PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

guera
18.05.2006, 23:34
benim kanimca özellikle bu sezondan sonra fatihin trabzonsporda kalmasi sadece takima degil kendisine futboluna da zarar verecektir!

istemedigi,beyin olarak olmadigi bir yerde bulunmasi ona,takimina ve taraftara ne verecektir!

düsün bir kere ligin son macindan sonra gitmek istedigini acikca beyan eden ve aslinda gecen yildan bu yana gitmek istedigini sürekli tekrarlayan bir oyuncunun takima katkisi ne olabilir ki?

gercekci olmak gerekmiyor mu? fatih bu yil icindeki performansiyla bu takimda benim kanimca cogu macta yedek baslamak zorunda olmaliydi! ya da ben ynalis mi düsünüyrum?

en basit örnekle kaybettigimiz fener macindan once hafta icinde fatih takimla sadece bir antrenmana cikti! bu kadar manevi degeri büyük bir mac öncesinde sebebi ne olursa olsun takimin kaptani takimini yanliz birkma hakkina sahip midir! benim kanimca hayir!

fatihin gidisi trabzonspor icin bir yeniden yapilanma sansi olabilir! hep bahsettigimiz futbolcuya dayali sistemi yikmak icin care olabilir diye düsünüyorum!

fatihin oldugu bir takimda yani dört yildan bu yana oyun sistemimiz assagi yukari belli! sizce de yeni santraforlarla yeninden bir hucum anlayisi gelistirmenin zamani gelmedi mi!

trabzon kökenli oyuncularin kurdugu takim ici hiyerarsiye dur demenin ve belki de yikmanin zamani gelmedi mi?

ben fatihin hem kendisi hem sehri hem de taraftari icin gitmesinden yanayim ve fenere dahi transfer olsa buna karsi cikmamamiz gerektigini bilakis onu görkemli bir sekilde yolcu etmemiz gerektigini düsünüyorum...

fatihin gidi kanimca trabzonsporda kulup icin degilse bile takim icin bir dönüm noktaisnin baslangici olabilir...

ts_fan
18.05.2006, 23:41
ben fatihin hem kendisi hem sehri hem de taraftari icin gitmesinden yanayim ve fenere dahi transfer olsa buna karsi cikmamamiz gerektigini bilakis onu görkemli bir sekilde yolcu etmemiz gerektigini düsünüyorum...

Hepsini anladik eyvallahta; Fener'e dahi derken, nasil yani???Neden özellikle Fener'i de burada belirtme ihtiyaci hissettiniz diye bir soru sorsam çok mu abes olur???

kuzey_lee
18.05.2006, 23:44
kaçinci fatih menseili topic..yürü be kaptan giderayak yine kralsin

Özgür Öztürk
18.05.2006, 23:48
Fatih de olsa sonuna kadar Anti-Bizans</span>

ts_fan
18.05.2006, 23:49
sende yürü be Fatih, kim tutar seni??? (:

zafer6161
18.05.2006, 23:56
la yalan haber yaaaaaaa kimse inanmasin

zanoylu
18.05.2006, 23:58
Su aniçin fikir yürütmek yanlis olur...Helede bir gazetenin beyanatina dayanarak,söylenmemesi gereken ve sonradan pisman olunacak laflari sarfetmemize neden olur.Ahh su basin varya............!

İ.Öztel
19.05.2006, 00:01
bana göre Fatih gitse de fark etmez gitmesede. Ama kafasinda bitirdigi bi takimda meslegini icra etmesi saglikli degil. Bu yüzden kendisine , takimina ve taraftarina büyük kötülükler yapabilir ve bunun yarasida derin olur. O yüzden giderse kendisi ve hepimiz icin hayirli olur. En azindan sürekli dillendirdigi yeri görür. Neyin ne oldugunu anlar.

Egemen
19.05.2006, 00:03
avrupaya gidecek fatih. takmayin kafaniza... fenere gitmez gidemez bunu kendide bilio

mustafa_aydin
19.05.2006, 00:10
isterse gitsin. kendisi gitmek istiyor zaten kafasina takmis bunu. insallah istedigi gibi bir kulup talep olur ona, ondan sonra da kendisine bagli.

kuzey_lee
19.05.2006, 00:15
ortada fol yok yumurta yokken dediklerinize bakin yaa..

AyhanPe
19.05.2006, 00:16
ingilterede oynamisini ve gollerini izlemek isterim dogrusu.her gol
attiginda trabzonlu oldugu söylenecek orda.birde bakmissiniz gol
kralligi yarisindasmileys/smiley1.gif

zafer6161
19.05.2006, 00:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD ="hSpot">trabzonspor.lu fatih tekke sari lacivertli ekiple anlasti.fenerbahçekral golcüyle su sartlarda anlasma yapti...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

fenerbahçe, anlasmaya vardigitrabzonsporlu oyuncufatih ile sözkeserken, bu oyuncuyu, bonservisiyle transfer etti.

Yapilan açiklamada, yapilan sözlesme geregi fatih.in kulübüne bonservis bedeli olarak 3 milyon euro .mehmet yozgatli.semih ve can arat.in verilecegi,trabzonsporlu oyuncunun ise yillik 1 milyon 900 bineuro alacagi kaydedildi.

Türkiye'deki futbol hayatinatrabzonspor.da baslayan fatih,sirasiyla altay gaziantep formalarini giyinmisti.bordo mavili kulüpte3 sezon boyunca oynamisti.

gecen sene atigi 31 golle türkiye gol krali olan fatih tekke ayrica dünyanin en iyi golcüleri arasinda 2. olmustu</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txtKucuk">fatih.in bu transferi kendi itegiyle yapildigini belirtti.trabzondan kafa olarak bittim artik fb de oynamanin zamani geldi......diye yorumladi</TD></TR></T></TABLE>smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifyarin fanatik fotomac ve fotosporun manseti kesin bu sekilde olur

onurkaradeniz
19.05.2006, 00:37
dogru diyosun kuzey_lee fol yok yumurta yok dolayisiyla bu konuya gerek yok!

Hüseyin Çümen
19.05.2006, 00:55
busene pek kendini vermedi seneye daha kötü olabilir istemedende olsa gitsin amma varupa ya tabiki

Y.Sert
19.05.2006, 02:13
valla iyi diyonuz has diyonuzda,tv 8 de son dakika haberi olarak verildi.fatih tekke fenerle prensipte anlasti diye.

yani son dakika haberi bu.ayrinti vermedi.ve bence dogruluk payi ver.gökdeniz içinde yapmaz etmez dedigimiz her seyi yapti.

valla hayirlisi olsun demekten baska bisey gelmiyor elimden.yani ben fatihi adam gibi3-5 sene daha top oynayarak bizde jubile yapmasini beklerim.olmadi avrupaya gitmesini beklerim.ama fenere giderse,diyecek sözüm yok.kral dedigimiz adam.kaptanimiz dedigimiz adam.sultan dedigimiz adam.öz evladimiz da bunu yaparsa,artik benim hiç umudum kalmaz.

yerlinin yerlisi.yüregiyle top oynasin dedigimiz adamlari biz nasil çikaracagiz.nasil güvenecegiz biz bu yerlinin yerlisine.

sonuç ortada.en güvendigimiz en sevdigimiz en iyi futbolcularimiz bize bunu yaparsa.biz degil 23 yil.103 yil daha sampiyonluk göremeyiz.

tek kelimeyle...yaziklar olsun.

dr_st
19.05.2006, 02:25
arkadaslar fatih besiktas macindan sonra bizzat kendisi açikladi..televizyonda izlemissinizdir.. bu sene yönetim izin verirse yurtdisina gitmeyi düsünüyorum diye bi açiklama yapti... türkiyede trabzonspordan baska takimda oynamayacagini da belirtti.. bu sene yönetim izin vermezse seneye sözlesmesi bittigi için kesinlikle gidecegim diye bi açiklamasi da oldu... sözlesme yenilemeyecek yani.. insallah fatih ve trabzonspor için en hayirlisi olur.... avrupada fatihi görmekten gurur duyariz...

guera
19.05.2006, 02:35
ts_fan

sorunun cevabi cok basit ! söyle ki biz trabzonlular oalraks anirim dunyada en cok fb den nefret ediyoruz! ve fatih fenere dahi gitse ona yaptigi hizmelter icin tesekkür edilmeli yani fatih fener formasiyla trabzona girse bile ona gereken degeri göstermeliyiz ki böylece bizim taraftar oalrak fatih akyeli bagrimiza basmamizin bir anlami olsun! ynai halk deyimiyle büyüklügümüz anlasilsin... yoksa bu lafin ardinda bir cipanoglu aramanin anlami yok....

jackal61
19.05.2006, 03:20
bence avrupanin iyi ekiplerinden biri talip olursa mutlaka gitmeli..onun avrupada basarili oldugunu görmek hepimizi gururlandiracaktir diye düsünüyorum..

batugol
19.05.2006, 04:29
Yonetim aciklama yapmis, bize gelen teklif yok diye, daha Fatih'ten bir aciklama gelmedigine gore bu haber dogru sanirim.

guera
19.05.2006, 05:05
Tabi ki ?Yorgun? Fatih?in bugüne kadar Trabzonspor?a verdikleri yadsinamaz. Ama unutmamali ki bu camia onun için çok seye gögüs gerdi, çok yanlisini görmezden geldi, O?nu ?Imparator? yapti. Futboluna sapka çikarttigimiz Fatih?in yorgunlugundan çok bugün, 4 senede kesinlikle hak ettigine inandigimiz trilyonlar kazandigi bu kulüpteki geçmisiyle ilgili bir özelestiri yapmasi, Avusturya?da tartakladigi hakemin arkadasinin yönettigi Anhortosis maçindaki kararlarinda, kulüp içi su ya da bu sekildeki gruplasmada ve kurumun adinin kursunlarla anilmasindaki rolünü de mutlaka ama mutlaka bir sorgulamasi gerekiyor.

yukaridaki yazi ergun atanin bugun gazetedeki yazisindan bir alinti. bence yazinin tamami daha uygun düser buraya ancak su kisacik paragraf bil fatihin bu takimdan gitmesi icin yeterli sebep... eger anarthohis macinin hakemi gercekten bu oalydan etkilenip kararlarini o yönde aldiysa ki bilmiyorum ilk mac mi ikinci mac mi ancak iki macta da öyle pozisyonlar var ki insnain aklina fatihin serseriligi yüzünden hakem kurbani oldugumuz düsüncesi gelince ne diyecegini bilemiyor cünkü+ ilk macta yattaranin cok agir bulunan kirmizi karti ikinci macta da verilmeyne penaltiyla olsun macin sonucu etkillenmistir.

falcon61
19.05.2006, 05:16
Öncelikle anlamadim hakem hatali karar verdi diye (ki bence hatali karar vermedi) FAtih mi suçlu oldu?Hadi diyelim öyle bi hakem arkadasligi var ee bu maçida etkiledi FAtih'i 1 yil önce hakeme sille! atti diye göndermekmi lazim?Bence çok yanlis düsünüyosun bu takima bidaha Fatih gibi golcü zor gelir ki o bence su kadroda kesin kalmasi gereken 5-6 oyuncunun basinda geliyo.Asla ama asla gitmemeli diyorum...

champions
19.05.2006, 08:15
FATIH BU TRANSFER DÖNEMINDE KESINLIKLE GITMELI

KALMASI SORUN OLUSTURABILIRTRABZONUN SIMDIDEN ONUN YERINEALACAGI ADAMLARI DÜSÜNSE IYI OLURAKSI TAKTIRDE SENEYE MEHMET YILMAZLA ÖMER RIZAYA KALIRIZ

tirabzonli
19.05.2006, 08:27
Beyler bence Fatih %90 Fener de.

sarman61
19.05.2006, 08:54
Ates olmayan yerden duman çikmaz. Fatih fenere gitmek istiyorsa birkasinlar gitsin. Bu formaya kimseye biz zorla giydirmeyiz. Bu forma yi insanlar kendileri ister. Trabzonspor daha nice fatih tekkeler çikartacaktir.

immortal_TS
19.05.2006, 09:23
Ates olmayan yerden duman çikmaz. Fatih fenere gitmek istiyorsa birkasinlar gitsin. Bu formaya kimseye biz zorla giydirmeyiz. Bu forma yi insanlar kendileri ister. Trabzonspor daha nice fatih tekkeler çikartacaktir.

Aynen katiliyorum eger içinde fenere gitmek için bir istek varsa kimse zorlamasin kal diye, Hem zaten son zamanlarda verdigi demeçlerle açikça belli ediyor kalmayacagini ne diyelim giderse yolu açik olsun Kaptanin.

Küçükalioğlu
19.05.2006, 09:32
oooooo kabak tadi verdi artik gidiyosa gitsin duryosa dursun yeter daa ula sanki fatihle kuruldu kulüp aklima ofli hoca geliyor yaa

laa hasan hakki atun hagulari disarii.

Naim
19.05.2006, 09:45
Kesinlikle Febe ye ve ya baska bir türk takimina gönderilmemeli Sözlesmesi süren oyuncu keyfinin istedigi yere degil Yönetimin Keyfinin istedigi yere gitmeli
Ha yok fatihde illaki derse ven fenere gidecem alsin gökdenizi yanina bizde çikaralim kendisini hatiralar arasindan
Avrupaya gitmek istiyorsada illa getirsin 10 milyon $ ne allahin belasina giderlerse gitsinler

Emre B.
19.05.2006, 10:03
Bencegitmek istemedigi sürece gönderilmemeli.Gönderilicekse de yirt disina verilmeli

merlonet14
19.05.2006, 10:15
YA FATIH tekke bu takimdan gidecekse asla bir türk takimina gitmemeli giderse çok ayip eder. Çünkü fatih TEKKE ne kadar profesyonel olursa olsun trabzonludur ve as trabzonsporludur fenerbahçede oynayabilecegini sanmiyorum sayet gercek bir tsli ise....

ayrupaya gitsin bizde alkislayalim ama asla fenere gitmesin

Aslıhan
19.05.2006, 10:34
bu adam daha ne kadar söyleyecek türkiyede TS den baska takimda oynamam diye ....smileys/smiley7.gif

bu sene mutlaka gitmeli ve gidecekte çünkü sürekli bunu dile getiriyor kafasinda trabzonu bitirmis artik bize faydali olabilecegini düsünmüyorum

Basarilarini alkislamak dilegiyle smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burçak
19.05.2006, 10:41
kaç senelik bi futbolculuk yasantin kaldi fatih. parayami ihtiyacin var fatih. kazanacagini zaten kazanmadinmi fatih. aldigin parayi konusmak bize düsmez elbette yakisikta almaz ama neden fener??

Hakan Sükürü Bülent Korkmazi ergüb Penbe yi vs.. örnek alamadinmi fatih. Bu saydigim isimler 100 yil sonra bile Galatasaraylilar diye anilacaklar. Ama egerki sen gerçekten fenerbahçeye gidersen 2 sene oynarsin sonra ogün abdullah gibi unutulur gidersin. ama Trabzonspor da kalirsan yada gerçekten sadece avrupaya transfer olursan hayatin boyunca Trabzonsporlu fatih olarak anilirsin. bunlari iyi hesap etmek gerek. ki biz seni gerçekten bagrimiza bastik. sen bizim istanbula karsi haykirisimizin ön saflarinda yer aldin . eger fenere gitmek gibi bi hata yaparsan demekki hiç birseyin degeri yokmus. asil olan TRABZONSPOR.!!

halil ibo
19.05.2006, 10:44
''..........Samsunspor'un golcü futbolcu Serkan Aykut, sözlesmesi bittigi için birçok takimdan teklif aldigini, ancak Samsunspor'u Süper Lig'e çikartmadan takimdan ayrilmayacagini kaydetti.''

Kaynak:IHA

Bir yanda Samsunspor kaptaninin bu sözleribir yanda bizim büyük kaptanin bejeke maçi sonundaki beyanati.

Ayni seyleri yasasaydi Serkan neler söylerdi bilemiyorum.Ama bildigim birsey varsa Trabzospor taraftari kaptanini bas taci etmistir,farkli bir sekilde sahiplenmistir,en azindan büyük çogunlugu böyledir.Umarim talihsiz açiklamalari kötü geçirilen bir sezon ve yil boyunca yasadigi olumsuzluklara maç sonu yorgunlugu eklenince kerhen söylenmis sözler olsun.Aksi takdirde bu sene takimda kalmasi gerçekten zararverecek.Hem kendisine hemde takima...

smertkan
19.05.2006, 10:46
bu takima inanmayan formasinin ona hava kattigini degilde yük oldugunu düsünen herkes gitsin.

Fatihde böyle düsünüyorsa oda gidebilir.

Trabzonspor herkesten büyüktür.

Naim
19.05.2006, 10:53
bu takima inanmayan formasinin ona hava kattigini degilde yük oldugunu düsünen herkes gitsin.

Fatihde böyle düsünüyorsa oda gidebilir.

Trabzonspor herkesten büyüktür.

Bukadar
Trabzon Herkesten Büyüktür
Anti-Istanbul diyoruz Fatih istanbula giderse anti Fatihde oluruz

Şenol YİĞİT
19.05.2006, 11:11
FATIH TEKKE TRABZONSPORLUDUR,TRABZONSPORLU KALACAK...

BENCE BUNU KONUSMAMIZA GEREK BILE YOK.TÜM TRABZONLULAR FATIHIN NE OLURSA OLSUN ISTANBUL TAKIMLARINA GITMEYECEGINI BILMELI...

SIZCE F.TEKKE BÖYLE BISEY YAPARMI...?BENCE AKLININ UCUNDAN BILE GEÇIRMEMISTIR...VE BU OLANLARDAN HABERI BILE YOKTUR BENCE.

SEVGILI TRABZONSPORLU ARKADASLARIM;LÜTFEN SIZLERDE INANMAYIN BÖYLE SEYLERE...

SAYGILARIMLA...

kutoz
19.05.2006, 11:12
Fatih, Istanbul'a gitmez. Bu konu için ne kendinizi üzün, ne de fazla da düsüncelere dalmayin.

Fatih, son 3 sezondur hep bir yerlere gidiyor. Bjk maçindan sonra yaptigi açiklamalarda, ruhsal yönden ne kadar yoruldugunu gösteriyor. Kaldigi takdirde, Trabzonspor'a ne kadar faydali olur bilemiyorum. Bu sartlarda, Avrupa'ya iyi bir transfer ücretiyle gitmesinde yarar vardir.

Fatih, çok iyi bir futbolcu. Bu yil istanbuldaki fb. maçinda ikinci golü attiktan sonra, tribünlere kosusu hala gözümün önünde. Iste bu kadar da Trabzonspor'ludur. Gitmek istiyorsa Avrupaya gitmelidir. Bize de düsen, avuçlarimiz patlarcasina Kralimizi alkislamak olmali.

Basarili olabilir mi Avrupa'da? Bu nokta tartisilir. Bu çalisma temposuyla, bu fiziki gücüyle isi gerçekten zor. Suanki haliyle giderse, seneye geri dönmesi kuvvetle muhtemeldir.

Erbay
19.05.2006, 11:29
Evet bence de fbye hayatta gitmez.Bunu yapacagina inanmiyorum.

selcuk
19.05.2006, 11:39
artik gitsin yolu acik olsun zamani geldi bir sene daha beklersegik daha hem ts kayibeder hende o o 30 yasina geldi diye ts de bonservissiz yollamaya mecbur kaldigi icin yolun acik olsun büyük kaptan

metehan
19.05.2006, 11:43
Avrupa'ya elbette gidebilir. Ama baska bir Türk takimina gitmemeli. Böyle birsey yaparsa, bugüne kadar söyledikleri ile çelisir Fatih Tekke. Bugüne kadar "gitmek" kelimesini hep Avrupa için kullandi, fikri degisti mi bilmiyorum.

Bir de yeri gelmisken vurgulamak istedigim bir konu var. Bu her transfer döneminde veya her olumsuz kosulda ortaya çikar. Bir oyuncu ile ilgili biraz sorun oldu mu, hemen "Istedigi yere gitsin, bizi istemeyeni biz de istemeyiz, kimse TS'dan büyük degildir" gibi ifadeler kullaniriz. Evet öyledir de her defasinda böyle yaparsak takimda oyuncu kalmaz. Oyuncular hata yapabilir, yanlis ifadeler kullanabilir. Ama en ufak birseyde onlari silip atamazsiniz. Silip atilacak durumlarda olabilir elbette ama bu her olayda geçerli olmaz. Kisacasi genelde transfer döneminde böyle olaylar hep olur, daha sakin olmamiz gerekir.

ÖZetle Avrupa'dan iyi bir teklif varsa gitsin FatihTekke. Ama yurt içinde bir takima gitmesi için bir sebep göremiyorum,.

