PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski TD: Sebastiao Lazaroni

Uğurtan
02.06.2006, 04:37
Uzun bekleyislerden sonra yeni hocamiz Sebastiao Lazaroni..smileys/smiley1.gif

İ.Öztel
02.06.2006, 05:51
Hayirli olsun bakalim. Elestiri veya övgü yapmak icin daha erken. Yaptigi amelleri bi görelim ondan sonra yorumlarimizi yazmaya devam ederiz.

onurkaradeniz
02.06.2006, 07:49
bence de su an için hayirli olsun demekten baska yapacak biseyimiz yok

eren_61
02.06.2006, 12:27
hayirli olsun.insallah daha iyiye hep beraber sampiyonluga.AMIN

Barış Cem
02.06.2006, 12:35
uyy yaratici! medyamizdalaz-aroni esprilerinden geçilmeyecek desene bu sene.

denizgrsy
02.06.2006, 13:30
Hayirli Olsun

bir çok takimda çalismis,bir çok farkli kültür görmüs,birikim çok

Trabzonspor için degisik,farkli bi tarz olacak

heyecanla bekliyorum..

uslanmazlaz
02.06.2006, 14:38
hosgeldin LAZoroni hosgeldin .....

uslanmazlaz
02.06.2006, 14:39
hosgeldin LAZoroni hosgeldin .....

A.Hilal Çakıroğlu
02.06.2006, 14:50
Insallah Hayirli olur

halil ibo
02.06.2006, 14:55
Umarim kan uyusmazligi yasamayiz.Cani gönülden basarilar diliyorum.

Berberoğlu
02.06.2006, 15:22
hayirli olsun..

umarim basarili olur..

ozcan_asanoglu
02.06.2006, 15:29
Lazaroni..bol Laz-horoni bekliyoruz..ona göre..

Bülent Bayraktar
02.06.2006, 16:28
ins. iyi seyler yapar

Murat'
02.06.2006, 16:46
hayirli olsun insallah 20 yillik kötü bahtimiza son verir

The Legend
02.06.2006, 17:19
hayirli olur insallah.

imported_Suha
02.06.2006, 18:51
hosgeldinn lazoronii..

Lapina
02.06.2006, 20:31
KOSTEK DEGIL DESTEK... Bu sene bol bol LAZ HORONI :) Hayirli ugurlu olsun.smileys/smiley32.gif

Emre B.
02.06.2006, 22:33
Hayirli olsun

Lucreto
02.06.2006, 22:41
Daha konusmak için erken ama, ben çok iyi bir hoca oldugunu düsünüyorum. Elendikleri 90 dünya kupasinda da çok güzel futbol oynuyorlardi. Hatta kazandiklari 2002 dünya kupasindan bile.

Allah utandirmasin.

Hüseyin Çümen
02.06.2006, 23:17
bizden birini aldik sonunda laz oda bizden biri yani yönetim bir tasla 2 kus vurdu kimisi yabanci istiyodu kimiside bizden biri olsun diodu yönetime helal olsun kimseyi kirmadi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Cyzio
02.06.2006, 23:59
Ben sahsen Lazaroni'den, kendi adima, UEFA kupasinda gruplara kalabilme ve gruptan çikabilmeyi bekliyorum. Bakalim ne kadari gerçeklesecek? Insaallah fazlasiyla olur.

Cyzio
03.06.2006, 00:01
Bu arada, gülmeyin ama, "Bir yili opsiyonlu" ne demek? Bana bir açiklar misiniz? Gerçekten bilmiyorum.

selcuk
03.06.2006, 01:06
yani iki yil bittimi istersegik bi yil daha kalir istemesegik gider ama opsiyonu daha cok tazminat sorununda konuluyor yani yarin kovarsagik 2008 e kadar tazminat ödemeliyiz opsiyonsuz olsaydi bi yillik daha üstüne

Özkan Erdem
03.06.2006, 01:34
Bu arada, gülmeyin ama, "Bir yili opsiyonlu" ne demek? Bana bir açiklar misiniz? Gerçekten bilmiyorum.

ilk yil sonunda performansi begenilmezse tazminat ödemeksizin gönderilebilir,performansi begenilirse ikinci bir görüsme yapmaksizin sözlesmesi uzatilabilir demek

jackal61
03.06.2006, 04:30
hayirli ugurlu olsun yeni teknik direktörümüz..ben sahsen kariyerini çok begendim..2 ayri takimi brezilya liginde sampiyon yapmak, brezilya milli takimini çalistirmak bunlar az buz seyler diil..umarim basarili olur yüzümüzü güldürür..

KUYMAK
03.06.2006, 08:54
hayirli ugurlu olsun yeni teknik direktörümüz..ben sahsen kariyerini çok begendim..2 ayri takimi brezilya liginde sampiyon yapmak, brezilya milli takimini çalistirmak bunlar az buz seyler diil..umarim basarili olur yüzümüzü güldürür..

Bizde böyl e çok bilgili taraftarlar olduktan sonra zor basarili olur.Adamlar Lazaroni yi begenmiyorlar. Hadi bizim yöneticiler çömez ne yaptiklarini bilmeden öylesine bir teknik direktörü takimin basina getirdiler.EE kardesim Fenerbahçe bu adami zamaninda parreira nin yerine getirmedimi sampiyon olmus bir takimi bu adama emanet etmedimi.Bu adamli Fener sampiyonlar liginde 7 puan toplamadimi.40 yil sonra manchester united i sahasinda yenmedimi. Sizce Ali Sen gibi bir adam bosbosuna mi bu adami seçti. Kaseti basa sarip duruyoruz devre arsinda çok bilmis bu taraftarlarimiz sayesinde bu hoca da gönderilir. Biraz insaf ya.Trabzonspor un tarihinde böyle kariyerli bir hocami varya.

CAFER ÖZER
03.06.2006, 09:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Lazaroni UEFA'da manset oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020606uefa2.jpgSebastião Lazaroni'nin Trabzonspor'un basina geçmesi Avrupa'da da büyük ses getirdi. Dünyanin en çok ziyaretçi çeken sitelerinden biri olan UEFA'nin resmi internet sitesi uefa.com, Lazaroni'nin Trabzonspor'la sözlesme imzaladigi haberini mansetten verdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020606uefa1.jpg
</CENTER>
</TD></TR></T></TABLE>

Cyzio
03.06.2006, 10:05
Opsiyon meselesinini açiklayan sevgili Selcuk ve Quakevil61'e çok tesekkür ediyorum. Simdi gayet iyi anladim.

uslanmazlaz
03.06.2006, 11:04
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020606gezi2.jpg

sizce kupalara aç mi ?resim ne kadar açiklayici

telha23
03.06.2006, 11:16
arkadaslar ben bu transfere çok sevindim lazaroni sayesinde begenmeyip yolladigimiz eller ve güven vermiyor dedigimiz jeff. nasil oyuncularmis hep beraber daha ii görecez hersey çok güzel olacak

sultantekke
03.06.2006, 11:19
arkadaslar bu adam kupalara acayip bakiyo yaa kupa birakmayacak galiba..smileys/smiley36.gif

volkanferhan
03.06.2006, 11:55
hayirli ugurlu olur insallah..özledigimiz sampiyonlugu bize geri getircek buna hepimizin inanmasi lazim. ...

BORDO ILE MAVI RENKTEN IBARET DEGILDIR.BIR YASAMA BIÇIMIDIR..

zedboysts
03.06.2006, 14:11
Bence jeff'in takimda olmasini isteyecektir. Hayirli ugurlu olsun

jefferson61sefa
03.06.2006, 15:04
lazoroni jeffersonu tanidigini ve kalmasini istedigini sölicekmis
elleride geri çagiracakmis ocak ayinda

cakal 61
03.06.2006, 15:20
bizi sampiyonluga oynatsin sampiyon yapsin eller de gelsin ayaklarda

jefferson61sefa
03.06.2006, 15:34
valla güzel söz

Egemen
03.06.2006, 17:05
hayirli olsun..

Sacit
03.06.2006, 18:45
Bence jeff'in takimda olmasini isteyecektir. Hayirli ugurlu olsun

Hünkar
03.06.2006, 20:24
insallah ozlemimiz bu hoca ile sona erer

Hüseyin Çümen
03.06.2006, 21:17
siradan dienlere sasiyorum uefa nin ana sayfasinda bukadar basarilari olan bi hocanin siradan olmasi saçma

kaplande
03.06.2006, 21:33
ya hocanin yeni transfer oldugu anda bu sayfalarda fb nin pendik hezimetini bu teknik adamla yasadigi yaziyodu asli astari nedir yaw dogrumu...

jefferson61sefa
03.06.2006, 21:54
bilmiyorum ama jefferson kaliomus ayazoglu kardes bildin

Barış
03.06.2006, 22:28
iddiali olmasi,meydan okumasi sevindirici.

söz veremem zart veremem zurt veremem gibi laflardan bikmistik.

jefferson61sefa
03.06.2006, 22:40
bencede veremeyeceksen bizde para veremeyiz

jefferson61sefa
03.06.2006, 22:45
ama bu hoca iyi hocaya benzio yaptiklari ii
kazandigi 3 kupasida var

A.T.R
03.06.2006, 23:59
Kus Spor FB ,Büyük Pendik Spora elendiginde takimin basinda Zdenek Zeman Vardi.Lazaroni Degil.Lazaroni Ali babanin cifligindeki diger arkadaslara benzemediginden 20 macta 15 galibiyet 3 beraberlik 2 malubiyetle 2 siradayken gönderildi .O gonderildikten sonra Veyselinoviç ve Ritvan seytan takimin basina geldi onlarda 2 siradaki takimi 3.siraya ( küme düstügü günleri de görürürz insallahhhhh) düsürerek ligi tamamladilar.Bence bu arkadas basarili olur.Yanlizca biz taraftarlar bi parca bu arkadasin isini kolaylastirmaliyiz.Ayrica Arkadaslar Benim Özellikle Trabzondaki Trabzonsporlu arkadaslara çoook büyük sitemim var. Hep Yildiz Futbolscu istiyoruz ,yildiz futbolcu para ile aliniyor ama biz taraftar olarak buna katkida bulunmak istemiyoruz. Wallahi utandim bu sezon Bulundugum Sehirden Trabzona GS macini syeretmeye gittim.Inanin Kalae arkasi biletleri 2 YTL idi buna ragmen millet beles girmenin yolunu ariyordu.Allahiniz askina KusSporlu taraftarlara istedigimiz söyleyelim ama adamlarin Takimlarina sahip çikisi inanin saygi duymayi gerektiriyor. Imreniyorum adamlara yahuu. Biz onlar gibi Destekleyemiyoruz Trabzonsporumuzu. Bir de Tezahurat yapmayi da bilmiyoruz. Tiyatro seyreder gibi mac seyrediyoruz bir tek GOOOOOOOOLLL diye ayaga kalkiyoruz. haa bi de tabiii fiyyt fiyyt diye islik calmamiz var hala anlamadim ne demekse

MaHMuT_61
04.06.2006, 02:27
Simdi yazacaklarima elim gitmiyor..Sasirt bizi Lazaronismileys/smiley2.gif

The Londoner
04.06.2006, 14:10
Reha Erus`tan bir Lazaroni portresi. Insallah yanilan o olur!

