PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardımcı Teknik Direktör Ünal Karaman Görevinden Ayrıldı...

Fatih
15.06.2012, 13:19
Ünal Hoca'ya verdiği emeklerden ötürü teşekkür ediyor kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz...

Turgut Çelik
15.06.2012, 13:23
Yolun açık olsun en az hepimiz kadar Trabzonspor'lu olan karaboğa

varsawa61
15.06.2012, 13:23
Yolun açık olsun KARABOĞA

Orkun Özkaya
15.06.2012, 13:43
Bu güne kadar gerek saha içinde gerek saha dışında bu takım için döktüğün her damla ter için sonsuz teşekkürler. Hakkını helal edersin umarım bizlere. Yolun açık olsun

Yiğit Gayretli
15.06.2012, 13:45
Sağol "Gara Uşag"... Şimdilik sadece sağol. Henüz veda etmedik.

Celal Demir
15.06.2012, 13:46
Şenol hocamdan sonra Teknik adam olarak görmek istediğim kişi. yolun açık olsun hocam...

alper*
15.06.2012, 13:47
Çok büyük bir kayıp değil. Yolu açık olsun.

Fatih Özkan
15.06.2012, 13:47
Hocam, yolun açık olsun!

DeAgLeMaNyAq
15.06.2012, 14:04
Yolu açık olsun. Zaten yardımcı antrenör bazında yaşı ilerlemişti ve 12 yıldır süren deneyimi vardı. Zaten teknik direktörlüğe adım atmışken yeniden yardımcı hocalığa dönmesinin de bazı handikaplarını yaşadı. Gidişi de bu yüzden gözüküyor. Bakalım yerine söylendiği gibi Hami mi gelecek. Öyle bir şey olursa Hami'yi ne kadar sevsem de o da sözlerini yemiş olacak...

BayzanTs61
15.06.2012, 14:06
Ünal Karaman'ın ayrılışı yönetim hatası değildir! Ağzınız alışmış eleştiriye. Ünal Karaman yeni sezonda teknik direktör olmayı bekliyordu, Şenol hocamız ise tribünde olacaktı. Planlanan gerçekleşmediği için Ünal Karaman'la yollar ayrıldı. Kendisi başka bir takımı çalıştıracak.

titanic
15.06.2012, 14:07
Güle güle garaoğlan,emeğin için teşekkürler, görevin tam olarak neydi ne yapıyordun bilmesemde bu takıma yakısıyordun.İnsallah yerine hami gelir

Samet Türkmen
15.06.2012, 14:10
Yolun açık olsun kaptan.Arkandan sallayan eziklere en güzel cevabın Trabzonspor'daki kariyerindir.

Turgay Atalay
15.06.2012, 14:16
Allah yolunu açık etsin.

Murat Acar
15.06.2012, 14:16
Yolun Açık Olsun İnşallah...Trabzonspora geldiğin ilk günden beri hayranın olan ben gidişine üzülmüyorum inşaallah kariyerinde gelişim adına attığın adımlardan biri daha olur bu bir gün seni TRABZONSPORUN BAŞINDA görmek dileğiyle...

zaferyıldız
15.06.2012, 14:18
Ünal hocayı çok severim ,başarılar diliyorum...bu karar; hem klübe hem ona hayırlı olsun

Berberoğlu
15.06.2012, 14:19
Güle güle KARA BOĞA, güle güle ESMER ÇOCUK, güle güle KARA OĞLAN....

Tekrar buluşmak dileğiyle, kariyerinde başarılar....

metehan
15.06.2012, 14:23
Ünal Karaman'ı insan olarak çok seviyorum. Zamanında TS'u tercih ettiği için de gönlümüzdeki yeri ayrı. Onun TS'a transferi sonrasında Malatya'da TS'a olan sempatinin tavan yaptığını da orada askerlik yapan bir arkadaşımdan duymuştum.

Teknik direktörlük konusunda çok iyi yerlere gelebileceğini tahmin etmiyorum ama bu konuda yanılmayı da çok istiyorum. İnşallah çok daha iyi yerlere gelir, yolu açık olsun.

