PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener : "Trabzonspor için canımı vermem gerekiyorsa onu da veririm"

U.Sadıkoğlu
02.06.2012, 15:39
Ve bu haberin yanı sıra Şenol Güneş'in Sadri Şener'i aramadığı söyleniyor eğer öyle bir durum varsa hoca ayıp etmiş.

Çağlayan adliyesinde görülen dava sürecini haber61.net'e değerlendiren başkan Sadri Şener, yapılan duruşmada yalnız bırakıldığını belirtti. Şener, "Trabzonspor’a 20 yıl önce servet verdim, şimdi canımı vermem gerekiyorsa onu da veririm.

Biz davanın görüldüğü Çağlayan adliyesinde bu kadar yalnız bırakılmamalıydık.

Yöneticilerimiz 2 gün adliyeye geldi sonra işleri yoğun galiba orda duramadılar. Orda son güne kadar asbaşkan Nevzat bey benleydi. Oda son gün hastalanınca eve gönderdik, yanımda bir tek yönetici Raif Akar kaldı. Belli ki izim yöneticilerimizin işleri çok yoğun. Bundan sonra yapılacak seçimlerde demek ki işleri daha az yoğun olan yöneticiler bulmamız gerekiyor.

Fenerbahçe bir çok şeyden suçlanıyor. Bırakın yeni yöneticilerini eski yöneticileri bile mahkeme salonunda yerlerini alıyor. Demek ki Trabzonluların daha önemli işleri varmış.

Başkan Sadri Şener dava süresince yalnız bırakılmaktan şikayet ederken, "Dava boyunca Eski Bakan Faruk Özak, TFF yöneticisi Taylan Üner ve birkaç kişi dışında telefonla dahi arayan olmadı. Şenol Güneş hoca bile aramadı. Bu Trabzonspor adına çok üzücü bir durum" dedi.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, savcılık mütalaasında savcının kendisi hakkında hapis cezası istemiyle ilgili de, "Bu karar Trabzonspor’un suçlu olduğu anlamına gelmez. Bakın benim tape’ler de güvenlik işlerini yapan Zeki Mazlum ile bir kez görüşmem var. O görüşme de ne Sivas kelimesi geçti ne Sivas yöneticisinin ismi geçti ne başkan Mecnun Odyakmaz’ın ismi geçti ne de Sivaslı bir futbolcunun ismi geçti.

Onun için Trabzonspor taraftarlarının gönlü rahat olsun. Trabzonspor’u sıkıntıya sokacak bir durum söz konusu değil. Sanırım yine bizi kenar süsü olarak kullandılar.

Mahkeme nihai kararı 25 Haziran'da verecek. Ben buradan Trabzonspor’a zarar verecek bir kararın çıkacağına ihtimal vermiyorum. Çünkü Mahkeme hakimi şüphe ile değil deliller doğrultusunda karar verir. Savcılığın elindeki tapelerde de bizi sıkıntıya sokacak hiçbir şey yok.

Çünkü biz böyle çirkin bir olayın içinde olmadık yok" diye konuştu.

mawro61
02.06.2012, 15:42
Bu adamın kıymetini bilemiyoruz. 30 yıl sonra şampiyon yaptı bizi. Medyası iktidarı ve hertürlü pislikle tek başına mücadele ediyor.
Hala eleştirmek vicdansızlık olur.

Ilelioglu
02.06.2012, 15:45
Birlik olmayi beceremiyoruz bir türlü, biri NTVSpor'u izler, bir digeri Fanatik okur, digeri Hürriyet alir..

Su sürecte bile bunu basaramiyorsak vay halimize...

Zaman sahip cikma, destek olma zamani...! Yanindayiz Sadri Baskan...! Verdigin mücadelede hicbir zaman yanliz yürümeyeceksin..!

Erdal DİLEK
02.06.2012, 15:49
başkan bu konuda haklı yanlız bu her konuda haklı olduğu anlamına gelmiyor. . . bazı hataları oldu malesf bunları da yıllar önce aldığı ihalelere bağlamak lazım

Fatih
02.06.2012, 15:51
Yöneticiler gerekeni yapsın...

U.Sadıkoğlu
02.06.2012, 15:52
Başkan Sadri Şener dava süresince yalnız bırakılmaktan şikayet ederken, "Dava boyunca Eski Bakan Faruk Özak, TFF yöneticisi Taylan Üner ve birkaç kişi dışında telefonla dahi arayan olmadı. Şenol Güneş hoca bile aramadı. Bu Trabzonspor adına çok üzücü bir durum" dedi.

Burası çok önemli bence.. Şenol Güneş , Sadri Şener'i neden aramaz ki anlam veremedim...

Ilelioglu
02.06.2012, 15:54

Burası çok önemli bence.. Şenol Güneş , Sadri Şener'i neden aramaz ki anlam veremedim...

Baskan'in izledigi Transfer Politikasi yüzünden olabilir mesela...

U.Sadıkoğlu
02.06.2012, 15:56

Hocam transfer politikasıyla bunun ne alakası var başkanın yanlışları olmadı demiyoruz elbette ki yanlışları vardı fakat böyle bir olayda Play Off'un her müsabakasından sonra şike olayına parmak basan Şenol Güneş'in , Sadri Şener'i yalnız bırakması çok anlamsız...

Mert Pasa
02.06.2012, 15:59
ya simdi nerden cikti Senol hoca,zaten camurlu suyu bir daha bulandirdik durup dururken.

Eger Senol Gunes alttan almazsa durum sakat

Ilelioglu
02.06.2012, 16:00
Hocam transfer politikasıyla bunun ne alakası var başkanın yanlışları olmadı demiyoruz elbette ki yanlışları vardı fakat böyle bir olayda Play Off'un her müsabakasından sonra şike olayına parmak basan Şenol Güneş'in , Sadri Şener'i yalnız bırakması çok anlamsız...

Belkide suan izlenen Politika gecen sezonki ile ayni bunu bilemeyiz. Olaya birazda Senol Hoca acisindan bakmak lazim, ama herseye ragmen aramasi yakisirdi. Belkide arama imkani bulamadi, bilemeyiz, ama Baskanin bunu söylemesi hos degil bence. Su zamanda birlik mesajlarina daha cok ihtiyacimiz var.

U.Sadıkoğlu
02.06.2012, 16:02
Başkan sonuna kadar haklı olayın vahametini gözler önüne seriyor...

DeAgLeMaNyAq
02.06.2012, 16:02
Başkan'ın söyledikleri doğruysa gerçekten üzücü. Adamlar Aziz Yıldırım için neredeyse çiğ tavuk yiyecekler...

alper*
02.06.2012, 16:38
Şenol Güneş ile Başkan arasında bir tercih yapmak gerekirse, bu tercihini Başkan'dan yana kullanan çok az kişi çıkacaktır.

İnfantino
02.06.2012, 16:45
#yalnizdegilsinsadrisener TT yapıyoruz.

Batuhan 61
02.06.2012, 16:57
Şenol Güneş ile Başkan arasında bir tercih yapmak gerekirse, bu tercihini Başkan'dan yana kullanan çok az kişi çıkacaktır.

Ben Nevzat Şakarla Şenol Güneş arasındaki tercihimde bile Nevzat Şakar diyorum.Şenol Güneş benim için Fener maçından önceki basın toplantısında kimse Fenerlilere hoşgeldin bile demesin elini bile sıkmasın diyip kendi Aykut şerefsizinin elini sıktığında bitmiştir, Zokora'nın yaptığını yapamamışdır kendileri.

Armağan Dere
02.06.2012, 17:06
Penaltıları irdeleyen Aykut'a olan sevgisini
sımsıkı sarılarak 2011 Ocak ayındaki Kadıköy'deki
Maçta göstermiştir..
Başkanın da hataları göz yumulacak cinsten değil.

Tascaynar
02.06.2012, 17:13
Sadri Şener söylediklerinde haklı; ancak hemen Sadri Şener-Şenol Güneş ikiliği çıkarmak da ne oluyor? Sadri Şener'in yaptıkları hatalar göz ardı edilemez; ancak şimdi başkana destek olma zamanıdır. Şenol Güneş de aramada bulunmadıysa; bu da onun ayıbı olarak hatırlanacaktır. Bazıları da Şenol Güneş'e giydirmeye yer arıyormuş zaten. Hemen yok Aykut'un elinin sıktı, yok hoş geldin dedi, falan filan... Bunları yaptıysa yine adamlığındandır. Bu taraftar bir seçim yapmak zorunda değil.

Mert67
02.06.2012, 17:13
Nasıl Aykut Kocaman Şenol Güneş'i anlayamıyorum diyor. Bizim taraftarların bazılarıda o zihniyette anlayamıyorlar hocayı.

buserkan61
02.06.2012, 17:28
ben sadri şeneri çok sevenlerden biriyimdir.cok iyi bir trabzonsporlu oldugunu hepimiz biliyoruz.hatta ve hatta bizi hep lig de kafa kafaya oynatan bir takım olusturmustur.neden se kıymet bilemiyoruz boyle insanları üzüp onun yerine gelenlerde klube zarar vermekten baska hiçbir işe yaramadılar.sadri şener benim için başkandan ötedir. onun için yapılacak her türlü organizasyona da hazırım elhm.

