PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12/06/1999 Evlendik

Murat Acar
12.06.2012, 11:10
Bundan tam 13 yıl önce bugün bir cumartesi akşamı hayatımızın akışını değiştirecek karara imza atıp evliler kervanına katıldık Çiğdem ve ben Murat...
11 yıllık özlemin ardından 2010 mart 19 da ismini bu sayfalarda anketle belirlediğimiz kızımız Ceylin Tuana dünyaya geldi ve bir kaç gün öncesindede Bursa Uludağ pikniğinde çok hoş vakit geçirdik ailecek kısmen üzüntülerimde oldu buraya kadar gelipte yine tanışma fırsatı bulamadığım arkadaşlarımla inşallah birdahaki sefere nasip olur diyerek bu pişmanlığı kapatmak istiyorum.Şimdi yaklaşık 1 ay kadar sonra dünyaya gelecek oğlumunda kızımın oldığu gibi burada bizlerle paylaşımlarını yapacağımızı hayal etme vaktimde geldi sanırım... Birgün bu sayfalarda Şampiyonluk kutlamalarını hep beraber yaptığımız günleri görmek dileğiyle...

TSezgin61
12.06.2012, 11:15
Allah ailecek nice mutlu, saglikli, huzurlu yildönümleri nasip etsin...

Çağdaş DENİZ
12.06.2012, 11:30
oğlan için isim anketi yok mu:D

Murat Acar
12.06.2012, 11:46
oğlan için isim anketi yok mu:D

Valla Ona babam illa dedenin ismini vermelisin diye tutturdu bende yağız ismini beğeniyordum 2 isim olunca anket yapamadık babam demeseydi 2 ci isim için yine burda bir anket yapmayı cidden düşünüyordum.Kızım ceylin Tuana ya ceylin ismini burada verdik en son baktığımda 1 ci sırada idi ceylin .Nufusa gidip kaydını yaptırdıktan sonra 2 ci sıraya düşmüş ama artık iş işten geçmişti adı kaldı yadigar:))

Çağdaş DENİZ
12.06.2012, 11:51
Valla Ona babam illa dedenin ismini vermelisin diye tutturdu bende yağız ismini beğeniyordum 2 isim olunca anket yapamadık babam demeseydi 2 ci isim için yine burda bir anket yapmayı cidden düşünüyordum.Kızım ceylin Tuana ya ceylin ismini burada verdik en son baktığımda 1 ci sırada idi ceylin .Nufusa gidip kaydını yaptırdıktan sonra 2 ci sıraya düşmüş ama artık iş işten geçmişti adı kaldı yadigar:))

1. sıradaki isim neydi o da göbek adı olsun:D

Cem Kıran
12.06.2012, 12:00
Nice yıldönümlerine Murat abi..Allah sağlık ve mutluluk versin..Çocuğun adını da Alanzinho koy abi:D

İslam Sezer
12.06.2012, 12:04
Rabbim hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip etsin...

Yiğit Gayretli
12.06.2012, 19:07
Allah sağlıklı sıhhatli güzel bir ömür nasip etsin abi :)

Trabzonspor 61
12.06.2012, 19:25
Nice mutlu yıllara. :)