PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

Adnan Mollasalihoğlu
16.06.2006, 16:04
Sarilsan da olmayii,Darilsan da olmayii

Seven seveninden bölee darilmaz

Çok ararsin bizum gibi taraftar,

Alduklarun cebune de kar olmaz...

Insan dedugun insan sözunden geri kalmaz(Sampiyonluk görmeden gitmem)

Senun gibi topçidan da artuk bize yar olmaz.(Ayrilacagim)

Fatih Tekke'ye ithaf olunur..!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Travelair
16.06.2006, 16:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Inanirmisiniz sirketten bir müdürümüzizmir den is ile ilgili görüsmüs (bu kisi fb yönetiminde) ve bu isle alakali konusmalar esnasinda bu haberi ona söylemisler.Bende ondan duydum.Duydugumda yemin ediyorum inanamadim ve ordan uzaklasmak istedim ve detayini da sormadim. O sinirle muhabbeti bitirip uzaklastim (nasil sinirlendigimi bir allah bir ben bilirim).O yüzden çok detayini bilmiyorum.Sadece fb li izmirli bir yöneticinin sirketin müdürü ile yapmis oldugu konusmayi sizlere aksettirdim.Bu haberin kesin oldugunu üstüne basa basa söyledi.Sonuçta kendisinin müdür olmasindan dolayi saka yapiyormus gibi gelmedi pek.

</TD></TR></T></TABLE>

Kardesim dedikodu laflarini buraya tasiyorsun yani ayip oluyor smileys/smiley7.gif Edited by: Travelair

agahozlu
16.06.2006, 16:08
1)Türkiye de Trabzonpordan baska hiç bir takimda oynamasini istemem.

2)yaptigi açiklamadan sonra Avrupa ya gitmesi Trabzonspor için en faydalisidir

3)bize yaptigi hizmetlerden dolayi kaptanligimzi yaptigi için tesekkürü ona borç bilirim,bu adam zamani geldi sakat sakat oynadi,zamani geldi fark yerken yilmadi...

4)Trabzonspor sahislara bagli bir camia degildir ve olmamalidir.

5)Kaptan,yurt disina gittigi taktirde ve Türkiye de baska hiç bir takimda oynamadigi takdirde benim gözümde Fatih Sultan Tekke dir.

6)Trabzonspor dan ayrildigi taktirde güç kaybetçegimiz kesindir,burada en büyük görev yönetime düsüyor takimda onun yerini doldurabilecek bir oyuncu almadan Fatih i hiç bir yere birakmamalidir.

7)Fatih Tekke Türkiye de bizden baska bir takima giderse özellikle eziklere,Fatih in F sini bile hatirlamam.ama Kaptanin böyle bir sey yapacagini aklimin ucundan bile geçirmiyorum.

Trabzonspor için hayirlisi olmasi dilegiyle;

fenere giderse,mümkünse papaz çayiri ve avni akerde ki ezik maçlarina simdiden biletleri ayirinEdited by: tagahsozlu

Adnan Mollasalihoğlu
16.06.2006, 16:10
dedikodu smileys/smiley36.gifEdited by: adnanm61

CaMoKa
16.06.2006, 16:14
OooOOoo adam kel yazmis..fenerli degilmi iste yöneticiside,futbolcusuda,taraftarida ayni, sahtekar herifler...

selcjK
16.06.2006, 16:19
4 milyon euro + semih + mehmet yozgatli karsiliginda fatihi satmayan yönetim trabzonspora en büyük ihaneti eder açik ve net

Turan AKYILDIZ
16.06.2006, 16:22
ya artik kapatalim su konuyu ne olur.birakalim ne olursa olsun.biz ne badireler atlattik bunuda atlatiriz.

Burçak
8 milyon dolar arti futbolcuydu simdi 4 milyondolarami düstü. Fatih biraz fazla yükleniyoruz . havaalaninda yaptigi açiklama talihsizlikti. o niyetle dedigine inanmiyorum ben.

bir önceki sayfada @SimalYildizi nin yazdigi yaziyida tekrardan okumanizi isterim.

TrabzonStorm
Arkadaslar Fatih in bu asamadan sonra Avrupa ya gitmesine kimse karsi degil. Önemli olan O'nun gibi bir silahi kendi elimizle FB ye verip vermememiz...Bu durum Yunanistan la savasta uçaklarini Yunanistan a satmak gibi bir sey(Her ne kadar düsmanimiz degil, rakibimiz olsa da)...Kaça satarsan sat kazanan kaybeden bellidir...

Eminim su anda FB ye gitmesi konusunda üzerinde inanilmaz baski yapiliyordur...

Bence taraftar olarak bu asamada görevimiz ''Fatih FB ye gidemez'' kampanyasi baslatmaktir.

Bu taraftar görmezden gelinemez,

Fatih, FB ye verilemez.

Turan AKYILDIZ
ya artik kapatalim su konuyu ne olur.birakalim ne olursa olsun.biz ne badireler atlattik bunuda atlatiriz.

Naim
16.06.2006, 16:26
1)Türkiye de Trabzonpordan baska hiç bir takimda oynamasini istemem.

2)yaptigi açiklamadan sonra Avrupa ya gitmesi Trabzonspor için en faydalisidir

3)bize yaptigi hizmetlerden dolayi kaptanligimzi yaptigi için tesekkürü ona borç bilirim,bu adam zamani geldi sakat sakat oynadi,zamani geldi fark yerken yilmadi...

4)Trabzonspor sahislara bagli bir camia degildir ve olmamalidir.

5)Kaptan,yurt disina gittigi taktirde ve Türkiye de baska hiç bir takimda oynamadigi takdirde benim gözümde Fatih Sultan Tekke dir.

6)Trabzonspor dan ayrildigi taktirde güç kaybetçegimiz kesindir,burada en büyük görev yönetime düsüyor takimda onun yerini doldurabilecek bir oyuncu almadan Fatih i hiç bir yere birakmamalidir.

7)Fatih Tekke Türkiye de bizden baska bir takima giderse özellikle eziklere,Fatih in F sini bile hatirlamam.ama Kaptanin böyle bir sey yapacagini aklimin ucundan bile geçirmiyorum.

Trabzonspor için hayirlisi olmasi dilegiyle;

fenere giderse,mümkünse papaz çayiri ve avni akerde ki ezik maçlarina simdiden biletleri ayirin

7 madde arti tavsiyene sonuna kadar katiliyorum

Madem okadar istiyor gitsin Avrupaya 1 sene oynar kafasida dagilmis olur gelecekte de faydalanmak isterim Fatihden Topcu olarak olmasada
ama febe ye gidip hem bizi hem kendini yakmasin
Haa yakarsa bizde hemen gidip o maçin biletlerini alalim

serdarguney
16.06.2006, 16:27
fatihtekke nin yasi artik geciyo onun icin avrupa da oynamak en hayirlisi olacaktir

CaMoKa
16.06.2006, 16:29
4 milyon euro + semih + mehmet yozgatli karsiliginda fatihi satmayan yönetim trabzonspora en büyük ihaneti eder açik ve net

abi paraya ihtiyacimizmi var HAYIR..semihe ihtiyacimizmi var HAYIR.. Yozgatliyi oynatip takimdan kimi kesecen YATTARA...fatihi bu sekilde satarak hem forvet hattindaki umut-ömer riza-ali-m.yilmazdan biri feda edilir..hem yattara elden gider elimizde saece 4 milyon euro kalir oda at sokaga gtsin al alabilirsen Fatih gibi bir lider takima...TAMAMEN SAÇMALIK...

Erdinç Dilek
16.06.2006, 16:31
giden gider kalan saglar bizimdir, ileriki futbol yasantisinda kendisine basarilar diliyorum...

TSelif
16.06.2006, 16:33
TRABZONSPOR umuz 3 yil boyunca tek forvetle oynadi ..O forvet kimmiydi...?? FATIH SULTAN TEKKE...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TrabzonStorm
16.06.2006, 16:36
Lig'de Besiktas'in 13 puan gerisinde ikinci yariya baslarken "Inanirsak sampiyon olabiliriz" diyen de Fatih Tekke idi. O gün ne taraftar, ne de yönetim inaniyordu sampiyonluga. Ama basit bir kaç hata ile elimize gelen sampiyonluk sansini fenere kaptirdik.

Galatasaray maçinin ilk yarisinda durum 4-0 oldugunda takim arkadaslarina "bu is daha bitmedi" diye haykiran da Fatih Tekke idi.

Sene basinda ameliyatli oldugu ve henüz kosulara bile baslayamadigi halde, Anorthosis maçlarinda verimsiz kadronun gol kabizligini gideren de o sakat haliyle Fatih Tekke'dir.

Iki senede 50'nin üzerinde gol kazandirip, 20'nin üstünde asist yapan da Fatih Tekke'nin ta kendisidir. Türkiye'de agiz birligi yapmisçasina yerli yabanci tüm futbolcularin tartismasiz Türkiye'nin en iyi forveti dedigi de Fatih Tekke'dir.

Bugün fenere gidecek diye elestirdigimiz adam iki sezondur fener2e tüm gollerimizi de atan adamdir.

Kendisi, pek çok futbolcu müsveddesi sahada rakiplerin ardina saklanip, insiyatif kullanmaktan, sorumluluk almaktan kaçarken, sorumlulugu sirtina alip da takimi tasiyan amelesi de olmustir takimin.

Yok kosmuyormus da, yok söyle, yok böyle. Kendini Trabzonspor'dan üstün görenler o formayi seneye de giymeye devam edecekken, ona fener yaftasi yapistirmak tek kelime ile igrenç.

Bu takimin tereddütsüz en kötü günlerinde isigi ile renk katan da odur. Birileri fener yöneticisinin 34 GFB plakali araciyla gezip, sari lacivert mukavelelere imza koyarkenTrabzonspor'da bos mukaveleye imza atan da odur.

Sürekli Hakan Sükür ile kiyaslanip, lanetlenirken, eleme gurubunda attigi gollerle Milli Takimin yükünü çeken de odur.

Böyle bir adama "DEFOL" demek tek kelime ile "INSAFSIZLIKTIR".

Ya fenere giderse..?

Onu o zaman düsünürüz.

Son günlerde gördügüm en güzel en vefali yazi...Tebrikler....Tek bir yerinde düzeltme lazim: ''Ya fenere giderse?'' yerine ''Ya fenere gönderilirse?''

Bazi arkadaslar herseyi bir çirpida silmeye çalisiyor...Öfkeyle kalkip, zararla oturmayalim...Su asamada eger gidecekse Avrupa ya gitmesi Trabzonspor için en hayirlisidir.Bu kadar basit..Biz de görüslerimizi bu yönde ortaya koyarsak bu sikintiyi rahat atlatiriz...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: TrabzonStorm

Semih GÜL
16.06.2006, 16:39
Sarilsan da olmayii,Darilsan da olmayii

Seven seveninden bölee darilmaz

Çok ararsin bizum gibi taraftar,

Alduklarun cebune de kar olmaz...

Insan dedugun insan sözunden geri kalmaz(Sampiyonluk görmeden gitmem)

Senun gibi topçidan da artuk bize yar olmaz.(Ayrilacagim)

Fatih Tekke'ye ithaf olunur..!!!

2004-2005 te fatih üst kurdu yesil sahalara.

2006- 2007 de sen BMN ye üst kurcan sanirim.

Tebrikler daaaasmileys/smiley32.gif

konuya koyulacak bir vurgulama isreti bu noktadir onuda sen koymussun.

Bülent Bayraktar
16.06.2006, 16:48
gitsin ARTIK avrupaya bunaldik bu isten yalanlardan sikildik

Edited by: lazikopat61

61viya
16.06.2006, 17:10
Lig'de Besiktas'in 13 puan gerisinde ikinci yariya baslarken "Inanirsak sampiyon olabiliriz" diyen de Fatih Tekke idi. O gün ne taraftar, ne de yönetim inaniyordu sampiyonluga. Ama basit bir kaç hata ile elimize gelen sampiyonluk sansini fenere kaptirdik.

Galatasaray maçinin ilk yarisinda durum 4-0 oldugunda takim arkadaslarina "bu is daha bitmedi" diye haykiran da Fatih Tekke idi.

Sene basinda ameliyatli oldugu ve henüz kosulara bile baslayamadigi halde, Anorthosis maçlarinda verimsiz kadronun gol kabizligini gideren de o sakat haliyle Fatih Tekke'dir.

Iki senede 50'nin üzerinde gol kazandirip, 20'nin üstünde asist yapan da Fatih Tekke'nin ta kendisidir. Türkiye'de agiz birligi yapmisçasina yerli yabanci tüm futbolcularin tartismasiz Türkiye'nin en iyi forveti dedigi de Fatih Tekke'dir.

Bugün fenere gidecek diye elestirdigimiz adam iki sezondur fener2e tüm gollerimizi de atan adamdir.

Kendisi, pek çok futbolcu müsveddesi sahada rakiplerin ardina saklanip, insiyatif kullanmaktan, sorumluluk almaktan kaçarken, sorumlulugu sirtina alip da takimi tasiyan amelesi de olmustir takimin.

Yok kosmuyormus da, yok söyle, yok böyle. Kendini Trabzonspor'dan üstün görenler o formayi seneye de giymeye devam edecekken, ona fener yaftasi yapistirmak tek kelime ile igrenç.

Bu takimin tereddütsüz en kötü günlerinde isigi ile renk katan da odur. Birileri fener yöneticisinin 34 GFB plakali araciyla gezip, sari lacivert mukavelelere imza koyarkenTrabzonspor'da bos mukaveleye imza atan da odur.

Sürekli Hakan Sükür ile kiyaslanip, lanetlenirken, eleme gurubunda attigi gollerle Milli Takimin yükünü çeken de odur.

Ya fenere giderse..?

Onu o zaman düsünürüz.

Bir ara forumdan gittiginde "dön abicim" deme sebebim buydu iste...Tesekkür ederim Simal Yildizi...Tesekkür ederim..Sdace son cümle itimalini düsünmek dahi istemiyorum..

Fatih tekke benim,canimdir,kanimdir,yüregimdir..Cicim günlerinde bu forumda su an "yaziklar olsun" diyebilen kisilerin de öyleydi muhtemelen..

El insaf!!!

ahmetturk
16.06.2006, 17:20
Fatih bu takimin sorumlulugunu üstüne alan futbolcudur. Yapilacak transferleri gördügü ve takimin sampiyonluga oynayacagini düsündügü zaman takimda kalacagini düsünüyorum.Fatih bizimdir bizim kalacak..

Esra Yıldırım
16.06.2006, 17:24
Gitmemesi tarafindayiz tabi ama kendince makul sebepleri var gidersede yolu açik olsun

Hasan Ayvenli
16.06.2006, 17:26
kalirsa kafasi rahat olmayacak bitirmis artik bizi
bu kadar basit kendi deyimiylesmileys/smiley5.gif

Gürkan
16.06.2006, 17:26
fatihin fenere gitmesini istemiyordum.ama bu seneki futbolu ve bu tavri beni illallah ettirdi.nereye isterse gitsin.

tas yerinde agirdir. gidenleri gördük nerdeler kim adlarini aniyo.nerede ogün nerede apo,yolda görse kimse bakmaz suratlarina.

sebep baska takim degil. ist gitmek baska takima gitmeye benzemez.

trabzon hedefi olan bi takim.onu birakip gitmek neden.

ve asil anlatmak istedigim.

fb li volkanin aciklamasini okuyunca bitti fatih benim icin. volkanin fb ile ne bagi vardi kadikoydemi dogdu,ama adam ne diyo yedek te olsam giderim.

fatih icimizden cikti(yazinin burasi özümüze dönmemiz lazim diyenlere) dedigi ne kralda olsam giderim.bu güne kadar içimizden çikanlar parayi istanbulun isiklarini gorunce dogduklari belkide kucukken hayalleri olan takimlarini biraktilar veya birakmaya calistilar. belki suan takimda olan nicesi boyle dusunuyo. trabzona en buyuk zarari evlatlari veriyo.

simdi bazilari diyebilir hepsi ayni mi diye,ben öyle düsünmeye basladim. parayi goren ne memleket ne takim takiyo.arkasina bile bakmiyo.kalanlar ancak istemeyenler.veya baska sebepten kaliyo.

bir arkadas yazmisti adini hatirlayamadim kusura bakmasin.

Belkide sampiyon olamamizin nedeni kendi oz evlatlarimiz, önce onlarbirakiyo. hani hayalleri ts idi hani birgun avni akerde top kosturmak istiyolardi."halada bazi yazilarda bahsedilir.hayaleri avni akermi yoksa avni aker basamakmi hayallerine.

Aslıhan
16.06.2006, 17:28

Ya fenere giderse..?

Onu o zaman düsünürüz.

aslinda bu konu hakkinda kendi kendime yorum yapmama karari almistim ama bu yaziyi görünce dayanamadim smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Küçükalioğlu
16.06.2006, 17:30
foruma giriyorum diyorum hayirli bi haber vardir herhalde.

sabah giriyorum fatih asagi

aksam giriyorum fatih yukari

baska bisey yok.

Barış Çebi
16.06.2006, 17:38
Zaten bu habere çildirmamin tek sebebi odur.Fatih Tekke bunu yapamaz yada yapmamaliydi yada yaptirilmamaliydi.Yoksa baska biri olsa o kadar üzülmem.

POYRAZ
16.06.2006, 17:40
Inanirmisiniz sirketten bir müdürümüzizmir den is ile ilgili görüsmüs (bu kisi fb yönetiminde) ve bu isle alakali konusmalar esnasinda bu haberi ona söylemisler.Bende ondan duydum.Duydugumda yemin ediyorum inanamadim ve ordan uzaklasmak istedim ve detayini da sormadim. O sinirle muhabbeti bitirip uzaklastim (nasil sinirlendigimi bir allah bir ben bilirim).O yüzden çok detayini bilmiyorum.Sadece fb li izmirli bir yöneticinin sirketin müdürü ile yapmis oldugu konusmayi sizlere aksettirdim.Bu haberin kesin oldugunu üstüne basa basa söyledi.Sonuçta kendisinin müdür olmasindan dolayi saka yapiyormus gibi gelmedi pek.

