PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

agahozlu
10.07.2006, 00:04
Arkadaslar, konunun baslagicindan beri ayni seyi söylüyorum. Kaptanin yaptigi açiklamalardan sonra, bu fb.lilere biz taraftarlarin yapacagi tek birsey kaliyor. Oda, Fatih Tekke'nin resimlerini onlara göndermek. Arkasina da "Siz ancak, Fatih Sultan Tekke'nin Resmini Alirsiniz" yazalim. Yapalim böyle birsey. sitenin basina da koyulsa basinda yer alir en azindan ergün ata yer verir

TSelif
10.07.2006, 00:25
Nihat Özdemir rahatsizi hala Kulübümüzden cevap mi bekliyo acep???smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Miraç Atalay Çiftçi
10.07.2006, 00:35
yok yok o havalimaninda fatihi bekliyorsmileys/smiley36.gif

birisi demisti ya fatihi arabasi ile aldi götürdü gördüm diye...angut iste yaw...

bizde ona uyup arastirma bilenem yapmistik.hey Allahim yaw !!!smileys/smiley17.gif

kutoz
10.07.2006, 01:05
Bir matbaa ile görüsüp, standart bir fatih resmini fb.ye gönderelim arkadaslar.

Mesela bu resim...
http://img329.imageshack.us/img329/7977/kaptan6el.jpg
100 adet resmin gönderilmesi benden...

EmrahYalçınalp
10.07.2006, 09:31
» Bu Baslik BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Kilitlenmistir.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Baslik amacina ulasmistirve/veya güncelligini yitirmistir.
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

selcjK
23.07.2006, 20:45
zenitin 10 milyon euro teklif ettiği konuşuluyor ne kadar doğru acaba? bu fiyatada satmazlarsa ne diyelim artık

TSelif
23.07.2006, 20:59
Bu konu kilitli değilmiydi yav. Ne zaman açılmış .Noldu gene hortlattık burayı haa...???:(

selcuk
23.07.2006, 20:59
oraya fatih gitmez adam herzaman dedi gidersem gittigim takim güclü olmali diye

TSelif
23.07.2006, 21:01
10 gün sonra adam maça çıkacak yaa nereye gidecek daha offf

AtalaY_BuğrA
23.07.2006, 21:03

Tamam kardeş sakin ol yeni foruma geçilince bir sorun oldu sanırım topic açıldı :) Hele ki çılgınlarla beraber tezahurat yaptı daha bu saatten sonra biryere gidilmez sanırım. :)

selcuk
23.07.2006, 21:05
ilk maca ilk onbirde cikmaz sanirim mac kötüye giderse ancak oynar

TSelif
23.07.2006, 21:10
ilk maca ilk onbirde cikmaz sanirim mac kötüye giderse ancak oynar
Dimi doğru aslında . Bak şimdi aklıma geçen yıl ki Anorthosis maçı geldi. Atamadığımız golü TEKKE atmıştı , üstelik riske edilerek.:(

Mehmet
23.07.2006, 22:07
Arkadaşlar bu Fatih Konusuyla daha kendinizi germeyin.
Bu satten sonra daha kimse Fatih'e müşteri olmaz.
Fatih'in sağlık problemlerinin yanında kendisi tutucu Trabzonsporlu
ve oynadığı takımın kaptanı.. O Trabzonspor'dan ayrılamaz.

Gürkan
23.07.2006, 22:33
yeter artık soylenecek her sey soylendı.
herkes taraftarın ne dusundugunu bılıyo.
ne yapacagımızıda.
artık yazmanın bır anlamı yok bence.
bu topıkı kapatalım... bır gelısme olursa yenıden acılabılır.

Külünkoğlu
28.07.2006, 15:10
Takım Kaptanımız Fatih Tekke 8 Milyon Euro karşılığında Rusya'nın Zenit takımına transfer oldu.

Kaynak : NTV ve Trabzonspor Kulübü

Sevgi
28.07.2006, 15:11
Takım Kaptanımız Fatih Tekke 8 Milyon Euro karşılığında Rusya'nın Zenit takımına transfer oldu.

hayırlısı olsun diyelim.

herhangi bir madde eklenmişmi fb transferiyle ilgili :)

Külünkoğlu
28.07.2006, 15:15
Kesin olmamakla birlikte sözleşmesine Türkiye'den bir takıma transfer olduğunda 5 milyon Euro tazminat koydurulduğu söyleniyor.

h@msi61
28.07.2006, 15:24

abi Trabzonspor klübü nasıl bir açıklama yapmış resmi sitede yok da?

Salih61
28.07.2006, 15:28
abi Trabzonspor klübü nasıl bir açıklama yapmış resmi sitede yok da?
Sakin olalım ne oldu kim gitti kim geldi...Resmi sitede böyle bir yazı yok...

Emre B.
28.07.2006, 15:28
Haşim Sayitoğlu transferin daha gerçekleşmediğini söyledi (LİG TV).Bence Fatih kalıcak

Fatih Akgün
28.07.2006, 15:34
arkadaşlar fatih tekke hülle yoluyla fenerde benden söylemesi ayrıca nuri albayrakrağında fener sempatizanı olduğuna hiç şüpem yok

Cenkhan
28.07.2006, 15:39
arkadaşlar fatih tekke hülle yoluyla fenerde benden söylemesi ayrıca nuri albayrakrağında fener sempatizanı olduğuna hiç şüpem yok

Böyle cin fikirli yorumlar yapıp bizi şaşırtmayın. Hergün yeni şeyler öğreniyoruz valla. fener sempatizanı.. İlginç..

selcuk
28.07.2006, 15:52
Böyle cin fikirli yorumlar yapıp bizi şaşırtmayın. Hergün yeni şeyler öğreniyoruz valla. fener sempatizanı.. İlginç..
ben buna katiliyorum kimdi fener fatihi istediginde onlar bizden oyuncu istedigine gururlandik diyen kimdi desene

Aslıhan
28.07.2006, 16:01
bir yöneticin söylediği %70 tamammış ama ben inanmak istemiyorum .

AtalaY_BuğrA
28.07.2006, 16:02

Metin abi resmi sitede birşey yok biraz bizi aydınlatabilir misin acaba ? sen öyle duyum lafan direk yazmazsın çünkü...

eren_61
28.07.2006, 16:03
şimdi fatihn resmimi kaldı bizdee

Külünkoğlu
28.07.2006, 16:07
Haberi yazdığımda NTV haberlerde söyledi ve Trabzonspor kulübü yönetim kurulu üyesi birindende de teyit alındı.

Lokman
28.07.2006, 16:15
Haberi yazdığımda NTV haberlerde söyledi ve Trabzonspor kulübü yönetim kurulu üyesi birindende de teyit alındı.

yani kesinleşti artık. Ben sadece beni bağlyan bir yorum yapmak istiyorum diğer renkdaşlar ne düşünür bilemem fakat ben fatihi asla affetmeyeceğim. Şahsen fatih avrupanın gerçekten isim yapmış bir liginde kafaya oynayan bir takıma transfer olsa mutlulukla onu izler ve gururlanırdım ve fakat fatih tam tersine paraya gitti yani alacağı ücreti bize tercih etti diye düşünüyorum, yanlış düşünüyor olabilirm ama fatih bunu bize yapmamalıydı yönetim göndermek istese bile gitmem diyecekti. Artık hayırlısı olsun bizim takımımız daha çok fatihler çıkarır ALLAH ın izni ile.

Cenkhan
28.07.2006, 16:21
Fatih 8 milyon gibi başka hiçbir futbolcunun satışından elde edemeyeceğimiz parayı kazandırdı. 2 yılda 50 yi aşkın gol attı. Gitmek istiyordu gitti, elbette başka Fatihler çıkacaktır, bir oyuncuya bu kadar bağlı olmamak lazım. Yolu açık olsun..

Lokman
28.07.2006, 16:30
Fatih 8 milyon gibi başka hiçbir futbolcunun satışından elde edemeyeceğimiz parayı kazandırdı. 2 yılda 50 yi aşkın gol attı. Gitmek istiyordu gitti, elbette başka Fatihler çıkacaktır, bir oyuncuya bu kadar bağlı olmamak lazım. Yolu açık olsun..

Demekki bizim kaptanımızın ufku bu kadar genişmiş öyle ya büyük hedefleri olan avrupa takımı ZENİT bu adamlar sanki heryıl şampiyonlar liginde final oynuyor 2 yılda 50 yi aşkın gol attıysa babasının hayrına atmadı ya o değilde benmi atacaktım golleri. Gitmek istiyordu gitti demişsin çok doğru sana kesinlikle katılıyorum ama bunu "avrupaya açılmak istiyorum "gibi sözlerle açıklamayacaktı "gençlerin önünü açmalıyız" falanda dememeliydi buzum genlerimizin hedefi zenit türü takımlarda oynamak değil. Yani kıvırmayacaktı sözün özü diyecektiki" yaşım 28 artık alabileceğim en yüksek ücreti veren takıma transfer olmak istiyorum " o zaman tamam ama bizde enayi değiliz ki be kardeşim.

tsmaniac
28.07.2006, 16:31

benimde nede olsa tayyipin arkadaşı

kuzey_lee
28.07.2006, 16:33
sakin olalım..imza atana kadar metanetli olalım..

Salih61
28.07.2006, 16:34
benimde nede olsa tayyipin arkadaşıAdminleri göreve çagırıyorum...Sitede Siyaset yapılıyor...

Külünkoğlu
28.07.2006, 16:36
tsmaniac sürekli işi siyasete dökmendeki amacın nedir ? bu tutumun devam ettiği sürece ceza alacaksın haberin olsun. BMN forumlarında siyasetin yeri yok. Bunu kafana soksan iyi olacak. Aksi halde yapmam gerekeni yaparım bu forumun bir daha yüzünü göremezsin.

Harun-61
28.07.2006, 16:36
benimde nede olsa tayyipin arkadaşı

sana gicik olsun diye birdahaki secimde oyumu kesinlikle
AKP ye verecegim...

ayip dir yaaa, adminler 1000000 kere burda siyaset yapmayin/yazmayin dediler, kimse sallamiyor...

Harun-61
28.07.2006, 16:38
fatih zenit denilen takimla anla$mi$,
yüzlerce yazi var...

ama net bir bilgi daha yok !!!!:rolleyes:

agahozlu
Fatih Tekke Avrupadan büyük bir takımdan teklif gelmediği sürece Trabzonspordayım dedi.tümeri sordular benim adım Fatih soyadım Tekke dedi.Bu yaştaki bir oyuncuyada Avrupanın iyi takımlar iyi bir tekif geleceğinide pek sanmıyorum dedi.Tüm bunları Fatih söyledi.bunları dedikten sonra zenit i büyük takım sayıp oraya giderse,bizimdeoturup biraz oturum düşünmemiz lazım.ha eğer bunları konuştuktan sonra gittiyse benim ona puanım düşük olur.ama benim düşüncem şu:Fatih adı geçen takıma gitmek istemiyor.Fakat başkan çok istiyor başkan en çok parayı veren takımı istiyor

Cenkhan
Demekki bizim kaptanımızın ufku bu kadar genişmiş öyle ya büyük hedefleri olan avrupa takımı ZENİT bu adamlar sanki heryıl şampiyonlar liginde final oynuyor 2 yılda 50 yi aşkın gol attıysa babasının hayrına atmadı ya o değilde benmi atacaktım golleri. Gitmek istiyordu gitti demişsin çok doğru sana kesinlikle katılıyorum ama bunu "avrupaya açılmak istiyorum "gibi sözlerle açıklamayacaktı "gençlerin önünü açmalıyız" falanda dememeliydi buzum genlerimizin hedefi zenit türü takımlarda oynamak değil. Yani kıvırmayacaktı sözün özü diyecektiki" yaşım 28 artık alabileceğim en yüksek ücreti veren takıma transfer olmak istiyorum " o zaman tamam ama bizde enayi değiliz ki be kardeşim.

Doğru bizde attığı golleri babasının hayrına atmadı ama aldığı paranın geri dönüşü oldu. Anelka gibi topçuları düşünürsek. Futbolcu için de bu yeterlidir zaten. Aldığı paranın hakkını versin yeter. Miktar önemli değil. Yıllık 3 milyon verirsin Fatih'e hakkıdır, 300 bin verirsin bir başkasına sırıtır.

Sen de demişsin abi, yaş olmuş 29 hangi Avrupa, hangi başarı. Tabiki maddi yönünü düşünecek. Düşünmeli de zaten. 35 yaşında emekli olunuyor bu meslekten.

Harun
28.07.2006, 16:48
Kendisi için hayırlı olsun .Lazoronin dediği gibi her iki tarafta bu transfere sıcak baktı.Ne yönetimi nede Fatih'i suçlayamazyız.Gönül isterdi ki
daha büyük kulube gitsin.Ama Fatih buna bir isim koymadı sadece yurtdışı dedi o yüzden gideceği takımıda eleştirmek yanlış.Kaldiki çokta iyi bir fiyata anlaşılmış.

since1967_
28.07.2006, 17:10
niyeki bizim klüpten yılda 2 trilyon para alıyordu. zenit kim yahu. 4 trilyon verse ne yazar. çok büyük hata ve ayıp yaptı. trabzonda yetişti herşeyini borçluydu bu klübe bu klübe çok şey verdim dedi. bir kez bizi gruplara soktumu sanki şampiyonlar liginde. bırakın bunları işin içinde başka işler var. yönetim derhal istifa etsin. öyle güzel bir ayar çektilerki buradaki herkes trabzonsporun en büyük yeteneğinin transferine hayırlı olsun diyor. yazık bizlerede yazık. fatihi satan trabzonu satar. ligin başlamasına 1 hafta kalmış forvet hattında kim olacak bana söylermisiniz. yazıklar olsun defol git yönetim. transfer yapacak parayı fatihi satıp bulacaktında ne diye bize yıldız sözü verdin. in artık bu klübün sırtından. eğer bu haber doğruysa çok ağır konuşur klübe çok ağır şekilde faks çekerim bu biline. böyle bir yönetim olmaz olsun. yok ettiniz bizi yoooooooooookkkkkkkkkk.

kutoz
28.07.2006, 17:20
Yönetim yarın Denilson ile Marcelinho'la ile anlaşıp, "İşte söz verdiğim iki yıldız" derse inanmayın. Emin olun, Fatih Tekke'nin bonservisinden gelen parayla alınmış futbolculardır...

Önemli olan bu iki futbolcunun önünde Fatih Tekke'yi oynatabilmek... Abartmıyorum, Fatih Tekke 40 gol atardı Denilson-Marcelinho-Gökdeniz-Yattara dörtlüsünün arasında... Diyecek laf bulamıyorum, bu kadar becereksiz, plansız yönetim kurulu görmedim...

Harun
28.07.2006, 17:21
Site ''gittigidiyor com'' u geçti valla.Heran birileri gelip gidiyor.

kuzey_lee
28.07.2006, 17:26
Yönetim yarın Denilson ile Marcelinho'la ile anlaşıp, "İşte söz verdiğim iki yıldız" derse inanmayın. Emin olun, Fatih Tekke'nin bonservisinden gelen parayla alınmış futbolculardır...

Önemli olan bu iki futbolcunun önünde Fatih Tekke'yi oynatabilmek... Abartmıyorum, Fatih Tekke 40 gol atardı Denilson-Marcelinho-Gökdeniz-Yattara dörtlüsünün arasında... Diyecek laf bulamıyorum, bu kadar becereksiz, plansız yönetim kurulu görmedim...

''cebimden'' lafını ben unutmadım..görüyorum ki sen de unutmadın..ve biliyorum ki daha niceleri unutmadı..

balık hafızalı olmayanlar hariç tabi.

