PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Radyo'da Cuma Akşamının Konuğu Soner Öztürk Oldu... (GreatWhite)

Kaya
06.06.2012, 21:09
Değerli arkadaşlar...

Cuma akşamı BMN Radyo'da konuğumuz Soner abi olacak...
Yayın 20.30'da başlayacak ve Cuma günü olması sebebiyle kaçta bitecek bilemiyoruz... :)

Klişelerden çok uzak bir yoruma sahip Soner abiyi büyük bir keyifli radyomuza konuk edeceğiz...

Biz talep ettik ama henüz cevap gelmedi... Telefon ile yine Selçuk Yula'ya bağlanmaya çalışacağız... :) Yerseeee...

Bilginize...

İlker Akçay
06.06.2012, 21:14
Soner Abi gibi adamları dinlemek için fırsatları kaçırmamak gerek..Mükemmel olacağına eminim, şimdiden iyi yayınlar :)

Canberk
06.06.2012, 21:35
Tam da yola gittiğim güne denk geldi şansa bak ya :S Şimdiden iyi yayınlar abi sevgiler :)

Yiğit Gayretli
07.06.2012, 01:33
Oooo bomba bir yayın geliyor desenize :D

Külünkoğlu
07.06.2012, 08:06
Çok merak ediyorum şu GreatWhite'ı. Kendisi ile uzun uzun derinlemesine ve dikine Hüseyin Cimşir programı yapmak isterim.

Mollasalihoğlu
08.06.2012, 21:26
21.30 gibi yayındayız

Kaya
08.06.2012, 21:27
Az sonra Soner abi ile yayındayız dostlar... :)

Kaya
08.06.2012, 21:34
Ve yayındayız...

www.bmnradyo.com (http://www.bmnradyo.com)

Ertan Artan
08.06.2012, 21:36
Buradan soru sorabilecekmiyiz?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.06.2012, 21:36
Sorularınızla katılımınızı bekliyoruz. :)

Cafer KILIÇSOY
08.06.2012, 21:37
Trabzon'dan sevgilerle. Bir selam bekliyorum Trabzon'a. Soner'e de selamlar:)

Mollasalihoğlu
08.06.2012, 21:38
Buradan soru sorabilecekmiyiz?

tabii ki..

Ertan Artan
08.06.2012, 21:39
Başka şehirlerde de altyapıya oyuncu seçme imkanlarımız olacakmı? Oğlum yok. İki kızım var ama Trabzonspor için ameliyatla erkek bile yaptırabilirim onları.:)
Şaka bir yana tanıdığımız kaliteli ve geleceği olabilecek çocukları seçmelere getirmek isteriz.

Kaya
08.06.2012, 21:39
Özellikle Soner abiye sorularınızı bekliyoruz arkadaşlar...

Soru-cevap yapacağız... :)

Emirhan Makul
08.06.2012, 21:42
Dinlemedeyiz. :)

Effective61
08.06.2012, 21:44
Zaten Trabzospor taraftarında en büyük sorun bu değil mi? Bizi yıkmak için dışarıdan etkiye gerek yok, , içeriden sürekli birbirimizin ayağını kaydırmaya çalışıyoruz. Bütünleşmek yerine BEN duygusu var taraftar arasında. Bunu özellikle taraftar grup açıklamalarında sıkça görüyoruz. Şu dönemde BMN, VİRA gibi gruplar sürekli yönetim arkasındayken , diğer gruplar yönetim istifa diye bir çok kere söyledi. Başkanımızın hataları olmuştur ama bu süreçte yalnız bırakılmamalı, süreçte sona gelindiğinde değerlendirme yapılır. Bu konuda Soner abi nin görüşü nedir?

Peki Sadri başkan kurullara adam sokmasa, Yönetim seviyesinde pdfk ya sevk olmayacaktı. Bu daha kötü değil miydi?