Simdi yani burada bu adamin yalan yazdigini kimse anlayipta tepki koymadi mi? Ya burda Ali Cengiz oyunu oynama. Hayali seyler uydurup insanlarin sinirlerini geriyorsun. Fatih'in fe-be'ye gitmesi halinde Trabzonspor taraftarlarinin cok kötü tepki koyacagini biliyorsun ve Fatih ölene kadar fe-be'ye gitmeyecek oldugu halde buradaki insanlari fe-be'ye düsman etmek icin elinden gelen yalani söylüyorsun. Yazilarina dikkat ettim. Tüm amacin taraftarlari Fatih'e düsman etmek yönünde. Senin fenerli oldugunu biliyorum, ayrica seni baska bir siteden de taniyorum, sanirim sen de beni tanimissindir, cünkü seninle Fatih icin baska bir sitede forumlarda tartismistik.. Ne dersin?

Travelair
16.06.2006, 18:01
Diyelim Fatih gitti taraftar ayaga kalkti, yönetim baskilara dayanamadi, istifa etti. Ne olacak? Taraftar zararda, Fatih gitti. Baskanin parasi cebinde kaldi. Fatih desen Trabzonsporluyum ama banane... Kiskaç gitgide daraliyor. Güzel transferler yapmak gerek

TSelif
16.06.2006, 18:02

Simdi yani burada bu adamin yalan yazdigini kimse anlayipta tepki koymadi mi? Ya burda Ali Cengiz oyunu oynama. Hayali seyler uydurup insanlarin sinirlerini geriyorsun. Fatih'in fe-be'ye gitmesi halinde Trabzonspor taraftarlarinin cok kötü tepki koyacagini biliyorsun ve Fatih ölene kadar fe-be'ye gitmeyecek oldugu halde buradaki insanlari fe-be'ye düsman etmek icin elinden gelen yalani söylüyorsun. Yazilarina dikkat ettim. Tüm amacin taraftarlari Fatih'e düsman etmek yönünde. Senin fenerli oldugunu biliyorum, ayrica seni baska bir siteden de taniyorum, sanirim sen de beni tanimissindir, cünkü seninle Fatih icin baska bir sitede forumlarda tartismistik.. Ne dersin?

O halde hala burda ne isi var smileys/smiley7.gif..

Özgür Öztürk
16.06.2006, 18:04

TYasamdan Kaiser...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Çikartin bu adami bu forumdan.

İslam Sezer
16.06.2006, 18:07

bence de ceza almali,velev ki ts li bile olsa önceböyle gergin birortamda fatih fb ye kesin gitti diye post atip sonra kaynak soruluncada aldigidedikodulari burayi tasimasi ne kadar dogru.hele arkadasin dedigi gibiyse atilsin hemen...

TSelif
16.06.2006, 18:09
Eveeet dogru ..Bakin daha haberin dogru olup olmadigini arastirmadan FATIH bunu nasil yapar diyo..Evet bu arkadas fenerli ..ben de biliyorum .Onun kulaktan dolma haberine itibar edip TEKKE yi yerden yere vuranlar da bir kez daha düsünsün lütfen

denizgrsy
16.06.2006, 18:12
Bu konu hakkinda bi kaç diyecegim var;büyük kulüp olmak elindeki yildizlari para için satarak dek düze bi yasam sürmek degildir.biz yildiz yetistirip satmak amaci ile kurulan bi klüp te degiliz,misyonumuz - vizyonumuz ,hayat görüsümüz bu olmamali.güçlü olunan bi bölgeyi bozup yeniden kurmak mantiklida degil ayrica.

olayin diger bi boyutu,futbolcumuzun ismi geçen kulüp fenerbahçe,yani daimi rakibimiz.neden elimde ki en güçlü silahi rakibime vereyim ki beni vursun diye?

birde olayin Fatih cephesi var;su da bi gerçek ki ve benimde hep savundugum bi konudur,kimse Trabzonspor dan büyük degildir,kalmak istemeyene tek kelime edilmemeli,biz kimseye yalvarmayiz,ancaaak kalmak isteyeni de canimiz pahasina korur kollariz.artik Fatihin de bi karar verip noktayi koymasi lazim;ÇIKSIN DESIN KI BENIM fenere GITMEM SÖZ KONUSU OLAMAZ!ya da desinki Trabzonla isim bitmistir buraya kadar!bizide böyle orta da samar oglanina çevirmesin!

ben is yerinde büyük konustum;Fatih fenere gitmez dedim,giderse Trabzonun 'T' sini adima almayacagim diye,çünkü ben Fatihin Trabzonspor oyuncusu olmasina degil,Trabzonspor Taraftari olmasina güvendim ve hala güveniyorum.

laz_hayri_61
16.06.2006, 18:20
arkadaslar yine söylüyorum FATIH e sonuna kadar güveniyorum...ama artik bizde dolduk, artik tahammülümüz kalmadi, hergün yalan yanlis haberler, yalandir diyorum ama olmuyor iste.20 yasindayim hala bir umut deyip sampiyonluk sevinci yasamayi, istanbul sokaklarinda artik SAMPIYON TRABZON diye haykirmak istiyorum.......SAMPIYON OLALIM ARTIK SABRIM KALMADI

lost
16.06.2006, 18:20
Fatih Tekke EzikLere Gitmedigi Sürece Benim için TrabzonSpor Kaptanidir. Radyonun Basinda Sevinçten Kudurtan bir baska Futbolcu Daha tanimayamadim 22 SeneLik TrabzonSpor Askimda. EzikLere Gidip Basimizi Öne Egmedigi Sürece Illede Fatih Sultan TEKKE!

Badaloğlu
16.06.2006, 18:27
ARKADASLAR BU HABER DOGRUYSA EGER NE YAPACAGIZ:

ondan sonra çik yeni nesle deki: TRABZON büyük kulüp hadi ordan demezmi o çocuk sana en büyük futbolcunu satiyorsun ondan sonra büyük kulübüm diyorsun diye

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Trabzonspor baskaninin siyasi görüsüne katilmayabilirsin ama Trabzonspor baskanina,T.C. basbakanindan talimat aliyor diye küçük görmene izin veremem.Bildigin bir sey varsa açik yaz.Trabzonspor baskani, Tayyip Erdogan'a ragmen baskan seçilmistir.Trabzonspor baskani basbakanda olsa kimseden talimat almaz...Sen nerde yasiyorsun?Federasyon seçimlerinde görmedinmi ne oldugunu?Yazik yahu...Isimlere bu kadar takili kalmayin,önemli olan kurumlardir...Edited by: Badaloglu

erdi-61
16.06.2006, 18:31
http://www.fotomac.com.tr/ana101.html#

arkadaslar buraya girin haberin altinda "editöre email" yaziyor.
oraya istediginizi yazin, bende yazdim ama öyle iyi seyler yazmadim.

Bulut61-34
16.06.2006, 19:11
Halami bu konu Allahim ya, çildirmak isten bile degil. Bu haberlerin bu kadar uzmasinin 2 sebebi olabilir; birincisi yönetim bu sekilde davranarak olayin netlesmesine izin vermeyip Fatihin Trabzonspor kamuoyuunun çildirma asamasina gelip "YETER YAA GIDECEKSE GITSIN YOKSA KANSER OLACAGIZ!!!!" demesini bekliyor. Ikinici sik olarakta Fatihin Fenere gitmesini isteyen medyanin bu transferin gerçeklesmesi için her türlü psiklojik silahi kullanmak istemesi yanindatiraj için Tranzon camiasi ve Fatihin harcanmasi olabilir.

Sonuçlarinida almaya basladilar sanirim; Fatihin hiç bir yere gitmesini istemeyen ben bile artik bari Avrupaya gitsin der oldum ki bir çok Trabzonsporludan gidecekse gitsin serzenisi forumda zaten görülüyor.

Fatihin Fenere satilmasi hiç bir suretle kulübümüz menfatine olamaz, olacaksa da böyle menfaati ben istemiyorum, hiç Trabzonsporluda istemez sanirim.

Birde eski baskanlar açiklam yapmis, çook büyük onursal baskanimiz da çok iyi bir sey yapmis gibi Ogün ve Abdullahi fenere ben verdim diye konusuyor. Sen hep fenere verdin zaten Trabzonspora ne verdin acaba, ne faydan oldu. Sampiyonluklarimizin sonunu getirdin be adamsmileys/smiley7.gif.

Artik biri dur desin buna, YEEETTTEEEERRRRRRRRRRR

TSelif
16.06.2006, 19:14
http://www.fotomac.com.tr/ana101.html#

arkadaslar buraya girin haberin altinda "editöre email" yaziyor.
oraya istediginizi yazin, bende yazdim ama öyle iyi seyler yazmadim.

Gitti bir mail..Umarim cevabi gelir bana da bakin o zaman cümbüsesmileys/smiley36.gif

Burçak
16.06.2006, 19:16
onlarin cvp yolladigi nezaman görülmüski simdi yollasinlar.

KuĞu
16.06.2006, 19:37
bu takimi tekkelesekdemi saklasak tekkelemesekdemi saklasak Edited by: KuGu

İHSAN
16.06.2006, 19:59
Yönetici abile bu duruma müdahale ademez mi? Sikildim artik bu dedikodulardan...

Insanlari kendi oyuncusuna düsman ediyorlar yahu...smileys/smiley7.gif

Sirf medyada çikan " Fatih fb yle anlasti.." seklindeki haber yüzünden insanlar Fatih'e kan kusmaya basladi...Bari bu sitede olmasin bunlar...smileys/smiley7.gif

Bulut61-34
16.06.2006, 20:07
Evet, evet hem Fatih yipraniyor , hem yönetim. Taraftar ise kanser olma asamsina geldismileys/smiley5.gif. Yönetimin de kabahati var noktayi koyamdilar bir türlü. Her yil transfer mevsiminde futbolcularimizin adi kullanikarak tiraj yapilmasina dur desin birileri.

Kapatilsa artik bu konu!!!????smileys/smiley5.gif

TSelif
16.06.2006, 20:10
Bu konu kapanmayacak arkadas. Su kamp dönemi baslada da kurtulsak yaasmileys/smiley7.gif

Tahir
16.06.2006, 20:20
abi biktim bu konudan sonunda gitsede kurtulsak dedirdecekler bize

Taner Gündoğdu
17.06.2006, 02:10
evet artik su konu lütfen kapatilsin. gecenin bu saatinde sayfalarca yaziyi üsenmeden okudum. sezon içinde de bu lafi çok kullandim yine kullaniyorum çok çabuk fikir degistiriyoruz arkadaslar! kaptanimiza silahli saldiri yapildiktan 3-4 gün sonra çikti maça golünü atti maçi bize kazandirdi( yanilmiyorsam ankaragücü 1-0 dan 2-1 e tasidi). bu forumda günlerce "abdest alayim kafama sikin" lafi "abdest alayim 2 kafa çakayim" seklinde kullanilmadi mi? gol krali oldugunda olimpiyata Fatih Sultan Tekke posteri asilmadi mi? 1 ay öncesine kadar bizim gözbebegimiz degil miydi?avrupadan ödül aldigi zaman ilk sayfadan gururla bu haber yayinlanmadi mi? peki ne oldu simdi? ne degisti? yaptiklarinin hepsini bir kalemde silmek kolay mi? hele bir sabredin bakalim. nereye gidiyor napiyor. eger Fatih Tekke yarin çikip bos mukaveleye imza atarsa "s...sin gitsin!" diyenler özür dileyecek mi? hangi hakla hakaret ediliyor anlamis degilim. bir bekleyelim bakalim ne olcak. 3 olasilik var ve bunlardan hangisi olursa ona göre tavrimizi koyariz ortaya. taraftar olmanin geregi bu degil mi zaten. henüz olmamis birsey için ilerde utanicaginiz laflari lütfen sarfetmeyin!

Mehmet Öztürk
17.06.2006, 02:13
Gemiyi en son kaptan terk eder!

Alpayer
17.06.2006, 02:21
uploads/Alpayer/2006-06-17_022301_kilit2.jpgsmileys/smiley32.gif Edited by: Alpayer

Emorfo
17.06.2006, 10:05
en orjinal kilit bu herhalde smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Konuyla alakali sunu diyim Fatih Tekke'nin kulagi çekilecek kimse merak etmesin...

Burçak
17.06.2006, 10:52
valla her konu yu kapatmakla bi çözüm olunmaz.bence biz kendimizi düzeltmeliyiz. burda kesinlesmis bisi yokken fatihi al asagi edilmeye baslandi. havaalaninda söyledigi cümle bir gaf tir. fatih 1senelik oyuncumuz deil. onu tanimis olmamiz gerekir.bakin egerki olurda fatih fenere giderse sakin suçu fatihte bulmayin. bunun sorumlusu parayi tatli gören yönetimdir. o herzaman avrupa dedi.ezi.k lerin haberlerine inanmamaliyiz.

halil ibo
17.06.2006, 11:06
Esasen yönetim; resmi site disinda futbolcusunuda,yöneticisinede basina açiklama yapmayi yasaklayacak.Gerçi oradaki sözleride çarpitarak yazar namus su -zlar ama hiç olmazsa yönetici futbolcusunun ne dedigini,futbolcu da yöneticisinin fikirlerini oradan ögrenebilir.Internetle ilgisi olan bizim gibi taraftarlarda basini kese kagidi kadar dikkate almaz.smileys/smiley9.gif

Erdem Keser
17.06.2006, 11:07
beyler iste fatihin kendi agzindan yaptigi aciklamalar...

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/17/son/sonspo03.asp (http://www.milliyet.com.tr/2006/06/17/s&#111;n/s&#111;nspo03.asp)

kelkitli29
17.06.2006, 11:12
en orjinal kilit bu herhalde smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Konuyla alakali sunu diyim Fatih Tekke'nin kulagi çekilecek kimse merak etmesin...

harbiden abi bu nasil kilit ya. Topic sarsildi bu kilitle

Ayşe Aygün
17.06.2006, 11:13
Fatih kesinlikle ayrilacagim diyo ama avrupadan teklif yok peki nerye gidecek fatih. demek ki avrupa olarak gördügü fb acaba benim kafamda basindan beri bu soru isarti var.çünkü avrupadan açik teklif olur gidecegim der öyle bri seyde yok ama adam gidiyo eum diyo.demek ki FB gidecek bunun baska açiklmasi yok. bizede güle güle demek düser oturp hiçte aglayamam elestiremem gitmek isteyeni zorla tutamayiz ya.yete bunaldik yeterince artik buna bir açiklama getirisn.

TSelif
17.06.2006, 11:15
beyler iste fatihin kendi agzindan yaptigi aciklamalar...

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/17/son/sonspo03.asp (http://www.milliyet.com.tr/2006/06/17/s&#111;n/s&#111;nspo03.asp)

Herkes bildigi kendi gerçeklerine inaniyorya . Hani gazete haberidir ama kafasinda ki fikre göre inaniyor ..ya da inanmiyor

Bende adimin ELIF oldugunu bildigim kadar bu habere inaniyorum ..

Bundan önce ki yalan haberlere inanmadigim kadar bu GAZETE HABERINE inaniyorum..Çünkü bizim kaptanimiz bu

Burçak
17.06.2006, 11:23
http://image.haber3.com/spor3/haber/46666.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 383px; HEIGHT: 32px">''F.Bahçe ile anlassam 'anlastim' derim''</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">

Fenerbahçe?ye gidecek mi kalacak mi derken, Fatih Tekke son noktayi koydu. ''Susun''</DIV>

<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">17 Haziran 200611:29</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent> Trabzonspor'un Takim Kaptani Fatih Tekke, kendisinin yurt içinde degil, yurt disinda bir takima gitmek istedigini ve bunu da 3 yildir söyledigini belirtti.

Fatih Tekke, yerel Kuzey Ekspres Gazetesine yaptigi açiklamada, yurt içinde degil yurt disinda bir takima gitmek istedigini belirterek, ''Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yildir söylüyorum'' dedi.

Hakkinda çikan haberlerin onda birini bilmedigini ifade eden Fatih Tekke, ''Yöneticilerle de bu konuda konusmadim. Konusursam çikip haber veririm. Kimseyi bu konuda arayip sormuyorum. Birileri beni basina satiyor. Ama kim oldugunu bilemiyorum. Benim söylemlerim disinda bir sürü seyler çikiyor. Oturulmus konusulmus olsa bir seyler söyleyecegim. Yasanan gelismelerin hiçbirinden haberim yok. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptik. Beni hain olarak göstermek istiyorlar'' diye konustu.

''Insanlar birilerini karalamakla bir yere varacaklarini zannediyorlarsa yaniliyorlar'' diyen Fatih, söyle konustu: ''Ölene kadar bu camianin içerisinde kalmak istiyorum. Beni kötülemek isteyenler ne kazanacaklar, onu bilmiyorum. Ben Avrupa'da oynamak istiyorum. Bu benim acizane fikrim. Buna da saygi duyulmasi lazim. Herkes kendi kafasina göre bir seyler yazip çiziyor. Yok 'Fatih Fenerbahçe ile anlasti', yok 'su kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yilin pazarligi' gibi yazilar çikiyor. Biraksinlar yalan yazmayi. Ben anlassam 'anlastim' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulasamayacaklar.'' Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldigini ve bunu da asla inkar etmeyecegini kaydeden Fatih, sözlerini söyle tamamladi: ''Artik bunlardan sikildim. Kafamin rahat olmasini istiyorum. O yüzden biraksinlar senaryolar üretmeyi. Çünkü Trabzonspor'da sakat sakat oynadim. Takima katkilarim oldu. Dört seneden beri Trabzonspor'un kaptanligini yapiyorum. Kupalar aldik. Sampiyonlugu kil payi kaçirdik. Tabi bunlari söylerken arkadaslarimla yaptik. Bunlara insanlar saygi duysunlar. Fatih'e bir tesekkür edilmesi gerekir. Ama kimse tesekkür etmiyor. 'Fatih ayrilacak' gibi baska seylerle insanlar kafalarini yoruyor. Beni gören 'abi ne olur ayrilma Trabzonspor'dan' diyor. Ben de 'Avrupa olursa ayrilirim, baska ayrilmam' diyorum. Bundan baska ne söylemem gerekir?'' </DIV>Edited by: forever61

Ayşe Aygün
17.06.2006, 11:29
güzel iste böyle bir açiklama yap bizde sna tesekkür edelim fatih.Tesekkürler.

hasanzihni
17.06.2006, 11:32
BIRAZ DAHA SABRETMEK GEREK DIYE DÜSÜNÜYORUM.BU KONU BASINA BIRAZ DAHA GAZETE SATTIRACAK GIBI BENZIYO.BASIN NE YAPSIN EZIKLERDEN TRANSFER HABERI VEREMEYINCE KAHPE BIZANSLILARI OKSAYACAK BISEYLER BULMALILAR.DARDA KALDILARMI SARIYOLAR FATIH TEKKE'YE.

TSelif
17.06.2006, 11:49
Az kaldi FATIH ile taraftarin arasi açilsin emellerine ulassin ...adi basin istanbul yalakasi

Beytullah
17.06.2006, 12:02
ergun atanin bu yazisi okuyan varmi ?cok güzel yazmis....

<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Bu kadar basit? ha!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe Baskan Vekili Nihat Özdemir, Fatih Tekke?nin transferiyle ilgili olarak, ?Adam malini satmayinca rakamlari konusmadik? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>

Özdemir?in burada ?adam? dedigi Nuri Albayrak, Trabzonspor Baskani yani, bu konudaki beyanatlarinda kendi kendisiyle haftada bir çelisirken, son Trabzon seyahatinde ipin ucunu tümden kaçirdi. Basin toplantisinin basiyla sonu, sorular soruldukça birbirine karisti, çeliskiler arasi süre dakikalara kadar indi. Bakiniz su haberin metnine:
- ?Fatih?i satmayi birakin, sözlesmesini uzatmanin hesaplarini yapiyoruz? diyen Baskan Albayrak, ?Fatih?i kesinlikle F.Bahçe?ye satmayacagiz diyebiliyor musunuz? sorusuna, ?Kesin olarak öyle bir sey diyemeyiz Ama biz Fatih?i satmayi düsünmüyoruz? yanitini verdi ve söyle devam etti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Alternatifini bulmadan futbolcu satmayiz.?
Adam ifadesi Nihat Özdemir?e aittir - Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nin kulüp baskani saniyor kendini hala. Trabzonsporlu futbolcuya Fenerbahçe?nin talip olmasi hosuna gidiyormus, baksanizaÖ-
Nihat Özdemir?i burada ?mal? olarak sifatlandirdigi Fatih Tekke, medyaya göre Umre ziyaretinden, kendi ifadesine göre de yurt disi gezisinden dönüste havaalaninda, alternatifini buldugunda kendisini satacagini beyan eden baskaninin açiklamalarini gölgede birakti:
?10 gündür yurtdisindaydim. Yeni geldim. Bir aydir millet yazip çizip oynuyor. Benim söyledigim seyler hep ayni. Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporluyuz. Trabzon?da dogduk, ama Trabzonspor?dan ayrilacagim. Net olarak söylüyorum. Allah nasip ederse bu yurt disi olacak. Bu kadar basit.?
Nasil Trabzonsporluluksa bu! Biraktik renk askini, nasil profesyonellikse! Yilda 2 trilyon kazandigin kulübü ?bu kadar basite? indirgemek.
Bu isler ?Bu kadar basit? ha!
Son sözler bir taraftardan...
Fatih?e: Hami Trabzonspor?dan gönderildiginde, ?Ben Trabzonspor kaptaniyim, baska takimin formasini giymem? diyemedigi için 200?ü askin gol attigi Trabzonspor formasiyla jübile yapamiyor.
Baskan?a: ?Burasi sirket degil. Amaç para kazanmak degil, sampiyon olmak. Parali baskan haa! Eger Fatih?ten gelecek parayla transfer yapacaksan, bu isi senden bin kat daha iyi yapacak insanlar var Trabzon?da. Atay Aktug?un, Özkan Sümer?in günahi neydi, satmadilar Fatih ve Gökdeniz?i. Büyük kulüp baskanligi, ticaret yapmaya benzemez.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

</TD></TR></T></TABLE>

kuzey_lee
17.06.2006, 12:18
Çok saglam yerden bilgi aldim Fatih essek gibi takimda kalacak bir yere gidemez... nah bu da saglam kaynak

dün onur bekçiligi yapanlar bugün essek benzetmesi yapiyor..çok degerli yöneticiler su benzetmeye de bir el atsalar...

not:insanlarin yüzüne karsi söyleyemeyeceginiz seyleri böyle internet ortamlarinda sallamayiniz..mazallah çikar karsiniza sus pus olur ''abi'' çekersiniz

Mesut AKYILDIZ
17.06.2006, 12:22
HER ZAMAN SÖYLEDIGIM HER NE SARTTA OLURSA OLSUN FATIH TÜRKIYEDE TRABZONDAN BASKA BIR TAKIMDA OYNAMAZ O BU FORMAYI PARAYA TAHVIL ETMEYECEK KADAR ASIL VE ONURLU DURUSA SAHIPTIR TÜRKIYEDE BAZI DEGERLERI IÇIN FORMA GIYEN FUTBOLCULAR VAR UMARIM BU AÇIKLAMALARI ISTANBUL MEDYASINA KAPAK OLMUSTUR

kaanarda
17.06.2006, 12:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6525fatihtekke.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>17 Haziran 2006 11:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Günlerdir Fenerbahçe'ye gelecegi söylenen Fatih Tekke son kararini verdi. Çikan haberlere sitem eden golcü oyuncu sari lacivertlilere son cevabini verdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor'un Takim Kaptani Fatih Tekke, kendisinin yurt içinde degil, yurt disinda bir takima gitmek istedigini ve bunu da 3 yildir söyledigini belirtti.

Fatih Tekke, yerel Kuzey Ekspres Gazetesine yaptigi açiklamada, yurt içinde degil yurt disinda bir takima gitmek istedigini belirterek, ''Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yildir söylüyorum'' dedi.

Hakkinda çikan haberlerin onda birini bilmedigini ifade eden Fatih Tekke, ''Yöneticilerle de bu konuda konusmadim. Konusursam çikip haber veririm. Kimseyi bu konuda arayip sormuyorum. Birileri beni basina satiyor. Ama kim oldugunu bilemiyorum. Benim söylemlerim disinda bir sürü seyler çikiyor. Oturulmus konusulmus olsa bir seyler söyleyecegim. Yasanan gelismelerin hiçbirinden haberim yok. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptik. Beni hain olarak göstermek istiyorlar'' diye konustu.

''Insanlar birilerini karalamakla bir yere varacaklarini zannediyorlarsa yaniliyorlar'' diyen Fatih, söyle konustu:

''Ölene kadar bu camianin içerisinde kalmak istiyorum. Beni kötülemek isteyenler ne kazanacaklar, onu bilmiyorum. Ben Avrupa'da oynamak istiyorum. Bu benim acizane fikrim. Buna da saygi duyulmasi lazim. Herkes kendi kafasina göre bir seyler yazip çiziyor. Yok 'FatihFenerbahçe ile anlasti', yok 'su kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yilin pazarligi' gibi yazilar çikiyor. Biraksinlar yalan yazmayi.Ben anlassam 'anlastim' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulasamayacaklar.''

Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldigini ve bunu da asla inkar etmeyecegini kaydeden Fatih, sözlerini söyle tamamladi:

''Artik bunlardan sikildim. Kafamin rahat olmasini istiyorum. O yüzden biraksinlar senaryolar üretmeyi. Çünkü Trabzonspor'da sakat sakat oynadim. Takima katkilarim oldu. Dört seneden beri Trabzonspor'un kaptanligini yapiyorum. Kupalar aldik. Sampiyonlugu kilpayi kaçirdik. Tabi bunlari söylerken arkadaslarimla yaptik. Bunlara insanlar saygi duysunlar. Fatih'e bir tesekkür edilmesi gerekir. Ama kimse tesekkür etmiyor. 'Fatih ayrilacak' gibi baska seylerle insanlarkafalarini yoruyor. Beni gören 'abi ne olur ayrilma Trabzonspor'dan' diyor. Ben de 'Avrupa olursa ayrilirim, baska ayrilmam' diyorum. Bundan baska ne söylemem gerekir?''</TD></TR></T></TABLE>

KuĞu
17.06.2006, 12:39
fatihi fenere satanlar çok üzülecek smileys/smiley4.gifhey gidi taraftar heyy smileys/smiley4.gif

coach
17.06.2006, 12:41
uploads/coach/2006-06-17_124146_kilit.JPG

TSelif
17.06.2006, 12:44
fatihi fenere satanlar çok üzülecek smileys/smiley4.gifhey gidi taraftar heyy smileys/smiley4.gif

Evet hayal kirikligi yasayan çok olacaksmileys/smiley4.gif

Travelair
17.06.2006, 13:07
Fatih Tekke Avrupa'ya gidecek bu transfer dönemi, bu anlasildi. Basligin bir önemi kaldigini sanmiyorum. Basarilar dilerim

Emorfo
17.06.2006, 13:12
Çok saglam yerden bilgi aldim Fatih essek gibi takimda kalacak bir yere gidemez... nah bu da saglam kaynak

dün onur bekçiligi yapanlar bugün essek benzetmesi yapiyor..çok degerli yöneticiler su benzetmeye de bir el atsalar...

not:insanlarin yüzüne karsi söyleyemeyeceginiz seyleri böyle internet ortamlarinda sallamayiniz..mazallah çikar karsiniza sus pus olur ''abi'' çekersiniz

Fatih akli dengeni kaybettin diye korkmaya basladim.

tirabzonli
17.06.2006, 13:16
Beyler Fatih-Marcelinho takasina ne dersiniz?

Barış Çebi
17.06.2006, 13:30
Arkadasim iyi güzel yazmissin da bir baksana ben bugüne kadarbos laf atmismiyim.En azindan üye giris tarihine bir bakip elestirin.Beni emorfo (faruk) da iyi tanir. Sorun yeni nickim eskiden barisseverler di nickim.Hatta istanbul hali saha maçlarina bakarsaniz burda benide görürsünüz.Benim ne kadar trabzonspor sevdalisi oldugumuda taniyanlar bilir.Bir o kadar fenerbahçe düsmanligimida.

Fatih konusunda sadece sizinle duydugumu paylastim.Umarim o izmirli yönetici salliyordur tek temennim bu.Bunun gerçek olmasina tahammül edemem.Ortada dolasan laflarin disinda fb yönetimi mensubu kisi konustugu için bu muhabbeti sizlerle paylastim.Fatih benim için özel bir futbolcudur tepkim ve selzenisim bu yüzdendir.

TSelif
17.06.2006, 13:39
Umarim o izmirli yönetici salliyordur

Hala umarim lafini kullanmaniz anlamsiz..Isterseniz eklenen FATIH TEKKE haberini okuyun ondan sonra yorum haber yapin ..ama inanmayin siz nede olsa gazete haberi dimismileys/smiley2.gif

Emorfo
17.06.2006, 13:40
Baris uzun zamandir ortalikta yoktu bir yazi yazdi fenerli oldu :))

Kendisi hakkinda kuskusu olanlar resim asagida

http://www.bordomavi.net/Multimedya/hs-istanbul/10.jpg

oturanlardan solda ikinci Edited by: Emorfo

Mehmet_Mercanlı
17.06.2006, 13:50
smileys/smiley7.gifYARIN GAZETELERIN BASLIKLARINI MERAK EDIYORUM ACABA NE YAZCAKLAR smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Barış Çebi
17.06.2006, 13:51
Aradan kaç sene geçti saçlar kesildi,birazda yaslandik sankifarukcugum.

Hakkaten fenerli olduk birde üstüne üstelik provakatör olduk.Ben sadece fb nin izmirli bir yöneticisinden üst düzey konusmalari aksettirdim.Ileriki zamanlarda gerçekler ortaya çikacak.Umuyorumki bu olay yalandir,inanmak istemiyorum çünkü bu habere.

Emorfo
17.06.2006, 13:55
Saç kalmadi yaslanduk evde kaldukkk smileys/smiley4.gif

ts_fan
17.06.2006, 13:57
Dallas mi Tekke olayi mi???Hangisi dahakarisik sizce???smileys/smiley36.gif

TSelif
17.06.2006, 14:01
Aradan kaç sene geçti saçlar kesildi,birazda yaslandik sankifarukcugum.

Hakkaten fenerli olduk birde üstüne üstelik provakatör olduk.Ben sadece fb nin izmirli bir yöneticisinden üst düzey konusmalari aksettirdim.Ileriki zamanlarda gerçekler ortaya çikacak.Umuyorumki bu olay yalandir,inanmak istemiyorum çünkü bu habere.

Bence de gerçekler çikacak ortaya.FATIH in sadece TRABZONSPOR formasi giyecegi gerçegi ve digerleri...

Sadece su kaptanin yaptigi açiklama hakkinda yorum yapmanizi istiyorum.

O müdürünüzden duyduklarinizi yorumluyorsunuz da bunlar için neden bisey demiyorsunuz..sadece merak ..yanlis anlamayinsmileys/smiley2.gif

t-sat
17.06.2006, 14:04
Tesekkürler Fatih TEKKE.

Fatih'in bu söyledikleri gerçekten de her zaman söyledigi seyler.Buna ragmen bizim bile içimizdenhala gazetelerin yazdiklarina inananlar,inanmasalar bile acaba diyenler çikabiliyor.Yönetime kalsa satarlar Fatihi,tereddüt etmeden hem de!Taraftar çok tepki gösterir belki ama yine de is isten geçer.Bu yönetimi durduran Fatih'in kendisidir.Bize Fatih gibi baskan lazim.

Keske yurt disinda bir takima gitse Fatih bu sene.Kendisini yurt disinda izleme,golcülügünü daha fazlagösterme sansinin yaninda Trabzonspor için de iyi olurbence.

Fatih bu takimda oldugu süreceyönetim rahat hissediyor kendini.Nasil olsaFatih kurtarir bu sezonu,takimda tuttuk,baska topçu gerekmez gibiaçiklamalar geliyor ardarda.

Emorfo
17.06.2006, 14:28
Arkadaslar Fatih'e gösterilen tepkiyi gazete haberlerine indirgemeyin. Trabzon havalimaninda yaptigi açiklamada kullandigi uslup gerçekten bir çok taraftarimizi yaraladi... Bildigimiz Fatih Tekke bu seklide agresif konusarak "Trabzonspor'dan ayriacagim bu kadar basit" dememeliydi... Bunun yerine daha güzel uslupla "Avrupa'da futbol oynamak istiyorum, taraftarimizdan ve camiamdan bu konuda anlayis bekliyorum" dese inanin Fatih bu kadar tepki almazdi...

Fatih bu sert uslubuyla sinir tanimaz oterite bilmez basina buyruk sorumsuz problemli bir futbolcunun takimdan illede ayrilmak istemesi gibi bir imaj sergiledi. Ister istemez herkesin aklina kurt düsdü bu sekilde konustuguna göre bu adam bizi fenere de satar seklinde... Bildigimiz Tekke bu sekilde konusmaz konusmamaliydi. ve yine bildigimiz Fatih Tekke küfür ettigi Fenerbahçe'ye gitmez... Ancak bu konuda benim söyle bir öngörüm var. Fatih Tekke yönetimle arasi açilir illede gitmek istiyorum diye tutturur yönetimde bonservisin bu kadar bunu veren bir Avrupa kulubu bul git der. Bu bonservisi veren bir kulüp bulunmaz yönetimde bu fiyati fener veriyor seni onlara satiyoruz der Fatih Trabzon'dan ayrilir...

Ancak Fatih'in açiklamalarinda da bir çeliski var Trabzonspor'da ayrilacagim bu kadar basit diyor sonra Avrupa'ya gidemezsem Trabzon'dan baska forma giymem... Fazla tepki alinca Milliyet'teki açiklamalar dogruysa böyle bir açiklama yapma geregi duydu...

Birazda tartisilmasi gereken konu Trabzonspor'un eskiden daha çok ihtiyaç duydugu bir anda neden illede ayrilmak istiyor. Kendisi dert yanmiyor muydu gelen yönetimlerde sampiyonlugu istemesi lazim felan filan... 3 senelik vadede sampiyonlugu hedefleyen bir yönetim var büyük hedefler var... Insan düsünmeden edemiyor Fatih Tekke hala tehdit mi aliyor... Ayrilmak istemesinin nedenlerinden biri de bu olabilr mi.

Fatih Tekke siradan bir futbolcu olmasa kendisini bu kadar sevmesek bu kadar çok tepki gösterilmezdi. Her ne kadar geçmis senelerde Trabzonspor'un yildizlarini Istanbul kulüplerine sattik felan deyip örnek göstersekte o günle bu gün arasinda büyük farklar var. O gün maddi imkansizliklar yüzünden en iyi oyuncusu satan Trabzonspor bu gün çok fazla paraya ihtiyaci yoktur. Baskan'in dedigi gibi para için futbolcu satmayacagiz. Ancak soru isaretleri kaybolmak bilmiyor... Umarim Fatih Tekke saglam kafayla sorunlarindan ayrilmis bir sekilde takimda kalir sözlesmesini uzatir. Kendisinden çok fazla sey istemiyoruz Trabzonspor'un maasli elemani olarak gollerini atsin aldigi paranin hakkini versin yeter kendisine farkli roller biçmesine gerek yok. Olmadi illede gidecek Avrupa'ya iyi bir fiyata gidebilir. Ancak fener olayi ne kadar can siksada astronomik bir teklif sunuyorsa 1'e 5'e veriyorsa bu kulube satmakta Trabzonspor'un yarararina olacaktir...

