PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vaadlerin Takipçisiyiz..

Sayfa : [1] 2

devbey
18.05.2006, 23:56
<T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="80%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%" ="hurtextverdana">Trabzonspor'a çag atlatacagim

Bayram AYDIN

http://hurarsiv.hurriyetgoster/arsivimagexpicid=822975Trabzonspor?un baskan adayi, ?Hedefi olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. 10 milyon dolarlik bir oyuncuyu transfer edecegim. Stadi bir sene içinde yikip, yenisini yapacagiz? dedi.

TRABZONSPOR?un yarinki olaganüstü genel kurulunda, Özkan Sümer ve Iskender Önal?la birlikte baskanlik için yarisacak olan Nuri Albayrak?in hedefleri büyük. ?Uyuyan devi uyandirip, Trabzonspor?a çag atlatacagim? diyen Albayrak, hedeflerini ve projelerini HÜRRIYET?e anlatti. Trabzonspor Kulübü?nün yillardir iyi yönetilemedigini savunan Albayrak, sunlari söyledi:

Verdigim sözü yaparim

?Böyle sikintili bir dönemde göreve talip olduk. Ben, yapamayacagim islere kalkismam. Bir söz verirsem, mutlaka yerine getiririm. Mevcut yönetimle futbolcular ve teknik heyet arasinda inanilmaz bir bosluk var. Gökdeniz?in olayi, Fatih ve Szymkowiak?in sakatliklari da basarisizlikta önemli etkendi.

Trabzonspor, Türk futbolunun temel taslarindan birisidir. Bordo mavili takimin sampiyonluk yarisinda her zaman olmasi lazim. Eger göreve gelirsek, köklü degisiklikler yapacagiz. Hedefleri olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. Sorunlari biliyor ve nester vurmaya geliyoruz.

Projelerimiz hazir

Taraftarlarimiza süper bir transfer sözü veriyorum. Maliyeti 10 milyon dolara kadar olan bir futbolcuyu kendim alip hediye edecegim. Bir isadami arkadasim da ayni sekilde eger biz göreve gelirsek bir futbolcu hediye edecek. Stat projemiz de var. Bildiginiz gibi ben insaatçiyim. O stadi 24 saat çalisir ve gelir getirir hale getirecegiz. Projemiz hazir ve bir sene içinde yikip yenisini hizmete sunacagiz.?

17 Aralik 2005 - Hürriyet

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3663188 &amp;tarih=2005-12-17 (http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=3663188&amp;tarih=2005-12-17)

------------------------------------------------------------

"EN AZ 30 BIN KISILIK STAT"

Albayrak, projeleri konusunda da, Öncelikli olarak Avni Aker Stadini yasayan bir kent haline getirecegiz. Kafeteryalara, restorantlari, alisveris merkezleriyle 24 saat isleyen bir düzene oturtacagiz. En az 30 bin kisilik bir stat düsünüyoruz. Baska bir çok proje hayata geçecek diye konustu.

20.1 2.2005 - Günebakis

<CENTER>

Yildiz da olacagim stat da yapacagim </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2005/12/20/s.jpg Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, öncelikli hedefinin Bordo-Mavili camiaya sampiyonluk sevincini yeniden yasatmak oldugunu belirtti. Zor bir görev üstlendigini söyleyen Albayrak, zafere ulasmak için izleyecegi yol haritasini da açikladi. Öncelikli amacinin yeni bir stat oldugunu belirten Nuri Albayrak, 'Öyle bir stat yapacagim ki burada hayat 24 saat hiç durmayacak. Daha sonra da tesisleri daha modern hale getirecegim. Bunlari yaparken, sportif basariyi da ikinci plana atmayacagim. Trabzonspor'a öyle bir futbolcu transfer edecegim ki günlerce konusulacak. Bunun parasini da cebimden karsilayacagim. Daha sonra amatör branslarda Trabzonspor'un varligini herkese hissettirecegim' diye konustu.
20.12.2005 -Aksam
http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=19783,2&amp;tarih=20.12. 2005 (http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=19783,2&amp;tarih=20.12.2005)

------------------------------------------------------------<T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2005/12/21/im/8368453C37F7F247AA3AD8B3b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE><T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=80><T>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1265.gif</TD>
<TD width=9 rowSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1265_k_header.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

<T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Sözümüz senettir</TD></TR></T></T></TABLE>

Baskan seçilmeden önce ilk röportajini Fotomaç ile yapan Nuri Albayrak, Trabzonspor Kulübü Baskani olarak yine ilk kez Fotomaç'a konustu.

<DIV align=center>***</DIV>

Sözüm senettir

"Yapacagimiz transferlerle Trabzonspor'un 22 yillik sampiyonluk hasretini birlikte bitirecegiz ve taraftarlarimizi sokaga dökecegiz".

Trabzonspor'un yeni baskani Nuri Albayrak, daha mazbatasini bile almadan, ilk kez Fotomaç'a konustu. Albayrak, "Ben Trabzonluyum, verdigim her sözün arkasindayim. Sözüm senettir" dedi. Nuri Albayrak ismi ve yakin çevresinin, sürekli pozitif enerji veren ve dagitan bir yapiya sahip oldugunu belirten yeni baskan sözlerine söyle devam etti:

SONUCU HISSETTIM
"Bugüne dek hiçbir insana negatif bakmadim. Trabzon'a gelisim ve adayligimi açiklayisim ve televizyonlarda yaptigim konusmalar sonunda halk beni adeta bagrina basti ve bana olan güveni doruk noktaya ulasti. Halkin bana olan güveni ve sevgisi delegeye yansidi. Halkin bu coskusuyla yönetime çok rahat gelecegimizi ve yüzde 50'den fazla oy alacagimizi biliyordum. Nitekim ben ve ekibim ezici bir çogunlukla Trabzonspor'un basina getirildi."

MAHCUP ETMEYIZ
Albayrak, "Siyasi parti yakistirmalarina karsin büyük bir zafer elde ettigimizi belirtmek isterim. Biz yeni yönetim olarak, güvenenleri asla mahcup etmeyecegiz. Yapacagimiz http://www.fotomac.com.tr/2005/12/21/im/B7B60EA111A7AE49BD5A9A27b.jpgyeni transferlerle Trabzonspor'un 22 yillik sampiyonluk hasretini birlikte giderecegiz ve bordo-mavili taraftarlarimizi sokaga dökecegiz."

BOMBALAR YOLDA
Transfer çalismalarina hemen baslayacaklarini ve bombalari pespese patlatacaklarini sözlerine ekleyen Nuri Albayrak, "Yeni sezonda sampiyonluga oynayabilecek bir kadro olusturmak istiyoruz. Bu nedenle hem yerli, hem de yabanci oyuncu alacagiz. Ancak transferde hata yapmamak için ince eleyip sik dokumak zorundayiz. Bizim paradan yana hiçbir sekilde sakintimiz yok. Hocamizin istedigi her futbolcuyu alabilecek güçteyiz" ifadesini kullandi.

ISTANBUL ÖNEMLI
Trabzon disinda oturmasi konusunda yapilan elestirilerle ilgili olarak ise baskan söyle konustu: "Türk futbolunun kalbi Istanbul'da atiyor. Bizler isadamiyiz. Herkes görevini en iyi sekilde yaparsa, Trabzonspor dünyanin her tarafindan yönetilebilir."

O DÜNYA ÇAPINDA
Nuri Albayrak, Gökdeniz konusunda da "O dünya çapinda bir yildiz oluncu. Insani kaybetmek çok kolay kazanmak zor. Biz Gökdeniz'i Türk futboluna yeniden kazandirmak istiyoruz" dedi.

21 .12 .2005 - Fotomaç

<T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2005/12/21/im/42A48ADB73663B48A58FB989b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE><T></T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih'i veremeyiz</TD></TR></T></T></TABLE>

Hedeflerimiz var
Ingiliz Wigan Kulübü'nün Fatih'i izlemesi konusunda Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, "Kulübümüzden bir futbolcuya talip olunmasi bizi mutlu eder. Fatih bu takim için önemli bir isim. Trabzonspor'un hedefleri dogrultusunda hareket edecegiz" dedi.

Karar hocamizin
Hüseyin'i de ayni kulübün izledigi hatirlatilan Nuri Albayrak söyle konustu: "Fatih de Hüseyin de bizim sözlesmeleri süren oyuncularimiz. Yildizlarimizi kolay kolay baska takimlara verecegimizi kimse aklina bile getirmesin. Halilhodziç hocamizla oturup konusacagiz."

21 .12 .2005 - Fotomaç

------------------------------------------------------------</TD></TR></T></T></TABLE><T></T>
<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-TOP-WIDTH: 0px; BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="80%" border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="100%">Fatih Trabzon'a lazim

Transferde ismi çok dile getirilen Fatih Tekke için resmi bir teklif gelmedigini, geldiginde degerlendirebileceklerini söyleyen Albayrak, Ama Fatihi satma düsüncemiz yok. Sampiyonluk için güçlü bir ekip kurmak istiyoruz dedi.

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, yildiz oyuncu Fatih Tekke için, Ingiliz Wigan takiminin resmi bir teklifte bulunmadigini söyledi. Suanda Trabzonspor�un paraya ihtiyaci olmadigini belirten Albayrak, �Kulübümüze gelen bir bilgi yok. Oyuncumuz da gitmeyi düsünmüyor. Ancak bir teklif gelirse, bunu degerlendiririz. Ama Fatih�i satma gibi bir düsüncemiz yok� dedi.

STAT PROJESI HAZIR

Sampiyonluga oynayacak güçlü bir ekip kurmak için ugrastiklarini ifade eden baskan Albayrak, �Bize uyum saglayacak, 3-5 yil bizi tasiyabilecek oyunculari almak istiyoruz� diye konustu. Hüseyin Avni Aker Stadi için çalismalara basladiklarini söyleyen Albayrak, �Projelerimizi hazirladik. Önümüzdeki hafta da Gençlik ve Spor Genel Müdürlügü�ne giderek, çalismalarimizi hizlandiracagiz� dedi

23 .12 .2005 - YeniSafak

<DIV ="">------------------------------------------------------------
<T></T>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-TOP-WIDTH: 0px; BORDER-LEFT-WIDTH: 0px; BORDER-BOTTOM-WIDTH: 0px; BORDER-COLLAPSE: collapse; BORDER-RIGHT-WIDTH: 0px" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="34%">2007 bizim</TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="33%" rowSpan=3></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="33%" rowSpan=3>http://www.turkiyegazetesi.com/images/www/news/272013_1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="34%">3 Aralik 2005 Cuma</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" width="34%">&gt; Haber: HASAN SARIÇIÇEK
&gt; Fotograf: Cemil Saglam</TD></TR></T></T></TABLE>

?2 yil sonra sampiyonuz?
?Dünya elimizin altinda.. Kimse bizi futbol fakiri sanmasin? diye söze girdi Trabzonspor?un yeni baskani Nuri Albayrak... Mütevazi, karayagiz bir Anadolu yigidi edasiyla devam etti: ?Bordo-mavili renklere olan tutkumuz 1974 Türkiye Kupasi?nda basladi. 2. Lig takimi Trabzonspor, 1. Lig?de sampiyonluga oynayan F.Bahçe?ye kök söktüren bir oyun sonrasi maçi 3-2 kaybetmis ama Didi?nin övgüsünü almisti. Bundan etkilendim ve bu kulübe baskan olmayi o gün kafaya koydum!? Albayrak, ?2 yil Tayyip Bey?in oynadigi Erokspor?un, 7 yil da Istanbul Belediye?nin baskanligini yaptim. Bu sürede sifir bütçe ile aldigimiz kulübü 2.5 trilyonluk bir kaynaga kavusturduk. Tam 15 futbolcu yetistirip sattim. Bunu bilenler baskan olmam için baski yaptilar. Haci babama ve 7 kardesime danisip, seçime girdim ve büyük bir teveccüh gördüm? diye konustu.

?2 yildiz sözüm var!?
?Sike ve mafya futbolu bir dönem kirletilmis olabilir. Bizim felsefemizde esas olan temiz futbol. Hedefimiz 2 yilda Trabzonspor?u sampiyon yapmak. Sonra Avrupa?da bir yerlere tasimak. Ama daha önemlisi su; Trabzon bir futbol sehri, öze dönüp, alt yapidan dünya futboluna yildizlar yetistirecegiz. Bunun için Trabzonspor?un eski yeni tüm zenginliklerini harekete geçirecegiz. M.Ali Yilmaz, ?Üzerimize ne görev düserse yapariz? dedi. Agaoglu grubu bir yildiz sözü verdi. Menajerler her gün bir yigin futbolcu ismiyle geliyorlar. Biz hocamizin istedigi ve Trabzon?a uyum saglayacak iki yildiz alacagiz. Bir de sehri 24 saat canli tutacak 60 bin kisilik stat yapacagiz. Bunun için, 10 milyon dolarlik bir kaynak hazirladik. Fatih Tekke?yi birakmak istemiyoruz. Ama cazip bir teklif olursa degerlendiririz. Gökdeniz bir hata etmis ve cezasini çekmis, onu kazanmaktan yanayiz!?

?Biz aileden tüccariz!?
?Gazete patronuyum ama medyayi sevmiyorum. Ölçü, insaf ve saygi yok. O yüzden benim gazetemde saygi ön sart. Mesut Yilmaz döneminde 2.5 yil sorusturma geçirdim. Fakat bir sey bulamadilar. Sermayenin yesili, kirmizisi, siyahi olmaz. Biz babadan tüccariz. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan Bey?le tanismadan önce de tüccardik. Nitekim Silahli Kuvvetler?in yarisini biz giydiriyoruz. Iddialar dogru olsa bize is verirler miydi? Insaat, tekstil, motorlu araçlar ve medyada variz. Belediye ve devletle olan islerimiz ise özel sektördekilerin yüzde 10?u bile degil. Yilda 2 bin 500 traktör üretiyoruz. Bunlari hiç gündeme getirmiyoruz.?
------
Iki yildiz ve dünya kulübü
Yeni baskan Nuri Albayrak, iki yildiz alacaklarini ve uzun vadede Trabzonspor?u dünya kulübü yapacaklarini söyledi. Baskan, ?Almaya degil vermeye geldim. Kavgaya degil, dostluga geldim? dedi ve ekledi, ?Federasyon seçiminde oyumuzun rengi belli olmadi. Ilhan Cavcav?in F.Bahçe hakkindaki sözlerini bir spor adamina yakistiramadim. Havuzdan ayrilmayiz. F.Bahçe de havuzun disina çikmayi düsünmemeli. Süper Lig, bu ligdeki takimlarin ortak ürünüdür?</DIV>

23 .12 .2005 - Türkiye

Yukaridaki gazete haberleri yönetimin kongre öncesi ve sonrasinda bizlere; yani Trabzonspor taraftarlarina ve camiasina bulunmus oldugu vaadlerdir.
Artik zamani geldi.Simdi bu vaadlerin tutulup icraata dökülme vaktidir. Trabzonspor taraftarlari olarak bizler bu vaadlerin takipçisi olacagiz.
Insaallah sonunda asagidaki grafiklerden 2. si tecelli ederde bizde 25 yillik hasrete son verebiliriz.

</TD></TR></T></T></TABLE>

Zeki Çelenkoğlu
19.05.2006, 01:01
insallah dediklerini yaparlar.. bakalim... bekleyip görecegiz...smileys/smiley18.gif

tsmaniac
19.05.2006, 01:01
hersene ayni sey uykum geldi yatacam neyse artik seneye

Erdem Keser
19.05.2006, 01:10
ya kardesim yapmayin boyle yaa daha bismillah sezon yeni bitti nedir bu valla yazacak sey bulamiyorum nekadar merakliyiz insanlari bu kadar cabuk elestirmeye sanki transfer zamani bitti oyuncu alamdikta adami soktugunuz hale bakin yakisiyomu trabzon baskanini kotude olsa kendi takiminin baskanini yukarda actigin bolumde alay eder gibi kucuk gormek insan kendi baskanina bunu yaparsa digerlerinin bize yaptiklari az bile kalir biz bu kafayla daha cok beklerizzz yaziklar olsun ne diyeyim daha bisey belli olmadan yok yildiz almadi yok sozunde durmadi dedigim gibi biz daha cok beklerizzzzzzzz

zanoylu
19.05.2006, 01:10
'' Bir yilda stadi yikip yerine yenisini yapacagim ,projem hazir '' Desenize 3-4 aya kadar stadimiz hazir....Nerde söz,nerde senet Anlasilan baskanin basinida bu balonlari yer..

Barış
19.05.2006, 01:15
@devbey

ne olursa olsun o kulübün baskani,karikatürlerle onunla dalga geçmek yanlis olur.

kaldi ki transfer sezonu açilmadi bile,adamin ne yaptigini ne ettigini nerden biliyorsun..sabredecez bi süre.

Cenkhan
19.05.2006, 01:16
O animasyon olmamis kardesim, Ahmet Çakar gibi "Ben sana adam degilsin demiyorum, adamsan yaparsin diyorum" tarzi laflar bize yakismiyor. Lig geçen hafta bitti, transfer sezonu basladi, nedir bu önyargi hala anlamis degilim.

FERO61
19.05.2006, 01:22
lig biteli 1 hafta olmadi...ayip

simdiden negatif bakanlari kiniyorum, trabzonsporlu olamazsiniz siz...adamlar 1 hafta icinde ronaldinhoyumu sürsünler sahaya ...SABIR

acayip ayar oldum su negatif yazanlara ...adam her dalda iddali insaat, medya,textil.......adamda hersey var daha ne istiyorsunuz.....

yaziklar olsun size sizi siddetle kiniyorum

zanoylu
19.05.2006, 01:23
Stad ne oldu arada güme gitti.Yapamayacaksan demiyeceksin yok projem hazir bir yilda dikerim,iste kapasitesi bu olacakfalan,kimi uyutuyo anlamadim.Gazetenin birinde animasyon bi resim çikti hepsi bu

Alpayer
19.05.2006, 01:31
bencede o animasyon olmamis.

zanoylu
19.05.2006, 01:41

simdiden negatif bakanlari kiniyorum, trabzonsporlu olamazsiniz siz...adamlar 1 hafta icinde ronaldinhoyumu sürsünler sahaya ...SABIR

acayip ayar oldum su negatif yazanlara ...adam her dalda iddali insaat, medya,textil.......adamda hersey var daha ne istiyorsunuz.....

Az kaldi bir senenin dolmasina yeni sezonda hagi stada gidecez bakalim maça....yapamazsa yaziklar olsun mu

Erdem Keser
19.05.2006, 01:46

Az kaldi bir senenin dolmasina yeni sezonda hagi stada gidecez bakalim maça....yapamazsa yaziklar olsun mu

arkadsim galiba takip etmiyosun yeni stadi yapmak için avniakeri yikmayacaklar yani stad yapilana kadar avniakerde oynicaz yani maclarimizi oynayacak stad buluruz sen kafani yorma adamin yapacaklarini bilip bilmeden atip tutmayalim

zanoylu
19.05.2006, 01:51

arkadsim galiba takip etmiyosun yeni stadi yapmak için avniakeri yikmayacaklar yani stad yapilana kadar avniakerde oynicaz yani maclarimizi oynayacak stad buluruz sen kafani yorma adamin yapacaklarini bilip bilmeden atip tutmayalim

Takip etmesine ediyorumda senin cevap biraz alakasiz olmus.1 yil içinde yeni stad görecektik,yapilip bitmisse bak onu takip edemedim dogrudur.

Erdem Keser
19.05.2006, 01:54
nedir bu acelen daha 8ay in var bekle olur zaman herseyin ilaci

Emre Emiroğlu
19.05.2006, 01:55
Beyler... Yönetimi Transfer Anlaminda Elestirmek Dogru Olmayabilir.. Fakat Stat Konusunda Agir Elestirileri Hakediyorlar.. Lig Biteli 1 Hafta Oldu.. Transferlerin Basmamasi Dogal SAyilabilir. Fakat Besiktas Macinin Trabzonda Oynanmayacagi Kesinlestikten Sonra Stadin Yikimina Baslanmaliydi. Mademki Hazirdi Projen Mademkii 1 Yilda Bitecekti Insaat Neden Hala Bekliyosun.. Madem Projede Kaynakta Hazir Neden Hala Icraat Yok ? Lig Biteli 1 Hafta Olmus Olabilir.. Transferde Anlayis Gösterilebilir Ama Stat Konusunda Gösterilemez. Yikima COktan Baslanmaliydi.. Acikcasi Benim Ne Transferden Nede Stattan Hiçbir Beklentim YOk.

Erdem Keser
19.05.2006, 01:56
sen zaten mesajinda nerde oynicaz diye sormuyomuydun bende cevap verdim stad yapilana kadar avniakerdeyiz

Erdem Keser
19.05.2006, 01:58
Beyler... Yönetimi Transfer Anlaminda Elestirmek Dogru Olmayabilir.. Fakat Stat Konusunda Agir Elestirileri Hakediyorlar.. Lig Biteli 1 Hafta Oldu.. Transferlerin Basmamasi Dogal SAyilabilir. Fakat Besiktas Macinin Trabzonda Oynanmayacagi Kesinlestikten Sonra Stadin Yikimina Baslanmaliydi. Mademki Hazirdi Projen Mademkii 1 Yilda Bitecekti Insaat Neden Hala Bekliyosun.. Madem Projede Kaynakta Hazir Neden Hala Icraat Yok ? Lig Biteli 1 Hafta Olmus Olabilir.. Transferde Anlayis Gösterilebilir Ama Stat Konusunda Gösterilemez. Yikima COktan Baslanmaliydi.. Acikcasi Benim Ne Transferden Nede Stattan Hiçbir Beklentim YOk.

kardesim stadi yikmayacaklar zaten baska biyere yapilacak

zanoylu
19.05.2006, 02:04
Hayir yani kimse çikip bir seyde söylemiyor yönetimden biz bu tarihi verdik ama su,su,su, nedenlerden dolayi olmadi,olamadi veya gecikti.Simdilik hasir alti nasilsa taraftar hoca ve transfere odaklandiya bu arada 3-4 ay daha bu olay kaynayacak.Sonra ufak bir hareketlenme heyet gelir inceler sonra gelsin kongre zamani eeee.Etütü yaptik ,projeyi hazirladik,finansman ayarliyoruz eeee seneye kazmayi vuracaz nere gitti 2 caanim sene

gerçekefsane
19.05.2006, 02:04
stad konusunu elestiri yapan arkadaslarimiza

bürokratik islemlerin nasil oldugunu biliyorlarmi, insaat isiyle ugrastilarmi ? stad Trabzonspor'un tapulu malimi.

zanoylu
19.05.2006, 02:13
Pardon arkadasa sordun ama konunun içinde olunca cevap vereyim.

Bizim baskanimiz gibi bürokrasinin,kerhen siyasetin ve devlet kademelerinde çalismis ve is adami olan bir insan bu sözü veriyorken bu isin bahsettigin yönlerini bilemeyecek ve bihaber oldugunu kimse iddaa edemez. O zaman niye bu söz kim aldatiliyor burda,bu söz oy içinmiydi eger öyleyse bak iste bu isi becerdi sayin baskanimiz

gerçekefsane
19.05.2006, 02:23
Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.smileys/smiley2.gif

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var. saha zeminini yenilerim. olur biter.

zanoylu
19.05.2006, 02:28
Dogru söze ne denir...

dr_st
19.05.2006, 02:34
her ne olursa olsun baskanimizi böyle bir karikatürde veya animasyonda kullanmak çok yanlis.. o animasyonu yapan arkadas da hatasini anlamistir herhalde.. birlik ve beraberlik içinde daha iyi günler görecegimize inaniyorum... kimseye karsi önyargili davranmamaliyiz.. baskanimizin vaadlerini hep birlikte bekleyip görecegiz..

devbey
19.05.2006, 02:51
Bütün dünyada devlet baskanlarinin basbakanlarin(ülkemizdede
bunun kedili versiyonu yapilmisti.) en zülfiyare dokunurcasina
karikatürleri çizilmekte ve kimsede bunun yanlis oldugunu
düsünmemektedir. Ayrica benim yapmis oldugum çalismada amaç küçük
düsürmek degil bilhassa sirin ve sempatik görünmesini saglama amaciyla
küçük bir espiriyle meramimi anlatmaktir. Üstelik sonucun olumlu
olmasini temenni ettigimide bilhassa belirttigimi dikkatinize sunarim.

