PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRT-Tutkulu Ezgiler(1-2-3 Bölüm yüklendi)

bahadiroglu
29.05.2006, 17:59
sevgili arkadaslar;

bu basligi buraya açtim belki forum kurallarina da aykiri , tam bilmiyorum ama herkesten,özellikle yönetici arkadaslardan özür dilerim.

kolay kolaykonu açtigim olmamistir bunu herkes bilir,ama yönetici arkadaslardan ricam bu basligin1-2günburada kalmasi.

bu aksam TRT 2 de çok güzelve bizi yakindan ilgilendiren birprogram var..

ARKADASLAR KAYIT IMKANI OLAN LÜTFEN BURAYA YAZSIN..

ARTIK OLMAZSA BEN tv EKRANINDAN VIDEOYLA KAYIT YAPMAYA ÇALISACAM...

ama videoya kayit yapinca boyutu çok büyük oluyor.upload sitelerine yükleme yapmakta güçlesiyor bu durumda.

ben kayit imkani olan arkadaslarima da söyledim.eger onlar kayit yapabilirlerse insallah programin güzel yerlerini burada yayinlariz.

inndir.com da b.sayar ekranindan kayit yapmaya yarayan birkaç program bulmustum ama bir türlü çalistiramamistim.

ama TV görüntüsü net baglantiniz iyiyse güzel oluyor..benim baglanti yüksek degil..

IMKANI OLAN VARSA LÜTFEN KAYIT YAPSIN..

Günümüzde popülizm akimindan Karadeniz Halk Müzigi?de payini aldi. Binlerce yillik birikime sahip bu yörenin, zengin sözlü kültürüne ragmen içerigi bos ve folklorik degerlerden yoksun müziklerle anilmasi üzüntü verici. Oysa Karadeniz müzigi denilince, yöre insaninin kendine has sivesiyle tulum ve kemençe esliginde söyledigi saf, temiz ve dogal duygularla süslenmis, çogu yasanmis öykülerden olusan halk ezgileri akla gelmeli.
?Tutkulu Ezgiler? belgeseli, yerel müziklerin giderek dejenere edildigi ve yok olmaya yüz tuttugu günümüzde, büyük bir ask ve heyecanla üretilen Karadeniz müzigini ele aliyor.

3 bölümden olusan, yapimini Zühre Saral Gökagaç?in üstlendigi belgeselde, yörenin vazgeçilmez eglencelerinden yayla senliklerine, kemençe ve tulum ustalarinin ilginç öykülerine, günümüzde topluma mal olmus Karadenizli türkücülerin yorumlarina yer veriliyor.

Ayrica programda; yitirdigimiz Karadenizli sanatçi Kazim Koyuncu, Ibrahim Can ve Ismail Türüt gibi sanatçilarin röportajlari yer aliyor.

Yayin
29.05.2006 22:30 / TRT2 (bugün)

29.05.2006 01:25 / TRT2(programin tekrari)

http://www.trt.net.tr/akistanitim/TV/1602.jpg

------------------------------------------------------------ -
Edited by: bahadiroglu

bahadiroglu
31.05.2006, 00:16
beyler çekim yapilmistir.smileys/smiley2.gif

ayni zamanda belgeselin geriye 2 bölümü daha kaldi.bu basliktan yine tarihleri veririm.

çekimi kendim de yaptim , sagda solda söyledigim arkadslarda benden daha kaliteli çekim yapmislarsmileys/smiley2.gif

Bir ara bu basliga yüklerim çekimleri...

Nytre
31.05.2006, 00:36
yükleyin da! :)

sümela61
31.05.2006, 12:50
son zamanlarda seyrek girdigim için basligi farkedememisim... insallah kalan 2 bölümü kaçirmam... ve tabii kayitlar olursa süper olur... tesekkürler paylasim için...

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 14:21
ben ilk bölümün son yarim saatine falan yetistim tesadüfen..güzel hazirlanmis..yöresel birçok sanatçiyi bulup konusturmuslar.ara ara kemençe tulum gerçekten güzeldi..2. bölüm ne zaman acaba, bir hafta sonra mi..

Salih Kara
31.05.2006, 14:41
gerçekten çok kaliteli bir program yapmislar(zaten kötü olmasina imkan yok bizim yaylalar ve kemençegüzellestiriyor herseyi) diger iki bölümü mutlaka izleyin yayla senliklerini de gösterecek zaten program çok uzun sürmüyor

bahadiroglu
31.05.2006, 19:42
PROGRAMIN 2. BÖLÜMÜ HAFTAYA PAZARTESI !!!!

arkadaslar bu programi lütfen herkes izlesin ve tanidiklarina haber versin.karadenizle ilgili programlarin izleyici ve takipçi sayisinin artmasi Karadenizlinin kültürüne ne kadar sahip çiktiginin bir göstergesi olacaktir.bence gereken ilgi gösterilmis olmali ki TRT 2. bölümün tekrarini 2 defa verecek.