Şenol YİĞİT
19.05.2006, 11:48
HELAL BE METEHAN WALLA ÇOK DOGRU SÖYLEDIN...smileys/smiley32.gif

YURTDISI OLABILIR,AMA YURTIÇI ASLAsmileys/smiley32.gif

BarbarOF
19.05.2006, 11:54
Gitmek istiyorsa gitsinde böyle konusarak biz göndermeyelim adami smileys/smiley18.gif

Bayundur Han
19.05.2006, 11:57
Fatih, bence, oyle bulunmaz bir futbolcu degil. Yerine adam koyulabilir. Bizim kadromuzda Szymek ve Yattara haric hepsi gidebilir. Hicbiri oyle ender bulunan futbolcu degil. Fatih benim gozumden Avrupa lafi etmeye basladigi gunden beri dustu. Adam olsun diye altaya antepe yollandi. Donunce biraz adam olmus goruntusu verdi suan yine bir taraflari oynamaya basladi.

Bugun Ergun Ata hocanin yazisi var. Ve bu konuyada el atmis herkesin okumasini tavsiye ederim:

tikla (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Yazar.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=384417)

Bayundur Han
19.05.2006, 11:59
Fatih, bence, oyle bulunmaz bir futbolcu degil. Yerine adam
koyulabilir. Bizim kadromuzda Szymek ve Yattara haric hepsi gidebilir.
Hicbiri oyle ender bulunan futbolcu degil. Fatih benim gozumden Avrupa
lafi etmeye basladigi gunden beri dustu. Adam olsun diye altaya antepe
yollandi. Donunce biraz adam olmus goruntusu verdi suan yine bir
taraflari oynamaya basladi.

Bugun Ergun Ata hocanin yazisi var. Ve bu konuyada el atmis herkesin okumasini tavsiye ederim:

tikla (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Yazar.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=384417)

Hele hele su haber dogruysa. hemen gitsin diyorum:

tikla (http://www.hurriyet.com.tr/spor/4438599.asp?gid=53)

olmaz demeyin. Gokdeniz icinde olmaz diyorduk bir zamanlar ama simdi biliyoruzki o zamanlar imza atmisti Fenere.

lazkopat5561
19.05.2006, 12:18
arkadaslar fatih tekke konusunda fenerle anlasildigi ve yeni sezonda artik fenerbahçe için oynayacagi haberleri dolasiyor...

eger böyle bisey gerçeklesirse ben bu takimi birakirim...

yorumlarinizi bekliyorum

...

Naim
19.05.2006, 12:23
arkadaslar fatih tekke konusunda fenerle anlasildigi ve yeni sezonda artik fenerbahçe için oynayacagi haberleri dolasiyor...

eger böyle bisey gerçeklesirse ben bu takimi birakirim...

yorumlarinizi bekliyorum

...

*
Hiç bekleme Hemen üyelikden istifa et
forman falan varsa hemen yolla bize
seninne isin var be Taraftarlikla falan
Fatih için bu takimi tutuyorsan git fatihin yeni takimini formasini giy kosa kosa
smileys/smiley7.gif

serseerii
19.05.2006, 12:24
fatih fenere gitsin bende bu takimi birakirim eyer fatih fenere giderse trabzonda onun sülalesine bile bakkal ekmek satmaz bunu kendide biliyoo bence tamamen yalan haber

Nytre
19.05.2006, 12:36
fatih gitmeli... onun içinde kulübümüz içinde hayirli olacaktir.. fatihi istemdigimden sevmedigimden degil aksine sevdigim için onun avrupada daha iyi yerlere gelmesini isterim..

fb.nin fatihi alacagi falan yok bu haberler uydurma.

lazkopat5561
19.05.2006, 12:47
ben fatih gidiyor diye degil bu yönetim eniyileri gönderip (emrah gibi) yerine bes para etmez adamlari(akyel gibi) aldigi için birakiyorum...

eger biz büyük kulüpsek rakibimize en iyi adamimizi satamayiz,satarsak da büyügüz diyemeyiz...

taraftarliga gelince de emin ol sana bes basarim ironmaster...

Bayundur Han
19.05.2006, 12:48
Ironmaster guzel cevap yazmissin. Lazkopat.. Ironmasterin dedigi gibi takim 1 futbolcu icin tutulmaz. Fatih Tekke kimdir ya? babamizin oglumu? Fatih Tekke TS iin bir futbolcusu ve artik TS icin oynamak istemiyorum diyor. O kadar basit. Istemeyen gider arkadas. Bu kapidan trilyonlari kazanmissin her zaman sana kollarini acmis bu taraftar sen yok gitmek istiyorum falan filan diyorsun. Kendini birsey zannediyor. Bence yurusun gitsin 1 fatih gider 100 fatih gelir.

TSelif
19.05.2006, 12:52
kaçinci fatih menseili topic..yürü be kaptan giderayak yine kralsin

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Helal olsun ..dakikada bir TEKKE topigi açiliyo ..Ben yazacaktim ama hemen saldirilar baslar diye açmadim ..Alakasi olmayan topiclerde bile sonuç yine TEKKE ye gidiyor ..Gerçekten KRAL sin ...(fenere gitmedigin sürece)

Bayundur Han
19.05.2006, 12:53
LAzkopat! takimci ol adamci degil. Bu takima isterse 3ci lig topculari alsinalr yonetime karsi olurum ama Trabzonsporu birakmam. Ben bu takimi Ali veya Veli icin tutmuyorum. Trabzonspor icin tutuyorum. Isterse hasani huseyini satsinlar onemli degil bunlar. Taraftar hasanci, huseyinci oldumu isimiz o zaman kotu. Bana Trabzonsporda kalmak istiyorum diyen topcular lazim. o saydigin adamlarin hicbiri bunlardan degil ne Emrah trabzonsporda kalmak istiyordu nede Fatih. Emrahin GS olayini unutma.

Bayundur Han
19.05.2006, 12:56
TSelif, kral durdugu yerin kralidir. Ister fenere ister baska kulube gitsin onun kralligi biter.

The Legend
19.05.2006, 13:11
gitmek istiyorsa gidebilir.

kobra_61
19.05.2006, 13:47
bence gitmeli..Takimda gruplasmaya yol açiyo.Istedigi zaman oynuyo istemedigi zaman oynamiyo zaten kendisi de söyledi 4 yildir kafam çok dolu sadece avrupaya odaklandim ama avrupadan onu isteyen olmaz Trabzonspor da onu yollayacak tek fener kaldi oraya gider.Ben gitmesinden yanayim!

h@msi61
19.05.2006, 14:06
kral istiyorsa Avrupaya gitsin, Trabzonsporumuzu orda en güzel sekilde temsil etsin. ama fotomaç gibi fener yalakasi gazetelerin haberlerine bakip kaptani karalamayalim lütfen. bekleyin eger gerçekten böyle bisi olursa ki hiç ihtimal vermiyorum, o zaman sileriz Fatihi. ama simdi asla o bizim hala kaptanimiz...

sheva
19.05.2006, 14:10
gitmek istedigini defalarca ifade ettti,aklinin rahat olmadigini da söyledi. bu saatten sonra zorla takimdakalmasi ne derece verimli olacaktir ki ?

Küçükalioğlu
19.05.2006, 14:10
amma uzadi bu konu yaw metin haburaya senin su sari cilit lerinden bi dane vur fatih tekke giderse gitsin fatih tekkeylemi sevdik bu takimi gidisiyle birakacaz. kimin ne hali varsa görsün göndersinler bunlarin alayini malzemecisine kadar.Trabzondan meydandan seç kafana göre 20 tane genci bunlarin yaptiginin aynisi onlarda yapar. Isin özü su kardesim ben sahadaki futbolcuma baktigim zaman ondaki Trabzon inadini, hirsini, asiligini, boyun egmeyen yapisini, inancini görmem lazim yoksa sen dünya starini getirsen benim için hava civa.

yakutlu61
19.05.2006, 14:20
ya arkadaslar bu takimdan zamaninda:

ali kemal....... gitti

ogün...... gitti

abdullah...... gitti

k.orhan ...... gitti

ve daha cok giden olacak...

AMA GERCEK TARAFTARIN RUHU GITMEDI...

EGER TAKIM DEGIL FUTBOLCUYU TUTAN VARSA ODA BASKA TAKIMA TRANSFER OLSUN....

BEN BU RENKLERE ASIGIM FATIHE,AHMETE,MEHMETE DEGIL.........

SDanışmaz
19.05.2006, 14:23
Nereye gitmek istiyorsa gitsin, Ist. takimLarina biLe... Ama bu kadar taraftarin yüzüne nasiL bakar onu biLemem... Birde bu tafartarin yapacagi tepkiLere kendisini hazirLamasi Lazim...

yakutlu61
19.05.2006, 14:27
ya arkadaslar sunu untmayin futbolcu taraftar olmak zorunda degil.

bu adamin ekmek parasi bu daha cok verene gider.

siz calistiginiz sirkettn iki kati maas veren bi sirkete transfer olmazmisiniz..

bide boyle dusunun bakalim

iZzY61
19.05.2006, 14:45
fatih tekke avrupada oyniyamazzz .

sbay
19.05.2006, 14:49
fatih avrupada oynamali.ama türkiyede bizden baska kimsede oynamamali.

cakal 61
19.05.2006, 17:56
bence fatihle sozlesme imzalanmali ama bu yil bir yere gitmemeli seneye zaman gosterir

Bülent Bayraktar
19.05.2006, 18:03
fatihi göndermezsek bnce onlan bir yil daha sözlesme imzalanmali seneye nasil olsan bitiyo bedava gidecegine bu sözlesmeyle bedava gitmez

Oruç
19.05.2006, 18:28
kaç senelik bi futbolculuk yasantin kaldi fatih. parayami ihtiyacin var fatih. kazanacagini zaten kazanmadinmi fatih. aldigin parayi konusmak bize düsmez elbette yakisikta almaz ama neden fener??

Hakan Sükürü Bülent Korkmazi ergüb Penbe yi vs.. örnek alamadinmi fatih. Bu saydigim isimler 100 yil sonra bile Galatasaraylilar diye anilacaklar. Ama egerki sen gerçekten fenerbahçeye gidersen 2 sene oynarsin sonra ogün abdullah gibi unutulur gidersin. ama Trabzonspor da kalirsan yada gerçekten sadece avrupaya transfer olursan hayatin boyunca Trabzonsporlu fatih olarak anilirsin. bunlari iyi hesap etmek gerek. ki biz seni gerçekten bagrimiza bastik. sen bizim istanbula karsi haykirisimizin ön saflarinda yer aldin . eger fenere gitmek gibi bi hata yaparsan demekki hiç birseyin degeri yokmus. asil olan TRABZONSPOR.!!

Trabzonspor Dergisi'nin geçmisteki sayilarini okuduysan eger Fatih'in 'Paraya doydum, artik sadece futbol oynamak istiyorum...' la baslayan açiklamalarini hatirlarsin belki.

Fatih transfer mi oldu Fener'e ? Ne bu siddet bu celal ? Neler oluyor bazilarina ? Adam gayet 'dogal' bir sekilde 'Avrupa'da oynamak istedigini' belirtti. Bunun yaninda 'Türkiye'de Trabzonspor'dan baska hiç bir takimda oynamam' dedi. Unuttunuz mu ? Anlasilan unutmussunuz. Daha ortada 'folun F' si yok siz kalkmissiniz Fatih'i yerden yere vurmaya baslamissiniz bile. Sizin görüslerinize katilmadigimiz anda da 'Vay Fatih hayrani seni...' diyorsunuz. Akil var mantik var. Uydurma haberlere neden inaniyorsunuz. Belki de bazilari 'inanmak' istiyor.

Bir de su konu var: Bizim futbolcular'in bir çogu 'Avni Aker'deki taraftar baskisindan sikayetçi'. Daha içimizde 'Futbolu bildigini zannedenler' ne yazik ki 'taraftar baskisinin' ne oldugunu bilememektedirler. Yazik çok yazik. Tayfun kötü bir paz atti diye yuhalaniyorsa bunun adi 'taraftar baskisidir.' Erdinç bir gol yememize sebep oldugu anda tribünlerden sesler yükselmeye basliyorsa bunun adi 'taraftar baskisidir'. Keze Fatih'in Bejeke maçi sonrasi bir açiklamasinda 'Gol atamadik diye tribünlerden sesler yükselmeye basladi...' diyordu. Ne olmus yani bir gol atamadi diye hemen sövmek mi lazim oyuncuyu ? Öyle yaparsak kimse kolay kolay TS'ye gelmez. Trabzondaki arkadaslar kusura bakmasinlar ama Avni Aker'deki maçlarda TV'den göründügü kadariyla 'kale arkalari hariç' diger bölümlerdeki taraftarlar 'maçi izlemek+kötü bir durumda da oyuncumuzu sövmek, yuhalamak' için stada gidiyorlar. Tayfun yuhalandiktan sonra bir daha top oynayabildi mi ? Genç oyunculari böyle kaybediyoruz. Ondan sonra da TS'den pek fazla oyuncu çikmiyo! Türkiye'de 'maç içerisinde' oyuncusuna en fazla 'baski kuran 2 takimdan biriyiz' Bejekeyle birlikte. Kusura bakmayin ama 'her kötü pas+suttan sonra' oyuncuyu elestirecekseniz gitmeyin maça. Mehmet Yilmazin'da(hangi maç su an tam hatirlamiyrum) A.Aker'de kaçirdigi bir pozisyonda yuhalandigini(skor da lehimizeyken üstelik) soyunma odasinda 'gözyasi' döktügünü de unutmus degiliz!!!

Kendimizi düzeltmeden baskalarini düzeltmeyelim. Hep sikayet eder bazilari 'Fatih kosmuyor diye.' Adam akliyla oynuyor yeterli degil mi ? M.Yilmaz burdayken üstelik sahada çok 'kosmasina' ragmen yine elestiriliyordu. Seneye Fatih gitsinde Ömer Riza ve Mehmet 90 dk kossunlar, bakalim Fatih kadar olabilecekler mi ?

Mustafa Mahmutoğlu
19.05.2006, 18:35
Fatih asla gitmemeli,en azindan onun yerine iyi bir forvet alinana kadar.örnegin Ibrahim Akin

FANATIK61
19.05.2006, 18:38
http://www.spor3.com/haberimaj/Fatih_Tekke_0605.jpgVe Fatih Tekke son kararini verdi !

Üç büyük kulübünde istedigi Fatih Tekke son kararini verdi.

Adi Fenerbahçe ile anilan Trabzonspor kaptani Fatih Tekke hakkindaki transfer dedikodularindan rahatsiz. Milli futbolcu yakin çevresine transferi ile ilginç açiklamalarda bulundu.

Milli futbolcunun Fenerbahçe?nin kendisine resmi teklif yaptigini dogruladigi, Besiktas ve Galatasaray?dan da resmi transfer teklifi aldigini söyledigi bildirildi. Tekke Türkiye?de hiçbir takima gitmeyi düsünmedigini kalmasi halinde sadece Trabzonspor?da futbol oynamak istedigini söyledigi ögrenildi.

Yönetimden izin çikmasi halinde bu yil Avrupa?ya gitmek isteyen yildiz golcü, en geç önümüzdeki yil Avrupa?da futbol hayatina devam etmek istiyor. Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bu yilda bordo mavili ekipte forma giyecegini söyleyen Tekke, en geç gelecek sezon Avrupa?da top kosturacagi takimini seçecek.

Şentürk
19.05.2006, 18:42
http://www.spor3.com/haberimaj/Fatih_Tekke_0605.jpgVe Fatih Tekke son kararini verdi !

Üç büyük kulübünde istedigi Fatih Tekke son kararini verdi.

Adi Fenerbahçe ile anilan Trabzonspor kaptani Fatih Tekke hakkindaki transfer dedikodularindan rahatsiz. Milli futbolcu yakin çevresine transferi ile ilginç açiklamalarda bulundu.

Milli futbolcunun Fenerbahçe?nin kendisine resmi teklif yaptigini dogruladigi, Besiktas ve Galatasaray?dan da resmi transfer teklifi aldigini söyledigi bildirildi. Tekke Türkiye?de hiçbir takima gitmeyi düsünmedigini kalmasi halinde sadece Trabzonspor?da futbol oynamak istedigini söyledigi ögrenildi.

Yönetimden izin çikmasi halinde bu yil Avrupa?ya gitmek isteyen yildiz golcü, en geç önümüzdeki yil Avrupa?da futbol hayatina devam etmek istiyor. Trabzonspor?un menfaatleri dogrultusunda bu yilda bordo mavili ekipte forma giyecegini söyleyen Tekke, en geç gelecek sezon Avrupa?da top kosturacagi takimini seçecek.

bende bunu istiyordum fatih tekkenin bir yil daha ts de oynayip sonra gitsin diyordum,iyi olmus...

EmrahYalçınalp
19.05.2006, 18:46
Fatih Tekke'ya yapilan "Trabzonspor'lu, fedakar, delikanli, yamuk yapmaz" gibi yakistirmalardan kaynaklanan sikintilar var. Bu adamprofesyoneldir. Para ve daha iyi bir kariyer için top oynar. Öyleyse cani istediginde gider. Çünkü gerek Türkiye'de, gerekse dünyada ona daha çok para ve/veya prestij kazandiracak kulüpler vardir. Sonuçta adamla kulüp arasinda hukuksal bir iliski var. Bu son derece normal bir sey.

Bence hiç sikinti yok, çünkü bastan beri ona bakis açim yukarda yazdigim gibi. Simdi ona "sultan, delikanli, Trabzonspor'lu" diye bakan arkadaslarin kizmasi ve söylediklerine sasirmasi da son derece normal. Hatayi basta yaptilar. Fatih kaliteli ama bu isi para için yapan bir adam. Trabzon'da doydu, gitmek istiyor. Adami ilahlastirmasak hiç sorun olmayacak. Sota da para ve daha iyi bir kariyer için gitti, hala arkasindan sayikliyoruz... Fatih'e kaldiramayacagi bir yük yüklendi, o da "delikanlilik" kisvesiyle girdi yükün altina. Simdi vatan haini ilan edilecek nerdeyse. Hiç gerek yok... Fatih Tekke Trabzonspor'lu falan degil. Profesyonel. Hem profesyonel, hem de Trabzonspor'lu olamaz. Fb de dahil olmak üzere her kulübe gitmeye hakki var. Ben en iyi silahimi fb'ye vermek istemem, o ayri. Ama adamin her seyi yapmaya hakki oldugunu unutmamak lazim.

Umarim bizde kalmaz da, nereye gidecegi çok önemli degil. Mutlu olsun, Allah gönlüne göre versin...

ShadoW
19.05.2006, 18:46
Fatih TEKKE kariyeri için avrupada oynamak istiyor. Ve bize de buna izin vermek düser.

Erdem Keser
19.05.2006, 19:30
arkadaslar biraz mantikli dusunursek bu adam seney bedavaya gidecegine simdi gitsin hem sozlesme yenilesek bile 30 una gelmis biadama kim bonservisi için para verirki sonunda hami gibi olur ve belkide gelecek olan hoca istemiyorum der tipki hamiye yapilanlar gibi ozaman kac kisi haminin arkasinda durmustu fatihe yapacagimizda aynisi olur suan için bedavaya gidecegine kulubune para kazandirarak gitsin ve gec olmadan turkiyeyi ve trabzonu temsil etsin bu sene olmazsa bidaha gidemez zaten zirt pirt televizyonlarda avrupa avrupa diyen biadami takimda tutmakla oadam nekadar verimli olur orasida asikar

yolun acik olsun fatihhh

Erdem Keser
19.05.2006, 19:35
Fatih Tekke'ya yapilan "Trabzonspor'lu, fedakar, delikanli, yamuk yapmaz" gibi yakistirmalardan kaynaklanan sikintilar var. Bu adamprofesyoneldir. Para ve daha iyi bir kariyer için top oynar. Öyleyse cani istediginde gider. Çünkü gerek Türkiye'de, gerekse dünyada ona daha çok para ve/veya prestij kazandiracak kulüpler vardir. Sonuçta adamla kulüp arasinda hukuksal bir iliski var. Bu son derece normal bir sey.

Bence hiç sikinti yok, çünkü bastan beri ona bakis açim yukarda yazdigim gibi. Simdi ona "sultan, delikanli, Trabzonspor'lu" diye bakan arkadaslarin kizmasi ve söylediklerine sasirmasi da son derece normal. Hatayi basta yaptilar. Fatih kaliteli ama bu isi para için yapan bir adam. Trabzon'da doydu, gitmek istiyor. Adami ilahlastirmasak hiç sorun olmayacak. Sota da para ve daha iyi bir kariyer için gitti, hala arkasindan sayikliyoruz... Fatih'e kaldiramayacagi bir yük yüklendi, o da "delikanlilik" kisvesiyle girdi yükün altina. Simdi vatan haini ilan edilecek nerdeyse. Hiç gerek yok... Fatih Tekke Trabzonspor'lu falan degil. Profesyonel. Hem profesyonel, hem de Trabzonspor'lu olamaz. Fb de dahil olmak üzere her kulübe gitmeye hakki var. Ben en iyi silahimi fb'ye vermek istemem, o ayri. Ama adamin her seyi yapmaya hakki oldugunu unutmamak lazim.

