PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32

T.B_1461
03.02.2010, 14:36
En iyisini yaptı.

Yağızhan Sağnak
Fatih Tekke'nin başlığında var bu konu. Kapanır az sonra.

Mira_61
Bu akşam kutlarsınız artık bu haberi Hayrettin Bey.Kolay değil yahu beladan kurtuldunuz.

biltrabzon
Az önce Trt haberlerde gördüm son dk diye geçti yönetime duyurulur!...

niye yönetime duyurlur.almak zorunda mi yönetim?her taraftarin istedigi futbolcuyu yönetim alirsa 50 tane trabzonspor kurmasi lazim.

İskender YILMAZ
03.02.2010, 14:37
Üzücü gerçekten ..

ysf611
03.02.2010, 14:37
Rubin Kazan, resmi internet sitesinden yaptığı kısa açıklamada, Zenit'in Türk forveti Fatih Tekke ile 3 yıllık sözleşme imzalandıklarını belirtti. Yapılan anlaşmanın Tekke'nin, Zenit ile olan anlaşmasının biteceği Ağustos 2010 tarihinden itibaren geçerli olacağı duyuruldu. Anlaşmanın detayı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Zenit Kulübü'nden ise transfer ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Fatih Tekke bu transferle Rubin Kazan'daki 3. Türk futbolcu oldu. Rus takımında Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze de forma giyiyor.

FANATİK

Tayfun
03.02.2010, 14:38
Yemeyenin malını yerler!

TsLaZo
03.02.2010, 14:38
3 sene sonra aliriz artik :))

Armağan Dere
03.02.2010, 14:39
niye yönetime duyurlur.almak zorunda mi yönetim?her taraftarin istedigi futbolcuyu yönetim alirsa 50 tane trabzonspor kurmasi lazim.

Dimi? Umut ve Gökhan daha yararlı oldular...Teofiloyu daha görmedik!...Osman Baydemir'den çiçek almış bir başkanımız var...daha ne demek gerekir ki!

Paksoy
sevindim artıkk adı falan anılmaz bizle,

m@ss
Bu transfer bence ''yönetimin isteksizliği ve samimiyetsizliği'' nedeni ile gerçekleşmedi.

Uzun vade ,uzun vade diye diye başarılar,büyük hedefler erteleniyor da bu vade ne zaman dolacak çok merak ediyorum!

28TS61
anlasilan bi kac ay daha bi tekke tartismasi sürecek

ysf611
03.02.2010, 14:40
sevindim artıkk adı falan anılmaz bizle,

HAKLISIN İyi yolda qidiorz bence gelirse takımın havası bozulur..

Peleray
03.02.2010, 14:40
olan taraftara oldu geçmiş olsun artık.

Hürgün Aygün
03.02.2010, 14:41
offfffffff sezon sonu da gelmicek yaniiii

SouLe
03.02.2010, 14:41
Bu saatten sonra Fatih Tekkenin gelmesi yarardan Çok Zarar getiricek zaten O Nedenle Fatih Tekke sevdiğim Bir Futbolcu ama Bu iş Olmaz artık.

Celal Demir
03.02.2010, 14:42
tekkeyi almamak için binbir türlü bahane bulan sayın yöneticilerimi saygıylarımı gönderiyorum kulaklarını çok güzel bir şekilde çınlatıyorum...

ysf611
03.02.2010, 14:44
Fatih tekke iyi oyuncu ama bu saatten sonra gelseydi bile takımın huzuru bozulurdu bence..

Emre Bekar
03.02.2010, 14:45
Hayırlı olsun bizim içinde iyi oldu.

.....
03.02.2010, 14:45
Hey gidi felek. kimine kürk giydirirsin kimine yelek...

Recep Alkan
03.02.2010, 14:46
Hayırlı uğurlu olsun, Kaptan imzayı attı, en güzelini yaptı.

Gelmeden bu kadar çekti, gelseydi attığı adım bile sorun olacaktı.

Bundan sonrasını oturup seyredeceğiz, bakacağız bakalım alan ve almayan neler yapmış, atıp tutan ile efendiliğini bozmayan neler yapmış.

Herşeyi konuşmak için çok zamanımız olacak.

Ama inanıyorum ki açıklamaları ile sevenlerinin yüzünü kara çıkarmayan kaptan, atacağı goller ile kapak takmaya devam edecektir.

Biz ise hala daha futbolu çok bildiğimizi düşünüp, çocukça bahanelerin arkasına sığınarak yaşamaya devam edelim. Elalem yaşlı kurtları sırf bize inat olsun diye aldı ya....

Eyvallah kaptan, herşey için.

Cem Akyüz
03.02.2010, 14:48
Yolun açık olsun Kaptan'ım..Bütün herşeye rağmen benim gözümde Tek Efsane Tek Kaptan'sın

kimyager
03.02.2010, 14:49
SEzon sonu gelebilirdi.atmasaydı imzayı keşke.bence o da kendisini düşündü.tabiki en doğal hakkı bu.en iyisini yaptı.ama bunun için artık kimsenin kızmaya falan hakkı yok.yolu açık olsun.

Oğuz KUL
03.02.2010, 14:49
http://istatistik.fanatik.com.tr/CntRpt.aspx?UniqueID=162887&rnd=9363732&SourceID=13 Şubat 2010, Çarşamba
Fatih Tekke Rubin Kazan'da!

Transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke sonunda imzayı Rubin Kazan'a attı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm869039.jpg

Rubin Kazan, resmi internet sitesinden yaptığı kısa açıklamada, Zenit'in Türk forveti Fatih Tekke ile 3 yıllık sözleşme imzalandıklarını belirtti. Yapılan anlaşmanın Tekke'nin, Zenit ile olan anlaşmasının biteceği Ağustos 2010 tarihinden itibaren geçerli olacağı duyuruldu. Anlaşmanın detayı konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Zenit Kulübü'nden ise transfer ile ilgili henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Fatih Tekke bu transferle Rubin Kazan'daki 3. Türk futbolcu oldu. Rus takımında Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze de forma giyiyor.

Cem Akyüz
03.02.2010, 14:50
Bu kadar samimiyetsiz bir yönetici ordusu varken Tekke'ye neden Rubin'e imza attın diyeyim ki..Eminim bedava gelse yine sorunlar çıkacaktı

Erkan
03.02.2010, 14:51
Hayirli olsun, bizde yonetimde rahatlamistir artik.

Celal Demir
03.02.2010, 14:51
ağlayasım geldi :S

Yağızhan Sağnak
03.02.2010, 14:52
Konu Fatih Tekke'nin başlığı altında tartışılıyor.

Miraç Atalay Çiftçi
03.02.2010, 14:55
Tekke konusunu buradan konuşmaya devam edebiliriz arkadaşlar.

FANATIK61
03.02.2010, 14:57
Fatih sana söz, her attigin gol sonrasi bu resmi Yönetime gönderecegim...

http://www.bayansitesi.net/wp-content/uploads/kina3.gif

Yağızhan Sağnak
03.02.2010, 14:59
Fatih sana söz, her attigin gol sonrasi bu resmi Yönetime gönderecegim...

http://www.bayansitesi.net/wp-content/uploads/kina3.gif

Anlamlı . :)

Faik Yılmaz
03.02.2010, 15:10
Fatih için hayırlı olsun.... Çok sevindim onun adına.....Hem para olarak hem kafa olarak rahat olucak.....

Yönetimde rahatlamıştır..... Sevinebilirsiniz Molladan kurtuldunuz....

SDanışmaz
03.02.2010, 15:12
Ne hayaller vardı...

Seni bir kez daha Ts forması altında görecektik...
Bir kez daha "Sultan" diye haykıracaktı tribünler...
Sen gol attıkça çoşacaktık...

Olmadı... Nasip olmadı...

bordo(61)mavi
03.02.2010, 15:15
Hayırlı olsun... Gökdeniz ile yeniden buluştular... İkisi kaldıkları yerden devam ederler... Bahtları açık olsun... İnşallah milli takım forması altında da izlemek nasip olur Fatih Tekke'yi...

Faik Yılmaz
03.02.2010, 15:15
Seni bu takıma layık görmeyenleri defterimize yazdık....

Zamanı gelince kendilerine okuyacağız....

cotanak61
03.02.2010, 15:16
Ihsan Alioglu ve Hayrettin Hacisaligoglun yüzlerini görmek istemiyorum. Migdem bulaniyor. Yemin ediyorum!

Miraç Atalay Çiftçi
03.02.2010, 15:17
Sene sonunda gidecek...
Yani?

Yani defaatle Şenol hoca'nın şimdi olmazsa sene sonu buradasın sözüne inat.
Büyük Trabzonspor'lu nede olsa.
Şenol Güneş, Sadri Şener kim ki?

Hayırlı olsun. Gökdeniz ile aynı takımda olması seyir zevki açısından güzel olacaktır. İnşallah seneye şampiyon olurlar.

cotanak61
03.02.2010, 15:19
Bugün Senol Günes kendisi dedi. Yönetimde bazilari istemiyormus Fatihi. böyle bir sey olamaz. takimin dengesini bozarmis. ehh tabii Kral haca gitmis adam. Namazini kilan adam. Takimin dengesini bozarmis. Böyle birsey zaten olsa olsa Trabzonda olur. bizim DOKTOR alioglu yattara sakat degil. Oynayabilir diyen adam degilmi??:D:D
Adam bas bas bagriyordu: sakatim.agrilarim var. Simdi yattara bu adam yüzünden ameliyat oldu.

bordo(61)mavi
03.02.2010, 15:20
Bakalım ota b.ka tebrik yazısı yazan resmi sitemiz Fatih Tekke'yi kutlayacak mı??? Merakla bekliyorum...

Ali Tunahan Güllü
03.02.2010, 15:20
Sene sonunda gidecek...
Yani?

Yani defaatle Şenol hoca'nın şimdi olmazsa sene sonu buradasın sözüne inat.
Büyük Trabzonspor'lu nede olsa.
Şenol Güneş, Sadri Şener kim ki?

Hayırlı olsun. Gökdeniz ile aynı takımda olması seyir zevki açısından güzel olacaktır. İnşallah seneye şampiyon olurlar.

Malesef aynen öyle sezon sonu olacaksa bu anlaşma neden bu takım Trabzonspor değil?