HAYDI USAKLAR!

haftaya pazartesi; 22.30'daTRT-2 basina...Bütün tanidiklara haber ulastiralim..( iyi gaz veriyorum di mi?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif)

------------------------------------------------------------

Tutkulu ezgiler ( 2. Bölüm)

YAYIN

05.06.2006 22:30 / TRT2
05.06.2006 01:25 / TRT2
06.06.2006 07:25 / TRT2
Edited by: bahadiroglu

bahadiroglu
05.06.2006, 10:55
arkadaslar;

belgeselin ikinci bölümü bugün.bir üst yazimda saati var.

ayni zamanda ilk bölümün linkleri;

http://rapidshare.de/files/22023509/belgesel.part1.rar.html

http://rapidshare.de/files/22048503/belgesel.part2.rar.html

http://rapidshare.de/files/22213674/belgesel.part3.rar.html

yalniz part.larin hepsini indirin daha sonra 1.parttan itibaren açmaya baslayin.belgesel tek dosya halinde birlesik halde ortaya çikacaktir.

dosyalari çikarta basin,açilan pencerede dosylari koru seçenegini isaretleyin.

iyi izlemeler...

NOT:yüklemeyi kendim yapmadim.bir arkadasima söyledim ,o da TV kartiyla çekim yapti.emege saygi...

sümela61
05.06.2006, 12:26
çok tesekkürler renkdas... emegi geçen herkese çok tesekkürler... smileys/smiley32.gif

bahadiroglu
06.06.2006, 16:27
bu baslik çok çabuk arka sayfalara düsmüs.

belki baslik gözünden kaçip indirmeyen olur diye 1.sayfada gözükmesi için bu iletiyi yaziyorum...

arkadaslar;indirmeyen varsa indirsin yoksa çok sey kaçiracaksmileys/smiley2.gif

OFLUSEZER
07.06.2006, 15:09
ben 1. bölümü seyredememistim çok güzel olmus bu kayit isi simdiye kadar seyrettigim en güzel belgeseldi. 2. bölümünde kayitlarini verirsiniz insallah ,tesekkürler

KeeN
07.06.2006, 22:53
Bu görüntüleri derleyip zahmet edip bizlere sunanlarin ellerine yüreklerine saglik. Süper bir arsiv ve kemençe üzerine süper bir belgesel. 100 er MB lik 3 dosyayi indirince hepsini klasik yöntemle çikartmaya çalisip, hata verip çikmadigini görünce epey üzüldüm, ama sonra burda tarif edilen gibi çikardigimda o muhtesem belgesel önümdeydi...Tekrardan emegi geçenlere tesekkürler.

Ama sunu söylemeliyim ki 1. dosyayi 12 kisi diger iki dosyayi 3 kisi indirmis. Tüm parçalar inmeden belgesel çikmadigina göre bu güzel belgeseli sadece 3 kisi mi indirmis oluyor. Bence herkesin arsivinde bulunmasi gereken bir belgesel. En azindan karadeniz müzigini dinleyen ve sevenler için.

bahadiroglu
08.06.2006, 00:37
Tüm parçalar inmeden belgesel çikmadigina göre bu güzel belgeseli sadece 3 kisi mi indirmis oluyor..

maalesef ;

bak buna hiç dikkat etmemistim.iyi ki kontrol etmissin.

bak birde isin ilginç tarafi o belgeseli sadece BMN de yayinlamiyoruz biliyor musun?Yayinladigimiz ana site görüntülerin altinda adresi bulunan sitedir.ayrica özelden bir arkadasimiz da baska bir karadeniz sitesinde linkleri yayinlamak için izin istemisti.ona da tamam yeterki millet indirsin izlesin demistim...

demek ki bosuna ugrasiyoruz.Bak bir de çekimi bizzat yaptigimiz ana sitenin isminide burdan sirf Reklam amaçli yaptigimi sanmasinlar diye vermemistim.Ayriyetten dikkat ederseniz RAR dosyalarida sifrelenmedi...

diger bölümler buraya yüklenmeyecek, Meraklisi isterse bana Ö.M atsin,ben gerekli linkleri ve bilgileri onlara yollarim.

eys_61
08.06.2006, 00:47
bende 6 kisi diyor (biri de benim) tabi yine de az.

bu arada bahadiroglu tekrar tesekkür ederim.

Alpayer
09.06.2006, 18:41
Ben de bu konuyu görmedim ve yeni konu açtim.Neyse ben de kayit yaptim.Dijital tv karti ile kayit yapip wmv'ye dönüstürdüm.Boyutuna göre görüntü ve ses gayet güzel.Bende daha kaliteli hali de mevcut.Ileride BMN olarak DVD çikartilirsa çok daha kaliteli olarak sunabilirim.

