kilit pasları atabilme yetisine sahip,mac alamayacak ama macı etkileyecek, savunma anlayısı olan mac sonunda kendisinden konusacak cok seyler bulamayacagınız oyuncu dersek yanılmayız herhalde....numara olarak 9,5....

bu anlayısın en iyi oyuncusunu özil olarak görüyorum....hatta o; biraz daha sergene yaklasan cizgide(9,8)....

hazard biraz ağır olmuş, onun toplu topsuz sürati de çok iyi, adam geçme kapasitesi de çok yüksek.

Burak Sahin
16.10.2012, 19:50
@Burak Şahin:

eleştiricem die ıkınma artık gelmiyor zorlama arkadasım :)

Ben halimden memnunum sen ac avucunu bekle, yada böyle dalkavukluga devam...

Hüseyin Başoğlu
16.10.2012, 22:34
Ben halimden memnunum sen ac avucunu bekle, yada böyle dalkavukluga devam...

hiç değilse kötü niyetle avuclarımı birbirine sürtmüyorum...

ayrıyetten evet burda size laf edince menfaat kazanıyorum oyuzden dalkavukluk yapıyorum aman allahım çok güzel iş buldum kendime yemin ediyorum çok kazanclı...

Yasin Altuntas
17.10.2012, 01:55

Peki seni garanti verebilirmisin, Hoca'nin Emre'yi bir kac mac oynattiktan sonra, ve emre'nin kötü oynadigini varsaydiktan sonra, Hoca'nin güya hata yaptigi icin küfür yemecegini ??

Hoca ne yapsa yanlis, Genc oynatsa mecbur oldugu icin, oynatmasa korktugu icin.

Onur Şeref
17.10.2012, 10:59
Sakin olun la! Cici cici oturun dalaşmayın 2 dk.

Mollasalihoğlu
18.10.2012, 09:14
Peki seni garanti verebilirmisin, Hoca'nin Emre'yi bir kac mac oynattiktan sonra, ve emre'nin kötü oynadigini varsaydiktan sonra, Hoca'nin güya hata yaptigi icin küfür yemecegini ??

Hoca'nın başlığına açın bakın;

Adrian'ı oynatırken yerden yere vurulan adama şu an "o kadar da kötü adam değil yau neden oynatmıyor?" deniliyor :)

MDanışmaz
18.10.2012, 14:50
18 kişilik kadroya giremeyecek kadar kötüyse madem neden 5 milyon verildi..

Hüseyin Başoğlu
18.10.2012, 15:40

orası senol hocanın sorunu değilki ? zaten adrianla ilgili tek problem bonservisi...

Mollasalihoğlu
18.10.2012, 15:50

Hocanın Adrian'a ilişkin eleştirisi isteksiz oluşu..

M.S.SOFU
18.10.2012, 18:17

verildiden ziyade o adamı bize kim kakaladı
şenol hoca bu oyuncuyu izledi mi?istedi mi?
şenol hoca transfere karışmıyorum ben dedi
o zaman hangi akıllı bu oyuncuyu alıp geldi

Yaşar
18.10.2012, 18:34
Emre'nin 18 kişilik kadroya alınmaması Şenol Güneş'İn hatalarından birisidir..
Ama neden Soner başlığına yazdığımı bilmiyorum...

Tolga
18.10.2012, 19:07
Emre'nin 18 kişilik kadroya alınmaması Şenol Güneş'İn hatalarından birisidir..
Ama neden Soner başlığına yazdığımı bilmiyorum...

Janko Şenol Güneş'e sinirli ya abi, ondandır . . . Saygı duyuyor ama sevmiyor ya ondandır yani :D :D :D

Hüseyin Başoğlu
18.10.2012, 21:25
Janko Şenol Güneş'e sinirli ya abi, ondandır . . . Saygı duyuyor ama sevmiyor ya ondandır yani :D :D :D

aslında senol gunese değil paraya saygı duymuyormuş ben öle anladım yani birkaç virgül eksikliği var bu mana çıkıyor sonucta bir insan paraya saygı duyduğundan sevmediği birine katlanabilir:D:D

Burak Sahin
18.10.2012, 21:31

Hocadan emre ye sans vermesini istemem benim en dogal hakkim neden biliyormusun cünkü dogru düzgün golcümüz yok adam gibi hücüm yapamiyoruz attgimiz goller tamamen bireysek yeteneklerden geldi, bu saydiklarima karsi emre ye sans istiyorum sen benden garanti istiyorsun:)
ha sunun garantisini verebilirim hoca bu izledigi yolda inat ederse bizide kendinide bitirir....

