PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

uquR Ayaz
30.07.2006, 20:03
kerzhakov ve fatih... ii bi ikili olurlar kannaatindeyim

EmrahYalçınalp
30.07.2006, 20:19
Biz de onu diyoruz. Ama para için gitti değil gönderildi.
Hem doğru, hem yanlış... Doğru, çünkü günün birinde Rusya 8.sinde oynayacağını rüyasında görse gece açık yattığını düşünürdü. Yanlış, çünkü köle ticareti yapılmıyor, gitmek istemediğini belli eden en ufak bir iması olsa herkes ayağa kalkardı. Sonuçta yıllık 2.2 mio euro'dan bahsediliyor.

Ayrıca, gönderilmiş olsa bile bunun suçu Fatih'ten başkasında değildir. Kendini vazgeçilmez görmeyeceksin. Olur olmaz zamanlarda boş boş gitmek istediğini söylemeyeceksin. Antipati yaratacak hareketlerde bulunmayacaksın...

Kendime bakıyorum, ilk geldiği sene Fatih'in gönderileceğini söyleseler maçlara gitmem derdim. Şimdi düşüncelerimin değişmesini sağlayan şey fatih'ten başkası değil. Futbolcular sözleşmeleri sürüyorken konuşmaya cesaret ediyorlarsa kendileri istediği zaman değil, kulüp istediği zaman gidebileceklerini de bilmeleri gerekiyor.

Kanımca Fatih'in hizmetlerini ve katkısını tartışmak salaklıktır. Hatasız olduğunu savunmak da... Ancak kendisi önce Trabzonspor'a olan aşkını, sonra da bizim (en azından bir kısmımızın) gözümüzdeki kredisini çok çabuk tüketmiştir.

Tüm kalbimle yolunun açık olmasını, çok başarılı olmasını diliyorum. Üzüldüğüm noktalar bu kadar çok konuşmasa hala bizim oyuncumuz olacağı, seneye de kendisini Avrupa'nın ünlü bir kulübünde seyretmemizi sağlayacağı gerçekleri.

salihismet
30.07.2006, 20:35
Hem doğru, hem yanlış... Doğru, çünkü günün birinde Rusya 8.sinde oynayacağını rüyasında görse gece açık yattığını düşünürdü. Yanlış, çünkü köle ticareti yapılmıyor, gitmek istemediğini belli eden en ufak bir iması olsa herkes ayağa kalkardı. Sonuçta yıllık 2.2 mio euro'dan bahsediliyor.

Ayrıca, gönderilmiş olsa bile bunun suçu Fatih'ten başkasında değildir. Kendini vazgeçilmez görmeyeceksin. Olur olmaz zamanlarda boş boş gitmek istediğini söylemeyeceksin. Antipati yaratacak hareketlerde bulunmayacaksın...

Kendime bakıyorum, ilk geldiği sene Fatih'in gönderileceğini söyleseler maçlara gitmem derdim. Şimdi düşüncelerimin değişmesini sağlayan şey fatih'ten başkası değil. Futbolcular sözleşmeleri sürüyorken konuşmaya cesaret ediyorlarsa kendileri istediği zaman değil, kulüp istediği zaman gidebileceklerini de bilmeleri gerekiyor.

Kanımca Fatih'in hizmetlerini ve katkısını tartışmak salaklıktır. Hatasız olduğunu savunmak da... Ancak kendisi önce Trabzonspor'a olan aşkını, sonra da bizim (en azından bir kısmımızın) gözümüzdeki kredisini çok çabuk tüketmiştir.

Tüm kalbimle yolunun açık olmasını, çok başarılı olmasını diliyorum. Üzüldüğüm noktalar bu kadar çok konuşmasa hala bizim oyuncumuz olacağı, seneye de kendisini Avrupa'nın ünlü bir kulübünde seyretmemizi sağlayacağı gerçekleri.

%100 dogru, size katiliyorum.

majes
30.07.2006, 21:33
Marcelinho’nun transferi gerçekleştirilirken, yöneticiler aktörlere taş çıkaracak rollere bürünerek işi önceki gece saat 03.30’da bitirdiler. Görüşmeler sırasında Marcelinho’nun menajerinin istekleri bitmek bilmedi. İki özel otomobilden, hizmetçiye ve ülkesine yılda 4 kez gidip gelmeye kadar birçok talepte bulunan Marcelinho, bir anda sabırları taşırdı. Bu gelişmeler yaşanırken, Zeyyat Kafkas, “Bu transferden vazgeçelim” diyerek ‘Kötü Polis’i, Emin Kahraman, ‘Marcelinho’yu alalım’ diyerek ‘İyi Polis’i oynadı. Gece saat 03.00 sıralarında ise Kafkas ile Kahraman bir birlerine işaret ederek, “Türkiye’ye dönüyoruz. Bu transferden vazgeçtik” restini çektiler.
Marcelinho’nun Menajeri Hizaya Geldi
Marcelinho’nun menajeri, Kafkas ile Kahraman’ın önüne geçerek, “Durun gitmeyin. Bu sorunları aşarız” dedi. Bunun üzerine yeniden masaya dönen Zeyyat Kafkas ile Emin Kahraman, kendi istedikleri şartları kabul ettirdiler. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&Sadece Herta Berlin ve Marcelinho’nun talep ettiği banka teminatının Pazartesi verileceğine dair güvence alındı. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&Sabaha karşı Marcelinho ile Trabzonspor Almanya’da ön sözleşme imzaladı. Marcelinho imzadan sonra kendisine hediye edilen Bordo-Mavi formayı görünce, “Barcelona forması” diyerek güldü. Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ise, “Barcelona’nın değil, Aston Villa’nın renklerinden alınmış forma” karşılığını verdi.
Dışişleri Bakanlığı Devreye Girdi
Marcelinho imzayı attıktan sonra vize alınması için Dışişleri Bakanlığı devreye sokuldu. Dışişleri Bakanlığı da Marcelinho ile ilgili sorunu 30 dakikada çözdü. Futbolcunun vizesi alındı ve hemen uçak biletleri temin edildi. Marcelinho’ya Berlin Havaalanında Türk futbolseverler büyük ilgi gösterdi. Zeyyat Kafkas bu futbolcuya Türkiye’ye indiği zaman söyleyeceği sözleri bile öğretti. “Merhaba Türkiye, Şampiyon Trabzon” sözlerini uçakta gelirken ezberleyen Marcelinho “Buraya şampiyonluk yaşamaya geldim” dedi. Marcelinho’nun, bugün saat 12.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde bir de medya önünde imza şov yapılmasına karar verildi.
Coşkulu Karşılamaya Şaşırdı
Brezilyalı yıldız futbolcu Marcelinho’nun Trabzonspor’dan yıllık 1 milyon 50 bin avro transfer ücreti alacağı dile getirildi. Kendisiyle 2+1 yıllık sözleşme yapılacağı belirtildi. Kulübü Herta Berlin’e ise 2,5 milyon avro ödeme kabul edildi. Marcelinho dün saat 15.00’de İstanbul’a gelldi. Burada coşkulu bir taraftar grubu tarafından çiçeklerle karşılandı. Brezilyalı futbolcu daha saat 17.50 uçağıyla da Trabzon’a hareket etti. Akşam saatlerinde Trabzon’a ulaşan yıldız futbolcu gördüğü ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Taraftarlar, Marcelinho’ya sevgi gösterilerinde bulundu.
Albayrak’ın Yüzü Güldü
Başkan Nuri Albayrak, Marcelinho’nun transferinden sonra yaptığı değerlendirmede Trabzonsporlu’nun her şeyin en iyisine layık olduğunu vurguladı. Kendilerinin Marcelinho’yu transfer ederek büyük bir dünya yıldızını kulübün renklerine bağladıklarını vurgulayan Albayrak, Takımın bu sezon gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında farklı alanlarda yarışacağını hatırlatan Albayrak, bu mücadelelerde sorun yaşamayacak bir kadro kurmak için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Teknik Direktör Sabastiao Lazaroni ise “Trabzonspor bir yıldız değil, dünya starı transfer etti. Takımın gücüne güç kattınız” diyerek Marcelinho’yu göklere çıkardı.
«Kaynak Günebakış»

Sadece Herta Berlin ve Marcelinho’nun talep ettiği banka teminatının Pazartesi verileceğine dair güvence alındı.
Buradan birşey çıkarabildiniz mi???

TSelif
30.07.2006, 21:41
Fazlasıyla hemde..... Güle güle FATİH ..Marce bizi şampiyon yap

erdal6167
30.07.2006, 22:14
ah gitmese ne güzel olur. . .

majes
30.07.2006, 22:42
bana göre bunlar fatihten gelen para ile marcelinhonun parasını verecekler..
yani zenitin verdiği teminat veya parayı kullanarak marcelinhoyu alacaklar!!!
başka türlü bu albayrak pintisi para verip te almaz ki :)

Nytre
30.07.2006, 22:52
yani cebinden transferi alacağım demişti ama yıldız satarak yıldız alıyor...

A.Hilal Çakıroğlu
30.07.2006, 22:53
kaçırmayın başlığına yazmıştım ama belki görmeyen vardır;

NTV'de "Zenit'e transfer olan Fatih Tekke canlı yayında transferinin perde arkasını anlatacak"mış;)
bence kaçırmayın :)

Erdogdu61
30.07.2006, 22:54
yildiz satarak ama o yildizi zorla yollamadi, kendisi gitmek istedi

TSelif
30.07.2006, 22:56
kaçırmayın başlığına yazmıştım ama belki görmeyen vardır;

NTV'de "Zenit'e transfer olan Fatih Tekke canlı yayında transferinin perde arkasını anlatacak"mış;)
bence kaçırmayın :)
Bu Rıdvan susmaz ki bu akşam ....:mad:

majes
30.07.2006, 22:58
vallahi susmaz !!
Allahtan Fenerbahçe maçı yoktuu :):):):)

Miraç Atalay Çiftçi
30.07.2006, 23:09
''Benim TRABZONSPORLULUGUMU tartışmayın.Ben bu kulübün bir parçasıyım.2 sene sonra dönecegim yer gene Trabzonspor'' (TEKKE)

Keleşoğlu
30.07.2006, 23:11
evet kesin gitti... gule gule zenitte! basarılar

Punisher-61
30.07.2006, 23:12
''Benim TRABZONSPORLULUGUMU tartışmayın.Ben bu kulübün bir parçasıyım.2 sene sonra dönecegim yer gene Trabzonspor'' (TEKKE)
o zamana kadar yerin dolmus olur fatih bey..Tam ideal Kadroyu kuruyoruk derken sen cekip gidiyorsun..hemde gittigin takimda takim olsa

Beytullah
30.07.2006, 23:14
evet ntv yaptıgı konusmada zenıte gittini acıkladı:(

cınar#7
30.07.2006, 23:16
artık fatihle ilgili topicler kapatılsın sayfanın başındakı bordomavi.net resimleri degıssın yapılcak cok iş war...

Beytullah
fatih tekke ntv yaptıgı konusmada zenıte gittigini allah nasip ederse dondugunde tekrar trabzonspor formasını giymek istedigini soledi güle güle kaptan..

TSelif
Evet dakikası dakikasına dinlediM ....seni seviyoruz FATİH

Bulut61-34
30.07.2006, 23:17
Lanet olsun, kulübe kazandıracağın paray değil, atacağın golleri tercih ederdik Fatih Tekke.
Sen de söylüyorsun Zenit senin hedefin değildi. Trabzonspora kazandıracağın parayı düşünmek sana mı kaldı be kardeşim.

TSelif
30.07.2006, 23:18
Herkesin gözü aydın olsun
Umarım bir çok taraftarımız rahatlamıştır.

TheCrow
30.07.2006, 23:19
ntv İZLEME İMKANI OLAN ARKADAŞLAR ŞU ANDA KAÇIRMASINLAR...

Gürkan
30.07.2006, 23:20
o zamana kadar yerin dolmus olur fatih bey..Tam ideal Kadroyu kuruyoruk derken sen cekip gidiyorsun..hemde gittigin takimda takim olsa
beyfendı burayı babasının takımı sandı gıdecekmıs ıkı sene sonra donecekmıs,bızde oturup bekleyecegız, cok heyecenalıymıs takıma destek olmak ıcın gıtmıs yoksa ocak ayında dafa fazla paraya
(galıba fenere) gıdermıs.bence laf salatası yaptı.
3 gunde olmus hersey falan fılan. herkese tesekkur edıyomus,amacı daha buyuk klubmus ama trabzonspora faydalı olmak ıcın gıtmısmıs , zaten kekelıyodu ben basta fatıh degıl zannettım.

beyfendı gıder ayak kapıyıda donmek ıcın acık bıraktı

Miraç Atalay Çiftçi
30.07.2006, 23:20
Tekke 7,5 milyon avroya zenite transfer oldugunu bunun kendisi için yeni bir başlangıç oldugunu ve menfaatlere göre (özellikle takımın) hareket ettigini söyledi.
Rusyaya alışabilecegini futbolun sahada oynandıgını ama kendisinin memleketinin ekmegini ve suyunu özleyecegini söyledi.

Yönetime teşşekkür etti.

Gelecegim yer gene trabzonspordur dedi.

Ama öyle bir konustuki tek amac para gitmesi için yani takıma katkı için.
Sanki bizim 100 milyon dolar borcumuz varda Fatihi satıyoruz borcumuzu kapatacagız.

Artık yoruldugunu (saha dışı sebeblerden dolayı) gene üstü kapalı ifade etti.

Giderken ki amacını sordu gültekin ama öyle bir cevap verdiki Fatih ona hiç yakışmadı.
Elin rus takımını ir kiev bir shaktar yapmak için gitmek ona hiç yakışmadı.
Kalıp Trabzonsporun şampiyonlugu demek sanki daha dogru olurdu.Ona daha çok yakışırdı...

Kral gitti arkadaşlar.Ama Yaşasın yeni kral diyebilirmiyiz işte bu soru işareti???

