PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ey Trabzon Halkı..! 11 Mayıs 2012'de de unutma, unutturma!

Sayfa : [1] 2

Ilelioglu
08.05.2012, 21:39
Şike sürecinde başından beri kimin yönlendirme yaptığı hepimizin malumu. Mehmet Ali Aydinlar'ın bulamadığı cesareti nasıl oluyorda Istanbul'daki UEFA kongresinden sonra Demirören ve tayfası buluyor?

Onun icin demem o ki;

Ey Trabzon Halkı..!

11 Mayıs 2012'de de sana yapılan haksızlıkları ve tüm bunlara canak tutanları, destekleyenleri ve savunanları UNUTMA, UNUTTURMA...!

Ilelioglu
08.05.2012, 21:41
Ya Trabzonspor'a gönül verenler, ya Trabzon Halki demeden...

"'Tüzel kişiler cezalandırılınca milyonlarca kişi cezalandırılıyor"

diyenler...

brodway93
08.05.2012, 21:45
onuncu kez yazıyorum 11 mayıs milat olmalı dönüm noktası olmalı başbakan olmazsa bakan o olmazsa milletvekili o olmazsa il başkanı efendiliğimizi kaybetmeden gücümüz anlatılmalı fener maçındaki olaylar olmamalı ama derdimizi iyi anlatabilmeliyiz

tsloner
08.05.2012, 21:51
rte kupamizi vermeyen iradedir bunun boyle olmadigini iddia eden saftir. Demiroreni getirip, bu pofuduk kararlarini o aldirmistir. UEFAyi baglamaya da ugrasmaktadir. B en hayyatda oy vermem kendisine de vicdani olanlarda dusunsun bu adamin nasil garip bir adalet anlayisi oldugunu. Ha chp, mhpli filan degilim bosbakan avukatlari yormasin kendini.

erolizmts
08.05.2012, 21:52
2 çılgın proje anlatılır ve gelenlerin koltukları kabartılır.

Stat yapıyoruz zaten daha ne istiyorsunuz (ki o stat en azından 1 yerel 1 genel seçim daha görmeden bitmeyecek) denerek gaz alnır ve gidilir.

Tabi bazı "gençler" de orada parti tişörtleriyle beleş biletin beleş kombinenin yalaklığını da yapacaktır. Beleş biletlerle atlet eylemleri ile takımlarını sabate etmeleri de yanlarına kâr kalır.

bkandil
08.05.2012, 21:54
Umarım yönetim de akıllı davranıp, bu sene siyasilere oy kombinesi vermez...

Ilelioglu
08.05.2012, 21:55
"Tüzel kisiler cezalandirilmasin" deniliyor...

Peki Fenerin ceza almadigi ortamda en büyük cezayi biz, yani Trabzonspor almis olmuyor mu?

Bu durumda yine Tüzel kisilik cezalandirilmis olmuyor mu?

Bizim hakkimiz ne olacak?

Bütün bu emekler ne olacak?

...

tsloner
08.05.2012, 22:10
adamlar para verip mitinge adam toplayacak tipik akp taktigi, karadeniz malesef issiz dolu rteye saksak yap 50-100tl kazan, insanlari bu hale getiren sistemin basinda kim var yine rte. Birgun seninde surundugunu gorecegiz rte.

Ömer Faruk61
08.05.2012, 22:19
Padişahım Çok YAŞA!!!!

Ilelioglu
08.05.2012, 22:21
UNUTMA; UNUTTURMA...!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1998889285174&oid=105303189530634&comments (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1998889285174&oid=105303189530634&comments)

http://www.haber1967.net/haber/trabz...u-avi-993.html (http://www.haber1967.net/haber/trabzonda-trabzonsporlu-avi-993.html)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Trabzon'da yaptığı mitingin yankıları sürüyor. Miting alanına Trabzonspor kurulalı ilk kez Trabzonspor formalı hiç bir vatandaş alınmazken, "Sporu siyasete alet etmeyelim" diyen Ak Partililer, mitinge gelenlere kendilerinin bastırdığı bordo - mavili renklerdeki t-shirtleri dağıttı. Ayrıca mitingi protesto etmek isteyen Trabzonsporlulara ise şiddet uygulandı. AK Parti'nin yaptığı açılım projesi kapsamında Habur sınır kapısından giren PKK'lılar otobüslerle, davul ve zurnalarla karşılanırken, haklarının savunulmadığını düşünen Trabzonsporlular ise yaka paça göz altına alındı. İstanbul'da PKK bayrağı açan, Atatürk anıtının üstüne çıkarak şov yapan PKK'lılara dahi aynı şiddeti uygulamayan polisin, AK Parti destekli Trabzonspor sertliği ise dikkat çekti. Trabzon'dan ekmek yiyen siyasetçilerin buna sessiz kalması ise dikkat çekiyor.

..

Fatih Kuloğlu
08.05.2012, 22:40
Hiç birşey olacağını sanmıyorum bu işten nemalanan çok kişi var . Çıkarlarını birkenara bırakıp Trabzonspor için birşey yapmazlar.

Ayrıyetten akp gençlik şöleni Avni Aker Stadında yapılacakmış .

mashal61
08.05.2012, 22:57
Kısaca Başbakan Trabzonspor'a kupa yok diyor. Daha açık söylenemez bu.

Trabzonspor olmazsa, Trabzon'un sıradan bir Anadolu şehrinden farkı yok.

61 baha
08.05.2012, 23:18
Trabzonlu olup trabzonda yaşayıp ta sana oy verenin aklından şüphe ederim.
Utaıyorum senden... Bunu yazmaya bile korkuyorum içeri girmekten...

Kasım BEKTAŞ
08.05.2012, 23:22
malesef ki bir tepki olacağını sanmıyorum....

Sefaenes
08.05.2012, 23:22
Akyazi uzerimizdeki kambur kayseri stadyumunla ayni anda karar alindi ama Kayserin stadyumu bitti bizimki ise secim malzemesi 20 sene daha böyle gider gibime geliyor. Politikacilarin A dan Z kadar hic birine inanmiyorum Trabzon milletvekillerinede. Trabzonsporun taraftarindan baska sahip cikani yok

Veysel
08.05.2012, 23:36
Akyazi uzerimizdeki kambur kayseri stadyumunla ayni anda karar alindi ama Kayserin stadyumu bitti bizimki ise secim malzemesi 20 sene daha böyle gider gibime geliyor. Politikacilarin A dan Z kadar hic birine inanmiyorum Trabzon milletvekillerinede. Trabzonsporun taraftarindan baska sahip cikani yok

Mimarlar Odası 7-8 ay durdurmak zorunda bıraktı mahkeme süreci.

OYılmaz
08.05.2012, 23:36
6 Mayıs'ta protesto yerine kolbastı oynayan güruhtan protesto mu bekleyeceğiz ? Başlığı şimdiden kapatalım da sonrasında ey Trabzon halkı, mey Trabzon halkı diye sövmeyelim.

Egemen Yılmaz
08.05.2012, 23:47
Hiçbir şey olmaz.

Ahmet Karadeniz
08.05.2012, 23:47
UNUTMA; UNUTTURMA...!

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1998889285174&oid=105303189530634&comments (http://www.facebook.com/video/video.php?v=1998889285174&oid=105303189530634&comments)

http://www.haber1967.net/haber/trabz...u-avi-993.html (http://www.haber1967.net/haber/trabzonda-trabzonsporlu-avi-993.html)

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın dün Trabzon'da yaptığı mitingin yankıları sürüyor. Miting alanına Trabzonspor kurulalı ilk kez Trabzonspor formalı hiç bir vatandaş alınmazken, "Sporu siyasete alet etmeyelim" diyen Ak Partililer, mitinge gelenlere kendilerinin bastırdığı bordo - mavili renklerdeki t-shirtleri dağıttı. Ayrıca mitingi protesto etmek isteyen Trabzonsporlulara ise şiddet uygulandı. AK Parti'nin yaptığı açılım projesi kapsamında Habur sınır kapısından giren PKK'lılar otobüslerle, davul ve zurnalarla karşılanırken, haklarının savunulmadığını düşünen Trabzonsporlular ise yaka paça göz altına alındı. İstanbul'da PKK bayrağı açan, Atatürk anıtının üstüne çıkarak şov yapan PKK'lılara dahi aynı şiddeti uygulamayan polisin, AK Parti destekli Trabzonspor sertliği ise dikkat çekti. Trabzon'dan ekmek yiyen siyasetçilerin buna sessiz kalması ise dikkat çekiyor.

..

geçen sene oldu da ne oldu sonuç ortada fenerlilerin yaptığı dik duruşu yapamadık malesef ve şimdi nerde yapacak konuşmayı avni aker'de!!! buraya giden bana TRABZONSPORLU DEMESİN.

Ahmet Karadeniz
08.05.2012, 23:49

ya hikaye kimse bana mimarlar odası söyle yaptı diye hayıflanmasın adamlar tek başına iktidar işine geleni yapıyolar işine gelmeyince mimarlar odası 7-8 ay durdudu, bunlarla gelmeyin buraya.

SEDAT
09.05.2012, 00:08
* Yanlız unutma, unutturma derken yanlış anlamayın sayın Halkım, tüzel kişilerle gerçek kişileri ayrı tutuyoruz ççç

Süleyman Baykan
09.05.2012, 00:13
Miting alanına çevre illerdeki parti üyelerini getirseler yeter zaten tepki olacağını anladıkları an bunu yapacaklardır.

mawro61
09.05.2012, 00:14
Milletimiz balık hafızalıdır.11 mayısa 2 gün daha var. 2 günde Bütün bildiklerini unutup, kafayı resetler bizimkiler emin olun.:)

Hasan Cubukcu
09.05.2012, 00:38
tgler acaba ne yapacak ! bilen varsa yazsin lütfen !

U.Sadıkoğlu
09.05.2012, 00:40
Başlığı ben açacaktım siyasi damgadan dolayı kapatılır diye açmadım.

Trabzon Düşmanı, halkı keriz yerine koyan adamdan hesap sor..

Hasan Cubukcu
09.05.2012, 00:44
Başlığı ben açacaktım siyasi damgadan dolayı kapatılır diye açmadım.

Trabzon Düşmanı, halkı keriz yerine koyan adamdan hesap sor..

o senin dedigin eski trabzonlular tepkiyi verirdi ama malesef o kisiler ya öldü yada özelliklerini kayip etti malesef .

brodway93
09.05.2012, 00:49
başbakana yaklaşmak mümkün olmaz ama oraya sadece o gelmeyecek vekili var il başkanı var belediye başkanı var bunlar mesajı iletecek kişiler asıl baskı bu insanlara yapılmalı

U.Sadıkoğlu
09.05.2012, 00:58
başbakana hopa'da ki gibi bir e ylem yapılırsa ancak yankı bulur diğer türlü bağır çağır hiç bir şey olmaz...

Burak Sahin
09.05.2012, 01:00
başbakana hopa'da ki gibi bir e ylem yapılırsa ancak yankı bulur diğer türlü bağır çağır hiç bir şey olmaz...

zaten bu gelisinde öyle bir eylem yapilmayacaksa o kupaninda sikeninde tantanasini hic yapmayalim bosu yere...olan oldu deyip önümüze bakalim...

biltrabzon
09.05.2012, 01:00
bir babayigit ciksin desin su basbakana,kisilerin aldigi kupa niye hirsizlarin müzesinde.

biltrabzon
09.05.2012, 01:02
su sadri sener e sallayanlar,bir organize yapinda basbakani protesto edin.Hani nerdesiniz sesiniz gelmiyor.Alooooo

My
09.05.2012, 01:03
Yazık vallaha.. RTE ye tamda olayların iyice kızıştığı şu zamanda Trabzon'da tepki gözterilmezse ölür giderim ben vallaha. Ben de AKP ye destek verdim, oy verdim ama tüm şu olanlardan sonra Trabzon'a gelipte şampiyonlupumuzu gaspedenlere alkış tutulursa içim içimi yer.

My
09.05.2012, 01:05
Ne demişti Erdoğan.

"Siz şampiyon oldunuz da biz mi yapmadık!."

Şu adama Trabzon'da alkış tutacakları Allah'a havale ediyorum. Tepkisiz kalacakları Allah'a havale ediyorum.

Erdem Koltuk
09.05.2012, 01:07
akpli olmayan hiç kimse başbakanın 1 kilometre yakınına yaklaşamaz o gün.

Meydanlar dolacak. İnsanlar deli gibi alkışlıyacak. Bağıracak. Destek verecek.

Onların torunları suratlarına tükürecek haberleri yok dicem ama gayet de haberleri var.

brushfield
09.05.2012, 01:11
Mitinge gidecek insanların %90'ı belirlenmiştir şimdiden. Ben AKP'ye 3 seçimde 3 oy verdim. İlk 2 oyum helal olsun, son verdiğim oy için Allah beni bildiği gibi yapsın.

jeepeers
09.05.2012, 01:21
çevre illerden toplar getirir besi koyunlarını nasıl olsa çok memlekette
en ufak bir tepkinin olabileceğini zannetmiyorum ne yapıp edip engel olurlar bu duruma
tg yi soranlara ise bildiğim kadarı ile herhangi bir davete katılmayacaklar bu sefer
"bu gençler varya bu gençler" diyemeyecek tg yi kastederek fenerli ama stadı dolduracak olan genç koyunlara hitap edebilir tabiki
biraz olsun farkına vardılar sanıyorum yaptıklarının hata olduğuna
insanın en idealist olması gereken dönemde nasıl güce çıkara tapar hale geldiğini hiç anlayamadım şu yaşıma kadar

Buğra Sekban
09.05.2012, 08:54
arkadaşlar başlık haricinde elle tutulur bir organizasyon havası yok şu anda. ne yapılması gerekiyorsa o şekilde davranılmalı.

önce bir pankart olmalı...

"HAKSIZLIĞIN KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR" altınada RTE yazılmalı

(biltrabzon kardeşimden alıntı.)
"KUPAYI GERÇEK KİŞLER ALDI NEDEN TÜZEL KURUMUN MÜZESİNDE"

"GÜÇLÜNÜN ADALETİ EĞİL ADALETİN GÜCÜNÜ İSTİYORUZ"

bu şekilde pankartlar ve arkasında fazla değil 300 400 kişi bağıra bağıra yürür ve polise direnirse ozaman tepki olur. fazla değil 300 tane trabzonsporlu çıkmazmı ???

marcusjava
09.05.2012, 09:36
karadeniz şivesi taklidiyle bir iki küçük ucuz meddahlık yapar sonra gider.

winner
09.05.2012, 09:48
Siyasetçiden hesap meydan da değil sandıkta sorulur.

12 haziran'da Trabzon halkı uyanık olsaydı, oy oranı %61 değil %16 çıksaydı o mesajı almış olurdu ve kulüp-şahıs ayrılsın diyemezdi.Trabzonspor'un haklarının yenilmesine en hafifiyle sessiz kalamazdı.

Kupa da çoktandır bizim müzemizdeydi.

zorroid
09.05.2012, 09:53
tgler acaba ne yapacak ! bilen varsa yazsin lütfen !

Ampullü t-shirt giyecekler ne yapacaklar başka.. Ha birde şak şak şak şak...

Fatih Öztürk
09.05.2012, 10:03
Gerçek Trabzonsporluları temsil etmiyorsun başbakan efendi.oyu geç.herşeyin bir zamanı var.dilerim cenab-ı hakka yüzün gülmesin.ahirette yakanda olacak ellerim.

Necmettin ALTUNTAŞ
09.05.2012, 10:45
Bunlar ahirette de kendilerine cennet satın almışlardır.

Keleşoğlu
09.05.2012, 10:56
bir iki cümle karadeniz şivesiyle konuşur olay tatlıya bağlanır. padişahım çok yaşa!