Cagdas Topal
02.06.2012, 17:45
Yönetici bazında hiçbir zaman birlik olmadık ama Şenol Hocamızın Sadri başkanı aramaması çok düşündürücü , ne oluyor bilmiyorum ama bu durum beni korkutuyor :(

Ilelioglu
02.06.2012, 17:49
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, sözlerinin çarpıtılmaması gerektiğini belirterek, “Sürekli yalnız savaşıyoruz. Buna alıştık zaten. Yeni bir durum değil. Davanın görüldüğü Çağlayan Adliyesi'nde bu kadar yalnız bırakılmamalıydık. Ben içimden geçenleri o an yaşadıklarımı söyledim. Farklı bir manaya ve anlama çekilmesin. Yanlızca duygularımı ifade ettim. Şenol hoca ile bir sıkıntımız ve sorunumuz yok. Onu bir teknik adam olarak değil, bizler gibi bir yönetici olarak gördüğüm için o sözleri söyledim. O bizim yabancımız değil. Bizden içimizden biri o nedenle o sözleri kullandım. Yabancı bir olsaydı o cümleleri kullanmam. Bizler nasıl Trabzonsporluysak Şenol hocada aynı. Onu bir yönetici olarak görüyorum" dedi.

Arkadaslar sorun yapmaya gerek yok.

cahana
02.06.2012, 17:54
başkanın yalnız bırakılmasından birlik beraberlikten bahsedip başkanla veya diğer yöneticilerle hoca arsında tercih yapmayı dile getirmek abes kaçar. içyüzünü bilmemekle beraber hocanın başkanı aramaması yanlıştır. başkanında açıklama yaparken şenol hocanın adını vermesi çok daha büyük hatadır. bu forumda başkana yeteri kadar destek verilmemesinin veya verilemesinin nedeni bizzat başkandır çünkü başkan bile kendisini savunmaya son zamanlarda başlamıştır. kendince bir takım fayda-zarar analizi yapıp ona göre davranmış ve birçok durumda hem nalına hem mıhına vurmuş politik davranmıştır.

öyle yada böyle süreç bu noktaya kadar gelmiş yumurta ağza dayanmışken ikilik çıkarmak kimsenin hayrına olmaz.

başkanda hocada bizim şike sürecinde suçumuz var mı ? yok.
gerisi kuru gürültü

Tolga
02.06.2012, 18:06
Ben Nevzat Şakarla Şenol Güneş arasındaki tercihimde bile Nevzat Şakar diyorum.Şenol Güneş benim için Fener maçından önceki basın toplantısında kimse Fenerlilere hoşgeldin bile demesin elini bile sıkmasın diyip kendi Aykut şerefsizinin elini sıktığında bitmiştir, Zokora'nın yaptığını yapamamışdır kendileri.

Yanlış hatırlamıyorsam Hoca, ayküt'ün elini sıkmamıştı.

Kader KORELİ
02.06.2012, 18:10
Hiç yoktan sorun yaratıyorsunuz, yok Şenol hocamı, Sadri başkanmı, başka işimiz yok içimizdeki sığ kafalılarla uğraşıyoruz. Şu bir hafta geçse de, UEFA devreye girip cezaları verse de, daha fazla takip etmesem burayı.

Cagdas Topal
02.06.2012, 18:14

Maçtan önce fenerbahçe soyunma odasına gidip başarılar bile diledi ne eli sıkmaması :rolleyes:

Batuhan 61
02.06.2012, 18:15

http://www.youtube.com/watch?v=yP_nCNCbEps 52. saniyeden sonra izle dostum.

buserkan61
02.06.2012, 18:18
sadrı baskana hep ayıp edıyoruz.onu sırtımızda tasıycamıza yerden yere vuruyoruz.o bizim için senol gunes kadar efsanedir. sadri şener sen bizim herseyımızsın

Ömer Faruk61
02.06.2012, 18:19
başkanın yalnız bırakılmasından birlik beraberlikten bahsedip başkanla veya diğer yöneticilerle hoca arsında tercih yapmayı dile getirmek abes kaçar. içyüzünü bilmemekle beraber hocanın başkanı aramaması yanlıştır. başkanında açıklama yaparken şenol hocanın adını vermesi çok daha büyük hatadır. bu forumda başkana yeteri kadar destek verilmemesinin veya verilemesinin nedeni bizzat başkandır çünkü başkan bile kendisini savunmaya son zamanlarda başlamıştır. kendince bir takım fayda-zarar analizi yapıp ona göre davranmış ve birçok durumda hem nalına hem mıhına vurmuş politik davranmıştır.

öyle yada böyle süreç bu noktaya kadar gelmiş yumurta ağza dayanmışken ikilik çıkarmak kimsenin hayrına olmaz.

başkanda hocada bizim şike sürecinde suçumuz var mı ? yok.
gerisi kuru gürültü

İşte bu kadar basit Teşekkürler...

Ilelioglu
02.06.2012, 18:20
http://www.youtube.com/watch?v=yP_nCNCbEps 52. saniyeden sonra izle dostum.

Zokora süper ya...:D

Batuhan 61
02.06.2012, 18:23
Zokora süper ya...:D

Adam gibi adam :) Ben Zokoranın takım arkadaşı olsam gözlerimin altına boya sürerdim Şenol Güneş buna izin vermedi diye bi haber çıkmıştı.Şenol hoca unutmamalıdır ki futbol herşeyden önce ruhtur azimdir hırstır herşey teknik taktik değildir.

Ilelioglu
02.06.2012, 18:29
Adam gibi adam :) Ben Zokoranın takım arkadaşı olsam gözlerimin altına boya sürerdim Şenol Güneş buna izin vermedi diye bi haber çıkmıştı.Şenol hoca unutmamalıdır ki futbol herşeyden önce ruhtur azimdir hırstır herşey teknik taktik değildir.

Biz olaya cok duygusal bakiyoruz. Bunu biraz asmaliyiz bence.

lazibere
02.06.2012, 19:59
Koca Trabonspor Başkanının duruşmasına Kulup yöneticisi gelmiyorsa????

Bu kımsenın hatası değil Sadri başkan. BU SENIN HATAN

Kulubu ve idarecileri nasıl yönettiğinin bir göstergesidir bu..

Şikayet etme hakkın yok hele hele Medya karşısında hiç yok , Ayıptır, Terbiyesizliktir, Bir yöneticiye bu tavır hiç de yakışmıyor

Anlaşılan onlarla ancak bu şekılde irtibat sağlayabiliyorsun, Boşu boşuna demiyorum ki; Bu yönetimde herkes bağımsız ve avanta peşinde diye

Ali KOÇ ları ve Özdemirleri medyada pohpohladığın kadar Kulubun ve idarecilerini pohpolamadın

Ikıncısı

Teknık Direktörünü bile medya karşısında bu şekılde şikayet eden bir adamın, Başkanlığı tartışılır adamlığıda

Batuhan 61
02.06.2012, 20:03

Kulubu ve idarecileri nasıl yönettiğinin bir göstergesidir bu.. Şikayet etme hakkın yok

Ikıncısı

Teknık Direktörünü bile medya karşısında bu şekılde şikayet eden bir adamın, Başkanlığı tartışılır adamlığıda

Adamlığı tartışılır dediğin kişi bu kulüp için iflas etti.

lazibere
02.06.2012, 20:03
[QUOTE=buserkan61;1918518940]sadrı baskana hep ayıp edıyoruz.onu sırtımızda tasıycamıza yerden yere vuruyoruz.o bizim için senol gunes kadar efsanedir. sadri şener sen bizim herseyımızsın[/QUOTE
Bir taraftar, Yarın olup olmayacağı Belli olmayan bir idareci için SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN DİYE slogan atmaz..Atmamalı

lazibere
02.06.2012, 20:05
Adamlığı tartışılır dediğin kişi bu kulüp için iflas etti.

Yapma ya, Buna geçrçekten inanıyormusunuz??

Trabzonspor olmasa o ve onun gibiler nasıl isim yapacaklar.. Bırkaın allah aşkına

İflas etti de???

Tekrar neden geldi, lafın başından abers.. O zaman şimdilki gelişi, ZARARINI ÇIKARMAK İÇİN öyle mi

Batuhan 61
02.06.2012, 20:05
[QUOTE=buserkan61;1918518940]sadrı baskana hep ayıp edıyoruz.onu sırtımızda tasıycamıza yerden yere vuruyoruz.o bizim için senol gunes kadar efsanedir. sadri şener sen bizim herseyımızsın[/QUOTE
Bir taraftar, Yarın olup olmayacağı Belli olmayan bir idareci için SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN DİYE slogan atmaz..Atmamalı

Neden Şenol Güneşin yarın olucağı bellimi?? Efsane olması için yarında bu kulüpte olması gerekmiyor zaten.Efsane olmayı başaracak işler yapması gerekiyor ve Sadri Şener bunu yaptı.