Umarim bizde kalmaz da, nereye gidecegi çok önemli degil. Mutlu olsun, Allah gönlüne göre versin...

emrah abi agzina saglik TEKKE limeyle muhtesem bisekilde ozetlemissin herseyi

@FLU
19.05.2006, 20:15
fatih bize yasattigin güzellikler için ayagina koluna saglik seni hiç unutmayacagiz yolun açik olsun FATIH TEKKE ... formanin hakkini verdigin için bize kaptanlik yaptigin için hersey için tesekkürler ...

GÜLE GÜLE FATIH TEKKE ALLAHA EMANET OL ...

(yalniz avrupaya gidersen bizi daha çok mutlu edersin gene de sen bilirsin senin hayatin ama biz seni eziklerin istanbulun elinde degil avrupada görmek istiyoruz biran önce git seni seviyoruz hepte sevecegiz)

sweetrose
19.05.2006, 20:19
Istanbul TAKIMLArina gitmesin yetrli bizim için;

ona bütün sevgilerimiz az gelecektir;

Oruç
19.05.2006, 21:23
Lütfen kimse baskalari adina yorum yapmasin. Fatih burada gol atip elestirlecegine, gitsin Avrupa'da kötü oynasin elestirilsin. Daha önce Fatih'in futbolcugu tartisiliyordu eyvallah. Simdi ise üzülerek okuyorum ki Fatih için 'Trabzonspor'lu degildir' yakistirmasi yapiliyor. Yazik çok yazik. Yakinda 'Fatih Tekke DEFOL' topici de açilirsa hiç sasirmam

zafer6161
19.05.2006, 21:26
ya arkadaslar bu takimdan zamaninda:

ali kemal....... gitti

ogün...... gitti

abdullah...... gitti

k.orhan ...... gitti

ve daha cok giden olacak...

AMA GERCEK TARAFTARIN RUHU GITMEDI...

EGER TAKIM DEGIL FUTBOLCUYU TUTAN VARSA ODA BASKA TAKIMA TRANSFER OLSUN....

BEN BU RENKLERE ASIGIM FATIHE,AHMETE,MEHMETE DEGIL.........

2 si satildi 2 si gitti .....emal aglayarak satildi

Muhalif
19.05.2006, 21:34
Bu konuda hep ciddi bir seyler yazayim diyorum ama geçen seneler geliyor aklima.. hey gidi hey.. Fatih'in F'sine laf etsen ne Ts'liligin kalirdi ne hainliginsmileys/smiley4.gifsimdi 'ts_elif' arkadasimizin yazisini gördüm arka sayfada.. bu sefer o sikayet etmis Fatih'i savunanlar idam ediliyor diyerek.. bu ne yaman çeliski annesmileys/smiley4.gif

Isin asil boyutu sosyolojik.. 96'dan sonra tekrar dirilisimiz Samet Hoca devrinde basladi.. ama gol atamiyorduk malum.. Fatih hafta içi geldi ve Adana maçini onun attigi golle 1-0 kazandik.. sonra kupa, sonra Ziya Hoca dönemi yine kupa ve kil payi kaçan sampiyonluk.. Efsane geri dönmüstü.. eh her efsanede bir kahraman vardir.. Hami'den sonra da kahraman kalmamisti ortada...bu rolü Fatih'e uygun gördü taraftar 'Fatih Sultan Tekke' ünvani vererek..

Aslinda Fatih hep ayni Fatih'di...sadece gelen basarisizlikla birlikte insanlarin bakis açisi degisti.. taraftar nezdinde takim sampiyonluga kosarken Yattara'ya bagirip çagirma, artistik gol atma, hakem tokatlama,elleri belinde yaninda geçen adami seyretme gibi haklari vardi, basarisizken yok... hatta sunu öneriyorum.. forumda 1-2 sene evvelin maç konularini okuyun... basarili dönemimizde her maçta ' biseref hakem Fatih'e yapilan faullerin yarisini görmezden geldismileys/smiley7.gif' seklinde beyanatlara rastlayacaksiniz... oysa tepe taklak gittigimiz son dönem maç konularina bakin 'Fatih de olur olmaz pozisyonlarda kendini atiyor kardesim'e dönüsmüs hizlayorumlar... Anlamadigimiz,israrla anlamak istedigimiz sey su: Fatih18'inde de ayni yetenek ve mentalitedeydi, su an 28'inde ve yine ayni yetenekte,ayni mentalitede.. aslinda bu basariya endeksli algilayis taraftar kategorisinde isleri uzaktan seyreden bizler için geçerli degil sadece.. Su an milli medyada yer alan yazarlari gerek entellektüel boyutta gerekse has Trabzonsporluluk boyutunda inceledigimizde Ts hakkinda yazan-çizen en önemli kalem kim deseniz muhtemelen %100'e varan bir oranda Ergün Ata deriz.. Ama görüyoruz ki Ergün Ata da is isten geçtikten sonra ancak seslendiriyor bazi seyleri.. (bkz bugünkü fanatik gazetesi) Biliyordu da yazmiyordu muhtemelen...

Simdi sunun muhasebesini iyi yapmaliyiz... Daha önce baska bir platformda Trabzonspor hakkinda görüslerimizi paylastigimiz arkadaslarimizdan bir kaçiyla su tartismayi yasamistim... 'Tamam hakli olabilirsin ama bu görüsleri insanlara yaymanin ne faydasi var? Gökdeniz'in Trabzonspor formasi giymemesi gerektigini söylemenin ne faydasi var,Fatih'inabartilacak bir oyuncu olmadigini söylemenin ne faydasi var(zorluk derecesi yüksek milli maçlarda ve 3 takimla oynadigimiz maçlardaki performansi hasebiyle),takimdaözellikle Yattara'ya karsi bir guruplasma oldugunu söylemenin ne faydasi var,SenolGünes'i elestirmenin ne faydasi var,millet Çek gol krali aldik diyesevinç gösterileri yaparken 'madem bu adambu kadar muhtesem nasil bizden önce kesfetmedi büyük kulüpler' demenin ne faydasi var, Anarthosis maçi sonrasi 'birlik ve beraberlige ihtiyaç duydugumuz su mübarek günlerde' hoca ve yönetimin gitmesinin ne faydasi var.. onun ne faydasi var, bunun ne faydasi var.. Ayni Ergün Ata'nin isler iyi giderken yanlislaribu kadar açikça gündeme getirmesinin ne faydasi olacagi gibi...

Sonradan Gökdeniz olayinin, Fatih'in tutum ve davranislarinin, Anorthosis faciasi sonucu bir daha toparlanamamanin,yanlis ya da yapilamayan transferlerin faturasi toptan Trabzonspor'a zarar olarak yansiyinca 'Çok kötü bir takim olduk, vay anasini sayin seyirciler böyle olmamaliydi,Türk futboluyla birlikte bizde de kirlenme yasandi v.b' türü söylemler gelisti..

Insanlari bir yandan ideale kanalize ederken, diger yandan görmedikleri ya da görmek istemedikleri gerçekleri açikça dile getirmekten sakinirsaniz sonuç hem takimin basarisizligi hem de buna hazirlikli olmayan taraftarin moral olarak,mentalite olarak, direnç olarak toptan çöküsü oluyor.. 'kabul edelim iflas ettik' diyoruz hep beraber..

Aslolan kulüptür dedik.. kisilere bagimli bir Trabzonspor olmamali dedik.. Özkan Sümer de Atay Aktug da bu yöndeyönetim babindaadimlar attiklarini söylediler.. Mehmet Ali Yilmaz'i gönderdik ve kulübü kisilere bagimli olmaktan kurtardik nihayetinde!! Sonra? Atay Aktug 100 bin taraftar kampanyasi,borsaya açilma gibi faaliyetlerle daha da kurtardi kulübü kisilere bagimli olmaktan! Zavalli baskan! 'Fb'ye imza atmis, sikeye karismis,kendisine göz göre göre yalan söyleyen Gökdeniz'i' gönderemedi..Özkan Sümer de sahip çikti pesinden... Sonrasi malum 'Fatih bize bahis yapsanaaaa'!!bu muydu kisilere bagli olmayi asmis Trabzonspor?? Baskanlik kisiye bagliliktan kurtarildi ne mutlu..ama bu sefer futbolcuya bagli Trabzonspor olustu.. Ve bu yönde yol alindigina dair bir uyari görmeyen, 3 takimin hiç biriyle oynamadan alinan 2 kupa ve sl'ye giris kapisini açtigindan ötürü alinan 2 lig 2.ligi ile mesut-mutlu taraftar Sultan'lara, Öz evladi Gökdeniz'lere sarildi.. Sonuç?

Türk ve Dünya Futbolu bölümündeki 'Sampiyonlar Ligi' konusunda 'halil ibo' arkadasimiz Barca'nin kazanmasi için söyle demis:5 yasindaki kizim bile Trabzonspor zannederekçok sevindi.Bende yutkunarak sevincini bozmamak için gerçegi söyleyemedim.. (ps: ben de öyle derdim yanlis anlasilmasin)

Biz gerçekleri birakin 5 yasindaki çocuklarimiza söylemeyi, kendimize bile söyleyemiyoruz ki..

Konu neydi yahusmileys/smiley17.gifHa evet Fatih.. Fatih yurt içinde veya disinda bir takimagitsin mi kalsin mi?Kisilere bagli Trabzonspor istemiyorum diyen için cevap fark etmemeli demeli miyim? Ben yorum yapmayayimsmileys/smiley17.gif

Not: Kisilere bagimli-bagimsiz Trabzonspor'u anlattik da, kisisel fikrim bu yönetim öyle veya böyle basariyi yakalayamazsa 'Sarisin,mavi gözlü,tonton ve ekranlarda her daim smile eden' bir baskanimiz olacak tekrardan... Ben dediydim derimsmileys/smiley4.gif

yakup midi
19.05.2006, 22:00
fatih tekke fenerbahçe li olmasin insallah türkiye de farkli bir takimda oynamaz...

hikmetbal61
19.05.2006, 22:24
gidene kal,gelene git demeyiz.ruhsuz ve inançsiz yildizdansa tekmeye kafa uzatan,canini disine takan,"trilyonluk essekler" tabiri yapilmayacak topçu istiyorum ben.maçtan çikarken formasi islanmamis topçu istemiyorum.herkes tribünde adini haykirirken dönüp tribüne bile bakmayan bir topçu istemiyorum.

belki bazilari simdi mi bu adam tukaka oldu diyecek ama ben özellikle son iki senedir Fatihin kendinin bu takima fazla olduguhissiyatiyla oynadigini düsünüyorum.(bazilari geçen sene 31 gol atti diyecek ama kendileriyle ukalaliklari sayesinde kaçirdigi pozisyonlari da sayabiliriz.)böyle mantalitedeki futbolcudan da hayir gelmez zaten.

ama tamamen mi haksiz diye düsünürsek hakli oldugu taraflar da var.özellikle son 2 sezondur yönetimlerin yanina 1 tane iyi forvet alamadigini da söylemek gerekiyor.e futbolcu da yaninda iyi oyuncular ister tabi.

son söz:

ben eskiden gemiyi en son kaptanlar terkeder diye bilirdim,meger o da yalanmis...

YavruKurt
19.05.2006, 23:26
Arkadaslar kaptan daha kac sene top oynarki? Belkide bu son transferi olacak.Avrupada basarili olma ihtimali cok az o yüzden Türkiye icinde kalir vede önümdeki sene bedavaya gidecegine göre parayi kim fazla verirse verilmesinin taraftarim. örnekmi Gökdenize 7 miljon verdiler vermedik ama gecdigimiz sezon ne yaptigini gördük.Bir atasözü vardir Demir tavinda dövülür diye.Bunca sene bize hizmet etmis tesekkur ederiz.

erdal6167
20.05.2006, 00:24
evevt fatih tekke gitmek istiyorsa kesinlikle yollanmali. kzimamakta gerekir her insanin kendine göre hayati var ve kendi yolunu kendi cizer.

ama fenere gidmeyecegi kesin. siz fotomacla tv 8 bakmayin onlar direk fener orjinli haber yaparlar ve aziz yildirim istifasindan fenerin en az zararla cikmasi için gündem degistirmeye calisiyorlar fener zaten kim baskan kim hoca olacak diye kavga ediyor bir de fatihle mi ugracak.

tesekkürler fatih yolun acik olsun

sadece fatih degil giden herkesin yolu acik olsun

biz renklere asigiz...

hersey bordo için. . .

salihtopal48
20.05.2006, 00:32
kirk yasinda onayan oyuncu var avrupada tecrübe ve yas araniyor

fatih iksi sene daha kalsin hem de mutlaka

insallah seneye ligde öbür sene sampiyonlar liginde sampiyon oluruz ve gollerimizi fatih atar

erdal6167
20.05.2006, 00:50
elveda fatih tekke, insallah fenere gitmezsin. trabzondan fenere gidenlerin halini bir gör hatta fenere gidenlerin halini bir gör, (2002-2003 1. lig gol krali zafer biryol bir ara konus isresen. ben öyle olmam deme düsmez kalkmaz bir Allah'tir.

BDiler61
20.05.2006, 01:04
fatih fenere gitmez

Naim
20.05.2006, 01:10
ben fatih gidiyor diye degil bu yönetim eniyileri gönderip (emrah gibi) yerine bes para etmez adamlari(akyel gibi) aldigi için birakiyorum...

eger biz büyük kulüpsek rakibimize en iyi adamimizi satamayiz,satarsak da büyügüz diyemeyiz...

taraftarliga gelince de emin ol sana bes basarim ironmaster...

Bana bes basarsin eminim
Taraftarlikta Senin üzerine yoktur
Profesyonel Taraftarlik gibi
X bu takimdan giderse Birakirim
x marka Forma olursa Forma almam Takimi birakirim
X adam Alinirsa Bu Takimi birakirim
X adam baskan olursa bu takimi birakirim
diyenler Allah askina Birakin ya
Kimsenin Lütfuyle Yürümez Trabzon Sizede ihtiyaci yok gidin Fatihsporu tutun

Sen hiç Trabzonsporlu Olmamissinki Zaten

ctmeoy
20.05.2006, 02:01
ya ben isterim TV8den premier ligde attigi golleri izlemeyi ama ben avni akerde gözümle gördügüm gollerinde mubtelasi oldum kaptan bizi birakmaaaaaaa

Colakoglu
20.05.2006, 02:05
Bu topicde gereksiz,kim olursa olsun gitmek istiyorsa gönderilmeli
fatih olsun baskasi olsun,ben artik gitmek istiyorum kafam rahat degil
avrupada oynamak istiyorum diyosa,o futbolcuya herhangi bir teklif
yoksada KENDINE TAKIM BUL demeliyiz... olay bu kadar basittir kafasi
rahat olmayan adamdan bize nekadar fayda gelir ? Bence hic bi faydasi
olmaz...

İleli
20.05.2006, 02:18
takibi gitmesini istemiyorum ama illada gidecem diyorsa yolu acik olsun!

Kaptan eziklere GITMEZ

iZzY61
20.05.2006, 03:08
FB fatih'in ancak 9numarali formasini alir

EmrahYalçınalp
20.05.2006, 06:58
Lütfen kimse baskalari adina yorum yapmasin. Fatih burada gol atip elestirlecegine, gitsin Avrupa'da kötü oynasin elestirilsin. Daha önce Fatih'in futbolcugu tartisiliyordu eyvallah. Simdi ise üzülerek okuyorum ki Fatih için 'Trabzonspor'lu degildir' yakistirmasi yapiliyor. Yazik çok yazik. Yakinda 'Fatih Tekke DEFOL' topici de açilirsa hiç sasirmam

Lütfen sen de baskalarinin ne hakkinda yorum yapip yapamayacagi konusunda yorum yapma öyleyse.

Takmissin bir Fatih Tekke'ye gidiyorsun...

Fatih Tekke Trabzonspor'lu degildir diyen benim, nedenlerini de yazdim. Biz Trabzonspor'luyuz, çünkü Trabzonspor'lu oldugumuz için televizyonlara çikmiyoruz, Trabzonspor'lu oldugumuz için para almiyoruz, devletin özel imkanlarindan faydalanmiyoruz. Isler kötü gittiginde "Trabzonspor'dan sikildim, Avrupa'da bir takim tutmak istiyorum ama bu sene annem izin vermiyo, seneye kesin tutacagim" diyemiyoruz.

Nedir bu Fatih'e yüklenen android edasi, anlamadim gitti. Fatih Trabzonspor'ludur, delikanlidir, öyledir, böyledir... Tabi ki Trabzonspor'lu degildir, niye bu kadar zorlaniyorsunuz bu söylenirken? Adam profesyonel, ne isi var Trabzonspor'lulukla? (Profesyonelden kastimin ne oldugu anlasiliyordur umarim. Yoksa McDonalds'ta yan masada oturan Szymek'in cipsini "futbolcu cips yemez" diye bizim oldugumuz masaya uzatmasiyla alakali profesyonellikten bahsetmiyorum) Daha iyi bir kariyer, daha ideal sartlar, daha çok para için gider. Öyle söylemiyor mu? Gitmek istiyorum demiyor mu? Iftira mi atiyoruz adama?

Sen daha ideal oldugu için bu seneRoma'nin bayragini odana asabilir misin? Ben asamam... Niye? Ben Trabzonspor'luyum. Yolda giderken gördügüm fb formali çocuklari görmemek için kafami çeviriyorum. Sürmene'de anayoldan geçerken gördügüm evin balkonuna asilmis gs bayragindan rahatsiz oluyorum... Ama Fatih gider de, oynar da... Niye? Onu rahatsiz olanlar bir söylesin. Biz söyleyince zorlarina gidiyor.

Hüseyin Çümen
20.05.2006, 08:55
nere isterse gitsin bence febe ye gitmez ama gönlünden geçiosa gitsin gitsin ve görsün 0 di adam oldu trabzonda

bizde herkes borcunu ödedigini düsünüo bu takimda ama asla ödeyemezler gitsinler biz herzaman burdayiz

imported_cagatay
20.05.2006, 09:20
ya hürriyettede yaziyor fenere geliyor diye gerçekse böyle bisey yaziklar olsun

selcuk
20.05.2006, 09:27
ah ah arkadaslar fatih türkiyenin ronaldinhosu fatih ts den fenere gitse bunu bütün siteler bütün gazeteler spor sayfasinda degil gazetesinin 1 sayfasina kocaman kor nerdenmi duyacaklar siz onun gibi bi futbolcu aldinizmi ne yaparsiniz bi düsünün

hamucera
20.05.2006, 09:34
arkadaslar dün arkadas bana cnn türkte fener el anlasti dedi ama öle bisi göremedim ya bizim baskan para sorunumuz yok derken neden fatih i satsin ki türkiyeden baska klüplere. yurtdisina gitmek istemesi normal bisi. illa da gitmek isterse zorla tutacak halimiz yok. gitmek isteyipte tuttugumuz tüm oyuncular sonraki sezon hiçte iyi performans saglayamadilar.

simdi herseyi zaman gösterecek sanirim fatih transferlerle hoca konusu çözülünce tam net karar verecektir. iddia oldumu oda sampiyonluk havasina girdimi gidecegini sanmiyorum

hesey Trabzonspor için hayirli olsun

Mehmet
20.05.2006, 09:53
Yalan haberler.
Her sene böyle yazmiyorlarmi. 3 aylik futbol tatilini gazeteler ne ile
degerlendirecekler. Kaldiki Fatih Tekke yurtdisina transfer olacaksa
olsun. Bisey dedigimiz yok. Ancak Fenere gidecekse gidipde ne yapacak. Türkiye takimlari ile avrupada oynamak istiyorsa Trabzonspor da Avrupa kupalarina katilma hakki kazandi. Kendini ispatlamak istiyorsa ispatlasin. Bu anlamda ha Fener ha Trabzonspor NE FARKEDER. Hem Trabzonspor'a Fatih Tekke'nin Gökdeniz'le beraber diyet borçlari var. Takimi bu sene kötü durumlara bu iki futbolcumuz düsürdü. Ha iyi para veren enayi varsa satilsin gitsinler bize bas agrisi olacaklarsa. Ama haberler inandirici degil. Sadece ortaya olta atiyorlar.

Eyüphan
20.05.2006, 10:32
Kaptanimiz görevini yeterince ifa etmistir. Gitmek istedigi halde sampiyonluk ysasabilmek ugruna 2 sene daha klübe hizmet etti... Artik onunda hakkini vermeliyiz. Avrupa'da istedigi takima gönderilmelidir. Zira bir Türk takimina gidecekse bosuna transfer olmasin

yattara99
20.05.2006, 11:01
bilmiyom ne kadar dogru ama 3 gazetede okudum....fatih fenerle anlasti diye adeta deliye döndüm çildirdim.....bu gazetelerin hepsi trabzon düsmani....trabzonu bölmeye karistirmya çalisiyolar....bu fenerli ve istanbul usagi medyadan nefret ediyom.....eskiden hamiy ogünle ugrasiyolardi simdi sira fatihemi geldi....trabzonun büyüklügünün farkinda degilmi bu medya hala....bi gün aliyom bakiyom fenerde bi gün galatasarayda.....bu gazeteleri alip okumamak lazim....artik TRABZONSPOR TV mizde yayina baslasin.....emperyalist istanbul yanlisi gazetelerden degilde kendi kanlaimizdan takip edelim.....