şehrin heryerinin "Stad İstemiyoruz Adalet İstiyoruz" pankartlarıyla donatılması gerek

Necmettin ALTUNTAŞ
09.05.2012, 11:08
Benim taraftarımdan bir şey beklemek hayal olur.Çünkü taraftar artık partileşti.Partileşen taraftar olayı parti gözüyle görmeye başlar.Sorgulamaz ancak biat eder.Ne hazin...

Ümit Küçük
09.05.2012, 11:10
hiç bir şey olmayacak bir taraftar topluğu "artisti" hava alanında karşılayacak omuzlara alacak....o grup içimizdeki irlandalılar değil içimizdeki "tek analı çok babalılardır"....benim için tek öncelik vardır oda trabzon....trabzonun gelişimi de trabzonspora bağlıdır....hiç kimse benim mabedime gelemez,benim takımımı aşağılayamaz....

Harun-61
09.05.2012, 11:26
Siyasi liderim olmamasina ragmen Basbakan'a sempati duyanlardan idim.

Hep bahsettigi Baris kavramina gelince...Adaletin olmadigi yerde Baris olmaz, olamaz..!

!

Sami Kuk
09.05.2012, 11:28
......edittt

kudu_61
09.05.2012, 11:28
şimdiye kadar oyumu bu partiye verdim ama aslolan TRABZONSPOR sa sürecin en büyük protestosu bu tarihte olmalı

İslam Sezer
09.05.2012, 11:39
adam dindar geçlik yetiştirmeliyiz diyor,eyvallah yetiştirelim.
nedir dindarlık?
Allah korkusu olan gençlik,yani adaletli olacak,haksızlık yapmayacak,kul hakkı yemeyecek.
taraftarlık gözünü kör etmiş başbakanın,fenere zarar gelmesin diye uğraşacağına,dön de bak fener yöneticilerinin zarar verdiği milyonlara.
Trabzonsporlular insan değil mi?
Hakkımız yok mu bizim.
Tüzel kişilik,gerçek kişilik kandırmacasıyla bizi aptal yerine koymaya hakkın var mı ey başbakan.
al tüm kupaları,
haklı al,olmadı haksız al,1000 tane kupan olsun.
yeter ki fenerine bişey olmasın,
Trabzonsporlular bu ülkenin Filistinlileri mi?
Trabzon Gazze mi ey başbakan.
Moda da Söğütleşme de Caddebostan da,Kadıköy de dakka başı ölmüş annene küfreden fenerlileri sev sen başbakan.
Trabzonlular onca haksızlığa rağmen sırf dindar oldukları için,sırf dindar olduğun için sana destek oldu.
Sen ne yaptın?
Sadri şenerin dün gece habertürkte bitiş cümlesi gibi diyelim başbakan.
Olmadı son çare öteki dünyada hesaplaşırız...
Rabbimin huzurunda senden davacıyım başbakan.

halil ibo
09.05.2012, 11:46
Tabii ki Akyazı projesi geçiştirilecektir,sulandırılacakıtr,uzatılacaktır.
Çünkü Trabzon ''oltadaki balıktır''.Trabzonspor'un ve şehrin istekleri karşılanırsa oltada tutamazsın.
Onlarca yıl beklenen ''Karadeniz Otoyolu Projesi'' hilkat garibesi olarak ortaya çıktı.
Şimdi stadyum kimbilir ne kadar beklenecek,ortaya ne çıkacak ?
Ancak burada iğneyi başkasına çuvaldızı kendimize batıralım.
İçimizden çıkan vekiller;Trabzon halkının vekili olamayıp cebinin ve menfaatlerinin vekili olduğu sürece,ülkemiz gerçekten olması gereken yerde olamadığı gibi şehrimiz de gelişemiyor.

brodway93
09.05.2012, 12:10
arkadaşlar başbakana ulaşılmaz tamamda bu bakan vekiller il başkanı sürekli trabzonda onları unutmayalım bu talepleri asıl onlar iletecek her yerde her platformda her toplantı olan biten vekillerin yüzüne vurulup trabzonluluğu sorgulanmalıdır

Timur Mikhail
09.05.2012, 12:35
Trabzonda yaşayan hemşerilerim. Bazı şeyleri anladınız canınız yanınca doğal olarak. Geç anladınız güç anladınız.
Bundan sonrada gündem soğutulacak unutturulacaktırda yine o a partisi %61'ler alacaktır.

Siyaset laf etme sanatıdır. Zira Mustafa Kemal Atatürk'ten beri kimse bu memleketin insanına gerçekten sahip çıkıp her taşını toprağını ağacını onuru canı kanı olarak görmedi.
Adalet istiyorsunuz çünkü içinizdeki duygular çok sıcak, dolayısıyla tepki göstermek istiyorsunuz buda bir refleks.
Afedersiniz benim memleketimde bu a partisi 2 şeyden nemalanarak rey aldı:
-Trabzonspor
-Müslümanlık

Biri şöyle demişti: ''Politikacılar dünyanın her yerinde aynıdır, nehir olmayan bir yere köprü yapacaklarına dair söz verirler.''

Yalanlar avutmalar gözkandırmacalar... Kanmayın avutulmayın bütün olup kininizi kontrol edin o zaman etkiniz daha güçlü olacak daha sarsıcı olacaktır.
Sahte müslümanlara kanmayın...

Şentürk
09.05.2012, 12:42
hiç br şey olmaz binlerce paralı asker önsafhada yerini alır.

lazibere
09.05.2012, 13:41
10 aydır hiçbir şey üretmeyen yönetim...İşte bu siyasilere güvendi ama bilmiyorlardı ki; İktidarlar he zaman kalabalık olan tarafı tercih ederler
..
Son padişahımız Recep Tayyip Erdoğan ytaptırdığı ankette..
Trabzonu destlersek ne oy kaybederiz, Feneri desteklersek ne oy kaybederiz arşatırmasını yaptırdı ve

%2 ye %8 gibi bir fark olunca malum tarafı korudu..
işte Size Adalet işte Size Kalkınma

lazibere
09.05.2012, 13:45
Bakıyorsunuz, okuyorsunuz ama cevap dahi yazamıyorsunuz.

Sizi gerçeklerle yüzleştirmeye devam edeceğim. Taki Kımlerin kımlerin Kölesi ve yardakçısı olduğunu anlayacağınız ana kadar..

lazibere
09.05.2012, 13:53
'Trabzonspor, Türkiye’de sürekli şampiyon olanlar dışında olan her şeyi temsil etmeli. Bendeki Trabzonspor sadece futbolu temsil etmiyor, zaten etmemeli de...

Trabzonspor’un bendeki ifadesi, statükonun karşısında yer alması, statükoyu parçalaması, güçlülere karşı güçsüzlerin var olduğunu ve onların da bir şeyler yapabileceğini göstermesidir.

Trabzonsporlu olmakla kendimi ayrıcalıklı ve farklı hissediyorum. İlla bir futbol takımının peşinden gidilecekse bu takım bana göre Trabzonspor’dur. Bir futbol hareketi olarak Trabzonspor’u desteklemek de bana göre ayrıcalıklı ve elitist bir durumdur.

Aslında futbol, dünyanın en kolektif toplu hareket ve eğlence biçimidir. Ancak hangi güçlerin elinde olduğu çok önemlidir. Ve bugün de kötü niyetli kişilerin elinde olduğundan, futbol zarardır... Futbol üstünden siyaset yapanlar, ihaleler alanlar, inşaatlar yapanlar varsa, futbol içinde çok günah barındıran bir gerçek olarak karşımızda durmaktadır. Bunlara rağmen futbolu çok seviyorum ve Trabzonspor’u tutuyorum.

KAZIM KOYUNCU

Ahmet AYDIN-28
09.05.2012, 14:51
Bakıyorsunuz, okuyorsunuz ama cevap dahi yazamıyorsunuz.

Sizi gerçeklerle yüzleştirmeye devam edeceğim. Taki Kımlerin kımlerin Kölesi ve yardakçısı olduğunu anlayacağınız ana kadar..

Şu anda bakıyorum ve hemen yazıyorum.
Demek istediğin, yönetimin siyasilerle birlikte hareket ederek Trabzonspor'u sattığı, Bayraktar'a alkış tuttuğu, BMN üyelerinin de aynı yolda olduğu, takımı ligden çekilmesi, siyasileri Trabzon'a sokulmaması, büyük ve kanlı eylemler yapılması gerektiği, bizlerin koyun gibi "padisahım çok yaşa" diye izlediğimiz mi???

Çeşitli başlıklardaki yorumlarından benim çıkardığım bu.

Başkanın göğüs gerdiğini gördüğüm zorlukların milyonda biriyle karşı karşıya kalsa "ben de akpliyim, ben de fbliyim, padişahım çok yaşa" diyecek insanların, ekran arkasından başkana sallamalarından bunaldım, böyleleri Trabzonsporluyum diyebiliyorsa ben neyim demeye başladım ya yazıklar olsun böyle "adam"lara...

anth
09.05.2012, 14:54
İnce ince istifa etsin...

Uğur Ö.
09.05.2012, 14:56
Şu anda bakıyorum ve hemen yazıyorum.
Demek istediğin, yönetimin siyasilerle birlikte hareket ederek Trabzonspor'u sattığı, Bayraktar'a alkış tuttuğu, BMN üyelerinin de aynı yolda olduğu, takımı ligden çekilmesi, siyasileri Trabzon'a sokulmaması, büyük ve kanlı eylemler yapılması gerektiği, bizlerin koyun gibi "padisahım çok yaşa" diye izlediğimiz mi???

Çeşitli başlıklardaki yorumlarından benim çıkardığım bu.

Başkanın göğüs gerdiğini gördüğüm zorlukların milyonda biriyle karşı karşıya kalsa "ben de akpliyim, ben de fbliyim, padişahım çok yaşa" diyecek insanların, ekran arkasından başkana sallamalarından bunaldım, böyleleri Trabzonsporluyum diyebiliyorsa ben neyim demeye başladım ya yazıklar olsun böyle "adam"lara...

En mantıklı yorum bu

Misina
09.05.2012, 15:02
İktidar Muhalefet 6 Vekilimiz Siyasi Parti İl Başkanlarımız neredesiniz?

OnurKul
09.05.2012, 15:08
Spam mesajlarla dolmuş burası.

Gerçeklerle yüzleşmek istiyorsan fenerin lobisinin, siyasetinin gücünü kabul edeceksin önce. Sonra Sadri Başkan'a laf söyleyeceksin. Önce şehirleri karşılaştıracaksın, sonra laf söyleyeceksin!

Önce başkanına, kulübüne sahip çıkacaksın. Başkana yumurta atıp, "kupa isterük" diyemezsin! Sadri Şener'in elinden geleni yaptığına dair en ufak bir şüphem yok. Bu işler masaya yumruk vurmakla, topuğa sıkmakla çözülmez. İş o aşamaya gelirse kaşındaki adamlar tavuk değil ki kafalarını kesesin!

Gerçeklerle yüzleş! hayal dünyasından sıyrıl Kulübüne destek ol, KÖSTEK değil!

olcay_61
09.05.2012, 15:10

Gerçeklerle yüzleşmek istiyorsan fenerin lobisinin, siyasetinin gücünü kabul edeceksin önce. Sonra Sadri Başkan'a laf söyleyeceksin. Önce şehirleri karşılaştıracaksın, sonra laf söyleyeceksin!

Önce başkanına, kulübüne sahip çıkacaksın. Başkana yumurta atıp, "kupa isterük" diyemezsin! Sadri Şener'in elinden geleni yaptığına dair en ufak bir şüphem yok. Bu işler masaya yumruk vurmakla, topuğa sıkmakla çözülmez. İş o aşamaya gelirse kaşındaki adamlar tavuk değil ki kafalarını kesesin!

:alkış::alkış:

OnurKul
09.05.2012, 15:12
Bu arada, Trabzonspor haklılığını kanıtlayacak. Bunu siyaset eliyle değil de yargı eliyle yaparsa doğrusu bu olacak.

Bir bakan Trabzonspor'u destekliyorsa eyvallah. Ancak bu bakanın söylemlerinin kime hizmet ettiği de ortada.

Barış Çebi
09.05.2012, 15:12
11 Mayısta Trabzon'a geliyor sayın başbakanımız, atıp tutanları Trabzon'da göreceğiz bakalım. Size kupa getirdim diyip kahve kupası da verir, bizim milletimizde alkışlar merak etmeyin.

Turgay Atalay
09.05.2012, 15:27

Hepimiz şu anlayışı bir kavrayabilsek, herkesi titretecek bir güç oluruz da, nerdeeee...

Ilelioglu
09.05.2012, 16:26
bir iki cümle karadeniz şivesiyle konuşur olay tatlıya bağlanır. padişahım çok yaşa!

şehrin heryerinin "Stad İstemiyoruz Adalet İstiyoruz" pankartlarıyla donatılması gerek

Aynen katiliyorum. ;)

fatihmazlum
09.05.2012, 16:37
haber 61 den alıntıdır arkadaslar yorumsuz!!

bana ne torunundan
OFLULARDAN

aylardır yazdım yinede yazayım başdan beri başbakan şike olaylarının başında yer alıyordu bilmeyen kalmadı ama bizim trabzon halkı halen daha anlamamakda kararlı 11 mayısda başbakan yeni müjdelerle trabzona gelecek gecen hafda sonu trabzonsporun hakları için kaçbin kişi meydana indi bilen varmı beki başbakan için kaçbin kişi meydanlara inecek merak eden varmı boş laflarla edebiyat yapıyoruz neymiş başbakanın torunu trabzonsporluymuş ne yapayım ben benim oğlum 6 yaşında ve gecen ay bana baba trabzonspor şampiyon olamıyor bizde diğer takımları tutalım dediğinde içimden ağlamak geldi ve ben şimdi oğluma gönül rahatlığı ile diyorum ki bizim nesil şampiyonluğu az gördfü siz ise görme şansınız belkide hiç olmayacak şikeye kim onay veriyorsa benim elimden kupamı çalıyorsa nefretle anacağım daima son olarak başbakana yakışır bir karşılama istiyorum sizlerden hemşehrilerim e nede olsa torunu trabzonsporlu ya

Beğendim (5)Beğenmedim (0)
09 Mayıs 2012 Çarşamba 15:53

Ilelioglu
09.05.2012, 16:53
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113298

IxVbXHAGXag#!

Ilelioglu
09.05.2012, 16:56
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113316

''Dede Bana Şikeyi Anlat''

Aylardır Spor Kamuoyunun gündemini meşgul eden şike sürecinin Türkiye Futbol Federasyonu ve onun taraflı kurulları tarafından verilen kararların açıklanmasının ardından yeni bir boyut kazandı.

Ortada onlarca tape, delil, belge varken, hatta Mehmet Ali Aydınlar yönetimi tarafından hazırlanan Etik Kurulu raporunda da şike yapıldığına dair bilgiler apaçık ortadayken, yaşanan süreç taraflı tarafsız tüm spor kamuoyunun vicdanını sızlattı.

Özellikle Trabzonspor taraftarlarını kahreden, yıllarca unutulmayacak bu kararların ardından Başbakan Erdoğan’ın “Tüzel kişilerin değil Gerçek kişiler cezalandırılmalı” yönündeki açıklamaları ise her kesimden tepki aldı.

Şike sürecinin geldiği noktada Fenerbahçe kulübüne Tüzel Kişiliğinden dolayı ceza verilmemesi ise akıllara şu soruyu getiriyor “Hakları gasp edilerek cezalandırılan gerçek kişiler Trabzonspor taraftarları mı”

Öyle ya Tüzel kişilerin cezalandırılmaması sonucu hakkı elinden alınan ve yaşanan bunca sürecin sonunda asıl ceza onlara kesildi.

