PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üyelerimizden Ricamızdır | Trabzonspor Sahipsiz Değil!

Gamze
02.05.2012, 14:28
Forumumuzun değerli üyeleri, değerli arkadaşlarımız,

3 Temmuz’dan bu yana yürütülen süreci, bu süreç sonucunda gelinen noktaları hepimiz biliyoruz. Bunları tekrar etmeyeceğiz.

Dikkatinizi çekmek istediğimiz husus şudur.

Şike davası kapsamında birçok alanda kapsamlı bir savaş yürütülüyor. Bu savaş sırasında aleyhimize akla hayale gelmeyen ahlak dışı yöntemler de kullanılıyor.

Türkiye’nin en çok tıklanan haber sitelerinde Trabzonsporumuzun haberleri güncel saatte değil de gece saat 02:30’da giriliyor.

Call Center’lar kiralanarak iktidar partisinin il ve ilçe teşkilatlarına günlerce “fenerbahçe’yi küme düşürürseniz bir daha size oy vermeyeceğiz” baskısı yapıldı, yapılıyor.

Haber sitelerindeki nemalanmış uşakların ters propaganda haberlerine sizler de şahit oluyorsunuz.

Sizden ricamız bu tarz olumsuz haberlerin linklerini forumumuzda reytingler açısından paylaşmamanız.

Olumlu veya olumsuz haberleri gördüğünüz takdirde yorum kısımlarını ve oylama kısımlarını lütfen boş geçmeyiniz.

Trabzonspor sahipsiz değil!

Bordomavi.net Yönetimi

Tolga
02.05.2012, 17:09
Bizim her türlü haberi inceleyip doğru süzmemiz gerekiyor.Karadeniz insanının kanında olan tezcanlılık Trabzonspor konusunda hep ters tepiyor arkadaş.Rakibe karşı değil ama birbirimize karşı mutlaka ama mutlaka düşünerek konuşmaya, davranmaya çalışalım.

Forumda yine eski günlere döndük.Sürekli tartışmalar başladı.Takım da kötü gidiyor en ufak habere itibar edince iyice kasırga çıkartıyoruz.Bu süreci inşallah hayırlısıyla atlatacağız . . .

winner
02.05.2012, 17:12
Çok ciddi bir kara propoganda çalışması var.

Bunun için belirli basın kuruluşlarına yüksek meblağlı ödemeler yapıldığına da eminim.

Ilelioglu
02.05.2012, 17:46
Call Center’lar kiralanarak iktidar partisinin il ve ilçe teşkilatlarına günlerce “fenerbahçe’yi küme düşürürseniz bir daha size oy vermeyeceğiz” baskısı yapıldı, yapılıyor.

Biz niye yapmiyoruz aynisini? Bu yapilan baski Basbakan'a iletiliyor, ondan sonra cikip "gerekirse 5 sene gitmeyiz" diyor iste.

Sercan Keleş
02.05.2012, 17:49
abi kusura bakma ben yapılması gerekeni anlamadım ?

Yaşar
02.05.2012, 18:43
Yukarıda sayılan hiçbir şeyi yapmıyorum da, yetmiyor ki.
Daha fazlası lazım.
Yapabilecek neyimiz kaldı?
Sahipsiz kalmadığımızı göstermenin başka yolu nedir ki?
Bugün bazı gazetelere göz attım, 1 Mayıs ile ilgili yürüyüşlerde, 3 takımın fotolarını gösterip, bizimkini koymamışlar bile.
Bu şerefsizlerle nasıl mücadele edeceğiz?