Hüseyin Çümen
19.05.2006, 03:37
karikatürü bende sevmedim hos degil

ben yönetime stad konusunda güveniorum kesin yapacaklardir

transfer için de erken daha ama korkum ayagimizi yorganimiza göre uzaticaz gene galiba ozaman yandik gene bu tür düsünce tarzi basari getirmicek hiç bi zaman

Cenkhan
19.05.2006, 03:42
Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.smileys/smiley2.gif</font>

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle </font>maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.</font>

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var.</font> saha zeminini yenilerim. olur biter.

Bence ortalama 10 bin kisiye oynamanin sebebi o statin kosullari zaten..

KuĞu
19.05.2006, 03:52
Trabzonspor Yönetim üyeleri görev süresi içerisinde stad konusunda verdikleri vaadleri yerine getirmezlerse, yeniden göreve talip olmazlar.smileys/smiley2.gif

Ben baskan adayi olsam, ortalama 10 bin kisiyle maçlarimi oynuyorsam, stad projesi sözü vermem, böyle bir girisimde bulunmam.

Trabzon'da Seyirci maça gelmiyorsa stad yapmanin ne geregi var. saha zeminini yenilerim. olur biter.

Bence ortalama 10 bin kisiye oynamanin sebebi o statin kosullari zaten..

smileys/smiley32.gifaynen katiliyorum o stadda her hafta brezilya milli takimi oynasa ben yine ayni rahatsiz ayni keyifsiz yerde maç izlemek zorunda kalacagim, yerel medya ve sözde bazi akil hocalari tvlerde hala önce kadro yap seyirci gelir gibi tuf bir zihniyet tasiyorlar bu taraftar her sekilde takimini destekler o ayri konu amabu kulübeyakisan stad bu mu olmali? bu taraftara bu kadar asalik muamelesi yapmak ayiptir günahtir, millet basin tribünlerinde rahat köselerde maç izliyor kimseyi umursamiyor, yerlerini kalearkasina koysan basbas bagirirlar smileys/smiley7.gifben bunca sene bu kulübün taraftararini onore edecek bir hareketini görmedim, yillarca taraftardan almanin planlari yapildi bir kerede taraftara konforu huzuru rahati sun bakalim ne oluyor bosverin su gerici ahmak zihniyeti önce takimmis...onuda görüyoruz 25 yildir...

Emorfo
19.05.2006, 10:34
Vaadlerin takipçisiyiz her zaman da takipçisi olacagiz. Ancak acele etmenin anlami yok. Yönetimler yanilmiyorsam 3 seneligine seçiliyor bu süre zarfinda sözlerin yerine getirilmedigini görürsek gerekeni yapariz... Ancak bu sekilde animasyonlar felan yaparak ne yapilmaya çalisiliyor anlayamadim. Burda adi geçen Trabzonspor baskanidir... Bu sekilde dalga geçer gibi animasyon yapip burda yayinlayamazsiniz. Biz bu animsyonlari azize için yapiyorduk. Bizim çok bilmis taraftarimiz kendi baskani için animasyon yapiyor... Verilen sözler bazilarinin agzina almaya ve hatirlamaya korkyugu seyler ve bunlar hemen olmaz bir planlama ve belli bir süreç gerektirir. Ne kaybettiysek sabirsizligimiz yüzünden kaybettik.

serdag
19.05.2006, 10:34
takimla olsaydi 22 yildir sampiyon olamayan takimin bu kadar taraftari olmazdi. Baskan bir çok siyasetçi gibi olmayacak vaatlerde bulunmustur. Keske bizim divan üyelerimiz de gs gibi parali , vaatli baskan adayini degil güvenilir isini yapmaya çalisan adami seçebilselerdi. Bende ilk günden oldugu gibi baskani kiniyorum. Seçimden önce vaat sonra sihirli degnegim yok demekle olmuyor bu isler.

Burçak
19.05.2006, 11:05
bende fikrimi yazayim. vaadlerin takipçisi olmak zibim görevimiz.

elbette vermis oldugu sözleri icraata dökmesini bekleyecegiz. elestirecegiz. ama sebep her ne olursa olsun trabzonspor baskani sifati tasiyan birinin o animasyonu hak etmeyecegi bi gerçek. üstelik BMN gibi bi taraftar olusumunda. devbey kardesim belki o anki heyecanla koydu o resmi, eminim yorumlari okuyunca o animasyonuda kaldiracaktir. yoksa kötü niyetinden koydugunu düsünmüyorum.

Bizim görevimiz gerektiginde klübe gidip baskanim bizim stadimiz nerde diye sormaktir. baskanim yildiz dediniz nerde bizim yildizlarimiz sormaktir görevimiz. medeni biçimde.

halil ibo
19.05.2006, 11:14
Önümüzdeki 2 aylik süreç bize Albayrak yönetiminin gerçek kapasitesini gösterecektir.Transfer için 6 ay önce konu açildigina göre bu baslik için erken açilmis diyemeyiz.Hatta basina yansiyip yönetimi uyarici bir rol bile oynamasi sözkonusu olabilir.

Trabzonspor taraftari ve özellikle delegesi artik daha dikkatli olmak zorundadir.Çünkü bu yönetim bundan sonraki seçimlerde delege açisindan sadece vaadlerin dikkate alinip alinmayacaginida gösterecektir.Bu anlamda Albayrak yönetiminin icraatlari çok önem kazaniyor.

Ben cidden kulübümüzün maddi dengesini etkilemeyecek biri Ali Agaoglu'ndan olmak üzere iki yildizi DÖRT GÖZLE bekliyorum.Stad konusunda da gerekli arastirmalar basladigina göreve uzun vadeli bir çalisma olacagi için yönetimin görev süresi dolana kadar bekleyebilirim.

kutoz
19.05.2006, 11:26
Bir önceki yönetim de, 3 yilligina göreve gelmisti. Ama ona sabredemedik ve istifa istifa diye tribünlerde pankart açtik. Elbette sabretmek gerek. Sadece bu yönetime degil, hepsine. Basarinin anahtari istikrardan geçer.

3 yillik bir görev süreci olan bu yönetimin, vaatlerinin takipçisi olmak taraftarin görevlerindendir. Bazi projeler ve vaadler hadi diyince olamayacaktir. Bunun içinde beklemek gerek. Misal stad projesi. Yildiz futbolcu konusu da göreceli bir kavramdir. Bana göre Fatih Tekke yildizdir Türkiye sartlarinda, kimi arkadasimiza göre de Ronaldinho yildizdir. Bu yüzden, gelecek futbolcunun takima asilanmasi hepsinden önemlidir. Milan Stepanov bunun ön güzel örnegidir.

Bu yönetim kurulunun, seçilmesini istemeyenlerden birisiyim. Ama bu istegim seçim süreci içerisindeydi. Ne zaman seçim bitti Albayrak ve ekibi basa geldi, artik benim için aslolan gerçek Trabzonspor gerçegidir. Bu noktada bu yönetime omuz vermek te bizim görevimiz olmalidir. Basari, böyle gelir. Muhalefette olacak tabiki. Muhalefetin olmadigi yerde, yönetimler yikilmaya mahkumdur.

Son olarak ta, animasyonla ilgili birkaç cümle karalamak istiyorum. Devbey'in o animasyonu kötü niyetle yaptigini düsünmüyorum. Sadece aceleci davrandigi kanisindayim. Sezon biteli henüz 1 hafta oldu. Transferi sezonunun açilmasina da 11 gün var daha. Bu yüzden, nelerin yapilabilecegini beklemek gerekir. Yine de Trabzonspor baskaninin bu sekilde anime edilmesi hos degil. Keske baska bir sekilde ifade edilseydi.

Oğuzhan Görkan
19.05.2006, 11:54
Bütün dünyada devlet baskanlarinin basbakanlarin(ülkemizdede bunun kedili versiyonu yapilmisti.) en zülfiyare dokunurcasina karikatürleri çizilmekte ve kimsede bunun yanlis oldugunu düsünmemektedir. Ayrica benim yapmis oldugum çalismada amaç küçük düsürmek degil bilhassa sirin ve sempatik görünmesini saglama amaciyla küçük bir espiriyle meramimi anlatmaktir. Üstelik sonucun olumlu olmasini temenni ettigimide bilhassa belirttigimi dikkatinize sunarim.
devbeyin kötü bi amaçla bu karikatürü yaptigini zannetmiyorum üstüne gitmeyelim lütfen

albayrak 2 yildiz birde yeni stad vaad etti bir bildigiki varki öyle dedi...
eger bunlarin 2 side yerine gelmezse taraftarin gözünden düser bi dahaki seçimleri birakin ömrü sonuna kadar ts yönetimine giremez bizim yalancilarla isimiz olmaz...tabii ki bunlar büyük vaadler ha deyince olmuyor fakat laf agizdan çikti mi?çikti söz verdin mi?verdin..tek yapmamiz gereken beklemek transfer döneminin sonuna kadar bile olsa bekleyecegiz zaten elden ne gelir...

BarbarOF
19.05.2006, 11:57
Ben yönetime güveniyorum. Henüz geç degill dediklerini yapmalari için.

Harun
19.05.2006, 12:42
Vaad her yerde verilir.Ama tüm vaadler gerçek olacak diye de kesin bir sey yoktur.Yapabilenide çok ama çok azdir.Hiç bir kimse vaad vermeden bir isin basina geçemez.Onlari basa geçiren zaten bu vaadlerdir.Trabzonspor gibi basariya muhtaç bir taraftar kitlesinin basinda da illaki'' sunlari sunlari yapacagim, sunlari sunlari alacagim'' diyen biri olacaktir.Stad ile ilgili en son gelismeyi 2 hafta önce duymustum .En yakin projenin 2007 nin basi olacagini ögrendim.Yildiz futbolcu için ise suan hoca beklenmektedir.Baskanin yildiz futbolcu sözünü tutacagina eminim.

coach
19.05.2006, 13:38
Albayrak yönetimi göreve basladigi zamanlarda Trabzonspor'un taraftar sitelerinde yapilan "YÖNETIMIN ILK ICRAATI NE OLMALI" gibi anketlerde ben her zaman önce stad seçenegini isaretledim.

Diger Taraftar arkadaslarim "ÖNCE TRANSFER" seçenegini isaretlemis olucak ki bu anketlerde hep çikan sonuç "ÖNCE TRANSFER" olmustur,hatta bazi gazetelerde "TRABZON TARAFTARI ÖNCE TRANSFER DEDI !" diye basliklar atiyordu.

Simdi benim sözüm bu anketlerde "ÖNCE TRANSFER" diyen arkadaslara;

Sizin bu kulübün baskanindan STAD istemeye hakkiniz yok ! Transfer konusuna gelincede bekliceksiniz kusura bakmayin,siz allahin hurda stadina kimi getirmeyi düsünüyosunuz ? SOL CAMPELL ? ROBERTO CARLOS ? ZIDANE ? TREZEGE ? mi yoksa TOMAS JUN,JOKAY,STEFANOV MU....

Simdi siz diger baskanlarin 40 senede yapamadigini bu adamdan 1 senede yapmasini bekliyosunuz.

Trabzon Sehir Stadi nami deger HÜSEYIN AVNI AKER STADININ o muhtesem uzay çatisi'nin(!) direklerini o staddan kaldirmadigimiz ve modern hale getiremedigimiz sürece bu takima yildizlar gelmez,,,,he es kaza gittin verdin parasini bagladin aldin geldin sonra ? Bide oynucak dimi bu adam ? Oynar belki bizim stadin uzay çatisinin demirlerine pehh..!

BDiler61
19.05.2006, 14:43
daha baskani elestirmek için çok erken

Bülent Bayraktar
19.05.2006, 18:22
ewt

haklisin bekliyelim biraz daha

Şentürk
19.05.2006, 18:36
Hafta içinde trabzonsporlu bir yönetici(faruk kanca) bir yerel kanalda programa çikiyor,bu adam ayni zamanda ...... trabzon il baskanligina aday yönetim kurulunda aktif olarak siyaset hayati olan tek yöneticidir.Muhabir ona soruyor yabanci konusunu ne yapicaksiniz diye?O da cevap veriyor:stephanow kesin kalicak zaten onu biz aldik biliyorsunuz,sonra yattara kalicak,bu iki isim kesin kalicak.Adam soruyor szymek diye? Oda cevapliyor:szymek gitsede olur gitmesede gelen teklif var yani kisacasi adamlar yattarayi da satacaklarda taraftar tep. korkuyorlar ama simeki satmakla taraftarin tepkisini almayacaklarini saniyorlarsa yaniliyorlar,tamam ben szymeki çok seviyor oyun tarzini begeniyor olabilirim fakat bunun onunla hiç bir alakasi yoktur.Ben adim gibi eminim biliyorum ki ts hiçbir zaman birakin sattiginin yerine iyisini almayi dogru düzgün yabanci bile alamamistir!Ben sadece cizro,sota,yattara,szymek biliyorum daha bilen var mi?

Sen kalkip baska yerlerde macera arayacagina elinde ki oyuncuyu kazan onun neler yapabilecegini biliyorsun,sorunlarini gider onu kazan...

Bir baska konu ise:maçtan önce LIG TV muhabiri baskanla ropörtaj yapiyo.Baskana soruyor baskanim f.tekkeyi satmayi düsünmüyor musunuz diye? O da ;bunlari sezon sonu oturup görüscez diyor.Muhabir soruyu degistiriyor baskanim f.tekkeyi yurt içinden gs,fb,bjk gibi kulüplere satmamak gibi ön sartiniz var mi diye?Baskan da hayir öyle bir sartimiz yokgs de fb de bjk de bizim güzüde kulüplerimizden vs vs bal yakiyor..

fatih tekke bile kendi agziyla türkiyede tsden baska takimda oynamam diye baskanin böyle fair play altinda küçük anadolu takimlarinin 3 ezüklere yag yakar gibi demecini kendime yediremiyorum.

Bir yönetici çikip(ZEKAI FIRAT DÜLGER) adnan polata trabzonspor formasini vermesini içime sindiremiyorum,midem kaldirmiyor..

Ben seçimden önce Ö.sümerin baskan olamasini istiyordum.Sonra o kadar biktik ki parasizlardan N.albayrak çikti sunlari sunlari yapacaz dedi ayaga kalktik,destekledik ama bin pismanin,tecrübesiz ne yapacagini bilmeyen yöneticiler var karsimizda...

ben hayatimda bu kadar çok konusan yönetim görmedim!her gün ortalama iki kisi sirf kendini göstermek adina ortaya çikip ayni seyleri farkli cümlelerle dile getiriyorlar.Bir yönetim kurulunda basin sözcüsü olur,yönetimin düsüncelerini dile getirir.Arasira baskan ve yardimcida gkonusur ama bur da kardesim bildik bilmedik, hatta yedek yöneticiler bile mekanlarinda kamera karsisinda geçiyor.

Yönetim basa geçti üstüne basa basa istikrar,istikrar dedi gelir gelmez 9 oyuncu gitti,hoca gitti (belki dogru belki yaris orasi tartisilir) ama istikrar diyen bir kurumdan bunlar beklenmez herhalde,simdide yildizlari göndercez diyorlar,bu nasil istikrar...

Sonra da yildiz alicaz diyorlar, daha elindeki yildizlari elinde tutamayan insanlar hangi dünyaca insanlari merak ediyorum.

biri çikip kayseri gibi bir takimla söz diyaloguna giriyor yok efendim erciyes-kayseri maçinin takipçisi olacaz! rezil olup asagiya oturdular!

baskan soyunma odasina inip pirimleri katladim diye bagiriyor sanki amatörde liginde oynuyoz!

birisi baska konusuyor digeri baska sözleri birbirini tutmuyoherhalde baskan halen I.B.S belediyesini yönetiyorum saniyor.

Size bir sey söyleyeyim arkadaslar,bence herseyi faruk kancanin agzindan kaçirdigi bir cümle açikliyor,üsttede söyledim gibi zaten onu biz aldik sözü! unutmayin seytan ayrintida gizlidir...

O vaadden öteye gidemeyensadece kendi basarisini düsünen kendi primini artirmak adina ts yi kullanan insanlarda hiç bir farklari yoktur.Ben bile seçim zamaninda nuri albayragi destekledim ve sonrasinda çok iyi takip ettim yönetimi inanin gelecegi görebili yorum..tüm bunlari yazma nedenimde bu korkuyorum buna simdiden önlem alalim sesimizi duyuralim bu takimin esas sahipleri biziz.belki çok erken diyenleriniz olur daha yeni sezon baslamadi diyeniniz olur ama bir söz vardir persembenin gelecegi çarsambadan bellidi diye,lütfen bunun takipçisi olun...

Mustafa Mahmutoğlu
19.05.2006, 18:42
her sene ayni seyi diyorlar ama ins. bu sene oluruz..

Ümit Küçük
19.05.2006, 19:14
agalar ya biz transfer yapariz stad da yapariz ama nasil yapariz bu yerel medya bu kadar takimda boluculuk yapiyo eski futbolcular yoneticiler takima bu kadar b...k atiyo
su yerel medyayi susturmak lazim

Murat Acar
19.05.2006, 19:25
Biraz sabir diyorum arkadasalr lütfen biraz sabir...transfer henüz basladi bakalim ne olacak..Birde stad konusunda saniyorum bir yanlis anlasilma var:Baskan göreve gelir gelmez 1 yil içinde yapacagim demedi stadi insaat basladiktan sonra dedi yani proje yer islemleri bittikten sonraki 1 yil i kastatti sanirim ama bu stadin yapimina bu sezon baslamadan baslamassa o zaman bu konuda elestiriyi hakeder kanisindayim zaten sezon baslayana kadar her konuda yapacaklari icraatlari görecegiz.Haydi hayirlisi bakalim

okan6161
19.05.2006, 19:29
simdiye kadar vaaad veren çoik oldu tutan olmadi buda öyle olacak galiba

sweetrose
19.05.2006, 20:29
vaad'ler bitmeyecek... gerçekleºtirenler efsane oluyor zaten..

zedboysts
19.05.2006, 20:45
o fotoyu hiç tasbip etmedim

Muhalif
19.05.2006, 21:50

smileys/smiley4.gifben de takdis etmedim vallasmileys/smiley4.gif

tigin
19.05.2006, 22:30

smileys/smiley4.gifben de takdis etmedim vallasmileys/smiley4.gif

bende takdir etmiim bari

devbey
19.05.2006, 22:53
Amacim Bagciyi dövmek degil, Üzüm yemektir.

</span>Bir taraftar olarak Testi kirilmadan, </span>uyari görevimi yerine getirme hakkimi kullandigimi düsünüyorum.

Bu niyetimi daha iyi ifade edebilmek adina birinci sayfadaki grafigin yanina 2. bir grafik yerlestirdim.

Nuri Albayrak ve yönetimi, M.A.Yilmaz dan sonra kulup tarihinde
en ultra vaadlerde bulunarak isbasina gelmis bir yönetimdir. M.A.Yilmaz
döneminin sonu hepimizin malumudur.Temennim ayni hüsranin tekrar
yasanmamasidir.

Baskan T.Direktör ve futbolcular geçicidir, aslolan taraftarlar ve camiadir.

Kimse layüsel(dokunulmaz - elestirilemez) degildir.Eger bir hakaret
yoksa suan yeryüzünde yasiyan herkes elestirilebilir(olumlu yada
olumsuz), düsüncesini tasimaktayim.

Benim için ALLAH , Peygamberleri ve Kuran haricinde hiçbir kutsal
yoktur. Futbol politeist bir din degildir, baskan yada futbolcular
ilah-tanri degildir , stadlar mabed degildir.

Yuvarlak bir topun pesinde kosan insanlara sizcede çok fazla kutsallik izafe etmiyormuyuz?

Saygilarimla..

</span>

kuzey_lee
19.05.2006, 23:01
Vaadlerin takipçisiyiz her zaman da takipçisi olacagiz. Ancak acele etmenin anlami yok. Yönetimler yanilmiyorsam 3 seneligine seçiliyor bu süre zarfinda sözlerin yerine getirilmedigini görürsek gerekeni yapariz... Ancak bu sekilde animasyonlar felan yaparak ne yapilmaya çalisiliyor anlayamadim. Burda adi geçen Trabzonspor baskanidir... Bu sekilde dalga geçer gibi animasyon yapip burda yayinlayamazsiniz. Biz bu animsyonlari azize için yapiyorduk. Bizim çok bilmis taraftarimiz kendi baskani için animasyon yapiyor... Verilen sözler bazilarinin agzina almaya ve hatirlamaya korkyugu seyler ve bunlar hemen olmaz bir planlama ve belli bir süreç gerektirir. Ne kaybettiysek sabirsizligimiz yüzünden kaybettik.

bu forum sayfasi buza oturtulan trabzonspor baskani da gördü farukcum,hiç bir suçlamasi yokken ihaleye fesat karistirmakla suçlanan eski baskanlar gördü..bu forumuneski bir yöneticisi baskana küfürden ceza bile aldi...demem o ki su sagduyunuzu her daim görebilsek keske

Emre B.
19.05.2006, 23:10
Ben yönetime güveniyorum.Vaadlerini yerine getirirlersmileys/smiley2.gif

Emorfo
19.05.2006, 23:48

bu forum sayfasi buza oturtulan trabzonspor baskani da gördü farukcum,hiç bir suçlamasi yokken ihaleye fesat karistirmakla suçlanan eski baskanlar gördü..bu forumuneski bir yöneticisi baskana küfürden ceza bile aldi...demem o ki su sagduyunuzu her daim görebilsek keske

Isin gücün laf kalabaligi bidi bidi bidi...

Birincisi ben kisilere bagli kalmam. Atay Aktug'un yasattigi hüsrani her kim yasatirsa yasatsin tepkim farkli olmaz. Hala Jun kazagini çikaramadik. Öyle böyle degil tam 5 trilyon kazik yedik. Diger hatalari saymiyorum. Mehmet Ali Yilmaz döneminden sonra en okkali kazik bu oldu. Bunu bu yönetimde yasatsa tepkim farkli olmaz. Özkan Sümer'i saymiyorum zaten o tam Allah'lik....

Ihaleye fesat karistirmak suçundan göz altina alinip ifadesi alinan Atay Aktug'un haberini direk muhaberden alan benim. Bir olayda göz altina alinmak baskadir ifadesine basvurulmak üzere karakola davet edilmek baskadir. Ihaleye her kim fesat karistirmissa Atay Aktug'un bu konuda suçu felan yoksa diger mütahitlerle birlikte göz altina alinmaz zanli durumuna düsürülmez. Bana gelen bilgi bu dogrultudaydi ve mantik olarakta bir konuda suç unsuru bir bilgi emniyette yoksa seni gözaltina almaz bilgine basvurmak üzere karakola davet eder. Atay Aktug'un karakola getirilisi bu sekilde degildi malesef... Ortada bir yalnislik varsa da benimle alakali degil muhaberin sorunu...

kuzey_lee
19.05.2006, 23:54
farukcan kahvaltida su ihaleye fesat olayiyla ilgili söylediklerin olmasa su dediklerine inanacam da oradaki cümlelerin hafizamda bugün gibi..bosu bosuna tribal enfeksiyonlara girmene gerek yok..

kizdigimiz nokta insanlarin elestirilmesi ya da sahiplenilmesi degil.kizdigimiz sey adama göre muamele yapilmasi..sakin ol,bas topa kaldir kafani

Emorfo
19.05.2006, 23:59
ne demisim kahvaltida çok zeki arkadasim söyle bakalim hafizan ne kadar kuvvetliymis görelim.

kuzey_lee
20.05.2006, 00:08
sakin ol..gaza gelme..ne dedigini ne düsündügünü,nasil davrandigini sen daha iyi hatirlarsin.kendini ve birbirimizi kandirmaya gerek yok.kimin amacinin ne oldugu çok açik burda faruk..

konuyla alakali olarak agustos ayina kadar bu camia susacaktir..en azindan bekleyecektir..amma ve lakin agustos geldiginde ve lig basladiginda vaatler yerine getirilmezse,dahasi bu vaatlerin yerine getirilmesi için gerekli çaba gösterilmezse aralik ayinda seçim vardir,olacaktir,olmasi da lazimdir..3 sene kimsenin seyinin keyfini bekleyemeyiz

erdal6167
20.05.2006, 00:14
benim düsüncem de tabiki verilen vaadlerin yerine gelmesi yolunda ama öyle bir duruma geldik ki söylenenleri yarisi yapilsa mutlu olacagiz. alinacaklar bir kere hoca görmesi lazim sonra hoca memnun olmayinca oynamayan adam takim içinde huzursuzluk cikariyor. belki hocanin da güvendigi adamalar olabilir her adam her hocayla oynayamaz bunu da bilmek lazim.

hersey bordo için. . .