Keşke Fatih rubine ara transferde gitseydi kimse birbirine kırılmazdı..

Çağatay_
03.02.2010, 15:23
Trabzonspor'un da Fatih'in de yakasını rahat bırakın artık.

Adam gitti topunu oynasın.İnsanları soğuttunuz Fatih Tekke'den.

Fatih Sultan Tekke'ye, Türkiye'nin en büyük golcüsüne Rubin Kazan'da başarılar dilerim.

Uğur Ö.
03.02.2010, 15:29
Burada kızılması gereken şey varsa oda Fatih'in şimdi değilde sene sonunda gitmesidir.Şimdi gitse yönetimin suçu olurdu ama sene sonunda gitmesi Fatih'in suçu

Hüseyin Çümen
03.02.2010, 15:33
oj böylece problem btii aldık alamadık tam alıyorduk elimizden kaçtı gibi problemler geride kaldı artık fatih tekke meselesi bitti

Faik Yılmaz
03.02.2010, 15:34
Burada kızılması gereken şey varsa oda Fatih'in şimdi değilde sene sonunda gitmesidir.Şimdi gitse yönetimin suçu olurdu ama sene sonunda gitmesi Fatih'in suçu

Geçen seneden beri almamak için ellerinden geleni yapmıştı yönetim.....
Bu sende öyle oldu eminimki sene sonu başka bir bahane bulacaklardı...

öpmeye meramı olmayan yanağın yerini sorarmış... yönetimde o misal......

Hem daha fazla para alıcak hemde Molla diye dışlanmadıüğı yere gidecek....
Sonucunuda onu almak istemeyenler çekicek...

Mutlaka çekicek....

O her gol attığında ....

Biz her pozisyon kaçırdığımızda yönetime tepkiler artacaktır.....

Cengiz Çubukcu
03.02.2010, 15:37
SEzon sonu gelebilirdi.atmasaydı imzayı keşke.bence o da kendisini düşündü.tabiki en doğal hakkı bu.en iyisini yaptı.ama bunun için artık kimsenin kızmaya falan hakkı yok.yolu açık olsun.

ben bu yoruma katılıyorum, çok istiyordu madem sene sonunu bekleseydi....kimseye kızmıyorum artık...profosyonellik ne de olsa!!!

enmavi61
03.02.2010, 16:05
samimiyetsiz beceriksiz bir yönetimin milyonlarca taraftarıyla ancak bu kadar alay edebilirdi... tekke bu takımda futbolculuğuyla olmalıydı...rubin de çok başarılı olacaktır ... eğer gutierrez umduğumuz gibi çıkmazsa vay bu yönetimin haline... olan yine bize olur gerçii yönetim gelir yönetim gider bizim trabzon sevgimiz ise gitmez bitmezz...çok daha farklı şekilde bu konuyu yani tekke olayını sürdürselerdi kimsenin kafasında soru işareti kalmazdıı bu iş bu kadar da uzamazdı...o koltuklar şahsi yerleriniz değildirr eyyyyy yönetimmm ... korkarım ki bi süre sonra kardeşlerimize çoçuklarımıza başka takım forması giydirecez ...

macka61
03.02.2010, 16:13
hayırlı olsun Kaptan seni Trabzonspor formasıyla tekrar görmek vardı ama ne yapalım

Fatih YAZICI
03.02.2010, 16:18
Sonunda!
Hayırlı olsun.
CL'de izleriz.

esirgolge
03.02.2010, 16:23
Fatih'e yeni takiminda cani gönülden basarilar diliyorum.Umarim her iki taraf icinde hayirli olur.Bu transferle hem yönetim hemde taraftar rahatlamistir.Yönetim sezon sonunda Fatih almamak icin hangi bahaneleri uydurabiliriz gibi bir derten kurtulmus; biz taraftarlar ise Fatih gelecek mi gelmiyecek diye papatya fali acmamiza gerek birakmamistir.Tekrar basarilar

Alihan Ertürk
03.02.2010, 16:27
Malesef aynen öyle sezon sonu olacaksa bu anlaşma neden bu takım Trabzonspor değil?

Keşke Fatih rubine ara transferde gitseydi kimse birbirine kırılmazdı..

Bu soruyu başkana ve yanındakilere sormak gerek.Fatih'i sene sonu alacaklarını mı sanıyordunuz ?

Fatih kendisi için en iyisini yaptı.Gitti şimdiden Rubin'e imzayı attı , başarılar diliyorum bizi en iyi şekilde temsil edecek Gökdeniz'le birlikte.

Bize gelseydi dünyanın en mutlu insanı olabilirdim ama sağolsun yönetim izin vermedi buna .:rolleyes:

Çağatay_
03.02.2010, 16:39
Yönetime tepki artacaktır diye insanları fişekleyen herkese yukarıdaki kınayı havale ediyorum.Tepki arttıkça kullanırlar artık.

İbrahim CİHAN
03.02.2010, 16:47
başarılar kaptan

leavemealone
03.02.2010, 17:19
Hayirli olsun.. Yeni takiminda basarilar kral..

Erbay
03.02.2010, 17:58
Rubin Kazan'ın yöneticileri işi bilmiyor. 33 yaşındaki adamı alıyorlar. Koskoca takım başka adam yetiştiremiyor mu? Kendinize gelin beyler yılda 2.5 milyon euro veriyorlar. :D

Fatih Tekke elinden geleni yaptı. Hala laf sokanlar var. Ne yapsın adam yahu? O paranın yarısına tamam demiş. Askerliği sorun etmemiş daha ne yapsın? Askerliği tecil ettirmek için kırk takla atanlar yazıyor belki de bunları. Ama suçlu yine Fatih Tekke. 3 ay teknik direktör arayıp sonra da koca sezonu heba eden de Fatih herhalde. Bu sezon nasıl olsa gitti seneyi alırız Fatih'i :) Seneye aynısı olmayacağını size düşündüren ne onu merak ediyorum.

ÖmerFarukYılmaz
03.02.2010, 18:05
Çokkk feciiii..

Misina
03.02.2010, 19:09
Umarım Gerçek Değildir.

Şimdi çıkar hayrettin bey biz sezon sonu alacaktık ama Fatih rubin e gitti der.

bordo61
03.02.2010, 19:18
Hayırlı olsun

Kaptan'ın Trabzonspor sayfası bu şekilde kapanmış oldu.

Başarılar Fatih

Barış Mayda
03.02.2010, 19:59
trabzonspor üzerinden pirim yaptıı helal olsun sana valla herkes gördü gerçek trabzonsporluyuuu helal olsun valla bizleri mahcup ettinnnn yazık hemde cok yazıkkk bütün ümitlerimizi yıktın bugünnnn jübilenide rusyada yaparsın artıkkkk hadi

Alihan Ertürk
03.02.2010, 20:06
trabzonspor üzerinden pirim yaptıı helal olsun sana valla herkes gördü gerçek trabzonsporluyuuu helal olsun valla bizleri mahcup ettinnnn yazık hemde cok yazıkkk bütün ümitlerimizi yıktın bugünnnn jübilenide rusyada yaparsın artıkkkk hadi

Vallahi çok yazık :rolleyes:

Barış Mayda
03.02.2010, 20:21
Vallahi çok yazık :rolleyes:
yazık tabiya sabahlara kadar bekledik bir ümitle bir anda cıkıverdi.benden daha cok mu trabzonsporlu ünal karaman dedi ve bugün gördük gercek trabzonsporluyu.demekki istenilince imza atılıyormuşş.neyse ya bu başlık kapanır inşallah yakın zamanda benim icin fatih tekke olayı bugün bitmiştir. trabzonspordan jübile istemesin gitsin rusyada yapsın jübilesini. bütün ümitlerimizi yıktı gitti.markonun fenere gittiginde bile bu kadar üzülmemiştim

Sinem Yılmaz61
03.02.2010, 20:25
Hayirli ugurlu olsun Tekkem, sen en iyisini yaptin. Güle güle git Kaptanim :(
Hep senin arkandayiz Tekkem, ne olursa olsun, sana basarilar dileriz, orda Gökdenizlen güzel seyler yapicana cok eminim...
Rusya Liginde artik Karadeniz Firtinasi esicek ;)
Yönetim sagolsun, yine yapti yapicani, helal olsun....

Mustafa Çolak
03.02.2010, 20:27
Bu İşin Aslını 10 Sene Sonra Öğreniriz Tam Olarak. Bu Aşamada Kimse Açıklamaz.

Kazım Uzunboy
03.02.2010, 20:28
büyük kaptan.

Dursun Kaplan
03.02.2010, 20:56
Hayırlı olsun. :)

Alihan Ertürk
03.02.2010, 20:57
Rusya Ligi'nin yayın haklarını alsa Türkiye'den birileri keşke.

NTV olur FOX olur TV8 olur.İzleyelim evlatlarımızı :)

Çağatay_
03.02.2010, 21:37
Spormax veriyordu zaten.

Çağatay_
03.02.2010, 21:39
Arkadaşlar Zenit'ten Rubin'e de bizim yönetim satmış olmasın ?

İyice saçmaladınız.Hakketen saçmaladınız yani.

Adam Ünal Karaman'dan bile soğuttu sizi.. Şenol Hoca'dan da.. Öyle mi ?

Böyle Trabzonsporluluk olmaz.

Özge
03.02.2010, 21:45
Hayırlı olsun.Gökdeniz için de iyi oldu.

sessizkral_1
03.02.2010, 21:56
Ne fatihmiş ya.

Nasıl bir fatih aşkıymış bu.

adam sene sonunda rubine gitmek için imza attı hala fatihte fatih.

Hani takımını çok seviyordu hani rusyadan sıkılmıştı.

Şenol hocanın telefonu açmamasının,olayı menajerine yönlendirerek yokuşa sürmesinin, 6 ay önceki anlaşmayı kabul etmemesinin sebebini şimdi anladınızmı çok değerli fatih aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşlar

fatih trabzonsporu kullanmıştır.Ötesi yoktur.

Zerre kadar üzülmedim.

Çok seviyorsa babalar gibi gelir boş sözleşmeye imza atardı.

Bu mesajıma tepki gösterecek arkadaşların hiçbiride umrumda değil.Gerçeği görün artık.