Gürkan
17.06.2006, 14:44
gazetelerin yazdiklari ve fatihe inanmamak

fatih kac gazeteyi veya gazeteciyi yalan yanlis veya carpitilmis haber yuzunden mahkemeye verdi.

sayisini bilen varmi yada bole bir durumu bilen varmi

ben hic duymadim.peki bu haberler yalansa yanlissa kaynaklari yoksa asilsizsa neden fatih dava acmadi kendini bu cokca sinirlendiren uyduruk haberleri yapanlara.

gidecegini kendi agizindan duymusken bunun la ilgili yapilan haberlere neden inanmayalim.eger fatih bunlarin birkisminin veya tamaminin yalan oldugunu soyluyorsa neden dava acmadi sembolik ucretlerle.

acaba adamlarin ellerinde yazdiklarini ispat edecek delillerimi var.

siz futbolcu olsaniz taraftarinizla aranizi acan yalan haberleri yapanlara sadece iki cift laf eder susarmisiniz yok sa dava acip yalanciliklarini ortayami cikarirsiniz.

bu haberlerin tumu dogrumudur bilmem ama iclerinde dogru olanlarida varidr.

gokdenizde yok demisti adamlar sozlesmeyi ortaya çikardi.

futbolcunuza sahip cikin ama cokta saf olmayin.

fatih fenerte gider mi gitmezmi bilmem bole firildak yonetim bole futbolcu olduktan sonra kimseye guven olmaz. fatih yarin kalabilirde

verecegi beyanat ayrilmak istemiyordum zaten olur. isin içinden cikar.

eskiden oldugu gibi...

Tahir
17.06.2006, 14:49
abi son açiklamalrindan sonra bu konu kapandi arkadaslar fatihe güvenmeliyiz

Travelair
17.06.2006, 14:55
Fatih de her karadeniz insani gibi tez canli, asabi ve inatçi. Trabzon'a döndügünde uçaktan iniste gazetecileri azarladi ilk. Hakkimda yalan haber yapiyorsunuz diye. Bu ne demektir? Fatih feybe'ye gitmeyi düsünmüyor. Böyle düsünen bir insanin Trabzonspor hakkindaki düsüncelerinin kötü oldugunu sanmiyorum.

Burda yanlis olan demeçlerinde dikkatsiz davranmasi. "Iste o kadar" tarzi "bu kadar basit" sözü keskin bir söz ve yanlis anlamalara kapi açiyor. Halbuki onca yilini Trabzonspor'a vermis bir sporcunun bu lafinin yalanci medyaya oldugu çok açik.

Bu noktada özelestiri yapmam gerekirse Fatih'inben de belki çok üzerine gitmisimdir. Herkesin hata yapabilecegi kul vasfindandir. Önemli olan hatalarindan ders çikarabilmek. Kendi adima bundan sonra açiklamalara hemen fevri davranmamaya çalisacagim.

Ama isin genelinde savundugum fikirlerin arkasindayim. Fatih artik kendisine kaptanlik mevkisini veren, maddi manevi yükümlülüklerini yerine getiren camiasina arkasini dönmeyi biraksin. "Ben" merkezli davranislarini köreltsin aksi halde hem geride biraktiklarini kirar hem de hata yaptigini artik anlasa bile is isten geçmis olur

Bu yaziyi 7-8 sayfa önce yazmistim. Bu yaziya ekleyebilecegim, Avrupa'ya gitmek istegi asikar. Insallah aradigi huzuru orda bulur basarilar dilerimEdited by: Travelair

halil ibo
17.06.2006, 15:02
Basinda bugüne kadar çikan ve bundan sonra çikacak açiklamalarda Fatih'in sorumlulugu oldugu inkar edilemez bir gerçek.Yönetimin basiretsiz olduguve futbolcusuyla daha önce (ligin son maçindan sonra) konusmasi gerektigi gün gibi asikar.

Taraftarinda çok zor ama; birilerini elestirmeden önce kendisini o insanin yerine koyarak düsünmesi gerekir.

Saniyorum onun hakkinda atip tutmak için sezon boyu yasadiklarini yasamak ve sakatliga ragmen sahaya çikip mücadele etmek gerekiyor.

Emre Emiroğlu
17.06.2006, 15:15
Söle Bisi De Var.. ASparagas Haberleri Yayinlayan Sitelerle Bugünkü Fatihin Aciklamasini Yayinlayan Siteler Ayni.. Biz Taraftar oLarak Haber Seciyoruz. Dogru Veya Yanlis.. Hangisi Menfaatlerimizle Cakisiyorsa Asparagas oLuyor Hangisi Menfaatlerimize Uygun Düsüncelerimize Uygunsa Dogru Haber Oluyor.. Haberler Dogru Yada Yanlis. Tek Gerçek Haber Seçtigimiz. ASparagas Haberleri Yalanlayan Fatihin Agziyla Yazilmis Bir Yazi Ciksa Bu Istanbula Kapak oLsun Diyoruz.. Halbuki o Haberide Istanbul Basini Yayinliyor.. Acayip Pompaya Geliyorz.

Fatih Akgün
17.06.2006, 15:17
AYNEN ÖYLE RESMEN DURDUK YERE BURDA GERILIYORUZ SU ISTANBUL BASININA YAPILACAK BISEY YOKMU YAHU HELE SU FOTAMAÇA

Erdem Keser
17.06.2006, 15:23
ya fatih madem rahatsiz oluyo gidip yalan haber yapmaktan su fotomaca tazminat davasi acssin hergun fatih biktirdilar bu kadar yuzsuzluk olamaz ya

macka61
17.06.2006, 15:26
bencede kulüp olarak fatih kendi adina artik ben fatihe güveniyorum

Fatih Akgün
17.06.2006, 15:30
SEREEFSIZLERIN GAZINA GELIP KRAL IÇIN OLMUYACAK YORUMLAR YAPTIK BURDA BENCE ARTIK KRALIN AGZINDAN DUYMADIKÇA KRAL HAKKINDA YORUM YAPIP KENDIMIZI GERMEYELIM

Burçak
17.06.2006, 15:42
Söle Bisi De Var.. ASparagas Haberleri Yayinlayan Sitelerle Bugünkü Fatihin Aciklamasini Yayinlayan Siteler Ayni.. Biz Taraftar oLarak Haber Seciyoruz. Dogru Veya Yanlis.. Hangisi Menfaatlerimizle Cakisiyorsa Asparagas oLuyor Hangisi Menfaatlerimize Uygun Düsüncelerimize Uygunsa Dogru Haber Oluyor.. Haberler Dogru Yada Yanlis. Tek Gerçek Haber Seçtigimiz. ASparagas Haberleri Yalanlayan Fatihin Agziyla Yazilmis Bir Yazi Ciksa Bu Istanbula Kapak oLsun Diyoruz.. Halbuki o Haberide Istanbul Basini Yayinliyor.. Acayip Pompaya Geliyorz. dogru haber kaynaklari andi. ama en azindan fatihin agzindan dogrulari dinleyebiliyoruz. öbür asparagas haberleri nedense hiç bi yerde dinleyemiyoruz.

yani arada sirada dogru haberde koysunlar sitelerine okadar smileys/smiley2.gif

asem61
17.06.2006, 15:54
INSALLAH AVRUPANINDA FATIHI OLUR:

Erbay
17.06.2006, 16:15
Bazi gazetelere kapak olsun Fatih'in açiklamalari.

cakal 61
17.06.2006, 16:16
SEREEFSIZLERIN GAZINA GELIP KRAL IÇIN OLMUYACAK YORUMLAR YAPTIK BURDA BENCE ARTIK KRALIN AGZINDAN DUYMADIKÇA KRAL HAKKINDA YORUM YAPIP KENDIMIZI GERMEYELIM vallahi oyle fatih cikti dedi trabzonspor dan ayrilayacagim ama demediki fenere gidecegim dedi avrupaya gidecegim fatih trabzona ihanet edecek bir futbolcu degildir ins.YATRABZONdayad a avrupa gider yolu acik olur ins. ama baska birsey bizde dusunmuyoruz ODA YANI FATIH TEKKE DE.......

agahozlu
17.06.2006, 16:17
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/fatih_tekke_uzgun.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>"BENI HAIN GÖSTERMEK ISTIYORLAR"</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Fenerbahçe'ye transfer olacagi yönündeki haberlerle gündemin ilk sirasindan inmeyen Trabzonspor kaptani Fatih Tekke sert çikti !.. F.Bahçe ile anlasmadigini, Avrupa'da oynamak istedigini söyleyen Tekke "Birileri beni basina satiyor" dedi..</DIV>
<DIV>

Trabzonspor'un Takim Kaptani Fatih Tekke, kendisinin yurt içinde degil, yurt disinda bir takima gitmek istedigini ve bunu da 3 yildir söyledigini belirtti. Trabzon'da yayimlanan Kuzey Ekspres Gazetesine açiklamalar yapan Fatih sunlari söyledi:

"Ben yurt içinde degil yurt disinda bir takima gitmek istiyorum. Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yildir söylüyorum. Hakkimda çikan haberlerin onda birini bilmiyorum. Yöneticilerle de bu konuda konusmadim. Konusursam çikip haber veririm. Kimseyi bu konuda arayip sormuyorum. Birileri beni basina satiyor. Ama kim oldugunu bilemiyorum. Benim söylemlerim disinda bir sürü seyler çikiyor. Oturulmus konusulmus olsa bir seyler söyleyecegim. Yasanan gelismelerin hiçbirinden haberim yok. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptik. Beni hain olarak göstermek istiyorlar''

''Insanlar birilerini karalamakla bir yere varacaklarini zannediyorlarsa yaniliyorlar. Ölene kadar bu camianin içerisinde kalmak istiyorum. Beni kötülemek isteyenler ne kazanacaklar, onu bilmiyorum. Ben Avrupa'da oynamak istiyorum. Bu benim acizane fikrim. Buna da saygi duyulmasi lazim. Herkes kendi kafasina göre bir seyler yazip çiziyor. Yok 'Fatih Fenerbahçe ile anlasti', yok 'su kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yilin pazarligi' gibi yazilar çikiyor. Biraksinlar yalan yazmayi. Ben anlassam 'anlastim' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulasamayacaklar.''

"Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldim. Takima katkilarim da oldu. Dört seneden beri Trabzonspor'un kaptanligini yapiyorum. Kupalar aldik. Sampiyonlugu kil payi kaçirdik. Tabi bunlari söylerken arkadaslarimla yaptik. Bunlara insanlar saygi duysunlar. Fatih'e bir tesekkür edilmesi gerekir. Ama kimse tesekkür etmiyor. 'Fatih ayrilacak' gibi baska seylerle insanlar kafalarini yoruyor. Beni gören 'abi ne olur ayrilma Trabzonspor'dan' diyor. Ben de 'Avrupa olursa ayrilirim, baska ayrilmam' diyorum. Bundan baska ne söylemem gerekir?''

fazla söze gerek yok artik</DIV>
<DIV id=tarih></DIV></DIV></DIV>

Nytre
17.06.2006, 16:21
adam dedi diyecegini zaten her zaman bunu söylüyor..

power
17.06.2006, 17:26
gitmemeli

sultantekke
17.06.2006, 18:57
bundan baska ne söylemem gerekir?..............çok sey

Murat'
17.06.2006, 19:05
kesin bi sey var fatih artik gitmeli bu saatten sonra bu açillamlardan sonra bize ne kadar faydali olur bilemem eger bizde kalirsa çok iide oynayabilir çok kötüde oynayabilir ama eger kötü oynarsa bu takimdan gitmek istedigi için kötü oynadigi sölenecekk onun için gitsin(nereye oldugu farketmez)

Bulut61-34
17.06.2006, 19:23
Ben de Fatih gitsin diyenlerin gitmesinden yanayim.smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Kemhacıoğlu
17.06.2006, 19:41
Tslidrist

eline saglik kardesim. bende fatihin gitmesini isteyenlerin gitmesinden yanayim...smileys/smiley36.gif

Tunga
17.06.2006, 19:47
Fatih'in:

"Iste bu kadar basit"

ve

"Açik ve net" sözünün Trabzonsporlulara degil de Medya Maymunlarina ve çesitli duyumlari yaratanlara ve onlara inananlara söyledigi oldukça açiktir ve bunu anlamak için ortaokul düzeyinde bir zeka yeterlidir.

Önceki gün içinde bulundugum demir çelik piyasasindan ve Azize'nin yardakçilarindan, yönetime yakin bir zat-i kelek ile konusurken bana "Fatih de imzayi basti" dedi. Dedim "Nereden biliyorsun?". Neymis baskan öyle söylemis. Kardesim dedim, baskaniniz yatakta, Gülhane'de. Fatih yurt disinda, nasil buna inanabiliyorsunuz yahu.

Biraz esin desin, bu tür haberlerin insanlarin kendini "önemli" göstermek için "bu haberi benden duy" mantigi ve çocukça bir hevesle yapildigi çokaçik. Bu adamlar hep zavalliydi bu konuda da, bize ne oluyor yahu?

Iddia ediyorum, su anki mevcut kadroda, o benim büyük hasretini duydugum, Trabzonspor ruhunu tasiyan tek oyuncudur Fatih. Bunu herhangi birinizle tartismam bile.

BirHoca Nasrettin fikrasi:

Hoca Ramazan'da pide firinina gelmis. Bakmis çok uzuun bir kuyruk, iftara yetisemeyecek. Düsünmüs ve aklina gelen plani uygulamaya baslamis. Baslamis bagirmaya:

- Asagi mahalledeki firin pideleri bedava dagitiyor!

Tüm siradakiler siralarini terkedip, baslamislar asagi firina dogru kosmaya.

Hoca bir an düsünmüs ve demis ki:

- Ya dogruysa? O da baslamis kosmaya.

Gürkan
17.06.2006, 19:49
ben fatihe guvenmiyorum yine kendi ile celisti bir dedigi bir dedigini tutmuyo.bide cikiyo her zaman dedigim gibi diye lafa basliyo.adam kafaya parayi koymus son buyuk transferi en fazla kim verirse ona gidecek bu kadar acik.fb ye bile gidebilir.ama sunu da soliyeyim gitmesede diyecegi laf belli.fenere gitmeyi hic dusunmedim.

fatihe guvenmeme gelince

basini yalancilikla sucladi ama kimseye dava acmadi.

NEDEN.

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Hüseyin Çümen
17.06.2006, 19:58
bugün gazetelerin hepsi ayni haberi verdi fatih febe de artik bence çok kötü olacak gibi gelio banasmileys/smiley7.gif

Murat'
17.06.2006, 20:04
artik gitmesin diyenleri anlamiyorum adam bas bas bagiriyor yaaa ts den ayrilacagim bu kadar basitt

Bulut61-34
17.06.2006, 20:04
Basinda çikan hangi habere dava açcak, açsa ne sonuç çikacak söyler misiniz? Haberleri yazarken kullandiklari ifadeler dikkat edin lüften. Her ifde; "ögrenildi-duyuldu-haber alindi-ifade edildi-belirtildi-v.b" seklinde yuvarlak ve edilgen olarakaktariliyor. Buna dava açsan adamin diyecegi belli;bakin bizde kesinlestigini yazmadik duyumlarimiz aktartik. Yani buna hukuki olarak yapilacak bisey yok. Yapilacak tek sey kamuoyu tepkisi yaratmat ve haberin muattabi olan kisilerinde hemen pesinden olayi yalanlamasidir. Ama yalanlamaya kalksan basa çikamazsin, hergün böyle haberler yapiliyor, ugrasmaya kalksan huzur ve sinir kalmaz insanda.

Simal Yildizinin dedigi gibi burdaki gerçek taraftarlarlal Fatih ayni seyi hissediyor. Ankaraspor maçi ya da Kyseri maçi miydi neydi tam hatirlamiyor ama 2-0 öne geçtikten sonra kaybettigimiz bir maçti. Fatih maçtan sonra tarftarimiza söyleyecek sözüm yok, onlara karsi çok mahçubuz, utaniyorum demisti. Taraftarin içinden geçeni biliyor , çünkü o da Trabzonspor taraftari. Daha söze geerk var mi?

Bulut61-34
17.06.2006, 20:11
Arkadasim Fatih 3 yildir diyor bunu, madem öyle ozamnda gitsin deseydin. Medaynin oyununa gelmeyelim lütfen. Sonunda basaracaklar adamlar, taraftarin Fatih!in gitmesine razi olmasini saglaycaklar. Bunu isteyenler varsa bir daha düsünsün lütfen.

Hüseyin Çümen
17.06.2006, 20:19
gitsin adam bu sefer iice gaa gelmis daha türki ye ye ayak basar basmaz gidicem dien bi adam benim gözümde bitti

üstelik kim olursa olsun gidecek

fatih febe ye gidecek kesin bu hersey bunu gösterio

Bulut61-34
17.06.2006, 20:27
Lig basladiginda bu yaziyi sana hatirlatcagimdan emin olabilirsinsmileys/smiley1.gif

Görecegiz gidip gitmeyecegini. Gitsin demkle oluyorsa bu is , ben de gitsin diyenlere gidin diyorum.

ts_fan
18.06.2006, 11:34
'Tekke direnince yönetim afalladi'
Perde arkasinda neler döndügünü herkes (bilenler var ama herkesin ögrenmesi sonunuzu daha tez getirecektir) bir gün ögrenecek.Trabzonspor yönetimine!!! 'Hersey kapali kapilar ardinda kalmiyor, kendi içinizde birlik saglayamadan Trabzonspor'u birlige kavusturamazsiniz' unutmayin taraftarin da istihbarati var, bi halt yiyorsaniz bunu açik açik yapin, çok önemli kararlar verilirken bunu taraftarlarla paylasin, ondan sonra eyleme geçin.Tabi ki nihai karari sizler vereceksiniz ama bu karari verme arefesindekieylemleriniz; sizin güvenilirliginiz vekulüpteki ömrünüzaçisindan belirleyici olacaktir.Trabzonspor kulübüsizin tapulu maliniz degil bunu bilin,buna göre hareket edin.Tekke FB'ye gitmek istemiyor bunu artik herkes biliyor, yönetim sizde bilin hala ögrenemediyseniz.Tekke'nin FB'ye gitmek istemedigini herkesin bildigi gibi sizindebu konudaki düsüncelerinizin ne oldugunu herkes bilsin,zira bir yerdevar olabilmenin olmazsa olmazi dürüstlüktür,seffafliktir.Biz hala sizlerin hangi haleti ruhiye içinde oldugunuzu bilmiyoruz, sizlerin (ayri ayri degil, ekip olarak=bütün olarak) bu konuda ki eylem plani nedir?
Not: Tekke bu sene Avrupa'ya gidemezse Trabzonspor'la sözlesmesini uzatmak istemiyor.Bu yüzden kulüp seneye bedelsiz gitmesin diye Tekke'yi bir sekilde elden çikarmak istiyor.Su anda da Tekke'ye en ciddi talip FB, bu yüzden yönetim 'köseye sikismis kedi' rolünü oynuyor, senaryo bundan ibarettir. (En iyimser senaryo)Edited by: ts_fan

t-sat
18.06.2006, 11:58
Kaç senedir adam hakkinda ayni seyler yaziliyor.Hep çikip diyor Trabzonspordan baska takimda oynamam Türkiye'de diye.Ama biz zorla göndercez sonundahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Tamam saglam karakterli birisi Fatih Tekke ama peygamber de degil ki bu adam.Kimin hakkinda bu kadar konusulsa dayanamaz patlar artik gidiyorum diye.Biraz hak vermek lazim.