Batuhan 61
02.06.2012, 20:07
Yapma ya, Buna geçrçekten inanıyormusunuz??

Trabzonspor olmasa o ve onun gibiler nasıl isim yapacaklar.. Bırkaın allah aşkına

İflas etti de???

Tekrar neden geldi, lafın başından abers.. O zaman şimdilki gelişi, ZARARINI ÇIKARMAK İÇİN öyle mi

Ne alaka usta nasıl bi mantık var sende.Trabzonsporu seviyoki geldi iyikide geldi Nuri Albayrakla devam istiyodun heralde sen.Ayrıca Trabzonsporla isim yapmıyor kendine daha çok düşman kazanıyor.

61 baha
02.06.2012, 20:09

Şikayet etme hakkın yok hele hele Medya karşısında hiç yok , Ayıptır, Terbiyesizliktir, Bir yöneticiye bu tavır hiç de yakışmıyor

Anlaşılan onlarla ancak bu şekılde irtibat sağlayabiliyorsun, Boşu boşuna demiyorum ki; Bu yönetimde herkes bağımsız ve avanta peşinde diye

Ali KOÇ ları ve Özdemirleri medyada pohpohladığın kadar Kulubun ve idarecilerini pohpolamadın

Ikıncısı

başkalığına laf söylersin ama adamlığına asla..

Kasım Hilal
02.06.2012, 20:12
Sürekli olarak bir tercih itilmeye çalışılıyoruz. Ya hocadan taraf olacağız ya başkandan. Yönetim zaten darmadağınık olmuş. Onu toplamak bu andan sonra zor. Bir tütrlü birlik olamadık. Ne olur bari şu andan itibaren yönetim, tataftar, başkan, basın-yayın... birlik olsak da birbirmiz yerine karşımızdakilerle uğraşsak. Bir müddet ne başkanı ne de hocayı eleştirmeyeceğim.

lazibere
02.06.2012, 20:14
başkalığına laf söylersin ama adamlığına asla..

Bak kardeşim..

Bir Kulubun başkanı,

Hocasını Medya ya şikayet ediyorsa , hemde nezaketsizlikle Şikayet ediyorsa, o işte bir sakatlık vardır..

Ya bu lafı söyleyen kişi boşboğazlık yapmıştır, Yada aralarında ciddi sorunlar vardır ve İstifaya zorluyordur

Akla hayale ve İnsanlığa sığmayacak bir davranıştır. Düşündükçe sinirlerim geriliyor.

Bir patron, Maaş verip çalıştırıdğı kişiyi, İnsanların önüne atamaz.

Bu durumdan rahatsız olduysa, Bir şekılde bu zerzenişi birileri veya kendisi aracılığıyla ilk karşılaşmada kendisine söylenir, Varsa bir mazareti ve gerekçesi onun ağzından duyarsın

Bu yolu denedin de tatmin edici bir cevap alamadıysan, Bu açıklama ile ipleri germek istiyorsun sonucu çıkar

İkincisi

Şenol Hoca'nın neden aramadığını öğrenmeden, Direkt medya yolu ile İnsanlık dersi veriyorsun sonucu çıkar??

Neyi nerde konuşacağını bilen adam bu şekılde konuşmaz..

NOT: bU SÖYLEDİKLERİ MEDYANIN BİR UYDURMASI DEĞİLSE TABİ

61 baha
02.06.2012, 20:19
Bak kardeşim..

Bir Kulubun başkanı,

Hocasını Medya ya şikayet ediyorsa , hemde nezaketsizlikle Şikayet ediyorsa, o işte bir sakatlık vardır..

Ya bu lafı söyleyen kişi boşboğazlık yapmıştır, Yada aralarında ciddi sorunlar vardır ve İstifaya zorluyordur

Akla hayale ve İnsanlığa sığmayacak bir davranıştır. Düşündükçe sinirlerim geriliyor.

Bu durumdan rahatsız olduysa, Bir şekılde bu zerzenişi birileri veya kendisi aracılığıyla ilk karşılaşmada kendisine söylenir, Varsa bir mazareti ve gerekçesi onun ağzından duyarsın

Bu yolu denedin de tatmin edici bir cevap alamadıysan, Bu açıklama ile ipleri germek istiyorsun.

İkincisi

Şenol Hoca'nın neden aramadığı öğrenmeden, Direkt medya yolu ile İnsanlık dersi veriyorsun sonucu çıkar??

Dediklerinin tamamında haklı olabilirsin abicim.
Ben doğru yaptığını sölemiyorum.Sadece kurduğun cümleyi hakedecek kadar ağır şeyler olkadığı kanısındayım.

lazibere
02.06.2012, 20:20
Ne alaka usta nasıl bi mantık var sende.Trabzonsporu seviyoki geldi iyikide geldi Nuri Albayrakla devam istiyodun heralde sen.Ayrıca Trabzonsporla isim yapmıyor kendine daha çok düşman kazanıyor.

Niye Nuri Albyarak???

O adama benım ettiğim laflarım haddi hesabı yok, Bu sonuca nasıl vardınız, Belli kı başka başkanları hatırlamıyor veya yaşınız ancak bu kadarını bilmeye müsait:)

Batuhan 61
02.06.2012, 20:22
Niye Nuri Albyarak???

O adama benım etitğim laflarım haddi hesabı yok, Bu sonuca nasıl vadınız, Belli kı başka başkanları hatırlamıyor veya yaşınız ancak bu kadarına müsait:)

Ehh be dayıcım Sadri başkandan önce Nuri Albayrak yokmuydu ve durumumuz ortada değilmiydi.Size Mehmet Ali Yılmaz vereyim isterseniz.Rahat ol usta yaşla değil bu işler senden çok şey hatırladığıma emin olabilirsin kal sağlıcakla :)

lazibere
02.06.2012, 20:23
Dediklerinin tamamında haklı olabilirsin abicim.
Ben doğru yaptığını sölemiyorum.Sadece kurduğun cümleyi hakedecek kadar ağır şeyler olkadığı kanısındayım.

Onu bunu bilmem, İnşallah Basının bir işgüzarlığıdır. Bu lafı şenol Hoca'nın hazmedeceğini düşünmüyorum.

İnşallah istifa etmez

lazibere
02.06.2012, 20:28
Ehh be dayıcım Sadri başkandan önce Nuri Albayrak yokmuydu ve durumumuz ortada değilmiydi.Size Mehmet Ali Yılmaz vereyim isterseniz.Rahat ol usta yaşla değil bu işler senden çok şey hatırladığıma emin olabilirsin kal sağlıcakla :)

Bir şeyi eleştirirken, Bir başkasının adamısın yaftası yapıştırma huyunuzdan vazgeçin.

Sadri Şener veya bir başkası umurumda değil. Ben doğru yapılana doğru yanlış söylenene ve yapılana da yanlış derim.

Ben Trabzonspor taraftarıyım, Yöneticilerin taraftarı değilim. Onlar bu işi yapmak için ordalar, yapamıyorlarsa çeker giderler.

Kulubun sahipleri bizleriz onlar değil.

Trilyonlarca zarara uğratip çekeip gittiler de ne oldu?? Hepsi ceplerinin çıkarını düşünür. Nuri Albayrak Kulubu zarara uğrattı da ne oldu?? Kıme hesap verdi??

yapanın yanına kar kalır he zaman.. Şimdi Albyrak efendi, Trabzonspor için birşeyler söylese hala daha da alkışlanır ve desteklenir. Bu taraftar da bu kadar çabuk unutur.

O açıdan ben TRABZONSPOR'UMUN TARAFTARIYIM,

NE BU BAŞKANIN NEDEN DAHA EVVELDEKİLERİN TARAFI VE ŞAKŞAKÇISI OLMADIM

Şentürk
02.06.2012, 20:31

Ikıncısı

Bi bitmediniz!!:mad:

Bu zihniyete yazıklar olsun! 27 yıldır şampiyonluk özlemi bu kafalar yüzünden sürdü, sayın taraftar ve aynı zihindeki zor günde birleşmeyi bile beceremeyen sürekli eleştiren arkadaşlar iyi ki varsınız, düşmanlarımız size minnettar!

Batuhan 61
02.06.2012, 20:31
Bir şeyi eleştirirken, Bir başkasının adamısın yaftası yapıştırma huyunuzdan vazgeçin.

Sadri Şener veya bir başkası umurumda değil. Ben doğru yapılana doğru yanlış söylenene ve yapılana da yanlış derim.

Ben Trabzonspor taraftarıyım, Yöneticilerin taraftarı değilim. Onlar bu işi yapmak için ordalar, yapamıyorlarsa çeker giderler.

Kulubun sahipleri bizleriz onlar değil.

Trilyonlarca zarara uğratip çekeip gittiler de ne oldu?? Hepsi ceplerinin çıkarını düşünür. Nuri Albayrak Kulubu zarara uğrattı da ne oldu?? Kıme hesap verdi??

yapanın yanına kar kalır he zaman.. Şimdi Albyrak efendi, Trabzonspor için birşeyler söylese hala daha da alkışlanır ve desteklenir. Bu taraftar da bu kadar çabuk unutur.