My
20.05.2006, 11:12
FATIH TEKKE ISYANI

Hasim
Sayitoglu ayrica, 'Fenerbahçe Kulübü Baskani Aziz Yildirim'in istifasi,
sampiyonlugun kaçmasi, kupa finalini kaybetmeleri sonrasinda, Fatih
Tekke'ye saldiriliyor. Bu tamamen onlarin oyunudur. Ama biz oyuna
gelmeyecegiz. Fenerbahçe'de zaten bize resmi bir teklif yok.
Satmayacagimizi defalarca söyledik. Fenerbahçe kendi içerisindeki kaosu
bu tür gündem degisiklikleri yaparak gidermeye çalisiyor ama yanlis
yapiyor. Bu dogru degil. Biz en önemli silahimizi verecegiz, ondan
sonra da oturup aglayacagiz. Böyle sey olur mu?' diye konustu.(Aksam</span>)</font>

hamucera
20.05.2006, 11:19
puhaha al iste en güzel ulen ist medyasi ne zaman adam olacaksiniz. bizimkiler acilen bi trabzonspor tv yayinina baslamali

Dursun Ali Bahçekapılı
20.05.2006, 11:23
10 milyon euro karsiliginda nereye isterse gidebilir.Isterse eziklere gitsin ama bize de para kazandirsin.Zaten seneye sözlesmesi bitiyor ben fatihin sözlesmeyi yenilecegini sanmiyorum

zafercalikoglu
20.05.2006, 11:31
biz yine fatih cikartiriz,para kazanalim yeter ,zaten kendiside gitmek istiyor,

bumepaf
20.05.2006, 11:43
Fatih Tekke'nin Besiktas ile oynanan maçtan sonra yaptigi açiklamalardan sonra kafasinda Trabzonspor'u bitirdigi apaçik ortada. Ben 5-6 senedir Fanatik gazetesi yazari Ergün ATA'yi takip ederim. Bu konuyla ilgili son 5 gündür gazete çok güzel 2 yazisi çikti. Zaten yazilar sadece Fatih Tekke konusuna degil, Trabzonspor'un içinde bulundugu genel durum hakkinda çok güzel bilgiler veriyor. Fatih Tekke'ninbencesu anda Fenerbahçe ile transfer transfer görüsmesi yapiyordur. Hatirlayin 2 sene önceGökdeniz'in Fenerbahçe ile yaptigiön protokolü. Olmaz diye birsey yok. Zaten yönetim deFatih'den gelecek parayla birsey yapmak istiyor. Yoksa Nuri baskaninelini cebine atacagi yok. O seçim zamaninda elini cebine atti o kadar.O paranin da kimlere gittigi asikar.

UğuR
20.05.2006, 11:44
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fener, Trabzonlu yildizin isini bitiriyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2515fenerbahce.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>20 Mayis 2006 11:12

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonsporlu golcü futbolcu, yöneticilerle prensip anlasmasina vardi. Milli Takim kampina katilacak olan yildiz isim, Türkiye?ye dönüsünde masaya oturacak...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzon?dan ayrilmayi kafasina koyan Fatih Tekke, daha önce Avrupa olarak belirledigi rotasini F.Bahçe?ye çevirdi.

Golcü futbolcu, yöneticilerle prensip anlasmasina vardi. Milli Takim kampina katilacak olan Fatih, Türkiye?ye dönüsünde sari lacivertlilerle masaya oturacak.

Carlos?da pürüz

Transfer listesinde bulunan Roberto Carlos, kendisine en iyi teklifi Chelsea?nin yaptigini, ilk tercihinin Real Madrid olacagini belirterek, Fener?in adini anmadi.

bence yalan ama gidersede parasiyla gidecek</TD></TR></T></TABLE>

UğuR
20.05.2006, 11:46
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Monaco, Trabzon'nun yildizini istiyor!</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/1476trabz&#111;n32.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>20 Mayis 2006 10:02

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Teknik direktör arayislarinda henüz somut bir adim atamayan Trabzonspor?un yildiz oyuncusu pesine Fransiz ekibi Monaco'nun düstügü ögrenildi. Iste ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Teknik direktör arayislarinda henüz somut bir adim atamayan Trabzonspor?un yildiz oyuncusu Gökdeniz'in pesine Monaco'nun düstügü ögrenildi

Izmir?de izlediler
Teknik direktör arayislarinda henüz somut bir adim atamayan Trabzonspor?un basi, simdi de Gökdeniz Karadeniz ile belada!

Çünkü bir çok Avrupa Kulübü, Bordo-Mavili yildizin pesine düstü. Gökdeniz?in son talibi, Monaco...

Uzun süredir izledigi milli oyuncuyu, en son Izmir?deki Besiktas-Trabzonspor karsilasmasinda mercek altina alan Fransiz yöneticiler, Karadeniz Kulübü ile sözlesmesi devam eden Gökdeniz?in transfer sartlarini da incelemeye basladi.

Monaco?nun kisa süre içinde resmi teklifte bulunmasi bekleniyor.

Kaynak: Fanatik

</TD></TR></T></TABLE>hadi buyur hangisi dogru

Dursun Ali Bahçekapılı
20.05.2006, 11:49
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=515>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e80000 colSpan=3 height=2></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD =news_er width=511 height=5>TEKKE TAKIMINI SEÇTI... </TD></TR></T></TABLE>

kaynak: http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=9523 (http://www.marat&#111;n.com.tr/news.php?news_id=9523)

tuğba
20.05.2006, 12:58
Inanmayin su haberlere arkadaslar Fatih abi eger Türkiye'de kalirsam Trabzonsporumuzdan baska takimda oynamam der her zaman...

Eyüphan
20.05.2006, 13:48
Yabanci konusunda kontenjana takilan fener için en ideal transfer tabi ki Fatik tekke'dir. Ama kaptanimizin amaci belli; Avrupa. Türkiye'de baska bir takimda oynamaz. Istanbul basini yazsinda dursun. Onlara göre fatih'le gökdeniz 3 yil önce zaten fenerdeydi, öyle degil mi?

keles76
20.05.2006, 13:54
arkadaslar fatih gitmek isterse gitsin ama para için satilmamali 10 milyon euro deli para o parayi verecek dünyada tek takim varsa o eziklerdir.kulübümüz için faydali olan olur insaallah.

worldmaster
20.05.2006, 14:38
Allahim sen anti Tekke cileri Ömer Rizalara Mehmet Yilmazlara Junlara muhtac et yarabbim.Bu kadar rezillik olmaz yaw.2 senede 53 gol atip 20 asist yapan futbolcu dünyanin hiçbir yerinde bu kadar elestirilmedistir Yaziklar olsun...

Bayundur Han
20.05.2006, 15:38
Worldmaster, hikaye anlatiyorsun. Adam gitmek istiyor. Elbette elestirecegiz. Gitmek istiyene durmu diyecegiz? Fatih Tekkeyi adam eden Trabzonspordur. bi bak bakalim Trabzonsporda oynamadigi donemlerde kac gol atmis? Adam BJK macindan sonra yoruldum Trabzondan diyor resmen. Ama unutuyor ona hakem dovdugu zaman, gidip milli takimda mac oynadigi ve ameliyat olmadigi zamanlar kucak acan Trabzonspor taraftarini.

Bence fatih tekke 5-6 milyona satilip yerine gokhan unal getirilmeli. 29 yasinda artik parada etmez.

ihsanbayram
20.05.2006, 18:30
besiktas macinda sonra yaptigi röportaja bende sinirlendim ,aslinda hakli ama bunu disariya aciklamasina hic de gerek yokdu ,yoruldum dedi ,tabiki yoruldu gecen sene ve ondan önceki sene dogru dürüst bir forvet alinmadigindan dolayi sakat sakat oynamak zorunda kaldi ,eski yönetim iki yil üst üste sampiyonlar ligine katilma hakkimiz var iken dogru dürüst hic bir futbolcu getiremedi takim szymek gökdeniz fatihin yoklugunda darmadagin oldu ve bu sezon böyle bitti ,fatihin trabzonsporu düsündügünü kimse inkar edemez ama kendini düsünmeyede hakki oldugunu da bilmek gerek .

insallah huzuru yine trabzonda bulup gitmez ,cünkü trabzonspor icin cok önemli futbolcu.

Mollasalihoğlu
20.05.2006, 18:49
Worldmaster, hikaye anlatiyorsun. Adam gitmek istiyor. Elbette elestirecegiz. Gitmek istiyene durmu diyecegiz? Fatih Tekkeyi adam eden Trabzonspordur. bi bak bakalim Trabzonsporda oynamadigi donemlerde kac gol atmis? Adam BJK macindan sonra yoruldum Trabzondan diyor resmen. Ama unutuyor ona hakem dovdugu zaman, gidip milli takimda mac oynadigi ve ameliyat olmadigi zamanlar kucak acan Trabzonspor taraftarini.

Bence fatih tekke 5-6 milyona satilip yerine gokhan unal getirilmeli. 29 yasinda artik parada etmez.

Adamin gitmek istemesini nasil elestirirsiniz..Bedava gideyim demiyor,FB'ye gideyim demiyor..Futbolu elestirilir anlarim da kendisi ile ilgili karari nasil elestirilir..?

Bayundur Han
20.05.2006, 19:18
oflee61</span>

Adamin gitmek istemesini nasil elestirirsiniz..Bedava gideyim
demiyor,FB'ye gideyim demiyor..Futbolu elestirilir anlarim da kendisi
ile ilgili karari nasil elestirilir..?

Ergun ata gecen gunlerde bu konuya el atti. Bir bu yaziyi okuyuver neden elestirebilecegimizi buradan anlarsin:

Bir kulubun ekmegini yiyorsan o kulube saygili olman gerekir. Sen yok yoruldum kafa olarak rahat degilim diyorsan burada Trabzonsporuda kotuluyorsun. Bu ekmek yedigin kapiyada ihanettir. Yoksa gidecekse gitsin. Ama gitmek istemek var birde oldugun yere ekmek kapina tekme atarak gitmek istemek var. Fatih ikincisini yapiyor.

Mollasalihoğlu
20.05.2006, 19:55
artilari eksileriyle bir fatih tekke var elimizde..herkes adi gibi biliyor ki her açidan artilari daha fazla..Ameliyatindan kisa bir süre sonra nerdeyse degnekle anorthosis maçina çikan da fatih tekke,bjk maçindan sonra yoruldum diyen de..ekmek kabina tekme atmak isteyen insan ne sözlesmesini uzatir zamaninda ne de bu açiklamayi yapar..sinsice planini uygular..

Mayls
20.05.2006, 20:28
<DIV>Bu sezon gitmez insallah</DIV>

trapzonely_54
20.05.2006, 21:11
nie sanki bu sene sampiyonluk iddamiz warmi?smileys/smiley36.gif

Emre B.
20.05.2006, 21:15
nie sanki bu sene sampiyonluk iddamiz warmi?smileys/smiley36.gif Bu sene sampiuonluk iddiamiz var

Barış
20.05.2006, 21:32
Allahim sen anti Tekke cileri Ömer Rizalara Mehmet Yilmazlara Junlara muhtac et yarabbim.Bu kadar rezillik olmaz yaw.2 senede 53 gol atip 20 asist yapan futbolcu dünyanin hiçbir yerinde bu kadar elestirilmedistir Yaziklar olsun...

futbolunu elestiren yok ki,sorun gidip-gitmeyecegi.

ayrica bjk maçi sonrasi nefes nefese yaptigi açiklamalar.

Nerdeyse ilk yari bitiminde konusacakti heralde muhabir yoktu çevrede.

fanatikdevri
20.05.2006, 21:50
bencede fatih artik gitmeli akilli birsekilde para kazanmaliyiz seneye hicbirsey alamiycaz fatihten gelen paraylada transfer yapabiliriz

selcuk
20.05.2006, 21:52
teselli olarak fb ye fatih formasi hediye edelim

Akın_61
20.05.2006, 21:58
yahu böyle bi gidecegim bi gitmeyecegim diyecegine gitsin daha iyi.avrupaya gitsin gurur duyariz,ama bizans takimlarine helede ezikbahçeye giderse buna dayanamam..ezikbahçeye gidersedebidahada adini azima almam....

Mayls
20.05.2006, 22:05
türkiyede baska kimseye gitmez kaptan

erol-61
20.05.2006, 22:23
ya beyler bakiyorumda vurun abliya misali çogunuz yükleniyosunuz çocuga ayiptir beyler TEKKE çogunuzdan trabzonludur .. karavana salliyosunuz daha buhafta TEKKE ve KARADENIZ kendi istekleriyle sözlesmelerine TÜRKIYE de TRABZON dan baska takimda oynamamak için sart koydurdu .. SIZEDE KAPAK OLSUN

TheRapZoNe
20.05.2006, 22:30
Kendimi Bildim Bileli Iskelet Olusturmak Isteniyor Takima

96dan sonra olusturulmak istenen iskelete bakalim kim var takimda? Bir Tek Fatih Kalmis. Demek ki bu iskelet oturtma islemi ise yaramiyor,uygulanamiyor.

Zaten Takimin bu gidisle sampiyon olmasi zor gorunuyor. En azindan Chelsea gibi bir yapilanma surecine girip de sampiyon olacagiz gibi gorunmuyor..

o yuzden Fatih Tekke'nin avrupaya gitmesinde hic bir sakinca gormuyorum. Birazda kendi kariyeri icin oynasin. Biz de yurtdisinda oynayan diger turk oyuncularla duydugumuz gibi Fatihlede gurur duyalim..

Emre B.
20.05.2006, 22:45
Gidecekse Avrupaya gitsin

Ali İhsan
20.05.2006, 23:00
Hami de bu ayaklarla gitti ama son iki hafta takimi ununu eleyip elegi asinca 2 maçta oynadi. Oysa o bizim herseyimiz Hamimizdi. Geri geldiginde eski Hami olamadi. Çünkü kralken hamalliga düsmek zor.

ctmeoy
21.05.2006, 01:08
bugün ister yazili ister görsel medya olsun sürekli olarak fatih tekkenin febese imza attigini iddaa etti.buradan yönetime seslenmek istiyorum cikip bunu ya yalanlayin yada evet febese verdik deyin gelelim basalim kulup binasini..bu pi. istanbul medyasinin asilsiz haberlerinden sikildik

ey fatih tekke ayagindaki kranpon olayim trabzonu birakma sen her sene burada kral olursun avrupaya gidersen siradan topcu olursun zaten istersen gösterirsin gücünü uefa kupasini karadenize getirirsin.sen avrupaya gidecegine avrupa sana gelir....ha unutmadan sakin febese gidersin o ayagindan vurmak isteyen olmustu ya bu sefer kesin biri vurur seniyine desen bilirsin

mustafakaya
21.05.2006, 02:59
"ha unutmadan sakin febese gidersin o ayagindan vurmak isteyen olmustu ya bu sefer kesin biri vurur seniyine desen bilirsin"

bu ne yahu. spor mu yapiyoruz santaj mi? bu tür düsüncelere bu forumda rastlamak istemiyorum.

Barış
21.05.2006, 03:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih Tekke de Fener'de gibi</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonlu forvet oyuncusu, Fenerbahçeli yöneticilerle her konuda anlasmaya vardi ve son sözlerini söyledi: Siz kulübümle anlasin, gerisini çok kolay hallederiz

<DIV align=center>***</DIV>
4. Bomba Fatih

Anlasma tamam
F.Bahçe'yi Fatih Tekke heyecani sardi. Kaybedilen kupalar ve istifalar sonucu sezona hayal kirikligiyla veda eden sari-lacivertliler, Fatih Tekke'nin transferinde yasanan olumlu gelismeler üzerine çok heyecanlandilar. F.Bahçeli yöneticilerin, Avrupa devlerinin de pesinden kostugu Fatih Tekke ile
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>&lt; = =text/&gt; <!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->&lt; = src="http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aG F0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude=," =text/&gt; <NO>http://ads.sabah.comadserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)</NO></TD></TR></T></T></TABLE>

uzun süredir gizlice yapilan görüsmelerin ardindan milli oyuncuyu ikna etmeyi basardiklari ögrenildi.

SÖZ TRABZON'DA
F.BAHÇE'NIN, Fatih Tekke'ye yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önerdigi ve taraflarin her konuda anlastigi vurgulandi. Sari-lacivertliler, kulübü ile bir yillik daha sözlesmesi olan Fatih için Trabzonspor'a da 6 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi planliyor. Bordo-mavililerin ise kendilerine çok cazip gelen bu rakama sicak baktigi ve F.Bahçe'den gelecek teklifi bekledikleri ifade edildi.

-----------

bu isin b.ku çikti..Fatih Tekke Allah askina çik bi açiklama yap..

gitmeyecegini biliyoruz fb ye ama su ezik köpe.kleri sustur Allah askina.,bizim için tak sunlara bi kapaksmileys/smiley7.gif

aleminkrali
21.05.2006, 03:51
insallah gider,fenere gidersede fark etmez eger iyi paraya satilacaksa

biraz daha profesyonel dusunelim!!!!

Barış
21.05.2006, 03:53
su durumda profesyonellik diye bi sey olamaz,olmamali!

aleminkrali
21.05.2006, 04:03
fatih tekke nin bu sene oynadagi maclardan memnunmus???kac macta istekli oynadi??satilmasi icin mukemmel bi zamanlama,profesyonellik olmak zorunda her durumda, yoksa sezon boyunca yatan bi fatih tekke sadece kendine oynayan ne trabzonsporu nede bu buyuk taraftari takmayan bir futbolcu oynayamazdi

profesyonel olmak zorundayiz,dusunmek zorundayiz yoksa fatih kalirsa bir sezon daha yatar,bizde hayallerimizi bir sezon daha erteleriz,birakin gitsin nereye giderse gitsin isterse fenere gitsin...

Barış
21.05.2006, 04:08
kalsin demiyoruz,gidecek tabii ama Avrupa ya gitmesini istiyoruz.

fb ye zaten gitmeyecek de yaziyoruz iste.

61*TS*61
21.05.2006, 05:07
aleminkrali demiski:

insallah gider,fenere gidersede fark etmez eger iyi paraya satilacaksa

biraz daha profesyonel dusunelim!!!!

sen bu laflari demekte utanmiyormusun sen ne bicim trabzonsporlusun nasil dersin "fenere gidersede fark etmez" ben böle düsünen kisileri trabzonsporlu olarak asla saymam,

alahim sen bize akil fikir ver, trabzon halkindaki insanlar delirdi herhalde sampiyon olamaya olamaya bu hallere düsdük herhalde, yakismiyor böle laflar bize

bordoomavii
21.05.2006, 09:06
ya kapayin su febe konusunu basinin her zamanki yalanlari..fotomac iste ne olucak her sene ayni.siz düsünebiliyormusunuz fatih fb ye gidecek diye

A.T.R
21.05.2006, 09:45
Selam Arkadaslar,
Biz burada özellikle sabah Grubu gazetelerinin haberlerini referans yaparak Fatihin Fenerbahceye gidecegini tartisiyoruz.Özellikle bilinmeli ki Fotomac gazetesi her takim için özellikle Fener için Yüzlerce Futbol Transferi yapar bunu da bilinçli yapar ki biri tutunca biz demistik felan diyebilmek için. O yuzden Bu grubun gazetelerine itibar etmemek gerekir.
Bence tartisilmasi gereken konu Fatih gitmeli mi gitmemeli mi olmali.Ilk önce bu adam bizim memleketlimiz kesin bizi satmaz falan romantikligini birakalim bu is para için yapiliyor ve degisik mekanlarda da kendini ispatlama istegi gayet insani bir durum.Dolayisiyla Bence Fatih gidecek ( gitmesini gercekten istemiyor kalbim ama mantigim gitsin diyor) ve Avrupaya gidecek.Beni düsündüren asil konu orada ne yapabilecegi cünkü pek kolay degil bu is bizdeki gibi 1 antrenmana cikip adami takim tahtasinin en üstüne yazmazlar ve egeer isini kaliteli yapmazsan bir daha da takim yüzü göstermezler.Vel hasili kelam Fatih gidecek ama fazla kalamayacak geri döncecek. Insallah Pahali satar ve gayet ucuz geri alirizsmileys/smiley2.gif

A.T.R
21.05.2006, 09:55
Selam Arkadaslar,
Biz burada özellikle sabah Grubu gazetelerinin haberlerini referans yaparak Fatihin Fenerbahceye gidecegini tartisiyoruz.Özellikle bilinmeli ki Fotomac gazetesi her takim için özellikle Fener için Yüzlerce Futbol Transferi yapar bunu da bilinçli yapar ki biri tutunca biz demistik felan diyebilmek için. O yuzden Bu grubun gazetelerine itibar etmemek gerekir.
Bence tartisilmasi gereken konu Fatih gitmeli mi gitmemeli mi olmali.Ilk önce bu adam bizim memleketlimiz kesin bizi satmaz falan romantikligini birakalim bu is para için yapiliyor ve degisik mekanlarda da kendini ispatlama istegi gayet insani bir durum.Dolayisiyla Bence Fatih gidecek ( gitmesini gercekten istemiyor kalbim ama mantigim gitsin diyor) ve Avrupaya gidecek.Beni düsündüren asil konu orada ne yapabilecegi cünkü pek kolay degil bu is bizdeki gibi 1 antrenmana cikip adami takim tahtasinin en üstüne yazmazlar ve egeer isini kaliteli yapmazsan bir daha da takim yüzü göstermezler.Vel hasili kelam Fatih gidecek ama fazla kalamayacak geri döncecek. Insallah Pahali satar ve gayet ucuz geri alirizsmileys/smiley2.gif

selcuk
21.05.2006, 10:01
yaw ne demek fazla kalamaz tamam belki ikili mucalede dezavantajlari var pek hizlida degil ronaldinhonun yaptigi hareketleride yapmiyor ama fatihin yakinina ceza alninda oldugu zaman top yolladinmi dünyadaki en korkulacak topculardan biri sonra iyi pas dagiltabiliyor ve bu sene göstermediysede acayip savasabiliyor ve kosuyor 90 dakika boyunca fatihi hakanlan kiyaslamayin kesinlikle basarili olacaktir göreceksiniz

zahido
21.05.2006, 11:04
<CENTER>10 gün sonra gidebilirim </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/05/21/s10.jpg Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Alacak olan bonservis ödeyecek. Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda

Yurtdisina transferim bir hafta sonra netlesebilir. Trabzon'da hedef olarak çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi ise konusmak için AKSAM'i seçti. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

Bana gelen teklifleri sadece ben biliyorum ama alakasiz seyler yaziliyor, söyleniyor. Takimini mi satiyor falan filan, gitmek mi istiyor, nedir sikintisi gibi seyler söyleniyor ve taraftara karsi zor durumda birakiliyoruz.