FANATIK61
28.07.2006, 17:26
http://www.fc-zenit.ru/images/gallery/20060719/01.jpg

Kaptanin yeni Takim Arkadaslari...

Burçak
28.07.2006, 17:28
psikopata benziyo bunlar :)

TSKara61
28.07.2006, 17:31
Abi ya bunların yarısı özürlüye benziyo.

Bide bu haber 100 de 100 doğrumu. Artık kesinmi gittiği ben hala inanmıyorum bu haberlere yani.

Gürkan
Adminleri göreve çagırıyorum...Sitede Siyaset yapılıyor...

siyaseti albayrakmı yapıyor yoksa,ona cephe alanlar mı.

bence albayrak cebımden bır yıldız alacagım lafını fenerbahcelerıne soylemış bız yanlıs anlamısız.

Eger fatıh gercekten fb ye gıderse bunuda adminlere şikayet et emi.
aman başkanına laf kondurma.;)

Ayşe Aygün
Geçen bu istede Fatih ten geleecek parayla oyuncu alınacak dedim bazı arkadaşlar kople teorisi üreteyin dedi. Görülüdüğü gibi fatih satıldı imzalar başlıyacak. Eğer bu yönetim böyle takım iadre ediyosa bende bu yönetime talibim. herkes bu takımı yönetir böyle. Fatih yolun açık olsun Avrupa dedin Rus yaya gittin. olsun orasıda karadenize yakın.Verdiğin karar ne kadar doğru ne kadar yanlış sen daha iyi bilrisn bizim artık sana yolun açık olsun inş. başarılı olurun demekten başka çaremiz yok.Ama eğer ordan üreetilen teoriler gibi Fb geçersen sadece seni görüp iki laf demek için kadıköyde dolaşacağım kaptan. ama ben inanıyorum ki sen böyle bir şey yapmıyacaksın. yolun açık şansın bol olsun. bizmde öyle.

grandiose
28.07.2006, 17:38
herkes için hayırlısı.... Allah utandırmasın ne diyeyim.. sözylenecek çok şey var...hiçbişey söylememek en doğrusu galiba...

laz_rail_61
28.07.2006, 17:45
Eğer böyle birşey gerçekleşmişse Trabzonsporum ve kaptanımız için hayırlı uğurlu olmasını dilemekten başka yorum yapmaya gerek yok Trabzonspor inanırsa daha birçok Fatih çıkaracaktır buna eminim...

halil ibo
28.07.2006, 17:55
Haber doğru olsa bile inanmak çok zor.Hani bir şarkı var ya ''geç buldum,çabuk kaybettim...'' Hakkında hayırlısı olsun kaptan.
Yorum yapacak arkadaşlara;kaptanın verdiği emeği gözardı etmemek gerektiğini ısrarla belirtiyorum.Para olarak karşılığını aldı diyebilirsiniz ama herkes emeğinin karşılığını almalıdır zaten.Fedakarlıklarını ve gollerini asla unutamayız.
Eğer HÜLLE söylentileri doğru çıkarsa değil Trabzon,İstanbul bile aracı olanlara dar edilmelidir.

#10 Fietra
28.07.2006, 17:58
La habu nedir konuyu okuyayım dedim 72 sayfa az yavaş.Hayırlısı olsun giderse güle güle ama Avrupa diye Ukrayna'ya gidenlerin durumuna düşmez inşallah.Bi diğer komplo teorisi de Zenit'in Fatih'i alıp başka bir takıma satması.İnsanın aklına gelmiyor değil:)

since1967_
28.07.2006, 18:00
hülle olmasın diyoruz madde koysun yönetim diyoruzda ya kiralık giderse. hani tolga da oynamayacaktı. şimdi kiralık olarak gaysede oynuyor. bu oyuna düşmeyelim fatih gidemez gitmemeli. bunun için bir şeyler yapalım arkadaşlar.

BOZOHAN
28.07.2006, 18:00
fatih tekke trabzonspordan daha büyük bir takıma gidecekse gitsin ama zenit neyaaaa... ve ayrıyetten bu gün uefaya bildirilen futbolcu isimlerini bilen varsa bize bir yazsın. ordan anlaşılır kim gidiyor kim kalıyor.

Emorfo
28.07.2006, 18:01
Haşim Sayidoğlu az önce yaptığı açıklamada henüz net bir şeyin olmadığını görüşmelerin devam ettiğini felan söyledi. Pazartesi nihayi kararımızı vereceğiz dedi. Hülle konusunda ise böyle bir şeye ihtimal vermiyoruz. Ortalama rakamları herkes biliyor, Türkiye'de bu rakamları kimse veremez demeye getirdi sözleşmede hülleyi engeleyen maddelerin olabileceğini söyledi.

Ayrıca transfer konusunda bir kaç saat içinde Almanya ve Brezilya'da gerek kulüp gerekse de futbolcularla görüşmelerin netleşeceğini bu konuda gerekli açıklamaları yapabileceklerini söyledi...

DKaraduman
28.07.2006, 18:02
Yaw artık kesinleşti gibi millet heryerden öyle haberler geliyor bizim arkadaşın amcası Fatih Tekkenin arkadaşı bana dioki arkadaş amcası Fatih Tekkeyi gitmemesi için ikna etmeye çalışıyormuş Fatih Tekke gitmek istiyormuş tabi Nuri Albayrak la birleşerek galiba bunlara tek karşı gelen İbrahim Hacıosmanoğlu...

Emorfo
28.07.2006, 18:05
ASBAŞKAN SAYİTOĞLU, UEFA KUPASI'NDAKİ RAKİPLERİNİ VE TRANSFER ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ...
- TRABZONSPOR KULÜBÜ ASBAŞKANI HAŞİM SAYİTOĞLU:
- "RAKİBİN HANGİ MİLLETE VE HANGİ ÜLKEYE AİT OLDUĞU ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL"
- "HEDEFİMİZ YENİ SEZONDA HEM UEFA KUPASI'NDA HEM LİGDE BAŞARILI OLMAK"
- "FATİH TEKKE'NİN ZENİT'E TRANSFERİ YÜZDE 100 KESİNLEŞMEDİ"
- "FATİH'İN HÜLLE YOLU İLE TÜRKİYE'DE TEKRAR BİR TAKIMA DÖNMESİNİ DÜŞÜNEMİYORUM"
- "YABANCI FUTBOLCU TRANSFERİ BU AKŞAM NETLEŞECEK"

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, UEFA Kupası'nda Kıbrıs Rum Kesimi takımı Apoel FC ile eşleşmelerinin çok önemli olmadığını belirterek, "Bizim için önemli olan bu turu geçerek 2006-2007 sezonunda gerek Türkiye liginde gerekse UEFA Kupası'nda başarılı olmaktır. Bunun dışında rakibin hangi millete veya hangi ülkeye ait olduğu çok önemli değildir" dedi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki kulüp binasında basın mensuplarının UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu'nda Apoel FC ile eşleşmeleri ve transfer çalışmaları ile ilgili sorularını cevaplandırdı. Futbolda her türlü takımla eşleşmenin olabileceğini kaydeden Asbaşkan Sayitoğlu, "Bugün çekilen kurada da Kıbrıs Rum Kesimi takımı çıktı. Biz her zaman olduğu gibi hedefe yönelik çalışmalarımızı yapıp turu geçmek için futbolun oyun kuralları ve fair-play içinde müsabakaya çıkacağız ve inşallah turu geçen takım olacağız" diye konuştu. Şampiyonlar Ligi ön eleme maçında Kıbrıs Rum Kesimi takımı Anorthosis Famagusta'ya elendiklerinin hatırlatılması ve bu maçın bir intikam maçı olup olmayacağı ile ilgili soruya Asbaşkan Sayitoğlu, "O şekilde yorumlamamak lazım. Futbolda bazen aynı rakiple, aynı ülke takımları ile tekrar karşılaşabilirsiniz. Çünkü her yıl hemen hemen aynrı takımlar çıkıyor. Bizim için önemli olan bu turu geçerek 2006-2007 sezonunda gerek Türkiye liginde gerekse UEFA Kupası'nda başarılı olmaktır. Bunun dışında rakibin hangi millete veya hangi ülkeye ait olduğu çok önemli değildir" şeklinde cevap verdi. Kaptan Fatih Tekke'nin transferi konusunda Rusya'nın Zenit Takımı ile yürütülen transfer görüşmelerini de değerlendiren Asbaşkan Sayitoğlu, "Fatih Tekke konusunda Zenit takımı ile yaptığımız görüşmeler belli boyutlara geldi. Karşılıklı fiyat tekliflerimizi verdik, düşüncelerimizi aktardık. Hülle yolu ile başka takımlara transfer olması konusunda birşey söyleyemem. Çünkü sözleşmemizde onları belli süre kısıtlayan maddeler var. Bunu söylerken de Fatih'in transferi yüzde 100 kesinleşmiş değildir. Karşılıklı görüşmeler ve teklifler devam ediyor. Sanırım bu transfer konusu Pazartesi günü netleşir. Rakamlar belli, bu rakamlar içerisinde Fatih'in hülle yoluyla Türkiye'de tekrar bir takıma dönmesini düşünemiyorum" ifadelerini kullandı. Asbaşkan Sayitoğlu, yabancı oyuncu transfer çalışmaları ile ilgili olarak ise, "Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Bir grup Brezilya'da bir grup da Almanya'da hem kulüpler hem de sporcular bazında görüşmeler yapıyor. Bugün akşam saatlerinde transfer konusu olumlu veya olumsuz olarak netleşecek. Şu an net olan birşey yok" dedi.

TSelif
28.07.2006, 18:15
Şampiyonluk hedefi ile yola çıkan , bismillah diyen takımın yönetimine bir bakın ve buyrun da burdan yakın...
PARALI BAŞKAN İSTEMİYORUZ ..AKILLI BAŞKAN İSTİYORUZ.

since1967_
28.07.2006, 18:21
gözünüz kör olsun fatihi satan bizleri satmış olur. fatih esas bu yıl bize lazım. yapacağı transferlerin önünde fatih gibi bir santraforu oynatamayacaksa neye yarar güçlü bir orta saha. 35 gol atardı transferlerle fatih. yazıklar olsun.

cınar#7
28.07.2006, 18:25
gözünüz kör olsun fatihi satan bizleri satmış olur. fatih esas bu yıl bize lazım. yapacağı transferlerin önünde fatih gibi bir santraforu oynatamayacaksa neye yarar güçlü bir orta saha. 35 gol atardı transferlerle fatih. yazıklar olsun.
hiç bir zaman oynamak istemeyen bir oyuncu sezonda 35 gol atamaz hayal gormeyin

Nytre
28.07.2006, 18:29
haberi okudum...
hayırlısı olsun başka bir şey demiyorum...

BOZOHAN
28.07.2006, 18:30
fatih tekkenin parasıyla transfer yapacak başkanın ben ta gelmişini geçmişini seveyim. ne başkanı başkan dediğin adamda halsiyet şeref olur. bunlar tam anlamiyla halsiyetsiz şerefsiz çıktılar.

Gürkan
28.07.2006, 18:35

fatihi satan bizide satar mantıgını bırakın.yonetımın tarafatarı umursadıgınımı sanıyosunuz.onlar kendı ıslerının pesınde.

fatihide satar trabzonsporu bile iyi para versinler satarlar.

abbas
28.07.2006, 18:50
fatihin gecen haftalarda yaptıı basın acıklamasında ben trabzondanda bir futbolcunun kulübüne para kazandırarak avrupaya gidebileceini ispatlamak istiyorum demişti.. benim misyonum var trabzonlu genclere bunun olabileceini ispatlamak istiyorum demişti..

bu doorultuda kaptana hak veriyorum ben.. ayrıca hülle yoluyla fenere flan gidermi diyenlere şaşıyorum.. şaşıyorum ki bir senelik trabzonlu tolga yla, ta altyapıdan gelen sürmeneli fatih tekke yi aynı kefeye koyduukları için.. fatih fb de oynamaz..! bırakın fb yi türkiyede baska bi takımda oynamaz..

benim görüşümce gidecek zenith e (gitmeli) bi sene parasını alıcak oyununu oynıcak trabzonu temsil edicek sonraki sene bence baska bi avrupa takımına transfer olucak ordan performansıyla.. en fazla iki sene daha avrupada takılıp tekrar yuvasına dönücektir.. amaclarını gercekleştirmiş olarak.. tabi ki tekrar gönlümüzün sultanı olucaktır...

Sacit
28.07.2006, 18:54
hala şoktayım gözlerimle görsem inanırım belki.ama daha iyi bir takıma gidebilirdi.

bazıları da abartmış işi sanki alış veriş yapar gibi herkesi satmış yönetim bırakın bu lafları da biraz olumlu davranın.

erdal6167
28.07.2006, 19:07
evet hayırlı olsun kaptan, yaptığın herşey için teşekkür ederiz.
bundan sonra bizim diyecegimiz fatihe başarılar dilemek. kendi tercihi inşallah hayırlı olur. .

herşey bordo için. . .

Punisher-61
28.07.2006, 19:10
liste bugün uefaya verilmiyor mu?? yeni transferler ne zaman gelecek.??? kiminle bu iki önemli maca cikacagiz???

Mesut AKYILDIZ
28.07.2006, 19:14
Fatİh Tekkenİn Adi Sani DuyulmamiŞ Bİr Takima Maddİyat İÇİn Satilmak İstenmesİ Benİ Artik YÖnetİcİlerİn Bİzlerİ Enayİ Yerİne Koyduklarini DÜŞÜndÜrmeye BaŞlamiŞtir. Mevcut YÖnetİm Birakin Eldekİ En Önemlİ Kozu Satmayi Onun Gİbİ Bİr İkİ Tane Daha Yildiz Oyuncuyu Takima Kazandirma SÖzÜ VermİŞtİ Ama Gelİnen Noktada Bİzler Taraftar Olarak Birakin Yildiz Transferİ İÇİn Dua Etmeyİ Eldekİ Yildizlarin Maddİyat İÇİn Satilmamasi DÜŞÜncesİyle Dua Eder Hale Geldİk. Mevcut YÖnetİmİn Kesİnlİkle Bİzİ Şampİyonluga Tasiyabİlecek Vİzyona Ve Mİsyona Sahİp Olmadigi Bugune Kadarkİ YÖnetİmİyle GÜn Gİbİ Ortadadir Bu Transferİn GercekleŞmesİ Bunu PekİŞtİrecektİr. Bİzlerİn Malesef Trabzona Olan Tutkusu YÖnetİme Gelmek İsteyenler Tarafindan Kullanilmaktadir.kİmse Bana Seneye Bedava Gİdecek Hİkayesİ Okumasin Ben Fatİh Tekkenİn Ancak Ve Ancak Yurt Disindakİ ÜnlÜ Takimlardan Bİrİne Transferİne Razi Olurum. YÖnetİmİn Bİzİ BaŞariya Ulastirma Yolundakİ Polİtİkasi Resmen CuvallamiŞtir. TÜrkİyenİn En İyİ Forvetİne Sahİp Bİr Takim Bu Futbolcuyu Sattigi Takdİrde Gerek Kendİ Gerekse Ulusal Kamuoyunu Şampİyonlugun En BÜyÜk Favorİsİ Olduguna Nasil İkna Eder Ve Bu YÖndekİ AÇiklamalara Kİm İnanir AnlaŞilan Bu YÖnetİmde İlk ŞeÇİmde Sandiga GÖmÜlecek Bİr Futbol Takimini İdare Etmek Öyle Kongrede İŞkembeyİ KÜbradan DÜnya Yildizlarini Takiminiza Kazandirmaya Benzemez Olan Bİz Mİlyonlarca Trabzonspor Sevdalisinin Umutlarina Oluyor

bordoomavii
28.07.2006, 19:16
liste bugün uefaya verilmiyor mu?? yeni transferler ne zaman gelecek.??? kiminle bu iki önemli maca cikacagiz???

pazartesi verilecek listeler.

