PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftanın Konuğu | Recep Alkan

Canberk
29.05.2012, 22:27
Arkadaşlar birbirimizi daha iyi tanımak, sıcak BMN ortamımızı daha da ısıtmak amacıyla başlattığımız uygulamayı devam ettiriyoruz.

Her hafta bir üyemizi burada konuk ederek bir nevi röportaj gibi fazlaca özele inmeden ona onunla ilgili merak ettiklerimizi soracağız.

Bu haftaki konuğumuz Balıkesir İl Temsilcimiz Recep abimiz :)

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/386634_10150414455322206_657347205_8382084_9408066 93_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/297361_10150376737297206_657347205_8196471_8941646 61_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/5932_118144372205_657347205_2213723_4897637_n.jpg

İlk önce Genel başlangıç soruları ;

Doğum tarihiniz?
Nerelisiniz?
Nerede oturuyorsunuz?
Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları ?
Hobileriniz?
İlişkiniz var mı ?
Hayattaki en büyük hayaliniz?
Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir?
En büyük takıntınız nedir?
Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir?
Neden Trabzonspor?
Neden BMN?
En beğendiğiniz filmler?
En beğendiğiniz sanatçılar?
En sevdiğiniz renk?

.....
29.05.2012, 22:30
Özellikle görmek istediğin bir yer/ülke var mı ?
:)

Alihan Ertürk
29.05.2012, 22:42
Balıkesirspor mu, Bandırma mı? :)

Şentürk
29.05.2012, 22:46
Unutamadığınız maç?

Kubilay ŞAHİN
29.05.2012, 23:35
Abi unutamadığın gol sonrası ve maç sonrası sevinmelerin..?

Hüdai Pervaneli
29.05.2012, 23:40
Unutamadigin Bir Anin varmi?

Cem Akyüz
29.05.2012, 23:45

Manisa maçı mı la anlatmıştın sen msn den ççç

Recep Alkan
29.05.2012, 23:50
Doğum tarihiniz : 27 Nisan 1983

Nerelisiniz : Trabzon / Çaykara

Nerede oturuyorsunuz : Balıkesir

Okuduğunuz ve okumakta olduğunuz eğitim kurumları : Yaş 30 oul mu kalır la :)

Hobileriniz: Maç seyretmek en büyük zevkim. Ayırt etmem, sokakta çocukları bile seyrederim. Birde yağmurlu havada bizim burda eternet derler (yada sundurma) altında yatıp yağmur sesinde uyumak :)

İlişkiniz var mı : Evlilik ilişki sayılırsa var :)

Hayattaki en büyük hayaliniz : Valla memur olmak. Gelecek kaygısı çekmeden rahatça yaşamak.

Hayatınızda örnek aldığınız kişi kimdir : Babamı örnek almak için çok uğraştım. Bazı yönleri ile başardım da, ama hala çok çiğ ve pişmemiş huylarım var. Birde böyle deli dolu olmak, korkusuz olmak için dayımın hareketlerini çok taklit etmişimdir. En sonunda ruhuma sirayet etti :)

En büyük takıntınız nedir : Çok fazla var. Saysam bitmez. Ama en büyük takıntım ve sinirlendiğim şey BEKLETİLMEK ve arkamdan konuşulması.

Yaptığınız en büyük çılgınlık nedir : Eve haber dahi vermeden Balıkesirden Sivasa maça gitmekti. Maçtan sonra evi arayıp Ankarada teyzemin yanına geldim demiştim.

Neden Trabzonspor : Kendimi bildim bileli Trabzonspor'luyum. Ama pik yaptığı sene Beşiktaş'a 7-1 yenildiğimiz maçtı. O gün nerden esti bilmem, okuldan kaçtım, (ilk kaçışımdır) sonrasında o maçla ilgili benle çok dalga geçtiler. Biraz da inat uğruna başladı, o insanları susturmak, muhalefet olmak, bizi eze eze yendikleri halde karşımda çaresiz kaldıklarını görmek bana haz vermişti. Sonrası malum zaten :) Birde Trabzon dışında yaşadığımız için memlekete bağlılık biraz daha farklı oluyor sanırım. Bu nedenle memlekete olan özlemin en kolay giderilme yolu idi Trabzonspor...