Emorfo
20.05.2006, 00:16
Su huyundan vaz geç kardesim. Çamurlasmana gerek yok... Biribirimizi kandirmiyoruz ama sen kendini bile kandiriyorsun... Ne dedigimi çok iyi biliyorum yukarda yazdigimin aynisini söyledim sen yok öyle degil dedin bende muhaberin verdigi bilgi böyle dedim... Senin amacin nedir bilmiyorum ama benim derdim Trabzonspor...

Verilen sözler tutulur merak etme tabi bu sözler çogu kisiye hayal gibi geliyor lakin zihinlerindeki Trabzonspor hep küçük kalmis...

kuzey_lee
20.05.2006, 00:23
Su huyundan vaz geç kardesim. Çamurlasmana gerek yok... Biribirimizi kandirmiyoruz ama sen kendini bile kandiriyorsun... Ne dedigimi çok iyi biliyorum yukarda yazdigimin aynisini söyledim sen yok öyle degil dedin bende muhaberin verdigi bilgi böyle dedim... Senin amacin nedir bilmiyorum ama benim derdim Trabzonspor...

Verilen sözler tutulur merak etme tabi bu sözler çogu kisiye hayal gibi geliyor lakin zihinlerindeki Trabzonspor hep küçük kalmis...

benim derdimpatagonya gençlikspor..tobe tobeee..

verilen sözlerin inandiriciligini trabzonspor asbaskani hasim sayitoglu çok iyi anlatti bana sen merak etme..sen de su kraldan çok kralci olma huyundan vezgeçsen bi ara..

hayirli sabahlar

Emorfo
20.05.2006, 00:49
Günde kaç kere aynaya bakiyorsun bilmiyorum ama bi ara daha bi dikkatli bak kralcinin babasini gösterecen ben kisilerin pesinden kosturmam senin gibi Trabzonspor'un kralcisi olurum zurnacinin degil...

erdal6167
20.05.2006, 01:03
baskan sözününü tutacaktir, bu sene sampiyonluga oynayacagiz. fatihle ve ya onsuz.

FERO61
20.05.2006, 01:10
stad yapilir kafa yormayin, stad sampiyonluk getirmiyo arkadaslar ..bende cok isterim süper bi stadimizin olmasini tr dekilerin en iyisini hemde, sabir diyorum

bi sene icinde stad yapilcakmis diyor baskan, ama baskan sunu demiyor ben baskanliga gelir gelmez bi sene icinde stad dikecem...adamin daha 6 ayi doldu biraz bekleyin daaa

iZzY61
20.05.2006, 03:03
dunya kupasi basliyor BUYUK BASKAN 2TANE SUPER YILDIZ ALACAGIM DEDI dunya kupasindan sonra ancak iran, suudi arabistan, gibi ulkerlerin super yildizlarini aliriz artikk .

gelecek secimlerde bizim pedere diyimde aday olsun baskanliga bos bos konusur 3yildiz alirim der stad yapacam der. sampiyom yapacam der BASKAN OLUR smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif( nedersiniz olurmu?)

AyhanPe
20.05.2006, 03:47
iran suudi arabistan dünya kupasinda ama biz yokuzsmileys/smiley4.gif iranda yetenekli futbolcular var.bence iran süpriz yapacak..neyse bakalim neler yapacaklar daha süreleri var

iZzY61
20.05.2006, 03:55
haklisin ama iran en iyi oyuncusu suan bayern munih de oynuyo nasil hangi parayla alcan ? smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Hüseyin Çümen
20.05.2006, 04:07
eski yönetimlerin olusturdugu hayal kirikligi yüzünden bi ümitsizlik var taraftardda çogumuz da bende dahil olmak üzere tedirginlik vardir eminim acaba transfer yapabilecekmiyiz zamaninda oyuncular takima gelecekmi kampa katilabiliceklermi hayal kirikligi devammi edecek

busorular suan herkesin kafasini mesgul edior ama pesin hükümlü olmayalim yönetime güvenelim geçen sene aktugun yasattigi büyük hayal kirikligi kötü transferler bizi etkilior ama bu yönetim insiallah alicaktir gereken futbolculari

suan için acil teknik direktör lazim bu hafta içinde haledilemesse sikinti olusabilir ama simdi lik biraz süre verelim

My
20.05.2006, 10:25
Geçen sezon hemen hemen bu vakitler 96 sendromuna geri dönmek istemiyorum dediydim. Saglam bir iki takviyeyle çok sey degisir yeterki adam gibi olsun yoksa koca bir sezonu daha heba etmeye kimsenin yürecugu dayanmaz dediydim. Bu sezonda yine ayni temennilerle baslayacagiz. Geçen sene basit ama büyük hatalarla koca bir sezonu, koca bir emegi heba ettiydik. Umarim bu sezonda baskan ve yönetimimiz geçmisteki ayni hatalari tekrarlamaz. Tabiiki destkeçileriyiz ama icraatlarinin da takipçisiyiz.

yattara99
20.05.2006, 11:12
Bekliyoruz sayin albayrak.....insallah bu vaatleri tutar aramizdan efsane baskan olarak ayrilirsin....bütün trabzonspor taraftarlari artik bos vaat degil artik basari sampiyonluk tesisler bekliyo.....ama trabzonspora birde ekleyim SPOR AKADEMISI sart çünkü altyapi tesisleri çok kötü....eger akademi yapilirsa yeni fatihler gökdenizler yetisir.....karadeniz takimlariylada ittifak sart oyuncu alisveisinde olsun her konuda.....ÇÜNKÜ TÜRKIYEDE FUTBOLUN BESIGI TRABZON

The Legend
20.05.2006, 15:53
Takipçisiyim...dört gözle bekliyorum...

Nytre
20.05.2006, 17:07
verdiginiz sözler tek tek aklimizda....

taraftara tutamayacaginiz söz vermeyin...

geronimo_61
20.05.2006, 18:07
beklemedeyiz insallah sadece beklemekle da kalmayizzzzzzzz.....

uyuyup kalabiliriz aman haaaaa.a.......................

yakup midi
20.05.2006, 18:16
vaadlerin nöbetçisiyiz...nöbetteyiz uyumayiz...

Ycandan
20.05.2006, 18:42
O Vaadler verilmeseydi baskanimizin seçilebilecegini zannetmiyorum.Stad vaadi çok büyük bir proje oldugu için acele etmemeyi anliyorum.Ama transfere gelince en azindan kaliteli bir futbolcuya imza attirilmaliydi diye düsünüyorum.Çünkü gün geçtikçe taraftar geçen seneyi hatirlayip tansiyonu yükselecek.Kaldiki sampiyonlugu kaybetmis,en golcü futbolcusunu kaybetmis bir takim bizim kaptanimiza göz koyuyor en azindan gazeteler öyle diyor.Bizden çit yok.Yani yagmasalar bile gürleyemezlermi.Biz niye o takimlarin futbolcularina talip olamiyoruz.Neden bu olay hep bizim basimiza geliyor

zisinoli
21.05.2006, 11:52
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Evet çok güzel bir baslik!

VAATLERIN TAKIPÇISIYIZ...

Görecegiz bakalim amaç Trabzonspor sevgisi mi yoksa siyaset için Trabzonsporu basamak yapma aliskanligimi!!!

Bu sözümü yazin bir yere...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=8a439fb0></BLOCKQUOTE>

Uğurtan
21.05.2006, 13:40
Vaadlerin takipçisi oldumuz gibi gönül verdigimiz canimizdan anamizdan babamizdan bile yeri geldi daha çok sevdigimiz Trabzonsporumuzun misyonununda takipçisi olacagiz!!! Buraya bizim geleneklerimize aykiri hoca,futbolcu,personel getirmenizi de takip edecegiz...Biz 2 kupa bi sampiyonluk sevinci için degil basarisizliginda onunla aglamak için sevdik!!! Ama bu kulümün misyonuna zarar verirseniz bu bizi aglatmaz en zayif yerimizden yaralar bilginize...

frango
21.05.2006, 15:27
seçimi verdiginiz vaatlerle kazandiniz bunu sakin unutmayin ve taraftar vaadlerinizi tutmanizi bekliyo ve kesinlikle hic bir mazereti kabul etmeyecek bunu bole bilin

imported_Suha
21.05.2006, 15:51
bekliyoruzzzz

Nytre
21.05.2006, 15:53
hergün ilk isimiz internette gazetelere bakmak...SOMUT bir adim var mi diye...

Alpayer
21.05.2006, 15:57
daha kaç hafta gazetlere bakacagiz acaba.smileys/smiley5.gif

murat
21.05.2006, 16:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Evet çok güzel bir baslik!

VAATLERIN TAKIPÇISIYIZ...

Görecegiz bakalim amaç Trabzonspor sevgisi mi yoksa siyaset için Trabzonsporu basamak yapma aliskanligimi!!!

Bu sözümü yazin bir yere...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=8a439fb0></BLOCKQUOTE>

Siyasi rant kazanmak icin Trabzonsporu sampiyon yapmalari lazim, sampiyon yapsinlarda oyumu vereyim. Zaten Turkiyede oy verilecek adam yok bir sag gelir bir sol gelir olan hep vatandasa olur smileys/smiley2.gif

AyDaN_61
21.05.2006, 16:19
inandirici degil ama neysee utandiri insallah bizi...smileys/smiley6.gif

Bartuğ13
21.05.2006, 19:44
ya verdigi sözleri tutmayacaksa niye geldi?sözlerini tutsun güveniyorum baskana tutar ama yine de bir icraat göremedik hala

Serhat ŞAHİN
22.05.2006, 21:01
2006-2007 sezonu transfler adli bi konu acalimda oradan konussak olmazmi. bu transfer olaylarini?

Eyüphan
22.05.2006, 21:13
Vaadlerin Takipçisiyiz...

Yildizimiz nerede

Çebi
23.05.2006, 01:02
@eyuphan

Fatih için 9 milyon euro ya el sikisildigi ciddi ciddi konusuluyor Trabzon'da...hele bi ordan para gelsin yildiz alcak baskan merak etme kardesim...Hem söz verdi da haksizlik etmeyin...Çok büyük yildiz istenirse bi kaç oyuncuyu daha satabilirlermis...Güzel bir strateji slinda...

Verilen sözlerde baskankendi cebindenyüksek maliyetle bir yildiz futbolcu sözü vermis, ayni sekildeAli Agaoglu'nunda bu yönde biryildiz oyuncu alacagini söylemisti...

Futbolcu satarak transfer yapmak en kolay is..bunun içinsize de gerek yoktu...Vaadiniz bu degildi sayin baskan...

Stat konusunda da maçlari nerde oynayalim, nereye tasinalim Fatih Stadi mi, Olimpiyat mi derken deriiin bir sessizlik içine girildi...Arada bir kaç mühendis gelmis inceleme yapmislar; biz de yedik...Is mühendislikse Aktug döneminde proje de hazirlanmisti...Onunla mi yetinseydik...E olur ilerde, zamanlazimdiyerek...

Kimse kasiniza gözünüze oy vermedi, Trabzonspor'un içinden de gelmis bir isim degilsiniz, herhangi bir hizmetiniz de yok geçmiste...Maddi gücünüz ve vaadlerinizle heyecan getirdiginiz bu camia gözlerini açti veicraatlarinizi takip ediyor...

Edited by: BordoMavim

eys_61
23.05.2006, 01:07
transfer döneminin ortalari,hazirlik kampina kadar somut adimlar atilmali,yoksa yapilan vaadler yerine getirilse bile çok geç olabilir

Eyüphan
23.05.2006, 01:27
Biz bu yaz transfer dönemini neden hep sönük geçiriyoruz. Ara transferlerde aldigimiz oyuncularla basari sagladik...

Çagdas i aldik sayilir deniliyor. Fena sayilmaz idare eder.

Ama Yildiz DegilEdited by: eyuphan

ctmeoy
23.05.2006, 01:54
ben sahsen ilk günden beri bu verilen vaadlerin hiçbirine inanmamistim hala daha inanmiyorum bunlarin gerceklesme olasiligi da yok

hiçbir avrupa capinda yildiz trabzonspora üç kurusa gelmez seneye stad yapacam demeyle de stad aninda olmaz

ben vaadlerin de takipcisi degilim bu yönetimi secenlere sesleniyorum siz sectiniz hakkinizi arayin

batugol
23.05.2006, 07:18
Bu yonetimin gecen seneki yonetim gibi para hesabi yaptigini dusunuyorum. Halen daha istanbul takimlarinin yedek oyuncularina talip oluyoruz ve aliyoruz. Hasan Sasa, Necatiye, Aurelyoya, Onder Turaciya, Koraya neden teklif goturmedik ? Bizim gucumuz onlardan futbolcu almaya yetmiyor mu ? Hic istanbul takimlarindan yildiz oyuncu aldik mi ? Eskiden paramiz yoktu, kendi yildizimizi satmayarak kar ettigini dusunen yoneticilerimiz vardi, ama bu yonetim acikca "param var" dedigi icin secildi. Onlar halen daha oturmuslar, 2-3 milyon euro icin bu kadar taraftar tepkisine ragmen "kulup menfaatleri" adina Fatih'i febeye satmayi dusunuyorlar. ( Fatih'in satilip satilmamasi beni artik cok ilgilendirmiyor, profesyonel futbolcu, benim tepkim mentaliteye). Daha sonra da yildiz adayi diye alinan genclerle avunup duruyoruz.

Kisacasi gorunen koy kilavuz istemiyor. Yonetimden bundan sonraki tek beklentim bana bu cumleleri yedirmesi.

GolaMTuRi
23.05.2006, 07:43
batugal kardesim cok guzel ifade etmissin, yonetimin suana kadar izledigi politikayi ozetlemissin..yerine getirmeyeceksen,soz vermeyeceksin olay bu kadar basit...

ahmetto
23.05.2006, 08:30
Yaw bu adamlar yildizlari getirecez diye vaad ederek geldiler buraya adamlarin niyeti belliymis elimizdeki yildizxlarida satmak yaziklar olsun ya trabzonspor taraftari hersene çilemi çekecek bu taraftara yazik degilmi allah askina söyle sampiyonluga oynayacak iste yildizlar dedirtecek bir yönetim gelmeyecek mi bize allahim ne olur göstewr bize o günleri

Faik Yılmaz
23.05.2006, 08:44
millet roberto carlos lari almayi düsünürken .....

büyük hedefleri olan bi takim elindeki en önemli oyuncusunu bedeli ne olursa olsun satmaz (henry ye 50 milyon paund teklif edildi satilmadi) ... satilirsa demekki hiç bir hedefimiz yok.....

yildizini satani özellikle fenere satani bizde satariz.... o zaman gitsin fenerde yönetici olsun bu arkadaslar........smileys/smiley7.gif

Tahir
23.05.2006, 13:31
bos vaadlere en iyi kanan millet herhalde bizim türk milletitir.yine kandirildik galiba.yaziklar olsun duygularimizla oynayanlara smileys/smiley7.gif

zisinoli
23.05.2006, 16:55
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Fatihi satip yildiz alan fenerli olsun!!! </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Şentürk
23.05.2006, 17:00
millet roberto carlos lari almayi düsünürken .....

büyük hedefleri olan bi takim elindeki en önemli oyuncusunu bedeli ne olursa olsun satmaz (henry ye 50 milyon paund teklif edildi satilmadi) ... satilirsa demekki hiç bir hedefimiz yok.....

yildizini satani özellikle fenere satani bizde satariz.... o zaman gitsin fenerde yönetici olsun bu arkadaslar........smileys/smiley7.gif

özellikle bu yil için söylüyorum arkadasin dedigi gibi fatihi,gökdenizi,yattarayi,szymeki satani bizde satarizsmileys/smiley7.gif

enmavi61
23.05.2006, 18:24
seni satani sende satarsan ondan ne farkin kalirrr bekleyip görecegizz baktik olmuyo bagiririzz ama beni satani asla bensatmaammm küçülmemm sende küçülmeee sen trabzon taraftarinn farkin renklerinde hirsinda gizliii Edited by: murat

t.s.a.l.61
23.05.2006, 19:52
artik çok sikilidim bu vaadlerden her gelen bise vaad ediyo yapmiyo bari vaad ederken bunlarla övün me yaptiktan sonra övün yapamiyacagin seyinde sözün,ü verme adam yildiz alacagiz diyo stad yapacagiz diyo hala bi girisim göremedik öteki takimlar bütün yerli futbolculari kaptilar neredeyse transferlerini bitirrecekler bizim kiler hala hoca sorununu çözmemis geçen senenin tekrarini görmeyiz ins

Nytre
23.05.2006, 20:16
sitede anket yapmislar t.direktor yerli mi olsun yabanci mi olsun diye..

bu ne ya?

bence su anket daha iyi olur ........

T.DIREKTOR ALALIM MI ? ALMAYALIM MI?

Erkin
23.05.2006, 20:27
Yaw bu adamlar yildizlari getirecez diye vaad ederek geldiler buraya adamlarin niyeti belliymis elimizdeki yildizxlarida satmak yaziklar olsun ya trabzonspor taraftari hersene çilemi çekecek bu taraftara yazik degilmi allah askina söyle sampiyonluga oynayacak iste yildizlar dedirtecek bir yönetim gelmeyecek mi bize allahim ne olur göstewr bize o günleri

Kesinlikle haklisin Ahmet abi daha hoca bile yok ortada umarim geçenlerde baskan yardimcimizin dedigi gibi olur da hocayi ve yildizlari getirirler de , biz de alkislariz artik..

eren_61
23.05.2006, 21:08
insallah vaadler yerine gelir.bekliyip görücez.daha transfer dönemi baslamadi.sabredelim.sabrin sonu insallah selamet

Bülent Bayraktar
23.05.2006, 21:20
bu yönetimde fis çikarsa ocakta gene yönetim degisir

Hüseyin Çümen
23.05.2006, 21:58
bu yönetim de fis çikarsa ozman bittik smileys/smiley18.gif

bmn yi okuyunca moralim bozuluyo herkeste bi karamsarlik var insallah ii olur hepimiz güleriz walla nebilim

Emre B.
23.05.2006, 22:21
Benim hala umudum var.

Mert67
23.05.2006, 22:29
benimde umudum var bu yönetimden bunlarda bisey yapamazlarsa büyük bi düsüs daha yasariz. haydi hayirlisi

jefferson61sefa
23.05.2006, 23:06
valla bize 193 lik samarasi alsinlar yunan pivot santrafor
yada lincoln ü ve boukari yi kesin alsinlar
hele boukari %100

My
24.05.2006, 06:18
Hoca yabanci olmali</font>

</font>
Ergun Ata</font><br style="color: rgb(255, 0, 0);">
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr)

“10 yabancinin kapisini çalip ‘ret’
cevabi alan yönetim büyük bir panik içinde. Bundan sonra yerliye dönüs
tatmin etmez. Herkesin kabullenecegi bir yabanciyla anlasmak gerek”</font>

24.05.2006

Teknik direktör konusunda bir kararsizlik var.
Listedeki yabancilardan herhangi biriyle henüz net bir anlasma yok.
Sizce Trabzonspor’un teknik direktörü yerli mi, yabanci mi olmali?</span>

-Halilhodziç’in durumu belli degilken, kendisine “B Planimiz var”
diyerek aba altindan sopa gösteren yönetimin blöfü tutmadi. Halilhodziç
sonrasi, “Mutlaka yabanci!” diyerek kendilerini baglayan, sonrasinda da
10 dolayinda yabancinin kapisini çalip “ret” cevabi alan yönetim tam
bir panik içinde. Bundan sonra yerliye dönüs, taraftari tatmin etmez.
“Çirkin sen burada bekle, güzel olmazsa sen!” mantigidir bu yapilan ve
teklif edilecek yerlinin de gururunu zedeler. Yerliyi bekleyen en büyük
tehlike, tribünlerde olusacak “Zaten baskasini bulamadilar da onu
aldilar” gibi bakis açisidir. Böyle bir durumun ardindan ilk
olumsuzlukta yeni teknik direktör arayisi gündeme gelir. Herkesin
kabullenecegi bir yabanci su an için en akilci olanidir.

Henüz teknik direktör belli degilken, transfer yapilmasi dogru mu?</span>

-Trabzonspor teknik direktör bulmadigi gibi transfer konusunda da ciddi
bir çalisma yapamadi. Eger devre arasinda Halilhodziç ile çalismama
olasiligi söz konusu olmussa, yeniden yapilanma anlamina gelecek
düzeyde 9 futbolcu gönderilip, 8 futbolcu almak gibi bir yanlislik
yapilmamaliydi. Bu yanlis ortadayken, bugün henüz bir teknik direktör
alamadan Fatih’i satmak da dahil bir transfer çalismasi yapmak daha
büyük bir yanlis olur. Gelen teknik direktör “Fatih olsaydi sampiyonluk
sözü verebilirdim!” derse yönetim ne yapacak. Maalesef Trabzonspor’da
yanlislar, yeni yanlislari doguruyor.

Fatih Tekke önümüzdeki sezon zaten serbest kalacak ve bedelsiz
ayrilacak. “Para önemli degil” deyip Fatih’i bir sezon daha tutmak mi,
yoksa satmak mi daha akillica?</span>

-Fatih, bir transfer politikasinin, bir sistemin geregi olarak
satilirsa evet ama bir finans kaynagi olarak düsünülür de satilirsa, bu
durum mevcut yönetimin, diger iki listenin toplamindan fazla oy alarak
seçilmesini saglayan gerçekle çelisir. Eger Fatih, bu sezon
gönderilmedigi takdirde sözlesmesinin bitimini bekleyip bedelsiz
gitmeyi kafasina koymussa zaten yapacak bir sey yok demektir. Keske
“Gelecek sezon gidersem imza atar kulübüme yine para kazandiririm”
diyebilseydi. Trabzonspor’un da bedelsiz gönderme gibi bir lüksü
yoktur. “Fatih’in simdi paraya çevrilmesi mi, yoksa bedelsiz gitmesini
göze alarak bir sezon daha oynatilmasi mi?” diye bir ikilem keske söz
konusu olmasaydi.

Baskan Nuri Albayrak seçim sürecinde, “Dünya çapinda yildizlar” sözü
vermisti. Ancak henüz somut adimlar atilmis degil. Bu vaat sizce gün
geçtikçe inandiriciligini kaybediyor mu?</span>

-Özkan Sümer’le baslayan ve Atay Aktug ile devam eden süreçte “Parali
Baskan” dönemini kapayan Trabzonspor’da son genel kurulda Nuri
Albayrak, büyük vaatlerle göreve geldi. “Seçimden bir gün sonra
yildizlara imza attiracagim” dedi. Ama bu vaadini sezon sonuna
“öteledi.” Bugün gelinen noktada camiada, Albayrak ve ekibinin yeni
yildizlar almayi bir yana birakin, “mevcut yildizlarin hangilerini
gönderecek?” kaygisi hakim olmaya basladi. Bu anlamda ciddi bir güven
bunalimi söz konusu oldu ve inandiriciliklari kayboldu. Simdi camiada
çogunluk, “Fatih’i ve diger yildizlardan en az birini daha satarlar, bu
parayla miadini doldurmus bir iki isim alir geçistirirler” diye
düsünüyor. Dolayisiyla Trabzonspor’un gelecegiyle ilgili kaygi duyuyor.</font>

falcon61
24.05.2006, 06:24
Benim hala umudum var.

Zaten baska neyimiz varki?smileys/smiley18.gif

coach
24.05.2006, 10:27
Benim hala umudum var.

Zaten baska neyimiz varki?smileys/smiley18.gif

Yani..

Emorfo
24.05.2006, 10:37
Bir yildiz sözü alinan Ali Agaoglu'nun sirketi Agaoglu insaat ile Net Holding'in sahibi Besim Tibuk 3 milyar dolarlik bir anlasmaya varmislar. Agaoglu insaatNet Turizme Antalya'da muhtesem oteller tatil köyleri yapacak.

Bu proje nedeniyle Ali Agaoglu yildiz sözünü unutmaz umarim. Ya da cimrilesmez.. smileys/smiley17.gif

selçukabi
24.05.2006, 11:21
3 milyar dolarlik kaç tane otel yapacaklarmis ortalama metrekare maliyeti 700-800 dolar olur.4.000.000 m² otel...vay anasini ya bu basin herseyi sallamaya basladi.

Emorfo
24.05.2006, 11:27
Benim verdigim haberin sallama ihtimali yüzde sifir.

