PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volkan Konak - Sevgiyle ve Işıkla Kalın

Kaya
18.05.2006, 17:36
Evet dört gözle bekledigim albüm sonunda piyasada. Bu aksam gidip hemen alicam. Volkan Konak sen benim herseyimsin...smileys/smiley1.gif

http://images.hepsiburada.com/assets/Muzik/500/musicdmc031.jpg

sweetrose
18.05.2006, 18:09
Klibini izledim ama kasedi dinlemek için sabirsizlaniyorum...

Erhan|TS
18.05.2006, 18:11
ooo cok iyi oldu bu hemen alalim..

Bülent Bayraktar
18.05.2006, 18:24
hemen alcam walla

kutoz
18.05.2006, 19:57
Kaya, uyardigin için tesekkürler. Hemen birtane edinelim...

Erkin
18.05.2006, 20:25
Evet tesekkürler..

Atinuri
18.05.2006, 20:37
tesekkurler hemen gidip alacam

zky_ts
18.05.2006, 20:38
eminim bu albümü de güzeldir...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif hayirli olsun diyelim... merak ediyorum ve dinlemek istiyorum...smileys/smiley17.gif

keramiya
18.05.2006, 20:55
sonunda...

zedboysts
18.05.2006, 21:33
hemen aldim

kolbasatiyi çoik güsel yapmis

Bülent Bayraktar
18.05.2006, 23:30
hade be kolbastimi war

eys_61
19.05.2006, 06:13
orjinal albüm alinacak!o kadarsmileys/smiley1.gif

Onur
19.05.2006, 09:55
Kesinlikle. Arkadaslar bu konuda duyarli olup orjinal kaset veya cdsini almaliyiz.

KORSANA HAYIR

immortal_TS
19.05.2006, 10:08
Arkadaslar lütfen orjinal albümünü alalim çorbada tuzumuz bulunsun.

cakal 61
19.05.2006, 18:59
Kesinlikle. Arkadaslar bu konuda duyarli olup orjinal kaset veya cdsini almaliyiz.

KORSANA HAYIR haftaligimi alir almaz en orginalini alcagimsmileys/smiley36.gif

Kaya
19.05.2006, 23:37
Albümü aldim. Bazi parçalar çok hosuma gitti. Özellikle ilk sarki baya bir farkli ve insani baska yerlere götürüyor. Albümde 11 sarki bulunuyor. Sankibiraz az gibi amaolsun. Bunun yaninda sarkilar çogunlukla duygusal ve yavas. Aysem Destani 2'de albümde bulunuyor. Son olarak keske Volkan Konak birde Necip Fazil'in siirleri sarki yapsa...

Eyüphan
20.05.2006, 08:17
Kolbastiyi yapmasi güzel oldu.. birde yogun istek üzerine bu parçaya bir klip gelse çok güzel olur.

hamucera
20.05.2006, 09:26
tüm trabzonlulari ve trabzonspor taraftarlari göreve orjinal cd alip volkan abimize katkida bulunalim. onca emek sarfetmis simdi listeleri altüst etme zamani

AtalaY_BuğrA
20.05.2006, 19:09
Kazim abinin vefaati ile karadeniz müziginin yükü biraz daha üzerine bindi Volkan Konak'in. Henuz daha CD sini alamadim ama en kisa zamanda alacagim. Tepkiler iyi yönde arti müzik marketlerin bir kaçinda bazi sarkilarini dinledim. DErtliyim mükemmel gene bir kaç sarkisinda kemence esintileri vardi. Tam ondan beklendigi gibi.

Volkan Konak'in müzigini zaten elestirmek haddime degil ama benim ondan beklendim su yonde bütün sarkilarinin içinde birazcikda olsa kemencenin o guzel sesini duymak. Bir önce ki Albumde 3 bilemedin 4 sarkisinda kemence vardi. Ins daha fazla kullanmistir bu albümünde.

Hayirli olsun Volkan Abi Allah utandirmasin...

Adem Erdoğan
20.05.2006, 19:26
hemen almaya gidiyorum.

lazutlarlivera
20.05.2006, 20:27
Bende gidip alacam albümü.VOLKAN a hersey yakisir.