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak? Avrupa olursa kesinlikle ayrilirim. Bu sene olmazsa seneye kesinlikle ayrilacagim. Bu ayrilma kararinda yasadiklarim da etkili. Her gün insanin sagini solunu kontrol ederek yürümesi mümkün degil. Bir futbolcu için de, ailemiz ve sevdiklerimiz için de kolay degil. Zor günler yasadik ama atlattik.

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

Hedef olarak Trabzonspor'da ben çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum. Bundan sonra Trabzonspor'da Avrupa'nin iyi bir takimina oyuncu gidebilir mesajini vermek, temsil etmek de önemli. Isin keyfini çikartmak istiyorum açikçasi. Hep sikinti hep sikinti. Her seyimizle Trabzonspor'a ve oynadigimiz her takima her seyimizi verdik ama hala birçok köse yazari bir seylerin altini kasiyorlar, yaziyorlar, çiziyorlar. Bunlara da insanlar inaniyor ve tepki koyuyor ve bu da bizi huzursuz ediyor.

Bizimle ilgili yasanan sikintilarin geçip geçmedigini zaman gösterecek...

Yurtdisina transferim bir hafta, 10 gün sonra netlesebilir. Dünya Kupasi'nin bitimini de bekliyor Avrupali takimlar. Bizim için de çok kötü oldu zaten Dünya Kupasi'na gitmemek. Türkiye'deki takimlara gitmeyi düsünmüyorum. Türkiye'nin disinda bir yerde oynamak istiyorum. Türkiye'de her türlü sikintiyi yasadik. Bizim de futbol hayatimiz bitiyor. Ahmet, Mehmet için de futbol hayatimi ve gelecegimi tehlikeye atamam.

BU SENE OLMASI SART

Kaldigim süre içinde Trabzonspor'da ne kadar verebiliyorsam yine elimden gelenin en iyisini vermeye devam edecegim. Ama bu sene ve öteki sene son.. Kariyerim açisindan ve temsil açisindan, bu sene olmasi gerekiyor. Olmazsa zaten Fatih olarak futbol seviyem bu seviyede kalacak, hatta seviye daha da düsecektir.

Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Bu sene olursa alacak olan bonservis ödeyecek. Bir dahaki sene sözlesmem bittigi için böyle bir sey olamayacak. Türkiye Avrupa gibi degil. Burada futbolcu kendi takimindan baska bir takima gitse hain olarak nitelendiriliyor.

Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda. Fatih olarak da ben ligde 4 yilda 80 gol atmisim. Bu çok iyi oran, asiri bir oran. Iki tane kupa, iki tane ikincilik kazanilmis. 3 kere Sampiyonlar Ligi kapisindan dönmüsüz. Bence kulüp böyle oyunculari da vermek istemez. Takimdan ayrilan bir oyuncu güç dengelerini bozar.

Yeri doldurulamayacak oyuncu yoktur. Trabzon'da tabi taraftar tarafindan seviliyorum. O yüzden yöneticileri ve baskani da engelliyor gitmem. Kulüp için faydaliysa yap. Ben faydali olacagini düsünüyorum. Türkiye'de hiçbir takimda yok bunun aksi.

Nobre Besiktas'ta faydali olur

<LI>Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

<LI>Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

<LI>Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

<LI>Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.
</LI>

kutoz
21.05.2006, 11:06
<DIV align=left>-edit-</DIV>

Murat Acar
21.05.2006, 11:09
kaptan adina konusan bizans medyasinin uydurmalarindan biktim .Kaptani beceke maçi sonrasi yaptigi roportaj için çok elestirmistim çünki yaptigi roportajda ona inananlara yani bizlere karsi haksizlik yaptigini düsünüyorum bizleri çok derinden yaraladi o konusmasiyla .Ancak ne olursa olsun kaptanin febeye gitmeyecek kadar TRABZONSPORLU oldugunu biliyorum zaten bu takimdan ayrilirsa sadece avrupa için ayrilacaginida deklare etmisti.Lütfen arkadaslar bu konuda birbirimizle polemik yapmaya degmez.Ancak gitmek istiyorum diyorsa gitsin avrupaya bu saatten sonra bize faydali olacaginida sanmiyorum açikçasi.Yönetimde diyorki resmi teklif yok nasil gidecek onuda merak etmeye basladim dogrusu....

selcjK
21.05.2006, 11:20
kulislerde 7.5 milyon euroya fbye satilacagi konusuluyormus

zisinoli
21.05.2006, 11:35
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Arkadaslar medyaya bakip Fatih TEKKE'ye atip tutmayalim lütfen. Evet TEKKE gitmeyi düsünüyor Trabzonspordan ama Avrupaya... Bize de onu avrupaya gönderip alkislamak düser. Geçen yil gidecekti ama sevgili yöneticiler "süper bir kadro kuruyoruz, ezip geçecegiz, açik ara sampiyon olacagiz, bir yil daha kal vaadiyle kandirdilar kaptani" Brezilyadan eller ve jeferson çek cumhuriyeti gol krali!!! rezil jun alindi. Tolga verildi vs. Bu senede ayni vaatler devam ediyor. Ama yine ortada hiçbirsey yok ve olmayacakta. Kaldiki Fenerbahçe bizlerin en çok sahip çikmasi gereken futbolcumuza bile dökmüs paralari ve herkesin içi gidiyor tabii. Yöneticilerin de ama emin olun TEKKE'nin gitmiyor. O herkesten çok Trabzonlu-Trabzonsporlu.

Avrupa yolun açik olsun kaptanim... ve kalirsan yine kralsin kalbimizde...</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

coach
21.05.2006, 11:39
Gökhan abi Aksam Gaztesine bi baktin mi ? Önceligim avrupa ama olmazsa Türkiye diyor ?!

zisinoli
21.05.2006, 11:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Hepsine baktim can, bu haberler hemen her yil bu dönemlerde çikar. Fatih'in yüregini biliyoruz biz. gerisi hikaye...</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=478d38d7>
Gökhan abi Aksam Gaztesine bi baktin mi ? Önceligim avrupa ama olmazsa Türkiye diyor ?! </BLOCKQUOTE>

coach
21.05.2006, 12:48
Eyw...

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 12:53
http://www.takagazete.com/resim/img/Fenerbahcedenfatihe.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Fenerbahçe?nin menajerler araciligi ile Fatih Tekke için Trabzonspor yönetimine 6 Milyon EURO?luk transfer teklifi sundugu ögrenildi...

RESMI TEKLIF YOK
Bu sezon gelebilecek teklifler karsisinda Trabzonspor yönetiminin gönderme karari aldigi Fatih Tekke?ye Avrupa?dan birçok kulüp talip olurken, Fenerbahçe?nin de bu oyuncu için israrlarini sürdürdügü ifade edildi. Trabzonspor yönetimi bu oyuncuya gelmis resmi bir teklifin olmadigini vurgularken, Fenerbahçe?nin menajerler araciligi ile Trabzonspor yönetimine 6 Milyon EURO?luk teklif sundugu ögrenildi.

AVRUPA?YI ISTIYOR
Trabzonspor yönetiminin ise bu oyuncuyu yurtiçinde bir takima satmayi düsünmedigi ve Avrupa?dan gelebilecek teklifleri faaliyete sokacagi belirtildi. Yönetimin Fatih konusundaki kararinin ne olacagi merakla beklenirken, Fenerbahçe?nin bu oyuncunun menajeri ile de temas kurdugu ve teklif ilettigi kaydedildi. Fatih?in ise önceligi Avrupa kulüplerine verdigi Fenerbahçe?ye gitmeyi düsünmedigi dile getirildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: lazikopat61

Salih61
21.05.2006, 12:58
Türk medyasini bosverin ya...Bir ara da gökdeniz fenerde aha geldi simdi imza atti diye yazdilar...Simdi ise ayni seyi fatihe yapiyorlar onlar ancak 3ün 1ini alir...

Saygilarimla...

Barış
21.05.2006, 13:05
zuhahhaa kapagi takti Tekke..

macka61
21.05.2006, 13:37
bende bugün gazetelerden okudum yok fenere gidiyormus yönetim kabul etmk üzereymis bu gerçeklesirse yönetim istifa etmeli fatihide pretosta etmek gerekir

İslam Sezer
21.05.2006, 14:28
kimse trabzonspordan büyük degil.yipranan yorulan fatih neden yorulmus yipranmis.trabzonspor ve bu taraftar seni sevmekten baska ne yapti.açikla neden yiprandin.karakola git sikayet et mafyacilik oynadigin karanlik isimleri.gökdenizle beraber git.inanin takim çok daha fazla yiprandi bunlar yüzünden.iyi bir forvet alalim ve bir orta saha.sirp da olsa farketmez.gördük bize alin teriyle oynayacak profesyonel lazim.kimse yipranan eriyen trabzonsporu düsünmüyor.

Adnan Mollasalihoğlu
21.05.2006, 15:02
Türkiye hariç heryere gidebilirsin Kaptan...Ama sakin O Fb formasiyla Avni Aker'e ayak basma...!!!

coach
21.05.2006, 15:21
kimse trabzonspordan büyük degil.yipranan yorulan fatih neden yorulmus yipranmis.trabzonspor ve bu taraftar seni sevmekten baska ne yapti.açikla neden yiprandin.karakola git sikayet et mafyacilik oynadigin karanlik isimleri.gökdenizle beraber git.inanin takim çok daha fazla yiprandi bunlar yüzünden.iyi bir forvet alalim ve bir orta saha.sirp da olsa farketmez.gördük bize alin teriyle oynayacak profesyonel lazim.kimse yipranan eriyen trabzonsporu düsünmüyor.

Yazdiklarin dogru yipranan bir Fatih Tekke birakip gidebiliyor peki yipranan,kirletilen Trabzon'um ne yapsin ?

frango
21.05.2006, 15:22
bu sehir bu taraftar seni sadece bagrina basti ama sen yorulmussun ole olsun bakalim yolun acik olsun bu saatten sonra dursanda faydali olamazsin zaten

geronimo_61
21.05.2006, 16:04
forum basliginda ki soruya cevap

fatih gidiyor, gitmeli

amma velakin insallah türkiye de bir takima gitmez

BOZOHAN
21.05.2006, 16:08
eger sen baskan olarak sampiyon olacagim diyorsan fatih gibi bir oyuncuyu satamazsin. onun gibi yürekten oynayan iyi bir forvat bulamayiz.en basit örnegi tolganin yerini hala dolduramadik fatih tekkenin yerine kimi alacaksin. gelmiyor kimse bunu kafalarina soksunlar. daha kim oldugu belli olmayan bir hoca kavgasindasin baskan uyuma bu gidis hiç hayra alamet degildir.

AyDaN_61
21.05.2006, 16:24
fathde gitmek istiyor gtmelide artik.bu zamna kadar iyi isler yapti gtmeside iyi olacak...en iyisi bu

Mollasalihoğlu
21.05.2006, 16:31
Türkiye hariç heryere gidebilirsin Kaptan...Ama sakin O Fb formasiyla Avni Aker'e ayak basma...!!!

Basit ama herseyi özetliyor...

Jackdaniels
21.05.2006, 17:09
Kim nereye gitmek isterse gitsin kimse trabzonsporumdan büyük degil biz zamaninda hamiyi sotayi gönderdik fatih gitse ne olucak bu konu bence fazla irdelenmemeli birakin olucak olsun yeter yaa bu ne hergün gitmek istiyorum diyen adamin ronaldinho bile olsa kalmasini istemem zaten...

cennet
21.05.2006, 17:13
fener e gitmesin yeter

EmrahYalçınalp
21.05.2006, 19:58
Türk medyasini bosverin ya...Bir ara da gökdeniz fenerde aha geldi simdi imza atti diye yazdilar...

Bu örnek pek gitmemis yawhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

eross61
21.05.2006, 20:44
arkadaslar tabi ki fatihimizi cok seviyoruz ona hayraniz takimimizin kaptani..ancak bu gune kadar fatih in konusmalarindan anladigimiz artik trabzonda kalmak istemedigi ve kariyerinin bu en olgun yillarini avrupada denemek istedigidir ve o da takimini cok sevdigi icin trabzona para kazandirarak gitmek istiyor-ki takimdan ayrilmak istemesi 2 yildir trabzonun kotu yonetilmesi ve yapilmayan transferler kacan bir sampiyonluk yani emeginin karsiligini alamamasi kuvvetli muhtemeldir-

simdi fatih roportajinda avrupa olmassa turkiye demis ben de bir ts li olarak fb ye gitmesini istemem ama fatih in ts de kalmasi takima bu saatten sonra pek fayda vermeyecekse ve fb bu yil olmasa seneye parayi basip trabzona tek kurus odemeden fatih i alabilme ihtimalinide bulundururarak fatihi 6 milyon euro ve daha uzerinde bi fiyata satarim hangi takim olursa olsun cok yanlismiyim sizce?? saygilarimla....

Barış
21.05.2006, 20:44
"Türkiye'deki takimlara gitmeyi düsünmüyorum. Türkiye'nin disinda bir yerde oynamak istiyorum."

"Yurtdisina transferim bir hafta, 10 gün sonra netlesebilir"

---

özet bu,bakalim basin bunu nasil evirip çevirecek.

uslanmazlaz
21.05.2006, 20:58
fenere kesin gitmeyeceek türkiyede trabzondan baska hiçbir takimda oynamam dedi.avrupada oynamak istiyor.fotomaç neden israrla fatihi fenere getirior anlayamiyorum.

uslanmazlaz
21.05.2006, 21:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Fatih Tekke'ye 3 büyüklerden teklif</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>

Trabzonspor kaptani Fatih Tekke'den çarpici açiklamalar. "Bu sene ayrilmaliyim." diyen Fatih, transfer için 10 gün süre verdi. F.Bahçe, G.Saray ve Besiktas'tan teklif aldigini dogruladi.

</TD></TR></T></TABLE>http://image.haber7.com/haber/31725.jpg Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Alacak olan bonservis ödeyecek. Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda

Yurtdisina transferim bir hafta sonra netlesebilir. Trabzon'da hedef olarak çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi ise konusmak için AKSAM'i seçti. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

Bana gelen teklifleri sadece ben biliyorum ama alakasiz seyler yaziliyor, söyleniyor. Takimini mi satiyor falan filan, gitmek mi istiyor, nedir sikintisi gibi seyler söyleniyor ve taraftara karsi zor durumda birakiliyoruz.

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak? Avrupa olursa kesinlikle ayrilirim. Bu sene olmazsa seneye kesinlikle ayrilacagim. Bu ayrilma kararinda yasadiklarim da etkili. Her gün insanin sagini solunu kontrol ederek yürümesi mümkün degil. Bir futbolcu için de, ailemiz ve sevdiklerimiz için de kolay degil. Zor günler yasadik ama atlattik.

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

Hedef olarak Trabzonspor'da ben çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum. Bundan sonra Trabzonspor'da Avrupa'nin iyi bir takimina oyuncu gidebilir mesajini vermek, temsil etmek de önemli. Isin keyfini çikartmak istiyorum açikçasi. Hep sikinti hep sikinti. Her seyimizle Trabzonspor'a ve oynadigimiz her takima her seyimizi verdik ama hala birçok köse yazari bir seylerin altini kasiyorlar, yaziyorlar, çiziyorlar. Bunlara da insanlar inaniyor ve tepki koyuyor ve bu da bizi huzursuz ediyor.

Yurtdisina transferim bir hafta, 10 gün sonra netlesebilir. Dünya Kupasi'nin bitimini de bekliyor Avrupali takimlar. Bizim için de çok kötü oldu zaten Dünya Kupasi'na gitmemek. Türkiye'deki takimlara gitmeyi düsünmüyorum. Türkiye'nin disinda bir yerde oynamak istiyorum. Türkiye'de her türlü sikintiyi yasadik. Bizim de futbol hayatimiz bitiyor. Ahmet, Mehmet için de futbol hayatimi ve gelecegimi tehlikeye atamam.

BU SENE OLMASI SART

Kaldigim süre içinde Trabzonspor'da ne kadar verebiliyorsam yine elimden gelenin en iyisini vermeye devam edecegim. Ama bu sene ve öteki sene son.. Kariyerim açisindan ve temsil açisindan, bu sene olmasi gerekiyor. Olmazsa zaten Fatih olarak futbol seviyem bu seviyede kalacak, hatta seviye daha da düsecektir.

Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Bu sene olursa alacak olan bonservis ödeyecek. Bir dahaki sene sözlesmem bittigi için böyle bir sey olamayacak. Türkiye Avrupa gibi degil. Burada futbolcu kendi takimindan baska bir takima gitse hain olarak nitelendiriliyor.

Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda. Fatih olarak da ben ligde 4 yilda 80 gol atmisim. Bu çok iyi oran, asiri bir oran. Iki tane kupa, iki tane ikincilik kazanilmis. 3 kere Sampiyonlar Ligi kapisindan dönmüsüz. Bence kulüp böyle oyunculari da vermek istemez. Takimdan ayrilan bir oyuncu güç dengelerini bozar.

Yeri doldurulamayacak oyuncu yoktur. Trabzon'da tabi taraftar tarafindan seviliyorum. O yüzden yöneticileri ve baskani da engelliyor gitmem. Kulüp için faydaliysa yap. Ben faydali olacagini düsünüyorum. Türkiye'de hiçbir takimda yok bunun aksi.

<LI>Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

<LI>Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

<LI>Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

<LI>Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.

</LI>

bordoomavii
21.05.2006, 21:02
alin iste ne güzel reklam yapti fotomac.bu tür haberlerle kendi ismini ön planda tutuyor.simdi yarin birçok kisi fatih tekke ile ilgili haberleri okumak için fotomac alicak.bu isler böylee.

Lapina
21.05.2006, 21:07
fenere gitmeyi goze alamaz.ama avrupada bi fatih tekke bence mukemmel olur.

agahozlu
21.05.2006, 21:07
eger türkiye de bir takima giderse asla simdiki kadar sevmem kendisini.türkiyede bizden baska hiç bir takimda onu görmek istemiyorum

kutoz
21.05.2006, 21:09
Arkadaslar, haber yapistirirken lütfen biraz dikkat edelim. Girdiginiz topicin, birkaç sayfa ötesine giderseniz (sayfa 7) ayni haberi baska bir arkadasimizin yapistirdigini görürsünüz. Bunun ne mahsuru var? Elbette ki bir mahsuru yok. Sadece yeni bir haber yada görüs var diye ilgili konuya girdigimizde, gün içerisinde okudugumuz bir haberle karsilasinca hos durmuyor. Zaman, hepimizin degerlidir. Buna dikkat edersek, faydali olur.

yakup midi
21.05.2006, 21:16
fatih tekke nin avrupaya gimesinde bir sorun yokta türkiye de bir rakibimize gitmesi çok büyük hata olur...hatta türkiye de daha fazla para öneren olsa bile verilmemesi gerekir...para hersey degil...

erol-61
21.05.2006, 23:15
arkadaslar amma kafa patlattiniz ya giderse fatih gidecek bize yine TRABZON kalacak... AYRICA DAHA ÖNCEDE YAZMISTIM SÖZLESMESINE KENDISI SART KOYDURDU AVRUPA HARIÇ TRABZON DAN BASKA TAKIMDA OYNAMAM DIYE ... çocuk daha ne yapsin siz atip tutan kardesler siz onun yrinde olsaniz ne yapardiniz.. kendinizi bosverin türkiye sartlari ve çocugunun gelecegi için insan herseyi yapar.ama fb ye gidmeyecegine adim gibi eminim ..eziklere GIDECEGINE INANLARA TEKKE KAPAK YAPAR DAHA UZATMAYALIM LÜTFEN SU YALAN HABERLERI HEP BERABER YIPRANIYOR VE YIPRATILIYORUZ

mensure 61
21.05.2006, 23:49
Trabzonspor'u kafasinda sildi smileys/smiley7.gifgitmeliiiiiiiiiiiiii

Burçak
22.05.2006, 00:34
fatih yaptigi açiklamalarla Trabzonsporu kafasinda bitirmis görünüyor. gitmesi belkide daha hayirli olur...

h@msi61
22.05.2006, 00:38
neden be kaptan neden? gitmek isteyebilirsin tabiki ama neden bu kararlilik, neden Trabzonsporu sildin böyle.. gerçekten çok üzüldüm ya:((

hakantpl
22.05.2006, 01:00
Peki Yolun Açik Olsun Kaptanim senin Gibi Bir yildizi Bir daha nasil Bulacagiz bilemiyorum Ama ne Olur gideceksende Avrupaya Git Lüttfen seni Çok seviyoruz... Senin yerin Nasil doldurulur Bilemem Trabzonspora Katkin çok oldu Senin Olmadigin maçlarda Gol atamadik bile.. Sen Bu takimin Herseyisin. Sende haklisin Trabzon seni Içine Sigdiramadi Futboldan Para ALma Pesinde ki Bazi Mafya Bozuntulari Yüzünden Trabzonda Kendi Memleketinde Bile Rahat degilsin Seni de Anliyoruz Yolun Açik Olsun Bu takima Verdigin Emekler Için Sana Tesekkür ederiz. Sen Avruapa git Seneye yine Gel demicem Ne olur Git Basarili Ol Sen bunu Hak ettin Tsk ederiz Tekrardan Sana

Barış
22.05.2006, 01:03
Fatih Tekke korkuyor

Fener'e "Evet" diyen Trabzonlu futbolcu, Bordo-Mavili taraftarlardan çok çekiniyor..

Çok büyük tepki var
Fenerbahçe'nin transfer teklifini kabul eden ancak iki kulübün henüz anlasamamasi nedeniyle transferi bekletilen Fatih Tekke, taraftar tepkisinden korkuyor. Fanatik taraftarlarinin Fatih Tekke'yi tehdit ettikleri ögrenildi. Gökdeniz'in de Fener'e imza atmasindan sonra yasanan olaylar Fatih'i korkuttu.

ALBAYRAK'LA ZIRVE
FATIH için 10 milyon Euro bonservis bedeli isteyen ancak 7 milyon Euro'ya kadar inen Trabzonspor Yönetimi, Fenerbahçe'nin pazartesi günü yapacagi yönetim toplantisini bekliyor. Nihat Özdemir'in önümüzdeki hafta Fatih Tekke için Bordo-Mavili kulübün Baskani Nuri Albayrak'la görüsecegi ögrenildi.

----------

zuhahaha bu adamlar sasirmis,tekke nin yaptigi açiklamayi nasil çarpitacaklar simdi demistim,onu da becerdi basin.sahtekarlikta,yalancilikta sinir tanimiyolar masallah.hemen Trabzonspor taraftarina b.k atiyolar.kral gereken açiklamayi yapti,yalakalik yapadurun siz.

mensure 61
22.05.2006, 01:10
Aslinda Trabzonspor'u çok ariyicakburaya yaziyorum...

Egemen
22.05.2006, 01:24
tv8 deki programi izliyorum.

fenerin yapacagi transferleri sölüorum...

sol campbell (sorunlari var fenere evet diyebilir)
roberto carlos(chelsea de devrede ama ing liginin sikintisini cekmeyip türkiyeye gelecektir)
morientes(rafa benitezle sorunlari var)
fatih tekke(7.5m euroyu gözden çikardilar. )
adriano (azize çok istiyo bitirilmesini istedi)

iice sasirdilar yawww

corleone
22.05.2006, 02:34
fatih tekke çikip da ben trabzonsporluyum bu büyük taraftari birakip da fenere veya herhangi bir türk takimina gitmem söz konusu bile olamaz, beni ben yapan trabzonspor'dur diyemedi ya, yaziklari olsun, bosuna mi duvarimiza posterini yapistirmisiz, bosuna mi kardesimize yegenimize 9 numarali forma almisiz, aklim almiyor... bi de ziya dogana kiziyorduk demek ki bosuna kizmisiz daha kendi çocugumuz çikip da tepkisini koyamiyor, koymuyor, ölsem de fenere gitmem diyemiyor, demiyor, ve bu isim fatih tekke, türkiyede baska takimda oynamayisu an için düsünmüyorum diyor!yazik girtlaklarimiza, bisey yazmayayim diyorum ama dayanamiyorum, biliyorum aranizda fatihi delicesine sevenler var onlar karsi çikacaklardir ama 15 gün önce ben de onlardan biriydim, simdi hersey daha iyi anlasiliyor, en büyük taraftar diyesi geliyor insanin, gerisi çok açik...

Barış
22.05.2006, 02:39
fatih tekke çikip da ben trabzonsporluyum bu büyük taraftari birakip da fenere veya herhangi bir türk takimina gitmem söz konusu bile olamaz, beni ben yapan trabzonspor'dur diyemedi ya, yaziklari olsun, bosuna mi duvarimiza posterini yapistirmisiz, bosuna mi kardesimize yegenimize 9 numarali forma almisiz, aklim almiyor... bi de ziya dogana kiziyorduk demek ki bosuna kizmisiz daha kendi çocugumuz çikip da tepkisini koyamiyor, koymuyor, ölsem de fenere gitmem diyemiyor, demiyor, ve bu isim fatih tekke, türkiyede baska takimda oynamayisu an için düsünmüyorum diyor!yazik girtlaklarimiza, bisey yazmayayim diyorum ama dayanamiyorum, biliyorum aranizda fatihi delicesine sevenler var onlar karsi çikacaklardir ama 15 gün önce ben de onlardan biriydim, simdi hersey daha iyi anlasiliyor, en büyük taraftar diyesi geliyor insanin, gerisi çok açik...

valla olayin özeti bu.mükemmel yazi...istedigimiz buydu..sonra ister wigan a git,ister portsmouth a..su taraftarin ne düsündügünü çok iyi biliyor halbuki.

fincher
22.05.2006, 03:10
fatih tekke çikip da ben trabzonsporluyum bu büyük taraftari birakip da fenere veya herhangi bir türk takimina gitmem söz konusu bile olamaz, beni ben yapan trabzonspor'dur diyemedi ya, yaziklari olsun, bosuna mi duvarimiza posterini yapistirmisiz, bosuna mi kardesimize yegenimize 9 numarali forma almisiz, aklim almiyor... bi de ziya dogana kiziyorduk demek ki bosuna kizmisiz daha kendi çocugumuz çikip da tepkisini koyamiyor, koymuyor, ölsem de fenere gitmem diyemiyor, demiyor, ve bu isim fatih tekke, türkiyede baska takimda oynamayi su an için düsünmüyorum diyor! yazik girtlaklarimiza, bisey yazmayayim diyorum ama dayanamiyorum, biliyorum aranizda fatihi delicesine sevenler var onlar karsi çikacaklardir ama 15 gün önce ben de onlardan biriydim, simdi hersey daha iyi anlasiliyor, en büyük taraftar diyesi geliyor insanin, gerisi çok açik...
hiç bir futbolcu ölsem de fenerde oynamam demez arkadasim,dememelidir de.bu sekilde konusmamasi fenerbahçeye gidecegi anlamina gelmez.futbolcular profesyonellik geregi asla altindan kalkamayacaklari çok büyük laflar etmezler.bu gönlü fenerde demek degildir.taraftar mantigiyla yaklasip fenere agzina geleni söylemesini istiyorsun ama Fatih tekke senin dedigin tarzda kendisini baglayici sekilde ölsem de istanbul takimlarinda oynamam derse nolur hiç düsündünmü.ben söyliyeyim eger Avrupaya gidemezse seneye Trabzonda suan aldiginin yarisina imza atmak zorunda kalir veya tükürdügünü yalamak zorunda.futbolcular için gelen her teklif transfer masasinda ellerini güçlendiren bir kozdur.fatih bu yollari tamamen tikarsa seneye transfer masasina ne kadar dezavantajli oturur düsünebiliyor musun?söyledigin tarzda konusmamasi fatihin o takimlarda oynamak istedigi anlamina gelmez.her dogruyu söylemek dogru degildir diye bosuna dememisler.neticede bu insanlar profesyonel,bu isten para kazaniyorlar ve 34-35 den sonra emekli oluyorlar.Fatihin fb yolunu tamamen tikamamasini kendisi adina mantikli ve faydali buluyorum ve anlayisla karsiliyorum...

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 03:19
En Kisa Sürede Gönderilmeli. bence fatihin aciklamalarindan sonra kalmasini bile tartismamiz yanlis

corleone
22.05.2006, 03:25
trabzonsporda oynayan hiç bir trabzonlu oyuncuya bu insan profesyonel gözüyle bakmadim ben, ve onlar o amatör ruhu yakalamadikça da biz ne sampiyonluk görürüz ne basari, ne zaman trabzonlu oyuncularimiz aç kalsak bile trabzonsporda oynayacagiz derler o zaman yine efsane oluruz, ne zaman topçularimiz bugün 40 yasinda deli gibi efor sarfeden hamdinin mantalitesinde veya 5 ylt ile vefat eden cemilin mantalitesine sahip olurlar o zaman sampiyon oluruz, bunlari edebiyat olsun diye yazmiyorum, gerçekten böyle düsünüyorum ve gerçekler de bunlar, fatih efendi kendi gelecegini trabzonspordan çok düsünüyorsa buyursun, kapi açik... biz ne fatihler unuttuk ne cemiller unutmadik...

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 03:27
trabzonsporda oynayan hiç bir trabzonlu oyuncuya bu insan profesyonel gözüyle bakmadim ben, ve onlar o amatör ruhu yakalamadikça da biz ne sampiyonluk görürüz ne basari, ne zaman trabzonlu oyuncularimiz aç kalsak bile trabzonsporda oynayacagiz derler o zaman yine efsane oluruz, ne zaman topçularimiz bugün 40 yasinda deli gibi efor sarfeden hamdinin mantalitesinde veya 5 ylt ile vefat eden cemilin mantalitesine sahip olurlar o zaman sampiyon oluruz, bunlari edebiyat olsun diye yazmiyorum, gerçekten böyle düsünüyorum ve gerçekler de bunlar, fatih efendi kendi gelecegini trabzonspordan çok düsünüyorsa buyursun, kapi açik... biz ne fatihler unuttuk ne cemiller unutmadik... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

fincher
22.05.2006, 03:37
söylediklerine saygi duyuyorum ama ben de tam tersi düsünüyorum.gerçek ve kalici basarilarin profesyonellikle gelecegine inaniyorum.amatör ruh da olmali ancak herseyi amatör ruhla halledemezsin.hele de günden güne endüstrilesen dünya futbolunda.daha dogrusu futbolcular saha içinde amatör ruhla oynamali ancak saha disinda da oyunun kurali neyse yani profesyonellik neyi gerektiriyorsa onu yapmali.ben böyle düsünüyorum...
ayrica fatihin kendi gelecegini düsünmesi Trabzonsporun menfaatlerini düsünmedigi anlamina gelmez.ikisini birlikte de pekala düsünebilir...

Mustafa Enez
22.05.2006, 03:44
bence;bizim bu fatih gidiyo mu gitsin mi yok fener istiyo yok bilmem ne gibi seylerle mesgul olmamiz yönetimin de isine geliyor.biz bunlari konusaduralim,onlar hala hoca arasinlar.arkadas hani baskanimizin çok parasi var bize yildizlar getirecek söle yapacak böle yapacak...3 ay önce bunlari konusuyodu herkes.yaw millet transferi bitirdi nerdeyse, bizim takimin basinda hoca yok daha.bu nasil is anlamadim.

corleone
22.05.2006, 03:46
fincher keske fatih tekke saat gecenin 3:45 inde bile uyumayip düsündügümüz, kafa patlattigimizkadar Trabzonspor'u düsünebilseydi, o zaman profesyonelligi de kalmazdi parasi da ama nerde, bosver, en büyük taraftar diyelim geçelim...

Colakoglu
22.05.2006, 03:51
bencede gidecekse gitsin artik bu konu fazla uzadi,hic kimse
trabzonsporun üzerinde degildir, biz fatihsiz yapariz bizim icin hic
sorun degil,fatih gider yerine yenisi gelir..trabzonum forvetsiz
kalmaz. 4 sene takima hizmet etmis yorulmus,elalem 20 senedir ayni
takim icin oynuyo 20 senede nerden baksan 7-8 sampiyonluklari var Uefa
kupalari var,yine sampiyonluk icin oynadigi takim icin parasini
alamasada canla basla mücadele ediyo, sen 4 sene sora yoruldum diyosun
hemde kendi sehrinin takimi kendi gururun..

BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ

baska bisey demiyorum GIT ARTIK tabi avrupadan seni isteyen varsa...

fincher
22.05.2006, 03:59
fincher keske fatih tekke saat gecenin 3:45 inde bile uyumayip düsündügümüz, kafa patlattigimiz kadar Trabzonspor'u düsünebilseydi, o zaman profesyonelligi de kalmazdi parasi da ama nerde, bosver, en büyük taraftar diyelim geçelim...
ben fatihe haksizlik yaptigini düsünüyorum.emin ol o da bizim kadar Trabzonsporu seviyor.sanki adam bizi satmis gibi konusuyorsun.bu adama vatan haini muamelesi yapmanin luzümü yok.adam sezon boyunca saha içinde elinden geleni yapti bence.sezon bitti ve avrupaya gitmek istiyorum dedi.ama ben kalsa da yine çok faydali olacagina inaniyorum.fatihin derdi bence Trabzonsporun tam olarak güçlü kadro kuramamasi.sampiyonluga oyniyacak iyi bir takim kuralim fatih gene kalir ve basarili olur.
sen kendini fatihin yerine koy.takimda birisi kendisi olmak üzere 3-4 tane iyi futbolcu var.ve bu sayi bir türlü artmiyor.farkindasin ki bu is 3-4 kisiyle olacak is degil ve herkes sampiyonluk istiyor.kendini böyle bir takimda düsün sen ne yapardin?

Bulut61-34
22.05.2006, 04:02
Ben Fatih Tekke olsam ve kazara buraya yazilanlari okusam hemen giderdim Trabzonspordan. Allahim bu nasil bir köreltme, kendinden olana düsman olma mantigi böyle.

Size sormali Fatih kötüyken gitmesin takimda kalsin dermiydiniz acaba. Nitekim Trabzonda kötü yillarida oldu ve gitti. Kendini gelistirdi ve Trabzonspora döndü bunu basaran kaç futbolcu biliyorsunuz. Fatihi çok iyi anliyorum performans olarak suanda Türkiyede gelebilecegi en iyi yere geldi. Bu asamdan sonra gelisiminin devam etmesi için kendien baska hedefler belirlemesi gerektigini düsünüyor. Belki dogru belki yanlis, denemeden bunu bilemez. Baska yerlerde kendini sinamak istiyor, büyük adamlar bunu hep yapar. Acaba gerçekten ben her sartta basarili olabilirmiyim diye.

Sansini denemezse ilerde pisman olmak istememesi dogol.

onurts61
22.05.2006, 04:22
trabzonsporda oynayan hiç bir trabzonlu oyuncuya bu insan profesyonel gözüyle bakmadim ben, ve onlar o amatör ruhu yakalamadikça da biz ne sampiyonluk görürüz ne basari, ne zaman trabzonlu oyuncularimiz aç kalsak bile trabzonsporda oynayacagiz derler o zaman yine efsane oluruz, ne zaman topçularimiz bugün 40 yasinda deli gibi efor sarfeden hamdinin mantalitesinde veya 5 ylt ile vefat eden cemilin mantalitesine sahip olurlar o zaman sampiyon oluruz, bunlari edebiyat olsun diye yazmiyorum, gerçekten böyle düsünüyorum ve gerçekler de bunlar, fatih efendi kendi gelecegini trabzonspordan çok düsünüyorsa buyursun, kapi açik... biz ne fatihler unuttuk ne cemiller unutmadik...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifOzellikle son cumle harikaydi tabi anlayana.

Egemen
22.05.2006, 04:23
aynenn smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Colakoglu
22.05.2006, 04:27
arkadas kisaca özetlemis smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

fincher
22.05.2006, 04:29
yaptigi onca seyden sonra Fatih unutuluyorsa zaten adam gitmek istemekte yerden göge kadar hakli...

onurts61
22.05.2006, 04:39
yaptigi onca seyden sonra Fatih unutuluyorsa zaten adam gitmek istemekte yerden göge kadar hakli...

Soz konusu trabzonspor oldugunda kisilerin zerre kadar onemi yoktur hepsi gelip gecicidir aslolan trabzonspordur fatih sagolsun hizmet etmistir ve karsiligini trilyonlarla almistir oyle bir hava verilmeye calisiliyorki sanki fatih haksiziliga ugramis gibi sanki yaptiklarinin karsiligi ona maddi ve manevi olarakverilmemis gibi gosteriliyor sahsi kanaatim hakettiginden fazla sevgi vemaddi imkanverildi ,umutmamaliki trabzonspor fatih e fatih in ona verdiginden daha fazlasini vermistir

fincher
22.05.2006, 04:44
evet hakkini verdik artik vatan haini ilan edebiliriz.
vefa nedir bilirmisin arkadasim?emin ol boza degildir...

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 04:45
Ya Adam kafasinda trabzonu ve trabzonsporu bitirmiss. cok yoruldum her anlamda yoruldum diyor.. biz hala gitmelimi diye tartisiyoruz ya.. bu adami bu sene satarsak trabzonspor kazanacak.. satmazsak 1 yil sonra bedavaya gidecek.. adamda istemiyor diretmenin ne anlami var. bu kadar laf üstüne satalim gitsin.

+imza

Bulut61-34
22.05.2006, 04:47
Valla bizim taraftarinda su çok begendigimiz ulusal medyadan farki yok. Her olayi saptirmakta üstümüze yok. Ne anlamak istiyorsak onu anliyoruz. Olayi tartisip takimimiza ve futbolcumuza zarar veriyoruz.

Az önce de son kale düstü baslikli topic'te yazilanlari okudum

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5788& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5788&amp;PN=2) amp;PN=2

Ordada ayni sey saptiriyoruz olaylari, ben de Denizlinin attigi gole çok sevindim 96 yilinda yasadigimiz acisinin benzerini Fenerlilerin yüzünde görmek güzeldi. Gerçi bizim yasadigimiz daha agirdi. Kisacasi Gs'nin sampiyon olmasi önemli degildi, BJK da olsa ya da Kayseri, Gençler , Antep(ki bu takimlardan BJK hariç herhangibirinin sampiyon olmasina sevinirdimde ayrica) sampiyon olsada farketmzedi

LazAnisT
22.05.2006, 11:56
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu saatten sonra kesinlikle takimdan gitmelidir.elinizdeki mali degerinde satamazsaniz büyük takim olmazsiniz.trabzonspor fatihi satarak kisilere bagimli takim sendromundanda kurtulmalidir.fatih bizim için bir firsattir.</TD></TR>

ozcan_asanoglu
22.05.2006, 12:08
öncelikle fatih kendisi gitmek istiyor, kafasinda trabzonu bitirmis.eminim avrupa olmasa da türkiyede bi takima gider..

bu durumda ya oturup ikna edilecek, kafasi rahat bi sekilde oynamasi saglanacak ya da satilacak..çünkü seneye bes kurus para kazanamadan, gözümüzün içine baka bakaellerimizin arasindan kayar gider..

böyle bir yildizin para kazandirmadan ayrilmasi trabzonspor için dehset bi olay olur..

Trabzonsporun menfaati dogrultusunda yönetimin yapmasi gerekenler;

-kafasi rahat bir sekildetrabzonda kalmasi için fatih'i ikna etmeye çalismak,

-seneye takimdan ayrilmasi halinde kulübün, bonservis bedeline denk gelecek bir bedel almasini saglayacak anlasma yapmak,

-bunlar olmuyorsa fatih'i iyi bir fiyata satmak.

