PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soner Aydoğdu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

Uğur Ö.
01.09.2015, 17:58
Terbiyesize bak gitsene 1461 e bari top oyna.Beyfendi onuda kabul etmiyor.Bu resmen Ahlaksızlık

Kazım Bostan
01.09.2015, 18:21
soner'in 5 yılın sonunda trabzonspor'dan kazanmış olacağı para maç başılarla beraber, yaklaşık 7.3 minyol dur yazamadım elim titredi, 7.3 milyon dolar. bu beş yılın ortalama ve tahmini dolar kuru ile tl'ye çevirirsek yaklaşık 19-20 milyon lira ediyor.

ve 5 yıl çok büyük bi zaman dilimi değil. 2010 dün gibi.

Mustafa YILMAZ
01.09.2015, 18:52
@Efsanespors 2 sa.2 saat önce
Süleyman Hurma: "Soner ve İshak için teklifler geldi ancak ne yazık ki bu arkadaşlar, bizde daha çok kazandıkları için gitmediler."

Süleyman Hurma: "Yani Soner ve İshak, oynamayı değil parayı tercih etti. Bana göre çok ayıp ettiler. Kendilerine de zarar verdiler."

Trabzonspor'un "1461 Trabzon'a gidin, futbol oynayın." teklifini de kabul etmediler.

madem öyle sabah 5 akşam 22 saatlerine antreman koyacaksın özel diyet adıyla her türlü aşağılamayı yapacaksın hakediyorlar çünkü kendileride bunu istiyorlar ki yüzsüzlük yapıyorlar.

waris ile ilgili bi haber vardı istediğim performansı takıma veremedim o yüzden 500 bin euro alacağımdan vazgeçiyorum diye. adamlık görsünler bu iki şahıs

http://haber1967.net/haber-5355-waris_alacaklarindan_vazgecti.html

Kazım Bostan
01.09.2015, 19:01
madem öyle sabah 5 akşam 22 saatlerine antreman koyacaksın özel diyet adıyla her türlü aşağılamayı yapacaksın hakediyorlar çünkü kendileride bunu istiyorlar ki yüzsüzlük yapıyorlar.

waris ile ilgili bi haber vardı istediğim performansı takıma veremedim o yüzden 500 bin euro alacağımdan vazgeçiyorum diye. adamlık görsünler bu iki şahıs

http://haber1967.net/haber-5355-waris_alacaklarindan_vazgecti.html
tabi ki öyle. ayrıca lorient'de burada alacak olduğundan daha az alıyor artık.

SEDER
01.09.2015, 19:33
ishak neysede bu nasıl adammış ya...ulan hiç mi Allah korkusu yok sende.. yatarak milyon dolarları cebe indirmek de neyin nesi? hadi futbolun kız gibi bari karakterin biraz dik olsun...yazık değilmi bu taraftarın parasına.. asgari ücretle çalışan adam zor şer bilet alarak ödüyor senin paranı.. istenmediğin yerde ne işin var defol git.fenerde olsa yapamazdı bunu aziz git dese paşa paşa giderdi. ama işte buldu aciz yönetimi töbe töbe.. haram olsun aldığın beleş paralar...

diskus
01.09.2015, 20:57
Asagilarda kalmasin !

hasancebi81
01.09.2015, 22:42
Bir hazırlık maçı filan ayarlansın milli maç arasında. İshak ile Sonerde ilk 11 de kadroya çıksın. Tepki koymak isteyen taraftarlarda stadı doldursun. 90 dakika boyunca bu arkadaşları sevsin. Tam maç bitiminde çıkış kapılarının önünde toplansın tüm taraftar. Kesinlikle dokunmadan hakaret etmeden sadece bakışlarıyla 1000 kişinin arasından geçerek soyunma odasına gitmek zorunda kalsınlar.

birde ramazanda oruç tutmak için izin istemişti hocadan. La habu yediğin kul hakkıdır kul. Daha büyük günah. Bunu nasıl sindireceğiz. Bu adamın futbol hayatı nasıl biter yada bitirilir acaba. antremana bile çıkartmamak lazım aslına. Çağıracaksın sahaya şurda otur. Noterle beraber bekleyecekler. sürekli koşu antremanı yapacak yada. oy çok pis darlandım.

Kazım Bostan
01.09.2015, 22:47
Bir hazırlık maçı filan ayarlansın milli maç arasında. İshak ile Sonerde ilk 11 de kadroya çıksın. Tepki koymak isteyen taraftarlarda stadı doldursun. 90 dakika boyunca bu arkadaşları sevsin. Tam maç bitiminde çıkış kapılarının önünde toplansın tüm taraftar. Kesinlikle dokunmadan hakaret etmeden sadece bakışlarıyla 1000 kişinin arasından geçerek soyunma odasına gitmek zorunda kalsınlar.

birde ramazanda oruç tutmak için izin istemişti hocadan. La habu yediğin kul hakkıdır kul. Daha büyük günah. Bunu nasıl sindireceğiz. Bu adamın futbol hayatı nasıl biter yada bitirilir acaba. antremana bile çıkartmamak lazım aslına. Çağıracaksın sahaya şurda otur. Noterle beraber bekleyecekler. sürekli koşu antremanı yapacak yada. oy çok pis darlandım.

an itibariyle benim bildiğim soner ve ishak antrenmana filan çıkmıyor şuan yatıyorlar :)

hasancebi81
01.09.2015, 23:11
an itibariyle benim bildiğim soner ve ishak antrenmana filan çıkmıyor şuan yatıyorlar :)

O da kötü. Adam yatarak kazanıyor bu sefer. Günde 4 idman her idmanda 1,5 saat düz koşu. En azından biraz ter dökerde alınteri ile kazanır.

cakalkerem
01.09.2015, 23:21
dün en çok kap beklediğim adamdı

sametaydin
01.09.2015, 23:22
SOner çok yetenekli bir oyuncuydu aslında.En başlarda oynatılmadığında hocanın hak ettiği halde soneri oynatmadığını düşünüyordum.

Sonra başka hoca geldi, baktım ki o hoca da oynatmadı. Sonra başka hoca, o da oynatmadı. Sonra başkası... Sonuç hep aynı... Kısacası ben Sonerin artık oynayabilmek için çaba harcadığına da inanmıyorum. İyi niyetli olduğuna da inanmıyorum.

Kısacası Soner sen tam bir fiyaskosun!

Zafer Fidan
02.09.2015, 11:27
Tesislerde cim bakicisina yardimci olarak is versinler. Mümkünmü acaba? :) Yakisir Klaraya mini traktör ile cimleri kesmeyi

Hamdi Kalaycı
02.09.2015, 12:03
Soner' in takımdan gitmesini en çok isteyenlerden biriside benim ama malesef takımda kaldı. fuzuli bi adam. Yalnız takımda kalmak istemesini de kötü karşılayamam. Oynamak yerine parayı seçti doğrudur ama buda onun seçimidir ve haklıdır kendince.

http://i.hizliresim.com/3alPWO.png

selcuk
02.09.2015, 12:26
hakli olmasi yaptiginin etik oldugunu göstermez
fatihi hatta serdari anlayabilirim, ama sonerin bunu yapmasi hem bize, hem kendine hemde ülke futboluna ihanet

inanilmaz yetenekli
sürekli oynasa belki bu yetenegi performansa cevirmeyi ögrendigi an o 1milyon dolari kat be kat kazanabilirdi insafsiz

Mert Oğuzlu61
02.09.2015, 12:48
Soner' in takımdan gitmesini en çok isteyenlerden biriside benim ama malesef takımda kaldı. fuzuli bi adam. Yalnız takımda kalmak istemesini de kötü karşılayamam. Oynamak yerine parayı seçti doğrudur ama buda onun seçimidir ve haklıdır kendince.

Soner twitter dan aciklama yapiyor sandim...

demir
02.09.2015, 13:32
ozaman bız taraftarlarda haklıyız rahatsız edecegız bu durzuleri

ysngmz
02.09.2015, 15:06
Sözleşme bitiş tarihi 2017

Erdal UZUNYILMAZ
02.09.2015, 15:27

Sen Mbia'ya yıllık 2.600.000 m euro veriyorsun. Adamı aldın oynamadı,sene sonunda satıp maaş yükünden kurtulmak istiyorsun. Adamda ben burda kalıp para yiyeceğim isterseniz oynatın dedi ne yapacaksın? Ama dermi sence? O zaman transfer yapmayalım hiç...Adama biz oynasın diye para veriyoruz oynamıyorsa haketmiyor demektir,haketmiyorsa gitmesi gerekir... Öyleyse bu karakter işi haketmediğin paranın üstüne konmayacaksın. Sözleşmelik bir durum yok,o zamanlar potansiyeli vardı Soner'in,Sabri bile kendini geliştiriyorsa her sezon o oturuyorsa o da gitsin kumda oynasın Trabzonspor'da değil...