Beytullah
30.07.2006, 23:24
beyfendı burayı babasının takımı sandı gıdecekmıs ıkı sene sonra donecekmıs,bızde oturup bekleyecegız, cok heyecenalıymıs takıma destek olmak ıcın gıtmıs yoksa ocak ayında dafa fazla paraya
3 gunde olmus hersey falan fılan. herkese tesekkur edıyomus,amacı daha buyuk klubmus ama trabzonspora faydalı olmak ıcın gıtmısmıs , zaten kekelıyodu ben basta fatıh degıl zannettım.

donerse kapımız acık tabi ...gidiyor diye kın tutacak degiliz..

Ferşat Balcı
30.07.2006, 23:25
yönetime transferinden dolayı teşekkür etti. ???

TSelif
30.07.2006, 23:26
FATİH in açıklamalarına hiç bir bahane bulunmasın .
Neden Kaptana teşekkür etmiyoruz gider ayak hizmetleri için ...Bu kadar mı emeği olmadı bize .

immortal_TS
30.07.2006, 23:27

Tekrar geri gelirse tabiki kapımız sonuna kadar açık, nedir bu zorun senin anlamadım, şu ana kadar takımı sırtlayan adamların en başında geliyordu ve gider ayak da Trabzonsporun kasasına 12,13 trilyon para getirdi, Ve bu tür açıklamalar hiç bir Trabzonspor taraftarına yakışmıyor bu tür açıklamaların sonuna kadar karşısındayım.

abbas
30.07.2006, 23:28
sanırım şu aşamada türkiyeden yurtdışına giden futbolcular arasında en pahalı bonservis bedeli ödenen futbolcu Fatih Tekke..

Teşekkürler Fatih Tekke.. ;)

tahmin ettiim gibi bikaç sene yurt dısında oynayıp Trabzonspor a geri dönmeyi düşünüyo olmasınada ayrıca sevindim...

canibus
30.07.2006, 23:29
Fatihe Zenitte basarilar, insallah ordada gol krali olur.

Simdi elimizdeki forvetlerden bu sezon biri yildizlasmassa cok zorluk cekecegiz gibi.

Harun-61
30.07.2006, 23:30
Allah c.c. yolunu acik etsin Fatih abi...
umarim gollerini ordada sürdürürsün.
tüm Avrupa senin gollerini konu$ur,
sen bunu hak ettin...

her$ey gönlünce olsun....

(umarim h.$ükür gibi 6 ay sonra geri dönmezsin.)

Seni seviyoruz....

Keleşoğlu
30.07.2006, 23:32
rıdvan da sacmaladı yok umut u aldıysan marcelinho yu niye aldın falan diyo malmıdır nedir?:)

Gürkan
30.07.2006, 23:32
Tekrar geri gelirse tabiki kapımız sonuna kadar açık, nedir bu zorun senin anlamadım, şu ana kadar takımı sırtlayan adamların en başında geliyordu ve gider ayak da Trabzonsporun kasasına 12,13 trilyon para getirdi, Ve bu tür açıklamalar hiç bir Trabzonspor taraftarına yakışmıyor bu tür açıklamaların sonuna kadar karşısındayım.

pardon fatıh dondugunde kac yasında olacak.
sence trabzonsporun ıyı bır golcye mı yoksa 13 trılyona mı ıhtıyacı var.
hadı artık bırakın trabzonsporu gıdıp zenıthı tutun artık fatıh orada.
fatıhe mı kaldı trabzonsporun menfaatı.onun takım ıcın yapacagı kalıp basarısı ıcın ter dokmek.tamam ıstedın gıttın daha ne acıtasyon yapıyo yok donecekmıs.adama ıyı hava vermısız sanıyokı ben gıderım trabzon bıter donunce tekrar ben oynarım.

tsmaniac
30.07.2006, 23:33
güle güle Fatih :( kaptan rastgele

majes
30.07.2006, 23:33
rıdvan akıllıca konuştu bizim gercekten dediği gibi ricardınho gibi 10 numaraya ihtiyacımız vardı !!!

immortal_TS
30.07.2006, 23:34
@gkalmuk
İyide senin bu sinirin ne ben onu anlamadım paylaş bizimle çözüm arayalım sana????????????

ts_fan
30.07.2006, 23:36
Fatih Tekke hem Trabzonspor kulübüne hemde kendisine hatırı sayılır kazanımlar elde ettirip; kendi tabiriyle şimdilik Trabzonspor'dan ayrılmış oldu (Artık bazı arkadaşlar da bu durumu kabullenmeye başlar diyelim).Bu transferden sonra tek temennim Zenith'ten hülle yolu ile adını şu anda yazmaktan imtina ettiğim takıma gelmemesidir.Yolun açık olsun, Fatih Tekke, Allah (C.C) yar ve yardımcın olsun.

Beytullah
30.07.2006, 23:36
rıdvan nasıl dogru konustu diyebiliyorsun sen anlamadım??? gs bizim pozsiyonda olsa goklere cıkarırdı eyy gidi.

A.Hilal Çakıroğlu
30.07.2006, 23:37
Almanya'da da söylediğim gibi teklif olursa Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimi söylemiştim.
3-4 gün önce Zenit'ten çok ciddi bir teklif geldi yöneticilerimizle, başkanımızla konuştuk, 1-2 sene dışarda oynamak istediğimi söylemiştim ve bir karar verdik.
ben maddi olarak kendi kazancımı düşünmüş olsaydım ocak ayında gidebilirdim. Türkiye için Rekor denebilecek bir transfer gerçekleştirdik.
-Trabzonspor'a rakip olmak istemedin?
Çevrem benim ne kadar Trabzonsporlu olduğumu biliyor. ben Trabzonsporluluğumu ölene kadar kaybetmeyeceğim. 2 sene sonra... 4 sene sonra döneceğim yer yine takımım olacak
İnsanın kendi memleketinden, güzel şeyler yaşadığı takımından ayrılırken çok mutlu olmasını bekleyemezsiniz.
Fatih Tekke'yi nasıl biliyorlarsa öyle bir insandır
Nasipse ben Türkiye'ye döndüğümde Trabzonspor'da oynayacağım.
hedefim Zenit değil Avrupada bir kulübe gidebilmekti. Ocak ayını bekleseydim bu hedefime ulaşırdım.
gibi şeyler söyledi

zahido
30.07.2006, 23:39
rıdvan tekke yoksa yattara iş yapmaz diyo.. Yattara ortalıycak umut veya ersen gol atıcak... veya marcelinho forvet arksı oynuycak ömer rıza golleri sıralıycak bukadr basit işte.. Rıdvan dilmenin söylemlerine katılmıyorum..

zafer6161
30.07.2006, 23:40
Almanya'da da söylediğim gibi teklif olursa Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimi söylemiştim.
3-4 gün önce Zenit'ten çok ciddi bir teklif geldi yöneticilerimizle, başkanımızla konuştuk, 1-2 sene dışarda oynamak istediğimi söylemiştim ve bir karar verdik.
ben maddi olarak kendi kazancımı düşünmüş olsaydım ocak ayında gidebilirdim. Türkiye için Rekor denebilecek bir transfer gerçekleştirdik.
-Trabzonspor'a rakip olmak istemedin?
Çevrem benim ne kadar Trabzonsporlu olduğumu biliyor. ben Trabzonsporluluğumu ölene kadar kaybetmeyeceğim. 2 sene sonra... 4 sene sonra döneceğim yer yine takımım olacak
İnsanın kendi memleketinden, güzel şeyler yaşadığı takımından ayrılırken çok mutlu olmasını bekleyemezsiniz.
Fatih Tekke'yi nasıl biliyorlarsa öyle bir insandır
Nasipse ben Türkiye'ye döndüğümde Trabzonspor'da oynayacağım.
hedefim Zenit değil Avrupada bir kulübe gidebilmekti. Ocak ayını bekleseydim bu hedefime ulaşırdım.
gibi şeyler söyledi
HEDEFİ ZENİT DEĞİLSE NEDEN GİDİYOR O TAKIMA

metinulusoy
30.07.2006, 23:40
Fatih TEKKEnin gitmesiyle millet birbirine girecek.
Arkadaşlar sakin olun ve mantıklı düşünün artık.Giden gitmiş ne yapabiliriz ki Fatih'e başarılar dilemekten başka.Bu takımdan nice yıldızlar gitmiş,ama hepsi unutuldu.
Bunuda unutup artık önümüze bakmamız lazım.Allah Fatih TEKKEnin yardımcısı olsun,yolu açık olsun,ordaki performansıyla inşallah daha büyük bir takıma transfer olur.Bizde yeni yıldızlarla daha başarılı oluruz inşallah.

Tunga
30.07.2006, 23:41
Kaptanımız bizim yüzümüzü güldürdü 3 senedir, Allah da onun yüzünü güldürsün. İnşallah istediği gibi, gönlünce olur bundan sonraki hayatı.

Trabzonspor'dan aldığın tüm para helal olsun kaptan.

Fatih "Sultan" TEKKE!

majes
30.07.2006, 23:41
doğru dio fenerli die tüm dedikleri yanlış olacak die bişe yok hemen karşı çıkıyonuz!!!

unyelimetin
30.07.2006, 23:43
Evet az önce ntv'de Fatih'in transferinin gerçek olduğunu birinci ağızdan öğrendik.Benim merak ettiğim Fatih'in zorla gönderilip gönderilmediği idi.Ancak görünüyor ki Fatih önümüzdeki ocak ayında daha büyük bir kulübe gideceğine eminmiş,ancak Zenit'in büyük bonservis ücreti önermesi ile Trabzonspor kazansın diye Petersburg'a gitmeye karar vermiş.

Bana göre kaptana teşekkür etmek düşer.Çünkü Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi hiç bir futbolcu takımına bu kadar kazanım sağlamamıştır bugüne kadar.Yıllardır hem bir çok gol attı,hem de rekor bir ücret kazandırdı Trabzonsporumuza.

Bu yaştan sonra ve bu kadar büyük bonservis ücreti ile giden Fatih'in Trabzonspor'a dönmesi artık zor.Bunu Fatih'te biliyor ancak fb'ye "hülle" ile verilecek iddialarına karşı Türkiye'ye dönersem Trabzonspor'dan başkası olmaz dedi.

Gerçekten hem çok üzgünüm hem de Fatih ile gurur duyuyorum.Allah (c.c) yolunu açık etsin kardeşim.

Gürkan
@gkalmuk
İyide senin bu sinirin ne ben onu anlamadım paylaş bizimle çözüm arayalım sana????????????
sinirim fatih tekkeye,onamı kaldı trabzonsporun menfaatini dusunmek.futbolcunun takıma katkısı oyunu ıle olur.
bızım parayamı oyuncuyamı ıhtıyacımız var.alın sımdı 13 trılyonu yada 20 verelım bıze bır fatıh bulun.hayırlı olsun.amac ıyı futbolmu dolu kasamı kupayı kasasında para olana degıl ıyı oynayana verıyolar.

asıl ben bu kadar fatıhcı olmanızı anlamadım.artık golcumuz yok para geldı dıye sevınıyosunuz burası genclerbırlıgımı.onların taraftarları gıbı davranıyosunuz, oldu olacak bır kac adam daha satalım.daha fazla paramız olsun.

A.Hilal Çakıroğlu
HEDEFİ ZENİT DEĞİLSE NEDEN GİDİYOR O TAKIMA
hem Trabzonspor hem de fatihTekke için iyi para verdiğinden;)

immortal_TS
30.07.2006, 23:44
doğru dio fenerli die tüm dedikleri yanlış olacak die bişe yok hemen karşı çıkıyonuz!!!

Evet doğru söylüyor rıdvan doğrusu şu Umutla Marcelinho yu kıyaslamak bumudur doğrusu rıdvan dilmenin MAJES söylermisin?????? bunların ikisi karşılaştırılacak futbolcumudur bide bi zahmet bunu söyle madem doğru söylüyor diyosun?

Misina
30.07.2006, 23:44
off albayrak off.senle hemşehri olduğum için utanıyorum.

Gürkan
30.07.2006, 23:45
Evet az önce ntv'de Fatih'in transferinin gerçek olduğunu birinci ağızdan öğrendik.Benim merak ettiğim Fatih'in zorla gönderilip gönderilmediği idi.Ancak görünüyor ki Fatih önümüzdeki ocak ayında daha büyük bir kulübe gideceğine eminmiş,ancak Zenit'in büyük bonservis ücreti önermesi ile Trabzonspor kazansın diye Petersburg'a gitmeye karar vermiş.

Bana göre kaptana teşekkür etmek düşer.Çünkü Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi hiç bir futbolcu takımına bu kadar kazanım sağlamamıştır bugüne kadar.Yıllardır hem bir çok gol attı,hem de rekor bir ücret kazandırdı Trabzonsporumuza.

Bu yaştan sonra ve bu kadar büyük bonservis ücreti ile giden Fatih'in Trabzonspor'a dönmesi artık zor.Bunu Fatih'te biliyor ancak fb'ye "hülle" ile verilecek iddialarına karşı Türkiye'ye dönersem Trabzonspor'dan başkası olmaz dedi.

Gerçekten hem çok üzgünüm hem de Fatih ile gurur duyuyorum.Allah (c.c) yolunu açık etsin kardeşim.

merak etme o zaman gelınce ole bır olay olurkı trabzonsporun menfaatı fatıhın fenere gıtmesı ıle olur.ozamanda derızkı vaybe bızım ıcın fenere bıle gıttı.bunun adı hulle kıtabına uydururlar sen merak etme.

Emre B.
30.07.2006, 23:46
Hayırlı olsun.Tüm emekleri için teşekkürler.İnşallah Allah gönlüne göre verir.Seni seviyoruz kaptan

unyelimetin
...hedefim Zenit değil Avrupada bir kulübe gidebilmekti. Ocak ayını bekleseydim bu hedefime ulaşırdım...

Yani giderken bile kendinden ödün vermiş güzel kardeşim.

Şu cümleden başka anlam çıkaranlara duyurulur.