Süre: 00:27:26

Boyut: 75.4 Mb

Format: wmvEdited by: Alpayer

Alpayer
10.06.2006, 15:18
Aloooooooooooooooooooo

Uyuyomusunuz yaaa.

Ikigün ugrastim su belgeselle.

Getirip evinize kadar yükleyelimmi.

Hadi bakayim kizdirmayin beni.smileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gif

sümela61
10.06.2006, 15:24
su an senin linkini verdigin II. bölümü hem izliyorum, hem agliyorum renkdas... Allah senden razi olsun...

sümela61
10.06.2006, 15:42
offff yaaa... bölümün sonunda bir de rahmetli Kazim Koyuncu varmis... insanin içi ciz ediyor ya...

SiNaNi
10.06.2006, 15:52
indiriyorum

sümela61
10.06.2006, 16:15
su an üstüste 3. kez izliyorum, arkadaslar muhakkak indirin, muhakkak...

Gökhan Kutlu
10.06.2006, 16:56
arkadaslar siz hiç merak etmeyin yarin ben de indircem evimden su an baglandigim makinada ses yok ondan indirmiyorum yanlis anlamayin.persembe günü davetsiz misafiri izliyodumstv 'de akçaabat köftesini gösteriyodu tgrt'deki bykus da gösteriyor karadenizi ondan kayitsiz degiliz yani ama trt'deki programi yeni duydum...
BIR BASKADIR BENIM MEMLEKETIM

KeeN
10.06.2006, 19:49
Programin 2. bölümünün videolari eklendimi. Alpayer arkadasim senin verdigin link 1. mi yoksa 2. bölüme mi ait... Eger 2. bölümünün linkleri varsa, yayinlarsaniz sevinirim. Veya nerde bulabilecegimizi söyleyin biz bulalim. Emegi geçenlere tesekkürler.

Alpayer
10.06.2006, 20:31
Programin 2. bölümünün videolari eklendimi. Alpayer arkadasim senin verdigin link 1. mi yoksa 2. bölüme mi ait... Eger 2. bölümünün linkleri varsa, yayinlarsaniz sevinirim. Veya nerde bulabilecegimizi söyleyin biz bulalim. Emegi geçenlere tesekkürler. benim linkteikinci bölümtek parça halinde mevcut.

eys_61
10.06.2006, 23:27
@alpayer

sizin veridiginiz link ikinci bölüme ait zaten.(--->uyun horona uyun)

http://img71.imageshack.us/img71/2240/bscap0006fu.jpg

Alpayer
11.06.2006, 02:15
Ben ilk bölümü kaçirdigim için karistirmisim.Iyi baribahadiroglunun verdigi ilk bölümmüs.Kaybimiz yok yani.Insallah haftaya son bölümü de kaydedecegim.

Akın_61
11.06.2006, 04:00
bu videolarin bize ulasmasini saglayan arkadaslardan Allah razi olsun....süper yapmislar..birkez daha karadenizli oldugum için sükrettim....mükemmelidi yusuf cemal öldürdü beni yandim oturdugum yerden bu kabiliyet degil Allah vergisi.....kazim koyuncu yu görünce tülerim düken diken oldu(Allah rahmet etsin)...ellerinize saglik....

Y.Sert
11.06.2006, 16:13
çok çok güzel..emegi geçenlere tesekkürler.

KeeN
11.06.2006, 17:08
Tesekkürler Alpayer. Linkte Karadeniz1 yazdigi için ben birinci bölüm diye zannetmistim. Ama neyse sonunda indirdim ve izledim, gerçekten bu bölümde ilki kadar güzel.

Aslinda elimizde olan Karadeniz belgesellerini, videolarini, burada paylasabiliriz. Mp3 yasak olmasaydi o paylasimida yapardik ama ne yazikki mp3 yasal degil.

Akın_61
12.06.2006, 04:14
Aslinda elimizde olan Karadeniz belgesellerini, videolarini, burada paylasabiliriz. Mp3 yasak olmasaydi o paylasimida yapardik ama ne yazikki mp3 yasal degil.

aynen katiliyorum telif hakki olmayan videoplari(konser ,sensik,maç görüntüleri v.s..) paylasabiliriz çok iyi olur....

Nytre
12.06.2006, 14:24
bunu trt2.de izleme firsati buldum sanirim... trt2'de çogunlukla dogu karadeniz bölgesi hakkinda (kaçkarlar-ayder-trabzon yaylalari) belgeseller geziler yapiliyor..

KeeN
12.06.2006, 15:07
Evet TRT 2 de bolca Karadeniz yöresi hakkinda belgesel çikiyor. CNNTURK'te de çikiyor ara sira böyle belgeseller. TV karti olan arkadaslarimiz bunlari kaydedip yayinlayabilirse ne güzel olur...