Kemal Musaoğlu
28.07.2006, 19:20
herşeye hazırlıklı olmamız gerekir.bu yönetimden birşey anlamadım.

selcuk
28.07.2006, 19:25
eeh yönetim su topicin bi ismini degisin daha belli bisey yok

Bulut61-34
28.07.2006, 19:32
Kaptan gitti, hayırlı olsun, güle güle kaptan vesaire gibi şeyler yazan arkadaşlar bu ne teslimiyet. Bunu nasıl bu kadar çabuk kabulleniyorsunuz. Yoksa insanları bu fikre alıştırmay mı çalışıyorsunuz? Gönderilmemesi için ne gerekiyorsa onu yapalım. İmza atmadan daha hiçbirşey bitmiş değildir.
Lütfen tepkinizi koyun buna razı olmayın.
Protestomuzu yapalım, taraftarın bu konudaki hassasiyetini yönetim anlamalı.

KABULLENMEK YOK
KABULLENMEK YOK
KABULLENMEK YOK
BİZ FARKLI BİR CAMİAYIZ, ÖYLE HEMEN HERŞEYİ KABULLENMEDİĞİ İÇİN ŞAMPİYON VE BÜYÜK TRABZONSPOR OLDUK.

Gökhan Kutlu
28.07.2006, 19:42
FATİH tekkenin transfer parasının 8.5 milyon dolarının fenerbahçe tarafından verildiği söylenmektedir.böle bişey gerçek olabilir mi fatihin fenere gitme olasılığı doğuyor o zaman bu nasıl iş

Punisher-61
28.07.2006, 19:50
FATİH tekkenin transfer parasının 8.5 milyon dolarının fenerbahçe tarafından verildiği söylenmektedir.böle bişey gerçek olabilir mi fatihin fenere gitme olasılığı doğuyor o zaman bu nasıl iş

insan pazaligi mi bu..Fatih istemezse fener alamaz o kadar basit..

selcuk
28.07.2006, 20:16
alooo aloooo

eeh yönetim su topicin bi ismini degisin daha belli bisey yok

ofluhalit
28.07.2006, 20:30
avrupaya gitmesini anlarımda zenit ne ya.hani fatih avrupaya gidip kariyer yapcaktı.zenitte attığı gollerden kendisi hariç kimsenin haberi olmaz!demek para kariyerden önce geliyor!!

Çakır
28.07.2006, 20:47
Arkadaşlar, gerçekleri görmek için hepimiz birkaç gün daha sabretmek zorundayız. Neler olacak bir görelim. Gerek Fatih Tekke, gerek yönetim, gerek yabancı transferi konusundaki yorumlarımızı o zaman yaparız. Trabzonspor taraftarı olarak cevap hakkımızı BMN adı altında ancak o zaman kullanabiliriz. Biraz sabır.

AyhanPe
28.07.2006, 20:47
ohh be degisti su baslik..her actigimda gözüm carpiyordu.asbaskanin söylediklerine bakilirsa büyük ölcüde anlasilmis herhalde..belli bi noktaya geldi diyor..bu transferi sadece fatih bozabilir..

Bulut61-34
28.07.2006, 20:53
ohh be degisti su baslik..her actigimda gözüm carpiyordu.asbaskanin söylediklerine bakilirsa büyük ölcüde anlasilmis herhalde..belli bi noktaya geldi diyor..bu transferi sadece fatih bozabilir..
Bir de biz bozabiliriz(yani umarım).
Tepkiye devam, herşey olup bittikten ve netleştikten sonra göstereceğimiz tepki neye yarar. Yönetimi istifa ettirmekten başka bir sonucu olmaz Fatih imzayı attıktan sonra yapılan protestonun.
Size sesleniyorum; FATİH'İ SATTIRMAYALIM Trabzonspor taraftarı.

Çakır
28.07.2006, 21:21
Fatih Tekke konusu ile ilgili duruşumuz her zaman net olmuştur, bunu defalarca belirtmekten bugüne kadar geri durmadık, bundan sonra da durmayız. Fatih Tekke ve transferler konusunda yaşanacak gelişmeler ancak ve sadece yönetimle ilgili görüşlerimizi netleştirir, tavrımızı belirginleştirir.

Taraftar olarak, sözlerin tutulmasını ve Trabzonspor için en doğru olanın yapılmasını bekliyoruz. Kritik birkaç gün, hayırlısı...

Bulut61-34
28.07.2006, 21:29
Burda ki tepkilerinde bir sonucu olacağına inanıyorum. Herkes bu konuda aynı yönde baskı yaparsa yönetim üzerinde etkili olabilir.

bordox
28.07.2006, 21:34
Satış rakamının şeffaf olması yeterli.Fatih Tekke'nin söylenildiği gibi 7-9 milyon Avro ile satılmasına kimse karşı çıkmamalı bence.

Çok büyük bir yıldızı Fatih,Trabzonspor forması altında izlenen en kaliteli futbolcu ama önerilen rakam çok iyi.

Kemhacıoğlu
28.07.2006, 21:37
yönetimi tebrik ediyorum. en sonunda fatih tekkeyi satma başarısını gösterdi. bence misyonunu tamamladı artık gitmesi lazım bu yönetimin...

Lucreto
28.07.2006, 21:39
Satış rakamının şeffaf olması yeterli.Fatih Tekke'nin söylenildiği gibi 7-9 milyon Avro ile satılmasına kimse karşı çıkmamalı bence.

Çok büyük bir yıldızı Fatih,Trabzonspor forması altında izlenen en kaliteli futbolcu ama önerilen rakam çok iyi.

Problem rakam değil zamanlama ve gidecek olan oyuncunun yerine o ayarda oyuncu bulabilmenin zorluğu. Umut'u zaten Fatih'in üzerindeki yükü azaltmak için almıştık.

son_perde
28.07.2006, 21:39
ey gidi fatih gittigin takimda takim olsa gam yemeyecegimde...merak ediyorum rusyanin soguklarinda ne kadar performans gösterecek...insallah basarili olursun ama acikcasi ben sanmiyorum rusyada basarili olacagini...

bordox
28.07.2006, 21:44
Problem rakam değil zamanlama ve gidecek olan oyuncunun yerine o ayarda oyuncu bulabilmenin zorluğu. Umut'u zaten Fatih'in üzerindeki yükü azaltmak için almıştık.

Bende durumun farkındayım ama Fatih duyduysa bu kadar para veriyorlar emin olun o Trabzonspor için gitmeyi kabul eder yeter ki işin içinde hülle falan olmasın.

Kendiside en iyi transferini yapacak bu söylenen rakamlar doğruysa.Benim tek beklentim transferin şeffaf bir biçimde olması.

Lucreto
28.07.2006, 21:45
Kayseri Gökhan Ünal için bir miktar belirtmiş miydi? Hatırlayanınız var mı?

selcuk
28.07.2006, 21:46
bu transfer gerceklesirse fatih gecmi gelmis en pahali türk oluyor
yapma kaptan lütfen seneyede bi transfer dönemi var lütfen

son_perde
28.07.2006, 21:48
Kayseri Gökhan Ünal için bir miktar belirtmiş miydi? Hatırlayanınız var mı?

valla onlar 5 milyondan basliyorlar agizlarini acmaya.. ben umutu gökhandan daha iyi buluyorum ama kral gidecekse yerini mutlaka yabanci iyi bir forvet alinmali.. bu is gökhanla filan olmaz...

selcuk
28.07.2006, 21:49
valla onlar 5 milyondan basliyorlar agizlarini acmaya.. ben umutu gökhandan daha iyi buluyorum ama kral gidecekse yerini mutlaka yabanci iyi bir forvet alinmali.. bu is gökhanla filan olmaz...
ark bizim forvet hattimiz yeterli onlari gol pozisyonuna sokacak adamlar lüzum

Keleşoğlu
28.07.2006, 21:49
fatihin yerine ersen martinimi aldı bunlar simdi?!!

Lucreto
28.07.2006, 21:51

Tabiki Gökhan nire Fatih nire ama, yabancıda da kontenjana takılıyoruz. Hala daha sol kanat ve orta sahada açığımız var.
Biz de 15 istedik 7-8'e razı olduk. Onlar da 5 isterler 2-3'e razı olurlar.

son_perde
28.07.2006, 21:51
ark bizim forvet hattimiz yeterli onlari gol pozisyonuna sokacak adamlar lüzum

degerli renkdasim sen hazirlik maclarina bakarak bence bu uzun lig maratonu icin forvetlerimiz yeterli demen yaniltici olabilir...
evet bize iyi bir 10 numara lazim ama fatihin yerinede iyi bir ada lazim.. bence ne ömer, ne umut nede cem bu boslugu doldurur hele hele boyuna ragmen kafa hakimiyeti olmayan ersen asla dolduramaz...

selcuk
28.07.2006, 21:52
fatihin yerine ersen martinimi aldı bunlar simdi?!!
o sadece kulübeyi zenginlestirmek icin bence sivasa karsi lazim olacaktir 1,96 iyla sence digilmi

son_perde
28.07.2006, 21:52
Tabiki Gökhan nire Fatih nire ama, yabancıda da kontenjana takılıyoruz. Hala daha sol kanat ve orta sahada açığımız var.
Biz de 15 istedik 7-8'e razı olduk. Onlar da 5 isterler 2-3'e razı olurlar.

sormasi ayip bu murat ocagi biz sol kanat icin almadik mi.. ben izleyemedim dogru dürüst murati sol kanadimizda oynayacak yeterlilikte degil mi..

Bulut61-34
28.07.2006, 21:53
Çok para bizi şampiyon yapmaz. İyi ve yetenekli futbolcu bizi şampiyon yapr. Şampiyon olduktan sonra gelecek paralarıda siz düşünün.

selcuk
28.07.2006, 21:57
degerli renkdasim sen hazirlik maclarina bakarak bence bu uzun lig maratonu icin forvetlerimiz yeterli demen yaniltici olabilir...
evet bize iyi bir 10 numara lazim ama fatihin yerinede iyi bir ada lazim.. bence ne ömer, ne umut nede cem bu boslugu doldurur hele hele boyuna ragmen kafa hakimiyeti olmayan ersen asla dolduramaz...
görecegiz tabiiki %100 dolmaz yeri ondan daha kolay gol atmak icin ofansiv ortasaha güclenmeli bi fatihin yerini doldurmak icin 3 yeri iyilestirmelisin bizde onun sayesinde son sene ortasahasiz 4. olduk bu yil hucumda daha iyi gözükecek eksiklerimiz ondan golcü degil elimizeki golculari besleyici lazim ve ergindende patlayis bekliyorum o yeni fatih olacak onuda gececektir

zafercalikoglu
28.07.2006, 21:57
Eger Tekke gidecekse gider,gitmek istemezsede hiç kimse onu gonderemez,
Adam gitmek istiyosa banane
Hiç bir Şey trabzonsporun üstünde degil,gider Tekke belki Gelir
Cem demir,
Hiç canınızı sıkmayın

Lucreto
28.07.2006, 21:58
sormasi ayip bu murat ocagi biz sol kanat icin almadik mi.. ben izleyemedim dogru dürüst murati sol kanadimizda oynayacak yeterlilikte degil mi..
Evet Murat'ı sol kanada aldık ama şimdilik yeterli değil. Şu anda Türkiye'de sol kanat oyuncusu yok zaten. Geçen sene FB o kadar parası varken sol kanatta Ümit Özat'ı oynatmıştı sırf yerli sol kanat oyuncusu bulamadıkları için.
İbrahim Üzülmez bile milli takımda oynuyor.
Hakan Ünsal'dan sonra doğru dürüst bir sol kanat oyuncusu çıkmadı koskoca memleketten.

son_perde
28.07.2006, 22:00
ah ah sol deyince aklima abdullah geliyor.. fenere giderek kendi yakti ama bence gelmis gecmis en iyi sol kanat oyunlarindan biridir...
bu arada ben erginden de umutlu degilim biz yillardir genclerden umut ediyoruz ama daha gökdenizden sonra bir patlama yapani görmedim..
ali sen, emre aygün, tayfun cora gibi insallah ergin bizi hayal kirikligina ugratmaz...

Kemhacıoğlu
28.07.2006, 22:01
arkadaşlar bu forum transferlerin tümü için değil fatihin transferi için açıldı. konuyu saptırmayalım lütfen...

Bulut61-34
28.07.2006, 22:02
Fatih gitmek istese Zenit'e mi gider Allah aşkına. Bizim yedeklerden birine bile deseler gitmez. Ama Fatih iyi bir Trabzonsporlu, ona bu transfer Trabzonsporun menfatine olcak derseler oda kendini feda eder. Bunu herkes biliyor.

bordox
28.07.2006, 22:05
Çok para bizi şampiyon yapmaz. İyi ve yetenekli futbolcu bizi şampiyon yapr. Şampiyon olduktan sonra gelecek paralarıda siz düşünün.

Fatih 3 sezondur bizde,Fatih'in futbolculuğunu kimseyle tartışmam ama bence hem Trabzonspor hem de kendisi için çok iyi para var ortada.

Çok paranın şampiyonluğun garantisi olmadığı ortada ama Trabzonspor futbol kulübü bir futbolcusundan hemde sözleşmesi seneye sona erecek olan Fatih'den bu şekilde de faydalanmayı düşünebilir.

Fatih'in satılması ile bir şekilde kadro dönüşümü başlar artık şimdi Gökdeniz'e de değerini verseler satılsın derim açıkcası.Belli bir zaman içinde kadro yenilenmeli ve heyecanı canlı tutmalı Trabzonspor.

Verilecek karar riskli iyi para var rakamlar doğruysa yönetimin çok büyük bir riske girdiği de gerçek ama seneye bu kadar para veren olur mu?

En son şunu yazayım bu transferi isteyenler de istemeyenler de haklı,hayırlısı neyse olsun.

Bulut61-34
28.07.2006, 22:20
Başarı olmanın bir şartıda uzun yıllar bir arada oynayan bir kadroya sahip olmaktır. Şuan elimizde iyi bir kaç futbolcumuz var ve bunlara yenilerini ekleyebilirsek, uzun yıllar bir arada oynayan kaliteli oyuncuların sayısını 6-7'ye çıkarabilirsek başarı gelme ihtimali atrar. Örneğin 96 kadrosu bu şekilde başarılı oldu.
Siz ise bu sayıyı azaltmaktan bahsediyorsunuz. Eğer sizin dediğiniz gibi yaplırsa en az 2-3 yıllık bir kayıp olur.

Berk Akçay
28.07.2006, 22:22
fatih tekke avrupaya gitsin gitmesin demiyoruz ama rus ligine gitmesin rus ligi zenit bizden çok daha iyi takım mı sanki

bordox
28.07.2006, 22:28
Bu konuda tartışmalar yapılır uzun yıllar bir arada oynayan başarılı olur bazen bazen de Chelsa gibi olur.Real Madrid uzun yıllar aynı adamlarla oynadı başarılı olmadı.
Çok ince bir çizgi var arada takım olmak önemli ve o takımı yapan Hoca çok önemli.
Fatih konusu çok tartışılır Fatih ne kadar önemli olursa olsun bu tartışmalar arasında Trabzonspor'un geleceğinin daha önemli olduğu unutlmamalı.Pazartesi karar bir şekilde açıklanmalı.Bu tartışma lig ve Uefa kupasının önüne geçmemeli.
Alınan karar tüm çıplaklığı taraftara açıklanmalı ve taraftarda bu riski alan yönetime gerekli krediyi tanımalı.