...............

Sopayla kovalandi

BEN Trabzonspor?un yeni yönetim kurulunu; dinamik, dengeli, mantikli ve takima yararli olabilecek adamlari tanir bilirdim.

Ta ki, Halilhodziç?ten bosalan teknik direktörlüge Brezilyali Sebasteao Lazaroni?yi getirmelerine kadar...

Gerçekten de nereden çikti bu isim? Düsünün Lazaroni bugüne kadar tam 20 takim çalistirmis. Yani önce sözlesme imzalamis sonra kulüpten ayrilip kendisine baska bir takim bulmus. Hadi diyelim 25 yildir da antrenörlük yapiyor. Demek ki neredeyse 500 günde bir takim degistirmis.

Demodeydi

Ben Lazaroni?yi Italya?dayken izledim. Fiorentina?nin basindayken neredeyse sopayla kovaladilar. Bari?de de tekrari yasandi. Kendisini Fenerbahçe?den taniyoruz. Elbette orada da iz birakmadi. Floransa?daki meslektaslarima sordum, "Lazaroni?yi nasil bilirdiniz?" diye. "Demodeydi. Oyunu okumasini pek bilmezdi. Oyun sistemini kendisine sadik oyuncularin üzerine kurmaya çalisirdi" dediler.

Baska bahara

Eger Trabzonspor yillardir sampiyonlugu düslüyor, planini, programini, transferlerini buna göre yapiyorsa; ben Brezilyali futbol adaminin(!) 1990?lardan kalan taktikleriyle, futbol anlayisiyla, saha disinda da söz sahibi olan emektar ve yerli futbolcularina gerekli disiplini kurabilecek karizmadan yoksunlugu ile "Bordo mavililer kupa hayallerini mutlak bir baska bahara tasimak zorunda kalir" derim.

jefferson61sefa
04.06.2006, 14:16
ama adam 40 yil sonra mancester united i oldtraford da fenerbahcenin basinda yendi mancester 40 yildir yenilmiodu evinde yenildi 1-0 fenere

Antisens
04.06.2006, 16:24
valla ben biraz umutluyum sanki takimda biseyler degismeye basladi gib geldi bana 2 gundee ...

TSunami
05.06.2006, 10:10
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>http://www.superspor.com/images/1/29/9767_B_Lazar&#111;ni010.jpg"Lazaroni Parreira kadar kaliteli" (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&amp;go=23003)</H3>
<DIV id=metin>Teknik direktör sorununu Lazaroni ile çözen Trabzonspor?un yüregine Fenerbahçe su serpti. 1996-97 sezonunda F.Bahçe?yi çalistiran Lazaroni?yi yakindan taniyanlar Brezilyali teknik adama ?tam? not verdi.

Parreira?nin tavsiyesi ile Lazaroni?yi Sari-Lacivertli takimin basina getiren F.Bahçe?nin efsane baskani Ali Sen?in yani sira Brezilyali çalistiricinin eski ögrencileri, Trabzon?un iyi bir seçim yaptigini söyledi.

Parreira?nin 1996-97 sezonu öncesi ailevi nedenlerden dolayi ayrilmasindan sonra F.Bahçe?nin basina Lazaroni?yi getiren Ali Sen, Brezilyali hocanin Trabzon?da basarili olabilecegini belirtti. Lazaroni?nin Trabzon?a gelmesinde herhangi bir etkisi olmadiginin altini çizen Ali Sen, dört büyük kulüpte her yabanci hocanin isinin çok zor oldugunu söyledi. Baskan Albayrak ve ekibinin Lazaroni?nin arkasinda durmalari gerektigine dikkat çeken Ali Sen, ?Trabzonspor, futbolu iyi bilen ve karakteri düzgün bir hocayi getirerek dogru seçim yapti. Ancak her yabanci antrenörün performansi kulüp baskanlari ile dogru orantilidir.? diye konustu. Su anda Sivasspor?un menajerligini yapan ve bir dönem F.Bahçe?de Lazaroni?nin ögrencisi olan Bülent Uygun da, Ali Sen gibi Brezilyali teknik adamin akilli seçim oldugunu söyledi. ?Lazaroni, F.Bahçe?de Parreira?nin mirasini yedi? görüslerine kesinlikle katilmadigini vurgulayan Uygun söyle konustu: ?Lazaroni, gerek insani açidan gerekse futbol bilgisi bakimindan son derece kaliteli bir hocaydi. Özellikle yildiz oyunculari kayirmaz ve disiplinden taviz vermezdi. Parreira?nin izinden gitti. Ama onun mirasini yemedi. Çünkü Oguz, Aykut sezon basinda, ben de devre arasinda gönderilmistim. Kisacasi Lazaroni?nin elindeki kadro çok farkliydi ve ona ragmen Sampiyonlar Ligi?nde 7 puan toplamayi basarmistik.?

Uygun?un bu görüslerine eski takim arkadasi Uche de destek verdi. Lazaroni?nin Türk futbolcusunun psikolojisini iyi bildigini kaydeden unutulmaz futbolcu, ?Lazaroni, Parreira kadar kariyerli ve hirsli bir teknik direktör. Trabzonspor, getirebilecegi en iyi yabanci hocayi buldu. Sert mizaçli olmasina ragmen insani diyaloglari mükemmel.? ifadelerini kullandi.

Ali Sen: Basarili olmasi yönetime bagli

Trabzonspor, iyi bir tercih yapti. Ancak Lazaroni?nin basarili olmasi için baskana ve yönetime çok büyük is düsüyor.

Bülent Uygun: Parreira'nin mirasini yemedi

Lazaroni, F.Bahçe'de Parreira'nin sistemine sadik kaldi; fakat kesinlikle onun mirasini yemedi.

Uche: Trabzon, akilli bir seçim yapti

Onunla Sampiyonlar Ligi?nde büyük isler basarmistik. Lazaroni, Parreria kadar kariyerli bir teknik direktör. </DIV></TD></TR><? if ( 'videoo' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?><? if ( 'var' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?>
<TR>
<TD align=right>05.06.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : Zaman</TD></TR></T></TABLE>

calypso
05.06.2006, 10:41
bir trabzonsporlunun inanacagi , dünya dason adamdir ali sen. insallah önümüzdeki sezonfenerin 100. yilinda rakipleri daha en basta ekarte etmenin senaryosu degildir bunlar. reha erusun yazisini okuyunca içime kurt düsmedi degil..

TSunami
05.06.2006, 11:18
Lazaroni saglamci

Trabzonspor'un yeni hocasinin kariyeri inisli-çikisli grafik ile dolu. Geçen sezon Juventude ile ülkesinde 14. olabilen Brezilyali Lazaroni, ülkesinin futbol mantigina ters olarak defansif bir anlayisi benimsiyor

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/05/spor/resim/spo04.jpg (http://www.milliyet.com.tr/2006/06/05/spor/spo04.html) HABER YORUM / UGUR MELEKE (http://www.milliyet.com.tr/2006/06/05/spor/spo04.html)

Islam Çupi, Fenerbahçe'yi çalistirdigi dönemlerde onun için "Brezilya vatandasligindan öte o futbol ülkesi ile bir fikir ve kafa bagi yok" demis. Halbuki sari-lacivertlileri tarihlerinde Sampiyonlar Ligi'nde son maça kadar iddiali biçimde getirebilen tek hoca Lazaroni olmustu.
Ronaldinho da onu anlayamadigini söylüyor: "1997 17 Yas Alti Dünya Sampiyonasi'ndan, turnuvanin en iyi futbolcusu ve gol krali olarak döndüm. Ama bana o sezon sadece 4 maçta sans verdi. Bir sonraki sezon da çogunda sonradan girdigim 14 maçta 15 gol attim, yine de Sebastiao'ya yaranamadim. Lazaroni'yi anlamak güç".
Trabzonspor'la sözlesme imzalayan Sebastiao Lazaroni, 25 Eylül 1950'de karnavallar sehri Rio'da dogdu. Teknik direktörlük kariyerine 1984'te Flamengo'da baslayan Brezilyali teknik adam, 1987-88'de Vasco de Gama (Brezilya), 1988'de Al-Ahli (Suudi Arabistan) ve Gremio (Brezilya), 1989'da Parana (Brezilya)'yi çalistirdiktan sonra Milli Takimin basina geçti.

Liberolu sistem
20 yildir dünya sampiyonu olamayan Brezilya'yi liberolu futbolla tanistirdi. 1989'da Copa America sampiyonu oldular, ama 1990 Dünya Kupasi hayal kirikligi ile neticelendi.
Lazaroni, Milli Takimi'ndaki görevinden ayrildiktan sonra Italya'da 1990-92 arasinda Fiorentina'da görev yapti. 1992-93 sezonunda Al-Hilal'i çalistiran tecrübeli teknik adam sirasiyla Bari (Italya), Leon (Meksika) ve Vasco de Gama'yi yönetti.
1996-97'de Türkiye'de Fenerbahçe'de de görev yapan Lazaroni, Sampiyonlar Ligi'nde Manchester United'i deplasmanda maglup eden takimin hocasi olarak tarihe geçti. Ligi ise 73 puanla üçüncü sirada tamamlayarak hayal kirikligina neden oldu.
Daha sonra, 1997-98'de Gremio'yu, 1999'da Shanghai Shenhua (Çin), 2000'de Jamaika Milli Takimi, 2000-2001'de Botafogo (Brezilya), 2001-2002'de Yokohama Marinos (Japonya), 2003-2004'te Al Arabi (Kuveyt), 2004-2005'te Jamaika Milli Takimi ve son olarak da Juventude'da (Brezilya) çalisti. 1989'da ülkesinde yilin hocasi seçilen Lazaroni, geçtigimiz sezon Juventude'la ligi 14'üncü sirada tamamlayabildi.
Lazaroni, Brezilyali olmasina ragmen ülkesinin futbol anlayisina ters bir biçimde defansif anlayisi benimsiyor.

tsmaniac
05.06.2006, 21:57
belli oluyo en son çalistirdigi juventude ligi 14. bitirmis çok saglamciymis

Özsu
06.06.2006, 00:38
birde hep ronaldinhoyu yedek birakanlar bize geliyo abi

Rıza ÇOLAK
07.06.2006, 20:29
ula bu adam memleketine giderken bizim kupalari çalmasin?smileys/smiley36.gif

Muhammet Ali Senocak
07.06.2006, 22:11
ula bu adam memleketine giderken bizim kupalari çalmasin?smileys/smiley36.gif

La o kupLari caLacak adam anasunun karnindan daha çikmadiiiiismileys/smiley7.gif

heLe biri denesunnnn bak neLer oLuyiiii

deniz_61
08.06.2006, 18:07
Kariyerinde pek istikrar yok ama ne diyelim destek vermek lazim

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 19:19
Reha Erus`tan bir Lazaroni portresi. Insallah yanilan o olur!