Hakkı gasp edilenlerden bir tanesi de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Trabzonspor taraftarı olan torunu Ahmet Akif Albayrak.

O da milyonlarca Trabzonspor taraftarı çocuktan bir tanesi. Tertemiz dünyasında Bordo Mavi renklere yer veren, minicik yaşında onun başarılarıyla övünen bir yavru.

Minicik yaşında hak ettiği kupası elinden alınan bir vatan evladı.

Her dedenin torununu sevdiği gibi Başbakan Erdoğan da onu mutlaka çok seviyordur. Yorgunluğunu onunla oynayarak atıyor, “Dede Bana Masal Anlat” sözünü duyduğunda mutlaka ona masallar anlatıyordur.

Aile içindeki sohbetlerde Başbakan Erdoğan’ın “Torunum Ahmet Akif Trabzonsporlu diye Trabzon’da oyumuz yüzde 10 arttı” şeklinde espriler yaparken Ahmet Akif de bir gün kendisine “Dede bana şikeyi anlat” derse acaba Sayın Recep Tayyip Erdoğan belki de canından çok sevdiği torunu Ahmet Akif’e şike sonrasını ve alınan kararları nasıl anlatacak, onun tuttuğu takım Trabzonspor’un kupasının çalındığını nasıl izah edecek?

genç61
09.05.2012, 16:56
Tayyip erdogan trabzonda soyle bir konusma yaparsa sadirmam:siz nesinizki fenerbahcenin tuzel kisiliginin yaninda sizin emeginiz yada alin teriniz neki onemli olan fenrbahcenin tuzel kisiligi nasil olsa siz koyundunuz gene beni desteklersin

Cağaloğlu
09.05.2012, 17:05

katılıyorum Veysel Bey aslında bizim en büyük düşmanlarımız yine kendi içimizdeki hainlerdir.

Onur Akyüz
09.05.2012, 17:15
Sağdan soldan çevre illerden otobüslere doldurur milleti meydanda kendini alkışlatır,

her yol mübah onlar için,adaletinizi seveyim!

Gökhan Koç
09.05.2012, 17:18
10 aydır hiçbir şey üretmeyen yönetim...İşte bu siyasilere güvendi ama bilmiyorlardı ki; İktidarlar he zaman kalabalık olan tarafı tercih ederler
..
Son padişahımız Recep Tayyip Erdoğan ytaptırdığı ankette..
Trabzonu destlersek ne oy kaybederiz, Feneri desteklersek ne oy kaybederiz arşatırmasını yaptırdı ve

%2 ye %8 gibi bir fark olunca malum tarafı korudu..
işte Size Adalet işte Size Kalkınma

Hakkatten böyle bir anket yaptırdıysa,

Sadece çok kötü niyetli değil, aynı zamanda süper anti-akıllı (terbiyem bu kadarına müsade etti) demektir,

Nitekim bu mevzuda (bu kadar delile rağmen) feneri desteklemek ve korumak, çok saçma ve aptalca bir harekettir,

Salih Edip
09.05.2012, 17:18
Padişahımıza 100 metreden fazla yaklaşabilirseniz gösterin tepkinizi...

tolga1461
09.05.2012, 17:22
rte önce partisinin önündeki "adalet" kelimesini kaldırsın. Adil değiller. Buraya gelip "sevgili hemşerilerim" diyerek belli kısmı kandırmayı başarıyor. Yada bazılarının cebine para koyup kandırmayı başarıyor. Ama şunu unutmasın onurlu insanları asla kandıramaz parayla pulla. Dünyayı verseler kaç yazar ki. ölümsüz değiliz. para yada menfaat için duygularından vazgeçmem ben, geçene de direk şerefsiz derim. Onun için stadmış oymuş buymuş.. Lazım değil. Stadın yeri de iyi zaten. amaç sadece Trabzonspora stad yapmak olsa oraya yaparlardı. Neyse demem o ki. bu adamın sizi kandırmasına izin vermeyin. Çok iyi bi lider. Vasıflarını da taşıyor, doğrudur. Hitap etme yeteneği de var. Ama bu kez en sert şekilde cevap vermeliyiz. NOT: siyasetle işim olmaz. burda amacım Trabzonspor sadece

Ilelioglu
09.05.2012, 17:22
Padişahımıza 100 metreden fazla yaklaşabilirseniz gösterin tepkinizi...

Üzerinde Ampüllü tisört varsa yaklasirsin...:)

tolga1461
09.05.2012, 17:26
bu adam değil miydi Trabzonspor taraftarını miting alanına almayan. (satılmışlar hariç. onlar halen daha başkanlık yapıyor. halâ daha Trabzonsporluyum diyebiliyor. buna da pes doğrusu.) Bu adam değil miydi 2 tane stand kurdurup aşağıki tarafta çıkan. Bu başbakan kurnazın teki. ama yüreği ve cesareti yok. adam gibi çıksın Trabzonspor taraftarının karşısına. neden tüzel kişi özel kişi ayrılması gerektiğini bide bizlere anlatsın. Sanki fenev spor kulübü tesisleri kalkıp tek başına gidip şike yapacak. Adam olsa kıvırmadan söyler. Der ki; fner düşsün istemiyorum. ama adam olsa

Ilelioglu
09.05.2012, 17:35
bu adam değil miydi Trabzonspor taraftarını miting alanına almayan. (satılmışlar hariç. onlar halen daha başkanlık yapıyor. halâ daha Trabzonsporluyum diyebiliyor. buna da pes doğrusu.) Bu adam değil miydi 2 tane stand kurdurup aşağıki tarafta çıkan. Bu başbakan kurnazın teki. ama yüreği ve cesareti yok. adam gibi çıksın Trabzonspor taraftarının karşısına. neden tüzel kişi özel kişi ayrılması gerektiğini bide bizlere anlatsın. Sanki fenev spor kulübü tesisleri kalkıp tek başına gidip şike yapacak. Adam olsa kıvırmadan söyler. Der ki; fner düşsün istemiyorum. ama adam olsa

Fener düssün istemiyorum, ama Trabzon'a da hakki verilsin istiyorum.

Böyle söylese belkide "tamam" diyecek bircogumuz...

SEDAT
09.05.2012, 18:18
YORUMSUZ ! Recep Tayyip Erdoğan "Bana ’Fenerbahçe taraftarısın’ diyorsun, Fenerbahçe’nin kongre üyesiyim. Taraftar olmanın ötesindeyim."

brodway93
09.05.2012, 19:19
arkadaşlar zaten padişaha fenerlide olsan yaklaştırmazlar mühim olan ona mesajı iletecekleri trabzonun gücünü anlatacaklar önemli milletvekilleri belediye başkanı il başkanı her ortamda iğnelenmeli eleştirilmeli sahipsiz bırakıldığımız anlatılmalı buna cehepeli akepeli mehepeliler dahil olmalı adalet cennet cehennem suç ceza günah hatırlatılmalı hiçmi toplantı yapılmıyor konferans yapılmıyor bu adamalar caddelerde uçuyormu restoranları özelmi mutlaka halkla bi araya geliyorlardır bu il başkanılığının karşısında boş bina yokmu oraya bişeyler asılamazmı

evrents
09.05.2012, 19:21
Arkadaşlar başbakanın trabzona gelme amacı nedir?

Kasım Hilal
09.05.2012, 19:24
Aslında en güzeli başbakanın konuşmasına kimsenin gitmemesi. Sessizlik bazen en büyük ses getiren eylem olabilir.

Sami Kuk
09.05.2012, 19:32
Aslında en güzeli başbakanın konuşmasına kimsenin gitmemesi. Sessizlik bazen en büyük ses getiren eylem olabilir.

....edit.....

cyberentalpi
09.05.2012, 20:37
UNUTMA; UNUTTURMA...!

..

eee sonuc. Trabzon un yuzde 40 ı mı sadece Trabzonspor u tutuyor.

Samet ÇEPNİ
09.05.2012, 20:59
çok iyi yazmışsınız

Berkan
09.05.2012, 21:01
eee sonuc. Trabzon un yuzde 40 ı mı sadece Trabzonspor u tutuyor.

Bu gerçek mi hocam ?

OZDEN61
09.05.2012, 22:07
trabzonda bulunan parti yönetimleri, hiçbir parti gözetmeksizin istifa etmeli,hepsinin bulunduğu ortak bir basın toplantısı düzenlenmeli ve mesaj trabzonspor üzerine olmalı. ama burdaki siyasetciler ne kadar trabzonlu olsada nemalandıkları yer partileri.

boyle bir partilerden toplu istifa büyük ses getirir. parti istifalarında bütün partiler olmalı. çünkü bu süreçte ankaradaki iktidar, muhalefet hiç ses cıkarmadı. şu anki sürecte bile muhalefet bunu yapmıyor. nedense herseye muhalif olan muhalefet ten ses yok. trabzonlu vekillerden ve bakandan ses yok. trabzonspor un siyaset üstü olduğunu bütün türkiye görmeli.

masterkey
09.05.2012, 23:49
en güzel cevap miting alanına bütün taraftarın gitmesi ve başbakan konuştukça ıslıklamasıdır. ıslık sayısına göre şikeci başbakan diye tezahürat yapılabilir. şakirtleri de banlasın admin gidip hemen yetiştirmesinler abilerine :)

Veysel
09.05.2012, 23:51
en güzel cevap miting alanına bütün taraftarın gitmesi ve başbakan konuştukça ıslıklamasıdır. ıslık sayısına göre şikeci başbakan diye tezahürat yapılabilir. şakirtleri de banlasın admin gidip hemen yetiştirmesinler abilerine :)

Şakirt nedir ?

masterkey
09.05.2012, 23:58
Şakirt nedir ?

şakirt cemaatlerde yeni yetmeler için kullanılan bir tabir.

Necat Ulusoy
09.05.2012, 23:59
alanda bulunacak herkes formayla gelmeli ve 'tüzel kişilik burda, adalet nerede' şeklinde alanı inletmeli,

nerdeeee

U.Sadıkoğlu
10.05.2012, 00:00
Şakirt nedir ?

QeHU_VPSPK4

masterkey
10.05.2012, 00:04
alanda bulunacak herkes formayla gelmeli ve 'tüzel kişilik burda, adalet nerede' şeklinde alanı inletmeli,

nerdeeee

hayır işte geçen sene formayla gittik polis formalı herkesi copladı. bu sene badem bıyıkla gideceğiz ajan gibi. arkadaşlar şimdiden bıyıklara şekil versinler.

Hürgün Aygün
10.05.2012, 00:06
Bu forumda çok fazla yararlı, güzel düşünceler yazılıyor bu başlık gibi ancak bu da çoğunda olduğu gibi mesaj olarak kalır sadece.Bir şey çıkmaz...

U.Sadıkoğlu
10.05.2012, 00:09
Cuma günü Trabzon'daki tüm yerel gazeteler ''Sayın başbakan adalet istiyoruz!..'' kapağıyla çıkacak...

Facebook'da okudum doğruysa güzel...

Emre EFENDİOGLU
10.05.2012, 00:33
12 Haziran'da bize yüzde 61leri gösteren tayfa, miting alanınada 10.000 leri getirecektir.

Hem sahi, biz şampiyon oldukta başbakanımız mı yapmadı :rolleyes:

Alacaksın babalar gibi 102 puan olcaksın şampiyon. Öyle 82 puanla şampiyon mu olunur, ne biçim kafa var ya bizde de :confused:

Emirhan Makul
10.05.2012, 00:38
Cuma günü Trabzon'daki tüm yerel gazeteler ''Sayın başbakan adalet istiyoruz!..'' kapağıyla çıkacak...

Editörleri hapse girer ergenekondan.

kudu_61
10.05.2012, 00:41
inşallah arkasına ismi yazılı forma hediye etmez bizimkiler veya edeceklerse de şikeci fener yazılı bir forma hediye ederler inşallah
arkadaşlar bu iş siyaset olmaktan çıktı
resmen ve resmen kongre üyesi olarak davranıyor ki bunu kendi de söyledi madem öyle bizim onun başbakanlığını veya partisini değil kongre üyeliğini eleştirme hakkımız var
ben daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum 2 sefer oyumu seve seve verdim bu partiye ama en sevdiğimin üstüne yemin olsun ki ilk seçimde ampleminin üstüne bize her yer TRABZON yazcağım
benim için TRABZONSPOR un üstünde bir insani güç yoktur benim için aslolan TRABZONSPOR dur
ama herkes şunu bilsin bunun siyasetle alakası yok malesef taraf tutmaması yargıda olan bir konuda fikrini belirtmemesi gerekirken bizi hiçe sayarak HATA YAPMIŞTIR ve biz bu hatadan zarar görmüşüzdür ve görmeye devam etmekteyiz bu yüzdendir ki şimdiye kadar yaptığımız protestonun en büyüğünü hakaret etmeden kırıcı olmadan yapmalı sesimizi çıkarmalıyız
unutmayın yanımızda ne basın var ne medya var kendi gücümüzü kendimiz göstermeliyiz ki ayakta kalalım....

krdnz
10.05.2012, 00:43
Bu forumda çok fazla yararlı, güzel düşünceler yazılıyor bu başlık gibi ancak bu da çoğunda olduğu gibi mesaj olarak kalır sadece.Bir şey çıkmaz...

En gerçekçi yorumu yapmışsın kardeşim tebrik edrim.

Esmoface
10.05.2012, 02:21
3 Temmuzdan bu yana olan en önemli sınavımız. Sadece futbol bakımından düşünecek bile olursak, ne kadar fazla tepki ve az katılım, o kadar fazla oy kaybı demek. Oy kaybı demek kurumlar üstüne aleyhimizdeki baskının azalması demek.

turphan
10.05.2012, 08:16
Arkadaslar , hersey bu sayfalarda hayal olarak kalır. Bosuna beklentiye girmeyin.

Barış Çebi
10.05.2012, 09:02
Allah aşkına forma,atkı takmasınlar. İçim parçalanıyor.Hazmedemiyorum hakikaten.

artenus
10.05.2012, 09:42
bencede hiç bir sey çıkmaz en guzel eylem bu takımı ligden çekiceksin ben trabzonsporluyum dien herkes oldu mevkide ses getirecek eylem yapmalı bence bole olmalı..

turphan
10.05.2012, 09:52
Ülkenin belli bir kısmı " Güç fetişi"...Baska hiçbir duygu bunun verdigi hazzı yaşatamaz onlara. Buna argoda cok guzel bir benzetme var ama neyse ..

Hasan Cubukcu
10.05.2012, 10:01
Insallah o temiz kaskollarimiz onun diyorum saygisizlikta yapmiyorum pis vücuduna degmesin lütfen . ona kaskol takanida kiniyorum hatta yalak diyorum . Para icin menfaat icin herseyi yapar diye düsünüyorum kaskolu takan kisi !

Yasin T.
10.05.2012, 10:31
Bu filmi daha önce de izlemiştik. Hiçbir şey olmaz malasef.

Çağdaş DENİZ
10.05.2012, 11:08
Yİne cop yİyeceĞİz sanirim

İlker Yazıcıoğlu
10.05.2012, 11:08
Arkadaşlar başbakanın trabzona gelme amacı nedir?

Akp il başkanlığı seçimi için geliyor.
Hoş seçim dememe bakma ,seçim falan yok.
AKP tabanının oylarıyla seçilen Ahmet Metin Genç,iki dönemdir,başbakan tarafından istenmiyor ve yerine Adnan Günnar geçti.
Bu seçimde de başbakan,Adnan Günnar'ı destekliyor.
Gelmesi formalite yani.