Hamdi Kalaycı
02.09.2015, 15:32
ozaman bız taraftarlarda haklıyız rahatsız edecegız bu durzuleri

Yasal olarak buna hakkımız olmasada vicdani olarak rahatsız edebiliriz, bence bizimde buna hakkımız var.

Sen Mbia'ya yıllık 2.600.000 m euro veriyorsun. Adamı aldın oynamadı,sene sonunda satıp maaş yükünden kurtulmak istiyorsun. Adamda ben burda kalıp para yiyeceğim isterseniz oynatın dedi ne yapacaksın? Ama dermi sence? O zaman transfer yapmayalım hiç...Adama biz oynasın diye para veriyoruz oynamıyorsa haketmiyor demektir,haketmiyorsa gitmesi gerekir... Öyleyse bu karakter işi haketmediğin paranın üstüne konmayacaksın. Sözleşmelik bir durum yok,o zamanlar potansiyeli vardı Soner'in,Sabri bile kendini geliştiriyorsa her sezon o oturuyorsa o da gitsin kumda oynasın Trabzonspor'da değil...

Aslında aynı şeyi anlatmaya çalışıyoruz. Futbolcu sözleşme yapmışsa bunu sonuna kadar istediği gibi kullanır. Sözleşme detaylarına bağlı kaldığı sürece tabi. Etik, karakter açısından baktığımızda haketmediği parayı alıyor ve bu onun vicdanını ilgilendiren bir durum. Sözleşme yapılırken bu tarz durumları düşünerek ona göre maddeleri koyduramazsan böyle sıkıntılar oluyor. Soner' in yaptığı karaktersizlik mi? evet karaktersizlik oynamadan parasını alıyor. Bunu bu şekilde almaya hakkı var mı? evet var çünkü sözleşme imzalayarak adama bunu taahhüt etmişiz.

Kazım Bostan
02.09.2015, 15:40
Yasal olarak buna hakkımız olmasada vicdani olarak rahatsız edebiliriz, bence bizimde buna hakkımız var.

Aslında aynı şeyi anlatmaya çalışıyoruz. Futbolcu sözleşme yapmışsa bunu sonuna kadar istediği gibi kullanır. Sözleşme detaylarına bağlı kaldığı sürece tabi. Etik, karakter açısından baktığımızda haketmediği parayı alıyor ve bu onun vicdanını ilgilendiren bir durum. Sözleşme yapılırken bu tarz durumları düşünerek ona göre maddeleri koyduramazsan böyle sıkıntılar oluyor. Soner' in yaptığı karaktersizlik mi? evet karaktersizlik oynamadan parasını alıyor. Bunu bu şekilde almaya hakkı var mı? evet var çünkü sözleşme imzalayarak adama bunu taahhüt etmişiz.

iyi de zaten buradaki kimse soner'in bu parayı almaya hukuki olarak hakkı olmadğını filan savunmuyor ki. tabi ki var. sen de bizim savunduğumuz şeyi savunmuşsun farkında olmadan. karakter sorunu var, vicdan sorunu var ve milletin dert edinip kızdığı da budur zaten.

ayrıca daha önce yazmış olduğum şu yazıyı da tekrar iliştireyim

biz ona gelsin futbol oynasın diye para verdik. yatsın diye değil. geldiğinden beri kaç tane teknik direktör değişti hangi biri onda bir ışık gördü? girip oynadığı nadir maçların hangi birinde 1 kişi eksik oynamadık? hangi birinde "aa soner de oynuyomuş" demedik?

bu adamla bu sözleşmeyi imzalayanda hata var da, biraz daha aşağı fiyata hak ederek parasını alıp hem de futbol oynamak yerine burada yata yata yılda 1.300.000.000.000.000.000.000 dolar alan soner süper mi?

Muhteva
02.09.2015, 16:08
Arabasını cam parçasıyla çizin bunun, tekerleklerini patlatın, aynalarını sökün :D

Proof
02.09.2015, 16:11
Cok yetenekli, parayida mukavele verirken dusunmek lazimdi.

Ama bu sekilde kendine yazik etti bence. Zaten takima giremeyeceksin, bari 1461 de oyna.

DeAgLeMaNyAq
02.09.2015, 16:51
Bu kulüpte Hami Mandıralı gibi bir adam 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen 25 yılını verdiği camiadan ayrılmak zorunda kaldı. Üstelik ayrıldığında 34 yaşındaydı yani istese zaten futbol hayatımın sonuna geldim diyip, parasını alıp yatabilirdi. Soner 24 yaşında ve şimdiden yatmaya başladıysa, bunun savunulacak bir tarafı yoktur. 1461'e gitseydi, PTT 1.Lig'de açık ara en yüksek parayı alan oyuncu olacak olsa da hiçbir şey söylemeyecektik. Hiç değilse kafasında hâla futbol var, kendini göstermek istiyor derdik. Ama bu bile fazlasıyla zul gelmiş...

Tolga
02.09.2015, 20:23
Sözleşme bitiş tarihi 2017

Yuh ben o tarihte evlenmeyi düşünüyorum.La bu çomar geldiğinde ben liseden mezun olduydum :D

Sibel
02.09.2015, 20:26
Waris gibi el çocuğu verimli olmadım diyerek kulübe para bıraktı.
Hiç utandın mı Soner? Şimdi o parayı al ye.

Kazım Bostan
02.09.2015, 20:33
başlığın $oner Aydoğdu olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Hakan
02.09.2015, 20:42
Resmi siteden onur kırıcı,zedeleyici,aşağılayıcı bir açıklama yapılamaz mı?

hasancebi81
02.09.2015, 20:54
başlığın $oner Aydoğdu olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Destekliyorum. Başlık $$$oner Aydoğdu olarak değiştirilsin.

kudu_89
02.09.2015, 20:58
Destekliyorum. Başlık $$$oner Aydoğdu olarak değiştirilsin.
Destekliyorum. Başlık $$$on€€€r Aydoğdu olarak değiştirilsin.

Uğur Ö.
02.09.2015, 20:58
Haram lokma yiyorsun utanmada yok.Bunu Trabzona sokmayacaksın ,esnafın boykot etmesi gerekiyor.Adama bak 1461 i beğenmemiş.

Kazım Bostan
02.09.2015, 20:59
Destekliyorum. Başlık $$$on€€€r Aydoğdu olarak değiştirilsin.

$$$oner dolar kuru üzerinden maaşını almayı sever. lütfen dikkat edelim bunlara.

Semih AYDIN
02.09.2015, 21:04
Suç sana güvenip yola çıkanda

cakalkerem
02.09.2015, 22:41
bunu isteyenler vardı da nasıl oldu da gitmedi...en azından rize'ye filan yada osmanlıya gönderseydik

Sibel
03.09.2015, 15:18
bunu isteyenler vardı da nasıl oldu da gitmedi...en azından rize'ye filan yada osmanlıya gönderseydik

Teklifleri cazip bulmamış beyefendi.

Harun-61
03.09.2015, 15:19
Sabah 6 da tesislerde antraman yapsın.

oflubektas
03.09.2015, 15:32
Bu çocukların eksiği, yanlışı, tembelliği, kendilerini geliştirememesi eleştirilsin, yerden yere vurulsun ama daha az paraya gitmeyince hasım muamelesi görmelerine karşıyım.

Zaten toplasan 5-10 sene güzel para kazanacaklar. Kazanırken de birileri bu çocukları sağlam sömürecek. Daha sonra iki lafı bir araya getiremedikleri, hiçbir ticari zeka ve para kazanma yetenekleri olmadığı için sudan çıkmış balığa dönecekler. Zaten en akıllıları şimdi anca gayrımenkul topluyor. Bu nedenle para odaklı düşünmeleri yadırganmamalı.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
03.09.2015, 17:00
Bu çocukların eksiği, yanlışı, tembelliği, kendilerini geliştirememesi eleştirilsin, yerden yere vurulsun ama daha az paraya gitmeyince hasım muamelesi görmelerine karşıyım.

Zaten toplasan 5-10 sene güzel para kazanacaklar. Kazanırken de birileri bu çocukları sağlam sömürecek. Daha sonra iki lafı bir araya getiremedikleri, hiçbir ticari zeka ve para kazanma yetenekleri olmadığı için sudan çıkmış balığa dönecekler. Zaten en akıllıları şimdi anca gayrımenkul topluyor. Bu nedenle para odaklı düşünmeleri yadırganmamalı.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Hurma basın toplantısında aynı ücretle 1461'de oynamalarını teklif ettik demedi mi? Yani ortada daha az para kazanacakları için gitmediler diye bir şey yok. Gururlarına yediremeyip, yatmayı tercih ettiler. Dün de yazdım 1461'e gitselerdi emin olun istisnalar haricinde kimse tepki koymazdı...