Alpayer
13.06.2006, 01:09
Yayinliyoruz da kimsenin haberi yok.Yöneticiler su konuyu bir haftaligina genele tassa iyi olacak ama.Onlar da görmedi konuyu herhalde.

KeeN
13.06.2006, 01:30
Aslinda burasi da baya talep gören bir yer. Genelde olasiyla Serbest Kürsüde olmasinin pek farki yok bence...Diger bölümlere gitmesinde. Gerçi herkes 80-90 MB lik dosyalari indirip izlemek istemeyebilir.

eys_61
13.06.2006, 01:55
sanirim bu aksam verilecekti 3.bölüm kayeden var mi acaba???

Alpayer
13.06.2006, 02:02
Yahu bekliyorum yok.22.30da vermediler. 01:30 oldu o da yok.Sabah 07:25 seansinda olursa kaydedecegim insallah.

Alpayer
13.06.2006, 10:35
Çok sükür son seansta verdiler.Sabah 7:25te verildi ve kaydettim.

Video biyutunun küçültülmesi ve upload islemi sonrasi link burada.

coach
13.06.2006, 10:59
Eyvallah kardes ugrastigin için,avi mi mpeg mi acaba ?smileys/smiley4.gif

Erbay
13.06.2006, 11:13
Geçen Tgrt'de Ugur Arslan'in programinda Sürmene'yi gösterdiler.Bizim ordaki Kemençeciyle röportaj yaptilar.Sonra pazara ugradilar.Vallahi o program çok güzeldi.O anda bilgisayar kapaliydi.Yoksa size hemen haber verirdim

Alpayer
13.06.2006, 12:13
Eyvallah kardes ugrastigin için,avi mi mpeg mi acaba ?smileys/smiley4.gif smileys/smiley4.gifmpeg boyutu cok fazla oluyor.30 dakikalik programda çok farkediyor.Ama bakayim denemeler yapip uygun bi sekilde sunarim.

Geçen Tgrt'de Ugur Arslan'in programinda Sürmene'yi gösterdiler.Bizim ordaki Kemençeciyle röportaj yaptilar.Sonra pazara ugradilar.Vallahi o program çok güzeldi.O anda bilgisayar kapaliydi.Yoksa size hemen haber verirdim O programda büçük bi çocuk Karagümrük Yaniyor'u söyledi.Gülmekten öldüm ya.Süperdi.smileys/smiley36.gifBen de orasini kaydettim kemençeciler yok maalesef.Edited by: Alpayer

Tunga
13.06.2006, 13:57
Aloooooooooooooooooooo

Uyuyomusunuz yaaa.

Ikigün ugrastim su belgeselle.

Getirip evinize kadar yükleyelimmi.

Hadi bakayim kizdirmayin beni.smileys/smiley7.gif

Niye? Çağırsak gelip yüklemez misin? smileys/smiley2.gif

Geçen hafta babam telefonla arayıp, çabuk TRT2'yi aç dediğinde artık geç kalmıştım. Oysa ki bizim yaylayı gösteriyormuş. Kaçırdım diye çok üzülmüştüm. Ama Allah senden de bahadiroglu'ndan da razı olsun. Sayenizde bu harika belgeseli kaçırmamış olduk.

Şu şarkıcı burasını açtı, o manken bununla şeyetti diye ortalığı birbirine katıp 30 saniyelik bir videonun tanıtımını 1 hafta yapıyorlar da, böyle belgeseller arada kaynayıp gidiyor. Bu herifler yüzünden soğuduğum TV'den sayenizde tekrar keyif almaya başladım. Tekrar teşekkürler.

onurkaradeniz
13.06.2006, 14:47
çok tesekkür ediyorum emegi geçen herkesesmileys/smiley32.gif

Alpayer
13.06.2006, 17:00
Niye? Çagirsak gelip yüklemez misin? smileys/smiley2.gif

Geçen hafta babam telefonla arayip, çabuk TRT2'yi aç dediginde artik geç kalmistim. Oysa ki bizim yaylayi gösteriyormus. Kaçirdim diye çok üzülmüstüm. Ama Allah senden de bahadiroglu'ndan da razi olsun. Sayenizde bu harika belgeseli kaçirmamis olduk.

Su sarkici burasini açti, o manken bununla seyetti diye ortaligi birbirine katip 30 saniyelik bir videonun tanitimini 1 hafta yapiyorlar da, böyle belgeseller arada kaynayip gidiyor. Bu herifler yüzünden sogudugum TV'den sayenizde tekrar keyif almaya basladim. Tekrar tesekkürler. Yüklememmi ya. Kosa kosa gelirim.smileys/smiley4.gif Edited by: Alpayer

eys_61
13.06.2006, 17:08
merakla bekliyorum

sümela61
13.06.2006, 18:32
arkadaslar az evvel I. ve II. bölümü tekrar izledim... ve yine emegi geçen herkese sonsuz dualarimi gönderdim... büyük bir istek ve merakla son bölümü bekleyenlerdenim, simdiden tesekkürler...