...............

Sopayla kovalandi

BEN Trabzonspor?un yeni yönetim kurulunu; dinamik, dengeli, mantikli ve takima yararli olabilecek adamlari tanir bilirdim.

Ta ki, Halilhodziç?ten bosalan teknik direktörlüge Brezilyali Sebasteao Lazaroni?yi getirmelerine kadar...

Gerçekten de nereden çikti bu isim? Düsünün Lazaroni bugüne kadar tam 20 takim çalistirmis. Yani önce sözlesme imzalamis sonra kulüpten ayrilip kendisine baska bir takim bulmus. Hadi diyelim 25 yildir da antrenörlük yapiyor. Demek ki neredeyse 500 günde bir takim degistirmis.

vieri de her sene takim degistirirdi neden ii olmadigi için mi asla her sene transfer teklifi alirdida ondan bu asla bi kriter degildir çok takim degistirmek ayrica italyanlarin deigi kanunmudurda italyan arkadaslari öle demiste mis mis bizde basarili olacak dioruz kardesim noolacak simdi

lazaroni il geldiginde büyük sevinç yasamadim ama üzülmedimde daha iyisini alabilecegimizi düsünen ler vardiki üzlmüs arkadaslar

cuper türkiye ye gelirmiydi veya santini yapmayin Allah askina ronaldo türkiyeye nasi gelmiosa onlarda gelmicektir insallah basarili olacakatir

Bülent Bayraktar
10.06.2006, 12:31
Lazaroni sifreyi çözdü

Trabzonspor?un yeni hocasi olan Lazaroni, yeni takimini tanimak için yogun bir mesai harciyor...

Kariyerinde ilk kez 3 yillik bir sözlesmeye ?evet? dedikten sonra Trabzon?dan Istanbul?a geçen ve bir günlük tatilin ardindan ülkesi Brezilya?ya giden 56 yasindaki tecrübeli hoca kendisine kulüp tarafindan verilen geçen sezonun maç kasetlerini izleyerek futbolculari ve takimin temel ek---leri hakkinda bilgi ediniyor. Yönetimin bekledigi transfer raporunu ülkesinde hazirlamaya çalisan Lazaroni?nin lig ve kupa maçlarini, birlikte görev yapmayi planladigi ekip arkadaslariyla izledigi ögrenildi. Bu dogrultuda su ana kadar temel eksigi hareketli bir oyun kurucu olarak belirleyen Bordo-Mavililer?in yeni hocanin, bazi futbolculari da öne çikardigi ögrenildi. Her firsatta milli takimlardan tanidigini hatirlattigi Fatih Tekke ve Gökdeniz?i ayri bir yere koyan Lazaroni, Hüseyin, Yattara ve Stepanov?u da çok begendi.

salihtopal48
10.06.2006, 19:31
LAZARONI

HERALDE BUNUN BÜYÜK ETKISI VARDI

KESKE SHAKTARIN TEKNIKDIREKTÖRÜ LAZESCU OLSAYDIsmileys/smiley36.gif

Alptuğ
11.06.2006, 09:53
bakalim lazoroni neler yapacak kimi oynatip kimi oynatmiyacak kimleri kazandiracak takimimiza

gurbetçi 61
17.06.2006, 13:10
VALLA BU HOCANIN BU GÜNE KADAS SÜREKLILIGI YOK,INSAALLAH BIZDE OLUR,

Esra Yıldırım
17.06.2006, 13:26
Hayirli olsun diyelim öyle olsun

My
05.07.2006, 03:07
<table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium;" align="left" height="19" width="100%"> HUZURLARINIZDA LAZARONI</font></font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3330.jpg</td>

<td style="border-left-style: n&#111;ne; border-left-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" valign="top" width="58%"><div align="justify">
YINE KARADENIZ
</span>
Her zaman oldugu gibi Trabzonspor'un yabanci teknik direktörleri,
bilinmeyen ama taraftar bazinda merak edilen özelliklerini yine
Karadeniz gazetesine anlattilar. Almanya kampinda Ali Savas'in futbol
içi ve disi sorularini yanitlayan Lazaroni'nin çok ilginç özellikleri
ortaya çikti.

BILINMEYEN ÖZELLIKLERI
</span>
Lazaroni, terazi burcunda ve bu burcun bütün özelliklerini üzerinde
barindiriyor. Brezilyali teknik adam fala inanmiyor ama terazi burcunun
özelliklerini barindirmasini ise "Burçlarla ilgim fazla degil, ancak
esimin konuya özel alakasindan dolayi ben de zaman zaman burçlarla
ilgili bazi merak ettiklerimi incelerim, irdelerim" olarak açikliyor.

YENI BIR HEYECAN
</span>
Lazaroni'ye göre, Trabzonspor'daki teknik direktörlük görevi,
kariyerinde yeni bir heyecan. Bu nedenle iddiali sekilde Bordo-Mavili
takima evet dedi. Yeni bir heyecani teknik direktör</font> lük kariyerinin önemli bir viraji olarak nitelendiren Lazaroni’ye göre, Trabzon tam bir futbol sehri.

A. AKER ARENAMIZ
</span>
Lazaroni, Avni Aker Stadi'na "Arenamiz" adini koymus. Stadin
ambiansini Trabzonspor takiminin maçlarindaki genel görüntüsü ile
tamamen kavradigini belirten Lazaroni'ye göre, Trabzonspor arenasi Avni
Aker'de ofansif futbolun bütün güzelliklerini ortaya kolmali.

ARKADASLIK ÖNEMLI
</span>
Lazaroni, arkadas canlisi, hayatta en deger verdigi ve kendisinin
de begendigi en önemli özelliginin arkadas canlisi olmasi... Bu konuda
devreye hemen Hüsnü Özkara'yi soktuk. Özkara, Lazaroni ile kisa sürede
yakin dost olduklarini belirterek, "O denli arkadas canlisi ki kisa
zamanda birbirimizle kaynastik" dedi.

EGER ELIMDE OLSAYDI
</span>
Lazaroni'ye bir de su soruyu sorduk: "Eger elinizde sihirli bir
degnek olsaydi neyi degistirmek isterdiniz?" Lazaroni'nin bu soruya
cevabi da ilginçti: "Savasin yerine baris getirirdim." "Bunun Irak
isgali ile bir ilgisi var mi?" deyince basini "evet" anlaminda salladi.
Jean Paul Gaultier marka parfüm kullanan Lazaroni'ye, "Dünyaya ikinci
kez gelseydiniz ne olmak isterdiniz?" diye sordugumuzda ise Brezilyali
çalistirici, "Yine oyuncu ve teknik adam olurdum" yanitini verdi.

ATATÜRK'Ü ÖGRENIYOR
</span>
Son sorumuz Atatürk’le ilgiliydi. Atatürk'ü Türkiye'ye ilk geldigi
günden itibaren ögrenmeye çalistigini belirten Lazaroni'nin Atatürk’le
ilgili iki kelimelik degerlendirmesi "Büyük kahraman" seklinde oldu. (KARADENIZ GAZETESI</font>)
</font></div></td></tr></t></table>

**TSira**
06.07.2006, 00:05
smileys/smiley1.gifya adamin istikrari yok bi takimda iki yil kalmamis bakalim bize de yabanci hocalar uym saglayamiyo hayirlisi

tsmaniac
10.07.2006, 01:08
hadi bakalim LAZaroni, bol sans yüzümüzü kara çikarma

Uğurtan
10.07.2006, 02:51
Hocam size ilk basta burun kivrilmis olabilir ama bu sizden kaynaklanmadi bize verilen vaadlerin sonucuydu bu..Size artik güveniyoruz çünkü ne olursa olsun Trabzonsporumuzun teknin direktörüsünüz..

Size tek sey sölicem sampiyon yapin bizi avni aker önüne heykelinizi dikelim..smileys/smiley2.gif

halil ibo
10.07.2006, 17:30
Hoca despot,diktatör degil.Cezayi bile antremanda fazla çalistirarak ödetiyormus.Yani neticede takima olumlu yansiyacak bu.Futbolcularla diyaloguda yumusak oldugu için hatali davranista bulunan futbolcu sesini çikaramiyormus.Bence güzel bir yöntemi var.Disiplin illede asip keserek olmaz.Hazirlik maçinda Hüseyin'i oyundan çikarmasida otoritesinden mi kaynaklandi,sakatliktan mi ? Bilemiyorum ama eger hakemlerle dalasmayin dedigi halde bunu yapan Hüseyin'i bu yüzden çikardiysa bu sene gereksiz yere hakeme itiraz olmayacaktir.

Hocam basarilar...

fetvaci
17.07.2006, 00:14
adam brezılya futbol tarzını benımsetcem dıo bakalm ınsallah basarılı olr da uzun seneler gorew yapar artk istıkrarlı olacak bı hoca lazm her gelen bı sene durmadan gıdıo

Mert67
17.07.2006, 22:59
benim içimde bizim bu adamla başarıya ulaşacağımıza dayir bi güven var ama inşallah boşa çıkarmaz bu güveni.

fetvaci
18.07.2006, 00:44
inşallah mert kardes artık acız basarıya hasret kaldık

Bülent Bayraktar
20.07.2006, 17:21
bu adamında yattarayla sorunu warmış istedikleri maçta uygulamıyormuş
eğer dewam ederse böyle olmaya gönderebilirmiş
ama babayı gönderir kendisi gider yattarayı gönderemez kimse göndermedi bu brezilyalımı göndercek ....

TSKara61
21.07.2006, 05:50
Yattarayı yanında istemeyen bavullarını toplar ve gider. Yattara bizimdir ve bizim kalacak.

Analyzer
21.07.2006, 11:32
Trabzonspor'a uzun yıllar sonra gelen ilk "dünya çapında" teknik direktör oldu Lazaroni. Potansiyeli üst düzeyde bir futbol şehrinde görev alması avantaj. Şimdiye kadar pek hakkı verilemeyen bu potansiyelin hakkını verebilir. Böyle bir olasılık mevcut. Sıradan ama sağlamcı bir teknik direktör olan Ziya Doğan ile neler başardığımız ortada. Ziya Doğan'ın Halilhodziç'den farkı Türkiye ligini ve futbolcularını tanımasıydı. Lazaroni bu ikisinden daha iyi teknik direktör. Arada bir Şenol Güneş dönemimiz var ama zaten onu teknik direktörden saymıyorum. Lazaroni asla ama asla Anorthosis'e elenmez. İstikrarlıdır.

Ekşi sözlükten bir alıntı yapayım: "fenerbahçe kariyerinde, 20 lig maçında sadece ve sadece 11 gol yemiş bir takım oluşturmuştur. görevden ayrılmasından sonraysa fenerbahçe, rıdvan-veysel ikilisinin fantastik oyun sistemiyle, 14 lig maçında, 19 gol yiyen bir takım haline gelmiştir ki 20 maçlık bu performansın daha iyisine 2004-05 sezonunda daum'un takımı 20 maçta 10 gol yiyerek ulaşmıştır. ancak iki sezon ve kadrolar arasında önemli bir kalite farkı olduğunu da belirtmek gerekiyor. aynı dönemde fenerbahçe, az gol atabildiği için (38 gol) büyük eleştiriler almıştı ancak adamın elinde saffet sancaklı, elvir boliç ve müzmin sakat emil kostadinov gibi elemanlar olduğunu düşünürsek kendisi takımı defansif oynatmakla gayet yerinde işler yapmıştır. lucescu'ya yakın bir oyun mantalitesi olmasına karşın elindeki kadronun yetersizliği ve camianın sabırsızlığı ipinin çekilmesine neden olmuştur. kanımca başarılı bir teknik direktördü."