Bordo_MaviM_61
08.06.2012, 21:48
Soner abi Umut hakkında ne düşünüyorsun?
Altyapı demişken 1461 Trabzon futbolcu fabrikası olur mu?

Şenol Altunsoy
08.06.2012, 21:49
Adaletine kurban olduğum Soner'i dinlemek bir zevk.Benim sorum Şenol Güneş ve yönetim arasında ki sorunları bugünün sorunu olarak mı görüyor ve bu sürecin nereye evrileceğini düşünüyor.Hepinize iyi yayınlar

logitech
08.06.2012, 21:49
sıkıcı akşamı anlamlandırıyorsunuz teşekkürler hepinize.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.06.2012, 21:51
"Rus ordusunda bu kadar "Keleş" yoktur" :)

logitech
08.06.2012, 21:51
puha hahahaha rus ordusunda bu kadar keleş yoktur. :))))))))

Effective61
08.06.2012, 21:55
Üstteki mesajımı atladınız :))) gene sorayım son soruyu:

Peki Sadri başkan kurullara adam sokmasa, Yönetim seviyesinde pdfk ya sevk olmayacaktı. Bu daha kötü değil miydi?

Turgut Çelik
08.06.2012, 21:56
Dany galatasaraya kaptırmamız konusunda ne düşünüyorsunuz?

Sabri Kurban
08.06.2012, 21:58
Soner Bey elinizde sihirli bir değnek olsa Trabzonspor için ne yapardınız?

mawro61
08.06.2012, 21:59
soru:
geçen yıllarda aldığımız brüsls,faty papy,sonraki yıllarda jebrin,sercan gibi transferlerde neden çok başarısız oluyoruz. bu gibi transferleri klübün sportif yönünden ziyade bir takım ticari faaliyetler olarak niteliyorum. aksi halde bunlardan ders almış olmamız gerekmez mi.çok gereksiz ve yetersiz oyuncular değil mi sizce. ya da kaliteli ise neden faydalanamıyoruz. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Cafer KILIÇSOY
08.06.2012, 22:00
İyi akşamlar herkese;

Ünal hocanın gönderilip yerine Hami'nin gelmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

titanic
08.06.2012, 22:03
Neden hala ses getirecek bir transfer yapamadık?

logitech
08.06.2012, 22:05
yurt içinde ve yurt dışında izlediği beğendiği takımda görmek istediği futbolcular kimler?

the king
08.06.2012, 22:06
Soner'e teo demeyin :)

Zafer Fidan
08.06.2012, 22:06
Burak Yilmaz konusunda düsüncüleri ne. Yönetimin hatasi'mi (5 Milyon€ madde)

titanic
08.06.2012, 22:13
Burak Yılmaz ne zaman pişman olur? Gider gitmez mi, 1 yıl sonra mı?

Berkay Yılmaz
08.06.2012, 22:18
Sezon bitti.Malum transfer sezonu başladı.Sizce hangi bölgelerde eksiğimiz var?Bide sizce yönetimimizin transfer politikası nasıl bu transfer komitesinin ne işe yaradığını son 2 senedir anlamıyorum.Gurbetçi futbolculara neden yönelinmiyor??

Effective61
08.06.2012, 22:19
Takımımızın belli bir oyun sistemi olsa ve buna göre nokta transferler yapsak daha doğru olmaz mı? Bu zamana kadar bunun yapılmaması hata değil mi?

Şenol Altunsoy
08.06.2012, 22:22
O zamanlar Bosman kanunu yoktu :)

Onur Akyüz
08.06.2012, 22:38
Neden? ..

the king
08.06.2012, 22:42
Soner Bursa pikniğine geliyor mu?

Berkay Yılmaz
08.06.2012, 22:44
Trabzonlu gurbetçi futbolculara neden yönelinmiyor(Oğuzhan Özyakup) gibi Beşiktaş'a gitti.Biz bu futbolcularla neden ilgilenmiyoruz?Maddi durum değil,yine transfer komitesine geliyo sorun.

Berkay Yılmaz
08.06.2012, 22:47
Trabzonspor'da o kadar futbolcu gelişiyor ya kendi gidiyo,ya da gönderiliyo sonra da almada zorluk çekiyoruz bu futbolcuları neden?

maxim
08.06.2012, 22:47
İyi akşamlar, iyi yayınlar...

Twitter'da fb yerine ŞL'ye gitme konusunda (bu sene), hakkımızla gitmek daha iyi olurdu, çok sevinilecek bir durum değil gibi bir yorum getirmişti. Kurallara göre fb'nin ligde olmaması gerektiğine göre zaten haketmiş olmuyor muyuz? Futbol sadece saha içi değil topyekün kurallar bütünü olarak düşülmeli bence. Bu mevzu hakkında görüşlerini tekrar ve biraz daha detaylı duymak isterim :)

.....
08.06.2012, 22:50
Biraz geç oldu ama iyi yayınlar. :)

Mehmet Fatih Silik
08.06.2012, 22:53
iyi yayinlar dilerim renkta$lar...

Benim de bir sorum olacakti GreatWhite'a...

Kendisini TV programinda izlerken bizi savunmasini ve öyle hakksizliklarla dolu bir ortamda dogrulari konu$masini sevmi$tim...Ve gerisi malum...

Tekrardan TV'de bir spor programina cikmayi dü$ünüyor mu kendisi ?

Mollasalihoğlu
08.06.2012, 22:55
iyi yayinlar dilerim renkta$lar...

Benim de bir sorum olacakti GreatWhite'a...

Kendisini TV programinda izlerken bizi savunmasini ve öyle hakksizliklarla dolu bir ortamda dogrulari konu$masini sevmi$tim...Ve gerisi malum...

Tekrardan TV'de bir spor programina cikmayi dü$ünüyor mu kendisi ?

Bu soruya cevap verdi Soner abi.

Neresi olduğu belli olmamakla birlikte muhtemelen yeni sezonda yayınları olacak..

Mehmet Fatih Silik
08.06.2012, 22:58
Bu soruya cevap verdi Soner abi.

Neresi olduğu belli olmamakla birlikte muhtemelen yeni sezonda yayınları olacak..

Ha pardon ba$tan takip edemedigim icin duymadim maalesef...

cerasus
08.06.2012, 23:05
1. Bu camiada Sadri Sener'den sonra kimi baskan görmek istersiniz (Senol Günes disinda)?

2. Bizim alabilecegimiz hangi yabanci teknik direktörü görmek istersiniz (ki Senol Günesin gitmesini asla istemem)?

3. Medyada takip ettiginiz, adam gibi adam dediginiz, objektiv diye tabir ettiginiz birileri var mi?

Berkay Yılmaz
08.06.2012, 23:09
Atay Aktuğ mu? Sadri Şener mi?

Gürkan
08.06.2012, 23:10
Transfer için Euro 2012 bitmesi beklenecek deniyor bu mantıklı mı?

