PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

sweetrose
09.06.2006, 14:52
Resimler harika olmus elinize saglik..

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 15:13
resimlere söyleyecek sözüm yoksmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Jade
10.06.2006, 09:34
benim fatih tekke'nin transferi konusunda süphelerim var.. kesinle fb'ye gitmedigini ve gitmeyecegini düsünmemle beraber, iç sesim bana fatih artik fener'de diyor.. böyle düsünmem de fatih'in/yönetimin yuvarlak konusmalari ve fb nin sogukkanliligi ve suskunlugu var..bi dolap dönüyor ama durun bakalim.ayrica su yorumu buldum daha biraz önce.

sungerbop (09/06/2006 14:13)
arkadaslar benim trabzonlu oldugumu herkes bilir fatih olayi bitmistir 10 milyon euro +semih ve yozgatli alinmistir bence ii bir alis veris olmustur. yakida açiklanacaktir bir alternatif daha var
seneye bedava vermektense satmak en akillicasi yada sözlesmesini uzatirsin ama sezona sözlesme uzatmadan baslanmaz onun için verilen para ii ya uzatin sözlesmeyi ya satin

http://spor.tnn.net/haber_detay.asp?ID=1472226&cat=SPO

ayrica bu da var(bunu antu dan aldim)
<DIV>Trabzonspor Kostarika milli takiminin forveti Wanchope ile anlasma saglamis ve Trabzon kanadindan alinan duyuma göre kendisine 9 numarali forma haziranmaya baslamis

Fatih Tekke nin FORMA NUMARASI 9 .. bu nedek oluyor ..

düsünün artik ..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>******************</DIV>
<DIV>bir de neden resmi sitemizde konularin altindaki yorum yapin butonunu kaldirdilar.son bir haftadir bu böyle.. bi seye hazilik mi yapiyor? </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>evet paranoyak oldum, kabul ediyorumsmileys/smiley9.gif</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bence artik medyayi email bombardimanina tutmayi birakip yönetime yüklenelim..sonuçta fatih'i fener'e de, sekerspor'a da satacak olan sabah medya grubu degil, trabzonspor yönetim kuruludur.</DIV>
<DIV></DIV>

ts_fan
10.06.2006, 12:04
Sadece bir soru soracagim ve bu soruya her Trabzonspor'lunun akli selim bir sekilde düsünüp cevap vermesini istiyorum;

Sayet Trabzonspor yerini doldurmak kaydiyla Fatih Tekke'yi 10 milyon Avro+bir oyuncu (Bu oyuncu orta saha oyuncusu ve en azindan bizdeki yerli orta saha oyuncularinin çogundan daha iyi) karsiligi verilirse, buna ek olarak yildiz oyuncu olarakta Marcelinho+Ricardinho'dan en az biri ile anlasilirsa bu durumda nasil birfayda-verim-karlilik üçgeni olacaktir???

Herkes görüslerini kirmadan, dökmeden yazsin.Degerlendirme yapilirken sadece bu ani düsünmeyelim; Tekke'nin bu yil sonu sözlesmesinin bittigi, yine kendisine bizde verilen paranin 2 katindan fazla parateklif edildigi, sinirlerine hakim olamayacak bir Tekke'nin gidecegi kulübe gönülden bagli olmamasi hasebiyle çokta faydali olamayacagi, böyle bir anlasma sonrasi ekonomik anlamda aldiklarimizin azimsanamayacak kadar fazlaoldugu unutulmasin...

Not:Bu bir senaryodur!!!

UğurB
10.06.2006, 12:11
sungerbop (09/06/2006 14:13)
arkadaslar benim trabzonlu oldugumu herkes bilir fatih olayi bitmistir 10 milyon euro +semih ve yozgatli alinmistir bence ii bir alis veris olmustur. yakida açiklanacaktir bir alternatif daha var
seneye bedava vermektense satmak en akillicasi yada sözlesmesini uzatirsin ama sezona sözlesme uzatmadan baslanmaz onun için verilen para ii ya uzatin sözlesmeyi ya satin

http://spor.tnn.net/haber_detay.asp?ID=1472226&amp;cat=SPO

ayrica bu da var(bunu antu dan aldim)
<DIV>Trabzonspor Kostarika milli takiminin forveti Wanchope ile anlasma saglamis ve Trabzon kanadindan alinan duyuma göre kendisine 9 numarali forma haziranmaya baslamis

Fatih Tekke nin FORMA NUMARASI 9 .. bu nedek oluyor ..

düsünün artik ..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>******************</DIV>
<DIV>bir de neden resmi sitemizde konularin altindaki yorum yapin butonunu kaldirdilar.son bir haftadir bu böyle.. bi seye hazilik mi yapiyor? </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>

Acikcasi boyle bir anlasma yapilmissa ben bu transfere ezikbahce bile cok karsi cikamam. Cunku o 10 milyon euro ile ricardinho + marcelinho alinir, bedavaya Semih ve Mehmet Yozgatli gibi iki oyuncu alinir. Simdi sormak isterim. Fatih Tekke'nin kalmasi ve 2. olmakmi, yoksa bu transfer yapilip sampiyon olmak mi? Savaslari generaller degil, askerler kazanir. Unutmayalim Fatih Sultan Tekke bir general...

Jade
10.06.2006, 12:43
trabzon dan herhangi bir futbolcunun fb ye gitmesine karsi degilim asla, hem de çok fazla bir paraysa söz konusu olan karsi çikmak aptallik olur kesinlikle.. sonuçta bu da futbolcularin is hayati bir yerde.. tabii ki en karli olan sirketi seçmeleri en dogal haklari..(tabii bunun yaninda bazi(!) futbolcular gibi "asla fb ye gitmem" gibi bi gün gelip yalayacagin laflar etmeyeceksin)

ama bir transfer bu kadar tilki oyunuyla yapilacaksa ve beni aptal yerine koyacaksa kesinlikle istemem.. burada önemli olan fatih tekkenin gitmesi degil nasil gittigidir.. herkes bu transferin bittigini biliyor da (ts yönetimi, fb yönetimi, bi takim fb taraftari ve medya) biz bilmiyorsak ortada bir kandirmaca var demektir. ve ben kendimi aptal yerine konulmus durumunda görmek istemiyorum..

kisacasi bu saatten sonra fatih'i fb ye satan yönetim dönekligin, riyanin en alasini yapiyor demektir..hem de kendi taraftarina..akli selim insan en basta taraftariyla bu bagi kurar ve açik açik neden fatihi fb ye satmalari gerektigini, karini zararinianlatip gönlünü alabilir.. böyle hürrem sultan entrikalariyla yapilan transferi ben sahsen kendime hakaret kabul ediyorum.

olay budur... ayrica maden bilmem kaç euro verildigi taktirde tekke nin fener e satilmasinda bir sakinca yoktu, giriste çikan basin duyurusu neyin nesi???? o zaman parayi az bulduk arttirinsatalim diye bi duyuru yapsaydik!!!!

ts_fan
10.06.2006, 13:13
Yönetimin yaptiginin adi pazarlama stratejisinden baska birsey degildir, pazarlama stratejileri yapilirken maksimum fayda-kar nasil saglanir?Bu basarilmaya çalisilir, sayet bu noktada azami menfaate ulasilirsa o zaman o pazarlama gerçeklestirilir, bu olayin profesyonel boyutudur.

Ama bir gerçek var, ne olursa olsun bu durum gerçeklestiginde Tekke'nin o takimin formasini giyiyorolmasi zoruma gidecek.Iste bu da taraftarla-yöneticiler arasindaki fark (profesyonellik-amatörlük) oluyor galibasmileys/smiley6.gif

Tunga
10.06.2006, 13:21
Trabzonspor A.S. oldu mertlik bozuldu..smileys/smiley2.gif

Önceleri hedef lig sampiyonlugu idi, sanirim simdilerde "kar" oldu.

Bu konuda söylenecek fazla birsey de yok aslinda.

Daha önceleri "tükenis"le ilgili bir konu açmistim ve pek çok arkadas yaziyi okumak yerine basliga bakarak yorumlar yapmisti, "Biz tükenmedik, bitmeyiz..." falan filan diye.

Bakin nerelere gelmisiz.

Trabzonspor'un elinde çok degerli bir kaç futbolcu tutuyor. Elbette bas sirada Fatih Tekke var. Peki Fatih neden degerli?

Çünkü çok gol atiyor,

Çünkü takim kaptanligini yürütecek olgunlukta,

Çünkü attigi goller yaninda asist konusunda da arkadaslarina cömert,

Çünkü "devamliligi" var,

Çünkü en kötü gününde bile yetenekleri maç kurtariyor, vs. vs...

Bunlari çogaltmak mümkün. Peki bir yönetim "sampiyon olacagiz" diyen bir yönetim böyle bir futbolcu katar mi takimina ya da birakir mi?

Peki sorulara devam edelim:

Böyle bir futbolcuyu astronomik bir ücretle (üstüne üstlük bir de bonservis parasi ödemesi gerekirken) kadrosuna katip, 100. yilda sampiyonluk hedefi koyan kulüp mü, yoksa böyle bir oyuncuyu para kaybi korkusuyla en önemli rakibine satarak 40. yilda sampiyonluk hedefleyen kulüp mü daha samimi hedeflerinde, söylemlerinde?

Yillar önce Ali Kemal fener'e satildiginda kulübün bir mecburiyeti vardi. Simdi böyle bir gereklilik yok. Kulübün mali yapisi yillar ardindan "iyi" sayilabilecek bir mertebeye geldi. Bu oyuncuyu satmaya mecburiyeti yok artik. Peki bu oyuncuyu satmak, hem de en önemli rakibine satmak, sampiyonluk yarisini nasil etkileyecektir?

Eger sampiyonluk yarisini "çok etkileyecek" diyenlerdenseniz (ki zaten Fatih çok önemli bir oyuncudur diyerek bunu teyid etmis oluyorsunuz), o zaman Fatih'in olasi bir fener transferinde bedel olarak söylentilerle ortalikta dolasan 10 milyon EURO rakami bir sampiyonlugun da bedeli olabilir mi? Eger evet ise cevap o zaman bu bedele deger mi?

Trabzonspor yönetimleri kulüp çok kar ettiginde mi, yoksa kazanilan sampiyonlukla mi basarili sayilacak?

Eger yönetim Fatih'in yerine gerçekten su götürmez çok iyi 3 yildiz transferi yapsa ve de sonunda ligde mesela 3. olsa basarili mi diyecegiz? (Bunun örnekleri yakin tarihimizde mevcut).

Sorulari daha fazla uzatmak mümkün olsa da burada keselim. Ben yeni bir öneri daha sunuyorum yönetime, daha da dogrusu baskana:

2 yil önce Atay Aktug Fatih ve Gökdeniz'e imza attirdiginda "Iste yildiz transferlerimiz" demisti. O zaman pek çok kisi de kendisiyle maalesef dalga geçmisti. Simdi sanirim anlasilmistir o transferlerin gerçek degeri. Ben de sayin Baskan Nuri Albayrak'a diyorum ki: "Yapin Fatih'le bir anlasma, hatta cebinizden karsilayin bunu söz verdiginiz gibi, bunu iki yildiz transferine sayalim!"

kutoz
10.06.2006, 13:26
Recep;

Fatih Tekke'nin fb. ile anlastigini buraya birkaç hafta önce yazmistim. ve gelen tepkilere istinaden, Yönetim Kurulunun bu transferi gündemden düsürmek en azindan yildiz bir transfer yapilana kadar, basindan gizlemeye çalistigini biliyorum.

Fatih giderde, yerine 1 orta saha ve senin söyledigin isimlerden biri alirsa, Fatih kadar faydali olurlar mi? Gelecek futbolculari görmeden, onlarin takimda ki isleyisini izlemeden bu konuda kehanette bulanmak yersiz olur. Ama, Fatih Tekke gibi bir silahini, diger bir yarismaciya vermek, stratejik hatadir.

Bu her alanda böyledir. Çok faydali bir genel müdürünü, rakip bir firmaya verir misin? Ben sahsen vermem. Birde isin duygusal boyutu var ki, bu boyut beni evimdeki bütün Fatih Tekke resimlerini yakmaya kadar götürür. En son kizimin Fatih Tekke ile çekilmis resmini büyütmüs, duvara asmistim. Bu resim dahil...

Egemen
10.06.2006, 13:29
arkadaslar fenerbahce semihin sözlesmesini 2 veya 3gün önce uzatti. yani o haberin bi gecerliligi kalmadi sanirim... sitres yapmayin smileys/smiley2.gifbekleyip görelim.

eger fenere giderse ne yapacaz kulübümü yakacaz?? maçlara mi gitmeyecez?? formami almayacaz??? tabiki bunlari yapmayacaz

fatih tekkeyi unutacaz.. o kadar basit

biz futbolculara deil renklere asigiz...

Tahir
10.06.2006, 14:07
ben bu habere hiç inanmak istemesem de baskana yakin birinin söyledigine göre fatihi eziklere vereceklermis.bonservis konusunda da anlasmislar ve 10 milyon euro ve iki oyuncu diye.insaallah yanlistir diyorum ama adam baskana çok yakin.

Muhammet_61
10.06.2006, 14:21
Fatih konusunu daha önce kapatmistik sanirim. Galiba Umut'un transferi ve Wanchope'un gündeme gelmesi yine akillarda soru isareti birakti. Panige gerek yok arkadaslar. Ne bu yönetim Fatih'i eziklere satmaya, ne de Fatihbizi birakip eziklere gitmeye cesaret edebilir. Satilirsa Avrupa'ya müthis bir rakama satilabilir. Yeri doldurulacaksa buna da itirazimiz zaten yok.

TSelif
10.06.2006, 14:22
Çildiricam ALLAH im .. Bu konu niye hortladi gene yaaasmileys/smiley7.gif

Burçak
10.06.2006, 14:24
bukadar seyden sonra fatihin nasil performans gösterecegini merak ediyorum. herkesin hem fikir oldugu yerini dolduracak futbolcular alinirsa gönderelim. ama pisman olunmayacak birilerini almaliyiz. ve bu transfer sadece avrupaya olmali. fatihin üzerinde fener formasiyla bize karsi oynadigini görmek, birakin bize karsi oynamasini o nu o ezik formasi içinde görmek tarif edilemeyecek kaar kötü biseydir.

Akın_61
10.06.2006, 21:40
bence fatih kesinlikle gitmemeli...yabanci kontenjani dolu fatih giderse yerineo ayardatürk adam alamayiz...yabanci içinde kontenjanimiz dolu sampiyon olacaksak fatih satilmamali....fatih insallah satilmaz hayirlisi olsun....

kutoz
10.06.2006, 22:56

Bize söyleme. Aç kulübe telefon, Zeyyat Kafkas'a söyle. O konustugu sürece bu taraftar burada yazacaktir. Zaten yazmasak sikinti var demektir. Biz buralarda yazdigimiz için, buralarda beraber hareket ettigimiz için yönetim geri adim atmaktadir. Yoksa Fatih Tekke, çoktan uçmustu... (belki de uçmustur da...) Bu yüzden, çildirma. Birak isteyen istedigini yazsin. Fatih Tekke olayi sürekli sicak tutulmali. Sogutuldugu ana, korktugumuz basimiza gelecek buna emin ol.

Hüseyin Çümen
10.06.2006, 23:08
yönetim gerçekten net konusmuyo fatih gidebilir bu konusmalardan bu çikar ve transferler o yönde ilerlio gibi febe ye fatih i verirsek çok büyük bi yara alacgimiz gerçek biz para yla degil yüregimizle sampiyon olduk isler para ya döndümü duygusallik bittimi korkarim bizim de sonumuz gelir biz profesyonel asla olamayiz biz duygularimizla hareket ettigimiz sürece varolucaz

Özsu
10.06.2006, 23:19

Bize söyleme. Aç kulübe telefon, Zeyyat Kafkas'a söyle. O konustugu sürece bu taraftar burada yazacaktir. Zaten yazmasak sikinti var demektir. Biz buralarda yazdigimiz için, buralarda beraber hareket ettigimiz için yönetim geri adim atmaktadir. Yoksa Fatih Tekke, çoktan uçmustu... (belki de uçmustur da...) Bu yüzden, çildirma. Birak isteyen istedigini yazsin. Fatih Tekke olayi sürekli sicak tutulmali. Sogutuldugu ana, korktugumuz basimiza gelecek buna emin ol.

abi eger dedigin gibiyse yönetim bu siteye kulak weriyorsa; kulaklarini açip dinlesinler. Fatih Tekke nin satilmasini kesinlikle istemiyoruz. Egertransfersöz konusuolacaksada yurtdisina bir transfer olsun... Fatih Tekke giderse büyük yara alir bu takim...

TSelif
10.06.2006, 23:23
Zaten mail attim yönetime.. Zaten hortladi derken bizi kastetmemistim ..Hortlattilar manasinda

TSelif
10.06.2006, 23:26

<DIV>
<DIV>Sn: Baskanimiz ve çok sevgili yönetimdeki abilerimiz!</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bu yazimi çok uzatacak degilim . Sn: Zeyyat Kafka'in FATIH TEKKE için söyledigi üstü kapakli fenere de sekerede sözü üzgünüz ama canimizi sikti biraz .Sanirim anlamak istemiyosunuz . FATIH SULTAN TEKKE miz eger fenere satilisa bu kendi elinizle ipinizi çekmeniz manasina gelir. Lütfen bunun farkina varin . SULTAN bu takimin herseyi .Avrupa disinda bir takima satilmasi (ki özellikle fenere ) infial yaratacaktir.. 6 Mayis 2005' teki 30 bin kisilik yürüyüs abartisiz 100 bin kisi ile tekrarlanir .. </DIV>
<DIV>FATIH SULTAN TEKKE TRABZONSPOR 'UMUZUN DEGERIDIR , SEREFIDIR,ONURUDUR ,GURURUDUR..HERSEYIDIR</DIV>
<DIV>FATIH SULTAN TEKKE TRABZONSPOR'UMUZUN O KUTSAL FORMASI ALTINDA DAHA BIR ÇOK ÖDÜL ALACAKTIR..AMA SADECE BORDO MAVILI RENKLERLE..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Saygilarimla ..Umarim FATIH i fenere satarak hayatinizin en büyük hatasini yapmazsiniz...</DIV>
<DIV>info@trabzonspor.org.tr.... (info@trabz&#111;nspor.org.tr) adresine yollanmistirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif</DIV></DIV>

Selman
10.06.2006, 23:52
Ben bu habere ne inaniyorum nede inanmak istiyorum...

zafer6161
11.06.2006, 00:18
yav biz yazmaktan fb alamamaktan yorulmadi fatih fb ye gitmezzzzzzzzzzzzzzzz

konu kapansa iiiiiiii olur

Amasyali
11.06.2006, 03:05
Trabzonspor da Fenerbahçe'de borsaya açik sirketler oldugu için, bir futbolcuyla görüstükleri zaman bunu IMKB'ye bildirmek zorundalar. Kapali kapilar ardinda birilerini yapacagi pazarliklar islemez. Buna Trabzonspor taraftari izin vermez. Hem, Fenerbahçe'de yönetim degisecek. Azize'ye bu isleri birakmasini tavsiye etti doktorlari. Dolayisiyla, simdiki yönetiminverdigi ve aldigi sözlergelecek yönetimi baglamaz.
Arkadaslar, bosa panik yapiyorsunuz. Fatih bir yere gidemez.

Ömer Aydın
11.06.2006, 03:11
<table align="left" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><t><tr><td align="left" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/2006/06/11/im/FC499AFA24F8944EA2DACC6Fb.jpg</td>
<td colspan="2" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="3" align="left" height="8" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</td>
</tr>
</t></table> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><t><tr><td>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</td></tr>
<tr><td valign="top">Fatih hazır</span></td></tr>
</t></table>

Fatih Tekke, sözleşme
uzatmaya "Hayır" dedi. Trabzonspor da gelecek sezon serbest kalacak
oyuncusundan para kazanmak için F.Bahçe'nin teklifini kabul etti.
Kanarya, 8 milyon euro öderse, Fatih'i transfer edecek</span>.

</span>

</span>YERİ İKİ FORVETLE DOLACAK
Fatih
Tekke'nin F.Bahçe'ye imza atması artık an meselesi... Trabzonspor,
gelecek sezon sözleşmesi bitecek 'kral' golcüsüne sözleşme yenileme
teklifinde bulundu. Fatih ise bu öneriyi geri çevirdi. Bunun üzerine
harekete geçen bordo- mavili yöneticiler, A.Gücü'nün yıldız forveti
Umut Bulut'la 4 yıllık sözleşme imzaladılar.
<table align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="300">
<t><tr>
<td>
< ="" ="text/">
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->
< ="" ="text/" src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ,"><no>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</no>

</td>
</tr>
</t></table>
Trabzon, Kosta Rika'nın Dünya Kupası'na süper bir başlangıç yapan golcüsü Wanchope ile de ön protokol anlaşması imzaladı.

SONUNDA İZİN ÇIKTI
FATİH
Tekke'den doğacak boşluğu dolduran bordo-mavililer, F.Bahçe'den gelen 8
milyon euro'luk baş döndürücü teklifi de değerlendirmeye aldılar.
Yöneticiler, başkan Nuri Albayrak'la yaptıkları toplantıda "Fatih'i bu
sezon tutarsak, gelecek sezon para kazanamadan göndermek zorunda
kalacağız. Gitmesine izin verelim" görüşünde birleştiler. Bu
gelişmelerin ardından F.Bahçe, Trabzon'a 8 milyon euro ödemesi
durumunda, Fatih transferini gerçekleştirmiş olacak.

iNGiLiZLER DE YAKIN TAKiPTE
FATİH
Tekke, "İlk tercihim Avrupa'da futbol oynamak" dedi. İngiltere'nin
Wigan, Everton ve Blackburn Rovers takımları, bordo-mavili ekibin milli
golcüsü için adeta pusuda bekliyorlar.