Alpayer
14.06.2006, 23:48
----Edited by: Alpayer

bahadiroglu
15.06.2006, 01:50
eline saglik usta da 3.bölümün tamami degil mi bu?

ilk 9 parça derken neyi kasteddin?

Alpayer
15.06.2006, 01:54
-----Edited by: Alpayer

eys_61
15.06.2006, 12:18
çok tesekkürler hemen indiriyorum

acavdar
15.06.2006, 14:09
arkadaslar ilk bölümü indirdim ama acilmiyor acaba neden biri yardimci olabilirmismileys/smiley19.gif

bahadiroglu
15.06.2006, 15:46
arkadaslar ilk bölümü indirdim ama acilmiyor acaba neden biri yardimci olabilirmismileys/smiley19.gif

orda ne anlattiysam yaptin mi?

mutlaka birseyi eksik yaptin bundan dolayi açamiyorsun.Bütün partlari indirdigin takdirde belegeseli açabilirsin.eger sadece 1 tane parti indirip açmaya çalisiyorsan maalesef açamaazsin.

part dosyalarinin herhangi birinden basla.Örnegin; part 1 den itibaren açmaya basla.

part 1 'in üzerine gel.dosyalari çikarta bas..bir pencere açilacak.Bu pencerede bozuk dosyalari koru seçenegini bul ve isaretle.ardindan tamam de...

bunlari yaptigin takdirde hiçbir sorun çikmayaacaktir.

Alpayer
15.06.2006, 16:28
Tutkulu ezgiler 3. bölüm.Ister Video birlestirme programi ile birlestirip ister birlestirmeden izleyebilirsiniz.

Edited by: Alpayer

Alpayer
15.06.2006, 21:13
Yahu sunlarla ne kadar ugrastim 1 kisi yüklemis.Bunlar bende vardi zaten sizinle paylasmak için bu kadar ugrastim.Beni isimden soguttunuz.Seneye size Yattara videosu falan yok.

eys_61
15.06.2006, 21:15
sanirim o kisi benimsmileys/smiley1.gif.indirdim izledim yine mest oldum,çoook tesekkürler eline saglik

Alpayer
16.06.2006, 11:55
tebrikler 2 kisi olmus

eys_61
16.06.2006, 12:22
arkadaslar bugün sinavim olmasina ragmen dayanamadim belgeselin tamamini oturup izledim,gerçekten çok güzel olmus insanin yaylalara çikasi geliyor.hazirlayan,bizimle paylasan herkese çok tesekkürler.

alpayer'e hak veriyorum,konuya daha fazla ilgi lütfen...

ender77
16.06.2006, 15:25
<H1 id=pagetitles>Marlon Harewood</H1>
<DIV id=pagepathback>/ Team (http://www.whufc.com/team/?mode=movenav&amp;page_id=5) / Player Profiles (http://www.whufc.com/team/?mode=movenav&amp;page_id=1219)</DIV>
<DIV id=topoverlappingcurve>http://www.whufc.com/assets/images/maintemplate/overlaycurve.gif</DIV>
<DIV style="DISPLAY: block; HEIGHT: 200px">http://www.whufc.com/uploads/images/jan_06/whu_1138015936_harewoodacti&#111;n1.jpg</DIV>
<DIV id=templateleftcolumn>
<DIV id=pproinfo>
<DIV id=pproinfo>Position: Forward
Born: Hampstead
DOB: 25 August 1979
Height: 6ft 1in</DIV>
<DIV id=ppr&#111;number>10</DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV id=pdropdownwrapper>
< name=frmPs =/team/ method=get>< =pdropdown id=p_id name=p_id> <>Select Player</> < value=95>Dean Ashton</> < value=24>Yossi Benayoun</> < value=87>Stephen Bywater</> < value=30>Roy Carroll</> < value=82>Clive Clarke</> < value=86>Chris Cohen</> < value=59>James Collins</> < value=40>Christian Dailly</> < value=63>Hogan Ephraim</> < value=15>Matthew Etherington</> < value=52>Anton Ferdinand</> < value=46>Carl Fletcher</> < value=41>Danny Gabbidon</> < value=16 ed>Marlon Harewood</> < value=35>Shaka Hislop</> < value=5>Paul Konchesky</> < value=62>Hayden Mullins</> < value=34>Shaun Newton</> < value=17>Mark Noble</> < value=9>Kyel Reid</> < value=89>Nigel Reo-Coker</> < value=22>Teddy Sheringham</> < value=130>Jonathan Spector</> < value=84>Tony Stokes</> < value=60>Jimmy Walker</> < value=55>Bobby Zamora</></> < = value=1219 name=page_id> < id=pdropdown =submit value=View></>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV id=c&#111;ntent>

Hammers' top scorer last term, for the second season running, with 22 strikes, 17 of them in the Coca-Cola League Championship, and a vital one in the home-leg of the Play-Off semi-final against Ipswich.