Şentürk
22.05.2006, 12:16
öncelikle fatih kendisi gitmek istiyor, kafasinda trabzonu bitirmis.eminim avrupa olmasa da türkiyede bi takima gider..

bu durumda ya oturup ikna edilecek, kafasi rahat bi sekilde oynamasi saglanacak ya da satilacak..çünkü seneye bes kurus para kazanamadan, gözümüzün içine baka bakaellerimizin arasindan kayar gider..

böyle bir yildizin para kazandirmadan ayrilmasi trabzonspor için dehset bi olay olur..

Trabzonsporun menfaati dogrultusunda yönetimin yapmasi gerekenler;

-kafasi rahat bir sekildetrabzonda kalmasi için fatih'i ikna etmeye çalismak,

-seneye takimdan ayrilmasi halinde kulübün, bonservis bedeline denk gelecek bir bedel almasini saglayacak anlasma yapmak,

-bunlar olmuyorsa fatih'i iyi bir fiyata satmak.

katiliyorum kafasi rahatsa trabzonda kalsin degilse derhal satilmali...

Ycandan
22.05.2006, 12:46
Fatih istiyorsa tabiki gitmeli.Fakat degil futbolcu bizden çakil tasi alsa bile bizi çok üzecek bir takima para kazanacagiz diye gidecekse ben kabul edemiyorum.Acaba o malum kulüpten gelecek para bize ne kadar katki yapacak.Para kazanacagiz ama neler kaybedecegimizi düsünmemiz lazim.Yani takimin kaptanligini yapan,taraftarin ruhunu tasiyan ve bizim için sembol olan takimdaki en önemli futbolcumuz o formayi giyip bize karsi oynayacak belkide gol atacak ve yine içimizden birileri belkide intahar edip kalp krizi geçirecek.Düsünmek bile istemiyorum.

Fatih illede gitmek istiyorsa belki daha az paraya olacak ama en azindan bizlerin kalbindeki fenere kadiköyde attigi o golden sonraki sevinç fotografi hatirina avrupaya satilmali.

Alptuğ
22.05.2006, 12:58
BENCE FATIH TURKIYEDEN HIC BI TAKIMA GITMEZ EMNINIM AMA AVRUPAYA GITMEK COK ISTEYECEKTIR AVRUPADA BASARILI OLAMAZ TRABZONDA OLDUGU KADAR ORADA DISLANI DIYE DUSUNUYORUM VE UYUM SORUNU COK YASAR BENCE KALACAKTIR

Mehmet Alemdar
22.05.2006, 12:59
giderse gitsin trabzonspor fatih e kalmadi burdan ne futbolcular geldi geçti kendisi kafa olarak çok yorulmus trabzonda ama unutmasinki trabzondaki rahatligi hiç bir yerdede bulamz

Colakoglu
22.05.2006, 12:59
Bayern Münich fatihe talipmis millet,ben bu habere pek inanamadim ama...

Kaynak: FANATIK

Murat Acar
22.05.2006, 13:09
insallah dogrudur...ne diyeyim

Özgür Aksoy
22.05.2006, 13:13
Bence Fatih gitmeli. Bunun bir kaç nedeni var. Birincisi, yeni Fatihler yaratmak istiyorsak Fatih gitmeli. Ikincisi, para edecegi zaman bu zamandir, seneye ne kazanabiliriz bilmiyorum ancak su anda degerini bulmus iken gitmeli. Üçüncüsü, dikkat edilirse Fatih sürekli sakat, haftada en az iki-üç idman yok, ee bu müsama kime neden gösterilsin ki! Dördüncüsü, tüm takimda topu hücumda Fatih' e geçirecez diye bir telas var, herkes onu ariyor. Hatirlarsainiz Yattara topu Symek' e atiyor diye maç içerisinde sürekli azar isityor. Arkadaslar, Fatih Gitmek istedigini belirtmedi mi ? Belirtti, o zaman bize ne ! Ne hali varsa görsün, bu takimdan nice degerler gitti ve gördü :) Ama unutmasin ki, bu taraftarin ona gösterdigi sabri baska hiçbir yerde bulamaz. Fener' e gider ve yedek kalir.

UğuR
22.05.2006, 13:20
Ben Fatih in Avrupa ya gitmesine ses çikarmayan F.B. ye gitmesi olayina da sidetle karsi çikanlardandim.Ancak 14 trilyon giibi bir rakamdan bahsediyorlar bu paraya satarim abi.Trabzonun menfaati için.F.B de bu parayi veriyorsa valla çok iyi...

kolombo
22.05.2006, 13:23
l
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya arkadas lar fatih gider ise bu klübün sonu gelmis demek degildir bu klübden ne fatihler gitti.o yüzden felaket tellalligi yapmaya gerek yok.aslinda bu klübü düsünüyosak bana göre fatih in satilmasini istememiz gerek bu yil fatih in satisindan ne alirsak alabiliriz senenye hiç zannetmiyorum ki bu rakamlar onun için telafuz edilsin.ama yok yönetim derseki sen bir yere gidemezsin biz bu yil ciddi transferler yapip önümüzdeki yillar sampionlugu kovalicaz.he o zaman fatih in önüne3 veya4 yillik sözlesme koyarsin oda sanirim buna yok demez. burda yönetimin ciddi anlamda tavrini ortaya koymasi gerek..</TD></TR>

Tahir
22.05.2006, 13:25
avrupaya gitmesini isteyen biri olarak rakiplerimize verilmesine kesinlikle karsiyim.para ne olursa olsun.

Dursun Ali Bahçekapılı
22.05.2006, 13:28
Daha önce konuldu mu bilmiyorum www.trabzonhaber.net (http://www.trabz&#111;nhaber.net) sitesinin haberi

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2> </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. FATIH TEKKE TRABZONSPOR ILE YOLLARINI AYIRDI... ISTE SON GELISMELER... VE FATIH TEKKE'NIN AÇIKLAMALARI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

BU SENE OLMASI SART

Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor</TD></TR></T></TABLE>

Murat Acar
22.05.2006, 13:30
Zaten ezik kumalara fatihi verecekse bu yönetim vizyonunuda belli etmis olur .Bizde burdan bosuna ugrasmayalim ozaman...BIlmem anlatabildimmi...

Mollasalihoğlu
22.05.2006, 13:30

Amatör ruh kalmadi artik.Ali Kemal sahilde kafayi çekip maçlara çikardi ama Fatih için yok sigara içiyor,antreman yapmiyor nasil profosyonel bu demeyi biliyoruz yeri gelince..Bunlari dedigimiz adamdan amatör ruh bekleyemeyiz..

Ama bana kalirsa da satilmali..Yeni Fatih'ler çikarabilecek potansiyelimiz var..Lakin rakiplerimize satmak elimizdeki silahi onlara vermek olur..

Insallah yurtdusina gider ve 61 numarali formasini sirtina çeker...

Badaloğlu
22.05.2006, 13:32
Ben, bu haberlere inanmamakla beraber; diyelimki bu haberler gerçek...Bu durumda ben Fatih Tekke'den ziyade, baskan ve yönetimin tavrini daha çok merak ediyorum.Eger baskanimiz, Fatih Tekke'yi ezeli rakibimize verir ve onun yerine Mehmet Yozgatli,Volkan v.s. takastan futbolcu alirsa anlayinki birileri bizi kandiriyor.Bu yönetim fos demektir.

Bu yönetim, bu takimisampiyon yapmak için geldi degilmi?2 tane de yildiz sözü verildi...Stad'da çabasi...Takimin iskeleti belli, gidenlerde asagi yukari belli ve biz bu eksiklere transfer yapmadigimiz halde, Trabzonspor gol yollarindaki en büyük kozu olan, neredeyse takimin yarisi, takimin agabeyi, alt yapidakilerin idolü, taraftarin sultaniolan bir adamiverirseniz; hemde Fener'e bunun izahi olmaz...Kimsede sizi anlamaz.Bos tribünlere oynarsiniz...

Fatih Tekke, bu takimdan gidebilir tabiki ama direk Avrupa'ya.Öyle olmasi lazim çünkü Trabzonspor,Istanbul eziklerine futbolcu yetistirilen bir okul olamaz.Gençlerbirligi,Gaziantep v.b. takimlar gibi olamaz.Biz her zaman yarismaci durumundayiz,diger Anadolu kulüpleri gibi Istanbul'a futbolcu yetistirmek degildir görevimiz.

Hiçbir futbolcu vazgeçilmez degildir.Trabzonspor'un menfaati ne gerektiriyorsa o yapilmali ama bunu fener'e futbolcu vermekle yapamayiz.Bence bu tip haberler sadece Fatih Tekke'nin piyasasini artirmak içindir.

Geçen sene Gökdeniz'in posterini Fenerbahçe kulübüne göndermistik.Bu senede Fatih Tekke'nin posterlerini hazirlayin onu gönderecegiz.smileys/smiley1.gifFatih Tekke hepimizden daha Trabzonsporludur.Onun hedefi Avrupadir,Fenerbahçe degildir.Sirf sampiyon olmak içinmi fenere gidecek bu adam?Buna inanmam!Son iki sezonda sampiyonluga neredeyse Trabzonspor formasi ile ulasacakti neden oraya gitsinki?Isteseler bunu yapabilirler,o güç onlarda var...Geriye bir tek para kaliyor, onada bir sey diyemem!...Ama Trabzonsporluluk her zaman paradan daha öenmlidir.Bunu eski futbolculara bakarak görebilirsiniz.

kolombo
22.05.2006, 13:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">hiç farketmez ticari düsünmek gerek avrupa veya yurt içi en fazla para veren alsin fatih zaten verdigi beyanlarla bizi yikti bize atacagi goller hiç umurumda olmaz</TD></TR>

trapezus61
22.05.2006, 13:35
Futbolcu degerini bulunca satilmalidir... Fatih Tekke gitmek istiyorsa, kalirsa da gönülsüz kalacaksa ve seneye bize bes kurus para kazandirmadan gidecekse en yüksek rakami verene satilmalidir. Buna F.Bahçe klübü de dahildir...

corleone
22.05.2006, 13:38
oflee ali kemal sahilde kafayi çeker sonra da çikar takir takir topunu oynardi, maçin yarisini nefessiz hislamakla yere düsüp ellerini beline atiphakeme bagirmakla geçirmezdi ( büyüklerimiz böyle anlatiyorlar )

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak?

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 13:38
TEBRIKLER BADALOGLU YAZDIGIN HERSEYE KATILIYORUM...smileys/smiley32.gif

(EWET FENER ALIR FATIHI AMA K.FATIHIsmileys/smiley36.gif)

Kaya
22.05.2006, 13:41
Gidenin yeri mutlaka daha iyisi ve daha kalitelisi ile doldurulmak zorundadir. Özellikle giden Fatih Tekke olursa, daha kalitelisini almak seçim sözünden çok zorunluluk, mecburiyet halini alir. Ama Fatih Tekke'nin Türkiye'de baska bir takima gönderilmesi daha kaliteli bir oyuncunun alinmasi halinde bile açiklanmasi zor bir durum olusturur.

kolombo
22.05.2006, 13:45
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">neden avrupali fatihe evette türkiyede herhangi bi klübdeki fatih e hayir neticede bu adam altay ve antepdede oynadi?</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Mollasalihoğlu
22.05.2006, 13:45
oflee ali kemal sahilde kafayi çeker sonra da çikar takir takir topunu oynardi, maçin yarisini nefessiz hislamakla yere düsüp ellerini beline atiphakeme bagirmakla geçirmezdi ( büyüklerimiz böyle anlatiyorlar )

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak?

ya anlatmak istedigim o devirler geçti,yok artik ali kemal'ler senol'lar cemil'ler...hem öyle bi seyircimiz var ki Fatih takir takir oynayip 90'a gol attiginda ''niye basit gol atmadin?'' diyolar..en güzeli yurtdisina gitmesi..hem o sevinsir hem de biz fazla yikilmayiz..Haa ille de FB'ye gidip kesemi dolduracam diyosa kazandiklarini da Trabzon'da degil Istanbul'da yer artik.Tercih meselesi

SDanışmaz
22.05.2006, 13:57
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>"F.Bahçe?nin yani sira Wigan, Everton ve Porstmouth ekiplerinin talip oldugu Tekke?yi simdi de Almanya Ligi?nin dev bir kulübü transfer listesine aldi. Iste ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Karadeniz ekibinin golcü ismi Fatih Tekke'ye Almanya'nin ünlü kulübü Bayern Münih de kancayi atti.

Bayern Münih yetkililerinin, menajerler araciligiyla daha önce Ingiltere'nin Wigan Athletic, Everton ve Porstmouth kulüplerinin de talip oldugu Fatih Tekke için teklif getirdigi ögrenildi. Bordo-mavili yönetime haber gönderen Alman yöneticilerin, Fatih'in satilmasina karar verilmesi durumunda mutlaka masaya oturmak istediklerini bildirdigi vurgulandi.

Gitsin mi, kalsin mi ?
Bu arada yöneticilerin büyük çogunlugunun, sezon sonunda serbest kalacak Fatih Tekke'nin satilmasindan yana görüs belirttigi ögrenildi. Milli golcünün her defasinda ayrilik sinyali vermesinin yöneticileri rahatsiz ettigi ifade edildi. Bordo-mavili bazi isimler, yeni sezonda kalmasi halinde Fatih'ten beklenen verimin alinamayacagini düsünüp, kulüp çikarlari gözetilerek satilmasini savunuyor. Ancak Türkiye'den bir kulübe verilmesine sicak bakilmiyor.

Kaynak: Milliyet"

Basin simdi de Fatih'i B.Münih'e transfer ediyor. Yarin da CheLsea'ya transfer ederseLer sasirmayin http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

</TD></TR></T></TABLE>

Tekke
22.05.2006, 13:58
SEMIH + M. YOZGATLI + 3 mIO eURO YA HEMEN BUGUN FATIHI SATARIM BEN OLSAM. COK IYI TEKLIF, O PARAYA NOBRE GIBI BIR DE YABANCI ALIRSIN BU IKISININ YANINA.

guera
22.05.2006, 14:06
ne güzeldir trabzonsporlu olmak cikmayan candan umut cikmaz misali fatih kesin olarak gidiyorum, gittim demedegi sürece giderse su takima ya da avrupaya gönderilsin gibi iyi niyetli aciklamalar! ama fatihin yaptigi aciklama-anlasilan gercekten seviyor seyirci onu- hala tam anlasilamamis! mactan sonra yoruldugundan falan dem vururken simdi acikca söyluyor gitmek istiyorum gidecegim diyerek ama bazi arkadaslar inanmak istemiyor...

fatihin kalmasi zaten bu saatten sonra mümkün degil! eger kalirsa ne sultanligi kalir ne tekkeligi ne de fatihligi! alir bu seyrici ondan verdigi ya da yapistirdigi bütün yaftalari...ayrica fatihin gidisi trabzonspor´a benimdüsünceme görecok önemli birsey kazandiracak! yillar sonra en sonunda gercek santrafor alma sansimiz dogacak! kevin campelden bu yana bir tane dogru düzgün tamsantraforumuz olmadi... hem yarim... hep yarim, sirti kaleye dönük oyuncular oldu o bölgede! mehmet yilmazdan o kadar umutluydum ki! turkiyenin vieri`si geliyor tutmayin dedim ama o da hayal kirikligi yaratti...Edited by: guera

TAMTÜRK61
22.05.2006, 14:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

neden avrupali fatihe evette türkiyede herhangi bi klübdeki fatih e hayir neticede bu adam altay ve antepdede oynadi?

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

tamam Türkiye'de baska bgir t6akim da oynayabilirde fenerden baska takim mi yok . Gitsin Besiktas'a ,..Fatih bu kadar seviliyor. Oraya giderse kendine yazik eder.smileys/smiley7.gif

kolombo
22.05.2006, 14:16
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sehrini taraftarinitutugu takimini düsünmeyen adami ben neden düsüneyim ki yazik olursa olsun onun bu insanlari üzmeye gücendirmeye ne hakki var... en fazla parayi veren alsin</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Ycandan
22.05.2006, 14:18
Önemli olan fatihi o formayla görmek istemiyo olmamiz.Buna hiçbirimizin dayanabilecegini zannetmiyorum.Zaten Fatihte o kulübe isteyerek gidecegini ne olursa olsun o kadar profosyonel olabilecegini düsünemiyorum.Bizler çocuklarimiza onun ismini ezberletip formasini giydirirken ve bu kulüp için efsane olacakken,yönetim sirf kulübe para kazandirmak için onu harcamaz insallah.

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 14:23
1.FATIH ZATEN FENERE GITMEZ

2.O DEDIGIN TAKIMLAR BIZIM RAKIBIMIZ DEGIL(G.ANTEP,ALTAY)

3.TRABZON BÜYÜK TAKIMDIR VEEN BÜYÜK RAKIPLERIFENER,BESIKTAS,GALATASARAY DIR.VE EN BÜYÜK SILAHINI GÖNDERECEK BI DAVARANISTA BULUNMAZ HATTA AKLINDAN BILE GEÇIRMEZ...

4.SIMDIYE KADAR FATIH FB YE GITTI GIBI HABERLERIN HEPSI PALAVRADIR....TRABZON TARAFTARINI FATIHTEN SOGUTMAYA ÇALISMA ÇABALARIDIR...

5.SAYGILARIMLA

sbay
22.05.2006, 14:26
fatih bi açiklamasinda türkiyede gidecegim en son klüp fenerbahçedir demisti .fatih fenere gitmez ama münihe gitse çok güzel olurdu.Edited by: sbay

Badaloğlu
22.05.2006, 14:27
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

neden avrupali fatihe evette türkiyede herhangi bi klübdeki fatih e hayir neticede bu adam altay ve antepdede oynadi.

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Bir önceki sayfada yazik ama okumadin galiba!...Trabzonspor'un rakibi Altay ya da Antep degildir! FatihTekke'nin bu takimlara gidis nedenleri bellidir.Fatih Tekke'nin gidisi çok önemli olmayabilir gözükse de; bu is semboliktir.Alt yapidan yetisen oyuncularin idolü olan bu agabeylerinin Istanbul takimlarina gitmesi onlarida bu yoldatesvik edecek bu da Trabzonspor ruhunun ölmesi demektir.Yani Trabzonda yildiz olmus bir adamin artik belli bir kariyerden sonraki hedefi Fener,Besiktas ya da Galatasaray olmamali...

Amaç direk Avrupa olmalidiyoruz çünkü futbol orada baska güzel oynaniyor,direk Avrupa diyoruz çünkü orada oynayan Türk futbolculariyla gururlandigimiz kadari ile artik Trabzonlu futbolcular ile degururlanalim istiyoruz.Avrupa diyoruz çünkü bizde kral olmus bir adami fener formasi ile seyrederek aci çekmek istemiyoruz.Avrupa diyoruz çünkü alt yapidan gelenlerinde hedefi direk Avrupa olacaktir, onlara bu gidis yol gösterici ve cesaret asilayacaktir.Avrupa diyoruz çünkü Trabzonun bir futbol sehri oldugunu her Avrupalinin bilmesini istiyoruz.Avrupa diyoruz çünkü Trabzonspor'un artik bir marka oldugunu her Avrupali bilmeli...Bu yolu açacak olan Trabzonsporlufutbolcunun F.Tekke olmasini çok istiyoruz.

Fenerbahçeye gidipte tekrardan Trabzonspor formasi giyen bir adam varmi Trabzonda?Olsa bile ne fayda saglamistir?Çünkü fb-bjk-gs Türkiyede su sistemde en tepedeki takimlardir.Oraya gitmek Anadoludaki her futbolcunun hayalidir.Ama Trabzon öyle degildir.Trabzon zaten hep bu yüksek rakimli tepelerde dolasiyor olmustur.Trabzondan bir adam gidipte Fenere ne verecek?Trabzondayken zaten fenerde yasayacaklarinin çogunu yasamis oluyor.Taraftar var,milli takima en kestirme yol Trabzon,tesis desen var,sehir futbol ile yatip kalkiyor.Geriye bir tek sampiyonluk kaliyor-ki- o nuda zamaninda agabeyleri nasil yaptiysalar bu çocuklarda yapacak güç kendilerinde var...Isteyin yapalim...

bordoomavii
22.05.2006, 14:30
fotomac gazetesibuldu satislari arttirmanin yolunu iste.hergün mansete fatih fb de yaziyorlar.bizde burda onu tartisarak fotomaca prim veriyoruz.Türkiyede Trabzondan baska bir takimda oynamayi düsünmüyorum diye bir açiklama yapti.neden bunu yazmiyor gazeteler..

Faik Yılmaz
22.05.2006, 14:32
BEN BUYUM SEVERSEN ASKIM SANA FEDA......

BEN BUYUM SEVMEZSEM BANA DE ELVEDA......

bu kadar basit bizi istemeyene kapimiz her zaman açik.....

Erbay
22.05.2006, 14:33
Fatih Tekke Avrupaya gidecekse kimse bir sey diyemez.Çünkü o bunu hak etti.Ama fb mb diyorlar adami hasta ediyorlar.Bence fbye hayatta gitmez ama gazeteyi okuyunca insan çok sasiriyor.

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 14:37
BEYLER ASIL SUÇ BIZIM YEREL GAZETELEDE YAZIN SPOR SAYFASINA KOSKOCAMAN ''ALEX TRABZON DA'' DIYE BAK NE SATIS YAPIYOLAR O ZAMAN...YOK YOK BIZIMKILER ISI BILMIYOsmileys/smiley36.gif

Aslıhan
22.05.2006, 14:37
BEN BUYUM SEVERSEN ASKIM SANA FEDA......

BEN BUYUM SEVMEZSEM BANA DE ELVEDA......

bu kadar basit bizi istemeyene kapimiz her zaman açik.....

kaptan bizi istemedigini söylemiyor ki sadece kariyerine avrupada devam etmek istedigini söylüyor.

Bence bu yil mutlaka gitmeli çünkü zorla kimseyi tutamazsin tutarsanda ondan bir verim alamazsin

Semih GÜL
22.05.2006, 14:47
Avrupada bisde oynamiyosmu hedefler bu sene büyük degil mi Fatih Trabzonlu degil mi

Eger her cevap ewet se Fatih nereye gitsin.

Bisim yollamaya degil yanina en az onun kalistesinde bi golcü daha almaya ihtiyacimiz var .

parayami ihtiyacimiz var yoksa su gibi as gibi 23 yildir hasret kaldigimiz sampiyonlugami?

ayrica semih kim ya.üste para verseler TS formasiyla onu avni akerde görmek istemem.

Hele Fatihi Sari lacivert forma altinda görmeye dayanabilecek Renktaslarimi esefle kiniyorum.

müdür61
22.05.2006, 14:49
adam gitmek istiyorsa birakalim gitsin trabzonspor bir oyuncuya bagli kalacak hali yok trabzonspor büyük camia

ozcan_asanoglu
acaba, bazi çagrisimlar yapiyor mu bu haber...

Arsenal 2. Baskani David Dein, dört yillik sözlesme yenileyen Henry için Sunday Express Gazetesi'ne ilginç açiklamalarda bulundu. Dein, "Iki Ispanyol kulübü Henry için 50 milyon pound teklif etti. Bu takimlarin hangileri oldugunu anlamak için roket bilimci olmaniz gerekmiyor" dedi. Henry'nin teklifi kabul etmesi durumunda Zidane'in 47 milyon pound'luk bonservis rekorunu kiracagini belirten Dein, "Ama o bizi tercih etti. Ona herhangi bir baski yapmadik" ifadesini kullandi.

Sabah

selçukabi
Herkesi Akl-i Selim olmaya çagiriyorum;

1-) Biz becerip de Transfer yapamiyoruz ki. Fatih Tekke'yi bu takimdan gönderme lüksü kimsenin olamaz.Onun yeri dolmaz.(Bkn; Tolga Seyhan örnegi )

2-) Kafasi rahat degil ise onun kafasini rahatlatmak Trabzonsporda oynamasini saglamak yönetim ve teknik kadronun görevidir.Faruk Özak döneminde de ne sikintilar oldu ama hiç bir yildizimizi takimdan göndermediler.Teknik direktör ve futbolcu kadrosundan tam istikrari yakaladilar.1 gol farkla sampiyonluga yaklasildi.Her ne kadar transfer yönünden onlari elestirsem de anlattigim yönlerden onlar gibi yönetim daha sonra gelmedi.

3-) Tekke'ye kadro içinde alternatifler olusturmali ve yükünü azaltmaliyiz 3-4 adamla sampiyon olamayiz.Umut Bulut ve Gökhan Ünal bu açidan mutlaka transfer edilmeli.Veya onlarin ayarinda iki adam.

4-) Artik bu haberlerden biktik usandik.Bizim Tuncaya, Alex'e talip oldugumuz haberleri basinda geçemeyecekse bu yönetimin niye seçtik ne farki var Aktug yönetiminden.

melrok
22.05.2006, 14:50
walla ikilemde kaldim,

kalirsa isteksiz ve form düsüklügü ile sahada olacaksa zaten beynimizden silinir gider. bunun yerine avrupaya gitse döktürse ve bizde biraz ligde bocalasak yönetimi salariz fatihi satin diye. e seneye bedava gidecek, form grafigi giderek düsüyor. eger yönetim fatihi kendi rizasi ile kalmaya ikna edemiyorsa satsin. satsinda yerine umut ve ibrahim akini alsin arti birde yabanci forvet. tutupta tek yabanci forvet alip bu fatihin yerine geldi derse kimse yemez. fatih kalsada kaliteli bir yabanci forvet alinmali zaten.

ozcan_asanoglu
22.05.2006, 15:02
son açiklama...
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Baskandan Fatih Tekke açiklamasi</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Fenerbahçe ve Besiktas'in Fatih Tekke'ye talip oldugunu söyledi. Bu konuda karari yönetim kurulunda verecegini belirten Albayrak, "Ancak bizim bir baska takima verecek oyuncumuz yok" dedi..</DIV>
<DIV id=tarih>22Mayis2006, 14:33</DIV></DIV>
<DIV id=haberic><&#076;INK href="../css/icerik.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">
<DIV id=habericreklam style="FLOAT: right; OVERFLOW: visible; WIDTH: 300px; TEXT-ALIGN: center">
<DIV =ad style="TEXT-ALIGN: center"></DIV></DIV>

Nuri Albayrak, Besiktas ve Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer etmek için kendilerine görüsme talebinde bulundugunu belirterek, "Bizden görüsme talebinde bulundular. Ancak bir fiyat konusulmadi. Bizim bir yönetim kurulumuz var. Buradaki görüsme sonrasi cevap verecegiz. Ancak bizim bir baska takima verecek oyuncumuz yok. Yeni teknik direktörün belirlenmesi sonrasinda oturup durumu degerlendirecegiz" dedi.</DIV>

EmrahYalçınalp
22.05.2006, 15:06
Bir önceki sayfada yazik ama okumadin galiba!...Trabzonspor'un rakibi Altay ya da Antep degildir! FatihTekke'nin bu takimlara gidis nedenleri bellidir.Fatih Tekke'nin gidisi çok önemli olmayabilir gözükse de; bu is semboliktir.Alt yapidan yetisen oyuncularin idolü olan bu agabeylerinin Istanbul takimlarina gitmesi onlarida bu yoldatesvik edecek bu da Trabzonspor ruhunun ölmesi demektir.Yani Trabzonda yildiz olmus bir adamin artik belli bir kariyerden sonraki hedefi Fener,Besiktas ya da Galatasaray olmamali...

Valla katildigim yönleri var yazdiklarinin,ama katilmadiklarim da yok degil Ahmet abi...

Trabzonspor'luluk ruhu sözlesmesi süren takim kaptaninin "darlandigi" için Avrupa'ya gidecegim diye diretmesiyle mi geri gelecek Ahmet abi? Trabzonspor'luluk ruhu Fener'i, BJK'yi, GS'yi rakip görüp Avni Aker'de yandigimiz, orda da kafa tuttugumuz Barcelona'ya topçu göndermeyi basari saymayi,önünde saygiyla egilmeyi mi gerektiriyor? Seneye UEFA kupasinda Fatih'in gidecegi takimla karsilasma sansimiz yok mu? FB rakibimiz oldugu için gitmesini istemeyip Avrupa olursa arkasindan su dökmek en basit haliyle "küçülme" degil midir? Bana göre kiyamet ben öldügüm gün kopacak, ondan sonrasindan bana ne? Trabzonspor topçusu da "ben oldum" deyince gitmek isteyecekse nereye gideceginin Trabzonspor açisindan bir anlami yok ki...

Ayrica "Avrupa" diye bir hedef olmaz. Yani olur da, iyi topçuyum diyorsan olmaz. Önceden bir söz vardi futbolcularin agzinda, "yalan da olsa söyle, güzel oluyor" dedirtirdi bize. "Eger Avrupa'da Trabzonspor'dan daha büyük bir camiadan teklif alirsam..." diye baslardi. Bu kez öyle bir sey yok, Avrupa... Yani Selanikidmanyurdu da olabilir, Sloven Bratislava da...

Fatih'in gitmek istemesi konusunda söyleyecek sözüm yok. Gönülsüz kalacagina gitsin elbette. Umarim çok da basarili olur. Ama bence Fatih Barcelona'ya da gitse sezonun son maçinda "artik gitmek istiyorum" deyisiyle, "bu sene yollayin da para kazanin, seneye o da olmayacak" imasiyla asagidan gelenlere kötü örnek oldu zaten. Artik sözlesmenin hiç bir nane olmadigini, huysuzluk yapip surat astiginda gidebilecegini bilen çok yetenekli topçular görürüz biz...

Ve son olarak, Fatih'in burda "yoruldugu", yasadigi olaylar nedeniyle gerilip taraftara sitem ettigihayati biz ya da baskasi hazirlayip önüne koymadik. Herkes kendi hayatini yasiyor.

Fatih Trabzonspor'a büyük emekleri olmus çok yetenekli bir adam. Emeklerini, katkilarini küçümsemek ahmakliktir. Ama yaptigi ciddi yanlislara ragmen olan biteni görmezden gelip "padisahim çok yasa" demenin de pek bir alemi yok.

(Bir yanlis anlamaya mahal vermeyelim... Yazinin çikis noktasindan sonra dogrudan Ahmet abi ile ilgili bir yeri yok. Ona atfen yazmisim gibi algilanmasini istemem)Edited by: perhaps

kolombo
22.05.2006, 15:11
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sevgili selçuk abi fatih in kafasini rahatlatmaya çalisiyosanda o yine gitmek istiyosa(avrupaya)o adamdan bize hayir gelmez bende bu durumda diyorum ki 1 veya 2 milyoneuro fener verecekse satilsin tabiki fenere çünkü bu klüb gelirleri olan bi klüb degiltabiki alinan paralarin dogru yerlerde kullanilmasi sarti ile.biz fener formasi giyen ogünler, abdullahlar,alikemaller de gördük ne degistiki yeni nesilin trabzonspora bakisin da.o fatih degil mi onunla ayni lisede okuduk ayni derecede bizimle trabzonlu ve trabzonsporlu onun bu söylenenleri kendiiçinde hissedip o klübe gitmemesi gerek çünkü nereye giderse gitsin geleceg sehir burasidir trabzondur emekli olunca kalbi trabzonspor için atacak.</TD></TR>

yattara99
22.05.2006, 15:45
albayrak açiklama yapti satabiliriz fatihi ilk öncelik yurtdisinaymis....olmazsa yurt içinden teklifleri degerlendiririz demis.....konusulanlar fenerbehce 7.5 milyon avro semih-ve mehmet yozgatli ikilisini vermis....baskansa selçuk-volkan-mehmet yozgatli-semihi istemis....besiktasta buna benzer takas teklifi sunmus.....yurtdisindanda teklif gelmis....baskan yeni hoca karar verecek dedi...ancak kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapariz dedi....yani açik kapi birakti fenerbahce besiktasa.....yabanci konusunda ise kontejani bosaltmaya çalisiyoz dedi.....yildiz sözünün arkasindayim dedi....

Murat'
22.05.2006, 16:09
bu konuda bvende ikilemdeyim yabni fatih giderse biz ne yapariz acaba diyorum veya onun yerine golcü alabilirmiyiz

Bülent Bayraktar
22.05.2006, 16:18
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fatih?e son talip Bayern </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?tan teklif aldigini dogrulayan Fatih Tekke'ye simdi de Bayern Münih göz dikti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>22.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>herkesin gözdesi
Önce Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas... Bu üç kulüp Fatih Tekke?yi kadrolarina katmak için adeta birbiriyle yarisiyor... Henüz net bir karar veremeyen Trabzonspor?un milli yildizina simdi de yurtdisindan bir talip çikti; Almanlar?in dünyaca ünlü kulübü Bayern Münih... Daha önce Ingiltere?nin Wigan Athletic, Everton ve Porstmouth kulüplerinin talip oldugu bilinen Fatih Tekke?yi Alman ekibinin uzun süredir izledigi de ortaya çikti.

Yeni hoca bekleniyor
Alman kulübü yetkililerinin menacerler araciligiyla Bordo-Mavili yönetime haber gönderdigi ve Fatih?in satilmasina karar verilmesi durumunda mutlaka masaya oturmak istediklerini bildirdigi vurgulandi. Bu konuda sessizligini koruyan ve net bir karar veremeyen Trabzonspor Yönetimi ise yeni teknik direktörü bekliyor. Eger anlasma saglanan teknik adam, Fatih için ?Gitsin? raporu verirse o zaman tecrübeli oyuncuyla yollar ayrilacak

KONT
22.05.2006, 16:23
fatih tekke bu saaten sonra isdedigi takima gidebilir trabzonda yararli olamaz kafaca trabzonsporu sildi

Badaloğlu
22.05.2006, 16:37

Valla katildigim yönleri var yazdiklarinin,ama katilmadiklarim da yok degil Ahmet abi...

Trabzonspor'luluk ruhu sözlesmesi süren takim kaptaninin "darlandigi" için Avrupa'ya gidecegim diye diretmesiyle mi geri gelecek Ahmet abi? Trabzonspor'luluk ruhu Fener'i, BJK'yi, GS'yi rakip görüp Avni Aker'de yandigimiz, orda da kafa tuttugumuz Barcelona'ya topçu göndermeyi basari saymayi,önünde saygiyla egilmeyi mi gerektiriyor? Seneye UEFA kupasinda Fatih'in gidecegi takimla karsilasma sansimiz yok mu? FB rakibimiz oldugu için gitmesini istemeyip Avrupa olursa arkasindan su dökmek en basit haliyle "küçülme" degil midir? Bana göre kiyamet ben öldügüm gün kopacak, ondan sonrasindan bana ne? Trabzonspor topçusu da "ben oldum" deyince gitmek isteyecekse nereye gideceginin Trabzonspor açisindan bir anlami yok ki...

Ayrica "Avrupa" diye bir hedef olmaz. Yani olur da, iyi topçuyum diyorsan olmaz. Önceden bir söz vardi futbolcularin agzinda, "yalan da olsa söyle, güzel oluyor" dedirtirdi bize. "Eger Avrupa'da Trabzonspor'dan daha büyük bir camiadan teklif alirsam..." diye baslardi. Bu kez öyle bir sey yok, Avrupa... Yani Selanikidmanyurdu da olabilir, Sloven Bratislava da...

Fatih'in gitmek istemesi konusunda söyleyecek sözüm yok. Gönülsüz kalacagina gitsin elbette. Umarim çok da basarili olur. Ama bence Fatih Barcelona'ya da gitse sezonun son maçinda "artik gitmek istiyorum" deyisiyle, "bu sene yollayin da para kazanin, seneye o da olmayacak" imasiyla asagidan gelenlere kötü örnek oldu zaten. Artik sözlesmenin hiç bir nane olmadigini, huysuzluk yapip surat astiginda gidebilecegini bilen çok yetenekli topçular görürüz biz...

Ve son olarak, Fatih'in burda "yoruldugu", yasadigi olaylar nedeniyle gerilip taraftara sitem ettigihayati biz ya da baskasi hazirlayip önüne koymadik. Herkes kendi hayatini yasiyor.

Fatih Trabzonspor'a büyük emekleri olmus çok yetenekli bir adam. Emeklerini, katkilarini küçümsemek ahmakliktir. Ama yaptigi ciddi yanlislara ragmen olan biteni görmezden gelip "padisahim çok yasa" demenin de pek bir alemi yok.

(Bir yanlis anlamaya mahal vermeyelim... Yazinin çikis noktasindan sonra dogrudan Ahmet abi ile ilgili bir yeri yok. Ona atfen yazmisim gibi algilanmasini istemem)

Emrah, yazinin tamamini üzerime almamakla beraber, su kadarini sana söylemek istiyorum; Fatih Tekke'ye verilen sözlerden bir taneside Avrupadan transferi ile ilgili bir teklif geldiginde sana kolayliklar gösterecegiz denmistir.Fatih Tekke'de buna istinaden Avrupadan gelen teklifler dogrultusunda kendisinin yurt disinda futbol oynamasinin neresi küçülmek? onu anlayamadim!Fenerbahçe ile Avrupa ne alaka?çözemedim!

Buradan yola çikarak yazdim.Ruh dedigin sadece Fatih Tekkede olmasi gereken bir sey degildir.Ruh ayni zamanda taraftarimizda da olmali, yani bu adami fenere verelim diyen insanlar, Trabzonspor ruhundan bahsetmesinler.Fenerbahçenin Türk futbolundaki degirmen misali misyonunu bir kenara itemezsiniz,Türk futbolunda emperyalist bir güç varsa o da simdiki Fenerbahçedir.Bizde bu güce karsi yillardir meydan okumadikmi?Fatih Tekke'nin de, bu degirmende ögütülmesine nasil ses çikarmazsiniz?Fatih Tekke'nin Avrupa'ya gitmek istemesi neden alt yapidakilere kötü örnek olsunki?Asil Fenere gitmesi kötü örnek teskil eder.

Begenmedigin Barcelonanin bu senede sampiyonlar ligi kupasini aldiginisana söylememe gerek yok degilmi?Fener'in kaç tane bu tip kupasi var?Emrah!Zamaninda Avni Akerde yendigin Barcelona ve oradaki maçta da kafa tuttugumuz Barcelona; o dönemde altin devrini yasiyordu.Simdide öyle...Tabiki onlara futbolcu verirsek bu büyük bir basaridir.

Zamaninda Ergin Keles: ''su kadar para isterim'' demisti de ne oldu?Yoksa Galatasaray'a gidiyordu.Gitseydi madem.Istedigini yapmakta özgürdü ama yapamadi.O da biliyorki daha baslamadan futbol hayati bitecekti.Ama Fatih Tekke 2 sene sampiyonlugu kovalayanlarin kaptani olarak; Avrupa'ya gitmek istemesini dillendirmesi çok garipsenmez.Kendisi deseydiki ben artik futbol hayatimi Fenerbahçede devam ettirmek istiyorum o zaman bunlari hiç konusmaya bile gerek görmezdim.Ama Ergin Keles öylemi? Bu futbolcularin bu kulübe borçlarini ödemeden bir yerlere gitmek istemeleri o zaman siradanlastigimizin en büyük delili olur.

Fatih Tekke'de biliyorki; simdi gidersem bu kulüp para kazanir.Ama seneye gidersem hem kulüp para kazanamaz hemde simdiki gibi gündemde olacaginin garantisi olmaz(formsuzluk,sakatlik v.s.)Devre arasinda adami neredeyse Everton'a vermistik ama olmadi.Kismet dendi.

Yani su yukarda yazdiklarindan sunumu çikarmaliyim; ''Fatih Tekke, Fenere giderse onu gönül rahatligi ile izlerim, canim yanmaz, üzülmem!''

Oruç
22.05.2006, 16:42
1-) Biz becerip de Transfer yapamiyoruz ki. Fatih Tekke'yi bu takimdan gönderme lüksü kimsenin olamaz.Onun yeri dolmaz.(Bkn; Tolga Seyhan örnegi )

3-) Tekke'ye kadro içinde alternatifler olusturmali ve yükünü azaltmaliyiz 3-4 adamla sampiyon olamayiz.Umut Bulut ve Gökhan Ünal bu açidan mutlaka transfer edilmeli.Veya onlarin ayarinda iki adam.

1 den baslayayim. Çok kez söylenir 'Trabzonspor sahislara bagli degildir' diye. Allah allah sahaya 'sahislar' çikmiyor mu top oynamak için ? Fatih'in yeri dolmaz diyorsun. Dolar ya neden dolmasin. 'Sahislara bagli degil' ya TS dolar yeri.

3- Fatih'in BMN sayfalarina da çogu kez yansimis açiklamlari vardir. '2-3 tane kaliteli yabanci alinda özlenen sampiyonlugu yakalayalim' diye. Yok bunlar unutulmus anlasilan. O Atay Aktug yönetimi sportif anlamda TS'nin önüne tas koymustur. Sampiyonlugun elimizden kaçtigi geçen sezon sonunda 'yildizlari tutup kadromuza kaliteli oyuncular ekliyecegiz' diye. Hep hikayede kaldi bunlar. Degerli yöneticilerimiz 'transfer yapsin' diye Brezilya'ya gittiler gidis o gidis. Keske hiç oyuncu getirmeselerdi. Famagusta maçini düsünemeyecek kadar futboldan anlamayan yönetimimiz Jun diye bir oyuncu getirdiler ama 'Famagusta maçlarinda oynayamadi' prosedür geregi.

Futboldan anlamayanlarin bu kulüple ilisigi kesilmeli. Yoksa bu kafayla sittin sene sampiyon olamayiz.

Fatih'in Avrupa'ya gitmesini çok istiyorum. Burda her maç sonrasi elestirliyor zaten. Iyi dayandi yine. Gitmesi O'nun için yararli olur insallah...