PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şenol Güneş İstiyor! İstediği Gibi 90 Dakika Destek!.. Hayde!..

ünsalyılmaz
02.05.2012, 23:48
Şenol Güneş: Taraftarım bana sokakta adalet için kan mı dökelim diyorlar. Ben bu insanları nasıl durdurayım. LÜTFEN fenerbahçe maçında taraftarımız sadece bizi desteklesinler. Fenerbahçeye çiçek bile vermesinler.İlgilenmesinler bile. 90 dakika sesleri kısılana kadar desteklesinler 3 puanı alıp gönderelim..

Arkadaşlar Lütfen Şenol Hocamızın Dediği Gibi Yapalım ve Bunu 6 Mayısa Kadar Trabzona Yayalım..

Harun-61
02.05.2012, 23:58
Şenol Güneş'in hocalığını eleştirebiliriz, fakat bu akşam maç sonrası yaptığı açıklama çoğu kişinin göz yaşlarının gelmesine vesile oldu.

Hocamız yıpranmış, Trabzon halkından istediği sadece bir şey var,
sesiniz kesilene kadar 90 dakika TRABZONSPOR'u destekleyin !!!

Hoca'ya çok şey borçluyuz....

Şenol Güneş için, Adalet için

90 Dakika boyunca susma TRABZON.

.

Mert67
02.05.2012, 23:58
Aynen ilk maçta bende olaylar çıksın istiyordum ama bu maçı olaysız bir şekilde eze eze yenerek bitirmeliyiz.

KERİM
03.05.2012, 00:02
Açıklamanın tamamı site girişine koyulsun. Mutlaka herkes okumalı, olay çıkmamalı

el fanatico
03.05.2012, 00:02
hükmen mağlubiyetimiz onların da işine gelecek... bir kez olsun gaza gelmesin taraftarımız... ne saha içindeki ne saha dışındaki olabilmesi muhtemel provokasyonlara kapılmadan saha içinde gerekli cevabı verelim herkese...

Haydi Trabzonsporum... Allah'ın izniyle kazanacağız bu maçı...

U.Sadıkoğlu
03.05.2012, 00:05
Olaysız bir fenerbahçe maçı düşünemiyorum en azından maç bittikten sonra o şerefsizlere bir şeyler yapmalıyız.. İlk maç sonunda sahaya atlama girişiminde bulundum fakat başaramamıştım...

Dilerim ki bu maçta birisi bu eylemi gerçekleştirir...

Maç 20. Dakikada 0-2 Olursa olay çıkmasından başka isteyecek bir şeyimiz yok ayrıca :) Bu da ayrı bir mevzu.

Barış Burak
03.05.2012, 00:15
Ben ağladım... nalet olsun böyle düzene... maça gidebilecek olanlar Allah aşkına susmasın ne olur.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2012, 00:17
Trabzon'un Alex Fergusonu,

Seni ağlayan gözlerle izledim. TS seni hiç unutmayacak. Senin heykelini dikmeli bu yönetim.

Sadri ŞENER de, TELEGOLDE 22:00-23:30 arası şahane konuştu. şb ye, tüpçüye ve Ziyaya fena giydirdi. Bunun hesabını soracam dedi.

ErtuGrul
03.05.2012, 00:21
Adamlığın en zirve noktası Şenol Güneş ...sırf senin icin bile Trabzonspor'lu olunur...

OZDEN61
03.05.2012, 00:22
taraftar grupları su macta tek yurek tek agız olsa bariii

onur-ts
03.05.2012, 00:23
birleşin, birliktelik olun artık.menfaatleri bırakıp takım için birleşin.şenol güneş için.

toksoy61
03.05.2012, 00:25
Şenol Güneş doğru konuşuyor, düzgün konuşuyor ama havaya konuşuyor çünkü hala daha güzellikle bu ülkede hak aranamayacağını anlamadı. eğer hakkın göz göre göre yeniyorsa niye bu ligte duruyoruz

Terzioğlu
03.05.2012, 00:25
Bu maca gidipte 90 dakika bagirmayan benim gözümde en büyük fblidir.

Ts Gebze
03.05.2012, 00:31
Bu maç artık maç değil bir şeref mücadelesidir

Enes
03.05.2012, 00:33
Fenere değil sahayı Trabzonu bile dar etmeliyiz ama Trabzonspora zarar vermeden,çok dikkatli olmalıyız tt arenadaki gibi bizi tahrik etmeye çalışacaklar nasıl olsa provakatör futbolcu çok.Oyuna gelmemeliyiz

serhatki
03.05.2012, 00:34
http://www.htspor.com/futbol/haber/739083-gunes-adalet-icin-kan-mi-dokelim
beyler bu yavşak gazetemsi ile artık uğraşmamız lazım
adamların attığı başlığa bakın sanki şenol güneşi azmettirici gibi göstermişler