DeAgLeMaNyAq
Ne bekliyordunuz ki arkadaşlar. Neyse bencede kapatalım artık bu bahsi. Sürekli Fatih'i gündeme getirip, kendimizi de avutarak takıma zarar vermeyelim. Yolun açık olsun kaptan...

immortal_TS
30.07.2006, 23:47
sinirim fatih tekkeye,onamı kaldı trabzonsporun menfaatini dusunmek.futbolcunun takıma katkısı oyunu ıle olur.
bızım parayamı oyuncuyamı ıhtıyacımız var.alın sımdı 13 trılyonu yada 20 verelım bıze bır fatıh bulun.hayırlı olsun.amac ıyı futbolmu dolu kasamı kupayı kasasında para olana degıl ıyı oynayana verıyolar.

asıl ben bu kadar fatıhcı olmanızı anlamadım.artık golcumuz yok para geldı dıye sevınıyosunuz burası genclerbırlıgımı.onların taraftarları gıbı davranıyosunuz, oldu olacak bır kac adam daha satalım.daha fazla paramız olsun.

Yaww napalım ağlayıp sızlayalımmı hayırlı olsun diyoruz işte bu parayı da yabana atamazsın öyle üç beş kuruş değil bu öncedendi o parasız işler artık herşey bu velet le dönüyor üç kuruşa beş köfte devri kapandı arkadaşım. Kimse istemiyordu fatihin gitmesini bizde istemiyorduk ve bunu yönetime bile ilettik, sonuç böyle oluyorsa bize ne yapmak düşer peki, yada şöyle yapalım senin dediğin parayı almayalım biz bedava yollayalım daha iyi olur.

Ayşe Aygün
30.07.2006, 23:48
Hayılrısı olsun herkes için.
Ben burda ayllar önce fatih satılıp gelen parayla futbolcu alınacak dmiştim bir çok arakdaş beni kople teorsi ile suçlamıştı. evet o futboldan anlamayan arakadaşalar gördünüzmü.Yıldızını sat yıldız al anca bu yönetime göre bir şey.
Güle güle kaptan yolun açık şansın bol olsun.

Gürkan
30.07.2006, 23:48
Ne bekliyordunuz ki arkadaşlar. Neyse bencede kapatalım artık bu bahsi. Sürekli Fatih'i gündeme getirip, kendimizi de avutarak takıma zarar vermeyelim. Yolun açık olsun kaptan...

evet artık gına geldı.bız kendı derdımıze bakalım.artık forvetsız (en azından adam gıbı) bır takımımız var.artık ılerıye o 13 trılyonu koyarız golerı onlar atar.

zahido
30.07.2006, 23:49
Kimsede suç aramayın özelliklede yönetime 29 yaşına gelmiş bi oyuncuyu türk tarihinin en pahalı futbolcusu yaptık işte.. Yönetimin trabzonsporu düşünmesi lazımdı vede öyle yaptılar..

Her 2 tarafada hayırlı uğurlu olsun...

Yolun açık olsun büyük kaptan...

unyelimetin
merak etme o zaman gelınce ole bır olay olurkı trabzonsporun menfaatı fatıhın fenere gıtmesı ıle olur.ozamanda derızkı vaybe bızım ıcın fenere bıle gıttı.bunun adı hulle kıtabına uydururlar sen merak etme.

Senin sıkıntın nedir bu akşam anlamadım?

Trabzonspor'un mefaati gerektiriyorsa fenere de gidecek tabi ki.

majes
Evet doğru söylüyor rıdvan doğrusu şu Umutla Marcelinho yu kıyaslamak bumudur doğrusu rıdvan dilmenin MAJES söylermisin?????? bunların ikisi karşılaştırılacak futbolcumudur bide bi zahmet bunu söyle madem doğru söylüyor diyosun?

adam orta sahada oynayabilecek ricardınho gibi biri olsa daha ii olurdu dio , savunmada ne yapacaz ?? 2 li forvet çıkamayız .. gökdeniz varken bi de yattara kimi yedek oturtacan??? yanlış anlama beni !! rıdvanı zerre kadar sevmem..

Gürkan
30.07.2006, 23:50
Yaww napalım ağlayıp sızlayalımmı hayırlı olsun diyoruz işte bu parayı da yabana atamazsın öyle üç beş kuruş değil bu öncedendi o parasız işler artık herşey bu velet le dönüyor üç kuruşa beş köfte devri kapandı arkadaşım. Kimse istemiyordu fatihin gitmesini bizde istemiyorduk ve bunu yönetime bile ilettik, sonuç böyle oluyorsa bize ne yapmak düşer peki, yada şöyle yapalım senin dediğin parayı almayalım biz bedava yollayalım daha iyi olur.

tamam hersey para ıste bana 13 trılyona turkıyeden bır adam bul.

hatta ustune eklenebılır 15 te olur bır ısım soyle..

eys_61
30.07.2006, 23:53
hayırlısı olsun kaptan,yolun açık olsun.

Punisher-61
30.07.2006, 23:54
artik nokta koyma zamani geldi...
Fatih gitti artik fatih defteri kapandi bizim icin..tartismaya gerek yok..

John_coffey
30.07.2006, 23:55
Ne Fatih'e gittiği için,
Ne yönetime sattığı için kızmalıyız.
Fatih Türkiye'den gitmek istedi. Çünkü Fatih'in son iki yılda yaşadıkları yüzünden şimdi olmasa Ocak'ta gidecekti. O zaman 7,5 milyon Euro kazanamayacaktık. Yönetim bu yüzünden satmak zorunda kaldı.

Burda Fatih'i son maçlarda yuhalayanların etkiside var.

Neticede Trabzonspor bir golcüsünü değil, takımı toplayan abilik yapan, ağırlığını diğer futbolculara hissettiren bir oyuncu kaybetti.

Bu sene zor geçecek ama yapacak bir şey yok. Burda yönetim ve Fatih'ten çok dış etkenlerin (Fatih'in arabasını hedef alan mafyanın, menajerinin) ve birazda biz taraftarların suçu var.

Marcelinho transferi çok yerinde bir transferdi tabi Fatih kalsaydı. Artık gol yollarında bu ortasahaya rağmen çok zorlanacağız gibime geliyor. Şimdi ortasahada Yattara, Gökdeniz, Marcelinho gibi defansif gücü çokta yeterli olmayan 3 oyuncu var. Birde alacakları sol açıkla 4 olacak.
2 de forvet eklersek 6 eder. Szymek eski günlerine dönemezse bu sene halimiz duman olur. Bize o zaman Gökdeniz ya da Szymek yerine hem pres gücü yüksek hemde iyi top dağıtan aralara iyi top atabilen bir oyuncu lazım.(bunu eski Szymek yapabilir ama o da en iyi zamanlarında bile gerek sakatlık gerekse inişli çıkışlı form grafiğiyle bu görev için pek biçilmiş kaftana benzemiyor.
İnşallah yanılırım.

Son olarak güle güle Fatih seni arayacağız ama Türkiye'de başka takımda forma giymediğin sürece seni hep destekleyeceğiz... Allah yardımcın olsun

A.Hilal Çakıroğlu
30.07.2006, 23:55
Bu saatten sonra ne söylersek söyleyelim anlamı yok. Hem Fatih Tekke hem de trabonsporumuz için hayırlısı olsun

cemka
30.07.2006, 23:59
Kaptanımıza hayırlı uğurlu olsun... İnşaallah kafası orda rahat olur... Ayrıca bize kazandırdıkları için de teşekkür ediyoruum.......

Gürkan
30.07.2006, 23:59
Senin sıkıntın nedir bu akşam anlamadım?

Trabzonspor'un mefaati gerektiriyorsa fenere de gidecek tabi ki.

sende gıder fenerı tutarsın o zaman hanı fatıh gıttıya.

sızın menfaat anlayısınız farklı gaılba.neyse tama sız haklısınız.
ıyı oldu fatıhın gıtmesı zaten bıkmıstık her hafta gıtcem dıye aglasından enazından o kesılır seneyede gokdenızı yollarız mefaatlerımız ıcın.nasıl olsa amac sampıyonluk degıl basa oynamak.bu lıgtede ılk dort ıcın cok ıyı kadroya gerek yok.baskanı bole olan taraftardanda bu beklenır.

pardon gece gece canınızı sıktım.haklısınız bız futbol takımı degıl sırketız amacımız da para kazanmak,kara gecmek.

TSelif
31.07.2006, 00:01
Gider suç gitmez suç.......Ne yapsın bu adam . Onu burda hain göstermek isteyen bilinçli taraftarımızıda anlamış değilim açıkçası

trapezus61
31.07.2006, 00:02
Ne kadar üzülsek de bu gerçekle karşı karşıyayız artık. Fatih TEKKE tÜRK FUTBOL TARİHİNİN EN PAHALI TRANSFERİ OLARAK rUSYANIN YOLUNU TUTTU. İşin para kısmı beni fazla ilgilendirmiyor. Çünkü ben Taraftarım. Şimdi tek düşüncem 23 yıllık özleme son verecek takımımda golleri kimin atacağı. Elimizdeki mevcut golcülerle Sultan Tekke nin yerini doldurabileceğimizi hiç sanmıyorum. İnşallah transfer döneminde bizi kabız eden yönetimimiz bunu düşünmüştür. Yoksa korkarım bizi yine hüsran bekliyor...
Son olarak... Güle güle büyük kaptan... Yolun ve bahtın açık olsun. Ali Kemalleri, Hamileri unutmadğımız gibi seni de hiç unutmayacağız. Futbolculuğun bir tarafa adam gibi adamsın sen. Türkiyede Trabzonspordan başka bir takımda oynamayacağına yürekten inanıyorum ben.
TRABZONSPOR KAPTANLIĞI SANA ÇOK YAKIŞIYORDU...

unyelimetin
31.07.2006, 00:05
sende gıder fenerı tutarsın o zaman hanı fatıh gıttıya.

sızın menfaat anlayısınız farklı gaılba.neyse tama sız haklısınız.
ıyı oldu fatıhın gıtmesı zaten bıkmıstık her hafta gıtcem dıye aglasından enazından o kesılır seneyede gokdenızı yollarız mefaatlerımız ıcın.nasıl olsa amac sampıyonluk degıl basa oynamak.bu lıgtede ılk dort ıcın cok ıyı kadroya gerek yok.baskanı bole olan taraftardanda bu beklenır.

pardon gece gece canınızı sıktım.haklısınız bız futbol takımı degıl sırketız amacımız da para kazanmak,kara gecmek.

Bana bak kimin kim olduğunu bilmeden benim Trabzonsporluluğumu yargılama,bu ehliyeti sana kimse veremez,canın sıkıksa başka kapıya,asabımı bozma benim gece yarısı!!!

John_coffey
31.07.2006, 00:07
Sakin olun
Fatih Türkiye'de başka takıma gitmezzz.
Benim Fatih'e bu konuda itimatım sonsuz. Güveni olmayanlar utansın.
Adam belki hepimizden çok TRABZON'lu, TRABZONSPOR'lu

majes
31.07.2006, 00:08
Bastan beri albayraağın 2 yıldız sözünde duramayacağını biliyodum... Fatihe transfer teklifi gelir gelmez marcelinho işi oldu teminatlar pazartesiye göre ayarlandı !! yani fatihe teklif olmasa bu iş te olmayacaktı !!!! bundan sonra da kalan 5 milyon euroyu iyi değerlendirmek lazımdeğil mi???? her trabzonspor taraftarı artık paralı başkana aldanmayacak!!! Bunları öğrenioruz!!!!!!

Gürkan
31.07.2006, 00:13
Bana bak kimin kim olduğunu bilmeden benim Trabzonsporluluğumu yargılama,bu ehliyeti sana kimse veremez,canın sıkıksa başka kapıya,asabımı bozma benim gece yarısı!!!

banane senın trabzonsporlu olup olmamandan şimdiye kadar kimsenin trabzonsporlulugunu yargılamadım işimde olmaz.burda herkesın görüşü var ben senın görüşüne bakarım adın sanın kimsin necisin beni alakadar etmez.kimseyle birebir tartışmayada girmek istemem.sen görüşünü yazıyosun bende.başka kapıya senin gibileri yollamak lazım.hitap şekline dikkat et tarbiyeni bozma.babanın çiftliği değil burası.
sana bu ehliyetyi kim verdi peki.asabın bozuluyosa doktora gozuk.

immortal_TS
31.07.2006, 00:13
@gkalmuk
evet can sıkıyosun

unyelimetin
31.07.2006, 00:16
banane senın trabzonsporlu olup olmamandan şimdiye kadar kimsenin trabzonsporlulugunu yargılamadım işimde olmaz.burda herkesın görüşü var ben senın görüşüne bakarım adın sanın kimsin necisin beni alakadar etmez.kimseyle birebir tartışmayada girmek istemem.sen görüşünü yazıyosun bende.başka kapıya senin gibileri yollamak lazım.hitap şekline dikkat et tarbiyeni bozma.babanın çiftliği değil burası.
sana bu ehliyetyi kim verdi peki.asabın bozuluyosa doktora gozuk.

...Seviye...

Emorfo
31.07.2006, 00:17
Fatih'in açıklamalarına bakacak olursak yönetime boşuna yüklenmişiz. Yönetim geçen sezonun sonunda düşüncelerimi bir bir yerine getirdi bi de neden destekliyorsun yönetimi diyorlar. Yıldız sözünü ciddiye almadım olursa da hayır diyecek halimiz yok, geçen sezonun sonunda Fatih bu takımdan ayrılmalı diyordum, zamansız olsada Trabzonspor'a Türk futbol tarihine geçecek şekilde yüklü bir para kazandırıp gitti. Allah razı olsun... Düşüncelerimizi yerine gitiren yönetimi desteklemeyeyim de ne yapayım....

Zenit her ne kadar Fatih'in gitmesini istediğimiz kulüp olmasa da kendisine başarılar dileriz. Allah yolunu açık etsin...

Gürkan
31.07.2006, 00:19
...Seviye...

senın sevıyene ınıce bolyle oldu pardon.

sevıyeyı bu hale sen getırdın.mesajlarını oku ondan sonra konus.

unyelimetin
31.07.2006, 00:21
Senin ne yazdığından,daha ilk mesajındaki hakaretlerinin farkında bile değilsin.

John_coffey
31.07.2006, 00:24
Arkadaşlar bu tartışmaya son versek hepimiz Trabzonsporluyuz yanlış ya da doğru fikirlerimiz hep TRABZONSPOR'un iyiliği için...