Emre B.
28.07.2006, 23:14
Ben hala kaptanın kalıcağına inanıyorum

Adem Erdoğan
28.07.2006, 23:32
banada satmazlar gibi geliyo ama 7.4 euroda az para değil yani.

TSelif
29.07.2006, 00:34
Ben hala kaptanın kalıcağına inanıyorum
İlk defa bende bu kadar umutsuz oldum :( .Herşeyin hayırlısı demekten başka çaremiz yok. Yönetimin kuklası olduk oynatılıyoruz.:mad: Umarım kazanan TRABZONSPOR umuz olur.:confused:

fetvaci
29.07.2006, 00:41
arkadaslar düştüğümüz duruma bakın yaa yonetımın basıretsızlıı yuzunden ne hallere dustuk su anda su tarıhte bızım burda yapılan transferlerın takıma olabılecek katkılarını tartısmamz gerekırken transfer yapılacak mı yapılmıcakmı fatıh gıtcekmı nolcak bu takımın halı gıbı soruların yanıtını bulmaya calısıorz fatıh gıtsede kalsada trabzonun bastacıdır adam gıbı adamdır ama bu yonetıme akıl erdırmek cok zor İNŞALLAH sezon sonuna doru fatıh olsaydı bole olmazdık demeyız inşallah basarılı oluruz yoksa bu yonetımı kımse o koltukta oturtmaz fatıh gıderse en azından ıkı yıldız almamız lazımkı takım bıraz otursun yoksa bu iş cok zor:(

#10 Fietra
29.07.2006, 00:46
Bir Fatih gider bir Fatih gelir.Üzülürsem sadece Avrupa diye Rusya'ya gitmesine üzülürüm.

mulali61
29.07.2006, 00:46
eğer fatih türkiyeden kalkıp rusyaya trabzosnpor gibi bir kulüpten zenit gibi bir klübe gidecekse -Silinmiştir-

SiNo
29.07.2006, 00:53
fatih eğer sen para için gidiyorsan aynen -Silinmiştir- artık trabzonda işin olamaz para dediğin nedir ki elinin kiri bu saatten sonra daha çok para senin neyine şükretmesine bilene allah verir daha çoğunu alıpda ne yapacaksın

ama bunlar bir yalansa ve sen takımda kalırsa anlaki gerçek bir trabzonlusundur neden dersen kendini bir bizim yerimize koy anlıyacaksın ama avrupa da kıyak bir takım a gitsen bu kadar bize koymazdı yazık ediyorsun kendine..

Salih Kara
29.07.2006, 01:21
inşallah kalır fatih tekke ama giderse böyle bir takıma gitmemeli dah doğrusu gönderilmemeli ve eğer kaptanın gönlü yok ta yönetim yolluyorsa o zaman çok büyük bir ayıptır.Çünkü kralın yaptıklarının karşılığı para için satmak olmaz o bizi satmadı biz de onu böyle satamayız.Hiçbir futbolcu yönetimin uşağı değildir.Ayrıca böyle bir durum ileride fatih tekkenin durumunda olacak futbolculara da iyi bir örnek teşkil etmeyecektir.

antagonist
29.07.2006, 01:33
Kaynak:Resmi site

Fatih’in söylemleri
Brezilyalı teknik adam Fatih Tekke’nin transfer görüşmeleriyle ilgili olarak da şöyle konuştu: “Ben kalacağını düşünüyordum. Eğer takımdan ayrılırsa zorluk çekeceğiz ama O’nun yerini doldurmak için alternatifler arayacağız. Büyük kaptanların yeri dolmayabilir ama Fatih’in yerine oynayanları da yüreklendirmemiz gerekir. Kendisi dün saat 15.00’te beni aradı ve Başkan Nuri Albayrak’ın kendisiyle İstanbul’da görüşmek istediğini söyledi. Dün gece görüşme oldu ama nasıl sonuçlandı bilemiyorum. Fatih bana iyi bir teklif gelmesi halinde gitmek istediğini ve bunun için de birçok nedeni olduğunu anlattı.”

Bu kouşmaya göre Fatih büyük ihtimalle gidiyor.Yolun açık olsun kaptan...

Emre B.
29.07.2006, 01:40
Fatihin Avrupa rüyası Zenit mi?Fatih Avrupanın önde gelen takımlarından birine gitse üzülmezdim.Ama Zenit bizden daha büyük bir takım değil.

kutoz
29.07.2006, 01:41
Başka başlıklarada yazdım ama burayada aktarmak istiyorum.

bu akşam II nci başkanla yaptığım telefon görüşmesinde Fatih Tekke'nin durumunu sordum. Oda bana "Fatih Tekke'yi satacaklar ama onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar" dedi...

Sanırım, bir takım sorunlar var. Bekleyip hep beraber göreceğiz.

Emre B.
29.07.2006, 01:46
Başka başlıklarada yazdım ama burayada aktarmak istiyorum.

bu akşam II nci başkanla yaptığım telefon görüşmesinde Fatih Tekke'nin durumunu sordum. Oda bana "Fatih Tekke'yi satacaklar ama onuda ellerine yüzlerine bulaştırdılar" dedi...

Sanırım, bir takım sorunlar var. Bekleyip hep beraber göreceğiz.
Bir şeyi becerememelerine ilk defa sevinirim

Bulut61-34
29.07.2006, 02:44
eğer fatih türkiyeden kalkıp rusyaya trabzosnpor gibi bir kulüpten zenit gibi bir klübe gidecekse si....sn gitsin.......
Arkadaşım kullandığınız kelimelere dikkat edin. Fatih para için gitmiyor, yönetim ondan para kazanmak istiyor ve Fatih'e gitmen Trabzonsporun çıkarına olur maslını anlatıyor. Yoksa Fatih Znite mi gider, bizim yedekler bile gitmez o takıma. BUNU ANLAYIN ARTIIIIIIIIKKKK.

abbas
29.07.2006, 02:52
Fatih 3 sezondur bizde,Fatih'in futbolculuğunu kimseyle tartışmam ama bence hem Trabzonspor hem de kendisi için çok iyi para var ortada.

Çok paranın şampiyonluğun garantisi olmadığı ortada ama Trabzonspor futbol kulübü bir futbolcusundan hemde sözleşmesi seneye sona erecek olan Fatih'den bu şekilde de faydalanmayı düşünebilir.

Fatih'in satılması ile bir şekilde kadro dönüşümü başlar artık şimdi Gökdeniz'e de değerini verseler satılsın derim açıkcası.Belli bir zaman içinde kadro yenilenmeli ve heyecanı canlı tutmalı Trabzonspor.

Verilecek karar riskli iyi para var rakamlar doğruysa yönetimin çok büyük bir riske girdiği de gerçek ama seneye bu kadar para veren olur mu?

En son şunu yazayım bu transferi isteyenler de istemeyenler de haklı,hayırlısı neyse olsun.

katılıyorum..

hakanhan
29.07.2006, 08:17
fatih gitsin. beyinen bitmiş . fatih gitmek istiyor sahsi gitmek isdedigini tekrarlayıp tekrarlayıp duruyor. trabzonlu oldugu icin herkes duygusal davranıyor ya baska bir futbolcu deseydi gitmek isdedigini yerden yere vururdunuz. fatih gitsin be kardesim biktik simarikligindan!!!!! kendisi gitmek istiyor.. gidene eyvallah seneye bedava gidecegine para kazandirsinda gitsin.. git fatih git...

gvnlp
29.07.2006, 08:37
inşallah fatih gitmez. ersen martin de alınmaz. ersen martin fasulye sırığı gibi bir adam. mehmet yılmazı gönderdik derken o nerden çıktı. marcelinho iyi mi kötü mü gelir mi gelmez mi göreceğiz ama kaptanın gitmesine her koşulda karşıyım. hele zenit gibi sıradan bile olmayan Ali Şen in ortağı olduğu bir takıma(bir taşla şampiyonluk kazanmıştı) tamamen karşıyım. para iyi diyorsunuz da para her şey değil. bu yönetim maddi yönden güçlü diye geldi. Bizim değerlerimiz var. biz istanbul takımı yada belediye takımı değiliz. Bize bu kadar hizmet eden Kaptanımızı istemediği halde para için Zenit gibi boktan bir takıma satıyorsak yanlış bir yola girdik demektir Trabzonspor şampiyonluklarını parayla kazanmadı. yüreğiyle oynayan trabzon çocuklarıyla ve onların hırsıyla kazandı.

hakanhan
29.07.2006, 09:13
hersey para kardesim.. bu kulup fatihin kulubu degil... benim senin kulubun. 30 yasına gelmiş bir futbolcuya 8.5 mılyon euro verecekler hersey para degıl trabzon zengın bır kulup degıl.. daha 20 mılyon verıp maca gıdemıyoruz...

Emre B.
29.07.2006, 09:21
Bu paraya bende Fatihi satardım.

cIlgInIm
29.07.2006, 09:25
Bu paraya bende Fatihi satardım.

tabi satacaksın.. bıraksın gitsin ya.. oynayacagı bir senedir seneye dönüp dolaşıp gelecegi yer yine Trabzonsordur..satılması gereken birisi haline geldi artık.. gökdenizi neden istemiyorlar anlamış degilim..

kolombo
29.07.2006, 09:32
tabi satacaksın.. bıraksın gitsin ya.. oynayacagı bir senedir seneye dönüp dolaşıp gelecegi yer yine Trabzonsordur..satılması gereken birisi haline geldi artık.. gökdenizi neden istemiyorlar anlamış degilim..bu sene ii top oynasın oda gidicidir.biraz prim yapması gerekir

lazutlarlivera
29.07.2006, 09:47
Bu yönetim ilk seçildiği zaman sevinçten havalara uçmuştum ne yalan söyliyim.Ama geldiklerinden bu yana yaptıklarını gördükten sonra keşke diyorum özkan sümer seçilseymiş.

Sen "yıldız" alacam diyosun ki bunu senden hiç kimse istemedi bunu yapmadığın gibi takımın beynini sezonun başlamasına 1 hafta kala satıyosun.

Eeee FATİH ten doğcak boşluğu kimle doldurmayı düşünüyosun sayın ALBAYRAK?ersen martin le mi cem demir le mi?Ne olacak şimdi?Seçildiğin güne ve kendime lanet ediyorum.ne kadar aptalmışımki beni uyaran tüm TRABZONSPOR lu kardeşlerime karşı seni amansız savundum.En kısa sürede TRABZONSPOR başkanlığından istifa etmen dileğiyle ...

Gürkan
29.07.2006, 09:48
Bir Fatih gider bir Fatih gelir.Üzülürsem sadece Avrupa diye Rusya'ya gitmesine üzülürüm.

gitmesi kolay olurda diğeri ne zaman gelir meçhul,
işi bilenler önce bulupo sonra satıyo.işin doğrusu bu.
yoksa senın dediğin gibi olmuyo işler biri gider biri gelir.
ronaldinho da gelir ama barca sor yenısını bulmadan zor satar.

birde bu avrupa işi hakan şükür oynadı arif oynaı bir çoğuda oynuyo adam gibi bir takımda oynamadıktan sonra hertada yana wiganda oynamıssın ne farkeder. bunu mu anlatan cocuklarına.ilk 5 e giren takıma gidersin yada ismi olan tamam anlarım örnek emre inter newcastle.yoksa diğerleri sırf o ligte oynadım dem ek için takımını bırakmaya değer mi.

mahmuter61
29.07.2006, 09:50
Bu zenite ali şen ortakmı?eğer dediğin gibi ortaksa adamların bir futbolcuyu almak için yaptıkları çalışmayı bizim yöneticilerimizin örnek alması gerek.

cIlgInIm
29.07.2006, 09:51
iyi oynadıgından satılmamalı .. yaptıkları ve cektiklerimiz için yollanmalı.. hemde öyle bir yollanmalı ki geri dönüşü olmayan bir yola.. bizse kucak actık sarıldık ne büyük iş..

sonra istanbul takımlarını şike haksızlık gibi olaylarla sucluyoruz . önceden cevap veremiyorlardı simdi ise öyle bişe dediğimizde yap bi kupon diyorlar ..

Emorfo
29.07.2006, 09:56
Fatih Tekke'nin Zenit'e gitmesini Nuri Albayrak istemiyormuş. Fatih başkanı ikna etmek için bir kaç gün önce istanbul'a gitmiş. Yöneticiler felan başkanı ikna etmeye çalışyıormuş yerel bir gazetenin haberine göre...

Bana da mantıklı geldi Zenit yöneticileri Trabzon'dayken Fatih neden İstanbul'a gitsin... Başkan Fatih'i satıp olası bir başarısızlıkta bunun hesabını veremeyiz felan demiş, miş muş,,,,

EmrahYalçınalp
29.07.2006, 10:00
Fatih Tekke'nin Zenit'e gitmesini Nuri Albayrak istemiyormuş. Fatih başkanı ikna etmek için bir kaç gün önce istanbul'a gitmiş. Yöneticiler felan başkanı ikna etmeye çalışyıormuş yerel bir gazetenin haberine göre...

Bana da mantıklı geldi Zenit yöneticileri Trabzon'dayken Fatih neden İstanbul'a gitsin... Başkan Fatih'i satıp olası bir başarısızlıkta bunun hesabını veremeyiz felan demiş, miş muş,,,,
Fatih'i toplumun önüne atıyorsun :D
Aslına bakarsan verdiği sözleri zaten yerine getirememiş bir başkan takımın kaptanı ve en etkili adamını yollayıp kendi kendini darboğaza sokmak istemez. Çok da mantıksız durmuyor.

Ama burası Trabzon... 15 günde tüm detaylar gelir sağdan soldan. Çok da önemli değil ama Fatih kendi mi gidiyor, gönderiliyor mu herkes görür yakında.

kolombo
29.07.2006, 10:03
Fatih'i toplumun önüne atıyorsun :D
Aslına bakarsan verdiği sözleri zaten yerine getirememiş bir başkan takımın kaptanı ve en etkili adamını yollayıp kendi kendini darboğaza sokmak istemez. Çok da mantıksız durmuyor.

Ama burası Trabzon... 15 günde tüm detaylar gelir sağdan soldan. Çok da önemli değil ama Fatih kendi mi gidiyor, gönderiliyor mu herkes görür yakında.ya kardeş kusura bakmada yönetimin fatih itopllumun önüne atma gibi bi durumu yop bunu yapan yalan yanlış haber yapan basındır.yanılıyomuyum?

EmrahYalçınalp
29.07.2006, 10:06
ya kardeş kusura bakmada yönetimin fatih itopllumun önüne atma gibi bi durumu yop bunu yapan yalan yanlış haber yapan basındır.yanılıyomuyum?
Bi yanlış anlama olmasın, "toplum önüne atmak" bir ironiydi sadece. Haber konusunda söyleyecek bir şeyim yok ama çok yalan-yanlışını gördük tabi, ittiyatlı olmak lazım.

kolombo
29.07.2006, 10:07
Bi yanlış anlama olmasın, "toplum önüne atmak" bir ironiydi sadece. Haber konusunda söyleyecek bir şeyim yok ama çok yalan-yanlışını gördük tabi, ittiyatlı olmak lazım.
kusura bakma dikkatimden kaçmış ya konu ile alaksı yok ama marce için karşılama falan düşünülmüyormu

Emorfo
29.07.2006, 10:13
Fatih toplumun önüne atmıyorum, yerel gazetenin haberi böyle bana da mantıklı geldi. Bildiğim Nuri Albayrak bu riske kolay kolay girmez. Her berabere ve ya malup bitirdiğimiz maçtan sonra sürekli eleştirilecek yönetim, camia Fatih'i sattılar öyle oldu böyle oldu diyecek. Gerçekten tam kumar...