Eger FBye giderse cok cok kirilirim Fatih in karakterine vede bu yönetime.

Bunu yapsinlar, mezarini kendileri kazmis olurlar.

Bunu biliyorlar insaAllah.

Eger satarsalar Taraftar aninda istifaya davet eder her macta.
</span>

Ömer Aydın
11.06.2006, 10:42
Beyler, ezikler cok iddiali konusuyor.

sametaydin
11.06.2006, 12:32
aman be çok da büyük bi olay. ben de üzülürüm gitmesine ama sikti ya. gidecekse yolu açik olsn kalacaksa kalsin. hiç kimse trabzonspordan büyük degildir.

Ömer Aydın
11.06.2006, 12:36
orasi öyle samet abicim ama trabzonun böyle bir degeri fenere kaybetmesi cok yazik olur ve af edilmez bi durum olur.

Kemhacıoğlu
11.06.2006, 12:36
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>?Kulübün menfaatleri? üzerine
Ergun Ata</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Aziz Yildirim, iddialar dogruysa Gökdeniz?e bir miktar kaparo verip imzayi attirdigi gün de ?kulübünün menfaatlerini? düsünmüstü, hakkindaki dosya ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra ?Artik gündemimizde yok? dedigi gün de. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>11.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

O güne kadar, ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa? diye baslayan cümlelerle her an gidebilecegi izlenimini veren Gökdeniz hakkindaki dosyayi Atay Aktug da biliyordu. Ama O, ?Kulübün menfaatleri? demedi, diyemedi, evladina sahip çikti. Gelinen nokta, Gökdeniz?in Serhat Demirtas ile yaptigi söylesinin bir paragrafinda sakli:
-?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana. Uzun bir aradan sonra ilk olarak Avni Aker?deki Galatasaray maçinda sahaya çiktim. Tribünlerden yükselen sevgi tezahüratlari, yöneticilerimizin ve takim arkadaslarimizin ilgisi beni çok duygulandirdi. Tribünlerin beni affettigini o an anladim. Artik dedigim gibi bu camiaya borcumu ödeme zamani geldi. Aslina bakilirsa bu borcu ödemek hiç kolay degil ama elimden geleni yapacagim...? Fanatik 09.06.2006
Bugünlerde yine moda o sihirli iki kelime, Baskan Albayrak ve ekibinin agzinda da sakiz olmus adeta: Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i de satariz!? demislerdi. Sonra, taraftar sitesi www.bordomavi.net?in çok destek ve yanki bulan aleyhte kampanyasi üzerine ?Yok öyle sey, Fatih?i satmayiz? diye çark ettiler. Umut?un Ankaragücü?nden alindigi gün ise esip-gürlediler adeta: ?Eger kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, Fatih?i Fener?e de, Seker?e de satariz!? Fatih de zaten ?Avrupa?yi? istiyordu ama ?Kulübün menfaatleri gerektiriyorsa, yurt içine de? gidebilirdi, öyle söylemisti.
Nedir kulübün menfaatleri ona bakalim: Göreceli bir kavram, kulüpten kulübe, yönetenden yönetene degisebilir sonuçta ?kulübün menfaatleri!? Örnegin Trabzonspor, hedefleri olan bir takim degil de, örnegin Ilhan Cavcav?in Gençlerbirligi kulübü gibi, sahadaki basaridan çok kasadaki paraya önem veren bir anlayisa sahip olsa, kulübün menfaatleri Fatih?i sattirmayi gerektirirdi. Ama Trabzonspor bu! Genel kurulunda insana, ?Kulübe para kazandirmak? vaadi degil, ?büyük basarilara imza atacagi? sözünü vermek oy kazandiriyor. ?Yildiz satmak? degil, ?yildiz almak? sözü diger iki rakibinin toplamindan fazla oyla iktidara tasiyor. Besiktas Nobre?yi, Fenerbahçe de Tümer?i ?Takimin ihtiyacindan? daha çok ?kulübün menfaatleri? için aldi. Bütün bunlarin bir anlami olmali, bunlardan gereken ders çikarilmali.
Albayrak ve arkadaslarina dememiz sudur ki; artik ?kulübün menfaatleri? edebiyatini yapmaktan vazgeçiniz. Bu kulübün menfaatine sayilabilecek tek sey, sampiyonlugu getirebilecek hamleleri yapmaktir. Bunun için Fatih?i satmaniz gerekiyorsa satiniz, taraftara gerekçelerini anlatiniz, ama alternatifini hazirlayiniz, geçen sezonkinden daha güçlü kadro kurunuz. Bakin o zaman size dün ?satamazsiniz? kampanyasi baslatan www.bordomavi.net üyeleri bile destek verecektir. Yeter ki kelime oyunu yapmayiniz, insanlarin duygulariyla oynamayiniz.

owenank
11.06.2006, 12:41
Fatih artik kariyerinin sonuna geliyor ve kafasindaTrabzonsporu bitirmis gibi gozukuyor.Ondaki hareket ve tavirlar ayni Sergendeki gibi. Kendini cok yukarlarda goruyo. Idman yapmadigi için de mac içinde kosmuyor ama tecrübesive klasi ile gol atabiliyor. Eger yurt disindan 2 super oyuncu gelecekse,(forvet ve 10 numara) Fatihi satmak Trabzonsporun menfaatinedir. Tabi gonul yurt disinda bir takima satilmasini ister ama hayirlisi...

onurts61
11.06.2006, 12:44
Fatih in gidisi klübun her alanda kurtulusu olacak saltanat sisteminin bitmesi için ilk etapta fatih in sonra hüseyinin gitmesi sart disardan gelen futbolculara ve hocalara baski olusturuyorlar tribünlere verdigi mesajla sahadaki uygulama arasinda daglar kadar fark var.

Su soruma fatih i savunan biri lütfen cevap versin müdahale almadigi halde kendini yere atip bide hakeme dönüp faul umdugunda ne hissediyorsunuz o bizim sultanimiz kralimizmi diyorsunuz.

Fatih takimda kaldigi sürece diger futbolcular rahat oynayamiyor sahada dokunulmazligi var sanki herkesin üstünde otorite gibi ,kendinizi diger futbolcularin yerine koyun ruhsal durumunuz nasil olurdu.

Jeneriklik gollarle sampiyon olunmuyor savasmak mücadele etmek lazim

Keske fatih i kayitsiz sartsiz savunanlar trabzonsporuda ayni oranda savunsalar su halimizden çok daha iyi konumda olurduk.

Sezon basinda yine sakatlanacak en az 10 maç kaçiracak ama 3-4 tane jeneriklik golle yine sultanimiz olacak.

Belki trabzonda caddede gezerken fatihe merhaba dedi belki kendi ismide fatih oldugu için körü körüne savunanlari önce trabzonspora sahip çikmayi öneriyorum fatih gelip geçicidir tarihin tozlu yapraklarinda yerini alacak 5 sene sonra belkide unutulacak ama 5 sene sonra trabzonspor bu düzeyde gündemde olacak onun için gelip geçicileri degil ebedi kalacaklari sevelim ve destekleyelim.

Fatihten gelecek parayla marcelinho ve ricardinho alinabilir simdi hangi kadro daha mantikli fatih li kadro yada fatihsiz ama marcelinho ve ricardinholu kadromu vereceginiz cevap kimi daha fazla sevdiginizin göstergesi olabilir fatihmi? trabzonspormu?

Kemhacıoğlu
11.06.2006, 12:48
Fatih Tekke, sözlesme uzatmaya "Hayir" dedi. Trabzonspor da gelecek sezon serbest kalacak oyuncusundan para kazanmak için F.Bahçe'nin teklifini kabul etti. Kanarya, 8 milyon euro öderse, Fatih'i transfer edecek.

Yeri iki forvetle dolacak
Fatih Tekke'nin F.Bahçe'ye imza atmasi artik an meselesi... Trabzonspor, gelecek sezon sözlesmesi bitecek 'kral' golcüsüne sözlesme yenileme teklifinde bulundu. Fatih ise bu öneriyi geri çevirdi. Bunun üzerine harekete geçen bordo- mavili yöneticiler, A.Gücü'nün yildiz forveti Umut Bulut'la 4 yillik sözlesme imzaladilar.

Trabzon, Kosta Rika'nin Dünya Kupasi'na süper bir baslangiç yapan golcüsü Wanchope ile de ön protokol anlasmasi imzaladi.

Sonunda izin çikti
Fatih Tekke'den dogacak boslugu dolduran bordo-mavililer, F.Bahçe'den gelen 8 milyon euro'luk bas döndürücü teklifi de degerlendirmeye aldilar. Yöneticiler, baskan Nuri Albayrak'la yaptiklari toplantida "Fatih'i bu sezon tutarsak, gelecek sezon para kazanamadan göndermek zorunda kalacagiz. Gitmesine izin verelim" görüsünde birlestiler. Bu gelismelerin ardindan F.Bahçe, Trabzon'a 8 milyon euro ödemesi durumunda, Fatih transferini gerçeklestirmis olacak.

ingilizler de yakin takipte
Fatih Tekke, "Ilk tercihim Avrupa'da futbol oynamak" dedi. Ingiltere'nin Wigan, Everton ve Blackburn Rovers takimlari, bordo-mavili ekibin milli golcüsü için adeta pusuda bekliyorlar.

Kaynak: Fotomaç

sametaydin
11.06.2006, 12:56
orasi öyle samet abicim ama trabzonun böyle bir degeri fenere kaybetmesi cok yazik olur ve af edilmez bi durum olur.

ya tamam herkes üzülür o giderse ama trabzonspor fatih tekke ye endeksli degildi önceden. kafalarda böyle bi düsünce varsa herkes bunu silsin. ve trabzonsporda kalirsa da böyle olmucak. o trabzonsporun forvet oyuncusu. bu kadar. giderse gitsin derim. nereye gittigi de bizi ilgilendirmemeli diye düsünüyorum.

sametaydin
11.06.2006, 13:00
[QUOTE=onurts61]

Fatih in gidisi klübun her alanda kurtulusu olacak saltanat sisteminin bitmesi için ilk etapta fatih in sonra hüseyinin gitmesi sart disardan gelen futbolculara ve hocalara baski olusturuyorlar tribünlere verdigi mesajla sahadaki uygulama arasinda daglar kadar fark var.

gerçekten böle bisey varmi ya? ben inanmamistim ama varsa böyle bisey hüseyininde hemen gönderilmesi gerekio.

ts_fan
11.06.2006, 13:04
Galiba herkes, yavas yavas akli selim olmaya dogru yol aliyor.Biraz daha beklemekte fayda var ama herkes her duruma hazirlikli olsun ve kimse bir baska kimseyi ya da kurumu Trabzonspor'dan daha büyükmüs gibi görmemelidir.Isimler (Sultan Fatih Tekke) gelip geçicidir, kurumlar (Trabzonspor) bakidir; herkes ilk olarak bunu aklinin bir kösesine kazimalidir.

Saygilar...

Tahsin Armutcu
11.06.2006, 13:05
kafasinda trabzonu bitirmis olabilir.ben inaniyorum ki eger fatih avrupaya giderse kimse karsi cikmaz aksine ona destek olur.ama eger oz ve oz trabzonlu bir futbolcu, trabzonun cocugu feneri aklina bile sokabiliyorsa gitsin abiler...

corleone
11.06.2006, 13:11
Fatihten gelecek parayla marcelinho ve ricardinho alinabilir simdi hangi kadro daha mantikli fatih li kadro yada fatihsiz ama marcelinho ve ricardinholu kadromu vereceginiz cevap kimi daha fazla sevdiginizin göstergesi olabilir fatihmi? trabzonspormu?

bütün yazina katilmakla birlikte özellikle burasi çok mantikli geliyor, herkes bu soruya objektif olarak cevap vermeye çalissin, hangisi daha mantikli geliyor, bence trabzonspor mantikli geliyor...

Aslıhan
11.06.2006, 13:16
burdaki herkes için öncelik ve mantiktabiki TRABZONSPOR bunu sormak bile hata smileys/smiley5.gif

ama bazi futbolculara karsi özel sevgi vardir bunu da unutmayalim lütfen smileys/smiley9.gif

Mehmet
11.06.2006, 15:18
Arkadaslar dikkatinizi çekerim.
Niyetleriniz sanki Fatih satilabilir. Biz çoktan raziyiz gibi olmus.

Sampiyonluga oynayacak takim en iyi oyuncusunu satmaz ve yeni anlasmalarla anlasmasini uzatir. Geçen sene de para kazanmak
için Petkoviç ve Tolga'yi da satmistik. Bu sene ki alinan sikintili sonuçlari hepimiz yasadik. Trabzonspor bu satislardan para mi kazandi saniyorsunuz? Kazandigimiz paradan daha çok para kaybina ugrarken;
daha da önemlisi çok kötü bir sekilde itibar kaybina ugradik.
Herkes buralari da düsünmeli. Bana kalirsa Fatih Tekke nin yanina daha bir sürü Fatih'ler bulunmali. Fatih'i satmak için kamuoyu olusturmak isteyenler kesinlikle Trabzonspor'un basarisini ve taraftarin mutlulugunu
düsünmeyenler ve kendi ceplerine girecek haraçlarini düsünüyordurlar.

Kesinlikle Fatih Tekke satilmamali, yeni anlasma ile anlasmasi uzatilmali.

Bu mevcut kadrodan ancak kimler satilabilir. Tayfun, Hasan, Diokaj, Tomas gibi oyuncular satilabilir. Lee bile satilmamali bence.

Bize forvete degil defansa ve orta sahaya iyi oyunculara ihtiyaç var.
Bunlari görmüyorlar yada bilmiyorlarsa diyecegim bise kalmiyor. Edited by: Mehmet

Fatih
11.06.2006, 15:24
emin kaynaklardan aldiim bilgilere göre fatih tekke fenerle anlasmis.ama trabzonspor birakmadii için gidemiyo.geçen seneki gökdeniz olayi yanii.bence fatih tekke derhal satilmali fener disnida bi takima tabiki.fatihin yerine çok kaliteli bi forvet umut bulut la çok is yapar. ayrica umut bulut trabzonsporun yeni fatih tekkesi olacak kadar kaliteli bi futbolcu.

zafer6161
11.06.2006, 15:37
yavvvvvvvvv fatih gitmez fb yeeeeeeeeeee

yine tekrarliyoruym eger fatih fb ye giderse bende meydan parkinda mini etelen dolasacam

Akın_61
11.06.2006, 15:40
abi satilsin avrupaya bizde rahat edelim oda bakalim ne yapcak avrupada insallah basarili olur......aman bitsin bu mevzu her an eziklerin birine gidecek diye korkuyoruz...suan fatihin transfer haberleri hem bizi hem fatihi yipratiyor.....su zamana kadar hiçbir yere gitmesini istemiyordum ama bundan sonra ezikler hariç nereye giderse gitsin...onunda bizim de isimiz rasgitsin....

Ömer Aydın
11.06.2006, 15:42

yine tekrarliyoruym eger fatih fb ye giderse bende meydan parkinda mini etelen dolasacam

Yazdim kenara.

selcjK
11.06.2006, 15:46
kesinlikle yurt disinda oynamak istiyorum diyen bir futbolcuyu tutup 1 yil boyunca kendimizi neden kahredelim? biraz düsünün ya gitsin bakalim seneye bedavaya geri aliriz

Akın_61
11.06.2006, 15:46
tekke eziklere gittikten sonra hiçbirseyin kiymeti kalmaz...

zafer6161
11.06.2006, 15:53

Yazdim kenara.

yaz kardes yazzzzzzzzzzzzzzsmileys/smiley36.gif

serseerii
11.06.2006, 16:38
[QUOTE=corleone][QUOTE=onurts61]

fatih ten gelecek parayla birakin ikisini birinibile alamiyoz bu futbolcularin haberiniz var mii

supermann
11.06.2006, 16:59
Fatih'ten geelcek parayla kimi alirsan al umrumda degil febeye satarlarsa yaziklar olsun!! yurt disina giderse basim gözüm üstüne..

Mert67
11.06.2006, 19:45
fatih futbol u birakir fenere gitmez bence

fincher
11.06.2006, 21:23
neden böyle bir tercih yapiyoruz anlayamadim.bir insan hem fatihi hem trabzonsporu sevemez mi?fatihi sevince trabzonsporu sevmemis mi oluyor?neden fatihli ve ricardinholu bir tercihten bahsetmiyorsun.hangi parayla dersen baskanin yildiz sözünü hatirlatirim...

UğuR
11.06.2006, 21:29
ya avrupaya gitçekse Amenna ama Fener ise 10 milyon olsada aslaaaaaaa.Fatih Fenere gitmez giderse TRABZON a gelmesin bir kahramanken vatan haini olmak simdi bazilari çok agir itham diyecek ama bence öyle evet vatan haini olmak para için degmez.

deniz_61
11.06.2006, 21:33
Bence gidecekse Avrupa'ya gitmeli,artik kalmasini kesinlikle istemiyorum.

champions
11.06.2006, 21:45
Fatih bence gitmeli tabi ki avrupadan bi takima ve degeri en az 8-10 milyon euro olmali ancak o paraya fatih kalitesinde bi genç bi forvet alabiliriz mesela honorato nilmar

YavruKurt
11.06.2006, 22:19
Yurt disindan hic bir külüp 7 veya 8 miljon euro vermez cünkü yabanci sorunu yok onlar icin.

Ama burda yazilanlari okudukca anliyorumki kimse Trabzonsporun cikarini degilde. Rakip takima gitmesin derdine düsmüs.

0 zaman kaptanimizi 4 veya 5 miljona verelim yurtdisina külübümüzde 3 veya 4 miljon zarar etsin.

Gecen sene gökdenizi vermedik ne oldu?Koca bir sezon Gökdenizden yararlanamadik.Peki bundan kim zarar gördü?

Kendi para kaynakimizi kendimiz yaratamadigimiz müddetce kim parayi cok verirse satilmasindan yanayim.

Alirsin her sene kombineni,Formani vede stada gelirsin külüpün geliri artarirsin paran olur o zaman biz istedigimiz futbolcuyu söke söke aliriz hangi takim olursa olsun.

Hüseyin Çümen
11.06.2006, 23:12
bende arkadaslaraa demistim fatih febe ye giderse en adiyim die ama artik korkmaya basladim çok mu iddali konustum die

İHSAN
11.06.2006, 23:36
Olum helal olsunlan size ....smileys/smiley7.gif

hemen inaniyonuz.....Fatih FEBE ye gitti ooooooooooooo!!!!!!!!!

Fatih Trabzona ve türkiyeye fazla ....Avrupaya gitmeli...Adam mutsuz abi burada ..Yarin kimin arabasina saldiracagi belli degil. Adamin kafasi rahat degil yani...

GITSIN AVRUPAYA , O KAZANSIN BIZ ÇOSALIM, BIZ KAZANALIM...smileys/smiley32.gif

Berat
11.06.2006, 23:37
Firtina öncesi sessizlik...

Selman
11.06.2006, 23:44
Firtina öncesi sessizlik...

Bilmedigimiz birseylermi var acaba?

kutoz
11.06.2006, 23:44

Gökdeniz'in sözlesmesi bittiginde, bende senin gibi aynisini söylemistim. Ve tabi o an hakli çikmistim. Çok ilginç aslinda hakli çiktigim an, etek giymeyi haketmisim megersem. Çünkü Gökdeniz sözlesme yapmis, aylar sonra bu sözlesme Aziz Yildirim'in kasasindan çikip basina yansimisti.

Anlayacagin agzim yandi ve artik hiçbir futbolcuya güvenmiyorum. Sahsi fikrimse, sen etegi simdiden hazirla bence. Ati alanin üsküdari geçtigini, birilerininse taraftarin nabzini yoklamaya devam ettigini düsünüyorm.

Akın_61
12.06.2006, 00:41
Yurt disindan hic bir külüp 7 veya 8 miljon euro vermez cünkü yabanci sorunu yok onlar icin.

Ama burda yazilanlari okudukca anliyorumki kimse Trabzonsporun cikarini degilde. Rakip takima gitmesin derdine düsmüs.

0 zaman kaptanimizi 4 veya 5 miljona verelim yurtdisina külübümüzde 3 veya 4 miljon zarar etsin.

Gecen sene gökdenizi vermedik ne oldu?Koca bir sezon Gökdenizden yararlanamadik.Peki bundan kim zarar gördü?

Kendi para kaynakimizi kendimiz yaratamadigimiz müddetce kim parayi cok verirse satilmasindan yanayim.

Alirsin her sene kombineni,Formani vede stada gelirsin külüpün geliri artarirsin paran olur o zaman biz istedigimiz futbolcuyu söke söke aliriz hangi takim olursa olsun.

arkadasim ne demek kim daha fazla verirse ona satmamiz gerek olurmu öyle dava ezikbahçe dünyayi verse fatihi onlara vermemiz lazim...zarar edelim isterse ben ve burdaki çogu arkadas fatihi ezikbahçe formasiyla görmeye dayanamaz...ayrica en iyi silahimizi eziklere bizi vurmalari içinmi vercegiz...fatih kesinlikle türkiyede birtakima özellikle eziklere satilmamali avrupaya çok istiyorsa gidebilir ama eziklere asla....smileys/smiley7.gif

YavruKurt
12.06.2006, 03:19
Hala olayin maddi yönünü anlamamisin veya anlamak istemiyorsun arkadas.Birkac miljon zarar olsun ama yurtdisina gitsin demek kolay.O zaman hic satmiyalim diyecegim ama bence kaptan gitmek istiyor yoksa simdiye kadar cikar aciklama yapardi.