Enes
03.05.2012, 00:35
Fenere değil sahayı Trabzonu bile dar etmeliyiz ama Trabzonspora zarar vermeden,çok dikkatli olmalıyız tt arenadaki gibi bizi tahrik etmeye çalışacaklar nasıl olsa provakatör futbolcu çok.Oyuna gelmemeliyiz

güneyli
03.05.2012, 00:36
Trabzonlu...Bu defa takımın için en doğru olanı yap..Tribündeki olay bizim oyuncuyu maçtan koparır..Aylardır söylüyorum...Öfkenin aklının önüne geçmemesi gerekiyor...Şu feneri sahada tepeleyelim..Allah rızası için maçta takımınızın yanında olun..Maçtan sonra ne yaparsanız yapın..Ama maç bitsin

kudu_61
03.05.2012, 00:39
fenev bize teşvik versene versene versene

Hasan Cubukcu
03.05.2012, 00:40
tahrikl olmayalim maca konsantre olalim sonuc ne olursa olsun ders verelim !!

yakın
03.05.2012, 00:40
http://www.htspor.com/futbol/haber/7...kan-mi-dokelim

Bu adamların e-posta adresi nedir?
Kaldırsınlar şu başlığı geri zekalılar!

sanatik
03.05.2012, 00:41
hükmen mağlubiyetimiz onların da işine gelecek... bir kez olsun gaza gelmesin taraftarımız... ne saha içindeki ne saha dışındaki olabilmesi muhtemel provokasyonlara kapılmadan saha içinde gerekli cevabı verelim herkese...

Haydi Trabzonsporum... Allah'ın izniyle kazanacağız bu maçı...

Keske maca kimse gitmese diyorum 2-3 gündür ama bu ortamda böyle bir sey beklemek mümkün degil sanirim son macda caki maci atilmisdi bu sefer kursun filan olur herhalde, zamaninda sikiyorlardi maclarda diye anlatiyorlardi eskileri, neyse bu baskiyi onlar bizden iyi kaldiriyor, ayrica cumartesi güzel güzel haberleri gelir pfdk dan filan, bayram ederler.

Olan yine bize olacak.

Uğur ÇIRAKMAN
03.05.2012, 00:44
Artvİnlİyİm dayim sayesİnde trabzonsporlu oldum İyİkİ bu takima gÖnÜl vermİŞİm...hocamizin bu akŞam kİ konuŞmasindan sonra bİr kere daha gurur duydum hocamdan ve takimimdan

serhatki
http://www.htspor.com/futbol/haber/7...kan-mi-dokelim

Bu adamların e-posta adresi nedir?
Kaldırsınlar şu başlığı geri zekalılar!
izleyici hattı
epostayı bulamadım sitesinde
arıyıp söviym biraz

(0212) 313 60 00

Yaşar
Fb macında çıkabilecek kötü bir sonuçta istifa edeceğini düşünüyorum. Aksi bir durumda sezon sonu bırakır gider. Adam bunaldı, sıkıldı, ömrünü yediler ömrünü.

TS-FAN
03.05.2012, 00:53
90 dakika susma!
Sadece bu yeterli kazanmak için.
Gerisisni Şenol Güneş ve takım hallader.

Hasan Cubukcu
03.05.2012, 01:02
evet biz nasil basarili oluruz onalari arastiralim ve kim ne dedi kim ne yazdi diye her gün o serefsizler in yazilarinilan ugrasmaylim fayda etmiyor bize zaten istediklerini yaziyorlar yada toplu halde bir dava acmamiz lazim , !!

Murat Hızal
03.05.2012, 01:09
izleyici hattı
epostayı bulamadım sitesinde
arıyıp söviym biraz

(0212) 313 60 00

Bu telefonla ulaşabildiğinize emin misiniz?

Burçak
03.05.2012, 01:12
Şenol Hocanın yüzünü kara çıkarmayalım. Kesinlikle sahaya taşkınlık yansımamalı.
Onları futbolumuzla tribünlerimizdeki destekle ezelim.

Cihad Varlı
03.05.2012, 01:12
Sadece 90 dakika birleşin..

seyfettin061
03.05.2012, 01:58
Saha disinda herseyi yapabilirsiniz, otobus taslama falan gibi saha icinde sadece takimimiza destek vérin lutfen, gusel bi galibiyetten sonra onlarla alay etmemiz Kadar baska bisey koymaz o seref yoksunlarina

Samet Türkmen
03.05.2012, 01:59
Fener maçında, maç esnasında olay çıkaracak kişiler veya gruplar 1 numaları Trabzon hainidir. Bu böyle biline. Bunlar aprim vermeyin, gazına gelmeyin.

masterkey
03.05.2012, 02:17
bence de maç içerisinde sadece destek verilmeli ve rakibin psikolojisini bozacak tezahüratlar yapılmalı. şunlara artık bütün stat ağız dolusu şikeci diyelim neden demiyoruz? yasak mı? tüm bunların dışında artık bu maç almak şart ama maalesef ben takımımıza yeterince güvenmiyorum.

sence
03.05.2012, 02:18
Bu maçta,
Ayağa kalkmayan fenerli olsun değil sesi çıkmayan fenerli olsun...