Ünal Karaman denince aklıma Lyon maçını anlatan Fransız spiker geliyor : Eyvah, yine o esmer çocuk ! :)

Gökhan Koç
15.06.2012, 14:23
Bizi hiç bir zaman utandırmadın,

Yolun açık olsun hocam.

Herşey için teşekkürler,

Sefaenes
15.06.2012, 14:27
verdigi emekler icin tsk eder yolu acik olsun dilerim bir konu disinda kendisini desteklerim oda satilmisspor baskanin icin yaptigi aciklamaydi yoksa herzaman Ünal gönlümüzde ama inaniyorumki kendisini biraz gelistirdikden sonra Hoca olarak geri dönecek

Enes Ünal Kaya
15.06.2012, 14:46
İnş İyi Bir Takıma Hoca oLur.. ve İleride Trabzonspor'un Hocası olabilecek Bir Gelişim Sağlar.

İsmini Taşımakdan Onur Duyduğum Birisi..

Teşekkürler Ünal Hoca

Süleyman50
15.06.2012, 14:59
hayırlısı olsun, bundan sonraki yaşantısında başarılar dilerim...

Hüseyin Bağdat
15.06.2012, 15:08
Emeklerin için teşekkürler. Bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyorum...

halil ibo
15.06.2012, 15:11
İster istemez duygusallık ağır basıyor.
İstanbul'un 3 sülükleri dururken Trabzonspor tercihi ve yakın geçmişte t.d.olmasına rağmen; yönetimin Şenol hocayı iknası sonucu ''Trabzonspor'un Şenol Güneş'e ihtiyacı var''diyecek olgunluğu göstermiş ve onun altında çalışmayı kabul etmiştir.
Hocam bu işler maalesef böyle,profesyonel yaklaşanlar ile duygusal bağı olanları ayırt edemediğimiz sürece daha çok yaya kalacağız gibi görünüyor.
Bundan sonraki yaşamında ve futbol kariyerinde başarılar diliyorum.
Tekrar yollar kesişir mi ? Zannetmiyorum,onlarca özevlat varken ...

kalavara
15.06.2012, 15:11
ünal hoca bence gayet iyiydi, kendisine güveniyordum...umarım yerine gelecek kişi sadece yeteneği ile gelir, kişisel ilişkileri çerçevesinde değil!

Osman Yavuz
15.06.2012, 15:12
Bu kapı sana ardına kadar açık hocam. Git kariyerini geliştir ve efsane olduğun gemiye geri dön.

Burak DERELİ
15.06.2012, 15:15
Herşey için teşekkürler Ünal hoca. Yolun açık olsun

ÇAĞDAŞ AYDIN
15.06.2012, 15:25
Ünal Hocam , emeklerin için sana minnetdarız. Yolun açık olsun, umarım çok başarılı olur, bir gün Trabzonspor un başına geçersin.

İlker Akçay
15.06.2012, 15:41
Rabbim gönlüne göre versin Hocam, bu bir ayrılış değil olsa olsa kısa süreli bir veda...Elbet bir gün geri döneceksin ve teknik direktör olarak TRABZONSPORUMUZU ŞAMPİYON yapacaksın..

deneme61
15.06.2012, 15:45
yolun açık olsun kaptan..yine bu çatı altında güzel günler yaşayacaksın inş.

MonteCristo
15.06.2012, 15:47
Teşekkürler Ünal Karaman. Allah yolunu açık etsin, inşallah büyük hoca olursun.

Canberk
15.06.2012, 15:49
Yolun açık olsun hocam

Ümit Tekşan
15.06.2012, 15:54
Yolun açık olsun hocam...

.....
15.06.2012, 16:02
Yolun açık olsun Ünal Hoca.

TSezgin61
15.06.2012, 16:04
yerine bakalim kimi getirecekler...

Bekir
15.06.2012, 16:06
Bir süre sonra yeni takımıyla anlaşınca burda yazılan mesajlar çok değişecektir.

Verdiğin emekler için teşekkürler ama tahmin ettiğim şeyi yaparsan umarım hiç başarılı olamazsın.