Burak Sahin
18.10.2012, 21:33
verildiden ziyade o adamı bize kim kakaladı
şenol hoca bu oyuncuyu izledi mi?istedi mi?
şenol hoca transfere karışmıyorum ben dedi
o zaman hangi akıllı bu oyuncuyu alıp geldi

tamam da bu sorularla senol hocanin ne alakasi var ???? birde o kadar isin icinde transfere karsisaydi, yok birde gitsin milli takimida kurtarsin...

Hüseyin Başoğlu
18.10.2012, 21:40
Hocadan emre ye sans vermesini istemem benim en dogal hakkim neden biliyormusun cünkü dogru düzgün golcümüz yok adam gibi hücüm yapamiyoruz attgimiz goller tamamen bireysek yeteneklerden geldi, bu saydiklarima karsi emre ye sans istiyorum sen benden garanti istiyorsun:)
ha sunun garantisini verebilirim hoca bu izledigi yolda inat ederse bizide kendinide bitirir....

95-96da,2002de,2005-2006da,2010-2011 de bu adam hep farklı sistemlerde inat etti hep alısmadıgımız ve hep en basta elestirildi bu sistem eskisinden kötü ama inat ettiğinde hep başarılı oldu o yeterki inat etsin sen rahat ol...

M.S.SOFU
20.10.2012, 01:04
tamam da bu sorularla senol hocanin ne alakasi var ???? birde o kadar isin icinde transfere karsisaydi, yok birde gitsin milli takimida kurtarsin...

valla hoca transfere karışsa sorun karışmasa sorun olur
iki ucu şeyli değnek yani
şenol hocanın alakası yok onu demeye çalışıyorum zaten yahu
adrianı kim getirtti

DeAgLeMaNyAq
21.10.2012, 21:06
Klas hareketler yaptığı anlar oldu ama beklediğimden kötüydü...

MuratJ
21.10.2012, 21:07
alperden iyi gibi yorumlar ediliyordu ama alper şu durumda sonerden bi 80 gömlek üstün.

Ertan 51
22.10.2012, 10:58
Maç öncesi Samet hocayın elini öpmüşsün ya,helal olsun sana be koçum,
sen hem çok yetenekli hem çok karakterli bir adamsın,
biraz daha inisiyatif alıp gerçek Soner'i de bizlere izlettirirsen çok uzun yıllar takımın göz bebeği olacaksın.Çok çalış,çok gayret et sen bizim geleceğimizsin.

Turgay Atalay
22.10.2012, 12:02
alperden iyi gibi yorumlar ediliyordu ama alper şu durumda sonerden bi 80 gömlek üstün.

Alperi inşallah alırız, çok isterim onu bu formayla görmek...Ancak olur da alabilirsek, göreceksin ki "bu mu çok istediğimiz Alper" diyeceğimiz oyunu olacaktır bazı maçlarda.Büyük takım zordur arkadaşım.

yaranozlu
22.10.2012, 13:07
Ne alpermiş arkadaş, dün çok kısa eses maçına baktım, kendini yalandan yere atmaktan başka biley yaptığı yok. Sonerden hızlı olabilir ama düz pas bile atamıyor. Sonerse dün öyle ince paslar verdi ki teknik kapasitesi takımdaki en yüksek oyuncu.

ÇAĞDAŞ AYDIN
22.10.2012, 13:19
Soner in daha 21 yaşında olduğunu ve ilk senesi olduğunu unutmayalım. Bence son senelerde formamızı giyen en iyi oyuncu. Şımaracağını da sanmıyorum. Babasını kaybetmiş. Acılar çekmiş yokluğu çok iyi bilen bir çocuk. 2 sene sonra A mlli takımın maestrosu olacak , Allah sakatlık vermesin yeterki.