Marlon also assisted on many occasions, none being more important than the two chances he set-up for both goals from Bobby Zamora in the 2-0 victory at Portman Road in the second-leg of the Play-Off semi-final.

Marlon, a fast powerful runner, arrived at Upton Park in November 2003 having started the season with 12 goals in 19 games for Nottingham Forest and was an instant hit, scoring twice on his Hammers home debut against Wigan Athletic and completing the season with 14 strikes for the Club.

He has been used frequently on the right side of the Hammers midfield, allowing him space into which he can drive with his surging attacking runs but, whether playing there or as a front-line striker, Marlon's sheer physical presence is a handful for any defence.

Marlon made the first of his 182 League appearances for Forest in the final game of the 1997-98 season - a 1-1 draw at West Brom - when he started in place of Kevin Campbell.
<DIV>aha size yildiz hiç izlediniz mi?acayip bir adam</DIV></DIV></DIV>

bahadiroglu
16.06.2006, 15:58
3. bölüm için tesekkürler.

KeeN
17.06.2006, 00:03
Alpayer arkadasim sanirsam yaptigin emege karsilik yeterince ilgi göremeyince linkleri silmissin. Aslinda yerden göge kadar haklisin, ama bu isler böyle yürüyor malesef. Inan ki senin emeginin karsiligi, bundan faydalananlar vardi... Keske linkleri silmeseydin. Birak millet tesekkür etmesin, indirmesin.

Akın_61
17.06.2006, 03:02
arkadaslar linkler yok ne oldiler Allah askina koyun linkleri 1 2 yi izledik 3 olmadan olmaz...siz elinizden geleni yaptiniz izlemeyen çok sey kaybeder...lütfen 3 ü koyun....

LazAnisT
19.06.2006, 10:46
bir türlü indiremedim. birilerinin bunu cd ye kayit etme imkani varmi?.bu konuda yardimci olacak bir arkadas varsa çok memnun olurum. Edited by: lazanist

Gökhan Kutlu
19.06.2006, 13:07
bu aksam saat 22:30'da trt2'de tutkulu ezgiler programi var kaçinci bölüm bilmiyorum..

bahadiroglu
19.06.2006, 21:38
ikinci bölüm linkleri

linklerde sorun varmis galiba simdilik kaldirdim (http://www.serander.net)Edited by: bahadiroglu

bahadiroglu
19.06.2006, 21:46
bu da benden size bir süpriz videosmileys/smiley2.gif

http://www.hemenpaylas.com/download/710791/necmi__serda.mpg (http://www.hemenpaylas.com/download/710791/necmi__serda.mpg.html). html

esantiyon olsun...

sümela61
20.06.2006, 16:59
arkadaslar ben I. ve II. bölümü indirip izleyebildim sayenizde, çok sagolun... III. bölümün de ilk "part" ini indirdim ama geri kalanlarini indiremedim, bugün girip baktim ama linkler kalkmis... smileys/smiley19.giflütfen yardimci olabilir misiniz?... simdiden çok tesekkürler...

Külünkoğlu
20.06.2006, 17:00
Bahadiroglu ne zamandan beri yazacaktim yazamiyorum, Paylasimin için sana nasil tesekkür edecegimi bilemiyorum. Allah razi olsun.

Programi dün aksam seyrettim, sanatçilarin kisa röportajlarina gelince bir kaç sanatçimizdan sonra Kazim Koyuncu'yu birden karsimda görünceçok duygulandim.Geri kalan bölüme de konsantre olamadim. Kisa süre sonrada program bitti zaten. Ilk defa belgesel tadinda bizim folklorümüzü müzigimizi anlatan bir program seyretmek çok güzeldi.

Bize hatirlattigin için sagolasin tesekkürler.

sümela61
20.06.2006, 17:00
bir türlü indiremedim. birilerinin bunu cd ye kayit etme imkani varmi?.bu konuda yardimci olacak bir arkadas varsa çok memnun olurum.

Süleyman,benIII. bölümü de elde ettigimde sizin için cd'ye çekebilirim... sonra kargoyla falan bir sekilde ulastiririm size...

Külünkoğlu
20.06.2006, 17:10
sizin için cd'ye çekebilirim... sonra kargoyla falan bir sekilde ulastiririm size...

Mehmet benida unutmazsin degil mi ?smileys/smiley9.gif

sümela61
20.06.2006, 17:16
sizin için cd'ye çekebilirim... sonra kargoyla falan bir sekilde ulastiririm size...

estagfurullah, ne demek... bir ise yarayabilirsem ne mutlu bana, seve seve...

LazAnisT
21.06.2006, 11:34

estagfurullah, ne demek... bir ise yarayabilirsem ne mutlu bana, seve seve... sana zahmet olmasin bende alabilirim

Alpayer
22.06.2006, 00:02
2. Bölüm

http://rapidshare.de/files/22607800/Karadeniz1.wmv.html

3.Bölüm

http://rapidshare.de/files/23068748/karadeniz3_1.wmv.html
http://rapidshare.de/files/23078786/karadeniz3_2.wmv.html
http://rapidshare.de/files/23120318/karadeniz3_3.wmv.html

ozgurusak
22.06.2006, 12:42
Alpayer basta olmak üzere emegi gecen herkese sonsuz tesekkürler.

Çok güzel bir belgesel http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

ozgurusak
22.06.2006, 12:46
bahadiroglu na da cok tesekkurler. smileys/smiley32.gif

macka61
22.06.2006, 14:22
arkadaslar bu rapidshareyi nasil yükleyecegim bileniz bana yardimci olursa çok sevinirim

Alpayer
23.06.2006, 00:27
Linke tikladiktan sonra açilan sayfanin altinda "Premium ve free" diye iki seçenek var.Free ye bas.geri sayim baslayacak.Geri sayim bittiginde çikan resimdeki rakam ve harfleri yandaki kutucuga yaz ve enter.

geronimo_61
23.06.2006, 14:14
hay ben senini rapid gibi

töbe töbee

neymis efendim sayfaya ulasilamiyormus, yerim senin sayfani , usaklar ne yapacaguk da bir deyin rapid sayfasini kesinlikle açmiyo bu ib..retlik

belgeseli televizyondan izledim ama arsivimde bulunusun istiyom

emegi geçenlere çok tesekkür ederiz

Cengiz Çubukcu
23.06.2006, 19:15
Linke tikladiktan sonra açilan sayfanin altinda "Premium ve free" diye iki seçenek var.Free ye bas.geri sayim baslayacak.Geri sayim bittiginde çikan resimdeki rakam ve harfleri yandaki kutucuga yaz ve enter.

güzel kardesim peki ordan sonra upload olayini nasil yapacagiz? benim gibi cahillere bir anlativer lütfen..

Akın_61
23.06.2006, 19:19
3. yüde indirdim..emegi geçen arkadaslarin eline saglik...Edited by: Akin_61

Alpayer
24.06.2006, 02:09
@cengizc

Anasayfayi açtiktan sonra "gözat"a bas.Yüklemek istedigin dosyayi seç.Sonra "upload"a bas.Yükleme tamamlaninca dosyaninlinki çikar ve yükledigin dosya paylasima hazir.

@geronimo_61

Linklere baktim.Hepsi saglam.

sümela61
29.06.2006, 14:00
mükemmel, mükemmel, mükemmel... emegi geçen herkese sonsuz tesekkürler... neredeyse her gün izledigim harika bir arsivim oldu sayenizde... harikasiniz, sevgilerimle...

sümela61
15.09.2006, 17:30
bu güzel arşivi cd'lere aktarıp bir çok arkadaşım/dostum/tanıdığıma hediye ettim... kimi dua etti, kimi teşekkür... ve bu dua ve teşekkürlerde asıl hak sahipleri; hiç kuşku yok ki ilgili linkleri vererek bu arşive sahip olmamızı sağlayan renkdaşlarımız... aklıma geldi, bir kez daha teşekkür edeyim dedim sizlere...

hemsinliasik
01.01.2007, 04:40
arkadaşlar linkler silinmiş.eğer elinde olan varsa çok makbule geçer şimdiden çok sağolun

sümela61
01.01.2007, 05:07
arkadaşlar linkler silinmiş.eğer elinde olan varsa çok makbule geçer şimdiden çok sağolun

özel mesaj ya da profilimdeki mail adresimden benimle irtibata geçebilirsiniz... ;)

hemsinliasik
02.01.2007, 12:47
arkadaş a ulaşmaya çalıştm ama online olmadı hiç.başka yardım edebilcek varsa memnun olurum.

sümela61
06.02.2007, 16:10
arkadaş a ulaşmaya çalıştm ama online olmadı hiç.başka yardım edebilcek varsa memnun olurum.

değerli kardeşim bu aralar yoğunluktan ve özel problemlerden ötürü sık giremiyorum internete... girdiğim vakitler de kısa süreler oluyor... bana adres bilgilerini (özel mesaj ya da mail yoluyla) ulaştır kargo ile göndereyim sana...