Ünal hocayı yalancı şenol hocayı yalancı diye suçlayan,fatihin ben ünaldan herkesden daha fazla trabzonsporluyum deyişine susan,teofilonun havaalanı karşılamasında fatih tekke diye bağıran gözlerini fatih aşkı bürümüş trabzonsporu ve bazı değerleri hiçe sayan, gerçeği görmek istemeyen arkadaşlara SELAM EDİYORUM..

Çağatay_
03.02.2010, 22:04
Ne fatihmiş ya.

Şenol hocanın telefonu açmamasının,olayı menajerine yönlendirerek yokuşa sürmesinin, 6 ay önceki anlaşmayı kabul etmemesinin sebebini şimdi anladınızmı çok değerli fatih aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşlar

Zerre kadar üzülmedim.

Bu mesajıma tepki gösterecek arkadaşların hiçbiride umrumda değil.Gerçeği görün artık.

Ünal hocayı yalancı şenol hocayı yalancı diye suçlayacak kadar,fatihin ben ünaldan herkesden daha fazla trabzonsporluyum deyişine susan,teofilonun havaalanı karşılamasında fatih tekke diye bağıran gözlerini fatih aşkı bürümüş trabzonsporu ve bazı değerleri hiçe sayan, gerçeği görmek istemeyen arkadaşlara SELAM EDİYORUM..

Sana katılmakla beraber şunu da diyeyim.Ben de alınmasını istedim, hala da gelsin isterim.

Ama bu kadar klübün üstüne çıkacak bir sevgi, çok itici geldi bana.

Şenol Güneş ve Ünal Karaman gibi 2 değerli isme inanırım her zaman.Şenol Güneş adam gibi adamdır.Ünal Karaman adam gibi adamdır.Onların dediklerine gözümü kapatır inanırım.Bu abartılı ve anlamsız istek inat işine döndü.

Bizi sonunda rahatlatan isim Fatih oldu.İmza atması biraz içimi burksa da rahatladım.Sonuçta kendi isteği ile imza attı ;)

Neyse, bu arkadaşlara bir de tavsiyem olacak.. Hafızalarını zorlasınlar diyeceğim, buna da gerek yok :)

Çünkü bu konuştuğumuz başlık Fatih bizde oynarken onun adına açılan başlık.Yani ilk sayfalara bakıp Fatih Tekke'nin Trabzonspor'dan nasıl ayrıldığını görebilirler.

Gamze
03.02.2010, 22:05
Allah yolunu bahtını açık etsin.
Gökdenizle ortak bir jübile yaparlar, Trabzonspor Rubin'le oynar. Tadından yenmez.
Daha ne...

İskender66
03.02.2010, 22:13
Hem üzüldüm hem sevindim. Fatih'i birdaha Trabzonspor'da oynarken göremiyeceğimiz için üzüldüm. Gökdenizle Fatih'i aynı takımda izlemek büyük keyif vereceği için sevindim. Hayırlı olsun. Bu taraftar seni asla unutmayacak. Her zaman gönlümüzdesin Fatih Sultan Tekke. Seni çeşitli bahanelerle Trabzonspor'a almamak için kırk takla atanları da Allah'a havale ediyorum.

Oruç
03.02.2010, 22:32
Çok sevimdim Kaptan adına.

Fatih-Gökdeniz A.Ş olacak desenize.:)

Hayırlı olsun Kaptan. Dualarımız ve kalbimiz seninle.

Gamze
03.02.2010, 22:38
Çok sevimdim Kaptan adına.

Fatih-Gökdeniz A.Ş olacak desenize.:)

Hayırlı olsun Kaptan. Dualarımız ve kalbimiz seninle.

Efsane kadroyu kursun Rubin.
Mehmet Yılmaz da pişti artık zaten :D
Syzmek, Yattara, Mehmet Yılmaz ve Çimşir lazım şimdi o takıma.
Kenarda da Üçüncü Hasan.
Oy nenem.

AYAN61
03.02.2010, 22:38
Ne fatihmiş ya.

Zerre kadar üzülmedim.

Ünal hocayı yalancı şenol hocayı yalancı diye suçlayan,fatihin ben ünaldan herkesden daha fazla trabzonsporluyum deyişine susan,teofilonun havaalanı karşılamasında fatih tekke diye bağıran gözlerini fatih aşkı bürümüş trabzonsporu ve bazı değerleri hiçe sayan, gerçeği görmek istemeyen arkadaşlara SELAM EDİYORUM..
:alkış::alkış:

Barış Mayda
03.02.2010, 22:41
Allah yolunu bahtını açık etsin.
Gökdenizle ortak bir jübile yaparlar, Trabzonspor Rubin'le oynar. Tadından yenmez.
Daha ne...
öyle bedava jubile maçı yapmak yokk.herşey para olmuşşş

Mehmet Zeki
03.02.2010, 22:45
Fatih abi sampiyon olmadan ayrildin Trabzonspor'dan. Sagolsunlar geri gelmeni istemediler.

Basarilar kaptan. Seni seviyoruz.

Oruç
03.02.2010, 23:04
http://www.tumspor.com/photos-inner/853616398.jpg

Selman
03.02.2010, 23:10
Başaırlar Kaptanım.Başarılı olacağını da biliyoruz.

Hüdai Pervaneli
03.02.2010, 23:36
Bizde 35 yasina geldiginde aliriz ne olcak

Sinem Yılmaz61
03.02.2010, 23:42
Gercekten cok üzgünüm yine, bi tarafdan da Kaptan icin cok seviniyorum, yeterki o mutlu ve basarili olsun orda insallah.
Acaba Trabzonspor Formasi icinde görmek nasip olucak mi bi gün?O günü cok hayal ediyorum. Bizde yinede olmazsan, adini ve 9 numarani Formamda gururla tasicam...Kralsin sen Kral, bizim herseyimiz sin...Bundan sonra o attin goller Yönetime her cesit kapak olsun...

Muhalif
03.02.2010, 23:48
Fatih Tekke'ye canı gönülden başarılar dilerim Rusya'da. Şenol Güneş'e de Kore'de başarılar dilemiştim ama bir şekilde yine geldi:D Fatih inş. başarılı olur da futbolu bıraktıktan sonra antrenör olarak v.b gelir artık Trabzonspor'a. O zaman istediği gibi de yöneticilik yapabilir işte futbolculara. Ama aynı takımdayken olmuyordu öyle kendini herkesten üstün görme işleri. Neyse hayırlısı olsun. Ben Trabzonspor'a gelmediğine sevindim şahsen. Zaten basın açıklamasında da görüldüğü gibi Ünal ile takışacaktı, Şenol Güneş'in dediği gibi biz yönetici değil futbolcu arıyorduk v.b... Kazan'da başarılı olur umarım...

reisoğlu61
03.02.2010, 23:49
en iyisini yaptin kral, basarilar

Mustafa ÖZDEMİR
04.02.2010, 00:12
hayırlı olsun kral için...

Çağatay_
04.02.2010, 00:19
Fatih Tekke sevgisini Trabzonspor klübünün önüne geçirenler bu transferi içime sindirmeme yardımcı oldular.Kendilerine teşekkür ediyorum.Onların sayesinde bir çok insan Fatih Tekke ile ilgili bir şey duymak istemiyor.

deneme61
04.02.2010, 01:03
tebrik ederim fatih i .. inşaallah daha başarılı olur

A.Ali Karanis
04.02.2010, 01:27
Fatih Tekke sevgisini Trabzonspor klübünün önüne geçirenler bu transferi içime sindirmeme yardımcı oldular.Kendilerine teşekkür ediyorum.Onların sayesinde bir çok insan Fatih Tekke ile ilgili bir şey duymak istemiyor.

altına imzamı atarım..hayırlı olsun fatih tekke.

mehmet83
04.02.2010, 03:48
Hic sorma. Nerdeyse nefret edecek duruma geldim. Adami rahat birakin artik. O isine biz isimize bakalim. Beni su saatten sonra Fatih sallamaz. O kac gol atmis ilgilendirmez. Ben Teo-Umut ne yapacak ona bakarim-dusunurum. Artik saliverin gitsin su Fatih mevzusunu.

TSelif
04.02.2010, 10:01
Büyüksün kaptan . Doğru iş yaptın seni istemediler sen de istendiğin yere gittin. O paralar da ananın ak sütü gibi helal olsun sana .
Umarım orda tekrar gol kralı olursun:p
Başarılar kaptan . Seni sevenlerin yeter sana emin ol ki sen bu kulüpte olacağın zamanların olacak ama seni istemeyenler o zaman nerde olacak bilinmez ;)

FANATIK61
04.02.2010, 13:35
Vay vay vay kimler cikmis ortaya:

Trabzonsporluyum nutku çekmesin!

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu yaptığı açıklamada "Fatih Tekke, 2 ay sonra bedelsiz olarak gelecekti, ama 2 sonrası için Rubin Kazan'la anlaştı. Hem böyle davranıp, hem de Trabzonsporluyum nutku çekmemesi gerekiyor" dedi.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada “Fatih Tekke, 2 ay sonra bedelsiz olarak gelecekti, ama 2 sonrası için Rubin Kazan’la anlaştı. Hem böyle davranıp, hem de Trabzonsporluyum nutku çekmemesi gerekiyor” dedi.

İşte Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun sözleri:
-"KIRGIN DEĞİLİZ"-
Fatih Tekke’ye hayırlı olsun diyorum. Umarım Trabzonspor’u Türk futbolunu orada başarıyla temsil eder. Biz kendisine kırgın değiliz. Konuşmuştuk. Biz kendisini istiyorduk Transferi için gittik konuştuk. İstemiye istemiye bir oyuncuyla görüşülür mü? Teknik direktörümüz çok istemişti.

-"SAMİMİ DAVRANMADI"-
Ama ortaya çıktı, bizim transfer yapma arzumuz ve samimiyetim kadar kendisinin de istek ve samimiyeti ortaya çıkmadı. Anlaşılıyor ki Fatih bizim duygu ve düşüncelerimizi taşımıyormuş, başka bir takımla anlaştı. Halbuki 2 ay daha beklese, bedelsiz olarak Trabzonspor’a gelecekti. 2 ay sonra Rubin Kazan’a gidecek.

-"TRABZONSPORLUYUM NUTKU ÇEKMEMELİ"-
Demek ki Fatih’in aklında daha iyi şartlar yakalayıp, Rusya ya da Avrupa’da bir başka kulübe gitmeyi arzu ediyordu. Hangisinde daha avantajlıysam oraya giderim diye düşündü.