Bizde o kadar rakip takimlara karsi nefret vede kin büyümüski aslinda zarari kendimize veriyoruz hala bunun farkina varamiyoruz.

Biz niye istanbul takimlarinin futbolcusunu talip olamiyoruz cünkü maddi yönden onlar kadar iyi degiliz.Iste ne zaman gúclü olursak o zaman size hak veririm

corleone
12.06.2006, 03:35
ben ve burdaki çogu arkadas fatihi ezikbahçe formasiyla görmeye dayanamaz...

iste olayin burasi önemli, hiçbirimiz buna dayanamayiz ama acaba tekke kendini o formada görmeye dayanabilir mi, midesi kaldirir mi? cevabi evet olursa ben fatih diye birini ne tanidim ne bildim, benim tanidigim kaptan dünyalar bir araya gelse fenere gitmez, yönetimlerin anlasmasi felan hikaye...

Akın_61
12.06.2006, 03:37
kardes gitmek isteyen adama dur diyessin adam gitmek istiyor...ezikbaçe 8 milyon euro veriyor avrupadan bir takim 4-5 milyon euro verir(bence dahada fazla verir)...bu sartlarda avrupaya gitsin çok daha iyidir...ayrica para herseyin anahtari degildir...eziklerin bizi kaç kere sampiyonluktan ettiklerini,yaptiklari çirkefliklerisöylemem gerek yok..hal bu iken sirf para için kaptanimiza,bir trabzonevladina ezik formasi giydirtemeyiz....ellerine bu gücü veremeyiz..zaten biz onu olir bunu satariz mavralarini atarak dolasiyorlar kaptani da onlara satarsak daha suzmazlar,bizide daha konusturmazlar....bence bu para mevzusu degil haysiyet mevzusudur....eziklerden gelecek para yerin dibine girsin.....

corleone
12.06.2006, 04:05
iste dedigim de bu zaten, senin ve bizim bu düsüncelerimizi fatih de paylasiyor mu acaba? yoksa biz bos yere mi kendimizi onun için parçaliyoruz?

Akın_61
12.06.2006, 04:10
usta az önce senin de dedigin gibi bizimle bu duygulari paylasmiyorsa daha tanimam onu....benim fatihle ilgi filimim burda kopar,bundan sonra adini azima almam....çünkü eziklere giden ezik olur..ama bence fatih bize bu yanlisi yapmaz avrupaya gidebilir ama eziklere asla gitmez...

Ömer Aydın
12.06.2006, 07:33
<table align="left" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><t><tr><td align="left" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/2006/06/12/im/EAE15E62159403408AFD1D4Db.jpg</td>
<td colspan="2" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="3" align="left" height="8" valign="top">http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</td>
</tr>
</t></table> <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0"><t><tr><td>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</td></tr>
<tr><td valign="top">Fatih&amp;Hamit imza attı</span></td></tr>
</t></table>

</span>

Milli futbolcu,
İstanbul'da son noktayı koydu. F.Bahçeli bir yöneticinin evinde imzayı
attığı belirtilen Fatih Tekke, Trabzonspor'a da para kazandırmış oldu
</span>

<div align="center">***</div>
Fatih imza attı

</span>Uzun pazarlıklar meyvesini verdi ve F.Bahçe ile Trabzonspor anlaştı. Fatih Tekke'nin önceki akşam F.Bahçeli bir yöneticinin evinde imzayı attığı öğrenildi. Trabzonspor'un Umut Bulut ile anlaşması, Kosta Rika'nın golcüsü Wanchope ile anlaşması F.Bahçe'nin işini kolaylaştırdı. Yıldırım operasyonla
<table align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="300">
<t><tr>
<td>
< ="" ="text/">
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->
< ="" ="text/" src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ,"><no>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</no>

</td>
</tr>
</t></table>
imza atıldı.

TÜMER KADAR ALACAK
Trabzonspor yönetimi,
"Gelecek sezon zaten serbest kalacak ve bedelsiz gidecek. Şimdi
satalım, para kazanalım" diyerek yıldız oyuncunun gidişine izin verdi. F.Bahçe'nin Trabzonspor'a 8 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi. 29 yaşındaki oyuncu yıllık 1.5 milyon euro alacak.

YILDIRIM'A MÜJDE
Yönetim bu transferi özellikle Yıldırım'ın Ankara'da hastanede olduğu anda bitirdi. Yıldırım'ın basın tarafından adım adım izlendiğini bilen yöneticiler imzadan sonra, "Başkanım iş bitti" diye müjdeyi de verdiler. Tepkilerden çekinen Trabzonspor yönetiminin açıklamayı birkaç gün geciktirebileceği öğrenildi.
</span>

Cenk ATILGAN</span>

Yeter yaaaaaaaaa...Nerde basin aciklamasi?

Niye gecikti?

YETER ARTIK!!!!

Fatih, bu konuya aciklik getir.

imported_baris
12.06.2006, 08:15
Bence Fatih yasadiklarindan ve ailesini dusundugunden dolayi cok da hakli olarak Trabzon'da kalmak istemiyor. Tercihi yurtdisi. Fakat yonetim FB'den gelen bonservis bedeli daha fazla oldugu icin FB'yi tercih ediyor. Yonetimin gorusu "rekabet var dusmanlik yok". Buradan yola cikarsak FB'ye Fatih'i satabilirler. Ben yonetici olsam, isin ekonomik boyutuna bakar, ben de satardim. Daha cok Fatih'ler gelip gecer Trabzon'da, fakat Trabzon'un guclenmesi lazim.

Gürkan
12.06.2006, 08:26
Fenerbahçe; Hamit ve Fatih ile anlasti. Sira Schalke ve Trabzon'un bonservis konusunda ikna edilmesine geldi.
YAHU NEYE INANALIM SASIRDIK.SAMPIYON OLMAK ISTEYEN BIR TAKIM NASIL EN IYI OYUNCUSUNU STAR (HEM DE DUNYANIN SAYILI GOLCULERINDEN BIRINI)

YONETIM YINE BIZE SUPRIZ MI YAPACAK YOKSA LAZARONI GIBI

VERDI MI FATIHI.

ahmetto
12.06.2006, 08:35
Yine yalan haber arkadaslar inanmayin

Ama bu konuda bütün haberleri bitirecek basin açiklamasi sart.Yoksa Ezikbahçe ve onun medyasi bu tür yalan haberleri transfer mevsimi bitene kadar yazacaklardir.........lar

noname
12.06.2006, 08:49
2 gün biraktik forumu yine satilma haberleri çikmis. Her haberden sonra Fatih'ten bir açiklama yapmasini mi bekleyecegiz! Kimse inanmiyor mu adamin açiklamalarina?

Neye inanacagini sasiran, ikinci bir açiklama bekleyen arkadaslarima sakin olmalarini tavsiye ederim. Birakin herkes kendi dogrusunu yapsin, biz kalmasini istedigimizi söyledik. Dogru olan artik bu konuda kendimizi germememiz. Kapatmaliyiz bu konuyu. Tepki göstermemiz gerekecekse, onun da nasil olacagini herkes bilir!

Bu bizim istanbul medyasini ve ezik yöneticileri sallamadigimizi,büyüklügümüzü, kendimize ve futbolcumuza güvendigimizi gösterir! Küçüklügümüzü ya da tedirginligimizi degil.

My
12.06.2006, 10:37
Eeee... Yöneticilerimiz bu tip haberlere çanak tutuyor. Bizlerde burda kendi kendimizi yiyoruz.

Naim
12.06.2006, 11:38
Eeee... Yöneticilerimiz bu tip haberlere çanak tutuyor. Bizlerde burda kendi kendimizi yiyoruz.

Hocam Yöneticiler çanak tutmuyor
buyur 2 dakiak once Canli yayinda dedikleri Haciosmanoglu nun

Haciosmanoglu:

Sova dünük yapilan imza haberleri yalan ben Transfer komitesindeyim isimize yarayacak olani istedigimizi gidip aliriz
Gökdeniz ve Fatih le en yakin görüsen yöneticiyim benden izin olmadan beyanat vermez her hangi bir görüsmede bulunmaz bulunamaz!
Fatih bana gelip Avrupada büyük bir takimda Türkiye ve Trabzonu temsil etmek istiyorum bu olmaz ise Türkiyede Trabzon disinda bir takimda forma giymeyecegim.

Azize ve Nihat bizi 1 er defa aradi daha önce fikrimizi sordu bu konuda biz de hayir diyerek konuyu kapattik ve o günden sonra bir daha görüsmedik!

basinda yönetici arkadaslarimizin konusmlari yalan yanlis yerlere ucundan kösesinden çekilerek getiriliyor

Trabzonun haklarini en iyi koruyan insanim.

Trabzon lehine olmayan hiç bir hareket yapmayiz!

Ayri bir sorun üzerine üzerine basa basa söyle dedi fatih konusunda ayri Bakin bunun üzerine basarak söylüyorum fatih i bu konunun disinda tutarak bir
futbolcunun baska bir takima gitmesi normal olmali
takimlar arasi iliskileri düzeltebilir fakat fatih konusunda demiyorum yanlis anlasilmasin !

Olay budur Avrupa da büyük bir takim(bunu özellikle söyledi) olmazsa Fatih baska bir yere gidemez

Bilo61
12.06.2006, 11:46
Ben Fatih ye cok tepki veririm giderse galiba Sampioyon olmak icin gidiyor . Hani orda Aziz y. varya o onlari sampiyon eder hem sampiyonligindeoynayacaklar ya katilabilirseler sayet . FATIHben almanyadan yaziyorumkalidigim yerede galiba 10.000 trabzonlun var hepsi kahrolmus Kaptana bak sanki bizim takimiz fakir .sanki bizim baskan seni parani vermezdi ,saanki bu yil sampiyona oynamacagdin seni Trabzonlu olarak sevecegiz Fenerli olarak azlaama azla olmaz olamaz.. cok üzgünüz giderse yasin 30 pascak Nereye

Sefaenes
12.06.2006, 11:53
vallah sahet Fatih geberlere giderse asla Trabzonlu oldugunu Trabzon menfati icin gittim demezin bu taraftar nasil Abdullahi ögünü kalbinden silmisse fatihi de siler. Hic bir futbolcu Trabzon dan üztün degildir Tek üstün Trabzondur Avrupaya bedava gitsin ama asla oraya gitmesin

gokmensahin_61
12.06.2006, 12:00
arkadaslar bir laf varddir fala inanma fassiz kalma bu yuzden fotomacin haberserine ianan mayin bence......

Gürkan
12.06.2006, 12:14
BU HABERLERIN SORUMLSU BASTA FATIH VE YONETIMDIR.ÜÇÜNCÜ AGIZDAN DEGIL DIREK TV YE CIKACAKLARDI YANNA OTURUP.KRDESIM FATIH GITMIYO BIZ BIRAKMIYORUZ DIYECEKLERDI FATIHTE GITMIYORUM DIYECEKTI.

YOK AVRUPA ALURSA DUSUNURUZ YOK OLE YOK BLOE DIYE ACIK KAPI VERIRISEN OLACAGI BU. TOPLAYIN TUM BASINI SOYEYIN BAK OZAMAN HABER CIKIYOMU.

BENCE ATES OLMAYAN YERDEN DUMAN CIKMAZ.

BU YONETIM FIRSAT KOLLUYO SATACAKLAR FATIHI.

FENER NIYE ALACAK CUNKU YABANCI KONTENJANI VAR BIZIMKILER DE KONTENJAN DOLU ONU SATIP YABANCI ALACAKLAR.

BIZ TEPKIMIZI AZALTINCA ACIKLAYACAKLAR.

Umut Uzunoglu
12.06.2006, 15:00
Fatih Tekke nin fb ye satilmasi son derece yanlis olur çünki Trabzonspor sampiyonluga oynayacak bi takim yaratmak istiyorsa Fatih'in bu takimda mutlaka yeri vardir hele takimin en golcü futbolcusunu ezeli rakipe satilmasi ben sampiyonluga degil tüccarliga oynuyorum demektir.Seneye anlasmasi bitiyor diyerek bizi kandiramazsiniz sözlesmesi bitiyorsaFatih'leanlasmak için masaya oturursunuz.Eger Trabzonspor sampiyonlukta ben de varim diyorsa elindeki degerleri tutuponlarin yaninayeni degerler eklemek durumundadir ama eger sampiyonluk istiyorsa.

uslanmazlaz
12.06.2006, 15:04
ya kesin bir imza yada açiklama bekliyoruz ya satti desin öbür gün istifayi versinler yada satmayip devam etsinler

Nytre
12.06.2006, 15:15
YÖNETIM ne desin daha...

arada zeyyat gibi dallamalar var... hep onun basinin altindn çikti bu haberler

Gürkan
12.06.2006, 15:17
YAHU BU ZEYYAT BENCE FBLI IMKANI OLAN BIR ARASTIRSIN FB ILE BI YAKINLIGI VSRMI KONGRE UYESI FALAN NE BU BE ADAM ZORLA SATACAK.

Aslıhan
12.06.2006, 15:36
bizi yildiramazlar smileys/smiley7.gifkimse nabiz yoklamasin smileys/smiley7.gif

KAPTANI yurtiçine S-A-T-A-M-A-Z-L-A-R smileys/smiley7.gif

halil ibo
12.06.2006, 15:52
Bu tip haberlere sadece yönetimden önde gelen isimlerin yanlis beyanlari degil,aramizdaki bazi arkadaslarda çanak tutuyor.Bakin o adi fotomaç gazetesine bizim giris sayfasindaki bildiri konu oldu ama yinede yalan haberden vazgeçmiyorlar.Adamlar bosluk doldurmak için her türlü safsatayi haber yapiyor.Hepimiz koca hürriyetin düstügü komik durumu gördük.Bu isi en azindan bizim noktalamamiz gerekiyor... Edited by: halil ibo

ts_fan
12.06.2006, 15:53
Arkadaslar darlanmayin, sakin olun ama herseye de hazirlikli olunsmileys/smiley2.gif

Taner Gündoğdu
12.06.2006, 15:56
off artik ne olcaksa bir an önce olsun darlandim yaaaa

ama kaptan o rezil formayi giyerse ki giymeyecegini düsünüyorum, kadiköyde ilk maçta iki çift lafim olcak ona...

Esra Yıldırım
12.06.2006, 15:58
Herseye hazirlikli olmak gerekir ama ihtimali bile kötü

Salih61
12.06.2006, 16:00
Bu tip haberlere sadece yönetimden önde gelen isimlerin yanlis beyanlari degil,aramizdaki bazi arkadaslarda çanak tutuyor.Bakin o adi fotomaç gazetesine bizim giris sayfasindaki bildiri konu oldu ama yinede yalan haberden vazgeçmiyorlar.Adamlar bosluk doldurmak için her türlü safsatayi haber yapiyor.Hepimiz koca hürriyetin düstügü komik durumu gördük.Bu isi en azindan bizim noktalamamiz gerekiyor... Bizde mi yalan haber yapip bizans medyasina yedirsek...Ancak öyle adam olurlar...

serdarguney
12.06.2006, 16:09
her ne sart olursa olsun fatih tekke trabzonspor dan gitmemelidir hele hele fenerbahceye thic gitmemelidir

alone_61
12.06.2006, 16:19
arkadaslar size katiliyorum da fatih sözlesme yenilemeyip seneye bedava giderse ne olacak? yine sevinecek miyiz biz satmadik o gitti diye!!!

sultantekke
12.06.2006, 16:21
medyaya kalsa çoktan fatih fenerdeydi smileys/smiley7.gif

halil ibo
12.06.2006, 16:23
@ alone_61

Kardesim en geç devre arasinda sözlesme yenilenecektir.Sezon sonuda gerçekten Avrupa'dan teklif gelirse bonservisi bizde olacagi için yine para talep edecegiz.smileys/smiley1.gif

Kemhacıoğlu
12.06.2006, 16:32
Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer haberleri Trabzonspor taraftarini harekete geçirdi. Bordo Mavi Net sitesinde görüslerini belirten Trabzonspor taraftari Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferine karsi oldugunu net bir dille açikladi. Iste Bordo

mavi sitesinin taraftar görüsü...

Transfer dönemini yasadigimiz bugünlerde, medya organlarinda takim kaptanimiz Fatih Tekke?nin Fenerbahçe Kulübü?yle anlastigi, anlasmak üzere oldugu ya da yurt disina gidebilecegi yönünde haberler siklikla yer almaya baslamistir. Her gün ulusal gazetelerin mansetlerini ve televizyon ekranlarini dolduran bu haberlere ek olarak, degerli kulüp yöneticilerimizin konu hakkinda çeliskili beyanatlarda bulunmasi, Trabzonspor?un milyonlarca taraftarini huzursuz etmis ve bu açiklamanin yapilmasini bizim için zorunlu kilmistir.

Teknik açidan, Trabzonspor ve Fenerbahçe Kulübü yöneticilerinin anlasmasi, Fatih Tekke?nin de riza göstermesi sonucu gerçeklesebilir olan söz konusu transfer girisimini, Trabzonspor taraftarlari olarak ?hangi sart olursa olsun? kabul etmemizin kesinlikle mümkün olmadigini kamuoyuna en net ifadeyle duyururuz.

BORDOMAVI.NET olarak, Trabzonspor?umuzu bulundugu mevcut noktadan daha iyi bir konuma tasimayi ve kulübümüzü en büyük basarilara kavusturmayi misyon kabul etmesi gereken Trabzonspor Yönetim Kurulu?nun, takimimizin futbolcu kadrosunda bulunan en büyük kozlarindan birini ?ezeli rakibine? sunmak için görev basina gelmedigini ve Trabzonspor?u yönetmek için görevde bulunan hiçbir ?baskan? ya da ?yönetici?nin bütün bir camianin vicdanini, kulübün sarsilmaz durusunu ve Türk futbolunda tasimakta oldugu misyonu hiçe sayarak davranma hakkina sahip olmadigini hatirlatmak ihtiyaci hissetmiyor; bu ilkelerin Trabzonspor?u yönetmek gibi agir bir sorumlulugun altina giren tüm yöneticilerin her an aklinda oldugunu umut ediyoruz.

Trabzonspor taraftari, takim kaptani Fatih Tekke?nin Fenerbahçe Spor Kulübü?ne satilmasina tüm gücü ve tüm benligiyle karsidir.

Çünkü,

Adi geçen kulüp, bir çok kez, gerek resmi ve gerekse gayri resmi agizlardan, rakip kulüplerden yaptigi/yapacagi futbolcu transferlerinde güttügü amacin kendi kadrosunu güçlendirmenin yaninda, rakibinin kadrosununu zayiflatmak, parçalamak oldugunu beyan etmistir. Türk futbol tarihine bakildiginda, adi geçen kulübe transfer olan yildiz ya da yildiz adayi futbolcularin ezici çogunlugunun akibeti, konuyla uzaktan yakindan ilgili herkesin malumudur. Adi geçen kulübün, özelde transfer, genelde yönetim politikalarinin Türk futbolunun gelismesi, ilerlemesi adina ne gibi bir çaba içinde oldugu/olacagi son derece tartismali bir konudur. Söz konusu yönetim anlayisinin, A Milli Takimi?mizin en önemli kozlarindan biri olan Fatih Tekke?nin performansina ne katacagi ve oyuncunun kariyerine nasil bir etkide bulunacagi ciddi bir kaygi unsurudur. Tüm bunlardan önemli ve hayati olarak, sampiyonluk hedefleyen bir Trabzonspor Kulübü?nün, kadrosundaki en büyük kozlarindan birini, üstelik söz konusu futbolcu takimin mevcut kaptani iken, bu yoldaki en büyük rakiplerinden birine satmasi ya da satmayi aklindan geçirmis olmasi mantik disi ve kabul edilemez bir durumdur. Trabzonspor taraftarinin gönlü, takimimizda artik bir sembol haline gelen, yeni nesiller tarafindan örnek alinan, kendi alt yapimizdan yetistirdigimiz degerli futbolcumuz ve kaptanimiz Fatih Tekke?nin yuvasinda kalip, hedeflerimize ulasma yolunda degerli katkilarina devam etmesinden yanadir. Bununla birlikte, kaptanimiz Fatih Tekke?nin yurt disindan önemli kulüplerin transfer gündeminde olmasi ve böyle bir transferin gerçeklesmesi bizlere ancak onur verecektir. Ilk bakista kadro zaafiyetine sebebiyet verecek gibi görünse de, Trabzonspor?un ayrilan her oyuncusunun yerini ayni degerdeki bir digeriyle doldurabilecek güçte bir kulüp olduguna inancimiz tamdir.

Fatih Tekke?nin Avrupa?ya olasi transferi, özelde Trabzon ve Karadeniz?in, genelde de bütün Türkiye?nin müstakbel Fatih?lerinin önünü açacak, ?Bir gün ben de oralara gelebilirim? seklinde umutlarini yesertecek ve sonuçta kazanan sadece Trabzonspor degil, tüm Türk futbolu olacaktir.

Trabzonspor taraftari, takim kaptani Fatih Tekke?nin Trabzonspor?dan ayrilmasini ancak ve ancak futbolcunun Avrupa?nin önemli kulüplerinden birine transferi olmasi durumunda kabul edebilecektir. Fatih Tekke?nin Trabzonspor?da kalmasi ya da Avrupa?da forma giymesi disinda verilecek farkli bir kararin karsisinda oldugumuzu, en içten saygilarimizla kamuoyuna duyururuz.

