PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Menajer Can ÇOBANOGLU Trabzon?la temasta

Tahir
23.05.2006, 13:13
can çobanoglu menjerlik görevine gelmek üzereymis.takima faydali olup olamayacagi konusunda fikirlerinizi ögrenmek yönetime bu konuda yol göstericilik yapmamiz gerekdigini düsünüyorum.

bumepaf
23.05.2006, 13:19
Bunlar el birligi ile Trabzonspor'u siradanlastirma hatta küme düsürme hareketinin bir parçasidir. Can Çobanoglu'nun yerine git kendi öz degerlerini o göreve getir.

halil ibo
23.05.2006, 13:31
"Hiç kimseden çekmedi Süleyman efendi nasirindan çektigi kadar".Öz degerler deyince aklima bu atasözümüz geldi nedense.Can Çobanoglu milli takimda basarili bir menejerlik dönemiyasamistir.Tarafsiz herkes Senol Günes'in milli takimdaki basarisini nasil inkar edemezse Can Çobanoglu'nunda hakkini teslim eder.Iyi bir profesyoneldir.Kulübümüze katkisi illaki olacaktir.

Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

Naim
23.05.2006, 13:36
Bunlar el birligi ile Trabzonspor'u siradanlastirma hatta küme düsürme hareketinin bir parçasidir. Can Çobanoglu'nun yerine git kendi öz degerlerini o göreve getir.
Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür
Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir

Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis
Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum
varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim

Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

bumepaf
23.05.2006, 13:41
Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür
Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir

Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis
Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum
varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim

Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

Çok degil sadece liglerin baslamasina 2 ay kaldi. Hersey belli olur o zaman.

lutfu61
23.05.2006, 13:42
bence ii olur

can çobanoglunun kalitesi tartisilmaz

kendi özdegerlerimize gelince zaten ne çektiysek bundan çekmedik mi

simdi de td için ünalin adi geçiyo,oldu olacak hamiyide ona yardimci yapin küme düselim

insallah can çobanoglu o göreve getirilir

Naim
23.05.2006, 13:44
Bunlar el birligi ile Trabzonspor'u siradanlastirma hatta küme düsürme hareketinin bir parçasidir. Can Çobanoglu'nun yerine git kendi öz degerlerini o göreve getir. Menajerlik çok ciddi bir müessese özelikle trabzon gibi bir akim için sart bir olay olduguna inaniyorum umarim yönetim iyi düsünmüstür Can Çobanoglu türkiyede bu isi Profesyonel olarak yapabilecek nadir insanlarda birisidir Arkadas Trabzonun kendi öz degerlerinden olsun demis Ben Trabzonlu Trabzonsporlu olup Türkiyede bu isi yapmis veya yapabilecek Kalitede uluslararasi futbol deneyimine sahip türkiyede bu anlamda Görevlerde bulunmus bir kisi hatirlamiyorum varsa bu konuda Trabzonun yetistirdigi bu anlamda kisiler varsa bizide bilgilendirirsen sevinirim Not: haberi bende Haberturkde duydum fakat bugun basinda hiçbir yerde rastlayamadim bir kaynak gösterebilecek varsa memnun olurum

Çok degil sadece liglerin baslamasina 2 ay kaldi. Hersey belli olur o zaman.
ligin basi ligin sonu mevzusunu geç
Varsa Trabzonlu Trabzonsporlu bir menajer önerin yaz bizde bilelim

Ömer SEVİNÇ
23.05.2006, 13:45
Giray Bulak'in yeni t. direktör olacagi gerçeginin bir parçasi sadece.

Ama Can Çobanoglu'nun faydali olacagini düsünüyorum...

Burçak
23.05.2006, 14:24
"Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

acaba bu yerli bi hoca ile anlasmaya daha yakin oldugumuzun bi isareti midir ?

sbay
23.05.2006, 14:29
TEKNIK DIREKTÖR ERSUN OLUR CAN' DA MENAJER

coach
23.05.2006, 14:38
Can Çobanoglubizim takimimizda menejerlik yaparsa çok iyi olurfakat Denizlispor'da kurumsallasma yolunda emin adimlar atiyor o yüzden Çobanoglu ile anlasti hedefleri,adimlari var Denizlî'nin....