Turgay Atalay
10.05.2012, 11:25
Insallah o temiz kaskollarimiz onun diyorum saygisizlikta yapmiyorum pis vücuduna degmesin lütfen . ona kaskol takanida kiniyorum hatta yalak diyorum . Para icin menfaat icin herseyi yapar diye düsünüyorum kaskolu takan kisi !

Ona kaşkol takanı yalakı meydanda o kaşkolla boğmak lazım.

Ali Can
10.05.2012, 11:34
kaşkol olayına bende dayanamam. politikacıların en sinir olduğum davranışlarından birisidir.

TSezgin61
10.05.2012, 12:14
insallah büyük guruplarimizdan olan bir gurup, gercekleri görmüstür...

Tevfik Kılıç
10.05.2012, 12:27
Bence en iyi protesto kendisine iyi yada kötü hiç bir eylemde bulunmamak olmalıdır.

Tevfik Kılıç
10.05.2012, 12:32
11 Mayıs günü Trabzon halkının rutin günlerinden biri olmalı asla RTE'YE ilgi ve alaka gösterilmemelidir

yavuzbaha
10.05.2012, 12:38
İlk ve en önemli kimliğim dinim İslam dır
2 nci önemde kimliğim Türk olmamdır
3 ncü önemde kimliğim Trabzonsporlu oluşumdur....
------------------------------------------
Başbakan'a bu tüzel kişilik düşüncesinden dolayı acaip kızgınım ama kimse kusura bakmasın 1 nci ve 2nci önemdeki kimlikler de Başbakan a sevgi duyan biriyim....dolayısıyla sırf Trabzonsporun menfaatine gelmeyen düşünceleri sebebiyle Başbakan a düşmanlık edemem...Bazınızın anlıyamadığı nokta burası,Trabzonda niye yüzde 60 oy çıktı bunu da anlıyamadığınız nokta burası...Ayrıca ben başbakanın Trabzonspor düşmanı olduğuna inanmıyorum ama son tüzel kişilikle özel kişilerin ayrılması noktasında kesinlikle çok ama çok hatalı,çok yanlış....partilerle spor kuluplerini karıştırıyor...burada yapılması gereken Trabzon milletvekillerinin meseleyi kendisine iyi anlatması gerekir...Adam kongre için Trabzona gelmiş,gidip orada olay çıkarmak hoş olmaz...

Hasan Cubukcu
10.05.2012, 13:26
Başbakan'a bu tüzel kişilik düşüncesinden dolayı acaip kızgınım ama kimse kusura bakmasın 1 nci ve 2nci önemdeki kimlikler de Başbakan a sevgi duyan biriyim....dolayısıyla sırf Trabzonsporun menfaatine gelmeyen düşünceleri sebebiyle Başbakan a düşmanlık edemem...Bazınızın anlıyamadığı nokta burası,Trabzonda niye yüzde 60 oy çıktı bunu da anlıyamadığınız nokta burası...Ayrıca ben başbakanın Trabzonspor düşmanı olduğuna inanmıyorum ama son tüzel kişilikle özel kişilerin ayrılması noktasında kesinlikle çok ama çok hatalı,çok yanlış....partilerle spor kuluplerini karıştırıyor...burada yapılması gereken Trabzon milletvekillerinin meseleyi kendisine iyi anlatması gerekir...Adam kongre için Trabzona gelmiş,gidip orada olay çıkarmak hoş olmaz...

bunu Sadri snerde dedi basina gelmedig kalmadi ama bende inatina ayni düsünüyorum

bordo61
10.05.2012, 14:01

Lütfen okuyun , işinize gelir veya gelmez ama okuyun .

Bir arsanız olduğunu düşünün , çok zengin ve güçlü ilişkilere sahip komşunuz var bir gece geldi arsayı kapattı çitlerle bu arsa benim dedi.

Normalde yasalara göre arsa sizin , ama medya bastırıyor sürekli haber yapıyor Komşunuz güce sahip diye arsanın onun olduğunu iddia ediyor.

Sonra Hükümet ve muhalefet çıkyor yasayı değiştiriyor eski yasaya göre komşunuz 50 yıl ceza alacak yerde , yeni yasada bu 5 aya düşürüyor.

Sonra tapu kadastro bir rapor yayınlıyor , arazinin sizin olduğunun komşunun ceza çekmesi gerektiğini söylüyor , sonra birileri devreye giriyor tapu kadastro müdürü değişiyor başka biri geliyor haliyle başka bir rapor yayınlanyor bu seferde suça yansımadı çitler ona ait olduğundan arsanında ona ait olabileceği kanısına varıldı deniyor ve cezaya gerek duymadığı yönünde karar alıyor.

Siz kızıyorsunuz , isyan ediyorsunuz sonra birileri çıkıyor arsa geri verilmemelidir bunlar birbirinden ayrılmalıdır diyor.

Bu olay karşısında ne yaparsınız ?

Bence şunu yapın

"Sırf yavuzbaha'nın menfaati için konuşmadığı için birilerini suçlayamam , ona bişey diyemem. "

Sırf bu olayı hak mücadelesi değilde, menfaat olarak gördüğünüzden bu örnekle anlattım size, bakalım kendi mefaatinize dokununca susup olsun ya mı dersiniz.

Bence demezsiniz ;)

-----

Ha birde Elhamdülillah müslümanız diyoruzda , ona göre yaşıyoruzdur inşallah, kul hakkını biliyoruzdur , adaletin menfaat için olmadığını biliyoruz.

Bu aşağıda alıntıladığım olayı biliyoruz , ona göre davranıyoruzdur inşallah

Bir "hırsızlık" olayında, "güçlü" ve "itibarı yüksek" bir kabileye mensup "bir kadının kolunun kesilmesine" karar verilince, "kadını kurtarmak" isteyen güçlü, itibarlı ve nüfuzlu kabile mensupları, Peygamber Efendimiz (sav)'e gelirler...
Gelenlere, Peygamber Efendimiz (sav)'in verdiği cevap, tarihî niteliktedir:
"Nefsi kudret elinde olan Allah (c.c.)'a yemin ederim ki; hırsızlık yapan, kızım Fatıma da olsa, yine elini keserim!"
Ölçümüz budur!..
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav)'in, "kızı Fatıma'yı bile gözden çıkarabilecek" derecede "net ve açık bir ölçü" varken; "O'nun yolunda" olan bizlerin yeni bir ölçü koyması, elbette mümkün değildir!..

Fatih Kuloğlu
10.05.2012, 16:38

Bu kesinlikle oalcak çünkü bahsettiğiniz kişilerden Trabzonda maalesef ki çok var

yaranozlu
10.05.2012, 17:01
Başbakan karadenizliyse ben değilim, başbakan müslümansa ben değilim! Bu ahlaksızların ilk şerefsizlikleri değil. Bu forumda yazan insanların hayatına trabzonsporun etkisini anlatmaya gerek yok. Her kim ki bizim duygularımızla emeğimizle oynar onlara olan kinimiz her gün artar.
1- dürüstlük- insanlık
2- hoşgörü- saygı gösterme
3- trabzonluluk-trabzonsporluk

Şerefsiz türk müslüman olacağına şerefli gavur olsun tercih ederim. Haddim olamaz ama benim anlayışıma göre türkiyedeki müslüman sayısı %10 u geçmez. Hırsızlık yap, kayırmacılık yap, vatandaşı soy, cebini doldur, hak ye, ki bunların hepsi yanlıslıkla yapılabilir, ama hepsini bilerek yap insanların yaşamlarına zarar ver, sonra müslümanım. Bu kadar kolay olmamalı! Yapılan günahların hepsinin hesabı sorulacaktır.

Nytre
10.05.2012, 17:41
benım bekledıgım açıklama

"siz şampiyon oldunuz da biz mi kupayı vermedik"

Serdar A
10.05.2012, 18:14
...

Yukarıdaki 3 kimliğin bir ortak paydası var : Adalet .
İnsanlar hatalarının karşılığını görmezse kibir sahibi olur .
Adalet eğilip bükülemez , bir gün unutup ertesi gün hatırlayamazsınız .

Ayrıca değil akp , bu ülkedeki hiç bir siyasi oluşum İslam'ın temsilcisi olamaz . Var olan sistem gereği de bu imkansızdır . Olur diyen İslam fıkhı na bir bakmalıdır .

Akp tıpkı , 90'ların Anap'ı gibi merkeze oturmuş(ve bu sebeple büyük hızla dejenere olmaya yüz tutmuş) , ve ülkenin hassas konularını çok iyi tahlil etmiş , çok iyi teşkilatlanmış bir yapıdır . Ama ne İslamcıdır ne İslamidir . Burada neyin araç neyin amaç olduğunu herkesin kendi vicdanına bırakıyorum .

Bunu derken Akp'nin dışında kalan partileri ayırıyormuyum , hayır . Aksine , bu toplum bir gecede cahil de oldu , bir gecede fukarada , bir gecede islamdan yoksunda ... Hepsini yaşadık ve akp bu yaşananlarla vücud buldu . Futbol şike olayında da Akp ve dışında kalan Chp mhp tüm partilerin tutumuna bakıldığında sizin yukarıda sıraladığınız - bencede çok kutsi olan - kimliklerinizin ortak paydası olan adalet değil ; güçler mücadelesi-mütarekesinden başka şey değildir bu sahne .

Trabzonspor'un , bu siyasi sahne karşısında dik durmasına ilişkin bir başlıkta sadece iktidarı elinde tutan partinin eleştiriliyor olması bence de tek yanlı bir bakıştır . Propaganda zemini hazırlar . Trabzonspor taraftarı , bu klübün misyonunu tam anlamıyla içine sindirmiş bir birey topyekün bu sahneye söyleyebiliyorsa , söyleyeceğini ,benim gözümde en adil ve sözüne itibar edilecek insandır .

F.Tütüncü
10.05.2012, 18:37
Burada mesele siyaset değil adalet. Kimseye akp'ye oy vermeyin, başbakana düşman olun diyemeyiz. Ama o gün tüm Trabzonluların başbakanı protesto etmesi gerek. Sandık başında ne yaptığınız sizin ve vicdanınız arasında.

Aleyna Yemenici
10.05.2012, 18:59
Yine aynı sahne.. hiç bir şey olacağı yok

Barış Mayda
10.05.2012, 19:07
seçimlerde akparti trabzonda kazanamaz dediler ama adam yüzde 60 oy aldı. tayyip te susturma yontemi cok bakın her trabzona gelmesine yakın akyazı dolgu alanı duruyor başbakan gidiyor akyazı devam ediyor. anlayan anlar saygılarımla.....

tsukru61
10.05.2012, 19:10
Sıkıntı olmaz.

Barış Çebi
10.05.2012, 19:18
Buraga havaalaninda kufredin yarin basbakani alkislarsiniz. Bazen biz neyin mucadelesini veriyoruz diye dusunuyorum.

Serdar A
10.05.2012, 19:35
Burada mesele siyaset değil adalet. Kimseye akp'ye oy vermeyin, başbakana düşman olun diyemeyiz. Ama o gün tüm Trabzonluların başbakanı protesto etmesi gerek...

Bence de , Trabzonpor'a misyonundan ötürü gönül vermiş taraftarlarının göstermesi gereken davranış bu dur .

oktay61
10.05.2012, 19:47
BU ADAMIN TEMENNİLERİ BU ÜLKEDE EMİRDİR....ikide bir çıkıp tüzel kişiler deyip durdu, kukla bir TFF ye icazet verdi ve ona emrini uygulattı. Bu adam UEFA'yı da bağladı, ikna yeteneği çok yüksek o yüzden adım gibi eminimki Platini'yi de bağladı.Kendileri müslüman geçinir ve insanları müslüman yönünü kullanıp kandırarak oylarını çalar ama tam bir adalet düşmanıdır.Adalet onun için sadece kendi temennileri ve işine gelen şeyler onun için adalettir, onun işine gelmeyen hiçbir şey adalet değildir. Tepkimizi koyalım, aptallaşmayalım, bizi yine kandırmasına izin vermeyelim....Onun milletvekili değilmiydi (Feyzi İşbaşaran) açın bakın interneti neler söylemiş, işte AKP'nin Trabzona bakış açısı...

Ilelioglu
10.05.2012, 19:47
Editörleri hapse girer ergenekondan.

O degilde bu hükümet sizi baya bir korkutmus. Genel anlamda söylüyorum...Basin özgürlügü diye birsey var, yoksa zaten diktatörlük var demektir...

Bu yazdiklarini inan üzülerek okudum. Dinin bu konular ile ne gibi ilgisi var mesela? Adaletten bahsediyoruz biz.

Diyorsun ki...

"..kimse kusura bakmasın 1 nci ve 2nci önemdeki kimlikler de Başbakan a sevgi duyan biriyim...."

Bende soruyorum o halde. Aziz Yildirim'a da sevgi duyan birisimisin?

Son cümlede icler acisi...

"Adam kongre için Trabzona gelmiş,gidip orada olay çıkarmak hoş olmaz..."

Zaten olay cikaralim demiyoruz, sadece gelecegi günde bize yapilan haksizliklari birden unutmayalim. O günde hafizamizin bir yerinde dursun diyoruz.

Son olarak;

Bizim gayemiz, derdimiz sadece Trabzonspor iken, üzülerek görüyorum ki, bazilarinin parti veya kisi sevgisi Trabzonspor sevgisinin önüne gecmis.

Bu durumda Trabzonspor'u ne icin destekliyorsun? Zaten sevgi duydugun x kisi veya kisiler tarafindan söylenecek "tüzel kisiler cezalandirilmasin" sözleri ile desteklerin hep bosa gidecek. Yalan mi? Ne icin destekliyorsun?

Burada mesele siyaset değil adalet. Kimseye akp'ye oy vermeyin, başbakana düşman olun diyemeyiz. Ama o gün tüm Trabzonluların başbakanı protesto etmesi gerek. Sandık başında ne yaptığınız sizin ve vicdanınız arasında.

Aynen bunu diyoruz. Yoksa herkesin siyasi görüsüne saygimiz var. Kimseye sunu yap bunu yap deme hakkina sahip degiliz. Biz bazilari gibi yönlendirme yapmayiz..!

tsukru61
10.05.2012, 19:52
Bizim gayemiz, derdimiz sadece Trabzonspor iken, üzülerek görüyorum ki, bazilarinin parti veya kisi sevgisi Trabzonspor sevgisinin önüne gecmis.
Trabzonspor karın doyurmuyor ;)

oktay61
10.05.2012, 19:57
EN GÜZEL PROTESTO VE LAFIN TAM OTURTULMASI İÇİN BUNDAN GÜZEL DÜŞÜNCE OLAMAZ....

Kendileri ikide bir halka şirin görünmek adına Yüce ALLAH'ın (c.c) mukaddes kitabından ayetler okur.
Bizde onun çok iyi görebileceği bir yere Kuran-ı Kerim'den """Adaletsiz hükümdarlar""" ile ilgili YÜCE AYETİ koyalım. ALLAH'ın kelamından daha büyük kelammı var.
Bütün Türkiye'de bu pankart ses getirmezse fenerbahçeliyim diye bağırırım Trabzon meydanda

Ilelioglu
10.05.2012, 20:07

Ne zaman ac kaldin? :) Bu hükümetten önce millet Trabzon'da ac mi geziyordu? Hem akp karin mi doyuruyor ki? :rolleyes:

Ben gurbette dogdugum büyüdügüm halde Trabzonlu olmaktan her zaman her an gurur duydum. Trabzon var ise Trabzonspor sayesinde var. Trabzonspor'un Trabzon'a sagladigi ekonomik katkiyi tahmin bile edemezsin.

Maclardan önce ekmek arasi satabilen Ahmet, icecek satabilen Mehmet, cekirdek satabilen Cemil...Acaba kimin sayesinde o kadar insana satis yapabilme imkani buluyor? Bunlar en basit örnekleri...Oysa avantajlarini say say bitmez.

F.Tütüncü
10.05.2012, 20:53
Bence de , Trabzonpor'a misyonundan ötürü gönül vermiş taraftarlarının göstermesi gereken davranış bu dur .

Ama burada gördüğüm kadarıyla kendi taraftarımız bile bunu yanlış anlıyor. benim fazla ümidim yok maalesef. Biz Trabzonspor diyoruz adam başbakan şöyle iyi böyle iyi diyor...

marcusjava
10.05.2012, 20:57

başbakanın davranışları türklük ve müslümanlığın neresiyle bağdaşıyor da bu kimliklerden dolayı sevgi duyuyorsunuz. Vicdanı olan her insan burada açıkça işlenen zulme karşı çıkar. bunun için türk, müslüman ya da trabzonsporlu olmaya bile gerek yok.

Yunus Danışmaz
10.05.2012, 21:05
olay budur abi, dağılalım. daha çok konuşmaya gerek yok. bu düşüncedeysek ztn, forumu da kapatalım bence yani!!!

Fatih
10.05.2012, 21:18

Belli ki senin karnın doyuyor Şükrü.:)

Ilelioglu
10.05.2012, 21:26
başbakanın davranışları türklük ve müslümanlığın neresiyle bağdaşıyor da bu kimliklerden dolayı sevgi duyuyorsunuz. Vicdanı olan her insan burada açıkça işlenen zulme karşı çıkar. bunun için türk, müslüman ya da trabzonsporlu olmaya bile gerek yok.

Evet hersey bir kenara, vicdani olan her insan bu zulme, adaletsizlige, kayirmaya karsi cikar. :alkış:

mawro61
10.05.2012, 22:35
trabzonspor karın doyurmuyor ne demek?
git fenerli ol o zaman aziz sana bakar. satın alır ederin ne ise. bir ömür yaşarsın aç kalmadan.

OKANIZM
10.05.2012, 23:30
şimdi burda herkes bir fikir üretiyor,yok öyle tepki olsun yok böyle tepki olsun,başbakanın yanına istenmediği sürece uçan kuş bile yaklaşamazken,kim nasıl tepki koyacak,kalabalık bir ortamda bile her tarafını şak şakçıları saracak.yarın iddaa ediyorum onu karşılamaya binlerce şakşakcısı gidecek.çoşku o biçim olacak,trabzonspor çok önemli değil,önemli olan başbakanın gözüne girmek,nasıl ihale alırım onun hesabını yapmak,yukarıda arkadaşın dediği gibi onlara göre trabzonspor karın doyurmuyor,karını doyuran yalakalık yapmak...ben inanın çok üzülüyorum bu duruma,bizim insanlarımız nasıl olurda bu kadar onursuz haysiyetsiz olur,ne kadar değişti bu toplum,bu kadarmı güçün paranın esiri olunur...hani nerde kaldı bizi biz yapan değerlerimiz?

Özgür Hacıosmanoğlu
10.05.2012, 23:35

Bu cümleyi nasıl bir mantıkla yazdığını sorabilir miyim sana? Ya da nasıl bir psikolojiyle yazdığını açıklar mısın bize?
Trabzonspor'u sadece futboldan veya spordan ibaret sayamazsın.
Nasıl ki Trabzonspor düzgün futbol oynadığında (maç kazandığında/kupa aldığında demiyorum bile) gururlanıyorsan sen, gururlanıyorsam ben, bu karın doyurmadan daha önemli bir meseledir.
Trabzonspor olmasaydı benim memleketim bu kadar gelişmiş olmazdı. Ne AVM'leri, ne de turizm merkezlerini görürdün Trabzon'da..
Ne olimpiyat olurdu Trabzon'da ne de başka bişey.. İşte senin gibi düşünen taraftarlarımız(ki sana taraftar demeye bile çekinirim ben.) oldukça biz ne tek çatıda birleşiriz, ne düzgün yönetim buluruz, ne de şampiyon oluruz. Karın doyurmuyorsa da Trabzonspor senin için, Trabzon kimliğini de sil aklından ve yaşamından.

-Eğer ki Trabzonlu değilsen ve Trabzonlu olmadığın hâlde bunu yazabiliyorsan kimse seni Trabzonsporlu ol diye zorlamıyor bunu da bil.

Bunu kafana sokmanı şiddetle tavsiye ederim sana.

selokal61
10.05.2012, 23:54
Yarın başbakanı havaalanında taraftar gruplarının karşılaması için kombine vaadleri başlamış ..Aldığım bilgiye göre bir grup 500 civarı havaalanında karşılama sözü vermiş kombine karşılığında..grup ismi vermiyecem ama Tg değil arkadaşlar bunu bilin Jan başkan çok kırgın bu son olaydan sonra ..yani çıkar işi söz konusu olduğunda kimse Trabzonspor u düşünmüyor ..Malesef gerçek bu :(

F.Tütüncü
11.05.2012, 00:26
Müftüyle görüştüm başbakanı protesto edince günaha girmiş olmuyormuşuz. Bazı arkadaşların içi rahat olsun.

masterkey
11.05.2012, 00:37
bizim bu şakirtlerin kafasından önce kurtulmamız lazım. sanki başbakanı protesto edince adam ölücek. alt tarafı yaptığı hatanın farkına vardıracaksın. bugün bu adaletsizliğe ses çıkarmazsan yarın başka adaletsizlikler ortaya çıkıcak, onlara da ses çıkaramayacaksın. memleketimdeki müslümanlık böyle işte. başlarındaki imama sonuna kadar biat etmek üzerine kurulu yazıklar olsun. bu kadar cahilin olduğu bir yerde adalet arayanda kabahat. fenerli medya iyi yapıyor, para nerden gelecekse onu savunuyor, halk bunu istiyor çünkü.

masterkey
11.05.2012, 00:38
Yarın başbakanı havaalanında taraftar gruplarının karşılaması için kombine vaadleri başlamış ..Aldığım bilgiye göre bir grup 500 civarı havaalanında karşılama sözü vermiş kombine karşılığında..grup ismi vermiyecem ama Tg değil arkadaşlar bunu bilin Jan başkan çok kırgın bu son olaydan sonra ..yani çıkar işi söz konusu olduğunda kimse Trabzonspor u düşünmüyor ..Malesef gerçek bu :(

oraya gideceklerin fotoğraflarını birisi çekse de burada yayınlasa. bir daha trabzon da gördükçe kafa atsak her birine.

Fatih Kuloğlu
11.05.2012, 02:32
Bu cümleyi nasıl bir mantıkla yazdığını sorabilir miyim sana? Ya da nasıl bir psikolojiyle yazdığını açıklar mısın bize?
Trabzonspor'u sadece futboldan veya spordan ibaret sayamazsın.
Nasıl ki Trabzonspor düzgün futbol oynadığında (maç kazandığında/kupa aldığında demiyorum bile) gururlanıyorsan sen, gururlanıyorsam ben, bu karın doyurmadan daha önemli bir meseledir.
Trabzonspor olmasaydı benim memleketim bu kadar gelişmiş olmazdı. Ne AVM'leri, ne de turizm merkezlerini görürdün Trabzon'da..
Ne olimpiyat olurdu Trabzon'da ne de başka bişey.. İşte senin gibi düşünen taraftarlarımız(ki sana taraftar demeye bile çekinirim ben.) oldukça biz ne tek çatıda birleşiriz, ne düzgün yönetim buluruz, ne de şampiyon oluruz. Karın doyurmuyorsa da Trabzonspor senin için, Trabzon kimliğini de sil aklından ve yaşamından.

-Eğer ki Trabzonlu değilsen ve Trabzonlu olmadığın hâlde bunu yazabiliyorsan kimse seni Trabzonsporlu ol diye zorlamıyor bunu da bil.

Bunu kafana sokmanı şiddetle tavsiye ederim sana.

Kesinlikle ve kesinlikle Trabzonspor olmasa burası inanın Anadolunun bir kasabası olurdu. Bu şehrin geşimesinin en 1.sebebi Trabzonspor'dur daha sonrada KTÜ Havaalanı vb. şeyler gelir.

Nytre
11.05.2012, 08:56
arkadaşlar !

adaleti istediği gibi sağlayan istediği kuralları değiştirip istemediklerini yok sayan bir yönetim trabzonsporun ve trabzonluların tamamen hakkını göz göre göre gasp etmişkken hala neyin tartışmasını yapıyorsunuz !!!

trabzonspor gibi bir takım tokatta - çorumda - bitliste - kütahyada olsaydı o şehirlerin adını her gün duyardık !!!

şimdi bir bakın !

adana - gaziantep - mersin - hatay - bursa - kocaeli - tekirdağ gibi şehirlerin nüfusları bizden çok fazla olmasına rağmen bu insanlar Allahın her günü trabzonsporu duyabiliyorlarsa bunun nedeni trabzonspordur hükümetler değil !

Selman
11.05.2012, 09:17
Bugün bordo-mavi atkıyı her kim başbakanın boynuna takılırsa bol bol fotoğrafını çekerler umarım.

O fotoğrafları çoğaltıp tüm kente "işte hain" diye dağıtacaksın.

Gerçi %50sinin hoşuna gidicek ama diğer kalan kısım bilsin.

Nytre
11.05.2012, 09:31

biz zamanında söyledik herkese böyle şeyler yapmayın ayıptır yazıktır diye ! ama bizi dinlemediler !

şimdi yine diyorsun birileri damlayacak oraya.. varsın damlasınlar onları da Allah bir öncekiler gibi dumura uğratır ama yine olan trabzonsporluya oluyor..

bu arada "trabzonspor karın doyurmuyor" diyen zihniyetin forumlarda ne işi var onu anlamadım .. biz doymak için takım tutmuyoruz... o arkadaş karın doymakla taraftarlığı birbirine karıştırmış sanırım... önce kendisi taraftar olmak nedir bir öğrenmesi lazım...

Faik Yılmaz
11.05.2012, 09:37
burada hiç bir şey olmaz emin olun...

Yüzlerce binlerce araçla karşılanır...

Boğazına atkısını takar yine tezahüratlarla gelir

tezahüratlarla gider....

kusura bakmayın ama ben Trabzon insanına bu anlamda hiç ama hiç güvenmiyorum....

Çünkü vıdı vıdı konuşup herşeyden şikayet edip güç ellerine geçtiğinde tam tersini yapıyorlar hiç kusura bakmasınlar.....

böyle tencereye böyle kapak....

Nytre
11.05.2012, 09:43
Eski Disiplin Kurulu’nun şike yapıldığına dair karar alacağını öğrenen Dilmen, kurula operasyon yaptı

Türkiye Futbol Federasyonu’nda şike ve teşvik soruşturmasıyla ilgili süren disiplin soruşturmasındaki son rezaletleri yaklaşık bir haftadır bu köşeden sizlerle paylaşıyorum. Bugün, iplerin koptuğu, sürecin nasıl tersine döndüğü, kimlerin bu dönemde aktör olarak olayların perde arkasında yer aldığıyla ilgili notları aktaracağım.

Kamuoyu sürecin Mehmet Ali Aydınlar’ın istifasıyla tersine döndüğünü düşünüyor. Aslında,şikecileri ve teşvikçileri aklama süreci 4 Ocak 2012 tarihinde başladı. Etik Kurulu’nun hazırladığı ve 12 maçta şike ve teşvik yapıldığının belirlendiği rapor bu tarihte eski Disiplin Kurulu’nun önüne geldi. Disiplin Kurulu hemen çalışmalarına başladı. Tüm şüphelilere 20 günlük ifade süresi verdi. Avukatların ek süre talep etmesi üzerine de tutuklulara artı 20 gün, tutuksuz şüphelilere artı 10 gün ek süre tanındı.

Kurul bu süreçte tüm çalışmalarını yapmış, dosyaları incelemiş şike yapılan maçları belirlemişti. Yedi kişilik kurulda, şikecileri kurtarmak isteyen tek isim Başkan Halit Fahri Gültekin‘di. Gültekin, Fenerbahçeli olmasının yanı sıra aynı zamanda kongre üyesiydi. Üyelerle yaptığı toplantılarda şikenin sahaya yansımadığını sık sık söylüyor, onları etki altına almak istiyordu. Ancak başkan haricindeki diğer üyelerin tümü (buna Fenerbahçeli olan üyeler de dâhil), belgelerde şike ve teşvikin net olduğunu, 19 ocaktaki Genelkurul’da 58. Madde’nin değişmemesi durumunda üç kulübün (Fenerbahçe, Sivas, Giresun) kesin küme düşmesi gerektiğini düşünüyorlardı. Kararları bu yöndeydi. Manisaspor’un küme düşüp düşmemesiyle ilgili ise kararlarını net verememişlerdi.

Disiplin Kurulu’nun başkan haricindeki altı üyesinin belgeleri incelemesinin ardından yaptıkları toplantıda verdikleri karar buydu. Şike ve teşvik yapılmıştı, kulüpler küme düşmeliydi. Kurul üyelerinden Prof. Dr. Hamide Zafer, 24 sayfalık bir makale de hazırlamıştı. Zafer, iyi bir Ceza Hukuku profesörüydü. Makalenin konusu ise Şike-Teşvik nedir? Hukuk kriterleri açısından şike ve teşvikin bilimsel olarak incelenmesi...

Soruşturmayı kapatmak isteyen “çete”, bu bilimsel makaleden de haberdar oldular. Bu makaleyle çetenin “sahaya yansımıştır, yansımamıştır” tezi de çökecekti.

Disiplin Kurulu’nun çalışmaları ve tavrının ortaya çıkmasının ardından, düğmeye basıldı. Fenerbahçe Kulübü Yöneticisi Nihat Özdemir ve NTV Spor Yorumcusu Rıdvan Dilmen bu süreçte etkin rol alan isimlerin başında yer aldılar. Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ da çalışma yapan diğer isimlerdi.

İlk amaç Genel Kurul’dan 58. Madde’yle ilgili düzenlemenin geçmemesi ve yönetimi istifaya davet etmekti. Bu başarıldı. Rıdvan Dilmen bu süreçte perde arkasında önemli çalışmalar yaptı.

Dilmen, Güntekin Onay’la yaptığı programda, önce Mehmet Ali Aydınlar’ı, ardından Disiplin Kurulu’nu hedefe koydu. İkili, kurulunu yıpratmak için programlarında ağır eleştiriler yapmaya başladılar. Dilmen, aynı süreçte Başbakan Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’la ilişkisini kullanıp, yukarıyla temaslarını sıklaştırdı. Erdoğan’la yaptığı görüşmelerde, Mehmet Ali Aydınlar’ı eleştirip, Erdoğan’a “kişiler ayrı, kulüpler ayrı, şike sahaya yansımamıştır, gerekirse Avrupa kupalarına gitmeyiz” fikrini ince ince işledi. Kulüpten, özellikle Ali Koç ve Nihat Özdemir’den aldığı talimatları bir bir yerine getirdi. En büyük destekçisi ise Göksel Gümüşdağ ve Başbakan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan’dı.

Bu süreçte Aydınlar, Başbakan Erdoğan’la biraraya gelmiş, Erdoğan kendisine kulüplerin ve kişilerin ayrı tutulması gerektiğini belirtmişti. Aydınlar bu isteği içselleştiremedi. Ardından da baskılar ve yapılan eleştiriler sonucu istifa etti.

Aydınlar ve yönetiminin istifasının ardından Yıldırım Demirören, bu ekip tarafından aday gösterildi. Gümüşdağ, kendisinin elinden tutup, Başbakan’la fotoğraf vermesini sağladı.Demirören, aday olduktan sonra yaptığı açıklamada, başkan olması durumunda kurullara dokunmayacağı garantisi verdi. Ancak göreve gelir gelmez ilk iş olarak Disiplin Kurulu’nda küme düşme kararı verecek olan altı ismi değiştirdi. Ardından da Tahkim Kurulu’nun tüm üyelerini değiştirdi.

“Şike sahaya yansımamıştır” diyen başkanın haricindeki tüm Disiplin Kurulu üyeleri değiştirildi. Yerlerine ise Rıdvan Dilmen’in işaret ettiği isimler seçildi. Bunlardan biri de Disiplin Kurulu Başkan Vekilliği’ne seçilen Avukat Serdar Ölmez’di. Ölmez, Dilmen’in resmî avukatıydı. Dilmen, bu süreçte Fenerbahçe adına Tahkim Kurulu’na da el attı. Erdoğan’ın kardeşiyle olan ilişkisini kullanıp, yakın arkadaşı Engin Tuzcuoğlu’nu Tahkim Kurulu Başkanlığı’na getirdi. Dilmen, Tuzcuoğlu çok yakın arkadaşlardı ve geçtiğimiz günlerde ikili Dilmen’in bir rahatsızlığından dolayı da biraraya gelmişlerdi. Tuzcuoğlu, Dilmen’in kendisine attığı mesaj ve cevapsız çağrının ardından tüm işlerini bırakarak, Dilmen’le biraraya gelmişti. Tuzcuoğlu aynı zamanda Şekip Mosturoğlu’nun da çok yakın arkadaşlarından biri.

İşte tüm bu süreçlerin perde ardındaki isim Dilmen, Fenerbahçe Kulübü’yle de sık sık istişare yapmış, süreç adım adım, planlı bir şekilde hayata geçirilmişti.

Mehmet Baransu

U.Sadıkoğlu
11.05.2012, 09:54
Ahh , Trabzon'da olacaktım ki bugün..... Ahh ahh....

mawro61
11.05.2012, 11:53
Trabzonda insanların çoğu koyun gibidir(öyle olmayanları tenzih ederim.)
çok laf ederler ama icraat çok nadir görülür.Grup halinde hareket etme yetenekleri yoktur. çoğu zaman fevri davranır,saman alevi gibi parlar ve bir anda söner. Objektif olmak gerekirse çokta cesur değildir. (istisnaları hariç tutuyorum tekrar.)
Koyun gibi derkende şu bir gerçek ki bir grup trabzonlu ne zaman ki koyun sürüsü gibi bir kalabalığa ulaşır ancak o zaman işe yarar bir tepki verebilir.Ancak başta da değindiğim gibi bizde takım,grup halinde hareket,birbirini tutma destek olma gibi meziyetler yoktur.
biraz objektif gözlem yaptığınızda bunu rahatlıkla görebilirsiniz. Tam aksine hırçınlıktan ziyade kıskançlık daha yaygındır. O yüzden genelde birbirinin ayağında kuyusunu kazmakla uğraşırlar. Menfaatlerini farklı bir üslubla olsa bile ne yazık ki fenevliler kadar korurlar.
Bunlar üzücü belki rencide edicidirde aynı zamanda ama bu böyledir çoğu zaman.
Açın bugünün yerel gazetelerine bakın. Bazısı cesaretini göstermiş,bazısı menfaati için susmuş,bazısıda korkusundan uygun başlıkla çıkamamıştır.
Bir kısmı 3 kuruş menfaat için o kombineyi alacaktır.Bazısıs korktuğu için,V.S VS....
Bazısı havaalanına karşılama için gitmiş bazısı buradan protesto etmiş,bazısıda meydanlara çıkıp protesto edecektir.

Çağdaş DENİZ
11.05.2012, 11:58
ne zaman geliyomuş tayyip

tolga1461
11.05.2012, 12:02
eğer azıcık taraftarsak bu adama medeni şekilde yuhalayıp göndeririz. Resmen bizi salak yerine koydu ya. İstediğimi yaparım Trabzona da elimi kolumu sallayarak girerim. zaten çoğu salak 2 söze kandırırım mantığında. Eğer bu adam protesto edilmezse cidden bu halkın çoğunun salak olduğunu kabul edeccem kimse kusura bakmasın. Adam gibi organize olalım. yeter artık. şimdi de haykıramayacaksak ne zaman haykıracağız. Elin şikecisinin taraftarı haksız olmasına rağmen herşeye burnunu sokuyo. adam bizim şehrimize geldi. en sert tepkiyi görüp geldiğine pişman edilmeli. Allah'ım bu rte zihniyetinden bu ülkeyi kurtar. (gerçi başa geçecek adam yok ülkede. ne hallere kaldık)

TAHSİN 61
11.05.2012, 12:15
eğer azıcık taraftarsak bu adama medeni şekilde yuhalayıp göndeririz. Resmen bizi salak yerine koydu ya. İstediğimi yaparım Trabzona da elimi kolumu sallayarak girerim. zaten çoğu salak 2 söze kandırırım mantığında. Eğer bu adam protesto edilmezse cidden bu halkın çoğunun salak olduğunu kabul edeccem kimse kusura bakmasın. Adam gibi organize olalım. yeter artık. şimdi de haykıramayacaksak ne zaman haykıracağız. Elin şikecisinin taraftarı haksız olmasına rağmen herşeye burnunu sokuyo. adam bizim şehrimize geldi. en sert tepkiyi görüp geldiğine pişman edilmeli. Allah'ım bu rte zihniyetinden bu ülkeyi kurtar. (gerçi başa geçecek adam yok ülkede. ne hallere kaldık)

Başbakan Erdoğan Trabzon'da çiçeklerle karşılandı başlıklarına saatler kaldı :) Trabzonspor forması dağıtabilir :) Tepki vermek isteyen 100 kişide göz altına alınır

Hasan Habip Özbay
11.05.2012, 12:18
bişey olmaz yaptırmazlar sindirirler bu halkın bu takımın taraftarlarına yapılanlar filistinlilere yapılmadı hala birileri bişeyler konuşuyor

cihayan
11.05.2012, 12:21
Bugun, o gun. Bugun 11 Mayis 2012. Hade bekalim gun ola hayra ola ne getirecek. Keyifli bir haberler duyabilecek miyiz?..

tolga1461
11.05.2012, 13:06
zaten adam gibi takımını sevenler formaya falan kanmaz. onlar gözaltına alınır. deliceseviyoruz diyenler de para yer. Sonra yüzsüz şekilde takımı desteklemeye (!) devam ederler. YAZIK.

Faik Yılmaz
11.05.2012, 13:15
bugün cuma olduğu için kalabalık değildir....

yoksa oluk oluk gelirlerdi.....

Trabzon Halkının 1-2 istisna dışında tepki göstereceğini ya da gösterebileceğini sanmıyorum.....

Helvacı61
11.05.2012, 13:23
trabzon halkının ne zaman nerde tepki vereceği belli olmaz. goyayım o kafaya der ve gider

Barış Çebi
11.05.2012, 13:27
Alkışlarla şehre girer, şu an dolmabahçe tarafında galiba, burada bir hareketlendi.

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2012, 13:29
bugün cuma olduğu için kalabalık değildir....

yoksa oluk oluk gelirlerdi.....

Trabzon Halkının 1-2 istisna dışında tepki göstereceğini ya da gösterebileceğini sanmıyorum.....

Katılıyorum.Haberin de doğru olduğuna inanmıyorum.

yavuzbaha
11.05.2012, 13:55
Kesinlikle ve kesinlikle Trabzonspor olmasa burası inanın Anadolunun bir kasabası olurdu. Bu şehrin geşimesinin en 1.sebebi Trabzonspor'dur daha sonrada KTÜ Havaalanı vb. şeyler gelir.
...
Trabzonspor yokken de tarihte bu şehir Karadeniz in başkenti idi...Yavuzlar,Kanuniler nerede yetişti ??? Samsundan Artvine İmparatorluğun merkezi Trabzon du...Limanı ve Zigana geçidi,tarihi ipekyolu güzergahı vardı...Trabzon gücünü Trabzonspor dan değil aksine Trabzonspor gücünü Trabzondan ve cevval çalışkan Trabzon insanından almıştır...

Helvacı61
11.05.2012, 14:09
trabzonspor istanbulda olsa en az bejeke kadar şampiyonluk yaşardık

Mert67
11.05.2012, 14:23
Aman bugün Trabzon'da formayla sokağa çıkmayın. Polis tarafından tartaklanabilirsiniz.

Çağdaş DENİZ
11.05.2012, 14:24
trabzonda olan arkadaşlar geldi mi başbakan ne oldu?

marcusjava
11.05.2012, 14:36
...
Trabzonspor yokken de tarihte bu şehir Karadeniz in başkenti idi...Yavuzlar,Kanuniler nerede yetişti ??? Samsundan Artvine İmparatorluğun merkezi Trabzon du...Limanı ve Zigana geçidi,tarihi ipekyolu güzergahı vardı...Trabzon gücünü Trabzonspor dan değil aksine Trabzonspor gücünü Trabzondan ve cevval çalışkan Trabzon insanından almıştır...
haklılık payın var ama edirne de mesela osmanlı'nın başkentliğini yaptı ama kimsenin umrunda olmayan bir şehir şu an.

ESER
11.05.2012, 14:41
...

katiliyorum. Bu sehir kademeli ve bilincli olarak hep geri birakildi. Osmanli doneminde Ulkenin en onemli sehirlerinden biriydi.1800 lu yillarin basinda Marsilya Trabzon arasi direkt gemi seferleri vardi. ulkede sinema yokken Trabzonda sinamasi , opera vardi. onemli ulkelerin baskonsolosluklari vardi. gűdűk ve cűcűk siyasi tavirlar ile hep otelendi hep geri birakildi. simdi ile durum Trabzonun ayibi degil Turkiye Cumhuriyetini yonetenlerin hatasi.Trabzon tarihin en eski sehirlerinden birisi ve geri birakildi ama tarihin hicbir doneminde koy gibi bir yer olmadi.

yaranozlu
11.05.2012, 14:53
Ataturkun trabzonla ilgili goruslerini hatirlayin, bir de bir stat icin bizi 5 senedir ugrastiran onun bunun cocuklarina bakin. Dandirik bir stadi secim aleti icin kullanacaklardir. Trabzonun guclu olmasi hicbir zaman istenmedi.

forsa61
11.05.2012, 16:02
pazar gunu avni aker'de miting yaparlarsa yazıklar olsun...

forsa61
11.05.2012, 16:03
gidenler bir daha ts forması giymesin, herkes esini dostuna soylesin de adamlara ders olsun.

fanatikdevri
11.05.2012, 16:27
Salon boş,çoşku sıfır,toplama adamlar ve yaşlı bay bayanlar ağırlıkta.atkı boyunda ama surat kıpkırmızı,beklemiyordum açıkcası,helal olsun,gurur duydum.

My
11.05.2012, 16:50
https://p.twimg.com/AsnlHXXCIAE6QES.jpg (http://twitter.com/odemir61/status/200943573082972161/photo/1/large)

Tam yayın kapanırken arkadan bir ses yükseldi şampiyonluktan bahset sayın başbakan gibi bir şey dedi.

TSelif
11.05.2012, 17:07
Salonun haline bak çoğu kadın. Bugünün en güzel görüntüsü valla. Anla sayın başbakan TRABZONSPOR bizim için nedir. 25 milyon embesil uğruna burayı hiçe sayarsan onlar da seni böyle hiç sayar.
Çok arayacaksın eski şaşalı günlerini.

Çağdaş DENİZ
11.05.2012, 17:07
https://p.twimg.com/AsnlHXXCIAE6QES.jpg (http://twitter.com/odemir61/status/200943573082972161/photo/1/large)

Tam yayın kapanırken arkadan bir ses yükseldi şampiyonluktan bahset sayın başbakan gibi bir şey dedi.

kamerada baya dolu gözüküyordu ama belki sonradan dolmuştur.gerçi genelde kadın ve çocuklar vardı

Ilelioglu
11.05.2012, 17:14

Yapildi saniyorum öyle bir haber okudum bugün...

haklılık payın var ama edirne de mesela osmanlı'nın başkentliğini yaptı ama kimsenin umrunda olmayan bir şehir şu an.

Iyi kapak oldu bu...:alkış:

Halen anlamak istemeyenler var, bugün Trabzonspor olmasa TV'lerde Trabzon'un adini sadece hava durumunu veren programlarda duyarsiniz, hatta orada bile duyamazsiniz.

;)

Ercan DEMİR
11.05.2012, 17:14
Salonun yarısı rizeden gelmiştir. Kesin..

Helvacı61
11.05.2012, 17:21
bu tepki trabzondan bir başlarsa türkiyeyi özellikle istanbulu sarar başbakan bu yaptığı haksızlığının bedelini öder...bizler gurbette olabilirz ama trabzonluluğumuz ile her zaman gurur duyduk. ama tepkinin çıkış noktası trabzon olmalı her zaman memleketimizin yanında olacağız

Ilelioglu
11.05.2012, 17:37
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113463

"ADALET İSTİYORUZ SAYIN BAŞBAKAN" manşeti.

http://www.haber61.net/images/other/450.20120511112037.jpg

Trabzon'da Yerel Gazeteler ortak kararla bugün Trabzon'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, "ADALET İSTİYORUZ SAYIN BAŞBAKAN" manşeti ile karşıladı.

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın sahibi olduğu Karadeniz Gazetesi ise manşetinde buna yer vermedi.

..

TSelif
11.05.2012, 17:41

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın sahibi olduğu Karadeniz Gazetesi ise manşetinde buna yer vermedi.

..
İçimizdeki ( hakaret yok) midemi fena halde bulandırıyor !

Ilelioglu
11.05.2012, 17:43
İçimizdeki ( hakaret yok) midemi fena halde bulandırıyor !

Evet ama diger gazetelere helal olsun gereckten...:alkış: Umarim Basbakan sadece Karadeniz Gazetesini okumaz. Gerce o Hürriyet okur ya...:rolleyes:

Emre EFENDİOGLU
11.05.2012, 18:02
Yapildi saniyorum öyle bir haber okudum bugün...

Iyi kapak oldu bu...:alkış:

Halen anlamak istemeyenler var, bugün Trabzonspor olmasa TV'lerde Trabzon'un adini sadece hava durumunu veren programlarda duyarsiniz, hatta orada bile duyamazsiniz.

;)

Aynen katılıyorum, Samsun Trabzon'dan çok daha büyük çok daha zengin bir şehir. Peki insanlar neden Trabzon'u duyuyor bu kadaR?
Cevabı basit, Trabzonspor.

Ilelioglu
11.05.2012, 18:23
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113488&page=4

Başbakan 3 günlük gezisine Koruma ordusu ile geldi.

http://www.haber61.net/images/other/ic4.20120511181209.jpg

Y.Çuvalcı61
11.05.2012, 18:28
renkdaşlar bulunduğum belde pelitliye yakın olduğundan alanı etrafı süzerken bile 4-5 polis ve telsizlerle klasik rayban gözlüklü korumaların yoğun güvenlik önlemleriyle karşılaştım ve asıl en önemli olay salonun ilerisinde geniş alanda olan 403 otobüsler acaba nerden geldi ve kimleri getirdi bu otobüsler ;)
zoko reisin dediği gibi yazık!!!

Ilelioglu
11.05.2012, 18:32
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113488&page=2

Trabzon’un yerel gazetelerinin ortaklaşa manşetlerine taşıdıkları “Adalet İstiyoruz Sayın Başbakan” manşeti Ulusal basınında dikkatinden kaçmadı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Şike sürecinde yapmış olduğu açıklamalar Trabzon Kamuoyundan tepki toplamıştı.
Başbakan Erdoğan Partisinin Trabzon il başkanlığı seçimlerinden dolayı Trabzon’a geleceğini öğrenen Trabzon basını ortak bir karar ile manşetlerini aynı atması Başbakanı takıp eden Ulusal basınında gözünden kaçmadı. Ortak karar Trabzon basınından iki gazete uymadı.

http://www.haber61.net/images/other/ic1.20120511175725.jpg

http://www.haber61.net/images/other/ic2.20120511175741.jpg

Sami Kuk
11.05.2012, 18:41
Aynen katılıyorum, Samsun Trabzon'dan çok daha büyük çok daha zengin bir şehir. Peki insanlar neden Trabzon'u duyuyor bu kadaR?
Buna sonuna kadar katılıyorum:).Trabzonspor olmasaydı sıradan bir kücük karadeniz ili olurdu:).Ordu ve Samsun nüfus olarak şehir olarak Trabzondan büyük mesela:).

Hekimoğlu
11.05.2012, 18:49
Trabzon ve Trabzonspor meselesi tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan gibi bir muhabbet onu geçelim salonun boş olması benim için bugün en büyük teselli oldu zamanında belediye seçimlerinde de tepkimizi koymuştuk.

Fatih Kuloğlu
11.05.2012, 19:00
Salonun yarısı rizeden gelmiştir. Kesin..

Toplantının yapıldığı Hayri Gür Spor Salonu'nun hemen altındaki busene açılmış olan Avrasya Üniversitesinde okuyorum. Minibüs minibüs insan getirildi %70'inin plakası ya Rizeydi yada çevre ilçeler.

albatros
11.05.2012, 19:00
Atkımız kirlendi bugün

Badaloğlu
11.05.2012, 19:02

http://www.haber61.net/images/other/450.20120511112037.jpg

Trabzon'da Yerel Gazeteler ortak kararla bugün Trabzon'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı, "ADALET İSTİYORUZ SAYIN BAŞBAKAN" manşeti ile karşıladı.

..

Bu süreçte herkes ektiğini biçecektir. Karadeniz gazetesi de hak ettiğini alacaktır :(

agahozlu
11.05.2012, 19:02
Takip edebildiğim kadarı ile, teşekkürler Trabzon.

biltrabzon
11.05.2012, 19:03
buna sonuna kadar katılıyorum:).trabzonspor olmasaydı sıradan bir kücük karadeniz ili olurdu:).ordu ve samsun nüfus olarak şehir olarak trabzondan büyük mesela:).

ordu mu trabzon dan bÜyÜk?

Fatih Kuloğlu
11.05.2012, 19:04
ordu mu trabzon dan bÜyÜk?

Ordu şehir olarak Trabzonda büyük ama coğrafi koşullar bundaki en büyük etkiye sahip :(

edit: yaşınıza bakmadan gardaşım yazmışım özür dilerim :D

Badaloğlu
11.05.2012, 19:04
Atkımız kirlendi bugün

Atkı kirlenmedi atkı başbakana bizim adımıza mesajını çok net bir şekilde verdi. Atkıda ne yazıyor biliyormusunuz? ''oyun bitti'':D

tolga1461
11.05.2012, 19:07
inşallah söylediğini gibi dolmamıştır. ben diyorum ki bunların konserleri mi ne varmış hem de bizim evimiz avni akerde.. oradan onu kovmalıyız. tıpkı gs seyircisinin kendi stadından kovduğu gibi. partisinin isminin başında "adalet" kelimesi olan bi insanın adalet kavramına bakacak olursak bence bunun dini de göstermelik. adalet diyip bu şekilde davranan insan din diyip kim bilir nasıl davranıyodur ya neyse... mv seçimlerinde oy dilenen o mhp ve chplilere de şimdiden burdan selamlar olsun. onlar anladı selamı... Dediğim gibi bişekilde bişey yapmalıyız o gün o staddan gitmeli. elini kolunu sallayarak gezemez burda

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2012, 19:08
Buna sonuna kadar katılıyorum:).Trabzonspor olmasaydı sıradan bir kücük karadeniz ili olurdu:).Ordu ve Samsun nüfus olarak şehir olarak Trabzondan büyük mesela:).

Ordu'nun nüfusu Trabzon'dan daha az...

İlker Yazıcıoğlu
11.05.2012, 19:09
Ordu yüzölçümü olarak daha büyüktür.

ibrahim
11.05.2012, 19:12
Ee koca Ordu sonucta...

(Daha kötü bir espri bilen gecsin karsima... :p)

Koray
11.05.2012, 19:13
Mehmet Ali Yılmaz
Sözünde duramaz
Bu takım seninle
Şampiyon olamaz şampiyon olamaz OoOoO OoO

Eskiden böyle bağırılıyordu tribünlerden MAY'ı açıklayan güzel bi tezahürat.

macka61
11.05.2012, 19:13
may kendini iyice belli ediyor yazık

Bud Spencer
11.05.2012, 19:17
Toplantının yapıldığı Hayri Gür Spor Salonu'nun hemen altındaki busene açılmış olan Avrasya Üniversitesinde okuyorum. Minibüs minibüs insan getirildi %70'inin plakası ya Rizeydi yada çevre ilçeler.

arkada kalmasin

Fatih Kuloğlu
11.05.2012, 19:27
Meydana geldiğimde bir topluluk gördüm şimdi öğrendiğime göre bakan gelmiş 2-3tane ama inanın belediye başkanı gelse yada çıkıp gitarla kemençeyle şarkı söylense ancak o kadar kişi toplanırdı ki bu topluğun bir kısmıda koruma ordusuydu :D :D

Erkan SÜNGER
11.05.2012, 20:02

Samsun hakkında En Ufak Bir Bilgin Oldugunu Düşünmüyorum O Zenginliği 4 Senede Ben Göremedim Gördüğüm Samsundaki Trabzonluların Zenginliğiydi...

Nytre
11.05.2012, 20:36
Atkı kirlenmedi atkı başbakana bizim adımıza mesajını çok net bir şekilde verdi. Atkıda ne yazıyor biliyormusunuz? ''oyun bitti'':D

hangi fotografı var mı abi ?

Emre EFENDİOGLU
11.05.2012, 20:39
Samsun hakkında En Ufak Bir Bilgin Oldugunu Düşünmüyorum O Zenginliği 4 Senede Ben Göremedim Gördüğüm Samsundaki Trabzonluların Zenginliğiydi...

Samsunun icindeki sanayi ve liman nere bagli Artvin'e mi?

Erkan SÜNGER
11.05.2012, 20:57
Samsunun icindeki sanayi ve liman nere bagli Artvin'e mi?

Azınlık Trabzonluların Zenginliği Samsunun Zenginliğimi Oluyor Arkadaşım? Trabzon Merkez Nufusundaki İlçesinde 1 Adet AVM si olan Bir Şehri Lütfen Kıyaslamayalım Zenginlik Açısından.O AVM de Bizim Meydandaki Boyner Kadar

Ilelioglu
11.05.2012, 21:02
may kendini iyice belli ediyor yazık

MAY'in derdi zoru nedir anlamak güc. Trabzonsporlu degilse ciksin söylesin, bizde Onursal Baskanliktan cikarlim kendisini. Trabzonspor ile iliskisini kessin. Ha eger öyle degilse destek olsun köstek degil!

deepmavi
11.05.2012, 21:58
Evren adalet sistemi üzerinde işler.İnsanlar ve diğer binlerce varlıklar bu adalet sistemi üzerinde yönetilir.Yaratılan hiçbir varlık ölümzsüz değildir,isterse 100 yıllık olsun isterse 1000 yıllık olsun.Adaleti hiçe saydığı zaman yok olmaya mahkumdur.Güneşi üzenler unutmasınlar ki Güneşin merhameti üzerine bugüne kadar yaşıyorlar ama Güneş artık öfkeli onları istemiyor ve yok olmalarını istiyor.fenerbahçe yok olduğu zaman Trabzonspor'un ödülleri verildiği zaman Güneşin istediği Ruh dünyaya gelecektir.

Gerçeği gördük Avrupa çok güçlü ve büyük bir medeniyet her zaman en iyisini hak edecek ve en büyük değeri görecektir.Avrupa ve Güneşin medeniyeti her zaman yükselecektir.

Mustafa Calik
11.05.2012, 22:43
Şener'in iki kritik toplantısı
11 Mayıs 2012 / 13:48

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, şike soruşturmasıyla ilgili olarak önemli isimlerle görüşecek.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, şike ve teşvik soruşturmasında karar sürecine gelinirken çok kritik 2 randevuya katılacak.
UEFA ve CAS'a 58'inci Madde'nin değitirilmesi konusunda başvuracaklarını açıklayan Sadri Şener, ilk olarak 13 Mayıs Cuma günü Trabzon'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la Pazar günü görüşecek.

Erdoğan'ın randevu talebini kabul etmesinin ardından Başbakan'a sunacağı dosyaları hazırlamak üzere çalışmalara başlayan Şener'in gündeminde 2 ana konu olacak.

Sadri Şener, Başbakan Erdoğan'a öncelikle TOKİ tarafından yaptırılan ancak çeşitli nedenlerle sürekli duraklayan Akyazı Spor Kompleksi ve yeni stad projesindeki aksamaları anlatacak, projenin en azından stadyum bölümünün hızlandırılması için yardım isteyecek.

Şener ayrıca Başbakan Erdoğan'a 58'inci maddeyle ilgili camianın rahatsızlıklarını anlatacak.

MÜNİH'TE PLATİNİ'YLE BİR ARAYA GELECEK
Başkan Şener, 19 Mayıs'ta Almanya'nın Münih kentinde Bayern Münih ile Chelsea takımları arasında oynanacak Şampiyonlar Ligi finalini de bu sezon Devler Ligi'nde mücadele eden 32 kulüp başkanıyla birlikte özel davetli olarak izleyecek.

Münih'te UEFA Başkanı Michel Platini veya Genel Sekreter İnfantino ile görüşecek olan Şener'in, bu görüşmelerde Şenes Erzik'ten de kendisine eşlik etmesini istediği öğrenildi.

Başkan Şener, UEFA'ya özellikle 58'inci madde değişikliğinden duyulan rahatsızlığı iletecek, Etik Kurulu'nun 2 raporu arasındaki farkı anlatırken UEFA'nın ilk Etik Kurulu raporunu dikkate almasını isteyecek.

haber61

Burhan Açıkgöz
11.05.2012, 23:21
MAY bizi atmadam kendi gitsin.
Erol Kösenin ilaç tarifini vermeyeyim şimdi :)

mawro61
12.05.2012, 01:16
hayri gür ful çekmiş.Utandım memleketimden.

bitirim
12.05.2012, 01:17
Azınlık Trabzonluların Zenginliği Samsunun Zenginliğimi Oluyor Arkadaşım? Trabzon Merkez Nufusundaki İlçesinde 1 Adet AVM si olan Bir Şehri Lütfen Kıyaslamayalım Zenginlik Açısından.O AVM de Bizim Meydandaki Boyner Kadar

dalgamı geçiyorsun nedir anlamadım 10 seneden fazla kaldım samsunda. kalmayı boş ver biraz çoğrafya oku. samsun çoğrafi konumu sayesinde Trabzondan çok daha gelişmiştir. ulaşım kolaylığı sayesinde limanı sürekli çalışır geniş ve sulak ovaları sayesinde tarımsa ürün çeşitliliği çok fazladır. tütün çeltik fındık şeker pancarı kavak ağaçları ve daha nicelerini yetiştirir ve satar. büyük şehir hüviyetini seneler evvel kazanmıştır. Trabzonda bırakın ovayı doru dürüst düzlük bile olmadığı için tarım alanlarımız dolayısı ile ürün çeşidimiz çok düşüktür fabrika yaılacak alan yok. denize paralel ilerleyen dağların arkasına zigana geçidi gibi küçük geçitler dışında ulaşım imkanı olmadığı için limanımız çok az çalışır bu yüzden gelişemez fabrika kursak yine ulaşım zorlukları yüzünden pazara sunamayız. yani samsunla ekonomik anlamda yarışamayız ama adamlık anlamında onlara fark atarız. nitekim karadeniz dışından kim sorarsan sor Trabzonu karadenizin en büyük ili zanneder. samsunda demir yolu olduğu halde çok az insan bilir ama Trabzonda demir yolu olmadığı halde malum bir dizide karakterler Trabzona demir yolu ile gelmişlerdir :)))

bitirim
12.05.2012, 01:19

ne alaka ful falan çekmedi hatta akparti bilmem neyi bile zaten basket maçlarında bile dolmuyordu bu salon diye aklınca mantıklı bir açıklama yaptı ve tayyip ağzının payını alarak gitti. salonda menfaatçi şakşakçılar ve çevre illerden gelenler dışında kimse yoktu

Badaloğlu
12.05.2012, 11:54
hangi fotografı var mı abi ?

http://www.haberler.com/basbakan-in-boynundaki-bordo-mavi-atkinin-sifresi-3614767-haberi/

ATKININ ŞİFRESİ: OYUN BİTTİ
Bu arada Başbakan Erdoğan'ın boynuna taktığı atkıda mavi zemin üzerine bordo renkte büyük haflerle 'Oyun Bitti' yazısı dikkati çekti. Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/trabzonspor/)'un resmi ürün tedarikçisi TS Club tarafından Şanlıurfa'da 5 Mayıs (http://forum.bordomavi.net/5-mayis/) 2010 günü Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/fenerbahce/) ile oynanan ve Trabzonspor (http://forum.bordomavi.net/trabzonspor/)'un 3 – 1 kazandığı Türkiye (http://forum.bordomavi.net/turkiye/) Kupası finali sonrasında satışa çıkarılan İngilizce 'Game Over' sözünün çevirisi olan 'Oyun Bitti' yazılı atkıların bazı TS Club'larda satışının devam ettiği ve çok az miktarda kaldığı belirtildi. Taraftarlar, yaptıkları yorumlarda, Başbakan'a 'Oyun Bitti' yazılı atkı takılmasının ancak 'Trabzonluların düşünebileceği ince zeka işi bir davranış' olduğu konusunda da görüş birliğine vardı. Bir çok taraftar, "O yazı, Fenerbahçe (http://forum.bordomavi.net/fenerbahce/)'nin bu ligde yaptığı oyunların bittiği anlamını da taşıyor. Başbakanımızdan bu konuda adaletli davranmasını istiyoruz" görüşünde birleşti. - Trabzon (http://forum.bordomavi.net/trabzon/)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.haber61.net/images/other/basbakan1.jpg
http://www.haber61.net/images/other/basbakan2.20120512095059.jpg
http://www.haber61.net/file/basbakan3.jpg (http://www.haber61.net/video-galeri/oyun-bitti-atkisi--139.htm)

UmutBaykan
12.05.2012, 12:19
'Oyun Bitti' çok manidar olmuş :)

e..d..a..
12.05.2012, 19:24
burda konuşmakla hiçbir şey olmuyo. Geçen sene de aynı şeyler söylendi ama sonuç değişmedi. eğer gerçekten beklenilen yapılmayacaksa kimse buraya gelip de bol keseden atmamalı.
Fenerbahçenin arkasını kollayan insanlarla adalet kavramını yanyana getiremem bile.Ne acıdır ki yine bu kişiler gençlik şölenini bizim stadımızda Trabzonsporun yuvasında yapıyor...

İlker Yazıcıoğlu
12.05.2012, 19:31

Salon bomboştu,nereden uydurdun ful çektiğini?
Ben dün başka kongreyi mi izledim?
Kadınlar günü gibi getirtmişler yaşlı kadınları,çocukları....

Kasım Hilal
12.05.2012, 19:50
İlk seçim ne zaman?

Ilelioglu
12.05.2012, 20:00
burda konuşmakla hiçbir şey olmuyo. Geçen sene de aynı şeyler söylendi ama sonuç değişmedi. eğer gerçekten beklenilen yapılmayacaksa kimse buraya gelip de bol keseden atmamalı.
Fenerbahçenin arkasını kollayan insanlarla adalet kavramını yanyana getiremem bile.Ne acıdır ki yine bu kişiler gençlik şölenini bizim stadımızda Trabzonsporun yuvasında yapıyor...

Evet cok aci gercekten...Allahim bütün bu haksizliklarin hesabini onlardan sorar insallah...

albatros
12.05.2012, 21:47
bu akşam üzülmüştür boşbakan.has oldu :)

Harun-61
12.05.2012, 23:25
basbakan talimat vermis; gs kupayi alacakmis :)

Ilelioglu
12.05.2012, 23:26
basbakan talimat vermis; gs kupayi alacakmis :)

Arkadas; Ben diyorum zaten, Türkiye'de bu adam ne diyorsa o oluyor!

"Tüzel kisiler cezalandirilmasin" = "Fenerbahce cezalandirilmasin"

Isimiz cok zor cok.

Ilelioglu
13.05.2012, 00:08
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113559

Galatasaray'ın şampiyonluk kupasını Kadıköy'de kaldırmaması için hiçbir sebebin olmadığını dile getiren Albayrak, konuyu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da ilettiğini dile getirdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradığını ve durumu kendisine anlattığını dile getiren Albayrak, "Başbakanımız ile telefonda görüştük ve kendisine durumu anlattım. Başbakanımız da sayın valimizi arayarak gerekli önlemlerin alınması gerektiğini söyledi. Biz bu kupayı hak ettik ve bu kupayı almak istiyoruz. Sonuç olarak futbolcularımız bir sezon boyunca tüm zorluklara karşı mücadele etti ve sonunda bir başarı elde etti. Biz bu kupayı burada kaldırmazsak Galatasaray camiasına bunun hesabına veremeyiz." dedi.

Ercan DEMİR
13.05.2012, 08:43
Ise gidiyorum gordugum otobus sayisi en az 200 ve hicbiri 61 plaka degil. Ve hepsi belediye otobusu. Bugun stad cok rahat dolacak. Sanmayinki Trabzon halki doldurdu stadi. Gordugum plakalar: 55 28 25 53 34 06. Trabzonda Stadi doldurduk diyip hava atacaklar.

Ercan DEMİR
13.05.2012, 09:23
Sadece 11 otobus carsamba(samsun) belediyesine ait otobus gecti simdi.

Helvacı61
13.05.2012, 10:29
madem stadı ordan burdan adam getirerek dolduruyorlar..o zaman bir grup pretosto etmek için gitsin stada

Ercan DEMİR
13.05.2012, 10:54
http://p.twimg.com/AswYnodCIAAegMX.jpg:med

Ercan DEMİR
13.05.2012, 10:55
http://p.twimg.com/AswlZFhCAAIbZxA.jpg:med

Ercan DEMİR
13.05.2012, 10:56
http://p.twimg.com/AswlfRZCAAAfGT8.jpg:med

Ercan DEMİR
13.05.2012, 10:57
Twitterdan kopyaladim alintidir :)

Ercan DEMİR
13.05.2012, 12:19
Yenimahalle sahil.. stada uzaklik 200 m.

http://p.twimg.com/Asw6sRzCAAEdWbH.jpg:med

Ali Can
13.05.2012, 12:52
olay çıkmasın diye kendi adamlarını doldurmuş stada. :D

oflyyyy
13.05.2012, 13:15
samsun vezirköprü ilçesinde oturuyorum bi hafta önceden afişler astılar heryere dün gece 12 de en az 10 tane yarım otobüs insan gitti burdan.bilin diye söylüyorum o stadı bu akşam trabzona ve trabzonspora küfredenler dolduracak yazıklar olsun..

Fatih Kuloğlu
13.05.2012, 13:41
https://twitter.com/#!/search/%23AKGenclikSolene/slideshow/photos?url=https%3A%2F%2Fp.twimg.com%2FAsuledICEAA YfRz.jpg

Sakarya'dan dahi gelenler var

https://twitter.com/#!/search/%23AKGenclikSolene/slideshow/photos?url=https%3A%2F%2Fp.twimg.com%2FAsxCVTlCQAA ogZZ.jpg

Kale arkası komple Samsun

Trabzon stadını ve Trabzonda'ki bir şöleninin yarısından fazlasını Trabzon hariciyle doldurmak sahtekarlık değil de nedir ?

Fatih Kuloğlu
13.05.2012, 13:42
https://twitter.com/#!/search/%23AKGenclikSolene/slideshow/photos?url=https%3A%2F%2Fp.twimg.com%2FAspAfLwCMAE vHke.jpg

Bu arkadaşlarda taa Keçiören'den gelmişler :DD

SEDAT
13.05.2012, 13:43
* Seçim zamanı'da mı etraftan adam topluyorlar acaba merak etmiyor değilim ?

İlker Yazıcıoğlu
13.05.2012, 13:53
Şunu düşünüyorum.Trabzonlu veya tRABZONSPORLU OLUP DA HALA YORUMLARININ ARKA PLANINDA BU ADAMLARI,BAŞBAKANI KORUMAYA ÇALIŞANLAR VAR.uTANMIYORLAR MI KENDİLERİNDEN ÇOK MERAK EDİYORUM?

mawro61
13.05.2012, 13:53
artvin üniversitesindende otobüslerle öğrenci getiriyorlar. tanıdık vasıtası ile sordum. öğrencilerin rteden haberi yok. ceceli konseri diye geliyorlarmış.

Ilelioglu
13.05.2012, 13:57
artvin üniversitesindende otobüslerle öğrenci getiriyorlar. tanıdık vasıtası ile sordum. öğrencilerin rteden haberi yok. ceceli konseri diye geliyorlarmış.

Vay be harbiden yuh diyorum...:)

fatihmazlum
13.05.2012, 14:11
akp şike yapıyor hemde sahaya yansıyor anlasılan bu zaten beklıyordum boyle bısey gıresun rıze gumushane bayburtdan getırırler dıye ..ama adamlar asmıs samsun artvın hatta sakarya pes..

fatihmazlum
13.05.2012, 14:15
akp yedığı haltın farkında bu yuzden rezıl olmamak ıcın boyle bıseye basvurdular merak etmeyın secımlerde de dısarda adam getırcek hallerı yok..sandığa gomulcek Allahın ıznıyle yaptıkları fıtıl fırıl burunlarından gelcek..oylar bağımsız adaylara trabzonsporun ıcınde gelen..

MDanışmaz
13.05.2012, 14:35
Ben seçime bakarım arkadaş istedikleri kadar gösteriş yapsınlar..

olcay_61
13.05.2012, 14:44
sabah ALES sınavına giderken sahilde otobüsler, sabahın köründe gruplar halinde dolaşan şahıslar vardı.
ekmek almaya göndersen gitmezler ama taaa nerelerden gelmişlerdir :D

Ilelioglu
13.05.2012, 16:25
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113594

Yine Şikeyi konuşmadı

Partisinin Trabzon’da düzenlediği Gençlik şöleninde konuşan başbakan Erdoğan , Şike süresince hak ettiği cezayı almaması için koruma altına aldığı Fenerbahçe ve yaşanan süreç ile ilgili tek kelime etmedi. Trabzonda konuşan Erdoğan Kendisinin Fenerbahçeli olduğunu belirterek” Trabzon’da bir sürü spor organizasyonu yaptık.Buraya spor tesisleri yatırımı yaptık. 2007 Karadeniz oyunlarını burada düzenledik.Ardından EYOF 2011 de düzenledik.Şimdi Akyazı’da 42 bin kapasiteli stadı yapıyoruz.Bunu da kısa sürede bitireceğiz

Trabzon’da şike süreci ile ilgili konuşma yapmasını bekleyenler hayal kırıklığı yaşarken Başbakan Erdoğan dün akşam G.Saray ile F.Bahçe arasında oynanan maçtan sonra çıkan olayları değerlendirdi Erdoğan kendisinin Fenerbahçe taraftarı olduğunui belirterek” Futbol 3 türlü sonucu olan bir oyun.Rakabinize saygı duyacaksınız.Dün Galatasaray Fenerbahçe ile oynadığı maçta berabere kalarak şampiyon oldu. Başarılı olanı kutlamak gerek

Maçtan sonra çıkan olaylara üzüldüm.B iz bu olayları terör de görüyorduk. Polis aracını zarar vermek devirmek ve yakmak olmaz. Bu terörü statlardan temizleyeceğiz.

Tribün olayları dursun diye maçlara bayanlar alındı. Ancak olmadı.Akşam yaşananlardan üzgünüm" dedi.

Ilelioglu
13.05.2012, 16:31
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=113587

Adalet Kalkınma Partisi (AKP) gençlik buluşmasını Trabzon’da yapıyor. 81 ilden gelen AK Parti gençlik kolları Hüseyin Avni Aker Stadyumunu doldurdu.

http://www.haber61.net/images/other/1111.20120513141849.jpg

Gençlik buluşmasına katılması beklenen Başbakan Erdoğan katılımından önce Sagopa Kajmer Mustafa Ceceli’nin şarkılarıyla coşuyor.

Videoyu izleyin (http://www.haber61.net/video-galeri/ak-genclik-konseri-142.htm)

AK Partinin gençlik şöleninde Görevlilerin Trabzonspor Forması şeklinde yapılan tişörtleri giymesi dikkatten kaçmadı

http://www.haber61.net/images/other/wep2.jpg

Şölene katılan iller tek tek isimleri sayıldığı sırada Samsun Şehrinin ismi söylendiğinde tepki sesleri yükseldi.

http://www.haber61.net/images/other/xxxx.jpg

Başbakan Erdoğan Helikopterden gençliği selamladı

http://www.haber61.net/images/other/hhh.20120513144509.jpg

Başbakan Erdoğan Eşi Emine Erdoğan İle Stadyuma geldi

http://www.haber61.net/images/other/66666.jpg

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın ismi söylendiğinde stadyumdan büyük tepki aldı.

Suat Kılıç konuşmasını gerçekleştirdiği esnada da protesto edildi. Samsun'dan gelen gençler sürekli Bakan Kılıç'a tepki gösteriyor.

Başbakan Erdoğan yine Trabzonspor atkısı üzerinde konuşmaya başladı.
Başbakan Erdoğan dün akşamki Fenerbahçe-Galatasaray maçına değinerek konuşmasına şu şekilde yaptı:
"Dün Akşam final maçında Galatasaray ile Fenerbahçe arasında ki final maçında ortaya konulan tablo, bir Başbakan olarak şahsen beni üzmüştür. Ortada bir netice var. Ve Futbolun 3 neticesi var. Galibiyet, beraberlik, mağlubiyet.. Bu 3 neticeye de katlanmak durumundasın. Eğer bu 3 neticeye katlanamayacaksan bu işi yapma. Fair-Play denilen olay budur. Ve çok daha ilginci, bayanlar tribünlere çekildi ki tribünler çok daha bu noktada ahlaki standarda kavuşsun ulaşsın diye.. Ama baktık ki sadece bayan ve çocukların olduğu maçlarda bile küfür gına gidiyor.
Böyle bir spor veya futbol seyircisi olur mu.. Erkekleri kadınlar islah edecek diye beklerken hanımlarda bile felaket bsir tablo. Dün akşam Galatasay şampiyon oldu. Tebrik ediyoruz. Kutlayacaksın. Alkışlayacaksın. Ben bir Fenerbahçe taraftarı olabilirim, ama tebrik ediyorum. Alkışlıyorum.
Bunu yaymamız lazım. Maçtan sonra her tarafı yakıp yıkmak, polis araçlarını devirmek, bunu biz terörde görüyoruz. Ama bunu tribünlere terörü hakim kılmak isteyen zihniyeti de lanetliyorum. Burada gelecğiz adeta eğleneceğiz dinleneceğiz. Bunu yapmamış lazım. Bu noktada üzgünüm. Galatasaray’ı tebrik ediyorum kutluyorum" Başbakan Erdoğan, konuşmasında Ben Fenerbahçeliyim dediği sırada tribünlerin Trabzonlu olan kısmında ki vatandaşlar tarafından yuhalandığı duyuldu. Bu kesim stadın küçük bir kesmini oluşturduğu için fazla yankı uyandırmadı.

Fatih Erdemir
13.05.2012, 18:08
http://p.twimg.com/AswlZFhCAAIbZxA.jpg:med

tam resimi cektigin evin yerinde bir dut agaci vardi sahibine aga derdik cok dutunu incirini yemisizdir Allah razi olsun kendisinden

fatihmazlum
13.05.2012, 18:12
bakalım akp yı trabzodnakı secımlerde sağdan soldan getırdığı toplama ampulculer kurtarabılcekmı yuzde 61 oy almıs partı turkıyenın her yerınden adam getırıyorsa statı doldurmak ıcın o sehırde sılınmıs demektır beter ol akp o kupamızı sana yedırmıcez..

cyberentalpi
13.05.2012, 19:06
akp yedığı haltın farkında bu yuzden rezıl olmamak ıcın boyle bıseye basvurdular merak etmeyın secımlerde de dısarda adam getırcek hallerı yok..sandığa gomulcek Allahın ıznıyle yaptıkları fıtıl fırıl burunlarından gelcek..oylar bağımsız adaylara trabzonsporun ıcınde gelen..

guldurmeyin insanı.
aynı tepkiyi daha once de vermişti Trabzon halkı yuzde 60 ile

Nerde bu dınemde Faruk Ozak
Nerde o Toki baskanı ince hesap yapan

Bu spor bakanı degil mi daha ilk gunlerde fb dalkavuklugu yapan
basbakan degil mi haksız oldugunu bile bile tuzel kisiler suclu olmaz diyen

alın tuzel kisiler iste. ortalıgı savas alanında cevirdi yuzsuz fb taraftarı

once azize sike yapti
sonra hukuk surecinde basbakan ve spor bakanı dahil fb yi aklamak icin baska bir sike yaptılar
umarim Uefa cezasını verir. vermezse Allah fitil fitil haksızlıklarını burnundan getirsin

Sefa
13.05.2012, 19:09
Tanjanttan gelirken yukarıdaki otobüsleri görünce hiç de şaşırmadım bari Ak Parti Sivas pankartlarını sökseydiler.. :)

Kendilerini kandırıyorlar..

Necmettin ALTUNTAŞ
13.05.2012, 20:52
Bir iki tarikat şeyhi bir cemeat böyüğü devreye girer bir iki ayet bir iki hadisi kendilerine göre yorumlayarak halkın biatını sağlayıp %60 oyu ceplerine koyarlar.

Ilelioglu
13.05.2012, 21:21
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=10594#Icerik

İsyan Avrupa’da insaf aradı!..

Almanya yaşayan taraftarlarımız temiz futbol ve adaletli yönetim için bugün (Pazar) Türkiye Futbol Federasyonu’nun Avrupa Koordinatörlüğü’ne yürüdü.

Bu amaçla yapılan açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verildi: “Son yıllarda Türk futbolu üzerinde karanlık güçlerin hüküm sürmeye çalıştığı bir ortamda fair-play ruhuna uygun, adaletli bir lig ve de Türk futbolunun geleceği için Türkiye Futbol Federasyonu’nun Avrupa Koordinatörlüğü Merkezine yürüdük”

Diğer Fotoğraflar

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10594-2O9Z1J2L.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10594-9Q6B8L9N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10594-0P7B9K0N.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10594-7M4Y6H7J.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/10594-7E4Q7Z7C.jpg