Lokman
12.06.2006, 16:58
Umut transfer edilmeden önce gitmesine kesinlikle karsiydim fakat artik umut alindigina göre, tabi yeni sözlesme imzalamaya yanasmiyorsa, satilsin 8 milyon Euro ya fenere degilde 5 milyona yurt disina satilsin ordan gelecek paraylada bence stad için girisimler hizlandirilsin yada yeni bir futbolcu alinsin. Bu fikre kizan arkadaslarda olacaktir mutlaka ve fakat önümüzdeki yil gözümüzün içine baka baka fenere bedavaya gitmesinden iyidir günlük düsünmeyelim nede olsa eninde sonunda gidecek bari bizde bu durumda çikarimizi koruyalim. Bunlar benim sahsi fikirlerimdir kisileri ve kurumlari baglamaz smileys/smiley4.gifsmileys/smiley17.gif

kurt61
12.06.2006, 17:08
Açilmasi zaman aldigi için yazan tarafindan silinmistir...Edited by: kurt61

Doğan ATASOY
12.06.2006, 17:15
Ates olmayan yerden duman çikmaz derler, çok da dogru bir söz. Fatih Trabzon da mutlu olsa, veya yönetim onun kalmasindan yana olsa, fatih fenerbahçeli yöneticilerle görüsmemis olsa biz bunlarin hiçbirini tartisiyor olmazdik su anda. Benim bilgim Fatih fenerbahçeyle görüstügü klubün rizasi oldugu takdirde gelmeye hazir oldugu, yönetimin de satmaya dünden ragzi oldugu fakat baskidan çekindigi için bu transferin gerçeklesmedigi yönünde, ve eger yanilmiyorsam trabzon arka arkaya bir kaç bomba patlatirsa ardindan fatih'i kadiköyde görebiliriz. Sonuç olarak hiç bir Trabzonspor taraftari fatih'i baska forma altinda izlemek istemez ama içinde bulundugumuz sartlara baktigimizda fatihi satmak bana mantikli geliyor.Neyse her n olursa takimimiz için hayirli olur insallah

TSelif
12.06.2006, 17:30
Yaaa arkadaslar .

ALLAH ini seven artik su rezillerin senaryolarini suraya eklemesin ..

yeter yaa

unyelimetin
12.06.2006, 17:39
Fatih Tekke konusunda fikirlerimi daha önce belirtmistim.O zamandan bu güne bazi olaylar gelisti."Ben gitmek istiyorum,seneye kalirsam Trabzonspor'a çok fazla fayda saglayamam" türünden bir söz sarf eden Fatih Tekke için o gün bu sekilde düsünüyorsa hemen satilmali demistim.Yine ayni seyi söylüyorum.

Ancak;olaya Fatih açisindan bakarsak bizler bile hali sahaya giderken iyi futbol oynayan kisilerle oynamak isteriz.Ancak sen Fatih'in yanina iyi adamlar almazsan,orta alandan kendisine gollük pas verecek bir tek Simko'yu birakir,Hasan gibi Djokaj gibi vasat oyunculara mahkum edersen ve de inancim odur ki en az bizim kadar Trabzonspor'un sampiyonlugunu isteyen bir Fatih Tekke gelen yönetimlerin nasil sampiyonlugu ve sampiyonlar ligini elinin tersi ile ittigini görünce umudunu kesip elbette gitmek ister.Sen yönetim kurulu ve baskani olarak Fatih'i karsina alip sampiyon olmak istedigini,bunun için kendisine ihtiyaci oldugunu ve takima iyi futbolcular alacagini söyle bakalim Fatih bir daha gitmek istiyor mu?Campbell'i alip yanina Mehmet Zengin'i verdik,adam alti ayda kaçti gitti.Fatih yine de iyi duruyor.

Kongrede yildizlarin elde tutularak yeni yildiz oyuncular ile sampiyonluk mücadelesi veren yönetimin,iki lafin basinda kulübün menfaatleri gerektirirse satariz sözü daha önceki vaadleri ile örtüsmüyor.Satan degil alan bir yönetim bekleyen taraftara atilacak en büyük kaziktir bu.

Is öyle bir noktaya geldi ki Fatih Tekke önümüzdeki sezon bitecek olan sözlesmesi için uzatma teklifini gerçekten reddetmisse,seneye bonservis ücreti alamadan elden gidecektir.Bu asamada yönetimin varsa agirligini koyup imza attirarak isi bitirmelidir.

Fotomaç gazetesinde de dün için Fatih'in Istanbul'da bir yöneticinin evinde imza attigi söyleniyor.Ben Fatih'in bu konu için daha önce dedigi böyle bir sey yapacak ............ degilim sözüne inaniyorum.Ancak yönetim tamam biz anlastik sen imza atabilirsin dediyse bilemem.

Dursun Ali Bahçekapılı
12.06.2006, 17:49
Ates olmayan yerden duman çikmaz derler, çok da dogru bir söz. Fatih Trabzon da mutlu olsa, veya yönetim onun kalmasindan yana olsa, fatih fenerbahçeli yöneticilerle görüsmemis olsa biz bunlarin hiçbirini tartisiyor olmazdik su anda. Benim bilgim Fatih fenerbahçeyle görüstügü klubün rizasi oldugu takdirde gelmeye hazir oldugu, yönetimin de satmaya dünden ragzi oldugu fakat baskidan çekindigi için bu transferin gerçeklesmedigi yönünde, ve eger yanilmiyorsam trabzon arka arkaya bir kaç bomba patlatirsa ardindan fatih'i kadiköyde görebiliriz. Sonuç olarak hiç bir Trabzonspor taraftari fatih'i baska forma altinda izlemek istemez ama içinde bulundugumuz sartlara baktigimizda fatihi satmak bana mantikli geliyor.Neyse her n olursa takimimiz için hayirli olur insallah

Kardes sen fenerli misin.Fatih nasil gelmeye hazir olur?Fatih fenere gitmeye hazir olur diyecektin galiba

Trabzonsporumuzdan sanki baska bir takimmis gibi trabzon diye bahsetmen ve Fatihi kadiköyde görebiliriz demeni yadigardim sanki bir fenerli ile konusuyorum sandim.Ne demek kadiköyde görebiliriz oraya maci mi gidiyoruz ki

fincher
12.06.2006, 18:10
sormaya ne hacet adam bariz fenerli.fatih gelmeye hazir diyor.o kadar çok ki bu siralar siteye ugrayan ezikler.fatihi satmak mantikli geliyormus,akillari sira Trabzonspor taraftarinin arasinda bu konuda ikilik çikaracaklar.
simdi çikar ben istanbulda oldugum için öyle dedim,baslar kimse trabzonsporlulugumu sorgulayamaz edebiyatina,biz de yeriz...

Özgür Öztürk
12.06.2006, 18:34
http://img147.imageshack.us/img147/3033/byviyafotomacgecegi9ow.jpg
Edited by: Viya

Adnan Mollasalihoğlu
12.06.2006, 19:30
Yaaa yeter nere giderse gitsin onunda klubunun menfaatlerini de.........smileys/smiley7.gif

TSelif
12.06.2006, 20:12
Harika viya ..bunu onlara mail atsak ne iyi olur vallasmileys/smiley36.gif

Nihat özdemire bugün TEKKE noldu diye sordular ..Oda beklemedeyiz dedi ..rahatsiz smileys/smiley7.gif

kutoz
12.06.2006, 20:25

Nihat özdemire bugün TEKKE noldu diye sordular ..Oda beklemedeyiz dedi ..rahatsiz smileys/smiley7.gif

Nihat Özdemir, yapilan bunca açiklamaya ragmen, neden hala beklemedeyiz diyor. Bunlar anlama özürlü mü acaba. Yoksa...

Barış
12.06.2006, 21:03

Nihat Özdemir, yapilan bunca açiklamaya ragmen, neden hala beklemedeyiz diyor. Bunlar anlama özürlü mü acaba. Yoksa...

o da özürlü ,satin aldiklari...basin da özürlü.bu kadar kapak yedikten sonra hala aç köp ek gibi bekliyor beyinnsiz herifler.

ts_fan
12.06.2006, 21:03
Harika viya ..bunu onlara mail atsak ne iyi olur vallasmileys/smiley36.gifNihat özdemire bugün TEKKE noldu diye sordular ..O'da beklemedeyiz dedi ..rahatsiz smileys/smiley7.gif Nihat Özdemir, yapilan bunca açiklamaya ragmen, neden hala beklemedeyiz diyor. Bunlar anlama özürlü mü acaba.Yoksa...

Erkan Abi, biliyorsun sende; kabullenmesi çok zor ama cevap YOKSAsmileys/smiley6.gif

TSelif
12.06.2006, 21:05
Harika viya ..bunu onlara mail atsak ne iyi olur vallasmileys/smiley36.gifNihat özdemire bugün TEKKE noldu diye sordular ..O'da beklemedeyiz dedi ..rahatsiz smileys/smiley7.gif Nihat Özdemir, yapilan bunca açiklamaya ragmen, neden hala beklemedeyiz diyor. Bunlar anlama özürlü mü acaba.Yoksa...

Erkan Abi, biliyorsun sende; kabullenmesi çok zor ama cevap YOKSAsmileys/smiley6.gif

Hayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrr! Milyonlarca kere hayiiiiiiirrrrrrrrrrrr!!!smileys/smiley19.gif

mezgit
12.06.2006, 21:16
satilabilir bu takim ne futbolcular yetistirdi.kendininde dedigi gibi bundan sonra takima sadece maddi yönden katkisi olur.bence artik trabzon da oynamasa iyi olur.

ts_fan
12.06.2006, 21:27
Satilabilir falan demeyin, sonra gazetelerde veri olarak kabul ediliyor burda yazilanlarsmileys/smiley2.gif

TSelif
12.06.2006, 21:37
Aynen öyle ve bu verilerden ne senaryolar üretiliyo haberiniz var mi? Agzimizdan S harfi çikmayagörsün valla smileys/smiley36.gif

kutoz
12.06.2006, 21:42
Satilabilir falan demeyin, sonra gazetelerde veri olarak kabul ediliyor burda yazilanlarsmileys/smiley2.gif

Bunu en iyi sen bilirsin Recebim. Sen dikkatli ol yeter. Nede olsa basinla aranda, pozitif bir elektrik var. Misal, Lucescu olayi... smileys/smiley2.gif

Selman
12.06.2006, 21:44
@kutoz

Üstad sanki biseyler biliyor gibi konusuyorsunuz.Bizide aydinlatsaniz bu 'yoksa' yoksa dogrumu?

Adem Erdoğan
12.06.2006, 21:47
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=2780 3

BMN olarak sesimizi duyanlar var...

ts_fan
12.06.2006, 21:48

Bunu en iyi sen bilirsin Recebim. Sen dikkatli ol yeter. Nede olsa basinla aranda, pozitif bir elektrik var. Misal, Lucescu olayi... smileys/smiley2.gif

Yok Abi, ben bu olayla alakali somut görüsümü burda alenen yazmadim.Ama nasil düsündügümü sen çok iyi biliyorsunsmileys/smiley2.gif basin kendisine malzeme olabilecek olan herseyi burdan cimbizla çekiyor, bu yüzden arkadaslari bu konuda uyarmak istedim.Arkadaslar gitmesinden yana tavir koysalarda dile getirmesinler; böyle yapilirsa hem basina, hem Tekke'yi elden çikarmak isteyen yönetime, hemde gitmek isteyen Tekke'ye (bu bir varsayim) koz vermis olunur.Birakalim bu olay seyrinde gidiyor zaten, ne olacaksa olsun, sonuta açiklama yapmak zorunda olacaklar da gerekli açiklamalari yapsinlar.Ama herkeste herseye hazirlikli olsun.

Trabzonspor için en hayirlisi ne olacaksa o olsun.

kutoz
12.06.2006, 21:50
@kutoz

Üstad sanki biseyler biliyor gibi konusuyorsunuz.Bizide aydinlatsaniz bu 'yoksa' yoksa dogrumu?

Valla imza atmadan hiçbirseyin kesin olmadigini ögrendim, bu yasima kadar. Benimkisi önsezi sadece. Birseylerin oldugunu seziyorum ama taraftarin birlik ve beraberligiyle bir düsünceyi bertaraf ettigimizi saniyorum.

Ama Gökdeniz olayi gibi, 2 yil sonra kasadan bir sözlesme yada benzeri bir mutabakat belgesi çikarsa da hiç sasirmayin. Fatih insallah, Avrupa'ya transfer olmazsa Trabzonspor'da oynayacak. Yine önsezime güvenerek söylüyorum, Avrupaya transferi olmazsa Yönetim Kurulu Fatih'e jübileye kadar sözlesme yaptirip, kafasini rahatlatacaktir.

Adem Erdoğan
12.06.2006, 21:52
Hayirdir fatihi yine nereye gönderiyo basin..

kutoz
12.06.2006, 21:59
Basin nereye veriyor bilmiyorum ama Fatih, Hüseyin ve Hasan suan Umre'de. Allah kabul etsin diyelim.

Bu arada bu kahpe basin, buradan söyle bir haber çikarsa tam olur herhalde.;

"Suudi Arabistan ?in Al-Ittid takimi ile anlasan Vahid Halilhodzic, Trabzonspor'un 3 yildizina göz koydu. Suudilerin yapmis oldugu teklifle gözleri kamasan Fatih, Hüseyin ve Hasan, Umre ibadetinden sonra Vahid Halilhodzic ile görüsmeye gidecekler"

Kahpe basin, bunu da yazin. smileys/smiley4.gif

Selman
12.06.2006, 22:08
Gökdeniz olayi gibi olacagini zannetmiyorum.Ben Fatih'in delikanliligina güveniyorum.Eger imza atmissa çoktan açiklardi.

Tabi burda birde yönetimin tutumu var.Çikip biride adam akilli bir açiklama yapmadi.Hep kulüp menfaati deiyip durdular.

40. yilinda 23 yildir Sampiyonluk görmemis bir takimin herkezce kabullenilen Türkiye liglerin en iyi forvetini rakibine satmanin neresi kulüp menfaati?

Insallah dediginiz gibi olur.Fatih,Avrupa'dasöz sahibi bir takima gitmezse bizde kalir...

kutoz
12.06.2006, 22:10
Gökdeniz olayi gibi olacagini zannetmiyorum.Ben Fatih'in delikanliligina güveniyorum.Eger imza atmissa çoktan açiklardi.

Tabi burda birde yönetimin tutumu var.Çikip biride adam akilli bir açiklama yapmadi.Hep kulüp menfaati deiyip durdular.

40. yilinda 23 yildir Sampiyonluk görmemis bir takimin herkezce kabullenilen Türkiye liglerin en iyi forvetini rakibine satmanin neresi kulüp menfaati?

Insallah dediginiz gibi olur.Fatih,Avrupa'dasöz sahibi bir takima gitmezse bizde kalir...

Yanlis anlasildim sanirim. Fatih'in Trabzon'lulugunu ve Trabzonspor'luluguna bende kefilim. Onun imzaladigini söylemiyorum zaten. Yönetim kademesinde birseylerin olabilme ihtimalini dile getirmek istemistim. smileys/smiley2.gif

Barış
12.06.2006, 22:19
Basin nereye veriyor bilmiyorum ama Fatih, Hüseyin ve Hasan suan Umre'de. Allah kabul etsin diyelim.

Bu arada bu kahpe basin, buradan söyle bir haber çikarsa tam olur herhalde.;

"Suudi Arabistan ?in Al-Ittid takimi ile anlasan Vahid Halilhodzic, Trabzonspor'un 3 yildizina göz koydu. Suudilerin yapmis oldugu teklifle gözleri kamasan Fatih, Hüseyin ve Hasan, Umre ibadetinden sonra Vahid Halilhodzic ile görüsmeye gidecekler"

Kahpe basin, bunu da yazin. smileys/smiley4.gif

yarin ilk isim Hürriyet e bakmak.smileys/smiley4.gif

aleminkrali
12.06.2006, 22:26
fatih tekke gercek trabzonsporlu olsaydi su an trabzonsporla 5 yillik anlasma yapip mukavelesini uzatmisti

insallah gider,ben onun trabzonspora bir sey vereceginden supheliyim o sadece kendini ve parayi dusunuyor,profesyonelce dusunup kesinlikle satilamsi gerekir,fenere gitmesinde de hicbir sakinca yok egerki gercektende en az 10 milyon euro verirlerse.

Selman
12.06.2006, 22:31

Yanlis anlasildim sanirim. Fatih'in Trabzon'lulugunu ve Trabzonspor'luluguna bende kefilim. Onun imzaladigini söylemiyorum zaten. Yönetim kademesinde birseylerin olabilme ihtimalini dile getirmek istemistim. smileys/smiley2.gif

Yok abi anladim ben seni.Benimde derdim yönetim zaten.

Saygilar

Balcklabel
12.06.2006, 22:38
Fatih Tekke olayi, bir futbolcunun transferinden öte bir duruma dönüsmüstür. Bu durum klüp çikarlari gibi ikinci sinif takim yöneticisi söylemlerinin de ötesindedir. Fatih Tekke olayi, büyük takim olma yolunda kurumsal kimligingöstergesi, Trabzonspor'un gerçek sahibi olan taraftarin takim üzerindesöz sahibi olma yetkisi, sampiyonluga oynayacak bir takim sözünün ilk adimi, Istanbul'un herseyi satin alip yok eden felsefesine karsi özünden üreten, emek veren, basaran bir kimligin durus biçimi olmustur... Trabzonspor'un gerçek sahibi olan biz taraftarlarin bu durusa sahip çikma, olayi sadece ekonomik veya baska kisisel boyutlara indirgememe gibi sorumluluklarina sahip çikma gibi yükümlülügü vardir. Dolayisiyla yapilmasi gereken bu platform içinde olan herkesin inansa da inanmasa da tek bir söylem içinde olmasi zorunludur: FATIH TEKKE SATILAMAZ... Eger gelecek yil Trabzonspor'da oynamak istemezse bu kendi seçimidir. Ancak Trabzonspor, kimligine, durusuna ragmen ondan edecek oldugu milyon dolarlik zarari hesaplayacak zihniyetlerin olusturdugu bir felsefeye hiçbir zamantemsil etmemistir. Ki bu maddi kayiplari önceki dönemlerde kasasindan yüklü miktarlarda para çikarak yasamis ve ayakta kalmistir. Simdi özetle söylemek gerekirse; kendisini bu takimin sahibi olarak gören ve Trabzonspor degerleriyle bütünlesen ve onlari anlayip benimseyen her Trabzonspor'lu kim varsa, burda ve her yerde tek bir söze sahip olmalidir ve böylece gerektiginde bu takimin gerçek sahiplerinin kimler oldugunu göstrmelidir: FATIH TEKKE SATILAMAZ!!!

Çebi
12.06.2006, 23:12

Sürekli "menfaatlerden" bahseden hala net tavrini orataya koyamayan bir öyle bir böyle diyen sevgili yönetimimizin tavri bu yoksanin cevabi degil mi?

Bizlere satilmayacagi, en azindan Türkiye'de baska bir takima satilmayacagiyönünde açiklamalar yapan, diger taraftan "kulübün menfaatlerineyse satilir" diyerek açik kapi birakan, yani ne öyle ne böyle diyebilen, nabzimi yoklayan sevgili yönetim kurulumuz hala cevap verememis Nihat Özdemir beye...Anlama özürlü olan Nihat Özdemir degil, adam teklif vermis ve dogal olarak cevap bekliyor...cevap verilse cevap bekliyoruz demez zaten...çok mu zorkeskin bi açiklama ile yalanlamak bu transfer olayini..çok mu zor yöentimin bu yönde açiklama yapmasi...bi gün biri, istanbula satmayiz der yarin ayni kisi kulüp menfaatlerineyse fatihi de satabiliriz der...ne yaptiklari belli degil...

Anlama özürlü olan Nihat özdeir degil söyledigim gibi...Fatih'i fenere "satamayacaklarini" anlayamayanlar!

Mollasalihoğlu
13.06.2006, 00:36
Fatih Tekke ne diyosa yönetim de onu diyo..Ya ikisi de hakkaten kulübün menfaati için gitmesinden yana FB'ye ya da ikisi de FB'yi aklinin ucundan geçirmiyor..

Fatih çiksin,''kardesim FB'de oynamam'' desin,''bu senede oynamam,sözlesmem bitse de oynanam!! ''..bakalim sorun kaliyo mu?

hamucera
13.06.2006, 07:42
demez beklemeyin. diyecek olsaydi zaten derdi. bana git oyna derlerse giderim dedi. isin ilginci fatih avrupa avrupa dedi fenere giderse gene avrupaya geçemeyecek nede olsa fener köprüden karsida degil

Badaloğlu
13.06.2006, 08:19
Usaklar, siz siz olun futbolculara fazla güvenmeyin(aramizdaki futbolcu arkadaslari tenzih ederim) ama bu böyle...

Sevgi
13.06.2006, 08:56
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
Sevgi isimli üye 1 hafta no-post cezasi almistir.

Edited by: tigin

Jade
13.06.2006, 08:59
bugün taka gazetisinde albayrak'in açiklamasi var.benim bütün bu olanlar anladigim, sorun fatih tekke de.. yani gitmek istiyor sanirim..

albayrak fatih i fb ye satmayi düsünmüyoruz paraya ihtiyacimiz yok diyor.. gazetecelerden birisi kesinlikle satmayiz diyebilir misiniz dediginde..hayir böyle bir sey diyemem diyor..