Ahmet Demir
03.09.2015, 17:14
Süleyman Hurma basın toplantısında aynı ücretle 1461'de oynamalarını teklif ettik demedi mi? Yani ortada daha az para kazanacakları için gitmediler diye bir şey yok. Gururlarına yediremeyip, yatmayı tercih ettiler. Dün de yazdım 1461'e gitselerdi emin olun istisnalar haricinde kimse tepki koymazdı...

Olay bu kadar basit.

1461 teklifi reddedilince gördük ki, dertleri para değilmiş.
Dertleri yatarak para kazanmakmış.

demir
03.09.2015, 17:22
cok buyuk oyuncular 1461 de oynamazlar tabıkı ...ımın sol kenarları

Sibel
03.09.2015, 17:28
1461'ı küçük görüp yatmayı büyük gören futbolcu.
Bu nasıl meslek anlayışı?
Hayır senin forma giyme ihtimalin mi kaldı ?

Adem Erdoğan
03.09.2015, 17:46
Kazandıkları(!) parada hakkım varsa helal olmasın.

Kazım Bostan
03.09.2015, 17:50
son 5 yılda 20 milyon tl biriktirmiş olsaydım o parayla ne yapardım acaba...

btnyldz
03.09.2015, 18:00
İnsan hayret ediyor...

Kazım Bostan
03.09.2015, 18:03
paraya sıkışmak bazıları için farklı anlam ifade ediyor olabilir.

http://img-cdn.startv.com.tr/Videos/940x520/49307.jpg?v=41740,4785072106

oflubektas
04.09.2015, 16:28

Eğer Hurma'nın dediği doğruysa haklısınız.

Muhammet Hacısalihoğlu
04.09.2015, 17:07
Siz diyelim ki avukatsınız, firmanın biri geldi size 3 senelik sözleşme yaptı, sonra sen benim aradığım avukat değilsin diyip işten atmaya kalktı.. Başka firmalarda o rakamı vermiyor. Ne yaparsınız daha düşük ücrete gider misiniz ?

Yemeyelim birbirimizi, burda kimse gitmez.. Suç onda değil, bu tüy siklet futbolcuya o kadar para verende..

Sibel
04.09.2015, 17:08
son 5 yılda 20 milyon tl biriktirmiş olsaydım o parayla ne yapardım acaba...

Boşver düşünme bunları :p

Hüseyin Başoğlu
04.09.2015, 17:52
Evinin önüne kesik at başı koyalım.

Mert Oğuzlu61
04.09.2015, 19:01
Sevgili gunluk;

Sabah kalktim, portakal suyumu yudumladim. Deniz masmavi, resmen gel bana gel bana yapiyor ihihihi. (:

Girdim guzellik banyomu yaptim, jakuzimin icine güller serpistirdim, buzlu bademle haşır neşir olduktan sonra yeni aldigim cicek desenli pembe bornozumla balkona gectim, o da ne ? Offf yine mi bu adam, ayyy 1461 dedi paragoz dedi hayat cok zor, bu tip insanlar yasam enerjimi sömürüyor !

Kapattim telefonu, 400 bin tl fedakarlik yapacakmisim, istanbulda 1 daire parasi, birakir miyim hic ihihihi :)))

Ayyy dun barda tanistigim kiz mesaj atmis, moralim duzeldi, dolaptan pembe gomlegimi, altina kirmizi şortumu, onunda altina 800 tl ye aldigim ucu sivri rengarenk palyaco ayakkabimi giydim, saclarimi taradim, şişesine 2 bin euro verdigim parfumumu surdum, gunes gozlugumu kafama taktim, ayyy yine telefon caldi yine bu gicik adam ! Engelledim onu ihihihi (: (:

DeAgLeMaNyAq
04.09.2015, 21:52
Siz diyelim ki avukatsınız, firmanın biri geldi size 3 senelik sözleşme yaptı, sonra sen benim aradığım avukat değilsin diyip işten atmaya kalktı.. Başka firmalarda o rakamı vermiyor. Ne yaparsınız daha düşük ücrete gider misiniz ?

Yemeyelim birbirimizi, burda kimse gitmez.. Suç onda değil, bu tüy siklet futbolcuya o kadar para verende..

Örneğiniz doğru ama revize etmek gerekiyor. Firmanın ikinci bir bürosu var. Mevcut büroda personel fazlalılığı olduğundan sizi orada değerlendiremiyoruz, ikinci yerimizde yine aynı maddi koşullarda çalışabilirsiniz diye teklif yapıyoruz. Peki personel ne yapıyor? Benim bir masam, oturacak koltuğum yoksa ben de evimde yatarım, paramı da alırım diğer yerinize de gitmem diyor...

cyberentalpi
05.09.2015, 00:40
biraz milleti kızdıracağım. şu takıma bende sokmam.ama artık sonerde biliyor bu kadar para kazanamayacagini. ishakta. o yuzden yatsakta kalalım modundalar. bu konuda ticari yönden haklılar. bu tip oyuncuları malesef alırken dikkatli almak gerek.

Muhteva
05.09.2015, 01:58
Eğer bir insanda daima daha fazlasını kazanma hırsı yoksa zaten 5 yılda kazandığı 20 milyon kendisine de öldükten sonra çocuklarına da çok rahat yeter.

O yüzden 10 yıl sonra futbolu bırakınca para kazanamaz aç kalirlar mantığını kabul etmiyorum.

Ha sen o parayla araba koleksiyonu kurarsan,yat falan alirsan tabiki dimdizlak ortada kalabilirsin.

61_Hasan_69
05.09.2015, 17:33
Bir kurusum senin boğazından geçiyorsa haram zıkkım olsun sana

Sibel
05.09.2015, 18:35
Bazı karşılaştırmalar yapılmış.
Açıkçası anlamıyorum. Adam ne memur ne de özel bir şirkette eleman.
Ne de şirket sahibi falan. Bu adam futbolcu. Milyonlarla oynuyor. Ne demek daha fazlasını alamayacaksa o da haklı?
Bir aylık ücretleriyle binlerce insan doyar futbolcuların.
Bu mantığı asla kabul etmiyorum. Kazandıkları para mükemmel bir hayat sürmelerine zaten yetiyor maddi olarak.
Neyin daha fazlası bu? "2 milyon az geldi bana, 3 milyon olsa keşke, belki bir deniz satın alırım"
Herkes kendi bütçesine göre düşünüyor demek ki.
Dünya böyle bir yer.

Manu61
06.09.2015, 12:34
Dünya değişiyor forum yeni versiyona geçiyor ama bu arkadaş çizgisini hiç bozmuyor. Müthiş bir istikrar.

Adem Akyüz'
06.09.2015, 12:45
Sen de mi geldin yeni versiyona :(

selcuk
06.09.2015, 12:53
artik forumda gitti
belkide sende gitmissindir dedim
halende buralardasin

Fatih Çelik
06.09.2015, 12:54
Forumu bile update ettik seni edemedik be Clara.

Mert Pasa
13.09.2015, 23:02
kulubun para verdigi seyleri boyle degersiz gorunce cok bozuluyorum.Bunda o futbolcu kadar kulup stratejimizin de iyi olmamasinin rolu vardir.4 milyon euro verip sonra da basimizdan gucle attigimiz Volkan Seni Bursa allayip pullayip ikinci kere satti.Keza Yasin i de gorduk.
Bunlar iyi adamlardi kalsaydi demek istemiyorum ama kaybolan her paramiz da biraz daha zayifliyoruz.Simdi Soner kazmasini Gencler bedavaya geri alsa bir sene sonra Besiktasa satar olmaz mi olur

Courage
24.09.2015, 00:52
Bu adamın bizi sömürdüğü kadar ABD ortadoğuyu sömürmedi.

Gitmeyecekmisin arkadaşım???? (devre arasına kadar bekleyemeyeceğim peşinen söyleyeyim)

jairzinho
24.09.2015, 01:10
valla kim ne derse desin benim izlediğim soner kaliteli oyuncudur aga.mesele ona süre vermek.

yasin öztekin içinde benzer yorumlar yapıldı çok.şimdi görüyoruz nasıl oynuyor.

Hakan
24.09.2015, 09:06
valla kim ne derse desin benim izlediğim soner kaliteli oyuncudur aga.mesele ona süre vermek.

Bir tane iyi oynadığı maç göster o zaman,kaliteliymiş

Hüseyin Ş.
24.09.2015, 09:51
Sana da iyi bayramlar Soner

objek
24.09.2015, 13:09
Futbol oyunu 11 kisiyle oynandigi icin bazen 3-4 kisi vasat hatta kotu bile olsa rakibi yenme sansin her zaman var bence bizim takimda su anda cavanda biraz erkan on planda bosingwa sakat mbia marin ve onur daha kendine gelme asamasindalar bunun disindaki oyuncular arasinda kalite ve katki anlaminda fazla farklar yok okay medjni aytac veya soner dordunden birisi kim oynarsa oynasin bence farketmez diyer mevkiler icinde asagi yukari ayni durum var ersun yenal olsaydi belkide okayin yerine aytac oynayacakti vahit hoca olsa medjani oynardi belkide senol hoca olsa soneri oynatirdi onun icin benim gozumde birisi cok iyi birisi cok kotu degiller

Berkan
24.09.2015, 13:29
Bu adamda ışık görenler var :D :D :D :D

Nazim Can
24.09.2015, 13:51

ahahah şaka gibi kamera ne tarafda, Soneri beğenip Onuru beğenmemenin altinda 3 İstanbul takimlarindan hangisinin taraftarlığı yatıyor acaba ?