Neden BMN : BMN ile Çaykaralı olan Emorfo nickli arkadaşım sayesinde tanıştım. İnternetin yeni moda olduğu senelerdi, Üniversiteyi bitirmiştim, boştaydım, takılırken gördüm, üye oldum, 8 senedir de buralardayım. Aktif organizasyonları olması, akıcı bir forum olması ve tabi ki muhteşem arkadaşlıklar kurmam BMN ile olan ilişkimi güçlendiren faktörler.

En beğendiğiniz filmler : Savaş filimlerinin hepsi diyebilirim. Ama tek bir tane söyle deseniz, Fight Clup der konuyu kapatırım.

En beğendiğiniz sanatçılar : Grup 84 favorimdir. Son zamanlarda Kolpa grubu da hoşuma gidiyor. Karadeniz derseniz ben daha çok koyu kemençeyi severim, bu nedenle H. Yaşar Karagülle ve İsmail Cumhur adamlarımdır :)

En sevdiğiniz renk : Kesinlikle MAVİ.

Recep Alkan
30.05.2012, 00:04
Özellikle görmek istediğin bir yer/ülke var mı ?

Singapur'u çok merak ediyorum. Halamın oğlu gitmiş ve anlata anlata bitirememişti. Birde İngiltere...

Balıkesirspor mu, Bandırma mı? :)

Sorulmasını hakaret sayarım. Kesinlikle Balıkesirspor. Bu sene çok üzüldük ama kısmet...

Unutamadığınız maç?

Villereal ile Trabzon da oynadığımız ve 3-2 biten maç. İlk maç 0-0 bitmişti, galibiyet tur demekti. Evde babamla maçı seyrediyoruz, tezahürat bağrış çağrış gırla gidiyor. Annem içeri kaçtı bizden. 2-0 mağlubuz, sanırım goller Tekke ve Yattara'dan geldi, ikinci golden sonra sevinçten babamla çay tepsisine bir tekme attık her yer berbat. Ama kimin umrunda. Sonrasın hazin son, dakika 90 bir Trabzonspor dan gol beklerken Villereal Hoze Mari ile skoru 3-2 yaptı. Ama gecenin en komik olayı, 3. golden sonra babama baktım yerden dökülen ve kırılanları topluyor :)

Yukarıda ki anım sanırım en iyisi idi. Birde Sivası ilk hafta mücadelesinde Ceyhun'un golü ile yendiğimiz maç (stattaydım) tellere kadar gidip o sivas tribününde ki beyaz şapkalı şerefsizi linç etme çabamdır :)

Unutamadigin Bir Anin varmi?

Trabzonspor ile ilgili çok var. Mesela, Balıkesir de eskiden bir oluşum içinde olmadığımız için herkes farklı yerlerde birbirinden habersiz tek tek seyrederdi maçları. Bende bizim mahalle de GS'li bir adamın mekanında seyrederdim. Yılını hatırlamıyorum, ama 1-0 önde olduğumuz Avni Aker de oynanan bir Fenerbahçe maçında 2-1 yenilmiştik. 1-0 olunca tek başıma bağır bağır yıkmıştım ortalığı (ama küfür vs yok) Fener 1-1 yaptı, en önde bir fenerli ağızını bozdu falan, derken ikinci gol gelmesin mi. Dün gibi hatırlarım, en önden kalktı bana doğru bu gol bütün Trabzonspor'luların anasının bilmem derken, altımda ki sandalyeyi herife fırlattım, ortalık bir karıştı, oooooo soluğu karakolda aldık. Babam gelip çıkarmıştı. Çok utanmıştım :)

Ne olmuş Manisa maçında la ? :)

Kubilay ŞAHİN
30.05.2012, 02:27

Ne olmuş Manisa maçında la ? :)

Maç sonu sevincine hayran kalmıştık hepimiz:D

Cyzio
30.05.2012, 08:52
Neden Trabzonspor : Kendimi bildim bileli Trabzonspor'luyum. Ama pik yaptığı sene Beşiktaş'a 7-1 yenildiğimiz maçtı. O gün nerden esti bilmem, okuldan kaçtım, (ilk kaçışımdır) sonrasında o maçla ilgili benle çok dalga geçtiler. Biraz da inat uğruna başladı, o insanları susturmak, muhalefet olmak, bizi eze eze yendikleri halde karşımda çaresiz kaldıklarını görmek bana haz vermişti. Sonrası malum zaten :) Birde Trabzon dışında yaşadığımız için memlekete bağlılık biraz daha farklı oluyor sanırım. Bu nedenle memlekete olan özlemin en kolay giderilme yolu idi Trabzonspor...

