PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emre Güral

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

f1bekir
29.10.2012, 10:22
hocam mac sırasındaki yorumları görsen niye zeki oynuyor celu oynasın lafına baslandı...hatta zeki baslıgına bak yine görürsün....kaldıki emre forvet..bizim taraftarımız gol kaçtımı babasını tanımaz:D

La gol atamıyoz zaten la, kaçırsa ne olur :)

Hüseyin Başoğlu
29.10.2012, 10:38
La gol atamıyoz zaten la, kaçırsa ne olur :)

herkes öle demiyor işte :)

kürşat61
29.10.2012, 10:51
Tam maçı kapatıyordum oyuna girdi.

Benden sınıfı geçti, ama daha da bu kadar şans falan bulamaz ne yazık ki.

Utandır beni hoca.

Murat 61
29.10.2012, 11:21
Halil'den ne kadar kötü oynayabilir ki ?

Oynarsa da problem değil biz kimlere katlandık sana kat kat fazlasını katlanırız.

*

Oyuna girdiğin andan itibaren baskı kurmaya başladık, hele bir pozisyonda sol beke kadar gelip oradan top çıkardın ki tek başıma alkışladım seni maçı izlerken.

Sana güveniyoruz, Şenol Güneş adaletinden sende nasibini alırsın sabret sadece.

Mehmet Fatih Silik
29.10.2012, 11:26
Yeni burak yılmaz olucak o şenol güneşin elinde...

Karakterine benzemesin de...

Ama abi pacalarindan Forvet akiyor (:

zafer6161
29.10.2012, 11:28
Karakterine benzemesin de...

Ama abi pacalarindan Forvet akiyor (:

bnce karakter olarak burağı ikiye katlar,şımarıklık konusunda,tipi ve yapısı öyle gösteriyor,erken satıcı tipi var,,,umarım yanılırım

KoRNea
29.10.2012, 11:57
Yeni burak yılmaz olucak o şenol güneşin elinde...

Burak iti değilde yeni Fatih Tekke miz olur umarım. O potansiyel var bu arkadaşta, umarım çalışmayı hiç aksatmaz ve en iyi yerlere gelir.

Mehmet Fatih Silik
29.10.2012, 13:02
bnce karakter olarak burağı ikiye katlar,şımarıklık konusunda,tipi ve yapısı öyle gösteriyor,erken satıcı tipi var,,,umarım yanılırım

Valla benim icin farketmez...ben hatalardan ders aldim...$u bizi birakmaz, bu kesin efsanemiz olur filan dediklerimin hepsi de gitti...gidi$ $ekilleri de malum...

Onun icin bir beklenti icerisinde degilim...formamizi giydigi müddetce elinden geleni yapsin ve formanin hakkini versin yeter bana...

Sonra cani nereye isterse oraya gitsin...

Hürgün Aygün
29.10.2012, 13:07
Artık Emre-Janko ikilisi olmalı forvette bunu dün Emre oyuna girdikten sonra da gördük.İdeal 11'de yer almalı artık...

ofluoglu
29.10.2012, 14:16
Adrian'a geçmiş olsun zor alır formayı senden.

Lancet_61
29.10.2012, 14:45
Halille boşa zaman geçiriyoruz sezon başından beri.yazık.Böyle bir sezonda bari emreyi kazanalım.

h@msi61
29.10.2012, 15:00
Attigi sut gol alsaydi cok guzel olacakti Emre icin, buyuk moral olacakti ama hocaya mesajini guzel verdi, taraftari kazandi bir kere. Artik dakika bulamamasinin aciklamasini yapamaz hoca, bekliyoruz.

Semra
29.10.2012, 15:06
Halil ya da Henrique yerine Emre'yi şikayet etmeden izlerim ki onlara yeterince şans verildi, değerlendirmesini bilemediler!
Emre zamanla bu takımın vazgeçilmezi olacak, inşallah şikayet etmeyip çok çalışıp formayı hakkıyla terletir...

grigandalf1967
29.10.2012, 15:47
janko emre ikilisinde ısrar edilmeli.(birazda bunda inat etsin hocamız)

Yiğit Gayretli
29.10.2012, 16:07
30 yaşındaki verimsiz Halil ile zaman kaybedeceğimize, 23 yaşındaki Emre'nin her şeyine tahammül edelim. En geç 1-2 iki hafta içinde ilk 11'deki yerini alacaktır.

okan6161
29.10.2012, 19:58
dün oyunda kaldığı süre harikaydı pozisyon bulabildik janko daha etkili oldu umarım ilk onbirde olur haftaya

irfan61
29.10.2012, 22:28
Emre dün iyiydi biraz da şans olacak adam da vurduğu şut gol olsaydı öz güveni çok artardı.Daha çok şans bulmayı hak ediyor bıktım Halil'i izlemekten.

wolf_zb
30.10.2012, 00:52
30 yaşındaki verimsiz Halil ile zaman kaybedeceğimize, 23 yaşındaki Emre'nin her şeyine tahammül edelim. En geç 1-2 iki hafta içinde ilk 11'deki yerini alacaktır.

o zaman avatarındaki resmi değiştir bari : ))

jojuk
30.10.2012, 00:56
öle diyosunda profil resminde sevmediğin halil var :) ????

Dip.Ing.Mag.
30.10.2012, 08:45
Emre tekniği şutları iyi bir oyuncu. Bizim vaz gecikmediniz olabilirnuzerinde durulursa.

Ali İhsan
30.10.2012, 08:51
Kendini ispatladı, bu saatten sonra Halil'in yerine oynamalı. Formayı aldıktan sonra da çalışmaya devam etmeli.

İdris Toksoy
30.10.2012, 08:54
janko ile partner olmalı.

Faik Yılmaz
30.10.2012, 08:56
Direkten dönen topuyla bence Şenol Güneşte direkten dönmüştür....

Osman Pervaneli
30.10.2012, 14:03
suanki durumda gol yollarinda en önemli silah, artik ilk 11 de devamli oynamali

Koray
30.10.2012, 14:50
Başımızda görüp görebileceğimiz inatçının bayrak tutanı Hocamız bakalım bu hafta 11'de şans verecek mi bu çocuğa.

Adam o kadar inatçı ki dünyanın en haklı adamı sanki, kafaya taktı ya illa Halil'i kahraman yapacak.

O değil insanların kendisine olan saygısını da yitirmeye başladı sağda solda.

TSezgin61
30.10.2012, 15:00
elimizde emre gibi bir oyuncu var, top sürüyor calim atiyor ayaginda top tutuyor... bizi halile mahkum ediyorlar... yazikki ne yazik

ne olursa olsun, kaybedecek birseyimiz yok. emre-janko. nokta.

volkan_627
30.10.2012, 15:10
çocuğun topu direkten döndü ya tamam artık. ne büük emre bizim emre... zeki için de aynı şeyler söylendi ama başlığa bakın söylenmeyen kalmamış. hastayım sizin gibi futbolu bilen futbol fakirlerine... ne oldu zeki için konuşulanlara da şimdi çocuk yerden yere vuruluyor. sıra emreye mi geldi. emin olun emre 2 maç 11 de başlasın bugün yazıklarınızı unutup saydırmaya başlarsınız....

Tolga
30.10.2012, 15:18
çocuğun topu direkten döndü ya tamam artık. ne büük emre bizim emre... zeki için de aynı şeyler söylendi ama başlığa bakın söylenmeyen kalmamış. hastayım sizin gibi futbolu bilen futbol fakirlerine... ne oldu zeki için konuşulanlara da şimdi çocuk yerden yere vuruluyor. sıra emreye mi geldi. emin olun emre 2 maç 11 de başlasın bugün yazıklarınızı unutup saydırmaya başlarsınız....

Zeki'm tecrübe kazanana kadar inşallah taraftar fazla ileri gitmez diyorum ben.Allah yardımcısı olsun.

volkan_627
30.10.2012, 15:20
Zeki'm tecrübe kazanana kadar inşallah taraftar fazla ileri gitmez diyorum ben.Allah yardımcısı olsun.

umarım dediğin gibi olur. benim hiç ümidim yok ama neyse... daha 2-3 hafta oldu forma giyeli ama ilk maçında padişah ilan edilen zeki son maçta yerlerde sürünüyor. emre de 3 maç sonra aynı sonla karşılaşacak. önce taraftar susmasını bilecek. bilmediği, anlamadığı işlere burnunu sokmak yerine takımını desteklemesini bilecek.

zaten bu trabzonspor taraftarı futboldan iyi anlar lafını kim çıkardıysa allah onu bildiği gibi yapsın. milletin bir tarafı kalktı, herkes kendini teknik direktör sanıyor. oysa bilmiyorlar ki trabzonda futboldan anlayanların sayısı %10-20 yi geçmez...

ibrahim
30.10.2012, 15:35
Ama ne vurdu öyle bee... :o

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

endlessdeath
30.10.2012, 16:13
teknik direktör harcamazsa taraftar harcamaya çalışsada bişecilkler olmaz janko emre ikilisi biraz uyumlu görünüyor çift sanrafor olarak

Hüseyin Başoğlu
30.10.2012, 16:17
ulan transfer dönemi boyunca hoca zekiyi oynat ama oynatmazsın kaçırırsın bu cocugu die laf ettiniz...
cocuk takır takır oynatıyor ...şimdi zekiyi begenmeyen dolu ...

aynısı emre güraldada olucak eminim fazla değil 2 mac çıksın ilk 11 de 90 dk kalsın gol atamasın burda oynatmıyor diye laf eden adam halil varken nie bunu oynatıyor die laf etmezse bende bişi bilmiyorum...

volkan_627
30.10.2012, 16:19
zeki, soner, emre, yasin bu takımda sürekli 11 oynasın. her ne olursa olsun. ama her maç üzerine koymaları lazım. bu çocuklara doğruyu anlatacak, sürekli çalışmalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlayacak bir teknik ekip lazım. yoksa sadece sahaya çıkıp futbol oynamakla oyuncu gelişmez. mustafa 2 senedir üzerine ne koydu? oysa sağlam bir teknik ekiple çalışsa ve öğretilse her sene üzerine koyarak gelse belkide bu gün değişmezi olacak takımın. emre de aynı şekilde öğrenmeye ihtiyacı var. zeki de soner de aynı şekilde öğrenmeleri lazım. oynayarak maç kondisyonu ve tecrübesi kazanmalılar. bunun yanında öğrenmeye ve kendilerini de geliştirmeleri lazım. bunun mümkün olması için de sağlam bir teknik ekibe ihtiyaçları var.

bu takıma kaliteli yerliler lazım. onur-zeki-mustafa-emre-soner-yasin-olcan-volkan... bu adamlar yabana atılacak adamlar değil. sadece ne yapmaları gerektiği öğretilmeli. sürekli oynatılmalı. bunun yanında alttan sercan geliyor. jebrin ve ofoedu geliyor. bu adamlar yabana atılacak adamlar değil. ihtiyacı olanları söyledim. gerisi boş...