İsmail Çavuşoğlu
15.06.2012, 16:06
ALLAH Razı olsun yolun açık olsun hocam.başarılar.

Kasım Hilal
15.06.2012, 16:15
Keşke 1461'e gitse.
İlerki zamanlarda takımın başında görürüz inşallah!

Ertan 51
15.06.2012, 16:21
Kendisini müthiş yetiştirmiş,harika bir insan olarak gördüm hep,
mecnun pisliği hakkında söyledikleri kafamı kurcalasa da hep başarılı olmasını isteyeceğim,
rüştünü ıspatlayabilirse ilerde TS nin başında görmek sürpriz olmaz.
Yolun açık olsun Trabzonsporlu Ünal,
TÜM EMEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER,BAHTIN AÇIK OLSUN.

oflubektas
15.06.2012, 16:25
Kariyerini Sivasspor'da mı sürdürecekmiş kendisi?

Hani öyle bir şey olursa Sn.Karaman son haftalarda Mecnun başkanından uzak durmalı. Zira her an "Trabzon'dan teşvik primi teklifleri" diye kulağı çınlayabilir...

Bekir
15.06.2012, 16:27
Kariyerini Sivasspor'da mı sürdürecekmiş kendisi?

Hani öyle bir şey olursa Sn.Karaman son haftalarda Mecnun başkanından uzak durmalı. Zira her an "Trabzon'dan teşvik primi teklifleri" diye kulağı çınlayabilir...

Ortada öyle bir şey yok.

Ancak Rıza Çalımbay-Beşiktaş flörtünde,akıllara gelen ilk isim Ünal Hoca oluyor.

Benim beklentim bu yönde.

Bülent AKBULUT61
15.06.2012, 16:28
güle güle ÜNAL hocam yolun açık olsun sana yapılanları bu taraftar unutmayacaktın merak etme Sen bize geldiğin zaman 3 İstanbul takımlarını ret edip gelmiştin ama bizde oynayanlar Gs eziğine gitmek istiyorlardı seni yollayıp o kişileri alanları ALLAHA havale ediyorum İNŞALLAH bir gun başımızda göruyuz sizi

Sami Kuk
15.06.2012, 16:29
Rizespor a gel be hocam

Gamze_TS
15.06.2012, 17:49
Veda degil bir ara olarak goruyorum bunu. İnsallah Senol Gunes Baskan, Unal Karaman TD hayalimiz gerceklesecek birgun. Allah yolunu acik etsin, yine Trabzonspor catisi altinda gorusmek uzere, efsane Trabzonspor'lu!

Özge
15.06.2012, 17:54
Emeklerin için teşekkürler Ünal hocam.

Kamil Çakmak
15.06.2012, 18:03
Allah yolunu açık etsin. Emeklerin için Teşekkürler karaboğa...

fteotdgs
15.06.2012, 18:05
Bunun sadece soylentisi dolasirken kendisine kalan kariyerinde, hayatinda basarilar dilemistim adina acilan baslikta. Ancak burada yazmadan duramayacagim, tabiri caizse kor olmus badem gozlu olmus. Unal'in gerek futbolculugu ile gerek Senol hocanin yardimcisi olarak bu kulube emeklerini yadsiyacak degilim, kimse de yapamaz oyle bir sey. Ancak daha once defalarca yazdigim gibi, kim olursa olsun kulubun maasli bir calisani iken "Mecnun baskan"'a selamlar yollama hakki yoktu. O selam yolladigi gun olmasi gereken sey ancak bugun olmus.

hodlu
15.06.2012, 19:20
Benim gönlümün 'Karaboğa'sıdır o.Kaptan'ımıza teşekkür ediyorum.Küsmemesini ve kendisini Trabzonspor'a her zaman hazır tutmasını istiyorum.Yolu açık olsun....

OnurKul
15.06.2012, 19:46
Çok üzüldüm. Şenol Güneş'in veliahtı olarak görüyorum kendisini. Trabzonspor Ünal Hoca'yı unutmaz. Ayrılma sebebinin olumsuz olduğunu düşünmüyorum, artık kendisi bir takım yönetmek istiyordu sanırım.