Zaten Ali Şen de Lazaroni'yi gönderip Rıdvan'ı getirmesinin, başkanlık dönemlerinde pişman olduğu tek şey olduğunu anlatır. Ayrıca Lazaroni'nin görev yaptığı sezon fb nin 100 yıllık tarihinde Avrupa kupalarında en başarılı olduğu sezondur.

Toparlarsak, Lazaroni tecrübesi, bilgisi, kariyeriyle Trabzon'daki futbol potansiyelinden yararlanabilecek gibi gözüküyor. Tabi rakipleri dışında mücadele etmesi gereken etmenler var: 1) Trabzonspor tarihinin gördüğü en basiretsiz yönetimlerden birisiyle çalışacak. Bu yetmezmiş gibi Özkan Sümer dinazoru da kulübe imza attı. 2) Yıllardır süregelen problem yine karşımızda olacak. Hüseyin, Fatih, Gökdeniz takım içinde takım. Samet Aybaba dönemindeki Trabzonspor'dan yöneticisi, teknik direktörü, futbolcusu dahil değişmeyen 4 şeyden 3 ü bu futbolcular. 4. sü de Yattara. 3) Sabırsız, şımarık ve ruhsuz Trabzonspor taraftarı. Avni Aker'i Trabzonspor'a deplasman edecek kadar takımına zarar veren taraftar, üstelik gayet sıkıcı top oynatan Lazaroni'ye destek değil köstek olacaktır.

Herşeye rağmen Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayı olmuştur. Lazaroni'ye başarılar.

Uğurtan
21.07.2006, 12:01
Trabzonspor'a uzun yıllar sonra gelen ilk "dünya çapında" teknik direktör oldu Lazaroni. Potansiyeli üst düzeyde bir futbol şehrinde görev alması avantaj. Şimdiye kadar pek hakkı verilemeyen bu potansiyelin hakkını verebilir. Böyle bir olasılık mevcut. Sıradan ama sağlamcı bir teknik direktör olan Ziya Doğan ile neler başardığımız ortada. Ziya Doğan'ın Halilhodziç'den farkı Türkiye ligini ve futbolcularını tanımasıydı. Lazaroni bu ikisinden daha iyi teknik direktör. Arada bir Şenol Güneş dönemimiz var ama zaten onu teknik direktörden saymıyorum. Lazaroni asla ama asla Anorthosis'e elenmez. İstikrarlıdır.

Ekşi sözlükten bir alıntı yapayım: "fenerbahçe kariyerinde, 20 lig maçında sadece ve sadece 11 gol yemiş bir takım oluşturmuştur. görevden ayrılmasından sonraysa fenerbahçe, rıdvan-veysel ikilisinin fantastik oyun sistemiyle, 14 lig maçında, 19 gol yiyen bir takım haline gelmiştir ki 20 maçlık bu performansın daha iyisine 2004-05 sezonunda daum'un takımı 20 maçta 10 gol yiyerek ulaşmıştır. ancak iki sezon ve kadrolar arasında önemli bir kalite farkı olduğunu da belirtmek gerekiyor. aynı dönemde fenerbahçe, az gol atabildiği için (38 gol) büyük eleştiriler almıştı ancak adamın elinde saffet sancaklı, elvir boliç ve müzmin sakat emil kostadinov gibi elemanlar olduğunu düşünürsek kendisi takımı defansif oynatmakla gayet yerinde işler yapmıştır. lucescu'ya yakın bir oyun mantalitesi olmasına karşın elindeki kadronun yetersizliği ve camianın sabırsızlığı ipinin çekilmesine neden olmuştur. kanımca başarılı bir teknik direktördü."

Zaten Ali Şen de Lazaroni'yi gönderip Rıdvan'ı getirmesinin, başkanlık dönemlerinde pişman olduğu tek şey olduğunu anlatır. Ayrıca Lazaroni'nin görev yaptığı sezon fb nin 100 yıllık tarihinde Avrupa kupalarında en başarılı olduğu sezondur.

Toparlarsak, Lazaroni tecrübesi, bilgisi, kariyeriyle Trabzon'daki futbol potansiyelinden yararlanabilecek gibi gözüküyor. Tabi rakipleri dışında mücadele etmesi gereken etmenler var: 1) Trabzonspor tarihinin gördüğü en basiretsiz yönetimlerden birisiyle çalışacak. Bu yetmezmiş gibi Özkan Sümer dinazoru da kulübe imza attı. 2) Yıllardır süregelen problem yine karşımızda olacak. Hüseyin, Fatih, Gökdeniz takım içinde takım. Samet Aybaba dönemindeki Trabzonspor'dan yöneticisi, teknik direktörü, futbolcusu dahil değişmeyen 4 şeyden 3 ü bu futbolcular. 4. sü de Yattara. 3) Sabırsız, şımarık ve ruhsuz Trabzonspor taraftarı. Avni Aker'i Trabzonspor'a deplasman edecek kadar takımına zarar veren taraftar, üstelik gayet sıkıcı top oynatan Lazaroni'ye destek değil köstek olacaktır.

Herşeye rağmen Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayı olmuştur. Lazaroni'ye başarılar.

Bide sana rağmen!!!

Muhalif
21.07.2006, 13:46
Analyzer gayet güzel bir yazı yazmış.. alıntılayıp bir de sana rağmen yazmak ne demek oluyor?
3 ünlem de cabası!!!
Eleştireceğin bir yer varsa alıntıla ve o konuyla ilgili fikrini belirt.. insanları kışkırtmanın bir alemi yok!
Ha bana mı ne oluyor? Canım sıkılıyor belki senin gibi!!!

agahozlu
21.07.2006, 22:06
Lazaroni takım halinde savunmadan taviz vermek istemiyor.özellikle 2.yarı yattara ve ömer e devamlı savunma yapmaları topun arkasında olmaları konusunda epey ikazda bulundu.Dikkatimi çeken yönü bu maçta bu oldu

Uğurtan
22.07.2006, 02:30
Analyzer gayet güzel bir yazı yazmış.. alıntılayıp bir de sana rağmen yazmak ne demek oluyor?
3 ünlem de cabası!!!
Eleştireceğin bir yer varsa alıntıla ve o konuyla ilgili fikrini belirt.. insanları kışkırtmanın bir alemi yok!
Ha bana mı ne oluyor? Canım sıkılıyor belki senin gibi!!!

kendin sölemişsin canın sıkılmış eğleniyosun haklısın..ama benimki can sıkıntısı değildi mantıksız taraftar profiliydi hiç yazı yazmıyorum bazen işte dayanamıyorum yazıyorum affola yazmicam çünkü malum ts taraftar profili...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
27.07.2006, 13:50

Herşeye rağmen Trabzonspor her zaman şampiyonluk adayı olmuştur. Lazaroni'ye başarılar. birincisi sen nasıl olur da hiç tanımadığın bir adam için böyle konuşabilirsin zaten lazaroninin fb de başarılı olmasının sebebi kadronun dar olmasıdır. geniş olan kadroda başarıyı yakalamak zordur zaten. (örnek: son iki sezondur beşiktaş)

ikincisi Şenol Güneş'in de kariyerine bir şeyler söylemişsin. Ne sen ne de ben şenol hocayı tartışabiliriz. o türkiyenin yetiştirdiği en iyi teknik direkördür her ne kadar kalecilikten gelmiş olsa bile. 2002 Dünya Kupasının sonunda İtalyanlar onun için ne diyor bir bak "Biz çok güvendiğimiz teknik direktörümüz sayesinde kupaya erken veda ediyoruz, Türkleri ise hiç istemediği bir tek.dir dünya 3. sü
yapıyor." Sen biraz istanbul medyasının etkisinde kalmışsın. Tabi bu adam Trabzonlu olmasaydı sen bakalım hiç F. Terimin adını duyabilirmiydin veya adı sadece Trabzonda bir caddeye verilirmiydi.Trabzonspor a gelmiş en kaliteli teknik direktördür ve trabzonsporu önceki çalışmalarında ve 2004-2005 sezonundaen iyi dönemlerine ulaştırmıştır. Bir kere şampiyonluk kaçırdı veya sessiz sedasız istifa etti diye sen bu adamın kariyerini hiçe sayamazsın.

Üçüncüsü ise Trabzonspora yıllarını vermiş, şampiyonluklar kazandırmış bir teknik direktör ve takıma Türkiye kupalarını kazandırıp şampiyonluk potasına sokan, aurelio ve yattara gibi yıldızları kazandırmış olan bir başkan için dinazor diyorsun. Bu başkan ki Trabzonumuzu parayla değil yürğiyle yöneten bir başkandır.

Lütfen Takım için böylesine canla başla çalışmış insanlar için böyle konuşmayalım

LÜT
FEN

Analyzer
30.07.2006, 05:29
@cemenche

ben pek anlamam yahu futboldan. istanbul medyasının zırvalarına kaptırdım kendimi, öylesine ilkokul kompozisyonu gibi yazıverdim işte affet:)

Onur Muhcu
31.07.2006, 12:13
Ordu spor maçında farkettim takımın ayaga pas yapması çok daha iyi olmuş top kayıpları olmasıına ragmen geçen senden çok daha az ve artık pres yapıyor futbolcular. Lazaroni başarılı olacak

Muhalif
14.08.2006, 14:10
Dün akşamki Vestel maçından sonra ağzıyla kuş tutsa yaranamaz bana.. bu kadar olur doğrusu.. eloğlu son 2 dakikaya 2-1 mağlup girip 3-2 aç çevirebiliyor ki büyük takımların büyüklük sebeplerinden biri de budur.. biz ise son 15 dakika kendi evimizdeki berabere giden maçta Umut ve Yattara gibi 2 hücum oyuncusu çıkarıp bir ortaalan ve bir de ne idüğü belirsiz adam aldık yerine..
Dün son 15 dakika bile olsa Ersen girseydi oyuna -ki bence ilk 11 de oynamalı- her şey çok daha değişik olabilirdi..
Hele ki Ömer Rıza'yı oyuna aldığında dünyam karardı yahu!
Bu kadar zor mu ya Yattara gibi bir adamın varken hücumda hava toplarının yüzde 70 ini alabilecek Ersen'i ilk 11 de oynatmak?? Yıllarca Gs Hakan Şükür'ü bu şekilde kullanarak şampiyon oldu,Uefa kupası aldı.. bizim teknik adam bunu görene kadar lig bitecek..
Bir an önce gidip yerine Gİray Bulak'ın gelmesi dileğiyle...

Salih61
14.08.2006, 14:31
Lazaroni göründügün gibi sen bu takıma yaramazsın...Lütfen daha fazla bu takıma zarar verme ve GİT!!!...
Yönetim...Eger çok az olan desteginizi giderek kaybediyorsunuz....Lütfen Lazaroni KOVUN!!!
Eger kovulmazsa ve Transferler yapılmazsa...Bırakın Aralık ayını Ekimde yolcusunuz!!!!

antagonist
14.08.2006, 16:59
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/130806mac13.jpg

Bana öyle geliyor ki yakın zamanda Lazaroni aynen böyle ceketini alıp memleketinin yolunu tutacak.Bekleyip görelim...

Ali Özcan
14.08.2006, 17:02
Gitsin lazaroni ve ersun yanal gelsin...ziya doğan pek istemiyorum ama o da olabilir...yönetim kalsın lazaroni gitsin

TSknbkTS
14.08.2006, 17:17
Giray Bulak gelsin bu adamın yerine,
ligin tozunu atmazsak hiçbirşey bilmiyorum ben.
Lazaroni hiçbir futbolcuyu tanımıyor.
Ama yerli hocalar tüm futbolcularımızı ve tüm rakip futbolcuları çok iyi tanıyor ve sistemini ona göre kuruyor.

Örnek:Aykut Kocaman
Ertuğrul Sağlam
Ersun Yanal

Bir sürü taraftar bozuntusu sırf söylenişi güzel oluyor diye
''Giray Bulak İstifa'' naraları attılar haftalarca ve ihanet ettiler öz evlatlarına.

Harun
14.08.2006, 18:00
Rakip takım deplanmansa oynuyor(sözde) korner kullanıyor 5 oyuncusu cezasahamız içinde iki kişide dışrda kümeleşiyor.Biz korner kullanıyoruz ev sahibi ve şampiyon adayıyız ve maç berabere rakip ceza sahasında 3 adamımız var .Adamlar frikik kullanıyor ceza sahasında 4, barajda 2,topun başında da 2 kişi bulunuyor.Biz frikik kullanıyoruz ceza sahasında 2 futbolcumuz var. Futbolcuyu tanımıyor,alışamadı,yeniydi eskiydi kısaydı uzundu hepsi palavra .Hoca isen ve Trabzonspor hocası isen büyük oynayacaksın bu kadar açık.Biz Vaho'yu da bu yüzden göndermedik mi?

Ali Özcan
14.08.2006, 18:20
bu adamın sadece göbeği büyük, büyükçe yemek yemeyi düşünebiliyor sadece...bize beyni büyük adam lazım göbeği değil...Adam hala diyor ki 10 sene önce seyrettiğim takım bundan daha iyiydi...Onu alem biliyor zaten...sen uyan da günümüze dön...

murat
14.08.2006, 18:39
Bu adam teknik direktor degil. Amatorun teki...

Ali Özcan
14.08.2006, 21:12
Dört büyük takımda ilk hangi Teknik Adam lige havlu atar?
Lazaroni (1035)
%61.4
Zico (296)
%17.5
Gerets (180)
%10.7
Tigana (176)
%10.4

kaynak : www.spordabugun.com

herşeyi özetliyor sanırım...

objek
14.08.2006, 22:28
Manisa macinda akil almaz goller kacirilmasaydi simdi lazaroni iyi hoca olmus olacakti!!!

TSigalko
15.08.2006, 00:53
Futbolu bilmeyen bi adam ne diyimki.

yusuf atalay
15.08.2006, 15:19
allah aşkına kadroyu başka biri kursun.oyuncu değişikliklerini başka biri yapsın.başka birşey istemiyorum.

sametaydin
15.08.2006, 15:38
ya son 3 maçımız (kayseri apoel manisa) birbirinin aynısı. bu kadar olmaz ya. sen nasıl bi eknik adamsın. 3 maç geçmiş takım hala aynı rezil oyunu oynuyo. ilk maçı gördük. hadi dedik 2. maçta böyle olmaz. 2. maçtada aynı oyun. be adam görmüyomusun ya böyle gitmiyo. ama yok 3. maçta aynı bakalım ne kadaqr sürecek. bu takımı böle görünce moralim bozuluyo.

coolank
15.08.2006, 17:36
hoca ya aklını başına al ya da evine git . haa jeffi de al giderken

My
16.08.2006, 04:11
http://www.fotomac.com.tr/2006/08/16/im/3650D3A54E95894BAED9FEAEb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Şampiyonluk yok
"Golcümüzü kaybettik, yeniler geliyor! Uyum sorununu maçlarda atlatıyoruz" "Şampiyon olacağım diyen hiç gerçekçi değildir. Ama bu hedef için çalışıyoruz".

ZOR SORU: ŞAMPİYONLUK
Teknik direktör Lazaroni'yle sohbetimizde taraftarların merak ettiği soruların yanıtını aldık. İşte sizlerlepaylaşabileceklerimiz... Elinizdeki kadroyla şampiyonluğa yakın mısınız? sorumuza Lazaroni Türkçe "Yoook... Şampiyonluk... Nooo..." yanıtını veriyor. Sonra başlıyor anlatmaya, tercümanı çeviriyor:

ADAPTASYON SORUNU
"Lige zor başlangıç yaptık. İlk iki maçta kaybımız çok ama geçen yıla bakın. Bu iki rakibe de farklı yenilmişiz. Bu sezon ise az farkla... Golcümüzü kaybettik. Değişenler oldu. Yeni gelenlerle maçlarda hazırlık aşamasını geçiriyoruz. Şu an uyum sorunu ve adaptasyon problemimiz var..."

HAYALLE ÇALIŞIYORUZ
"Böylesine lige hazır girememiş bir kadroyla şampiyon olacağız demek yanlış yapmaktır. Şu an hangi teknik adam şampiyon olacağız derse gerçekleri söylememiş olur. Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonluk hayelle başlar. Şimdilik hayal edip var gücümüzle çalışıyoruz..."
YILMAZ ŞENOL

TSknbkTS
16.08.2006, 09:48
İşte bizim yönetimimiz adam olsa der ki:

Kardeşim senin ağzın ne diyor biz seni buraya niçin getirdik şimdi ne diyorsun.
Ama yönetiminde şampiyonluk gibi bir derdi olmadığı için alan memnun satan memnun.Bize yine hasret bize yine hüsran...
Zaten şampiyonluk gibi bir derdi olsaydı yönetimin her ne pahasına olursa olsun satmazdı Sultanımızı ve bu göbekli hocayada savunacak koz vermezdi...

Sizlere değil renklere aşkımız

yusuf atalay
16.08.2006, 10:50
bunu bu şekilde konuşturup ağzın ne diyo demeyen yönetimin ...................... defolsun gitsin.

Ali Özcan
16.08.2006, 11:32
http://www.fotomac.com.tr/2006/08/16/im/3650D3A54E95894BAED9FEAEb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Şampiyonluk yok
"Golcümüzü kaybettik, yeniler geliyor! Uyum sorununu maçlarda atlatıyoruz" "Şampiyon olacağım diyen hiç gerçekçi değildir. Ama bu hedef için çalışıyoruz".

ZOR SORU: ŞAMPİYONLUK
Teknik direktör Lazaroni'yle sohbetimizde taraftarların merak ettiği soruların yanıtını aldık. İşte sizlerlepaylaşabileceklerimiz... Elinizdeki kadroyla şampiyonluğa yakın mısınız? sorumuza Lazaroni Türkçe "Yoook... Şampiyonluk... Nooo..." yanıtını veriyor. Sonra başlıyor anlatmaya, tercümanı çeviriyor:

ADAPTASYON SORUNU
"Lige zor başlangıç yaptık. İlk iki maçta kaybımız çok ama geçen yıla bakın. Bu iki rakibe de farklı yenilmişiz. Bu sezon ise az farkla... Golcümüzü kaybettik. Değişenler oldu. Yeni gelenlerle maçlarda hazırlık aşamasını geçiriyoruz. Şu an uyum sorunu ve adaptasyon problemimiz var..."

HAYALLE ÇALIŞIYORUZ
"Böylesine lige hazır girememiş bir kadroyla şampiyon olacağız demek yanlış yapmaktır. Şu an hangi teknik adam şampiyon olacağız derse gerçekleri söylememiş olur. Şampiyonluk için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonluk hayelle başlar. Şimdilik hayal edip var gücümüzle çalışıyoruz..."
YILMAZ ŞENOL

biz bombayı yönetimden beklerken lazaroni patlattı bombayı...hadi arkadaşlar şampiyonluk yokmuş kapatın siteyi forumları falan ne gerek var tartışmaya...senin hocan inanmamış biz yırtınsak ne olur ki ?

zinnos
16.08.2006, 15:29
Bu adamin bir geçmişine bakin gittiği takimlarin yuzde 80 ninden kovulmuş,hiçbir başarısı olmadiği gibi gittiği takimlarlada iyi futbolcularla herzaman kavgali ,,ya takimdan gitmesine sebep olmuş yada takima kusturmuş.. ((izleyin syzmek gökdeniz veya yattaranin biriyle kavga etcek,yada oynatmicak )).. bu teknik direktor muhtemeln bizden sonrada 2. sinif bir turk takimina yada 2.sinif brezilya takimina gitcek.. Son olarak son maci ciplak gozle seyreden birisi bu soylediklerimin hiçbirine bakmadan bu adamin ne olduğunu anlamiştir..(((sayin başkanim niye bu teknik direktör,acaba ticari bazi oyunlar mi var?)))

zinnos
16.08.2006, 16:56
1992 yılında Japonya’da Yokohama Marinos ile lig, 1996 yılında da Al-Hilal takımıyla Suudi Arabistan Kupası’nın sahibi oldu.. 89 dan dan sonraki 2 basarisi budur .....kariyerini merak edenlere duyurulur...

Al-Ahli (Suudi Arabistan), Gremio (Brezilya), Parana (Brezilya), Brezilya Milli Takımı, Fiorentina (İtalya), Al-Hilal (Suudi Arabistan), Bari (İtalya), Leon (Meksika), Vasco de Gama (Brezilya), Fenerbahçe, Shanghai Shenhua (Çin), Jamaika Milli Takımı, Botafogo (Brezilya), Yokohama Marinos (Japonya), Al Arabi (Kuveyt), Juventude (Brezilya)

Bunlarda çaliştirdiği takimlar..89 dan sonra genellikle kovularak deiştirmiştir takimlarini:)...(avrupada çaliştiği butun takimnlardan da ya istifa yada kovularak ayrilmiştir,, avrupadaki macerasida bari ve fiorentidan ibarettir ,,e tabi bide fenerbahce ,, en cok da fenerde dayandi (20 hafta)

Trabzona laik mi siz karar verin(beyefendinin 20. takimiyiz)

volcano61
16.08.2006, 17:10
açıkçası geçmişi beni fazla ilgilendirmiyor.çünkü insanların değişebildiklerini kendilerini geliştirebildiklerini görüyoruz.o yüzden ben bi insanı geçmişine göre yargılamayı doğru bulmuyorum.
ama ne yazık ki görünüşe göre lazaronide bi değişme yok.

zinnos
16.08.2006, 17:24

Ya dayanmaya caliştim bir şey soylemeden ama bir iki söz soylemek istiyorum sana, Lazaroni nin futbol sistemiyle lucescunun futbol sisteminin hiçbir alakası yoktur .. lazaroni italyada atak futbolu oynatmaya çaliştiği için barınamamiştir..(lucescuylada italyada takim çaliştirmasi disında hiçbir ortak yani yoktur..İlk defa fenerbahcede defanis futbol oynatmiş oda takimdaki futbolcularin yetersizliği nedeniyle..(ayni sebeplerden son çaliştiği juventude de defansif oynatti)
Senin Dunya çapinda teknik direktor anlayişin nedir bilmiyorum ama bu adam çalişmadiği donemleri çikarirsan reha erustanin dediği gibi diil de ortalama 300 gunde takim deiştiryor... ve çeliştirdiği en buyuk kulup vasco de gama ile fiorentina..20 yıl once brezilyaya kupa getirmesi dişindada onemli bir kupasi yok..guncellersen birak kkupayi hiçbir başarisi yok.

Soyledikelrinden bitek yonetim hakindakine katiliorm evet muhtemelen gelmiş geçmiş en basiretsiz yönetim olabilir .Hiçbir tecrubeleri olmadipği gibi sadece ticari ve politik sebeplerden kulubun başindadir.Birçok yonetici zaten ilk ağizdan bunu kabul ediyor.Özkan Sumer evet belki yaşlidir ama yaptiği hizmetler ortadir bence ayip etmişsin.

SON OLARAK EVET TRABZON SEYİRCİSİ BİRAZ SABİRSİZ OLABİLİR AMA ASLA RUHSUZ VE ŞİMARİK DİİLDİR. SEN ONUN YERİNE HEYCANLİ SİFATİNİ KOY BENCE.. ODA ZATEN KARADENİZ HALKİNİN OZELİĞİDİR BİZ GEÇMİŞTEDE BOYLE KAZANDİK ŞAMPİYONLUKLARİ GELECEKTEDE BOLE KAZANCAZ....

Rasim YILMAZ
16.08.2006, 19:14
gitsin abi:)
sabırsızım ben..gitsin hemen..hüsnü çalıştırır takımı...

tunganyan
16.08.2006, 19:17
gitsin abi:)
sabırsızım ben..gitsin hemen..hüsnü çalıştırır takımı...
hüsnü hocayı da gördük istanbul büyükşehirde adam oturduğu yerden koşun gelin topola oynayın falan diyodu ...yani bu adamdan teknik direktör falan olmazz..bunun elinde bizim topçuların hiçbiri oynamazzz..düşünsenize yattara falan hepten salarlar kendilerini..2.ligdeki takımı bile idare edemiyodu hüsnü...şahidim birebirr!!!

sametaydin
16.08.2006, 20:37
ya futbol iyi olsa sonuç kötü olsa deriz ki takım iyi şanssızdık .takım kötü skor zaten kötü. beklemeye gerenk yok. bikaç maç daha böyle giderse yönetimle beraber lazroni de gitmeli. abi bir sene heba olacak ama şahsen önümüzdki sene güzel olacaksa ben razıyım varsın 1 sene gitsn.

Beytullah
19.08.2006, 15:43
yaa bu adam brezilyanın en kotu hoca ve biz onu aldık yuh diyorum sadece yuhh..ben bile daha iyi hocalık yaparım gerci 20 senede 18 takım degişmiş hocadan nebekliyorsak.. ya oyunu bile okuyamıyor yaptıgı degişiklikler komedi gibi bu hocanın acilen biletini kesmek lazım..

FaNaTiKcAkAbO
19.08.2006, 15:45
lazaroni derhal gönderilmeli yoksa iş işten geçmiş olacak

Ali Özcan
19.08.2006, 16:41

ya lazaroni gönderilir mi hiç dünya çapında bi göbeği var adamın...

yusuf atalay
19.08.2006, 16:42
aynen katılıyorum.ya da kadroyu başka biri kurup oyuncu değişikliklerini başka biri yapsın.yoksa bu adam başımızı daha çok yakacak.bekleyin ve görün. umarım yanılırım.

Özsu
20.08.2006, 11:52
Yanılmazsın arkadaşım... Yaa yeter artık , bıktık hersene hüsran. Şampiyonluk parolasınla yola çıkıyoruz, parolayı yanlış tutturmuş olmalıyızki ilk iki maçta galibiyet yok. Tamam şimdi kimi arkadaşlar diyecek köstek değil , destek olun. Biz herzaman destek olduk takımımıza (geçen ligin son maçına,bjkmacına bıle gıttık, hedefsz bımacolmasına rağmen) destek olduk olacağız hep ama yeter artık içimiz kan ağlıyor.

SiNo
20.08.2006, 12:41
bu adamın taktiğini hiç bir hoca çözemedi kendisi bile bilmiyor taktiğini zaten demiş 32 hafta gerçek oynumuzu oynayacağız:D

volcano61
20.08.2006, 13:59
arkadaşların hepsine katılıyorum.yazık bize yaa.şu trabzonspor taraftarına yazık yaa.
biz ne zaman kalıtelı futbolcularla kalıtelı teknık dırektoru bı arada gorecez yaa.biri olsa diğeri olmuyor.yeter yaaaaaaaaaaaa.......................

yusuf atalay
20.08.2006, 19:08
arkadaşların hepsine katılıyorum.yazık bize yaa.şu trabzonspor taraftarına yazık yaa.
biz ne zaman kalıtelı futbolcularla kalıtelı teknık dırektoru bı arada gorecez yaa.biri olsa diğeri olmuyor.yeter yaaaaaaaaaaaa.......................
aynen katılıyorum.

Mert67
20.08.2006, 20:37
lazoroni ile bu iş yürümeyecek.
biz ne zamn şampiyon olucaz..

Adnan Mollasalihoğlu
20.08.2006, 22:01
Tam bir O.Ç başka hiçbirşey deyilemez bu adama...

TameRHan
20.08.2006, 22:11
brezilyanın hangi köyünden gelmişsen, dön sen köyüne

volcano61
20.08.2006, 22:23
bu adam kor kafası calısmayan embesılın tekı yaaa.atın sunu basımızdan.bela mıdır nedır yaa.ben boyle bı musubet gormedım daha.

UmutBaykan
20.08.2006, 22:25
adı batsın

Tansu Onur Erdoğan
20.08.2006, 22:29
sunu bilin ki trabzonzonspora gelmiş en iyi teknik direktör halilodzictir ama bu taraftar anlamaz o ayrı
vahid gitsin der lazoroni gelir o gitsin der

Remzi
20.08.2006, 22:34
diyecek bişi bulamıyom valla .Allah belanı versin yeter heralde

Emre B.
20.08.2006, 22:41
Allah aşkına git hoca uçak biletini ben alcam.

Özsu
21.08.2006, 00:26
Yeter artık yeterrrrrrrrrrrrrrrr. Hangi zihniyet YATTARAYİyedek çıkarır? Niye yedek çıktı acaba, apoel maçında Yıldız olduğunu kanıtladığındanmı? girer girmez aradan 1 dakika geçmeden asist yapar diyemi? yazık ulan yazık... Allah kahretsin , kandil günü , ağlamadığımız kaldı. Bu maçı alsak nolurdu berabere kalsak nolurdu.... ne farkeder? Bu gidiş gidiş değil. Yattara yı oynatmıyorsun, neden? cewabı sudur DEFANS YAPMIYOR ulan allah kahretsın, bı adamında defans yapmasın herıf forwet zaten.kac kişi onu tutmaya calısıyor. gökdenız yapıomu defans , hüseyin yapıomu onuda geç asıl mewkısı olan fatih ne bok yiyo. adamı oyuna alıyorsun 1-0 gerıdeyken günah kecısı yapıosun kurtaramadı. ulan yattara gırınce hertop ona atıolardı. madem ole basında alsana buadamı. YATTARA Full oynasın barı ole yenılelım. bıseler yapıp yenılmıs oluruz. serefımızle.... böyle teknık dırektorunde yonetımınde.... Yattara sanada yazık olum. bu maçta bi sen oynadın bi murat ocak. gerçi sen her maçta kralsın. Fatih Tekkeyle sen wardın onu sattılar. senide satar bunlar...
Satarlar, yakında bizide satarlar.... Yazıklar olsun. yeterrrrrr daaa yeterrr.
Belki yönetim, belki teknık dırektor, belki çoğu futbolcular için çok önemli değil maç alıp wermemiz ama buralarda kaç insan acı çekiyo, ruhu can çekişio, kaç can gitti busewdada,daha fazla gitmesin artık...

TSigalko
21.08.2006, 02:34
Lazaroni gitmelisin. kendinede bizede ettiğin eziyet yetmedimi.

TSKara61
21.08.2006, 03:52
Bende şimdilik beğenmiyorum ama istifa sesleri biraz erken değilmi arkadaşlar. Adam sadece 4 maç oynadı bence en azından 5. haftaya kadar beklemiliyiz.

Yerine bence kesin bi Türk hoca gelmeli. Hüsnü olmamalı. Samet Aybaba, Ziya Doğan olmalı. KEŞKEEEE vaktinde Ersun Yanal alınsaydı Halilhodziç yerine. Ben baştan beri bunu diyorum. Ersun Yanal 1 yılda Vesteli ne yaptı? O gelseydi şimdi ne Halilhodziç dönemini ne Lazaroni dönemi yaşamak zorunda kalırdık!!!

muratyasar
21.08.2006, 13:13
Bundan bir sure once ligler baslamadan bir televizyon kanalinda yapilan transferler ve kluplerin durumu hakkinda degerlendirme yapan bir programda Ali Sen in soyledigi bir kac cumle aklima geliyor. Trabzonspor ve yeni hocasi hakkinda telaffuz ettigi ilk cumle " Klupleri hocalar degil baskanlar sampiyon yapar. Lazaroni ye kefilim" dir. Turkiye Futbol liginde donen dalaveralari en iyi bilenlerden biridir Ali Sen. Gecmise baktiginizda 96 senesinde dunyanin en iyi hocalarindan birinin calistirdigi Fenerbahce takimi oynadigi kotu futbola ragmen o senenin gonullerin sampiyonu olan Trabzonsporu son haftada gecip sampiyon oluyor. Mansetlerde Ali Sen. Ayni sekilde Aziz Yıldirim yuklu miktarda parasiyla yonetime geliyor ama para, teknik direktorleri ve kaliteli futbolculari fayda etmiyor ve uzun bir sure sampiyon olamiyor. Ta ki Ali Sen ile ittifak kurup isin raconunu ogrenene kadar.
Su an icinde bulundugumuz durumda bunun bir benzeri. Son Trabzonspor başkanlık secimlerinde bende oy kullanmak uzere oradaydim. Baskanimiz Nuri Albayrak ezici ustunlukle baskan secildiginde eski ve yeni baskanlar el ele verip tribunden beraberlik mesajı verdiginde eski yoneticilerin yuzundeki ifadeleri gormenizi isterdim. Yeni yonetim istenmedi. Onceleri baskanimizin Oflu olmasi sorun oldu. Sonralari baskanimizin siyaset ve siyasetcilerle yakin iliskileri sorun oldu. Bunlar kullanilarak karsi cephe olusturuldu. Yeni yonetim tecrubesiz olabilir. Ama su bilinmelidirki sorun olarak gosterilen bu nedenler bir silah olarak kullanilabilir. Fenerbahcenin basbakani kullanarak gecmis donemlerde nasil avantaj sagladigini hepberaber gorduk.
Aziz Yıldırım-Ali Şen dayanismasinin bir benzerini Trabzonsporda da gormek istiyorum. Eski yoneticlerin yeni yoneticilere destek olmalarini ve yol gostermelerini bekliyorum. Baskanimizda para var guc var bunlarida dogru zamanda dogru yerde kullanacagina inaniyorum. Ama yonetim yanliz birakilmamali.
Fenerbahce futbolun "F" sinden anlamayan Dauma ragmen baskan sayesinde sampiyon oldu. Gectigimiz sezon Galatasaray yotecilerin oynadigi senaryo ve futbolculari kamcilamalariyla sampiyon oldu. İş bence teknik direktorde degil yonetimde bitiyor. Dunyanin en iyi Teknik Direktorunude getirsek mevcut durumun degisecegine inanmiyorum ben
Cok iyi bir kadromuz olduguna inaniyorum. İstekli ve birşeyleri basarmaya hazir bir yonetimimiz var. Klüpte para var, futbolcu var, istek var, hırs var, arzu var. Tek eskik topyekun destek. Topyekun birlik olursak tek yumruk olursak o zaman rakiplerin kafasina balyoz gibi ineriz. Gucumuz karsisinda kimse duramaz.

Saygilar.

Hasan Ayvenli
21.08.2006, 14:07
halilhodziçin en büyük yanlışı oyuncu seçimleriydi bu ondan da beter çıktı

töre61
21.08.2006, 19:07
bu bizim hoca fm diye bir oyun var her futbol hastası bilir.bu oyunun editöründe bile yok.nerden bulup getirdiniz bunu.ali şen yolladı diyorlar.bu ne kadar gerçek.eğer gerçekse helal olsun takımın hali belli ligde 16. ve 1 beraberlik 2 mağlubiyet.tebrikler

Alptuğ
21.08.2006, 20:38
rum takımına elenmeyı mı beklıyoruz bu adamdan kurtulmak ıcın bu kadar yanlıs oyuncu secımlerını vahıd hoca dahı yapmadı ınsallah apoelı gecerız bu hoca basımızdayken
sunu da eklıyım bu hocayla gelen basarılarda oyunculara pay cıkarcam

Beytullah
21.08.2006, 22:19
senı ben hoca diye alanın varyaa ...senın gibi hocalar 2 lıgde bile yok lan elindeki kadrou bile dogru dürüst sürmüyorsun aptal aptal kadrolarla cıkıyorsun hele oyunu okuman kabiliyetin sıfır bir kere adam akıllı degişikligini görmedim laan senın bu takımda yerin yok senın aslında hocalılk diplomanı vereni ben ...ya sasıdır ya kördur .sana diploma verenler .

Emre B.
21.08.2006, 23:13
Marcelinhoyu sol bekte oynatarak kalitesini gösterdi.Bravo hoca hep böyle.

My
22.08.2006, 21:31
Zaten seni başımıza teknik direktör diye diktiklerinde işin rengi belli olduydu ama işte umut dünyası. Ulan belki tutar be diye yıllarımız geldi geçiyor. Marcelinho gibi birini defansa çektin ya senin o güsel yanaklarından öpüyorum hocam büyüksün. Alması dert göndermesi 1001 dert. Yöneticimiz gazetelere sanki boncuk bulmuş hesabı demeç verdiydi. Gidemez! Giderse de akıllı birşey yaptık, göndereceğimizde vereceğimiz tazminat kadar bize tazminat öder diye. Bravo... Bravo... Helal be bravo...

Özkan Erdem
22.08.2006, 22:20
Bu kadroyu oynatamamak da meziyettir.. İnşallah toparlarsın

Rasim YILMAZ
22.08.2006, 22:32
uç lazaroni uç...

ismail-dede
24.08.2006, 12:09
bu adam koyun çobanı bile olamaz isteyen üç tane koyun versin denesin bakalım

Emre B.
24.08.2006, 22:59
Adam maçı tirbündeki seyirci gibi izliyo.Sadece çekirdeği eksik.

sweetrose
24.08.2006, 23:00
Bu kadroyla iş yapamamak gerçekten çok zor olmalı... büyük bir gayret sarfediyor galiba

GolaMTuRi
24.08.2006, 23:05
yattara sayesinde hala gorevde, suadama verilen paralara yazik..aslinda macta cekirdek paketlerini atmak lazim suratina, belki utanir..adam sanki raki masasinda,oyle izliyor maci..oyuncu degisiklikleride facia..allah bildigi gibi yapsin seni..

antagonist
24.08.2006, 23:10
Sen olmasan şu takım daha iyi top oynar!!!Go home Lazaroni!!!

The Legend
24.08.2006, 23:41
Allah rızası için düş yakamızdan.

ts_fan
24.08.2006, 23:42
Yattara sağ açık___Önce forvette başladı, sonra sol açıkta devam etti.
Szymek ön libero___Mr. Lazaroni bu sefer sol açık oynatmadı, sağ açığı uygun gördü.
Ferhat ön libero____O'nu sağbek yaptı.
Hasan-Hüseyin'in tek başlarına saatli bomba etkisi yaptığı malumken ikisini yan yana oynattı:)
61'i nerde oynattı?O'nu çözemedim.
Lazaroni takıma hangi anlayışı benimsetmeye çalışıyor, ne oynatmak istiyor?Bunu hiç anlayamadım.
Takım 3 pası üst üste yapamazken kenardan taraftarın maçı izlediği gibi maçı izledi.

Sanırım Lazaroni'nin tazminatı gayet yüklü ve kendisini kovdurmak için elinden geleni (takımı sabote dahil) yapıyor.NOKTA!!!:mad:

LORDOFLU
25.08.2006, 01:22
yaw bu adamı çözemedim...enterasan biri..acaba yeni bi kurgu mu düşünüyo..kaleci tolgayı sağ bek olarak oynatırsa şaşırmam

Özkan Erdem
25.08.2006, 06:21
Takıma "çıkın sahaya ne yaparsanız yapın" desen bundan fazla oynar gibi geldi bana dün..

@LORDOFLU
Kaleci Tolga sağ bek değil forvet, idman maçlarına bakabilirsin.. Golü bile var.

okan6161
25.08.2006, 09:39
ben anladım ki bu adam hayat adamı bu antremanlarda oyuncularla toplanıyor mangal partisi veriyor adamar diyor çalışaım aman be çalış çalış nereye kadar sahada istediğinizi yapın nasıl olsa alıyorsunuz paranızı diyor kesin ya yok sa insan hiç değilse şut çalıştırır ya

sametaydin
25.08.2006, 21:01
yok abi biz ne desek boş. lazoroni hayatta istifa etmez. öyle gözükmüyo.

Özsu
26.08.2006, 15:16
Bu adamı sahanın yanında oturarak görünce çıldırıyorum. hele o gıcık bakışları. Göbeğinden hiç bahsetmek bile istemiyorum. Trabzonumuın teknik direktörü bu olmamalı. Apoelle son oynanan maçtan memnunmuş. Maçı aldık ama ben o maça kaybettik gözüyle bakıyorum . Nasıl iştir anlamadım. gitsin artık

facia
26.08.2006, 15:28
http://www.trabzonhaber.net/images/guncel/lazoroni6.jpg (http://www.trabzonhaber.net/#) Bu Adam şaşııııı Bakıyor ...........

Özsu
26.08.2006, 15:45
Ondan mı acaba Yattaranın oynayışını görmüyor

Harun
27.08.2006, 22:24
Biz Vaho'yu korkak futbol oynatıyor diye eleştirip gönderirken bu ondan beter çıktı.Bu futbol anlayışı ile Trabzon'da fazla barınamaz.

10 üzerinden 1

antagonist
27.08.2006, 22:42
Biz Vaho'yu korkak futbol oynatıyor diye eleştirip gönderirken bu ondan beter çıktı.Bu futbol anlayışı ile Trabzon'da fazla barınamaz.

10 üzerinden 1
1 çok bile;10 üzerinden 0

Umut ÖZTÜRK
27.08.2006, 23:00
Birak Gİt Şu Takimi Her Zaman YaptiĞini Yap Sezonu Tamamlamadan Gİt Şu Takimdan Allah AŞkina

ENKRALTS
27.08.2006, 23:03
dünyada bir takımı kötü oynatmada 1 numara.bir takım ancak bu kadar kötu oynatılabılır bravo

Emre B.
27.08.2006, 23:58
Birisi hocaya takımdaki forvetleri öğretsin.Forvetsiz başladığı maç için 2 forvetle başladık demiş.Kim bu forvetler?Hasanla Hüseyin mi?

UğuR
28.08.2006, 00:08
Birak Gİt Şu Takimi Her Zaman YaptiĞini Yap Sezonu Tamamlamadan Gİt Şu Takimdan Allah AŞkina
Parasını almadan hiç bir yere gitmez.Sözleşmeyi sağlam yapmış.

Ali Özcan
28.08.2006, 00:18
bu adam futbol biliyosa ben de Jose Mourinho yum o kadar derim başka bişi bilmem...Vatandaşı Marce ipten aldı bugün ama olası bi bjk mağlubiyetinde bye bye kOCA gÖBEK lAZARONİ...

yağız61
28.08.2006, 11:29
allah tez zaman da defolup gitmesini sağlasın. takımımızı saboter ediyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.YÖNETİM......... ................ BAKKAL YÖNET MİYOSUNUZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ. ÇOK DEĞİL O STADI BAŞINIZA YIKACAĞIZZZZZZZZZZZ.

BordoMavi86
28.08.2006, 18:03
Acilen İS-Tİ-FA!... Hemen!Çabuk!Defol! Eminim sensiz daha iyi oynar bu takım!...

frango
28.08.2006, 18:04
ya yeterya sebi başımıza saran kımse allah onu bıldıgı gıbı yapsın hemiii

_OziloZ_
28.08.2006, 18:05
Suç hocada değil bu hocayı takımın başına getirenlerde

beratiabi
29.08.2006, 01:30
Denizli maçından sonra kesin kanaat getirdim bu adam asla bu takımın teknik direktörü olamaz her geçen gün kayıp. SON KARARIM

Murat Acar
29.08.2006, 09:41
Şu halimize gülsekmi ağlasakmı şaşırıyor insan bu sözleri geçen yıl birçok kişi halilhodziç için söylüyordu henüz lig başlayalı 5 hafta olmadıki şimdi lazaaroni için daha beter sözler söyleniyor.Evet bende hiç beğenmiyorum lazaroniyi ama şu şartlarda onu gönderecek bir babayiğit yok klüpte.hiç boşunuza klavyelerinizi ağlatmayın....

uslanmazlaz61
29.08.2006, 09:44
acaba sende bir sistem bir futbol bilgisi varmı diye düşünüom oynattıgın oyuna bakıyorum ama olmadıgını görünce kahrolup trabzonlugumdan nefret ediyorum.

ozcan_asanoglu
29.08.2006, 09:46
iyi bir çoban olur bundan...