Gökhan ARSLAN
03.05.2012, 02:27
Şu açıklamadan sonra..
Adam resmen için yanıyor diyor ya ağlamamak için zor tuttum kendimi..
Artık herkes bunları izledikten sonra şu maçta 1 sn bile susmasın..
Grup grup değil bütün stat aynı anda aynı şeyi söyleyelim..
Bu maçta herkes bir olsun yeter..

Trabzonizm
03.05.2012, 02:38
telegolun tekrarina bakabilcegim bir link varmi arkadaslaar???

Yasin Altuntas
03.05.2012, 03:29
Allah askina bu maclik Hocanin dedigini yapip o serefden yoksun yaratiklari sahya gömün ondan sonra isteyen bir daha maca dahil gelmesin.

Yiğit Gayretli
03.05.2012, 03:35
Şu adamın değerini bilelim. Bu şehir ikinci bir Şenol Güneş görmek için çok beklemek zorunda kalabilir. Belki de hiç göremez bir daha...

O yüzden Şenol Güneş ne diyorsa o!

mashal61
03.05.2012, 06:51
İNŞALLAH kazandıktan sonra "şike şike" tezahüratı yapılmalı. Kısasa kısas.

Tahrik etmeye çalışıyorlar. Maça kadar tahrik etmeye devam edecekler tahminen. Taraftar "sorumluluk bilinci" ile hareket etmeli.

POYRAZ
03.05.2012, 06:58
Su macta Allahi kitabi olan susmasin.
Su macta Allahi kitabi olan fe-be li serefsiz futbolcular topu ayaklarina aldiklarinda
isliklayip yuhlasinlar.
Trabzonspor icin, Senol Günes icin, camia icin.
Taraftar nasil olur görüp imrensinler.

İskender Çakmak
03.05.2012, 07:11
Hocamizin konusmasini simdi dinledim. Turkiye'ye cok onemli mesajlar verdi. Bu mesajlari anlayacak kapasite ne suanki futbol federasyonunda vardir ne de hukumette. Evet cok gerildik ben Bakuden bu kadar geriliyorsam Trabzondaki taraftar ne durumdadir ? Hocamizi dinleyelim sadece destek verelim ve olayi bitirelim.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2012, 07:39
2002 Dünya kupası 3. lüğünden sonra çıktığı ilk maçta Avni Aker'de kendisini çağırıp yaptığımız,

Trabzon seninle gurur duyuyor tezahüratını tekrar yankılatalım pazar günü.

Sen bu pislik ortamında temiz kalan çok değerli bir mücevhersin Şenol GÜNEŞ.
Senin Trabzon meydanına heykelinin dikilme vakti gelmiştir.
Senin artık TS başkanı olarak görmek istiyoruz.

bordo61
03.05.2012, 08:21
Şu başlıktan rahatsız olan herkes Arasın

Güneş: Adalet için kan mı dökelim! - Habertürk

Şenol Güneş sağ duyu çağrısı yapmasın rağmen , lafını çarpıtıp olayları ona yıkacaklar
(0212) 313 60 00

Travelair
03.05.2012, 08:22
Kırma dökme yok. Saf destek vereceğiz

Dereli
03.05.2012, 08:33
Bi Şenol Hocanın açıklama tarzına, konuşma üslübuna, kelime seçişteki inceliğe, mimiklere vb. bakıyorum birde Aykut denen sığıra bakıyorum.
Yok yok biz Şenol Hocayı hak etmiyoruz.

Travelair
03.05.2012, 09:06
Şenol Güneş'in açıklamalarını "Şiddete çağrı" olarak gösteriyorlar. Kendi günahlarını yükleyebilecekleri bir günah keçisi olarak ilan etmek istiyorlar. Bunun böyle olmadığını gösterelim. Adalet için, taşkınlık yapmadan protestomuzu yapalım, takımımızı en iyi şekilde destekleyelim

ozturk
03.05.2012, 09:19
Maratondaki bazı amcalar maça gelmezse ve çekirdek satışı ve stada konulması yasaklanırsa belki beklenen destek verilebilir..

Ha bir de taraftar grupları aynı tezahuratı yaparsa..

emre81
03.05.2012, 09:25
Hocam senin adamlığını zikretmek haddime değil ama adamsın dün söylediklerin için değil sadece baştan beri duruşun nedeniyle. Bence yönetimsel olarak Trabzonspor'un başında bir görev üstlenmeli Hoca hem artık bu denli yıpranmaz hem de gelecek için bir adım atılmış olur.

cubido
03.05.2012, 09:55
Yillardir soyluyoruz yonetimin bu konuya el atacagi yok taraftar gruplarinin da "ben" kavgasi bitmeyecek ama Allah askina su mac icin birlesin sonra ne istiyorsaniz o olsun.
Her kafadan ayri bir ses ciktikca bu gelir yener ellerini kollarini sallayarak giderler.
Bu mac sahada gerginlik yaratmaya calisacaklardir. Buna izin vermemeliyiz. Sakin olursak rahat kazaniriz.