Birakip gelirmi Trabzon'a ? Hiç sanmam.

kuzey_lee
23.05.2006, 15:00
editEdited by: kuzey_lee

kamil
23.05.2006, 15:03
Biz nelerle vakit geöiriyoruz ya.Bizim malzemeci kim olacak yeni sezonda acaba.Sikintiya düsmeyelim.Çimleri kim sulayacak acaba.Ya bunlar nedir.Teknik direktör bulamamissin.oyuncu alamiyorsun her sey bitmis gibi birde menejerlik çikti.Tam sirasi bizim bizim baska hiçbir eksigimiz kalmadi ki zaten.Yok artik iyice ümitsizlige düstüm.Bu yönetimin yiyecegi bir halt yoktur arkadaslar buraya yaziyorum.Halbuki bu yönetim gelirken baya heyacanlanmistim ama fos çiktilar.

Adem Erdoğan
23.05.2006, 15:05
yaa bunlar hep hikaye yok menacer mis yok bilmem neymis.ADAM GIBI FUTBOLCU ALSINLAR ARTIK..

bordox
23.05.2006, 15:12
can çobanoglu milli takimda ne yapmistir da çok basarili olur diyorsunuz?bizi bilmeyen,hissettiklerimizi hissedemeyen birisinin,futbolculari motive etmek,hocaya yardimci olmak,futblcularla sehir camia arasinda köprü olmasini beklemek abesle istigal olmaz mi?

can çobanoglu milli takimda organize ettigi özel maçlarla,milli takimin maçlarindaki otel kiralamalariyla,kamp tesisi bulmasiyla basarili olarak adlandirilmistir..milli takimlardaki durumla kulup takimlarinin arasinda daglar kadar fark vardir..çok yanlis bir hamle.

eger trabzonsporun bir menajere ihtiyaci varsa orada yani basinda serdar bali var,kadir özcan var, x var y var herkes var..yiginla eski futbolcusu var trabzonsporun su anda profesyonel futbolla ilgilenen..can çobanoglu geldigi takdirde eski yerli oyuncularimiz aleyhinde kampanya baslatacaklardir ki bunda da sonuna kadar haklidirlar.

Çok dogru tespitler.Otel ayarlamak için mi menejer aliyoruz.Biraksinlar bu isleri.

Salih Yazıcı
23.05.2006, 16:02
iyi olur bence

cakal 61
23.05.2006, 16:48
bence can cobanoglu iyi isler yapar TRABZONSPOR DA

TEK DILEGIMIZ

Bülent Bayraktar
23.05.2006, 16:50
bnce basarili olur

Murat'
23.05.2006, 16:58
menajerlik deyince aklima hep sinan engin gelir gerç.ekten bjknion sampiyon oldugu sene ii is çikarmisti bence...ki dünyada artik her kulüp böle yapiyor bencede dogru bir karar olur

Semih GÜL
23.05.2006, 20:07
"Hiç kimseden çekmedi Süleyman efendi nasirindan çektigi kadar".Öz degerler deyince aklima bu atasözümüz geldi nedense.Can Çobanoglu milli takimda basarili bir menejerlik dönemiyasamistir.Tarafsiz herkes Senol Günes'in milli takimdaki basarisini nasil inkar edemezse Can Çobanoglu'nunda hakkini teslim eder.Iyi bir profesyoneldir.Kulübümüze katkisi illaki olacaktir.

Beni düsündüren baska bir nokta: Yabanci T.D.adayimiz varsa eger böyle bir menejerlik sistemini kabul edr mi ? Yada kendi istedigi kisinin menejerligini tercih etmez mi ?Ama hocada yerli düsünülüyorsa o takdirde birsey diyemeyecegim.