61_Hasan_69
22.10.2012, 14:17
Ne alpermiş arkadaş, dün çok kısa eses maçına baktım, kendini yalandan yere atmaktan başka biley yaptığı yok. Sonerden hızlı olabilir ama düz pas bile atamıyor. Sonerse dün öyle ince paslar verdi ki teknik kapasitesi takımdaki en yüksek oyuncu.

harbiden eses maçını izledinmi ? Ben Alperin Sonerden iyi bir futbolcu oldugunu iddia etmiyorum ama Alper eses-karabük maçında hayatının topunu oynadı.

Mollasalihoğlu
22.10.2012, 15:43
Soner Alper'den çok daha yetenekli.

Alper şu an biraz daha güçlü ve defansı biraz daha iyi. Ama hücum yönlerini tartışmam bile kendi adıma..

Ali İhsan
22.10.2012, 15:55
Soner'i dört senedir takip ediyorum, öyle iki maç izleyip de yabana atılabilecek topçu değil. Tecrübe kazandıkça ve çalışmaya devam ettikçe bir kaç sene içinde herkesin ağzını açık bırakacak bir hale gelecek, potansiyeli çok yukarılarda olan bir futbolcu.

ibrahim
22.10.2012, 15:59
Ceza alani cizgisi önünde kaleye vurmak yerine yandakine pas atma cabalari sinirime gitti dün. Sut cekse daha karli olurduk. Hadi yapamayacak bi adamsa anlarimda bu yetenek varken kullanmamakla hem takima hem kendine yazik etti dün...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
25.10.2012, 02:18
Tek eksiği fiziksel güç;
kazandıkça ışıldayacak inşallah.. :)

mertacar
29.10.2012, 10:01
sonere güvenim tam,olacak bu çocuk olacaak :)

objek
30.10.2012, 22:11
Arkadaslar sonerin tek eksigi hirs ilk karabuk macimizda cok iyiydi galiba bizimkilerden birisi bir sakarlik yapip soneri sakatlamisti adam hala duzelme surecinde!

DeAgLeMaNyAq
05.11.2012, 22:10
Topsuz oyunda hiç yok temposu çok düşük ondan çok daha fazlasını bekliyoruz...

Fatih
05.11.2012, 22:27
Tekrar söylüyorum bu adam 10 numara oyuncusu kesinlikle çift yönlü orta saha değil.

Gurpas
06.11.2012, 11:11
Dün çıkarılmamalıydı bence Şenol Güneş in korkak futbol anlayışı sonucu çıkarıldı

Mehmet Fatih Silik
06.11.2012, 11:15
Cikarilmasi cok büyük hataydi...iki yönü iyi oynayan ve ayagina top yaki$an takimda yegane oyunculardan...Ölmü$ bitmi$ Zokora ciksaydi belkide galibiyeti koruyacaktik...

Performansi ini$li ciki$li olmazsa ilk 11'de hep görmek isterim...Ve tabi Colman ile...

Erbay
06.11.2012, 11:26
Çok narin. Bir iki kere güzel adam eksiltip atak başlattı ama aşırı geri oynuyor. Kaç tane atak başlangıcını geriye oynayarak söndürdü.

cakalkerem
06.11.2012, 11:32
yerini mi yadırgıyor acaba?

Tuğrul
06.11.2012, 20:02
Dar alanda panik yapmıyor.

İkiye birler yaparak, tek top oynayarak, faul alarak ve dripling yaparak baskı yaşamamızı engelliyor.

Hücum futbol oynamadığımız için yetenekleri fazla gösterme şansı bulamadı belki de merkez orta saha gibi alışkın olmadığı bir bölgede oynaması bunu sağlıyor olabilir.

dimsag
06.11.2012, 20:20
soneri yeterli düzeyde görmüyorum görüyorum diyende kendini kandırmasın şu haliyle ancak adam yokluğundan oynar muhtemelende o sebepten oynuyor

Hüseyin Başoğlu
06.11.2012, 20:23
soneri yeterli düzeyde görmüyorum görüyorum diyende kendini kandırmasın şu haliyle ancak adam yokluğundan oynar muhtemelende o sebepten oynuyor

yaşasın barış özbek !!

