PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Senden Büyük Yok..

Haçkalı
14.06.2012, 22:01
Dün Ajansspor.com adresinde gördüğüm bir haber nedeniyle (http://ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120613/en_cok_taraftar_kimde_.html) Trabzonspor'a her platformda destek olmamız gerektiğini düşünüyorum. Objektif bir araştırmaya benziyor. Çünkü dünden beri kontrol ediyorum. Üye olduğumda ve arkadaşlarımı üye ettiğimde de hep birer birer arttı. Farkediyorsunuz zaten. En altta link vereceğim. Yapacağınız işlem 30 saniye sürmüyor sadece istenilenleri dolduruyorsunuz. Lütfen destek olalım. Kimseyle taraftar sayısı yarıştırma derdinde değilim, ya da en çok taraftar bizde gibi kaygılarım yok. Sadece gördüğüm haberi paylaşmak istedim sizinle.

''Bugüne kadar defalarca ‘En çok taraftar kimde?’ araştırması yapıldı, taraftarlar facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde gruplar oluşturdu ancak hep farklı sonuçlar ortaya çıktı. Üstelik son 1-2 yılda "4 Büyük" takımın taraftarları takımlarını daha fazla destekler hale geldi.

Bu yüzden artık yeni ve güncel bir çalışma yapma gereği gören Tenha Telekomünikasyon, bu konuda bir adım atarak www.sendenbuyukyok.com/ sitesinde Türkiye’nin en çok taraftarı olan kulübünü arıyor.''

2012-2013 sezonunun başlayacağı güne kadar adresi tıklayıp, 15 Ağustos 2012 tarihine kadar oy verilebilecek. (ajansspor.com)

http://www.sendenbuyukyok.com/

Tayfun Aydın
14.06.2012, 23:17
Siteye girdim bilgileri tatlı tatlı doldurdum taki cep telefonu numaramı isteyene kadar. Çakallıktan başka bişey değil.

Erdinç Dilek
14.06.2012, 23:33
Siteye girdim bilgileri tatlı tatlı doldurdum taki cep telefonu numaramı isteyene kadar. Çakallıktan başka bişey değil.

salla bi tane telefon numarası kabul ediyor

Erdinç Dilek
14.06.2012, 23:41
607 . ben oldum güzel tesadüf

Samet Türkmen
14.06.2012, 23:42
En çok taraftar bizde gibi bir iddiamız olmadı hiçbir zaman.Trabzonsporlular olarak daha gerçekçi kaygılarımız olmalı :)

Ayrıca formda telefon numarası zorunlu tutulmuş.Eğer sizin yazdığınız gibi siteyi açan bir telekomunikasyon firması ise amaç başka.

Daha çok telefon numarası,daha çok reklam, daha çok para.Şahsen tavsiye etmiyorum?

Bu resmen reklam amaçlı bir konu olmuş.

Haçkalı
14.06.2012, 23:42

bilmiyorum, ben verdim gitti numarayı çokta sorun değil benim için, ne yapabilirler ki en fazla :) ama arkadaşın da belirttiği gibi bir numara sallasan bile kabul ediyor

Haçkalı
14.06.2012, 23:52
En çok taraftar bizde gibi bir iddiamız olmadı hiçbir zaman.Trabzonsporlular olarak daha gerçekçi kaygılarımız olmalı :)

Ayrıca formda telefon numarası zorunlu tutulmuş.Eğer sizin yazdığınız gibi siteyi açan bir telekomunikasyon firması ise amaç başka.

Daha çok telefon numarası,daha çok reklam, daha çok para.Şahsen tavsiye etmiyorum?

Bu resmen reklam amaçlı bir konu olmuş.

Şahsen hiçbir amacım yok :) ne taraftar sayısı kaygım ne de reklam yapmak gibi bir amacım yok :) ki bahsedilen telekomunikasyon firmasıda şimdi dikkatimi çekti :D belkide siz haklısınız adamlar öyle amaçlarla kurmuş olabilirler, ama ben şahsen kötü bir niyet aramadan gayet iyi niyetlerle girdim doldurdum ve burda sizinle paylaştım :)

Samet Türkmen
14.06.2012, 23:54
Şahsen hiçbir amacım yok :) ne taraftar sayısı kaygım ne de reklam yapmak gibi bir amacım yok :) ki bahsedilen telekomunikasyon firmasıda şimdi dikkatimi çekti :D belkide siz haklısınız adamlar öyle amaçlarla kurmuş olabilirler, ama ben şahsen kötü bir niyet aramadan gayet iyi niyetlerle girdim doldurdum ve burda sizinle paylaştım :)

İthamlarım size değildi zaten.Yanlış anlaşılma olmasın :)

Haçkalı
14.06.2012, 23:55
İthamlarım size değildi zaten.Yanlış anlaşılma olmasın :)

pardon diyorum o zaman :)

Levent Kara
15.06.2012, 00:13
nekadar paronayak olduk böyle benim numaramı vermediğim yer mi var. eczaneye gitsen telefonunu veriyorsun. buradada 2 mesaj atarlar okumadan silersin.

Tayfun Aydın
15.06.2012, 00:20
bilmiyorum, ben verdim gitti numarayı çokta sorun değil benim için, ne yapabilirler ki en fazla :) ama arkadaşın da belirttiği gibi bir numara sallasan bile kabul ediyor

Valla evvel zamanında kığışı dan bir takım elbise almıştım. Bu şike işlerinden dolayı mağzanın önünden bile geçmiyorum adamlar zırt pırt mesaj gönderiyorlar.Şimdi bunlar da telefon numaralarını nereye vecekler belli değil.Ha salla bi numarayla oluyorsa da bence gerek yok tabii herkese saygım var.

Serhat
15.06.2012, 02:42
641 :d ççç ççç

Berberoğlu
15.06.2012, 02:50
642 :D

Topladıkları bilgileri pazarlama faaliyeti için kullanacakları hemen hemen kesin gibi...

Ama ne olursa olsun tarafımızı belli etmeliyiz bence...

Ahmet AYDIN-28
15.06.2012, 09:30
İlk iki referansı fb ve dijiturk olan bir firmaymış tenha telekom...

Turgut Çelik
15.06.2012, 09:47
nekadar paronayak olduk böyle benim numaramı vermediğim yer mi var. eczaneye gitsen telefonunu veriyorsun. buradada 2 mesaj atarlar okumadan silersin.

:D :D Aynen aynen tel numarasını vermediğimiz yer kaldımı ki

Adem Erdoğan
15.06.2012, 10:21
ÇGHB (çok gereksiz hareketler bunlar)

İdris Toksoy
15.06.2012, 11:30
709. da ben oldum an itibarıyla. sayı çok az yaaa!

Mustafa AYDIN
15.06.2012, 13:01
........ +1

szymek7
15.06.2012, 13:16
istediginiz kadar oy kullanabiliyorsunuz, adres ve tel'de sacma sapan seyler yazabilirsiniz, ben sahsen 10 tane oy verdim

Haçkalı
16.06.2012, 15:19
709. da ben oldum an itibarıyla. sayı çok az yaaa!

Maalesef..