O açıdan ben TRABZONSPOR'UMUN TARAFTARIYIM,

NE BU BAŞKANIN NEDEN DAHA EVVELDEKİLERİN TARAFI VE ŞAKŞAKÇISI OLMADIM

Trilyonlarca zarara uğratan Sadri Şenermi yoksa kulubü düzlüğe çıkaran Sadri Şenermi bi son 5 yıla bak abicim.Benimde Şenol Güneş umrumda değil Koreyemi gitcek kafasınımı dinlicek ne yaparsa yapsın biz bu davadan vazgeçmeyiz Sadri başkan gibiler oldukça.

Giallorossi
02.06.2012, 20:37
Senin canini istemiyoruz baskan. Sadece bu kulübün menfaatlerini koru ve onlara sahip cik. Ve bundan sonra ne olursa olsun, kafanda hangi düsünce olursa olsun, sikecilerin aday gösterdigi bir baskana veya baska kisiye destek olma. Sen her zaman iyi destekle ki iyilik seni bulsun. Sikecilerlen isimiz olmaz.

Oğuz ZEYTİN
02.06.2012, 20:58
Tabirimi bağışlayın ancak bize rahat batıyor. Kriz üretmede üstümüze yok!

Yönetici dediğin, sorun yaratmaz; sorun çözer! Maaşallah bizde sorunlar bitmiyor. Gereksiz polemikler, iğnelemeler, birilerini basının ve taraftarın önüne atmalar... Bitmiyor maalesef.

Lider ise geniş düşünmeli. Ne yazık ki Sadri Şener eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremiyor. "Tam bu sefer yapacak" derken o eline yüzüne bulaştırıyor.

Eğer hocan seni aramadıysa, oturduğun koltuğun sana verdiği yetkilerle gereğini yap(tır).

Eğer senin seçtiğin yöneticiler seni böylesine önemli bir zaman ve olayda yalnız bırakmışlarsa yine gereğini yap(tır).

Aslında tüm bu olanları bize yansıtmadan tek çıt çıkmayacak şekilde bastırmalı.

Muhalefet olmamasına rağmen bu kadar çok tartışılacak iç meselemiz varsa, Allah bizi sert muhalefetli günlerden korusun.

bordolumavi
02.06.2012, 21:07
ben daha oncekı yorumlarımdada baskana cok haksızlık yapıldıgını yazmıstım cunku baskan şu donemde akp korkusuna kımse hıcbır konuda agzını acamazken ve akp nın fb sampıyonlugu ve sıke davasındakı dusuncelerını herkes bılırken bırde bunlara ılave olarak ıs adamı oldugunuzu dusunun yanı bugun bu sıke davasnda ıktıdar dahıl karsınıza alacagınz bırcok kısıyı dusunun her anlamda sıze zarar verecegını dusundugunuzde baskan tek basına sıke davasında fazlası ıle mucadele etmıstır,,,ban bır ıkıncı ısım soylermısınız yonetım ıcınden veya dısından baskana destek olan(hasan yener ve nevzat sakar zaman zaman konustukları harıc) benım bu surecte gordugum sey evet bızler taraftar olarak takımına baglı kısılerız ama ıs adamları mılletvekıllerı falan hepsı hıkaye hepsı trabzonsporu basamak olarak goruyor bu adamların yanında sadrı şener gercek bır trabzonspor ludur,,ayrıca herkes unutmustu ama baskan hatırlattı dedıgı gıbı 20 sene once ıslerı ıflas ettıgınde kulupten olan alacagını hıbe etmıstır almamıstır ama may ozkan sumere karsı secımı kaybettııgınde alacakları ıcın kulube hacız koydurdu serefsız

lazibere
02.06.2012, 21:09
Tabirimi bağışlayın ancak bize rahat batıyor. Kriz üretmede üstümüze yok!

Yönetici dediğin, sorun yaratmaz; sorun çözer! Maaşallah bizde sorunlar bitmiyor. Gereksiz polemikler, iğnelemeler, birilerini basının ve taraftarın önüne atmalar... Bitmiyor maalesef.

Lider ise geniş düşünmeli. Ne yazık ki Sadri Şener eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremiyor. "Tam bu sefer yapacak" derken o eline yüzüne bulaştırıyor.

Eğer hocan seni aramadıysa, oturduğun koltuğun sana verdiği yetkilerle gereğini yap(tır).

Eğer senin seçtiğin yöneticiler seni böylesine önemli bir zaman ve olayda yalnız bırakmışlarsa yine gereğini yap(tır).

Aslında tüm bu olanları bize yansıtmadan tek çıt çıkmayacak şekilde bastırmalı.

Muhalefet olmamasına rağmen bu kadar çok tartışılacak iç meselemiz varsa, Allah bizi sert muhalefetli günlerden korusun.

Aklın yolu bir

Hasan Arslan
02.06.2012, 21:09
şurası gerçek ki suçlular daha iyi organize olmuş durumdalar.her türlü ortamda iyi organize olmuşlar ve suçu üzerlerinden atmak için her türlü dalaveraya başvurup üste çıkmaya çalışıyorlar..
haklı hakkını savunmuyorsa ortada bir sıkıntı vardır;ki bizim durumumuzda tam olarak budur..

lazibere
02.06.2012, 21:14
Bi bitmediniz!!:mad:

Bu zihniyete yazıklar olsun! 27 yıldır şampiyonluk özlemi bu kafalar yüzünden sürdü, sayın taraftar ve aynı zihindeki zor günde birleşmeyi bile beceremeyen sürekli eleştiren arkadaşlar iyi ki varsınız, düşmanlarımız size minnettar!

Yanlış kişiye laf yetiştiriyorsun. O söylediğin kafa işte sadri Şener kafası, Durup dururken, problem çıkartıp, Hocasını Medayaya şikayet edecek birşey olmayacak da
Biz taraftarlar olarak burda onların dedikleri üzerinden yorum yaptığımızda mı ayrıştırıcı oluyoruz????

Ne güzel dedin değil mi?? Zor günde birleşmek, O birleşmeyi once Sadri Şener, Kendi ekibinde becerebilsin de adamını medyaya malzeme yapmasın bende burda yapmayım.. Umarım anlarsın

Ali Can Salihoglu
02.06.2012, 21:16
Bak kardeşim..

Bir Kulubun başkanı,

Bu yolu denedin de tatmin edici bir cevap alamadıysan, Bu açıklama ile ipleri germek istiyorsun sonucu çıkar

İkincisi

Şenol Hoca'nın neden aramadığını öğrenmeden, Direkt medya yolu ile İnsanlık dersi veriyorsun sonucu çıkar??

konuşma tarzın çok saçma, ne yapmaya çalışıyosun anlamıyorum.

Her insanın hatası olabilir bunlar ayrı konularda, sen olayları ne kadar biliyosunda adamın adamlığını dahi bırakmadın? Bu nasıl bir yaklaşımdır!

Elbet herkesin hatası olmuştur, ama bi bak bakalım bu kulübü level atlatıp, bu bütçelerle istanbul takımlarına kafa tutturan kim acaba?

Maşallah adamın herşeyini anında bitiriyorsunuz, dediğim gibi neye hizmet ediyosun aklımda soru işaretleri var.

Batuhan 61
02.06.2012, 21:23
Yanlış kişiye laf yetiştiriyorsun. O söylediğin kafa işte sadri Şener kafası, Durup dururken, problem çıkartıp, Hocasını Medayaya şikayet edecek birşey olmayacak da
Biz taraftarlar olarak burda onların dedikleri üzerinden yorum yaptığımızda mı ayrıştırıcı oluyoruz????

Ne güzel dedin değil mi?? Zor günde birleşmek, O birleşmeyi once Sadri Şener, Kendi ekibinde becerebilsin de adamını medyaya malzeme yapmasın bende burda yapmayım.. Umarım anlarsın

Tamam abicim sen haklısın Sadri Şener hemen istifa etmelidir.Yerine Şenol efendimiz gelmelidir.Hem başkan olmalıdır hem teknik adam arada bide Tolga'nın yerine kaleye geçmelidir.Kendisi Trabzonspora çok şey vermişdir 2 buçuk yılda 10'larca alt yapıdan adam çıkartmış yaptığı transferlerle bu takıma level atlatmıştır ayrıca disiplini en üst seviyeye çıkarmış herkes ibadete başlamıştır gece gezmelerini iptal etmiştir.Varol çok yaşa Şenol efendimiz....

lazibere
02.06.2012, 21:24
Sadri Şener ile ilgili geniş çaplı yazım ve yapmadıkları ve yaptıkları ve yapması gerekenler konusunda yazımı Bazı arkadaşlara özelden paylaştım..

Velhasılı; Bizim başkan'ın elinde, Bu kararları bu günlere sarkmasını engelleybilecek, Taraftar desteği ve gücü de vardı ama hep birilerindne medet bekledi. Kımden olduklarını size yazmayacağım ama kısaca Hükümetin bir ıkı tane Bakan'ına güvenerek '' Kupa bize gelecek nasıl olsa '' Fikrine aşırı ınanış bize zaman kaybettirdi...