Eminimki çok klas bi albüm yapmistir.

imported_ulas
21.05.2006, 02:25
volkanagin her albümü güzel oldugu gibi buda güzeldir hemen alicam bir tane

Miraç Atalay Çiftçi
21.05.2006, 10:58
dün gittim aldim.

içini açar açmaz sanki bahar fiskirdi :) çok güzel bi tasarim ve fotograf çalismasi olmus.

hele ki kiymetlilerim yazisina bayildim bayildim :)

her zaman ki gibi kendine has yapisiyla olusturdugu bu albümünde digerlerinden bir farki yok smileys/smiley32.gif

ama sanki biraz daha hareketli olabilirdi.

tesekkürler volkan konaksmileys/smiley32.gif

kutoz
21.05.2006, 20:07
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kiymetlilerim;<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
Bildiginiz gibi, bizler kendini önemseyen, kolayci olmayan, yasamayi ve sanati ciddiye alan, donanimli insan olmaya çalisan kisileriz. Böyle oldugumuz için de kendi adima ve sizin adiniza dolu dizgin bahtiyarim dogrusu. Ne mutlu bize?

Volkan Konak müziginde yasamis gerçek öyküler, siyah beyaz fotograflar, çakil taslarinin sesi, kirik sazlar, kirik asklar, bahar ayinda toprakta patlayan fasülye tohumunun muzaffer ugultusu var. En önemlisi ise bu müzigin içinde sizler varsiniz. Yazdan gelen renginiz, bahardan gelen kokunuz var. Kutsal analarimizin gürül gürül sütü gibi hakkiniz var. Ne mutlu bana?

Gel seninle kosmaca oynayalim gülüm;
Beni tutma, kosturayim dört nala kizil atimi.
Bu aksam agir bir kitap gibi dolu ve sessizim.
Birak beni, birak da aglayayim.
Ben kosmayi dogdugumda ögrendim.
Bir de aglamayi,
Köy ise bayram etmeyi ögrendi, ben dogdugumda.
Yol kenarinda bir ot oldum.
Nese verdim gelen geçen bahara yaza,
Yaylada çam olmasam da karaagaç oldum,
Günes olmasam da yildiz oldum gecelere, sise, dumana.
Örste çekiç yesem de nal olmadim,
Keskin biçak olmak varken ite ete halden bilmez ......a
Ruhum ise hala pes etmedi,
Ya yol buldum, ya da açtim arkami kocaman kalabaliga dönerek
Kocaman gözlerin kadar kocamanlardi.
Mumun mumu tutusturmasi gibi, sayemizde avuç içi insanlik, kalabaliklasti.
Sonra annem beni birakip gitti,
Patika yolda, 38 numara kara lastik izi çamura saplayarak.
Ben yine kocaman gözlerini buldum lapaza yapraginda.
Kapattim annemin yokluk içini yumusak ve usulca.
Özlem yagmurlarinda yapragi kaldirip,
O kutsal ayak iziyle sohbet ederdim,
Kalabaliklardan uzakta.
Iste bu yüzden kuvvetli rüzgarlar karaagaciyim.
Ugrasma egemesin dalimi
Tutamasin
Çok çekiç yedim keskin biçagim deli biçak
Tutma beni kosmacamda sen sadece yüzüme bak
Gördün mü simdi bayram ediyor gözlerim
Ölüyor olsam da
Dogdugumda bayram edenler
Simdi agliyor yoklugumda.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Volkan KONAK[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Mora[/B]?dan bize seslenisidir, Volkan KONAK?in? Iyi ki varsin abi?
(Korsan'a hayir, bilhassa abimizin emegine saygili olalim...)

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 20:15
bugün alacaktim ama yer bulamadim anadolu kavaginda yoktu

Badaloğlu
22.05.2006, 11:15
Korsan alma aldirma...Volkan Konak'in yeni kasetinin çiktigindan heberim yoktu.Hemen bir tane ORJINAL kaset ya da imkani olancd'sini alsin...Bu degerler bizim, bunlara sahip çikalim.Topu topu kaçtane Volkan Konak gibi sanatçimiz varki?Bizi bize anlatan,memleketimin havasini taaaa Istanbullara kadar getiren kaç tane sanatçi varki?

Kaya'nin dedigine katiliyorum,keske Necip Fazildan da bir eseri seslendirse...

__DERE__61
22.05.2006, 11:33
XXXXX indirmek isteyenler burdan indirebilir.. Edited by: Kaya

mensure 61
22.05.2006, 11:36
Bende bugün alicam...

Kaya
22.05.2006, 12:11
Arkadaslar sarki paylasimi bmn forumlarinda yasaklanmistir. Özellikle Volkan Konak'in albümü için hemen böyle bir seye girismeyelim. Albüm daha yeni çikti, herkes albümü bir an önce edinmeye çalissin.