SAFA
06.11.2012, 20:43
Beğenmeyen arkadaşlar Barış ve Serkan'ı görmekten memnun sanırım . Colman ve Adrian'ın da katılımıyla çok daha iyi işler yapacağını düşünüyorum .

dimsag
06.11.2012, 21:29
Beğenmeyen arkadaşlar Barış ve Serkan'ı görmekten memnun sanırım . Colman ve Adrian'ın da katılımıyla çok daha iyi işler yapacağını düşünüyorum .

barış yada serkanıda beğenen biri değilim kendi adıma soner yokluktan forma giyiyor şu haliyle dedim, adamda şut yeteneği var çekmiyorsa, dün özellikle ilk yarı antalyanın rezil futboluyla verdiği açıkları ne adam gecerek ne pas yaparak gecemiyorsa topu ileriye taşıyamıyorsa kendide şuan hazır olmadığının farkında demektir kendine güveni yok, bi kaç kere iyi top atabildi kalan topları hep geriye oynayarak yan oynayarak atak başlangıclarını harcadı zokora zaten yerinde sayan buraya tatil için gelen bir oyuncu ofansa verdiği birşey yok olcan haftalardır sahada yürüyor , yasin dün istekliydi birde geriye bir adrian kaldı oda zaman zaman iyi işler yaptı ikinci yarı adrianda komple bitti , colman diyoruz adrian diyoruzda takımda bu yükü taşıyacak bir oyuncu yok açıkçası

Kereşenli
06.11.2012, 21:31
Ben de beğenmedim açıkcası.

yorumsuz6117
06.11.2012, 21:32
Yetenekli ama 2-3 sene daha pişmesi lazım. Pişirelim gsye veririz sonra.

Soner Albayrak
06.11.2012, 23:30
Hücum bölgesine yakın oynaması lazım. Defansif özellikleri olan bir oyuncu değil. Dolayısıyla Zokora'nın yanında defansif ortasaha olarak oynaması mantıklı değil.

SensitiveLord61
09.11.2012, 00:25
Hücum bölgesine yakın oynaması lazım. Defansif özellikleri olan bir oyuncu değil. Dolayısıyla Zokora'nın yanında defansif ortasaha olarak oynaması mantıklı değil.

Colman da bi aralar adama basmayı bilmiyordu şimdi top kapma yeteneği en iyi olan oyunculardan birisi takımda . Defansif özellikler kazanılır önemli olan ofansif özellikler.

Paksoy
09.11.2012, 17:29
Umarım milli takımda kalıcı olursun ...

DeAgLeMaNyAq
09.11.2012, 17:31
O bölgede ona sıra gelmez...

Hüseyin Başoğlu
09.11.2012, 17:36
gelmesi lazım milli takımlarda defansif orta sahaya ve tek forvete karsıyım ben arkadas

selçuk soner 2 lisi olmalı 4-4-2 taktiğinde oynamalı bence milli takım...

İskender YILMAZ
09.11.2012, 19:20
Abdullah Avcı'nın nabza göre şerbet veren karakterinden ötürü o kadroda, haketmiyor henüz milli takımı özellikle mevkisi itibariyle. Mehmet Topal, Selçuk İnan, Emre Belözoğlu, Nuri Şahin, Oğuzhan Özyakup, Alper Potuk o bölgede Soner'den önce tercih edilmesi gereken isimler.

Tunga
10.11.2012, 02:57
Öncelikle Milli Takım seçiminin onun için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bunun ona moral de vereceğini düşünüyorum.

Bence Soner'de bir futbolcuda olması gereken her şey var. Ama mevkisi lider olmayı gerektiriyor; lider olmak için bazı vasıflarının da kısa zaman içinde artması gerekiyor. Trabzonspor'da oynuyor olmasının verdiği heyecana bağlıyorum; ki en çok lazım olan anlarda sorumluluktan (hani kaçıyor demek istemiyorum ama) kaçınıyor. Kadromuzun iyi olduğu bir zamanda gelseydi, eminim ki onun da özgüveni daha kolay artacaktı. Şimdi öyle olmuyor, biraz çekingen kalıyor. Ben ondan takımın beyni olmasını bekliyorum.