FB li Yöneticilerin Mücadelesini, İbretle izleyip, Onların mücadelesini taktir edeceğine, Biz ne yapabiliriz diye hamle yapmalıydı.

Davaya Müdahilliğimiz bile, Son dakıka ve Son saniyede oldu;

TFF Başkanı MAA istifa ettiğinde, Demirören ve Ekibine daha fazla Eleman vermek taktiğiyle, Destekleği Yönetim tarafından hiç sayılma muamelesine maruz kaldı?

Gerçek tektir.Birileri mücadele ederken, Bunlar sadece süreci takip ettiler..

Ikıde bir benım destekçim yok diye şikayet etmesin, Hapiste olsaydı,Onun destekçisi herkesden daha fazla olurdu merak etmesin. Yada Hiç desteklemezdik, istifa et derdik..Ama bir bebek misali'' her duruşma sonrasında, Falancalara filancalar destek veriyor, Falanca Parti Milletvekiileri bile onları destekliyor gibi laflar edip, Kurumları birbirine çarpıştıran Sadri Başkan, şimdi de Kendi Yöneticisi ve Kendi Teknik Direktör'ünü,( O teknık Direktör, medya aracılığıyal zarf atacağın kadar ne genç nede cahil bir adam) milletin karşısına yem olarak atıyorsun..

O halde cevap veryorum;

Senın idarecilerin senın yanında değillerse, Sen neden onların yanındasın? Yap yaptırt, idarecilik budur. Sen orda Güvercin Sevenler Derneği başkanlığı yapmıyorsun, Trabzonspor Ne dernek nede Lokal, Trilyonlarla oynayan bir Şirket, Gereğini yaparsın ama Medya aracılığı ile değil, Toplantılarla.. Ama bunu yapman için öncelikle Bodrum'dan çıkman gerekiyor.

h@msi61
02.06.2012, 21:27
Baskanin boyle bir aciklama yapmasi krize neden olmaktan baska bir ise yaramaz... Bazi seyler zoruna gitmis olabilir ama boyle soylemleri ortaliga yapmaktan uzak durmali...

lazibere
02.06.2012, 21:28
Bu başlık kapatılsın..

Insanların fikirleri dinlenilmeyecek ve tahammül edilemeyecekse.. Haksız adama haklı denmemiz istenecekse bu başlık kapatılsın..

Ali Can salihoğlu?????

Neye hizmet ediyormuşum söyle bakalım?? Soru işaretlerini gidereyim?? istersen özelden de yazabilirsin..

Ben sadece sürü değilim o kadar,

Tukss dediklerinde ısırmam o kadar,

Bülent AKBULUT61
02.06.2012, 21:29
bu konuda Sadri başkanım her zaman haklıdır kim olursa olsun bu söylemlerle git çeklerse defolsun gitsinler

Batuhan 61
02.06.2012, 21:29
Bu başlık kapatılsın..

Insanların fikirleri dinlenilmeyecek ve tahammül edilemeyecekse.. Haksız adama haklı denmemiz istenecekse bu başlık kapatılsın..

Ali Can salihoğlu?????

Neye hizmet ediyormuşum söyle bakalım?? Soru işaretlerini gidereyim?? istersen özelden de yazabilirsin..

Neden Şenol efendimiz sizin için hep haklı.Biz sizi dinliyoruz ya.

Selim ÖZCAN
02.06.2012, 21:30
şu bir gerçek ki trabzonspor sadri şenere onun trabzonspora verdiğinden çok daha fazlasını verdi, sadri şener hiç şikayet etmeden hizmete devam etsin, taraftarı, hocayı, şunu bunu suçlamayı bıraksın...

Süleyman Eruyar
02.06.2012, 21:33
Sadri Şener in açıklamalarındaki Şenol Güneş ile alakalı olanlar talihsizlik,

Günler, aylar , yıllar geçiyor, ben de başkan ne zaman ağzından çıkacak kelimeleri önceden düşünecek diye beklemeye devam diyorum.

lazibere
02.06.2012, 21:34
Neden Şenol efendimiz sizin için hep haklı.Biz sizi dinliyoruz ya.

Şenol Efendi değil , Şenol Güneş,

İkincisi, Kişileri ve Konuları birbirine karıştırma

Şenol Hoca ile ilgili eleştirilerimi de şimdi bana laf yetiştirenler çok iyi biliyor.Sen bilmiyorsun sanırım

Dediğim gibi? Konuları ve başlıkları karıştırmadan ve Poplisitlik yaparak Trübine oynayarak değil, Varsa kelamın dinlerim..

Bu tavrın hoş değil

Özgür Öztürk
http://www.sporvole.com/resimler/dort-dortluk-baskan-sadri-sener-9228.jpg

Şentürk
@lazibere

Devir hak arama haksızı yerme devri değil, devir birleşme devridir, yönetimin kendi içinde bölünmüşlüğünden bahsediyorsunuz, önce onlar düzelsin sonra ben birleşeyim diyorsunuz.
Hep şart hep şart, şu süreçten alın akıyla çıkmamız için birliğe bu birlikten doğan kuvvete ihtiyacımız var.
Anlamayanlar zaten ne mahkemeye geldiler, ne de destek verdiler.
Başkan Td yi eleştirmiş Td buna alınmıyor istifa etmiyor da biz burdan yaygara çıkarıyoruz. Sebep ne biliyormusunuz?
Yermek,devirmek,eleştirmek, kötülemek..
Ana sebep bu olunca hata her zaman bulunur;) keza hatasız kul dünyada yoktur.

cahana
02.06.2012, 21:37
jackson50 şenol efendi lafından vazgeç artık insanları tahrik etme

Ali Can Salihoglu
02.06.2012, 21:42
Bu başlık kapatılsın..

Ali Can salihoğlu?????

Yaklasiminin yanlis olmasindan bahsettim ben, o yaklasim bize zarar verir, yani bize bir sey katmaz.

Ikinci olarak tranzon spor lulugun gerekliliklerindendir koyun olmamak, ama biz enerjimizi hep kendimize zarar vererek kullaniyoruz.

Batuhan 61
02.06.2012, 21:49
jackson50 şenol efendi lafından vazgeç artık insanları tahrik etme

Neden Sadri Şener adam değildir diyenlere sesiniz çıkmıyodu.Burası Şenol Güneşi koruma platformu mu???

SEDAT
02.06.2012, 21:54
* Sadri Başkan'da, Şenol Hoca'da başımızın tacıdır. Sadri Şener destek görmedi morali bozulmuş olabilir ordaki baskıyı hayal edin. Bize düşen şu süreçte destek olmaktır. Şimdi çıkıp kimsede ben söylemiştimcilik oynamasın lüfen.

bordoylamavi
02.06.2012, 22:43
selçuk egemen gitti adrian alındı diye adama söylenmeyen kalmadı. hiç boşa konuşmasın kimse sadri başkan gibi adamı zor buluruz bi daha. resmen pisliğin içinden aldı takımı buralara getirdi. 15 20 liraya forma sattı herkesin forması oldu eski de olsa. kombine sistemini getirdi. stadı ço ksüper olmasa da değiştirip güzel hale getirdi. ama yaranamadı kimseye. ne hakaretler edildi bu forumda ne başlıklar açıldı ne küçümsemeler. utanç verici. sevgili başkan temiz yüzlü güler yüzlü başkan sen iyi bir insansın ve trabzonu çok seviyorsun bunu biliyorum biz her zaman senin yanındayız

Erdinç Dilek
03.06.2012, 01:15
bizimkiler yaptıysa düşürsünler bizi... bizim yaklaşımımızı böyle özetliyordum fenevli arkadaşlara sürecin başlarında, ama sürecin sonlarına doğru şike yaptığı tescillenen başkanlarını savunmayı bırakmayanları görünce; teşebbüs etmiş bizimkiler(delille sabitlenemedi ya neyse) çokta tın diyor bende destekliyorum kendi başkanımı.

OYılmaz
03.06.2012, 01:37
Sadri Şener noktası, virgülüne kadar haklıdır söylediklerinde. Şenol hocam ayıp etmiş. En azından bir kere arar. 10 saniyelik yayındayız başkanım der kapatır telefonu. Yoksa bu da mı tapelere takılırdı ?

ylmzince
03.06.2012, 02:59
transferde karaktersiz insanları sözlerinden dönmeyeceğini

düşünmüştür tek yanlışı bu oldu

böyle siyasetten uzak kimseye boyun eğmeyen başkan zor buluruz

teşekkürler başkan sen elinden gelen herşeyi yaptın

OnurKul
03.06.2012, 03:11
Şenol Güneş'i malzeme yapmaya çalışıyorlar. Siz işin o kısmına takılmayın. Kendi ayağımıza sıkmayalım. Adamlar şikeci başkanlarını koruyorlar, ahlaksız teknik direktörlerine "kocaman" diyorlar.

bİz bir Şenol Güneş'e "kocaman" ve "imparator" muamelesi bile yapamıyoruz ki bu adam Türkiye tarihinin en önemli 3 futbol adamından biri bellkide 1.si.

Dar ağacında son sözü "şike" olan adamlara inat Sadri Şener!

Yasin Altuntas
03.06.2012, 03:56
Ahh Baskan ahh canin verecegine dogru kisiye oyunu verseydin belkide bu is coktan bitmis olacakti.

oflubektas
03.06.2012, 17:56
Ahh Baskan ahh canin verecegine dogru kisiye oyunu verseydin belkide bu is coktan bitmis olacakti.

Taş gediğine oturmuştur, tebrik ederim.

Bir de bu ucuz laflara ne gerek var, şimdi aziz yıldırımın darağacı muhabbeti gibi Sadri Başkan'ın bu lafını bayrak mı yapalım ? Temiz kaldıkları için başkan ve yönetimle gurur duyuyoruz ama yaptıkları hataları görmezden gelemeyiz.

Legolas77
03.06.2012, 19:59

yok Hacısalihoglu ayrıldıktan sonra limoni zaten araları

titanic
03.06.2012, 21:08
Canını vermene gerek yok başkan, gerçek bir trabzonsporlu olduğunu gösterdın zaten. Yakışan durusu sergıledın.Kimseyı germedın,sakın bır dılle ugradığın haksızlığı belırttın. TFF Seçimlerinde de doğru olanı yaptın.İnce zeka :) aksi durum da sonucu değiştirmeyecekti.İnsanlara güvenilbileceğini gösterdin herkee, en guvenılmeyeceklere bıle bır sans vermek...

Mehmet SELEN
03.06.2012, 21:15

Anlamadığım başka aday vardıda ona oy vermedi mi?Lütfen biraz daha gerçekleri görün.

Mert Pasa
03.06.2012, 21:18
cok yolumuz var daha cok,bazen kendimize yakisdirdigim noktanin bir hayal oldugunu dusunuyorum

Burçak
03.06.2012, 21:21
başkan bu konuda haklı yanlız bu her konuda haklı olduğu anlamına gelmiyor. . . bazı hataları oldu malesf bunları da yıllar önce aldığı ihalelere bağlamak lazım

Hataları oldu elbet. Ama o hatalara rağmen bunca pislik içinde bizi Şampiyon yapmayı başardı.
O hataları telafi etmek elimizde.
Ama kazandığın başarıyı elinden alıyorlarsa ve sen başkanına sahip çıkamıyorsan düşünmemiz gereken çok şey var.
Şu süreç, kimlerin Samimi kimlerin reklam peşindeki Trabzonsporlular olduklarını tanımamızada vesile oldu aslında.

cakalkerem
03.06.2012, 22:59
bu afı etmiş ama Şenol Hoca'ya da veryansın etmiş

OnurKul
04.06.2012, 14:19
Daha önce de söylediğim gibi... Medya üzerimize oynuyor. Başkan bu konuya açıklama getirdi:

''Sürekli yalnız savaşıyoruz. Buna alıştık zaten. Yeni bir durum değil. Davanın görüldüğü Çağlayan Adliyesi'nde bu kadar yalnız bırakılmamalıydık. Ben içimden geçenleri o an yaşadıklarımı söyledim. Farklı bir yere çekilmesin. Sadece duygularımı ifade ettim. Şenol hoca ile bir sıkıntımız ve sorunumuz yok. Onu bir teknik adam olarak değil, bizler gibi bir yönetici olarak gördüğüm için o sözleri söyledim. O bizim yabancımız değil. Bizden, içimizden biri, o nedenle o sözleri kullandım. Yabancı biri olsaydı o cümleleri söylemezdim. Bizler nasıl Trabzonsporlu isek Şenol hoca da aynı. Şenol hoca ile aramızda bir sorun yok. Birileri iş çıkartmaya çalışıyor ama uğraşmasınlar. Herkes bir şeyler tartışabilir, söyleyebilir ama bizim için önemli olan Trabzonspor'dur, onun menfaatleridir.''

Ilelioglu
04.06.2012, 14:21
Bu Sadri Sener - Senol Günes sacmaligi medyanin bir oyunu olabilir, buna katiliyorum iste. Istanbul basinini cok iyi taniyoruz zaten.

oflu engin
04.06.2012, 21:12
başkan sonuna kadar haklı bu davada nasıl tek başına bırakılır.sitemlerine sonuna kadar katılıyorum.yanındaki yönetici zannettiklerinide tez zamanda defetsin gitsin.madem işin çok git işinlen uğraş.
burdaki başkan haklıda hatalarınıda bilmem nede görmemezlikten gelemeyiz laflarıda hakaten baydı.hatalıdır suçu var dediğin başkan seçildiği gün verdiği sözü duyunca.inanmak istemeyenler şimdide incik boncuğa takma peşindeler.başkan sözünü tuttu yeni kadro şampiyonluk beklemeyin demesine rağmen şampiyonluğa oynadı tekrar şampiyonluğa oynadı avrupadan geri kalmadı ilkleri yaşattı şampiyon oldu.şimdide siz sözünüzü tutun.sağa sola sapmadan yok eksikleri var kabahatli manevraları yapacağınıza başkana hak ettiği desteği şimdi değilde ne zaman vereceksin.
biz Trabzonsporluların bir özelliğide hatamız varsa eğer fark ettiğimizde düzeltmektir.inanın başkana hak ettiği değeri vermedik.bu şike sürecini hepimiz yaşadık çoğumuz uykumuzda bile hesap ettik.ama ben çoğu zaman kendimi bir başkanın yerine şenol hocanın yerine koymaya çalıştığımda yeminle tırlatmaya ramak kalmıştı.beş dakika bile o anda yerlerine geçme düşüncesi bile insanı insanlıktan çıkarır.artık ''işte hatası var şunu yanlış yaptı öyle dememeliydi'' gibi muhabbetlerden aşalım kendimizi.
bize birlik beraberliği aşılayan tek yürek olalım diyen takımına güvenin duygusunu yaşatan benim başkanım diyebileceğim inandığım güvendiğim Trabzonspor camiasının başkanı sayın Sadri ŞENER tek yürek tam desteği hak eden tek adamdır.adam gibi adamdır.şampiyon takımın başkanıdır

Helvacı61
04.06.2012, 22:47
sadri şenerin tüpçüyü desteklemesi affedilmez bir hatadır...ama şu sürecin sonuna kadar kendisine destek olunmalı ama klavye başından değil...çağlayana gidilmeliydi çok büyük bir yanlış yaptık..ama 26 haziranda kesin gitmeliyiz

oguz_hami_61
04.06.2012, 23:09
Sadri Şener çok yıprandı, bence artık bırakmalıdır. Selçuk'un bedavaya gitmesi, transfer yanlışlarını filan da bir kenara koyarsak, bu süreç böyle yönetilmemeliydi. Bence bu tapeler ortaya çıktığı gün Sadri Başkan istifa etmeliydi (en azından geçici bir süre). Çünkü Başkan da maalesef bu davada sanık durumunda ve biz Başkan'ın yanlış bir şey yaptığına ihtimal vermesek de iddianamede bir şekilde adımızın geçmesi sıkıntı. Ayrıca Başkan'ın çıkan tape'lerde hükümet aleyhine eylemleri teşvik etmesi vs. de elimizi-kolumuzu bağladı. Hükümeti yanımıza alamadık bu tapeler yüzünden. Fener'le bu şekilde mücadele edilmez ve maalesef edemedik.

uzundurukan bay
04.06.2012, 23:13
seviyoruz seni başkan. bu davada çok yanlız kaldın biliyoruz. ama bu sefer ben geleceğim cağlayandaki duruşmaya. hiç kimse gelmesede ben geleceğim. bu dava tüm trabzonsporluların davasıdır.

uzundurukan bay
04.06.2012, 23:16
Sadri Şener çok yıprandı, bence artık bırakmalıdır. Selçuk'un bedavaya gitmesi, transfer yanlışlarını filan da bir kenara koyarsak, bu süreç böyle yönetilmemeliydi. Bence bu tapeler ortaya çıktığı gün Sadri Başkan istifa etmeliydi (en azından geçici bir süre). Çünkü Başkan da maalesef bu davada sanık durumunda ve biz Başkan'ın yanlış bir şey yaptığına ihtimal vermesek de iddianamede bir şekilde adımızın geçmesi sıkıntı. Ayrıca Başkan'ın çıkan tape'lerde hükümet aleyhine eylemleri teşvik etmesi vs. de elimizi-kolumuzu bağladı. Hükümeti yanımıza alamadık bu tapeler yüzünden. Fener'le bu şekilde mücadele edilmez ve maalesef edemedik.
ben senin trabzonsporluluğundan şüphe duyuyorum. buraya üye olan fenerli sen falan değilsin dimi. çünkü mtavrın tamamıyla trabzonspor un aleyhinde . ayrıca aziz yıldırım istifa etmiyorda sadri başkanımız niye istifa etsin. senin bu kampanyan burda ilgi görmez kardeş.