LazAnisT
22.05.2006, 12:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

açikcasi albümü çok begenmedim.keske yeni bir seyler üretmeyi deneseydi.çogu sarkilarini daha önce baska sanatçilardan duymustum.efkan sesenin sözlerini yazdigi sarkilar çok hos ama kendi kasetinden dinlemistik zaten.dertliyim kederliyim adli parça cerrahpasanin basarisindan sonra çikis parçasi olarak düsünüldügünü zannediyorum.o parçadan daha hos parçalar var.kolbasti güzel olmus.birde en sondaki nazim hikmetin siirindeki müzik çok güzel ama yorum için ayni seyi söyleyemeyecegim.ama yinede diline ve yüregine saglik .bu arada mp3 indirmek için yukarida link veren DERE 61 ede yuh diyorum.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
22.05.2006, 12:22
Evet kardeslerim lütfen bu konuda hassasiyet gösterelim.Emege saygi gösterelim.Orijinal CD veya kaset edinelim.

Y.Sert
22.05.2006, 12:53
valla bu bmn de olmasa dünyadan haberimiz olmayacak.kasetin çiktigini bugün burdan ögrendim.is çikisi almaya gidiyorum.

korsana hayir.

hayir

hayir

EmrahYalçınalp
22.05.2006, 15:13
Siki albüm olmus, agzina saglik...

Cengiz Çubukcu
22.05.2006, 15:27
helal volkan bir albümün daha adini yöresel seylerden seçtin....moranin anlamini bilene yazin köyden toplayip bir sepet götürecegim...

zanoylu
22.05.2006, 15:56
Burayada seneye gelir herhalde....smileys/smiley19.gif

yattara99
22.05.2006, 16:10
arkadaslar alalim kasetini alalim korsana rahbet etmeyelim....fuat saka olsun volkan konak olsun bizim degerlerimiz onlar...sahip çikalim lütfen.....

LazAnisT
22.05.2006, 17:03
helal volkan bir albümün daha adini yöresel seylerden seçtin....moranin anlamini bilene yazin köyden toplayip bir sepet götürecegim... bizim ordada fufutçara diyolar buralardada bögörtlen diyorlarmis.adresimi özelden atarimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Cengiz Çubukcu
22.05.2006, 18:20
helal volkan bir albümün daha adini yöresel seylerden seçtin....moranin anlamini bilene yazin köyden toplayip bir sepet götürecegim...

bizim ordada fufutçara diyolar buralardada bögörtlen diyorlarmis.adresimi özelden atarimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

bravo ....ve hatta volkan konagin ilk albümünde mora nenem isimli bir sarkisi da vardi ve hep bizi anlatir o sarki...

__DERE__61
22.05.2006, 19:24
link verdik diye suçlu olduk herkes alamayabilir orjinal en az 10 milyon veremeyenler için yazmistim alan alir orjinalini alamayanlar için yazdim ama yuhlandik ayiptirsmileys/smiley5.gif...

cakal 61
22.05.2006, 20:57
klipini izledim cok guzel olmus ve sarki da guzel kesin alacagim bu hafta sonu

AtalaY_BuğrA
23.05.2006, 01:26
Albumu bugün aldim.Daha birinci sarkida koptum ben dünyadan. Sarkinin sözleri mükemmel insanin içini titretiyor o lanet günü defalarca hatirliyorsun. Hele ki sarkida gecen "O güzelim saçlari toprakta çürüyecek" cümlesi öldürdü beni. Yaramizi bir kez daha desti. NE diyeyim muhakkak alinmasi gereken bir albüm.

Müzik anlaminda tatmin edici bence album. Ellerine, Yüregine saglik Volkan Konak.

eys_61
23.05.2006, 01:41
GARDAS

Gökten bir yildiz kaydi Karadenize düstü
Aman aman Gardas yara yaraliyim
Onu sevenlerinin yürekleri tutustu
Susun kuslar susun kara karaliyim

Bu amansiz hastalik tatli canini aldi
Kemnçesi duvarda gitari nerde kladi
Aman Gardas yara yaraliyim

Kalksin daglarin kari kervanim yürüyecek
Aman aman kgardas yara yaraliyim
O güzelim saçlari toprakta çürüyecek
Susun kuslar susun kara karliyim

Gene geldi yazbasi senlenir yüksek daglar
Demedi mi azrail var sevgilisi aglar
Aman aman Gardas yara yarliyim

Kazim abiyi bir kez daha hatirlatti Volkan Konak bizlere,tesekkürler

Jade
23.05.2006, 13:22

bizim ordada fufutçara diyolar buralardada bögörtlen diyorlarmis.adresimi özelden atarimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

bravo ....ve hatta volkan konagin ilk albümünde mora nenem isimli bir sarkisi da vardi ve hep bizi anlatir o sarki...

minik bir çilek türüdür.. misssss gibi kokar... biz onu çocukken (ey gidi büyüdük demek) tel gibi bisey vardir bitkisinde ona sira sira dizerdik.. sonra hepsini birden afiyetle yerdik..

adresimi veriim mi:)

Cengiz Çubukcu
23.05.2006, 13:48

minik bir çilek türüdür.. misssss gibi kokar... biz onu çocukken (ey gidi büyüdük demek) tel gibi bisey vardir bitkisinde ona sira sira dizerdik.. sonra hepsini birden afiyetle yerdik..

adresimi veriim mi:)

tamam adresleri alayim..

bahadiroglu
23.05.2006, 14:30
Volkan konak dinlemem ,tarzim degil ama 2 parçasini dinleme firsatini yakaladim.

aysem destani gerçekten iyi olmus.Arada kemençe geçislerini güzel ayarlamislar.ayni zamanda parçanin basinda kemençe ile giris yapilmasi çok daha hosuma gitti.agir kemençe kaydelerine baslanirken ayni bu sekilde bir giris yapilmasi gerçekten güzel oluyor.bu püf noktasini iyi yakalamislar.

macka61
23.05.2006, 15:43
bütün herkese tavsiye ederim dinlenmesi gereken sanatçidir adam gibi adamdir VOLKAN ABI YAPARSA DOGRU YAPAR

cakal 61
23.05.2006, 17:24
VALLAHI BUTUN LAZ SARKILARINI SEVERIM AMA

SAIT UCAR

ERKAN OCAKLI

KAZIM KOYUNCU

ISMAIL TURUT

VOLKAN KONAK

IBRAHIM CAN

FUAT SAKA

HACI KAHVECI

FENER KOPEGI D. GULOGLU NA ISE BUNLARA OLAN SEVGIMIN TAM TERSI VAR

Burçak
23.05.2006, 17:34
Volkan KONAK in degerini bilelim. Kazim KOYUNCU için zamaninda sevgimizi belkide yeterince gösteremedik.Erken ayrildi aramizdan.hep insanlari kaybedince anliyoruz degerlerini. o yüzden Volkan Konaga olan sevgimizi her firsatta gösterelim.

coach
26.05.2006, 10:18
Sabah benzin alirken kasada Volkan Konak'in CD'sini gördüm hemen aldim ilk sarkiyi dinledin üstad yine aklimizi basimizdan aldi...

Her sabah otobanda kuduran arabam bile sakinlesti ehlilesti,yüregine saglik volkan abinin..Edited by: coach

yakutlu61
26.05.2006, 10:49
arkadaslar cd yi aldim VOLKAN abinin ellerine yuregine saglik...

bu arada lutfen orjinal cd alalim volkan konak a destek tam destek her zaman destek.....

Gökhan Kutlu
26.05.2006, 12:18
güzel bir albüm olmus sagolsun volkan konak hele ''bu gaybana sevdaluk'' sarkisi ayri güzel

Barış Cem
26.05.2006, 12:34
fuat sakanin da yeni kasedi çikti bu arada

macka61
26.05.2006, 12:38
fuat saka volkan konak kazim koyuncu bunlar çok büyük sanatçiydilar kazimimiz çok erken ayrildi bari geride kalanlara destek olalim korsana hayir emege saygi

lazutlarlivera
26.05.2006, 12:43
Anlasildi ikisini birden almak sart oldu.Hem Volkan Konakhemde

Fuat SAKA kulaga çok hos geliyo.ama hiçbir yerde reklamini görmedim

fuat sakanin.En yakin zamanda alacam albümlerini.

Berk Akçay
26.05.2006, 12:53
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Edited by: tigin

Cengiz Çubukcu
26.05.2006, 13:44
volkanin albümünü ben de aldim...daha tam manasiyla dinleyemedim...

peki fuat sakanin albümü hakkinda detayli bilgisi olan var mi?

coach
26.05.2006, 13:51
bende (http://www.hemenpaylas.com/download/765134/volkan_k&#111;nak_mora%20_2006_kurik_.rar.html)beyendim eger istiyen varsa mp3 ü indirebilecekleri adresi verebilirim

Kardes kusura bakma bu islerden pek anlamam,bahsettigin internetten bedava indirilen mp3'mü ? Yoksa sanatçiya bi geliri var mi ?