Olaylara duygusal yaklaşıyoruz biraz gerçekleri görürsek Fatih Trabzonspor'un büyük silahı evet fakat 29 yaşındaki bir futbolcumuza 8 milyon avro gibi bir para teklif ediliyorsa satacaksın... Önemli olan Fatih'in yerini doldurabilmek Fatih'ten gelen parayı çok iyi kullanmaktır. Yöneticilik bunu gerektirir. Ancak herşey zamansız gerçekleşiyor malesef...

Marcelinho ve Denilson gelsin dediğim gibi forvete bir tane kütük koy gol kralı olur oyun sistemini oturtursan...

Mert67
29.07.2006, 10:22
artık fatih giddi bunu kabullenmemiz lazım.ALLAH kaptanın yolunu açık etsin.

frango
29.07.2006, 10:53
avrupada hayalını kurdugu takıma gıtmıstır ınşallahh ee nede olsa o takım zenit avrupanın kalbur ustu takımlarından bırı

kutoz
29.07.2006, 10:56
Bu saatten sonra yapılacak tek birşey kalıyor... Türkiye'nin en iyi forvetini, kaptanımızı, en iyi şekilde Trabzon'dan uğurlamak...

Bunun için bir organizasyon düşünülüyor mu Trabzon'da...

champions
29.07.2006, 10:57
avrupada hayalını kurdugu takıma gıtmıstır ınşallahh ee nede olsa o takım zenit avrupanın kalbur ustu takımlarından bırı
fatihin ne suçu var bedeli belli zenit pesin veriyo fatih yıld a4 trilyon alacak bu parayı avrupadan bi takım verir mi sence vermez

U.Sadıkoğlu
29.07.2006, 10:57
bencede çünkü daha Fatihin geri dönme ihtimali kalmadı

Atalay
29.07.2006, 10:58
bu zenit saat markası degilmi!!ben öyle bir takım duymadımda!!desenize dünyada ne büyük kulüpler varmışta biz bilmiyoruz!!!!!!hayırlısı olsun fatih istedigi gibi bir dünya kulübüne gidiyor...ha birde bu zenit ispanya liginde degilmi?????

gvnlp
29.07.2006, 10:59
umarım ciddideğilsindir:D kalbur ne demek bilmiyorum da zenit saat markasına daha çok benziyor. daha resmi açıklama olmadığı için hala umutluyum. inşallah fatih kalır marcelinho maç başına para verilerek alınır.

agahozlu
29.07.2006, 11:33
marcelinho geldi Fatih daha gitmedi ben Fatihin gittiğine inanmıyorum.ikisini bir arada izlemek istiyoruz.

grandiose
29.07.2006, 12:58
[QUOTE=

Marcelinho ve Denilson gelsin dediğim gibi forvete bir tane kütük koy gol kralı olur oyun sistemini oturtursan...[/QUOTE]

he be Faruğum, olur mu olur :)

piranha61
29.07.2006, 13:00
fatih tekkeyi sattıktan sonra bende alırım 2 tane yıldız.

bende adayım arkadaş başkanlığa. 4 tane yıldız alıcam. yattarayı gökdenizi szymek i verip 4-5 tane alırım ne var!!

ahhh be özkan baba olsaydı bu kulübün başında 350-400 bin dolara ne yıldızlar yaratırdı. bunlar trilyonları sokağa döküp bi halt edemeyecekler.

bir tek şu stepanov da şaştım kaldım. ondada şansları tuttu galiba..

piranha61
29.07.2006, 13:02
[quote=

Marcelinho ve Denilson gelsin dediğim gibi forvete bir tane kütük koy gol kralı olur oyun sistemini oturtursan...[/QUOTE]

he be Faruğum, olur mu olur

mehmet yılmazı keşke satmasaydık :))

piranha61
29.07.2006, 13:04
bütçesi 15 milyon euro olan bir takım fatihe 8.5 milyon euroyu nasıl nicin veriyor kardeşim. biraz diretse bizim kulüp tapularını alacakmışız... yok yok bunda bişey var..

TSelif
29.07.2006, 13:21
Bu saatten sonra yapılacak tek birşey kalıyor... Türkiye'nin en iyi forvetini, kaptanımızı, en iyi şekilde Trabzon'dan uğurlamak...

Bunun için bir organizasyon düşünülüyor mu Trabzon'da...
:( :( :( :( ..Vay be sonunda kaptanımızdan ayrılıyoruz haa. İnşallah pazartesi bir mucize oluda ...offf

Kasım Hilal
29.07.2006, 14:04
E şimdi Fatih harbi harbi gideces ise biz Mehmet Yılmaz'ı neden sattık?

murat
29.07.2006, 14:53
Fatih daha dün burdayım biryere gitmiyorum diyordu Trabzonsporda faydalı olcam diyordo şimdide bazı iddalara göre burda artık duramam diyor. Bence Fatih böyle birşey dememiştir... hepsi uydurma..

TSelif
29.07.2006, 15:01
Artık yeni Kralımız marcelinho'umuş ...:D
Güle güle FATİH ... Transferin gerçekleşirse bilki bu taraftar seni hiç bir zaman unutmayacak ...KRAL :)

AyhanPe
29.07.2006, 15:07
Artık yeni Kralımız marcelinho'umuş ...:D
Güle güle FATİH ... Transferin gerçekleşirse bilki bu taraftar seni hiç bir zaman unutmayacak ...KRAL :)

bu transferden sonra herkes yumusar birtek sen yumusamazsin dedim ama sende yumusadin:) marcelinho kral degil..kralimiz umut olur insallah..
kanca ne alemde duyan varmi?? oda pazarttesi geliyor sanirim ricardinho yla..

Bulut61-34
29.07.2006, 15:08
fatih gitsin. beyinen bitmiş . fatih gitmek istiyor sahsi gitmek isdedigini tekrarlayıp tekrarlayıp duruyor. trabzonlu oldugu icin herkes duygusal davranıyor ya baska bir futbolcu deseydi gitmek isdedigini yerden yere vururdunuz. fatih gitsin be kardesim biktik simarikligindan!!!!! kendisi gitmek istiyor.. gidene eyvallah seneye bedava gidecegine para kazandirsinda gitsin.. git fatih git...
Benide gönderin, ne de olsa ilerde para etmem. Ya da bütün Trabzonspor taraftarını gerekli parayı veren olursa satın.
Size sormak istediğim bişey var:
Şuanda Sümer, Aktuğ ya da Özak başkan olsaydı Fatih başak bir takıma gider miydi veye satılırmıydı. Satılmazdı.Örnekleri çok
Ama M.Ali Yılmaz başkan olsaydı satılır mıydı? Satılırdı. Örnekleri çokk. Albayrak'ta hangi tür başkan olduğunu gösterecek yakında. Pazaretesi göreceğiz.
BMN yöneticleri acaba bu transferi engellemek için BMN olarak yapabilceğimiz bişey var mı? Ne bileyim mail yağdıralım kulübe ya da başka bişey(taş atalım mesela:) ). Elimiz kolumuz bağlı, yönetim diktasının alacağı kararları beklemeyelim.

worldmaster
29.07.2006, 15:10
Yaw kardeşler resmi sitede böyle bi haber var mı,ya da Fatih Tekke nin ağzından gidecem diye bi laf duydunuzmu bizi de kendinizi de boşuna korkutmayın.

TSelif
29.07.2006, 15:16
bu transferden sonra herkes yumusar birtek sen yumusamazsin dedim ama sende yumusadin:) marcelinho kral degil..kralimiz umut olur insallah..
kanca ne alemde duyan varmi?? oda pazarttesi geliyor sanirim ricardinho yla..
Hehe..Benim için bir tane KRAL var henüz..Yerini de şimdilik alabilecek bir adayda yok ...;)
FATİH SULTAN TEKKEEEE;)

( Yalnız ilerleyen zamanlarda bu Cem olabilir. TRABZONSPOR umdaki başarısına bağlı tabi)

worldmaster
29.07.2006, 15:19
Hehe..Benim için bir tane KRAL var henüz..Yerini de şimdilik alabilecek bir adayda yok ...;)
FATİH SULTAN TEKKEEEE;)

( Yalnız ilerleyen zamanlarda bu Cem olabilir. TRABZONSPOR umdaki başarısına bağlı tabi)
Altına imzamı atarım...

Emrullah
29.07.2006, 15:24
Fatih Tekke: Transfer dedikodularından bıktım

Trabzonspor'da adı sezon bitiminden bu yana transferle anılan; ancak bir sezon daha kulübünde kalan Fatih Tekke'nin âdeta sabrı taştı.

Son olarak Rusya'nın Zenith Petersburg Kulübü'nün transfer teklifi yaptığı öne sürülen Fatih, “Tüm bu konuşulanlardan bıktım. Zenith'le falan uğraşacak vaktim yok.” dedi.

Fatih, transfer dedikoduları başladığından bu yana kendisinin söylediği hiçbir şeye kulak asılmadığını, ifade ederek, “Ben doğrusunu söylüyorum, insanlar başka şeyler yazıyor. Benim hakkımda kimsenin bundan sonra yalan yanlış şeyler yazıp bulanık suda balık avlamaya çalışmasını istemiyorum.” dedi. Trabzonspor'un başarısı için mücadele edeceğini kaydeden golcü futbolcu, “Ciddi bir sakatlık veya başka bir şey olmadığı müddetçe Trabzonspor'un başarısı için çalışacağım. Trabzonsporlu doğdum ve bu takım bana çok şey verdi. Kimse beni bu takımdan ayıramaz. Bıktım bu yalanlardan. Bir an önce tam performansla Trabzonspor'un başarısı için mücadele etmeye çalışıyorum.” diye konuştu.

Bu arada Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Brezilyalı oyuncu Mossoro ile anlaştıklarını, son tekliflerini ilettikleri Wanger'den ise cevap beklediklerini belirtti. Faruk Kanca, Çek futbolcu Tomas Jun'un transferinde yapılan hataya tekrar düşmemek için dikkatli davrandıklarını belirterek, Brezilya'daki transfer çalışmalarını hafta sonuna kadar sonuçlandırmayı planladıklarını söyledi. Mossoro ile anlaştıklarını belirten Kanca, “İstediğimiz an bu oyuncuyu getirebiliriz. Wanger'e son teklifimizi ilettik. Ondan da cevap bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. Öte yandan Almanya kampının ardından yaptığı 2 günlük izin sona eren Trabzonspor'da, çalışmalara dün başlandı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Lazaroni yönetiminde yapılan antrenmana, izinli olan Stepanov ve Szmykowiak katılmadı.

İbrahim Şahin, Trabzon

26.07.2006

Emrullah
29.07.2006, 15:26
Son olarak Rusya'nın Zenith Petersburg Kulübü'nün transfer teklifi yaptığı öne sürülen Fatih, “Tüm bu konuşulanlardan bıktım. Zenith'le falan uğraşacak vaktim yok.” dedi.
----------------------------------------------------------------
Fatih gitmek istemiyor ve bunu her fırsatta söylüyor ama bazı aklıevveller hala Fatih bizi sattı diyor. Aklınıza tüküreyim ne diyeyim.

chota
29.07.2006, 15:31
Fatihin bir buçuk ay önceki açıklamalarını duymayan varmı.''Trabzonsporluyum Trabzonluyum ama busene kesin gidiyorum bu kadar NET''
Bence çok normal bir açıklamaydı.Hatta Tekkenin ne kadar açıksözlü bir kişilğe sahip olduğunu gösteriyordu.Burada normal olmayan bir şey bizim duygusallığımız.Biz neden şampiyon olamıyoruz derseniz birinci neden olarak bunu gösteririm..

Bulut61-34
29.07.2006, 15:32
Fatih gitmek istemiyor ve bunu her fırsatta söylüyor ama bazı aklıevveller hala Fatih bizi sattı diyor. Aklınıza tüküreyim ne diyeyim.
Arkadaşlar nerde ne zaman dedi bunları?
Kaynak ne. Umarım sağlamdır kaynağınız.

worldmaster
29.07.2006, 15:34
Ben böyle yönetime töbe töbe eğer bu8 haberler gerçekse ben ne anladım bu transfer işinden.Fatihi sat merce yi al hayret bişe.Zararlı çıktık be...Allah sizi nasıl biliyosa öyle yapsın...

Nytre
29.07.2006, 15:51
evet..benimde içimde farklı görüşler vardı ama bunları toparlayıp ifade edemedim şimdiye kadar... sedat tunalının yazısını okuyunca kendi görüşlerimi daha iyi toparlayabildim...
fatihin avrupaya gitmesini destekledim hep... çünkü hak ediyordu... nuri başkan cebimden bir yıldız demişti... fatihi satarak onun parasıyla bir yıldız alacağım deseydi ona kimse oy vermezdi...
alınan oyuncuyu eleştirmiyorum... fatihin avrupaya gitmesini de eleştirmiyorum..
sadece başkanın fatihi satış tarzına - kullandığı kaynağa (kendi vaadi için niye TÜRKİYENİN HATTA AVRUPANIN EN İYİ FORVETİNİ SATIYORSUN) ve yangından mal kaçırır gibi davranmasına kızıyorum...

İslam Sezer
29.07.2006, 15:51
bi prüz olsun veya tüm haberler yalan olsun fatih kalsın. marcelinho geldiği için daha cok pozisyona girer ve daha cok gol atar.elimizdeki yıldızı ikna edelim ve kaybetmeyelim.tekke şampiyon yap bizi ne işin var rusyada kabul etme baskıları ve inadına kal...

@FLU
29.07.2006, 15:58
Fatİhİ Satani Bende Satarim Haftaya Trabzona Gİdİyorum Albayrak Kollo Kendİnİ Yeter Ulan Defol Gİt BaŞimizdan

Emorfo
29.07.2006, 16:05
Gaza gelmeyin millet Fatih gitmek istemiyorsa gitmez yönetim kimseyi silah zoruyla gönderecek hali yok. kalmak istiyorum der sözleşmesini uzatır, yönetime rağmen de pekala kalabilir...

sheva
29.07.2006, 16:06
ya şimdi gitti mi gitmedi mi? kesinleşmedi mi transfer? aklım karıştı iyice

omerkucuk
29.07.2006, 16:06
ArkadaşLar Yönetim ßu transferi Tepkiyi öLçmek için Pazartesiye kadar ßekLetiyor!
Sayın ßaşkan Fatih'i İstanßuL'a çağırıyor akLınca;Fatih sen çık tekLif çok cazip Son transferim feLan iyi para tekLif ediyorLar fiLan de taraftar da ßizi tefe koymasın herkes kaderine razı oLsun yani...
ve işte ßomßa aLın size MarceLinho ßirini gönderdik ama yıLdız aLdık işte ßuna güLerim ancak Traßzonspor şampiyonLuğa oynayacak en iyi FutßoLcusunu satacak kaptanını satarak yapacak ßunu ßırakın ßizi kandırmayı söyLeyin apaçık şampiyonLuk feLan umrumuzda değiL rekLamımız ticari kaygıLarımız doLayısıyLa ßurdayız diyin sizde rahatLayın ßizde....

ßen ne oLursa oLsun Fatih Tekke'nin Gitmesine karşıyım şampiyonLuk diyorsak kaLacak demesek te kaLacak çünkü Fatih Tekke ; Nuri Albayrak denen işLetmeci den daha fazLa TrabzonsporLudur ve eLini ondan daha fazLa tasın aLtına sokmustur.
ßu transfere izin vermeyeLim arkadaşLar Lütfen!!!

