PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Koç Ürünlerine Boykot!!! Ali Koç Özür Dileyeceksin!!!

Cüneyt Canlıca
02.06.2012, 18:25
Bir insan istediği takımı tutmakta özgürdür...Şu takımı veya bu takımı tutuyor diye kimseyi eleştiremezsiniz..O takımın menfaatleri için çalışmakta sonuna kadar da haklıdır..

Sözüm asla ve asla Ali Koç'un Fenerbahçe'liliğine değildir..Kendine göre doğru işler yapmış ve gönül verdiği renklerin sonuna kadar arkasında durmuştur...

ANCAK:Ali Koç'un ve tüm Koç grubunun şunu unutmaması gerekir...Sizi bu ülkede sadece fenerbahçe zengin etmedi.. Sizin ürünleriniz Trabzon'da Ordu'da Diyarbakır'da Edirne'de Antalya'da kısaca Türkiye'nin tüm yerleşim yerlerinde satılmakta... Tüm sporseverler tarafından kullanılmakta...

Benim ve benim halkımın sırtından zengin olup benden kazandığın para ile benim tuttuğum takımın mensuplarına fiziki saldırıda bulunamazsınız... Bu hakkı size hiç bir şey veremez...

Ali Koç yaptığı hareketten dolayı Sadece Trabzonspor'dan değil Diğer tüm takımların mensuplarından ÖZÜR DİLEMELİDİR...

Bu Özür Gelene Kadar Kendi Adıma Tüm Koç Ürünlerini BOYKOT ediyorum.....

krdnz
02.06.2012, 18:38
Abi/kardeş üzerine alınma ama günaydın demek isterim..

Cüneyt Canlıca
02.06.2012, 18:44
Abi/kardeş üzerine alınma ama günaydın demek isterim..

Niye Günaydın hayırdır... Bmn veya Trabzonspor taraftarı boykot yaptıda benimmi haberim olmadı!!!!

Amacımı anlamadınız galiba... Bir şekilde ses getirmek lazım... Bu işte tapeleri yorumlayarak,10 saat forumda durup her mesaja bir cevap yazarak olmaz... Bir şekilde sesini basında duyuracaksın...Ufacıkta olsa...

Benim evimde zaten en küçük bir koç ürünü yok bu arada ...

bilgehan83
02.06.2012, 18:50
almıyorum, aldırmıyorum, her daim uzak durdum, uzak duracağım...

bordolumavi
02.06.2012, 18:54
bencede bu alı koc serefsızıne bı tepkı gosterılmelı bu tarz halka mal olmus markaların yonetıcılerı sahıplerı her neyse daha dıkkatlı davranmalı,ben gıdıcım alı koc un sattıgı seyı alıcam o para kazanacak dahada buyuyecek guclenecek ee sonra ne olacak benım baskanıma benım oyuncuma yada dogruları yazdıgı halde sırf sıkecılere ters gelıyor dıye yazı yazana kabadayılık yapacak,kulup olarak belkı tepkı koyamazlar ama bızler taraftar olarak tepkı koyalım dıycem de hurrıyet gazetesı bıze etmedıgını bırakmadı ama trb da hala cok rahat yuksek tıraj sata bılıyor,yanı ne kadar bırlık olup hareket ederız o belırsız

serhatki
02.06.2012, 18:58
Bir insan istediği takımı tutmakta özgürdür...Şu takımı veya bu takımı tutuyor diye kimseyi eleştiremezsiniz..O takımın menfaatleri için çalışmakta sonuna kadar da haklıdır..

Sözüm asla ve asla Ali Koç'un Fenerbahçe'liliğine değildir..Kendine göre doğru işler yapmış ve gönül verdiği renklerin sonuna kadar arkasında durmuştur...

ANCAK:Ali Koç'un ve tüm Koç grubunun şunu unutmaması gerekir...Sizi bu ülkede sadece fenerbahçe zengin etmedi.. Sizin ürünleriniz Trabzon'da Ordu'da Diyarbakır'da Edirne'de Antalya'da kısaca Türkiye'nin tüm yerleşim yerlerinde satılmakta... Tüm sporseverler tarafından kullanılmakta...

Benim ve benim halkımın sırtından zengin olup benden kazandığın para ile benim tuttuğum takımın mensuplarına fiziki saldırıda bulunamazsınız... Bu hakkı size hiç bir şey veremez...

Ali Koç yaptığı hareketten dolayı Sadece Trabzonspor'dan değil Diğer tüm takımların mensuplarından ÖZÜR DİLEMELİDİR...

Bu Özür Gelene Kadar Kendi Adıma Tüm Koç Ürünlerini BOYKOT ediyorum.....

valla özürde dilese boykot.
ben senelerdir koç ürünü sokmam zaten.
babaları papanın ayininde saf tutmuştu zamanında.
-ne olduğu belli olmayan bir sülale.
-türk insanının sırtından geçinen kan emici asalak aile.
-bünyesinde en fazla asgari ücretle eleman çalıştıran aile.
vatanını seven bunlara para kazandırmaz.

krdnz
02.06.2012, 18:59
Şike süreci başladığından beri Ali KOÇun Trabzonspor düşmanlığını açık şekilde herkes gördü.Hatta MAA Ali Koç için "Trabzonspor şampiyonlar ligine gitmeseydi sorun yoktu" demişti.