SIRKET HABERLERI...
- AGAOGLU SIRKETLER GRUBU ILE NET SIRKETLER GRUBU'NUN "MEGA TURIZM" PROJESI
- "BODRUM-MILAS GAYRIMENKUL VE TURIZM GELISTIRME PROJESI"NIN IMZA TÖRENI GERÇEKLESTIRILDI
- IKI DEV KURULUSUN DENEYIM VE TEKNOLOJI BIRIKIMI ILE GERÇEKLESTIRILECEK OLAN PROJE, TÜRKIYE'YE MEGA BIR TURIZM KOMPLEKSI KAZANDIRACAK

ISTANBUL - 25 yildir insaat, turizm ve hizmet sektöründe basarili çalismalar sergileyen Agaoglu Sirketler Grubu ile 32 yildir turizm sektörünün öncülerinden Net Sirketler Grubu, "Bodrum-Milas Gayrimenkul ve Turizm Gelistirme Projesi"ne hasilat paylasim modeli ile ortak oldu. Iki dev kurulusun deneyim ve teknoloji birikimi ile gerçeklestirilecek olan proje, Türkiye'ye mega bir turizm kompleksi kazandiracak.
Agaoglu Sirketler Grubu ile Net Sirketler Grubu is birliginde, Çiragan Palace Kempinski'de düzenlenen basin toplantisinda, "Bodrum-Milas Gayrimenkul ve Turizm Gelistirme Projesi"nin imza töreni gerçeklestirildi. Törene katilan Agaoglu Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Sayin Ali Agaoglu ve Net Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Sayin Besim Tibuk, böylesine büyük bir projeyi, iki güçlü kurum olarak birlikte gerçeklestirmekten dolayi duyduklari mutlulugu ifade etti.
Net Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Sayin Besim Tibuk, projeyi hayalden gerçege dönüstürmenin mutlulugunu yasadigini belirterek, "Yabancilara konut satisi kanununun çikmasi, Avrupa'da özellikle de Ispanya'da ekonomik standartlarin yüksek olmasi, gözlerin Türkiye'ye çevrilmesini sagladi. Biz de bu gelismelerden yararlanarak, yerli ve yabanci is ortagi arayisina basladik. Agaoglu Sirketler Grubu'nun projelerindeki kalite ve istikrari, özellikle de satis sonrasi hizmet politikasi bizi çok etkiledi. Agaoglu Sirketler Grubu'nun ülke ekonomisine ve sosyal kültüre bakis açisi, bizim düsüncelerimizle tam anlamiyla örtüsüyor. Agaoglu Sirketler Grubu'nun ve Net Sirketler Grubu olarak amacimiz, Türkiye'nin gurur duyacagi örnek bir proje gerçeklestirmek" dedi.
Agaoglu Sirketler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Sayin Ali Agaoglu ise, "Bu projenin bizi heyecanlandiran yönü, ülke ekonomisine olan büyük destegi. Yapilan istatistiklere göre yabancilarin geldikleri bir ülkede kendilerine ait bir evde konaklama süresi, yaklasik alti ay ve bu sürede harcanan aylik gider hane basi 3 bin euro civarinda. Bu nedenle önemli olan, evin satisi ile bir kerede alinacak ödeme degil, her ay 3 bin euronun ülke ekonomisine getirecegi katkidir. Agaoglu Sirketler Grubu olarak, her projede oldugu gibi, bu projede de bizim amacimiz en farkli ve en iyiyi gerçeklestirmek olacaktir" sözleri ile projenin ülke ekonomisine kazandiracaklarina degindi.
Türkiye'nin ve dünyanin en büyük turizm yatirimlarindan biri olacak "Bodrum-Milas Gayrimenkul ve Turizm Gelistirme Projesi"ne 1990'li yillarda baslandi. Iki binli yillarin dünya çapindaki taleplerini karsilayacak, uluslararasi yasam tarzina cevap verecek proje, bölgesel turizmi gelistirmeyi amaçliyor. Türkiye'nin en önemli turizm alanlarindan biri olan Mugla-Milas'in Mandalya Körfezi kiyilarinda gerçeklestirilecek proje, toplam 9 milyon 500 bin metre kare büyüklügündeki arazi üzerinde hayata geçirilecek. Bodrum'a 25 km; Bodrum-Milas Uluslararasi Hava Alanina 5 km uzaklikta bulunan projede; oteller, kongre ve sergi salonlari, kir evleri, villalar, oyun alanlari, golf sahasi, spor kulüp ve tesisleri ile eglence ve alisveris merkezleri yer alacak. Dünyanin her yerinden kolaylikla ulasilabilen proje, 30 binin üzerinde kisiye yilin 12 ayi boyunca kesintisiz ve kapsamli hizmet verecek.
Klasik turizm anlayisindan farkli olarak, çok islevli turizm anlayisina hizmet edecek olan proje; çevreye duyarli bir yaklasim sergileyecek. Tüm yerlesim ve altyapi çalismalari titizlikle tasarlanan projede, dogal yasam tarzinin korunmasi prensibiyle ekolojik denge korunacak. Eski Yunan ve Roma uygarliklarinin kalintilarinin bulundugu bölgede yer alan proje, tarihi dokusu nedeniyle de sahip oldugu kültürel zenginligi artiracak. Aktif ve pasif yesil alanlara genis yer ayrilan projede, toplam arazinin yüzde 94'ü açik ve yesil alanlara ayrilacak. Toplam 6 etaptan olusan projenin, imar plani onaylanmis 4 milyon 750 bin metre karelik ilk basamagina; Türkiye'de özel mülkiyet üzerine kurulu ilk saha olan 18 delikli golf sahasi ile baslanacak. Ilk etapta golf sahasinin yani sira 4 adet otel, üçüncü yas grubuna yönelik emekli konutlari, devre mülk ve tüm yil kullanilacak apart oteller ile toplam 5 bin konut ünitesi, alisveris merkezleri ve spor tesisleri yer alacak.
"Bodrum-Milas Gayrimenkul ve Turizm Gelistirme Projesi"nde yer alan tesisler söyle:
"Golf Sahasi ve Kulübü, Golf Sitadel, Apartlar, Çarsi, Pazar yeri, Country Club, Konaklama Tesisleri, Golf Oteli, Kongre Oteli, Tatil Oteli, Vista Otel, Apart Oteller, Villalar ve Konutlar, Golf Villalari, Vista Villalari, Göl Villalari, Deniz Villalari, Yamaç Villalari, Vadi Villalari, Tepe Villalari, Manzara Villalari, Koru Villalari, Kayaköy, Apartlar
Diger Tesisler: Aquapark, Binicilik Kulübü ve Tesisleri, Kiyi Tesisleri, Arkeolojik Alan, Spor ve Rekreasyon Tesisleri.

Naim
24.05.2006, 11:46
Emorfo
gözünü seveyim bir tanede hoca hakkinda da bir haber koy suraya smileys/smiley36.gif

Emorfo
24.05.2006, 12:01
Malesef hiç haber yok bu konuda...

Allah sonumuzu hayirli etsin.

Yönetim istifa..smileys/smiley1.gif

Naim
24.05.2006, 12:32
Malesef hiç haber yok bu konuda...

Allah sonumuzu hayirli etsin.

Yönetim istifa..smileys/smiley1.gif
Ben devre arasina kadar gider diyordum ama sanirim o kadar uzun sürmeyecek
Allah askina çikip bir yönetici adam gibi bir açiklama yapmazmi ya
BJK .sursa imkb ye bilgi veriyor
bizimkiler salak salak bakiniyorlar
smileys/smiley7.gif

selçukabi
24.05.2006, 12:39
Toplam 6 etaptan olusan projenin, imar plani onaylanmis 4 milyon 750 bin metre karelik ilk basamagina; Türkiye'de özel mülkiyet üzerine kurulu ilk saha olan 18 delikli golf sahasi ile baslanacak. Ilk etapta golf sahasinin yani sira 4 adet otel, üçüncü yas grubuna yönelik emekli konutlari, devre mülk ve tüm yil kullanilacak apart oteller ile toplam 5 bin konut ünitesi, alisveris merkezleri ve spor tesisleri yer alacak.
"Bodrum-Milas Gayrimenkul ve Turizm Gelistirme Projesi"nde yer alan tesisler söyle:
"Golf Sahasi ve Kulübü, Golf Sitadel, Apartlar, Çarsi, Pazar yeri, Country Club, Konaklama Tesisleri, Golf Oteli, Kongre Oteli, Tatil Oteli, Vista Otel, Apart Oteller, Villalar ve Konutlar, Golf Villalari, Vista Villalari, Göl Villalari, Deniz Villalari, Yamaç Villalari, Vadi Villalari, Tepe Villalari, Manzara Villalari, Koru Villalari, Kayaköy, Apartlar
Diger Tesisler: Aquapark, Binicilik Kulübü ve Tesisleri, Kiyi Tesisleri, Arkeolojik Alan, Spor ve Rekreasyon Tesisleri.

Tamam iste olm, bizim hesap dogru da o kadar alani oralarda nasil buldular ona sastim dogrusu.Bir de haberde 3 milyar dolardan filan bahsetmiyor.smileys/smiley4.gifEdited by: selçukabi

Emorfo
24.05.2006, 13:38
Hesap dogru abi :)

Evet yazmiyor o haberde projenin degeri felan. Konu bu proje degil sadece bu büyüklükte bir projeye imza atan birisinin sözünde durmasi gerekir. Haberin diger metninde söyle diyor...

AGAOGLU VE NET HOLDING TÜRKIYENIN EN BÜYÜK TURIZM YATIRIMINA IMZA ATTI
- PROJENIN BÜYÜKLÜGÜ 3 MILYAR DOLAR...
- Agaoglu Sirketler Grubu ve Net Holding, Bodrum Milas gayri ve turizm gelistirme projesi hasilat paylasimi modeli adi altinda bir ortaklik anlasmasi imzaladi.

Alpayer
24.05.2006, 13:42
Bunlar napmis öyle yaa.3 milyar dolar falan.Adam mis gibi takim kurar o paranin %10uyla.Bog isler bu insaat isleri.Onun yerine al bize üç bes yildiz.smileys/smiley2.gif

AtalaY_BuğrA
24.05.2006, 14:36
Bu yönetim gelirken en çilginca gelisi yapmistir.TAbi vaadlerolacaktir secilmek için ama bu kadar miilletin gözüne soka sokayildiz sözleri ,stadyum yenileme vs. vs. derken iste bu taraftari böyle yüksek beklentilere sokarsiniz. Allah korusun transferler iyi olmazsa, iyi bir hoca ile anlasilamaz ve de takim kötü giderse, zaten kafadan stad isinde 2007 gibi tarihler dolanmaya basladi agizlarda, bu tablo içinde seçim de oy kullanma hakkini kazanmis secmenler hazir olun Kasim-Aralik gibi trabzona isiniz düsebilir. Tabi ki bunu hiç birimiz istemiyoruz ama ne kadar dayanabilirler baskilara,elestrilere onu da zaman gösterecek.

Nytre
24.05.2006, 15:45
bu konu ile yukaridaki haberin ne alakasi var ?

ibrahim_yattara
24.05.2006, 15:50
ulan gecen senede transfer yapmadilar samgiyonlar ligini birak uefada bir adim gidemedik. bu senede ayni hüsrana dogru gidiyoruz. kadroda bi dünya kazma var hala ya..

The Legend
24.05.2006, 16:03
sitede anket yapmislar t.direktor yerli mi olsun yabanci mi olsun diye..

bu ne ya?

bence su anket daha iyi olur ........

T.DIREKTOR ALALIM MI ? ALMAYALIM MI?

bence o anket yabanci hoca getiremiyoruz yerli hocaya ne dersiniz olmali.siklari veriyorum,

a) olabilir

b) kesinlikle yabanci olmali

c) farketmez .... (nede olsa yakinda gidicidir)

guera
24.05.2006, 17:05
bu yönetimin yapmaya calistigi bal gibi takimdan fatihi satarak onun parasiyla bir iki oyuncu almaktir ve fatihte buna gönüllü katilmaktadir...

My
25.05.2006, 05:59
<table style="border-collapse: collapse;" id="Aut&#111;number13" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%"><t><tr><td colspan="2" style="border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="34" width="100%"> 2007 MILAT OLACAK</font></td>
</tr>
<tr>

<td style="border-right-style: n&#111;ne; border-right-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" width="42%"> http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1059.jpg</td>

<td style="border-left-style: n&#111;ne; border-left-width: medium; border-top-style: n&#111;ne; border-top-width: medium; border-bottom-style: n&#111;ne; border-bottom-width: medium;" align="left" height="125" valign="top" width="58%"><div align="justify">
INCELIYORUZ</span> Hem teknik direktör, hem de futbolcu transferinde en ince
ayrintiyi degerlendirdiklerini kaydeden Trabzonspor Kulübü Baskan
Yardimcisi Cemal Saglam, "Artik bu camianin bosa harcayacagi zamani
kalmadi. Basari için çok dikkatli davraniyoruz. Alacagimiz teknik
direktörün de futbolcunun da sadece kalitesini degil, bütün
özelliklerini ögrenerek uyum sorununun olup olmayacagina kadar her
türlü detayi inceliyoruz"' dedi.

DEGISECEK</span> "2006-2007 sezonunun sonunda çok seyler degisecek" diyen
Saglam, "En büyük hedefimiz, uzun yillar sampiyonluga hasret kalan bu
taraftarin yüzünü güldürmek. Bu açidan 2007'nin yeni bir milat olac</font>
agina inaniyorum. Trabzonspor'u ligde sampiyon yapacak, Avrupa'da da
ses getirecek basarilar kazandiracak bir kadro kuracagiz" diye konustu. (KARADENIZ GAZETESI</span>)
</font></div></td></tr></t></table>

My
25.05.2006, 06:08
Iyi hadi bakalim beklemedeyiz Cemal Bey. Insallah dediklerinizi yaparsiniz. Az laf çok icraat temennimiz smileys/smiley2.gif

Her ne kadar içimden bu yilda hayal kirikligi desem de hala umutluyum. En büyük nedenide sessiz sedasiz aldiklari futbolcular. Ömer Riza, Çagdas, Stepanov vs. transferlerini kimseye çaktirmadan yaptilar, yine böyle birseyler bekliyorum.
Edited by: My

Çebi
25.05.2006, 12:48
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>Trabzonspor'da transferleri kim yapiyor?</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Aciz Trabzon yönetimi yakinda gazete ilani ile hoca ararsa hiç sasirmam. Ortalikta birbirinden farkli oyun sitili ile taninmis hoca isimleri dolasip duruyor. Yöneticiler Avrupa?ya dagilmis geziyor. Bazen bazi yöneticiler ayni hocanin kapisinda pisti oluyor. Bir taraftan transferler yapiliyor. Geçen sene Besiktas?in basini yakan defans oyuncusu ve belediyeden bir oyuncu daha?

Acaba bu transfer listesini bir taraftar mi yapiyor diye düsünmeden edemiyorum. Hafta sonu Inönü stadinda ZAMAN gazetesinin düzenledigi geleneksel söhretler turnuvasi vardi. Seref tribününde otururken bir baktim Nuri albayrak gelmis , önde oturuyor. Iki sira arkasinda Luçesku var. Bir formali Trabzonspor taraftari seref tribününe yaklasti. Ilk önce Trabzonspor baskanina ?baskanim bakar misiniz? diye selendi. Baskan baktiktan sonra da luçesku?yu gösterip ?bakin luçesku arkada oturuyor? , Luçesku?ya da dönüp eliyle isaret ederek ?mistir Luçesku ,bu baskanimiz Nuri bey, konusun anlasin? dedi. Onlarda gülümseyerek tokalastilar. Baskan arkaya döndü ve taraftar sayesinde bir süre sohbet ettiler. Sonra bir baktim, taraftar numaralidan Nuri Albayrak?in yanina kadar gelmis. Elinde bir kagit bir seyler anlatiyor. Muhtemelen transfer listesi ?bayagi bir süre baskan inceledi.

Fakat gördügüm kadariyla o taraftar o kadar saf degildi. Çagdas transferini tavsiye etmis olamaz. Fatih Tekke 7,5 milyon avro?ya ezeli rakiplerden birisine gitsin de , yerine 8 tane 3. lig futbolcusu alinsin hiç dememistir.

Ne kadar ilginç degil mi? Istanbul Büyüksehir belediyesi spor?un baskani sirf iktidara yakin diye , sirf Trabzon dogumlu diye , sirf cebinde üç-bes kurusu vardir diye Koskoca Trabzonspor?a baskan oluyor! Sakin yanlis anlamayin. Birakin belediye takiminin baskanini , 2 yil Trabzonspor üyelik geçmisi olan herkesin baskan adayi olabilecegini iyi biliyorum. Sadece aday degil, baskanda olabilmeli. Eger ki inandirici bir proje ve reçeteyle yola çikarsa!

Bu yönetimin siradan ve bilindik söylemler disinda hangi projeyle yönetime geldigini bilen var mi, Allah askina! Allem oldu, kulem oldu , kamuoyunun ve kongre üyelerinin bilmedigi bir isim baskan oluverdi iste. Belediye spor vizyonu ve hedefleriyle?Ilk bombayi da belediyeden patlatti; Gelecegin Oliver kahn?i olarak görülen Ahmet sahin! Yoksa unuttunuz mu? Su kayseri maçinin kahramani. Devami bir düzine transferle geldi. Simdi yarisina yakinindan kurtulmaya çalisiyorlar. Kurtulmasalar ne olacak. Hiç oynatmasan da yevmiyesi ,taksiti ,maasi isliyor.

Bastan söyledik! Bu yönetime Trabzonspor 5 numara büyük. Tek yapacaklari kulübü 4-5 sene öncesine götürmek. Borçlu ve hacizli günlere mars mars?Vahid hocayla olmayacagini sagir sultan duymus ve kör recep görmüsken nasil oldu da tribünden biyik buranlar anlamadilar, henüz çözen yok! Bazi Istanbul medyasi hariç tabiî ki. Onlar için kendilerine en çok malzeme olan , üç büyüklerin döküntülerini gelecek arayan , sadece lige heyecan katan (yani yemekte garnitür olmaktan ileri gidemeyen) bir Trabzonspor ve onun baskani çok degerlidir. Bu sekilde Fairplay ve hep saygili-uslu baskan olma ödülünü kimseye kaptirmaz bizim baskanlarimiz. Takima iki kaliteli transfer yapmayip sampiyonlugu kaybeden ve adaletsizlikler karsisinda sesini çikaramayan Atay aktug onlar için en mümtaz baskandir.

Bu yönetim bindigi dali kesmeye devam ediyor. Gazetelerin palavralari kisa zaman sonra bu yöneticileri tanir mi, Allah bilir! Benim fikrim ve uyarim ?tahtan inmis padisahi sokak dilencisi bile tanimaz?. Isi bilmiyorsaniz bilenlere danisin, bizi de dinlemeyin ama seref tribününde yaniniza oturan taraftara kulak verin! </TD></TR></T></TABLE>

Turgut Yeter... internetspor.com

kuzey_lee
25.05.2006, 13:21
ahmet kardesim ben söyliyim transferleri kim yaptigini..3 kelimeyle;
ibrahim ethem haciosmanoglu

Çebi
25.05.2006, 14:04
Fatih'im ben sormadim valla:) Turgut beyler sormus:)

Kaldi ki isim aramaktan ziyade yapilan yanlislara yer vermis yazisinda...Fena da yazmamis hani...

Özsu
25.05.2006, 14:07
Waadler büyük;

Yarisini gerçeklestirirse müthis yol katederiz. Ancak söyledikleride mükemmel planlar. Henüz erken elestirmek yersiz, umarim dedikleri olur sayin baskanin...

Tahir
25.05.2006, 14:12
özkan sümer takintisi olan bu adamin yorumlarina katilmiyorum yanlis anlamayin ben bu yönetimin içraatlarindan memnun degilim fakat tarafli oldugunu da seçim zamani belli eden ve özkan deyip özkan yanan birini objektif olamayacagini düsünüyorum.eski yorumlarina bakin ne demek istedigimi daha rahat anlarsiniz

ozcan_asanoglu
25.05.2006, 14:15
turgut bizim buralardan eski tanidigimiz,iyi bir insan amao zaman da bazi takintilari vardi geçen zaman içinde baya bi arttirmis bunlari anlasilan..

bazi arkadaslarimizda oldugu gibi nasil görmek istiyorsa öyle bakiyor..

kuzey_lee
25.05.2006, 14:55
Fatih'im ben sormadim valla:) Turgut beyler sormus:)

Kaldi ki isim aramaktan ziyade yapilan yanlislara yer vermis yazisinda...Fena da yazmamis hani...

turgut beye selam olsun o zaman :))

sende de baya takinti var çebi..takil ama düsme diycem kötü bi espri olcak ya neyse

Çebi
25.05.2006, 15:37
çok takiyorum bazi seyleri :) takilmayacak isler deyapilmiyor ya neyse...

Bak Fatih; bu yönetimin yanlislarini söylemek suçtur...Farkli yönetimler için söyleyebilirsin, söyledin de..Kimse bisey demedi, çünkü herkes söylüyordu...Ama bu yönetim için aleyhte konusamazsin...Çünkü onlar stad yapcaklar, yildiz alcaklar..Söz verdiler olum alcaklar gör de bak..

Fatih'e ba yaa inanmay bana:))

Burçak
25.05.2006, 15:38
valla transfer isine bakan kisiler ya ellerine yüzlerine bulastiracaklar , yada gerçekten çok iyi biliyolar bu isi hiç bi haber sizdirmiyorlar. umarim 2. sik olur..

http://img521.imageshack.us/img521/7486/t2ln.gifhttp://img521.imageshack.us/img521/4655/r0mx.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img525.imageshack.us/img525/6072/a9rq.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img525.imageshack.us/img525/3239/b7hu.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img521.imageshack.us/img521/7841/z6rq.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img521.imageshack.us/img521/580/o8us.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img525.imageshack.us/img525/1747/n5jd.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img521.imageshack.us/img521/8553/s6wj.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img525.imageshack.us/img525/100/p4ay.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img521.imageshack.us/img521/580/o8us.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)http://img521.imageshack.us/img521/4655/r0mx.gif (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)

kuzey_lee
25.05.2006, 15:44

Bak Fatih; bu yönetimin yanlislarini söylemek suçtur...Farkli yönetimler için söyleyebilirsin, söyledin de..Kimse bisey demedi, çünkü herkes söylüyordu...Ama bu yönetim için aleyhte konusamazsin...Çünkü onlar stad yapcaklar, yildiz alcaklar..Söz verdiler olum alcaklar gör de bak..

inanmam ben :)) sen kimsin de bana is ögretiysin,haddini bil seni gidi muhalefet kanadi seni..sizin zaten amaciniz kulubu bolmek parçalamak,kendi adamlariniza is vermek..

takintilarindan arinmak istiyorsan bekle 16 haziranda ordayim..pir-i pak edecem seni

macka61
25.05.2006, 15:46
verilen bütün vaadlerin yapilmasi gerekir yoksa yönetimin istifa etmesi gerekir trabzonspor kisilerin kendilerini taitmak için kullandigi bir kulüb degildir

Çebi
25.05.2006, 16:05

inanmam ben :)) sen kimsin de bana is ögretiysin,haddini bil seni gidi muhalefet kanadi seni..sizin zaten amaciniz kulubu bolmek parçalamak,kendi adamlariniza is vermek..

takintilarindan arinmak istiyorsan bekle 16 haziranda ordayim..pir-i pak edecem seni

Fatih ayip ayip...Ne bölmesi Allah askina...Yaptiklarimiz ortada hala neden destek vermiyosun...Hocamiz da var..Onu da getircem ben sana onu da getircem:)

Sizin gibi gençleri genel kurullarda görmek isteriz:)

kuzey_lee
25.05.2006, 16:10
çok degil,araliktaki genel kurulda atacaz oyumuzu merak etme sen..hem görüyorum ki henuz üye olmamissin kulube..sen kimsin ki üye olmadan yonetimi elestirisin?haddini bil haddiniiii...

bu arada hoca konusunu çözdüm ben..nurettin balaban ya da serif kunt..ikisinden biri ilaç olur bize.hem para sikintisi var kulupte,yoneticiler fazla para vermek zorunda kalmaz daaa..

yildiz için de meteoroloji müdürlügünden bi teleskop kirala (sizin eve yakin diye söylüyorum)..hatta 1 tane yetmez sen 3 tane kirala..birini tesislere,birini stada birini de sadri sener binasina gönder,taraftar isyan edince baksin teleskoptan gökyüzüne yildizin kralini görsün..kuyruklusundan kuyruksuzuna kadar hepsini tanisin bilsin

Salih61
25.05.2006, 16:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD ="yBaslik">Trabzonspor'da transferleri kim yapiyor?</TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">
Aciz Trabzon yönetimi yakinda gazete ilani ile hoca ararsa hiç sasirmam. Ortalikta birbirinden farkli oyun sitili ile taninmis hoca isimleri dolasip duruyor. Yöneticiler Avrupa?ya dagilmis geziyor. Bazen bazi yöneticiler ayni hocanin kapisinda pisti oluyor. Bir taraftan transferler yapiliyor. Geçen sene Besiktas?in basini yakan defans oyuncusu ve belediyeden bir oyuncu daha?