Eger bedava olan ise hiç duymamis olalim,,Herkez Volkan Abinin CD ve Kasedinin orjinal olanini almali,,,

Gökhan Kutlu
26.05.2006, 18:14
volkanin albümünü ben de aldim...daha tam manasiyla dinleyemedim...

peki fuat sakanin albümü hakkinda detayli bilgisi olan var mi?
<TABLE =ver2 borderColor=#6699cc cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" border=2>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#a2c0df rowSpan=2>http://www.showtvnet.com/muzik/img/yerli/album/fuatsaka_birsurgun150x150.jpg</TD>
<TD height=20>http://www.showtvnet.com/muzik/img/table/album/album_bilgi.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#a2c0df height=130>Sanatçi : Fuat Saka
Albüm Adi : Bir Sürgünün Not Defteri
Yapimci : Artvizyon
</TD></TR>
<TR vAlign=top></TR>
<TR vAlign=top>
<TD colSpan=2>http://www.showtvnet.com/muzik/img/table/album/album_hakkinda.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#a2c0df colSpan=2>
Fuat Saka'nin Bir Sürgünün Not Defteri albümü müzik marketlerde ...

</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD colSpan=2 height=25>http://www.showtvnet.com/muzik/img/table/album/sarki_listesi.gif</TD></TR>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#a2c0df colSpan=2>

1. Dazlak

2. Romanlara Saygi

3. Sen

4. Beyaz Ölüm

5. Hamburg-Kopanhang

6. Bilmece

7. Kaptan-i Derya Servet-i Ziya

8. Arabesk Raci

9. Orient Express

10. Karacaoglan

11. Sürgün

12. Bize Dair

13. Hamburg-Samothraki

14. Daglarim Var
</TD></TR></T></TABLE>

zedboysts
26.05.2006, 19:26
kemençe horon tipi sarki koymus mu fuat saka abimiz

bahadiroglu
26.05.2006, 19:29
valla heralde koymamis gibi..

parçalarin sözlerine bakacak olursak öyle gibime geliyu.

ayni zamanda arkadaslar MORA nin bedava mp3 adreslerini yayinlamasak iyi olur bence.

Nytre
26.05.2006, 19:36
KORSANA HAYIR!!!!

eren_61
26.05.2006, 20:14
ben tek sarkisini dinledim çok güzeldi

eys_61
27.05.2006, 04:14
fuat saka'nin albümünde "Kaptan-i Derya Servet-i Ziya" sarkisi lazutlar II deki "karayel ve kaptan" sarkisinin yeni versiyonu.bunu disinda da karadeniz sarkisi yok

Akın_61
27.05.2006, 06:38
helal olsun volkan abiye mükemmel olmus...hele o AYSEM DESTANI 2 varya ömrümü yedi ne mükemmel olmus.....volkan abide benda bi ayse tuturduk gideyruk Allah sonumuzu hayirli etsun.....

Kaya
27.05.2006, 09:06
fuat saka'nin albümünde "Kaptan-i Derya Servet-i Ziya" sarkisi lazutlar II deki "karayel ve kaptan" sarkisinin yeni versiyonu.bunu disinda da karadeniz sarkisi yok

Bir önceki albümü de bu sekildeydi. Hiç tat vermemisti bana. Bunda da sadece 1 sarki varsa pek alacagimi sanmiyorum artik.

Barış Cem
27.05.2006, 09:14
Fuat Saka ve Volkan konak için yapilan " karadeniz türküleri'ne fazla yer verilmemis, kemençe kullanilmamis" elestirileri bence dogru degil çünkü bunlar yöresel sanatçilar degil fuat saka zaten yillardir yurtdisinda yasiyor yabanci müzisyenlerle çalisiyor caz yapiyor volkan o yüzden bence ikisinin de albümü çok güzel. Ama ben defuat sakadan bir rapatma5 de beklerdim.

Kaya
27.05.2006, 17:37
Fuat Saka ve Volkan konak için yapilan " karadeniz türküleri'ne fazla yer verilmemis, kemençe kullanilmamis" elestirileri bence dogru degil çünkü bunlar yöresel sanatçilar degil fuat saka zaten yillardir yurtdisinda yasiyor yabanci müzisyenlerle çalisiyor caz yapiyor volkan o yüzden bence ikisinin de albümü çok güzel. Ama ben defuat sakadan bir rapatma5 de beklerdim.

Volkan Konak'i kemençe kullanmiyor diye elestirmiyorum. Kaldiki gitari ile bile Karadeniz esintisini hissettiriyor ama Fuat Saka'dan ayni keyfi almiyorum.

Bülent Bayraktar
27.05.2006, 19:38
az önce carrefour daydim volkan konakin yeni kasetini bulamadim

Kaya
27.05.2006, 20:27

Sanirim iyi satiyor. Rafta 2 tane kalmisti geçenlerde. Digerlerinden bol bol vardi. Böyle devam etsin.

macka61
27.05.2006, 20:31
ben volkanin albümünü bugün aldim süper eline yüregine saglik volkan konak yarinda fuat sakanin albümünü alacam simdiden söylüyorum oda süperdir

tsakrep61
28.05.2006, 03:15
bende tedarik ettim kaseti ayrica bekledigim gibide olmus eger bi kilip daha cekicekse gardasa cekmeli ayrica necip fazil siiri yorumlamasini bende cok isterdim

Eyüphan
28.05.2006, 08:15
KOlbasti yavas oldugu için pek iyi olmamis. Geri kalanlar süper.. KAzim koyuncuya yaptigi sarkiise çok daha güzel olmus

TheCrow
28.05.2006, 10:01

Volkan Konak'i kemençe kullanmiyor diye elestirmiyorum. Kaldiki gitari ile bile Karadeniz esintisini hissettiriyor ama Fuat Saka'dan ayni keyfi almiyorum.

Fuat Saka'dan kemençe istiyorsaniz "Seçmeler" isimli albümünü edinmelisiniz.Bütün Rap Atmalar var bu albümde,diger bütün eserler de hareketli,biraz popa dogru kaymis yeni aranjmanlar ama yine de çok keyifli bir albüm.

Volkan Konak ilk albümünden beri fazla kemençe kullanmaz.Ben Volkan Konak'i "Akdeniz enstrünmanlari ile Karadeniz Müzigi yapan adam" diye tanimlarim.

coach
28.05.2006, 14:39

Bende benzin istasyonundan aldim ordada kalmamisti siparis verdiler ertesi gün aldim,demekki talep var :)

Ayrica FUAT SAKA'ninda CD'sini aldim içinde karadeniz ezgileri kemençe veya yöresel sarkilar olmamasina ragmen oldukça güzel bi albüm,pop dinleyene kadar FUAR SAKA dinleyin arkadaslar,o da bizden türübünden yanismileys/smiley2.gif

macka61
28.05.2006, 14:58
kazim volkan fuat bunlar türkiyenin en iyi sanatçilari destek olalim çünkü degersiz sanatçilar daha çok taniniyor ve dinleniyor

cakal 61
28.05.2006, 15:40
aynen oyle sanatci diye dolasan cok soytari var hemde cok

gurbetçi 61
28.05.2006, 15:47
mükemmel bi kaset

Emre B.
29.05.2006, 23:52
Volkan Konagin Yedikule taraflarinda konseri var.Evden onu dinliyorum.Sarkilari çok güzel

macka61
30.05.2006, 00:17
iste sanatçi iste müzik bu

Esra Yıldırım
30.05.2006, 09:13
Yakisani yapti Volkan Konak ama daha da iyi olabilirdi..Kesinlikle KORSANA HAYIR diyoruz...

Y.Sert
30.05.2006, 09:22
ben almaya gitigimde,bir iki yer dolasmak zorunda kaldim.isparta gibi yerde kaseti kalmamis.yok demiyorlar,bitti diyorlar.sonunda buldum.. güzel olmus bencede.

bir iki tane daha hareketli kipir kipir sarki koysa dahada iyi olurdu. ama güzel.

LazAnisT
30.05.2006, 10:32
fuat sakanin bu kasetinde bir çok arkadasin istedigi türden yani hareketli,kemençenin bol oldugu sarki yok.fakat eger kaseti biraz daha sakin kafayla algilayarak dinlersek kasette yapilan müzigin ne kadar kaliteli oldugunu ve bu müzigi baska hiç bir yerde bulamayacaginizi anliyabiliyorsunuz.

caykaraliTS
30.05.2006, 15:58
bende cd'sini aldim dertliyim kederliyim manyak sarki yaff sessiz bi ortamda dinlemek lazim

macka61
30.05.2006, 16:57
müzik buna denir volkan konak mora

U.Sadıkoğlu
02.06.2006, 17:48
pardonsmileys/smiley5.gifEdited by: O_F_L_U_61

Nytre
02.06.2006, 18:25
bu ne ?

biz burada korsan olmasin herkes gitsin alsin diyoruz...

siz buraya link yaziyorsunuz arkadaslar..

lütfen yapmayin böyle seyler...

okan6161
02.06.2006, 20:06
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">çok güzel olmus </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Lapina
04.06.2006, 21:06
Volkan abimiz ATV de simdi izleyelim..