Emorfo
29.07.2006, 16:10
ArkadaşLar Yönetim ßu transferi Tepkiyi öLçmek için Pazartesiye kadar ßekLetiyor!
Sayın ßaşkan Fatih'i İstanßuL'a çağırıyor akLınca;Fatih sen çık tekLif çok cazip Son transferim feLan iyi para tekLif ediyorLar fiLan de taraftar da ßizi tefe koymasın herkes kaderine razı oLsun yani...
ve işte ßomßa aLın size MarceLinho ßirini gönderdik ama yıLdız aLdık işte ßuna güLerim ancak Traßzonspor şampiyonLuğa oynayacak en iyi FutßoLcusunu satacak kaptanını satarak yapacak ßunu ßırakın ßizi kandırmayı söyLeyin apaçık şampiyonLuk feLan umrumuzda değiL rekLamımız ticari kaygıLarımız doLayısıyLa ßurdayız diyin sizde rahatLayın ßizde....

ßen ne oLursa oLsun Fatih Tekke'nin Gitmesine karşıyım şampiyonLuk diyorsak kaLacak demesek te kaLacak çünkü Fatih Tekke ; Nuri Albayrak denen işLetmeci den daha fazLa TrabzonsporLudur ve eLini ondan daha fazLa tasın aLtına sokmustur.
ßu transfere izin vermeyeLim arkadaşLar Lütfen!!!

Yerel bir gazetede tam tersini yazıyordu. Fatih'in gitmesini başkan istemiyor ve Fatih başkanı ikna etmek için İstanbul'a gittiğini yazıyordu:) Enterasan...

Bulut61-34
29.07.2006, 16:15
Gaza gelmeyin millet Fatih gitmek istemiyorsa gitmez yönetim kimseyi silah zoruyla gönderecek hali yok. kalmak istiyorum der sözleşmesini uzatır, yönetime rağmen de pekala kalabilir...
Dostum daha öncede defalarca yazıldı Fatih Zenit'e gitmek ister mi söylermisin? Bırak Fatih'i Ergin bile o takıma gitmek istemez. Ama Fatih'e Trabzonsporun çıkarları için böyle yapman gerekiyor denirse , oda kendini feda edecek kadar Trabzonsporludur. Hala gitmek istemzse gitmez deyip durmayın lütfen.
Fatih'te inşallah yönetimin bu Trabzonsporun çıkarı için gitmen gerek masalına kanmaz.

İslam Sezer
29.07.2006, 16:17
yılın bilmecesi.
fatih mi gitmek istiyor?
yönetim kaptanını para için mi satıyor?
koskoca trabzon bi kaptanını ikna edip şampiyonluk için yola çıkamıyor veya trabzonu şampiyon yapmak isteyen sultan tekke yi şampiyonluğu hedeflemek yerine reklam peşindeki cimri yönetim para için satıyor.hangisi doğru acaba????

Kemençeci
29.07.2006, 16:18
Gitmek istedi mi istemedi mi tartışması yapmak bence gereksiz bu dakikadan sonra. Artık Fatih Tekke'ye Trabzonspor'a verdiklerinden ötürü teşekkür etmek ve güle güle demek zamanıdır.

kolombo
29.07.2006, 16:19
mağzada bilgisayarıma kayıtlı ticari kullandığımız kız kardeşinin telefonu var utanmasam arıcam soracam

Gürkan
29.07.2006, 16:35

aynı fatih 1-1,5 ay oncede gidecegım bu kadar basıt dedı hangısıne ınanalım.ikisinide soyleyen aynı kısı.

bunların ıkısıde dogru olamaz.
ortada bır sey var fatıh yalancı.bırınden bırı yalan cunku.
kıncısı ıkı yuzlu.
madem gıtmek ıstemıyor.yonetım bunu bılse yollamak ısteseler bıle nasıl yollayacaklar.bence hem yonetım hemde fatıh basına karsı farklı bıze karsı
farklı konusuyolar.
fatıh eger gıtmeyecegım dıye dogru dıyosa, o havaalanındakılerın MANTIKLI bır acıklamasını yapsın.
son olarak eger p.tesi veya daja sonrakı gunlerde gıderse istediği içindir yoksa gerçekten istemiyorsa gönderemzler.taraftar bırakmaz.
inşallah gitmek istemiyordur gerçekten.o havaalnındaki çıkışının bir açıklaması vardr.
Fatih kimseden çekinmesin taraftara açıklasın herşeyi bak ozaman omu gidiyo yoksa yönetim mi.

Emorfo
29.07.2006, 16:46
Dostum daha öncede defalarca yazıldı Fatih Zenit'e gitmek ister mi söylermisin? Bırak Fatih'i Ergin bile o takıma gitmek istemez. Ama Fatih'e Trabzonsporun çıkarları için böyle yapman gerekiyor denirse , oda kendini feda edecek kadar Trabzonsporludur. Hala gitmek istemzse gitmez deyip durmayın lütfen.
Fatih'te inşallah yönetimin bu Trabzonsporun çıkarı için gitmen gerek masalına kanmaz.

Farklı boyutlarda bakacak olursak, Fatih Zenit'e giderse Trabzonspor'da 4,5 senede kanacağı parayı 2 yılda kanacak üstelik 29 yaşında 3, 4 sene daha futbol oynayabilir. Bu yüzden parayı düşünmüş olabilir. Başka birt açıdan bakacak olursak Fatih'in böyle düşündüğünü farzedelim ayrıca Trabzonspor'a müthiş bir para kazandırarak gidiyor giderek ayak yine Trabzonspor'a hizmet ediyor. Yönetim açısından baktığımızda ise para eminim cazip gelmiştir. Fatih'la oturup görüşmüşleridir ortak karar almışlardır. Yani alan razı veren razı giden razıdır.

ha şu konuda haklısın yönetim elini cebine atmalı söçz verdiği gibi kadrodaki kaliteli isimleri tutup bunun üzerine yıldız vaadlerini yerine getirmelidir. Fatih satılırsa açık açık bu transferden gelecek parayı transferden kullanmayacaklarını açıklamalıdırlar. Yapılacak yıldız transferlerinden bir tanesi özellikle başkanın hediyesi olmalıdır. Aksi taktirde sözler havada kalacak..

Gürkan
29.07.2006, 16:59
Farklı boyutlarda bakacak olursak, Fatih Zenit'e giderse Trabzonspor'da 4,5 senede kanacağı parayı 2 yılda kanacak üstelik 29 yaşında 3, 4 sene daha futbol oynayabilir. Bu yüzden parayı düşünmüş olabilir. Başka birt açıdan bakacak olursak Fatih'in böyle düşündüğünü farzedelim ayrıca Trabzonspor'a müthiş bir para kazandırarak gidiyor giderek ayak yine Trabzonspor'a hizmet ediyor. Yönetim açısından baktığımızda ise para eminim cazip gelmiştir. Fatih'la oturup görüşmüşleridir ortak karar almışlardır. Yani alan razı veren razı giden razıdır.

ha şu konuda haklısın yönetim elini cebine atmalı söçz verdiği gibi kadrodaki kaliteli isimleri tutup bunun üzerine yıldız vaadlerini yerine getirmelidir. Fatih satılırsa açık açık bu transferden gelecek parayı transferden kullanmayacaklarını açıklamalıdırlar. Yapılacak yıldız transferlerinden bir tanesi özellikle başkanın hediyesi olmalıdır. Aksi taktirde sözler havada kalacak..

fatihin zenith gidince fazla para almaktan baska ne gibi bir menfaati olabılır.yasının gecmıs olması dezavantaj oradan daha baska klube gıdemez.futbolu o lıgte zenıht gıbı bır takımda mı bırakacak.gıttıgı takım buyuk lıglerde en azından kafaya oynayan takım olsa neyse.

eger sadece para ıcınce bızım 100 yıl calıssak kazanamayacagımız parayı 1 senede kaznıtor daha da fazlasını,daha fazlasını ne yapacak.her şey paramı ama para degıl baska nedenler varsa(dolasan soylentıler) bunlarıda acıklasın o zaman takımı sattı ımajından kurtulsun.

Emorfo
29.07.2006, 17:07
Niye satsın takımı gitmek istese bile hangi futbolcu giderken kulübüne 8 milyon avro kazandırmış... Gitsede kalsada ve ya gönderilse de gönderilmese de Fatih Trabzonspor taraftarının kalbinden silinemez...

selcuk
29.07.2006, 17:09
Niye satsın takımı gitmek istese bile hangi futbolcu giderken kulübüne 8 milyon avro kazandırmış... Gitsede kalsada ve ya gönderilse de gönderilmese de Fatih Trabzonspor taraftarının kalbinden silinemez...
bilmem ama benim icin bi yil oynayipda parasiz gitse bile daha cok sevinirdim ah kaptan ah nasil bizi birakib gidersin senin gollerin olmadan nasil yasiyacagiz biz

TSelif
29.07.2006, 17:10
Gitse bi dert kalsa bi dert ...:(
FATİH te takımı sattıysa artık .. yok daha neler:D

Ustaalioğlu
29.07.2006, 17:13
Fatih gitmek istiyordu, bence bu rakamlara gittiyse iyi satmisiz, seneye bedelsiz de gidebilirdi. Ben daha kaliteli bir ligde 2-3 sene once kendini gosterebilmesini isterdim..

Bulut61-34
29.07.2006, 17:15
Gitmek istedi mi istemedi mi tartışması yapmak bence gereksiz bu dakikadan sonra. Artık Fatih Tekke'ye Trabzonspor'a verdiklerinden ötürü teşekkür etmek ve güle güle demek zamanıdır.
Fatih henüz gitmedi, kimse bizi Fatih'in gittiği fikrine alıştırmaya çalışmasın. Daha imza atılmadı ve ben bunu kabullenmek istemiyorum.

Kemençeci
29.07.2006, 17:18
Gidişat o yönde, hatta Fatih'in gitmemesi büyük sürpriz olacakken kendimizi kandırmanın manası yok bence.

Bulut61-34
29.07.2006, 17:21
aynı fatih 1-1,5 ay oncede gidecegım bu kadar basıt dedı hangısıne ınanalım.ikisinide soyleyen aynı kısı.

bunların ıkısıde dogru olamaz.
ortada bır sey var fatıh yalancı.bırınden bırı yalan cunku.
kıncısı ıkı yuzlu.
madem gıtmek ıstemıyor.yonetım bunu bılse yollamak ısteseler bıle nasıl yollayacaklar.bence hem yonetım hemde fatıh basına karsı farklı bıze karsı
farklı konusuyolar.
fatıh eger gıtmeyecegım dıye dogru dıyosa, o havaalanındakılerın MANTIKLI bır acıklamasını yapsın.
son olarak eger p.tesi veya daja sonrakı gunlerde gıderse istediği içindir yoksa gerçekten istemiyorsa gönderemzler.taraftar bırakmaz.
inşallah gitmek istemiyordur gerçekten.o havaalnındaki çıkışının bir açıklaması vardr.
Fatih kimseden çekinmesin taraftara açıklasın herşeyi bak ozaman omu gidiyo yoksa yönetim mi.
Sana da aynı şeyi diyeceğim.
Dostum daha öncede defalarca yazıldı Fatih Zenit'e gitmek ister mi söylermisin? Bırak Fatih'i Ergin bile o takıma gitmek istemez. Ama Fatih'e Trabzonsporun çıkarları için böyle yapman gerekiyor denirse , oda kendini feda edecek kadar Trabzonsporludur. Hala gitmek istemezse gitmez deyip durmayın lütfen.

Gürkan
29.07.2006, 17:28
Sana da aynı şeyi diyeceğim.
Dostum daha öncede defalarca yazıldı Fatih Zenit'e gitmek ister mi söylermisin? Bırak Fatih'i Ergin bile o takıma gitmek istemez. Ama Fatih'e Trabzonsporun çıkarları için böyle yapman gerekiyor denirse , oda kendini feda edecek kadar Trabzonsporludur. Hala gitmek istemezse gitmez deyip durmayın lütfen.

sence suan trabzonsporun parayamı yoksa fatihemi daha çok ihtiyacı var.(aklı karısık olmayan formunda bır fatih tekke)
bildiğim kadarı ile ts nin borc batagında degıl.
Fatih bunları bilmiyomu biliyodur.e o zaman fatihin satılmasın da ts nin çıkarı ne para dışında.
bence faih marceli ve olursa denilsonlu kadro ile ts ye daha çok fayda sağlar. kazanacagımız maclar la hem gelır gelır hemde morallerımız duzelır.

eger fatıh sırf bu sebeple ayrılıyosa yazık olur derım.

Gürkan
29.07.2006, 17:29
Fatih henüz gitmedi, kimse bizi Fatih'in gittiği fikrine alıştırmaya çalışmasın. Daha imza atılmadı ve ben bunu kabullenmek istemiyorum.

inşallah.pazartesiye kadar bekleyeceğiz.atarsada bizimle atsın uzatmak için.

Adem Erdoğan
29.07.2006, 17:40
Lazaroni, Fatih'e yanıyor!
Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, Orduspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında, Fatih Tekke'nin transferi nedeniyle üzgün olduğunu söyledi. Lazaroni, "Çünkü ben Fatih'in devam edeceğini düşünüyordum. Tabii ki zorluk çekeceğiz onun gidişinin ardından. Ama yarın bunu unutup daha çok çalışmamız gerekiyor. Tabii ki Fatih' in yerini doldurmak için birilerini bakacağız. Ama bu şimdiye kadar istediğim transferlerden herhangi birinden vazgeçtiğim anlamına gelmiyor. Kimse bir gol kralının, büyük kaptanın yerini dolduramaz. Ben de bir Trabzonspor taraftarı olarak çok üzgünüm. Ama onun yerine oynayacak oyuncuya da güven vermemiz gerekiyor. Dün Fatih benim yanıma geldi ve Başkan' ın kendisini istanbul' a çağırdığını söyledi. Dün gece oradaydı. Ama sonuç ne oldu tam olarak bilmiyorum. Fatih bana ieyi bir fırsat olursa gideceğini söylemişti.Gidiş kararı almasında birçok etken olduğunu söyledi. Ben bundan sonra artık önümüze bakmamız gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Lazaroni, UEFA Kupası ön eleme turunda çıkan Kıbrıs Rum Kesimi'nin Apoel takımını da değerlendirerek, "Rövanşı olan bir maç. 180 dakika olarak düşünüyoruz. İki maçta da elimizden geleni yapmalıyız. Geçen seneki kazanın başımıza gelmemesi için sahada daha üretken olmalıyız. UEFA' da her zaman karşındakinden daha iyi olmak zorundasın. Saha dışı olayların bizi etkileyeceğini düşünmüyorum. Çünkü FIFA, bu tür olaylarda çok net tavır koyuyor. Ben o yüzden sadece sahada yapacaklarımıza bakıyorum" dedi.

Lazaroni, Orduspor maçının değerlendirirken de, "Takım ruhu adına şimdiye kadar çok önemli adımlar attık. Oyuncularımın arasındaki iliteşim ve pas yüzdesi yükseliyor. Ama her zaman daha ileriye gitmemiz gerek. Bugün bizim için güzel bir gün oldu" diye konuştu. Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu da, transferde henüz net birşey olmadığını belirterek, "Ancak görüşmelerimiz pozitif şekilde devam ediyor. Ersen ve Musa konusunda kulüpler arasında prensip anlaşması yapıldı. Ancak bu bilgi basına sızınca problem oldu. Henüz oyuncularla anlaşma sağlanamadı. İki kulüp de karşılıklı olarak oyuncularla görüşüyor. Biz de görüşeceğiz. Olmayabilir de" dedi. UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turu kurasını değerlendiren Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, rakiple ilgili sadece futbolu düşündüklerini açıkladı.Trabzonspor' un tek amacının turu geçmek olduğunu kaydeden Sayitoğlu, "Amacımız sadece UEFA Kupası' nda yolumuza devam etmektir. Hedefimizi iki maçta elde edeceğimiz sonuçlarla gerçekleştirmek doğrultusunda hazırlıklarımızı yapacağız. Bu yıl turu geçen taraf biz olmalıyız. Futbolda her türlü takımla eşleşmek mümkün. Hatta önceki rakiplerinizle tekrar karşılaşabilirsiniz bile. Bu seferki rakibimiz de Kıbrıs Rum Kesimi'nden bir takım oldu. Biz futbolumuzu fair - play çerçevesinde oynayarak turu geçen taraf olmak istiyoruz. APOEL maçını Anorthosis maçının bir intikamı gibi görmüyoruz. Bizim için önemli olan Trabzonspor' un lig ve Avrupa maratonunda nasıl bir performans sergileyeceğidir. Rakibimizin hangi ülkeye ait olduğu fazlaca önemli değil" dedi.

29.07.2006

Kaynak : DHA

Adem Erdoğan
29.07.2006, 17:41
Zenit olayı tam düşündüğüm gibi çıktı.ÇAKALLLAAAAAAAAAAAAAAAAR...

Tekke hülleyle mi Fener'e gelecek
Rus kulübü Zenit'in Trabzonspor'a Fatih için yaptığı 10 milyon euroluk teklifin arkasından F.Bahçe çıktı. Kanarya'nın yıldız oyuncuyu almak için hülle yolunu seçtiği bildirildi.

Fenerbahçe, 100. yılın kadrosuna katmak istediği Trabzonspor'un tecrübeli golcüsü Fatih Tekke'yi alamayınca taktik değiştirdi. Bu oyuncu için geçtiğimiz günlerde devreye giren Rusya'nın Zenit kulübü, bonservis için 10 milyon euroluk baş döndürücü bir teklif yapmıştı. Trabzonspor yönetimi de teklifin yurt dışından geldiğini ve rakamın da çok cazip olduğunu dikkate alarak Fatih Tekke'yi Ruslar'a satmaya sıcak baktı. Ancak futbola ayırdığı bütçe bile 10 milyon euroyu geçmeyen Zenit'in böyle bir teklif yapması üzerine SABAH, olayın perde arkasına indi.

ÖZEL MADDE KABUL EDİLMEDİ
Rus kulübünün teklifinin arkasından F.Bahçe çıktı. İddialara göre, sarı-lacivertli yönetim, Zenit'le temasa geçti ve Fatih'i hülle yoluyla kadrosuna katmak için Ruslar'ı ikna etti. Ardından da 10 milyon euroluk teklif geldi. Bordo-mavili kulüp, Rus kulübüyle yaptığı pazarlıklar sırasında Fatih Tekke'nin Türkiye'ye transfer edilmesi konusunda şerh koymaya çalıştı. Ama Ruslar bunu reddetti. Kısacası Trabzon, 10 milyon euroluk teklife dayanamayıp, Fatih'i satmayı kabul ederse Fatih yeni sezonda Zenit değil F.Bahçe forması giyecek. Ama böyle bir durumda Trabzon yönetimi yine büyük tepkiler alacak.

selcuk
29.07.2006, 17:44
Zenit olayı tam düşündüğüm gibi çıktı.ÇAKALLLAAAAAAAAAAAAAAAAR...

Tekke hülleyle mi Fener'e gelecek
Rus kulübü Zenit'in Trabzonspor'a Fatih için yaptığı 10 milyon euroluk teklifin arkasından F.Bahçe çıktı. Kanarya'nın yıldız oyuncuyu almak için hülle yolunu seçtiği bildirildi.

Fenerbahçe, 100. yılın kadrosuna katmak istediği Trabzonspor'un tecrübeli golcüsü Fatih Tekke'yi alamayınca taktik değiştirdi. Bu oyuncu için geçtiğimiz günlerde devreye giren Rusya'nın Zenit kulübü, bonservis için 10 milyon euroluk baş döndürücü bir teklif yapmıştı. Trabzonspor yönetimi de teklifin yurt dışından geldiğini ve rakamın da çok cazip olduğunu dikkate alarak Fatih Tekke'yi Ruslar'a satmaya sıcak baktı. Ancak futbola ayırdığı bütçe bile 10 milyon euroyu geçmeyen Zenit'in böyle bir teklif yapması üzerine SABAH, olayın perde arkasına indi.

ÖZEL MADDE KABUL EDİLMEDİ
Rus kulübünün teklifinin arkasından F.Bahçe çıktı. İddialara göre, sarı-lacivertli yönetim, Zenit'le temasa geçti ve Fatih'i hülle yoluyla kadrosuna katmak için Ruslar'ı ikna etti. Ardından da 10 milyon euroluk teklif geldi. Bordo-mavili kulüp, Rus kulübüyle yaptığı pazarlıklar sırasında Fatih Tekke'nin Türkiye'ye transfer edilmesi konusunda şerh koymaya çalıştı. Ama Ruslar bunu reddetti. Kısacası Trabzon, 10 milyon euroluk teklife dayanamayıp, Fatih'i satmayı kabul ederse Fatih yeni sezonda Zenit değil F.Bahçe forması giyecek. Ama böyle bir durumda Trabzon yönetimi yine büyük tepkiler alacak.
bukadar sacma bise bde inaniyosunuz fifa kurallarina göre 1 dönemde 1 oyuncu 1 takim degisebilir nokta
bizi yaratandan baska kimse fatihi eziklerde oynatamaz bunu bilin

Adem Erdoğan
29.07.2006, 17:49
@selçuk

ama 2 dönemde 2 takım değiştirebilir değilmi.ne belli devre arasında fenere gitmeyeceği.benim inandığımda bu.

Emorfo
29.07.2006, 17:51
Fatih'in bir sözü vardı "Ben Tümer gibi oynak değilim. Beni başkaları ile karıştırmayın." Böyle bir şey yapmaz Fatih.

selcuk
29.07.2006, 17:54
@selçuk

ama 2 dönemde 2 takım değiştirebilir değilmi.ne belli devre arasında fenere gitmeyeceği.benim inandığımda bu.
o olur ama ts fifada ihtiraz yapip hülleyi ispatlarsa fatihde dogrularsa ve istemiyorum derse serbest kalir fatih yani yine -silinmiştir- yemez

Oğuuz
29.07.2006, 17:59
@selçuk

gardaş sen nasıl trabzonsporlusun fatihi hiç mi tanımadın öyle bi şey yapabileceği aklından geçti mi cidden... ayıp ayıp..

maskeli61
29.07.2006, 18:02

sana katılıyorum dostum kimse bizi kandırmasın tamam yıldız sözü verdiler ama fatihi satmayacaklarınada söz verdiler madem şampiyonluga oynucaz o zaman neden en degerli oyuncularımızdan birini satalım .. bence buna karşı koymalıyız bişeylewr yapmalıyız

başkanımız bişey söyledi 20 milyon avroluk bir yıldız alacagım parasını cebimden ödeyecegim dedi yalanmı???

şimdi soruyorum fatihi satıp bir yıldız alındıgında bu verdigi sözü tutmuşmu oluyor verdigi sözü tutması için fatihi satmamalı destek olun arkadaşlar fatih bizim fatihimiz o kalmalı işte o zaman takım tamam işte o zaman bekledigimiz şampiyonluga uzanmammız daha kolay yanlışmıyım....!!!!!!

Cenkhan
29.07.2006, 18:09
Fatih sözleşmesini gelecek sene uzatmakistemediği için yönetim satmak istiyor diye düşünüyorum. Gelecek sene onu bedava almak isteyecek bir sürü Avrupa takımı olacaktır. Fatih'in Zenit'e gitmek istememesi bu yüzden bence. Hülle iddialarına ise gülüyorum. Bahsettiğimiz futbolcu Fatih. fenere gidersem abim beni mahveder diyen adam. Kaldı ki Zenit'in sahibi Gazprom böyle birşeye tenezzül etmez.

Erbay
29.07.2006, 18:12
Kamptaki açıklamalarını hatırlıyorum gitmez diyorum.Lazaroni'nin açıklamalarını okudum gider diyorum.Kafam karıştı.

Adem Erdoğan
29.07.2006, 18:16
fatih yapmaz biliyorum ama kendini harcamasın

Adem Erdoğan
29.07.2006, 18:19
gardaş sen nasıl trabzonsporlusun fatihi hiç mi tanımadın öyle bi şey yapabileceği aklından geçti mi cidden... ayıp ayıp..

kardeşim niye olmasın zenit dediğin takımın kaç m. dolARLIK BÜTÇESİ VARKİ.BİZ ZATEN FATİH YAPAR DEMEDİK.alır adamlar fatihi 1 sene sonra satarlar fenere.BU OLAMAZMI.

omerkucuk
29.07.2006, 18:34
Yerel bir gazetede tam tersini yazıyordu. Fatih'in gitmesini başkan istemiyor ve Fatih başkanı ikna etmek için İstanbul'a gittiğini yazıyordu:) Enterasan...

O yereL gazetenin 3 aydır neLer yazdığını ßiLiyoruz o nedenLe ßir daha düşün
26 temmuz tarihLi demecinde Kaptan şimdi gitmek için can attığı ßu futßoL takımıyLa deyim yerindeyse daLga geçmiştir "zenith menith uğraşamam ßen" ßu ne demektir???
Pazartesiyi ipLe çekiyorum ßasın TopLantısında ßaşkanın Yanında
Fatih Tekke ve ağzından döküLen cümLeLer; FutßoL hayatım ßoyunca aLdıgım aLacağım en yüksek ücreti önerdiLer hem ßenim hemde kuLübümün menfaatLeri doğruLtusunda hareket ederek zenith kLübüyLe anLaştım taraftara teşekkür Traßzondan yepyeni Fatih Ler çıkacaktır vs.vs...
Fatih Tekke ßugün "ßüyük" ßaşkanımız tarafından ikna ediLemez ve gitmezse ßu yıL ßizi kesinLikLe şampiyon yapacaktır zira iLk kez kamptayken ßu kadar istekLe ve azimLi gördüm kendisini...
Diren Fatih şu ßaşkana TrabzonsporLuLuğun ne demek oLduğunu göster Lütfen!!!

omam bıyık
29.07.2006, 18:43
Elbette Fatih kariyerinin son transferini yapacaksa ve de hala üst düzey liglerde oynamamışsa herhalde bunu Zenit gibi bir sıra takımına giderek yapmak istemez.Bu işte şüphesiz yönetimin baskısı var.Satışın hemen ardından da Marcelinho transferi geliyor.Ondan gelen paraya sırtını yaslayan yönetim hem Marcelinho’yu alıyor hem de medya ve taraftarın ağzına bir parmak bal çalıyor.Sanırım pazartesi günü Fatih’in transferi açıklanınca pek az kişi mızmızlanacak Marcelinho coşkusundan ötürü.Sanırım Fatih Zenit’in lacivert formasını üzerine geçirip kameralara zoraki gülümsediği sırada Marcelinho’da coşkulu alkışlar ve “I love you Marcelinho” nidaları eşliğinde ilk idmanına çıkıyor olacak.Evet şüphesiz Marcelinho baş döndürücü bir oyuncu.Tıpkı Ortega gibi!!.Ama ben o günü Marcelinho’nun transferi değil Fatih’in yani Trabzonspor’un ruhunun satılışı olarak hatırlayacağım.Keşke pazartesi bir mucize olsa ve transfer gerçekleşemese.Ama herhalde Zenit’te bir başka Faruk Kanca yoktur…

The Legend
29.07.2006, 18:55
fatih inşallah gitmez

Oruç
29.07.2006, 18:55
Kral'ın Zenith adlı takıma 'gönüllü' olarak gideceğine 'inanmıyorum.' Sayın başkan Zenith'ten bir miktar para alıp 'Marcelinho'yu almış olabilir' diye de düşünmüyor değilim.(inşallah yanılırım) Fatih'in yeri dolmadan O'nu göndermek tek kelimeyle 'işbilmezliktir.' Fatih'i satıp Marce'yi alarak 'Ben yıldız sözümü yerine getirdim' denilecekse benim karnım tok ben yemem bu sözleri!!! Sayın Başkan hani 'kendi cebinizden' oyuncu alacaktınız. Fatih'i satan yönetim kendi ipini de çekmiş olacaktır. Ligin başlamasına 1 hafta kala nerden çıktı bu şimdi ? İnanın Marcelinho'nun alınışına zerre sevinmedim henüz. O meşhur Pazartesiyi bekliyorum. Bu yaz bize hep 'Pazartesiyi bekleyin' dediler. Bekliyoruz...

Emrullah
29.07.2006, 18:56
Arkadaşlar nerde ne zaman dedi bunları?
Kaynak ne. Umarım sağlamdır kaynağınız.

Kaynak yazıyor ya altında. kaynak Zaman gazetesi Trabzon muhabiri İbrahim Şahin. Tarih 26.07.2006 OK...

Oruç
29.07.2006, 19:01
Kral'ın Zenith adlı takıma 'gönüllü' olarak gideceğine 'inanmıyorum.' Sayın başkan Zenith'ten bir miktar para alıp 'Marcelinho'yu almış olabilir' diye de düşünmüyor değilim.(inşallah yanılırım) Fatih'in yeri dolmadan O'nu göndermek tek kelimeyle 'işbilmezliktir.' Fatih'i satıp Marce'yi alarak 'Ben yıldız sözümü yerine getirdim' denilecekse benim karnım tok ben yemem bu sözleri!!! Sayın Başkan hani 'kendi cebinizden' oyuncu alacaktınız. Fatih'i satan yönetim kendi ipini de çekmiş olacaktır. Ligin başlamasına 1 hafta kala nerden çıktı bu şimdi ? İnanın Marcelinho'nun alınışına zerre sevinmedim henüz. O meşhur Pazartesiyi bekliyorum. Bu yaz bize hep 'Pazartesiyi bekleyin' dediler. Bekliyoruz...

+
'Fatih gitsin de kurtulalım, ulan bi gitmedi şu adam...' diyen arkadaşlara soruyorum 'Ersen Martin mi Fener'e gol atacak Kadıköy'de ? Genç Cem mi, Umut mu maç kurtaracak ?' Alternatifini bulmadan sallamayalım 'şöyle böyle' Gün olur biri bu sözlerinizi size hatırlatır ona göre konuşalım lütfen...

Emrullah
29.07.2006, 19:04
kardeşim niye olmasın zenit dediğin takımın kaç m. dolARLIK BÜTÇESİ VARKİ.BİZ ZATEN FATİH YAPAR DEMEDİK.alır adamlar fatihi 1 sene sonra satarlar fenere.BU OLAMAZMI.

Kaç dolarlık bütçesi var dediğin takım bizim 4 büyükler denen takımları satın alır haberin var mı senin. Sahibi Abramoviç gibi petrol-doğalgaz zengini.

omerkucuk
29.07.2006, 19:08
+
'Fatih gitsin de kurtulalım, ulan bi gitmedi şu adam...' diyen arkadaşlara soruyorum 'Ersen Martin mi Fener'e gol atacak Kadıköy'de ? Genç Cem mi, Umut mu maç kurtaracak ?' Alternatifini bulmadan sallamayalım 'şöyle böyle' Gün olur biri bu sözlerinizi size tekrarlatır ona göre konuşalım lütfen...
+++
Giderse Takımda Traßzospor'un Ruhunun taşıyan FutßoLcu kaLmayacak...Şu an eLimizde ki kadronun İstanßuLdan değİL gaLibiyet çıkarması ߀raßerLik koparması ßiLe mümkün görünmüyor üzgünüm.Fener maçından önce ishaL oLan gökdenizle umursamaz hüseyin Le oLmaz bu iş

since1967_
29.07.2006, 19:41
fatih kalmalı.

Emrullah
29.07.2006, 19:42
Fatih gitmek istemiyor ama Nuri gitmesi için ikna etti galiba.Neyse pazartesiyi bekleyelim görelim...