Selçuk Sarı
19.06.2006, 09:27
Ya çocuk ömür boyu ts de kalmak zorunda degil birakin formunun zirvesindeyken gitsin avrupa Fatihi olsun..Fenere zaten gitmez...Hem bu sene gitsinki para alalim seneye beles gitcek yazik olcak..Fatih gibi futbolcuyu tutabilecegimiz kadar elimizde tuttuk..Önünü kapatmanin anlami yok..Yolun açik olsun...

Turan AKYILDIZ
19.06.2006, 10:53
kaç kere yazdim bu konuyu kapatalim gereksiz tartismalar yapiyoruz diye.o satilmls medyaninda istedigi buydu zaten anlamadinizmi.daha önceleri kaptanimiza laf söylettirmezken bu see...izlerin sayesinde kaptanimizi tartisir olduk.kaptanimizi birakin burdaki arkadaslarimiz nerdeyse gitsin kalsin diye papatya fali açip kanli biçakli olacaktik.kaptanimiz her firsatta açikliyor avrupa olmazsa bir yere gitmem diye.ama biz hala birbirimizi yiyoruz.helal olsun istanbulun yalaka medyasi bizi kaptanimizdan sogutmayi basardiniz ya.. ne diyeyim bilemiyorum ki.

Emorfo
19.06.2006, 13:07
Fatih'in menejeri bürodaydi Fatih kesin gitmek istiyor dünya kupasindan sonra büyük olasilikla Almanya'da bir takima transfer olacak...

U.Sadıkoğlu
19.06.2006, 13:16
marcelinho fatih takasi olucak galibasmileys/smiley5.gif

Murat'
19.06.2006, 13:21
oliursa bide üstüne dedikleri gibi 3 milyon euro alirsak iii olur bence ama daha fazala olsa daha iii olur

TSelif
19.06.2006, 13:23
marcelinho fatih takasi olucak galibasmileys/smiley5.gif

fb ye gitmesinden iyi midir acaba ? Iyidir iyi..aman off ya..FATIH ve takas smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley11.gif

Genede Avrupaolsun smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
19.06.2006, 13:30
mrce + 3 milyon süper bi olayda bana hiç inandirici gelmedi olursa çok süper olur insallah

cakal 61
19.06.2006, 15:04
banada inandirici gelmedi ama dogruysa MUTHIS BI TEKLIFsmileys/smiley2.gif

Külünkoğlu
19.06.2006, 15:10
81 sayfa oldu. Bakiyorumda bazi arkadaslarilk sayfalarda ne yaziyorlarsa aynisini yazmaya devam ediyorlar. (fb'ye gidecek)sürekli bunu söylemekten sikilmamak nasil bir psikolojidir arkadaslar ?

Hiç mi Fatih'in açiklamalari düsünce kiyilariniza vurmaz. Etmayin da.

Mert67
19.06.2006, 15:10
süper ya fatih bence artik bize yararli olmaz çünkü bizde kafasi hiç rahat olmaz bence

ozcan_asanoglu
19.06.2006, 15:14
avrupaya giderse sözlesmesine mutlaka; Türkiye'ye dönerseönceligin Trabzon'da olacagina, baska takima giderse de Trabzon'un onayi gerekecegine dair ibarekonmali..

Kemhacıoğlu
19.06.2006, 17:08
bence gerek yok böyle birseye. o trabzonspordan baska takimda zaten oynamaz

Oruç
19.06.2006, 17:50
Fatih 10'larca defa ayni seyleri söylemesine ragmen, degerli (!) basin hemen hemen hergün 'Fatih fb de' diye baslik atiyor. Anlamak güç gerçekten. Türk oyuncularin kanimca %90'i Avrupa'da oynamak ister diye düsünüyorum. Yani bunda yadirganacak/elestirilecek bir taraf göremiyorum ben. Nesi elestirilir bunun; ifade edis biçimi. Ama son 15-20 sayfa 'Yasemin'in penceresine' dönmüs masallah. Ben Fatih'in avukati degilim, babamin oglu da degil ama birilerinin geçmisini yargilamayi dogru bulmuyorum ben. Tamam Fatih'i sevmeyebilirsiniz ama en azindan TS kaptani olmasi münasebetiyle birazcik saygiyi hakediyor. Ben Hüseyin'in futbolunu sürekli elestirmisimdir maç topiclerinde ama özel hayati, geçmisi beni çokta enterese etmez.

Fatih son açiklamasinda 'beni hain göstermeye çalisiyorlar' dedi. Ismi lazim degil bir oyuncumuz adi geçen kulübe 'gizlice' imza atmis olmasina ragmen bu forumda çogu kisi 'canimiz, cigerimiz' diye sahip çikti. Sahip çikilir veya dislanir önemli degil ama Kaptan'imiz fb'le hiç bir sekilde görüsmemesine ragmen bugün bu sayfalarda yerden yere vuruluyor. Anlasilan Kaptan'in 3 sezonda yaptiklarininin bir degeri yokmus...

TSelif
19.06.2006, 18:00
Fatih 10'larca defa ayni seyleri söylemesine ragmen, degerli (!) basin hemen hemen hergün 'Fatih fb de' diye baslik atiyor. Anlamak güç gerçekten. Türk oyuncularin kanimca %90'i Avrupa'da oynamak ister diye düsünüyorum. Yani bunda yadirganacak/elestirilecek bir taraf göremiyorum ben. Nesi elestirilir bunun; ifade edis biçimi. Ama son 15-20 sayfa 'Yasemin'in penceresine' dönmüs masallah. Ben Fatih'in avukati degilim, babamin oglu da degil ama birilerinin geçmisini yargilamayi dogru bulmuyorum ben. Tamam Fatih'i sevmeyebilirsiniz ama en azindan TS kaptani olmasi münasebetiyle birazcik saygiyi hakediyor. Ben Hüseyin'in futbolunu sürekli elestirmisimdir maç topiclerinde ama özel hayati, geçmisi beni çokta enterese etmez.

Fatih son açiklamasinda 'beni hain göstermeye çalisiyorlar' dedi. Ismi lazim degil bir oyuncumuz adi geçen kulübe 'gizlice' imza atmis olmasina ragmen bu forumda çogu kisi 'canimiz, cigerimiz' diye sahip çikti. Sahip çikilir veya dislanir önemli degil ama Kaptan'imiz fb'le hiç bir sekilde görüsmemesine ragmen bugün bu sayfalarda yerden yere vuruluyor. Anlasilan Kaptan'in 3 sezonda yaptiklarininin bir degeri yokmus...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TSelif
19.06.2006, 18:01
Büyüksün KAPTANEdited by: tselif

Taner Gündoğdu
19.06.2006, 18:08
delinin biri bir tas atti kuyuya bizler burada ugrasip duruyoruz. "fatih fenerle anlasti" haberini ilk yapan seref fakiri suan bu foruma yazilanlari okuyorsa eminim çok egleniyordur. o kadar inandik ki bu haberlere artik Fatihin dedikleri bile kimseyi tatmin etmiyor!

Vakfikebirli
19.06.2006, 18:10
@ thepathfinder

Yazina yüzde 100 katiliyorum. Yanliz Fatih´in gitmesini ( FB haric http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif)yinede istiyorum...belki seneye cok arariz, belki degil kesin aricaz kaptani ama gitsin avrupa´ya ve denesin - ayrica kesinlikle ba$arili olacagina inaniyorum - bizi´de gururlandirsin. Helal olsun derim. Kim ne derse desin...Fatih Wigan veya Evertongibi "orta $eker" takimlara gitse bile ve orada 15 20 gol atarsa ben gurur duyarim. Ama konu o degil...konu "kulübün menfaatleri" olunca gitmesinden yanayim...kulübün menfaatleri deyince $imdi hemen kizmayin baasmileys/smiley2.gif...kastim para bonservis falan degil...Trabzonspor takim oyunu oynamiyor...oynamayi$inin sebeblerinin ba$inda´da Fatih geliyor...bu benim futbol anlayi$im, benim fikrim...katilirsiniz katilmazsiniz...saha ici dengeler bozulmu$ bizde...Fatih kaptan gitsin, efsane Trabzonspor geri dönsün derim o kadar...

TSelif
19.06.2006, 18:22
Hmm hakli olabilirsiniz ...Peki o zaman medeni bir seikilde tartisalim. Ben defalarca burda yada baska sitelerde sadece dedigim tek bir sey var..Hani Fatih bu takimi bölüyo yada öyle düsünenlerin aklinda her ne geçiyosa ( bunun adi takim oyunu oynayamiyo da olabilir) peki bu adamin oldugu takim ile hani takim oyunu oynayamadigimiz(!) o iki yil varya ..hani bizler bi sebepten dolayi yaklasik 30.000 kisi ile yürüyüs yapmistik ..o zaman Fatih bu takimda hangi roldeydi...

Peki o zaman o adi serefli(!) istanbul takimlarinin oyunlarina gelmeyip biz sampiyon olsaydik ..o zaman Fatih'in rolü ne olacakti..

Burdan çikip diyecekmiydik "helal kaptan tek basina sampiyon yaptin bu takimi(ki asla arkadaslarida olacakti yaninda )

Simdi neden (bu lafim size degil ) takimimizin bu basarisizligi sadece Fatih'e baglaniyo...

Taner Gündoğdu
19.06.2006, 18:34
neden mi fatihe fatura çikariliyor? çünkü biz hep basarisizlikta bir hedef ariyoruz kendimize. basari olunca "efsane geri döndü" oluyor ama sansizlikda hep kolaya kaçiyoruz. ve bizim isimizi basinda kolaylastiriyor. aslinda onlar bizim zaafimizi biliyor ve önümüze yem atiyor. bu bazen "gökdeniz" oluyor bazen "fatih". ama suana emin olun eger kaptani bu takimdan öyle yada böyle göndermeyi basarirsa bu basin, yeni hedefler gösterecektir bize. aday çok... "yattara", "szymek" sirada.

TSelif
19.06.2006, 18:38
Tamamen katiliyorum .Gökdeniz için dönen tezgahlar ortadaydi .Neden fb 'ye (imza attigi halde ) gitmedi diye ..Bu yil Fatih..bakalim fb amacina ulasamayinca Fatih için nasil bir plan düsünülecek..

....ve dediginiz gibi ..Gelsin sirada ki ..Bizde yildiz çok ...

Vakfikebirli
19.06.2006, 18:43
@ tselif

Öncelikle medenicetarti$ma davetiniz icin te$ekkür ederim...

Benim dü$üncelerim hic de oralara gitmedi inan yani Fatih takimi bölüyor gibi bir fikir sahibi degilim olamam da cünkü takim icinde neler oluyor bitiyor bilmiyorum...bilgimiz varsayimlarla olur ki yanli$ olur.

Ama $u dediklerin benim fikrimi dogruluyor gibi: iki yil pe$pe$e kilpayi $ampiyonlugu kacirdik - dedigin gibi nasil kacirdigimiz ortada - ama $imdi peni güldurmayinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif... bana kimse demesin ki o dönemde iyi takim oyunu oynadik diye...OY NA MA DIK...belki ligin en iyi futbolunu oynami$ olabiliriz ki benim kriterim sadece kendi ligimiz asla degildir. Bireysel yetenek ve beceriler en ba$ta tabii ki Fatih´in yüksek form grafigi,Gökdeniz´in Yattara´in Szymek´in muazzam futbollari bizi 2 sene ikinci yapti...TAKIM OYUNU DEGIL...$imdi gel gelelim gecen sezona...noldu ...Gökdeniz olmayinca, Syzmek olmayinca...hele hele Fatih olmayinca??? Battuk dime...i$te benim derdim de bu...futbolumla cok hatta haddindenfazla baglandik Fatih´e...KIMSE TEK BA$INATrabzonsporu $ampiyon yapamaz... bunun adi Fatih de olsa!

Saygilar

Taner Gündoğdu
19.06.2006, 18:45
keske biz tez canli olmasak. keske futbolcumuza basindan daha çok güvensek... keske sabretmeyi bilsek... keske anlik kararlar vermesek... pardon ya o zaman LAZ olmazdik dimismileys/smiley4.gif

TSelif
19.06.2006, 19:05
Ne güzel bir tespit yaptiniz..Gökdeniz yok..Syzmek ..yok..ve DOGAL olarak Fatih te yok .

....ve hiç kimse tek basina TRABZONSPOR un basarisizligina da imza atamaz sanirim..

Bu konuda size katilmadigim tek bir yer"""Fatih kaptan gitsin, efsane Trabzonspor geri dönsün """lafiniz ..bence biraz agir olmus

Geçen yil kunduracilar caddesine astigimiz "EFSANE GERI DÖNDÜ" bayragi orda dalgalanirken Fatih kaptanimiz yok muydu?smileys/smiley2.gif

salihismet
19.06.2006, 19:28
tselif arkada$, Fatihin gitmemesi konusunda bayagi ugra$ verdiniz, yani yurt icine gitmemesi icin. Haklida olabilirsiniz belki, ancak eger kalirsa faydali olacagina inaniyormusunuz? Bana göre kalirsa hem takima hemde kendine zarar verecek dü$üncesindeyim.

kutoz
19.06.2006, 19:33
http://img139.imageshack.us/img139/967/resim0125lb4gl.jpg

Gidersen yurtdisina kaptan, yolun açik olsun. Iskender Günen'in yaptigi gibi, sen Trabzonspor tarihinde yerini aldin...

Vakfikebirli
19.06.2006, 19:34
Yahu ben derdimi anlatamadim kusura bakmayin - aslinda almanca yazsam $ak $ak hemen anlatirdim olayiya neyse idare edin beni lütfenhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif.

$u Anorthosis macini illa da hatirlatacaksin bana...benim takim oyunu dedigim olay o macta belli oldu iste....patlak verdik orada...o muazzam futbolumuzla salladik ya TR ligini...hemde 2 sene...muazzam takim futbolumuzla...noldu? Szymekler Gökdenizler Yattaralar...nerdeydibunlar o maclarda??? Kaptan sakat sakat girdi yinede golünü atti...helal dedim kaptanada bu yaki$ir...nerdeydi takim? Benim hayalimdeki veya arzuladigim Trabzonspor bi futbolcuya kaderini baglamamali...ayrica kim astiysa o bayragi hic de iyi bisey yapmamis... iki sene 2. lik le bitiren Trabzonspora "EFSANE GERI DÖNDÜ" diyorsaniz benim diyecek biseyim yok...$AMPIYON TRABZONSPOR´a efsane geri döndü derim ben...sizi bilmem...ama konu/ topic neydi? Fatih gidiyor mu? Gitmeli mi? Kesinlikle gitmeli...ne kadar da sevsem Fatih´i ne kadarda kaptanlik yaki$iyorsa da ne kadar da gol atsa gitmeli...Trabzonspor icin...

eren_61
19.06.2006, 20:06
ben gidecegim diyen bi futbolcunun bizde isi ne.kalsada bize faydali olacagina inanmiyorum.ayrica bu yurt disinda ne var bilmiyorum ve anlamiyorum.yurt disinda oynayinca futbolcularin basi göke mi eriyor.tamam dogrudur daha fazla para alabilirsin.ama bir trabzonsporlu takimini para için satmaz bundan eminim.zaten kaptanin para yüzünden gitcegine inanmiyorum.ama gerçekten neden ayrildigini anliyamiyorum

Kemhacıoğlu
19.06.2006, 20:14
herkesin hayatta bir hedefi vardir. türk futbolcularinin hedefi de yurt disinda oynamaktir. bunu herkes biliyor. fatih yurtdisina giderse eger para için degil hayalleri için gidecektir....

eren_61
19.06.2006, 20:17
iste zaten bende onu anliyamiyorum.bir trabzonlunun bir trabzonsporlunun nasil oluyoda hayalleri bu oluyo.trabzonsporda futbola baslayip orada formasini terletmek ve bizim formamiz altinda jubilesini yapmak olmuyo.anlamadigim bu benim.vede bu kadar sevilirken gitmek.bu traftar ona sultan lakabini verdi.ama olsun artik zaten kalmasi takima fayda saglamaz

Kemhacıoğlu
19.06.2006, 20:22
fayda konusuna kesinlikle katiliyorum. artik ondan bisey bekleyemez trabzonspor. ama o yinede bizim sultanimiz...

Keleşoğlu
19.06.2006, 20:27
gitsin artik bu cileeeee....

Bulut61-34
19.06.2006, 20:43
Fatih'e helal olsun valla, kendi taraftarinin bu söylediklerinden sonra bile erdemlilik gösterip takimda kalmak istedigini söylüyor.

Bazi arkadaslar kalsa bile artik basarili olmaz diyor, belki haklilar ben olsam bana bu yapilanlardan sonra basarili olamazdim herhalde. Ama Fatih nerelerden geçti, ne zorluklari asti buna ragmen basarili oldu. Fatih'in büyüklügü burda, daha dogrusu büyük futbolcu olmanin kosulu zor sartlarda basarili olmaktir. Ben Fatih'in zekasina, karakterine, kültürüne ve yetenegine güveniyorum. Trabzonsporda oynamaya devam ederse basarili olacaktir.

Artik birakin Fatih'in yakasini. Bu sekilde davranarak hiçbir menfaati olmayan taraftari bile Trabzonspordan sogutabilirsiniz. Örnegin Simal Yildizi'nin bir yazisindan sonra yapilan yorumlardan sonra kendisi IKRA ETMISTI. Taraftar olarak bile soguyabiliyoruz ki Fatih bir Trabzonspor taraftari gibi davranip, tükenise karsi koymak için kaliyor. Daha ne istiyorsunuz, canini mi?