Bu profesyonel davranıştır; ama bunları yaptıktan sonra çıkıp Trabzonsporluyum nutku çekmemesi gerekiyor. İkisi bir arada olmuyor.

Orada başarılı olur, olmaz bilemeyiz. Ama başka bir kulüple anlaştığına göre bizim gündemimize gelmeyecektir.

Erbay
04.02.2010, 13:45
Açıklamalara bakın ççç Yüzümüze baka baka yalan söylüyorlar. 33 yaşındaki ihtiyar Rubin Kazan'a milyon eurolarla gidince tabii ki adamlığına ve Trabzonsporluluğuna laf edilecek.

Yönetimin yanlışlarına karşı gelince hep bir şeyci olunmak zorunda mı? 6.yız ya şimdi yönetim iki gaza getirici açıklama yapar unutursunuz tüm yanlışları. Şuraya bak ya, yukarıya gözüm takılıyor, komedi açıklama. Fatih'in açıklamalarını dinlemeyin, kaale almayın, kanalı falan değiştirin.

SefaÇetinKulak
04.02.2010, 14:18
Hayırlı uğurlu olsun . Başarılı olur umarım .

Fatih YAZICI
04.02.2010, 14:30
Fatih her ne kadar haklı olursa olsun şu an haklılığını bir nebze olsun kaybetti.
Çıkıp da Hacısalihoğlu gibi bir yöneticiye bunları söyletme fırsatı vermemeliydi.
Yanlış anlaşılmasın, şimdi Rubin 2 milyon Euro verip de alsaydı hala benim gözümde aynıydı, ama sezon sonu için anlaşması olmamış.
Hiç sevmesem de şimdi kimse çıkıp da HH'ye eskisi gibi sallamaz. Sadece bu olay için ama.
Zaten adam seni istemiyor, bir de eline koz verdin.

Harun-61
04.02.2010, 14:32
Basarilar Haci...

Tolunay Abdioğlu
04.02.2010, 14:37
Kendine iyi bak büyük Trabzonspor'lu.

Başarılar.

Gökhan KAN
04.02.2010, 14:40
Hayırlı olsun.Doğru olanı yaptı..

Salih Edip
04.02.2010, 16:00
kaptan hayırlısı olsun . bir uefa kupası daha kaldırsan gökdenizle birlikte çok kral olur :)

Ayhan Yüksek
04.02.2010, 16:04
Şurda Fatih Tekkeye desteksiz atıp tutanlar, Hayrettin Hacısalihoğlunun şu pişkinliklerine neden tek kelam edemediler, eğer haklı görüyorlarsa iyi uyumuşlar,yok işlerine öyle geliyor diyecem okadarda olmaz ama yapılan yorumlar gösteriyor ki körü körüne bir yönetim desteklemesi ve Tekke düşmanlığı var. Fatih Tekke Rubine gidişiyle haksız duruma düşmedi anlayın artık doğru olanı yaptı, Hayrettin Hacısalihoğlu sallamış her zaman ki gibi adamda yüz kalmadı sallayıp duruyor bedelsizde olsa her türlü üçkağıda yatacaklar ve almayacaklardı Tekkeyi oda bunu bildiği için Rubinle anlaştı, şuan itibariyle bayram yapan Hacısalihoğlu herşey istediği gibi işleyince yavuz hırsız misali sallıyor şimdi Tekkeye, Hacısalihoğlunada helal olsun, Fatihi aldırmadı taraftarı iyi uyutup yanına çekti ne istediyse oldu, hala daha burda birileri çıkmış Fatihden nefret ettirdiniz diyorlar atmayın kardeşim o sizin zaten içinizde olanın dışa vurumu, gerçekten öyle olsaydınız Hacısalihoğluna karşı böyle sabırlı olamazdınız, ha unutmadan bukadar şeyi başaran adam Trabzonspordan üstün değilde Fatih Tekke üstün tutuluyor öyle mi pehhh gülerim aklınıza.

ÜNAL
04.02.2010, 16:08
Hayırlısı olsun.Sezon sonunda bedavaya alırsınız :alkış:

Semih Aydın
04.02.2010, 16:42
Başarılar..

Murat'
04.02.2010, 16:44
Fatih Rusya'da mutsuz olduğunu söylüyordu Avrupa'da bir kulübe gitse üzülmezdim ama bu tercihi beni üzdü.Yolu açık olsun.Umarım şampiyonlar liginde kendini gösterir.

Salih Edip
04.02.2010, 16:50
Fatih Rusya'da mutsuz olduğunu söylüyordu Avrupa'da bir kulübe gitse üzülmezdim ama bu tercihi beni üzdü.Yolu açık olsun.Umarım şampiyonlar liginde kendini gösterir.

gökdeniz ve rubindeki diğer arkadaşlarının yanı sıra rubin teknik direktörünün de mutlaka etkisi olmuştur diye düşünüyorum .

karatasof
04.02.2010, 17:28
Hayırlı uğurlu olsun.
Ne kadar ücret aldığını bilmiyorum.
İlgilenmiyorum da aslında.
Sadece Fatih Tekke yaşlandı,
Bu yaştan sonra kimse onunla uzun süreli anlaşma yapmaz,
Sorunlu,uyumsuz futbolcu...diyenlerin halet-i ruhiyesini merak ediyorum aslında.
Ne demişlerdir bu transfer için?

Murat'
04.02.2010, 17:33
Bu arada bakın Rubin de Fatih Tekke için para vermedi.Yani 5 ay sonra sözleşmesi biten oyuncu için para vermedi.Umarım Zenit'teki gibi sakatlık sorunu yaşamaz, şampiyonlar liginde gollerini sıralar.

COLMAN_28
04.02.2010, 18:43
Kaptan senİ sevİyoruz ve hİÇ bİr zaman unutmayacagİz sen onlar varken bu takima gelemedİn ama elbet bİr gÜn bu takima geleceksİn ve senİn bu takima gelmenİ İstemeyenler o gÜn utancindan senİn ve taraftarin yÜzÜne bakamayacak

Nihal Ayvaz
04.02.2010, 19:59
Rubin'de Gökdeniz'le harikalar yaratacaklarına eminim..Başarılar Büyük Kaptan..

Cemalettin Taşkın
05.02.2010, 08:42
hayırlı olsun.

gelecek transfer sezonunda fatih tekke gelecek mi gelmeyecek mi düşünmeyeceğiz.

maxim
05.02.2010, 10:39
Rubin Kazan için iyi transfer...

Mehmet Öztürk
05.02.2010, 11:32
Fatih Tekke'mi Trabzonspor'lu?
Ünal Karaman zamaninda Istanbul eziklerinin tekliflerini elinin tersiyle itmis ve bos mukaveleye imza atmisti!!!

Kim daha Trabzonspor'lu simdi?

Fatih Tekke, artik ne Sultan, ne de Kaptan, sadece eski bir futbolcu benim icin......

Emrah KabuL
05.02.2010, 11:39
Bu arada bakın Rubin de Fatih Tekke için para vermedi.Yani 5 ay sonra sözleşmesi biten oyuncu için para vermedi.Umarım Zenit'teki gibi sakatlık sorunu yaşamaz, şampiyonlar liginde gollerini sıralar.

Üstelik o Rubin 18 m Euro'ya Dominguez'i Valencia'ya sattı.. Gerçi satmasa da adamlar zengin..

Ama yok tek beceriksiz Trabzonspor yönetimi..!

Elin Sylva'sı bile Trabzonspor'da oynayabilmek için Uefa'lık olacağını bile bile takımımıza katıldı.. Neyse ne desek farkeden birşey olmayacak.. bizim çok bilmiş taraftarımız hala Fatih'in istenmediğine, o yalancı bu yalancı.. tek doğrucunun en büyük Trabzonspor'lu Fatih'in olduğuna inanmaya devam etsinler. o da son transferinde voleyi vursun..

Hayriye Ayan
05.02.2010, 11:45
fatihim seni tanıyoruz nasılsa
senin hepimiz kadar trabzonsporlu olduğunu biliyoruz
seni çok seviyorum
başarılar

pazarkapılı
05.02.2010, 11:47
fatih e basarılar diliyorum....

Tolunay Abdioğlu
05.02.2010, 11:48
seni çok seviyorum
başarılar

Hepimiz kadar değil işte.

Bizden daha iyi bir Trabzonspor'lu.

İslam Sezer
05.02.2010, 11:57
hayırlı uğurlu olsun.Allah mesut etsin.
artık fatihi de Trabzonsporu da eleştirmekten vazgeçelim.
Ünalı da sevelim sayalım.bayramlarda büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerin öpmeyi de unutmayın.
bu kadar basit...

EMiRHAN61
05.02.2010, 13:20
Üstelik o Rubin 18 m Euro'ya Dominguez'i Valencia'ya sattı.. Gerçi satmasa da adamlar zengin..

Ama yok tek beceriksiz Trabzonspor yönetimi..!

Elin Sylva'sı bile Trabzonspor'da oynayabilmek için Uefa'lık olacağını bile bile takımımıza katıldı.. Neyse ne desek farkeden birşey olmayacak.. bizim çok bilmiş taraftarımız hala Fatih'in istenmediğine, o yalancı bu yalancı.. tek doğrucunun en büyük Trabzonspor'lu Fatih'in olduğuna inanmaya devam etsinler. o da son transferinde voleyi vursun..

muhalif bir tavır gibi görünse de bende böyle düşünüyorum

Murat'
05.02.2010, 13:24
Hepimiz kadar değil işte.

Bizden daha iyi bir Trabzonspor'lu.

Bu dediğin o kadar saçma ki.

Eğer bizim kadar Trabzonsporlu olsaydı gelir boş sözleşmeye imza atardı.

MARATON_61
05.02.2010, 13:35
bu sayfada kabadi artik yolu acik olsun

deneme61
05.02.2010, 13:38
bizim yönetim beceremedi seni almayı.. inşaallah başarılı olursun

Ömer SEVİNÇ
05.02.2010, 14:25

Neden atsın ki Murat? Bunun Trabzonsporlulukla ne alakası var? Adam orada burada kazandığının bilmem kaç katı para kazanacak. Sonuçta herkesin ailesi var, herkesin planları var, herkes daha çok para kazanmak ister yani ne zamandan beri suç oldu bu?