Boykot veya başka bir tepki olacaksa bu çoktan yapılmış olmalıydı..Hatta sadece KOÇ ürünleri değil,

*Lig tv (üyeleliği devam eden TSliler var maalesef)
*Koç ürünleri
*Sırma su (sahibi davut dişli azılı fenerli ve başkanımıza rahatça ekrandan sallıyor)
*Ülker (Fenere kazanla bize çay kaşığıyla bile değil)
*Fanatik,Hürriyet,Vatan gibi gazeteler (zaten BMN bunları deşifre ediyor)

Aklıma gelen ve bildiklerim bu kadar.Trabzon diğer büyüklerden farkı olarak bir şehir takımı ve biraz şehir duyarlı olsa diğerlerine göre elimşz daha güçlü olur aslında..

Cüneyt Canlıca
02.06.2012, 19:11
http://www.koc.com.tr/tr-tr/Iletisim/Pages/Iletisim.aspx

Formu doldurup şikayetlerinizi iletebilirsiniz..Uefa ya attığımız mesajın onda birini buraya atsak eminim Ali Koç un kulağı bir şekilde çekilecektir...

Bu arada adamlar neredeyse tüm Türkiye'nin sahibi imiş..Ali Koçun şımarık zengin çocugu olması gayet normal...

lazibere
02.06.2012, 19:55
YAZDIĞIM SİTEM MESAJI

KOÇ Grubu Türkiye'ye Mal olmuş bir değerdir. Bu İsim artık sizin değil Halkın markası olmuştur.

Fakat son zamanlarda hiç de ihtiyacınız yokken, Şirketiniz Fenerbahçe Kulubu ile anılmakta ve O kulubun iyisi ve kötüsü sizlere mal edilmektedir.

Ali KOÇ Beyefendi'nin Bu kadar ön planda durarak, Şİrketinin belli renklerin şirketi haline dönüştürülmesi Sanmıyorum kı Firmanızın bir ilkesi olsun.

Ali KOÇ Fenerbahçe'li olabilir her sporsever gibi lakın ;Başta takım Yöneticilerine ve Taraftarlarına ve Gazetecilere hakaret ve saldırı boyutuna gelmiş fanatıklik, Ülkenın Dört bir yanındakı Fenerli olmayan ama KOÇ ürünleri tüketen Vatandaşlar tarafından hiç de hoş karşılanmamaktadır.

Ne Fenerbahçe nede başka bir takımın lobisi siz olmamalısınız.

Bizden olmayan bizden almasın mantığı kabul edersiniz ki Ticarette hiç izlenmeyecek yoldur..

Markanızı, renklere kurban etmemelisiniz..

Samet Türkmen
02.06.2012, 20:07
Boykot konusunda organize olma açısından ülkemizde sürekli sıkıntı yaşıyoruz ama böyle birşeyin gündeme bile gelmesi yeterli mesajı verecektir.

Cüneyt Canlıca
02.06.2012, 20:09
Boykot konusunda organize olma açısından ülkemizde sürekli sıkıntı yaşıyoruz ama böyle birşeyin gündeme bile gelmesi yeterli mesajı verecektir.

Bende bunu anlatmaya çalışıyordum..Evdeki çamaşır makinasını,buzdolabını fırlatın atın demiyorum zaten...

http://www.koc.com.tr/tr-tr/Iletisim.../Iletisim.aspx

Şu adrese küfür içermeyen ciddiye alınabilecek dille yazılmış 100 tane mesaj atılsa bile ses getirir..

TekfurÇayır 61
02.06.2012, 20:14
YAZDIĞIM SİTEM MESAJI

KOÇ Grubu Türkiye'ye Mal olmuş bir değerdir. Bu İsim artık sizin değil Halkın markası olmuştur.

Fakat son zamanlarda hiç de ihtiyacınız yokken, Şirketiniz Fenerbahçe Kulubu ile anılmakta ve O kulubun iyisi ve kötüsü sizlere mal edilmektedir.

Ali KOÇ Beyefendi'nin Bu kadar ön planda durarak, Şİrketinin belli renklerin şirketi haline dönüştürülmesi Sanmıyorum kı Firmanızın bir ilkesi olsun.

Ali KOÇ Fenerbahçe'li olabilir her sporsever gibi lakın ;Başta takım Yöneticilerine ve Taraftarlarına ve Gazetecilere hakaret ve saldırı boyutuna gelmiş fanatıklik, Ülkenın Dört bir yanındakı Fenerli olmayan ama KOÇ ürünleri tüketen Vatandaşlar tarafından hiç de hoş karşılanmamaktadır.

Bizden olmayan bizden almasın mantığı kabul edersiniz ki Ticarette hiç izlenmeyecek yoldur..

Ellerine sağlık, içerik çok güzel olmuş.

Ilelioglu
02.06.2012, 20:22
YAZDIĞIM SİTEM MESAJI

Güzel oldu bencede...;):)

TS-FAN
02.06.2012, 20:45
Yapı Kredi bankası hesabımı kapatalı 3 yılı aşkın bir zaman oldu.
Nedeni Ali Koç.
Çamaşır makinemi yenilemek zorunda kaldım..
Arçelik ve Beko'dan bilerek uzak durdum ve almadım.
Nedeni Ali Koç.

Süleyman Eruyar
02.06.2012, 21:37
Yaşam için Teknoloji, tek geçerim :)

Hasan Arslan
02.06.2012, 21:42
evime sokmadım ve de sokmam o hırsızların,yıllarca devletin sırtında geçinip sömürenlerin teneke parçalarını!..

Ilelioglu
02.06.2012, 21:42
Biz daha gazete (hürriyet, fanatik) ve tv kanallari (ntvspor) konusunda birlik olamadik. Zor is bence...:cool:

SEDAT
02.06.2012, 21:58
* Bu işlere girersek işin içinden çıkamayız. Bu sektörde bir şekilde ekmek yiyen çok insan var. Enerjimizi başka konulara harcamalıyız diye düşünüyorum :)