Acaba bu transfer listesini bir taraftar mi yapiyor diye düsünmeden edemiyorum. Hafta sonu Inönü stadinda ZAMAN gazetesinin düzenledigi geleneksel söhretler turnuvasi vardi. Seref tribününde otururken bir baktim Nuri albayrak gelmis , önde oturuyor. Iki sira arkasinda Luçesku var. Bir formali Trabzonspor taraftari seref tribününe yaklasti. Ilk önce Trabzonspor baskanina ?baskanim bakar misiniz? diye selendi. Baskan baktiktan sonra da luçesku?yu gösterip ?bakin luçesku arkada oturuyor? , Luçesku?ya da dönüp eliyle isaret ederek ?mistir Luçesku ,bu baskanimiz Nuri bey, konusun anlasin? dedi. Onlarda gülümseyerek tokalastilar. Baskan arkaya döndü ve taraftar sayesinde bir süre sohbet ettiler. Sonra bir baktim, taraftar numaralidan Nuri Albayrak?in yanina kadar gelmis. Elinde bir kagit bir seyler anlatiyor. Muhtemelen transfer listesi ?bayagi bir süre baskan inceledi.

Fakat gördügüm kadariyla o taraftar o kadar saf degildi. Çagdas transferini tavsiye etmis olamaz. Fatih Tekke 7,5 milyon avro?ya ezeli rakiplerden birisine gitsin de , yerine 8 tane 3. lig futbolcusu alinsin hiç dememistir.

Ne kadar ilginç degil mi? Istanbul Büyüksehir belediyesi spor?un baskani sirf iktidara yakin diye , sirf Trabzon dogumlu diye , sirf cebinde üç-bes kurusu vardir diye Koskoca Trabzonspor?a baskan oluyor! Sakin yanlis anlamayin. Birakin belediye takiminin baskanini , 2 yil Trabzonspor üyelik geçmisi olan herkesin baskan adayi olabilecegini iyi biliyorum. Sadece aday degil, baskanda olabilmeli. Eger ki inandirici bir proje ve reçeteyle yola çikarsa!

Bu yönetimin siradan ve bilindik söylemler disinda hangi projeyle yönetime geldigini bilen var mi, Allah askina! Allem oldu, kulem oldu , kamuoyunun ve kongre üyelerinin bilmedigi bir isim baskan oluverdi iste. Belediye spor vizyonu ve hedefleriyle?Ilk bombayi da belediyeden patlatti; Gelecegin Oliver kahn?i olarak görülen Ahmet sahin! Yoksa unuttunuz mu? Su kayseri maçinin kahramani. Devami bir düzine transferle geldi. Simdi yarisina yakinindan kurtulmaya çalisiyorlar. Kurtulmasalar ne olacak. Hiç oynatmasan da yevmiyesi ,taksiti ,maasi isliyor.

Bastan söyledik! Bu yönetime Trabzonspor 5 numara büyük. Tek yapacaklari kulübü 4-5 sene öncesine götürmek. Borçlu ve hacizli günlere mars mars?Vahid hocayla olmayacagini sagir sultan duymus ve kör recep görmüsken nasil oldu da tribünden biyik buranlar anlamadilar, henüz çözen yok! Bazi Istanbul medyasi hariç tabiî ki. Onlar için kendilerine en çok malzeme olan , üç büyüklerin döküntülerini gelecek arayan , sadece lige heyecan katan (yani yemekte garnitür olmaktan ileri gidemeyen) bir Trabzonspor ve onun baskani çok degerlidir. Bu sekilde Fairplay ve hep saygili-uslu baskan olma ödülünü kimseye kaptirmaz bizim baskanlarimiz. Takima iki kaliteli transfer yapmayip sampiyonlugu kaybeden ve adaletsizlikler karsisinda sesini çikaramayan Atay aktug onlar için en mümtaz baskandir.

Bu yönetim bindigi dali kesmeye devam ediyor. Gazetelerin palavralari kisa zaman sonra bu yöneticileri tanir mi, Allah bilir! Benim fikrim ve uyarim ?tahtan inmis padisahi sokak dilencisi bile tanimaz?. Isi bilmiyorsaniz bilenlere danisin, bizi de dinlemeyin ama seref tribününde yaniniza oturan taraftara kulak verin! </TD></TR></T></T></TABLE>

Turgut Yeter... internetspor.com Trabzonsporu elestirmek sana kalmamis Turgut denen ........... sen ilk önce calistigin ajansin kime hizmet ettigine bak...

Çebi
25.05.2006, 16:22
@kuzey_lee

Üye olmayisimizin bir nedeni var; taktirine birakiyorum can dostum..Kaldi ki elestirmek için üye olmak gerekmiyor...Milyonlarca üyemiz de yok...Stadimizi dolduracak kadar da üyemiz yok...TS CLUB larin yeterli kar elde etmesine yetecek kadar da üyemiz yok :)

Hoca konusunda Serif Hoca TD,baskan,yönetici,malzemeci,futbolcu,mosör gibi nitelikleriyle katki saglayabilir, üstelik Dünya Kupasinin bitmesini beklemek de gerekmiyor :)

Dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ya...Özkan hocami da kovdular Fatih'im...Trabzon'dayiz, sadece teleskop alabiliriz söyledigin gibi...Yildiz bekleyenler bu yolda verdikleri enerjilerini sehrin degerlerine verseler keske...

Tayfuunn yuuuuuuuuuuhhh, Hasan yuuuuuuuhhhh, Fatih yuuuuuuuh ihanet ediyooo, Hüseyin yuuuuuuuuuuuuuuuuh top kaptirdiiii,ufuk yuuuuuh yetersiz, tolga kovaaaaaaaaaa

Fatih Akyel mi...Altin parçasi, ne; Çagdas aaaa pazulari da var:) Ahmet Sahin mi dedin..Tolga'ya bin basar..saçlarini da bagliyo hem...Ali Günes'de gelse rahatlasakEdited by: BordoMavim

kuzey_lee
25.05.2006, 16:31
ahmetim bordomavim çebim..konu dagilmasin,bizler takintililar grubu olarak aradan çekilelim.vaadleri bana vermediler,vaadler onlari destekleyenlere verildi..yerine getirilmezse enayi yerine konacak olanlar onlardir.benim o vaadlerin gerçeklesecegi gibi bir beklentim yok..

saygilar sevgiler

Salih61
25.05.2006, 16:33
Arkadaslar benim anlayamadigim bir sey var...Bu takimi elestirmek için veya övmek için klüp üyesimi olmamiz gerekiyor...Simdi sevgili renkdasim kuzey_lee yazmis üye olmadan elestiri yapamazsin...Peki Renkdasim sana sunu diyim oy hakkim var diyorsun gelecek seçime acaba o oyun bu yönetimi degistirmeye yetecek mi?...Bir bak bakalim herkes senin gibi mi? düsünüyor...Bence hayir...Kuzey_lee bazi elestirilerini yerinde buluyorum ama bazilari gerçekden maksadini çok asiyor yani açikca kardesim bu yönetim agziyla kus tutsa bana yaranamaz kesinlikle muhalefetim diyorsun bu çok belli...Ama Renkdasim su anda yazdiklarin küçük bir kismi hariç bence yanlis neden dersen...Daha sezon yeni bitmis takimyeni yeni toparlanmaya çalisiyor...Sen hemen basladin yok bu ne? bu böyle olmaz yönetim istifa gibi sözler söylemeye ve ne yazik ki BMN de senin gibi düsünen çok kisi var...Ama yanlis bir tutum dün de sana yazdim en azindan kampin sonuna kadar bekleyin sonra elestiri yapin...Ancak yok biz elestiri yapacaz bu takima zarar verecegiz derseniz yolunuz açik olsun...Zarari yine siz çekersiniz...Ve bu takima yönetici veya baskan dayandiramazsiniz...

Saygilarimla...Edited by: FORZA61

ozcan_asanoglu
25.05.2006, 16:35
aklin yolu bir...

kuzey_lee
25.05.2006, 16:36
@forza61

üye olmadan elestiri yapamazsin derken ironi yapiyordum.bunu su yukardaki mesajlardan anlayamadiysan ne diyim sana..bi daha oku yazdiklarimizi,bir daha bir daha bir daha..

(yok yok saka-espri-ironi yapmamak lazim)

bi de hastayim buinternet forumlarinin ''haklisin,çok iyi dedin,aynen katiliyiroum,+1967'' tarzi yorumlarina Edited by: kuzey_lee

Salih61
25.05.2006, 16:40
@forza61

üye olmadan elestiri yapamazsin derken ironi yapiyordum.bunu su yukardaki mesajlardan anlayamadiysan ne diyim sana..bi daha oku yazdiklarimizi,bir daha bir daha bir daha..

(yok yok saka-espri-ironi yapmamak lazim)

bi de hastayim buinternet forumlarinin ''haklisin,çok iyi dedin,aynen katiliyiroum,+1967'' tarzi yorumlarina

Sevgili Renkdasim öyle bir ironi tarzi bana göre yanlis...Yani sen de takdir edersin ki her insanin karakteri bir olmuyor...

kuzey_lee
25.05.2006, 16:46
neyine cevap vereyim..ironi yaptik anlamadiniz diyorum,yanlis diyosun hala..

yazdiklarim gayet açik seyler..yonetimin vaatleri bana verilmedi daha dogrusu kendimi bu sekilde sartlandirmadim.o yüzden bunlarin yerine getirilip getirilmemesi bende sorun teskil etmez.hatta hatta insanlarin hatalarinin farkina varmasina sebep olacagi için sevinirim de.bu kulubun yonetim seklinin bu sekilde olmamasi gerektigini daha önceleri de söyledim.parali baskan sifatiyla degil de projeleriyle göreve gelinmesi gerektigini,yildiz transfer degil de yerinde ve akilci transfer yapilmasi gerektigini,öz degerlere sahip çikilarak buna gör hareket edilmesi gerektigini düsünüyorum..bu degerlere sahip çikmayan,hareket tarzi da yukarida söylediklerim gibi olmayan yonetime ne dememi bekliyorsun.

su anda kulupte pazarlama müdürü yok,genel müdür yok,finans sorumlusu yok..bunlar bir ek.......bu eksikler 3 aydir eksik ve bu konuda hiçbir adim atilmiyor..ve bu kurumsal eksikler duruken sen gidip çagdasi transfer etsen,fatihi satacam desen (parasizlik sebebiyle),can çobanogluyla görüsme haberlerin çiksa ben bunlari az bile söylerim..kimse kusura bakmasin

Salih61
25.05.2006, 16:55
neyine cevap vereyim..ironi yaptik anlamadiniz diyorum,yanlis diyosun hala..

yazdiklarim gayet açik seyler..yonetimin vaatleri bana verilmedi daha dogrusu kendimi bu sekilde sartlandirmadim.o yüzden bunlarin yerine getirilip getirilmemesi bende sorun teskil etmez.hatta hatta insanlarin hatalarinin farkina varmasina sebep olacagi için sevinirim de.bu kulubun yonetim seklinin bu sekilde olmamasi gerektigini daha önceleri de söyledim.parali baskan sifatiyla degil de projeleriyle göreve gelinmesi gerektigini,yildiz transfer degil de yerinde ve akilci transfer yapilmasi gerektigini,öz degerlere sahip çikilarak buna gör hareket edilmesi gerektigini düsünüyorum..bu degerlere sahip çikmayan,hareket tarzi da yukarida söylediklerim gibi olmayan yonetime ne dememi bekliyorsun.

su anda kulupte pazarlama müdürü yok,genel müdür yok,finans sorumlusu yok..bunlar bir ek.......bu eksikler 3 aydir eksik ve bu konuda hiçbir adim atilmiyor..ve bu kurumsal eksikler duruken sen gidip çagdasi transfer etsen,fatihi satacam desen (parasizlik sebebiyle),can çobanogluyla görüsme haberlerin çiksa ben bunlari az bile söylerim..kimse kusura bakmasin

Ilk önce yazdigim kelime su BU BIRSAKA DAHI OLSA BANA GÖRE YANLIS...Yine de dediklerimin arkasindayim

Ben göre bazi elestirilerin çok yerinde ama bazilari da maksadini asiyor dedim evet yukarda yazdiklarin elestirilecek konular bence de ama sunu söylüyorum üstüne basa basa zaman...zaman...zaman yani bekleyip görelim hemen herseyi elestirmeyelim...Bakalim görelim bu yönetim ve takim ne yapacak ona göre biz de taraftar olarak bu takimin asil sahipleri olarak söylüyeceklerimizi söyleriz...Ama simdi yapilan olumsuz elestiriler bize zarar verir sonuçta üzülecek olan yine biz oluruz...Ben adamci degilim bunu tekrar ediyorum geçen sene bu zamanlar da Atay Aktug için de ayni sözleri etmistim...Yine diyorum bekleyip görelim...

Antisens
25.05.2006, 17:08
Lafla pilav pisseydi ; deniz kadar yagi bendenn !!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley18.gif

Burçak
13.06.2006, 17:51
Vaadleri takip etmekten basimiz döndü. hala ortada bisi yok.

tsmaniac
14.06.2006, 19:52
Lafla pilav pisseydi ; deniz kadar yagi bendenn !!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley18.gif

smileys/smiley32.gif

sweetrose
14.06.2006, 20:04

smileys/smiley32.gif
al bendede o kadar

ahmetto
15.06.2006, 08:43
Ben bu yönetimden hiç bir beklentim kalmadi Bunlar haciosmanoglu hariç hepisi beceriksizler toplulugu herseyleri yüzlerine gözlerine bulastirdilar.

Turan AKYILDIZ
15.06.2006, 09:02
arkadaslar yine klasiklesmis bir laf edecem.durun bakalim acele etmeye gerek yok, daha liglerin baslayip bitmesine çok var...!!! bu sezona olmasa bile önümüzdeki sezona yetistirebilirler vaatlerini..!! onun için acele etmeye gerek yok..!!

Nytre
24.06.2006, 14:18
vaadlerin takipçisiyiz!

zanoylu
24.06.2006, 15:17
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Ortada takip edilecek bir konu varmi ki...</TD></TR>

Bartuğ13
25.06.2006, 17:59
verilen sözü tutmayacaksa baskan olmasinin bir anlami yoktu ki

ozcilingir
27.06.2006, 03:05
ALI AGAOGLU bir yildiz alacakdi, simdi vazgeçdi ! Neden hisimi Haciosmanoglu , Transfer komitesini birakti diyemi ?Kisacasi vaadler sözdemi kaldi veya kalacak.( gerçi ALI Bey taraftar olarak söz vermisdi baktiki yönetim yildiz almiyor , yildiz satmaya yelteniyor ,bari bende taraftar olarak verdigim vaddenvazgeçeyim dedi herhalde!).

kutoz
27.06.2006, 10:11
Vaadlerin takipçisi olacagiz... Unutmadik, unutmayacagiz...

calypso
27.06.2006, 10:17
bunlar klasiklesmis numaralar.. yonetimi ele gecirmek icin bol keseden salla.yarin unutulur ne de olsa ..amac ne pahasina olursa olsun Trabzonspor a (dolayisiyla sehire)sahip olmak degilmiydi ? bu adamlar ne transfer yapabilir ne de stad.. Kendi cebinden 10 milyon dolarlik transfer yapacakmis smileys/smiley36.gif en insaf yaa keriziz ya biz smileys/smiley7.gif baskan da Trabzonspor luluk olsaydi liman ihalesinde Trabzonspor a rakip olmazlar limani almazlardi.smileys/smiley7.gif

Bu çapta adamlar ancak 2. lig takimlarina baskan olur.

Emorfo
27.06.2006, 11:04
Bu liman olayinin bku çikti..

Bilip bilmeden herkes atliyor sazan gibi... Bir arastirin önce laf olsun torba dolsun olmasin...

murat55
27.06.2006, 11:07
beklemedeyiz

yukOF61
27.06.2006, 12:25
bu sayfayi açan arkadastan rica etsek bu vaadlerle ilgili forum sayfasini bi sekilde klübe ulastirsa baskana diyecem aslinda ama ona zor ulasir ve taraftarin herseyin farkinda ve takip ettiginin farkina varsa yönetimimiz ve baskanimiz ve bu vaadler yerine gelmezse o bahsettikleri dengelerin alehlerine degiseklerinin farkina varsalar

Atalay
27.06.2006, 13:12
bekliyoruz sabir yaaa sabirrrrrr.........................

Fatih Akgün
27.06.2006, 13:21
SABIR YA SABIR AMA NEREYE KADAR SABIR TASI OLSA BIN DEFA ÇATLAMISTI VALLA BU YÖNETIM BANA GÖRE LIGE JUN LA BASLAYACAK SONRADA SATAMADIK DEYIP ARKASINA SIGINACAKLAR

GoreleliSayko
27.06.2006, 13:24
Yok yok 2-A dan transfer yaparlar!

tsmaniac
28.06.2006, 16:25
ne vaadi yaaa bunlardan hayirmi gelir adama

serdalsahin61
28.06.2006, 16:29
Hani Stat... Hani Yildiz... Hani kulüp Dünya kulübü olacakti. Geldigimiz duruma bak.... Baskanimiz &lt;fenerbahçe'nin fatih tekkeyi istemesi bize gurur verir" diyor

tsmaniac
28.06.2006, 16:47
Hani Stat... Hani Yildiz... Hani kulüp Dünya kulübü olacakti. Geldigimiz duruma bak.... Baskanimiz &lt;fenerbahçe'nin fatih tekkeyi istemesi bize gurur verir" diyor

ne hallere düstük smileys/smiley19.gif biz bumuyduk yaa? dünya kulübü hedefi olan bi takimdik simdi 2. lig topçulari bile gelmiyor bize

DİNÇ
28.06.2006, 17:09
Kardesler,
Nuri Albayrak 10 Milyon $ lik yildiz transfer edecem dedi ama bu sezon edecem demedi...
Biraz bekleyin bakalim birkaç sezon geçsin eger 10 Milyon $ lik bir yildiz almassa o zaman yorum yapariz...
Zaten dolar da yükseldi...Insaatlar satilmiyor...Limana gemi gelmiyor...Elemanlarin zam ayi geldi...Off Off...
Su Trabzonspora baskan olmak ne zormus yaw.....
Herkes Nuri Albayraka yüklenip duruyor...Belki adamin parasi repoda da 2 ay sonra parayi çekecek...Su anda para toplayamiyor...
Yildiz yildiz diye tutturdunuz...Belki sezon açilisinda Yildiz (Tilbe) gelecek....

Durun hele bir sezon açilsin...10-15 maç oynansin o zaman bakariz eksik noktalara yildiz aliriz...

Hem yildiz alsak ne yapaksiniz....1 Milyon tane forma alacakmisiniz...Tüm kombineleri alacakmisiniz....(EVET)

yaw bu Trabzonspor taraftari da çok yüzsüz...Elimizdeki yildizlari takimda tutuyoruz ona bile yaranamiyoruz...Kimler mi?
-Djokaj,Tomas Jun,Mehmet Yilmaz,Celallettin

Dünyaca ünlü yildiz aldik(Çagdas) hala yaranamiyoruz...

Sampiyonluk isteyip duruyorsunuz...Sampiyon olunca ne olacak?Bir sürü pirim,ekstra verilecek paralar,sampiyonluk kutlamalari...
Nasil altindan kalkacagiz yaw...Birakin sampiyon olmayi...Ilk dörtte kalsak yeter....

tsmaniac
28.06.2006, 17:20
Kardesler,
Nuri Albayrak 10 Milyon $ lik yildiz transfer edecem dedi ama bu sezon edecem demedi...
Biraz bekleyin bakalim birkaç sezon geçsin eger 10 Milyon $ lik bir yildiz almassa o zaman yorum yapariz...
Zaten dolar da yükseldi...Insaatlar satilmiyor...Limana gemi gelmiyor...Elemanlarin zam ayi geldi...Off Off...
Herkes Nuri Albayraka yüklenip duruyor...Belki adamin parasi repoda da 2 ay sonra parayi çekecek...Su anda para toplayamiyor...
Yildiz yildiz diye tutturdunuz...Belki sezon açilisinda Yildiz (Tilbe) gelecek....

Durun hele bir sezon açilsin...10-15 maç oynansin o zaman bakariz eksik noktalara yildiz aliriz...

Hem yildiz alsak ne yapaksiniz....1 Milyon tane forma alacakmisiniz...Tüm kombineleri alacakmisiniz....(EVET)

yaw bu Trabzonspor taraftari da çok yüzsüz...Elimizdeki yildizlari takimda tutuyoruz ona bile yaranamiyoruz...Kimler mi?

Sampiyonluk isteyip duruyorsunuz...Sampiyon olunca ne olacak?Bir sürü pirim,ekstra verilecek paralar,sampiyonluk kutlamalari...
Nasil altindan kalkacagiz yaw...Birakin sampiyon olmayi...Ilk dörtte kalsak yeter....

haklisin bak hiç orasini düsünemedik, sampiyonluk takimdaki dengeleri bozabilir

Özsu
28.06.2006, 18:52
off off transfer bekliyoruzsmileys/smiley7.gif

kutoz
28.06.2006, 18:56
Vaadlerin takipçiyiz... Unutmayiz, unutturmayiz!!!

kuzey_lee
28.06.2006, 18:57
follow me...

Özsu
28.06.2006, 18:57
aynen öyle erkan abismileys/smiley2.gif

tsmaniac
28.06.2006, 22:49
vaadlerin takipçisiyiz usagumsmileys/smiley11.gif

Ömer Aydın
28.06.2006, 23:04
Baskaaaaaaan,unutmadik dediklerini...