Milli Takım'a seçilmesinin politik bir karar olduğunu düşünüyorum ben de İskender Yılmaz gibi; ama ne olursa olsun, Trabzonspor'dan onun seçilmiş olması bile onun adına gurur verici. Şimdi sıra Yasin'de.

Gurpas
10.11.2012, 12:54
Yeteneklerinin bilincinde ol yildiz olduğun sahadaki duruşundan belli ama çok çok çalışmalısın başarı + çalışmak sonercim.

Tolga
10.11.2012, 20:02
Yeteneklerinin bilincinde ol yildiz olduğun sahadaki duruşundan belli ama çok çok çalışmalısın başarı + çalışmak sonercim.

Bir de şu bıyıklarına şekil verme, kes onları :D

TSemih61
10.11.2012, 20:59
Zokora yerine oynaması lazım artık. Hakettiğini düşünüyorum bu formayı.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:10
Adrian'ın formunu yükseltmesi, Colman'ın dönmesi formasını tehlikeye attı...

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 21:12
sonerin rakibi artık zokora :)

zokorayı yedeğe attırırsa bence bizim için ve senol hocanın oyun mantalitesi için çok sağlam bir iş olmuş olur...

şenol hoca genellikle önde giderken orta sahaya direnç katmayı ondan sonra ileriye atak futbolcu sokmayı seviyor...bu bağlamda elimizde olan serkanda barışta çok kötü....ama zokora yedeğe çekilirse ondan bu şekilde faydalanırsak hem biz hem soner kazanır...

Hasan61
10.11.2012, 21:14

Haftaya Bamba'nın da döneceğini düşünürsek tekrar alabilir formayı yabancı sayısından.

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 21:28
Haftaya Bamba'nın da döneceğini düşünürsek tekrar alabilir formayı yabancı sayısından.

Bunu yazmaya girmiştim :)

Sapara'nın yerine oynar muhtemelen..

Serdær
10.11.2012, 21:31
Zokora kesik yiyip Soner oynaması lazım .

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:35
Bence de Sapara kesik yiyecek ama yerine kim oynar belli olmaz. Halil veya yerine Emre oynarsa Sapara'nın yerine Yasin şans bulabilir. Halil oynamazsa bu sefer kanatlarda Adrian ve Yasin olur Sapara'nın yerine de Soner oynar...

Hürgün Aygün
10.11.2012, 22:22
Colman-Soner-Adrian üçlüsü orta sahada çok canlar yakar.:)

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:20

Zokora ya da Sapara kesik yer. Vazgeçilmez değiller.

Yaşar
11.11.2012, 00:55
Zokora ya da Sapara kesik yer. Vazgeçilmez değiller.

Şenol Güneş herkesten vazgeçer, Zokora'dan vazgeçmez.
Zokora sağlam olduğu takdirde sürekli oynar, isterse sahada otursun, yürüsün, farketmez.
Eğer Zokora herhenggi bir durumda takımdan kesilirse, söyleyeceğiniz herşeyi yapmaya razıyım.

Soner'in bu maçta oynatılmayarak Milli takıma seçilme moralinin de içine edilmiş oldu.

DeAgLeMaNyAq
11.11.2012, 01:33
Şenol Güneş herkesten vazgeçer, Zokora'dan vazgeçmez.
Zokora sağlam olduğu takdirde sürekli oynar, isterse sahada otursun, yürüsün, farketmez.
Eğer Zokora herhenggi bir durumda takımdan kesilirse, söyleyeceğiniz herşeyi yapmaya razıyım.

Soner'in bu maçta oynatılmayarak Milli takıma seçilme moralinin de içine edilmiş oldu.