Şenol Güneş'in bize en büyük katkısı :D. Seni kazanmışız :).

Mesleğiniz?

.

Hüseyin Bağdat
30.05.2012, 09:10
Bekarlık sultanlıktır sözüne ne diyorsun?

Recep Alkan
30.05.2012, 13:05
Maç sonu sevincine hayran kalmıştık hepimiz:D

Nasıl sevinmişim ki ?

Şenol Güneş'in bize en büyük katkısı :D. Seni kazanmışız :).

Mesleğiniz?

.

Bilmem hiç bir ağır yenilgi ile takımına bağlılığı artan başka taraftar var mıdır ama, ben 7-1 den sonra resmen Trabzonspor'a aşık olmuştum. Sonrası da geldi çok şükür.

Mesleğim, Danışmanım. Kalite Sisteminin kurulması ve yönetilmesi üzerine çalışıyorum.

Bekarlık sultanlıktır sözüne ne diyorsun?

Bekarken dünyanın en iyi sözü sandığım bir cümle idi. Ama evlendikten sonra hikaye olduğunu gördüm :)

Evliliğinizde iyi bir eşe düşerseniz hayatınızı yaşarsınız. Çok şükür bu konuda çok şanslıyım...

Ahmet Başkaya
30.05.2012, 13:17
Forumda en sevdiğim isimlerden biridir Recep Abi . Harikasın Canberk :)

Abi bir ara derbeder olduk , senin için . Sanırım sağlıki bir sorun vardı çocukla ilgili ama ondan sonra , sürekli ne oldu diye öğrenmeye çalışmama rağmen yoğunluktan cevap veremedin sanırım . Durum nedir ?

Bu arada şu anki sakal tipin fotolarla aynı mı ? :)

Recep Alkan
30.05.2012, 13:21
Forumda en sevdiğim isimlerden biridir Recep Abi . Harikasın Canberk :)

Abi bir ara derbeder olduk , senin için . Sanırım sağlıki bir sorun vardı çocukla ilgili ama ondan sonra , sürekli ne oldu diye öğrenmeye çalışmama rağmen yoğunluktan cevap veremedin sanırım . Durum nedir ?

Bu arada şu anki sakal tipin fotolarla aynı mı ? :)

Güzel sözlerin için öncelikle teşekkürler, bende seni çok severim bilirsin.

Evet, 2011 yılı kasım ayında doğacak bebeğimiz ile ilgili büyük sağlık sorunları yaşadık. Sağolsun tüm forum arkadaşlarımız duaları ile bizlere yardımcı olmaya çalışmışlardı. Fakat ALLAH'ın takdiri diyelim, kaybettik 4 aylık bebeğimizi.

Veren de ALLAH , alan da ALLAH. Sığındık Rabbimize.

Yok, top sakalı kesiyorum ara ara, ama bıyıklar duruyor :)

Ahmet Başkaya
30.05.2012, 13:33
Aynen abicim veren de alan da "O" . Vardır bir hayır .

Kilo ne durumda ? Yengemiz iyi bakıyor gördüğüm kadarıyla . :)

Recep Alkan
30.05.2012, 13:37
Aynen abicim veren de alan da "O" . Vardır bir hayır .

Kilo ne durumda ? Yengemiz iyi bakıyor gördüğüm kadarıyla . :)

Daha da şiştim, 92 civarındayım...

Murat Erdem
30.05.2012, 17:49
Selam-ın aleyküm usta...sağlık sıhhat, afiyetdesiniz inşallah...yengeme hürmetler.

deneme61
30.05.2012, 18:14
fatıh tekke muhabbetlerinden tanıdım seni.. bıraz sert tartışmalara girmen ve fatih hakkında bılgı de vermen dolayısıyla bmn ye girer senın yazılarını takıp eder cıkardım.(gizli hayran mı denir :))fatıh hakkında bılgılerı kendısınden mı alırdın? diye sorayım bari.. ufaklık için üzüldüm.Allah hayırlısını verir inşaallah.tevekkül etmişiz elhamdülillah.

Recep Alkan
30.05.2012, 18:32
Selam-ın aleyküm usta...sağlık sıhhat, afiyetdesiniz inşallah...yengeme hürmetler.