Helvacı61
04.06.2012, 23:22

kardeş kızma ama yorumlarından hafifde olsa kuş kokusu alıyorum....sadri şenerin tapelerinde hiçbirşey yok iddanamede sadece kenar süsü olarak bekletiliyor...sadri şener beraat edecektir...sen rahat ol...14 maçı şike ve teşvik ile uğraşan bir rakiple bütün medya tff oyunlarına ramen aynı puanda ligi bitiren bir takımın başkanından söz ederken onu sanık gibi görmek ayıp...sadri şenerein en büyük hatası tüpçü konusu

Emiroğlu
05.06.2012, 10:03
canını verme.
işini düzgün yap.
profesyonel ol.

ALBATROS_61
05.06.2012, 10:25
sadri başkan ve kurmayları sayesinde gecen yılın şampiyonu trabzonspordur.uzatmanın anlamı yok bence.

ALBATROS_61
05.06.2012, 10:43
çağlayanda toplanmalıydık bence.kavga amaçlı değil destek amaçlı.bizde burdayız başkanımzın arkasındayız mesajını verebilirdik.ama iş icraata gelince yapamıyoruz.

Faik Yılmaz
05.06.2012, 11:09
" Trabzonspor için canımı veririm " diyen bir adamın sebei ne olursa olsun Demirörene destek vermesini anlamıyorum anlamayacağım.....

ve açık konuşayım samimi bulmuyorum.....

Trabzonspor için canını verecek kişi arkasından kuyu kazanlara destek olmaz.....

salihismet
05.06.2012, 11:37
" Trabzonspor için canımı veririm " diyen bir adamın sebei ne olursa olsun Demirörene destek vermesini anlamıyorum anlamayacağım.....

ve açık konuşayım samimi bulmuyorum.....

Trabzonspor için canını verecek kişi arkasından kuyu kazanlara destek olmaz.....

Ben su bmn de iki türlü kisilerin yazilarini okuyorum genelde, 1- dogrulari yazan, Trabzonspor icin gercekten
kafa yoranlarin yazilarini, 2- yazilarindan gicik kaptigim kisilerin yazilarini.
Ben Trabzonspor icin calisan yöneticileri desteklerim, ancak sizin elestirdiginiz yönetici veya Trabzonsporda
baska görev yapananlari özellikle desteklerim. Cünkü bende sizin samimiyetinize inanmiyorum, ve diyorum ki
siz elestiriyorsaniz elestirdiginiz kisiler mutlaka dogrulari yapiyordur.

malig
05.06.2012, 11:41
sadri şener ince zeka deyince herkes dalga geçti ama bie düşünsel bakalım kurullara soktuğu adamlar olmasaydı.ne olurdu eminim kişiler pfdk'ya bile sevk edilmezdi.

Ertuğrul ATALAY
05.06.2012, 13:55
aynen senin gibi düşünüyorum....

aydınlar federasyonun zamanında olan olayların nasıl olduğu tahmin edilirken,birilerinin söylediği sözlerden anlamlar çıkarılırken,tüpkafalıjaponaskerinin federasyonunda olan olaylar; olduğu gibi önümüzde....herşey açık....

Samet Türkmen
05.06.2012, 13:57
Ben böyle canımı da veririm, şunu da yaparım tarzı açıklamaları hiçbir zaman sevemedim ve bana hep yapmacık geldi. Fenerliler aklıma geliyor bu tip konuşmalarda.

Faik Yılmaz
05.06.2012, 14:09
Ben su bmn de iki türlü kisilerin yazilarini okuyorum genelde, 1- dogrulari yazan, Trabzonspor icin gercekten
kafa yoranlarin yazilarini, 2- yazilarindan gicik kaptigim kisilerin yazilarini.
Ben Trabzonspor icin calisan yöneticileri desteklerim, ancak sizin elestirdiginiz yönetici veya Trabzonsporda
baska görev yapananlari özellikle desteklerim. Cünkü bende sizin samimiyetinize inanmiyorum, ve diyorum ki
siz elestiriyorsaniz elestirdiginiz kisiler mutlaka dogrulari yapiyordur.

Bende filme giderken Hıncal Uluçun eleştirilerini dikkate alırım.....

Onun iyi dediği filmlere genellikle gitmem , onun kötü dedikleri genelde iyi olur.... :)

sizinkide o misal.....

çok sevdiğim bir laf var :

" bir toplumda herkes aynı şekilde düşünüyorsa hiç kimse bir şey düşünmüyor demektir."

Görüşünüze katılmamakla birlikte saygı duyuyorum......

Ama keşke gıcık kapmak yerine sadece katılmıyorum deseydiniz.....

Yaşar
05.06.2012, 15:08
Kişisel olarak sevimli, eğlenceli, güleryüzlü bir adamdır Sadri Şener.
Eski Galatasaraylılardandır fakat Fb camiası içerisinde de ticari ilişkisi olan bir çok kişi vardır.
Zor duruma düştüğünde ona en çok yardım eden Aziz Yıldırım'dır.
Aziz Yıldırım'ı kişisel olarak sever, sosyal hayatta önemli bir dostudur.
Yargılamada Sadri Şener Kişisel olarak değil, Trabzonspor camiası olarak yargılanmıştır.
Trabzonspor'a gönül veren her kim varsa, haklı davada yanında olmalıydı.
Siteminde haklıdır.
Kişisel olarak Aziz Yıldırım ile hiçbir şekilde sorun yaşamayacak kadar dostlardır fakat sorun Aziz Yıldırım-Sadri Şener sorunu değil, Fb- Trabzonspor davasısıdır.
Çalınan kupamızı geri alma yolundaki bu davada gerekli desteği alamadığı görüşüne katılıyorum.
Başkanlık yeterllikleri veya yetersizliklerinin ya da şike sürecindeki hatalarının konuşulma zamanı değildir şu anda.

Uğur Ö.
05.06.2012, 16:13
canını verme.
işini düzgün yap.
profesyonel ol.
Peki ne yapsın.Profosyonellikten kasıt ne.Şike yapan bir başkanı desteklemekmidir şike yapmayan bir başkanı yalnız bırakmakmıdır

Emiroğlu
06.06.2012, 06:40
Uğur61

açıkçası oraya bi de "adam ol" diye ekleyecektim, bi sürü tartışma çıkacaktı, gerek görmedim.
Profesyonellikten kasıt'a gelince ;
- Menajer ağzıyla futbolcu alma.
- İçip içip tv programlarını arama
- Eğer futbol'dan anlamıyorsan - ki doğaldır, sen yöneticisin - anlayan adamları bul, getir.
- "Değecek" adama parası üzerinden çingene pazarlığı atma.
vs vs.

Ertuğrul ATALAY
07.06.2012, 10:01
Uğur61

açıkçası oraya bi de "adam ol" diye ekleyecektim, bi sürü tartışma çıkacaktı, gerek görmedim.
Profesyonellikten kasıt'a gelince ;
- Menajer ağzıyla futbolcu alma.
- İçip içip tv programlarını arama
- Eğer futbol'dan anlamıyorsan - ki doğaldır, sen yöneticisin - anlayan adamları bul, getir.
- "Değecek" adama parası üzerinden çingene pazarlığı atma.
vs vs.

bu ortamda içmeyipte ne yapacaksın....:)
transfer hataları olabilir...
ancak Trabzonsporun haklarını savunmak veya bizim isyanımızı kamuoyuna iletmek adına yaptıklarını onaylıyorum....

asla tek başına bırakılmamalı...

Faik Yılmaz
07.06.2012, 15:57
Evet Burak'ta gidiyor büyük ihtimalle....

Sayın Şener canını vermeye hazır ya giyer şortu formayı geçer Burakın yerine....

Nasılsa burası gitmek isteyenlerin gittiği kalmak isteyenlerin kaldığı dingonun hanı ya.....

Elindeki tek yıldızı elinde tutamayan bir yönetim....

Durmak yok desteğe devam....

Çünkü bizim için canını verirmiş !

Bülent Bayraktar
08.06.2012, 00:22
Satacak kimse kalmadi artik bedavaya bundan sonra rahatiz..

61_Serhat_61
08.06.2012, 17:49
sen önce cebindeki paralari cikart adam gibi transferler yap baskalarina kaptirma sonra ölüm kolay...

Berkan
08.06.2012, 17:59
Samimi gelmiyorsun başkan.

Berkan
08.06.2012, 18:00
Yönetimin serbest kalma maddesi varsa, biz para toplayıp kovalım bunları ?

Çagman
08.06.2012, 19:18
yeter artık bırak git gozumuz gormesin sadri bey

NEŞAT BAŞOĞLU
08.06.2012, 19:36
Sadri şener gidip leş kargalarına mı bıraksın kulübü o yemez işte diğerlerine de gördük ....

titanic
08.06.2012, 21:40
Adam gibi birkaç transfer yap yeter.