"fb anlastiklari yönünde haberlerin sari lacivertli klüp tarafindan çikartildigini iddia eden baskan "fatih i satmayi birakin, sözlesmesini uzatmanin hesaplarini yapiyoruz" dedi.."

söz meclisten disari, bi laf vardir lafin tamami deliye denir..:) sanirim baskan da anlayin fatih gitmek istiyor demek istiyor herhalde??

agahozlu
13.06.2006, 09:14
kaptanimiz 2 dakika çikacak basinin karsisina önceden haber verecek basin toplantisi yapiyorum desin diyecegi iki sey var zaten:

1)türkiyede hiç bir takimda oynamam

2)avrupada oynarim olmazsa baska bir yere gitmem,sözlesmemi uzatirim

FEDAİ
13.06.2006, 09:23
aksam baskanin röportajini izliyorum.diyor ki sn. baskan:biz fatih'in sözlesmesini uzatmak istiyoruz.

spiker soruyor:yani fatih kesinlikle satilmayacak diyebilir miyiz?

baskan:kesinlikle diyemeyiz ama sözlesmeyi uzatmak istiyoruz.

ortada biseyler döndügü kesin.herkes topu birbirine atmaya çalisiyorgaliba

Emorfo
13.06.2006, 09:59
Azizenin ...... istanbul medyasi pis saldiriyor senaryo üstüne senaryo.

Tunga
13.06.2006, 10:08
TRABZONSPOR'un MENFAATi ?

Uzunca bir siredir tartistik, daha hala da tartisiyoruz. Çogu zaman oldugu gibi yine kavramlarda mutabik olmadigimiz için, tartismalarda bir arpa boyu yol alinmiyor.

Bu konuda gerek yöneticiler açiklama yaparken, gerekse de Fatih konusurken, hatta taraftarlarimiz da her yönde de kullanilabilen "Trabzonspor'un Menfaati" tamlamasini siklikla kullaniyor. Iyi de Menfaat göreceli bir kavramdir, eger basta tanimi konmazsa.

Sevgili Fatih Tekke:

Lütfen bir daha açiklama yaparken birak Trabzonspor'un menfaatini, sen kendi düsüncelerini söyle. Bizim asil duymak istedigimiz bu. Trabzonspor gibi kurumlar her kosulda kendine bir menfaat yaratabilir. Aslinda Trabzonspor'un menfaati senin Besiktas maçi sonunda o açiklamayi yapmamandi. Avrupa'ya gitmek istesen zaten hiçbir Trabzonsporlunun buna karsi çikacagini zannetmiyorum. Trabzonspor'u birak, sen kendi düsünceni söyle (Umre'den dönünce smileys/smiley2.gif).

Sevgili Yönetim:

Isiniz zor gerçektende. Ama böyle olacagini tahmin etmeliydiniz. Trabzonsporlu bir oyuncunun, Fenerbahçe ile adi geçmeden kapanan bir transfer sezonu duydunuz mu? Lütfen siz de birakin "Trabzonspor'un Menfaati" lafini, ya da açiklayin size göre Trabzonspor'un Menfaati nedir? Biz de bilelim.

Kimine göre 8-10 milyon dolar, kimine göre bu sene yasanmasi olasisampiyonluk için risk almaktir,Trabzonspor'un menfaati. Kimi ister ne sartta olursa olsun Fatih gibi bir yildizi takimda tutmayi, kimi ister kulübün kasasi para dolsun, hiç bir zaman iyi transferlere harcanmasa da. Dolayisiyla artik herkes biraksin Trabzonspor'un Menfaati sözünü. Göreceli bir kavramdir bu. Belki de Trabzonspor'un Menfaati de bu lafin artik bir süre kullanilmamasidir. Bu lafi söylemek degil, içini doldurmak önemli.

melrok
13.06.2006, 10:19
Azizeye istanbul medyasina, yönetime hepsine kiziyoruz sonuna kadarda hakliyiz ama bu olayda fatihinde suçu var. çik de kardesim sözlesme uzatiyorum, avrupadan gelen tekliflerede açigim, sen seneye sözlesmenin bitmesini koz olarak kullanirsan, böyle haberlerde çikar elbet. benim anladigim fatihin tutumu yönetimin elini kolunu bagliyor, sözlesme uzatmaya yanasmiyor. bu durumda açikçasi ben fazla para verene versinler derim. yerinede drogba ayarinda forvet alsinlar wanchope'la olacak is degil.

Emorfo
13.06.2006, 10:21
Aslinda Trabzonspor'un mefaati kavrami o kadar göreceli bir kavram degildir. Trabzonspor'dan ayrilmak istiyorum kafa olarak yoruldum Avrupa'da futbol oynamak istiyorum diyen bir futbolcunuz var ve degerini 10 milyon avro olsun... x takimi bu oyuncuya 20 milyon avro veriyorsa bu Trabzonspor'un mefaatidir. Kisaca oynadigi takimi kafasinda bitiren bir futbolcuyu silah zoruylada tutsaniz çok fazla yararli olmayabilir...

Olayin birde su boyutu vardir. Türkiye'nin en büyük golcüsü sizde ve rakibiniz bunu normal degeri fiyatina istiyor... Bu futbolcu da pek o takima gitmek istemiyor. Sizinde büyük hedefleriniz var bu futbolcunun bu sartlarda satilmamasi da Trabzonspor menfaatidir. Dünya'da hangi futbolcu olursa olsun degerinin 2 kati para verilirse kendini gider ya da yönetimler satar... Biz herne kadar Trabzonluluk ruhu Istemez para pul her zaman anti istanbul desek... Para herkese tatli geliyor malesef...

Trabzonspor sampiyon oldugu dönemlerde bile en iyi oyuncusunu satar ancak satmadan önce mutlak yerini doldururdu... Kulüp için devamlilik önemlidir. Verdigin oyuncunun yerine baska bir oyuncuyla ikame ediyorsan sorun yoktur...

TSelif
13.06.2006, 10:24
Evet yerine baska bir oyuncu ikame edebiliyorsan sorun yoktur hemde hiç sorun yoktur..smileys/smiley32.gif

TrabzonStorm
13.06.2006, 10:34
MENFAAT HESABI

Arkadaslar hangisini tercih edersiniz?

1. Fatih Tekke'siz TS + 2yildiz + kasada 7-8 milyon euro ( yildizlari baskan öderse) + korunmus menfaatler + rakipsiz birakilmis bir RAKIP (düsman degil).

2. Fatih Tekke'li TS + 2 yildiz + korunamamis menfaatler. (Burada yildizlarin birinin parasi baskanin cebinden) + rekabet gücü.

bordomavi61
13.06.2006, 10:38
Yaw adam gitsin diyor!Hayirdir kardes pazarliyosunuz bakiim de ne pazarliyosunuz kim izin veriyor.Fatih fenere bile gitse olur diyo adam.Sen de git kardesim lazim degil senin gibileri.

melrok
13.06.2006, 10:40
Takima herseyini verece bir fatihin kalmasini herkez ister tabikide ben bu saaten sonra kaptana güvenmiyorum. ve gelecek sene sözlesme uzatmasa bizde performansinin son 3-5 haftaya kadar kötü olacagini düsünüyorum

Külünkoğlu
13.06.2006, 10:42
Takima herseyini verece bir fatihin kalmasini herkez ister tabikide ben bu saaten sonra kaptana güvenmiyorum.

Niye ? ne dedi sana Kaptanimiz ?

Taner Uykuçeken
13.06.2006, 10:45
Lütfen kimse yazacaklarimi yanlis anlamasin kimseyle polemige girmek gibi bir derdim ve niyetim yok sadece yapmaya çalistigim gözlemledigim bir tespit:

Geçen sene bu olaylar Gökdeniz üzerinde dönüyordu Gökdeniz fenerle görüstü görüsmedi gitti gitmedi vb. bu seneki haberlerin hepsi geçen senede yapildi (daha sonra imza atildigi çikti gerçi ama) fatihinde imza attigi söyleniyor ama benim dikkatime geçen sene Gökdeniz nasil fenerle görüsür bizi istemeyeni bizde istemeyiz diyenlerin orani %90 di burada bugün kaptan yoruldum gitmek istiyorum diyor bu sefer %90 insan hop nereye diyor bune yaman çeliski böyle Gökdeniz olunca güle güle Fatih olunca orda dur bakalim.........

Burçak
13.06.2006, 10:51
Ama Fatih Tekke sadece Avrupaya gitmek istiyor...

salihtopal48
13.06.2006, 10:56
fatihin gazetelere hiç dava açma girisimi yok mu yaw

ne kadar bu haberlere inanmasak da insanin morali bozuluyo be

supermann
13.06.2006, 11:01

Sürekli "menfaatlerden" bahseden hala net tavrini orataya koyamayan bir öyle bir böyle diyen sevgili yönetimimizin tavri bu yoksanin cevabi degil mi?

Bizlere satilmayacagi, en azindan Türkiye'de baska bir takima satilmayacagiyönünde açiklamalar yapan, diger taraftan "kulübün menfaatlerineyse satilir" diyerek açik kapi birakan, yani ne öyle ne böyle diyebilen, nabzimi yoklayan sevgili yönetim kurulumuz hala cevap verememis Nihat Özdemir beye...Anlama özürlü olan Nihat Özdemir degil, adam teklif vermis ve dogal olarak cevap bekliyor...cevap verilse cevap bekliyoruz demez zaten...çok mu zorkeskin bi açiklama ile yalanlamak bu transfer olayini..çok mu zor yöentimin bu yönde açiklama yapmasi...bi gün biri, istanbula satmayiz der yarin ayni kisi kulüp menfaatlerineyse fatihi de satabiliriz der...ne yaptiklari belli degil...

Anlama özürlü olan Nihat özdeir degil söyledigim gibi...Fatih'i fenere "satamayacaklarini" anlayamayanlar!

+1967.. bana öyle geliyor ki yönetim yavas yavas Fatih'in febese verilmesini isindiriyor ciddi anlamda süphelerim var yönetim adam gibi çikip vermiyoruz demedi hep kivirdi bu kivirmanin sonu hüsran olur bizim için smileys/smiley7.gif az önce mail attim bir damlada olsa tepkimi gösterdim herkes bu konuda duyarli olsun arkadaslar öyle bos konusmanin bi anlami yok BordoMavim'in dedigi gibi satamayacaklarini anlasinlar!!..

Erbay
13.06.2006, 11:05
Ben bu menfaat isini anlamiyorum.Fatih,fbye giderse bizim için ne kazanç olur ki.Sadece 7-8 milyon euro.Fatih gibi oyuncuyu 7-8 milyon euroya çok zor buluruz.Hem fbye giderse golleri kim için atacak?Rakibimiz için.Hem de sampiyonluktaki en önemli rakibimiz için.Hani nerde menfaat.

Emorfo
13.06.2006, 11:07
Son Dakika Ayrintilar Birazdan..

TRABZONSPOR KULÜBÜ BASKANI NURI ALBAYRAK:
- "FENERBAHÇE, FATIH TEKKE'YE SADECE TALIP OLDU, TRABZONSPOR'A RAKAMSAL NOKTADA BIR TEKLIF GELMIS DEGIL, TAKAS ANLAMINDA DA BIR TEKLIF YOK"
- "FATIH TEKKE ILE BIRLIKTE ÖNÜMÜZDEKI SEZON SAMPIYONLUGA OYNAYAN BIR EKIP OLUSTURACAGIZ"
- "ÖNÜMÜZDEKI 5 YILIN TAKIMINI KURUYORUZ"
- "ALTERNATIFINI ALMADIGIMIZ HIÇBIR OYUNCUMUZU BIRAKMAYACAGIZ"
- "MARCELINHO VE RICARDINHO ILE ILGILENIYORUZ"
- "TARAFTARIMIZDAN VE TRABZONSPOR'A HIZMET ETMIS INSANLARDAN SABIR BEKLIYORUZ"
- "BASARIYI YA......INLAR, NE ISTIYORLARSA VERELIM"

Külünkoğlu
13.06.2006, 11:07
Trabzonspor'un menfaati nedir ? Yada Trabzon bir menfa midir ?

Nedir menfaat ? = istifade, kazanç, yarar, çikar, fayda...

Trabzonspor'un menfaatleri öylemi ? peki sampiyonluk yarisinda yaristigin karsi takimin menfaatleri ?
Trabzonspor'un menfaatleri öylemi ? peki en büyük silahini rakibe verip sezon baslamadan "ben bu yarista yokum" demek neyin nesi ?
Trabzonspor'un menfaatleri öylemi ? peki "yildiz sözü" yildizin parasiyla mi yerine getirelecek ?

Bizi hep bu küçük düsünceler ve kirilma noktalarinda gerekli adimi atamayanlar mahvetti...

ozcan_asanoglu
13.06.2006, 11:11
fatih illaki sözlesme uzatmiyorsa, uzatmaya ikna edilemiyorsa ve bu yüzden de seneye bedava gitme ihtimali varsa bu sene en fazla parayi verene satilmasi kulübün menfaatinedir..aksi ihanettir...

eger seneye serbest kalmasa, takimdan ayrilmak istemese de satilmak istenseydi 100 milyon eur da verseler o zaman da satmak takimin menfaatine aykiri olurdu..o zaman da ihanet olurdu..

yani sartlara göreneyin menfaat oldugudegisir..

Emorfo
13.06.2006, 11:13
Aha son dakika sicak sicak Baskan'in açiklamalari.

BASKAN ALBAYRAK'TAN IHA'YA ÖZEL AÇIKLAMALAR...
- TRABZONSPOR KULÜBÜ BASKANI NURI ALBAYRAK:
- "FENERBAHÇE, FATIH TEKKE'YE SADECE TALIP OLDU, TRABZONSPOR'A RAKAMSAL NOKTADA BIR TEKLIF GELMIS DEGIL, TAKAS ANLAMINDA DA BIR TEKLIF YOK"
- "FATIH TEKKE ILE BIRLIKTE ÖNÜMÜZDEKI SEZON SAMPIYONLUGA OYNAYAN BIR EKIP OLUSTURACAGIZ"
- "ÖNÜMÜZDEKI 5 YILIN TAKIMINI KURUYORUZ"
- "ALTERNATIFINI ALMADIGIMIZ HIÇBIR OYUNCUMUZU BIRAKMAYACAGIZ"
- "MARCELINHO VE RICARDINHO ILE ILGILENIYORUZ"
- "TARAFTARIMIZDAN VE TRABZONSPOR'A HIZMET ETMIS INSANLARDAN SABIR BEKLIYORUZ"
- "BASARIYI YA......INLAR, NE ISTIYORLARSA VERELIM"

TRABZON- Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'ye sadece talip oldugunu belirterek, "Trabzonspor'a rakamsal noktada bir teklif gelmis degil. Takas anlaminda da bir teklif yok" dedi.
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde dün aksam yapilan yönetim kurulu toplantisi sonrasi IHA muhabirine açiklamalarda bulunan baskan Albayrak, Trabzonspor Yönetimi'ne seçildikten sonra zorlu bir 6 aylik dönem geçirdiklerini söyledi. Bütün gelismelere ragmen Trabzonspor'un basarili oldugunu kaydeden baskan Albayrak, "UEFA dedik ve UEFA'ya gittik. Takimi aldigimiz zaman 11. siradaydi. Ikinci yari yapmis oldugumuz transferler olumlu netice verdi. Tabii ki hepsinin takim içinde uyum saglamasi mümkün degil ama sunu iddia edebilirim ki önümüzdeki 5 yilin takimini kurmaya çalisiyoruz. Genç, kosan, profesyonelligi benimseyen yeni bir takim. Çünkü ilk yari 9'a yakin futbolcu gönderdik. 8 futbolcu aldik. Simdi de yine genç liglere damgasini vuracak, önümüzdeki 5 yil Trabzonspor'u tasiyabilecek yeni takim kurmaya çalisiyoruz. Önümüzdeki günlerde yapacagimiz transferlerle Trabzonspor'u daha da güçlendirerek, güçlü bir ekiple bu senenin kadrosunu olusturup yolumuza devam edecegiz. Bu sezon birinci hedefimizi güçlü bir kadro. Teknik noktada olsun, idari noktada olsun güçlü bir ekip kurmak için çalismalarimiz devam ediyor. Trabzonspor'a transferler noktasinda kamuoyunun bekledigi oyunculari almak için ekibimiz çalisiyor. Görüsme halinde oldugumuz oyuncular var. Bu sporcularin bonservis bedelleri var. Bu rakamlari belli rakama indirdikten sonra bu oyuncularla imza noktasina gelecegiz" diye konustu. Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, son divan kurulu toplantisinda kendisine ve yönetimine yapilan elestirilere de cevap vererek sunlari söyledi:
"Trabzonspor'a hizmet etmis herkese öncelikle tesekkür ederiz. Bundan sonra da o insanlarin dilek, temenni ve tavsiyeleri olacaktir. Ancak, Trabzonspor yapici her türlü elestirileri basinin üzerine koyar ve oradan almamiz gereken seyleri aliriz. Trabzonspor'u yikacak, bölecek, parçalayacak ve yanlis hareketlendirmeler yapacak her türlü davranisin da karsisinda oluruz. Öncelikle bunu söylemek istiyorum. Onun disinda tabii ki insanlar elestirecektir, dogrulari söyleyecektir, yanlislari söyleyecektir. Biz, her zaman dogrulari yaptigimizi da iddia etmiyoruz. Biz de insaniz ve yanlislar yapiyoruz. Yapici elestirilerin yanindayiz. Bizi zayif duruma düsürecek, bölecek her türlü elestirinin karsisindayiz. Ekip içinde birlikteligi saglamaya çalisiyoruz. Tek vücut, tek yumruk olmaya çalisiyoruz. Bunun basarirsak Trabzonspor basarili olur. Eger, basaramazsak isimiz çok zor olur. Onun için taraftarimizdan Trabzonspor'a hizmet etmis insanlardan anlayis ve sabir bekliyoruz"

"FUTBOLCULARIMIZLA ZAMAN ZAMAN BIRARAYA GELIYORUZ"
Kaptan Fatih Tekke, Hüseyin Cimsir ve Gökdeniz Karadeniz ile Istanbul'da yaptigi görüsme hakkinda da bilgi veren Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, "Biz sporcularimizla zaman zaman bir araya gelip konusuyoruz. Takim kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda çikan bir sürü spekülasyon haber var. Fenerbahçe Kulübü, Trabzonspor'un futbolcusuna talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Trabzonspor olarak güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine herhangi bir cevap vermedik. Fenerbahçe, Fatih Tekke'ye sadece talip oldu. Tabii ki bu bizim için gurur vericidir. Istanbul'un büyük takimlari ve Avrupa'daki takimlarin oyuncularimiza talip olmalari bizi gururlandiriyor. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzonspor halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal noktada bir teklif gelmis degil, takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Fatih Tekke için resmi gelmis bir teklif yok. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte bu takimi önümüzdeki yil çok basarili olacak iyi bir kadro ile sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

"TRABZONSPOR'DA DENGELERI BOZMAYACAGIZ"
Bütün aksiliklere ragmen Trabzonspor takiminin 4. olarak UEFA'ya katildigini belirten Albayrak, "Sezon basinda teknik direktör degisimi, yönetim degisimi, arkasindan sporcularimizin sakatlanmasi ve ceza almasi, oyuncularimizin yasadigi tatsizliklar gibi olaylar oldu. Trabzonspor, bu sezon yasanabilecek bütün aksilikleri yasadi. Buna ragmen Trabzonspor, ligde 4. oldu. Iyi bir kadromuz ve iskeletimiz var. Bu takima 2 veya 3 takviye ile çok basarili olacagimiza inaniyoruz. Biz, öncelikle bu takima lig baslamadan takima katmamiz gereken sporculari katacagiz. Kamp süresi boyunca takima daha faydali olacak oyunculari da bulursak, onlari da takima katacagiz. 1 Eylül'le kadar transfer süresi var. Kadromuzun iyi olduguna inaniyorum. Alternatifli bir kadro ile önümüzdeki yil maratona baslayacagiz" dedi.
Seçimden önce vermis oldugu yildiz oyuncu transferi hakkinda açiklamada bulunan Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncular Ricardinho ve Marcelinho ile ilgilendiklerini belirterek sunlari söyledi:
"Trabzonspor, dengeleri yeniden bozacak bir kulüp degil. Trabzonspor'da bir kere dengeler bozuldu. Eger, biz bir daha bozarsak, kulübün gelecegi noktasinda sikinti yasariz. Bu dengeleri bozmayacak, Trabzonspor'a kisa zamanda adapte olacak, motive olacak, uyum saglayabilecek sporculari alip yolumuza devam edecegiz"
Baskan Albayrak, sözlesmesi devam eden oyunculara da iyilestirme olmayacagina dikkat çekerek, "Çok büyük basari yakalarlarsa biz de onlari ödüllendiririz. Ya......inlar basariyi, 3 aliyorlarsa 5 verecegiz. Halkimiz ne istiyor? Sampiyonluk. Yakalayin, verelim. Sezon bitti, ortada bir sey yok. Ben neyi iyilestirecegim. Ama basari olmadan kimse kusura bakmasin, verecek bir seyimiz yok. Basariyi ya......inlar, ne istiyorlarsa veririz" açiklamasini yapti.