Aleykum Selam abicim. Çok şükür iyiyiz.

fatıh tekke muhabbetlerinden tanıdım seni.. bıraz sert tartışmalara girmen ve fatih hakkında bılgı de vermen dolayısıyla bmn ye girer senın yazılarını takıp eder cıkardım.(gizli hayran mı denir :))fatıh hakkında bılgılerı kendısınden mı alırdın? diye sorayım bari.. ufaklık için üzüldüm.Allah hayırlısını verir inşaallah.tevekkül etmişiz elhamdülillah.

Estağfurullah ne demek hayran :)

Evet foruma yazdığım bilgilerin nerede ise % 80 i Fatih abinin kendisinden alınan bilgiler idi. Buna ek olarak Kayınpederi Aziz abi, amcaoğlu Kenan abiden de bilgiler alıp buraya eklediğim olmuştur. Bu nedenle halen daha söylediklerimin arkasındayım.

Bu arada hazır değinmişken söylemek isterim, bazen sert tepkiler verdiğim doğrudur. Ama bunun nedeni ben olayın muhatabı ile görüşüp buraya yazı yazarken hiçbir bilgisi olmadan körü körüne yazıp beni suçlayanlar insanlardır.

İyi dilekleriniz için de çok teşekkür ederim.

Tolga
30.05.2012, 19:25
Öncelikle selamlar abi :D Forumda yeniyim, daha doğru düzgün 3-4 arkadaşla muhabbetimiz var ama forumun çoğu gibi sanada kanım ısındı.Ama seni de farklı biri olarak gördüm ve farklı bir sempatim var sana.

Bu başlıkta gıcık soruları sormayı seviyorum abi :D Ama asla gıcık biri değilimdir lütfen yanlış tanıma beni :D

Meyve Olsan Hangi Meyve Olurdun ?

Hayvan Olsan Hangi Hayvan Olurdun ?

Ülke Olsan Hangi Ülke Olurdun ?

Bu 3'ünü rica edebilir miyim :D

Murat Acar
30.05.2012, 21:53
Recep de bana bakim Bursaya pikniğe gelicekmisin :) Kesin bişey yaz belli deil falan anlamam ona göre:)

Cem Kıran
30.05.2012, 22:45
Stada gittiğin ilk maç hangisidir? İlgini çeken en çok şey neydi?

Recep Alkan
30.05.2012, 23:04
Öncelikle selamlar abi :D Forumda yeniyim, daha doğru düzgün 3-4 arkadaşla muhabbetimiz var ama forumun çoğu gibi sanada kanım ısındı.Ama seni de farklı biri olarak gördüm ve farklı bir sempatim var sana.

Bu başlıkta gıcık soruları sormayı seviyorum abi :D Ama asla gıcık biri değilimdir lütfen yanlış tanıma beni :D

Meyve Olsan Hangi Meyve Olurdun ?

Hayvan Olsan Hangi Hayvan Olurdun ?

Ülke Olsan Hangi Ülke Olurdun ?

Bu 3'ünü rica edebilir miyim :D

Güzel düşüncelerin ve ilgin alakan için teşekkür ederim.

Meyve : Havuç olmak isterdim. İnanılmaz seviyorum. Kış aylarında tükettiğim sayılı gıdalardandır.

Hayvan : Sanırım Balık olurdum. Çünkü aynı balıklar gibi doyduğumu anlamıyorum :) Ama sen hangi hayvan olmak isterdin dersen kesinlikle AT. İnanılmaz seviyorum at'ları.

Ülke : Kesinlikle İngiltere. Bende ters adamım, İngiltere de de herşey ters :)

Recep de bana bakim Bursaya pikniğe gelicekmisin :) Kesin bişey yaz belli deil falan anlamam ona göre:)

Abi şu anlık kısmet diyebiliyorum. Bazı kişisel problemlerim ile uğraşıyorum, gelmek için şartlarımızı zorlayacağız. Kısmetse görüşeceğiz...

Stada gittiğin ilk maç hangisidir? İlgini çeken en çok şey neydi?

Sanırım 2002-2003 sezonu idi, Göztepe'ye İzmir'de 4-2 yenildiğimiz maçtı. Alsancak'ta oynanmıştı...

Teknolojik ürünler, Cep Telefonu vb gibi. Özellikle Apple ürünlerinden sonra ilgim tavan yapmış durumda...

Ömer Faruk61
30.05.2012, 23:14
Çaykaranın neresindensiniz? :)

Recep Alkan
30.05.2012, 23:19
Çaykaranın neresindensiniz? :)

Çaykara / Akdoğan (Hopşera)

Ömer Faruk61
30.05.2012, 23:23

Abi Hopşera Dernekpazarına bağlı değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum? :) Bende Taşçılar (Fotkene) liyimde..:D

Recep Alkan
30.05.2012, 23:33
Abi Hopşera Dernekpazarına bağlı değil mi? Yanlış mı hatırlıyorum? :) Bende Taşçılar (Fotkene) liyimde..:D

:) Yok kardeşim, benim köyüm Çaykara merkeze en yakın köy, nasıl bağlanacak dernekpazarına :)

Ömer Faruk61
30.05.2012, 23:35
:) Yok kardeşim, benim köyüm Çaykara merkeze en yakın köy, nasıl bağlanacak dernekpazarına :)

Eyvallah abi.Yanlış biliyormuşum.:)

Fatih Yücel
31.05.2012, 08:32

Hopşera, Zeleka, Şur kışun güzeller uşur :D

Recep abi memlekete ne sıklıkta gidersin ?

Recep Alkan
01.06.2012, 01:18
Hopşera, Zeleka, Şur kışun güzeller uşur :D

Recep abi memlekete ne sıklıkta gidersin ?

Hayat kavgası, en son 2000 yılında gitmiştim :(

Armağan Dere
01.06.2012, 02:04

Çaykara'ya bağlı..
ey gidi bak aklıma geldi şimdi..
Abi Balıkesir'de nerde oturuyon?
Merkez mi?
Körfez tarafı mı?
Burhaniye,Ayvalık tarafı Çaykaralı dolu:)

Ceyhun Öncü
01.06.2012, 05:33
Olcay abi, Tunga abi ve sen
Facebookda olsun burda olsun stiliniz, durusunuz cok hosuma gidiyor :)

Sadece bunu merak ediyorum, sencede bizim yönetime biraz fazla giydirmiyormusun? Ne bileyim, bir günde yönetim hakkinda olumlu birsey yazdigini görmedim sanki :)

Recep Alkan
01.06.2012, 15:13
Çaykara'ya bağlı..
ey gidi bak aklıma geldi şimdi..
Abi Balıkesir'de nerde oturuyon?
Merkez mi?
Körfez tarafı mı?
Burhaniye,Ayvalık tarafı Çaykaralı dolu:)

Ben merkezde ikamet ediyorum kardeşim, körfez tarafında değilim.
ama çok fazla karadenizli ve hatta Çaykaralı olduğu doğrudur.

Olcay abi, Tunga abi ve sen
Facebookda olsun burda olsun stiliniz, durusunuz cok hosuma gidiyor :)

Sadece bunu merak ediyorum, sencede bizim yönetime biraz fazla giydirmiyormusun? Ne bileyim, bir günde yönetim hakkinda olumlu birsey yazdigini görmedim sanki :)

Şimdi ben mesajını anlayamadım, çizgimizi beğenip birde altında eleştiri mi yaptın :)

Öncelikle teşekkürler güzel dileklerin için.

Yanlışın var, yönetim iyi şeyler yaptığında da alkışladıımız aferin dediğimiz oldu.

Bu yönetim iel bir alış verişim yok, tek isteğim Trabzonspor'un her zamankinden daha iyi olması. yanlış gördüklerimizi de söylemeliyiz ama değil mi ?

m@rdi
04.06.2012, 14:41
Recep, Allah eşinle beraber uzuun, sağlıklı ömür versin. Ancak gün gelecek temelli göçeceksin. İşte o vakit seni durdurup, "dünyaya bir bitki olarak dönme hakkın var seç birini" deseler hangi bitki olup dönmek isterdin? Neden ?

Faik Yılmaz
04.06.2012, 14:46
Birine söylemek isteyipte söylemediğin ve bundan hala pişmanlık duyduğun bir sözün varmı ?

U.Sadıkoğlu
04.06.2012, 15:08
Abi En büyük holiganlığın ne oldu ? :) Anarşist bi soru oldu ama idare et :))

Recep Alkan
04.06.2012, 16:30
Recep, Allah eşinle beraber uzuun, sağlıklı ömür versin. Ancak gün gelecek temelli göçeceksin. İşte o vakit seni durdurup, "dünyaya bir bitki olarak dönme hakkın var seç birini" deseler hangi bitki olup dönmek isterdin? Neden ?

Amin abi :)

Bilmiyorum konuğun soru sorma yetkisi var mı ama, si bu soruları nereden buluyorsunuz :)

Valla diğer sayfada idi sanırım, demiştim Havuç olmak isterdim sanırım. Kendim çok sevdiğim için...

Birine söylemek isteyipte söylemediğin ve bundan hala pişmanlık duyduğun bir sözün varmı ?

Ben, Seni Seviyorum cümlesini kolayına kuramam. 29 yaşındayım, belki de 3-5 kez anca demişimdir, o da ne zahmetler ile.
Bunca senedir Anneme Seni Seviyorum diyemediğim için çok pişmanım, çok niyetlenirim ama yanına geldiğinde çıkmaz o söz ağzımdan...

Abi En büyük holiganlığın ne oldu ? :) Anarşist bi soru oldu ama idare et :))

Senden de başka bir soru beklemiyordum zaten :)

Uğur, arka sayfada anlattığım bir olay vardı, Fenerlilere girişmiştim, aklıma o geliyor şimdilik...

Ilelioglu
04.06.2012, 17:29
Recep abi;

Forumda deger verdigim isimlerin basinda geliyorsun. Ben söyle bir soru yöneltmek istiyorum.

Fatih Tekke'yi cok sevdigini biliyorum (kim sevmiyor ki:p) ;

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'dan gidecegini ögrendigin gün neredeydin, nasildin ve neler yaptin?

Recep Alkan
04.06.2012, 17:39
Recep abi;

Forumda deger verdigim isimlerin basinda geliyorsun. Ben söyle bir soru yöneltmek istiyorum.

Fatih Tekke'yi cok sevdigini biliyorum (kim sevmiyor ki:p) ;

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'dan gidecegini ögrendigin gün neredeydin, nasildin ve neler yaptin?

Fatih Tekke giderken çok da üzüldüm dersem yalan olur.

Çünkü gitmesi gerektiğini düşünüyordum, aynı gelmesi gerektiğini düşündüğüm gibi. Çünkü o araba kurşunlama olayından sonra kalması onun için iyi olmayacaktı.

Kendisine hayranlığım hep vardı, ama o meşhur dönem tavan yaptığım dönemdir.

Gittiği gün onun adına çok sevindim, hem maddi olarak hem de manevi olarak çok rahatlayacaktı ve öyle de oldu.

Canberk
04.06.2012, 18:12
Başlık Çarşamba akşamına kadar açık arkadaşlar soruları bekliyoruz :)

Ilelioglu
04.06.2012, 18:36
Başlık Çarşamba akşamına kadar arkadaşlar soruları bekliyoruz :)

Sultaninin haberi varmi bundan? ççç

Canberk
04.06.2012, 18:53
Sultaninin haberi varmi bundan? ççç

Sultağnım bana karışmaz bu konularda :p O sadece koordinatörüm bana konuklar hakkında fikir öneri sağlıyor :) Canım ya :D

m@rdi
05.06.2012, 22:32
Ben her konuğa aynı soruyu sormaya gayret ediyorum başka soran olduğunu görmemiştim :) Ayrıca "abi"lik mi kaldı yaşlandık :)

Recep Alkan
05.06.2012, 22:55
Hımm tamam o zaman, amca diyelim bundan sonra :)

Canberk
05.06.2012, 23:01
Ben her konuğa aynı soruyu sormaya gayret ediyorum başka soran olduğunu görmemiştim :) Ayrıca "abi"lik mi kaldı yaşlandık :)

Artık seni yormayacağım abla yarın akşam ekliyoruz senin soruyu da standart sorulara :D

m@rdi
05.06.2012, 23:17
Yorulduğumdan değil bazı konukları kaçırabildiğimden sorunun eklenmesini istedim Canberk. :)

Ciddiye alıp "emice" demelerinden korkuyorum Recep, deme öyle :)

Canberk
05.06.2012, 23:20
Yorulduğumdan değil bazı konukları kaçırabildiğimden sorunun eklenmesini istedim Canberk. :)

Ciddiye alıp "emice" demelerinden korkuyorum Recep, deme öyle :)

Bende abla lafını düzeltmeye girmiştim aslında kusura bakma abi :p

Canberk
07.06.2012, 01:43
Recep abiye beni kırmadığı için teşekkür ediyorum :)