Yolun açık olsun hocam her zaman yanındayız.

Cem Kıran
15.06.2012, 19:48
Çok yazık Ünal Karaman'ı soğutacaklar klüpten..Adam daha neler yapabileceğini gösteremedi..Sebep olanlar utansın kim olursa olsun..

Fatih Solmaz
15.06.2012, 19:49
adam gibi adamdı. teşekkürler ünal karaman.

kayseriliyiz
15.06.2012, 19:53
Adam gibi adam Ünal Karaman
Bu sadece bir hosçakal
Dönüsün Teknik diretörümüz olarak olacak
Allah yolunu açik etsin hocam

macka61
15.06.2012, 20:03
emekleri için teşekkürler ve gelecek hayatında başarılar

Fatih Öztürk
15.06.2012, 20:09
Trabzonspora hizmeti bitmez.daha yolun başında.yakında teknik dırektörümüz olacak.

SEDAT
15.06.2012, 20:10
* Teşekkürler Kaptan, yemin ederim çok üzüldüm , kalbimdesin her zaman...

Mustafa Çolak
15.06.2012, 20:33
Herşey için teşekkürler hocam.

Mahmut Baran
15.06.2012, 20:41
Ünal Karaman'ı insan olarak çok seviyorum. Zamanında TS'u tercih ettiği için de gönlümüzdeki yeri ayrı. Onun TS'a transferi sonrasında Malatya'da TS'a olan sempatinin tavan yaptığını da orada askerlik yapan bir arkadaşımdan duymuştum.

Teknik direktörlük konusunda çok iyi yerlere gelebileceğini tahmin etmiyorum ama bu konuda yanılmayı da çok istiyorum. İnşallah çok daha iyi yerlere gelir, yolu açık olsun.

Ünal Karaman denince aklıma Lyon maçını anlatan Fransız spiker geliyor : Eyvah, yine o esmer çocuk ! :)

Malatyaspordan Trabzonspor'a Ünal Karaman ile beraber transfer olan binlerce Malatyalıdan biriyim :)

My
15.06.2012, 20:46
Kaptanım şu Mecnun'a gönderdiğin mesaj içime yara oldu.

Neyse...

Eyvallah Karaboğa, yolun açık olsun.

Mahmut Baran
15.06.2012, 20:47
Bunun sadece soylentisi dolasirken kendisine kalan kariyerinde, hayatinda basarilar dilemistim adina acilan baslikta. Ancak burada yazmadan duramayacagim, tabiri caizse kor olmus badem gozlu olmus. Unal'in gerek futbolculugu ile gerek Senol hocanin yardimcisi olarak bu kulube emeklerini yadsiyacak degilim, kimse de yapamaz oyle bir sey. Ancak daha once defalarca yazdigim gibi, kim olursa olsun kulubun maasli bir calisani iken "Mecnun baskan"'a selamlar yollama hakki yoktu. O selam yolladigi gun olmasi gereken sey ancak bugun olmus.

Aynı eleştiriyi ikide bir en iyi arkadaşım Selçuk inandır diyen Burak yılmaz, aziz yıldırım inşallah çıkar diyen Sadri Şener, aykut hoca ve öğrencileri şike yapmamıştır diyen Şenol Güneş için yapabiliyor musun ? ya da sen bir Trabzonsporlu olarak kaç tane şikebahçeli arkadaşını sildin hayatından diye sorabilir miyim ?

Ömer SEVİNÇ
15.06.2012, 20:50
Bütün emeklerin için çok teşekkür ederim hocam. Umarım kendini daha da geliştirir, bir gün bizim hocamız olursun. Seviyoruz seni.

Yolun ve bahtın açık olsun inşallah.

fteotdgs
15.06.2012, 20:58
Aynı eleştiriyi ikide bir en iyi arkadaşım Selçuk inandır diyen Burak yılmaz, aziz yıldırım inşallah çıkar diyen Sadri Şener, aykut hoca ve öğrencileri şike yapmamıştır diyen Şenol Güneş için yapabiliyor musun ? ya da sen bir Trabzonsporlu olarak kaç tane şikebahçeli arkadaşını sildin hayatından diye sorabilir miyim ?

Burak'in her firsatta Selcuk Inan'i en iyi arkadasi olarak belirtmesi beni rahatsiz etmiyor. Bundan rahatsiz olanlari da anlamiyorum. Sadri Sener'i A. Yildirim hakkindaki munis demecleri nedeni ile zamaninda cok elestirdim, hatta bircok yonden kendisini takdir etmeme ragmen salt "conflict of interest" dolayisi ile kulup baskanligindan istifa etmesi gerektigini belirttim daha once bu forumda. Senol hocayi da o ve ona benzer diger, benim icin son derece anlamsiz, FB'ye karsi son derece gereksiz sevgi, anlayis dolu, demecleri icin de ayrica elestirdim yine. Zira, bilhassa A. Kocaman'in koca sezon olan bitenden hicbir haberi olmamasina kesinlikle inanmiyorum.

Bir de son sorunu unutmusum, simdi ekliyorum: Hayatimdan su sike dalgasindan sonra hicbir arkadasimi cikarmadim. Ancak Trabzonspor'un maasli bir calisani olsam, kesinlikle onlardan birine, hele hele Mecnun baskan gibi sike surecinde bizim acimizdan rolu malum birine asla ama asla selamlar yollamazdim.

Şahin Yılmaz
15.06.2012, 21:23
Güle Güle Ünal kardeşim. Bir gün gelecek bu kulübü t.d olarak şampiyon yapacaksın. Allah'a emanet ol.

Cilgin1986
15.06.2012, 22:03
Sana kapimiz herzaman acik Ünal Hocam Allah yolunu acik etsin.

Utku61
15.06.2012, 22:07
Yazık ettin bu takıma Kaptan . Gitmemeliydin

Oğuz ZEYTİN
15.06.2012, 22:13
Elalem, pirelerden yapay efsaneler meydana getiriyor; biz yaşayan efsaneleri küstürüp bir kenara atıyoruz.

Her şeyden şikayetçi olan sayın başkan kontrolü tamamen kaybetmiş. Asbaşkanın bir gün dediği, diğer gün dediğini tutmuyor. Ve daha da kötüsü teknik direktörün görüntüsü... "Camiada birlik" diyenler, bir araya gelemiyor, aynı hedefe yönelemiyor. Sonra Ünal Karaman ve hedefleri, hedef tahtasına konuyor. Bir Trabzonspor klasiği olarak, taraftarın önüne atılıyor. Ve herkes rahatlıyor, çünkü tek kabahatli Ünal(!)

Ünal Karaman, sırf Mecnun'a selam yolladı diye tu kaka edildiyse, şike/teşvik çetesinin "maaşlı elemanı" Alper Potuk'u Trabzonspor'a transfer etmek için çırpınanlar Trabzonspor'daki tüm görevlerinden istifa etmelidir.

Barış Özbek'e bu BÜYÜK FORMAYI giydirenler, bizim deplasmana gitmek için harçlıklarımızdan biriktirdiğimiz kuruşları Barış Özbek'e milyon olarak verenler Trabzonsporluyum demesin!

Ünal Karaman'ın Trabzonspor için yaptıklarının ve hissettiklerinin yanından geçemeyecekler, Ünal Karaman'ı yargılayamaz.

Üzülerek izliyorum ki: Değerlerimiz kayboluyor, Trabzonspor sıradanlaşıyor.

Serdar A
15.06.2012, 22:15
Çok şey söyleyesim var da , hepsi boğazıma düğümleniyor . Söylediklerimden Trabzon'a halel gelmesin diyorum .

Yolun açık olsun Ünal hocam .

Senin gibi özünde doğru insan zor bulunur .
Jöle gibi her kaba girenler düşünsün .

TS-FAN
15.06.2012, 22:18
O kadar alıştım ki sanki "başka bir takımda olamaz,olmamalı" duygusundayım.
Ama bu profesyönellik işte...Yapacak bir şey yok..
Şimdilik..
Bir gün yeniden buluşmak ümidiyle,görüşmek üzere Kara Boğa.

titanic
15.06.2012, 22:31
Yazık ettin bu takıma Kaptan . Gitmemeliydin

analdığım kadarıyla takıma yazık falan etmemiş,bildiğin gönderilmiş.kendi insiyatifi dışında olan birşey.İyi tarafından bakın bu kadar uuzun süre yardımcı antrönörlük mü yapılır. Yaşıtları kocamn gibiler takım calıstırıyor ınsıyatif alıyor.Ünal hocanın artık piştiğini ve takım calıstırdığında basarılı olabıleceğini düşünuyorm.Güle güle gitsin.Herkesin hayrına olur ınsallah.

Cafer Bulur
15.06.2012, 22:37
Ünal hangi konularda senol hocayla farkli bir bakis acisi icinde oldu merak ediyorum.

Ünal hocaya simdiye kadarki hizmetleri icin tesekkür ediyorum,bundan sonraki yasaminda basarilar diliyorum.

Bence kendisi artik 1.adam olmali,inisiyatif almali.

Necat Ulusoy
15.06.2012, 22:48
Emeklerini unutmam, doğru zamanda tekrar yuvaya bekliyorum kendisini...

Samet Yildirim
15.06.2012, 22:48
Tsk ederiz. Yolu acik olsun.

Senol Hoca teknik ekibini kurmakta tek yetkili. Istedigi ekibi olustursun.

TekfurÇayır 61
15.06.2012, 23:05
Ünal hocam Allah yüzünü mahcup etmesin. Çalıştıracağın takımı merakla takip edeceğim.Bütün emeklerin, katkıların için teşekkürler.

Kaya
15.06.2012, 23:16
Gerekçe yetersiz...

Anlayamıyorum bu ayrılığı...

macuka
15.06.2012, 23:37
Çok büyük bir kayıp değil. Yolu açık olsun.

senin avatarin yuzunden az daha makineyi kiriyordum:) serefsiz nasil girmis camin altina diyorum:)

thenumberfour
15.06.2012, 23:42
Umarım söylendiği gibi kendi isteğiyle, teknik direktör olmak için ayrılmıştır.Aksi takdirde böyle bir efsaneye haksızlık yapıldığı düşüncesi...

Hüseyin Çümen
16.06.2012, 00:22
bu sene bence takımı ünal yönetti şenl hoca kendini kenara çekmişti çünkü 1 sene önceki takım ile bu seneki takım arasında dağlar kadar fark vardı. ünal ıfutbolcu olarak çok sevdim ama daha öğrenmesi gerekn şeyler vardı pişsin belki gene gelir elveda kaptan

Harun
16.06.2012, 07:42
Bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ederiz.Hayatında bol şanslar.

Travelair
16.06.2012, 08:11
Hizmetleri için teşekkürler. Trabzonspor için daha erken. Bir an önce teknik direktörlük kariyerinde kendisini geliştirmesi lazım

İskender Çakmak
16.06.2012, 09:59
Ünal hocayı çok severim. Gittiği için üzüldüm ama kariyeri için gitmesi gerekiyordu.
Sembol bir isim ve hep böyle kalacak. Ve bir gün Trabzonspor teknik direktörü olarak geri dönecek.

doganay61
16.06.2012, 10:33
Güle güle demiyorum büyük kaptan...Çünkü sen bu camianın bir parçasısın ve herzaman bizimle beraber olacağına inanıyorum...Verdiğin herşeyiçin teşekkürler...Katkıların unutulmaz...Yeni kariyer yolunda başarılar...

Ahmet Kuru
16.06.2012, 12:16
Mevlam yolunu açik eylesin. Birgun teknik direktor olarak donecek ins

Sibel
16.06.2012, 12:59
Her şey için teşekkürler. Umarım başarıları devam eder...

Armağan Dere
16.06.2012, 13:01
Niye bıraktı bilen var mı?
Hami mi gelecek şimdi?..