Hüseyin Başoğlu
30.10.2012, 16:25
mustafa 2 senedir üzerine ne koydu?

haksızlık etma...belki yavas gelisiyor olabilir ama 2 seneki mustafa ile şimdi mustafa aynı değil dediğim gibi yavasta olsa yol alıyor ama burda sorun kendisinde oldugunu dusunuyorum biraz :)

volkan_627
30.10.2012, 16:28
haksızlık etma...belki yavas gelisiyor olabilir ama 2 seneki mustafa ile şimdi mustafa aynı değil dediğim gibi yavasta olsa yol alıyor ama burda sorun kendisinde oldugunu dusunuyorum biraz :)

ne gibi bir sorunu var mesela??? anlatılanları mı anlamıyor? kitap mı okumuyor? çalış diyince idmandan mı kaçıyor???? ne gibi sorunu var mustafanın. yetenekleri kısıtlı diyebilirsiniz ama mustafa yaratıcı bir oyuncu değil. sadece pozisyon almasını bilecek, rakibi nasıl karşılayacağını öğrenecek, mücadele edecek. bunları da öğretecek adam lazım...

Hüseyin Başoğlu
30.10.2012, 16:31
ne gibi bir sorunu var mesela??? anlatılanları mı anlamıyor? kitap mı okumuyor? çalış diyince idmandan mı kaçıyor???? ne gibi sorunu var mustafanın. yetenekleri kısıtlı diyebilirsiniz ama mustafa yaratıcı bir oyuncu değil. sadece pozisyon almasını bilecek, rakibi nasıl karşılayacağını öğrenecek, mücadele edecek. bunları da öğretecek adam lazım...

mesela en basitinden sorunu 2 senedir fiziğini geliştiremedi...bu onun sorunu...

ama 2 sene öncesine göre daha iyi kademe alıyor..daha soğukkanlı olabiliyor...daha özgüvenli oynayabiliyor...mutlaka dahada alması gereken yol var ama hiç geliştiremedi demek yanlıstır....bence mustafa biraz daha fiziğini güçlendirdiğinde ve hareketli oyunculara karsı aklıyla durdurmayı tam olarak basarabildiğinde bir bamba etkisi yaratabilecek bir oyuncu...

Yiğit Gayretli
30.10.2012, 16:32
Direkten dönen topuyla bence Şenol Güneşte direkten dönmüştür....

İnsaf artık. Ayıp yani... Resmen vicdansızlık ediyorsunuz. Sırf takım kötü top oynuyor diye bu lafları hak ediyorsa Şenol Güneş, çekin vurun. Herkes kurtulsun.

Buraya Emre hakkında iki cümle bir şeyler yazmaya gelmiştim, neler yazıp çıkıyorum...

Bu düşmanlık seviyesindeki yorumlarınız kabak tadı vermeye başladı artık. Eleştirinin de yeri var seviyesi var. İstifaya çağırmanın da üslubu var.

Ayıp. Daha başka tek kelime etmeyeceğim. AYIP!

Faik Yılmaz
30.10.2012, 16:41
İnsaf artık. Ayıp yani... Resmen vicdansızlık ediyorsunuz. Sırf takım kötü top oynuyor diye bu lafları hak ediyorsa Şenol Güneş, çekin vurun. Herkes kurtulsun.

Buraya Emre hakkında iki cümle bir şeyler yazmaya gelmiştim, neler yazıp çıkıyorum...

Bu düşmanlık seviyesindeki yorumlarınız kabak tadı vermeye başladı artık. Eleştirinin de yeri var seviyesi var. İstifaya çağırmanın da üslubu var.

Ayıp. Daha başka tek kelime etmeyeceğim. AYIP!

Sevgili Yiğit nasıl direkten döndü demekle istifa etsin gibi bir anlamı nasıl çıkardın bilmiyorum....

direkten döndü demekle gelmesi muhtemel eleştirilerden kurtuldu demek istedim....

Yoksa diğer eleştirilerime şahsı adına açılan başlıktan devam ediyorum zaten....

Ancak Şenol Hocanın sevdiği kayırdığı adamları sürekli kadroda tutup ne kadar kaliteli e gelecek vadeden adam olsalar bile diğerlerini kadroya dahi almadğıda maalesef bir gerçek...

ve alınan kötü sonuçlar ve oynanan rezil futbol maalesef benim eleştirenleri haklı çıkarıyor....

Yiğit Gayretli
30.10.2012, 16:50
Sevgili Yiğit nasıl direkten döndü demekle istifa etsin gibi bir anlamı nasıl çıkardın bilmiyorum....

direkten döndü demekle gelmesi muhtemel eleştirilerden kurtuldu demek istedim....

Yoksa diğer eleştirilerime şahsı adına açılan başlıktan devam ediyorum zaten....

Eleştirimin arkasındayım. İstifa etsin dedin demedim zaten Faik abi. Tabir ve eleştiri şekli yanlış diyorum.

Emre gol atsaydı Şenol Güneş o golün altında ezilecek miydi? Neden başarısı değil de başarısızlığı oluyor bu onun?

Ancak Şenol Hocanın sevdiği kayırdığı adamları sürekli kadroda tutup ne kadar kaliteli e gelecek vadeden adam olsalar bile diğerlerini kadroya dahi almadğıda maalesef bir gerçek...

ve alınan kötü sonuçlar ve oynanan rezil futbol maalesef benim eleştirenleri haklı çıkarıyor....

Şenol Güneş için adam kayırıyor kısmını okuduktan sonra gerisini okumadım. Kusura bakma abi.

Şenol Güneş üzerinden devam edecekse ilgili başlıktan devam edelim.

jojuk
02.11.2012, 10:17
emre güral ilk 11 de oynarsa kimse bana şenol güneş onu ilk 11 oynattı ve şenol güneş topçu yaptı demesin çünkü emre güral o formayı kendisi alacak şenol güneşe kalsa taraftar baskı yapmasa hayatta ilk 11 yüzü göremez şenol güneş topçu yaptı dicekler emreyi alakası yok çünkü emre kendini belli eden bir oyuncu

Mollasalihoğlu
02.11.2012, 10:45
Nasılsa oynatacak hoca önlem alalım :)

Onur Akyüz
02.11.2012, 10:59
Formayı kapmak diye buna derim işte.

Aferin Emre.

Hüseyin Başoğlu
02.11.2012, 12:41
emre güral ilk 11 de oynarsa kimse bana şenol güneş onu ilk 11 oynattı ve şenol güneş topçu yaptı demesin çünkü emre güral o formayı kendisi alacak şenol güneşe kalsa taraftar baskı yapmasa hayatta ilk 11 yüzü göremez şenol güneş topçu yaptı dicekler emreyi alakası yok çünkü emre kendini belli eden bir oyuncu

denilecek bir laf var ama neyse....

Giallorossi
02.11.2012, 15:00

YUH diyorum. Bu kadar art niyetli birini daha hic görmemistim bu forumda.

Gurpas
02.11.2012, 15:31
Bakıcaz Emre hele maçlar kazandırmaya başlasın sonra konuşalım

Ergin Varlibas
02.11.2012, 16:47
YUH diyorum. Bu kadar art niyetli birini daha hic görmemistim bu forumda.

o cocuk ya, daha onceden de yazmistim, ciddiye almayin yazdiklarini, diger elestirenler gibi degil o dikkat edin

Mellih
04.11.2012, 12:59
iyi diye iddia etmiyorum. ama şu takımda direk onbir oynar.

kürşat61
05.11.2012, 10:30
Hadi göster kendini.

hapnez
05.11.2012, 19:31
Arkadaş bu adam bugün 2. yarı takımda olsun, bu nedir ya. Allah'ım adam bu kadar mı kötü bu kadar mı beceriksiz, ulan geçen hafta nefes kesen, beni yerimden zıplatan tek şutu dk. 89 da bu adam çekti. Ondan önce hazırlık maçlarında 3 gol 1 asist yaptı. Daha ne yapsın şans bulabilmek için. Cidden merak ediyorum. Ne düşünüyor acaba bu adam için. Hala pişsin diye mi bekliyoruz, antremanlarda.

canna52
05.11.2012, 19:34
şaşıran var mı?

Enes Ünal Kaya
05.11.2012, 19:39
şaşıran var mı?

Ben Bu Kadarda Olucağını Beklemiyordum..

Adrian Umarım Değerlendirir Şansı.. Eğer Halil Olsa Kızardım..

Fakar 2.Yarı İnş Emre Girer

DeAgLeMaNyAq
05.11.2012, 22:14
Oyuna girmesi için illa geride olmamız ya da yenik olmamız mı gerekiyor. Biz nasıl büyük takımız ki sürekli 1 farklı skora yatıyoruz. 2.golü istemek suç mu?

Mert Oğuzlu61
05.11.2012, 22:21
600 bin € parası olmadığı için bjk alamadı bu uşağı ve biz aldık.

şuan bjk de olsa yıldızı parlamıştı. yazık oluyor gerçekten.

antagonist
05.11.2012, 22:28
Kaç, kurtar kendini.