Berkan
24.09.2015, 21:19
Sen Onur'a laf at burada gel Soner'i beğen. Dinazoru foruma üye yapsan böyle yorum yapmaz.

Emre GÜRDAL
25.09.2015, 10:30
yetenegıne bukdar ihanet eden bir oyuncu bu lige daha gelmedı gelmezde herhalde...ne yapalım ypşun acık olsun ballisi:)

Kolpacı
25.09.2015, 11:22
yeteneğine , karakterine ihanet edeyim soner

Sibel
25.09.2015, 14:25
Bu adamın bizi sömürdüğü kadar ABD ortadoğuyu sömürmedi.

:D:D:D:D:D
Allah razı olsun.

jairzinho
25.09.2015, 21:37
mesele var olan yeteneği kullanıp kullanamamak yeğen.kulüpler için en büyük sıkıntı bu.sen kulüp olarak var olan yeteneği açığa çıkaramıyorsan oyuncuda suç yok .sende suç var.

bak şimdi yusuf erdoğan ıda harcamaya başladılar.

gollerdeki klas vuruşları görmek lazım.

https://www.youtube.com/watch?v=uEXzf6uffO0

henüz 91 doğumlu.

Yaşar
25.09.2015, 22:31
Soner'in oynayabileceği en iyi yer bayan futbol takımıdır. Mevcut yeteneklerini çok rahat bir şekilde gösterebilir, fiziki olarak ezilmez .

jairzinho
26.09.2015, 05:04
Soner'in oynayabileceği en iyi yer bayan futbol takımıdır. Mevcut yeteneklerini çok rahat bir şekilde gösterebilir, fiziki olarak ezilmez .

mesut özil real madrid arsenalde oynadı oynuyor.almanyada da oynadı.

yasin öztekin galatasarayda oynuyor.

bunların fizikleri soner aydoğdu gibi.

her topçunun fiziği mbia gibi olmak zorunda değil aga.

Courage
26.09.2015, 22:08
Mesut'un fiziği belki Sonerle aynı ama oyun zekası ,isteği ve en önemlisi hırsı kat be kat önünde. Yasin ise iyi bir ritm yakalayan takımda ''yıldızlaştı''. Soner bana göre bu gamsızlıkla biz yıldızlar topluluğu olsakta havaya giremez.

Adam o yaşta ziraat bankası kuyruğundaki emekli amca moduna girmiş.Toparlayıp kendini ispat etmeye mecali yok ,niyeti de yok!

Yaşar
26.09.2015, 22:33
mesut özil real madrid arsenalde oynadı oynuyor.almanyada da oynadı.

yasin öztekin galatasarayda oynuyor.

bunların fizikleri soner aydoğdu gibi.

her topçunun fiziği mbia gibi olmak zorunda değil aga.
Bahsedilen fizik mevzusu futbolcunun görüntüsünden ziyade ayakta kalabilme durumudur. Soner ikili mücadelelere bırakın girmeyi yanından adam geçerken düşüyor. Soner in her tarafı yetenek olsa ne olur , ayakta duramadiktan sonra.

Ozan Yılmaz
26.09.2015, 22:35
Su basliga Allah rizasi icin kilit vurun sayin yoneticiler.

hasancebi81
17.11.2015, 17:28
Kilit...

Travelair
20.11.2015, 08:03
Hukuki olarak haklı olabilir, vicdani olarak değil

ibrahim
07.12.2015, 18:46
Şu heriften de kurtuluruz inşallah...

Muhammet YILMAZ
07.12.2015, 18:53
Unutmuştum ben bunu, ibrahim yazmasaydı öyle kalacaktı.. :(

x_man
07.12.2015, 22:17
Yata yata omrumde kazanamayacagim parayi kazaniyorsun dunyanin adaleri yok maalesef...

Ahmet T.
08.12.2015, 12:08
Soner ya anlatsana neler yapıyorsun ? :)

Harun-61
08.12.2015, 12:27
Dollar'lari sayiyor herhalde :(

61_Hasan_69
08.12.2015, 12:34
Hala gitmedinmi lan vitaminsiz

tonya55
08.12.2015, 13:23
senede 4,5 trilyonla gününü gün ediyor.

DeAgLeMaNyAq
08.12.2015, 14:20
Tuncay Bekiroğlu transferini gerçekleştirdi diye af söz konusuymuş. Mantığa bak...

Gümüshaneli61
09.12.2015, 16:54
Senin gittigin gün güzel bir gün olacak.

Soner Albayrak
09.12.2015, 17:20
Adam 3 yönetim gördü hala gitmedi..

KaoS_
09.12.2015, 17:59
Medjani yerine bu adamın! parasını vermeseydiniz keşke. En azından işe yaramaz birinden kurtulurduk.

TSercaN
09.12.2015, 18:00
Istikrar abidesi

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

Sefaenes
10.12.2015, 00:01
Kabus lll geri döndüm
Of ya suna sans vermeyin ona verileb sans genclere verilsin

Manu61
10.12.2015, 00:13
Tuncay Bekiroğlu transferini gerçekleştirdi diye af söz konusuymuş. Mantığa bak...

Gerçekten bu haber doğru mu?

Sibel
11.12.2015, 22:26
Yaşıyor mu ya ne güzel unutmuştum.

Yaşar
11.12.2015, 22:32
Seni cok iyi anlıyorum Soner. Ben de yaklaşık 1 aydır raporluyum ve yatıyorum ve 4 gün sonra maaşım yatacak , aynı senin gibi.

F. Yıldırım
11.12.2015, 23:04
Soner'e fazla yükleniyoruz, oysa kendisi rakibi az adamla yakalamayalım diye kontraya çıktığımız pozisyonda topu durdurup yanına verecek kadar merhametli bir oyuncudur.

mustafakaraca
11.12.2015, 23:18
Bu başlığı hortlatan hala bizde olduğunu hatırlattın mutlumusun

oğ 61 efsanesi
12.12.2015, 20:08
topçunun ve adamın kralısın kardeşim.

Mert Acar
13.12.2015, 12:27
Utanmaz adam..Yatarak kaç senedir milyonlar kazandın..Peki aldığın bu paranın hakkını verdin mi ? Ne kattın Trabzonspora ? Allah aşkına söyle..

Gümüshaneli61
13.12.2015, 13:55
Soner, insallah kariyerin bizden sonra biter. Eger hakkim varsa üzerinde haram olsun.

Yavuz KÜÇÜK
15.12.2015, 17:04
Bugün 10 numaralı kaptanımız ve mükemmel forvetimiz N'doye gol attı.Daha ne olabilir diye düşünürken bir de ne göreyim sen bize geri dönmüşsün.Ağlamak istiyorum.Boş kaleye giden top olsan gol olmazsın Soner.

Emre B.
15.12.2015, 17:10
Yapma be Klara :(

Mert'
15.12.2015, 17:36
Reis geri dönmüş gözümüz aydın.

truva28
15.12.2015, 18:33
Okay Yokuşlu balonundan kat ve kat iyidir, gelsin...

TSemih61
15.12.2015, 18:40
Affedilmesine sevindim. Takım yaratıcı(kreatif) oyuncu eksikliği çekiyordu. Sürekli bu başlık altında yazdığım gibi taraftarın linç kültürüne maruz kaldı. Kiralık olarak gitmeyi kabul etmemesi hataydı ama kadro dışı bırakmak da aynı derecede hataydı. Oyuncularla iletişimin berbat olduğu ve birkaç ayda bir hocanın değiştiği yerde çoğu futbolcu gibi bekleneni veremedi. Neyse beğendiğim bir oyuncu 1 sene daha sözleşmesi var, değerlendirmek lazım.

Hakan
15.12.2015, 18:42
:D

Burcu..
15.12.2015, 18:45
Demek kupa maçlarının kaptanı geri dönüyor . Vaay be :D

Oruç
15.12.2015, 18:49
Casper is back.

Gümüshaneli61
15.12.2015, 19:22
Son ümidim Usta. Eger yeni baskanimizda uygun bir damat bulmazsa Klara'miz icin kafayi yerim.

Sefaenes
15.12.2015, 19:42
Sonercula geri dönmus

Adem Akyüz'
15.12.2015, 19:43
Sen gene geldin mi?