Bizde alacağının daha azına falan imza atmış olsa tamam şerefsizlik etmiş olurdu ama bu durumda Fatih'in kendi geleceğini düşünmesinden doğal bişey yok bence. 3-4 milyon euro az para değil. Bu sitedeki herkesin bütün mal varlıklarını üst üste koysak ancak ulaşabileceğimiz, belki ulaşamayacağımız bir paradan bahsediyoruz burada.

Önümde 3 yıllık Rubin'in bu acayip teklifi ve Trabzonspor'un uygun teklifi olsaydı ben de Rubin'i seçerdim yalan yok. Rubin'i seçmesi değil ikili oynaması ayıp oldu biraz sadece.

karatasof
05.02.2010, 14:27
Gökdeniz Yıldız Değil!

Fatih Tekke Trabzonsporlu değil!
HH

sessizkral_1
05.02.2010, 14:30
Neden atsın ki Murat? Bunun Trabzonsporlulukla ne alakası var? Adam orada burada kazandığının bilmem kaç katı para kazanacak. Sonuçta herkesin ailesi var, herkesin planları var, herkes daha çok para kazanmak ister yani ne zamandan beri suç oldu bu?

Bizde alacağının daha azına falan imza atmış olsa tamam şerefsizlik etmiş olurdu ama bu durumda Fatih'in kendi geleceğini düşünmesinden doğal bişey yok bence. 3-4 milyon euro az para değil. Bu sitedeki herkesin bütün mal varlıklarını üst üste koysak ancak ulaşabileceğimiz, belki ulaşamayacağımız bir paradan bahsediyoruz burada.

Önümde 3 yıllık Rubin'in bu acayip teklifi ve Trabzonspor'un uygun teklifi olsaydı ben de Rubin'i seçerdim yalan yok. Rubin'i seçmesi değil ikili oynaması ayıp oldu biraz sadece.

Ya okadar tezat bir cevap yazmışsınki.Bizden ünaldan ondan budan daha fazla trabzonsporluysa zaten parayı 2. planda tutardı hami gibi şenol hoca gibi.Onların paraya ihtiyacı yokmuydu boş sözleşmeye imza atarken ?

Trabzonspor sevgisi aşkından bahsediyoruz burda.Trabzonspor ticaret yeri değil.Fatih tekke profesyonelliği seçmiştir. Bukadar basit.

Fatihi korumak adına artık bazı arkadaşlar gerçekten komik olmaya başladı.Fatih ne yapsa haklıdır diyecek duruma geldiler.Ben buna gülüyorum.

Tolunay Abdioğlu
05.02.2010, 14:37

Yanlış anlaşıldım herhalde.:)

Ömer SEVİNÇ
05.02.2010, 14:41
Ya okadar tezat bir cevap yazmışsınki.Bizden ünaldan ondan budan daha fazla trabzonsporluysa zaten parayı 2. planda tutardı hami gibi şenol hoca gibi.Onların paraya ihtiyacı yokmuydu boş sözleşmeye imza atarken ?

Trabzonspor sevgisi aşkından bahsediyoruz burda.Trabzonspor ticaret yeri değil.Fatih tekke profesyonelliği seçmiştir. Bukadar basit.

Fatihi korumak adına artık bazı arkadaşlar gerçekten komik olmaya başladı.Fatih ne yapsa haklıdır diyecek duruma geldiler.Ben buna gülüyorum.

Dedim ya usta o açıklamayı yapması yanlıştı diye. Ünal, Şenol bilmem ne büyüklük yapmışlar. Ama kimse mecbur değil yani gelip boş sözleşme imzalamaya. İmzalayan büyüktür ama imzalamayan küçülmez. Bilmem anlatabildim mi?

Profesyonelliği seçmesi de gayet doğal bence. Adam ekmek parası kazanıyor bundan.

serseerii
05.02.2010, 14:53
seni çok seviyorum
başarılar
bende seviyrim da(tam trabzonlu kanında aşilik var kimse kızmasın beni iştemeyeni benden istemem bu ailen bile olsa-dedik ya trabzonluyuz o yüzdende asiyiz:) )

Serdar Ersoy
05.02.2010, 15:00
Ünal Karaman zamaninda Istanbul eziklerinin tekliflerini elinin tersiyle itmis ve bos mukaveleye imza atmisti!!!

Fatih Tekke, artik ne Sultan, ne de Kaptan, sadece eski bir futbolcu benim icin......

Aynı düşüncedeyim abi.

Özkan
05.02.2010, 15:30

Fatih Tekke, artik ne Sultan, ne de Kaptan, sadece eski bir futbolcu benim icin......Eski bir kaptandır, tıpkı Fatih Akyel gibi, takımı aleyhinde bahis oynayan Gökdeniz gibi. Benim gözümde bu şahıslardan daha fazlası değildir.

Futbolu bırakıp medyada ya da antrenörlük yaparak Trabzonsporluluk etiketi kullanacağını bilmek beni sinirlendiriyor.

Erbay
05.02.2010, 17:57
Fatih Tekke, ezik bir takıma gitti sanki. Benim açımdan Fatih, gelmek için elinden geleni yaptı. Yönetimin istediği paraya gelseydi, kendisinden kat kat yeteneksiz futbolculardan az para alacaktı. Niye diğer futbolculardan bu istenmiyor o zaman? Trabzonsporlu değil mi onlar, o mantığa göre düşünürsek? Fatih'in mantığı şöyleydi bence, beni alacaksanız seve seve gelirim. Askerlikte problem olmaz. Almıyorsanız babalar gibi gider para kazanırım Rusya'da. Hadi eyvallah.

hemanyah
05.02.2010, 18:13
Yonetım fatihi umut buluttan daha az paraya oynatacaktı
Ben olsam bende gelmem.

helel Olsun fatıhe.!

Ahmet Karadeniz
05.02.2010, 19:04

katılıyorum rubin atmayı biliyor sezon sonu için imzayı zenitte paf gitti hey gidi

Halit Akyüz
05.02.2010, 19:10
Hacısalioğlu hangi takımlı acaba..:)

Mustafa ÖZDEMİR
05.02.2010, 20:09
fatih tekke burdki herkesten çok trabzonsporludur .kimse şimdi arkasından arıp tutmasın.varsa bir diyeceğiniz yönetime söylenmeli.adam herşeyi yaptı ama yönetmin bu kadar din düşmanı olacağını hesap edemedi...

Ahmet Karadeniz
05.02.2010, 21:32
fatih tekke burdki herkesten çok trabzonsporludur .kimse şimdi arkasından arıp tutmasın.varsa bir diyeceğiniz yönetime söylenmeli.adam herşeyi yaptı ama yönetmin bu kadar din düşmanı olacağını hesap edemedi...

oldu be alla zaten en büyük trabzonsporlu fatih tekke:D

Berk
05.02.2010, 21:59
Birisi Trabzonspormetre icat etsede kimin ne kadar Trabzonspor'lu olduğunu ölçüp ona göre konuşsak..

Şu boş, gereksiz, saçma ve mantıksız ''Kim daha çok Trabzonspor'lu?'' karşılaştırmalarına son verin artık.

Emrah KabuL
05.02.2010, 22:05

Yok böyle bir olay yahu..

Lafa bakın..

Fatih, Trabzonspor'dan maddi manevi herşeyi almıştır, bizler ise verenleriz her zaman.

Yönetimin din düşmanı olduğunu resmi bir belgeyle, ses kaydıyla ya da kendilerinin ağzından verilen bir röportajla ortaya koyabilirmisiniz ? Koyamayacağınız için boş konuşmaya gerek yok.

Şu ülkede bir kere de mazlumu oynayan, ezilmişi oynayanlar göklere çıkartılmasın yahu.. Ne Trabzonspor yönetiminden herhangi bir tanıdığım var ne de Fatih'i tanırım.. ama bu şekil bol keseden atıp tutmak doğru değil.

Kimse kimsenin ne Müslümanlığını, ne adamlığını ne de Trabzonspor'lu luğunu bilemez,ölçemez.

Kubilay ŞAHİN
05.02.2010, 22:09
Durun durun bakalım ne kadar daha devam edecekler..!

Emrah KabuL
05.02.2010, 22:14
Durun durun bakalım ne kadar daha devam edecekler..!

mustafa özdemir tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2994241#post2994241)
fatih tekke burdki herkesten çok trabzonsporludur

Devam eden nedir ?

Sen bu lafı kendi açından onaylıyorsan sorun yok.

Kubilay ŞAHİN
05.02.2010, 22:27
mustafa özdemir tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2994241#post2994241)
fatih tekke burdki herkesten çok trabzonsporludur

Devam eden nedir ?

Sen bu lafı kendi açından onaylıyorsan sorun yok.

Hayırdır atladın birden mesaja..:)

Bence doğrudur oncada doğrudur sence doğru değildir..

Ne uzattıkça uzatıyorsun.. Hoşuna gidiyor da.. Hoşlanırsın ilerleyen zamanlarda yine..

Emrah KabuL
05.02.2010, 22:32
Evet hoşuma gidiyor.. Yağlarım eridi diyebilirim..

En büyük Trabzonspor'lu yu hayretle izlemekteyiz.

İmzana bir de Rubinspor'u ekleyebilirsin he :)

Kubilay ŞAHİN
05.02.2010, 22:37
Evet hoşuma gidiyor.. Yağlarım eridi diyebilirim..

En büyük Trabzonspor'lu yu hayretle izlemekteyiz.

İmzana bir de Rubinspor'u ekleyebilirsin he :)

Olabilir.. hatta ekliyim hemen..:)

Ama seni ilgilendirirmi benim yazacağım şey..;))

Oruç
05.02.2010, 22:48
"Fatih Trabzonsporlu'yum demesin bundan sonra..."

Lafa bak. Biri "ben Trabzonsporlu'yum" derken sizden mi izin alacak ?

İyi madem. Siz de Fatih'i alamadınız, siz de bundan sonra ben "yöneticiyim" demeyin o zaman. Uyar mı size ?

cdgtscdg
05.02.2010, 23:53
tekke için sezon sonu için yöneltilmiş bi teklif mi var yoksa ben mi kaçırdım bizim yöneticileri teklifini anlamadım
sen almamak için yol ararken bazıları da almak için yol arar ve bulurlar adamlar açıktamı kalsın yani

Murat'
06.02.2010, 00:07
Fatih Tekke'nin önümüzdeki 6 ay futbol oynamak gibi bir derdi yok anlaşılan.