Yineliyorum.

alper*
05.11.2012, 22:43
Yineliyorum.
Yaktı kendini :) Son tweet başına iş açar. Erol Köse gibi, o hesap benim değil demekten başka çaresi yok. :p

M.S.SOFU
05.11.2012, 23:18
Yaktı kendini :) Son tweet başına iş açar. Erol Köse gibi, o hesap benim değil demekten başka çaresi yok. :p

bugün mevcut düzene isyan adam bizdendir
adam bu futbola isyan ediyor
bende isyan ediyorum

ben emreyim emre benim

eğer emre kadro dışı bırakılırsa tekrar kadroya alınana kadar bende taraftar olarak kadro dışı duracağım

MDanışmaz
05.11.2012, 23:34
Performansları soru işareti olan Volkan ve Olcan'ın yerine ilk tercih olmalıydı en azından geçen haftaki kısa performansına bakılarak..

bahadır2561
06.11.2012, 01:52
Yazık günah

Sinan Ayaz
06.11.2012, 03:24
1-0 öndeyken jankoyu çıkarıp Emre'yi alsa 2yi rahat bulabiliridk ama senol güneş vizyonsuzlugunu birkez daha gösterdi helal olsun oyuna yaptıgı her müdaha takımı olumsuz yönde etkiliyor anlamsız değişiklilerden bıktım artık

Faik Yılmaz
06.11.2012, 08:20
Yazık kardeşim kaç kurtar kendini bu egolalarını takımdan önde tutan hocadan....

o varken sana forma yok bu takımda.....

Hasan61
06.11.2012, 09:32
Bross döneminde kaleciler felaketken oynatılmayan Onur için yazmıştım,aynısını şimdi Emre için yazıyorum.

"Hala kaçmadın mı sen?"

Mehmet Fatih Silik
06.11.2012, 11:11
Bu oyuncuyu elimizden kacirirsak diyecek laf bulamam artik...

Tuğrul
06.11.2012, 19:33
Adrian sağ, Yasin sol tarafta.

Olcan'ın yerine de Emre forvette başlatılmalıydı.

Şenol hoca'nın antrenmanlarda kim çok alınteri döküyor ve kim çok çalışıyorsa formayı ona veririm kuralı bu oyuncuya işlemiyor.

Bazılarının değindiği gibi bu oyuncu bende bir Van Persie izlenimi doğruyor.

Mollasalihoğlu
09.11.2012, 00:05
Bir kere kesinlikle şunu söylemeliyim: Şenol Hoca o kadar adil ve eşitlikçi bir hoca ki onun bu özelliğini tüm futbolcularına eşit mesafede davranmasından görebilirsiniz.

Daha çocuk.. Büyüyecek..

ekleme: Kulübede Belçika'da onlarca gol atmış Henrique, Avrupa Şampiyonası görmüş Vittek, Almanya'da 20 üzeri gol attığı sezon olan Halil gibi adamlar varken, oynamadığı maçtan sonra "???????!!!!!!!!??????" diye tweet atan adam daha toydur. Geçen sene Buca'da 3-5 gol atıp Trabzonspor'a gelmişsin, 10. haftaya kadar forma bulamadığın için, hem de kamuya açık yerde tepki koyuyorsan toysundur. Büyüyecek ;)

endlessdeath
09.11.2012, 00:10
Birisi isyan edecekse o adrian olmalıydı kaçmaç oynatılmamasına sonra ilk 11 de oynayıp gol at toparla orta sahayı ancak herkes insan sonuçta bir yere kadar adaletsizlik varsa isyan eder insan profesyönellik olacak isyan etmeden bekliyeceksin oynatmazsa paşa gönlübilir alır seni birileri sonra gollerini orda sıralarsın o kadar iyi ise emre güral işte oyuncu kaybetmekse trabzonsporda bu vakalar daha çok olur şenol hoca ne düşünüyor bilemiyorum ancak trabzonsporun rüştünü ispat etmesi için şike soruşturma olayına takılı kalıp gerilediği ortada teknik direktör ve yönetimde bunlar görülüyor artık bu psikolojiyi atmalıyız camia olarak

must61
09.11.2012, 01:07
Arkadaş mesajımı kim siliyor ? Neden siliyor ? Neye dayanarak siliyor ? Bir açıklama yapın neymiş mesajımın silinmesini gerektirecek kısmı ?

Mollasalihoğlu
09.11.2012, 01:24
Arkadaş mesajımı kim siliyor ? Neden siliyor ? Neye dayanarak siliyor ? Bir açıklama yapın neymiş mesajımın silinmesini gerektirecek kısmı ?

Sizin cevap verdiğiniz mesajı, mesajı yazan Yönetici silmedi.

Kurallara aykırı olduğu için başka yönetici sildi. Kurallara aykırı olduğu için silinen bir mesajdan alıntı yaptığınız için sizin mesajınız da o yönetici dışında başka bir yönetici tarafından silindi.

Hala açık olmayan noktalar var ise özel mesajla sorabilirsiniz.

Lütfen konu dışında başlığa mesaj yazmayalım.

unaLhso
09.11.2012, 10:44
Akhisar maçında 11'de olmalı.Büyük ihtimal olur da.Ayrıca twitter'dan uzak olmalı :)

Paksoy
09.11.2012, 10:47
Bu maçta 11 başlamazsa takımda kazanırsa ,bir daha zor 11'i görür....

Hüseyin Başoğlu
09.11.2012, 11:06
hayırdır ne yazdıki twitterdan

Erbay
09.11.2012, 11:19
"!!!!!!!!?????!!!!!!" yazdı :)

Hüseyin Başoğlu
09.11.2012, 11:24
"!!!!!!!!?????!!!!!!" yazdı :)

eee :):) işaretle küfürmü etmiş hocaya o manayamı geliyor işaret dilinde

Alican Altunbaş
09.11.2012, 11:39
Demekki as takımda da yedek takımda da hafta içi denenmiş:D

alper*
09.11.2012, 16:03
Daha çocuk.. Büyüyecek..

ekleme: Kulübede Belçika'da onlarca gol atmış Henrique, Avrupa Şampiyonası görmüş Vittek, Almanya'da 20 üzeri gol attığı sezon olan Halil gibi adamlar varken, oynamadığı maçtan sonra "???????!!!!!!!!??????" diye tweet atan adam daha toydur. Geçen sene Buca'da 3-5 gol atıp Trabzonspor'a gelmişsin, 10. haftaya kadar forma bulamadığın için, hem de kamuya açık yerde tepki koyuyorsan toysundur. Büyüyecek ;)
Sırf Şenol Hoca'yı savunacağım diye Emre'deki potansiyel ile; Halil, Henrique ve hatta Vittek'i nasıl karşılaştırırsınız :) Ayrıca kendi futbolcumuzu Buca'da 3-5 gol atmış diye küçümsemek de doğru değil.

gabriel omar
09.11.2012, 16:21
Daha çocuk.. Büyüyecek..

Futbolcuları şimdiki durumları ile değilde geçmiş potansiyelleri ile değerlendireceksek,Soner hiç şans bulmayacak o zaman.Ne de olsa sahada yılların tecrübesi fildişi ile sayısız maça çıkmış Zokora ile Adrian,Sapara ,Colman var ki hepsinin kariyeri Sonerden iyi :)

Geçmiş geçmişte kaldı.Futbolda dün diye bir şey yoktur.Geçmişte ne kadar iyi olursanız olun,bugün iyi değilseniz sizden iyi olanla yer değişirsiniz.Bu kişi isterse Bucada 3-5 gol atmış olsun isterse Nazilli Belediyesporda.

Gurpas
10.11.2012, 12:50
Sana güveniyorum inşallah beni yanıltmassın çok çalış başarılı ol bu işin ana maddesi bu önünde kimse duramaz.

canna52
10.11.2012, 15:39
Daha çocuk.. Büyüyecek..

aynı şeyleri şenol güneş basın toplantısında oyuncuları haşlarken niye söylemedin??

deadpool
10.11.2012, 21:19
Süreçten kötü etkilendiği belli, kendini ispatlama çabası onu baskı altına alıyor. Takım arkadaşlarıyla girdiği münakaşalar da yaşadığı gerginliğin belirtileri. Halil'den fersah fersah önde, haftaya hoca bir sürpriz yapıp nerelerde olduğu belli olmayan Henrique'yi oynatmazsa ilk onbir başlama ihtimali yüksek.

Gerçi ilginç olaylara alıştık ama artık Emre'nin oynaması lazım, oyuncuyu kaybetme sınırına yaklaştık.

Tolga
10.11.2012, 21:23
Süreçten kötü etkilendiği belli, kendini ispatlama çabası onu baskı altına alıyor. Takım arkadaşlarıyla girdiği münakaşalar da yaşadığı gerginliğin belirtileri. Halil'den fersah fersah önde, haftaya hoca bir sürpriz yapıp nerelerde olduğu belli olmayan Henrique'yi oynatmazsa ilk onbir başlama ihtimali yüksek.

Gerçi ilginç olaylara alıştık ama artık Emre'nin oynaması lazım, oyuncuyu kaybetme sınırına yaklaştık.

Geçen sene Volkan Şen'de olduğu gibi Emre'de de kendini ispatlama hissi yavaştan baş gösterdi.Bunun altında ezilirse diğer örneği Volkan önümüzde.İnşallah hoca önümüzdeki maçta 11'e yazar kendisini.

Maç içinde bir dengesizliği vardı, hareketleri güzeldi, biraz da oynuyorum dedi ama sanki birşeyler göstermek için fazla rol yapıyorum havası verdi.

Düşmesin bu yanlışlara, eminim ki sonunda başaracak . . .

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:24
Sezon başında kadroya bile giremez deniyordu ama ben hazırlık maçlarındaki performansından ve kendisine ödenen nispeten yüksek bonservisten dolayı şans bulur diyordum ama bu yetmez daha çok süre alması lazım...

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 21:24
Arkadaşlar.. Emre'yi eleştirelim ama harcamayalım, linç etmeyelim..

Farkına varacak hatalarının.. Hırsından yapıyordur..

Serdær
10.11.2012, 21:26
Sus işareti olmadı.

Halil'den önce ilk 11'de oynaması lazım .

Mollasalihoğlu
10.11.2012, 21:26
Sırf Şenol Hoca'yı savunacağım diye Emre'deki potansiyel ile; Halil, Henrique ve hatta Vittek'i nasıl karşılaştırırsınız :) Ayrıca kendi futbolcumuzu Buca'da 3-5 gol atmış diye küçümsemek de doğru değil.

Futbolcuları şimdiki durumları ile değilde geçmiş potansiyelleri ile değerlendireceksek,Soner hiç şans bulmayacak o zaman.Ne de olsa sahada yılların tecrübesi fildişi ile sayısız maça çıkmış Zokora ile Adrian,Sapara ,Colman var ki hepsinin kariyeri Sonerden iyi :)

Geçmiş geçmişte kaldı.Futbolda dün diye bir şey yoktur.Geçmişte ne kadar iyi olursanız olun,bugün iyi değilseniz sizden iyi olanla yer değişirsiniz.Bu kişi isterse Bucada 3-5 gol atmış olsun isterse Nazilli Belediyesporda.

aynı şeyleri şenol güneş basın toplantısında oyuncuları haşlarken niye söylemedin??

Adrian'a yaptığı sus işareti pekiştirdi herhalde henüz toy olduğunu?

Bence de oynamalı ama oynamıyorsa haddini bilecek, sırasını bekleyecek..

Ogün'
10.11.2012, 21:29
Çok ümitliyim emreden daha fazla şans bulmalı.Hırsı yeter.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 21:31
Sus işareti olmadı.

Kime yaptı?

Serdær
10.11.2012, 21:32
Kime yaptı?

Adrian yaptı .

1 dk falan yaptı .

Hami_41
10.11.2012, 21:33
Adrian sonuna kadar haklıydı emre çok gereksiz çalımlar yaptı. Adriana yaptığı hareketi ben tam anlayamamıştım sizden öğrenmedim hiç olmamış. Birinin uyarması lazım...

Alika87
10.11.2012, 21:33
Kime yaptı?

emre adrian'a...ama abartmamak lazim, mac icinde olan seyler.

Yunus Danışmaz
10.11.2012, 21:51
Aynen o hareket yakışmadı, kulağının hafiften çekilmesi lazım..

Tuğrul
10.11.2012, 21:57
Futbolcuların birbirleriyle olan münakaşaları ve diyalogları olağan birşey. Abartılmamalı.

Şenol hoca'nın verecek yanıtı yoktur ama neden oynatmadığını izah etmeli.

sbay
10.11.2012, 21:57
halilden şuan itibariyle çok önde...

SAFA
10.11.2012, 22:05
Ne yapsa haklıdır valla benim yerime de Halil oynasa ben de böyle sinirlenirim .

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 22:07
Ne yapsa haklıdır valla benim yerime de Halil oynasa ben de böyle sinirlenirim .

yok öyle şey işte....eğer bu takım takım olucaksa kimse kimseye artislenmicek sinirlenmicek başındaki hocasına saygı duyucak tercihlerine ve heyecanını hırsını kaybetmeden çalışmaya devam edicek....

Adem Erdoğan
10.11.2012, 22:08
şansal da daha fazla izlemek istiyormuş :)

Veysel
10.11.2012, 22:08
Adrian kendine gelmesini rahat oynamasına uğraşıyoruz bu artislik yapıyor haddini bil.

Yiğit Gayretli
10.11.2012, 22:09
Evet yetenekli ama şöyle dönüp bir aynaya bakması lazım. Yoksa sonu Olcan ve Volkan'dan farklı olmayacak.

deadpool
10.11.2012, 22:12
yok öyle şey işte....eğer bu takım takım olucaksa kimse kimseye artislenmicek sinirlenmicek başındaki hocasına saygı duyucak tercihlerine ve heyecanını hırsını kaybetmeden çalışmaya devam edicek....

Hiçbir koşul altında sinirlenmeyecek, haksızlığa maruz kaldığına inanırsa bile kimseye saygısızlık etmeyecek ve başına ne gelirse gelsin doğrultusunu değiştirmeden çalışmaya devam edecek. Oldu, gözlerim doldu:p

Hüseyin Başoğlu
10.11.2012, 22:14
Hiçbir koşul altında sinirlenmeyecek, haksızlığa maruz kaldığına inanırsa bile kimseye saygısızlık etmeyecek ve başına ne gelirse gelsin doğrultusunu değiştirmeden çalışmaya devam edecek. Oldu, gözlerim doldu:p

avrupadaki futbolcular böle başarılı oluyor hocam sinirlensede bunu aşabiliyor hatası varsa susuyor profesyonellik para için her yerde oynamak değil bu dur...

hos_cocuk61
Hücumda Emre Janko Adrian 3'lüsü çok can yakar.

SAFA

Takım(!)da takımdaşlık adına kırıntı yokken bunu yapmasını beklemek hayal olur .

Hürgün Aygün
10.11.2012, 22:21
Hepimiz haftalardır savunuyoruz Emre-Janko çift forvet oynamalı diyoruz ancak attığı tweetler olsun bugün Adrian'a yaptığı sus işareti olsun son zamanlarda yaptıkları yakışmıyor.Sadece yeteneğini konuşturursun bundan sonra inşallah...

deadpool
10.11.2012, 22:22
avrupadaki futbolcular böle başarılı oluyor hocam sinirlensede bunu aşabiliyor hatası varsa susuyor profesyonellik para için her yerde oynamak değil bu dur...

Katılırsın veya katılmazsın ama böyle değil bir futbolcu insan bile bulamazsın. Örneğin bir hazırlık maçında Nani C.Ronaldo'nun gol olacak topuna vurmuş, gol ofsayt nedeniyle iptal edilmişti. Ronaldo yanlış hatırlamıyorsam o maçta kaptandı ve gayet ağır bir şekilde tepki göstermişti.

Bunların olması normal, hele söz konusu forma için istekli ve hakeden genç bir futbolcu ise çok daha normal. Abartılacak bir şey yok.

worldmaster
10.11.2012, 23:00
Son golde derslik bir şey yaptı. Dan dun vurmayıp isabetli pasla çıkmanın rakibi nasıl zor duruma düşüreceğini bundan iyi anlatan bir hareket zor bulunur.

Öte taraftan saha içinde gençliğine veriyorum çok isyankar bir havası var ona buna bağırdı sanki. Bana mı öyle geldi yada. Zamanla düzeltir. Düzeltmezse zaten kaybolup gider.

Potansiyeli hakikaten iyi gibi görünüyor. Önce kafasını olgunlaştırmalı ama. Daha sakin daha geniş oyun görüşlü olmalı. Heyecanını zaptetmeli.
Kolay gelsin Allah yardımcısı olsun.

DeAgLeMaNyAq
10.11.2012, 23:19
Şu hareketi ne zaman yaptı ben kaçırmıştım şimdi tekrarını da bulamadım...

Emrah Akcagöz
10.11.2012, 23:25
Hareketi bende göremedim ancak son golde geçen hafta Volkan'ın yapmadığını yaparak takımın hızlı atağa çıkmasına neden oldu.

DeAgLeMaNyAq
11.11.2012, 00:08
http://s1.directupload.net/images/121110/frnk6cap.swf

Yakın planda göstermediği için dikkat etmemişim Emre burada haksız ama çok da şiddetli bir hareket yapmamış...

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:11
Bak Emre Güral hoca seni oynatmadığı için taraftarlar sana destek oluyor herkesi arkana aldın.. Ama bu takım çok artist gördü yakın tarihte Burak Yılmaz, şimdilerde Volkan Şen. Önce saygılı olmayı bileceksin.. Adrian bu performansını devam ettirirse o sus işareti yaptığın adamı taraftar omuzlarına alıp ona yaptığın saygısızlıktan dolayı seni asarlar. Aklını başına topla emi?

Alper Beyazay
11.11.2012, 00:17
Ulan yeni Burak mı olacaksın sen başımıza ? Ne lan o sus çok konuşma hareketleri ? Yok maçtan sonra !!!???!!! yapmalar twitterdan ? Savunuyoruz seni taraftar olarak oynamanı istiyoruz, az aldığın zamanda da düzgünce topunu oyna ergen ergen tavırlara gerek yok.

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:19
Adrian'ı geçen sene bu şekilde eziyordu by artist. Şimdi yine Adrian'ı ezmeye çalışan bi velet çıktı başımıza. Olmaz bu böyle. Adam herşeye susuyor sakin davranıyor diye bunu yapmaya hakkınız yok ;)

Veysel
11.11.2012, 00:27
Adrian'ı geçen sene bu şekilde eziyordu by artist. Şimdi yine Adrian'ı ezmeye çalışan bi velet çıktı başımıza. Olmaz bu böyle. Adam herşeye susuyor sakin davranıyor diye bunu yapmaya hakkınız yok ;)

Aynen

Ilelioglu
11.11.2012, 00:38
Adrian ile tartisman gereksizdi. Onun disinda pek birsey yapamadin, ama inaniyoruz sana. ;)

..

Soner Albayrak
11.11.2012, 00:38
O hareketi yapmaması gerekirdi fakat bence çok abartılıyor bu hareket. Sonuçta maç içinde gösterilen bir reaksiyon. Tekrar olmaz umarım Emre..

Hatice Aslan
11.11.2012, 00:39
O hareketi yapmaması gerekirdi fakat bence çok abartılıyor bu hareket. Sonuçta maç içinde gösterilen bir reaksiyon. Tekrar olmaz umarım Emre..

Hep aynı kişiye mi bu hareketler yapılır? Takımda kim sakinse herşeye eyvallah diyorsa hep o kişi eziliyor.

Erdem Koltuk
11.11.2012, 00:40
Adrian>Emre

alper*
11.11.2012, 00:41
http://s1.directupload.net/images/121110/frnk6cap.swf

Yakın planda göstermediği için dikkat etmemişim Emre burada haksız ama çok da şiddetli bir hareket yapmamış...

Son derece yanlış. Özür dileyeceği yerde üstelik...

alper*
11.11.2012, 00:43
Adrian'a yaptığı sus işareti pekiştirdi herhalde henüz toy olduğunu?

Bence de oynamalı ama oynamıyorsa haddini bilecek, sırasını bekleyecek..

Mesajıma, Emre o sus işaretini yapana kadar yazacak bir şey bulamadınız mı?

Yazdığınız 10 mesajdan 9'u rövanşist yaklaşımın sonucu.

Ilelioglu
11.11.2012, 00:43
Üstelik Adrian bom bos bekliyor...

..

İskender YILMAZ
11.11.2012, 00:47
Yahu çocuk sadece vermesi gereken bir pası vermedi ve akabinde refleksif bir reaksiyon gösterdi, hepsi bu.

Üstelik bu çocuk deli gibi hırslı, kendini ispat etme çabası içinde olan, taraftarın ve hocanın gözüne girmek için didinen, yırtınan ve bunu yapması için kendisine çok kısıtlı bi zaman tanınmış birisi. Gayet doğal bencil davranması, ön plana çıkmak istemesi. Lütfen abartmayın.

Umarım haftaya, ertesi hafta ve bir sonraki hafta 11'de olursun Emre.

Samet Yildirim
11.11.2012, 01:11
Yetemekli.

Ama hal hareketleri hpsuma gitmedi.

Sinyaler caliyor...

Erkenden önlem sart.

Fatih Öztürk
11.11.2012, 01:34
Bu çocuk takımdaki en iyi yetenek.üzerinde durulduğu takdirde Trabzonsporu önümüzdeki yıllarda yukarılara taşıyacak önemli isimlerden biri olacaktır.inşallah kaptırmayız kimselere.

dimsag
11.11.2012, 01:51
3.golde gerçekten azda olsa pay sahibi bunun dışında bi varlık gösteremedi, yani o kısa süre içinde çok şey beklemekde anlamsız olurdu, takımlar sahaya çıkarken alanzinhonun kafasına vurdu şımarık bi şekilde bu hoşuma gitmedi, adriana yaptığı harekette hoş değildi haddini bilmeli bu artistik tavırlar yakışmadı umarım tekrarlamaz

Fatih Öztürk
11.11.2012, 02:00
3.golde gerçekten azda olsa pay sahibi bunun dışında bi varlık gösteremedi, yani o kısa süre içinde çok şey beklemekde anlamsız olurdu, takımlar sahaya çıkarken alanzinhonun kafasına vurdu şımarık bi şekilde bu hoşuma gitmedi, adriana yaptığı harekette hoş değildi haddini bilmeli bu artistik tavırlar yakışmadı umarım tekrarlamaz

Artistik tavırdan ziyade arkadaşlık bağlarının güçlü olduğu ortada.arkadaşlarına şaka yapabilecek kadar bağ kurabilmişse takımdaşlık ruhunu yakalamış demektir.art niyet ararsak işin içinden çıkamayız.

Yaşar
11.11.2012, 02:01
Kadroda yer bulması gereken adamlardan.
Ama yaptığı hareketlere dikkat etmesi gerekiyor.
Futbol yeteneklerine ahlaki gelişimi ve zekasını eklemezse kendini geliştiremez.
bkz.Volkan Şen.

artvints
11.11.2012, 02:46
hocanın konuşup rahatlatması gerek emere yi, girdiğinde ön plana çıkmak değil takıma katkı vermek olmalı amaç, daha çok şans bulması gerektiğini hepimiz söylüyoruz, ama emre nin şunu bilmesi lazım hoca şans vermek için biraz bekler ama o şansı verdiğinde de sonuna kadar arkasında durur yani endişe etmesine gerek yok.

onur_alabuga_61
11.11.2012, 04:34
büyük yetenek arada sırada 15 dk falan oynama imakanı buluyo onuda kendini göstermek için harcıyo bide onun psikolojsnden bakın bnce halilin yerine oynaması lazım...

sifuni
11.11.2012, 04:46
Tripleri sikintili olsa da Jankonun yaninda iyi isler yapacaktir

abcabca
11.11.2012, 10:20
şenol hocaya şimdiye kadar iyi dayandı, gelecek var bu çocukta..

TSemih61
11.11.2012, 11:02

Siz çok yanlış anlamışsınız. Emre orada samimi bir arkadaşın yapacağı hareketi yapıyor. Adrian'a yaptığı hareketi ise görmedim ben.

Mollasalihoğlu
11.11.2012, 11:06
Mesajıma, Emre o sus işaretini yapana kadar yazacak bir şey bulamadınız mı?

Yazdığınız 10 mesajdan 9'u rövanşist yaklaşımın sonucu.

Mesajınızı maç bitene kadar görmedim..

Twitter'da ve forumda yazdıklarımı okuduysanız rövanş alma gibi bir derdim olmadığın, aksine çocuğun linç edilmemesi gerektiğini yazdım onlarca kez.. Gördünüz de bunu yazdıysanız o dediğiniz yaklaşımın sonucu sanırım..

Hüseyin Başoğlu
11.11.2012, 11:12
bende kızdım sus hareketine ama bunu takımdaslık olmamasına felan bağlanmasını kabul etmiyorum...

maç öncesi maça çıkarken emre alanzinhonun enseye patlattı bir tane alan döndü güldüyse sadece o takımda arkadaslık vardır arkadas :)

ANIL
11.11.2012, 11:41
maç içinde olur böyle şeyler. hocanın gözüne girmek istiyor işte. ne yapsın. yeteneklerini göstermek istiyor oda.

DEEP BLUE
11.11.2012, 11:46
Yavrum ne Samuraylar geldi geçti bu formadan. Akıllı ol, havaalanı tesislere çok yakın.

Oğuz ZEYTİN
11.11.2012, 12:33
Yaptığı hareketin savunulacak hiçbir tarafı yok. Gençlikmiş, hırsmış... Bunlar kılıf olamaz. Volkan'ın, pas vermek yerine rakibin üstüne gidip top kaybetmesiyle aynı işte. Adrian haklı, bomboş bekliyor. Tamam, vermedin pası diyelim, takım arkadaşına döner, hatanı kabul ettiğini yansıtan bir hareket yaparsın. Bizimki üste çıkıyor.

Başkan hafta içinde 1461liler için "hepsi Burak olmuş" demişti ya, bu çocuk hepsinden Burak maşallah.

Giallorossi
11.11.2012, 16:26
Kimligine "Halil Altintop" yazdir her mac oynarsin.

Alika87
11.11.2012, 17:07
biraz hayret ediyorum, hic kimse maca girerken dua etmesinden bahsetmiyor. Benim icin asiri derecede önemli birsey degil, ama burada övgü dolu mesajlar beklerdim, demekki sus isareti, dua etmesinden daha önemliydi.

Ömer Öztürk
11.11.2012, 17:25
ne yaptı bu adam ?

bbyanik
11.11.2012, 21:06
Yavrum ne Samuraylar geldi geçti bu formadan. Akıllı ol, havaalanı tesislere çok yakın.

aynen :alkış::alkış::alkış:

Tolga
11.11.2012, 21:09
Aklıma geldi yazayım dedim,

Allah aşkına git şu saçlarını 3 numaraya falan vurdur hacı, vallahi git yoksa saçın yerine seni vurdururlar orada.Çok itici bir saç modelin var.

Oruç
11.11.2012, 21:34
Hmm... Yeni kurban Emre demek ki.

Bak Emre, diğerlerini nasıl yolladıysak (!) seni de aynen yollar, rakip takımda attığın gollerden sonra bu defa sana söveriz.

Ayağını denk al (!), burası Kurtlar Vadisi, çizeriz seni (!)

İmza: Hoca seni oynatmayınca hocaya söven, oynadığında sana söven, her şeyi bilen Trabzonspor taraftarı.

Samet Yildirim
11.11.2012, 21:37
Bu arada Babam inda ilk kelimesi su saclari kessin oldu :)

Bizim toplum böyle seylere cok dikkat ediyor daha birsey basarmadan böyle tipler olmuyor...

Önce sac tan baslamak lazim diyor :)

Tolga
11.11.2012, 21:43
Bu arada Babam inda ilk kelimesi su saclari kessin oldu :)

Bizim toplum böyle seylere cok dikkat ediyor daha birsey basarmadan böyle tipler olmuyor...

Önce sac tan baslamak lazim diyor :)

Yok benimde uzun saçım var, hani aykırıysa aykırı da diyebiliriz, ancak ben tamamen model olarak yadırgıyorum saçlarını.Yakışmıyor, yüzünü çok itici gösteriyor.

Hatice Aslan
11.11.2012, 22:06
Futbolculara kızıyoruz ediyoruzda saç tarzına karışmakta çok saçma..

Tolga
11.11.2012, 22:14
Karışmak derken ?

Enes Ünal Kaya
11.11.2012, 22:43
nedir emre olayı ya :S

Hatice Aslan
11.11.2012, 23:25
nedir emre olayı ya :S

Attığı twitler.. Dün akşam maçta Adrian'a sus işareti yapıp artistlenmesi vs vs vs..

Uğur Ö.
11.11.2012, 23:54
Attığı twitler.. Dün akşam maçta Adrian'a sus işareti yapıp artistlenmesi vs vs vs..

Çoğul eklerinin anlamı ne.İki olay var twit ve sus işareti.Ki twit olayı okadar anlamsız değil , sus işaretide kendini göstermek isteyen bir oyuncunun maç içindeki düşücesizliği.Bumudur olay iki harekete kaç gündür tantana etmeniz.

Mustafa Hazıroğlu
12.11.2012, 11:05

Abartmalar falan...

Mehmet Ç.
12.11.2012, 11:10
Durun bende elestirecegim :)

- Kizim olsa vermem sana Emre, o ne sac :)

Faruk Türk
12.11.2012, 11:35
Çoğul eklerinin anlamı ne.İki olay var twit ve sus işareti.Ki twit olayı okadar anlamsız değil , sus işaretide kendini göstermek isteyen bir oyuncunun maç içindeki düşücesizliği.Bumudur olay iki harekete kaç gündür tantana etmeniz.

Twit seyi bence sorun degil :)

Sus isaretini pek begenmedim ama...

Sus isareti yapilir.. saygisizliktir, ama dedigin gibi, göstermek istiyo.. hata yaptigini biliyordur ..

ama bi sorum var..
burak yilmaz yapmiyormuydu? ...
30 küsür gol atan burak.. her maçta yapiyordu..

birakin emre de yapsin 1 kere.. barisirlar.. sorun olmaz..

DeAgLeMaNyAq
12.11.2012, 14:44
Bordo-Mavili takımda 3 maçlık galibiyet özlemi önceki gün Adrian'ın resital sunduğu Akhisar Belediye maçında sona ererken, mücadele sonunda coşkunun yanında bir de gerginlik vardı. Karşılaşmaya 2 golü ile damga vuran Adrian ile oyuna ikinci yarıda dahil olan Emre Güral arasında ağız dalaşı yaşandı. Polonyalı oyuncu üçüncü golü atmasına karşın o pozisyonda daha müsait durumda olduğunu düşünen Emre Güral, Adrian'a ''Neden bana pas vermedin?'' diye serzenişte bulundu. Adrian da eliyle ''sus'' işareti yaptı. Adrian'ın ''Gol attım işte uzatmaya gerek yok'' demesine karşın sinirlerine hakim olamayan Emre, olayı soyunma odasına kadar taşıdı ve yine sinirli bir şekilde ''Yine de bana pas atmalıydın'' dedi. Kavgaya dönüşmek üzere olan tartışmaya takım kaptanı Tola Zengin el koydu. Sakatlığı nedeniyle maçı tribünden izleyen ve arkadaşlarını tebrik etmek için soyunma odasına giren Tolga, ikiliyi sakinleştirdi. Kaptan daha sonra genç Emre ile baş başa görüşerek olayı yatıştıdı.

Böyle bir olay yaşandı mı bizim tartıştığımız tersi değil miydi?

gabriel omar
12.11.2012, 15:03
Sıkıntı olmaz barışırlar.Oyun içinde olur öyle şeyler arada sırada.

annttiigs
hırs iyidir. çok da fazla kurcalamamak lazım.

Emre GÜRDAL
Emre adriana sus isareti yapti...ve emre adriana musait pozisyondayken pas vermedi adrian niye bana atmiyosun der gibi hareket yapti emrede agzini gostererek cok konusuyon isateti yapti ben ole gordum poziyonu

Ogün YAZICI
12.11.2012, 15:26
emre'nin yaptığı küçümsenecek bir davranış değil.burak yılmaz'dan sonra trabzonspor taraftarı golcülüğü kadar kişiliğiyle de iz bırakacak bir oyuncu hayal etmeye başladı.daha kendini göstermeden takım arkadaşlarına baskı uygulamaya çalışan oyuncu kariyerinin zirvesine çıkınca burak yılmaz'ı bile aratır.

Furkan S.
12.11.2012, 16:05
haber tam tersi olacak yanlış yazmışlar herhalde :)

jojuk
12.11.2012, 17:13
Emre adriana sus isareti yapti...ve emre adriana musait pozisyondayken pas vermedi adrian niye bana atmiyosun der gibi hareket yapti emrede agzini gostererek cok konusuyon isateti yapti ben ole gordum poziyonu

alla alla nerde gördün o pozisyon yok ki tv de :)

Koray
12.11.2012, 18:21
Emre'nin bahsedilen hareketlerini canlı şekilde gördüm.

Adrian boştu ona atmayınca Adrian bişeyler söyledi o da ısrarla sus sus dedi bu durum 10-15 saniye sürdü sonra tribünler tepki gösterdi Emre'ye.

Çünkü saha içinde çok sinirliydi, sinirli olmasının sebebi Şenol Hoca'dan başkası değil bana göre.

Semih AYDIN
12.11.2012, 18:35
Apaçi style :)

Emre GÜRDAL
12.11.2012, 19:46

Valla ben yanlis gorduysem koray kRdesim neyi dogru gordu acaba?

Şentürk
12.11.2012, 19:53
Malesef bu kardeşimz çok şımarık,inşallah bu durumu bir an önce düzeltir yoksa yeteneklerine yazık olacak( adrianla olan münasebeti için demiyorum.Yakınen biliyorum.)

diskus
12.11.2012, 20:06
adam kaliteyim ben diyor,yalniz yalnis hareketleri yavas yavas meydana cikiyor.senol hoca simdiye kadar niye oynatmamis anliyorum.insaallah hocasini dinlerde ikinci bir engin baytar vakasi olmaz.

Gurpas
12.11.2012, 20:58
Emre Adrian a sus işareti yaptı ben de gördüm ve sinir oldum

61Cem61
12.11.2012, 21:12
ne kalitesi ya az bişey iyi oyuncu işte mental olarak boş beleş biri 2.lig topçusu oynayacak adam yok diye kendini cr7 sandı heralde adam olsun allahın eziği.

DeAgLeMaNyAq
12.11.2012, 21:22

Önceki sayfalarda paylaştım görüntüyü...

Erbay
12.11.2012, 23:22
Küçükken mahalle top oynarken artislik yapmıştım. Bi abi vardı "sen ne zaman adam oldun la" demişti bana. O günden sonra efendi çocuk kimliğine büründüm. Fabrika ayarlarımla oynanmıştı çünkü :(

TSemih61
13.11.2012, 00:05
Niye üzerine gidiliyor Emre'nin anlamadım. Saha içinde olabilir böyle şeyler amma abartıyorsunuz. İşiniz gücünüz yok kendinize yeni tartışma konuları yaratıyorsunuz.

Tolga
13.11.2012, 00:24
ne kalitesi ya az bişey iyi oyuncu işte mental olarak boş beleş biri 2.lig topçusu oynayacak adam yok diye kendini cr7 sandı heralde adam olsun allahın eziği.

Veleddalin amin. Hocam bilmem farkında mısın ama bu adam bizim takımda . . .

Tunga
13.11.2012, 04:15
Emre daha rüştünü ispatamadan taraftar tarafından çok pohpohlandı. Ben methedilmeyi hak edecek bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama mesela oynatılmadığı maç sonunda attığı mesaj bende büyük şüphe doğurdu. Yaşı genç olsa da bunu akıl etmeyecek kadar da çocuk değil.

Giray da benzerini Ersun Yanal'a yapmıştı bir başka şekilde. Bu hareketler düzeltilmezse kendi kariyeri sorunlu olur. Oysa şu an için bence kariyerinde önü gayet açık.

Gelelim methiyeye.

Akhisar maçında üçüncü golde, defansta topu kesip Adrian'a aktaran ve ardından Adrian ceza sahasına girdiğinde onun bile önünde olup top bekleyen de aynı Emre. Oldukça çalışkan ve istekli.

Sürekli olarak düşüşteki Halil'in inatla oynatılması ve onun yedek kalması onu agresifleştirmemeli, hırslandırmalı. Bence Burak Yılmaz'ı milli takımda kesebilecek potansiyeli olan yegane Türk oyuncu.

Emre, lütfen az daha dikkat, bolca sabır.

yorumsuz6117
14.11.2012, 18:49
1461'e 3 tane atmış.

Uğur Demircioğlu
14.11.2012, 19:15
Ordu maçında Halil yerine 11de başlarsa golü var.

Tuğrul
14.11.2012, 20:01
Burak Yılmaz gibi yetenekleri kısıtlı, gol pozisyonunu kovalama azmi ve iştahından başka elle tutulur bir özelliği olmayan adama formayı veren Şenol hoca acaba Emre gibi kaliteli bir oyuncuya bu formayı vermekten neden alıkoyuyor.

12. hafta oldu. Oynadığı dakika 50. Bu oyuncuyu oynatmayarak hem Emre'nin yeteneğine hem TS'a yazık ediyorsun.

deadpool
14.11.2012, 20:12
Emre daha rüştünü ispatamadan taraftar tarafından çok pohpohlandı. Ben methedilmeyi hak edecek bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama mesela oynatılmadığı maç sonunda attığı mesaj bende büyük şüphe doğurdu. Yaşı genç olsa da bunu akıl etmeyecek kadar da çocuk değil.

Giray da benzerini Ersun Yanal'a yapmıştı bir başka şekilde. Bu hareketler düzeltilmezse kendi kariyeri sorunlu olur. Oysa şu an için bence kariyerinde önü gayet açık.

Gelelim methiyeye.

Akhisar maçında üçüncü golde, defansta topu kesip Adrian'a aktaran ve ardından Adrian ceza sahasına girdiğinde onun bile önünde olup top bekleyen de aynı Emre. Oldukça çalışkan ve istekli.

Sürekli olarak düşüşteki Halil'in inatla oynatılması ve onun yedek kalması onu agresifleştirmemeli, hırslandırmalı. Bence Burak Yılmaz'ı milli takımda kesebilecek potansiyeli olan yegane Türk oyuncu.

Emre, lütfen az daha dikkat, bolca sabır.

Giray ne yapmış? Oynamadığı dönemde sorun mu çıkarmış, takım içinde huzursuzluk mu yaratmış?

Yaptığı tek şey helallik isteyen diyen teknik direktörüne hakkı varsa etmediğini söylemek. Yaptığı söylediği başka bir şey varsa lütfen bilgilendirin ama yoksa sizde Giray'dan helallik istemelisiniz ki işiniz zor, kolay kolay vermiyor:p

not:Bu mesajın Emre ile hiçbir alakası yoktur.

Osman Yavuz
14.11.2012, 21:54
Koçum be hat trick yapmış 1461 maçında:)

Cafer Bulur
14.11.2012, 21:58
Koçum be hat trick yapmış 1461 maçında:)

Takimin en cok gol atan ama en az oynayan forveti,senol hocamin cani sagolsun.:)

Misina
15.11.2012, 00:26
Sövmekten beterdi bu 3 gol.

Fatih Öztürk
15.11.2012, 00:32
Dediğim gibi takımın en yetenekli oyuncusu Emredir.ligin başından beri oynaması gerekirdi.Şenol hoca beni son zamanlarda yine yanıltmadı.Ordu maçında yine onbirde sahaya sürmeyecektir.Halil gibi tank varken Emreye şans verirmiki?

Emirhan Çorumlu
15.11.2012, 01:05
Sövmekten beterdi bu 3 gol.

Yinede Senol Hoca anlamiyor... Kac tane Mac oynadi ve epey Gol atti... Daha ne yapsin Emre? Halil in Forvet diye ilk 11 de oynadigi bir Takimda Emre haydi haydi oynayabilir... Resmi Maclarda daha cok Zaman almali artik...

Misina
15.11.2012, 01:06
Daha ne yapsin Emre?

Soy adını Altıntop olarak değiştirsin

Sefaenes
15.11.2012, 03:27
90 dakika seyretmek isterim ligde Hocamiz inat etmesin kac yasina girmesi oynamasi icin. Alman Takimlari olmasa 19 yasindaki oyuncuyu milli takimda göremiyecegiz misal Frei. Halile henrique verilen sans bu cocugada verin

Yiğit Gayretli
15.11.2012, 03:35
Emre'nin sosyal ağları kullanması yasaklansın...

Ogün'
15.11.2012, 03:39

bence bi jankoya danışsın bu konuda

yorumsuz6117
15.11.2012, 05:41

Halil'in de futbol oynaması yasaklansın bence.

ErtuGrul
15.11.2012, 05:42
Hazırlık maçında 3 gol atarak yine ilk 11 şansını kaybetti....

Gökhan BAYRAK
15.11.2012, 09:19
Giray ne yapmış? Oynamadığı dönemde sorun mu çıkarmış, takım içinde huzursuzluk mu yaratmış?

Yaptığı tek şey helallik isteyen diyen teknik direktörüne hakkı varsa etmediğini söylemek. Yaptığı söylediği başka bir şey varsa lütfen bilgilendirin ama yoksa sizde Giray'dan helallik istemelisiniz ki işiniz zor, kolay kolay vermiyor:p

not:Bu mesajın Emre ile hiçbir alakası yoktur.

giray yedek kaldığı zaman benzerini şenol hocaya da yapmıştır.

o konuda sabıkalıdır, baştan sona da haksızdır...

ANIL
15.11.2012, 11:09
RVP olabilir ama oynarsa

Adem Erdoğan
15.11.2012, 11:41
Sözleşmesinin kaç yıllık olduğunu bilen varmı? Ve de peşkeş rakamı varsa ne kadar olduğunu?

Misina
15.11.2012, 12:27
Sözleşmesinin kaç yıllık olduğunu bilen varmı? Ve de peşkeş rakamı varsa ne kadar olduğunu?

Sözleşmesi 5 yıllık.Bonservisi 600 bin euro

Faruk Türk
15.11.2012, 17:19
almanya da dogdu büyüdü, farkli yerde, farkli kültür gördü :) adama kizmayin pek..

Bizde, ne "seref..zler" geçti takimdan.. söz verip tutmayan.. kendini bisey zanneden ...

rahat olun..
Janko 29 yasinda
emre de daha 23 yasinda :)

evet sosyal paylasim siteleri tehlikeli..
ama farkina varacakdir.. olmazsa, biraz Jankoyla konusup halleder o sorununu

Semih AYDIN
15.11.2012, 19:53
Cok şey bekliyorum senden çoook... Belki beklemem gererik ama öyle be adamım.

Dip.Ing.Mag.
16.11.2012, 18:34
Tolga tartışma olayına nasıl el koyuyor? Eli sakat degil
Mı?

Ogün'
16.11.2012, 18:35
Tolga tartışma olayına nasıl el koyuyor? Eli sakat degil
Mı?

:(

murat şahin
16.11.2012, 21:17
ey benim futbol fenomeni, trabzonspor taraftar,ı ileri zekalı arkadaşlarım!
adamın saçına başına bakıp adamın adamlığını sorgulama hakkını kendinde bulan. taraftar olduğu için takımın sahibi olarak kendini gören ama hala daha vestel sponsorluğunda yapılmış formalarla maça giden, çekirdekçi zihniyetli arkadaşlarım iyi dinleyin emreye laf eden adam zokoraya yapılan ırkçılığı kafasına siyah poşet takarak protesto eden sivrizekalı taraftardan bir farkı yok benim için...

kaçınız hangi düzeyde futbol oynadınız da emreyi eleştiriyosunuz. emrenin adrian'a sus işareti yaptığı pozisyon öncesine iyi bakın http://s1.directupload.net/images/121110/frnk6cap.swf o pozisyonda emereye faul yapıldı pozisyonun devamında konsantrasyonu bozuldu çünkü emre faul bekliyordu, hakem çalmadı. emre dediğiniz adam rakip futbolcunun içinden geçemiyceğini bilicek kadar fizik kurallarını biliyor. emre uzaktaki adrianı görmemiş oılabilir, olay emrenin faul beklentisiyle alakalıdır. emre pozisyonunu kaybettiğinde hata yaptığının farkındadır. sus işaretini hatamın farkındayım mahiyetinde de yapmış olabilir ki bana göre öyledir... bana göre %99 o şekildedir, buda oyuncunun hırsını ve arzusunu gösterir bu duyguyu gerçekten futbol oynayan bilir...

emrenin twitlerine laf eden arkadaşlar emre ne twit atmışta attığı tweetin ne sakıncası varmış hele bir onu söylesinler... videoton maçının 18 kişilik kadrosuna alınmayınca attığı allah büyük... tweeti geldi aklıma...

ayrıca siz ne arsız adamlarsınız ki, adamın saçına başına adamlığına laf etme hakkını kendinizde buluyorsunuz? saçını bende beğenmedim ama bu emrenin kendi bileceği iştir... kimsenin bu konuda tek kelime etme hakkı yoktur...

emrenin nasıl mütevazı, nasıl beyfendi bir çocuk olduğunu anlamak için şu videoları izleyin ondan sonra konuşalım!!! bu işler saçla başla olmaz siz adamın futboluna bakın...

http://www.youtube.com/watch?v=pGfsASFQnJ0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=DTaSe5PhrTY

http://www.youtube.com/watch?v=-4FWB5NrVyk&feature=related

Bordo_MaviM_61
17.11.2012, 00:41
adamın saçına başına bakıp adamın adamlığını sorgulama hakkını kendinde bulan. taraftar olduğu için takımın sahibi olarak kendini gören ama hala daha vestel sponsorluğunda yapılmış formalarla maça giden, çekirdekçi zihniyetli arkadaşlarım iyi dinleyin emreye laf eden adam zokoraya yapılan ırkçılığı kafasına siyah poşet takarak protesto eden sivrizekalı taraftardan bir farkı yok benim için...

kaçınız hangi düzeyde futbol oynadınız da emreyi eleştiriyosunuz. emrenin adrian'a sus işareti yaptığı pozisyon öncesine iyi bakın http://s1.directupload.net/images/121110/frnk6cap.swf o pozisyonda emereye faul yapıldı pozisyonun devamında konsantrasyonu bozuldu çünkü emre faul bekliyordu, hakem çalmadı. emre dediğiniz adam rakip futbolcunun içinden geçemiyceğini bilicek kadar fizik kurallarını biliyor. emre uzaktaki adrianı görmemiş oılabilir, olay emrenin faul beklentisiyle alakalıdır. emre pozisyonunu kaybettiğinde hata yaptığının farkındadır. sus işaretini hatamın farkındayım mahiyetinde de yapmış olabilir ki bana göre öyledir... bana göre %99 o şekildedir, buda oyuncunun hırsını ve arzusunu gösterir bu duyguyu gerçekten futbol oynayan bilir...

emrenin twitlerine laf eden arkadaşlar emre ne twit atmışta attığı tweetin ne sakıncası varmış hele bir onu söylesinler... videoton maçının 18 kişilik kadrosuna alınmayınca attığı allah büyük... tweeti geldi aklıma...

ayrıca siz ne arsız adamlarsınız ki, adamın saçına başına adamlığına laf etme hakkını kendinizde buluyorsunuz? saçını bende beğenmedim ama bu emrenin kendi bileceği iştir... kimsenin bu konuda tek kelime etme hakkı yoktur...

emrenin nasıl mütevazı, nasıl beyfendi bir çocuk olduğunu anlamak için şu videoları izleyin ondan sonra konuşalım!!! bu işler saçla başla olmaz siz adamın futboluna bakın...

Helal olsun Emreye.
Tamamını izledim çok düzgün bir insan.
- Beşiktaşlı ama kafası düzgün işliyor yani profesyonel.
- Türkiye'de en çok Şenol hocayla sonra Ertuğrul Sağlam'la çalışmak istediğini çünkü bu hocalarla kendini geliştirebileceğini söylemiş.
- İleride Avrupada oynamak istiyorum ama herşey basamak basamak diyor ki basamak kelimesinden nefret ediyorum son dönemde:)
Sonuç olarak tam bir beyefendi karakteriyle geçmişini unutmamasıyla.
Adamsın Emre.

Bera B.
17.11.2012, 21:42
Milyon avroluk meireles'in saç stilinden sonra bizim alamancı Emre'nin saç stili gayet normal geliyor.

Gurbetçi oyuncuların saçlarına karşı özel bir ilgileri var.

Ahmet Kuru
17.11.2012, 22:54
sanki şımardı ama....
umarım öyle değildir...

Hatice Aslan
17.11.2012, 22:55
Bir zamanlar Beşiktaş'lı ama Trabzonspor için canını veren bir futbolcumuz vardı.. Hayalim Avrupa ama herşey zamanla diyen.. Ey gidi ey.

Sen böyle olma bari.

yigits
17.11.2012, 23:52

Yalnız Adrian'a sus işareti yaptığı videoda gözüme Colman çarptı.Emre topu kaybettikten sonra Colman,geriye doğru hızlıca koşmaya başladı.Koştuğu yer Emrenin koşması gereken yer.Yani Emre'nin boşluğunu doldurdu orda.Topu kaybeden Emre,o hatasını telafi etmek için Adrian'a sus işareti yapacağına "genç,kendini göstermek isteyen,oyuna yeni girmiş" Emre, koşmalıydı.Emre gerçekten yetenekli buna söyleyecek laf yok ama her şey yavaş yavaş olmalı.

yorumsuz6117
17.11.2012, 23:55
Halil'e verilen şans kendisine verilse şimdi müthiş bi forvet kazanmıştık.

bysurmeneli
18.11.2012, 10:47
Şenol Güneş'in öğütme makinesinden geçen bilmem kaçıncı yetenek olarak listeye yazılacak ! Halil takıntısı yüzünden kaybolup gidecek..! Mesala geçen sene hiç oynatılman Sercan'ı düşünün bu kadar mı yetenek yoksunuydu ki bu çocuk oynatmaya değer görmedi sevgili hocamız

Kıvanç Çuvalcı
18.11.2012, 16:01
Şenol Güneş'in öğütme makinesinden geçen bilmem kaçıncı yetenek olarak listeye yazılacak ! Halil takıntısı yüzünden kaybolup gidecek..! Mesala geçen sene hiç oynatılman Sercan'ı düşünün bu kadar mı yetenek yoksunuydu ki bu çocuk oynatmaya değer görmedi sevgili hocamız

Su listeyi bizde gorsek merak ettim,cok degil iki kisilik bir liste yaparmisin?Senol Gunes in sans vermeyip de kaybettigi yada bizde oynayamadigi icin gidip baska takimlarda cosmus, yildizlasmis iki isim yada tek isim yazarmisin arkadasim lutfen.Sercan deme cunku o hala bizim oyuncumuz ve hazir olunca yeterliyse mutlaka oynayacaktir kaybedilmis bir oyuncu falan degil kendisi.

kürşat61
19.11.2012, 08:42
Çocuk yetenekli, peruk taksa ne yazar yemişim saçını.

Tolga
19.11.2012, 12:34
Çocuk yetenekli, peruk taksa ne yazar yemişim saçını.

Aynen bencede saçına güzel şekil vermesi şart :)

Hamza Milet
19.11.2012, 16:09
Aynen bencede saçına güzel şekil vermesi şart :)

Neden şart sorabilirmiyim? :) O saç modeli şu an moda ..

Saç sakal konusunu tartisacaksak biraz halilin sayfasina girin derim :D

Tolga
19.11.2012, 17:37
Neden şart sorabilirmiyim? :) O saç modeli şu an moda ..

Saç sakal konusunu tartisacaksak biraz halilin sayfasina girin derim :D

O mesajı gıcıklığına yazdım.Şart falan değil, ancak çok bilmiş tipler var forumda her b.ku bileninden renktaşlar.Ben dahil 2 veya 3 kişi saç şekli hakkında görüş belirttik ve hemen yaygara kopardılar Saçına Karışmayın Bari diye.Halbuki böyle bir durum yok ortada.Totodan element uyduranlara inat artık saç stilini değiştirmesini gönülden istiyorum :P

İşin gerçek tarafına bakınca, saç stili kendisini çok sahte bir karizmaya sokmuş gibi geliyor bana.Halbuki Emre'nin kafa yapısı ve yüzü saçıyla fazla takılmasına engel olmalı.Tipsiz bir futbolcu değil, ancak saç stili itici bir görüntü veriyor ona.Ben bu yüzden isterdim değiştirmesini.

seyduna_efil
19.11.2012, 17:56
Ağzıyla kuş da tutsa Halil'i kesemez

Daha doğrusu Şenol Hoca ınn sabit fikirlerini değiştiremez

ANIL
19.11.2012, 19:11
kaderin kendi elinde.

unaLhso
19.11.2012, 19:20

:)

Ergin Varlibas
19.11.2012, 19:53

Cevap ver simdi

Misina
19.11.2012, 19:57
Hadi Emre senden çok şey bekliyoruz.

ophius
19.11.2012, 20:54
kendine güvenmesi çok iyi bişiy ancak biraz daha oyunun içinde yer almalı ve tecrübe eksikliği net göze çarpıyor bence

Ergin Varlibas
19.11.2012, 21:54
Bu oyuncu icin hocaya denmeyen kalmamisti, artik ogrenin, teknik direktor o, oyuncularla hergun ic ice olan o. Bizim gormediklerimizi goren o.

Zamani geldiginde herkezi oynatir, niye oynatmasin ?

DeAgLeMaNyAq
19.11.2012, 22:04
Ona dayalı bir oyun oynayamadık. Çok baskı yedi ve toplu oyunda istediklerini yapamadı...

irfanköse276
19.11.2012, 22:14
Kendini yere attığı bir pozisyon vardı maç sonunda, yakıştıramadım.

Misina
19.11.2012, 22:14
Oldukça beğendim.Koşan ve aldığı her topu olumlu kullanan bir oyunu var.İlk yarı sol açık ikinci yarı da forvet arkası oynadı.Forvet oynarsa yapacağı hücum presi ile daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Fatih
19.11.2012, 22:15
Mücadelesi 10 numara

Mehmet Fatih Silik
19.11.2012, 22:15
Daha cok öne cikman lagzim Emre...in$allah performansin artar...

Tuğrul
19.11.2012, 22:20
Bu oyuncu icin hocaya denmeyen kalmamisti, artik ogrenin, teknik direktor o, oyuncularla hergun ic ice olan o. Bizim gormediklerimizi goren o.

Zamani geldiginde herkezi oynatir, niye oynatmasin ?

Sahaiçi - pas organizasyonu, set oyunu ve sistemi olmayan bir takımda Messi oynasa inan o da afallar ve etkisiz kalırdı.

Sol açıkta oynatılması da cabası. Tek bir 90 dakika ile bir futbolcu eleştirilmemeli. 3 - 4 maç 90 dakika oynasın ama forvette etkisiz kalırsa o zaman hoca'nın Emre'yi kesmekte haklı olduğunu düşünebiliriz.

Batuhan
19.11.2012, 22:21
Yavaş yavaş, bugün bile gayet iyiydi.

cakalkerem
19.11.2012, 22:22
ben beğenmedim

Fatih Özkan
19.11.2012, 22:24
Beklediğim kadar etkili değildi.
İnşallah zamanla...

Harun-61
19.11.2012, 22:25
Weiter So Junge.....!

Vkgz
19.11.2012, 22:27
maçın içinde değildi ama devam edilmeli şans vermeye...

cakalkerem
19.11.2012, 22:28
beğenmedim ama şans verilmeye devam etmeli bencede

MuratJ
19.11.2012, 22:29
Çok kaliteli bir futbolcu olduğuna emin oldum. Israrla oynatılmalı hemde 90 dakika.

ağasarlı
19.11.2012, 22:40
kanatta oynattı şenol hoca. kendini pek gösteremedi. ama yinede iyiydi..

Enes Ünal Kaya
19.11.2012, 22:47
Top Saklaması , Kaptırmaması Tam Janko nun Yanında Top Tutacak Adam Görüntüsü Verdi Bence

Hürgün Aygün
19.11.2012, 23:02
Çok etkili olamadı ama tam anlamıyla kendi mevkisinde oynamadı, çalışkanlığını da eklemek lazım.Şans vermeye devam eder inşallah Şenol Hoca.

Hüseyin Başoğlu
19.11.2012, 23:04
Çok çalıskan çok koştu çok istekliydi ama .....

şenol hoca haklıymıs 90 dk süre alıcak kadar iyi ve yeterli değilsin....

Toraman
19.11.2012, 23:06
Ben daha etkili bir Emre bekliyordum bir de iç saha maçında daha çok topla buluşurken izlemek lazım. Hocanın onu oyundan çıkarmaması kendisi için iyiye alamet.

M.S.SOFU
19.11.2012, 23:10
adam tiwitçi çıktı rıza baba
elinde tiwit :D

İsa
19.11.2012, 23:11
Kısa zamanda katkı vermesi zor gibi keşke 1461 ile devam etseymiş.

TSemih61
19.11.2012, 23:19
Arkadaşlar bir maça göre nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsunuz? Bir iki maç izleyelim öyle kesin kararınızı verin. Bu takımda kimlere sabrediliyor. Adam ilk kez ilk 11 başlamış o da asıl mevkiisi değil. Takım kötü ortasaha yok ne bekliyordunuz Emre'den? Ben çok umutluyum kendisinden.

ağasarlı
19.11.2012, 23:39
beyler adam kanat oynadı kaanaat..
şenol hoca bu tarz maçlarda asla çift forvet oynatmaz. işi garantiye almaya çalışır.. bilmiyormusunuz?

bingolts
20.11.2012, 00:27
Ben çok beğendim harikaydı tek kelimeyle kim ne derse desin süperdi tek kelimeyle oyunun içindeydi oynadığı mevkiyi dikkate alalım ltfen

Berat Akçay
20.11.2012, 00:34
Top rakipteyken pres yapması , takımı öne çıkarma isteği hiç alışık olmadığımız durumlar

Yiğit Gayretli
20.11.2012, 01:12
Mücadelen ve takım oyununa katkısı çok iyi. Yalnız biz bunun yanında ileride bir itici güç olmasını bekliyoruz. Orada fark yaratan oyuncu olma potansiyeli var. Bunu bu maçta neredeyse hiç kullanmadı.

Turgay Atalay
20.11.2012, 09:12
Sahada görmek güzel, maç oynadıkça açılacak bu çocuk, hemen harikalar yaratmasını falan beklemeyin.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
20.11.2012, 09:17
Çok koştu,
çok çalıştı ama henüz verimli değil,
Burak Yılmaz'ın ilk halleri gibi...
Güneş Usta yontar, parlatır, Allahın izni ile iyi bir hücum oyuncusu olur gibi.
Forvet olarak tarzını henüz kafamda oturtamadım ben.
Bu da hücum sistemimizin oturmamasından mütevellit bence...

Özet: Umut vaadediyor...

Mollasalihoğlu
20.11.2012, 09:24
Çok iyi olacak ama öyle tweet atacak durumda olmadığını kendisi de görmüştür sanırım kadroya giremedi diye..

artvints
20.11.2012, 10:38
iç saha maçında daha iyi oynayacaktır.ayağında top tutması pas zamanlaması iyi, biraz maç oynama alışkanlığı yakaladığında, sağ kanattan topla içeri süzülüp gol ve asist yaptığı günleri görececeğimizden eminim.

Soner Albayrak
21.11.2012, 02:51
https://pbs.twimg.com/media/A5gXo-ICEAA7T90.jpg

:)

özçelik61
21.11.2012, 12:20
kumaşı çok hoşuma gitti, kendine güveni var, topu iyi saklıyor, paslar yerinde ama az daha var olması için ...
şenol hocanın yerinde olsam daha çok iç saha maçlarında değerlendiririm hem kendine güveni gelir hem taraftardan güç alır

Uğur Ö.
21.11.2012, 14:47
O fotoyu kaldırın yahu o nedir öyle şikayet edeceğim ha :)

Hüseyin Başoğlu
21.11.2012, 16:17
elinde tivit bacak bacak üstüne atıyor birde

Ceyhun Öncü
22.11.2012, 06:40
elinde tivit bacak bacak üstüne atıyor birde

Dogru baskanim

Tolga
22.11.2012, 12:29
Bizim örf ve adetlerimizde olmayan şeyler brezilyalıların "övf" lerinde varmış :)

ophius
26.11.2012, 21:55
emrenin olayı şu...
muhtemelen arkadaşları: '' emre lan sen var ya fizik ve tarz olarak acayip cr7 e benziyorsun'' falan demişler
emre: harbi mi lan ?
gibi konuşma geçmiş...saçlar tarzlar vs hep aynı...ama oyuna gelince laubali çalımlar vs...
geçiniz hocam geçiniz...biraz büyü de gel emrecim.

özçelik61
27.11.2012, 09:53
tweet atmaya benzemiyor değil mi emre ? yaşın bir elin parmağı ama 10 dakika koştuktan sonra dilin dışarda karbüratör yakar gibi gezindin...neymiş : şenol hoca gençleri oynatmazmış, hadi ordan

delikoyun
27.11.2012, 09:54
emre bu takımda oynayamaz kız gibi çok güçsüz

Hüseyin Başoğlu
27.11.2012, 11:34
hahahaha emre oynasın niye oynatmıyor bu hoca vs lerden emre kız gibiye geldik öylemi :D:D