Şimdi istatistiklere baktım Zokora cezalı ve Afrika Kupası'na gittiği dönem haricinde sadece 1 maçta kadroya girememiş o da 30.haftadaki Sivas maçında sakat olduğu için. Yedek kaldığı tek karşılaşmada Antalya maçı. Onda da hoca dinlendirmek istemişti sonra skor kötüye gidince oyuna soktu Zokora asist yaptı akabinde oyundan atıldı...

Fatih Öztürk
11.11.2012, 01:36
Zokora sahada ruh gibi dolanırken Sonere fırsat verilemezmiydi.Ben bu çocuktan çok ümitliyim.

Alper Beyazay
11.11.2012, 01:50
Çalış, daha çok çalış. Antrenman bitsin, sen devam et, idman bitsin sen devam et. Her gün daha fazla çalış. Karşılığını mutlaka alırsın, yılma, iyi olacaksın.

artvints
11.11.2012, 03:00
şimdi şöyle bi durum var sonerin ofansif özelliklerinden daha fazla yararlanılmak istenirse arkada zokora ya ihtiyaç var(bu performansıyla değil tabi)
yok zokora oynamasın diyosak da sonerin iki yönlü hatta biraz da defansif oynaması lazım. ya da alperi alıp soner colman alper ortasahasını kurup, üçünün de her yönünden etinden sütünden yararlanırız.bence üçüncü seçenek en iyisi.

onur_alabuga_61
11.11.2012, 04:31
senin yerine zokora bu takımda oynarsa konrta atak takımjından ileri gidemeyizz... zokora ortasahada stoper gibi oynuyo nasıl oyun kurmakta zorlanan stoper he kaleciye dönüyosa zokrada hep sıkışıp defansa dönüyo hiç sorumluluk almıyoo

sifuni
11.11.2012, 04:47
Hoca haftaya saparanin yerine görev verecektir

anth
11.11.2012, 09:15
Şenol Hocamız, orta saha üstünlüğünün topun peşine koşarak değil de topun ayakta tutularak kazanılacağını anladığı an Soner değerine değer katar...

Mert Pasa
12.11.2012, 08:18
Gayet normal,biri oynayacak biri de oynamayacak.

Yalniz futbolculari mevkilerine gore degerlendirmek lazim,Soner Zokora'nin mevkisinin adami degil.Ya Saparayi,ya Colmani ya da Adrian'i kesmesi lazim.

Faruk Türk
12.11.2012, 11:51
Tek sorun, ZOKORA....

Zokora olmasa..

Colman,Soner,adrian sapara orta sahada mükemmel isler yaparlar..

ZokoranIn mevkinde degilmis? Peki zokoranin mevki ne? .. özel yaptigi seyler ne? oraya mustafa yumluyu bile koysan ayni isleri yapar..

ve Colman o pozisyonda oynayabilir..
soner de oynayabilir, ikiside pozisyon degistirebilirler..
ama Zokora bos..

Yiğit Gayretli
12.11.2012, 11:54
Soner'in fizik gücünü biraz daha artırıp, Selçuk'un görevini üstlenmesi lazım takımda. Top kullanma becerisi ve pas kabiliyeti harkulade.

Alican Altunbaş
12.11.2012, 11:56
Haftaya Soner kesin oynar diye düşünüyorum:)

Yunus Danışmaz
12.11.2012, 13:14
Hala bence yiyecek bi kaç fırın ekmeği var.. Allahtan yaşı çok küçük..

Tunga
13.11.2012, 04:08
Ben Zokora kesilir de Soner oynatılırsa o çocuğun sırtına şu an altından kolay kalkamayacağı bir yükü yüklemiş oluruz diye düşünüyorum. Ben Zokora'yı değil, ön liberolu oyunu sevmiyorum; ama Soner sürekli oynayacaksa bu Zokora'nın değil, diğer orta saha oyuncularından birinin yerine olur diye düşünüyorum.

kalkanbalığı
13.11.2012, 10:12
Zokora afrika kupasına gittiğinde nasıl geçen sene Aykut düzenli şans bulduysa bu sene de Soner bulacaktır... Bence o zaman Trabzonspor daha hareketli, şampiyon olduğumuz seneye eşdeğer bir futbol ortaya koyacaktır... Soner Colman. Önleriinde 10 numara Edriyınnnn daha ne isteyelim :)))

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 22:02
Ön libero mevkisinin oyuncusu değil. Bu şekilde hücum yeteneklerini kısıtlıyoruz...

Bud Spencer
19.11.2012, 22:25
videoton maclarindaki soneri geri istiyorum

Fatih
19.11.2012, 22:26
Soner Gençlerbirliği'nde forvet arkası oynuyordu bizde önlibero oynuyor ne yapacaktı başka?

artvints
19.11.2012, 22:29
bi aklı başında sen varsın, ortasahada biraz daha ağırlığını koy çekinme.

Vkgz
19.11.2012, 22:37
ordu ataklarını engelleyemedi.. ön libero değil

Osman Yavuz
19.11.2012, 22:40
Soner olmasaydı orta saha yol geçen hanı olurdu. Yanına Alper şart...

ilhan
19.11.2012, 22:49
Orta sahada etkili olamadı. Hoca ikinci yarı Zokora gibi oynattı. Girdiği kademelere dikkat ettiniz mi? Savunma arasında top uzaklaştırıyordu. Bu çocuk tam istediğimiz gibi olacak. Biraz zaman alacak ama olacak.

MuratJ
19.11.2012, 22:50
İlk yarı çok kötüydü ikinci yarı toparladı. Bu adama sürekli olarak iyi futbolcu olduğu, fiziğinin sandığı kadar kötü olmadığı çok iyi işler başarabileceği hatırlatılmalı. Yani hırsı ve kendine güveni her zaman olmalı. Bunların sağlanmasıyla birlikte de ısrarla oynatılması gerekiyor.

yorumsuz6117
19.11.2012, 22:58
Zokora'nın yaptığının fazlasını yaptı.

gabriel omar
19.11.2012, 23:14
Ben pek beğenmedim daha yol alması gerekiyor gibi.

Soner Albayrak
19.11.2012, 23:18
Defansif anlamda yaptığın katkıya şaşırmadım değil. Helal sana..

Hürgün Aygün
19.11.2012, 23:19
Beğenilmemesine şaşırdım.Ben çok beğendim açıkcası defansif anlamda gayet iyiydi.Daha da gelişeceğine inanıyorum...

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:25
zokoranın defansif yönününü çok güzel karşıladı agresif yönünü karşılayamadı ama....

zokora varken sonerde colmanda daha rahat hareket eder....

İskender YILMAZ
19.11.2012, 23:29
Açık söyleyeyim ilk kez beğendim. Orta sahada ayakta kalan tek isimdi, he yeterli miydi hayır ama elinden geleni yaptı. Tek başına Colman ve Sapara'nın yapması gerekeni de yapmaya çalıştı.

Zokora'yla beraber oynaması hem ofansif yönünü geliştirmesi açısından, hem pozisyon alma konusunda Zokora'dan bir şeyler kapması açısından çok önemli bence.

Nazar değmesin.

ilhan
19.11.2012, 23:31
10 numaralı adamı 8 numara pozisyonunda oynatıp yeteneğine yazık ediyoruz. Bu gerçeği de yazmasam olmaz.

Adem Köse
20.11.2012, 10:08
10 numaralı adamı 8 numara pozisyonunda oynatıp yeteneğine yazık ediyoruz. Bu gerçeği de yazmasam olmaz.

Bence gerek Colman , Soner gerekse Adrian 3 ü de hem 8 hem de 10 numara oynamalı... Aynı şekilde Serkan ve Emerson da hem bek hemde sağ-sol açık oynayabilmeli... Stoperlerimizde ortasaha gibi oynayıp pas alışverişlerinde ortasahaya destek olup , ileriye çıkışlar yapabilmeli...

Osman Yavuz
20.11.2012, 10:11
Bence gerek Colman , Soner gerekse Adrian 3 ü de hem 8 hem de 10 numara oynamalı... Aynı şekilde Serkan ve Emerson da hem bek hemde sağ-sol açık oynayabilmeli... Stoperlerimizde ortasaha gibi oynayıp pas alışverişlerinde ortasahaya destek olup , ileriye çıkışlar yapabilmeli...
Biz de Barcelona olmalıyız o zaman :D:D

Tayfun
20.11.2012, 10:20
Soner oyunun içinde kaybolup gidiyor bir parlıyor, bir sönüyor.. Tekniğine, kendine güvenip saha içerisinde sorumluluk almalı .