Yorumunu ayakta alkisliyorum.smileys/smiley32.gif

EmrahYalçınalp
23.05.2006, 21:04
Basligi görünce aklima " 'simdi bazi arkadaslar kendi öz degerlerimiz...'diye baslayan yazilarla karsi çikacaklar adama" diye yazmak gelmisti ama çooook geç kalmisimsmileys/smiley1.gif

Can Çobanoglu bence donanim olarak bu isin üstesinden gelebilecek bir adam. Dünya Kupasi dönüsü bakanlari takim otobüsüyle Istanbul turunaalmamasi, Denizli'de ekonomik islerle ugrasip takimda kalmasi için Denizlilerin takimlarini nerede görmek istediklerine karar vermesi gerektigini söylemesi gibi hafizamda olumlu iz birakan icraatlari olmus.

Ama Trabzon'da barindirmazlar, o ayri. "Öz evlatlarimiz" yerel TV'lerde önce adamin maasiyla baslarlar. Sonra stadyumda bir maç sirasinda elektrik kesilir (hiç olmamis gibi), bu menajer ne is yapiyor derler. Sonra 200 ytl'ye "Trabzonspor'da 2000 YTL açik var" diye de bir söylenti çikar. Sonra Zorlu'da kalip viski paralarini kulübün hesabina yazdirdigi, business uçtugu gibi söylentileri istifasinin cebinde oldugu izler. Sonrasini biliyorsunuz...

Hüseyin Çümen
23.05.2006, 21:11
kendi özdegerlerimiz de biyere kadar bu isi profesyonel lerin eline vermek lazim menajer bi takim için çok önemli insallah ii olur bide ii teknik direktörle islem tamam

bide yönetimden hiç ses çikmiyo transfer konusunda bence öyle patlaticaklar ki bombalari agzimiz açik kalicakEdited by: husolee61

Egemen
23.05.2006, 23:08
aga sende inanmiyon bu söylediklerine :):)) isallah elimizdekileri de kaybedip bombayi elimizde patlatmazlar.

can cobanogluna gelince, amaan ne biliim noolacaksa olsun modundayim artik..

metehan
23.05.2006, 23:38
Basligi görünce aklima " 'simdi bazi arkadaslar kendi öz degerlerimiz...'diye baslayan yazilarla karsi çikacaklar adama" diye yazmak gelmisti ama çooook geç kalmisimsmileys/smiley1.gif

Can Çobanoglu bence donanim olarak bu isin üstesinden gelebilecek bir adam. Dünya Kupasi dönüsü bakanlari takim otobüsüyle Istanbul turunaalmamasi, Denizli'de ekonomik islerle ugrasip takimda kalmasi için Denizlilerin takimlarini nerede görmek istediklerine karar vermesi gerektigini söylemesi gibi hafizamda olumlu iz birakan icraatlari olmus.

Ama Trabzon'da barindirmazlar, o ayri. "Öz evlatlarimiz" yerel TV'lerde önce adamin maasiyla baslarlar. Sonra stadyumda bir maç sirasinda elektrik kesilir (hiç olmamis gibi), bu menajer ne is yapiyor derler. Sonra 200 ytl'ye "Trabzonspor'da 2000 YTL açik var" diye de bir söylenti çikar. Sonra Zorlu'da kalip viski paralarini kulübün hesabina yazdirdigi, business uçtugu gibi söylentileri istifasinin cebinde oldugu izler. Sonrasini biliyorsunuz...

Emrah, geçen yil bu menajerlik konusunda bir baslik açmis, Can Çobanoglu'nu da örnek vererek, menajerlik sisteminin TS'a fayda getirip getirmeyecegini sormustum. Belki hatirlarsin yazilanlari, ama hatirlamasan bile tahmin edebilirsin. Asilamacim menajerlik konusunu tartismaya açmakken, gelen cevaplardan ilki, "Serdar Bali veya kendi öz degerlerimiz dururken neden Çobanoglu" sorusu idi. Kisacasi biz isin özü ile degil de detayi ile ilgilenmeyi çok seviyoruz. ZamanindaSüleyman Hurma da çok iyi idi. Bu konuda yurtdisinda kendini egitmisti ama barinamadi TS'da.