Cabri61
28.06.2006, 23:38
Kardesler,

sanirim göreve geldiginde alacakti iki yildizi hatta ara tatilde alamayinca sezon sonunda katacaz dedi.sonuna kadar takipçisi oalcagiz

Salih Yazıcı
29.06.2006, 00:43
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>ALBAYRAK SÖZLERINI YERINE GETIRMEYECEK BIRI DEGILDIR</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2992.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>EN IYISI ALBAYRAK'TI
Trabzonspor eski yöneticisi ve camianin duayen isimlerinden Isadami Ibrahim Cevahir, Baskan Nuri Albayrak ve yönetiminin verdikleri sözleri yerine getirecegine inandigini söyledi. Cevahir, son kongre öncesinde eski Baskan Atay Aktug'un görevi birakmasini hiç istemediginin altini çizerken, "O dönemlerde kendilerine devam etmeleri için ricada da bulundum ama olmadi. Iskender Önal ve Özkan Sümer aday oldu. Sümer, görevi kendi istegiyle birakti. Daha sonra ne oldu da aday oldu, yaptigi güzel (!) islerin devamini mi yapmaya geldi? Bunlari birilerini kötülemek adina söylemiyorum" dedi ve çarpici açiklamalarda bulundu. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
Simdi söz Ibrahim Cevahir'de:
SÖZLERIN TAKIPÇISIYIZ
Bu yönetim kurulu baskaninin, Trabzonspor?a diger iki baskan adayindan daha fazla sahsi maddi katkisi olur, kulübü diger adaylardan daha iyi yönetir. Trabzonspor kulübünün menfaatlerine uygun biri olarak gördügüm için seçilmesi için Albayrak?a destek verdim. Baskan sahsen süper bir futbolcu ve takimin diger eksiklerini yerine getireceginin sözünü vermistir. Sözlerini yerine getirecektir de. Bize verilen sözün karsisinda kimse duramaz. Bu kolay degildir. Bu, Türkiye genelinde de aynidir. Biz de verilen sözleri takip ediyoruz. Yönetim, geç kaliyor ve acele etmesini istiyorum. Albayrak'in verdigi sözleri yerine getirecegine inaniyorum. Kendi bildigini yapip, bilmedigini de ögrenmekten kaçmayan bir arkadasimizdir..
PARA VERMEK ALLAH VERGISIDIR!
Yönetim kurulu önceki dönemlerde bana 'Baskanimiz sen ol' dedi. Ancak baskasini baskan seçtik. Nedeni; param çok olabilir ama verme kabiliyetim yüksek degildir. Onun için baskan olmayi istemedim. Vermek de bir Allah vergisidir. Bunu Trabzonspor menfaatleri için yaptim.
Bunlardan baska sey beklenmezdi!
YILMAZ'I ISTEMEMIN SEBEBI VAR
Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'i, Trabzonspor'un basina istemissem, Trabzonspor'un menfaatleri içindir. Türkiye'de hiçbir kulübün tesisleri yokken, Mehmet Ali Yilmaz Trabzonspor'a tesis kazandirdi, kulübe yillarca para verdi. Sonunda 'Ne verdi?' tartismalari yapildi. Bu nasil vefasizliktir? Simdi ise naklen yayin ve reklam gelirleriyle yönetimler ellerini ceplerine atmadan kulüp idare etmeye çalisiyor.
ÖNCE AYAGA KALDIRDILAR
Bugünkü Futbol Federasyonu yönetimi, Trabzonspor Onursal Baskani Mehmet Ali Yilmaz'in aldigi mobilyalarda oturuyor, çatal, kasigi ile yemek yiyor. Federasyon Baskanligi için Mehmet Ali Yilmaz'i tesvik edip ayaga kaldirdilar. Sonra da vazgeçtiler. Zaten onlardan da baska sey beklenmezdi</TD></TR></T></TABLE>

tsmaniac
29.06.2006, 13:28
<t>
</t><table id="Aut&#111;number13" style="border-collapse: collapse;" bgcolor="#ffffff" border="1" bordercolor="#808080" cellspacing="1" height="10" width="100%">
<t><tr>
<td style="border-top: medium n&#111;ne; border-bottom: medium n&#111;ne;" colspan="2" align="left" height="19" width="100%">ALBAYRAK SÖZLERINI YERINE GETIRMEYECEK BIRI DEGILDIR</font></td></tr>
<tr>
<td style="border-top: medium n&#111;ne; border-right: medium n&#111;ne; border-bottom: medium n&#111;ne;" align="left" height="125" width="42%">
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2992.jpg</td>
<td style="border-top: medium n&#111;ne; border-left: medium n&#111;ne; border-bottom: medium n&#111;ne;" align="left" height="125" valign="top" width="58%">
<div align="justify">EN IYISI ALBAYRAK'TI
Trabzonspor eski yöneticisi ve camianin duayen isimlerinden Isadami Ibrahim Cevahir, Baskan Nuri Albayrak ve yönetiminin verdikleri sözleri yerine getirecegine inandigini söyledi. Cevahir, son kongre öncesinde eski Baskan Atay Aktug'un görevi birakmasini hiç istemediginin altini çizerken, "O dönemlerde kendilerine devam etmeleri için ricada da bulundum ama olmadi. Iskender Önal ve Özkan Sümer aday oldu. Sümer, görevi kendi istegiyle birakti. Daha sonra ne oldu da aday oldu, yaptigi güzel (!) islerin devamini mi yapmaya geldi? Bunlari birilerini kötülemek adina söylemiyorum" dedi ve çarpici açiklamalarda bulundu. </font></div></td></tr>
<tr>
<td style="border-top: medium n&#111;ne;" colspan="2" align="left" height="1" width="100%">
Simdi söz Ibrahim Cevahir'de:
SÖZLERIN TAKIPÇISIYIZ
Bu yönetim kurulu baskaninin, Trabzonspor�a diger iki baskan adayindan daha fazla sahsi maddi katkisi olur, kulübü diger adaylardan daha iyi yönetir. Trabzonspor kulübünün menfaatlerine uygun biri olarak gördügüm için seçilmesi için Albayrak�a destek verdim. Baskan sahsen süper bir futbolcu ve takimin diger eksiklerini yerine getireceginin sözünü vermistir. Sözlerini yerine getirecektir de. Bize verilen sözün karsisinda kimse duramaz. Bu kolay degildir. Bu, Türkiye genelinde de aynidir. Biz de verilen sözleri takip ediyoruz. Yönetim, geç kaliyor ve acele etmesini istiyorum. Albayrak'in verdigi sözleri yerine getirecegine inaniyorum. Kendi bildigini yapip, bilmedigini de ögrenmekten kaçmayan bir arkadasimizdir..
PARA VERMEK ALLAH VERGISIDIR!
Yönetim kurulu önceki dönemlerde bana 'Baskanimiz sen ol' dedi. Ancak baskasini baskan seçtik. Nedeni; param çok olabilir ama verme kabiliyetim yüksek degildir. Onun için baskan olmayi istemedim. Vermek de bir Allah vergisidir. Bunu Trabzonspor menfaatleri için yaptim.
Bunlardan baska sey beklenmezdi!
YILMAZ'I ISTEMEMIN SEBEBI VAR
Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'i, Trabzonspor'un basina istemissem, Trabzonspor'un menfaatleri içindir. Türkiye'de hiçbir kulübün tesisleri yokken, Mehmet Ali Yilmaz Trabzonspor'a tesis kazandirdi, kulübe yillarca para verdi. Sonunda 'Ne verdi?' tartismalari yapildi. Bu nasil vefasizliktir? Simdi ise naklen yayin ve reklam gelirleriyle yönetimler ellerini ceplerine atmadan kulüp idare etmeye çalisiyor.
ÖNCE AYAGA KALDIRDILAR
Bugünkü Futbol Federasyonu yönetimi, Trabzonspor Onursal Baskani Mehmet Ali Yilmaz'in aldigi mobilyalarda oturuyor, çatal, kasigi ile yemek yiyor. Federasyon Baskanligi için Mehmet Ali Yilmaz'i tesvik edip ayaga kaldirdilar. Sonra da vazgeçtiler. Zaten onlardan da baska sey beklenmezdi</font></td></tr></t></table>

bunlar kim yaa Trabzonsporlumu? böylelerinden kimseye hayir celmez bunlar nerde menfaatleri varsa oraya ciderler usagum uzak dursunlar bizden smileys/smiley11.gif

Muhammet_61
29.06.2006, 13:38
Hiç öyle "bu sene olmazsa birkaç sezon sonra alir"demeyin. Ilk eçildiginde herkes devre arasinda yildiz transferi bekliyordu. Dediler "simdi almak zor. sezon sonu kesin." simdi de seneyemi atillar? Repo/enflasyon falan hikaye. Söz agizdan bi kere çikar. Sözünü tutmasini bekliyoruz.

halil ibo
29.06.2006, 13:47
Cevahir'i Ulusoy'lara Trabzonspor'u tasittirmasini hiç unutmam.Kendi cebinde akrep olsada HAS TRABZONSPOR'LUDUR.Ulusoy' aynen söyle demisti: ''Trabzonspor sizi bulundugunuz yere tasidi.Hiç olmazsa sizde bir sene Trabzonspor'u tasiyin.''

Simdi de Albayrak hakkinda böyle beyanat vermisse bir bildigi vardir diyorum.Bir bildigi olmasini diliyorum.

Vaadlerin tek takipçisi biz olmadigimiz içinde seviniyorum.smileys/smiley32.gif

Lokman
29.06.2006, 18:44
Anca takip ederiz sonra biryerde kaybederiz izini olur biter sonra yine bizim meshur dengeleremiz falan gelir ammmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn hep ayni be kardesim ya yuhhhh ne bol keseden atmis adamlar yaa harbi iskembeden sallamislar yani bizde yuttuk ya peh

freezenty
29.06.2006, 19:07
son gününüz 2 temmuz.....

eger ki bu tarihe kadaryildiz transferler konusunda bir ilerlenme saglanamassa, taraftarlar arasinda nuri baskana olan saygi son bulacaktir... simdiden önünüzü görmeniz açisindan yönetime seesleniyorumm bunlar sizlerin son günleriniz olabilirr o songünde 2 temmuz günü olacaktir eger ki bu tarihe kadar adam gibi bir yildiz alinmassa, taraftarimizin yasam kaynagi olan bu forumda siz degerli sahsiyetleri istifaya davet edecegimmm....

tabi yanlis anlamayin bu sadece benim söylevimle olacak is degil ama unutmayin ki kurtulus savasimizdaizmir de düsmanlarimizaatilan tek kursunla alevlenmistir... buradada o kursunu size atmaya hazir oldugumu iletmek istiyorum...

bu arada kimse benim bu girisimiminkisisel menfaatten kaynaklandigini düsünmesin... bu girisimin tek nedeni yasama amacim olan trabzonsporumuzun dev bir klüp olup herkezin giptayla bakmasini saglamaktir......

saygilar&nbs p; _freezenty_

Sönmez Özlü
30.06.2006, 02:29
Bekliyoruz. Ki bilirler, biz bekleriz. Iyi bekleriz....

Özsu
30.06.2006, 10:56
böyle gelmis böyle gidecek korkarimn wallaaaaaaa

yokmu çaresi dostlar fesupanallah

t.s.a.l.61
30.06.2006, 11:07
yildiznerde ben yildz mildiz göremiyorumm mossoro wegner kim kardesim adlarini ilk kez duyuyorum ve bunlari bize yildiz diye yutturmaya çalisiyolar

yapamiyacagin sözü vermiyceksin kardesim yine önceki yönetim almiyolardi yildiz ama alacaz diye de vaadlerde bulunmuyolardi

selokal61
30.06.2006, 12:48
yildiznerde ben yildz mildiz göremiyorumm mossoro wegner kim kardesim adlarini ilk kez duyuyorum ve bunlari bize yildiz diye yutturmaya çalisiyolar

yapamiyacagin sözü vermiyceksin kardesim yine önceki yönetim almiyolardi yildiz ama alacaz diye de vaadlerde bulunmuyolardi ulan ne aceleci adamlarsiniz yahu biraz sabirli olun bekleyip görelim nasil bir yildiz gelecegini ondan sonra konusalim

ozcilingir
02.07.2006, 07:39
YILDIZ 'lar YILDIZLI DERESINDEN alinacak herhalde, bu dereden daha çok su akar.

kolombo
03.07.2006, 10:08
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sanirim artik uyanmanin vakti geldi.seçim dönemi bir sürü sözve bugünün tarihi yapilanlar ve yapilamayanlar(yapilmayanlar)ben artik suna inandim ki baskanin klübe talip olup basa gelmesi siyasi bir hareket sonucu yoksa var olan bir trabzonspor sevgisinden dolayi degil emir büyük yerden geldi en bastan sen baskan ol, vaadleri ver hatta bir kaçini gerçeklestir ben sana maddi destek veririm yeter ki trabzonu bir dakha ki seçim tekrar kazanalim çok merak ediyorum büyük fenerbahçeli sayin basbakan karsilsiginda klüb baskanina ne vaadetti.onu ilerki zamanda görecegiz fakat basbakan sunun hesabini yapamadi trabzon halkini trabzonsporlulari aptal zannetmis olacakki bunu görebileceklerini düsünemedi sayin basbakan unutmaki yaptigin oy hesaplari sana geçen seçimdeki oy oranlarini arattiracak.aci olan bu senaryolara bi camia nin kurban edilmesi, kandirilmasi.bu yazdiklarimin aksini savunanlütfen sebep göstersin.insallah yaniliyorumdur....</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=c6c7889a></BLOCKQUOTE>

Emorfo
03.07.2006, 10:10
Su yazdiklarina inaniyor musun gerçekten...

kolombo
03.07.2006, 10:11
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu arada belirtmekte fayda var geçtigimiz seçimlerde ben oyumu fenerbahçeli basbakana vermistim.(siyasi amaç içerdigini düsünenlere)</TD></TR>

kolombo
03.07.2006, 10:13
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">inanmak istemiyorum....su sartlardada inanmamam için hiç bir sebep yok..</TD></TR>

kolombo
03.07.2006, 10:15
<T>

niye inanmiyayim ki fenerbahçeli bi basbakan fenerin sampiyon olmasi için çikip konusabiliyor....baska birsey söylememe gerek varmi

</TD></TR>

Emorfo
03.07.2006, 10:15
Böyle düsünecek olursak, Atay Aktug'da seçildigi kongrede Trabzonspor'u dünya kulübü yapacagim dedi... Ama yapamadi onun döneminde CHP Trabzon Belediye baskanligini kazandi... Simdi Atay Aktug CHP'yi Trabzon'da lider parti yapmak için mi gelmisti...

Bu komple düsünceleriyle hareket edersek bu da bir ihtimale bu da bir komplo senin yazdigin da bir komplo... Bu kafayla bir sonuca varamayiz bunu anlatmaya çalisiyorum...

kolombo
03.07.2006, 10:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">evet bir komplo fakat bence türkiye deki siyasi yapiya çok güzel uyuyor bence pratige çok rahat dökülebilir..yani size inanilmaz gibi gelmesin böyle birsey olurmu diyede düsünmeyin...bu ülkede hersey olur..</TD></TR>

Emorfo
03.07.2006, 10:29
Valla Trabzonspor üzerinden siyasette yapan yapiyor reklamda yapan yapiyor... Bu yönetim de siyasetmi yapacak reklam mi yapacak ne yapacak orasi fazla beni ilgilendirmiyor. Söz verdigi stadi yapsin Trabzonspor sampiyonluk hasretine son versin, siyaset mi yaparlar, reklam mi yaparlar ne yaparlarsa yapsinlar... 24 sene boyunca yöneticiler farkli bir seyler mi yaptilar... MAY Bakan Oldu Faruk Özkan Bakan oldu... Özkan Sümer CHP'den siyasete giriyordu az kalmisti...

Kulüpte baskan olup tek saygiyi hakettigini düsündügüm insan Samil Ekinci'dir. Ondan sonrasi gerçekten yalanlarla doludur... Kapitalist dünya sisteminde hersey bir araçtir zaman degisti malesef...

kolombo
03.07.2006, 10:39
<T>

iste ben bu yüzden yasamaktan biktim çünkü yapilan herseyin arkasinda menfaat var bu kapitalist düzen benim yasam mantaliteme hiç uymuyor.sanirim ben ve benim gibiler yakinda organik insan olarak tanimlanir....biz bi sevda ugruna burada zamanimizi harcarken elalem götürecegi malin hesabini yapiyor.aslinda klübün menffatleri dogrultusunda saf bir olusum kurabilsek bu olusumu ben organik olarak adlandirayim.klüb belki ilerleyen yillarda bu olusum ile bir yerlere varir.....bunu birilerinin çikip yapmasi sart trabzonspor aski ile.....yoksa bence senin bu sartlarda basari beklemen bence çok hayalcilik olur.....ama sunuda söyleyeyim bende çok hayalperestim......</TD></TR>

Ahmet Erkan Sezgün
03.07.2006, 18:00
Merhabalar,

Hala bazi arkadaslarin sabirli olun yazilarini okuyorum ki bunlari daha önceki Yönetimle ilgilide,ondan önceki ile ilgilide okumustuk.Sonuç ? Hep sabreden biz olduk ama degisen birsey olmadi.Adam olacak çocuk kendini hemen belli eder,beklemeyle,sabretmeyle olacak isler degil bunlar.Bakalim Yönetim neler diyor ;

1-Yabanci Kontenjani Dolu Oyuncu Alamiyoruz !

Dostlarim acaba bu Yönetim baska biryerden mi geldi ? Yönetime aday olurken bu takimda kaç tane yabanci var,kaç tane kendileri aldilar bilmiyorlarmiydi ? Hem bunlari bileceksin,hem afaki söylemlerle aday olacaksin,sonrada "ee ne yapalim kontenjanimiz dolu" diyeceksin.Buna da ben ve benim gibilerin inanip sabir göstermesini bekleyeceksin.Cidden komik bir durum.Eger ki Yöneticilik zor geliyor ise aday olmayacaksin,olyorsanda Taraftardan istedigin özveriyi önce kendin göstereceksin.Ha ama senin amacin Trabzonspor degilde reklam yapmak,kendini tanitmaksa,yanlis yere geldin.Bunu bileceksin,senden öncekiler bilmediler ve gittiler.Sende gidersin,kalici olan Büyük Trabzonspor dur.

2-Baskani Elestirmek Üzerine !

Bazi dostlarimizin Baskana(farkli bir bakis açisiyla yaklasarak) hakaret edildigini düsünüyorlar ve söylemde bulunanlari kiniyorlar.Düz mantikla bakarsak Trabzonspor Baskanligi Kulüpler bazinda degerlendirilirse en önemli mevkidir.Dogaldir ki saygiyi fazlasi ile hak ediyor ve kesinlikle savunulmasi gereken bir makam.Yalniz dikkat edin makam diyorum,sahis demiyorum.Çünkü biz Türk toplumunda maalesef sahislari elestirdigimizde hemen o kurumun sahibi oymus gibi davraniliyor ve tepki veriliyor.Örnegin,"sen Trabzonspor Baskanina nasil söylersin bunu".Dostlarim kimse o büyük makama laf söylemiyor,o makamda oturana laf söyleniyor.O makamda oturan kim olursa olsun Trabzonspor taraftarina birsey söyledi mi olmali,eger olmuyorsa o koltugu bosuna isgal etmemeli.Daha öncekiler yapamadi gittiler,bu gidisle bu Yönetimde çok kisa bir süre sonra(bu mantikla devam ederse) gider.

3-Yildiz Oyuncu Trabzon'a Gelmek Istemiyor !

Dogrudur,çogu yildiz oyuncu ailevi sartlardan ötürü Trabzon'a gelmek istemiyor.Bunu inkar etmek pek dogru olmaz ama bu yeni birsey degil ki,daha öncedeleride vardi bu olay simdide var.Bir kuruma talip olan insanlarin bunu bilmesi gerekir.Hele ki kendini Trabzonspor'a adamis ve yakindan takip ettigini söyleyen insanlarin bunu fazlasi ile bilmesi gerekir.Maalesef avrupali bir yildiz oyuncuyu 3 kurusa aliyorsa sen ancak 6 kurusa getirebiliyorsun,bu dogruda sende o zaman seçim zamani estirmeyeceksin,altyapisi olmayan sirf kulaga hosgelsin diye sözler savurmayacaksin insanlara.Savurursan adama sorarlar ne oldu,hani yildiz diye.

4-Dünya Kulubü Olacagiz !

Bu söylem hergelen Yönetimin ilk kullandigi söylemlerden birisidir.Ya kardesim önce takimi bir Türkiye'de Sampiyon yapin bosverin birden dünya kulübü yapmayi.Fakat hayir her Yönetim önce dünya kulübü yapacakmis bu takimi smileys/smiley1.gif.Bu isler öyle kolay degil,estirmekle dünya kulübü olunmuyor maalesef.Kadron iyi olacak,avrupa kupalarinda her sezon üst turlarda oynayacaksin,hatta kupa alacaksin,gelirlerin tavan yapacak,stadin evrensel sartlara uygun ve çagdas olacak,sonra çikacaksin dünya kulübü olma iddasiyla ortaya.

5-Kim Transfer Yapti ki !

Taraftarlar arasinda birde buvar son zamanlarda"kim transfer yapmis",dostlarim banane kimin ne yaptigindan ben kendime bakiyorum ben ne yaptim diye.Ee bilmem kimde oyuncu almadi iyi o zaman deyip yangelip yatacakmiyim ? Beni o,bu ilgilendirmiyor kesinlikle ben neden yapmadim sorusunu sormam gerekiyor kendime.

Simdilik yazacaklarin bu kadar,yalniz sda yanlis anlasilmasin,önceki Yönetimler daha iyiydi anlami çikarilmaya çalisilmasin kesinlikle,zaten iyi olsalardi hala Yönetimde olurlardi.Ben suan ki durumu elestiriyorum.Öncekilerle kiyas yapmiyorum.Görebildigim kadari ile bu Yönetiminde ömrü uzun degil,konusma çok var ama icraat yok ortada.Bu arada Almanya kampi umarim hayirli olur tüm gerçek Trabzonsporlulara.

Basarilar

Sevgiler SaygilarEdited by: streiker

kutoz
03.07.2006, 19:12
Vaadlerin takipçiyiz !!! Unutmadim, unutturmayacagim... Edited by: kutoz

kuzey_lee
04.07.2006, 14:19
Vaadlerin takipçiyiz !!! Unutmadim, unutturmayacagim...

erkan abi sana ''follow me'' dedim..hala takiptemisin smileys/smiley4.gif

kutoz
04.07.2006, 19:02
Vaadlerin takipçiyiz !!! Unutmadim, unutturmayacagim...

erkan abi sana ''follow me'' dedim..hala takiptemisin smileys/smiley4.gif

Fatih, evet bir süre daha takipte kalacagim. Ondan sonra, seni takip etmeye baslayacagim. smileys/smiley4.gif

Miraç Atalay Çiftçi
05.07.2006, 13:42
ON-OFF

off!!! ki ne off!!!

CAFER ÖZER
05.07.2006, 22:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Manset Haber</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Stad projesine resmen start verildi
Baskanimiz Nuri Albayrak, Hüseyin Avni Aker Stadi'nin yikilarak yeniden yapilmasi projesi için dünya devi Ballast Nedam Bouw en Ontwikkeling BV ile anlasmaya vardi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050706stadk.jpgBaskanimiz protokolü imzaladi
Ballast Nedam Yönetim Kurulu Baskani Ruud Jacobs ile protokol imzalayan Baskanimiz Albayrak, "Stadimizin ön fizibilitesini ve taslak çalismalarini yapacak olan Ballast firmasiyla ön protokolü imzaladik. Hollandali yetkililerle dogal ortami bozmadan en iyi projenin hangisi olacagi konusunda da uzun uzun tartistik. Proje 12 hafta sonra hazir olacak. Amacimiz Trabzonsporumuza modern ve her an yasayabilen bir tesis kazandirmaktir? dedi.

Trabzon?a ivme kazandiracak
Planlanan stadin bütün sosyal donatilari içinde barindiracak bir yapida olacaginin da altini çizen Albayrak, ?Bu stad ayni zamanda Trabzonumuza da bir ivme ve renk katacaktir? ifadesini kullandi.

?Aydinlik yarinlar bizi bekliyor?
Baskanimiz Nuri Albayrak sunlari söyledi: ?Trabzonsporumuz için herseyin en iyisini yapmaya ve bu konuda hiçbir fedakarliktan kaçinmayacagimiza dair söz vermistik. Bunun ayaklarindan biri olan stat projemiz ilk basamaktir. Stadin konsepti Trabzon'un tarihi ve dogal dokusuna zarar vermeden, sehrimizi daha güzel hale getirecektir. Proje çizildikten sonra, ihale süreci baslayacak ve stadimizin ilk kazmasi bunun akabinde vurulacaktir. Aydinlik yarinlar Trabzon'u beklemektedir?

?Zaferler ileri tasinacak?
Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nun bugünkü konumunda yasanan sayisiz zaferlerin, yeni projeyle daha ilerilere tasinacagindan kimsenin süphesi olmamasini da isteyen Baskan Albayrak, ?Taraftarimiza bu konuda düsen tek görev, bizlere inanmalari ve sonuna kadar desteklerini sürdürmeleridir" diye konustu.

Firmanin referanslari
Ballast Nedam firmasinin yaptigi baslica büyük statlardan bazilari ise söyle siralandi: Amsterdam Arena, ADO Den Haag, Newcastle United ve UEFA'dan tek 5 yildiz almis olan Portekiz'in Lizbon José Alvalade Stadi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050706stad1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050706stad2.jpg</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

Verilen sözlerden 1 tanesi Stad YAPACAGIZ

simdi ilk adim atildi,Vaatleri Unutmayacagiz,Ama bir seyide unutmayacagiz daha yönetim seçilmeden Iftira atanlara,Kisa sürede yönetimi sirf ideolojisi ugruna elstirenlerin yaptiklarini Unutmayacagiz Unutturmayacagiz,Trabzonspor kimsenin siyasi oyuncagi degildir.Siyaset yapacaklar gitsinler tuttuklari partilerde o isi yapsinlar,

CAFER ÖZER
05.07.2006, 22:31
<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD>Murat Ocak resmi sözlesme imzaladi
Istanbul Büyüksehir Belediyespor?dan transfer edilen sol kanat oyuncusu Murat Ocak bugün saat 10.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenen törenle kulübümüzle 4 yillik resmi sözlesme imzaladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza.jpgTörende konusan Murat, Karadenizli olmasi sebebiyle kendisiyle ilgilenen diger kulüpler arasindan Trabzonspor?u tercih ettigini kaydederek, ?Eski hocalarim ve eski yöneticilerimin de Trabzonspor?a gelmemde etkisi oldu? dedi.