Lapina
19.06.2006, 23:05
http://www.spordabugun.com/tr/p.anket.html

Gariban Fenerliler hala kendilerini avutuyor.

unyelimetin
19.06.2006, 23:35
Hertha Berlin, Fatih Tekke'yi istiyor..

Bundesliga'da milli futbolcu Yildiray Bastürk'ün formasini giydigi Hertha Berlin'in Trabzonspor'un golcü futbolcusu Fatih Tekke ile ilgilendigini futbolcunun menajeri Ceylan Çaliskan dogruladi..

19 Haziran 2006, 14:56

Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan, yaptigi açiklamada Fatih Tekke ile ciddi olarak ilgilenen kulüplerin basinda Hertha BSC Berlin'in geldigini ve Alman kulübün genel menajeri Dieter Höness ile geçen hafta Berlin'de 6 saat süren bir görüsme yaptiklarini söyledi. Çaliskan, Hertha BSC Berlin'den gelecek resmi teklifi Trabzonspor Kulübü'ne ileteceklerini belirtti.

ajansspor.com
__________________________________________________ __________ _

MARCELINHO?YU ISTIYORUZ AMA TAKAS YOK!
19 Haziran 2006 Pazartesi | 22:51

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Herta Berlin?in Brezilyali futbolcusu Marcelinho?ya karsilik takim kaptani Fatih Tekke ve bir miktar para talep ettikleri konusunda basinda çikan haberlerin gerçegi yansitmadigini açikladi.

Asbaskan Sayitoglu, kaptan Fatih Tekke?nin son günlerde transfer haberlerinin basinda sikça yer aladigini ve bunun kendilerini rahatsiz ettigini ifade ederek "Transfer etmeyi düsündügümüz Herta Berlin?in futbolcusu Marcelinho ile ilgili girisimlerimiz sürüyor. Ancak bu futbolcuya karsilik Fatih Tekke?yi takasta kullanmak istedigimiz ve akabinde 3 milyon Euro para istedigimiz haberleri gerçegi yansitmiyor. Menajerlerin bir oyunu olarak görüyoruz. Fatih, bizim sözlesmeli oyuncumuz ve suan hiçbir yere birakmayi düsünmüyoruz" dedi.

Dis transferde ise yabanci kontenjaninda bosalma olmasi halinde yerlerine en iyi sekilde dolduracaklarini belirten Sayitoglu, taraftarlarin sabirli olmasini istedi.

radyospor.com
__________________________________________________ __________ _
Biri öyle diyor biri böyle diyor.En iyisi ne internete bakmek lazim ne gazetelere.Agustos ayinda çok merak eden maça gidip görmeli galiba!

Kemhacıoğlu
20.06.2006, 12:44
<TABLE =table84 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =titlec&#111;ntainer>
<TABLE =title84 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =title>Anket Sonuçlari</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =metin>Fatih Tekke'nin durumu ne olacak?</TD></TR>
< name=Anket84 ="return validate84();" ="" method=post>
<TR>
<TD =cevap>Fenerbahçe'ye gidecek (3955)</TD></TR>
<TR>
<TD =rate>http://www.spordabugun.com/images/ic&#111;n/poll/bar0.gif %44.6</TD></TR>
<TR>
<TD =cevap>Trabzonspor'da kalacak (3440)</TD></TR>
<TR>
<TD =rate>http://www.spordabugun.com/images/ic&#111;n/poll/bar1.gif %38.8</TD></TR>
<TR>
<TD =cevap>Avrupa'ya gidecek (1482)</TD></TR>
<TR>
<TD =rate>http://www.spordabugun.com/images/ic&#111;n/poll/bar2.gif %16.7</TD></TR></></T></TABLE>

fenerliler asmis olayi

Nytre
20.06.2006, 14:56
hayal dünyalarinda bir DÖNEK azizeleri var iste...

azize demis ki ; 100.yila yakisir bir baskan adayi çikmadi bende geri döndüm...

kimi kandiriyorsun evladim?

ikinci DÖNMEN bu azize...

DÖNEK AZIZE!...

Murat'
20.06.2006, 20:26
dönek ki ne dönek adam gündemi degistirdsi yaaaaa dönecegi daha önce yaptigi dönmelerden belliydi

Hüseyin Çümen
20.06.2006, 20:30
fatih insallah marcelinho arti para takasinda gider artik istemiyorum fatih i

Mehmet
20.06.2006, 21:52
Fatih'i Fenere vermek biz sampiyonluk istemiyoruz fener sampiyon olsun demek. Eger bizim baskan Takimi sampiyon yapmak istiyorsa
Fatih'i satmadan söz verdigi yildizlari bir an önce takima katmalidir.
Ne bekliyor acep yoksa Dünya kupasi yildizlarinin gelmesini mi bekliyor.

power
21.06.2006, 09:14
avrupada oynamasni isterim..

Bayundur Han
21.06.2006, 09:47
Ne avrupasi mavrupasi ya? Realdami oyniyacak? Trabzondan cok buyuk kuluptemi oyniyacak. bir yattara kadar olamiyor. Su yaziyi okumanizi tavsiye ederim:

tikla (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Yazar.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=393286)

TrabzonStorm
21.06.2006, 12:04
Fatih; bu taraftarin Fatih Sultan Tekke'si, son yillarda Trabzonspor'un ve Türk futbolunun yetistirdigi en büyük futbolcu...Basinin Fatih i FB ye vermeye çalismasinin altinda yatan nedenleri bir düsünün...Fatih neden transfer döneminde hergün her gazetede haber oluyorda Trabzonspor adina gol krali oldugu zaman bu FB amigosu yazarlar neden bir tek haber yapmiyor, köselerinde birgün O'nu yazmiyorlardi bir düsünün.

Fatih'siz oynadigimiz maçlara bir bakin...Sakatliktan henüz kurtulamamisken çikip oynadigi Anorthosis maçini ve o maçtaki gol sevincini hatirlayin...Hatirlayin Trabzonspor için yaptiklarini...

Ve alet olmayin bu ............ medyaya...Söylenmedik laflari söylenmis gösteren, gönüllerinden geçenlere Trabzonspor üzerinden senaryo yazan bu rezil heriflere yem olmayin bu kez...

Fatih in Trabzonspor da kalmasi TS'un bu seneki en büyük transferi olur...Hele hele yanina özellikle iki tane kaliteli yabanci alinirsa (Fatih in sorumlulugunu ve yükünü azaltacak...ki Fatih i en çok yoran ve yurtdisina gitmek istemesinin altinda yatan sebep bence budur) bu yönetim yapacagi en iyi isi yapmis olur...

Hüseyin Çümen
21.06.2006, 15:09
gitsin avrupaya Allah askina gitsin ve dönmek için yalvarsin sonra basaramiycak kesinlikle fatih bizden baskasinda oynayamaz milli takimda ki performansi ortada iste trabzon disinda basarili olamiyo

DKaraduman
21.06.2006, 15:48
Gidecekse gitin artik. Lütfediyormus kaliyomus gibi olmasin. Marcelinho Umut yeter bize.

Oruç
21.06.2006, 16:35
Kesin konusmamakta yarar var kanda61. Gün gelir biri hatirlatir söylediklerinizi...

cakal 61
21.06.2006, 17:50
kalmasini istiyorum bende ama artik sikti fatih gidiyor kaliyor

kaptanin TRABZONSPORLULUGU TARTISILAMAZ ONUN ICIN ISTANBUL KOPEKLERINE GITMEYECEGINI DUSUNUYORUM AMA AVRUPA YI ISTIYORSA NE DIYE BILIRSIN

İslam Sezer
21.06.2006, 18:07
eksi sözlükte kendini yazar zanneden bir takim ezikler fatih tekke basliginda gelecek sezon fb de oyayacak futbolcu falan gibi kesin bitmis olmus bir sekilde entry ler girmisler.en çok medya gaziyla hareket eden bu cahil saflara gülecegim....

Bulut61-34
21.06.2006, 19:43
Gitsin diyen arkadaslara bir maçi hatirlatmak istiyorum.

Sampiyonlugu kaçirdigimiz 96 sezonunda ki Van maçi; bu maçt o kadar pozisyona girdik atamadik, oysa Fatih olsaydi diyorum, hiç beklenmedik goller atan Fatih olsaydi kesin atardi 1 tane. Trabzonsporun böyle maçlari çok olmustur. Onlarca pozisyona girer ama bir türlü gol atamazlar, goller kaçtikcada takimin konsantrasyonu bozulur ve artik gol atamayacagimizi anlariz. Böyle maçlarda Fatih kaleyi görmeden, kafasinin arkasiyla, tinkir-minkir yuvarlanan topla çok garip goller atmistir.

Eger giderse böyle iyi oynayipta gol atamadigimiz maçlarda çok kahroluruz bilesiniz.

Fatih'in takima katkisi sadece bu kadar degil elbette ama bu sebep bile yeter kalmsina.

Ömer Aydın
21.06.2006, 22:39
http://www.milliyet.com.tr/2006/06/21/son/sonspo02.asp

Tekke Fenerbahçe ile transferi konusundaki sorulara
karşılık görüşmelerin devam ettiğini,kesinleşen bir şey olmadığını söyledi.

yeter ya...

sIktIm beee...

Edited by: FatihTekke9

since1967_
21.06.2006, 22:42
yav eziklerin medyasi yine palavra atiyor sende inaniyorsun birak yalan bunlar fatihi fener mener alamaz. emin olabilirsiniz.

Ozan
21.06.2006, 22:57
yaa fatih tekke türkiyede nhiçbir takima gitmez . fenere de gitmez bunu tartismaya gerek yok . nie bunu tartisioruz bunu da anlamiyorum . avrupa ya gidebilir tabiki taninmis iyi bir kulüp olursa gidebilir yoksa iyi olmaz bence . yani ya trabzonspor da kalmali ya da avrupanin iyi ün yapmis kulüplerinden teklif gelirse onlara gitmeli .

tsmaniac
21.06.2006, 22:59
yeter artik beee her sabah gazetenin spor sayfasini hevesle açiyorum acaba yeni transfer varmi deyyu ama her seferinde yok fatih gidecekmi yok fatih boyle dedi yok fatih söyle dedi biktim artik yaaav naparsa yapsinsmileys/smiley7.gif

aleminkrali
21.06.2006, 23:01
gideckse gitsin hemen simdi gitsinnnnnnn

istemiyorum ruhsuz topcuyu fatih gibi.

yeter artik kurtulalim senden

corleone
21.06.2006, 23:53

sunlari söylemeye kimsenin hakki yok, gitmesini isteyebilirsin ki ben de istiyorum, ama bu kelimeleri kullanamazsin, ayiptir, seni kurtardigi maçlari düsün, kirginliksa kizginliksa bende de var ama tarzin çok yanlis..

agahozlu
22.06.2006, 09:17
Kaptan a karsi sarfedilen sözler çok kötü.Onun bize yaptigi hizmetleri düsünüp konusalim

Gamze_TS
22.06.2006, 09:26
yeter artik beee her sabah gazetenin spor sayfasini hevesle açiyorum acaba yeni transfer varmi deyyu ama her seferinde yok fatih gidecekmi yok fatih boyle dedi yok fatih söyle dedi biktim artik yaaav naparsa yapsinsmileys/smiley7.gif

Goruyor musunuz nasil dusman ettiler bizi kaptanimiza? Amaclari basindan beri buydu zaten .Buhaberlerin gudumlu olmadigina inanmak imkansiz. Ama dusunun bu haberlerden Fatih bizden daha mi az sikildi sizce? Onun icin sabirli ve sakin olmali Fatih'e herzaman oldugu gibi sahip cikmali, bu bizans medyasina da prim vermemeliyiz...

TSelif
22.06.2006, 14:26

Goruyor musunuz nasil dusman ettiler bizi kaptanimiza? Amaclari basindan beri buydu zaten .Buhaberlerin gudumlu olmadigina inanmak imkansiz. Ama dusunun bu haberlerden Fatih bizden daha mi az sikildi sizce? Onun icin sabirli ve sakin olmali Fatih'e herzaman oldugu gibi sahip cikmali, bu bizans medyasina da prim vermemeliyiz...

Gayet haklisiniz . Ama biz bunlari dile getirince ne aci ki Fatih'i TRABZONSPOR dan daha çok sevmis oluyoruz iste smileys/smiley19.gif

Burçak
22.06.2006, 14:48
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>tsmaniac Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>yeter artik beee her sabah gazetenin spor sayfasini hevesle açiyorum acaba yeni transfer varmi deyyu ama her seferinde yok fatih gidecekmi yok fatih boyle dedi yok fatih söyle dedi biktim artik yaaav naparsa yapsinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>aleminkrali Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>

yeter artik kurtulalim senden</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Hakikaten bu sekildeki yorumlari okuyunca istanbul medyasinin bizi oyuna getirdigini görebiliyoruz. amaçlarina ulastilar.

Bu konu hakkinda en son açiklamayi daha 2 gün önce Fatih Sultan Tekke yapti. Bu röportajdan haberiniz yoktu sanirim bunlari yazarken.

Iste o röportajdan bir kaç kisa hatirlatma..
"BENI HAIN GÖSTERMEK ISTIYORLAR"<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Trabzonspor kaptani Fatih Tekke sert çikti !..
Trabzon'da yayimlanan Kuzey Ekspres Gazetesine açiklamalar yapan Fatih sunlari söyledi:

"Ben yurt içinde degil yurt disinda bir takima gitmek istiyorum. Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yildir söylüyorum. Benim söylemlerim disinda bir sürü seyler çikiyor. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptik. Beni hain olarak göstermek istiyorlar''Ölene kadar bu camianin içerisinde kalmak istiyorum.

Herkes kendi kafasina göre bir seyler yazip çiziyor. Yok 'Fatih Fenerbahçe ile anlasti', yok 'su kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yilin pazarligi' gibi yazilar çikiyor. Biraksinlar yalan yazmayi. Ben anlassam 'anlastim' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulasamayacaklar.'' "Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldim. 'Avrupa olursa ayrilirim, baska ayrilmam' diyorum. Bundan baska ne söylemem gerekir?''

Salih61
22.06.2006, 16:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txt">

Daha önce yazmis oldugum bu yazidan dolayi hem adminlerden hem Sedat TUNALI abiminden özür dilerim...Iyi niyetli olarak yazdigim bu yazinin kisileri kirmasi beni oldukça üzmüstür bu yüzden yazi editliyor...Siz degerli BMN üyelerinden de özür diliyorum...

Saygilarimla...

FORZA61(Salih BAHAR)</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtKucuk">

</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

<DIV></DIV>Edited by: FORZA61

yasemin61
22.06.2006, 17:33
KENDI BILR BIZ TARAFTARLAR OLARAK AVRUPAYA GITMESINI ISTIYOZ.AMA KARAR KENDININ O DOGRUYU YAPAR...YAKISIR KAPLANIMIZA..smileys/smiley19.gif

Mayls
22.06.2006, 19:15
cok sert sözler yaziliyo kaptana. onun bizim icin yaptiklarini düsünelim. lütfen nankörlük yapmayalim

zafer6161
22.06.2006, 20:26
<DIV id=Baslik></DIV>
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/fatihtekke_sivil03.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Fatih Tekke taburcu oldu..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Tatil yaptigi sirada gribal enfeksiyon teshisiyle Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altina alinan Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke, taburcu edildi..</DIV>
<DIV id=tarih>22Haziran2006, 14:17</DIV>
<DIV>

Aydin'in Didim ilçesinde tatil yaptigi sirada gribal enfeksiyon teshisiyle Bodrum'da özel bir hastanede tedavi altina alinan Fatih Tekke, 3 gün süren tedavisinin ardindan bugün ögle saatlerinde taburcu oldu.

Fatih, hastaneden ayrilirken sagliginin yerinde oldugunu belirterek, kendisine ilgi gösteren taraftarlarina ve sevenlerine tesekkür etti.

Bu arada Fatih Tekke'yi hastanede kaldigi süre boyunca yalniz birakmayan bordo-mavili taraftarlar, yildiz futbolcunun hastaneden ayrilisi sirasinda da yogun sevgi gösterilerinde bulundu.</DIV></DIV></DIV>

Barış
22.06.2006, 20:29
beyler fatih in agzindan çikan sözlere degil de angutta biri" bi sey biliyorum bu transfer bitti"dedi mio ....e inaniyorsunuz.gaza gelmeyelim,gitmiyorum fb ye dedi bitti,budur yani.

Mayls
22.06.2006, 20:31
<DIV>gecmis olsun kaptan</DIV>

since1967_
22.06.2006, 22:30
geçmis olsun büyük kaptan. türkiyeye yildiz lafi geldi geleli senin gibi parlak ve büyük olanini hiç görmedi. bu taraftar seninle yatip kalkiyor ve senden tek sey bekliyor. geç bu senede dümenin basina bu sefer tam yap kaptanligini. sampiyonluk için biz haziriz. her zaman yaninizdayiz.

ya arkadaslar gaza geldim valla. sizler en iyisine layiksiniz. bmn ailesine iyi aksamlar diliyorum. smileys/smiley32.gif

Bulut61-34
23.06.2006, 05:09

Gayet haklisiniz . Ama biz bunlari dile getirince ne aci ki Fatih'i TRABZONSPOR dan daha çok sevmis oluyoruz iste smileys/smiley19.gif

Fatih'i Trabzonspor için bu kadar çok seviyoruz. Onun Trabzonsporda kalmasinin takimimiza verecegi güçten dolayi seviyoruz. Yoksa Fatih'ten bana ne. smileys/smiley4.gifEdited by: Tslidrist

TrabzonStorm
23.06.2006, 13:49
Arkadaslar bu tartisma sadece Trabzonspor u gerçekten sevenlere zarar veriyor farkinda degil misiniz? Bizim taraftarimiz ne yazik ki çok kolay yönlendirilebiliyor....Bu Fatih haberleri basladiginda bir yazimda bahsetmistim yakinda kendi içimizden Fatih düsmanlari çikaririz diye...Ne yazik ki bir iki klise laf taraftarin önüne konulunca akil ve mantikla degil reflekslerle hareket ediyoruz...Birisi çikiyor ''Bizi istemeyeni biz de istemeyiz'' diyor...haydaaa koro halinde basliyoruz'''Gitsiiiiin'' Yahu bu haberleri çikaranlarin istedigi zaten bu....taraftardan gelecek tepkiyi azaltabilmek için taraftar içinde bölünmelere yol açmak...Taraftardan Fatih aleyhtari sesler duymak istiyorlar ki daha kolay satsinlar/ satinalsinlar Fatih i...Ama Kaptan sadece sahada degil saha disinda da ne kadar zeki oldugunu bir iki kivrak çalimla gösterdi onlara ve simdi hepsi kara kara bundan sonra ne yapacaklarini düsünüyorlar...Emin olun yakinda yeni taraftar bölme çabalari sinsi sinsi sizacak aramiza...Son olarak önerim su;
Asagida Fatih in konu ile ilgili son demeci herkese neyin ne oldugunu gösterdi...Bu mesaj bu forumun son mesaji olarak kalsin, ve art niyetli olarak medya araciligi ile tohumlarini ekenler ne biçeceklerini görsün...Fatih in durusu bu....Taraftarin durusu bu....

"BENI HAIN GÖSTERMEK ISTIYORLAR"<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
Trabzonspor kaptani Fatih Tekke sert çikti !..<O:P></O:P>
Trabzon'da yayimlanan Kuzey Ekspres Gazetesine açiklamalar yapan Fatih sunlari söyledi:<O:P></O:P>
"Ben yurt içinde degil yurt disinda bir takima gitmek istiyorum. Bunu da ilk defa söylemiyorum, 3 yildir söylüyorum. Benim söylemlerim disinda bir sürü seyler çikiyor. Bu kadar Trabzonspor'da mücadele ettik. Elimizden geleni yaptik. Beni hain olarak göstermek istiyorlar''Ölene kadar bu camianin içerisinde kalmak istiyorum.<O:P></O:P>
Herkes kendi kafasina göre bir seyler yazip çiziyor. Yok 'Fatih Fenerbahçe ile anlasti', yok 'su kadar para ve oyuncu verilecek', yok '100 yilin pazarligi' gibi yazilar çikiyor. Biraksinlar yalan yazmayi. Ben anlassam 'anlastim' derim. Ama beni hain ve kötü adam olarak göstermek istiyorlar. Bu emellerine ulasamayacaklar.'' "Trabzonspor sayesinde bugünkü duruma geldim. 'Avrupa olursa ayrilirim, baska ayrilmam' diyorum. Bundan baska ne söylemem gerekir?''

Sevgi
23.06.2006, 16:47

aglarmisin gülermisin ''baskan Albayrak fb ye gideceksin derse gidermisin'' sorusuna ''burda önemli olan kulübün menfaatleridir'' diyen kisiyle bu açiklamalarini yapan kisinin ayni kisi mi ?Bir yerde yanlis var ama nerde !!!

zafer6161
23.06.2006, 16:54
az önce cnn türkteki spor haberlerinde celsi kulubunun stepanov.a 6 milyon euro ve 1 sene daha trabzonda oynamasini istemis bizimkiler ise 10 milyon euro istemis

Hüseyin Çümen
23.06.2006, 16:59

sunlari söylemeye kimsenin hakki yok, gitmesini isteyebilirsin ki ben de istiyorum, ama bu kelimeleri kullanamazsin, ayiptir, seni kurtardigi maçlari düsün, kirginliksa kizginliksa bende de var ama tarzin çok yanlis..

sen nesine takildinki bu cümlelerin ruhsuz demek kötü bise degildirki ruhsuz demek kendini vermeden oynuyo manasinda kurtulalim senden derken de biu camia ya verdigi mesguliyetten kurtulmak istiyor hiç bi ters açiklama yok burda smileys/smiley5.gif

TSelif
23.06.2006, 17:27
Fatih'in degerini ancak bu takimdan gitti zaman anlayacagiz sanirimsmileys/smiley5.gif

sultantekke
24.06.2006, 12:39
fatih gitmesin O bizim sultan tekkemiz o evsanemiz onsuz bu takimin isizorBÜYÜK TAKIMLAR hiçbir zaman kozlarini satmazlar yönetimin biran önce biseyler yapmasi lazim

Murat'
24.06.2006, 15:30
bi daha ki sene bedavaya gidecek görürüsünüz bes kurus alamayacagizsonra trabzon ilk yarida basarisiz olunca yani fatih kötü oynayinca devre arasinda satmak için ugrasacaklar ama is isten geçmil olacak

Ömer Aydın
24.06.2006, 15:39
Fatih'in degerini ancak bu takimdan gitti zaman anlayacagiz sanirimsmileys/smiley5.gif

Bunu hic kimse demiyor ki.

Onu kaybettigimiz zaman cok büyük kan kaybedecegimizden herkes emin,

AMA

böyle yapacaksa hemen gitsin. Her sene ayni senaryo."Gidecegim, gidecegim, gidecegim..."

Gitsin bakalim Avrupaya, ama onu bilsin ki herkes TS deki gibi oyun sistemini onun üstüne yüklemez TSdeki gibi. Avrupada kalitesini göstermeli, ölü toplardan gol atmali, sürekli herkesden pas beklemesin.

Bunu basarsin bende mutlu olayim.

TSelif
24.06.2006, 18:40
Hiç bir yere gitmiyor .Siz isteseniz de istemeseniz de SULTAN bu takimda kalicak ..olay budur ..(avrupa olmazsa yani)

Cüneyt Canlıca
25.06.2006, 15:58
bencede bu sene takimda kalacak.. seneye bir kaç maçta bir kaç gol atacak.. teknik direktörle anlasamayacak..sakatlanacak en az 10 maç oynayamayacak..idmanlara katilmayacak..taraftarin sevgilisi olacak...onun için trübünlerde pankartlar açilacak...takim 2. veya 3. olursa onun sayesinde olacak diger futbolcularin hiç bir katkisi olmayacak...!!! takimin en büyügü olacak.... vs.vs. sezon bittiginde kimsenin gözünün yasina bakmadan bavulunu toplayip gidecek...

Aslıhan
25.06.2006, 16:07
ya bu konu hala kapanmadi mi smileys/smiley19.gif

KAPTAN ya bizimle yada avrupada bu kadar basit smileys/smiley2.gif

yurtiçi yasak smileys/smiley4.gif

TSelif
25.06.2006, 16:31
ya bu konu hala kapanmadi mi smileys/smiley19.gif

KAPTAN ya bizimle yada avrupada bu kadar basit smileys/smiley2.gif

yurtiçi yasak smileys/smiley4.gif

Kapanmaz aslicim kapanmaz ..Çünkü meyve varan agaç taslanirmis bilmiyo musun?smileys/smiley2.gif

champions
25.06.2006, 16:39
kesinlikle gitmeli niye çünkü öyle istiyo

diyelim ki bu sene olmadi seneye kesin gidiyo hem debe bedava

fatihin olmadigi bi takimi simdiden kurmaliyiz

kutoz
25.06.2006, 20:51
24 Haziran 2006 tarihinde yayinlanan Fotospor gazetesinde, fb.baskaniyla yapilan bir röportaj vardi. Röportajin bir bölümünde transferlerle ilgili soruya verdigi cevap ilginçti;

"Fatih Tekke'yi Trabzonspor'dan istedik. Suan beklemedeyiz. Bu transferde büyük ihtimalle gerçeklesti..."
Yorumunu size birakiyorum...!!!

salihismet
25.06.2006, 21:18
Kalacagini sanmiyoum, kalsa bile takima hic bir faydasi olmayacak. avrupaya gidecekti hanki takim istiyor hala ögrenemedik, isteyen olsa bile dogru türüs para vermiyorlar. Ona o parayi fb den ba$kasi vermez. fb de 100. yil kazigi olarak taraftarina armagan edecek Tekkeyi.

Harun
25.06.2006, 21:37
24 Haziran 2006 tarihinde yayinlanan Fotospor gazetesinde, fb.baskaniyla yapilan bir röportaj vardi. Röportajin bir bölümünde transferlerle ilgili soruya verdigi cevap ilginçti;

"Fatih Tekke'yi Trabzonspor'dan istedik. Suan beklemedeyiz. Bu transferde büyük ihtimalle gerçeklesti..."

Bende yorum yapayim barimsmileys/smiley1.gifFener istedi dogru bunu canli olarakta dile getirdiler.Fakat Fatih gitmeyecegini canli olarak dedi.Neden canli diyorum bu medyanin ölüsü bile ..smileys/smiley2.gif

kutoz
25.06.2006, 21:48
Bende yorum yapayim barimsmileys/smiley1.gifFener istedi dogru bunu canli olarakta dile getirdiler.Fakat Fatih gitmeyecegini canli olarak dedi.Neden canli diyorum bu medyanin ölüsü bile ..smileys/smiley2.gif

Sorunda tam bu noktada zaten. Fatih gitmeyecegim diyor. Burada bir sorun yok. Sorunsa, Fb.li yöneticiler Fatih'le görüsmediler, Baskan'dan istediler...

Hemen bir diyalog yapalim;

N.A. : Fatih seni fb. istiyor, ne dersin. Bize su kadar euro, sanada senelik sukadar euro verecekler.

F.T.: Baskanim, kusura bakmayin. Ben Trabzon'luyum, Trabzonspor'luyum. Türkiye'de futbol oynayacaksam, Trabzonspor'dan baska bir takimda oynamam. Eger sartlar olgunlasirsa, Avrupa'da oynamak istiyorum.

N.A.: Fatih, iyi de senin bonservisine, Fb.kadar veren euro veren Avrupa kulübü yok ki. Bul böyle bir kulüp, seni gönderelim. Bulamazsan, sözlesmeni uzutariz.

F.T.: ....

N.A.: ....

F.T.: ....

N.A.: Fatih Tekke ile sözlesme imzalamak istedik ama o bizim ona verdigimiz Euro'lari kabul etmedi. Bizde kulüp menfaatleri dogrultusunda onun fb.de oynamasina yönetim kurulu olarak oy birligiyle karar verdik. Hiç kimse Trabzonspor'dan üstün degildir...

(Noktali yerleri sen doldur. smileys/smiley2.gif)Edited by: kutoz

Emre B.
25.06.2006, 21:49

Bende yorum yapayim barimsmileys/smiley1.gifFener istedi dogru bunu canli olarakta dile getirdiler.Fakat Fatih gitmeyecegini canli olarak dedi.Neden canli diyorum bu medyanin ölüsü bile ..smileys/smiley2.gif Bu haberi yayinlayan gazete Fotospor oldugu için ciddiye almiyorum

TSelif
25.06.2006, 22:41
Birkaçgünü sakin geçirdiler ya canlari sikildi galiba smileys/smiley7.gif

Özsu
25.06.2006, 23:06
Su medya bikmadan usanmadan yalan haber yaziyor... Hani bazilari diyordu yaa madem Fatih fenere gitmicek aciklama yapsin... ee yaptida noldu. hala yalan haberler.

Fatih Tekke ; her zaman Kralsin sen, gerisi yalan bizim için

My
25.06.2006, 23:07

Bugün Ligtv</span>'nin haberlerinde Nihat ÖZDEMIR</span>'e Fatih TEKKE</span>'yi sordular. ''Trabzonspor'a istedigimizi ilettik. Su an için cevap bekliyoruz</span>'' dedi. ''Peki Nihat Abi, Trabzonspor Yönetimi olumlu yaklasiyor heralde</span>'' gibi birsey zirvaladi kartofel. Nihat'ta ''yok, su ana kadar olumlu bir yaklasim olmadi, öyle dersek Trabzonsporlu Yöneticilerimize, arkadaslarimiza</span> karsi ayib olur</span>'' dedi.

Iki ayri sey ilgimi çekti...

Birincisi</span> bunca tantananin ardindan hala ve hala degerli yöneticilerimiz fbye hayir kardesim biz size Fatih</span>'i satmiyoruz demiyor. Neden demiyor?

Ikincisi</span> ise Nihat'in yalakaligi smileys/smiley36.gif Trabzonsporlu yöneticilerimize, arkadaslarimiza derken izleyince ister istemez kendimi alamadim kalayla karisik aldi beni bi gülme smileys/smiley4.gif Umarim yöneticilerimiz ne yaptiklarini biliyorlardir. Sabir... smileys/smiley2.gif

kutoz
25.06.2006, 23:22
Sözde bunlarin amaci, Fatih Tekke transferiyle, Trabzonspor taraftarlari ile fb. taraftari arasindaki buzlari ertimek... Bizim yönetim kurulumuzda da bu dümen suyunda ilerleyen oldugu asikar. Bknz. Sn.Baskan nasilda gurur duydu bu transfer teklifiyle... Bende Trabzonspor taraftari olarak bütün bu söylentilerde dirayetli bir durus sergileyemeyen yönetim kurulumuzun bazi üyelerine, bütün güvenimi kaybettim. Benim yöneticim, bu kadar aciz olmamali...

My
25.06.2006, 23:35
Yönetimimiz o kadar da cahil degildir heralde yahu. Bu nasil buz eritme böyle! fb buz eritmek istiyorsa Fatih'i almak yerine mesela, Aurellio yada Mehmet YOZGATLI'yi bize verebilir. Ha! O zaman derimki tamam, bu adamlar buz eritiyor. Ama bu sekilde bir alisverise dostluk, buzlarin erimesi kilifinin geçirilmesiyle kimseyi kandiramazlar. Buna daha çok enayilik</span> denir.

CeSS
25.06.2006, 23:50
Noktali yerleri doldurmaca ...

Sorunda tam bu noktada zaten. Fatih gitmeyecegim diyor. Burada bir sorun yok. Sorunsa, Fb.li yöneticiler Fatih'le görüsmediler, Baskan'dan istediler...

Hemen bir diyalog yapalim;

N.A. : Fatih seni fb. istiyor, ne dersin. Bize su kadar euro, sanada senelik sukadar euro verecekler.

F.T.: Baskanim, kusura bakmayin. Ben Trabzon'luyum, Trabzonspor'luyum. Türkiye'de futbol oynayacaksam, Trabzonspor'dan baska bir takimda oynamam. Eger sartlar olgunlasirsa, Avrupa'da oynamak istiyorum.

N.A.: Fatih, iyi de senin bonservisine, Fb.kadar veren euro veren Avrupa kulübü yok ki. Bul böyle bir kulüp, seni gönderelim. Bulamazsan, sözlesmeni uzutariz.

F.T.: Agabeyim bana fenerbahçe'ye gidersem hakkini helal etmeyecegini söyledi. Ben inançli bir insanim milyon dolarlar veya eurolar benim ailemden , aile sevgimden önemli olamaz. Benden fenerbahçeye gitmemi beklemeyin. Ayrica fenerbahçeden neden Avrupa kulubü diye bahsediyorsunuzki , onlarin avrupalari kapikuleye kadar , ötesini bilmezler.

N.A.: Fatihcigim, bak taraftara yildiz sözü verdik , daha ortada birsey yok , yildiz bulamazsak bu taraftar bizi topa tutar. Yildizi neyle alacagiz , parami var ? Iyiki baska bir parali rolü yaptik. Yildiz alacagiz dedik ama yildiz satmayacagiz demedikki ? Seni satip yildiz oyuncu alacagizki koltugu saglama alalim. Fenerden iyisinide bulamayiz, hem çok euro, hemde hergün telefonlar geliyor seni fenere vermemiz için.

F.T.: Fenerin verdigi ne kadar ? 8 milyon euromu ? Hadi beni verdin diyelim fenere , benim gibi bir topçuyu Avrupadan kaç paraya alirsiniz ?Ben yurtdisina gitmek istiyorum fenerden az paraya transfer olabilirim ama Trabzonspor'a helal para kazandirmak isterim. Beni fenere verdiginiz an yerimeRonaldinho'yu alsaniz bile bu taraftarin gözünde bitersiniz...

N.A.: Fatih Tekke ile sözlesme imzalamak istedik ama o bizim ona verdigimiz Euro'lari kabul etmedi. Bizde kulüp menfaatleri dogrultusunda onun fb.de oynamasina yönetim kurulu olarak oy birligiyle karar verdik. Hiç kimse Trabzonspor'dan üstün degildir...

(Noktali yerleri sen doldur. smileys/smiley2.gif)

TrabzonStorm
26.06.2006, 10:52
Bu yönetim Fatih i fenere verecek...Sadece bazi dengelerin yerine oturmasini bekliyor...

melrok
26.06.2006, 11:14
ya hala yönetim suraya verecek buraya verecek diyorsunuz. kaptan gitmek istiyorum dedikten sonra içimizi böyle yaktiktan sonra yönetim kime vermis ne önemi var. kaptan kaptanligini gösterip önce Trabzonspor diyemedi. ben yönetimde olsam umre dönüsü laflarini bir bir yediririm yemin olsunki. alin size baska istanbul ezigi kara kargalarin sitesinden haber adamlar fatihi aldiklarini yakinda borsaya bildirceklerini söylüyor. hata fener çok para verse bile fatih kargalari seçermis lafa bak sen. bizi bu durumlara düsürdün ya kaptan helal olsun sana. git yolun açik olsun nereye gidersen git

http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=41971&amp;sid (http://forum.forzabesiktas.com/viewtopic.php?t=41971&amp;sid=59997840d0d235ecdf610948 bcfdeda7) =59997840d0d235ecdf610948bcfdeda7

CeSS
26.06.2006, 11:23
Basinin uydurmalarina fazla inanmayin, hele böyle birde site adresleri verip onlarin konustuklarini hiç kale almayin, bütün yazilanlar dogru olsaydi, Fatih simdiye kaç tane forma giymisti.

Fatih'in gitmek istemesinin nedenleri nelerdir ? Bunlari bilmeden Fatih'i suçlayamayiz . Yurtdisina gitmek istiyorsa tabiki yönetim kolaylik gösterecektir. Ama bu kadar olaydan sonra Fenerbahçe'ye giderse , hem yönetim hem Fatih bu taraftarin gözünde biter.

Bu olay ilerleyen günlerde açikliga kavusur. Görecegiz Fatih'in düsüncelerini Kariyermi yoksa parami ? Trabzonsporu yurtiçinden bir takima tercih edecekse Sekerspor'a gitsin...

melrok
26.06.2006, 11:37
sayin cess,

ben bunlara inanmiyorum benim derdim simdi agzi olan konusuyor halini aldi. bunun tek sorumlusuda benim için fatih'tir baskasi degil. bizi bu kadar dile düsürdügü için kiziyorum.