Ozan Kara
15.12.2015, 19:56
Bir kaptan asla gemisini terk etmez.

yorumsuz6117
15.12.2015, 20:05
Futbolcular Gider Adamlar Kalır.. Bkz Soner Aydoğdu

mustyde
15.12.2015, 21:33
Okay Yokuşlu balonundan kat ve kat iyidir, gelsin... Katılıyorum hocam en azından şans verilip parlatılıp satılsınlar 1 2 m euroya alıp bedavaya gönderiyoruz kaç senedir futbolcuları

Sadettin_
15.12.2015, 21:57
kadro dısı kaldıgı donemlerde ne yaptı acaba ?
şimdi tamamen kondisyondan uzak bir haldedir . ligin ikinci yarısına anca yetişir . oda yedek olarak .

Manu61
15.12.2015, 22:32
Halının altına süpürdüklerimiz ilerde elbet karşımıza çıkıyor.

melihergun
15.12.2015, 22:37
Ts ye sponsor olsun kac senedir biriktirdi paralari bari bir ise yarasin

signal
15.12.2015, 22:43
Sonerin affedilmesi takım için bir risktir. Sonerin bu takımda en verimli olduğu dönem kadro dışı kaldığı zamandır.

Yavuz Bektaş
15.12.2015, 23:51
Prensesimizi rahatsız etmeyelim

Sibel
16.12.2015, 00:29
Halının altına süpürdüklerimiz ilerde elbet karşımıza çıkıyor.

Bence kendisi için halının altında ya da üstünde olmanın hiç farkı yok. Şu gelişme onun için antrenmana çıkmaktan başka bir şey ifade ediyorsa ben de Özer destekçisiyim.

Giallorossi
16.12.2015, 00:36
Okaydan daha iyi diyorlar ya. Yazarken iki kere düsünün ve insafli olun. Okayin tirnagi bile olamaz. Soner bey futbol oynamayip parayi secen bir kallestir futbol umrunda degil. Karabük'e para icin gitmedi. Yaz transfer döneminde yine parayi secti catir catir parasini aliyor nasil olsa. Bunun gibi ahlaksizlar kesinlikle affedilmemeli sezon ortasinda defolup gider insallah.

31 yasinda, sezon sonu sözlesmesi biten Fatihin affedilmesi bile Sonerin affedilmesi kadar koymuyor

OĞUZHAN061
16.12.2015, 00:57
The king of the bench

Yaşar
16.12.2015, 01:11
Çok önemli bir genç yetenek, ileride büyük bir yıldız olacağını düşünüyorum.

Sibel
16.12.2015, 01:13
Çok önemli bir genç yetenek, ileride büyük bir yıldız olacağını düşünüyorum.

Yaşar abi ben pes ettim ama sen hâlâ devam ediyorsun sanırım. İroni değilse tabi :)

Yaşar
16.12.2015, 01:39
Yaşar abi ben pes ettim ama sen hâlâ devam ediyorsun sanırım. İroni değilse tabi :)
. Ben 1 aydır raporluyum , evde yatıyorum ve bugün maaşım yattı, inanılmaz keyifli bir durum . O yüzden Soner'e hem hak veriyor, hem de imreniyorum Sibel. Hakkında bundan sonra kötü şeyler yazmayacağım, kendisini kader ortağım olarak görüyorum artık.

Turgay Atalay
16.12.2015, 08:50
Hoş geldin külkedisi.

Hakan
16.12.2015, 17:51
Zerre hakkım varsa haram olsun

Courage
17.12.2015, 02:58
50.yıl şampiyonluğuyla beraber en büyük hedef bu adam ve gibilerinin gönderilebilmesi olmalı.

Kolpacı
17.12.2015, 12:29
elin kolun kurusun , ihoyu bile senden çok severim

Soner Albayrak
17.12.2015, 13:35
Bir aileye gelin gitseydi bari hiç olmazsa bir işe yarardı.

Yavuz KÜÇÜK
17.12.2015, 14:03
Yorumlara bir bak Soner belki utanıp gidersin kanka :D

Nazim Can
17.12.2015, 14:43
Gel bari benim yerime bir kac gün calis, bir ise yara.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ihsan candas
18.12.2015, 16:02
kadro daraldı..büyük ihtimal ikinci yarı bolca oynar...

murmut
18.12.2015, 16:38
Zannedersem oynamayan futbolcu satilamaz mantigiyla affedildiler...

selcuk
18.12.2015, 16:41
Zannedersem oynamayan futbolcu satilamaz mantigiyla affedildiler...
oda vardir
ayrica isimler aylardir yok, millet unuttu bunlari

var olduklarini ve hazir olduklarini göstermek istemisdir yönetim

promosyon lafin kisasi

Mert Acar
27.12.2015, 12:08
Kendi adına utanması lazım..Futbolculuğun en önemli yıllarında oynamayı değil yatmayı,parayı tercih ediyor.

oğ 61 efsanesi
30.12.2015, 23:18
Soner sen bir yeteneksin.DİREkt 11 de olmalısın.Seni diret 11 e almayan Sadi derhal bırakmalıdır.

Yavuz KÜÇÜK
31.12.2015, 00:08
Soner sen bir yeteneksin.DİREkt 11 de olmalısın.Seni diret 11 e almayan Sadi derhal bırakmalıdır.

Neyse..

E. Okan Bülbül
31.12.2015, 02:53
Hayat sana güzel be paşam...

emrhan61
02.01.2016, 00:29
10'a yakın teknik direktörle calistin ve her yıl düzenli olarak paranı yatarak alıyorsun. Şu adam Trabzonspordan 10 Milyon Tl aldı. Gitmiyor da. Karaktersiz dersem ceza yermiyim bilmiyorum ama iş Ahlakı 0.

AlperenAltun
02.01.2016, 15:24
Kaç senelik sözleşmesi kaldı bunun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan
03.01.2016, 15:24
Kongre aydatımın, aldığım formaların, kombine, maç bileti, dergi, atkı, bileklik vs. tek kuruşu senin boğazından geçtiyse haram zehir zıkkım olsun.

murmut
03.01.2016, 15:28
Kaç senelik sözleşmesi kaldı bunun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

30.06.2017 de sözlesmesi bitecek Allahin izniyle

Onur Akyüz
03.01.2016, 15:32
Trabzon'da sokağa filan çıkabiliyor mu bu eleman?

Çıkabiliyorsa çok enteresan. Yoksa evde pes mi oynuyor hep?

Bud Spencer
04.01.2016, 18:39
sirada sen varsin karaktersizlerin kralicesi klara!

kendisine sorsaniz: "milli topcuyum...bu cabuk unutuluyor" der

Mert Oğuzlu61
04.01.2016, 18:49
Bu adamın 4 yıldır takımda tatil yapması Trabzon şehrinin, taraftarının ve yöneticilerinin ayıbıdır. Demek şehirde mutlu ve huzurlu, canını sıkan şeyler olmuyor, gitmiyor.

Fino köpeğinden korkarak kaçtığı, kulübelere saklandığı haliyle hatırlayacağım basit bir oyuncu ve gerçek ŞB li. Helal olsun, şb li olup canımızı bu kadar sıkan, bizimle dalga geçe geçe milyonları götüren başka topçu olmamıştı. Şenol Güneş in prensi, Sadri Şener in en fiyasko transferi. Fino köpeğinden korkan adamı Trabzon da 4 yıldır besliyoruz, biz melek gibi kulübüz niye adımız kötüye çıkıyor ? Futbolcu olsam koşa koşa gelmek isterim.

Yavuz Bektaş
04.01.2016, 18:58
Tuncay Bekiroğlu araya girse de yollasa şunu.
İlk geldiğinde büyük potansiyeli vardı.Alperden o zaman daha iyiydi.Doğru transferdi ama o yatmayı seçti.Klara seni.

Ozan Yılmaz
06.01.2016, 16:36
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18683-2H9S1C2E.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/18683-9R6C8M9O.jpg

Ahmet T.
06.01.2016, 16:39
Ooo Soner de buradaymış. Demir başımız o bizim.

Yavuz KÜÇÜK
07.01.2016, 18:56
Bitmeyen sözleşme yapmışlar.

yorumsuz6117
07.01.2016, 23:49
Bu adama doğum günü kutlamak aptallıktır aptallık..

must61
08.01.2016, 00:44
Hala neden takımla birlikte bu adam ?

Bu saatten sonra oynatıp , piyasa yaratıp elden çıkarma ihtimalimiz çok düşük.

Alacaklarının bir kısmından vazgeçerse ver eline bonservisini defolsun.Ona da gelmiyorsa 1461'de oynatılsın zoraki.

Bu adamın dalga geçer gibi senelerce yatarak maaş almasının bir yaptırımı olmalı.Taraftara yıllardır performansıyla küfreden bu adama ne yapılsa müstehaktır.

Emirhan Makul
08.01.2016, 00:52
Kurtulamıyoruz ya

Çağatay_
09.01.2016, 00:28
Bu tip yetenekler harcanıyorsa kulüpte hata vardır, ama verilen hiçbir şansı da değerlendiremiyorsa hata oyuncudadır.

