PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Yiğit Gayretli

Canberk
07.06.2012, 01:44
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Forum Yöneticimiz Yiğit arkadaşımız :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/199084_10150102045134094_5283320_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/284250_10150245976629094_3409385_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/543668_10150753554758376_595872207_n.jpg

İlk önce Genel başlangıç soruları ;

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

Canberk
07.06.2012, 01:45
Bu da extra sorumuz :)

allah uzun ömür versin, günü gelip öte tarafa gitme vakti geldiğinde dünyaya bir bir bitki olarak dönme hakkın var seç birini deseler hangisini seçerdiniz, neden?

Hüdai Pervaneli
07.06.2012, 01:47
Küpe Seni Rahatsiz ediyormu yada cevrendekilerin tepkisi ne oluyor gördüklerinde

Canberk
07.06.2012, 01:49
Adam yönetici resim söyle atalım dedik onu da mı ben yapacağım sen seç dedi , seçtiğimi beğenmeyip şunla değiştir diyor birde gelmiş bana. Ulan sen yönetici değil misin dedim bana ne dedi ya böyle bir şey olamaz nereden bulur da konuk yaparız böylelerini bilmiyorum :D

Cihad Varlı
07.06.2012, 01:57
Yiğit reisin cevaplarını bekliyoruz heyecanla .. :)

* Canberk , oğlum sıra ne zaman bize gelecek la ? :)

Yiğit Gayretli
07.06.2012, 02:06
Doğum tarihiniz? -12 Eylül 1989.

Nerelisiniz? -Elhamdülillah Trabzon.

Nerede oturuyorsunuz? -Doğma büyüme İstanbul/Kasımpaşa.

Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ? -Namık Kemal Üniversitesi'nin Pazarlama bölümünden mezun oldum şimdi de açıktan İşletme fakültesi okuyorum...

Hobileriniz? -Bu sorunun cevabı yok. Çünkü severek ve düzenli şekilde yaptığım bir şey yok :) Ama; yüzmek, müzikle uğraşma çabaları :D hoşlandığım aktivitelerin başında gelir.

İlişkiniz var mı ? -Neredeyse beşinci yılını devirmek üzere olan bir ilişkim var. O da buradan BMN içinden, yani bizden birisi :)

Hayattaki en büyük hayaliniz? -Etrafımdaki insanları koşulsuz mutlu ve huzurlu görmek...

Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir? -Babam...

En büyük takıntınız nedir? -Bana "sus" denmesi. Gözüm kararır, kendimi kaybederim, deliye döner ne yaptığımı hatırlamam o derece :)

Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir? -En zor soru bu :) Dünyaya gelmek olsa gerek :D

Neden Trabzonspor? -Bana ait olduğu için... O'na ait olduğum için... Benimsediğim tüm milliyetçi tavırları, bünyesinde eksiksiz bulundurduğu için... Baba yadigârı olduğu için... Samimiyet nişânesi olduğu için... Saymakla bitmez.

Neden BMN? -Benim Trabzonspor'umu en doğru anlatan ve anlayan insanlar burada. Tüm güzelliklerin bir arada bulunması tesadüf değildir. Doğal sonuçtur. O güzellikten mahrum kalma kötülüğünü kendime yapamazdım.

En beğendiğiniz filmler? -"The Godfather" serisi. Sonrası uzar gider... Ama baş köşe ona ait!

En beğendiğiniz sanatçılar? -Skalam biraz geniş. Fakat Ray Charles, Bob Marley ve Neşet Ertaş usta samimiyetleriyle hep daha çok yakalamıştır beni.

En sevdiğiniz renk? Bordo-Mavi'yi klâsman dışı sayıyorum; siyah.

Bu da extra sorumuz :)

allah uzun ömür versin, günü gelip öte tarafa gitme vakti geldiğinde dünyaya bir bir bitki olarak dönme hakkın var seç birini deseler hangisini seçerdiniz, neden?