Murat'
06.02.2010, 00:09
Yonetım fatihi umut buluttan daha az paraya oynatacaktı
Ben olsam bende gelmem.

helel Olsun fatıhe.!

Helal olsun Fatih'e 6 ay futbol oynamamayı, paf takımda çürümeyi göze aldı.

Oruç
06.02.2010, 00:14
Fatih Trabzonsporlu diye bedava oynayacak hali yok. Öyleyse Engin de bedava oynasın bu takımda.

Murat'
06.02.2010, 00:16
Fatih Trabzonsporlu diye bedava oynayacak hali yok. Öyleyse Engin de bedava oynasın bu takımda.

Kimsenin Fatih'i bedava oynatma niyeti yoktu.Tavan ücret verilecekti Fatih'e.

Oruç
06.02.2010, 00:19
Alanzinho'ya 4 milyon veriyorsan, Teo'ya 3 milyon veriyorsan -ki bu adamları hiç birimiz tanımıyoruz bile- "evladımız, kaptanımız" dediğin adam için de 2 milyonu vermek çok olmasa gerek. Ki bu adamın ne olduğunu da hepimiz biliyoruz. Yok kulübün dengesiymiş, yok şu, yok bu. Çocuk kandırmasınlar.

Murat'
06.02.2010, 00:21
Alanzinho'ya 4 milyon veriyorsan, Teo'ya 3 milyon veriyorsan -ki bu adamları hiç birimiz tanımıyoruz bile- "evladımız, kaptanımız" dediğin adam için de 2 milyonu vermek çok olmasa gerek. Ki bu adamın ne olduğunu da hepimiz biliyoruz. Yok kulübün dengesiymiş, yok şu, yok bu. Çocuk kandırmasınlar.

Ben de olsam 6 ay sonra sözleşmesi bitecek bir oyuncu için 2 milyon euro vermezdim.Bakın Rubin de vermedi.

Oruç
06.02.2010, 00:23
Ben de olsam verirdim. Bu kadar basit.

Bahsettiğimiz oyuncu "bir oyuncu" değil, Fatih Tekke.

pReN@_61
06.02.2010, 00:31
Paf takıma yollamış Zenit Fatih'i.

Mehmet Öztürk
06.02.2010, 01:05
2 milyonu bakıyorumda herkes kolayca veriyor!!!
Bende verirdim, amaaaaa
koskoca Trabzonspor'un parasının sorumluluğu bende olsa ince eleyip sık dokurum
6 ay sonra serbest kalacak olan, benim takımımın kaptanlığını yapmış, tribünler yokluğunda bile
hep onun adını bağırmış, onu Sultan ilan etmiş, yani anlatmak istediğim şu:
Fatih Tekke'yi, ki 32 yaşında ve tekrarlıyorum 6 ay sonra serbest kalacak, Alanzinho ve Teofilo Gutierrez'in
bonservisi ile ölçmek yanlış, tabiki o bizim için daha değerliydi, ama Alan ve Teo daha kaç yaşında? takımlarındaki
sözleşmelerinin süreleri ne kadardı, kimler istiyordu onları?
Ve çıkıp ''benim gibi Trabzonspor'lu yok'' dedilermi?
Yani sonuçta kendisine tavan fiyat verilecekti, en fazla o kazanaçaktı

Daha önce yazmıştım, tekrarlıyorum: Ünal Karaman zamanında İstanbul eziklerinin tekliflerini elinin tersiyle itip, Trabzonspor'da boş mukaveleye imza atmıştır!!!!!!!!!!

herkesin görüşüne saygılar, benim görüşüm bu.

Emrah KabuL
06.02.2010, 01:18
Komik yahu...

Arkadaş ben olsam 2 m euro verirdim diyor..

Pardon da sen hangi sıfatla veriyorsun 2 m euro yu ?

Rubin'de vermedi işte Fatih'e bonservis..

Neyse bu kadar bonkörsün madem Lange'ye olan borcumuzu ver de icradan kurtar bizi.. :)

/_!mmortalTs_\
06.02.2010, 01:38
Oh olsun zenite hem bedava hemde rakiplerine, verseydiniz 1m Euro ya nolurdu .. Gerçi bizimkiler gerçekten istedi mi bilmiyoz ama

Erdem Keser
06.02.2010, 10:22
Ben olsam 2 milyon euroyla çok şey yapardım:D

Murat'
06.02.2010, 11:03
Ben de olsam verirdim. Bu kadar basit.

Bahsettiğimiz oyuncu "bir oyuncu" değil, Fatih Tekke.

Bak kendin de söyledin işte oyuncu değil diye.

Allah aşkına Fatih Tekke basın toplantısı yaptı o basın toplantısından bişey anlamayan bi tek beni mi varım.Trabzonspor'a neden gelemediğine dair ikna edemedi beni.Aynı şey yönetimin yaptığı açıklamada da var.

Oruç
06.02.2010, 21:58
Komik yahu...

Neyse bu kadar bonkörsün madem Lange'ye olan borcumuzu ver de icradan kurtar bizi.. :)

Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana. Canınız sıkıldı mı mesaj atın sizi güldüreyim.

Bak kendin de söyledin işte oyuncu değil diye.

Allah aşkına Fatih Tekke basın toplantısı yaptı o basın toplantısından bişey anlamayan bi tek beni mi varım.Trabzonspor'a neden gelemediğine dair ikna edemedi beni.Aynı şey yönetimin yaptığı açıklamada da var.

Sabaha kadar anlatsam biz anlaşamayacağız. Konuyu kapamakta fayda var. Anlaşıldı Fatih'i sevmiyorsunuz. Nokta.

Cihan
06.02.2010, 22:06
kalırsın öyle paflarda

Murat'
06.02.2010, 22:08
Sizi güldürebildiysem ne mutlu bana. Canınız sıkıldı mı mesaj atın sizi güldüreyim.

Sabaha kadar anlatsam biz anlaşamayacağız. Konuyu kapamakta fayda var. Anlaşıldı Fatih'i sevmiyorsunuz. Nokta.

Bu söylediklerimden Fatih'i sevmediğimi çıkaracak kadar sığ düşünüyorsun.

Sence neden sevmiyorum sence Fatih'i.Bana bişiy mi yaptı ki.

Yukarda o oyuncu değil Fatih Tekke dediniz.

İşte o Fatih Tekke'nin gelip boş sözleşmeye imza atması gerekiyordu.O bir oyuncudeğil o bizim evladımız, ruhumuz idi.Ama nedense o parayı tercih etti gibi görünüyor.Gerçi ben neFatih'in açıklamalarından ne de yönetimin açıklamalarından zerre kadar bişey anlamadım o da ayrı.Kim haklı kim haksız ayırt edemiyorum.Ama Fatih Tekke de çıkıp da ben boş sözleşmeye imza atacaktım beni almadılar falan demedi.Lafı dolandırıp durdu, yönetim de aynı şekilde.

Fatih Tekke'yi sevemem gibi birşey asla mümkün olamaz.

Murat'
06.02.2010, 22:09

Peki sen Fatih'in Rubin kararını nasıl değerlendiriyorsun, yani 6 ay futbol oynamamayı göze almasını.

Oruç
06.02.2010, 22:31
Fatih vakti zamanında boş mukaveleyede imza atmıştır. Yapmadığı şey değil yani. Onu bu sebepten dolayı eleştiremezsiniz.

Son açıklamasında adamın yalvarmadığı kaldı, daha ne yapsın ? Yönetim samimi olmadı hiç bir zaman bu konuda. Yabancılara tonla para dökmesini bildi ama "evladım" dediği oyuncusu için her şeyi bedavaya getirmeye çalıştı. Yok öyle yağma. Geçen yıl Ersun Hoca zamanında taraftar "alınsın" diye boğazını patlattı dediler "sözleşmesinin bitmesine bilmem iki sene kaldı", sonra "bir buçuk sene kaldı", sonra "bir sene kaldı", o kadar ileri gittiler en sonunda da "6 ayı kalmış bir oyuncu..." boyutuna getirdiler durumu. Bunun tek bir açıklaması var o da "biz Fatih'i istemiyoruz" demekti.

"Yaşlı, ihtiyar", "6 ayı kalmış" gibi yalanların arkasına sığınmalarına hiç gerek yoktu. Adam gibi çıkıp diyemediler "biz Fatih'i istemiyoruz" diye. Kandırmasınlar bizi. İsteseler Fatih geçen yıl takımda olurdu, muhtemelen biz de şampiyon olurduk. Fatih bu yönetimin onları "asla" almayacağına kanaat getirmiş olacak ki gitti Rubin ile anlaştı. Futbol hayatının sonlarına kadar beyefendilerin keyiflerini mi bekleyecekti Fatih ?

Vkgz
07.02.2010, 00:17
futbolu bıraksada kurtulsak su tekke belasından.

Uğurtan
07.02.2010, 00:23
futbolu bıraksada kurtulsak su tekke belasından.

Eğer Tekke bir bela ise..

Trabzonspor'da sizden kurtulmak istiyordur eminim..

;)

leavemealone
07.02.2010, 00:49
Yanlis yapti tekke yanlis . Sezon sonunu bekleyip serbest kaldiginda kendisini tekrar trabzonsporumuza önermesini beklerdim ben .
Neden böyle yapti anlamadim ama ben kraldan nekadar kirildiysa bile böyle bir hareket beklerdim .
Kusura bakmasin ama ünal hocanin ve baskalarinin trabzonsporlulugunu ölcen adam böyle yapmamaliydi diyorum ben..
Neyse hayirlisi olsun..