İlk alındığında 2-3 maç oynadı, başka tık yok. Bir de bir ara kupada 3 gol atmıştı sanırım.

Hiçbir ilerleme kaydetmeyip, formayı da zorlamıyorsa hata kendisindedir. Umarım bir an önce bir yere gönderilebilir.

Yaşar
09.01.2016, 01:33
Her gece bu saatlerde Soner başlığını görüyorum, hâlâ bizde olduğu aklıma geliyor. Hiç yaşlanmadığı, sürekli genç Soner olarak kalacağı ve sözleşmesinin hiç bitmeyeceği. Aman Allah'ım,,bana yine uyku yok bu gece herhalde.

Courage
09.01.2016, 02:41
Haramzade ....net!

Berkan
09.01.2016, 02:47
Bir insanda hiç mi ahlak olmaz. Yazık.

Nazim Can
09.01.2016, 02:55
Buna aylik 2000 tl arti yol ssk birde yilda birkac kez yaspastali dogum günü partisi vercen gerisi hem israf hem haram, hadi maasi gectim yasim genc gidiyim de ilk 11 oynuyacagim bir takima transfer oluyum da demiyor, insallah gelecek sezon bosa ciktiginda ptt ligine kadar düser.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Akyüz
09.01.2016, 12:08
İşte zamanın izafi olduğunun kanlı-canlı kanıtı Soner.

Adam 9 senedir bizde ve hala sözleşmesinin bitmesine 2 yıl var.

Ozan Yılmaz
09.01.2016, 12:58
Yedin bizi evladım.

TSercaN
09.01.2016, 18:30
Bir gun senin gitme ihtimalini sevdim. Hayallerimi gidisin uzerine kurdum.
Yagmurlu gunlerde senin adini andim ve agladim.
Bu ne buyuk bir istek ne buyuk bir arzu ki, bizi terk etmeye gonlun el vermiyor hayallerimizi suya atiyorsun.
Elbet yagmurlu gunlerin ardindan gunesli gunler ve sensiz bir Trabzonspor gorecegiz.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

61_Hasan_69
09.01.2016, 19:07
Instegramda dm yoluyla içimi döktüm dakikasında engelledi beni ��

Yavuz KÜÇÜK
09.01.2016, 20:37
Bir an yedeklerde ismini gördüğümü zannettim Soner. Psikolojimi ne kadar bozduğunu sen anla yani. Gözlerimde çok iyi görür. Neyse :)

Ozan Yılmaz
09.01.2016, 21:35
Bir an yedeklerde ismini gördüğümü zannettim Soner. Psikolojimi ne kadar bozduğunu sen anla yani. Gözlerimde çok iyi görür. Neyse :)
Ben de kulübede görür gibi oldum :)

Ahmet T.
09.01.2016, 22:05
Göz yaşlarıma hakim olamıyorum...

Adem Akyüz'
09.01.2016, 22:41
N'apıyon la sen, asist falan.. Oğlum bak git!

DeAgLeMaNyAq
09.01.2016, 22:45
Korkarım ki ücretinde indirim yapılıp sözleşmesi uzatılacak...

Mert Oğuzlu61
09.01.2016, 22:48
Hikmet hocanın dikkatini çekmiştir, fırsat bu fırsat. Rize ye gitmemesi için hiçbir sebep yok adamların orta sahası kazma dolu. Hadi hayırlı haberler gelsin artık.

Hami_41
09.01.2016, 22:50
BU akşam iyiydi yiğidi öldür hakkını yeme...

Ahmet Malkoçoğlu
Allah korusun

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan
Git artık giiiiiiiiitttttttttt

Gümüshaneli61
09.01.2016, 22:59
Korkarım ki ücretinde indirim yapılıp sözleşmesi uzatılacak...

Korkma, Soner böyle seyi kabusunda bile yapmaz.

Nazim Can
09.01.2016, 22:59
Her sene kupa maclarinda 1-2 gol veya asist yapa yapa futbol kariyerini tamamlayacak, hadi o paralari gectim, ulan insan utanir be, 25 yasina geldin son 2-3 senedir daha üst üste oynadigin 2-3 mac yok, kardesim defol git kendine ilk 11 oynayacak bir takim bul, sen yüzsüz bir adammissin yahu.

61hikmet61
09.01.2016, 23:00
Taraftarın kafasındaki imajı bundan sonra ağzıyla kuş tutsa da değiştiremeyecek sanırım.Çok mu romantiğim bilmiyorum ama ben orta alanda her zaman, en azından ayağına top yakışan ve oyun görüşü iyi bir oyuncu isterim. İlla 11 oynamasına gerek yok, yedekte bile dursa en azından ayağa oyunu bilen bir stili var. Ön yargılardan dolayı da son iki senedir fizik mücadele olarak geliştiğini kimse görmüyor. Yararlanamadan gönderirsek yazık olur.

Şanlı SanMarino
09.01.2016, 23:05
Sakin olun, adil olun.

Nazim Can
09.01.2016, 23:09
Normalde hic foruma ugramayan yada sadece mac günleri foruma ugrayan üyelerin ortak özelliginin Soneri begenmesi ve söylemeye cekindikleri tekrar kazanma heveslerini anlayan beri gelsin:)

Murathan
09.01.2016, 23:32
la çek git

kanterts
10.01.2016, 00:26
cok teknik ,klas ve zeki bir topcu.pas alisverisi 10 numara.yumusak olmasi dezavantaji

Oğuz B.
10.01.2016, 00:30
Maaşında %70 indirime gitmeli sadece kupa maçlarında oynayan topçuya fazladan 700.000 $ vermeye gerek yok.

TolgaTopçu61
10.01.2016, 01:15
Acaba ptt liginden talibi çikar mi bu performansindan sonra?

Soner Albayrak
10.01.2016, 02:31
Dünyanın en şanslı adamlarından birisi.

Ahmet Kara
10.01.2016, 02:50
8249
maçtan önce böyle bir mesaj atarak ironi yaptım
adam hakketen asist yaptı

yorumsuz6117
10.01.2016, 12:14
Okay'dan çok önde olduğunu gösterdi.. Aşırı güçsüz olduğu için bu tür zorluk derecesi çok düşük maçlarda kendini gösterdi hep Trabzonspor'da..

diskus
10.01.2016, 15:06
Maalesef Soner den kurtulamayacagiz,hic olmasa kontrati bitene kadar alacagi ücretten indirime gidilsin.

61trabzonomer
10.01.2016, 15:46
yaa görmek bile istemiyorum seni tez zamanda kurtuluruz senden inşallah.

zafer6161
10.01.2016, 16:06
nezaman adamdan kurulacağız. işte o anda ya gol atıyor yada asist yapıp bizi bagliyor

Yaşar
11.01.2016, 01:04
Dünkü maçta 3. golün asistini genç Soner yapmış. Al başına sıkıntı işte.

Courage
11.01.2016, 01:30
Yerinde olsam kontrat biter bitmez futbolu bırakırım. Trabzon sahil kısmından al bir müstakil bahçeli ev,her gün yak mangalı bak keyfine. Deniz kokusu ,dağ havası o mis. 7 kere evlenip 7 kere boşanıp 7'ine de kallavi nafaka ile bakacak kadar parayı hesapta tutuyor nasılsa.

özçelik61
11.01.2016, 16:09
hala Okay'dan daha fazla beğeniyorum kendisini...

TSemih61
12.01.2016, 14:39
Tolunay Kafkas'ın istemesi doğru olabilir. Soner'i en verimli oynatan hocaydı. Soner'in bu maaşıyla kulüpten ayrılmayacağı kesin ama kiralık olarak gitmesi herkesin hayrına olur.

Burcu..
12.01.2016, 15:34
Gidersen çok mutlu oluruz. Şansın varken git bence.

x_man
12.01.2016, 16:16
Adam gerçekten Trabzonspor efsanesi oldu 15 yıl sonra veteranlarda yerin hazır:)

Sibel
12.01.2016, 16:29
İndirime gitmediği doğru ise derhal gönderilmeli.
Zaten durduğu kabahat. Biz patlaması için bi yy bekledik.
Şimdi başka bir kulüp beklesin.

Aydın Danış
12.01.2016, 16:52
Defolurmusun rica etsem arkadaşım defol her kupa maçında çıkıp bir iki hareket yapıp yerini sağlama alıyorsun nasıl bir kan emicilik bu git kardeşim git..!!

Hami_41
12.01.2016, 21:57
Yapma bunu Soner gider ayak umut verme

Adem Akyüz'
12.01.2016, 22:02
Kim bu? Yeni mi aldık?
Yetenekli birine benziyor..
Bende şans verilmeli..

(!)

Şanlı SanMarino
12.01.2016, 22:28
Nefret edecek kadar kötü değil, maharet ondan bir oğuzhan verimi alabilmekte.