Yasin Altuntas
21.11.2012, 00:31
Bu mac bence iyi degildi, fakat devamli oynamasi gerekn bir Oyuncumuz varsa buda Soner olmali.

özçelik61
21.11.2012, 12:26
gerek maç sonu koşu mesafeleri, gerekse "tv de bile" sahanın her yerinde görünmesi bana yetti..olcandan sonra sahanın en iyisi idi kimse kusura bakmasın balerin colmanın kaptırdığı kritik topları, saparanın gitmeyen vücüdunun gidemediğe yerlere pres yapmakla geçti bu çocuğun performansı..pas yüzdesi de gerekeni açıklıyor

ilhan
21.11.2012, 12:35

Keşke dediğin gibi olsa Adem ama zor. Soner bence 10 numara pozisyonunda devam etsin.. Avrupa'dan tomarla para veriyoruz 10 numara görünümlülere.. Soner o açığı kapatır uzun bir süre.

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 12:42
Soner'i çok seviyor ve yetenekli buluyorum ancak yanlış yerde mi oynatılıyor nedendir bilmiyorum sahada yok gibi bir görüntü çiziyor.

Emrah Akcagöz
21.11.2012, 12:45
Abi naptın yahu harbiden Barca gibi olmalıyız o zaman. :) Birkaç ekleme de benden olsun. :)

Defansif orta sahalar stoper oynayabilmeli. Stoperlerimizin top tekniği yüksek olmalı. :)

He birde maçlarımızı Nou Camp'ta oynamalıyız.

:D

Tolga
21.11.2012, 14:16
Ortada kullanmaya gerek yok bence.Soner'i bu şekilde çift taraflı yapmaya zorlarsak en ileri noktası Colman olur.Eyvallah Colman iyi topçu da iyi bir ofansif yönü yüksek orta saha oyuncusu (iyi terim oldu :) ) kazansak fena mı olur.O yolda ilerlemesi tercihimdeyim.

Soner'e hücumda özgürlük verilmeli.Son 2-3 maçında çok korkak oynamaya başladı.

Sefa Murat Dokuz
21.11.2012, 14:28
Soner ilerde cok pasif kaliyor , hucumda oldukca tedirgin goruntu ciziyordu. Merkezde Nuri Sahin tipi oynamasi sanki daha iyi gosterdi goze futbolunu.

h@msi61
21.11.2012, 18:06

Modern futbolda 10 numara tarzi kosmayip eli belinde top bekleyen oyunculairn yerleri giderek kaybolmaya baslamisken Soner icin defansif gorevler de verilerek oynatilmasi buyuk nimet bana kalirsa. Oyunun iki yonunu de oynamayi yasi genc iken ogrensin.. Selcuk Inan'in bizde oynadigi 3 senede nerden nereye geldigini hepimiz gorduk, Soner de niye yapmasin ayni seyi...

DeAgLeMaNyAq
26.11.2012, 22:06
O fizikle defansif orta saha olamayacağını anlamak çok zor olmasa gerek...

Emre ÖZTÜRK
26.11.2012, 22:17
Bol bol ekmek ye dostum ;)

Erbay
26.11.2012, 22:21
Çok net, o bölgede oynamayı bilmiyor.

Yavuz Selim Bal
26.11.2012, 22:23
Adrian'ın pozisyonunda oynaması gerekiyor bu adamdan Zokora olmaz...

serdaracıl
26.11.2012, 22:47
Ne oynuyorsun Allah aşkına bu ne hal

yorumsuz6117
26.11.2012, 22:49
Fizik olarak çok aşağıda kız gibi.

Bud Spencer
26.11.2012, 22:52
Fizik olarak çok aşağıda kız gibi.

tek sorunu budur bence
ama bizim topcular kendilerini asla gelistirmez
mustafa iki yildir ayni fizik yapiya sahip