Fanatik34
08.06.2012, 22:07
Hayrettin Bey gecmis sezonki söylesinde "Sadri Sener 20 yil önce hibe ettigi parayi bir sekilde geri almak istiyor.." demisti. Baskan ise bunu yalanlamadi.

Trabzonspor´un basina gecenler, takimin sampiyonlugunu istemiyorlar, belli ki tehdit ediliyorlar!
Ama "Canimi bile veririm" dersen, kurdugun kadroya bakarlar ve hic samimi gelmez insanlara

Onur Akyüz
08.06.2012, 22:16
Kimse UEFA'yı bekliyoruz demiyor,transfer yapıyor,

Niye biz bekliyoruz?

Daha doğrusu bekleyen hep niye biz oluyoruz?

Kupayı bekle,şampiyonluk bekle,transfer bekle,stad bekle,bekle babam bekle!

Kampa kalmış 3 hafta daha ortada hiç birşey yok,şişkinlikten neredeyse patlayacak bir kadro,işe yaramaz yüksek maliyetli yığınla topçu,huzursuzluk,güvensizlik..

Bekle?

Peki!

uzundurukan bay
09.06.2012, 01:02
[QUOTE=Faik Yılmaz;1918527651]Evet Burak'ta gidiyor büyük ihtimalle....

Sayın Şener canını vermeye hazır ya giyer şortu formayı geçer Burakın yerine....

Nasılsa burası gitmek isteyenlerin gittiği kalmak isteyenlerin kaldığı dingonun hanı ya.....

Elindeki tek yıldızı elinde tutamayan bir yönetim....

Durmak yok desteğe devam....

Çünkü bizim için canını verirmiş ![/QU....... durmak istemiyorsa burak zaten zorla tutamayız. aslında burak trabzondaki maçta yuhlanmıştı. o maçtan sonra kararını verdi sanırım. bence aklını umut çeldi . sende gel avrupaya demiş olabilir. burak ın sözleşmesinde 5 milyon yuro yu getiren burakı alır maddesi var. isterse burak yeni sözleşme yapıp 8 - 10 milyon yuro maddeside koydurtabilir. gitmemesi iyi olur. ancak şuda bir gerçek bütün takım burak gol atsın diye uğraşıyor. 2. bir b planı olamıyor burak yüzünden.

macuka
09.06.2012, 09:35
Sadri Sener in bir suru hatasi vardir, ama Burak icin elestirenleri dogru bulmuyorum. Adam bedava ya geldi, hem kendine hem kulubune faydasi dokundu. Simdi gitmek istiyor, 5 m Euro yu biri verirse. gayet efendice bir ayrilik olur. Burak giderse tesekkur edip ayrilinir, 5 milyon Euro yu seneye kimse Burak icin vermeyecektir.

Burak icin guzel bir toren yaparak gonderilsin.

Burak gittigi anda orta sahamizin gol sayisinin 4 lerden 20 lere cikma ihtimali yuksek olacaktir:)

Bu arada Sadri Sener in "canimi felan veririm" durumlari palavradan ibaret. Akrabalarinda Japon yoksa, verecegi tek sey istifasi olur is sikiya geldimi..:)

Tekke
09.06.2012, 14:29
Sadri şener gidip leş kargalarına mı bıraksın kulübü o yemez işte diğerlerine de gördük ....

Her ne kadar eleştirsek de;

SADRİ ŞENER SON 20 YILIN EN İYİ BAŞKANIDIR...

Mustafa AYDIN
09.06.2012, 21:51
Bugüne kadar başkanlık yapanların en iyisi,( Efsane Şamil Ekinci Hariç )varsa daha iyi yapabilecek gelsin.ama şu bir gerçek çok yoruldu ve yıprandı.sitemlerinde ise çok çok haklı.

whisper
09.06.2012, 22:45
Yanlış başlığa dökmüşüm içimi anlaşılan; hala bu laflara inanan arkadaşları görmek hem beni mutlu etti, hem de üzdü açıkçası... mutlu etti çünkü hala içindeki tüm iyiniyeti kaybetmemiş insanlar var demekki aramızda... üzdü; çünkü tüm bu yaşanacakları bile bile bu federasyonu seçen, fenerbehçenin 5 yönetici ile temsil ettiği yönetim kuruluna 2 yönetici seçtirebildiği için sevinç naraları atan sonra da utanmadan sıkılmadan bu federasyonu seçmekle yanlış yaptık diyebilmesine rağmen hala o meşhur 2 yöneticisini dahi istifa ettirmeyen bu başkana inanabiliyoruz...
benim inandığımı da söyliyeyim ne şimdiki ne de bundan öncekiler (Şamil Ekinci hariç; ki o da ne tesadüftür ki trabzonlu değildir) kendi çıkarlarından başka hiçbir şey için ölmezler merak etmeyin... haa şimdi birçok arkadaş arkasında durmalıyız diyecek kusura bakmayın ama arkasında duracak bi başkan bir bulabilsek, bir inanabilsek ağızlarından çıkanlara, bir kerede dedikleri ile yaptıkları bir olsa, bir kere de gerçek trabzonlular gibi davransalar... inanın duracağız hem de öyle çok özledik ki durmayı öyle bir duracağız ki aklınız şaşacak...

İleli
10.06.2012, 05:00
He he oldu...

amasya0561
10.06.2012, 08:44
Burak a geçen sene sözleşme yapmasalardı bu sene bedavaya gidecekti. örnek olarak egemen ve sulçuk gibi.
peki Buraga o 5 milyon maddesi konmasa Burak sözleşme uzatırmıydı? asla uzatmazdı.
bu durumda bu yönetimin bir karı olmuştur yani 5 milyon kazandırmıştır .
Ayrıca Burakta selçuk ve egemen gibi yapmayıp TS ye 5 milyon kazandırmıştır.
bu konuda ne yönetime nede buraga eleştiri getirmek dogru olmaz.

titanic
10.06.2012, 09:48
[QUOTE=amasya0561;1918530966]Burak a geçen sene sözleşme yapmasalardı bu sene bedavaya gidecekti. örnek olarak egemen ve sulçuk gibi.
peki Buraga o 5 milyon maddesi konmasa Burak sözleşme uzatırmıydı? asla uzatmazdı.
bu durumda bu yönetimin bir karı olmuştur yani 5 milyon kazandırmıştır .
Ayrıca Burakta selçuk ve egemen gibi yapmayıp TS ye 5 milyon kazandırmıştır.
bu konuda ne yönetime nede buraga eleştiri getirmek dogru olmaz.[/QUOTE

aynen katılıyorum,bu konuda yönetimi eleştirmek doğru değil, üzerine düşen ne varsa yapmıştır.Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş, son 20 yılın en başarılı başkanı sadri şener diye, bana göre son 20 yılın değil, kulüp tarihinin en başarılı başkanıdır.

toksoy61
10.06.2012, 10:10
Sadri Şener in pek çok hatası olmuştur. eleştirilecek yanları da çoktur ama yaşım itibariyle benim gördüğüm ve bildiğim son 20 yıldaki yani 1990 dan bu yana TS ni başına gelmiş en iyi başkandır. Bakınız albayrak dönemi, özkan sümer dönemi, mahmet ali yılmaz dönemi, atay aktuğ dönemi vs...

cicin_61
13.06.2012, 06:58
sadri şeneri vampirlere yedirmemeliyiz adam tek başına mücadele ediyor eğer o mahkemeden suçsuz çıkarsa türk futbolunda bir efsane olacaktır.ayrıca sadri şener trabzonspor yönetimine bişeler aşılamalıdır fener maçında koskoca başkanı koridora indirenlerin trabzonsporluluğu gerçekten sorgulanmalıdır o koridorlar birilerine cehennem yapılacaktı ama bunu sadri şener yapmayacaktı.

Kubilay ŞAHİN
13.06.2012, 11:54
Temizle artık etrafındakileri..

Tekke
13.06.2012, 12:59
sadri şeneri vampirlere yedirmemeliyiz adam tek başına mücadele ediyor eğer o mahkemeden suçsuz çıkarsa türk futbolunda bir efsane olacaktır.ayrıca sadri şener trabzonspor yönetimine bişeler aşılamalıdır fener maçında koskoca başkanı koridora indirenlerin trabzonsporluluğu gerçekten sorgulanmalıdır o koridorlar birilerine cehennem yapılacaktı ama bunu sadri şener yapmayacaktı.

Hırsız, şikeci, mafya AZİZE fb nin verdiği desteğin 10 da 1 i bizim başkana verilmedi, herkes Trabzona saldırırken başkana destek olmak lazım, dere geçerken at değiştirilmez.

Başkan hatasıyla günahıyla başımızdadır.

Ya devlet başa ya kuzgun leşe kalırız...

titanic
13.06.2012, 13:59
Hırsız, şikeci, mafya AZİZE fb nin verdiği desteğin 10 da 1 i bizim başkana verilmedi, herkes Trabzona saldırırken başkana destek olmak lazım, dere geçerken at değiştirilmez.

Başkan hatasıyla günahıyla başımızdadır.

Ya devlet başa ya kuzgun leşe kalırız...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış: