PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

pReN@_61
14.08.2007, 12:32
Fener'de Fatih Tekke heyecanı

Zenit'te mutsuz günler geçiren ve ayrılmak isteyen Fatih Tekke, F.Bahçe'ye çok yakın. Forvet arayışlarını sürdüren F.Bahçe'nin Tekke ile anlaştığı ve futbolcunun bu hafta İstanbul'a gelerek 2 yıllık imza atacağı belirtildi.

Fatih Tekke tamam

Fenerbahçe, Fatih Tekke transferini bitirmek üzere. Tecrübeli golcünün bu hafta içinde İstanbul'a gelip 2 yıllık imza atması bekleniyor.

GELMEYİ KABUL ETTİ
İstanbul BŞB maçında gol sıkıntısının iyice ortaya çıkması üzerine forvet arayışlarına hız veren Fenerbahçe, Fatih Tekke'de mutlu sona ulaşmak üzere. Rusya'nın Zenit takımından mutsuz olduğu için ayrılmak isteyen Fatih'in, F.Bahçe'ye gelmeyi çok istediği belirtildi. Ancak Zenit'in F.Bahçe'nin önerdiği 4.5 milyon euro'ya
daha önce sıcak bakmasına rağmen şimdi fiyat artırmak istediği öğrenildi.

SIKINTILAR BİTER
Zenit'in bu tutumuna rağmen transferin her an gerçekleşebileceği belirtildi. Fatih Tekke'nin bu hafta içinde İstanbul'a gelip F.Bahçe ile 2 yıllık sözleşme imzalayabileceği kaydedildi. Öte yandan Fatih'in gündeme gelmesi sarılacivertli camiada büyük heyecan yarattı. Tecrübeli futbolcunun transfer edilmesi halinde F.Bahçe'nin gol bölgelerinde artık sorun yaşamayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak fotomaç
:D

Ba®ış
14.08.2007, 12:36
Fener'de Fatih Tekke heyecanı

Kaynak fotomaç
:D

:alkış::alkış: bravo fotomaç!!! hiç yılmayacaksınız dimi Fatihi fenere getirmek için bu ne azim bu ne istektir böyle anlamış değilm :):rolleyes:

pReN@_61
14.08.2007, 12:45
:alkış::alkış: bravo fotomaç!!! hiç yılmayacaksınız dimi Fatihi fenere getirmek için bu ne azim bu ne istektir böyle anlamış değilm :):rolleyes:

alıştık artık :D

Erdinç Barutçu
14.08.2007, 13:14
Yahu ben daha ne diyim? :) Adamlar yalancı çıkmaktan bıkmadı....

Vkgz
14.08.2007, 13:31
gidersen tarafınıza olan bütün sempatimizi kaybedeceğiz sayın fatih tekke.

Adem Erdoğan
14.08.2007, 13:52
fatih futbolu bırakır bunlar bu palavraları bırakmaz.

a.fındıkoğlu
14.08.2007, 14:03
Fatih öle bi hata yapmaz.gitmez eziklere bu fotomac gazetesi kadar palavra sıkan başka gazete yok.2 senedir sürekli fatih fenerde diye haber yapıyolar utanmadan..

Remzi
15.08.2007, 11:41
Fatih Tekke Fener'de

Sarı-lacivertli yönetim uzun zamandır almak istediği Fatih Tekke ve kulübü Zenit ile kesin olarak anlaştı. Bu transfer Anderlecht maçı sonrası resmen açıklanacak.

Yine Fotomaç Farkı
F.Bahçe yine Türkiye'yi sallamaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertli yönetim, transfer haberciliğinin bir numarası FOTOMAÇ'ın 2 gündür Türkiye'ye duyurduğu Fatih Tekke operasyonunda mutlu sona ulaştı. Yabancı kontenjanı nedeniyle yabancı forvet alamayan F.Bahçe, Rusya'nın Zenit takımında mutsuz olduğunu

her fırsatta belirten
Fatih Tekke için düğmeye bastı. F.Bahçeli iki
yönetici Rusya'ya uçtu ve Tekke ile görüştü.

2 Yıllık İmza Atacak
Milli futbolcudan "Gelirim ama kulübümü ikna etmeniz gerekiyor" yanıtını alan F.Bahçeli yöneticiler, Zenit ile masaya oturdular. Yapılan uzun pazarlıklar sonucunda da bu transfer kesin olarak bitti. Sarı-lacivertliler, Zenit'e 4.5 milyon euro bonservis bedeli ödeyecek. Anderlecht maçı sonrası 2 yıllık imza atacak olan Fatih ise senelik 2.5 milyon euro alacak. Rusya kanadında da bu transferin sonuçlandığı konuşuluyor.

FotomAc*:D:D

La havle....

Mayls
15.08.2007, 11:42
:D:D:D
Hep anlasmaya az kaldi diyorlardi baktilar kimse inanmiyor simdide kesin anlastilar diyor :D

Remzi
15.08.2007, 11:46
Hayır salladkılarını biliyorlar sitelerinde yoruma bile izin vermiyolar.:DÇünkü İzin verseler biliyorlar ne yazılacağını:)

Burçak
15.08.2007, 14:40
Lig TV Son Dakika Canli Yayin:

Ezikler Zenit'e Fatih Tekke icin resmi Teklif yapti. Zenit 7,5 Milyon getirin o zaman görüselim dediler. Canli Yayina Fatih Tekke ve Menejeri katilmak istemedi...
alıntıdır.

:D bunlar tam komedi haa. fatih muhatap bile olmamış eziklerle :D:D

Vkgz
15.08.2007, 14:49

Ezikler Zenit'e Fatih Tekke icin resmi Teklif yapti. Zenit 7,5 Milyon getirin o zaman görüselim dediler. Canli Yayina Fatih Tekke ve Menejeri katilmak istemedi...
alıntıdır.

Fatih fenere gitmeseydi yayına katılır gitmiyorum derdi bence... hayırlı olsun fatih fenerde artık bence... eger boyleysen yazıklar olsun.

Emre B.
15.08.2007, 14:55

alıntıdır.

Fatih fenere gitmeseydi yayına katılır gitmiyorum derdi bence... hayırlı olsun fatih fenerde artık bence... eger boyleysen yazıklar olsun.

Bana da gitti gibi geliyo.Avrupa Avrupa diye tuttuurdu şimdi fenere giderse tüm sevgisini kaybeder.Son hafta şenlik var gibi.

Cengiz Çubukcu
15.08.2007, 15:05
Şu hayatta herşey olur...ama insanın düşününce ağlayası geliyor..İnşallah bize geri döner..

Gamze
15.08.2007, 15:09
Şu hayatta herşey olur...ama insanın düşününce ağlayası geliyor..İnşallah bize geri döner..

Çok doğru,düşünmek bile acı veriyor.Ama Fatih bunu yapmaz Trabzon'una...Umarım yapmaz :(

Burçak
15.08.2007, 15:10
asıl gitmiş olsa çıkar kafalardaki kuşkuları bitirir gittim derdi. zenit fenerin verdiği 4,5 milyonu az bulup 7,5 istemiş. herşey ortada. böyle bi transfer yok. fatih bıkmış gitmem diye diye. şimdide muhatap alıp katıllmamış yayına işte.

başkan şuan canlı yayında. dinleyin. sivas maçı olyları konuşuluıyor.
http://www.futbolekspres.com/default.asp?id=46

Mayls
15.08.2007, 15:11
Fotomac'in haberini okuyup yaptiysan bu yorumu
1- Fatih Rusya'da mutsuz falan degil. Tam aksine cok mutlu
2- Fatih Zenith'e 8 milyona mal oldu simdi 5 milyona satacak kadar keriz degiller
3- Zenit'te oyun sistemi hala büyük ölcüde Fatih'in üstüne kurulu
4- Zenit sezon ortasinda Betis'ten gelen 8 milyonluk teklifi reddetti simdi Fener'den gelen 4,5 milyonluk teklifimi degerlendirecek.
5- Zenit'in yönetimi bizimki kadar beyinsiz degil

+ benim Kaptan'a sorma firsatim oldu gecen sene. Fener'e gitmezsin degil mi? dedim oda dünyada baska takimmi yok biktim artik bu sorulardan dedi

ozcan_asanoglu
15.08.2007, 15:12
Valla ben de korkmaya başladım gidecek diye..Fatih Sultan Tekke efsanesinin sonu olur böyle bir hareket. sen avrupa avrupa diye tuttur, ondan sonra uyduruk rus takımına git, 2 sene dolmadan dön gel fb.ye..

ne oldu avrupa, hani hedeflerin? neyse, daha kesin değil, belki böyle birşey yoktur, yüklenmeyelim şimdiden.

Emre B.
15.08.2007, 15:53
Bizde talipmişiz başkan söyledi.İnşallah gelir.

Oğuuz
15.08.2007, 16:35
Şu hayatta herşey olur.....

ama bu asla.. mümkün değil.. bunu yapmaz benim Fatihim..

Selman
15.08.2007, 16:56
Fatih bizden de gitmez diyordum gitti.Ama fenere filan gideceğini aklımın ucundan bile geçirmiyorum...

ilhan
15.08.2007, 17:12
Fatih Tekke Fener'de

Yine Fotomaç Farkı
F.Bahçe yine Türkiye'yi sallamaya hazırlanıyor. Sarı-lacivertli yönetim, transfer haberciliğinin bir numarası FOTOMAÇ'ın 2 gündür Türkiye'ye duyurduğu Fatih Tekke operasyonunda mutlu sona ulaştı. Yabancı kontenjanı nedeniyle yabancı forvet alamayan F.Bahçe, Rusya'nın Zenit takımında mutsuz olduğunu

Geçen sene bir manşet hatırlıyorum. Fatih Tekke gece saat 04:00 da Aziz Yıldırım'la masaya oturdu ve 2 yıllığına anlaştı. Fotomaç'ın manşetiydi. Fatih'e sordular. Ben o saatte uyuyodum demişti =)

Fenerbahçe'ye yıldızları getirip götürüyor Fotomaç ve Fener çıkıp yalanlıyor. Rezil ediyor fotomaçı. Fatih Tekke konusunda neden yalanlamıyorlar ? Sanırım febeli taraftarları umutlandırmak hoşlarına gidiyor =)))

POYRAZ
15.08.2007, 17:19
Bu konu hakkinda basinda cok seyler yazilip cizildi. Hayatlarinda namus kavramini anlayamamis olan namussuzlar, hatta üc kurus paraya namuslarini cekinmeden satan insanlar bu haberleri yapiyolar ve yapmaya devam da edecekler. Bu tür insanlara yemin ediyorum para verin kendi annelerini bile para karsiliginda sattiklarini yazarlar. Ben sadece gülüyorum böyle haberlere.

Oğuuz
15.08.2007, 17:41
geçen yıl bu vakitler bi FOTOMAÇ haberi ...

http://img105.imageshack.us/img105/390/adszjs4.jpg

Ozan
15.08.2007, 18:01
puhahaahah :D:D:D okuyunca gülmekten karnıma ağrı girdi :D

POYRAZ
15.08.2007, 18:09
Bütün internet siteleri Fatih'in fe-be'de oldugunu yaziyor. Ya bunlar hic bir zaman namus kavramini ögrenemeyecekler.

MarceloTS
15.08.2007, 18:45
nereye gittiği beni ilgilendirmez artık ister fb ye gitsin ister gs ye artık bizim futbolcumuz değil sende bas parayı al

POYRAZ
15.08.2007, 18:49
nereye gittiği beni ilgilendirmez artık ister fb ye gitsin ister gs ye artık bizim futbolcumuz değil sende bas parayı al
Burada para basilmasi konusulmuyor. Ayrica kulübün para basmasi icin ne fedakarlik yaptin bunu da acikla? Yalanci medya yine is basinda ve bu konusuluyor.

Kadir
15.08.2007, 19:14
Fatih Alllah aşkına çıkıp bi açıklama yapsın Tr'de Ts den başka kulübe gitmem diye.

ozants61
15.08.2007, 19:17
Fatih Alllah aşkına çıkıp bi açıklama yapsın Tr'de Ts den başka kulübe gitmem diye.
ewt bunu yapmıyor...hatta cok gec kaldı bence gıtme ıhtımalı var..

Mert67
15.08.2007, 19:24
+ benim Kaptan'a sorma firsatim oldu gecen sene. Fener'e gitmezsin degil mi? dedim oda dünyada baska takimmi yok biktim artik bu sorulardan dedi
bunun üstüne daha yorum yapılmaz.:alkış::alkış:

ilhan
15.08.2007, 19:31
Adamlar Durmak yok spekülasyona devam diyorlar =)

Ozan
15.08.2007, 19:41

ewt bunu yapmıyor...hatta cok gec kaldı bence gıtme ıhtımalı var..

kaç kere söyledi zaten Türkiye de TS den başka takıma gitmem diye . daha ne kadar söylesin bu laf anlamaz satılşmış türk spor medyasına .

MarceloTS
15.08.2007, 19:59
Tümer'de diyodu Türkiye'de bjkden başka takıma gitmem diye ama gitti.Fatihin yapacağını hiç sanmıyorum ama herşey olabilir kesin bi açıklama yapmadıktan sonra ..

ilhan
15.08.2007, 20:06
Tümer konusu nerden çıktı şimdi. Tümer kim ki Fatih'imle kıyaslıyalım onu.

Ama özledim. Trabzonsporumuzun golü.. 9 Numaralı formasıyla Tekkeeeeeeeeeeeeeeeeee FATİHHHHHHHH!! Seslerini özledim :(

MarceloTS
15.08.2007, 20:10
e çıksın söylesin o zaman söyleyeceği bi kelime 'gitmeyeceğim' zormu bunu söylemek

ilhan
15.08.2007, 20:37
Söylememe gerek duymak bile onları ne kaale almadığının göstergesi ;) Çünkü gitmeyeceğim demek bile onları önemsemek anlamına gelir :)

Mayls
16.08.2007, 09:13
Kaptan o aciklamayi kac kere yapti. Her cikan transfer haberi yalanlasa Futbol oynayacak zamani olmaz. Türkiye'de gazeteler onu hergün fenerbahceye yada galatasaraya transfer ediyor.

Fatih abinin nasil bir kisilige sahip oldugunu herkes biliyor. Kaptan Türkiye'de baska kulübe gitmez.

Vkgz
16.08.2007, 11:35
1 yıllık kiralamışlar fatihi...Dün gece cnnde söyledi

Mayls
16.08.2007, 11:46
Imza atilmadan Kaptan'a hain damgasi vurmayalim lütfen. Imza atarsa tepkimizi koyariz ama Kaptan'in zamaninda az günahini almadik

28TS61
16.08.2007, 11:50
eger fb ye giderse bu onun sonu olur

Vkgz
16.08.2007, 11:51
eger fb ye giderse bu onun sonu olur

sonu olmaz kiralıkk anlaşmış ama gönülümüzdeki yeri son bulur...

28TS61
16.08.2007, 11:53
sonu olmaz kiralıkk anlaşmış ama gönülümüzdeki yeri son bulur...

ister kiralik ister bonservisi ile
eger o takimin formasini giyerse
yaziklar olsun derim

hem nerde yaziyor anlastgini

Vkgz
16.08.2007, 11:57
ister kiralik ister bonservisi ile
eger o takimin formasini giyerse
yaziklar olsun derim

hem nerde yaziyor anlastgini

dün gece cnnturkte soylendi. anlaşmanın hafta sonuna kadar açıklanması bekleniyor dedi

Emre B.
16.08.2007, 12:03
Fatih hayatının hatasını yapıyosun.

Remzi
16.08.2007, 12:12
Az önce Tv'de Fatih'in fenerle anlaştığı söylendi.İş sadece zenitin başkanına kalmış..
Tabi ne kadar doğru bilinmez.

Mayls
16.08.2007, 12:14
Ya adama ne cabuk hain damgasi vurdunuz. Fatih Tekke hergün cikip Fenerbahce'ye gitmem Türkiye'ye dönersem sadece Trabzonspor'da oynarim diyemez. Kac kere dedi. Biz istiyoruz ki gazetede cikan her haberden sonra cikip bu aciklamayi yapsin. Kaptan'in özü sözü birdir. 1 kere demisse bunu tamamdir.

Ozan
16.08.2007, 12:16
Fatih hayatının hatasını yapıyosun.

işler netlik kazanmamışken böyle sözler söylemek iyi değil . yine medyanın uydurmasıdır boşa günah almayalım .

Mert67
16.08.2007, 12:36
inşallah haberler yalandır.nuri geldiğinden beri hiç bişey yapmadı bari bu transferi önlese.

61viya
16.08.2007, 12:37
Dün gece annemle çok güzel bir film izledim.Arkasından spor haberi aramaya başladım.Cnn türk te buldum aradığımı...Gayet normalken herşey spiker o cümleyi söyledi...Kalakaldım...En az 5 dakika sonra hareket ettirebildim ellerimim,bedenimi..Yüreğim çakılıp kalmıştı oracıkta..

Ne yapacağımı bilemedim.Odama gittim.Birgün bir çocuğum olursa ona şimdiki Trabzonsporu göstermek için ordan burdan kestiğim onlarca Trabzonspor fotoğrafının,resimlerinin,Trabzonspora dair haberlerin olduğu dosyamı açtım...

Sonra öyle bir başladım ki ağlamaya,kontrol altına alamadım kendimi...Öylesine aşağılanmış hissettim ki kendimi...Ya da adını koyamadığım o hissi öyle güçlü hissettim ki yüreğimde,beynimde her bir zerremde...

Hıçkırıklarıma geldi annem yan odadan,hiçbir şey demeden gitti...Elimde senin fotoğraflarınla hıçkırarak ağlayan kızına diyecek bişey bulamamış olsa gerek.

Fatih TEKKE....Fatih Sultan TEKKE...

Bunu ömrümce hissetmeyeceğimi düşünürdüm hep...Ama ben dün gece futboldan soğuduğumu hissettim...Sebebei o haberdi Fatih TEKKE...(Ne kadar deseler de,yazıp çizsellerde asla ama asla inanmadığım o haber...Ama duymak bile acıtmış olsa gerek canımı) Bu his ne kadar konaklayacak kalbimde bilmiyorum...

Futbol asla sadece futbol değildir...Oysa ne çok ister futbolcular futbolu sadece futbol olarak algılayan kitelelerin önünde oynamayı di mi? Her halta bi anlam yüklemeyi beceren ben,sana ne anlamlar yükledim bi bilsen...Sen alınterimdin benim,emeğimdin...Geceleri uyuyamadığım zaman,içimi kasvet kapladığı zaman düşünüp rahatladığımdın...Senden habersiz bendin sen...En berbat anlarda kendimi güçlü hissetmemi sağlayandın sen...Sahadaki sendin çünkü aklıma gelen hep...Başkoyduğu şeyler uğruna canını dişine takan,bir an olsun vazgeçmeyen,herkesi başarıya inandıran ve her türlü fedakarlığı yapandın sen...Başarı için,mazaret kabul etmeyen,onlarca kez iğneyle sahaya çıkandın sen...

Hayır...!

Sen de çok iyi biliyorsun ki futbol asla sadece futbol değildir...Hele gönül verdiğin takım rengi bordomaviyse hiç!!!

Sadece bir oyun için canlar gitmezdi çünkü bu renkelre gönül verenlerden...Geceleri malupsak eğer,gözyaşları akmazdı bu taraftarın gözünden...Sadece bir oyun için atılmazdı dünyanın en anlamlı kahkahaları...Bir oyun olsaydı bu sadece,Anartosis olayından sonra,sahada gözyaşlarına boğulan olmazdın sen...

Ben dün gece futboldan soğudum Fatih TEKKE...Bunun o haber sayesinde olacağı hiç aklıma gelmezken üstelik..."o haber yüzünden" demem lazım belki "sayesinde" yerine ama,hala içim elvermiyor seni suçlar görünmeye...

"Aşkımız renklere" derlerdi,"Futbolculara değil..."
Nasıl karşı çıkardım ben bu fikre biliyor musun? "Futbolcular olmasa o renkler tek başına birşey yapamaz" der dururdum..."Herkes bir yana "Trabzonsporluyum" diyenler saf nefreti layık gördüklerimizin formasını giymez...Çünkü onlar bizden daha Trabzonsporlu" derdim hep...Ne safmışım,ne salak..Dün gece anladım ki,herkes herkesin formasını giyiyor bu alemde...(yanılıyorum di mi Tekke?)

Hayatım boyunca sıfatlardan nefret eden bi kız oldum hep..."profesyonel" olma istedim bu konuda sadece..."Profesyonel" olduğun için defalarca emeğini çalan takıma gitme istedim...

Sana bi mektup daha yazacağım Fatih Sultan TEKKE...O tesislere geldiğin zaman ( ki gitmeyeceğini de biliyorum alanet tesislere...Çünkü sn,her şeyin sahada hallolduğunu söyledin bize hep...! ) eline geçecek bi mektup olacak bu...İçinde onlarca sana dair haber bulunan bi dosyayla birlikte...(geçmesin lütfen...)

Sen gittiğin zaman içinden bir şeyler koptu bu taraftarın...Senin maçlarınla yatıp kalktık...Başlıklar açtık sana dair,kilometrelerce öteden destek verdik sana...YAPMALIYDIK DA ZATEN...Sen neleri göze almamıştın ki bu takım için...Ama biz bigün yine bizimle olacağını hayal ettik hep..."9" numaranı giymek isteyen futbolculara karşı çıktık,saçma da olsa bu...İstedik ki,o forma seninle anlamlansın yine...

Eğer dün gece dinlediğim haber doğruysa Fatih TEKKE,zaten midemi bulandıran süper(!) lig,daha bi dokunacak kanıma...Tek güzel yanı bu ligin bordomavi hep...Ona gönül verenler bir de..."Trabzonporlu" olduğundan asla şüphe etmeyeceğim adamların hırsızlar takımında olması değil...

Ama en çok neyi merak ediyorum biliyor musun Kaptan...(Baksana dilim ne kadar alışmış sana Kaptan demeye...Hüseyin abimin olduğunu bile bile kaç kişi defalarca Kaptan dedi sana inatla...) O takım zımbırtısının formasını giyersen eğer,(ki ne bileyim hala umudum var aksi yönde tüm haberlere rağmen,çünkü sen Fatih TEKKEsin ya,TRABZONSPOR KAPTANI FATİH TEKKE....Ve BENİM BİLDİĞİM KAPTAN ASLA GİTMEZ O EZİKLERE...ASLA..) gol attığın zaman o forma içinde nasıl sevineceksin? Oysa biz seni gol sonrası sevnçlerinde sevdik belki...En çok yakışan oydu sana çünkü...Yumruğunu sıkarak,"İşte Trabzonspor bu oluuuuummm" der gibi adeta sevinmelerini sevdik senin...İçimizin bayraklarını havalandırdın her golünde...

Şimdi eğer gerçek olursa bu haber,ne olucak Fatih TEKKE...? Defalarca ama defalarca senin ve Trabzonsporumun emeğini çalan bi forma altında nasıl sevinebilir ki insan...Hep sen de derdin ya hani taraftarına seslenirken: "Trabzonsporun Trabzonspordan başka dostu yok,taraftarlarımız dikkatli davranmalı,sağduyulu olmalı" diye...Sen bi"düşman" forması giyerken sevinemezsin ki be Tekke...

Beni sinirlendirek için yıllarca senin o formayı giyeceğini ima etti durdu birileri...Eziklerin kalesi olan Sivasta,gittiğim lokantada,istediğim yemeğin yanında bi kağıtla geldi garsonlar...Tabağın kenarına iliştirilmiş bir not: "Fatih fb ye gelecek" diye...Kaç lokanta sahibiyle kavga ettim bi bilsen...Parayla her şeyi satın alınamazdı çünkü..Yürek,sevgi,aşk hele,asla...Eğer bu haber doğruysa,kıs kıs güldüklerini hissedeceğim onları her gördüğümde artık,doğruysa bu haber...Ama hiç biri,seni o formayla düşünmek kadar koymuyor bana...

Dün gece ilk kez soğuduğumu hissettim futboldan.Ne kadar devam edecek bilmiyorum...Bildiğim tek şey,hala saf,hala bu konuda salak olduğum...Çünkü habelerde bile söylenmişken senin o formayı giyeceğin,ben hala "HAYIR" diyorum..."Kaptan" yapmaz bunu....

Ne hissetmem gerektiğini düşünüyorum dün gecden beri..Normlade "his" düşünülür mü hiç? Başka birisi olsa nefretimi kusmuştum çoktaaaan...Ya da belki bunu yapan sen olduğun için nefretimi kusmalıydım çoktan...Ama ne günler atlattık biz seninle Kaptan...Ne gözyaşları,ne mutluluk çığlıkları paylaştık...Ve sen benim tanıdığım en "esaslı" adamlardan oldun hep...Bana en büyük guruları yaşatan topçuların başında geldin hep...Bana yarışın içinde bile sevgiyi taşıyabilmeyi,çirkinleşmemeyi,insanlıktan çıkmamayı öğrettin sen...

Hayata dair en öenmli şeyleri öğrendiğim bi adam,canımı en acıtan şeyi yaptıysa (ki benim bilidğim asla yapmaz) ne hissetmeliyim söylesene?

Gitmeyeceğini biliyorum abim...Sen Trabzonspor kaptanı olarak kalcaksın hep gönlümüzde...Yüreğine yeryüzünün en anlamlı forması değmiş olacak hep...Alınterin en kutsal formayı ıslatmış olacak...O haberi duymak bile beni futboldan soğutmaya yetti...Gerçek olmayacağını bildiğim halde yetti bu...
Demiştin ki seni ilk ve tek gördüğüm gün,"Dua et bizim için olur mu?" Ben hep "BİZİM" için dua edicem Fatih TEKKE...

Ve demiştin ki: "Seni hiç unutmayacağım anlıyor musun? Hiç...Nerede olursam olayım,bundan sonra bi Fatih abin var...Sakın unutma bunu..."

Ben bunu asla unutmadım Abicğim...Senin de asla unutmayacağını biliyorum milyonlarca kardeşini...Yukarıda paylaştığım bütün bu iç konuşmaların sonunda vardığım kannat de bu zaten...Sen milyonlarca bordomavi yürekli kardeşini ASLA unutmazsın..Ve onları üzecek bir şeyi asla yapmazsın!

Yaparsan eğer,bi zahmet söyle bana olur mu? Artık senin posterleri görünmez hale gelen duvarlarımı ne yapmalıyım? Fenerli abimle aynı odada kalırken ne halt etmeliyim o resimleri...Ve ne hissetmeliyim canımı öylesine acıtırken...Bunu da söyle bi zahmet...!

Vkgz
16.08.2007, 12:43
....

Sakinn sakin, bizi istemeyeni bizde istemeyiz. Bugün fatih uefa maçında oynamazsa anlayınki fenerde.

TameRHan
16.08.2007, 12:54
medyaya asla güvenmem ama bu iş gittikçe uzuyor. sanki ciddi bir şeyler var gibi.
neyse bekleyelim görelim

61viya
16.08.2007, 12:55
Sakinn sakin, bizi istemeyeni bizde istemeyiz. Bugün fatih uefa maçında oynamazsa anlayınki fenerde.

Sakinim zaten..Sadece olmayacağına yüreğimin en derininden inandığım bişey Onun gitmeyeceği...

Ve dün gece ağlarkenki ruh halimi paylaşayım istedim sadece...

Gitmez ki o..Y ada ...Gitmemeli o...

61viya
16.08.2007, 12:56

Sakinim zaten..Sadece olmayacağına yüreğimin en derininden inandığım bişey Onun gitmeyeceği...

Ve dün gece ağlarkenki ruh halimi paylaşayım istedim sadece...

Gitmez ki o..Ya da ...Gitmemeli o...

Kadir
16.08.2007, 13:05
inşallah gitmez febe ye . giderse yakışmaz Fatih'e.

Oğuuz
16.08.2007, 13:09
Ama en çok neyi merak ediyorum biliyor musun Kaptan... O takım zımbırtısının formasını giyersen eğer gol attığın zaman o forma içinde nasıl sevineceksin? Oysa biz seni gol sonrası sevnçlerinde sevdik belki...En çok yakışan oydu sana çünkü...Yumruğunu sıkarak,"İşte Trabzonspor bu oluuuuummm" der gibi adeta sevinmelerini sevdik senin...İçimizin bayraklarını havalandırdın her golünde...
...!
bi 23 yılı daha kaldırır gönlüm belki ama bunu bilmiyorum :(( gitmez Fatihim asla gitmeeeeeeez... :(

Oysa biz seni gol sonrası sevnçlerinde sevdik belki...En çok yakışan oydu sana çünkü...Yumruğunu sıkarak,"İşte Trabzonspor bu oluuuuummm" der gibi adeta sevinmelerini sevdik senin...İçimizin bayraklarını havalandırdın her golünde......!

macka61
16.08.2007, 13:23
eğer giderse fenere bir daha trabzona gelmesin ve trabzon ve Trabzonspor sözünü lugatından silsin öyle bir şey olursa bizim için biter fatih trabzon insanın nasıl olduğunu çok iyi biliyordur öyle bir şey yapmaz diyorum ben

ozants61
16.08.2007, 13:30
beyler fatıh tekke %100 febe de allah kahretsın...para yıne yaptı yapacagını.....

28TS61
16.08.2007, 13:33
tamam gitti diyelim biz onu kendi elimizle degil hulle yolu ile vermis oluruz ama su fb lilerin agzi durmaz artik yok nasil aldik sizin elinizden diye
of ya ne dir bu bizim cektigmiz
gidersede insallah basaririz olur sakatlanir futbol hayati biter
biliyorum cok kotu dusunuyorum ama aklima ilk gelen bnlar oldu

Kadir
16.08.2007, 13:34
beyler fatıh tekke %100 febe de allah kahretsın...para yıne yaptı yapacagını.....

valla inş. doğru değildir febe lilere fatihin formasını alırsınız ancak diyip duruyodum şimdi onlar diyecek al geldi hem forması hem kendisi.

Allahım inş. gitmez ezikbahçeye.!!!!!!!

ozants61
16.08.2007, 13:42
valla inş. doğru değildir febe lilere fatihin formasını alırsınız ancak diyip duruyodum şimdi onlar diyecek al geldi hem forması hem kendisi.

Allahım inş. gitmez ezikbahçeye.!!!!!!!
ya içim yanıyor kardes haklısın valla..bu yonetımın ayıpıdır....fatıhı o forma altında gormek bana koyar yaa...fanatıkde fotomacda fatıhi febe sayfasında gorunce bıle uyuz oluyorum bakalım sahada gorunce ne yapacaz bılmıyorum.....

Mayls
16.08.2007, 13:42
Kaynak nedir?
Fatih Fener'de deyip adama hakaret etmek yakismiyor. Fenerbahce haberi yalanlamadi ama dogrulamadi da. Üstelik en güvenilir sitelerde böyle bir haber yok

Ba®ış
16.08.2007, 13:44
Fatihin fenere gitmesini tabiki istemeyiz ama giderse de saygı duymak lazım giden dur denmez..

ozants61
16.08.2007, 13:45
ya internetspor.com bıde fotomac +ntv spor haberlerı...ben buralardan duydum....umarım dogru degıldır...ama fatıh adam olsa cıkar tekrar yok oole bısey ben trabzonluyum gıtmem dıye tekrar bı acıklama yapardı..

Muhalif
@61Viya
Çok yormuşsun kendini yahu:) Bu işler düzelir bir şekilde, sen ruhunu yorma boşver... Hem fena mı olur Rusya'da hiç göremiyordun Fatih'i burada her hafta görürsün işte, zaten Fb'nin maçları 1 saat konuşuluyor spor programlarında, Fatih de çok konuşulur böylece:)
Eğer bu transfer gerçekleşirse Fb Zenith'li bir futbolcuyu transfer etmiş deyip geçmek lazım.. Fazlası bünyeye zarar getirir...

ozants61
Fatihin fenere gitmesini tabiki istemeyiz ama giderse de saygı duymak lazım giden dur denmez..
haklısın kardes.....kımseyı zorla tutamazlar..

ozants61
16.08.2007, 13:46
@61Viya
Çok yormuşsun kendini yahu:) Bu işler düzelir bir şekilde, sen ruhunu yorma boşver... Hem fena mı olur Rusya'da hiç göremiyordun Fatih'i burada her hafta görürsün işte, zaten Fb'nin maçları 1 saat konuşuluyor spor programlarında, Fatih de çok konuşulur böylece:)
Eğer bu transfer gerçekleşirse Fb Zenith'li bir futbolcuyu transfer etmiş deyip geçmek lazım.. Fazlası bünyeye zarar getirir...
:Dvalla ben o yonden bakmamasıtım hıc....cok haklsısın ...:alkış:

@FLU
16.08.2007, 13:48
giderse gider keyfi bilir ... gidene kal demem ... ama giderse ona çok güzel bi r çift lafım olur ... hatta bütün tribünlerin ...

ozants61
16.08.2007, 13:51
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=57565
okuyun..

marcelinhos100
16.08.2007, 14:00
Tekke Fenere giderse buna izin verilirse kendi bunu kabul ederse herkese yazıklar olsun bu olay profosyonellikle acıklanamaz bir yıl önce Avrupaya gidecegim hedeflerim var diyen bir futbolcunun simdi bu kararından dönmesi bizleri psikolojik acıdan bitirir ben Fatihi Fener formasıyla görecegime hic görmemeyeyi tercih ederim
su zor günlerimizde sivas olaylarından sonra Trabzona vurulacak en agır darbe Tekkenin Fenere gitmesi olur

Mayls
16.08.2007, 14:03
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=57565
okuyun..

Iyi okuduysan Fatih kesin gitti demiyor. Fatih'in gitti iddia ediliyor diyor.

Mayls
16.08.2007, 14:28
lig tv haberine gore klubune 4,5 kendisine 2,5 milyon euro verilecekmis,zenit 7,5'a almisti 4,5 ,a satarmi bilmem

Bencede satmaz
Betis Ara transferde 8 milyonluk teklif yapmis ama Zenit red etmis

Vkgz
16.08.2007, 14:30
lig tv haberine gore klubune 4,5 kendisine 2,5 milyon euro verilecekmis,zenit 7,5'a almisti 4,5 ,a satarmi bilmem

bence satar çünkü fatihin zenitte top falan oynadığı yok

KadrianO Leite
16.08.2007, 15:38
Bugünkü UEFA maçının 18 kişilik kadrosunda Fatih yok. Ne anlama geldiğini söylememe gerek yok sanırım. Fatih seneye TSL'de diyebiliriz.

SDanışmaz
16.08.2007, 16:21
Nasıl gider fbye anlamış değilim.. :(

Selman
16.08.2007, 16:27
bence satar çünkü fatihin zenitte top falan oynadığı yok

Hepimiz birden hep bir ağızdan Fatih'e sövsek hoşuna gidecek değil mi?Ortada fol yok yumurta yok neden böyle yapıyorsunuz anlamış değilim...

Samet Türkmen
16.08.2007, 16:30
Bilmeden fatih'in günahını almayalım. Zenit'ten gitmek istiyorlarsa bizimkiler harekete geçsin.Yıldız transfer yapacaz diyorlardı.Bari fatih'i geri alsınlar.

KadrianO Leite
16.08.2007, 16:33
Millet sahanda yumurta yaptı sofraya oturdu yemeye hazırlanıyor , siz hala fol yok yumurta yok diyorsunuz.

Alın size Zenit'in bugünki maçtki kadrosu; http://www.fc-zenit.ru/eng/news.phtml

Zenit squad leaves today for Slovakia to take part in the UEFA Cup 2 qualifying round tie against FC ViOn. Squad list consists of 18 footballers: goalkeepers – Vyacheslav Malafeev, Kamil Contofalsky; defenders – Alexander Anyukov, Kim Dongjin, Nicolas Lombaerts, Erik Hagen, Yuri Lebedev, Ivan Lapin; midfielders – Alexander Gorshkov, Konstantin Zyrianov, Ilya Maximov, Anatoliy Tymoschuk, Lee Ho, Radek Sirl, Alexey Ionov; forwards – Alejandro Dominguez, Igor Denisov, Pavel Pogrebnyak.

Vkgz
16.08.2007, 16:33
Hepimiz birden hep bir ağızdan Fatih'e sövsek hoşuna gidecek değil mi?Ortada fol yok yumurta yok neden böyle yapıyorsunuz anlamış değilim...

dostum benim fatih abiye olan sevgim herkesten fazladır. sadece fatihin çıkıp gitmiyorum dememesi bile bizi üzüyor. ben nihayetinde bu adam için para harcamış site yapmış adamım... umarım gitmez ben onu ne trabzonda ne fenerde görmek istiyorum... o x bi takımla şampiyonlar liginde oynayamalı... geri adım atmamalı... yeri tsl değil

.................................................. ..............................
Buda yeni haber

AjansSpor.com bir çok yayın organında yer alan, Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olduğu haberinin gerçekleri yansıtmadığını öğrendi.

Kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Fenerbahçe'nin Tekke'nin kulübü Zenit'e 4.5 milyon Euro ve Tekke'ye de 2.5 milyon Euro teklif ederek anlaştığı haberleri doğru değil.

Fenerbahçe'nin ilgilendiği milli futbolcu için en son bir ay kadar önce görüşüldüğü ifade edilirken, şu anda yeni bir gelişme olmadığı ve yapılan haberlerin de gerçek olmadığı belirtildi.

Öte yandan Tekke'nin Zenit'te mutlu olmadığı ve Türkiye'den ya da Avrupa'dan başka bir takıma transfer olabileceği gelen haberler arasında.

Zenit Trabzonspor'dan giden Fatih Tekke, 2006'dan beri formasını giydiği Rus ekibinde bugüne kadar 25 lig maçında forma giydi ve 6 gol kaydetti.

29 yaşındaki milli futbolcunun Zenit ile 30 Haziran 2010'a kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bu sezon 8 kez ilk 11'de ve 2 kez de sonradan görev alan Tekke 2 gol attı ve 2 de sarı kart gördü. Tekke'nin takımı Zenit, Rusya Ligi'nde geride kalan 20 haftanın sonunda Spartak'ın 5 puan arkasında 34 puanla ikinci sırada yer alıyor. 16 takımlı Rusya Ligi 30 hafta sürüyor.

Bu arada Zenit'in 11 Ağustos'ta 3-1 kazandığı son lig maçı olan Luch karşılaşmasında, sakatlığı devam eden Tekke ve Vladislav Radimov görev yapamamıştı.

Mayls
16.08.2007, 17:50
Ajansspor'un haberiyse cok büyük bir ihtimalle gercektir. Sahsen ben hic bu sitede yalan haber görmedim. Zaten bu Fenerbahce olaylari nedeniyle sürekli orayi takip ediyordum. Orda haber cikmadiktan sonrada inanmam zaten

haxan
16.08.2007, 17:57
Duydugum Bİr Rİvayete Dayanarak Ve ÜzÜlerek Dİyorumkİ Fatİh Tekke
Fener Bahceye GİdecekmİŞ Bugun TÜm Tarbzon Bu Haberİ Konusuyor Ama Ben Fatİh Tekkenİn Amcasinin Ogluna Sordum Olursa Galata Saray DemİŞ Hayirlisi Arkadaslar Kendİnİze İyİ Bakin

Vkgz
16.08.2007, 18:37
şuan zenitin uefa maçını izliyorum ve zenit fatihi satarsa bitek domingez ile probun eline bakacak forvette...probla hiçbişey yapamazlar...fatihin en kotu oynadığı maç bile bu probdan iyiydi... ya fatihi satmayacak yada satıp başka bi eleman alacak.... ayrıca 1-0 öndeler

ozants61
16.08.2007, 18:38
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070816/tekke_haberleri_gercek_degil.html

@FLU
16.08.2007, 18:47
tekke'yi uefa maçı kadrosuna almamış hocası , oynarsa fener'de cl maçlarında oynayamayacak olması imiş sebebi . birkaç güne biter transfer bu sefer doğru haber olabilir

A.Alper
16.08.2007, 18:58
Fatih fbye gidecek diye neden bu kadar kasıyoruz anlamadım?

nowhere
16.08.2007, 19:34
Fatih fenerde...ağlayacak halimiz yok zaten kalmadı da.

umraniye34
16.08.2007, 19:46
biz ona Fatih SULTAN tekke demişiz yok öle bi dünya ne fenere gitmesi eziklerin formanı giycek hali yok yaa... nerde kalır o zaman sultanlığı...

Mayls
16.08.2007, 20:14
Sürekli birileri cikip Fatih Fener'de diyor ya ben buna acayip kil oluyorum. Bir bildiginiz varsa söyleyin. Ne bileyim güvenilir bir kaynak verin. Iftira atmak ne kadar kolay

Can52
17.08.2007, 23:54
Hami de Schalkeye gitti, o zamanlarda istanbul takimlarin gündemindeydi..
Tekrar alindi......Ne kadar degeri bilindi?
Anakaragücüne yollanip sessiz sekilde Futboldan uzaklasti..
Kim sahip cikti????

Fatih Tekke , gecen sezonda Fenerbahceye gitmek istiyordu, ama olmadi.
8 milyon euro para kazandirdi kulübüne..
Yani bir Fenerbahceli Tuncay gibi bonservissiz gitmedi....

Farzedelim Fatih Tekke tekrar Trabzonspora geri döndü..
Farzedelim , sakat veya formsuz ve 10 mac gol atamadi.
Farzedelim bir Fenerbahce macinda 2 tane %100 lük pozisyonu gole ceviremedi.

Ne olurdu o zaman bilen varmi???
Vefa duygusu malesef Taraftar veya kendini taraftar sanan insanlarda yok.

Fatih Tekkenin Fenerbahceye gitmesi en dogal hakkidir, hic bir alicagi verecegi yoktur..Üstelik para kazandirmistir....

Simdi , belkide orjinal ürün bile almayan bir TRabzonspor taraftari , Fatihin oraya gitmesini namus meselesi olarak anlatacak.....

Yok böyle sey....Bu konuyu bugün bir "hasta taraftar denilen" bir kisi ile konustum.
Adam TS Club olayini bilmiyor, kendisinde zaten hic bir ürün yok , sordugumda..
Cocukalrinin pazardan aldigi sahte formasi var.

Bu kisinin veya diger kisilerin ne kadar Fatih Tekke konusunda yadirgama hakki olabilir???

Bu isleri asalim artik.....
Her Futbolcu belirli bedel ile her hangi kulübe gider....Bu kadar basit..
Yok "Fatih Sultan demisiz, yok baska sey demisiz.".. Gecin bunlari

lazanya61
18.08.2007, 00:21
arkadaşlar biraz önce maçtan geldim, maçın sonunda kulübe yakın bir tanıdıkla konuşurken fatih tekkenin fenerbahçeyle anlaştığını söyledi :(

Nissan
18.08.2007, 00:37
Aziz Yildirim ile albayrak baskan olmadan planlamistir butun bunlari. Hatta bence albayrak, "azizim direk Trabzon'dan alin" demistir ama yillarin tecrubesi buna karsi cikmistir ve "bir sezon yurtdisinda gecirsin biz ordan aliriz, direk alirsak halk seni asar sen bize daha lazimsin" demistir.

KadrianO Leite
18.08.2007, 00:58
6 milyon euro'ya anlaşılmış fb ile. Önümüzdeki hafta resmi imza atılıyormuş.

gs ve bizim verebileceğimiz mebla değil bu para. Maalesef herkes parası kadar konuşuyor. Nede olsa endüstriyel futbol,herkes heryere gidebiliyormuş.

AYYILDIZ
18.08.2007, 01:55
Hami de Schalkeye gitti, o zamanlarda istanbul takimlarin gündemindeydi..
Tekrar alindi......Ne kadar degeri bilindi?
Anakaragücüne yollanip sessiz sekilde Futboldan uzaklasti..
Kim sahip cikti????

Fatih Tekke , gecen sezonda Fenerbahceye gitmek istiyordu, ama olmadi.
8 milyon euro para kazandirdi kulübüne..
Yani bir Fenerbahceli Tuncay gibi bonservissiz gitmedi....

Farzedelim Fatih Tekke tekrar Trabzonspora geri döndü..
Farzedelim , sakat veya formsuz ve 10 mac gol atamadi.
Farzedelim bir Fenerbahce macinda 2 tane %100 lük pozisyonu gole ceviremedi.

Ne olurdu o zaman bilen varmi???
Vefa duygusu malesef Taraftar veya kendini taraftar sanan insanlarda yok.

Fatih Tekkenin Fenerbahceye gitmesi en dogal hakkidir, hic bir alicagi verecegi yoktur..Üstelik para kazandirmistir....

Simdi , belkide orjinal ürün bile almayan bir TRabzonspor taraftari , Fatihin oraya gitmesini namus meselesi olarak anlatacak.....

Yok böyle sey....Bu konuyu bugün bir "hasta taraftar denilen" bir kisi ile konustum.
Adam TS Club olayini bilmiyor, kendisinde zaten hic bir ürün yok , sordugumda..
Cocukalrinin pazardan aldigi sahte formasi var.

Bu kisinin veya diger kisilerin ne kadar Fatih Tekke konusunda yadirgama hakki olabilir???

Bu isleri asalim artik.....
Her Futbolcu belirli bedel ile her hangi kulübe gider....Bu kadar basit..
Yok "Fatih Sultan demisiz, yok baska sey demisiz.".. Gecin bunlari

Fenere gitmem diyen adam para icin fenere gidiyorsa ve bu adam taraftar tarafindan seviliyorsa taraftar herseyi demekle hakli demissinizki Haminin ne degerini bildik diye hic olmazsa hamiye hepimizin saygisi sevgisi var kendisi 40.yil kutlamasindaydi ama ogun-abdullah oralarda degildi neden acaba fenerde sahiplenmiyor Fatihde onlardan biri artik fenere gittiyse bu oyunun icinde artik Trabzonsporun hakkini gasp edenlerle birlikte hickimse bahane aramasin

Can52
18.08.2007, 02:10
1-Fenere gitmem diyen adam para icin fenere gidiyorsa ve bu adam taraftar tarafindan seviliyorsa taraftar herseyi demekle hakli

2-demissinizki Haminin ne degerini bildik diye hic olmazsa hamiye hepimizin saygisi sevgisi var kendisi 40.yil kutlamasindaydi ..
3-ogun-abdullah oralarda degildi neden acaba fenerde sahiplenmiyor

4- Fatihde onlardan biri artik fenere gittiyse bu oyunun icinde artik Trabzonsporun hakkini gasp edenlerle birlikte hickimse bahane aramasin

1- Hayir.....Taraftarin öyle bir hakki yok
2- O Haminin Trabzonspor sevgisi ve Milli takimda görevli oldugu icin polemik yaratmamasi...........Hami ayrilisindan Hami gibi ayrilmadi ve bunu herkes biliyor. ne kadar 40.yilda bulunsa bile.......
3- Ogün dayak yedi Trabzonda, hatta en kutsal bir olayda...
Ogün ve Apdullah degisik takimlardada oynadi sonradan, Sebatta birisi bahis skandalina karismadimi??
4- Bu is bu kadar basit degil, 20 yillik güzel gecindigin hayat arkadasin , ayrildiginda bir anda kötü olamaz....Kötülük varsa iki taraftada var..........

Anlastikmi???

Yari dolu bardagin, dolu yerini de tartisiriz, bos yerinide....

sota___
18.08.2007, 02:48
2- O Haminin Trabzonspor sevgisi ve Milli takimda görevli oldugu icin polemik yaratmamasi...........Hami ayrilisindan Hami gibi ayrilmadi ve bunu herkes biliyor. ne kadar 40.yilda bulunsa bile.......
Ogün ve Apdullah degisik takimlardada oynadi sonradan, Sebatta birisi bahis skandalina karismadimi??
4- Bu is bu kadar basit degil, 20 yillik güzel gecindigin hayat arkadasin , ayrildiginda bir anda kötü olamaz....Kötülük varsa iki taraftada var..........

Anlastikmi???

:alkış: haklısın abı.....

Kadir
18.08.2007, 02:57
ezikbahçeye giderse tükürdüğünü yalamış olur ve bu onun karakterinide ortaya koyar eğer ezikbahçeye gidersen yazıklar olsun sana Fatih.

KadrianO Leite
18.08.2007, 03:04
Milletin dini imanı para olmuş,siz hala kral padişah diyorsunuz. Endüstiyel futbolmuş bu işin adı,herkes heryerde oynarmış.

Vay anasını sayın seyircilerrrrrr.

AYYILDIZ
18.08.2007, 03:33

Anlastikmi???

Fatih Tekke o eziklerin formasini giyerse okadar soylemesine ragmen taraftarin gozunde degeri kalmaz bu taraftar her mac Fatih Tekke diye bagiriyor bakicaz fenerde 2 hafta gol atamayinca neler olacak.Ayrica Haminin Trabzonspor sevgisinden bahsetmissiniz haklisiniz ekliyorum Hami olsaydi hayatta o formayi giymezdi.En iyi ornek Tolga Seyhan bu adam defansta Turkiyede 1 numaraydi 2 sene once ne oldu 4 milyon dolara sattigimiz adami bedavaya aldik ne gsde tutundu ne avrupada.Ama bizim tanidigimiz Fatih Sultan Tekke o formayi giymez futbolu birakir ama o formayi giymez

futbalski60
18.08.2007, 03:40
Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Fatih Tekke'nin transferi konusunda şu anda girişimlerinin bulunmadığını söyledi. Uslu şöyle konuştu: "F.Bahçe'nin şu an Fatih'le ilgili hiçbir transfer girişimi sözkonusu değildir. Bu iddiaların birkaç nedeni olabilir. Fatih'in, Rusya'daki F.Bahçe Derneği ile sıcak ilişkileri var. Menajerlerden de yayılmış olabilir. Fatih de Rusya'da mutlu olmadığını söylüyor. Benim bir arkadaşım vasıtasıyla transferin olması söz konusu değil. Aracılarla falan olmaz bu iş.
kaynak:habertürk.com

Kadir
18.08.2007, 03:55
Rusya'daki F.Bahçe Derneği ile sıcak ilişkileri var.

bu bile adamın midesini bulandırıyo ezikbahçe derneği ile sıcak ilişikiler

exaggerate
18.08.2007, 04:10
An itibari ile 6 Milyon € Zenit kulübüne, 2.5 Milyon € da Fatih Tekke' ye olmak uzere 3 Yıllık anlasma ımzalandı. Carsamba gunu duyuruluyor.

:(

futbalski60
18.08.2007, 04:13
An itibari ile 6 Milyon € Zenit kulübüne, 2.5 Milyon € da Fatih Tekke' ye olmak uzere 3 Yıllık anlasma ımzalandı. Carsamba gunu duyuruluyor.

fenerli olduğunu bilioz numara yapma

exaggerate
18.08.2007, 04:16
Kayıt tarıhıme bakta konus. Illa trabzonlu olmam ıcın yazmam mı gerekıyor sureklı ?

Okuyarak goz atamam dıye bır kural goremıyorum burada?

Vkgz
18.08.2007, 12:25
Rusya'daki F.Bahçe Derneği ile sıcak ilişkileri var.

bu bile adamın midesini bulandırıyo ezikbahçe derneği ile sıcak ilişikiler

adam çölde 2 türk görmüş kim bulursa konuşuyor anlaşılan... hak vermek lazım onada.

28TS61
18.08.2007, 12:29
zaten anlasmada 1sene tr ye donemez yaziyordu
aranizda bilen varmi acaba fatih ne zaman zenite imza atti diye

Ozan
18.08.2007, 12:39
zaten anlasmada 1sene tr ye donemez yaziyordu
aranizda bilen varmi acaba fatih ne zaman zenite imza atti diye

bizden geçen yaz ayrılmıştı temmuzda . 1 sene oldu 1 ay da geçti üstünden ama sezon olarak mı hesaplanır bilemem .

Harun-61
18.08.2007, 13:17
cok iyi hatirliyorum gecen sezonda ayni seneryo vardi...

hatda angut sitesi Fatih'in Formali resmini ekledi siteye...

Anti Istanbul basini !!!!!

Harun-61
18.08.2007, 13:18

I-NAN- MAAAMMMM !!!!!!!!!!

Ali Sırrı
18.08.2007, 13:23
Bu tür söylentiler illaki fatih'in kulağına gitmiştir. Eğer bu haberler yalansa mutlaka kendisine de zarar veriyordur. Onun için bir basın açıklaması yapması gerekmiyormuydu? Daha önceden yaptığı gibi.. Benimde inanasım gelmiyor ama doğru gibi :(

KadrianO Leite
18.08.2007, 13:37
Sakın 61 numarayı giymesin sakın!!!

Tek başımada olsam çıkar yürüyüş yaparım protesto için.

Kadir
18.08.2007, 13:58
avrupa avrupa diye mızmızlanıp rusyaya gitti şimdide ezikbahçeye giderse helal olsun derim fatihe.bu taraftar onu o kadar çok severken ezikbahçeye gitmesini düşünemiyorum bile.

28TS61
18.08.2007, 14:02
avrupa avrupa diye mızmızlanıp rusyaya gitti şimdide ezikbahçeye giderse helal olsun derim fatihe.bu taraftar onu o kadar çok severken ezikbahçeye gitmesini düşünemiyorum bile.

biz onu severken o parayi seviyor demekki

@FLU
18.08.2007, 14:05
bu sefer doğruluk payı çok büyük gibi

1 - daha önce bu kadar yoğun hem basın hem radyo hem tv de haber olmamıştı

2 - uefa maç kadrosuna alınmayışı fenere giderse şampiyonlar liginde oynamayacak olmasından kaynaklanıyor diye bir söylenti var mantıklı

3 - bu kadar gündem olmuşken konu eziklerden olumlu veya olumsuz bir açıklama çıkmamış olması da gerçek oldugunun bir göstergesi gibi

4 - yine bu kadar gündem olmuşken daha önceki seneler çıkıp açıklama yapan fatih tekke bu sefer hiç bir açıklama yapmadıgı gibi sessiz kalmayı seçmesi de bu transferin doğru oldugunun büyük bir göstergesi

5 - aynı zaman da türkiye basınının yanında zenit basınının da bu transferden büyük ölçüde bahsetmesi de transferi doğrular gibi

umarım Hacı Kral Kaptan Sultan Tekke bu yanlışı bu sevenlerine yapmaz ...

yaparsa da bir yıldız daha kaydı deriz çeker gideriz ...

Ama olursa sayın nuri sana karşı kalan % 1 lik inancımı geçtim % 1000 lik nefretim oluşacak bilesin ...

@FLU
18.08.2007, 14:06
Sakın 61 numarayı giymesin sakın!!!

Tek başımada olsam çıkar yürüyüş yaparım protesto için.

sarı laci forma üstünde 61 numara ... hayali bile kötü

Eyüphan
18.08.2007, 20:48
Rezil bir durum. Tabi hakkı istediği formayı giymek. Malum profesyonel topçudur.
Biz Trabzonspor taraftarı geçekten çok duygusalız,
millet paraya biz yüreğimize inanırız..

Cafer KILIÇSOY
18.08.2007, 21:15
Merhabalar

Bişey yazmayayım diyorum ama canım da sıkılıyor.

Biz Fatih'i bir başka sevdik. Trabzon'dada Altay'dada, Gaziantep'tede sevdik. Uğruna pankartlar astık. Yönetimi eleştirirken bile onu alkışladık. O bizim içimizde hep birbaşkaydı. Doğan çocuklarımıza bile onun adını verdik. Kimimiz oğlu gibi, kimimiz abiysi gibi, kimimiz kardeşi gibi, kimimiz de arkadaşı gibi sevdik. Oynasın oynamasın hep sevdik hep alkışladık. Ama kimse kusura bakmasın bu sevgi şımarttı onu. Gercekler her zaman acıdır. Fatih'in Trabzondan gidişinde yönetimin hiç sucu yoktur. Havaalanındaki açıklamaları hala kulağımda. Ama giderken de söylediği bir lafı bu sevgimizi eksiltmedi. ''Türkiye de Trabzonspor'dan başka biryerde futbol oynamam''

Son iki üç gündür burnuma pis kokular geliyor. Gazeteleri okuyorum, inanmak istemiyorum ama şeytan bırakmıyor. ''Yapmaz böyle birşey Fatih'' diyorum ama artık kendimi bile kandıramıyorum. Her zaman bu haberlerin asılsız olduğunu söyleyen Fatih'te son günlerde ses yok. Korkuyorum, çünkü biliyorum ki susmanın diğer adı da ''EVET'' tir.

Şu hiçbir zaman unutulmamalı ki biz Fatih'i kara kaşıyla kara gözüne sebep sevmedik. Biz Fatih TEKKE'yi sevmedik, Biz Trabzonlu, Trabzonsporlu Fatih TEKKE'yi sevdik. Trabzonsporu bırakıp gitmesine rağmen sevdik. Trabzonspor Taraftarı tarafından (sebebi ne olursa olsun) eleştiri almayan ender futbolculardan biridir. Ben dünyada hiçbir insan tanımıyorum ki profosyonelliğin arkasına sığınıpta bu sevgiden mahrum kalsın.

Neyse yazacaklarım var, ama zamanıda var...

Vkgz
18.08.2007, 21:18
her geçen gün gitmeyeceğine yonelik inancım artıyor.

Selman
18.08.2007, 21:24
Vkgz

Sonunda doğru yolu bulmaya başladğına sevindim:)Fatih fbye git-mez!

Recep Çaltepe
18.08.2007, 21:28
Son yaşanan gelişmelerden ve mesajlardan sonra başlığın sonuna bir soru işareti getirmek lazım :D

Şaka bir yana, dünden itibaren Fanatik'te yer alan tüm Fatih Tekke transferi haberlerini toplamaya başladım. Şu işler bir sonuçlansın ve Fatih eziklere gitmesin, ki kesinlikle ihtimal bile vermiyorum gideceğine, güzel bir mail bombardınına tutacağım haberin altında isimleri olanları.

Punisher-61
19.08.2007, 11:35
fatih fenere giderse kafayi yerim.

Mayls
19.08.2007, 11:41
Dün TV8 transferin hafta ici aciklanacagini söylüyordu. Ama ben hala ihtimal vermiyorum. Kaptan bize gelmezse Türkiye'ye dönmez

y@vuss
19.08.2007, 12:57
Onu o ezikbahçe formasıyla gördükten sonra ne TRABZONU ağzına alsın nede TRABZONA ayak bassın.....ARTIK NE GÖNLÜMÜZDESİN NEDE DİLİMİZDESİN.......

POYRAZ
19.08.2007, 14:43

Bu kadar ayrintiyi nereden biliyorsun?

Ali Sırrı
19.08.2007, 16:44
Fanatiğin fatih tekke haber resmi;
( http://img141.imageshack.us/img141/854/87832963zf3.jpg )

Bu bile insanın yüreğini yakıyor :(

Selman
19.08.2007, 16:47
Fanatiğin fatih tekke haber resmi;
( http://img141.imageshack.us/img141/854/87832963zf3.jpg )

Bu bile insanın yüreğini yakıyor :(

Yanlız Fatih Tekke böyle hareket yapmaz benim bildiğim:)O büyük bir ihtimalle Tuncay'dır.Formanın arkasına Fatih Tekke yazmışlar:)

Hem merak etmeyin Fatih fenere gitmez!

Ali Sırrı
19.08.2007, 16:52
Tuncay'ın resmi olduğunu biliyorum. Sadece o renkler içinde "fatih tekke" yazısı insanın içini acıtıyor.. Benmde düşüncem ve isteğim bu.. Her trabzonsporlu gibi.. ;)

Kadir
19.08.2007, 17:16
http://img141.imageshack.us/img141/854/87832963zf3.jpg

puhaha bu resim çok ezik olmuş yav tuncayın yerine fatih tekke yazmışlar :D

Recep Çaltepe
19.08.2007, 17:31
http://www.onlibero.com/onlibero/?yazar=aston&yorum_id=103

Okuyun bakalım beğenecek misiniz? :)

Vkgz
19.08.2007, 18:03
Tekke bugünde ilk 11de yok...

Lancet_61
19.08.2007, 19:03

güzel yazı kardeş eyw;)

Halit Aydın
19.08.2007, 22:51
Zenit 2-1 kazanmış

Oğuuz
20.08.2007, 00:32
gitmeeeeez benim 'fatih sultan tekkem' febe ye gitmeeeeeez..

Samet Türkmen
20.08.2007, 00:37
az önce albayrak tv8'deki spor programına katıldı.Ona fatih le siz ilgileniyormusunuz diye soruldu.Evet ilgileniyoruz o bizim kaptanımızdır fiyatlarda anlaşırsak kulübüyle olabilir dedi

28TS61
20.08.2007, 00:38
Tekke bugünde ilk 11de yok...

peki kadroda varmiydi oyuna sonrada dahil oldumu haberi olan varmi :confused:

Oğuuz
20.08.2007, 00:40
az önce albayrak tv8'deki spor programına katıldı.Ona fatih le siz ilgileniyormusunuz diye soruldu.Evet ilgileniyoruz o bizim kaptanızmızdır fiyatlarda anlaşırsak oabilir dedi
tam vaktidir valla, bi Fatih Tekke ile bu sene şampiyonluk için herkesle her bahse girerim yeminle..

Özge
20.08.2007, 12:42
Ne zamandan beri gazeteler Fatih'in Fenerbahçe'yle anlaştığını yazıp çiziyorlar ama inanmıyorum yine.Umarım öyle birşey olmaz.

Vkgz
20.08.2007, 12:55
fatih bize gelmez yani bizim maddi güç yetmez...
fenerede gitme olayı tam muamma ama hayatının geçtiği koskoca şehri karşısına alamaz bencehem giderse kendisiyle çelişir abimiz.

Mayls
20.08.2007, 13:34
fatih bize gelmez yani bizim maddi güç yetmez...
fenerede gitme olayı tam muamma ama hayatının geçtiği koskoca şehri karşısına alamaz bencehem giderse kendisiyle çelişir abimiz.
Katiliyorum. Fener'e giderse birdaha Trabzon'a gidemez. Tatil yapmaya bile gidemez. Kaptan Vatansizligi göze alarak Istanbul'a gitmez

onurkaradeniz
20.08.2007, 13:41
dikkatle takip ediyorum Fatih'in transfer haberlerini umarım medyada yazıldğı gibi fenere transfer olmaz böyle bişeyi yapcağına inanmıyorum kaptanın

Oruç
20.08.2007, 14:05
az önce albayrak tv8'deki spor programına katıldı.Ona fatih le siz ilgileniyormusunuz diye soruldu.Evet ilgileniyoruz o bizim kaptanımızdır fiyatlarda anlaşırsak kulübüyle olabilir dedi

Başkan başkan olsa bastırır parayı alır ama nerde ? Milan'ı sattın, Marce'yi sattın o paralar nereye gitti ? Fatih'in mutsuz olduğunu biliyoruz. Türkiye'de TS'den başka takımda oynamayacağını da...

Mayls
20.08.2007, 14:41
Başkan başkan olsa bastırır parayı alır ama nerde ? Milan'ı sattın, Marce'yi sattın o paralar nereye gitti ? Fatih'in mutsuz olduğunu biliyoruz. Türkiye'de TS'den başka takımda oynamayacağını da...
Dedigin gibi Baskan Baskan degil. Yildirim Demirören kendi cebinden 50-60 milyon harcamis takim icin. Bizim bu kadarina da gerek yok 7,5 milyon. 7,5 milyon Albayrak'in bize yaptiklarindan sonra boynunun borcudur.

Erbay
20.08.2007, 15:45
Fatih fbye gitmesine ihtimal bile vermiyorum.

Halit Aydın
20.08.2007, 20:17
Kanal A spor haberlerinde anlaşmanın imzaya kaldığını söylediler. Fatih'in transfer hakkında konuşmamasının sebebi: imza öncesi konuşmak istememesiymiş. Ve söylediklerine göre Fatih Fenere gitmeyi çok istiyormuş önceden ve bu gerçekleşecekmiş falan filan... Ne kadar doğru bilemem :confused:

Selman
20.08.2007, 20:24
Kanal A spor haberlerinde anlaşmanın imzaya kaldığını söylediler. Fatih'in transfer hakkında konuşmamasının sebebi: imza öncesi konuşmak istememesiymiş. Ve söylediklerine göre Fatih Fenere gitmeyi çok istiyormuş önceden ve bu gerçekleşecekmiş falan filan... Ne kadar doğru bilemem :confused:

Ula Halit bari sen yapma:)

İstanbul basını bunlar.Size antu.com dan izlenimlerimi söyleyeyim.

Daha 2 gün önceye kadar herkes Fatih Tekke'li kadrolar kuruyordu orada.Her sitede olduğu gibi onlarda da yönetime yakın kişiler var ve Fatih Pazartesi imzaya geliyor diyorlardı.Durum nedense dün akşam değişiverdi.Alamayacaklarını anladılar ve zaten sakat filan demeye başladılar:)

Fatih fbye git-mez!

Halit Aydın
20.08.2007, 20:37
İşler çok karıştı. Bir yandan Advocaatın Fatihe karşı tutumu bir yanda basın bir yanda Fatih'in suskun kalışı...
Umarım Fatih Sultan Tekke şaşırtmaz bizi...

Cafer KILIÇSOY
20.08.2007, 21:10

Recep açalım şöyle, yormayalım milleti;) Güzel yazı, teşekkür ederim

Trabzonsporlu Fatih Tekke
40 yıllık bir tarihe sahip olan Trabzonspor'da, özellikle son 10-15 yılda, bir çok futbolcu gelip geçmiştir. Bunların çoğu kaybolup gitmiştir futbolun doğası gereği, ama her döneme damgasını vurmuş futbolcular da olmuştur doğal olarak. Misal bir Ali Kemal Denizci'yi herkes bilir, Şenol Güneş'i de... Cemil Usta vardır, pek bilinmez ama az önce bahsettiğim iki topçunun kaptanıydı Dozer Cemil, kolları kupa kaldırmaktan kronik ağrı sahibi olmuştu. Sonra Hami çıktı piyasaya, en aşağı bir 15-20 sene üst düzey top oynadı Trabzonspor'da. 20'li yaşlardaki Trabzonsporluların en büyük idolüdür hala kendisi. Şota da efsanedir mesela, bilgisayar oyunundaymış gibi oynardı. Hareketler, yaratıcı goller... neler neler.
Son dönemdeki damga sahibi topçular ise Gökdeniz Karadeniz ve Fatih Tekke bilindiği gibi. Gökdeniz'i şimdilik bir kenara bırakalım. Biraz Fatih'ten konuşalım.

Fatih isim yapmış her yerli Trabzonsporlu gibi takımın altyapısından yetişerek Türk Futbolu'na kazandırılmış bir oyuncudur. İlk olarak 1994-95 sezonunda A takımda oynamıştır, sonraki fetret devrinde çoğu topçu gibi o da Trabzonspor'dan kopmuştur. Altay'dı Gaziantepspor'du derken, sonunda yuvaya dönmüş, gidişim suskun olmuştu ama dönüşüm muhteşem olacak misali Trabzonspor'daki ikinci döneminde tam anlamıyla patlamıştır. Ligde iki ikincilik ve Türkiye Kupası'nda elde edilen iki zaferin en önemli oyuncusu, kaptanı olmuştur.

Söz konusu günlerden bir kaç sene öncesine kadar ligde rezil günler geçiren Trabzonspor'un taraftarı Fatih Tekke sayesinde unutmaya yüz tuttuğu taraftarlığı hem de sıkı bir şekilde tekrar kazanmıştır. İstatistikler ve gönüllerde hep Fatih Tekke'nin adı yer almıştır. Kelimelerle tarifi imkansız bir sevgi beslemiştir Trabzonsporlu kendisine karşı. Her şeyi tartışmıştır ama Fatih'ini Sultan'ını tartışmamıştır, tartıştırmamıştır. Hele Fatih'in bir maç esnasındaki hırs dolu yüz ifadesinin fotoğrafı taraftarın aklına kazınmıştır. Fatih'in yüzünü, duruşunu, yürüyüşünü gören herkesin aklına Bordo-Mavi Trabzonspor forması gelmiştir.

Şimdi o formanın Bordo-Mavi'sinin yerine sarı-kırmızı-lacivert renklerinden ikisi, özellikle kırmızı olmayanlarının geleceği söyleniyor. Söylentileri bir kenara bırakacak olursak asıl gerçek şu; Trabzonsporlu Fatih'e güveniyor, ihtimal bile vermiyor buna, çünkü o onların Sultan'ı Fatih Tekke. Nasıl olur da akıllarından bile geçmeyecek şeyler artık yüksek sesle dile getirilir, inanması bile zor geliyor onlara. Gazeteler televizyonlar ısrarla Fatih Tekke Fenerbahçe'ye transfer oldu diyor (hoş, spor gazeteleri sabıkalıdır bu tip şeylerde, şimdilik bulaşmayalım o konuya, çıkamayız). Düşünün, bu haberler bile yetiyor Trabzonsporluları çıldırtmaya. Bırakın Fatih'in o formayı giymesine, isimlerinin yan yana gelmesine bile tahmmül gösteremiyor haklı olarak. Herkes gider Trabzonspor'dan, futboldur bu diyor, ama bir türlü Fatih'ine bunu yakıştıramıyor. Zaten camia şu sıralar karanlık günlerde, bir de Fatih Tekke haberleri her şeye tuz biber ekiyor.

Taraftar açısından olaya az da olsa değindik, ama eminim hakkını veremedik. Gelelim bir de Fatih Tekke penceresine. Bu transfer gerçekleşirse, yani Fatih Tekke Fenerbahçe'ye giderse, hayatından bir çok şeyi silmek zorunda kalacak kendisi. Öncelikle taraftarın kendisine olan bu büyük sevgisi, fanatikliği tam 180 derece dönecek. Hayatının anlamı Trabzon'unda, Avni Aker'de saatlerce ıslıklanacak, tasvip etmiyorum ama gruplar halinde küfüre bile maruz kalacak. Senelerce insanlarıyla aynı havayı soluyup, aynı markette alışveriş yaptığı, sokaklarında gururla gezdiği, nüfus cüzdanında ve şeceresinde ismi yazılı olan Trabzon'unda. Bırakın buna maruz kalmayı, düşenmesi bile tüylerini diken diken eder insanın.

Kendisi Trabzonsporlu Fatih Tekke olarak biliniyor ve anılıyor. Bu aslında kendisi için çok büyük bir şanstır. Oysa Trabzonspor'da uzun yıllar başarıyla oynayıp da isminin önüne "Trabzonsporlu" kelimesini getiremeyenler de var, hatta hiç bir takımı bile getiremiyorlar bunlar ve asla da getiremeyecekler. Onlar sadece futbolcu Ogün ve futbolcu Abdullah olarak kalacaklar.

Trabzonsporlu Şenol, Trabzonsporlu Hami'den sonra Trabzonsporlu Fatih denmesi hiç de zor değil, tıpkı futbolcu Fatih denmesinin zor olmayacağı gibi.

Mustafa Önal
20.08.2007, 21:21
iş yerinde var bi kaç tane fenerli adamlar dünden havaya girmişler tekke geliyor diye çıldırıyorum tek kelimeyle bu lafları duyunca.

Recep Çaltepe
20.08.2007, 21:41
Fatih Trabzonspor taraftarının kendisi hakkında ne düşündüğünü çok iyi biliyor, febeye giderse ne düşüneceğini de. Tüm bunları bile bile febeye giderse taraftarın kendisine beslediği sevgiyi gram haketmemiş demektir. 2 2 daha 4.

Oğuuz
21.08.2007, 16:33
Söz konusu günlerden bir kaç sene öncesine kadar ligde rezil günler geçiren Trabzonspor'un taraftarı Fatih Tekke sayesinde unutmaya yüz tuttuğu taraftarlığı hem de sıkı bir şekilde tekrar kazanmıştır. İstatistikler ve gönüllerde hep Fatih Tekke'nin adı yer almıştır. Kelimelerle tarifi imkansız bir sevgi beslemiştir Trabzonsporlu kendisine karşı. Her şeyi tartışmıştır ama Fatih'ini Sultan'ını tartışmamıştır, tartıştırmamıştır. Hele Fatih'in bir maç esnasındaki hırs dolu yüz ifadesinin fotoğrafı taraftarın aklına kazınmıştır. Fatih'in yüzünü, duruşunu, yürüyüşünü gören herkesin aklına Bordo-Mavi Trabzonspor forması gelmiştir.

anlaaa anlaaa AŞKSIN sen SULTANIM ..

Ba®ış
21.08.2007, 16:35
iş yerinde var bi kaç tane fenerli adamlar dünden havaya girmişler tekke geliyor diye çıldırıyorum tek kelimeyle bu lafları duyunca.
bundan sonra fotomaç sokmayın işyerine ;):D

Özge
21.08.2007, 16:41
bundan sonra fotomaç sokmayın işyerine ;):D
Fotomaç'tan çok Fanatik yazıyor:D:D:D

Adem Erdoğan
21.08.2007, 17:00
noldu fatih bi açıklamamı yaptı yoksa.

Cafer KILIÇSOY
21.08.2007, 21:16
Henüz bir açıklama yok Fatih'ten. Fenerbahce son teklifini yaptı (6 milyon euro). Yalnız Trabzonspor yönetimi yarın için zenitin yöneticilerinden randevu almış. Eğer bu görüşmeden bir sonuç çıkmazsa Fatih ne yazıkki fenerbahcede. FB yönetimi Fatih'le her konuda anlaşıldığını açıkladı.

Yapılacak tek şey FB nin verdiğinden fazlasını verip Fatih'i almak yada fatihi FB formasıyla seyretmek.

Bu arada Fatih'i kiralamak isteyen TS'ye Zenit'in oumsuz yanıt verdiği bildiriliyor
Kaynak: Lig Radyo haber

onur_alabuga_61
21.08.2007, 22:37
Fatih sonunda konuştu

Fatih:ne olursa olsun bu sezon burda oynamayacam türkiye ye dönebilirim avrupada da oynayabilirm türkiyeden 3 tane teklif geldi salasaray,ezikbahçe ve TRABZONSPOR dan ilk tercihim trabzonspor olacak eğer anlaşmazsak ne olur bilmem zaman gösterecek ama klube en iyi parayı trabzonspor vermiştir.zenitte düşünüyor şuan eğer takımlar anlaşırsa geleceğim

bu arada trabzonspor dan sonra en ii parayı gs vermiş yani anlayacağınız artık gazete okumayın bu haber dün gece yarısı telegol(futbolig) de yayınlandı saat kaça kadar bu programı takip ettim yani güvenilir kaynak

AYYILDIZ
22.08.2007, 04:55
Baskan Albayrak ne yapip edip Fatihi almalidir televizyonlara cikacagina Fatihi alip Trabzonspora hem yeni bir heyecan getirip hemde zirveye oynamasini saglamalidir yoksa Aralika az kaldi ayrica Fatihi fenere kaptirirsa Aralikta adayda olmasin

Mayls
22.08.2007, 10:18
En iyi teklifi biz vermissek zaten bizim teklifimiz ilk kabul edilen teklif olacaktir ve bu durumda Fatih Tekke bize dönecektir.

Gürkan
22.08.2007, 10:26
hertha berlin de fatihi gerçekten istiyorsa fatih zenithi ikna etsin gitsin almanyaya hem avrupa düşü gerçek olur hemde Trabzonspor camiasının da sevgisini kaybetmemiş olur.

Harun-61
22.08.2007, 10:54
umarim Hertha Berlin haberi dogru'dur...

Pantelic'in yaninda iyi bir Forvet ariyorlar...

Mesut AKYILDIZ
22.08.2007, 10:58
Fatih Tekke'ye tehdit iddiası
Fenerbahçe'nin Zenit takımından almak istediği Fatih Tekke'ye büyük bir tehdit geldi...

"www.medyatrabzon.com" internet sitesinin haberine göre, futbolcunun yurt dışında çalışan ağabeyi Mehmet Tekke'nin, "Fenerbahçe'ye gidersen ben de kardeşim yok derim, kardeşlikten silerim. Yurt dışında kal, başka takımlara git ama Fenerbahçe'ye gitme. 1996 yılındaki şampiyonluk acısı hala yüreğimde. Oğlumun adını da Fatih koydum Amcasının adını taşıyor. Öyle bir şey olursa nüfusa başvurup adını değiştiririm. Sen Trabzon'un ve bizim sembolümüzsün" dediği öne sürüldü.

Futbol Federasyonu'nda teknik adam olarak görev yapan diğer ağabeyi Salih Tekke ise kararın Fatih'e ait olduğunu, futbolda renk ve ırk ayrımının bulunmadığını belirtti.

Harun-61
22.08.2007, 11:06
Fatih'in abisi Mehmet Tekke Fener'i a$iri derecede sevmiyor ! :-)

son transfer olayindada böyle aciklamada bulunmu$tu !

Helal...!

Kadir
22.08.2007, 12:58
bu herta olayı nerden çıkdı keşke herta'ya gitse almanya liginde onu izlemek çok güzel olur eziklere gitmesinde nereye giderse gitsin.

Ba®ış
22.08.2007, 13:21
hacıosmanoğlu bugun bi radyoda Fatihin geri dönmek istediğini ama yönetimin bonservisini alamayacağını söyledi

Faik Yılmaz
22.08.2007, 13:23
Fatih Zenite giderken bunun 1 yıl sonra fenere gönderilmesi için yapılan bir oyun olduğunu söylüyorlardı.... Bizde yok artık o kadarda olmaz demiştik.... gelinen aşamada maalesef doğru imiş diyoruz...

Merak ediyorum Fatihin sırtında fener formasını gördükten sonra hala Albayrağa 1 tek oy olsun verilecekmi....

denizgrsy
22.08.2007, 13:25
Fatih fenere değil hiç bir istanbul kulübüne gitmeyecektir! o da bizim gibi Trabzonspor taraftarı

geçen sene ki oyunların aynısı oynanmakta ve aynı yalan ve sahtekar haberler çıkmaktadır!

Remzi
22.08.2007, 13:28
----edit--

Ba®ış
22.08.2007, 13:29
ayrıca Fatihin Rusyaya gitmek istemediğini transfer taksitleri için para kaynağı oluşturduğu için satıldığını söyledi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem?

A.Alper
22.08.2007, 13:30
Fatih Tekke fbye giderse ne fbli Fatih olacaktır ne de Trabzonsporlu Fatih.Arada kalacaktır.Çünkü fb camiası böyle bir futbolcuyu kullanır atar.Asla da kabullenmez.

LazAnisT
22.08.2007, 15:03
Fatihide anlamakta zorluk çekiyorum.İnsan çıkar bir açıklama yapar böyle bir olay vardır yada yoktur.Febe harici başka bir takıma giderse çıkıp ben kimseyle görüşmedim basının uydurmsı filan der şimdi.Yazılanların hepside yalan olamaz diye düşünüyorum.

Faik Yılmaz
22.08.2007, 15:47
Bütün suç yönetimindir.

Fatih Avrupaya gitmek istiyordu. Yönetimde onu 3 kuruş uğruna sattı. Yok efendim geçen yıl satılmasa bir sene sonra bedavaya gidicekmiş. Bir sene hiç oynatmazsın adamı ne avrupadan isterler ne de başka yerden . Ya bu dersin ya da sözleşmeni uat dersin.

Bunu bile beremeyen daha doğrusu para uğruna her şeyi satacak olan yönetim Fatihide satmıştır. Meselede bundan ibarettir. Fatihde gerçeği görmüş şimdi kendisine iyi bir para veren Fenere gitmek isteyebilir. Düşünün konuşulan para 3 trilyon 4 trilyon basit rakamlar değil bunlar. Sonuçta profesyonel oyuncu kendi geleceğini düşünecek.

Mayls
22.08.2007, 18:46
Insallah Hertha haberi dogrudur. Her hafta Bundesliga seyrederim. Eger Hertha'da ilgileniyorsa bizede gelmesini istemiyorum. Cünkü geldiginde ya o yada baskalari harcanacak.

Fatih Tekke dönerse zaten dogru dürüst sans verilmeyen Ergin harcanacak. Büyük ihtimalle Umut bile harcanir.

Kadir
22.08.2007, 19:00
fatih eziklere gitmez gibime geliyo ama gidecekse
febe ye gideceğine fc pyunik e gitsin :D ha febe ha fc pyunik :D

coskun0661
22.08.2007, 19:22
fatihh fb ye gıderse bu sene sampıyon olurlar kesın ..ama insallah gitmez ..hertha berlının onu istedıgı dogruysa insallahhertaya gider ..hemde avrupa hayalı bitmemi şolur

h@msi61
22.08.2007, 19:34
bundesligadaki bir takim Fatihe o parayi veremez, o parayi verebilecek takimlarda da Fatih oynayamaz. yani Fatihi bundesligada izlememiz ne yazikki cok guc.
madem durmayacakti neden israrla gitmek istedi rusyaya o da ayri bir konu, ne bekliyorduki rusyada futboldan anlamak mumkun degil.
fenere gidecegini sanmiyorum, insallah oyle bisey olmaz. bu denlki sevdigimiz bir futbolcuyu o rezil formayla gormek cok agir olucaktir.
belki bir surpriz olur da biz aliriz, ne dersiniz hos olmaz mi...

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:32
Fatih Tekke bütün trabzonspor'u arkasına alıp bizim en nefret ettiğimiz fenerbahçe formasını bu kadar onu seven Trabzonspor taraftarına rağmen, hala stad da Fatih tekke diye bağaran o büyük taraftarı rağmen alıp fenerbahçe formasını giyer mi?

Thedoors
22.08.2007, 21:37
Neden olmasın....

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:38
Bize yapılır mı

Mustafa
22.08.2007, 21:42
ogunle abdullah nasıl giydiyse oda giyer...

başlık açınca bnm de prim mi veriliyor anlamadım hergun aynı başlıklar kilitleniyor tekrar acılıyor

Mert67
22.08.2007, 21:42
kardeşim yeni bi başlık açmana ne gerek var bi konu var zaten.

Erkan
22.08.2007, 21:43
onu bunu bilmem de bu basligin kapacagini bilirim

edim
22.08.2007, 21:44
ben gidecegine inanmıyorum gitmez gitmeyecek eger turkiyeye gelirse trabzonspor baska yolu yokkkkkkkkkkkkkkkkk

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:44
Bilmiyodum giderse kendini bitirir yapcak bişey yok diyodu ben trabzonsporluyum diye hiç bir trabzonsporlu o formayı giymez.Bedavaya trabzon'da oynarım yine fener formasını giymem

Punisher-61
22.08.2007, 21:48
adam zenitte mutsuz..adam gitmek istedigini söylüyor..zenitle kim anlasirsa ona gider..sonucta profesyonel futbolcu.. trabzonspor beceriksiz oldugu icin mutsuz oldugu zenitte mi kalsin??

AYYILDIZ
22.08.2007, 21:51
Giderse bugun abdullah-ogun gibi sadece eski futbolcuydu deriz hicbir zaman Trabzonsporlu Fatih olmaz ama gidecegini sanmiyorum

Erkan
22.08.2007, 21:52
.Gitmemeli.... ve bu baslik kilitlenmeli :D

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:53
Gökdeniz'i çok sevme nedenim Zenit transferine verdiği cvp dı.Ben tatil yapmaya giderim Rusya'ya futbol oynamaya değil dedi.Zenit bizden büyük takım mı gitmek için nasıl çaba harcıyordu.Noldu şimdi mutsuz.Fener formasını giyerse tek lafım Yazık..

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:54
Giderse bugun abdullah-ogun gibi sadece eski futbolcuydu deriz hicbir zaman Trabzonsporlu Fatih olmaz ama gidecegini sanmiyorum
Ogun de Abdullah da yanlış yaptı şimdi hepsi unutuldu.Hiçbiri gönüllerde değil çok doğru söyledin onu

Selim_Perçin
22.08.2007, 21:54
.Gitmemeli.... ve bu baslik kilitlenmeli :D
birader senin başlıkla ne işin var konuşuyoruz işte

Selman
22.08.2007, 21:57
Selim Perçin

Kardeşim Fatih fenere henüz gitmiş değil, eğer olur da giderse ki ben ihtimal dahi vermiyorum söz başlığı ilk ben açacağım:)

Özge
23.08.2007, 17:32
Tekke'nin ailesi konuştu!

Fenerbahçe ve Trabzonspor' un transfer etmek için büyük bir mücadele verdiği Zenith Petersburg' un golcü oyuncusu Fatih Tekke' nin ailesi, son günlerde aile adına bazı yayın organlarında çıkan haberleri yalanladı. Yazılı bir açıklama yapan Tekke ailesi, yaklaşık bir haftadır basında Fatih Tekke ile ilgili aile fetlerinin isimleri kullanılarak gerçek dışı haberler yapıldığını söyledi. Açıklamada şu görüşlere yer verildi:
"Aile fertlerimiz hiçbir gazete veya televizyona bu konuyla ilgili demeç vermemişlerdir. Kaldı kı böyle konuları ailemiz basın önünde konuşarak kimseye şirin görünme ihtiyacı içerisinde değildir. Zenit Petersburg Kulübü' nün sözleşmeli oyuncusu olan Fatih Tekke' nin transferi ancak ve ancak Zenit kulübünün anlaşacağı bir kulübe sözkonusu olabilir. Sözleşmesinin devam ediyor olmasından dolayı tüm söz hakkı Zenit kulübündedir. Herkesin bildiği üzere Zenit Kulübü Fatih Tekke' yi yüksek bir sonservis fiyatıyla Trabzonspor kulübünden geçtiğimiz yıl transfer etmişti. Bu sebeple sebeple Zenit kulübünün Fatih Tekke' nin transferine izin verecekse Trabzonspor' a ödemiş olduğu ücrete yakın bir ücret karşılığında elden çıkarma düşüncesi son derece normaldir. Fatih Tekke' nin gönlünü verdiği Trabzonspor' a geri gelmek istemesinin tartışılması bile abesle iştigaldir. Ancak profesyonellik gereği bonservisle ilgili şartların uygunluğu bu tranhsferin yol haritasını belirleyecektir. Fatih tekke Trabzonspor kulübüne tekrar transferi için gerekli fedekarlığı her transfer döneminde yaptığı gibi yine yapmaya hazırdır. Ancak transferi gerçekleştirmek isteyen kulüplerin anlaşacağı ilk kurum Zenit kulübüdür. Bundan sonra Fatih Tekke ile ilgili aile fertlerimizin ağzından basında yer alacak asılsız haberlerle ilgili yasal yollara başvuracağımızı bildirir tüm spor kamuoyuna saygılar sunarız".
Bilindiği gibi bazı basın organlarında Fatih Tekke' nin ağabeylerinin ağzından, "Fenerbahçe' ye gidersen seni aileden dışlarız" konulu haberler yayınlanmıştı.

Kaynak: DHA

A.Alper
23.08.2007, 17:37
Orhan Kaynak'a ne olduysa Fatih Tekke'ye de o olacaktır.

Selman
23.08.2007, 18:06
Orhan Kaynak'a ne olduysa Fatih Tekke'ye de o olacaktır.

Tekke fenere gitmeyeceğinden dolayı öyle birşey olmayacaktır;)

Harun-61
24.08.2007, 12:50
Ve Fatih Tekke konuştu

Rusya'nın Zenit Petersburg Takımı'nda forma giyen milli futbolcu Fatih Tekke, transferinin ancak Zenit Kulübü'nün anlaşabileceği bir kulübe gerçekleşebileceğini söyledi.

Fatih Tekke, Zenit Petersburg Kulübü'nün Avrupa'nın en iyi imkanlarına sahip kulüplerinden biri olduğunu belirterek, ''Çok güzel de bir kentte yaşıyorum. Ama benim Zenit'teki problemim saha dışında değil, saha içerisinde. İstediğim futbol tarzında, yeteneklerimi göstereceğim bir takım kadrosuna sahip değil. Ben futbol oynamak istiyorum. Çünkü hedefleri olan ve milli takım forması giyen bir oyuncuyum'' dedi.

Milli takımın da önünde Avrupa ve Dünya şampiyonasının bulunduğunu ifade eden Fatih Tekke, ''Ülkeme futbol olarak en iyi hizmeti sunmak istiyorum. Bunu da iyi bir takımda, performansımı en üst düzeye çıkarabilecek bir takımda gerçekleştirebilirim. Bunun için böyle bir takımda oynamak istiyorum. Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin benim transferimle ilgilendiğini biliyorum'' diye konuştu.

Rusya'da bulunduğu durumu daha önce Trabzonspor Kulübü'ne ilettiğini belirten Fatih Tekke, bu süreçte Trabzonspor Kulübü'nün de gerekli değerlendirmeleri yaptığını, ancak şu ana dek herhangi bir anlaşma gerçekleşmediğini belirtti.

Fatih, kendisini isteyen Fenerbahçe Kulübü'nün de Zenit Petersburg Kulübü ile görüşme halinde olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:
"Şu aşamada görüşmeler sürüyor. Ben profesyonel bir oyuncuyum. Transferim de Zenit Kulübü'nün anlaşacağı bir kulübe gerçekleşebilir. Benim Trabzonspor'a herhangi bir kırgınlığım yok ve olamaz da. Trabzonspor, benim futbola başladığım, uzun süre formasını giydiğim ve kaptanlığını yaptığım bir kulüp."

Transferde söz hakkının Zenit Petersburg Kulübü'nde olduğunu kaydeden Fatih Tekke, şunları söyledi:"
Zenit Kulübü'ndeki durumumu bütün kamuoyu biliyor. Beni isteyen kulüpler de var. Dolayısıyla Zenit Kulübü ile bonserviste anlaşan bir kulüp ile profesyonellik gereği görüşeceğim. Bazı basın organlarında ailemin ağzından çıkan haberler de gerçeği yansıtmıyor. Ailem de bugüne kadarki süreçte transferimle ilgili bana karşı söylemde bulunmamıştır. Bir açıklama da yapmamışlardır."

trabzonur
24.08.2007, 12:56
Bu konuşmadan benim anladığım. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Hangi takım Zenit'le anlaşırsa ben o takımda oynarım. Buna İtilmiş Kanarya'da dahil.

Bu fatih Hakikaten itilmişlere giderse Trabzonspor'la yapılacak maçlarda bize gol atar mı yoksa bizim maçlarda oynamaz mı?

-TRABZONUR-

EN BÜYÜK TRABZONSPOR :tsbayrak:

ergin cesit
24.08.2007, 13:04
fatihimizde gerçekten onur varsa elimizden şampiyonluğu çalan hırsız takıma gitmez

ozants61
24.08.2007, 13:08
beyler fatıh tekke fenerdedır bu boyle bılıne bızım yonetıme oncelık verdı adamlar cok ıstıyosalar bassın parayı alsınlar....

Faik Yılmaz
24.08.2007, 13:13
senede 2,5 ilyon euro alıyor. 4 trilyonu bile geçiyor bu para. Bizde ise maximum alacağı para 2 trilyondur. Hal böyle iken giden Fatihe kızıyoruz. onA KIZACAK YERDE onu 3-5 kuruş uğruna satanlara kızalım....

Emre B.
24.08.2007, 13:20
Bence Fatih'in satılması doğruydu.Kasaya büyük miktarda para girdi ama paraya ne oldu bilmiyoruz.Her fırsatta Avrupaya gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsın.

AYYILDIZ
24.08.2007, 14:44
Bence Fatih'in satılması doğruydu.Kasaya büyük miktarda para girdi ama paraya ne oldu bilmiyoruz.Her fırsatta Avrupaya gitmek isteyen futbolcuyu tutamazsın.

Katiliyorum her firsatta ayrilacagim bu net diyordu ben ce Fatih Turkiyede Trabzonspordan baska takimda oynamam diyip Trabzonsporun elini guclendirmesi gerekirdi.

A.Alper
24.08.2007, 14:48
Meğer Fatih bayağı profesyonelmiş.

Punisher-61
24.08.2007, 14:59
Hersey bastan belliydi..fatih zenite ordan fenere gidecek..o kadar basit..böylece kimse trabzondan fenere gittin diyemeyecek...zenitte mutlu degil mis..kardesim zenit zengin kulüb..sampiyonluga oynuyor ve en önemliside, Türkiyede olan baskinin yüzde 30% bile yok üstünde..hem kazandigin parada cabasi

Özge
24.08.2007, 16:46
Fatih Tekke konusunda açıklama
Asbaşkanımız ve Futbol Şube Sorumlumuz Haşim Sayitoğlu son günlerde kamuoyunda yoğunlaşan Fatih Tekke’nin transferiyle ilgili haberler konusunda bir açıklama yapmayı uygun gördü.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Fatih Tekke’nin Trabzonspor’un simgesi olan, önem ve değer verilen bir futbolcu olduğuna dikkat çeken Sayitoğlu, “Kendisini tekrar Trabzonspor’a kazandırma adına Zenit Kulübü’ne Fatih’in kiralanması doğrultusunda bir talepte bulunduk. Bu talebimiz halen de geçerlidir. Ancak Fatih’i bonservisiyle transfer etme konusunda Trabzonspor’un gerçekleri ve dengeleri açısından herhangi bir çalışmamız yoktur” diye konuştu.

Fatih Tekke’yi kiralayabileceklerinin altını çizen Haşim Sayitoğlu, “O Trabzonspor için bir simgedir, kaptanımızdır. Ancak yeniden transferi konusunda kulübümüz adına gereken şartlar da oluşmalıdır” yorumunu yaptı

zaferts@61
24.08.2007, 18:41
birakalim artik bu Fatih Tekke meselesini millet, baksana Fatih Tekke cikmis diyorki yok neymis profesyonel bir oyuncuymus, yok transferide zenit kulubunun anlasacagi bir kulube gerceklesirmis, aman yesinler!!!! adam olsa cikar ben Turkiye'de Trabzonspor'dan baska kulupte oynamam der noktayi koyar, ama nerde. baksana profesyonelmis! yani fener ezigi zenitle anlassa oynarim demeye getiriyor!!!! bu is Tumer olayi gibi olacak, bekleyin ve gorun, insallah tersi olurda yanilmis olurum. ya birde madem profesyonelsin, o zaman zenite giderken niye diyorsun Turkiye'de Trabzonspor'dan baska takimda oynamam deyip simdide boyle aciklamalar yapiyorsun!!!!!! sozunuzun eri olun beee, iki yuzluluge gerek yok, belki oyle konusmamis olsan bu muhabbet bu kadar uzamazdi, yok gitmez yok gider. birde simdi eziklerin taraftarlari fatih'i alirlarsa o zaman siz seyredin filimi!!!! artik agizlarindan kurtulamayiz, nasil aldik Fatihi NABER!!!!!!!! ya mors olacagiz lafin kisasi!!!!!!! aman! SIKILDIM BEN, GIDERSE GITSIN BEEE!! sanki dunyanin sonu, eger eziklere gidersede o zaman ne oldugunu hep beraber anlariz!!! ADAM'MIYDI YOKSA DEGILMIYDI DIYE! sunu unutmayinki hic bir futbolcu Trabzonspor'umuzdan fazla degerli degildir!! Fatihler gelip gecer, ayni SENOL GUNES, ALI KEMAL, NECMI, BUYUK ISKENDER, KEMAL, HAMI SHOTA UNAL gibi ama TRABZONSPOR'UMUZ her zaman vardir ve var olmaya devam edecektir!!!
saygilarimla............

Cafer KILIÇSOY
24.08.2007, 22:09
Helal sana Emre:alkış::alkış::alkış:

Erbay
25.08.2007, 09:27
Fatih Tekke,artık Yönetim mi verdi bilmiyorum,giderken yanlış takım tercih etti.Tuncay gibi davransaydı daha başarılı olabilirdi.Veya Nihat örneği var karşımızda.Sociedad'a gitti 20 gol attı sonra da daha iyi takıma gitti.Fatih o ayarda bir takıma gitseydi daha başarılı olurdu.

glidali_61
25.08.2007, 11:22
arkadaşlar evlat babasını satar mı fatih de bizi satmaz bunu unutmayın......

Oruç
25.08.2007, 15:57
Yine bi 'denge' lafı çıktı ortaya. Fesuphanallah. Yahu ne dengeymiş mübarek. Fatih'in zenitten ayrılacağı artık kesin. Bizim beceriksiz yönetim ne yapıp edip Fatih'i takıma geri getirmeleridir. Neyin dengesinden bahsediliyor. Trabzonspor Fatih'i alırsa takım batıcak mı, kümeye mi düşecek ? Bunların hiçbiri de olmayacak. Oyuncu satmaya gelince kimse bu yönetimin eline su dökemez ama almaya gelince bir tık yok ! Galatiye elendik ardından yönetim 2 oyucu alacağız türünden laflar ettiler. Ligde Sivas maçında çıkan olaylar patlak verdi yönetim unuttu, sonra bir galibiyet aldık transfer konuşulmadı. Zenit Fatih'i nereye satarsa Fatih oraya gitmek zorundadır. İstesin ya da istemesin. Bizim takımın da takviyeye ihtiyacı vardır yönetim istesin ya da istemesin. Fatih'te gol yollarında takımı rahatlatacak bir isimdir. Fatih'i para uğruna Zenite satan yönetim şimdi yaşananların tek sorumlusudur...

Cafer KILIÇSOY
25.08.2007, 16:24
Ya bırakın şunu ne yaparsa yapsın. Sevdikce üstümüze geliyor. Değere bindi

Tövbe tövbe...

Halit Aydın
25.08.2007, 17:54
Nj3HwTPCFW0

http://img184.imageshack.us/img184/414/downloadxj1.png (http://www.speedyshare.com/935548683.html)

Mayls
25.08.2007, 18:00
Halit eline saglik cok güzel olmus

Özge
25.08.2007, 18:37
Fatih'in Can Karyağdı'yla yaptığı röportaj yarın akşam 23.30'da Ligtv'de(Maraton).Kaçırmayın.

Halit Aydın
25.08.2007, 19:08
Sağol bilgilendirme için :yattara:

Vkgz
25.08.2007, 20:47
Fatih Tekkemizin beğenmediği zenit bugünkü maçını deplasmanda 3-1 kazandı ve spartakla puan farkını 2ye indirdi. Hasan kabze ise rubin kazan'ın lider spartakı 3-1 yendiği maçta takımının 3. golünü attı.

Mayls
26.08.2007, 22:45
Bugün 23:30'da Maraton'da Fatih Tekke röportaji var transferle ilgili. Izleyipte imkani olan varsa kaydedip daha sonra upload edebilirse yada Youtube'e koyarsa cok makbule gecer.

Ali Sırrı
27.08.2007, 12:50
Bugün 23:30'da Maraton'da Fatih Tekke röportaji var transferle ilgili. Izleyipte imkani olan varsa kaydedip daha sonra upload edebilirse yada Youtube'e koyarsa cok makbule gecer.
Direk video linki veremiyorum. Buyrun okuyun fatih bey'imiz neler diyor..
http://www.kralspor.com/haber/20070827/FATIH-TEKKEDEN-BOMBA-ACIKLAMALAR.php

Ali Sırrı
29.08.2007, 02:22
Son günlerin en çok konuşulan ismi Fatih Tekke dedikodular hakkında verdiği röportajda ilginç açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ile adı anılan Fatih Tekke Ligtv'ye verdiği röportajda maliyeti nedeniyle Türkiye'ye dönmesinin kolay olmadığını söyledi.

Tekke en yüksek teklifin Fenerbahçe'den geldiğini bildirirken Hertha Berlin'den teklif geldiğini duyduğunu ve Türkiye yerine Almanya'yı tercih edebileceğini söyledi. Fatih Tekke'nin röportajından bazı bölümler şöyle;

''Hocayla sorunum olmadı. Hoca beni çok seviyor. 4-5 yıl daha oynamak istiyrum. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda oynamak istemiyrum. Türkiye'de olamayacağım kadar rahatım. Futbol oynamayı seviyorum. Saha içerisi hariç çok rahatım. Bana söz verilmşti ama sözler tutulmadı. Tam tersi oldu. Ben de kulüpten ayrılmak istediğimi söyledim. Şu an durum bu. Menajerim de geldi. Beni bırakmayı düşünmüyorlar. Bana güvenleri var. Takım arkadaşlarım da biliyorlar. Onlar da benim yanımda yer aldılar. Şampiyon olmak istiyoruz, istiyorlar. Bu yüzden beni takımda tutmak istiyorlar.

"TRABZON'LA KONUŞTUM"

Ben haberleri birebir takip edemiyorum. Transferin süreci 1.5 aydan daha fazla. 2 ay önce hocama gitmek istediğimi söyledikten sonra Trabzonspor'a bunu haberdar ettim. Trabzon camiasıyla görüştüm. 15 güne kadar hergün konuşuyorduk. Ben problemlerimi anlattım. Buraya birini göndermelerini istedim. Şuanki süreç başkan beni vermiyor. Bırakmak istemiyorlar. Real Madrid olsa bile vermeyeceğiz diyorlar. 10 aylık sürec içerisinde büyük paralar harcadılar. Onlara da hak vermek lazım"

"EN YÜKSEK TEKLİF FENERBAHÇE'DEN"

"Diğer büyük kulüpler de beni istedi. Hepsine teşekkür ediyorum. Benim transferim kolay değil. Maliyetim yüksek. Galatasaray istedi. Fenerbahçe daha iyi teklif getirdi. Bunları hocalarım söyledi. Adamlar tok satıcı olduklarındna dolayı çok haberdar etmiyorlar. Teklifler değerlendiriliyor. Şu an için başarı değilim. Bu açık ve net. Ama çok rahat başarılı olabileceğim yerde başarılı değilim. Benim hedeflerim var. Transfer konusunda Trabzon'a kırılamıyorum. Maliyetim çok yüksek. Ama en azından bir kişi bile gelseydi ilişkiler sağlamlaştırılsaydı bu iş olurdu. En yüksek teklif Fenerbahçe'den geldi."

"TRANSFER OLMAM ZOR"

"Bu transferin herhangi bir kulübe olması zor görünüyor. Beni bırakmak istemiyorlar ve çok para istiyorlar. Bu transfer zor bir transfer. Verdikleri parayı geri almak istiyorlar. Herhangi bir kulübe imza atmadım. Bu benim karakterime ters. Kulüpler anlaşmadan ben başka kulübe imza atamam. Önce Fenerbahçe kulüple anlaşmalı. Bu da benim gözümle zor"

"İnsanlar beni zaten biliyor. Herkes karakterimi biliyor. Ben profesyonel futbolcuyum. ekmek paramı nerede kazanıyorsam canla başla mücadelemi veririm. İşimiz futbol. Gönlümüz başka yerde olur ama profesyonellik ayrı birşey. Trabzonspor taraftarının beni unutmaması çok güzel birşey. Onlarla güzel şeyler yaşadık. Orada oynayan arkadaşlar için baskı oluyor bu. Umut, Ersen Martin kaliteli futbolcular.. Bu baskılar da iyi değil. Trabzon'a transfer olmam zor görünüyor. Ben Trabzon'a dönmek için elimden geleni yaptım. Böyle davranmam gerekiyor. Ben Trabzonspor sayesinde bu hale geldim. Ben onların sevgisine göre davranmam lazım"

"BAŞKA FORMAYLA GELİRSEM BANA TEPKİ OLMAZ"

"Eğer başka takıma transfer olursam ve Trabzon'a gelirsem tepkiyle karşılanacağımı düşünmüyorum. Diğerlerine yapılanlar bana olmaz. İçim rahat. Abimin "F.Bahçe'ye giderse kardeşlikten silerim" gibi açıklamaları doğru değil. Biz de sevgi vardır. Hangi forma altında olursan ol o forma için oynamalısın. Sen gönlünden ne düşünürsen düşün. Abim Trabzon'u çok sever, ailem de çok sever. Hayırlısı neyse o olsun diyor. Öyle söyledikleri doğru değil"

"TÜRKİYE YERİNE ALMANYA'YI TERCİH EDERİM"

"Transfer sezonun biteceği 3 Eylül'e kadar beni Hertha Berlin de istiyor. Transfer olacağımı düşünmüyorum. Ama bekliyorum. Bu zaman zarfı içerisinde birşey olursa olur. Bu kafayla buraya yardımcı olmam çok zor. Eğer vermezlerse burada devam edeceğim. Türkiye yerine Almanya'yı tercih ederim. Eğer Hertha Berlin'in teklifi doğruysa... Rusya'ya gelmeden önce başka teklifler vardı İngiltere'den. O günkü şartlar onu gerektiriyordu. Keşke dememeliyiz artık. Ciddi teklifler geldi. Hiç değilse kiralık olarak gitmek istedim. En iyi yaptığım iş futbol. Ben işimi iyi yapıyorum. Severek yapıyorum. Bir insna ne kadar mutlu olursa o kadar başarılı olur. Şu an ayın 3'üne kadar bekliyorum"

"2-3 tane önemli oyuncu geldi. Kalite yükseldi. Burada G.Saray ve Fenerbahçe geçen seneye göre daha iyi görünüyor. Trabzonspor hava tutturursa peşlerini bırakmaz. Kayseri iyi geliyor. Kalite olarak 4 büyüklerin maçları kaliteli olacaklar. Diğer maçlarda çok kalite olmaz"

"BASKI FUTBOLCULARI ETKİLİYOR"

"Trabzonspor'un bu durumu üzücü. Ama bu kişilerin durumlarını tm taraftarlara mal etmemek lazım. O çocuklar baskı altındalar. Çok çabuk etkileniyorlar. Bu Trabzon'un en büyük handikapı. Önemli futbolcular rahat olurlarsa daha iyi oynarlar. Baskıyı takıma olumlu yansıtmamız lazım. Ne kadar kaliteli takım olursa olsun baskı kötü yöndeyse o kalite işe yaramaz"

kaynak: http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=101580

Mayls
29.08.2007, 10:54
Herhalde bu son aciklamalarindan sonra hayirlisi neyse o olsun demek düsüyor bana.

Kadir
02.09.2007, 14:55
ee son durum ne ?

Mayls
02.09.2007, 15:39
ee son durum ne ?
Fenerbahce yönetimi konuyu dolayli yoldan yalanladi. Bircok yabanci forvetle görüstüklerini fakat kimseden sonuc alamayinca transferi kapattiklarini acikladilar. Fatih Tekke en az ara transfere kadar Zenit'te. Zenit tek forvet oynadigi sürece isi zor. Bence Futbol hayati artik bitmistir.

dinceraydogan
02.09.2007, 16:19
Zenith bugün maçını alırsa lider olabilir. Fatih gitmeyi düşüneceğine takıma asılsa kendisi için çok daha iyi olur.

Emre B.
02.09.2007, 21:02
Fatşh Rusyada Ersen İspanyada.

Vkgz
03.09.2007, 00:49
Wasn’t Tekke angry with you because you changed you mind to let him in. What did you tell him?
DA:Sit down.

You managed to play without substitutions today. At the 90 minute it was tactical decision. Before the goal was scored, it seemed that the team needs fresh blood. Why did you decide so?
DA:For some time, I agree we wanted to bring in an extra striker, with Tekke beside Pavel. But you know if we start changing something in the game like this tioday – they were waiting for one moment. We didn’t want to change so many things and bring in Tekke. That meant to stay without one player. But that was the right moment.

fincher
03.09.2007, 03:36
http://img371.imageshack.us/img371/5204/rusyayw4.jpg

Egemen
03.09.2007, 07:03
özledik kaptan...

Mayls
03.09.2007, 11:29
Wasn’t Tekke angry with you because you changed you mind to let him in. What did you tell him?
DA:Sit down.

You managed to play without substitutions today. At the 90 minute it was tactical decision. Before the goal was scored, it seemed that the team needs fresh blood. Why did you decide so?
DA:For some time, I agree we wanted to bring in an extra striker, with Tekke beside Pavel. But you know if we start changing something in the game like this tioday – they were waiting for one moment. We didn’t want to change so many things and bring in Tekke. That meant to stay without one player. But that was the right moment.

Cevirmeye calistim fakat pek basarili olamadim. Eger birisi cevirebilirse cok makbule gecer.

ilhan
09.09.2007, 17:17
09/09/1977

İyi ki doğdun KRAL! Doğum gününü kutlarım.

Halit Aydın
09.09.2007, 17:50
Doğum günün kutlu olsun KRAL FATİH SULTAN TEKKE!!

Mustafa Önal
09.09.2007, 18:04
bu gün kardeşiminde doğum günü kralımızında. iyiki doğdun kraltekke ve FATİH SULTAN TEKKE

28TS61
09.09.2007, 19:34
nice mutlu yillara sultan

Remzi
09.09.2007, 19:47
İyiki doğdun Fatih Sultan TEKKE!!!

FANATIK61
09.09.2007, 20:18
Iyi dogdun, seni sevmeyen ölsün ;)

Özge
09.09.2007, 20:35
Doğum günün kutlu olsun Kral.İyi ki doğdun.

macka61
09.09.2007, 21:05
seni doğuran anaya kurban olayım iyiki doğdun FATİH SULTAN TEKKE

Erkin
09.09.2007, 21:34
Doğum günü kutlu olsun :)

Ali Şahin
09.09.2007, 21:40
iyiki doğdun kral

Selman
09.09.2007, 22:54
Doğum günü kutlu olsun Kral Hacı Fatih Sultan Tekke'mizin:)

ilhan
09.09.2007, 23:24
Yalnız tarihe dikkat. 9 / 9 / 1977

Her yerde 9 be. =)

sena
12.09.2007, 16:07
Fatih otur bu sene orda da şampiyonluk nasıl bi duygu bak ....

Mayls
12.09.2007, 16:21
Gecte olsa dogum günün kutlu olsun Kaptanim. Saka maka 30 oldun sende... Sampiyonlugunu yasa sonra dön

Oğuuz
18.09.2007, 15:06
artık ntv'de de fatih fenerde haberini duyduğumda bu videoyu yapmıştım :o özür dilerim fatih sultan tekke :)

P5PzEU0Ff04

sena
19.09.2007, 04:17
Fatih bu klibi haketmedi. Gerçi özürdilemişsin ama hayır Fatih bu klibi haketmedi :)

macka61
20.09.2007, 23:25
zenit uefa maçında 3-0 yenmiş rakibini fatih oynadımı bilgisi olan varmı

antagonist
20.09.2007, 23:32
zenit uefa maçında 3-0 yenmiş rakibini fatih oynadımı bilgisi olan varmı

UEFA Kupası 1. tur ilk maçında Fatih Tekke'nin ekibi Zenit Petersburg evinde ağırladığı Standart Liege'ı 3-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek rövanş öncesi büyük avantaj sağladı. Milli futbolcumuz Fatih Tekke bu maçta yedek kulübesindeydi. Hocasından forma şansı bulamadı. Rus ekibi Zenit'e galibiyeti getiren goller 38 ve 60. dakikada Arshavin, 86.dakikada Dong Jim Kim'den geldi.
20.09.2007

Kaynak : Sporx.com

ilhan
23.09.2007, 19:39
Zenit , Rubin Kazan karşısında 2-0 önce. Maç böyle biterse 3puan farkla liderliğe oturucak.

Recep Çaltepe
23.09.2007, 19:55
Zenit 3-0 yaptı. Ligde hemen üstündeki Spartak Moskova da bugün yenilince Zenit son 6 haftaya girilirken liderlik koltuğunu ele geçiriyor.

Özge
24.09.2007, 15:26
Rusya'da Türk kapışması!

Milli futbolcu Fatih Tekke ile eski Galatasaraylılar Hasan Kabze ve Tomas'ın takımları Rusya Ligi'nin 24. haftasında karşı karşıya gelirken gülen taraf Fatih Tekke'nin takımı Zenit oldu.

Milli futbolcu Fatih Tekke'nin maçın son bölümlerinde oyuna dahil olduğu karşılaşmada Zenit St. Petersburg, eski Galatasaraylılar Hasan Kabze ve Tomas'ın takımı Rubin Kazan'ı deplasmanda 4-1 yenerek liderlik koltuğuna oturdu.

Tataristan'ın başkenti Kazan'da yapılan karşılaşmada Fatih Tekke oyuna son bölümlerde dahil olurken, Rubin de forma giyen Hasan Kabze ve Tomas ise ilk 11'de başladıkları karşılaşmada vasatı aşamadılar. Hasan Kabze'nin 60 dakika forma giydiği maçta Zenit'in iki golünü Pogrebnyak atarken diğer goller Ziryanov ve Denisov'dan geldi. Rubin Kazan'ın karşılaşmada tek golünü ise Petroviç kaydetti.

Rusya Ligi'nde Pazar günü oynanan karşılaşmaların ardından Spartak Moskova başkent ekibi Lokomotiv Moskova'ya son saniyelerde yediği golle 4-3 yenilerek liderliği Zenit'e kaptırdı. Böylece Zenit, 24 maç sonunda topladığı 46 puanla ligin bitimine altı hafta kala Spartak Moskova'nın 3 puan önünde liderliği ele geçirdi, şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti.

Bu arada Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden milli futbolcu Caner Erkin'in formasını giydiği CSKA Moskova ise Amkar Perm'i 60. dakikada Jo'nun attığı tek golle 1-0 yenerek 38 puanla 4. sıraya yükseldi.

İleli
29.09.2007, 13:23
zenit cska macini canli izliyorum mac ortada geciyo Fatih abimiz yedeklerdemi onuda bilmiyorum..

dakika 20 0-0

Turgut Altun
29.09.2007, 14:58
2-1 bitti maç Zenit maç fazlasıyla liderliğe oturdu.
Fatih oynadımı bilmiyorum ama gol atanlar arasında adı yok.

Erbay
29.09.2007, 20:29
Zenit yerini sağlamlaştırdı: 2-1
Rusya Ligi'nde 25. hafta mücadelesinin en önemli maçında Zenit Peterburg evinde, temscilimiz Fenerbahçe ile Şampiyonlar Ligi grup maçında önümüzdeki hafta karşılacak olan CSKA Moskova'yı 2-1'lik skorla mağlup etti. Petrovski Stadyumu'ndaki maçta Zenit'in golleri 32. dakikada Pogrebniak ve 90. dakikada Denisov'dan gelirken, CSKA'nın tek golü 90. dakikada Vagner Love'dan geldi.

Bu sonucun ardından CSKA bir maç eksiğiyle 43 puanda kalırken, Zenit puanını 49'a yükseltti.

Zenit'te milli oyuncumuz Fatih Tekke bu karşılaşmada da forma giymedi.:(

Kaynak : Sporx.com dış haberler

Terzioğlu
29.09.2007, 21:42
fatih tekke niye oynamiyor acaba sakat mi?

Vkgz
30.09.2007, 12:55
fatih tekke niye oynamiyor acaba sakat mi?

hayır sakat değil. o kadar afra tafra yaparsan olacağı budur. kulübeye çakıldı. arada bi önemsiz maçlarda oynar bundan sonra.