PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke | Rubin Kazan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

ts_fan
04.08.2006, 12:58
i mı podderjivayen Trabzonspor i Zenit. Otpravili nas futbolist kı vam Fatih Tekke. On oçin serdeçna ıgrayet i budet zabit mınoga golov za Zenita. Vı eto uvidite.

Baloyte i podderjivayte Fatih Tekke, i vı skora vidite kak on zabivayet golı.

U minya prosba podderjivayte nas paren.Ospehov Fatih Tekke i Zenit.

Zenit_spb
04.08.2006, 14:23
"Fatih Tekke bu pazar günü maç kadrosunda olacak. Fatih Tekke, 20 dakika oynayabileceğini, çünkü henüz istenen seviyede olmadığını söyledi.
haberler"

...

Thank you for news Ilya.

Haberler için teşekkürler Ilya.

Recep, it is not worth to thank me everytime
i like do it
and im very shy)

even if he plays 10 minutes, you are sure that he definitely scores one goal ;)

10 dakika bile oynasa, emin olunki golünü atacaktır...

4.5 million people think so
=)

i mı podderjivayen Trabzonspor i Zenit. Otpravili nas futbolist kı vam Fatih Tekke. On oçin serdeçna ıgrayet i budet zabit mınoga golov za Zenita. Vı eto uvidite.

Baloyte i podderjivayte Fatih Tekke, i vı skora vidite kak on zabivayet golı.

U minya prosba podderjivayte nas paren.Ospehov Fatih Tekke i Zenit.

Thank you!!!
Russian is good)
great respect))))
i said too many times-everyone in our city will support Fatih Tekke!!!

Recep Çaltepe
04.08.2006, 14:44
Recep, it is not worth to thank me everytime
i like do it
and im very shy)

4.5 million people think so
=)

Thank you!!!
Russian is good)
great respect))))
i said too many times-everyone in our city will support Fatih Tekke!!!

"Recep, bana her zaman için teşekkür etmen gerekmez
haber vermek hoşuma gidiyor,
ve ben biraz utangaçım."

"4,5 milyon kişi de öyle düşünüyor"

"Teşekkürler!!!
Rusça iyidir,
saygı duyuyorum,
bir çok defa söyledi şehrimizdeki herkes Fatih Tekke'yi destekleyecek"

...

Hey Ilya, do not be shy ;)
You worth these nice words, because you are always telling us about our Sultan. :)
And it is really happiness for us to learn about him when he is far away from us.

Hey Ilya, utanmana gerek yok,
Sen bu sözlere değersin, çünkü her zaman bize Sultanımızla ilgili bilgi veriyorsun.
Ve o buradan uzaktayken onunla ilgili bir şeyler duymak bizim için gerçek bir mutluluk.

Nytre
04.08.2006, 14:57
ajan olmuşta haberimiz yok :)
rusyada neler oluyor?..

TSelif
04.08.2006, 15:05
He je bi de ezik dediler bu Zenit için . Yaaa bir ezik yalandan bile olsa bu kadar kibar ve ağırbaşlı olamaaaaazzz;)
Sen bizi hiç yalnız bırakma Zenit_spb:p

Özge
04.08.2006, 15:14
Zenit_spb thank you very much about FATİH TEKKE news. I think Arshavin Kerzhakov and Fatih Tekke are great strikers.Nobady stop them

Özge
04.08.2006, 15:15
Fatih tekke ile ilgili verdiğin haberler için teşekkür ederiz.Arshavin Kerzhakov ve Fatih tekke nin muhteşem santraforlar olduğunu düşünüyorum.onları kimse durduramaz

Egemen
04.08.2006, 15:31
ooOO bmnye bak rus bile yapmış helall :D:D
agalar bide zenit formasımı alacaz şindi tekke 61 yazan?? internetten bulabilirmiyiz acaba bilgisi olan haber versin..

shipbroker61
04.08.2006, 15:53
Zenit_SPB,

First of all I want to say wellcome to our forum as my colleagues have already told many times. What I want to know is, there are some rumours that the transfer of Fatih Tekke was sponsored by fenerbahce (have to inform you that they are our competitors and we hate them) for getting him to their team at the end of first half of the season. So can you tell us if same is spoken over there by media, fans or Zenit board or do you have any information about that????

Thanks for your informations in advance....

Mesut AKYILDIZ
04.08.2006, 15:59
Arkadaslar Hayirlisi BÖyleymİŞ Demekten Baska Yapicak Bİrseyİmİz Yok Sultan Tekkemİzİn Yolu Acik Olsun O Gercekten Bu Takimin Unutulmaz Futbolcularindan Bİrİsİ Olacaktir O Kİ 4 Sezonda 100 Ün Üzerİnde Gol AtmiŞ O Kİ Kendİsİne Gelen Astronomİk Teklİflerİ Elİnİn Tersİyle İtmİŞ O Kİ Trabzonspora 15 Trİlyon Gİbİ Bİr Para KazandirmiŞ O Kİ TÜrkİyede Her Ne Sartta Olursa Olsun Trabzonspordan Baska Bİr Kulupte Oynamiyacagini Onlarca Kez Dİle GetİrmİŞ Ve En Az Hepİmİz Kadar Trabzonsporlu Fatİh Sultan Tekkemİz. Bu Adam Trabzonsporumuz İÇİn Daha Ne Yapsin Oooooo.......fatİh Sultan Tekke....... Ooooooooooooooo..........fatİh Sultan Tekke..............

xenit
04.08.2006, 17:28
Dear citizen Zenit_spb;)
We are supporter of the same team anymore. With transferring Fatih Tekke you have transfered 20 Milion Zenit fan too. So 7,5 Milion euro is not so much for King Fatih Tekke.
As i see you are the unique zenit fan fallow our site. We would like to see many zenit (our new teammates) fans here. Maybe you can publish our site to new fans whoever ll be Fatih Tekke`s fan in future.
But I have some suspects as a Trabzonspor supporter..
Why did Zenit transferred Fatih Tekke?
you dont have a huge fund .. i can understand that looking your team player. Your foreign player are from South Korea. And Zenit seems not good in rusian league..
I know.. you have a new rich president. I watched him Turkish Sport TV.. he was speaking about Fatih tekke`s transfer. But i just heard about his firm advertisment. Gasprom. he just said gasprom is a big company and wanna make new agreemenets between Turkey..
So i really want to know "how many times ago you heard zenit interest in fatih tekke"? and have you really sought such a player.?
we dont wanna that Fatih ll sell to another turkish team.. I hope this wasnt a trick between Fenerbahce and zenit..
we like to see here in this site.. and waiting news about fatih tekke here from you..

Poka ...

1spb
04.08.2006, 18:42
Dear friends xenit and shipbroker61,
I think the rumours about Fatih and Fenerbahce have no sense))
You know, Gazprom is one of the richest company in the world...
And of course, any tricks between Zenit and Fenerbahce are impossible - Gazprom dont need to play these games.
"Why did Zenit transferred Fatih Tekke?".
Last 3 monthes Zenit was seeking an excellent striker in european champs. That was a request of our new coach Dick Advokaat. At first he wanted to transfer Lucarelli from Livorno but he prefered to stay in Italy. So Zenit invited another player from "Advokaat"s list" - Fatih Tekke.
You see - actions are logical and reasonable. No tricks =)

Recep Çaltepe
04.08.2006, 18:48
Dear friends xenit and shipbroker61,
I think the rumours about Fatih and Fenerbahce have no sense))
And of course, any tricks between Zenit and Fenerbahce are impossible - Gazprom dont need to play these games.
"Why did Zenit transferred Fatih Tekke?".
Last 3 monthes Zenit was seeking an excellent striker in european champs. That was a request of our new coach Dick Advokaat. At first he wanted to transfer Lucarelli from Livorno but he prefered to stay in Italy. So Zenit invited another player from "Advokaat"s list" - Fatih Tekke.
You see - actions are logical and reasonable. No tricks =)

"değerli arkadaşlar xenit ve shipbroker61,
FAtih ve Fenerbahçe hakkındaki dedikoduların gerçek olmadığını düşünüyorum,
Bildiğiniz gibi Gazprom dünyanın en zengin şirketlerinden biri.
ve tabiki, zenit ve fenerbahçe arasında bir hile olamsı mümkün değil.
Gazpromun böyle oyunlara ihtiaycı yok
-neden zenit fatihi transfer etti?-
son 3 aydır zenit avrupa liglerinde etkili bir forvet arıyordu.
bu istek yeni hocamız dick advocaat tan geldi. ilk önce livorno dan lucarelli yi istedi ama o italya da kalmayı tercih etti. ve bu yüzden zenit, advocaatın listesindeki bir diğer oyuncu, fatihi davet etti.
gördüğünüz gibi fatinin olayı mantıksal ve akla uygun. hile yok"

Berat
04.08.2006, 18:52
...

...

Do u know who is Ali Şen? He was a president of Fenerbahçe in past and he is assoicate of Gazprom.. so we have some sense about Fatih's sell to Zenit, maybe some tricks between Zenit and Fenerbahçe...

Zenit_spb
04.08.2006, 19:04
"Recep, bana her zaman için teşekkür etmen gerekmez
haber vermek hoşuma gidiyor,
ve ben biraz utangaçım."

"4,5 milyon kişi de öyle düşünüyor"

"Teşekkürler!!!
Rusça iyidir,
saygı duyuyorum,
bir çok defa söyledi şehrimizdeki herkes Fatih Tekke'yi destekleyecek"

...

Hey Ilya, do not be shy ;)
You worth these nice words, because you are always telling us about our Sultan. :)
And it is really happiness for us to learn about him when he is far away from us.

Hey Ilya, utanmana gerek yok,
Sen bu sözlere değersin, çünkü her zaman bize Sultanımızla ilgili bilgi veriyorsun.
Ve o buradan uzaktayken onunla ilgili bir şeyler duymak bizim için gerçek bir mutluluk.

ok
thank you for these words

Do u know who is Ali Şen? He was a president of Fenerbahçe in past and he is assoicate of Gazprom.. so we have some sense about Fatih's sell to Zenit about some tricks between Zenit and Fenerbahçe...

I think its unreal
Dick Advokaat said that he had saw this beautiful striker a long long ago
Then your country pretended on ticket to world cup
I think it is just a rumors

Zenit_spb thank you very much about FATİH TEKKE news. I think Arshavin Kerzhakov and Fatih Tekke are great strikers.Nobady stop them

Everybody in Russia thinks that way)))

Zenit_SPB,

First of all I want to say wellcome to our forum as my colleagues have already told many times. What I want to know is, there are some rumours that the transfer of Fatih Tekke was sponsored by fenerbahce (have to inform you that they are our competitors and we hate them) for getting him to their team at the end of first half of the season. So can you tell us if same is spoken over there by media, fans or Zenit board or do you have any information about that????

Thanks for your informations in advance....

I agree with 1spb
he said true

1spb
04.08.2006, 19:06
Berat Tekke
No, I dont know about Ali Şen. May be because of it i think that he is not so mighty=) How can Ali Şen promote this trick?

xenit
04.08.2006, 19:07
dear 1spb (meanwhile what does "spb" mean?) ,
We hope that All of them are just rumour too. Fatih is a really special player. he worths 7,5 milion euro. But he hasnt known so much by europe. I think you hears his name first time in this transfer. This stransfer happened suddenly. We struggled to transfer marcelinho(who is the famous brazsilion player in europe) for months. we just paid 3 milion euro to his old team.This transfer doesnt seem to me logically. you could transfer more famous europen players by this money. fatih was everythjing of our team. although we transferred one of the best player of german bundesliga, we still fallow news about fatih as you see. Maybe fatih ll not be everything of zenit. I dont think you ll love him as much as we loved.
There are 2 days for his first match. I wish to watch this game on Tv. is there any channel on Satelate Tv ll publish this match or any zenit match ?

please write here any new news when ever you are convenient...

kuzey_lee
04.08.2006, 19:11
habı nedir aldılar burayı rehin yaaa :)

selcuk
04.08.2006, 19:21
hey lo do you speaking ingiLAZish :D

1spb
04.08.2006, 19:37
xenit
spb - it is simply Saint-Petersburg abbreviation :)
You are right - i heard about Tekke only 3, may be 4 weeks ago. But I also dont heard about Lucarelly - I am not a well connaisseur of international football =) But we have in Zenit sport director and dutch coach and they know european players better then me))
About the price of transfer... You know, the transfers to Russian premiere-leage are more expensiv then in all Europe.
For example Vagner Love from Brasil costed $7,5 mln for CSKA moscow.
Kavenagi from Argentina - 11.5 mln for Spartak.
The masters of the clubs all over the world know that russian fclubs are rich.
Because of oil, gas, and other goo things)
So when speech goes about Russia - price immediately increase high.
In the case when any Bordeau (only for example) pays $3 mln for transfer,
russian club pays $6 million. It is usual.
Sorry, about other questions i will tell later because i need to meet my girlfriend:))

My
04.08.2006, 19:53
ts1983

Hay Allah razı olsun ya. Zaman ayırıpta yazılanları tercüme ettiğin için çok teşşekür ederim/riz :)

Recep Çaltepe
04.08.2006, 20:01
ts1983

Hay Allah razı olsun ya. Zaman ayırıpta yazılanları tercüme ettiğin için çok teşşekür ederim/riz :)

Rica ederim, açıkçası böyle bi muhabbete aracılık ettiğim çok mutluyum :)

Recep Çaltepe
04.08.2006, 20:09
xenit
spb - it is simply Saint-Petersburg abbreviation :)
You are right - i heard about Tekke only 3, may be 4 weeks ago. But I also dont heard about Lucarelly - I am not a well connaisseur of international football =) But we have in Zenit sport director and dutch coach and they know european players better then me))
About the price of transfer... You know, the transfers to Russian premiere-leage are more expensiv then in all Europe.
For example Vagner Love from Brasil costed $7,5 mln for CSKA moscow.
Kavenagi from Argentina - 11.5 mln for Spartak.
The masters of the clubs all over the world know that russian fclubs are rich.
Because of oil, gas, and other goo things)
So when speech goes about Russia - price immediately increase high.
In the case when any Bordeau (only for example) pays $3 mln for transfer,
russian club pays $6 million. It is usual.
Sorry, about other questions i will tell later because i need to meet my girlfriend:))

“Spb_ Saint petersburgun kısaltması
Haklısın – ben tekkeyi 3-4 hafta önce duydum, ama lucarelli ye de duymadım. Avrupa futbolu hakkında pek bilgili değilm. Ama zenitin spr direktörü ve Hollandalı teknik direktörümüz Avrupalı oyuncuları benden daha iyi biliyor
Transferin maliyetiyle ilgili: bilirsiniz, Rusya ya transfer olmak avrupaya göre daha pahalı
Örneğin brezilyalı vagner love cska moskovaya 7,5 milyon dolara maloldu
Arjantin den kavanagi spartaka 11,5 milyona geldi
Dünya çapındaki Kulüp yöneticileri rus kulüplerinin zengin olduğunu biliyor
(gaz, petrol ve bu gibi şeyler yüzünden)
bu yüzden muhabbet Rusya ya doğru gidince, fiyatlar anında artıyor.
Mesela bordeaux (örnek vceriyorum) 3 milyon dolar öderken transfere, rus kulüpleri 6 milyon dolar ödüyor. Bu genellikle olur
Diğer soruları daha sonra cevaplayacağım, kız arkadaşımla buluşmam lazım”.

Recep Çaltepe
04.08.2006, 20:14
ok
thank you for these words

I think its unreal
Dick Advokaat said that he had saw this beautiful striker a long long ago
Then your country pretended on ticket to world cup
I think it is just a rumors

Everybody in Russia thinks that way)))

I agree with 1spb
he said true

"tamam, bu sözler için teşekkürler"

"Sanırım bu gerçek değil
dick advocaat bu güzel forvet oyuncusunu daha önce izlediğini söyledi
sonra ülkeniz dünya kupası biletine yaklaştı
bunların sadece dedikodu olduğunu düşünüyorum"

"rusyadaki herkes böyle düşünüyor"

"1spb ye katılıyorum, o gerçeği söyledi"

EmrahYalçınalp
04.08.2006, 21:52
Dear Zenit fans, wellcome again and let us let you know that we are glad to see you here...

The first thing that I want to say is I hope everything with Fatih and Zenit will be decent though, I don't think this will be that easy for both two sides. Fatih is a great skilled player and make sure you wont be able to believe in your eyes many times when seeing how to get a goal by him. Furthermore he is quite good at priming the mates, which is one of the main reason that people love him that much. However, I saw him saying he still have difficulties in understanding how fast he got Russian league on a Turkish TV. At this point, I think the approach to him is really really very important, owing to the fact that being different from many others, Fatih, like nearly all Turkish players, is very prone to feeling melancholic in such situations, which might give a rise to a shorter stay belonging to him than what Zenit supporters have expected at the beginning. As with the most important thing I suggest, almost all Trabzonspor fans are ready for giving him a rain check!

As I said before, I hope what I have written here is just a unsuccessful presentiment and everything with Fatih and Zenit will be great. But still I assume life is more than breathing and dealing with football for him, which means that he is a great player doens't mean he is going to play great for Zenit. Please be aware of this situation, in which both side will be sad, and encourage him so that he could do his best for your team.

regards

Egemen
04.08.2006, 22:53
now we are zenit fans too :D
artık bizde zenitliyiz...

selcuk
04.08.2006, 22:56
katilmiyorum
zenit kümeye
fatih tekke gol krali ve fatih serbest kaliyor

since1967_
04.08.2006, 23:16
katilmiyorum
zenit kümeye
fatih tekke gol krali ve fatih serbest kaliyor

serbest kalsında gol kralı olmasın.

selcuk
04.08.2006, 23:17
niye
.......

TSelif
04.08.2006, 23:23
serbest kalsında gol kralı olmasın.

Olsun ya niye olmasın .Hatta dünya birincisi olsun .O yine bizim TRABZONSPOR lu biricik KAPTANIMIZ:)

Tansu Onur Erdoğan
05.08.2006, 00:04
zenit sampiyonlar ligi sampiyonnu olsun fatihimde gol kralı fatihin orda sorunlar yasamasını elestirilmesini hiç istemem warsın bi daha gelmesin ama rahat olsun ona değer

1spb
05.08.2006, 00:05
OK, dear friends..
I have little video from today training of Zenit.
And what can i say?
Fatih scored his first goals for Zenit :)
Goalkeeper in this episode - Kamil Contofalsky from Slovakia national squad.
20-second fragment about Tekke:
http://slil.ru/22987299
Video quality is very bad. I know it :) But i thought better then nothing.
92

Berat
05.08.2006, 00:08
You are great my friend!! Thanks a lot..

Recep Çaltepe
05.08.2006, 00:09
OK, dear friends..
I have little video from today training of Zenit.
And what can i say?
Fatih scored his first goals for Zenit :)
Goalkeeper in this episode - Kamil Contofalsky from Slovakia national squad.
20-second fragment about Tekke:
http://slil.ru/22987299
Video quality is very bad. I know it :) But i thought better then nothing.
92

"Tamam, sevgili arkadaşlar
bugünkü Zenit antrenmanından küçük bir görüntüm var
ne söyleyebilirim?
Fatih Zenit için ilk gollerini attı
bu bölümde Slovak milli kaleci Kamil Contofalsky var
Tekke'yle ilgili 20 saniyelik bir fragman
biliyorum, video kalitesi biraz kötü, ama hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum."

...

Thank you 1spb, this is the first time we will see him on video. Thanks again :)

Teşekkürler 1 spb, ilk kez Fatih'i izleyeceğiz. Tekrar teşekkürler.

millis
05.08.2006, 00:13
benim kanimca özellikle bu sezondan sonra fatihin trabzonsporda kalmasi sadece takima degil kendisine futboluna da zarar verecektir!

istemedigi,beyin olarak olmadigi bir yerde bulunmasi ona,takimina ve taraftara ne verecektir!

düsün bir kere ligin son macindan sonra gitmek istedigini acikca beyan eden ve aslinda gecen yildan bu yana gitmek istedigini sürekli tekrarlayan bir oyuncunun takima katkisi ne olabilir ki?

gercekci olmak gerekmiyor mu? fatih bu yil icindeki performansiyla bu takimda benim kanimca cogu macta yedek baslamak zorunda olmaliydi! ya da ben ynalis mi düsünüyrum?

en basit örnekle kaybettigimiz fener macindan once hafta icinde fatih takimla sadece bir antrenmana cikti! bu kadar manevi degeri büyük bir mac öncesinde sebebi ne olursa olsun takimin kaptani takimini yanliz birkma hakkina sahip midir! benim kanimca hayir!

fatihin gidisi trabzonspor icin bir yeniden yapilanma sansi olabilir! hep bahsettigimiz futbolcuya dayali sistemi yikmak icin care olabilir diye düsünüyorum!

fatihin oldugu bir takimda yani dört yildan bu yana oyun sistemimiz assagi yukari belli! sizce de yeni santraforlarla yeninden bir hucum anlayisi gelistirmenin zamani gelmedi mi!

trabzon kökenli oyuncularin kurdugu takim ici hiyerarsiye dur demenin ve belki de yikmanin zamani gelmedi mi?

ben fatihin hem kendisi hem sehri hem de taraftari icin gitmesinden yanayim ve fenere dahi transfer olsa buna karsi cikmamamiz gerektigini bilakis onu görkemli bir sekilde yolcu etmemiz gerektigini düsünüyorum...

fatihin gidi kanimca trabzonsporda kulup icin degilse bile takim icin bir dönüm noktaisnin baslangici olabilir...

Sana canı gönülden katılıyorum. Takımın sistemi bir futbolcuyla değil, futbolcuların bütünüyle oluşturulur. Ama ne yazık ki artık kafasında Trabzonsporu bitirmiş bir futbolcu için çok ahlanan vahlananlar var. Tamam hizmetinden ötürü Fatihe teşekkür etmek lazım. Yanlız, takımdan gitmek isteyen bir futbolcuyada gitme denmemeli. Dersen, ( bir yıl öncede aynı şeyleri söylüyordu ) futbolcudan alacağın performans işte bu kadar olur. Bu kadar Fatihi göklere çıkarmak, diğer futbolcular üzerinde olumsuz etki yaratmaz mı? Ve o futbolculardan ne kadar fayda beklenebilir. Gitmesi hem takım için, hemde yeni jenerasyon için iyi olduğunu düşünüyorum.

Zenit_spb
05.08.2006, 00:15
1spb
даже я не видел этова видео)
ща глянем)
спасибо, турки в диком восторге))))

selcuk
05.08.2006, 00:17
1spb
даже я не видел этова видео)
ща глянем)
спасибо, турки в диком восторге))))

????????????

Berat
05.08.2006, 00:17
kendi aranızda konuşmayın uleyn:D

Bu arada vatandaşın verdiği linkteki video 5mb bişey ama 10dk da anca %5'e geldi..çaktırmayın:D

Murat GENEL
05.08.2006, 00:18
vu rusçaya döndü deyin hana ing. konuşsun:D

selcuk
05.08.2006, 00:20
kendi aranızda konuşmayın uleyn:D

Bu arada vatandaşın verdiği linkteki video 5mb bişey ama 10dk da anca %5'e geldi..çaktırmayın:D

bende 1 saat 22 dk sürecek yaziyor bide yani hizli diye :D
caktirmayalim

Zenit_spb
05.08.2006, 00:21
????????????

It was just a thanking him for video

selcuk
05.08.2006, 00:24
we tanking we
:D caktirmayalim ama calismiyor

Erkin
05.08.2006, 00:27
Yok bu videonun ilerleyeceği yok :D

Recep Çaltepe
05.08.2006, 00:29
öldürdünüz beni gülmekten her sözün sonuna :D koyulurmu, dur ben de koyayım :D

Ömer Aydın
05.08.2006, 00:30
bende yüzde 1e geldi.

1 saat kaldi :D

Thank you very much Zenit supporters.

1spb
05.08.2006, 00:30
Zenit_spb
??? ?? ?????-?? ???????? ?? ??????. ??????? ????? tv-tuner - ???? ?????? ? ????, ?? ??? ??????????? ??????? :)

selcuk
05.08.2006, 00:31
% 4 e geliyor ve takiliyor bu ruski hizliski INDIRMEZKI :D
tabi caktirmadan bu videoyu bakana kadar sabah olacak
bende olmuyor birisi yarin indirmeyi basarirsa tabiiki biyer upload yapip paylasabilirse mest olurum

TSKara61
05.08.2006, 00:36
Niye çaktırmıyoz yaa?:D Söyleyelim düzeltsinler!:D :D

selcuk
05.08.2006, 00:39
iyi
mmhh have you perhaps a another link for the video i can not download it
oldumu yoksa davayi caktiramadimmi

Barış
05.08.2006, 00:44
bende yüzde 1e geldi.

1 saat kaldi :D

koptum :D :D :D

Ömer Aydın
05.08.2006, 00:45
Hey our Russian Friend,

the videolink is very bad.

When it reachs 4 percent its getting stopped.

maybe you can upload the video at www.rapidshare.de (http://www.rapidshare.de)

we would be very pleased if you can do this for us as we want to see the video of our Sultan.

Dont be angry that we report this to you but we ALL have the same problem.

it downloads until 4% with 0,8 kb/s (wow what a speed :D :D) and then it stops.

I thank you in the name of the Trabzonspor-Supporters in advance and wish you a good night, i`ll have to go now to the night life of germany :D

regards

koptum :D :D :D

Ne edim abi,adam yüklemis ya ona bak :D

1spb
05.08.2006, 00:46
Berat Tekke
FatihTekke9
Not at all :)
Waiting for Sunday..

selcuk
05.08.2006, 00:48
Hey our Russian Friend,

maybe you can upload the video at www.rapidshare.de

we would be very pleased if you can do this for us as we want to see the video of our Sultan.

I thank you in the name of the Trabzonspor-Supporters in advance and wish you a good night, i`ll have to go now to the night life of germany :D

regards

simdi garanti caktilar davayi :D

sanatik
05.08.2006, 00:48
fatih tekke türkiyenin gelmis gecmis en pahali futbolcusu.

tesekkürler kaptan.

bize senin gibi futbolcular lazim.

Zenit_spb
05.08.2006, 00:51
Hey our Russian Friend,

maybe you can upload the video at www.rapidshare.de

regards

And i have the same problem
i didnot download this video(((
This man cant upload it know
it will be done later

Murat GENEL
05.08.2006, 00:51
olmadı heralde sorun mu varmış

Ömer Aydın
05.08.2006, 00:54
it will be done later

As I told once again.

Thank you in advance ;-)

Further, it is great that you care so much about.

When I will come home later, at the morning I think the video will be ready for me to download :D

Oh yeah Im looking forward :D

1spb
05.08.2006, 00:54
OK, I try now with www.rapidshare.de)

Ömer Aydın
05.08.2006, 00:57
it will be done later

Diyor ki.

Bende de ayni problem var,bende indiremiyorum.

O adam ama ne yazik ki simdi yükleyemez.

Eminim sonra yapilacak diye.

OK, I try now with www.rapidshare.de (http://www.rapidshare.de))

simdi rapidshare ile deneyecegim.

OK, I try now with www.rapidshare.de (http://www.rapidshare.de))

thank you very much.

selcuk
05.08.2006, 00:59
yavas yavas ilerliyoruk

1spb
05.08.2006, 01:00
30%... GPRS)

* Please don't use bad words - Forum Administration *

Remzi
05.08.2006, 01:17
% 4 e geliyor ve takiliyor bu ruski hizliski INDIRMEZKI :D
tabi caktirmadan bu videoyu bakana kadar sabah olacak
bende olmuyor birisi yarin indirmeyi basarirsa tabiiki biyer upload yapip paylasabilirse mest olurum

bende yüzde 1e geldi.

1 saat kaldi

Yok bu videonun ilerleyeceği yok

bende 1 saat 22 dk sürecek yaziyor bide yani hizli diye
caktirmayalim

bana sorarsanız indirme yöneticileri gibi programlarla download edin dosyayı en azından ben öle yapıorum mesela orda da biraz yavas ama windows kadar değildir:D
Bu arada adam kıllanmadıysa iyidir.:)

selcuk
05.08.2006, 01:24
iyi sen bugün bitirirsen bize msn den yollarsin yapamasan yarin rapide kor rus

crazyalp
05.08.2006, 01:52
http://img350.imageshack.us/img350/213/gleglerr6.jpg (http://imageshack.us)

Nerde olursan ol,nereye gidersen git,senin yerin özdeşleştiğin Trabzonspor'dur.Bordo-Mavi ruhudur.Döneceğin günü dört gözle bekliyoruz.Kendine iyi bak KRAL.Sana olan saygımı bu tasarımımla anlatmaya çalıştım sen en iyilere layıksın.

FERO61
05.08.2006, 01:52
beyler bu video 1 saniyelik..bende indi , yavas basladi ama hizlanip bitti...sadece fatih tekkenin bi depari var kalite fena diil....
bu ruslar caktirmayin okunusu gibi yaziyorum arkadas kirilmasin ,heker olmasin;)

1spb
05.08.2006, 01:55
Finally it happened:)
http://www.sendspace.com/file/tl93lu
5 Mb Mpg video
Lets try!
I tryed to download with Reget - all is working)

Egemen
05.08.2006, 01:57
hocam resim için saol masaüstümüzü süslüo şu an . elllerine sağlık.

selcuk
05.08.2006, 01:58
Finally it happened:)
http://www.sendspace.com/file/tl93lu
5 Mb Mpg video
Lets try!
I tryed to download with Reget - all is working)

thankz thankz

Berat
05.08.2006, 01:59
its working now.. i watched it..its nice to see Fatih Tekke :) thanks one more time..

eys_61
05.08.2006, 02:09
it looks Sultan keeps on scoring in st.petersburg :)
spasebo :)

Recep Çaltepe
05.08.2006, 11:52
Evet, Fatih Tekke gollere başlamış, antrenmanda da olsa şimdilik iki tanesini gördük, inşallah devamı gelir.

Bu arada bu rusların kalecileri biraz kova gibi, ikinci gole baksanıza :D

...

Thank you our Russian friends, it is really so nice to see Fatih continuing to score goals. ;)

Teşekkürler Rus arkadaşlarımız, Fatih'i gollerine devam ederken görmek çok hoş. ;)

xenit
05.08.2006, 13:56
Thanx guys..

We are very glad to see Fatih`s videos here.
I am sure fatih Tekke ll make better scores in real matches..
and you lucky guys ll save these videos and share with us;)

meanwhile my nick hasnt any relation about your team:)) it is just an accident.

Thanks again.. and waiting more in future 1spb. ( you came back home early last night;) )

poetricus
05.08.2006, 14:01
Hey Russian Friends,
Where are you?

TSelif
05.08.2006, 14:12
TEKKEEEEEEEE
Sen bu alemin KRAL ısın KRAL ııııııııııııııııı...dimi hocam;)

Zenit_spb
05.08.2006, 14:29
Evet, Fatih Tekke gollere başlamış, antrenmanda da olsa şimdilik iki tanesini gördük, inşallah devamı gelir.

Bu arada bu rusların kalecileri biraz kova gibi, ikinci gole baksanıza

...

Thank you our Russian friends, it is really so nice to see Fatih continuing to score goals.

Teşekkürler Rus arkadaşlarımız, Fatih'i gollerine devam ederken görmek çok hoş.

Not at ll
Tomorrow i hope i will upload video with Tekke's goal in official match

Hey Russian Friends,
Where are you?

I'm here)

Thanx guys..

We are very glad to see Fatih`s videos here.
I am sure fatih Tekke ll make better scores in real matches..
and you lucky guys ll save these videos and share with us;)

meanwhile my nick hasnt any relation about your team:)) it is just an accident.

Thanks again.. and waiting more in future 1spb. ( you came back home early last night;) )

Tomorrow you will see video with Zenit goals(i hope they will be)
And may be it will be goal(s) of Fatih Tekke

ts_fan
05.08.2006, 14:34
Not at ll

Not may be, certain;)

Zenit_spb
05.08.2006, 14:37
Not may be, certain;)
As you want :cool:

Recep Çaltepe
05.08.2006, 14:42
Not at ll
Tomorrow i hope i will upload video with Tekke's goal in official match

I'm here)

"Önemli değil,
Umarım yarın Fatih'in resmi maçta atacağı golleri yüklerim."

"Buradayım"

"Yarın Zenit'in gol videolarını izleyeceksiniz (umarım atacaklar)
ve belki de Fatih Tekke'nin gol(leri)ü olacak bunlar."

...

Ilya, you will be tired to upload his goals, because he will score all the time ;)

Ilya, golleri yüklerken yorulacaksın, çünkü Fatih sürekli gol atacak ;)

ts_fan
05.08.2006, 14:42
As you want :cool:
No, as we want:)We are same;)

Zenit_spb
05.08.2006, 14:45
"Önemli değil,
Umarım yarın Fatih'in resmi maçta atacağı golleri yüklerim."

"Buradayım"

"Yarın Zenit'in gol videolarını izleyeceksiniz (umarım atacaklar)
ve belki de Fatih Tekke'nin gol(leri)ü olacak bunlar."

...

Ilya, you will be tired to upload his goals, because he will score all the time ;)

Ilya, golleri yüklerken yorulacaksın, çünkü Fatih sürekli gol atacak ;)

no. i willnot be tired=)
coz it will be happines for me to upload his goals all the time)

No, as we want:)We are same;)
ok-ok)
as we ALL want)

1spb
05.08.2006, 14:45
I am glad that Fatih begun to "stamp" goals for Zenit :)
Today in "Soviet Sport" - interview with Fatih Tekke
with superscription "I need 3 bedrooms" :
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?date=2006/8/5&id=231849

Recep Çaltepe
05.08.2006, 14:49
no. i willnot be tired=)
coz it will be happines for me to upload his goals all the time)

ok-ok)
as we ALL want)

"hayır, yorulmayacağım,
çünkü onun gollerini yüklemek bana her zaman mutluluk verecektir."

"tamam-tamam
HEPİMİZİN istediği gibi"

Recep Çaltepe
05.08.2006, 14:52
I am glad that Fatih begun to "stamp" goals for Zenit :)
Today in "Soviet Sport" - interview with Fatih Tekke
with superscription "I need 3 bedrooms" :
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?date=2006/8/5&id=231849

"Fatih zenit için golleri 'zımbalamaya' başladığına çok memnunum
Bugünkü "Soviet Sport" - Fatih Tekke ile röportaj
başlığı, "3 yatak odasına ihtiyacım var"

(çevirmenin yorumu: dayanamayacam söylemem lazım, bu 3 yatak odasını fatih tekke istanbul'un 3 güzeli için mi istiyor acaba?!? :D )

Zenit_spb
05.08.2006, 14:56
1spb
they dont know russian)
here bad translating og inline translator
http://www.translate.ru/url/tran_url.asp?lang=ru&url=http%3A%2F%2Fwww.sovsport.ru%2Fgazeta%2Fdefaul t.asp%3Fdate%3D2006%2F8%2F5%26id%3D231849&direction=re&template=General&cp1=NO&cp2=NO&autotranslate=on&transliterate=on&psubmit2.x=31&psubmit2.y=13

ts_fan
05.08.2006, 15:02
Ilya'nın verdiği linke dikkat edin, Ruslar Tekke'nin ismini nasıl yazıyorlar? ''k'' harfini çıkardın mı, Tekke'nin ismi Fatiha oluyor.Vesselam mübarek adam bu Tekke:)

''During representation Fatikha Tekke the turkish beginner of "Zenith" has declared Petersburg journalists, that is going to learn(teach) Russian – so supposedly it(he) will more quickly accustom to the country new to.''

Zenit_spb
05.08.2006, 15:10
Ilya'nın verdiği linke dikkat edin, Ruslar Tekke'nin ismini nasıl yazıyorlar? ''k'' harfini çıkardın mı, Tekke'nin ismi Fatiha oluyor.Vesselam mübarek adam bu Tekke:)

''During representation Fatikha Tekke the turkish beginner of "Zenith" has declared Petersburg journalists, that is going to learn(teach) Russian – so supposedly it(he) will more quickly accustom to the country new to.''

It s just a bad translator
he translit inknown words

1spb
05.08.2006, 15:11
Zenit_spb
Good. I think all is clearly to our turkish friends :)

Ömer Aydın
05.08.2006, 15:11
1spb
they dont know russian)
here bad translating og inline translator
http://www.translate.ru/url/tran_url.asp?lang=ru&url=http%3A%2F%2Fwww.sovsport.ru%2Fgazeta%2Fdefaul t.asp%3Fdate%3D2006%2F8%2F5%26id%3D231849&direction=re&template=General&cp1=NO&cp2=NO&autotranslate=on&transliterate=on&psubmit2.x=31&psubmit2.y=13

Yeah I read the Interview.

Very nice!

Alpayer
05.08.2006, 15:29
i thing it's not that bad..i understand everything..your journalists gave 2 divitonaries to our KİNG:) SO THAT HE CAN LEARN RUSSIAN LANGUAGE easily..by the way ''ya zinayu pa ruski yazık''..but a little nimnogo..i know a little russian..im learning russian in university...

Alpayer
05.08.2006, 15:38
I speak, that at you very beautiful girls. But while with anybody has not had time to get acquainted, therefore to me it (is boringly dared)(it (laughs boringly)) a little. I hope, I soon shall correct it.

arkadaşlar fatrih ailesiyle falan konuşmuş burda güzel kızlar oldugunnu söylemiş falan.....gazteciye böyle demişş..aman yenge duymasın geri cağırır fatihi abimizi vallaa:D :D

Zenit_spb
05.08.2006, 15:55
i thing it's not that bad..i understand everything..your journalists gave 2 divitonaries to our KİNG:) SO THAT HE CAN LEARN RUSSIAN LANGUAGE easily..by the way ''ya zinayu pa ruski yazık''..but a little nimnogo..i know a little russian..im learning russian in university...

You are rught
Our girls are the best and the most beautiful girls in the world)))
If you want to know russian, ask me, i ll say you)
for example "Hey, Fatih lets score a goal' on russian will be "Hey, Fatih davaj zabej!!!"
=)

selcuk
05.08.2006, 16:35
in trabzon are much russian girls :D

corleone
05.08.2006, 16:36
bundan sonra tekke'ye fatih "çar" tekke demeyi öneriyorum :) , az önce birden dank etti, orayı da fetheder inşallah tekke...

Berat
05.08.2006, 16:37
Fatih Abi'nin adını çıkarmayın:D, adam röportajın ileri aşamalarında ailesinden,çocuklarından bahsetmiş..Onlar da 1 ay sonra gideceklermiş galiba Rusya'ya.. Fatih Abi sağlam adamdır, Rus kızları bile sökmez ona.. Sökseydi Trabzon'da da sökerdi.. ;)

selcuk
05.08.2006, 16:39
Fatih Abi'nin adını çıkarmayın:D, adam röportajın ileri aşamalarında ailesinden,çocuklarından bahsetmiş..Onlar da 1 ay sonra gideceklermiş galiba Rusya'ya.. Fatih Abi sağlam adamdır, Rus kızları bile sökmez ona.. Sökseydi Trabzon'da da sökerdi.. ;)

baskasini diyenmi var ;)
iyi kitap okuyor desene kaptan yani kitaplari ezberliyordur simdi

poetricus
05.08.2006, 16:44
"Fatih zenit için golleri 'zımbalamaya' başladığına çok memnunum
Bugünkü "Soviet Sport" - Fatih Tekke İle Röportaj
Başlığı: "3 yatak odasına ihtiyacım var."

(Çevirmenin Yorumu: Dayanamayacağım söylemem lazım, bu 3 yatak odasını Fatih Tekke İstanbul'un 3 güzeli için mi istiyor acaba? :D )

Uşaklar neler oluyor? Fatih Baltacı Mehmet Paşa'nın torunu olduğunu mu hatırladı acaba?

TSelif
05.08.2006, 16:49
Yok canım FATİH öyle şeyler yapmaz.Ümreden yeni geldi:D

xenit
05.08.2006, 16:51
"Our girls are the best and the most beautiful girls in the world)))"

we already know this ılya;)..

we interest in football here. I am sure Fatih ll do same thing. he is a religious man and love his family as i know.

i hope rusian girls ll not disturb him. becouse all Turkish black sea residents guys are so handsome.

selcuk
05.08.2006, 16:54
adam surda rus kizlari güzel bide bana 3 yatak odasi dedi diye adini cikartiniz herseyide yani böyle yanlis anlamayalim :D

xenit
05.08.2006, 16:56
Hey zent&spb why dont you correct mistakes in internet translate which was made below?

http://www.sovsport.ru/gazeta/defaul.../8/5&id=231849

(Fatihin Rus gazetesindeki soyleşisinin internette rusçadan türkçeye çevirisi)

Napadayushchiy Of the "zenith" Of fatikh To tekke: For me necessary the minimum three bedrooms during the idea Of fatikha To tekke to St. Petersburg journalists the Turkish novice of "zenith" stated that it is going to learn the Russian language - so, it is said, it more rapidly will be mastered in the country new for itself. Yesterday correspondents "SS" solved soak forvardu they entrusted to it two dictionaries - Turkish- Russian Russo-Turkish, and also the number of "Soviet sport" with the note about it to ekke accepted gift with the enthusiasm, having immediately started to turn over the pages the books in the searches for familiar words. And thus it was absorbed in by the study of dictionaries, that even immediately it did not respond to the request about the short interview. Conversation took place with the aid of a good friend of editorial staff, perevodchitsy Of eynardzhan. - Fatikh before to move to Petersburg, you were interested in Russian championship? - yes, I followed it. On the games of "zenith" against Turkish "Beshiktasha" in the goblet UYEFA to me were memorized three: Kerzhakov, Arshavin and goalkeeper (Fatikh has in Camil chontofal'skya's form. - note author). But generally your football is sufficiently known in Europe. - for several days, that they did conduct in the command, already they did have time to be mastered? With whom of the partners they were introduced? - if earlier only it heard about Kerzhakove, then now I know personally (it smiles). Also was introduced to the Korean Chzhinom and the Slovak Martin shkrtelom. But generally passage into the strange country - this is always difficult. When you do not know language, it is heavier doubly. Do not have any in the football field of problems with the partners i, but in the usual life thus far is felt slozhnovato, in essence because of the lingual barrier. - as you do think, to sign participation in the match with the "tire worker"? And it will be sufficient you for all 90 minutes? - before the arrival into Russia 4 week it rested in Istanbul: the championship of Turkey had to begin only in the week. 4 it is not confident, that it is now prepared for 100 percent. I think, even if I leave on the field in Sunday, the smog to play only minutes 20. But 4 yet it did not discuss this with the trainer. Therefore thus far I cannot say accurately, I will leave in the field or not. I will say to you only that soon I will collect form and I will overtake partners. - A that you with the attorney already did discuss? - they spoke about the purposes in this championship. Trainer said that we must compulsorily fall into the League of Champions already in this year. And then it will be possible to state about itself in Europe. - the Eks- main trainer team Turkey Of fatikh To terim somehow said: "if b not complex nature Tekke, he has long ago become superstar". What he did have in the form? - actually, nature in me - not the gift (it sighs). In the early youth it loved to fight (it boxes in air by hands). True, - on the football lawn never hand it dissolved out of the field. There was episode after match Turkey - Switzerland, but everything occurred in the subtribunnal accomodation... But here when it were married, it became much more calmly. And now I react to many things not so stormily. - in the course, that Maxim romashchenko, with whom you did play in Turkey, now does speak in favor of Moscow "dynamo"? - Pravda? It is healthy! Romashchenko - class football player. In four years, carry ouied in "trabzonspore" and "gaziantepspore", we with it made friends. - he to us said that he wants with you to meet and even it is ready for this to arrive in Pieter. Aє you have this desire? - certainly! I will very glad see Maxim! - you did already seek out to yourselves dwelling? - yesterday (on Thursday. - editor's notes.) to me showed the cottage, whose lease costs five thousand dollars per month. They speak, not far from this place earlier lived the former trainer of "zenith" (speech about the kottedzhnom settlement not far from the base of the "zenith" in Kolomyagakh, in which billeted Vlastimil Of petrzhela. - note author). But to me this dwelling greatly it were not pleased. There only two bedrooms, and i are necessary minimum three. Today here let us go to look one additional apartment. Even if it is not pleased, I will search for the suitable dwelling itself, together with its friends, who arrive in me on Monday. - with the relatives tyuey sozvanivalis'? - yes, of course, they were interested how the matters. I indicate that you have very beautiful girls. But thus far not it had time to be introduced to whom; therefore to me it is a little boring (it laughs). I hope, 4 soon this I will correct. but - A as the wife, who did remain in Turkey? - the main thing so that it would see nor heard nothing (it laughs). Joke. I greatly love its wife, her, by the way, they call Myuge, it in the month with two our sons must arrive. To elder, Berra, five years, low-order, To berkanu, three years. 4 on them greatly I be bored. If it is pleased by them in Petersburg, they will remain here with me. It were requested Fatikh in Russian, ridiculously mangling styles and from having only the third time overpowered word "thank".

TSelif
05.08.2006, 17:00
Yav Berat ne diyo bunlar arkadaş..hocam sen bişey anladın mı?:D

Burçak
05.08.2006, 17:02
bu Türkçeye hiç benzemiyo. İngilizceye çevirisi demek istedin heralde :)

CAFER ÖZER
05.08.2006, 17:07
Hayırlı olsun Fatih Tekke nihayet yıllardır söylediği avrupa hayaline kavuştu
Sezon başlamadan önce yaptığı açıklamada"Trabzoınspordan ayrılacağım bu kadar basit" demişti ve ayrıldı,ayrılırken de kulüpte zarar etmemiş oldu,İnşallah orda başarılı olur Avrupanın daha büyük kulüplerine gider,Fatih Avrupada İtalya,İspanya,ingiltere liginde oynamayı hak eden bir oyuncu.,
Hayırlı olsun Güle güle Büyük kaptan.

Zenit_spb
05.08.2006, 17:41
xenit
it is really hard work
and i havenot today enough time to do it
sorry

Murat Acar
05.08.2006, 17:42
bu ne diyop arkadaşlar biri tercüme etsin lütfen

Barış
05.08.2006, 17:43
gerçekten zor iş,bugün yeterli zamanım yok,üzgünüm diyor.

bi önceki sayfadaki yazıyla ilgili galiba.

EmrahYalçınalp
05.08.2006, 17:47
Değerli üyelerimiz, lütfen bundan böyle ingilizce yazışmalar için aşağıdaki linkte bulunan ilgili başlığı kullanınız...

___

Dear participants, please use the appropriate title, of which the link is given below, for your messages in English from now on.

___

http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=31

xenit
05.08.2006, 17:49
Yazıyı burdan becerebildiğim kadar tercüme edeyim...

Fatih Tekke: bana 3 odalı bir ev lazım...

Fatih tekke St petersburg muhabiri ile yaptığı ropartajda rusça öğreneceğini soyledi böylece buraya daha hızlı adapte olabilirim dedi. Ropartajı yapan muhabir fatihe türkçe rusça ve rusça türkçe sözlükle gazete ve not defteri vermiş fatihde istekli bir şekilde bu hediyeleri kabul etmiş. sözlüğü eline alır almaz sayfaları çevirip bildik kelimeleri aramaya başlamış hemen. Sohbetin bu şekilde dostça bir havada geçtiğini belirtiyor rus muhabir. Fatihe soruyo rusyaya gelmeden rus ligi ile ilgileniyomuydun? fatih evet takip ediyodum diyo (sallıyodur bence) zenitin türk takımlarına karşı maçlarını izledim Beşiktaşa UEFA kupasından 3 tane adamını hatırlıyorum: Kerzhakov, Arshavin ve kaleci ( Camil chontofal'skya' ismini muhabir yazdı) Sizin futbolunuz avrupada yeterince biliniyor diyor fatih. Daha önce yalnızca Kerzhakovun adını biliyodum şimdi onu kişisel olarak tanıyorum (gülümsüyo) ayrıca koreli chirzov ve slovak martin ilede yakından tanışmış. Fakat yabancı bi ülkede olmak her zaman zordur. özellikle dil bilmiyorsanız. Futbol sahasında bu problem değil ama günlük yaşamda dil bilmemek bir engeldir. türkiyede liglerin başlamamsı yolculuk hazır olmama filan diyo senin için yorucu olmazmı kendini hazır hissediyomusun 90 dakka için? pazar günü 20 dakka da olsa oynamaya hazırım ama daha bunu antrenörle konuşmadım. Size şu an formumu kısa zaman sonra yakalayacağımı ve hazır olacağımı söylüyorum. Hoca ile bir görüşmen oldumu? - evet yalnızca ligdeki hedefleri bana anlattı. Bu yıl şampiyonlar ligine katılmayı zorlayacakmışlar. sonra takım kendini avrupada gösterme fırsatı bulacak. Milli takım antrenörü terim fatih için karmaşık bi yapısı olmasaydı o çoktan büyük bir yıldız olurdu demiş. Ne demek istedi bu adam? - aslında benim yapım hediye değil! (iç çekiyor). Genç yaşlarımda kavga ederdim (eldivensiz çıplak boks). doğru, -Futbol sahasında bunu hiç ortaya çıkarmadımTürkiye isviçre maçından sonra olanlar aniden taraftar baskısı altında oldu. Fakat evlendikten sonra daha sakin biri oldum. Ve şimdi olaylara şiddetli reaksiyon vermiyorum.
Romeşonko klas bir futbolcudur antep ve trabzonda 4 yıl beraber oynadık.ve iyi bir arkadaşlığımız oldu. Şu an pravda yada dinoma moscowada oynayan (anlamadım) maxim gazetecilere petersburga gelip fatih ile buluşmak istediğini solemiş. Sen bunu arzu edermisin? - Elbette maximi görmekten büyük mutluluk duyarım. Kendin için kalacak bir ev baktınmı? -Dün (perşembe) bana dağ evi gösterdiler aylık kirası 5000 dolar. Bana buraya çok uzak değil bundan önceki antrenörümüz burda kalıyodu dediler. fakat bana göre bu ev pek hoş değil yalnızca 2 yatak odası var. Bana ise üç yatak odalı bir ev lazım. Bugün başka bir apartman dairesine bakacaz ondanda hoşlanmazsam başka bir tane arıyacaz. Akrabalarında buraya gelecekmi? evet onlarda buradaki durmu mmerak ediyorlar. Sizin çok güzel kızlarınız olduğunu belirttim. Fakat su ana kadar kimseyle tanışma fırsatı bulamadım bu benim için biraz sıkıcı.(gülümsüyo kereta) Yanılıyosam düzeltin ama türkiyede kalan bir eşiniz var? - ana prensib onun hiç birşey duymaması ve görmemesi. (fatih gülümsüyo) - şaka ben gerçekten eşimi seviyorum. Bu arada onuın adı Müge 1 ay içinde o 2 oğlumuzla birlikte gelecek. büyük olan 4 yasında berra ve ufaklık 3 yasında berkan. onalrsız sıkılırım eğer durabilirlerse onalar burada yanımda kalacak. son olarak fatih komik bir şekilde rusça teşekkür ederim demiş....

Zenit_spb
05.08.2006, 17:54
You expel us? Well, I shall write news there. And is it possible to write in topic Zenit Saint-Petersburg in English?

EmrahYalçınalp
05.08.2006, 18:06
Gush!
noone can expel someone here! the only thing that we have been trying to do is to create a new field, in which all international users and data can be found easily... no need to be susceptible our Russian guests, we r glad to see u here in this forum ;)

And feel free to create a new title in case u need there...

Zenit_spb
05.08.2006, 18:19
Gush!
noone can expel someone here! the only thing that we have been trying to do is to create a new field, in which all international users and data can be found easily... no need to be susceptible our Russian guests, we r glad to see u here in this forum ;)

And feel free to create a new title in case u need there...

ok
thank fro this information
i ll post news here if they are main
and something i will post in that topic

Recep Çaltepe
05.08.2006, 18:28
ok
thank fro this information
i ll post news here if they are main
and something i will post in that topic

"Bu bilgi için teşekkürler,
önemli haberleri buraya yazacağım
ve bazı şeyleri de o konuya yazacağım."

Bartuğ13
05.08.2006, 21:15
sensiz olmaz sensiz olmaz

bingolts
06.08.2006, 00:23
kıyamam sana dediğim gibi seni o ellere atan zihniyet görsün bakalım takımı düşürmüş oldukları hale ben inanmıyorum mutlu olduğuna gurbet ellerde belki avrupada olabilirdi ama rusya da kesinlikle mutsuzsun .
sen vermeyi bilirsin almayı değil işte sen bu yüzden fatihsin
herkes anlamaz seni ve anlamalarınıda bekleme çünkü herkes bir sen kadar fedekar olamaz takım para kazansın diye tutup kendini hiç uzaktan yakından bilmediği ve tanımadığı bir ülkeye atamaz.
işte sen busun çünkü sen bu yüzden fatihsin sultansın ve gönülleri fetheden tek kahramansın
doğrumu yaptın yanlışmı bilinmez ama bir gerçek varki takım çok kötü yerlere giderse bundan sende nasipleneceksin ve haketmediğin tepkilerlede karşılaşacaksın
seni yem olarak kullanacaklar kendi istedi gitmeyi biz durduramazdık derler işin aslı böylşe değil ben olayların perde arkasını da biliyorum bunlar ordada sana rahat vermezler seni ateşe atan ve takımda futbol oynayamayacak kadar zor bir duruma sokanlar maalesef hala kendileri için çalışıyorlar takım için hiçbirşey yapmadıklarını gayet net birşekilde bu maçta gördük aslında defolup gitsinler ve yazmakta bile teredüt ettiğim iddaa oyununu oynamaya gitsinler çünkü onlarda trabzonspor takımı adına oynayacak ruh yok onlar sadece kendi keseleri için oynarlar ve yönetirler bugün takım çok kötüydü ve kaptanı olmayan gemi gibiydi ve gemi batmıştı maalesef albayrakın sözünü hatırlar gibiyim gemiyi en son kaptan terkedermiş kaptan gemiyi terketti ama beceriksiz yöneticiler hala batan gemini mallarını kovalam peşinde herkesten özür diliyorum bu ağır yazdıklarımın karşısında ama çok üzgünüm çok çünkü trabzonspor bugün hiç yoktu gerçekten batmıştı ve tayfada yüzeyi bilmiyordu yöneticiler ise yatla turluyorlarda civarlarda güney amerikalarda ve ellerinde kar kalan çok iyi bir tatil geçirmiş oldukları ve sonrası elde avuçta sıfırla dönerler hadi hayırlısı hiç kimsenin bizi bu kadar üzmeye hakkı yok

zanoylu
06.08.2006, 13:02
Şu maçı seyretme imkanımız varmı,rus kanallarından veren varmı .....

Erbay
06.08.2006, 13:57
Fatih Tekke giderken de demiştim.Şu maçlarını izleyememek çok kötü oluyor ya(belki şu anda oynamıyor ama ilerde oynayacak)

admin
06.08.2006, 14:01
Maç için zenit_spb isimli üyemiz Ntv + Football kanalında yayınlanacağını iletmişti ancak o kanalın programında başka bir maç yayını gözüküyor. Maç sonucunu
http://www.livescore.com/default.dll?page=russia adresinden takip edebilirsiniz. 29. dakika 0-0'lık eşitlikle devam ediyor.

Oruç
06.08.2006, 14:16
İlk yarıda uzatmalar oynanıyor 0-0'lık eşitlik sürüyor. 2. yarıda Fatih'imizden gol bekliyorum...

TSigalko
06.08.2006, 14:19
Fatih ilk yarı oynadımı?

Recep Çaltepe
06.08.2006, 14:35
Bu arada bilen arkadaşlara bir sorum olacak, böyle "livescore" tarzı olan ama kadrodakileri ve oyuncu değişikliklerini de canlı olarak yazan bir site var mı acaba?

ts_fan
06.08.2006, 14:37
Var ama Rus ligini önemseyip yazmazlar, birde çok önemli maçlarda, canlı bahis olan maçlarda gösterir.Mesela betandwin;)

Recep Çaltepe
06.08.2006, 14:46
Var ama Rus ligini önemseyip yazmazlar, birde çok önemli maçlarda, canlı bahis olan maçlarda gösterir.Mesela betandwin;)

Anladım, saol Recep.
Ama en azından hepsi Fatih gol atınca bunu yazacaklardır ;)

ts_fan
06.08.2006, 14:55
65. dakika Zenit hala golü bulamadı, kesin Tekke oyunda değil:)Girsin artık oyuna di mi?;)

TSigalko
06.08.2006, 14:57
gol oldu 1-0

Recep Çaltepe
06.08.2006, 14:58
gol oldu 1-0

livescore a yazmamışlar, nerden bakıyosun, biz de orayı takip edelim

ts_fan
06.08.2006, 14:59
Evet gol oldu, acaba Tekke mi attı?:)

ts_fan
06.08.2006, 14:59
www.soccerstand.com bu alemde en hızlı gol haberi veren sitelerdendir:)

Turgut Altun
06.08.2006, 15:00
mackolik de 1-0 yazıyor.
fatih attı diyorlar ama :D

manomat
06.08.2006, 15:01
fatih atti

hakangozen
golü kim attı öğrenemedim

F.SultanTekke
kral atti fatih atti şutla atmış

Harun
Gooooooooooooooooooooollllllllllllllll

Fatİh Sultan Tekkeeeeeeeeee

TSigalko
Beyler golü f. tekke atmış

Recep Çaltepe
www.soccerstand.com bu alemde en hızlı gol haberi veren sitelerdendir:)

Thminimce fatih 70 te oyuna girdi, 72 de de golü attı, başka türlüsü olamaz gibi, 70 dakkadır gol atamayan takıma fatih ilaç gibi geldi galiba.

manomat
http://www.tbwsport.com/

burdan takip edebilirsiniz

hakangozen
06.08.2006, 15:02
sultan atmış,helal olsun bea

k@ndemir
06.08.2006, 15:03
69.dakika gol sultan

Egemen
06.08.2006, 15:04
76' Zenit St. Petersburg [1 - 0] Shinnik Yaroslavl
69' [1 - 0] F. Tekke

ts_fan
Ula Rus liginde maç bittikten 10 dakika sonra golleri kimin attığı yazar, hemen gaza gelmeyelim, belki de Tekke atmamıştır:)

FANATIK61
Helal olsun Sultana atti Gölünü 69. dakikada, vaybee cok mutlu oldum vallah :)

77' Zenit St. Petersburg [1 - 0] Shinnik Yaroslavl

69' [1 - 0] F. Tekke

The Legend
06.08.2006, 15:05
Helal olsun kaptana.demek girer girmez golü atmış.

Oğuuz
06.08.2006, 15:06
ben sana sana sana ölürüm ölürüm ölürüm sana ölürüm sana değer bunu bilirim...... ahhhh fatih ahhhhh....

Recep Çaltepe
06.08.2006, 15:08
Allah nazarlardan saklasın da, içimden bir ses bu Rus ligi Fatih'e hafif gelecek diyor.

Egemen
06.08.2006, 15:08
sanki bana da öle gelio :D:D

Recep Çaltepe
06.08.2006, 15:11
Bu arada tahminimce bugün maçtan sonra site Rus işgaline uğrayacaktır :D
Yalnız inşallah çok fazla ballandıra ballandıra anlatmazlar. :D

Jackdaniels
06.08.2006, 15:12
Sanki kendi takımım gol atmış gibi sevindim helal olsun kaptana....

Barış
helal bea,yakışır ;)

hakangozen
rus ligi hafif kalacaktır elbette sulktana, inşallah avrupanın büyük kulüplerinden biri farkına varır da onu bundesligada la ligada vs seyrederiz

ts_fan
Gerçekten golü Tekke atmış:)

Egemen
06.08.2006, 15:13
recep abi nie inanamadın :D:D:D

Harun
06.08.2006, 15:14
Arkadaşlar bir gölüde sayılmamış:D

Colakoglu
06.08.2006, 15:15
walla golu atmasina cok sevindim ama bi yandanda icimde degisik hüzün dolu duygular var...acayip bi durum

ts_fan
06.08.2006, 15:15
ah ulennnn ahhh:(

honeylip
06.08.2006, 15:16
Kralımız gol attı arkadaslar ah yönetim ah :s

http://img82.imageshack.us/img82/2718/kral2wd3.jpg

Colakoglu
06.08.2006, 15:16
Arkadaşlar bir gölüde sayılmamış:D

bunu nerden ögrendin simdi

ts_fan
06.08.2006, 15:17
recep abi nie inanamadın :D:D

İnanamamak değil bu, daha başka bir şey:(Nuriiiiiiiiiiiiiiiiiiii:mad:

honeylip
ağlıyayımmı güleyimmi :(

Egemen
harun abinin rus temsilcisi var bissürü :D:D:D

bordoomavii
02|08|2006

Fatih Tekke's presentation

FC Zenit rookie Fatih Tekke has been presented to public in the Kempinsky Hotel. Fatih has chosen his lucky number - 61.

hakangozen
arkadaşlar maç bitince golü seyredebileceğimiz bi adres varmı

Harun
bunu nerden ögrendin simdi

İddaa cafeleri seyyar futbol menejerleri ve dedikoduları ile dolu:D

AtalaY_BuğrA
06.08.2006, 15:18
Çar I. FAtih TEkke iş başında yani... TEbrikler Kaptan

Colakoglu
06.08.2006, 15:19
gitmemeliydi,gönderilmemeliydi,gitmek istememeliydi....

ts_fan
06.08.2006, 15:21
Tekke sana Rusya'daki tüm Katherina'lar, Lena'lar, Sveta'lar, Olga'lar feda olsun:) ama sende Yattara'nın huyu yok işte.Şimdi Yattara Tekke'nin yerinde olmayı nasıl da isterdi:D:D:D

tamuğ yamtar
06.08.2006, 15:21
55. Dakikada oyuna girmiş. 70. dakika da çakmış.

attagümüshane
06.08.2006, 15:22
dk 70 ve 1-0..doğru..ve güzel...beri fatihle gülelim ne yapalım..orda bile bizi mutlu edebiliyor!!!!

Colakoglu
istermisiniz rus liginde gol krali olsun :D

DeAgLeMaNyAq
Maç bitti. Fatih'in golüyle takım galip geldi. Helal olsun valla...

TSigalko
06.08.2006, 15:24
1-0 bitti. Fatih ilk 3 puanını takımına aldırdı.Helal olsun Fatih'e.

hakangozen
maçı kazandırdı kaptan helal olsun,gitmeseydin keşke,öyle bi buruk sevinç varki içimde anlatamam...

FANATIK61
FT Zenit St. Petersburg 1 - 0 Shinnik Yaroslavl

Kaptanimizin ilk galibiyeti hemde Gol atti, helal olsun :)

Murat Hızal
Ne kadar büyük bir topçu kaybetmişiz değil mi sayın yönetim? Adam daha ilk maçında sonradan oyuna girerek golünü atıyor.Biz fatihin yerini çok zor doldururuz çok zor.Neyse umarım iyi oynarda bir sene dolmadan soluğu ingilterede alır.

Gamze
06.08.2006, 15:25
helal be fatih abim...ama ne yalan söliim zoruma gidiyor ya!! :(

BOZOHAN
06.08.2006, 15:26
golcu böyle olur bizde ise gol atacak adam yok. helal olsun yönetime

Alpayer
06.08.2006, 15:26
ismail yknın yeni klibi varyaa kelimesi kelimesine hediye ediyorumö yönetimeeeee:mad: :mad: :mad: :mad:

ts_fan
06.08.2006, 15:29
Fatih'in gol atması iyi oldu, şimdi yönetim sus payı vermek için daha fazlasını yapmak zorunda.Tabi bu milleti susturabilirse:)

honeylip
06.08.2006, 15:30
Bu yönetim Henry de alsa bos bnm gösümde warsa yoksa Kralımız :s

TSigalko
06.08.2006, 15:34
F. Tekke inş. gollerine devam eder ve rus liginde gol krali olur.Tüm temennimiz bu yönde.Belki ordan sonra doğru dürüst bir Avrupa takımına transfer olur ne dersiniz..

AtalaY_BuğrA
06.08.2006, 15:34
@ Alpayer

Dostum senin nicki görüncü başlıkta tamam golu ekledi dedim ama yazı yazmışsın golu bulursan bir yerden eklersin umarım.:) Teşekkürler şimdiden...

Alpayer
06.08.2006, 15:38
@ Alpayer

Dostum senin nicki görüncü başlıkta tamam golu ekledi dedim ama yazı yazmışsın golu bulursan bir yerden eklersin umarım.:) Teşekkürler şimdiden...
yaa moral kalmadı ki inşallah bakıyom zaten biyerleree.....artık bu sene bana fazla iş düşmiiicek baksanıza dün 85de bi şut cektık oda auta gittii.....gol falan olmaz bu senee....:( :( :mad:

oguzkoc
06.08.2006, 15:49
helal olsun kaptanımıza... ama keşke şuan burda olsaydın be kaptan.. keşke marcelinhoyuyu yalnız bırakmasaydın gol yollarında :(

Egemen
06.08.2006, 15:50
alpayer eski gollerle idare edecez yani :(

Keleşoğlu
06.08.2006, 15:50
fatih gol atmıs yaw:,(

Keleşoğlu
06.08.2006, 15:53
golu nerden izleyebiliriz? burdaki rus arkadas bize gosterse su golu..

Punisher-61
06.08.2006, 16:03
Avrupaya giden HANGI TÜRK futbolcu ilk resmi macinda Gol atti:)
hey aslanim bee

Ali Özcan
06.08.2006, 16:04
Zenit Fatih Tekke'yle güldü
Trabzonspor'dan Rusya'nın Zenit takımına transfer olan Fatih Tekke, çıktığı ilk maçında golünü attı. Evinde Shinnik'i konuk eden Zenit rakibini Tekke'nin attığı golle 1-0 yenerek puanını 22'ye yükseltti.

Maça yedek başlayan Fatih Tekke, 55. dakikada oyuna girdi ve 69. dakikada attığı golle ilk maçta klasını göstermiş oldu.

Ali Özcan
06.08.2006, 16:09
Fatih in bir golüne bu kadar üzüleceğimi hiç düşünmemiştim...Sanki Fatih Trabzonspor da da kendi kalesine gol attı gibi oldum...

Tansu Onur Erdoğan
06.08.2006, 16:18
ben cok sevindim gol atmasına basarılı olmasını cok istiyorum onun

Egemen
06.08.2006, 16:20
nede olsa Trabzonsporlu tekke die bilinecek. ben şahsen çok mutlu oluyorum keşke her maç 3 5 atsa

61-POWER-2
06.08.2006, 16:29
helal olsun be fatih golünü attin, sanada bu yakisir.

achil
06.08.2006, 16:35
Helel olsun fatih abi . 3-5 atarsın insallah her hafta

Recep Çaltepe
06.08.2006, 16:41
Şu Ruslar gelsin de golü bi seyredelim.

@FLU
06.08.2006, 16:42
ah kral gittin ellere atıyon oralarda biz şut çekemez olduk

TSigalko
06.08.2006, 16:44
Arkadaşlar böyle olursa biz hersene F.tekke'yi ararız.20 sene sonra bmn forumu:

a : Bu iş bu böyle yürümez ahmetle,mehmetle olacak iş değil bu.Bunlar gitsin 2. ligde oynasın.
b : Haklısın abi.Hala Fatih gibi bi adam hala bulamadık.Yönetim istifa!!

yani diyeceğim şudurki: Fatih trabzon'a yıllarca hizmet etti.Trabzonu başarıyla temsil etti.Ve hala Rusya'da gollerine devam edip,temsil etmeye devam etmekte.Çok güzel gollere imza atti.Nasıl olsa oda her insanoğlu gibi yaşlanıp, futbolu bir gün bırakacaktı.O zaman napacaktık..Öyleyse bizim bir misyonumuz olmalı :yeni yetenekleri keşfetmek, kendi alt yapımızdaki futbolculara gereken önemi vermek.Fatih gibi,Hami gibi oyuncular yine kendi içimizden çıkacaktır.Belkide daha iyileri.Son olarakta kadromuzda bulunan oyunculara güvenilmeli.Zaten güven ve inanmak başarıyı getirecektir..

Saygılar.

Mehmet Öztürk
06.08.2006, 16:47
iste FATIH TEKKE bu!!

61-POWER-2
06.08.2006, 16:54
dünki kayseri macinda fatih bizde olsaydi galip gelirdik.düsünün marcelinho,yattara ve fatih tekke yanyana.üffffff.

Mustafa YILMAZ
06.08.2006, 17:05
helal olsun kaptana yakışır ona goller

laz_hayri_61
06.08.2006, 17:19
işte golcü, işte kaptan, işte sultan, işte kurtarıcı..KRAL ı anlatmak için kelimeler yetmez..Ben FATİH in resmini bile 8 000 000 euro satmam

YÜRÜ BE KRALLL.SEN HER ŞEYLERİN EN İYİSİNE LAYIKSIN...

ve diyorum ki; FATİH i satıp bu takıma ERSEN, UMUT, CEM i golcü diye getiren yönetim sen bu işi bilmiyorsun onun için yönetim istifa

Selman
06.08.2006, 17:20
Bu kadar basit ama anlayana.

Kalitesini tartışanlara, arkasından defolup gitsin diyenlere, ruhsuz diyenlere cevap verdi yine ve vermeye devam edecek.

Alemin Kralı Fatih Sultan Tekke.

selcuk
06.08.2006, 17:23
ah allahim ah bi sezon daha kalsaydin olmazmiydi offf offfffffff :.(

Mustafa YILMAZ
06.08.2006, 17:24
Sevinsemmi ağlasammı kaptan golle başladı biz ilk maçımızda gol atamadık yinede Fatih'in orda gol atması hemde maçı kazandıran golü atması bana büyük gurur verdi inşallah devamı gelir..

Harun
06.08.2006, 17:36
Fatih maçtan sonra hemen interneti olan bir yere gitmiştir sanırım.Acaba hakkımda ne yazıp çiziyorlar diye:)

Selman
06.08.2006, 17:38
Şu rus arkadaşlar nerde kaldı yahu.İzleyelim artık golü.Bizim takımdan izleyemiyoruz bari Kralımızın golünü izleyelim.

uftinci
06.08.2006, 17:40
Gerçekten kendimi gitmek istedi yoksa parayı çok bulup bizimkiler balıklamamı atladı çok merak ediyorum. Türkiyenin en iyi forvetlerinden birinin rusyada 9. sırada olan bi takımda ne işi var ben hala anlayamadım. 10 milyon euro verseler arabistana yada katarada satardılar kaptanı...

selcuk
06.08.2006, 17:57
Fatih maçtan sonra hemen interneti olan bir yere gitmiştir sanırım.Acaba hakkımda ne yazıp çiziyorlar diye:)

fatihin üzerine yazilip cizilenleri merak ettigini sanmiyorum

Beytullah
06.08.2006, 17:58
yaa işte kralın büyüklügü ilk macta ilk gol bizde ise tık yok:( umarım bundan sonrada gollerinin devamı gelir.

hakancan
06.08.2006, 18:16
Fatihin ilk golü izleyebilirsinizftp://free.nevasport.ru/zenit/060807_zenit_shinnik_3.wmv

Şentürk
06.08.2006, 18:17
Fatihin ilk golü izleyebilirsinizftp://free.nevasport.ru/zenit/060807_zenit_shinnik_3.wmv
çok saol kardeş

Cabri61
06.08.2006, 18:21
fatih fırsatçılığını konuşturmuş yine

Berat
06.08.2006, 18:22
Kısmetli bir gol olmuş.Allah kısmetini daim eylesin..

Recep Çaltepe
06.08.2006, 18:24

Şans yardım etmiş biraz kendisine, ama o pozisyonda bile gol atamayan bir ton forvet oyuncusu var.

Allah'ım nice gollerini izlemeyi nasip etsin bizlere. Allah yüzünü kara çıkarmasın kendisinin.

corleone
06.08.2006, 18:24
görüntü için teşekkürler arkadaşım...

hakancan
06.08.2006, 18:25
görüntü için teşekkürler arkadaşım...
ne demek saolasın

Selman
06.08.2006, 18:28

Amin.Kral şova devam ediyor.

hakancan
06.08.2006, 18:32
fatih nerde duracağını çok güzel seçmiş ..çok akıllı çook

hakancan
06.08.2006, 18:36
bi de maçın önemli pozisyonlarının linkini veriyim
http://zenit.nevasport.ru/goals.php

h@msi61
06.08.2006, 19:00
büyüksün be kaptan... helal olsun. yüzümüzü yine sen güldürdün...

Erbay
06.08.2006, 19:02
Başıralarının devamını diliyorum.Helal olsun Fatih Tekke'ye.

h@msi61
06.08.2006, 19:10
spb nick uzantılı arkadaşlar gelsede yorumlarını alsak...

vse61
06.08.2006, 19:10
Büyüksün kaptan inşallah böyle devam edersin. CM oynarken en hoşuma giden şey yeni transfer ettiğim bi oyuncu ilk maçında gol atttığı zaman "He has scored on his debut" yazmasıydı... aynı kralın yaptığı gibi....

A.Hilal Çakıroğlu
06.08.2006, 19:39
Hayırlı olsun, İnşallah hep böyle devam eder darısı bizim forvetlerin başına ;)

The Legend
06.08.2006, 19:49
zenitin taraftar profili fena değil.maç öncesi balonlar bırakıp şekil yapmışlar.

antagonist
06.08.2006, 19:54
Fatih şov Rusya'da da devam ediyor...

evliya
06.08.2006, 19:56
ah ulen ah :( ii çıkış yapmş şansda yardm etmiş tabi ama hızlı davranmş yinede neler kaybettik neler oooofffff içim yanıo be valla birazda koyuyo yani insana büyük kaptan ösledik

--acaba gelecek sezon döermi dersiniz??????:confused:

Oğuzhan Görkan
06.08.2006, 20:43
kral her yerde kral
ben başkanın şampiyonluk istediğinie inanmıyorum bi yıldız gönderlip başka bi tanesi alınmaz gençlerbirliğinden,antepten farkın kalmaz o zmn...

1spb
06.08.2006, 21:02
Oh, its only turkish language here :) So i go to english part of your forum)

Emre B.
06.08.2006, 21:03
Bravo kaptan

TSelif
06.08.2006, 21:05

"God created Fatih Tekke to make him score goals":p
KRAL her yerde KRALdır

Recep Çaltepe
06.08.2006, 21:06
Oh, its only turkish language here :) So i go to english part of your forum)

Burada sadece Türkçe var :) Forumunuzun İngilizce bölümüne gidiyorum.

...

1spb, we can help you about Turkish posts in this topic too, do not worry ;)

1spb, bu konuda da sana Türkçe mesajlarla ilgili yardım edebiliriz, merak etme ;)

Gamze
06.08.2006, 21:09
still here 1spb???

1spb
06.08.2006, 21:13
Yeah. I wanna say that our fans met Fatih very warm and loud.
Here Tekke applauds to fans
http://s64.photobucket.com/albums/h194/An116/06082006/?action=view&current=P1120252.jpg&refPage=60&imgAnch=imgAnch61
And here Fatih drinks water
http://s64.photobucket.com/albums/h194/An116/06082006/?action=view&current=P1120199.jpg&refPage=40&imgAnch=imgAnch52

h@msi61
06.08.2006, 21:20
congratulations 1spb you won the game. we also happy for this victory. I hope you are pleased with Tekke's game. we are very proud due to his scoring on his debut...

Oğuzhan Görkan
06.08.2006, 21:20
thnx my friend

Recep Çaltepe
06.08.2006, 21:22
http://s64.photobucket.com/albums/h194/An116/06082006/?action=view&current=P1120252.jpg&refPage=60&imgAnch=imgAnch61
http://s64.photobucket.com/albums/h194/An116/06082006/?action=view&current=P1120199.jpg&refPage=40&imgAnch=imgAnch52

Taraftarlarımız Fatih Tekke'yi şok sıcak ve coşkulu karşıladı.
İşte Fatih taraftarı alkışlıyor.

Ve burada Fatih su içiyor.

TSelif
06.08.2006, 22:10
Tabi alkışlayacaklar .Görmüşler mi takımlarında onun gibi bir golcü takımlarında

61-POWER-2
06.08.2006, 22:16

sbasiba, dabarish....

Alpayer
06.08.2006, 22:24
kral demin ntvye canlı yayına katıldıı ...aah ahhhhhh

TSelif
06.08.2006, 22:59
kral demin ntvye canlı yayına katıldıı ...aah ahhhhhh

Ne dedi KRAL ?:(

tuğba
06.08.2006, 23:03
Ah Elif'cim ya ben de kaçırdım,ama eminim güzel şeyler söylemiştir.Ne kadar güzel temsil ediyor ama bizi.Allah yoluna açık etsin...

Selman
06.08.2006, 23:05

Son dakika haberlerinde dedikleri var.:)

ts_fan
06.08.2006, 23:06
Tekke'nin canlı yayında ne dediğini dinleyen olmadı mı?:rolleyes:

Semih GÜL
06.08.2006, 23:08

Kral dediki Bu golümü Türkiyedeki Taraftarlardan TS elife armağan ediyorum

TSigalko
06.08.2006, 23:09
Eski Trabzonsporlu milli futbolcu Fatih Tekke, Rusya'nın ikinci büyük kenti St. Petersburg'un Zenit takımıyla çıktığı ilk maçta golle buluştu. Tekke'in attığı gol, takımının galip gelmesini de sağladı.

St. Petersburg'daki Petrovskiy stadında Zenit ile Yaroslavl'ın Şinnik takımları arasındaki maça taraftarlar yoğun ilgi gösterirken, statta boş koltuk kalmadığı açıklandı. Maç öncesinde sunucu Zenit futbolcularını teker teker tanıtırken, Fatih Tekke'nin adını en sona bıraktı. Sunucu, ''Fatih'' dedikten sonra stattaki bütün seyirciler hep bir ağızdan ''Tekke'' diye bağırarak alkışlarla tempo tuttular.

Tribünlere seyircilerin Türkçe ''Hoş geldin Fatih Sultan Tekke'' yazılı pankart astığı dikkat çekerken, Tekke ilk yarıyı yedek kulübesinden izledi.

http://www.ntvspor.net/Images/2858.jpg

İlk yarısı golsüz tamamlanan maçın ikinci yarısında Fatih sahaya çıktı. Fatih, maçın 69. dakikasında kornerden gelen bir ortayı iyi değerlendirerek Zenit forması altındaki ilk gölünü attı. Karşılaşma, Fatih Tekke'nin attığı tek golle Zenit'in 1-0 üstünlüğüyle tamamlandı.

ADVOCAT: ÖNEMLİ OLAN TAKIM OYUNU

Zenit'in teknik direktörü Dick Advocat, karşılaşmadan sonra düzenlediği basın toplantısında, Tekke'nin oyununu nasıl bulduğuna dair bir soruya, ''Benim için tek bir futbolcunun oynadığı oyun önemli değil. Benim için takım oyunu ve bu oyunun sonucu önemlidir. Takım oyunun sonucundan memnun kaldım. Ancak gelecekte daha da iyi oynamamız gerekiyor'' karşılığını verdi.

Advocat, ''Türk golcü Gökdeniz Karadeniz'in de Zenit'e transfer olacağı yolunda haberleri nasıl değerlendiriyorsunuz?'' şeklindeki bir soru üzerine de ''O hangi takımda oynuyor? Ben öyle bir futbolcu tanımıyorum. Doğru söylüyorum'' diye konuştu.

Fatih Tekke de karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, ''İlk golümden çok memnunum. Şimdi 60 gol daha atmam gerekiyor'' şeklinde espri yaptı.

Zenit'in takım dilini bilmediğinden dolayı zorluk çektiğini belirten Tekke, ''İlerleyen maçlarda bu sorunumun üstesinden geleceğimi düşünüyorum'' diye konuştu

tuğba
06.08.2006, 23:15

Ya hayır ya bana armağan etti,neyse neyse tartışmayalım,Elif ile bana armağan etti...

TSelif
06.08.2006, 23:16

:D :D :D :D

Berk Akçay
06.08.2006, 23:20
Kral Her Yerde Kral

oguzkoc
06.08.2006, 23:25
buradaki rus arkadaş zenit_spb ile icq da konuşuyorum şuan ve bana maçın 61.dakikasında taraftarın trabzonspor diye bağırdığını söyledi ama yalan ama doğru bilemicem... gelince keendisine sorarsınız :)

Semih GÜL
06.08.2006, 23:32
Ya hayır ya bana armağan etti,neyse neyse tartışmayalım,Elif ile bana armağan etti...

Bende Zaten dedimki Fatihe bu golü TS elife armağpan etmek İĞRENÇ bi fikir

61. dakika bağıran rus taraftarı beni bu gece mutlu etti hele bu nasıl bir resimdir be kardeşim Fatih abiii Bizlerden ayrıldın ama gene bizler gibilewrin bulunduğu bir yere gittin sanırım.

Berat
06.08.2006, 23:38
Fatih Tekke'nin NTV'deki canlı telefon bağlantısından aklımda kalanlar;

- Türk seyirciler beni desteklemeye gelmişti, çok güzel bir duygu..
- Hem kişilik hem futbolculuk olarak Türkiye'yi temsil ettiğimin bilincindeyim.
- İlk maçta gol atmak güzeldi
- Şu an gördüğüm kadarıyla Türkiye Ligi ile Rusya Ligi arasında kalite olarak pek fark yok

Recep Çaltepe
06.08.2006, 23:46
Bu arada zenit_spb'nin söylediği ilginç bir şey var. Fatih Tekke gol attıktan sonra takımın yıldız oyuncuları (eski yıldızlar diyelim artık) Arshavin ve Kerzhakov, Fatih'i tebrik etmemişler, kendi aralarında konuşup santra yuvaralağına gitmişler.

Tahtları sallanıyo korkusuna mı kapıldılar daha ilk maçtan noldular.