oguzhanssan
08.06.2012, 23:10
rezalet durumdayız..kimi alacağız..tabi uefayı bekliyoruz ama uefa ya gidemeyen ve beş parasız bjk nin bile transfer yaptığını,
gelecek sene yurt dışına gitmeyeceği fb nin gövde gösterisi yaptığını, geçen sene yerlerde sürünen ve bu sene birazcık paralanan gs nin elimizden oyuncuları nasıl aldığını gördükçe bizim bu sene ligden düşmeyi hedeflediğimiz anlaşılıyor..
hadi hayırlısı!
rezil durumdayız ..bjk ye helal olsun..fb ye de helal olsun, gs ye de helal olsun..
ts ye de yazıklar olsun!
şimdi bu yazdıklarım ağır oldu diyeceksiniz ama bir düşünün..sene başında cl den o kadar para aldık! stadın onarımına devletten olimpiyatlar için o kadar para geldi peki neden hala birşey yapamıyoruz da millet aya gidiyor!
gören de ekibimizde çok para alan adamlar var zanneder..en fazla alan adamımız burak da gidiyor. kalması için tek ypılan konuşmak. adamın gittiği takım eğer lazio ise sanırım cl ye ön elemeden gidemeden uefaya gidecek. ee ts deen kötü orada olacak! şimdi iş mi bu?
hadi diyelim burak kötü! kimi aldık forvete.. bizim ilgilendiğimiz Dany i GS direk aldı! (o para etmez gerçi ama moral bozuluyo!)
duygusal olmayayım diyorum ama rakiplerlerle aynı durumdayız ama transfer konusunda hiç..daha ne kadar yayacaz totomuzu dur bakalım!

Mehmet Fatih Silik
08.06.2012, 23:12
Trabzonspor'un en büyük sorunlarindan birtanesi de alt yapidan iyi oyuncu cikaramadigimizdir...

Ya kendimiz(taraftar olarak) harciyoruz daha i$lenmemi$ yetenekleri ya da teknik direktör tercihlerine kurban veriyoruz...

Hem taraftar olarak hemde teknik direktör anlaminda ne gibi adimlar atilmasi gerekiyor? Gercekten somut adimlar atilabilir mi ?

NOT: Orduspor'a Barcelona Alt Yapi Teknik Direktörü Joseph Ramon, BSA Direktörü Oriol Bueno ve Danisman Roman Suve getirildi ve vizyon sahibi insanlar bunlar...bizde neden olmasin ?

oguzhanssan
08.06.2012, 23:15
TS de artık hiçbirşey beklemiyorum..Şenol Güneş yine elindeki kadro ile en iyisini yapmaya çalışacak ama bazı takıntıları yok mu?

Acaba Şenol Hoca da görevi değiştirmeli mi?

Mollasalihoğlu
08.06.2012, 23:24
Soru alabiliriz..

oguzhanssan
08.06.2012, 23:26
GS nin hep TS nin oyuncularına veya talip olduklarına saldırıp alması sizce ne anlama geliyor?
Acaba biz GS nin arayıcısı mıyız?
Ya da doğru oyuncuları buluyoruz da paramız mı yetmiyor :)

u17 de şampiyon olduk sanırım ama nerede bu oyuncular?

Berkay Yılmaz
08.06.2012, 23:26
Sarhoş bi Jaja'yı mı? Düzgün bi Adrian'ı mı tercih edersiniz?(Ben şahsen Jaja'yı tercih ederim sarhoş bi Jaja 10 Adrian eder)

oguzhanssan
08.06.2012, 23:29
Çok sorulmuştur ancak sanırım programı kaçırdım..Şike konusunda sizin duyumunuz var mı veya gerçekçi beklentiniz nedir?

Mehmet Fatih Silik
08.06.2012, 23:31
$ike süreci konu$uldu mu bilmiyorum ben duymadim maalesef...

Rahatsizlik da vermek istemem sonucta bu sürec artik sakiz gibi uzadi ve taraftarimizi cok rahatsiz etmekte...(Ben haric (: )

UEFA'nin ne gibi yaptiri mi olacaktir Türk Futbol'u ile ilgili?
Mahkeme sonucu kararlardan sonra ülke genelinde sosyal anlamda ne gibi sonuclar doguracaktir?
Futbola olan eski tadimiz ve tuzumuz geri gelebilecek mi ?

Sorularimla bunalttim...hakkinizi helal eyleyin...hayirli yayinlar dilerim...kendisini tekrardan dinlemek güzel gercekten (:

cerasus
08.06.2012, 23:33
Biraz uzatarak bir soru sormak istiyorum.