CeSS
26.06.2006, 11:45
Fatih'e suç bulabilirsiniz tabiki, bende yönetimi suçlu buluyorum. Bu kadar dedikoduya çikipta bir açiklama yapilamiyor. Pardon bir açiklama yapildi Fatih'le sözlesme imzalanacak dendi, ertesinde Fatih Trabzondan ayrilacagini açikladi. Ne kadar uyum var degilmi ?

Özsu
26.06.2006, 14:39
Fatih Tekke bu takim için büyük isler yapti,kim ne derse desin

Semih58
27.06.2006, 21:29
Bence gitmeli

serdarguney
28.06.2006, 12:17
fatih tekke nin ne kadar buyuk bir futbolcu oldugunu,trabzonspora yaptigi katkiyi,buyuk kaptanligini,abiligini,trabzonspor sevgisini,hic kimse tartisamaz,simdi fatih tekke yurt disina gitmek istiyorsa saygi duymak lazim

Keleşoğlu
30.06.2006, 01:40
gitsin artik

Özsu
30.06.2006, 01:47
besiktaslilarin yorumlarini okuyun pis lawuklar bile Fatih'in kralligini kabullenmiste biz icimizde begenmiyoruz Krali

ezikogluezik:
<TABLE =quote cellSpacing=1 cellPadding=2 width="90%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =quote_user>charshi1903 demis ki:</TD></TR>
<TR>
<TD =quote>GEREKSIZ bi transfer olur ki bence yok böle bisey..Fatihten çok çok iyi ve daha ucuza topçu kayniyo piyasada..!</TD></TR></T></TABLE>ezik:cok merak ettim fatih gereksiz olursa kim gerekli olur adam iki sezonda 50 gol atmis olmadik goller atiyo biz hala gereksiz diyoruz tabi gelirse muhtesem olur

baska bi ezik:

nerdeymis bu piyasa çok çok iyi ve daha ucuza? Bi zahmet söyleyiver..

Fatih'In futbolculugunu tartismayin fiyati pahali olabilir birsey demiyorum

erdal6167
01.07.2006, 20:14
arkadaslar!

her seferinde ayni senaryo, düsmeyin kafa karistirma. gökdenize aynisi yapildi. bizi içten çökertmeye calisiyorlar.

polemik yapmayalim. kim nereye isterse oraya gitsin. fatihdi gökdenizdi sota idi arçil idi,farketmez. böyle yapib kafa bulandirmaya calisiyorlar. biliyormusunuz bu haberler yüzünden fatihe kac kisi kicik kapmistir ve kac kisi onu arayip rahatsiz etmistir.

o yüzden bunlari gecelim. hani fatih fenere imza atmisti nerede, hani pesinati almisti nerede yalan!

cirkeflerin elindeki medya kurgulari. inanmayin bir ikinci büyütmeyelim giden gider kalan saglar bizim.

hersey bordo için. . .Edited by: erdal6167

erdal6167
01.07.2006, 20:21
tamam fatih mükemem bir futbolcu ama gitmek isteyen futbolcuyu ne kadar oynata bilirsiniz ki.

fatih gitmek isterse karsilikli tesekkürlesir helallesir yollariz. yolu acik olsun deriz bundan önce ki yolladiklarimiz gibi,

kalirsada basimizin taci yapariz tipi diger futbolcular gibi

hersey bordo için. . .

lazkerim
02.07.2006, 12:57
burada anti-fatih kampanyasi baslatmaya calisanlarin kontosunu silin artik kardesim. sizdede ne sabir var. hepsinin rezil fenerli oldugu kesin!

İslam Sezer
02.07.2006, 13:18
burada anti-fatih kampanyasi baslatmaya calisanlarin kontosunu silin artik kardesim. sizdede ne sabir var. hepsinin rezil fenerli oldugu kesin!

kontosu silinse BLZ kalir.peki IBAN nolacak???smileys/smiley4.gif

Murat Acar
02.07.2006, 13:25
bizi disardan yenemeyenler bizasn oyunlarina devam ediyolar adam bas bas bagiriyo febeye gitmeyecegim gidersem avrupaya diye ama hala birileri onu azizeyle anlasti diye bagiriyo .burda amaç bizi gaza getirip fkaptanin üstüne salmak inanin bu oyuna düsüyor bazilarimiz.

Y.Sert
04.07.2006, 12:39
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fatih 'imza atti' söylentisine sert çikti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6525fatihtekke.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>04 Temmuz 2006 10:45

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe'nin kadrosunda israrla görmek istedigi Trabzonspor'un Kaptani Fatih Tekke, 'Sari-Lacivertli Kulübü imza atti' söylentilerine çok sert çikti. Iste ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Transfer dönemi basladigindan bu yana adi sürekli Fenerbahçe ile anilan ve Sari-Lacivertli takimla anlastigi dedikodulari dillerden düsmeyen Fatih Tekke, söylentilere noktayi koydu. "Ayagimi kesseler Fenerbahçe'ye gitmeyecegim"

Kendisi hakkinda hergün gazetelerde yalan yanlis haberler görmekten biktigini ifaden eden Trabzonspor'un Kaptani yaptigi sert çikista su ifadeleri kullandi: "Insanlar ya beni tanimiyor, anlamak istemiyorlar ya daagzimdan çikani umursamiyorlar."

Jübilem Trabzospor'da

Tekke: "Herkes benim Fenerbahçe'ye imza attigim söylüyor, Sari-Lacivertli takima gidecegimi konusuyor. Artik bu dedikodulardan biktim. Sadece gelecegimi ve Trabzonspor'un çikarlarini düsünüyorum. Sunu açik ve net bir sekilde söylüyorum: Fatih Tekke Trabzon'da dogdu. Trabzon'da ölecektir. Ayagimi kesseler Fenerbahçe'ye gitmeyecegim. Jübilem burada olacak."

Peri masalinda olur

Fakat su var: Fenerbahçe Kulübü takimimin istedigi 10 milyon Euro'yu öderse; Trabzonspor'a para kazandirmak için giderim. Ancak su anda öyle bir sey yok. Bu sadece peri masallarinda olur. Kulübüme de hak veriyorum. Beni sattiktan sonra yerimi doldurmak için en az aldiklari kadar para harcamak zorunda kalacaklar. Allah izin verirse 2006-07 sezonunda geçen seneki Fatih'ten daha iyi bir Fatih izleyeceksiniz"

Kaynak: Vatan

eeee artik bu basliga bir sari kilit vurula... çünkü emir padisah fatih sultan tekkeden geldi.....</TD></TR></T></TABLE>

selcjK
04.07.2006, 12:58
saka gibi bravo yönetime sen adami 6-7 milyon euroya satma; seneye bedava gitsin; hemde koca sene boyunca umutu çileden çikarsin adami futboldan sogutsun. görecez bakalim fatihi bedava mi gidecek imza atip mi gidecek?

gagulik
04.07.2006, 18:18
Trabzon a fatih ten daha iyi olan bir futbolcu gelmez arkadaslar hayal kurnayalim..

Fatihe sahip çikalim

Burçak
04.07.2006, 18:46
saka gibi bravo yönetime sen adami 6-7 milyon euroya satma; seneye bedava gitsin; hemde koca sene boyunca umutu çileden çikarsin adami futboldan sogutsun. görecez bakalim fatihi bedava mi gidecek imza atip mi gidecek?

Fatihin siradan bi futbolcu gibi Trabzonsporu zor durumda birakacagini mi düsünüyorsun? Avrupaya gidecekse imzayi atar öyle gider. yoksa imza atmiyorum szölesmem bitti diyip gidecegini hiç düsünmüyorum.

zafer6161
04.07.2006, 23:16
yavvvvvvvvv fatih gitmez fb yeeeeeeeeeee

yine tekrarliyoruym eger fatih fb ye giderse bende meydan parkinda mini etelen dolasacam

ne dediysek o smileys/smiley36.gifbi bildigimiz var heralde

kutoz
05.07.2006, 00:05
Ahbe kaptan, su demeci isminin fb. ile anildigi gün yapsaydin da, bütün bu spekülasyonlar yasanmasaydi olmaz miydi...

Fatih Tekke, sözlesmesini uzatir ama yine de Türkiye'de Trabzonspor'dan baska takimda oynamaz. (insallah, yillar sonra birilerinin yaptigi bir anlasma ile karsilazmayiz. Mesela Trabzonspor sampiyonluga oynadigi bir dönem... Komplo teorisi gibi mi oldu. smileys/smiley2.gif)

agahozlu
05.07.2006, 08:52
olay bitmistir konusmayalim

BMN nin ve FATIH in hatrina su konuyu kapatalim smileys/smiley36.gif

halil ibo
05.07.2006, 09:46
Evet haklisin kardesim.Bu baslik hala neden açik ? 2007/Ocak'ta yeniden alevlenecek bir konu,o zamana kadar kapatilabilir.smileys/smiley4.gif

Emorfo
05.07.2006, 10:14

yine tekrarliyoruym eger fatih fb ye giderse bende meydan parkinda mini etelen dolasacam

Böyle yazma sakat valla kaza ile Fenere gider mider olan sana olur :))

macka61
05.07.2006, 11:31
o ............ istanbul basini simdi niye bi sey yazmiyor niye anelka fenerden gitmedi yada baska takimin formasini giydirmiyor

zafer6161
05.07.2006, 14:50

Böyle yazma sakat valla kaza ile Fenere gider mider olan sana olur :))

çünkü fatih bana bundan 3 ay önce ayni cümleleri demisti yoksa o riske girermiydimsmileys/smiley2.gif

İleli
09.07.2006, 12:45
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Tekke, transferi hakkinda konustu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5985tekke.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe'nin gündeminden hiç düsmesen, Trabzonspor'un yildizi Fatih Tekke dün Lig TV'ye verdigi röportajda transferi hakkinda ilk agizdan açiklamalar yapti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Transferin gözde ismi Fatih Tekke, Avrupa'dan teklif gelmezse Trabzonspor'dan ayrilmayacagini söyledi.

Trabzonspor'un yildizi Fatih Tekke dün Lig TV'ye verdigi röportajda transferi hakkinda ilk agizdan açiklamalar yapti.

Fatih, baskan Nuri Albayrak ile yaptigi görüsmede Avrupa'dan bir teklif gelmesi halinde gitmek istedigini ilettigini söyledi.

Tümer Metin'in de benzer sözler söyledigi hatirlatilinca Fatih, "Benim adim Fatih, soyadim Tekke. Herkes sözümde durdugumu bilir.

Benim sagim solum oynamaz. Transferde tek yetkili benim. Türkiye'de bir takima gitmeyecegim" diye konustu. Tekke, "Dünya Kupasi'ni yakindan takip ettim, kimi tuttuysam elendi" dedi

ligtvde boyle bi aciklama yaptimi kaptan ? yoksa yalan habermi</TD></TR></T></TABLE>

Miraç Atalay Çiftçi
09.07.2006, 12:47
yapti yapti agziyla söyledi kulagimizla dinledik smileys/smiley32.gif

Ahmet54
09.07.2006, 13:19
bende dinledim lig tv de fatih dobra dobra konustu.. benim adim soyadim tekke dedi, baskalarinin söyledikleri beni baglamaz...

TSelif
09.07.2006, 14:18
KAPTAN sen dünyanin bir tek KAPTANISIN .Sana inanmayanlar utansin . Hiç bir zaman senden süphelenmedim .Bunun için hep savunucun oldum .

Benimde yüzümü kara çikarmadigin için ve utandirmadigin için beni hakli çikardigin için milyonlarca kere tesekkürler KAPTANsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

immortal_TS
09.07.2006, 14:20
Bu basligin artik kapatilmasi gerekir diye düsünüyorum!!

TSelif
09.07.2006, 14:29
Bencede çok önceden kapatilmasi gerekirdi .Bosuna hem kaptani hem kendimizi yiprattik

Olay aslinda taaa en basindan bitmisti ama .............smileys/smiley2.gif

attagümüshane
09.07.2006, 14:52
BASLIK KAPANSIN DENIYOR AMA GEÇ YETISTIM KUSURA BAKMAYIN..FATIHLE ILGILI FIKRIMI SÖYLEMZZEM OLMAZ ..VIYA DIYE BI ARKADAS fatih de olsa antibizazns!! DEMIS..AYNEN KATILIYORUM..

TÜRK FUTBOLUNUN BASINA HEP BU LES KARGALRI YÜÜZNDEN GELDI.. ÇOK SÜKÜR MEMLEKETSIZLIK YAPI IST. TAKIMI TUTMUYORUZ..TRABZONSPOR BASLI BASINA ISNABULA VE ONALRIN TEKELINE KARSI savastir.. FATIH ORAYA GIDERSE (HELE DE FENER E GIDERSE ASLA AMA ASLA SAHSIM ADINA AFFETMEM!!) BU NE PERHIZ BU NE LAHANA TURSUSU OLUR!! OLMAZ MI KARDESLERIM??

TSelif
09.07.2006, 15:01
BASLIK KAPANSIN DENIYOR AMA GEÇ YETISTIM KUSURA BAKMAYIN..FATIHLE ILGILI FIKRIMI SÖYLEMZZEM OLMAZ ..VIYA DIYE BI ARKADAS fatih de olsa antibizazns!! DEMIS..AYNEN KATILIYORUM..

TÜRK FUTBOLUNUN BASINA HEP BU LES KARGALRI YÜÜZNDEN GELDI.. ÇOK SÜKÜR MEMLEKETSIZLIK YAPI IST. TAKIMI TUTMUYORUZ..TRABZONSPOR BASLI BASINA ISNABULA VE ONALRIN TEKELINE KARSI savastir.. FATIH ORAYA GIDERSE (HELE DE FENER E GIDERSE ASLA AMA ASLA SAHSIM ADINA AFFETMEM!!) BU NE PERHIZ BU NE LAHANA TURSUSU OLUR!! OLMAZ MI KARDESLERIM??

Not:sitede büyük harfle yazmak yasaktir. Kurallara aykiri

Yaw hala giderse diyosun kardesim ..su açiklamalari bi oku az daaasmileys/smiley7.gifEdited by: tselif

Tansu Onur Erdoğan
09.07.2006, 15:06
kralimiz bizim o yanlis yapmicagni biliyodum gerci gitmesi yanlis yaptigi anlamina diil profosyonelligin bi gerekliligi olurdu s adece
ama bizi birakmadigi icin saolsunn

61viya
09.07.2006, 17:24
Dilimde tüy de bitse bunu söylemekten asla bikmayacagim temiz kalpli kaptanim benim..."Kalp verdin,onur verdin,yetmez mi deli fisegim???" :))))) Seni çok seviyorum be kaptan...Seni trabzonsporu sevdigin kadar...Galliba en çok böyle tarif edilebilir :)))

kutoz
09.07.2006, 17:27
Bu baslik daha kapanmadi mi. Neyi bekliyoruz, Fatih'in Trabzon'un açilisinda isminin anons edilmesini mi...

Naim
09.07.2006, 17:35
Bu baslik daha kapanmadi mi. Neyi bekliyoruz, Fatih'in Trabzon'un açilisinda isminin anons edilmesini mi...
abiaz biraz sabır
angut.com a da gereken cevabı vereceğiz
basındaki şıllıklarada
az biraz da bekleyeceğizsmileys/smiley2.gif

kutoz
09.07.2006, 17:38
abiaz biraz sabir
angut.com a da gereken cevabi verecegiz
basindaki silliklarada
az biraz da bekleyecegizsmileys/smiley2.gif

Bizmi verecegiz cevabi. Fatih verdi ya lig tv.de. smileys/smiley2.gifNeyse, yönetici arkadaslarin bir bildigi vardir herhalde.

Miraç Atalay Çiftçi
09.07.2006, 17:46
Abi bugün pazar.Pazar günü topic kapatmak caiz degilmis smileys/smiley36.gif Edited by: miracciftci

TSelif
09.07.2006, 17:53
Abi bugün pazar.Pazar günü topic kapatmak caiz degilmis smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Bu süperdi arkadasim yaa ..Monoton bir pazar gününde güldürdün bizi sagolasinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Harun
09.07.2006, 20:42
Bu topici kaptana destek vererek kapattiralim.

Laylaralaylaylaralaylaylaylaralaylaylaraylal

Fatih Tekke

Emre GÜRDAL
09.07.2006, 21:39
bencede kapatalim fatih konusunu cunku kesin tavrini koymustur yaptigi aciklamalarla gitmicek

TSelif
09.07.2006, 21:51
Fatiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih

Sultaaaaaaaaaan

Tekkeeeeeeeeeeeeeee

Güle güle topicsmileys/smiley2.gif

Hosgeldin FATIH smileys/smiley32.gif

agahozlu
09.07.2006, 21:58
daha ne bekliyoruz arti kapansa su konu.Fatih hakkinda helede içinde eziklerin oldugu bir konu hakkinda 80 sayfa çok fazla konustuk ama illa fatihin açiklamalarini bekledik diyorduk zaten Fatih eziklere gitmez.Az mi tartismis ezik taraftarlariyla bu konuyu onlar yok parayi veririz aliriz her seyi para saniyor bunlar.artik kapansin bu konu

kutoz
09.07.2006, 22:32
Arkadaslar, konunun baslagicindan beri ayni seyi söylüyorum. Kaptanin yaptigi açiklamalardan sonra, bu fb.lilere biz taraftarlarin yapacagi tek birsey kaliyor. Oda, Fatih Tekke'nin resimlerini onlara göndermek. Arkasina da "Siz ancak, Fatih Sultan Tekke'nin Resmini Alirsiniz" yazalim. Yapalim böyle birsey. Edited by: kutoz

Selman
09.07.2006, 22:48
Tek Cümle: Alemin Krali Fatih Sultan Tekke

TSelif
09.07.2006, 22:51
Tek Cümle: Alemin Krali Fatih Sultan Tekke

smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Emre B.
09.07.2006, 22:56
Bu baslik artik kapatilmali.Kaptan son sözü söyledi

Miraç Atalay Çiftçi
09.07.2006, 23:51
uploads/miracciftci/2006-07-09_235030_dur.gif

eren_61
09.07.2006, 23:58
tamamda hala mukavele imzalamis degil.seneye serbest kaliyor.bu nasil olcak.yönetim bari dogru bise yapip fatihle sözlesme imzalasa