Garalahana :D Beni anlatay, dayanamam ona :D

Küpe Seni Rahatsiz ediyormu yada cevrendekilerin tepkisi ne oluyor gördüklerinde

Küpe takmayalı yaklaşık bir yıl oldu. O ilk taktığım zamanlardı. Klâsik saçma soruların ve dalga geçme çabalarının dışında benim için bir soru teşkil etmedi. Gerçi söylenenleri de pek umursamıyordum zaten :)

Canberk
07.06.2012, 02:07
Yiğit reisin cevaplarını bekliyoruz heyecanla .. :)

* Canberk , oğlum sıra ne zaman bize gelecek la ? :)

Az daha aşk acısı çekmek lazım Cihat :) Şimdi kafan onlarla dolu bir rahatlat sana ne sorular soracağım ben burada :D

Cihad Varlı
07.06.2012, 02:12
- Hayatta yapmayı çok istediğiniz , ama bir türlü yapamadığınız herhangi bir şey var mı ? Varsa nedir ? :)

* Ben hep İngilizce bir şarkıyı bağıra bağıra söylemek istemişimdir ama yapamadım hiç . :)

Yiğit Gayretli
07.06.2012, 02:14
- Hayatta yapmayı çok istediğiniz , ama bir türlü yapamadığınız herhangi bir şey var mı ? Varsa nedir ? :)

* Ben hep İngilizce bir şarkıyı bağıra bağıra söylemek istemişimdir ama yapamadım hiç . :)

Fütursuzca seyahat etmek. Kaybolmalı falan :D Gidip Nikaragua'nın bir köyünde kaybolmak istiyorum mesela :D Dünyanın her ülkesini karış karış gezmek istiyorum.

Külünkoğlu
07.06.2012, 08:31
Son fotograf nerde çekilmiş ve sen nereye gidiyorsun ?
Neden herkes Mersine sen tersine ?

Armağan Dere
07.06.2012, 13:21
Yiğit,
Trabzon Öğrenci Yurdu tarafına
gelirsen ara kardeşim görüşelim...
Kendine iyi bak..

Hüdai Pervaneli
07.06.2012, 13:23
ASK i anlatibilirmisin ?

Yiğit Gayretli
07.06.2012, 17:29
Son fotograf nerde çekilmiş ve sen nereye gidiyorsun ?
Neden herkes Mersine sen tersine ?

O bahsettiğin fotoğraf Çanakkale Şehitliği'nde muhtemelen senin tarafından çekildi Metin abi :)

Doğru insanlar yürüdüğüm tarafta küme olmuşlardı, aralarında olmam gerekiyordu...

Yiğit,
Trabzon Öğrenci Yurdu tarafına
gelirsen ara kardeşim görüşelim...
Kendine iyi bak..

Bu salı belki Armağan reis. Gelirsem ararım...

ASK i anlatibilirmisin ?

İsmin "-i, -e, -de, -den" halleri vardır. İnsanın da aşkının adını duyduğu zaman bir "Noluyoruz lan!" hali vardır... Heh! Aşk işte odur...

.....
07.06.2012, 19:29
En çok görmek istediğin yer neresi ? :)

Yiğit Gayretli
07.06.2012, 19:37
En çok görmek istediğin yer neresi ? :)

Los Angeles. Hastasıyız Dedeeeeeeee! modundayım L.A. için :)

Daha sonra da Sicilya...

Bunlardan ayrı olarak; Karabalasagun'u görmeyi de çok istiyorum...

Hüdai Pervaneli
08.06.2012, 01:34
NBA izliyorsan takip ediyorsan Hangi takimlisin:)
Trabzonspor formasi haricinde Hangi Takimin formalari yada Atkisi Var

Yiğit Gayretli
08.06.2012, 02:06
NBA izliyorsan takip ediyorsan Hangi takimlisin:)
Trabzonspor formasi haricinde Hangi Takimin formalari yada Atkisi Var

Son yıllarda NBA'den koptum. 2000ler'in başından itibaren her sene kalite olarak geri gittiğini düşünüyorum. Parlama yapamamış yıldızlarla doldu taştı...

Kukoc'lu, Rodman'lı, M.J. li, Pipen'li efsane kadro döneminde Chicago sempatim had safhadaydı :) Kadronun büyüsüne kapılmıştım çocuk aklımla :) Sonraları doğru yolun sarı gangsterler olduğunu gördüm. O gün bugündür L.A. taraftarıyım :)

Ahmet Öztürk
09.06.2012, 01:33
Niyedir bilmiyorum ama sana acayip bi hayranlığım var :) Birebir tanımam etmem ama içten içe sana bir "hayranlık" duyuyorum kardeşim :)

Sorum yok :)

SEDAT
09.06.2012, 01:35
* Fox nedir ? :)

Yiğit Gayretli
09.06.2012, 03:43
Niyedir bilmiyorum ama sana acayip bi hayranlığım var :) Birebir tanımam etmem ama içten içe sana bir "hayranlık" duyuyorum kardeşim :)

Sorum yok :)

Aman, estağfirullah :) Hayran olunacak bir durumum yok. Saygı sevgi de karşılıklı :)

* Fox nedir ? :)

Rap müzikle içli dışlı olduğum dönemlerden kalma diyeyim Sedat reis :D Gençlik hevesleri :) Müzik yaparken kullandığım takma isimdi...

Ahmet Başkaya
09.06.2012, 10:52
Kız arkadaşın foruma üye olduğuna göre Trabzonsporlu ha :S

Benim sorum yok o zaman .

Yiğit Gayretli
09.06.2012, 13:13

Üzülme çiçaam :) Ben de doğru yolu sonradan gösterebildim. Çabalamadan olmuyor... :) :)

Sibel
09.06.2012, 13:26
Canberk'e duyurulur. Kaya abi, Şenol abi ve Olcay abiyi konuk yap ben de konuk olacağım.
Sayfanı işgal ettiğim için kusura bakma Yiğit acelem var :):)

Yiğit Gayretli
09.06.2012, 13:31
Şeref duyduk efenim :)

O Canberk buraya gelecek :cool:

Sefer A.
09.06.2012, 14:16
yahu altta aktif üyeler gözüküyor ya, neden seninkinde + var sonunda :D

Yiğit Gayretli
09.06.2012, 18:20
yahu altta aktif üyeler gözüküyor ya, neden seninkinde + var sonunda :D

+ mı var? İlk defa senden duyuyorum :) Ben de öyle bir şey yok...

Acaba pozitif bir insan olduğumdan olabilir mi? :cool: ççç

Sefer A.
09.06.2012, 19:35

evet yaaa o kadar üye var ama bir tek sende + var, aynen böyle
Yiğit Gayretli+ :D

Canberk
11.06.2012, 03:24

Ahmet kırdın geçirdin yine ççç

Canberk'e duyurulur. Kaya abi, Şenol abi ve Olcay abiyi konuk yap ben de konuk olacağım.
Sayfanı işgal ettiğim için kusura bakma Yiğit acelem var :):)

Olcay abiye bir danışalım o halde :D

Şeref duyduk efenim
O Canberk buraya gelecek

Geldim Yiğit :D

Bunun yanıtını veririm de olay sazan.avi mi karar veremiyorum hâlâ :D

Emirhan Makul
11.06.2012, 11:33
Hayatında kurduğun hangi hayalini gerçekleştirdin ?

Yiğit Gayretli
11.06.2012, 12:56
Böyle sorunca aklıma bir şey gelmedi ama; Allah'tan hep karşıma evlenebileceğim bir insan çıkarmasını dilemiştim. O oldu...

Armağan Dere
11.06.2012, 13:04
Böyle sorunca aklıma bir şey gelmedi ama; Allah'tan hep karşıma evlenebileceğim bir insan çıkarmasını dilemiştim. O oldu...

Fenerbahçeli değil dimi:)
Aman takım falan değiştirirsin mazallah:D
Allah Korusun:)

Yiğit Gayretli
11.06.2012, 13:06
Fenerbahçeli değil dimi:)
Aman takım falan değiştirirsin mazallah:D
Allah Korusun:)

İlk kalıp soruların cevabında var Armağan reis :) Buradan aramızdan birisi :)

Fener'liye bakar mıyım ula ben? :D

Armağan Dere
11.06.2012, 13:07
İlk kalıp soruların cevabında var Armağan reis :) Buradan aramızdan birisi :)

Fener'liye bakar mıyım ula ben? :D

Bakıcaksın baba:)
Ama sadece bakıcaksın....
Gerisini getirmiyim:)..
Neyse grşz Yiğit..

Gamze
11.06.2012, 13:33
Neden bu kadar asisin? :)

Sercan Keleş
11.06.2012, 13:37
Türkiye'de Trabzon - İstanbul Haricinde Beğendiğin İl ?

Emirhan Makul
11.06.2012, 14:47

Evlendin mi ? :) Evlendikten sonra şükret bence.

Yiğit Gayretli
11.06.2012, 14:49
Neden bu kadar asisin? :)

Trabzon'lu adama sorduğun soruya bak :D Allah da beni böyle yaratmış... Bu şekilde sevseniz nooolurdu!!?!bir11!bir :(

Türkiye'de Trabzon - İstanbul Haricinde Beğendiğin İl ?

Ordu sahilini çok beğeniyorum... Çanakkale'nin yeri apayrı. Tarihi dokusundan dolayı Antalya-Side'yi çok beğendim. Ayrıca; Adana'nın methini çok duyuyorum. Görülesiymiş...

Evlendin mi ? :) Evlendikten sonra şükret bence.

Yok karşıma evlenebileceğim bir insan çıktı :) Biraz da kısmet olacak aga :)

Emirhan Makul
11.06.2012, 15:02
Kimseyede evlen demem ama Allah mesut etsin :) Yinede bir az daha gençliğini yaşa ondan sonra :D Düğününde oynama sözü veriyorum şimdiden :)

Yiğit Gayretli
11.06.2012, 15:05
Kimseyede evlen demem ama Allah mesut etsin :) Yinede bir az daha gençliğini yaşa ondan sonra :D Düğününde oynama sözü veriyorum şimdiden :)

Büyük konuşmayayım da 27'den önce kesseler evlenmem :)

Emirhan Makul
11.06.2012, 15:17
Büyük konuşmayayım da 27'den önce kesseler evlenmem :)

Heh haule ya :D bende dedim adam gidici :) Sakın sakın bende 32 diye bir sınır koydum ama du bakalım :)

Yiğit Gayretli
11.06.2012, 15:19
Heh haule ya :D bende dedim adam gidici :) Sakın sakın bende 32 diye bir sınır koydum ama du bakalım :)

32 de geç be :D :D Heyırlısı :D

TAHSİN 61
12.06.2012, 10:46
Bana bir isim söyleyebilir misin ? O ismi duyduğum aklıma Sadece Trabzonspor gelsin.

Yiğit Gayretli
12.06.2012, 18:52
Şenol......

TAHSİN 61
13.06.2012, 12:52
Şenol......

:alkış::alkış::alkış:

Alican Altunbaş
15.06.2012, 14:21
Kendini benzettiğin bir kahraman varmı:)?
Kız arkadaşını Trabzonsporlu yapmanın yollarını banada anlatırmısın:)

Recep Alkan
15.06.2012, 14:43

Yiğitten çok özür dileyerek nacizane bir sözüm var.

Eğer sevdiğiniz sizi çok seviyorsa, sizin değer verdiklerinize siz birşey yapmadan değer veriyor zaten....

Yeter ki sizi sevsin...

Madem girdik bir sorum olsun,

İş olarak hedefin ?

Ahmet Başkaya
15.06.2012, 15:14

Panpa seni ilgilendiren soru var dediler geldik :D

Murat Acar
15.06.2012, 15:15

Tecrübe olarak ben bu soruya cevap vereyim... Eşime evlenme teklifi yaptığımda Gs liydi...
Ona dedimki Benim bir nikahım var ikincisi sen olacaksın ya tali olmaya razı olursun yada Sende onunla nikah kıyarsın dedim..Saf saf bana bakarken bordomavi Bilekliği koluna taktım bu dakikadan sonra seni TRABZONSPORLU olarak bileceğiz dedim...Yok diyemedi:))

Bizim evde Demokrasi var...Demokrasi TRABZONSPORLU olmaktan geçiyor:))

Yiğit Gayretli
15.06.2012, 15:17

-Kürşad (40 yiğidiyle kale fetheden). Tarihin görmüş olduğu en büyük kahramanlardandır.

-Koydum önüne formayı. Çektim odanın kapısını dışarı çıktım. 5 dakika sonra üzerinde formayla yanıma geldi... (Böyle yapmadım ama bu da etkili bir yöntem olabilirmiş aslında :D ) İkna ettim yahu. Sempati duymasını sağladım :)

Yiğitten çok özür dileyerek nacizane bir sözüm var.

Eğer sevdiğiniz sizi çok seviyorsa, sizin değer verdiklerinize siz birşey yapmadan değer veriyor zaten....

Yeter ki sizi sevsin...

Madem girdik bir sorum olsun,

İş olarak hedefin ?

Abi ben kulüplerin marketing bölümlerinin doğru yönetilmediği kanısındayım. Bir pazarlama mezunu olarak kulübümüzün marketing bölümünde çalışmak ve orjinal fikirler sunmak gibi hedefim var. Fakat gerçekleşmesi zor gözüküyor...

Canberk
18.06.2012, 03:51
Yok mu soru bakın kapatıyoruz başlığı:p

Berberoğlu
18.06.2012, 05:49
Son soruyu ben sorayım madem...

Forum yöneticisi olmaktan memnun musun? Yaşadığın en ciddi sıkıntı ne oldu?
Teklifi kabul ettiğine pişman olduğun oldu mu hiç?
Bir daha teklif ederlerse yine kabul eder misin? :D

Yiğit Gayretli
18.06.2012, 12:09
Son soruyu ben sorayım madem...

Forum yöneticisi olmaktan memnun musun? Yaşadığın en ciddi sıkıntı ne oldu?
Teklifi kabul ettiğine pişman olduğun oldu mu hiç?
Bir daha teklif ederlerse yine kabul eder misin? :D

Yönetici olduğuma pişman değilim ama aklı başında hiç kimseye tavsiye etmiyorum :D

Şaka bir yana gerçekten dışarıdan göründüğüyle çok alakasız bir durum. Ciddi anlamda ruhen ve bedenen emek harcamak gerekiyor. Yönetici olmayan üyeler sanıyor ki yönetici olanlar istediği gibi, kafasına göre her şeyi yapabiliyor. Aksine; ben normal üyeyken çok çok daha özgürdüm. Şimdi bazı sorumluluklar var. Korunması gereken değerler var ve devamlı kendimi dizginlemek durumunda kalıyorum. Üyeyken çok daha özgürdüm. Sinirlenince küfrümü edip cezamı alıyordum. Şimdi; hak getire :D

İlk yönetici olduğum dönemde, 1 hafta ceza vereceğim diye bir üyeyi çizmiştim yanlışlıkla :D Düzeltene kadar akla karayı seçmiştim :D O fenaydı :)