Kolpacı
12.01.2016, 23:00
Sezon sonuna kadar herkesin gözüne girer , seneye geçecek çetin sezonda ihtiyaç duyulan isim haline geldikten sonra haziran 2017de bir İstanbul takımıyla imzalayacaktır.Bu adama kesinlikle yatırım yapılmamalı , mümkünse bu devrede gönderilsin , yeterince kötü anımız var , bir de gönüllerimizi alıp kaçarsa , bendeki nefreti kariyer rekorum ve jübilem olur muhtemelen.

Tayfun
12.01.2016, 23:05
Oooo Soner bey merhebalar, siz nerelerdeydiniz daha önce .

TolgaTopçu61
12.01.2016, 23:07
Soner gösterdi ki Ptt Ligi için süper bir oyuncu..
1461'e mi versek,Lige tutar takimi..

ESER
12.01.2016, 23:10
Taraftar Soner'e bir ders ögretmedikce gitmez. Rahat rahat emiyor paralari kulüpten.

Dövün, vurun veya en azindan rezil edin adami. Pankart acin, sövün, alay edin. Belki o zaman gider.

Mesela böyle bir sey pankart olarak acilabilir:

8264

Tabi daha agir seyler de olabilir...

Vurun , dövün. sövün mü ?
Bu gazlamalari birisi uzerine alir da böyle bir cürüm islerse inan ki bu sözlerin altinda ezilirsiniz.
Soner'in oyunculugunu , verimsizligini ve uzlasmaz tavrini elestiriyoruz ve bircogumuz kendisinden hazetmiyor ama bu durum kimseye adami alenen hedef gösterme hakki vermez. O kadar uzun boylu degil.

zafer6161
12.01.2016, 23:14
kalsın isterim.bu maçlık değil. önceden beridir

Şanlı SanMarino
13.01.2016, 02:11
Trabzonspor orta sahasındaki pas oyununu oynayabilecek tek oyuncu olduğu için sezon başında da ihtiyaç vardı, şimdi de ihtiyaç var.

Ahmet Ulusoy
13.01.2016, 02:15
Ulan Adana Yaktın bizi

Ozan Yılmaz
13.01.2016, 02:29
Ulan Adana Yaktın bizi
Hababamdan bir sahne gözümde canlandı bunu okuyunca [emoji1]

artvints
13.01.2016, 04:32
Soner ortasahada uclu oynayan, sıkı duran, hizli hucumculari olan bir takimin oyun organizatorlugunu yapabilir. Osmanli ve akhisar belki antep soner icin uygun takimlar. Malesef her turlu oyuna uyum saglayamayacak bir oyuncu.ben soner'den verim almak istiyorum deyip onun zaaflarina gore ortasaha olusturan bir hocanin takiminda verimli olabilir.

futbol akli ve teknigine inandigim bir oyuncuydu ama karisiklikta ayakta kalamayacak kadar zayif.belki senol hoca'nin oyun duzeninde buyuk takim seviyesine gelebilirdi ama onun da kotu gunlerine denk geldi.

Ahmet Ulusoy
13.01.2016, 09:10
Hababamdan bir sahne gözümde canlandı bunu okuyunca [emoji1]

Benim de Hayta İsmail geldi gözümün önüne birden sebepsizce :))

bordoylamavi
13.01.2016, 11:52
noldu ya tam gönderiyorduk derken bir maçta yine 1 seneyi mi garantiledi

61_Hasan_69
14.01.2016, 04:09
Ulan gecenin dördünde aklıma geldin iğreniyorum senden umarım en yakın zamanda duseceksin bu kulübün yakasindan

special one
14.01.2016, 09:32
Futbolu aklıyla oynayan belkide az sayıda topçularımızdan birisin
Ama her yıl biraz daha geri gidiyorsun
Ortada bir yanlış var, sanırım biz birşey öğretemedik son son 3-4 yılda alınan hiçbir topçuya öğretemediğimiz gibi

jairzinho
14.01.2016, 11:57
yetenekli oyuncu gönderme merakımız son bulmalı aga.

oyuncuyu oynatmadan tukaka yapıyorlar.süre vermeden oyuncu harcıyorlar.

TSemih61
15.01.2016, 19:44
Kupa maçlarında yeterli olduğunu gösterdi. Forvet arkasında serbestlik tanınarak oynatılmalı. Mehmet de kanat olarak oynatılabilir.

TolgaTopçu61
17.01.2016, 00:50
Resmi sitedeki fotoğraflara baktim, Soner Sadi hocanin dibinden ayrilmiyor..
Kurtulamicaz anlaşilan..

Mert Acar
17.01.2016, 17:48
Şu adamı savunanlar,kalsın diyenler var ya kahkaha atıyorum.
Adanasporun yedeklerine karşı oynadı diye..1 maçla yorum yapmayı çok seviyoruz.Ya överiz ya söveriz.

Hakan
17.01.2016, 17:54
Bu adamı bir de savunanlar vardı.Nefret ediyorum senden git artık yüzsüz adam git

Mert'
17.01.2016, 17:56
Yorum bile yapmiyorum artik

TSemih61
17.01.2016, 18:05
Mevkisinde en iyisidir, ne yapmasını bekliyordunuz, maçı mı çevirecekti?

Hakan
17.01.2016, 18:19
Mevkisinde en iyisidir, ne yapmasını bekliyordunuz, maçı mı çevirecekti?
Günün esprisi :D

Mert Oğuzlu61
17.01.2016, 18:24
Yıl olmuş 2016, prensese hala yetenekli yazan TS taraftarı var. Şu sayfalarda çok garip yorumlar okuyorum ama son zamanlarda prenses hakkında yazılanlar en komiklere girmeye adaydır...

Pastası kesiliyor, maçlara çıkarılıyor, taraftarı pohpohluyor, keyfi yerinde. Neden gitsin ?

TSemih61
17.01.2016, 18:36
Günün esprisi :D
Neye itiraz ettiniz? Özer mi daha iyi Mehmet mi Marin mi? Diğerlerini saymıyorum bile.

Sefaenes
18.01.2016, 03:02
Nasil bir belasin kurtulamadik senden 1 turkiye kupasinla 1 sezonu kurtariyorsun bir defol git artik

OrkHun
19.01.2016, 13:11
bu adamın meşru yollardan gönderilmesi için tek çare, maaşının bir kısmını (%40 mesela) karşılayacağımız kiralık formüllerdir.

gayrımeşru yol da, yönetimin bir kaç it kopuğa üç beş kuruş verip ara sıra dövdürmesi olabilir. belki bırakıp kaçar. tabi bu sonraki transferlerimizi olumsuz etkileyebilir.

Trabzon34
19.01.2016, 15:12
bu adamın meşru yollardan gönderilmesi için tek çare, maaşının bir kısmını (%40 mesela) karşılayacağımız kiralık formüllerdir.

gayrımeşru yol da, yönetimin bir kaç it kopuğa üç beş kuruş verip ara sıra dövdürmesi olabilir. belki bırakıp kaçar. tabi bu sonraki transferlerimizi olumsuz etkileyebilir.

Ne isteniyor bu çocuktan hiç anlamadım.. Trabzon Spor formasını taşıyacak çapta değil evet.. İyi de zorla mı geldi.. Düşük seviye maçlarında kendini göstermeye çalışır.. adana lüxemburg takımına falan gol atar.. "tabii gücün onlara yetiyor" denir.. kadro dışı bırakılır "gitsene arkadaşım" denir..
soneri eleştirenler şu soruya cevap vermeli.. bir iş yerinde çalışıyorsunuz.. çok büyük bir firma.. çok iyi maaş alıyorsunuz.. fazla iş de yapmıyorsunuz.. ama çalışan sizi sevmiyor.. veya sizi sevmeyenler çoğunlukta.. bu yüzden yarı maaşa daha küçük bir işyerine geçer misiniz..
bunun cevabını bana değil vicdanınıza sormalısınız..
not: hayır soneri ben de beğenmiyorum ama ne zaman baksam küfürler aşağılamalar.. sanırsın kötü gidişin tek suçlusu o.. sanırsın maaşını silah zoruyla alıyor.. forum olarak yasin i göndermek için akla karayı seçtik.. yasin gs yi şampiyon yaptı..
belki soner de oyetenek de yok.. belki gönderilmeli evet hepsine peki.. ama Trabzon Spor forması giyen birine bu sözleri uygun görmek.. ne bilim..

Mert Acar
19.01.2016, 15:56
azıcık gururun varsa,git ya giiiiiiiiiiiit.