melrok
13.06.2006, 11:17
sayin külünkoglu,

amacim polemige girmek degil. fatih tabiki bana özel birsey söylemedi. kendisinin bjk maçindan sonra söyledikleri bile yeterli degilmi güvenin bozulmasi için. baska bir topçumuz yapsa ayni hosgörüyü gösterirmiydiniz. kaptan olarak yenilgi sonrasi gelecek sezon için daha iyioynayan birtakim olacaklarinin sözünü vermesi gerekli degilmiydi bunun yerine yoruldugunu ve neredeyse kafasinda Trabzonu bitirdigini söylemedimi. söylentiler hala ortalikta dolasirken neden hala sözlesme uzatmiyor ve ben bu fatihin neresine güveneyim. dedigim gibi sözlesme uzatmassa fatihe gelecek sezon güvenmeyecegim tabiki bu benim düsüncem

Erbay
13.06.2006, 11:17
Bundan sonra gazetede ayni cümle içerisinde Fatih Tekke ve fbyi görürsem o gazeteye yapacagimi biliyorum.Baskanin açiklamalari yetti bana

Mayls
13.06.2006, 11:18
yav Kaptan okadar dedi ya Avrupa'da oynarim yada Trabzonspor'da. Yönetim dedi Fatih Tekke'yi avrupa'dan bir teklif gelirse oturur masaya konusuruz ama yurt ici tekliflere kapaliyiz. Istanbul Medyasi yalan dolan haber yaziyo millet yönetime kaptana güvencegine medyaya inanip sayfalarca bu konuyu tartisiyor. Yeter ya biktim bu haberlerden her sayfada en az 5-6 cevap var kaptanla ilgili. neyse biraz fazla yazdim pek huyum degildir. son cümle:

"Kimse benim Trabzonspor'lulugumu tartismasin" (Fatih Tekke)

Lütfen onun dedigi gibi bu konuyu tartismayalim. Kaptan gercek bir Trabzonspor'lu ve üzerindeki formanin kiymetini bilir. Ona ihanet etmez.

supermann
13.06.2006, 11:31
fatih illaki sözlesme uzatmiyorsa, uzatmaya ikna edilemiyorsa ve bu yüzden de seneye bedava gitme ihtimali varsa bu sene en fazla parayi verene satilmasi kulübün menfaatinedir..aksi ihanettir...

avrupaya gidecekse dediginde hakli olabilrisin ama türkiyede baska bir kulübe hele hele senin rakibin olan bir kulübe satilmasi asil ihanettir.. yönetim gelirken ne dedi?bizde para var yildiz oyuncular alacagiz...simdi Trabzonspor'un menfeatlari deyip edebiyat yapmasinlar Fatih'i satip ordan gelecek parayla oyuncu alacaklar sonra bize yildiz aldik diye yutturacaklar yok öyle üç kurusa bes köfte hani sen paraliydin? stat yapacaktin,yildiz oyuncular alacaktin?Fatih yurt içinde bir takima satilmamali..hem Fatih sadece bir oyuncu degil takimi en zor dönemde ayakta tuttu kaptanlik yapti agabeylik yapti gökdeniz gibi bir degerin yokolmasina izin vermedi bunlarida düsünmek gerekir..bazi degerler vardir parayla ölçülemez..

halil ibo
13.06.2006, 11:32
Ben baskanin açiklamalarindan önce dün.koymustum zaten.Ama sakalimiz olmadigi için herhalde lafimiz geçmiyor.Basininda yakindan takip ettigi bir sitede TRABZONSPOR KAPTANININ tartisilmasini hazmedemiyorum.Bizlere bir yararda saglayacagini düsünmüyorum.Fatih Tekke'ye antipatisi olanlar arkadas guruplarinda tartisabilir fakat bu ortamda daha fazla yer almasini istemiyorum.

Bu anlamda,bu konunun kapatilarak diger konularda da amuda kalkarak lafi Fatih Tekke'ye getirmeyi basaranlarin mesajlarinin silinmesini talep ediyorum.Ne kadar da sansürcü oldum.smileys/smiley11.gif

Ayhan Yüksek
13.06.2006, 11:50
Kusura bakma sayinbaskan ama Fatihe, o büyük dedigin assagilik ve küçük istanbul kulüplerinin talip olmasi beni ne gururlandirir nede onurlandirir aksine rencide eder ki sizide onurlandirmamali gururlandirmamali.. dediginiz gibide degil halk ve kamuoyu bu isten hiçte hosnut degil. Bu sözler bile bence kararsiz oldugunuzun net bir tavir koyamadiginizin göstergesi,

Çebi
13.06.2006, 11:50
Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzonspor halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

----------------------------------------------

resmi siteden alinti...

Yani baskan hala "satmayacagiz" diyemiyor...Teklif geldi, henüz cevap vermedik diyor...Alternatifini alirsak satabiliriz diyor...Enteresan belirsizlik devam ediyor...

supermann
13.06.2006, 11:52
zaten burda kaptanin tartisildigini zannetmiyorum tartisilan yönetimin bu konudaki tavri yani ne o yana gidiyorlar ne bu yana kesin bir dille vermiyoruz demiyorlar menfeaatten dem vurup suyu hep bulanik tutuyorlar.. en azindan ben Fatih'i degil yönetimi tartisiyorum..

supermann
13.06.2006, 11:56
Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzonspor halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

----------------------------------------------

resmi siteden alinti...

Yani baskan hala "satmayacagiz" diyemiyor...Teklif geldi, henüz cevap vermedik diyor...Alternatifini alirsak satabiliriz diyor...Enteresan belirsizlik devam ediyor...

bu açiklama neyin nesi simdi ? belirsizligi gidermek için yapilmis gibi gözüküyor ama daha da belirsizlestirmis olayi bu kadar oyun yeter daa çikip adam gibi söyleyin niyetiniz neyse hergün gazetelerde Fatih fenerde diye yazilan yazilari okuyup darlanmaktan biktim...

Çebi
13.06.2006, 12:05
Trabzonspor Baskani eger açiklama yapiyorsa "net" tavrini ortaya koyacak...Baskanin resmi sitedeki açiklamalrindan, ayni açiklama içinden 3 madde;

- FENERBAHÇE TALIP, HENÜZ CEVAP VERMEDIK

- FATIH TEKKE ILE BIRLIKTE BASARILI OLACAK BIR KADRO OLUSTURMAYA ÇALISIYORUZ

- ALTERNATIFINI ALMADIGIMIZ FUTBOLCUYU SATMAYIZ

-----------------------

Simdi madem Fatih Tekke ile basarili olacak bir kadro olusturmaya çalisiyorsunuz Fenerbahçe'ye neden hala cevap vermiyorsunuz?. Madem yöneticileriniz her gün Türkiye içinde bir takima satmayiz diyor(bknz resmi site arsiv), neden Fenerbahçe'ye hala cevap vermiyorsunuz...

Baskan çikip net bisey diyemiyor, bizleri daha çok geriyor...Bir öyle bir böyle bir öyle bir böyle...Çikin net bisey söyleyin bu insanlara...

Biz de saf saf FOTOMACA bilmem neye mailler göndermeye devam edelim...Sen hala cevap vermemissen fotomac da yazar, forma da giydirir...Yarin imza törenini izleriz kim bilir...

supermann
13.06.2006, 12:14
ortada gerçek olan tek bir sey var oda "çeliskiler" baskan bile -FENERBAHÇE TALIP, HENÜZ CEVAP VERMEDIK

- FATIH TEKKE ILE BIRLIKTE BASARILI OLACAK BIR KADRO OLUSTURMAYA ÇALISIYORUZ

diyor.. varmi böyle bir sey ya madem güçlü kador kuracaksin o zaman çik sat-mi-yo-ruz de bitsin!..

Berat
13.06.2006, 12:15
Ahmet,talip olduklarini da söylemiyor ki.. Nihat Özdemir "Cevap bekliyoruz diyo,Nuri Albayrakdagözümüzün içine baka baka "Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz."

sen ayan beyan bu yalani söylersen biz hangi dedigin lafa inanalim?? ve "Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" lafi da cabasi.. Alternatifini alinca satacaksiniz yani.. Fotomaç dogru yaziyor demek ki,wanchope alininca Fatih satilacak.. Allah akil, fikir versin.. En iyi oyuncusunu göz göre göre Türkiye'nin en emperyal ,en çirkef , mazisi en karanlik, defalarca sampiyonlugumuzu illegal yollarla çalmis kulübüne satmak nasil bir mantiktir anlamiyorum..

Haciosmanoglu baska birsey söylüyor,Zeyyat ve Nuri tutturmuslar bi menfaat.. 1 aydan beri ömrümüzü yediniz Fatih Tekke konusunda.. "SATMIYORUZ!" diyemediniz.. öbür tarafta bu taraftarin 2 eli yakanizda olur,kolay degil 7-8 milyon kisinin destekledigi -bazilarinin bu ugurda canlarini verdigi- bir takimi yönetmek..Büyük vebal ister..

Çebi
13.06.2006, 12:19
Berat kardesim tümüyle katiliyorum yalniz bir düzeltme yapayim:

Talip olduklarini da belirtti baskan resmi sitedeki açiklamasinda;

"Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik."

hemen ardindan

"Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz." ,

teklif var cevap vermedik...gazetelerden okuyoruz... bu da ayri bi çeliski...cevap vermediysen bi teklif yapmis sana ki ona cevap vermemissin...sonra da diyosun ki gazeteler nerden uyduruyor, gazetelerden takip ediyoruz...

Edited by: BordoMavim

Berat
13.06.2006, 12:22
evet,ben de resmi sitedekiaçiklamanin tümünü mesajimi yazdiktan sonra okudum ve gördüm ama bu ne perhiz bu ne lahana tursusu.. Asagidaki 2 cümleye bakar misiniz;

"Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik."

"Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz."

Ne yani? febe "Biz Fatih'i istiyoruz" dedi,siz de ne rakam konustunuz ne baska sey.. rakam konusmadan nasil karar vereceksiniz? neyi düsünüyorsunuz o zaman?

laz_hayri_61
13.06.2006, 12:25
arkadaslar öncelikle su soruyu kendimize soralim: FATIH fenere giderse hangi TRABZON sevdalisi kahrolmayacak daha sezon baslamadan sampiyonluk umutlari bitmeeyecek .büyük kulüp hangi sart olursa olsun futbolcusunu para için satmaz hele hele bizansa satmaz...ben kendi adima konusacak olursam gittigim her maçta yönetimin istifasini isterim protesto ederim ..niye diye bir soru soracak olursaniz ben sokakta FATIH formasi giymis fenerli çocuklar görmek istemiyorum dahada önemlisi yeni nesil TRABZON u tutmuyo diye destek yok diye dert yakiniyoruz ondan sonra en büyük silahini para için en büyük rakibine satiyon..ne diyecez yeni nesle TRABZON un bundan sonraki amaci sampiyon olmak degil sadece ISTANBUL a futbolcu satip para kazanmaktir mi diyecez

BEN HANGI SART OLURSA OLSUN FATIH in birakin fenere avrupa kulüplerine bile satilmasina karsiyim..bize yildiz sözü veren yönetim hala adam akilli , TRABZON geleneklerini yansitan hiç bir açiklama yapmadi

BURADAN SU ÖNERIYI YAPIYORUM: FATIH in satilmamasi için ptotesto gösterileri yapalim bunu KADIKÖY DE yapacak gücümüz bile var FATIH satildiktan sonra oturup aglamanin sizlamanin bir faydasi yok

BIRI LIDERLIK YAPSIN ve SESIMIZI sokaga yansitalim

Lokman
13.06.2006, 12:33
Sevgili arkadaslarim,kardeslerim,abilerim yaptigimiz sey bence artik bi futbolcyu oynadigi takimdan üstün görmek oldu. Tamam fatih i sevelim ama bu takimdan kimler gitti oda gitse birsey olmaz bence yine tekrarliyorum sözlesme yenilemiyorsa satilsin bende istemem fenere gitmesini ama gidersede ölemeyiz ya demekki o kendine verilen degeri haketmemis. Yanlis anlasilmasin Fatih in yeteneklerini tartismiyorum ama lütfen bir oyuncuyu bu takimdan para kazanan bir insani bu takimdan üstün tutmayalim giderse gitsin o gider yeni fatihler gelir bu takim özkaynklari oldukca fatihsiz kalmaz.

bordomavi61
13.06.2006, 12:34
Trabzonsoruma yildiz vaatleriyle,zengin baskan sifatiyla gelip bu güne kadar hiç bir adim atmayan sayin Albayrak bakalim bundan sonra neler yapacak.Yoksa birileri adina Trabzonsporumu bitirmeye mi çalisacak.Belki çok uçuk bir komplo teorisi bu ama.Insanin aklina gelmiyor degil.Sayin Albayrak; kaybedecek birseyleri kalmayan insanlar her türlü bedeli ödemeye hazirdir, ya siz giristiginiz bu iste bedel ödemeye hazir misiniz?

ozcan_asanoglu
13.06.2006, 12:37
milliyet gazetesi bile "trabzonun son karari; fenere satilmayacak.karar alindi" diyor, halâ bazi arkadaslar, cimbizla sözleri ayiklayarak, yorumlayarak bazi sonuçlara variyorlar..üzüntüm, ilk basta kendilerini üzüyorlar..yazik..

Berat
13.06.2006, 12:42
milliyet gazetesi bile "trabzonun son karari; fenere satilmayacak.karar alindi" diyor, halâ bazi arkadaslar, cimbizla sözleri ayiklayarak, yorumlayarak bazi sonuçlara variyorlar..üzüntüm, ilk basta kendilerini üzüyorlar..yazik..

Insallah siz hakli çikarsiniz..

ARAGORN01
13.06.2006, 12:47
8 mio euro lafidir dolasiyor çok gülüyorum.... 8 mio euro ya luca toni , messi , fernando torres vs mi alabilecegiz? hadi diyelim aldik, uyum gösterecek mi? fb .......... mi bunlari alacagina fatih'i istiyor?

1.8 mio euro'ya sadece vasat bir forvet alabilrisin ve uyum gösterecegininde garantisi olmaz.örnek: atletico madrid 17 yasinda bir arjantinlî'ye 25 mio euro verip aldi bu sene....

2.fener 8 mio euro'ya daha iyisini alabilse zaten gidip alir

3. bizi çökertecek ve rakibi güçlendirecek bu operasyondan ne gibi bir menfaatimiz olacagini kusura bakmayin ama ben anlamiyorum.

Lokman
13.06.2006, 12:47

Ne güzel yazmissinda aga bu yazilari bazi edeqsiz yayin kuruluslari sezon biter bitmez yazmaya basladi simdi bu sadece bizim dememizle olmuyor yönetimde çikip kardesim "artik yazdiginiz yazilardan dolayi yalan haberden dolayi sizinle ilgili tazminat davalari açilacaktir hiçbir sekilde bizim agzimizdan çikmamis kelimeleri bizim beyanatlarimizdir gibi yazmayiniz" diye bildireceksin bak ondan sonra yaziyorlarmi ama öyle kösede oturup basina bunlari belkide kendin yazdirip taraftarin bu konuda nabzini yokluyorsan bu olmaz iste hatirlayalim gökdenizde gitmiyordu ama sonra sözlesme çikti ortaya degilmi demekki bunlara biz degil yönetim çanak tutuyor.

ts_fan
13.06.2006, 13:10
Sayin Albayrak'a;

Trabzonspor kulübünü yönetirken bir tacir mantigi ile (tacir yönünüz çok kuvvetli, bunu hepimiz biliyoruz) hareket ediyorsaniz bile, sizden ricamiz lütfen basiretli bir tüccarindavranmasi gerektigi gibi davraniniz, siz ki basiretli davaranamayacaksaniz o zaman o koltukta Trabzonspor Baskani olarak oturmaniz maalesef ki sik olmayacaktir.

Bu basiretli davranmadavranisinikulübü ilk devraldiniz zamandan önümüzdeki ilkseçime ya da olasi olagan genel kurula kadar bu sekilde yapiniz.Daha da spesifiklestirirsek Tekke olayinda lütfen dürüst olunuz, bu kulübe gönül vermis milyonlarca taraftara aleni olunuz, kiTrabzonspor ekonomik anlamda da borsaya açilmis bir sirkettir.Bu tür tutarsiz ve iki tarafli (bazen ikiden fazla) açiklamalarla, kulübe, sevenlerine ve semayedarlarina karsi hiçbir zaman iyi gözle görülmeyeceksiniz ve bu yaptiginiz etik olmayan davranislarTrabzonspor'umuza olumsuz olarak dönecektir.

Saygilar...

ozcan_asanoglu
13.06.2006, 13:52
son dakika;

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>"Adam malini satmayinca rakamlari konusmadik". Bu sözler Fenerbahçe 2. Baskani Nihat Özdemir'e ait.

Haber 7.Com'a özel açiklamalarda bulunan Asbaskan Nihat Özdemir Fatih Tekke için transfer girisimlerine sezon sonunda basladiklarini kaydetti. Fatih Tekke talebimizi Trabzonspor yönetimine ilettiklerini söyleyen Özdemir, Trabzonspor'un Fatih Tekke'yi satmaya yanasmamasi üzerine rakamlari konusmadiklarini söyledi.

ÖzdemirTrabzon'a yaptigi teklifden sonra: "Ne UERO, Ne YTL ne de takas gibi hiçbir teklifde bulunmadik. Adam malini satmaya yanasmiyor. Biz de rakamsal teklif yapmadik" seklinde konustu...

Haber 7- Nusret Odabas
</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall>

Bu haber 55 defa okunmustur.

-----------------------------------------

nihat özdemir bile satmaya yanasmadiklarini söylüyor.yani "durun bi bakalim, inceleyelim veya sudur budur denmemis"..çok titiz arkadaslarin dikkatine..
</TD></TR></T></TABLE>

unyelimetin
13.06.2006, 13:54
Albayrak'in "Fatih'i kesinlikle satmiyoruz" diyememesinin ardinda Ergun Ata'nin bugünkü yazsinda belirttigi gibi Aziz Yildirim'in dönüs söleninin çerezi olma ihtimali oldugunu düsünmeye basladim.

Böyle bir sey varsa Nuri Albayrak sokakta gezemez.

Bir de ikinci defa baskan Albayrak,Fb'nin Fatih'i istesinin "gurur verici" olaraki nitelendiriyor.Bence ayni hatayi yapmasinin ardindan anlasilan sudur.Baskan öncelikle Trabzonspor'un büyüklügünden bihaber,ikincisi böyle bir açiklamaya daha önce verilen tepkilerden de bihaber!Demekki bu adamin dünya ile iliskisi yok.Sadece internetspor'da yazan Sedat Tunali'nin yazilarini okusa biraz olsun kendisine gelmeli.

MahmutHSO
13.06.2006, 14:00
Merak etmeyin arkadaslar.

Yakinda rakam konusmaya da baslarlar,mümtaz baskanimizin bu demecinden sonra.

Aksama dogru düser ajanslara

MahmutHSO
13.06.2006, 14:01
Sevdigi kiza açilamayan erkek gibi.

Utaniyorlar canim.

Basinimiz da araci oluyor.

İleli
13.06.2006, 14:13
bu yonetim bu haber sayesinde Trabzonsporlularin gozunde agir darbe almistir...

yani bizler sesimizi cikarmasak hemen bugun satacaklar yigidimizi...

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 14:16
hay agzina sagliik kaanTs kardes.hiç gülecegim yoktu bugün güldürdün ya beni.helal olsun.tekrar agzina saglik. e nede olasa kiz evi naz evi diyecem bende nerdeyse

TrabzonStorm
13.06.2006, 14:34
Sizi bilmem ama baskan benim yüregime su serpti..GS ve BJK de Fatih i isterse mutluluktan uçarim artik.N'olur Yattara ile Gökdeniz'e de birileri talip olsa..Elimizde kalacaklar yoksa...Hele bir de talip olan takimlar fiyat da belirtirlerse yeme de yaninda yat;tereyagli balli ekmek.Kizimi ne doktorlar, mühendisler... pardon oyuncumuzu ne takimlar istedi de...

Demek bizim oyuncularimiza da talip olanlar oluyormus..Bugünleri de görecek miydik?Yillardir hiç bir oyuncumuza bir Allah'in kulu da çikip ne talip oldu, ne fiyat sordu..Hatta hatirlarim Abdullah'i, Ogün'ü, Aurelio'yugazete ilani ile zor satmistik..Ne zor günlerdi öyle..

Fatih'in de taliplisi var artik, hele bir de bizi sampiyon etmeden elden çikarabilirsek, ölsem de gam yemem.

BOZOHAN
13.06.2006, 14:39
Bu yönetim bu adami satacak gibi görünüyor. Ezikbahçenin istegi Fatihi alipta oynatmak degil rakibinin gücünü azaltmak geysalardan ayhani bjk'danda tümeri aldi. bu adamlarin oyununa düsüyor yönetim. inanin içim aciyor. lanet olsun böyle yönetime

Külünkoğlu
13.06.2006, 15:01
http://www.milliyet.com.tr/2006/06/13/resim/or130252.jpg

Trabzonspor Yönetimi dün gece toplandi ve Fatih Tekke konusunda son kararini verdi : Fener'e Satmiyoruz !