Bir menajer alinacaksa bence de su an en uygun isim Çobanoglu olur. Ben bunu geçen yil da dile getirmistim. Ama asil sorun isim de degil. Bir menajerin bize gerçekten faydali olup olamayacagi, asil bunu tartismak lazim, isim bulunur. Bence takima agabeylik yapacak birmenajer lazim.Edited by: metehan

Tansu Onur Erdoğan
24.05.2006, 01:44
arkadaslar trabzonspor bi kurumsal bi yapi birakin bu özevlat muhabbetini bu isi elinoglu yapacaksa gelsin o yapsin can cobanogluda tr de en iyisi süleyman hurma diyen arkadasada tek hareketim budursmileys/smiley7.gif

Taner Gündoğdu
24.05.2006, 02:26
özevlatlarimiza çok sahip çikiyormusuz gibi her yere su lafin sokulmasi artik can sikmaya basladi! sirf elestirmek adina yapilan yorum olarak degerlendirmek lazim. "yerlinin yerlisi" mantigiyla daha ne kadar gidebiliriz? iki maç oynayinca kendini birsey zanneden "yerlinin yerlisi" futbolcularimi gördük. birakalim bari isi bilen biri gelip bir seyler versin. ya bu adam hiç bisey vermese bu takima en azindan ismi var. milli takimda yillarca görev aldi. en azindan kulis faaliyetlerinde bize faydasi olur...

LazAnisT
24.05.2006, 10:44
bence kesinlikle trabzonspora faydali olur.artik sunu kabul etmeliyiz.trabzonspor trabzonu çoktan asti.basarili olabilmemiz için disaridanda destek almaliyiz.

halil ibo
24.05.2006, 11:22
Özevlatlarimiz arasinda bu görevi layikiyla yapabilecek olan birini üzülerek göremiyorum.Profesyonel futbolda agabeylik diye bir kavram varmidir ? Yada firtina gibi estigimiz yillarda agabey menejerler mi vardi ? Vahid Hoca profesyonellesme adina futbolcularimizi egitirken niye alkisliyorduk ? Burada ayirt etmemiz gereken nokta futbolcularla idareciler arasindadir;Futbolcularimiz amatör ruhlu olacak,idarecilerin ise sonuna kadar profesyonellikten ödün vermemesi gerektigini düsünüyorum.Büyük camiamizdafutbol konusunda yurt disinda egitim almis altyapi sorumlumuz Mustafa Akçay ve simdi kulüpte görevli olmayan Giray Bulak mevcuttur.

Eski futbolcularimiz yan gelip yatarak görev alma döneminin kapandigini ögrenmeliler bence.Bordo mavili formayla terini akitmis sonradamenejerlik,teknik direktörlük için egitim almis kendini gelistirmisher Trabzonsporlu agabeylikte,menejerlikte yapabilir.Ama ben böyle birini bilmiyorum,bilen varsa söylesin ögrenelim.Lig TV'de T.D.elestirme kolayciligi ile menejerlik arasinda ciddi farklar vardir.

Ezcümle atasözümüzdür.:"Hiç kimseden çekmedi Süleyman efendi nasirindan çektigi kadar".

kuzey_lee
24.05.2006, 11:24
edittEdited by: kuzey_lee

Şahinoğlu
24.05.2006, 12:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="98%" align=center bgColor=#999999><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE height=147 cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#f4f4fb background=""><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top ="text">

profesyonel kadroda bir sürü eksikler varken (yonetim geldiginde kondüsyoner,mentor cart curt laflari dolasiyordu..hala alacaklar) menajer görevini yerine getiren caner çuvalcioglu da görevde iken ve görevinde bir aksakliktan söz edilmemisken nerden çikti simdi bu can çobanoglu bi düsünmek gerekir..

edittt</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE> Katiliyorum biraksinlar fuzuli isleri topçu alin topçuuu....

Tahir
24.05.2006, 14:20
kulübü profesyonel insanlarin eline biralmak gerekiyor.onun için bu konunun uzmani oldogunu hepimizin kabul ettigi c.cobanoglu ismi dogru tercih

Erbay
24.05.2006, 14:38
Eger gelirse basarili olur.En azindan futbolcu izler.Izlemeden futbolcu almayizsmileys/smiley5.gif

SiNaNi
24.05.2006, 15:04
Menacerlik sisteminin gelmesi iyi olur.Ama Can Cobanoglu basarili olur mu bilemem.Isini iyi yapacaksa isterim.Ama Trabzonspor kökenli birinin gelmesi ilk tercihim.

İHSAN
24.05.2006, 15:54
Menajerlik sistemi kesinlikle gelmeli...Çünkü hocaya çok yardimci olabilir..

Hem can çobanoglu nun dünya kupasinda yaptiklari, sonuncu siradaki denizlispora kattiklari unutulmamali....

Ula adam denizliyi bastan yaratti..Bize gelirse büyük yildizlar getirebilir. bence..

cakal 61
24.05.2006, 16:14
bencede cok yararli olur

insallah olur

kuzey_lee
24.05.2006, 16:29
edittEdited by: kuzey_lee

Murat'
24.05.2006, 17:07
bence faydali olacaktir alinirsa iii olur

Nytre
24.05.2006, 23:41
c. çobanoglu basarili bir insan oldugunu milli takimda kanitlamistir...

dogru zeminler ve ortamlar olusturulursa yeniden ayni basarisini trabzonsporda saglayabilir ...

Lapina
25.05.2006, 00:06
Futbolu menejerler oynamiyor.Millet cayir cayir transfer yapma telasinda biz daha hoca bulamadik. :(

halil ibo
25.05.2006, 10:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>CAN ÇOBANOGLU MENAJER OLUYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Menajerlik için kendisine teklif götürülen Can Çobanoglu'nun kararini Trabzonspor bekliyor. Denizlispor'un menajeri Can Çobanoglu görüsmeyi dogrulayarak "Trabzonspor'dan teklif var ama su anda kesin biten bir konu yok. Önce Denizlispor ile konusacagim" ifadesini kullandi</TD></TR></T></TABLE>

telha23
25.05.2006, 11:24
çok güzel olur

ARAGORN01
25.05.2006, 11:39
evet yine beklenen yorumlar

fener'liler kadiköylü kondisyoner olmadigi için ayaga kalkti....

gs liler, gs lisesi mezunu olmayan melzemeciyi sopayla kovaladi ....

bjk liler besiktas çarsisindan olmayan ahçiya kapiyi gösterdi....

dünya üzerinde herhangi bir konuda ( futbolcu, t.d. , menejer , malzemeci, doktor ..... ) alabilecegimiz en iyi kimse onunla anlasmaliyiz. küçük düsünmekten vazgeçemeyecegiz sanirim....

Tahir
25.05.2006, 13:51
ersun yanal c.cobanoglu ikilisi nasil olur.

Erdem Keser
25.05.2006, 13:53
super olur

krilov
25.05.2006, 17:25
can cobanoglu, lig tv roportajnda kendisiyle ilgili kesinlesmis bir sey olmadigini acikladi. denizli'deki durumuyla ilgili umutsuzdu biraz sanki.trabzon olayina deginmedi

zedboysts
25.05.2006, 20:28
ersun yanal c.cobanoglu ikilisi nasil olur.

Can çobanoglunu bilmem ama ersun yanaldan bi b.k olmaz

Bülent Bayraktar
26.05.2006, 16:59
Çobanoglu?nda son dakika...
Trabzonspor?un genis yetkilerle genel menacerlik görevine getirmeyi düsündügü Can Çobanoglu, geçen sezon görev yaptigi eski kulübü Denizlispor ile pürüzleri gidermek üzere... Son durum hakkinda bilgi veren milli takim eski menaceri, ?Trabzonspor gibi bir camiada çalismayi herkes ister. Biz de yönetimle oturduk, konustuk. Önemli ölçüde anlasma saglandi ama öncelikle Denizlispor ile olan sorunlari çözmem lazim. Bunun da önümüzdeki hafta basinda ortadan kalkacagina inaniyorum. Simdilik Trabzonspor?da görev yapacakmis gibi üzerinde durdugumuz bazi konular var ama etik açidan imzayi atmadan bunlar hakkinda konusmak dogru olmaz? ifadelerini kullandi.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

ozcan_asanoglu
26.05.2006, 17:03
Çobanoglu?nda son dakika...
...Simdilik Trabzonspor?da görev yapacakmis gibi üzerinde durdugumuz bazi konular var ama etik açidan imzayi atmadan bunlar hakkinda konusmak dogru olmaz? ifadelerini kullandi.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

simdiden trabzonla ilgili çalismalara basladigina göre bu is olmus..hayirli olsun..

kuzey_lee
03.06.2006, 11:50
</DETAILS>Edited by: kuzey_lee

Bülent Bayraktar
03.06.2006, 12:23
oooda dogru aslinda paralari bosa harcamamalilar

Naim
03.06.2006, 22:47
aslinda Göreve Serda Bali gelmelidir

Biz istanbullu Trabzonlulara bile kapi gösterilmeli klubde bizim hakkimiz degil taraftarlik

sonra yada Lemi gelmeli Brezilya dizilerini kalan bölümlerini çekmek için

yada sadikeloglukel gelmeli hani her futbolcunun aklinda büzükbahçede oynamak vardir diyen yedigi kaba isemeyi marifet sayan kel

bu liste uzayip gider

Profesyonel olsun Trabzonsporu sadece ekmek kapisi olarak görmesin benim olsun minik olsun demeyecek birisi olsun

Rezarvasyoncu bile olsa yeter

jefferson61sefa
03.06.2006, 22:52
kim bu herif ya ismi yabnci gelmio

FERO61
03.06.2006, 22:57
can coban oglu milli takimda ne yapmis diyenlere cevap

herkesin sorunlariyla tek tek ilgilenmis,gece futbolcular uyurken bir bir odalari gezip üstü acilan futbolcularin üstünü örtmüs, cok babacan oldugunu duydum, fedakar ..ne gerekirse aninda kosaaaan bi insan oldugunu duydum

hangi menejer gece uykusunda üstü acik yatan bi futbolcunun üstünü örtmek icin oda oda dolasmis?

gerçekefsane
03.06.2006, 23:04
<DIV id=Baslik>Çobanoglu transferlerle dönüyor !..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Sezonun bitmesinin ardindan Trabzonspor'un basina geçecegi öne sürülen ancak Denizlispor'da kalan Menajer Can Çobanoglu, kollari siviyor !.. Baskan Ali Ipek, Çobanoglu ile yapacagi toplantida transferleri karara baglayacak..</DIV>

(Haber: Önder varol / Ajansspor Denizli Temsilcisi)

Sezonun son maçinin ardindan yaptigi basin toplantisinin ardindan Istanbul?da tatilini geçiren Genel Menajer Can Çobanoglu, bugün tekrar Denizli?ye dönüyor. Denizlispor?a dönüp dönmeyecegi konusunda kararin Denizli tarafindan verilecegini belirterek, Denizli?den ayrilan Çobanoglu sezonun ikinci yarisinda yasanan sikintilarin tekrar yasanmamasi için isi bu kez bastan siki tutmak için tatilini yarida kesti..

Bugün Denizli?ye gelecek olan Genel Menajer Can Çobanoglu bir çok takimindan teklif almasina ragmen Denizlispor?u birakmayarak bu yil da tekrar Horozlar'in menajerligini yapacak..

Geçen sezon basinda yapilan transfer hatalarini bu yil tekrarlamak istemeyen yesil siyahlilarda Genel Menajer Can Çobanoglu, Baskan Ali Ipek ile bir toplanti yaparak teknik direktör, iç transfer ve dis transfer politikasini belirleyecek. Transfer konusunda Yönetim Kurulu'nun tek yetkili kildigi Baskan Ali Ipek, Çobanoglu ile birlikte teknik direktör konusunda bu hafta içinde bir sonuç alinacagini belirtti. Devre arasinda yaptigi transferlerle Denizlispor?u ligde kalmasini saglayanlarin basinda olan Ipek ve Çobanoglu bu sezon kötü günler yasamamak için isi bastan siki tutacaklar.

Ligin bitmesinden bugüne kadar Istanbul?da tatilini geçiren Çobanoglu bu zaman içinde bos durmayarak, transfer çalismalarini sürdürdü. Geçen sezonun son maçlarinda Turkcell Süper Ligi'nde mücadele eden iki takimdan biri yabanci biri yerli olmak üzere iki futbolcu ile anlasan Çobanoglu?nun bu iki futbolcu ile birlikte bugün Denizli?ye gelerek imza atmasi bekleniyor. Bu transferlerin ardindan iç transferde sözlesmesi biten futbolcularla masaya oturacak olan Çobanoglu, baskan Ipek?in yükünü biraz olsun hafifletecek. Geçen sezon baska takimlarda forma giyen ve bu sezon akibetleri belli olmayan futbolculardan gelen raporlari da degerlendirecek olan Çobanoglu, takimda fazla forma sansi bulamamis olan futbolcular konusunda da kararini verecek. Bazi futbolculari takasta kullanmak isteyen yesil siyahlilar Hamidou, Güven ve Mustafa Keçeli?ye gelen teklifleri degerlendirerek, bu transferlerden gelen parayla dis transferi çözmek istiyor.

ajansspor.com

topice kilit smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

BOZOHAN
04.06.2006, 14:12
can çobanoglu tam isabet olur yillarca milli takimda görev yapti. dünya kupasi gördü avrupa kupasi gördü ve en önemlisi o bir trabzonlu

Naim
04.06.2006, 14:17
Aynen Topige Sari kilit gerekti
Ersun olayi olmayinca Can olayida suya düstü anlasilan
Neyse Kismet diyelim ama o mevkiye bir Manajer mutlaka lazim

salihismet
05.06.2006, 00:04
Can Cobanoglu iyide, onu oraya getirecek yönetim Cobanoglunun ne i$ yapacagini biliyormu? ilk önce o görevin ne i$e yaradigini bilen bir yönetim olmasi gerekir.

alone_61
05.06.2006, 00:27
bir ara kasamizda 20 milyon $ var diyorduk. jun, eller, lazaroni, can çobanoglu parayi har vurup har savuruyoruz. hayirlsi diyelim. o para bitince tekrar baslar enkaz edebiyatlari, yeniden yapilanma hikayeleri....bakalim o zaman da çikar mi elini tasin altina koyacak birileri?

selcuk
05.06.2006, 00:35
o 20 degil 30 milyondu onlanda ozaman borclar ödenmisdi stad sampiyonlar ligine layik yapilmisti ve ucmusdur trabzon su an 0 hazir parasida yoktur yani bizimki gibin büyük kulübün 1-2 milyonu vardir kenarda

gerçekefsane
05.06.2006, 00:38
Can Çobanoglu Denizlispor'da kaldismileys/smiley2.gif

Topice kilit, sari kilit, siyah kilitsmileys/smiley2.gif

selcuk
05.06.2006, 00:40
buraya kilitte gerekmez bir iki günde kendinden kayip olur gider arka sayfalara ve unutulur

Naim
05.06.2006, 10:41
Kuzey_lee
ajitasyon degil kardesim
ben kulaklarimla duydum
Adam Radyo programinda dedi ki
"Bu klubde yöneticiler Trabzonda yasamali Trabzon dogumlu olmali
2-3 yabanci disindakilerin hepsi Trabzon Dogumlu Trabzonlular olmali dedi
Kulaklarimla duydum ya"
Heee Yönetim Trabzonda oturan trabzon dogumlu olacak
Futbolcular Trabzon dogumlu Trabzonda oturacak
e bi kaldi Taraftar Trabzon dogumlu Trabzonlu vesselam iste
Balinin kafasinda ki Trabzon

kuzey_lee
05.06.2006, 10:50
edit edit editEdited by: kuzey_lee

Sevgi
05.06.2006, 10:58
ben de ayni seyleri düsünüyorum.trabzonda yasiyor olmasa bile o sehirde 20 yilini geçirmis olmasi gerekir bence de.

aynen bu düsünceyle lig tv ye baski yaptim(k) TRABZON lu yorumcu diyerek.Onlarda Serdar Bali'yi getirdiler yorum yapsin diye ve TRABZONSPOR maçlarini izlemek iki kere eziyet oldu.Allahim birisi su adamin sustursun diye dua etmeye basladim.

TRABZONSPOR un TRABZON'lulardan çok profesyonel insanlara ihtiyaci var.Edited by: sevgi

Sevgi
05.06.2006, 11:10
TRABZONSPOR un TRABZON'lulardan çok profesyonel insanlara ihtiyaci var.

trabzonsporun trabzonlu profesyonellere ihtiyaci var diyorum...yüzlerce kez söyledim yine söylüyorum.bunu anlamak çok mu zor?

TRABZON'lu profesyonel olmadigini görmek kadar zor olmasa gerek.Bugüne kadar böyle profesyonelleri hiç görmedik TRABZONSPORun etrafinda.

Naim
05.06.2006, 11:11
is dönüp dönecek Trabzonlu Trabzonsporlu olayina gelecek
senin milli hislerini biliyoruz
ama bizim gibi ailesinin karnini doyurmak için istanbula ankaraya almanyaya gitmis olan Trabzonlular belki gözünüzde bir kademe daha az Trabzonlu veya trabzonsporlu
birak Baska sehirli olup Trabzonsporu tutanlari Kendi içimizde bile istanbul ayrimciligi oluyorsa isimiz var
Trabzonun trabzonlu profesyonellere ihtiyaci yok
Trabzonu bilen trabzonsporlu olan Profesyoneller yeterde artar bile
Trabzonda olup tüm hayatinin gelir kaynagini Trabzonspor dan geçinmek olarak düsünen bir profesyonele trabzonsporun hiç mi hiç ihticayi yok
hele Tek meziyeti Trabzonda dogmus olmaktan baska bir seyi olmayan Trabzonluya hiç ihtiyaç yok

ozcan_asanoglu
05.06.2006, 11:19
bu isin olmazsa olmazi çok iyi bir profesyonel olmasi, mesleginin gerektirdigi tüm donanimlara sahip olmasidir.

bunun üzerine bir de Trabzonlu/Trabzonsporlu olmasi ise ekmekli kadayif olur ki bu hepimizi memnun eder.

ama öncelik, tercih mutlaka en ehil, en liyakatlikimse onun göreve getirilmesi olmalidir.

kisinin Trabzonlu olmasi, profesyonelligi gerektirenisin yapilmasinda etkisiarti mi olur eksi mi olur o da -özellikle Trabzon sehri için- ayri tartisma konusudur..

Murat'
05.06.2006, 13:34
can çobanoglu denizlispordaki görevine devam edecegpini açiklamis

Cengiz Çubukcu
05.06.2006, 13:43
ohhh be rahatladim..

#10 Fietra
05.06.2006, 14:36
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Denizli?den Tamer?e kanca </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Can Çobanoglu?nun görevde kalmasinin kesinlesmesiyle transfere hiz veren Yesil-Siyahlilar, Samsunspor?un sag kanat oyuncusu Tamer Tuna ile el sikisti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>05.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Kaynak:Fanatik

Nytre
05.06.2006, 16:18
can çobanoglu açiklama yapti kalacagim denizlide diye..

bu konuda kapansin kilitlensin artik.

Cengiz Çubukcu
05.06.2006, 18:40

zaten tamer yanilmiyorsam denizliden yetismisti..

Egemen
05.06.2006, 18:44
dardanelden almistik tamerle ermani ;)

Bülent Bayraktar
05.06.2006, 21:36

öyle bi açiklama yaptiyla bncede kapanmali

Alpayer
05.06.2006, 22:15
Kilit vakti geldi.smileys/smiley2.gif

Taner Gündoğdu
05.06.2006, 22:26
trabzonda yasiyor olmasa bile o sehirde 20 yilini geçirmis olmasi gerekir bence de.o sehrin isteklerini bilmek için öncelikle oranin havasini teneffüs etmek gerekir,ankrada istanbulda dogmus büyümüs yöneticilerin geçen sene yaptiklari ortada..

ben trabzona hiç gitmedim o zaman Trabzonun istedigini Trabzonsporun hedefini anlayamam mi?

kuzey_lee
05.06.2006, 23:28
edit....

gerek yokEdited by: kuzey_lee

Berat
06.06.2006, 01:20
Can Çobanoglu Denizlispor'da kalacagini açikladi..Dolayisiyla; bu basliga da elveda..