Kaya
05.06.2006, 02:03
Volkan Konak'i tekrar görmek çok güzeldi...

eys_61
05.06.2006, 02:50
volkan konak gibi bir ismi ibo show gibi bir programda görmek canimi sikiyorsmileys/smiley18.gif

Kaya
05.06.2006, 03:06
Ibrahim Tatlises'i hiç sevmem ama sonuçta Volkan Konak katilmis programa izlememek olmaz. Zaten Serdar Ortaç ve I.Tatlises sarki söylemeye baslayinca kanal degistirdim...smileys/smiley1.gif

zanoylu
05.06.2006, 04:29
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

zanoylu
05.06.2006, 04:35
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Arkadaslar Volkan Konakdan artik hareketli parçalar beklameyin..... babasi rahmetli olun ca adam hayata zor tutundu tipki kuzeyin çoçuklari gibi ama onu yinede çok seviyoruz.Trabzonlu olmasiyla gurur duyuyorum hele bide MAÇKALI olursa degmeyin keyfime smileys/smiley32.gifsonuna kadar BORDO MAVIIIsmileys/smiley32.gif</TD></TR>

Bülent Bayraktar
05.06.2006, 15:55
biraz önce aldimsmileys/smiley2.gifEdited by: lazikopat61

Nytre
05.06.2006, 16:26
Ibrahim Tatlises'i hiç sevmem ama sonuçta Volkan Konak katilmis programa izlememek olmaz. Zaten Serdar Ortaç ve I.Tatlises sarki söylemeye baslayinca kanal degistirdim...smileys/smiley1.gif

bende öyle yaptim ama bu arada hopteki kaçirdim

lazutlarlivera
05.06.2006, 16:32
Ben tümprogrami kaçirdim.ahhhh ahhhh aptal kafam.En çokta HOPTEk i kaçirdigima üzüldüm.Dediklerine göre bizimkiler SOV yapmis yine.

Surdan bi tavsiye de bulunayim MORA gerçekten süper olmus.

Herkesin dinlemesi gereken bi albüm.Hele ki GARDAS http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif.

Aldi götürdü baska yerlere.HEYYYY GIDI KAZIMMMMMEdited by: lazutlarlivera

Bülent Bayraktar
05.06.2006, 16:39
kolbasti biraz yavas oldugu için yavas oynadilar

Külünkoğlu
06.06.2006, 12:26
Albümü aldim Volkan Konak tarzinin tipik örnegi. Güzelde ben bir konuya takildim ses kalitesi çok düsük, insallahsadece benim cd böyledir. Yoksa Reha Falay mi? Reha Erdir midir ?bu isin sorumlusu öyleysegünahlari boynuna.Volkan Konaga tesekkürler

kutoz
06.06.2006, 13:59
Volkan Konak, kolbastiyi okurken ona eslik eden, Akçaabatli kardeslerim "Armenik Halk Danslari Topluluguna"da tesekkür ederim. Bizim usaklar da...

Kaya
07.06.2006, 02:32
Bmn'de resmi Volkan Konak basligi olarak kalmasi için basligin ismini degistirdim. Volkan Konak sarkilarini, düsüncelerini ve fikirlerini burada tartismaya ve konusmaya devam edelim...

Kuzeyin en güzel usagi.smileys/smiley1.gif

http://www.volkank&#111;nak.com/fotogaleri/500x//volkan-k&#111;nak-016.jpg

Erbay
07.06.2006, 16:54
"Nefesim Nefesin" adli sarkiyi çok begendim.smileys/smiley32.gif

Sevgi
07.06.2006, 17:44
1 Haziran 2006 Saat 20:00 Maltepe Yayla Sanat Merkezindeki meme vakfi yararina verilen konserde davetiyelerde ismi olmasina ragmen Volkan Konak'in neden konsere katilmadigini bilen var mi?

Arkadaslar hisimla bana soruyorlardasmileys/smiley4.gif

sümela61
08.06.2006, 15:01
her zamanki gibi albüm harika... parçalarin hepsi birbirinden güzel ama özellikle "Kolbasti" da insan yerinde duramiyor...

saglam
11.06.2006, 20:25
Albümünü edineliepey oldu, lakin bir kaç gündür yogun biçimde dinliyorum. Rahmetli Kazim Koyuncu anisina seslendirdigi "Gardas" parçasi yürekleri dagliyor. Bir "Tas altinda karinca", bir "Halide" ne ise bu parçada benim için o derece kiymetlidir.

Albümü begenmeyenler, -düzeltirsek- "umdugunu bulamayanlar" olmus. Açikçasi son dönemlerde dinledigim en iyi yerli albüm. Ses kaydindaortaya çikan"bogukluk" bence ayri bir nostaljik hava katmis. Teknik yönleri göz ardi edersek bence gayet iyi bir çalisma. Neredeyse tüm parçalarda duygusal yogunluga ulasmaniz mümkün. Ama basta da belirttigim gibi "Gardas" çok farkli...