Muhammet_61
31.07.2006, 00:30
Arkadaşlar yeter bence. Fatih Zenit'e gitti ve en iyisi oldu. 29 yaşında ve sakatlık riski oldukça yüksek bir futbolcuyu rekor bir fiyata sattık. Kendisi de istiyordu gitmeyi. Geçen seneki açıklamalarını hatırlayın. Son maçta daha teri soğumadan Ayrılmak istediğini beyan etmişti. Maçlarda isteksizdi. Saha dışı olaylar da malumunuz. Yani bu adamın bu sezon takımda kalsa aynı verimi sağlayabileceğini düşünüyormusunuz? Ben hiç düşünmüyorum. Artık kendi yolumuza bakmalıyız. Elimizde Umut, Ömer, Mehmet(ersen) gibi golcüler var. Tamam hiçbiri şu anki formuyla Kaptanın yerini dolduramaz ama uyum sağlayıp kendilerini geliştirdikleri sürece hepsi çok yetenekli futbolcular. Umut mesela Fatih gibi komple bir santrafor. Kulübe de iyi bir para kaldı bu transferden. Akıllı kullanılmalı. Sol kanada da bir transferle lige bomba gibi gireriz.

Artık Tekke konusunda sızlanmaya gerek yok. Yönetim en iyisini yapmıştır.

Yolun açık olsun Kaptan... Seni unutmayacağız.

oguzkoc
31.07.2006, 00:38
Artık burada fatih tekkenin gitmesini değil rusyada neler yapacağını konuşalım...

Fatih Tekke çok kaliteli bi takıma gitmediği için emin olunki rusyayı sallar ayağı kaldırır ve gol kralı olur... orada onun gibi bi golcu yok.. yeterki oynadığı takımda fatihi besleyecek bi adam olsun..

düşünsenize fatih tekke rusyada gol kralı oluyor.. bu gururu kim istemezki rusya çok kaliteli bi lig olmasada avrupanın gözüne batan bi lig...

HAYDİ FATİH SULTAN TEKKE ARKANDAYIZ...

John_coffey
31.07.2006, 00:47
Artık burada fatih tekkenin gitmesini değil rusyada neler yapacağını konuşalım...

Fatih Tekke çok kaliteli bi takıma gitmediği için emin olunki rusyayı sallar ayağı kaldırır ve gol kralı olur... orada onun gibi bi golcu yok.. yeterki oynadığı takımda fatihi besleyecek bi adam olsun..

düşünsenize fatih tekke rusyada gol kralı oluyor.. bu gururu kim istemezki rusya çok kaliteli bi lig olmasada avrupanın gözüne batan bi lig...

Bir yere gitmediyse Zenit'te Kerzhakov diye bir forvet var. Fatih'le süper işler yapar. Ama Zenit değil biz ne yapacağız forvet hattında Umut Ankaragücünde oynadığı futbolun üstüne çıkması lazım

Gürkan
31.07.2006, 00:52
Senin ne yazdığından,daha ilk mesajındaki hakaretlerinin farkında bile değilsin.

hangı hakaret yahu.nasıl okuyosun ne hakaretı.
sana ne hakaretı yapmısım yaaa.
saat kac oldu.sana laf mı yetıstırecegız burda.

dogrular sana hakaret gıbı mıu gelıyo.
en buyuk fatıh
baba fatıh
kral fatıh
ımparatoır fatıh
futbolun profesoru
1 numara
super ınsan
harıka golcu
efsane futbolcu
olde olelım

için rahat ettımı
sampıyon zenıth
ha sımdı tam oldu.

Gürkan
31.07.2006, 00:54

arkadasım bız forvetsız kaldık bız neyapacagız onu konusalım.

ne yapcaz orta sahada topmu cevırecegız.uyanın artık
golcumuz yok.sardınız ıyıyce.

oguzkoc
31.07.2006, 00:56
Bir yere gitmediyse Zenit'te Kerzhakov diye bir forvet var. Fatih'le süper işler yapar. Ama Zenit değil biz ne yapacağız forvet hattında Umut Ankaragücünde oynadığı futbolun üstüne çıkması lazım

öyle olmasını bekliyoruz, umut ediyoruz...

ama ben sanki cem demirin kayserili gökhan gibi bi anda beklenmedik bi patlama yapacağını da umuyorum...

oguzkoc
31.07.2006, 00:57

giden gitti birader.. bu saatten sonra arkasından gel gel dicek halimiz yok... gitti fatih tekke bunun daha konuşulcak bişeyi yok... bizim forvet sıkıntımızın yeri de zaten burası değil...

Keleşoğlu
31.07.2006, 00:59
baslıgıda degissek artık fatih zenite gitti diye:(

hakanhan
31.07.2006, 01:02
arkadaslar ntv de seyrettim dakika doksanda fatih tekke tlfonla baglanti.. gıttigini anlaştigini söyledi fatih gitmek istiyor size ne oluyor neden kavga ediyorsunuz.. 29 yaşinda sakatlık riski cok yuksek bir futbolcu fatıh tekke gıtmesi hayırlı oldu kulubede yuksek mıktarda para kazandırdı.. tesekurler fattih başarılar sana....

h@msi61
31.07.2006, 01:08
Fatih sanki biyerler olsunda neresi olursa olsun mantığında konuştu.ısrarla 1-2 sene yurtdışında kafası rahat şekilde oynamak istediğini belirtti. ama giderken Trabzonsporu da düşünmeden etmemiş saolsun sonuçta bi sene daha beklese bonservissiz çok daha iyi bir takıma giderdi. görülen oki bu transferde yönetimi suçlamak çok manasız, Fatih isteyerek gidiyor, bu sene Türkiyede oynamak istemediği apaçık belliydi. yolun açık olsun büyük kaptan, söylediğin gibi 2 sene sonra yine seni bu takımın kaptanı olarak görmek istiyoruz. inşallah Rusyada büyük başarılar kazanır göğsümüzü herzamanki gibi kabartırsın...

Gürkan
31.07.2006, 01:10
giden gitti birader.. bu saatten sonra arkasından gel gel dicek halimiz yok... gitti fatih tekke bunun daha konuşulcak bişeyi yok... bizim forvet sıkıntımızın yeri de zaten burası değil...

topıcın adı fatıhrusyada ne yaprmı.
bende zaten forvetsıkıntımızı burda konusalım demedım.forumda tartısalım dedım.
ama ıstersen zenıthın kadrosunu onumuze alıp uzuuuun uzuuun tartısalım.;)

unyelimetin
31.07.2006, 01:17
hangı hakaret yahu.nasıl okuyosun ne hakaretı.
sana ne hakaretı yapmısım yaaa.
saat kac oldu.sana laf mı yetıstırecegız burda.

dogrular sana hakaret gıbı mıu gelıyo.
en buyuk fatıh
baba fatıh
kral fatıh
ımparatoır fatıh
futbolun profesoru
1 numara
super ınsan
harıka golcu
efsane futbolcu
olde olelım

için rahat ettımı
sampıyon zenıth
ha sımdı tam oldu.

Sana iyi sabahlar...:)

Gürkan
31.07.2006, 01:19
selametle ...

John_coffey
31.07.2006, 01:21
Fatih sanki biyerler olsunda neresi olursa olsun mantığında konuştu.ısrarla 1-2 sene yurtdışında kafası rahat şekilde oynamak istediğini belirtti. ama giderken Trabzonsporu da düşünmeden etmemiş saolsun sonuçta bi sene daha beklese bonservissiz çok daha iyi bir takıma giderdi. görülen oki bu transferde yönetimi suçlamak çok manasız, Fatih isteyerek gidiyor, bu sene Türkiyede oynamak istemediği apaçık belliydi. yolun açık olsun büyük kaptan, söylediğin gibi 2 sene sonra yine seni bu takımın kaptanı olarak görmek istiyoruz. inşallah Rusyada büyük başarılar kazanır göğsümüzü herzamanki gibi kabartırsın...
bu tartışma burda biter +1967

Bulut61-34
31.07.2006, 02:29
gkalmuk nikli arkadaşım, sende ki bu Fatih düşmanlığı ne yaw, atamakızmak için bahane arıyorsun. Bu abahneleri ararkende kendi içinde çelişiyorsun. Sırf Fatih'e laf söylemiş olmak için bişeyler uydurup yazıyorsun.
Bişey kalmasa gözünün üstünde kaşın var deyip kızacaksın. Nedir bu Fatih antipatisi?

Bulut61-34
31.07.2006, 02:32
Fatih'in açıklamalarına bakacak olursak yönetime boşuna yüklenmişiz. Yönetim geçen sezonun sonunda düşüncelerimi bir bir yerine getirdi bi de neden destekliyorsun yönetimi diyorlar. Yıldız sözünü ciddiye almadım olursa da hayır diyecek halimiz yok, geçen sezonun sonunda Fatih bu takımdan ayrılmalı diyordum, zamansız olsada Trabzonspor'a Türk futbol tarihine geçecek şekilde yüklü bir para kazandırıp gitti. Allah razı olsun... Düşüncelerimizi yerine gitiren yönetimi desteklemeyeyim de ne yapayım....

Zenit her ne kadar Fatih'in gitmesini istediğimiz kulüp olmasa da kendisine başarılar dileriz. Allah yolunu açık etsin...
Bu açıklamalardan bu sonucu çıkarıyorsan herkes kendi isteği doğruldtsunda anlıyor demektir.
Ne diyor Fatih Zenit hayalimdeki klüp değildi ama ulübe iyi para kazandırmak için oaray gidiyorum diyor. Yönetim bizim paraya değil sana ihtiyacımız var dese ve seni satmıyoruz dese Fatih gider miydi?

Oruç
31.07.2006, 07:28
Arkadaşlarımızın yazdıklarına göre Fatih '2 sene sonra dönersem yine TS'ye dönerim' türünden bir şeyler söylemiş. Bir forum üyesi de 'Sanki babasının takımı dönerse TS'ye dönermiş, TS'nin menfaatlerini düşünmek Fatih'e mi kaldı' gibi gayet seviyesiz cümleler kullanmış. Evet TS Fatih'in babasının takımı olmadığı gibi 'kimsenin' takımı değildir. Öncelikle bunu anlamak ve ona göre davranmak lazım. Her Trabzonspor'lu takımının menfaatleri düşünmek zorundadır. Fatih'te 'gerçek' bir Trabzonspor'lu olarak takımına para kazandırmıştır. Bunda kötülenecek bir şey yoktur. Fatih'in satılmasıyla Sayın Başkan ve yönetiminin de 'Şampiyonluğa inanmadığı' kanaatindeyim. Marcelinho'yu alarak göz boyamaya çalışılıyor ne yazık ki. Fatih geçmişte Şampiyonluğa inanan neredeyse tek isimdi bu takımda ne taraftar inanıyordu ne de yönetimler. Adam gibi transferler yapılmayıp, 'bizim kaptanımız var...' diyerek çoğu kez bütün yükü Kaptan ve takımdaki diğer oyunculara yüklemeye çalıştılar. Anlaşılan bu sezonda UEFA'dan öte gidemeyeceğiz. Fatih'in gidişiyle forvetler etkisiz kalırsa 'Yattara, Marceliho, Szymek ve en önemlisi 'ne yaparsa yapsın taraftarın gözbebeği olmayı sürdüren Gökdeniz bundan çok ama çok etkilenecektir' Dolayısıyla takımımız.

Fatih'in burda yaptıklarına teşekkür edilmedi. Bari giderken kuru bir teşekkür edilsin lütfen O bunu kak ediyor. Fatih'i 'para için' satan yönetime şu an için tepki göstermeyenler takım başarısız olduğunda 'Yönetim istifa' diye söylenmemelidirler. Yerini doldurmadan Fatih'i satmak 'işbilmezliğin' ta kendisidir. Ersen Martin diye bir oyuncu alıyorlar O'nun yerine (!). Bu taraftar yapacağı baksıyla O'nu da yer, Cem'i de yer Umut'u da yer. BKZ: Mehmet Yılmaz, Tayfun Cora.

Değerli Kaptan'ımıza yaptıklandan dolayı teşekkür ediyorum. Dönerse de geri bu taraftar O'nu tekrar bağrına basmasını bilir. Rabbim yolunu açık etsin ''Sultan''

Fatih karşıtlarrı da Bayram yapsın, Gün onların günü ne de olsa...

Nytre
31.07.2006, 07:41
nedense dün akşam ntv.de fatih yayına katıldığı zaman spiker ona "zenite gittin hayırlı olsun" demesine rağmen fatihin "hayır , öyle bir şey yok" demesini bekldim...

Çakır
31.07.2006, 07:48
gkalmuk, bu forumda ikili tartışmalara kesinlikle izin vermiyoruz. Bundan sonra bu sayfalarda yalnızca Trabzonspor'la ilgili görüşünü dile getirip, düşüncesine katılmadığın bir üye olursa yalnızca "Sana katılmıyorum" demekle yetinirsen forum kurallarına uygun hareket etmiş olursun. Dikkate alacağını umuyorum. Bu platformun yalnızca Trabzonspor'un tartışıldığı bir yer olması ve amacına ulaşabilmesi için bu şart, aksi düşünülemez.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 09:36
Bize düşen kaptanımıza hizmetleri için teşekkür edip
bize yakışan şekilde yolcu etmektir.

Güle güle Büyük kaptan
Güle Güle "Sultan" Tekke
Attığın golleri, formanı terletmeni, canını dişine takmanı unutmayacaktır bu tafatar.
Dönüşünü dört gözle bekleyeceğiz...

Adem Erdoğan
31.07.2006, 09:44
Kaptan bedeni gitti ama aklı hala burada birgün yine dönecektir.

sarman61
31.07.2006, 09:45

Arkadaşmı senin yaptığın ayıp o kadar forvet var bu futbolcular da bu formaya giyiyor şimal yıldızı abimin dediği gibi hiç bir futbolcu trabzonspordan büyük değildir.

Ben inanıyorum ki oyuncular gidenleri aratmayacaktır.

Burçak
31.07.2006, 09:50
http://www.fc-zenit.ru/images/gallery/20060719/02.jpg

Zenitin sitesinden bir foto

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 09:55
Yolun açık olsun Kaptan... Seni unutmayacağız...
::>E F S A N E<::

Mert67
31.07.2006, 09:59
inşallah kaptana destek olurlar orda.

Şenol YİĞİT
31.07.2006, 10:11
ALLAH yolunu açık etsin BÜYÜK KAPTAN...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
31.07.2006, 10:27
Zenith'in de renkleri bordo mavi galiba...

TSelif
31.07.2006, 10:29
Zenith'in de renkleri bordo mavi galiba...
Tam bende bunu yazacaktım ..Acaba öyle mi gerçekten?:)

frango
31.07.2006, 10:42
bundan sonrakı futbol hayatında basarılar kaptan yolun açık olsun

Burçak
31.07.2006, 10:46
FC Zenit's colors blue, sky blue, and white
Host uniform: blue
Visitor uniform: white

bilgilere bakılırsa mavi beyaz renkleri var. ama tribünler bizimki gibi bordo mavi. :)

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 10:48
Güneşin ufka deydiği yer oraya git ama yine gel döneceksin diye söz ver...

Böylesi hepsinden güzel git özlet kendini yine gel döneceksin diye söz ver...

Dinle uzaktan,çalan şarkı hicazdan,yaktık seninle biz bir yangını yeni baştan..

Dinle uzaktan küllerin arasından madem herşey biter yine başlar yeni baştan...

Bana ne olur ellerini ver gideceksin ama yine gel döneceksin diye söz ver...

Seni o küçük kalbindeki büyük trabzonspor aşkı ile tanıdık...
Attıgın gollerle verdigin inançla yaşadık...
Hırsın,azmin ve kararlılıgınla birçok şeyi değiştirdik...

Şimdi gidiyorsun kaptan...

Bu ailenin bir ferdi olarak,büyük hizmetleri geride bırakarak ama en acısı şampiyonluk sevinci yaşamadan-yaşatmadan gidiyorsun...
Oysa ben(biz) sana çok inanmıstık.Şampiyonluk için güvenmiştik...

Yine de hala şampiyon olabiliriz,biz büyük bir aileyiz ama gönül isterdiki o kupayı senin kollarında görelim...

Güle Güle Kaptan...
Güle Güle Fatih TEKKE...
Güle Güle FATİH SULTAN TEKKE...

mahmuter61
31.07.2006, 10:49
Fatihin gidişine çok üzüldüm ama dün kendisi takımdan ayrılışına üzüldüğünü buruk gittiğini söyledi.Ebe kaptan sana git diyenmi oldu kovanmı oldu sen butaraftarı hiçe saydın senin için millet birbirini yedi be kardeşim.Hele bu takımdan senin olmam lazımdı bunu herkes dile getirdi.Senin TRABZONSPORDAN kaçışını hala millet anlamış değil.İşallah herhangi bir hülleye gelmessinde gönlümüzdeki o FATİH SULTAN TEKKELİĞİN ebedi kalır iyi anılırsın.

Onur Muhcu
31.07.2006, 11:44
Fatihin gidişine çok üzüldüm ama dün kendisi takımdan ayrılışına üzüldüğünü buruk gittiğini söyledi.Ebe kaptan sana git diyenmi oldu kovanmı oldu sen butaraftarı hiçe saydın senin için millet birbirini yedi be kardeşim.Hele bu takımdan senin olmam lazımdı bunu herkes dile getirdi.Senin TRABZONSPORDAN kaçışını hala millet anlamış değil.İşallah herhangi bir hülleye gelmessinde gönlümüzdeki o FATİH SULTAN TEKKELİĞİN ebedi kalır iyi anılırsın.

Arkadaşım Fatih'i zorla kovmadılar haklısın ama gitmesi için nedenleri vardı, çok olumsuz olay yaşadı son yıllarda, artık pskolojik olarak iyi değil. Gitmesi hem TRABZONSPOR için Hemde Kendisi için iyi oldu, Hem Bazı arkadaşlar Zenit İyi bir takım değil neden oraya gitti demiş ? Arkadaşlar ZENİT klubü , ABRAMOVİÇ'in KIZI'na ait. ABRAMOVİÇ, CHELSEA' nin sahibi .. Fatih Kendini ZENİT'te gösterirse, iyi olursa sonraki sene CHELSEA'de oynama oranı bile yüksek. Alıcanız ZENİT'e öyle küçük bir klüp olrak bakmayalım

Erbay
31.07.2006, 11:50
Fatih Tekke giderken üzüldüğüm tek nokta şu:Eğer İngiltere'de herhangi bir kulübe gitseydi tüm dünyanın gözü önünde olacaktı.Manchester United'a,Chelsea'ye,Arsenal'e,Liverpool'a karşı oynarken onu izleyebilecektik.Ama şimdi Rusya'da.Maçlarını bile izleyemeyeceğiz.Zaten kendisi de asıl hedefim Zenit değil dedi.Demek ki diğer takımlardan yüksek ücret gelmemiş.

gvnlp
31.07.2006, 11:52
Klüp bence Sultanın formasını o futbolu bırakana yada geri dönene kadar emekli etsin. 9 numarayı fatih oynadığı sürece kimse giymesin. Hala inanamıyorum gittiğine.

54hamdi0061
31.07.2006, 11:53
öyle yada böyle fatih artık zenitte fatih için hayırlı olsun inşallah bizi orda en iyi şekilde temsil eder.tabiki gitmesini istemezdik ama elden ne gelir fatihe başarı dilemekten başka

Burçak
31.07.2006, 11:55
Klüp bence Sultanın formasını o futbolu bırakana yada geri dönene kadar emekli etsin. 9 numarayı fatih oynadığı sürece kimse giymesin. Hala inanamıyorum gittiğine.
bencede bu yapılmalı. futbolu bırakana kadar kimse giymesin 9 numarayı.

Ozan
31.07.2006, 11:55
yolun açık olsun kaptan . inşallah orda da başarılı olursun .

ozcan_asanoglu
31.07.2006, 11:57
kafamda soru işaretleri vardı bu zenit kimin, nasıl para harcıyor diye.yukarıda arkadaş cevabını vermiş, zenit abramoviç'in kız kardeşinin yani abramoviçin.

dolayısıyla vay fatih niye bu takıma gitti demenin alemi yok, orda kendini gösterirse nereye zıplayacağı belli...chealse olmasa da başka bir premier takımı olur..

keles76
31.07.2006, 11:57
ya bunu yaparsak eskilere ayıp etmiş oluruz böyle laflar bence dikkatli edilmeli 6 kere şampiyon olmuş takımın oyuncularını ne yapacaksın. İnşallah fatih döner 9 numarayı tekrar giyer

Burçak
31.07.2006, 11:59
niye ayıp olsunki. futbolu bırakanakadar dedik. efsane kadroyu unutmak mümkünmü.

gvnlp
31.07.2006, 12:05
Bence ayıp olmz ayrıca arkadan gelenlere de mesaj verilir. Nba takımları oyuncuların formalarını nasıl emekli ediyor bu da onun gibi bir şey. Amaç farkımızı göstermek. Sahip olduğumuz değerlere karşı saygımızı göstermek.

Mesut AKYILDIZ
31.07.2006, 12:07
trabzon sevdalısı fatih sultan tekkemizin uluslararası arenada esamesi okunmayan bir rus takımına sırf maddiyat ugruna satılması en az fatih tekke kadfar benide mutsuz etmiştir. fatih tekkenin avrupada iyi bir takım olmadıgı sürece herhangi bir takıma transferini kesinlikle onaylamadıgımı daha öncede belirtmiştim keşke hersey benim onaylamamla olsa, zenit benim gözümde herhangi bir takım kriterine uyuyor çünkü bu transfer gercekleşmeden önce bircogumuz daha adını bile duymamıştık BU ZAMANA KADAR TRABZONSPORUMUZA VERDİGİN EMEGİNE SAGLIK ALLAH YOLUNU AÇIK EYLESİN

bahadır2561
31.07.2006, 12:14
yolun açık olsun kaptan..güle güle..

TSezgin61
31.07.2006, 12:16
of yaa sahada onu cok arayacaz yaaaa....

Onur Muhcu
31.07.2006, 12:27
Nostalji kısmında dolaşırken izledim ağlattı beni ya , işte KRAL'ımız FATİH TEKKE'nin videosu ..
http://www.youtube.com/watch?v=gO1VfFn88TQ&amp;search=

TSelif
31.07.2006, 12:57
Nostalji kısmında dolaşırken izledim ağlattı beni ya , işte KRAL'ımız FATİH TEKKE'nin videosu ..
http://www.youtube.com/watch?v=gO1VfFn88TQ&amp;search=
Hiç kimse senin yerini alamayacak KAPTAN .Hiç kimse senin attığın o muhteşem golleri atamayacak. Ve bu taraftar hiç bir zaman KRALINI unutmayacak...:)
Yav arkadaş nerden çıkardın şimdi bunu benide ağlattın yaaa:(

Jackdaniels
31.07.2006, 12:57
Allah yolunu açık etsin inşallah trabzondakinden dahada başarılı olursun....

unyelimetin
31.07.2006, 12:59
Fatih Tekke giderken üzüldüğüm tek nokta şu:Eğer İngiltere'de herhangi bir kulübe gitseydi tüm dünyanın gözü önünde olacaktı.Manchester United'a,Chelsea'ye,Arsenal'e,Liverpool'a karşı oynarken onu izleyebilecektik.Ama şimdi Rusya'da.Maçlarını bile izleyemeyeceğiz.Zaten kendisi de asıl hedefim Zenit değil dedi.Demek ki diğer takımlardan yüksek ücret gelmemiş.

Bu konuda dün akşam ntv'de konuşan Fatih,ocak ayını bekleseydim büyük bir kulübe gidecektim.Ancak Trabzonspor'un kazanması için Zenit'e gidiyorum dedi.

Sağolsun,giderken bile kazandırdı.

İskender66
31.07.2006, 13:13
Helal olsun Fatih Tekke.
Seni asla unutmayacağın. Bizdeykende kazandırdın. Giderkende kazandırdın.
Seni seviyoruz

zafercalikoglu
31.07.2006, 13:28
Bu konuda dün akşam ntv'de konuşan Fatih,ocak ayını bekleseydim büyük bir kulübe gidecektim.Ancak Trabzonspor'un kazanması için Zenit'e gidiyorum dedi.

Sağolsun,giderken bile kazandırdı.
eger doğruysa helal olsun ,yoluda bahtıda acık olsun

Ayşe Aygün
31.07.2006, 13:46
Belki yüreğinin götürdüğü yer değil. Ama yüreğinin burda kaldığını biliyoruz.ama sen ordada olsan hep seni takip edip hep bizm kaptan diyeceğiz.sen bizm kaptanımız olarak kalacaksın. Yolun açık şansın bol olsun.

Mehmet Alemdar
31.07.2006, 13:51
Dün akşam fatih tekke bir spor proğramına telefonla bağlandı ve zenit e gittim dedi hem trabzonsporumuza da 7.5 milyon euro kazandırdı şuana kadar yurt dışına transfer olupta bu kadar para kazandıran bir türk futbolcusu yok türkiyede buda bir ilk oldu ama olsun inşallah başarılı olur orada yeni takımı hayırlı olsun ona...

Burçak
31.07.2006, 13:55
İnşallah ordada çok başarılı olacak. eğer bi aksilik olurda oraya alışamaz performansı kötü olursa Trabzonsporun kapısı ona zaten herzaman açık.

Tunga
31.07.2006, 14:02
Bunu pek konuşmadık ama orada aslında önemli bir şansı var. Zenith'in hocası Dick Advocaat ve Avrupa'da çok yakinen takip ediliyor.

Bir sene sonra dudak uçuklatan bir başka transfer daha yapabilir.

Keleşoğlu
31.07.2006, 14:08
skyturk te bonservis icin 10 milyon€ dendi , 7.5 milyon€degilmiydi?

hamucera
31.07.2006, 14:12
artık güle güle demek yakışır. gitmesi kendi içinde iyi oldu avrupa falan diyordu ama en son olarak geldiğinde havaalanında gidiyorum bu kadar basit ve net ifadelerini kullandıktan sonra açıkçası gitmesi doğruy olandı.
iyide para kazandırdı artık geleceğe bakmalıyız
yolun açık olsun

krilov
31.07.2006, 14:13
futbol; bu evrensel yakınlık, bizi kavuşturur sana bir gün elbet.
belleği yok yollların ama
bizi unutma
hoşcakal kaptanımız, hoşcakal büyük şövalye

The Legend
31.07.2006, 14:22
kaptana sonsuz başarılar diliyorum. elveda Fatih Sultan Tekke

SDanışmaz
31.07.2006, 14:24
Gitmesine çok üzüLdüm :(

HayırLısı oLur İnşaLLah...

Aslıhan
31.07.2006, 14:25
Birgün tekrar aynı yolda aynı amaç için yürümek dileğiyle ;

Rusya yı salla Kaptan :D:D

halil ibo
31.07.2006, 14:29
Futbol zekası ve Allah'ın ona verdiği yetenek gittiği her yerde sivrilmesini sağlayacaktır.Röportajlarda dikkatli konuşsun gerisini zaten futboluyla halleder.O'nu çok sevdik,her zaman seveceğiz.Başarılar BÜYÜK KAPTAN...Birgün tekrar bordo-mavili günler yaşaman dileklerimle.

gvnlp
31.07.2006, 15:19
Hala inanmıyorum resmi sitede de transferle ilgili bir haber yok. allahıminşallah gitmez.

Jackdaniels
31.07.2006, 15:22
Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli seferiyle Rusya'nın St. Petersburg kentine giden milli futbolcu Fatih Tekke, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplarken, şaşkınlığını henüz üzerinden atamadığını söyledi. Bu transferin gerçekleştiğine hala inanamadığını kaydeden yıldız futbolcu, artık kafasını dinlemek istediğini belirterek, "Kulübüm açısından hayırlı birşey yaptığımı düşünüyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye tarihinde en yüksek miktardaki parayla transfer olan Türk futbolcusu olduğum için hem kendi, hem de kulübüm adına büyük gurur duyuyorum" diye konuştu.

Fatih Tekke'ye yolculuğu sırasında kardeşi ve menajer Ceylan Çalışkan eşlik ederken, Atatürk Havalimanı'nda golcü futbolcuyla fotoğraf çektirmek isteyen hayranları arasında Sarı-lacivertli formasıyla genç bir Fenerbahçeli taraftarın bulunması ise dikkat çekti.

fatih az önce rusyaya yeni kulübüne imza atmaya gitti hayırlı olsun demekten başka çaremiz yok...

Kemhacıoğlu
31.07.2006, 15:29
diyecek bişey bulamıyorum. güle güle büyük kaptan güle güle... allah utandırmasın...

Özgür Öztürk
31.07.2006, 15:55
İnşallah başarılı olur.

erdal6167
31.07.2006, 16:19
Elveda Kaptan. . . . .

TSKara61
31.07.2006, 16:24
Kaptanimiz Senİ Beklİyoruz. Bİze Gerİ DÖneceĞİn GÜne Kadar Kalbİmİzdesİn!!

keles76
31.07.2006, 16:27
Haşiö Sayitoğlu pazartesi açıklanacak yönetiimin kararı demişti toplantı ne zaman bilen varmı belki kaptan kalır artık bir yıl daha oynar

Nytre
31.07.2006, 16:42
adam gitti rusyaya hala kalır diyoruz...

Nytre
31.07.2006, 16:42
bu herhalde hala inanamadığımız içindir.

h@msi61
31.07.2006, 16:57
zenit resmi sitesindeki Fatihin transfer haberi
http://www.fc-zenit.ru/eng/details.phtml?id=2421

selokal61
31.07.2006, 17:03
bugüne kadar yaptığın emeklerden dolayı sonsuz teşekkürler yolun açık olsun kaptan..gönül isterdiki bu takımı şampiyon yapıp öyle gitsen ama nasip böyleymiş..

Keleşoğlu
31.07.2006, 17:07
surmene meshur oldu:)

DeAgLeMaNyAq
31.07.2006, 17:52
Ya resmi sitede neden bir yolun açık olsun mesajı yayınlanmadı anlamadım?

Lokman
31.07.2006, 18:03
Ya resmi sitede neden bir yolun açık olsun mesajı yayınlanmadı anlamadım?

şimdi forumun tamamını okumadım ama dün akşam NTV de konuşurken fatih sesi pekte memnun gibi çıkmıyordu bence yönetim zorla sattı fatihi ve böyle bir olay varsa buda doğaldır diyorum yada başka bir bildikleri vardır ama bu yönetimin bildiği hiçbirşey bu takımın yararına değil ben en azından bunu biliyorum.

FATİH İ SATANI BİZDE SATARIZ evet yönetim satılığa çıktı sanırım

Cenkhan
31.07.2006, 18:39
Bu tartışma bitmez, hep ihtimal üzerine konuşuyoruz. Sonuçta Fatih gitti, Allah yolunu açık etsin.

oguzkoc
31.07.2006, 18:43
uefa.com da 4 yıllık sözleşme imzaladığını yazıyo... eğer bi geri dönüş olmazsa futbolu orda bırakacak galiba kaptanımız :(

#10 Fietra
31.07.2006, 18:45
10 milyon € iyi para gerçekten hayırlı ve uğurlu olsun.Güle güle kaptan.Sana Asya'da başarılar.

oguzkoc
31.07.2006, 18:50
http://www.fc-zenit.ru/eng/squad.phtml?id=1

adamlar hemen yazmışlar kadroya ismini yaw.. ve 61 numara boşta :)

fatih, arshavini keser kerzhakovla birlkte oynar heralde...

asem61
31.07.2006, 18:53
GÜle GÜle Kral,seni Unutmayacagiz.basarilarinin Ordada Devam Edecegine Inaniyoruz. Hersey Icin TesekkÜrler.allah GÖnlÜne GÖre Versin

oguzkoc
31.07.2006, 18:55
Palmares: Turkish Super League Top Scorer (05)

zenit resmi sitede fatih tekkenin proflini vermişler ve şu yukarda yazanı en karizmatiği ;)

...2005 türkiye süper lig gol kralı...

Lokman
31.07.2006, 19:06
acaba adamlar nasıl bir hazineye sahip olduklarının farkındamı yoksa onuda sıradan oyuncumu sanıyorlar çok merak ediyorum

oguzkoc
31.07.2006, 19:07
acaba adamlar nasıl bir hazineye sahip olduklarının farkındamı yoksa onuda sıradan oyuncumu sanıyorlar çok merak ediyorum

şehir futbola merakli olan bi şehir değil... orada bi arkadaşım var icq da tanıştığım... tekrardan görüşeceğim fatihin transferiyle ilgili ama malesef taraftar fatihi sıradan bi oyuncu olarak görecekler gibime geliyo...

TAMTÜRK61
31.07.2006, 19:08
Fatih Tekke, yolun acik olsun. Sen Trabzonspor'da görevini fazlasiyla yaptin ve Unutulmayanlar arasina girdin.
Tek üzüldügüm Almanya'ya geldin seni hazirlik macinda izlemek nasip olmadi..

oguzkoc
31.07.2006, 19:21
ingilizce bilen arkadaşlar kaptanımız için zenithin forum sitesine bişeyler yazın...ben başladım sizde gerisini getirin... üyelik istemiyo o konuda guest olarak cevap yazabilirsiniz...

http://www.landscrona.ru/forum/index.php?showtopic=3547

shevriano
31.07.2006, 19:22
Arkadaşlar Fatih dün Rıdvan Dilmen'in de dediği gibi düzyanın en ii takımlarında forma giyebilecek kapasitede bi oyuncu ama kader böleymiş bize düşen ona dua etmektir..tabiki gönül isterdi ki şampiyonluk yaşadıktan sonra gitsin ama hayırlısı olsun..hangi takımda olursa olsun (fener hariç) başarılarının dewamını Allah'tan tüm içtenliğimle diliyorm..taraftarların da başka yapabilecek bişeyi yok..Allah Fatih'imden razı olsun...

Şentürk
31.07.2006, 19:23
her şey istediği gibi olsun, bize her şeyi verdin şampiyonluk yaşayacaktık malesef gittin, türkiyede o kupa bir tek sana yakışırdı,her şeye rağmen teşekkürler yaşayan efsane teşekkürler fatih sultan tekke....

jefferson61sefa
31.07.2006, 19:35
beyler insallah avrupada karşımıza zenit çıkar :D

shevriano
31.07.2006, 19:37
ingilizce bilen arkadaşlar kaptanımız için zenithin forum sitesine bişeyler yazın...ben başladım sizde gerisini getirin... üyelik istemiyo o konuda guest olarak cevap yazabilirsiniz...

http://www.landscrona.ru/forum/index.php?showtopic=3547

ewet arkadaşlar..ben yazdım..herkes bir iki cümle bişe yazsa hem Fatih mutlu olur öğrenirse hem de Zenit taraftarı Fatih'in değerini bilir we ona hakkettiği değeri werir..çünkü Fatih'in üzülmesini kimse istemez..Ahım şahım bişe yazmanıza gerek yok 3-5 cümle yazsanız yeterli olur..hepinize şimdiden teşekkür ederim..

metehan
31.07.2006, 19:43
Az önce havalimanındaki gidiş görüntülerini izledim. Oldukça üzgün ve durgun görünüyordu. Ama artık buna alışması ve duygusallığı bırakması lazım. Belki Zenit istediği takım değil ama artık onların oyuncusu. Orada elinden gelenin en iyisini yapıp, profesyonelce davranıp kendini göstermesi lazım. Ondan sonra daha da iyi bir takıma gidebilir. Şansın bol olsun Fatih Tekke !

Barış BAKIRTAŞ
31.07.2006, 19:45
beyler insallah avrupada karşımıza zenit çıkar :D
Bildiğim kadarıyla zenit avrupa kupalarında yok. Ayrıca olsa karşımıza çıkmasın fatih tekke gibi güçlü bir forvetleri var ellerinde :( ayrıca kaptanın bize karşı oynaması hem onun hemde bizim açımızdan yürek elveren bir durum olmaz :(

zedboysts
31.07.2006, 20:11
Hayırlı olsun ne diyelim inşallah yokluğunu hisstemeyiz
:(

Semih GÜL
31.07.2006, 20:31
SEnle vedalaşmam ben asla fatih Sultan Tekke,

Sadece giderken sana bir şarkı aklıma geliyor , onu söylemek istiyorum.

Ey sevda kuşanıp yolara düşen
Bilesin bu yollar dağlar dolanır
Yare ulaşmadan düşersen eyer
Yarin hasretinin yankısı kalır

Gecenin ucunda gün aralanır
Yar sevdası ile yürek bilenir
Sızılı bir ırmak uğurlar seni
Su olup akarsın
Kır çiceklenir

Yolun açık olsun bis hep seninleyiz giderkende geleceğin zamanda.

Harun
31.07.2006, 20:31
Üzülmeye gerek yok arkadaşlar.Bu işin arkasında yatan olayları size tüm çıplaklığı ile anlatıyorum iyi okuyun.

Kulubumüz Jun'dan yediği kazığı hâlâ unutamamaktadır.Nasıl yaparız ederizde bu açığı kapatarız diyerek düşünürken birden ortaya Zenit diye bir takım çıkıverir.Fatih'i istediğini uçuk bir rakamla iletir.Yönetim düşünür taşınır ve rakamı biraz daha yükselterek Junun açığını kapatmayı planlar.Fatih'le görüşülür şartlar ve ona yapması gerekenler iletilir.Tabi Zenit bu teklifi kabul eder.Yönetimin Fatih ile plandığı tezgâh aynen şöyledir:

Fatih'e önümüzdeki sezon boyunca maçlarda lakayt oynamasını isteksiz oynamasasını taraftarın tepkini çekmesini söylemiştir yönetim.Bu sayede Zenitli yöneticiler aynı bizim gibi büyük umutlar beklediği(jun) fakat beklenmeyen bir performans sergilediğini gördüğü Fatih'i artık gözden çıkarmayı planlayacaktır.Yaşı ilerlediği ve kötü geçirdiği sezonun için kimse tarafından istenmeyen kişi olacak Fatih'i pazarlamakta zor olacaktır.Akıllara gelen ilk takım tabiki biz yani Trabzonspor olacaktır.Daha önceden planlanan bu oyunun parçası olan bu transferi Trabzonspor çok büyük paralara aldığı Fatih'i çok cüzzi bir rakama geri alacaktır.

Ve kral yuvasına muhteşem bir dönüş yapacaktır...

Yazan ve yorumlayan:Harun:cool: :cool:

Beytullah
31.07.2006, 20:33
yaa yazdın iki dakka gene hee:D:D:D

DeAgLeMaNyAq
31.07.2006, 20:35
uefa.com da 4 yıllık sözleşme imzaladığını yazıyo... eğer bi geri dönüş olmazsa futbolu orda bırakacak galiba kaptanımız :(

Niye 33 yaşında orada futbolu bıraksın ki? Bugün Hakan Şükür 35 yaşında ve 2 sene daha oynayacağını söylüyor. Bence Fatih sözleşmesi bittiğinde yani 33 yaşında Türkiye'ye geri döner ve jubilesini burada yapar...

Telha TANYILDIZI
31.07.2006, 20:35
geçmiş olsun hepimize

immortal_TS
31.07.2006, 20:36
Uyyy ne döktürdün ole yaa harbiden olebilir niye olmasın hemiii :D:D:D

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 20:42
Harun abi bu yazdıkların dogruysa Trabzonspor tarihinden ilk defa ders almış bir yönetimle karşı karşıyayız demektir.Ama bu da tecrübelerimize göre imkansız. :( keşke bu dediklerin olsa ve tekke keşke dönse...

nytre abimizin dedigi gibi abartma olmasın ama sanki sevgilimden ayrıldım :(

chigannes
31.07.2006, 20:57
hala sindiremiyorum fatih in adı sanı duyulmamış bir takımda futbol oynamasını
keşke 3-5 milyon euro ya ingiltere ispanya italya ya gitseydi de gururlansaydık
bu kadar üzülmezdim... klüp 5 milyon euro az kazanırdı ama daha mutlu olurdum

oguzkoc
31.07.2006, 21:04
Üzülmeye gerek yok arkadaşlar.Bu işin arkasında yatan olayları size tüm çıplaklığı ile anlatıyorum iyi okuyun.

Kulubumüz Jun'dan yediği kazığı hâlâ unutamamaktadır.Nasıl yaparız ederizde bu açığı kapatarız diyerek düşünürken birden ortaya Zenit diye bir takım çıkıverir.Fatih'i istediğini uçuk bir rakamla iletir.Yönetim düşünür taşınır ve rakamı biraz daha yükselterek Junun açığını kapatmayı planlar.Fatih'le görüşülür şartlar ve ona yapması gerekenler iletilir.Tabi Zenit bu teklifi kabul eder.Yönetimin Fatih ile plandığı tezgâh aynen şöyledir:

Fatih'e önümüzdeki sezon boyunca maçlarda lakayt oynamasını isteksiz oynamasasını taraftarın tepkini çekmesini söylemiştir yönetim.Bu sayede Zenitli yöneticiler aynı bizim gibi büyük umutlar beklediği(jun) fakat beklenmeyen bir performans sergilediğini gördüğü Fatih'i artık gözden çıkarmayı planlayacaktır.Yaşı ilerlediği ve kötü geçirdiği sezonun için kimse tarafından istenmeyen kişi olacak Fatih'i pazarlamakta zor olacaktır.Akıllara gelen ilk takım tabiki biz yani Trabzonspor olacaktır.Daha önceden planlanan bu oyunun parçası olan bu transferi Trabzonspor çok büyük paralara aldığı Fatih'i çok cüzzi bir rakama geri alacaktır.

Ve kral yuvasına muhteşem bir dönüş yapacaktır...

Yazan ve yorumlayan:Harun:cool: :cool:

aga bu ne komplo teorisidir böyle yaa :D

Barış BAKIRTAŞ
31.07.2006, 21:23
@harun
Harun kolpa yapma :)

Emre B.
31.07.2006, 21:26
Harun Abi bu seneryoyu nasıl yazdın?

Harun
31.07.2006, 21:29
Harun Abi bu seneryoyu nasıl yazdın?

İlginç bir soru:cool:

Travelair
31.07.2006, 21:30
Fatih son hizmetini de yapıp Trabzonspor'a 7,5 milyon € kazandırdı. Teşekkürler Fatih. Bize sen lazımdın ama ne oldu ise Zenit'e transfer oldun. Bu taraftar seni unutmayacak. Desteklerimiz ve dualarımız seninle

Travelair
31.07.2006, 21:32
Kendi futbolcunuza sahtekarlığı reva görmeyin lütfen. Böyle bir ihtimal mantık dışı olurdu

eren_61
31.07.2006, 21:34
yanlız çoık güzel kurgulanmış:D

majes
31.07.2006, 21:39
Şimal Yıldızından Fatih Sultan Tekkeye Bir video hazırlamasını istiorum... Kendisi bu işleri çok iyi yapıyor!!!!!!

sadman
31.07.2006, 21:44
aga bu ne komplo teorisidir böyle yaa :D

katılıyorum sana. ya fener devreye girip bizden çok para verirse zenite. ayrıca benim düşüncemde seneye fenerin zenitten fatih tekkeyi alabileceğidir veya almaya çalışacağıdır...
umarım başarılı olur kaptan ve bizi en iyi şekilde temsil eder. bu klüpten çok oyuncu geçti. klüpler tek oyuncuya bağlı kalmamalı. sonuçta futbol bir takım oyunudur.
sonuç olarak fatihi gerçek trabzonsporlu olduğu için ve klübe büyük katkılarından dolayı hiçkimse unutmayacaktır.

Muhalif
31.07.2006, 22:15
10 milyon € iyi para gerçekten hayırlı ve uğurlu olsun.Güle güle kaptan.Sana Asya'da başarılar.

Alkış nasıl yapılıyor bu forumda Osman:) Evet katılıyorum bu yorumuna:)

@FLU
31.07.2006, 22:26
arkadaşlar sanki canımdan can gitti bana çok koydu yaa lige böyle moralsiz başlamak hiç güzel olmadı

vse61
31.07.2006, 22:30
Büyük kaptan keşke şöyle maçları tw'dan werilen bi takıma gitseydi de bütün haftasonu onu izlemek için bekleseydik. Bu arada bu transferin arkasından da o istifa edip sonra DÖNÜP DURAN azize yıldırım çıkarsa.....

Nytre
31.07.2006, 22:47
fatih tekkeyi uğurlayamadık dediğimiz için bir öneri...
----------------
arkadaslar bir şey aklıma geldi... biz böyle bir org. düzenleyemedik ama herkes bir sayfa bir şeyler yazsın fatih tekke için.. bazımız bir kaç sayfa bazımız tek kelime bazımız bir resim bazımız bir kaset... bunları 1 hafta içerisinde biriktirelim ve kulübümüze verelim fatih tekkeye verilmesi üzerine....
onlar da zenite göndersinler... bu da çok güzel olmaz mı? herkes fatih tekke için duygularını dile getirir..
-------------------

beratiabi
31.07.2006, 23:05
Sevgili Harun kardeş ilk önce bu düzenlemiş olduğun senaryoda Başrole koyduğun oyuncu Fatih Tekke ve bu açıdan çok üzücü birşey. Fatih çok onurlu şerefli bir oyuncudur biliyorum bunu espiri olsun diye yazdın.
Birde bu forumun ilk baş sayfasında şimdi ismini hatırlayamıyacağım arkadaşın bir tanesi çok hoş bir yazı yazmıştı bende onu tekrar yazıyorum.
Güle Güle Fatih Tekke Giderayak yine kralsın.
(Allah yolunu açık eylesin)

poetricus
31.07.2006, 23:29
Arkadaşlar Zenith'in taraftar forumuna gerekli izahatta bulundum:

"Gerçek bir kral ve centilmenle anlaştığınızın farkında mısınız? Bizler sadece Trabzonspor'u tutarız. Hiçbir zaman ikinci takımımız yoktur. Ama Fatih size geldiği için artık Zenith Petersburg'u da bizim takımımız olarak kabul ediyoruz. Unutmayın o bizim sizdeki emanetimiz ve kıymetini bildiğiniz sürece kalbimiz sizin için atacak, dualarımız sizin başarınız için olacaktır.

Karadeniz Sahillerinden Tebrikler ve Sevgiler!"

Sonsöz:
Yolun ve bahtın açık olsun Kaptan!

bingolts
31.07.2006, 23:37
Yunus Emre KÜÇÜK tarafından 31 Temmuz 2006 22:50 tarihinde
ALLAH'A EMANET OL
Değerli kaptanımız güle güle. Hakkını helal et. Seni çok seviyoruz. Bize kazandırdığın maçları asla unutamam.KOmbinemi aldım, belki de şimdi almazdım. Ama olsun sen bizim kaptanımızsın, Türk futbolunun duayenisin, bunu da transfer ücretinin rekoru gösteriyor. Seni hep alkışladım ve şimdide ayakta alkışlıyorum. Güle Uşağum güle güle.

[14d19db37b2efed3]
Ömer GÜN tarafından 31 Temmuz 2006 22:38 tarihinde
Güle güle Kaptan...
Allah utamdırmasın Fatih. İnşallah o muhteşem gollerine Zenith'de de devam edersin. Ve inşallah Zenith kulübü "gerçek Avrupa" takımlarına sıçrama kapısı olur. Trabzonspor Kulübü'ne ve taraftara yaşattığınız 2003-2004 ve 2004-2005 sezonlarındaki şampiyonluğa oynama heyecanından dolayı sana teşekkür ediyoruz. Gelişin sessiz oldu ama gidişin 7,5 milyon Euro gibi bir rakamla Trabzonspor için muhteşem oluyor. Ve inanıyorum ki yine bir gün bu kulübe geleceksin. Ya antrenör ya da yönetici!.. Allah hayırlı etsin. ayrılmana üzüldük ama kulüp için maddi sorunların aşılmasına büyük katkıda bulundun.

[71d0838e089364eb]
Veysel Aliş tarafından 31 Temmuz 2006 22:33 tarihinde

Taraflı tarafsız tüm futbol severlerin takdirini kazandın. Millî Takımımız ve Trabzonsporumuz için yaptığın fedakarlıklar takdirle anılacak; ancak bundan daha önemlisi, efendiliğin, mazbut yaşantın ve sporun ahlakına ve kurallarına uygun bir fıtrata sahip olmandır. Sen her takım ve taraftar için vazgeçilmezsin. Tüm bu vasıflarından dolayı sen nerde olursan ol, seninle gurur duyacağız. Üzüntümüz, bulunduğun takımdaki başarılarınla azalacak. Trabzonsporda yarım bıraktığın hesabı tamamlaman için bekleyeceğiz... Nasip... Türk futbolseveri sende hiç yanlışlık görmedi. Güle güle...

[66290af8eaaca70e]
fatih bay tarafından 31 Temmuz 2006 22:27 tarihinde
cok uzgunum
seni koruyamadik seni sevdigimizi sana gösteremedik kendini taraftar sanan uc bes kisinin seni kirmasina izin verdik kaptan özur dileriz kaptan bir taraftar olarak görevimizi yerine getiremedik ama inanki kaptan seni benim gibi cok seven var kaptan kendine iyi bak allah yolunu acik etsin ama unutma ki senin kalbini kiranlar bir gun gelecek o stadyuma giremeyecek saygilar buyuk kaptan

[ba1eaddc0ee709d7]
fatih bay tarafından 31 Temmuz 2006 22:23 tarihinde
cok uzgunum
kaptan bunlari yazarken inan butun samimiyetimle yaziyorum suanda cok uzgunum trabzonspor sitesinde de okudum gidiyorsum ama sende suc yok suc bizde senin arkanda durmayan taraftarda sana kursun

[ba1eaddc0ee709d7]
murat muratoğlu tarafından 31 Temmuz 2006 21:57 tarihinde
hayırlı olsun
bir fenerbahce tarafatarı olarak seni 100. yılımızda kadroda görmek isterdim büyük kaptan ama olmadı. transferin hayırlı olsun. bize o güzel golleri seyettirdiğin için teşekkürler...

[b512d28d346970aa]
bumin atsız tarafından 31 Temmuz 2006 21:36 tarihinde
Güle Güle
Güle güle büyük kaptan... Keşke ayrılışın basit bir takıma giderek olmasaydı. Sen daha iyilerine layıktın. Bizlerin gönlünde öyle bir taht kurdunki kim ne derse desin kim ne yaparsa yapsın o taht sallanma dahi sallanamaz. Bu takım için necmi perekli, şenol güneş, hami mandıralı ne ise sende artık öyle oldun. Trabzonspor tarihine adın altın harflerle yazıldı. Seni canlı olarak izleyememek ne kadar kötü bir şey olacak. O gözündeki hırsı tribündekiler hissedebiliyorlardı. Diğer futbolcularımız darılmasın ama Fatih Sultan Tekke Bamaşkaydı.Kişiliğiyle, futboluyla örnek insan Allah yolunu açık etsin.(Trabzonspor sensiz biraz zor şampiyonluğa oynar)

SENİ YILDIZLAR ARASINDA BULDUM SAMNYOLUNDA
SENİ SEVİYORUM YOLUN AÇIK OLSUN

NiTRoPHe
01.08.2006, 00:03
Ya arkadaşlar Fatih seneye büyük ihtimal Fener'de çünkü duyduğum habere göre Zenit'te Fatih'i alacak kadar para yoqmuş bu parayı zenite fener vermiş fenerde zenitten fenere transfer etcekmiş fatihi ama İnş. mukaveleye eklemişlerdir fatih türkiyede başka bir kulübe giderse trabzonspordan izin alıcak diye İnş. eklemişlerdi...

Colakoglu
01.08.2006, 01:24
fatih fenere giderse kendi istegiyle gider ancak,fatih istemeden kimse onu fenere yollayamaz !!! yani arkadasim sen onu unut fatih fenerde falan oynamaz,bir trabzonlu ve trabzonsporlunun en son yapacagi istir fenerde oynamak,hele bide adi FATIH TEKKEYSE,birde zenitte para olmadigini nerden cikardin,muhasebecisimisin sen o klubün demekki para var 7 mio euro veriyolar.. Fatih fenere gidicek gibi sacma aciklamalara bi son verin artik yeter...

TURHAN
01.08.2006, 03:54
Ya arkadaşlar Fatih seneye büyük ihtimal Fener'de çünkü duyduğum habere göre Zenit'te Fatih'i alacak kadar para yoqmuş bu parayı zenite fener vermiş fenerde zenitten fenere transfer etcekmiş fatihi ama İnş. mukaveleye eklemişlerdir fatih türkiyede başka bir kulübe giderse trabzonspordan izin alıcak diye İnş. eklemişlerdi...

Sayın Kardeşim, kolpa kolpa konuşmayın ortada

TSKara61
01.08.2006, 06:35
http://www.dostcafe.org/dosyalar/fatihelveda.wmv

Arkadaşlar benim Fatih Tekke için yaptığım elveda vidyosu. Baya büyük 150 mb ama bence çok güzel oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.

Çakır
01.08.2006, 08:39

Evet, resmi sitesinde Fatih'i oyuncu kadrosuna eklemiş Zenit. Yeni takımında 3 Koreli, 4 Çek takım arkadaşı olacak Kaptan'ın. Başarılar onunla olsun.

Bu arada, takımdaki Çekler bizim Jun gibi değildir inşallah ;)

Mehmet
01.08.2006, 09:59
Bu stadda oynayacak.

http://www.fc-zenit.ru/images/stadium/stadium01.jpg
http://www.fc-zenit.ru/images/stadium/stadium04.jpg

Nehrin kenarında bir stad.

selcuk
01.08.2006, 10:03
http://www.dostcafe.org/dosyalar/fatihelveda.wmv

Arkadaşlar benim Fatih Tekke için yaptığım elveda vidyosu. Baya büyük 150 mb ama bence çok güzel oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.
tamam da ark su videoyu rapidshare yüklesen burada 1 saat sürüyor yüklemesi
simdi bitti ve izledim ellerine saglik güzel olmus aglattin beni

TSelif
01.08.2006, 10:20
Arkadaşlar Zenith'in taraftar forumuna gerekli izahatta bulundum:

"Gerçek bir kral ve centilmenle anlaştığınızın farkında mısınız? Bizler sadece Trabzonspor'u tutarız. Hiçbir zaman ikinci takımımız yoktur. Ama Fatih size geldiği için artık Zenith Petersburg'u da bizim takımımız olarak kabul ediyoruz. Unutmayın o bizim sizdeki emanetimiz ve kıymetini bildiğiniz sürece kalbimiz sizin için atacak, dualarımız sizin başarınız için olacaktır.

Karadeniz Sahillerinden Tebrikler ve Sevgiler!"

Sonsöz:
Yolun ve bahtın açık olsun Kaptan!
Hocam sabah sabah yıktı beni şu cümlen ...:( :( ...FATİH gerçekten giderayak yine KRALSIIIIIN

Nytre
01.08.2006, 12:18
stat kaç kişilik

Aslıhan
01.08.2006, 12:22
zenitin stadından bahsediyosan :D 22.000 kişilikmiş

Muhalif
01.08.2006, 12:42
Zenith takımının kaç yabancı oyuncusu var acaba? Forumda ilerleyen günlerde Rus oyuncuların, bu kadar yüksek paraya transfer edilmesinden ve takım içinde en çok ücreti alan oyuncu (herhalde öyledir) olmasından dolayı Fatih'e pas atmama gibi bir durumu olabilir mi? Mesela bunlarda Arshavin-Kerzhakov ikilisi vardı.. bizim Fatih-Gökdeniz gibi.. inşallah Fatih orada Yattara muamelesi görmez.. inşallah Ruslar futbola daha profesyonelce yaklaşıyordur diyelim.. Gerçi Advocat tecrubesinde bir teknik adam böyle şeylere izin vermez herhalde.. yine de yazalım dursun burada.. ileride Fatih'e pas atmıyorlar muhabbeti dönerse ben dediydim derim:D
Tüm kalbimle başarılar diliyorum son olarak Fatih'e..

Nytre
01.08.2006, 12:50
yakında zenith oyun mantığını oyuncuların yerlerini de tartışacağız gibime geliyor .. hadi hayırlısı :)

Tunga
01.08.2006, 12:58

Evet, resmi sitesinde Fatih'i oyuncu kadrosuna eklemiş Zenit. Yeni takımında 3 Koreli, 4 Çek takım arkadaşı olacak Kaptan'ın. Başarılar onunla olsun.