Naim
29.08.2006, 10:23

Koyunumu Teslim etmem ben buna
Milyon dolarlık takım teslim edilmiş
entresan bir yöneticilik anlayışı

Selman
29.08.2006, 10:32
Bir takım düşünün elinde 5 tane forvet var.Kendi evinde bu güne kadar hiç yenilmediği bir takımla maç yapıyor ve o takımın hocası(!) sahaya forvetsiz çıkıyor.Amatör ligde bile böyle birşey olmaz.
O diplomayı nereden aldın çok merak ediyorum Sayın Lazaroni.

yağız61
29.08.2006, 12:47
yyyyyyyyyyööööööööööneeeetiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm m bu adamı kovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv.

Ali Özcan
29.08.2006, 16:41
Koca Szymeki süründüren,Marcelinho ve Yattara dan forvet yaratmaya çalışan,takımdaki 4 forvetten hiçbirini oynatmayan,her maçına gol yememek için çıkan koca göbekli adam....defooooooooooolllllllllllllllllllllllllll. ................

ozturk
29.08.2006, 17:30
1 çok bile;10 üzerinden 0

adama haksızlık etme. 10 üzerinden 0.0000007 bence bravo lazaroni..

Uğurtan
29.08.2006, 19:30
Go Home Lazoroni!!!

nemo_61
29.08.2006, 20:22
bütün topçuları helak etti. defol git bee. sülük gibi yapıuştı takıma kanımızı emiyo ..ben kadro çıkarsam daha iyi oynarız

The Londoner
29.08.2006, 20:55
Soyadindaki LAZ harflerinin transferi icin yegane sebep olduguna inaniyor; bunun disindaki hicbir sportif ve rasyonel gerekcenin onu Trabzon`a getirmis olabilecegine ihtimal vermiyorum.

Ali Özcan
30.08.2006, 12:49
Sezonun başında ne söyşemiştik :
Lazaroni den bi halt olmaz demiştik
Lazaroni aptalsa Szymek ne yapsın
Kovun gitsin Şu Laz ı sayın başkanım...

İşte arkadaşlar bu şekilde tezahürat edelim en çok ömrü 5 hafta Lazaroninin...en azından ikinciliği ve gelecek yılları kurtarırız...

oktay çavuşoğlu
30.08.2006, 13:38
d-e-f-ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo-lllll

Rıza ÇOLAK
30.08.2006, 14:37

buna verdiğin koyuna yazık 10 koyundan birini geri getiremez bu belayı kim sardı başımıza geldiği gibi çobanını da alıp gitsin

Erkin
30.08.2006, 14:56
Cidden de öyle ya tam bir zarar bu hoca. Zaten Scolari dışında Brezilyalı hocaların hiçbirinin iyi olduğuna inanmıyorum hangisi başarılı ki Luxemburgo,Parreira,Zico vs.. Bu ne takıma taktik verebiliyor, ne kondüsyon. Topçular sahada ne yapacağını bilmiyor pas hataları hat safhada hiç çalıştırmadığı belli.. Zaten özel pozisyonları çalıştırmasını hiç beklemiyorum, bekleyemiyorum oof of..

SDanışmaz
30.08.2006, 15:56
iLk defa sistemi oLmayan bir hoca gördüm...

Club_61
30.08.2006, 16:17
Takıma hic bir şey katmamasını boşverdim takımdaki adamlarıda takımdan sogutuyor. Szymek bunun örnegidir yol yakınken hemen gonderilmeli bu hoca hiç bi şey bilmiyor ...

nemo_61
30.08.2006, 19:17
adan bize hiç katkı yapmadı aksine takımda huzursuzluk yarattı daha düne kadar en beğendiğimiz adamlara artık gitsin diyoruz ama gitmesi gereken tek kişi lazoroni

Beytullah
30.08.2006, 19:22
bu adam hoca olursa bendende başkan olur:D

Keleşoğlu
31.08.2006, 15:03
go home lazoroni!!!

Club_61
03.09.2006, 04:42
Yuruu be lazaroni helal sana duydunuz soz vermiş bu takım uefa yı alamazsa yada inönüde bjk yenemezse istifa edecekmiş
şaka şaka sevinmeyin bizi kalpten oldurmeden gidermi bi yere

yaranozlu
03.09.2006, 09:39
lazaroninin anasını avradını.... bu ne iş yaaaa... hani ricardinhoyu tanıyodu it oğlu it... getirseydi de görseydik. puşt yaaa, sinirimi bozdu... adından laz bölümünü çıkarsın...

gurkankyildiz
04.09.2006, 17:37
ben onun ta a.... koyim allah belasını versin.Syzmek küstü ,Yattara'yı da harcıyacaktı Allah korudu sakatlandı.Forvetlerimizin ağzına s.....Ersen,Umut ve Ömer'i bitirdi.Jeferson denilen kaleciye benzeri takımda tutuyoruz onun vatandaşı diye.Sırada kim var merak ediyorum.Gerçi yönetimi de böldü geriye ne kaldı ki????

Trapezus-61
04.09.2006, 17:51
Suç lazaroninin değil suç onu bu takımın başına getirenlerde, yine yaptılar yapacaklarını. Basiretsiz insanlar.

nemo_61
05.09.2006, 21:10
lazaroninin anasını avradını.... bu ne iş yaaaa... hani ricardinhoyu tanıyodu it oğlu it... getirseydi de görseydik. puşt yaaa, sinirimi bozdu... adından laz bölümünü çıkarsın...
ricardinho nun bizim lazoroniyi tanıdığı belli .adam öğrendi bizde lazorini olduğunu daha bize gelir mi:D

okan6161
06.09.2006, 10:46
lazaroni sen geldiğin den beri uyuyamıyorum ya uykumda senin bir dahaki maça nasıl bir kadro çıracağın giriyor hep staja uykusuz gelmekten canım çıktı hasta sedyelerinde uyumaya başladım senin hiçmi vicdanın yok çık git bu kadar yüzsüzlük olurmu yani hiçmi oumuyorsun buraları daha önceleri hiç değilse teknik adam için bazı kişeler destekelr bazılar eleştirir gitmesini isterdi ama senin kimse arkanda durmuyor daha ne durursun burda anlamadım ( yönetim sorun tazminatsa biz cuma çıkışı cemaattan toplar veririz bu arada kralın parasınıda çıkarırız belki)

kudu_61
06.09.2006, 13:20
.....................?

Lokman
06.09.2006, 15:06
.....................?

Al bendende o kadar _?

champions
07.09.2006, 13:02
güle güle seni hiç özlemiycez

Selman
07.09.2006, 13:04
Go home Lazaroni.Sonunda gerçek odu.Kurtulduk.

Miraç Atalay Çiftçi
07.09.2006, 13:07
seni çok anacagız lazaroni çokk...
Kulagın yıllar boyu çınlayacak...
Geldigin gün başlamıstı oysaki çınlatmalar ama trabzonspor taraftarına yakışmadıgı için susmustu hemen hemen herkes.
Şimdi iki cümle ile açıklanabilir herşey...
S.G.

Hekimoğlu
07.09.2006, 14:24
yanına jefferson'u da almayı unutma ha.

Emre B.
07.09.2006, 15:18
Adam istikrarlı bir şekilde takımlardan kovuluyo.

Ali Özcan
07.09.2006, 15:26
Allah yolunu açık etsin...Verdiğin zarar göbeğinin çapından bile büyüktü...İnşallah Ziya Hoca çabuk toparlar...

Burçak
07.09.2006, 15:31
lazaroni sen geldiğin den beri uyuyamıyorum ya uykumda senin bir dahaki maça nasıl bir kadro çıracağın giriyor hep staja uykusuz gelmekten canım çıktı hasta sedyelerinde uyumaya başladım senin hiçmi vicdanın yok çık git bu kadar yüzsüzlük olurmu yani hiçmi oumuyorsun buraları daha önceleri hiç değilse teknik adam için bazı kişeler destekelr bazılar eleştirir gitmesini isterdi ama senin kimse arkanda durmuyor daha ne durursun burda anlamadım ( yönetim sorun tazminatsa biz cuma çıkışı cemaattan toplar veririz bu arada kralın parasınıda çıkarırız belki)
sen bunları yazmışsın adam bugün istifa etti. anlaşılan çok alındı laflarına :D

İslam Sezer
07.09.2006, 15:32
trabzonspor a çok rezil bir 6 maç yaşattın lazaroni.
seni hiç sevmedim lazaroni.
babanı da sevmezdim lazaroni.
git lazaroni.
gözüm görmesin seni lazaroni.

Muhalif
07.09.2006, 15:35
Bu adamın lisansını yırtmak lazım.. biz yandık başkaları yanmasın bari:D
Sevmediğimiz takım için Allah başına Lazaroni'yi teknik direktör yapsın diye beddua edebiliriz ya da:D

Armağan Dere
07.09.2006, 15:51
trabzonspor a çok rezil bir 6 maç yaşattın lazaroni.
seni hiç sevmedim lazaroni.
babanı da sevmezdim lazaroni.
git lazaroni.
gözüm görmesin seni lazaroni. abi güldürdün beni..:):):):)

Analyzer
07.09.2006, 15:57
O artık sadece Aroni

Akın_61
07.09.2006, 17:12
Allahım bizi bu heriften kurtardığın için sana şükürler olsun.......oh beee kurtulduk..

isaret parmagi
07.09.2006, 17:22
Ya şimdi eleştirmeyim diyorum ama bu adam nasıl td olmuş anlamadım harbiden..Sonunda kurtulduk

Bartuğ13
07.09.2006, 18:20
allah yüzümüze baktı diyorum.ne diyeyim

nemo_61
07.09.2006, 21:55
allahım sana şükürler olsun ..bi günde 2 mubarek olayı verdin..

Orhan_Gazi
07.09.2006, 23:20
bu baslik bence silinsin. hatirlamak istemiyorum su ruh adami. oh beee, hele sükür gitti.

Recep Çaltepe
07.09.2006, 23:21
Yar saçları lüle lüle... :D

Harun-61
07.09.2006, 23:57
kacirdigimiz puanlarami yansam ???
giden 600 bin € mi yansam ???
sinir krizi geciren BMN üyelerinemi yansam ???

ah ülen Lazhoroniii ahhhhhhhh :-((

laz_hayri_61
08.09.2006, 11:46
Yarabbi sana şükürler olsun.

volcano61
08.09.2006, 12:02
ya kardeşim biri şurayı kapatsın daaa.mecbur muyuz bu adamın ismini burda görmeye yaaaa.