OrkHun
19.01.2016, 16:37
Ne isteniyor bu çocuktan hiç anlamadım.. Trabzon Spor formasını taşıyacak çapta değil evet.. İyi de zorla mı geldi.. Düşük seviye maçlarında kendini göstermeye çalışır.. adana lüxemburg takımına falan gol atar.. "tabii gücün onlara yetiyor" denir.. kadro dışı bırakılır "gitsene arkadaşım" denir..
soneri eleştirenler şu soruya cevap vermeli.. bir iş yerinde çalışıyorsunuz.. çok büyük bir firma.. çok iyi maaş alıyorsunuz.. fazla iş de yapmıyorsunuz.. ama çalışan sizi sevmiyor.. veya sizi sevmeyenler çoğunlukta.. bu yüzden yarı maaşa daha küçük bir işyerine geçer misiniz..
bunun cevabını bana değil vicdanınıza sormalısınız..
not: hayır soneri ben de beğenmiyorum ama ne zaman baksam küfürler aşağılamalar.. sanırsın kötü gidişin tek suçlusu o.. sanırsın maaşını silah zoruyla alıyor.. forum olarak yasin i göndermek için akla karayı seçtik.. yasin gs yi şampiyon yaptı..
belki soner de oyetenek de yok.. belki gönderilmeli evet hepsine peki.. ama Trabzon Spor forması giyen birine bu sözleri uygun görmek.. ne bilim..

ben hakaret olsun diye yazmadım. şiddet içerikli yol işin esprisi. anlamsız yüksek maaşı var ve gitmez diyorum ben. maaşının bir kısmından kurtulabiliriz ama en azından, bunu tercih edelim diyorum.

ayrıca henüz kariyerimin başında olsam ve çalıştığım yer bana, "seninle çalışmak istemiyoruz, illa kalacağım dersen depoda otur akşama kadar" dese, bir güzel ayrılır giderim yarı maaşa. en azından çalışmaya devam eder, kendimi geliştirmeye çalışırım, depoda paslanacağıma.
sorun bu çocuğun kendine inanmaması. kendisine inansa, burada oynamadan aldığı maaşın bir kısmını bırakıp başka takımlarda kendisini ispat etmeye çalışır.
ha her şeye rağmen suçun büyüğü, bu kadar uzun süreli sözleşme+bu kadar fazla garanti ücret verendedir en başta.

Emre B.
19.01.2016, 17:45
Git artık Klara!

gometra
20.01.2016, 05:11
Gençlerbirliğindeyken de vasatın çeyrek tık üstü bi oyuncuydu ama genç olduğu için bi albenisi vardı, şimdi hiç gideri yok. Bırak kulübe yarattığı fuzuli külfeti genel anlamda boşa giden milli servet.

Ben ömrü hayatımda bizim taraftar kadar yobazını görmedim. Yanlış anlaşılmasın hayat tarzı olarak değil, düşünsel manada. Böyle kafasında belli başlı şeyler kodluyor, geri adım yok, savunduğu şey ölene kadar devam. "Soner aslında çok yetenekli" de bunlardan biri, bu adam 4 yıldır bu takımda, 6. lig takımlarıyla oynadığımız türkiye kupası maçları haricinde ben iyi oynadığı, az buçuk sivrildiği tek maç hatırlamıyorum. Kesik yediği futbolcuları buraya yazsam yok artık diyip bileklerinizi kesersiniz, ama yıllardır bitmek tükenmek bilmeyen bi "Soner aslında çok yetenekli" muhabbeti.

Sevgili Soner kardeşim, bu dünyalığını ziyadesiyle yaptın, takımda olduğun süre boyunca bugün 6. ligde oynayan futbolcular dahil kesik yemediğin bir bakkal muharrem kaldı. işi yüzsüzlüğe vurmadan(daha ne kadar vurulabilirse artık) lütfen seks ve seyahat içeren o malum eylemi gerçekleştir. Rica ediyorum bak lütfen.

CEMEFKER
20.01.2016, 09:25
Bu tipolojidekiler fiziksel zaaflarını kapatmadıkları (ekstra antrenman) müddetçe oynadıkları mevkii gereği kalburüstü işler yapması mümkün değil. Hele ki günümüz ve ülke futbolunun fiziksel mücadelesinde...

Geliştirme yanlısı olmadığı ortada. Ancak yetenekleri her zaman gösterme potansiyellerinin olduğu gerçeği bir tık alt mücadelelerde hemen ortaya çıkıyor. İddia oranı düşük kupa maçları ve super lig gerisi klasmanlarda...

Bizim gibi hedef takımlarda rakipler her zaman üst seviyede fiziksel mücadele ile sahada hazır olduklarından Soner gibilerin bu zaafları hemen ön plana çıkıyor. Ancak biz ve bizim gibi hedef takım dışındaki bir takımda oynamaları halinde - biz niye sattık bu adamı, bu hafta ne oynadı, laflarının çokca haklarında söyleneceği tiplerdir...

Lafın özü yetenekli, ancak bizi 90 dakika idare edecek kadar değil. Güvenilip üzerine takım kurulmayacak yarım porsiyonluk adam, düşük maaliyete (300-350 $/year) takımın bir köşesinde bulunması gerekenlerden.

Sibel
23.01.2016, 19:13
Yeni takımında patlarsın artık.
Güle güle.

Ahmet T.
23.01.2016, 19:22
Kader almaya mı geldi seni benden ?

slmn
23.01.2016, 19:24
Resmi birşey yok galiba arkadaşlar yalandan heyecanlandırmayın beni bak yıllardır bu anı bekliyorum.

Emirhan Makul
23.01.2016, 23:41
Bizde jübile yapar herhalde

Courage
23.01.2016, 23:56
Şike davasına matuf olan meşhur başlığımızın içindeki entrylerle bir kitap derlemesi yapılacaktı.

Bence Soner Aydoğdu başlığının içine biriken nefret ve diğer karmaşık duygularla bezeli mesajlarda kitaplaşmasa bile bir broşür haline getirilmeyi hakediyor :)

bthnbyrktr
27.01.2016, 11:44
Akhisar ile anlaşmış deniliyor. Doğru mu bilmiyorum.

Giallorossi
27.01.2016, 17:05
Gidiyor gönlümün prens(es)i :(

halil ibo
27.01.2016, 17:14
İnşallah hadi bakalım.Bir kamburdan kurtulalım.Darısı diğer kamburlarımızın başına...

Cengiz Çubukcu
27.01.2016, 17:15
pişman olacağız, yazıyorum buraya ...

halil ibo
27.01.2016, 17:17
pişman olacağız, yazıyorum buraya ...

Ne dersun ? İroni mi bu ?

Cengiz Çubukcu
27.01.2016, 17:18
Ne dersun ? İroni mi bu ?

yok değil, böyle değer vermediğimiz bir çok oyuncu için sonradan pişman olduk... erman özgür, adem koçak vb...

Hakan
27.01.2016, 17:18
Tarihimizin en kötü futbolcusu olarak iz bıraktı.

halil ibo
27.01.2016, 17:20
yok değil, böyle değer vermediğimiz bir çok oyuncu için sonradan pişman olduk... erman özgür, adem koçak vb...

Kardeşim;örnek verdiğin oyuncularla Soner arasında dağlar kadar fark var bence.
Sadece fayda/maliyet analizi bile Soner'i fersah fersah geride bıraktırır bu iki isme.
En kötüsü de arkadaş hiç ışık vermiyor...

selcuk
27.01.2016, 17:23
abi yazdigin hic bir isimin bizi pisman edecek performansi olmadi
ufak takimlain büyük oyunculari

pismanlik buysa...

Cengiz Çubukcu
27.01.2016, 17:24
abi yazdigin hic bir isimin bizi pisman edecek performansi olmadi
ufak takimlain büyük oyunculari

pismanlik buysa...

ben pişman oldum :)

selcuk
27.01.2016, 17:28
ben pişman oldum :)
hatta ermanin trasferi tarihimizin en büyük pismanliklarindandir benim icin

selcuk
27.01.2016, 18:08
gercekden mac kadrosunda yok

icimde bir huzur dogdu

acaba gercekden klaradan kurtuldukmu

Courage
27.01.2016, 22:40
Tartışmasız en ünlü 100 Türk evladından biri....

özçelik61
28.01.2016, 14:12
bende pişman olacağımız kanaatindeyim..Umarım yanılırım

DeAgLeMaNyAq
29.01.2016, 00:53
https://pbs.twimg.com/media/CZ133LKUEAI33A4.jpg

Geç de olsa oturduğu yerden para kazanmak yerine futbol oynamayı düşündüğü için teşekkürler. Yolu açık olsun inşallah kiralık gitmemiştir...

slmn
29.01.2016, 00:57
Ağlamak istiyorum ya :( Rüya değil gerçek...

Kemal Öztel
29.01.2016, 00:59
inanılır gibi değil Soner gidiyor :)

Bende bıraktığı etki sanki ölene dek kulubede kalacak kupa maçlarının vazgeçilmezi olarak.Ama yine de vay be gidiyor

Mert'
29.01.2016, 01:02
Allahım sana şükürler olsun. Bu günleri de mi görecektik , şampiyon olmuş kadar sevindim.
İstersen parlayıp Real Madrid'e falan transfer ol zerre umrumda değil.