Kaynak : Milliyet

fenerbahçe ile ilgili yorumlariniza bir son verme vakti geldi arkadaslar

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 15:03
evet kapatalim artik bu topici bence.bu tartisma çok uzadi

yusufemrah
13.06.2006, 15:08
arkadaslar ben tamamen farkli bir konudan bahsetmek istiyorum ts un sezon açilisi ile ilgili açilisa katilacak sarkicilarin ii seçilmesi gerektigine inaniyorun örnegin RAFET EL ROMAN VE SINAN ÖZEN GIBI TRABZOMSPORLU SANATÇILARIN UNUTULMAMASI GEREKTIGINE INANIYORUM ts lu olmayan sanatçilarin çagrilmasindan çok daha ii olacagini düsünüyorum ayrica bu sanatçilar geçen sene çagrilmadiklarindan dolayi çok üzgün olduklarini ve çagrilsalardi geleceklerini belirtmislerdi lütfen bu kon hakkinda düsüncelerinizi yazin ve yönetimin de bu konuya önem vermesini saglayin...

EmrahYalçınalp
13.06.2006, 15:11
arkadaslar ben tamamen farkli bir konudan bahsetmek istiyorum ts un sezon açilisi ile ilgili açilisa katilacak sarkicilarin ii seçilmesi gerektigine inaniyorun örnegin RAFET EL ROMAN VE SINAN ÖZEN GIBI TRABZOMSPORLU SANATÇILARIN UNUTULMAMASI GEREKTIGINE INANIYORUM ts lu olmayan sanatçilarin çagrilmasindan çok daha ii olacagini düsünüyorum ayrica bu sanatçilar geçen sene çagrilmadiklarindan dolayi çok üzgün olduklarini ve çagrilsalardi geleceklerini belirtmislerdi lütfen bu kon hakkinda düsüncelerinizi yazin ve yönetimin de bu konuya önem vermesini saglayin...

Kamera nerde, el sallayalimsmileys/smiley4.gif

Degerli yeni forum kullanicilari;

Lütfen ilgili konulara görüslerinizi yaziniz. Konuyla ilgili görüsünüz yoksa da konunun yakasini birakiniz...Edited by: perhaps

Çebi
13.06.2006, 15:18
http://www.milliyet.com.tr/2006/06/13/resim/or130252.jpg

Trabzonspor Yönetimi dün gece toplandi ve Fatih Tekke konusunda son kararini verdi : Fener'e Satmiyoruz !

Kaynak : Milliyet

fenerbahçe ile ilgili yorumlariniza bir son verme vakti geldi arkadaslar

neden abi?...hala cevap vermemis baskanimiz resmi site öyle diyor...Alternatif bulursak satabiliriz de diyor üstü kapali...Bir öyle bir böyle...Yoruma açik onlarca cümle...Neden yorum yapilmasin?

resmi siteden alinti;
<DIV =inside_quote>Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzonspor halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu. </DIV>

BOZOHAN
13.06.2006, 15:19
Fatih Tekke ile sözlesme yenilenecek
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250506fatih.jpgYönetim kurulumuz kaptanimiz Fatih Tekke ile sözlesme yenileme karari aldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Bu dogrultudaki açiklama Baskanimiz Nuri Albayrak tarafindan yapildi. Fatih Tekke ile Istanbul?da bir görüsme yaptigini vurgulayan Albayrak, ?Biz kaptanimizla yeniden sözlesme imzalayip devam etmeyi istiyoruz. Bu görüsümüzü O?na açtik. Fatih su anda yurt disinda, dönüsünde tekrar görüsüp konuyu çözüme kavusturacagiz. Su an itibariyle sampiyonluk yolunda yarisacagimiz rakibimize silahimizi vermeyi düsünmüyoruz? diye konustu.
<DIV align=left>13.06.2006 14:36:00</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>TRABZONSPOR.COM!dan alintidir.</DIV>

Erbay
13.06.2006, 15:22
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifFotomaç,Fotospor ne oldu size.Istediginiz olmadi galiba.Yarin siyah sayfa yapar bunlar ilk sayfayi.

Çebi
13.06.2006, 15:23
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/250506fatih.jpgYönetim kurulumuz kaptanimiz Fatih Tekke ile sözlesme yenileme karari aldi.

Bu dogrultudaki açiklama Baskanimiz Nuri Albayrak tarafindan yapildi. Fatih Tekke ile Istanbul?da bir görüsme yaptigini vurgulayan Albayrak, ?Biz kaptanimizla yeniden sözlesme imzalayip devam etmeyi istiyoruz. Bu görüsümüzü O?na açtik. Fatih su anda yurt disinda, dönüsünde tekrar görüsüp konuyu çözüme kavusturacagiz. Su an itibariyle sampiyonluk yolunda yarisacagimiz rakibimize silahimizi vermeyi düsünmüyoruz? diye konustu.
<DIV align=left></DIV>

önceki açiklamalari yapan da baskan,yayinlandigi yer yine resmi site...Basim dönüyorsmileys/smiley1.gif

Neyse öyle veya böyle güzel bir haber...Hayirli olsunEdited by: BordoMavim

Külünkoğlu
13.06.2006, 15:27
Ahmeeet smileys/smiley4.gif

öncelikle su fener mevzusu gündemimizden bi çiksin defolsun gitsin yeter da. Avrupaya transfer konusuna veya hiç transfer olmama konusuna bakalim simdi.

Ha unutmadan bende Baskanin su sözlerini koyu yazsam "Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" nasil olur. Az sakin da..

Berat
13.06.2006, 15:27
sözlesme uzatma teklifinde yetersiz bir rakam önerip "Fatih sözlesmeyi uzatmadi,biz de kulübün menfaatleri icabi yollarimizi ayirma karari aldik" diyip febeye satmazlarsa güzel bir açiklama yapmislar su an için.. komplo teorisyeni diyebilirsiniz bu yorumum karsisinda ama burnuma pek iyi kokular gelmiyor..

melankoli
13.06.2006, 15:30
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"> TRABZONSPOR YÖNETIMINE[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">2006-2007 Sezonunun 33. Haftasinin son maçi. Lig lideri Trabzonspor onlarca yildir hasret kaldigi sampiyonluga ulasmak için son virajindadir.Avni Aker Stadi Trabzonspor?a gönül verenlerin yogun ilgisiyle tiklim tiklim dolmustur.Maça giremeyen yaklasik 10 bin taraftar ise Sampiyonluk turuna hazir bir sekilde adeta stadin çevresine kamp kurmustur. Kendisini 1 puan geriden takip eden Fenerbahçe ile adeta ligin finali oynanacaktir. Ne yazik ki Fenerbahçe FATIH TEKKE?nin attigi iki gol ile Trabzonspor?u 2-1 yenmis ve Trabzonspor?un sampiyonluk hasretini bir kere daha kursaginda birakmistir![/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Trabzonspor camiasi bir kere daha kahrolmus, taraftar yönetimi siddetle istifaya çagirmaktadir[/B]!
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Maçin hemen ardindan bir TV kanalina baglanan Selim Soydan ?siritarak? bu sampiyonluk FATIH TEKKE ?nin bir armaganidir, sezon basinda TRABZONSPOR ?u kandirarak Türkiye?nin en iyi oyuncusunu aldik ve sampiyonun ADINI degistirdik. Tipki AURELIO ?da oldugu gibi der ve siritmaya devam eder?..[/B]

<B style="mso-bidi-font-weight: normal"> [/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"> [/B]<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal">ISTANBUL?DAN [/I][/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal"><I style="mso-bidi-font-style: normal"> ARTIK ISYAN EDEN BIR GRUP TARAFTAR[/I][/B]
<I style="mso-bidi-font-style: normal">[/I]

melankoli
13.06.2006, 15:32
Arkadaslar yukaridaki mesaji lütfen kulübe e-mail veya faks olarak yollayalim.Anlasinlar Trabzon taraftari ne kadar ileri görüslü!!!! Edited by: Külünkoglu

halil ibo
13.06.2006, 15:33
K o M p L o T e O r I L e R i B i T m E z...smileys/smiley4.gif

Emorfo
13.06.2006, 15:33
Berat komiksin :)))

Baskan fena bombaladi medyada Trabzonspor'u küçük düsürmeye çalisanlar kendileri küçüktür ve alçaktirlar felan dedi... Fatih Tekke konusunda ise tatilden dönünce sözlesme yenileyecegiz felan dedi... Kisaca saçma sapan panik havalarini birakin.... Baskan'la yüzyüze bir görüsme sansiniz olsa babaniza o kadar güvenmezsiniz smileys/smiley4.gif

61viya
13.06.2006, 15:34
sizin akliniz,özellikle eziklerle olan amçlarimizdaki kaptanin tavirlarina baktiktan sonra,o gol sevinlerine,o yumruk s1kmalarina, kaptnain eziklere gidebileceini al1yor mu,benim ki almiyor...

Seni seviyorum kaptan!Edited by: 61viya

AtalaY_BuğrA
13.06.2006, 15:35
sözlesme uzatma teklifinde yetersiz bir rakam önerip "Fatih sözlesmeyi uzatmadi,biz de kulübün menfaatleri icabi yollarimizi ayirma karari aldik" diyip febeye satmazlarsa güzel bir açiklama yapmislar su an için.. komplo teorisyeni diyebilirsiniz bu yorumum karsisinda ama burnuma pek iyi kokular gelmiyor..

Hay agzina saglik Berat sonra klüp içi dengeler isin içine girer iyilestirmeler falan...Insallah biz yaniliriz degil mi kardesim ?

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 15:37
komiser kolombo gibi olduk.ha bire kopllo teorileri.kafayi yiyecez nerdeyse.hayirlisiyla baslasa su futbol sezonu

Külünkoğlu
13.06.2006, 15:38
Yok arkadas siz ille de neyse neyse

tiklayin linkede fenerin asil kimin pesinde oldugunu kimialdigini ögrenin.

http://img159.imageshack.us/img159/5986/fbbb6cu.jpg

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 15:43
allah seni bildigi gibi yapsin hemi sevgili külünkoglu.iste günün hatta yilin bomba transferi.kiriliyorum gülmekten ne diyeyim helal olsun.eline gözüne emegine saglik.bizi güldürdün ya

sbay
13.06.2006, 15:46

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Turan AKYILDIZ
13.06.2006, 15:48
hala gülüyorum.isyerimdeki tüm ezik fblilere yaptiklari yilin bomba transferini söylüyorum.meraktan çatlayacaklar kimi aldik diye.bir bilseler kimi ve neyi aldiklarini..çatlicam valla gülmekten

Berat
13.06.2006, 15:52
<DIV id=Baslik>KAFA KARISTIRAN "AMA"</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak nabiz mi yokluyor ?.. Trabzonlu basin mensuplariyla yemekte bulusan Baskan Albayrak, Fatih Tekke'yi vermeyi istemediklerini söyledi ama, ardindan kurdugu bir cümle kafalari karistirdi..</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Albayrak'in açiklamalari söyle:

''Fatih ile gazetelerin vermis oldugu haberlerle ilgili oturup konustuk. Ona, 'biz seninle yolumuza devam etmek istiyoruz' dedik. Kendisi de, '</DIV>
<DIV>yorgunum, dinlenmek için yurt disina gidip döneyim' dedi. Gelismeleri takip edecegiz. Bizim için birinci derecede önemli olan Trabzonspor'un menfaaatleridir. Ondan sonra sporcunun menfaatleri geliyor. Ama bizim adil olmamiz gerekiyor. Trabzon'a gelip yildizi parlamis oyunculari burada ezip kaybetmek istemeyiz. Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas, Avrupa takimlari farketmiyor. Ancak rakibimiz olmasi hasebiyle, yarisacagimiz rakibe silahimizi vermemizin dogru olmadigini düsünüyorum. Ama sartlar, zemin ileride bizi nereye getirir bilemiyorum.'' </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ben biliyorum sartlarinizin neyi gerektirecegini ama insallah yanlis biliyorumdur.. Ama,ancak,ama.. neredeyse tüm cümleler baglaçla basliyor..tipik politikaci cümleleri..birsey söylüyor,sonraki cümlede kullandigi baglaçlarla açik kapi birakmayi da ihmal etmiyor..
</DIV>

Emorfo
13.06.2006, 15:55
Yaw Berat o açiklamasi sabah yaptigi açiklama son açiklamasi ise yarim saat önce...Ulan ne fesat adamsin ha..

Ayrica sunu da ekliyim fb gs bjk felan demedi. ajannspor sallamis biraz... sabah yaptigi açiklama ile aksam yaptigi açiklamayi birlestirip haber yapmislar... Edited by: Emorfo

Berat
13.06.2006, 15:57
görecegiz Faruk..Bekleyelim..Insallah ben yanilirim..

Tunga
13.06.2006, 16:02
@ külünkoglu

Onu alirlar iste..:) Hatta ona biz bile birsey diyemeyiz.

@ berat

Sen de çok sey biliyorsun be kardesim smileys/smiley2.gif. Ama yalniz degilsin. Biz de gökteki yildizlara baka baka boyun fitigi olduk. smileys/smiley17.gif

FATiH'in transferi ile ilgili konuda 61. sayfa. Edited by: simal yildizi

onurkaradeniz
13.06.2006, 16:06

fener hastadir böyle transferler yapmaya smileys/smiley36.gif Edited by: onurkaradeniz

Emorfo
13.06.2006, 16:06
Albayrak'in açiklamalari söyle:

''Fatih ile gazetelerin vermis oldugu haberlerle ilgili oturup konustuk. Ona, 'biz seninle yolumuza devam etmek istiyoruz' dedik. Kendisi de, '
<DIV>yorgunum, dinlenmek için yurt disina gidip döneyim' dedi. Gelismeleri takip edecegiz. Bizim için birinci derecede önemli olan Trabzonspor'un menfaaatleridir. Ondan sonra sporcunun menfaatleri geliyor. Ama bizim adil olmamiz gerekiyor. Trabzon'a gelip yildizi parlamis oyunculari burada ezip kaybetmek istemeyiz. Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas, Avrupa takimlari farketmiyor. Ancak rakibimiz olmasi hasebiyle, yarisacagimiz rakibe silahimizi vermemizin dogru olmadigini düsünüyorum. Ama sartlar, zemin ileride bizi nereye getirir bilemiyorum.'' </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ben biliyorum sartlarinizin neyi gerektirecegini ama insallah yanlis biliyorumdur.. Ama,ancak,ama.. neredeyse tüm cümleler baglaçla basliyor..tipik politikaci cümleleri..birsey söylüyor,sonraki cümlede kullandigi baglaçlarla açik kapi birakmayi da ihmal etmiyor..
</DIV>

Yukarda siyah olarak belirttigim kisim ajanssporun uydurmasidir... Haberin bu kismi su sekilde olmaliydi...

Fenerbahçe'nin Fatih Tekke konusunda teklifte bulundugunu, ancak maddi anlamda bir teklifin olmadigini belirten Baskan Albayrak, "Gazetelerde yazilan rakamlarin hiç biri bize teklif olarak iletilmedi. Biz Fatih Tekke'nin sözlesmesini uzatip, onunla yolumuza devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki günlerde Fatih Tekke ile görüsüp bir karara varacagiz. Fatih Tekke ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Elimizdeki silahlardan vermek istemiyoruz. Bizim için önemli olan Trabzonspor'un menfaatleridir. Ondan sonrada sporcu menfaatleri gelir. Bizim için Istanbul takimlari, Avrupa takimlari pek fark etmiyor. Istanbul takimlari bizim rakiplerimiz olmasi nedeniyle onlarla yarisacagimiz için elimizdeki silahlari vermenin dogru olacagina inanmiyoruz. Ama sartlar zemin bizi nereye götürür, onu da bilemeyiz su anda. Fatih Tekke konusunda öncelikli hedefimiz sözlesmesini uzatmasidir. Ikinci hedefimiz ise Trabzonspor'da kalmasidir" diye konustu.

Erbay
13.06.2006, 16:07
Insallah bu son sayfa olur ve hiç bir yere gitmez

Aslıhan
13.06.2006, 16:10

iste bu harikaydi smileys/smiley20.gifsmileys/smiley32.gif

Bülent Bayraktar
13.06.2006, 16:15

<DIV align=left></DIV>

resmi sitede yayinlandigi için dogru bir haberdir

çok güzl bir haber

Aslıhan
13.06.2006, 16:21
artik noktayi koyalim arkadaslar . smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Akın_61
13.06.2006, 16:37
vallahi bitsin bu mevzu sinir hastasi oldum,fatih fenere gitmez gidemez...ahanda burya yaziyorum fatih bir yere gitmesin sampiyonuz bu sene.....

ozcan_asanoglu
13.06.2006, 16:41
yorgunum diyen Fatih kiskaca alinip her türlü moral motavisyon ve destek verilip kalmasi saglanmalidir..zaten yapilacak transferlerle geçen yillarda oldugu gibi sadece onun sirtina yük binmeyecegi için daha rahat olacaktir..

sözlesme uzatilsin, avrupadan teklif gelirse de gönderme sözü verilsin..

Gamze_TS
13.06.2006, 16:52
Su sozlesme yenilenmeden bana rahat yok. Avrupaya da gitmesin,ben Fatihi TS'de seyretmek istiyorum Avrupa'da degil .fenere ise zaten gunahimi bile vermem kac para verirlerse versinler...

halil ibo
13.06.2006, 16:52
@ aslihan

Taklitçi zihniyeti kiniyorum.smileys/smiley36.gifO .yi kocaman olarak dün ben koymustum.smileys/smiley4.gif

Külünkoğlu
13.06.2006, 16:56
Trabzon'a gelip yildizi parlamis oyunculari burada ezip kaybetmek istemeyiz.

Normal akil sahibi bir insan su cümleyi kurar mi ?

Arkadaslaryazilari süzgeçinizden geçirip buraya koyalim, kör olmayalim da.

Bikkinlik geldi artik, baslayacam yazilari editlemeye silmeye, yeter da Kardasim, biz de insaniz da.

frango
13.06.2006, 17:00
yeterda ne olacaksa olsun bu milleti darlandirmayin da

macka61
13.06.2006, 17:11
iste gerekli açiklama geldi is fatihe kaldi

kutoz
13.06.2006, 17:26
Ne yazayim ki bu konu hakkinda. Basinin dümen suyuna düsmemek için yogun çaba sarfettik. Bugün resmi siteden yapilan açiklama ise, bizleri bayagi bir rahatlatmis olsa gerek.

Sayfa da oldu zaten 61 Bu sayfa ile su konuyu kapatsak mi, ne yapsak. smileys/smiley4.gif

Reha
13.06.2006, 17:32
Uzun bir süre isten dolayi aranizda olamiyorum o yüzden hemen konuya giricem;

1-Fatih'in ruhu artik Trabzonda degil...

2-Fatih kursunlamadan dolayi sikkin ve de hakli...

3-Fatih aradaki 1 trilyonluk farki düsünüyor ve hakli...

4-Seneye bedelsiz gidebilir, kulüpte hakli,

5-Biz gözbebegimizi les kargalarina vermek istemiyoruz hakliyiz,

6-Nuri albayrak siyasi bir masadir,Fatih'in parasiyla transfer yapacak,stad isini askiya alacak...

7-Tutarli tutarsiz sözlerle taraftarin nabzini tutmaktadir,

8-Çok önemli bir yerden Fatih'in Fenerle anlastigini duydum ama bekleyip sonra konusucam(Gökdeniz fenere imza atti dedim 1 sene sonra is ortaya çikti)

9-Bu zihniyetteki bir Tayyip masasi yönetimin Fatihi bu niyetle satmasi halinde onu ordan indirmek tüm kongre üyesi namuslu ve serefli Trabzonlu üyelerin boynunun borcu olacaktir!

Simdilik bu kadar!

Semih GÜL
13.06.2006, 17:35
Maksat sayfada yer almak sikildim bu konudan zaten.

Fatih bir gün su sayfaya girse buraya kadar okumaz valla ama bis okuyos.Hangimiz daha çok seviyoruski bu takimi neyse gönüller hos herkez memnun su kontrati imzalasin me,vzuu kapansin bisde rahatliyalim.

Sözlesmeye güzel bi kapak yapsinlarda fb taraftarina göndeririz smileys/smiley2.gif

zedboysts
13.06.2006, 17:37
Bi kere Fatih bedelsiz olarak bi yere giderse fenerbahçe olayindan daha da siddetli seyler olur. Hem kulübün menfaatlerini düsünecek hemde bedelsiz bi takima gidecek. yok öyle bisey Fatihin trabzonspora o kadar kötülük yapmaz gerekirse sölesme yneiler öyle gider

Selman
13.06.2006, 17:51
Özlemle bekledigimiz açiklama nihayet yapildi.Nihat Özdemir efendide beklesin daha.Zaten kimi aldiklarida ortada babayi almislarsmileys/smiley36.gif

Emre B.
13.06.2006, 18:21
Fatih bir yere gidemez.Seneye bizi sampiyon yapicak

Hüseyin Çümen
13.06.2006, 18:52
eger bizi sampiyon yaparsa fatih e bedelsiz gitme hakki taniyalim smileys/smiley2.gif

sonra nasi olsa sözlesme yenileriz

kuzey_lee
13.06.2006, 20:13
tam anlamiyla olmasa da taraftari birazcik rahatlatacak açiklamalar geldi gibi.gibi diyorum çunku beratin dikkat çektigi bir nokta var..fatih'e 1 trilyon verip ''kabul etmedi biz de satiyoruz'' diyeceklerse hiç isi uzatmasalardi..

ayrica daha bu öglene kadar fatih'in kafasinin rahat olmadigini söyleyip gitmesi gerektigini savunanlar simdi kafasinin rahatlatilmasi gerektigini söylüyor..bu da yönetime bagli açiklamalar volum bilmem kaç oldugunun göstergesi..

herkesin kendi fikri olsa keske,baskalarinin agizlarindan çikan 2 kelimeye bakmasa..ahhh ahh

Hüseyin Çümen
13.06.2006, 20:47
resmi siteden baskasi yalan diosunuz ya iste resmi site ve iste yuvarlak cümleler nereye çekersen oraya gider;

Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

1. bordo yazili cümlede suana kadar kendilerine bir cevap vermedik diyor neden hayir diemioruz hayir demek için neyi beklioruz acaba yani teklif artarsa cevabimiz olumlu olabilirmi demek bu futbolcusunu gerçekten göndermek istemeen baskan biz son kararimizi zaten verdik kendilerine olumsuz cevap verdik diemio baskan burda ve yüreklere su serpemiyor aksine telaslandiriyor bizi..