Bu arada, takımdaki Çekler bizim Jun gibi değildir inşallah ;)

Bu listeden de görüldüğü üzere Fatih bu sene 9 numarayla oynayamayacak. 61 olabilir.

Bir de şu adreste Fatih ile ilgili bilgiler mevcut. Resmi de Trabzonspor formasıyla henüz.

http://www.fc-zenit.ru/eng/person.phtml?id=265

ahmetto
01.08.2006, 13:03
Hala inanamıyorum kaptanın gittiğine ama inşallah başarılı olur kaptan bizi gururla temsil eder orda her ne kadar da rus ligi ön planda olmasa bile biz bu sene çok takip edeceğiz galiba bu ligi

Murat GENEL
01.08.2006, 13:06
zenitin stadından bahsediyosan :D 22.000 kişilikmiş
ama klüp müthiş yatırımlar yapıyomuş hatta yeni stat yapıyolar 75.000 kişilik

Oğuzhan Görkan
01.08.2006, 13:10
ama klüp müthiş yatırımlar yapıyomuş hatta yeni stat yapıyolar 75.000 kişilik
way beee 22 binden 75 bine o nasıl geçiş öyle...
bizde 21 binden 30 bine geçecez...

Ustaalioğlu
01.08.2006, 13:42
uefa da on eleme oynuyor di mi bu takim, ama anlasilan ciddi yatirimlar yapiyorlar futbola, enteresan buldum acikcasi...

Tunga
01.08.2006, 14:57
Az önce LigTV Petersburg'dan Can Karyağdı ile Fatih haberleri verdi. Sizlerle paylaşayım.

1- Fatih'i havaalanında kulüp yöneticileri ve Dick Advocaat'ın asistanı karşılamış. Asistan, Fatih'in gelişini kimseye haber vermediklerini ve haber verilmesi halinde en az 3 bin kişinin havaalanına geleceğini söylemiş.

2- 4 saat süren sağlık kontrolünden sağlam geçmiş ve bugün ilk antremana çıkmış. Tüm oyunularla tanıştırılmış ve Advocaat, eğer ilk antremanda böyleyse, bize katacakları için şimdiden heyecanlanıyorum demiş.

3- Can Karyağdı Advocaat'a bu transferin gelişimini sorunca, Advocaat Fatih ile ilgili bilgi topladıktan sonra en önemli referansın Hooijdonk'tan geldiğini ve Hooijdonk'un "Kesinlikle komple bir futbolcu, hiç pişman olmayacağınız bir transfer olur" demiş. Advocaat en çok bu referansına güvenmiş.

4- Bu hafta oynanacak maçta yedek çıkacakmış. Advocaat bir kaç hafta benim yanımda oturarak nasıl oynadığımızı ne yapmaya çalıştığımızı anlamasını görmesini istiyorum demiş.

5- Tüm Petersburg bu transfere çok seviniyormuş. Yarın Kempinski Hotel'de medya tanıtımı yapılacakmış.

6- En büyük hedefleri önümüzdeki sene şampiyonlar ligine katılmakmış ve şu an 9 puan gerisinde oldukları liderle aralarındaki farkın kapanmasında en büyük işin Fatih'e düşeceğini belirtmişler.

7- Rakipleri olan Moskova bu sene transfere 110 milyon EURO bütçe ayırmış. Onların da derdi Moskova'yı yakalamak.

8- Yeni yatırımcıları (GAZPROM) kesenin ağzını sonuna kadar açarak para akıtmaya başlamış. vs. vs.

Bu haberler hem güzel, hem de hülle ihtimaline karşı oluşan tedirginliğimizi biraz olsun azaltacak nitelikte.

Hayde hayırlısı.

Tunga
01.08.2006, 15:05
UEFA ana sayfa

http://img102.imageshack.us/img102/3475/uefahomekg2.jpg

Bu da Fatih haberi

http://img455.imageshack.us/img455/8929/tekkefx5.jpg

Jackdaniels
01.08.2006, 15:05
110 milyon euromu transfere ayırmışlar??? EE yuhhh diyorum be hocam.

TSelif
01.08.2006, 15:08
Şimalyıldızı ...Haberler için teşekkür ederiz..Ruya futbolcu görsün beee:)

TSelif
01.08.2006, 15:10
Forması bile hala BORDO MAVİ...Büyüksün kaptan ..

tirabzonli
01.08.2006, 15:20
Beyler Zenit in sitesinde bir haber okudum gözlerim yaşardı.Çok duygulandım: Fatih Zenit'de 61 numaralı formayı almış.

Tunga
01.08.2006, 15:26
110 milyon euromu transfere ayırmışlar??? EE yuhhh diyorum be hocam.

Bu 110 milyon EURO'yu bütçe yapan Zenith değil, Moskova (Dinamo ya da CSKA tam hatırlamıyorum). Ama Zenith de bu bütçeyi yakalamaya çalışıyormuş.

Yanlış anlaşılmasın. ;)

h@msi61
01.08.2006, 15:46
bu transferden sonra Zenitin maçlarını yayınlayan bi kanal olsa gerçekten harika olur.

Erbay
01.08.2006, 16:04
Benim de en üzüldüğüm şey zaten maçlarını izleyememek.Ancak özet görüntüleri izleriz gol atarsa.

tirabzonli
01.08.2006, 16:12
Rusya ligini Hotbird uydusundan şifresiz olarak veriyorlar.Ama her hafta Zenit'i göstermezler tabi.

hakankurt1967
01.08.2006, 16:27
Goalkeepers
1 Kamil Contofalsky Slovakia 03.06.1978 28 190 82
41 Mikhail Kerzhakov Russia 28.01.1987 19 187 75
16 Viacheslav Malafeev Russia 04.03.1979 27 185 76
Defenders
22 Aleksander Anukov Russia 28.09.1982 23 178 67
15 Kim Dong Jin Korea Republic 29.01.1982 24 183 74
28 Jan Flachbart Czech Republic 03.03.1978 28 177 70
14 Eric Bjurnstad Hagen Norway 20.07.1975 31 185 84
4 Ivica Krizanac Croatia 13.04.1979 27 187 80
8 Pavel Mares Czech Republic 18.01.1976 30 185 77
31 Jaroslav Nesvadba Czech Republic 05.05.1982 24 186 76
3 Martin Skrtel Slovakia 15.12.1984 21 191 81
Midfielders
27 Igor Denisov Russia 17.05.1984 22 176 70
88 Aleksander Gorshkov Russia 08.02.1970 36 180 74
17 Lee Ho Korea Republic 22.10.1984 21 182 75
87 Ilya Maximov Russia 02.02.1987 19 183 74
2 Vladislav Radimov Russia 26.11.1975 30 182 76
9 Radek Sirl Czech Republic 20.03.1981 25 180 72
6 Oleksandr Spivak Russia 06.01.1975 31 176 71
7 Oleg Trifonov Russia 09.06.1981 25 174 69
13 Hyun Yun Min Korea Republic 25.12.1979 26 180 73
Forwards
10 Andrey Arshavin Russia 29.05.1981 25 172 69
21 Dragan Chadikovsky Macedonia 13.01.1982 24 190 81
11 Alexander Kerzhakov Russia 27.11.1982 23 175 67
32 Robertas Poskus Lithuania 05.05.1979 27 185 82
61 Fatih Tekke Turkey 09.09.1977 28 178 75
# Name Country of orign Date of birth Age Height, cm Weight, kg

arkadaslar kaptanimiz FATİH TEKKE 61 numarali formayi giyecek ona her forma yakisir sadece 34 haric tum formalari giysin en buyuk kaptan bizim kaptan
gonlumuzdesin FATİH SULTAN TEKKE sen bizim icin hala herseyimizsin

sbay
01.08.2006, 16:33
fatih kerzhakow arshavin üçlüsü zenit de iş yapar.fatih rusya da çok gol atar....

Punisher-61
01.08.2006, 16:38
Kralin Forma numarasi 61..Kocum beeeeeeeeee:)

Recep Çaltepe
01.08.2006, 17:40
İşte yeni formasıyla Fatih Tekke. İnsan bir acayip oluyor onu başka formayla görünce. Yolun açık olsun Büyük Kaptan.

Burak
01.08.2006, 17:41
içim cız etti :(

Barış
01.08.2006, 17:45
Kralin Forma numarasi 61..Kocum beeeeeeeeee:)

harbi ya duygulandım şimdi helal kaptana :)

Adem CAKIR
01.08.2006, 17:51
Allah yardımcısı olsun.
Umarım yolu açık, şansı bol olur.

Sacit
01.08.2006, 17:54
harbi ya duygulandım şimdi helal kaptana :)

mavi forma da yakışmış dogrusu

Telha TANYILDIZI
01.08.2006, 17:55
allahın belası ruslar hayatlarında bidaha böyle futbolcu göremezler

Mert67
01.08.2006, 17:56
gerçek bi trabzonlu olduğunu kanıtladı helal büyük kaptan.

Nytre
01.08.2006, 18:02
bir de fatih tekkenin zenith formaları trabzonsporlular tarafından yok satılıyormuş :)

champions
01.08.2006, 18:04
yakışmış kaptana helal olsun inşaallah başarılı olur ordada kral olursa manyak olur ordan avrupaya giderse süper olur

Recep Çaltepe
01.08.2006, 18:04
bir de fatih tekkenin zenith formaları trabzonsporlular tarafından yok satılıyormuş :)

Fırsatını bulabilirsem ben alırım.

Nytre
01.08.2006, 18:05
bencede yakışmış... gollerinin devamını diliyoum

Tunga
01.08.2006, 18:08
Yalnız toplama çıkarma yapmayı bilmiyorlar. Yaşını 28 yazmışlar.

Neyse ses etmeyin ;)

coach
01.08.2006, 18:18
zenit'in sitesini ingilizce değilde rusça takip ederseniz(tabi edebilirseniz)fatih ile ilgili daha çok habere raslamanız mümkün ingilizce olarak en son 30,07,2006 tarihinde güncellenmiş.

Gürkan
01.08.2006, 18:22
İşte yeni formasıyla Fatih Tekke. İnsan bir acayip oluyor onu başka formayla görünce. Yolun açık olsun Büyük Kaptan.

giderken 29 du orda yası 28 olmus kazıkmı yedık ne:D :D :D

since1967_
01.08.2006, 18:23
içim cız etti. bir daha asla bonservisini alamayız büyük kaptanın. geçmiş olsun. hedefleri büyük trabzonspora yazık oldu. yolun açık olsun büyük kaptan.

hakancan
01.08.2006, 18:28
zenit'in sitesini ingilizce değilde rusça takip ederseniz(tabi edebilirseniz)fatih ile ilgili daha çok habere raslamanız mümkün ingilizce olarak en son 30,07,2006 tarihinde güncellenmiş.
o dili biliyom deme sakın:)) nası öreniliyo ki bi yardımcı ol bu can çekişen kardeşine .. ben baya istekliyim de cümleyi okumak yarım saaitimi alıyo hala:))

Zenit_spb
01.08.2006, 18:29
Hello guyz!
is anybody speak English here???
i have some questions. but first of all i want to thank your ex-captain. He made a right choice=)))
He and our 'golden boyz' Arshavin and Kerhakov will be a great striker tandem.
We will make all to make Fatih happy
and my questions:
why he take number 61. what does this number mean???
and what can you say about this player?

Burak
01.08.2006, 18:30
http://img275.imageshack.us/img275/1027/2661ym5.jpg

Rusya'nın St. Petersburg kentinin Zenit takımına rekor bir ücretle transfer olan milli futbolcu Fatih Tekke'nin sağlık kontrolünden sonra ilk antrenmanına çıktı.

Zenit takımının internet sitesinde yer alan açıklamada, Tekke'nin sağlık kontrolünden geçtiği ve testte herhangi olumsuz bir sonuç çıkmadığı kaydedildi. Açıklamada, Fatih Tekke'nin sağlık kontrolünün ardından, basına kapalı olarak yapılan takımın ilk antrenmanına çıktığı belirtilerek, Tekke'nin 61 nolu formayı giyeceği ifade edildi.

since1967_
01.08.2006, 18:34
http://img275.imageshack.us/img275/1027/2661ym5.jpg

Rusya'nın St. Petersburg kentinin Zenit takımına rekor bir ücretle transfer olan milli futbolcu Fatih Tekke'nin sağlık kontrolünden sonra ilk antrenmanına çıktı.

Zenit takımının internet sitesinde yer alan açıklamada, Tekke'nin sağlık kontrolünden geçtiği ve testte herhangi olumsuz bir sonuç çıkmadığı kaydedildi. Açıklamada, Fatih Tekke'nin sağlık kontrolünün ardından, basına kapalı olarak yapılan takımın ilk antrenmanına çıktığı belirtilerek, Tekke'nin 61 nolu formayı giyeceği ifade edildi.

vay vay vay hala inanamıyorum. gözlerim doldu içim yandı valla.

Tansu Onur Erdoğan
01.08.2006, 18:36
cnm kaptanım 61 numarayı almıs herseyimiz bizim o

Burçak
01.08.2006, 18:36
Hello guyz!
is anybody speak English here???
i have some questions. but first of all i want to thank your ex-captain. He made a right choice=)))
He and our 'golden boyz' Arshavin and Kerhakov will be a great striker tandem.
We will make all to make Fatih happy
and my questions:
why he take number 61. what does this number mean???
and what can you say about this player?

our city code. that is to say car numberplate..

yaw ii açıklayabildimmi. :)

Burak
01.08.2006, 18:39
abı bu sitenin ingilizcesi nerde ben 1 turlu bulamadım

Nytre
01.08.2006, 18:39
açıkladında onlar için bir şey ifade ediyor mudur acaba duygusal olarak :)

61 61 61 61 :)

Nytre
01.08.2006, 18:42
he is very very very fantastic player...
if you want him to be succesful , you must support him everytime

Zenit_spb
01.08.2006, 18:43
http://landscrona.ru/media/index.php?t=video

Our support

http://www.petrovsky.spb.ru/photos/

Our stadium
By the way, in 2009 there will be new modern stadium for 65000 visitors

http://landscrona.ru/media/index.php?t=audio

listen it pliz=)