F.Levent Yavuz
03.05.2012, 10:01
hocam dun aksam hepimizi aglattin. merak etme biz birbirimize her zaman yettik yine yeteriz. Sen varol!

Her turlu mucadelende sonuna kadar yanindayiz.

amasya0561
03.05.2012, 10:02
bu şereften yoksun şikeciler biz tahrik olalım diye mutlaka emre itini sahaya süreceklerdir. yıllardır yaptıkları bu zaten. emreye ne ceza alırsak alalım küfredelim maçtan önce. ama maç sırasında onu ıslıklamak yerine sadece takıma destek verelim.

toksoy61
03.05.2012, 10:10
kimsenin hevesini kırmak istemem ama o maçta en fazla 5 dakika destek olunur. sonra zaten fb golü atar, herkes susar. örnek son içerdeki fb maçı. biz yenmek zorunda olduğumuz ve stresli maçları kazanamıyoruz. bu maçta böyle olur büyük ihtimalle. fb nin kazanma şansı çok daha fazla.

şunu unutmayın kan akmadıkça bu ülkede adalet gelmez. istediğin demokratik tepkini göster hiç kimse seni takmıyor, tınlamıyor bu ülkede. "ts olsa ne olur olmasa ne olur" deniyor. koskoca para babası, siyasi gücü olan, taraftarı olan fb varken seni kimse umursamıyor. o yüzden isterseniz don atın, ister atlet atın, ister küfür edin, ister bağır çağır hiçbir anlamı yok. enerjinizi atarsınız sonra rahatlarsınız. toplum psikolojisidir bu. sonra yine bildik düzen devam eder.

öyle bir tepki gösterilmeli ki devlet burada ki vatandaşlarını küstürüldüğünü, devlete-millete olan bağlılığını yitirilmeye başlandığını anlamalı. bakın şunu diyorum bizim yerimize diyarbakırspor olsaydı onlara böyle ya-pa-maz-lar-dı. bir başbakan, muhalefet açıkca güçlü ama haksız olandan yana tavır alamazdı.

ünsalyılmaz
03.05.2012, 10:33
maçı oynatmamak için hükmen galibiyet için elinden geleni yapacaktır fb camiası,medya vs. hocamızın dediği gibi tahrike kapılmadann

Buğra Sekban
03.05.2012, 10:53
akşam seyrettim hatta bugün video sunu link olarak elimden geldiği kadar arkadaşlarıma attım. Elleri öpülecek bilge insan ŞENOL HOCA onu gerçekten çok seviyorum hatta babama benzetiyorum. Tam bir karadeniz beyfendisi isyan ederken bile adalet isterken bile bana değil herkese diye bilen nadir insanlardan.

Ve bu şehrin sosyo ekonomik durumunu ve yıllarca geri kalmışlığını üvey evlat muamelesi gördüğünü heryerde her zaman dile getiren gerçek bir TRABZON veTRABZONSPOR aşığı.

senin arkandan ölüme gideriz yeterki sen iste.

ozcan_asanoglu
03.05.2012, 11:08
Bu adama yazık değil mi? Kendisi sadece bir teknik direktör normalde işi teknik-taktik.bitti.

Biz ne yaptık tüm sivil toplum örgütlerinin, Trabzonlu siyasetçilerin, bürokratlarının, önde gelenlerinin yapması gereken tüm işi bir Şenol Güneş'e havale ettik. O da bir insan evladı yav biz sadece kendi işimizle uğraşırken stresi zor kaldırıyoruz onun sırtına Trabzon'un tüm sosyal kültürel sorunlarının sözcülüğünü yükledik bir de sahada önüne geleni yenmesini bekliyoruz.

Şu durumdayken takımı motive edip puan alması bile büyük bir mucizedir.

Hocamıza sahip çıkmak, her daim arkasında olmak her Trabzonlunun, Trabzonsporlunun boynunun borcudur.

Mehmet SELEN
03.05.2012, 11:17
Trabzondaki taraftar grupları bir maçlığınada olsa(ben her zaman isterim o ayrı) tek yürek olmalılar.Ortak slagonlar belirleyip sahayı dar etmeliler.

oflyyyy
03.05.2012, 11:26
aradım habertürk spor servisini ağzıma ne geldiyse söyledim bu satılmış köpeklere

U.Sadıkoğlu
03.05.2012, 11:26
Vur de vuralım öl de ölelim hocam.

cemoli5408
03.05.2012, 12:02
Hocayı arada eleştirdik, dün utandım kendimden. Biz oturduğumuz yerde bu kadar gerilirken, adam neredeyse tek başına bu çirkef düzenle hakkı yene yene mücadele ediyor. Çok zor bir işi,çok iyi beceriyor.

Badaloğlu
03.05.2012, 12:06
Şenol Güneş'in açıklamalarını "Şiddete çağrı" olarak gösteriyorlar. Kendi günahlarını yükleyebilecekleri bir günah keçisi olarak ilan etmek istiyorlar. Bunun böyle olmadığını gösterelim. Adalet için, taşkınlık yapmadan protestomuzu yapalım, takımımızı en iyi şekilde destekleyelim

Yakında devlet güvenlik mahkemesi neden Şenol Güneş'i yargılamıyor? diye kampanyalar başlarsa şaşırmam.