Çorumspor formasi giydigi dönemlerden maç yapmak üzere birçok kez Trabzon?a gelen ancak kendisine neden o dönemlerde büyük kulüpler tarafindan farkedilmedigi sorulan Murat, ?Futbolda ne zaman ne olacagi belli degil. Kismet bu zamanaymis. Aslinda siçrama yapmak için geç bile kaldim? diye konustu.

Törene katilan Yönetim Kurulu Üyemiz Aydin Pisiren Murat Ocak?in genç ve yetenekli bir oyuncu oldugunu belirterek, ?Uzun süredir transferini sonuçlandirmak istiyorduk ve bugün de kendisini renklerimize bagladik. A Milli Takimimizin formasini da giyen Murat?in Trabzonspor?un gelecekteki 10 yilina damgasini vuracagini düsünüyor ve burada çok basarili olacagina inaniyoruz? görüsünü seslendirdi.

Imza töreninin ardindan Murat yeni sezonda giyecegi 22 numarali formasiyla antrenman sahasinda basin mensuplarina poz verdi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza6.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/260606imza7.jpg
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>TÜRKMILLI takiminin oyuncusunun alinmis olmasini görmeyenleri Görmezden gelenleri unutmayacagiz unutturmayacagiz.

CAFER ÖZER
05.07.2006, 22:35
<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD>Umut sözlesme imzaladi http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif
Kulübümüzün Ankaragücü?nden transfer ettigi forvet oyuncusu Umut Bulut Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenen törenle 4 yillik resmi sözlesme imzaladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100606umut.jpgImza töreninde Genel Saymanimiz Emin Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akçay Umut Bulut?a eslik etti.

Törenin basinda konusan Kahraman, Trabzonspor?a çok degerli bir sporcu kazandirdiklarini söyleyerek, ?Umut?u uzun bir zamandir takip ediyorduk ve kendisini Trabzonspor?a kazandirmak için çok çaba sarf ettik. Belki beklenenden geç oldu ama sonu iyi oldu? diye konustu.

Kahraman, ?Umut, hem yetenegi hem de ahlaki yüksek bir futbolcu. Transferi tüm camiamiza hayirli olsun, Ankaragücü?ndeki basarilarini burada da sürdürmesini diliyoruz? dedi.

Emin Kahraman, ?Umut?la dört yillik bir sözlesme imzaladik ama oyuncumuzun sergileyecegi iyi performansla bunu insallah bir 4 yil daha uzatiriz? açiklamasini yapti.

Umut ise Trabzonspor gibi büyük bir camiaya geldigi için duydugu mutlulugu ifade ederek, ?Basta Ankaragücü Baskani Cemal Aydin ve yeni baskanim Nuri Albayrak olmak üzere transferimde emegi geçen herkese tesekkür ederim.? dedi.

5 yildir Ankaragücü formasi giydigini ve ayrilmanin zor oldugunu belirten Umut, ?Simdi daha büyük hedefleri olan bir takima geldim. Trabzonspor?a basarili olmak için transfer oldum. Umarim özlenen sampiyonlugu gelecek sezonki kadro ile yasariz ve ben de bu kadronun bir parçasi olurum.? diye konustu.

Bir basin mensubunun, ?Trabzonspor?un forvet hattinda çok yetenekli oyuncular var. Sen bu rekabete girmeye hazir misin? seklindeki sorusuna Umut, ?Trabzonspor?da bence Türkiye?nin en yetenekli forveti olan Fatih Tekke, Mehmet Yilmaz gibi oyuncular var ancak bu durum benim için hiç önemli degil. Ben kendi mücadelemi verecegim ve basarili olacagima eminim? diyerek cevap verdi.

Imza töreni sonrasinda Umut, yeni sezonda giyecegi 12 numarali formayla basin mensuplarina poz verdi.

Umut Bulut Bilgi Karti

Dogum Tarihi ve Yeri: 15.03.1983, Kayseri
Mevki: Forvet
Milli olma sayisi ve gol: 2 kez A2 Milli, 21 kez Ümit Milli/3 gol, 6 kez A Genç/1 gol
Boy: 1.84cm
Kilo: 75kg

Haziran 2001?de Ankaragücü?nde profesyonel olan Umut, bir sezon sonra 2. Lig B Kategorisi takimlarindan Inegölspor?a kiralik verildi. Burada gösterdigi basarili performans, genç oyuncuya A Takim?da yer açilmasini sagladi ve Umut 2003/04 sezonundan beri düzenli olarak Ankaragücü formasi giymeye basladi. Geçtigimiz sezon kaydettigi 16 golle en çok gol atan 7. futbolcu oldu.

Kariyeri

2001/02 Ankaragücü 0/0
2002/03 (1) Ankaragücü 0/0
2002/03 (2) Inegölspor 30/6 (Kiralik)
2003/04 Ankaragücü 22/11
2004/05 Ankaragücü 34/9
2005/06 Ankaragücü 33/16

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif Umut sözlesme imzaladi (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/videolar/100606umut.wmv)

Türk milli takimin baska bir oyuncunun alinmasini görmezdern gelen daha önce nerde kaldi umut Neden alinmiyor Umut deyipte Umut Transfer oldugunda Yildiz bunu diyenleri unutmayacagiz.

Fatih Akyel alindiginda küfredip,Daha sonra Oynadigi oyun sonrasi Fatih Akyeli alkislayanlari unutmayacagiz,

Stepenov alindiginda Yildiz bumu diye dalga geçipte Simdi CHELSE istedginde sesi çikmayanlari Unutmadik takipçisiyiz olmayada devam edecegiz.

</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
05.07.2006, 22:51
yÖNETIM SEÇILDIGINDE verdigi 3 söz vardi

1-STAD YAPACAGIZ.

2-BASKAN cebinden karsilamak üzere 1 yildiz alinacak

3-2 yil Içerisinde SAMPIYON OLACAGIZ

Yönetim daha 1 yilini doldurmadan Stad ile ilgili ciddi adimlar atilmistir

Baskanin verdigi yildiz sözü henüz gerçeklesmemistir.En kisa zamanda onunda olacagini temenni ediyorum.

FAKAT yönetim seçildigi günden beridir.Sirf siyasi görüsleri ugruna yönetimin seçildigi gün Nerde Yildiz,STAD isi ne oldu diyerek Kasitli olarak Yönetime elestiri yapanlar adim gibi eminimki Yönetim Stad yapsa 40 bin kisilik olsa neden 50 bin kisilik degil diye elestirecekler,

BURDA benim amacim Trabzonspordur.Kimse babamin oglu degildir.Trabzonsporu kim basarili yaparsa basimin üstünde yeri vardir.Ama daha Basarili yada bararisiz olup olmadigini görmedigimiz 6 aylik bir yönetimin bu kadar acimasiz elestiri almasinin altinda KESINLIKLE KASIT ARIYORUM VE KASIT VAR,ISIN ILGINÇ YANI takimi küme düsme hattina sokan yöneticilere alkis tutanlar ile Bu yönetime acimasizca elestiri yapanlar genelde ayni kisiler.

amaç Trabzonspor Trabzonsporun basarisi diyorsaniz hep beraber hareket eder,Yönetim istifa edecekse beraber ettirir,Alkislanacaksa beraber alkislariz,Ama yok eger bizim amacimiz BU yönetim ve özellikle ALBAYRAK biz bu baskan takimi sampiyon yapsada Stad yapsada,Yildiz alsada elestiriye devam edecegiz diyorsaniz siz bilirsiniz.

BENIM IÇIN TEK TRABZONSPOR var ,O takiminda Siysi görüsü yok,her görüsten insan gelmis yönetcilik yapmistir,Bundan sonrada yapacaktir.Benim için ölçü görev yaptigi dönemlerde Trabzonspr Basarili olmusmu olmamismi,baska trabzonspor Yok.

kutoz
06.07.2006, 01:25
Vaatlerin takipçisiyiz!!! Unutmadik, unutmayacagiz, unutturmayacagiz...

Daha basarili bir Trabzonspor için, he zaman kongrede verilen sözleri hatirlatacagiz... Rehabete kapilmak yok... Trabzonspor, herseyin en iyisine layiktir...Edited by: kutoz

ozcilingir
06.07.2006, 03:33
Yönetimi basarili bulmayanlar ve/veya elestirenlerin hepsinin yanliz siyasi görüs farkliligindan dolayi bunu yaptiginibelirtmek ne kadar dogru ?

Herkezin siyasi görüsü farkli, futbol görüsü farkli olamazmi?

Sayin BASKAN NURI ALBAYRAK ile eski baskanlarimizdan Sayin MUSTAFA GÜNAYDIN 'in SIYASI GÖRÜSLERI FARKLIDIR .

SayinNURI ALBAYRAK, sayin MUSTAFA GÜNAYDIN 'in yegenidir.

Simdi MUSTAFA GÜNAYDIN , NURI ALBAYRAK'I yönetiminden dolayi elestirise ,siyasi kimlik farkliligimi diyecegiz. !

Ayrica ikide bir ÖZKAN SÜMER'IN siyasi kimliginden bahsediliyor, bildigim kadariyla ÖZKAN SÜMER'in adi hiçbir siyasi parti listesinde olmamistir.Yaniliyormuyum ?

TRABZONSPOR'u yönetmek için siyasi kimlige degil futbol , isletme v.s.bilgilerine ihtiyaç duyulmasi gerektigigörüsündeyim.

Bugün radyodan duydugum habere göre baskanin açiklamasi TRABZONSPOR önümüzdeki 5 yil için güçlü bir kadro olusturmus !!!

Saygilarimla

CAFER ÖZER
06.07.2006, 09:39
Gelecegi kuruyoruz

Bordo-mavili ekibin baskani Nuri Albayrak, genç ve dinamik bir kadroya sahip olduklarini belirterek, "Trabzonspor'un gelecegini garanti altina almak için çalisiyoruz. Elimizdeki kadroyu da bozmayacagiz" dedi.

http://www.yenisafak.com.tr/06s3.jpg Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, 5 yilin takimini olusturduklarini söyledi. Albayrak, geçen dönem 9, bu sezon da 4 oyuncu aldiklarini belirterek, "Takimda 30 yasin üzerinde sporcu yok. 5 yilin takimini olusturuyoruz. Genç, dinamik bir kadromuz var. Trabzon- spor'un gelecegini garanti altina almaliyiz. Insallah ekip ruhunu olusturup hedefimizi yakalayacagiz'' açiklamasini yapti.

STEPANOV'U VERMEYIZ

Transfer çalismalarinin sürdügünü ve Lazaroni'nin raporuna göre takviye yapacaklarini belirten Albayrak, "Stepanov için Chelsea'den teklif geldi. Kendisi genç bir oyuncu ve Trabzon'a fayda saglamayi sürdürecek. Kendisini hiçbir yere vermeyecegiz. Elimizdeki kadrodan oyuncu vermek degil, takviyelerle iddiali konumumuzu sürdürmek istiyoruz'' diye konustu.
<LI =muhabir>KAMIL ANAHAR </LI>
http://www.yenisafak.com.tr/s03.html
Baskanin Gazetesi Yeni safaktan haber.Transfer demekki bitmedi,

Emorfo
06.07.2006, 09:53
Ahmet Abi iyi güzel söylüyorsunda su yönetimi elestirenler nedense genel olarak ayni görüsü paylasan insanlar üzerinden gelmektedir. Bu da bu arkadaslarimizin samimi olmadiklarini göstermektedir. Ciddiye alinacak bir tarafi yok kisaca... Konu baska bir konu olunca sürekli bardagin bos tarafina bakiyorsunuz denir, konu bu yönetimin icraatlari olunca hiç isinize gelmez dolu taraflarini görmek...

Bu yönetim gece kondu yapamaz diyordu bir kaç vatandas, durum o kadar vahim degilmis demek ki... Bu yönetim seçildigi gün bu foruma bir yazi yazmistim yönetimi sevmeyenler olabilir ancak bir sürü bu kafaya sahip vatandaslar gölge etmemeli oturup beklemeyi ögrenmeleri lazim. Trabzonspor kimsenin mali degil sadece kendiniz mi düsünüyorsunuz Trabzonspor'u ve ya Trabzonspor birilerinin babasinin mali mi.

Özkan Sümer bu takimi küme düsürürken bu kadar tepki gösterdiniz mi. Ben hatirlamiyorum neden Özkan'i çok seviyordunuz Trabzonspor pek umrunuzda degildi öyle mi. Öncelikle insanlarin samimi ve tutarli olmasi lazim... Trabzonspor'un birilerinin hosuna gitmesede bir yönetimi var ve elinden geleni yapiyor ve kendilerini basarili buluyorum...

Burasi siyaset meydani degil önce üye oldugunuz partilerden istifa edin öyle yazi yazin suraya... Saygilar...Edited by: Emorfo

CAFER ÖZER
06.07.2006, 10:09
Faruk niye öyle diyorsun,Bu yönetimi elestiren arkadaslar gelecegi görüyorlar,Daha seçilmeden elestiriler basladi,Seçildigi günün ertesi gün denildiki Nerde yildiz oyuncu nerde Stad,Neden kazma vurulmadi,

Ama nedense ayni arkadaslar daha önceki yönetimler Takimda basariz oldugu zaman bile Yönetimi savunmak için bahane bulabiliyorlardi,Özkan Sümer gitmese takim küme düsüyordu.Ama olsun canim ne önemi var Takimi M.A.Y in elinden kurtarmisti ya,Tesislere adini vermis baskana adaini bile söylemekten çekinen arkadaslar M.ALI YILMAZ demekten bile çekinen arkdasalar için Hani kisiler önemli degil Trabzonspor önemli idi ya o yüzden Trabzonspor tesislerine adini vermis baskana akillari sira MAY diyerek hakaret bile edilieblirdi.Önemli degildi,

Eski yönetimler hiç transfer yapmayip takimin basarisiz olmasina bile neden olsa önemli degildi,CHP den belediye baskanligi yapmis kisi Siyasi kimlikli olmuyordu,Ama AKP de parti de görevli bile olmayan baskan ERDOGAN in arkadasi idi ya siyasi kimligi vardi.O yüzden elestiri oluyordu,Arkadaslar gelecegi o kadar iyi okuyorlardiki,Nuri Albayrak seçilmeden önce atilan bazi iftiralar söyleydi.

"T.EDOGAN Trabzonla barismak için kendi adamini Seçtirecek","AKP Trabzonspora el atti" ,"madem Albayrak Trabzonsporluymus daha önce nerdeymis"vs vs bir sürü kuru gürültü.Federasyon seçimlerinde ERDOGANIN adami dedikleri Nuri albyarak ERDOGAN a ragmen Hükümete ragmen HALUK ULUSOY u seçtirmis.Dik durusunu göstermis.Fakat bu gelecek okuyan arakadaslar,GENEDE tam manasi ile tatmin olmamislardir.Özür dileriz biz yanilmisiz,Biz hata ettik diyen çok az çikti,

Simdi STAD ile ilgili proje baslandi ama eger 40 binkisilik stad yapilsa diyeceklerki neden 50 bin kisilik degil,Baskan 10 milyon usd cebinden harcasa Yildiz oyuncu alsa,yildiz bumu diyecekler.

Her neyse herkes kendi görüsünde Trabzonspor degerlerine hakaret etmeden hareket etmekte serbesttir.BANA GÖRE baska Trabzonspor yok.O yüzden benim için Baskan hangi görüsten olursa olsun isterse FIDEL CASTROnun torunu olsun Yeterki Trabzonsporu ÖZLEDIGI SAMPIYONLUGA tasisin,YETERKI Trabzonspor sampiyonlar ligine gitsin basarili olsun,UEFA da basarili olsun gerisi benim için hikayedir.

Sevgi
06.07.2006, 10:22
"T.EDOGAN Trabzonla barismak için kendi adamini Seçtirecek","AKP Trabzonspora el atti"

Cafer Abi bunun gerçek olma ihtimali çok yüksek olmakla birlikte,

Yeterki Trabzonsporu ÖZLEDIGI SAMPIYONLUGA tasisin,YETERKI Trabzonspor sampiyonlar ligine gitsin basarili olsun,UEFA da basarili olsun gerisi benim için hikayedir.

bu söyledigine gönülden katiliyorum ayni seyler benim için de geçerli.

Atay Aktugun hatalarini sonuna kadar savunup Albayrak yönetimini elestirmek için halinin altini bile kaldirip bakan arkadaslar aslolan TRABZONZONSPOR dur.

Harun
06.07.2006, 11:17
Simdi siyasi düsünceleri bir kenara birakin ve su sorularima cevap verin o na göre bir yol çizelim.

Olduki söz konusu olan Vagner ve Mossoro transfer edildi;
1-Sizce bu iki isim yildiz diye nitelendirilen gruba girer mi girmez mi?
2-Sayet vaadlerin takipçisiysek biz yönetimi elestirecek bir metinyayimlarsak yanlis mi yapmis oluruz dogru mu?
3-Baskanin söz veripte tutamadigiyildizsözütaraftarin baskisi ileyönetimde istifalari getirir mi?(Basinin gazinida unutmamak lazim)

kutoz
06.07.2006, 11:41
@Harun'un sorularina benim cevaplarim;

Yildiz vaadi yapilirken, Yönetim Kurulumuz tamamen taraftari etkilemek için böyle bir söylemde bulunmustur. Yildiz diye tabir edilen bir futbolcunun birakin Trabzonspor'a gelmeyi, Türkiye'de x bir takima gelirken bile, elli kere düsündügü bir gerçektir. Bu anlamda, yönetim kurulumuzun yildiz sözünün altinda ezilip hata yapmamasi tercihim. Stepanov transferi, benim için nokta atisidir. Fakat, transfer komitesinde bulunan Yönetim Kurulu üyelerimizin, transfer için çok fazla teskilatlanmadigi (Malesef, futbolcu izleme komitesi teskil edilmedi. Atay baskan zamaninda teskil edilde ne oldu denilebilir ama birilerinin yaptigi bir hatadan dolayi, bu uygulamadan vazgeçilmemeli) için, Stepanov gibi yerinde transferler yapmak çok zor. Bu yüzden, tanidik isimlere yöneliniyor. Ricardinho, yildizdir. Ama alinamiyor. Hal böyle oluncada elimizde iki alternatif kaliyor. Ya menejerler araciligiyla yapilacak bu transfer, yada tek.dir.Lazaroninin önerecegi futbolcularla anlasma saglanacak. Mossoro ve Vagner suan imzalarsa, yönetimin vaad ettigi yildiz vaadi gerçeklesmis olmaz. Ama ligler baslarda, bu iki futbolcunun takima yapacaklari katki, üst düzey olursa; yemisim yildizi der, Mossoro ve Vagneri avuçlarim patlarcasina alkislarim. Kisaca, yildizdan ziyade, yerinde transfer, isabetli transfer yapilmasindan yanayim.

2-Sayet vaadlerin takipçisiysek biz yönetimi elestirecek bir metinyayimlarsak yanlis mi yapmis oluruz dogru mu?

Ben bu basligin sayfasi degistikçe, "Vaadlerin takipçiyim" diyen birisiyim. Benim bunu yazmamdaki amaç, yönetime aday olan suanki yönetim kurulumuzun vermis oldugu vaadlerdir. Yildiz transferi, stad konusu, profesyonel bir yapilanma vb. Yildiz transferini geçiyorum, yukarida açikladigim için. Stad konusunun takipçisiyim. Yapilacak stadla ilgili resmi sitede anlasma imzalanmasi, beni arkama yaslanmaya itmez. Bu stadin yapiminda izlenecek yolun takipçisi olmak gerektigini düsünüyorum. Stadin maliyetinin nasil karsilanacagi, isminin ne olacagi, kapasitesinin ne olacagi, stadin atletizm müsabakalari içinde kullanilabilecek bir sekilde mi yapilacagi, yoksa sadece futbol mabedi olarak projesinin çizilecegini takip etmek istiyorum. Bu konuda da fikir alis verisinde bulunulmasi gerektigini düsünüyorum. Bu anlamda, su asamada "Vaadlerin Takipçisiyiz" türünden bir metin hazirlayip, altina imza atmayi dogru bulmuyorum. BMN. bizim fikir platformumuzdur. Burada fikirlerimizi dile getirecegiz, tartisacagiz, birbirimize muhalefet yapacagiz. Bunlari yapmayacaksak, niye burada zaman harcayalami ki. Ama burada yaptigimiz fikir-alisverislerini olgunlastirmadan, yönetime dikte etmeyi dogru bulmuyorum.

3-Baskanin söz veripte tutamadigiyildizsözütaraftarin baskisi ileyönetimde istifalari getirir mi?(Basinin gazinida unutmamak lazim)

Yönetim kurulunda bir gruplasma oldugunu hissediyorum. II nci Baskanimiz Ibrahim Haciosmanoglu ile yaptigim birkaç telefon görüsmesinde, bu rahatsizligini hissettim. Saha sonuçlarinin olumsuz olmasi durumunda, hem yönetim içinde bir çatirdamanin olacagi, hemde Trabzon'da ki muhalif grubun bayrak açacagi bir asikar. Yildiz transferi yapilmamasi, bu istifalara neden olmaz. Futbolda az çok anlayan herkes, Trabzonspor'a yildizdan ziyade faydali futbolcunun transfer edilmesi gerektigi fikrini zikreder.

CAFER ÖZER
06.07.2006, 12:28
Simdi siyasi düsünceleri bir kenara birakin ve su sorularima cevap verin o na göre bir yol çizelim.

Harun senin sorunun cevabi basit Trabzonspor basarili olsun Sampiyon olsun ne millet yildiza kafa takar,Ne Stada kafa takar,Trabzonsporun su andaki tek terdi basarili olamamk,Benim oglum 9 yasinda Trabzonspor futbol okuluna gönderdim.Simdilik zorla Trabzonsporlu yaptim.Ama Takim basarili olamassa Sampiyonluk yada avrupada basari gelmezse seneye Trabzonsporlu olarak kalirmi ona garanti veremem,

Trabzonsporun tek sorunu Sampiyonluk Sampiyon olursak Ne kirginlik kalir,Ne darginlik kalir,Neden Kimsenin siyasi görüsü kalir.

Benim için Siyasi düsüncesi ile Bu yönetime destek verenlere bir daha söylüyorum AH ATAY AKTUG yaktin bizi 2 tane Transfer yapip 5-10 milyon usd harcasaydin simdiye kadar bu bize Sampiyonluk olarak geri dönecegi gibi 5-10 milyon usd de 20-25 milyon usd olarak geri dönmüstü.ATAY AKTUG su anda kahraman olarak Heykeli dikilmisti.Tarfatar sayimiz 1-2 milyon artmis Istanbul takimlarina meyil vermis taraftarimiz geri dönmüstü.Kimsede burda Atay aktug-Özkan-N.Albayrak-vs kiyaslamasi yapmiyor olacakti.BANA GÖRE TEK SORUN VAR ODA BASARININ GELMEMESI.

Emre B.
06.07.2006, 12:53

1- Alicaklari adam yildiz olmaz.Insallah Stepanov gibi birini alirlar.

2-Yönetimi elestirecek bir metin hazirlamak dogru olur.Fatih konusunda oldugu gibi bir metin hazirlanabilir

3-Bence istifa gelmez.Hatta stadi yaparlarsa 2 seçimde daha yönetime gelirler

Harun
06.07.2006, 13:06
Erkan abi ve Cafer abi öncelikle mantikli ve güzel cevaplariniz için tesekkürler.Fakat ben istedigime pek ulastim denilmezsmileys/smiley1.gifHer ikinizde uzun vadedeki olasi basarida, verilen sözlerin tutulmamis olsa bile bi anlami olmayacagini savunuyorsunuz.Bunda bende hemfikirim.Sonuçta alinan oyuncular takima katki sagladiktan sonra tabiki yildiz tranferini kimse aklina getirmez.Yada sampiyonluk yakalandiktan sonra.Fakat benim esas deginmek istedigim,uzun vadeden ziyade simdiki dönem.Yani sizin düsündügünüzün aksine.Çünkü sizin düsüncenizin tersini ele alacak olursak,aldigimiz oyuncular olduki basarili olamadilar o zamn yapacagimiz elestirlerde geç kalmis olmazmiyiz.O zamn çikipta'' yildiz dediginiz bunlar mi? haniverdiginiz sözler ''demek bana biraz abes gibi geliyor.

Reha
06.07.2006, 13:08
Cafer abi sana katilmiyorum...smileys/smiley5.gif

kutoz
06.07.2006, 13:17
@Harun,

Sunu atlamamak gerek. Bu ülkeye çok basarili "yildiz" namzetli futbolcular geldi. Ortega, Ailton vb. Ama, asi tutmadigi zaman tutmuyor. Ricardinho diyoruz, Brezilya milli takiminda oyuna girdigi 10 dakikada yaptigi hareketlerle, hepimizi kendisine hayran birakti. Dedim ya, Ricardinho Trabzon sehrinin ve Trabzonspor'un gerek yönetiminin, gerek teknik yönetimin gerekse futbolcu arkadaslarina uyumunu gerçeklestiremezse, basarili olmasi beklenemez.

Bu anlamda, yildiz futbolcu vaadine çok fazla takilip kalmamak gerek diye düsünüyorum. Aslinda Türkiye'de ki kulüplerin transfer stratejisi yok denecek kadar az. Gençlerbirligi haricinde, bu startejiyi uygulayanini da görmedim. Gençlerbirliginin bir stratejisi var. Arastiriyor, yetenekleri buluyor ve bir süre sonra, iyi paraya satip kulübüne gelir elde ediyor. Bugün sirketlerin bile 10 yillik stratejik hareket planlari vardir. 10 yil içerisinde ne yapmak istediklerini oturur, tartisir ve bir doküman haline getirip, altina imza atarlar. Malesef biz kulüp olarak daha sirketlesmenin anlamini kavramis degiliz. Kulübün isleyisinin profesyonelce yürütülmesi için, profesyonellere ihtiyaç vardir. Burak Gürdal gitmis ama hala bir genel müdürümüz yok. Trabzonspor dergisini, Istanbul'dan Trabzon'a tasimisiz ama doyurucu bir açiklama gelmiyor, neden tasindigina dair.

Ibrahim Haciosmanoglu ile izmirde yaptigimiz sohbete, menejerlik ve klüpte çalisanlarin profesyonelliginden yakinmistim. Kendiside bana, bunlarin olacagini söyledi. Iki menejer düsünüyoruz, kulüp içerisinde çalisanlarin isinin ehli olmasi için çaba göstedecegiz demisti. Gelinen noktada, bunlarin olmadigini görmek elbette ki üzücü. Hal böyle olunca, bizim "2 yildiz sözünüz var, hadi bunu tutun" türünden bir baski yapmamiz, Atay Baskanin geçen yil yaptigi yanlis transferlerde oldugu gibi, bir takim olumsuz sonuçlar dogurabilecek hamlelere yönlendirebilir diye düsünüyorum.

Sunu da unutmamak gerek. Bizler vaadlerin takipçiligini oy sandiklarinin basina geçtigimizde yapmis oldugumuz için, bunca yili heba etttik. Belki de senin dedigin gibi, "Demiri sicakken dövmek gerekir". Çünkü, yarinin geç olduguna çok sahit olduk.

metehan
06.07.2006, 13:26
Siyaset, TS'un önüne geçmis durumda bu tartismada. Sahsen isin siyasi tarafi su an beni ilgilendirmiyor fazla. Bu is ne zaman TS'a zarar verir hale gelirse o zaman gerekeni söyleriz ama su an olayin bu yönüyle fazla ilgilenmeye gerek yok.

Gelelim, "TS'un çikarlari açisindan" yönetimin görünüsüne. Bence bu yönetimin de digerlerinden çok bir farki yok. Baskan, stad isini yapabilirse bu bile tek basina büyük bir icraat olur ve TS'a büyük katki yapmis olur. Ama genel yönetim anlayisi bence çok saglikli degil. Eger Nuri Albayrak'in TS ile iglili büyük hedefleri varsa, gelecek dönemlerde daha saglam bir ekip kurmasi gerekecektir. Su anda kopuk bir yönetim kurulu var. Bunun daha saglikli hale getirilmesi sart.

Bir de sikça konusulan su "yildiz sözü" var. Bence de böyle bir söze hiç gerek yoktu. TS'un 10 milyon dolar verip yildiz almasi kolay bir is degil, bence çok da gerekli degil. Çok daha ucuza çok daha iyi adamlar alinabilir. Önemli olan transfer konusunda becerili ve bilgili olabilmektir. ama bu becerinin bu yönetimde oldugunu söylemek zor. Ama baskan böyle bir söz verdi ve üstelik bunu kongre kozu olarak kullandi. O zaman TS baskani sözüne sahip çikmali. Ya geregini yapmali ya da çikip, "Böyle bir söz verdim ama sartlar bunu mümkün kilmadi" diyerek geri almali. Yani birseyler yapmali, ortada böyle bir söz yokmus gibi davranmaya kalkarsa hem kendisine hem de tasidigi sifata yani "TS baskanina" bu yakismaz.

Harun
06.07.2006, 13:55
Bir de sikça konusulan su "yildiz sözü" var. Bence de böyle bir söze hiç gerek yoktu. TS'un 10 milyon dolar verip yildiz almasi kolay bir is degil, bence çok da gerekli degil.Ama baskan böyle bir söz verdi ve üstelik bunu kongre kozu olarak kullandi. O zaman TS baskani sözüne sahip çikmali. Ya geregini yapmali ya da çikip, "Böyle bir söz verdim ama sartlar bunu mümkün kilmadi" diyerek geri almali.

Eline saglik Metehan .Bahsetmek istedigim konuyu açikça dile getirmissin.Kimse baskani zorlayarak bu sözü vermesini istemedi.Insanlari beklenti içerisine sokan kendisi malesef.Albayrak bir çok yerde yöneticilik yapmis baskanimizdir.Simdi baskan için ''Trabzon'a yildiz getirmek zordur ''lafini söylemek bana saçma geliyor.Sonuçta Trabzon sehrini,Trabzonsporu bizden daha az biliyor degil kendisi.Ya da yildiz oyuncu denildiginde nasil bir profil oldugunu yada maliyetinin xx milyon dolar oldugunu.O yüzden bunlar bahane teskil etmiyor benim için.

Suna kadarki yapilan transferlerden hosnutum açikcasi.Keske su söz verilmemis olsaydi da farkli konular üzerinde yogunlassaydiksmileys/smiley1.gif

Turan AKYILDIZ
06.07.2006, 14:06
ben her zaman söylerim .trabzonsporumuzun öyle ya da böyle bir kez sampiyonlugu görmesi lazim.görün bakalim o zaman ortada ne siyasi ne miyasi görüs ne de kirginliklar kalir.onun için ne yapip edip bir kez sampiyon olmaliyiz yoksa bu gidisle bizi sevecek tutacak taraftar bulamayacagimiz gibi diger illerde bizi tutan taraftarimizida kaybetmeye baslayacagiz.bu sampiyonlugu alabilmemiz için bütün sehr olarak el ele verip çalismaliyiz.yoksa unutulup gidecegiz.bir e.sehirspor ve göztepe gibi.gerçi bizim onlardan farkimiz sampiyonluklarimizin olmasi ama zamane çagi eskiyi çabuk unutturuyor.yeni gelen nesil kim daha basariliysa ona gönül veriyor.hatta öyleki bu sene sampiyon olan takimi tutanlar seneye olamayinca olan diger takimi tutuyorlar.yani hemen taraf degisenleri bile gördüm ben maalesef.bu yüzden mutlaka öyle yada böyle maalesef üzülerek söyleyecegim bize yakismaz ama torpilli veya torpilsiz hakemlemi federasyonlami kimin sayesinde olursa olsun mutlaka sampiyonlugu yakalamaliyiz.o zaman seyircimiz anca kendine gelir ve takimina daha bir inançla sahip çikar ve sampiyonluklar kazanabilecegimize inanir.bizim seyircimiz zaten digerlerine benzemez zaten seyirci sayimiz azalmamistir sadece takimmimiza küsmüstür.bir sampiyonluk o küsmüsleri geri getirir.bunun için yönetimin vaatleri önemli bir konu ama benim dile getirdigim konu bence daha önemli.ne olur seçilemeyen veya trabzonsporu çok seven ve maddi durumu iyi olan büyüklerimiz kulübe yardim etse.yardim etmek için illada yönetimdemi olmak lazim.yönetimi muhalefeti seçileni seçilemeyeni elele veripde bu takimi düzlüge çikarmak için ugrasmak çok mu zor.ne kaybedersiniz.tam tersi hepiniz taraftarin gözünde daha çok büyürsünüz.onun için birakin bu çatismayida bir an önce çalismaya baslayin.yoksa basimizi duvarlara vurmaya basladigimizda is isten geçmis olacak..sevgilerimle..

CAFER ÖZER
06.07.2006, 15:55
Cafer abi sana katilmiyorum...smileys/smiley5.gif

Reha zaten herkesin fikri ayni olmaz olmasida beklenemez,Bende burda birçok kisinin bazi fikirlerine katilirim bazilarina katilmam,Mesela Yazarliga baslamissin hayirli olsun yazini okudum Katildigim yerler var katilmadigim yönler var.

Bana göre Yönetim kesinlikle verdigi sözü tutup Bu kadroya en az 2 kaliteli takviye daha yapmali ,Geçen sene 3,4 takviye diyorduk Neticede bana göre Çagdasi saymiyorum Belki iyide çikabilir,en azindan kadro zenginligi ve rekabet açisindan yararli olabilir.UMUT-MURAT direk katki yapacak oyuncular 2 oyuncu alinmis demekki 2 tane daha oyuncu alindiginda Yönetim Transfer konusunda basari saglamis oluyor,Elimizde kadrodan kimseyide göndermedigimize göre Söylenildigi gibi o kadar karamsar bir tablo yok ortada,Burda su sonuç ortaya çikiyor alinacak 2 oyuncunun Yildiz olup olmadigi,Baskan tarafindan karsilanip karsilanmayacagi, neticede VAATLERI tartisiyoruz,

Stad konusunda ilk ciddi adim atilmis,Stad bitirilirse bu bence vaatlerin gerçeklesmesi bir yana süper bir olay olur,FB bu gün hep stadi ile anilmakta,Sampiyonluklari kendi evinde kazandigi hileli yada stad atmosferi sayesinde olmaktadir.FB disarda o kadar basarili olan bir takim degil.

2 YIL içinde Sampiyonuz Vaadi konusunda Daha 2 gün bu yönetime sabredemeyenler var.

Benim israrla söylemek istedigim altiniz çizerek

1-Eski yönetimlere gösterilen sabir bu yönetimede Gösterilmeli,

2-Dini dili irki siyasi görüsü Rengi ne olursa olsun,Ister Trabzonlu Ister Karsli olsun Isterse Gineli Yattaranin köyünden olsun Ben Trabzonsporluyum diyen ve Baskanliga gelen,Yönetime delegelerin oyu ile seçilen birisi Trabzonsporu SAMPIYON yapsin,UEFA,AVRUPA da basarili yapsin Diger meziyetleri beni ilgilendirmez,Isterse Elinde SARP SISESI ile dolassin Isterse Camiden çikmasin(bu mecazi anlamdadir tabiki Trabzonspor baskani Trabzonspora yakisan birisi olmali),Önemli olan burda TRABZONSPOR un basarisi GERISI hikaye.

ugurgun
06.07.2006, 16:00
Ya bence kimse siyasi görüste degil.sadece yönetimin verdigi vaadleri yerine getirmemesinde.kongre günlerinde 2 yildiz sözü veren baskan simdi yildiz ismini agzina almaya korkuyor.trabzona yildiz almak o kadarda zor degil.lobisi bu kadar güçlü bir takim ama hala tarihinde bir yildiz futbolcu getirememis.ayrica marcelinho ile ilgileniyordular ve oyuncu neredeyse trabzona gelecekti ama yönetim fiyati çok bulmussss.Allah askina kongre gununde 2 yildiz sözü veriyorsunuz ondan sonra marcelinho gibi bir adama 5 milyon dolar veremiyorsunuz.eger trabzon bu parayi veremiyorsa gercekten sampiyonlugu telafuz etmemiz biraz zor.1-2 milyon dolara yildiz futbolcu alamassiniz.ins eger getirebilirseniz wagner le mossoroda djokoj gibi çikmaz.oyuncu alinacaksayildiz veya bu takimin yükünükaldiracak adamlar alinmali.öyle pendikten istanbul büyüksehir bld degil.zaten bu takim ilk 4 e su andada oynuyor.elimizdeki yildizlari memnun etmeye bakalim.stepanov ve yattara gibi.hala 300 bin dolara oynuyorlar gercekten yazik.sonra bir takim istediginde tabiki giderler ama yönetim bunada yanasmiyor..ilk önce sportif alanda basari.ondan sonra ne tartisma kalir neden siyasi görüs..

Emorfo
06.07.2006, 16:10
Yildiz konusu biraz karisik konudur...

Baskan yildiz sözünü tutmustur defansimizin bel kemegini Chelsea'nin da istedigi Stepanov... Bundan baba yildiz mi var... Baskan çikipta yildiz sözünü yerine getirdim Stepaov derse kimse bir sey diyemez sanirim :)))

Yildiz kelimesinden ne anliyorsunuz bilemiyorum ama çok yuvarlak bir laf ve bazilari bunu yönetim aleyhine kullanmak için yuvarlayip yuvarlayip duruyor. Kongreden önce Trabzonspor'a yildiz oyuncu gelmeyecegini ve ya bu tip oyuncularin Trabzonspor'a fayda getirmeyecegini bilmiyor muydunuz yoksam saka mi yapaysiniz...

Salih61
06.07.2006, 16:16
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sanirim artik uyanmanin vakti geldi.seçim dönemi bir sürü sözve bugünün tarihi yapilanlar ve yapilamayanlar(yapilmayanlar)ben artik suna inandim ki baskanin klübe talip olup basa gelmesi siyasi bir hareket sonucu yoksa var olan bir trabzonspor sevgisinden dolayi degil emir büyük yerden geldi en bastan sen baskan ol, vaadleri ver hatta bir kaçini gerçeklestir ben sana maddi destek veririm yeter ki trabzonu bir dakha ki seçim tekrar kazanalim çok merak ediyorum büyük fenerbahçeli sayin basbakan karsilsiginda klüb baskanina ne vaadetti.onu ilerki zamanda görecegiz fakat basbakan sunun hesabini yapamadi trabzon halkini trabzonsporlulari aptal zannetmis olacakki bunu görebileceklerini düsünemedi sayin basbakan unutmaki yaptigin oy hesaplari sana geçen seçimdeki oy oranlarini arattiracak.aci olan bu senaryolara bi camia nin kurban edilmesi, kandirilmasi.bu yazdiklarimin aksini savunanlütfen sebep göstersin.insallah yaniliyorumdur....</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=c6c7889a></BLOCKQUOTE> Birincisi sen fenerli basbakana oy vermedin...Versen yukarda ki gibi yazi yazmazdin...Ikincisi hala siyasetden gidiyoruz bu Trabzonspora zarar verir...TRABZONSPOR SIYASET ÜSTÜ BIR KURUMDUR...Senden bir kardesin olarak ricam daha iyi ve güçlü elestir...Siyaseti veya baska seyleri kullanma lütfen...

ugurgun
06.07.2006, 21:03
yaws stepanova bir sey diyen yok zaten ama stepanov bir sans.bu yönetim djokojida getirdi..polyana olmayalim istiyorum ben.trabzona artik bir yildiz gelmelidir buda yönetimin isi.yattara nasil takimi vetaraftari heyecanlandiriyorsa yeni yildizla sampiyonluk havasi eser buda hem takima hemde seyirciye yansir..

Naim
07.07.2006, 12:49
klubden birisi çıkıpta başkanın verdiği sözlere inandınızmı diyorsa
ve bu bağlamda da başkan sözlerinin yalan olduğunu ispat etmek istercesine boş duruyorsa hiç burada vaad takipciliği falan yapmaya gerek yok
Benim adım hıdır
elimden gelen budur diyor yönetim
elimizde ki kadro stad yönetim anlayışı bizi nereye götürürse orada olacağız boşuna bir hareket beklememeliyiz

TheCrow
07.07.2006, 19:25

Baskan yildiz sözünü tutmustur defansimizin bel kemegini Chelsea'nin da istedigi Stepanov... Bundan baba yildiz mi var... Baskan çikipta yildiz sözünü yerine getirdim Stepaov derse kimse bir sey diyemez sanirim :)))

Yildiz kelimesinden ne anliyorsunuz bilemiyorum ama çok yuvarlak bir laf ve bazilari bunu yönetim aleyhine kullanmak için yuvarlayip yuvarlayip duruyor. Kongreden önce Trabzonspor'a yildiz oyuncu gelmeyecegini ve ya bu tip oyuncularin Trabzonspor'a fayda getirmeyecegini bilmiyor muydunuz yoksam saka mi yapaysiniz...

Stepanov'u aldigi zaman deseydi ki,"bu adam büyük bir yildizdir,dünya kulüplerini pesinden kosturacak göreceksiniz,yildiz sözümüzü tuttuk",hadi neyse,ama simdi çikip "bakin iste yildiz almisiz" demesi gerekir ki,e yakismaz yani...

Özkan Erdem
07.07.2006, 19:30

Stepanov'u aldigi zaman deseydi ki,"bu adam büyük bir yildizdir,dünya kulüplerini pesinden kosturacak göreceksiniz,yildiz sözümüzü tuttuk",hadi neyse,ama simdi çikip "bakin iste yildiz almisiz" demesi gerekir ki,e yakismaz yani...

O zaman öyle deseydi yine elestirilecekti, adi sani duyulmamis adam falan diye, bu saatten sonra da böyle bir açiklama yapmasi yakismaz bencede.

Jorge Wagner haftaya geliyor denilmis çesitli kaynaklarda. Yildiz Wagner mi? Hiç sanmiyorum. smileys/smiley5.gif

Sönmez Özlü
08.07.2006, 18:05
Yönetim yildiz getirme sözü verdi diye her alinan futbolcuya bu yildiz degil demek hakli bir davranis olmaz. Neticede Wagner'i, Murat Ocak'i vs. yildiz diye almiyorlar.

Ama yönetim parayi, dengeleri, kontenjani, kulübe yarar saglamayacagini vb. söyleyerek yildiz vaadinden kurtulamaz. Kimse baskana yildiz sözü ver demedi. Kendisi bir söz verdi, tutmak zorunda. Kaçari yok.

kutoz
08.07.2006, 18:40
Vaadlerin takipçiyiz!!! Unutmadik, unutturmayacagiz...

Stepanov yildiz oldu da, Djokoj ne oldu... Stepanovu alirken nasil yildiz aldik denmemisse, bu günde yildiz aldik diyemez kimse. Komik olur... O zaman sorarlar adama, Djokoj sönmüs göktasi mi oluyor...

Bu arada, Stepanov'u Trabzonspor'a önerip transferi için ön ayak olan Vahid Halilhodziç'e de tesekkür ederken, Djokoj gibi bir futbolcuyu da basimiza bela ettigi içinde teessüflerimi iletiyorum...

tsmaniac
09.07.2006, 00:07
bi tane olumlu is yaptimi acaba bu yönetim takim için?Kaç arpa boyu yol gittik bilen varmi?

alone_61
10.07.2006, 10:58
kampanya baslatalim yeni stad yapilmadan eskisini yiktirmayiz diye...

bi de stadsiz kalmak varsmileys/smiley2.gif

tsmaniac
11.07.2006, 17:12
yaaa iste böyle, Trabzon için degilde siyaset için gelen yönetimden bisey beklemek yanlis olur gasim

yunuso
11.07.2006, 17:21
Alone_61 sana katiliyorum, bu yonetim avni akeri yiktirir,
parasizliktan biz 10 yil fatih te oynariz, genclik spor il mudurlugunun
katkilariyla avni akeri alisamiyen misali eski hali getirir, ve yeni
stadimiz hayirli olsun deriz, avni aker yikilmamali, bir sehre 2 stad
cokmu, ole devasa bir yapida degil, bence de eski stad durmali,
sifirdan baslanmali, yanlis olur...

Sevgi
11.07.2006, 17:22
yaaa iste böyle, Trabzon için degilde siyaset için gelen yönetimden bisey beklemek yanlis olur gasim

24 saat boyunca bisey yazma sana çikolata alacagim.

zisinoli
11.07.2006, 17:23
Stadi yapsinlar...Gerisi hikaye...

tigin
11.07.2006, 17:28

O zaman öyle deseydi yine elestirilecekti, adi sani duyulmamis adam falan diye, bu saatten sonra da böyle bir açiklama yapmasi yakismaz bencede.

Jorge Wagner haftaya geliyor denilmis çesitli kaynaklarda. Yildiz Wagner mi? Hiç sanmiyorum. smileys/smiley5.gif

Yildiz alinacak derken ben sunu düsündüm,yildiz anlayisimda bu.

Tarafli tarafsiz herkesin vay süper transfer diyecegi bir isim.hiç kimsenin o kim be demeyecegi bir isim.Mesela Lyon'lu Juninho.

kolombo
11.07.2006, 17:53
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=6b35fd6a>

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=c6c7889a></BLOCKQUOTE>

Birincisi sen fenerli basbakana oy vermedin...Versen yukarda ki gibi yazi yazmazdin...Ikincisi hala siyasetden gidiyoruz bu Trabzonspora zarar verir...TRABZONSPOR SIYASET ÜSTÜ BIR KURUMDUR...Senden bir kardesin olarak ricam daha iyi ve güçlü elestir...Siyaseti veya baska seyleri kullanma lütfen... burada kime oy verdigim çok da önemli degil.sunuda görmen gerek türkiyede birçok konuda oldugu gibi sporla ve özellikle futbol ile siyaset içiçedir hatta kardes dir.yanlis anlama bu benim tasvip ettigim bir durum degil ama görmücek kadarda kör degiliz.bundan daha güçlü bi elestiri olamaz(siyaset ve futbol kardesligini kastediyorum)çünkü bir çok spor adami olan kisi köse yazisinda veya röportajinda bu konuyu kullanamaz kullandigi anda bilirki yunanistandan beter oluruz.ama çok kiside bunun varligini inkar edemez.basbakan ve sayin bakan sahin in söylemlerini henüz unutmadim...</BLOCKQUOTE>

Miraç Atalay Çiftçi
13.07.2006, 22:55
takipteyiz sayın yönetim kurulu üyeleri ve sayın başkan siz unutmadım diyorsunuz ama biz aklımızdan bir an bile çıkarmadık...

Cenkhan
14.07.2006, 03:50
Genç yıldız bize olmaz. Mesela Juninho.. Yıldız alacaksan onun gibi futbolunu oturtmuş birini alacaksın. Çok hayalci olacak ama belki Nedved'i bekliyordur başkan :) Hep 'bi durun getirecez' dediğine göre..

halil ibo
14.07.2006, 12:28
Vaadini yerine getirme imkanı doğdu sayın başkan.Kontenjan açıldığına göre;biri hocanın istediği Wagner,diğeri senin yıldızın olmak üzere iki oyuncunun katılımını dört gözle bekliyoruz.

SDanışmaz
14.07.2006, 16:23
Bu gidişLe takipçisi oLmaya devam edeceğiz...

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:35
baştan yıldız mıldız dio şimdi gökyüzüne bakın her yıldızın boyuntu farklı dengeleri bozamayız dioler bence dar ağacı şart

The Legend
14.07.2006, 18:21
böyle giderse ve lig başladığındada allah göstermesin 3-4 maç işler kötü giderse önce hoca ardındanda yönetim gider.vaad maad işide hikaye olur.olan yine bizim 1 senemize olur.

Nytre
14.07.2006, 18:59
t.direktor bile vaadlerin takipçisi oldu..

zanoylu
14.07.2006, 19:08
t.direktor bile vaadlerin takipçisi oldu..
Onunda isyan etmesi yakındır

kutoz
14.07.2006, 20:22
Vaadlerin takipçiyiz !!! Unutmadık, unutmayacağız...

Selman
14.07.2006, 22:03
Söz verenler unuttuktan sonra biz unutmamışız neye yarar.Zaten ömrü uzun değil bu yönetimin...

Mesut AKYILDIZ
14.07.2006, 22:09
bırakın bu yönetimin vaadlerini yerine getirmesini asli görevlerini yerini getirmelerine dua etmekten başka yapıcak birseyimiz yok anlaşılan

jefferson61sefa
14.07.2006, 22:11
başkan bize luca toniyi al bak zaten fiorentina 2.lige düşürüldü kesinleşti

Jackdaniels
15.07.2006, 01:11
Çok geç kaldık transfer için umarım 2. jun vakasını yaşamayız....