PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulüp Yöneticiliği nasıl olur,Kurumsallaşmanın Başarıya etkisi

Tekke
13.05.2012, 21:43
Dün FB-GS maçından sonra neden FB nin 10 senedir herkesi eze eze şampiyon olduğunu, 5 branşta 5 şampiyonluğu nasıl aldığını tam olarak anladım.

Fb maçı kaybetti, maç biter bitmez Al KOÇ ve FB li tüm yöneticiler sahada futbolcuları tek tek tebrik etti, teselli etti, yani kayıp da kazançta beraberiz dedi, şok oldum, GS kazandı Albayrak yalaması hariç 1 tane yöneticinin sahaya inmeye yüreği yetmedi, ya kaybetseydik diye plan bile yapamamışlar.

Trabzonspora Yönetici olan herkese söylüyorum:

Şenol Güneşin sahaya grdiği gibi, delikanlı gibi Burak'a Olcana, Zokoraya vs sahip çıkın, yenilseler de alınlarından öpün çocukların, koskoca TRABZONSPOR arkamızda desin o çocuklar, kulüp gibi yönetin, adam gibi arkalarında durun.

Yapmanız gerekenler, Trabzonda futbolcuların istediği her türlü sosyal imkanı sağlamak, çocuklarının eğitimine kadar herşeyi yapmak.

DÜN TEKRAR ANLADIMKİ, FB KURUMSALLIKTA DEĞİL BİZİM GS NİN 10 SENE ÖNÜNDEDİR :(

Kader KORELİ
13.05.2012, 21:47
Abi, verdiğin tek örnek yöneticilerin sahaya inip oyuncuları tebrik etmeleri.

Bundan yola çıkarak kurumsallıkta 10 sene fark attılar yazıyorsun.

Ilelioglu
13.05.2012, 21:48
Aslinda yapilmasi gereken bircok is var.

Bu tür konulari kendi adima "simdilik" rafa kaldirdim, cünkü suanki sürec "herseyi sümen alti" edelim sürecine dogru gidiyor. Benim tek derdim buna izin vermemek. Gidip Transfer Basliginda bile yazasim olmuyor. Calinan Sampiyonlugumuzu geri alana kadar bu tür seyleri konusarak Yönetimi elestirmek istemiyorum.

Öyle veya böyle bu sezon zaten bosa gitti. Artik tek amac hakkimiz olani almak.

Bunun icinde Yönetime, Baskana ve tüm camiaya destek olmaliyiz. Gerekirse hatalarini simdilik örtmeliyiz ki, ilerledikleri yolda bir engele takilip kalmasinlar.

Tekke
13.05.2012, 23:05
Abi, verdiğin tek örnek yöneticilerin sahaya inip oyuncuları tebrik etmeleri.

Bundan yola çıkarak kurumsallıkta 10 sene fark attılar yazıyorsun.

aaaah be Kader:)) Ben de Leb deyince leblebiyi anlarsınız sanmıştım, tüm yöneticilerin sahaya inmesi, rahat LOCALARINDAN o tehlikeli yerde boy göstermesi ne demek anlamadın mı? Biz rahat locada maç izlemiyouz, burada uçuşan koltuklarda yanınıdayız mesajı veriyoruz demektir.

Sen orada sahaya inen adamın içerde ve maç öncesi bu futbolculara neler yaptığını, nasıl motive ettiğini hayal et, hatta bu sene her maçımızda bizi böcek gibi nasıl ezdiler bunları beraberce düşün :((

Rıdvana-Aykuta-Hojdonka-Oğuz bakın, hala FB için tüm yöneticilerle en üst düzey ilişki içindeler ve ellerinden geleni yapıyorlar, Haminin-Hamdinin-Şotanın Trabzona faydası yoksa, Gökdenizin-Fatih Tekkenin olamayacaksa, bu YÖNETİCİLİK ZAAFINDAN OLAMAYACAKTIR.

iLLEOĞLU DA HAKLI BELKİ, AMA ARTIK DÜNYDA HİÇBİR İŞ PLANSIZ, TESADÜFEN OLMUYOR. Trabzon 5 yıllık plan yapmalı, yoksa her sene kayıp sene olacaktır.

Ya 82 puanla şampiyon olamayıp yışdızlarını kaybedecektir.

Ya da 33 gol atan kralını kaptıracaktır.

Ya da yabancı getiremeyecektir...