Yaptiginiz elestirilerin bir coguna katilsamda, siz dahil is icraate gelince kimsenin caba göstermedigi durumuna katiliyor musunuz?

Mesela Avni Aker'de ki taraftarlari elestiriyorsunuz ve elestiriyoruz ancak bu gruplarin birlesmesi icin kimse bir sey yapmiyor. Siz yapiyor musunuz?

Veya herkes yönetimi elestiriyor, siz dahil, ancak yerine kimi getirmek istediginizi sordugumuz zaman kimse bir sey diyemiyor.

Yapici elestiri yaptigimizi düsünüyor musunuz?

Kötüyü söyleyen kisi bulmak kolayda, "dogrusu sudur ve el atin yapalim" diyecek kimse yok. Katilir misiniz?

Ne yapmamiz gerekir bu durumda? Twitter'da / forumda / facebook'ta zaman öldürmek bu durumda yeterli midir?

Berke6198
08.06.2012, 23:35
İyi yayınlar :) :) dinlemedeyiz...

Berke6198
08.06.2012, 23:37
Sizce Egemen'i klüp mü kaybetmiştir, Egemen'in kendi mi gitmek istemiştir ? tekrar Egemen'i alma ihtimalimiz var mıdır ?

Bordo_MaviM_61
08.06.2012, 23:37
Tek forvet sistemine inanıyor musun Soner abi?
Çift forvet mi tek forvet mi?

samet ozkurt
08.06.2012, 23:42
iyi yayınlar renktaşlar tek sorum olucak
şahsen sadri şenerin bu şike sürecinde yalnız kaldığını daha doğrusu bırakıldığını düşünüyorum, onursal başkan dediğimiz kişinin bile ne gibi açıklamalar yaptığı malum sizce sadri şener bu süreçte "tek başına" yeteri kadar mücadele verebildimi ?

antagonist
08.06.2012, 23:49
Sivok ismine nasıl bakıyor Soner abi? Giray-Mustafa ikilisinin yanında Sol Bamba-Sivok transferleri yeterli olacak mıdır?

Hürmetler.
:)

Berke6198
08.06.2012, 23:50
Benim sorularım genellikle transferlerle ilgili olacak... son sorumu da sorayım. Mustafa Pektemek-Burak Yılmaz gibi bir ikili olsa ne kadar işimize yarar ? yan yana nasıl bir başarı gösterirler ?

samet ozkurt
08.06.2012, 23:51
bir başka konuda daha soru sormak istiyorum eğer cevap verebilirseniz sevinirim, veremezseniz anlayışla karşılarım,
mevcut iktidarın trabzonsporumuzu fenerbahçe yüzünden ezip gectiğini düşünüyormusunuz ? saygılarımla

Etem Güner
08.06.2012, 23:57
eğer ülke futbolu 3 yıl veya dah üstü ceza alırsa trabzonsporun transfer formatı şu anki beşiktaşın yaptığı gibi geç yetenekli futbolculara dönmesi daha uygun olmazmı kendi kanaatim avrupadan olsun türkiyeden olsun yetenekli trabzon kökenli veya trabzonsporlu futbulcularla takviye edilmeli hami gelirse yardımcı hoca olarak şenol hocamızın yapmadığı genç yeteneklerin trabzonsporu ayağa kaldıracağına inanıyorum şenol hocamızın kayıp ettiği hırs hamiyle tamamlanacaktır

cerasus
09.06.2012, 00:03
Cevap hakkimi kullanmak istiyorum :) Tüh, kapatiyorsunuz.

Ben taraftarim, ne yapabilirim diye sordunuz.

Mesela gidip taraftar gruplariyla tek tek konusup bu isi cözümlendiremez misiniz? Ben Almanya'dan kalkip bunu yapamam ama siz orda oturanlar toplu 8-10 kisi olarak görüsmeler yapsaniz, cok mu zor?
Yönetim yapmasi gerekiyor diyorsunuz ama yapmiyorlar iste. Zaten yapsalar sorun ortadan kalkar. O yüzden bizim aktiflesmemiz burda bir cözüm degil midir? En azindan camianin saygin isimlerinden (Sümer, Özyazici, vs.) öncülük olmalarini isteyemez miyiz?

Ikincisi, yönetim meselesi. Diyorsunuz ki iste yönetimi elestirmeyecek miyiz o zaman. Ömür boyu Sadri Sener mi kalsin o zaman.
Demek istedigim o degildi. Dedigim gibi kötüyü herkes söylüyor zaten, o konuda bir problemimiz yok. Ancak alternatifi söylemeden elestiri yapici olmuyor. Homurdanmaktan öteye gecemiyoruz taraftar olarak. Bizim taraftar olarak bir vizyon eksikligimiz oldugunu anlatmak istedim. Bir taraftar kültürümüz yok. Ve buna hepimiz boyun egiyoruz, böyle gelmis böyle gidiyor mentalitesini cikaramiyoruz. Siz bile "ben elestirmekten baska ne yapabilirim" diyorsunuz ve bu döngüden cikamiyoruz.

Söyle baglamak istiyorum. Artik kabugumuzu atip ne zaman bir kültür sahibi olacagiz?

Demokraside 3 tane güc vardir (siyaset, hukuk, polis) ve buna karsilik 4. güc olarak medya.

Futboldada yönetim, futbolcular ve teknik direktör. Dördüncü gücte taraftardir, biz ne zaman bu 4. güc olabilecegiz?

Etem Güner
09.06.2012, 00:04
yayın için teşekkürler çok güzeldi

Berke6198
09.06.2012, 00:06
Yayın için sağolun :) biraz geç kalsak da bu seferlik kusura bakmayın :) teşekkürler cevaplar için hepinize :)

UğuR
09.06.2012, 00:24
tEŞEKKÜRLER ...
nE GÜZEL PARÇALAR ÇALIYOR. Sakın kapatmayın...:D

Gamze
09.06.2012, 00:41
Maalesef, ciddi ciddi beklememe karşın bu yayının yalnızca sonuna yetişebildim.
Ağzınıza sağlık. Umarım kaydedilmiştir.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.06.2012, 11:19
Arkadaşlar öncelikle konuğumuz olduğu için GreatWhite mahlasıyla yazan Soner Öztürk'e;
dinleyerek, sorularıyla, şakalarıyla,
yani bir şekilde yayınımıza desteği olan herkese çok teşekkür ederiz.
Cevaplanamayan sorularımız olmuş.

Soruların sahibi arkadaşlarımız kusurumuza bakmasınlar.
Yayının son bölümünde her zaman böyle bir iki soru kaçırabiliyoruz maalesef.

Ama GreatWhite ile daha bir çok kez, bir çok platformda, çeşitli şekilde çalışmalarımız olacaktır.
Eminim her sorunuza aklı dolusu cevaplarını paylaşacaktır.

Great White
09.06.2012, 15:45
başta halit, metin, kaya ve yiğit olmak üzere programa soru ve görüşleriyle katılım sağlayan, dinleyen tüm dostlara teşekkürler..

sorulan soruları elimden geldiği, dilimin döndüğünce cevaplamaya çalıştıysam da yukarıda halit' in de belirttiği gibi bir iki soruyu kaçırmışız maalesef :)

fakat gene de bilhassa kendi açımdan gayet keyifli ve dobra bir program gerçekleştiğini düşünüyorum. en azından düşüncelerimizi olduğu gibi bir şekilde aktarma fırsatını bulabildik..

aynı şekilde farklı arkadaşlarımızın da bu tür programlarda fikirlerini açıklama söyleyebilme şansına sahip olacağını umarım ve davet halinde her zaman elimden gelen desteği nacizane veririm.

herkese tekrardan teşekkürler, selamlar :)