diplomat61
14.02.2007, 00:16
KardeŞler Lİnkler ÖlmÜŞ 2. Ve 3. BÖlÜmlerİ YÜkler Mİsİnİzzzzzzz

birkiüç
07.09.2008, 03:49
2. Bölüm

http://rapidshare.de/files/22607800/Karadeniz1.wmv.html

3.Bölüm

http://rapidshare.de/files/23068748/karadeniz3_1.wmv.html
http://rapidshare.de/files/23078786/karadeniz3_2.wmv.html
http://rapidshare.de/files/23120318/karadeniz3_3.wmv.html

selam bu belgeseli tvde izlemiştim,gerçekten harikaydı,internette izleme fırsatı bulamamıştım,şimdide linklere baktığımda çalışmadığını görünce üzüldüm:(yeni link falan yok mu??yardımcı olursanız sevinirim

28TS61
07.09.2008, 05:45
arkadaslar;

belgeselin ikinci bölümü bugün.bir üst yazimda saati var.

ayni zamanda ilk bölümün linkleri;

http://rapidshare.de/files/22023509/belgesel.part1.rar.html

http://rapidshare.de/files/22048503/belgesel.part2.rar.html

http://rapidshare.de/files/22213674/belgesel.part3.rar.html

yalniz part.larin hepsini indirin daha sonra 1.parttan itibaren açmaya baslayin.belgesel tek dosya halinde birlesik halde ortaya çikacaktir.

dosyalari çikarta basin,açilan pencerede dosylari koru seçenegini isaretleyin.

iyi izlemeler...

NOT:yüklemeyi kendim yapmadim.bir arkadasima söyledim ,o da TV kartiyla çekim yapti.emege saygi...

linkler yok yaziyor, 1nci bölümü nerden bulabilcez baska ?

28TS61
07.09.2008, 05:46
galiba sorun benim pc de 2.ni ve 3. bölümleride indiremiyom

uzerine basinca dosya bulunamadi yaziyor ???

28TS61
07.09.2008, 05:47
KardeŞler Lİnkler ÖlmÜŞ 2. Ve 3. BÖlÜmlerİ YÜkler Mİsİnİzzzzzzz

sorunu buldum linkler ölmüs malesef :(

Engin Koltuk
12.09.2009, 14:35
TRT-2 de şu an yayınlanıyor tekrar. Bunu elde edebileceğimiz bir yer var mı?

akcaabatliyim
21.09.2009, 00:09
Arkadaslar elinde bu programin bölümleri varsa lütfen upload yapar misiniz?

LazAnisT
21.09.2009, 01:22
Valla bu Belgesel bende kayıtlı boş kaldıkça izlediğim inanılmaz keyif aldığım muhteşem bir eser.Fakat buraya nasıl yüklerim hiç bir fikrim yok.Hele yaşlı bir ninenin ağıtı varki off off.

akcaabatliyim
23.09.2009, 00:13
1) http://www.rapidshare.de/ (http://www.rapidshare.de/) bu linke tiklayip acin,

2) "Durchsuchen" butonuna tiklayip filmin oldugu klasörü isaretleyin yani tiklayip secin. Ancak tek bir film icin bunu yapin! sonra "Durchsuchen" yazisi yanindaki "UPLOAD" kismina tiklayip filmin rapidshare sayfasina yüklenmesini saglayin. (bu adreste de var yapilmasi gereken: http://www.webforumu.com/rapidshare-upload-yapmak-resimli-anlatim-t12134.html?amp (http://www.webforumu.com/rapidshare-upload-yapmak-resimli-anlatim-t12134.html?amp) )

3) ardindan allta sana verilen ilk link burada bize vermen gereken link!!!!!

4) Diger programin bölümleri icin bu sekilde tek tek adres temin edip bize ulastirabilirsin burada..

Cok makbule gececek yaptigin inan..
Selamlar.

AtalaY_BuğrA
23.09.2009, 11:21
Fırsatı olanlar tekrardan bu bölümleri yükleyebilir mi ?

Şimdiden teşekkürler.:)

Cüneyt Canlıca
23.09.2009, 12:56
http://video.google.com/videoplay?docid=9199017821385044095#

Bu linkten takip edilmesi mümkün...

akcaabatliyim
23.09.2009, 18:55
Tabi internetten izlenmesi gayet mümkün ancak ben programin televizyondan cekilmis kaliteli görüntüye sahip bölümlerine sahip olmak istiyorum.. Elinde bu programin bölümlerini bulunduran arkadaslardan bölümleri upload yapmalarini rica ediyorum.

Tesekkürler.

LazAnisT
23.09.2009, 19:19
Akçaabatlı kardeşim Tutkulu Ezgiler için çözüm aradığın belli.Özel mesaj yoluyla bana adresini yolla ben Dvd formatında CD ye aktarıp adresine yollayayım.

akcaabatliyim
24.09.2009, 10:49
Problem su ki, ben yurtdisindayim daha acikcasi ben Avusturya viyanadayim. O sebeple posta yoluyla senin icin masrafli olur. O yüzden en güzeli ve hizlisi upload yöntemiyle.

Ama tesekkürler cevabiniz icin.

akcaabatliyim
07.10.2009, 19:30
Cevap yok hala..