Bu fenerlilerin alayı hasta... Bugün şirkette yanıma gelen ilk dangalak Fener'li ''adammı öldüreceksiniz, futbol bu'' demesin mi?

Yahu madem bu sadece futbol, o zaman tarlalarda ekin ekmeler,biçmeler, inşaatlarda ne işiniz vardı?:mad:

Haftasonu takıma ve Şenol hocaya sahip çıkalım. Sadece maçı kazanmaya odaklanalım. Bunlara en güzel cevap 3 puanı alınca verilecektir. Trabzon tokatını suratlarına çakınca anlayacaklar Hanya'yı-Konya'yı...

Hüseyin Çümen
03.05.2012, 12:49
federasyon kafasına göre hareket etmeye devam ediyor büyük problem çıkmassasda bi şekilde deiklerini yapacaklar. bu yüzden şiddet olayaları olmadan bu iş çözülmez devlet te şişler şiddete dayanırsa bu işe el atar artık . bu ülkede birşeyin çözülmesi için kan akması gerekiyor malesef

esra61
03.05.2012, 12:57
şenol hocanın açıklamalarını yeni dinledim....herzaman ki gibi yine doğruları dile getirmiş.........lütfen 90 dk boyunca tam destek verelim takımımıza.....

Ts Gebze
03.05.2012, 13:01
Cemaatte çark etti başbakan gibi oda kıvırmaya başladı

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1282471&title=kocaman-terim-ve-gunesten-talihsiz-aciklamalar&haberSayfa=0

http://www.samanyoluhaber.com/spor/Cok-yanlis-hareketler-bunlar/749192/

Faik Yılmaz
03.05.2012, 13:07
Yapabileceğimiz en güzel şey hiç bir olaya mahal vermeden takımımızı kusursuzca ve 90 dakika desteklemek olmalıdır.....

şikecilere malzeme vermeyelim....

BOZOHAN
03.05.2012, 13:13
allah askına bir maçta su cekirdek oturma işini bırakalım adam gibi destek olalım takımımıza

Çetocan
03.05.2012, 13:17
Angutlar Kendi Forumlarında 3,5 Atmaya Basladılar Neymis Can Güvenligi Yokmus Baska Sahada Oynayalım
Civcileri Fazla Ürkütmeyelim Bak Sonra Kacarlar......

only ts
03.05.2012, 13:42
koca sezon da sadece bu maç ! lütfen ama lütfen. taraftar gurupları bir maçlığınada olsa birleşsin LÜTFENNNNNNNNN!!!

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 13:42
Şu başlıktan rahatsız olan herkes Arasın

Güneş: Adalet için kan mı dökelim! - Habertürk

Şenol Güneş sağ duyu çağrısı yapmasın rağmen , lafını çarpıtıp olayları ona yıkacaklar
(0212) 313 60 00

arkadaşlar trabzonsporun avukatı olarak aradım ama maalesef bağladıkları kişi açmadı

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 13:45
bu mehmet şentürk denilen pez..enk kim ya

Samet Türkmen
03.05.2012, 13:45
arkadaşlar trabzonsporun avukatı olarak aradım ama maalesef bağladıkları kişi açmadı

Başlık değiştirilmiş.

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 13:47
Başlık değiştirilmiş.

o zaman şimdi sıra samanyolunda

61Temel61
03.05.2012, 13:54
Genelde bizim tribunler bu tur maclarda kitlenir.. yani bir donma sozkonusu olur.. bence bos bos tezahurat yerine her pozisyona,ornegin fbli oyuncunun her itirazina hakemin en ufak yanlis kararina cok buyuk tepki verip hem fblileri hem hakemi sindirmemiz lazim.. ama sahaya bisey atmadan sahaya atlamadan..

SEDER
03.05.2012, 13:59
Sahaya bişeyler atarak taraftarlık yaptığını sanan zavalılar bu huylarından vazgeçsinler.herkes sağındaki solundaki önündeki arkasındakine dikkat etmeli.İçimizdeki irlandalılar Trabzon forması ile sahaya bişeyler atabilirler..
Unutmadan bizim kaybedecek hiç bişeyimiz yok. 3,5 atan onlar olacak. Yenilebiliriz de ama bu .erefsizleri eze eze yenmek boynumuzun borcu oldu artık.

Emirhan Makul
03.05.2012, 14:02
o zaman şimdi sıra samanyolunda

Siz baya ilgileniyorsunuz, passat medyası diye başlık var orada tüm telefon mail ne varsa yazalım özellikle twitter adreslerini yazalım saldıralım bu kadar kişiyiz boş boş durana kadar saldıralım. o başlığı ayakta tutalım.

Enes
03.05.2012, 14:08
Volkan ve türevleri seyirciyi tahrik etmek için herşeyi yapacaklar.
Onun için Trabzonspora zarar vermeyecek şekilde tüm tribünler şiddetli bir biçimde destek vermeliyiz takıma,rakibin ayakları titremeli bu maçta..

Oğuzhan
03.05.2012, 14:27
Arkadaş sinirli bizim taraftar ya bir kışkırtıcı harekette gene millet sahaya atmadığını bırakmaz. Umarım sakin ve takımını destekleyen bir topluluk görebiliriz.

Burak Sahin
03.05.2012, 14:31
akilli olmak lazim sakin olmak lazim ama tabi tepkimizide koymamiz lazim provokasyona dikkat etmek lazim allah muhafaza kötü sonuclar olabilir...insallah gerci sanmiyorum ama organize olursak pek bir sorun yasamayiz...

Ts Gebze
03.05.2012, 14:47
Bu maçta fenerin işine gelicek saldırgan davranışta bulunan tarftarları stadda kendimiz linç etmeliyiz, her kimki Şenol hocanın bunca lafından sonra fenerin işine gelecek şekilde sahaya yabancı madde atar yada sahaya girerse en has fenerlidir. 90 dakka destek verelim baskı kuralım yeter, totoş volkanın şikebahçelilerin tahriklerine kapılmamalıyız

Samet Türkmen
03.05.2012, 15:00
Kaspersky'ımı açacağım ekran başında. Fenerli trojanları rahat görürüz Avni Aker'de bu maçta. Atlet matlet atmak sadece kılıfları.

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 15:02
Siz baya ilgileniyorsunuz, passat medyası diye başlık var orada tüm telefon mail ne varsa yazalım özellikle twitter adreslerini yazalım saldıralım bu kadar kişiyiz boş boş durana kadar saldıralım. o başlığı ayakta tutalım.

samanyolunu aradım.hakkınızda tck 301. maddeden dolayı suç duyurusunda bulunacağım dedim.internet köşe yazısı sahibi mehmet şentürk yokmuş.sanırım haberi kaldıracaklar.

abcabca
03.05.2012, 15:05
kimse bu maçta ekstra destek beklemesin, maratonda ki kombineli çekirdekçi kafilesi de her zaman ki yerini alacak, maraton tribününde atraksiyon olmadığı sürece tribün baskısından hiçbir zaman söz edemeyiz.

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 15:08
ve samanyolunun haberi köşe yazısı şekline dönüştürülmüş.

Samet Türkmen
03.05.2012, 15:10
ve samanyolunun haberi köşe yazısı şekline dönüştürülmüş.

Hayır duruyor. Altta tıklayın linki var.Açılan yeni sayfada yazı mevcut.

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 15:19
Hayır duruyor. Altta tıklayın linki var.Açılan yeni sayfada yazı mevcut.

evet köşe yazısı sahibi gelene kadar silemiyorlarmış ama köşe yazısı formatına dönüştürmüşler

barikonen
03.05.2012, 15:31
telefon numarasını verin arayan varsa ,biz de arayalım

Samet Türkmen
03.05.2012, 15:36
Bu konuyu bu başlıktan devam ettirelim arkadaşlar. Konu fazla dağıldı.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=28944&page=92

hakankaya61
03.05.2012, 15:42
habertürkü arayıp ulaşan lütfen telefonu bizede verebilir mi 3136000 numaralı telefondan ulaşılamıyor.

hakankaya61
03.05.2012, 15:57
aradım gerekli şeyleri söyledim ve en sonunda işim var diyerek konuyu kapatmaya çalıştı lütfen haberi dikkatli okuyun şenol güneş dün o kadar anlattı bugün yine iftira atılıyro varsa içinde sevgisi olan arasın bu haberin ordan kaldırılması için bir şeyler yapsın

irfandervisoglu
03.05.2012, 16:31
Tüm stad: susup fb li olacağına bağırıp TS li ol

Çağdaş DENİZ
03.05.2012, 16:31
arkadaşlar samanyolunun telefonu :TEL 0216 524 9 524 e-maili :iletisim@samanyoluhaber.com ben bu telefondan ulaştım.
habertürkün telefonundan 313 60 00 numarasından ulaştım...

brushfield
03.05.2012, 20:18
Gençken yıllarca zaman zaman ''çılgınlar''ların arasında zaman zaman maratonun ortasında 90 dakika maç seyretmeden tezauratlarla geçirdim gençliğimi. Artık o performansı gösteremediğim için uzun yıllardır gitmiyordum maçlara.
Yazılarıma denk gelen arkadaşlar bilir bu seneden sonra türkiyede futbol seyretmeyeceğimi defalarca yazdım. Jubile yapmak için iyi bir maç. Şenol Hocam da çağırmış bizi, son bir performans için orda olacağım. Sesim kısılana kadar bağıracağım son kez. Trabzonspor için, Şenol Hocam için...

OnurKul
04.05.2012, 15:32
İmkan olsa da statta olabilsem. Yüreğimizle enerjimizle arkasında olacağız Trabzonspor'un.

Şenol Hoca'nın söylediklerine harfiyen uymalıyız artık. Stattaki arkadaşlardan tek isteğim skor ne olursa olsun takımı ateşlemeye çalışmalarıdır.

Bakın gs maçında 4 yedik ama maçı çevirme imkanımız vardı. 3-1 olduğunda skor gs panikledi ama hemen golü bulmaları oyundan düşürdü bizi.

Futbolda her şey olabilir. Ne maçlar döndürüldü. Öncelikle kesinlikle kazanacağımıza inanalım. Hayde!

poetricus
04.05.2012, 16:28
"Hocaya hakaret eden, aşağılayan, ne halt yediğini bilmeyen, Şenol Güneş düşmanı biri olarak diyorum ki:
Hoca yönetimin göstermesi gereken sağduyuyu göstermiş, gereken her şeyi söylemiş, yapıaln ve yapılacak olan provakasyonlara dikkati çekmiştir. Bize düşen oyuna nasıl başlarsak başlayalım, maçta ne gibi gelgitler olursa olsun, Hocamızın istediği ve bizim de TS taraftarı olarak yapmamız gerektiği gibi 90 dakika boyunca zerre kadar yılgınlığa ve gevşekliğe kapılmadan takımımızı destekleyim.

Eğer yanılmıyorsam provakasyonun belki de eşi benzeri görülmemiş çeşitleri yapılacaktır. Lütfen dikkat!

Oruç
04.05.2012, 17:30
Sadece takımımızı destekleyelim.

Lütfen.

Bunların oyununa gelmeyelim. Gerginlik çıkarıp istediklerini sinsice almayı çok iyi biliyorlar.

jönts
04.05.2012, 22:03
kimse bu maçta ekstra destek beklemesin, maratonda ki kombineli çekirdekçi kafilesi de her zaman ki yerini alacak, maraton tribününde atraksiyon olmadığı sürece tribün baskısından hiçbir zaman söz edemeyiz.

Bence de öyle olacak. Geçen maçta her şeyi geçtim top rakipteyken ıslıklayamadık bile.

BMWM3
04.05.2012, 22:21
Seref yoksunlariyla ugrasmayalim nolur millet. Takima destek olalim. Top onlardayken kiyamet ugultusu, top bizdeyken muthis destek. Baskidan topu gorememeliler, 3 pas ust uste yapamalilar. Gecmis donemde ne kadar tepki verdiysek hep "keskin sirke kupune zarar" oldu.

Bjk'ye yenildik, gs'ye yenildik, sb'ye bir puan verdik..

Mac sonrasi zaten gereken cevabi cikan sonucla alirlar seref yoksunlari.

Ilelioglu
04.05.2012, 23:01
Top rakipteyken islik önemli. Hatta tezahürattan daha önemli. Hakemin kararlarinada kayitsiz kalmamak lazim.

Tolga
04.05.2012, 23:35
Eğer 20 dk'da 2-0 yaparsak bir ümit taraftar hareketlenir.

Mehmet Alemdar
04.05.2012, 23:44
taraftarlık sadece takımın galip durumda iken yapılan tezahuratllar değil her zaman maç başından sonuna kadar tam destek ama biz sadece takım iii oynayınca ama biz kötü oynadığımız zaman taraftar susuyor asıl ondan sonra destek lazım takımı ayağa kaldırmak lazım kötü oynarken bile... bide bu maçta taraftarlarımız her ne olursa olsun galeyana gelmemesi lazım sadece trabzonsporumuza destek çünkü bu sene aldığımız süper finalde dahil 10 mağlubiyetin 7 si kendi sahamızda rakip takımı etki altına alacağımıza kendi takımımızı etki altına alıp oyun içinde kayboluyoruz... Trabzondaki taraftarlar şenol güneşe kulak versin ve bu maçta sakin olup takımımızı desteklesinler

hasanakgun_
05.05.2012, 01:09
Twitter da olaya tamamen ters bakıp şenol gunes ın soyledıklerını algılayamayan arkadaslar var senol gunes illa kan mı akıtalım demiş gibisinden yoruluyolar macta akıllı olmalıyız onları puansız yollarsak zaten en buyuk darbeyı vuracaz taraftar dıkkatlı olmalı

Hasan Arslan
05.05.2012, 01:58
Şenol Hocamızın son açıklamasından umarım taraftarımız gerekli mesajı almıştır..topyekün takımımıza odaklanıp, vereceğimiz müthiş destekle sahadan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum.eminim ki futbolcularımız da maça daha farklı motive oluyorlardır.bunun sonucunda istediğimiz skorla birlikte malum takımı! büyük bir hezimete uğratacağımızı düşünüyorum..

emretrabzon61
05.05.2012, 16:04
Arkadaşlar taşkınlık çıkarmayalım.Zaten tahkim oturmuş bekliyor bişey yapsalarda 5-10 maç ceza versek diye.Sakin olun sadece destekleyin.

TekfurÇayır 61
07.05.2012, 00:38
Şenol Güneş daha da bir şey istemesin.

Azerbaycan'ın savaşta olduğu dönemde TV'de Ebulfeyz Elçibey'e sormuşlardı, Türkiye'den bir isteğiniz var mı diye. Helikopter istedik vermediler, daha ne istiyeyim ki demişti.

Kasım BEKTAŞ
07.05.2012, 00:47
taraftar malesef ki beni yine yanıltmadı...
yine bir taraf ıslıklarken diğer taraftar tezahürat yapmaya çalışıyordu...
stresli olması gereken febeyi rahatlatıp kendi takımımızı strese sokmada epey başarılıyız...
hele 2 nci yarı sanki önde bizmişiz gibi kimsenin seside çıkmaz oldu...

neyse yaz yaz sonuç gene aynı Allah sonumuzu hayreylesin...

Hasan Cubukcu
07.05.2012, 00:51
taraftar malesef ki beni yine yanıltmadı...
yine bir taraf ıslıklarken diğer taraftar tezahürat yapmaya çalışıyordu...
stresli olması gereken febeyi rahatlatıp kendi takımımızı strese sokmada epey başarılıyız...
hele 2 nci yarı sanki önde bizmişiz gibi kimsenin seside çıkmaz oldu...

neyse yaz yaz sonuç gene aynı Allah sonumuzu hayreylesin...

dogru diyorsun ben macdan önce hep yazdim durdum ama nafile telefonlan akrabalarimi aradim yine olamdi tepkimizi disarida ypacaktik ve daha kat kat tepki olmasi lazimdi bence

SEDAT
07.05.2012, 00:52
* Öyle güzel desteklediniz ki hayran kaldım ! :alkış: tebrikler

Hasan Cubukcu
07.05.2012, 01:08
* Öyle güzel desteklediniz ki hayran kaldım ! :alkış: tebrikler

ironi her halde :D

Sinan Akyıldız
07.05.2012, 01:49
Yıllarca yazdım çizdim , herhanbir taraftar grubuna mensup üye arkadaşlarımla anlaşmazlığa düştüm fakat bir kez daha görüşümün doğru olduğuna inandım bugün .
Bu kadar asosyal , gündemden uzak , parça parça ve deorganize bir taraftar grubu(ları) dünyanın başka neresinde vardır acaba .
Kuvvetli bir tezahürat , ıslık , tepki ve en önemlisi etkili bir pankart gören bir Allah'ın kulu oldu mu bugün tribünlerde ? Birkaç tane " paint " te yazılmış pankart dışında bir şey varmıydı tribünlerde ?
Yahu maç izleyeceksen git evinde çekirdeğin eşliğinde seyret kardeşim destek olmayacak adam ne diye tribüne gidip kendine eziyet eder ki oldum olası anlamamışımdır .
Bir kaç ay önce gözüme çarpan bir konuyu yazmıştım , Serkan'dı sanırım sakatlanıp oyundan çıkmıştı ne bir destek ne başka bir şey boynu bükük çıktığını yazmıştım . O gün tribünde olan renktaşlardan birisi de o anda tribünün ilgisi farklı bir yerde idi göremedik demişti .
Peki bugün Gökhan'a yapılan alkış kıyamet neyin nesi idi ? Sanırsın Gökhan sütten çıkmış ak kaşıkta bir alkış kıyamet tufanı . Kendi oyuncunu yetim gibi ve ya yuhalayarak gönder kulübeye ama elin oğlu gelsin yapmadığını bırakmasın sonra alkışla . Ben bu zihniyeti kabul edemem .
Bu sebeptendir ki Çarşı'ya hep sempati ile yaklaşmışımdır .
Her daim organize , her daim gündemin içerisinde ve tek çatı altındalar bu işin herşeyden önce bir tutku/eğlence , bulundukları yerinde sosyal bir mecra olduğunun farkındalar .
Biliyorum hiç bir zaman böyle bir grubun içerisinde yada arkasında bulunamayacağım ve ya takımımı destekleyen insanlar bu işleri layığı ile yerine getiremeyecekler ama gönül işte istiyor !

OnurKul
07.05.2012, 02:16
Müthiş bir destek vardı. Aklıma takılan şu: neden bir kişi sahaya atlayıp maçı bitirmedi?

TurnaSuyu
07.05.2012, 02:18
Stadyumda nasıl bir destek vardı da biz göremedik! Takımı ateşlemeyle ilgili sorunlarımız var. Uyarı kağıtları dağıtıyorlar maç öncesi oyuncularımıza yumruk show yaptıralım diye. Bizim tribünler ayrı tellerden çalıyor. 58.dakika da bile şike konusuyla alakalı yıldırım demirörene tepki gösteremedik.

OnurKul
07.05.2012, 02:46
Tahrik ve provokasyondan besleniyor bu şebekler. Bizi tahrik ettikçe, maçı provoke ettikçe kazanıyorlar!

Şenol Hoca uyarmıştı, bir Allah'ın kulu dinlemedi mi o statta...

Hadi dinlemedin Şenol Hoca'yı madem öyle dal sahaya bitir maçı!