Mehmet Öztürk
07.02.2010, 01:21
2 milyonu bakıyorumda herkes kolayca veriyor!!!
Bende verirdim, amaaaaa
koskoca Trabzonspor'un parasının sorumluluğu bende olsa ince eleyip sık dokurum
6 ay sonra serbest kalacak olan, benim takımımın kaptanlığını yapmış, tribünler yokluğunda bile
hep onun adını bağırmış, onu Sultan ilan etmiş, yani anlatmak istediğim şu:
Fatih Tekke'yi, ki 32 yaşında ve tekrarlıyorum 6 ay sonra serbest kalacak, Alanzinho ve Teofilo Gutierrez'in
bonservisi ile ölçmek yanlış, tabiki o bizim için daha değerliydi, ama Alan ve Teo daha kaç yaşında? takımlarındaki
sözleşmelerinin süreleri ne kadardı, kimler istiyordu onları?
Ve çıkıp ''benim gibi Trabzonspor'lu yok'' dedilermi?
Yani sonuçta kendisine tavan fiyat verilecekti, en fazla o kazanaçaktı

Daha önce yazmıştım, tekrarlıyorum: Ünal Karaman zamanında İstanbul eziklerinin tekliflerini elinin tersiyle itip, Trabzonspor'da boş mukaveleye imza atmıştır!!!!!!!!!!

herkesin görüşüne saygılar, benim görüşüm bu.

Komik yahu...

Dikkatli okumak gerekir......
Para benim olsa.....benim param ve istediğimi yaparım o parayla
Amaaaaaaaaaaaaaaaa Trabzonspor'un parasının sorumluluğu bende olsa vermem...............
yani..............yukarıda yazdığı gibi

Vkgz
07.02.2010, 02:39
Eğer Tekke bir bela ise..

Trabzonspor'da sizden kurtulmak istiyordur eminim..

;)

şöyle uzaktan daha sonrada yakından bakınca 3-4 senedir bela olmaktan oteye gidemedi gibi gözüküyor. Trabzonspor bence tribunde cahil cahil tekke diye bagıranlardan kurtulmak istiyorda ne yapsın satsan satılmaz atsan atılmaz.

mehmet83
07.02.2010, 06:44
Burda Fatih'i elestirenleri nedense Fatih dusmani ilan ediyorlar. Bize kaptanlik yapmis, bilmem kac gol atmis, bizden biri olan Fatih'i biz niye sevmeyelim? Kisisel bi sorunumuz olamaz herhalde. Ama Fatih kendini bizden soguttu. Ben gidicem bu kadar basit diyip silip atti bizi. Vkgz ninde dedigi gibi futbolu birakana kadar Fatih'in bize yarardan cok zarari olacak. Bu cok net gorunuyor artik. Keske onun bizi zamaninda silip attigi gibi bizde onu silip atabilsek, unutabilsek. Neyse, Allah yolunu acik etsin. Gokdeniz'le beraber cok basarili olurlar insallah.

Murat'
16.02.2010, 20:10
MOSCOW - Zenit St Petersburg's Turkish forward Fatih Tekke has joined Russian champions Rubin Kazan, the St Petersburg club said on Tuesday.
Zenit decided to part company with Tekke after he fell out of favour with the club's new Italian coach Luciano Spalletti.
The volatile striker was dropped by Spalletti from the first team after arriving late for Zenit's training camp in Turkey last week.

http://fourfourtwo.com/news/restofeurope/48278/default.aspx

Hayırlı olsun.Fatih Tekke Rubin Kazan'a gidiyor.Acaba kaç para verecekler çok merak ediyorum.Fatih Tekke Rubin Kazan'a gitmek için takımına karşısına almıştı zaten.

ÖmerFarukYılmaz
16.02.2010, 20:17
Kaptan çok severdim seni yahu..

Ama bu Rubin işine inan konuşulacak bir şey bırakmadı..

Hele açıklamalarının tatminsizliği..

He yönetim ak kaşık demiyorum yanlış anlaşılmasında..Benim bildiğim kaptan ''Ulan sene sonuna kadar Paf'ta oynarım,Sözleşmem biter gider takımımda kaptanlık yaparım.Herkes görür kim haklı kim haksız'' derdi diyordum..

Hayırlısı.

Sinem Yılmaz61
17.02.2010, 13:26
Koy verdu gittu bizi vallah...

Kubilay ŞAHİN
18.02.2010, 11:51
"Rubin Kazan, Zenit'e 2 Milyon Euro vererek Ağustos Ayını Beklemeden Fatih Tekke'yi kadrosuna kattı.."

NtvSpor..

Tüh gördünüzmü siz sözleşmesi ağustos ayında bitecek oyuncuya verdikleri paraya bak.. İyi kazıklanmışlar.. Verilirmi hiç bu para.. !

Gerizekalı bu rubin kazan yahu..!!

Murat Erdem
18.02.2010, 13:21
Rubin Kazan yönetimini "garibanın parasını, yetimin hakkını" korumaya çağırıyorum.

Murat'
18.02.2010, 18:15
Merak etmeyin onların kara paraları çok.

Serdar Ersoy
18.02.2010, 18:20
Fatih Tekke vurdu ve Goooolllllll....

( Artık hangi anlamı çıkarırsanız. )

isimsiz_61
18.02.2010, 18:24
Koy verdu gittu bizi vallah...
hiç sorma .gerçi ben sevindim ts gelmemesine iyki gelmemiş yönetim değişmedende gelmesin zaten istesede gelemez ki.....:S

wien_ts
18.02.2010, 18:32
uefa maclarinda oynayabilecek mi acaba rubinle..oynarsa kupanin iddiali ekiplerinden biri haline gelirler..

Erbay
18.02.2010, 18:39
Adamlar basmış parayı almış. Hayırlı olsun. Gökdeniz-Fatih'i izlemek çok ayrı bir keyif.

isimsiz_61
18.02.2010, 18:41
fatihimi gökdenizle oynarken görmeyeli uzun zaman olmuştu zaten:D:D

Mesut
23.02.2010, 12:00
Fatih Tekke İsrail’de sahada

23 Şubat 2010 Salı

Rubin Kazan’ın yeni transferi Fatih Tekke’yi UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçı için İsrail’e götürdü. Ara transferde Trabzonspor’a gelmesi son anda suya düşen Fatih Tekke, eski takım arkadaşı Gökdeniz Karadeniz’in de forma giydiği Rubin Kazan ile antrenmanlara başladı. UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçında Hapoel Tel Aviv ile karşılaşacak olan Kazan, ilk maçı 3-0 kazanarak rövanş için büyük bir avantaj yakalamıştı.
türkiye gazetesi

yalanını yiyim fatih avrupada forma giyemezki zenitde oynadı :)

macuka
23.02.2010, 12:02
Fatih i artik milli takima cagirir hiddink, rusyadan taniyordur herhalde:)

Mesut
23.02.2010, 12:08
gökdenız 10 numarayı giyecek rubinde
9 numara boşda bakalım fatih hangi forma numarayı giyecek

Harun-61
23.02.2010, 12:32
Rubin Yönetimine sesleniyorum, tez zamanda Ibrahima Yattara ve Szymek'i de transfer edin ;)

karatasof
23.02.2010, 12:43
Kim o yaşta adama o kadar bonservis ücreti verir ki?
TS'un Mevcut Yönetimi

Mustafa ÖZDEMİR
23.02.2010, 23:04
hayırlı olsun...

pReN@_61
23.02.2010, 23:19
Başarılar Fatih.

28TS61
24.02.2010, 01:29
gökdenız 10 numarayı giyecek rubinde
9 numara boşda bakalım fatih hangi forma numarayı giyecek

gökdeniz 10 numarami, 61 i birakmasin ya

isimsiz_61
24.02.2010, 11:24
Fatih i artik milli takima cagirir hiddink, rusyadan taniyordur herhalde:)
inşallah inşallah..:D

Salih Edip
24.02.2010, 11:51
gökdeniz 10 numarami, 61 i birakmasin ya

61 numarayı giyişinin 10. yılı olduğu için 10 numara giyecekmiş bu sene :D

Hayriye Ayan
24.02.2010, 12:17
çok başarılı olursun fatihim inşallah

Mesut
06.03.2010, 09:49
Rubin trömsö ile hazırlık maçı oynadı.tekke ilk 11de başladı 65 dakikada yerini Portnyagiin e bırakdı
maç antalyada yapıldı.yokmu yaw giden eden :)

Mustafa ÖZDEMİR
06.03.2010, 10:29
başlıkta hala zenit yazıyor .değiştirseniz iyi olur...

Alihan Ertürk
06.03.2010, 13:29
Gökdeniz hala 61 numara gözüküyor , 10 numarayı Fatih almış.

Alihan Ertürk
06.03.2010, 13:31
http://www.rubin-kazan.ru/media/video/37/15045/

Tromso maçının özeti.

( Fatih 10 numara )

Mesut
06.03.2010, 13:45
http://www.rubin-kazan.ru/media/video/37/15045/

Tromso maçının özeti.

( Fatih 10 numara )

resmı değildir hazırlık maçı olduğu için giymiş olabilir gökdenız ropartajında demişti 10 numara giyeceğim diye
gerçi fark etmez :D
ikiside bizden

Alihan Ertürk
06.03.2010, 13:47
resmı değildir hazırlık maçı olduğu için giymiş olabilir gökdenız ropartajında demişti 10 numara giyeceğim diye
gerçi fark etmez :D
ikiside bizden

Olabilir.

Formaları bile geçen seneki formalar ( Nike ).Oysa bu sezon Umbro giyecekler :)

Mesut
06.03.2010, 13:49
ikisini bir takımda izlemek güzel olacak

Murat'
06.03.2010, 13:49
Rusya'da lig ne zaman başlıyor ?

Alihan Ertürk
06.03.2010, 13:53
Rusya'da lig ne zaman başlıyor ?

Mayıs diye biliyorum.

:)

EROS87
06.03.2010, 13:53
haftaya başlıyor
yarın cska ile kupa maçı var(lig ve kupa şampiyonu karşılaşacak)

isimsiz_61
06.03.2010, 14:08
Gökdeniz hala 61 numara gözüküyor , 10 numarayı Fatih almış.
10mu niye 10 aldı ki yine 9 giyseydiya....

Mesut
06.03.2010, 14:09
http://img194.imageshack.us/img194/3525/24775341710747581341699.jpg

Cem Akyüz
06.03.2010, 14:23
www.fc-zenit.ru diye bir sitesi vardı Zenit'in ordan Kral'ın fotoğraflarını indiriyordum..Rubin'in öyle bir sitesi yok mu?

Mesut
06.03.2010, 14:28
resmı sitelerınden anca oda pek güncellenmıyo gibi
http://www.rubin-kazan.ru/media/photogallery/

isimsiz_61
06.03.2010, 14:32
http://img194.imageshack.us/img194/3525/24775341710747581341699.jpg
ey gidi fatih tekkem.iyiki gelmedin trabzonspora yoksa habu yönetimden çekeceğin vardı:S:S

Alihan Ertürk
06.03.2010, 14:47
10mu niye 10 aldı ki yine 9 giyseydiya....

9 numara Salukvadze'de.

Mesut
06.03.2010, 17:32
9 numara Salukvadze'de.
defans oyuncusudu ne işi var 9 la işi onun :D
versin tekkeye :D

isimsiz_61
07.03.2010, 13:37
defans oyuncusudu ne işi var 9 la işi onun :D
versin tekkeye :D
hiç sorma fatih ya 9 giyer ya 61 başka numara ile düşününce bi garip oldum ya:)

ilhan
07.03.2010, 13:40
Dominguez'in formasını vermişler. Bu Fatih Tekke'yi ne denli önemsediklerini gösteriyor bence. Çünkü Dominguez harika bir futbolcuydu ve belki de Rubin Kazan ondan efsane diye söz edecektir.

9'u giyse daha kral olurdu tabii.

isimsiz_61
07.03.2010, 13:42
Dominguez'in formasını vermişler. Bu Fatih Tekke'yi ne denli önemsediklerini gösteriyor bence. Çünkü Dominguez harika bir futbolcuydu ve belki de Rubin Kazan ondan efsane diye söz edecektir.

9'u giyse daha kral olurdu tabii.
yani 9u fatih tekkeye mi vermişler.....

ilhan
07.03.2010, 13:50
yani 9u fatih tekkeye mi vermişler.....

O mesajımdan onu mu anladın Hülya. :) 10'u vermişler galiba Fatih Tekke'ye.

Alihan Ertürk
07.03.2010, 13:50
Maçı izliyormusunuz ?

isimsiz_61
07.03.2010, 13:54
O mesajımdan onu mu anladın Hülya. :) 10'u vermişler galiba Fatih Tekke'ye.
evet:D demek yanlş anladım.ya uf keşke 9 onun olsaydı alışmıştım 9 numeroya:D

Mesut
07.03.2010, 14:05
zenit:1 cska:0
ikinci yarı başlıyor

Murat'
07.03.2010, 14:06
Rubin Kazan olmasın o sakın.

Alihan Ertürk
07.03.2010, 14:06
zenit:1 cska:0
ikinci yarı başlıyor

Rubin Kazan olmasın :D

Mesut
07.03.2010, 14:10
Rubin Kazan olmasın :D

yaw tekke diyince akla zenıt geldi ondan yazdım pardın :D

Alihan Ertürk
07.03.2010, 14:12
Ben yeni açtım maçı Fatih,Gökdeniz ve Krasic oynuyor mu ?

Mesut
07.03.2010, 14:15
fatih de gökdenızde yok cskada krasic oynuyor

Mesut
07.03.2010, 14:16
hasan kabze sarı yedi itirazdan

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:27
CSKA daha baskılı oynuyor şu dakikalarda.

Mesut
07.03.2010, 14:32
rubin oyuncu değiştiriyor ama bizimkilerden değil

Adem ERTUĞRAL
07.03.2010, 14:34
fatih giriyo :)

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:34
Tekkeyi montunu çıkarırken gördüm.Girecekmi acaba.

Mesut
07.03.2010, 14:35
tekke geliyi :D

isimsiz_61
07.03.2010, 14:38
maçı nerde izliyorsunuz acaba.fatih girdi mi oyuna?

Mesut
07.03.2010, 14:39
top dışarı çıkarsa girecek :D

isimsiz_61
07.03.2010, 14:40
tv veriyor mu maçı ........

Mesut
07.03.2010, 14:41
vazgeçtiler galiba bu arada cska iyi geliyo
tekke girdi 10 numara

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:42
Fatih oyunda.son 8 dakika.

Adem ERTUĞRAL
07.03.2010, 14:43
kupa finali maç yanılmıyorsam cska da bastırcak beraberlk için

eğer cska atarsa uzatmalar için fatihi alır :)

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:46
CSKA feci bastırıyor.Az önce Tekke defanstan top çıkardı :)

isimsiz_61
07.03.2010, 14:52
ya fatih oyunda mı dahaden göremedim onu:S

Adem ERTUĞRAL
07.03.2010, 14:54
:D maç bitti hülya :p

isimsiz_61
07.03.2010, 14:54
maç bitti ben göremedim fatihi:S

isimsiz_61
07.03.2010, 14:55
:D maç bitti hülya :p
biliyorum çok baktım ama göremedim fatihi:S

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:55
FAtih uzatmalarla birlikte 10-11 dakika civarı oyunda kaldı.
Bu dakikalarda CSKA'nın tek kale oynadığı anlara denk geldi.Tekke fazla topla buluşamadan maç bitti.

isimsiz_61
07.03.2010, 14:57
of ya görmek bi dahaki maça kaldı artık:D

boztepeli61
07.03.2010, 14:58
Maçı nerden takip ettiniz???

Fatih BALTA
07.03.2010, 14:59
Justin den izledim ben.

isimsiz_61
07.03.2010, 15:05
Maçı nerden takip ettiniz???
bende justin den izledim ama son 10 dakikayı:D

FANATIK61
10.03.2010, 03:04
Mehmet Cakir Sporx özel röportaj:

"FATİH TEKKE MİLLİ TAKIMDA OLMALI"

-Milli Takımın forveti dediğimiz zaman aklımıza net bir isim gelmiyor. Nihat Kahveci formsuz, Semih Şentürk yedek kulübesinden çıkamıyor, Halil Altıntop her zaman davet almıyor, Mevlüt Erdinç daha önce oynadığı maçlarda çok fazla güven vermedi. Türkiye'de forvet sıkıntısı yaşandığını düşünüyor musun?
"Türkiye'de iyi forvetler var. Avrupa Şampiyonası'nda Semih Şentürk iyi işler yaptı. Ben Fatih Tekke'nin inanılmaz hayranıyım. Tabii ki diğer forvetler de iyi ama Fatih Tekke'nin Milli Takımımıza çok faydalı olacağını düşünüyorum, artık milli takımımızda yeniden yer almalı diye düşünüyorum."

-Tekke, Hiddink ile birlikte milil takıma dönebilir mi?
"Dönebilir, sonuçta yeni bir dönem başladı ve Fatih Tekke de bu şansı hakediyor."

Cem Akyüz
10.03.2010, 04:06
Kral Rubin'in Uefa maçlarında oynayabilir mi?

Alihan Ertürk
10.03.2010, 16:26
Kral Rubin'in Uefa maçlarında oynayabilir mi?

Fatih Avrupa Ligi maçlarında oynayamıyor.

Bu arada yarınki Wolfsburg maçını Star Tv yayınlayacak saat 20.00'de :)

Miraç Atalay Çiftçi
10.03.2010, 17:08
Öyle ya da böyle koleksiyona bir kupa daha ekledi Tekke.

EROS87
10.03.2010, 18:32
İnternetten canlı maç keyfi başlıyor!

İnternet üzerinden -ücretsiz- olarak canlı maç yayını yaparak Türkiye'de bir ilke imza atan Sporx'te şov kaldığı yerden devam ediyor.Rusya Premier Ligi'nin internet üzerindeki resmi yayıncısı olan Sporx'te 2010-2011 sezonu heyecanı muhteşem bir karşılaşmayla başlayacak.
Gökdeniz Karadeniz, Fatih Tekke ve Hasan Kabze'nin formasını giydiği Rubin Kazan sahasında Lokomotiv Moskova'yı konuk edecek. Central Stadı'nda 14 Mart Pazar günü TSİ 13.00'de başlayacak zorlu mücadele Sporx TV'den Emrah Karalinç'in kendine has anlatımıyla sizlerle buluşacak.
Rusya Premier Lig'de son iki sezonu da şampiyon olarak tamamlayan Rubin Kazan'ın kendi sahasında Lokomotiv Moskova ile oynayacağı maçı izleyebilmek için bir internet bağlantısı ve bilgisayara sahip olmanız yeterli.

sporx.com

Alihan Ertürk
14.03.2010, 15:08
http://www.rubin-kazan.ru/upload/information_system_21/1/5/3/item_15329/information_items_15329.jpg

SDinc
14.03.2010, 15:13
Demin Rubin - Lokomotif Moskova maçında 2.golün asistini yaptı , boş kaleye Bukharov attı. 93.dakikada oyundan büyük bir alkışla çıktı.

isimsiz_61
14.03.2010, 15:13
Mehmet Cakir Sporx özel röportaj:

"FATİH TEKKE MİLLİ TAKIMDA OLMALI"

-Milli Takımın forveti dediğimiz zaman aklımıza net bir isim gelmiyor. Nihat Kahveci formsuz, Semih Şentürk yedek kulübesinden çıkamıyor, Halil Altıntop her zaman davet almıyor, Mevlüt Erdinç daha önce oynadığı maçlarda çok fazla güven vermedi. Türkiye'de forvet sıkıntısı yaşandığını düşünüyor musun?
"Türkiye'de iyi forvetler var. Avrupa Şampiyonası'nda Semih Şentürk iyi işler yaptı. Ben Fatih Tekke'nin inanılmaz hayranıyım. Tabii ki diğer forvetler de iyi ama Fatih Tekke'nin Milli Takımımıza çok faydalı olacağını düşünüyorum, artık milli takımımızda yeniden yer almalı diye düşünüyorum."

-Tekke, Hiddink ile birlikte milil takıma dönebilir mi?
"Dönebilir, sonuçta yeni bir dönem başladı ve Fatih Tekke de bu şansı hakediyor."
:alkış::alkış::alkış::alkış:
KESİNLİKLE HAKEDİYOR FATİH TEKKE.....

Keramettin
14.03.2010, 15:56
Ya içimde bişeyler oluyor şu adamı görünce :( :S

macka61
14.03.2010, 16:16
asist yapmış ilk maçında tebrikler Fatih Sultan Tekke Gökdenizide tebrik ediyorum

isimsiz_61
14.03.2010, 16:26
http://www.rubin-kazan.ru/upload/information_system_21/1/5/3/item_15329/information_items_15329.jpg
ya şu 10 numarayı görünce içim burkuldu:S

Kubilay ŞAHİN
14.03.2010, 16:38

Vay be sadece bir 10 numara..

Hani buluşacaktık bu dönem be Sultan..