TSKara61
29.07.2006, 19:43
Arkadaslar, bu haber 100 de 100 gercekmi. Transfer tamamlandimi yani? Marcelinhonun transferinden buyuk mutluluk yasiyorum ama kaptanimizin gidip gitmedigini bilmemek icimi rahatsiz ediyor.

TSelif
29.07.2006, 19:43
fatih kalmalı.
Evet kalmalı ...ama ben dediğim zaman başka düşünülüyor nedense.:(

sheva
29.07.2006, 19:46
Evet kalmalı ...ama ben dediğim zaman başka düşünülüyor nedense.:(
elif bir insanın adı çıkacağına canı çıksın demişler :) ondandır.

Kemhacıoğlu
29.07.2006, 19:49
kaptanımız gitmiştir. yoksa bu yönetim elini cebine atıp marcelinho yu falan almaz. sevinin trabzonspor düşmanları sevinin istanbulun şerefsiz medyası sevinin en sonunda satmayı başardınız sultanımızı.

Tunga
29.07.2006, 19:51
http://img116.imageshack.us/img116/8207/denklemri8.jpg

TSelif
29.07.2006, 19:52
kaptanımız gitmiştir. yoksa bu yönetim elini cebine atıp marcelinho yu falan almaz. sevinin trabzonspor düşmanları sevinin istanbulun şerefsiz medyası sevinin en sonunda satmayı başardınız sultanımızı.
Evet elbirliği ile kaptanımızı kopardılar ya bizden :( ( Yaav biz gene de pazartesiyi beklesek olmas mı?:( )

Cabri61
29.07.2006, 19:54
iş bilmezlik...
denilsonla marcelinhonun olduğu yerde fatih tekke olmaz mı?
fatih
denilson marcelinho yattara
böle bir üçlünün önünde oynatmak varken fatihi....hangi savunma tutunacaktı

NiTRoPHe
29.07.2006, 19:54
İnşallah şampiyonluk olu yani A olur İnşallah...

TSelif
29.07.2006, 19:57
önce a) şampiyonluk diyorum
Bir diğer cevap ...Uefa ve şampiyonlar ligi kupası
(çok mu uçtum ) ama valla kimse demesin bana bişey .Zaten TEKKE gidiyo . Gidene kadar her şeyi yazacam .Artık özel mesaja falan da takmıyorum . İsteyen istediği kınama mesajını atabilir.Umrumda değil .
Alemin KRALI sendin TEKKE ...Sonsuza kadarda sen olacaksın

since1967_
29.07.2006, 19:58
fatihi satan klübü satmış demektir. yazıklar olsun böyle yönetime. aldığı üç adam sattını 33 adam eder. yuhhhhhhhh be.

TSelif
29.07.2006, 19:59
Aaa şimdi farkettim eksi işaretini kusura bakmayın ...ama biraz ağır olacak belki ama İSTİFAAAAAAAA...olur

NiTRoPHe
29.07.2006, 19:59
Zaten Fatih'i koymuyor ki Fatih Eksi diyor Marcelinho+Denilson-Fatih diyor düzgün bakalım resme Lütfen Pls...

Kemhacıoğlu
29.07.2006, 20:00
ben c şıkkını işaretliyorum.

TSelif
29.07.2006, 20:01
Zaten Fatih'i koymuyor ki Fatih Eksi diyor Marcelinho+Denilson-Fatih diyor düzgün bakalım resme Lütfen Pls...
Evet sonradan farkettik ve düzelttim :D yeni bir şıkta ben ekledim

Murat GENEL
29.07.2006, 20:03
eğer fatih kalmak isteyipte yönetim göderiyosa bende c diyorum ama fatih seneye sözleşme yenilemem diyosa yönetime suç bulmak anlamsız olur

Kemhacıoğlu
29.07.2006, 20:05
bu resimde artık tekke olmayacak ne yazık ki...

Onur Muhcu
30.07.2006, 13:52
Fatih Trabzonda yaşadığı sorunlardan dolayı gitmek istiyor. Arkadaşlar birde şöyle düşünülim kimi arkadaşlar diyorkı zenitte napacak ? Ama Zenit, Fatih TEKKE'nin kariyerini dahada arttıracağı bir kulüp, Çünkü Zeniz kulubü Abramovic'in kızına ait. Anlıcanız seneye TEKKE iyi olursa chelsea de oynama şansı bile var . .

İleli
30.07.2006, 13:55
bu resimde artık tekke olmayacak ne yazık ki...

3-4 sezonda herseyını ortaya koyarak efsaneler arasında yerını amıstır bence ordada kalmalı...

Adem Erdoğan
30.07.2006, 14:11

a_____ŞAMPİYONLUK

Adem Erdoğan
30.07.2006, 14:13
TAMAM fatihi seviyoruz ama artık çıksın konuşsun açık açık.Ya kalsın ya gitsin.Zenit dediğin takım bizden ii bir takımmı.Ftaih in yeri dolmaz belki ama bu takım hiç bir yıldızın üzerine kurulu değildir.

Onur Muhcu
30.07.2006, 14:17
a_____ŞAMPİYONLUK

C) İŞ BİLMEZLİK.

Böyle kadroyu güçlendir şampiyonlugun en iyi adaylarından ol, ama Kaptran gitsin. Böyle Bir anlayış yok, eğer amaç şampiyonluk ise FATİH TEKKE bu kadroda olmalıydı, ozaman önümüzde duran kımse olamazdı belkide, Aslında kaçamak cevapla veriyoruz FATİH TEKKE'nin sözleşmesi bitiyor seneye para kazanmazdı kulüp gibi . . Böyle Bir anlayış yok, Tut elinde Kaptanı Sözleşmesinide uzat. Bunda Fatih'inde fedakarlık yapması gerekiyordu. . Tamam sorun yaşamıştır kendince haklıdır gitmesi gerekiyordur ama gideceği zaman bu yıl olmamalıydı, çünkü bu yıl en ciddi adımları attık transferde belkide yıllardır böylesine umutlandı taraftar. Bizi bu yıl bırakmamalıydın KAPTAN !!

egeli
30.07.2006, 14:26
Rüyamda Fatih ile sohbet ettik,büyük bir odanın içindeyim ve bizim başkan dışarda bulunan Fatihi yanına çağırıyor.Fatih odaya girerken onunla konuşmaya başlıyorum."Gitmeyeceksin" diyorum dimi.Tabiki gitmeyeceğim diyor gülümseyerek.Sohbet uzadığında ise dertlerinden bahsediyor başka sorunlarım var diyor ve Trabzondan uzaklaşmam lazım diyor ciddi bir şekilde.

Genelde, görüpte sabah hatırladığım rüyalarımın tam tersi oluyor.Fakat hatırlamadıklarım gerçek hayatta önüme çıkar ve "ben bu olayın rüyasını görmüştüm"derim kendi kendime.Pek rüya gören biride değilim.Allah herkes için hayırlısını verir inşallah.

ts_fan
30.07.2006, 14:29
Lig TV, yarın Fatih Tekke'nin 4 yıllık sözleşme yapmak üzere St.Petersburg'a gideceğini bildirdi.

Mert67
30.07.2006, 14:32
of ya hadi hayırı olsun

Mustafa
30.07.2006, 14:43
ben a şampiyonluk diyorum kim ne derse desin

Gürkan
30.07.2006, 14:47
c iş bilmezlik...

LAZİO_curvanord
30.07.2006, 14:51
ahmet ağaoğlu guzel dedi,trabzonsporun mutlaka fatih tekke senduromundan kurtulmalı...

ki artık gidecekse gitsın ne yapalım bugun avrupada transferler oluyor kimse yıkılmıyor

Manchester United evertondan rooneyi aldığında everton küme düşmemye oynarken satıktan sonra ilk 4 girdi

laziodan intere vieri gitti gititğinde bir çoçuk intihar etti milanın herseyi sevo chlesea gitti,chelsea dan daf newcastle gitti,dünyanın sonu olmadi bunun gibi binlerce örnek var bunlar oluyor olucaktı çok futbolcu satacaz ve hepsinin yeri mutlaka dolar

fatıhınde yeri dolacak,tolga gitti herkes ağladı tolga gitti ama gitmesi sayesinde stpenow gibi bir çoçuk bulduk ve yerinide ondan çok daha iyi doldurdu

fanatik_zuzu
30.07.2006, 14:52
Rüyamda Fatih ile sohbet ettik,büyük bir odanın içindeyim ve bizim başkan dışarda bulunan Fatihi yanına çağırıyor.Fatih odaya girerken onunla konuşmaya başlıyorum."Gitmeyeceksin" diyorum dimi.Tabiki gitmeyeceğim diyor gülümseyerek.Sohbet uzadığında ise dertlerinden bahsediyor başka sorunlarım var diyor ve Trabzondan uzaklaşmam lazım diyor ciddi bir şekilde.

Genelde, görüpte sabah hatırladığım rüyalarımın tam tersi oluyor.Fakat hatırlamadıklarım gerçek hayatta önüme çıkar ve "ben bu olayın rüyasını görmüştüm"derim kendi kendime.Pek rüya gören biride değilim.Allah herkes için hayırlısını verir inşallah.
rüyaların tersi çıkarmış!!!:((

denizci61
30.07.2006, 17:07
c iş bilmezlik...

cınar#7
30.07.2006, 17:12
a)şampiyonluk

since1967_
30.07.2006, 17:15
f şıkkı diyorum üç kağıtçılık çünkü hesap ortada.

2,5 euro + 1,8 euro - 8 euro = -3,7 euro eder. kalanıda sazlı sözlü yer artık albayrak ailesi. (tabi 1,8 euro denilson hesabı daha çok yemek isterlerse wagneri alırlar)

Emre B.
30.07.2006, 17:16
Hiç biri.Çünkü Fatih istemeden yönetim onu hiç bir yere gönderemez

#10 Fietra
30.07.2006, 17:16
Anlaşılan o ki Marce-Fatih transferleri taraftarı ikiye böldü.

zedboysts
30.07.2006, 17:18
Arkadaşlar kimse darılmasın gücenmesin ama Fatih bence Zenith e paraya gitti. Bana bir sebep gösterebilen varsa göstersin. Bi kere Rusya ligi bana göre Avrupa değil. Avrupaya gidecem diyen oyuncu Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya varsa unuttuğum ligler bu tip liglere gider orda top koşturur ama Zenith ne bilim Fatih orda ne kadar gösterebilir kendini. CSKA Moskova denilen takım 2 sezondur iyi işler yapıyor ama hangi birimiz bir almanya ligi kadar o ligi takip ediyoz veya ingiltere veya italya hiç farketmez. Benim görüşüm bu... Yani Fatih'in oraya tek gitme sebebi tek kelimeyle bana göre para.....

Bulut61-34
30.07.2006, 17:43
Arkadaşlar kimse darılmasın gücenmesin ama Fatih bence Zenith e paraya gitti. Bana bir sebep gösterebilen varsa göstersin. Bi kere Rusya ligi bana göre Avrupa değil. Avrupaya gidecem diyen oyuncu Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya varsa unuttuğum ligler bu tip liglere gider orda top koşturur ama Zenith ne bilim Fatih orda ne kadar gösterebilir kendini. CSKA Moskova denilen takım 2 sezondur iyi işler yapıyor ama hangi birimiz bir almanya ligi kadar o ligi takip ediyoz veya ingiltere veya italya hiç farketmez. Benim görüşüm bu... Yani Fatih'in oraya tek gitme sebebi tek kelimeyle bana göre para.....
Biz de onu diyoruz. Ama para için gitti değil gönderildi. Bakın Adem'i de göndermişler, çocuğun hbaeri bile yoktu. Yönetim Fatih'e biz seni satıyoruz gitmelisin bu Trabzonsporun çıkarına derse o ne yapsın. Trabzonspor düşmanımı o?
Fatih bir ropörtajında bu yıl ipler yönetimde demişti. Yani Trabzonsporun menfaati olmadan bir yere gönderilmem. Gelecek yııl ipler bende olacak ama ben yine Trabzonsporun menfaatini gözeterek giderim, eğer Avrupaya transferim olursa, diye söylemişti.
Bu yönetim geldiğinden beri Fatih'in gidişi tartışılır oldu. Ne istiyorlar Fatih'ten söylesinler Allah aşkına

Selman
30.07.2006, 17:44

Öncelikle C şıkkı:İş bilmezlik

Ve onun sonucunda karşımıza çıkacak olan B şıkkı ne yazıkki Hüsran

Bu takımda bu sezon kim gol atacak çok merak ediyorum.

TSelif
30.07.2006, 17:45
3-4 sezonda herseyını ortaya koyarak efsaneler arasında yerını amıstır bence ordada kalmalı...
Bencede orda kalmalı . Bu kadar çabuk mu sileceğiz kaptanı :(

Beytullah
30.07.2006, 19:12
fatih tekke zenıte giderek kariyer peşinde degil tamamiyle para için gitti kanısı vararım cunku zenıt kımdırkıde orda kariyer yapmayı planlıyor o yüzden zenıtın verdigi parayı birdaha baska takım etmez cunku yas 29 30 olmus bir oyuncu için kımse o kadar para vermez.ama herzaman kralımızdır yaptıgı katkıları unutmayız..

keles76
30.07.2006, 19:15
a_____ŞAMPİYONLUK
katılıyorum ama sadece lig şampiyonluğu benim bu sene uefa içinde güzel düşüncelerim vardı ve bunlar kaptansız olmaz o her kapıyı açan bir anahtardı fakat kararını vermiş

keles76
30.07.2006, 19:19
f şıkkı diyorum üç kağıtçılık çünkü hesap ortada.

2,5 euro + 1,8 euro - 8 euro = -3,7 euro eder. kalanıda sazlı sözlü yer artık albayrak ailesi. (tabi 1,8 euro denilson hesabı daha çok yemek isterlerse wagneri alırlar)
başkan M:ALİ YILMAZ değil sazlı sözlü parti yapacak adam değil belki stad yapımında belkide başka transferlerde kullanır çünkü kendisi mütedeyyin biri.

Gürkan
30.07.2006, 19:30
bence biz başklanı yanlış anladık iki yıldızla almayıdegıl satmayı kastedityordu.cebınden karsılayacagı 10 da aslında cebıne alacagı 10 dur.

Şentürk
30.07.2006, 19:39
TARAFTARLARDAN YÖNETİME TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Adı önce F.Bahçe ile anılan daha sonra Avrupa'ya gideceği iddia edilen Fatih Tekke'nin Rusya 1. lig takımlarından Zenit Petersburg'la anlaştığı haberleri taraftarların sert tepkisine neden oldu. Yeni transfer Marcelinho'yu karşılamak için İstanbul Atatürk Havaalanı'na gelen bordo-mavililer "Fatih'i satanı bizde satarız, yıldız satarak yıldız alınmaz" diye tezahüratlarda bulunarak Trabzon yönetimini sert bir şekilde uyardı.

Transferle ilgili sorulara hep "Bu sene Trabzon'dayım" diye karşılık veren Fatih Tekke konuyla ilgili açıklama yapmazken, Trabzon yönetimi yarına kadar susma kararı aldı. Ama Marcelinho'nun gelmesiyle taraftarın yumuşayacağmı düşünen yöneticilerin bu hesabı tutmadı

Adı UEFA'ya bildirildi
Çeşitli Trabzon taraftar forumlarında da yıldız golcünün gönderilmesini istemeyenler yönetimin transfer politikasını eleştirdi. Trabzon yönetiminin golcü oyuncunun adını Kupa-2 için UEFA'ya bildirmesi ise kafaları karıştırdı. Bu arada bordo-mavililerin her konuda anlaşmaya vardığı Ankarasporlu Ersen Martin ve Musa bugün Trabzon'da olacak.

kaynak: www.trabzonhaber.net

frango
30.07.2006, 19:43
gidene dur demem sadece yolun açık olsun derim ben