Hasan61
16.06.2012, 13:40
Ünal Karaman : Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum

Twitterda gördüm.Eğer böyle birşey varsa yönetim ve hocaya birşey söylemek olmaz.Apaçık ben artık T.D olmak istiyorum demiş.

Ünal Hoca'ya yeni çalıştıracağı takımlarda başarılar.

exelans_25
16.06.2012, 14:22
hocam yolun açık olsun bir gün mutlaka yeniden...

titanic
16.06.2012, 14:29
Ünal Karaman : Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum

Twitterda gördüm.Eğer böyle birşey varsa yönetim ve hocaya birşey söylemek olmaz.Apaçık ben artık T.D olmak istiyorum demiş.

Ünal Hoca'ya yeni çalıştıracağı takımlarda başarılar.

Kulağı olan herkes şarkı dinleyebilir ama herkesin söylediği şarkı dinlenmez.İnsallah sesin güzeldir de solistliğin daim olur.Şenol Güneşin yanında yardımcı antrönür olmak real madridi çalıştıraktan daha havalıdır.Yolun açık olsun

Sefa
16.06.2012, 14:35
Şenol Hoca'nın yanında bunca yıl kalıp yardımcısı olup kötü bir Teknik Direktör olmak yakışmaz sana Kaptan..

Yolun açık, başarıların daim olsun..

Hürgün Aygün
16.06.2012, 14:39
Emeklerin için teşekkürler Ünal Hoca.Allah yolunu açık etsin...

Erdal DİLEK
16.06.2012, 16:21
sivasa hoca olur!!!!!

oflu engin
16.06.2012, 16:46
geçici ayrılıklar bizde her zaman olmuştur.karaboğa elbet bir gün görev alacaktır.

kudu_61
16.06.2012, 20:29
yolun açık olsun büyük kaptan sevgiler saygılar

Levent Kara
16.06.2012, 21:38
ünal hocayla çıktığımız maçları hep kazandık bence şenol hocadan sonraki teknik direktörümüz o olacak. umarım bu yıl bir takım çalıştırır kendini dahada geliştirir.

zafer6161
16.06.2012, 22:23
ünal hoca gitti,ve büyük üzüntü duydum,derinden sarstı,ama şu var,ünal hoca artık yardımcı hoca olmamalı,kendi kariyeri açısından gitmesi iyi oldu,inşalla seneye bizi çalıştırır

DeAgLeMaNyAq
16.06.2012, 23:12
Takımda yıllardır yardımcı hocalık yapan kişiler varken, şimdi onlara oranla tecrübesiz Hami'nin gelip direkt ikinci adam olması da enteresan. Futbol kariyeri olarak bunu hak ediyor ama hocalık adına ne yaptığı tartışılır...

ATSIZ
17.06.2012, 00:48
Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi.
ünal karaman...
gitsin sivasa yardımcı antrenör olsun..
mecnun'nuna kavuşmuş olur...

objek
17.06.2012, 01:40
Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi.
ünal karaman...
gitsin sivasa yardımcı antrenör olsun..
mecnun'nuna kavuşmuş olur...

Arkadaslar bazi mesajlar vardir ince gondermeler vardir ilk bakista anlasilmaz burada trabzonspor kimligi tasiyan birisi diyorki mecnun baskan sen gel sivasspora adam gibi sahip cik sb ,ye yalakalik yapma hem sehrini hemde dostlarini memnun etmis olursun mesaji veren unal karaman oldumu anlam derin!!! olur

ATSIZ
17.06.2012, 02:27
Arkadaslar bazi mesajlar vardir ince gondermeler vardir ilk bakista anlasilmaz burada trabzonspor kimligi tasiyan birisi diyorki mecnun baskan sen gel sivasspora adam gibi sahip cik sb ,ye yalakalik yapma hem sehrini hemde dostlarini memnun etmis olursun mesaji veren unal karaman oldumu anlam derin!!! olur

hatada hikmet arama yaşımı çoktan geçtim...
sivasa hoca da olursa şaşırmam...

objek
17.06.2012, 16:36
Sivasa hoca olursa iyi olur hic degilse maclardan emin oluruz):

objek
17.06.2012, 16:42
Sivasa hoca olursa iyi olur hic degilse maclardan emin oluruz): calinan sampiyonlukta en cok kahrolanlardan biriside unal hoca olduguna gore o mesajin yagcilik olsun diye yapildigina pek inanasim gelmiyor

Helvacı61
17.06.2012, 17:20
ünal hoca benim en büyük efsanelerimden biriydi...ancak sivas başkanı şerefsiz pezevengi gözümün içine baka baka anması çok kötü oldu..

Haçkalı
17.06.2012, 17:29
Yolun açık olsun hocam.. Herşey gönlünce olsun.. Emeklerin için teşekkürler.. Zamanı geldiğinde tekrar sevdana, Trabzonspor'una dönmen dileğimle..

jako13
17.06.2012, 22:49
Hoca efendi adamdı....hayırlısı olsun.Umarım iyi bir takımda çalışır.

ATSIZ
18.06.2012, 00:20
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
ünal hoca benim en büyük efsanelerimden biriydi...ancak sivas başkanı şerefsiz pezevengi gözümün içine baka baka anması çok kötü oldu..

Adem Öztürk
18.06.2012, 00:29
Yeni yaşamında hocama başarılar diliyorum.

Mustafa Çolak
18.06.2012, 00:58
Konya'nın başına geçer mi ?

SüRMeNe_6161
18.06.2012, 01:11
Güle Güle Hocam Başarilar Dilerim..

Kandemir
18.06.2012, 14:12
Ünal hoca şimdilik Trabzonspor'da misyonunu tamamlamıştır.Bundan sonra deneyimler kazanıp, başka takımlar çalıştırıp tecrübesini daha da geliştirecektir.Şenol Hoca her daim bu takımın başında kalamayacağına göre sırasını zamanı gelince Ünal Hoca'ya bırakacaktır.Bu Ünal Hoca için bir veda değil, daha büyük bir dönüş için ilk adımdır.

Misina
18.06.2012, 14:40
Mecnun Odyakmaza sevgilerini gönderdiği gün benim için bitmişti.Selametle !

Gülsüm Başoğlu
18.06.2012, 17:55
Önce çok üzüldüm açıkcası daha sonra Şenol Hocadan sonraki yeni teknik direktörümüz olur diye düşündüm ''İleriki zamanlarda tekrar Trabzonspor camiasında yer bulacaktır'' lafını duyunca..

.....
18.06.2012, 18:00
Konya'nın başına geçer mi ?

Konyanın başına Hüsnü Özkara geçti diye biliyorum.

İlker Yazıcıoğlu
18.06.2012, 18:11
Konyanın başına Hüsnü Özkara geçti diye biliyorum.

Doğru biliyorsun....

ayazi
18.06.2012, 19:15
son maçlarda kulubeye dikkat ediyordum şenol hocayla ünal hoca hiç konuşmuyorlardı. Ünal kenarda sinirli bi şekilde duruyordu hep.
Bence Şenol güneşin hep aynı adamları oynatması , revizyon yapmaması ve 75.dk kadar bekleyip aynı adamaları değiştirmesi canını sıkıyordu ünalın..
bu sadece düşünce...

Mert Pasa
19.06.2012, 16:56
Seni dun tanimadik yarin da unutmayiz,yolun acik olsun Trabzonsporlu Unal

zafercalikoglu
19.06.2012, 20:50
Ünal hoca şimdilik Trabzonspor'da misyonunu tamamlamıştır.Bundan sonra deneyimler kazanıp, başka takımlar çalıştırıp tecrübesini daha da geliştirecektir.Şenol Hoca her daim bu takımın başında kalamayacağına göre sırasını zamanı gelince Ünal Hoca'ya bırakacaktır.Bu Ünal Hoca için bir veda değil, daha büyük bir dönüş için ilk adımdır.

hacanın dediği gibi,artık sarkı soleme zamanı geldi..kendisini hazır hissediyosa solesin yolu acık olsun