Volkan Konak - Gardas

gökten bir yildiz kaydi karadeniz'e düstü
aman aman gardas yara yaraliyim
onu sevenlerin yürekleri tutustu
susun kuslar susun kara karaliyim

bu amansiz hastalik tatli canini aldi
kemençesi duvarda gitari nerde kaldi

kalksin daglarin kari kervanim yürüyecek
o güzelim saçlari toprakta çürüyecek

gene geldi yaz basi senlenir yüksek daglar
demedi mi azrail var sevgilisi aglar

Edited by: saglam

Bülent Bayraktar
11.06.2006, 20:35
kasetteki çogu sarki eski sarkilar

bn gardas i sewiyorum

Akın_61
11.06.2006, 21:10
bu kasette ki kemençeçi kim acaba bileniniz varmi......

macka61
11.06.2006, 21:25
selim bölükbasi ayretten albümü aldim süper bir albüm

AtalaY_BuğrA
11.06.2006, 23:43
bu kasette ki kemençeçi kim acaba bileniniz varmi......

Bu albümde kemençeyi Selim Bölükbasi çaldi. Kendisi Kazim abi ile çalmisligi vardir. Çok begeniyorum kendini ayrica ayri bir karizmasi olduguna da inaniyorum kendisini kemence çalarken. Sima olarak hatirlamak isteyenler için Kazim Abinin Yedikule zindanlarinda ki konserinde kemençe çalan abimizdir.

onurkaradeniz
12.06.2006, 00:11
çok güzel bir albüm yapmis ne de olsa yillarin volkan konak ' i o çok farkli biri!

albümünde kolbasti çok güzel bi hal almis onun yorumunda ayrica gardas,eledim eledim,aysem destani,zülfü livaneli sarkisi olan nefesim nefesine ve nazim hikmet'den karima mektup da dinlenilmesi gereken parçalardan!smileys/smiley2.gif

Eyüphan
12.06.2006, 11:55
Herseyi güzel yapmis ancak kolbastisi olmamis...Kolbastimiz bu kadar yavas olmamali..Zira basit bir oyun havasi görüntüsünde oluyor ve bir farki kalmiyor

Kaya
23.06.2006, 01:26
^^

geronimo_61
23.06.2006, 13:39
kolbasti bir numara

dur bir daha çalayim sunu

LazAnisT
17.08.2006, 10:09
rumeli hisarındaki 17 ağustos konseri iptal oldu.

hamucera
17.08.2006, 19:31
pek beğendim diyemem öncekiler daha iyiydi

61viya
18.08.2006, 13:38
Biri bana alatsın,lütfen (ntv deki programın adı gibi oldu)

Hem destek olalım ağızları çekip,hem pc den korsan yollarla şarkı indirmeye çalışmak? Nasıl oluyor acep?

karaca
18.08.2006, 13:42
ya açık konuşiyim alıp almama konusunda kararsızım ama
kolbastı ilgimi çekmedi değil eğer gerçekten güzelse sırf onun için alınır

tunganyan
18.08.2006, 14:03
Albümü aldim. Bazi parçalar çok hosuma gitti. Özellikle ilk sarki baya bir farkli ve insani baska yerlere götürüyor. Albümde 11 sarki bulunuyor. Sankibiraz az gibi amaolsun. Bunun yaninda sarkilar çogunlukla duygusal ve yavas. Aysem Destani 2'de albümde bulunuyor. Son olarak keske Volkan Konak birde Necip Fazil'in siirleri sarki yapsa...
volkan konak ve necip fazıl çok zıt kutuplar...yani aziz yıldırımın TRABZONSPOR forması giymesi gibi birşey....ayrıca ewet korsana hayır..şey biri mp3ünü siteye koyabilir mi :D dermişimm hehehe

Sevgi
18.08.2006, 14:10
kemence ağırlıklı bir albüm olmadığı için bazı arkadaşların beklentisini boşarçıkarmış olsada dinlenmeye değer bir albüm.Bence mükemmel olmuş.Ayşem Destanı2 favori şarkım.

Kaya
18.08.2006, 14:48
volkan konak ve necip fazıl çok zıt kutuplar... ayrıca ewet korsana hayır..şey biri mp3ünü siteye koyabilir mi :D dermişimm hehehe

Bakış açısı önemli. İyi bir şair olduğuna inanabiliyorsa neden olmasın...

sweetrose
19.08.2006, 17:05
son kasedinde eledim şarkısı gerçekten harikaydı

Kaya
27.11.2006, 19:36
Volkan Konak başlığı... Devam edelim...

pReN@_61
27.11.2006, 21:14
Evet dört gözle bekledigim albüm sonunda piyasada. Bu aksam gidip hemen alicam. Volkan Konak sen benim herseyimsin...smileys/smiley1.gif

http://images.hepsiburada.com/assets/Muzik/500/musicdmc031.jpg

album harikA olmuş......Teşekkürler Volkan Abi