2. bordo yazili cümlede ezik takimlardan oyuncularimiza teklif gelmesi bizim hosumuza gidiyormus valla eziklerden benim takimim oyucusuna teklif gelmesi beni üzüyor o ezik takima gitmesi beni çok ciddi sekilde yaralar vede takimida yaralar bilmiorum aranizdan bu teklife sevinenler oldumu ama ben sevinmedim..

3. cümle tam yuvarlak bi cümle suana kadar bize bi teklif gelmedi dio desene biz takliflere tamamen kapaliyiz avrupadan baska hiç bir teklif bizi ilgilendirmiyor

4. cümlede çok yuvarlak alternatifini almadigimiz hiç bir futbolcuyu vermeyi düsünmüyoruz nedemek

eger ii bi golcü alirsak fatih i ii para veren bi klübe satariz durun bi oyuncu alalim ondan sora kapimizi çalabilirsini,z demektir bu burda demesi gereken kadromuzu zenginlestirmek istiyoruz forvete yapicagimiz takviyelerle daha genis bi kadroyla mücadele edicez ama basakanin açiklmasinda bir forvet alirsak bir forvet satabiliriz den baska ne anlam çikar Allah askina sölein bana

deki erkek gibi satacaz böyle yuvarlak konusmaktansa bu teklifte bulunan takimlara karsi yapilmis bi konusma bu konusma yi yapan baskan akli sira bizi yatistiracak ezik klübünde kapimizi daha yüklü paralarla çalmasini ve aklimizi çelmesini sagliycak bu açiklamayi okuyan febe nin ezik yönetimi sizce biz artik fatih i alamayiz pesini birakalim mi der yoksa fiyati biraz arttiralim ve fatih i kapalim der bence fatih i almanin yollarini aramaya devam edecektir

yorum genede size ait...

serdarguney
14.06.2006, 01:20
fatih tekke nin gitmesi trbzona cok zarar verir.büyük takim olmak icin büyuk futbolcular gerekir .yurt disindan buyuk futbolculari getiremiyecegimize gore kendi yetistirdigimiz degerlere sahip cikmaliyiz .

Ahmet AYDIN-28
14.06.2006, 09:34
<H3>Ibrahim Akin Trabzon ile anlasti!</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'un Besiktasli Ibrahim Akin'la prensipte anlasma saglandigi açiklandi. Kulübün basin sözcüsü Zeyyat Kafkas yapigi açiklamada ?Besiktas'in milli futbolcusu Ibrahim Akin'la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana'dan cevap bekliyoruz? dedi. </DIV>
<DIV>
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right>Kaynak : DHA 30.05.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>

http://www.superspor.com/i/b.gif
------------------------------------------------------------ -----

Besiktas adi sikça Trabzonspor'la anilan Ibrahim Akin'i birakmayacagini açikladi
31.05.2006

Besiktas adi sikça Trabzonspor'la anilan Ibrahim Akin'i birakmayacagini açikladi. Teknik direktör Tigana'nin geçen sezon 11'de fazla sans vermemesine ragmen takimda kalmasini istedigi genç forvet için siyah-beyazli yöneticiler "Ibrahim gelecek sene de Besiktas formasini giyecek. Su anda 1 yillik sözlesmesi var. Ondan uzun yillar yararlanmak istiyoruz"
dedi. Ibrahim'in yakin ise çevresine, yedek soyunmak istemedigi ve oynayabilecegi bir takima gitmeyi düsündügünü söyledigi belirtildi. Son noktada futbolcusunun görüsünü alacak olan Besiktas yönetiminin, genç golcünün takimdan ayrilma konusunda israr etmesi durumunda transfere onay verebilecegi de kulislerde konusulanlar arasinda..
"Ibrahim'le anlastik"
Diger yandan Trabzon Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas dün yaptigi açiklamada "Ibrahim'le prensipte anlastik Transferin gerçeklesebilmesi için Tigana'nin kararini bekliyoruz" diyerek olaya ne denli ciddi baktiklarini vurguladi.

------------------------------------------------------------ -----

<TABLE height=65 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="65%" background=img/haber_01_bg.jpg>
<T>
<TR>
<TD>Ibrahim Akin?dan Açiklama </TD></TR>
<TR>
<TD>01.06.2006 18:09 </TD></TR></T></TABLE>

Futbolcumuz Ibrahim Akin, bugün "kartalhaber.com" adli internet sitesinde yayinlanan ve kendisine atfedilen "Ibrahim Akin'dan Sok Açiklama" baslikli haberi yalanladi.

Ibrahim Akin, haberde iddia edildigi sekilde Besiktasimiz'dan ayrilmak gibi bir düsüncesinin kesinlikle olmadiginin altini çizerken, "Adi geçen internet sitesinde yayinlanan ve benim agzimdan çiktigi belirtilen ifadeler tamamen hayal ürünüdür. Ben kulübümde çok mutluyum ve Besiktas ile olan sözlesmemi uzatmak istiyorum" dedi.

Kaynak : www.bjk.com.tr (http://www.bjk.com.tr)

------------------------------------------------------------ ----
<DIV id=haberBaslik>4 yil daha Besiktas?ta</DIV>
<DIV id=haberTanitim>Besiktas yönetimi Trabzonspor'un almak istedigi Ibrahim Akin'in sözlesmesini uzatti. </DIV>
<DIV>
<DIV id=haberTarih>08 Haziran 200608:45

</DIV>Kulübüyle 1 yili opsiyonlu 4 yillik anlasmaya varan genç oyuncu Murat Aksu'ya söz verdi: 'Artik bambaska bir Ibrahim göreceksiniz.'

Geçtimiz sezon Tigana tarafindan fazla sans verilmeyen ancak Fransiz hocanin "Genç olmasi avantaji. Ona bir sans daha verecegim" demesinden sonra siyah-beyazlilar milli oyuncuyla 1 yili opsiyonlu 4 yillik anlasmaya vardi. Ikinci baskan Murat Aksu'nun genç futbolcuya "Bu yil senden patlama bekliyoruz. Özellikle sol kanatta sana ihtiyacimiz olacak. Kendine iyi bak ve bu formayi kaptirma" dedi.

'Gitmeyi hiç istemedim'

Aksu'nun sözlerine Ibrahim de "Hiçbir zaman Besiktas'tan ayrilmayi istemedim. Bundan sonra bambaska bir Ibrahim göreceksiniz. Bunun için size söz veriyorum" diye karsilik verdi. Besiktas'in Ibrahim ile yilligi 300 milyar pesin, 700 milyon lira maç basina anlastigi belirtildi. Öte yandan 'gece hayatina düskün' diye çikan haberlere çok sinirlenen Ibrahim Akin'in yakin çevresine "Evleniyorum. Bakalim bundan sonra da bu tarz haberler çikacak mi?" diye dert yakindigi belirtildi.
</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>

================================================== =

ILK HABERLE SON HABER ARASINDA BIR HAFTALIK BIR SÜRE VAR. VE BU BIR HAFTALIK SÜREDE GEREK KULÜBÜ GEREKSE FUTBOLCUNUN KENDISI TÜM TARTISMALARI NOKTALAMIS. BIZ ISE 62 SAYFADIR BU KONUYU TARTISIYORUZ.

SUÇ BIZDE MI YOKSA BU TARTISMALARI NOKTALAYAMAYAN YÖNETIM VE FUTBOLCUMUZDA MI????????

Turan AKYILDIZ
14.06.2006, 10:12
iste bu hamsi28 kardesim.olayi okadar güzel açiklamissinki gerçekten tebrikler.maalesef bizde böyle futbolcu ve yönetici yok

Oruç
14.06.2006, 11:15
Su Baskan'in söyledigi cümleye bakin ''Istanbul kulüplerinden gelen teklif bizi onurlandirir''

Sayin Baskan Ist. Bs. Beld. takiminin baskanlik koltugunda oturmuyorsunuz! Trabzonspor'un Baskani oldugunuzu bir an olsun aklinizdan çikarmayin lütfen. 'Fatih'i Istanbul kulüplerine satmiyoruz' diyemiyormusunuz. Çok mu zor bunu söylemek ? Trabzonspor kulübü 'EN IYI' oyuncularindan birini rakibine veremez, üstelik 40. yilimizda Sampiyonluk hedefineulasmakisterken...

FANATIK61
14.06.2006, 15:08
Fatih Tekke yuvada kaldi

http://arsiv.hurriyetim.com.tr/hur/turk/01/06/28/spor/fatih.jpg Gaziantepspor, satis listesine koydugu ve Besiktas'in da transfer görüsmelerinde bulundugu Fatih ile 3 yillik sözlesme imzaladi. Besiktas ile anlasamadigini söyleyen Fatih, "Kaldigim için mutluyum." dedi

BASKANDAN TESEKKÜR

Kulüp Baskani Celal Dogan, Fatih'in kulüpte kalmasindan dolayi mutlu oldugunu belirterek, "Fatih, Besiktas ile görüstügünü, bundan dolayi 3 gün süre istedigini ifade etmisti. Besiktas ile anlasamayinca sözünü yerine getirdi, kendisine tesekkür ediyorum" dedi.

"Burasi kürkçü dükkanidir" diyen Dogan, iç transferde fire vermek istemediklerini, Fenerbahçe'nin transfer listesinde bulunan Hakan'in da dönecegine inandigini söyledi.

HAKAN'IN BEDELI BELLI

Hakan'in satis listesinde bulundugunu animsatan Dogan, "Fenerbahçe bu oyuncumuzla ilgileniyor. Almak istiyorsa, listedeki isminin karsisinda bedeli yazili. Ayrica, Fenerbahçe yöneticilerinin Hakan'in transferi için arayislara girmeyeceklerini açiklamalarindan da mutlu oldum" diye konustu.

FATIH:YUVADA KALMAKTAN MUTLUYUM

Fatih ise Biktas ile görüstügünü, ancak sonuç alamayinca yeniden Gaziantepspor'a döndügünü, Gaziantepspor ile anlastigini ve yurtdisina transfer söz konusu olursa kulübün gerekli kolayligi saglayacagini söyledi.

Fatih, "Besiktas ile anlasamadim. Besiktas ve Gaziantepspor arasinda pürüz çikti. Bunun üzerine kulübüme döndüm. Gaziantepspor için ter dökecegim. Kulubümün ligde ve Avrupa'da basarili olmasi için çaba gösterecegim. Kaldigim için mutluyum." (aa)

Nerden nereye bunu unutma asla...

akdin
14.06.2006, 17:05
Fatih Tekke Trabzonspor için neden bu kadar önemli?Hiç düsündünüz mü?Neden günlerdir bu konu bizi mesgul ediyor?Birbirimize giriyor,yönetime veryansin ediyor,sinir krizi geçirenler bile var,bazen benim bile tansiyonum yükseliyor.Aslinda ortada hiçbir sorun yok,bolca polemik var.Kendine,kendi insanina güvensizlik var.Bir insani onore etmenin ilk sarti ona güvenmektir.Biz taraftar olarak Fatih Tekke'ye güveniyormuyuz?Önce bunun cevabini vermemiz gerekiyor.Eger güveniyorsak,artik susalim.Yok eger güvenmiyorsak yine susalim,çünkü degmez.Bu konu da yönetime güvenmiyorsak zaten davayi bastan kaybetmisiz demektir,geçmis olsun.Sunu hiç unutmamak gerekir bir insani degerlendirirken onun bütün hayatini,yaptiklarini,kisisel iliskilerini dikkate almak gerekir,Fatih Tekke konusunda yönetimimizin bir hatasi yok.Fatih Tekke'nin de yok.Bir yere gittigi de yok,gidecegi deyok.Giderse bunun bedelinin ne oldugunu bilecek kadar TRABZON'ludur.SON SÖZ;FATIH oynamasa bile kulübede oturarak bile bize katki saglar,Fatih Sultan Tekke'nin Trabzonspor konusunda kafaca da,bedence de yorulmaya hakki yoktur.Yönetimin de Fatih 'den gelecek paraya ihtiyaci yoktur,insallah.........!!!!!

Nytre
14.06.2006, 18:14
fatih tekke tam bir trabzonspor taraftaridir... bunu bilmeyen yoktur.. fatih tekke ayrica hiç bir zaman fb.ye ya da türkiyede baska bir takima gitmek istedigini beyan etmemistir.. bu yönetimimizin isgüzarligidir... "fenerede sekerede satariz" diyen birisi var yönetimde...

ayrica fatih tekkenin su anda üstlendiigi misyon diger trabzonsporlu oyunculardan farklidir.. o sadece trabzonspor formasini degil onun gerektirdigi degerleride tasiyor ve trabzonsporlu gençlerin çocuklarin örnek aldigi bir deger...

ayrica fatih tekke "para" ya kapilmayacak kadar dürüst onurlu bir insan..

fatih tekkenin yurtiçine satilmasi sadece onun baska bir takima gelmesi anlamina gelmiyor...

onun için de bu kadar insan bu olaya karsi çikiyor..

Sixty_One
14.06.2006, 20:19
arkadaslar benden demesi fatih gitti gidiyor benim tahminime gore fatih tekkeyi fenerbagceye verdiler ama taraftarin tepkisinden cekindikleri icin aciklamiyolar bakinda gorun dedigim cikacak (insallah cikmaz) bence fatihi sattilarsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gifama sonucta olan fatihe olacak ve fatih tekke trabzonspordaki gunlerini mumla arayacak ama bulamayacak smileys/smiley7.gifve fenerde fatihi harciycak her zaman oldugu gibi.trabzonspordan ayrilipda daha iyi olan bi futbolcu ben hatirlamiyorum hep harcanmisdir ve fatihde harcanicak coooookkkkkkk pisman olacak ama is isden gecmis olacak FATIH TEKKE BUNU UNUTMA

imported_baris
14.06.2006, 20:26
Kendi sezilerime dayanarak daha oncede soylemistim. Fatih yurtdisina gitmek istiyor. Fakat yurtdisindan verilen borservis parasi az. Fener daha cok bonservis veriyor. Bunun icin yonetim Fatih'i yurtdisi yerine Fenere vermek istiyor. Arkadaslar cok duygusal davraniyorsunuz. Ayrica olaya bakarken sadece Trabzonspor acisindan bakiyorsunuz. Fatih de bir insan ve onunda sahsi ve ailevi cikarlari var. Bir insanin kendisinin ve ailesinin mutlulugu butun kurumlarin mutlulugundan daha onemlidir kendisi icin. Bunun icin bence Fatih'e bu kadar tepki yerine anlayis gosterilmeli. Eger Fener istemiyorsak, yonetimi bu konuda baski altina alabilir, yurtdisina gitmesine katkida bulunabiliriz.

omer61
14.06.2006, 20:37
kanal 1 de alt yazı gecti biraz önce we fatih in şöyle solediini yazdı: "trabzonda doğdum trabzonluyum trabzonsporluyum ama trabzonspordan ayrılacağım"...

TSelif
14.06.2006, 20:44
Resmi sitemizin haberinidört gözle bekliyorum ..

cyberentalpi
14.06.2006, 21:37
http://www.ntvspor.net/pages/652.asp

baslik:Fatih Tekke:Ayrilacagim

Az once anet forumlarina atildi. Kaynak Ntv. Ntv hicte oyle yalan haber yapmaz.

Ts yi Fatih Tekke gibi gormekten vazgecelim artik. Neyse piyasasi oldukca iyi bir bedelle gidecekse gitsin fikrini tasiyorum.

Barış
14.06.2006, 21:40
gidecek ama avrupa ya.1-2 milyon euro az bonservis bedeli alacak olsak bile.

Egemen
14.06.2006, 21:41
türkiyede trabzondan baska takimda oynamamali. yoksa jübile bile yapamadan unutulur gider..

Salih61
14.06.2006, 21:59
Arkadaslar Fatih gidici o yüzden kendimizi bu sene onsuz kabul edip...Ona göre yorum yapalim...Inanin su anda sizin gibi benim de moralim bozuk bu açiklamadan sonra...Yani ben kendisinden böyle bir açiklama beklemiyordum...smileys/smiley19.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley19.gif

TSelif
14.06.2006, 22:00
http://www.ntvspor.net/pages/652.asp

baslik:Fatih Tekke:Ayrilacagim

Az once anet forumlarina atildi. Kaynak Ntv. Ntv hicte oyle yalan haber yapmaz.

Ts yi Fatih Tekke gibi gormekten vazgecelim artik. Neyse piyasasi oldukca iyi bir bedelle gidecekse gitsin fikrini tasiyorum.

Bunun kadar anlamsiz bir cümle olamaz..Anlamak istemiyorsunuz sanirim burda ki bütün insanlarin tek derdi TRABZONSPOR lu bir futbolcunun eziklere gitmemesidir. Adam istiyomus Avrupa'yi ..Gitsin basimizin üstünde yeri var ...

Ben artik ..kimse TRABZONSPOR ' dan büyük degildir,önde degildir...vs gibi laflari duymaktan biktim yaa...Bu sözleri nasil içimiz kaldirarak buraya yazabiliyoruz..Yani Fatih olmadan önce HAMI 'miz vardi ...O zamanda HAMI ' yi büyük görüyoduk TRABZONSPOR 'umuzdan anlamiyorum yaaa..Bu nasil bir ikilem

Hasan Ayvenli
14.06.2006, 22:10
ben tv8de izledim açiklamasini söyle buyurdu

"trabzonspordan ayrilacagim bu gada net bu insallah avrupa olur"
gitsin bakalim
hami gibi geri dönmesin de
döndükten sonra 1-2 yil oynayip takimdan yollanmak istenmesin de
basarili olsun da
gitsin

zky_ts
14.06.2006, 22:12
bende bu aksam haberlerde izledim...kaptanimiz "trabzonda dogdum trabzonsporluyum ama gidersem kesinlikle avrupaya gidecegim" seklinde açiklama yapti...

TSelif
14.06.2006, 22:17
O zaman yolu açik olsun FATIH TEKKE ...TRABZONSPOR umuzun Avrupa'daki sesi sen olacaksin .Buda bize ancak gurur verir... Edited by: tselif

Özsu
14.06.2006, 22:31
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özsu
14.06.2006, 22:33
Awrupada bizi temsil etmesinden gurur duyariz. Kaptan eger gidiyorsan sunu bilki; bu takima olan katkilarini unutmadik, unutmayacagiz. Sen nerede olursan ol bizim için her zamankendinde oldugun gibi özel we güzelkalacaksin((Kral kalacaksin))

Özsu
14.06.2006, 22:40
Fatih Tekke Trabzonspor için neden bu kadar önemli?Hiç düsündünüz mü?Neden günlerdir bu konu bizi mesgul ediyor?Birbirimize giriyor,yönetime veryansin ediyor,sinir krizi geçirenler bile var,bazen benim bile tansiyonum yükseliyor.Aslinda ortada hiçbir sorun yok,bolca polemik var.Kendine,kendi insanina güvensizlik var.Bir insani onore etmenin ilk sarti ona güvenmektir.Biz taraftar olarak Fatih Tekke'ye güveniyormuyuz?Önce bunun cevabini vermemiz gerekiyor.Eger güveniyorsak,artik susalim.Yok eger güvenmiyorsak yine susalim,çünkü degmez.Bu konu da yönetime güvenmiyorsak zaten davayi bastan kaybetmisiz demektir,geçmis olsun.Sunu hiç unutmamak gerekir bir insani degerlendirirken onun bütün hayatini,yaptiklarini,kisisel iliskilerini dikkate almak gerekir,Fatih Tekke konusunda yönetimimizin bir hatasi yok.Fatih Tekke'nin de yok.Bir yere gittigi de yok,gidecegi deyok.Giderse bunun bedelinin ne oldugunu bilecek kadar TRABZON'ludur.SON SÖZ;FATIH oynamasa bile kulübede oturarak bile bize katki saglar,Fatih Sultan Tekke'nin Trabzonspor konusunda kafaca da,bedence de yorulmaya hakki yoktur.Yönetimin de Fatih 'den gelecek paraya ihtiyaci yoktur,insallah.........!!!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zky_ts
14.06.2006, 22:48
Awrupada bizi temsil etmesinden gurur duyariz. Kaptan eger gidiyorsan sunu bilki; bu takima olan katkilarini unutmadik, unutmayacagiz. Sen nerede olursan ol bizim için her zamankendinde oldugun gibi özel we güzelkalacaksin((Kral kalacaksin))

herseyi söylemisin özgür...smileys/smiley32.gif

Özsu
14.06.2006, 22:51
tesekkürler...

Barış
14.06.2006, 22:57
10-15 gün önce görüstügüm kulüpler var demisti.simdi de kesin gidecem diyor avrupaya.is bitti gibi.

Mollasalihoğlu
14.06.2006, 23:15
Kafasi rahat degil ya,bu is çözülene kadar bizimki de rahat degil..

U.Sadıkoğlu
14.06.2006, 23:22
bende bu aksam haberlerde izledim...kaptanimiz "trabzonda dogdum trabzonsporluyum ama gidersem kesinlikle avrupaya gidecegim" seklinde açiklama yapti... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif